+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Program registery Education. Exchanges. Residencies. Debuts

#
ID
Project name
Rating
General budget
The requested amount from the UCF
LOT 1. Educational Programs
1.
ID: 4NORD11-28124
Project name: Підручний інструментарій культури: міждисциплінарна освітня програма про місто і мистецтво
Rating: 479
General budget: 884548
The requested amount from the UCF: 664840.00
Download grant agreement 4NORD11-28124
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація “Центр міської історії Центрально-Східної Європи”
Cities of implementation: Львів, Львів,
Project description: Проєкт доповнює та розширює освітню пропозицію у сфері культури і мистецтва та будує зв'язки: між академічними форматами та позауніверситетськими програмами; між різними дисциплінами; та між різними досвідами викладання в Україні та міжнародно. Програма включає три курси з візуальних студій, культурної історії та соціології міста, які будуть доступні онлайн українською та англійською мовами. Освітня пропозиція надає інструментарій для аналізу культурного життя міст, мереж взаємозв'язків між культурою, соціальними процесами і владою. Програма показує множинні перспективи, фактори та дієвців культури і формує навики для участі й роботи у конкретних культурних та урбаністичних проєктах, інституціях чи ініціативах.
2.
ID: 4NORD11-03916
Project name: Креативна молодь змінить Україну
Rating: 473
General budget: 999805
The requested amount from the UCF: 964805
Download grant agreement 4NORD11-03916
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА»
Cities of implementation: Онлайн (уся Україна),
Project description: Проєкт реалізовується з метою підвищення рівня компетенцій та продуктивної кооперації серед представників культурних та креативних індустрій від 18 до 35 років шляхом онлайн-навчання проєктному менеджменту та дотичним темам. У результаті реалізацї на першому етапі 150 представників сектору культурних та креативних індустрій з усіх областей України пройдуть інтенсивне 8-тижневе навчання, отримають досвід взаємодії та побудови проектів на основі спільних цінностей, які визначаться шляхом дизайн-мислення у процесі роботи у групах. Відбудеться мережування та нетворкінг. У результаті онлайн-навчання за другим етапом близько 20000 представників культурних та креативних індустрій отримають цінні знання з проєктного менджменту. Вищезгадане позитивно вплине на якість розроблених ними культурних продуктів.
3.
ID: 4NORD11-00101
Project name: НАВЗАЄМ
Rating: 468
General budget: 977250
The requested amount from the UCF: 949500
Download grant agreement 4NORD11-00101
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Культурна агенція А"
Cities of implementation: Україна,
Project description: НАВЗАЄМ — онлайн-екосистема для вільного обміну знаннями між представниками культурних та креативних індустрій за методологією мережевого навчання. Наш проєкт — людиноцентричний освітній ресурс й ком'юніті для професіоналів. Платформа просуває ідею особистісного розвитку та обміну знаннями у форматі peer-2-peer (від людини до людини) шляхом створення відкритої “живої” бази користувацьких знань й інтеграції моделі колаборативного навчання. Платформа фокусується на темі менеджменту культурних й креативних ініціатив та побудована за принципом поєднання профайлів користувачів згідно освітніх запитів. НАВЗАЄМ створює циркуляцію знань та навичок в спільноті, які потрібні менеджерам вже сьогодні. Метою проєкту є створення екосистеми для обміну знаннями від людини до людини, інтеграція її у культурний та креативний сектор й сприяння міждисциплінарним колабораціям. Результатами є створення онлайн-спільноти для обміну знаннями. Інструментами є: онлайн-платформа з системою метчингу, телеграм-канал для ком'юніті-навчання, текстовий та відео-гайд щодо самонавчання й застосування peer-2-peer в щоденній роботі.
4.
ID: 4NORD11-06242
Project name: Орф-підхід для людей з інвалідністю. Теорія і практика
Rating: 456
General budget: 897550
The requested amount from the UCF: 870171
Download grant agreement 4NORD11-06242
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійний фонд "Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом""
Cities of implementation: Луцьк,
Project description: Проект передбачає створення дистанційного освітнього курсу «Використання Орф-підходу в роботі з людьми з інвалідністю» для підвищення освітньо-мистецьких компетенцій професійного середовища для роботи з інклюзивними аудиторіями.
5.
ID: 4NORD11-04828
Project name: “Театр і реальність” в рамках освітньої програми зі сучасного театру “the black box”
Rating: 455
General budget: 455020.00
The requested amount from the UCF: 387620
Download grant agreement 4NORD11-04828
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ЦЕНТР ФАБРИКА ПОВИДЛА"
Cities of implementation: Львів,
Project description: “Театр і реальність” - це проєкт в рамках освітньої програми зі сучасного театру “the black box”, метою якого є розкрити спектр тих театральних форм, що напряму взаємодіють з суспільством та означити ці напрямки як професійний театр, що вплаває на формування суспільної думки та піднімає складні і часто замовчувані питання. Короткотривалим результатом стануть 6 проведених освітніх подій, їх відеозапис та форматування подій у формат статей. По завершенню проєкту всі бажаючі з театрального сектору Львова та інших міст отримають інструментарій до аналізу, та розуміння політичного, інклюзивного та соціального театру.
6.
ID: 4NORD11-02607
Project name: Літні курси школи міських проєктів «Урбанина»
Rating: 454
General budget: 575434.30
The requested amount from the UCF: 495434
Download grant agreement 4NORD11-02607
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Головко Максим Сергійович
Cities of implementation: Київ,
Project description: Навчальна літня програма школи міських проєктів «Урбанина» — можливість для студентів вищих навчальних закладів безкоштовно отримати сучасні знання та навички у проєктуванні площ та публічних просторів, та у створенні стратегій розвитку районів. Проєкт передбачає покриття витрат на навчання для 20 студентів — 10 студентів курсу «Урбан дизайн» та 10 студентів курсу «Урбан планування». За перший рік існування школи студенти створили 3 проєкти — проєкт нових Золотоворітської та Лук’янівської площ, та стратегію розвитку Липок. Школа була створена співзасновниками ГО «Агенти змін», яка займається дизайном міського простору. 2019 року за підтримки УКФ відбувся фестиваль міських проєктів «Урбанина», довгостроковою метою якого було створення школи міських проєктів.
7.
ID: 4NORD11-05111
Project name: Розвиток європейського дизайну: навчальний курс
Rating: 454
General budget: 961450.52
The requested amount from the UCF: 927045.60
Download grant agreement 4NORD11-05111
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд "КІ ФАНД"
Cities of implementation: Київ, Харків,
Project description: Даний проєкт – це розробка та впровадження освітнього курсу «Розвиток європейського дизайну» для програм рівня «бакалавр» та «магістр» в закладах середньої та вищої мистецької освіти. В результаті проєкту буде створено освітню програму у вигляді онлайн курсу. Мета проєкту – за допомогою розробленої освітньої програми та проведенного навчання і стажування підвищити обізнаність та конкурентоздатність студентів-дизайнерів, розширити їх світогляд, ознайомити з останніми тенденціями та досягненнями європейського дизайну, надати можливість ознайомитись з напрацюваннями та методами, які були використані при реалізації проєкту з Модернізації європейського дизайну та підготовці до участі українських дизайнерів у Dutch Design Week 2020.
8.
ID: 4NORD13-02558
Project name: Голоси регіонів України 2021
Rating: 451
General budget: 1243620.50
The requested amount from the UCF: 974185.50
Download grant agreement 4NORD13-02558
Competition type: International
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійний фонд "Творча лабораторія"
Cities of implementation: Харків, Львів, Миколаїв, Дніпро, Суми, Київ,
Project description: Voices of regions of Ukraine 2021— це кіно-освітня програма, покликана дослідити соціальні проблеми 5 регіонів України та інтегрувати їх в контекст світової документалістики. Проєкт поєднує функції художньої лабораторії та дискусійного майданчику. Пропонує застосування смартфонів у якості інструменту дослідження теми та зйомок своїх короткометражних робіт учасникам програми. Під час перебігу навачння досвідчені ментори з України та Франції допомагатимуть молодим кінематографістам з виробництвом та розповсюдженням своїх фільмів. Основною метою заходу є розширення мережі документалістів в Україні та популяризація українського мистецтва на міжнародному рівні. Продуктами діяльності програми стануть: 8 досьє проектів, 8 тизерів, знятих на гаджети.
9.
ID: 4NORD11-00653
Project name: Казкова країна Віолончель
Rating: 449
General budget: 420900
The requested amount from the UCF: 393000
Download grant agreement 4NORD11-00653
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Державне спеціалізоване видавництво "Музична Україна"
Cities of implementation: Київ, Розповсюдження видання по всій Україні,
Project description: "Казкова країна Віолончель" (автори-упорядники Н. Фещак, З. Алмаші, художник К. Лавро) – перша за часів Незалежності школа гри на віолончелі, основана на українському фольклорі, найкращих зразках української та європейської класики. Видання охоплює початковий період занять. Партія учня міститиме QR-коди та посилання на Ютуб-канал з акомпанементом вчителя-віолончеліста та фортепіанною партією концертмейстера. Проєкт скерований на поповнення бібліотек дитячих мистецьких освітніх закладів по всій Україні.
10.
ID: 4NORD11-28204
Project name: Національний онлайн проєкт з тестування та вивчення української мови
Rating: 449
General budget: 1350385.00
The requested amount from the UCF: 923499.97
Download grant agreement 4NORD11-28204
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Асоціація інноваційної та цифрової освіти
Cities of implementation: Україна,
Project description: Створення цифрової технології адаптивного тестування української мови, а також онлайн навчального курсу із сучасного українського правопису та розміщення на Національній платформі з вивчення Української мови Міністерства культури та інформаційної політики України, проведення широкої інформаційної кампанії у співпраці із профільними державними органами (Мінкульт, Міносвіти, Нацдержслужба, Міграційна служба тощо) серед різних цільових аудиторій, в тому числі іншомовних громадян.
11.
ID: 4NORD11-00923
Project name: Лабораторія українського доку
Rating: 449
General budget: 973171.60
The requested amount from the UCF: 913029.14
Download grant agreement 4NORD11-00923
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Cities of implementation: Київ,
Project description: “Лабораторія українського доку” під керівництвом Мікаеля Опструпа, міжнародного експерта з проведення підготовчих сесій на початковій стадії виробництва документальних фільмів, орієнтована на кінематографістів, зокрема документалістів. Мета - розвинути, удосконалити та завершити роботу над підготовкою промоційного пакету майбутнього фільму для подальшого пошуку партнерів та інвесторів під час участі в міжнародних пітчингах, семінарах, фондах. Завдання лабораторії – знайти проєкти з потенціалом для розвитку, допомогти авторам розвинути свої ідеї та отримати унікальні професійні знання та навички. Проєкт включає наступні етапи – лекторій для широкої аудиторії (3 лекції) та індивідуальні сесії для попередньо відібраних професійним журі проєктів. Очікувані результати – 5 потенційних фільмів з готовим промоційним пакетом.
12.
ID: 4NORD11-00595
Project name: Навчально-практична програма «Монтажна лабораторія» в Україні
Rating: 447
General budget: 797968.00
The requested amount from the UCF: 697968.00
Download grant agreement 4NORD11-00595
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Лібет Наталія Олександрівна
Cities of implementation: Київ,
Project description: Навчально-практична програма «Монтажна лабораторія» в Україні - це міжнародна навчальна програма із лабораторією кіно-монтажу, що проводиться First Cut Lab (Лабораторією першого кіномонтажу), що заснована Метью Даррасом та Бенджаміном Мірґу. До участі у навчально-практичній програмі наставниками та експертами залучаються впливові кіно-професіонали, серед яких режисери монтажу та режисери-постановники, арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистриб'ютори, міжнародні агенти з продажу та досвідчені продюсери. Участь команди фільму у навчально-практичній програмі такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистрибуційної та прокатної історії як для самого фільму-учаснику, так і для нових проєктів учасників програми. В Україні Монтажна лабораторія буде проходити наживо та онлайн з базою її координації та управління в Києві для обраних на конкурсній основі трьох команд українських ігрових та документальних фільмів.
13.
ID: 4NORD11-05305
Project name: Школа фінансового менеджменту “Фінанси креативу”
Rating: 436
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 685500
Download grant agreement 4NORD11-05305
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Воробей Володимир Георгійович
Cities of implementation: Україна,
Project description: Мета проекту – підвищити компетентності фінансового управління бізнесом/організацією представників креативних індустрій. Проект є логічним продовження дослідження “Фінансування креативних індустрій” за підтримки УКФ. Навчальна програма націлена на представників бізнесів креатвиних індустрій, громадських органiзацiй, що генерують дохід, та установ культури, що прагнуть диверсифікувати свою бізнес-модель (30 організацій). Унікалькість програми полягає у її фокусі та дизайні - глибинному пропрацюванню компетентностей фінансового менеджменту, розробці спеціальних навчальних об’єктів та додатковому консультуванні від тренерів програми. Напрацювання проекту будуть у вільному доступі (навчальні об’єкти, методичні рекомендації, воркшоп для зацікавлених викладачів/тренерів) для використання у ЗВО, ОПБ, організаціях неформальної освіти з метою покращення мистецької освіти в Україні.
LOT 2. Mobility and Exchange Programs
1.
ID: 4NORD21-03948
Project name: Open Partes. Комунікація без меж
Rating: 443
General budget: 738512.50
The requested amount from the UCF: 723465.70
Download grant agreement 4NORD21-03948
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Оупен Опера Юкрейн»
Cities of implementation: Кривий Ріг, Чернігів, Сєвєродонецьк, Острог,
Project description: Партесний спів - це унікальний пласт української музичної спадщини доби бароко, який є недостатньо інтегрованим у культурне життя країни. На основі попередніх напрацювань Open Opera Ukraine прагне поширити знання про партесний спадок та активізувати інтерес до нього широкої аудиторії через програму обміну досвідом, що складається з лекції, хорового майстер-класу та концертного виконання. Для її реалізації обрано чотири локації за критеріями наявності фахової спільноти, освітньої установи та зацікавленої аудиторії: міста Сєвєродонецьк, Кривий Ріг, Чернігів та Острог. Результатом проєкту стане інтеграція партесного спадку в освітній процес та культурне життя країни. Планується залучення не менше 10 тис фахової аудиторії та 50 тис аудиторії соц.мереж
2.
ID: 4NORD21-29705
Project name: Архів: мистецтво перформансу України
Rating: 439
General budget: 999291.8
The requested amount from the UCF: 964291.78
Download grant agreement 4NORD21-29705
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Харламова Ірина Германівна
Cities of implementation: м. Дніпро, Дніпропетровська обл., м. Київ, Київська обл., м. Львів, Львівська обл., м. Харків, Харківська обл.,
Project description: “Архів” - це перший і єдиний проект в Україні, який займається збором та структуруванням інформації, що стосується мистецтва перформанс. Запропонована до реалізації онлайн платформа поєднає в одному джерелі інформацію про творчість сучасних українських митців-перформерів і відкриє їх для співпраці з мистецькими організаціями не лише в межах України, але й для іноземних колаборацій, а нетворкінг-зустріч та експедиції створять нові контакти та підсилять вже існуючі в професійній спільноті: артистів, журналістів, дослідників, організацій і проєктів.
3.
ID: 4NORD21-07081
Project name: Інтенсив "Я - актор кіно. Нові обличчя"
Rating: 417
General budget: 999972.00
The requested amount from the UCF: 952599.80
Download grant agreement 4NORD21-07081
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "СТАР МЕДІА СКУЛ"
Cities of implementation: Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів,
Project description: Інтенсивні практикуми для професійних акторів та студентів акторських факультетів ВНЗ України спрямовані на інтеграцію, а саме на налагодження та розширення творчих зв’язків між провідними представниками кіносеріального виробництва та досвідченими акторами, акторами-початківцями. Проведення практикуму допоможе його учасникам усвідомити та визначити шляхи розкриття власного акторського потенціалу, самоідентифікуватися у професії, виявити власні сильні сторони та уміло використовувати їх під час побудови кар’єри, самопрезентайції на пробах, створення портфоліо та записі самопроб. Результатом практикуму стане опанування акторами-учасниками спеціальної методології, направленої на осягнення стану правдивого та органічного існування актора в процесі роботи перед камерою
4.
ID: 4NORD23-00244
Project name: Літня Театральна Академія
Rating: 410
General budget: 1362569.60
The requested amount from the UCF: 981120.80
Download grant agreement 4NORD23-00244
Competition type: International
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ДОТ"
Cities of implementation: Стщелево, Польща, Голеньов, Польща,
Project description: Літня Театральна Академія-це 6 тижнів тренінгів, лекцій та спілкування оффлайн та онлайн для української та польської молоді. Академія об'єднає 36 студентів мистецьких ВНЗ Харкова та 30 молодих акторів польського театру Брама з міста Голеньов. Проект відбудеться у Польщі у резиденції у селі Стщелево та у місті Голеньов. Планується екскурсія до Берліну. Перший тиждень у Стщелево присвячений тренінгам - акторським, пластичним, співочим, на базі яких буде створено перформанс. Другий тиждень у Голеньові відведений під нетворкінг, лекції про соціальну місію митця, екскурсії та показ перформансу для мешканців міста. Після подорожі заплановані онлайн зустрічі та творчі рефлексії, що будуть представлені у мережі інтернет.
5.
ID: 4NORD22-27807
Project name: Університетська мобільніть: Mobile Art EDU CAMP
Rating: 405
General budget: 1046584.20
The requested amount from the UCF: 955727.00
Download grant agreement 4NORD22-27807
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Придунайський центр громадських ініціатив"
Cities of implementation: Ізмаїл, Переяслав,
Project description: Проект спрямовано на розвиток мобільності задля розширення можливостей для теоретичної і практичної підготовки студентської молоді у галузі мистецтв та впровадження в освітній процес нового культурного та професійного досвіду для викладацької спільноти через створення нового культурного продукту спільно з представниками партнерських закладів вищої освіти, ознайомлення з мультинаціональною культурною спадщиною Центральних та Південних регіонів України.
6.
ID: 4NORD21-02069
Project name: Міжнародна мобільність “Золоті ворота відкриті для світу”
Rating: 399
General budget: 999585.82
The requested amount from the UCF: 880450.83
Download grant agreement 4NORD21-02069
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект міжнародної мобільності «Золоті ворота відкриті для світу» передбачає мобільність режисерки з Литви Андри Каваліускайте (режисерка та художня керівниця міського театру м. Алітус) та режисера з Угорщини Мартіна Бороша (художнього керівника та режисера театру “StereoAkt”) в Україну. Метою проекту є обмін професійним досвідом в контексті використання соціальних досліджень задля створення сучасного театрального продукту, затвердження іміджу українського театру на міжнародній арені як сучасної інституції, що відкрита до співпраці, налагодження та підтримки вже наявних міжнародних партнерств. Результатами проекту стануть: 1) Проведена угорським режисером Мартіном Борошем лабораторія за участі акторів театру “Золоті ворота” та командою театру Stereo Akt Угорщина, попередньо відібраних шляхом опен-колу українських сценографа та драматурга. Тема лабораторії: “Що настає після кризи демократії” 2) Лабораторія, проведена литовською режисеркою Андрою Каваліускайте, що досліджуватиме тему сексуальної освіти в Україні та Європі методами театру
7.
ID: 4NORD21-03968
Project name: Opera UA 2021
Rating: 389
General budget: 844010
The requested amount from the UCF: 775870
Download grant agreement 4NORD21-03968
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Культура. Інновації. Майбутнє.»
Cities of implementation: м.Одеса, Україна,
Project description: Проєкт має на меті сприяти промоції оперного театрального мистецтва в Україні та залученню представників даного культурного сектора до професійного діалогу, співпраці та обміну досвідом. Результатом проєкту стане проведення Всеукраїнського оперного форуму “Opera UA 2021” у м. Одеса за участі представників керівництва усіх оперних театрів України, молодих митців, експертного середовища, галузевих медіа та інших залучених до сектора оперного мистецтва професіоналів та операторів. Проведення Форуму «Opera UA 2021» сприятиме обміну професійним досвідом, розбудові міжрегіональних партнерств та промоції оперного мистецтва в Україні. Тривалість Форуму – 3 дні. Захід буде проведено із дотриманням всіх карантинних вимог.
8.
ID: 4NORD21-06816
Project name: Навчальна подорож "Міжсекторний підхід: молодь і культура"
Rating: 381
General budget: 546979.40
The requested amount from the UCF: 471109.40
Download grant agreement 4NORD21-06816
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Простір рівних можливостей"
Cities of implementation: Суми, Сумська область, с.Корюківка, Чернігівська область, м. Ніжин, Чернігівська область, м. Вінниця, Вінницька область, м. Тульчин, Вінницька область, с. Ланівці, Тернопільська область, м. Теребовля, Тернопільська область, м. Кам'янець-Подільській, Хмельницька область, с. Копачів, Київська область, с. Бузів, Київська область,
Project description: Навчальна подорож по 9 різних за спрямуванням, організаційною формою та методиками роботи креативних просторах України для 12 працівників закладів культури Сумської області . Під час візитів учасники ознайомлюються з досвідом міжсекторного підходу в організації роботи просторів, а саме можливостей трансформації закладів культури з урахуванням потреб молодіжної аудиторії. Частина запланованих локацій – молодіжні центри, що проводять заходи і проекти в сфері культури і туризму; частина – заклади культури, які активно залучають молодь і фактично діють як молодіжні креативні майданчики.
9.
ID: 4NORD21-26178
Project name: "Museum Education" (Museum-Ed)
Rating: 357
General budget: 791214.60
The requested amount from the UCF: 749534.60
Download grant agreement 4NORD21-26178
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЛЕРЕЯ-МУЗЕЙ «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Мета проєкту - створити якісний освітній курс для музейних працівників від провідних фахових спеціалістів. Курс спрямовано на сучасні напрямки роботи в музейній сфері (туризм, піар, SMM, маркетинг тощо). Крім теоретичних та практичних умінь, учасники мають удосконалити й комунікативну майстерність, що полягає в налагодженні зв’язків та співпраці з іншими учасниками ринку. Результатом курсу має стати доступність знань для музейних працівників, а також організація ефективної роботи музеїв в Україні за сучасними вимогами та пріоритетами цільової аудиторії самих музеїв.
LOT 3. Art Residencies
1.
ID: 4NORD31-29323-2
Project name: Мистецька резиденція «АРТ КУЗЕМИН» «Модус взаємодії з минулим і сучасним»
Rating: 480
General budget: 974171
The requested amount from the UCF: 819862
Download grant agreement 4NORD31-29323-2
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "ЄРМІЛОВЦЕНТР.АРТЛАБОРАТОРІЯ"
Cities of implementation: с. Куземин Охтирського району Сумської області, 1,
Project description: Мистецька резиденція, що базується на принципі мультидисциплінарності, де культурна та мистецька складові переплітаються з вирішенням важливих соціальних питань та питань збереження культурної та історичної спадщини. Митці працюють поза звичним середовищем, досліджують певні культурні та історичні контексти, рефлексують, експерементують з матеріалами. Створюємо комфортне місце для творчості і надаємо художникам можливість взаємодіяти з локацією та громадою. Резиденція має оживити сільську місцевість, а художникам надати наснаги у творчості. Ініціатива має сприяти децентралізації, а місцевість набути нового культурного значення. Проект передбачає низку активностей: екскурсії, майстер класи для дітей та підлітків від митців, виставка в сільському будинку культури або в публічному просторі селища.
2.
ID: 4NORD31-02536
Project name: Land art симпозіум «Простір покордоння», Могриця 2021
Rating: 466
General budget: 807800
The requested amount from the UCF: 728520
Download grant agreement 4NORD31-02536
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Мистецька агенція «Простір покордоння»
Cities of implementation: Село Могриця, Сумська область, м. Суми,
Project description: Land art симпозіум «Простір покордоння» проходить просто неба в селі Могриця Сумської області з 1997 року. Метою проєкту є створення незалежного мистецького простору, котрий об’єднує художників та діячів культури із різних куточків України задля популяризації мистецтва довкілля та свідомого ставлення до екології; обміну художнім досвідом; популяризації внутрішнього туризму. Результати проєкту: створення ленд-арт об’єктів, перформансів, створення творчих колаборацій, інспірація митців на пошук нових методів художнього висловлювання та привернення уваги громадськості до культурного туризму.
3.
ID: 4NORD31-04864
Project name: Стипендія Шептицького (для молодих митців)
Rating: 466
General budget: 1499860
The requested amount from the UCF: 1347020
Download grant agreement 4NORD31-04864
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Заклад вищої освіти "Український католицький університет"
Cities of implementation: м. Львів, Львівська область,
Project description: Проєкт інспірований благодійницькою діяльністю митрополита Андрея Шептицького та прагне підкреслити важливість підтримки культурно-мистецьких ініціатив. Ми ставимо за мету актуалізувати важливість меценатської підтримки та продовжити традиції підтримки талановитих українців через стипендії. Для цього ми організуємо 4 резиденції для 4 молодих митців та надамо їм “Стипендії Шептицького” на створення культурних продуктів у сферах літератури, перекладу, музики та живопису. Цілісність та комплексність проєкту буде забезпечена просвітницькою складовою. Буде створено: 8 онлайн-інтерв’ю про мотивацію підтримки меценатами культурних проектів, 10 коротких відео про українську культуру та чому потрібно підтримувати її фінансово, відеопроєкт про об’єкти архітектури, які постали за підтримки Шептицького, 4 лекції про знакові події за 30 років Незалежності України.
4.
ID: 4NORD31-00626
Project name: Харківська резиденція «Слово» для дитячих письменників
Rating: 464
General budget: 674419.1
The requested amount from the UCF: 649319.1
Download grant agreement 4NORD31-00626
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ'ЄДНАННЯ "ЛІТЕРА"
Cities of implementation: Харків, Харківська область,
Project description: Харківська резиденція “Слово” як продовження діяльності Харківської літературної резиденції (2018 - 2020) у 2021 році запрошує дитячих письменників /-ць Сашка Дерманського, Дару Корній, Івана Андрусяка, забезпечує проживання в письменницькому будинку “Слово” для роботи над власними творами, популяризації читання серед дітей, формування читацької аудиторії, культурного обміну, промоції Харкова та його культури, особливо культури дитинства. Впродовж перебування на резиденції плануються творчі зустрічі з дитячою аудиторією, батьками, 6 виступів у малих містах Харківської області, створення загальноосвітнього відеоциклу на основі цих виступів, написання та публікація 3 есеїв, 3 матеріалів про культуру дитинства.
5.
ID: 4NORD31-01188
Project name: Ладомирія: відкритий простір
Rating: 462
General budget: 1367200
The requested amount from the UCF: 1310964
Download grant agreement 4NORD31-01188
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Громадська організація "Центр дослідження і відродження Волині"
Cities of implementation: 1) місто Радивилів, Рівненської області (місце розташування резиденції «Ладомирія»), 2) вся Україна (онлайн-резиденція),
Project description: «Ладомирія», як етнорезиденція дизайну та моди, має на меті масштабування діяльності та реалізацію одночасно у двох вимірах: не тільки як території, а й як digital-середовища, ставши місцем навчання, спілкування, обміну досвідом та спільної роботи не тільки для модельєрів та дизайнерів, а й для широкого кола людей в Україні та світі, зацікавлених використовувати етнічні мотиви та автентичний крій у створенні одягу. Засобами реалізації мети та результатами проєкту стануть: -розширення діяльності резиденції; -онлайн-платформа (онлайн-резиденція); -оцифровані автентичні вироби, їх лекала; - двомовний навчальний курс з правил, особливостей, технології створення українського традиційного одягу; -нові вироби автентичного, сучасного етнічного одягу.
6.
ID: 4NORD31-00970
Project name: Резиденція «Contemporary Art Rivne»
Rating: 462
General budget: 1084714.98
The requested amount from the UCF: 958153.50
Download grant agreement 4NORD31-00970
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: “ПЛАТФОРМА ВЗАЄМОДІЙ “ПРОСТІР”
Cities of implementation: Рівне, Рівненська область,
Project description: Резиденція «Contemporary Art Rivne» об’єднає митців і місцевих науковців й активістів Рівненського регіону, щоб привернути увагу до проблем екології, збереження історичної спадщини й осмислення ресурсного виснаження краю, через створення наукових й мистецьких колаборацій. Резиденція 2021 року «Voda. F.A.Q.?» («Вода. Часті питання») протягом 21 дня фокусуватиметься на темі збереження водних ресурсів. Протягом резиденції науковці провідного університету регіону — Національного Університету водного господарства та природокористування, дослідники, художники, активісти і мешканці Рівного утворять спільноту обміну досвідом та спільного творення за напрямками, вираженими у трьох лабораторіях: візуальній, екологічній і науковій. Результати резиденції буде розміщена у публічному просторі Рівного, вони будуть доступні для усіх охочих.
7.
ID: 4NORD31-03696
Project name: Лабораторія звуку на заводі "Електровимірювач" в Житомирі
Rating: 462
General budget: 994440
The requested amount from the UCF: 880460
Download grant agreement 4NORD31-03696
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГО Науково-мистецька платформа «ОСТРІВ»
Cities of implementation: Житомир,
Project description: Проект передбачає запуск постійно діючої резиденції для саунд-артистів, інженерів, художників та дослідників в межах створення Лабораторії звуку на базі заводу "Електровимірювач" в Житомирі. Завод має легендарну історію виробництва електронних музичних інструментів. Аби зрозуміти потенціал ідеї створити Лабораторію звуку для процесу ревіталізації заводу та збереження індустріального спадку, у минулому році було організовано саунд-резиденцію "V:UNCASE / Вимірювач: розпаковка". В цьому році, окрім V:UNCASE 2.0, ми хочемо відкрити простір заводу для індивідуальних резидентів, що мають ідеї проектів, та для яких простір і можливості Електровимірювача допоможуть їх втілити в життя.
8.
ID: 4NORD31-00123
Project name: Мистецька резиденція ім. Володимира Гагенмейстера на Бакоті
Rating: 460
General budget: 652280.00
The requested amount from the UCF: 575480.00
Download grant agreement 4NORD31-00123
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Cities of implementation: Хмельницька обл, Староушицька ОТГ, Бакота, с.Гораївка,
Project description: В рамках проєкту планується створення пілотної кроссекторальної резиденції на Бакоті в с.Гораївка спільно зі Староушицькою ОТГ. Метою мистецької резиденції є вирішення проблеми культурної ізоляції регіону та створення умов та надання ресурсу для творчого розвитку митців, локальної спільноти, а також для підвищення туристичного потенціалу регіону Бакотської затоки. Результатами проєкту стане створення першої в регіоні кроссекторальної резиденції з фокусуванням уваги на екопроблематиці, а також 40 робіт митців візуального та аудіального секторів мистецтва, які стануть основою колекції музею на базі резиденції.
9.
ID: 4NORD31-02514
Project name: Освітня резиденція для джазових музикантів та фольклорних виконавців “ART JAZZ School 2021”
Rating: 459
General budget: 1404004.28
The requested amount from the UCF: 1318642.28
Download grant agreement 4NORD31-02514
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Рівненська обласна громадська організація «Джазовий клуб "ДжЕм»
Cities of implementation: Рівне,
Project description: Освітня резиденція для джазових музикантів та фольклорних виконавців “ART JAZZ School 2021” в Рівному - проект, що має на меті створення мультидисциплінарного музичного середовища колаборації, здобуття знань та обміну досвідом в сфері джазової музики, джазового вокалу та автентичного традиційного співу Полісся. Професійні викладачі з України, Польщі та Німеччини, провідні представники джазового та фольклорного жанру, об’єднаються з студентами вищих освітніх музичних закладів України, джазовими музикантами, джазовими вокалістами і фольклорними виконавцями в єдиному експерименті пошуку нових джазових форм звучання традиційного автентичного фольклору Полісся.-
10.
ID: 4NORD31-05358
Project name: Музична резиденція "Джазова НЕ школа" в рамках проведення 25 - го міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST - 2021
Rating: 458
General budget: 842690.00
The requested amount from the UCF: 817690.00
Download grant agreement 4NORD31-05358
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Інститут культурної політики"
Cities of implementation: місто Вінниця, Вінницька область,
Project description: «Джазові сніданки» - це мистецька резиденція неформальної освіти формату «Джаз», створеної з метою формування збалансованого джазового ринку України шляхом розвитку неформальної культурно - освітньої платформи інтерактивного характеру, де кожен учасник має можливість вільного творчого самовираження та самореалізації. Цілі: формування аудиторії шляхом залучення молоді до джазового мистецтва; обмін досвідом світових зірок джазу з молодим поколінням з метою створення вітчизняного джазового продукту задля презентації України на престижних джазових фестивалях світу. Результати: Надання поштовху для розвитку фестивального руху джазової музики в Україні, що створить передумови для впровадження нових джазових проектів; збільшення мистецьких ініціатив в обласних центрах та малих містах України, що пов’язані із джазовою музикою.
11.
ID: 4NORD31-00959
Project name: Програма резиденцій галереї Артсвіт
Rating: 457
General budget: 1499920.85
The requested amount from the UCF: 1468866.00
Download grant agreement 4NORD31-00959
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт"
Cities of implementation: м. Дніпро, Дніпропетровська обл.,
Project description: Програма резиденцій галереї Артсвіт створює можливості для розвитку митців, що працюють з різними медіа, та молодих кураторів, а також локальної спільноти міста Дніпра. Обраний формат - індивідуальні резиденції Альони Соломадіної, Сергія Петлюка, перформанс-проєкту “Забіг” та групова резиденція для кураторів із освітньою складовою і наставництвом кураторки Тетяни Кочубінської; паралельна публічна програма, яка складається 3-ьох виставок і 2-ох днів перформансів, artist talks, лекцій, кураторської екскурсії в офлайн і онлайн форматах. У фокусі програми - дослідження міста Дніпро, аналіз та критика його соціокультурних явищ, культурно-історичної спадщини та сьогодення через художні практики.
12.
ID: 4NORD31-06391
Project name: "НЕпровінційні творці НЕзалежності": резиденція документального театру в “Гармидер ангар-stage”
Rating: 444
General budget: 434795.00
The requested amount from the UCF: 410795.00
Download grant agreement 4NORD31-06391
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Творче об’єднання «Гармидер»
Cities of implementation: Луцьк, Волинська область,
Project description: Резиденція документального театру в “Гармидер ангар-stage” (м. Луцьк) - це навчальна та творча лабораторія повного циклу. По-перше, у рамках “Сценарної майстерні” дослідники-сценаристи з різних населених пунктів Волинської області створять сценарій художньо-документальної вистави, присвяченої 30-річчю Незалежності, на основі реальних історій людей із різних куточків Волинської області, з якими вони є/були знайомі й які у той чи інший спосіб долучилися до творення Незалежності України. Це можуть бути люди, які в малих містах і селах Волинської області, не маючи доступу до ресурсів та культурного контексту: зберігали автентичну культуру, впроваджували інновації, гуртували громаду, займалися волонтерством, творили культурний продукт тощо. По-друге, разом із групою відібраних акторів із різних населених пунктів Волинської області та з різних куточків України на основі цього сценарію під час 10-денної театральної лабораторії буде створено та показано 22 серпня документальну виставу “НЕпровінційні творці НЕзалежності”. По-третє, буде здійснена відеозйомка вистави та 24 серпня відбудеться онлайн-прем'єра із англійськими субтитрами.
13.
ID: 4NORD31-06486
Project name: В об’єктиві - культурна спадщина
Rating: 440
General budget: 749376.56
The requested amount from the UCF: 663192.81
Download grant agreement 4NORD31-06486
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Екологія. Культура. Мистецтво»
Cities of implementation: с Стільське, Стрийського р-ну Львівської обл., с. Дуброва Стрийського району Львівської обл., с. Ілів Стрийського р-ну, Львівської обл., смт Тростянець, Стрийського району Львівської обл., м. Миколаїв, Стрийського району Львівської обл., м. Львів,
Project description: Проектом створюється ситуативна арт-резиденція для фотохудожників в місцевості на території ІКЗ «Стільське городище», Літня школа мобільного фото та відео для місцевих дітей, видання фотоальбому з роботами фотохудожників, календаря з роботами дітей, розміщення в мережі віртуальної галереї, мандрівна фотовиставка, чим ініціюється новий підхід до популяризації історичної спадщини та природного різноманіття Історико-культурного заповідника «Стільське городище».
14.
ID: 4NORD31-26874
Project name: Театральна резиденція міжгенераційного діалогу
Rating: 440
General budget: 814064.46
The requested amount from the UCF: 794063.24
Download grant agreement 4NORD31-26874
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Вусик Артем Олександрович
Cities of implementation: м. Харків, Харківська область,
Project description: Проєкт має на меті створення творчої резиденції для акторів та акторок різного віку, в рамках якої відбудеться цикл тренінгів, лекцій, дискусій та дослідницька робота, результатом якої стане створення перформативно-пластичної вистави на тему діалогу поколінь а також низки відеороликів-інтерв’ю з учасниками та учасницями проекту. До участі у резиденції запрошуються 3 актриси та 3 актори в різних вікових категоріях: студенти 17-21р., дорослі 30-40 р., старші 50-+ років. Відбір учасників та учасниць відбуватиметься за допомогою заповнення анкет та написання мотиваційних листів. До участі відбиратимуться представники та представниці різних театрів аби отримати більш об’єктивну картину дійсності.
15.
ID: 4NORD31-00911
Project name: Тіло на землі: Перформативна резиденція на Хаті-Майстерні
Rating: 438
General budget: 576507
The requested amount from the UCF: 535267
Download grant agreement 4NORD31-00911
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська органіазція "Інша Освіта"
Cities of implementation: c. Бабин Косівського райнону Івано-Франківської обл., м. Івано-Франківськ,
Project description: “Тіло на землі: Перформативна резиденція на Хаті-Майстерні” відбудеться влітку 2021 року в селі Бабин біля підніжжя Сокільського хребта в Карпатах. В партнерстві з незалежним львівським простором “Soma.майстерня” резиденція має на меті дослідити тему укорінення та практики тілесності, залучивши до спільної роботи та навчання десятьох міждисциплінарних митців/-инь і кураторів/-ок, а також сприяти започаткуванню актуальних перформативних практик у Івано-Франківську. Результатами проекту, окрім відео-документацій та практичних воркшопів, стануть мистецькі жести та колективні висловлювання, яких ми сподіваємося досягти в ході резиденції, свідомо зосередженої на процесуальності та мінімізації матеріального виробництва.
16.
ID: 4NORD31-05692
Project name: Карпатська літературна резиденція - 2021
Rating: 429
General budget: 1027913
The requested amount from the UCF: 936313
Download grant agreement 4NORD31-05692
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація "Карпатська літературна резиденція"
Cities of implementation: смт Славське, Львівська обл.,
Project description: Карпатська літературна резиденція – це стала резиденція, яка з 2017 року щорічно приймає письменників, перекладачів, дослідників літератури та культурних менеджерів. Її відвідали 24 митці з Австрії, Польщі, Чехії та України. Мета проекту у 2021 році: створити платформу для взаємодії сучасних українських письменників з різних жанрів з метою обміну досвідом, продуктивної праці над своїми творами, у форматі резиденції та веб-ресурсу, залучити до резиденції авторів-початківців, вводячи їх до світу літератури, провести масштабну компанію з популяризації авторів та їхніх творів сучасними засобами та інструментами комунікації та промоції, та створити передумови для майбутньої успішної співпраці з закордонними резиденціями задля обміну досвідом та спільних проєктів. Основним результатом проекту стане сама резиденція, а також конкурс для авторів-початківців. Окрім цього очікувані продукти проекту: відео-матеріали та статі для популяризації авторів і їхньої творчості, освітня складова для навчання та розвитку молодих авторів, сайт проекту з онлайн-антологією есе, відкрита дискусія та онлайн-подія з закордонною резиденцією.
17.
ID: 4NORD31-26258
Project name: Молодіжний Музичний Хаб Схід ОПЕРА/Перша українська музично- театральна резиденція «Light & Space»
Rating: 426
General budget: 1496423.00
The requested amount from the UCF: 1447423.00
Download grant agreement 4NORD31-26258
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» (ДП «ХНАТОБ»)
Cities of implementation: м. Харків, Україна,
Project description: Музично-театральна резиденція «Light & Space» на базі Молодіжного Музичного Хабу Схід ОПЕРА/для художників з освітлення, режисерів, сценографів/ Резиденція направлена на опанування нових знань у сфері цифрових технологій сценічного світла, розвинення навичок при розробці світлової партитури оперно-балетної вистави; поєднує творчі конкурси, концептуалізацію, лекції, воркшопи, пітчинги, практичну роботу над особистим проєктом, прем’єрний показ робіт у вигляді світового шоу під супроводом симфонічного оркестру. Проект є наступним кроком в реалізації стратегії розвитку Схід/ОПЕРА у якості європейського центру розвитку української музично-театральної культури, вдосконалення української мистецької неформальної освіти, поєднує можливості державної культурної інституції, творчий потенціал молодих та знаних в Україні митців, напрацьовує технології та досвід співтворчості.
18.
ID: 4NORD31-02196
Project name: ТИЖДЕНЬ DRAMLAB
Rating: 420
General budget: 1350560
The requested amount from the UCF: 1284120.00
Download grant agreement 4NORD31-02196
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: неприбуткова громадська організація "Центр "ТЕКСТ"
Cities of implementation: село Олександрівка Херсонської області,
Project description: ТИЖДЕНЬ DRAMLAB - резиденція в селі Олександрівка на Херсонщині для українських драматургів\драматургинь, яка складається з трьох освітніх лабораторій по напрямках роботи з учасниками\учасницями: неофіти, початківці, професіонали, і спрямована на створення новаторських авторських текстів, які будуть представлені для широкого загалу каскадно (локально, регіонально, загальнодержавно) наживо та в онлайн форматі.
LOT 4. Debuts
1.
ID: 4NORD41-02744
Project name: Посібник «Понятійний словник сучасного мистецтва»
Rating: 460
General budget: 698172.91
The requested amount from the UCF: 636722.35
Download grant agreement 4NORD41-02744
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна організація «Благодійний фонд «Метод»
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Посібник «Понятійний словник сучасного мистецтва» є дебютом співпраці неформального освітнього напрямку МетодФонду «Курсу мистецтва» та Кафедри історії мистецтва КНУ імені Тараса Шевченка. Проєкт кроссекторального колективу покликаний об’єднати досвід і зусилля академічної установи вищої освіти в царині мистецтва, що традиційно орієнтована на фундаментальні дослідження та експериментальної самоосвітньої ініціативи із методиками, що спираються на актуальний мистецький процес. На меті спровокувати співпрацю дослідників/ць та практиків для пояснення понятійного лексикону сучасного мистецтва. Проект складається зі створення та друку оригінального посібника-словника та його обговорення в ході семінарів за участі студентства кафедри історії мистецтва КНУ. Посібник буде розповсюджуватися серед професійної спільноти та викладений у вільному доступі онлайн.
2.
ID: 4NORD41-29435
Project name: Премія професора Андрія Бокотея для молодих художників-склярів 2021
Rating: 460
General budget: 699660
The requested amount from the UCF: 680070
Download grant agreement 4NORD41-29435
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бокотей Михайло Андрійович
Cities of implementation: Львів,
Project description: Премія професора Андрія Бокотея для молодих художників-склярів проводиться щорічно з 2018 р. і скерована на підтримку творчості і промоцію дебютантів і молодих митців до 35 років. У трьох попередніх преміях взяли участь 49 студентів і випускників мистецьких ЗВО. У нагороду призери 2018 і 2019 рр. стали учасниками Міжнародних конференцій художників-склярів у Нінбо (Китай) і фінансові винагороди. Проєкт передбачає проведення конкурсу 2021 р., виставку учасників попередніх років, видання альбому про премію, каталога 2021 і спецвипуску часопису “7UA”. Троє переможців отримають у нагороду можливість створення творчих робіт на гутній печі, а записаний відеорепортаж буде використано для промоції дебютантів у рамках проєкту.
3.
ID: 4NORD41-02808
Project name: Документальний фільм "Дике дике місто"
Rating: 455
General budget: 694219
The requested amount from the UCF: 646789
Download grant agreement 4NORD41-02808
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Портян Олександр Олександрович
Cities of implementation: Київ, Київська область,
Project description: Проект виробництва документального фільму - дебюту режисера Олександра Портяна. "Дике дике місто" - фільм про київську команду порятунку тварин KARG та зоо-захисний рух в Україні. Проблема співіснування людей і тварин у мегаполісі та рух до більш цивілізованого ставлення до тварин - в фокусі майбутнього фільму. Мета проєкту - створення сприятливого середовища та унікальних інструментів задля лобіювання проблемних питань міських екосистем та соціальної відповідальність за диких та домашніх тварин, у тому числі через створення документального фільму про зоо-захисні ініціативи в Україні та таргетовану просвітницько-інформаційну кампанію.
4.
ID: 4NORD41-02127
Project name: ”Прописи”. Літературний фестиваль-воркшоп для молодих авторів
Rating: 443
General budget: 699833
The requested amount from the UCF: 684833
Download grant agreement 4NORD41-02127
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу (далі – Український ПЕН) пропонує проєкт літературного фестивалю-воркшопу для молодих авторів у Івано-Франківську. 10 молодих людей, відібраних за конкурсом, у серпні 2021 року візьмуть участь у 4-денному літературному фестивалі, у межах якого для них влаштовуватимуться лекції, воркшопи, літературні читання й індивідуальні заняття, а у підсумку опублікують свої твори у одному альманасі. Ці заходи проводитимуть для молодих авторів досвідчені письменники, літературознавці, культурні діячі та правозахисники. Особливістю літературного фестивалю-воркшопу “Прописи” є спрямованість не лише на просування літератури як творчої й публічної діяльності, а й на просування правозахисних цінностей ПЕН серед молодих людей.
5.
ID: 4NORD41-28446
Project name: Літературно-художній подкаст «Дефіляда: Київ»
Rating: 443
General budget: 530460.00
The requested amount from the UCF: 480460.00
Download grant agreement 4NORD41-28446
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Культурна ініціатива "Букмоль"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт «Літературно-художній подкаст «Дефіляда: Київ» передбачає сприяння створенню та промоцію першого українського літературно-художнього подкасту з псевдодокументальними історіями про українських письменників, які жили у Києві, задля популяризації в Україні жанру літературно-художнього подкасту та створення можливостей для розвитку молодих авторів у цьому жанрі.
6.
ID: 4NORD41-26400
Project name: МУХі 2021
Rating: 431
General budget: 700000
The requested amount from the UCF: 686000
Download grant agreement 4NORD41-26400
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: ГО "Щербенко АРт Центр"
Cities of implementation: Київ, вся Україна,
Project description: МУХі (Молоді українські художники) – перший незалежний національний конкурс для молодих українських митців у віці до 35, започаткований у 2009 році. Це багатофункціональний проект, спрямований на системну роботу пошуку нових імен молодих українських художників. У межах МУХі проходить виставковий проєкт та паралельна програма лекцій, artist talks чи інших заходів. За результатами обираються фіналісти, які потім мають змогу зробити персональний проєкт у Щербенко Арт Центрі.
7.
ID: 4NORD41-00734
Project name: Режисерський сценарій та презентаційний пакет повнометражного ігрового фільму-дебюту Давида Петросяна «Буна»
Rating: 426
General budget: 689262
The requested amount from the UCF: 587217
Download grant agreement 4NORD41-00734
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «СКРІН МЕДІА ЮКРЕЙН»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт дає можливість дебютувати у кіно молодому успішному театральному режисеру Давиду Петросяну, розпочати виробництво його дебютного повнометражного ігрового фільму «Буна» в частині девелопменту та препродакшину. В результаті реалізації проєкту буде створено режисерський сценарій, відібрано акторів та локації, створено презентацію, маркетингову стратегію, орієнтовний кошторис та план виробництва фільму.
8.
ID: 4NORD41-27659
Project name: Балет на 1 дію "Стіна"
Rating: 423
General budget: 795200
The requested amount from the UCF: 669700
Download grant agreement 4NORD41-27659
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець МІРОШНІЧЕНКО ІЛЛЯ ЮРІЙОВИЧ
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєктом передбачено створення одноактного балету – «Стіна» на музику О.Шпудейка, у постановці Іллі Мірошніченка. Проєкт глядачам буде представлено у змішаному форматі як оффлайн показ, так і онлайн-трансляція прем’єри. У центрі постановки – стіна як фізичний та абстрактний образи відокремлення особистості від зовнішніх (зримих) та психологічних (уявних) подразників. Це розповідь про людей, що живуть в оточенні своїх стін де у кожного власне ставлення до бетонного «наглядача», але є спільна мета – знайти гармонію з собою та «здолати» стіну. Мета постановки продемонструвати глядачам дебютний проєкт, де вперше в історії можна почути танець та побачити музику.
9.
ID: 4NORD41-03102
Project name: "Моє місце тут": розробка сценарію ігрового фільму та створення тізеру
Rating: 416
General budget: 622302.3
The requested amount from the UCF: 607252.3
Download grant agreement 4NORD41-03102
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Рудюк Світлана Анатоліївна
Cities of implementation: м. Київ, Україна, м. Переяслав-Хмельницький, Україна,
Project description: "Моє місце тут" – культурно-мистецький проєкт, який передбачає розробку сценарію ігрового фільму та створення тізеру про історію українського скульптора, «заточеного» у підвалі школи зі своїми роботами, дружиною та сином. Засновано на реальних подіях, історії скульптора Миколи Шматька та його родини.