Реєстр програми Аудіовізуальне мистецтво

#
ID
Назва проекту
Рейтинг
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
ЛОТ 1. Телепродукт
1.
ID: 5AVS11-02904
Назва проекту: “Гра В Сліпоту” - телепроєкт з документальною, ігровою та соціальною складовою
Рейтинг: 289
Загальний бюджет проекту: 1632000
Запитувана сума від УКФ: 1380000
Завантажити грантову угоду 5AVS11-02904
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Батицький Руслан Олександрович
Міста реалізації: Черкаси, Полтава, Київ, Львівська обл., Одеська обл.,
Опис проекту: “Гра В Сліпоту” документальний телефільм з ігровим короткометражним доповненням - це проєкт, що має на меті популяризацію паралімпійського духу та історій спортсменів з інвалідністю. Його центральної складовою стануть розповіді українських спортсменів голболістів (вид спорту для осіб з вадами зору) про власний життєвий шлях та філософію паралімпійського руху. Формат телепродукту 30 хв (+/- 2 хв) екранний твір, що поєднає в собі документальну (20-22 хв) та ігрову (8-10 хв) частини. Спеціальні покази проєкту відбудуться в чотирьох українських будинках інтернатах для дітей з інвалідністю. Телевізійна прем’єра відбудеться на першому інклюзивному теле-каналі паралімпійської родини Equalimpic
2.
ID: 5AVS11-02160
Назва проекту: "Територія Різдва. Сила Роду"
Рейтинг: 288
Загальний бюджет проекту: 1999830.00
Запитувана сума від УКФ: 1999830.00
Завантажити грантову угоду 5AVS11-02160
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: фізична особа-підприємець Рудницька Анжеліка Миколаївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Територія Різдва. Сила роду” – аудіовізуальний продукт, спрямований на популяризацію та осучаснення нематеріальної культурної спадщини, основою якого є традиційні українські колядки, щедрівки та сучасні різдвяні пісні, що зберігатимуть автентичність та звучатимуть у сучасних аранжуваннях. Виконавці: фольклорні колективи, дитячі гурти, відомі поп- та рок-виконавці у супроводі симфонічного оркестру. Телепродукт оживляє у сучасному світі прадавні традиції, героїв вертепу, унікальні полотна Анжеліки Рудницької. Кожна з колядок – окрема візуальна історія, вплетена у загальну канву містерії. Проект - продовження "Зимової містерії "Територія Різдва", реалізованого за підтримки УКФ у 2021 році. У 2022 році разом з солістами братимуть участь їхні рідні, як символ сили і безперервності українського роду. Інклюзивність проекту - адаптація жестовою мовою. Мета проекту: єднання різних поколінь суспільства довкола одвічних цінностей, зокрема, родинної спадковості.
3.
ID: 5AVS11-00740
Назва проекту: Русь - це Україна. Цикл телепередач на основі відео ютуб-каналу імені Т.Г. Шевченка, 2 сезон
Рейтинг: 286
Загальний бюджет проекту: 1578105.00
Запитувана сума від УКФ: 1578105.00
Завантажити грантову угоду 5AVS11-00740
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Джерела М"
Міста реалізації: Київ, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Полтава, Рівне,
Опис проекту: Успіх проекту "Цикл телепередач на основі відео ютуб-каналу імені Т.Г Шевченка", реалізованого у 2021 році за підтримки УКФ, потенційна аудиторія глядачів якого сягнула 11 мільйонів телеглядачів регіональних телекомпаній, зумовив необхідність подальшого розвитку інструментів інформаційного впливу на аудиторію вітчизняних телеглядачів, а також іноземну аудиторію. Проєкт має на меті створення одного сезону телепередач (разом 12) по 20 хвилин кожна за матеріалами відео каналу на тему історії України як спадкоємця давньої Русі із субтитрами для людей з вадами слуху, а крім того із озвученням англійською мовою для розміщення на Ютубі.
4.
ID: 5AVS11-29440
Назва проекту: Сковорода. Квіти екстазу
Рейтинг: 279
Загальний бюджет проекту: 1962000.100
Запитувана сума від УКФ: 1947000.100
Завантажити грантову угоду 5AVS11-29440
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ “Прем’єр-Медіа”
Міста реалізації: Київ, Харківщина,Полтавщина,Київщина,
Опис проекту: «Сковорода.Квіти екстазу» — це масштабний захоплюючий телепроєкт, присвячений розкриттю малодосліджених сторінок біографії Григорія Сковороди, метою якого є представлення аудиторії нового, осучасненого образу відомого українця. Доступно, цікаво, розумно розповідаючи про життя і вчення Сковороди у найкращих традиціях західної документалістики (біографічні передачі «ВВС»,«History Сhannel»), автори телепередачі намагаються зацікавити аудиторію постаттю екстравагантного мислителя через незвичний ракурс — загадкові та непояснимі події, що мали місце в житті Григорія Савича. Проводячи своєрідне розслідування таємничих поворотів долі у біографії Сковороди, автори проводять глядачів через різні місця та епохи, пов’язані зі становленням та творчістю великого філософа. Автор сценарію - Любко Дереш.
5.
ID: 5AVS11-07386
Назва проекту: Квітка. Я до тебе йду.
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 2066727
Запитувана сума від УКФ: 1938727
Завантажити грантову угоду 5AVS11-07386
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Кірсанов Артемій Павлович
Міста реалізації: Київ, Львів, Івно-Франківська область, с. Ліски, Нью-Йорк,
Опис проекту: Автори проекту вже п’ятий рік досліджують життєвий шлях української співачки американського походження Квітки Цісик по обидва боки океану. В телепередачі глядачі матимуть змогу заглибитися у генеалогію, коріння, що стало джерелом успіху її пісень, які з роками не втрачають, а лише набувають цінності спробують розібратися у темних плямах життя Кейсі. Вперше в ексклюзивних фото і відео матеріалах фільму: невідомі досі архівні матеріали, інтерв’ю із родичами, колегами, знайомими Квітки, митцями яких вразила творчість співачки в Україні і США. А також головний сюрприз – пісні Квітки, які досі не були оприлюднені.
ЛОТ 2. Радіопродукт
1.
ID: 5AVS21-27231
Назва проекту: Програма #5488: радіопрограма з запобігання та протидії дискримінації в Україні
Рейтинг: 278
Загальний бюджет проекту: 480127
Запитувана сума від УКФ: 480127
Завантажити грантову угоду 5AVS21-27231
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Смірнов Олексій Іванович
Міста реалізації: Київ та вся Україна і україномовна діаспора за кордоном, Івано-Франківськ, Калуш, Запоріжжя, Бердянськ, Приморськ, Мелитополь, Токма,
Опис проекту: Програма #5488 - це радіопрограма, спрямована на запобігання та протидію дискримінації в Україні. Її назва походить від номера законопроєкту, який був внесений у ВР України і досі не дійшов навіть до комітету з питань прав людини, попри те, що саме про цей законопроєкт було спільне комюніке між президентом України Володимиром Зеленським та президентом США Джозефом Байденом. Радіопрограма складається з 20 прямих ефірів (до 50 хв) та 20 записних програм (до 20 хв). Прямоефірні програми передбачають спілкування ведучих з експертами і героями в студії, а також зі слухачами за допомогою телефону та вайбера. Записні програми передбачають розповідь ведучого і окремо записні інтерв'ю з експертами та героями. Мета - висвітлити проблеми дискримінації 20 груп суспільства, які найчастіше зазнають дискримінації як з боку держави, так і з боку суспільства, а також сприяти розгляду та прийняттю законопроєкту #5488. Відеопромо проєкту тут: https://youtu.be/ouGb_WEarS8
2.
ID: 5AVS21-05109
Назва проекту: Файний подкаст замками Волині
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 486020
Запитувана сума від УКФ: 486020
Завантажити грантову угоду 5AVS21-05109
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Громадська організація "Волинська фундація"
Міста реалізації: Луцьк, Волинська область,
Опис проекту: “Файний подкаст замками Волині” – серія з 25 професійно записаних подкастів задля популяризації об'єктів матеріальної культурної спадщини, пам'яток історії та архітектури Волинського краю, промоції локального туризму та культурного розвитку місцевих громад.
3.
ID: 5AVS21-28339
Назва проекту: «Вже вечір вечоріє: підпілля УПА». Подкаст-радіопрограма до 80-річчя УПА
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 433666
Запитувана сума від УКФ: 433666
Завантажити грантову угоду 5AVS21-28339
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ПП «Редакція газети «Сім’я і дім. Народна трибуна»
Міста реалізації: Луцьк, Україна, вся Україна,
Опис проекту: «Вже вечір вечоріє: підпілля УПА» – аудіорозповіді про знакових постатей Української повстанської армії. Це перший спеціалізований подкаст та радіопрограма про УПА, розрахована на масову аудиторію. Правдива історія про єдиних борців за незалежність України у часи Другої світової та подальші роки. 2022 року відзначається 80-річчя УПА, чому наш проєкт і присвячений. Нашим досягненням буде запис унікальних коментарів ветеранів УПА, живих свідків історії України. Проєкт протидіятиме фейкам та інформаційній агресії РФ, а також підсилить відчуття громадянами приналежності до України. *«Вже вечір вечоріє» – впізнавані слова з пісні «Лента за лентою», однієї з найпопулярніших композицій українських повстанців. Пісню співали у часи національного відродження кінця 80-х – початку 90-х років, Помаранчевої революції, а з 2014 року, у часи російської агресії проти України, її співали українські вояки.
4.
ID: 5AVS21-02056
Назва проекту: 400 років поезії і військової слави: "Вірші на жалосний погреб зацного рицера Петра Конашевича Сагайдачного"
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 520000.00
Запитувана сума від УКФ: 500000.00
Завантажити грантову угоду 5AVS21-02056
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Громадське Радіо»
Міста реалізації: Київ і область, Донецька область, Луганська область,
Опис проекту: Мультимедійний проект покликаний вшанувати пам'ять Петра Конашевича Сагайдачного, гетьмана Війська Запорозького, та популяризувати книжні пам’ятки України. Громадське радіо виготовить повну аудіоверсію збірки текстів Касіана Саковича, видану 1622 р. у Києві. 21 віршований подкаст, загальною тривалістю 70-100 хвилин, буде начитано мовою оригіналу у музичному супроводі Тараса Компаніченка. До проекту долучаться видатні сучасні громадські, політичні, військові та культурні діячі. Веб-версія подкасту буде доповнена ілюстраціями та текстами зі збірки. Щоб розкрити епоху, героїв і реалії українського життя початку 17 століття також буде виготовлено цикл із 5 програм, які транслюватимуться на радіохвилях та будуть доступні онлайн. Промо-відео та публічний офф-лайн захід доповнять проект.
5.
ID: 5AVS21-05809
Назва проекту: Науково-популярний наративний подкаст «Їжа для роздумів»
Рейтинг: 276
Загальний бюджет проекту: 547930.23
Запитувана сума від УКФ: 469505.23
Завантажити грантову угоду 5AVS21-05809
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Журнал Куншт"
Міста реалізації: Київ, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Подкаст «Їжа для роздумів» – наративний науково-популярний подкаст про те, як ми їмо, що ми їмо та чому нам це смакує. Усі теми висвітлюються через історії із залученням українських та іноземних експертів з хімії, нейрофізіології, еволюційної біології, культурології, історії тощо. Особливість подкасту – в звуковому оформленні за участі акапельного хору з використанням скляних чаш, а також інші звукові імпровізації. У результаті буде створено 8 епізодів подкасту, які загально прослухають щонайменше 80000 людей. Проєкт сприятиме усвідомленню українцями своєї побутової культури, що, своєю чергою, культивуватиме спільні цінності українців та дозволить краще усвідомити українську ідентичність через спільні, зрозумілі всім харчові звички та культурні коди.
ЛОТ 3. Відеоконтент для медіаплатформ
1.
ID: 5AVS31-01786
Назва проекту: Віртуальний друг 2.0.
Рейтинг: 289
Загальний бюджет проекту: 1712658
Запитувана сума від УКФ: 1682658
Завантажити грантову угоду 5AVS31-01786
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація «Міжнародний фонд Івана Франка»
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Це продовження успішного проєкту «Віртуальний друг», який був створений Фондом Івана Франка за підтримки УКФ у 2021 році. Проєкт передбачає створення відеороликів із використанням біографічної та творчої спадщини Лесі Українки і розширення функціоналу існуючої медіаплатформи, що дозволить забезпечити гендерну рівність та допоможе краще соціалізуватися підліткам. Мета: За допомогою культурної спадщини, відеороликів та новітніх технологій допомогти соціалізації та самоідентифікації підлітків. Результат: На медіаплатформі з’явиться не менше 140 відеороликів культурологічного і соціального спрямування із використанням постаті Лесі Українки, які, разом з уже існуючим контентом, будуть допомагати підліткам долати труднощі перехідного віку та отримувати оперативні поради на найскладніші запитання у звичних і доступних для них технологічних рішеннях.
2.
ID: 5AVS33-01000
Назва проекту: Створення унікального стерео-відео 360 про Чорнобиль
Рейтинг: 287
Загальний бюджет проекту: 1917811.00
Запитувана сума від УКФ: 1816211.00
Завантажити грантову угоду 5AVS33-01000
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНАЗЕРЛЕНД»
Міста реалізації: Київ, Чорнобиль, Прип'ять,
Опис проекту: За участі міжнародний експертів створити унікальне науково-пізнавальне стерео відео 360 для всіх VR шоломів про найбільш популярний туристичний напрям України - Чорнобиль, щоб підготувати відвідувачів контекстно та надати розуміння правдивої історії Чорнобиля з розвінчуванням російських фейків та пропаганди. Це відео дозволить побачити не тільки сучасний Чорнобиль, а завдяки реконструйованим сценам 3д графіки здійснити подорож у минуле та відвідати Чорнобиль, місто Прип'ять та ЧАЕС і ДУГУ до аварії. Інші сучасні відомі локації Зони Відчуження можна буде побачити з висоти пташиного польоту, побувати на екскурсії на ЧАЕС під Аркою та побачити зруйнований 4й блок, подивитись як він виглядав відразу після вибуху з місця пілота вертольота, що скидав свинець у реактор, або з очей пожежного під час гасіння пожежі вночі 26-го квітня 1986 року. Відео буде україно- та англомовним іммерсивним 360 досвідом та контентом для VR шоломів, що набувають популярності, та може демонструватись на міжнародних виставках. Відео буде подано на декілька міжнародних фестивалів VR та 360-відео.
3.
ID: 5AVS31-00948
Назва проекту: Фільм-концерт Музичного фентезі-шоу «Володарі Стихій»
Рейтинг: 285
Загальний бюджет проекту: 2023490
Запитувана сума від УКФ: 1998490
Завантажити грантову угоду 5AVS31-00948
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Міста реалізації: Київ, Київська область, Одеська область, Львів, Львівська область, Чернівецька область, Запорізька область, Тернопільська область, Черкаська область,
Опис проекту: Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій» - це інструментальний мюзикл, концертна шоу програми в основі якої фентезійний сюжет легенди часів Трипільської цивілізації з використанням елементів 3D віджеїнгу, за участі кращих солістів-інструменталістів: Георгій Матвіїв (бандура) м.Одеса-м.Київ, Петро Сказків (гуцульські цимбали), смт. Ворохта, Івано-Франківська обл., Олесь Журавчак (етно-духові: дримба, тилинка, фрілка, сопілка), м. Київ, Олексадр Божик (скрипка, одночасно грає на 3 скрипках і занесений до Книги рекордів України), м. Львів, фіналіст шоу «Україна має талант» та Національного оркестру народних інструментів (НАОНІ). У 2018 році інструментальний мюзикл «Володарі Стихій» був презентований в Національній опері Одесі, Музично-драматичному театрі Івано-Франківська та Національній опері Києві, де була здійснена професійна зйомка повної версії проекту. У 2020 році було здійснено професійний студійний запис музичного матеріалу проекту і у 2021 році завершено його зведення, монтаж та мастерінг. Для подальшого просування і промоції проекту команда проекту має на меті створити художньо-документальний фільм унікального інструментального мюзиклу. Відео продукт у формі подачі традиційної концертної зйомки, при сучасному кліповому мисленні і динаміки подачі візуального відеоряду, буде менш привабливим для широкої аудиторії на відміну від динамічного і сюжетного відеоряду. Тому, маючи базовий відеоматеріал з концертної версії проекту, відеоматеріали інтерв’ю солістів (зокрема Петра Сказківа, який передчасно помер у 2021 році, зараз до проекту запрошено Андрія Стовп’юка (гуцульські цимбали), м. Коломия, Івано-Франківська обл., фіналіст шоу «Україна має талант», який вважає Петра своїм вчителем) та маючи професійний аудіо запис музичного матеріалу, ми плануємо здійснити зйомку солістів проекту на знакових локаціях туристичних памяток України – Печера «Вертеба», Трипільський заповідник у с. Легедзено, «Камяна могила», «Мавринський Майдан», «Стільське городище», фортеця «Тустань», Хотинський замок та інші, додати 3D графіку та підсилити сприйняття сюжетної лінії Легенди часів Трипілля через перехід героїв з реального у віртуальний древній світ Легенди. Плануємо здійснити 15 одноденних виїздів на різні локації, здійснити комп’ютерну обробку, 3D моделювання, монтаж та зведення всього матеріалу і отримати кінцевий продукт у формі художньо-документального фільму тривалістю близько 2 год. – актуального, інноваційного та унікального національного культурного продукту.