+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Program registery Culture. Tourism. Regions.

#
ID
Project name
Rating
General budget
The requested amount from the UCF
LOT 1. Cultural-tourist route
1.
ID: 4REG11-06032
Project name: Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова
Rating: 462
General budget: 1040594
The requested amount from the UCF: 743594
Download grant agreement 4REG11-06032
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Барська міська рада
Cities of implementation: місто Вінниця, Вінницька область, місто Гнівань, Вінницька область, місто Жмеринка, Вінницька область, село Северинівка, Вінницька область, місто Бар, Хмельницька область, селище Віньківці, Хмельницька область, село Зіньків, Хмельницька область, місто Дунаївці, Хмельницька область, село Маків, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський,
Project description: Проєкт спрямований на створення і промоцію культурно-пізнавального й екологічного маршруту з Вінниці до Кам’янця-Подільського через Бар за моделлю Шляхів святого Якова. Поєднуючи 14 точок Вінницької та Хмельницької областей, маршрут дозволяє спланувати пішу або велосипедну мандрівку з необхідною інфраструктурою для харчування і ночівель кожних 20-25 кілометрів. Для туристів маршрут розкриває особливості формування Поділля як історичного регіону зі своєрідним природним ландшафтом і демонструє вплив європейських подій на формування 10 територіальних громад через відвідування залишків фортифікаційних споруд, старовинних храмів і монастирів та палацо-паркових ансамблів.
2.
ID: 4REG11-29825
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Гуцульські сирні плаї"
Rating: 458
General budget: 889338.00
The requested amount from the UCF: 746730.00
Download grant agreement 4REG11-29825
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська спілка "Асоціація виробників традиційних Карпатських високогірних сирів"
Cities of implementation: м. Рахів, Закарпатська область, смт Верховина, Івано-Франківська область,
Project description: Мета проекту - збереження та популяризація традиційної культури високогірного вівчарства та скотарства на полонинах Українських Карпат, як елементу культурної спадщини України. Очікувані результати: Розроблено культурно-туристичний маршрут зі щонайменше 13 локацій; локації маршруту прийняли 1000 відвідувачів у 2021, керуючись вимогами протоколу якості; маршрут нанесено на карту, промарковано інформаційними стендами та вказівниками; налагоджено співпрацю щонайменше з 9-ма блогерами, що висвітлюють питання гастрономічної спадщини, культурного та етнотуризму; 35000 осіб поінформовані про предмет діяльності проекту; Для забезпечення сталого розвитку проекту створено громадську спілку-управителя маршруту, зареєстровано ТМ «Гуцульські сирні плаї»; розроблено економічну модель та дорожню карту на найближчі 5 років.
3.
ID: 4REG11-29842
Project name: Створення та смарт розбудова еко-культурного маршруту “Тарутинський степ”на засадах сталого розвитку
Rating: 457
General budget: 1163960.00
The requested amount from the UCF: 700280.00
Download grant agreement 4REG11-29842
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська Спілка "Агро-еколого-рекреаційний кластер "Фрумушика-Нова" у Тарутинськаму районі"
Cities of implementation: Бородінська ОТГ Одеської області,, Петропавлівська ОТГ, Одеська область,
Project description: Метою проєкту є збереженню культурного та природного розмаїття території Петропавлівської та Бородінської ОТГ, формування її туристичної привабливості через створення еко-культурного маршруту “Тарутинський степ”. Валоризація місцевих етнічних груп – носіїв елементів нематеріальної культурної спадщини - та створення кроссекторального співробітництва за моделлю ДПП для забезпечення сталості розвитку маршруту. Смарт підхід до методів розбудови маршруту: цифровізація туристичних ресурсів, самого туристичного маршруту та об’єктів туристичного тяжіння, які складають його змістове наповнення; використання інструменту ГІС (геоінформаційної системи) для управління розвитком маршруту, моніторингу стану ресурсів та забезпечення навігації туристів шляхом цифрових туристичних карт, розширення інтернет покриття та знакування маршруту. Створення пілотних інструментів розвитку: екостежки та облікової картки елементу НКС.
4.
ID: 4REG11-29063
Project name: Моя мотокраїна: відомі українці рекомендують
Rating: 453
General budget: 999992.00
The requested amount from the UCF: 968792.00
Download grant agreement 4REG11-29063
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Фундація "Галичани"
Cities of implementation: Київська область, Чернігівська область, Замки України (Львівська, Тернопільська, Рівненська області), Черкаська область, Полтавська область,
Project description: Проєкт «Моя мотокраїна: відомі українці рекомендують» представить 5 туристичних мотомаршрутів різними цікавими куточками України. Буде відзнято перший сезон проєкту - 5 відеороликів, мото-гідами і героями яких стануть зіркові байкери і байкерші: Олег Скрипка, Іван Леньо, Дарина Трегубова, Сергій Танчинець, Олег Михайлюта. Кожен з них разом із командою проєкту проїде улюблений мотомаршрут і розповість про найцікавіші культурні об'єкти вздовж нього. Проєкт сприятиме підвищенню туристичної привабливості українських культурно-природних пам’яток - особливо в умовах пандемії, коли можливість подорожувати за кордоном для українців є ускладненою; позитивно вплине на розвиток місцевих громад; сприятиме розвитку мотокультури в Україні і популяризації серед учасників моторуху активного туризму.
5.
ID: 4REG11-27795
Project name: "Веломаршрут об'єктами культурної спадщини Парафіївської ОТГ "Від парку до парку"
Rating: 452
General budget: 918473.00
The requested amount from the UCF: 875053.00
Download grant agreement 4REG11-27795
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Парафіївська селищна рада
Cities of implementation: смт. Парафіївка, Чернігівської обл., с. Южне Парафіївської ОТГ Чернігівської обл., с. Качанівка Парафіївської ОТГ Чернігівської обл., с. Іваниця Парафіївської ОТГ Чернігівської обл., с. Тростянець Парафіївської ОТГ Чернігівської обл., с. Петрушівка Парафіївської ОТГ Чернігівської обл.,
Project description: «Веломаршрут об’єктами культурної спадщини Парафіївської ОТГ "Від парку до парку" спрямований на розвиток туристичної привабливості, залучення сталого потоку туристів, розвитку велотуризму й, додатково, пішохідного туризму в Парафіївській ОТГ, на території якої знаходяться об’єкти культурної спадщини національного значення: палацово-парковий ансамбль «Качанівка» та Тростянецький дендропарк родини Скоропадських. Проєкт сприятиме поширенню велотуризму у інклюзивної групи населення, таких як люди з порушенням слуху та мови, дорослі з маленькими дітьми. За допомогою геоінформаційних та цифрових технології ми наповнимо веломаршрут «змістом»: пейзажними зонами, фотолокаціями, об’єктами спадщини. Прокладений по території Парафіївської ОТГ цифровий веломаршрут з елементами мультимедіа за допомогою сервісу https://storymap.knightlab.com., що має 5 різних треків за рівнем складності, дозволить велотуристам вільно подорожувати парками, територією ОТГ, самостійно знайомлячись з усіма принадами (романтичними руїнами, галявинами, пагорбами, озерами, островами, містками, скульптурами, альтанками). Широка інформаційна компанія з залученням велосипедистів з усіх областей України для тестування веломаршруту відкриє для всієї країни атрактивність, доступність для самостійного ознайомлення Качанівської садиби та Тростянецького дендропарку.
6.
ID: 4REG11-30098
Project name: Шлях закарпатського живопису: орнамент
Rating: 451
General budget: 977037.00
The requested amount from the UCF: 883272.00
Download grant agreement 4REG11-30098
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Ставненська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області
Cities of implementation: Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, село Ставне, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Верховина-Бистра, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Волосянка, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Загорб, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Лубня, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Стужиця, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Тихий, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Ужок, м. Ужгород,
Project description: Культурно-туристичний маршрут “ОРНАМЕНТ” є продовженням проєкту “Шлях закарпатського живопису”, реалізованого в рамках програми Культура.Туризм.Регіони. (3REG1-4468). На території Ставненської ОТГ досліджено 35 місць малювання 10 художників, які створили більше 50-ти пейзажних картин з представленням на них ландшафтів, ремесел, архітектури та обрядів. В рамках проєкту буде: промарковано 7 точок концентрацій інформаційними арт-інсталяціями та брендовими дорожніми знаками; створено 5 AR-фільтрів, що у форматі edutainment розкажуть про об’єкти найвищого пріоритету збереження і промоції. розроблено 10 окремих мап шляхами кожного з художників, що створили живописний феномен. Як результат, створені продукти стануть драйвером для культурно-туристичного життя регіону.
7.
ID: 4REG11-30177
Project name: Гастромандрівка слідами українських літераторів
Rating: 442
General budget: 663840
The requested amount from the UCF: 632840
Download grant agreement 4REG11-30177
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Верховинська селищна рада
Cities of implementation: селище Верховина, Верховинський район, місто Івано-Франківськ,
Project description: Проєкт передбачає створення маркованого гастромаршруту визначними локаціями,які мають історію пов”язану з літераторами та з ними асоціюються, зокрема 5 селами Верховинського району та містом Івано-Франківськом,метою якого є промоція літературного надбання регіонів та створення туристичного продукту. У концепції проєкту висвітлення літературної спадщини Лесі Українки, Станіслава Вінценза, Параски Плитки-Горицвіт, Петра Шекерика- Доникового, Гната Хоткевича та Івана Франка. Маршрут будуємо історичними місцями та доповнюємо гастрономічною спадщиною.По дорозі на маршрутах турист зможе спробувати спеціальну гуцульську кухню у гуцульських садибах, ресторанах яку любили та куштувати літератори. Проєкт покликаний оновити образи літераторів, показати у новій інтерпретації та відкрити українських літераторів через зв’язок література-гастрономічна спадщина-туризм широким колам мандрівників.
8.
ID: 4REG11-29984
Project name: Інноваційний культурно-туристичний маршрут “Пінзель. RETURN”
Rating: 435
General budget: 993808.0
The requested amount from the UCF: 623446.0
Download grant agreement 4REG11-29984
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Городенківська міська рада
Cities of implementation: місто Городенка, Коломийський район, Івано-Франківська область, село Семаківці, Коломийський район, Івано-Франківська область, село Михальче, Коломийський район, Івано-Франківська область, ',
Project description: Проєктом “Інноваційний культурно-туристичний маршрут “Пінзель.RETURN” передбачено впровадження нового туристичного маршруту на території Городенківщини, багатої природними, археологічними, історико-культурними пам'ятками національного та європейського значення. Визначними об'єктами є Костел Непорочного Зачаття Діви Марії та монастирський комплекс в Городенці з геніальними шедеврами унікальних творців архітектора Б.Меретина та скульптора Й.Пінзеля. Історико-культурні локації Городенківщини маловідомі туристам та широкій аудиторії. Проект спрямований на популяризацію культурного надбання, промоцію традицій культури та гостинності, сприянню культурної активності в громаді. Реалізація проєкту дасть поштовх до сталого розвитку громади шляхом брендування, якісної промоції туристичного потенціалу, збільшенню туристичного потоку. Проєкт є сходинкою до створення в майбутньому європейського культурно-туристичного маршруту “Шляхами дуету Пінзеля-Меретина”.
9.
ID: 4REG11-01892
Project name: Екокультурний туристичний маршрут "Поліська Січ"
Rating: 434
General budget: 568204.60
The requested amount from the UCF: 416605.80
Download grant agreement 4REG11-01892
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Шпанівська сільська рада Рівненського району Рівненської області
Cities of implementation: Шпанівська ТГ, Городоцька ТГ, Деражненська ТГ, Клеванська ТГ, Пісківська ТГ, Костопільська ТГ, Олександрійська ТГ, Дядьковицька ТГ, Цуманська ТГ, Олицька ТГ,
Project description: Метою проєкту є розвиток культурного та екологічного туризму в Рівненській та Волинській області шляхом ознакування комплексного туристичного екокультурного маршруту “Поліська Січ” та проведення широкої інформаційної кампанії серед цільової аудиторії. Результатами реалізації проєкту є створення інфраструктури туристичного маршруту “Поліська Січ”, а саме облаштування кемпінгової зони на Острові Фестів біля с. Хотин, ознакування інформаційними щитами та вказівниками. Також буде проведена широка промоційна кампанія, яка буде включати створення та поширення туристичних путівників, фото та відео матеріалів, ребрендинг сайту та широку інформаційну кампанію через соціальні мережі та ЗМІ.
10.
ID: 4REG11-05327
Project name: Міста Погориння
Rating: 425
General budget: 805360.00
The requested amount from the UCF: 722910.00
Download grant agreement 4REG11-05327
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Гощанська селищна рада
Cities of implementation: м. Рівне, Рівненська обл., смт Гоща, Гощанський р-н, Рівненська обл., с. Шпанів, Рівненський р-н, Рівненська обл., с. Зоря, Рівненського р-ну, Рівненської обл., с. Здовбиця, Здолбунівського р-ну, Рівненської обл., с. Варковичі, Дубенського р-ну, Рівненської обл.,
Project description: Метою проєкту "Міста Погориння" є підвищення обізнаності про історико-культурну спадщину шляхом створення багатофункціональних туристичних маршрутів пам’ятками археології – древніми городищами у Рівненські області.  В результаті реалізації проєкту буде створено 5 ознакованих багатофункціональних маршрутів древніми городищами, зручний сайт та мобільний додаток, надруковано паперові путівники. Усі матеріали будуть доступні українською та англійською мовами. Буде розпочато роботу по створенню туристичного кластера  "Міста Погориння"  на Рівненщині, до якого увійдуть залучені до проєкту громади. 
11.
ID: 4REG11-28047
Project name: «Velo Regia: королівським шляхом на велосипеді»
Rating: 421
General budget: 966529.51
The requested amount from the UCF: 571977.96
Download grant agreement 4REG11-28047
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Радомишльська міська рада Житомирської області
Cities of implementation: м. Радомишль Житомирської області, с. Ставки Радомишльського району,
Project description: Проєкт передбачає розробку та популяризацію на внутрішньому та європейському ринках унікального місцевого туристичного маршруту «Velo Regia: королівським шляхом на велосипеді». Маршрут поєднує, підтримує та поширює дві європейські ініціативи, які охоплюють територію Радомишльської громади: «Via Regia» - культурний шлях Ради Європи та EuroVelo - європейська мережа велосипедних трас. Довжина маршруту становитиме 20 км та охоплюватиме 14 історико-культурних, природних та арт об’єктів з цікавими та неординарними зонами відпочинку. Особливістю маршруту є його можливість трансформуватися (маршрут-трансформер) під будь-які потреби завдяки електронній інтерактивній багатомовній туристичній карті, яка покриває всю територію громади, у деталях розповідає про туристичну інфраструктуру, дозволяє самостійно створювати маршрути та подорожувати.
12.
ID: 4REG11-29700
Project name: Інтерпретаційна культурно-пізнавальна мандрівка «Синевир. Горяни»
Rating: 420
General budget: 789360.00
The requested amount from the UCF: 695750.00
Download grant agreement 4REG11-29700
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Синевирська сільська рада
Cities of implementation: с Синевир, с. Синевирська Поляна,
Project description: Мета. Популяризація культурного надбання горян через культурно-туристичні маршрути. Нові рішення: І. Втілено новий підхід до розробки та екскурсійного обслуговування туристично-пізнавальних маршрутів: 1. 4 тематичних маршрутів «Синевир.Промисли», «Синевир.Історія», «Синевир.Традиції», «Синевир.Духовність» ідейно об’єднані в одну мандрівку. 2. Інтерпретація культурної спадщини, замість типові екскурсії 3. Он-лайн сервіс планування подорожей. Туристи можуть самостійного спланувати як окремий маршрут так і мандрівку в цілому. ІІ. Проведено потужну рекламну кампанію. 1. Висвітлення всіх етапів роботи над проектом. 2. Промоція результатів проекту: реклама маршрутів та сервісу он-лайн планування. ІІІ. Алгоритм проекту масштабується і буде розширювати на інші громади і Україну вцілому.
13.
ID: 4REG11-28895
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Волинські барбакани"
Rating: 419
General budget: 921650
The requested amount from the UCF: 841710
Download grant agreement 4REG11-28895
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КНЯЖИЙ ОСТРОГ"
Cities of implementation: м.Рівне, м.Острог Рівненська обл., с.Межиріч Рівненська обл., м.Староконстянтинів Хмельницька обл., м.Дубно Рівненська обл, м.Луцьк, м.Олика Волинська обл.,
Project description: Культурно-туристичний маршрут «Волинські барбакани» - це новий туристичний продукт, що базується на архітектурній спадщині Волині (барбакан – в’їздна надбрамна вежа у середньовічному місті) та містить вагому інноваційну складову (елементи віртуальної реальності, маршрут в форматі інтерактивної карти). Маршрут складається з семи міст Рівненської, Волинської та Хмельницької областей. Його впровадження має на меті зацікавити туристів локальною культурною спадщиною через застосування інтерактивних культурних продуктів.
14.
ID: 4REG11-29248
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Єврейська культурна спадщина Рівненщини"
Rating: 419
General budget: 586950
The requested amount from the UCF: 526650
Download grant agreement 4REG11-29248
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Студія розвитку туристичного іміджу малих міст"
Cities of implementation: м.Рівне, м.Острог Рівненська обл, м.Корець Рівненська обл., смт.Клевань Рівненська обл., м.Березне Рівненська обл, м.Дубно Рівненська обл.,
Project description: Проект спрямований на створення нового культурно-туристичного маршруту 6 містами Рівненської області (Рівне, Острог, Дубно, Корець, Клевань, Березне) на основі єврейської культурної спадщини. В рамках проекту буде розроблено та встановлено туристине ознакування українською, англійською мовами та шрифтом Брайля, розроблено туристичну карту в друкованому та електронному варіанті, а також створено ряд цифрових культурних продуктів: відео з використанням архівних фото, аудіогід, 3Dтури, 3Dмоделювання зруйнованих об’єктів, каталогізація кладовищ (мінімум 50 об’єктів), які будуть розміщені на єдиному сайті. Проект сприятиме підвищенню рівня доступності та розуміння поліетнічної культурної спадщини Рівненської області.
15.
ID: 4REG11-06671
Project name: Via Regia Ukraine - культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні
Rating: 418
General budget: 984819.17
The requested amount from the UCF: 855854.76
Download grant agreement 4REG11-06671
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Державний історико-культурний заповідник м. Дубно
Cities of implementation: Дубно, Рівненської області, Броди, Львівська область, Володимир-Волинський, Волинська область, Радомишль, Житомирська область, Острог, Рівненська область, Луцьк, Волинська область, Рівне, Рівненська область, Львів, Львівська область, Житомир, Житомирська область, Київ, Київська область,
Project description: Метою проекту є створення культурно-туристичного маршруту Via Regia Ukraine, який популяризуватиме ідею культурного туризму територією України (11 міст у 5 областях) для вітчизняних та іноземних туристів. Даний проєкт передбачає продовжити розбудову та поширення єдиного діючого в Україні культурного і туристичного маршруту Ради Європи Via Regia, початок якого було покладено заявником проєкту минулого року та реалізовано за підтримки Українського культурного фонду. У рамках реалізації проєкту в 2021 році планується втілити практичну частину розбудови культурно-туристичного маршруту містами та об’єктами Великого культурного шляху Ради Європи Via Regia в Україні.
16.
ID: 4REG11-29976
Project name: Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність
Rating: 416
General budget: 783446.00
The requested amount from the UCF: 652690.00
Download grant agreement 4REG11-29976
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Сокальська міська рада Львівської області
Cities of implementation: місто Сокаль Львівської області,
Project description: Мета проекту – розвиток культурно-пізнавального туризму в Сокальські громаді через створення нового культурно-пізнавального маршруту «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність», який включатиме основні об’єкти історико-культурної спадщини та демонструватиме культурне різноманіття Сокальщини. У результаті буде розроблено туристичний маршрут, який стане візитівкою Сокальщини; маркетинговий план просування туристичного потенціалу громади; проведена широка промоційна кампанія маршруту та навчання місцевих підприємців, бізнес яких розташований вздовж маршруту.
17.
ID: 4REG11-29789
Project name: "Tour De Fort" - веломаршрут по фортецях Слобожанщини
Rating: 416
General budget: 560880.00
The requested amount from the UCF: 481370
Download grant agreement 4REG11-29789
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "МОУШН+"
Cities of implementation: Харківська область, місто Первомайський - організатор, Харківська обл., м. Красноград, 63 села Красноградського, Кегичівського, Нововодолазького, Первомайського, Барвінківського, Ізюмськогог, Балаклійського району, Харківська обл., смт. Кегичівка, Харківська обл., м. Ізюм, Харківська обл., м Балаклія,
Project description: Перший велотур «Tour de fort» був проведений в 2017 році, з тих пір почалася робота з розвитку туризму в нашому місті. В 2018 році прийнятий план економічного розвитку міста Первомайський через подієвий туризм. В вересні створено туристично-інформаційний центр. Тематичний веломаршрут «Tour de fort» покликаний актуалізувати історичний шлях 18 століття та зробити його самостійним туристичним маршрутом понад 400 км. Основна ідея, це відкрити туристичний вело потенціал Харківщини, об’єднати поодинокі туристичні об’єкти в маршрут та створити туристичний кластер, що дасть нові можливості для розвитку громад, особливо з процесом децентралізації.
18.
ID: 4REG11-03434
Project name: Terra Podolica
Rating: 415
General budget: 987529.00
The requested amount from the UCF: 659129
Download grant agreement 4REG11-03434
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ФОП Ткач Євген Сергійович
Cities of implementation: Кам'янець-Подільський, Червоногородський каньйон на відтинку с.Нирків - с.Устечко., м.Заліщики, Каньйон р. Серет на відтинку с. Більче-Золоте – с. Касперівці., Долина Нічлави на відтинку с.Кривче – с.Бабинці., Долина р. Збруч на відтинку с.Чорнокозинці - с.Завалля, Пригирлова ділянка р. Жванчик., Смотрицький каньйон в межах м. Камянець-Подільський, Долина р. Тернава на відтинку с. Суржинці – с. Врублівці з Китайгородським відслоненням, Бакота,
Project description: Проект культурно-туристичного маршруту “Terra Podolica” сприятиме розвитку туристичних спроможностей країни. Він зорієнтований на демонстрацію контрасту етнокультурного колориту подільського регіону, зумовлених зміною унікального природного ландшафту. Мета проекту: покращити туристичну привабливість регіону, сформувати умови для розвитку нових та оптимізувати вже існуючі туристичні продукти зі задіянням місцевих суб’єктів господарювання, а також нових атрактивних локацій. Це дозволить збільшити обсяг туристичного відвідування регіону та залучити потужні туристичні ресурси, які раніше майже не використовували як туристичні об’єкти. Таке залучення виступатиме фактором активізації розвитку туристичної сфери в нових туристичних пунктах, що стане потужним двигуном місцевої економіки.
19.
ID: 4REG11-28244
Project name: Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта
Rating: 415
General budget: 999980
The requested amount from the UCF: 827015
Download grant agreement 4REG11-28244
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Cities of implementation: Черкаська область,
Project description: Проєкт спрямований на залучення молоді та людей з обмеженими можливостями до активної участі в організації культурного дозвілля та пізнання об’єктів історико-культурної спадщини регіону. Пропонований проєкт дасть можливість створити сайт з 3D-маршрутами по Черкаській області для молоді та людей з обмеженими можливостями, враховуючи їх нозології (людям з порушенням зору, слуху та опорно-рухового апарату). В рамках проєкту планується обстежити і відібрати 4 локації, які ввійдуть в кінцеву версію; відтестувати маршрути спільно зі студентами з обмеженими можливостями; перенести локації на 3D-карту; залити 3D-карту на сайт і створити версію, адаптовану для користування людей з обмеженими можливостями.
20.
ID: 4REG11-30184
Project name: ДніСтер:береги та притоки
Rating: 414
General budget: 793415.00
The requested amount from the UCF: 653795.00
Download grant agreement 4REG11-30184
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Cities of implementation: село Устя,Миколаївська територіальна громада,Стрийський район,Львівська область, село Колодруби Миколаївська територіальна громада,Стрийський район,Львівська область, село Мала Горожанна Миколаївська територіальна громада,Стрийський район,Львівська область,
Project description: Проєкт "Дністер:береги та притоки" передбачає створення та популяризацію культурно-пізнавального маршруту вздовж протікання річки Дністер в межах Миколаївської ОТГ Стрийського району Львівської області.В рамках проєкту буде розроблено концепцію і дорожню карту розвитку туристичних шляхів навколо села Устя та прилеглих сіл Миколаївської ОТГ на основі культурної та природної спадщини.Результатом проєкту буде створення конкурентноспроможного культурно-пізнавального маршруту вихідного дня для мешканців області та туристів з України
21.
ID: 4REG11-02079
Project name: Інтерактивний маршрут замками князів Острозьких
Rating: 413
General budget: 891280
The requested amount from the UCF: 765680
Download grant agreement 4REG11-02079
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ОСТРОЗЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "БРАТСТВО ІМЕНІ КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ"
Cities of implementation: Острог, Дубно, Старокостянтинів, Старе село, Львів,
Project description: Популяризації культурної спадщини княжого роду Острозьких шляхом створення інтерактивного культурно-туристичного маршруту замками князів Острозьких, який за допомомогою мобільного додатку з квестами
LOT2. Local museum
1.
ID: 4REG21-04808
Project name: “Острозька академія: 445 років історії вищої освіти в Україні”
Rating: 444
General budget: 969836.60
The requested amount from the UCF: 849472.60
Download grant agreement 4REG21-04808
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Міжнародний благодійний фонд відродження «Острозької академії»
Cities of implementation: м. Острог, Рівненська область,
Project description: Експозиційний проєкт “Острозька академія: 445 років історії вищої освіти в Україні” - це переосмислення ключової експозиції Музею історії НаУОА, присвяченої заснуванню й діяльності навчального закладу в XVI-XVII ст. та феномену його відродження у 1994 році. Проєкт покликаний створити нову експозицію про історію діяльності Острозької академії в контексті історії розвитку вищої освіти в Україні. Переосмислення побудови експозиції, її оформлення та способу подачі матеріалу, зробить її не лише науковою, але водночас інтерактивною, пізнавальною та цікавою різним категоріям відвідувачів. Успішно реалізований проект може стати зразком для інших університетських музеїв, сприятиме актуалізації нашої історико-культурної спадщини, популяризації важливої складової історії української культури та освіти.
2.
ID: 4REG21-02052
Project name: Експозиція Острозька іконописна майстерня
Rating: 432
General budget: 619570.00
The requested amount from the UCF: 551870
Download grant agreement 4REG21-02052
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник м. Острога»
Cities of implementation: Острог,
Project description: Проєкт покликаний продемонструвати багатогранність розвитку українського мистецтва для музейної аудиторії, сформувати в неї розуміння процесу розвитку іконописної справи у контексті української культури. Експозиція демонструватиме твори Острозької іконописної майстерні, що вирізняються емоційністю зображених: усміхнені, життєрадісні та доброзичливі обличчя святих, які в науково-популярній літературі описані як «святі, що посміхаються». Оновлена експозиція сприятиме збереженню культурної спадщини Острога, його промоції як привабливого та цікавого для туристів міста. Крім історичної ретроспективи та контексту існування іконописної майстерні, експозиція демонструватиме процес створення ікони від заготовки дошки, через матеріали, знаряддя і аж до фінального покриття лаком. Експозиція буде розміщена на третьому поверсі музею та займатиме три зали.
3.
ID: 4REG21-05262
Project name: ОНОВЛЕННЯ Й МОДЕРНІЗАЦІЯ ЕКСПОЗИЦІЇ Музею писанкового розпису – філії Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського
Rating: 427
General budget: 980864.91
The requested amount from the UCF: 950864.91
Download grant agreement 4REG21-05262
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського
Cities of implementation: Коломия,
Project description: Проєкт передбачає оновлення й модернізацію експозиційної зали, де представлено традиційне писанкарство Гуцульщини, Покуття й Буковини, на основі яких формувалась колекція єдиного в світі Музею писанкового розпису. Родзинкою стануть відеоінсталяція та об’ємно-просторові вітражні композиції, які підсилять емоційне та естетичне сприйняття експозиції. Важливими складовими будуть заміна експозиційного обладнання й освітлення та забезпечення доступності експозиції для осіб з порушеннями зору, для яких передбачено створення брошури й тактильних форм. Оновлена експозиція музею, що міститься в оригінальній будівлі у вигляді найбільшої в світі «писанки», що є візитівкою Коломиї й Прикарпаття та визнана туристичним «магнітом» області, сприятиме збільшенню кількості туристів у музеї та регіоні.
4.
ID: 4REG21-02235
Project name: "Трипільська пектораль"
Rating: 420
General budget: 925756.60
The requested amount from the UCF: 834063.96
Download grant agreement 4REG21-02235
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура"
Cities of implementation: село Легедзине, Черкаська обл., Україна,
Project description: Археологічні фонди ДІКЗ "Трипільська культура" формувалися протягом останніх двадцяти років на основі переданих Заповіднику матеріалів від Трипільської археологічної експедиції, Дністровської та Канівської комплексних археологічних експедицій інших експедицій та загонів експедицій Інституту археології НАН України. Всі ці експедиції є спільними, у яких беруть участь наукові співробітники Заповідника. Більшість цих матеріалів походить з розкопок унікальних для світового енеоліту трипільських поселень-гігантів, велетенських за площами (найбільше з них "Тальянки" - 450 га.) і які існували на межі V-IV тис. до. н.е., тобто за 1000 -700 років до виникнення перших у історії людства міст Месопотамії. На цей час фонди ДІКЗ "Трипільська культура" нараховують біля 90 тисяч одиниць зберігання основного фонду, з яких біля 2 тисяч готові для експонування. В результаті проекту має бути розроблена та підготовлена до створення експозиції. А до моменту фізичного втілення проекту буде діяти віртуальна експозиція.
5.
ID: 4REG21-27715
Project name: «Реновація експозиційно-подієвого простору Березнівського краєзнавчого музею»
Rating: 418
General budget: 936775
The requested amount from the UCF: 647194
Download grant agreement 4REG21-27715
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Комунальний заклад «Березнівський районний краєзнавчий музей» Березнівської районної ради
Cities of implementation: м.Березне Рівненська обл.,
Project description: Проект спрямовано на підщивення конкурентноспроможності та ефективності надання екскурсійних послуг у Березнівському краєзнавчому музеї шляхом модернізації внутрішньої музейної експозиції та облаштування зовнішнього музейного простору під локацію для публічних культурно-мистецьких подій. В межах проекту буде створено ряд інноцівайних, інклюзивних культурних продуктів, що стануть частиною музейної експозиції – інтерактивна карта, 3D моделі експонатів, аудіогід, 3D панорама. Буде проведено активну комунікаційну стратегію для активізації місцевого населення та туристів до роботи музейного комплексу. Проект забезпечить розширення можливостей музейної роботи через створення вуличного простору на території музею для мистецьких подій та освітніх захлдів.
6.
ID: 4REG21-29311
Project name: Вдосконалення і розвиток туристичного потенціалу "Печери-музею трипільської культури Вертеба"
Rating: 416
General budget: 857351
The requested amount from the UCF: 622796.00
Download grant agreement 4REG21-29311
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Борщівський обласний комунальний краєзнавчий музей
Cities of implementation: Тернопільська область, Борщівський район, с. Більче-Золоте,
Project description: Проект розрахований і спрямований на вдосконалення і розвиток туристичного та наукового потенціалу «Печери-музею трипільської культури Вертеба», на поновлення музейних експозиційних ділянок та створення нових, популяризацію пам’ятки трипільської культури за допомогою інтернет ресурсів, створення рекламно-інформаційних знаків та об’єктів.
7.
ID: 4REG21-29851
Project name: ХРОНІКИ ЗАМКУ "ПАЛАНОК"
Rating: 411
General budget: 811640
The requested amount from the UCF: 757900
Download grant agreement 4REG21-29851
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Мукачівський історичний музей
Cities of implementation: м. Мукачево, Закарпатська область,
Project description: Мета проекту полягає у підвищенні атрактивності національної історичної пам’ятки - замку «Паланок» для відвідувачів за рахунок впровадження смарт-рішень у експозиційній, промоційній та навчально-виховній діяльності Мукачівського історичного музею. Результатом проекту стане сучасна історична експозиція замку з інтеграцією сучасних цифрових та інтерактивних рішень в інтер’єрі замку. Концепція майбутньої експозиції включає: цифрову історичну експозицію на дотикових екранах та багатофункціональний інтерактивний простір, де всі рішення в дизайні будуть спрямовані на активне дослідження та творчий розвиток відвідувача. Експозиція також служитиме налагодженню процесу ефективних комунікацій: екскурсовод відвідувач, відвідувач-експонат та відвідувач-відвідувач. Також проект сприятиме залученню цільових аудиторій до пізнання культури та історії краю.
8.
ID: 4REG21-01797
Project name: Унтервальден 2.0: реекспозиція музейно-культурного центру “На Унтервалю”
Rating: 409
General budget: 999998
The requested amount from the UCF: 890395
Download grant agreement 4REG21-01797
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Простір вільних ініціатив"
Cities of implementation: Підгайчики, Львівська обл., Львів,
Project description: Проєкт “Унтервальден 2.0: реекспозиція музейно-культурного центру “На Унтервалю” - створить якісний локальний майданчик для пізнання та переосмислення мультикультурної галицької історії. Музей розповідатиме та залучатиме до взаємодії місцеве населення, туристів, дослідників, митців. “На Унтервалю” - це місце, де не лише презентується та інтерпретується без стереотипів історія та спадщина, але також твориться сучасна культура та виховується відповідальне ставлення до локальної культурної спадщини. Реекспозиція музейно-культурного центру дозволить кожному відвідувачу дослідити фрагменти живої та цікавої історії українців, німців, поляків та євреїв в Підгайчиках-Унтервальдені, надихнутись на збереження своїх сімейної спадщини, а також стати справжнім співтворцем музею.
9.
ID: 4REG21-26792
Project name: Від ФАНТОМА до РЕАЛЬНОСТІ. Крок другий.
Rating: 407
General budget: 652597.89
The requested amount from the UCF: 510262.77
Download grant agreement 4REG21-26792
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "МУЗЕЙНИЙ ПІДРЯД"
Cities of implementation: с.Нескучне, Волноваський район, Донецька область,
Project description: Проєкт «Від Фантома до реальності. Крок другий» - складова частина програми проєктів, метою якої є створення освітньо-мистецького простору у приміщенні школи імені Корфа 1895 року. Візуалізація цього проєкту була розроблена завдяки підтримці УКФ. Для втілення програми проєктів необхідно зробити декілька кроків. Мета другого кроку: Створення інтерактивної експозиції, за підручником ХІХ сторіччя М.О.Корфа, в орендованому приміщенні колишньої школи імені М.О.Корфа 1895 року, відкриття якої сприятиме промоції культурної спадщини та активізації процесу передання будівлі школи 1895 року, у селі Нескучне, на баланс Донецького обласного краєзнавчого музею для подальшої її музеєфікації. Проєкт передбачає: відкриття інтерактивної експозиції, проведення освітніх заходів та презентацію результатів проєкту.
10.
ID: 4REG21-30023
Project name: «Диво на стіні»
Rating: 402
General budget: 883030.00
The requested amount from the UCF: 731845.00
Download grant agreement 4REG21-30023
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Світ компетенцій"
Cities of implementation: Умань,
Project description: «Диво на стіні» - культурно-мистецький проект, спрямований на збереження та популяризацію культурної спадщини Уманщини (народно-прикладного мистецтва) через ознайомлення жителів та гостей міста Умань з творчою діяльністю видатних художниць сестер Ірини та Софії Гоменюк. Проєктом передбачено оцифрування, організація та проведення виставок, видання каталогу розписів майстринь (українською та англійською мовами), які знаходяться в музейному сховищі Уманського краєзнавчого музею, розміщення електронного каталогу розписів на сайті музею, проведення майстер-класів з уманського розпису та залучення широких мас до процесу розпису стін, налагодження кроссекторального партнерства культури, туризму та малого бізнесу в напрямку активізації роботи зі спадщиною як економічним і культурним потенціалом для сталого розвитку громади.
11.
ID: 4REG21-29966
Project name: Ребрендинг історико-краєзнавчого Народного музею в с.Чабанівка
Rating: 397
General budget: 669620.00
The requested amount from the UCF: 603120.00
Download grant agreement 4REG21-29966
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Староушицька селищна рада
Cities of implementation: Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район, с.Чабанівка,
Project description: Метою проєкту є реекспозиція історико-краєзнавчого Народного музею в с.Чабанівка та ребрендинг музею для промоції локального закладу культури на широку цільову аудиторію. В рамках проєкту планується залучення експертів та локальної спільноти до етнографічної експедиції задля створення залу сучасності Чабанівки та створення екологічної експозиції в музеї. Результатами проєкту стане підтримка та промоція єдиного народного музею в регіоні і як наслідок збільшення туристичної привабливості та популяризації культурно-історичної спадщини регіону.
12.
ID: 4REG21-04424
Project name: Доповнення експозиції Рогатинського історико-краєзнавчого музею «Опілля» аудіовізуальними засобами.
Rating: 390
General budget: 167918.00
The requested amount from the UCF: 128958.00
Download grant agreement 4REG21-04424
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Рогатинська міська рада
Cities of implementation: м. Рогатин,
Project description: У 2018 році Рогатинська міська рада відкрила музей "Опілля", де окрім експозиційних залів, у фондах зберігається значна кількість цифрових матеріалів. Сучасні виклики суспільства вимагають покращення музейної інфраструктури та доступності, що може бути реалізовано шляхом вдосконалення існуючих експозицій засобом аудіовізуальної взаємодії.
13.
ID: 4REG21-28997
Project name: Створення експозиції “Іграшки Лесиного краю. Традиційні народні іграшки Волині та Волинського Полісся”
Rating: 382
General budget: 435952
The requested amount from the UCF: 293223.40
Download grant agreement 4REG21-28997
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Комунальний заклад “Центр культури «Княгининок»”
Cities of implementation: Княгининок,
Project description: В Луцьку та на Волині існує багато музеїв, однак дитяча тематика в них висвітлена не належним чином. Структурний підрозділ КЗ “Центру культури “Княгининок” Історичний музей села Княгининок лежить на шляху туристичних маршрутів та приваблює до себе дитячу аудиторію. Працівники музею Ірина Cардак-Бондарук та Андрій Бондарук водночас народні майстри, які самі виготовляють народної іграшки та збирають інформацію про традиційні забавки. Створення експозиції “Іграшки Лесиного краю”, яка буде діяти наживо з використанням інклюзивних практик і в онлайн форматі допоможе розвинути туристичну привабливість закладу, залучити більшу кількість відвідувачів, інтегрує сільський музей в культурне середовище регіону і презентує його на всеукраїнському рівні.
14.
ID: 4REG21-03050
Project name: "ВІДНАЙДЕННЯ МАЙБУТНЬОГО"
Rating: 373
General budget: 999997.64
The requested amount from the UCF: 824845.12
Download grant agreement 4REG21-03050
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Державний історико-культурний заповідник «Трахтемирів»
Cities of implementation: с.Бучак, Черкаська область,
Project description: Державний історико-культурний заповідник «Трахтемирів» в межах належних йому територій та пам’яток у селі Бучак (Канівщина, Черкаська область) планує створити Бучацький краєзнавчий музей у вже наявному приміщенні, що належить партнерові заповідника. Новий музейний заклад представить багатство історико-культурної спадщини, природи та історично значущого ландшафту Бучака та околиць, які є південною частиною Трахтемирівського півострова і зберегли пам’ятки усіх основних епох, що складають українську історію, а також пов’язані з низкою важливих подій та особистостей ХХ століття.
15.
ID: 4REG21-01814
Project name: Історія на дотик. Архітектурні спогади Білого міста.
Rating: 367
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 480078.5
Download grant agreement 4REG21-01814
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради
Cities of implementation: Білгород-Дністровський, Одеська область,
Project description: Мета проєкту – перетворити Білгород-Дністровський краєзнавчий музей на сучасну відкриту культурну інституцію через популяризацію матеріальної спадщини шляхом створення інтерактивної експозиції у вигляді макету історичного центру міста XVIII-XIX ст. Результат проєкту – створення сучасної експозиції у вигляді макету історичного центру міста з полімерної бронзи за допомогою 3D сканування, цифрового виробництва та художнього оформлення експозиції з розробкою інтерактивних екскурсій, в тому числі для дітей, осіб з обмеженими можливостями та вадами зору. Реалізація проекту дозволить розкрити майже втрачену архітектурну спадщину міста для відвідувачів різних вікових категорій та фізичних можливостей. В Україні наразі існує лише один подібний проект в м.Тернополі.
16.
ID: 4REG21-30125
Project name: Музей Федоровича у Вікні
Rating: 356
General budget: 1142787.50
The requested amount from the UCF: 807425.00
Download grant agreement 4REG21-30125
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Гримайлівська селищна рада
Cities of implementation: Село Вікно, Гримайлівська громада, Чортківський район, Тернопільська область,
Project description: Мета проекту: Популяризація місцевої культурної спадщини та збільшення туристичної привабливості Гримайлівської громади, шляхом відновлення та оновлення музею “Незабутні імена”, що присвячений Володиславу Федоровичу, у селі Вікно. Результати: а) короткострокові: удосконалено експозицію музею, не менше 200 тисяч осіб дізналися про відкриття оновленого музею, музей внесено до карти туристичних маршрутів Тернопільської області б) довгострокові: 1000 осіб відвідали музей протягом першого року з часу його відкриття, організовано щонайменше 24 майстер-класи протягом першого року після відкриття, отримано надходження у бюджет громади від приїзду туристів у громаду, туристичні агентства включили музей у свої туристичні маршрути, розроблено проекти щонайменше ще двох спільних ініціатив влади, бізнесу, громадськості.
17.
ID: 4REG21-29829
Project name: Біловодськ - столиця кінних заводів України
Rating: 356
General budget: 895444
The requested amount from the UCF: 788820.00
Download grant agreement 4REG21-29829
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Комунальна Установа "Біловодський районний краєзнавчий музей"
Cities of implementation: смт. Біловодськ Старобільського району Луганської області,
Project description: Цим проектом передбачається розробка та створення ескизного проекту та концепції розбудови для нової зали Біловодського краєзнавчого музею де б розміщалася новостворена експозиція "Біловодськ - столиця кінних заводів України", яка була започаткована та презентована мешканцям Біловодської громади, як результат участі музею у проекті "Музей відкрито на ремонт" за підтримки USAID. А також посилити історико-культурну привабливість Біловодської громади шляхом створення нового культурного продукту через музейний простір, та стимулювання місцевого культурного розвитку громади.
18.
ID: 4REG21-29042
Project name: музей "Таємниці острова Джарилгач"
Rating: 356
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 816196
Download grant agreement 4REG21-29042
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "МОЛОДІ ІНІЦІАТИВНІ"
Cities of implementation: Скадовськ,
Project description: Задовольнити попит на отримання історичної, культурної та загально туристичної інформації, враховуючи сучасні тенденції. Привернути увагу до комплексу проблем, пов’язаних з островом Джарилгач, Джарилгацької затоки та міста-курорта Скадовськ (екологія, відсутність єдиного туристичного продукту, небезпека втратити культурну спадщину, індиферентність місцевого населення в соціально-культурному аспекті). Результатом є функціонуючий музей з довершеною інтерактивною експозицією та налагоджена комунікаційна програма.
19.
ID: 4REG21-29159
Project name: Реекспозиція залу «Заселення краю та етнографія» КЗ "Покровський історичний музей"
Rating: 354
General budget: 862232.22
The requested amount from the UCF: 714692.16
Download grant agreement 4REG21-29159
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Патріоти українського Донбасу"
Cities of implementation: місто Покровськ Донецької області,
Project description: Реекспозиція залу "Заселення краю та етнографія" історичного музею міста Покровськ Донецької області, через призму непересічної особистості, фотолітописця краю Марка Микитовича Залізняка, який зафіксував на свій фотоапарат життя та побут на селі. Особливо цінними його світлинами сучасні дослідники вважають ті, на яких застигли колективізація, розкуркулення - події кінця 20-х - початку 30-х років, передумови Голодомору. В результаті реалізації проєкту буде створена платформа для спілкування та обговорення «важких», дискусійних сторінок історії через призму непересічної особистості земляка, одного із видатних особистостей-уродженців краю.
20.
ID: 4REG21-06456
Project name: Конкурентоспроможна громада - конкурентоспроможний музей!
Rating: 354
General budget: 792800
The requested amount from the UCF: 643300
Download grant agreement 4REG21-06456
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Білозерський районний музей імені Дмитра Багалія
Cities of implementation: смт. Білозерка Херсонської області,
Project description: Проєкт передбачає перетворення планово-збиткового локального музею на самоокупну установу шляхом впровадження інтерактивних та інклюзивних технологій. В ході проєкту планується створити іноваційну експозицію, в якій замість звичного музейного “не чіпайте руками” працював би принцип фізичної та інтелектуальної взаємодії між відвідувачем та артефактами експозиції. Сукупність запланованих дій має забезпечити включення Білозерського музею в існуючі туристичні маршрути, створення нових маршрутів, що призведе до збільшення кількості відвідувачів, яка забезпечить в майбутньому фінансову спроможність музею. Досвід проєкту планується розповсюдити серед інших локальних музеїв України.
21.
ID: 4REG21-26293
Project name: Постаті краю крізь призму часу
Rating: 352
General budget: 960000.00
The requested amount from the UCF: 766600.00
Download grant agreement 4REG21-26293
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Комунальний заклад Тростянецької міської ради "Музейно-виставковий центр "Тростянецький"
Cities of implementation: місто Тростянець Сумської області,
Project description: Сьогодні музейно-виставковий центр «Тростянецький» поєднав в собі сучасні вимоги та тенденції музейного, туристичного та культурного розвитку. Окрім традиційних екскурсій, в закладі проходять музичні вечори класичної та сучасної музики, культурно-мистецькі та громадські заходи, а в центральній залі садиби в рамках реалізації пілотного проекту Міністерства юстиції України проводиться церемонія "Шлюб за добу". Заклад трансформується зі сталого місця збереження артефактів культурної спадщини на відкритий та динамічний громадський простір, де провінційність багатьох його мешканців тісно переплетена з винятковістю місцевих видатних особистостей та наявністю унікальних історико-культурних пам’яток загальнодержавного значення. Незвичайна атмосфера міста та характер його мешканців формують особливості всіх складових його суспільного простору. Стратегічним завданням проекту є пропагування таких цінностей як відкритість, динамічність, сучасність через сприйняття музейного простору як території, де історія оживає. Проект передбачає проведення реєкспозиції краєзнавчої експозиції з метою відображення ролі та унікальності людини в створенніі історії свого краю та в цілому держави.
22.
ID: 4REG21-26585
Project name: Бокораш. Відродження забутої історії лісосплаву
Rating: 349
General budget: 393252.00
The requested amount from the UCF: 280000.00
Download grant agreement 4REG21-26585
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Комунальне підприємство Вигодської селищної ради "Центр спадщини Вигодської вузькоколійки"
Cities of implementation: смт Вигода, Івано-Франківська область,
Project description: Проєкт передбачає доповнення експозиції Центру, шляхом створення нової інтерактивної секції, де буде інтерпритовано процес лісосплаву, яким займалися бокораші. За допомогою сконструйованого інтерактивного дерев’яного плоту та візуального дизайну кімнати кожен відвідувач зможе відчути себе учасником процесу лісосплаву і зробити фото на згадку у автентичному одязі (костюмі) бокораша. Також, буде встановлений інформаційний стенд, де можна буде почитати історію лісосплавів та дізнатись всі деталі цього процесу. Мета: сприяння збереженню культурної спадщини регіону, покращення туристичної привабливості регіону. Результати:1)збільшення туристичних потоків, внаслідок створення нового конкурентоспроможного продукту, 2)покращення обізнаності та актуалізація значимості культурного спадку для суспільства.
LOT 3. Local festival
1.
ID: 4REG31-28428
Project name: Фестиваль ''Руде місто''
Rating: 461
General budget: 998930.00
The requested amount from the UCF: 614030.00
Download grant agreement 4REG31-28428
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійна організація "Перший благодійний театральний фонд"
Cities of implementation: Одеса, Одеська обл.,
Project description: Фестиваль «Руде місто» у м.Одеса покликаний сприяти просуванню позитивного іміджу м.Одеси та Одеської області як теплого, дружнього до гостей та туристів, місцевої громади й молоді регіону. Рудоволосих людей на планеті зовсім небагато. Унікальність цих людей здебільшого доставляла їм одні неприємності. Проведення такого фестивалю перш за все, просування принципів толерантності та інклюзії через прояв поваги й уваги до неординарних зовні людей, до їх здібностей і достоїнств, пом'якшення історичної й соціальної несправедливості, які вони терпіли протягом багатьох століть від суспільства. З іншого боку - задає сонячний радісний тон і атмосферу в місті, створює майданчик для демонстрації своїх здібностей, талантів, звертає на себе увагу гостей міста, стимулює громадськість до рівноправного сприйняття нестандартних людей і особистостей, прищеплює дружбу і самоповагу один до одного.
2.
ID: 4REG31-04970
Project name: Фестиваль аудіовізуального мистецтва та нових медіа у міському просторі "Конструкція"
Rating: 460
General budget: 1166120
The requested amount from the UCF: 806020
Download grant agreement 4REG31-04970
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація Культура Медіальна
Cities of implementation: Дніпро,
Project description: «Конструкція» – фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі. Проєкт звертається до реального та уявного образу Дніпра, відкриває новий погляд на особливості міста та привертає увагу до спільного: простору, відповідальності, історії та майбутнього. Фестиваль поєднує теми соціокультурного розвитку та містобудови, ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людини, яка живе в умовах постіндустріального та пострадянського міста.
3.
ID: 4REG31-02646
Project name: Кроссекторальний фестиваль "Parade-fest 2021"
Rating: 459
General budget: 999750.00
The requested amount from the UCF: 579500
Download grant agreement 4REG31-02646
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АРТ ДОТ
Cities of implementation: Харків,
Project description: Parade-fest — фестиваль про право на місто. Мета: за допомогою освіти, мистецтва та соціальних ініціатив стимулювати гармонійні демократичні зміни в громадянському суспільстві та підвищити рівень компетентності культурних лідерів. Фестиваль складається з трьох частин: освітньої, урбаністичної та театральної. В яких ми піднімаємо складні та стигматизовані теми в суспільстві: Революція гідності, війна на сході, толерантність, соціальна відповідальність, медіа маніпуляції, тощо. Результатом є зростання кількості та якості соціальних та мистецьких проектів в україні, міжнародних колаборацій. Освітлення театральних процесів в Україні для ринку Європейських театральних інституцій. Теми фестивалей: 2018 “Толерантність”, 2019 “Насилля та утопії”, 2020 “Лабораторія нових правил гри”, 2021 “Культура переходу” — аналізуємо зміни у суспільстві за останній рік.
4.
ID: 4REG31-02502
Project name: "EnergyArtFest" - фестиваль "Енергія мистецтва"
Rating: 457
General budget: 1392170.40
The requested amount from the UCF: 917820.40
Download grant agreement 4REG31-02502
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Агенція сталого розвитку міста"
Cities of implementation: м. Вараш, Рівненська область, Україна,
Project description: Фестиваль EnеrgyArtFest – це майданчик відкриття та формування нових смаків у творчості. Тут здійснюватиметься трансформація атомної енергетики в різні види сучасного мистецтва. Саме завдяки регіональному магніту - архітектурній унікальності розташуванні Рівненської АЕС в місті Вараш, цьогоріч ми ще більше притягуємо увагу туристів та проведемо дні фестивалю з енергетичним відчуттям «Мистецтво – як панацея». Протягом всього фестивалю пізнаватимо унікальність туристичних та культурних магнітів Рівненщини, гастрономічні родзинки, продовжуємо створювати художню галерею під відкритим небом, батли брейк-дансерів, паркур та велотріал-шоу, танцювальні виступи та майстер-класи хіп-хопу, а на завершення – драйвова концертна програма, під час якої місто відчує всю енергію якісної української музики, космічного джазу та кіно. Формат – наживо та онлайн.
5.
ID: 4REG31-00779
Project name: Фестиваль “Княжий”
Rating: 455
General budget: 1400000.00
The requested amount from the UCF: 974720.00
Download grant agreement 4REG31-00779
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Княжий"
Cities of implementation: Село Заріччя Володимир-Волинського району Волинської області та місто Володимир-Волинський (Володимир-Волинська територіальна громада),
Project description: Мета проекту - посилити конкурентоспроможність існуючого локального фестивалю “Княжий”, шляхом створення якісного культурного продукту, який транслюватиме місцеві вікові традиції у сучасне суспільство, демонструватиме широкій аудиторії історію княжого краю, локальні мистецькі техніки та сучасну українську етно-музику, що сприятиме розкриттю туристичного потенціалу регіону. Проект створить майданчик для взаємодії представників п’яти різних секторів культури: аудіальне мистецтво, культурна спадщина, перформативне та сценічне мистецтво, прикладне мистецтво, дизайн та мода і стане ефективним інструментом культурного впливу на жителів та гостей Володимир-Волинської громади через масовість, унікальність для даної території, змістовну та насичену програму. Результати проекту: посилено культурний вплив на населення шляхом демонстрації широкій аудиторії у понад 100000 осіб історії княжого краю, місцевих культурних та історичних традицій та історико- культурної спадщини. посилено конкурентоспроможність фестивалю за рахунок налагодження партнерств, завдяки інституційному розвитку та укладенню меморандуму з партнерами про проведення наступного фестивалю у 2022 році. підвищено туристичний потенціал регіону, що досягається міжмуніципальним співробітництвом між командою проекту, громадою та установами різного типу підпорядкування.
6.
ID: 4REG31-30113
Project name: "Славсько Фанк" - фестиваль української поп музики 70-х років у Славську
Rating: 455
General budget: 1808532.00
The requested amount from the UCF: 982025.00
Download grant agreement 4REG31-30113
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Славська селищна рада Стрийського району Львівської області
Cities of implementation: смт. Славське, Львівська область,
Project description: "Славсько Фанк" - це фестиваль української попмузики 70-х років у Славську, що покликаний підвищити туристичну привабливість територіальної громади, а також популяризувати українську естрадну пісню 60 - 70 років XX століття (та загалом культуру тих років) через призму музики, мистецтва та традицій. Завдяки тематиці фестивалю Славське зможе охопити широку аудиторію, що охоплює різні покоління українців: як тих, чия молодість припала на 70-ті роки, так і теперішню молодь, в середовищі якої відроджується інтерес до фанк-музики. Проєкт також створює можливості для презентації місцевої бойківської культури та поглиблення участі місцевої громади у культурному житті країни.
7.
ID: 4REG31-06718
Project name: ХОЛОДНИЙ ЯР-ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ 2021
Rating: 454
General budget: 1470640.00
The requested amount from the UCF: 975640.00
Download grant agreement 4REG31-06718
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХОЛОДНИЙ ЯР-ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ"
Cities of implementation: с.Суботів, Чигиринщина, Черкаська обл.,
Project description: Проект передбачає проведення локального міжсекторального фестивалю в с.Суботів Черкаської області “Холодний Яр – фестиваль нескореної нації”, що сприятиме розвитку туристичного потенціалу громади села та Чигиринщини. В фокусі фестивалю – такі яскраві сторінки історії краю як боротьба за незалежність України часів Богдана Хмельницького та історія становлення та звитяг Холодного Яру. Відтак засобами культури та мистецтва (музика, література, історичні експозиції та екскурсії пам’ятками історії та архітектури, народні ремесла) буде розказано цільовій аудиторії історію регіону, відкриє його автентичність та спонукатиме до відвідування. Також сам по собі фестиваль стане масштабною культурною родзинкою в культурному житті регіону та важливим фактором подієвого туризму. Програма фестивалю включає такі компоненти: музична сцена (хедлайнери: Тінь Сонця, Кому Вниз, Карна, Юркеш, Чумацький шлях, Kozak System; а також планується виступ не менше 12 молодих українських гуртів з усіх куточків України); гутіркова галявина (планується виступ відомих діячів культури і мистецтва: письменника Василя Шкляра, фронтмена гурту Кому Вниз – Андрія Середи, поета - Юрія Руфа, історика – Вахтанга Кіпіані, історика – Ростислава Мартинюка, директора Українських студій стратегічних досліджень – Юрій Сиротюк, художника – Юрія Журавля, кулінара - Євген Клопотенко, громадської діячки - Оксани Левкової, онуки Григорія Нарбута -Лесі Нарбут, історика - Романа Коваля, журналіста, ведучого - Антіна Мухарський); спортивна програма (турнір з боїв ММА, планується участь не менше 7 команд та турнір з міні-футболу, планується не менше 12 команд з усієї України); а також галявина народних промислів, виставкова локація (експозиції на історичну тематику) та дитячий майданчик. Окрема увага приділятиметься участі в програмі фестивалю та заходам із реабілітації ветеранів та членів їх сімей. Заходами фестивалю планується охопити 20000 осіб, мешканців регіону, та 8 тисяч туристів з усіх куточків України.
8.
ID: 4REG31-30202
Project name: II Міжнародний етнофестиваль "Колодар"
Rating: 447
General budget: 1365000.00
The requested amount from the UCF: 934826.40
Download grant agreement 4REG31-30202
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Мистецька школа" Славутська школа мистецтв"
Cities of implementation: м.Славута Хмельницька обл,
Project description: Проєкт передбачає проведення дводенного етнофестивалю із залученням колективів із різних регіонів України та закордону, що представлятимуть традиційну музичну культуру регіонів, проведення майстер-класів з народних ремесел, українських побутових танців, традиційних ігор, дитячої традиційної іграшки, етнодискотеки, етноквесту, облаштування виставки продукції народних майстрів, ярмарки екотоварів та крафтових виробів, розгортання локації української традиційної кухні, зокрема майстер-клас з приготування автентичного українського борщу відомим кухарем Євгеном Клопотенком, встановлення 7 арт-об’єктів (ексклюзивні фігури коней, які є історичним символом Славути), що будуть встановлені у різних районах міста та стануть туристичним магнітом. В рамках етнофестивалю відбудуться кінні змагання, катання на конях, масове виконання бойового гопака. Буде розгорнуто наметове містечко. Масштабна мистецька подія допоможе популяризувати культурну спадщину громади та залучити туристів до місцевої культури.
9.
ID: 4REG31-04848
Project name: Міжнародний фестиваль гончарів "Не святі горшки ліплять"
Rating: 447
General budget: 721181
The requested amount from the UCF: 432100
Download grant agreement 4REG31-04848
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Тернопільський обласний Осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України
Cities of implementation: Тернопіль,
Project description: Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять» це майданчик взаємодії між мистецтвом, неформальною освітою, інноваціями у ремеслах для популяризації традиційної культурної спадщини України, гончарства зокрема, як унікального явища культури українців. Проектом передбачено проведення тематичних лекцій та воркшопів для учасників фестивалю з усіх регіонів України, презентацію виставки творів учасників на тему фестивалю «Княжа доба», демонстрація приготування стародавніх традиційних страв у глиняному посуді, інтерактиви для відвідувачів, виготовлення вогняної скульптури, концертну програму. Продуктом проекту є фестиваль, , вогняна скульптура (1шт), виставка авторських робіт учасників «Княжа доба» (40од), інформаційна збірка про учасників (100шт)документальний фільм про історію фестивалю за 5 років ( 20хв).
10.
ID: 4REG31-05942
Project name: Фестиваль міської культури - велопроменад “Батяри на роверах”
Rating: 447
General budget: 509500
The requested amount from the UCF: 256355
Download grant agreement 4REG31-05942
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець ЗАЛЕВСЬКА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
Cities of implementation: Львів,
Project description: Фестиваль міської культури “Батяри на роверах” - проект популяризації та збереження пам’яток матеріальної та нематеріальної спадщини живої історії м. Львова XIX-XX ст. та її приналежність до європейської культурної та історичної спадщини, відбувається щорічно у Львові з 2015 року та є візитівкою міста. Мета проекту пошук історичної ідентичності та відновлення портрету українського суспільства на прикладі вивчення української міської культури минулого ( XIX - XX ст.), життя видатних діячів України та їх спадщини. Результатами проекту є дослідження історії м. Львова, відкриття нових культурно-туристичних маршрутів та імен видатних діячів минулого, привернення уваги до збереження культурної спадщини, промоція бренду міста, популяризація велокультури.
11.
ID: 4REG31-07083
Project name: Rap.ua Awards
Rating: 446
General budget: 997837.88
The requested amount from the UCF: 592278.08
Download grant agreement 4REG31-07083
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОЛОМІЙЦЕВ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
Cities of implementation: З позиції охоплення продуктом – місто Харків, Україна,
Project description: Проєкт передбачає проведення фестивалю-премії "Rap.ua Awards" від головного інтернет-порталу про реп музику та лайфстайл «rap.ua», на якому вже вчетверте визначать кращих урбан-виконавців України у восьми номінаціях: прорив року, молода кров, внесок у культуру, найкращий кліп, найкращий саунд-продюсер, найкращий реліз, найкращий проєкт, краща колаборація. Фестиваль-премія проводиться в Харкові, місті, що з 90-х років вважається столицею української хіп-хоп культури та збирає на одній сцені всіх кращих діячів урбан-культури зі всієї України.
12.
ID: 4REG31-06912
Project name: Шостий міжнародний театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича": Нова гравітація
Rating: 446
General budget: 1688098.03
The requested amount from the UCF: 597894.77
Download grant agreement 4REG31-06912
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Склад 2'0"
Cities of implementation: м.Львів, Львівська обл., Україна,
Project description: Міжнародний театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича" робить театр та різні його форми ближчими до глядача. На нашому фестивалі глядач має змогу вільно спілкуватись із зірками театру, відкривати для себе нові типи театральних видовищ та перебувати у різних сценічних просторах, що дозволяє актуалізувати театральне мистецтво. Цьогорічний фестиваль актуалізує роль театру в суспільстві, дозволить зрозуміти чим є цінна українська театральна культура за 30 років незалежності та якою буде "Нова гравітація" як нова точка відліку для українського театру.
13.
ID: 4REG31-06973
Project name: Історичний фестиваль "Під Покровом Тризуба"
Rating: 445
General budget: 1450000
The requested amount from the UCF: 975000.00
Download grant agreement 4REG31-06973
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Валькірія"
Cities of implementation: Боярка,
Project description: Фестиваль “Під Покровом Тризуба” має власну шестирічну історію і традиційно відбувається у Боярці - місті, де зародилася ідея Української Революції 1917-1921 рр. Сама тематика локації диктує формат заходу - лекційні сети, військово-історична реконструкція, потужні музичні гурти, лицарські бої, фольклорні студії, виставкові проєкти, гутірки - усе це наповнює програму події. З року в рік “Під Покровом Тризуба” демонструє власне зростання, і є прикладом того, як локальний фестиваль став подією всеукраїнського рівня. Цьогоріч захід відбудеться 24-25 липня.
14.
ID: 4REG31-00953
Project name: Lviv Bandur Fest – фестиваль сучасної бандури
Rating: 443
General budget: 1078471.45
The requested amount from the UCF: 728471.45
Download grant agreement 4REG31-00953
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ФОП Красуцький Сергій Вікторович
Cities of implementation: Львів,
Project description: В рамках проєкту заплановане проведення фестивалю сучасної бандури у Львові – Lviv Bandur Fest у онлайн та офлайн форматах. Це музично-освітньо-просвітницький захід, який є впізнаваним брендом у Львові і має потенціал привернути увагу глядачів та туристів з інших регіонів, а також мультиплікуватись на інші міста. Фестиваль об`єднає музикантів, які грають на бандурі у різних стилях (етно, рок, класика, джаз, експериментальна музика, естрадна музика). Цей проєкт спрямований на розвиток бренду сучасної бандури в Україні через промоцію професійних молодих митців, культурний діалог між регіонами та налагодження ефективної співпраці з бізнесом та органами місцевого самоврядування. Через розвиток бренду бандури ми маємо на меті також сприяти поширенню розвитку української мови.
15.
ID: 4REG31-07194
Project name: Кіносарай - фестиваль позитивного кіно
Rating: 442
General budget: 1147926
The requested amount from the UCF: 678558
Download grant agreement 4REG31-07194
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація “ВОГОНЬ ВіДРОДЖЕННЯ”
Cities of implementation: м. Батурин, Мистецький хутір Обирок,
Project description: Міжнародний фестиваль позитивного кіно “Кіносарай” - кінокемп, що відбувається в останні вихідні червня у сільській місцевості на Чернігівщині. Сучасне українське кіно майже не потрапляє у малі міста і села України. “Кіносарай” - один з небагатьох локальних кінофестивалів з міжнародною програмою. Цього року вже вдев’яте “Кіносарай” об’єднає кіномитців з усього світу та України у Мистецькому Хуторі “Обирок”. Новинкою буде показ фільмів переможців під зоряним небом колишньої столиці Гетьманської України м. Батурина, під час святкування дня Молоді. Цьогорічна мета - збільшити аудиторію фестивалю, за рахунок туристів та мешканців Батуринського ОТГ, сприяти покращенню туристичної привабливості регіону, показати кіномитцям всього світу красу українського села.
16.
ID: 4REG31-07549-2
Project name: Міжнародний фольклорний фестиваль народної творчості «BESSARABIYA FOLK» в с. Городнє. (Скорочена назва «Фольклорний фестиваль «BESSARABIYA FOLK»)
Rating: 439
General budget: 1203558
The requested amount from the UCF: 547540.00
Download grant agreement 4REG31-07549-2
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ЦЕНТР РОЗВИТКУ БЕССАРАБІЇ
Cities of implementation: с. Городнє, Болградського району, Одеська область,
Project description: Мета проекту - посилення культурної та туристичної привабливості південної Бессарабії шляхом проведення фольклорного фестивалю «BESSARABIYA FOLK» в с. Городнє. Завдання проекту: • Популяризація національних культур та взаємозбагачення культурних традицій шляхом сценічного відтворення автентичних народно-музичних творів, обрядів, свят в рамках фольклорного фестивалю. • Посилення культурної та туристичної привабливості південної Бессарабії. • Проведення інформаційної кампанії. Результати проекту: • Проведений дводенний фольклорний фестиваль наживо та в он-лайн форматі, залучено більш 30 народних колективів/не менш 300 артистів; • Проведені не менш 3 майстер-класів/150 учасників; • Підготовані не менш 10 відео-сюжетів; • Підготований документальний фільм про фольклорний фестиваль; • Проведена інформаційна компанія в ЗМІ, охоплено більш 10 медіа-ресурсів, залучені не менш 10 туроператорів; • Розроблена районна стратегія розвитку культури та туризму.
17.
ID: 4REG31-29831
Project name: Ультра Фест Трихати
Rating: 439
General budget: 1393520
The requested amount from the UCF: 890400
Download grant agreement 4REG31-29831
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Миколаївська обласна молодіжна організація «Перлина»
Cities of implementation: с. Трихати, Миколаївський район, Миколаївська область,
Project description: ULTRA FEST TRYKHATY – дводенний фестиваль повітряних зміїв, який проходить у селі Трихати в Миколаївській області. Кайтери з усього світу (Туреччина, Франція, Єгипет, Німеччина, Польща та інші країни) з'їжджаються сюди, щоб запустити в небо сотні кайтів різних розмірів і позмагатися, чий же яскравіший. Окрім фестивалю повітряних зміїв, ULTRA FEST TRYKHATY включає в себе 6 підфестивалів: медіафестиваль, фестиваль їжі, фестиваль екстримальних видів спорту, фестиваль талантів, фестиваль авто та спортивний фестиваль. Наша мета – зробити Миколаївщину туристично привабливою для українців та об'єднати найталановитіших людей з різних сфер під одним небом.
18.
ID: 4REG31-01120
Project name: Фестиваль актуального мистецтва "Mykolaiv Art Week: Changes"
Rating: 435
General budget: 386650.00
The requested amount from the UCF: 207750.00
Download grant agreement 4REG31-01120
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація “Ресурсний центр громадських ініціатив”
Cities of implementation: Миколаїв,
Project description: Фестиваль "Mykolaiv Art Week: Changes" – фестиваль актуального мистецтва, задля популяризації сучасної української культури, насичення Миколаєва якісними актуальнмии подіями у сфері мистецтва, з акцентом на молодь, шляхом підвищення їх обізнаності щодо актуальних тенденцій локального вітчизняного культурного продукту та розвитку культурно-пізнавального туризму в регіоні. Фестиваль складається з різноманітних заходів: 5 кінопоказів сучасного українського кіно, 1 всеукраїнська виставка молодих українських митців, 1 пересувна фотовиставка, 1 лекція, 1 дослідницька екскурсія, 2 музичних виступи, театральна вистава у 9 різних локаціях Миколаєва (включаючи віддалені райони міста).
19.
ID: 4REG31-01196
Project name: Черкаський книжковий фестиваль «Можна все навпаки».
Rating: 435
General budget: 1399826.00
The requested amount from the UCF: 815932.00
Download grant agreement 4REG31-01196
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “КНИЖКОВИЙ МАЕСТРО”
Cities of implementation: Черкаси, Умань (Черкаська область), Золотоноша (Черкаська область), Корсунь-Шевченківський (Черкаська область), Кам’янка (Черкаська область), Городище (Черкаська область), Степанецька ТГ Черкаського району Черкаської області,
Project description: У межах підтримки і розвитку читання, культури, книговидання та інтелектуального дозвілля, які є пріоритетним напрямком в українському суспільстві, пропонуємо провести 27-29 серпня 2021 року Черкаський книжковий фестиваль. Метою проекту є сприяння популяризації читання, культурному розвитку регіону, відродженню ролі книги у розвитку суспільства через популяризацію вітчизняної книговидавничої продукції, читання як процесу культурного, духовного, професійного та інтелектуального збагачення людини, залучення молоді до вирішення важливих соціально-значимих проблем, привернути увагу громадськості до проблеми читання, формувати в жителів регіону потребу в читанні книг. Фокусна тема нашого Фестивалю – «Можна все навпаки». Через заборону збирати аудиторії з великою кількістю людей ми вирішили застосувати змішаний формат зустрічей з митцями, письменниками, артистами, журналістами. Різноплановість фестивалю виходить за рамки книжкового і ставить його поряд з мистецькими. Учасники зможуть насолодитись творчими інтерактивами та лекціями від громадських діячів та цікавих особистостей, зустріти улюбленого письменника на аутограф-сесії та отримати такий бажаний примірний свіжого бестселера від видавця, випробувати вміння свої та дитини на оригінальному майстер-класі. Цілі: 1. Залучення українців до обговорення літературних новинок, дискусій про зміни в українському книговиданні, перспективи розвитку літератури в Україні через проведення циклу зустрічей з сучасними дитячими та молодіжними письменниками. 2.Сприяння популяризації культури читання серед школярів та їхніх батьків та культури вільного артикулювання власних думок і толерантного сприйняття до інших поглядів 3. Сприяння пожвавленню та урізноманітненню інтелектуального життя обласних центрів та міжрегіональному культурному обміну. Формати фестивалю: творчі зустрічі з письменниками наживо та онлайн, літературні конкурси та онлайн-мандрівки (, культурні дискусії;з з сучасними дитячими письменниками в Черкасах та в містах Умань, Городище, Корсунь-Шевченківський, Золотоноша, Кам’янка, Степанецька ТГ Черкаської області; дискусійні streamплатформи та панельні дискусії, паблік-студії(влог-формат), поетичні читання, презентації книжок, розіграші та акції від партнерів, круглі столи, книжкові вечорниці, книжкова кава, книжкова екскурсія; проєкт «Повітові місторії», презентації та продаж книжок видавництв, виставка українських вінків та традиційних жіночих прикрас від черкаських майстринь; вело, піша оздоровчі аюрведичні екскурсії, , SUB мандрівка;майстер-класи від провідних творчих клубів Черкас тощо.
20.
ID: 4REG31-00018
Project name: Черкаський фестиваль короткометражного кіно "КіноШот"
Rating: 434
General budget: 484667.64
The requested amount from the UCF: 316951.00
Download grant agreement 4REG31-00018
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Черкаська регіональна Кінокомісія»
Cities of implementation: Черкаси,
Project description: Черкаський фестиваль короткометражних фільмів «КіноШот» - це щорічна культурна подія, метою якої є створення майданчика для творчого спілкування, обміну креативними ідеями та досвідом між молодими талановитими українськими режисерами та визначними фахівцями галузі кінематографії, пошуку нових контактів та створення нових культурно-мистецьких проектів. Це унікальний проект, який перетворює Черкаси на привабливе,культурне місто, яке притягує туристів з різних куточків України. Трьохденна програма фестивалю включатиме покази 30 кращих українських короткометражних фільмів під відкритим небом у мальовничій Долині Троянд біля річки Дніпро, творчі зустрічі та майстер класи з відомими українськими кіномитцями.
21.
ID: 4REG31-01671
Project name: Майстерка бойківської кухні
Rating: 434
General budget: 250000.00
The requested amount from the UCF: 138864.00
Download grant agreement 4REG31-01671
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Асоціація гірських провідників "Ровінь"
Cities of implementation: село Довге Гірське, Східницька ОТГ, Дрогобицького району, Львівської області,
Project description: Проєкт спрямований на відродження та збереження традиційної бойківської кухні шляхом дослідження та відтворення кулінарних традицій у гірських районах Сколівських Бескидів. Проєкт дозволить підвищити використання етнокультурної спадщини, залучити більше відвідувачів до об’єктів природної та культурної спадщини та збільшити різноманітність та якість туристичних послуг. Фестиваль «Майстерка бойківської кухні» проведуть місцеві газди та газдині, які бажають поділитися своїми безцінними знаннями з метою збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини. Посилення культурних зв’язків та співпраці, популяризація бойківської кухні, розвиток гастрономічних турів сприятимуть розвитку туризму в гірських регіонах.
22.
ID: 4REG31-02326
Project name: Театралізований фестиваль "Торчинський ярмарок"
Rating: 432
General budget: 806026
The requested amount from the UCF: 544816
Download grant agreement 4REG31-02326
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "Стендаль"
Cities of implementation: смт. Торчин,
Project description: Проєкт спрямований на підвищення туристично-культурного потенціалу Торчинської ТГ (Волинська область, 13212 жителів) через відродження історично традиційного для громади ярмарку (відповідно до наданого у 16 ст. магдебурзького привілею). Дійство поєднує виставку-продаж рукодільних харчових та ремісничих товарів та послуг з елементами театрального, карнавального, буфонадного, балаганного народного мистецтва. Складові проєкту: 1) дослідження, переосмислення, популяризація локальної історико-культурної спадщини громади через ЗМІ та соцмережі; 2) підготовка контенту та навчання для місцевих виробників з метою підсилення маркетингової складової їхньої діяльності; 3) проведення театралізованого дійства - фестивалю-ярмарку - як об’єднавчої платформи для усіх членів (та населених пунктів) громади та дійства, яке в майбутньому стане її візитівкою.
23.
ID: 4REG31-05054
Project name: Культурно-гастрономічний фестиваль "Опішня СливаФЕСТ"
Rating: 430
General budget: 997440
The requested amount from the UCF: 483460
Download grant agreement 4REG31-05054
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Опішнянська селищна рада
Cities of implementation: смт Опішня, Полтавська область,
Project description: Культурно-гастрономічний фестиваль "Опішня СливаФЕСТ" спрямований на популяризацію та відродження культурно-історичної спадщини селища Опішня та Опішнянської ОТГ, частиною якої є забутий гастрономічний бренд - опішнянські сливи. Проведення фестивалю сприятиме розвитку українських місцевих народних традицій, популяризації Полтавщини, як сприятливого туристичного регіону та центру народної гастрономії та органічної їжі, а також народної творчості.
24.
ID: 4REG31-05358
Project name: 25 - ий джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST - 2021 за темою "Джазовий порт"
Rating: 426
General budget: 1252000.00
The requested amount from the UCF: 815000.00
Download grant agreement 4REG31-05358
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Інститут культурної політики"
Cities of implementation: Гавришівка, Вінницьке ОТГ,
Project description: Джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST – 2021 засновано у 1996 році. Фестиваль є найстарішою постійно діючою професійною джазовою подією у незалежній Україні. Відбувається щорічно у вересні у Вінницькій об’єднаній територіальній громаді. Це єдиний в Україні фестиваль концертних джазових програм, тому вже двадцять п’ять років поспіль він тримає найвищу професійну планку і є добре знаним не лише в Україні, а й за кордоном. За роки проведення фестивалю його героями стали понад 800 провідних джазових музикантів із 37 країн світу. VINNYTSIA JAZZFEST є ключовою культурно-туристичною візитівкою регіону, входить до Календаря Визначних культурних подій Вінниччини. Фестиваль перетворився на масштабний джазовий хаб, який примушує джазувати область, експериментуючи з публічними просторами, розгерметизовуючи свідомість усіх жителів Вінниччини вже понад 25 років. У 2021 році ювілейний 25-й фестиваль відбудеться просто неба на летовищі у селі Гавришівка Вінницької ОТГ під гаслом «Джазовий порт» й максимально гучно та яскраво нагадає усім поціновувачам джазової музики про сміливий експеримент, що вперше у незалежній Україні відбувся у 1996 року на Вінниччині, коли виникла необхідність щодо подолання стереотипів до джазової музики за радянських часів «Сегодня ты играешь джаз, а завтра родину продашь» та розгерметизації пострадянського культурного простору. Концепція фестивалю «Джазовий порт» (гра слів: порт – портал) передбачає перенесення глядачів у різні епохи становлення української джазової музики із концертами відповідних виконавців, починаючи з 1991 року, свідком чого є безпосередньо організатори цієї унікальної мистецької події. Відповідно до структуру фестивалю, у рамках події буде презентовано ексклюзивні мистецькі проєкти «Джазовий плакат» та «Джазові сніданки». Фестиваль розпочнеться джазовим автомарафоном «Вінниця - Гавришівка».
25.
ID: 4REG31-05059
Project name: ХІІ Фестиваль звичаєвої культури “Живий Вогонь". Розвиток культурно-пізнавального туризму регіону
Rating: 425
General budget: 1388398.80
The requested amount from the UCF: 930316.80
Download grant agreement 4REG31-05059
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Крайове Товариство “Вінницький козацький полк імені Івана Богуна”
Cities of implementation: с. Якушинці, Якушинецька ОТГ, Вінницька обл.,
Project description: XIІ Міжнародний фестиваль звичаєвої культури “Живий Вогонь”, в основі якого лежать збереження і реконструкція унікального автентичного свята Подільського Купайла та старовинного обряду запалення «живого вогню» методом тертя. Фестиваль традиційно стане майданчиком для презентацій локацій, присвячених культурній спадщині, музеям, народній творчості, культурно-туристичним маршрутам, зеленому туризму, проведенню воркшопу «Культурний туризм як джерело розвитку громади» для представників ОТГ Вінниччини. Фестиваль стимулюватиме розвиток культурно-пізнавального туризму, сприятиме культурному та економічному розвитку місцевої громади; дозволить популяризувати культурну спадщину, підвищити туристичний потенціал регіону серед молоді, вінничан, представників українських етнічних груп, національних меншин, козацьких організацій з різних куточків України, які будуть запрошені для культурного обміну та масштабування фестивалю.