Ask a question to UCF and get an answer to the email adress which you provided.
Please, register in our system to be able to participate in our contests. If you’re already registered, please, log in, if no — please, register.
If you forgot your password, please, fill in this recovery form.
Please, register in our system to be able to participate in our contests. If you’re already registered, please, log in, if no — please, register.
If you forgot your password, please, fill in this recovery form.
If you forgot your password, please, fill in this recovery form to get your password my e-mail.
4 червня у просторі MediaHubу Києві відбулися перші робочі збори експертів Українського культурного фонду – установча зустріч. Разом із презентацією основ діяльності УКФ та культурно-мистецьких конкурсів, дирекція фонду ознайомила експертів з принципами, критеріями і тонкощами оцінки проектних пропозицій.
Серед пріоритетів Українського культурного фонду – впровадження інновацій, підтримка розвитку молодих митців, сприяння розвитку освітніх ініціатив, розширення аудиторії через залучення різних вікових та соціальних груп, а також збереження культурного розмаїття. Тому загальним завданням конкурсів фонду стала підтримка розвитку сучасних напрямів культурної і мистецької діяльності та вироблення конкурентоспроможного національного культурного продукту.
На установчій зустрічі було виокремлено загальні принципи оцінювання проектних заявок:
Після проходження технічного відбору, усі проекти оцінюватимуться за 100-бальною шкалою, у якій поблоково розписані компетенції. Так 20 балів кожна проектна заявка має можливість отримати за актуальність, ще 20 – за інституційну та індивідуальну спроможність заявника і партнерства виконувати проект, наступні 25 балів – за зміст проекту і його методологію, 20 – за мультиплікацію та можливість продовження проекту в цілому або його окремих заходів за інші кошти, і останні 15 балів – за якість бюджету проекту і ефективність витрат.
Дирекцією фонду детально прописаний кожен бал і кожен із критеріїв оцінювання. Наприклад, «якість бюджету і ефективність витрат» включає в себе: обґрунтований обсяг витрат, обґрунтовану якість витрат (відповідність середньо-ринковим цінам) та ефективне розподілення коштів гранту. А скажімо, найбільш ґрунтовний критерій «Зміст проекту і методологія» включатиме в себе реальність поставлених задач/завдань проекту, масштабність охоплення та релевантність цільових груп визначеним пріоритетам, відповідність очікуваних результатів і заходів завданню і меті проекту, якість робочого плану проекту та наявність інструментів внутрішнього контролю якості.
Нагадуємо, що дедлайн подачі проектних заявок на культурно-мистецькі конкурси Українського культурного фонду триватиме до 2 липня 2018 року, 18:00.