Реєстр програми Аудіовізуальне мистецтво

#
ID
Назва проекту
Рейтинг
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
ЛОТ 1. Телепродукт
1.
ID: 3AVS11-0105
Назва проекту: Телецикл «Гра долі». Нові герої. Невідоме про відомих»
Рейтинг: 450
Загальний бюджет проекту: 1364305.40
Запитувана сума від УКФ: 1332805.40
Завантажити грантову угоду 3AVS11-0105
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІАТЕЛ"
Міста реалізації: Київ, Україна, Дніпро, Львів, Чернігів, Чернігів,
Опис проекту: Вісім нових 15-ти хвилинних програм циклу "Гра долі" - продовження тривалого в часі проекту, про видатних історичних діячів української культури, мистецтва, науки. Проект складається з історій епістолярного жанру та мемуарів. В основі сюжетів приватний світ талановитих особистостей, складний і неоднозначний. Це факти з біографій, про які не пишуть у підручниках чи енциклопедіях, але які мають значно більше шансів привернути до себе увагу різної публіки. Прекрасні історії кохання видатних людей. Проект виходитиме на 5 каналі як освітній культурологічний продукт, що має на меті не тільки дати нові знання, але й збагатити жорстокий реальний світ світлими емоціями любові.
2.
ID: 3AVS11-3381
Назва проекту: Цикл аналітично-пізнавальних телевізійних передач "Фантастичні українці"
Рейтинг: 442
Загальний бюджет проекту: 2533842
Запитувана сума від УКФ: 2533842
Завантажити грантову угоду 3AVS11-3381
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кармаліта Катерина Євгеніївна
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: «Фантастичні українці» – перший цикл аналітично-пізнавальних телевізійних передач про пошук сучасних культурних ідентифікаторів українців. Через постаті відомих діячів культури і мистецтв та інтелектуальну еліту досліджується сучасний культурний контекст, що визначає засоби маніфестації, самобутності громадян України незалежно від національності. До першого циклу увійдуть 4 передачі, кожна з яких досліджує окремий напрямок мистецтва: кіно, музику, літературу та візуальне мистецтво. Контроверсійні опінії широкого кола митців, провідних експертів, динамічний, яскравий, насичений візуальний ряд, вироблений з використанням сучасних технологій та потужна промо-кампанія вигідно відрізнятиме ці програми від більшості телепрограм і веб-контенту про мистецтво, що збільшить привабливість такого аудіовізуального продукту для широкої аудиторії, а особливо – молоді.
3.
ID: 3AVS11-6983
Назва проекту: 146 років, 2 місяці і 25 днів
Рейтинг: 435
Загальний бюджет проекту: 832020
Запитувана сума від УКФ: 752020
Завантажити грантову угоду 3AVS11-6983
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІ І ГОЛОДНІ ПРОДАКШН"
Міста реалізації: Івано-Франківська область, Львів та Львівська область, Тернопільська область, Закарпатська область, м.Київ, Прага та Кромежіж (Чехія), Будапешт (Угорщина), Відень, Бад-Ішль, Леондінг (Австрія), Тржич (Словенія), Перемишль, Краків та Варшава (Польща),
Опис проекту: «146 років, 2 місяці і 25 днів» - це розповідь про королівство Галичини та Володимирії, провінцію Австрійської імперії у володінні династії Габсбургів, що існувало з 5 серпня 1772 до 1 листопада 1918. Ці роки, місяці та дні «габзбурзької» Галичини її найчисленніші мешканці - русини-українці, жили у європейському цивілізаційному просторі. Він сформував нашу мову, культуру, політику та церкву, а також суспільну еліту. Це 90-хвилинний телевізійний проект, за участі найкращих українських та світових істориків з теми, а також матеріали з архівів Відня, Праги, Будапешта, Варшави, Кракова, Києва і Львова. На основі телепроекту, заплановано 14 тизерів, що стануть автономними відеоісторіями на тему Галичини
4.
ID: 3AVS11-4641
Назва проекту: Крим. 25 років боротьби за Україну. 1995-1998 рр.
Рейтинг: 431
Загальний бюджет проекту: 577999.00
Запитувана сума від УКФ: 577999.00
Завантажити грантову угоду 3AVS11-4641
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Сулейманов Ібрагім Талятович
Міста реалізації: Україна, в тому числі Херсонська область, тимчасово анексована АР Крим,
Опис проекту: Цей проект передбачає створення чотирьох науково-пізнавальних телевізійних програм про боротьбу громадянського суспільства в Криму у 1995-1998 роках за його українську приналежність, що грунтуватиметься виключно на архівних матеріалах. Через хронологічну подачу та аналіз архівних матеріалів, глядачу стане зрозуміло, що Росія з перших років незалежності України не пошилала спроб анексії українського півострову і тимчасова окупація 2014 року стала логічним завершенням системної політичної, культурної та інформаційної окупації півострову. Саме відсутність правдивої та достовірної інформації про події в новітній історії України на території АР Крим, дала виклик для створення якісного українського телепродукту.
5.
ID: 3AVS11-6361
Назва проекту: Телепрограма “Грицько Чубай”
Рейтинг: 424
Загальний бюджет проекту: 1400000.00
Запитувана сума від УКФ: 1400000.00
Завантажити грантову угоду 3AVS11-6361
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІЛЬМ ПЛЮС"
Міста реалізації: Україна, США,
Опис проекту: Грицько Чубай – геніальний український поет, знавець літератури, мистецтва, музики і найяскравіша постать львівського андеґраунду кінця 60-х, початку 70-х років. Телепроект “Грицько Чубай” буде реалізовано в інноваційному жанрі документальної теле вистави, дія якої відбувається в декораціях майстерні-підвалу Грицька Чубая 70-х років. Ведучий - український поет Сергій Жадан. Дійові особи - друзі Грицька і члени його родини. Вони слухають платівки Грицька, згадують історії про нього, читають його вірші, співають пісні. Відео проекція на стінах майстерні візуально розсуває стіни і переносить глядача в час або простір про який йдеться. Мета проекту – популяризація творчості Грицька Чубая та визначення його ролі у літературно-мистецькому житті України.
6.
ID: 3AVS11-2784
Назва проекту: Крутий Заміс: Сезон 2
Рейтинг: 421
Загальний бюджет проекту: 2497087
Запитувана сума від УКФ: 2497087
Завантажити грантову угоду 3AVS11-2784
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЛЯРЧУК СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
Міста реалізації: Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Полтава, Луцьк, Харків, Житомир, Вінниця, Миколаїв, Чорноморськ,
Опис проекту: Крутий Заміс: Сезон 2 - це другий сезон документальної телепрограми про наших ветеранів АТО. Через справжні розповіді героїв зі всієї України та перчений солдатський гумор глядач зможе разом з нашими хлопцями поринути в їх бойові спогади та цивільне сьогодення. У восьми серіях по 20 хвилин - історії підприємницького успіху, перипетії післяфронтового життя ветеранів-бізнесменів з 8 міст України. Курйозні воєнні оповідки для одних стануть дієвим стимулом, а для інших - справді відвертим знайомством. В рамках проекту УКФ передбачається зйомка цього телепродукту та початок промо кампанії до виходу в ефір.
ЛОТ 2. Радіопродукт
1.
ID: 3AVS21-6388
Назва проекту: "Дрімайко-сучасна українська казка"
Рейтинг: 441
Загальний бюджет проекту: 224560
Запитувана сума від УКФ: 224560
Завантажити грантову угоду 3AVS21-6388
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне акціонерне товариство «Радіокомпанія Гала»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Дрімайко – сучасна українська казка» - це створення додаткових 50 аудіопрограм та 50 подкастів у вигляді авторської радіовистави для подальшого розповсюдження їх на хвилях єдиного 100% україномовного радіо Країна ФМ та в мережі інтернет. Відомий український письменник казок Сашко Лірник створить свої шедеври для молодої україномовної аудиторії, іх батьків та дідусів та бабусь. Також наш проект дозволить зафіксувати сучасну українську казку у цифровому всесвіті і зробити її доступною 24/7.
2.
ID: 3AVS21-5809
Назва проекту: Подкаст «Пост правди»
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 571747.5
Запитувана сума від УКФ: 452697.5
Завантажити грантову угоду 3AVS21-5809
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Журнал Куншт»
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Вінниця, Одеса, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Сезон наративного подкасту під назвою «Пост правди» про вміння виявляти дезінформацію, маніпуляції в медіа, псевдонауку та фейки. Кожен епізод буде присвячений новому аспекту інформаційної грамотності. Усі проблеми висвітлюватимуться через реальні приклади та історії, залучаючи експертів зі сфер нейрофізіології, філософії, політології, культурології та журналістики. Особливість подкасту – в аудіоефектах та прийомі сторітелінгу, що зробить кожен епізод «театром для вух». В результаті буде створено 12 епізодів, які загально прослухають принаймні 100000 людей. Проект навчить основ медіаграмотності та перевірки інформації та в довгостроковій перспективі зменшить вразливість аудиторії до фейків та маніпуляцій.
3.
ID: 3AVS21-4606
Назва проекту: Свідоме життя
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 459205.88
Запитувана сума від УКФ: 459205.88
Завантажити грантову угоду 3AVS21-4606
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Радіо-Ера»
Міста реалізації: більше 40 міст мовлення (80% покриття України),
Опис проекту: Це буде серія просвітницьких програм за участі українських діячів культури та лідерів думок, які розповідають про соціальну відповідальність на власних прикладах та про свою участь у культурно-соціальних і благодійних акціях. Мета: Розвиток українського аудіального продукту з фокусом на культурно-мистецький та соціальний контент. Результати: 1) створено 25 радіопродуктів для ефірів Радіо НВ; 2) збільшена кількість україномовних передач та подкастів у вільному доступі шляхом додаткового розміщення ефірів на Youtube і Facebook та аудіозаписів на Soundcloud; 3) збільшено кількість аудиторії, яка слухає якісний український контент; 4) створена підтримка представникам культури у їх соціальній діяльності.
4.
ID: 3AVS21-7160
Назва проекту: «ГОРМОН ЩАСТЯ»: ток-шоу про стосунки без насильства та маніпуляцій
Рейтинг: 413
Загальний бюджет проекту: 767899
Запитувана сума від УКФ: 767899
Завантажити грантову угоду 3AVS21-7160
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ»
Міста реалізації: Вся Україна, оскільки це медіапроєкт,
Опис проекту: Мета проєкту — сприяти формуванню соціального тренду на гідність, партнерство і здорові стосунки; промотувати здорові рольові моделі та моделі здорових стосунків; прияти розвитку навичок і вмінь ненасильницького спілкування та побудови здорових стосунків; Запобігати та протидіяти різним видам насильства між людьми. Для цього буде створено цикл із 25 прямоефірних ток-шоу, в результаті якого слухачі отримають практичні знання та рекомендації щодо розвитку своїх персональних та соціальних навичок та вмінь будувати здорові стосунки.
5.
ID: 3AVS21-2056
Назва проекту: Пора року – програма про музику, яка відгукується на події в країні
Рейтинг: 411
Загальний бюджет проекту: 664678.00
Запитувана сума від УКФ: 587750.00
Завантажити грантову угоду 3AVS21-2056
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Громадське Радіо»
Міста реалізації: Київ і область, Черкаська область, Одеська область, Донецька область, Луганська область, місто Дніпро,
Опис проекту: Авторський проект Андрія Куликова про актуальну українську музику (рок і суміжні жанри). Мета програми — щоби в радіоефірі більшало якісної української музики. Проект надає змогу молодим та маловідомим українським виконавцям і виконавицям презентувати свою творчість широкій аудиторії. Впродовж 50 хвилин в прямому етері гості-музики і не музики, разом з ведучим, розкривають таємниці рок-музики, грають вживу та слухають музичні твори. Слухачі і слухачки можуть висловити у прямому етері ставлення до музики і до подій, що відбуваються в Україні і довкола. Проект передбачає виробництво прямоефірних радіопрограм, підготовку мультимедійних публікацій та подкастів для розміщення онлайн. Окремі програми супроводжуватимуться відеотрансляцією на Youtube та Facebook.
6.
ID: 3AVS21-5539
Назва проекту: Подкаст "Культура всього"
Рейтинг: 385
Загальний бюджет проекту: 499500
Запитувана сума від УКФ: 499500
Завантажити грантову угоду 3AVS21-5539
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Боборикін Андрій Ігорович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Культура всього” - подкаст про сучасну культуру в найширшому її розумінні в форматі довірливої неформальної розмови двох ведучих з гостями-експертами. Проєкт передбачає публікацію кожного випуску у вигляді подкаста на всіх основних подкаст-директоріях (iTunes, Soundcloud, Google Podcasts) та на платформі подкастів онлайн-видання "Українська правда".
ЛОТ 3. Мультимедійні технології
1.
ID: 3AVS31-0363
Назва проекту: ЛЕО
Рейтинг: 443
Загальний бюджет проекту: 979298
Запитувана сума від УКФ: 979298
Завантажити грантову угоду 3AVS31-0363
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ленда Євгенія Володимирівна
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: “ЛЕО” - астрономічний дитячий науково-пізнавальний модульний сферичний фільм з елементами наукової фантастики. На глядачів чекає захоплива космічна пригода з елементами імітованої інтерактивності. «Модульний» означає, що фільм поділений на завершені модулі-серії, тривалістю 2-10 хвилин, що пов’язані наскрізними візуальними елементами та персонажами. Модулі можуть об’єднуватись у довшу історію, та виступати частиною сеансу у планетарії. Результати проекту: 1. 2 модулі короткометражного сферичного фільму загальною тривалістю близько 10 хвилин, роздільною здатністю fulldome 2К.: a. «Старт» - знайомить із персонажами та вводить глядача в курс дії; b. «НЕфатальна помилка» - розкриває тему положення сонячної системи в місцевій групі галактик. 2. Низка навчально-розважальних матеріалів, що закріплюють знання глядачів.
2.
ID: 3AVS31-1553
Назва проекту: Княжий Звенигород: від реального до віртуального
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 2532337.62
Запитувана сума від УКФ: 2132254.29
Завантажити грантову угоду 3AVS31-1553
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Приватне підприємство «Белзький мур»
Міста реалізації: с. Звенигород (Пустомитівський район, Львівська область), м. Львів, Львівська область, м. Київ, Київська область,
Опис проекту: «Древній Звенигород: від реального до віртуального» - інноваційний проект, що передбачає створення VR експозиції для історико-культурного парку «Древній Звенигород», відкриття якого заплановане на кінець 2020 року. Вона дасть можливість «оживити» сторінки давньої історії України та показати, як могло виглядати княже місто, столиця однойменного князівства, майже тисячу років тому. У рамках проекту буде створено 12 локацій віртуального середовища для занурення в історичну реальність за допомогою VR окулярів, а також інтерактивний додаток «Древній Звенигород AR», що поєднає можливість «пройтися» інтер’єрами будівель княжих часів, роздивитись AR поштівки з археологічними експонатами та погортати дитячу книжку у форматі AR.
3.
ID: 3AVS31-2116
Назва проекту: Околиці часу
Рейтинг: 425
Загальний бюджет проекту: 923953
Запитувана сума від УКФ: 923953
Завантажити грантову угоду 3AVS31-2116
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Цвєтков Вячеслав Сергійович
Міста реалізації: Одеса, Бортники, Київська область, Тендрівська коса, Ворохта, Верховина, Дрогобич, Космич, Лисичанськ,
Опис проекту: Мистецько-дослідницький проект, під час якого автори досліджуватимуть історії людей, спосіб життя та професії яких, верогідно зникнуть в найближче сторіччя. Результатом проекту стане мультимедійна виставка, яка буде складатись з 30 чорно-білих фотографій: портретів, фотографій місця роботи та пейзажу, а також аудіальної частини - глядач буде мати змогу за допомогою навушників зануритись в звуковий світ, що оточує героїв проекту.
4.
ID: 3AVS31-3952
Назва проекту: Музей Сікорського : віртуальний музей-хаб, платформа гейміфікації історіко-культурного і науково-технічного контенту
Рейтинг: 421
Загальний бюджет проекту: 2835000
Запитувана сума від УКФ: 2835000
Завантажити грантову угоду 3AVS31-3952
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Громадська організація "Креативна Україна"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Організація в Україні відкритої музейної веб-платформи на базі оцифрованого київського Будинку Сікорських - пам'ятки історії національного значення та місця народження генія світової авіації - започатковує унікальну програму віртуального об'єднання авіакосмічних музеїв світу. Платформа презентує Україну та Київ через візит до колиски гелікоптеру Sikorsky на вулиці Ярославів Вал, 15-б. А вже в середині Museum Sikor Sky можливо буде побачити піонерів авіації та їх винаходи, потрапити у кабіну «Іллі Муромця», пройти київськими та заокеанськими шляхами Ігоря Сікорського, відкрити за дверима цифрового світу інші музейні простори, що приєднаються до проекту, а ще самому змоделювати авіаконструкції та навчитися повітряному бою і пілотуванню у космосі.
5.
ID: 3AVS31-2889
Назва проекту: Відкрита Ніч. Рівень заглиблення 360
Рейтинг: 416
Загальний бюджет проекту: 2247336.40
Запитувана сума від УКФ: 2247336.40
Завантажити грантову угоду 3AVS31-2889
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська Організація "Нарешті"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Відкрита ніч» – один з найдавніших та найбільш сталих кінофестивалів України. Подія, що протягом двох десятиліть паралельно відбувається на десятках локацій в Україні та світі, поширює молоде українське кіно в велетенських містах та невеличких хуторах. Фільми ранніх програм фестивалю 1990–2000-х, на яких виростало ціле поління українських глядачок та глядачів, на сьогодні є майже втраченими. Наш проект – спроба повернути з забуття недоступні фільми та зробити їх емоційно зрозумілими за допомогою нових технологій для нових поколінь. В рамках «Відкрита Ніч. Рівень заглиблення 360» планується виставка відео-360° з унікального оцифрованого архіву кінофестивалю «Відкрита ніч», що дозволить заглибитись у атмосферу становлення сучасного українського кіно.
6.
ID: 3AVS31-1599
Назва проекту: #Голоси з-за ґрат
Рейтинг: 413
Загальний бюджет проекту: 3150511.96
Запитувана сума від УКФ: 3150511.96
Завантажити грантову угоду 3AVS31-1599
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Інтерньюз-Україна"
Міста реалізації: Україна, Польща, Німеччина, Бельгія,
Опис проекту: Мета проекту полягає у привертанні уваги європейських політиків і громадськості до українських політв’язнів, які перебували або досі перебувають в російських тюрмах, шляхом створення інтерактивної інсталяції. За результатами проекту буде створено інсталяцію, що поєднає матеріальне середовище з VR-технологією занурюючи глядача в оповіді трьох українських політв’язнів про їх досвід перебування за ґратами в РФ. Проект подорожуватиме Європою і демонструватиметься у Варшаві, Берліні та Брюсселі. Матеріальне середовище інсталяції буде створене в автозаку, машині, з якої починається шлях до в’язниці. Це дозволить привернути ширшу увагу до інсталяції, а також посилить загальний ефект від перегляду VR компоненту проекту.
ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
1.
ID: 3AVS41-7297
Назва проекту: Історична правда в деталях
Рейтинг: 472
Загальний бюджет проекту: 905988.6
Запитувана сума від УКФ: 905988.6
Завантажити грантову угоду 3AVS41-7297
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Історична правда"
Міста реалізації: Київ, Львів, Полтава, Запоріжжя,
Опис проекту: Проект «Історична правда в деталях» - це десять відеороликів на історичну тематику, створених для аудиторії YouTube та соцмереж. У кожному з півгодинних випусків розкривається яскрава людина, подія або явище нашого минулого. Ролик складається з двох головних елементів: інтерв’ю відомого історика і журналіста Вахтанга Кіпіані з експертом, та реконструкція подій через постановочні знімання. Проект зорієнтований на молодіжну аудиторію та має на меті привернути увагу молоді до історичних тем, протидіяти пропаганді, розвіювати міфи навколо видатних постатей та підвищувати загальну обізнаність глядачів. У результаті більше людей зможуть опиратися інформаційній війні та відрізняти справжні історичні факти від фейків.
2.
ID: 3AVS41-6191
Назва проекту: Коротко про Україну: іміджеві ролики про найцікавіші природні та культурні пам'ятки країни
Рейтинг: 460
Загальний бюджет проекту: 2016219.00
Запитувана сума від УКФ: 1908219.00
Завантажити грантову угоду 3AVS41-6191
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Українер"
Міста реалізації: Проект охопить усю Україну,
Опис проекту: 60 коротких іміджевих роликів про унікальні культурні та природні пам'ятки України дадуть змогу українцям по-новому відкрити для себе країну. Основані на результатах етнографічного дослідження, вони покликані запустити вірусну просвітницьку кампанію з метою популяризації української культури всередині країни та назовні. Це, у свою чергу, стимулюватиме мешканців різних регіонів до віднайдення власної ідентичності, вивчення різноманітності та багатогранності української культури, пожвавлення внутрішньої мобільності та росту зацікавлення до сусідніх міст та містечок.
3.
ID: 3AVS41-5508
Назва проекту: EVE8
Рейтинг: 459
Загальний бюджет проекту: 3059669.00
Запитувана сума від УКФ: 3009669.00
Завантажити грантову угоду 3AVS41-5508
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація Фонд сприяння молоді та спорту "Олімп"
Міста реалізації: Львів та Львівська область,
Опис проекту: Проект EVE8 - перший в Україні кроссекторальний (аудіо візуальне мистецтво, культурна спадщина, локальні фестивалі) молодіжний концепт, що єднає культурну спадщину та сучасну електронну музику з метою популяризації регіону та спільного культурного спадку серед української молоді поколінь Y-Z та за межі країни. Проект завжди відбувається у прямому ефірі (Live) без використання пост продакшену. За 9 місяців першого сезону команда проекту організувала 18 ефірів у Facebook, набрала понад 600.000 переглядів, створила базу у 10.000 цільових користувачів. Охоплення аудиторії сталих переглядів ThruPlay становить 120.000 користувачів. Загальне охоплення аудиторії становить 330.000 користувачів. Данні показники у такі терміни свідчать про високий запит української молоді на такий контент. Мета наступного сезону - промоція спадщини Львівського регіону до року культури у Львові та створення активної молодіжної аудиторії в 100.000 користувачів
4.
ID: 3AVS41-3621
Назва проекту: ІнваФішки - Від дому до культури!
Рейтинг: 454
Загальний бюджет проекту: 746050
Запитувана сума від УКФ: 746050
Завантажити грантову угоду 3AVS41-3621
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: ІнваФішки - унікальна інформаційна платформа, яка дозволяє людям з різними травмами спинного мозку ділитися власним досвідом адаптації після нещасного випадку. В Україні розвиток реабілітаційних послуг знаходиться на дуже низькому рівні, саме тому люди не отримують вчасно належні послуги та інформацію, що просто зачиняє їх в межах своєї домівки. У Всесвітній доповіді про інвалідність, до числа головних бар’єрів з якими стикаються люди з інвалідністю, віднесено неадекватність інформації та комунікації, відсутність консультування та включення у суспільне життя, брак досвіду та даних. Наш проєкт покликаний надати людям цю важливу інформацію і практичний досвід вирішення проблемних питань, з якими стикається людина після травми, що дозволить більш активно приймати участь в культурному житті країни.
5.
ID: 3AVS41-3131-2
Назва проекту: Відкрий напрямок ЮА. Другий сезон
Рейтинг: 452
Загальний бюджет проекту: 3478750.00
Запитувана сума від УКФ: 2134000.00
Завантажити грантову угоду 3AVS41-3131-2
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАТАГУДС"
Міста реалізації: Україна, Світ,
Опис проекту: Цикл з 20 програм, хронометражем 10-25 хвилин кожна у форматі англомовного тревел-шоу (дубльованого українською мовою). Мета проекту – розкрити потенціал України як культурної, туристичної та бізнес локації як для іноземців так і для українців. Герої шоу – харизматичні гості з-за кордону, вперше відвідують Україну та опановують туристичні маршрути – як популярні, так і нові, незвичайні. У фокусі – культурні пам’ятки та рекреаційні локації, а також нічне життя мегаполісів, сучасні розваги, міста-привиди та сільські спільноти з унікальними культурними традиціями, технологічні стартапи та освітні хаби. Ми продовжимо розказувати про Україну як про цікаву та безпечну країну, де є все необхідне для різних інтересів – культурних, подієвих, рекреаційних, ділових та інших.
ЛОТ 5. Анімаційні та відеоігри, мобільні додатки
1.
ID: 3AVS51-5528
Назва проекту: Мобільний додаток "Track Holodomor History"
Рейтинг: 456
Загальний бюджет проекту: 669488.30
Запитувана сума від УКФ: 669488.30
Завантажити грантову угоду 3AVS51-5528
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Національний музей Голодомору-геноциду
Міста реалізації: Київ, Харків, Вінницька область,
Опис проекту: Мобільний додаток “Track Holodomor History” має на меті наблизити людей до історії Голодомору, спонукаючи їх пройтися Києвом та дізнатися про місця, вулиці, будинки, що зберігають деталі трагічної історії геноциду українців у 1932-33 роках. Користувачі додатку - школярі та історики, українські та іноземні туристи - за його допомогою зможуть уявити Київ початку 1930-х років через архівні фото, спогади тодішніх мешканців міста. Вони дізнаються про злочинні дії організаторів та виконавців геноциду, про героїзм містян, які намагалися врятувати життя прибулих з села власним пайком із 200 грамів хліба, та інші факти. Проєкт стане в нагоді гідам, вчителям, туристам та киянам. Голодомор - це історія України й урок для всього людства.
2.
ID: 3AVS51-7309
Назва проекту: Перший мобільний додаток Чорнобиля з AR технологією
Рейтинг: 456
Загальний бюджет проекту: 1975227.00
Запитувана сума від УКФ: 1975227.00
Завантажити грантову угоду 3AVS51-7309
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Тінтул Марія Вячеславівна
Міста реалізації: Чорнобиль, Київ, вся Україна,
Опис проекту: Перший офіційний додаток по Чорнобилю з AR технологією та повноцінним інформаційним ресурсом, з достовірною інформацією по історії Чорнобиля, новинами сьогодення, безпечним маршрутам та AR-порталом, через який з будь якої точки світу можна побачити та почути Зону Відчуження, її унікальні закрити локації, показати друзям, подивитись фото було/стало, зайти під Арку ЧАЕС. Додаток підготує подорожуючих до Чорнобиля: правила перебування, карти маршрутів, небезпечних спотів, аудіо гід від експертів, останні новини, спростить фейки, дасть доступ до архівних матеріалів, перенесе у закриті місця Зони. Відслідкує положення користувача і дасть актуальну інформацію від його положення: підказки, ексклюзивні AR активації взаємодії з пам’ятками, інформацію по локаціям, рівень радіації, при цьому працюючи без онлайн-доступу, бо у Зоні немає мобільного інтернету.
3.
ID: 3AVS51-1157
Назва проекту: Книга-мандрівка. Україна. Свайпай і мандруй.
Рейтинг: 453
Загальний бюджет проекту: 2425290.96
Запитувана сума від УКФ: 2425290.96
Завантажити грантову угоду 3AVS51-1157
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІН ПІНГВІН МЕДІА"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: «Книга-мандрівка. Україна. Свайпай і мандруй» - це інтерактивний мобільний додаток на етапі девелопменту та виготовлення демо-версії, який є продовженням проєкту «Книга-мандрівка. Україна», що вже втілився в книзі та мультиплікаційному веб-серіалі. Спроєктований у стилістиці «Книги-мандрівки» в унікальному форматі едьютейнмент, додаток складатиметься з пізнавальної, інтерактивної частини та особистого кабінету користувача. Його метою є пізнання України та її багатого історично-культурного надбання, створення широкої мережі закоханих в Україну мандрівників, мотивування до подорожей Україною, до популяризації її спадщини як на регіональному, так і загальнодержавному та світовому рівнях, адже додаток в майбутньому буде доступний не лише українською, але також англійською, французькою та німецькою мовами.
4.
ID: 3AVS51-5407
Назва проекту: Мобільний додаток «Пакован»
Рейтинг: 451
Загальний бюджет проекту: 662512.99
Запитувана сума від УКФ: 662512.99
Завантажити грантову угоду 3AVS51-5407
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Охтень Тетяна Володимирівна
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Наша мета, завдяки мобільному еко-додатку “Пакован”, вирішити проблему не обізнаності громадян щодо вторинної переробки побутових відходів та прищепити українцям культуру свідомого споживання. Сформувати в громадянській свідомості бажання створити чисту Україну, країну, яка дбає про майбутнє і власні ресурси. Просвітити та виховати культуру свідомого споживання українців за допомогою залучення цифрових технологій.
5.
ID: 3AVS51-1851
Назва проекту: Чарівний світ.UA
Рейтинг: 446
Загальний бюджет проекту: 4337383.06
Запитувана сума від УКФ: 4337383.06
Завантажити грантову угоду 3AVS51-1851
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНТЕНТ-МАРКЕТИНГ”
Міста реалізації: Київ, Львів, Територія представлення результатів проекту та комунікації - вся Україна,
Опис проекту: Чарівний світ.UA - це мобільний додаток з елементами анімаційної гри та доповненої реальності (AR), мета якого - збереження та популяризація української міфології. Чарівний світ.UA - стратегічний проект для національного культурного простору, який планується реалізувати в декілька етапів. Першим з них є комунікація з дитячою аудиторією на всій території України- знайомство з багатим світом українських міфів, легенд та міфічних персонажів, який “оживе” в сучасному ігровому додатку, завдяки роботі талановитих ілюстраторів, 3D-дизайнерів та доповненій реальності. Наступні етапи - розвиток створеної платформи, яка стане цифровою домівкою для міфічних персонажів, та виведення української міфології на міжнародний рівень знання.
6.
ID: 3AVS51-2568
Назва проекту: UKRAINIAN LIVE CLASSIC
Рейтинг: 443
Загальний бюджет проекту: 960916.00
Запитувана сума від УКФ: 960916.00
Завантажити грантову угоду 3AVS51-2568
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕҐІУМ МУЗІКУМ"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Промоція сучасної, відомої та маловідомої української класичної музики, віднайденої в архівах та записів з фонду ГО "Колегіум Музікум" (зокрема програми, вперше виконаної та записаної у проекті “Ukrainian Live Tour” у відео та аудіо форматі). Створення та реліз першого в Україні мобільного додатку та медіа-платформи української класичної музики “UKRAINIAN LIVE CLASSIC” . Таким чином сприяти діджиталізації у сфері української культури. Завдяки присутності додатку в Apple Store та Google Play Market зможемо популяризувати та розвивати український аудіовізуальний продукт в Україні та за кордоном, здобуваючи нові аудиторії.
7.
ID: 3AVS51-1845
Назва проекту: Мобільний додаток «Юкрейн Опен» з віртуальними турами по туристичним об’єктам Харкова та Полтавщини ( на базі проекту PoltavaOpen)
Рейтинг: 433
Загальний бюджет проекту: 648760.00
Запитувана сума від УКФ: 648760.00
Завантажити грантову угоду 3AVS51-1845
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Романенко Сергій Вікторович
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Мета проекту- популяризація мандрів Україною, що має культурне, соціальне та освітнє спрямування. Відпочивай і вивчай традиції та історію своєї Батьківщини! Через залучення новітніх технологій ми створюємо можливості для активного подорожування країною, як громадян України, так і зовнішніх туристів, популяризуємо історико-культурне надбання держави на міжнародному рівні. Результат проекту - україно- та англомовний мобільний додаток, що безкоштовно завантажується з App Store та Google Play у світовій локалізації. Новий додаток- це продовження першого проекту «Poltava Open», що тепер маштабується за сталістю у національний мобільний додаток «Ukraine Open». Наразі, ми плануємо створити контент для м. Харкова, щоб об’єднати на одній платформі Середню Наддніпрянщину та Слобожанщину- це короткострокові результати. Через 2-3 роки ми плануємо залучити мінімум п’ять найпопулярніших тревел-регіонів: Київ, Львів, Одессу, Дніпро та Запоріжжя.
8.
ID: 3AVS51-2041
Назва проекту: Мобільний додаток Мультикнига "Знай Наших"
Рейтинг: 432
Загальний бюджет проекту: 641040.00
Запитувана сума від УКФ: 521940.00
Завантажити грантову угоду 3AVS51-2041
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Журавель Юрій Григорович
Міста реалізації: Рівне, київ, Львів,
Опис проекту: мета- створити мобільний додаток – доповнення книги «Знай Наших» з мультимедійним контентом та елементами гри, що стане інноваційним продуктом, який сприятиме еволюції національної свідомості громадян, формуванню почуття гордості за своє українське походження, стимулюватиме готовність до виконання громадянського обов’язку; залучить широке коло дітей, молоді та старшого покоління до активної пошукової діяльності, експериментів та історичних досліджень. Проект буде спонукати ідентифікувати себе з українською нацією та культурою через споживання доступного, цікавого та корисного контенту про видатних діячів української історії.
9.
ID: 3AVS51-5350
Назва проекту: Відеогра за всесвітом Туконі
Рейтинг: 427
Загальний бюджет проекту: 692794
Запитувана сума від УКФ: 692794
Завантажити грантову угоду 3AVS51-5350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Була Оксана Ростиславівна
Міста реалізації: Львів, Київ,
Опис проекту: Туконі — анімаційна відеогра в жанрі 2D-платформера за всесвітом духів лісу Туконі, створеному українською художницею Оксаною Булою. Історія розповідатиме про подорож Туконі Мандрівника, яким керуватимуть гравці. Основною метою проекту є популяризувати Україну на світовій відеоігровій арені та сприяти включенню відеоігор в український культурний контекст. Проект буде створено на базі грального рушія Unreal Engine 4 для ПК (персональних комп’ютерів) та мобільних пристроїв на базі Android та iOS.
10.
ID: 3AVS51-3203
Назва проекту: Відеогра "Шляхами ветеранів"
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 853035
Запитувана сума від УКФ: 853035
Завантажити грантову угоду 3AVS51-3203
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Омельянов Олександр Ігорович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: В рамках проекту планується створення відеогри в жанрі візуальної новели про шлях ветерана ООС (АТО) — від моменту, коли він вирішує піти до військкомату в рідному місті, до моменту, коли важкопораненим повертається додому і починає реінтегруватися в мирне життя. Історію буде засновано на декількох справжніх історіях українських бійців. Проект буде випущено під ПК (персональні комп’ютери) та створено на гральному рушії Unreal Engine 4.