Program registery Culture for Changes

#
ID
Project name
Rating
General budget
The requested amount from the UCF
LOS 1. Ukrainian-German Cooperation
1.
ID: 4CFC13-02568
Project name: Заборонена музика
Rating: 455
General budget: 661449.00
The requested amount from the UCF: 661449.00
Download grant agreement 4CFC13-02568
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕҐІУМ МУЗІКУМ"
Cities of implementation: Львів, Україна, Ройтлінген, Німеччина, Мальме, Швеція,
Project description: “Заборонена музика” - це музичний проект, який висвітлює тему ролі митця (композитора, музиканта) в часи гноблення та насильства. Він розповідає про долі композиторів, музикантів та їхньої творчості в умовах тоталітарних режимів (нацистська Німеччина та Радянський Союз), і водночас показує силу мистецтва, що долає заборони задля утвердження загальнолюдських цінностей, гідності, свободи та толерантності. Висвітлення цієї теми дає можливість виявити на історичних прикладах небезпеку заідеологізованості та пропагандистського популізму мистецтва як рупора тоталітарних режимів, що призводило до трагічних наслідків у розвитку культури. Це увиразнить розуміння небезпечного впливу ідеологій на музичне мистецтво та сприятиме культурному порозумінню Німеччини та України на основі спільної проблематики та історичного досвіду. В результаті проекту буде розроблено три концертні програми що висвітлюють дану проблематику. Створено професійні аудіо та відеозаписи. Надруковано книжку про проект, що буде містити інформацію про митців та музикознавчий аналіз їхніх творів.
2.
ID: 4CFC13-03654
Project name: Фестиваль українського кіно в Німеччині
Rating: 452
General budget: 714247
The requested amount from the UCF: 681247
Download grant agreement 4CFC13-03654
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Львівська академія прав людини"
Cities of implementation: Берлін, Штутгарт, вся територія Німеччини та України,
Project description: Фестиваль Українського Кіно в Німеччині онлайн (в Берліні та Штутгарті офлайн) стане платформою, яка дасть змогу представити Україну через один з найвпливовіших медіа – кіно, та сприятиме покращенню іміджу України в більш широкому контексті та налагодженню культурного та політичного діалогу між Україною та Німеччиною. Метою та завданнями є працювати над іміджем України у Німеччини та над розвитком і зростанням аудиторії залученої до перегляду українського кіно. У рамках фестивалю буде проведено 8 показів українських фільмів за участі режисерів/ок та учасників/ць знімальних груп, в тому числі панельні дискусії та сесії запитань-відповідей. До 3 документальних робіт на тематику про права людини, екології та гендерної рівності будуть виготовлені звукоописи для незрячих людей. До проекту буде залучено 10 молодих людей з Німеччини та України (2 осіб з порушенням зору або слуху), що візьмуть участь у воркшопах фільмової критики “Майстерня молодих критиків” та опублікують матеріали виготовлені у рамках воркшопу у німецькій та українській пресі. Актуальність проекту відображається у формуванні суспільного запиту на українське кіно як і серед українців, так і серед іноземних громадян. Досвід застосування інклюзивних практик в сфері культури сприятиме приверненню уваги до нового українського кіно. Результатом проекту є проведення фестивалю українського кіно як потужного майданчика обміну ідеями та налагодження співпраці кіносередовищ, публікація мінімум 5 матеріалів про українське кіно учасниками воркшопів у рамках проекту у німецькій та українській пресі двома мовами (зокрема у партнерських ЗМІ - Gel[:b]lau та Ukraineverstehen.de), проведені дискусії та сесії запитань-відповідей за участю режисерів фільмів та учасників знімальних груп, виготовлені звукоописи та розгорнуті субтитри до 3 фільмів з програми фестивалю, що стануть доступними широкій аудиторії людей з порушенням зору або слуху навіть після проведення фестивалю.
3.
ID: 4CFC13-06231
Project name: Моцарт долає кордони - українська та німецька молодь досліджують силу музики
Rating: 441
General budget: 679600
The requested amount from the UCF: 679600
Download grant agreement 4CFC13-06231
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНА ПЛАТФОРМА"
Cities of implementation: Львів, Кемніц, Німеччина,
Project description: З нагоди 30-го Саксонського Моцартівського фестивалю Молодіжний симфонічний оркестр України (YsOU) вперше відвідає Хемніц. Окрім різноманітних концертних заходів, оркестр обмінюватиметься досвідом з молоддю з Хемніцу про актуальні соціальні проблеми. Зокрема, запланований музичний флешмоб містом, презентація української культури та крос-овер-захід на тему «Моцарт приводить у рух». Зокрема, зустріч з німецькими учасниками проекта «100 дітей Моцарта» повинна закласти основу довгострокової співпраці між колективами. Проект буде всебічно задокументований у медіа та аудіо-візуально. Через музику Моцарта учасники проекту хочуть дати змогу зустрічам та спілкуванню між молодими людьми, відкрити діалог про минуле та майбутнє обох країн та створити спільне європейське розуміння.
4.
ID: 4CFC13-05291
Project name: Міжнародна театральна лабораторія: Митці. Точки перетину
Rating: 421
General budget: 662214.40
The requested amount from the UCF: 662214.40
Download grant agreement 4CFC13-05291
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"
Cities of implementation: Київ, Україна, Мюнхен, Німеччина,
Project description: Проект “Міжнародна театральна лабораторія: Митці. Точки перетину” - це театральна лабораторія-резиденція, протягом якої команди з двох державних театрів, Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра (Київ, Україна) та Münchner Kammerspiele (Мюнхен, Німеччина), досліджуватимуть точки перетину історій власних країн та ментальностей. Проект передумовлює обмін професійним та художнім досвідом учасників лабораторії, в рамках якого буде створено ескіз майбутньої вистави, яка в перспективі увійде до репертуару обох театрів. Також одним з фінальних продуктів проекту стане конференція про роботу з іноземними партнерами, орієнтована на професійну театральну аудиторію.
5.
ID: 4CFC13-26515
Project name: Експериментальна гібридна лабораторія з виконавських практик в сфері сучасної опери
Rating: 418
General budget: 675000
The requested amount from the UCF: 675000
Download grant agreement 4CFC13-26515
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ ДУША/ЮЕЙ", ГО "ДУША/ЮЕЙ"
Cities of implementation: Київ, Веймар,
Project description: Проект передбачає організацію та проведення експериментальної гібридної лабораторії з виконавських практик в сфері сучасної опери. Через відкритий кастинг серед молодих професійних музикантів будуть відібрані учасники лабораторії (інструменталісти та вокалісти), які впродовж чотирьох місяців в Україні та Німеччині (онлайн- та наживо) разом з кураторами/авторами новоствореної опери та коучами пройдуть шлях від задуму до першого прем’єрного прочитання сучасного мистецького твору. Твір присвячений одній із Цілей сталого розвитку – боротьбі зі зміною клімату. Таким чином, українська та німецька молодь поглибить свої знання та здобуде практичний досвід виконання новітньої академічної музики, а також виступить своєрідним амбасадором екологічного руху.
6.
ID: 4CFC13-30178
Project name: Sustainable CreaCamp
Rating: 417
General budget: 676700
The requested amount from the UCF: 676700
Download grant agreement 4CFC13-30178
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ЕКСПЕРТІВ ЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ"
Cities of implementation: Київ, Україна, Дрезден, Німеччина,
Project description: Проєкт Sustainable CreaCamp — це перший в Європі освітній проєкт, основна мета якого підвищити рівень обізнаності у сфері сталого розвитку в представників культурних та креативних індустрій України та Німеччини задля досягнення Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року та розширення можливостей сектору в майбутньому. Мета реалізується через: унікальну освітню програму, взаємодію між учасниками та ігровий формат навчання. У результаті буде реалізована 3-денна освітня програма, що складається з 10 лекцій, кейс-сесій та практичних вправ та круглого столу із залученням представників державного управління. Освітня складова та культурний діалог стануть першим кроком до інтеграції культурного та креативного сектору в глобальний вимір сталого розвитку. Окрім цього, проєкт передбачає презентацію сталих планів розвитку учасників та публікацію гайдлайну з вільним доступом в онлайні (українською та англійською мовою). Проєкт закладе підгрунтя для сталого розвитку галузі та можливих шляхів міжнародної взаємодії.
7.
ID: 4CFC13-02196
Project name: THE FUTURE OF EUROPE
Rating: 397
General budget: 649340.00
The requested amount from the UCF: 649340.00
Download grant agreement 4CFC13-02196
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС
Cities of implementation: онлайн, Кельн, Німмечина, 10 населених пунктів (Донецька та Луганська області),
Project description: THE FUTURE OF EUROPE документальний кіно- театральний он-лайн проект за участю 10 літніх та 20 юних учасників з України та Німеччини. Під час проектної роботи учасники, фіксуючи власну історію дорослішання під час війни (Другої світової та сучасних російсько- української та війни в Сирііі) створюють у вигляді кіно-вистави рефлексію на тему спільного європейського майбутнього та презентують її в комбінованому форматі он - та оф- лайн долучаючи до широкої дискусії глядачів. Відеоверсія проекту лишається у вільному доступі надалі, з зафіксованими думками про спільну Європу з її минулим та стогодннням зразка 2021.
8.
ID: 4CFC13-07587
Project name: Етнографічна експедиція та віртуальний музей німців Галичини
Rating: 390
General budget: 481527
The requested amount from the UCF: 481527
Download grant agreement 4CFC13-07587
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання німецька молодь в Україні"
Cities of implementation: Проект поширюється на всю територію України,
Project description: Проект передбачає створення українсько-німецької інтернет-платформи, на якій будуть збиратися матеріали, присвячені німцям Галичини, їхньому вкладу у розвиток України, а також їхнім долям.
9.
ID: 4CFC13-06912
Project name: Театральна Резиденція "Упіймати кота"
Rating: 382
General budget: 597460.95
The requested amount from the UCF: 597460.95
Download grant agreement 4CFC13-06912
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Склад 2'0"
Cities of implementation: м.Львів, Львівська обл., Україна, Берлін, Німеччина,
Project description: Міжнародний театральний фестиваль “Кіт Ґаватовича” засновано ГО “Склад 2’0” для створення театральної платформи обміну досвідом між різними театральними групами України та світу, які ставлять за мету створення нового театру. Створення принципів нового театру відбувається шляхом децентралізації театру у масштабах як міста (покази відбуваються у не центральному просторі міста), країни (перенесення головних сценічних подій із столиці країни) та світу (Східна Європа як тема для проектів, що створюють запрошені митці з різних країн у межах проектах Фестивалю). Результатом такої мети стає розширення цільової аудиторії театру та залучення глядача до формування концептів майбутнього театру. ГО “Склад 2’0” не сприймає концепт Фестивалю у традиційному прочитанні, для команди це платформа, яка може мати різноманітний інструментарій для здійснення поставленої мети. Серед проектів, які команда реалізовує у межах Фестивалю є театральна резиденція у Берліні, що заанґажовує нові кадри зі сторони Світового театру та продуку
10.
ID: 4CFC13-02744
Project name: «Мрії про братерство»
Rating: 381
General budget: 891022.75
The requested amount from the UCF: 561598.35
Download grant agreement 4CFC13-02744
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійний фонд "Метод Фонд"
Cities of implementation: Київ, Лейпциг,
Project description: «Мрії про братерства»/Geschwistertraeume — це дискусійна платформа, яку організовує Метод Фонд у партнерстві з LIA- Leipzig International Art Programme та платформою міждисциплінарних практик "Відкритий простір" до 60-річчя поріднення Києва та Лейпцига. Впродовж «проектного тижня» в Києві будуть проведені ознайомчо-підготовчі зустрічі, воркшоп, обговорення проекту міських культурних центрів тощо, які стануть «ініціюючим» етапом для організації експериментальної міжміської платформи. У програму проекту інтегрований обмін між резиденціями. «Мрії про братерство» концептуалізує інфраструктуру міст-побратимів як готову форму для налагодження наддержавного рівноправного діалогу між низовими ініціативами та вироблення моделі впливу міських громад на міську політику, в якій міська влада виступає посередником низових співпраць, для Києва та інших міст України.
11.
ID: 4CFC13-30112
Project name: VII міжнародний літературний фестиваль одеса ( ILO)
Rating: 359
General budget: 2129456.00
The requested amount from the UCF: 585056.00
Download grant agreement 4CFC13-30112
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Одеський академічний український музично-драматичний театр імені В. С. Василька
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Одеса, разом із Львовом та Києвом, є одним із найважливіших культурних центрів України. За допомогою міжнародного літературного фестивалю Одеса ( ILO) зміцнюються, розширюються та заново створюються вже існуючі культурні мости як в Україні, так і між Чорноморським регіоном та Європою. Заснований у 2015 році ilo за дуже короткий час перетворився на один із найважливіших літературних фестивалів в Україні, особливо серед молоді. За допомогою нових художніх форм (театрального перформансу) література наближається зокрема до молодшої аудиторії.
12.
ID: 4CFC13-06063
Project name: Брехт: Людина в глобалізованому світі
Rating: 353
General budget: 605630.00
The requested amount from the UCF: 605630.00
Download grant agreement 4CFC13-06063
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Державне підприємство «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької»
Cities of implementation: Львів, Житомир, Берлін,
Project description: Національний театр ім. Марії Заньковецької спільно з німецьким партнером ГО “Центр міжнародного театрального інституту в ФРН” та українським партнером Житомирським університетом ім. І.Франка Брехт Центром, має намір здійснити спільний проект з актуалізації творчості німецького генія Бертольда Брехта для українського суспільства. У межах проекту буде поставлена вистава «Тригрошова опера» Б.Брехта у режисурі Максима Голенка у приміщенні найстарішого трамвайного депо країни, проведено цикл лекцій онлайн та офлайн на суспільно актуальну проблематику в творчості Б.Брехта, з метою якомога повніше розкрито поліфонію його світу. Лекторами запрошено провідних науковців галузі України та Німеччини. До участі в проекті в ролі слухачів, глядачів, інтерв’юерів буде залучено молодь, студентську аудиторію, осіб соціально вразливих груп.
13.
ID: 4CFC13-03242
Project name: Перший Міжнародний Українсько-Німецький Форум "Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння"
Rating: 349
General budget: 294540
The requested amount from the UCF: 294540
Download grant agreement 4CFC13-03242
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська Спілка "Асоціація Індустрії Гостинності України"
Cities of implementation: Україна, Німеччина,
Project description: Мета: формування партнерства заради стійкого розвитку навколо створення культурно-мистецьких туристичних продуктів «Україна-Німеччина», яке сприятиме досягненню порозуміння та миру на рівні широких аудиторій обох країн. Короткострокові результати: проведення першого міжнародного українсько-німецького Форуму на тему створення спільних продуктів культурно-мистецького туризму; у форумі візьмуть участь 20 спікерів – експертів напрямку з обох країн; учасниками форуму стануть більше 200 представників креативних індустрій України та Німеччини; із результатами Форуму ознайомляться понад 10.000 представників цільових аудиторій України та Німеччини. Довгострокові результати: створення більш як 10 культурно-мистецьких продуктів для німецької аудиторії в Україні. Розвиток культурно-мистецького туризму в Україні для німецьких споживачів визнано одним з пріоритетів туристичної стратегії України, а також інших програмних документів.
14.
ID: 4CFC13-29908
Project name: РУБАКАВА
Rating: 337
General budget: 655788
The requested amount from the UCF: 655788
Download grant agreement 4CFC13-29908
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Космос Табір"
Cities of implementation: Київ та Київська область,
Project description: Міждисциплінарний проект культурного обміну, простір для мистецької взаємодії українських та німецьких митців та мисткинь. Проект заохочує до колаборацій між митцями обох країн, а також до поєднання різних видів мистецтва - музики, візуальної складової, живопису, перформансу, танцю, гепенінгу, імпровізацій. Такий спільний досвід мистецької взаємодії створює основу для тривалої українсько-німецької культурної співпраці, та надасть змогу відкрити культурне та мистецьке життя Києва та України для європейської авдиторії. Проєкт сприяє рефлексії минулого та сьогодення через мистецтво, і як результат – формує нові різні типи взаємозв’язків і відносин для українських та німецьких митців: до себе, до своєї мистецької практики, й до оточення – фізичного та віртуального.
15.
ID: 4CFC13-06601
Project name: Свобода без кордонів
Rating: 330
General budget: 517720
The requested amount from the UCF: 517720
Download grant agreement 4CFC13-06601
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Мистецька Резиденція Карбон
Cities of implementation: Київ, Дортмунд,
Project description: Проект «Свобода без кордонів» являє собою серію стрімів на стику електроакустичної музики, саунд арту та мистецтва нових медіа, присвячених незалежності в широкому розумінні та інтегрованих в альтернативну медіа платформу.
16.
ID: 4CFC13-00959
Project name: Перехід/Crossing
Rating: 323
General budget: 674300.00
The requested amount from the UCF: 674300.00
Download grant agreement 4CFC13-00959
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт"
Cities of implementation: м. Дніпро, Дніпропетровська обл.,
Project description: Проєкт “Перехід/Crossing” має на меті стати основою для зустрічей, яка дає впевненість для участі у спільному процесі, не відмовляючись від власного суверенітету. Зустріч із собою в іншому та іншим у собі. Відкритість до різноманітності, яка дає можливість існуванню альтруїстичної співпраці, в якій кожен по-своєму, з власними якостями, поводиться самовідповідально. Ми також прагнемо залучити локальну спільноту до діалогу. Діалогу транснаціонального та міжгенераційного. За допомогою 10-денної резиденції ми створимо простір для колаборації, дослідження та обміну. Взаємодія учасників відбуватиметься через створення групових та соло перформансів.
LOT 2. Ukrainian-British Cooperation
1.
ID: 4CFC23-00953
Project name: She Makes Music
Rating: 477
General budget: 681913.60
The requested amount from the UCF: 681913.60
Download grant agreement 4CFC23-00953
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійна організація «Мистецько-терапевтичний центр «Непротоптана стежина»
Cities of implementation: Львів, Манчестер,
Project description: Проект She Makes Music має на меті наснаження та підтримку жінок - учасниць незалежного музичного ринку (музиканток, продюсерок, музичних менеджерок) з України та Великої Британції через організацію освітнього онлайн курсу з музичного менеджменту, маркетингу та музичного продакшену (створення музики) та проведення відкритих вебінарів про питання авторського права та гендеру в музиці із залученням фахівців з обидвох країн.
2.
ID: 4CFC23-05893
Project name: Українсько-британська школа з дизайну для кругової економіки
Rating: 476
General budget: 660900
The requested amount from the UCF: 660900
Download grant agreement 4CFC23-05893
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВ ППВ Мережі знань
Cities of implementation: Україна, Велика Британія,
Project description: Мета проекту - підвищення компетенцій студентів та початківців-дизайнерів з дизайну продуктів та сервісів за принципом кругової економіки та розбудова українсько-британського партнерства у сфері дизайну задля досягнення ЦСР 12, 13, 17 шляхом організації спільної українсько-британської онлайн школи. Школа буде складатись теоретичного (6 вебінарів) та практичного блоку (розробка прототипів рішень глобальних викликів у малих групах). У результаті проекту буде напрацьовано 6 проектів/прототипів вирішення глобальних викликів з допомогою дизайну, онлайн документ про принципи кругового дизайну, зібрано 5 кейсів кращих практик, проведено інформаційну кампанію для інформування широкої аудиторії про проект. Матеріали проекту будуть розміщені у вільному доступі на онлайн ресурсах заявника.
3.
ID: 4CFC23-21033
Project name: Цифрова обсерваторія
Rating: 469
General budget: 674450.00
The requested amount from the UCF: 674450.00
Download grant agreement 4CFC23-21033
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «В-Арт»
Cities of implementation: Україна (у форматі онлайн), Велика Британія (у форматі онлайн), Харків, Харківська область, Лондон (Велика Британія),
Project description: Цифрова обсерваторія - дослідницька резиденція, створена у партнерстві платформ V-Art та Electric Artefacts для вивчення колаборацій у цифровому світі. Проект спрямований на розвиток інноваційного креативного поля цифрового мистецтва та творчих колаборацій між українськими та британськими митцями та експертами, фасилітації діалогу та розширення можливостей для нових талантів. У рамках проєкту будуть створені віртуальні кросплатформні виставки з використанням цифрових технологій, включаючи Web, 3D та AR для демонстрації проєктів резиденції, проведено низку панельних дискусій, а також створено дорожню карту для майбутньої міжкультурної цифрової співпраці. Креативні індустрії отримають практичні інструменти проєктного менеджменту онлайн колаборацій та whitepaper, що визначатиме умови співпраці та права інтелектуальної власності.
4.
ID: 4CFC23-06191
Project name: Антрологічно-етнографічна експедиція “Ukraїner” - "Українці в Великій Британії"
Rating: 467
General budget: 600974.30
The requested amount from the UCF: 600974.30
Download grant agreement 4CFC23-06191
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Українер"
Cities of implementation: Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії (попередньо: Лондон, Манчестер, Ліверпуль, Кембридж),
Project description: Останні кілька десятків років українці активно емігрували в різні країни світу, в тому числі і до Великої Британії. Українська діаспора в Великій Британії за неофіційними даними налічує близько 30 000 осіб зі своїми цікавими й унікальними історіями, які обов’язково слід почути й побачити. Цей проект має за мету розповісти про українців в Сполученому Королівстві, які створюють нові сенси й продукти, проживаючи за кордоном; які виїхали, але не втрачають зв’язок з Батьківщиною; які розповідають про свої історії еміграції та співпрацю з українцями в інших країнах та в Україні. Ми переконані, що це допоможе українцям сформулювати цінність власної країни для самих себе, а для британців - відкрити невідому досі Україну з її автентичною багатогранною культурою.
5.
ID: 4CFC23-07268
Project name: 7плюс7
Rating: 458
General budget: 683220
The requested amount from the UCF: 683220
Download grant agreement 4CFC23-07268
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація “86”
Cities of implementation: м. Київ, Україна;, м. Лондон, Великобританія;,
Project description: “7 плюс 7” - це онлайн-кінофестиваль, присвячений видатним короткометражним фільмам та жінкам-режисерок з України та Великобританії. Фестиваль має на меті просувати жінок-режисерок до міжнародної аудиторії в Інтернеті, підкреслюючи багатство та різноманітність їхньої роботи, паралельно демонструючи кінематографічних традицій Великобританії та України.
6.
ID: 4CFC23-04970
Project name: Конструкція х Соніка: звук навколишнього
Rating: 453
General budget: 548680
The requested amount from the UCF: 548680
Download grant agreement 4CFC23-04970
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація Культура Медіальна
Cities of implementation: Дніпро, Великобританія,
Project description: Фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі Конструкція (громадська організація "Культура Медіальна", Дніпро, Україна) та аудіовізуальний фестиваль Sonica (Cryptic, Глазго, Великобританія) створять спільну потужну онлайн та офлайн мистецьку програму у місті Дніпро з 17 по 27 червня 2021 року. Формат співпраці в рамках фестивалю сучасного мистецтва з акцентом на нові технології та цифрове мистецтво продемонструє потенціал культури як каталізатора технічного прогресу та імпульсу до побудови простора для критичних роздумів.
7.
ID: 4CFC23-07259
Project name: UA/UK Art Business School: україно-британська школа з артбізнесу
Rating: 452
General budget: 694293.80
The requested amount from the UCF: 694293.80
Download grant agreement 4CFC23-07259
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інститут права, технологій та інновацій”
Cities of implementation: Україна (у форматі онлайн), Велика Британія (у форматі онлайн), Харків, Харківська область,
Project description: Art Business School - освітня та наукова колаборація експертів з Великої Британії та України за ключовими напрямками: 1. Стан артринку до та після пандемії; 2. Схід-Захід: інклюзія українського мистецтва у західний артринок; 3. Фінанси у мистецтві: блокчейн, криптопроєкти, податкове планування, нові технології атрибуції та провенансу; 4. Артаналітика та статистика артринку; 5. Діджиталізація та онлайн ринок мистецтва. Проєкт надасть представникам українського артринку актуальні знання та ефективні інструменти для підвищення потенціалу українського мистецтва на глобальному рівні. Експерти та практики проведуть спільну освітню школу та міжнародні панельні дискусії з метою напрацювання керівництва для артринку та видадуть Збірку аналітичних статей українською та англійською мовами.
8.
ID: 4CFC23-00784
Project name: Вона – художниця: актуальний наїв України та Британії
Rating: 443
General budget: 684464.00
The requested amount from the UCF: 684464.00
Download grant agreement 4CFC23-00784
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «КУЛЬТУРНИЙ КОД»
Cities of implementation: Київ, Лондон, Велика Британія,
Project description: «Вона – художниця: актуальний наїв України та Британії» - перший україно-британський проєкт, що відкриває та досліджує творчість сучасних наївних художниць: імена, образи, контекст. Команда проєкту, спільно з експертами працює з важливою для суспільства темою гендерної нерівності, що відбивається в актуальному культурному полі України. Вивчаючи досвід Об’єднаного Королівства та залучаючи до проєкту британських художниць, проєкт створює можливість переосмислити концептуальний зміст феномену наївного мистецтва в Україні, інтегруючи його у міжнародний культурний простір. Результати проєкту будуть зафіксовані у каталозі (він вміщуватиме дослідницькі мистецтвознавчі тексти, присвячені сучасному жіночому наїву, інформацію про художниць) та груповій виставці робіт учасниць проєкту.
9.
ID: 4CFC23-03323
Project name: Продукт для міста: експериментальна урбаністична лабораторія з дизайну громадських просторів за принципами кругової економіки
Rating: 442
General budget: 870930
The requested amount from the UCF: 662200
Download grant agreement 4CFC23-03323
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МЕТАЛАБ»
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: Проект спрямований на стимулювання зростання обізнаності про сталий розвиток міст та спільнот шляхом створення, на прикладі Івано-Франківська, експериментального архітектурного об'єкта громадського простору та каталогу підходів проектування за правилами кругової економіки. 10 учасників урбаністичної лабораторії досліджують типові рішення дизайну громадських просторів на прикладі українських та британських міст. Проект реалізується у партнерстві зі Studio Weave.
10.
ID: 4CFC23-02170
Project name: Автентична британська музика. Бірмінгем-Київ
Rating: 429
General budget: 623638.49
The requested amount from the UCF: 623638.49
Download grant agreement 4CFC23-02170
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт «Authentic UK music. Birmingham-Kyiv» ( «Автентична британська музика. Бірмінгем-Київ») буде створений Київським національним академічним театром оперети в партнерстві з Бірмінгемською оперою (Birmingham Opera Company). Проєкт проводиться онлайн і оффлайн. Проєкт складається з музичного, освітнього та просвітницького блоків (створення та запуск веб-платформи). Музичний блок передбачає проведення оффлайн концерту «Легенди туманного Альбіону» (робоча назва) на великій сцені Національної оперети України в жовтні 2021 року; відео документацію ключових подій та розміщення контенту на онлайн ресурсах Київського та Бірмінгемського театрів і на веб-платформі «Authentic UK music. Birmingham-Kyiv»; розробку (створення партитур, аранжування) нотного матеріалу вокальних та інструментальних композицій концерту. Концертна програма проекту під робочою назвою «Легенди туманного Альбіону», створюватиметься солістами-вокалістами, артистами хору, балету та оркестру Національної оперети України за участю вокаліста Бірмінгемської опери та супроводжуватиметься коментарями ведучих, які розповідатимуть про особливості автентичної британської музики. У програму увійдуть британські, шотландські, кельтські народні пісні та балади, популярні народні танці; англійські хорові композиції в обробках українського композитора й диригента О. Кошиця; музика британських композиторів: Е. Джерамана, Е. Елгара, Ч. Стенфорда; неокласика. Концерт складатиметься з двох відділень тривалістю по 1-й годині. Разом з антрактом концерт триватиме 2 години 20 хвилин. Освітній блок передбачає проведення менторських майстер-класів для вокалістів та музикантів із виконання автентичної музики Великої Британії, створення та розміщення на онлайн ресурсах театрів та веб-платформі їх відцифрованих версій. Репетиційний процес відбуватиметься на перетині музичного та освітнього блоків. До репетицій будуть залучені волонтери (студенти КНУКіМ, учні старших класів КССМШ ім. Лисенка, молоді люди з «Коаліції захисту прав людей з інвалідністю»). Веб-платформа проєкту «Authentic UK music. Birmingham-Kyiv» створюється для розбудови довгострокової комунікації між митцями, арт-менеджерами, театрами і представниками музичної спільноти, а токож - інформування широкого кола зацікавлених. На веб-сайті будуть розміщені відцифровані номери концерту та майстер-класи; розроблений нотний матеріал, тексти пісень, балад, що прозвучать у концерті; матеріали Vox Populi, створені волонтерами проекту. Платформа продовжуватиме роботу після завершення оффлайн-подій проєкту і стане медіумом між українськими та британськими театральними спільнотами, що прагнуть створювати проєкти в колабораціях. Важливою частиною сайту також стане інформація про відкриті грантові програми, арт-резиденції, мистецькі стипендії для музикантів. У проєкті реалізується кілька цілей сталого розвитку (ЦСР), однією з яких є зміцнення міжнародного партнерства заради сталого розвитку суспільства
11.
ID: 4CFC23-29440
Project name: Cultura cura – Культура зцілює
Rating: 426
General budget: 685080
The requested amount from the UCF: 685080
Download grant agreement 4CFC23-29440
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВ "Прем'єр-Медіа"
Cities of implementation: Київ, Бірмінгем,
Project description: Проект досліджує, яким чином література та літературні інституції можуть сприяти встановленню звʼязків всередині суспільства заради більш стійкого майбутнього. Література та практики сторітеленгу у проекті - це інструмент первинного імпульсу для стимулювання креативних індустрій, культурних інституцій, митців до активної позиції у висловлювані своїх наративів, що є важливими для сталого розвитку суспільства та стійкого майбутнього.
12.
ID: 4CFC23-28210
Project name: Креативність для креативних
Rating: 424
General budget: 654170
The requested amount from the UCF: 654170
Download grant agreement 4CFC23-28210
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Вищий навчальний заклад Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі"
Cities of implementation: Полтава,
Project description: Мета проекту полягає у створенні та поширенні інноваційного культурно-освітнього продукту - подкасту “Креативність для креативних” з розвитку та популяризації креативного мислення серед представників сектору культурних та креативних індустрій України. У результаті - розроблено кейси з досвіду розвитку та функціонування сфери креативних індустрій Великобританії; отримано британський досвід розвитку креативності та досвід роботи в міжнародній команді, який буде використано в ході культурно-освітньої діяльності учасників команди проекту; сформовано програму подкасту та його контент; створено інноваційний продукт - авторський подкаст з розвитку креативності; забезпечено максимальне поширення результату проекту серед представників креативних і культурних індустрій України; проведено презентацію подкасту “Креативність для креативних” серед потенційних слухачів.