Реєстр програми Дослідження. Освіта. Резиденції. Стипендії

#
ID
Назва проекту
Повна назва організації
Акт проєкту
Фінансовий звіт
ЛОТ 5. Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності
1.
ID: 5DORS51-05828
Назва проекту: Щоденник війни "Портретний архів"
Завантажити грантову угоду 5DORS51-05828
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, село Рожни (Київська обл, Броварський р-н),
Опис проекту: Портретний архів війни «#обличчявійни»- артпроєкт і мій особистий челендж документації подій через психологічні портрети українців та реальні історії війни. Головний меседж якого полягає в тому, щоб висвітлити вплив війни, що відбувається в серці Європи, на її найменш захищених мешканців, і ті труднощі, через які доводиться проходити людям кожного дня, у боротьбі за базисні права та свободи. З 24 лютого я веду щоденник війни, втілений у портретній серії «#обличчявійни», заснований на реальних подіях 2022 року. Питання наслідків війни, які я порушую у своїх роботах, взяті з повсякденного життя, а люди та їхня боротьба за свободу - моя основна тема.
2.
ID: 5DORS51-03088
Назва проекту: Воєнний документальний проєкт. Короткометражний промо вебфільм
Завантажити грантову угоду 5DORS51-03088
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, м. Буча, с. Бабинці, с. Горенка, с. Мощун, смт. Бородянка, с. Турбівка,
Опис проекту: Проєкт стане складовою створення повнометражного документального фільму режисерки Ірини Правило з робочою назвою War Documentary Project. В рамках проєкту заплановано розшифровка матеріалів, які було знято раніше, від часу звільнення від окупантів територій в Київській області, написання, редагування монтажного плану (режисерського сценарію) та створення короткометражного вебфільму з метою промоції задуму та майбутньої повнометражної картини.
3.
ID: 5DORS51-33568
Назва проекту: Стипендія на запис альбому
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33568
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета отримання стипендії - записати і видати аудіоальбом на тексти власного авторства, який транслюватиме тематику героїчної боротьби українського народу за незалежність, життєві орієнтири і культурні цінності кожного українця та українки. Результати проєкту: проєкт посприяв єднанню українців та зміцненню морольного духу громадян через прослуховування аудіосинглів, які надихають і зміцнюють віру в нашу перемогу; забезпечено потребу населення, в тому числі підростаючого покоління, в актуальному україномовному контенті шляхом збільшення кількості якісного конкурентоспроможного музичного контенту на цифрових платформах, у соціальних мережах та на радіостанціях; видано конкурентоспроможний актуальний культурний продукт у вигляді аудіоальбому, сингли з якого допомагають витісняти досі присутній в трендах стрімінгових сервісів та соціальних мережах російськомовний контент.
4.
ID: 5DORS51-01246
Назва проекту: "Переможемо з піснею!"
Завантажити грантову угоду 5DORS51-01246
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Умань, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів,
Опис проекту: Проект "Переможемо з піснею!" - це видання пісенно-поетичного щоденника арт-волонтера Руслани Лоцман з його презентацією в 5 містах України
5.
ID: 5DORS51-26834
Назва проекту: СІЛЬ ВІЙНИ
Завантажити грантову угоду 5DORS51-26834
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Миколаїв,
Опис проекту: Україна переживає драматичний етап своєї історії - 9-й рік поспіль триває війна з рф. Ця війна є збройним протистоянням і інформаційними атаками війни гібридної. З першого дня вторгнення в Україну військ рф я був на військовому збірному пункті з плівковою фотокамерою. Усвідомлюючи, як професійний фотограф та фото-художник, цінність фіксації цих подій для історії. Пізніше, у составі добровольчого загону «Братство» у составі 8-го окремого батальйону 10-ї гірської штурмової бригади ГУР МО ЗСУ був учасником та свідком звільнення сіл Перемога, Лук’янівка, Рудницьке, Нова Басань та інших. Весь цей час я не розлучався з камерою Ролейфлекс знімаючи виключно на чорно-білу плівку з європейським розміром кадра 6х6 см. Проект «Сіль війни» присвячений рядовим солдатам, які тягнуть на собі основний тягар спротиву.
6.
ID: 5DORS51-06220
Назва проекту: “Випалюй!”
Завантажити грантову угоду 5DORS51-06220
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: село Займище, Київська область, Київ,
Опис проекту: Події в нашій країні випалюють території, поля, споруди, домівки, душі… Проект “Випалюй!” - це перший після повномасштабного вторгнення ПРАВИЛЬНИЙ випал - дров'яний випал мистецької кераміки в печі Анагама. Він має на меті не тільки відновити культурно-мистецьку діяльність керамічної резиденції Gudenky, а й привернути увагу спільноти керамістів та поціновувачів кераміки, щоб морально підтримати керамістів з усієї України, надихнути їх та підбадьорити.
7.
ID: 5DORS51-33408
Назва проекту: Відновлення майстерні арт-студії Bob Basset
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33408
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Львів,
Опис проекту: Сергій Петров, відомий професійно як Bob Basset — український художник і співзасновник однойменної художньої студії. Артстудія існує у Харкові понад 30 років, працює зі шкірою, металом, каменем, деревом, кісткою, керамікою та склом. Найбільш світово-відомі артоб'єкти - маски, які використовувалися на різноманітних аренах. 24 березня 2022 художник був вимушений покинути Харків без якогось обладнання та матеріалів, які лишилися в майстерні. Автівки майстер не має, бо не може водити через проблему із зором. За підтримки стипендії планується перевезти існуюче обладнання з Харкова та зробити склад для повноцінного відновлення працездатності майстерні, подальших експериментів із матеріалами та артефактами війни, щоб у подальшому створити серію масок-рефлексії для повноцінної виставки.
8.
ID: 5DORS51-33519
Назва проекту: Поезія Кольорів. Нездоланні Українці
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33519
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Суми, Суми,
Опис проекту: Проект "Поезія Кольорів. Неподолані Українці" - продовження щорічного фестивалю, що об'єднує людей у створенні літературно-візуального продукту: вірші, що народились під час війни, знайдуть відображення на великому муралі, складеному як пазл, з невеличких художніх полотен. Цього разу сталий проект об’єднує громадян України, що повстали проти російської агресії і кожний, по-своєму наближає перемогу: воїни, волонтери, переміщені особи, сім’ї, що втратили своїх рідних тощо. Кожен учасник проекту може висловити свої особисті відчуття і з часом побачити їх втілення. Розміщений на знаковій стіні центральної частини міста, мурал площею 75 кв.м., стане візуальною ознакою невідвертості нашої Перемоги.
9.
ID: 5DORS51-07319
Назва проекту: Бородянка: нереальна реальність - VR досвід
Завантажити грантову угоду 5DORS51-07319
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Borodyanka: unreal reality - унікальний VR досвід, що занурює глядача на місце злочинів російської армії – обстріляні жили будинки, понівечені автівки, зруйновану інфраструктуру. Та дає можливість побачити це місце як до руйнування або під час бомбардування, так і в емоційному сприйнятті автора у картині зробленої у віртуальній реальності. Під час проєкту буде відскановано 15 об' єктів та локацій Бородянки, створено 3 віртуальних простора, створено унікальне відео тривалістю 10 хвилин у форматі 360, придатному для безкоштовної демонстрації у шоломах віртуальної реальності.
10.
ID: 5DORS51-33104
Назва проекту: Відновлення діяльності гончарної студії та проведення арттерапії для мешканців/ок Ірпеня
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33104
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ірпінь,
Опис проекту: Мета проекту: відновити повноцінну діяльність моєї приватної студії кераміки в Ірпені та надавати послуги з еко-арт-терапії для місцевих мешканців/ок. Результати: закуплено імпортні матеріали для виробництва кераміки (оскільки українські матеріали, що вироблялись у Слов'янську, наразі недоступні через бойові дії); закуплено допоміжні інструменти для виробництва кераміки й проведення занять; відновлено виробництво кераміки для продажу за кордон і сплати податків до місцевого бюджету; проведено серію благодійних занять з еко-арт-терапії для жителів/ок Ірпеня і переселенців/ок, котрі потребують психологічної підтримки.
11.
ID: 5DORS51-00830
Назва проекту: Дослідження прозового спадку Параски Плитки-Горицвіт
Завантажити грантову угоду 5DORS51-00830
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Криворівня, Київ,
Опис проекту: Ідея проєкту полягає в опрацюванні прозової творчості Параски Плитки-Горицвіт, гуцульської письменниці, художниці, фольклористки, етнографки, філософині та фотографки. Літературний спадок авторки складається з 46 великих рукописних і друкованих на машинці книг по 500 сторінок кожна, а також десятків маленьких книжечок з її ілюстраціями та в саморобних палітурках. Ці твори, серед яких є художня проза, поезія та щоденники, досі систематично не опрацьовані. Мета стипендії – опрацювати прозовий доробок мисткині: дослідити, систематизувати, частково оцифрувати, створити репрезентативну вибірку текстів та здійснити редакторське опрацювання цієї вибірки.
12.
ID: 5DORS51-33494
Назва проекту: Захар Беркут - дух української Перемоги
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33494
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Львів,
Опис проекту: Основною метою проєкту “Захар Беркут - дух української Перемоги” - є здійснення постановки вистави “Захар Беркут” за однойменною повістю Івана Франка на базі Львівського академічного театру імені Леся Курбаса. Щоб через мистецтво сприяти зміцненню морального духу українців та підняти важливі в суспільстві питання у зв’язку із повномасштабним вторгненням російської федерації на територію України та разом знайти на них відповіді.
13.
ID: 5DORS51-33484
Назва проекту: Цикл відео-інтерв'ю з сучасними українськими художниками про їхню творчість часів миру та війни для YouTube каналу Одеського Національного художнього музею "Від першої особи"
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33484
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, місто Київ, Одеса, Одеська область,
Опис проекту: Цикл відео-інтерв'ю із провідними українськими митцями та мисткинями, твори яких було представлено в оновленій експозиції сучасного мистецтва України “Від ХХ до ХХІ” в Одеському Національному Художньому Музеї до 24 лютого 2022 року. Цикл буде завантажено до окремого плей-листу на YouTube-каналі та сайті ОНХМ. Проект презентує важливі віхи у розвитку та становленні українського сучасного мистецтва. Через цей проект глядачі зможуть більше дізнатися про історію та культуру України. Змістовні інтерв'ю, що висвітлюють не тільки минулі підходи у творчості, а й фіксує роботу під час війни, ці матеріали зможуть використовувати у своїх працях дослідники та дослідниці з України та поза її межами.
14.
ID: 5DORS51-00923
Назва проекту: Українська література в коміксах
Завантажити грантову угоду 5DORS51-00923
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета - розвивати ​читацькі інтереси старшокласників, удосконалювати мовну компетентність, формувати міцність і гнучкість знань з української літератури та мови шляхом створення культурно-мистецького продукту - каталогу “Українська література в коміксах”, який за допомогою графічної візуалізації сюжету висвітлює історичну епоху України. Створений каталог задовольнить соціокультурні інтереси учнівської молоді інформаційної доби: сприятиме розвитку читацької культури, розвитку пам’яті (візуалізація), популяризації української літератури у нашій державі і за кордоном (навчання дітей-переселенців), оскільки каталог буде створено українською та англійською мовами. Для вчителів-філологів каталог слугуватиме дидактичним матеріалом. Кінцевий продукт проєкту здатний задовольнити пізнавальні потреби читачів, висвітлюючи детальну інформацію про художній твір, яка сприятиме інтелектуально-культурному розвитку читача - особистості нової доби.
15.
ID: 5DORS51-06133
Назва проекту: САД Божественних Пісень. Сковорода
Завантажити грантову угоду 5DORS51-06133
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: САД Божественних Пісень — це театральний проект в розвитку, зерном і звершенням якого є свідчення людини в часі — персональний монолог актора через пісню - танець - текст: переплетіння цих монологів творить тканину дійства. Це персональне зусилля миру. Це діло смирення — дати рідній землі звучати, явити всім собою якість, яка зцілює землю у всі часи, яка перемагає війну, яка і є проростанням в цьому часі вічно молодого саду Духа. Це друга частина проекту - "Сковорода" (перша - "Весілля", 2017) - базується на поезіях із однойменного циклу Григорія Сковороди та проявляє зерно Роду та української культури, а саме - єдність Буття (Життя-Творчість-Служіння) через Слово, Пісню, Музику, Духовний напів. Досліджуючи мову Сковороди, проект покликаний проявити якість Буття, яка творить Перемогу, бо проявляє Перемогу яка є і буде завжди. 
16.
ID: 5DORS51-33444
Назва проекту: Інсталяція до заданого простору "Мідний Саван"
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33444
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Київ,
Опис проекту: Інсталяція відсилає до поховальних звичаїв правлячої династії та вищої імперської бюрократії епохи Хань, яка вірила, що саван з нефриту забезпечить їй вічне життя та збереже тіло нетлінним. Мета проекту - капсулювати набір ідеологічних практик симулятивної імперії, мілітаристського євразійства, ірраціональність та ретроградність російської клептократії. Замість небесного нефриту саван зібраний із пластинок міді, де окисом проступає камуфляж злочинних намірів режиму, прошитих людським гнівом та болем.
17.
ID: 5DORS51-33131
Назва проекту: вистава "Дівчина з Хіросіми, яку лякає грім"
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33131
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Дівчина з Хіросіми, яку лякає грім» – це створення театрального перформансу через режисерське прочитанням п’єси «Життя з батьком» видатного японського драматурга Іноуе Хісасі у партнерстві з ГО “Галерея Сценографії” (Львів) та НЦТМ імені Леся Курбаса (Київ). Це переосмислення українськими митцями, які сьогодні живуть та працюють під час війни, розв'язаною росією проти України, історії дівчини Міцуе, яка пережила атомне бомбардування Хіросіми наприкінці ІІ Світової війни. Настуні роки дівчина живе, страждаючи від синдрому того, хто вижив і відчуваючи відповідальність перед усіма, хто тоді загинув. Синдром того, хто вижив сьогодні знайомий мільйонам українців. Перформанс – це мистецько-терапевтичний спосіб відрефлексувати травму війни і біль втрати .
18.
ID: 5DORS51-33397
Назва проекту: Фотографічна воєнна хроніка та друк архівних робіт
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33397
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проект спрямований на створення художньої фотографічної хроніки подій в Харкові та Харківській області під час військового стану, документації наслідків агресії росії проти України та життя міста. Хід проекту передбачає відновлення роботи з відбору і друку авторського фотографічного архіву, утвореного з початку повномасштабного вторгнення РФ, а також його розширення та презентацію широкій публіці.
19.
ID: 5DORS51-01851
Назва проекту: Чарівний світ української міфології - відеоблог
Завантажити грантову угоду 5DORS51-01851
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Наша міфологія – це не просто древні міфи та легенди. Українська міфологія – це міст між минулим, сучасним та майбутнім. Вона проявляється в різних сферах життя, та формує світогляд суспільства, вона зберігає культурні коди, та підкреслює національну ідентичність. Більше того – вона продовжує творитися, адже створення позитивного іміджу захисників та захисниць України потребує сучасних героїчних міфів. Відеоблог “Чарівний світ української міфології” має на меті сприяти зміцненню морального духу українців, у цікавій та зрозумілій формі розказавши і показавши історію творення української міфології від давнини до сучасності. Крім того, планується, що проект допоможе привернути до нашої міфології увагу іноземної аудиторії, та розкрити її потенціал для сучасної світової культури. Для цього відеоблог створюється українською мовою з англійськими субтитрами.
20.
ID: 5DORS51-06486
Назва проекту: Мудрість, як зброя
Завантажити грантову угоду 5DORS51-06486
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєктом створюються умови для кураторської діяльності з метою стимулювати художників до творчого переосмислення спадщини Григорія Сковороди та створення мистецької виставки. В рік 300-річчя Сковороди росіяни знищили музей в Сковородинівці, знищили університет в Харкові, проте Сковорода - це не речі, Сковорода - це ідеї, проєкт покликаний привернути увагу до інтелектуальної спадщини Сковороди, в основі якої - філософія свободи.
21.
ID: 5DORS51-33385
Назва проекту: Міні-альбом "Музика в облозі"
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33385
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Чернігів, презентація продукту - вся Україна,
Опис проекту: Аудіозапис інструментального джазового міні-альбому авторської музики "Музика в облозі", який розкриє становище людини в оточеному місті, відрізаному від комунікацій, світла, води. Музика відображатиме внутрішній світ, куди поринає герой у спробах зберегти себе морально та психічно.
22.
ID: 5DORS51-30536
Назва проекту: STAR BEAT "Rendezvous under rockets" On-Line Season 2
Відсутній
Завантажити грантову угоду 5DORS51-30536
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Черкаси,
Опис проекту: Сезон патріотичних та тематичних міксів на платформі STAR BEAT. Будуть предсталені українські Dj , які увійшли в тижневі ТОП 50 за версією платформи .mixcloud.com . Створення STAR BEAT Stream платформи та постійних відео єфірів з виступами, благодійними зборами та презентаціями нових виконавців, значно підвищить рівень патріотизму і популярності українських DJ в місті, країні, світі та створить приклад для молоді, як себе можна реалізувати, якщо ти знаєшся в музиці. Це також популяризація української електронної музики, яка в такі важкі для країни часи згуртовує її шанувальників не тільки в Україні, а й в світі.
23.
ID: 5DORS51-33337
Назва проекту: Змієборець
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33337
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт. Опішня, Полтавська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення дерев'яної паркової скульптури "Змієборець" на тему боротьби українського народу з російською збройною агресією. Скульптура повинна пробуджувати та зміцнювати національний дух, привертати увагу до найкритичнішої теми українського та світового сьогодення. Після створення скульптура має експонуватись у загальнодоступному місці (парк Національного музею-заповідника українського гончарства)
24.
ID: 5DORS51-28339
Назва проекту: Подкаст «Знакові постаті України: їх вбивала росія»
Завантажити грантову угоду 5DORS51-28339
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Луцьк, Україна, вся Україна,
Опис проекту: Подкаст про видатних українських митців, які були знищені тоталітарним режимом. Це 15 історій про людей, які боролися за нашу державність і відвойовували право бути українцями. Зокрема, це Максим Рильський, Гнат Хоткевич, Микола Хвильовий, Лесь Курбас, Олександр Довженко та інші. Кожен випуск присвячений певній особистості, розповідає не про сухі біографічні дані, а й влучні цитати, доречні і характерні випадки із життя, аналіз в розрізі історичного контексту, вплив на становлення української державності та незалежності. Подкаст донесе аудиторії правду про те, як століттями радянська влада, тоталітарна система, росія нищить наш цвіт, наших митців, нашу мову, наші традиції, нашу культуру.
25.
ID: 5DORS51-05896
Назва проекту: Інтерактивна вистава-перфоменс арттерапія "Будуємо мрію"
Завантажити грантову угоду 5DORS51-05896
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Хмельницький,
Опис проекту: Основна мета проекту – створення вистави-перфоменсу, як арт терапії для глядачів, чиї душі виснажені війною. Залучивши глядачів до участі у виставі, в прямому сенсі, до створення комфортного сценічного простору у приміщенні призначеному для укриття – ми хочемо в результаті допомогти людям повірити, що нам під силу створити нове та потужне навіть на місцях руїни, розфарбувати сірий світ у яскраві кольори, надати глядачам сили та натхнення. Вистава основана на документальній п'єсі про історії зруйнованих війною будівель, буде підкріплена сценарними лініями основаними на імпровізаціях акторів, що направлятимуть глядачів на будівництво нового об'єкту – будівлі своєї мрії на місці руїн.
26.
ID: 5DORS51-31252
Назва проекту: “Захисний шар” - мистецький проєкт Костянтина Зоркіна про Харків та війну в Україні.
Завантажити грантову угоду 5DORS51-31252
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Відновлення мистецької діяльності для створення проєкту “Захисний шар” у новій техніці (метал, зварювання, чеканка) з подальшим його експонуванням у просторі Єрміловцентру (Харків), в інших містах України та за кордоном. Використання нової техніки і матеріалу для розширення можливостей та збільшення масштабу діяльності: інсталювання об’єктів у міському середовищі, розробка та виготовлення театральних декорацій, вуличної скульптури тощо.
27.
ID: 5DORS51-02052
Назва проекту: Кураторський проект "Україна After War"
Завантажити грантову угоду 5DORS51-02052
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог,
Опис проекту: Проект відновлює кураторську діяльність стипендіата. Метою виставкового проекту є вираження переживань та відчуттів української спільноти, пов’язаних з війною російської федерації проти України, меморіалізація героїчної боротьби українського народу та формування спільної візії майбутнього українського народу через новостворену виставку в Музеї книги та друкарства м. Острог. Кураторський проект слугуватиме своєрідною квінтесенцією рефлексивів над пережитими подіями війни на основі мистецької колекції Державного історико-культурного заповідника м. Острог. Заключна подія - презентація виставки та кураторські екскурсії.
28.
ID: 5DORS51-33291
Назва проекту: Тіло і простір у розрізі архітектури
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33291
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект присвячений відновленню індивідуальної мистецької діяльності українського художника та архітектора - Олега Дроздова. В рамках проекту Олег Дроздов працюватиме над створенням просторової інсталяції «Тіло і простір у розрізі архітектури» з метою стимулювання широкої аудиторії до рефлексії на тему шляхів післявоєнної відбудови України та майбутнього українських міст.
29.
ID: 5DORS51-32384
Назва проекту: Колекція бронзових скульптур "Зерно життя"
Завантажити грантову угоду 5DORS51-32384
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Відновлення індивідуальної культурно-мистецької діяльності та створення колекції металевих скульптур "Зерно життя" з широкою культурно-просвітницькою складовою з сучасної тематики війни з російською федерацією та меморіалізації героїчної боротьби українського народу. Сприяють зміцненню морального духу українців, посилення ментальної стійкості, єдності української нації та єднанню світової спільноти проти російського агресора.
30.
ID: 5DORS51-33066
Назва проекту: Відновлення культурно-мистецької діяльності, а саме створення серії живописних робіт, як моя рефлексія на події війни в Україні.
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33066
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проектом передбачено створення серії живописних робіт, як моя рефлексія на події війни в країні. Буде зображена пластика фрагментів людського тіла і деталей війни. Ця фрагментарність і колажність візуального зображення буде говорити до глядача про сьогоднішній час війни. Роботи будуть виконані акриловими і олійними фарбами на полотнах. Результатом роботи буде втілена серія живописних робіт про фіксацію сьогоднішнього часу. Картини будуть представлені для публічного огляду у соцмережах.
31.
ID: 5DORS51-27063
Назва проекту: П'ята хвиля
Завантажити грантову угоду 5DORS51-27063
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виставковий проєкт «П’ята хвиля» підіймає проблему масового відтоку (еміграції?) українців за кордон через повномасштабну війну росії проти України, проводить історичні паралелі з попередніми хвилями еміграції, також спричиненими росією. Виставка розповідає про відомих українських емігрантів ХІХ-ХХ ст. та вибраних сучасних українських мистців, які були змушені виїхати за межі батьківщини. Вперше в науковий обіг вводиться поняття «п’ята хвиля еміграції», підіймається питання потенційної втрати активного й креативного прошарку українців, окреслюються позитивні сторони цього явища (культурна дипломатія), наголошується на необхідності збереження їх для України. Проєкт демонструватиметься офлайн та онлайн – у просторі постійної експозиції Музею української діаспори та на Facebook сторінці музею.
32.
ID: 5DORS51-33566
Назва проекту: Відновлення культурно-мистецької діяльності в сфері кіновиробництва, Яценко Володимир
Завантажити грантову угоду 5DORS51-33566
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відновлення діяльності в сфері виробництва кіно, що включає придбання жорстких дисків для здачі матеріалів фільмів "Люксембург, Люксембург" та "Ти - космос"