+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Реєстр програми Стипендії

#
ID
Назва проекту
Рейтинг
Заявник
Запитувана сума від УКФ
Стипендії
1.
ID: 4SCH1-28111
Назва проекту: Стажування і навчання у діджитал-лабораторії «Dream Adoption Society» Театру Повшехни у Варшаві з метою використання технологій VR/AP у театрі і перформативних проєктах
Рейтинг: 479
Саркісян, Роза Володимирівна
Запитувана сума від УКФ: 112546.00
Завантажити грантову угоду 4SCH1-28111
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Варшава, Мачкова руда (Сувалкі),
Опис проекту: Стипендіальний проєкт фокусуватиметься на проходженні стажування у «DreamAdoptionSociety» (DAS) - міждисциплінарному просторі Театру Повшехни, що спеціалізується на використанні технологій віртуальної (VR) і доповненої реальності (AP) в контексті перформансу, театру. Програма стажування включатиме: дослідження роботи і функціонування DAS в просторі театру, участь у репетиціях діджитал-проєкту польського режисера Кшиштофа Гарбачеського в рамках підготовки до Фестивалю сучасного мистецтва імені А. Струміли, участь у майстер-класах з формування цифрових компетенцій і використання VR/AP у театрі, роботу зі створення драфту перформативного діджитал проєкту під менторським керівництвом Кшиштофа Гарбачевського, серію зустрічей з театральними митцями з метою налагодження міжнародної співпраці, знайомство і відвідування вистав (перформансів), виставок з використанням VR/AP.
2.
ID: 4SCH1-02096
Назва проекту: Участь у конференції "Мистецтво та держава в сучасній Центральній Європі" в Загребі (Хорватія)
Рейтинг: 467
Мироненко Вікторія Олександрівна
Запитувана сума від УКФ: 43170.38
Завантажити грантову угоду 4SCH1-02096
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Загреб (Хорватія),
Опис проекту: Міжнародна конференція "Мистецтво та держава в сучасній Центральній Європі" відбудеться на факультеті гуманітарних та соціальних наук Університету Загреба. Це міжнародна подія на яку запрошено представників мистецької та академічної спільноти з усього світу. Конференція має на меті дати уявлення про сучасні знання та інтерпретації відносин мистецтва та держави з 18 століття до сьогодення , тобто з періоду, в якому європейські держави пройшли інтенсивну централізацію, що призвело до зростання їх впливу на мистецтво, державні культурно-мистецькі установи та освіту. Моя Доповідь була обрана шляхом конкурсного вібору. Та є єдиною , що представляє на конференції проблематику українського мистецтва.
3.
ID: 4SCH1-28603
Назва проекту: Творча резиденція в Центрі міської історії з метою дослідження колекцій приватних/аматорських кінозаписів Міського медіаархіву для розробки фільму
Рейтинг: 467
Стоянова Марія Михайлівна
Запитувана сума від УКФ: 30680
Завантажити грантову угоду 4SCH1-28603
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: В рамках проекту я працюватиму з приватними (аматорськими, домашніми) кінодокументами радянської доби другої половини ХХ століття, які зібрані в колекціях Міського медіаархіву (ММА) Центру міської історії (ЦМІ). У формі режисерського щоденника я фіксуватиму ідеї щодо можливості їх реактуалізації і реконтекстуалізації. Я оберу одну з можливостей, створю концепцію фільму і його чорновий монтаж. Наприкінці резиденції я представлю свої творчі напрацювання у форматі work in progress під час моєї публічної презентації в ЦМІ.
4.
ID: 4SCH1-28105
Назва проекту: Стипендія для дослідження експериментально-показових селищ України
Рейтинг: 464
Нікіфоров Євген Олександрович
Запитувана сума від УКФ: 45668.00
Завантажити грантову угоду 4SCH1-28105
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Заайдарівка, Наумівка, Шабо, Пирогівці, Ратнів, Василівка, Грейгове, Білки, Єлизаветівка,
Опис проекту: Мій дослідницький та фотографічний проект, який триває з 2017 року, присвячений вивченню архітектурних та соціальних особливостей феномену експериментально-показових сіл України. Для його реалізації необхідна серія експедицій у 9 сіл. Експериментально-показові села були створені в 1960-80х рр. по всій країні із застосуванням найбільш прогресивних прийомів планування з новими типовими проектами житлових будинків і громадських споруд. Завданням мого дослідження є фіксація засобами фотографії результатів цього соціального експерименту 50 років потому, а також висновки про історичний та політичний вплив саме такого типу села для спільноти мешканців сьогодні. В подальшому результати та матеріали дослідження будуть упорядковані та видані як фотокнига.
5.
ID: 4SCH1-28277
Назва проекту: Стипендія на навчання у школі сучасних ювелірних мистецтв ALCHIMIA, Флоренція
Рейтинг: 458
Музика Денис Анатолійович
Запитувана сума від УКФ: 191781.79
Завантажити грантову угоду 4SCH1-28277
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Флоренція, Італія, Флоренція,
Опис проекту: Напрямок Contemporary Jewellery, який у світі зародився у 60-тих роках, в Україні ще на стадії становлення. Його характерна риса - прикраса - це маніфест автора та є артоб’єктом, а ювелір знаходиться в постійному експерименті з формами та матеріалами. Вже 9 років я працюю в цьому напрямку в Україні не маючи спеціалізованої освіти. Мої роботи були відзначені на ювелірних виставках Франції, Італії. Німеччини та Іспанії. Та все одно я відчуваю брак знань та підходів для створення більш конкурентного продукту.  Саме тому я хочу пройти навчання в найкращій школі сучасного ювелірного мистецтва ALCHIMIA у Флоренції та отримати знання за напрямком Contemporary Jewellery Design. Це посприяє моїй творчій діяльності як українського сучасного ювеліра, це дозволить мені ділитися отриманими знаннями з зацікавленими ювелірами в Україні та підсилить конкурентність України у сфері Contemporary Jewellery у світі через появу українських імен серед учасників міжнародних виставок та конкурсів. 
6.
ID: 4SCH1-28350
Назва проекту: Стипендія на стажування у театрі Rimini Protokoll (Дрезден-Берлін, Німеччина)
Рейтинг: 456
Левицький Дмитро Сергійович
Запитувана сума від УКФ: 64304.62
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Берлін (Німеччина), Дрезден (Німеччина),
Опис проекту: Стипендія на стажування у театрі Rimini Protokoll в Дрездені та Берліні у травні. Це включає 10-денний карантинний період під час якого я буду залучений до онлайн проектів та роботи Rimini Protokoll, що є не менш важливим елементом сучасної роботи театральних колективів в умовах пандемії та постпандемічного часу. Потім з 14 по 21 травня я буду залучений до роботи колективу у Дрездені, де відбуватимуться фінальні репетиції та прем’єра вистави “Conference of the Absent” (Лист-підтримки прикріплюю) . Наступний тиждень до 30 травня я буду долучений до роботи театру у штаб-квартирі в Берліні, де працівники колективу люб’язно погодились ознайомити мене з новими технологіями та інструментами для продакшну вистав, особливостями досліджень для постдокументального театру, презентації ідей донорам, співпрацею з міжнародними партнерами, юридичними аспектами роботи у країнах з підвищеними ризиками. У рамках стажування я буду особливо тісно співпрацювати з драматургом Rimini Protokoll Альошою Бегрічем Aljoscha Begrich, який погодився поділитись зі мною особливостями роботи драматурга у проектах світового виміру - йдеться про фактчекінг, збалансованість, розуміння контексту тієї чи іншої країни. Також Альоша Бегріч запропонував залучити мене до розробки фестивалю Kulturpark e.V. 2022, де він є організатором (лист підтримки від нього прикріплюю). В рамках стажування мною буде написано один журналістський репортаж як відбувається виробництво вистави та зроблено одне інтерв’ю з працівником театру Rimini Protokoll.
7.
ID: 4SCH1-28840
Назва проекту: Дослідження для написання біографічної книжки про поета-футуриста Михайля Семенка
Рейтинг: 451
Якимчук Любов Василівна
Запитувана сума від УКФ: 119461
Завантажити грантову угоду 4SCH1-28840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Харків, Одеса, Полтава, Миргород,
Опис проекту: Проєкт полягає у дослідженні архівних документів та матеріалів, що зберігаються в архівах Києва, Харкова, Одеси, Полтави та Миргорода з метою написання художньої біографії Михайля Семенка. У цій книзі творчий шлях поета-футуриста буде зображений на тлі покоління Розстріляного відродження, а також на тлі жорстоких політичних подій початку ХХ століття. Результатом дослідження стануть зібрані копії документів і фотографій, розшифровані рукописні матеріали, написаний детальний план усієї книжки і завершена чернетка однієї з частин книжки.
8.
ID: 4SCH1-07858
Назва проекту: Стипендія на запис студійного аудіо альбому власних аранжувань Українських народних пісень та інструментальних композицій "Фолк еволюція".
Рейтинг: 450
Пономарьов Володимир Володимирович
Запитувана сума від УКФ: 64800
Завантажити грантову угоду 4SCH1-07858
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту- реалізувати якісний студійний запис моїх власних аранжувань українських народних пісень, як відомих, так і майже невідомих широкому загалу. А також інструментальних композицій ,що створені на основі народних танцювальних та ліричних мелодій. Стилістика аранжувать це стиль world music, що поєднує в собі фольк, джаз, популярну та сучасну академічну музику. Для реалізації запису запрошені відомі фольк музиканти і співакі. Наприклад Максим Бережнюк- народні духові інструменти, Сусанна Карпенко- народний спів. Партії струнних інструментів та деякі вокальні партії виконаю я сам. Запис планую на студії "Свобода рекордс" з відомим українським звукорежисером Андрієм Ободом. Результатом проекту буде музичний альбом з дев'яти композицій, який буде розміщений на інтернет ресурсах для вільного прослуховування. Також, як наслідок успішної реалізації програми, планую концертну презентацію альбому в т.ч. онлайн трансляцію.
9.
ID: 4SCH1-28330
Назва проекту: Розробка трітменту та створення тізеру документального фільма "Чад"
Рейтинг: 449
Лактіонова Зоя Вікторівна
Запитувана сума від УКФ: 72888.08
Завантажити грантову угоду 4SCH1-28330
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Маріуполь, Київ, Попова Гребля, Вінницька область, Кодима, Вінницька область,
Опис проекту: Розробка трітменту документального повнометражного фільму "Чад" для представлення проекту на пітчингу "Держкіно", отримання коштів на створення фільму і в результаті - розвитку української креативної документалістики.
10.
ID: 4SCH1-29258
Назва проекту: Стипендія для проходження онлайн-воркшопу для продюсерів кіно і телебачення від NEW YORK FILM ACADEMY.
Рейтинг: 448
Мельник Олександра Василівна
Запитувана сума від УКФ: 59340.00
Завантажити грантову угоду 4SCH1-29258
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою участі в онлайн-воркшопі від New York Film Academy є отримання актуальної вичерпної інформації про міжнародні підходи до кіновиробництва, яка допоможе реалізовувати успішні кіно- та телевізійні проєкти в Україні. Курс навчання включає такі модулі: Producer's Craft (дослідження всіх аспектів творчого продюсерства), Line Producing (вивчення програм для планування та складання бюджету фільму), Pitching (отримання навичок для презентувавання проєкту), юридичний супровід, фінансування виробниства, фестивальна стратегія, а також вступ до інших професій кіновиробництва, включаючи: сценарну майстерність, режисуру, операторську майстерність, освітлення, звук і монтаж. Результатом проходження навчання буде імплементація набутих знань і розвиток власних проєктів, що будуть реалізовані в Україні.
11.
ID: 4SCH1-26496
Назва проекту: Дистанційне навчання в школі Projector на курсах ”Сторибординг” та “3D Animation Basic”
Рейтинг: 448
Філончук Ольга Леонідівна
Запитувана сума від УКФ: 59778.46
Завантажити грантову угоду 4SCH1-26496
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Дистанційне навчання в школі Projector на курсах ”Сторибординг” та “3D Animation Basic”, з метою надбання нових навичок у сфері створення відео та комп’ютерної анімації та їхнього безпосереднього застосування у постійній професійній діяльності в якості художника-постановника Бейбі театру. Тривалість кожного курсу становить 3 місяці.
12.
ID: 4SCH1-29213
Назва проекту: Онлайн-майстерклас з американським музикантом Борисом Аллахвердяном
Рейтинг: 447
Булига Стефан Вікторович
Запитувана сума від УКФ: 31966.03
Завантажити грантову угоду 4SCH1-29213
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Рівне, Лос-Анджелес,
Опис проекту: Фінансування онлайн-майстеркласу відомого музиканта та викладача Бориса Аллахвердяна. Метою проєкту є реалізація заходів, направлених на особистісний професійний розвиток, підвищення кваліфікації, вдосконалення ключових навичок, необхідних для участі в міжнародному конкурсі та формування позитивного іміджу України та національної кларнетової школи за кордоном. Результатами проєкту стануть: достойний виступ у найпрестижнішому світовому конкурсі, індивідуальне мережування, яке сприятиме обміну інформацією та професійними секретами між людьми та групами, які мають спільні інтереси та отримання інформації усіма зацікавленими особами про програму УКФ "Стипендії", про даний проєкт і про одного з найкращих музикантів та викладачів світу та його спосіб і методику проведення онлайн-майстеркласу, який і стане етапом підготовки до конкурсу.
13.
ID: 4SCH1-29486
Назва проекту: Стипендія для підвищення кваліфікації тренера з ірландських танців
Рейтинг: 446
Кругляк Дмитро Олегович
Запитувана сума від УКФ: 31160
Завантажити грантову угоду 4SCH1-29486
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Запоріжжя, Одеса,
Опис проекту: Метою проекту є підвищення кваліфікації тренера з ірландських танців, закріплення знань, вмінь сольних та групових ірландських танців, шляхом проходження семінарів та складання іспитів, що дозволить фахово та на новому професійному рівні викладати ірландські танці, як культуру Ірландії в Україні.
14.
ID: 4SCH1-08136
Назва проекту: Стипендія для участі у мистецькій резиденції "Residencia Corazon" у Аргентині
Рейтинг: 446
Федорова Ольга Євгенівна
Запитувана сума від УКФ: 82465
Завантажити грантову угоду 4SCH1-08136
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Ла-Плата, Аргентина,
Опис проекту: Мета: ознайомлення з культурним контекстом міст Ла-Плата та Буенос-Айрес, Аргентини та латиноамериканського регіону; презентація власної практики та українського мистецтва місцевій широкій та професійній аудиторії; мистецьке дослідження практики «споглядання птахів» у контексті унікальної екосистеми заливу Ріо-де-ла-Плата та природних заповідників Пунта-Лара та Костанера Сур; збір візуального матеріалу. Результати: створення відео-арт серії на тему енвайронментальних практик, її презентація під час публічної події резиденції, а також в харківському «Єрмілов Центрі» та в рамках програми міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «Pixxelpoint» (Нова Горіца, Словенія); встановлення професійних зв’язків та домовленостей про майбутні колаборації із локальними художниками, кураторами та арт-просторами; ознайомлення аргентинської публіки з культурою та мистецтвом України.
15.
ID: 4SCH1-28416
Назва проекту: Інтерактивна інсталяція "Св. Себастьян"
Рейтинг: 439
Барабаш Михайло Васильович
Запитувана сума від УКФ: 54130.00
Завантажити грантову угоду 4SCH1-28416
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Львів, Львівська обл.,
Опис проекту: Інтерактивна інсталяція «Св. Себастьян», планується бути створена для участі у Фестивалі аудіовізуального мистецтва ТЕТРАМАТИКА 2021, який має відбутися у Львові в жовтні 2021 році. Темою цьогорічного фестивалю буде «Технології та Чуттєве». Твори підніматимуть питання ПРИСУТНОСТІ в цифрових та електронних засобах творення. Проект «Св. Себастьян» – це інтерактивний мультимедійний твір, основною метою реалізації якого є розкриття потенціалу цифрових технологій в мистецькому оприявлені духовних пережиттів та феноменів. У своєму мистецькому досліджені я буду працювати з проблематикою сакрального/духовного із фокусом уваги на темі мучеництва по образі однієї з важливих й поширених релігійних тем у мистецтві «Мучеництво св. Себастьяна».
16.
ID: 4SCH1-02738
Назва проекту: Дослідницька подорож до Вільнюсу з метою реконструкції життєвого та професійного шляху художника Григорія Гавриленка
Рейтинг: 438
Герман Єлизавета Сергіївна
Запитувана сума від УКФ: 58700
Завантажити грантову угоду 4SCH1-02738
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Вільнюс,
Опис проекту: В рамках комплексного дослідження, яке стане підмурком майбутньої монографії про художника-шістдесятника Григорія Гавриленка у (співавторстві з Ольгою Балашовою, видавництво IST Publishing) я досліджую важливий, але фактично не вивчений період життя та творчої практики художника, пов’язаний з містом Вільнюс, де, починаючи з кін. 1940х рр. проживала його родина, і куди він регулярно подорожував упродовж 1940-80х рр. Мета: через реконструкцію невідомих фактів біографії Гавриленка проаналізувати зв’язок його творчості та українського мистецтва з ширшим європейським контекстом, частиною якого в даний період уже було литовське культурне середовище. Результатом подорожі стане публічна презентація, опубліковані тексти та медіа контент з метою популяризації постаті Гавриленка.
17.
ID: 4SCH1-06519
Назва проекту: Стипендія для проведення стажування в Українському інституті Америки.
Рейтинг: 432
Кульчинська
Запитувана сума від УКФ: 132916
Завантажити грантову угоду 4SCH1-06519
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Нью-Йорк,
Опис проекту: Метою проекту є стажування в Українському інституті Америки (УІА). Я вважаю цю інституцію стратегічно дуже важливою для промоції української культури в світі. Під час стажування хочу глибоко познайомитися з її командою, структурою та принципами роботи, з метою налагодження довгострокової співпраці, а також організувати виставку: “Суспільство, що докорінно відрізнятиметься. Українське відео мистецтво 2015-2021 років”, що представить міжнародній аудиторії провідних українських молодих художників та їх візії українського суспільства в драматичний період історії: після революції та під час війни. Керівництво УІА виявило інтерес до запропонованої ідеї виставки, та погодилося посприяти в її реалізації за умови мого стажування.
18.
ID: 4SCH1-29110
Назва проекту: Фотодослідницький проект “Чорнобиль. Проект без назви”
Рейтинг: 431
Дондюк Максим Юрійович
Запитувана сума від УКФ: 212413.68
Завантажити грантову угоду 4SCH1-29110
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Чорнобильська зона відчуження, Київ,
Опис проекту: Це фотодослідницький проект, над яким я працюю з 2016 року. Головною метою є дослідження та збереження величезного пласту історії міст та сел Чорнобильської зони відчуження, втраченої після атомної катастрофи 1986 року. Це переосмислення усталеного постапокаліпістичного образу Чорнобиля, шляхом відтворення побуту, культури, буденного життя територій ДО моменту їх спустошення силою мирного атому. Це спроба поринути в спогади колись квітучих поселень та показати історію, яка була втрачена для світу та для сімей, змушених поспіхом покидати свої домівки. Проект передбачає експедицію в зону відчуження, збір, реставрацію та цифровізацію знайдених в покинутих будівлях архівів - фотографій та фотоплівок із сімейних альбомів, листів та документів колишніх мешканців.
19.
ID: 4SCH1-29249
Назва проекту: Стипендія для навчання на онлайн-курсі “Introduction to Art and Finance” (Sotheby’s Institute of Art)
Рейтинг: 430
Пожоджук Альона Сергіївна
Запитувана сума від УКФ: 41427.05
Завантажити грантову угоду 4SCH1-29249
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Навчання на онлайн-курсі “Introduction to Art and Finance” від провідної освітньої установи в сфері мистецтва та економіки Sotheby’s Institute of Art спрямоване на: 1) здобуття знань, що лежать на межі 2 різних дисциплін (економіці та фінансах, і теорії й історії мистецтва); 2) отримання галузевої спеціалізації в сфері економіки мистецтва та арт-фінансах; 3) власний піар серед мистецьких кіл України в ролі майбутнього фахівця з економіки мистецтва та арт-фінансів; 4) підготовку інформаційного підгрунтя для написання дисертаційного дослідженя; 5) та передачу здобутих знань студентам та викладачам профільних учбових закладів, музейникам, кураторам, арт-критикам, тощо, задля сприяння просуванню українського мистецтва в світі.
20.
ID: 4SCH1-27941
Назва проекту: "Народне.Традиційне.Сучасне"
Рейтинг: 423
Дудка Світлана-Роксолана Олександрівна
Запитувана сума від УКФ: 57140
Завантажити грантову угоду 4SCH1-27941
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ-Полтава,
Опис проекту: Мистецький проєкт «Народне. Традиційне. Сучасне», в рамках якого планується створення серії живописних полотен та малої пластики (серія глиняних скульптур, що розписані в авторській манері акриловими фарбами- українська народна іграшка), проведення інформаційної кампанії по відкриттю двох персональних виставок (м.Київ, Національному музеї українського народного декоративного мистецтва та м. Полтава, Полтавський художній музей, Галерея мистецтв імені Миколи Ярошенка), виготовлення дизайну та друк каталогу з авторською малою пластикою (українська народна іграшка), презентація каталогу на платформі сайті бібліотеки українського мистецтва (http://uartlib.org).
21.
ID: 4SCH1-06691
Назва проекту: Місця пам'яті Української революції 1917-1921 років на Волині
Рейтинг: 419
Скальський Віталій Валерійович
Запитувана сума від УКФ: 56700
Завантажити грантову угоду 4SCH1-06691
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Луцьк, Ковель, Затурці, Володимир-Волинський,
Опис проекту: Метою проекту є зібрати, впорядкувати та поширити у доступній формі інформацію про місця пам'яті Української революції 1917-1921 рр. на Волині. Результатом проекту буде перелік місць пам’яті Української революції 1917-1921 рр. на Волині з описом, фотографіями (сучасними та історичними) та точними координатами. Ця інформація буде опублікована на різних платформах (місцеві та регіональні сайти та пабліки).
22.
ID: 4SCH1-28517
Назва проекту: Фортепіанний курс післядипломної освіти в Музичній Академії "Neue Sterne" Ганновер
Рейтинг: 416
Погуляєва Олена Сергіївна
Запитувана сума від УКФ: 95906
Завантажити грантову угоду 4SCH1-28517
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Німеччина, Ганновер, Україна, Київ,
Опис проекту: Післядипломне навчання випускниці НМАУ ім. П.І. Чайковського, піаністки Погуляєвої Олени (1 семестр - 16 уроків тривалістю 60 хв. кожний) в Музичній Академії "Neue Sterne" Ганновер в класі відомого піаніста, професора Альберта Мамрієва
23.
ID: 4SCH1-29043
Назва проекту: В пошуках Анни Стен (кіноекспедиція-дослідження)
Рейтинг: 415
Козленко Іван Васильович
Запитувана сума від УКФ: 250000
Завантажити грантову угоду 4SCH1-29043
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Лос-Анджелес, Нью-Йорк,
Опис проекту: Дослідження архівів кіностудії MGM та університетських архівів Каліфорнії з метою вивчення та реконструкції голлівудського періоду біографії Анни Стен. Інтерв'ювання дослідників біо Анни Стен в США, її нащадків та спадкоємців. Оцифрування, сканування документів з метою їх подальшого використання в підготовці виставки, присвяченої Анні Стен в Києві.
24.
ID: 4SCH1-01262
Назва проекту: Обмін досвідом. Дніпро-Львів
Рейтинг: 414
Полікарчук Ірина Василівна
Запитувана сума від УКФ: 18000.00
Завантажити грантову угоду 4SCH1-01262
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Львів, Україна,
Опис проекту: Метою проєкту є здійснення ознайомчого візиту до Львова задля обміну практичним досвідом із ГО “Арт Центр Фабрика Повидла” від імені галереї Артсвіт та Центру сучасної культури у Дніпрі. Вважаю цю інституцію одним із взірців в Україні в межах створення концепту сучасного культурного центру, ревіталізації та роботи із місцевими ком’юніті. Під час поїздки маю на меті глибоко познайомитися з її командою, структурою та принципами роботи, для налагодження довгострокової співпраці, шляхом проведення кількох вузькоспеціалізованих та професійно орієнтованих зустрічей. Поїздка також буде присвячена знайомству із художньою сценою Львова, митцями, що працюють з різними медіа, та представниками професійної спільноти міста, що представляють різні інституції.
25.
ID: 4SCH1-00815
Назва проекту: Навчання в Лондонській кіношколі: Режисерська літня школа з Удаяном Прасадом
Рейтинг: 413
Демура Алла Анатоліївна
Запитувана сума від УКФ: 137927.60
Завантажити грантову угоду 4SCH1-00815
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Лондон, Сполучене Королівство,
Опис проекту: Проєкт передбачає навчання стипендіата на тритижневому курсі Лондонської кіношколи за програмою “Режисерська літня кіношкола з Удаяном Прасадом”. Заснований на вправі, що вперше була винайдена у FAMU (Чеській національній кіношколі), цей курс досліджує основи кіновиробництва від сценарію до екранізації. Програма є надзвичайно прикладною, основною метою проєкту є розширити знання та отримати практичні навички за такими напрямками кіновиробництва: написання сценарію, візуальна мова, підбір локацій, мізансцена, робота з акторами, зйомки, монтаж та постпродакшн. Художній керівник курсу – Удаян Прасад – британський режисер драматичних фільмів, володар численних кінонагород, який співпрацює з телевізійними компаніями Netflix, BBC, Sky Atlantic. Наприкінці курсу кожний учасник отримує сертифікат про проходження навчання, а також USB - накопичувач з самостійно відзнятими сценами, які можуть бути використані у режисерському портфоліо або шоурілі.
26.
ID: 4SCH1-28193
Назва проекту: Народження персонажа
Рейтинг: 413
Гвоздєва-Тивонюк Мар'я Олександрівна
Запитувана сума від УКФ: 219893
Завантажити грантову угоду 4SCH1-28193
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Луцьк, м. Київ,
Опис проекту: Головною мотивацією та метою проєкту є навчитися професійно виливати анімаційних персонажів з подальшою їх підготовкою до знімального процесу. Є певні знання, але їх не достатньо для створення повноцінної ляльки. Завдяки знанням, отриманих провідними майстрами студії пластичного гриму «ГОЛЕМ», вдасться підвищити свій професійний рівень та сприятиме розвитку творчої діяльності лялькарки.
27.
ID: 4SCH1-28707
Назва проекту: Олександр Богомазов у Фінляндії. Століття потому.
Рейтинг: 412
Терамае Наталія Сергіївна
Запитувана сума від УКФ: 68906
Завантажити грантову угоду 4SCH1-28707
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Іматра (Imatra), Фінляндія, Лаппеенратна (Lappeenranta), Фінляндія, Пункахар'ю (Punkaharju), Фінляндія, Савонління (Savonlinna), Фінляндія,
Опис проекту: Мета проекту – дослідити поїздку художника світового рівня Олександра Богомазова до Великого князівства Фінляндського влітку 1911. На даний момент ця поїздка не є детально досліджена. Дослідження фізично відтворюватиме подорож художника і базуватиметься на його неопублікованих листах та мистецьких творах того періоду. Завдяки даному проекту відбудеться ідентифікація місць, зображених на роботах художника; факт роботи Богомазова у Фінляндії буде донесено експертному середовищу (працівникам фінських музеїв) та ширшій аудиторії (через канали соціальних медіа); буде представлено іншу історію українців у Фінляндії, які сприймаються як переважно трудові мігранти. Зібраний матеріал буде оформлено у книжку, друк якої погоджено із видавництвом «Родовід».
28.
ID: 4SCH1-27687
Назва проекту: Участь у стипендійній програмі для молодих професійних танцівників та хореографів danceWEB
Рейтинг: 411
Дзюбан Анастасія Сергіівна
Запитувана сума від УКФ: 137083.62
Завантажити грантову угоду 4SCH1-27687
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Відень, Австрія,
Опис проекту: Стипендійна програма danceWEB пропонує молодим професійним танцівникам та хореографам з усього світу взяти участь в інтенсивній мультинаціональній навчальній програмі. Маючи на меті орієнтацію подальшої кар'єри учасників і учасниць, програма сфокусована на обміні ідеями та знаннями, не обмеженими національними кордонами, а також на концентрованому тренуванні та зустрічах із всесвітньо відомими художниками і художницями, що збираються на фестивалі ImPulsTanz. Задля досягнення як навчальних, так і мистецьких цілей програми, учасників і учасниць супроводжують ментор(к)и, обрані серед тих представників і представниць сфери танцю, які протягом останніх років відіграли вирішальну роль у розвитку сучасного танцю на міжнародному рівні.
29.
ID: 4SCH1-29612-2
Назва проекту: Дитячий альбом
Рейтинг: 411
Андреєва Оксана Львівна
Запитувана сума від УКФ: 239993
Завантажити грантову угоду 4SCH1-29612-2
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Клайпеда, Литва,
Опис проекту: “Дитячий альбом” - довгостроковий соціальний проект художниці у форматі дитячого альбому, що осмислює та оприявнює досвід пережитого насилля у дитячі роки. На резиденції в м. Клайпеда, Литва художниця продовжить роботу над проектом, що дозволить подивитись на нього комплексно, залучаючи досвід фахових закордонних спеціалістів та використанням сучасних технічних рішень. Результатом програми резиденції стане видання артбуку художниці та ретроспективна виставка її творчого доробку останніх років. Також будуть відбуватися презентації, артіст-толк, екскурсії, воркшопи в онлайн та офлайн форматі з метою розширення потенційної аудиторії проекту в Литві та Україні.
30.
ID: 4SCH1-29230
Назва проекту: Стипендія для дослідження української повсякденної фотографії: люди, місця, пам'ять
Рейтинг: 407
Мартинчук Олена Володимирівна
Запитувана сума від УКФ: 17385
Завантажити грантову угоду 4SCH1-29230
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Кошари, Волинська область, с. Вільшанка, Волинська область, с. Залісся, Волинська область, с. Грабове, Волинська область, с. Адамчуки, Волинська область, с. Смоляри-Світязькі, Волинська область, с. Голядин, Волинська область,
Опис проекту: Як воно ― жити у селищах біля українсько-польського кордону? Що про це можуть розповісти повсякденні фотографії із сімейних фотоальбомів? Це основні питання для етнографічної експедиції прикордонними селищами на Волині. Метою експедиції є дослідження повсякденної (вернакулярної) фотографії мешканців і мешканок території, яка у ХХ столітті пережила чимало складних і трагічних історій. Звичайні світлини з домашнього альбому здатні відкрити нові історії/досвіди, що допоможуть критично переосмислити контроверсійне минуле.
31.
ID: 4SCH1-07340
Назва проекту: НОВА АВТЕНТИКА. Пісні сили для важкого часу
Рейтинг: 406
Йосифович Юрій Романович
Запитувана сума від УКФ: 234600.00
Завантажити грантову угоду 4SCH1-07340
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт «НОВА АВТЕНТИКА. Пісні сили для важкого часу» передбачає переосмислення і популяризацію української традиційної пісні в новій мистецькій формі. Проєкт допоможе розкрити творчий потенціал співака Юрія Йосифовича, сприятиме його професійному зростанню та поглибленню навиків з music production. Результатом проєкту будуть 5 нових унікальних творів на основі маловідомих автентичних пісень з 5 регіонів України, випуск 5 якісних відео-кліпів до цих пісень та концерт у Львові (або його відео-версія), що сприятиме розвитку проєкту «СЕРЦЕ. НОВА АВТЕНТИКА» та його виходу на новий рівень.
32.
ID: 4SCH1-27262
Назва проекту: Очі демона
Рейтинг: 405
Бабанський Георгій Варламович
Запитувана сума від УКФ: 203900
Завантажити грантову угоду 4SCH1-27262
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Очі Демона»- перший в Україні масштабний графічний роман в жанрі нео-нуар про Київ та його недалеке майбутнє, розроблений митцями Георгієм Бабанським та Анатолієм Беловим. У романі відображаються такі актуальні та дискурсивні для суспільства питання як проблеми соціалізації людини з хворобою Альцгеймера та науково-фантастичних методів її подолання, міжособистісні стосунки, а також питання аборту, що є вкрай болючим для країн східної Європи. Роман планується бути представлений в Україні та закордоном.
33.
ID: 4SCH1-28812
Назва проекту: Навчання в Лондонській кіношколі: Режисерська літня школа з Удаяном Прасадом
Рейтинг: 393
Єсін Олексій Євгенович
Запитувана сума від УКФ: 137927.60
Завантажити грантову угоду 4SCH1-28812
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Лондон, Сполучене Королівство,
Опис проекту: Проєкт передбачає навчання стипендіата на короткостроковому курсі Лондонської кіношколи за програмою «Режисерська літня кіношкола з Удаяном Прасадом". Програма є надзвичайно прикладною, основною метою проєкту є розширити знання та отримати практичні навички за такими напрямками кіновиробництва: написання сценарію, візуальна мова, підбір локацій, мізансцена, робота з акторами, зйомки, монтаж та постпродакшн. Наприкінці курсу кожний учасник отримує сертифікат про завершення навчання, а також USB-накопичувач з самостійно відзнятими сценами, які можуть бути використані у режисерському портфоліо або шоурілі.
34.
ID: 4SCH1-27864
Назва проекту: Але не так: лабораторія розширення тематичних меж популярної української пісні.
Рейтинг: 393
Доляк Микола Миколайович
Запитувана сума від УКФ: 170620.00
Завантажити грантову угоду 4SCH1-27864
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Вінниця, Івано-Франківськ, Косів, Київ,
Опис проекту: Резиденція організована ГО Ініціатива ЦСМ для співпраці музиканта (Микола Доляк) та письменника (Тарас Прохасько), націлена на розширення тематичних меж сучасної української популярної пісні.
35.
ID: 4SCH1-29212
Назва проекту: Участь у резиденції від R.A.R.O Barcelona - реалізація скульптурного проекту "Спецівка супергероїв"
Рейтинг: 391
Підгайний Іван Миколайович
Запитувана сума від УКФ: 248925
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Барселона, Іспанія,
Опис проекту: Зробити авторський скульптурний проект, використовуючи можливості резиденції R.A.R.O Barcelona та досвід митців, які працюють в резиденції. Продемонструвати проект на іноземному виставковому майданчику, що сприятиме зростанню власного професійного рівня та розуміння місцезнаходження власної мистецької практики і художнього бачення у світовому контексті.
36.
ID: 4SCH1-00545
Назва проекту: Участь у програмі MIDPOINT з метою розвитку власного аудіовізуального проекту "Fata Morgana", заснованого на творах Михайла Коцюбинського
Рейтинг: 387
Шевченко Катерина Вікторівна
Запитувана сума від УКФ: 170400
Завантажити грантову угоду 4SCH1-00545
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Чеська Республіка, Естонія,
Опис проекту: Стипендія розрахована на девелопмент проекту "Fata Morgana" шляхом участі в програмі MIDPOINT TV Launch 2021, зйомки тизеру та оформлення всіх документів по проекту для подальшої реалізації. Проект "Fata Morgana" - це власна розробка сцепендіата, 8-ми серійний україномовний міні-серіал, заснований на творах видатного українського письменника Михайла Коцюбинського. MIDPOINT TV Launch 2021 - єдина у своєму роді програма девелопменту художніх серій для кінопрофесіоналів зі Східної Європи.