+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Program registery Scholarships

#
ID
Project name
Rating
Applicant
The requested amount from the UCF
Scholarships
1.
ID: 4SCH1-28111
Project name: Стажування і навчання у діджитал-лабораторії «Dream Adoption Society» Театру Повшехни у Варшаві з метою використання технологій VR/AP у театрі і перформативних проєктах
Rating: 479
Саркісян, Роза Володимирівна
The requested amount from the UCF: 112546.00
Download grant agreement 4SCH1-28111
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Варшава, Мачкова руда (Сувалкі),
Project description: Стипендіальний проєкт фокусуватиметься на проходженні стажування у «DreamAdoptionSociety» (DAS) - міждисциплінарному просторі Театру Повшехни, що спеціалізується на використанні технологій віртуальної (VR) і доповненої реальності (AP) в контексті перформансу, театру. Програма стажування включатиме: дослідження роботи і функціонування DAS в просторі театру, участь у репетиціях діджитал-проєкту польського режисера Кшиштофа Гарбачеського в рамках підготовки до Фестивалю сучасного мистецтва імені А. Струміли, участь у майстер-класах з формування цифрових компетенцій і використання VR/AP у театрі, роботу зі створення драфту перформативного діджитал проєкту під менторським керівництвом Кшиштофа Гарбачевського, серію зустрічей з театральними митцями з метою налагодження міжнародної співпраці, знайомство і відвідування вистав (перформансів), виставок з використанням VR/AP.
2.
ID: 4SCH1-02096
Project name: Участь у конференції "Мистецтво та держава в сучасній Центральній Європі" в Загребі (Хорватія)
Rating: 467
Мироненко Вікторія Олександрівна
The requested amount from the UCF: 43170.38
Download grant agreement 4SCH1-02096
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Загреб (Хорватія),
Project description: Міжнародна конференція "Мистецтво та держава в сучасній Центральній Європі" відбудеться на факультеті гуманітарних та соціальних наук Університету Загреба. Це міжнародна подія на яку запрошено представників мистецької та академічної спільноти з усього світу. Конференція має на меті дати уявлення про сучасні знання та інтерпретації відносин мистецтва та держави з 18 століття до сьогодення , тобто з періоду, в якому європейські держави пройшли інтенсивну централізацію, що призвело до зростання їх впливу на мистецтво, державні культурно-мистецькі установи та освіту. Моя Доповідь була обрана шляхом конкурсного вібору. Та є єдиною , що представляє на конференції проблематику українського мистецтва.
3.
ID: 4SCH1-28603
Project name: Творча резиденція в Центрі міської історії з метою дослідження колекцій приватних/аматорських кінозаписів Міського медіаархіву для розробки фільму
Rating: 467
Стоянова Марія Михайлівна
The requested amount from the UCF: 30680
Download grant agreement 4SCH1-28603
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: В рамках проекту я працюватиму з приватними (аматорськими, домашніми) кінодокументами радянської доби другої половини ХХ століття, які зібрані в колекціях Міського медіаархіву (ММА) Центру міської історії (ЦМІ). У формі режисерського щоденника я фіксуватиму ідеї щодо можливості їх реактуалізації і реконтекстуалізації. Я оберу одну з можливостей, створю концепцію фільму і його чорновий монтаж. Наприкінці резиденції я представлю свої творчі напрацювання у форматі work in progress під час моєї публічної презентації в ЦМІ.
4.
ID: 4SCH1-28105
Project name: Стипендія для дослідження експериментально-показових селищ України
Rating: 464
Нікіфоров Євген Олександрович
The requested amount from the UCF: 45668.00
Download grant agreement 4SCH1-28105
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Заайдарівка, Наумівка, Шабо, Пирогівці, Ратнів, Василівка, Грейгове, Білки, Єлизаветівка,
Project description: Мій дослідницький та фотографічний проект, який триває з 2017 року, присвячений вивченню архітектурних та соціальних особливостей феномену експериментально-показових сіл України. Для його реалізації необхідна серія експедицій у 9 сіл. Експериментально-показові села були створені в 1960-80х рр. по всій країні із застосуванням найбільш прогресивних прийомів планування з новими типовими проектами житлових будинків і громадських споруд. Завданням мого дослідження є фіксація засобами фотографії результатів цього соціального експерименту 50 років потому, а також висновки про історичний та політичний вплив саме такого типу села для спільноти мешканців сьогодні. В подальшому результати та матеріали дослідження будуть упорядковані та видані як фотокнига.
5.
ID: 4SCH1-28277
Project name: Стипендія на навчання у школі сучасних ювелірних мистецтв ALCHIMIA, Флоренція
Rating: 458
Музика Денис Анатолійович
The requested amount from the UCF: 191781.79
Download grant agreement 4SCH1-28277
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Флоренція, Італія, Флоренція,
Project description: Напрямок Contemporary Jewellery, який у світі зародився у 60-тих роках, в Україні ще на стадії становлення. Його характерна риса - прикраса - це маніфест автора та є артоб’єктом, а ювелір знаходиться в постійному експерименті з формами та матеріалами. Вже 9 років я працюю в цьому напрямку в Україні не маючи спеціалізованої освіти. Мої роботи були відзначені на ювелірних виставках Франції, Італії. Німеччини та Іспанії. Та все одно я відчуваю брак знань та підходів для створення більш конкурентного продукту.  Саме тому я хочу пройти навчання в найкращій школі сучасного ювелірного мистецтва ALCHIMIA у Флоренції та отримати знання за напрямком Contemporary Jewellery Design. Це посприяє моїй творчій діяльності як українського сучасного ювеліра, це дозволить мені ділитися отриманими знаннями з зацікавленими ювелірами в Україні та підсилить конкурентність України у сфері Contemporary Jewellery у світі через появу українських імен серед учасників міжнародних виставок та конкурсів. 
6.
ID: 4SCH1-28350
Project name: Стипендія на стажування у театрі Rimini Protokoll (Дрезден-Берлін, Німеччина)
Rating: 456
Левицький Дмитро Сергійович
The requested amount from the UCF: 64304.62
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Берлін (Німеччина), Дрезден (Німеччина),
Project description: Стипендія на стажування у театрі Rimini Protokoll в Дрездені та Берліні у травні. Це включає 10-денний карантинний період під час якого я буду залучений до онлайн проектів та роботи Rimini Protokoll, що є не менш важливим елементом сучасної роботи театральних колективів в умовах пандемії та постпандемічного часу. Потім з 14 по 21 травня я буду залучений до роботи колективу у Дрездені, де відбуватимуться фінальні репетиції та прем’єра вистави “Conference of the Absent” (Лист-підтримки прикріплюю) . Наступний тиждень до 30 травня я буду долучений до роботи театру у штаб-квартирі в Берліні, де працівники колективу люб’язно погодились ознайомити мене з новими технологіями та інструментами для продакшну вистав, особливостями досліджень для постдокументального театру, презентації ідей донорам, співпрацею з міжнародними партнерами, юридичними аспектами роботи у країнах з підвищеними ризиками. У рамках стажування я буду особливо тісно співпрацювати з драматургом Rimini Protokoll Альошою Бегрічем Aljoscha Begrich, який погодився поділитись зі мною особливостями роботи драматурга у проектах світового виміру - йдеться про фактчекінг, збалансованість, розуміння контексту тієї чи іншої країни. Також Альоша Бегріч запропонував залучити мене до розробки фестивалю Kulturpark e.V. 2022, де він є організатором (лист підтримки від нього прикріплюю). В рамках стажування мною буде написано один журналістський репортаж як відбувається виробництво вистави та зроблено одне інтерв’ю з працівником театру Rimini Protokoll.
7.
ID: 4SCH1-28840
Project name: Дослідження для написання біографічної книжки про поета-футуриста Михайля Семенка
Rating: 451
Якимчук Любов Василівна
The requested amount from the UCF: 119461
Download grant agreement 4SCH1-28840
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ, Харків, Одеса, Полтава, Миргород,
Project description: Проєкт полягає у дослідженні архівних документів та матеріалів, що зберігаються в архівах Києва, Харкова, Одеси, Полтави та Миргорода з метою написання художньої біографії Михайля Семенка. У цій книзі творчий шлях поета-футуриста буде зображений на тлі покоління Розстріляного відродження, а також на тлі жорстоких політичних подій початку ХХ століття. Результатом дослідження стануть зібрані копії документів і фотографій, розшифровані рукописні матеріали, написаний детальний план усієї книжки і завершена чернетка однієї з частин книжки.
8.
ID: 4SCH1-07858
Project name: Стипендія на запис студійного аудіо альбому власних аранжувань Українських народних пісень та інструментальних композицій "Фолк еволюція".
Rating: 450
Пономарьов Володимир Володимирович
The requested amount from the UCF: 64800
Download grant agreement 4SCH1-07858
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета проекту- реалізувати якісний студійний запис моїх власних аранжувань українських народних пісень, як відомих, так і майже невідомих широкому загалу. А також інструментальних композицій ,що створені на основі народних танцювальних та ліричних мелодій. Стилістика аранжувать це стиль world music, що поєднує в собі фольк, джаз, популярну та сучасну академічну музику. Для реалізації запису запрошені відомі фольк музиканти і співакі. Наприклад Максим Бережнюк- народні духові інструменти, Сусанна Карпенко- народний спів. Партії струнних інструментів та деякі вокальні партії виконаю я сам. Запис планую на студії "Свобода рекордс" з відомим українським звукорежисером Андрієм Ободом. Результатом проекту буде музичний альбом з дев'яти композицій, який буде розміщений на інтернет ресурсах для вільного прослуховування. Також, як наслідок успішної реалізації програми, планую концертну презентацію альбому в т.ч. онлайн трансляцію.
9.
ID: 4SCH1-28330
Project name: Розробка трітменту та створення тізеру документального фільма "Чад"
Rating: 449
Лактіонова Зоя Вікторівна
The requested amount from the UCF: 72888.08
Download grant agreement 4SCH1-28330
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Маріуполь, Київ, Попова Гребля, Вінницька область, Кодима, Вінницька область,
Project description: Розробка трітменту документального повнометражного фільму "Чад" для представлення проекту на пітчингу "Держкіно", отримання коштів на створення фільму і в результаті - розвитку української креативної документалістики.
10.
ID: 4SCH1-29258
Project name: Стипендія для проходження онлайн-воркшопу для продюсерів кіно і телебачення від NEW YORK FILM ACADEMY.
Rating: 448
Мельник Олександра Василівна
The requested amount from the UCF: 59340.00
Download grant agreement 4SCH1-29258
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Метою участі в онлайн-воркшопі від New York Film Academy є отримання актуальної вичерпної інформації про міжнародні підходи до кіновиробництва, яка допоможе реалізовувати успішні кіно- та телевізійні проєкти в Україні. Курс навчання включає такі модулі: Producer's Craft (дослідження всіх аспектів творчого продюсерства), Line Producing (вивчення програм для планування та складання бюджету фільму), Pitching (отримання навичок для презентувавання проєкту), юридичний супровід, фінансування виробниства, фестивальна стратегія, а також вступ до інших професій кіновиробництва, включаючи: сценарну майстерність, режисуру, операторську майстерність, освітлення, звук і монтаж. Результатом проходження навчання буде імплементація набутих знань і розвиток власних проєктів, що будуть реалізовані в Україні.
11.
ID: 4SCH1-26496
Project name: Дистанційне навчання в школі Projector на курсах ”Сторибординг” та “3D Animation Basic”
Rating: 448
Філончук Ольга Леонідівна
The requested amount from the UCF: 59778.46
Download grant agreement 4SCH1-26496
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Дистанційне навчання в школі Projector на курсах ”Сторибординг” та “3D Animation Basic”, з метою надбання нових навичок у сфері створення відео та комп’ютерної анімації та їхнього безпосереднього застосування у постійній професійній діяльності в якості художника-постановника Бейбі театру. Тривалість кожного курсу становить 3 місяці.
12.
ID: 4SCH1-29213
Project name: Онлайн-майстерклас з американським музикантом Борисом Аллахвердяном
Rating: 447
Булига Стефан Вікторович
The requested amount from the UCF: 31966.03
Download grant agreement 4SCH1-29213
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Рівне, Лос-Анджелес,
Project description: Фінансування онлайн-майстеркласу відомого музиканта та викладача Бориса Аллахвердяна. Метою проєкту є реалізація заходів, направлених на особистісний професійний розвиток, підвищення кваліфікації, вдосконалення ключових навичок, необхідних для участі в міжнародному конкурсі та формування позитивного іміджу України та національної кларнетової школи за кордоном. Результатами проєкту стануть: достойний виступ у найпрестижнішому світовому конкурсі, індивідуальне мережування, яке сприятиме обміну інформацією та професійними секретами між людьми та групами, які мають спільні інтереси та отримання інформації усіма зацікавленими особами про програму УКФ "Стипендії", про даний проєкт і про одного з найкращих музикантів та викладачів світу та його спосіб і методику проведення онлайн-майстеркласу, який і стане етапом підготовки до конкурсу.
13.
ID: 4SCH1-29486
Project name: Стипендія для підвищення кваліфікації тренера з ірландських танців
Rating: 446
Кругляк Дмитро Олегович
The requested amount from the UCF: 31160
Download grant agreement 4SCH1-29486
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Запоріжжя, Одеса,
Project description: Метою проекту є підвищення кваліфікації тренера з ірландських танців, закріплення знань, вмінь сольних та групових ірландських танців, шляхом проходження семінарів та складання іспитів, що дозволить фахово та на новому професійному рівні викладати ірландські танці, як культуру Ірландії в Україні.
14.
ID: 4SCH1-08136
Project name: Стипендія для участі у мистецькій резиденції "Residencia Corazon" у Аргентині
Rating: 446
Федорова Ольга Євгенівна
The requested amount from the UCF: 82465
Download grant agreement 4SCH1-08136
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Ла-Плата, Аргентина,
Project description: Мета: ознайомлення з культурним контекстом міст Ла-Плата та Буенос-Айрес, Аргентини та латиноамериканського регіону; презентація власної практики та українського мистецтва місцевій широкій та професійній аудиторії; мистецьке дослідження практики «споглядання птахів» у контексті унікальної екосистеми заливу Ріо-де-ла-Плата та природних заповідників Пунта-Лара та Костанера Сур; збір візуального матеріалу. Результати: створення відео-арт серії на тему енвайронментальних практик, її презентація під час публічної події резиденції, а також в харківському «Єрмілов Центрі» та в рамках програми міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «Pixxelpoint» (Нова Горіца, Словенія); встановлення професійних зв’язків та домовленостей про майбутні колаборації із локальними художниками, кураторами та арт-просторами; ознайомлення аргентинської публіки з культурою та мистецтвом України.
15.
ID: 4SCH1-28416
Project name: Інтерактивна інсталяція "Св. Себастьян"
Rating: 439
Барабаш Михайло Васильович
The requested amount from the UCF: 54130.00
Download grant agreement 4SCH1-28416
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Львів, Львівська обл.,
Project description: Інтерактивна інсталяція «Св. Себастьян», планується бути створена для участі у Фестивалі аудіовізуального мистецтва ТЕТРАМАТИКА 2021, який має відбутися у Львові в жовтні 2021 році. Темою цьогорічного фестивалю буде «Технології та Чуттєве». Твори підніматимуть питання ПРИСУТНОСТІ в цифрових та електронних засобах творення. Проект «Св. Себастьян» – це інтерактивний мультимедійний твір, основною метою реалізації якого є розкриття потенціалу цифрових технологій в мистецькому оприявлені духовних пережиттів та феноменів. У своєму мистецькому досліджені я буду працювати з проблематикою сакрального/духовного із фокусом уваги на темі мучеництва по образі однієї з важливих й поширених релігійних тем у мистецтві «Мучеництво св. Себастьяна».
16.
ID: 4SCH1-02738
Project name: Дослідницька подорож до Вільнюсу з метою реконструкції життєвого та професійного шляху художника Григорія Гавриленка
Rating: 438
Герман Єлизавета Сергіївна
The requested amount from the UCF: 58700
Download grant agreement 4SCH1-02738
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Вільнюс,
Project description: В рамках комплексного дослідження, яке стане підмурком майбутньої монографії про художника-шістдесятника Григорія Гавриленка у (співавторстві з Ольгою Балашовою, видавництво IST Publishing) я досліджую важливий, але фактично не вивчений період життя та творчої практики художника, пов’язаний з містом Вільнюс, де, починаючи з кін. 1940х рр. проживала його родина, і куди він регулярно подорожував упродовж 1940-80х рр. Мета: через реконструкцію невідомих фактів біографії Гавриленка проаналізувати зв’язок його творчості та українського мистецтва з ширшим європейським контекстом, частиною якого в даний період уже було литовське культурне середовище. Результатом подорожі стане публічна презентація, опубліковані тексти та медіа контент з метою популяризації постаті Гавриленка.
17.
ID: 4SCH1-06519
Project name: Стипендія для проведення стажування в Українському інституті Америки.
Rating: 432
Кульчинська
The requested amount from the UCF: 132916
Download grant agreement 4SCH1-06519
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Нью-Йорк,
Project description: Метою проекту є стажування в Українському інституті Америки (УІА). Я вважаю цю інституцію стратегічно дуже важливою для промоції української культури в світі. Під час стажування хочу глибоко познайомитися з її командою, структурою та принципами роботи, з метою налагодження довгострокової співпраці, а також організувати виставку: “Суспільство, що докорінно відрізнятиметься. Українське відео мистецтво 2015-2021 років”, що представить міжнародній аудиторії провідних українських молодих художників та їх візії українського суспільства в драматичний період історії: після революції та під час війни. Керівництво УІА виявило інтерес до запропонованої ідеї виставки, та погодилося посприяти в її реалізації за умови мого стажування.
18.
ID: 4SCH1-29110
Project name: Фотодослідницький проект “Чорнобиль. Проект без назви”
Rating: 431
Дондюк Максим Юрійович
The requested amount from the UCF: 212413.68
Download grant agreement 4SCH1-29110
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Чорнобильська зона відчуження, Київ,
Project description: Це фотодослідницький проект, над яким я працюю з 2016 року. Головною метою є дослідження та збереження величезного пласту історії міст та сел Чорнобильської зони відчуження, втраченої після атомної катастрофи 1986 року. Це переосмислення усталеного постапокаліпістичного образу Чорнобиля, шляхом відтворення побуту, культури, буденного життя територій ДО моменту їх спустошення силою мирного атому. Це спроба поринути в спогади колись квітучих поселень та показати історію, яка була втрачена для світу та для сімей, змушених поспіхом покидати свої домівки. Проект передбачає експедицію в зону відчуження, збір, реставрацію та цифровізацію знайдених в покинутих будівлях архівів - фотографій та фотоплівок із сімейних альбомів, листів та документів колишніх мешканців.
19.
ID: 4SCH1-29249
Project name: Стипендія для навчання на онлайн-курсі “Introduction to Art and Finance” (Sotheby’s Institute of Art)
Rating: 430
Пожоджук Альона Сергіївна
The requested amount from the UCF: 41427.05
Download grant agreement 4SCH1-29249
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ,
Project description: Навчання на онлайн-курсі “Introduction to Art and Finance” від провідної освітньої установи в сфері мистецтва та економіки Sotheby’s Institute of Art спрямоване на: 1) здобуття знань, що лежать на межі 2 різних дисциплін (економіці та фінансах, і теорії й історії мистецтва); 2) отримання галузевої спеціалізації в сфері економіки мистецтва та арт-фінансах; 3) власний піар серед мистецьких кіл України в ролі майбутнього фахівця з економіки мистецтва та арт-фінансів; 4) підготовку інформаційного підгрунтя для написання дисертаційного дослідженя; 5) та передачу здобутих знань студентам та викладачам профільних учбових закладів, музейникам, кураторам, арт-критикам, тощо, задля сприяння просуванню українського мистецтва в світі.
20.
ID: 4SCH1-27941
Project name: "Народне.Традиційне.Сучасне"
Rating: 423
Дудка Світлана-Роксолана Олександрівна
The requested amount from the UCF: 57140
Download grant agreement 4SCH1-27941
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ-Полтава,
Project description: Мистецький проєкт «Народне. Традиційне. Сучасне», в рамках якого планується створення серії живописних полотен та малої пластики (серія глиняних скульптур, що розписані в авторській манері акриловими фарбами- українська народна іграшка), проведення інформаційної кампанії по відкриттю двох персональних виставок (м.Київ, Національному музеї українського народного декоративного мистецтва та м. Полтава, Полтавський художній музей, Галерея мистецтв імені Миколи Ярошенка), виготовлення дизайну та друк каталогу з авторською малою пластикою (українська народна іграшка), презентація каталогу на платформі сайті бібліотеки українського мистецтва (http://uartlib.org).
21.
ID: 4SCH1-06691
Project name: Місця пам'яті Української революції 1917-1921 років на Волині
Rating: 419
Скальський Віталій Валерійович
The requested amount from the UCF: 56700
Download grant agreement 4SCH1-06691
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Луцьк, Ковель, Затурці, Володимир-Волинський,
Project description: Метою проекту є зібрати, впорядкувати та поширити у доступній формі інформацію про місця пам'яті Української революції 1917-1921 рр. на Волині. Результатом проекту буде перелік місць пам’яті Української революції 1917-1921 рр. на Волині з описом, фотографіями (сучасними та історичними) та точними координатами. Ця інформація буде опублікована на різних платформах (місцеві та регіональні сайти та пабліки).
22.
ID: 4SCH1-28517
Project name: Фортепіанний курс післядипломної освіти в Музичній Академії "Neue Sterne" Ганновер
Rating: 416
Погуляєва Олена Сергіївна
The requested amount from the UCF: 95906
Download grant agreement 4SCH1-28517
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Німеччина, Ганновер, Україна, Київ,
Project description: Післядипломне навчання випускниці НМАУ ім. П.І. Чайковського, піаністки Погуляєвої Олени (1 семестр - 16 уроків тривалістю 60 хв. кожний) в Музичній Академії "Neue Sterne" Ганновер в класі відомого піаніста, професора Альберта Мамрієва
23.
ID: 4SCH1-29043
Project name: В пошуках Анни Стен (кіноекспедиція-дослідження)
Rating: 415
Козленко Іван Васильович
The requested amount from the UCF: 250000
Download grant agreement 4SCH1-29043
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Лос-Анджелес, Нью-Йорк,
Project description: Дослідження архівів кіностудії MGM та університетських архівів Каліфорнії з метою вивчення та реконструкції голлівудського періоду біографії Анни Стен. Інтерв'ювання дослідників біо Анни Стен в США, її нащадків та спадкоємців. Оцифрування, сканування документів з метою їх подальшого використання в підготовці виставки, присвяченої Анні Стен в Києві.
24.
ID: 4SCH1-01262
Project name: Обмін досвідом. Дніпро-Львів
Rating: 414
Полікарчук Ірина Василівна
The requested amount from the UCF: 18000.00
Download grant agreement 4SCH1-01262
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: місто Львів, Україна,
Project description: Метою проєкту є здійснення ознайомчого візиту до Львова задля обміну практичним досвідом із ГО “Арт Центр Фабрика Повидла” від імені галереї Артсвіт та Центру сучасної культури у Дніпрі. Вважаю цю інституцію одним із взірців в Україні в межах створення концепту сучасного культурного центру, ревіталізації та роботи із місцевими ком’юніті. Під час поїздки маю на меті глибоко познайомитися з її командою, структурою та принципами роботи, для налагодження довгострокової співпраці, шляхом проведення кількох вузькоспеціалізованих та професійно орієнтованих зустрічей. Поїздка також буде присвячена знайомству із художньою сценою Львова, митцями, що працюють з різними медіа, та представниками професійної спільноти міста, що представляють різні інституції.
25.
ID: 4SCH1-00815
Project name: Навчання в Лондонській кіношколі: Режисерська літня школа з Удаяном Прасадом
Rating: 413
Демура Алла Анатоліївна
The requested amount from the UCF: 137927.60
Download grant agreement 4SCH1-00815
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Лондон, Сполучене Королівство,
Project description: Проєкт передбачає навчання стипендіата на тритижневому курсі Лондонської кіношколи за програмою “Режисерська літня кіношкола з Удаяном Прасадом”. Заснований на вправі, що вперше була винайдена у FAMU (Чеській національній кіношколі), цей курс досліджує основи кіновиробництва від сценарію до екранізації. Програма є надзвичайно прикладною, основною метою проєкту є розширити знання та отримати практичні навички за такими напрямками кіновиробництва: написання сценарію, візуальна мова, підбір локацій, мізансцена, робота з акторами, зйомки, монтаж та постпродакшн. Художній керівник курсу – Удаян Прасад – британський режисер драматичних фільмів, володар численних кінонагород, який співпрацює з телевізійними компаніями Netflix, BBC, Sky Atlantic. Наприкінці курсу кожний учасник отримує сертифікат про проходження навчання, а також USB - накопичувач з самостійно відзнятими сценами, які можуть бути використані у режисерському портфоліо або шоурілі.
26.
ID: 4SCH1-28193
Project name: Народження персонажа
Rating: 413
Гвоздєва-Тивонюк Мар'я Олександрівна
The requested amount from the UCF: 219893
Download grant agreement 4SCH1-28193
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Луцьк, м. Київ,
Project description: Головною мотивацією та метою проєкту є навчитися професійно виливати анімаційних персонажів з подальшою їх підготовкою до знімального процесу. Є певні знання, але їх не достатньо для створення повноцінної ляльки. Завдяки знанням, отриманих провідними майстрами студії пластичного гриму «ГОЛЕМ», вдасться підвищити свій професійний рівень та сприятиме розвитку творчої діяльності лялькарки.
27.
ID: 4SCH1-28707
Project name: Олександр Богомазов у Фінляндії. Століття потому.
Rating: 412
Терамае Наталія Сергіївна
The requested amount from the UCF: 68906
Download grant agreement 4SCH1-28707
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Іматра (Imatra), Фінляндія, Лаппеенратна (Lappeenranta), Фінляндія, Пункахар'ю (Punkaharju), Фінляндія, Савонління (Savonlinna), Фінляндія,
Project description: Мета проекту – дослідити поїздку художника світового рівня Олександра Богомазова до Великого князівства Фінляндського влітку 1911. На даний момент ця поїздка не є детально досліджена. Дослідження фізично відтворюватиме подорож художника і базуватиметься на його неопублікованих листах та мистецьких творах того періоду. Завдяки даному проекту відбудеться ідентифікація місць, зображених на роботах художника; факт роботи Богомазова у Фінляндії буде донесено експертному середовищу (працівникам фінських музеїв) та ширшій аудиторії (через канали соціальних медіа); буде представлено іншу історію українців у Фінляндії, які сприймаються як переважно трудові мігранти. Зібраний матеріал буде оформлено у книжку, друк якої погоджено із видавництвом «Родовід».
28.
ID: 4SCH1-27687
Project name: Участь у стипендійній програмі для молодих професійних танцівників та хореографів danceWEB
Rating: 411
Дзюбан Анастасія Сергіівна
The requested amount from the UCF: 137083.62
Download grant agreement 4SCH1-27687
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Відень, Австрія,
Project description: Стипендійна програма danceWEB пропонує молодим професійним танцівникам та хореографам з усього світу взяти участь в інтенсивній мультинаціональній навчальній програмі. Маючи на меті орієнтацію подальшої кар'єри учасників і учасниць, програма сфокусована на обміні ідеями та знаннями, не обмеженими національними кордонами, а також на концентрованому тренуванні та зустрічах із всесвітньо відомими художниками і художницями, що збираються на фестивалі ImPulsTanz. Задля досягнення як навчальних, так і мистецьких цілей програми, учасників і учасниць супроводжують ментор(к)и, обрані серед тих представників і представниць сфери танцю, які протягом останніх років відіграли вирішальну роль у розвитку сучасного танцю на міжнародному рівні.
29.
ID: 4SCH1-29612-2
Project name: Дитячий альбом
Rating: 411
Андреєва Оксана Львівна
The requested amount from the UCF: 239993
Download grant agreement 4SCH1-29612-2
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Клайпеда, Литва,
Project description: “Дитячий альбом” - довгостроковий соціальний проект художниці у форматі дитячого альбому, що осмислює та оприявнює досвід пережитого насилля у дитячі роки. На резиденції в м. Клайпеда, Литва художниця продовжить роботу над проектом, що дозволить подивитись на нього комплексно, залучаючи досвід фахових закордонних спеціалістів та використанням сучасних технічних рішень. Результатом програми резиденції стане видання артбуку художниці та ретроспективна виставка її творчого доробку останніх років. Також будуть відбуватися презентації, артіст-толк, екскурсії, воркшопи в онлайн та офлайн форматі з метою розширення потенційної аудиторії проекту в Литві та Україні.
30.
ID: 4SCH1-29230
Project name: Стипендія для дослідження української повсякденної фотографії: люди, місця, пам'ять
Rating: 407
Мартинчук Олена Володимирівна
The requested amount from the UCF: 17385
Download grant agreement 4SCH1-29230
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: с. Кошари, Волинська область, с. Вільшанка, Волинська область, с. Залісся, Волинська область, с. Грабове, Волинська область, с. Адамчуки, Волинська область, с. Смоляри-Світязькі, Волинська область, с. Голядин, Волинська область,
Project description: Як воно ― жити у селищах біля українсько-польського кордону? Що про це можуть розповісти повсякденні фотографії із сімейних фотоальбомів? Це основні питання для етнографічної експедиції прикордонними селищами на Волині. Метою експедиції є дослідження повсякденної (вернакулярної) фотографії мешканців і мешканок території, яка у ХХ столітті пережила чимало складних і трагічних історій. Звичайні світлини з домашнього альбому здатні відкрити нові історії/досвіди, що допоможуть критично переосмислити контроверсійне минуле.
31.
ID: 4SCH1-07340
Project name: НОВА АВТЕНТИКА. Пісні сили для важкого часу
Rating: 406
Йосифович Юрій Романович
The requested amount from the UCF: 234600.00
Download grant agreement 4SCH1-07340
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проєкт «НОВА АВТЕНТИКА. Пісні сили для важкого часу» передбачає переосмислення і популяризацію української традиційної пісні в новій мистецькій формі. Проєкт допоможе розкрити творчий потенціал співака Юрія Йосифовича, сприятиме його професійному зростанню та поглибленню навиків з music production. Результатом проєкту будуть 5 нових унікальних творів на основі маловідомих автентичних пісень з 5 регіонів України, випуск 5 якісних відео-кліпів до цих пісень та концерт у Львові (або його відео-версія), що сприятиме розвитку проєкту «СЕРЦЕ. НОВА АВТЕНТИКА» та його виходу на новий рівень.
32.
ID: 4SCH1-27262
Project name: Очі демона
Rating: 405
Бабанський Георгій Варламович
The requested amount from the UCF: 203900
Download grant agreement 4SCH1-27262
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Очі Демона»- перший в Україні масштабний графічний роман в жанрі нео-нуар про Київ та його недалеке майбутнє, розроблений митцями Георгієм Бабанським та Анатолієм Беловим. У романі відображаються такі актуальні та дискурсивні для суспільства питання як проблеми соціалізації людини з хворобою Альцгеймера та науково-фантастичних методів її подолання, міжособистісні стосунки, а також питання аборту, що є вкрай болючим для країн східної Європи. Роман планується бути представлений в Україні та закордоном.
33.
ID: 4SCH1-28812
Project name: Навчання в Лондонській кіношколі: Режисерська літня школа з Удаяном Прасадом
Rating: 393
Єсін Олексій Євгенович
The requested amount from the UCF: 137927.60
Download grant agreement 4SCH1-28812
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Лондон, Сполучене Королівство,
Project description: Проєкт передбачає навчання стипендіата на короткостроковому курсі Лондонської кіношколи за програмою «Режисерська літня кіношкола з Удаяном Прасадом". Програма є надзвичайно прикладною, основною метою проєкту є розширити знання та отримати практичні навички за такими напрямками кіновиробництва: написання сценарію, візуальна мова, підбір локацій, мізансцена, робота з акторами, зйомки, монтаж та постпродакшн. Наприкінці курсу кожний учасник отримує сертифікат про завершення навчання, а також USB-накопичувач з самостійно відзнятими сценами, які можуть бути використані у режисерському портфоліо або шоурілі.
34.
ID: 4SCH1-27864
Project name: Але не так: лабораторія розширення тематичних меж популярної української пісні.
Rating: 393
Доляк Микола Миколайович
The requested amount from the UCF: 170620.00
Download grant agreement 4SCH1-27864
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Вінниця, Івано-Франківськ, Косів, Київ,
Project description: Резиденція організована ГО Ініціатива ЦСМ для співпраці музиканта (Микола Доляк) та письменника (Тарас Прохасько), націлена на розширення тематичних меж сучасної української популярної пісні.
35.
ID: 4SCH1-29212
Project name: Участь у резиденції від R.A.R.O Barcelona - реалізація скульптурного проекту "Спецівка супергероїв"
Rating: 391
Підгайний Іван Миколайович
The requested amount from the UCF: 248925
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Барселона, Іспанія,
Project description: Зробити авторський скульптурний проект, використовуючи можливості резиденції R.A.R.O Barcelona та досвід митців, які працюють в резиденції. Продемонструвати проект на іноземному виставковому майданчику, що сприятиме зростанню власного професійного рівня та розуміння місцезнаходження власної мистецької практики і художнього бачення у світовому контексті.
36.
ID: 4SCH1-00545
Project name: Участь у програмі MIDPOINT з метою розвитку власного аудіовізуального проекту "Fata Morgana", заснованого на творах Михайла Коцюбинського
Rating: 387
Шевченко Катерина Вікторівна
The requested amount from the UCF: 170400
Download grant agreement 4SCH1-00545
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Чеська Республіка, Естонія,
Project description: Стипендія розрахована на девелопмент проекту "Fata Morgana" шляхом участі в програмі MIDPOINT TV Launch 2021, зйомки тизеру та оформлення всіх документів по проекту для подальшої реалізації. Проект "Fata Morgana" - це власна розробка сцепендіата, 8-ми серійний україномовний міні-серіал, заснований на творах видатного українського письменника Михайла Коцюбинського. MIDPOINT TV Launch 2021 - єдина у своєму роді програма девелопменту художніх серій для кінопрофесіоналів зі Східної Європи.