Реєстр програми Культура. Регіони

#
ID
Назва проекту
Технічний відбір
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
1.
ID: 6REG11-00349
Назва проекту: Вистава «Із витоків древності» за поемою М.Морозенко «Княгиня Ольга»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 385950.53
Запитувана сума від УКФ: 346236.51
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Коростень, Житомирської області,
Опис проекту: Розвінчує головний міф споконвічних ворогів українців – московії, що Україна ніколи не була самостійною державою. Відтворюючи історичні події ІХ-Х століття на території древлян і Київського князівства, показати процеси зародження і розвитку держави Україна. Результатом даного проекту має стати пробудження генетичної пам’яті, національної свідомості українців та усвідомлення себе частиною держави з тисячолітньою історією, яка веде свій родовід від княжої України-Русі.
2.
ID: 6REG11-01188
Назва проекту: Оцифрування та експонування Теслугівської копії (1594 рік) «Апостола» Франциска Скорини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 660116
Запитувана сума від УКФ: 593916
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр дослідження і відродження Волині"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Радивилів, Рівненської області,
Опис проекту: Проектом передбачено оцифрування копії визначної пам’ятки християнської писемності «Апостола» Франциска Скорини, яка була зроблена у 1593-1594 р. в селі Теслугів нинішнього Дубенського району на Волині і зараз зберігається у Харківський державній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка, та її експонування в музейному просторі етнорезиденції «Ладомирія». Таким чином реалізація проекту сприятиме досягненню двоєдинної мети. З однієї сторони йдеться про збереження визначної історичної пам’ятки, запобігання її знищенню через її знаходження у місті Харків, який через близькість до російського кордону перебуває перед особливою загрозою російських обстрілів. З іншої сторони проект сприятиме розвитку культурно-пізнавального туризму через залучення туристів у місцеву культуру, їх взаємодію в межах резиденції з місцевою культурою, виховання жителів Радивилова та Радивилівщини на Волині, а також гостей міста у дусі поваги до себе, свого міста та краю, популяризація місцевої та загальної української історії.
3.
ID: 6REG11-01814
Назва проекту: Вернісаж історії Білого міста
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1100000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент економіки та розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровської міської ради
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Білгород-Дністровський,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення туристичного стріт-арт маршруту з доповненою реальністю, який покликаний популяризувати та розкривати матеріальну і нематеріальну історико-культурну спадщину Білгорода-Дністровського через культуру сучасного вуличного мистецтва. Мета проєкту-підвищити рівень поінформованості про історико-культурний потенціал міста, досягнення якої забезпечить формування ідентичності української культури серед українців та її розкриття для туристів та гостей міста. А також сприятиме збільшенню терміну перебування туристів на території міста і дозволить відвідувачам різних вікових категорій брати активну участь у досліджені історико-культурної спадщини міста через стріт-арт.
4.
ID: 6REG11-02052
Назва проекту: Острозька іконописна майстерня: віртуальний музей
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 830360.00
Запитувана сума від УКФ: 737360.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Острозька районна громадська організація "Братство імені князів Острозьких"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог,
Опис проекту: Проєкт покликаний показати багатогранність розвитку українського мистецтва для широкої аудиторії, сформувати в неї розуміння процесу розвитку локальної іконописної справи в контексті української культури. Віртуальний музей демонструватиме твори Острозької іконописної майстерні, що вирізняються емоційністю зображених: усміхнені, життєрадісні та доброзичливі обличчя святих, які в науково-популярній літературі описані як «святі, що посміхаються». Роботи невідомого острозького майстра є яскравим зразком локального колориту українського бароко. Проєкт є віртуальним втіленням “Експозиції Острозька іконописна майстерня” (УКФ, 2021 р.) з розширеним переліком творів та новими технологіями інтерпретації спадщини.
5.
ID: 6REG11-02402
Назва проекту: 3D-подорож кулінарною нематеріальною спадщиною "Смідинська капуста"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 563400
Запитувана сума від УКФ: 506750
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Смідинська сільська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Смідин, Волинська область,
Опис проекту: Мета: Популяризація нематеріальної культурної спадщини, а саме Смідинської капусти, через 3D-тур місцем, де готують цю традиційну страву, а також можливістю прийняти віртуальну участь у приготуванні цієї страви. Результати: Підвищено обізнаність про традиційну їжу Смідинської громади - Смідинську капусту. Розроблено функціональний 3D-тур, що демонструє культурну спадщину Смідинської капусти із захоплюючим контентом, який доступний онлайн. Збільшення кількості залученої громадськості до цінування Смідинської капусти як нематеріальної культурної спадщини. Створення бренду - "Смідинська капуста"
6.
ID: 6REG11-04424
Назва проекту: Опільська гончарня: відродження втраченого ремесла.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 523886.76
Запитувана сума від УКФ: 453886.76
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «РОГАТИНСЬКИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ „ОПІЛЛЯ“»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Місто Рогатин,
Опис проекту: Місто Рогатин має власну древню історію, адже отримало Магдебурзьке право раніше від Станіславова та Києва, тут народилась легендарна Роксолана (Анастасія Лісовська), а давні архітектурні пам`ятки міста надають йому особливого шарму (дерев`яна Церква Зішестя Святого Духа, історія якої сягає XV-XVI ст., у 2013 році внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО). Рогатин - центр історико-етнографічного регіону Опілля, який є малодослідженим. Тому, зусиллями місцевої громади та за сприяння Рогатинської міської ради 18 листопада 2018 року було відкрито комунальний Рогатинський історико-краєзнавчий музей «Опілля», який став центром дослідження та популяризації історичних та етнографічних особливостей краю. Початок зроблено, однак для удосконалення вивчення історичної спадщини минулого основною метою є акцентування уваги на окремих аспектах. Зокрема, у 2019 році при музеї було закладено перші кроки до створення Центру дослідження нематеріальної культурної спадщини Рогатинського Опілля – проекту, який був підтриманий Міністерством культури України та грантовою програмою «Малі міста – великі враження». В рамках реалізації даного проекту, на базі музею почалась робота над відкриттям культурно-мистецького простору «Опільська гончарня». Саме запуск майстерні, орієнтованої на відновлення та популяризацію давнього опільського ремесла спрямований даний Проєкт.
7.
ID: 6REG11-04489
Назва проекту: Археологічна школа "Літописне місто Полонне"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 829160.47
Запитувана сума від УКФ: 677626.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради Полонської міської о’бєднаної територіальної громади
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Полонне, Хмельницька область,
Опис проекту: Метою проекту «Археологічна школа «Літописне місто Полонне» є забезпечення умов для якісної колаборації між професійними археологами та дослідниками та місцевого краєзнавчого ком’юніті для дослідження історичного ареалу міста, його культурного та соціально-економічного клімату. Проєкт стане платформою для подібних щорічних Археологічних шкіл, важливість яких полягає у звуження контактності з російською культурою. Натомість, вивчення та якісне експонування археологічних знахідок на території Полонного у форматі виставки, матимуть змогу довести факт історичної тяглості українського народу та проживання на цій території населення з високий рівнем економічного та суспільного розвитку в усій його мультикультурності та розмаїтті.
8.
ID: 6REG11-05028
Назва проекту: «Дзестра»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 378230.09
Запитувана сума від УКФ: 318930.09
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство «Кодима-тур-фест» Кодимської міської ради Одеської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Кодима, Подільського району, Одеської області,
Опис проекту: Центри місцевих ремесел "Дзестра", створено у межах заснованого у 2020 році культурного маршруту «Шпаків шлях», стануть осередками збереження і ревіталізації унікальної традиційної культури Кодимщини.
9.
ID: 6REG11-06803
Назва проекту: Світ у писанках Тараса Городецького. Культурне надбання Червоноградщини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 610060
Запитувана сума від УКФ: 539310
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "Смарт Медіа Ессетс"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Червоноград, Львівська область, м.Сокаль, Червоноградський район, Львівська обл, м.Соснівка, Червоноградський район, Львівська обл, м.Великі Мости, Червоноградський район, Львівська обл,
Опис проекту: Даний проект має на меті створення та популяризацію писанкарства, а саме постаті відомого у всьому світі митця Тараса Городецького.Як результат проекту буде виготовлено документальний фільм про писанкарів Червоноградщини, а також відтворено багатовікову історію розвитку писанки на території громади. Мета — показати, що шахтарський край Червоноград, окрім копаль має велике культурне надбанян. Даний фільм буде презентовано для різних груп, зокрема для школярів які вивчають історію та культуру краю, викладачів та мешканців громади. Також буде проведено майстер-класи з стародавніх технік писанкарства та розроблено інформаційну кампанію для популяризації давнього ремесла.
10.
ID: 6REG11-07881
Назва проекту: Бакота - у пошуках затопленої спадщини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 685580.00
Запитувана сума від УКФ: 616580.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурний Клуб"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с.Гораївка, смт. Стара Ушиця, Кам'янець-Подільський район, Хмельницька обл.,
Опис проекту: Мета проєкту - відродження та актуалізація багатовікової історичної та культурної спадщини Бакотського регіону, яка була знищена радянською владою у 1980-х роках під час будівлі Дністровської ГЕС. Результатами проєкту стануть: арт-об’єкт на тему затоплених сіл регіону, мурал на мотиви робіт місцевого репресованого художника О.Грена, віртуальна екскурсія – 3D тур по Бакотському скельному монастирю, цифровий архів/каталог (сайт, архів оцифрованих автентичних бакотських пісень, архів культурних об’єктів регіону на сайті), нова експозиція в музеї с.Чабанівка на інтерактивних планшетах на основі відцифрованих пісень, нова експозиція з археологічних артефактів, знайдених на Бакоті, а також культурно-пізнавальний маршрут по всіх культурних об'єктах регіону.
11.
ID: 6REG11-21809
Назва проекту: БУЧА: АРТ-МАЙСТЕРНЯ ДЛЯ ПЛАСТУНІВ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 925300
Запитувана сума від УКФ: 820300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕТРИЧЕНКО ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Буча,
Опис проекту: Буча – це місто-фенікс, з якого почалась переможна хода українського війська. Наразі Буча активно відновлює свою інфраструктуру та вирішує складні соціально-економічні проблеми. В рамках проєкту пропонується організувати та провести три арт-майстерні для бучанських пластунів з метою відродження та розвитку культурного сектору регіону. Кожна арт-майстерня буде присвячена окремій актуальній темі (захист навколишнього середовища, захист Батьківщини, гуманне ставлення до тварин), а кожна тема буде розкриватись через різні жанри та форми (дитяча майстерка, фотовиставка, лекторій, концерт, благодійний захід).
12.
ID: 6REG11-26585
Назва проекту: Історична подорож Вигодською вузькоколійкою
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 389812.50
Запитувана сума від УКФ: 350812.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство Вигодської селищної ради "Центр спадщини Вигодської вузькоколійки"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт Вигода, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає доповнення існуючої експозиції «Подорож вузькоколійкою» інтерактивним стендом «Паровий двигун», запустивши який, відвідувачі зможуть побачити принцип його роботи. Щоб дізнатися про історію Вигодської вузьколійки на всіх етапах її розвитку планується встановлення інтерактивного дисплею. Крім цього буде нанесення на одну із стін секції повноколірний друк історичного фото Вигодської вузькоколійки та надруковано євробуклети з оновленою експозицією. Мета:сприяння збереженню історико-культурної спадщини регіону з використанням нових підходів та технологій, покращення туристичної привабливості регіону. Результати:-підвищення спроможності громади до генерування конкурентоспроможного культурного продукту націленого на місцевий розвиток в умовах збройної агресії з боку російської федерації; -покращення обізнаності та актуалізація значимості культурного спадку для суспільства.
13.
ID: 6REG11-26835
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут "Десять причин відвідати Кролевеччину"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 653.52
Запитувана сума від УКФ: 588.03
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури і туризму Кролевецької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Кролевець Конотопського району Сумської області, с.Дубовичі Конотопського району Сумської області, с.Воргол Конотопського району Сумської області, с.Камінь Конотопського району Сумської області, с.Ярославець Конотопського району Сумської області,
Опис проекту: Проєкт спрямований на створення та промоцію культурно-пізнавального маршруту з 10 локацій різного туристичного напрямку серед яких пам'ятки історії, архітекури, об'єкти культурної спадщини, ботанічна пам'ятка, гідрологічна, теологіологічна пам'ятка . Очікувані результати: діючий культурно-пізнавальний маршрут, що складається з 10 локацій, обладнано вказівниками, інформаційними стендами з qr кодами. Створено 10 відеороликів з субтитрами та розміщено на хостингу ютуб. Виготовлено 100 наборів пазлів (з 10 шт) з зображенням локацій маршруту. 10 учасників (блогери, публічні особистості) взяли участь у тестуванні маршруту. Щонайменше 1000 туристів відвідали Кролевецьку громаду до кінця 2023 року. Розроблено та виговлено 500 промофлаєрів тощо. На офіційному сайті відділу культури і туризму Кролевецької міської ради розміщено інформацію про маршрут. У мобільному додатку googlemaps існує робочий маршрут. Створено fb сторінку Кролевеччина туристична з щонайменше 2000 підписників.
14.
ID: 6REG11-27132
Назва проекту: Парк мультимедійних голограм «Дерев’яні церкви Дрогобиччини»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1110961.00
Запитувана сума від УКФ: 999411.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕСПЕКТ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт. Східниця, Дрогобицького району, Львівської області,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення унікального Парку мультимедійних голограм «Дерев’яні церкви Дрогобиччини». Буде створено 10 цифрових експонатів - мультимедійні голограми 10 найдавніших дерев’яних церков регіону (XVII-XVIII ст.). Усі експонати будуть розміщені у тематичному культурному просторі під відкритим небом. Експонати міститимуть інформаційні таблички з описом та локалізацією на карті-схемі. Метою проєкту є заохочення збереження унікальної матеріальної культурної спадщини сакральної архітектури, просування та популяризація культурної спадщини регіону та стимулювання розвитку туризму. Результатами проєкту стануть: створення унікальних 10 цифрових експонатів (3D голографічні моделі дерев’яних церков), які будуть відтворюватися в природному інтер’єрі, інтерактивна карта з описом експонатів у вільному доступі та інформаційний буклет, промоція унікальних об’єктів культурної спадщини Дрогобиччини та курорту Східниця.
15.
ID: 6REG11-27715
Назва проекту: Модернізація виставково-експозиційного простору Березнівського краєзнавчого музею
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 725340
Запитувана сума від УКФ: 652806
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Березнівський краєзнавчий музей» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Березне Рівненського району Рівненської області,
Опис проекту: Проект спрямовано на підвищення конкурентноспроможності та ефективності надання екскурсійних послуг у Березнівському краєзнавчому музеї шляхом модернізації виставкового простору під локацію для культурно-мистецьких подій. В межах проекту буде створено ряд інноваційних продуктів, що стануть частиною виставкового простору: оцифрування музейної колекціЇ, аудіогід, онлайн-платформа фотоархіву. Буде проведено активну комунікаційну стратегію для активізації місцевого населення та туристів до роботи музейного комплексу.
16.
ID: 6REG11-28262
Назва проекту: СКАРБИ ГЛИНЯН
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1141930
Запитувана сума від УКФ: 983930
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Фонд розвитку Глинян»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Глиняни, Львівської обл.,
Опис проекту: Проєкт «СКАРБИ ГЛИНЯН» покликаний привернути увагу до міста Глиняни та покращити навчально-виховний процес школярів, шляхом створення інтерактивного культурно–пізнавального маршруту з елементами квесту. Тур тривалістю один день розрахований на групи школярів, як навчальна культурно-пізнавальна екскурсія - обов'язковий елемент навчально-виховного процесу учнів загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області. В межах проєкту буде створено сценарій квесту, адаптований для трьох вікових груп, виготовлено костюми для гідів, аксесуари, реквізит. Розроблено маршрут із щонайменше 10 об’єктів історико-культурної спадщини, об’єкти описано, промарковано QR-кодами та нанесено на карту Google Maps, розміщено інформацію про культурно-пізнавальний маршрут та об’єкти історико-культурної спадщини на сайті БФ «Фонд розвитку Глинян» та в соціальних мережах. Маршрут стане візитівкою новоутвореної Глинянської міської територіальної громади Львівської області.
17.
ID: 6REG11-28494
Назва проекту: Пісенна етно-скарбниця
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 706068
Запитувана сума від УКФ: 635068
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Прилуцький міський Будинок культури Прилуцької міської ради Чернігівської області
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: М. Прилуки; села Прилуцького району Чернігівської області,
Опис проекту: Метою проекту «Пісенна етно-скарбниця» є збереження маловідомої нематеріальної культурної спадщини Прилуцького району Чернігівської області шляхом фіксації-звукозапису пісенного автентичного фольклору Прилуцького регіону у виконанні народного аматорського фольклорного колективу «Горлиця» та популяризація за допомогою сучасних технологій. Проект впроваджуватиме Прилуцький міський Будинок культури. У рамках проекту передбачено збір первинного автентичного матеріалу від носіїв із 14 сел Прилуцького району; облаштування кімнати для звукозапису; запис аудіо збірки - 14 автентичних пісень; друк буклету; презентація аудіо збірки та друкованого буклету; популяризація напрацювань серед шанувальників народної пісні, молодого покоління, художніх колективів , краєзнавців, викладачів Прилуцької та навколишніх громад через ютуб-канал онлайн та зустрічі з колективом «Горлиця».
18.
ID: 6REG11-29063
Назва проекту: Моя мотокраїна: відомі українці рекомендують
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1111100
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Фундація "Галичани"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Полісся, Буковина, Причорномор'я, Подніпров'я, Карпати,
Опис проекту: Проєкт «Моя мотокраїна: відомі українці рекомендують» представить 5 туристичних мотомаршрутів різними куточками України. У рамках масштабування буде відзнято третій сезон проєкту - 5 відеороликів, мотогідами і героями яких стануть відомі українці-байкери: Олег Собчук, Олесь Санін, Дарина Трегубова, Анна Гречишкіна, Тетяна Руденька. Кожен з них разом із командою проєкту проїде улюблений мотомаршрут і розповість про найвизначніші культурні об'єкти вздовж нього. Проєкт сприятиме підвищенню культурної спроможності регіонів, зокрема тих, які постраждали внаслідок російської збройної агресії; створенню конкурентоспроможних культурних продуктів, націлених на розбудову місцевих громад в умовах війни. Реалізація проекту позитивно вплине на розвиток мотокультури в Україні, сприятиме туристичній привабливості культурно-природних пам’яток та надбань.
19.
ID: 6REG11-29248
Назва проекту: Центр культурних креативних індустрій
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1121825
Запитувана сума від УКФ: 997325
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Студія розвитку туристичного іміджу малих міст"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Острог Рівненська обл.,
Опис проекту: У рамках проекту буде створено Центр культурних креативних індустрій в місті Острог Рівненської області, яке є освітнім та культурним осередком регіону. Діяльність Центру буде сприяти здобуттю неформальної освіти в різних галузях креативних індустрій серед молоді з усіх регіонів України, які планують працювати над розробкою інноваційних культурних продуктів. Завдяки роботі Центру вдасться створити нові можливості для розвитку та працевлаштування молоді, в тому числі ВПО, а також сприяти продукуванню нових культурних послуг та продуктів як для Острога, так і для інших міст та регіонів України. Центр активізує культурну сферу Острога та стане успішних прикладом можливості розвитку інноваційної сфери в невеликому місті.
20.
ID: 6REG11-29389
Назва проекту: Городоцький шов - роду нашого код
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 517456.16
Запитувана сума від УКФ: 464000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Городок, місто Городок, Львівська область,
Опис проекту: Мета проєкту - забезпечити збереження та популяризацію культурної спадщини Городоцької територіальної громади Львівської області шляхом створення цифрової експозиції "Городоцький шов" впродовж липня-жовтня 2023 року. В результаті реалізації проекту буде створено цифрову колекцію виробів та елементів, виконаних городоцьким швом, зросте доступність мешканців громади до культурних надбань Городоччини. Бажаючі здобудуть навички вишивання городоцьким швом. Зросте відчуття ідентичності у місцевих мешканців.
21.
ID: 6REG11-29690
Назва проекту: Житомирська траса смерті. Щоденники
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1110188
Запитувана сума від УКФ: 999188
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "ЗРОСТАЙ, УКРАЇНО!"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: с.Шпитьки, Дмитрівської громади, Бучанського району, Київської області,
Опис проекту: Проєкт направлений на протидію інформаційній та культурній складовій російської військової агресії, осмислення ролі України у забезпеченні безпеки Європи та світу від збройної агресії російської федерації, меморіалізація героїчної боротьби українського народу на основі культурної презентації та рефлексії трагічних подій, що відбулися у Київській області навесні 2022 року. В ході проєкту будуть зібрані та художньо опрацьовані в сценарій документальної вистави свідчення безпосередніх учасників та відеохроніка трагічних подій. Одночасно буде аранжована та записана авторська музика, що була написана під час окупації Дмитрівської громади волонтеркою, що вивозила людей. Вистава буде записана на відео та розповсюджена через мережу інтернет та презентована безпосередньо на місцях трагічних подій через розміщення рекламної продукці. Безпосередні учасники трагічних подій, учні та викладачі місцевої школи мистецтв отриають досвід створення документальної вистави, що відбувається вперше. В подальшому відеозапис документальної вистави буде подано на міжнародні конкурси та фестивалі.
22.
ID: 6REG11-29696
Назва проекту: БойкоМандри: туристичні маршрути Стрілківської громади
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1118110
Запитувана сума від УКФ: 998078
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Магура"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Село Стрілки Стрілківської громади Львівської обл., Село Мшанець Стрілківської громади Львівської обл., Село Лаврів Старосамбірської громади Львівської обл., Село Ясениця-Замкова Стрілківської громади Львівської обл., Село Розлуч Турківської громади Львівської обл., Село Тур'є Стрілківської громади Львівської обл., Село Недільна Стрілківської громади Львівської обл., С. Спас Старосамбірської громади Львівської обл.,
Опис проекту: Проєкт “БойкоМандри” передбачає створення мережі інтерактивних культурно-пізнавальних маршрутів на території Стрілківської та частково Старосамбірської і Турківської громад для підвищення туристичної привабливості гірських сіл через актуалізацію, популяризацію та наповнення новими сенсами бойківської культурної спадщини. Маршрути вестимуть до історико-культурних туристичних локацій («Вежа Пам’яті», повстанські криївки, Лаврівський монастир ХІІІ ст., витік Дністра тощо), «по дорозі» розкриваючи перед мандрівниками унікальні «кейси» локальної історії. Також в рамках проєкту буде організовану систему неформальної освіти для місцевих жителів, що зможуть бути потенційними гідами чи надавати супутні туристичні послуги. Передбачена інтеграція маршрутів «БойкоМандри» у мережу спільних україно-польських туристичних шляхів та популяризація бойківської культурної спадщини у польській спільноті.
23.
ID: 6REG11-29940
Назва проекту: Вода та війна
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 663677.00
Запитувана сума від УКФ: 584677.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство "Спутник"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Біляївка Одеської області,
Опис проекту: В 2023 році виповнюється 150 років з дня заснування Одеського водопроводу. З 1985 року в Біляївській громаді працює музей "Чистої води" в якому зібрана цікава історія водопроводу протягом 150 років, в тому числі історія героїчної оборони станції часів другої світової війни. За рік протистояння російській агресії в громаді відбулось багато подій, які потребують фіксації та збереження для майбутніх поколінь. А саме створення нового місця пам'яті з метою меморіалізації героїчного спротиву українського народу та членів нашої громади російській військовій та культурній експансії.
24.
ID: 6REG11-29961
Назва проекту: Гуцульська світлиця - сучасна інтерпретація культурної спадщини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 520458.20
Запитувана сума від УКФ: 467708.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний природний парк "Гуцульщина"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Косів, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення, для відвідувачів Косівщини, концептуально нового, креативного та туристичного продукту – локального музею "Гуцульська світлиця", в якому будуть відображені давній побут, традиції та обряди гуцулів крізь сучасні інтерактивні експозиції, технологію доповненої реальності окремих експонатів, проведення майстер-класів з традиційних гуцульських ремесл, пізнавальних та виховних заходів, розважальних програм тощо. Реалізація проєкту дозволить створити новий об’єкт для культурного дозвілля дітей та дорослих, обладнаний відповідно до сучасних вимог, а сучасна інтерактивна експозиція в музеї дасть додатковий поштовх для розвитку етнографічного туризму в місті, громаді та районі, сприятиме збільшенню потоку туристів.
25.
ID: 6REG11-30006
Назва проекту: Овруцький культурно - креативний хаб
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 147939.48
Запитувана сума від УКФ: 998739.48
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури і туризму Овруцької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Овруцька громада (91 населений пункт),
Опис проекту: Проект передбачає формування інфраструктури для культурних та креативних індустрій шляхом створення креативного простору, проведення навчань, тренінгів і майстер-класів для аудиторії митців, мейкерів – ремісників, виробників, науковців та активних мешканців громади. Метою проєкту є створення конкурентоспроможного культурно-креативного хабу - першого в Овруцькій громаді осередку культури та креативних індустрій для традиційних промислів і ремесел. За результатами проєкту почнеться перетворення простору бібліотеки у культурно - креативний хаб, визначення моделі та плану подальшої модернізації простору із залученням громади та сформована ініціативна група. Виставка дозволить відкрити простір хабу для мешканців громади, що сприяло б відкриттю місцевим населенням нових перспектив якісного реалізованого та наповненого життя.
26.
ID: 6REG11-30736
Назва проекту: "Спадок нащадкам" - віртуальна екскурсія історико-культурною Радомишльщиною
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 632337
Запитувана сума від УКФ: 556077
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Радомишльська міська рада Житомирської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Радомишльська територіальна громада Житомирського району Житомирської області,
Опис проекту: Проєкт передбачає збереження та популяризацію історико-культурної спадщини Радомишльської громади шляхом візуалізації та аудіоопису 17 локацій у віртуальній екскурсії "спадок нащадкам), створення онлайн ресурсу для промоцій цікавих місць регіону.
27.
ID: 6REG11-31153
Назва проекту: Цифрова колекція етноодягу " Самобутні вишиванки Південно-Східної Волині"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 764611.62
Запитувана сума від УКФ: 687405.62
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Старокостянтинів, с. Бутівці, с. Великі Мацевичі, с. Веснянка, с. Зеленці, с. Мальки, с. Половинники, с. Радківці, с. Стецьки, с. Пеньки,
Опис проекту: Проєкт спрямований на започаткування процесу збереження та популяризації вишитого вбрання, зібраного у селах Старокостянтинівської міської територіальної громади, які розташовані на межі Волині та Поділля й увібрали традиції обох регіонів, шляхом створення інноваційної цифрової колекції етноодягу "Самобутні вишиванки Південно-Східної Волині". Цифрова колекція дозволить зберегти традиції унікальної вишивки, які з часом втрачаються, та ознайомитися з ними в будь-який час у будь-якій точці світу будь-кому, у тому числі маломобільним групам населення, через спеціально створений вебсайт
28.
ID: 6REG11-31156
Назва проекту: Створення концепції культурного центру імені Миколи Леонтовича
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1098175
Запитувана сума від УКФ: 988175
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Відродження" Новотроїцької територіальної громади
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Покровськ,
Опис проекту: В місті Покровську практично в автентичному стані збережений будинок колишнього залізничного училища Міністерства народної освіти, в якому викладав Микола Леонтович, автор всесвітньовідомої культурної візитівки України – «Щедрика». Будівля належить одному із структурних підрозділів залізниці, але існують плани в майбутньому утворити на базі нього культурний центр імені Миколи Леонтовича. Першим кроком до цієї мети є створення концепції, в якій було б відображене наповнення цього культурного центру. Для цього плануємо створення робочої групи з числа представників митців, істориків, архітекторів, краєзнавців, дизайнерів, реставраторів, музейників, діячів культури та громадських активістів. Створення цього культурного продукту після Перемоги дасть можливість представити громадськості концепцію для обговорення, подальшого формування, доповнення та пошуку шляхів впровадження.
29.
ID: 6REG11-31313
Назва проекту: Затоплена Культура. Реабілітація українськими традиціями
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 574230
Запитувана сума від УКФ: 512230
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Староушицька Селищна Рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Староушицька ТГ (Кам'янець-Подільський район Хмельницької області),
Опис проекту: Проєкт регенерації втраченого культурного пласта української Наддністрянщини. Метою є відродження локальної культури мультиетнічних сіл басейну Дністра та створення низки культурних продуктів на її базі з подальшою популяризацією та залученням широких аудиторій до цілющої сили нематеріальної культурної спадщини. Онлайн частина проєкту передбачає створення реєстру зникаючої регіональної спадщини: столітніх глиняних хат регіону, зразків килимів, рушників та вишиванок. Частина проєкту наживо передбачає створення вулиці-експозиції етно артоб’єктів традиційного дністровського розпису та першого в регіоні скансен музею гончарства і травництва. Це посилить культурну, туристичну та економічну привабливість громади, а також сприятиме зміцненню і розвитку культурного різномаїття та сучасної української ідентичності в умовах повномасштабної війни.
30.
ID: 6REG11-32440
Назва проекту: «PFISTER ART: Бережанська спадщина»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 343495
Запитувана сума від УКФ: 308495
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державний історико-архітектурний заповідник у м. Бережани (далі – ДІАЗ у м. Бережани)
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Тернопільська обл., м. Бережани,
Опис проекту: Проєкт «PFISTER ART: Бережанська спадщина» спрямований на промоцію мистецької спадщини одного із найвидатніших та найталановитіших скульпторів кінця XVI – першої половини XVII ст. Іоана Пфістера, твори якого можна поставити в ряд з кращими cкульпторами у всій Центрально-Східній Європі того часу. Він працював над оздобленням Бережанському замку та Троїцького замкового костелу у 1615–1642 рр., виконав надгробки представників родини Синявських – власників замку. Саме в Бережанах завершився довгий шлях розвитку скульптора та викристалізувався його унікальний стиль. Проект приурочується 450-літтю з дня народження митця та передбачає використання мультимедійного та інтерактивного контенту, технологій 3D моделювання. Створений культурний продукт популяризуватиме особистість та мистецьку спадщину Іоана Пфістера, що загалом сприятиме промоції Комплексу замку Синявських – пам’ятки архітектури національного значення ХVІ ст. не лише в Україні, а й за кордоном. Це стане першим кроком на шляху ревіталізації замку Синявських.
31.
ID: 6REG11-32506
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут "Бандерівський шлях"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 989904.00
Запитувана сума від УКФ: 890704.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Калуш, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Охоплення дописів про маршрут у соціальних мережах від регіональних туристичних операторів. Статистика переглядів сайту маршруту, фейсбук-сторінки маршруту. Інтернет-публікацій про цей маршрут. Підвищення обізнаності і професійної кваліфікації працівників культури і туризму Калуської міської територіальної громади.
32.
ID: 6REG11-32852
Назва проекту: Створення культурно – туристичного маршруту «Шляхами Наталії Кобринської в місті Болехові»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 533240
Запитувана сума від УКФ: 491240
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Болехівська міська рада Івано-Франківської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Болехів,
Опис проекту: Однією з визначних постатей, яка проживала на території Болехівської громади була талановита письменниця, перекладач, видавець Наталія Кобринська. Для Наталії Кобринської «болехівська земля» стала малою Батьківщиною, на якій вона проживала понад 30 років та прославила своєю творчістю й громадською діяльністю. Тут вона творила, переживала невдачі, вдивлялася в майбутнє України. Культурним взаєминам письменниці провінційного Болехова може позаздрити не один столичний літератор. У хаті Наталії Іванівни днями, тижнями гостювала Ольга Кобилянська і Євгенія Ярошинська, Іван Франко з родиною, Михайло Павлик. Проте, тільки одиниці знають м. Болехові жила та творила Наталія Кобринська. Тому створення культурно-туристичного маршруту «Шляхами Наталії Кобринської в місті Болехові» із використанням новітніх цифрових технологій, допоможе донести до підростаючого покоління, населення, туристів відомості про визначну постать. Метою проекту є збереження, популяризація історико-культурної спадщини та підвищення туристичної привабливості Болехівщини, шляхом створення культурно – туристичного маршруту «Шляхами Наталії Кобринської в місті Болехові». Проект спрямований на збереження та популяризацію культурної спадщини, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу задля зміцнення сучасної української ідентичності, формування спільних цінностей громадянського суспільства.
33.
ID: 6REG11-33746
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут "Життєдайне джерело віків"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 962951.00
Запитувана сума від УКФ: 864768.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тисменицька міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Тисмениця, Івано-Франківська обл., с. Милування, Івано-Франківська обл., с. Старі Кривотули, Івано-Франківська обл., с. Чорнолізці, Івано-Франківська обл., с. Вільшаниця, Івано-Франківська обл., с. Нові Кривотули, Івано-Франківська обл.,
Опис проекту: Мета: формування національної, громадянської самосвідомості жителів Тисмениччини та гостей краю засобами фольклорно-етнографічного мистецтва через дослідження, відродження, популяризацію, збереження місцевого фольклору та автентики. Результати: збільшення регіонального культурного розмаїття через відтворення найкращих зразків фольклорно-етнографічної спадщини краю; відновлення культурно-мистецького розмаїття та доступу до споживання україномовного продукту, у тому числі для емігрантів; збереження місцевого діалекту; оцифрування, централізований облік, видавництво друкованої продукції, в яких будуть описані звичаї, традиції, обряди рідного краю; створення реєстрів нематеріальної культурної спадщини населених пунктів Тисменицької територіальної громади.
34.
ID: 6REG11-33950-2
Назва проекту: Бібліотечний контент "Спілкування мовою творчості"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 15000000
Запитувана сума від УКФ: 630055
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд "Українська організація по боротьбі з корупцією"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Покровськ, м. Родинське, Донецька область, м. Родинське, Донецька область,
Опис проекту: Проєкт «Бібліотечний контент "Спілкування мовою творчості" спрямований на створення на базі двох бібліотек літературно-мистецької платформи як важливого джерела залучення громади до культурного життя країни у воєнний час, на підтримку і збереження доробків творчих особистостей, на виховання патріотизму, формування інтересу до національної культури. Організація бібліотечного простору та проведення комплексу заходів буде проходити онлайн та офлайн в форматах: - Творча лабораторія «Літературна кухня, або порадник від майстрів пера» (Майстер-класи «Магія слова для перемоги», «Турнір літературних Замальовок», експрес-дослідження «Тематичне розмаїття творів літераторів», майданчик колективної творчості «Проба пера» з написання поетичних і прозових творів різних жанрів). - Мистецький сервіс «Творчих рук майстерність» (етнографічна експозиція «Рушникова скарбничка», гурток «Вишитий оберіг», сторінка «Рушникова скарбничка» на сайті Родинської б-ф №4).
35.
ID: 6REG11-34308
Назва проекту: Музейно-архівний дослідницький проєкт «І на оновленій землі...»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1111592.00
Запитувана сума від УКФ: 929592
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Київської обласної ради "Київська обласна бібліотека для дітей"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київська область,
Опис проекту: На початку вторгнення рф до України був знищений історико-краєзнавчий музей в Іванкові Вишгородського району. Споруда згоріла, а з нею – і 450 експонатів, які там зберігалися. Серед втрачених експонатів – роботи видатної поліської ткалі, лауреатки Державної премії імені Тараса Шевченка 1968 року Ганни Верес, котра народилася в Іванківському краї, в селі Обуховичі Київської області. У проєкті «І на оновленій землі...» заплановано знайти документальні зображення робіт Ганни Верес, які зберігалися в історико-краєзнавчому музеї Іванкова – фото, малюнки, ескізи тощо та відтворити для нащадків творче надбання мисткині; відшукати у відповідних архівних установах документи, що характеризують життєвий і творчий шлях Ганни Верес; провести дослідження творчого доробку, який ще зберігся в Обуховичах та Іванкові, здійснити документальну – фото- і відеофіксацію знайденого за підтримки та консультацій відповідних фахівців.
36.
ID: 6REG11-34311
Назва проекту: КерамЛабораторія «Горно»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 828200
Запитувана сума від УКФ: 662200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Дутка Сергій Ярославович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Косів, Івано-Франківська обл.,
Опис проекту: Косів – відомий центр народного мистецтва України. Косівська мальована кераміка внесена до Репрезентативного списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини людства. Мистецький спадок регіону потребує нових підходів, задля подальшого розвитку. Мета проєкту – підтримати розвиток сучасної кераміки, що базуватиметься не тільки на традиції, а й на нових мистецьких та технологічних практиках; створення платформи для обміну досвідом між зрілими митцями та початківцями, для міжкультурних зв’язків та нових проєктів. Ідея базується на започаткованій у 2018 році традиції проведення щорічних міжнародних симпозіумів керамістів «Золоте горно». Результатом проєкту буде створення креативного простору, в форматі сучасної керамамічної майстерні-лабараторії, проведення виставкок, воркшопів та лекцій, створення постійно діючої експозиції.
37.
ID: 6REG11-34482
Назва проекту: Інтерактивна карта Східної Бойківщини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1154880
Запитувана сума від УКФ: 999880
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Брошнів-Осадська селищна рада Калуського району Івано-Франківської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: 18 громад Східної Бойківщини: Болехівська громада, Брошнів-Осадська громада, Верхнянська громада, Вигодська громада, Витвицька громада, Войнилівська громада, Долинська громада, Дубівська громада, Калуська громада, Новицька громада, Перегінська громада, Рожнятівська громада, Спаська громада (Івано-Франківська область, Україна),
Опис проекту: збереження та промоція культури Східної Бойківщини на території 18 громад Івано-Франківської області шляхом створення інтерактивного цифрового рішення задля відтворення та просування багатовікового надбання бойківської культури, її ремесел та міжкультурного колориту. Очікувані кількісні та якісні результати: 1 інтерактивний цифровий ресурс; 1 меморандум про партнерство та співробітництво; 4 фокус-групові дискусії; 1 інформаційна кампанія; щонайменше 15 медіа публікацій; 2 брифінги; 1 наукова конференція; покращення обізнаності про культуру Східної Бойківщини
38.
ID: 6REG11-34655
Назва проекту: Інтерактивний туристичний маршрут "Коростишів туристичний"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 485350
Запитувана сума від УКФ: 434600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: фізична особа-підприємець Гринь Анастасія Іванівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Коростишівська ОТГ,
Опис проекту: Інтерактивний туристичний маршрут "Коростишів туристичний" – це веб-ресурс, призначений для надання інформації про туристичні, культурні та історичні місця Коростишівської ОТГ. Особливістю проекту є поєднання офлайн екскурсії та інформаційних сторінок веб-ресурсу про відвідувані точки. Інформаційні сторінки наповнені цікавим та якісним контентом, фото та відео-матеріалами. Для того, щоб перейти на інформаційну сторінку туристичної точки, туристу потрібно прибути на локацію та відскакувати QR-код.
39.
ID: 6REG11-34669
Назва проекту: Створення креативного простору "Територія якісного звучання"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 514148
Запитувана сума від УКФ: 462660
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Березніський міський будинок культури" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Березне Рівненського району, Рівненської області,
Опис проекту: Проєкт має на меті посилення ролі закладів клубного типу Березнівської громади та збільшення інтересу до їхньої діяльності шляхом створення на базі Березніського міського будинку культури технічно оснащеного креативного простору (студії) «Територія якісного звучання», що на постійній основі сприятиме розвитку музичного мистецтва та вокальної майстерності жителів громади, сформує стійку активну вмотивовану спільноту митців та музикантів, сприятиме фіксації, збереженню, промоції пісенної культурної спадщини регіону, дасть поштовх для створення нових якісних культурних продуктів та впровадження нових форм культурної роботи.
40.
ID: 6REG11-34700
Назва проекту: Борислав крізь століття
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 498380.0
Запитувана сума від УКФ: 441380.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Бориславської міської ради
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Борислав, Львівська обл.,
Опис проекту: Мета: Популяризація культурної спадщини м.Борислава шляхом створення муралу на бічній стіні будівлі Бориславської міської ради. Ціль: Створення сучасного історичного, туристичного, культурно-відпочинкового громадського простору в центральній частині міста. Завдання 1: Використати сучасні художньо-візуальні практики, а саме створення муралу на бічній стіні будівлі Бориславської міської ради у поєднанні з елементами локального історико-культурного надбання. Результат 1. Створено мурал площею 225 кв.м. на бічній стіні будівлі Бориславської міської ради. Результат 2. Забезпечено популяризацію історико-культурної спадщини м.Борислава та підвищено привабливість міського простору.
41.
ID: 6REG11-34708
Назва проекту: "Віртульний спадок"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 758230.00
Запитувана сума від УКФ: 678230.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація Мистецькі барви
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Прилуки,
Опис проекту: Проект «Віртуальний спадок» вирішує проблему збереження та доступності локальної спадщини в умовах воєнного стану шляхом створення віртуальної екскурсії історичним відділом Прилуцького краєзнавчого музею ім. В. І. Маслова. Основним продуктом проекту є віртуальна екскурсія з аудіо-гідом на 5 експозиційні зали та 3Д моделі 29 унікальних експонатів, що є відображенням локальної спадщини. Проект передбачає виготовлення промоційної продукції - видання листівок унікальних музейних експонатів з доповненою реальністю та рекламні флайєри. Реалізація проекту сприятиме підвищенню спроможності місцевого розвитку культури в умовах збройної агресії з боку російської федерації та генерування конкурентоспроможних культурних продуктів націлених на збереження локальної спадщини.
42.
ID: 6REG11-34806
Назва проекту: "Художній світ ронделів Миколи Боровка: цифрова бібліотека та збірка "Музична ронделіана"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 846926.30
Запитувана сума від УКФ: 718465.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури Бориспільської міської ради
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Бориспіль,
Опис проекту: "Художній світ ронделів Миколи Боровка: цифрова бібліотека та збірка "Музична ронделіана" - це новий мультидисциплінарний культурно-мистецький проєкт, спрямований на популяризацію культурного надбання Бориспільщини а саме – творчості видатного поета-ронделіста Миколи Боровка та композиторів нашого краю. Реалізація проєкту передбачає відкриття вільного доступу до оцифрованих поетичних збірок Миколи Боровка, а також до електронного варіанту збірки вокальних мініатюр на слова поета у співавторстві з композиторами Бориспільщини
43.
ID: 6REG11-34808
Назва проекту: Розробка і промоція культурно-пізнавального маршруту Голобською громадою Волинської області
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 365960.00
Запитувана сума від УКФ: 325960.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Голобська селищна рада Ковельського району Волинської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Селище Голоби, Волинська область,
Опис проекту: Метою проєкту «Розробка і промоція культурно-пізнавального маршруту Голобською громадою Волинської області» є популяризація культурної та історичної спадщини громади. Голоби занесені до списку історичних населених місць України. На обліку перебуває 24 об’єкти спадщини, які можуть бути привабливими для туристів. Проте, більшість з них маловідомі. Проєктом передбачено розробку культурно-пізнавального маршруту та здійснення комплексу заходів із його промоції: - Розробка маршруту та ознакування визначних об’єктів по території маршруту. - Виготовлення туристичної карти. - Виготовлення промоційного відео-ролика про маршрут. - Проведення тренінгів для підготовки екскурсоводів. - Проведення пілотної екскурсії розробленим маршрутом. - Підготовка та розміщення публікацій у ЗМІ про маршрут і привабливість громади.
44.
ID: 6REG11-34832
Назва проекту: Проведення мистецької виставки «МОДаНА ХУСТКА»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 505620.00
Запитувана сума від УКФ: 453620.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Угнів, Львівська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає популяризацію та відродження автентичного головного убору «Угнівської хустки З ЧУБОМ» в рамках мистецької виставки «МОДаНА ХУСТКА». Проєкт покликаний сприяти посиленню культурної ідентичності громади, як промоція місцевої культури та популяризацію місцевого стилю хусткування.
45.
ID: 6REG11-34842
Назва проекту: Клуб культурних менеджерів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1115000.00
Запитувана сума від УКФ: 1000000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Агенція регіонального розвитку Прибужжя”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Володимир, Волинська область,
Опис проекту: «Клуб культурних менеджерів» – професійна спільнота для навчання, спілкування, обміну ідеями, розробки нових підходів до управління культурою та сприяння розвитку мистецького сектору регіону. Клуб слугуватиме мостом між культурними організаціями, митцями та іншими стейкхолдерами локальної культури для створення довгострокової співпраці та забезпечення сталого розвитку локальної культурної індустрії.
46.
ID: 6REG11-34844
Назва проекту: Місце сили
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 799220
Запитувана сума від УКФ: 719220
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТА ВІДПОЧИНКУ "МОДЕРН"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Радовель, Олевськ,
Опис проекту: На фоні жахливого сьогодення де росія намагається переписати та стерти нашу історію ми хочемо створити перформативну виставу (_Місце сили_) в жанрі фольк опера, побудовану на місцевих міфах, легендах, традиціях та обрядах Олевського району. Матеріал за яким буде писатися сценарій до вистави, було зібрано та досліджено істориками, вчителями та краєзнавцями регіону. Також в рамках проєкту буде проведено Форум з охорони культурної спадщини Олевщини.
47.
ID: 6REG21-00339
Назва проекту: Грецький шлях
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1871492.00
Запитувана сума від УКФ: 1846492.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Полікашкін Андрій Віталійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська обл. Одеськая обл. Херсонська обл.,
Опис проекту: Проект "Грецький шлях" - це віртуальний тур та документальний фільм, що присвячені культурному розмаїттю Приазов’я та Причорномор'я зокрема культурі, унікальної етнічної групи, - грекі Приазов’я та Причорномор'я. Метою проекту є дослідження, промоція та збереження історії та культури греків Приазов’я та Причорномор'я, що стали важливими культурними центрами та сприяли розвитку та обміну знаннями в межах регіону і України в цілому. Результатом проекту є віртуальний тур, що дозволить подорожувати крізь час та простір, та документальний фільм, який розповість про культурне розмаїття Приазов’я та Причорномор'я та унікальність грецької етнічної культури, що залишила свій слід в історії та культурі України.
48.
ID: 6REG21-00711
Назва проекту: Крим. Фольклору чисте джерело
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 758853.04
Запитувана сума від УКФ: 758853.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Мале приватне підприємство "БУКРЕК"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернівці, Київ, Сімферополь, Галич, Львів,
Опис проекту: Проєкт передбачає зібрання, збереження та промоцію кращих фольклорних творів корінних народів Криму. Завдяки реалізації Проєкту вдасться оцифрувати та подати латинською графікою близько 100 зразків казок, прислів’їв, приказок, анекдотів, які ще збереглися у пам’яті представників кримськотатарського, кримчацького, караїмського етносів. Реалізувати мету Проєкту планується через створення цифрового зібрання фольклорних творів, аудіокниги, проведення чотирьох перформативних заходів. Забезпечить доступність до результатів Проєкту веб-сайт, на якому буде розміщено всі зібрані матеріали та короткий опис особливостей фольклору кожного з етносів. А переклад зібраних творів українською дасть змогу українцям познайомитися з фольклором частини корінних народів, що проживають на території нашої держави.
49.
ID: 6REG21-01190
Назва проекту: Zincir/Ланцюг - ланки пам'яті
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 2816542.80
Запитувана сума від УКФ: 2816542.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Кримський інститут стратегічних досліджень"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Проєкт «ZINCIR/ЛАНЦЮГ - ЛАНКИ ПАМ'ЯТІ» (тізер проєкту - https://youtu.be/JebK4qSgZi4) - культурно-мистецький проєкт, що який складається з трьох частин: 1. Виставкової - буде представлений у музеї українського народного декоративного мистецтва (візуалізація - у додатку). 2. Аудіовізуальної - створення циклу з 12-ти відеороликів-історій щодо стереотипів та міфів навколо історії Криму. 3. Освітній лекторій – 9 лекцій з історії та культури Криму на 3 площадках: А) Національного музею українського народного декоративного мистецтва Б) ДП «Кримський дім». Лекторій буде супроводжуватися виставкою картин- жанрових сцен «Життя кримських татар та побутове начиння», створених в результаті реалізації цього проєкту. В) Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва ім.М.Бойчука (2-тижневий майстер-клас)
50.
ID: 6REG21-02056
Назва проекту: Чого ми не знаємо про нас?
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 914690
Запитувана сума від УКФ: 770500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Громадське радіо"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ та область, Львів та область, Донецька область, Миколаїв та область, Нікополь, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Мультимедійний проєкт «Чого ми не знаємо про нас?» — це подкаст та кампанія у соцмережах (з ілюстраціями та анімованими роликами), який розкриватиме культурне розмаїття Криму для широкої аудиторії. У кожному епізоді подкасту ми будемо знайомити аудиторію з різними етнічностями українського Криму, Приазов’я та Причорномор’я через найрізноманітніші культурні коди: літературу, мистецтво, кухню та традиції.
51.
ID: 6REG21-02114
Назва проекту: Bilgi/Знання:пам’ять про культуру
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1799800
Запитувана сума від УКФ: 1799800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Кримська родина"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Ключова ідея проєкту “"Bilgi/Знання:пам’ять про культуру" – збереження і популяризація культурної спадщини кримськотатарського народу, викорінення поширених у суспільній свідомості стереотипів і упереджень щодо нього. Мета проєкту – сприяти усвідомленню громадянами України, що кримськотатарський народ є невід’ємною частиною української політичної нації, а його культура – органічною складовою культури сучасної України. Об’єднання різних засобів – академічних та розважальних – дозволить створити цифрові культурні продукти, що збагатять сучасний культурний ландшафт, допоможуть широкій аудиторії в Україні та світі усвідомити цінність унікального культурного надбання, формуватимуть потребу у спільній праці задля повноцінного культурного розвитку.
52.
ID: 6REG21-02880
Назва проекту: НЕзнищені. Маріупольські греки
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 159390000
Запитувана сума від УКФ: 159390000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавничий дім "Антиквар"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ і вся Україна,
Опис проекту: Греки Надазов’я — уруми та румеї — кілька століть проживали в Маріуполі та навколишніх селах. Вони зазнавали утисків за імперських і радянських часів, а нині повномасштабне російське вторгнення поставило під загрозу існування їхньої унікальної культури. Структура проєкту передбачає створення освітньої програми, що познайомить із різними аспектами історії, культури та побуту українських греків, відеоциклу зі свідченнями людей, що мусили евакуювався з окупованих територій, випуск спеціального видання журналу «Антиквар» із статтями представників грецької спільноти, істориків, мистецтвознавців та потужну інформаційну кампанію. Реалізація проєкту дасть змогу комплексно розглянути історичне надбання й сучасну проблематику, спонукатиме до подальших досліджень і пошуку рішень щодо збереження культури надазовських греків як невід’ємної складової української мультикультурності.
53.
ID: 6REG21-02893
Назва проекту: МИ ДРУЗІ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 3028096.00
Запитувана сума від УКФ: 2992096.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Халяпін Денис Володимирович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, м. Київ та Київська область, Україна, Одеська область,
Опис проекту: У 2014 році, коли Крим було окуповано російською федерацією, українці наче тільки - но почали своє знайомство із таким народом, як кримські татари. Але насправді, взаємовідносини між цими двома народами були сформовані дуже давно. Телепрограма «МИ ДРУЗІ» - це розповідь про історичні події, які об’єднали українців та кримських татар, зробили їх природними союзниками та визначили спільну історичну долю. За допомогою істориків-експертів, автори проєкту розкажуть, хто такі кримські татари, як склалися стосунки між українцями і кримськими татарами, та який вплив Кримське ханство і Запорізька Січ мали один на одного. Фінальна версія телепередачі буде створена в двох версіях – на українській та кримськотатарській мовах.
54.
ID: 6REG21-03120
Назва проекту: Сполучені народи України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1836840
Запитувана сума від УКФ: 1836840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дріз Олександр Якович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна та за її межами,
Опис проекту: Пакет ініціатив “Сполучені народи України” передбачає проведення інформаційної кампанії (розповсюдження аудіовізуального, фото та текстового контенту у соціальних мережах, YouTube, SoundCloud, Spotify та інших медіаплатформах), створення аудіовізуального культурно-мистецького продукту (6-серійного документального серіалу “Свої - Чужі?”), формування освітньої (проведення тематичних науково-методичних та науково-практичних конференцій) та дослідницької (створення аналітичного звіту) програм . Кінцевою метою проєкту є пропагування історії, культури, звичаїв та традицій народів українського півдня. Це дозволить зруйнувати наративи російської пропаганди щодо цього регіону та утвердити авторитет України як держави, що створює оптимальні умови для гармонійного розвитку різних етносів та культур, що важливо в контексті євроінтеграції нашої держави.
55.
ID: 6REG21-04641
Назва проекту: Документальний фільм "У пошуках дому."
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1488910
Запитувана сума від УКФ: 1488910
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Сулейманов Ібрагім Талятович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Херсонська та Миколаївська область, Туреччина, Бурса, Туреччина, Елязіг, Туреччина, Ерзінджан,
Опис проекту: Проект передбачає створення документального фільму про трагічну долю турків-месхетинців (турків-ахиска), на прикладі історії сімей з північного Причорномор’я. Глядач побачить побут, спосіб життя та відчайдушне намагання зберегти свою ідентичність в компактних поселеннях цього народу в Херсонській області у мирні часи, та в часи російської окупації 2022-23 років. Знайти відповіді на питання, що змусило людей, в котрий раз за останні 80 років, шукати нового прихистку у Туреччині. Документальний фільм має актуалізувати проблеми збереження та розвитку культурних традицій та ідентичності цього народу і протидіяти інформаційній агресії з боку РФ.
56.
ID: 6REG21-05023
Назва проекту: Спадщина Надазовських греків: збереження унікальної ідентичності.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1339960.43
Запитувана сума від УКФ: 1157960.43
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «ТВ-7»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Проєкт буде реалізовано на території України. Міста: Київ, Львів, Дніпро,
Опис проекту: Проєкт «Спадщина Надазовських греків: збереження унікальної ідентичності» покликаний зберегти та поширити знання про унікальну етнічну групу греків, дослідити їх культуру та традиції, а також відобразити як само грецька спільнота в Україні зберігає свою ідентичність в умовах повномасштабної війни з Російською федерацією. Це культурно - просвітницький проєкт, який буде розповідати про мовні, побутові, святкові традиції, мистецтво та кухню грецької спільноти, спираючись на історично відомі довоєнні культурні аспекти та збереження культурної спадщини через призму воєнних дій та наслідків.
57.
ID: 6REG21-07160
Назва проекту: Історичні розслідування про спадок корінних народів України у форматі тревел шоу "Miras - Спадок"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 2943600
Запитувана сума від УКФ: 2943600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київська обл., м. Київ, Волинська обл., м. Луцьк, Харківська обл., м. Харків, Хмельницька обл., м. Хмельницький та м. Кам’янець-Подільський, Львівська обл., м. Львів, Миколаївська обл., м. Миколаїв та м. Очаків, Херсонська обл., м. Херсон, Запорізька обл., м. Запоріжжя, Івано-Франківська обл., м Галич, Дніпропетровська обл., м. Дніпро. Одеська обл., м. Одеса, м. Білгород-Дністровський, м. Болград, Балта. Сумська обл., м. Суми, м. Конотоп.,
Опис проекту: Проєкт спрямований на популяризацію культурної спадщини корінних народів кримських татар, караїмів та кримчаків як невід’ємної частини історії та сучасної України. У межах проєкту заплановано проведення історичних розслідувань у форматі тревел шоу. Унікальністю проєкту є графічне відтворення зруйнованих культових споруд кримських татар, караїмів, кримчаків. Виробництво передбачається у співпраці з продакшеном, що буде обраний шляхом Мистецького конкурсу. Шоу вийде в ефірах 24 регіональних ТВ каналів, буде адаптований та опублікований на діджитал і радіо платформах Суспільного мовлення.
58.
ID: 6REG21-22253
Назва проекту: Колискові обереги
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 991985
Запитувана сума від УКФ: 991985
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Українське товариство охорони пам'яток історії та культури"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Одеса та Одеська область, м. Херсон та Херсонська область, м. Маріуполь Донецька область, м.Сімферополь АР Крим, м. Київ та Київська область, м. Чернігів та Чернігівська область, м. Луганськ та Луганська область, м. Львів та Львівська область, Закарпатська область,
Опис проекту: Мета проєкту "Колискові обереги" створити цикл з 12 традиційних колискових пісень, віднайдених та відібраних з духовної спадщини різних регіонів України з подальшою їх текстово-нотованою розшифровкою, звукозаписом, тематичною зйомкою відео, створенням підкастів та викладенням матеріалів в електронному форматі у вільний доступ на інтернет-ресурсах. До циклу увійдуть Колискові корінних народів України (кримчаків, кримських татар, караїмів, українців з різних етнорегіонів) та унікальних етнічних культур Приазов’я та Причорномор’я (надазовських греків, гагаузів, болгар). Результатом проекту стануть: 12 текстово-нотованих розшифровок колискових в електронному форматі та 100 виданих друкованих примірників, 12 звукозаписів пісень, 12 відеокліпів, 12 підкастів.
59.
ID: 6REG21-27124
Назва проекту: Музична спадщина кримськотатарського народу
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 2825495
Запитувана сума від УКФ: 2825495
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД "ГЛОБАЛ ХАРМОНІ АРТ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт спрямований на відкриття невідомих сторінок музичної культури кримськотатарського народу доби XVI-XVII століття, – зокрема, перше виконання творів кримського хана Гази Герая ІІ, нотний матеріал якого було знайдено в приватній колекції в Туреччині. Проєкт передбачає інструментування нотного матеріалу; проведення мультимедійного концерту-презентації за участі міжнаціональної команди виконавців - Артистів ЮНЕСКО в ім’я миру та молодих сучасних кримськотатарських інструменталістів з одночасним виведенням на екран відеоряду зображень кримськотатарського національного орнаменту орнек, який внесено в перелік нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. На основі концерту буде підготовлено аудіовідеоконтент для розповсюдження в медійному просторі України та світу.
60.
ID: 6REG21-29251
Назва проекту: Лабораторія Прайзлерів: караїмська історія Луцька
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1483297.00
Запитувана сума від УКФ: 1483297.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Молодіжний центр інноваційної освіти "Семиярусна гора"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Луцьк,
Опис проекту: Проєкт міждисциплінарної взаємодії поєднує урбаністику, дизайн, перформативне, візуальне мистецтво та історію. У рамках урбаністичної лабораторії міські планувальники, архітектори, історики та дизайнери досліджуватимуть соціальний та просторовий потенціал Старого міста задля меморіалізації караїмського спадку в публічному просторі вулиці Караїмської та Гостинного двору Прайзлерів. На основі результатів дослідження вони створять вуличні меблі, таблички та меморіальні артоб’єкти. Співпраця молодих резидентів, досвідчених кураторів та залучених дослідників буде представлена на історико-культурному симпозіумі та серії культурно-освітніх подій, присвячених ролі караїмів у культурному житті міста та регіону.
61.
ID: 6REG21-29448
Назва проекту: Міжнародний хакатон "Кримське коріння України"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 2710500
Запитувана сума від УКФ: 2710500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СИНХРО ПРОСТІР"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ та інші міста України, Столиці країн-членів ЄС,
Опис проекту: Кримське коріння України – міжнародний хакатон, задача якого створити “банк ідей” – готових до реалізації креативних рішень просторових інтервенцій (виставок, інтерактивних стендів, фізичних та віртуальних арт-об’єктів) з метою інтеграції соціокультурної спадщини корінних народів Криму в культурний і соціальний порядок денний українського суспільства та знайомства міжнародної спільноти з культурою корінних народів Криму. Крім того, проект має другорядну, але важливу мету – протистояння російським наративам щодо культурної та історичної приналежності Криму.
62.
ID: 6REG21-30116
Назва проекту: Голоси Криму. Історична пам’ять та репрезентації минулого
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1201994.40
Запитувана сума від УКФ: 1171994.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Запорізьке наукове товариство ім. Я. Новицького
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запорізька область, м.Запоріжжя,
Опис проекту: Метою проєкту «Голоси Криму. Історична пам’ять та репрезентації минулого» є розширення знань і теоретичних уявлень про депортацію кримськотатарського народу через введення у науковий обіг матерів на базі усних свідчень представни_ць кримськотатарського народу. Архівні дані, зібрані під час кримської історико-етнографічної експедиції Запорізького наукового товариства ім. Я.Новицького та історичного факультету Запорізького національного університету, яка проходила у 2005-2006 роках, буде вперше досліджено, а також опубліковано і проілюстровано. Дослідження буде презентовано в рамках міждисциплінарної мистецької виставки в п’ятьох містах України. До роботи над експозицією буде запрошено мит_чинь, дослідни_ць, які працюють з темами травматичної історії і деколоніальними процесами.
63.
ID: 6REG21-30687
Назва проекту: Yuşan-Зілля: українсько-кримськотатарське суголосся
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1738735.00
Запитувана сума від УКФ: 1738735.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Асоціація музеїв Івана Франка"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Одеса, Київ,
Опис проекту: “Yuşan-Зілля: українсько-кримськотатарське суголосся” – це культурно-мистецький і науково-просвітницький проєкт, спрямований на збереження, вивчення та популяризацію кримськотатарської культури, передусім її пісенної творчості, музики, мови, літератури, у творчих перегуках та історичних зв’язках з українською. Реалізація проєкту включатиме комплексну програму заходів, зокрема, музично-поетичне мультимедійне дійство “Yuşan-Зілля” та супровідну культурно-просвітницьку програму “Суголосся/Aenkdeşlik. Кримськотатарська й українські традиції в культурних взаємозв'язках” у форматах творчих зустрічей-бесід, “співочих сніданків”, лекцій і влогів, об’єднаних центральною ідеєю – показати історичну єдність, мирне співіснування та глибоке взаємопроникнення культур українського та кримськотатарського народів.
64.
ID: 6REG21-31904
Назва проекту: Світи. Народи. Історія кримських татар. Аудіокнига. Документальний фільм. Інформаційна кампанія.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 2941500
Запитувана сума від УКФ: 2941500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Кроссекторальний проєкт на перетині літератури, медіа, документального, візуального та аудіального мистецтва є продовженням роботи над новоствореною аудіокнигою "Світи. Народи. Історія кримських татар" та передбачає, окрім перекладу українською мовою вибраних сторінок (книги В. Є. Возгріна «Історія кримських татар» у 4-х т.), запис нових розділів та її промоцію: створення аудіовізуальної частини контенту, включно з архівними фото- та відео- матеріалами; створення лонгріду з текстовою, аудіальною, ілюстративною інформацією (зокрема оживлення портретів); реалізацію документального фільму з трансляцією на телеканалі ATR та YouTube з метою популяризації. Проект спонукає до переосмислення фактів історії корінного народу України – киримли, його культури (народне мистецтво, мова, кухня, релігійне життя, архітектура та питомі топоніми тощо); долі етнічних народів Криму (Приазовʼя та Причорноморʼя). Проект впливає на формування політики глобального культурного життя.
65.
ID: 6REG21-34300
Назва проекту: Створення документального фільму “Україна. Земля майбутнього”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1750075
Запитувана сума від УКФ: 1750075
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Малихіна Ірина Юріївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, зокрема, причорноморський регіон ( Одеська, Миколаївська, Херсонська області),
Опис проекту: Документальний фільм про кримськотатарську національну меншину України, про збережену ними ідентичність - мову, культуру, релігію, обряди, побут. Через героїв-представників нацменшини, що захищають Україну від російських загарбників, через їхні родини, поселення та громади ми розкажемо про історію, сьогодення та виклики майбутнього для кримських татар як корінного народу Криму та один з народів української політичної нації. Окреслимо проблеми, які були, додалися чи поглибилися з російською окупацією та шляхи їх вирішення після деокупації або вже зараз.
66.
ID: 6REG21-34512
Назва проекту: Румейська та урумська мови надазовських греків: збереження та популяризація
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1326470
Запитувана сума від УКФ: 1326470
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка “Національна туристична організація України”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Київ, Україна, Донецька область,
Опис проекту: Проект спрямований на збереження, репрезентацію та популяризацію культури та мов надазовських греків (урумської та румейської) шляхом створення єдиної онлайн-платформи, на якій представлено культуру в цілому. Проєкт продовжує започатковану раніше діяльність зі збереження культури надазовських греків, яка формувалася у середньовіччі у Криму. У 18 ст. їх було переселено до Надазов’я (нинішньої Донецької області). Сьогодні територія їх компактного проживання опинилися під окупацією рф, а мови й культура - під загрозою зникнення. В проєкті буде створено: онлайн-платформу (бібліотеку), румейську відеоабетку, альбом традиційної музики надазовських греків. Проєкт націлений на збереження та розвиток культурного розмаїття греків Надазов’я, як частини загальнонаціональної культури України в Європейському контексті.
67.
ID: 6REG21-34835
Назва проекту: Приазов’я – український історичний та етно-культурний ген Південно-Східної Європи
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1682128.86
Запитувана сума від УКФ: 1513878.86
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Харків, Житомир, Чернігів, Полтава,
Опис проекту: Ідея проєкту полягає в руйнуванні наративів та міфів про «російськість» Приазов’я України, які багато років насаджувались радянською пропагандою та стали ідейною основою до виправдання воєнної агресії росії проти України. Проєкт популяризує художньо-мистецькими засобами матеріали про козацьке коріння Маріуполя (Домаха, Кальміуська Паланка), показуючи в чому незламність та героїзм міста і воїнів, які його боронили. За результатами передбачається: створення документально-художнього опису та видання книги про козацький період Маріуполя (на основі історичних фактів Маріупольського краєзнавчого музею та відомостей краєзнавців); проведення фотовиставки музейних експонатів «Козацька доба» (за матеріалами Маріупольського краєзнавчого музею); театралізована постановка та літературно-художнє читання на теми козацького періоду Маріуполя.
68.
ID: 6REG21-34841
Назва проекту: IV Міжнародний етнографічний кінофестиваль «ОКО»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 2995106.00
Запитувана сума від УКФ: 2995106.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «ОБ'ЄДНАННЯ КРЕАТИВНИХ ОСОБИСТОСТЕЙ «ОКО»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Болград, Україна, місто Софія, Болгарія,
Опис проекту: Міжнародний етнографічний кінофестиваль «ОКО» – це щорічний фестиваль, на якому збираються тисячі однодумців аби побачити кінострічки з усього світу, що зображають культуру та життя, біль та надії різних етнічних груп та народностей, зокрема, увага прикута і до корінних народів та унікальних етнічних культур Приазов'я і Причорномор'я. Цього року фестиваль буде проводитися не тільки в місті Болград, що на Одещині, а й в Софії, в Болгарії. Це дозволить представити різні культури України та світу й ознайомити з ними широкі аудиторії, як в Україні, так і поза її межами. В конкурсній програмі фестивалю братимуть участь і фільми українського виробництва.
69.
ID: 6REG11-00543
Назва проекту: Гуцульський Чичероне
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 700450
Запитувана сума від УКФ: 700450
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Парбат»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Верховинський район,
Опис проекту: Проєкт ''Гуцульський Чичероне'' - це серія інтерв’ю про вплив культурного надбання етнічної групи гуцулів на українців Україну. 15 записних інтерв‘ю хронометражем по 12 хвилин. Інтерв‘юйовані - кваліфіковані люди з культурної та дотичних сфер, які на конкретних прикладах розкажуть вплив культурного надбання гуцулів на їхню галузь. Це - мовознавці, історики, мандрівники, культурологи, науковці, дизайнери, майстри, музиканти, письменники, еко активісти. Крім ефірів на радіостанціях будуть відеозаписи для Youtube та подкасти.
70.
ID: 6REG11-00797-2
Назва проекту: Шляхами Трипільської праматері
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 778210
Запитувана сума від УКФ: 698360
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Умань і громади Уманського та Звенигородського районів Черкаської області, Ямпільська та Студенянська громади Вінницької області,
Опис проекту: Метою проєкту є актуалізація культурної спадщини української нації та посилення економіки сільських і селищних громад через розвиток внутрішнього туризму й створення мережі інтерактивних туристичних маршрутів на основі Трипілля. Результати за цілями проєкту: Із залученням наукової спільноти створено єдиний інформаційний продукт у вигляді методології створення туристичних локацій про життя і побут Трипільців. Згуртувано населення і керівництво громад та створено з ними локальні осередки й туристичні послуги, легенд, маршрути. Проведено промоційну кампанію маршрутів через створений туристичний сайт “Шляхами Трипільської Праматері” та прес-туру.
71.
ID: 6REG11-01025
Назва проекту: Біографічна драма "Заборонений"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 989950.00
Запитувана сума від УКФ: 884730.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Херсон, Кропивницький,
Опис проекту: "Заборонений" – проєкт на два міста: Херсон, який майже дев'ять місяців був окупований росіянами і зараз перебуває під постійними обстрілами, та Кропивницький, що став прихистком для ВПО і також потерпає від обстрілів. Впевнені, що ця вистава стане рушієм відновлення культурного життя Херсона. Вона створюється задля підтримки містян, які залишились вдома, та заохочення тих, які виїхали, повернутись. Вистава про останні роки життя Василя Стуса та дисидентський рух в Україні у 60-70-х роках і боротьбу його представників із утисками всього українського, за що й зараз нам доводиться воювати!
72.
ID: 6REG11-01241
Назва проекту: Цифрова охорона культурної спадщини Буковини
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 890000.00
Запитувана сума від УКФ: 890000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Сектор Інформаційної Безпеки"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернівці, Чернівецька область,
Опис проекту: "Цифрова охорона культурної спадщини на Буковині»: застосування нейромереж для дослідження, збереження та доступу до друкованих матеріалів, музейних об'єктів, архівних документів, аудіовізуальних матеріалів, архітектурних та археологічних пам'яток. Застосування нейромереж для охорони та диджиталізації культурної спадщини. Ми плануємо застосувати найновіші методи машинного навчання та обробки даних для виявлення та аналізу різноманітних артефактів, включаючи друковані матеріали, музейні об'єкти, архівні документи, аудіовізуальні матеріали, архітектурні та археологічні пам'ятки. Створення експериментальної лабораторії та цифрового архіву в регіоні.
73.
ID: 6REG11-01924
Назва проекту: Вінницький період в житті та творчості Михайла Коцюбинського: цифрова колекція
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 655397.81
Запитувана сума від УКФ: 655397.81
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Вінницький літературно-меморіальний музей Михайла Михайловича Коцюбинського
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Вінниця,
Опис проекту: «Вінницький період в житті та творчості Михайла Коцюбинського: цифрова колекція» – проєкт спрямований на розвиток та популяризацію української культури, знайомство світу з неординарною постаттю письменника європейського рівня шляхом проведення часткової діджиталізації фондової колекції Вінницького літературно-меморіального музею М.М.Коцюбинського – першого літературно-меморіального музею в Україні.
74.
ID: 6REG11-02278
Назва проекту: П’ять кроків мужності і величі мистецтва
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1140164.3
Запитувана сума від УКФ: 998164.3
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури і туризму Чугуївської міської ради Харківської області
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Чугуїв, Харківської області,
Опис проекту: Сьогодні наша країна бореться за свій суверенітет і соборність, захищає свою ідентичність. Національна єдність стала основою успішного спротиву. Однак населенню країни потрібна психологічна підтримка для подолання страху та зміцнення впевненості у своїх силах, уряду, захисників країни. Саме тому, мистецтво - одним із інструментів подолання стресу. «Мистецтво – це наша зброя!». Головним завданням проєкту – відродження, розвиток, збереження національних культурних цінностей, традицій, бо це підґрунтя для формування національної ідентичності, підтримки національного духу, динамічного розвитку людства. Ретрансляція перформансу «Мистецький безмір. Перезавантаження», стане своєрідною арт-терапією, дозволить поліпшити емоційний стан, підвищити національний дух, зберегти культурне надбання, національну пам’ять народу, розвити культурне різноманіття задля зміцнення сучасної української ідентичності.
75.
ID: 6REG11-02394
Назва проекту: Сучасне монументальне мистецтво - один із креативних способів популяризації культурної нематеріальної спадщини (ткацтво)
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 716800.00
Запитувана сума від УКФ: 581800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Новоселицька міська рада Чернівецького району Чернівецької області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Новоселиця, Чернівецький район, Чернівецька область,
Опис проекту: Проєкт має на меті завдяки новітнім інноваційним засобам інтегрувати в культурний процес різні методики популяризації культурної нематеріальної спадщини шляхом культурно-креативних індустрій. Завдяки проєкту буде досягнуто наступне завдання: сприяння збереженню, відновленню та популяризації культурної спадщини, в тому числі шляхом діджиталізованого інтструменту.
76.
ID: 6REG11-02463
Назва проекту: Мануфактура талантів: креатив, крафт, кругова економіка
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 868954
Запитувана сума від УКФ: 868954
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Інститут креативного міста
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Рівне, Рівненська область, Привільненська територіальна громада, Рівненська область,
Опис проекту: Майстерня з (від)створення, редизайну культурної спадщини з новими екоматеріалами, новими формами, функціями, застосуванням. Навчальні події та екскурсії для дітей та молоді з предметного дизайну, дизайн мислення, дизайну, натхненного природою, кругової економіки, біомімікрії для збереження і інновацій в крафтовому виробництв
77.
ID: 6REG11-02855
Назва проекту: Креативно-терапевтична лабораторія «Safe Art»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 995000.00
Запитувана сума від УКФ: 891500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Фестивальний центр»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Херсон,
Опис проекту: Креативно-терапевтична лабораторія «Safe Art» - це платформа, де жителі Херсона, які постраждали від військової агресії російської федерації зможуть отримати психологічну допомогу та інструменти для розвитку особистості, відчути єднання з громадою через творчі події. Проєкт реалізується на території деокупованого міста, де довгий час не було доступу до якісного культурного продукту, тому одна із цілей «Safe Art» - займатися пошуком подальших напрямків розвитку культури на Херсонщині. Завдяки майстер-класам, арт-терапії, терапевтичним танцям, показам вистав, співам народних пісень, кіно та концертам, команда проєкту пропонує можливість кожному жителю міста знайти свій спосіб самовираження, розслабитися, зняти напругу та позбутися стресу, знайти однодумців та розвити креативне мислення.
78.
ID: 6REG11-03075
Назва проекту: Регіональний ютуб-канал для дітей
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 637449.4
Запитувана сума від УКФ: 637449.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Медіа-Центр "Третя столиця"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Рівне, Рівненська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення відеоконтенту у форматі віртуальної екскурсії, який привертатиме увагу дітей до регіональної культурної спадщини. У проєкті задіяні діти, які пройдуть конкурсний відбір, навчання, отримають навички блогерів та за допомогою професійної команди візьмуть участь у своренні циклу відео для новостовореного ютуб-каналу в ролі ведучих, котрі розповідають про цікаві факти про культурні особливості регіону. До виробництва відеоконтенту будуть залучатися експерти з числа культурологів, істориків та митців.
79.
ID: 6REG11-03268
Назва проекту: Петриківський родовід
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 999400.00
Запитувана сума від УКФ: 999400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Хазан Наталія Вікторівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Завдання команди – створити три он-лайн експозиції робіт найвідоміших майстрів петриківського розпису: Тетяни Пати, Федіра Панко та Василя Соколенко. Ці троє не тільки зробили дуже багато для збереження та розвитку традиції петриківки, а й є неперевершеними митцями-самородками. Красою їхніх робіт захоплюються і сьогодні. Кожна з експозицій включатиме розповідь про життя і творчість, а також презентуватиме їхні роботи, які ми оживімо за допомогою сучасних анімаційних технологій. Готові роботи розмістимо на ютуб сторінці Музею петриківського розпису та народних ремесел і на сторінках у соцмережах. Також будуть проведені роботи з просування. Анімовані картини можна буде завантажити окремо, як шпалери для телефона.
80.
ID: 6REG11-03557
Назва проекту: Дивокрай - полікультурні перлини степової України
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 992544.94
Запитувана сума від УКФ: 992544.94
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Запорізька обласна громадська організація "Дивосвіт"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: селище Геленджик Вільнянського району Запорізької області, м.Запоріжжя,
Опис проекту: Проект який направлений на відтворення багатовікової історії розвитку Запорізького краю в його широкому культурному розмаїтті, шляхом створення 10 креативних арт-об’єктів у різних національних стилях, притаманних народам, що проживають у Запорізькому регіоні, для популяризації полікультурного розмаїття Запорізького краю, що є актуальним як для для Михайло - Лукашівської ОТГ, а також для всього регіону і країни в цілому.
81.
ID: 6REG11-04463
Назва проекту: У барвах пам'яті
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 815976.00
Запитувана сума від УКФ: 732696.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Регіональний благодійний фонд "Резонанс"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Яремче, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Мета проєкту – популяризувати культурну спадщину гуцульського краю та висвітлити тему національно-визвольної боротьби у Яремчанській громаді через виставку творчих інтерпретацій 15 українських художників, підготованих в рамках 10-денної мистецької резиденції у Яремче. Митці, працюючи безпосередньо на місці минулих подій, будуть досліджувати національні, культурні та історичні контексти, рефлексувати, апелювати до різноманітних історичних тем, створювати авторські роботи, експериментуючи з матеріалами та ідеями. В рамках проєкту буде проведено серію зустрічей, презентацій та майстер-класів з графіки для місцевої громади та ВПО. Проєкт закінчиться спільною виставкою творів, буде створено каталог творчих робіт та промоційний відеоролик за результатами проєкту.
82.
ID: 6REG11-04841
Назва проекту: DiTMICo - Digital collections of traditional musical instruments
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 999898
Запитувана сума від УКФ: 969898
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурний плай"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Громадська організація «Культурний плай», за підтримки Лабораторії музичної етнології та Кафедри музичної фольклористики Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, а також ГО "Музична майстерня "Гурба"", спільно з етноінструментологами та іншими спеціалістами у галузі фольклору, розробили проєкт з діджиталізації колекцій народних інструментів. До реалізації проєкту також долучився Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького. Мета проєкту – збереження та популяризація колекцій українських традиційних музичних інструментів з музеїв та приватних колекцій, зокрема тих, що перебувають під загрозою розпродажу чи знищення через військові дії або неналежне зберігання, за допомогою оцифрування.
83.
ID: 6REG11-04903
Назва проекту: « Створення 3D моделі та віртуального туру по Цитаделі у Білгород -Дністровської фортеці в середині XVIII століття »
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1113700
Запитувана сума від УКФ: 998700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство "Акермантурінвест"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Одеська область, м Білгород-Дністровський,
Опис проекту: Проєкт « Створення 3D моделі та віртуального туру по Цитаделі у Білгород -Дністровської фортеці в середині XVIII століття » може виступити як засіб збереження, інтерпретації та репрезентації культурної спадщини. Створена комп’ютерна 3D модель, буде побудована на основі існуючої пам’ятки, а шляхом комп'ютерної реконструкції, на основі історичних фото-документів та документальному матеріалу будуть відтворені втрачені об’єкти цитаделі. Сам віртуальний тур дозволить побачити не тільки наявне , але також вже зниклу та зруйновану спадщину й поглянути на неї зовсім по новому. 3Д модель буде завантажена на платформу Sketchfab для відкритого перегляду онлайн з додаванням інформаційних міток до 3д моделі із історичною інформацією, також буде повноцінна візуалізація із реалістичною графікою цитаделі, та її території із лиманом та навколишнім середовищем. Такий підхід до інтерпретації спадщини допоможе впровадити нові технології у сферу культурної спадщини.
84.
ID: 6REG11-05718
Назва проекту: Мистецтво в укритті
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 468690.00
Запитувана сума від УКФ: 407930.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Здолбунівський центр культури і дозвілля Здолбунівської міської ради Рівненської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Здолбунів, місто Здолбунів,
Опис проекту: «Мистецтво в укритті» проєкт створення Мистецької майстерні, безпечної локації в найпростішому укритті Здолбунівського ЦКД, направлений на навчання, розвиток місцевих народних ремесел лозоплетіння та соломоплетіння, посилення культурної, економічної привабливості в малих містах у надзвичайно складних умовах воєнної агресії росії. Майстерня спрямована на посилення культурної привабливості міської територіальної громади, репрезентацію продуктів народних ремесел та промислів, розбудови партнерства у сфері культурних та креативних індустрій. Простір для навчання, інтерактивних зустрічей, зустрічі з майстрами з числа внутрішньо переміщених осіб, з іншими майстрами, носіями традицій, виставковою залою. Зі зразків витворів місцевих народних ремесел будуть створені виставкові експозиції з подальшою презентацією та проведенням майстер класів в сусідніх громадах
85.
ID: 6REG11-06071
Назва проекту: "Жива" реставраційно-технологічна лабораторія в контексті музейного простору Державного історико-культурного заповідника "Межибіж"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 400000.00
Запитувана сума від УКФ: 360000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державний історико-культурний заповідник "Межибіж"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт. Меджибіж, Хмельницька обл.,
Опис проекту: "Жива" реставраційно-технологічна лабораторія в контексті музейного простору буде місцем, де відвідувачі можуть спостерігати за процесами відтворення старовинних ремісничих технологій виготовлення різноманітних предметів та реставрацією давніх артефактів, а також брати участь у деяких з них через практичні заняття. У лабораторії будуть представлені колекції різних артефактів з регіону за типологією виробництва, інтерактивні дисплеї, які пояснюватимуть методи і процеси виготовлення предметів ремесла у давнину, а також сучасні інструменти та техніки, що використовуються реставраторами для вивчення й збереження артефактів. Лабораторія включатиме дискусійну зону, де відвідувачі та науковці зможуть вирішувати питання стосовно особливостей технології виготовлення, методів реставрації та консервації музейних предметів.
86.
ID: 6REG11-06555
Назва проекту: Облаштування Музею-експозиції Книги про гуцулів і Гуцульщину та екологію Карпат
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 400000.00
Запитувана сума від УКФ: 360000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Верховинська селищна рада Верховинського району Івано-Франківської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Селище Верховина, Верховинський район, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Створення унікального історико-мистецького продукту на базі облаштованого об’єкту історико-культурної спадщини – Музею книги про гуцулів і Гуцульщину; збереження та популяризація історико-культурної, літературної спадщини, духовної культури гуцулів, гуцульського етносу, етнокультури та автентики Гуцульщини. На Верховинщині близько 10 тисяч вимушено переміщених осіб зі сходу та півдня України, тому цю культурну скарбницю відкриємо обов’язково і для них, і для всієї України. Бо це культура непереможного українського народу. У Музеї проводитимемо зустрічі з ВПО з метою соціально-психологічної, мовної, духовної адаптації, з питань історії, національно-визвольних змагань задля підтримки духу боротьби України за свободу і незалежність. У Музеї буде влаштовано два зали: оглядовий експозиційний книжковий зал, зал для читання книг про гуцулів і Гуцульщину з арт-кафе й ознайомлення з творами письменників на гуцульську тематику в аудіо-форматі. Ми влаштуємо у Музеї книжкову крамничку, тут відвідувачі зможуть придбати книги гуцульської тематики та цікаві українські видання, новинки книг сучасних українських видавців.
87.
ID: 6REG11-06769
Назва проекту: "Лис Микита - Переможець"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1086431.7
Запитувана сума від УКФ: 987531.7
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, с. Мшанець Самбірський район Львівської області,
Опис проекту: Культурно-мистецький проєкт «Лис Микита – Переможець» - крос- секторальний проєкт, спрямований на популяризацію бойківської локальної культури через створення новітнього культурного продукту у вигляді вистави «Лис Микита – Переможець» та супровідної науково-просвітницької програми “Сила Лиса: мистецтво жити, наука перемагати” з залученням спікерів - франкознавців, знавців бойківської культури, провідних митців. Задля донесення автентичності та унікальності локальної бойківської культури будуть використовуватися сучасні театральні інструменти. Проєкт має 4 складові: 1. Вистава “Лис Микита - Переможець” презентована у Першому театрі. 2. Супровідна науково-просвітницька програма “Сила Лиса: мистецтво жити, наука перемагати” .3. Екскурсії від Лиса Микити 4. Прем’єра вистави у екотаборі Мшанецькі Колиби (с. Мшанець, Самбірський р-н, Львівської обл.).
88.
ID: 6REG11-07063
Назва проекту: Непорушна мапа України
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 720000
Запитувана сума від УКФ: 525000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Жичук Микола Петрович
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Луцьк, Луцьк,
Опис проекту: Пропонований об’єкт міського середовища — це виготовлена з каменю мапа, вписана у покриття пішохідної зони, на якій показані кордони, межі областей та всі значні населені пункти України.
89.
ID: 6REG11-07604
Назва проекту: Вечірній екскурс «Незвідана історія. Кілія»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 380751.3
Запитувана сума від УКФ: 334800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та туризму Кілійської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Одеська область, Ізмаїльський район, місто Кілія,
Опис проекту: Розкриття історико-культурної спадщини найстародавнішого міста Кілія на теренах сучасної України шляхом створення іноваційного креативного культурного продукту.
90.
ID: 6REG11-09222
Назва проекту: Мистецький центр відродження традицій Сокальщини
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1
Запитувана сума від УКФ: 1
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Фундація розвитку Червонограда»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Бендюга, Червоноград, Сокаль, Велике,
Опис проекту: Народні промисли Сокальщини є унікальним надбанням та історико-культурною спадщиною Львівщини. Набувши свого розквіту у кінці XIX століття через події війн та громадянських протистоянь, а в подальшому впливу процесу індустріалізації регіону, перебувають зараз у стані забуття. Сучасні майстри, члени громадських організацій, представники влади ставлять за мету спільно відновити прадавні традиції, привернути до них увагу громадськості, поширювати знання про елементи нашої культурної ідентичності, що в контексті сьогодення є більш ніж актуальним. Проєкт передбачає створення нового культурно-мистецького маршруту, що включить в себе створення креативного виставкового простору з тематичними експозиціями взірців сокальських народних промислів, проведення мистецьких майстер-класів, заходів з арт-терапії, туристичних екскурсій та ярмарків.
91.
ID: 6REG11-17338
Назва проекту: Регіональний аспект краєзнавства
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 976000
Запитувана сума від УКФ: 878400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тернопільський обласний краєзнавчий музей
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Тернопіль,
Опис проекту: Проєкт «Регіональний аспект краєзнавства» в рамках 110-річчя Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Реалізація проєкту дасть змогу краще пізнати історичне минуле, сприятиме відновленню, збереженню і популяризації культурної спадщини, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу на протидію інформаційній та культурній складовій російської військової агресії, задля зміцнення сучасної української ідентичності. Передбачається створення науково-дослідної платформи з дослідженням історії та культурної спадщини з широкою культурно-просвітницькою складовою. Фотограмметричне оцифрування експонатів, створення їх 3D-моделей, друк інтерактивної продукції (поштівок), видання каталога з локальними зразками вишитих рушників, які зберігаються у фондах музею для популяризації унікальних пам’яток матеріальної і духовної культури та стимулюють його туристичний потенціал.
92.
ID: 6REG11-27022
Назва проекту: Каталогізація та web-сайт публічної бібліотеки
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 365380
Запитувана сума від УКФ: 320380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Центр розвитку, культури, дозвілля, туризму, спорту та молодіжної політики» Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Зінці, Полтавська,
Опис проекту: Створення web-сайту бібліотеки, цифрового каталогу та електронних книг. Результат - висвітлення інформації про бібліотеку, її послуги, заходи та наявний фонд. Електронний каталог сприяє прискореному пошуку необхідної інформації за будь-якими параметрами: автор, назва, рік видання, видавництво, інвентарний номер, УДК та ін. А також детальний аналіз бібліотечного фонду та спрощення його інвентаризації. Створення електронних книг, шляхом оцифрування наявного фонду бібліотеки.
93.
ID: 6REG11-27055
Назва проекту: Альбом пам’яті “Мистецтво в окупації”
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 920170
Запитувана сума від УКФ: 828100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Бердянський державний педагогічний університет
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Проєкт буде спрямовано на висвітлення сучасного мистецтва в умовах ізоляції. Ми відкриємо світу неймовірні історії митців та діячів культури, які проживали в окупації, а тепер є ВПО. На основі проведених інтерв’ю передбачається створення українського подкасту: альбому пам'яті «Мистецтво в окупації», який буде містити розповіді-спомини, рефлексії, а також твори митців – ВПО. Ми також хочемо привернути увагу до цієї проблеми органів влади та місцевого самоврядування задля налагодження стійкого та продуктивного діалогу між владою та культурою. Ми також маємо на меті залучити цільові ГО та Благодійні організації для напрацювання дієвих механізмів відновлення мистецької діяльності діячів культури, які є ВПО.
94.
ID: 6REG11-27151
Назва проекту: «ВДОМА: Харків у Львові»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 780350
Запитувана сума від УКФ: 780350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів, Харків,
Опис проекту: Проєкт популяризуватиме історичну спадщину Харкова, його самобутність, виявлятиме залучення в український та європейський культурний контексти, представлятиме як важливу частину культурного різноманіття країни. Виявлятиме культурну цінність Харкова через актуалізацію зруйнованих памʼяток архітектури від російської агресії; необхідності їх збереження, відновлення та захисту. Виставка важлива в архітектурному та культурному плані будівель, зруйнованих російськими бомбардуваннями, поєднана з інтерактивом та лекційним курсом, підвищити обізнаність щодо цього регіону серед львів’ян та гостей міста. Проєкт сприятиме діалогу представників різних культурних локусів та пізнанню один одного, об’єднуватиме їх через культурну сферу. Також виставка розрахована на залучення харків’ян, вимушено переміщених з рідного міста в інші регіони.
95.
ID: 6REG11-27517
Назва проекту: Експериментальна театральна лабораторія імені Леся Курбаса
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 741449
Запитувана сума від УКФ: 641449
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Тернопіль, Тернопільська область,
Опис проекту: У зв’язку з російською агресією, та відстороненням від усього про російського, виникла гостра потреба пошуку альтернативних театральних методик. Настав час змінювати культурний простір України. Експериментальна театральна лабораторія імені Леся Курбаса надасть можливість не лише виховати нове покоління акторів, а й стане місцем відродженням творчості Леся Курбаса, саме на теренах Тернопільщини молодий митець починав свою театральну діяльність і де як не тут, ми повинні впроваджувати його методику як основу виховання сучасного українського актора у вищих навчальних закладах. Експериментальна театральна лабораторія імені Леся Курбаса – це простір, який відповідає усім театральним канонам і надасть змогу втілювати різноманітні акторські та режисерські практики у ході навчального процесу. Також даний проект розрахований як простір для зустрічей та проведення майстер класів театральними діячами з різних регіонів України для студентів та усіх зацікавлених театральним мистецтвом.
96.
ID: 6REG11-27920
Назва проекту: Побудова інтерактивної експозиції "Дух Радзивілів" в Радивилівському історичному музеї у колаборації з майстрами народних промислів регіону
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 843126
Запитувана сума від УКФ: 843126
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Радивилів Рівненська область,
Опис проекту: Даний проект спрямований на відновлення культурно-мистецької діяльності музею та створення якісного інноваційного продукту, який зможе залучити нові аудиторії, зокрема маломобільні верстви населення. Разом з тим, націлений на підтримку та згуртованість громадян у важкі часи. Створення інтерактивної експозиції за участю майстрів художнього та декоративно-ужиткового мистецтва дасть успішність рекламації історичної спадщини краю, відновленню історичної справедливості та задоволення інтелектуальних та духовних потреб людини. Під час реалізації проєкту буде застосовано особливий підхід до побудови експозиції. Крім внутрішнього наповнення експозиція буде мати своє продовження і ззовні через підсвітлені оглядові вітрини, мурал з зображенням замку та облаштована прилегла територія, що дозволить відвідання експозиції у будь-яку пору доби. При потребі споживач культурного продукту може скористатися автоматичним аудіосупроводом.
97.
ID: 6REG11-28421
Назва проекту: Котел Аріанта або спробуй смак Таврії
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 984053.00
Запитувана сума від УКФ: 954053.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "ТАВРІЙСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ АЛЬЯНС"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Херсон,
Опис проекту: Проект можна розглядати як своєрідний оммаж на відому легенду античності про царя скіфського Аріанта, який переплавив у гігантський котел наконечники стріл за кількістю своїх підданих у причорноморських степах. І чимало вчених порівнюють Північне Причорномор'я із плавильним котлом, у якому український козацький характер набув чимало своєрідних добавок від представників інших народів. Проект прагне підкреслити унікальності та особливості нашого міста та краю - цікавого феномену міжнаціональної взаємодії в умовах колонізації Північного Причорномор'я. Його ціллю є переосмислити та зберегти унікальність нашого міста та краю, як міжнаціонального середовища, що дала самобутню культуру Півдня України, зокрема і з точки зору кулінарної нематеріальної культурної спадщини. Проект має на меті популяризацію серед херсонців та гостей Таврії плодів взаємного впливу культур різних націй в регіоні в період від давнини до сьогодення. Для дослідження ми залучаємо професійних екскурсоводів-інтерпретаторів нематеріальної культур
98.
ID: 6REG11-28484
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова».
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 886840
Запитувана сума від УКФ: 793840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Любов Андрій Іванович
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Селище міського типу Таїрове, Одеська область, Україна,
Опис проекту: Культурно-пізнавальний тур по ННЦ "ІВіВ ім. В.Є. Таїрова” знайомить своїх гостей із тонкощами виноробного мистецтва та дає можливість покращити психофізичний стан долучившись до виробництва вина на будь-якій стадії виробництва. Метою проєкту - є стимуляція туристичного потенціалу Інституту виноградарства та виноробства, що є центром СМТ Таїрове, та збереження наукової та локальної культурної спадщини шляхом створення культурно-пізнавального маршруту. Результатами проєкту стане збільшення на 30% притоку туристів, популяризація локальної культури та збільшення уваги до місцевих виробників на 20%.
99.
ID: 6REG11-28589
Назва проекту: Створення новітньої експозиції «Маневицький човен – моноксил 1223-1256рр.., унікальна знахідка підводної археологічної спадщини Європи».
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 495000
Запитувана сума від УКФ: 450000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Маневицький краєзнавчий музей
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт.Маневичі, смт.Колки, смт.Любешів,
Опис проекту: Проект складається: створення експозиції та низки заходів в межах її експонування, зокрема проведенням круглого столу та міжнародної конференції, семінару для регіональних музеїв, оглядових, тематичних та кураторських екскурсій, освітньої програми учням шкільного віку, туристам. Досить ефективним способом правильного освітлення в новітній експозиції музею стануть світлодіодні стрічки, які повністю задовільнять потреби музейних працівників, створять необхідний колірний контраст з темним (після консерваційних робіт) човном. А ультракороткофокусний проектор FILMMAKER у поєднанні з новою лазерною технологією дасть нам можливість переглянути все те, про що буде написано в тематико – експозиційному плані та науковій концепції експозиції «Маневицький човен – моноксил 1223-1256рр.., унікальна знахідка підводної археологічної спадщини Європи».
100.
ID: 6REG11-29200
Назва проекту: Гуцульщина на експорт
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 902900
Запитувана сума від УКФ: 902900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Верховина квітка Карпат
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Верховинський район, Львів,
Опис проекту: Проєкт «Гуцульщина на експорт» є культурологічним проєктом із вибудовуванням концепту, що передбачає усвідомлення та переосмислення чим є Гуцульщина у всеукраїнському культурному ландшафті. З репрезентативною частиною культурної спадщини та живої традиції народних ремесел та промислів; польових досліджень сприйняття Гуцульщини у різних регіонах України (починаючи зі Львова) та спрямований на підсилення голосу Гуцульщини у творенні автентичної української культури.
101.
ID: 6REG11-29439
Назва проекту: Деокупована Північ: Реекспозиція музею і відновлення культурного життя
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 400000.00
Запитувана сума від УКФ: 260000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Фундація Героя України, академіка П.Т.Тронька"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Веприк Ніжинського району Чернігівської області, Нівколишні села Вороньки, Козацьке, Новий Биків, Петрівка, Нова Басань, Піски, Свидовець, Міста Бобровиця та Ніжин на Чернігівщині,
Опис проекту: Торік російські агресори окупували ту частину Чернігівщини, де в селі Веприк Ніжинського району знаходиться Музей Фундації П.Тронька, відкритий 2015 року до 100-літнього ювілею Героя України, академіка Петра Тронька. Мужніми зусиллями представників громади і волонтерів удалося зберегти й евакуювати його експонати. Після повернення їх із Львівщини, проект передбачає реекспозицію меморіальної частини музею, доповнення і розгортання нових виставок «Веприцькі богомази ХІХ-ХХ століть», «Декабристи і Ніжинщина», «Історія міст і сіл П.Тронька», «Сталінська кухня 1930-1970-х», «Пунінська орда у нашому домі». Музей продовжить роботу зі збереження та промоції місцевої культури, народних традицій і ремесел (Школа вишивання Н.Федірко, Фольклорна студія І.Каткової, Садівництво В.Діаківського, Реміснича майстерня О.Ягна).
102.
ID: 6REG11-29663
Назва проекту: Відвідай славного Чорткавера: арт-гід Чортковом
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 855854.00
Запитувана сума від УКФ: 755854.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЧОРТКІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА" ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Чортків, Тернопільська область,
Опис проекту: Мета проєкту – увиразнити урбаністичний образ м.Чортків шляхом створення екскурсійного маршруту містом у формі арт-гіда з 12 локацій, описаних у книзі “Пригоди Чорткавера” О.Барановського: 12 новел про Чорткавера (уособлення мультикультурного образу мешканця міста). Цей проєкт – логічне продовження створеного минулоріч 3D-муралу “Чортків-500: книжкова історія” на стіні бібліотеки, що став популярною туристичною локацією. Арт-гід включатиме маршрут 12 скульптурними міні-формами на 12 локаціях міста з можливістю прослухати аудіо-новели 4 мовами (українська, англійська, німецька, польська). Проєкт передбачає також видання артбуку “Пригоди Чорткавера”, створення комплексу туристичного мерчу для підтримки цілісності ідеї екскурсійного маршруту, урочистий запуск арт-гіда під час відзначення 501-річчя магдебургії у Чорткові.
103.
ID: 6REG11-29720
Назва проекту: Творимо разом
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 309987.00
Запитувана сума від УКФ: 279987.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Переяслав, Київська область,
Опис проекту: Мистецький проєкт «Творимо разом» спрямований на створення еко - культурного середовища для відродження та поширення локальної культури, підтримки талановитої молоді й митців міста та регіону, розширення культурно-освітньої співпраці між регіоном й іншими містами України, популяризації туристичного потенціалу Переяслава.
104.
ID: 6REG11-30130
Назва проекту: Міжнародний фестиваль культури та туризму “Дністер-ріка”
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 979000
Запитувана сума від УКФ: 879000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Хотинська міська рада
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Місто Хотин,
Опис проекту: Мета проекту: Підвищення культурно-туристичного потенціалу, створення позитивного іміджу Хотинської громади в України та за її межами.Актуальність проєкту “Міжнародний фестиваль культури та туризму “Дністер-ріка” для культурного контексту міста Хотин та Хотинської громади в цілому полягає у підвищенні культурного та туристичного потенціалу громади, створенні соціальної згуртованості та гордості за громаду, розширенні культурних зв’язків та вихід на міжнародну культурну сцену. Довгостроковим результатом реалізації проєкту буде розширення міжнародних культурних зв’язків, вихід на міжнародну культурну сцену та підписання нових міжнародних договорів про спільне проведення не лише даного фестивалю, але й інших культурних заходів з метою обміну досвідом, підвищення культурно-туристичного потенціалу Хотинської громади.
105.
ID: 6REG11-30219
Назва проекту: «ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТЕАТР «СИТУАЦІЯ»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 800000
Запитувана сума від УКФ: 600000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сахань Дмитро Георгійович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Новомосковськ, Кривий Ріг,
Опис проекту: Цей унікальний концепт, що наразі немає аналогів, розроблений фахівцями сфери психологічної підтримки людини. Проєкт складатиметься з трьох частин: два театральні акти та відповіді, коментарі спеціалістів. Перша частина вистави буде складатися з відтворення конкретної складної ситуації, яка завершилась конфліктом або розлученням подружжя. Друга частина називатиметься «Все може бути інакше». Сюжетна лінія другого акту буде побудована згідно з рекомендаціями психолога, психотерапевта, психіатра, сексолога, невролога, коуча тощо. Завершиться другий акт позитивним результатом у вирішенні складного питання. Головна мета «Психологічного театру «Ситуація» – це надання терапевтичної допомоги людям через театралізовану форму, які опинилися в складній ситуації. Психологічний театр – це особлива форма впливу на людину через творчість. Театральне мистецтво здатне досконало проявляти внутрішній світ людини, змінювати стереотипи його поведінки, життєві сценарії… Саме так ми можемо дати людині можливість зробити важливі кроки на шляху до змін: оздоровлення відносин, налагодження комунікації та досягнення взаєморозуміння, розкриття внутрішнього потенціалу, гармонізація тілесних й емоційних аспектів особистості. Завершувати кожну виставу ми пропонуємо відвертою розмовою глядачів з психологом (суміжних фахівців). Цей інтерактив дозволить аудиторії закріпити здобуті знання та отримати відповіді на питання, що залишилися незрозумілими у процесі вистави. Так кожен охочий зможе віднайти в собі сили змінити власне життя на краще, записавшись на індивідуальний прийом до психолога, щоб продовжити розмову.
106.
ID: 6REG11-30361
Назва проекту: Міжнародний симпозіум майстрів та художників “На берегах ЯЛПУГА”
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 763600.00
Запитувана сума від УКФ: 763600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Криничненська сільська рада Болградського району Одеської області
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: село Криничне, Болградський район, Одеська область,
Опис проекту: Проєкт “Міжнародний симпозіум майстрів та художників “На берегах ЯЛПУГА”” направлений на популяризацію місцевої культури, мальовничої природи Придунав'я, її різноманіття та цінностей представників національних меншин, які проживають на берегах найбільшого в Україні та другого, за величиною, у Європі прісноводного озера Ялпуг. Симпозіум має на меті показати чим живе самобутній регіон України, де мешкають болгари, молдавани, гагаузи, через твори образотворчого мистецтва та культурні заходи. Проєктом передбачено організація та проведення екскурсій, пленерів, майстер-класів, творчих зустрічей. Запрошенні до реалізації проєкту визнані майстри і художники України та зарубіжжя представлять свою творчу роботу у вигляді картин під час мистецьких виставок.
107.
ID: 6REG11-30364
Назва проекту: Регіональні культурні майстерні “Ріка”
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 823000
Запитувана сума від УКФ: 823000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Десяте Квітня”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,Ірпінь, Гостомель, Буча,Харків, Харківська область, Полтава, Полтавська область, Вінниця, Умань, Чернівці, Одеса, Кропивницький, Миколаївська область.,
Опис проекту: Проєкт передбачає проведення 38- ми культурних регіональних майстерень “РІКА” для дорослих та дітей в 8 регіонах України з метою формування майданчику національної самоідентифікації українського суспільства. Проєкт передбачає вивчення української мови у поєднанні з культурними майстернями та проведення фінальної толоки серед учасників заходу для пошерення отриманого досвіду в інші регіони України.
108.
ID: 6REG11-30381
Назва проекту: Етнічні мелодії Ковельщини
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 999122
Запитувана сума від УКФ: 999122
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Новий Музичний Театр
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Ковель, Волинська область,
Опис проекту: Музична вистава-реконструкція про відносини між етнічними меншинами Ковельщини - проект, що відтворює історію взаємодії етнічних груп на заході України. Реконструйовані етнічні обряди будуть проводитися між різними групами з метою створення нових форм і образів. Музика, театр та відеоінсталяції використовуватимуться як художні прийоми для показу взаємодії між етнічними меншинами.
109.
ID: 6REG11-30752
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут "Шляхом бориславського ізмарагду"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 536992
Запитувана сума від УКФ: 442192
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, молоді, фізичної культури та спорту
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Борислав,
Опис проекту: На сучасному етапі Борислав маловідомий широкому загалу як цікава локація в культурно-пізнавальному плані. Хочемо реалізацією даного проекту підвищити рівень зацікавлення до культурної спадщини та культурного розмаїття Борислава. Віднайти нові підходи для популяризації архітектурних пам’яток і традиційних ремесел краю, культурного потенціалу нашого міста серед різних соціальних та вікових груп онлайн і офлайн. Результат – розробка культурно-пізнавального пішохідного та віртуального маршрутів. Пішохідний – з розробленням інформаційного путівника та таблиць, які міститимуть інформацію про надбання матеріальної та нематеріальної культурної спадщини. Онлайн – створення 3D екскурсій в зазначених об’єктах. Успішно реалізований проект стане прикладом для інших малих населених пунктів щодо якісної демонстрації та популяризації локальної культури як важливого елементу національної культури України, що вкрай важливо в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну.
110.
ID: 6REG11-31504
Назва проекту: Нове Поріччя - нова туристична перлина Хмельниччини!
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 435700
Запитувана сума від УКФ: 410700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Нове Поріччя, Городок,
Опис проекту: Комплекс культурної та природної спадщини в с. Нове Поріччя (Городоцька ТГ, Хмельницька обл.) надзвичайно унікальний. Він складається із: добре збереженого флігеля поміщицького маєтку Скібнєвських у неготичному стилі, пам’ятки садово-паркового мистецтва, мальовничого природного каньйону біля р. Тростянка, руїн закинутої пивоварні та водяного млина, комплексу споруд (серед них каплиця), утилітарне призначення яких ще потребує ґрунтовного дослідження. Останні нетипово розтягнуті по гребеню каньйону із виглядом на палацовий парк. Також при місцевому будинку культури виділена кімната для місцевого музею ікон, які були зібрані із закинутих садиб. Подібна колекція єдина в навколишній місцевості.
111.
ID: 6REG11-31617
Назва проекту: Коло мистецьких традицій
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 400000
Запитувана сума від УКФ: 400000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Туристична Ямпільщина
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна, Могигів - Подільський район, Вінницька область, місто Ямпіль,
Опис проекту: Цілі проєкту:1.Створення простору,осередку для гуртування майстрів Подністер`я,як результат популяризація їх творчого надбання,відродження традицій,залучення молоді до оволодіння навичками художніх та народних ремесел. 2.Відкриття «Лавки майстрів».Результат активної та творчої роботи локації її наповнення та реалізації виробів-частина коштів від продажу будуть направлені на підтримку ЗСУ та забезпечення матеріалами,допомогою громадян з обмеженими можливостями та зі статусом ВПО. 3.Облаштування фасаду краєзнавчого відділу Ямпільського музею ОМ місцевим каменем пісковиком-це сприятиме популяризації історичної та культурної привабливості,розвитку регіону,що відповідає пріорітетам конкурсної програми Фонду. Проєкт«Коло мистецьких традицій»спрямований інтегрувати людей в суспільство–в довгостроковій перспективі розвитку–розвиток традицій.Мета проєкту–привернення уваги до нематеріальної культурної спадщини,відродження,збереження,популяризація місцевих традицій,ремесел,художників та майстрів.
112.
ID: 6REG11-31704
Назва проекту: Про Житомирщину
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 776000
Запитувана сума від УКФ: 690000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: фізична особа-підприємець Томчук Назарій Вікторович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Житомирська область,
Опис проекту: За хвилину про культурну пам'ятку. Популяризація історії, визначних місць, особистостей та пам’яток Житомирщини.
113.
ID: 6REG11-31793
Назва проекту: Вдвічі більше любові
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 440000
Запитувана сума від УКФ: 400000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області,
Опис проекту: Метою проєкту «Вдвічі більше любові» є створення у центрі Близнюківської громади – селищі Близнюки муралу найвідомішого мураліста України Саши Корбана.
114.
ID: 6REG11-32006
Назва проекту: Синергія культур: мандрівка старим Березним
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 706490
Запитувана сума від УКФ: 635841
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Березнівська БРАМА»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Рівненська область, Березне, Рівненська обл.,
Опис проекту: Проект спрямований на створення нового інноваційного культурно-пізнавального маршруту старими вулицями мультинаціонального міста Березне. В рамках якого буде розроблено та встановлено туристине ознакування українською, англійською мовами та шрифтом Брайля, передбачається створення ряду цифрових культурних продуктів: відеоролики з використанням архівних фото, аудіогід, 3D-тур, 3D-моделювання втрачених архітектурних пам’яток, які будуть розміщені на єдиному са. Проект зорієнтований на молодіжну аудиторію та має на меті привернути увагу молоді до історії міста, підвищити загальну обізнаність містян стосовно видатних постатей та архітектурних об’єктів.
115.
ID: 6REG11-32441
Назва проекту: Майстерня творчості та талантів
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 379066.34
Запитувана сума від УКФ: 339167.34
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Світоч" Новоєлизаветівської територіальної громади
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Село Новоєлизаветівка, Покровський район, Донецька область,
Опис проекту: Cтворення на базі клубного закладу сучасної кімнати-майстерні, оснащеної сучасними технічними засобами та необхідними ресурсами, де вихованці зможуть реалізувати власний творчий потенціал. Проведення майстер - класів з виготовлення ляльки – мотанки з залученням народної майстрині. Проєкт буде реалізований на базі КЗ «Новоєлизаветівський сільський клуб». Залучення до майстер-класу 100 і більше осіб села. Винахід універсальної ляльки-мотанки, як нематеріальної культурної спадщини села, популяризація традицій села. Формування туристичної мапи Покровської територіальної громади. Створення виставок, участь в ярмарках.
116.
ID: 6REG11-32725
Назва проекту: OFAM CALL. Відкритий конкурс для українських художників/иць на створення об’єктно орієнтованого художнього твору для заданого простору та пов’язаного об’єкту
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 997700
Запитувана сума від УКФ: 997700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДРУЗІ МУЗЕЮ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Проєкт присвячений деконструкції міфологеми імперської доби міста Одеси (роль у заснуванні міста Катериною ІІ; ідеологеми та практики агресивної зовнішньої політики Російської імперії кінця XVIII століття - «Грецький проєкт», колонізаторська політика українського фронтиру Північного Причорномор’я та Криму, ліквідація державності Гетьманату тощо) шляхом реалізації відкритого конкурус для українських художників/иць на створення об’єктно орієнтованого художнього твору для заданого простору (фронтонного подвір’я ОХМ) та пов’язаного об’єкту (скульптура Катерини ІІ) та публічної освітньої програми для локальної аудиторії.
117.
ID: 6REG11-32822
Назва проекту: Центр збереження культури гуцульських троїстих музик
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 334500
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Вижницька міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Вижниця, м.Вижниця,
Опис проекту: Розглядаючи давні фотографії гуцульських троїстих музик ми бачимо, що окрім традиційної скрипки та цимбал музиканти використовують такі інструменти як дуда (волинка), трембіта, ліра та дримба (варган). Нажаль у скорому часі вони можуть повністю зникнути зі вжитку у музикантів ансамблів троїстих музик та народної музики Буковини та Гуцульщини. Про їх застосування нам нагадуватимуть лише давні світлини та опис у науковій праці Володимира Шухевича «Гуцульщина». Завдяки проєкту викладачі Мистецької школи Вижницької міської ради матимуть можливість навчати учнівську молодь, а під час проведення культурно-масових заходів презентувати давні гуцульські інструменти для жителів та гостей Вижницького району.
118.
ID: 6REG11-32887
Назва проекту: «Культурно пізнавальний маршрут «Знай свій край»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 900000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бежинець Дмитро Васильович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ужгород,
Опис проекту: «Знай Свій Край» - проєкт культурно пізнавального маршруту нового формату, направлений на популяризацію в культурній сфері регіону Закарпаття та надання можливості молодому поколінню самореалізуватись в творчій сфері. Метою проєкту є: - налагодження та укріплення культурних зв’язків між різними регіонами України та іншими державами; - сприяння збереженню, відновленню, захисту та популяризації культурної спадщини, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу задля зміцнення сучасної української ідентичності; - виявлення та підтримка талановитих митців, колективів та окремих виконавців; - розвиток творчих контактів між виконавцями та умільцями.
119.
ID: 6REG11-32900
Назва проекту: Креативний простір у селі Липецькому як місце співіснування та інтеграції культур національних меншин Подільської міської територіальної громади
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 857550.00
Запитувана сума від УКФ: 817550.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури та туризму Подільської міської ради Подільського району Одеської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Село Липецьке Подільського району Одеської області, Село Олександрівка Подільського району Одеської області, Село Казбеки Подільського району Одеської області, Місто Подільськ Подільського району Одеської області,
Опис проекту: Мета проєкту - облаштування креативного простору у Будинку культури села Липецьке Подільського району Одеської області задля збереження, промоції та інтеграції культур національних меншин Подільської міської територіальної громади, зокрема молдаван та ромів, у період з 01 липня до 31 жовтня 2023 року. У результаті реалізації даного проєкту буде облаштовано креативний простір у Будинку культури села Липецьке Подільського району Одеської області, проведено 10 майстер-класів для 300 осіб, записано 2 відео сюжети, буде створено та наповнено профілі даного простору у соціальних мережах (Instagram, TikTok, Youtube), що пробудить інтерес жителів та гостей громади до традицій і культури представників національних меншин, які проживають на території Подільської міської територіальної громади.
120.
ID: 6REG11-33507
Назва проекту: Кам'яні вишиванки зшивають Україну.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 618628.97
Запитувана сума від УКФ: 534783.97
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Неприбуткова громадська організація "Новокаховське товариство охорони культурної спадщини"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів, Київ, Дрезден, Дубровник,
Опис проекту: Мета проєкту - привернути увагу до унікальної спадщини окупованого міста Нова Каховка як в Україні, так і за кордоном. Проєкт передбачає реекспозицію та просування мандрівної виставки“Окупована спадщина Півдня України: кам'яні вишиванки Нової Каховки” з організацію воркшопів з техніки різьблення художника бойчукіста Г. Довженка. Під час воркшопів учасники долучаються до спільного створення художнього твору-реконструкції найяскравішого орнаменту майстра, як символу єднання і відродження. В рамках проєкту створюється цифровий каталог монументальних робіт автора в Новій Каховці з актуалізованою інформацією. Проєкт сприяє поширенню правдивої історії південних земель, об’єднанню Новокаховської громади навколо власної спадщини, як джерела самоідентифікації.
121.
ID: 6REG11-33563
Назва проекту: Ретрит Арт Хаус: Пункт Креативної Незламності 2023
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1109655
Запитувана сума від УКФ: 959655
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЗВУК"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Львівська область, місто Сколе,
Опис проекту: Проект Ретрит Арт Хаус: “Пункт Креативної Незламності 2023” має на меті створити безпечний креативний простір для людей, які працюють в креативній індустрії в Україні. Знаходячись поміж гір у Карпатах, цей простір буде забезпечувати постійне електропостачання, затишну коворкінг зону з потужним Wi-Fi. Має на території студію музичного виробництва, стрімінгову платформу для запису подкастів та кліпів. На людей чекає карпатський чай та національні страви, безліч найкрасивіших локацій для фотозйомок, туристичні маршрути, оздоровчий кемп, екстремальний відпочинок, духовні практики та екскурсії до пам’яток архітектури та музея історії. Цей проект допоможе зберегти та підвищити продуктивність людей в креативній індустрії в Україні та допоможе підтримувати цю галузь та сприяти в розвитку економіки, культури і туризму в регіоні.
122.
ID: 6REG11-33634
Назва проекту: Мистецький проєкт "Костопільщина автентична"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Центр культурних послуг" Костопільської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Костопіль, Костопіль,
Опис проекту: Наш мистецький захід спрямований на збереження та популяризацію українського одягу, побутових речей, звичаїв, обрядів, традицій та пісень нашого рідного краю результатом якого є проведення мистецького вечору з фольклорним напрямом
123.
ID: 6REG11-33726
Назва проекту: ,,Творчими стежками Корецького краю"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 310707.00
Запитувана сума від УКФ: 310707.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи" Корецької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Корець, Рівненська обл.,
Опис проекту: Популяризція нематеріально - культурної спащини Кореччини шляхом видання повнотекстових збірників сіл Кореччини з піснями, нотами, усною народною творчістю, рецептами традиційних страв, що побутують там, від місцевих аматорів.
124.
ID: 6REG11-33794
Назва проекту: Креативний простір "Чайковський Space"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 783904.00
Запитувана сума від УКФ: 783904.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Гришковецька селищна територіальна громада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Гальчин Гришковецької громади Житомирської області,
Опис проекту: Мета проєкту - трансформація історико-культурної спадщини Гришковецької громади у платформу для створення та промоції локальних культурних продуктів. Результати - перетворена садиба Михайла Чайковського в креативний простір “Чайковський Space” , створена резиденція майстра, здійснена промоція місцевих митців та продуктів локальної культури, надаються нові види культурних послуг, підвищилась туристична впізнаваність громади, сформована стійка територіальна ідентичність, створений осередок розвитку локальної культури та громади в цілому.
125.
ID: 6REG11-33873
Назва проекту: Літературні голоси на мапі Волинської області
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 607120
Запитувана сума від УКФ: 499900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Баляндраси"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Луцьк, с. Колодяжне, с. Згорани, с. Омельне,
Опис проекту: Проєкт “Літературні голоси на мапі Волинської області” покликаний створити оригінальний маршрут “літературних голосів” Луцька та Волинської області, що репрезентуватиме літературний спадок краю та різноманіття мистецьких досвідів від барокової доби й донині та посилити туристичний потенціал області через конкретний продукт - інтерактивну мапу у вигляді друкованого продукту (з інтеграцією до неї аудіоформату). У рамках проєкту планується, зокрема, визвучення знакових історій про письменників/ць, які були пов’язані з Волинською областю та Луцьком, найбільш знакових місць краю, присутніх у літературній спадщині, а також сучасні сторінки локального літературного життя. Інтерактивна мапа поширюватиметься через мережу культурних інституцій та бізнесів Волинської області.
126.
ID: 6REG11-34316
Назва проекту: Мапа україномовних територій. Спадок Павла Чубинського
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 777737.00
Запитувана сума від УКФ: 699977.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Барабаш Роман Михайлович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Бориспіль, Київська область,
Опис проекту: "Мапа україномовних територій. Спадок Павла Чубинського" - це індивідуальний регіональний Проєкт, за допомогою якого здійснюється віртуальна екскурсія (подорож) мапою територій, на яких у 1871 році проживали українці. Цю мапу створив автор тексту українського гімну Павло Платонович Чубинський, після завершення етнографічно-статистичної експедиції в Південно-Західному краї Росії. Проєкт розрахований на широку глядацьку аудиторію та триває до 30 хвилин, протягом яких екскурсант зможе ознайомитися з побутом і звичаями наших пращурів, а також зрозуміти, що географія україномовних територій колишньої Росії була набагато ширшою, ніж теперішні кордони України.
127.
ID: 6REG11-34329
Назва проекту: "Стежками незламних героїв. Львівщина"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 899210
Запитувана сума від УКФ: 899210
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Кафедра туризму Національного університету "Львівська політехніка"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів-Трускавець, м. Трускавець,
Опис проекту: Проект спрямований на дослідження та популяризацію маловідомих та забутих сторінок історії боротьби українського народу за волю та незалежність на території Львівщини
128.
ID: 6REG11-34406
Назва проекту: Біломорська Голгофа німців Полісся
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 815040
Запитувана сума від УКФ: 733040
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Ротарчук Іван Сергійович
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Житомир, Київ, Бердичів,
Опис проекту: Мета проекту - відкрити світові невідомі раніше та зумисне приховані росією факти про злочини проти етнічних німців України (переважно з Полісся), під час будівництва Біломор-каналу. У результаті 1) буде створено виставку на основі матеріалів фотокниги та проведеного досілдження, матеріали виставки представлені в 9 локаціях; 2) буде видано 1000 примірників фотокниги "Німецька Голгофа. Повернені з небуття" - для розповсюдження результатів проєкту; 3)розпочато процес публічного обговорення злочинів росії проти етнічних німців
129.
ID: 6REG11-34472
Назва проекту: Традиційне вбрання жителів Прикарпаття. Музейна виставка.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 669708
Запитувана сума від УКФ: 602708
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний заповідник "Давній Галич"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Крилос, Галицька ТГ, Івано-Франківська обл.,
Опис проекту: Проєкт "Традиційне вбрання жителів Прикарпаття. Музейна виставка" спрямований доповнити експозицію Музею етнографії Національного заповідника "Давній Галич" виставкою традиційного вбрання жителів етнорегіонів Прикарпаття: Покуття, Гуцульщини, Бойківщини та Опілля. 12 строїв, що відображають 100-річну історію одягу. В ході проєкту планується провести тематичну екскурсію для основної аудиторії. Завершенням проєкту стане науковий семінар та презентація виставки в етно-стилі. Проєкт сприятиме формуванню критичного сприйняття відвідувачів, щоб спростувати радянський міф уніфікації української культури через принизливий образ  "шароварщини" як ідеологічного та культурного штампу для зовнішнього вигляду українця XIX-XX ст., а також посилить туристичну привабливість Музею.
130.
ID: 6REG11-34489
Назва проекту: Цифрове мистецтво
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 864150
Запитувана сума від УКФ: 614150
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Охтирська дитяча художня школа імені Т. Г. Шевченка
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Охтирка, Охтирка,
Опис проекту: Метою проєкту є забеспечення закладу сучасними ноутбуками для надання учням школи основ теоретичних і практичних знань та навичок з дисциплін мистецької школи. Також на меті маємо створення умов для ефективної та безперебійної роботи адміністрації та педагогів закладу. Результатом проєкту вбачаємо оснащення сучасними ноутбуками працівників закладу для покращення виконання посадових обовязків та надання якісної мистецької освіти.
131.
ID: 6REG11-34503
Назва проекту: Берегометська громада. Історія.Культура. Спадщина
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 335000
Запитувана сума від УКФ: 304200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Берегометська селищна рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Берегомет,
Опис проекту: Проєкт "Берегометська громада. Історія. Культура. Спадщина" передбачає оновлення музейного простору, покращення умов зберігання експонатів, для подовження історичної цінності.
132.
ID: 6REG11-34507
Назва проекту: Розробка культурно-пізнавального туристичного маршруту «Стежками Шишаччини» із цифровими інструментами управління маршрутом
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 850052.00
Запитувана сума від УКФ: 770052.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Корпорація «Науковий парк «Київський університет імені Тараса Шевченка»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Київ, Україна, селище Шишаки, Полтавська область, Миргородський район, Україна,
Опис проекту: Проєкт спрямовано на збереження, захист та популяризацію культурного та природного різноманіття і формування туристично привабливого іміджу території Шишацької ОТГ. Метою проєкту є організація культурно-пізнавального туристичного маршруту «Стежками Шишаччини», що є інструментом промоції локальної природи та культури і спрямований на розвиток місцевої громади. Результати вивчення природних, історико-культурних ресурсів, аналізу територіальної організації соціально-культурної і туристичної інфраструктури, веб-візуалізація даних експедиційних досліджень дозволять популяризувати особливості локальної природної та культурної спадщини, її різноманіття шляхом застосування інструментів цифрового маркетингу, зокрема, через створення освітнього Web-ресурсу. Створення цифрового супроводу культурно-пізнавального маршруту дозволить систематичне оновлення даних, забезпечить відкритий доступ до культурного та природного ресурсу території Шишацької ОТГ широкому загалу. Вивчення природної та культурної спадщини території Шишацької ОТГ і кроссекторальна співпраця в питаннях управління туристичним продуктом спрямовані на сталість розвитку як культурно-пізнавального туризму так і ОТГ.
133.
ID: 6REG11-34524
Назва проекту: Культурний проєкт "Бабусина Хатка"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 520000.00
Запитувана сума від УКФ: 420000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Сухобрус Ганна Ігорівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Канів, село Ліпляве,
Опис проекту: «Бабусина Хатка» - це культурний проєкт про родинні зв’язки та спогади. Про наше дитинство, батьків, про бабусь та дідусів. Про красу та унікальність українського села. Про продовження українських традицій.
134.
ID: 6REG11-34530
Назва проекту: Мандруємо Верхньодніпровщиною
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 330000
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Верхньодніпровська центральна міська бібліотека" Верхньодніпровської міської ради Дніпропетровської області"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Верхньодніпровськ Дніпропетровської області,
Опис проекту: Проєкт "Мандруємо Верхньодніпровщиною" - це цикл віртуальних екскурсій по природних дивах краю, архітектурних шедеврах, майстернях народних умільців, виставках мистецьких виробів; це віртуальні маршрути населеними пунктами і вулицями, пов'язаними з іменами відомих людей, наших земляків; це віртуальні подорожі разом з літературними героями зі сторінок поетичних і прозових творів місцевих письменників; це розповіді-подорожі про історичні та культурні події, метою яких є привернення уваги населення до історико-культурної спадщини Верхньодніпровщини, її вивченню і збереженню, а також і сприянню туристичного попиту, збільшенню можливості (завдяки ІТ-технологіям) підвищити інформаційний та культурний рівень сучасної людини, вирішення проблеми доступності інформації, можливості її багаторазового перегляду без матеріальних і часових витрат, а також з метою відпочинку і самовдосконалення, розширення кругозору, стимулювання пізнавальної активності населення. За умов можливості фінансування і створення бібліотечного сайту, як інформаційної платформи, проєкт буде працювати і в майбутньому, накопичуючи інформацію з історії і культури краю для прийдешніх поколінь.
135.
ID: 6REG11-34531
Назва проекту: Мережа зелених маршрутів Подністер'я
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 910546
Запитувана сума від УКФ: 910546
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Майстерня щастя"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Староушицька ТГ, Хмельницька обл., Сокирянська ТГ, Чернівецька область, Біляївська ТГ, Одеської області, Біляївська ТГ, Вінницької області,
Опис проекту: Проект передбачає активну роботу над розвитком і популяризацією культуної спадщини регіонів Подністер'я, розвитку туризму, створенням іміджу України як цікавої, різноманітної, туристично привабливої країни. Метою є розробка і популяризація трьох зелених маршрутів як єдиного туристичного продукту "Намисто легенд Подністер'я", що пов'язаного річкою Дністер. В рамках проекту буде удосконалено маршрут “Легенди Пониззя” та маршру "Дністровія" та повністю розроблено сухопутний маршрут “Легенди Північної Бессарабії” і 42-кілометровий річковий маршрут “Легенди Дністра”, який з'єднуватиме 2 громади та 2 сухопутні маршрути. Усі продукти відповідатимуть євопейським стандартам "Green Ways" та матимуть якісне представлення в онлайн просторі Це працюватиме як єдиний комплексний продукт для популяризації: історико-культурних об’єктів, природних пам’яток, фольклорної та етнографічної спадщини, народних промислів та ремесел, гастрономічної культури.
136.
ID: 6REG11-34562
Назва проекту: Яструбецьке весілля: етнографічне дійство
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 644149.00
Запитувана сума від УКФ: 578225.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бойко Марія Миколаївна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Яструбичі,
Опис проекту: Мета проекту: підтримати, мотивувати, показати гарний приклад розвитку туристичної локації в зовсім нетуристичному північному регіоні Львівщини. Проект розповідає про автентику культурної традиції регіону в сучасній інтерактивній формі. Наповнення маршруту: 1. Відвідання дерев’яного храму святого Архистратига Михаїла, ознайомлення з церковними записами шлюбів, особливостями вінчання. 2. Виготовлення та ознайомлення з банером-фотоальбомом, в основі котрого лежатимуть весільні світлини місцевих пар, зроблені на початку 20 століття; 3. Проведення інтерактивної гри-знайомства з весільними атрибутами. 4. Власне етнографічне дійство-вистава, метою котрого є відтворення локального весілля Результат Проекту – створення повноцінного туристичного самодостатнього пізнавального маршруту.
137.
ID: 6REG11-34578
Назва проекту: Видання книги, що розкриває життя і творчість Петра Петровича Верни — українського різьбяра по дереву
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 361600
Запитувана сума від УКФ: 336600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління гуманітарного розвитку Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: село Гора,
Опис проекту: Видання книги, що розкриває життя і творчість Петра Петровича Верни — українського різьбяра по дереву, Заслуженого майстра народної творчості із Бориспільщини, який залишив для нащадків велику кількість унікальних скульптур на теми селянського життя XX століття. Це перше велике дослідження життєвого шляху талановитиго творця дерев’яних шедеврів. Петро Верна був в Україні зіркою першої величини в одному з найскладніших видів народного мистецтва — різьбі по дереву. В ХХ столітті він був єдиним майстром народної творчості, що створив унікальну колекцію дерев’яних ілюстрацій до багатьох творів Тараса Шевченка, яка збагатила скарбницю не лише української, а й світової культури.
138.
ID: 6REG11-34595
Назва проекту: Місця щасливих (незламних/вільних) людей: регіональні пам’ятки України (чат-бот 100 регіональних пам'яток України)
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 764480
Запитувана сума від УКФ: 764480
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Інноваційні обрії України"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Вся Україна, Європа, інші країни світу із домтупом до Інтернету,
Опис проекту: Розроблений перелік інструментів та методика для відбору культурних та природних пам’яток у Півдня, Півночі, Сходу та Заходу України, що дозволить розкрити їх особливість та привернути увагу якомога більшої кількості відвідувачів. Створення шаблонів PRO-файлів дозволить в одному стилі відтворити у чат-боті інформацію про регіональні культурні та природні пам’ятки. Завдяки наявності необхідної інформації в чат-боті значно спрощеною буде процедура організації відпочинку й екскурсійної діяльності, що впливатиме на відновлення туристичної сфери, особливо на територіях, що були деокуповані або відроджуються після бойових дій. Постійне оновлення даних забезпечить наповнення чат-боту актуальним контентом, що зробить його зручним джерелом отримання необхідної інформації про пам’ятки України та можливості їх відвідування. У процесі роботи над проєктом нами буде представлено таку продукцію: 1. Чат-бот зі 100 культурними та природними пам’ятками по 25 з чотирьох регіонів України (Захід, Схід, Північ, Південь). 2. Перелік інструментів для відбору по 25 пам’яток України окремо в її південному, східному, північному та західному регіонах. 3. Методика опису культурних та природних пам’яток у різних регіонах України та подання необхідної інформації для організації відвідування. 4. 100 PRO-файлів культурних пам’яток. 5. Створення контенту про 100 культурних пам’яток України для подальшого інформаційного супроводу. 6. Візуальні елементи для кращого сприйняття інформації у чат-боті. 7. Тестування чат-боту, презентація готового продукту, представлення функціональних можливостей чат-боту. 8. Аналітичний звіт. 9. Звітна документація. Здійснити такі показники за короткий термін роботи (5 міс.) є можливим, оскільки маємо потужну спрацьовану команду, яка має досвід та неодноразово долучається до спільної гуртової роботи.
139.
ID: 6REG11-34598
Назва проекту: Моя громада стежками предків
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 986720
Запитувана сума від УКФ: 877320
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Лозуватська сільська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дніпропетровська область, Криворізький район, село Лозуватка,
Опис проекту: Проект "Моя громада стежками предків" має на меті створення конкурентоздатного туристичного продукту у Лозуватській громаді. Результатом реалізації проекту стануть: - Започаткування туристичного центру «Моя громада - Стежками предків», через модель соціального підприємництва; - Створення нових робочих місць; - Реалізацію розробленого культурно-туристичного маршруту на територіїї села Лозуватка; - Утворення коаліції між органами місцевого самоврядування та місцевими підприємцями, для розвитку культурно-туристичного напрямку у громаді.
140.
ID: 6REG11-34612
Назва проекту: Креативний простір "Музей Шептицького"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 989918
Запитувана сума від УКФ: 890000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького Курії Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької церкви»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Креативний простір "музей Шептицького" - простір, метою якого є реконструкція будівлі "народної лічниці" яка є історичним надбанням для створення в ній креативного простору для поширення ідей Андрея Шептицького. Результатом даного простору має стати інтерактивний простір, де кожна людина зможе поглибитися в історію Митрополита та старої лічниці у форматі відео та створення експозиції на базі лічниці.
141.
ID: 6REG11-34629
Назва проекту: Місто муралів
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 3700000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Теплодарська міська рада Одеського району Одеської області
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Теплодар, Одеський район Одеська область,
Опис проекту: «Місто муралів» у місті Теплодар – створити велику кількість якісних муралів у громадських місцях по всьому місту. Проект має на меті перетворити міський ландшафт на мистецьку галерею під відкритим небом, яка демонструє творчість місцевих та міжнародних художників, а також підвищує естетичну привабливість міста. Завдання проекту «Місто муралів» у Теплодарі – створити тривалий спадок публічного мистецтва, який відзначає культурну спадщину міста, підвищує його візуальну привабливість, а також сприяє розвитку туризму та економіки.
142.
ID: 6REG11-34670
Назва проекту: Створення студії аудіо/відеозапису
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 996844
Запитувана сума від УКФ: 897161
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Оржицької селищної ради
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Оржиця Полтавська область,
Опис проекту: Даний проєкт покликаний розширити культурний потенціал громади та дозволить створювати сучасний аудіо/відео контент для місцевих колективів; залучити жителів громади до культурного життя громади; популяризувати музику, пісню та поезію; створювати відео презентаційні матеріли для реклами громади; навчати дітей звукозапису та аранжуванню; просувати в мережі Інтернет відеокліпи місцевих виконавців.
143.
ID: 6REG11-34699
Назва проекту: Культурні мости: Порівняння традицій та звичаїв українців та німців України. Найбільші свята
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 449520
Запитувана сума від УКФ: 404520
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Молодіжна громадська організація Німецький молодіжний культурний центр "Німецьке джерело" м. Києва
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проєкт має на меті зберегти унікальні культурні традиції українських німців, продемонструвати культурну синергію німецького етносу в Україні та етнічних українців (взаємне проникнення культурних звичаїв у традиційні свята обох народів). Зміст проєкту - продемонструвати культурне наповнення найбільших традиційних свят українських німців Різдво, Паска, Трійця (Майфест) та Свято Врожаю та також їх відповідників в українській традиційній культурі, із поясненням спільних рис та відмінностей. В результаті буде створено цифровий архів із 8-ми відеофільмів, 4 з яких будуть описувати німецькі культурні традиції при святкуванні 4-х свят (Різдво, Паска, Трійця (Майфест) та Свято Врожаю, що включатиме традиційний одяг, кухню, обряди; і 4 відеофільми будуть описувати вже українські традиції під час святкування цих свят (Різдво, Паска, Трійця та Свято Врожаю), із розповідями про схожості та відмінності в культурних традиціях обох етносів.
144.
ID: 6REG11-34702
Назва проекту: Без сорочки
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 453490
Запитувана сума від УКФ: 403490
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурно-просвітницьке товариство "Джерело""
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Щербанівська громада Полтавська область, Горішні Плавні Полтавська область, Кременчук Полтавська область,
Опис проекту: Проєкт має на меті сприяти використанню нових підходів і нових технологій у регіональних сценічних ініціативах у поєднанні з елементами локальних культурних традицій через: 1. есеїстичне осмислення життєвих історій мешканців малих громад, зокрема внутрішньо переміщених осіб у місцях компактного перебування на території малих громад Полтавської області; 2. постановку міждисциплінарної вистави «Без сорочки» за есеями; 3. рефлексію акторів і глядачів.
145.
ID: 6REG11-34762-2
Назва проекту: Креативний простір " Smart kids" в бібліотеці
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 478580
Запитувана сума від УКФ: 423580
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Центр розвитку культури,дозвілля,туризму,спорту та молодіжної політики"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Терешки, с.Терешки ,Полтавська область,
Опис проекту: Модернізація Терешківської центральної публічної бібліотеки,перетворення її в сучасний соціокультурний центр в інтересах дітей,їх батьків та громади загалом.Бібліотека-це місце,де дитина повинна безпечно,цікаво,творчо проводити своє дозвілля,навчання,займатися розвитком та самоосвітою.Назріла нагальна проблема оновлення та поповнення обладнання для креативної ,розвиваючої,цікавої,плідної роботи бібліотеки.Створення креативного простору в бібліотеці ,наповненого мульмедійними,сучасними інформаційними ресурсами для розвитку,навчання,відпочинку дитини. у
146.
ID: 6REG11-34774
Назва проекту: Поліська вишиванка - українським захисникам
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 414465.00
Запитувана сума від УКФ: 370506.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Малолюбашанська сільська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Мала Любаша, с. Борщівка, с. Лісопіль, с. Маща, с. Мирне, с. Кам'яна Гора, с. Новий Берестовець, с. Глажева, с. Тихе, с. Данчиміст,
Опис проекту: Метою проекту "Поліська вишиванка - українським захисникам" є збереження та популяризація автентичної поліської вишивки народними майстринями Малолюбашанської громади. В результаті реалізації проекту передбачається пошиття 150 вишиванок для українських захисників - мешканців Малолюбашанської громади.
147.
ID: 6REG11-34776
Назва проекту: Історико-культурний проект «Витоки регіону»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 949400
Запитувана сума від УКФ: 799800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАТЕГЕМ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: «Витоки регіону» - це історико-культурний проект, предметною областю якого історія як пізнання історичних процесів і явищ в їх відображенні в історичних джерелах та соціокультурних, політичних, економічних вимірах. Який буде розроблено та опубліковано у декількох форматах: електронному ( сайт, соціальні мережі) та паперовому з прикріпленими QR-кодами для перегляду відео формату. Змонтовані відеоролики будуть викладені на YouTude каналі та інтегровані до сайту. Крім того щоб ширше охопити аудиторію та туристів на сайті будемо використовувати послуги онлайн та офлайн екскурсій.
148.
ID: 6REG11-34777
Назва проекту: Майстерня та виставковий зал з виготовлення ляльки мотанки
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 600000
Запитувана сума від УКФ: 540000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Сектор культури, молоді та спорту
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Драбів,
Опис проекту: Мета Проєкту є збереження та відновлення культурної спадщини. Актуальність Проєкту обумовлена відродженням української національності, культури, народних ремесел. Тому, доцільним є створення майстерні та виставкового залу з виготовлення ляльок мотанок. Ми пропонуємо, на території Центру культури і дозвілля в смт Драбів, впровадити Проєкт щодо створення майстерні та виставкового залу з виготовлення ляльок мотанок, який дозволять забезпечити потреби відвідувачів. Пропонується облаштувати майстерні та виставкового залу з виготовлення ляльок мотанок: - меблями та стелажами; - матеріалами для виготовлення ляльок мотанок; - наочним матеріалом ; - проведення презентацій, майстер-класів— проєктором, екраном, музичним обладнанням; - бібліотека із потрібною літературою; - вай-фай зоною доступу до Інтернету; - віртуальні екскурсії (відеокамера, фотоапарат, комп’ютер)
149.
ID: 6REG11-34777-2
Назва проекту: креативний простір для молоді
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 900000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Сектор культури, молоді та спорту
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Драбів,
Опис проекту: На території Драбівської територіальної громади відсутня спеціально обладнана сучасна зона молодіжного та громадського відпочинку. В сучасному світі все важче і важче відірвати молодь від негативних звичок, проведення їх вільного часу в мобільних телефонах, тому існує потреба організувати для молоді комфортне і креативне місце відпочинку, де б вони мали змогу відпочити та цікаво провести час. Наш Проєкт спрямований на облаштування зони для комфортного дозвілля молоді та гостей селища шляхом облаштування відпочинкових зон для забезпечення різних потреб: ігрова зона (приставки), карооке, настільні ігри (шахи, шахмати, нарди, дженга, уно, монополія та інші), тематичні ігри, міні кінотеатр, літературні вечори, настільний футбол.
150.
ID: 6REG11-34792
Назва проекту: Простір для дітей
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 330000
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Андрушівська міська бібліотека
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Андрушівка , Бердичівський район, Житомирська область., м. Андрушівка, Житомирська обл.,
Опис проекту: Під час перебування у дитячому просторі у співпраці з досвідченими педагогами, майстрами, компетентними фахівцями дитина робить безліч цікавих та корисних речей, спрямованих на розкриття власного потенціалу: випробовує різноманітні арт-техніки, веде проектно-пошукову діяльність, експериментує та досліджує Світ, вчиться спілкуватися англійською, розвиває вміння мислити нетипово та дивитися на проблеми, як на відкриті задачі, фантазує та втілює результати своєї уяви, конструює не тільки з конструкторів, а й також із вторинної сировини та природних матеріалів.
151.
ID: 6REG11-34794
Назва проекту: Культурно-туристичний простір «Travel Andrushivshchyna»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 300000
Запитувана сума від УКФ: 270000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Андрушівський міський Будинок культури
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Андрушівка, Житомирська область, с.Мостове, Бердичівський район, Житомирська область,
Опис проекту: Мета проекту: Створення вільного, креативного простору, з метою інвестиційної привабливості, підвищення формування конкурентоспроможної туристичної сфери та розвитку соціально–економічного потенціалу громади. Результати: -створення культурно-туристичного простору на території громади; - духовне збагачення різних верств населення; - налагодження тісних зв’язків між різними регіонами держави та іншими країнами у сфері культури та мистецтв; - формування, розширення, поглиблення та систематизація знань про історію рідного краю, астрономію, елементів НКС; - популяризація об’єктів культурної спадщини громади; - поштовх для розвитку туристичної сфери та отримання додаткових фінансових ресурсів в місцевий бюджет; - євроінтегрування через культурне середовище; - простір для взаємовигідної співпраці з підприємцями, керівниками бізнесу та владою.
152.
ID: 6REG11-34795
Назва проекту: Голографічний ренесанс Корецької порцеляни
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 310513
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КЗ "Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи" Корецької міської ради
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Корець,
Опис проекту: Демонстрація голографічних зображень порцелянових виробів Корецької порцелянової фабрики
153.
ID: 6REG11-34796
Назва проекту: Осучаснення Ясінянського історико-краєзнавчого музею
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 893736.00
Запитувана сума від УКФ: 893736.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Ясінянська селищна рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ясінянський історико-краєзнавчий музей, вул. Грушевського, 21, смт Ясіня, Рахівський район, Закарпатська область,
Опис проекту: Метою проекту є сучасність та створення унікального гуцульського бренду історико-краєзнавчого музею через поєднання, взаємодію та відтворення культурної спадщини, народних ремеслів, мистецтва живопису та місцевого гірського продукту для формування незабутніх вражень про історичні особливості та туристичні можливості малого українського селища Ясіня.
154.
ID: 6REG11-34800
Назва проекту: Етнографічний музей-хаб
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 631000
Запитувана сума від УКФ: 516000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Орелі"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Слобідка Маліївецька, Дунаївецький район, Хмельницька область,
Опис проекту: Створення «живого» музей- майстерні, в якому зберігатимуться автентичні зразки народного побуту та культури, проводитимуться освітні майстер- класи та есперименти, по відтворенню зразків народної культури та промислу. До них належать: ткацтво, свічникарство, народна кухня. Буде створяватися аудіо- візуальний продукт з матеріалів відзнятих в попередніх етнографічних еспедиціях та тих, які ще будуть, для освітньо – пізнавальнього відео ряду, що буде викладено в мережу інтернет, з вільним доступом та транслюватиметься на наших подіях. Результатом форми роботи музею буде те що всі ремесла, матеріали та зразки будуть відтворюватися відвідувачами на постійно діючій основі.
155.
ID: 6REG11-34804-2
Назва проекту: Місця сили Степанецької громади: ВІДНАЙДЕННЯ МАРТИНІВСЬКОГО СКАРБУ
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1000000.00
Запитувана сума від УКФ: 900000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Фонд розвитку "Шевченків край"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Степанці, Мартинівка,
Опис проекту: В 1907 році в селах Мартинівка та Малий Ржавець (нині це села Степанецької громади, Черкащина) був знайдений селянами скарб срібних прикрас з позолотою (ймовірно для одягу людей, збруї чи оздоблення для зброї) який отримав назву Мартинівського скарбу. Фігурки із цього скарбу стали візитівкою доби 6-8 століття (як доба антів народу ранніх словян) Зберігається в музеях Лондона та Києва та має суперечливу та не до кінця досліджену історію походження. Метою проєкту є популяризація цієї знахідки як культурної спадщини, створення арт-обєкту та виготовлення інформаційних матеріалів та сувенірної продукції для популяризації цього місця сили Степанецької ТГ.
156.
ID: 6REG11-34809
Назва проекту: Креативний простір "Скриня"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 600000
Запитувана сума від УКФ: 540000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Будинок культури "Залізничник"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Сарни , Рівненської області, місто Сарни, Рівненська область,
Опис проекту: В умовах воєнного стану та протидії російській агресії, як ніколи гостро постає питання популяризації української культурної спадщини, як важливого елементу нашої національної ідентичності. Разом з тим широкого розповсюдження серед мешканців громади набувають вміння та навички виготовлення власноруч креативних, індивідуальних виробів. В рамках проєкту споживачі культурних послуг не лише ознайомляться з традиційними ремеслами та промислами, а й зможуть власноруч виготовити вироби. Така діяльність сприятиме відродженню культурного продукту та матиме позитивний вплив на психоемоційний стан кожного учасника майстер класів.
157.
ID: 6REG11-34811
Назва проекту: Креативний простір "Музична майстерня"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 682050
Запитувана сума від УКФ: 682050
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: смт Крижопіль, Крижопіль,
Опис проекту: Створення культурного простору та підвищення рівня комфортності для цілеспрямованого систематичного розвитку учнів школи та майбутніх учнів Крижопільської школи мистецт як суб’єктів діяльності, особистості, індивідуальності через осучаснення та модернізацію матеріально-технічної бази школи. Демонстрація ефективного використання сучасного комплекту апаратури, що істотно вплине на підвищення якості культурного життя школи та громади. Облаштування музичного класу музичними інструментами та мультимедійною апаратурою: демонстраційне, проекційне та звукове обладнання. Забезпечення естетичних та комфортних умов, що сприятимуть створенню сучасного простору для реалізації проектів (концертів, тематичних заходів та проведення уроків, репетицій тощо.)
158.
ID: 6REG11-34814
Назва проекту: Слідами гуцулів Білої Тиси
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 454113.46
Запитувана сума від УКФ: 408697.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Богданська сільська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Луги, Закарпатська область, село Богдан, Закарпатська область, село Видричка, Закарпатська область, село Розтоки, Закарпатська область,
Опис проекту: Метою проєкту "Слідами гуцулів Білої Тиси" є збереження усної та матеріальної культурної спадщини гуцулів, які населяли долину річки Біла Тиса, або Богданську долину, як її називають зараз, а саме: співанки, легенди, говірку, опис історичних подій (зокрема 1939 року), опис традиційних обрядів, фотоархів традиційних виробів через створення цифрового аудіо-візуального архіву. Очікувані результати: 1. Цифровий архів усної творчості гуцулів Білої Тиси: фото, відео, аудіо. 2. Відеовізитівка (коротке, до 3 хв. презентаційне відео). 3. Публікація вибраних пісень, оповідок, легенд гуцулів Білої Тиси (30 с.). 4. Фотоархів традиційних виробів гуцулів Білої Тиси. 5. Відновлення зустрічей-вечорниць. 6. Публічна презентація результатів проєкту.
159.
ID: 6REG11-34817
Назва проекту: Казки баби Гавришихи. Аудіоверсія.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 997100.00
Запитувана сума від УКФ: 997100.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дворський Дмитро Олександрович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Ідея творчої групи - зробити професійну аудіоверсію першої та другої збірки культової книги "Казки баби Гавришихи". Автор - український казкар з міста Дніпро Олег Гавріш. Це українське містично-філософське фолк-фентезі. Історії, які розповідають пошепки у темряві, про відьом, мерців, домовиків та перевертнів. Страшні і лагідні одночасно. Баба Гавришиха розповідає онукам містичні казки, історії, що утворюють, пробуджують код нації. Зв'язок поколінь, який не можна перервати. На сто відсотків наше, українське коріння, минуле і сучасне, родинне. Книжка, що стала символом стійкості, незламності України! Книжка, яку палила русня в Маріуполі. Яку читали в бомбосховищах під обстрілами. Вона зцілює, повертає бажання жити, лікує наші душі.
160.
ID: 6REG11-34822
Назва проекту: Соснівщина туристична
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 300000
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад " Центр культури, дозвілля та туризму"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Соснове - Губків - Більчаки - Маринин - Соснове,
Опис проекту: Пропагування туристичного продукту - регіональний ландшафтний парк"Надслучучанський".Заохотити широкий загал туристів для відвідування і ознайомлення з історичною і культурною спадщиною Соснівщини.
161.
ID: 6REG11-34824
Назва проекту: Від Желді до Жовнине
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 526436
Запитувана сума від УКФ: 491436
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "Хлібодар"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Жовнине Черскаської області,
Опис проекту: Метою проєкту є реекспозиція Музею історії села Жовнине та ребрендинг музею для промоції локального музейного закладу культури на широку цільову аудиторію. В рамках проєкту планується залучення експертів та сільської молоді до етнографічної експедиції задля створення зали стародавньої традиційної культури і сучасності “Від Желді до Жовнине”, а також нової експозиції “Музею землеробства” в старовинному млині на краю села. Буде вироблено серію фото і відеоматеріалів, онлайн ресурс для закарбування історичного побуту села, як частини старовинного Посулля. Результатами проєкту стане підтримка та промоція Музею в регіоні, створення культурно-пізнавального маршруту і довідника донього, і, як наслідок, збільшення туристичної привабливості та популяризації регіональної культурно-історичної спадщини.
162.
ID: 6REG11-34827
Назва проекту: Від ганку до танку – збереження історико-архітектурної спадщини Зміївщини
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 998208
Запитувана сума від УКФ: 998208
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Зміївський краєзнавчий музей» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської обл.
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Зміїв, Харківська обл.,
Опис проекту: До сьогодні частково збереглися будинки, побудовані в ХІХ – на поч. ХХ ст., які демонструють унікальний Центрально-український лівобережний лісостеповий зональний тип народного житла. На жаль стан збереження цієї національної культурної спадщини критичний. Проєкт передбачає: 1. Збереження одного з таких унікальних будинків шляхом перенесення із с. Артюхівка Зміївської територіальної громади до м. Змієва та встановлення в автентичному вигляді на площі 0,033 га (територія Зміївського краєзнавчого музею). 2. Шляхом проведення ремонтно-реставраційних робіт будинку, створити підґрунтя для подальшого створення етнографічно-архітектурного музею, аналогів якому сьогодні немає на Харківщині. 3. Популяризація та збереження етнографічних музейних експонатів, розвиток народних промислів, нематеріальної культурної та духовної спадщини Зміївщини тощо.
163.
ID: 6REG11-34828
Назва проекту: Забуті імена відомих митців
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 743170.00
Запитувана сума від УКФ: 743170.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівське комунальне підприємство «Львівське радіо»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Забуті імена відомих митців - дослідження спадщини бойчукізму, як культурно-мистецького явища в історії українського мистецтва, а також вплив репресій на розвиток тенденцій розвитку українського мистецтва. В результаті проєкту буде записано 10 відеоподкастів, а також проведено виставку про бойчукістів участі студентів та школярів Львівської області.
164.
ID: 6REG11-34830
Назва проекту: Креативний простір бібліотеки майбутнього
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 900000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Хорольська центральна публічна бібліотека
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Хорол Полтавської області,
Опис проекту: Хорольська центральна публічна бібліотека - головна бібліотека Хорольської міської територіальної громади, яка о'бєднує 33 бібліотеки-філії, публічну бібліотеку для дітей та бібліотеку для дорослих. Головне завдання проекту перетворити простір бібліотеки в сучасний, здійснити переоснащення абонементів бібліотеки новітньою бібліотечною технікою, стелажами для книг та періодики, створити кінозал для дітей, підготувати нові експозиції, виставки книг, презентувати творчість місцевих авторів та залучити нових читачів до бібліотеки.
165.
ID: 6REG11-34838
Назва проекту: Креативний простір як платформа соціально-культурного розвитку громади
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 779818.40
Запитувана сума від УКФ: 698418.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Холмківська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Холмківська сільська територіальна громада, Закарпатська область, Холмківська територіальна громада,
Опис проекту: Мета проєкту - створення креативного простору в Холмківській сільській територіальній громаді та формування концепції його функціонування на основі актуального та об'єктивного дослідження стану сектору громаді. За результатами проєкту буде: підготовлено аналітичний звіт з результатами дослідження сфери креативних індустрій у Холмківській сільській територіальній громаді та розроблено на основі них концепцію функціонування креативного простору; створено креативний простір в Холмківській сільській територіальній громаді для реалізації творчого, інтелектуального і креативного потенціалу її мешканців.
166.
ID: 6REG11-34839
Назва проекту: Постійно діюча виставка в приміщенні Великобичківського будинку культури
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 614171.20
Запитувана сума від УКФ: 552698.28
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Великобичківської селищної ради
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Великий Бичків,
Опис проекту: Метою проекту є створення постійної виставки робіт митців громади в Будинку культури, представлення їх робіт на веб-сайті з метою популяризації творчих досягнень та збереження культурної спадщини. Очікуваними результатами проекту є: постійно діюча виставка робіт митців громади, яка буде презентована в Будинку культури, що сприятиме збереженню та просуванню культурної спадщини Великобичківської громади; створення веб-сайту, на якому будуть представлені роботи кожного митця з детальним описом та фотографіями, що дозволить широкому колу користувачів ознайомитися з творчістю митців громади; підвищення культурного рівня жителів та гостей громади через доступність до творчих досягнень місцевих митців.
167.
ID: 6REG21-02821
Назва проекту: МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЄКТ “ТІНІ ВЕЛИКОГО СТЕПУ”
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1469653
Запитувана сума від УКФ: 1469653
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Фундація Тамари Коломієць "Новотвір""
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: ТІНІ ВЕЛИКОГО СТЕПУ – це мистецький історико-культурний проєкт, який розповідає драматичну історію колонізації українського Півдня. В основі розповіді художній твір про мандрівку валки чумаків, які зустрічають на своїй дорозі історичних та етнічних персонажів, які «населяють» Таврію. Саме вони постають як метафоричне відображення «тіней Великого Степу». Складові проєкту – віртуальна виставка моделей історичних персонажів , створених з допомогою Штучного інтелекту, арт-бук, в якому розповідається історія драматичної мандрівки та можна побачити 3d персонажів, перформанс-презентація у стилі пластичних етюдів та наукове дослідження.
168.
ID: 6REG21-05996
Назва проекту: (Не)почуті
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1935670
Запитувана сума від УКФ: 1935670
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Свідомі медіа"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: вся територія України, території де проживають українськи біженці, а також українська діаспора,
Опис проекту: Проєкт має на меті популяризувати культуру та історію корінних народів та спільнот, що проживають на території України (греків Приазов'я, гагаузів, болгарів, албанців, турків-месхетинців, кримчаків, караїмів та кримських татар) через створення ілюстративного навчального відео-сералу та курсу до нього, збору та публікації особистих історій сімей, що належать до цих спільнот та поширення цих історій на сторінках незалежного медіа “Свідомі”. Ідея буде реалізовуватись спільно з “Дія.Цифрова освіта” із залученням істориків, дослідників та громадських активістів для консультації та коментарів. Отримані ресурси будуть активно промутуватись по всій території України та закордоном із інтеграцією серіалу в школи через інфлюєнсерів, активістів та представників вище зазначених спільнот, а також за допомогою освітніх організацій.
169.
ID: 6REG21-06026
Назва проекту: Діти миру. Загублена цивілізація
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 990000
Запитувана сума від УКФ: 990000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець КАШИН ОЛЕКСІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Запоріжжя. Запорізька область,
Опис проекту: Наш проєкт присвячений історії та культурі однієї з унікальних етнорелігійній групі, що жила понад 250 років на теренах українського Приазов'я та Причорномор'я. Мова йде про переселенців-менонітів (німці та голландці). Вихідці з Європи, вони були новаторами у сільському господарстві, машинобудуванні, авіації, легкій промисловості, будівництві, медицині, освіті. Будучи глибокими гуманістами і пацифістами, меноніти ще ХІХ столітті відкрили школи, у яких вчителі мали зважати на думку і бажаннями учнів. Результати втілення проєкту- 1. Документальний фільм (аудіовізуальне мистецтво), 2. Запис диску автентичних пісень переселенців (аудіальне мистецтво), 3.виставка присвячена культурі менонітів. 4. розробка сайту, на якому будуть викладені ці матеріали.
170.
ID: 6REG21-19513
Назва проекту: Таємниці скіфських курганів в Маріуполі
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 2000200
Запитувана сума від УКФ: 2000200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "АРС МАГНА ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Маріуполь, Донецька область, Приазовʼя, Україна,
Опис проекту: Проєкт «Таємниці скіфських курганів в Маріуполі» - це унікальний формат на межі документального, науково-пізнавального фільму, адже переплітатимуться наукова історична та містична лінії. Проєктом заплановано виробницво 2 серій, хронометражем 51 хв. кожна. І це буде старт циклу «Код нації. Нарешті ПРАВДА» Ми розпочнемо з 2 серій, що охоплять недооцінену історичну спадщину Приазовʼя, що зараз на межі знищення та нанесення непоправної втрати для світової історії. Ми відвідаємо Донеччину, розкажемо про досі невідомі факти, про які має дізнатися світ, а українці почнуть не лише відчувати гордість, але багато хто, напевно, вперше дізнається про це! Ми покажемо історію та перспективи майбутнього. Ми залучимо науковців, істориків, археологів, практиків-містиків і не тільки.
171.
ID: 6REG21-26911
Назва проекту: ЛАНКА. Південь
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1846400
Запитувана сума від УКФ: 1809400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр громадський ініціатив "Східна Брама"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Львів, Одеса,
Опис проекту: Коротка інформація про проект ЛАНКА. Південь – культурний проєкт-дослідження, що покликаний ознайомити авдиторію з унікальними народами півдня України. Результатом дослідження стане друкована інтерактивна збірка інтерв’ю з представниками етнічних спільнот, які формують колорит історико-географічних регіонів. До книги також увійде історіографічне дослідження обраних народів. Основою крос-медійної книги стануть реальні історії поколінь жителів півдня України, що збиратимуться в ході етнографічної експедиції. Додатково планується сформувати цифровий архів особистих історій, а також серію відео-інтерв’ю та звукові доріжки “Звуки Півдня”. Книга, архів, відео мають бути оприлюднені на презентаціях в Києві, Львові та Одесі. Після заходів планується запустити промоцію для постійного поповнення архіву на сайті Науково-дослідного інституту історичної урбаністики, що буде свідчити про сталість проєкту.
172.
ID: 6REG21-28772
Назва проекту: Популяризація нематеріальної культурної спадщини корінних народів України
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 44599770
Запитувана сума від УКФ: 44599770
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Кримськотатарський Ресурсний Центр"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: Проект спрямований на ознайомлення українського суспільства з нематеріальною культурною спадщиною корінних народів України шляхом створення 3-х відеороликів за сюжетами 3-х казок корінних народів України, проведення інформаційної кампанії щодо історичної топоніміки Криму та проведення 12 майстер-класів з приготування традиційних страв корінних народів. Продукти будуть створені мовами корінних народів з україномовним дубляжем. Відеоролики будуть презентовані в 2 містах України та розміщені у вільному доступі в інтернеті. Цільовою аудиторією є школярі, молодь, представники національних спільнот України, етнографи, культурологи, ВПО з Криму, соціально-активні громадяни України. Результатами буде протидія інформаційному впливу росії, сприяння мультикультурному діалогу та збереження нематеріальної культурної спадщини корінних народів.
173.
ID: 6REG21-32400
Назва проекту: Культурно мистецький проект: Корінні народи України у 3D
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 8975930.00
Запитувана сума від УКФ: 2924680.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІНПРАЙМЕКС ЛАБ
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна та Світ,
Опис проекту: Корінні народи України у 3D - це інноваційний культурний продукт та культурно мистецький проект в рамках якого пройде освітня кампанія серед українців з залученням іноземної аудиторії для промоції регіональної культури, культурного розмаїття й цінностей національних меншин та етносів в Україні. А також пройде запуск технологічної платформи, яка допомагатиме підтримувати різні соціальні ініціативи в цих та інших соціальних сферах життя українців для підтримки, збереження та розвитку в майбутньому.
174.
ID: 6REG21-32916
Назва проекту: Кисень нації
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 2994407
Запитувана сума від УКФ: 2994407
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство “ЦИФРОВА ПЛАТФОРМА”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Кисень нації” – це міждисциплінарний виставково-мистецький проект, метою якого є репрезентувати феномен нескореності кримських татар як у ретроспективі, так і в перспективі. Наскрізна ідея проекту – метафоричне представлення суспільно-історичних та культурних явищ для самостійного осмислення та встановлення зв'язку між образом та значенням. Експозиційно проект складатиметься з двох блоків: інформативного та мистецького, які зі свого боку включатимуть створення трьох сучасних мистецьких інсталяцій: аудіовізуальну, просторову та світлову.
175.
ID: 6REG21-34188
Назва проекту: MÜTEŞEM QIRIM.ONE OF A KIND. 미리내 - Величний Кирим. Єдиний у своєму роді. Місячний Шлях - є багатоетапним аудіовізуальним і виставковиof a kind. 미리내" (미리내 м проєктом, який в оригінальній формі, через просторові та динамічні інсталяції, у супроводі проекційного відеоряду, познайомить аудиторію з маловідомими фактами історії, культурними, просвітницькими, соціальними та політичними аспектами існування Кириму у минулому та сьогоденні. Проект буде представлено у багатьох країнах. Подорожуючи експозиція розширюватиметься, додаючи тематичні об'єкти з урахуванням країни, де презентується, наголошуючи на історичних та культурних зв'язках між народами Криму, Європи та Азії. Планується, що у 2023 році виставкова подія відбудеться в Україні (пілотна демонстрація проводилася у Кримському домі з 5 по 10 січня цього року), а також експозиція відвідає Польщу, Канаду, Корею, є домовленість щодо організації виставки в інших країнах - Бельгія, Швейцарія, Казахстан.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1310000
Запитувана сума від УКФ: 880000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕВ ЛЕНІЄ'
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Варшава, Торонто ( Канада), Сеул або їнше місто Кореї,
Опис проекту: "Müteşem Qırım. One of a kind. 미리내" (미리내 корейською MIRINAE - Місячний шлях) є багатоетапним аудіовізуальним і виставковим проєктом, що в оригінальній формі має познайомити аудиторію з маловідомими фактами історії, культурними, просвітницькими, соціальними й політичними аспектами існування Криму в минулому та сьогоденні. Проєкт буде представлений у багатьох країнах. Подорожуючи, експозиція розширюватиметься, додаючи тематичні об'єкти з огляду на країну, де презентується, акцентуючи на історичному та культурному зв'язку між народами Криму, Європи та Азії. Планується, що 2023 року експозиція відвідає Польщу та Канаду, тривають переговори щодо організації виставки в інших країнах, важливо, щоб відкриття проєкту відбулося саме в Україні.
176.
ID: 6REG21-34338
Назва проекту: Вільні квіти України
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1544980
Запитувана сума від УКФ: 1544980
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Фастів,
Опис проекту: Перформативна мистецька акція, в якій відображені історичні події корінних народів Приазов'я та Причорномор'я від становлення до окупації. Складовою культурно-мистецької акції буде створення навчального посібника для реконструкції історичних подій в регіонах та поза межами України.
177.
ID: 6REG21-34497
Назва проекту: Арт- об'єкт "Монети- зберігачі історії"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 1475112
Запитувана сума від УКФ: 1327612
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство "Акермантурінвест"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Білгород-Дністровський, Місто Білгород-Дністровський,
Опис проекту: Наш проект "Монети -зберігачі історії" передбачає створення вражаючого арт-об'єкту у вигляді п’яти метрових металевих монет, макетних копій нумізматичних раритетів народів північного Причорномор'я. Макети монет та оригінальні кріплення будуть виготовлені міськими майстрами ковальської справи та встановлені на спеціально підготовленому майданчику, як ще одна історико-пізнавальна локація в історичній частині міста, біля унікального комплексу пам'яток «Тіра – Білгород (Аккерман)» , що поєднує залишки античного міста з видатною середньовічною фортифікаційною спорудою. Наш арт-об'єкт – своєрідна інтерпретація історії найдавнішого міста України – Білгорода, яке за всіх часів, починаючи від свого античного народження, було найбільшим багатонаціональним торговим центром та портом у Північно-Західному Причорномор'ї. У період найвищого розквіту тут влаштувалися і процвітали грецька, вірменська, генуезька громади, які і сьогодні є зберігачами своїх унікальних етнічних культур.
178.
ID: 6REG21-34541
Назва проекту: Ромська казка про неймовірну дівчинку Раду (лялькова вистава)
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 837680
Запитувана сума від УКФ: 837680
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародна громадська організація ромів «КЕТАНЕ»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Херсонська область,
Опис проекту: Ромська лялькова вистава «про Неймовірну дівчинку Раду» для дітей дошкільного віку сприятиме формуванню їхньої толерантної свідомості й поведінки щодо ромської спільноти та подолання негативних етнічних стереотипів в майбутньому. Проблемою на сьогодні є і прояви "антициганізму", що мають вираз не тільки на побутовому, але й на державному рівні. На сьогоднішньому етапі у цей процес необхідно широко залучити нові форми перезавантаження спільноти до позитивного ставлення до ромів, одна з таких форм - це постановка дитячої лялькової ромської вистави для дітей «Неймовірна дівчинка Рада». В культурології театральна постановка розглядається як одна з форм нематеріальної культурної спадщини, в театрознавстві вивчається як художня структура і форма спілкування з глядачем. Феномен у тому, що цього в Україні ще ніхто не робив. Лялькова вистава надає театральній постановці нову ознаку, а саме – соціокультурної інституції, які тісно взаємодіють з суспільством і дають уявлення про багатий світ ромської культури. Саме можливість реалізації театром інноваційних і суспільних програм забезпечують йому сталий розвиток та виконання найважливішої соціокультурної місії.
179.
ID: 6REG21-34816
Назва проекту: Шляхи незламності очима греків -румеїв Приазов'я
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 178861.00
Запитувана сума від УКФ: 1575705.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління з гуманітарних питань Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: селище Сартана Сартанської селищної ТГ Маріупольського району Донецької області,
Опис проекту: Проєкт спрямований на збереження, розвиток та репрезентацію культурного розмаїття культурної спадщини унікальної етнічної культури греків - румеїв Приазов'я, яка наразі перебуває в загрозливому стані у зв’язку із тимчасовою окупацією громади шляхом оснащення мультимедійною технікою і новим обладнанням (меблями) виставкових залів єдиного та унікального в своєму роді культурного закладу Сартанської громади Маріупольського району Донецької області - Музею історії та етнографії греків Приазов'я.
180.
ID: 6REG21-34826
Назва проекту: Код Маріуполя
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я
Загальний бюджет проекту: 2138754.00
Запитувана сума від УКФ: 2035554.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Стамбула Геннадій Станіславович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Маріуполь, Київ,
Опис проекту: Документальний проект - це історії українців - греків-переселенців Приазов’я, які попри тривалий час змогли зберегти культуру, традиції свого народу. А зараз, під час широкомасштабного наступу Росії на Україну, вимушені покинути свої домівки в Маріуполі та прилеглих населених пунктах та жити в інших містах, країнах. Через історії людей, інтерв’ю істориків, правозахисників, мистецтвознавців, громадських діячів завдання проекту показати, як вдалося зберегти та розвивати народне мистецтво, мову, кухню, релігійне життя греків Приазов’я у сучасному світі та навіть передавати свої традиції іншим народом.