Реєстр програми Інноваційний культурний продукт

#
ID
Назва проекту
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
# 1.
ID: 5ICP11-00004
Назва проекту: АНТОЛОГІЯ МУЗИКИ ДЛЯ СОПІЛКИ: 1980-2020. У ТРЬОХ CD ТОМАХ
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 490108.00
Запитувана сума від УКФ: 490108.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Академія давньої музики Леополіс"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Всі області України,
Опис проекту: Ідея проєкту‒створення першої (в історії жанру) аудіоколекції ориґінальної музики вітчизняних композиторів для української хроматичної поздовжньої флейти (сопілка). Антологія діятиме як знаковий артефакт неповторного історичного процесу‒становлення і професіоналізації новітнього інструмента в культурі України - хроматичної сопілки, запатентованої 1980 р. Д. Демінчуком. Метою є аудіофіксація виконань значної частини української сопілкової спадщини на артистичному рівні і передання інноваційних виконавських технологій, розвинених останніми 30-ма роками в межах львівської школи, від локально-академічного середовища у широкий публічний і дидактичний доступ. Антологія - своєрідний канон для відмежування спрощеного ярмарково-аматорського погляду на цей інструмент і мистецького підходу до хроматичної сопілки як одного із нечисельних іманентних нашій культурі музичних інструментів. Результатом проєкту стане новостворена аудіоколекція оригінальної музики для сопілки українських композиторів XX-XXI ст. у трьох томах та її промоція у культурних середовищах, а особливо - залучення широких музично-педагогічних кіл.
# 2.
ID: 5ICP11-00085
Назва проекту: Продакшн саундтреку до художнього фільму-мюзиклу "Мрія Кіри"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 860672.00
Запитувана сума від УКФ: 860672.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУД МОНІНГ ДІСТРІБЬЮШН"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: В рамках роботи над проєктом буде створено професійний аудіозапис саундтреку до повнометражного фільму-мюзиклу "Мрія Кіри". А саме: буде зроблено аранжування та написано партитуру для симфонічного оркестру 5 музичних номерів, записано вокальні партії головних акторів фільму та артистів Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю "Калина" в супроводі симфонічного оркестру та музикантів Національного академічного оркестру народних інструментів (НАОНІ), здійснено зведення та мастеринг музичних треків у форматі Stereo та Dolby Digital 5.1.
# 3.
ID: 5ICP11-00295
Назва проекту: Повне видання творів Вікторії Польової для фортепіано
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 774280.00
Запитувана сума від УКФ: 774280.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Яковенко Лариса Миколаївна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Прем’єрне міждисциплінарне нотне видання творів Вікторії Польової для фортепіано у форматі арт-буку зі вкладеними компакт-дисками, що містять аудіозаписи творів композиторки у виконанні відомих українських піаністів Антонія Баришевського та Ірини Стародуб. Видання готується до 60-річчя видатної української композиторки, лауреатки Національної премії імені Тараса Шевченка Вікторії Польової. Метою проекту є збагачення музичного та, ширше, культурного контексту України та світу через видання творів композиторки, результатом якого стане теоретична освіта та практичне використання цінного музичного доробку, спрямованого як на музикантів, так і поціновувачів сучасної української музики у всьому світі. Видання буде також доступне в цифровому варіанті.
# 4.
ID: 5ICP11-00302
Назва проекту: Концерт української класичної музики "Смальта"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 861630
Запитувана сума від УКФ: 831630
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Консалтингова фірма "Веданта-експерт"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає організацію та проведення V-го Фестивалю-концерту виконавців української класичної музики «Смальта» в червні 2022 року. Проект є логічним продовженням щорічного Фестивалю української класичної музики «Смальта», який проводиться в різних музейних комплексах Києва. Так перший фестиваль відбувся в 2015 році в Національному заповіднику «Софія Київська», три наступних фестивалі – в НІАМ «Київська фортецяКонцерт-фестиваль спрямовано на популяризацію класичної української та сучасної академічної музики, просвітницьку та освітню діяльність в галузі музичного мистецтва, загалом розвитку вокального та музичного мистецтва, зміцнення зв`язків та співпраці між державним і недержавними закладами культури, а також між різними секторами галузі: музейним, креативної індустрії та музичним мистецтвом
# 5.
ID: 5ICP11-00336
Назва проекту: Циферблат: Пам'ять. Альбом-спогад
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1342843.60
Запитувана сума від УКФ: 1317843.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Савицька Катерина Віталіївна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Перший концептуальний музичний альбом-спогад “Пам’ять” гурту Циферблат, що буде складатись з 11 композицій, за допомогою музики та текстів об’єднає історію однієї української родини за 100 років. Головну роль у створенні альбому відіграє інструмент його концептуальної форми – деменція, хвороба на яку хвора бабуся авторів-учасників гурту. Тексти будуть побудовані на її згадках про події сім’ї в декількох поколіннях. На фоні сімейних спогадів відобразиться історія всього українського народу за XIX та XX століття, їх трагедії та переживання. Історія сім’ї як узагальнюючий образ історії народу та інтерпретація основних подій країни у великі проміжки часу.
# 6.
ID: 5ICP11-00354
Назва проекту: Аудіозапис музично-літературної композиції «Меланхолійна кантата на честь львівського Моцарта»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 982250.00
Запитувана сума від УКФ: 982250.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Сегін Богдан Дарійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Львів,
Опис проекту: «Меланхолійна кантата на честь львівського Моцарта» була створена у 2021 році двома львівськими митцями: композитором Богданом Сегіним та поетом Остапом Сливинським. Цю музично-літературну композицію було створена спеціально до відкриття встановленої у Львові скульптурної композиції для відзначення 230-річчя від дня народження Франца Ксавера Вольфґанґа Моцарта. Мета проекту - створення якісного аудіозапису цієї композиції та розміщення його на спеціально створеному двомовному вебсайті з вільним доступом. Результатом проекту стане максимально широка популяризація творчості сучасних львівських митців, а також популяризація постаті Ф.К.Моцарта, який прожив у Львові більшу частину свого життя, де заснував важливі музичні осередки, тим самим дав початок розвитку професійної музики у Львові.
# 7.
ID: 5ICP11-00371
Назва проекту: Запис альбому "Мрія" Анни Бірзул
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 842340
Запитувана сума від УКФ: 842340
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Галадюк Іван Дмитрович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Запис альбому "Мрія" Анни Бірзул - це унікальне поєднання української музичної культури та етнографії через призму світового музичного надбання.
# 8.
ID: 5ICP11-00503
Назва проекту: Музичний альбом гурту «Пірата Бенд» «Країна Крутизни»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1747830
Запитувана сума від УКФ: 1747830
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Границя Андрій Володимирович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект гурту «Пірата Бенд» «Країна Крутизни» - альбом з 10 пісень, створюється, як поєднання музичних творів на унікальні вірші українських поетів (Павло Тичина, Михайль Семенко, Микола Бажан та ін.) і поетів Європи та Америки (Уільям Батлєр Йєтс, Альфонсіна Сторні. Редьярд Кіплінг, Роберт Бернс та ін.) в українських перекладах. Проект спрямований на задоволення інтересів та потреб різних аудиторій і сприятиме формуванню української ідентичності та створенню позитивного іміджу України та українців у світі. Мета - створення пісенного альбому, його промоція, концертна програма. Результат – альбом «Країна Крутизни» від «Пірата Бенд» та його успішна промоція у сітці та соціальних мережах, концертна програма.
# 9.
ID: 5ICP11-00558
Назва проекту: Концерти-постлюдії 28-го міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2281380.00
Запитувана сума від УКФ: 2281380.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародна громадська організація "Асоціація "Нова музика"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Одеса,
Опис проекту: Концерти-постлюдії є важливою складовою частиною Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики», як акції що завершує річний фестивальний цикл і фіналізує його досягнення. Щорічний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Два дні й дві ночі нової музики в Одесі вже кілька десятиліть представляє сучасне українське мистецтво на рівні найкращих світових зразків. Головна програмна мета проекту – розвиток нової музики та нового мистецтва в Україні, підтримка та популяризація нових сучасних творів академічної музики, ознайомлення з ними широких верств населення. У 2022 році планується проведення 28-го фестивалю Два дні й дві ночі нової музики як великої культурної акції протяжної в часі. Проведення 28-го фестивалю складається з трьох етапів – Концертів Прелюдій (початок 23-24 квітня 2022 р.), що передують фестивалю, самого дійства фестивалю (06-08 серпня 2022 р.) і Концертів-Постлюдій фестивалю (09-12 вересня 2022 р.). Перші два етапи фінансуються з інших джерел, а за підтримки Українського культурного фонду планується провести 3-ий етап фестивалю (підсумковий). До нього входять: проведення концертів-постлюдій, на яких будуть виконані вибрані твори з фестивальних програм минулих років, проведення міжнародної конференції присвяченої розвитку сучасної музики та фестивального руху, майстер-класів, видання музичних нотних партитур, подвійних компакт дисків з творами які виконувались на попередніх випусках фестивалю, артбуків які узагальнюють досягнення фестивалю в їх культурному значенні.
# 10.
ID: 5ICP11-00650
Назва проекту: V Європейські музичні зустрічі у Львові
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 791765
Запитувана сума від УКФ: 791765
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський державний музичний ліцей імені Соломії Крушельницької
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Рівне, Чернівці,
Опис проекту: Концерт-презентація - результат створення в рамках проєкту Міжнародного молодіжного камерного оркестру за участі учнів державних музичних ліцеїв України та учнів спеціалізованих музичних шкіл Польщі та Німеччини. Метою проєкту є посилення зв’язків з міжнародним культурним середовищем шляхом об'єднання в одному музичному колективі юних виконавців з трьох країн на етапі їх професійного становлення, ознайомлення їх з особливостями національних виконавських шкіл гри та формування спільного репертуару для подальшої популяризації позитивного іміджу української культури загалом та української мистецької освіти зокрема в країнах Європи. У вересні-жовтні 2022 року відбудеться серія концертних виступів у Львівській національній філармонії ім.М.Скорика, Рівненській та Чернівецькій обласних філармоніях, а також заплановано виступи в концертних залах м. Познань (Польща) та м. Берлін (Німеччина).
# 11.
ID: 5ICP11-00748
Назва проекту: Симфонія Усміху
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2538840
Запитувана сума від УКФ: 2498840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Галерея сценографії"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Львів, Львівська область, м. Одеса, Одеська область,
Опис проекту: Проєкт «Симфонія Усміху» - це аудіовізуальний проєкт на перетині музичного та театрального мистецтв, основною метою якого є популяризація творчості видатного музиканта, композитора, першого українського джазмена Богдана Весоловського шляхом створення інноваційного мистецького продукту - альбому та музично-театрального дійства “Симфонія Усміху” у виконанні Марії Онещак та Оркестри почувань у супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії на твори Богдана Весоловського.
# 12.
ID: 5ICP11-00782
Назва проекту: Створення лібрето та музики для опери «Відьма» за твором Михайла Коцюбинського
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 713118
Запитувана сума від УКФ: 693118
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ХОГО "Театр на Жуках"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Україна,
Опис проекту: Наша мета – створити сучасну українську оперу за оповіданням українського класика Михайла Коцюбинського, твори якого досі не отримали музично-сценічної інтерпретації, і привернути увагу театрів до цього матеріалу напередодні ювілейних та пам’ятних дат в 2023 та 2024 роках, пов’язаних з ім’ям письменника. Написання опери за твором Коцюбинського дозволить актуалізувати його спадщину, створить умови для її сценічного переосмислення з позиції сьогодення і для гідного вшанування пам’яті нашого літературного класика.
# 13.
ID: 5ICP11-00948
Назва проекту: Промо-тур Музичного фентезі-шоу «Володарі Стихій»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 3043360
Запитувана сума від УКФ: 2486940
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Харків, Дніпро, Кропивницький, Київ,
Опис проекту: Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій» - національний музичний продукт високого професійного рівня, унікальний інструментальний мюзикл, який поєднує в собі витончену майстерність найкращих солістів-інструменталістів та Національного оркестру народних інструментів України. Музичну складову доповнюють високоякісні аранжування, глибоке змістовне наповнення, цікавий фентезійний сюжет, вражаючий візуальний ряд та інноваційна подача з використанням 3D віджеїнгу. Учасники проекту - музиканти-віртуози, лауреати багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів: киянин Георгій Матвіїв (Стихія Води, бандура), учасники телепроекту «Україна має талант» - Андрій Стовп’юк з Коломиї (Стихія Землі, цимбали) та Олексадр Божик зі Львова (Стихія Вогню, скрипка), Олесь Журавчак (Стихія Повітря, етно-духові) м. Київ та Національний академічний оркестр народних інструментів (НАОНІ) під керівництвом Віктора Гуцала. Музична шоу-програма створена на основі авторських композицій солістів, світових хітів та сучасних обробок інструментальної української народної музики. Проект передбачає реалізацію промоційного туру по 5 містах України: Львів, Харків, Дніпро, Кропивницький, Київ.
# 14.
ID: 5ICP11-01061
Назва проекту: Музика українського Різдва
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2403040
Запитувана сума від УКФ: 2378040
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Матейко Любомир Михайлович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Музика українського Різдва» - це створення 24 партитур/аранжувань, студійний запис, монтаж зведення та мастеринг, випуск аудіо CD дисків 2 альбомів: "Різдв'яний передзвін" - у виконані Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро», 14 композицій українських колядок та щедрівок з різних регіонів України у вокально-інструментальному прочитанні/аранжуванні сучасними композиторами, та альбом "Зоря ясна засіяла" - колаборація ансамблю "Дніпро" з українськими фолк, рок та етноджазовими гуртами та солістами: "ILLARIA", "The Doox", "Іванка червінська і гурт "Gypsy Lyre", "Тарута", "Мнішек", "Kozak System", "Folky Fanky" та інші, 10 композицій авторських та народних пісень/композицій в унікальному тембровому оформленні звучанням ансамблю українських народних інструментів. Створення промоційного матеріалу проекту - 10 промо відеороликів/кліпів до 10 музичних композицій, та його просування.
# 15.
ID: 5ICP11-01246
Назва проекту: Пісні з давнини
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 796440.00
Запитувана сума від УКФ: 796440.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр української пісні "Народна філармонія"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Пісні з давнини» має на меті створення партитури, аудіозапис та презентацію концертної програми на основі старовинних пісень українського народу в авторському опрацюванні композитора Богдана Кривопуста для Національного ансамблю солістів «Київська камерата» та солістки (народний спів» - заслуженої артистки України Руслани Лоцман. Провідною ідеєю проекту є створення сучасного музичного продукту в поєднанні з древніми автентичними наспівами. Мета проекту – записати подвійний аудіоальбом з 12 композицій та презентувати його під час концерту та в інтернет-просторі.
# 16.
ID: 5ICP11-02051
Назва проекту: Альбом “DOMINO”
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2333000.00
Запитувана сума від УКФ: 2283000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Бандерштат"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проєкту - розвиток популярної музики в Україні шляхом створення інноваційного культурного продукту у вигляді аудіо-альбому “DOMINO”, до якого увійдуть 15 україномовних треків. Результати проєкту: - створено популярний інноваційний аудіо продукт на тексти українського авторства для радіостанцій, телеканалів, фестивалів, концертів, міжнародних стрінгових платформ, соціальних мереж; - забезпечено потребу населення, в тому числі підростаючого покоління, в україномовному контенті шляхом збільшення кількості якісного конкурентоспроможного музичного контенту на міжнародних цифрових платформах, у соціальних мережах, телебаченні та радіостанцій; - розширено цільову аудиторію проєкту, що забезпечило збільшення кількості покупців та споживачів українського культурного продукту в Україні та за кордоном; - посилено позитивний імідж України у cвіті шляхом створення музичного та відеоконтенту українською мовою, який відповідає критеріям модної, актуальної музики; - проєкт дав поштовх для розвитку концертної діяльності гурту “Фіолет”; - створено тренд на масове споживання україномовного контенту.
# 17.
ID: 5ICP11-02160
Назва проекту: Музичний марафон "Територія А: із 90-х - назавжди"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2499900
Запитувана сума від УКФ: 2499900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: фізична особа-підприємець Рудницька Анжеліка Миколаївна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Музичний марафон "Територія А: із 90-х - назавжди" - ювілейний концерт легендарного хіт-параду "Територія А", що об'єднує різні покоління українських музикантів: тих, хто творили на початку незалежності України і молодих, які представляють інші покоління, зокрема, народжених вже після проголошення Незалежності. Мета проекту створити оригінальний  україномовний концерт, що продемонструє тяглість поколінь, сталість проекту, вміння артистів об'єднуватися і об'єднувати  довкола себе українське суспільство; популяризувати державну мову, нагадати про музичну спадщину 90-тих, сприяти розвитку вітчизняного музичного контенту. Результатом стане концерт із 25 пісень, що зазвучать по-новому та будуть відзняті для телебачення.
# 18.
ID: 5ICP11-02170
Назва проекту: "Тигролови. Партитура свободи."
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 3391768.60
Запитувана сума від УКФ: 2471113.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Проєкт «Тигролови. Партитура свободи» передбачає роботу над створенням мюзиклу на основі одного з найрезонансніших творів в історії української літератури – пригодницького роману з автобіографічними елементами – «Тигролови» Івана Багряного. В рамках проєкту буде доопрацьовано партитуру та представлено глядачам у вигляді вистави (онлайн та офлайн). Команда планує, на основі створеного лібрето та музичних номерів, створити партитуру до мюзиклу та представити глядачам у вигляді першої в Україні, постановки мюзиклу за торами Івана Багряного. По завершенні проєкту мюзикл «Тигролови» увійде в репертуар Національної оперети України, що, в довгостроковій перспективі, стане основою для розбудови жанру українського мюзиклу.
# 19.
ID: 5ICP11-02208
Назва проекту: Інноваційний культурно-соціальний проєкт «Код Ідентичності»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1284510.00
Запитувана сума від УКФ: 1284510.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ-ЦЕНТР "ЕКОНЯКА" (ГО "АРТ-ЦЕНТР "ЕКОНЯКА")
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Львів (Львівська область), м. Вугледар (Донецька область),
Опис проекту: Інноваційний культурно-соціальний проєкт, результатом якого стане запис музичного альбому з елементами українського фольклору за участі талановитої молоді (сиріт, вимушених переселенців з зони ООС та мешканців дитячих будинків) з Донецької області та Західної України.В рамках проєкту планується створення аудіовізуальних продуктів, проведення концерту. Основою стане спільне прослуховування , народних і обрядових пісень західних та східних регіонів України, використовуючи інноваційні підходи в творчому процесі ( репетиції та запис музики з різних локацій через спеціальні онлайн додатки, новітні підходи до аранжування, комп'ютерна обробка записаних живих інструментів). Також прагнемо привернути увагу суспільства до ряду проблем сучасної української музики шляхом яскравого висвітлення ідей проєкту в інтернеті.
# 20.
ID: 5ICP11-02535
Назва проекту: Цикл «Дві дитячі музичні АудіоПригоди»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 486000
Запитувана сума від УКФ: 457200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Шамшетдінова Т.В.
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Цикл «Дві дитячі музичні АудіоПригоди» - це дві дитячі музичні аудіоказки для сімейного прослуховування, в основу яких покладені літературні оповідання сучасної письменниці, поетки, радіожурналістки Олени Гусейнової «Кіт У Кедах» та «Пригоди синього чоловічка». Цикл має на меті розширити обсяг якісної сучасної української дитячої літератури у аудіоформаті. Забезпечити емоційно та естетично повноцінного сімейного дозвілля. Збільшити попит на україномовний літературно-музичний аудіопродукт.
# 21.
ID: 5ICP11-02568
Назва проекту: Ukrainian Live: Нова Музика
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1851286
Запитувана сума від УКФ: 1851286
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕҐІУМ МУЗІКУМ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Вся Україна,
Опис проекту: Проєкт "Ukrainian Live: Нова Музика" націлений на збагачення музичної культури нашої країни через створення нової української музики для органа в інноваційний спосіб: на конкурсних основах серед молодих композиторів, а також замовлення нових творів у знаних авторів. Основною метою проекту є створення нових партитур, що інспірують та пожвавлять середовища органістів, композиторів, концертних залів, порушать проблематику виконавства та розширення репертуару. Проект покаже, що органна музика є важливою складовою актуальної культури України та глибинного культурного коду через демонстрацію світові потужної національної органної школи.
# 22.
ID: 5ICP11-02876
Назва проекту: Колискова Колекція. Збірка 1
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2338365
Запитувана сума від УКФ: 2338365
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТЕРАСА-ФІЛЬМ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: “Колискова Колекція” - музичний альбом, створений на базі автентичних колискових пісень різних регіонів України, що виконані в форматі «триб’ют-альбому». Сучасні українські музиканти та автори надають нове звучання старовинним пісням. За допомогою проєкту ми підіймаємо на поверхню культурний пласт україської ідентифікації, як окремої нації з характерною спадщиною. Мета створити 6 нових пісень на додачу до існуючих треків, які були записані в рамках проєкту «Колискова Країна» за підтримки фонду 2019 році. Це дає можливість отримати великий альбом. Нові колискові будуть обов’язково долучені як саундтреки до нових фільмів проекту «Колискова країна» (другий сезон), був поданий до грантової програми фонду «Аудіовізуальне мистецтво». Посилання: https://www.youtube.com/channel/UCOsf50DtAErlGYf9uIdeH2w
# 23.
ID: 5ICP11-02960
Назва проекту: соловей співає
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1954790.00
Запитувана сума від УКФ: 1954790.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культура без кордонів"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: 24 області України, 24 населені пункти (Івано-Франкове (Львівська область), Локачі (Волинська область), Радивилів (Рівненська область), Кути (Івано-Франківська область), Вижниця (Чернівецька область) Рахів (Закарпаття), Теребовля, Тернопільська область Меджибіж (Хмельницька область), Чуднів - Житомирська область Новофастів (Вінницька область), Христинівка (Черкаська область), Петрове (Кіровоградська область), Славутич (Київська область) Ічня (Чернігівська область), Недригайлів (Сумська область), Опішня (Полтавська область) Золочів (Харківська область) Дніпропетровська область Слов’янськ - Донецька область Сватове - Луганська область Станіслав (Херсонська область), Баштанка - Миколаївська область Новоукраїнка - Одеська область Приазовське - Запорізька область),
Опис проекту: Соловей співає - проект, що має на меті розвиток культурного простору України та промоцію української класичної музики через ряд концертів у малих містах України, де немає філармоній та сталих колективів класичної музики. В рамках проекту відбудуться безкоштовні концерти у 24 малих населених пунктах з 24 областей України з програмою найкращих зразків української класичної та оперної музики.
# 24.
ID: 5ICP11-03042
Назва проекту: НЕБУВАЛИЙ ПОХІД. Передчуття
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2397355.40
Запитувана сума від УКФ: 2397355.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГОНТАРУК ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Фільм-концерт (76 хвилин), що представляє собою зйомку процесу озвучення німого документального фільму Михаїла Кауфмана “Небувалий похід” (1931 р.) - студійного запису живого виконання саундтреку від сучасного кінокомпозитора Антона Байбакова (2017 р.), написаного для двох роялів, вокалу, віолончелі, перкусії та басу. Байбаков не тільки зробив фільм звуковим, а й повністю перепрочитав його зміст крізь історичну призму передчуття катастрофи 1932-1933 рр. Для розвінчання ідеологічного міфу ми надамо перед картиною Кауфмана стислу інформацію про Голодомор, за допомогою титрів та історичних фото. У результаті фільм-концерт буде розміщено на одній з українських стрімінгових платформ.
# 25.
ID: 5ICP11-03097
Назва проекту: Птахи
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2375992.00
Запитувана сума від УКФ: 2327992.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Круценко Сергій Ігорович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Опера “Птахи” поєднує в собі кілька інновацій. Це іммерсивно-акустична опера, тобто опера просторового звучання. Опера “Птахи” має інновацію в оркестровій мові, бо не тільки використовує вагнерівську формулу “оркестру в оркестрі”, а й розширює її до фактичних двох повноцінних оркестрових та хорових складів, солістів. Сюжетна лінія опери базується на вченні Г.Сковороди про серце, яке приймаючи рішення, творить життя кожної людини. Таким чином проєкт ґрунтує на рівні сталого підсвідомого внутрішній код етичної самоідентифікації, притаманний свідомості української нації багато століть. Проєкт створює міст між світами високого оперного мистецтва та масовим глядачем за рахунок поєднання/використання багатьох історично існуючих жанрів та стилів музичного матеріалу: від барокового звучання через романтизм до нової віденської школи, від народної пісні до сучасної електронної музики. Опера звучатиме української та англійською мовами з однойменною назвою. Основний продукт проєкту - записаний музичний твір (фонограма) в іммерсивному форматі Surround, хронометражем до 90 хвилин, нотний матеріал та послідуюча презентація опери у концертному виконанні.
# 26.
ID: 5ICP11-03158
Назва проекту: Український соборний передзвін. Карильон і бандура
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1900000
Запитувана сума від УКФ: 1900000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Телерадіокомпанія «РАІ»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська область, Харків, Харківська область, Одеса, Одеська область, Львів, Львівська область, Вінниця, Вінницька область, Гошів, Івано-Франківська область, Крилос (Галич), Івано-Франківська область, Коломия, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Мета проєкту – об'єднання в концертній програмі української музики різних напрямів (фольклорного та авторського), регіонів (географічних та етнографічних), творчості митців материкової України та діаспори, як уособлення ідеї соборності, засобами унікального ансамблевого поєднання карильйону та бандур. Ансамбль карильйону (Ірина Рябчун, Київ), квартет бандуристок "Ґердан" (керівник Віолетта Дутчак, Івано-Франківськ) репрезентуватимуть здобутки української музики ХХ – початку ХХІ ст. в основних регіонах України. Результати проєкту – концертні програми в населених пунктах України (і, зокрема, в українських військових частинах), також зафіксовані на аудіо та відео, поширені через медіа і соціальні мережі.
# 27.
ID: 5ICP11-03356
Назва проекту: Амазонки українського авангарду
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1862420.00
Запитувана сума від УКФ: 1837420.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Черевик Володимир Володимирович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Вінниця, Вінницька область, місто Київ, місто Хмельницький,
Опис проекту: Проєкт є культовим інноваційним професійним музичним продуктом, дія якого спрямовується на популяризацію концептуальної, авангардної опери України у світовому контексті. Проект інтенсифікує інтеграційні процеси аудіального, перформативного секторів із використанням новітніх технологій у сценічному втіленні та використання он – лайн технологій для інтеграції глядача в процесі животворення опери безпосередньо під час виконання. Два автори двох опер: чоловік та жінка торкаються жіночої тематики та презентують психологічні образи жінок з використанням методів сучасної виразності, що допоможе досягти ефекту вибуху та поставити дискусійне питання щодо рівних можливостей співавторства жінок та чоловіків у сучасному мистецтві. Стратегічна мета проекту є презентація ексклюзивного концептуального українського музичного продукту в контексті світового позиціювання із метою подальшого створення міжрегіональних та міжнародних проектів в яких об’єднуються сучасні технічні інновації, академічний контент та участь глядачів в процесі животворення оперних постановок. Результатом проекту стане створення двох конкурентоспроможних інтеративних українських опер, який вплине на формування сучасного музичного ринку України та формуванню активної аудиторії, яка буде зацікавлена концептуальним мистецтвом.
# 28.
ID: 5ICP11-03425
Назва проекту: Промоція фіналістів конкурсу «Ше.Пісня»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 838700.00
Запитувана сума від УКФ: 803700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнська громадська організація "Молодий Народний Рух"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Промоція фіналістів конкурсу «Ше.Пісня» сприяє оновленню сприйняття поезії Тараса Шевченка та розвиткові сучасної різножанрової музики. Його основною метою є запис двох альбомів по 10 оригінальних музичних творів (разом 20 пісень) на вірші Кобзаря, створених молодими музикантами-переможцями конкурсу «Ше.Пісня». Робочі назви альбомів — «Переможці Ше.Пісні 2022» та «Найкраще Ше.Пісня 2016-2022». Подальша промоція творів буде відбуватися за допомогою розсилки аудіозаписів радіостанціям, культурним навчальним закладам, закордонним університетам з факультетами славістики, діаспорним громадським організаціям. Передбачене представлення творів широкому загалу, залучення авторів-виконавців до участі в концертах і фестивалях. Проєкт має потужну інформаційно-рекламну складову, триває протягом 5 місяців.
# 29.
ID: 5ICP11-03470
Назва проекту: Сольний проект Олеся Журавчака - Легенда-моновистава "Мольфар звуку"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2522185
Запитувана сума від УКФ: 2497185
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр розвитку творчості "Лілея"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Легенда-моновистава "Мольфар звуку" – це сольний проект одного з провідних виконавців на українських етно-духових інструментах, музиканта мультиінструменталіста та віртуоза Олеся Журавчака (дримба, тилинка, фрілка, сопілка, пан-флейта, ріжок, окарини, флояра, кавал) у співпраці з Київським академічним ансамблем народної музики "Дніпро" та професійними українськими композиторами, який розкриває та популяризує тембральну унікальність нашої культури, через особливе звучання традиційних інструментів та сучасну форму подачі музичного матеріалу. Це інноваційний національний культурний продукт, який покликаний заповнити нішу професійної інструментальної музики на основі народного тембрового звучання інструментів, які ототожнюються з українською музичною культурою. Програма поєднує у собі сучасну ритміку, якісні професійні аранжування, електронні звуки (плейбеки) з "живими" українськими народними інструментами та народну мелодику з авторськими мотивами та транскрипціями. Унікальною родзинкою проекту буде створення копії древньої сопілки, якій понад 20 тис. років, оригінал якої знаходиться у Львівському історичному музеї та відтворення звучання інструменту в композиціях проекту. Планується створення 14 композицій, студійний запис аудіо альбому та випуск аудіо CD диску, зйомки відеоматеріалу в різних історичних локаціях України та підготовка сюжетного відеоряду/віджеїнгу до всіх композицій проекту, концертна презентація та відеозйомка, створення відеоверсії концерту для розміщення на медіасервісах.
# 30.
ID: 5ICP11-03527
Назва проекту: ЗАХАР БЕРКУТ
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1244000
Запитувана сума від УКФ: 1219000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ ДУША/ЮЕЙ", ГО "ДУША/ЮЕЙ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Метою проєкту є створення партитури та аудіозапису мюзикла за мотивами знакової історичної повісті Івана Франка «Захар Беркут» з перспективою подальшої сценічної постановки у 2023 до 140-річчя першої публікації твору. У новому сучасному прочитанні повість продовжить свій вплив на становлення демократичних ідеалів в українському суспільстві втілюючи концепцію Франка, який зазначав: «повість історична має вартість, коли її основна ідея зможе зайняти сучасних живих людей». Виняткова гострота історичної паралелі подій твору з українськими реаліями протистояння інформаційній та військовій агресії сприятиме національній самоідентифікації слухачів та піднесенню патріотичних почуттів шляхом високохудожнього представлення ідеї сили єдності суспільства у боротьбі за рідну землю. Високодуховні образи національних героїв повісті, втілені з опорою на унікальний український мелос сприятимуть формуванню позитивного іміджу українців у світі. Мюзикл буде створено колаборацією кримськотатарських та українських митців. Авторами мюзиклу стануть відомий кримськотатарський музикант, Заслужений артист України Усеїн Бекіров, український актор та режисер, Заслужений артист АР Крим Ахтем Сеітаблаєв та молодий режисер, лібретист Олександр Співаковський. Проект передбачає активну комунікаційну кампанію з метою популяризації мюзиклу та його подальшого життя на провідних сценах світу.
# 31.
ID: 5ICP11-03574
Назва проекту: Проєкт «Рок-реп-фентезі-комікс-мюзикл «Неймовірні мандри та пригоди козака Василя Сліпака»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2395000.00
Запитувана сума від УКФ: 2395000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Мистецька Ліга»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Рок-реп-фентезі-комікс-мюзикл «Неймовірні мандри та пригоди козака Василя Сліпака» направлений на створення мультистильового ілюстрованого комікс-віджеінгом мюзиклу - казкового та гостросюжетного за формою і - підкреслено національно-патріотичного за змістом,орієнтованого на широку аудиторію. В ході реалізації проекту буде здійснено: прем’єрне концертне виконання мюзиклу з комікс-віджеінгом, видання звукозапису готового мюзиклу на майстер-диску та видання комікс-книги з текстом і ілюстраціями мюзиклу та кюар-кодом його аудіофайлу. Реалізація проекту передбачає затвердження лібрето, розробку візуального стилю коміксу (віджеїнг та поліграфія), створення музичної партитури вокальних та інструментальних партій, професійний звукозапис, зведення та мастеринг мюзиклу. Проект матиме безпосереднє продовження у вигляді гастролей мюзиклу по Україні та за кордоном. Створення мюзиклу та майбутній гастрольний тур – широко висвітлюватимуться в ЗМІ та соціальних мережах.
# 32.
ID: 5ICP11-04468
Назва проекту: Аудіобіом
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1640702.36
Запитувана сума від УКФ: 1640702.36
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Культурна платформа Закарпаття”
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Закарпатська область, м. Київ,
Опис проекту: “Аудіобіом” — це альбом біоритмів Свидовецького заповідного масиву, створений в співпраці з провідним електронним музикантом Дмитром Авксентьєвим (Koloah, Voin Oruwu). Проєкт є продовження розвитку першого культурного маршруту України — “Шлях закарпатського живопису”, який у 2022 поширить знання про можливості унікальних природних ландшафтів які є надбанням українського народу, його природною спадщиною і мають служити нинішньому та майбутнім поколінням. Результатом проєкту стане музичний альбом Дмитра Авксентьєва, створений на основі біоритмів рослин, що будуть записані під час експедиції до Свидовця, перший репозиторій біоритмів рослин та їх цифрових копій (у вигляді 3D-моделей) та аудіовізуальний перформенс в Павільйоні культури до Міжнародного дня ландшафтів (20 жовтня). Музичний альбом буде присвячений аспектам естетичного виховання українців: локальної культурної ідентичності (“феномену закарпатського живопису”) довкілля (Свидовецький масив з червонокнижною флорою) - сучасним технологічним інноваціям і новітнім інтелектуальним розвідкам (спеціально розроблений модульний сетап для запису біоритмів флори) Таким чином, проєкт публічно представить кейс України про “Три екології” і принцип позитивної суми, об'єднаний актуальною музичною мовою глобального світу.
# 33.
ID: 5ICP11-05080
Назва проекту: "Проста музика" композитора-шістдесятника В. Загорцева
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1267342.72
Запитувана сума від УКФ: 1267342.72
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дуб Галина Володимирівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, онлайн,
Опис проекту: Мета проєкту – популяризувати творчість українського композитора Володимира Загорцева, “шістдесятника”, учасника композиторського групування “Київський авангард”. Проєкт знаходиться на перетині науково-дослідницької діяльності, музичного виконавства, просвітницько-освітньої практики. Передбачено аудіозапис та цифровий реліз Камерних концертів композитора (диригент – Михеїл Менабде). Попередньо буде здійснена редакція партитур Загорцева (передбачає архівно-дослідницьку роботу, яку виконує програмний консультант – Олексій Войтенко). Запис здійснюватиметься колективом «Київські солісти», куди входять провідні виконавці й кращі солісти столиці (також залучені піаністи Є. Громов та А. Баришевський). Заплановано цифровий реліз з інформаційним буклетом (музикознавчою довідкою) та створення фільму-концерту для поширення онлайн. (Продюсерка проєкту – Галина Дуб).
# 34.
ID: 5ICP11-05899
Назва проекту: Доторкнись до душі
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1323401.00
Запитувана сума від УКФ: 1323401.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Рутенія-Україна"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: "Доторкнись до душі" — це проєкт аудіоальбому ліричної жіночої співаної поезії з 15 пісень на вірші відомих і маловідомих представниць сучасної та класичної жіночої лірики. Проєкт має на меті підтримку, розвиток і популяризацію музичного жанру співана поезія, сприятиме підвищенню якості української музики й розвитку культурних інтересів слухацької аудиторії, а також формуванню української ідентичності та збереженню літературної спадщини. У процесі реалізації проєкту передбачається запис і оприлюднення альбому пісень талановитої авторки та виконавиці Нелі Франчук, концерт- презентацію для широкого загалу слухачів. В подальшому додатково буде створено аудіозапис для радіо та проведені концерти у форматі творчих зустрічей.
# 35.
ID: 5ICP11-06074
Назва проекту: Альбом УТО
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2197621.68
Запитувана сума від УКФ: 2197621.68
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Бабенко Олександр Сергійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: Запис альбому під назвою "Умовна Точка Олімп" виконавця Keysee. Суттю проекту являється підігрів аудиторії до виходу альбому завдяки чіткому контент плану на 5-ть місяців що передбачає випуск 7-ми відео.
# 36.
ID: 5ICP11-06076
Назва проекту: BernSTATION - перший Всеукраїнський незалежний онлайн конкурс диригентського мистецтва
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 905919.00
Запитувана сума від УКФ: 811019.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛМ ГРУПА",
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: На теперішній момент вища музична професійна освіта має розгалужену систему, що дає можливість отримувати якісну освіту в різних містах країни. В даному проєкті ми звертаємо увагу на один із провідних напрямів навчання в більшості з музичних ВНЗ, інститутів та факультетів мистецтв, а саме на кафедри симфонічного та оперно-симфонічного диригування, які, на жаль, не входять в напрями конкурсної діяльності, що стало відомим після проведення аналітичного дослідження (https://docs.google.com/document/d/1xMSNZee-9LjH4hiqL5V0d0tm3mve9Twu/edit?usp=sharing&ouid=101331928668138460681&rtpof=true&sd=true) . Тому в рамках даного проєкту ми маємо на меті створити діючий Всеукраїнський онлайн конкурс для симфонічних диригентів, який не буде мати ані вікових, ані фінансових обмежень. Формат проведення конкурсу – онлайн, дозволить учасникам на власній сторінці учасника на спеціально створеному веб-ресурсі (http://bernstation.in.ua/) ознайомитись з положенням щодо проведення конкурсу, зареєструватись та стати учасником відбіркових турів, бачити оцінки судів та їх рекомендації, щодо професійної роботи учасника. Зауважимо, що ця технологія комунікації буде використана вперше, що показує унікальність проєкту. В свою чергу проєкт сприятиме формуванню духовно-моральних ідеалів і цінностей молодого покоління на основі кращих прикладів вітчизняних діячів музичного мистецтва, відомих оркестрових диригентів і творів оркестрово-ансамблевого репертуару. Розвиватиме творчу активність студентів, які навчаються, любителів і професіоналів, розширить культурний простір співтворчості молоді та колективного музикування. Висококваліфікована судейська рада, до складу якої входять провідні концертуючи диригенти (народний артист України, лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, головний диригент і художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України – Володимир Сіренко; народний артист України, лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, художній керівник та головний диригент Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо – Володимир Шейко; народний артист України, головний диригент Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, головний диригент Київського камерного оркестру - Микола Дядюра; народна артистка України, диригент-постановник Київського національного академічного театру оперети – Оксана Мадараш; заслужений дія мистецтв, директор Харківської обласної філармонії – Юрій Янко; народний артист України, диригент – Іван Карабиць; заслужена артистка України, лауреат міжнародних диригентських конкурсів – Вікторія Жадько; народний артист України, американський диригент, головний диригент одеського Національного філармонічного оркестру – Хобарт Ерл), дадуть якісну оцінку роботи конкурсанта з подальшою рекомендацією щодо вдосконалення диригентської мануальної техніки та навички по роботі з оркестровим колективом. Важливим є те, що конкурс налаштований на подальший розвиток, а саме на його реорганізацію в статус міжнародного з подальшою самоокупністю. Ми хочемо, щоб молоді симфонічні диригенти вливалися у відродження культури і перед тисячами глядачів керували знаними колективами. Це творчість, майстерність і престиж диригента.
# 37.
ID: 5ICP11-06360
Назва проекту: IX-й Міжнародний вокально-хоровий конкурс “Victoria”
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2188500.00
Запитувана сума від УКФ: 1766100.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "ВІКТОРІЯФЕСТ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний вокально-хоровий конкурс “Victoria” (далі – культурний музичний проєкт, проєкт) спрямований на популяризацію української культури у царині хорової майстерності, оперного мистецтва і сучасної поп-музики українських композиторів. Проєкт об’єднує професійні й аматорські хорові колективи, а також сольних виконавців різного віку і виконавських шкіл. З 2013 року підтримується Міністерством культури України і Київською міською державною адміністрацією. Культурний музичний проєкт існує з метою розвитку, підтримки і популяризації хорового, академічного і джазового мистецтва як в Україні так і в співпраці з іноземними партнерами, підтримки молодих українських виконавців, обміну культурним досвідом, презентації й популяризації музичної культурної спадщини у світі. Є майданчиком підтримки різноманітних музичних стилів, жанрів, напрямів й інновацій у них, а також сприяння молодим українським виконавцям, гуртам і композиторам на етапі їхнього професійного становлення. Враховуючи міжнародний характер діяльності проєкту, у співпраці з нашими закордонними партнерами, забезпечуємо виконавцям, гуртам і композиторам підтримку і сприяння у розвитку також і за межами України.
# 38.
ID: 5ICP11-06677
Назва проекту: Запис альбому "Рідвяна Мрія" з українськими та міжнародними співаками і музикантами
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1753426.00
Запитувана сума від УКФ: 1753426.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна Організація “Благодійний Фонд “Мрійники України”
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ та всі регіони, Канада, Торонто, США, Сіетл, Італія, Рим і Пескара, Португалія, Порто, Німеччина, Меммінген, Латвія, Рига, Єгипет, Хургада, Румунія, Бухарест, Туреччина, Стамбул,
Опис проекту: Соціальний музичний проект, в результаті якого буде створено альбом сучасної української музики з 20 музичних треків. Автори слів - діти від 6 до 16 років. 10 треків буде створено на вірши українських дітей-поетів у виконані українських зірок та 10 на слова міжнародних дітей-поетів у виконані міжнародних виконавців англійською мовою та мовами країн учасників. На 10 новостворених пісень молоді та відомі режисери та Продакшни України створять відеокліпи, що будуть промотувати отриманий культурний продукт серед широкої української аудиторії, об’єднуючи сучасних українців навколо спільних культурних цінностей та нових сенсів на теми осмислення спільних цінностей української нації та популяризувати український культурний продукт за кордоном.
# 39.
ID: 5ICP11-06735
Назва проекту: АЛЄКСІР: людина-оркестр
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 695480
Запитувана сума від УКФ: 695480
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Черська Надія Валеріївна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: В українській музичній індустрії на сьогодні немає жоднго популярного артиста (чи хоча б среднього або відомого), який виступає в жанрі "Людина-оркестр", граючи на декількох інструментах за допомогою луп-станції. Проект покликаний вдосконалити українську поп-музику, привнести в неї сучасні світові тенденції за способом виконання та підкреслити корінні українські традиції - відображати в піснях справжні життєві переживання та почуття. Проект допоможе збагатити українську сучасну популярну музику та пісенну культуру текстами із глибоким змістом, що сповнені щирими емоціями та роздумами про любов, життя та пошук себе. Людина-оркестр – шоу одного артиста на сцені, але завдяки сучасному музичному обладнанню створюється атмосфера повномасштабного концерту і звучання цілої групи (використовую лупер, вокальний/гітарний процесори, плюс бітбокс, гітара, клавіші, перкусія). Це пустуюча ніша на нашому ринку і метою проекту є запис альбому. На світовому ринку Ед Ширан вже вивів цей жанр на наймасштабніший світовий стадіонний тур.
# 40.
ID: 5ICP11-06785
Назва проекту: "Дінь Дон"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 953722
Запитувана сума від УКФ: 918722
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Павлов Євген Олегович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Кривий Ріг,
Опис проекту: Проєкт «Дінь Дон» - це запис музичного альбому криворізького гурту «Роялькіт» у жанрі етно-ф’южн-рок, який буде складатися із двох частин. Метою запису нового альбому є створення українськомовного суспільно значущого музичного контенту, що сприятиме відчуттю громадянами своєї приналежності до України і популяризації українськомовного музичного контенту на противагу російськомовному. Формування у громадян української ідентичності - як результат популяризації конкурентоспроможного українськомовного музичного контенту в переважно російськомовному регіоні.
# 41.
ID: 5ICP11-06945
Назва проекту: Серія музичних альбомів - проект "Українські джазові стандарти"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2524450
Запитувана сума від УКФ: 2499450
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Київське місцеве творче відділення Національної спілки театральних діячів України
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Серія музичних альбомів - проект "Українські джазові стандарти" – це створення партитур/аранжувань, студійний запис, видання CD альбомів аудіо записів, розміщення на цифрових сервісах розповсюдження музики та зйомка відеоверсії 4 альбомів проекту: «Українські музичні барви» - 7 композицій,"Джазове прочитання української класики" - 7 композицій, "Нові українські джазові стандарти" - 7 композицій, “Щаслива мить” для камерного оркестру та солістів - 8 композицій. Всього до проекту буде залучено 24 музиканти та камерний оркестр. Музичний матеріал альбомів дуже різноманітний, від джазових обробок українських народних пісень різних регіонів України, до джазового прочитання музики українських класичних композиторів, від імпровізаційної авторської джазової музики молодих українських композиторів та виконавців, до авторських творів керівника проекту, кращого джазового бас гітариста України Ігора Закуса з камерним оркестром.
# 42.
ID: 5ICP11-07018
Назва проекту: Перший український оркестр органів. Онлайн-концерт «Повстання органів» до 50-річчя органної школи України.
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1506576.00
Запитувана сума від УКФ: 1311576.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа – підприємець Лихоманенко Сергій Вікторович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Унікальний онлайн-концерт оркестру з 8 органів (а також професійний відео- та аудіозапис) з приводу 50-річчя органної школи України. Офіційна фіксація рекорду України. Вперше в Україні (а може й в світі) буде зібрано оркестр органів в Оперній студії Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського. Окрім одного з духових органів України фірми Sauer, будуть представлені ще 7 семплованих (цифрових) органів різних виробників. Поєднавши їх у безпрецедентний оркестр за участю найвідоміших виконавців-органістів з України, пролунають спеціально переінструментовані твори видатних українських класиків: Ведель, Бортнянський, Лисенко, Лятошинський, Скорик; а також органні твори сучасних композиторів: Дичко, Губа, Назаров, Лєнко, Луньов, Гончаренко. Також прозвучать в унікальному ансамблі «Боже великий Єдиний» та «Щедрик». Подія значуща не тільки для України, але є глобальною навіть для світового масштабу органної музики. Основна мета проекту: збереження органної школи України, привернення уваги до технічного стану унікальних органів в Україні, національне та міжнародне співробітництво у сфері органного мистецтва. Аудіо та відеофіксація проєкту, онлайн трансляція, масштабна медійна кампанія та фіксація рекорду України, щодо спільної гри одночасно 8 оргАнів. На тлі останніх трагічних подій, а саме пожежі в Національному будинку органної та камерної музики України (Костел святого Миколая), що призвело до повного знищення духового органу фірми Rieger-Kloss та втрата історичного концертного майданчику, ми вважаємо за необхідне зберегти органну спадщину України, яка, як ніколи раніше, знаходиться у критичному стані.
# 43.
ID: 5ICP11-07319
Назва проекту: Chornobyl Echo (Чорнобильське Відлуння)
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2754351.00
Запитувана сума від УКФ: 2481551.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Коршунов Валерій Юрійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: Cтворення унікального культурного продукту на перетині музики та медіа-арту, а саме альбому сучасної електронної музики Chornobyl Echo продюсера Валерія Коршунова та інноваційного концертного шоу зі спеціально розробленої світло-лазерною інсталяцією та відеоряду з 3д графікою, з презентацією альбому з концертною програмою в Києві для міжнародної преси та промоутерів.
# 44.
ID: 5ICP11-07323
Назва проекту: Вулиця Сіда
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2415474
Запитувана сума від УКФ: 2415474
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Молодіжне об'єднання "Львівська школа джазу та сучасної музики"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Львів, Львівська обл.,
Опис проекту: Вулиця Сіда - це проєкт аудіовізуального мистецтва, що реалізується з метою створення нового культурно-мистецького продукту (концерту) з елементами імпровізаційної музики та унікальним аранжуванням десяти композицій для симфонічного оркестру, а також з включенням візуального та літературного супроводу. Він спрямований на поглиблення професійних творчих зв’язків та обміну досвідом між митцями імпровізаційної музики з України та Польщі, а також на підтримку мережі незалежних митців, дієвців та організацій, які виникли та розвивалися з менторською підтримкою видатного львівського культурного та громадського діяча Маркіяна Іващишина. Проєкт, націлений на створення простору для співтворчості, мережування, обміну досвідом та поширення культури імпровізаційної музики і мистецтва серед широкої аудиторії.
# 45.
ID: 5ICP11-07399
Назва проекту: Фестиваль сучасної академічної музики "Дослідження білого"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 859735.20
Запитувана сума від УКФ: 859735.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація Kyiv Contemporary Music Days
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль сучасної академічної музики за участі шести провідних музикантів із України, Литви, Німеччини, США, реалізований у новому випробовуваному форматі — подкаст+концерт+неформальне обговорення та спілкування із артистами. Мета — закріплення нового формату концертної події задля демократизації та пропагування новітньої академічної музики, ознайомлення професійної та ширшої аудиторії із світовими новітніми практиками в академічній музиці, стимулювання професійного росту, культурного та професійного обміну між акторами сфери академічної музики Ураїни та інших країн; генерування культурної спадщини; задоволення запиту аудиторії на високоякісний продукт; розвиток музичної ком'юніті; прояв суб'єктності України у міжнародній екосистемі, ознайомлення та формування в культурній екосистемі України та світу інноваційних креативних практик
# 46.
ID: 5ICP11-21898
Назва проекту: "The Grand Escape"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1259015.00
Запитувана сума від УКФ: 1259015.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ОК ПРОДЖЕКТС"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: В рамках проєкту відбудеться реліз колекційного видання альбому Олексія Шаталова (Leftie) "The Grand Escape” на лейблі «Каштан». З метою підтримки релізу і впровадження нового слухацького досвіду у Києві, Харкові та Одесі відбудуться імерсивні концерти. Мультидисциплінарний проєкт, що поєднує електронну музику, науково-фантастичну новелу, а також сучасне медіамистецтво та технології послугує розвитку і популяризації української експериментальної музики та посилює її міжнародне представництво як різноманітну та інноваційну сцену.
# 47.
ID: 5ICP11-26274
Назва проекту: Тріумф Слова
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2365584.50
Запитувана сума від УКФ: 2365584.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа Підприємець Ярмола Олександр Юрійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, інші міста України та світу, міжнародні фестивалі,
Опис проекту: Український музичний проект «Тріумф Слова» направлений на популяризацію творчості Українського Розстріляного Відродження для нових поколінь в Україні та цілому світі, шляхом створення пісень у сучасних стилях з застосуванням інноваційних комп’ютерних технологій; ознайомлення широкої аудиторії з самим історичним явищем розквіту українського мистецтва ХХ ст, та його знищення, - спланованого злочину тоталітарного режиму; сучасне прочитання творів; поєднання поетичної та музичної творчості. В рамках проекту буде створено: 1 - альбом, який являє собою видання у вигляді музичного альбому – книжки з детальним описом історії Українського Розстріляного Відродження, пісень альбому та кожного з артистів, з фотографіями та артистичним дизайном; 2 – проект концерту-вистави з піснями альбому, комп’ютерною продукцією, світловим шоу та відео проекцією.
# 48.
ID: 5ICP11-26336
Назва проекту: Музика України -Як Ніколи Раніше
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2496606
Запитувана сума від УКФ: 2441606
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ІНІЦІАТИВА"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Ужгород, Закарпатська область, вся Україна, весь світ,
Опис проекту: Інноваційний імерсивний музичний Проєкт просторового звуку “Музика України -Як Ніколи Раніше” в результаті реалізації якого буде створено висококонкурентний високоякісний музичний альбом з 10 і більше треків від молодих українських музикантів, композиторів, продюсерів за допомогою новітньої, але апробованої в світі імерсивної технології просторового звуку DOLBY ATMOS. Дані треки буде розміщено на всіх провідних стримінгових платформах світу та буде проводитися їх промоція. В рамках світової онлайн промоції, музиканти розкажуть про свої міста, про Україну, про проблеми, через які проходить країна в ці складні часи, про збройну агресію Російської Федерації. Це дасть можливість слухачам у всьому світі почути музику українських музикантів в самому передовому форматі звукозапису, здобути нові враження від імерсивного просторового звуку музики, отримати найпозитивніший досвід від нової музики в Україні, здобути натхнення від музики і досвіду українських музикантів, отримати інформацію про ситуацію в Україні в складні часи збройної агресії Російської Федерації, знати про країну, яка не здається. Це дасть можливість українським музикантам, продюсерам, композиторам опрацювати найновітні технології запису для вираження найкреативніших задумів і отримати безцінний досвід в довгостроковому періоді.
# 49.
ID: 5ICP11-26398
Назва проекту: "TRE" valkhar
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1751000
Запитувана сума від УКФ: 1751000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП. Харчишин Валерій Володимирович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Запис сольного альбому лідера гурту «Друга Ріка» Валерія Харчишина: руйнування стандартів та стереотипів, усунення меж між стилями та жанрами; створення нової музики з тяжінням до академічного звучання; у доступний спосіб донесення до аудиторії смаку до якісного звучання
# 50.
ID: 5ICP11-26490
Назва проекту: Фанкі
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1619049.22
Запитувана сума від УКФ: 1619049.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кириченко Олексій Миколайович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення інноваційного культурного продукту у вигляді EP-альбому із 6 аудіокомпозицій, на основі української фанк-музики 1970-80х. р.р., а також створення відеокліпу, як промо матеріалу, на одну із композицій. Головним виконавцем альбому є хіп-хоп проєкт Alexjazz та його команда.
# 51.
ID: 5ICP11-26573
Назва проекту: Тур MONATIK Західною Україною "Made with love and Rhythm show"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 5062170.00
Запитувана сума від УКФ: 2500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІРУС М'ЮЗІК"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Тернопіль, місто Івано-Франківськ,
Опис проекту: Основною метою проекту є розширення бачення культурного споживача західноукраїнського регіону шляхом подачі грандіозного Світового шоу. Демонстрація творчості Заслуженого артиста України в нових містах, трансляція цінностей та бачень на слухача.
# 52.
ID: 5ICP11-26591
Назва проекту: Етно-симфонічний проект "Україна містична"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2497200
Запитувана сума від УКФ: 2497200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВ.МОЦ.АРТ.3"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Київ,
Опис проекту: Проект має за мету створення та популяризацію унікального українського культурного продукту, зацікавлення населення національною етно-спадщиною та залучення нової аудиторії для симфонічної музики; передбачає розробку сучасної етно-симфонічної музичної програми з візуальними та перформативними елементами за участі Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU та популярного гурту ДахаБраха, проведення концерту-презентації програми з трансляцією наживо в рамках фестивалю LvivMozArt та реалізацію розгорнутої популяризаторсько-просвітницької кампанії в якості промоції проєкту за європейськими стандартами.
# 53.
ID: 5ICP11-26707
Назва проекту: ЖИВУ ТОБОЮ
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 671370.00
Запитувана сума від УКФ: 671370.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ПІДКОВАарт".
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Львів,
Опис проекту: Аудіо запис сольного альбому пісень Петра Радейка, про романтичні почуття чоловіка до жінки,в яких співак розкриває палітру емоцій та переживань.Альбом складається з 12 треків, 5 інтро монологів і поділений на 4 частини.
# 54.
ID: 5ICP11-26713
Назва проекту: Із янголом на плечі
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1409110
Запитувана сума від УКФ: 1389110
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Обод Андрій Іванович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Створення музики на вірші Івана Малковича, аранжування і запис альбому з піснями і декламуванням віршів від автора під музику, а також концерту, в якому Малкович з’явиться перед публікою у іншому амплуа.
# 55.
ID: 5ICP11-26869
Назва проекту: Почуй мої слова
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1834420
Запитувана сума від УКФ: 1739420.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Лайв М'юзік"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Авторський альбом молодого виконавця, ветерана АТО, Олександра Барлебена (Barleben) "Почуй мої слова". Альбом спрямований на психологічну підтримку ЦА з травматичним досвідом (військових, ветеранів, волонтерів та людей у складних життєвих обставинах) через музичне відображення власного досвіду, внутрішніх переживань та почуттів. Крім того, випуск даного альбому сприятиме урізноманітненню конкурентоспроможної україномовної музики, популяризації нових авторів та виконавців, поширенню українського контенту закордоном та створення внутрішніх та зовнішніх умов для залучення інвестицій в музичну індустрію.
# 56.
ID: 5ICP11-27126
Назва проекту: Невідомі сторінки музичної культури кримськотатарського народу
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2499891.00
Запитувана сума від УКФ: 2499891.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КИЇВ-КЛАСИК
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт спрямований на відкриття невідомих сторінок музичної культури кримськотатарського народу доби XVI-XVII століття, – зокрема, перше виконання творів кримського хана Гази ІІ Герая, нотний матеріал якого було знайдено в приватній колекції в Туреччині. Проєкт передбачає інструментування нотного матеріалу; проведення мультимедійного концерту-презентації за участі міжнаціональної команди виконавців - Артистів ЮНЕСКО в ім’я миру та молодих сучасних кримськотатарських виконавців-інструменталістів з одночасним виведенням на екран відеоряду зображень кримськотатарського національного орнаменту орнек, який внесено в перелік нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. На основі концерту буде підготовлено аудіовідеоконтент для розповсюдження в медійному просторі України та світу.
# 57.
ID: 5ICP11-27235
Назва проекту: МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ СПІВАЧКИ МАРІЇ ПАНТАЛІЙ
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2498173
Запитувана сума від УКФ: 2498173
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бедненко Євген Едуардович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Проект "МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ СПІВАЧКИ МАРІЇ ПАНТАЛІЙ" має на меті створення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту, що сприятиме професійному становленню митців та розвитку молодіжної творчості в цілому. Проект є продуктом спільної праці сучасного українського композитора Євгена Бедненка та молодої українській співачки, студентки Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв Марії Панталій. Інноваційність музичної складової буде виражена у поєднанні мелодізму та гармонійної різноманітності, притаманних музичним напрямкам нью-вейв, диско, сінті-поп, пост-панк та ін., із сучасними світовими трендами створення музичних треків (стилі електропоп, електронік-рок, інді та ін.) . До альбому планується записати 10 аудіо треків українською та англійською мовами. Соціально орієнтовані тексти підкреслюватимуть актуальність проекту.
# 58.
ID: 5ICP11-27248
Назва проекту: «Улюблені класики для наших захисників»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2499704
Запитувана сума від УКФ: 2499704
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бурмака Марія Вікторівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, вся Україна,
Опис проекту: «Улюблені класики» для наших захисників» - це проєкт народної артистки України Марії Бурмаки, що має на меті сприяти формуванню почуття патріотизму та популяризації духовно-культурної спадщини українського народу. Усі заходи проєкту будуть реалізовані задля популяризації українських класиків та їх захисників і будуть націлені на представників сфери безпеки та оборони, а особливо молодих військових, курсантів військових навчальних закладів та кадетів. В рамках проєкту буде проведений великий презентаційний тур альбому «Улюблені класики» 13 містами України, надасть можливість не тільки познайомити їх ближче з нашою літературною спадщиною, яку захищає альбом, а також приверути увагу української та світової спільноти до тих, хто захищає і береже безпеку нашої країни, а отже культури і культурної спадщини. Важливою частиною проєкту буде створення 2-х пісень спільно з естрадно-симфонічним оркестром Національної гвардії України до Дня захисника України, та їх презентація 14 жовтня 2022р. у Києві.
# 59.
ID: 5ICP11-27257
Назва проекту: kontrabass fest
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1549120
Запитувана сума від УКФ: 1411120
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Базака Юрій Анатолійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: kontrabass fest - мультижанровий фестиваль незалежної української музики, що має на меті її популяризацію для широкої аудиторії. Проєкт організовується командою культурної агенції kontrabass.promo, яка вже 3.5 роки займається організацією виступів, просуванням виключно незалежних артистів та шукає нові імена в українській молодій сцені. У фестивалі беруть участь виключно маловідомі артисти, що видали знакові для української музики релізи з початку пандемії COVID-19.
# 60.
ID: 5ICP11-27741
Назва проекту: Гастрольний тур "Відображення. Лінії долі"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2540713.00
Запитувана сума від УКФ: 2458093.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Агентство міжнародного співробітництва"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Дніпро, Львів, Житомир,
Опис проекту: Після успішної реалізації Мультимедійного концерту «Відображення. Лінії Долі», команда проєкту, що активно популяризує академічну музику українських композиторів розробила тур містами України для подальшої демонстрації інноваційного формату камерних концертів. Під динамічний мультимедійний відеоряд, що розкриває таємні сторінки біографії українських композиторів, і занурює глядача в історичні хроніки минулого, камерний колектив Лятошинський Тріо виконає віртуозну програму з 13 творів Р. Глієра, Б. Лятошинського та чотирьох його учнів. Проект включає в себе тематичні мистецькі лекції перед початком концерту, надаючи платформу освітній ініціативі мистецтвознавців, популяризує постаті української композиторської школи на Заході та Сході, та класичну музику в країні в цілому.
# 61.
ID: 5ICP11-27988
Назва проекту: U-Samples. Аудіотека українських етнічних інструментів.
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 542900.00
Запитувана сума від УКФ: 452900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Левченко Тихон Дмитрович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «U-samples» покликаний створити першу безкоштовну цифрову аудіотеку семлів українських етнічних музичних інструментів, та інтегрувати її в актуальне середовище сучасної музики задля розширення музичної палітри та просування автентичної культури в українській та світовій музичній спільноті. Семпл – це звуковий фрагмент, котрий містить музичну інформацію. Семплом може бути одна нота, зіграна на стародавньому бубні чи трембіті, або музичний уривок з мелодією, зіграний на кобзі чи флоярі. Проєкт спрямований на створення високоякісних семплів задля посилення інтересу до використання етнічної музики серед професіоналів та початківців. Шляхом проведення конкурсу на кращий трек с використанням аудіотеки проект залучить музикантів, та розширить жанрове наповнення сучасної української музики.
# 62.
ID: 5ICP11-28091
Назва проекту: Запис антології фортепіанних сонат Святослава Луньова
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 624660
Запитувана сума від УКФ: 624660
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Мордерер Олександр Наумович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає  запис Антології (семи) фортепіанних сонат українського композитора Святослава Луньова у виконанні Антонія Баришевського . Фортепіанні сонати Святослава Луньова представляють певну епоху української фортепіанної музики, адже охоплюють період з 1995 по 2022 роки. Результат: створення та видання редакцій партитур, запис 7 фортепіанних сонат та їх випуск (цифровий реліз) на стрімінгових платформах.
# 63.
ID: 5ICP11-28205
Назва проекту: Висока музика в малі міста
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1322250.00
Запитувана сума від УКФ: 1322250.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Некрасова Олена В'ячеславівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, м.Шостка (Сумська обл), м.Павлоград (Дніпропетровська обл), м.Стрий (Львівська обл), м.Умань (Черкаська обл), м.Білгород-Дністровський (Одеська обл), м.Суми, м.Одеса, м.Львів, м.Дніпро,
Опис проекту: Суть проєкту полягає у створенні та виконанні інноваційної, конкурентоспроможної програми хорової музики «Антифони» та її презентація широкій аудиторії різних регіонів України за участі команди досвічених музикантів. В рамках проєкту заплановано проведення 5 концертів та 4 майстер-класів, а також просвітницької програми щодо стилістичного та жанрового діалогу визначних творів різних епох, з метою підвищення обізнаності аудиторії концертів, а також пропагування хорового мистецтва вцілому.
# 64.
ID: 5ICP11-28406
Назва проекту: Світова онлайн-прем‘єра, та студійний запис «Українського концерту» для фортепіано з симфонічним оркестром Габріеле Денаро (Італія)
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 972298.00
Запитувана сума від УКФ: 862298.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець ІВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Світова онлайн-прем‘єра, та студійний запис «Українського концерту» для фортепіано з симфонічним оркестром Габріеле Денаро (Італія) Фортепіанний концерт “Український” (Сoncerto Ucraino) з симфонічним оркестром видатного італійського композитора, послідовника та учня Енніо Морріконе - Габріеле Денаро http://www.gabrieledenaro.it Концерт є першою присвятою Україні великого симфонічного твору (велика форма) закордонним композитором за останніх 150 років. Проєкт покликаний реалізувати студійний аудіо та відео-запис та світову онлайн-прем’єру цього твору широкому загалу в Україні та за її межами, широко розкрити національний музичний потенціал як джерело натхнення для закордонних митців. В рамках реалізації проєкту відбудеться міжнародна співпраця італійського композитора, як соліста-піаніста та симфонічного оркестру з України. Буде створений професійний фондовий запис “Українського” концерту за участю пана Денаро. Додатковий продукт проекту: відеозапис концерту (близько 45 хв) та опублікований нотний матеріал, для вільного користування симфонічними оркестрами, слід відмітити, що оркеструвку твору (3 частини) було зроблено за грантові кошти Європейського дому (грановий проєкт 2021-2022 року). Проєкт має потужний потенціал для подальшої творчої співпраці між Україною та Італією, приверне увагу як національні так і міжнародних ЗМІ.
# 65.
ID: 5ICP11-28408
Назва проекту: Інтерактивне музично-пізнавальне шоу для дітей «Оркестроленд»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1176282.00
Запитувана сума від УКФ: 1136282.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Харківське обласне комунальне підприємство «Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Балаклія, Харківська область, Богодухів, Харківська область, Тростянець, Сумська область, Чутове, Полтавська область, Карлівка, Полтавська область,
Опис проекту: Інтерактивне музично-пізнавальне шоу для дітей «Оркестроленд» реалізується для дітей з дитячих будинків, шкіл-інтернатів, багатодітних та малозабезпечених сімей в регіонах, де немає можливості побачити та почути виступ академічного симфонічного оркестру. «Оркестроленд» - це привабливе, сучасне, інтерактивне шоу за участю симфонічного оркестру, яке має на меті зацікавити дітей віком від 6 до 16 років музичним мистецтвом та різними видами творчості. Використання відео-контенту, подача навчального матеріалу за стандартами нової української школи, програмою «Інтелект України» дозволяє адаптувати матеріал для учнів молодшого шкільного віку та підлітків, використання цікавих та сучасних аранжування класичних творів, популярні мелодії, які молодь знає з соціальних мереж та щоденного життя - створюють концентроване освітньо-розважальне шоу. Наша методологія базується на засадах музичної педагогіки видатного німецького вченого та композитора Карла Орфа, швейцарського музикознавця та педагога Еміля Жана-Делькроза, сенсетивній методиці Марії Монтессорі, методиці виховання навчання музичного мистецтва Дмитра Кабалевського. Наша локальна ініціатива провести 5 концертів майстер-класів, відпрацювати та створити відео та аудіо-контент, нотний доробок, передати його та розроблену методологію для використання всім державним оркестрам, філармоніям, музичним театрам як готовий репертуарний освітньо-розважальний продукт. За час реалізації ПРОЄКТУ планується провести 5 заходів за участю близько 2 тис. дітей в Харківській, Полтавській та Сумській областях.
# 66.
ID: 5ICP11-28409
Назва проекту: Вітраж-опера "ГАЛАС" Концерт-дослідження творчості репресованих Українських митців

Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1386485
Запитувана сума від УКФ: 1346485
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Гладкий Сергій Ігорович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Луцьк, Глухів, Полтава, Харків, Монастирок,
Опис проекту: Проєкт «ГАЛАС» спрямований на всебічне дослідження та висвітлення життєвого і творчого шляху митців України, що постраждали від «руки російського закону», беручи до уваги не тільки період найстрашніших «сталінських» репресій, а і період правління Павла I та 2ї половини 20ст. Створення партитури та постановка Вітраж-опери «ГАЛАС» з використанням симбіотичних музично-виразних технологій, оригінального авторського відео супроводу у форматі FULLDOME на мотиви творчості репресованих композиторів Веделя, Березовського, Ахшарумова, Леонтовича, Верховинця, Гната Хоткевича. В ключових сценах постановки будуть використані балетні есе на основі хореографічних досліджень репресованого балетмейстерів Ярослава Чуперчука та Василя Верховинця. В підтримку промоції вітраж-опери команда проєкту проведе експедицію та професійне фільмування етнографічного інструментарію та традицій регіону народження кожного із «процитованих» у «ГАЛАСі» митців.
# 67.
ID: 5ICP11-28630
Назва проекту: Музично-поетичні альбоми "Місто поетів"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1137680.00
Запитувана сума від УКФ: 1137680.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Матюша Вікторія Іванівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Запис 8 музично-поетичних альбомів, об'єднаних у загалний цикл "Місто поетів". За участі 9 провідних молодих поетів та поеток Тетяни Власової, Світлани Дідух-Романенко, Миколаи Кулініча, Дмитра Лазуткіна, Павла Матюші, Марисі Нікітюк, Олени Павлової та Юрія Строканя у супроводі музики Юрія Смаліуса з метою популяризації української сучасної поезії серед молоді через новітні форми її предсталення.
# 68.
ID: 5ICP11-28784
Назва проекту: Євшан-зілля. Колесо року
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1168276.00
Запитувана сума від УКФ: 1093276.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Мовчан Олександр Юрійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Харків, м. Львів, м. Рівне, м. Дніпро,
Опис проекту: Проєкт "Євшан-зілля. Колесо року" полягає у створенні та презентації якісного мистецького контенту — циклу з 4-х аудіо-альбомів на основі народних мелодій в авторському аранжуванні з використанням старовинних музичних інструментів народів світу у поєднанні з сучасними технологіями. Мета проєкту - популяризація рідкісного в Україні музичного жанру, такого як етно-джаз-рок, а також сприяння заміщенню російського культурного контенту українським. Результатами проєкту стануть чотири аудіо-альбоми по 12 композицій, відеоконтент на підтримку альбомів, видання 4 збірок-партитур записаних композицій з унікальним додатком в партитурі інструменту органу, а також ребрендінг фірмового стилю гурту і публічна презентація результатів проєкту. Проєкт приурочено до п'ятирічного ювілею гурту.
# 69.
ID: 5ICP11-28983
Назва проекту: 100 років української хорової музики
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 790390.00
Запитувана сума від УКФ: 790390.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Альтер Раціо Арт Груп"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, м. Київ,
Опис проекту: Запис та промоція музичного альбому, який стане антологією української хорової музики, що є знаковою для розвитку української історії і культури в часи її найактивнішого і драматичного історичного періоду – ХХ-ХХІ століть. Пошук забутих та нових хорових творів збагатить українську культуру новими національними надбаннями, а високоякісний запис знайдених творів стане конкурентоспроможним культурним продуктом. Цей проєкт стане одним із інструментів культурної дипломатії України в світі та сприятиме створенню позитивного іміджу країни з багатою та самобутньою культурою та історією. Проєкт сприятиме популяризації класичної музики, зокрема хорової, серед широкої аудиторії.
# 70.
ID: 5ICP11-29253
Назва проекту: Діти Самураїв
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 726795.60
Запитувана сума від УКФ: 726795.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Ковальов Гліб Сергійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: "Проєкт «Діти самураїв» - це аудіо альбом, що складається з поетично-музичних композицій різного жанру і напрямку, об’єднаних єдиною соціальною проблематикою «безбатьківства». Автори текстів – сучасні українські поети/еси з різних регіонів України і різного віку, для яких тема "безбатьківства" є особисто пережитою. спрямованість проєкту "Діти самураїв" - винести головну тему в площину арт-терапії, щоб на рівні масової аудиторії спровокувати рефлексії та обговорення і вивести проблему із підсвідомості у свідому площину. проект задумано як велику колаборацію поетів, композиторів та художників, що надає можливість широкого адресування - як до людей аудіального типу сприйняття інформації так і візуалів.
# 71.
ID: 5ICP11-29331
Назва проекту: Гастрольний тур проєкту “Стус:Перехожий” у 9 містах України
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1478879.00
Запитувана сума від УКФ: 1458879.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП "ПАЛАТНИЙ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Житомир, Чернігів, Харків, Слов'янськ, Маріуполь, Мелітополь, Вінниця, Львів,
Опис проекту: Проєкт «Стус:Перехожий» - камерна мінімалістична опера за віршами Василя Стуса. Метою проєкту є максимально розкрити поезію і постать поета та надати їй нове дихання у музично-драматичній формі, яка дозволяє сучасному українцю чуттєво та інтелектуально сприйняти непрості філософські теми, закладені Стусом. Опера постає із сольного жіночого голосу у супроводі чоловічих голосів та таких музичних інструментів як: препароване фортепіано та контрабас. В 2021 році, за підтримки УКФ було здійснено запис альбому та онлайн-презентація проєкту (http://stus-opera.com/). Наступним кроком є промоція проєкту в регіонах та організація гастролей, спрямованих на поширення якісного українського продукту в Україні, актуалізацію закладених поетом тем, ідентифікацію українського аудіального мистецтва. Результатом буде гастрольний тур 9 містами України у форматі пересувної аудіовізуальної інсталяції, перформативного концерту та діалогу-дискусії з глядачами.
# 72.
ID: 5ICP11-29525
Назва проекту: Прохасько/Доляк: "Але не так". Музично-літературний аудио альбом.
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1057239.97
Запитувана сума від УКФ: 1057240
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець ОП Гриценко Юрій Олександрович (MUZVAR sound production)
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: створення музично-літературного аудіо альбому Миколи Доляка "Але не так"
# 73.
ID: 5ICP11-29690
Назва проекту: Гайя - Зцілення. Шлях до себе
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2500000
Запитувана сума від УКФ: 2500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЗРОСТАЙ, УКРАЇНО!"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: с. Шпитьки, Дмитрівська ОТГ, Бучанський район Київської області, м.Тернопіль, Тернопільска область, вся Україна,
Опис проекту: Мета проекту - це створення музичного альбому, шляхом проведення терапевтичної роботи з людьми, що відчувають стан відчуження від суспільства (переселенці, ветерани АТО та члени їх сімей, люди з обмеженими можливостями, діти-сироти, жінки тощо)
# 74.
ID: 5ICP11-30640
Назва проекту: Студійний запис аудіоверсії рок-опери "Тарас Бульба"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1667550
Запитувана сума від УКФ: 1622550
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Арсенюк Микола Мілентійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Запис студійної аудіоверсії та презентація на широкий загал української рок-опери "Тарас Бульба" про сильного та незламного, сучасного українського воїна, використовуючи напрацювання попередніх етапів й раніше написані музичну партитуру та лібрето.
# 75.
ID: 5ICP11-30915
Назва проекту: Молодіжна Капела Бандуристів України
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1548118.00
Запитувана сума від УКФ: 1467025.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Фастівець Костянтин Григорович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, м. Харків, м. Дніпро, м. Одеса, м. Львів, смт. Брюховичі, Львівська обл., с. Мощун, Київська обл.,
Опис проекту: Створення Молодіжної Капели Бандуристів України як постійно діючої концертної одиниці і професійний майданчик для творчої і професійної самореалізації бандуристів і бандуристок. Проєкт сприятиме вихованню нового покоління українських музикантів, професіоналів міжнародного рівня, творчих особистостей з лідерськими якостями, які, як носії національних цінностей, сприятимуть позитивним трансформаціям в середині українського суспільства, впливаючи на своє оточення та створюючи власні унікальні культурні продукти. Результатами проєкту стануть: заснування Молодіжної Капели Бандуристів України, створення партитур унікальної концертної програми, 5 концертів у найбільших містах України, відеоверсія концерту, медійний і суспільний резонанс навколо проєкту і значне розширення аудиторії бандурного мистецтва.
# 76.
ID: 5ICP11-31172
Назва проекту: Поети і пісні. Творення якісного контенту сучасних українських гуртів.
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2095337.00
Запитувана сума від УКФ: 2095337.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИСТЕЦЬКЕ АГЕНТСТВО "АРТ ВЕЛЕС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Місто Київ,
Опис проекту: 5 сучасних гуртів і 5 сучасних поетів братимуть участь у програмі проєкту «Поети і Пісні» – живому концерті для студентської аудиторії. Гурти жанру альтернативної музики: «Юрій Йосифович», «Жадан і Собаки», «Тарас Чубай та Плач Єремії», «Тельнюк/Сестри», «Кому Вниз» - виконуватимуть свої найкращі пісні на вірші українських поетів як класиків так і сучасних. Поети - читатимуть наживо кращі тексти зі своїх останніх збірок. Мета проєкту - популяризація якісної сучасної української музики та поезії. Головні завдання проєкту: • Організувати та провести живий концерт. • Здійснити багатоканальний цифровий аудіозапис та створити аудіо альбом. • Здійснити зйомку живого концерту та створити фільм-концерт. • Розмістити на радіо, ТБ і на різних інтернет ресурсах аудіо альбом і фільм-концерт.
# 77.
ID: 5ICP11-31203
Назва проекту: Нове життя забутим перлинам народної творчості
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 3065870
Запитувана сума від УКФ: 2499870
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа-Підприємець Кірющенко Андрій Адольфович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Дніпро,
Опис проекту: Проект припускає створення сучасних та модних аранжувань 20 українських народних пісень, які вийшли із поля зору народу, запис їх у студії із залученням молодих артистів-вокалістів та музикантів, поширення матеріалу через засоби мас-медіа. Мета - дати нове життя забутим народним пісням. Дати можливість молодим виконавцям проявити свої таланти , а українській пісні - засяяти новими сучасними барвами та заявити про себе на весь світ. Проект повністю відповідає цілям підтримки молодих українських виконавців, українських гуртів та композиторів на етапі професійного становлення та створення якісного контенту для сучасних українських виконавців, сприятиме формуванню української ідентичності та створенню позитивного іміджу України та українців у світі
# 78.
ID: 5ICP11-31323
Назва проекту: Гранд-шоу (фінальний концерт) конкурсу "Міс Львів"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2313100
Запитувана сума від УКФ: 2213100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Фонд культурного розвитку "АРТ-МІКС"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, міст Львів, Львівська область, Львів,
Опис проекту: Проект, який подається на фінансування, є фінальною частиною конкурсу «Міс Львів», і представляє собою грандіозне шоу, яке реалізується щороку, починаючи з 2009 року, на найпрестижнішій сцені Львова – у Львівській Національній Опері. Під час підготовчого періоду, який триває до року часу, організатори ретельно моніторять соціальні мережі, дописи в ЗМІ, рецензії фахівців та відгуки пересічних слухачів з метою відбору цікавих перспективних виконавців, які ще не набули широкої популярності, та запрошують їх до участі у фінальному концерті (гранд-шоу). Таким чином проект сприяє підтримці молодих українських виконавців та гуртів, підтримці якісного контенту сучасних українських виконавців та формуванню української ідентичності та створенню позитивного культурного іміджу у світі, не тільки шляхом надання престижного майданчику, але і можливістю безпосереднього знайомства з вітчизняними та іноземними журналістами, продюсерами, менеджерами, які запрошуються на фінальну частину конкурсу, меценатами та спонсорами. Крім того, проект має дуже широку аудиторію завдяки висвітленню на телеканалах («Світське життя», ТСН), соціальних мережах, ЗМІ (Marie Claire, Jet Setter, Focus), що також сприяє популяризації молодих виконавців та української культури в цілому. Рекомендаційні листи додаються.
# 79.
ID: 5ICP11-31561
Назва проекту: «ПОЕТИЧНА»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2145470
Запитувана сума від УКФ: 2045470
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Лихачов Валерій Іванович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «ПОЕТИЧНА» - це комплексний проект поєднання українських віршів видатних поетів ( класиків і сучасників) з оригінальною авторською сучасною музикою, продуктами якого стануть якісний сучасний музичний альбом, а також документальне кіно про його створення. Проект буде презентовано в Україні та світі як альтернативну подачу та можливість сприйняття української літератури задля збереження, актуалізації та популяризації творів видатних українських поетів серед якомога ширшої аудиторії (особливо молоді).
# 80.
ID: 5ICP11-31587
Назва проекту: Збірка сучасних обробок українських народних пісень "Жива вода"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 480000
Запитувана сума від УКФ: 400000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Май Наталія Михайлівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Авторська збірка сучасних обробок українських народних пісень "Жива вода" буде створена Заслуженою артисткою України Наталією Май. Збірка популяризуватиме українську народну творчість серед дітей та молоді. У рамках проекту планується створення сучасних обробок 50 українських народних пісень з якісними аранжуваннями і нотами до них в електронному вигляді та розповсюдження цієї збірки по відділах культури територіальних громад України з подальшим поширенням серед закладів культури.
# 81.
ID: 5ICP11-31589
Назва проекту: Проект «Світові зірки instrumental World Music & НАОНІ»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2684190
Запитувана сума від УКФ: 2499190
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Навчально-тренінгова платформа "ОК-Центр"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Світові зірки instrumental World Music & НАОНІ» - це створення нового міжнародного проекту НАОНІ оркестра з світовими та українськими зірками інструментальної музики: Андреас Валенвайдер - арфа (Швейцарія), Ян Андерсон - флейта (Англія), Девід Гаррет - скрипка (Німеччина), Маріус Преда - цимбали(Нідерланди), Роман Гриньків - бандура, Олександр Божик - скрипка, Олесь Журавчак - етно-духові, Андрій Войчук - цимбали. Проект передбачає концертну презентацію у Києві, її відео зйомку і створення відео версії концерту, створення 21 партитури, студійний запис 21 композиції та випуск аудіо CD диску, проведення промоційної кампанії проекту.
# 82.
ID: 5ICP11-31600
Назва проекту: "Нескорений ПроRock"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1031621.48
Запитувана сума від УКФ: 974171.48
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка "Творче патріотичне об'єднання "МУЗИЧНИЙ БАТАЛЬЙОН"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Уся територія України,
Опис проекту: Мета проекту – актуалізувати імена видатних українських поетів, чиї імена стали символом високого служіння народові, вплести їх творчість у канву сучасного аудіо простору. Проєкт "Нескорений ПроRock" - серія альбомів пісень на вірші видатних українських поетів: Василя Стуса, Тараса Шевченка та Олени Теліги. Проект «Нескорений ПроRock. Василь Симоненко» передбачає створення музичного альбому (аудіозапис) в універсальному дизайні: упорядкування віршів, адаптація нотного тексту та акордів для співаника, у тому числі за нотною системою Брайля, створення музичного альбому (аудіозапис) на 12 віршів Василя Симоненка, друк співаника плоскодрукованим та рельєфно-крапковим шрифтом (шрифт Брайля).
# 83.
ID: 5ICP11-31604
Назва проекту: Продюсерський проект Івана Горпинюка " АНГЛОМОВНИЙ МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ композитора Євгена Бедненка
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2495238.00
Запитувана сума від УКФ: 2495238.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Горпинюк Іван Валентинович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Продюсерський проект Івана Горпинюка ( псевдонім Іван Ковальський ) " АНГЛОМОВНИЙ МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ композитора Євгена Бедненка (творчій псевдонім UGENE", в якому зашито зміст Ukrainian Gene – тобто гра слів — ім'я автора та абривеатура "український ген") ставить за мету створення музичного альбому з 10-ти пісень англійською мовою, написаних та виконаних українським композитором Євгеном Бедненком у співавторстві з українськими автором-виконавцем Олегом Дрофою та одним з найдосвідченіших українських перекладачів Олександром Стеценком. Завдяки кабінетним дослідженням, проведеним протягом 2019-2021 років, музикальна складова альбому буде відповідати самим актуальним світовим трендам сучасних напрямів масової музичної культури. Тематика текстів пісень буде пов'язана з актуальними викликами, що постали перед народом України та взагалі перед усім людством двадцять першого століття. До двох основних композицій альбому буде створено україномовні версії, які увійдуть додатково до альбому у вигляді бонус-треку.
# 84.
ID: 5ICP11-31659
Назва проекту: Створення та промоція музичного альбому гурту “VIDMA”
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 841220
Запитувана сума від УКФ: 750200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ковшик Валерій Геннадійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проєкту - популяризація україномовної музики та промоція інноваційних напрямків в сучасному українському музичному просторі. Проєкт передбачає створення нового інноваційного музичного продукту, який спрямований на задоволення інтересів значної аудиторії шанувальників сучасної електронної музики. В рамках проєкту планується створити музичний альбом гурту “VIDMA” (записати сім композицій та розробити візуалізацію нового альбому), створити вебсайт гурту для забезпечення вільного доступу слухачів до якісного українського музичного контенту та забезпечити просування нового альбому широкій аудиторії шляхом розміщення альбому на основних стрімінгових платформах та запуску реклами в соціальних мережах.
# 85.
ID: 5ICP11-31757
Назва проекту: Музичний альбом «Жіноча харизма» Тетяни Вікторі в жанрі classical crossover
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1048600
Запитувана сума від УКФ: 1048600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Борисенко В.В.
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Жіноча харизма» Тетяни Вікторі передбачає створення, запис та презентацію альбому української музики в стилі classical crossover. В основі восьми композицій два інтонаційних джерела: фольклорне - народні пісні на сл.. Марусі Чурай (5) та класичне - фортепіанні мініатюри Пауліни Шаліт (3). Авторські фортепіанні транскрипції будуть аранжовані та виконані в актуальних електронних стилях ambient, doun tempo, chillout, trap, hip-hop, house, trans music. Це забезпечить стилістичний сплав в загальному напрямку classical crossover.
# 86.
ID: 5ICP11-31762
Назва проекту: Стас Корольов — O_x-тур [Донеччина. Луганщина]
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2539974
Запитувана сума від УКФ: 2499974
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Маріуполь (Донецька область), м. Авдіївка (Донецька область), м. Костянтинівка (Донецька область), м. Попасна (Луганська область), м. Сєвєродонецьк (Луганська область), м. Рубіжне (Донецька область), м. Старобільськ (Луганська область), м. Слов'янськ (Донецька область), м. Краматорськ (Донецька область), м. Дружківка (Донецька область),
Опис проекту: Стас Корольов — O_x-тур [Донеччина. Луганщина] - соціально-культурний проєкт для молоді в 10 містах Донецької та Луганської областей, який складається з аудіовізуального перформансу Стаса Корольова “О_х.live” та панельних дискусій. Основна мета проєкту - за допомогою артистичного акту транслювати провідні ідеї проєкту до аудиторії цих міст. Зміщувати масив думок активного молодого населення, що фактично є основою майбутнього регіону у більш конструктивну сторону в питаннях аб’юзивної поведінки, стигматизації залежностей, громадянської індиферентності, ставлення до популізму, психологічної допомоги. Надихати на внутрішні зміни та відмову від суспільної індиферентності. Сприяти культурному розвитку та показувати приклад, як в мистецтві можна не обходити складні питання, — такі як наркозалежність або війна з Росією. Познайомити людей з «нерозважальною» культурою, з концепцією аудіовізуального виступу, що несе терапевтичний ефект.
# 87.
ID: 5ICP11-31769
Назва проекту: Косенко & Карабиць. Сонати для віолончелі
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 768660
Запитувана сума від УКФ: 768660
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Передерій Олена Євгеніївна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна (Київ, Житомир, Ужгород, Чернівці, Харків), Німеччина (Берлін),
Опис проекту: Олексій Шадрін представляє проект «Косенко & Карабиць. Сонати для віолончелі» – видання альбому та промоція української академічної музики для віолончелі. В проекті представлені твори класиків української музики - В. Косенка та І. Карабиця , у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Олексія Шадріна і Юрія Кота. Музика буде записана на CD в упаковці Digipack. В завершальному етапі проекту відбудеться 5 концертів-промотурів по регіонах України (Київ, Житомир, Ужгород, Харків, Дніпро) та концерт в Німеччині (Берлін) за участю музикантів проєкту.
# 88.
ID: 5ICP11-31839
Назва проекту: Гастрольний тур Романа Шутка "Фенікс"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2559850.00
Запитувана сума від УКФ: 2489850.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство «Концертно-продюсерський центр «Індивідуаліс»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Маріуполь, Дніпро, Полтава, Луцьк, Рівне, Львів, Мукачево,
Опис проекту: Проєкт передбачає проведення 3-х тижневого гастрольного туру молодого піаніста-віртуоза Романа Шутка у супроводі симфонічного оркестру, рок-музикантів, дитячого хору, що охопить 7 міст України та близько 1 800 км. Альбом «Фенікс» стане третім у кар’єрі композитора та має об’єднати мистецьку спільноту від сходу до заходу України, сформувати загальну культурну атмосферу сучасної академічної музики, що стане потужним поштовхом для створення нових мистецьких сенсів та спільних культурних цінностей. Мета: популяризація сучасної академічної музики шляхом долучення до створення та трансляції конкурентоспроможного українського культурного продукту молодих виконавців з різних міст країни, що зробить його доступним для різних регіонів країни та привабливим для всіх верст населення.
# 89.
ID: 5ICP11-31973
Назва проекту: Промотур "Бовсунівські бабусі"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 767782.00
Запитувана сума від УКФ: 757782.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Лугинська селищна рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Бовсуни, Житомирська обл., Україна, Київ, Україна, Житомир, Україна, Коростень, Україна, Овруч, Україна, Лугини, Житомирська обл., Україна, Новоград-Волинський, Україна, Малин, Україна, Діброва, Житомирська обл., Україна, Малин, Україна,
Опис проекту: Концепція проекту промотуру «Бовсунівські бабусі» полягає в популяризації унікальної, притаманної для Житомирського Полісся, пісенної культури й манери справжнього автентичного співу народного фольклорного аматорського колективу «Бовсунівські бабусі». Бабусі зберегли українську пісню, в якій оспівується історія, мудрість та висока мораль нашого народу. Під час співу бабусі демонструють традиційний старовинний одяг та майстерність ткацького ремесла: прядуть на коловоротці та веретені. Збережену культурну спадщину бабусі передають молодому поколінню. У концерті бере участь дует бабусі та онуки «Бабусина Надія». Результат проекту – концертна програма в м. Київ та населених пунктах Житомирської області, зафіксована на аудіо та відео, поширена через медіа та соціальні мережі.
# 90.
ID: 5ICP11-31982
Назва проекту: "Музичні війни"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1197755.00
Запитувана сума від УКФ: 1197755.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Дух нашої давнини"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Тернопіль,
Опис проекту: Створюючи проект ми орієнтувалися на вирішення проблеми україномовного культурного продукту в молодіжному середовищі. Виходячи з позицій україномовного музичного культурного продукту на загальному музичному ринку ми маємо суттєву проблему з негативним впливом російськомовного на молодіжне українське середовище. Тому наша команда вирішила створити проект, який не залежить від олігархічного медійного впливу і ставить в пріоритет розвиток молодої української музичної культури за співучасті відомих українських музикантів, які діляться знаннями та досвідом з молодими учасниками. Кінцевим продуктом проекту є серія телепередач, які транслюватимуться на телебаченні, а також запис альбому гурту, який стане переможцем, або ж відео-музична колаборація з одним з відомих українських виконавців.
# 91.
ID: 5ICP11-32124
Назва проекту: СКОВОРОДА: РЕІНКАРНАЦІЯ (аудіо-постановка за мотивами філософії Григорія Сковороди)
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1737030.00
Запитувана сума від УКФ: 1727030.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "КРАСНОКУТСЬК ТРЕВЕЛ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Київ, Запоріжжя, Нововолинськ,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення аудіо-постановки за мотивами філософії Григорія Сковороди у жанрі рок-опери з елементами інших жанрів (реп, речитатив). Метою Проєкту є створення сучасного якісного музичного продукту філософсько-просвітницього напрямку, адаптованого від широку аудиторію в Україні та за кордоном. Проєкт концентруватиметься на прямій активній промоції серед підлітково-молодіжної аудиторії (через окремий напрямок взаємодії зі школами та закладами культури). Святкування 300-річчя з дня народження Сковороди у 2022 р. створює додатковий попит на продукт, що буде створений у Проєкті, та додаткові можливості для його успішної промоції.
# 92.
ID: 5ICP11-32173
Назва проекту: Василиха
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 636977
Запитувана сума від УКФ: 636977
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Зубченко Юлія Володимирівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, поширення всією Україною,
Опис проекту: Проектом передбачено створення нової партитури авторського циклу творів “Василиха” для народного оркестру та народного хору, витриманих у номерній структурі та побудованих на основі народно-пісенного матеріалу. Створення запису усього циклу “Василих” для поширення через стрімінгову платформу SounCloud та розповсюдження партитури у музичні навчальні заклади.
# 93.
ID: 5ICP11-32176
Назва проекту: "Музична перспектива"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2400000
Запитувана сума від УКФ: 2500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Діез-2007 Благодійний фонд
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: "Музична перспектива" - проект націлений на розвиток талановитих дітей та допомогу їм у подальшому професійному розвитку в музиці
# 94.
ID: 5ICP11-32243
Назва проекту: Дух Свободи. Пісні Хореї Козацької на вірші Сковороди та Шістдесятників
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1961760.00
Запитувана сума від УКФ: 1961760.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Компаніченко Тарас Вікторович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт включає запис двох нових студійних музичних альбомів гурту "Хорея Козацька" на вірші Сковороди і Шістдесятників, музику Григорія Сковороди і Тараса Компаніченка та проведення двох концертів-презентацій. Головна ідея: зафіксувати у якісному студійному записі і донести до широкого загалу українського громадянства високу поезію двох знакових для України епох — Сковороди (60-ті роки ХУІІІ ст.) та Шістдесятників (60-ті роки ХХ ст.), яка втілює ідеї, що “Немає індивідуальної свободи без національної свободи” та “Немає національної свободи без індивідуальної свободи”. Відбудуться два офлайн-концерти, два студійних альбоми по 10-12 пісень кожен (всього 20-24 пісні) та 2 відеозаписи живих концертів будуть доступні на You Tube-каналі гурту.
# 95.
ID: 5ICP11-32244
Назва проекту: Всеукраїнські музичні змагання з Діджеінгу «М’ясорубка2022»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2059908
Запитувана сума від УКФ: 1310508
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець ЧЕРКАЩЕНКО ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: с. Залізний Порт , Голопристанський р-н., Херсонська обл.,
Опис проекту: 2-3-4-5  ЧЕРВНЯ 2022р., в с. Залізний порт, на березі моря вже вдруге пройдуть Всеукраїнські музичні змагання з Діджеїнгу (англ. DJ) «М’ясорубка 2022». Участь у змаганні відкрита для будь-кого, хто відчуває в собі сили створювати унікальну українську танцювальну музику. Головний приз 50000 грн. Загальний призовий фонд 300000 грн Головна мета: залучення від 5000 до 10000 додаткових туристів в с. Залізний порт, на час концерту\змагання (4 днів). Популяризація танцювальних та спортивних  фестивалів для молоді в Україні, як альтернатива, західноєвропейським фестивалям. Збільшення податкових надходжень на всіх рівнях. Заохочення молоді відпочивати і подорожувати по Україні.
# 96.
ID: 5ICP11-32261
Назва проекту: Hurtom в Народ
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 900000
Запитувана сума від УКФ: 900000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Левченко Ганна Михайлівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Проект "Hurtom в народ" покликаний привернути більше уваги до української національної спадщини у вигляді пісень та віршів, засобами сучасного музичного виконання та комунікації. В результаті буде створений якісний аудіовізуальний контент - музичний альбом українських народних пісень у сучасному авторському аранжуванні, а також кліпу на одну з пісень альбому та запису живого виступу гурту Hurtom". Всі культурні продукти будуть доступні слухачам на вільних медіа ресурсах.
# 97.
ID: 5ICP11-32281
Назва проекту: “Коломийська мала філармонія”
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2513392.00
Запитувана сума від УКФ: 2498392.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Коломия, Івано- Франківська область,
Опис проекту: Проєкт “Коломийська мала філармонія ” - це проєкт, в ході реалізації якого буде засновано осередок академічного музичного мистецтва у Коломийському регіоні та представлення цільовим аудиторіям проєкту створеного культурного продукту - концертно - гастрольних заходів академічної музики
# 98.
ID: 5ICP11-32310
Назва проекту: САМУМ: Запис та підтримка дебютного альбому
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2114464
Запитувана сума від УКФ: 2114464
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Самусенко Ірина Миколаївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Гурт Samuum є одним з найбільш яскравих відкриттів сучасної української музичної сцени. У своїх роботах колектив поєднує елементи українського та вірменського етно, торкається теми підвищення ролі жінки у сучасному суспільстві, проблем гендерної нерівності. Створивши значний резонанс в українських та світових ЗМІ (Clash Magazine, Fred Perry Subculture, Kaltblut, Headliner US), гурт має на меті створення концептуального дебютного альбому. Ця подія допоможе Samuum: 1) закріпитися у статусі передового етно-амбасадору української музики в світі, 2) виграти декілька важливих світових музичних премій (першою великою перемогою Samuum для України стала 3я премія на Berlin Music Video Awards 2021), 3) підняти атвторитет українського музичного ринку
# 99.
ID: 5ICP11-32345
Назва проекту: Музичний пішохідний іміджевий проєкт “Як звучить Харків”
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2498333
Запитувана сума від УКФ: 2498333
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Лабораторія креативних подій 3.0»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проєкт сприяє розвитку сектору креативних індустрій, популяризації сучасних українських музикантів та гуртів, що працюють в таких музичних стилях, як джаз та рок з метою продемонструвати “Як звучить місто Харків” та закріпити статус Харкова, як музичного міста в мережі креативних міст ЮНЕСКО. Під час заходу історичний центр Харкова звільняється від руху машин, демонструючи, як може виглядати пішохідна частина центральної вулиці нашого міста, а харківські вулиці можуть звучати, танцювати та переливатися фарбами світлового шоу. В такому форматі захід відбудеться вперше в країні. На локації біля будівлі історичного музею буде встановлено сценічну багатоярусну конструкцію "на просвіт", а внутрішня зона скління музею буде обладнана спеціально розробленою світловою схемою та приладами, на якій відбувається основна концертна шоу-програма проєкту. Буде розроблений VR проект музичної вулиці Харкова що буде презентовано під час заходу. Проєкт включає архітектуру виділеної ділянки вулиці від "градусника" до ХАУДТ ім. Т.Г.Шевченка, а у повному варіанті до перехрестя з вулицею Скрипника. Згодом, локація має стати частиною шоу "Віртуальний гід. Історії харківських вулиць". Посилання на візуалізацію проєкту: https://goo.su/awLq
# 100.
ID: 5ICP11-32347
Назва проекту: KOZAK.BAND
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1997345
Запитувана сума від УКФ: 1997345
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Культурно - мистецький комплекс «АРТ ЕРІЯ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Київ, Дніпро,
Опис проекту: KOZAK BAND – це проект реалізації ідеї створення віртуального музичного гурту, який виконуватиме автентичні козацькі пісні Подніпров’я у власному авторському аранжуванні зі збереженням їх впізнаваності та загальних правил виконання.
# 101.
ID: 5ICP11-32370
Назва проекту: Загальнонаціональна культурно – мистецька акція «Зірка України»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2441100
Запитувана сума від УКФ: 2441100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИСТЕЦЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Rb,
Опис проекту: З метою консолідації українського суспільства, піднесення духовності нації, популяризації культури і мистецтва, в рамках загальнонаціональної культурно-мистецької акції «Зірка України» в місті Києві відкриваються іменні зірки видатним українцям, які народилися в нашій Державі та протягом всього життя несуть свою високу майстерність і прославляють нашу рідну Україну у світовому співтоваристві. На «Алеї Зірок» увічнені імена найвидатніших митців, серед яких Герої України – Євгенія Мірошниченко, Богдан Ступка, Дмитро Гнатюк, Софія Ротару, Василь Зінкевич, Мирослав Вантух, Юрій Рибчінський. Серед лауреатів є ще багато відомих українців. 2021 року переможцями стали: Лауреат Шевченківської премії, народний артист України, композитор – Ігор Поклад, Народна артистка України – Оксана Білозір, Народний артист України – Іво Бобул та Народна артистка України, співачка академічного жанру – Наталія Шелепницька.
# 102.
ID: 5ICP11-32371
Назва проекту: Аудіозапис Опери-космос «Nebo-1»
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2579610
Запитувана сума від УКФ: 2499610
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Сорокопуд Олександра Євгеніївна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна (м. Львів),
Опис проекту: Опера-космос «Nebo-1» присвячена першій пісні людства, яка пролунала у космосі 60 років тому. 12 серпня 1962 р. перший космонавт - українець Павло Попович заспівав «Дивлюсь я на небо…» на прохання конструктора Сергія Корольова. Ця опера про зародження звуку, атрикуляцію себе у просторі, прагнення до польоту, передачу мрії та можливість неможливого. Музика опери - поєднання українського співочого мелосу із сучасною композиторською музикою. Пісні співатимуться без слів. П’ятеро композиторів творитимуть частини опери на текстові фрагменти пісні «Дивлюсь…». Авторка ідеї - дослідниця пісні Уляна Горбачевська. Створення музики, аудіозапис та промокампанія стануть початком опери, що розповідатиме про український космос для світу і для нас самих.
# 103.
ID: 5ICP11-32409
Назва проекту: Сад квітів
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1529180
Запитувана сума від УКФ: 1529180
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Малишева Юлія Вікторівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Сад квітів – це мюзикл, дитяча рок-опера, музичний аудіоспектакль, який складається з лібрето, відіграного акторами, в поєднанні з піснями, стиль виконання яких відповідає емоції моменту в сюжеті. Пісні і лібрето можуть виступати самостійними творами, де пісні є драматичною і емоційною складовою, що складається в окремий музичний альбом, а лібрето може бути звичайною п’єсою і розглядатися, як сюжетні відступи між піснями альбому. Але в поєднанні пісні і лібрето утворюють своєрідний музично-драматичний твір, що дає повне занурення слухача в атмосферу і дію.
# 104.
ID: 5ICP12-27828
Назва проекту: Людкевич. Спадщина
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1359775.76
Запитувана сума від УКФ: 1164775.76
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Меморіальний музей Станіслава Людкевича, відділ Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Підготовка, випуск та розповсюдження першого тому (Симфонічні партитури та оркестрові поголосники) із запланованого видання Повного зібрання творів Станіслава Людкевича з анотаціями (ред.колегія Володимир Пасічник, Богдана Фроляк, Володимир Сивохіп, Марта Кузій, Яким Горак). Презентація-концерт відбудеться в Концертному залі ім.С.Людкевича Львівської національної філармонії за участю Академічного симфонічного оркестру філармонії. Розповсюдження видання передбачається по всіх спеціалізованих учбових закладах, симфонічних оркестрах України та діаспори. Викладення усіх матеріалів видання в мережі Інтернет у вільному доступі для світової музичної спільноти. Заплановано також супровідну програму промоції видання - лекторій та запис радіо-подкасту про видані твори.
# 105.
ID: 5ICP12-30338
Назва проекту: "Симфонія війни"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1208180.00
Запитувана сума від УКФ: 1123860.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "Союз ветеранів АТО"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Сєвєродонецьк Луганська обл., Дніпро, Дніпропетровська обл, Маріуполь Донецька обл, Краматорськ Донецька обл,
Опис проекту: Актуальність формування української ідентичності, національно патріотичної свідомості громадянського суспільства, поваги до рідного краю насамперед полягає у задоволенні мовних потреб і популяризації рідної мови та поважного ставлення до культури нашої держави, що і є метою. Реалізація проекту «Симфонія війни» передбачає проведення 4 концертів у 3 областях України з залученням українських виконавців, гуртів та композиторів які у своїх виступах розповідатимуть про події на сході України, про героїчні вчинки наших захисників та українського народу; про випробування та гартування у формуванні нашої ідентичності,національності, патріотизму і мовних потреб.
# 106.
ID: 5ICP12-31928
Назва проекту: "Дитяче хорове мистецтво - простір єднання"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 937926
Запитувана сума від УКФ: 892926
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Івано-Франківська дитяча музична школа №1 ім. М. Лисенка
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Івано-Франківськ,
Опис проекту: Популяризація та промоція українського дитячого хорового мистецтво в Україні. Проведення фестивалю дитячого хорового мистецтва за участю кращих хорових колективів України, приуроченого до 180-річчя з дня народення Миколи Лисенка та 120-річчя дитячої музичної школи ім. М. Лисенка
# 107.
ID: 5ICP12-32015
Назва проекту: Всеукраїнський загальнонаціональний мистецький проєкт "Юна філармонія"
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1744750.00
Запитувана сума від УКФ: 1744750.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ШКОЛА МИСТЕЦТВ СОЛОМРІЯ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Миколаїв, Суми, Херсон,
Опис проекту: Всеукраїнський загальнонаціональний мистецький проект "Юна філармонія" має на меті надати можливість юним музикантам солістам та дириґентам (до 18 років) співпрацювати між собою та професійними оркестрами обласних філармоній, провести декілька практичних репетицій з кураторами та отримати незамінний досвід, і виступити на професійно організованому концерті музики світових та українських авторів перед широкою аудиторією. Для України це шанс познайомитись з молодим талановитим поколінням, а для учасників неймовірна нагода реалізувати себе, та в перспективі, сформувати нову музичну еліту нашої держави.
# 108.
ID: 5ICP13-00405
Назва проекту: Віктор_Робот
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2446860.00
Запитувана сума від УКФ: 2446860.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Червоний собака»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Київ, Австрія, Еггенбург,
Опис проекту: Аудіозапис альбому саундтреків українських виконавців німецькою мовою. Саундтреки звучали в українському фільмі “Віктор_Робот”. Повнометражний анімаційний фільм "Віктор_Робот" розповідає про далеке майбутнє, де штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захоплюючі пригоди двох друзів. У фільмі звучать композиція «Обсерваторія» (музика Антона Байбакова, слова Марисі Нікітюк) у виконанні Антона Слєпакова («Вагоновожаті») в супроводі дитячого хору під керівництвом Альони Галай. До виконання інших саундтреків стрічки долучилися Мар’яна Головко та Марко Галаневич («ДахаБраха»), фрік-кабаре Dakh Daughters. Композитор стрічки – Антон Байбаков.
# 109.
ID: 5ICP13-03167
Назва проекту: Сучасна музична коллаборація споріднених міст. До 60 річчя партнерства Лейпцига та Києва
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 1131184.00
Запитувана сума від УКФ: 880192.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Народна хорова капела "Дзвіночок"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Лейпціг, Халле, Київ,
Опис проекту: Загальна мета нашого проекту - промоція української хорової музики у європейському культурному просторі та професійне становлення молодих виконавців за рахунок опанування найкращих взірців вітчизняної та світової музики разом з інтернаціональною командою досвідчених музикантів. Також на меті наближення європейських та вітчизняних світоглядних позицій за рахунок взаємної інтеграції у царині музичної культури.
# 110.
ID: 5ICP13-05614
Назва проекту: Арфові Барви
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 292700
Запитувана сума від УКФ: 132700
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд Вероніки Лемішенко"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: “Арфові Барви” — це міжнародний арфовий проект, що вміщує в себе конкурс, фестиваль, майстер-класи, концерти та інші музичні заходи. Наш проект - це сфера академічної музики, яку ми представляємо крізь арфовий репертуар. Заснований у 2014 році, у 2017 проект вийшов на міжнародний рівень. У 2022 році за підтримки B.R.A.N.D. NEW project в Харкові відбудеться міжнародний арфовий фестиваль “Арфові барви”. Тема фестивалю - "Синтез мистецтв", поєднання музики та візуалізації. Наша мета - популяризація класичної музики у сучасному світі шляхом використання нових концертних форматів та креативних програм; ми прагнемо надати можливість молодим українським арфістам навчатися та спілкуватися з ведучими європейськими арфістами та виступати на великій сцені.
# 111.
ID: 5ICP13-26904
Назва проекту: UAreProject
Лот: ЛОТ 1. Музика
Загальний бюджет проекту: 2457728.40
Запитувана сума від УКФ: 2457728.40
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Товариство з обмеженої відповідальністю "Бед Рейвен"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ, Київська область, місто Львів, Львівська область, м.Модіка, м. Флоренція, м. Каннара, м. Мадзаріно (Італія), м. Кельн, м. Берлін (Німеччина), місто Париж, Франція, місто Бірмінгем, США, місто Лондон, Англія, місто Тбілісі, Грузія, м. Сан-Паулу, Бразилія,
Опис проекту: UAreProject — це міжнародний музичний проєкт, який популяризує українську народну музику та українську мову за кордоном. Проєкт залучає близько 25 іноземних музикантів, які не є музичною групою і змінюються в кожній окремій пісні, для запису музичних творів, що базуються на українських народних піснях різних жанрів. Твори виконуються українською та іноземною мовами. Ще неопублікована перша пісня проєкту https://youtu.be/V9wc1eq_fdk Для запису наступних 5 пісень проєкту потрібна фінансова підтримка. Проєкт ставить на меті покращити імідж України за кордоном, акцентувати увагу на унікальності української культури та привернути увагу закордонної аудиторії до ситуації , що склалася в Україні у зв’язку з російською агресією, та протидіяти їй.
# 112.
ID: 5ICP21-00144
Назва проекту: Завжди шукай ідеї для досягнення мети
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 814456.8
Запитувана сума від УКФ: 814456.8
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство "Чернігівський обласний театрально-видовищний дитячий (ляльковий) театр ім.О.Довженка" Чернігівської обласної ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Чернігів, Чернігівська область, інші області України за умови зняття карантинних обмежень, онлайн - вся Україна,
Опис проекту: Проект «Завжди шукай ідеї для досягнення мети» передбачає створення вистави для дітей молодшого та середнього шкільного віку, а також для дорослого глядача, за мотивами відомого твору Жуля Верна «Навколо світу за 80 днів» і має на меті за допомогою сучасних засобів перформативного мистецтва театрів ляльок, розкрити соціально-важливу на сьогоднішній день тему розвитку критичного та креативного мислення у дітей, включаючи засоби ТРВЗ (ТРИЗ).
# 113.
ID: 5ICP21-00734
Назва проекту: Мультимедійний проєкт-містерія "Varsava"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2499832.00
Запитувана сума від УКФ: 2499832.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Казанцев Павло Валерійович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мультимедійний проєкт-містерія «Varsava» (син Сави, людина світу, пророк) – історія приборкання Григорієм Сковородою свого неслухняного спудея Михайла Ковалинського (тексти діалогів побудовані на переписці Сковороди і Ковалинського), з якого вчитель хоче зробити «ідеальну людину» – такого собі зразкового гомункулуса, прагнучі перетворити хаотичний «бєс-порядок» (за світоглядом філософа) на всесвітній порядок замислений Творцем. Вистава «Varsava», в першу чергу, націлена на святкування 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди, видатного українського поета і філософа – емблематичної постаті всієї української культури. Метою вистави є популяризація постаті великого діяча культури.Результатом створеної вистави буде показ глядачу, як органічне поєднання засобів традиційного театру із засобами інноваційних технологій.
# 114.
ID: 5ICP21-00790
Назва проекту: Вистава "Мамо, а що таке Україна?"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1934263.50
Запитувана сума від УКФ: 1934263.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр сприяння дітям з синдромом Дауна "Бебіко""
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Тернопіль,
Опис проекту: Постановка та організація показу вистави "Мамо, а що таке Україна?" за участі акторів, а саме людей поважного віку та молоді з інвалідністю. З метою відтворення та привернення уваги до автентики українського народу. Шляхом перегляду календарно-обрядових дійств протягом вистави з метою популяризації української культурної спадщини. Під час перегляду вистави глядачі ознайомляться з історичним минулим та ймовірним майбутнім, яке чекає на Україну. Вистава гостро змусить глядача переглянути власний світогляд та свою патріотичну позицію, що пробудить бажання шанувати своє коріння та цінувати українську культуру, вірування та традиції.
# 115.
ID: 5ICP21-00848
Назва проекту: Театрально-історичний перформанс "Потоцькі: кохання, злочин, покаяння"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1474923.00
Запитувана сума від УКФ: 1424923.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Червоноградський Народний дім
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Червоноград, Львівська область,
Опис проекту: Проект передбачає створення ексклюзивного творчого продукту - театрального перфомансу у вигляді достовірного історичного екскурсу в часи величчя Кристинопільського Палацу та роду Потоцьких, які були засновниками Кристинополя (сучасний Червоноград). В результаті реалізації проекту отримаємо сучасну театралізовану версію історії життя Станіслава Потоцького (Щенсного), побудовану на історичних фактах. Унікальність проекту, інноваційний підхід - поєднання сторітелінгу, драматичного театру, музики та хореографії середньовіччя, відтворення середньовічних балів з активною інтеграцією глядачів у процес мають стати відомою туристичною атракцією в Україні, а в перспективі і за її межами. Перфоманс буде включено до атракційної пропозиції туристичного маршруту Червонограда для підвищення туристичної привабливості міста.
# 116.
ID: 5ICP21-00988
Назва проекту: Мій юний принц
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 790000.00
Запитувана сума від УКФ: 790000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Клімов Олександр Сергійович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Мій юний принц» - вистава на тему дорослішання, стосунків з батьками і ЛГБТ. Проект стане частиною мистецької трилогії “Театр-Кіно-Література”. Над проектом працюватиме театральна команда «Дикого театру». Продюсерами вистави виступлять Ярослава Кравченко і Олексій Гладушевський, режисер Дмитро Костюминський. Це історія про 17-річного Поля із заможної родини, який страждає на агорафобію (страх відкритого приміщення). Поль веде розгульне, екстравагантне й повне guilty plesures життя у своєму шикарному домі – аж поки не зустрічає молодого хлопця Антуана і його батька Марка. Саме вони змінять геть усе в цій налагодженій системі і стануть ключовими фігурами у справі про подвійне вбивство.
# 117.
ID: 5ICP21-01710
Назва проекту: Великий карнавал маленької людини
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 827341.44
Запитувана сума від УКФ: 827341.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Український малий драматичний театр"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Пластично-драматичне дійство “Великий карнавал маленької людини” за поезією Жака Превера. Вистава за спільним сценарієм української режисерки Оксани Цимбал та франузької експертки з творчості Жака Превера Кароль Оруе. Гострі непричесані ритми поезії Превера в поєднанні з драматичними джазовими композиціями французького гурту Pulcinella оспівають природну чарівність та красу життя; акторські імпровізації та карнавальна природа дійства спонукатимуть до самовираження та внутрішньої свободи. У дійства кілька пластів: Карнавально-буфонне фрік-кабаре з використанням масок, що є алюзіями на колажі Жака Превера. Поезія в контексті гострих драматичних ситуацій побутового життя “маленької людини”. Пластично-драматичні етюди, як спосіб психофізичного занурення в ліричний простір Жака Превера.
# 118.
ID: 5ICP21-01728
Назва проекту: ТОЙ, ЩО БІЖИТЬ
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1241475.00
Запитувана сума від УКФ: 1241475.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Гринишин Галина Антонівна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків,
Опис проекту: Екзистенційний театральний проєкт за мотивами козацької псальми "Дума про Хведора Безродного", античного міфу про Ахіллеса, давньоіндійського епосу про Бога Вітру Ваю та твору "Людина цифрова" Кріса Скіннера
# 119.
ID: 5ICP21-01829
Назва проекту: Театральний арт-проект “Кристали Всесвіту”.
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2145827.30
Запитувана сума від УКФ: 2074523.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад “Запорізький академічний обласний театр юного глядача” Запорізької обласної ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Запоріжжя, Запорізька область.,
Опис проекту: Мультимедійна вистава «Кристали Всесвіту», головними героями якої є підлітки, вирішена в жанрі фентезі. Головною метою є залучення юнацької та молодіжної аудиторії цікавим наративом, мультимедійним засобом створення художнього простору. Захопити молодь сучасною театральною мовою, карколомними подіями і переконливо показати, що героєм-захисником може стати кожен, хто сильний духом, відважний та самовідданий. Класична тема боротьби Добра зі Злом розгортається на тлі сучасних реалій. Доля Всесвіту вирішується у протистоянні підлітків мстивому та амбітному тирану, який ладен кинути світ у хаос заради володарювання Всесвітом. Доля Всесвіту залежить від розуму, кмітливості та мужності підлітків. Фантазійна історія розгортається у двох просторах – в реальному світі та космосі.
# 120.
ID: 5ICP21-01971
Назва проекту: Тіньові пригоди Аліси
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1744075.00
Запитувана сума від УКФ: 1669075.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Уманська Ольга Сергіївна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Чернігів, Чернігівська область,
Опис проекту: Проєкт “Тіньові пригоди Аліси” - інноваційна та конкурентна у контексті світових тенденцій театрально-культурно продукту у формі вистава оригінального жанру театр тіней, з використанням інноваційних технологій, а саме поєднанні голографічної проекції та тіньового жанру, та його презентація широкому колу глядачів України і за кордоном.
# 121.
ID: 5ICP21-02069
Назва проекту: "Я не хочу про це говорити"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 599804.34
Запитувана сума від УКФ: 582334.34
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Я не хочу про це говорити» передбачає партисипативну роботу над створенням драматургічного тексту (драматургами Мариною Смілянець та Павлом Ар’є у співпраці з професійними психологами) та перформативного читання у постановці режисера Станіслава Жиркова і має на меті засобами перформативного мистецтва дослідити соціально важливу і замовчувану в Україні тему депресивних розладів. Охоплення аудиторії буде досягнуто завдяки трансляції перформативного читання онлайн. Результатами проекту стануть: - новий драматургічний текст створений українськими драматургами у співпраці з психологами; - перформативне читання та його трансляція на широку аудиторію; - отримання всіма учасниками проекту нового досвіду у роботі з темою, яку до цього не піднімали в театрі.
# 122.
ID: 5ICP21-02150
Назва проекту: Дім край світу: реконструкція життя на одну дію
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 973778
Запитувана сума від УКФ: 915028
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Народна допомога Україна"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Київ, Чернівці,
Опис проекту: Метою проєкту є художнє озвучення тем самотності та відчуженості людини в сучасному світі, добровільної «самоізоляції» та шляхів виходу із неї, пошуку власного концепту «дому», через створення професійними українськими митцями драматичної вистави за романом М. Каннінгема «Дім край світу» (жанр – «театральний психоаналіз») та її популяризацію в трьох регіонах України, а також інтерактивну взаємодію із цільовими аудиторіями проєкту (завдяки поєднанню перформативного мистецтва та фотомистецтва). Результати: 1 000 осіб побачать виставу «Дім край світу» в м. Дніпро, Київ, Чернівці; Мін. 300 осіб візьмуть участь в 10 спонтанних фотовиставках та фінальній виставці в Дніпрі, Києві та Чернівцях; Мін. 150 осіб візьмуть участь у фінальному презентаційному заході (показі вистави, фотовиставці, зустрічі із творчою командою проєкту). 300 екземплярів створеного артбуку буде поширено під час реалізації проєкту та протягом двох місяців після його завершення.
# 123.
ID: 5ICP21-02474
Назва проекту: "Народний Малахій".Вистава присвячена 130-ій річниці з Дня Народження Миколи Куліша,драматурга,громадського діяча,публіциста,представника "Розстріляного Відродження".
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 860507.95
Запитувана сума від УКФ: 739135.95
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство Київської обласної ради «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К.Саксаганського»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Біла Церква,
Опис проекту: «Народний Малахій».Вистава присвячена 130-ій річниці від Дня Народження М.Куліша,драматурга,громадського діяча,публіциста,представника «Розстріляного Відродження». «Народний Малахій»-одна з найсильніших,найглибших п’єс Миколи Куліша і безсумнівно стане однією із значущих прем’єр останніх років театру ім.П.К.Саксагаснського. Прем’єра вистави "Народний Малахій" запланована на 2022 рік -дасть можливість озирнутися назад та до певної міри оцінити творчі здобутки письменника.Видається доречним ствердити,що Микола Куліш в українській літературі посідає виняткове місце.Адже це не просто видатний письменник чи голос свого покоління- Куліш кардинальним чином змінив українську літературу,а відтак і саму Україну.Саме тому театр ім.П.К.Саксаганського бере до постановки п’єсу «Народний Малахій», яка безсумнівно увійде до діючого репертуару театру та буде показана глядачам більш,ніж 15 міст та містечок України.
# 124.
ID: 5ICP21-02491
Назва проекту: Ще не вечір
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 710830
Запитувана сума від УКФ: 710830
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: фізична особа-підприємець Данченко Мар'яна Анатоліївна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Чернігів, Кам'янське,
Опис проекту: Діяльність театру людей зрілого віку “Ще не вечір” є іновацієй у театральному житті України. Тоді як у всьому світі напрямок театрів зрілого віку називають однією із найбільш швидкозростаючих форм сценічного мистецтва, в нашій країні він створює прецедент і сприяє розвитку цього напрямку. Проєкт передбачає постановку вистави, гастролі у трьох містах України, комунікаційну кампанію. Він продовжує низку творчих доробків театру протягом останніх років — спектаклі, літературно-музичні композиції, ліричний перформанс. Новаторська постановка надасть людям похилого віку можливість розповісти свої особисті історії, додати новий спектр поглядів на історію свого життя та культурну ідентичність та торкаючись суспільно значущих тем промовляти до широкої глядацької аудиторії.
# 125.
ID: 5ICP21-02508
Назва проекту: Постановка вистави «Провідник» Ежена Іонеско, покази вистави в Україні та Румунії
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 413000
Запитувана сума від УКФ: 393000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа- підприємець ХАРКЕВИЧ-ГОНЧАРОВА ІННА МИХАЙЛІВНА
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна, Альба Юлія, Румунія,
Опис проекту: Проект включає: Постановку в Україні вперше вистави «Провідник» (La Maitre) Ежена Iонеску румунським режисером Віорелом Чофліка з українськими акторами. Отримання українськими режисерами та акторами знань та навичок з теорії і практики театру абсурду - завдяки їх активній участі в роботі над виставою. Показ вистави в Києві і в Румунії. Регулярні покази вистави для широкої української аудиторії.
# 126.
ID: 5ICP21-02626
Назва проекту: Сто перших слів
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1474690.30
Запитувана сума від УКФ: 1474690.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів та інші регіони України,
Опис проекту: Проєкт спрямований на оновлення колективної ідентифікації нас, як українців та українок, через позитивні особисті історії тих, хто свідомо обрав Україну для тимчасового чи постійного проживання та опанував українську мову чи перебуває в процесі її вивчення. Завдяки цьому вони можуть розповісти українською мовою власні історії, а відтак стають певного роду медіумами, що дозволяють нам самим подолати частину постколоніальних травм та по-новому подивитись на власну країну. Окрім того проєкт сприяє поширенню ідей толерантності та різноманіття як основи здорового суспільства. Відтак він дає можливість розширити розуміння “українськості” як колективної ідентифікації усіх, хто свідомо обрав стати частиною нашої культур. В рамках проєкту заплановано 3 основні етапи: 1. Дослідження: збір інтерв’ю у респондентів, котрі обрали вивчати українську мову (іммігранти, діаспора та ВПО). 2. Театральне осмислення: робота з особистими історіями респондентів та соціологічними даними для створення драматургічного тексту. 3. Презентація: створення вистави на цій основі та публікація інтерв’ю респондентів як окремих, самодостатніх історій. Зокрема, промоція — поширення інформації про проєкт та його засадничі ідеї.
# 127.
ID: 5ICP21-02680
Назва проекту: Боже, вільні!
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1768860
Запитувана сума від УКФ: 1768860
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Культурна Асамблея»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Боже, вільні!» – це культурно-освітній проект, присвячений двом з найбільш актуальних суспільних проблем нашого часу: війні та самоідентифікації громадянина воюючої країни – розділеної цілою низкою політичних, соціальних, культурних та інших розбіжностей. Цю тему планується втілити в авторській поетичній виставі та презентувати її «наживо»в Києві - для ветеранів війни на Донбасі, та в зоні проведення Операції об’єднаних сил - для учасників ООС, для яких ця тематика є найближчою. Також буде створена відеоверсія вистави, що буде розміщена в інтеренеті та на телебаченні і видана збірка віршів, основу якої складуть тексти – використані для вистави. Варіативність форм та каналів залученння аудиторій до ідей проекту сприятиме поширенню та популяризації сучасного театрального мистецтва і поезії, зокрема, й серед тієї категорії людей, яким це наразі мало доступно.
# 128.
ID: 5ICP21-02884
Назва проекту: Подвійне самогубство в Вероні
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1978150
Запитувана сума від УКФ: 1978150
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОДЕКС ФІЛМ»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Подвійне самогубство в Вероні” є продовженням п’єси Шекспіра “Ромео і Джульєтта”. Проект має на меті надцікавий творчий експеримент. Творча група (драматург, актори, режисер) має створити остаточну редакції п’єси “Подвійне самогубство в Вероні” за рахунок постановки вистави, під час репетицій якої відбудеться доопрацювання першої редакції п’єси: діалогів, характерів персонажів, теми. Літературний результат буде на пряму залежати від результату сценічного – цікавості глядача до вистави. Тож тільки після прем’єрного показу п’єса набуде остаточної редакції. Одразу після завершення цього етапу роботи текст буде направлено до літературних частин провідних українських театрів та оголошено про наступне – автор відмовиться від гонорару та/або авторських процентів повністю на користь театру, що першим візьме п’єсу до постановки. До реалізації проекту запрошено режисера Ігоря “Тихіна” Тихомирова, який багаторазово доводив цікавість своїх вистав для глядацького загалу (“Ромео і Джульєтта”, “Як витратити мільйон”, “Дівич-вечір”). Результат – створення високохудожнього театрального шоу та п’єси, що викликає резонанс в професійних та глядацьких колах.
# 129.
ID: 5ICP21-03073
Назва проекту: Верхня купейна
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2708442
Запитувана сума від УКФ: 2554442
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Держава і я»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків-Київ-Івано-Франківськ-Львів-Маріуполь-Сєвєродонецьк-Краматорськ,
Опис проекту: Проєкт «Верхня купейна» це мистецький проєкт, до якого долучився автор Сергій Жадан, режисер Степан Пасічник та актори з 4 різних регіонів України, щоб поговорити про події 2014 року – війну, окупацію та сенси. Метою проєкту є розвиток сучасного недержавного українського театру, створення нових мистецьких партнерств та привернення уваги широкої аудиторії до проблематики війни на Сході України через створення вистави «Верхня купейна» (автор Сергій Жадан) на соціально значиму тематику, проведення масштабної медійної кампанії з загальним охопленням близько 500 000 контактів та показ вистави у 7 містах України (Харків, Київ, Львів, Івано-Франківськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Краматорськ).
# 130.
ID: 5ICP21-03479
Назва проекту: Мандрівний театр Григорія Сковороди
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2500000
Запитувана сума від УКФ: 2500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖАВНА ДИРЕКЦІЯ МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСІВ ТА МИСТЕЦЬКИХ ПРОГРАМ "АРТ-УКРАЇНА"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Полтава, Черкаси, Суми, с. Чорнухи, с. Сковородинівка,
Опис проекту: У рік святкування 300-річчя від Дня народження предтечі екзистенціалізму пропонується організувати тур вуличного театру за маршрутом мандрів Г.Сковороди: Київ, Харків, Полтава, Суми, Черкаси, Чорнухи, Сковородинівка. 12 студентів київських мистецьких вищів з валізами, ціпками, полотняними торбами та гнучкою лозою розігруватимуть на площах міст інтерактивне дійство за п’єсою В. Шевчука «Сад божественних пісень», яка складається з байок Г.Сковороди. Танці, спів, лялькарство та інші театральні жанри у виникаючих на очах глядачів декораціях. Перетворення побутових речей на предмети-символи «матерії вічної» акцентуватимуть масштабність філософії та особистості українського генія світового масштабу Г.Сковороди.
# 131.
ID: 5ICP21-03948
Назва проекту: Demofoonte. Відкриття-повернення: Березовський + інші.
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2648158.00
Запитувана сума від УКФ: 2498158.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Оупен Опера Юкрейн"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Максим Березовський - знакова постать української історії, перший відомий вітчизняний автор опери. Його “Демофонт” (1773) базується на італійському тексті визначного драматурга П’єтро Метастазіо. Нині наявні лише 3 арії з “Демофонта” Березовського, що не дозволяло опері отримати сценічну реалізацію. Проєкт передбачає відкриття та повернення “Демофонта” як значимого тексту культурної історії України. Виходячи з оригінального лібрето, команда проєкту створила унікальну реконструкцію партитури опери, яка включає арії Березовського та фрагменти творів сучасників композитора, що зверталися до даного сюжету. Постановка “Демофонта” за участі міжнародної команди стане прецедентом у культурному житті країни, адже вперше робиться спроба цілісно представити та осмислити цей текст як частину європейської української історії.
# 132.
ID: 5ICP21-03952
Назва проекту: Українська біржа культури
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1047000
Запитувана сума від УКФ: 1017000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Креативна Україна»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «УКРАЇНСЬКА БІРЖА КУЛЬТУРИ» являє собою інформаційну інтернет-платформу, що містить базу даних про регіональні культурні центри, що надають приміщення та створюють умови для прокату видовищного культурного продукту (контенту), базу даних про контент що пропонується виробниками до прокату в Україні (вистави, циркові програми, концерти, виставки, тощо), та інструментарій для пошуку, відбору та створення інформаційних контактів між виробниками контенту та культурними центрами. Проєкт направлений на виконання Закону України «Про культуру» в аспекті стандартів забезпечення населення культурними послугами та є інформаційним компонентом культурної інфраструктури.
# 133.
ID: 5ICP21-04706
Назва проекту: Небачене піднесення
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2492620
Запитувана сума від УКФ: 2492620
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "МАНІФЕСТО18"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проект "Небачене піднесення" - це створення авторської вистави, яка синтезуватиме пантоміму та циркове мистецтво з інноваційними технлогіями.
# 134.
ID: 5ICP21-04828
Назва проекту: Історія Менделя Бейліса
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1103640.00
Запитувана сума від УКФ: 637320.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Арт Центр Фабрика Повидла
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Чехія, Прага,
Опис проекту: Проєкт “Історія Менделя Бейліса” - проєкт про маніпуляції у медійному просторі у передвиборчий час, що інспарований справою Менделя Бейліса, який став жертвою політичної боротьби за більшість у Думі від Київської Губернії у 1911-му році, коли антисемітські настрої були розпалені тогочасними ЗМІ, що стало одним із перших підтверджень тези про медіа як четверту владу уже на теренах України у складі Російської імперії. Через театральну виставу проєкт окреслює сфери, механізми та характер впливу медіа на суспільну думку, та підважує їх авторитетність як джерела інформації, що формує картину на основі реальних фактів.
# 135.
ID: 5ICP21-05253
Назва проекту: Інтерактивна вистава з використанням сучасних технологій "Цугцванг"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2107485
Запитувана сума від УКФ: 1957485
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська кіношкола»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Інтерактивна вистава з використанням сучасних технологій “Цугцванг” - це унікальний перформанс, який можна назвати “театральним серіалом”, тому що вистава має більше 15 сюжетних ліній, а розвитком подій керують глядачі в спеціальному додатку. Головна мета вистави - це популяризація в Україні та світі українського театру та залучення молоді до культурного розвитку через нові художні та інноваційно-технічні форми. Під час промо-кампанії вистави буде проведено інтерактивне залучення українського споживача до відвідування культурних заходів шляхом вдалої комунікаційної кампанії в соціальних мережах та залучення глядачів до відкритих репетицій. В результаті проєкту передбачено збільшення інтересу українців до театральної галузі України та привернення уваги іноземної аудиторії до української культури.
# 136.
ID: 5ICP21-05291
Назва проекту: ШАЛЕНИЙ ДЕНЬ АБО ВЕСІЛЛЯ ФІГАРО / О. ДМІТРІЄВА
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1626419.50
Запитувана сума від УКФ: 1475069.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури “Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра”
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Вистава "Весілля Фігаро" на сцені Театру на лівому березі Дніпра, створена однією з найталановитіших режисерок лялькового театру Оксаною Дмітрієвою стане унікальним поєднанням драматичного та лялькового театру, де живий та предметний світ взаємодіють у художньому симбіозі. Постановка також має на меті руйнування стереотипів та репутації лялькового театру як дитячого, неактуального для дорослих, завдяки використанню актуальних тем, світлого гумору, складної винахідливої сценографії та оригінальних режисерських рішень. Вистава зможе стати яскравою подією на театральній мапі України та створити наглядний приклад використання інструментів інших жанрів для розширення мистецького досвіду глядача.
# 137.
ID: 5ICP21-05437
Назва проекту: Театральна вистава "Тепла казка" для дітей та дорослих.
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1340534.00
Запитувана сума від УКФ: 1340534.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Бортник Арсеній Миколайович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Вистава "Тепла казка" для дітей та дорослих заснована на українській міфології . Загальне рішення має насичену музично-пластичну основу, що буде реалізована за рахунок використання осучасненого звучання класичних народних інструментів, еклектичних костюмів з використанням елементів традиційних українських ремесел-сіноплетіння та лозоплетіння. Важливою складовою естетичного враження буде світлове оформлення вистави. Темою вистави є розуміння того, що Любов - головна необхідність для щастя!
# 138.
ID: 5ICP21-05455
Назва проекту: Сад Божественних Пісень: Шлях
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1545530.00
Запитувана сума від УКФ: 1520530.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська міська громадська організація "Мистецька рада "Діалог"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Луцьк, Київ, Харків, Маріуполь, Дніпро,
Опис проекту: Музично-пластична поетична вистава на основі вибраних віршів Григорія Сковороди. Класична музика сучасного польського композитора Мацєя Рихла, практики фізичного театру у постановці фінської режисерки Ану Альмагро, живе музикування мультиінструменталіста Всеволода Садового, оригінальні тексти з “Саду Божественних Пісень” у виконанні вокаліста та актора Володимира Андрущака поєднаються разом у камерній виставі про духовний шлях сучасної Людини, її кризи, темряву та осяяння. Виставу планується показати у 6 містах України з нагоди 300-ліття Сковороди. Покази супроводжуватимуть короткі лекції відомих інтелектуалів та дослідників про актуальність філософської системи Сковороди у сучасній глобальній культурі.
# 139.
ID: 5ICP21-05862
Назва проекту: Хутір Америка
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 775350
Запитувана сума від УКФ: 775350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр "Актор"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Спільний проект Київського академічного театру «Актор» та ГО «Істцентр.Культурна крапка» (м.Чернівці). Основою для роботи над виставою буде роман молодої української письменниці Христі Венгринюк «Хутір Америка», який в 2013 році увійшов до лонг-ліста премії «Книга року ВВС». Події в романі відбуваються в селі Стара Жадова Чернівецької області. Для глибокого занурення в реалії буковинського села та задля дослідження автентики буковинської говірки, побуту та традицій, творча группа з 15 осіб у складі режиссера, акторської групи, композитора, художника, куратора проекту на 5 днів поселяються в буковинському селі Стара Жадова. В результаті тісного спілкування з мешканцями села, буде переосмислено літературний твір і створено інсценізацію. Прем'єра вистави відбудеться в місті Чернівці на фестивалі «МЕРІДІАН ЧЕРНОВІЦ», а потім буде реалізована в репертуарі київського академічного театру «АКТОР». Організація 5 денної резиденції в селі Стара Жадова відбуватиметься в співпраці та за підтримки ГО «Істцентр. Культурна крапка» м. Чернівці.
# 140.
ID: 5ICP21-06069
Назва проекту: Подорож в українське Середньовіччя. Забави та вулична вистава «Про Кота в чоботях, Змія та любов»
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1432307.66
Запитувана сума від УКФ: 1393307.66
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Рівненський академічний обласний театр ляльок" Рівненської обласної ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Відкриті майданчики, руїни замків, замки Рівненської, Волинської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей,
Опис проекту: Проєкт «Подорож в українське Середньовіччя. Забави та вулична вистава «Про Кота в чоботях, Змія та любов» - яскраве шоу, поєднання принципів сучасного театру ляльок та середньовічного мандрівного театру, де імпровізаційна складова, відсутність сцени, дає можливість організувати сценічний простір будь-де. Спів, хореографія, ростові ляльки, проекція, акробатичні трюки, ходулісти, інтерактив з глядачем, обєднані оригінальним сюжетом, на основі відомої казки - складові постановки. Наш проєкт є розвитком імерсивного театру, який створює ефект занурення у задані обставини. Сценічний простір буде організований на вулиці, площі, подвір’ї замку, руїнах замку, буде доступний під час проведення етно- та інших фестивалів. Метою проекту є сприяти вихованню й творчому прояву 3000-4000 дітей і дорослих шляхом прищеплення любові до театрального та інших видів мистецтв, пізнання минувшини, історії. Результати проєкту - розвинути мотивацію дітей і дорослих до творчості шляхом доступної та ефективної агітації засобами театрального мистецтва, проведення якісного і цікавого дозвілля, сприяти зацікавленню вивчення історії нашої країни.
# 141.
ID: 5ICP21-06237
Назва проекту: Синергія науки та мистецтва на сцені
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 848060
Запитувана сума від УКФ: 848060
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Тернопільський освітній навчально-демонстраційний «Центр науки»»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Тернопіль,
Опис проекту: 1
# 142.
ID: 5ICP21-06285
Назва проекту: Вертеп. РеінкарНація.
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1835115.34
Запитувана сума від УКФ: 1835115.34
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім.Марійки Підгірянки
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Івано-Франківськ,
Опис проекту: Вертеп – це унікальне театральне явище, яке транслює культурний національний код українського народу. У виставі будуть використовуватися народні колядки, щедрівки та різдвяні пісні. Кожна традиційна сцена буде адаптована під проблеми сьогодення. Також будуть наживо відтворюватися народні автентичні пісні. Реалізація проекту, дасть можливість підвищити інтерес суспільства до культурних цінностей та національної пам’яті українського народу, скласти уявлення про розвиток культури, сформувати інтерес до культурних надбань українського народу, виховувати шанобливе ставлення до пам'яток минулого.
# 143.
ID: 5ICP21-06359
Назва проекту: Микола Куліш. Театральний диптих
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 633590
Запитувана сума від УКФ: 633590
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-концертний заклад культури "Київський академічний театр українського фольклору "Берегиня"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Реалізація проєкту направлена на постановку двох вистав за творами Миколи Куліша, ювілей якого відзначатиметься у 2022 році. Дві вистави проєкту (різні за жанром та специфікою) будуть поєднані українським фольклором : міським в "Мині Мазайло" та фольклором південної України в "Хулії Хурині". Дві вистави , як два погляди на сучасну Україну - гумористично-ліричний та гостро-сатиричний. Дві історії про сучасну Україну, в якій ми шукаємо та часом не можемо полюбити головного героя
# 144.
ID: 5ICP21-06391
Назва проекту: Вистава-подорож «ПІЛІГРИМИ»
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1252588.79
Запитувана сума від УКФ: 1222588.79
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Творче об’єднання «Гармидер»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Луцьк, Волинська область, Київ, Київська область, Покровськ, Донецька область, Бахмут, Донецька область, Сєвєродонецьк, Луганська область, Старобільськ, Луганська область, Запоріжжя, Запорізька область,
Опис проекту: Проект постановки луцьким театром “Гармидер” вистави “ПІЛІГРИМИ” у жанрі роуд-муві (вистава-подорож) з використанням доповненої реальності в технології LED mapping, за п'єсою сучасної української авторки Анастасії Косодій “Timetraveller’s guide to Donbas”. Вистава про мандрівку в часі дозволяє героям повернутися у східні міста України до початку російсько-української війни. Крім постановки, проект передбачає показ у Луцьку, Києві та гастрольний тур містами, які фігурують у п'єсі: Сєвєродонецьк, Старобільськ, Бахмут, Покровськ, Запоріжжя.
# 145.
ID: 5ICP21-06407
Назва проекту: Театр проти насильства: ПОПЕЛЮХА
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1469310
Запитувана сума від УКФ: 1429310
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Жінка майбутнього"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Бердянськ Запорізької області, Територія всієї країни,
Опис проекту: В рамках проекту планується звернення уваги громадськості до гендерно-обумовленого насильства, а саме проблеми дівчат-підлітків, які з різних обставин знаходяться у конфлікті з законом, через театралізовану п'єсу Гловацького Януша "Попелюха", з дещо зміненим сценарієм адаптованим під сьогодення в форматі онлайн на каналі ютуб, на телеканалі "Телевсесвіт" та прем'єру офлайн з безкоштовним входом у м.Бердянску Зпорізької обл.. Вистава поєднує гру акторів різного віку, як дорослих так і дітей. Після прем'єри вистави планується онлайн обговорення піднятих гостросоціальних питань з залученням 100 осіб. Загалом за проєктом планується охопити не менше 3500-4000 осіб через онлайн показ та офлайн 700 осіб.
# 146.
ID: 5ICP21-06651
Назва проекту: Інклюзивна інтеграційна вистава на основі української міфологеми "Одвічне прагнення щастя"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 643510.00
Запитувана сума від УКФ: 643510.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Червоноградська міська громадська організація неповносправної молоді "Ніка"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Червоноград Львівської області,
Опис проекту: Метою проєкту - є виявлення та розкриття творчого потенціалу людей з інвалідністю, підсилиння їх комунікації з творчою молоддю, вивчання української мифології завдяки підготовці та презентації вистави для популярізації самобутнього мистецтва та інтеграції їх в суспільство. Результат. - В процесі створення культурного продукту митці зберегуть і розвинуть творчу самобутність людини з інвалідністю - 18 людей з інвалідністю реалізують себе як митці під час підготовкі вистави на основі української мифології, отримають гідну оцінку глядацької аудиторії; - 40 волонтерів отримають досвід роботи з цільвою групою; - предстаники різних творчих колективів долучаться до інклюзивної вистави та використають набутий досвід в подальшої творчої діяльності.
# 147.
ID: 5ICP21-06966
Назва проекту: Кібермен
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 10439899
Запитувана сума від УКФ: 2000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ “СТЕЙДЖ ШОУ КОМПАНІ”
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, м. Харків, м. Одеса, м. Дніпро,
Опис проекту: Імерсивне шоу із зануренням глядача у сюжет. Новий для України формат. Мета - створення шоу нового формату, що торкається актуальних тем через хореографію, акробатику та мультимедійні технології. Результатом стане готове шоу, що буде показано глядачам у 4 містах-мільйонниках України
# 148.
ID: 5ICP21-07066
Назва проекту: Розважальна вистава за сучасною українською драматургією "Червона Бейсболочка та не злий не страшний сірий Вовк"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 657089.50
Запитувана сума від УКФ: 657089.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Палац молоді і студентів" Херсонської обласної ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Херсон,
Опис проекту: Вистава за п'єсою сучасної української драматургині Олени Шевченко "Червона Бейсболочка та не злий не страшний сірий Вовк ". Вистава спрямована на викриття таких проблем як : булінг; відсутність толерантності; соціальне розмежування за будь-яким принципом, спрямована на виховання демократичних поглядів та безбар'єрності у суспільстві, розуміння того, що кожна особистість, не зважаючи на свій соціальний статус, національність, освіту, стан здоров`я, територіальну приналежність має рівні з усіма права.
# 149.
ID: 5ICP21-07094
Назва проекту: Постановка опери Юлія Мейтуса “Ярослав Мудрий”
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2495855.52
Запитувана сума від УКФ: 2495855.52
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Театрально-видовищний заклад культури «Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Постановка опери Юлія Мейтуса “Ярослав Мудрий” - унікальна оперна подія в Україні в 2022 році з нагоди 50-річного ювілею написання опери (1972). Це - перша постановка опери за незалежної України, адже сценічне втілення цієї вистави, на превеликий жаль, відбулося лише один єдиний раз - на сцені Донецької опери у 1973 році.
# 150.
ID: 5ICP21-07121
Назва проекту: "Дон Жуан" В.А.Моцарта в постановці Kyiv Opera Group
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2520040.00
Запитувана сума від УКФ: 2416840.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Туристична компанія "ВД-Тревел"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Постановка відомої опери «Дон Жуан» В.А.Моцарта у режисерській трактовці формації Kyiv Opera Group та її лідера, україно-німецького оперного режисера Андрія Маслакова – спрямована на впровадження традицій сучасного режисерського оперного театру на українську сцену та на промоцію оперного мистецтва серед широких глядацьких кіл
# 151.
ID: 5ICP21-07365
Назва проекту: Кімната з морем за вікном
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1945600
Запитувана сума від УКФ: 1945600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Т.Т.М.»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект має на меті створення вистави, що на паритетних умовах об’єднає драматичний театр та сучасний балет. Вистава “Кімната з морем за вікном” є спільною постановкою балетмейстера Олексія Бусько та режисера театру Ігора “Тихіна” Тихомирова. Драматургічною основою проекту стане п’єса, створена режисерською групою спеціально для проекту. Теми, які вона підіймає, мають на меті здобути соціальний резонанс, вони вічні: жага до життя, пристрасть, нескінченність душі. Ціль – створити високохудожній продукт та цікаве для пересічного глядача шоу одночасно. Головним стилістичним ключем має стати наступне – під час репетицій актори балету повинні оволодіти навичками акторів драматичного театру, а під час вистави танцювати та грати ролі з текстом.
# 152.
ID: 5ICP21-14561
Назва проекту: Кожен має право на казку
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 963100.00
Запитувана сума від УКФ: 963100.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Тітаров Юрій Васильович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Донецька область, Луганська область, Харківська область,
Опис проекту: «Кожен має право на казку» - це гастролі-експедиція пересувного театру ляльок селами східної України. Новий формат гастролей театру ляльок, що буде не лише показувати вистави для дітей, а започатковувати театральні дитячі студії у віддалених селах. Під час експедиції буде знятий документальний короткометражний фільм, що висвітлить важливість доступу до казки, театру, мистецтва. Піднімає питання цінності культури взагалі.
# 153.
ID: 5ICP21-24137
Назва проекту: Гастрольний тур з виставою "Звідки беруться діти?"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 518991.97
Запитувана сума від УКФ: 471991.97
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м. Кам’янського» КМР
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Вільногірськ, Дніпропетровська область, м. Нікополь, Дніпропетровська обл., м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, Дніпропетровська область, м. Царичанка, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Показ ліричної комедії «Звідки беруться діти?» у населених пунктах Дніпропетровської області має на меті привернути увагу громадськості до проблем у сфері материнства і дитинства та популяризувати сучасну українську драматургію, сучасне театральне мистецтво, що порушують суспільно значущі теми. Для забезпечення загальнодоступності театрального мистецтва, розширення аудиторії та з просвітницькою метою при формуванні глядацької аудиторії пріоритет буде надаватися молоді та соціально незахищеним верствам населення. Покази вистави будуть безкоштовними для глядачів.
# 154.
ID: 5ICP21-24845
Назва проекту: "Володимир Івасюк. Випереджаючи час."
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1482312.48
Запитувана сума від УКФ: 1482312.48
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Данилейко Данило Володимирович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Проєкт «Володимир Івасюк. Випереджаючи час» має на меті створення п’єси та вистави у авторському жанрі – музична моновистава, де виконавець головної ролі працює на перетині двох професій: вокаліст та драматичний актор. Це перше відтворення на театральних чи музичних сценах театрів України творчого життя Володимира Івасюка, тому команда планує провести дослідницьку роботу по знакових місцях та зробити запис відеоконтенту, на основі якого буде сторено п’ять відеокліпів на пісні композитора, а для поширення інформації серед молодого покоління заплановано провести музичний конкурс, де результатом буде участь у записі кліпу у якості вокаліста. Основним результатом виконання проєкту є популяризація музичної спадщини Володимира Івасюка.
# 155.
ID: 5ICP21-25908
Назва проекту: Лабораторія цифрових рішень [Сковорода. Пошук]
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1093420.00
Запитувана сума від УКФ: 1073420.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне Підприємство " Центр Сучасного Мистецтва " Дах"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Лабораторія цифрових рішень [Сковорода.Пошук] - це проєкт, який продовжує пошуки нової цифрової мови мистецтва на перетині театру, музики, кіно, анімації і водночас починає досліджувати та актуалізовувати теми та образи у творчості та філософії Григорія Сковороди. Це дослідження організації процесу та технології створення цифрових образів, популяризація цифрового театру як нового виду мистецтва шляхом промоційної кампанії та обговорень після прем’єр.
# 156.
ID: 5ICP21-26115
Назва проекту: Фестиваль-форум "Кентаври"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1997620
Запитувана сума від УКФ: 1603840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРК КИЇВСЬКА РУСЬ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Застугна Обухівського району Київської області,
Опис проекту: Фестиваль-форум «Кентаври» - це всеукраїнський форум кінного театрального мистецтва України, покликаний відобразити історію становлення української нації через демонстрацію надбань кінних театральних колективів, показ майстерності акторів-вершників. Проєкт стане потужним заходом щодо підтримки розвитку кінних театрів України, збереження та популяризації кінної справи як вагомої складової нематеріальної культурної спадщини України через потужну промоцію в нашій країні та за її межами.
# 157.
ID: 5ICP21-26566
Назва проекту: "Сковорода: вчора, сьогодні, завтра"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1345060.00
Запитувана сума від УКФ: 1315060.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський академічний духовний театр "Воскресіння"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: В основі проекту «Сковорода: вчора, сьогодні і завтра» лежить створення видовищної вистави-перформансу під назвою «Хто дасть мені крила» засобами вуличного театру до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди. Це видовищний перформанс, в якому будуть використані різні форми та засоби вираження театральної форми. В основу вистави ляже філософія видатного українського генія Григорія Сковороди – філософія минулого молодому поколінню. Вуличний жанр вистави дасть можливість у найбільшій мірі зобразити всю велич даної постаті. Пластичний ряд, актори на ходулях, спец. ефекти, красивий візуальний ряд, масивні декорації - все це створює зрозумілий без зайвих слів міжнародний контекст, тому вистава буде зрозуміла не тільки українцям, а й іноземцям. Показ вистави планується в Fest Pepublic – це відносно нова локація у Львові, що являє собою великий креативний простір, який дасть змогу в повній мірі показати всю велич українського генія.
# 158.
ID: 5ICP21-26633
Назва проекту: "ГОРПИНА ПІСНЯ"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 742200
Запитувана сума від УКФ: 742200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Калиновський Сергій Валентинович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Написання п’єси-екшну «Горпина Пісня» з використанням при постановці сучасних інноваційних технологій (3D декорації), яка має історичну основу і покликана ввести в український, а згодом і світовий культурний контекст, постать жінки-воїна – супер-героя Горпини Пісні, співставної із Жанною Д’Арк. Логлайн: Горпина Пісня стає воїном у загоні отамана Батька. Загін Батька у битві при Берестечку, прикриває відступ українських військ. У нерівному бою останньою гине Горпина Пісня.
# 159.
ID: 5ICP21-26752
Назва проекту: Створення вистави "Захар Беркут" на основі драми Петра Франка за мотивами повісті І. Франка
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2065800
Запитувана сума від УКФ: 2000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Коломия, Бурштинська територіальна громада, Верховинська територіальна громада, Ворохтянська територіальна громада, Гвіздецька територіальна громада, Делятинська територіальна громада, Дзвиняцька територіальна громада, Заболотівська територіальна громада, Кутська територіальна громада Назва громади,
Опис проекту: Мета - здійснити постановку соціально-історичної драми "Захар Беркут", створеної сином Івана Франка Петром Франком на основі одноіменної повісті, яка на десятиліття стане візитною карткою Коломийського театру і буде презентувати українську культуру в світі. Завдання - втілити сміливий режисерський задум в поєднанні з якісною сучасною сценографією для створення вражаючого, унікального в своєму роді театрального продукту.
# 160.
ID: 5ICP21-26874
Назва проекту: АНІТА І КОШЕНЯ
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1447335
Запитувана сума від УКФ: 1399335
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Вусик Артем Олександрович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Харків,
Опис проекту: В центрі проєкту "Аніта і Кошеня" - створення вистави-казки в жанрі казкового мета-експресіонізму, яка піднімає тему дитинства як в розумінні певного періоду в житті людини, так і в сенсі поняття "внутрішня дитина" у вже дорослих людей. Ми хочемо створити продукт, який допоможе людям в подоланні тривожності, стресу та страхів. В проєкті також привертається увага до казок як інструментів, які можуть слугувати своєрідною терапією для дітей та дорослих, а також частково ми торкаємося питання популяризації української казки в цілому як жанру сучасного мистецтва
# 161.
ID: 5ICP21-27122
Назва проекту: Чорна пантера та білий ведмідь
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1935688
Запитувана сума від УКФ: 1935688
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Театральна Біржа”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: розкриття довічного внутрішнього конфлікту митця між життєвою силою творчості та руйнуванням особистості без мистецтва
# 162.
ID: 5ICP21-27494
Назва проекту: Буковинський театр 360. Дні Івана Миколайчука в Україні + зона ООС
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2497740
Запитувана сума від УКФ: 2497740
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ЧОРНІ ВІВЦІ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Чернівці,
Опис проекту: Популяризація Буковинського українського театрального мистецтва онлайн в форматі 360 та південно-східній частині України. Підтримка воїнів АТО та ООС що захищають нас на Сході України в зоні Операції Об'єднаних.
# 163.
ID: 5ICP21-28080
Назва проекту: МИ: аудіовізуальна поема
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2499446.00
Запитувана сума від УКФ: 2499446.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНТЕРАКТИВНИЙ ЕКОТЕАТР "ВІТЕР ЗМІН"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Берлін (Німеччина), Кельн (Німеччина),
Опис проекту: Багаторівневе художнє осмислення пандемічної реальності засобами сучасного театру. Створюємо постдраматичний мультимедійний перформанс на перетині електронної музики, лялькової анімації, відеоарту та перформативних практик. В основі проєкту дворічне документальне дослідження досвіду проживання пандемії різними соціальними групами. Проєкт реалізується у співпраці з Post Theater (Берлін). Перформанс стане частиною репертуару Львівського драматичного театру імені Лесі Українки та буде представлений на міжнародних театральних фестивалях.
# 164.
ID: 5ICP21-28543
Назва проекту: Моноопера "Пристрасть"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1252000
Запитувана сума від УКФ: 1207000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НОВА ПЕРСПЕКТИВА
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Моноопера “Пристрасть” для сопрано на вірші Л.Костенко молодого українського композитора - сучасний інноваційний мистецький продукт, що має на меті підтримку психічного та ментального здоровья громадян в умовах інформаційної та військової агресії, пандемії, нестабільності та стресотворного темпоритму життя. Максимально узагальнена але емоційно глибоко та психологічно достовірно розкрита історія Героїні, знаходить перетини з долею слухача та надихає долати життєві негаразди, трагічні обставини, не втрачати внутрішніх ціннісних орієнтирів та власної ідентичності. Форма, музична мова та оркестрове рішення моноопери робить її доступною широкому колу слухачів і можливою для виконання як професійними так і аматорськими мистецькими колективами (в тому числі студентськими). Яскраве сценічне рішення моноопери з використанням сучасних 3D технологій зробить виставу візуально привабливою та задасть вектор для творчого використання технологій в інших українських музично-сценічних проєктах. Мистецький воркшоп, що передуватиме виставі сприятиме розвитку креативсності глядачів, глибшому сприйняттю та засвоєнню ключового меседжа опери - кожна людина має незламний внутнішній стрижень та світло, що допоможе пережити будь які негаразди і знайти власний шлях до щастя.
# 165.
ID: 5ICP21-28666
Назва проекту: "Тіні забутих предків 111"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1125416.49
Запитувана сума від УКФ: 1125416.49
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Обласне комунальне концертно-видовищне підприємство «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Чернігів,
Опис проекту: Сучасна сценічна адаптація видатного твору Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків". Театральна постанова, де основною темою є дослідження можливості інсталяції накопиченого духовного спадку української нації в сучасні реалії, через зіткнення соціального з містичним. А метою - занурення сьогоденних обставин в вічну проблематику через загострення соціальних тем.
# 166.
ID: 5ICP21-28899
Назва проекту: Написання та постановка оперного ревю на підтримку вектора культурної децентралізації
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 974620
Запитувана сума від УКФ: 968620
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП КИСИЛЕВСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Херсон, Кривий Ріг, Черкаси, Харків,
Опис проекту: Створення та постановка оперного ревю - інноваційного музично-театрального твору, в якому будуть переплетені та синтезовані елементи жанрів опери, сіткому, комедії положень, комедії характерів, кабаре, водевілю, вар’єте, мюзиклу, ревю. Синтетизм оперного ревю сприятиме наближенню «елітарного» оперного жанру до пересічних глядачів, і особливо молоді, яка залишається в переважній своїй більшості далекою від оперного мистецтва. Вистава буде розрахована на мобільний камерний склад і гратиметься без антракту, що сприятиме легкому сприйняттю її аудиторію зі стрімким кліповим мисленням. Проектом передачається показ вистави в кількох містах України з метою промоції оперного мистецтва у віддалених від столиці регіонах задля сприяння культурному місцевому розвитку в умовах децентралізації.
# 167.
ID: 5ICP21-28904
Назва проекту: Trip-опера "...НЕ ШУКАЙ ЩАСТЯ ЗА МОРЕМ..." за Григорієм Сковородою
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1773283
Запитувана сума від УКФ: 1704783
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТРОПОЛІС ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Trip-опера «...НЕ ШУКАЙ ЩАСТЯ ЗА МОРЕМ...» за Григорієм Сковородою є співтворчістю музикантів формації НОВА ОПЕРА із композиторами Євгеном Брагою, Яною Шлябанською та режисером Владом Троїцьким. Лібрето опери базується на творах українського філософа Григорія Сковороди та порушує питання самопізнання людини та швидких темпів еміграційних процесів в Україні. Музика базується на імпровізації музикантів, використанні серійної техніки та алгоритмічної композиції. Унікальністю проєкту є задіяння штучного інтелекту для написання фрагментів опери. Використання акустичних та "синтетичних" інструментіів, а також live-електроніка у майбутній опері поєднується із відео-артом, досконало пропрацьованою світловою партитурою, пластикою перформерів, а також традиційними для формації НОВА ОПЕРА розширеними вокальними техніками.
# 168.
ID: 5ICP21-29315
Назва проекту: Два голоси
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2537570.00
Запитувана сума від УКФ: 2434970.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кіпніс Семен Борисович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Чернівці,
Опис проекту: Проєкт «Два Голоси» є сценічною музично-драматичною адаптацією п’єси драматургині Марини Смілянець про дві важливі культурно-історичні постаті ХХ століття – Квітку Цісик та Володимира Івасюка – у постановці режисера Івана Уривського за участю провідних українських акторів Євгена Нищука та Вікторії Васалатій. Проєкт має на меті розвинути жанр українського «театрального байопіку» (біографічної драми) на вітчизняній сцені задля розширення жанрової різноманітності та збільшення кількості і якості сучасної драматургії. Проєкт передбачає здійснення декількох прем’єрних показів у Києві та Чернівцях та створення відеоверсії вистави з титруванням англійською мовою. Переклад п’єси, онлайн-прем’єра з англійськими субтитрами мають дати поштовх до адаптування сучасної української драматургії на західних сценах, тим самим стимулюючи інтерес до сучасного українського театрального мистецтва.
# 169.
ID: 5ICP21-30130
Назва проекту: Постановка авторської вистави “Сонцеворот”
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2381920.00
Запитувана сума від УКФ: 2144320.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Хотинська міська рада
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Хотин,
Опис проекту: Проєкт “Постановка авторської вистави “Сонцеворот” має на меті створення якісного творчого продукту, а саме, авторської вистави “Сонцеворот”, який приверне увагу глядача до нематеріальної культурної спадщини Буковинського регіону. Сприяння культурного розвитку міста,становлення м.Хотин як одного із мистецьких центрів Буковини. Проєкт направлений на збереження та відтворення культурно-історичного середовища міста Хотин та Буковинського регіону, привернені уваги глядача до його культурної складової шляхом проведення авторської театральної вистави “Сонцеворот”, яка відтворить життя краю крізь призму життя однієї/кількох родин у різні часові моменти. Це життєйське коло, яке пройдуть герої п’єси від прадідів до сьогодення. Точкою відліку історії головних герой стане Хотинська битва 1621 р., яка стала своєрідною кульмінацією історії краю, змінила життя цих персонажів, історичні і народні традиції, розширила мультикультурне проживання людей цього краю. Проєкт дасть можливість осягнути весь культурно-історичний аспект та ідентичність не лише минулого Хотина, але й звичаї, традиції, світоглядні уявлення всього Буковинського регіону із залученням театрального колективу Чернівецького академічного обласного театру ім. О. Кобилянської та театральних колективів з-за кордону, зокрема з Польщі. Тому, проведення театрального дійства приверне увагу не тільки місцевого глядача, а й буде якісною промоцією театрального мистецтва у широкому спектрі.
# 170.
ID: 5ICP21-30219
Назва проекту: «ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТЕАТР «СИТУАЦІЯ»
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1133753.02
Запитувана сума від УКФ: 960986.02
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сахань Дмитро Георгійович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Цей унікальний концепт, що наразі немає аналогів, розроблений фахівцями сфери психологічної підтримки людини. Проєкт складатиметься з трьох частин: два театральні акти та відповіді, коментарі спеціалістів. Перша частина вистави буде складатися з відтворення конкретної складної ситуації, яка завершилась конфліктом або розлученням подружжя. Друга частина називатиметься «Все може бути інакше». Сюжетна лінія другого акту буде побудована згідно з рекомендаціями психолога, психотерапевта, психіатра, сексолога, невролога, коуча тощо. Завершиться другий акт позитивним результатом у вирішенні складного питання. Головна мета «Психологічного театру «Ситуація» – це надання терапевтичної допомоги людям через театралізовану форму, які опинилися в складній ситуації. Психологічний театр – це особлива форма впливу на людину через творчість. Театральне мистецтво здатне досконало проявляти внутрішній світ людини, змінювати стереотипи його поведінки, життєві сценарії… Саме так ми можемо дати людині можливість зробити важливі кроки на шляху до змін: оздоровлення відносин, налагодження комунікації та досягнення взаєморозуміння, розкриття внутрішнього потенціалу, гармонізація тілесних й емоційних аспектів особистості. Завершувати кожну виставу ми пропонуємо відвертою розмовою глядачів з психологом (суміжних фахівців). Цей інтерактив дозволить аудиторії закріпити здобуті знання та отримати відповіді на питання, що залишилися незрозумілими у процесі вистави. Так кожен охочий зможе віднайти в собі сили змінити власне життя на краще, записавшись на індивідуальний прийом до психолога, щоб продовжити розмову.
# 171.
ID: 5ICP21-30735
Назва проекту: Скляна стеля
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1900000
Запитувана сума від УКФ: 1844000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГС "Спілка жінок України"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: київ,
Опис проекту: Метафора скляної стелі використовується, щоб описати невидимі бар'єри («скло»), через які жінки можуть побачити елітні позиції, але не можуть досягти їх («стеля»). Головна тема проєкту – дослідження проблем гендерної рівності засобами перформативного мистецтва, задля вирішення шляхів подолання сексизму в суспільстві. Основою для постановки стане роман П. Мирного «Повія» (1883) – це маніфест того часу, що стверджує вільну жінку, яка має рівні з чоловіком права, яка гідна того, щоб здобувати освіту. Провідна тема – це емансипація жінки. У романі порушується проблема жінки у родині, у суспільстві, проблему проституції, проблема домашнього насильства та вказує на їх причини. Сексизм в сучасному суспільстві, на жаль, став однією з частин соціалізації - для того, щоб вписатися в суспільство, не можна суперечити основним його законам. Секрет в тому, що це можна зупинити. Будь-яке знання дає можливість контролювати подібну поведінку. Мета: Досягнення рівних статевих відносин, подолання сексизму та інших видів дискримінації. Гендерна рівність, як засіб подолання соціальних бар’єрів, що заважають людині проявитися, як особистості. Результати Рівні права між чоловіками та жінками в трудових, сімейних та інших правових відносинах, а також урівнювання ролі в суспільстві загалом, подолання сексизму та інших видів
# 172.
ID: 5ICP21-30994
Назва проекту: Мюзикл "Чикаго у вогні"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1583208
Запитувана сума від УКФ: 1583208
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кулачек Володимир В'ячеславович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мюзикл "Чикаго у вогні" - це сучасний авторський мюзикл, з авторськими піснями. Це комедійний мюзикл про гангстерів Чикаго 30-х років, які своїми шахрайськими справами закохували у себе жінок і перемагали зло. Мета мюзиклу - створити авторський проект, який за своїм гатунком не відрізнявся би від Бродвейських постанов. Залучити українського глядача, зацікавити у культурі того часу і продемонструвати, що театральний продукт міжнародного рівня може показуватись і створюватись на українській сцені.
# 173.
ID: 5ICP21-31158
Назва проекту: «Код UA»
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2471028.91
Запитувана сума від УКФ: 2471028.91
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАПОРІЗЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ В.Г. МАГАРА» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Запоріжжя, Запорізька область,
Опис проекту: Створення та показ інноваційного та якісного музично - перформативного продукту, спрямованого на популяризацію української історії, мови, традицій, обрядів. Фольк-видовище «Код UA» для дитячої аудиторії молодшого та середнього шкільного віку, підліткового віку, студентської молоді та дорослого глядача, проведення благодійних показів для дітей учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, дітей інвалідів, малозабезпечених родин та інших соціально незахищених верств населення в Запоріжжі та Запорізькій області. Проєкт матиме вплив засобами театрального мистецтва на збереження та примноження сил нації, спонукатиме до усвідомлення матеріальної i духовної культури народу.
# 174.
ID: 5ICP21-31184
Назва проекту: Постановка вистави "Гамлет. Шоу" за сучасною українською драматургією
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2002571.48
Запитувана сума від УКФ: 1814509.06
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Миколаївський академічний художній російський драматичний театр
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Створення вистави за п'єсою "Гамлет. Шоу, або Розенкранц та Гільденстерн живі" українського драматурга Дмитра Тернового, яка побудована на сюжеті класичного шекспірівського твору, але переносить події у сучасний медійний світ і робить їх надзвичайно актуальними для українського сьогодення. Гострий політичний детектив, який ніби розслідується на очах мільйонів телеглядачів у ефірі ток-шоу «Детектор брехні», поступово перетворюється на трагічну історію-попередження. Постановка сучасною мовою говоритиме про такі надважливі для нашого суспільства теми, як війна, безлад у владі, розповсюдження фейків, небезпека медійних технологій, тощо. Сучасної драми надто мало в українському театрі, а ми впевнені, що театр має говорити з глядачем саме про сьогодення
# 175.
ID: 5ICP21-31195
Назва проекту: “Міфи та Легенди давньої України- Пробудження темряви”
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 483355.66
Запитувана сума від УКФ: 473355.66
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Київський Національний Університет Технологій та Дизайну
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Проєкт «Міфи та Легенди Давньої України Пробудження темряви» за мотивами С. Плачинди, це сучасний фентезі орієнтований на різновікову категорію, у створені якого беруть участь студенти університету та професійні актори, режисери, хореографи. Унікальність цього продукту закладено не тільки в його національній ідентичності, а й у методиці створення та просування культурного продукту на ринку України. Студенти навчаться роботі в команді, формувати разом із професіоналами цілі й завдання проєкту, відповідно до його творчого задуму, тему, ідею та втілювати цей задум на сцені, використовуючи свої навички в пошитті костюма, формувати контент-плану, роботи з цільовими аудиторіями, роботи в команді.
# 176.
ID: 5ICP21-31239-2
Назва проекту: Мюзикл «ТУК-ТУК ХАОС: ПОЛЮВАННЯ ЗА КОНТЕНТОМ»
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1448663.00
Запитувана сума від УКФ: 595663.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Комар Катерина Едуардівна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Сучасний соціально-розважальний МЮЗИКЛ про життя підлітків у сучасному віртуальному світі. В нашому сучасному середовищі велику роль займає діджиталізація суспільства. Але з ростом цифрової трансформації ми маємо і негативний вплив на розвиток підростаючого покоління. Гаджети займають все більшу частину життєвого простору дітей/підлітків, витісняючи загальні життєві потреби в живому спілкуванні, заняття спортом, прогулянки тощо. Крім того зявляється конфлікт інтересів двох поколінь. Батьки забороняють користуватися гаджетами, а діти навпаки хочуть користуватися ними все більше. Ми хочемо показати вплив цифрових технологій на розвиток дітей і різнобічність можливостей сучасних технологій. Завдяки інтерактивному проникненню в тему мюзиклу діти та їх батьки можуть усвідомити важливість правильного користування гаджетами та знайти спільне.
# 177.
ID: 5ICP21-31465
Назва проекту: Інтерактивна вистава “Відверто про булінг”
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1068060
Запитувана сума від УКФ: 1068060.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Інклюзивне театральне об’єднання «АРТ-ПЛЕЙБЕК»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київський та Одеський регіони,
Опис проекту: Інтерактивна вистава “Відверто про булінг” - це унікальний культурний продукт, який поєднує три партисипативні театральні методики (постдокументальний театр, плейбек-театр та форум-театр) та висвітлює проблему булінгу серед підлітків. Під час реалізації проекту на етапі підготовки буде проведено майстерню постдокументального театру, розроблено постдокументальну виставу на тему булінгу, проведено зйомку вистави. Далі команда акторів відвідає підготовчий тренінг з використанням елементів плейбек-театру та форум-театру з метою розробки сценарію заходу за участі підлітків. Після чого буде проведено серію показів для підлітків у школах у форматі: перегляд відео постдокументальної вистави, рефлексія теми булінгу через елементи плейбек-театру та форум-театру та обговорення стратегії протидії булінгу. Також буде розроблено методичні рекомендації “Я знаю, як зупинити булінг!” щодо використання інтерактивного театру як інструменту протидії булінгу серед підлітків.
# 178.
ID: 5ICP21-31581
Назва проекту: «Постановка музичної моновистави з елементами театру ляльок «А риби сплять?» за Єнсом Рашке на сцені Київського академічного театру юного глядача на Липках»
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 550000
Запитувана сума від УКФ: 550000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр юного глядача на Липках"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Київська область, місто Київ,
Опис проекту: Сучасна п’єса німецього драматурга Єнса Рашке «А риби сплять?» реалізується командою у формі музичної вистави з елементами театру ляльок. Вистава підіймає одну із найнепростіших тем для розмови з дітьми — тему смерті. Для багатьох дорослих вона досі залишається табуйованою, батьки і педагоги не готові відверто говорити з дітьми про смерть, що згодом призводить до зведення психологічних бар'єрів між близькими людьми. «А риби сплять?» — це погляд на світ і смерть очима дитини; на стосунки з найближчими людьми — батьками. Це роздуми про те, як важко буває знайти в собі сили, аби зважитися на відвертий діалог.
# 179.
ID: 5ICP21-31712-3
Назва проекту: Постановка опери «Діалоги кармеліток» Франсіса Пуленка
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 3023489
Запитувана сума від УКФ: 2451969
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Львівська національна опера вперше готує постановку однієї із найзнаковіших опер ХХ століття – «Діалоги кармеліток» французького композитора Ф. Пуленка, яка ще жодного разу не виконувалася в Україні. Постановка є важливою для професійного росту колективу театру, з огляду на розширення репертуару оперою ХХ століття та із французькою мовою виконання. Також унікальною буде режисерська концепція вистави, яка вперше в Україні на оперній сцені порушуватиме проблему харасменту, а також втілюватиме ідею духовного та релігійного пошуків та самоізоляції від зовнішнього світу, як наслідку пережитого психологічного насилля.
# 180.
ID: 5ICP21-31874
Назва проекту: Енеїда
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1786033.50
Запитувана сума від УКФ: 1786033.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ АП ЮЕЙ СТУДІО
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт "Енеїда” - це два покази вуличної вистави вуличного театру на ходулях, приурочених до Дня захисників і захисниць України та Дня козацтва . В основу сюжету покладено поему Івана Котляревського "Енеїда", яка започаткувала становлення новочасної української літератури. Вистава демонструє незламність українського духу, волелюбність і працьовитість українського народу, розповідає про український побут того часу, а використання відкритого простору, вогню, ходуль та інших засобів дає нові можливості у порівнянні з традиційною театральною сценою. Виконання цієї вистави на одній з центральних площ міста дозволить залучити багато шанувальників театру, а велика сцена дасть можливість реалізувати видовищне масштабне шоу.
# 181.
ID: 5ICP21-32055
Назва проекту: "Danse macabre. Війна. Любов. Смерть" Музично-документальна вистава
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2745460.00
Запитувана сума від УКФ: 2481460.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Горбань Ірина Олександрівна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Danse macabre. Війна. Любов. Смерть.» - це нова музично-документальна вистава фрік-кабаре “Dakh Daughters” та режисера Влада Троїцького. Проєкт утворює диптих з попереднім спектаклем формації - “Make Up”, де досліджувався феномен артиста і його життєтворчості. «Danse macabre» - це вистава-дзеркало, через яку акторки вдивляються у самих себе, бо присвячена їхнім реальним історіям та роздумам на тему смерті, подіям у країні крізь життя людей та життєпису людини на тлі великих історичних подій. Унікальним і незвичним є поєднання документального театру з музичним. Основним продуктом стане вистава, прем’єра якої відбудеться в жовтні 2022 в Центрі Культури і Мистецтв КПІ, а також аудіоальбом музичних композицій з вистави, записаний в серпні-вересні 2022.
# 182.
ID: 5ICP21-32163
Назва проекту: Цикл вистав "Нотний портрет": вистави "Життя в ритмі танго. П`яццолла" і "Рудий коханець. Вівальді"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 934800
Запитувана сума від УКФ: 904800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Театр Маскам Рад"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект передбачає відновлення на новому рівні постановок 2-х "синтетичних" вистав з циклу "Нотниій портрет": "Рудий коханець"(Вівальді) і "Життя в ритмі танго" (П`яццолла) з використанням живої музики (камерний ансамбль) та артистів балету
# 183.
ID: 5ICP21-32233
Назва проекту: Експериментальна інтерактивна трагікомедія абсурду “МАРШРУТКА”
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2302925
Запитувана сума від УКФ: 2264450
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Руда Кристина Анатоліївна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Це експериментальна інтерактивна трагікомедія абсурду на одну дію з міні-моновиставами всередині, з елементами пантоміми, буфонади, гротеску, з піснями, танцями та залученням публіки. Глядачі теж знаходяться нібито «в маршрутці». Перед виставою, «контролер» перевіряє талончики на проїзд, які роздаються при вході, а також аркушики з репліками, які можна викрикувати глядачам з місця «проїзду» (за бажанням). Деякі актори другого плану знаходяться в залі та подають репліки з місць. Українська письменниця Ірен Роздобудько та ГО “Театральна студія Вечірній театр” разом створять виставу із залученням ветеранів АТО/ООС. Проєкт покликаний сприяти залученню до культурного життя та соціалізації учасників та учасниць АТО/ООС Дніпра і Дніпропетровської області.
# 184.
ID: 5ICP21-32241
Назва проекту: Провінційний театр в сучасних вимірах
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 399026
Запитувана сума від УКФ: 362526
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Калуська міська філія Союзу Українок"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Калуш, Івано-Франківська область, м. Коломия, Івано-Франківська область, Калуська ОТГ,
Опис проекту: Використання сучасної драматургії, постановка вистави та відеозапис для популяризації серед різних груп населення у сучасних форматах (інтернет).
# 185.
ID: 5ICP21-32278
Назва проекту: "Екстрим Магія"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2500000
Запитувана сума від УКФ: 2500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Новосьолов Євгеній Олександрович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Популяризація та розвиток сучасного Українського циркового мистецтва, у жанрі ілюзія.
# 186.
ID: 5ICP21-32355
Назва проекту: Перша українська дитяча вистава в імерсійному просторі "Шепіт янгола"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1178916.00
Запитувана сума від УКФ: 1138916.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа – підприємець ЛЯСОТА СТАНІСЛАВА АНДРІЇВНА
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Усі ми родом із дитинства, світу чудес та дива, проте дорослішаючи, ми часто про це забуваємо. Та час від часу в моменти тривоги та відчаю ми повертаємось туди, де було затишно та спокійно, туди, де ти чуєш голос маминої колискової та віриш в добро разом з героями улюбленого оповідання або казки. В зазначеній грантовій заявці ми презентуємо цікавий інноваційний та пізнавальний продукт для дітей, а саме постановку першої української дитячої вистави з елементами віджеїнгу та 3D - мапінгу. Сучасні діти - покоління Z, народились в еру новітніх технологій і тому їх життя неможливе без інтернету та гаджетів. Ми хочемо зберегти для них чарівний світ дитинства та дива і маємо змогу зробити це сучасними методами та способами. Проєкт передбачає постановку дитячої вистави в імерсивному просторі (формат 360 градусів), коли діти є не просто спостерігачами, а безпосередніми учасниками сценічного дійства, яке розгортається навколо них. Особливістю вистави є те, що вона написана українською письменницею та відноситься до виключно українського контенту, адже проаналізувавши репертуари дитячих театрів та театральних вистав, ми побачили, що всі вони працюють із казками не українських авторів. Наведемо декілька прикладів "Снігова королева" - автор данський письменник Ганс Крістіан Андерсон, "Чарівник країни Оз" - американський письменник Лімін-Френк Баум, "Червоний капелюшок" - французький письменник Шарль Перро, "12 місяців" - радянський письменник Самуіл Маршак тощо. Автори проєкту вважають постановку вистави не просто цікаво-розважальною, а й суспільно-важливою, оскільки сюжет вистави приховує істинні моральні цінності формування яких у молодого покоління має бути невід'ємною у системі цілісного становлення майбутньої особистості. "Шепіт янгола" - вистава, яка змінює уявлення про театральну постановку, її неможливо віднести до жанру повноцінного мюзиклу, вона не є виключно театральним продуктом, вона гармонійно поєднує музичну та літературну частини, що доповнюється сучасними інноваціями і адаптує її під реалії сьогодення. Гра акторів, музичний супровід, дикторський голос та живі проєкції навколо - полі функційний проєкт, який не дозволить дітям залишитись байдужим. В рамках реалізації грантової заявки відбудеться написання сценарію, музичного супроводу, створення диджитальних проєкцій, відбудеться перша презентація готового продукту та буде створено відеозапис із відкритим доступом до нього (розміщення на соціальних сторінках проєкту). Ми маємо на меті укладати договір (умову) принаймні із однією, а надалі більше, артпросторами на постійну ротацію вистави.
# 187.
ID: 5ICP21-32359
Назва проекту: "Шлях до Бродвею" - проєкт міжнародної співпраці із постановки першого українського мюзиклу "On the Dotted Line" Ернеста Дерябіна за твором українського письменника Миколи Хвильового "Я - РОМАНТИКА"  в одному із Бродвейських театрів
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1306728.00
Запитувана сума від УКФ: 1266728.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛА-КОНЦЕРТ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Чи часто ми чуємо ім'я України та українців в міжнародному мистецькому співтоваристі? Так, адже Україна - це країна, яка народжує музичних геніїв. "Вагнерівська примадонна" XX ст. Соломія Крушельниця,  український хор Олександра Кошиця та код нації "Щедрик" Миколи Леонтовича, "Березіль" Леся Курбаса - це те, що робило і робить нас відомими. В цьому проєкті ми маємо на меті зробити новий ривок, цього разу туди, де мріє опинись кожен, туди, де театр, танець і музика об'єднані в нестримному пориві до свободи. Наш шлях до Бродвею. Саме в Україні народився талановитий музикант, яким ми можемо пишатись, він вже підкорив викладачів та мистецтвознавців коледжу "Берклі" (Бостон), отримавши в цьому найпрестижнішому навчальному закладі три вищих освіти за трьома різними спеціальностями. Хлопець зміг вибороти стипендію на навчання і половину грошей за нього сплачує уряд США, проте Ернест ніколи не забуває звідки він родом і де черпає своє натхнення. "On the Dotted Line" в перекладі "Пунктирна лінія" - мюзикл за мотивами твору українського письменника Миколи Хвильового "Я - романтика". Перший мюзикл, який написаний за мотивами українських письменників класиків. перший англомовний мюзикл про життя просто го українця та шлях до свободи та незалежності. Силами коледжу вже було поставлено декілька фрагментів із мюзиклу, який із перших нот припав до душі слухачам та артистам. Проте щоб пройти далі та поставити мюзикл в одному із театрів Бродвею необхідно його поставити спочатку на так званому Бродвей Офф (будь-якому американському театрі, але який знаходиться не на Бродвеї). Якщо вистава сподобається глядачеві та спонсорам, тоді "Пунктирна лінія" може з'явитись на центральнеій лінії Нью-Йорку. Наш проєкт націлений допомогти втілити американську мрію та зробити все аби на Бродвеї з'явився перший український мюзикл. Реалізація проєкту передбачає створення відеоролику та запису мюзиклу із камерним оркестром та солістами; презентаційного ролику у вигляді інтро (промо) мюзиклу для подальшого використання як презентаційного матеріалу в театрах Нью-Йорку, що стане підгрунтям до повноцінної постановки мюзиклу на одному театрів Бродвей Офф, а в майбутньому в одному з 40 театрів головної алеї Бродвею.
# 188.
ID: 5ICP21-32372
Назва проекту: Вистава-генезис «Тіні забутих предків»
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1853444.60
Запитувана сума від УКФ: 1699944.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Молодій Роман Володимирович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Вистава-дослідження метафізики буття, що базується на романі Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків». Новий ракурс сприйняття твору українського модерніста, як інноваційного засобу занурення людини в стан єднання з всесвітом.
# 189.
ID: 5ICP21-32408
Назва проекту: Цирковий мюзикл з елементами мультимедійних технологій «ВЕЛИКЕ ВІДКРИТТЯ»
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 3564733.00
Запитувана сума від УКФ: 2902113.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Дитячий шаховий клуб "Е2-Е4"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Вперше в Україні проєкт реалізує постановку українського мюзиклу у безпрецедентно новому жанрі, а саме – поєднанні циркового та музично-театрального мистецтв з використанням елементів мультимедійних технологій. «Велике відкриття» – це масштабне та захопливе шоу, в якому тісно переплітаються професійний вокал, сучасна хореографія, захопливі акробатичні номери, і все це в супроводі видовищних спецефектів, які підсилюють емоційне сприйняття глядача та «оживляють» все музично-театральне дійство. Цирк-мюзикл «Велике відкриття» створено під авторством Олександара Злотника (музика) та Олексанра Вратарьова (лібрето), він є свого роду відновленням та осучасненням їх першої української вистави у жанрі мюзикл «Екватор», постановка якої відбулась 2003 р. (режисер-постановник Віктор Шулаков, генеральний продюсер мюзиклу Алан Холлі). Однак в сучасному варіанті твору взято за основу лише центральну ідею п’єси, новостворений мюзикл написано виключно українською мовою, змінено музичне аранжування та внесено корективи до тексту, що дозволяє розкрити сюжет в принципово новому форматі. Дійство насичене пригодницькою атмосферою, реалістичністю застосування мультимедійних технологій, карколомними трюками, масовістю вокальних та циркових сцен. Для комфортної та професійної роботи буде застосовано передові звукові технології, а для видовищності – жанри на межі людських можливостей. Учасники та весь артистичний склад циркового мюзиклу будуть підібрані на основі кастингу, що дозволить в повній мірі сформувати зірковий склад з маловідомих талановитих виконавців та артистів циркового жанру.
# 190.
ID: 5ICP22-00367
Назва проекту: IX Конкурс п'єс "Драма.UA"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1251512
Запитувана сума від УКФ: 1251512
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ЛММГО "Мистецька майстерня "Драбина"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Харків,
Опис проекту: Проєкт “ІХ Конкурс п’єс “Драма.UA” має за мету утвердити сучасну українську драматургію як в театральному полі, так і в літературному шляхом підтримки і заохочення сучасних драматургів та драматургинь до створення нових п’єс, їхньої презентації та промоції. Тому проєкт складається з 3-ох взаємопов’язаних етапів. Перший етап - проведення IX Конкурсу п’єс “Драма.UA”, який продовжить свою місію підтримувати українську професійну спільноту драматургів та драматургинь, стимулюючи грошовою винагородою. Другий етап - проведення міні-фестивалю читань за підсумками Конкурсу в двох містах - Харкові та Львові - завдяки партнерству 3-ох організацій: ГО Мистецька майстерня “Драбина”, Театру Лесі Українки (Львів) та Парад Фесту (Харків). Третій етап - публікація найкращих 4-ох п’єс у формі друкованої антології за підсумками ІХ Конкурсу “Драма.UA” для укріплення української драматургії як літератури та розповсюдження її щонайменше серед театральної спільноти.
# 191.
ID: 5ICP22-27185
Назва проекту: "De Libertate козацькі апокрифи" Необароковий перформанс
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2300000
Запитувана сума від УКФ: 2300000
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю "ТАЛАНТ-Н"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Сєвєродонецьк,
Опис проекту: Кроссекторальний та багатошаровий мистецький проєкт “De libertate. Козацькі апокрифи" передбачає співпрацю творчої команди, яка працює над створенням музично-театрального перформансу із музейною інституцією, а саме Музеєм книги і друкарства України. А також - співпрацю з експертами: науковцями, істориками та музикознавцями. Планується створення основного продукту проєкту - перформансу, його презентація в Києві та Сєвєродонецьку, проведення в офлайн і онлайн форматі серії просвітницьких лекцій, а також буде реалізоване видання для дітей і підлітків, присвячене популяризації української історії та культури, яке також міститиме лібрето перформансу, створене в ході проєкту.
# 192.
ID: 5ICP22-31346
Назва проекту: Online вразливість - 2022
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1720350
Запитувана сума від УКФ: 1720350
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Міжнародна громадська організація "Міжнародний центр розвитку і лідерства"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Одеса, Дніпро.,
Опис проекту: Зміцнити цінність цифрової культури та поваги до цифрових прав людини в суспільстві, розкривши ситуації, які відбуваються в інтернеті щоденно, але замовчуються, шляхом створення інноваційної театральної вистави. Результат 1: залучено більшу кількість споживачів українського перформативного мистецтва. Результат 2: підвищено культуру цифрової поведінки в Україні.
# 193.
ID: 5ICP22-31534
Назва проекту: «Взаємодія митців»
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 784900
Запитувана сума від УКФ: 784900
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Одескький академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Івано-Франківськ, м. Рівне,
Опис проекту: Гастрольний тур "Взаємодія митців" Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька за маршрутом: м. Івано-Франківськ - м. Рівне
# 194.
ID: 5ICP22-31628
Назва проекту: Цирк це...
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2215827
Запитувана сума від УКФ: 2215827
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОН-ЦЕ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, Одеса, Львів,
Опис проекту: Через повнометражний документальний фільм показати, що цирк це повноцінний, загадковий і найбільш синтезний вид мистецтва, який поєднує в собі практично всі сценічні жанри. Мета проекту – донести глядачу глибину та унікальність циркового мистецтва, збільшити його популярність і головне – почати змінювати стереотипи навколо цього мистецтва. Завдання: - розкрити глядачеві циркове мистецтво як багатокомпонентну творчу одиницю серед мистецьких напрямів - привернути увагу держави до проблем, які потребують спільного вирішення - підвищити пізнаваність артистів цирку - донести, що за це мистецтво потрібно платити не менше ніж за концерти представників ШОУ-бізнесу. Щоб забезпечити гідні умови та оплату праці.
# 195.
ID: 5ICP22-31916
Назва проекту: Вистава «‎Просто хочеться жити»‎
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 442596.00
Запитувана сума від УКФ: 442596.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр "Актор"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Харків, Біла Церква, Вінниця,
Опис проекту: «Просто хочеться жити» — театральна вистава, у якій розповідаються історії біженців та вимушено переміщених осіб, що проживають в Україні. Вона була створена у співпраці Київського академічного театру юного глядача на Липках з представниками ініціативної молоді, а також студентами та випускниками профільних театральних вузів. Безпосередню участь у розвитку проєкту беруть біженці та внутрішньо переміщені особи. Вистава створена на основі історій реальних людей — саме ці історії ми хочемо розповісти глядачам. Нашою ціллю є гастролі Україною, щоб залучити до перегляду якомога більшу кількість глядачів. Ми прагнемо підвищити обізнаність людей, досягти зниження рівня нетерпимості, покращити інтеграцію біженців та внутрішньо переміщених осіб в українське суспільство.
# 196.
ID: 5ICP23-00856
Назва проекту: Європейські гастролі театру «Публіцист»
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 522318
Запитувана сума від УКФ: 368318
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧИЙ ЦЕНТР "ПУБЛІЦИСТ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Нюрнберг,
Опис проекту: Показ вистави-ораторії "Наркомати" на фестивалі "Trigger" в місті Нюрнберг (Німеччина). Проєкт складається з перевезення трупи та декорацій з Харкова в Нюрнберг та у зворотньому напрямку, власне з показу вистави, обговорення вистави з глядачами та воршкшопу з тілесного документального висловлювання для театральних діячів Нюрнберга.
# 197.
ID: 5ICP23-01025
Назва проекту: Педро та Інеш
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2100755.00
Запитувана сума від УКФ: 1348765.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Херсон, Україна, м. Брага, Португалія, Барселош, Португалія, Коїмбра, Португалія, Браганса, Португалія, Сантьяго-де-компостела, Іспанія,
Опис проекту: Створення ко-продукції в 2022 році, вистава PEDRO E INÊS, постановка португальського режисера Руї Мадейра, дизайн костюмів Мануели Бронзе, музика Пауло Браганча, двомовний акторський склад, що складається з акторів театру ім. М. Куліша, м. Херсон та театральної компанії м. Брага, Португалія, з подальши показом вистави як в Україні, включаючи репертуар Херсонського театру ім. М. Куліша, так і заплановано в театрах Португалії як для португальського глядача так і української діаспори. Відтворення португальськог міфу, але з ідеєю відкриття Європи, заснованої на памяті та бажанні краще пізнати себе і навчитичся жити в різноманітті та відмінностях, в пошуках інших способів, які художники відшукують самі, щоб вимальовувати нові горизонти культурної дипломатії.
# 198.
ID: 5ICP23-02548
Назва проекту: Організація гастролей українських та іноземних виконавців монодрам в рамках "ІІІ Міжнародного фестивалю монодрам "Solo Plays Fest"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1094500.00
Запитувана сума від УКФ: 1064500.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Міжнародний соціально-культурний проєкт "Джойфест"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає здійснення організації гастролей українських та іноземних виконавців монодрам в рамках "ІІІ Міжнародного фестивалю монодрам "Solo Plays Fest"
# 199.
ID: 5ICP23-27859
Назва проекту: «Химерні казки пана Шенберга. Гра в хованки з паном Лятошинським»
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2494020.00
Запитувана сума від УКФ: 2494020.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: ГО "ІГНЕА КОРДА"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Відень, Лінц,
Опис проекту: Проєкт міжнародної співпраці (Україна- Австрія) "Химерні казки пана Шенберга. Гра в хованки з паном Лятошинським" окрім основного мистецького продукту - імерсивного музично-театрального перфомансу, вміщує в собі також кілька важливих складових: практичні пошуки нового методу творчої співпраці на лабораторному етапі - методу змінного імпульсу, співпраця із музейними інституціями та експертами, випуск невід'ємного від проєкту просвітницього подкасту та гастрольний тур з прем'єрними показами до Відня та Лінца, створення онлайн версії перформансу для широкої аудиторії.
# 200.
ID: 5ICP23-27882
Назва проекту: Корольов. Незламний.
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1734790.00
Запитувана сума від УКФ: 1694790.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Житомирська обласна молодіжна громадська організація "Цілком природно"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Житомир, Житомирська область, Куліоніс, Литва,
Опис проекту: Створення сучасної перформативної художньо-документальної вистави про Сергія Павловича Корольова - «Корольов.Незламний.» Режисер Петро Авраменко. Наразі ніхто з авторів кінострічок, театральних режисерів не зосереджували увагу на постаті Корольова як на людини творця, мислителя та мрійника. Унікальною ідеєю вистави є необхідність донести до глядача історичну правду про долю Корольова. Розкрити роль та значення українського періоду життя (Житомир, Ніжин, Одеса, Київ, Харків), коли формувалася особистість майбутнього першопроходця космосу. Важливо, щоб створення цієї вистави відбулося на його батьківщині – Житомирщині. Для створення вистави буде залучено театральних фахівців, експертів із різних сфер мистецької та наукової діяльності, інженерів, істориків.
# 201.
ID: 5ICP23-30930
Назва проекту: 5D Казка мюзикл-шоу "Mystery Карпатської Мольфарки"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2486000.00
Запитувана сума від УКФ: 2360000.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація «‎Творче об'єднання «‎Продіс»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Бориспіль, Лодзь (Польща), Київ,
Опис проекту: Проєкт - це авторська 5D казка мюзикл-шоу(трупа 66 осіб) єдиної в Україні загальноосвітньої школи з театральними класами та професійних акторів, що створена на основі культурної спадщини регіонів України, з використанням сучасних інноваційних та технічних можливостей, графічних декорацій на основі мультимедійної платформи, з написанням авторського аудіоряду та використанням етнічних мотивів. Для проєкту розроблено: авторську ексклюзивну колекцію костюмів; сценографію у вигляді сучасних декорацій, реквізитів та бутафорії. Проєкт масштабує різновиди сучасного театрального мистецтва, спонукає до промоції української мови, вивчення народних традицій та популяризацію української патріотичної приналежності. А також надає можливість кроссекторальній, міжнародній інтеграції, обміну досвідом та просуванню українського культурного продукту у європейський простір.
# 202.
ID: 5ICP23-32207
Назва проекту: Вистава-дослідження "Медея"
Лот: ЛОТ 2. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 2493153
Запитувана сума від УКФ: 2393153
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Львівське обласне відділення Всеукраїнської творчої спілки "Конгрес літераторів України"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Берлін,
Опис проекту: Вистава-дослідження “Медея” - це проєкт, який ми створюємо базуючись на власному досвіді. Завдяки йому ми хочемо репрезентувати мігрантський досвід загалом, який притаманний не лише українцям, але й загалом усім, хто став мігрантом сьогодні. Таким чином, ми хочемо внести український мігрантський досвід у загальний контекст всіх тих, хто зараз мешкає не у своєму рідному місті чи країні. Засобами класичної трагедії “Медея” команда розкриє сучасний стан речей в мігрантській політиці країн-членів Європейського Союзу. Саме ця трагедія є першим текстом в історії людства, який розкриває мігрантську тему. Окрім того, він піднімає питання прав людини, що зараз є актуальним як ніколи. У цьому контексті команда зможе розказати про свій досвід із так званої безпечної емоційної відстані, адже мігрантська тема є завжди травматичним досвідом. У виставі буде використана не тільки українська мова, але й унікальна неправильна німецька мова, а також англійська мова з акцентами, аби легітимізувати різноманітність мов зараз та надати голоси мігрантам, адже вони були їх довгий час позбавлені.
# 203.
ID: 5ICP31-00303
Назва проекту: Випуск і презентація альбому видатного українського скульптора Анатолія Куща «Сакральний світ України. Коло Свароже»
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 670456.00
Запитувана сума від УКФ: 630456.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бихун Віктор Юрійович
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Проект являє собою видання мистецького альбому видатного українського скульптора світового рівня, академіка Національної академії мистецтв України, Народного художника України Анатолія Куща – це перша найбільш повна презентація творчого доробку митця.
# 204.
ID: 5ICP31-00304
Назва проекту: Книга "Олег Мальований. Вік краси"
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 1051150.00
Запитувана сума від УКФ: 1051150.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТЕХНОЛОГІЧНИЙ БІЗНЕС-ІНКУБАТОР "ХАРКІВСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Книга “Олег Мальований. Вік краси” - візуально-текстове біографічне видання, присвячене одному із засновників Харківської школи фотографії Олегу Мальованому, новатору у технічних експеремантах з фотографію, класику українського мистецтва. Книга буде складатись з інтерв’ю з Олегом Івановичем, його ключових серій, а також архівних матеріалів. Текст та зображення будуть створювати своєрідний цілісний діалог, в якому спогади та історії супроводжуються фоторгафічними серіями та роботами. У назві книги присутня одна із найвідоміших робіт Олега Мальованого, що була початком його експериментів з трансформацією зображення. Вік краси - це робота 1972 року, зроблена у техніці кольорових еквіденситів, що є візитівкою автора.
# 205.
ID: 5ICP31-00380
Назва проекту: Народна культура Херсонщини
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 903998.26
Запитувана сума від УКФ: 903998.26
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Херсонський обласний Центр народної творчості
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Херсонська область,
Опис проекту: Мета. Вивчення та популяризація народної культури Херсонщини. Відкриття нових імен. Створення фундаментальної праці сприятиме популяризації традиційної культури в регіоні та Херсонщини в Україні, залученню ресурсів у розвиток і збереження нематеріальної культурної спадщини краю, надасть можливість просуванню інвестиційних проєктів.
# 206.
ID: 5ICP31-00440
Назва проекту: Петрівка
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 974205.00
Запитувана сума від УКФ: 974205.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ліміна Поліна Андріївна
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Книжка “Петрівка” — це культурологічно-мистецьке видання про однойменний букіністичний ринок у Києві, який незабаром має зникнути з мапи міста.Основні завдання книжкового проєкту — зберегти пам’ять і важливі матеріали про культове місце, критично поглянути на його проблематику та започаткувати мистецькі рефлексії довкола цього феномену.
# 207.
ID: 5ICP31-00447
Назва проекту: Червоний голод. Графічна адаптація
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 1055690
Запитувана сума від УКФ: 1055690
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФО-П Омельяненко Лілія Сергіївна
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Україна, м.Київ, Україна, м. Львів,
Опис проекту: Видання першого в Україні коміксу про Голодомор, який є адаптацією світового бестселлера «Червоний голод» американської історикині, письменниці та журналістки єврейсько-польського походження, редакторки «The Economist» і членкині видавничої ради «The Washington Post» Енн Епплбом.
# 208.
ID: 5ICP31-00495
Назва проекту: Видання книги "Традиційний народний одяг Закарпаття"
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 773900.00
Запитувана сума від УКФ: 756900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Закарпатський музей народної архітектури та побуту" Закарпатської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Ужгород, Закарпатська область, м. Київ, м. Львів,
Опис проекту: Проект спрямований на створення ілюстрованого науково-популярного видання Василя Коцана «Традиційний народний одяг Закарпаття». Метою проекту є популяризація та збереження народного вбрання Закарпаття, поширення знань про культуру та традиції краю, що є складовою загальноукраїнської культури. Унікальність книги полягає в тому, що це буде перше комплексне видання про важливу частину культурної спадщини – традиційне народне вбрання етнографічних груп Закарпаття (долинян, гуцулів, бойків, лемків) та національних меншин (угорців, румун, словаків). Результатом проекту стане видання книги тиражем 500 примірників та створення її відповідника у форматі pdf для вільного доступу, його презентація у трьох містах України – Ужгороді, Львові та Києві.
# 209.
ID: 5ICP31-00628
Назва проекту: 100 поезій Василя Стуса французькою мовою
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 417130
Запитувана сума від УКФ: 417130
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Майстер книг»
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт має на меті започаткувати видання серії книг-білінгв, до якої увійдуть переклади поезії українських авторів мовами світу. У 2022 році плануємо підготувати та видати першу книгу: 100 поезій Василя Стуса в перекладах французькою мовою Жоржа Ніва. Плануємо широкий піар проєкту, презентації видань як в Україні, так і за кордоном, у Франції.
# 210.
ID: 5ICP31-00653
Назва проекту: Диво дивнеє. Українська хорова мініатюра
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 426000
Запитувана сума від УКФ: 426000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Розповсюдження видання по всій Україні,
Опис проекту: Мультидисциплінарний проєкт, який включає підготовку, випуск та розповсюдження видання найвідоміших українських хорових мініатюр, основаних на фольклорі. QR-коди будуть містити посилання на еталонне виконання творів камерним хором "Київ". Текст усіх творів буде поданий з транслітерацією латиницею. Розповсюдження видання по всіх спеціалізованих учбових закладах, хорових колективах України та діаспори. Викладення усіх матеріалів видання в мережі Інтернет у вільному доступі для світової музичної спільноти.
# 211.
ID: 5ICP31-00711
Назва проекту: "Василь Барвінський. Ноти з попелу"
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 832343.64
Запитувана сума від УКФ: 832343.64
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Мале приватне підприємство "БУКРЕК"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Чернівці (макетування, дизайн, верстка, створення електронної версії книги; друк та видання книги; запис відео; проведення презентаційних заходів), Львів (оцифрування нот, підготовка та упорядкування матеріалів; запис відео; презентаційні заходи),
Опис проекту: Проєкт інтегрує в український і світовий культурний контекст неоприлюднені твори композитора Василя Барвінського, який пережив десятирічне заслання в мордовських концтаборах і спалення совєтами своїх нот. Частину з них автор відновив після заслання. Дещо знайшлося нещодавно за кордоном. Відродження та популяризація творчості Барвінського покликані не лише відновити історичну справедливість, але й зазвучати у вокально-хоровому континуумі світового музичного виконавства та музикознавства. Мультижанрове нотне видання у кількості 500 примірників буде безкоштовно передане бібліотекам, філармоніям, навчальним музичним закладам та МЗС, доступне в електронній версії. Під QR-кодами у книзі подано записи відео концертів за творами композитора.
# 212.
ID: 5ICP31-00758-4
Назва проекту: ГРА В ЛЯЛЬКИ. Алла Підлужна
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 536462.00
Запитувана сума від УКФ: 501462.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство "АВІАЗ"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ та всі області (через презентацію в обласних бібліотеках для дітей),
Опис проекту: Проект має на меті підтримку і популяризацію національного мистецтва театру ляльок як жанру, який охоплює широке коло глядацької аудиторії, у ґрунтовному театрознавчому дослідженні – ознайомлення з творчим шляхом людини, фундатора українського театру ляльок, видатного режисера, народного артиста України, заслуженого діяча мистецтв Польщі, театрального педагога Юрія СІКАЛА (1938-2017).
# 213.
ID: 5ICP31-00791
Назва проекту: Популяризація книг краєзнавців Луганщини
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 573442.00
Запитувана сума від УКФ: 548836.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Вибір"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Луганська область,
Опис проекту: Створення друкованих та відцифрованих об’єктів (книжка, сайт – цифровий архів) нематеріальної культурної спадщини Луганського краю, проведення комплексу заходів з їх популяризації, націлених на сприяння формуванню та розвитку української ідентичності різних аудиторій населення регіону Луганщини. Підготовка та друк книги «Українське коріння Луганщини». Наповнення веб-порталу «Історико-культурні ресурси Луганщини». Створення електронної та аудіо книг. Проведення масових меморіальних заходів в населених пунктах заснованих запорожцями та чумаками. Розповсюдження інформаційних продуктів в медіа. Презентації книги та веб-порталу в 26 новостворених громадах. Передача книг в бібліотеки і школи. Прес-конференція.
# 214.
ID: 5ICP31-00843
Назва проекту: Видання та розповсюдження річного комплекту альманаху «Книжний гостинець»
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 320000
Запитувана сума від УКФ: 320000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Публічна бібліотека ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Кременець,
Опис проекту: Комплекс заходів спрямованих на до друкарську підготовку, друк та розповсюдження шести випусків альманаху книжників і книголюбів "Книжний гостинець" силами працівників Публічної бібліотеки імені Юліуша Словацького (м. Кременець), письменників, які проживають у Кременецькому районі Тернопільської області, залучених фахівців бібліотечної справи та літературної творчості з провідних установ та організацій України.
# 215.
ID: 5ICP31-00943
Назва проекту: Створення серії книг "Подорож по Сонячній системі"
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 1509982.00
Запитувана сума від УКФ: 1499982.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Насінський Микола Геннадійович
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Проєкт “Подорож по сонячній системі”, що має на меті реалізувати Організація - заявник - це серія пізнавально - художніх книг із доповненою реальністю (AR), що висвітлює тему Сонячної системи та космосу в цілому. Команда проєкту планує видання серії книг двома мовами: українською та англійською, для того аби серія стала популярною не лише на українському ринку, але й на ринку США - куди команда проєкту планує також вийти з для промоції української книги та мови
# 216.
ID: 5ICP31-00959
Назва проекту: Книжка «Я під’їжджала до міста, якого ще не знала»
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 1499802.95
Запитувана сума від УКФ: 1499802.95
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Дніпро, Дніпропетровська обл., м. Київ, Київська обл., м. Львів, Львівська обл., м. Харків, Харківська обл., м. Одеса, Одеська обл.,
Опис проекту: Основна мета проєкту — створення, публікація та промоція книжки «Я під’їжджала до міста, якого ще не знала» (2021) за підсумками однойменної виставки, реалізованої за підтримки УКФ під час Програми резиденцій галереї Артсвіт напрямку «Кураторські практики». Видання створює можливості для аналізу унікальної кураторської методології, яка склалася під час дослідження урбаністичного простору Дніпра, його больових точок, взаємин між містом і його жителями. Видання фіксує та осмислює виняткові кураторські стратегії і порушені виставкою проблеми у широкому культурологічному контексті. Книжку буде презентовано у п’яти містах України, що сприятиме професіоналізації кураторства, утвердженню його як самодостатньої дисципліни в Україні й розумінню виставки як соціально значущого художнього медіуму.
# 217.
ID: 5ICP31-01079
Назва проекту: "Читаємо українське, продукуємо українською"
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 365000
Запитувана сума від УКФ: 365000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара" Херсонської обласної ради
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Херсон,
Опис проекту: Створення літературного хабу сприятиме популяризації сучасної української літератури, серед мешканців досить російськомовного міста Херсона; підтримці книговидавничої справи в Україні в цілому. Результатом реалізації проекту стане створення осередку шанувальників сучасної української літератури, збільшення їх кількості.
# 218.
ID: 5ICP31-01157
Назва проекту: Книга-мандрівка. Культура
Лот: ЛОТ 3. Літературна справа
Загальний бюджет проекту: 936482
Запитувана сума від УКФ: