+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Реєстр програми Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти

#
ID
Назва проекту
Рейтинг
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
ЛОТ 1. Освітні програми
1.
ID: 4NORD11-28124
Назва проекту: Підручний інструментарій культури: міждисциплінарна освітня програма про місто і мистецтво
Рейтинг: 479
Загальний бюджет проекту: 884548
Запитувана сума від УКФ: 664840.00
Завантажити грантову угоду 4NORD11-28124
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Центр міської історії Центрально-Східної Європи”
Міста реалізації: Львів, Львів,
Опис проекту: Проєкт доповнює та розширює освітню пропозицію у сфері культури і мистецтва та будує зв'язки: між академічними форматами та позауніверситетськими програмами; між різними дисциплінами; та між різними досвідами викладання в Україні та міжнародно. Програма включає три курси з візуальних студій, культурної історії та соціології міста, які будуть доступні онлайн українською та англійською мовами. Освітня пропозиція надає інструментарій для аналізу культурного життя міст, мереж взаємозв'язків між культурою, соціальними процесами і владою. Програма показує множинні перспективи, фактори та дієвців культури і формує навики для участі й роботи у конкретних культурних та урбаністичних проєктах, інституціях чи ініціативах.
2.
ID: 4NORD11-03916
Назва проекту: Креативна молодь змінить Україну
Рейтинг: 473
Загальний бюджет проекту: 999805
Запитувана сума від УКФ: 964805
Завантажити грантову угоду 4NORD11-03916
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА»
Міста реалізації: Онлайн (уся Україна),
Опис проекту: Проєкт реалізовується з метою підвищення рівня компетенцій та продуктивної кооперації серед представників культурних та креативних індустрій від 18 до 35 років шляхом онлайн-навчання проєктному менеджменту та дотичним темам. У результаті реалізацї на першому етапі 150 представників сектору культурних та креативних індустрій з усіх областей України пройдуть інтенсивне 8-тижневе навчання, отримають досвід взаємодії та побудови проектів на основі спільних цінностей, які визначаться шляхом дизайн-мислення у процесі роботи у групах. Відбудеться мережування та нетворкінг. У результаті онлайн-навчання за другим етапом близько 20000 представників культурних та креативних індустрій отримають цінні знання з проєктного менджменту. Вищезгадане позитивно вплине на якість розроблених ними культурних продуктів.
3.
ID: 4NORD11-00101
Назва проекту: НАВЗАЄМ
Рейтинг: 468
Загальний бюджет проекту: 977250
Запитувана сума від УКФ: 949500
Завантажити грантову угоду 4NORD11-00101
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація "Культурна агенція А"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: НАВЗАЄМ — онлайн-екосистема для вільного обміну знаннями між представниками культурних та креативних індустрій за методологією мережевого навчання. Наш проєкт — людиноцентричний освітній ресурс й ком'юніті для професіоналів. Платформа просуває ідею особистісного розвитку та обміну знаннями у форматі peer-2-peer (від людини до людини) шляхом створення відкритої “живої” бази користувацьких знань й інтеграції моделі колаборативного навчання. Платформа фокусується на темі менеджменту культурних й креативних ініціатив та побудована за принципом поєднання профайлів користувачів згідно освітніх запитів. НАВЗАЄМ створює циркуляцію знань та навичок в спільноті, які потрібні менеджерам вже сьогодні. Метою проєкту є створення екосистеми для обміну знаннями від людини до людини, інтеграція її у культурний та креативний сектор й сприяння міждисциплінарним колабораціям. Результатами є створення онлайн-спільноти для обміну знаннями. Інструментами є: онлайн-платформа з системою метчингу, телеграм-канал для ком'юніті-навчання, текстовий та відео-гайд щодо самонавчання й застосування peer-2-peer в щоденній роботі.
4.
ID: 4NORD11-06242
Назва проекту: Орф-підхід для людей з інвалідністю. Теорія і практика
Рейтинг: 456
Загальний бюджет проекту: 897550
Запитувана сума від УКФ: 870171
Завантажити грантову угоду 4NORD11-06242
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійний фонд "Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом""
Міста реалізації: Луцьк,
Опис проекту: Проект передбачає створення дистанційного освітнього курсу «Використання Орф-підходу в роботі з людьми з інвалідністю» для підвищення освітньо-мистецьких компетенцій професійного середовища для роботи з інклюзивними аудиторіями.
5.
ID: 4NORD11-04828
Назва проекту: “Театр і реальність” в рамках освітньої програми зі сучасного театру “the black box”
Рейтинг: 455
Загальний бюджет проекту: 455020.00
Запитувана сума від УКФ: 387620
Завантажити грантову угоду 4NORD11-04828
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ЦЕНТР ФАБРИКА ПОВИДЛА"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: “Театр і реальність” - це проєкт в рамках освітньої програми зі сучасного театру “the black box”, метою якого є розкрити спектр тих театральних форм, що напряму взаємодіють з суспільством та означити ці напрямки як професійний театр, що вплаває на формування суспільної думки та піднімає складні і часто замовчувані питання. Короткотривалим результатом стануть 6 проведених освітніх подій, їх відеозапис та форматування подій у формат статей. По завершенню проєкту всі бажаючі з театрального сектору Львова та інших міст отримають інструментарій до аналізу, та розуміння політичного, інклюзивного та соціального театру.
6.
ID: 4NORD11-02607
Назва проекту: Літні курси школи міських проєктів «Урбанина»
Рейтинг: 454
Загальний бюджет проекту: 575434.30
Запитувана сума від УКФ: 495434
Завантажити грантову угоду 4NORD11-02607
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Головко Максим Сергійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Навчальна літня програма школи міських проєктів «Урбанина» — можливість для студентів вищих навчальних закладів безкоштовно отримати сучасні знання та навички у проєктуванні площ та публічних просторів, та у створенні стратегій розвитку районів. Проєкт передбачає покриття витрат на навчання для 20 студентів — 10 студентів курсу «Урбан дизайн» та 10 студентів курсу «Урбан планування». За перший рік існування школи студенти створили 3 проєкти — проєкт нових Золотоворітської та Лук’янівської площ, та стратегію розвитку Липок. Школа була створена співзасновниками ГО «Агенти змін», яка займається дизайном міського простору. 2019 року за підтримки УКФ відбувся фестиваль міських проєктів «Урбанина», довгостроковою метою якого було створення школи міських проєктів.
7.
ID: 4NORD11-05111
Назва проекту: Розвиток європейського дизайну: навчальний курс
Рейтинг: 454
Загальний бюджет проекту: 961450.52
Запитувана сума від УКФ: 927045.60
Завантажити грантову угоду 4NORD11-05111
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Дизайн та мода
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "КІ ФАНД"
Міста реалізації: Київ, Харків,
Опис проекту: Даний проєкт – це розробка та впровадження освітнього курсу «Розвиток європейського дизайну» для програм рівня «бакалавр» та «магістр» в закладах середньої та вищої мистецької освіти. В результаті проєкту буде створено освітню програму у вигляді онлайн курсу. Мета проєкту – за допомогою розробленої освітньої програми та проведенного навчання і стажування підвищити обізнаність та конкурентоздатність студентів-дизайнерів, розширити їх світогляд, ознайомити з останніми тенденціями та досягненнями європейського дизайну, надати можливість ознайомитись з напрацюваннями та методами, які були використані при реалізації проєкту з Модернізації європейського дизайну та підготовці до участі українських дизайнерів у Dutch Design Week 2020.
8.
ID: 4NORD13-02558
Назва проекту: Голоси регіонів України 2021
Рейтинг: 451
Загальний бюджет проекту: 1243620.50
Запитувана сума від УКФ: 974185.50
Завантажити грантову угоду 4NORD13-02558
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійний фонд "Творча лабораторія"
Міста реалізації: Харків, Львів, Миколаїв, Дніпро, Суми, Київ,
Опис проекту: Voices of regions of Ukraine 2021— це кіно-освітня програма, покликана дослідити соціальні проблеми 5 регіонів України та інтегрувати їх в контекст світової документалістики. Проєкт поєднує функції художньої лабораторії та дискусійного майданчику. Пропонує застосування смартфонів у якості інструменту дослідження теми та зйомок своїх короткометражних робіт учасникам програми. Під час перебігу навачння досвідчені ментори з України та Франції допомагатимуть молодим кінематографістам з виробництвом та розповсюдженням своїх фільмів. Основною метою заходу є розширення мережі документалістів в Україні та популяризація українського мистецтва на міжнародному рівні. Продуктами діяльності програми стануть: 8 досьє проектів, 8 тизерів, знятих на гаджети.
9.
ID: 4NORD11-00653
Назва проекту: Казкова країна Віолончель
Рейтинг: 449
Загальний бюджет проекту: 420900
Запитувана сума від УКФ: 393000
Завантажити грантову угоду 4NORD11-00653
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Державне спеціалізоване видавництво "Музична Україна"
Міста реалізації: Київ, Розповсюдження видання по всій Україні,
Опис проекту: "Казкова країна Віолончель" (автори-упорядники Н. Фещак, З. Алмаші, художник К. Лавро) – перша за часів Незалежності школа гри на віолончелі, основана на українському фольклорі, найкращих зразках української та європейської класики. Видання охоплює початковий період занять. Партія учня міститиме QR-коди та посилання на Ютуб-канал з акомпанементом вчителя-віолончеліста та фортепіанною партією концертмейстера. Проєкт скерований на поповнення бібліотек дитячих мистецьких освітніх закладів по всій Україні.
10.
ID: 4NORD11-28204
Назва проекту: Національний онлайн проєкт з тестування та вивчення української мови
Рейтинг: 449
Загальний бюджет проекту: 1350385.00
Запитувана сума від УКФ: 923499.97
Завантажити грантову угоду 4NORD11-28204
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Асоціація інноваційної та цифрової освіти
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Створення цифрової технології адаптивного тестування української мови, а також онлайн навчального курсу із сучасного українського правопису та розміщення на Національній платформі з вивчення Української мови Міністерства культури та інформаційної політики України, проведення широкої інформаційної кампанії у співпраці із профільними державними органами (Мінкульт, Міносвіти, Нацдержслужба, Міграційна служба тощо) серед різних цільових аудиторій, в тому числі іншомовних громадян.
11.
ID: 4NORD11-00923
Назва проекту: Лабораторія українського доку
Рейтинг: 449
Загальний бюджет проекту: 973171.60
Запитувана сума від УКФ: 913029.14
Завантажити грантову угоду 4NORD11-00923
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Лабораторія українського доку” під керівництвом Мікаеля Опструпа, міжнародного експерта з проведення підготовчих сесій на початковій стадії виробництва документальних фільмів, орієнтована на кінематографістів, зокрема документалістів. Мета - розвинути, удосконалити та завершити роботу над підготовкою промоційного пакету майбутнього фільму для подальшого пошуку партнерів та інвесторів під час участі в міжнародних пітчингах, семінарах, фондах. Завдання лабораторії – знайти проєкти з потенціалом для розвитку, допомогти авторам розвинути свої ідеї та отримати унікальні професійні знання та навички. Проєкт включає наступні етапи – лекторій для широкої аудиторії (3 лекції) та індивідуальні сесії для попередньо відібраних професійним журі проєктів. Очікувані результати – 5 потенційних фільмів з готовим промоційним пакетом.
12.
ID: 4NORD11-00595
Назва проекту: Навчально-практична програма «Монтажна лабораторія» в Україні
Рейтинг: 447
Загальний бюджет проекту: 797968.00
Запитувана сума від УКФ: 697968.00
Завантажити грантову угоду 4NORD11-00595
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Лібет Наталія Олександрівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Навчально-практична програма «Монтажна лабораторія» в Україні - це міжнародна навчальна програма із лабораторією кіно-монтажу, що проводиться First Cut Lab (Лабораторією першого кіномонтажу), що заснована Метью Даррасом та Бенджаміном Мірґу. До участі у навчально-практичній програмі наставниками та експертами залучаються впливові кіно-професіонали, серед яких режисери монтажу та режисери-постановники, арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистриб'ютори, міжнародні агенти з продажу та досвідчені продюсери. Участь команди фільму у навчально-практичній програмі такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистрибуційної та прокатної історії як для самого фільму-учаснику, так і для нових проєктів учасників програми. В Україні Монтажна лабораторія буде проходити наживо та онлайн з базою її координації та управління в Києві для обраних на конкурсній основі трьох команд українських ігрових та документальних фільмів.
13.
ID: 4NORD11-05305
Назва проекту: Школа фінансового менеджменту “Фінанси креативу”
Рейтинг: 436
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 685500
Завантажити грантову угоду 4NORD11-05305
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Воробей Володимир Георгійович
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета проекту – підвищити компетентності фінансового управління бізнесом/організацією представників креативних індустрій. Проект є логічним продовження дослідження “Фінансування креативних індустрій” за підтримки УКФ. Навчальна програма націлена на представників бізнесів креатвиних індустрій, громадських органiзацiй, що генерують дохід, та установ культури, що прагнуть диверсифікувати свою бізнес-модель (30 організацій). Унікалькість програми полягає у її фокусі та дизайні - глибинному пропрацюванню компетентностей фінансового менеджменту, розробці спеціальних навчальних об’єктів та додатковому консультуванні від тренерів програми. Напрацювання проекту будуть у вільному доступі (навчальні об’єкти, методичні рекомендації, воркшоп для зацікавлених викладачів/тренерів) для використання у ЗВО, ОПБ, організаціях неформальної освіти з метою покращення мистецької освіти в Україні.
ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
1.
ID: 4NORD21-03948
Назва проекту: Open Partes. Комунікація без меж
Рейтинг: 443
Загальний бюджет проекту: 738512.50
Запитувана сума від УКФ: 723465.70
Завантажити грантову угоду 4NORD21-03948
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Оупен Опера Юкрейн»
Міста реалізації: Кривий Ріг, Чернігів, Сєвєродонецьк, Острог,
Опис проекту: Партесний спів - це унікальний пласт української музичної спадщини доби бароко, який є недостатньо інтегрованим у культурне життя країни. На основі попередніх напрацювань Open Opera Ukraine прагне поширити знання про партесний спадок та активізувати інтерес до нього широкої аудиторії через програму обміну досвідом, що складається з лекції, хорового майстер-класу та концертного виконання. Для її реалізації обрано чотири локації за критеріями наявності фахової спільноти, освітньої установи та зацікавленої аудиторії: міста Сєвєродонецьк, Кривий Ріг, Чернігів та Острог. Результатом проєкту стане інтеграція партесного спадку в освітній процес та культурне життя країни. Планується залучення не менше 10 тис фахової аудиторії та 50 тис аудиторії соц.мереж
2.
ID: 4NORD21-29705
Назва проекту: Архів: мистецтво перформансу України
Рейтинг: 439
Загальний бюджет проекту: 999291.8
Запитувана сума від УКФ: 964291.78
Завантажити грантову угоду 4NORD21-29705
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Харламова Ірина Германівна
Міста реалізації: м. Дніпро, Дніпропетровська обл., м. Київ, Київська обл., м. Львів, Львівська обл., м. Харків, Харківська обл.,
Опис проекту: “Архів” - це перший і єдиний проект в Україні, який займається збором та структуруванням інформації, що стосується мистецтва перформанс. Запропонована до реалізації онлайн платформа поєднає в одному джерелі інформацію про творчість сучасних українських митців-перформерів і відкриє їх для співпраці з мистецькими організаціями не лише в межах України, але й для іноземних колаборацій, а нетворкінг-зустріч та експедиції створять нові контакти та підсилять вже існуючі в професійній спільноті: артистів, журналістів, дослідників, організацій і проєктів.
3.
ID: 4NORD21-07081
Назва проекту: Інтенсив "Я - актор кіно. Нові обличчя"
Рейтинг: 417
Загальний бюджет проекту: 999972.00
Запитувана сума від УКФ: 952599.80
Завантажити грантову угоду 4NORD21-07081
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "СТАР МЕДІА СКУЛ"
Міста реалізації: Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів,
Опис проекту: Інтенсивні практикуми для професійних акторів та студентів акторських факультетів ВНЗ України спрямовані на інтеграцію, а саме на налагодження та розширення творчих зв’язків між провідними представниками кіносеріального виробництва та досвідченими акторами, акторами-початківцями. Проведення практикуму допоможе його учасникам усвідомити та визначити шляхи розкриття власного акторського потенціалу, самоідентифікуватися у професії, виявити власні сильні сторони та уміло використовувати їх під час побудови кар’єри, самопрезентайції на пробах, створення портфоліо та записі самопроб. Результатом практикуму стане опанування акторами-учасниками спеціальної методології, направленої на осягнення стану правдивого та органічного існування актора в процесі роботи перед камерою
4.
ID: 4NORD23-00244
Назва проекту: Літня Театральна Академія
Рейтинг: 410
Загальний бюджет проекту: 1362569.60
Запитувана сума від УКФ: 981120.80
Завантажити грантову угоду 4NORD23-00244
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ДОТ"
Міста реалізації: Стщелево, Польща, Голеньов, Польща,
Опис проекту: Літня Театральна Академія-це 6 тижнів тренінгів, лекцій та спілкування оффлайн та онлайн для української та польської молоді. Академія об'єднає 36 студентів мистецьких ВНЗ Харкова та 30 молодих акторів польського театру Брама з міста Голеньов. Проект відбудеться у Польщі у резиденції у селі Стщелево та у місті Голеньов. Планується екскурсія до Берліну. Перший тиждень у Стщелево присвячений тренінгам - акторським, пластичним, співочим, на базі яких буде створено перформанс. Другий тиждень у Голеньові відведений під нетворкінг, лекції про соціальну місію митця, екскурсії та показ перформансу для мешканців міста. Після подорожі заплановані онлайн зустрічі та творчі рефлексії, що будуть представлені у мережі інтернет.
5.
ID: 4NORD22-27807
Назва проекту: Університетська мобільніть: Mobile Art EDU CAMP
Рейтинг: 405
Загальний бюджет проекту: 1046584.20
Запитувана сума від УКФ: 955727.00
Завантажити грантову угоду 4NORD22-27807
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація "Придунайський центр громадських ініціатив"
Міста реалізації: Ізмаїл, Переяслав,
Опис проекту: Проект спрямовано на розвиток мобільності задля розширення можливостей для теоретичної і практичної підготовки студентської молоді у галузі мистецтв та впровадження в освітній процес нового культурного та професійного досвіду для викладацької спільноти через створення нового культурного продукту спільно з представниками партнерських закладів вищої освіти, ознайомлення з мультинаціональною культурною спадщиною Центральних та Південних регіонів України.
6.
ID: 4NORD21-02069
Назва проекту: Міжнародна мобільність “Золоті ворота відкриті для світу”
Рейтинг: 399
Загальний бюджет проекту: 999585.82
Запитувана сума від УКФ: 880450.83
Завантажити грантову угоду 4NORD21-02069
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект міжнародної мобільності «Золоті ворота відкриті для світу» передбачає мобільність режисерки з Литви Андри Каваліускайте (режисерка та художня керівниця міського театру м. Алітус) та режисера з Угорщини Мартіна Бороша (художнього керівника та режисера театру “StereoAkt”) в Україну. Метою проекту є обмін професійним досвідом в контексті використання соціальних досліджень задля створення сучасного театрального продукту, затвердження іміджу українського театру на міжнародній арені як сучасної інституції, що відкрита до співпраці, налагодження та підтримки вже наявних міжнародних партнерств. Результатами проекту стануть: 1) Проведена угорським режисером Мартіном Борошем лабораторія за участі акторів театру “Золоті ворота” та командою театру Stereo Akt Угорщина, попередньо відібраних шляхом опен-колу українських сценографа та драматурга. Тема лабораторії: “Що настає після кризи демократії” 2) Лабораторія, проведена литовською режисеркою Андрою Каваліускайте, що досліджуватиме тему сексуальної освіти в Україні та Європі методами театру
7.
ID: 4NORD21-03968
Назва проекту: Opera UA 2021
Рейтинг: 389
Загальний бюджет проекту: 844010
Запитувана сума від УКФ: 775870
Завантажити грантову угоду 4NORD21-03968
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація «Культура. Інновації. Майбутнє.»
Міста реалізації: м.Одеса, Україна,
Опис проекту: Проєкт має на меті сприяти промоції оперного театрального мистецтва в Україні та залученню представників даного культурного сектора до професійного діалогу, співпраці та обміну досвідом. Результатом проєкту стане проведення Всеукраїнського оперного форуму “Opera UA 2021” у м. Одеса за участі представників керівництва усіх оперних театрів України, молодих митців, експертного середовища, галузевих медіа та інших залучених до сектора оперного мистецтва професіоналів та операторів. Проведення Форуму «Opera UA 2021» сприятиме обміну професійним досвідом, розбудові міжрегіональних партнерств та промоції оперного мистецтва в Україні. Тривалість Форуму – 3 дні. Захід буде проведено із дотриманням всіх карантинних вимог.
8.
ID: 4NORD21-06816
Назва проекту: Навчальна подорож "Міжсекторний підхід: молодь і культура"
Рейтинг: 381
Загальний бюджет проекту: 546979.40
Запитувана сума від УКФ: 471109.40
Завантажити грантову угоду 4NORD21-06816
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація "Простір рівних можливостей"
Міста реалізації: Суми, Сумська область, с.Корюківка, Чернігівська область, м. Ніжин, Чернігівська область, м. Вінниця, Вінницька область, м. Тульчин, Вінницька область, с. Ланівці, Тернопільська область, м. Теребовля, Тернопільська область, м. Кам'янець-Подільській, Хмельницька область, с. Копачів, Київська область, с. Бузів, Київська область,
Опис проекту: Навчальна подорож по 9 різних за спрямуванням, організаційною формою та методиками роботи креативних просторах України для 12 працівників закладів культури Сумської області . Під час візитів учасники ознайомлюються з досвідом міжсекторного підходу в організації роботи просторів, а саме можливостей трансформації закладів культури з урахуванням потреб молодіжної аудиторії. Частина запланованих локацій – молодіжні центри, що проводять заходи і проекти в сфері культури і туризму; частина – заклади культури, які активно залучають молодь і фактично діють як молодіжні креативні майданчики.
9.
ID: 4NORD21-26178
Назва проекту: "Museum Education" (Museum-Ed)
Рейтинг: 357
Загальний бюджет проекту: 791214.60
Запитувана сума від УКФ: 749534.60
Завантажити грантову угоду 4NORD21-26178
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЛЕРЕЯ-МУЗЕЙ «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Мета проєкту - створити якісний освітній курс для музейних працівників від провідних фахових спеціалістів. Курс спрямовано на сучасні напрямки роботи в музейній сфері (туризм, піар, SMM, маркетинг тощо). Крім теоретичних та практичних умінь, учасники мають удосконалити й комунікативну майстерність, що полягає в налагодженні зв’язків та співпраці з іншими учасниками ринку. Результатом курсу має стати доступність знань для музейних працівників, а також організація ефективної роботи музеїв в Україні за сучасними вимогами та пріоритетами цільової аудиторії самих музеїв.
ЛОТ 3. Резиденції
1.
ID: 4NORD31-29323-2
Назва проекту: Мистецька резиденція «АРТ КУЗЕМИН» «Модус взаємодії з минулим і сучасним»
Рейтинг: 480
Загальний бюджет проекту: 974171
Запитувана сума від УКФ: 819862
Завантажити грантову угоду 4NORD31-29323-2
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "ЄРМІЛОВЦЕНТР.АРТЛАБОРАТОРІЯ"
Міста реалізації: с. Куземин Охтирського району Сумської області, 1,
Опис проекту: Мистецька резиденція, що базується на принципі мультидисциплінарності, де культурна та мистецька складові переплітаються з вирішенням важливих соціальних питань та питань збереження культурної та історичної спадщини. Митці працюють поза звичним середовищем, досліджують певні культурні та історичні контексти, рефлексують, експерементують з матеріалами. Створюємо комфортне місце для творчості і надаємо художникам можливість взаємодіяти з локацією та громадою. Резиденція має оживити сільську місцевість, а художникам надати наснаги у творчості. Ініціатива має сприяти децентралізації, а місцевість набути нового культурного значення. Проект передбачає низку активностей: екскурсії, майстер класи для дітей та підлітків від митців, виставка в сільському будинку культури або в публічному просторі селища.
2.
ID: 4NORD31-02536
Назва проекту: Land art симпозіум «Простір покордоння», Могриця 2021
Рейтинг: 466
Загальний бюджет проекту: 807800
Запитувана сума від УКФ: 728520
Завантажити грантову угоду 4NORD31-02536
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Мистецька агенція «Простір покордоння»
Міста реалізації: Село Могриця, Сумська область, м. Суми,
Опис проекту: Land art симпозіум «Простір покордоння» проходить просто неба в селі Могриця Сумської області з 1997 року. Метою проєкту є створення незалежного мистецького простору, котрий об’єднує художників та діячів культури із різних куточків України задля популяризації мистецтва довкілля та свідомого ставлення до екології; обміну художнім досвідом; популяризації внутрішнього туризму. Результати проєкту: створення ленд-арт об’єктів, перформансів, створення творчих колаборацій, інспірація митців на пошук нових методів художнього висловлювання та привернення уваги громадськості до культурного туризму.
3.
ID: 4NORD31-04864
Назва проекту: Стипендія Шептицького (для молодих митців)
Рейтинг: 466
Загальний бюджет проекту: 1499860
Запитувана сума від УКФ: 1347020
Завантажити грантову угоду 4NORD31-04864
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Заклад вищої освіти "Український католицький університет"
Міста реалізації: м. Львів, Львівська область,
Опис проекту: Проєкт інспірований благодійницькою діяльністю митрополита Андрея Шептицького та прагне підкреслити важливість підтримки культурно-мистецьких ініціатив. Ми ставимо за мету актуалізувати важливість меценатської підтримки та продовжити традиції підтримки талановитих українців через стипендії. Для цього ми організуємо 4 резиденції для 4 молодих митців та надамо їм “Стипендії Шептицького” на створення культурних продуктів у сферах літератури, перекладу, музики та живопису. Цілісність та комплексність проєкту буде забезпечена просвітницькою складовою. Буде створено: 8 онлайн-інтерв’ю про мотивацію підтримки меценатами культурних проектів, 10 коротких відео про українську культуру та чому потрібно підтримувати її фінансово, відеопроєкт про об’єкти архітектури, які постали за підтримки Шептицького, 4 лекції про знакові події за 30 років Незалежності України.
4.
ID: 4NORD31-00626
Назва проекту: Харківська резиденція «Слово» для дитячих письменників
Рейтинг: 464
Загальний бюджет проекту: 674419.1
Запитувана сума від УКФ: 649319.1
Завантажити грантову угоду 4NORD31-00626
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ'ЄДНАННЯ "ЛІТЕРА"
Міста реалізації: Харків, Харківська область,
Опис проекту: Харківська резиденція “Слово” як продовження діяльності Харківської літературної резиденції (2018 - 2020) у 2021 році запрошує дитячих письменників /-ць Сашка Дерманського, Дару Корній, Івана Андрусяка, забезпечує проживання в письменницькому будинку “Слово” для роботи над власними творами, популяризації читання серед дітей, формування читацької аудиторії, культурного обміну, промоції Харкова та його культури, особливо культури дитинства. Впродовж перебування на резиденції плануються творчі зустрічі з дитячою аудиторією, батьками, 6 виступів у малих містах Харківської області, створення загальноосвітнього відеоциклу на основі цих виступів, написання та публікація 3 есеїв, 3 матеріалів про культуру дитинства.
5.
ID: 4NORD31-01188
Назва проекту: Ладомирія: відкритий простір
Рейтинг: 462
Загальний бюджет проекту: 1367200
Запитувана сума від УКФ: 1310964
Завантажити грантову угоду 4NORD31-01188
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Дизайн та мода
Повна назва організації: Громадська організація "Центр дослідження і відродження Волині"
Міста реалізації: 1) місто Радивилів, Рівненської області (місце розташування резиденції «Ладомирія»), 2) вся Україна (онлайн-резиденція),
Опис проекту: «Ладомирія», як етнорезиденція дизайну та моди, має на меті масштабування діяльності та реалізацію одночасно у двох вимірах: не тільки як території, а й як digital-середовища, ставши місцем навчання, спілкування, обміну досвідом та спільної роботи не тільки для модельєрів та дизайнерів, а й для широкого кола людей в Україні та світі, зацікавлених використовувати етнічні мотиви та автентичний крій у створенні одягу. Засобами реалізації мети та результатами проєкту стануть: -розширення діяльності резиденції; -онлайн-платформа (онлайн-резиденція); -оцифровані автентичні вироби, їх лекала; - двомовний навчальний курс з правил, особливостей, технології створення українського традиційного одягу; -нові вироби автентичного, сучасного етнічного одягу.
6.
ID: 4NORD31-00970
Назва проекту: Резиденція «Contemporary Art Rivne»
Рейтинг: 462
Загальний бюджет проекту: 1084714.98
Запитувана сума від УКФ: 958153.50
Завантажити грантову угоду 4NORD31-00970
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: “ПЛАТФОРМА ВЗАЄМОДІЙ “ПРОСТІР”
Міста реалізації: Рівне, Рівненська область,
Опис проекту: Резиденція «Contemporary Art Rivne» об’єднає митців і місцевих науковців й активістів Рівненського регіону, щоб привернути увагу до проблем екології, збереження історичної спадщини й осмислення ресурсного виснаження краю, через створення наукових й мистецьких колаборацій. Резиденція 2021 року «Voda. F.A.Q.?» («Вода. Часті питання») протягом 21 дня фокусуватиметься на темі збереження водних ресурсів. Протягом резиденції науковці провідного університету регіону — Національного Університету водного господарства та природокористування, дослідники, художники, активісти і мешканці Рівного утворять спільноту обміну досвідом та спільного творення за напрямками, вираженими у трьох лабораторіях: візуальній, екологічній і науковій. Результати резиденції буде розміщена у публічному просторі Рівного, вони будуть доступні для усіх охочих.
7.
ID: 4NORD31-03696
Назва проекту: Лабораторія звуку на заводі "Електровимірювач" в Житомирі
Рейтинг: 462
Загальний бюджет проекту: 994440
Запитувана сума від УКФ: 880460
Завантажити грантову угоду 4NORD31-03696
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ГО Науково-мистецька платформа «ОСТРІВ»
Міста реалізації: Житомир,
Опис проекту: Проект передбачає запуск постійно діючої резиденції для саунд-артистів, інженерів, художників та дослідників в межах створення Лабораторії звуку на базі заводу "Електровимірювач" в Житомирі. Завод має легендарну історію виробництва електронних музичних інструментів. Аби зрозуміти потенціал ідеї створити Лабораторію звуку для процесу ревіталізації заводу та збереження індустріального спадку, у минулому році було організовано саунд-резиденцію "V:UNCASE / Вимірювач: розпаковка". В цьому році, окрім V:UNCASE 2.0, ми хочемо відкрити простір заводу для індивідуальних резидентів, що мають ідеї проектів, та для яких простір і можливості Електровимірювача допоможуть їх втілити в життя.
8.
ID: 4NORD31-00123
Назва проекту: Мистецька резиденція ім. Володимира Гагенмейстера на Бакоті
Рейтинг: 460
Загальний бюджет проекту: 652280.00
Запитувана сума від УКФ: 575480.00
Завантажити грантову угоду 4NORD31-00123
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Міста реалізації: Хмельницька обл, Староушицька ОТГ, Бакота, с.Гораївка,
Опис проекту: В рамках проєкту планується створення пілотної кроссекторальної резиденції на Бакоті в с.Гораївка спільно зі Староушицькою ОТГ. Метою мистецької резиденції є вирішення проблеми культурної ізоляції регіону та створення умов та надання ресурсу для творчого розвитку митців, локальної спільноти, а також для підвищення туристичного потенціалу регіону Бакотської затоки. Результатами проєкту стане створення першої в регіоні кроссекторальної резиденції з фокусуванням уваги на екопроблематиці, а також 40 робіт митців візуального та аудіального секторів мистецтва, які стануть основою колекції музею на базі резиденції.
9.
ID: 4NORD31-02514
Назва проекту: Освітня резиденція для джазових музикантів та фольклорних виконавців “ART JAZZ School 2021”
Рейтинг: 459
Загальний бюджет проекту: 1404004.28
Запитувана сума від УКФ: 1318642.28
Завантажити грантову угоду 4NORD31-02514
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Рівненська обласна громадська організація «Джазовий клуб "ДжЕм»
Міста реалізації: Рівне,
Опис проекту: Освітня резиденція для джазових музикантів та фольклорних виконавців “ART JAZZ School 2021” в Рівному - проект, що має на меті створення мультидисциплінарного музичного середовища колаборації, здобуття знань та обміну досвідом в сфері джазової музики, джазового вокалу та автентичного традиційного співу Полісся. Професійні викладачі з України, Польщі та Німеччини, провідні представники джазового та фольклорного жанру, об’єднаються з студентами вищих освітніх музичних закладів України, джазовими музикантами, джазовими вокалістами і фольклорними виконавцями в єдиному експерименті пошуку нових джазових форм звучання традиційного автентичного фольклору Полісся.-
10.
ID: 4NORD31-05358
Назва проекту: Музична резиденція "Джазова НЕ школа" в рамках проведення 25 - го міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST - 2021
Рейтинг: 458
Загальний бюджет проекту: 842690.00
Запитувана сума від УКФ: 817690.00
Завантажити грантову угоду 4NORD31-05358
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Інститут культурної політики"
Міста реалізації: місто Вінниця, Вінницька область,
Опис проекту: «Джазові сніданки» - це мистецька резиденція неформальної освіти формату «Джаз», створеної з метою формування збалансованого джазового ринку України шляхом розвитку неформальної культурно - освітньої платформи інтерактивного характеру, де кожен учасник має можливість вільного творчого самовираження та самореалізації. Цілі: формування аудиторії шляхом залучення молоді до джазового мистецтва; обмін досвідом світових зірок джазу з молодим поколінням з метою створення вітчизняного джазового продукту задля презентації України на престижних джазових фестивалях світу. Результати: Надання поштовху для розвитку фестивального руху джазової музики в Україні, що створить передумови для впровадження нових джазових проектів; збільшення мистецьких ініціатив в обласних центрах та малих містах України, що пов’язані із джазовою музикою.
11.
ID: 4NORD31-00959
Назва проекту: Програма резиденцій галереї Артсвіт
Рейтинг: 457
Загальний бюджет проекту: 1499920.85
Запитувана сума від УКФ: 1468866.00
Завантажити грантову угоду 4NORD31-00959
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт"
Міста реалізації: м. Дніпро, Дніпропетровська обл.,
Опис проекту: Програма резиденцій галереї Артсвіт створює можливості для розвитку митців, що працюють з різними медіа, та молодих кураторів, а також локальної спільноти міста Дніпра. Обраний формат - індивідуальні резиденції Альони Соломадіної, Сергія Петлюка, перформанс-проєкту “Забіг” та групова резиденція для кураторів із освітньою складовою і наставництвом кураторки Тетяни Кочубінської; паралельна публічна програма, яка складається 3-ьох виставок і 2-ох днів перформансів, artist talks, лекцій, кураторської екскурсії в офлайн і онлайн форматах. У фокусі програми - дослідження міста Дніпро, аналіз та критика його соціокультурних явищ, культурно-історичної спадщини та сьогодення через художні практики.
12.
ID: 4NORD31-06391
Назва проекту: "НЕпровінційні творці НЕзалежності": резиденція документального театру в “Гармидер ангар-stage”
Рейтинг: 444
Загальний бюджет проекту: 434795.00
Запитувана сума від УКФ: 410795.00
Завантажити грантову угоду 4NORD31-06391
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Творче об’єднання «Гармидер»
Міста реалізації: Луцьк, Волинська область,
Опис проекту: Резиденція документального театру в “Гармидер ангар-stage” (м. Луцьк) - це навчальна та творча лабораторія повного циклу. По-перше, у рамках “Сценарної майстерні” дослідники-сценаристи з різних населених пунктів Волинської області створять сценарій художньо-документальної вистави, присвяченої 30-річчю Незалежності, на основі реальних історій людей із різних куточків Волинської області, з якими вони є/були знайомі й які у той чи інший спосіб долучилися до творення Незалежності України. Це можуть бути люди, які в малих містах і селах Волинської області, не маючи доступу до ресурсів та культурного контексту: зберігали автентичну культуру, впроваджували інновації, гуртували громаду, займалися волонтерством, творили культурний продукт тощо. По-друге, разом із групою відібраних акторів із різних населених пунктів Волинської області та з різних куточків України на основі цього сценарію під час 10-денної театральної лабораторії буде створено та показано 22 серпня документальну виставу “НЕпровінційні творці НЕзалежності”. По-третє, буде здійснена відеозйомка вистави та 24 серпня відбудеться онлайн-прем'єра із англійськими субтитрами.
13.
ID: 4NORD31-06486
Назва проекту: В об’єктиві - культурна спадщина
Рейтинг: 440
Загальний бюджет проекту: 749376.56
Запитувана сума від УКФ: 663192.81
Завантажити грантову угоду 4NORD31-06486
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Громадська організація «Екологія. Культура. Мистецтво»
Міста реалізації: с Стільське, Стрийського р-ну Львівської обл., с. Дуброва Стрийського району Львівської обл., с. Ілів Стрийського р-ну, Львівської обл., смт Тростянець, Стрийського району Львівської обл., м. Миколаїв, Стрийського району Львівської обл., м. Львів,
Опис проекту: Проектом створюється ситуативна арт-резиденція для фотохудожників в місцевості на території ІКЗ «Стільське городище», Літня школа мобільного фото та відео для місцевих дітей, видання фотоальбому з роботами фотохудожників, календаря з роботами дітей, розміщення в мережі віртуальної галереї, мандрівна фотовиставка, чим ініціюється новий підхід до популяризації історичної спадщини та природного різноманіття Історико-культурного заповідника «Стільське городище».
14.
ID: 4NORD31-26874
Назва проекту: Театральна резиденція міжгенераційного діалогу
Рейтинг: 440
Загальний бюджет проекту: 814064.46
Запитувана сума від УКФ: 794063.24
Завантажити грантову угоду 4NORD31-26874
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Вусик Артем Олександрович
Міста реалізації: м. Харків, Харківська область,
Опис проекту: Проєкт має на меті створення творчої резиденції для акторів та акторок різного віку, в рамках якої відбудеться цикл тренінгів, лекцій, дискусій та дослідницька робота, результатом якої стане створення перформативно-пластичної вистави на тему діалогу поколінь а також низки відеороликів-інтерв’ю з учасниками та учасницями проекту. До участі у резиденції запрошуються 3 актриси та 3 актори в різних вікових категоріях: студенти 17-21р., дорослі 30-40 р., старші 50-+ років. Відбір учасників та учасниць відбуватиметься за допомогою заповнення анкет та написання мотиваційних листів. До участі відбиратимуться представники та представниці різних театрів аби отримати більш об’єктивну картину дійсності.
15.
ID: 4NORD31-00911
Назва проекту: Тіло на землі: Перформативна резиденція на Хаті-Майстерні
Рейтинг: 438
Загальний бюджет проекту: 576507
Запитувана сума від УКФ: 535267
Завантажити грантову угоду 4NORD31-00911
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська органіазція "Інша Освіта"
Міста реалізації: c. Бабин Косівського райнону Івано-Франківської обл., м. Івано-Франківськ,
Опис проекту: “Тіло на землі: Перформативна резиденція на Хаті-Майстерні” відбудеться влітку 2021 року в селі Бабин біля підніжжя Сокільського хребта в Карпатах. В партнерстві з незалежним львівським простором “Soma.майстерня” резиденція має на меті дослідити тему укорінення та практики тілесності, залучивши до спільної роботи та навчання десятьох міждисциплінарних митців/-инь і кураторів/-ок, а також сприяти започаткуванню актуальних перформативних практик у Івано-Франківську. Результатами проекту, окрім відео-документацій та практичних воркшопів, стануть мистецькі жести та колективні висловлювання, яких ми сподіваємося досягти в ході резиденції, свідомо зосередженої на процесуальності та мінімізації матеріального виробництва.
16.
ID: 4NORD31-05692
Назва проекту: Карпатська літературна резиденція - 2021
Рейтинг: 429
Загальний бюджет проекту: 1027913
Запитувана сума від УКФ: 936313
Завантажити грантову угоду 4NORD31-05692
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Повна назва організації: Громадська організація "Карпатська літературна резиденція"
Міста реалізації: смт Славське, Львівська обл.,
Опис проекту: Карпатська літературна резиденція – це стала резиденція, яка з 2017 року щорічно приймає письменників, перекладачів, дослідників літератури та культурних менеджерів. Її відвідали 24 митці з Австрії, Польщі, Чехії та України. Мета проекту у 2021 році: створити платформу для взаємодії сучасних українських письменників з різних жанрів з метою обміну досвідом, продуктивної праці над своїми творами, у форматі резиденції та веб-ресурсу, залучити до резиденції авторів-початківців, вводячи їх до світу літератури, провести масштабну компанію з популяризації авторів та їхніх творів сучасними засобами та інструментами комунікації та промоції, та створити передумови для майбутньої успішної співпраці з закордонними резиденціями задля обміну досвідом та спільних проєктів. Основним результатом проекту стане сама резиденція, а також конкурс для авторів-початківців. Окрім цього очікувані продукти проекту: відео-матеріали та статі для популяризації авторів і їхньої творчості, освітня складова для навчання та розвитку молодих авторів, сайт проекту з онлайн-антологією есе, відкрита дискусія та онлайн-подія з закордонною резиденцією.
17.
ID: 4NORD31-26258
Назва проекту: Молодіжний Музичний Хаб Схід ОПЕРА/Перша українська музично- театральна резиденція «Light & Space»
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 1496423.00
Запитувана сума від УКФ: 1447423.00
Завантажити грантову угоду 4NORD31-26258
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» (ДП «ХНАТОБ»)
Міста реалізації: м. Харків, Україна,
Опис проекту: Музично-театральна резиденція «Light & Space» на базі Молодіжного Музичного Хабу Схід ОПЕРА/для художників з освітлення, режисерів, сценографів/ Резиденція направлена на опанування нових знань у сфері цифрових технологій сценічного світла, розвинення навичок при розробці світлової партитури оперно-балетної вистави; поєднує творчі конкурси, концептуалізацію, лекції, воркшопи, пітчинги, практичну роботу над особистим проєктом, прем’єрний показ робіт у вигляді світового шоу під супроводом симфонічного оркестру. Проект є наступним кроком в реалізації стратегії розвитку Схід/ОПЕРА у якості європейського центру розвитку української музично-театральної культури, вдосконалення української мистецької неформальної освіти, поєднує можливості державної культурної інституції, творчий потенціал молодих та знаних в Україні митців, напрацьовує технології та досвід співтворчості.
18.
ID: 4NORD31-02196
Назва проекту: ТИЖДЕНЬ DRAMLAB
Рейтинг: 420
Загальний бюджет проекту: 1350560
Запитувана сума від УКФ: 1284120.00
Завантажити грантову угоду 4NORD31-02196
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: неприбуткова громадська організація "Центр "ТЕКСТ"
Міста реалізації: село Олександрівка Херсонської області,
Опис проекту: ТИЖДЕНЬ DRAMLAB - резиденція в селі Олександрівка на Херсонщині для українських драматургів\драматургинь, яка складається з трьох освітніх лабораторій по напрямках роботи з учасниками\учасницями: неофіти, початківці, професіонали, і спрямована на створення новаторських авторських текстів, які будуть представлені для широкого загалу каскадно (локально, регіонально, загальнодержавно) наживо та в онлайн форматі.
ЛОТ 4. Дебюти
1.
ID: 4NORD41-02744
Назва проекту: Посібник «Понятійний словник сучасного мистецтва»
Рейтинг: 460
Загальний бюджет проекту: 698172.91
Запитувана сума від УКФ: 636722.35
Завантажити грантову угоду 4NORD41-02744
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Метод»
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Посібник «Понятійний словник сучасного мистецтва» є дебютом співпраці неформального освітнього напрямку МетодФонду «Курсу мистецтва» та Кафедри історії мистецтва КНУ імені Тараса Шевченка. Проєкт кроссекторального колективу покликаний об’єднати досвід і зусилля академічної установи вищої освіти в царині мистецтва, що традиційно орієнтована на фундаментальні дослідження та експериментальної самоосвітньої ініціативи із методиками, що спираються на актуальний мистецький процес. На меті спровокувати співпрацю дослідників/ць та практиків для пояснення понятійного лексикону сучасного мистецтва. Проект складається зі створення та друку оригінального посібника-словника та його обговорення в ході семінарів за участі студентства кафедри історії мистецтва КНУ. Посібник буде розповсюджуватися серед професійної спільноти та викладений у вільному доступі онлайн.
2.
ID: 4NORD41-29435
Назва проекту: Премія професора Андрія Бокотея для молодих художників-склярів 2021
Рейтинг: 460
Загальний бюджет проекту: 699660
Запитувана сума від УКФ: 680070
Завантажити грантову угоду 4NORD41-29435
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бокотей Михайло Андрійович
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Премія професора Андрія Бокотея для молодих художників-склярів проводиться щорічно з 2018 р. і скерована на підтримку творчості і промоцію дебютантів і молодих митців до 35 років. У трьох попередніх преміях взяли участь 49 студентів і випускників мистецьких ЗВО. У нагороду призери 2018 і 2019 рр. стали учасниками Міжнародних конференцій художників-склярів у Нінбо (Китай) і фінансові винагороди. Проєкт передбачає проведення конкурсу 2021 р., виставку учасників попередніх років, видання альбому про премію, каталога 2021 і спецвипуску часопису “7UA”. Троє переможців отримають у нагороду можливість створення творчих робіт на гутній печі, а записаний відеорепортаж буде використано для промоції дебютантів у рамках проєкту.
3.
ID: 4NORD41-02808
Назва проекту: Документальний фільм "Дике дике місто"
Рейтинг: 455
Загальний бюджет проекту: 694219
Запитувана сума від УКФ: 646789
Завантажити грантову угоду 4NORD41-02808
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Портян Олександр Олександрович
Міста реалізації: Київ, Київська область,
Опис проекту: Проект виробництва документального фільму - дебюту режисера Олександра Портяна. "Дике дике місто" - фільм про київську команду порятунку тварин KARG та зоо-захисний рух в Україні. Проблема співіснування людей і тварин у мегаполісі та рух до більш цивілізованого ставлення до тварин - в фокусі майбутнього фільму. Мета проєкту - створення сприятливого середовища та унікальних інструментів задля лобіювання проблемних питань міських екосистем та соціальної відповідальність за диких та домашніх тварин, у тому числі через створення документального фільму про зоо-захисні ініціативи в Україні та таргетовану просвітницько-інформаційну кампанію.
4.
ID: 4NORD41-02127
Назва проекту: ”Прописи”. Літературний фестиваль-воркшоп для молодих авторів
Рейтинг: 443
Загальний бюджет проекту: 699833
Запитувана сума від УКФ: 684833
Завантажити грантову угоду 4NORD41-02127
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Повна назва організації: Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу (далі – Український ПЕН) пропонує проєкт літературного фестивалю-воркшопу для молодих авторів у Івано-Франківську. 10 молодих людей, відібраних за конкурсом, у серпні 2021 року візьмуть участь у 4-денному літературному фестивалі, у межах якого для них влаштовуватимуться лекції, воркшопи, літературні читання й індивідуальні заняття, а у підсумку опублікують свої твори у одному альманасі. Ці заходи проводитимуть для молодих авторів досвідчені письменники, літературознавці, культурні діячі та правозахисники. Особливістю літературного фестивалю-воркшопу “Прописи” є спрямованість не лише на просування літератури як творчої й публічної діяльності, а й на просування правозахисних цінностей ПЕН серед молодих людей.
5.
ID: 4NORD41-28446
Назва проекту: Літературно-художній подкаст «Дефіляда: Київ»
Рейтинг: 443
Загальний бюджет проекту: 530460.00
Запитувана сума від УКФ: 480460.00
Завантажити грантову угоду 4NORD41-28446
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Культурна ініціатива "Букмоль"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Літературно-художній подкаст «Дефіляда: Київ» передбачає сприяння створенню та промоцію першого українського літературно-художнього подкасту з псевдодокументальними історіями про українських письменників, які жили у Києві, задля популяризації в Україні жанру літературно-художнього подкасту та створення можливостей для розвитку молодих авторів у цьому жанрі.
6.
ID: 4NORD41-26400
Назва проекту: МУХі 2021
Рейтинг: 431
Загальний бюджет проекту: 700000
Запитувана сума від УКФ: 686000
Завантажити грантову угоду 4NORD41-26400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ГО "Щербенко АРт Центр"
Міста реалізації: Київ, вся Україна,
Опис проекту: МУХі (Молоді українські художники) – перший незалежний національний конкурс для молодих українських митців у віці до 35, започаткований у 2009 році. Це багатофункціональний проект, спрямований на системну роботу пошуку нових імен молодих українських художників. У межах МУХі проходить виставковий проєкт та паралельна програма лекцій, artist talks чи інших заходів. За результатами обираються фіналісти, які потім мають змогу зробити персональний проєкт у Щербенко Арт Центрі.
7.
ID: 4NORD41-00734
Назва проекту: Режисерський сценарій та презентаційний пакет повнометражного ігрового фільму-дебюту Давида Петросяна «Буна»
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 689262
Запитувана сума від УКФ: 587217
Завантажити грантову угоду 4NORD41-00734
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «СКРІН МЕДІА ЮКРЕЙН»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт дає можливість дебютувати у кіно молодому успішному театральному режисеру Давиду Петросяну, розпочати виробництво його дебютного повнометражного ігрового фільму «Буна» в частині девелопменту та препродакшину. В результаті реалізації проєкту буде створено режисерський сценарій, відібрано акторів та локації, створено презентацію, маркетингову стратегію, орієнтовний кошторис та план виробництва фільму.
8.
ID: 4NORD41-27659
Назва проекту: Балет на 1 дію "Стіна"
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 795200
Запитувана сума від УКФ: 669700
Завантажити грантову угоду 4NORD41-27659
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець МІРОШНІЧЕНКО ІЛЛЯ ЮРІЙОВИЧ
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєктом передбачено створення одноактного балету – «Стіна» на музику О.Шпудейка, у постановці Іллі Мірошніченка. Проєкт глядачам буде представлено у змішаному форматі як оффлайн показ, так і онлайн-трансляція прем’єри. У центрі постановки – стіна як фізичний та абстрактний образи відокремлення особистості від зовнішніх (зримих) та психологічних (уявних) подразників. Це розповідь про людей, що живуть в оточенні своїх стін де у кожного власне ставлення до бетонного «наглядача», але є спільна мета – знайти гармонію з собою та «здолати» стіну. Мета постановки продемонструвати глядачам дебютний проєкт, де вперше в історії можна почути танець та побачити музику.
9.
ID: 4NORD41-03102
Назва проекту: "Моє місце тут": розробка сценарію ігрового фільму та створення тізеру
Рейтинг: 416
Загальний бюджет проекту: 622302.3
Запитувана сума від УКФ: 607252.3
Завантажити грантову угоду 4NORD41-03102
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Рудюк Світлана Анатоліївна
Міста реалізації: м. Київ, Україна, м. Переяслав-Хмельницький, Україна,
Опис проекту: "Моє місце тут" – культурно-мистецький проєкт, який передбачає розробку сценарію ігрового фільму та створення тізеру про історію українського скульптора, «заточеного» у підвалі школи зі своїми роботами, дружиною та сином. Засновано на реальних подіях, історії скульптора Миколи Шматька та його родини.