+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Ukrainian Cultural Foundation / Our Team

Directorate

Vladyslav Berkovski
Vladyslav Berkovski
Executive Director
v.berkovski@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Iryna Osadcha
Iryna Osadcha
Deputy Director for Organizational Development
i.osadcha@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1145)
Дмитро Решетченко
Дмитро Решетченко
Заступник Виконавчого директора з проєктної роботи, член Дирекції Фонду
d.reshetchenko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (внутр. 1537)
Олена Пасічник
Олена Пасічник
Заступниця Виконавчого директора з фінансових питань, членкиня Дирекції Фонду
o.pasichnyk@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (внутр. 1362)
Gennadiy Slyvka
Gennadiy Slyvka
Deputy Director for General Affairs
g.slyvka@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1894)

Projects department

Наталія Шелест
Наталія Шелест
Начальниця відділу
n.shelest@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Світлана Колєснікова
Світлана Колєснікова
Заступниця начальниці
s.koliesnikova@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Богдан Кожухар
Богдан Кожухар
Провідний фахівець з управління проєктами («Культура без бар’єрів»)
b.kozhukhar@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Тетяна Мацьків
Тетяна Мацьків
Провідна фахівчиня з управління програмами («Інноваційний культурний продукт»)
t.matskiv@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Ганна Качковська
Ганна Качковська
Провідна фахівчиня з управління проєктами («Інноваційний культурний продукт»)
h.kachkovska@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Олена Постолюк
Олена Постолюк
Провідна фахівчиня з управління проєктами («Інноваційний культурний продукт»)
o.postoliuk@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Roman Hondz
Roman Hondz
Program Manager ("Inclusive Arts")
r.hondz@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Олена Федчук
Олена Федчук
Провідна фахівчиня з управління програмами («Аудіовізуальне мистецтво»)
o.fedchuk@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Тетяна Дорошенко
Тетяна Дорошенко
Провідна фахівчиня з управління проєктами («Аудіовізуальне мистецтво»)
t.doroshenko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Анна Пустовіт
Анна Пустовіт
Провідна фахівчиня з управління програмами («Ґранд подія»)
a.pustovit@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Анастасія Добровольська
Анастасія Добровольська
Провідна фахівчиня з управління проєктами («Ґранд подія»)
a.dobrovolska@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Ірина Воробець
Ірина Воробець
Провідна фахівчиня з управління проєктами («Культурна спадщина»)
i.vorobets@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Павло Михальов
Павло Михальов
Провідний фахівець з управління програмами («Дослідження. Освіта. Резиденції. Стипендії»)
p.mykhalov@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Надія Савенко
Надія Савенко
Провідна фахівчиня з управління програмами («Культурні столиці України»)
n.savenko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Дар’я Кусочкіна
Дар’я Кусочкіна
Провідна фахівчиня з управління програмами («Культура. Регіони»)
d.kusochkina@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Тетяна Сивопляс
Тетяна Сивопляс
Провідна фахівчиня з управління програмами («Культура. Регіони»)
t.suvoplyas@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66

Expert department

Наталія Сорока
Наталія Сорока
Заступниця начальника
n.soroka@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (внутр. 1106)
Anna Pereidenko
Anna Pereidenko
Senior Expert
h.pereidenko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1766)
Yuliia Baranovska
Yuliia Baranovska
Senior Expert
j.baranovska@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Тетяна Бабійчук
Тетяна Бабійчук
Провідна експертка
t.babiichuk@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66

Communications & PR department

Дмитро Рекеда
Дмитро Рекеда
Заступник начальника
d.rekeda@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (внутр. 1573)
Костянтин Мазніченко
Костянтин Мазніченко
Провідний фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою
k.maznichenko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (внутр. 1248)
Oleksandra Vinnytska
Oleksandra Vinnytska
Leading Specialist
o.vinnytska@ucf.in.ua

Creative

Дарина Живоглядова
Дарина Живоглядова
Завідувачка сектору
d.zhyvohliadova@creativeeurope.in.ua
d.zhyvohliadova@ucf.in.ua
Anna Izmailova
Anna Izmailova
Leading Expert
a.izmailova@creativeeurope.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1513)
Ірина Доценко
Ірина Доценко
Провідна експертка
i.dotsenko@creativeeurope.in.ua
+38 (044) 504-22-66

International department

Oleksandra Yakubenko
Oleksandra Yakubenko
Head of Department
o.yakubenko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1154)
Nataliia Kernytska
Nataliia Kernytska
Senior Expert, Program Manager ("Culture. Tourism. Regions")
n.kernytska@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Anastasiia Pavlova
Anastasiia Pavlova
Leading Specialist
a.pavlova@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66

Analytical department

Oksana Prasiuk
Oksana Prasiuk
Head of Sector
o.prasiuk@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1771)
Kateryna Dovhopol
Kateryna Dovhopol
Deputy Head of Department
k.dovhopol@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1228)
Владислава Зновяк
Владислава Зновяк
Провідна фахівчиня
v.znoviak@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Єлизавета Венгер-Рущенко
Єлизавета Венгер-Рущенко
Провідна фахівчиня
y.venher-rushchenko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66

Project finance department

Олена Коцурак
Олена Коцурак
Начальниця відділу
o.kotsurak@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Dmytro Odynets
Dmytro Odynets
Leading Specialist
d.odynets@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Irina Kopyl
Irina Kopyl
Senior Economist
i.kopyl@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1579)
Iryna Martynenko
Iryna Martynenko
Senior Economist
i.martynenko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 2785)
Павло Корнійчук
Павло Корнійчук
Провідний економіст з фінансової роботи
+38 (044) 504-22-66
Maksym Adamovych
Maksym Adamovych
Senior Economist
m.adamovych@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Володимир Даценко
Володимир Даценко
Провідний економіст з фінансової роботи
v.datsenko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Оксана Жирко
Оксана Жирко
Провідна економістка з фінансової роботи
o.zhyrko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66

Accounting department

Nina Maistat
Nina Maistat
Head of Department
n.maistat@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Tetiana Chmykhun
Tetiana Chmykhun
Leading Accountant
t.chmyhun@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 2462)
Natalia Gerasko
Natalia Gerasko
Leading Accountant
n.gerasko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1882)
Оксана Кузова
Оксана Кузова
Провідна бухгалтерка
o.kuzova@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66

Procurement department

Svitlana Kovalchuk
Svitlana Kovalchuk
Head of Department
s.kovalchuk@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1656)
Олександр Бикоріз
Олександр Бикоріз
Заступник начальниці
o.bykoriz@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (внутр. 1228)
Anna Prykhodko
Anna Prykhodko
Senior Economist
a.prykhodko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Iryna Shushpannikova
Iryna Shushpannikova
Leading Specialist
i.shushpannikova@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66

Legal department

Юлія Сергеєва
Юлія Сергеєва
Начальниця відділу
i.sergeieva@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Andrii Sakhno
Andrii Sakhno
Leading Legal Advisor
a.sakhno@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Vladyslav Krzhevin
Vladyslav Krzhevin
Leading Legal Advisor
v.krzhevin@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1897)
Олексій Тимощенко
Олексій Тимощенко
Провідний юрисконсульт
o.tymoshchenko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66

Documentation, organizational support and control sector

Тетяна Демченко
Тетяна Демченко
Завідувачка сектору
t.demchenko@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (внутр. 1771)
Альона Стамбол
Альона Стамбол
Фахівчиня І категорії
a.stambol@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Diana Bilyk
Diana Bilyk
Specialist
d.bilyk@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Ілона Рибкіна
Ілона Рибкіна
Провідна фахівчиня
i.rybkina@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (внутр. 1588)

HR sector

Olena Petrus
Olena Petrus
Leading Specialist
o.petrus@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Олена Ковалевська
Олена Ковалевська
Провідна фахівчиня
o.kovalevska@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66

IT sector

Dmytro Barykin
Dmytro Barykin
Head of Sector
d.barykin@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1491)
Степан Анахов
Степан Анахов
Провідний фахівець з інформаційних технологій
s.anahov@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Sergiy Manzhos
Sergiy Manzhos
System Administrator
s.manzhos@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1460)

Facility services department

Serhii Tkachuk
Serhii Tkachuk
Head of Department
s.tkachuk@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66 (int. 1717)
Vitalii Voitsekhivskyi
Vitalii Voitsekhivskyi
Driver
v.voitsekhivskyi@ucf.in.ua
+38 (044) 504-22-66
Вячеслав Пахоленко
Вячеслав Пахоленко
Сторож
+38 (044) 504-22-66