Program registery Education. Exchanges. Residencies. Debuts

#
ID
Project name
Rating
General budget
The requested amount from the UCF
LOT 1. Educational Programs
1.
ID: 3NORD11-5467
Project name: Пересувна лабораторія сучасного мистецтва
Rating: 459
General budget: 495240.00
The requested amount from the UCF: 443080.00
Download grant agreement 3NORD11-5467
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"
Cities of implementation: Проект реалізовуватиметься в відібраних населених пунктах за результатами опен-колу, що охоплює всю територію України. Робочий план проекту передбачає 30 подій у 20-22 містах.,
Project description: Проект покликаний підтримати децентралізацію неформальної мистецької освіти для дітей та підлітків та існуватиме на базі мобільної культурної платформи Гуртобус, що у 2019 році провела 24 події у 14 областях України. У Пересувній лабораторії сучасного мистецтва художники-інструктори з різних частин країни реалізовуватимуть куровані освітні міні-курси у невеликих містах та селищах країни. Лекції та майстер-класи матимуть за мету продемонструвати та навчити аудиторію актуальним художнім практикам, доступ до яких є обмеженим у регіонах країни. Засадничим принципом освітніх подій є партисипативність тимчасового творчого простору. Проект супроводжуватиметься розповсюдженням методологічних вказівок та кураторських текстів про художні практики в контексті освітніх подій із залученням аудиторій з різноманітних куточків країни.
2.
ID: 3NORD11-2114
Project name: «Освітній курс «Кримські татари: Історія. Культура. Мистецтво.»
Rating: 453
General budget: 774052.40
The requested amount from the UCF: 774052.40
Download grant agreement 3NORD11-2114
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Кримська родина"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Запропонований проєкт спрямований на збереження культурно-історичної спадщини корінного народу України – кримських татар серед дітей, які через об’єктивні причини не можуть реалізувати своє природне право на вивчення власної культури, мистецтва і історії. Курс також може бути ретрансльований на інші аудиторії, які цікавляться історією та культурою кримських татар в Україні. Впровадження освітньої програми буде сприяти підвищенню можливостей для застосування критичного мислення, медіасвідомості, усунення негативного впливу російських імперських міфів відносно історії та культури Криму, що сприятиме включенню історії Криму в український культурних дискурс, сприятиме інклюзивним процесам інтеграції кримських татар, сприятиме становленню української історичної спадщини.
3.
ID: 3NORD11-3916
Project name: Креативна молодь змінить Україну
Rating: 451
General budget: 1539455.00
The requested amount from the UCF: 1539455.00
Download grant agreement 3NORD11-3916
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА»
Cities of implementation: Харків, Київ, Львів,
Project description: Проєкт реалізовується з метою підвищення рівня компетенцій та продуктивної кооперації серед представників культурних та креативних індустрій віком від 18 до 35 років шляхом офлайн та онлайн навчання проєктному менеджменту та дотичним темам. У результаті реалізацї проєкту 150 представників сектору культурних та креативних індустрій з усіх областей України пройдуть інтенсивні 4-денні тренінги, отримають досвід взаємодії та побудови проектів на основі спільних цінностей, які визначаться шляхом дизайн-мислення у процесі роботи у групах. Відбудеться мережування та нетворкінг. У результаті онлайн-навчання близько 10 000 представників культурних та креативних індустрій отримають цінні знання з проєктного менджменту. Вищезгадане позитивно вплине на якість розроблених ними культурних продуктів.
4.
ID: 3NORD11-2237
Project name: Школа тренерів організаційної спроможності для культурних інституцій малих міст
Rating: 446
General budget: 707689.50
The requested amount from the UCF: 707689.50
Download grant agreement 3NORD11-2237
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Харківське міське громадське об’єднання "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД"»
Cities of implementation: Харків,
Project description: Підготувати пул тренерів організаційної спроможності для культурних інституцій малих міст і таким чином стратегічно підсилити локальних/місцевих арт-операторів, «відрядивши» до них агентів, які будуть не просто трансляторами, а мати фах навчати напрямам «Інформаційні технології та цифрова безпека в управлінні культурою», «Комунікаційна стратегія культурного оператора» і «Проєктний менеджмент для культурних інституцій».
5.
ID: 3NORD11-5204
Project name: Інноваційна театрально-освітня модель МЕТАТЕАТР - 2-й етап: імплементація освітньої магістерської програми «Метатеатр»
Rating: 442
General budget: 894211.8
The requested amount from the UCF: 894211.8
Download grant agreement 3NORD11-5204
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Дом Майстер Клас»
Cities of implementation: м. Острог, Рівненська область, м. Київ, м. Рівне, м. Львів, м. Дніпро, м. Харків,
Project description: Проект - другий етап створення в Україні інноваційної освітньо-продюсерської театральної моделі МЕТАТЕАТР, яка поєднує функцію професійної театральної освіти з творчо-продюсерською діяльністю по створенню театральних вистав нового типу. На даному етапі передбачається імплементація маґістерської програми “Метатеатр” з культурологічних досліджень і новітніх постановочних технологій в галузі сучасного театрального мистецтва, розробленої на основі методології Ігрового театру українсько-американським режисером Олегом Ліпциним у співпраці з гуманітарним факультетом і кафедрою культурології НУ “Острозька академія. Результатом проекту має стати проведення набору студентів, установчої та першої навчально-екзаменаційної сесій за магістерською програмою «Метатеатр» зі спеціалізацією “Метатеатр".
6.
ID: 3NORD11-0432-2
Project name: Лабораторія кіномонтажу в Україні Final Cut Lab +
Rating: 442
General budget: 734024.9
The requested amount from the UCF: 734024.9
Download grant agreement 3NORD11-0432-2
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Асоціація кіноіндустрії України
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Final Cut Lab+ - це міжнародна лабораторія кіно-монтажу, що проводиться авторитетною організацією - Лабораторією першого кіномонтажу First Cut Lab, під керівництвом Метью Дарраса. До участі у семінарі лекторами та консультантами залучаються впливові кінопрофесіонали серед яких арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистрибютори, сейлз агенти, досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу. Участь фільму у лабораторії такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистрибуційної та прокатної історії. Лабораторія кіно-монтажу в Україні "Final Cut Lab +" буде проходити у двох форматах: відкритий семінар для широкого кола глядачів (орієнтовно 100-150 осіб) та практична лабораторія для обраних на конкурсній основі фільмів (3-4 фільмів).
7.
ID: 3NORD12-7259
Project name: International Creative Law & Business Studios (Міжнародні правові та бізнес студії для креативних індустрій)
Rating: 438
General budget: 1575100.00
The requested amount from the UCF: 1256900.00
Download grant agreement 3NORD12-7259
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інститут права, технологій та інновацій”
Cities of implementation: Харків, Київ, Львів,
Project description: International Creative Law & Business Studios - це національний проєкт міжнародної співпраці, спрямований на розповсюдження в Україні кращих освітніх практик з креативного права та бізнесу Великобританії і США - країн, які є лідерами креативної економіки, та імплементації їхнього досвіду в реалізації крос-секторальних освітніх програм “IT Law Studios”, “Media Law Studios”, “Art Law Studios” “Fashion Law Studios”, а також залучення експертів та менторів для проведення навчання, розробки навчальних матеріалів та пілотування освітніх програм в Україні. Результатом реалізації проєкту постануть стандарти формування навчальних програм, методичні рекомендації, хендбук, транснаціональна освітня платформа з записами лекцій і навчальними матеріалами українською та англійською мовами, а також хакатон креативних проектів.
8.
ID: 3NORD11-2438
Project name: НА.МИ.СТ.О. (НАука. МИстецтво. СТудії. Освіта). Перлини графіки
Rating: 436
General budget: 516615.00
The requested amount from the UCF: 516615.00
Download grant agreement 3NORD11-2438
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Бюро науково-технічної експертизи «АРТ-ЛАБ»
Cities of implementation: Київ,
Project description: «НА.МИ.СТ.О. Перлини графіки» є інноваційним освітнім проєктом по дослідженню творів графіки, що здійснюватиметься у співпраці між вищим освітнім закладом (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури), дослідницькою установою (БНТЕ «АРТ-ЛАБ») і музеєм (Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків). Метою проєкту є поширення знань про важливість технологічних досліджень творів графіки серед цільової аудиторії і впровадження новітніх методів у дослідницьку практику. Результатами проєкту будуть видання методичного посібника (на основі лекційних матеріалів і здійснених під час студій досліджень), проведення виставки, яка включатиме лекції для відвідувачів, і організація науково-практичного семінару для фахової аудиторії.
9.
ID: 3NORD11-2488
Project name: МЕДІА-ШКОЛА ПРЯМУЄ В ГРОМАДИ
Rating: 429
General budget: 322255
The requested amount from the UCF: 322255
Download grant agreement 3NORD11-2488
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ковтунець Олена Олександрівна
Cities of implementation: м. Рівне, Привільненська ОТГ Рівненської області та селище Гоща Рівненської області.,
Project description: Проект «МЕДІА-ШКОЛА ПРЯМУЄ В ГРОМАДИ» є продовженням проекту «Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків», який був реалізований за підтримки УКФ у 2019 році. Це літній творчий інтенсив зі створення відео-контенту на культурно-мистецьку тематику для дітей та підлітків в громадах Рівненщини - Привільненській, смт Гоща та у місті Рівному. Головна мета проекту - сприяти самореалізації дітей за допомогою виробництва конкретного відеопродукту. Результатом проекту стануть відеоролики, сюжети та відеоблоги, створені дітьми учасниками проекту. Тематика сюжетів спрямована на висвітлення та розвиток культури в ОТГ та їх туристичні родзинки.
10.
ID: 3NORD11-0953
Project name: Навчальна програма «Бандура йде в он-лайн»
Rating: 428
General budget: 483645.2
The requested amount from the UCF: 483645.2
Download grant agreement 3NORD11-0953
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна організація «Мистецько-терапевтичний центр «Непротоптана стежина»
Cities of implementation: Львів, Оскільки проект орієнтований на створення он лайн навчальних матеріалів - то він буде доступний у всій Україні та поза її межами,
Project description: Основна мета проекту є розробка матеріалів комплексного курсу "Bandura goes on line" який має за ціль покращити професійні навики бандуристів та людей, які хочуть ними стати через розширення їх репертуару та надання знань у нових форматах з галузі маркетингу, менеджменту та професійної англійської мови у галузі музики.
11.
ID: 3NORD11-7277
Project name: Програма навчально-просвітницьких заходів “Let’s Jazz!”
Rating: 423
General budget: 1090080.00
The requested amount from the UCF: 970000.00
Download grant agreement 3NORD11-7277
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Управління культури і туризму Хмельницької міської ради
Cities of implementation: місто Хмельницький,
Project description: Проєкт передбачає підвищення рівня обізнаності цільової аудиторії про джаз та вдосконалення музичної освіти у напрямку джазу шляхомреалізації програми навчально-просвітницьких заходів “Let’s Jazz!” із залученням національних та іноземних експертів, під час яких аудиторія опанує та засвоїть основи джазового музикування, методів джазової інтерпретації, створення соло-імпровізацій на джазовому освітньому курсі та джем сейшн, вивчить нові рухи і техніки на воркшопах з різних напрямків джазового танцю, створить ілюстрації на тему джазу на художніх майстер-класах, здобуде нові знання та розширить світогляд щодо джазу на лекціях-бесідах з відомими джазменами України, кінопоказах з імпровізаційним супроводом, виставках живописних творів, фото виставках та джаз-паті.
12.
ID: 3NORD11-2170
Project name: Перший крок у велике мистецтво
Rating: 416
General budget: 774810
The requested amount from the UCF: 774810
Download grant agreement 3NORD11-2170
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: «Перший крок у велике мистецтво» - це проект, який передбачає створення в Національній опереті України чотирьох інтерактивних та інноваційних програм про музику для дітей віком від 5 до 9 років. Проект має на меті розвивати мистецько-освітній напрямок в Національній опереті України, апробувавши та запустивши нову послугу: освітні програми про мистецтво для дітей, доповнюючи новим Проектом вже існуючий в театрі пізнавально-розважальний проект для дітей «Вихідний з оперетою». «Перший крок у велике мистецтво» - важливий та актуальний проект, який надає можливість отримати практичні та теоретичні знання дітьми через емоційну складову, у вигляді інтерактивної програми.
13.
ID: 3NORD11-3147
Project name: Освітня програма «Форум кастинг-директорів»
Rating: 415
General budget: 1281500.00
The requested amount from the UCF: 1281500.00
Download grant agreement 3NORD11-3147
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Макарченко Павло Генадійович
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Освітня програма «Форум кастинг-директорів» - це професійна освітня платформа для кастинг-директорів та акторів. Платформа створена з метою: - професійного та інституційного розвитку учасників спільноти кастинг директорів та акторів; - відкриття нових імен в індустрії; - сприяння впровадженню успішного європейського досвіду; - інтеграції українських професіоналів у міжнародні профільні організації та мережі. Результатом проекту стане серія освітніх програм та заходів від українських фахівців, представників європейських мереж та інституцій (у форматі лекцій, майстер-класів, курсу та профільних дискусійних панелей). Проект реалізується за підтримки новоствореної «Української асоціації кастинг-директорів» (в тому числі і в рамках кінофестивалю «Молодість»).
14.
ID: 3NORD11-2744
Project name: Позиції художника/-ці: розробка програми та два модулі у межах дворічної навчальної програми "Курсу мистецтва"
Rating: 411
General budget: 601516.80
The requested amount from the UCF: 601516.80
Download grant agreement 3NORD11-2744
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна організація «Благодійний фонд «Метод»
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Проєкт складається із етапу розробки тематичного навчального блоку «Позиції художника/-ці», який буде інтегрований у дворічну програму «Курс мистецтва» та випробуваний у межах інтенсивного навчального модуля (червень, вересень-жовтень). Модуль буде супроводжуватися низкою публічних лекцій викладачів та виставками за результатами модуля. Проєкт має запропонувати нову інноваційну освітню програму як відповідь на попит в царині мистецької освіти, що зріс в останні роки. На меті залучити до освітнього процесу дослідників і практиків, спровокувати їхню взаємодію; побудувати освітній процес як експериментальну лабораторію нових художніх форм та відношень, а також забезпечити для них критичний простір та сталість.
15.
ID: 3NORD11-5370
Project name: Школа культури сусідства в Одесі
Rating: 410
General budget: 705051.50
The requested amount from the UCF: 705051.50
Download grant agreement 3NORD11-5370
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Фонд розвитку міста Одеси"
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Школа культури сусідства поширює ідеї добросусідства, неконфліктного спілкування у місті, та розвиток спільноти активних відкритих дворів Одеси. Вона проходить у форматі курсу з неформальної освіти, який включає інтенсиви для лідерів дворових спільнот. Протягом 2 місяців 30 сусідів-учасників школи отримують знання та навички з неконфліктного спілкування, культурного менеджменту, урбаністики, лідерства та архітектури міста. Групи з учасників організують у формі групових проєктів серію публічних лекцій та майстерок у своїх дворах, підготують концепцію власних подій для щорічного Фестивалю одеських дворів. Школа промотує добросусідство, ідею відкритих гостинних дворів, взаємодопомоги та культурного розмаїття в Одесі та охопить активностями близько 3000 сусідів з 15 дворів-учасників.
16.
ID: 3NORD11-3967
Project name: «Культурний трамплін»: школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ
Rating: 410
General budget: 1119252.00
The requested amount from the UCF: 1119252.00
Download grant agreement 3NORD11-3967
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Інститут соціальної політики регіону»
Cities of implementation: Харків, Запоріжжя, Кропивницький, Хмельницький, Київ, Львів,
Project description: Проєкт передбачає проведення 6 очних чотириденних інтенсивів для культурних менеджерів об’єднаних територіальних громад, циклу з 8 відкритих інтерактивних дистанційних курсів та створення ресурсної методичної бази з управління проєктами та грантрайтингу для представників органів влади, комунальних закладів, підприємців, митців, активістів організацій громадянського суспільства, які займаються культурними та креативними індустріями в об’єднаних територіальних громадах. Буде видано навчально методичний посібник «Настільна книга культурного менеджера ОТГ», організовано обмін досвідом між учасниками навчання та реалізаторами успішних культурно-мистецьких проектів. Безпосередньо в громадах ментори допоможуть учасникам навчання доопрацювати їх проєкти та розробити інноваційні пропозиції щодо збільшення внеску культурних та креативних індустрій у розвиток конкретної ОТГ.
17.
ID: 3NORD11-0952
Project name: Рись: платформа про українську традиційну музику
Rating: 410
General budget: 561412.71
The requested amount from the UCF: 561412.71
Download grant agreement 3NORD11-0952
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Культурно-мистецький проект «Рись»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Рись: платформа про українську традиційну музику – це перший в Україні освітній медіа-портал про традиційну музику і спів, що включає три розділи: курс лекцій про основні явища традиційної музики, пілотний відеокурс із гри на традиційних інструментах та серію подкастів про традиційномузичну спільноту та її стейкхолдерів. Проект стане першим майданчиком із фахово підготованою і доступно поданою навчальною інформацією про традиційну музику, буде доступний онлайн постійно і безкоштовно, сприятиме підсиленню спроможності спільноти музикантів та гуртів, викладачів, культурних менеджерів та дослідників, і допоможе зробити традиційну музичну спадщину цікавою і зрозумілою для широкого загалу.
LOT 2. Mobility and Exchange Programs
1.
ID: 3NORD21-0291
Project name: Навчальний тур для незалежних продюсерів документальних кінопроектів
Rating: 469
General budget: 236190
The requested amount from the UCF: 236190
Download grant agreement 3NORD21-0291
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бассель Дар'я Валеріївна
Cities of implementation: Хорватія (Ровінь), Іспанія (Сантьяго-де-Компостела),
Project description: EURODOC – європейська програма, розроблена спеціально для незалежних продюсерів документальних кінопроектів. Одні з основних цілей цієї програми – це ознайомлення з технологічними змінами у сфері розробки, виробництва та дистрибуції документальних фільмів, посилення міжнародного розвитку малих і середніх незалежних кінокомпаній, розвиток міжнародної співпраці. В рамках проекту планується участь у програмі EURODOC незалежних продюсерок документальних фільмів Дар’ї Бассель та Аліна Горлової з метою набуття нового професійного досвіду, розширення мережі професійних контактів та партнерів для міжнародного копродакшену. В результаті проекту за підтримки УКФ буде реалізована індивідуальна мобільність та організована презентація можливостей міжнародного ринку для українських продюсерів документального кіно.
2.
ID: 3NORD21-7106-2
Project name: Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини
Rating: 434
General budget: 449570
The requested amount from the UCF: 449570
Download grant agreement 3NORD21-7106-2
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Рівненське Регіональне відділення Асоціація міст України
Cities of implementation: м.Рівне та Рівненська область,
Project description: Метою проєкту є підвищити інституційну спроможність ОТГ Рівненщини в сфері культурного розвитку шляхом навчання менеджерів культури сучасним інструментам виявлення та популяризації культурно-мистецького потенціалу громад, що допоможе забезпечувати сталий та збалансований розвиток культури та мистецтва і співпраці з органами місцевого самоврядування. Для менеджерів культури з ОТГ буде проведене навчання в форматі творчої студії, три маршрути успіхів для ознайомлення з успішним досвідом місцевих громад в сфері культурної креативної індустрії, фінальний форум. Результатом проєкту стане креативний каталог громад культурних та мистецьких об`єктів Рівненщини та створена комунікативна платформа для обговорення актуальних питань в сфері культури, обміну інформацією про культурно-мистецькі події Рівненщини.
3.
ID: 3NORD23-5111
Project name: Посилення ролі українського дизайну: участь українських дизайнерів в Голландському тижні дизайну 2020
Rating: 427
General budget: 879664.76
The requested amount from the UCF: 532499.76
Download grant agreement 3NORD23-5111
Competition type: International
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд "КІ ФАНД"
Cities of implementation: Нідерланди,
Project description: Проект має на меті надати можливість талановитим українським спеціалістам, задіяним у креативних індустріях, взяти участь та представити свої проекти на найбільшій європейській події в сфері дизайну. Участь у заході стане завершальним етапом більш масштабного проекту «Європейський дизайн: розвиток та посилення потенціалу через транснаціональну співпрацю», який стартував у грудні 2019 року та реалізується за підтримки Європейської комісії в рамках програми «Креативна Європа». В рамках цього проекту, протягом 2020 року відібрані українські митці пройдуть інтенсивний курс з інноваційного дизайну, підприємництва, дизайн мислення тощо, набудуть необхідних практичних навичок та розроблять дизайнерські проекти, три найкращі з яких будуть представлені на Голландському тижні дизайну 2020.
4.
ID: 3NORD21-0636
Project name: Бєрєкєт
Rating: 418
General budget: 220300
The requested amount from the UCF: 220300
Download grant agreement 3NORD21-0636
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АЛЄМ"
Cities of implementation: Місто Київ,
Project description: Проєкт колективної мобільності з метою міжрегіональної співпраці між групою майстрів ужиткового мистецтва з Криму (носії елемента НКС Орьнек) і представниками кримськотатарської спільноти та фахівцями в галузі культури з континентальної України. Проєкт спрямований на популяризацію та охорону елементу нематеріальної культурної спадщини України «Орьнек - кримськотатарський орнамент та знання про нього». Результатом проекту стануть воркшопи для представників кримськотатарської спільноти які практикують Орьнек на материковій Україні і представників культурних інституцій в Києві (Експертної Ради з питань НКС, Київської державної академії декоративно - прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, Центру культурної дипломатії Інституту міжнародних відносин). Також заплановано перформанс для широкої аудиторії відвідувачів «Книжкового арсеналу 2020».
5.
ID: 3NORD21-1697
Project name: Міжнародний педагогічний марафон "ARTS FOR HEARTS Одеса-Тернопіль-Харків 2020"
Rating: 368
General budget: 201034.00
The requested amount from the UCF: 201034.00
Download grant agreement 3NORD21-1697
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: КОМУНАЛЬНИЙ ПОЧАТКОВИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №5 ІМ. І.О.ДУНАЄВСЬКОГО", КПСМНЗ "ДШМ №5 ІМ. І.О.ДУНАЄВСЬКОГО"
Cities of implementation: Одеса, Тернопіль, Харків,
Project description: Проект Міжнародний педагогічний марафон "ARTS FOR HEARTS Одеса-Тернопіль-Харків 2020" стане підґрунтям формування позитивного ставлення суспільства, викладацько-учнівської спільноти до інклюзивного мистецтва; подолання психологічних бар’єрів, що існують у споживачів послуг мистецької освіти, узагальнення та систематизація ефективного досвіду. Проект надасть можливість створення комунікаційної платформи для налагодження тривалого партнерства між стейкхолдерами інклюзивного мистецтва, розробки методичного забезпечення для запровадження інклюзії в мистецькій освіті. Під час марафону відбудуться концерти, виставки учнів та викладачів мистецьких шкіл, Педагогічні читання, майстер-класи, дискусійні сесії, творчі лабораторії, круглі столи.
6.
ID: 3NORD21-6774
Project name: LISOVA...
Rating: 323
General budget: 1248768
The requested amount from the UCF: 1248768
Download grant agreement 3NORD21-6774
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Бурак Дмитро Михайлович
Cities of implementation: Львів, Одеса, Дніпро, Харків,,
Project description: Проект - хорео-драма "LISOVA..." це сучасний український хореографічний перформативний культурний продукт, який є якісно оновленим до презентації серед регіональної аудиторії в таких містах як : Львів, Дніпро, Харків та Одеса. В основу сюжету покладена драма-феєрія "Лісова пісня" Л.Українки про містичну любов Мавки та Лукаша. Хореографічний перформативний матеріал вирізняється якісно серед інших робіт театру балету "OSDC" нестандартністю рішень класичного модерну. Велика кількість масових синхронних номерів стає живою декорацією, що мислить, сумнівається та діє. Кожен персонаж лісу яскраво індивідуальний, проте поєднаний одною стилісткою, що створює відчуття єдиного організму та функціонує за своїми правилами. LISOVA - це година етно-легенди, яка схожа на життя.
7.
ID: 3NORD22-7237
Project name: Літня арт-школа «Мистецтво – простір єднання»
Rating: 321
General budget: 43700
The requested amount from the UCF: 42000
Download grant agreement 3NORD22-7237
Competition type: National
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Департамент культури Івано-Франківської міської ради
Cities of implementation: Івано-Франківськ (основне), Крилос, с.Шевченкове, Попасна, Володимир-Волинський,
Project description: Метою є усвідомлення учасниками необхідності збереження архітектурної спадщини, взаємодія дітей різних регіонів України, розуміння єдності України, незалежно від мови спілкування, місця проживання через мистецтво. Учасники досліджують, виконують замальовки архітектурних споруд свого краю, здійснюють історичні розвідки про зображувальні об’єкти, роблять замальовки в Івано-Франківську, Крилосі, Шевченкове, спільно створюють перформанс «Стежина» (з використанням робіт учасників школи), залучимо відомих франківських художників, які малюватимуть з дітьми та створять інсталяцію «Невблаганний час» (будівля з піску), знімемо відео, зробимо фото впродовж певного часу, фіксуючи як час руйнує та змінює будівлі). Результат виставка робіт, відео-ролик всього процесу роботи арт-школи, буклет з малюнками пам’яток архітектури, фото інсталяції та перформансу.
LOT 3. Art Residencies
1.
ID: 3NORD31-2457
Project name: Молодіжний Музичний Хаб Схід ОПЕРА/ Перша Українська Музично-Театральна Резиденція
Rating: 459
General budget: 1733558
The requested amount from the UCF: 1472168
Download grant agreement 3NORD31-2457
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Державне Підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка»
Cities of implementation: м.Харків, м. Одеса, м. Житомир,
Project description: Перша в Україні музично-театральна Резиденція для співтворчості на базі Схід ОПЕРА молодих композиторів, режисерів, художників, лібретистів, хореографів, виконавців та арт-менеджерів; фокусується на повному циклі створення творчими командами камерних оперно-балетних вистав; поєднує творчі конкурси, концептуалізацію, написання музики та лібрето, навчальний, репетиційний та постановочний процес, прем’єрний показ та просування. Проект є наступним кроком у реалізації стратегії розвитку єдиного на Сході України національного театру опери та балету Схід ОПЕРА у якості європейського центру розвитку, продукції та просування сучасної української музично-театральної культури, поєднує можливості державної культурної інституції та творчий потенціал молодих митців, напрацьовує технології та спільний досвід співтворчості, створює умови для інтернаціоналізації української культури.
2.
ID: 3NORD31-0673
Project name: Лабораторія драматургії НСТДУ
Rating: 459
General budget: 597245.00
The requested amount from the UCF: 597245.00
Download grant agreement 3NORD31-0673
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Національна спілка театральних діячів України
Cities of implementation: Одеса, Одеська область, Київ, Київська область,
Project description: 2019 року засновано Лабораторію драматургії НСТДУ, творчим куратором якої є драматург Павло Ар’є. В результаті створено 10 п’єс для дітей і юнацтва. Метою другої Лабораторії драматургії є стимулювання драматургів на написання п’єс для різних вікових категорій та видів театру, відкриття нових імен, підвищення рівня професійної майстерності, збагачення репертуарів творами українських авторів, які відповідають на актуальні питання сьогодення. Планується провести 2 резиденції та фінальні читки за участі режисерів та завлітів театрів. В межах проекту планується розповсюдження створених п’єс серед театрів, створення веб-ресурсу з базою п’єс (на основі сайту НСТДУ), де матимуть змогу розміщувати твори (оригінальні п’єси, переклади) українські автори.
3.
ID: 3NORD31-0687
Project name: Terrarium Резиденція
Rating: 449
General budget: 668809.22
The requested amount from the UCF: 668809.22
Download grant agreement 3NORD31-0687
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська оранізація «Кінозона»
Cities of implementation: Україна, с. Поляниця або с. Виженка Чернівецька або Івано-Франківська обл.,
Project description: Резиденція – одна з програм на платформі для сценаристів Terrarium, орієнтована на сценаристів, які працюють над повнометражним фільмом і потребують ізоляції. Мета проекту – допомогти сценаристам розвинути, вдосконалити та завершити власний сценарій. Найбільш продуктивною формою роботи зі сценаристом є індивідуальний підхід, тому Резиденція - дієвий спосіб розробити сценарій. Орієнтування проекту на професійне середовище сценаристів та драматургів в Україні. Завдання проекту - знайти сценарії з потенціалом для екранізації, допомогти сценаристам розвинути свої ідеї, створити умови для написання та розвитку проекту в Резиденції. Очікувані результати проекту - допомогти сценаристам створити сценарії, які в майбутньому стануть фільмами і матимуть широкий прокат та фестивальний успіх.
4.
ID: 3NORD31-2127
Project name: Харківська літературна резиденція
Rating: 448
General budget: 398389
The requested amount from the UCF: 398389
Download grant agreement 3NORD31-2127
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу
Cities of implementation: Харків,
Project description: Літературні резиденції є поширеним у світі інструментом культурного розвитку регіонів. Харківська літературна резиденція заснована українським осередком Міжнародного ПЕН-клубу для підтримки українських прозаїків і перекладачів з метою розвитку української літератури і книжкового середовища, популяризації читання, промоції культури Харкова. Резиденція передбачає перебування в Харкові 3 українських прозаїків і 1 українського перекладача протягом 1 місяця для роботи над новим твором, знайомства з культурою і творчим середовищем міста, презентації власної творчості. У 2018 - 2019 за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківського ЛітМузею відбулось 5 резиденцій: для авторів із різних регіонів України (Любові-Параскевії Стринадюк, Любка Дереша, Ярослави Стріхи, Катерини Калитко), німецького письменника Міхаеля Целлера.
5.
ID: 3NORD31-1817
Project name: Дослідницька АРТ-Резиденція «Аура міста»
Rating: 446
General budget: 672830.00
The requested amount from the UCF: 600030.00
Download grant agreement 3NORD31-1817
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Центр спільного розвитку «Дієва громада»
Cities of implementation: м. Старобільськ та Старобільський район Луганської області, м. Львів, м. Київ, м. Одеса,
Project description: Негативні наслідки знищення промисловості у місті Старобільську обумовили депресивний стан території. Жителі, не отримуючи можливості для саморозвитку, знаходяться в стані внутрішньої дисгармонії, це призводить до відтоку інтелектуального потенціалу громади. Культурне життя міста «в застої». Проект - Дослідницька Арт-Резиденція «Аура міста» допоможе вирішити проблему культурної ізоляції міста. Мета: дослідити ідентичність міста Старобільська, його художнє бачення, яке через синтез нових форм мистецтва з традиційним сприйняттям старого міста дасть можливість переосмислити культурну спадщину, знайти свій образ та шляхи реалізації стратегії розвитку. В результаті у Старобільську з’явиться стала арт-резиденція, проект допоможе в подоланні культурної ізоляції міста, розвитку культури, туризму та соціально економічному розвитку.
6.
ID: 3NORD31-5221
Project name: Міжнародна резиденція Донбаських Студій у Сєвєродонецьку та Святогірську
Rating: 446
General budget: 1134775.5
The requested amount from the UCF: 1134775.5
Download grant agreement 3NORD31-5221
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Міжнародний благодійний фонд «ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ»
Cities of implementation: Сєвєродонецьк, Луганська область;, Святогірськ, Донецька область;, Лисичанськ, Луганська область;, Київ.,
Project description: Міждисциплінарна міжнародна резиденція у Сєвєродонецьку та Святогірську, що створює простір для взаємодії кураторів, дослідників, митців та активістів. Структура резиденції передбачає чотири експериментальні лабораторії: кураторська, візуальна, аудіальна, садівнича. Частиною резиденці є семінар для професійного середовища з опрацюванням методологічних засад позаінституційних кураторських практик. Мета проєкту - сформувати умови для розвитку локальної, національної та міжнародної співпраці професіоналів культури. Результатами проєкту стане освітня програма, індивідуальні та групові проєкти резидентів, виставка, кураторський семінар та посібник для тимчасових мистецьких платформ. Роботи резидентів спочатку будуть представлені в Сєвєродонецьку у просторі Арт-резиденції Плюс Мінус, а потім у форматі виставкового проєкту “Мономісто” у Києві у просторі IZONE.
7.
ID: 3NORD31-2985
Project name: І Міжнародна резиденція "European Glass Education"
Rating: 433
General budget: 1299000
The requested amount from the UCF: 1299000
Download grant agreement 3NORD31-2985
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Львівська національна академія мистецтв
Cities of implementation: Львів,
Project description: І Міжнародна резиденція "European Glass Education" – міждисциплінарна відкрита платформа обміну мистецьким досвідом, співтворення авторських композицій молодими й досвідченими митцями і вироблення механізмів удосконалення освітнього процесу на єдиній в Україні кафедрі художнього скла Львівської національної академії мистецтв. Учасники резиденції – керівники, професори та студенти кафедр художнього скла дев’яти академій мистецтв країн Східної Європи – упродовж дев’яти днів працюватимуть у майстернях у змішаних міжнародних групах над виконанням поставлених завдань. У рамках програми відбудеться Міжнародна науково-теоретична конференція, виставкові проекти та круглий стіл групи міжнародних експертів. Продуктами діяльності конференції стануть: колекція авторських творів з художнього скла, науково-методичні напрацювання, дорожня карта модернізації освітньої програми «Художнє скло».
8.
ID: 3NORD31-2513
Project name: Дуже Цифрова Резиденція - Резиденції з цифрових технологій та медіа в Одесі та Харкові
Rating: 427
General budget: 1078656
The requested amount from the UCF: 1078656
Download grant agreement 3NORD31-2513
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська Організація "Пікселейтід Реалітіз"
Cities of implementation: Одеса, Харків, Харків,
Project description: Провести дві міждисциплінарні резиденції для отримання нової якості колаборацій у сфері цифрової культурної спадщини. В Одесі: для 15 скульпторів, митців, архітекторів, з кураторами з цифрового виробництва, сканування, лиття новими матеріалами. У Харкові: між 10 представниками медіа, комунікацій, блогерами. Фокус резиденцій на переосмисленні культурної спадщини Одеси та Харкова через нові медіа. Результатом стануть міждисциплінарні виставки проєктів учасників, де будуть представлені зацифровані об’єкти, скульптура з нових матеріалів, інноваційні медійні та архітектурні інсталяції. Довгостроковим результатом має стати створення неформальної групи художників та професіоналів, які співпрацюють у сфері цифрового збереження культурної спадщини.
9.
ID: 3NORD31-2480
Project name: Готель Гранд Будапешт
Rating: 422
General budget: 464940
The requested amount from the UCF: 464940
Download grant agreement 3NORD31-2480
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Агенція Вільного Розвитку"
Cities of implementation: селище Ясіня, Закарпатська область, Україна,
Project description: Дослідження готелю “Едельвейс”, гранд-готелю Будапешт від заснування, як культурного маркера селища Ясіня. Це селище протягом періоду 19-20 століть перебувало у вирі міжкультурного та міжнаціонального розвитку і отримало ряд нашарувань культурної спадщини. Виокремити, препарувати та спрезентувати даний період часу Ясенів через призму трансформацій готелю “Едельвейс” та на його базі-резиденції і є основним завданням проекту. В рамках історичного дослідження та мистецьких інтервенцій, по завершенні резиденції відбудеться активна частина осмислення данного відтинку часу. Квінтесенцією проекту буде презентація результатів у кількох форматах. Даний проект ставить на меті розвиток регіону Ясеній, Драгобрату через мистецькі формування та проекти, наносячи селище на національну та світову культурні карти.
10.
ID: 3NORD31-0959
Project name: Програма резиденцій галереї Артсвіт
Rating: 420
General budget: 1075030.00
The requested amount from the UCF: 1075030.00
Download grant agreement 3NORD31-0959
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт"
Cities of implementation: Дніпро, Дніпропетровська область.,
Project description: Метою проекту є закріплення на культурній мапі України Програми резиденцій галереї Артсвіт як сталої, що створює можливості для розвитку митців і локальної спільноти. Обраний формат - групові резиденції із наставництвом кураторів з різних медіа: кураторство, візуальне мистецтво і перформанс та паралельна публічна програма, яка складається з artist talks, лекцій, дискусій, двох виставок та фестивалю перформансу. У фокусі програми дослідження міста Дніпро, аналіз та критика його соціокультурних явищ, культурно-історичної спадщини та сьогодення через художні практики (кураторські практики, візуальне мистецтво, перформанс, нові медіа тощо).
LOT 4. Debuts
1.
ID: 3NORD41-6217
Project name: Довідник української моди
Rating: 469
General budget: 492819
The requested amount from the UCF: 492819
Download grant agreement 3NORD41-6217
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Єременко Антон Олексійович
Cities of implementation: Україна,
Project description: Метою проекту є створення довідкового видання, що репрезентує сучасний стан моди України. На сторінках довідника буде зібрано інформацію про кращих представників всіх складових модної індустрії; кейс кожного з героїв довідника складається з художнього фотопортрету, створеного спеціально для видання, інформативного тексту, зробленого на основі особистого інтерв’ю, довідкової інформації, а також фото кращих зразків творчості. Всі тексти будуть подані двома мовами: українською та англійською. Довідник створюється водночас як джерело інформації та як іміджеве видання, що популяризує українську моду. Дизайн довідника відповідатиме стилістиці так званих “coffee-table books” – ілюстрованих книжок великого формату, призначених для уважного неквапливого перегляду. Видання довідника планується повторювати щотрироки, кожного разу актуалізуючи інформацію в ньому.
2.
ID: 3NORD41-6158
Project name: Краєвиди-ландшафти Галичини як культурна спадщина
Rating: 442
General budget: 346171.00
The requested amount from the UCF: 346171.00
Download grant agreement 3NORD41-6158
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ФОП Лозинський Роман Михайлович
Cities of implementation: Львів та Галичина,
Project description: Проект є першим в Україні прикладним міждисциплінарним дослідженням ландшафтів-краєвидів як культурної спадщини. Він спрямований на створення науково-популярного видання та вебсайту із архітектурно-планувальними рекомендаціями щодо збереження культурних ландшафтів, їх відновлення та регулювання на прикладі Галичини. Культурні ландшафти-краєвиди - основа комфортного життя людей та спільнот, їх культурної самобутності/ідентичності, відповідальної взаємодії людини з природою та розвитку туризму. Проект представить основні загрози руйнування культурних ландшафтів-краєвидів та способи їх подолання. За результатами експедиції у шість місцевостей буде створено ілюстровані приклади з 20 рекомендаціями. Цільовою аудиторією проекту є фахівці/чині у сфері міського планування, архітектури, музейної справи, освіти та туризму, а також широке коло читачів/ок.
3.
ID: 3NORD41-4836
Project name: Публікація та презентація книги «Харківська школа фотографії: гра проти apparatus»
Rating: 425
General budget: 513895.85
The requested amount from the UCF: 463895.85
Download grant agreement 3NORD41-4836
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська спілка «Музей Харківської школи фотографії»
Cities of implementation: Харків, Київ, Львів,
Project description: Проект складається з двох частин, з одного боку — це перекладацька, наукова та редакторська робота над виданням першої в Україні монографії, цілковито присвяченої Харківській школі фотографії, та, з другого боку, її презентація у форматі майстер-класу в рамках виставки «Інженерія удару», що пройде в YermilovCentre з 17 квітня по 17 травня 2020 року. Об’ємом у 250-300 сторінок, книга «Харківська школа фотографії: гра проти apparatus» буде побудована на архівному та мистецтвознавчому дослідженні, проведеному Надією Ковальчук в рамках магістерської програми в університеті Сорбонна, Париж з 2017-го по 2019-й рік.
4.
ID: 3NORD41-6006-2
Project name: Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє".Фінал
Rating: 410
General budget: 642816
The requested amount from the UCF: 642816
Download grant agreement 3NORD41-6006-2
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА РАДА МОДИ"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Конкурс відкриває нові імена та підтверджує переконливе майбутнє української моди. Він є першою професійною сходинкою до створення дизайнерського бренду.Конкурс започатковано з метою розвитку та підтримки молодих талантів. Участь у Конкурсі дає шанс молодим дизайнерам продемонструвати свій творчий потенціал фахівцям, привернути увагу засобів масової інформації, отримати фінансову підтримку інвесторів та можливість подальшої роботи в сфері моди. Під час фіналу журі, яке складається із досвідчених дизайнерів, будуть визначені призери і Переможець Конкурсу. Переможець і другий призер представлятимуть Україну на IYDC. Конкурс «Погляд у майбутнє» був стартовим майданчиком для відомих українських дизайнерів: Олена Буреніна, Жан Гріцфельдт, Ірина Джус, Наталя Каменська, Олеся Кононова, Артем Климчук, Андре Тан, Олена Пржонська, Ксенія Шнайдер, Олександр Каневський, Маша Рева, Володимир Подолян, Діна Линник, Юлія Єфімчук, Яся Хоменко, Ваня Фролов та багато інших.
5.
ID: 3NORD41-6238
Project name: Закарпаття: зсередини і ззовні
Rating: 393
General budget: 2043552
The requested amount from the UCF: 665660
Download grant agreement 3NORD41-6238
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Мистецький центр «Кубло»
Cities of implementation: Закарпатська область, місто Ужгород,
Project description: Метою проекту є проведення міждисциплінарної міжнародної резиденції на Закарпатті для учасників з України та сусідніх країн. Вона стане платформою для культурологічних досліджень та створення мистецької візії регіону перетину культур: етносів, релігій, традицій, мов. Проект базується на опануванні нових технологій (VR, 3d мапінг, AR), співпраці творчих людей з різних секторів науки та мистецтва, сприятиме розвитку регіону як сучасного творчого простору. Практичним результатом стануть цифрові аудіо-візуальні проекти, пролонгованим – поява сталих колаборацій між учасниками.
6.
ID: 3NORD41-0557
Project name: Електронні посібники та сайт « ПРОФЕСІЯ - ТВОРИТИ МОДУ»
Rating: 391
General budget: 844809.00
The requested amount from the UCF: 844809.00
Download grant agreement 3NORD41-0557
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська спілка «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України « Fashion Globus Ukraine»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Розвиток фешн індустрії в Україні дисонує браком кадрів і відсутністю доступних методичних матеріалів. Технології галузі стрімко розвиваються і професійна освіта України в fashion галузі мріє про сучасні матеріали для викладання та навчання. Враховуючи постійний брак коштів в МОН України на створення та друк підручників, ми вирішили створити їх самі. Дебют в створенні учбових електронних посібників як спільна ініціатива «Fashion Globus Ukraine» та Асоціації швейних училищ України , в яких спрацює синергія досвіду освіти та бізнесу - теорії та практики. На зручному сайті підручники будуть в електронному вигляді з вільним доступом із використанням відео контенту світових та українських fashion досягнень.
7.
ID: 3NORD41-5119
Project name: Автобіографічний арт-бук "Червона хімія"
Rating: 384
General budget: 708778.00
The requested amount from the UCF: 708778.00
Download grant agreement 3NORD41-5119
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АРТДАЧА"
Cities of implementation: Харків, Одеса, Запоріжжя, Київ, Львів,
Project description: Метою проекту є створення автобіографічного артбуку, що показує стан онкохворої людини очима самої хворої. Тема книги – історія хворої на рак культурної діячки Харкова, яка прямо зараз проходить хіміотерапію, переживає всі стадії психологічного прийняття, шукає шляхи виходів з депресивних станів, знайомиться з особливостями лікування в Україні, шукає способи переживати цей непростий період. Оточення авторки – це митці й мисткині з усієї України, серед яких багато фотохудожників/ць, що фіксують і візуалізують стани її життя під час хвороби і створюють арт-проекти. Тому важливою частиною арт-буку будуть їхні роботи. Крім того, планується створення сайту і проведення презентацій.
8.
ID: 3NORD41-5895
Project name: Розмаїття культурно-історичної спадщини нашої землі
Rating: 384
General budget: 284900
The requested amount from the UCF: 284900
Download grant agreement 3NORD41-5895
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Культурно-освітня платформа «Сенс»
Cities of implementation: Маріуполь, Старий Крим,
Project description: Мета проєкту: коммеморація та популяризація культурно-історичної спадщини міста Маріуполя та України вцілому шляхом створення та розповсюдження настільних історичних ігор. Ініціативною групою проєкту буде розроблено 5 унікальних історичних ігор про культурні та історичні події/особистості/факти через залучення маріупольців до процесу розробки, обговорення та тестування культурних продуктів, а також їх вдосконалення шляхом проведення бранчів та майстерень. В результаті реалізації проєкту підвищиться обізнаність маріупольців про культурно-історичну спадщину, а також значне зросте зацікавленість населення питаннями історії та культури. Завершить проєкт проведення першого в Україні Марафону настільних історичних ігор «Mariupol Games Competition».