Ви можете поставити питання фахівцям Українського культурного фонду і отримати на нього відповідь на той контакт, що вкажете у цій формі.
Для участі у конкурсах ви повинні зареєструватися у нашій системі. Якщо ви вже зареєстровані - увійдіть, якщо ні - зареєструйтесь.
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете скористатися формою для відновлення паролю
Для участі у конкурсах ви повинні зареєструватися у нашій системі. Якщо ви вже зареєстровані - увійдіть, якщо ні - зареєструйтесь.
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете скористатися формою для відновлення паролю
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете надіслати собі на пошту форму для його відновлення!
4 червня у просторі MediaHubу Києві відбулися перші робочі збори експертів Українського культурного фонду – установча зустріч. Разом із презентацією основ діяльності УКФ та культурно-мистецьких конкурсів, дирекція фонду ознайомила експертів з принципами, критеріями і тонкощами оцінки проектних пропозицій.
Серед пріоритетів Українського культурного фонду – впровадження інновацій, підтримка розвитку молодих митців, сприяння розвитку освітніх ініціатив, розширення аудиторії через залучення різних вікових та соціальних груп, а також збереження культурного розмаїття. Тому загальним завданням конкурсів фонду стала підтримка розвитку сучасних напрямів культурної і мистецької діяльності та вироблення конкурентоспроможного національного культурного продукту.
На установчій зустрічі було виокремлено загальні принципи оцінювання проектних заявок:
Після проходження технічного відбору, усі проекти оцінюватимуться за 100-бальною шкалою, у якій поблоково розписані компетенції. Так 20 балів кожна проектна заявка має можливість отримати за актуальність, ще 20 – за інституційну та індивідуальну спроможність заявника і партнерства виконувати проект, наступні 25 балів – за зміст проекту і його методологію, 20 – за мультиплікацію та можливість продовження проекту в цілому або його окремих заходів за інші кошти, і останні 15 балів – за якість бюджету проекту і ефективність витрат.
Дирекцією фонду детально прописаний кожен бал і кожен із критеріїв оцінювання. Наприклад, «якість бюджету і ефективність витрат» включає в себе: обґрунтований обсяг витрат, обґрунтовану якість витрат (відповідність середньо-ринковим цінам) та ефективне розподілення коштів гранту. А скажімо, найбільш ґрунтовний критерій «Зміст проекту і методологія» включатиме в себе реальність поставлених задач/завдань проекту, масштабність охоплення та релевантність цільових груп визначеним пріоритетам, відповідність очікуваних результатів і заходів завданню і меті проекту, якість робочого плану проекту та наявність інструментів внутрішнього контролю якості.
Нагадуємо, що дедлайн подачі проектних заявок на культурно-мистецькі конкурси Українського культурного фонду триватиме до 2 липня 2018 року, 18:00.