+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Program registery Culture +

#
ID
Project name
Повна назва організації
Project Act
Financial report
Culture +
1.
ID: 3PLUS1-23619
Project name: Драмотерапевтичний проект «Драма - Діти - Терапія: трилогія зцілення»
Благодійна організація «Благодійний фонд “Вогник доброти”»
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-23619
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна організація «Благодійний фонд “Вогник доброти”»
Cities of implementation: Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Project description: Драмотерапевтична трилогія на гострі соціальні теми у виконанні дітей віком 10-15 років стане спільним культурно-терапевтичним продуктом, створеним у співпраці театральної школи «Живбувпес», Центру психологічної допомоги дітям «Серденько» та Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Проблематика вистав буде зосереджена на вирішенні родинних проблем та складнощах соціалізації, які безпосередньо впливають на якість дитинства. У рамках проєкту також буде створено: книгу-посібник з методичними рекомендаціями з драмотерапії як міжгалузевого методу психологічної реабілітації, сайт з відкритим доступом до усіх теоретичних і практичних напрацювань, відеоверсії трилогії та медіаконтент, включно з вправами для драмотерапії та проведено драмотерапевтичні заняття. Результати проєкту будуть імплементовані у театральній та медично-терапевтичній практиках.
2.
ID: 3PLUS1-26515
Project name: "Камерний мюзикл "Соломон та Суламіф: Пісня Пісень""
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ ДУША/ЮЕЙ", ГО "ДУША/ЮЕЙ"
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-26515
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ ДУША/ЮЕЙ", ГО "ДУША/ЮЕЙ"
Cities of implementation: Київ/Україна,
Project description: Метою проекту є створення і оригінальне сценічне втілення древньобіблійної історії кохання засобами камерного мюзиклу за мотивами одного з найбільш знакових, класичних творів – «Пісня пісень». Це перше в Україні подібне прочитання (трактування) старозавітної поеми, що здійснила і продовжує здійснювати глибокий вплив на розвиток людської думки, літературний пам'ятник, який однаково важливий для кожної культурної людини, яку б віру вона не сповідувала. Проектом передбачається створення та цільове розповсюдження аудіополіграфічного альбому мюзиклу серед регіональних мистецьких закладів.
3.
ID: 3PLUS1-03102
Project name: «Зірки на Землі»: інклюзивний кіно-мистецький воркшоп для дітей із особливими освітніми потребами та створення документального фільму
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОБРАНІЧФІЛЬМ»
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-03102
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОБРАНІЧФІЛЬМ»
Cities of implementation: м. Львів, Україна, м. Львів, Україна,
Project description: «Зірки на Землі» - кроссекторальний соціально-культурний проєкт, що включає в себе розробку та проведення інклюзивного кіно-мистецького воркшопу для дітей із особливими освітніми потребами та нормотипових дітей, а також створення документального фільму в рамках проведення воркшопу з метою підвищення рівня соціальної адаптації та культурної інклюзії дітей з особливими освітніми потребами (ООП) на базі навчально-реабілітаційного центру «Джерело». У результаті здійснення проєкту діти віднайдуть нові для себе мистецькі інструменти взаємодії та самореалізації. Крім того розроблені кіно-мистецькі практики зможуть бути залучені в практичну роботу багатьох соціальних установ та реабілітаційних центрів країни.
4.
ID: 3PLUS1-00123
Project name: Культура онлайн/офлайн, цифрові мости
Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-00123
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Cities of implementation: Хмельницька область,
Project description: В рамках проєкту ми плануємо мобільну мистецьку експедицію по віддаленним ОТГ Хмельницької області під час якої об'єднаємо досвідчених активістів, місцеву владу та бізнес для пошуку нових механізмів взаємодії. Ми створимо партнерства для обміну досвідом та промоції культури в ОТГ, враховуючи нові умови, які виникли внаслідок пандемії, навчимо локальних операторів практичному застосуванню нових інноваційних форм та форматів культурного вираження за допомогою цифрових інструментів та сучасних технологій. Результатами проєкту стануть промоція культури та туризму і віддалених регіонах, створення нових партнерств, опанування нових цифрових технологій місцевими активістами, які вони зможуть застосувати для подолання дистанції та обмежень, спричинених COVID-19.
5.
ID: 3PLUS1-07319
Project name: Київський Кит
Фізична особа-підприємець Коршунов Валерій Юрійович
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-07319
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Коршунов Валерій Юрійович
Cities of implementation: Київ,
Project description: Екологічний проєкт зі створення медіа-скульптури Київського Кита з переробленого пластику й проведення інформаційної кампанії по сортуванню сміття та очищенню Києва та Дніпра, з освітньо-екологічною програмою, серією подій по збору та сортуванню сміття, встановленням та презентацією медіа-скульптури в центрі Києва.
6.
ID: 3PLUS1-26494
Project name: Тематична шкільна програма «Урок пам'яті Чорнобиля »для 1-11 класів
Фізична особа-підприємець ТАРАНЮК-РУСАНІВСЬКИЙ КИРИЛО ГЕННАДІЙОВИЧ
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-26494
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець ТАРАНЮК-РУСАНІВСЬКИЙ КИРИЛО ГЕННАДІЙОВИЧ
Cities of implementation: Київ, вся Україна,
Project description: «Тематична шкільна програма «Урок пам'яті Чорнобиля» для 1-11 класів» - культурно-освітній проект з розробки та створення серії відеоуроків за підтримки Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнської школи онлайн, з метою надання педагогам України достовірної інформації та якісних матеріалів для роботи з дітьми.
7.
ID: 3PLUS1-05109
Project name: Історико-культурний екомаршрут "Волинський спадок"
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОЛИНСЬКА ФУНДАЦІЯ"
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-05109
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОЛИНСЬКА ФУНДАЦІЯ"
Cities of implementation: cел. Олика, Волинська область, сел. Цумань, Волинська область, сел. Клевань, Рівненська область, с. Деражне, Рівненська область,
Project description: Історико-культурний екомаршрут “Волинський спадок” — це туристичний маршрут, прокладений за міжнародними стандартами ознакування, який пролягатиме територіями чотирьох суміжних громад Волинської та Рівненської областей. До маршруту входитимуть різноманітні пам’ятки історії, культури та архітектури, а також об’єкти природо-заповідного фонду на території цих громад. Мета проєкту — сформувати та прокласти унікальний туристичний маршрут, що поєднає у собі культурні та природозахисні елементи. У результаті, отримаємо туристичний маршрут протяжністю 150 км, який підвищить туристичну привабливість регіону, розширить розуміння ролі збереження історико-культурної спадщини та довкілля в житті суспільства та сприятиме єднанню та інтеграції різних спільнот навколо історії, культурного надбання, об’єктів тяжіння.
8.
ID: 3PLUS1-00523
Project name: Небесний координатор
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТЕП ПРОДАКШН"
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-00523
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТЕП ПРОДАКШН"
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Небесний координатор» це проєкт, присвячений Володимиру Кочеткову-Сукач (позивний ЧУБАКА), засновнику «Аерозвідки», який загинув 15 березня 2015 року. Режисер - ветеран «Аерозвідки» Євген Ярило (Трегубов), який воював разом з героєм нашого фільму, зараз актор ветеранського театру Project«W» Veterans, Volunteers and William. Результатом проєкту стане документальний фільм-пам'ять про видатного українця, який будут власноруч створювати ветерани-побратими "Чубаки" за допомогою професійної команди
9.
ID: 3PLUS1-02737
Project name: Жінки і цифри
Харківська громадська неприбуткова організація «Сучасна жінка»
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-02737
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Харківська громадська неприбуткова організація «Сучасна жінка»
Cities of implementation: Східна Україна,
Project description: Проект «Жінки і цифри» спрямований на створення міні-серіалу та тематичного перформансу, які відображають реалії роботи бухгалтерок, фінансисток та аудиторок і базуються на особистих історіях. Результати проєкту: (1) міні-серіал, який допоможе подолати стереотипи про жінок у сфері управління фінансами і надихнути професіоналок на реалізацію творчого потенціалу, (2) перформанс про жінок у сфері управління фінансами, (3) сайт проєкту, на якому розміщено міні-серіал, відео перформансу, розроблені інформаційні матеріали. Для цього будуть проведені бізнес- та мистецькі воркшопи, які допоможуть жінкам почуватись більш впевнено, управляти командами і реалізувати свій творчий потенціал. Заплановані заходи спрямовані на підвищення престижу професій у сфері управління фінансами.
10.
ID: 3PLUS1-06833
Project name: «МИ В ЕФІРІ плюс»
Громадська організація "Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо "Веселка ТВ"
Download grant agreement 3PLUS1-06833
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо "Веселка ТВ"
Cities of implementation: м. Київ, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, м. Ужгород, Закарпатська область, м. Умань, Черкаська область, м. Ірпінь, Київська область, м. Полтава, м. Вінниця, м. Житомир,
Project description: «МИ В ЕФІРІ плюс» – унікальний проект, який органічно поєднає сферу культури із соціальною та освітньою сферами. Завдяки спільній співпраці партнерських організацій і використанню партисипативних методів роботи 70 дітей-переселенців, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт і напівсиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей віком від 6 до 17 років із різних куточків України стануть телеведучими 7 нових випусків циклу дитячих пізнавальних культурно-мистецьких телепрограм із перекладом на жестову мову, що поширюватимуться засобами медійного простору. Проект одночасно спрямований на посилення інтеграції культури в щоденні громадські практики, розвиток інклюзії (включення виключених груп), розширення розуміння ролі культури в житті суспільства та розвиток міжгалузевої співпраці.
11.
ID: 3PLUS1-00892
Project name: Франкомандри +
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка"
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-00892
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка"
Cities of implementation: Львів, Івано-Франківськ, Мшанець (Тернопільська обл.), Нагуєвичі (Львівська обл.), Криворівня (Івано-Франківська обл.), Самбір, Краків (Польща), Відень (Австрія), Ловран (Хорватія), Будапешт (Угорщина),
Project description: “Франкомандри +” - це унікальний міжсекторальний проект, покликаний поєднати у своїй ідеї творчих партнерів, які через інтерактивні технології презентуватимуть історичний період життя Івана Франка у сучасних мандрівних маршрутах. Ми діємо на засадах партисипації та відкриті до співпраці із туристичним, гастрономічним та локальним бізнесом. Наша ідея полягає у створенні публічного культурно-туристичного продукту, який доступний у декількох форматах: аудіо, відео та друкованих продукціях. Використовуючи їх Ви маєте можливість спланувати самостійну мандрівку маловідомими місцями, а також скористатись послугами наших туристичних партнерів, які допоможуть Вам поринути у минулу епоху та заново відкрити для себе здавалось добре відомі місця та локації. У нашому проекті ми не розповідаємо про Івана Яковича Франка, у цьому проекті він виступає провідником, себто туристичним гідом, який розповідає власну історію, змінюючи Ваш погляд на минуле.
12.
ID: 3PLUS1-00989
Project name: Програма короткострокових резиденцій “Заземлення”
МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-00989
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"
Cities of implementation: Соледарська ОТГ (Донецька область),
Project description: Серія короткострокових резиденцій “Заземлення” для митців і дослідників, які працюють з темою Антропоцену. Мета проєкту - запровадження якісно нового підходу до співпраці між органами місцевої влади, екологічними організаціями і закладами культури на прикладі Соледарської ОТГ, забезпечення культурного розвитку місцевої громади і створення спільного простору взаємодії запрошених дієвців з локальними спільнотами і між собою задля привернення уваги засобами мистецтва до найбільш актуальних проблем, пов’язаних з довкіллям та екологічними проблемами, пошуку можливих шляхів їх вирішення. Структура резиденції передбачає серію тижневих візитів митців і дослідників, які відбуватимуться щомісяця від грудня 2020 до серпня 2021 року. Учасники резиденції будуть відібрані за допомогою опен-колу.
13.
ID: 3PLUS1-26508
Project name: «Наші. Інженерна історія України»
Громадська організація «Про.Про.Лаб»
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-26508
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація «Про.Про.Лаб»
Cities of implementation: Україна,
Project description: Мета проєкту − пробудити у школярів по всій Україні інтерес до творчості та інновацій через історії про українських інноваторів та винахідників. Проєкт передбачає проведення Всеукраїнського конкурсу, в рамках якого школярі збиратимуть біографії та історії про дослідників свого регіону. Матеріали конкурсу ляжуть в основу кольорового видання та онлайн-платформи про українців, чиї винаходи змінили світ. Аби підсилити проєкт освітньою та інклюзивною складовою, історії буде доповнено тематичними інженерними завданнями, більшість з яких будуть адаптовані для дітей з особливими освітніми потребами. Видання буде розіслано у 1000 бібліотек та презентовано у п’яти містах України та за кордоном.
14.
ID: 3PLUS1-21033
Project name: Digital Art therapy Studio (Студія терапії цифровим мистецтвом)
Товариство з обмеженою відповідальністю «В-Арт»
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-21033
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «В-Арт»
Cities of implementation: Харків (Україна), Харківська область,
Project description: Крос-секторальний проєкт «Digital Art therapy Studio» вперше поєднує цифрове мистецтво з класичною українською музикою задля досягнення арт-терапевтичного ефекту, діджиталізації арт-терапії та створення інноваційного напряму на стику візуального та аудіального мистецтва. Результатом проєкту постане продукт світового рівня у вигляді унікальної серії цифрових робіт, створених у рамках онлайн резиденції за участі провідних українських фахівців, митців та музикантів, а також його безпосередня імплементація у лікарні Харківської області, презентація, віртуальна виставка робіт та практичне керівництво для запровадження іншими регіонами.
15.
ID: 3PLUS1-21497
Project name: Етноосвіта: інноваційна програма для курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Комунальний заклад «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-21497
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальний заклад «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради
Cities of implementation: м. Рівне, с. Волошки Рівненського району, Рівненська область,
Project description: Проєкт «Етноосвіта» - це створення та апробація програми підвищення кваліфікації вчителів позашкільної освіти та керівників гуртків у напрямку дослідження, збереження та популяризації дітьми та молоддю культурної спадщини Рівненщини на основі пластової методики роботи. Результатом стане навчання за програмою 60 слухачів курсів підвищення кваліфікації з категорії “керівники гуртків” та практичне застосування ними здобутого досвіду з супроводом менторів у формі таборування з мотивованою молоддю віком 14-18 років у групах на базі Рівненського обласного молодіжного пластового вишкільного центру, проведення підсумкової аналітичної зустрічі та видання альманаху проєкту і методичних рекомендацій. Програма «Етноосвіта» після апробації в рамках проєкту передбачена для подальшого використання в освітньому процесі для підвищення кваліфікації педагогів позашкільної освіти, керівників гуртків.
16.
ID: 3PLUS1-03145
Project name: ALTstage - онлайн платформа доповненої реальності для перформативних мистецтв та освітніх програм
Громадська Організація "Всеукраїнська Асоціація "Платформа сучасного танцю""
Download grant agreement 3PLUS1-03145
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська Організація "Всеукраїнська Асоціація "Платформа сучасного танцю""
Cities of implementation: Київ, Берлін, Німеччина, Катовіце, Польща,
Project description: Мета проекту - розробка та втілення на практиці механізму застосування технології Доповненої Реальності (AR) для перформативного мистецтва та освіти. Проект спрямований на розробку онлайн платформи яка включатиме в себе: розробку технології AltStage, що додає доповнену реальність до звичайного 2D відео на екрані монітору комп’ютера або ноутбука, синхронізуючись з зображенням створення та публікацію мобільного застосунку для перегляду контенту, створеного за технологією AltStage створення освітнього курсу з використання технології AltStage та промоція технології дослідження можливостей використання доступних технічних засобів для створення 3D відео, що інтегрується в доповнену реальність в застосунку ALTstage
17.
ID: 3PLUS1-01085
Project name: Програма міських ініціатив з відновлення архітектурних пам’яток «Оголені»
Комунальна установа Хмельницької міської ради “Агенція розвитку Хмельницького”
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-01085
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальна установа Хмельницької міської ради “Агенція розвитку Хмельницького”
Cities of implementation: Хмельницький,
Project description: Проєкт передбачає згенерування нових креативних рішень та продуктів для вирішення проблеми відновлення об’єктів історико-культурної спадщини міста Хмельницького за видом “Архітектура” шляхом заснування міжгалузевого партнерства та розвитку відповідних громадських практик. Результатом стане створення 3D моделей архітектурних пам’яток, взаємодія з якими буде здійснюватися за допомогою мобільного додатку, організація виставок інтерактивних картин в медичних, освітніх та соціальних закладах міста, проведення панельних дискусій з фахівцями в галузі охорони культурної спадщини, створення дизайнкоду історичних будівель міста Хмельницького, здійснення інвентаризації об'єктів культурної спадщини, виготовлення облікових документацій на об'єкти культурної спадщини, створення театральної вистави, налагодження діалогу з представниками бізнесу — власниками історичних будівель з метою їх подальшого відновлення.
18.
ID: 3PLUS1-26518
Project name: Туристична Україна в просторі й часі
Фізична особа – підприємець Голубенко Поліна Аркадіївна
Download grant agreement 3PLUS1-26518
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа – підприємець Голубенко Поліна Аркадіївна
Cities of implementation: Кіїв, Одеса, Львів, Ужгород, Чернівці, Дніпро, Харків, Суми, Чернігів, Запоріжжя,
Project description: Наша мета – відзняти видовий фільм про Україну, її життя протягом чотирьох сезонів, — зими, весни, літа й осені. Показати її річний цикл як самостійного організму, а так само більш короткі, — сезонні та добові цикли, — від пробудження навесні, через буяння літа, естетику осені й до завмирання взимку. Показати через знакові туристичні об'єкти України її метаморфози протягом дня і від сезону до сезону. Фільм об'єднаний ідеєю краси та гармонії в ландшафті, — природному, міському і водному. Результати – поширення туристичної й іншої інформації про Україну у світі; зробити її привабливим місцем для міжнародного туризму і для міжнародної співпраці у сфері кіно.
19.
ID: 3PLUS1-01553
Project name: Культурна спадщина Львівщини. Перезавантаження.
Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-01553
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації
Cities of implementation: м. Львів, Львівська область, м. Броди, Львівська область, м. Комарно, Львівська область, м. Сколе, Львівська область, м. Дрогобич, Львівська область, м. Добромиль, Львівська область, смт. Щирець, Львівська область, смт. Поморяни, Львівська область, смт. Підкамінь, Львівська область, сс. Звенигород, Свірж, Старе Село, Годовиця, Білий Камінь, Матків, Ісаї, Тартаків Львівська область,
Project description: Проєкт «Культурна спадщина Львівщини. Перезавантаження» передбачає створення комплексних програм ревіталізації відібраних знакових об’єктів культурної спадщини Львівської області, що увійдуть до національної програми «Велике Будівництво». Програми ревалоризації, що будуть створені на основі вивчення та глибинного аналізу культурних потреб регіону, дозволять включити ці об’єкти у культурне та економічне життя локальних громад, громади Львівської області та України в цілому, а також створить умови в перспективі для забезпечення їхньої конкурентоспроможності як туристичних об’єктів на регіональному, українському та міжнародному рівнях.
20.
ID: 3PLUS1-03248
Project name: Стежками предків: Сяноцький повіт
Молодіжна громадська організація «Вирій»
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-03248
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Молодіжна громадська організація «Вирій»
Cities of implementation: Сяноцький повіт, Республіка Польща, Перемишль, Республіка Польща, Львів, Київ,
Project description: Проєкт передбачає популяризацію української культурної спадщини, що після масових виселень українців у 40-50-х рр. XX cт. залишилась на теренах Польщі. В рамках проєкту передбачено виконання «польових» досліджень, виявлення, аналіз, фото- та відеофіксацію, створення віртуального 3D туру, опис об’єктів культурної спадщини українців історичної землі Сяніччини — межових земель української Східної Лемківщини і Надсяння. У підсумку досліджень передбачається створення та презентація для громадськості України та Польщі (Львів, Київ, Перемишль, Сянок) україномовного друкованого та цифрового путівника українськими місцями Сяніччини, доступного для масового користування, а також розробка та проведення першої грунтовної екскурсії Сяніччиною для представників малого бізнесу з України у сфері туризму, гідів-екскурсоводів.Проєкт передбачає популяризацію української культурної спадщини, що після масових виселень українців у 40-50-х рр. XX cт. залишилась на теренах Польщі. В рамках проєкту передбачено виконання «польових» досліджень, виявлення, аналіз, фото- та відеофіксацію, створення віртуального 3D туру, опис об’єктів культурної спадщини українців історичної землі Сяніччини — межових земель української Східної Лемківщини і Надсяння. У підсумку досліджень передбачається створення та презентація для громадськості України та Польщі (Львів, Київ, Перемишль, Сянок) україномовного друкованого та цифрового путівника українськими місцями Сяніччини, доступного для масового користування, а також розробка та проведення першої грунтовної екскурсії Сяніччиною для представників малого бізнесу з України у сфері туризму, гідів-екскурсоводів.
21.
ID: 3PLUS1-07108
Project name: "Поміж нас"
Пінаєва Ольга Анатоліївна
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-07108
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Пінаєва Ольга Анатоліївна
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: «Поміж нас» - це інклюзивний мистецький проект, що полягає у створенні збірки з 7 відеоновел на вірші українських поетів 19-20 століття. Їх виконають нечуючі актори жестовою мовою у оформленні театру анімації. Проект спрямований на об’єднання митців різних сфер у умовах пандемії та створення відео контенту нового формату для культурного дозвілля. Що транслюватиме ідеї людяності поезій «поміж нас», таких важливих сьогодні і завжди. Реалізовувати проект буде команда «ТАМ» (Театр анімаційного мистецтва) у партнерстві з ГО «Відчуй». Відеозбірка буде викладена у інтернет та залишиться вільному доступі.
22.
ID: 3PLUS1-26519
Project name: Творимо мистецтво у шкільному саду
Громадська організація "МІСТО-САД"
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-26519
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "МІСТО-САД"
Cities of implementation:
Project description: Проєктом передбачається проведення п’яти виставок у шкільних садах різних регіонів України та створення освітнього онлайн-курсу з реалізації мистецьких проєктів у публічних просторах. Школи, в яких будуть проводитися виставки, будуть визначені після проведення всеукраїнського конкурсу. Кураторами стануть школярі, які розроблятимуть наповнення виставки, проведуть аудит культури свого міста, залучатимуть до своєї команди місцевих митців, пропонуватимуть формат подачі. Для додаткових знань з реалізації мистецьких проєктів у публічних просторах команда ГО “Місто-сад” разом з партнерами з ГО “Смарт Освіта” розробить і запустить унікальний онлайн-курс «Виставки в садах», доступний для слухачів зі всіх регіонів України.
23.
ID: 3PLUS1-00923
Project name: Проєкт «Інтерактивна книга». Новий інтерактивний формат у сфері Edutainment
Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-00923
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Cities of implementation:
Project description: Створення нового інтерактивного формату в сфері Edutainment (education + entertainment, навчання + розваги), що буде поєднувати ігрову онлайн-платформу, портативну офлайн-гру (з механічними та електронними компонентами) і кінематографічні матеріали (phygital + cinematic) — для максимального залучення гравців до тем української літератури та мови, розкриваючи їх у абсолютно новому аспекті. Поєднання ігрового, аудіовізуального та тактильного досвіду в форматі командної гри максимально покращує засвоєння матеріалу, стимулює подальший інтерес та змінює стереотипні уявлення про шкільний курс літератури в учнів старших класів та абітурієнтів.
24.
ID: 3PLUS1-01134
Project name: «Art-громада»
Приватне підприємство “Телерадіокомпанія Сфера-ТВ”
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-01134
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Приватне підприємство “Телерадіокомпанія Сфера-ТВ”
Cities of implementation: Рівненська область,
Project description: Мета проєкту – продемонструвати широкій аудиторії культурні надбання та туристичні принади територіальних громад Рівненщини, підвищити їх інституційну спроможність у сфері культури шляхом спільного навчання працівників органів місцевого самоврядування та менеджерів культури особливостям функціонування та розвитку новоутворених громад. Результати проєкту – цикл художніх телепередач з аналітичною складовою «Art-громада» про розвиток культури та мистецтва у територіальних громадах Рівненщини; серія фахових майстерень для представників органів місцевого самоврядування та культурних інституцій територіальних громад, що включають аналіз стану галузі культури у громаді, реорганізацію закладів культури у ноовоутворених громадах, які утворилися навколо малих міст та селищ, пошук шляхів розвитку сфери, висвітлення нових повноважень і можливостей, що виникли в процесі децентралізації, розробку експертних рекомендацій та кейсів, обмін досвідом.
25.
ID: 3PLUS1-01029
Project name: Кіносереда
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО "СУК"
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-01029
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО "СУК"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Кіносереда – це освітня програма, яка була заснована у 2017 році, що здійснюється за допомогою молодіжних заходів в галузі кіно та пропонує дещо більше ніж звичайний кіноперегляд. Мета організаторів - ознайомлення аудиторії з сучасним українським кіно та його творцями за допомогою онлайн та офлайн майстер-класів, кінопоказів, читок сценаріїв та інтерактивних вечорів. Більше того, проект спрямований на розвиток і підтримку молодих митців, які тільки-но пізнають кіноіндустрії та створення умов для сприяння творчій діяльності, створення нових партнерств і формування в Україні спільних цінностей громадянського суспільства
26.
ID: 3PLUS2-01541
Project name: Розробка методології та пілотна імплементація маркування історичних атракцій в малих містах України. Ядро Острога – культурна інтервенція в минуле задля подорожі в майбутнє
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України»
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS2-01541
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України»
Cities of implementation: Острог, Острог, місто 1 обране під час конкурсу, місто 2 обране під час конкурсу, місто 3 обране під час конкурсу, місто 4 обране під час конкурсу, місто 5 обране під час конкурсу,
Project description: Метою проекту розробка методології та пілотна імплементація маркування історичних атракцій в туристичний маршрут. Ціль 1.Розробка іміджевого туристичного магніту -інтерактивного туристичного маршруту з маркованого малими пластичними формами з нанесеними QR кодами Острог. Результат : зібрано базу знань історико- культурні цінності;сформовано 25 локацій на яких розміщено малі пластичні форми( скульптури) вздовж туристичного маршрутуз занесенням на карту та інтерактивну платформу. Ціль 2 . Формування методології розробки іміджевого туристичного продукту-туристичного магніту у вигляді інтерактивного туристичного маршруту маркованого малими пластичними формами з нанесеними QR кодами для міста Острог. Результат : Узагальнено отриманий досвід та знання та сформовано методологію . Ціль 3. Поширення та мультипікація досвіду на 5 малих міст України. Результат: Методологію імплементовано в 5 міст, визначено їх конкурентні переваги та створено проект туристичного маршруту. Проведено квест
27.
ID: 3PLUS1-26485
Project name: Бібліотека сержанта
Громадська організація “Реформація”
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-26485
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація “Реформація”
Cities of implementation: Київ, м.Одеса, м. Харків, м. Глухів, Сумська обл., м. Кременчук, Полтавська обл., м. Кам'янець-Подільськис, Хмельницька обл.,, м. Надвірна, Івано-Франківська обл.,
Project description: Стан бібліотек навчальних закладів, які готують військових, аж ніяк не відповідає задачам формування особистості майбутнього офіцера. ГО “Реформація” в межах проекту “Бібліотека Сержанта” планує наповнити бібліотеки військових навчальних закладів актуальною літературою і дати мотиваційний поштовх курсантам за рахунок проведення мотиваційно-освітніх заходів у вигляді зустрічей з письменниками, ветеранами АТО, культурними діячами, з метою сприяти створенню нової еліти української армії.
28.
ID: 3PLUS1-05804
Project name: 18ий Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Громадська організація «Докудейз»
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-05804
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Докудейз»
Cities of implementation: Київ, Вся Україна (вся онлайн версія фестивалю), Увесь світ (стріми під час фестивалю),
Project description: Проєкт забезпечить підготовку та організацію 18го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбудеться з 26 березня по 4 квітня 2021 року у м. Київ фізично (якщо дозволять карантинні умови) та/або у онлайн форматі. Фестиваль буде співорганізовано з Українською Гельсінською Спілкою з Прав Людини, котра допомагатиме організовувати правозахисну програму Rights Now! в межах фестивалю. Тема фестивалю «право людини на здоров’я», в тому числі подолання викликів пандемії. Проєкт сприятиме розвитку критичного мислення, культурного рівня мешканців України, а також посиленню міжгалузевих партнерстві між гравцями різних галузей та секторів через спільну участь у фестивалі Docudays UA.
29.
ID: 3PLUS1-26186
Project name: "Людині – медицина і музика" - мистецький медико-соціальний проект для допомоги хворим на рак та діабет в час пандемії COVID-19
Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-26186
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського
Cities of implementation: Україна,
Project description: Мета проєкту – покращення якості життя хворих на рак та діабет завдяки синергії музики та медицини із використанням інтерактивних підходів. В умовах соціальної самоізоляції вказаних пацієнтів, що посилюється під час пандемії COVID-19, поєднання спеціальної серії онлайн-концертів класичної, джазової музики та медичних компонентів дозволить спілкуватися хворим між собою, музикантами і лікарями. Цей проект допоможе привернути увагу громадськості до ролі мистецтва як інструменту вдосконалення багатьох медичних та соціальних питань, стимулюючи дискусії щодо вивчення можливості поєднання медичних методів лікування з музичним мистецтвом.
30.
ID: 3PLUS1-06429
Project name: Освітній профіль стратегії культури Львова.
Громадська організація "Українська асоціація культурологів - Львів"
Download grant agreement 3PLUS1-06429
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Українська асоціація культурологів - Львів"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проєкт має на меті розробити та зреалізувати соціальний експеримент та провести соціологічне дослідження, які дозволять напрацювати індикатори та виміряти співвідношення компетенцій випускників спеціальності культурологія у львівських ВУЗах із актуальними потребами культурного ринку міста. Проєкт включатиме аналіз освітніх навчальних програм культурологічного спрямування (4 освітніх програми) та наявних документів місцевого самоврядування, що регулюють політики в галузі культури. Участь у проєкті братимуть випускові кафедри ВУЗів, студенти спеціальності “культурологія”, інституції культури м. Львова. Результатом дослідження стане напрацювання методології та моделі вимірювання якості наданої профільної освіти та запитів відповідного сегменту ринку, яка стане адаптивною для галузей, які використовують роботу незалежних менеджерів.
31.
ID: 3PLUS1-02847
Project name: Кроссекторальний соціальний проект "На рівних"
Фізична особа-підприємець Єфіменко Злата Романівна
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-02847
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Єфіменко Злата Романівна
Cities of implementation: Київ,
Project description: Кроссекторальний соціальний проект «На рівних» має за мету створення серії соціальних відеороликів - 6 коротких вірусних СМ роликів до 1 хвилини, що висвітлюють 6 груп людей з інвалідністю та одне загальне відео з висвітленням проблеми працевлаштування, що будуть транслюватися на відеоплатформах, у соціальних мережах, телебаченні та у виокремлених спеціальних місцях) , а також онлайн-платформи (з базою потенційних компаній-роботодавців, які готові надати робочі місця людям з інвалідністю). Цей проект має сприяти розвитку партнерства між некомерційними організаціями, кінопродукції та людьми, що належать до вразливої групи.
32.
ID: 3PLUS1-26196
Project name: Знищені шедеври української дерев'яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю
ФОП Савчук Олександр Олегович
Download grant agreement 3PLUS1-26196
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: ФОП Савчук Олександр Олегович
Cities of implementation: Харків,
Project description: Видання книги Стефана Таранушенка "Знищені шедеври української дерев'яної сакральної архітектури" великим форматом (218*240мм) з доповненою реальністю (точні кольорові 3d-моделі церков, з якими можна буде взаємодіяти: обертати, збільшувати, наближатися, розглядати з усіх боків, змінювати освітлення пори дня). Додатковою частиною проєкту стане проведення 4 онлайн-дискусій із провідними фахіівцями за тематикою проєкту.
33.
ID: 3PLUS1-06112
Project name: Перший в Україні мистецький аудіофільм "Біблія - Книга Життя"
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГАЛИЦЬКЕ МУЗИЧНЕ ТОВАРИСТВО"
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-06112
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГАЛИЦЬКЕ МУЗИЧНЕ ТОВАРИСТВО"
Cities of implementation: Львів, Київ,
Project description: Промоція українського аудіального мистецтва через створення першого в Україні аудіофільму “Біблія - Книга Життя” з технологією 3D Sound Design. Популяризація української мови через використання в аудіофільмі сучасного літературного перекладу Біблії, що вийшов у 2020 року. Збереження українського звукового ландшафту, його відтворення в аудіофільмі через здійснені звукозаписи з різних куточків України. Створено унікальний культурний продукт - аудфлфільм “Біблія - Книга Життя”, який буде представлено у мобільному додатку. Завдяки цьому, ми охоплюємо широку цільову аудиторію, як в Україні, так і за кордоном. Ми поєднуємо в проекті мистецький та освітній сектори, до створення аудіофільму залучено митців, акторів, науковців, ветеранів АТО, людей різних конфесій, та релігій для формування в Україні спільних цінностей громадянського суспільства.
34.
ID: 3PLUS1-26240
Project name: Горна державності. Громадянська освіта для молоді через історію ремесел.
Громадська організація "Не святі горшки ліплять"
Download grant agreement 3PLUS1-26240
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Не святі горшки ліплять"
Cities of implementation: Червоноград, Львівська область, Гусятин, Тернопільська область, Вижниця, Чернівецька область, Опішня, Полтавська область, Балаклія, Харківська область,
Project description: Проект спрямований на популяризацію народних ремесел через інтеграцію тематики дослідження культурної спадщини у курси громадянської освіти. Проєктом передбачено реалізацію пілотного кроссекторального навчально-практичного онлайн-курсу з історії державотворення для школярів віком 14-17 років з п’яти "депресивних" регіонів України на прикладі розвитку традиційних ремесел. Практична частина курсу включає проведення молодіжними командами досліджень за темою проекту, презентації результатів у своїх громадах із залученням місцевих гончарів та підготовку просвітницької брошури. Центральною подією проекту є фестиваль громадянської освіти та ремесел. Досвід проекту буде представлений у методичному посібнику для педагогів, тренерів та працівників центрів БПД, які працюють у сфері громадянської освіти.
35.
ID: 3PLUS1-02129
Project name: Українські митці 1920-х у фокусі радянських спецслужб
Львівська міська громадська наукова організація Центр досліджень визвольного руху
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-02129
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Львівська міська громадська наукова організація Центр досліджень визвольного руху
Cities of implementation: Київ, Львів,
Project description: Проект передбачає поширення інформації про представників українського мистецтва 1920-х років через підготовку та публікацію 15 цифрових колекцій документів про них з архівів радянських спецслужб. Колекції будуть зосереджені на персональних справах на митців та охоплюватимуть літературу, кіно, театр та художнє мистецтво. Результати будуть опубліковані на сайті Електронного архіву (avr.org.ua) — проекту Центру досліджень визвольного руху. Всі документ будуть описані для зручного й швидкого пошуку. Опубліковані цифрові копії будуть доступні для вільного завантаження для всіх зацікавлених. Планується підготовка україномовного та англомовного резюме до кожної з колекцій документів, а також публікація колекцій на Europeana Collections та статей у ЗМІ на базі оцифрованих документів. Буде проведено також практичний воркшоп для студентів.
36.
ID: 3PLUS1-02212
Project name: Культурно-освітній проєкт БайкиХАБ
Громадська організація "Платформа Театральних Ініціатив"
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-02212
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Платформа Театральних Ініціатив"
Cities of implementation: м. Харків,
Project description: Популяризація байок українських авторів, та світових байок в українському перекладі за рахунок створення: 30 анімованих коміксів, 30 відеороликів з повним текстом твору для розповсюдження в мережі інтернет та постановки вистави з вибірки байок. Ефективність програми посилюється створенням методичних рекомендацій з проведення розмовних клубів для дорослих, які хочуть підтримати дітей у спілкуванні українською поза межами навчальних закладів. Регулярні заняття розмовного клубу в рамках проєкту відвідають творча команда та харківські батьки. Проєкт особливо важливий для Харківського середовища, де впровадження української відбувається з певними проблемами.
37.
ID: 3PLUS1-26284
Project name: Слухати серцем
ФОП Гончарова-Горянська Мар'яна В'ячеславівна
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-26284
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Гончарова-Горянська Мар'яна В'ячеславівна
Cities of implementation: Харків,
Project description: Проект «Слухати серцем» передбачає створення 11 аудіокнижок, що сприятимуть соціалізації дитини, за творами сучасних українських письменників. Всі твори будуть звучати сучасною українською літературною мовою. Паперові версії цих книжок вийдуть друком у видавництві «Ранок», партнерові проекту, який в рамках співпраці дозволяє використовувати літературні твори для озвучування. Зазначені книжки призначатимуться дітям дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. До озвучування аудіокнижок будуть залучені кваліфіковані фахівці: відомі актори, радіоведучі та телеведучі, музиканти. Аудіокнижки буде розміщено у вільному доступі: на сайті видавництва «Ранок» та в онлайн бібліотеці для людей із вадами зору «Лихтар». Для вихованців 12 шкіл-інтернатів для сліпих та слабозорих дітей з різних міст України будуть сформовані аудіобібліотеки «Голоса книжок», що міститимуть створені в рамках проекту аудіокнижки. Аудіобібліотеки, записані на електронні носії (CDrom), разом із зчитувальними пристроями, придбаними за кошти бюджету проекту, будуть відправлені за адресами шкіл-інтернатів, задіяних в проекті. Крім того кожна дитина, яка виховується в зазначених закладах, отримає власний диск з аудіокнижками, відповідно до своєї вікової групи разом з вітальними листівками від проекту. Загалом подарунки отримають 2000 дітей.
38.
ID: 3PLUS1-05062
Project name: «DovgeCastrumArt»-новий туристичний культурний бренд Закарпаття
Громадська організація "Простір молоді"
Download grant agreement 3PLUS1-05062
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Простір молоді"
Cities of implementation: с. Довге, Іршавський район, Закарпатська область,
Project description: Мета проекту - створення унікального, цілісного, конкурентно-спроможного культурного туристичного продукту-бренду «DovgeCastrumArt», шляхом промоції пам’ятки архітектури національного значення палацу-фортеці графів Телекі та традиційних народних ремесел. Основний продукт проєкту -фестиваль середньовічної культури "DovgeCastrumFest"; Побічні продукти: -інтерактивна світлова інсталяція; -культурно-мистецький простір-«Містечко майстрів»; -контент для наповнення інтернет-ресурсу Креативного хабу-"DovgeCastrumArt"-11 відеоробіт (зокрема-віртуальна екскурсія та 8 промо-відео роботи майстрів); -етнографічня експозиції «Побут та народні ремесла жителів Боржавської долини»" та експозиції-«Історія палацу в полотнах»; -збережено 10 багатовічних лип-памяток природи місцевого значення; -1 велика кованої робота-скульптури, яка розкриватиме основну ідею проєкту; -40 робіт автентичного народного мистецтва; -20 творів художнього мистецтва.
39.
ID: 3PLUS1-05982
Project name: МІТЄЦ. РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПРОСТІР
Громадська організація "Мистецька ініціатива тимчасового єднання цінностей"
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-05982
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Мистецька ініціатива тимчасового єднання цінностей"
Cities of implementation: Київ, Львів, Село Недільна, Львівської області,
Project description: Зважаючи на воєнні дії на сході України, їхній вплив на суспільство, проєкт піднімає актуальне питання реабілітації ветеранів АТО та колишніх в’язнів. У часи глобальних викликів мистецтво не може не реагувати на кризу, породжену російською агресією, але може стати каналом виходу із кризи, подолання труднощів соціалізації травмованих людей. Проєкт відбуватиметься у форматі реабілітаційної мистецько-психотерапевтичної (міжгалузевої) програми для учасників проєкту, націлений на інтеграцію мистецьких практик в поле психоаналітичного дискурсу. Протягом мистецько-психотерапевтичної програми, яка втілюватиметься як міжгалузеве практичне дослідження, провідні митці та визнані українські психоаналітики працюватимуть з ветеранами АТО та колишніми в’язнями для вивчення терапевтичного впливу художніх практик на дану вразливу групу населення.
40.
ID: 3PLUS1-01336
Project name: Імерсивна мобільна платформа "Museums3d"
Товариство з обмеженою відповідальністю "СКАЙРОН"
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-01336
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "СКАЙРОН"
Cities of implementation: Львів,
Project description: ме
41.
ID: 3PLUS1-07616
Project name: Шануймося
Громадська організація "Всеукраїнське Громадське Об'єднання "Рушійна сила""
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-07616
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Всеукраїнське Громадське Об'єднання "Рушійна сила""
Cities of implementation: м. Київ, Київська область,
Project description: За рахунок співпраці культури, науки та освіти сприяти поглибленню знань учнівської молоді (та дорослих) про видатні події історії України. Створити цикл із 10 навчальних відеоматеріалів з історії України, хронометражем до 7 хв. Залучити для створення відео 10 відомих українців, в тому числі ветеранів АТО/ООС, та дітей із соціально вразливих груп населення. Розмістити ці матеріали на спеціально створеному веб-сайті, доповнити текстовою версією у форматі лонгріду і таким чином оформити весь контент у повноцінний дистанційний урок з історії. Сприяти поширенню впровадження даних уроків у освітній процес навчальних закладів м. Києва та Київської області із подальшим розвитком проекту до всеукраїнського масштабу.
42.
ID: 3PLUS1-02401
Project name: КіноТабор
ТОВ "ФАН ФІЛМЗ"
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-02401
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВ "ФАН ФІЛМЗ"
Cities of implementation: Київ, Одеса, Вся Україна (Май-Сентябрь 2020),
Project description: Проєкт “КіноТабор" об'єднує компанію з виробництва надувних кінотеатрів "Гігантоманія", компанію по прокату аудіо-відео обладнання “Август” і українську кінокомпанію "Фан Філмз" для створення постійно діючої мережі пересувних кінотеатрів для сільської місцевості з легальним українським контентом. Партнери надають свої послуги та обладнання, а кінокомпанія створює малобюджетний альманах кіноісторій для демонстрації на екранах мережі в літній сезон 2021 року. Альманах під назвою "За Вікном: Українські історії" базується на інноваційному форматі онлайн-проекту "За Вікном: Карантин-серіал", який був знятий в умовах карантину дроном через вікно навесні 2020 року, залучив більше 60-ти кінематографістів і акторів з усієї країни і привернув широкий інтерес преси.
43.
ID: 3PLUS1-05760
Project name: Школа документалістики та медіа
Громадська організація “НОВИЙДОНБАС”
Download grant agreement 3PLUS1-05760
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація “НОВИЙДОНБАС”
Cities of implementation: Донецька область, Луганська область, Запорізька область, Дніпропетровська область, Житомирська область, Одеська область, Київська область, Харківська область і місто Київ, Донецька область, Донецька область, Луганська область,
Project description: Двотижневі курси, зорієнтований на підлітків 14-17 років зі сходу України, які постраждали від війни. Мета проекту - розвинути навички, які допоможуть зрозуміти основні принципи професійної журналістики та документалістики в умовах демократії: медіаграмотність, критичне мислення, основи документальної фотографії, документальної відеозйомки та монтажу, журналістських інтерв’ю, базові знання та інструменти для створення сайту. Результати: учасники усвідомлять місце та функцію незалежної журналістики в демократичному суспільстві, навчаться та створять серію інтерв’ю з обраними героями, їх фотопортрети, документальний сюжет, які викладуть на власних сайтах.
44.
ID: 3PLUS1-00539
Project name: Культурно-екологічна ініціатива "Місто шумить інакше"
Громадська організація "Агенція сталого розвитку міста"
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-00539
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Агенція сталого розвитку міста"
Cities of implementation: Рівне,
Project description: Проект спрямований на поєднання екологічної та культурної складової в рамках просвітницької кампанії щодо популяризації бережного ставлення до зелених насаджень серед жителів міста Рівне. Окрім виховної частини проект передбачає створення офіційної документації та оцифрування найстаріших дерев в місті для уможливлення їхнього збереження на державному рівні.
45.
ID: 3PLUS1-00199
Project name: Підзамче. Нарешті!
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР"
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-00199
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Мета проекту: створити інтегрований образ ідентичності району Підзамче міста Львова, який комунікуватиме назовні його історію очима мешканців в поєднанні із унікальною історичною спадщиною, та стане основою для створення нового бренду та нового культурно-туристичного продукту, через створення платформи дієвців, створення мобільного застосунку “Підзамче. Нарешті!” та просування нового бренду району Підзамче як привабливого для змістовного дозвілля та туристів. Основними продуктами проекту стануть: 1) мобільний AR застосунок із двома сценаріями туристичних маршрутів Підзамче; 2) створений та презентований новий візуальний бренд району
46.
ID: 3PLUS1-00850
Project name: Промоція історико-культурної та природної спадщини Ужанської долини через формування нових портнерств і створення спільних продуктів.
Громадська організація «Щасливі діти»
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-00850
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Щасливі діти»
Cities of implementation: Місто Ужгород, Закарпатська область., Великоберезнянський район, Закарпатська область, Перечинський район, Закарпатської області, Ужгородський район, Закарпатська область,
Project description: Мета проєкту - сприяти промоції та покращенню туристичної привабливості Ужанської долини, інтеграції культури в щоденні громадські та бізнесові практики шляхом об’єднання зусиль представників різних галузей і створення краєзнавчих культурно пізнавальних продуктів. Під час реалізації буде створено: відео-візитівку Ужанської долини; 10 унікальних маршрутів (авто, вело, пішохідних) для самостійних подорожей, художньо відтворених у сувенірному наборі листівок «Пізнай Ужанську долину»; 10 двомовних (українською і англійською) аудіогідів, доступних на платформі міжнародного мобільного додатку izi.travel (згенеровані QR-коди – посилання на аудіогіди будуть відтворені і у листівках), 10 фотоальбомів об’єктів історико-культурної та природної спадщини. Посилить промоцію регіону потужна інформаційна кампанія. Над проєктом працюватимуть: екскурсоводи, історики, художники, дизайнери, відеографи, режисери, фотографи, лісівники та журналісти. Проєкт стимулюватиме розвиток депресивних районів Закарпаття, сприятиме збільшенню туристичних атракцій та промоції Ужанської долини, популяризації історико-культурної та природної спадщини регіону.
47.
ID: 3PLUS1-26363
Project name: Загальнодоступний багатожанровий театр
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-26363
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
Cities of implementation: Харків,
Project description: У Харкові існує унікальний творчий колектив Театр-студія Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Серед його учасників 3 народних, 7 заслужених артистів України. На жаль, колектив може припинити свою діяльність через карантинні обмеження. Театр фінансувався університетом для реалізації власних творчих потреб. Статус навчального закладу не дозволяє займатися показом вистав для широкої аудиторії. Цей проект передбачає створення умов для роботи багатожанрового Театру у приміщенні Палацу студентів. Зал на 1200 місць навіть при карантинних обмеженнях забезпечить 600 глядацьких місць. Допомога УКФ надасть можливість Театру на початку самостійної діяльності поєднати інтереси університету і бізнесу, закласти основи регулярних показів репертуарних вистав, задовольнити соціально-культурний попит громадян.
48.
ID: 3PLUS1-02626
Project name: Обережно крихке: розробка та запуск театральної школи
Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-02626
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки
Cities of implementation: Львів,
Project description: “Обережно крихке! Розробка і запуск театральної школи” - це проєкт, яким театр Лесі Українки робить ще один крок для укріплення та збільшення спільноти шляхом поширення спільних цінностей через мистецькі практики. Разом з нашими партнерами з Освітнього центру з прав людини у Львові та Арт Центру Фабрика Повидла ми хочемо розробити програму школи театрального мистецтва, котра дасть можливість мешканцям міста через інструментарій театру набувати софт-скілів таких як емпатія чи прийняття іншостей; відновлювати власне відчуття впевненості та безпеки; а також формувати відчуття довіри до людей та прийняття одне одного в пост-карантинний час.
49.
ID: 3PLUS1-00695
Project name: ХІ Міжнародна Трієнале еко-плакату "4-й Блок"
Громадська організація «Асоціація дизайнерів-графіків «4-й Блок»
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-00695
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Асоціація дизайнерів-графіків «4-й Блок»
Cities of implementation: Харків, Україна,
Project description: Проект Трієнале еко-плакату «4-й Блок» – це міжнародний фестиваль екологічного плакату та проектів соціального спрямування, що майже 35 років мовою дизайну змінює ставлення людей до навколишнього світу й до себе. В рамках Трієнале проводяться майстер-класи, творчі зустрічі, молодіжні екологічні акції в яких активну участь беруть студенти різних вузів України, активні представники бізнес сектору, соціальні угруповування та численні гості з-за кордону. Тематика ХІ Трієнале 2021 присвячена 35 річниці з дня катастрофи на ЧАЕС, 10 річниці катастрофи на Фукусімі, та змінам які відбуваються в світі після появи Covid 19.
50.
ID: 3PLUS1-26355
Project name: Русалка XXI
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТР "СОЦІАЛЬНІ ІНДИКАТОРИ" (ЦЕНТР СОЦІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ І РОЗРОБОК ДЛЯ СПРИЯННЯ ВІДКРИТОСТІ, ДЕМОКРАТИЧНОСТІ І ГУМАННОСТІ СУСПІЛЬСТВА)
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-26355
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТР "СОЦІАЛЬНІ ІНДИКАТОРИ" (ЦЕНТР СОЦІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ І РОЗРОБОК ДЛЯ СПРИЯННЯ ВІДКРИТОСТІ, ДЕМОКРАТИЧНОСТІ І ГУМАННОСТІ СУСПІЛЬСТВА)
Cities of implementation: Київ,
Project description: Перформанс-апокаліпсис за мотивами однойменного твору. Дія відбуватиметься на станції сортування сміття “Київміськвторресурси” в справжніх декораціях з відходів нашої життєдіяльності. І хоч це рефлексія на відомий твір, сьогодні образ та світ трансформувалися. Після техногенної катастрофи світ, як один індустріальний завод, де більше нічого не росте, людина є втіленням культури споживання, а Русалка – образом понівеченої природи. Для підкреслення необхідності такого перформансу буде проведено кількісне онлайн-дослідження. Головна мета - переосмислення ставлення людини до природи, як до нескінченного джерела, що слугує для задоволення потреб. А також привернення уваги до самої станції, яка веде бої з забудовником за свою територію. Результати - створення запиту про заборону поліетиленових пакетів, відкриття пунктів сортування. Звернення до великих мереж магазинів із запитом «Про відкриття пунктів прийому продукції, яку вони випускають». Сприяння зменшенню використання поліетилену.
51.
ID: 3PLUS1-05657
Project name: Майстерня з переробки вживаного одягу – можливості для молодих дизайнерів та популяризація Sustainable фешн
Фізична особа-підприємець Клочко Олена Павлівна
Download grant agreement 3PLUS1-05657
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Клочко Олена Павлівна
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Культурно-бізнесовий проєкт - відкриття майстерні апсайклінгу (переробки) вживаного одягу. Проект передбачає залучення дизайнерів та безкоштовний доступ для них до обладнання майстерні та скилів майстрів для створення дизайнерських моделей з одежі з секонд-хендів , що допомагає вирішувати проблему забруднення довкілля. Досвідчена команда майстерні застосовуватиме як сучасні цифрові технології (цифровий друк, зD друк, лазерна перфорація), так і ручні техніки (вишивка, плетіння, аєрографія). Проєкт формує екологічні цінності у громадян України, популяризує усвідомлене споживання одягу, апсайкл одяг. Задля цього заплановано створення власних медіа, зйомки освітнього та інформаційного контенту, організація заходу-відкриття майстерні з майстер-класами та переробкою одягу гостей та зірок, а також онлайн-шоу показ колекції виробів.
52.
ID: 3PLUS1-02568
Project name: Опера Порфирія Бажанського. Від рукопису до аудіосеріалу
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕҐІУМ МУЗІКУМ"
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-02568
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕҐІУМ МУЗІКУМ"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Віднайдені в архівах рукописи опер-мелодрам Порфирія Бажанського “Довбуш” і “Біла циганка” будуть вперше представлені світу в інноваційній формі аудіосеріалу. В сучасних умовах цифрової реальності і швидких темпів традиційний та високий жанр опери може стати частиною щоденного життя. Аудіосеріал розкриє весь потенціал опери як синкретичного мистецтва виключно аудіальними засобами - замість традиційних декорацій, використання динамічних звукових картин. Унікальна спадщина культури, що була забута впродовж століття - творчість українського композитора-просвітника Бажанського буде вперше представлена у проекті без кордонів завдяки новаторській колаборації фахівців з медіа, IT та музичного світу. Світові прем’єри його творів та промоція віднайдених партитур повернуть митця в національну культуру після столітнього забуття.
53.
ID: 3PLUS1-00628
Project name: Діагноз: війна
Громадська організація "Науково-видавниче об'єднання "Дух і Літера""
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-00628
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Науково-видавниче об'єднання "Дух і Літера""
Cities of implementation: Київ, міста України,
Project description: Проект «Діагноз: війна» має дві важливі частини і, відповідно, дві мети: (1) зібрати та зберегти особисті історії учасників російсько-української війни та (2) сприяти просвіті ветеранів щодо подій історії та сьогодення. В результаті проекту отримаємо: тексти-свідчення 100 ветеранів, впорядкований та описаний архів свідчень. Будуть проведені просвітницькі зустрічі з ветеранами війни на важливі історичні та соціальні теми. В подарунок учасники зустрічей отримають книги з відповідних тематик.
54.
ID: 3PLUS1-00825
Project name: Cittart
ФОП Момот Дарина Тарасівна
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS1-00825
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Момот Дарина Тарасівна
Cities of implementation: Україна,
Project description: Cittart - це інноваційний маркетплейс, розроблений як мобільний додаток. У Cittart будь-який митець зможе легко розмістити свій арт-об'єкт для продажу і популяризувати, а покупець зможе просто оформити замовлення. Поєднання технологій інтернет магазину і динамічного оновлення стрічки в онлайн режимі дозволяє розкрити бекграунд (історію) арт-об'єкту, створити глибокий емоційний контент, залучаючи значно вищий відсоток користувачів, підвищити рівень довіри до ціноутворення. Cittart – це перший додаток, що розкриває бекграунд арт-об’єкту. Користувачі напряму взаємодіятимуть з авторами, слідкуватимуть за їх творчістю, купуватимуть та перепродаватимуть арт-об’єкти за найвигіднішими умовами доступними на світовому арт-ринку.
55.
ID: 3PLUS3-01905
Project name: «Відроджуємо Молитовник Гертруди XI ст. і Молитовник князя Володимира XIVст. в рамках започаткованої видавництвом 2009 року програми “Повертаємо в Україну культурну спадщину”».
Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавництво "Горобець"
Відсутній
Відсутній
Download grant agreement 3PLUS3-01905
Competition type: International
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавництво "Горобець"
Cities of implementation: Київ, Нью-Йорк (США), Чівідалє (Італія),
Project description: Видавництво «Горобець» в рамках програми зі збереження культурної спадщини віднаходить, досліджує та розповсюджує давньоруські рукописи, що є важливими елементами для сучасного розуміння спільної європейської, американської та української історії і культури. У рамках проєкту йдеться про відтворення і наукове дослідження з використанням інноваційних методик двох рукописів походженням з України: Молитовник Гертруди XI ст., оригінал якого знаходиться в музеї італійського міста Чівідалє, та Молитовник-служебник XIV ст. (молитовник князя Володимира, який Русь хрестив, 999 року), оригінал якого зберігається в Нью-Йоркській публічній бібліотеці. В результаті проєкту древні рукописи буде повернено світовій громадськості та науковій спільноті через створення та розповсюдження факсимільних копій із науковим коментарем