+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
20 Липня 2021, 15:07

Виконавчий директор Українського культурного фонду Владислав Берковський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Йоганнесом Германном Адріанусом Корнелісом де Молом.

У фокусі робочої зустрічі:

• важливість збереження культурної спадщини в Україні;

• підтримка кримськотатарських проєктів;

• розвиток культурного, локального туризму та мережі туристичних маршрутів;

• українська ідентичність в культурі та шляхи покращення впізнаваності української культури за кордоном;

• а також - можливість створення нового ЛОТ-у «Реалізація прав людини через культуру» в партнерстві з Посольством Нідерландів в Україні в рамках програми «Культура для змін».

У зустрічі також взяли участь Зорян Кісь, старший співробітник політичного відділу Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Ірина Осадча, заступниця Виконавчого директора Українського культурного фонду з питань організаційного розвитку, Дарина Живоглядова, заступниця начальниці відділу міжнародного співробітництва, Анастасія Павлова, провідна фахівчиня відділу міжнародного співробітництва. 

«Український культурний фонд у рамках співпраці з Посольством Королівства Нідерландів в Україні відкриває нову сторінку насиченого й ефективного партнерства між українськими та нідерландськими організаціями у сфері культури», - резюмував Владислав Берковський.Категорія: Статті