+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Program registery Children of Culture

#
ID
Project name
Rating
General budget
The requested amount from the UCF
Children of Culture
1.
ID: 4CHI1-26659
Project name: Ближче, ніж здається. Гід по історії сучасного мистецтва від дітей і до дітей
Rating: 463
General budget: 343819.00
The requested amount from the UCF: 241600.00
Download grant agreement 4CHI1-26659
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Коломієць Микола Васильович
Cities of implementation: Харків,
Project description: “Ближче, ніж здається. Гід по історії мистецтва від дітей і до дітей” — це книжковий і виставковий проєкт студії Aza Nizi Maza, який розповідає історію сучасного мистецтва для дітей та підлітків. Головною метою проєкту є залучення читачів і глядачів до створення самостійної мистецької роботи через власний досвід і поступове знайомство з художніми практиками XX-XXI століть. Вагомою частиною проєкту будуть роботи учнів і учениць студії Aza Nizi Maza, як архівні, так і зовсім нові, які значною мірою визначатимуть формат книги і виставки як “історію мистецтва для дітей, розказану дітьми”.
2.
ID: 4CHI1-06324
Project name: Музей дітям - діти музею
Rating: 462
General budget: 204238.3
The requested amount from the UCF: 134980
Download grant agreement 4CHI1-06324
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійний фонд соціального розвитку Національного історико-культурного заповідника "Чигирин"
Cities of implementation: м.Чигирин, с.Медведівка Чигиринського р-ну Черкаської області, с.Суботів Чигиринського р-ну Черкаської області,
Project description: Проєкт передбачає залучення дітей Чигиринщини до створення дитячих музейних видань та ігор, присвячених культурній спадщині краю. В результаті заплановані підготовка та друк дитячих видань "Мандруючи Чигиринщиною», «Археологічна абетка» та настільних ігор (ходилка, пазли, карткові ігри) на основі дитячих малюнків для створення та наповнення дитячих куточків у музеях Чигиринщини
3.
ID: 4CHI1-03604
Project name: Арт-майданчик "Осередок"
Rating: 461
General budget: 405390
The requested amount from the UCF: 272576
Download grant agreement 4CHI1-03604
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійний фонд "Шелтер Плюс"
Cities of implementation: Кривий Ріг, Дніпропетровська область,
Project description: Арт-майданчик "Осередок" – культурний простір просто неба, що створюватиметься активістами, дітьми та професіоналами в області культури і мистецтва, який міститиме у собі різноманітні арт-об'єкти (стріт-арт на стіні будівлі та фасаді паркану за дитячими ескізами), сцену, зону для проведення виставок, майстер-класів і фестивалів, місце для вільної творчості та гри, тощо. Метою проекту є створення креативного простору, забезпеченого необхідними матеріальними та культурними цінностями для комплексного розвитку дітей через культуру і мистецтво. В результаті реалізації проекту ми матимемо необхідну базу, яку будемо використовувати для культурного розвитку дітей та їх родин в довгостроковій перспективі.
4.
ID: 4CHI1-07093
Project name: Онлайн-курс про народні культурні традиції «Знай свою Україну»
Rating: 444
General budget: 451957.9
The requested amount from the UCF: 290850.00
Download grant agreement 4CHI1-07093
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд "КОЛО"
Cities of implementation: вся Україна та вільний доступ онлайн,
Project description: Створення онлайн-курсу передбачає популяризацію українських традицій та цінностей. Мета проекту - показати в актуальний спосіб сучасним дітям та їх батькам самобутність українських традицій. Ми не прагнемо переробити сучасних дітлахів і підлітків, озброєних планшетами й смартфонами, на героїв української літератури 19 століття, а хочемо додати в їхню «базову прошивку» «коди» предків. Розкрити значення обрядів народних свят Різдва, Великодня, Купала, Покрови, дати розуміння їх історичного контексту, популяризувати фольклорну складову, зробити доступними широкому загалу унікальні знахідки етнографічних досліджень, залучити до царини народної культури та традицій. Матеріали курсу стануть в нагоді, вчителям закладів формальної та мистецької освіти, батькам та всім бажаючим дізнатися про народні традиції.
5.
ID: 4CHI1-00653
Project name: Форте QR Піано. Український звуковий простір
Rating: 440
General budget: 315900
The requested amount from the UCF: 209025
Download grant agreement 4CHI1-00653
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна»
Cities of implementation: Київ, Розповсюдження видання по всій Україні,
Project description: Видавничий проект "Форте QR Піано. Український звуковий простір" (автор-упорядник Н. Гриднєва) – це перша за часів Незалежності Школа гри на фортепіано, створена виключно на українському матеріалі. Адресована підліткам – учням середніх і старших класів музичних шкіл, побудована на найкращих зразках національного музичного мистецтва із застосуванням передових педагогічних принципів. Видання двомовне (українська та англійська). Родзинкою видання стане те, що воно міститиме QR-коди та посилання на Ютуб-канал для прослуховування записів виконання представлених творів. Проект скерований на поповнення бібліотек дитячих мистецьких освітніх закладів по всій Україні.
6.
ID: 4CHI1-30277
Project name: Мистецько-освітній проект - благодійна вистава - мюзікл для дітей з малозабезпечених сімей, сиріт, дітей учасників АТО, дітей переселенців із тимчасово окупованих територій "Руда сімейка"
Rating: 425
General budget: 274352.40
The requested amount from the UCF: 190764.30
Download grant agreement 4CHI1-30277
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГО Соціальний Капітал
Cities of implementation: Київ, Обухів, Бориспіль, Ірпінь, Буча, Васильків,
Project description: Мистецько-освітній проєкт - благодійна вистава – мюзікл "Руда сімейка" за мотивами твору «Тутта Карлсон перша і єдина, Людвіг Чотирнадцятий та інші» Яна Екхольма створюється для дітей з малозабезпечених сімей, сиріт, дітей учасників ООС, дітей переселенців із тимчасово окупованих територій. Вісім років поспіль існує дитячий театр – студія «Kolesiko». За ці роки дитячий театр створив багато вистав та цікавих творчих робіт, взяв участь у багатьох міжнародних проектах та фестивалях. Особливістю нашого театру є те, що в ньому грають тільки діти. Тож і виставу мюзікл «Руда сімейка» втілять на сцені діти – вихованці нашого театру (переважно підлітки 11- 14 років). Але працюватимуть вони з професійним режисером- постановником, хореографом, композитором. Оскільки з дітьми працюють професіонали, всі наші вистави та проєкти мають високий професійний рівень. Також до нашого проєкту долучаються вихованці інклюзивної дитячої театральної студії "МИ". Прем’єра вистави відбудеться 7 вересня в дитячому будинку творчості Подільського району м. Києва. І буде зіграна 10 разів у будинках дитячої творчості, які мають відповідне обладнання, в будинках культури Києва та Київської області. Проєкт здійснюється виключно на благодійній основі, тож заплановано запросити на виставу багато дітей з малозабезпечених сімей, сиріт, дітей учасників ООС, дітей переселенців із тимчасово окупованих територій, а також співпрацювати з дитячими будинками Києва та Київської області. Тривалість вистави 75 хвилин. Після вистави наші юні актори та постановники мюзіклу проведуть невеликі майстер класи з акторської майстерності для маленьких глядачів (тривалістю 40 хвилин).
7.
ID: 4CHI1-14561
Project name: Кожен має право на казку
Rating: 424
General budget: 262713.82
The requested amount from the UCF: 183313
Download grant agreement 4CHI1-14561
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Тітаров Юрій Васильович
Cities of implementation: Луганська область, Донецька область, Закарпатська область, Івано-Франківська область, Волинська область, Сумська область, Чернігівська область, Житомирська область, Харківська область, Одеська область,
Project description: "Кожен має право на казку" - це гастрольний проєкт театру ляльок, мета котрого зіграти 50 вистав у 50 селах 10 областей України та подарувати казку дітям, котрі живуть у маленьких культурно нерозвинутих селах.
8.
ID: 4CHI1-29387
Project name: Освітня мовна відеопрограма для малят «Христя і Бомко»
Rating: 412
General budget: 293814.83
The requested amount from the UCF: 207221.63
Download grant agreement 4CHI1-29387
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Маркевич С. Л., Мовна майстреня "Слово на нОво"
Cities of implementation: Україна,
Project description: Освітня відеопрограма для дітей 2-4 років. Мета: допомогти дітям раннього віку вивчити українську мову. Головні персонажі: Христя (4 роки) – ведуча та вигаданий персонаж Бомко – актор-лялька. У 10 випусках персонажі перебувають у різних локаціях (дитячий майданчик, крамниця іграшок тощо), де вивчають українську мову. Особливістю програми є акцент на вивченні тих слів, які зазвичай мають помилкові відповідники у сучасному мовленні. В кінці кожного з випусків головні персонажі отримують відеоповідомлення від зірки шоу-бізнесу. Результати: - в сучасному ігровому форматі навчати дітей української мови; - виробити у дітей мовну стійкість; - звернути увагу на культуру мовлення дорослих.
9.
ID: 4CHI1-00883
Project name: Мистецька резиденція замку Краснодвір
Rating: 408
General budget: 344550
The requested amount from the UCF: 256470
Download grant agreement 4CHI1-00883
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Надвірнянський туристично-інформаційний центр
Cities of implementation: Надвірна, Луганська область,
Project description: Проект має на меті актуалізувати культурну спадщину замку Краснодвір шляхом залучення дітей до мистецтва та творчості шкіл Луганської, Рівненської та Івано-Франківської областей. Ми прагнемо перетворити руїни замку із забутого місця в сучасний та креативний центр інтерпретації історії міста і мистецька резиденція станем значним кроком до мети. Ми створюємо умови для переосмислення та формування цінності спадщини замку Краснодвір молоддю міста Надвірна. Заходами проєкту передбачено проведення художнього та скульптурного пленеру, екологічного оркестру, археологічної лабораторії з метою кращого розуміння спадщини. Замок Краснодвір стане об’єктом гордості та переверне уявлення про дитяче мистецтво містечку Надвірна.
10.
ID: 4CHI1-07154
Project name: Дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко"
Rating: 398
General budget: 200.000
The requested amount from the UCF: 135000.00
Download grant agreement 4CHI1-07154
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Чернігівська обласна організація Національної спілки письменників України
Cities of implementation: Чернігів, Чернігівська область,
Project description: Метою проекту є створення дитячої літературної школи, створення реального та онлайн простору для спільного творчого процесу, передання відомими письменниками своїх знать, умінь та навичок дітям та молоді, навчання реалізовувати свої творчі ідеї (від задуму до видання книги). Проект направлений на виявлення та об’єднання обдарованих дітей, сприяння реалізації творчих здібностей. Результатом проєкту є створення кінцевого культурного продукту (написання дітьми зразків короткої прози: казки, оповідання) та вихід збірки дитячих творів. Довгостроковим результатом буде відкриття потенціалу дітей та молоді та, в кінцевому підсумку, поява нових імен в літературі.
11.
ID: 4CHI1-30297
Project name: Ютюб канал ХабблТраббл
Rating: 397
General budget: 324288.41
The requested amount from the UCF: 189529.2
Download grant agreement 4CHI1-30297
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Гусарова Ольга Олександрівна
Cities of implementation: Київ,
Project description: Ютюб канал, де про космос та науку розказує закохана в них дитина. Наша ціль-популяризація рольової моделі дитини, зацікавленої наукою, створення цікавого контенту на теми космосу та науки, відображення українського погляду на історію науки та космосу. Очікувані результати-підвищення рівня зацікавлення темою в суспільстві, особливо, серед дітей. Збільшення аудиторії українського ютюб і нашого каналу.
12.
ID: 4CHI1-14778
Project name: Проект "Майстерня щастя"
Rating: 395
General budget: 300000.00
The requested amount from the UCF: 200000.00
Download grant agreement 4CHI1-14778
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Майстерня щастя"
Cities of implementation: м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область,
Project description: В рамках проекту «Майстерня щастя» планується проводити на регулярній основі майстер-класи (в стилі «хендмейд») різного напрямку для дітей шкільного віку від 7 до 13 років. В результаті буде отримана можливість систематизувати досвід, набутий впродовж проведення майстер-класів у вигляді творчого курсу або освітньої програми, що буде надрукований у формі казки-путівника по майстер-класам. Завдяки проведеним з дітьми майстер-класам буде популяризована освітньо-розважальна форма дозвілля, через виготовлення власноруч ужиткових речей діти будуть знайомитись з історією рідного краю тощо. Місцем проведення частини майстер-класів є будинок, що знаходиться в заповідній частині Кам’янця-Подільського. Він стане творчою резиденцією, що буде продовжувати працювати в цьому напрямку і після закінчення проекту.
13.
ID: 4CHI1-01851
Project name: Настільна гра "Чарівний світ"
Rating: 393
General budget: 331929
The requested amount from the UCF: 248230
Download grant agreement 4CHI1-01851
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «КОНТЕНТ-МАРКЕТИНГ»
Cities of implementation: Київ, Львів,
Project description: “Чарівний світ” - настільна гра за мотивами української міфології - є частиною стратегічної ініціативи збереження та популяризації української міфології “Чарівний світ UA”. Це інноваційний культурний продукт, який в ігровій формі познайомить дітей та підлітків з захоплюючим світом українських міфів та легенд. проект допоможе популяризувати нашу міфологію, як в Україні, так і за кордоном, а також сприятиме формуванню національної ідентичності підростаючого покоління та їх творчому і культурному розвитку в національному контексті.
14.
ID: 4CHI1-26181
Project name: Кам'янець-Подільський дитячий фестиваль гумору
Rating: 364
General budget: 319995.50
The requested amount from the UCF: 173856.50
Download grant agreement 4CHI1-26181
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР РОЗВИТКУ "ЗОРЯНИЙ ДІМ"
Cities of implementation: м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область,
Project description: Фестивалі гумору в Кам'янці-Подільському для дітей з програмою розвитку креативності і творчості
15.
ID: 4CHI1-30335
Project name: Науковий фестиваль для дітей ROBOfirst
Rating: 357
General budget: 413100
The requested amount from the UCF: 129999.96
Download grant agreement 4CHI1-30335
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Міжнародна організація "Громадська організація "ІНОВАЦІЙНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета: надихнути дітей вивчати STEM – науку, технологію, інженерію, програмування та математику – все те, що рухає прогрес країни та людства вперед! Результати: Залучити 500 дітей учасників, які представлять свої проєкти
16.
ID: 4CHI1-06356
Project name: "Сонячне коло" Онлайн-фестиваль дитячої творчості
Rating: 356
General budget: 171377.50
The requested amount from the UCF: 114232
Download grant agreement 4CHI1-06356
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Добра воля"
Cities of implementation: Харків, Харківська обл., населені пункти Харківської області,
Project description: Фестиваль «Сонячне Коло» — регіональний благодійний проект для обдарованих дітей музикантів та художників Харківської області та з соціально-незахищених родин м.Харків, основною ідеєю якого є підвищення культурного рівня та мотивації дітей, а також надання їм можливості отримати досвід виступу на великій сцені. «Сонячне коло» є більше соціальним проектом, ніж професійним конкурсом, його учасники – обдаровані діти, які з різних причин не мають змоги брати участь у конкурсах та фестивалях с грошовим внеском, а наша концепція онлайн-формату відбіркового туру та безкоштовного фінального туру дозволяє долучитись до конкурсу дітям з найвіддаленіших куточків області з мінімальними витратами.
17.
ID: 4CHI1-22876
Project name: ЗІРКОВЕ МАЙБУТНЄ СРІБНОЇ ЗЕМЛІ
Rating: 350
General budget: 287977.20
The requested amount from the UCF: 197977.20
Download grant agreement 4CHI1-22876
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Комунальний заклад культури "Заслужений академічний Закарпатський народний хор" Закарпатської обласної ради
Cities of implementation: Закарпатська область, м.Ужгород, м.Хуст, смт.Перечин,
Project description: Арт-проєкт "Зіркове майбутнє Срібної Землі" - унікальний задум відбору музично обдарованих дітей Закарпаття, особливо з найвіддаленіших куточків області (співаків, інструменталістів, танцюристів) для спільного музичного дійства із професіоналами - колективом Заслуженого академічного Закарпатського народного хору. Основна мета проєкту це - підтримка юних самородків краю, упевненості у їхніх можливостях та допомога у самоствердженню, привернення їхньої уваги до своєї національної ідентичності, пропаганда різноманітності народної музично-пісенної палітри Закарпаття через багатий мультинаціональний репертуар Закарпатського народного хору. Етапи організації: професійний відбір учасників; підбір та розучування концертної програми з дітьми; репетиційний та організаційний період; представлення концертної програми у містах Закарпаття (Ужгороді, Перечині, Хусті).