Реєстр програми Культура для змін

#
ID
Назва проекту
Рейтинг
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
ЛОТ 1. Українсько-німецька співпраця
1.
ID: 4CFC13-02568
Назва проекту: Заборонена музика
Рейтинг: 455
Загальний бюджет проекту: 661449.00
Запитувана сума від УКФ: 661449.00
Завантажити грантову угоду 4CFC13-02568
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕҐІУМ МУЗІКУМ"
Міста реалізації: Львів, Україна, Ройтлінген, Німеччина, Мальме, Швеція,
Опис проекту: “Заборонена музика” - це музичний проект, який висвітлює тему ролі митця (композитора, музиканта) в часи гноблення та насильства. Він розповідає про долі композиторів, музикантів та їхньої творчості в умовах тоталітарних режимів (нацистська Німеччина та Радянський Союз), і водночас показує силу мистецтва, що долає заборони задля утвердження загальнолюдських цінностей, гідності, свободи та толерантності. Висвітлення цієї теми дає можливість виявити на історичних прикладах небезпеку заідеологізованості та пропагандистського популізму мистецтва як рупора тоталітарних режимів, що призводило до трагічних наслідків у розвитку культури. Це увиразнить розуміння небезпечного впливу ідеологій на музичне мистецтво та сприятиме культурному порозумінню Німеччини та України на основі спільної проблематики та історичного досвіду. В результаті проекту буде розроблено три концертні програми що висвітлюють дану проблематику. Створено професійні аудіо та відеозаписи. Надруковано книжку про проект, що буде містити інформацію про митців та музикознавчий аналіз їхніх творів.
2.
ID: 4CFC13-03654
Назва проекту: Фестиваль українського кіно в Німеччині
Рейтинг: 452
Загальний бюджет проекту: 714247
Запитувана сума від УКФ: 681247
Завантажити грантову угоду 4CFC13-03654
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація "Львівська академія прав людини"
Міста реалізації: Берлін, Штутгарт, вся територія Німеччини та України,
Опис проекту: Фестиваль Українського Кіно в Німеччині онлайн (в Берліні та Штутгарті офлайн) стане платформою, яка дасть змогу представити Україну через один з найвпливовіших медіа – кіно, та сприятиме покращенню іміджу України в більш широкому контексті та налагодженню культурного та політичного діалогу між Україною та Німеччиною. Метою та завданнями є працювати над іміджем України у Німеччини та над розвитком і зростанням аудиторії залученої до перегляду українського кіно. У рамках фестивалю буде проведено 8 показів українських фільмів за участі режисерів/ок та учасників/ць знімальних груп, в тому числі панельні дискусії та сесії запитань-відповідей. До 3 документальних робіт на тематику про права людини, екології та гендерної рівності будуть виготовлені звукоописи для незрячих людей. До проекту буде залучено 10 молодих людей з Німеччини та України (2 осіб з порушенням зору або слуху), що візьмуть участь у воркшопах фільмової критики “Майстерня молодих критиків” та опублікують матеріали виготовлені у рамках воркшопу у німецькій та українській пресі. Актуальність проекту відображається у формуванні суспільного запиту на українське кіно як і серед українців, так і серед іноземних громадян. Досвід застосування інклюзивних практик в сфері культури сприятиме приверненню уваги до нового українського кіно. Результатом проекту є проведення фестивалю українського кіно як потужного майданчика обміну ідеями та налагодження співпраці кіносередовищ, публікація мінімум 5 матеріалів про українське кіно учасниками воркшопів у рамках проекту у німецькій та українській пресі двома мовами (зокрема у партнерських ЗМІ - Gel[:b]lau та Ukraineverstehen.de), проведені дискусії та сесії запитань-відповідей за участю режисерів фільмів та учасників знімальних груп, виготовлені звукоописи та розгорнуті субтитри до 3 фільмів з програми фестивалю, що стануть доступними широкій аудиторії людей з порушенням зору або слуху навіть після проведення фестивалю.
3.
ID: 4CFC13-06231
Назва проекту: Моцарт долає кордони - українська та німецька молодь досліджують силу музики
Рейтинг: 441
Загальний бюджет проекту: 679600
Запитувана сума від УКФ: 679600
Завантажити грантову угоду 4CFC13-06231
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНА ПЛАТФОРМА"
Міста реалізації: Львів, Кемніц, Німеччина,
Опис проекту: З нагоди 30-го Саксонського Моцартівського фестивалю Молодіжний симфонічний оркестр України (YsOU) вперше відвідає Хемніц. Окрім різноманітних концертних заходів, оркестр обмінюватиметься досвідом з молоддю з Хемніцу про актуальні соціальні проблеми. Зокрема, запланований музичний флешмоб містом, презентація української культури та крос-овер-захід на тему «Моцарт приводить у рух». Зокрема, зустріч з німецькими учасниками проекта «100 дітей Моцарта» повинна закласти основу довгострокової співпраці між колективами. Проект буде всебічно задокументований у медіа та аудіо-візуально. Через музику Моцарта учасники проекту хочуть дати змогу зустрічам та спілкуванню між молодими людьми, відкрити діалог про минуле та майбутнє обох країн та створити спільне європейське розуміння.
4.
ID: 4CFC13-05291
Назва проекту: Міжнародна театральна лабораторія: Митці. Точки перетину
Рейтинг: 421
Загальний бюджет проекту: 662214.40
Запитувана сума від УКФ: 662214.40
Завантажити грантову угоду 4CFC13-05291
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"
Міста реалізації: Київ, Україна, Мюнхен, Німеччина,
Опис проекту: Проект “Міжнародна театральна лабораторія: Митці. Точки перетину” - це театральна лабораторія-резиденція, протягом якої команди з двох державних театрів, Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра (Київ, Україна) та Münchner Kammerspiele (Мюнхен, Німеччина), досліджуватимуть точки перетину історій власних країн та ментальностей. Проект передумовлює обмін професійним та художнім досвідом учасників лабораторії, в рамках якого буде створено ескіз майбутньої вистави, яка в перспективі увійде до репертуару обох театрів. Також одним з фінальних продуктів проекту стане конференція про роботу з іноземними партнерами, орієнтована на професійну театральну аудиторію.
5.
ID: 4CFC13-26515
Назва проекту: Експериментальна гібридна лабораторія з виконавських практик в сфері сучасної опери
Рейтинг: 418
Загальний бюджет проекту: 675000
Запитувана сума від УКФ: 675000
Завантажити грантову угоду 4CFC13-26515
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ ДУША/ЮЕЙ", ГО "ДУША/ЮЕЙ"
Міста реалізації: Київ, Веймар,
Опис проекту: Проект передбачає організацію та проведення експериментальної гібридної лабораторії з виконавських практик в сфері сучасної опери. Через відкритий кастинг серед молодих професійних музикантів будуть відібрані учасники лабораторії (інструменталісти та вокалісти), які впродовж чотирьох місяців в Україні та Німеччині (онлайн- та наживо) разом з кураторами/авторами новоствореної опери та коучами пройдуть шлях від задуму до першого прем’єрного прочитання сучасного мистецького твору. Твір присвячений одній із Цілей сталого розвитку – боротьбі зі зміною клімату. Таким чином, українська та німецька молодь поглибить свої знання та здобуде практичний досвід виконання новітньої академічної музики, а також виступить своєрідним амбасадором екологічного руху.
6.
ID: 4CFC13-30178
Назва проекту: Sustainable CreaCamp
Рейтинг: 417
Загальний бюджет проекту: 676700
Запитувана сума від УКФ: 676700
Завантажити грантову угоду 4CFC13-30178
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ЕКСПЕРТІВ ЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ"
Міста реалізації: Київ, Україна, Дрезден, Німеччина,
Опис проекту: Проєкт Sustainable CreaCamp — це перший в Європі освітній проєкт, основна мета якого підвищити рівень обізнаності у сфері сталого розвитку в представників культурних та креативних індустрій України та Німеччини задля досягнення Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року та розширення можливостей сектору в майбутньому. Мета реалізується через: унікальну освітню програму, взаємодію між учасниками та ігровий формат навчання. У результаті буде реалізована 3-денна освітня програма, що складається з 10 лекцій, кейс-сесій та практичних вправ та круглого столу із залученням представників державного управління. Освітня складова та культурний діалог стануть першим кроком до інтеграції культурного та креативного сектору в глобальний вимір сталого розвитку. Окрім цього, проєкт передбачає презентацію сталих планів розвитку учасників та публікацію гайдлайну з вільним доступом в онлайні (українською та англійською мовою). Проєкт закладе підгрунтя для сталого розвитку галузі та можливих шляхів міжнародної взаємодії.
7.
ID: 4CFC13-02196
Назва проекту: THE FUTURE OF EUROPE
Рейтинг: 397
Загальний бюджет проекту: 649340.00
Запитувана сума від УКФ: 649340.00
Завантажити грантову угоду 4CFC13-02196
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС
Міста реалізації: онлайн, Кельн, Німмечина, 10 населених пунктів (Донецька та Луганська області),
Опис проекту: THE FUTURE OF EUROPE документальний кіно- театральний он-лайн проект за участю 10 літніх та 20 юних учасників з України та Німеччини. Під час проектної роботи учасники, фіксуючи власну історію дорослішання під час війни (Другої світової та сучасних російсько- української та війни в Сирііі) створюють у вигляді кіно-вистави рефлексію на тему спільного європейського майбутнього та презентують її в комбінованому форматі он - та оф- лайн долучаючи до широкої дискусії глядачів. Відеоверсія проекту лишається у вільному доступі надалі, з зафіксованими думками про спільну Європу з її минулим та стогодннням зразка 2021.
8.
ID: 4CFC13-07587
Назва проекту: Етнографічна експедиція та віртуальний музей німців Галичини
Рейтинг: 390
Загальний бюджет проекту: 481527
Запитувана сума від УКФ: 481527
Завантажити грантову угоду 4CFC13-07587
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання німецька молодь в Україні"
Міста реалізації: Проект поширюється на всю територію України,
Опис проекту: Проект передбачає створення українсько-німецької інтернет-платформи, на якій будуть збиратися матеріали, присвячені німцям Галичини, їхньому вкладу у розвиток України, а також їхнім долям.
9.
ID: 4CFC13-06912
Назва проекту: Театральна Резиденція "Упіймати кота"
Рейтинг: 382
Загальний бюджет проекту: 597460.95
Запитувана сума від УКФ: 597460.95
Завантажити грантову угоду 4CFC13-06912
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація "Склад 2'0"
Міста реалізації: м.Львів, Львівська обл., Україна, Берлін, Німеччина,
Опис проекту: Міжнародний театральний фестиваль “Кіт Ґаватовича” засновано ГО “Склад 2’0” для створення театральної платформи обміну досвідом між різними театральними групами України та світу, які ставлять за мету створення нового театру. Створення принципів нового театру відбувається шляхом децентралізації театру у масштабах як міста (покази відбуваються у не центральному просторі міста), країни (перенесення головних сценічних подій із столиці країни) та світу (Східна Європа як тема для проектів, що створюють запрошені митці з різних країн у межах проектах Фестивалю). Результатом такої мети стає розширення цільової аудиторії театру та залучення глядача до формування концептів майбутнього театру. ГО “Склад 2’0” не сприймає концепт Фестивалю у традиційному прочитанні, для команди це платформа, яка може мати різноманітний інструментарій для здійснення поставленої мети. Серед проектів, які команда реалізовує у межах Фестивалю є театральна резиденція у Берліні, що заанґажовує нові кадри зі сторони Світового театру та продуку
10.
ID: 4CFC13-02744
Назва проекту: «Мрії про братерство»
Рейтинг: 381
Загальний бюджет проекту: 891022.75
Запитувана сума від УКФ: 561598.35
Завантажити грантову угоду 4CFC13-02744
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Благодійний фонд "Метод Фонд"
Міста реалізації: Київ, Лейпциг,
Опис проекту: «Мрії про братерства»/Geschwistertraeume — це дискусійна платформа, яку організовує Метод Фонд у партнерстві з LIA- Leipzig International Art Programme та платформою міждисциплінарних практик "Відкритий простір" до 60-річчя поріднення Києва та Лейпцига. Впродовж «проектного тижня» в Києві будуть проведені ознайомчо-підготовчі зустрічі, воркшоп, обговорення проекту міських культурних центрів тощо, які стануть «ініціюючим» етапом для організації експериментальної міжміської платформи. У програму проекту інтегрований обмін між резиденціями. «Мрії про братерство» концептуалізує інфраструктуру міст-побратимів як готову форму для налагодження наддержавного рівноправного діалогу між низовими ініціативами та вироблення моделі впливу міських громад на міську політику, в якій міська влада виступає посередником низових співпраць, для Києва та інших міст України.
11.
ID: 4CFC13-30112
Назва проекту: VII міжнародний літературний фестиваль одеса ( ILO)
Рейтинг: 359
Загальний бюджет проекту: 2129456.00
Запитувана сума від УКФ: 585056.00
Завантажити грантову угоду 4CFC13-30112
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Одеський академічний український музично-драматичний театр імені В. С. Василька
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Одеса, разом із Львовом та Києвом, є одним із найважливіших культурних центрів України. За допомогою міжнародного літературного фестивалю Одеса ( ILO) зміцнюються, розширюються та заново створюються вже існуючі культурні мости як в Україні, так і між Чорноморським регіоном та Європою. Заснований у 2015 році ilo за дуже короткий час перетворився на один із найважливіших літературних фестивалів в Україні, особливо серед молоді. За допомогою нових художніх форм (театрального перформансу) література наближається зокрема до молодшої аудиторії.
12.
ID: 4CFC13-06063
Назва проекту: Брехт: Людина в глобалізованому світі
Рейтинг: 353
Загальний бюджет проекту: 605630.00
Запитувана сума від УКФ: 605630.00
Завантажити грантову угоду 4CFC13-06063
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Державне підприємство «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької»
Міста реалізації: Львів, Житомир, Берлін,
Опис проекту: Національний театр ім. Марії Заньковецької спільно з німецьким партнером ГО “Центр міжнародного театрального інституту в ФРН” та українським партнером Житомирським університетом ім. І.Франка Брехт Центром, має намір здійснити спільний проект з актуалізації творчості німецького генія Бертольда Брехта для українського суспільства. У межах проекту буде поставлена вистава «Тригрошова опера» Б.Брехта у режисурі Максима Голенка у приміщенні найстарішого трамвайного депо країни, проведено цикл лекцій онлайн та офлайн на суспільно актуальну проблематику в творчості Б.Брехта, з метою якомога повніше розкрито поліфонію його світу. Лекторами запрошено провідних науковців галузі України та Німеччини. До участі в проекті в ролі слухачів, глядачів, інтерв’юерів буде залучено молодь, студентську аудиторію, осіб соціально вразливих груп.
13.
ID: 4CFC13-03242
Назва проекту: Перший Міжнародний Українсько-Німецький Форум "Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння"
Рейтинг: 349
Загальний бюджет проекту: 294540
Запитувана сума від УКФ: 294540
Завантажити грантову угоду 4CFC13-03242
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська Спілка "Асоціація Індустрії Гостинності України"
Міста реалізації: Україна, Німеччина,
Опис проекту: Мета: формування партнерства заради стійкого розвитку навколо створення культурно-мистецьких туристичних продуктів «Україна-Німеччина», яке сприятиме досягненню порозуміння та миру на рівні широких аудиторій обох країн. Короткострокові результати: проведення першого міжнародного українсько-німецького Форуму на тему створення спільних продуктів культурно-мистецького туризму; у форумі візьмуть участь 20 спікерів – експертів напрямку з обох країн; учасниками форуму стануть більше 200 представників креативних індустрій України та Німеччини; із результатами Форуму ознайомляться понад 10.000 представників цільових аудиторій України та Німеччини. Довгострокові результати: створення більш як 10 культурно-мистецьких продуктів для німецької аудиторії в Україні. Розвиток культурно-мистецького туризму в Україні для німецьких споживачів визнано одним з пріоритетів туристичної стратегії України, а також інших програмних документів.
14.
ID: 4CFC13-29908
Назва проекту: РУБАКАВА
Рейтинг: 337
Загальний бюджет проекту: 655788
Запитувана сума від УКФ: 655788
Завантажити грантову угоду 4CFC13-29908
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація "Космос Табір"
Міста реалізації: Київ та Київська область,
Опис проекту: Міждисциплінарний проект культурного обміну, простір для мистецької взаємодії українських та німецьких митців та мисткинь. Проект заохочує до колаборацій між митцями обох країн, а також до поєднання різних видів мистецтва - музики, візуальної складової, живопису, перформансу, танцю, гепенінгу, імпровізацій. Такий спільний досвід мистецької взаємодії створює основу для тривалої українсько-німецької культурної співпраці, та надасть змогу відкрити культурне та мистецьке життя Києва та України для європейської авдиторії. Проєкт сприяє рефлексії минулого та сьогодення через мистецтво, і як результат – формує нові різні типи взаємозв’язків і відносин для українських та німецьких митців: до себе, до своєї мистецької практики, й до оточення – фізичного та віртуального.
15.
ID: 4CFC13-06601
Назва проекту: Свобода без кордонів
Рейтинг: 330
Загальний бюджет проекту: 517720
Запитувана сума від УКФ: 517720
Завантажити грантову угоду 4CFC13-06601
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Мистецька Резиденція Карбон
Міста реалізації: Київ, Дортмунд,
Опис проекту: Проект «Свобода без кордонів» являє собою серію стрімів на стику електроакустичної музики, саунд арту та мистецтва нових медіа, присвячених незалежності в широкому розумінні та інтегрованих в альтернативну медіа платформу.
16.
ID: 4CFC13-00959
Назва проекту: Перехід/Crossing
Рейтинг: 323
Загальний бюджет проекту: 674300.00
Запитувана сума від УКФ: 674300.00
Завантажити грантову угоду 4CFC13-00959
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт"
Міста реалізації: м. Дніпро, Дніпропетровська обл.,
Опис проекту: Проєкт “Перехід/Crossing” має на меті стати основою для зустрічей, яка дає впевненість для участі у спільному процесі, не відмовляючись від власного суверенітету. Зустріч із собою в іншому та іншим у собі. Відкритість до різноманітності, яка дає можливість існуванню альтруїстичної співпраці, в якій кожен по-своєму, з власними якостями, поводиться самовідповідально. Ми також прагнемо залучити локальну спільноту до діалогу. Діалогу транснаціонального та міжгенераційного. За допомогою 10-денної резиденції ми створимо простір для колаборації, дослідження та обміну. Взаємодія учасників відбуватиметься через створення групових та соло перформансів.
ЛОТ 2. Українсько-британська співпраця
1.
ID: 4CFC23-00953
Назва проекту: She Makes Music
Рейтинг: 477
Загальний бюджет проекту: 681913.60
Запитувана сума від УКФ: 681913.60
Завантажити грантову угоду 4CFC23-00953
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Благодійна організація «Мистецько-терапевтичний центр «Непротоптана стежина»
Міста реалізації: Львів, Манчестер,
Опис проекту: Проект She Makes Music має на меті наснаження та підтримку жінок - учасниць незалежного музичного ринку (музиканток, продюсерок, музичних менеджерок) з України та Великої Британції через організацію освітнього онлайн курсу з музичного менеджменту, маркетингу та музичного продакшену (створення музики) та проведення відкритих вебінарів про питання авторського права та гендеру в музиці із залученням фахівців з обидвох країн.
2.
ID: 4CFC23-05893
Назва проекту: Українсько-британська школа з дизайну для кругової економіки
Рейтинг: 476
Загальний бюджет проекту: 660900
Запитувана сума від УКФ: 660900
Завантажити грантову угоду 4CFC23-05893
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ТОВ ППВ Мережі знань
Міста реалізації: Україна, Велика Британія,
Опис проекту: Мета проекту - підвищення компетенцій студентів та початківців-дизайнерів з дизайну продуктів та сервісів за принципом кругової економіки та розбудова українсько-британського партнерства у сфері дизайну задля досягнення ЦСР 12, 13, 17 шляхом організації спільної українсько-британської онлайн школи. Школа буде складатись теоретичного (6 вебінарів) та практичного блоку (розробка прототипів рішень глобальних викликів у малих групах). У результаті проекту буде напрацьовано 6 проектів/прототипів вирішення глобальних викликів з допомогою дизайну, онлайн документ про принципи кругового дизайну, зібрано 5 кейсів кращих практик, проведено інформаційну кампанію для інформування широкої аудиторії про проект. Матеріали проекту будуть розміщені у вільному доступі на онлайн ресурсах заявника.
3.
ID: 4CFC23-21033
Назва проекту: Цифрова обсерваторія
Рейтинг: 469
Загальний бюджет проекту: 674450.00
Запитувана сума від УКФ: 674450.00
Завантажити грантову угоду 4CFC23-21033
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «В-Арт»
Міста реалізації: Україна (у форматі онлайн), Велика Британія (у форматі онлайн), Харків, Харківська область, Лондон (Велика Британія),
Опис проекту: Цифрова обсерваторія - дослідницька резиденція, створена у партнерстві платформ V-Art та Electric Artefacts для вивчення колаборацій у цифровому світі. Проект спрямований на розвиток інноваційного креативного поля цифрового мистецтва та творчих колаборацій між українськими та британськими митцями та експертами, фасилітації діалогу та розширення можливостей для нових талантів. У рамках проєкту будуть створені віртуальні кросплатформні виставки з використанням цифрових технологій, включаючи Web, 3D та AR для демонстрації проєктів резиденції, проведено низку панельних дискусій, а також створено дорожню карту для майбутньої міжкультурної цифрової співпраці. Креативні індустрії отримають практичні інструменти проєктного менеджменту онлайн колаборацій та whitepaper, що визначатиме умови співпраці та права інтелектуальної власності.
4.
ID: 4CFC23-06191
Назва проекту: Антрологічно-етнографічна експедиція “Ukraїner” - "Українці в Великій Британії"
Рейтинг: 467
Загальний бюджет проекту: 600974.30
Запитувана сума від УКФ: 600974.30
Завантажити грантову угоду 4CFC23-06191
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація "Українер"
Міста реалізації: Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії (попередньо: Лондон, Манчестер, Ліверпуль, Кембридж),
Опис проекту: Останні кілька десятків років українці активно емігрували в різні країни світу, в тому числі і до Великої Британії. Українська діаспора в Великій Британії за неофіційними даними налічує близько 30 000 осіб зі своїми цікавими й унікальними історіями, які обов’язково слід почути й побачити. Цей проект має за мету розповісти про українців в Сполученому Королівстві, які створюють нові сенси й продукти, проживаючи за кордоном; які виїхали, але не втрачають зв’язок з Батьківщиною; які розповідають про свої історії еміграції та співпрацю з українцями в інших країнах та в Україні. Ми переконані, що це допоможе українцям сформулювати цінність власної країни для самих себе, а для британців - відкрити невідому досі Україну з її автентичною багатогранною культурою.
5.
ID: 4CFC23-07268
Назва проекту: 7плюс7
Рейтинг: 458
Загальний бюджет проекту: 683220
Запитувана сума від УКФ: 683220
Завантажити грантову угоду 4CFC23-07268
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація “86”
Міста реалізації: м. Київ, Україна;, м. Лондон, Великобританія;,
Опис проекту: “7 плюс 7” - це онлайн-кінофестиваль, присвячений видатним короткометражним фільмам та жінкам-режисерок з України та Великобританії. Фестиваль має на меті просувати жінок-режисерок до міжнародної аудиторії в Інтернеті, підкреслюючи багатство та різноманітність їхньої роботи, паралельно демонструючи кінематографічних традицій Великобританії та України.
6.
ID: 4CFC23-04970
Назва проекту: Конструкція х Соніка: звук навколишнього
Рейтинг: 453
Загальний бюджет проекту: 548680
Запитувана сума від УКФ: 548680
Завантажити грантову угоду 4CFC23-04970
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація Культура Медіальна
Міста реалізації: Дніпро, Великобританія,
Опис проекту: Фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі Конструкція (громадська організація "Культура Медіальна", Дніпро, Україна) та аудіовізуальний фестиваль Sonica (Cryptic, Глазго, Великобританія) створять спільну потужну онлайн та офлайн мистецьку програму у місті Дніпро з 17 по 27 червня 2021 року. Формат співпраці в рамках фестивалю сучасного мистецтва з акцентом на нові технології та цифрове мистецтво продемонструє потенціал культури як каталізатора технічного прогресу та імпульсу до побудови простора для критичних роздумів.
7.
ID: 4CFC23-07259
Назва проекту: UA/UK Art Business School: україно-британська школа з артбізнесу
Рейтинг: 452
Загальний бюджет проекту: 694293.80
Запитувана сума від УКФ: 694293.80
Завантажити грантову угоду 4CFC23-07259
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інститут права, технологій та інновацій”
Міста реалізації: Україна (у форматі онлайн), Велика Британія (у форматі онлайн), Харків, Харківська область,
Опис проекту: Art Business School - освітня та наукова колаборація експертів з Великої Британії та України за ключовими напрямками: 1. Стан артринку до та після пандемії; 2. Схід-Захід: інклюзія українського мистецтва у західний артринок; 3. Фінанси у мистецтві: блокчейн, криптопроєкти, податкове планування, нові технології атрибуції та провенансу; 4. Артаналітика та статистика артринку; 5. Діджиталізація та онлайн ринок мистецтва. Проєкт надасть представникам українського артринку актуальні знання та ефективні інструменти для підвищення потенціалу українського мистецтва на глобальному рівні. Експерти та практики проведуть спільну освітню школу та міжнародні панельні дискусії з метою напрацювання керівництва для артринку та видадуть Збірку аналітичних статей українською та англійською мовами.
8.
ID: 4CFC23-00784
Назва проекту: Вона – художниця: актуальний наїв України та Британії
Рейтинг: 443
Загальний бюджет проекту: 684464.00
Запитувана сума від УКФ: 684464.00
Завантажити грантову угоду 4CFC23-00784
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація «КУЛЬТУРНИЙ КОД»
Міста реалізації: Київ, Лондон, Велика Британія,
Опис проекту: «Вона – художниця: актуальний наїв України та Британії» - перший україно-британський проєкт, що відкриває та досліджує творчість сучасних наївних художниць: імена, образи, контекст. Команда проєкту, спільно з експертами працює з важливою для суспільства темою гендерної нерівності, що відбивається в актуальному культурному полі України. Вивчаючи досвід Об’єднаного Королівства та залучаючи до проєкту британських художниць, проєкт створює можливість переосмислити концептуальний зміст феномену наївного мистецтва в Україні, інтегруючи його у міжнародний культурний простір. Результати проєкту будуть зафіксовані у каталозі (він вміщуватиме дослідницькі мистецтвознавчі тексти, присвячені сучасному жіночому наїву, інформацію про художниць) та груповій виставці робіт учасниць проєкту.
9.
ID: 4CFC23-03323
Назва проекту: Продукт для міста: експериментальна урбаністична лабораторія з дизайну громадських просторів за принципами кругової економіки
Рейтинг: 442
Загальний бюджет проекту: 870930
Запитувана сума від УКФ: 662200
Завантажити грантову угоду 4CFC23-03323
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МЕТАЛАБ»
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: Проект спрямований на стимулювання зростання обізнаності про сталий розвиток міст та спільнот шляхом створення, на прикладі Івано-Франківська, експериментального архітектурного об'єкта громадського простору та каталогу підходів проектування за правилами кругової економіки. 10 учасників урбаністичної лабораторії досліджують типові рішення дизайну громадських просторів на прикладі українських та британських міст. Проект реалізується у партнерстві зі Studio Weave.
10.
ID: 4CFC23-02170
Назва проекту: Автентична британська музика. Бірмінгем-Київ
Рейтинг: 429
Загальний бюджет проекту: 623638.49
Запитувана сума від УКФ: 623638.49
Завантажити грантову угоду 4CFC23-02170
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Authentic UK music. Birmingham-Kyiv» ( «Автентична британська музика. Бірмінгем-Київ») буде створений Київським національним академічним театром оперети в партнерстві з Бірмінгемською оперою (Birmingham Opera Company). Проєкт проводиться онлайн і оффлайн. Проєкт складається з музичного, освітнього та просвітницького блоків (створення та запуск веб-платформи). Музичний блок передбачає проведення оффлайн концерту «Легенди туманного Альбіону» (робоча назва) на великій сцені Національної оперети України в жовтні 2021 року; відео документацію ключових подій та розміщення контенту на онлайн ресурсах Київського та Бірмінгемського театрів і на веб-платформі «Authentic UK music. Birmingham-Kyiv»; розробку (створення партитур, аранжування) нотного матеріалу вокальних та інструментальних композицій концерту. Концертна програма проекту під робочою назвою «Легенди туманного Альбіону», створюватиметься солістами-вокалістами, артистами хору, балету та оркестру Національної оперети України за участю вокаліста Бірмінгемської опери та супроводжуватиметься коментарями ведучих, які розповідатимуть про особливості автентичної британської музики. У програму увійдуть британські, шотландські, кельтські народні пісні та балади, популярні народні танці; англійські хорові композиції в обробках українського композитора й диригента О. Кошиця; музика британських композиторів: Е. Джерамана, Е. Елгара, Ч. Стенфорда; неокласика. Концерт складатиметься з двох відділень тривалістю по 1-й годині. Разом з антрактом концерт триватиме 2 години 20 хвилин. Освітній блок передбачає проведення менторських майстер-класів для вокалістів та музикантів із виконання автентичної музики Великої Британії, створення та розміщення на онлайн ресурсах театрів та веб-платформі їх відцифрованих версій. Репетиційний процес відбуватиметься на перетині музичного та освітнього блоків. До репетицій будуть залучені волонтери (студенти КНУКіМ, учні старших класів КССМШ ім. Лисенка, молоді люди з «Коаліції захисту прав людей з інвалідністю»). Веб-платформа проєкту «Authentic UK music. Birmingham-Kyiv» створюється для розбудови довгострокової комунікації між митцями, арт-менеджерами, театрами і представниками музичної спільноти, а токож - інформування широкого кола зацікавлених. На веб-сайті будуть розміщені відцифровані номери концерту та майстер-класи; розроблений нотний матеріал, тексти пісень, балад, що прозвучать у концерті; матеріали Vox Populi, створені волонтерами проекту. Платформа продовжуватиме роботу після завершення оффлайн-подій проєкту і стане медіумом між українськими та британськими театральними спільнотами, що прагнуть створювати проєкти в колабораціях. Важливою частиною сайту також стане інформація про відкриті грантові програми, арт-резиденції, мистецькі стипендії для музикантів. У проєкті реалізується кілька цілей сталого розвитку (ЦСР), однією з яких є зміцнення міжнародного партнерства заради сталого розвитку суспільства
11.
ID: 4CFC23-29440
Назва проекту: Cultura cura – Культура зцілює
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 685080
Запитувана сума від УКФ: 685080
Завантажити грантову угоду 4CFC23-29440
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ТОВ "Прем'єр-Медіа"
Міста реалізації: Київ, Бірмінгем,
Опис проекту: Проект досліджує, яким чином література та літературні інституції можуть сприяти встановленню звʼязків всередині суспільства заради більш стійкого майбутнього. Література та практики сторітеленгу у проекті - це інструмент первинного імпульсу для стимулювання креативних індустрій, культурних інституцій, митців до активної позиції у висловлювані своїх наративів, що є важливими для сталого розвитку суспільства та стійкого майбутнього.
12.
ID: 4CFC23-28210
Назва проекту: Креативність для креативних
Рейтинг: 424
Загальний бюджет проекту: 654170
Запитувана сума від УКФ: 654170
Завантажити грантову угоду 4CFC23-28210
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Вищий навчальний заклад Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі"
Міста реалізації: Полтава,
Опис проекту: Мета проекту полягає у створенні та поширенні інноваційного культурно-освітнього продукту - подкасту “Креативність для креативних” з розвитку та популяризації креативного мислення серед представників сектору культурних та креативних індустрій України. У результаті - розроблено кейси з досвіду розвитку та функціонування сфери креативних індустрій Великобританії; отримано британський досвід розвитку креативності та досвід роботи в міжнародній команді, який буде використано в ході культурно-освітньої діяльності учасників команди проекту; сформовано програму подкасту та його контент; створено інноваційний продукт - авторський подкаст з розвитку креативності; забезпечено максимальне поширення результату проекту серед представників креативних і культурних індустрій України; проведено презентацію подкасту “Креативність для креативних” серед потенційних слухачів.