Український культурний фонд / Наша команда

Дирекція Фонду

Владислав Берковський
Владислав Берковський
Виконавчий директор
Олена Пасічник
Олена Пасічник
Заступниця Виконавчого директора з фінансових питань, членкиня Дирекції
Дмитро Решетченко
Дмитро Решетченко
Заступник Виконавчого директора з проєктної роботи, член Дирекції
Геннадій Сливка
Геннадій Сливка
Заступник виконавчого директора з загальних питань, член Дирекції

Проєктний відділ

Наталія Шелест
Наталія Шелест
Начальниця відділу
Тетяна Дорошенко
Тетяна Дорошенко
Провідна фахівчиня з управління проєктами
Ілля Мальчевський
Ілля Мальчевський
Провідний фахівець з управління проєктами
Софія Пищик
Софія Пищик
Провідна фахівчина з управління проєктами
Богдан Бронтерюк
Богдан Бронтерюк
Провідний фахівець з управління проєктами
Наталія Людера
Наталія Людера
Провідна фахівчиня з управління проєктами
Лілія Загребельна
Лілія Загребельна
Провідна фахівчиня з управління проєктами
Олена Калагаєва
Олена Калагаєва
Провідна фахівчиня з управління проєктами
Марія Мельник
Марія Мельник
Провідна фахівчиня з управління проєктами
Володимир Дегтяренко
Володимир Дегтяренко
Провідний фахівець з управління проєктами
Світлана Копотун
Світлана Копотун
Провідна фахівчиня з управління проєктами
Олена Федчук
Олена Федчук
Провідна фахівчиня з управління проєктами
Віталіна Микитенко
Віталіна Микитенко
Провідна фахівчиня з управління проєктами

Експертний відділ

Тетяна Бабійчук
Тетяна Бабійчук
Начальниця відділу
Ганна Переїденко
Ганна Переїденко
Заступниця начальниці
Юлія Барановська
Юлія Барановська
Провідна експертка
Вікторія Щербатюк
Вікторія Щербатюк
Провідна експертка

Відділ комунікацій та зв'язків з громадськістю

Дмитро Рекеда
Дмитро Рекеда
Начальник відділу
Яна Довгалюк
Яна Довгалюк
Заступниця начальника відділу
Андрій Лісовий
Андрій Лісовий
Провідний фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою

Відділ діяльності бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні

Микола Ульянов
Микола Ульянов
Начальник відділу
Анна Ізмайлова
Анна Ізмайлова
Провідна експертка
Олександр Ходаківський
Олександр Ходаківський
Провідний експерт
Наталія-Анна Темех
Наталія-Анна Темех
Провідна експертка

Відділ міжнародного та регіонального співробітництва

Наталія Керницька
Наталія Керницька
Провідна фахівчиня
Іванна Карпенюк
Іванна Карпенюк
Провідна фахівчиня

Відділ фінансового аудиту проєктів

Олена Коцурак
Олена Коцурак
Начальниця відділу
Максим Адамович
Максим Адамович
Заступник начальниці
Ірина Мартиненко
Ірина Мартиненко
Провідна економістка
Павло Корнійчук
Павло Корнійчук
Провідний економіст
Оксана Жирко
Оксана Жирко
Провідна економістка
Володимир Даценко
Володимир Даценко
Провідний економіст
Ірина Копил
Ірина Копил
Провідна економістка
Сергій Бірюков
Сергій Бірюков
Провідний економіст

Сектор аналітичної роботи

Людмила Кожекіна
Людмила Кожекіна
Завідувачка сектору
Тарас Самчук
Тарас Самчук
Провідний фахівець
Антоніна Цикало
Антоніна Цикало
Провідна фахівчиня

Cектор роботи з персоналом

Олена Петрусь
Олена Петрусь
Завідувачка сектору
Олена Ковалевська
Олена Ковалевська
Провідна фахівчиня

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Людмила Сопіна
Людмила Сопіна
Головна бухгалтерка - начальниця відділу
Оксана Кузова
Оксана Кузова
Заступниця начальниці відділу
Тетяна Чмихун
Тетяна Чмихун
Провідна бухгалтерка
Людмила Мельник
Людмила Мельник
Провідна бухгалтерка

Відділ планування та тендерних закупівель

Світлана Ковальчук
Світлана Ковальчук
Начальниця відділу
Олександр Бикоріз
Олександр Бикоріз
Заступник начальниці
Анна Приходько
Анна Приходько
Провідна економістка з планування
Михайло Медведєв
Михайло Медведєв
Провідний фахівець з публічних закупівель

Відділ правового забезпечення

Марія Дурицька
Марія Дурицька
Начальниця відділу
Юлія Волошина
Юлія Волошина
Провідна юрисконсультка
Анна Долгополова
Анна Долгополова
Провіднa юрисконсультка

Відділ документообігу, організаційного забезпечення і контролю

Тетяна Демченко
Тетяна Демченко
Начальниця відділу
Наталія Солошенко
Наталія Солошенко
Провідна фахівчиня
Вікторія Гештемулт
Вікторія Гештемулт
Фахівчиня 1 категорії
Ілона Рибкіна
Ілона Рибкіна
Провідна фахівчиня

Відділ інформаційних технологій

Дмитро Барикін
Дмитро Барикін
Начальник відділу
Сергій Манжос
Сергій Манжос
Провідний фахівець
Владислав Дубов
Владислав Дубов
Провідний фахівець
Іван Харитонов
Іван Харитонов
Провідний фахівець

Відділ господарського забезпечення

Сергій Ткачук
Сергій Ткачук
Начальник відділу
Андрій Середа
Андрій Середа
Інженер з охорони праці
Вячеслав Пахоленко
Вячеслав Пахоленко
Сторож