Інноваційний культурний продукт

Заявки, подані на програму 592

Програма «Інноваційний культурний продукт» відповідає пріоритетним напрямам діяльності Фонду, а саме: 

  • Сприяння впровадженню сучасних цифрових технологій, розробці інноваційного культурного продукту, кроссекторальних та міжрегіональних проектів для розкриття творчого потенціалу, ефективної творчої та економічної діяльності у сфері культури та креативних індустрій.
  • Підтримка проєктів міжнародної співпраці та просування українського культурного продукту за кордоном, посилення зв’язків з міжнародним культурним середовищем для створення позитивного іміджу України.
  • Підтримка розвитку та функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на території України, а також поза її межами.
  • Підтримка проєктів, спрямованих на протидію інформаційній складовій російської військової агресії, осмислення ролі українських воїнів у забезпеченні безпеки України та Європи під час збройної агресії Російської Федерації, створення позитивного іміджу захисників (захисниць) України.

Бюджет програми на 2022 рік – 130 млн грн*

Цілі програми «Інноваційний культурний продукт»:

  • підтримка якісних інноваційних проектів, що збільшують кількість культурних продуктів, доступних для широкої аудиторії; 
  • стимулювання розвитку секторів культури і креативних індустрій через впровадження інновацій та інтеграції нового досвіду, зокрема, шляхом впровадження нових в Україні, але апробованих у світовій практиці підходів; 
  • збільшення кількості споживачів культурного продукту, залучення до споживання культурного продукту нових аудиторій; 
  • популяризація українського культурного продукту як в Україні, так і за її межами; 
  • стимулювання розвитку кроссекторальних партнерств та підтримка конкурентоспроможних проектів, потенційно привабливих для залучення недержавних інвестицій та здатних до сталого розвитку.

У рамках конкурсної програми «Інноваційний культурний продукт» на 2022 рік пропонуємо ЛОТ-и:

ЛОТ 1. Музика

ЛОТ 2. Театр і цирк

ЛОТ 3. Літературна справа

ЛОТ 4. Арт-об’єкти та дизайн 

ЛОТ 5. Танець

ЛОТ 6. Креативні індустрії

Терміни подачі заявки та реалізації проекту

Подача проектної заявки на конкурс: 08.11.2021 – 20.01.2022 (до 18.00 за київським часом)

Конкурсний відбір: 21.01.2022 – 06.05.2022

Реалізація проектів включно з поданням звітності: з дати підписання Договору про надання гранту Фондом, але не раніше 30 квітня, до 31.10.2022

Контакти: [email protected]


*Звертаємо увагу, що бюджет програми може змінитися як у сторону збільшення, так і в сторону зменшення, після затвердження Верховною Радою України Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік». 

Реєстри програми

Дати програми: 08 Листопада 2021 — 31 Жовтня 2022