Реєстр програми Дослідження. Освіта. Резиденції. Стипендії

#
ID
Назва проекту
Рейтинг
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
ЛОТ 5. Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності
1.
ID: 5DORS51-07319
Назва проекту: Бородянка: нереальна реальність - VR досвід
Рейтинг: 290
Загальний бюджет проекту: 149788
Запитувана сума від УКФ: 149788
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Borodyanka: unreal reality - унікальний VR досвід, що занурює глядача на місце злочинів російської армії – обстріляні жили будинки, понівечені автівки, зруйновану інфраструктуру. Та дає можливість побачити це місце як до руйнування або під час бомбардування, так і в емоційному сприйнятті автора у картині зробленої у віртуальній реальності. Під час проєкту буде відскановано 15 об' єктів та локацій Бородянки, створено 3 віртуальних простора, створено унікальне відео тривалістю 10 хвилин у форматі 360, придатному для безкоштовної демонстрації у шоломах віртуальної реальності.
2.
ID: 5DORS51-06220
Назва проекту: “Випалюй!”
Рейтинг: 284
Загальний бюджет проекту: 149883.88
Запитувана сума від УКФ: 149883.88
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: село Займище, Київська область, Київ,
Опис проекту: Події в нашій країні випалюють території, поля, споруди, домівки, душі… Проект “Випалюй!” - це перший після повномасштабного вторгнення ПРАВИЛЬНИЙ випал - дров'яний випал мистецької кераміки в печі Анагама. Він має на меті не тільки відновити культурно-мистецьку діяльність керамічної резиденції Gudenky, а й привернути увагу спільноти керамістів та поціновувачів кераміки, щоб морально підтримати керамістів з усієї України, надихнути їх та підбадьорити.
3.
ID: 5DORS51-01851
Назва проекту: Чарівний світ української міфології - відеоблог
Рейтинг: 276
Загальний бюджет проекту: 148509
Запитувана сума від УКФ: 148509
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Наша міфологія – це не просто древні міфи та легенди. Українська міфологія – це міст між минулим, сучасним та майбутнім. Вона проявляється в різних сферах життя, та формує світогляд суспільства, вона зберігає культурні коди, та підкреслює національну ідентичність. Більше того – вона продовжує творитися, адже створення позитивного іміджу захисників та захисниць України потребує сучасних героїчних міфів. Відеоблог “Чарівний світ української міфології” має на меті сприяти зміцненню морального духу українців, у цікавій та зрозумілій формі розказавши і показавши історію творення української міфології від давнини до сучасності. Крім того, планується, що проект допоможе привернути до нашої міфології увагу іноземної аудиторії, та розкрити її потенціал для сучасної світової культури. Для цього відеоблог створюється українською мовою з англійськими субтитрами.
4.
ID: 5DORS51-31252
Назва проекту: “Захисний шар” - мистецький проєкт Костянтина Зоркіна про Харків та війну в Україні.
Рейтинг: 276
Загальний бюджет проекту: 106300
Запитувана сума від УКФ: 106300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Відновлення мистецької діяльності для створення проєкту “Захисний шар” у новій техніці (метал, зварювання, чеканка) з подальшим його експонуванням у просторі Єрміловцентру (Харків), в інших містах України та за кордоном. Використання нової техніки і матеріалу для розширення можливостей та збільшення масштабу діяльності: інсталювання об’єктів у міському середовищі, розробка та виготовлення театральних декорацій, вуличної скульптури тощо.
5.
ID: 5DORS51-33484
Назва проекту: Цикл відео-інтерв'ю з сучасними українськими художниками про їхню творчість часів миру та війни для YouTube каналу Одеського Національного художнього музею "Від першої особи"
Рейтинг: 274
Загальний бюджет проекту: 139200.00
Запитувана сума від УКФ: 139200.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, місто Київ, Одеса, Одеська область,
Опис проекту: Цикл відео-інтерв'ю із провідними українськими митцями та мисткинями, твори яких було представлено в оновленій експозиції сучасного мистецтва України “Від ХХ до ХХІ” в Одеському Національному Художньому Музеї до 24 лютого 2022 року. Цикл буде завантажено до окремого плей-листу на YouTube-каналі та сайті ОНХМ. Проект презентує важливі віхи у розвитку та становленні українського сучасного мистецтва. Через цей проект глядачі зможуть більше дізнатися про історію та культуру України. Змістовні інтерв'ю, що висвітлюють не тільки минулі підходи у творчості, а й фіксує роботу під час війни, ці матеріали зможуть використовувати у своїх працях дослідники та дослідниці з України та поза її межами.
6.
ID: 5DORS51-00923
Назва проекту: Українська література в коміксах
Рейтинг: 273
Загальний бюджет проекту: 149850
Запитувана сума від УКФ: 149850
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета - розвивати ​читацькі інтереси старшокласників, удосконалювати мовну компетентність, формувати міцність і гнучкість знань з української літератури та мови шляхом створення культурно-мистецького продукту - каталогу “Українська література в коміксах”, який за допомогою графічної візуалізації сюжету висвітлює історичну епоху України. Створений каталог задовольнить соціокультурні інтереси учнівської молоді інформаційної доби: сприятиме розвитку читацької культури, розвитку пам’яті (візуалізація), популяризації української літератури у нашій державі і за кордоном (навчання дітей-переселенців), оскільки каталог буде створено українською та англійською мовами. Для вчителів-філологів каталог слугуватиме дидактичним матеріалом. Кінцевий продукт проєкту здатний задовольнити пізнавальні потреби читачів, висвітлюючи детальну інформацію про художній твір, яка сприятиме інтелектуально-культурному розвитку читача - особистості нової доби.
7.
ID: 5DORS51-33131
Назва проекту: вистава "Дівчина з Хіросіми, яку лякає грім"
Рейтинг: 271
Загальний бюджет проекту: 76041.00
Запитувана сума від УКФ: 76041.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Дівчина з Хіросіми, яку лякає грім» – це створення театрального перформансу через режисерське прочитанням п’єси «Життя з батьком» видатного японського драматурга Іноуе Хісасі у партнерстві з ГО “Галерея Сценографії” (Львів) та НЦТМ імені Леся Курбаса (Київ). Це переосмислення українськими митцями, які сьогодні живуть та працюють під час війни, розв'язаною росією проти України, історії дівчини Міцуе, яка пережила атомне бомбардування Хіросіми наприкінці ІІ Світової війни. Настуні роки дівчина живе, страждаючи від синдрому того, хто вижив і відчуваючи відповідальність перед усіма, хто тоді загинув. Синдром того, хто вижив сьогодні знайомий мільйонам українців. Перформанс – це мистецько-терапевтичний спосіб відрефлексувати травму війни і біль втрати .
8.
ID: 5DORS51-33568
Назва проекту: Стипендія на запис альбому
Рейтинг: 271
Загальний бюджет проекту: 149760
Запитувана сума від УКФ: 149760
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета отримання стипендії - записати і видати аудіоальбом на тексти власного авторства, який транслюватиме тематику героїчної боротьби українського народу за незалежність, життєві орієнтири і культурні цінності кожного українця та українки. Результати проєкту: проєкт посприяв єднанню українців та зміцненню морольного духу громадян через прослуховування аудіосинглів, які надихають і зміцнюють віру в нашу перемогу; забезпечено потребу населення, в тому числі підростаючого покоління, в актуальному україномовному контенті шляхом збільшення кількості якісного конкурентоспроможного музичного контенту на цифрових платформах, у соціальних мережах та на радіостанціях; видано конкурентоспроможний актуальний культурний продукт у вигляді аудіоальбому, сингли з якого допомагають витісняти досі присутній в трендах стрімінгових сервісів та соціальних мережах російськомовний контент.
9.
ID: 5DORS51-33566
Назва проекту: Відновлення культурно-мистецької діяльності в сфері кіновиробництва, Яценко Володимир
Рейтинг: 268
Загальний бюджет проекту: 148980.00
Запитувана сума від УКФ: 148980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відновлення діяльності в сфері виробництва кіно, що включає придбання жорстких дисків для здачі матеріалів фільмів "Люксембург, Люксембург" та "Ти - космос"
10.
ID: 5DORS51-32384
Назва проекту: Колекція бронзових скульптур "Зерно життя"
Рейтинг: 266
Загальний бюджет проекту: 147740
Запитувана сума від УКФ: 147740
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Відновлення індивідуальної культурно-мистецької діяльності та створення колекції металевих скульптур "Зерно життя" з широкою культурно-просвітницькою складовою з сучасної тематики війни з російською федерацією та меморіалізації героїчної боротьби українського народу. Сприяють зміцненню морального духу українців, посилення ментальної стійкості, єдності української нації та єднанню світової спільноти проти російського агресора.
11.
ID: 5DORS51-02052
Назва проекту: Кураторський проект "Україна After War"
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 115070.00
Запитувана сума від УКФ: 115070.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог,
Опис проекту: Проект відновлює кураторську діяльність стипендіата. Метою виставкового проекту є вираження переживань та відчуттів української спільноти, пов’язаних з війною російської федерації проти України, меморіалізація героїчної боротьби українського народу та формування спільної візії майбутнього українського народу через новостворену виставку в Музеї книги та друкарства м. Острог. Кураторський проект слугуватиме своєрідною квінтесенцією рефлексивів над пережитими подіями війни на основі мистецької колекції Державного історико-культурного заповідника м. Острог. Заключна подія - презентація виставки та кураторські екскурсії.
12.
ID: 5DORS51-02880
Назва проекту: "Захист культурної спадщини під час війни: український досвід". Спеціальне число журналу "Антиквар"
Рейтинг: 264
Загальний бюджет проекту: 149950
Запитувана сума від УКФ: 149950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проєкт полягає у створенні спеціального номера журналу "Антиквар" присвяченого збереженню культурних цінностей, евакуації музеїв та координації цього процесу, переосмисленню протоколів безпеки та використанню міжнародних кейсів збереження культурної спадщини. Проєкт має на меті систематизацію інформації щодо успішних та неуспішних українських кейсів, окреслення кола проблематики, осмислення успішних світових кейсів та актуалізацію потреби напрацювань дієвої системи безпеки для українських музеїв з залученням відповідних структур та професійних кіл. Результатом проєкт стане добірка авторських матеріалів з українськими та ізраїльськими музейниками, представниками держави присвячена проблемам з якими зіткнулися українські музейники, які потребують обговорення: порядок прийняття рішень про евакуацію та фінансування, комунікація з приймаючою стороною, підготовка сховищ, логістика, перетин кордону.
13.
ID: 5DORS51-27063
Назва проекту: П'ята хвиля
Рейтинг: 264
Загальний бюджет проекту: 102800
Запитувана сума від УКФ: 102800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виставковий проєкт «П’ята хвиля» підіймає проблему масового відтоку (еміграції?) українців за кордон через повномасштабну війну росії проти України, проводить історичні паралелі з попередніми хвилями еміграції, також спричиненими росією. Виставка розповідає про відомих українських емігрантів ХІХ-ХХ ст. та вибраних сучасних українських мистців, які були змушені виїхати за межі батьківщини. Вперше в науковий обіг вводиться поняття «п’ята хвиля еміграції», підіймається питання потенційної втрати активного й креативного прошарку українців, окреслюються позитивні сторони цього явища (культурна дипломатія), наголошується на необхідності збереження їх для України. Проєкт демонструватиметься офлайн та онлайн – у просторі постійної експозиції Музею української діаспори та на Facebook сторінці музею.
14.
ID: 5DORS51-33385
Назва проекту: Міні-альбом "Музика в облозі"
Рейтинг: 264
Загальний бюджет проекту: 106120
Запитувана сума від УКФ: 106120
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Чернігів, презентація продукту - вся Україна,
Опис проекту: Аудіозапис інструментального джазового міні-альбому авторської музики "Музика в облозі", який розкриє становище людини в оточеному місті, відрізаному від комунікацій, світла, води. Музика відображатиме внутрішній світ, куди поринає герой у спробах зберегти себе морально та психічно.
15.
ID: 5DORS51-30536
Назва проекту: STAR BEAT "Rendezvous under rockets" On-Line Season 2
Рейтинг: 264
Загальний бюджет проекту: 139561
Запитувана сума від УКФ: 139561
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Черкаси,
Опис проекту: Сезон патріотичних та тематичних міксів на платформі STAR BEAT. Будуть предсталені українські Dj , які увійшли в тижневі ТОП 50 за версією платформи .mixcloud.com . Створення STAR BEAT Stream платформи та постійних відео єфірів з виступами, благодійними зборами та презентаціями нових виконавців, значно підвищить рівень патріотизму і популярності українських DJ в місті, країні, світі та створить приклад для молоді, як себе можна реалізувати, якщо ти знаєшся в музиці. Це також популяризація української електронної музики, яка в такі важкі для країни часи згуртовує її шанувальників не тільки в Україні, а й в світі.
16.
ID: 5DORS51-33104
Назва проекту: Відновлення діяльності гончарної студії та проведення арттерапії для мешканців/ок Ірпеня
Рейтинг: 263
Загальний бюджет проекту: 54500
Запитувана сума від УКФ: 54500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ірпінь,
Опис проекту: Мета проекту: відновити повноцінну діяльність моєї приватної студії кераміки в Ірпені та надавати послуги з еко-арт-терапії для місцевих мешканців/ок. Результати: закуплено імпортні матеріали для виробництва кераміки (оскільки українські матеріали, що вироблялись у Слов'янську, наразі недоступні через бойові дії); закуплено допоміжні інструменти для виробництва кераміки й проведення занять; відновлено виробництво кераміки для продажу за кордон і сплати податків до місцевого бюджету; проведено серію благодійних занять з еко-арт-терапії для жителів/ок Ірпеня і переселенців/ок, котрі потребують психологічної підтримки.
17.
ID: 5DORS51-26834
Назва проекту: СІЛЬ ВІЙНИ
Рейтинг: 261
Загальний бюджет проекту: 149459
Запитувана сума від УКФ: 149459
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Миколаїв,
Опис проекту: Україна переживає драматичний етап своєї історії - 9-й рік поспіль триває війна з рф. Ця війна є збройним протистоянням і інформаційними атаками війни гібридної. З першого дня вторгнення в Україну військ рф я був на військовому збірному пункті з плівковою фотокамерою. Усвідомлюючи, як професійний фотограф та фото-художник, цінність фіксації цих подій для історії. Пізніше, у составі добровольчого загону «Братство» у составі 8-го окремого батальйону 10-ї гірської штурмової бригади ГУР МО ЗСУ був учасником та свідком звільнення сіл Перемога, Лук’янівка, Рудницьке, Нова Басань та інших. Весь цей час я не розлучався з камерою Ролейфлекс знімаючи виключно на чорно-білу плівку з європейським розміром кадра 6х6 см. Проект «Сіль війни» присвячений рядовим солдатам, які тягнуть на собі основний тягар спротиву.
18.
ID: 5DORS51-33444
Назва проекту: Інсталяція до заданого простору "Мідний Саван"
Рейтинг: 260
Загальний бюджет проекту: 93730
Запитувана сума від УКФ: 93730
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Київ,
Опис проекту: Інсталяція відсилає до поховальних звичаїв правлячої династії та вищої імперської бюрократії епохи Хань, яка вірила, що саван з нефриту забезпечить їй вічне життя та збереже тіло нетлінним. Мета проекту - капсулювати набір ідеологічних практик симулятивної імперії, мілітаристського євразійства, ірраціональність та ретроградність російської клептократії. Замість небесного нефриту саван зібраний із пластинок міді, де окисом проступає камуфляж злочинних намірів режиму, прошитих людським гнівом та болем.
19.
ID: 5DORS51-33337
Назва проекту: Змієборець
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 80513.50
Запитувана сума від УКФ: 80513.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт. Опішня, Полтавська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення дерев'яної паркової скульптури "Змієборець" на тему боротьби українського народу з російською збройною агресією. Скульптура повинна пробуджувати та зміцнювати національний дух, привертати увагу до найкритичнішої теми українського та світового сьогодення. Після створення скульптура має експонуватись у загальнодоступному місці (парк Національного музею-заповідника українського гончарства)
20.
ID: 5DORS51-00830
Назва проекту: Дослідження прозового спадку Параски Плитки-Горицвіт
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 98050
Запитувана сума від УКФ: 98050
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Криворівня, Київ,
Опис проекту: Ідея проєкту полягає в опрацюванні прозової творчості Параски Плитки-Горицвіт, гуцульської письменниці, художниці, фольклористки, етнографки, філософині та фотографки. Літературний спадок авторки складається з 46 великих рукописних і друкованих на машинці книг по 500 сторінок кожна, а також десятків маленьких книжечок з її ілюстраціями та в саморобних палітурках. Ці твори, серед яких є художня проза, поезія та щоденники, досі систематично не опрацьовані. Мета стипендії – опрацювати прозовий доробок мисткині: дослідити, систематизувати, частково оцифрувати, створити репрезентативну вибірку текстів та здійснити редакторське опрацювання цієї вибірки.
21.
ID: 5DORS51-06133
Назва проекту: САД Божественних Пісень. Сковорода
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 147264.00
Запитувана сума від УКФ: 147264.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: САД Божественних Пісень — це театральний проект в розвитку, зерном і звершенням якого є свідчення людини в часі — персональний монолог актора через пісню - танець - текст: переплетіння цих монологів творить тканину дійства. Це персональне зусилля миру. Це діло смирення — дати рідній землі звучати, явити всім собою якість, яка зцілює землю у всі часи, яка перемагає війну, яка і є проростанням в цьому часі вічно молодого саду Духа. Це друга частина проекту - "Сковорода" (перша - "Весілля", 2017) - базується на поезіях із однойменного циклу Григорія Сковороди та проявляє зерно Роду та української культури, а саме - єдність Буття (Життя-Творчість-Служіння) через Слово, Пісню, Музику, Духовний напів. Досліджуючи мову Сковороди, проект покликаний проявити якість Буття, яка творить Перемогу, бо проявляє Перемогу яка є і буде завжди. 
22.
ID: 5DORS51-05828
Назва проекту: Щоденник війни "Портретний архів"
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 104581.05
Запитувана сума від УКФ: 104581.05
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, село Рожни (Київська обл, Броварський р-н),
Опис проекту: Портретний архів війни «#обличчявійни»- артпроєкт і мій особистий челендж документації подій через психологічні портрети українців та реальні історії війни. Головний меседж якого полягає в тому, щоб висвітлити вплив війни, що відбувається в серці Європи, на її найменш захищених мешканців, і ті труднощі, через які доводиться проходити людям кожного дня, у боротьбі за базисні права та свободи. З 24 лютого я веду щоденник війни, втілений у портретній серії «#обличчявійни», заснований на реальних подіях 2022 року. Питання наслідків війни, які я порушую у своїх роботах, взяті з повсякденного життя, а люди та їхня боротьба за свободу - моя основна тема.
23.
ID: 5DORS51-05896
Назва проекту: Інтерактивна вистава-перфоменс арттерапія "Будуємо мрію"
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 141030
Запитувана сума від УКФ: 141030
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Хмельницький,
Опис проекту: Основна мета проекту – створення вистави-перфоменсу, як арт терапії для глядачів, чиї душі виснажені війною. Залучивши глядачів до участі у виставі, в прямому сенсі, до створення комфортного сценічного простору у приміщенні призначеному для укриття – ми хочемо в результаті допомогти людям повірити, що нам під силу створити нове та потужне навіть на місцях руїни, розфарбувати сірий світ у яскраві кольори, надати глядачам сили та натхнення. Вистава основана на документальній п'єсі про історії зруйнованих війною будівель, буде підкріплена сценарними лініями основаними на імпровізаціях акторів, що направлятимуть глядачів на будівництво нового об'єкту – будівлі своєї мрії на місці руїн.
24.
ID: 5DORS51-33408
Назва проекту: Відновлення майстерні арт-студії Bob Basset
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 149782
Запитувана сума від УКФ: 149782
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Львів,
Опис проекту: Сергій Петров, відомий професійно як Bob Basset — український художник і співзасновник однойменної художньої студії. Артстудія існує у Харкові понад 30 років, працює зі шкірою, металом, каменем, деревом, кісткою, керамікою та склом. Найбільш світово-відомі артоб'єкти - маски, які використовувалися на різноманітних аренах. 24 березня 2022 художник був вимушений покинути Харків без якогось обладнання та матеріалів, які лишилися в майстерні. Автівки майстер не має, бо не може водити через проблему із зором. За підтримки стипендії планується перевезти існуюче обладнання з Харкова та зробити склад для повноцінного відновлення працездатності майстерні, подальших експериментів із матеріалами та артефактами війни, щоб у подальшому створити серію масок-рефлексії для повноцінної виставки.
25.
ID: 5DORS51-33264
Назва проекту: Видатні Творці України
Рейтинг: 256
Загальний бюджет проекту: 108277.00
Запитувана сума від УКФ: 108277.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Сміла, Черкаська обл.,
Опис проекту: Проєкт «Видатні Творці України» має на меті: - створення колекції одягу та аксесуарів для ляльок Barbie і їх кастомізацію у вигляді 10 видатних особистостей усіх часів, які здійснили значний внесок у культурний розвиток та становлення України як держави, та сучасних героїв, які роблять надможливе для пришвидшення перемоги; - створення фотографій ляльок, листівок та мініатюрних книжок про видатних діячів для популяризації серед міжнародної спільноти історій та досягнень українців, як в умовах сучасної війни, так і з часів Київської Русі. - меморіалізцію героїчної боротьби українського народу усіх часів в лялькових образах видатних творців нашої Держави для єднання світової спільноти проти російського агресора.
26.
ID: 5DORS51-28339
Назва проекту: Подкаст «Знакові постаті України: їх вбивала росія»
Рейтинг: 256
Загальний бюджет проекту: 88050
Запитувана сума від УКФ: 88050
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Луцьк, Україна, вся Україна,
Опис проекту: Подкаст про видатних українських митців, які були знищені тоталітарним режимом. Це 15 історій про людей, які боролися за нашу державність і відвойовували право бути українцями. Зокрема, це Максим Рильський, Гнат Хоткевич, Микола Хвильовий, Лесь Курбас, Олександр Довженко та інші. Кожен випуск присвячений певній особистості, розповідає не про сухі біографічні дані, а й влучні цитати, доречні і характерні випадки із життя, аналіз в розрізі історичного контексту, вплив на становлення української державності та незалежності. Подкаст донесе аудиторії правду про те, як століттями радянська влада, тоталітарна система, росія нищить наш цвіт, наших митців, нашу мову, наші традиції, нашу культуру.
27.
ID: 5DORS51-33494
Назва проекту: Захар Беркут - дух української Перемоги
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 150000
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Львів,
Опис проекту: Основною метою проєкту “Захар Беркут - дух української Перемоги” - є здійснення постановки вистави “Захар Беркут” за однойменною повістю Івана Франка на базі Львівського академічного театру імені Леся Курбаса. Щоб через мистецтво сприяти зміцненню морального духу українців та підняти важливі в суспільстві питання у зв’язку із повномасштабним вторгненням російської федерації на територію України та разом знайти на них відповіді.
28.
ID: 5DORS51-06486
Назва проекту: Мудрість, як зброя
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 98980.00
Запитувана сума від УКФ: 98980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєктом створюються умови для кураторської діяльності з метою стимулювати художників до творчого переосмислення спадщини Григорія Сковороди та створення мистецької виставки. В рік 300-річчя Сковороди росіяни знищили музей в Сковородинівці, знищили університет в Харкові, проте Сковорода - це не речі, Сковорода - це ідеї, проєкт покликаний привернути увагу до інтелектуальної спадщини Сковороди, в основі якої - філософія свободи.
29.
ID: 5DORS51-01246
Назва проекту: "Переможемо з піснею!"
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 79500
Запитувана сума від УКФ: 79500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Умань, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів,
Опис проекту: Проект "Переможемо з піснею!" - це видання пісенно-поетичного щоденника арт-волонтера Руслани Лоцман з його презентацією в 5 містах України
30.
ID: 5DORS51-33291
Назва проекту: Тіло і простір у розрізі архітектури
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 96450
Запитувана сума від УКФ: 96450
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект присвячений відновленню індивідуальної мистецької діяльності українського художника та архітектора - Олега Дроздова. В рамках проекту Олег Дроздов працюватиме над створенням просторової інсталяції «Тіло і простір у розрізі архітектури» з метою стимулювання широкої аудиторії до рефлексії на тему шляхів післявоєнної відбудови України та майбутнього українських міст.
31.
ID: 5DORS51-33066
Назва проекту: Відновлення культурно-мистецької діяльності, а саме створення серії живописних робіт, як моя рефлексія на події війни в Україні.
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 51183.00
Запитувана сума від УКФ: 51183.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проектом передбачено створення серії живописних робіт, як моя рефлексія на події війни в країні. Буде зображена пластика фрагментів людського тіла і деталей війни. Ця фрагментарність і колажність візуального зображення буде говорити до глядача про сьогоднішній час війни. Роботи будуть виконані акриловими і олійними фарбами на полотнах. Результатом роботи буде втілена серія живописних робіт про фіксацію сьогоднішнього часу. Картини будуть представлені для публічного огляду у соцмережах.
32.
ID: 5DORS51-33519
Назва проекту: Поезія Кольорів. Нездоланні Українці
Рейтинг: 252
Загальний бюджет проекту: 65940
Запитувана сума від УКФ: 65940
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Суми, Суми,
Опис проекту: Проект "Поезія Кольорів. Неподолані Українці" - продовження щорічного фестивалю, що об'єднує людей у створенні літературно-візуального продукту: вірші, що народились під час війни, знайдуть відображення на великому муралі, складеному як пазл, з невеличких художніх полотен. Цього разу сталий проект об’єднує громадян України, що повстали проти російської агресії і кожний, по-своєму наближає перемогу: воїни, волонтери, переміщені особи, сім’ї, що втратили своїх рідних тощо. Кожен учасник проекту може висловити свої особисті відчуття і з часом побачити їх втілення. Розміщений на знаковій стіні центральної частини міста, мурал площею 75 кв.м., стане візуальною ознакою невідвертості нашої Перемоги.
33.
ID: 5DORS51-33397
Назва проекту: Фотографічна воєнна хроніка та друк архівних робіт
Рейтинг: 252
Загальний бюджет проекту: 97250
Запитувана сума від УКФ: 97250
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проект спрямований на створення художньої фотографічної хроніки подій в Харкові та Харківській області під час військового стану, документації наслідків агресії росії проти України та життя міста. Хід проекту передбачає відновлення роботи з відбору і друку авторського фотографічного архіву, утвореного з початку повномасштабного вторгнення РФ, а також його розширення та презентацію широкій публіці.
34.
ID: 5DORS51-03088
Назва проекту: Воєнний документальний проєкт. Короткометражний промо вебфільм
Рейтинг: 249
Загальний бюджет проекту: 50200
Запитувана сума від УКФ: 50200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, м. Буча, с. Бабинці, с. Горенка, с. Мощун, смт. Бородянка, с. Турбівка,
Опис проекту: Проєкт стане складовою створення повнометражного документального фільму режисерки Ірини Правило з робочою назвою War Documentary Project. В рамках проєкту заплановано розшифровка матеріалів, які було знято раніше, від часу звільнення від окупантів територій в Київській області, написання, редагування монтажного плану (режисерського сценарію) та створення короткометражного вебфільму з метою промоції задуму та майбутньої повнометражної картини.
35.
ID: 5DORS51-03163
Назва проекту: Балет "Евакуація"
Рейтинг: 249
Загальний бюджет проекту: 50770
Запитувана сума від УКФ: 50770
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Бровари, Київська обл., Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає постановку нового українського балету "Евакуація", присвяченого темі війни. Реалізація відбуватиметься силами солістів балету Національної опери України, студентами Академії танцю ім.С.Лифаря та балетною групою Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю "Калина". Сюжет балету розгортається у наші дні, де під час евакуації дитина губить своїх батьків. Перемога добра над злом дозволяє їй повернутися додому та знайти рідних.Проєкт передбачає написання оригінальної партитури, репетиційний процес, сценічне втілення та зйомку промо-відео балетних сцен.
36.
ID: 5DORS51-07221
Назва проекту: Виставка та презентація книги Молодої Миколаївської Фотографії “MYPH”
Рейтинг: 249
Загальний бюджет проекту: 139724
Запитувана сума від УКФ: 139724
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає реалізацію фотовиставки із презентацією книги Молодої Миколаївської Фотографії “MYPH” в галереї Dymchuk Gallery. Виставка розповість про школу концептуальної фотографії, засновану Сергієм Мельниченком у Миколаєві в 2018 році. З того часу школа перетворилася на ком’юніті, яке об’єднало учнів з усієї України та поза її межами. Після повномасштабного воєнного вторгнення, школа активно приймає участь у волонтерському русі та допомагає збирати кошти для потреб ЗСУ та на гуманітарну допомогу. Мета проєкту — створення виставки, яка за допомогою мистецтва та текстів покаже, що митці продовжують плідно працювати задля перемоги. Виставка супроводжуватиметься презентацією книги, до якої увійшли роботи 60 авторів.
37.
ID: 5DORS51-02160
Назва проекту: На цій землі нас не здолати
Рейтинг: 247
Загальний бюджет проекту: 149930
Запитувана сума від УКФ: 149930
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ-Рівне,
Опис проекту: Проект відновлення культурно-мистецької діяльності заявника у двох напрямках: перформативному та сценічному мистецтві (запис нових треків, концерти та благодійні заходи для українських захисників, тимчасово переміщених осіб, дітей, що перебувають у скруті задля підняття духу українців) та візуальному (створення серії робіт "Стратифікація нескореності" - рефлексія на війну в Україні, меморіалізація героїчної нескореності українського народу).
38.
ID: 5DORS51-33478
Назва проекту: Відновлення розвитку ринку подкастів в Україні
Рейтинг: 247
Загальний бюджет проекту: 109200
Запитувана сума від УКФ: 109200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Проект присвячений відновленню індивідуально мистецької діяльності Марії Кравченко. В рамках проекту запланована розробка нової програми подкастів та закупівля необхідних товарів для її подальшої реалізації. Програма подкастів «Культура і війна» розповідатиме історії сучасних українських художників, культурних менеджерів та культурних діячів, пов’язані з війною (яким чином їх зустріла війна, як вони переживають цей досвід, над чим працюють і які культурні продукти створюють).
39.
ID: 5DORS51-31002
Назва проекту: Стипедія для реалізації вистави формату театру відчуттів "Тіні забутих предків"
Рейтинг: 246
Загальний бюджет проекту: 149586
Запитувана сума від УКФ: 149586
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності дає можливість реалізувати виставу формату театру відчуттів за повістю «Тіні забутих предків», класика української писемності Михайла Коцюбинського. Вистава дозволить глядачам зануритися у світ українського фольклору за допомогою звуків, запахів, смаків, дотиків та відчути красу карпатської природи всіма органами чуття. Вистава матиме інклюзивну складову, оскільки буде створюватися з урахуванням сприйняття незрячих та слабозорих глядачів. Театр, як один із важливих соціокультурних інститутів має реінкарнувувати спільні цінності цілого народу, що передаються з покоління до покоління, задля зміцнення сучасної української ідентичності.
40.
ID: 5DORS51-00102
Назва проекту: Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності у рамках створення документального фільму
Рейтинг: 246
Загальний бюджет проекту: 113505
Запитувана сума від УКФ: 113505
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Рівне, Чернівці,
Опис проекту: Стипендія для відновлення культурно-мистецької діяльності і створення культурно-мистецького продукту. Фільму про людину, яка незважаючи на випробування, які випали на її долю не зламалася і не опустила руки, а впевнено йде до мети. Її сила духу і характеру проявилися ще з більшою силою з початком війни росії проти України.
41.
ID: 5DORS51-33489
Назва проекту: Партесні концерти: від рукописів до виконання
Рейтинг: 246
Загальний бюджет проекту: 120000.00
Запитувана сума від УКФ: 50404.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виконання української барокової музики, як і будь-якої музики давніх часів, вимагає глибокого науково-дослідницького підґрунтя. В київській рукописній колекції Національної бібліотеки ім. В. Вернадського зберігаються факсимільні ноти партесних концертів. Метою проєкту є вивчення та освоєння виконавцями оригінальних манускриптів партесних концертів 17-18 ст., що стане основою якісної виконавської реалізації цієї музики.
42.
ID: 5DORS51-31862
Назва проекту: Подкаст «Жінки в лавах УПА»
Рейтинг: 246
Загальний бюджет проекту: 69900
Запитувана сума від УКФ: 69900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Луцьк, Вся Україна,
Опис проекту: Це серія подкастів про один із феноменів національно-визвольної боротьби середини XX століття, масову участь у русі опору молодих жінок-українок. Більшість із них були добрими, ніжними, щирими мрійницями. І водночас непохитними в усьому, що стосувалося державницької ідеї і національної гідності. Вони пам’ятали про це і в безвиході оточеної енкаведистами криївки, і в сталінських таборах. Переважно жінки в УПА були зв’язковими, розвідницями, пропагандистками, медсестрами. 10 випусків аудіопрограм, кожен з яких присвячений окремій постаті. Це перший спеціалізований аудіопроєкт про жінок в УПА. Правдива історія про єдиних борців за незалежність України у часи Другої світової та подальші роки. Також 2022 року відзначається 80-річчя УПА.
43.
ID: 5DORS51-03102
Назва проекту: Обережно: ДІТИ
Рейтинг: 246
Загальний бюджет проекту: 122301.00
Запитувана сума від УКФ: 122301.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, Україна, смт Ворзель, Київська область, Україна,
Опис проекту: «Обережно: ДІТИ» – це серія короткометражних документальних фільм про дітей, що постраждали під час російського вторгнення в Україну. Ці кілька особистих історій стануть узагальненою картиною того, через що доводиться проходити українським дітям та їхнім батькам під час цієї жорстокої та цинічної війни. Мета - консолідувати цивілізований світ у боротьбі з російською агресією та зупинити катастрофу, яка вже прийшла в Україну і наближається до всього світу.
44.
ID: 5DORS51-06620
Назва проекту: Моноопера "Щоденник Анни Франк"
Рейтинг: 246
Загальний бюджет проекту: 149950
Запитувана сума від УКФ: 149950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Планую представити українському глядачу постановку моноопери "Щоденник Анни Франк" на музику українського композитора Максима Коломійця та оригінальні тексти Анни Франк. Головна мета це зміцнення морального духу українців та єднання Української спільноти проти російського агресора. Опера буде показана на камерній сцені Київського національного академічного театру оперети. Після показу відбудеться інтерактивне спілкування з аудиторією, під час якого глядачі розкажуть свої історії, пов’язані з війною. Щоденник єврейської дівчинки Анни Франк, які вона вела в період нацистської окупації Нідерландів з 12 червня 1942 по 1 серпня 1944 року став найвідомішим та найбільш продаваним щоденником в історії. Він був перекладений більш ніж на 60 мов світу. За мотивами щоденників Анни було поставлено багато опер, мюзиклів та драматичних постановок. Ця опера є надзвичайно актуальною сьогодні під час війни з російською федерацією. Вона відображає тривожний стан нашого суспільства і на прикладі життєвого досвіду молодої дівчини показує, як Анні вдалося наповнити своє коротке життя міцною вірою і надією, незважаючи на страшні події. Під час переховування від німців Анна мріє про прекрасний світ із валізою в руці. Вона не втрачає віри у перемогу. Ця опера подарує глядачу заряд оптимізму та віри в кращі часи.
45.
ID: 5DORS51-33084
Назва проекту: Український свідок
Рейтинг: 246
Загальний бюджет проекту: 111960
Запитувана сума від УКФ: 111960
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Метою проєкту є створення збірки історій війни у вигляді фотоальбому з технологією доповненої реальності(при наведенні камери смартфона на світлину відтворюється відеоролик зі звуком). Героями історій є захисники та захисниці України, волонтери, біженці та інші люди, яких торкнулася ця війна. Фільмування відбуватиметься по всій Україні в першу чергу в "гарячих" точках, та висвітлюватиме героїчний опір українців російській агресії.
46.
ID: 5DORS51-29548
Назва проекту: Молитва за перемогу
Рейтинг: 245
Загальний бюджет проекту: 147569
Запитувана сума від УКФ: 147569
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Дніпро, Миколаїв, Одеса,
Опис проекту: Різні люди, різних релігій та національностей стали на захист України, а фактично – на захист усього цивілізованого світу від навали новітніх варварів – росіян. Це унікальний культурний феномен, коли спільна мета стала вищою за релігійні різності. Дослідження цього культурного феномену – мета цього проєкту. Результатом є серія з 10 документальних відеороликів, які демонструють міжнародній спільноті культурну унікальність України та нашу культурну єдність з усім цивілізованим світом. Ми розповідаємо цю історію словами діячів та вірян різних релігій, доносимо до людей з різних країн та різних релігій ідею того, що зараз Україна бореться не тільки за свою свободу, а за свободу всього цивілізованого світу.
47.
ID: 5DORS51-30668
Назва проекту: Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності, Яценко Анна
Рейтинг: 244
Загальний бюджет проекту: 149909.40
Запитувана сума від УКФ: 149909.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відновлення культурно-мистецької діяльності у сфері кіновиробництва, що передбачає продовження роботи над повнометражним кінофільмом "Ти - Космос" (режисер Павло Остріков). У рамках стипендії буде виготовлено фінальні декорації до фільму. Роботи планувалося здійснити у березні 2022 року, проте через повномасштабне вторгнення задумане реалізувати не вдалося вчасно. Стипендія допоможе завершити роботу над фільмом, що вже отримує міжнародне визнання.
48.
ID: 5DORS51-33241
Назва проекту: Посполу
Рейтинг: 243
Загальний бюджет проекту: 125045.65
Запитувана сума від УКФ: 125045.65
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Поcполу» – це шість майстер-класів для професійних танцівників та хореографічний перформанс. Керівниця стипендіальної програми хореографиня Катерина Курман. Мета стипендіальної програми – формування лабораторії професійного зростання для артистів сучасної хореографії за допомогою серії майстер-класів та створення перформансу. У центрі ідеї перформансу – поєднання танцю з написанням картини, що, переливаючись з однієї форми в іншу, створять щось нове в динаміці. Результатами роботи артистів в балетній залі стануть відповіді на питання щодо професійного майбутнього артистів балету в нових реаліях, відновлення фізичної форми, пошук нових ідей та їх реалізація в перформансі.
49.
ID: 5DORS51-08066
Назва проекту: Музичний альбом "Відлуння війни"
Рейтинг: 242
Загальний бюджет проекту: 148866.00
Запитувана сума від УКФ: 148866.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Запис музичного альбому "Відлуння війни", який складатиметься з 12 пісень на тексти, що присвячені боротьбі українського народу у війні з росією. Альбом з таким змістом сприятиме збереженню та популяризації української культурної спадщини та національної пам’яті, формуватиме та зміцнюватиме сучасну українську ідентичність та спільні цінності громадянського суспільства. Пісенна форма сприятиме розповсюдженню української поезії, написаної під впливом війни, що в інформаційному просторі є прямою дією для усунення інформаційної складової російської агресії. Ці пісні будуть свідченням внеску українських військових, добровольців, волонтерів у перемогу над країною терористом росією, їхнього внеску у становлення України як рівноправної країни у світовій спільноті та безпеку на європейському континенті.
50.
ID: 5DORS51-29486
Назва проекту: Стипендія для створення перкусійно-танцювального перформансу
Рейтинг: 241
Загальний бюджет проекту: 149890
Запитувана сума від УКФ: 149890
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Даний стипендіальний проект має на меті створення перкусійно-танцювального перформансу з сучасної тематики війни з російською федерацією. Форма перкусійно-танцювального перформансу у якій поєднуються хореографічне мистецтво та мистецтво перкусії(відтворення звуків з різноманітних предметів), обрана аби створити не тільки особливу візуальну, а ще і звукову картинку, що сприятиме налаштуванню певного емоційного настрою аудиторії глядачів. Саме формою перформансу буде висвітлено певні події воєнного часу та викликано у глядачів почуття безмежно суму, жалю та страху, які щохвилини переживає народ України. Перкусійно-танцювальний перформанс буде презентовано наживо з подальшим створенням відео-версії для розповсюдження серед спільнот заради єднання проти російського агресора.
51.
ID: 5DORS51-23656
Назва проекту: Практики українського арт-ринку
Рейтинг: 241
Загальний бюджет проекту: 89050
Запитувана сума від УКФ: 89050
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Суттєве скорочення державного фінансування української культури та креативних індустрій, гостро поставило питання диверсифікації джерел надходження коштів та покращення умов ведення професійної діяльності у секторі. Даний проєкт ставить на меті дослідити актуальну ситуацію на українському арт-ринку та створити серію інтерв’ю з експертами та дорожні карти для різних його агентів (художників, дилерів, культурних інституцій тощо) з продажу/ покупки витворів мистецтва в Україні, експорту/імпорту мистецтва, державного регулювання цих операцій, їх документального оформлення та супровідних податків та зборів.
52.
ID: 5DORS51-29248
Назва проекту: Серія відеолекцій "Інновації в культурній індустрії України: нові можливості та особливості застосування"
Рейтинг: 240
Загальний бюджет проекту: 140860
Запитувана сума від УКФ: 140860
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Острог Рівненська область,
Опис проекту: У рамках проекту буде розроблено та записано цикл з 10 відеолекцій на тему застосування інноваційних технологій та прийомів в сфері культурних та креативних індустрій в Україні. Відеолекції матимуть інтерактивний формат з елементами анімації та інфографіки.Проект буде актуальний для студентів, що вивчають культурні студії та для професійних культурних менеджерів. Для можливості реалізації проекту буде покращено технічне забезпечення стипендіата, що дозволить продовжувати професійну діяльність в сфері відеопродакшину.
53.
ID: 5DORS51-29457
Назва проекту: Індентифікація: Бандура 1.0
Рейтинг: 240
Загальний бюджет проекту: 139421
Запитувана сума від УКФ: 139421
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: Проект запису музичного IP-альбому сучасної різножанрової бандурної інструментальної музики з п'яти оригінальних авторських творів під назвою «Ідентифікація: Бандура 1.0», що покликаний кардинально змінити уявлення про сучасну бандуру. Інноваційним компонентом стане те, що бандура буде не інструментом, який акомпанує, а основним сольним. Кожна композиція буде створена з різними аранжувальниками та електронними музикантами, що пишуть сучасну трендову музику в найрізноманітніших стилях та жанрах. Окрім того планується створення нового концепту зовнішнього інструменту (реставрація, фарбування, лакування, встановлення нових струн, експериментальні рішення щодо дизайну і оформлення), аби віднайти нове звучання бандури і альбом привертав до себе увагу комплексно. Як аудіально, так і візуально.
54.
ID: 5DORS51-03436
Назва проекту: На межі світів
Рейтинг: 240
Загальний бюджет проекту: 144036
Запитувана сума від УКФ: 144036
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Слов'янськ,
Опис проекту: Ми вже продемонстрували світу, наскільки драматично відрізняємось від росії. Наші цінності - цінності цивілізованого світу: людяність, самопожертва заради майбутнього України та світу, довіра та взаємодія. 30-хвилинний авторський документальний фільм присвячено дослідженню, як проявилася українська культура у накритичніших обставинах - запеклих боях біля міста Слов’янськ на прикладах військових 95 ОДШБр. Фільм має історично-культурну цінність, оскільки фіксує не тільки факти, а й внутрішні переживання, емоції та думки воїнів, які знаходяться у найскладніших обставинах, але зберігають та примножують у собі риси, які, власне, і роблять нас українцями – воїнами на захисті цивілізованого світу. Фільм орієнтований на українського та закордонного глядачів.
55.
ID: 5DORS51-31746
Назва проекту: Українське поле честі. Волонтери.
Рейтинг: 240
Загальний бюджет проекту: 76600
Запитувана сума від УКФ: 76600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проєкт спрямований на збір свідчень представників волонтерського руху та цифрових матеріалів для подальшого створення пересувної виставки «Українське поле честі. Волонтери». Виставку буде експоновано в музеях та галереях України. Представлені матеріали та коментарі до них будуть зорієнтовані на визначення мотивації взаємодопомоги та бачення розвитку волонтерського руху у майбутньому.
56.
ID: 5DORS51-14561
Назва проекту: Постановка вистави «Козачки-горобчики»
Рейтинг: 238
Загальний бюджет проекту: 150000
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Постановка вистави «Козачки-горобчики» має на меті втілити сучасну п’єсу Юрія Тітарова завдяки мистецтву театру ляльок. Ідея вистави через казку розповісти дітям про цінності української нації - воля та віра. Також, проєкт розрахований на розвиток мистецтва театру ляльок, зокрема для цього у рамках проєкту буде створено автентичні ляльки, декорації та музика українськими митцями.
57.
ID: 5DORS51-33501
Назва проекту: Підтримка творчої діяльності заслуженого майстра народної творчості Ольги Отнякіної-Бердник
Рейтинг: 238
Загальний бюджет проекту: 77600
Запитувана сума від УКФ: 77600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Черкаси, Черкаська область, Україна,
Опис проекту: Відновлення індивідуальної культурно-мистецької діяльності майстрині керамічної іграшки Ольги Берднік-Отнякіної для збереження, захисту та популяризації культурної спадщини, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу задля зміцнення сучасної української ідентичності, формування спільних цінностей громадянського суспільства.
58.
ID: 5DORS51-02870
Назва проекту: Підготовка до промокампанії повнометражного документального фільму "Деміург"
Рейтинг: 238
Загальний бюджет проекту: 149925.00
Запитувана сума від УКФ: 149925.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: смт Коцюбинське, Київська область,
Опис проекту: Підготовка до промокампанії повнометражного документального фільму «Деміург» (реж. Ольга Семак). В рамках стипендії передбачено переклад фільму англійською для субтитрів, розробка візуального стилю, запуск інформаційного супроводу, забезпечення технічних умов для подачі фільму на міжнародні кінофестивалі.
59.
ID: 5DORS51-33086
Назва проекту: Відновлення культурно-мистецько-культурної діяльності оператора Юрія Коновальського
Рейтинг: 238
Загальний бюджет проекту: 96999.00
Запитувана сума від УКФ: 96999.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ (Київська обл.),
Опис проекту: Метою проєкту є відновлення культурно-мистецької діяльності оператора Юрія Коновальського, а саме діяльності з фіксації злочинів країни-агресора рф проти України та її культурної спадщини.
60.
ID: 5DORS51-30031
Назва проекту: Гра "Хованки"
Рейтинг: 237
Загальний бюджет проекту: 128400
Запитувана сума від УКФ: 128400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ, м. Івано-Франківськ,
Опис проекту: «Гра «Хованки» - це експериментальний мистецький підхід до перечислення сучасного мистецтва та популяризації використання інструментів доповненої реальності у стріт-арті. Даним поєктом створюємо за мету популяризацію практики використання доповненої реальності для розвитку українського монументального мистецтва, закликаємо до діалогу та зацікавлення людей до митців актуального національного культурного середовища. А також маємо на меті переосмислити наявне ставлення до мистецтва та довести, що воно може пізнаватись через пряме рукостискання та розмову обличчя в обличчя з її творцями. В основу покладено створення двох медіа-муралів з доповненою реальністю з використанням AR технологій. Створення двох музичних унікальних композиція для події. Підготовка та реалізація промоційної кампанію для залучення цільової аудиторії та забезпечення промоції використання доповненої реальності для розвитку українського монументального мистецтва. Проведено публічну онлайн-презентацію створених медіа-муралів через створення перформативного та театралізованого дійств, а також через створення мапінгу. Родзинкою проекту стане залучення цільової аудиторії у гру "Хованки" через метафоричне театралізоване дійсво, при бажанні ми запропонуємо зав'язати очі, та через інші відчуття переміститися у гру звуків, та відчуттів.
61.
ID: 5DORS51-33167
Назва проекту: Музичне Відео "Air"
Рейтинг: 237
Загальний бюджет проекту: 70516.00
Запитувана сума від УКФ: 70516.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою проекту є відновлення моєї мистецької діяльності та створення аудіовізуального твору, який приверне увагу світової аудиторії до проблем спричинених війною в Україні через мову сучасного мистецтва та сприятиме єднанню світової спільноти проти російського агресора. Результатом проекту стане музичне відео “Air” яке присвячено українському небу і українській землі. У музичному відео серед інших будуть задіяні відео-матеріали зняті за допомогою безпілотних засобів, в тому числі на території що постраждала від бойових дій. Унікальні кадри демонструють українську землю зняту з повітря, поранену ворожими ракетами і снарядами, але незламну, багату і безкрайню. Біль української землі простежуватиметься також і у настрої музичної частини проекту.
62.
ID: 5DORS51-27248
Назва проекту: «ПОЕТИЧНА»
Рейтинг: 236
Загальний бюджет проекту: 149401
Запитувана сума від УКФ: 149401
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «ПОЕТИЧНА» - це комплексний проект поєднання українських віршів видатних поетів ( класиків і сучасників) з оригінальною авторською сучасною музикою, продуктом якого стане якісний сучасний музичний альбом. Проект буде презентовано в Україні як альтернативну подачу та можливість сприйняття української літератури задля збереження, актуалізації та популяризації творів видатних українських поетів серед якомога ширшої аудиторії та задля зміцнення сучасної української ідентичності, формування спільних цінностей громадянського суспільства. А також в світі - як якісний музичний продукт, що поєднує історію та сучасність української культури, показуючи багатогранність талантів нашого народу.
63.
ID: 5DORS51-32406
Назва проекту: "Козацького роду" - колекція одягу
Рейтинг: 235
Загальний бюджет проекту: 69710
Запитувана сума від УКФ: 69710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Запоріжжя,
Опис проекту: Колекція одягу, в якій джерелом натхнення були костюми українських козаків і японських самураїв. Для колекції було створено 10 "луків"(частина колекції ,бо не вситавчило часу і грошей) , але колекція була показана на Львівському тижні моди. Мета стипендії - доробити колекцію одягу і створити відео-ролік на 4-5 хв, в якому можна буде пояснити ідею колекції, розказати про костюм козаків і що спільного між костюмом козака і самурая. Відео можна буде розмістити в ютубі , на сайтах в посольстві тим сами популяризувати український костюм і через костюм розповісти про наших воїнів козаків, їх мужність ,силу, честь і відвагу. Також планую дошити колекцію, бо раніше реалізувала лише її частину - не вистачило коштів і часу. Додам пару образів відповідних до військового часу, відшию семпли, а також зроблю футболки, світшоти і деякі одиниці одягу для реклами і подальшого продажу, щоб поновити роботу бренду. Частину грошей спрямуємо на потруби ЗСУ. Посилання на фото і відео: https://drive.google.com/drive/folders/19m1xRW5A4ohGE5MmzuqpNcR5mexYdlRx?usp=sharing
64.
ID: 5DORS51-33421
Назва проекту: Мурал "Діти війни"
Рейтинг: 235
Загальний бюджет проекту: 83160.00
Запитувана сума від УКФ: 83160.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Дніпро,
Опис проекту: Метою та результатом проекту стане популяризація українського мистецтва, зміцнення морального духу українців, особисто дітей, які формують свій внутрішній світ яскравими картинками. Об’єктом проекту є котельня (стіна 10*12 метрів). Котельня знаходиться поряд з центральним військкоматом та дитячим садком.
65.
ID: 5DORS51-28471
Назва проекту: Примари стрічки розмежування
Рейтинг: 235
Загальний бюджет проекту: 149990
Запитувана сума від УКФ: 149990
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Мар’їнка, Курахове, Константинівка, Покровськ,
Опис проекту: Розробка проєкту та фільмування документального короткометражного фільму про розвідників у сірій зоні.
66.
ID: 5DORS51-30595
Назва проекту: Сценарій повнометражного фільму "Мильна бульбашка"
Рейтинг: 235
Загальний бюджет проекту: 69707
Запитувана сума від УКФ: 69707
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська область,
Опис проекту: Створення повнометражного сценарія ігрового фільму "Мильна бульбашка" на основі власного досвіду, проведених досліджень і зібраних матеріалів від консультантів. Створення презентаційного пакету проекту майбутнього фільму "Мильна бульбашка" - постер, презентація у форматі pdf. З метою подальшого пошуку і залучення фінансування на створення повнометражного ігрового фільму.
67.
ID: 5DORS51-33418
Назва проекту: «Рефлексія/Аналіз/Відновлення»
Рейтинг: 234
Загальний бюджет проекту: 121720
Запитувана сума від УКФ: 121720
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Харків,
Опис проекту: Відновлення мистецької діяльності у Харкові. Робота над новими об’єктами та інсталяціями, які планується в подальшому експонувати у виставкових просторах Харкова (ЄрміловЦентр, художня галерея імені Г. Семирадського), а також за кордоном. Створення робіт з металу, бронзи, деревини як інструмент мистецької рефлексії на виклики і досвід війни.
68.
ID: 5DORS51-33490
Назва проекту: «Гості з Харкова, пароль «КонХфета»
Рейтинг: 234
Загальний бюджет проекту: 103046.00
Запитувана сума від УКФ: 103046.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, село Козубівка, Полтавська область.,
Опис проекту: Працюю над короткометражним документальним фільмом з робочою назвою «Гості з Харкова, пароль «КонХфета», орієнтовний хронометраж 15 хв. , режисерки Галина Лаврінець. Тематика кінопроекту - це фіксування впливу війни на людей, способів виживання, пристосування до змінених, кризових умов, методів складної, та все ж плідної взаємодії між представниками різних соціальних груп. Герої фільму родом з різних регіонів країни, обмінюються культурним досвідом. Зіштовхнуться з певними проблемами та перешкодами: ремонтом житла, пристосування в новій соціальні групі як місто або село, пошук заробітку. З часом, персонажі фільму починають адаптуватися, в спільній взаємодії, займаються волонтерством, обробітком горододів, роблячи все можливе, щоб наблизити перемогу. Короткий синопсис фільму: «Гості з Харкова, пароль «КонХфета» Активістка Неля прихистила 15 переселенців з Харкова в своєму музеї народного побуту на Полтавщині. Неля вчить Харків'ян місцевому діалекту, традиціям, садити город щоб прогодуватися в селі. Гості з міста не бачать необхідності прцювати на городі, адже сподіваються, що скоро закінчиться війна.
69.
ID: 5DORS51-33395
Назва проекту: Запис альбому "Gider Isen". Сучасні версії традиційних кримськотатарських пісень.
Рейтинг: 234
Загальний бюджет проекту: 148970.00
Запитувана сума від УКФ: 148970.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Альбом "Gider Isen" має на меті ознайомити слухачів всіх національностей з надбаннями пісенної культури киримли. Одним із дієвих способів для цього я вбачаю у наданні сучасного звучання традиційним пісням. Альбом буде полістилістичним. Кожна пісня має свій характер, й отримає той інструментальний супровід, який їй пасуватиме. Головне завдання у створення акомпанементу - користуватися сучасним музичним лексиконом. Результат запису такого альбому - переосмислення певних пластів пісенної творчості киримли, внесення енергії цієї творчості у сучасний простір, ознайомлення з нею більш широких верств населення України й світу, а ніж виключно поціновувачі кримськотатарського фольклору та його носіїв. До альбому увійдуть 11 пісень з різних епох.
70.
ID: 5DORS51-00934
Назва проекту: Продовження реалізації проєктів "Люблю тебе, моя країно...", ""Артвізитівка Києва", "Артпогляд на історичне Мукачево","Жіночий образ в сучасному українському мистецтві " тощо
Рейтинг: 234
Загальний бюджет проекту: 225000
Запитувана сума від УКФ: 76224
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Мукачево Закарпатська обл., місто Київ,
Опис проекту: Вже багато років я займаюсь реалізацією своїх авторських іміджевих культурно-мистецьких проєктів, кожен з етапів їх реалізації супроводжується створенням культурно-мистецьких продуктів:організацією серій виставок, випуском поліграфічної продукції, створенням аудіовізуального продукту тощо.На період з вересня по листопад 2022 року заплановані випуск поліграфічної продукції у формі каталогу робіт учасників проєкту "Люблю тебе, моя країно...", створення однойменного аудіовізуального культурного продукту та подальше просування його результатів через інтернет-можливості - онлайн-виставки в різних форматах тощо, при подальшій реалізації проєкту "Артвізитівка Києва" передбачається створення онлайн-виставки за попередніми етапами його реалізації за 2017-2020 роки (180 картин) та подальше просування проєкту в Україні та за її межами, проєкт "Артпогляд на історичне Мукачево" теж потребує удосконалення і оригінальної подачі через онлайн-виставки, проєкт "Жіночий образ в сучасному українському мистецтві"- це друга частина великого проєкту (перша включала роботи митців до 2000 року за заявленою тематикою, а зараз я працюю над систематизацією і структуруванням напрацювань художників і поетів за період з 2000 року (з початку 3 -ого тисячоліття), намагатимусь підготувати макет цього енциклопедичного видання і інтернет-версію (через певний час при наявності відповідних коштів підготовлю до друку подарункове видання, як другу книгу проєкту.
71.
ID: 5DORS51-30712
Назва проекту: Харківська пейзажна школа
Рейтинг: 233
Загальний бюджет проекту: 115000
Запитувана сума від УКФ: 115000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект присвячений відновленню кураторської практики Гольця Дмитра Миколайовича. В рамках проекту Дмитро Миколайович працюватиме над кураторським дослідженням та підготовкою виставкового проекту харківської школи пейзажу. Результатом стане проведене кураторське дослідження та підготовлений до експонування виставковий матеріал. Проект має неабияке значення для популяризації культурної спадщини та українського мистецтва закордоном. Розроблений виставковий проект про харківську школу пейзажу популяризуватиме необхідність післявоєнної відбудови Харківської області серед іноземної аудиторії споживачів культурного продукту.
72.
ID: 5DORS51-33569
Назва проекту: Дихотомія війни. Художньо-фотографічна виставка
Рейтинг: 232
Загальний бюджет проекту: 73500
Запитувана сума від УКФ: 73500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Дихотомія війни» планується для розміщення на території Національного музею історії України у Другій світовій війні та базується на двох основних складових. Перша являє собою мистецьку рефлексію художника Антона Логова на персональні й колективні трагедії мешканців України в умовах російського вторгнення. У цих художніх творах немов оживає химерний світ ультранасильства, породжений російськими загарбниками. Друга включає в себе фото повномасштабної російсько-української війни, що документують реалії зраненої України після пришестя «руського міра» – скалічені міста, села та долі людей, які опинилися у круговерті війни. Обидві частини виставки оповідають про реалії російсько-української війни у двох часових площинах. Якщо роботи Антона Логова є намаганням прожити ці події в реальному часі через призму художніх образів, то фотографії фіксують наслідки війни.
73.
ID: 5DORS51-09152
Назва проекту: Відновлення мистецької діяльності в межах індивідуальної виставки "Природа повернення"
Рейтинг: 232
Загальний бюджет проекту: 90336
Запитувана сума від УКФ: 90336
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Одеса,
Опис проекту: Відновлення мистецької діяльності і підготовка виставки "Природа повернення" в бібліотеці університету "КПІ", виразно київському просторі. Виставка включатиме аудіовізуальні роботи й інсталяції. Зокрема, твори з візуальної гілки проєкту роздІловІ, представленого на локаціях від Риму, Праги, Берліна, Варшави, Києва до міст на сході України. Власне, цим східним містам планується присвятити окрему частину, що базуватиметься на фото, відзнятих під час поїздок до них. Відкриття виставки, що мало відбутися в квітні’2022, зараз переноситься на кінець року — вже в доповненому форматі. Далі її планується представити в Дніпрі та Одесі. Також передбачається онлайн формат, адже останнім часом надходить багато запитів з Польщі, Латвії, Німеччини, Швейцарії, Австрії.
74.
ID: 5DORS51-33439
Назва проекту: Ми українці, ми можемо все
Рейтинг: 231
Загальний бюджет проекту: 148000
Запитувана сума від УКФ: 148000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою проекту є сприяння зміцненню морального духу українців та підтримка митців, які створюють мистецький продукт з культурною складовою з сучасної тематики війни та меморіалізації боротьби українського народу, шляхом виготовлення професійного аудіозапису нової патріотичної, мотиваційної пісні Вадима Красноокого «Ми українці, ми можемо все» у виконанні відомого українського рок гурту Мед Хедс, та створення музичного відео на пісню. У результаті проекту пісня буде опублікована на всіх провідних музичних онлайн платформах і в етері українських радіостанцій та включена в концертний репертуар Мед Хедс, музичне відео транслюватиметься на цифрових платформах та українських телеканалах, Вадим Красноокий та Мед Хедс відновлять концертну діяльність.
75.
ID: 5DORS51-33437
Назва проекту: "Ліс"
Рейтинг: 231
Загальний бюджет проекту: 94850
Запитувана сума від УКФ: 94850
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою проекту є створення колекції жіночих суконь та її фото і відео презентації. Основними задачами є прославлення природної тілесної та духовної краси українських жінок. А також створення відеоролику , з залученням українських митців різних напрямків творчості (кравчиня, оператор, монтажер, саунд дизайнер, музиканти), який ніс би в простір соціуму почуття ніжності та спонукав до усвідомлення необхідності гармонічного балансу між розумовим та чуттєвим векторами сприйняття реальності.
76.
ID: 5DORS51-32191
Назва проекту: Радіопрограма/подкаст «Генерація успішних людей»
Рейтинг: 230
Загальний бюджет проекту: 130800
Запитувана сума від УКФ: 130800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Луцьк, Волинська область,
Опис проекту: Радіопрограма на СіД FM, що включає також версією на найпопулярніших подкаст-платформах та відеоверсії у Facebook і Youtube. Автором та ведучим проєкту є людина з інвалідністю (незрячий), який буде запрошувати цікавих гостей з культурно-мистецької сфери або людей, які нею опікуються. Загалом у сезоні планується 10 таких інтерв’ю хронометражем 45 хвилин. Основними спікерами програм будуть знакові для Луцька та Волині постаті, що формують позитивний імідж нашого регіону для України. Проєкт наслідуватиме сучасні тренди якісного україномовного контенту, що вже став частиною нашої культури та ідентичності, паралельно підкреслюючи важливість залучення людей з інвалідністю до активного суспільного та культурного життя. Проєкт, завдяки його незрячому ведучому, покликаний зруйнувати сформовані в суспільстві стереотипи щодо людей з інвалідністю та подарувати їм можливість вибору, що зробить їх життя комфортнішим та більш незалежним.
77.
ID: 5DORS51-33362
Назва проекту: Війна. Щоденник художніх рефлексій
Рейтинг: 230
Загальний бюджет проекту: 80986
Запитувана сума від УКФ: 80986
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: Серія художніх робіт-рефлексій на події та явища війни, символізм історичного моменту нашого сьогодення.
78.
ID: 5DORS51-33476
Назва проекту: Логін Україна: Повстанська пісня
Рейтинг: 230
Загальний бюджет проекту: 148000
Запитувана сума від УКФ: 148000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: Проект "Логін Україна: повстанська пісня" є продовженням реалізованого за інституційної підтримки УКФ у 2020-му році проекту "Логін: Україна, Пароль: пісня". У нашому фокусі виготовлення сучасних аранжувань українських пісень повстанської тематики. Солістом проекту виступить Сергій Лазановський – переможець талант-шоу «Голос країни» (2021). Проект спрямований на розвиток національного контенту у рамках сучасної української популярної музики. На мою думку креативність, варіативність та жанрове різноманіття у підході до обробки національних пісень минулого є елементом сучасного націєтворення, адже завдяки популярній музиці доноситься важливий меседж спільнотності, націєвості та історичної спадковості. Проект матиме продовження у вигляді відеоконтенту для медіаплатформ та буде виконуватись на сцені.
79.
ID: 5DORS51-33510
Назва проекту: Мобільна меморіальна скульптурна композиція "Симфонія війни"
Рейтинг: 229
Загальний бюджет проекту: 144565
Запитувана сума від УКФ: 144565
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Кам'янське, с.Єлизаветівка Кам'янського району., м.Дніпро, Дніпро, Кам'янське, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Планується створення мобільної меморіальної скульптурної композиції, звареної у формі мапи України розміром 3х4.5м з осколків ракет та нерозірваних снарядів, що пронизують її. Композиція символізуватиме незламний загартований в боях дух нашого народу і країни, яка вистояла, а також - пам'ять про всіх загиблих.
80.
ID: 5DORS51-06379
Назва проекту: Протистояння. Руйнування чорної імперії
Рейтинг: 229
Загальний бюджет проекту: 101772.00
Запитувана сума від УКФ: 101772.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Опішня, Полтавська область,
Опис проекту: Робота символізує протистояння українського народу проти імперії зла. Навіть невеликі зусилля маленької, але потужної за духом країни можуть зруйнувати велику імперію. Результатом проєкту буде монументальна скульптура, виконана в кераміці з використанням полив та ангобів. Мета проекту створити новий український мистецький продукт, який приверне увагу до сучасних проблем України, та за допомогою поширення інформації зацікавить міжнародну мистецьку спільноту проблемою війни та відродженню миру і країни вцілому. Під час війни митцям складно працювати,але у кожного є ідеї відображення дійсності у творчості. Художник не може не сприймати те що зараз відбувається, він пропускає через призму своїх відчуттів інформацію і створює мистецький твір. Скульптура «Протистояння. Руйнування чорної імперії» буде встановлена на території Національної галереї монументальної глиняної скульптури Музею заповідника в Опішному, і буде продовжувати експозицію новітніх скульптур-гігантів.
81.
ID: 5DORS51-26701
Назва проекту: Створення, випуск та популяризація альбому авторських пісень співачки Таня Доля "Доля моїх пісень"
Рейтинг: 229
Загальний бюджет проекту: 147300
Запитувана сума від УКФ: 147300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення та запис альбому авторських пісень співачки Таня Доля. Всього 5 пісень.
82.
ID: 5DORS51-01756
Назва проекту: Створення та запуск подкасту "Культурний фронт"
Рейтинг: 228
Загальний бюджет проекту: 95319
Запитувана сума від УКФ: 95319
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення та забезпечення необхідним технічним обладнанням для запуску культурного українськомовного подкасту "Культурний фронт" з відео про кіно та мистецтво взагалом.
83.
ID: 5DORS51-32316
Назва проекту: «КАТЕХІЗИС Війни». Колір, тіло, звук, слово
Рейтинг: 227
Загальний бюджет проекту: 149480.00
Запитувана сума від УКФ: 149480.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Катехізис Війни - унікальний кольорово-кінетичний перформанс, котрий поєднав у собі 4 мистецьких виміри: мистецтво кольору, руху ,слова та звуку, що під час дійства являють собою єдине ціле. Сьогодні усі види мистецтва в Україні – єдиний арт-батальйон, що у сукупності перфомативного дійства «Катехізису Війни» потужно розповість про свою війну за Україну.
84.
ID: 5DORS51-33301
Назва проекту: Душу і тіло
Рейтинг: 227
Загальний бюджет проекту: 149558
Запитувана сума від УКФ: 149558
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Рівне, Бахмут, Золочів (Львівська область),
Опис проекту: Розробка, знімання та монтаж короткометражного документального фільму "Душу й тіло". Фільм розповідає про групу українських моделей які об’єднались для збору коштів для армії та гуманітарної допомоги, продаючи свої оголені фото.
85.
ID: 5DORS51-33194
Назва проекту: Україна в піснях. Відродження
Рейтинг: 227
Загальний бюджет проекту: 250000
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Ужгород,
Опис проекту: Проект «Україна в піснях» призначений для створення музичного альбому з 5 українських історичних пісень, сучасна авторська обробка співачкою НАВКА на українські народні пісні, в тому числі забуті, але відновлені у її наукових експедиціях у 2005-2015 роках. Цей проєкт дасть можливість зберегти українську фольклорну спадщину для майбутніх поколінь, а також популяризувати Україну закордоном.
86.
ID: 5DORS51-03097
Назва проекту: Відновлення роботи над Мікстерією "Птахи"
Рейтинг: 224
Загальний бюджет проекту: 149420
Запитувана сума від УКФ: 149420
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ, с.Музичі Київська обл.,
Опис проекту: Відновлення роботи над новим українським інноваційним твором мистецтва в жанрі опери – мікстерії «Птахи», яка відображає образ незламності та творчої звитяги української нації, через створення та промоцію аудіо запису.
87.
ID: 5DORS51-31218
Назва проекту: Колекція еко-арт робіт "Перетворення"
Рейтинг: 224
Загальний бюджет проекту: 77722.80
Запитувана сума від УКФ: 77722.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харківська область, Полтавська область, Київська область, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення 30 особливих мистецьких витворів з вторсировини або матеріалу, що був у вжитку: арт-об’єкти, картини, предмети декору інтер’єру, побутові речі, іграшки, одяг та інші дрібнички, які мають своїм виглядом естетично приваблювати людей та закликати до ощадливого використання природних ресурсів та матеріалів. В проєкті приймають участь 25 професійних дизайнерів і художників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, не лише з Харкова, але й з інших регіонів України. Починаючи з 2018 року проєкт реалізовується на базі КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва». На момент подання заявки було реалізовано 4 виставкові проєкти, для яких було створено 162 мистецькі речі за технологією апсайклінгу (творче перевтілення відходів у витвори мистецтва, побутові вироби, одяг, аксесуари, за умови використання матеріалів, що були у вжитку і додавання нових елементів - ниток, гудзиків, фарби для меблів)
88.
ID: 5DORS51-00886
Назва проекту: КіноХАБ
Рейтинг: 224
Загальний бюджет проекту: 114249
Запитувана сума від УКФ: 114249
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Дубинове,
Опис проекту: Арт-центр для кінопоказів, майстер-класів, навчання, концертів, творчих зустрічей та організації інших мистецьких заходів
89.
ID: 5DORS51-30936
Назва проекту: КОД_UA
Рейтинг: 224
Загальний бюджет проекту: 100031.12
Запитувана сума від УКФ: 100031.12
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Львів,
Опис проекту: Вистава «CODE_ua» – це розкриття духовних цінностей, понять, з яких складається ідентичність кожного українця. Вона підтримує моральний дух українців та меморіалізує героїчну боротьбу українського народу. Демонструє, як протягом становлення нації, в українцях формувалися поняття - Земля, Любов, Гідність, Надія, Воля, дає зрозуміти хто ми є, в чому наша сила, а сила – в єдності. Розповідає, що таке українська нація, і що робить її особливою. Сприяє збереженню національної пам’яті українського народу задля зміцнення сучасної української ідентичності. В постановці використовуються хореографічні, вокальні, музичні номери, через призму яких глядач бачить циклічність історії. Завдяки відновленню моєї індивідуальної культурно-мистецької діяльності, проєкт допоможе відновити діяльність незалежного харківського Театру «057»
90.
ID: 5DORS51-33159-2
Назва проекту: Тиша
Рейтинг: 224
Загальний бюджет проекту: 159125.00
Запитувана сума від УКФ: 75223.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ (та всі Україна),
Опис проекту: Логлайн: Школа-привид №3, розташована в пеклі, в сірій зоні за 10 км до Донецька. Але місцеві діти та вчителі містечка Красногорівка мріють, щоб колись вона знов запрацює. Екскурсія в зупине минуле, з присмаком постійної війни... Мета: Через покоління дітей, які виросли практично на війні, показати, як ламається їхня психіка реальності. Коли реальна війна перетворюється на побут. Їхні ігри та після шкільний побут більше схожий на школу виживання без майбутнього. Вони не мріють, вони згадують, як було до війну. Діти зі зламаною реальності. Мета, привернути увагу до таких дітей та чим більше розповісти документальним фільмом про них світові. Розголос!
91.
ID: 5DORS51-33320
Назва проекту: Коріння наше бережуть пісні на мові рідній й душу нам зціляють
Рейтинг: 223
Загальний бюджет проекту: 150000
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Місто Охтирка, Сумська область,
Опис проекту: Зміцнення морального духу українців через народну пісню, як протиотруту від російської агресії, єднання спільноти. Відновлення роботи з популяризації української народної пісні, автентичного українського побутового танцю, українських обрядів, вивчення автентичного матеріалу у Співочій майстерні "Калина-Єтно", придбання реквізиту та вбрання "З бабусиної скрині" для створення образу задля реалізації мети збереження національно-культурної ідентичності в умовах Евроінтеграції.
92.
ID: 5DORS51-33175
Назва проекту: Відеоблог "Створюй українське. Про скрипку і не тільки"
Рейтинг: 223
Загальний бюджет проекту: 131400
Запитувана сума від УКФ: 131400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації:
Опис проекту: Відеоблог "Створюй українське. Про скрипку і не тільки» - творча лабораторія по створенню українського освітнього контенту (нотного, аудіо- та відео) для розширення можливостей естетичного розвитку усіх учасників мистецького освітнього процесу, спираючись на надбання українського та світового музичного мистецтва, а також для створення культурного продукту, що сприятиме забезпеченню можливостей для особистісного розвитку та самореалізації для всіх громадян та спільнот. Проект орієнтований на популяризацію скрипкового мистецтва, вдосконалення мистецької освіти в Україні, підтримку розвитку та функціонування української мови, збереження, захист та популяризацію культурної спадщини, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу задля зміцнення сучасної української ідентичності, формування спільних цінностей громадянського суспільства.
93.
ID: 5DORS51-33379
Назва проекту: Від великих картин до Великої Перемоги!
Рейтинг: 223
Загальний бюджет проекту: 98657.50
Запитувана сума від УКФ: 98657.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Перещепине, Перещепине,
Опис проекту: Культурний простір Перещепинської громади потребує створення нових туристичних магнітів, символів патріотичного виховання молоді громади. Проєкт «Від великих картин до Великої Перемоги!» має на меті створення унікальних арт-об’єктів у вигляді тематичних муралів та великих картин, які будуть присвячені історичній місії Героїв, захищаючих рідну Україну від агресії російської федерації. В тематичних картинах буде поєднано петриківський розпис, військова тематика прославлення мужності та незламності ЗСУ, символи та обереги України. Мурали та великі картини стануть візитівкою Перещепинської громади, її новим брендом, символом ідентичності, локацією для фотосесій мешканців міста та туристів. На кожну картину буде нанесено табличку з QR-кодом з інформацією про проєкт та про те, що проєкт реалізовано за підтримки УКФ.
94.
ID: 5DORS51-33229
Назва проекту: Створи напис і прояви себе
Рейтинг: 222
Загальний бюджет проекту: 71200.00
Запитувана сума від УКФ: 71200.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт покликаний сприяти розвитку культури візуальної та соціальної комунікації серед різних вікових груп громадян України задля зміцнення їхнього морального духу в умовах російської агресії. Завдяки створенню короткого тексту спеціальними засобами, учасники матимуть можливість розширити знання про графіку і каліграфію та розвинути навики роботи із різного роду дизайнерським інструментарієм. Водночас, проєкт сприятиме пошуку можливостей залучення європейської каліграфії для реалізації таких завдань арт-терапії як розкриття творчого потенціалу та включення в індивідуальну творчу діяльність. Результатом проєкту стане апробація розробленої методики та її представлення у формі відеопрезентації та тематичні тексти оприлюднені у вигляді відеопрезентації на сайті You Tube.
95.
ID: 5DORS51-29924
Назва проекту: Відновлення мистецької діяльності та художнього пошуку Потрогоша Яна
Рейтинг: 221
Загальний бюджет проекту: 100860
Запитувана сума від УКФ: 100860
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Перечин,
Опис проекту: Проєкт передбачає відновлення індивідуальної культурно-мистецької діяльності художника Яна Потрогоша і створення сучасної скульптури, яка буде представлена під час підсумкової презентації результату цього проєкту. Художник-скульптор Ян Потрогош до повномасштабного вторгнення працював над створенням умов для творчого пошуку в роботі з металом та емалями (більше тут: potrohos.com). З початком війни художник зупинив свою творчу діяльність і зосередився на виробництві речей, потрібних на постраждалих/близьких до лінії війни територіях. Наразі є готовність і потреба повертатися до творчої роботи, задля відновлення пошуку і створення сучасного українського культурного продукту, що слугуватиме розширенню горизонтів щодо розуміння сучасного мистецтва, його ролі у розвитку суспільства, естетичної та концептуальної функцій.
96.
ID: 5DORS51-33440
Назва проекту: Мистецтво природи в камені
Рейтинг: 219
Загальний бюджет проекту: 140000
Запитувана сума від УКФ: 140000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Кам'янець-Подільський,
Опис проекту: Проєкт спрямований на підтримку унікальних напрямків креативної індустрії - палеоарту, препарації та реконструкції природних скам’янілостей. Він дозволить продемонструвати мистецький потенціал природних каменів, зокрема скам’янілостей що знаходять на території України та забезпечить привертання уваги громадськості до даної сфери у форматах просвітницьких майстер-класів і огляду виставкових зразків. Результатами проєкту будуть: створення постійної платформи для обміну професійним досвідом між фахівцями цієї галузі, розробка перспективних форматів для майбутньої комерційної реалізації окремих видів мистецької діяльності в сфері палеоарту, висвітлення особливостей даної креативної індустрії в ЗМІ.
97.
ID: 5DORS51-33403
Назва проекту: Голоси Нізвідки
Рейтинг: 219
Загальний бюджет проекту: 52922.00
Запитувана сума від УКФ: 52922.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Я провела два місяці в окупації, поки змогла виїхати на підконтрольну територію України. Вже дорогою зрозуміла, що досить намовчалася в окупації, і те, що ті, хто не був там, не зовсім розуміють усієї важкості і важливості бути почутим. Пройти усі ворожі блок-пости з технікою (ноутбуком, телефоном) – це неабиякий ризик для усіх, хто поряд. Писала все, що відчувала у паперовий щоденник, бо інших засобів не було. Так виникла низка історій про людей, що вимушено залишаються в окупації, а потім, разом з художницею з Бахмуту ми почали створювати їх візуалізацію, паралельно розповідаючи про можливості бути почутими.
98.
ID: 5DORS51-33187
Назва проекту: Концертний тур містами України "Я-Маріуполь"
Рейтинг: 219
Загальний бюджет проекту: 72400
Запитувана сума від УКФ: 72400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Кропивницький, Одеса, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Калуш,
Опис проекту: Підтримка морального духу у вимушених переселенців, в першу чергу маріупольців у центрах "Я-Маріуполь"
99.
ID: 5DORS51-33359
Назва проекту: Квіти української героїки
Рейтинг: 218
Загальний бюджет проекту: 149.81
Запитувана сума від УКФ: 149.81
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Дніпро,
Опис проекту: Проект "Квіти української героїки" створено задля підтримки розвитку українського танцювального мистецтва і посилення спроможності до творчості митців і мисткинь. Зокрема, метою проекту є: - посилення використання національних мотивів у творчості; - залучити артистів до синергічного поєднання різних стилів хореографії з народною творчістю України; - надання майданчику меморіалізації та виходу танцювальної творчості створеної у воєнний час. Результатами проекту є: - представлення танцювальних робіт, створених з українською душею; - об'єднання танцювальних робіт національного характеру у фестивалі-гала офлайн і онлайн з підкресленням героїчної нації. В рамках проекту відбудуться: - презентація віночків і танцювального одягу з українським оздобленням; - майстер-класи обміну досвідом і лекція-дискусія на тему "Психологічні методи сценічної виразності. Хто такий український герой?"
100.
ID: 5DORS51-01905
Назва проекту: «Відроджуємо Христинопільський Апостол з коментарями ХІІ ст. в рамках започаткованої програми “Повертаємо в Україну культурну спадщину”»
Рейтинг: 216
Загальний бюджет проекту: 150000
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Львів, Червоноград,
Опис проекту: Проєкт видання факсимілє Христинопільського Апостола об’єднає нині відомі частини, колись єдиного кодекса, розпорошеного в Україні (Київ, Львів) та Польщі (Краків). Оприлюднення цієї пам’ятки допоможе виявити й інші, досі не відомі аркуші манускрипта. Факсимілє Христинопільського Апостола ХІІ ст. цілком може стати ще одним символом нації поруч із Реймським та Пересопницьким Євангеліями і гідно репрезентувати українську культуру та спадщину минулого в Україні та за кордоном. В результаті проєкту древній рукопис буде повернено світовій громадськості та науковій спільноті через створення повного електронного видання і розміщення його на сайті "Українська рукописна книга".
101.
ID: 5DORS51-08230
Назва проекту: Продовження серії картин культурологічного проєкту "Qirim"
Рейтинг: 216
Загальний бюджет проекту: 100000
Запитувана сума від УКФ: 100000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Планується створення 10 картин з інтегрованими текстами кримськотатарських пісень, що продовжать серії з 40 вже існуючих картин культурологічного проєкту "Qirim", який було розпочату 1 січня 2013 року (за рік до окупації півострова) та з 24.02.22 по даний час експонується в Генеральному консульстві України в Гамбурзі.
102.
ID: 5DORS51-06467
Назва проекту: Продовження діяльності художньої студії та дитяча художня виставка в дитячому психолого-педагогічному центрі "РозУмійко"
Рейтинг: 215
Загальний бюджет проекту: 149800
Запитувана сума від УКФ: 149800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відновлення та підтримка роботи дитячої художньої студії в психолого - педагогічному центрі "РозУмійко" м.Києва, діяльність якої буде сприяти пропрацюванню посттравматичного синдрома у дітей, який викликаний війною. Як результат: створення виставки дитячих робіт на тему війни з російською федерацією з відображенням героїчної боротьби українського народу, як момент рефлексії та зміцнення почуття вдячності, поваги та любові до наших героїчних захисників.
103.
ID: 5DORS51-02804
Назва проекту: Озвучення аудіовізуальних творів власного виробництва про повномасштабне вторгнення росії в Україну англійською мовою.
Рейтинг: 215
Загальний бюджет проекту: 124000
Запитувана сума від УКФ: 124000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Дніпропетровська область, Харків, Харківська область, Запоріжжя, Запорізька область.,
Опис проекту: Створення серії інформаційних матеріалів про життя біля фронту і на фронті.
104.
ID: 5DORS51-33368
Назва проекту: Запис альбому та його презентація на стрімінгових платформах. Створення відеоробіт до релізу та організація концерту в його підтримку.
Рейтинг: 215
Загальний бюджет проекту: 100000
Запитувана сума від УКФ: 94500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт включає у себе запис альбому з концертною презентацією. У альбом входитимуть твори українських та європейських композиторів 20-21 століття. Усіх їх об’єднує невловимість, схвильованість , колоритність доби та історичних подій, що проживали і проживають ці композитор(к)и.
105.
ID: 5DORS51-33553
Назва проекту: Хата сучасного гуцула Васильківських Карпат “Етно-хаб
Рейтинг: 214
Загальний бюджет проекту: 95135.60
Запитувана сума від УКФ: 95135.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Васильків,
Опис проекту: Культурний продукт Хата сучасного гуцула Васильківських Карпат “Етно-хаб" має на меті об'єднати культуру різних регіонів України. Створити декорацію, де можна реалізовувати фотосесії, відеозйомки кліпів та фільмів на патріотичну тематику. В інтер'єрі будуть використані унікальні старовинні предмети побуту українського вжитку. Цей сучасний культурний простір буде задіяно для проведення освітніх лекцій, екскурсій для туристичних груп. Цей проєкт збільшить туристичну значущість регіону. А саме, м. Васильків. Та Васильківських Карпат. Я хочу зберегти українську спадщину, показати, що національний колорит можна застосовувати і в сучасних інтер”єрах. На стінах будуть стилізовані інсталяції з вишивки в сучасному форматі. Зробити доступ до мистецтва та історії безбар”єрним.
106.
ID: 5DORS51-00846
Назва проекту: Три історії не про науку
Рейтинг: 214
Загальний бюджет проекту: 150000
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Львів,
Опис проекту: Я хочу зробити серію підкастів та зняти один із серії документальних фільмів «Три історії не про науку», присвячених сучасному положенню вчених, які залишилися в Україні та тих, хто через військову агресію з боку російської федерації, виїхав за межі своєї країни. Вікові рамки та ступінь вчених про які піде розмова в принципі можна розтягнути від абітурієнта одного з вузів до доктора науки, хоча основну увагу буде приділено вченим, які завдяки своїй науковій роботі, у своєму потенціалі, можуть змінити на краще життя багатьох людей. Цікавим є період життя вченого в якому виникло тверде бажання залишитися в науці і про країну в якій він хоче подальше просування своїх наукових праць. Ми розповімо про те, що вплинуло на нього та його вибір за умов війни. Кожен із героїв нашого фільму реально оцінює світ, може діяти та нести відповідальність в умовах воєнного часу. Російська навала руйнує не лише людські життя, будинки, вулиці, парки, стадіони, а й науку — гинуть науковці, руйнуються наукові інститути та лабораторії, зв'язки, можливості роботи, дослідження, плани, ідеї. Але чомусь, обговорюючи ризики війни для української науки, усі переважно мають на увазі виїзд усіх перспективних українських вчених за кордон назавжди. Тому що нібито розвинені країни створили їм безліч програм. Насправді цей ризик — не найстрашніший. Є інші, які руйнують науку не менше.
107.
ID: 5DORS51-33390
Назва проекту: Ще настане ваша пора. Українська героїка: без обмежень у часі та місці
Рейтинг: 213
Загальний бюджет проекту: 149833.00
Запитувана сума від УКФ: 149833.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Хмельницька область,
Опис проекту: У 2012 році автор проекту видав художньо-документальний роман «Ще настане ваша пора» - про діяльність молодіжного антикомуністичного підпілля у Хмельницькій області в 1948-1951 роках. Книга знайшла схвальні відгуки у читачів та критики. Однак тираж видання давно розійшовся і не може задовольнити попиту. Тим часом автор розшукав досі невідомі документальні матеріали і свідчення, додав до тексту нові розділи та світлини. Планувалося доповнене видання книги, однак широкомасштабний наступ військ російської федерації перервав усі наміри в цьому напрямку. Проект передбачає видання роману, розповсюдження тиражу по закладах культури та освіти України (бібліотеки, музеї, виші), проведення презентацій (онлайн і офлайн).
108.
ID: 5DORS51-31907
Назва проекту: Мистецтво в гаражі
Рейтинг: 213
Загальний бюджет проекту: 75100
Запитувана сума від УКФ: 75100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Харків,
Опис проекту: Після 24 числа мені довелося поїхати з Харкова, та залишити там не тільки свої художні роботи, над якими я працював багато років, але й те мистецтво, яке я отримував у подарунок, купував чи вимінював на свої роботи. Для мене наразі стало очевидним, що фізична робота - це велика привілегія людини, що живе в світі, де немає війни. Тому я хочу зробити каталог, який би розповідав історії художників та художниц, так чи інакше пов’язаних з моєю кураторською чи художньою практикою. Таким чином цей проект не тільки заархивуе роботи митців, але й історію цих робіт, та їх долю під час війни.
109.
ID: 5DORS51-29065
Назва проекту: Стипендія на створення студійного мініальбому
Рейтинг: 212
Загальний бюджет проекту: 148000
Запитувана сума від УКФ: 148000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту: створити музичний мініальбом на 4 пісні. Тема війни - одна з основних в моїй творчості. Я випустив пісню про російсько-українську війну, яка називається “Спалах”. Одне з ключових українських музичних видань LiRoom назвало “Спалах” кращою піснею року. Загалом за цей час “Спалах” послухали близько 500 000 разів. Також я випустив пісню “ШТУХ”, де розгромив російську пропаганду, а у відео на цю пісню спалив Кремль. Я створю глибокі чуттєві пісні, я вмію це робити - просто послухайте, як я робив це раніше. Спираючись на власний досвід, очікую результати у вигляді десятків, сотень тисяч прослуховувань пісень, створених у рамках даного проекту.
110.
ID: 5DORS51-33427
Назва проекту: Спадщина під загрозою: Українські пам’ятки Світової спадщини ЮНЕСКО українсько-польського пограниччя в умовах агресії Росії
Рейтинг: 212
Загальний бюджет проекту: 145000.00
Запитувана сума від УКФ: 145000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: Фотовиставка «Спадщина під загрозою: Українські пам’ятки Світової спадщини ЮНЕСКО українсько-польського пограниччя в умовах агресії Росії» має на меті представити широкій громадськості унікальні пам'ятки української народної архітектури (XVI- початку XIX століть) україно-польського пограниччя, включені 2013 року до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО під номінацією "Деревяні церкви карпатського регіону в Польщі та Україні" і які внаслідок російської агресії опинилися під загрозою. Проект сприятиме зміцненню морального духу українців та єднанню світової спільноти проти російського агресора.
111.
ID: 5DORS51-33464
Назва проекту: Сучасний український перифраз на історію Юдиф
Рейтинг: 212
Загальний бюджет проекту: 149575.00
Запитувана сума від УКФ: 149575.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект передбачає створення скульптурної композиції Юдифі як одного з найвідоміших в світовій культурі символів патріотизму та боротьби за свободу проти іноземних загарбників. Українські жінки активно наближають Перемогу України у боротьбі з російськими окупантами в лавах збройних сил, займаючись волонтерством, підтримуючи економіку. Важливо репрезентувати цю боротьбу силою мистецтва таким чином, щоб, зберігаючи національну ідентичність, демонструвати органічну єдність української культури зі світовою. В майбутньому арт-об’єкті, створеному на широко використовуваний в європейському мистецтві сюжет, втілюватиметься незламність українського духу, що має потужну жіночу енергетику.
112.
ID: 5DORS51-32557
Назва проекту: Каталог харківських автентичних дверей
Рейтинг: 211
Загальний бюджет проекту: 76600
Запитувана сума від УКФ: 76600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Я є співзасновницею та координаторкою некомерційного проєкту dveryki, що реставрує харківські автентичні двері. Зараз ми збираємо кошти не на реставрацію харківських дверей, а на допомогу військовим на харківському напрямку. Але у мене є ідея створити каталог харківських автентичних дверей, бо місто піддається руйнуванню кожного дня і кілька цінних пам’яток ми вже втратили. В каталог я включу всі автентичні двері Харкова, які зберіглися до сьогоднішнього дня з фотографіями та інформацією про кожні двері.
113.
ID: 5DORS51-26227
Назва проекту: виставка "Макарівщина 2022. Оборона Києва"
Рейтинг: 210
Загальний бюджет проекту: 100000
Запитувана сума від УКФ: 100000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Макарів, Макарів,
Опис проекту: Виставка розповідатиме про бойові дії на території Макарівської громади у березні 2022 р. У цей період 15 наседених пунктів громади були під російською окупацією, а 29 зазнали обстрілів та бомбардувань.
114.
ID: 5DORS51-31090
Назва проекту: Метод
Рейтинг: 209
Загальний бюджет проекту: 148513
Запитувана сума від УКФ: 148513
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відновлення проєкту та створення документального фільму «Метод», що розрахований на широку глядацьку аудиторію, який вперше в історії українського кінематографа розповість про методи роботи нової хвилі українського кіно.
115.
ID: 5DORS51-08239
Назва проекту: Матеріальна спадщина кримських татар XIV-XVII ст.: Поділля і Волинь
Рейтинг: 208
Загальний бюджет проекту: 82200
Запитувана сума від УКФ: 82000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Кам'янець-Подільський, Меджибіж, Острог, Берестечко, Дубно,
Опис проекту: Проєкт стосується матеріальної спадщини кримськотатарського народу на теренах Волині та Поділля у період XIV–XVIIст. Його метою є дослідження історії кримців та виявлення предметів матеріальної культури, віднайдених під час археологічних розкопок. Відповідно до цього завданнями дослідження є: 1) опрацювання предметів матеріальної культури (за результатами археологічних розкопок), які є доступними у музейних колекціях та фондосховищах; 2) написання історичного нарису по темі проєкту; 3) підготовка та друк рекламного каталогу виявлених артефактів; 4) презентація результатів проєкту на міжнародній науковій конференції.
116.
ID: 5DORS51-27351
Назва проекту: Аудіовізуальний проект "Документальний багатосерійний фільм "Героїчне минуле: Від Святослава до Небесної сотні" Фільм 9. "Пилип Орлик" (хронометраж 30 хв.). (Відновлення діяльності. Постпродакшн).
Рейтинг: 208
Загальний бюджет проекту: 258950.00
Запитувана сума від УКФ: 98100.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ та Київська область,
Опис проекту: Протягом останніх років режисером Дмитром Ломачуком реалізується аудіо-візуальний проект з назвою «Героїчне минуле: Від Святослава до Небесної сотні» (створено 8 серій). Це нариси-портрети, в яких висвітлюються ключові події багатовікового українського героїзму, виявленого знаковими історичними постатями нашого народу. Тут не тільки про наше ратне минуле, а передусім вічні уроки безпомилкового вибору мети, типові приклади виняткової боротьби за незалежність України. Особливо це актуально сьогодні, коли точиться битва не на життя, а на смерть і, по великому рахунку, за саме існування Незалежної України. На жаль повномасштабне вторгнення російського агресора завадило заключному етапу - постпродашн 9 фільму «Пилип Орлик».
117.
ID: 5DORS51-33257
Назва проекту: Пісні для благодійних концертів
Рейтинг: 208
Загальний бюджет проекту: 108100.16
Запитувана сума від УКФ: 108100.16
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Коломия, Івано-Франківська область, Полтава,
Опис проекту: Створення аранжувань та аудіозапис на пісні "Шовковиця", "Гуцули", "Я живу для тебе"
118.
ID: 5DORS51-33411
Назва проекту: Театралізований квест "Чумацький шлях міфічними стежками"
Рейтинг: 207
Загальний бюджет проекту: 70000
Запитувана сума від УКФ: 63200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: села Полтавського району, м. Полтава,
Опис проекту: Пізнавальний театралізований квест "Чумацький шлях міфічним стежками" розрахований для дітей 6-12 років. Учасники квесту пройдуть з чумаками по локаціям, що наповнені істотами української міфології, познайомляться з обрядами і звичаями наших пращурів, які товаришували і вміли правильно обходитися з природою та її мешканцями. Діти допоможуть чумакам в поході, виконуючи пізнавальні та різнопланові завдання на кожній локації. Під час театралізованої частини дізнаються цікавих фактів про чумацьке життя та його особливості. Поповнять свій лексикон етнічними козацькими та чумацькими прислів’ями і приказками. По закінченню квесту та виконаними завданням діти об’єднаються і отримають призи як команда.
119.
ID: 5DORS51-28184
Назва проекту: SOmodern: Дослідження
Рейтинг: 206
Загальний бюджет проекту: 54980.00
Запитувана сума від УКФ: 54980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Львів,
Опис проекту: Стипендія «SOmodern Львів: дослідження» покликана аналізувати та актуалізувати архітектурні об’єкти повоєнного модернізму у Львові за допомогою дослідження даної спадщини у просторі міста (польові дослідження, фотофіксація), а також роботи з довідковою літературою та джерелами по цій темі у міських бібліотеках, архівах та музеях Львова. Основною метою є створення культурного продукту, який покращить знання містян про вищезгаданий період м. Львова та стане однією із перших спроб комунікації із спільнотою щодо проблем архітектурної спадщини цього часу. Результатами стипендії стануть усі напрацьовані матеріали, які будуть застосовані для розробки підсумкової освітньої лекції в рамках проєкту, підсумкової друкованої та електронної брошури та фотовиставки об’єктів модернізму в одній з мистецьких галерей міста Львова. Брошура міститиме каталог цінних архітектурних взірців, що стане засобом з популяризації у суспільстві унікальності цих об’єктів. Як підсумок, дослідження має почати процес зміни ставлення до цих об'єктів виключно як тоталітарного спадку, як у м. Львові, так і в цілому по Україні. Крім цього, результати стипендії будуть опубліковані у вигляді статті в науковому журналі.
120.
ID: 5DORS51-27441
Назва проекту: Сучасна книга для дітей: від творчої реалізації письменниці до арттерапевтичного впливу на малечу, що постраждала від російської агресії
Рейтинг: 206
Загальний бюджет проекту: 134275.00
Запитувана сума від УКФ: 134275.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Місто Тернопіль, Тернопільська область, Тернопільський район,
Опис проекту: Проєкт є основотворчим елементом процесу відновлення мистецької діяльності письменниці з Луганщини, членкині НСПУ, Ольги Стрижаченко (літературний псевдонім Кудінова). Багатодітна родина мисткині постраждала внаслідок бойових дій і є вимушено переселеною. Над дитячою п’єсою «У переддень Святого Миколая, або Як Марійка з друзями Диво рятували» робота розпочалася ще у 2021 році, тоді ж було створено й окремі перші ілюстрації. П’єса для дошкільного та молодшого шкільного віку Ольги Кудінової – яскравий приклад інноваційного культурного продукту. Книгу, видану за кошти стипендії УКФ, можна буде прочитати, розглянути авторські ілюстрації (з візуалізацією персонажів), послухати аудіозапис вистави, відсканувавши QR-код на обкладинці. Видання покликане позитивно впливати на формування у дітей високих моральних цінностей, на зміцнення нашої національної ідентичності. Письменниця отримає особистісний розвиток та самореалізацію. Проєктуючи власний творчий потенціал на дитячі серця, авторка зміцнюватиме моральний дух маленьких українців. Програмуватиме на Перемогу Добра. Бо наші діти, на противагу жахіттям, які нас спіткали, будуть розвивати й розбудовувати. А мистецтво нам у тому допоможе. Презентувати книгу планується в Тернополі, в обласній бібліотеці для дітей.
121.
ID: 5DORS51-07058
Назва проекту: "Бабця"
Рейтинг: 206
Загальний бюджет проекту: 149170
Запитувана сума від УКФ: 149170
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення культурно-мистецького продукту, відео контенту – 2-ох відеороликів (трейлерів) 1–30 сек., 2–1 хв. 45 сек., повнометражного художнього фільму "Бабця", який транслює тему «провини вцілілого», з якою зіштовхнулися всі українці, під час війни, а також який розповідає про традиції, культуру та особливості взаємовідносин поколінь, на прикладі зв'язку внучки та бабці, до та після війни, в трагікомічному жанрі.
122.
ID: 5DORS51-29288
Назва проекту: Барокова скрипка: мистецтво non stop
Рейтинг: 204
Загальний бюджет проекту: 114904.00
Запитувана сума від УКФ: 57452.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: В часи війни багато професійних музикантів, які спеціалізувалися на бароковому виконавстві в Україні, виїхали за кордон. Ті ж, які залишилися, намагаються відшукати можливості для продовження своєї мистецької діяльності. Мета проєкту - збереження та розвиток традицій барокового виконавства в Україні. Результатом стане концерт скрипкової барокової музики з врахуванням принципів історично поінформованого виконавства для широкого кола слухачів.
123.
ID: 5DORS51-33268
Назва проекту: Фото каталог “Українська воєнна фотографія”
Рейтинг: 204
Загальний бюджет проекту: 139700
Запитувана сума від УКФ: 139700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Основна ідея та мета проєкту – за допомогою фото проєкту підтримати увагу до проблем війни в Україні. Продовжувати говорити про складний військовий час за допомогою фотомистецтва. Продемонструвати фото картини, які висвітлюють хоробрість та сміливість наших захисників, надихають на переможний дух свободи, мотивують для продовження боротьби. А також, продовжувати відкривати правду про військові злочини російської армії серед мирного населення України. До верстки фото каталогу увійдуть такі теми (блоки): ● Побут ЗСУ на передовій (окопи, бліндажі) ● Евакуація цивільних ● Зруйновані міста ● Поля пшениці у вогні ● Рятувальники ДСНС ● Військові медики і польовий шпиталь За допомогою художніх засобів фотомистецтва продемонструвати правду про військові злочини серед мирного населення. Через фотооб'єктив камери зафіксувати історії людей, висвітлити пережитий досвід та готовність продовжувати боротися під час війни, задля перемоги України. До верстки фото каталогу війдуть фотоматеріали з постраждалих від війни міст і селищ України: Київська обл., Миколаїв ,Запоріжжя, Харків, Суми, Чернігів, Донецьк, та інші міста. Автори фотографій – українські фотографи Костянтин та Влада Ліберови.
124.
ID: 5DORS51-29137
Назва проекту: Про втечі та переслідування
Рейтинг: 204
Загальний бюджет проекту: 80000
Запитувана сума від УКФ: 80000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Рівне, Березне,
Опис проекту: Продовження роботи над чернеткою роману з робочою назвою "Про втечі та переслідування" та її подання на літературні конкурси наприкінці року, зокрема на конкурс видавництва "Смолоскип".
125.
ID: 5DORS51-33216
Назва проекту: Виробництво документального фільму "Київ- місто для людей" та відновлення діяльності з показу вистави "Скотний двір".
Рейтинг: 202
Загальний бюджет проекту: 149936.48
Запитувана сума від УКФ: 149936.48
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає виробництво документального фільму "Київ- місто для людей" в ролі оператора-монтажера, та відновлення діяльності з показу вистави "Скотний двір" за п'єсою Дж. Орвела.
126.
ID: 5DORS51-33575
Назва проекту: Розробка документального кінопроєкту “Переселення. Живі історії”
Рейтинг: 200
Загальний бюджет проекту: 141974
Запитувана сума від УКФ: 141974
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Розробка кінопроєкту – документального фільму про звичайних мирних людей з різних міст України, що стали переселенцями війни. Історії про українців, які були змушені покинути свої домівки через повномасштабне військове вторгнення російських військ в Україну 24 лютого 2022 р. Наскрізною темою проєкту є : “Переселення. Міграція. Внутрішньо переміщені особи. Табір для біженців” Мета фільму: Рефлексія про переселення українців під час війни, людські історії в таборах для біженців, про складну сторінку нашої історії, яку ми проживаємо сьогодні, щоб зберегти пам'ять українського народу про людську трагедію у жорстокій війні. Результат проєкту: Розробка документального кінопроєкту та виробництво тизеру для повнометражного фільму.
127.
ID: 5DORS51-33514
Назва проекту: "Україна. Збережи себе"
Рейтинг: 200
Загальний бюджет проекту: 53300
Запитувана сума від УКФ: 53300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Рівне,
Опис проекту: Мій проект передбачає створення 12 живописно-графічних полотен, які будуть поділені на три блоки. “Stand with Ukraine”, “Save Yourself. Збережи себе”та “Kyivan Rus. Київська Русь”. З цих 12-ти живописно-графічних полотен я хочу організувати виставку, яка експонуватиметься в одному з виставкових приміщень міста Рівного. Далі планую подавати ці роботи на експозиції та проекти в різні галереї України та світу, інтегруючи теми української культурної спадщини у світовий мистецький контекст. Цим проектом хочу утвердити думку про те, що архаїчні образи можна і потрібно актуалізувати та переосмислювати у різних техніках та жанрах. Тим самим розширюючи кругозір та естетичні смаки жителів невеликих міст України.
128.
ID: 5DORS51-33309
Назва проекту: 24.02
Рейтинг: 200
Загальний бюджет проекту: 9500000
Запитувана сума від УКФ: 128175
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Чернігів, Буча, Ірпінь, Макарів, Дрогобич,
Опис проекту: Військова драма "24.02". Четверо хлопців, три українці та росіянин, знайомі з дитинства. Їх дружба почалася, коли вони були ще зовсім малими і кожного літа відпочивали у родичів в Криму. Подорослішавши, вони продовжили дружити і за традицією, хоча б раз на рік разом проводили час у Криму. Після анексії півострова та вторгнення Росії на Донбас у 2014 році – погляди та життєві шляхи друзів розійшлися. Перший став російським військовослужбовцем. Другий – журналістом, а потім військовим кореспондентом так званої "ДНР". Третій закінчив військове училище та став офіцером Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України. Четвертий відслужив термінову службу в ЗСУ та повернувся до цивільного життя. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року, дороги друзів знову перетнулися. Тільки цього разу не на сонячному березі, а на полі бою. 24.02 - фільм не просто про війну. Насамперед він про зламані долі людей. Про те, що Москва, маючи всілякі ресурси та потужну пропаганду, зуміла нав'язати росіянам та певній частині українців східних областей свою думку. І ця історія почалася навіть не в 2014 році, а сягає своїм корінням далеко в минуле. Росія завжди знищувала все, що пов'язано з Україною. Цей фільм про погляди чотирьох друзів на те, що відбувається. Кожен із героїв уособлює собою образ певної частини людей. І якщо двоє друзів, які обрали темну сторону - думають та діють в основному за методичками Кремля, двоє інших, бачивши власними очима всі жахи війни і біль нашого народу, розуміють, що відступати нікуди - Україна не повинна втратити шанс, як сто років тому, стати повноцінною, успішною, європейською державою. Фільм про біль, надію та об’єднання українського народу. Фільм про героїв, які серед нас, про українських патріотів. Наша команда працює над збором інформації для фільму. Ми зустрічаємось та проводимо відео-інтерв'ю з військовими та цивільними людьми, які були в окупації під час наступу Російських військ на Київ. Ми вже опрацьовуємо зібрану інформацію: від військових Сил Спеціальних Операцій, бійців, які мають бойовий досвід ще з 2014 року; від військових ЗСУ та ТРО, які тримали оборону в районах Бучі, Ірпеня, Макарова, Мощуна; від цивільних людей, які були в окупації у Бучі, Ірпені, Бородянці. Той матеріал, який ми вже маємо, на рівні підготовки до художнього фільму, - закладає величезну базу для документального кіно. Відеозаписи, які ми зробили з військовими та цивільними, які потерпіли від війни, їх архівні записи з телефонів, матеріал, на який ми очікуємо від військових, які зараз перебувають на бойових завданнях на Донецькому напрямку, - у перспективі дає зробити чесний документальний фільм, який розповідає про долі людей з приходом війни. Цей фільм буде цікавим не лише нашим глядачам, а й закордоном. Тому, якщо нам хватить ресурсів, на виході може бути не лише художній фільм, а й документальний. А що більше ми покажемо світові інформації про події в Україні, тим краще. І, звичайно ж, це важливо для наступних поколінь українців, які житимуть у мирній, вільній та процвітаючій Україні.
129.
ID: 5DORS51-03451
Назва проекту: Методичний посібник для виробників аудіовізуальних творів "Мануал для виробників аудіовізуального контенту"
Рейтинг: 200
Загальний бюджет проекту: 61375.00
Запитувана сума від УКФ: 61375.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, село Нирків, місто Львів,
Опис проекту: Метою проекту є створення мануалу для виробників аудіовізуальних творів. Мануал буде містити візуальні таблиці та практичну інформацію про усі юридичні аспекти, які повинна знати особа під час виробництва твору. За результатами написання мануалу виробники матимуть методичку, яка міститиме всі необхідні кроки та зразки документів для створення аудіовізуального твору покроково: від підготовки до зйомки до завантаження на Ютуб або передачі у власність третій особі.
130.
ID: 5DORS51-33386-2
Назва проекту: Авторська шарнірна лялька
Рейтинг: 198
Загальний бюджет проекту: 60000
Запитувана сума від УКФ: 56000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Помічна, Добровеличківського району, Кіровоградської обл.,
Опис проекту: Створення авторської шарнірної ляльки. Завдяки великій кількості шарнізніх з'єднань лялька являється напрочуд рухливою та може приймати велику кількість поз, майже як людина. Також, завдяки ретельній роботі, вона вся виглядатиме дуже "живою", але, при цьому, збереже свою ляльковість і виглядатиме казково привабливою.
131.
ID: 5DORS51-33330
Назва проекту: Chekson & Схожа - Жовтий Князь
Рейтинг: 198
Загальний бюджет проекту: 170000
Запитувана сума від УКФ: 140000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Боржава,
Опис проекту: Мета проекта - зйомка та публікація музичного відео , що популяризує українську христоматійну літературу та звертає увагу міжнародного суспільства на можливу небезпеку голоду в розвинених країнах внаслідок агресії зі сторони Російської федереції, демонструє красу і різноманіття українського краю, запроваджує нові техніки зйомки музичних кліпів.
132.
ID: 5DORS51-28718
Назва проекту: Авторський український музичний контент
Рейтинг: 197
Загальний бюджет проекту: 55000
Запитувана сума від УКФ: 55000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київська обл. м. Буча,
Опис проекту: Я внутрішньо переміщена особа з деокупованої території міста Буча, Київської області. Сьогодні я продовжую залишатися в Україні, хоча а мій дім частково зруйнований російськими військами. Музичні події у світі сьогодні супроводжуються українською символікою і спрямовані на увагу світової спільноти, підтримку морального духу українського народу та заклик проти війни в Україні. Дані аспекти спонукають мене до відновлення власної музичної діяльності спрямованої на патріотичне виховання, а саме реалізація запису аранжування, фонограми, розповсюдження на цифрових майданчиках та виконання у концертній діяльності пісень "Не спіши жити", " Я України син".
133.
ID: 5DORS51-29789
Назва проекту: Митець-активіст, як арт-терапевт для громади
Рейтинг: 197
Загальний бюджет проекту: 79050.00
Запитувана сума від УКФ: 79050.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харківська обл., Лозівський р-н., м Первомайський,
Опис проекту: Головна особливість творчості Федроченко Людмили — це залучення громади до процесу створення муралу. Її роботи називають “народними”, бо завжди з’являються учні, та й просто перехожі щоразу долучаються до кожного нового проєкту. Мурали викликають емоційний вибух позитиву, який тримається довгий час. Мета: Підтримка культурно-мистецької діяльності митців Первомайської громади, для підвищення морального духу населення у воєнний час, шляхом створення мистецького продукту з широкою культурно-просвітницькою складовою із залученням громади. Завдання: 1 Створити серію муралів по Первомайській громаді; 2. Залучити громадськість до спільної творчості шляхом партисипації, що матиме культурно-просвітницький та арт-терапевтичний ефект для населення. 3. Популяризувати первомайське вуличне мистецтво у якості арт-терапії серед громад України, як спосіб підняття морального духу населення під час війни.
134.
ID: 5DORS51-33508
Назва проекту: Паляниця
Рейтинг: 197
Загальний бюджет проекту: 145000
Запитувана сума від УКФ: 145000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення та запис міні альбому з трьох пісень з тематикою війни з російською федерацією, та визвольного спротиву українського народу з загарбниками
135.
ID: 5DORS51-33071
Назва проекту: Візуальний щоденник війни
Рейтинг: 196
Загальний бюджет проекту: 100000
Запитувана сума від УКФ: 100000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мій проект - це артбук з ілюстрацією про кожний день війни, доповнений розповідями українців про ці дні. Про окупацію, біженство чи депортацію. Мета - розповісти світові про щодення війни та меморіалізувати боротьбу українського народу з російськими загарбниками.
136.
ID: 5DORS51-33201
Назва проекту: Українські мисткині зі своєю зброєю
Рейтинг: 196
Загальний бюджет проекту: 149880
Запитувана сума від УКФ: 149880
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Проект присвячений боротьбі українського народу в жахливому протистоянні російським загарбникам, використовуючи роботи українських жінок-композиторок та поетес. Дані твори спрямовані на підняття військового духу та єднання української нації у боротьбі за свою незалежність. У рамках проекту ансамбль Senza Sforzando, керівником якого я є, замовив п'ятьом жінкам-композиторкам (К. Цепколенко, Г. Копійці, К. Майденберг-Тодоровій, А. Чібалашвілі, А. Загайкевич) написати твори, в яких відтворюється у прямій чи алегоричній формі жахлива дійсність сьогодення. Дані творіння української інтелігенції є зброєю духовної сили, що дозволяють слухачеві в художній формі пережити невимовний біль українського народу, посилити моральну стійкість та незламну волю до перемоги. Ці твори в рамках проекту будуть вивчені та виконані, а також будуть зроблені професійні аудіо та відео записи, на основі яких буде створено музичний відеофільм. Цей відеофільм буде розміщено у соціальних мережах, на платформі Ютуб та інших сервісах. Також планується створення комп'ютерного набору рукописних нот та оригінал-макету нотної збірки, яка буде розміщена на безкоштовних сервісах нотних партитур. Згодом планується виконання цих творів на різноманітних концертах та міжнародних фестивалях.
137.
ID: 5DORS51-32765
Назва проекту: Кривий Ріг мистецький
Рейтинг: 196
Загальний бюджет проекту: 108350
Запитувана сума від УКФ: 108350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Кривий Ріг,
Опис проекту: Проект присвячений відновленню індивідуальної культурно-мистецької діяльності кураторки сучасного мистецтва Левченко Катерини шляхом підготовки двох виставкових проектів сучасного мистецтва в Кривому Розі
138.
ID: 5DORS51-33434
Назва проекту: Незламні
Рейтинг: 195
Загальний бюджет проекту: 147000
Запитувана сума від УКФ: 147000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Написання та звукозапис циклу з трьох пісень з тематикою війни з російською федерацією, боротьби всього українського народу з російськими загарбниками
139.
ID: 5DORS51-33095
Назва проекту: Забутий блок-пост
Рейтинг: 195
Загальний бюджет проекту: 66600.00
Запитувана сума від УКФ: 66600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект "Забутий блок-пост" включає в себе процес написання п'єси "Забутий блок-пост" на тему героїчної оборони Києва від широкомасштабної російської військової агресії взимку 2022 року, публікацію п'єси "Забутий блок-пост» в інтернеті на сайті "Драматург" (https://dramaturg.org.ua), і наступне розсилання тексту п'єси "Забутий блок-пост" в електронній формі Українським Театрам з проханням розглянути даний драматургічний твір на предмет можливого її включення до планів театрів та подальшого сценічного втілення, повністю або частково.
140.
ID: 5DORS51-01250
Назва проекту: «В САДУ БОЖЕСТВЕННИХ ПІСЕНЬ» - культурно-просвітницькі інтерактивні заходи, присвячені 300-річчю з дня народження Григорія Сковороди.
Рейтинг: 195
Загальний бюджет проекту: 125568.00
Запитувана сума від УКФ: 125568.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: село Городське, м. Житомир, м. Київ, м. Радомишль,
Опис проекту: У 2022 р. українці святкуватимуть 300 років з дня народження видатного філософа – Григорія Сковороди. Заходи, що плануються, спрямовані на популяризацію його особистості та творчості. Програма включатиме: життєпис-екскурсію від «Григорія Сковороди», театралізовані інтерактивні постановки, вокальні виступи, музикування на автентичних музичних інструментах від Василя Волівача, художню виставку, дегустацію українських страв, що полюбляв Сковорода. Глядачі, впродовж 3-х годин, «рухатимуться» по локаціям, де братимуть участь у тематичних майстер-класах. Заходи проводитимуться у сільських садибах зеленого туризму Житомирщини та в Домі української культури Житомира, Радомишильському будинку культури, Києві. Туристичні агенції зацікавлені та планують привозити групи на наші заходи – це дасть сталість проєкту, можливість існувати в майбутньому.
141.
ID: 5DORS51-33559
Назва проекту: Підтримка творчої діяльності співачки лауреата міжнародних конкурсів оперного мистецтва Олени Лютаревич-Марченко
Рейтинг: 195
Загальний бюджет проекту: 93600
Запитувана сума від УКФ: 93600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Черкаси, Черкаська область, Україна,
Опис проекту: Відновлення індивідуальної культурно-мистецької діяльності солістки Черкаської обласної філармонії Олени Лютаревич-Марченко, для збереження, захисту та популяризації культурної спадщини, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу задля зміцнення сучасної української ідентичності, формування спільних цінностей громадянського суспільства.
142.
ID: 5DORS51-33388
Назва проекту: "Стежками старого міста."
Рейтинг: 195
Загальний бюджет проекту: 100000
Запитувана сума від УКФ: 100000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Хотин, м. Хотин, Чернівецька обл.,
Опис проекту: Проект "Стежками старого міста" розкриває тему героїчного минулого козацької доби Української історії, зокрема на теренах м. Хотина та м. Кам'янець-Подільського. Важливою віхою в історії України є визвольна боротьба проти султанської Туреччини і Кримського ханства. Перемога в Хотинській війні 1621року козацьких військ під керівництвом гетьмана Сагайдачного , значною мірою вплинула на розвиток історичних подій як в Україні , так і в Західній Європі. Тема проєкту "Стежками старого міста" набуває надзвичайно актуального звучання в умовах сучасних історичних реалій в Україні. Відтворює величність боротьби за незалежність нашої держави.
143.
ID: 5DORS51-33275
Назва проекту: Фотовиставка "Очищення"
Рейтинг: 194
Загальний бюджет проекту: 149780
Запитувана сума від УКФ: 149780
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна. Київ.,
Опис проекту: Фотовиставка «Очищення» це серія фотографій Михайла Крупієвського, створена на початку війни в де окупованих територіях України, що складається з 80-ти фотографій. Виставка включає задокументовані факти російської агресії в Україні та портреті людей, що стали її жертвами та свідками. Фотовиставка - частина мультимедійного проєкту «Очищення», що складається також з серії, документальних фільмів і відео новел про історії цих людей, життя і долі яких змінила війна. Мета проєкту - задокументувати факти російської агресії, зібрати аудиторію, залишити в її пам’яті створені образи та визначити нові точки відліку української Незалежності. Виставка має за мету також анонсувати проєкт і познайомити аудиторію з його складовими.
144.
ID: 5DORS51-33462
Назва проекту: Відеокліп "Марш Нескорених"
Рейтинг: 194
Загальний бюджет проекту: 90949
Запитувана сума від УКФ: 90949
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Тернопіль,
Опис проекту: Основною метою створення відеокліпу на пісню "Марш Нескорених" є підтримка морального духу українських захисників, патріотичне виховання молоді, популяризація україномовного медіа-контенту. Пісня "Марш Нескорених " була написана у березні місяці 2022 року на тлі воєнних дій на території України під емоційним впливом людських страждань та проявом героїзму наших бійців. У тексті пісні проведені історичні паралелі боротьби українського народу з більшовицькими загарбниками та російською агресією.
145.
ID: 5DORS51-33450
Назва проекту: Створення відповідних умов для зберігання фондів фізичного та цифрового архіву Одеського Національного художнього музею з подальшою роботою з цифрування фондів.
Рейтинг: 194
Загальний бюджет проекту: 142496
Запитувана сума від УКФ: 142496
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Приведення фізичних та цифрових фондів архіву Одеського художнього музею до стандартів, які забеспечать збереження для майбутніх поколінь українських дослідників шляхов переупаковки фізичних фондів у бескислотний папір та спеціалізовані архівні коробки та впровадження системи зберігання (та бекапу) цифрової частини архіву з подальним цифруванням документів за допомогою книдкового сканеру.
146.
ID: 5DORS51-02613
Назва проекту: Нація футболу | Підтримка прокату фільму
Рейтинг: 193
Загальний бюджет проекту: 150000
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Харків, Київ, Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ, Вінниця, Запоріжжя, Чернівці, Хмельницький,
Опис проекту: “Нація футболу” - унікальний проект для українського кіно. Це документальне дослідження, яке проводить паралелі між 30 річною історією української національної збірної - публічним обличчям українського футболу та мріями сучасних хлопців, які живуть футболом.
147.
ID: 5DORS51-33488
Назва проекту: Bezodnya chords
Рейтинг: 193
Загальний бюджет проекту: 95000
Запитувана сума від УКФ: 78000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Музична культура живе тоді, коли передається від людей до людей. "Bezodnya chords" включає в себе створення загальнодоступного сайту, який зберігатиме тексти, ноти та акорди музичних творів українських митців. Це дозволить усім бажаючим вчитись грати, виконувати та співати українські твори. Такі сайти є по всьому світу, але українського аналогу немає. Тексти, ноти та акорди додаватимуться за згодою авторів чи правовласників творів.
148.
ID: 5DORS51-33246
Назва проекту: ШелтерТВ
Рейтинг: 193
Загальний бюджет проекту: 150000
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Зйомка 2 спектаклей у Національної опері України з подальшою публікацією у відкритих інтернет джерелах
149.
ID: 5DORS51-33583
Назва проекту: Сторіборд та аніматик проекту "Чудокрай"
Рейтинг: 191
Загальний бюджет проекту: 77455
Запитувана сума від УКФ: 77455
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створити сторіборд та аніматік до анімаційного проекту "Чудокрай". «Чудокрай» - це короткометражний анімаційний фільм орієнтований на збагачення духовного світу підростаючого покоління (ядро цільової аудиторії діти віком 3-8 років) за допомогою знайомства з мистецтвом жанру примітивізм (наївне мистецтво), для якого характерні навмисно спрощені форми, чисті яскраві кольори, звертання до різноманітних проявів народної та дитячої творчості.
150.
ID: 5DORS51-33419
Назва проекту: Зйомки музичного відеокліпу «Заклик миру»
Рейтинг: 189
Загальний бюджет проекту: 148400
Запитувана сума від УКФ: 148400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ та Київська область,
Опис проекту: Проект передбачає зйомки відеокліпу на мультижанрову композицію «Заклик миру» за участі представників кількох музичних напрямків. Таке стилістичне поєднання різних напрямків в одному творчому продукті символізує єдність поколінь, історичну спадкоємність та роль музики у збереженні моноліності нашого народу заради переможного завершення війни. Зараз як ніколи важливо демонструвати світові та самим собі роль та значенні культури у боротьбі з російським агресором, піднімати бойовий дух та єдність силою мистецтва, здатного поєднувати серця та думки у прагненні перемоги. Створений кліп буде титровано англійською мовою з метою поширення і розповсюдження через медіаплатформи для охоплення значної аудиторії в Україні та за її межами.
151.
ID: 5DORS51-33562
Назва проекту: Вимушені ховатися
Рейтинг: 188
Загальний бюджет проекту: 101320.00
Запитувана сума від УКФ: 101320.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Ірпінь, Буча, Бородянка, Ворзель, Мощун, Гостомель, Макарів, Катюжанка, Димер,
Опис проекту: Створення культурно-мистецького продукту - арт об'єкту з метою меморалізації героїчної боротьби та мужнього спротиву українського народу під час нападу російської федерації на незалежну Україну.
152.
ID: 5DORS51-33281
Назва проекту: Інклюзивні заходи з адаптації сімей ВПО в громади та підтримки воїнів, постраждалих під час війни до Дня захисника України "Наше майбутнє!"
Рейтинг: 187
Загальний бюджет проекту: 78000
Запитувана сума від УКФ: 78000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, Київ, м. Київ,
Опис проекту: Проект включає в себе наступні інклюзивні заходи (залучення сімей, що виховують дітей з інвалідністю та представників місцевої громади): - Онлайн-конкурс малюнків дітей з різних областей України на тему «Наше майбутнє!» - Арт-терапія для дорослих. Майстер-клас для дорослих з малювання акрилом «Квітуча Україна» - Психологічні онлайн-консультації, робота з психологом та коучем, для тих, хто потребує допомоги - Інклюзивне свято до Дня захисника України, де будуть проведені майстер-класи з виготовлення оберегів для воїнів, виготовлення привітальних листівок і формування подарункових наборів, виставка намальованих картин. Арт-терапія для учасників заходу, ігри на - Відвідування воїнів, що постраждали в наслідок війни у Київському військовому шпиталі, зустріч-спілкування, вручення подарункових наборів, виконаних сім’ями під час попередніх майстер-класів.
153.
ID: 5DORS51-06786
Назва проекту: Збереження відзнятих матеріалів документальних фільмів про культуру, біженців та ІТ індустрію України
Рейтинг: 185
Загальний бюджет проекту: 82200
Запитувана сума від УКФ: 82200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Запрошувана сума необхідна мені як продюсеру документальних фільмів для продовження роботи та архівування матеріалу: 100 інтерв'ю з героями та героїнями з різних категорій для серіалу СПАЛАХ. Опубліковані серії: https://bit.ly/spalakh-youtube Фільм «Історія IT в Україні», що містить інтерв’ю з міністром цифрової трансформації, СЕО Дія, засновниками Genesis, Eleks, Petcube, SoftServe, Unit.City, Mate Academy та ін. Кіно про Назарія Яремчука "Незрівнянний світ краси" з архівними матеріалами та розмовами з такими людьми, як Олександр Злотник, Павло Дворський, Віктор Ющенко та ін. Трейлер https://youtu.be/CNxWCFbIrF0. Докуметальний фільм "Далі" про українських переселенців у Європі. Документальне шоу “ЗАПАЛ”, що досліджує традиційну українську культуру. Тизер https://vimeo.com/726124316
154.
ID: 5DORS51-33287
Назва проекту: Гримотерапія
Рейтинг: 185
Загальний бюджет проекту: 59576.00
Запитувана сума від УКФ: 59576.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Вінницька область, с. Мала Киріївка,
Опис проекту: Заняття з гримотерапії як виду арт-терапії для дорослих та дітей. Спрямовані на вираження емоцій, можливість пережити тривогу, страхи через творчість, а також ознайомитись з мистецтвом гриму, історією його виникнення, професійними матеріалами та техніками.
155.
ID: 5DORS51-02069
Назва проекту: Відновлення культурно-мистецької діяльності театру "Золоті ворота"
Рейтинг: 182
Загальний бюджет проекту: 98530
Запитувана сума від УКФ: 98530
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект "Відновлення культурно-мистецької діяльності театру "Золоті ворота" передбачає оснащення театру всіма необхідними матеріалами та інвентарем поточної роботи, а також матеріалами для забезпечення безпеки глядачів та працівників для відновлення його основної діяльності після призупинення під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України з метою доопрацювання прем'єрної вистави "Дякую" та початку нового театрального сезону.
156.
ID: 5DORS51-06941
Назва проекту: "Дика школа". Відновлення
Рейтинг: 181
Загальний бюджет проекту: 56754
Запитувана сума від УКФ: 56754
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: "Дика школа" - театральна школа для початківців, що отримують практичні знання з акторської майсерності, хореаграфії, роботи в кадрі і сценічної мови. Школа обєднує педагогів, що є практиками, та дає початкову освіту новачкам. "Дика школа" - працює з сучасними драматургами, презентує тексти і готує ескізи вистав."
157.
ID: 5DORS51-01473
Назва проекту: Театр без імені
Рейтинг: 180
Загальний бюджет проекту: 135200
Запитувана сума від УКФ: 135200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, місто Комарно, Львівська область.,
Опис проекту: Документальний фільм про аматорський театр з містечка Комарно, західна Україна, в якому українські біженці з інших регіонів знайшли собі прихисток під час війни. Діти переселенців приймають активну участь у постановах театру. В ньому ставлять лише класику української літератури. Мета фільму - показати звичайних людей різних професій, захоплених любителів театру. Мої герої займаються творчістю та підіймають український національний дух. Ці люди буденно створюють нашу сучасну культуру.
158.
ID: 5DORS51-33360
Назва проекту: Мурал "Україна починається з тебе"
Рейтинг: 180
Загальний бюджет проекту: 97900.00
Запитувана сума від УКФ: 97900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Охтирка Сумської області,
Опис проекту: Створення муралу "Україна починається з тебе" на фасаді будівлі Охтирського міського центру культури і дозвілля, який знаходиться в центрі міста-героя Охтирка з метою збереження національної пам’яті українського народу задля зміцнення сучасної української ідентичності, формування спільних цінностей громадянського суспільства. Проект спрямований на протидію інформаційній складовій російської військової агресії, осмислення ролі українських воїнів у забезпеченні безпеки України та Європи під час збройної агресії російської федерації, створення позитивного іміджу захисників (захисниць) України.
159.
ID: 5DORS51-33442
Назва проекту: Створення ілюстрацій до казки "Як рятували країну Мережи́ну"
Рейтинг: 179
Загальний бюджет проекту: 50000
Запитувана сума від УКФ: 50000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення ілюстрацій до казки "Як рятували країну Мережи́ну" в авторській змішаній техніці. Долучення до цього дітей. Як результат: виставка робіт та книжка з ілюстраціями.
160.
ID: 5DORS51-31945
Назва проекту: Боярська громада - історія України
Рейтинг: 179
Загальний бюджет проекту: 149780
Запитувана сума від УКФ: 149780
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Боярська міська територіальна громада,
Опис проекту: Метою проєкту є дослідження, відтворення, збереження та популяризація втраченої та\або забутої культурної спадщини шляхом створення освітнього проєкту на території Боярської ТГ в 2022 році, за допомогою сучасних технологій . Результатом реалізації проєкту є: проведення дослідження 2 об'єктів археологічної культурної спадщини ( Боярське та Жорнівське городища) за допомогою новітніх цифрових технологій; створення цифрових продуктів культурної спадщини: оцифровані моделі городищ, 3-D історична екскурсія-квест ( 1 тематичний квест, присвячений різним історичним епохам України в контексті боротьби за самоідентифікацію, обігруючи кожен населений пункт, спираючись реальну культурну спадщину); привернення уваги до історії України та громади молодого покоління; доєднання до існуючого туристичного порталу FreeGen Group.
161.
ID: 5DORS51-33448
Назва проекту: Відновлення діяльності гурту Past Крокодила
Рейтинг: 176
Загальний бюджет проекту: 92202.00
Запитувана сума від УКФ: 92202.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Підтримка діяльності гурту "Past Крокодила" надасть можливість музикантам створювати унікальні, авторські пісні. Надасть сил для візуалізації нових творінь. Є велике бажання зробити щось нове, оригінальне, цікаве і не схоже на все, що існує на музичному просторі. Хлопці з гурту майже все роблять власноруч, від написання музики та тексту до знімання та монтажу кліпів. Наразі гурт "Past Крокодила" планує благодійний концерт на підтримку виробництва безпілотних літальних апаратів для Збройних Сил України та нові записи своїх пісень. 
162.
ID: 5DORS51-33364
Назва проекту: РОЗВ'ЯЗКА (художній короткометражний фільм, 30 хв.) Експедиція з відбору локацій, кастинг епізодичних ролей.
Рейтинг: 175
Загальний бюджет проекту: 104685.00
Запитувана сума від УКФ: 104685.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Івано-Франківська, Коломия, парк НВП "Гуцульщина", с. Шепіт - м. Верховина, с. Верхня Дземброня – с. Ільці, гора Говерла – Ворохта, Ясіня, Яремче,
Опис проекту: СЮЖЕТ ФІЛЬМУ: Кар'єра розлученого 40-річного сценариста йде до заходу, він не може написати нічого доброго і продюсери не купують його сценарії. Якось йому дзвонить колишня дружина і просить на 1 ніч прийняти родича, який їде до Німеччини на ПМП. Приїжджає класичний гуцул. Увечері герої п'ють наливку, яку привіз родич. Вранці з похмілля герой виявляє, що родич уже поїхав, а в принтері стирчить стос надрукованого паперу. Це новий сценарій. Герой бере його, починає читати та розуміє, що це геніальний сценарій. Він показує його продюсерам, вони готові купити. Але сценарій не має розв'язки. Герой бере аванс і 2 тижні намагається написати розв'язку – у нього нічого не виходить. Він вирушає на Прикарпаття до гуцулів за чарівною наливкою. далі на нього чекають неймовірні пригоди в Карпатах. Зрештою, він видобуває наливку в глухому місці у мольфара. Але дорогою додому він розбиває пляшку. Наприкінці фільму він таки сам пише ще геніальнішу розв'язку, що показує, що ніяка наливка йому не потрібна була. На презентації продюсерам усі захоплені та аплодують герою. Після чого просять переробити половину сценарію....))
163.
ID: 5DORS51-02508
Назва проекту: Виробництво документального фільму "Київ - місто для людей" і створення п'єси і вистави «Олександр».
Рейтинг: 174
Загальний бюджет проекту: 132857.26
Запитувана сума від УКФ: 132857.26
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає виробництво повнометражного документального фільму "Київ - місто для людей" в ролі режисерки та авторки сценарію та створення п'єси і вистави «Олександр» за оригінальною п'єсою мого авторства.передбачає виробництво повнометражного документального фільму "Київ- місто для людей" в ролі режисера та автора сценарію, та та створення вистави «Олександр» за оригінальною п'єсою мого авторства.
164.
ID: 5DORS51-27145
Назва проекту: 333
Рейтинг: 171
Загальний бюджет проекту: 250000
Запитувана сума від УКФ: 116600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Житомир,
Опис проекту: Ця війна пробудила в українцях дух єдності та супротиву, дух свободи та цінності свого життя. Ми змушені повернутись до базових потреб життя та цінностей. Не важливо ким ти був до війни, важливо ким ти є під час війни… 
День за днем ми забували як це створювати щось красиве… але прочитавши перші новини про зґвалтованих дівчат у Бучі та звірства в Ірпіні… ми відчули необхідність витоку енергії від пережитого. В момент здавалось, що можемо зійти з розуму, це змусило згадати нам, що ми можемо «говорити» своїм ремеслом… фотографією… 
Так в перервах між волонтерством ми почали «говорити» у своїх кадрах і ставало легше , розум став ясніший і душа не здавалась каменем, а почала ридати… «Ридай, кричи, проживай горе… так сильно, як тільки зможеш. Тобі стане легше »,- говорили ми собі та плакати могли лише коли обробляли кадри… і справді ставало легше. Ми не хочемо нікого змусити плакати… ми хочемо, щоб ви відчули правду. Придуманий образ використаний на основі ляльки мотанки, що здавна робили наші предки для забави та використовували, як оберіг. Мотанки не мають облич. Як і українці зараз… Нами забавляються окупанти… але вони не знають, що ми, українці- обереги своєї держави і демократії. Неможливо знати усіх героїв, що боряться за свободу. Це безлике уособлення кожного українця. Ми всі злились в один потік енергії . 
Синергія, що утворилась в момент нападу 24.02.2022 о 5:00 ранку і мужньо тримає оборону. Ми присвятили ці кадри усім містам, що підлягають червоним зонам… усім українцям… свободі та правді…
165.
ID: 5DORS51-01714
Назва проекту: Харків незламний
Рейтинг: 169
Загальний бюджет проекту: 50000
Запитувана сума від УКФ: 50000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Квест-екскурсія по культовим місцям Харкова, що зазанали руйнувань через збройну агрессію рф. Екскурсія буде організована у вигляді прогулки по центру міста, почати яку можна у будь-який момент. Через спеціальну сайт-платформу у смартфоні кожного бажаючого буде доступна карта з геомітками. Якщо прийти на ці мітки, то буде відкриватись історія цього місця, що тут було раніше, як і коли будівля зазнала руйнувань, фото, можливо відео, матеріали. Плюс невелике квест-завдання, пов'язане з Харковом чи безпосередньо з цим містом. Важливо те, що самі місця відвідувати не треба, достатньо просто бути поруч, у радіусі 50 метрів. Це зроблено заради безпеки учасників. Екскурсію планую зробити двома мовами, українською та англійською.
166.
ID: 5DORS51-33535
Назва проекту: Ювелірна виставка від Ліри : "Символи Українського Відродження і Боротьби"
Рейтинг: 168
Загальний бюджет проекту: 100000
Запитувана сума від УКФ: 100000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, місто Київ,
Опис проекту: Ювелірна виставка авторських прикрас на патріотичну тематику це Символи Українського патріотичного Відродження і Боротьби, виготовленні з дорогоцінних матеріалів, що можуть стати оберегами для наших захистників і захистниць. Оберіг, це сакральна річ, яка супроводжує нас з давніх часів і допомагає в важкі часи пам' ятати про самі важливі речі. Колекція буде складатись з поєднання сучасних символів українського спротиву і культурної спадщини нашого народу. Амулети, підвіски, браслети з тканини чи шкіри з вставками з дорогоцінних металів, значки-брошки на одяг.
167.
ID: 5DORS51-07222
Назва проекту: Українська майстерня мистецтва “ Етно Арт Територія”
Рейтинг: 168
Загальний бюджет проекту: 180000
Запитувана сума від УКФ: 140000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Рівненський регіон,
Опис проекту: Українська майстерня мистецтва “ Етно Арт Територія” - це арт простір, де працюватимуть митці, що практикують традиційне українське мистецтво, де створюватиметься українська синергія традицій та сучасності між учасниками майстрами народної творчості, митцями своєї справи: вишивка, бісероплетіння, гончарство, ткацтво, плетіння з соломи та лози тощо та лекторами з бізнесу, дизайну, комунікацій. Тема - традиційне мистецтво у сучасному інтер’єрі. Впродовж 50 днів митців навчатимуть створенню свого бренду, просуванню сучасними засобами комунікації, художній фотографії для створення візуального стилю, а також сучасним тенденціям у оформленні інтер’єру. Майстерня дасть можливість створити нову, інтерпретовану власну мистецьку роботу кожному учаснику, що впишеться в сучасний інтер’єр. Головна ідея – бажання засновників та учасників зберегти і продовжити культурну спадщину України, вписати традиційне мистецтво у сучасність. Українська майстерня мистецтва “ Етно Арт Територія” - це простір для спільного творчого процесу народних майстрів, митців, що готові досліджувати, працювати, шукати і творити. Результатом резиденції стане створення 20 творів традиційного мистецтва, фотовиставка творів учасників резиденції, а також форум “Народні художні промисли в сучасності”.
168.
ID: 5DORS51-33344
Назва проекту: Відновлення індивідуальної творчої діяльності
Рейтинг: 166
Загальний бюджет проекту: 50000
Запитувана сума від УКФ: 50000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Метою проекту є відновлення мистецької діяльності через створення серії живописних та графічних творів. Фото картин, створених впродовж роботи над проектом планується розмістити на персональному веб-сайті та/або зробити каталог з творами у інтерактивному або друкованому вигляді.
169.
ID: 5DORS51-28193
Назва проекту: Писанка гуляє світом
Рейтинг: 166
Загальний бюджет проекту: 138780.00
Запитувана сума від УКФ: 138780.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна, Луцьк,
Опис проекту: Метою проекту є збереження культурних традицій, а саме написання писанок. Створення писанок, які по завершенню написання буду фотографувати та обробляти у фотошопі, щоб зробити електронне зображення та готувати його до друку на різних поверхнях та розміщення їх на різних інтернет платформах
170.
ID: 5DORS51-33369
Назва проекту: 1 Національно-патріотична настільна гра "ГОП"
Рейтинг: 166
Загальний бюджет проекту: 150000
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Гру «ГОП» спеціально розроблено для підняття Духу Українського Народу в ідеологічному, психологічному та силовому протистоянні російській агресії, боротьбі з корупцією та іншими негативними проявами в сучасному українському суспільстві. Дана гра може бути використана з метою національно-патріотичного виховання в усіх дошкільних і шкільних закладах освіти та для проведення сімейного дозвілля з дітьми.
171.
ID: 5DORS51-33327
Назва проекту: lumosback
Рейтинг: 166
Загальний бюджет проекту: 90000
Запитувана сума від УКФ: 70000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Музичний проєкт lumosback націлений на підтримку України та популяризацію українського мистецтва під час та після війни з росією. Результатом проєкту є запис та публікація міні-альбому lumosback, який складається з 5 пісень та зйомка одного музичного відео в підтримку релізу.
172.
ID: 5DORS51-33422
Назва проекту: «Лялька-мотанка - надія на мирне щасливе майбутнє»
Рейтинг: 165
Загальний бюджет проекту: 150000
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: 1. Вінниця (Вінницька обласна бібліотека для юнацтва, вул. Л.Толстого 22) 2. Луцьк (Волинська обласна бібліотека для юнацтва, просп. Волі, 2) 3. Дніпро (Комунальний заклад «Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді імені Свєтлова», вул.Старокозацька, 60), 4. Житомир (Комунальний заклад «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської ради, вул. Михайла Грушевського, 9) 5. Ужгород (Комунальний заклад «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та молоді» Закарпатської обласної ради, вул. Волошина, 20) 6. Запоріжжя (Комунальний заклад «Запорізька обласна бібліотека дляя юнацтва» Запорізької обласної ради, просп. Соборний, 210), 7. Івано-Франківськ (Івано-Франківська обласна бібліотека для юнацтва, вул. Незалежності, 12) 8. Київ (Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна бібліотека для юнацтва) 9. Кропивницький (Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва імені Євгена Маланюка, вул.Володимира Панченка, 6/15, 10. Львів (Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна бібліотека імені Романа Іванчука, пл.Ринок, 9) 11. Миколаїв (Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, вул.Велика Морська, 92) 12. Одеса (Комунальний заклад «Одеська обласна бібліотека для юнацтва імені Володимира Володимировича Маяковського, вул.Академіка Корольова, 46), 13. Полтава (Полтавська обласна бібліотека імені Олеся Гончара, вул.Олеся Гончара, 25-а) 14. Рівне (Комунальний заклад «Рівенська обласна бібліотека для молоді», вул. Київська, 18) 15. Тернопіль (Тернопільська обласна бібліотека для молоді, вул. Д.Нечая, 29), 16. Харків (Обласний комунальний заклад «Харківська обласна бібліотека для юнацтва», просп. Ювілейний, 49/8) 17. Херсон (Херсонська обласна бібліотека імені Бориса Лавреньова, просп.Святих Кирила та Мефодія) 18. Хмельницький (Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва, вул. Соборна, 33), 19. Черкаси (Комунальний заклад «Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка» Черкаської обласної ради, вул.Надпільна, 285) 20. Чернігів (Комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» Чернігівської обласної ради, вул. Шевченка, 63), 21. Київ (Державна бібліотека України для юнацтва, вул.Голосіївський, 122) 22. Суми (Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека, вул.Героїв Сумщини, 10), 23. Чернівці (Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Івасюка (юнацька філія),
Опис проекту: Мета проекту: вселити надію та віру в життя, перемогу та щасливе, мирне майбутнє України
173.
ID: 5DORS51-33546
Назва проекту: СпадщинаUA
Рейтинг: 161
Загальний бюджет проекту: 144000
Запитувана сума від УКФ: 144000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернівці,
Опис проекту: Реконструкція українського національного одягу для концертної діяльності Чернівецької Оперної та популяризації матеріальної та нематеріальної культурної спадщини України Студії
174.
ID: 5DORS51-33557
Назва проекту: Повітряна тривога з користю
Рейтинг: 158
Загальний бюджет проекту: 56697
Запитувана сума від УКФ: 56697
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: З "01" вересня 2022 діти виходять на навчання там, де це можливо. Оскільки я опікуюся школою № 53 в місті Києві, то мій план наступний - під час повітряних тривог діти навчатися не зможуть, а в середньому тривалість повітряної тривоги складає 1-1,5 години. Цей час треба використовувати аби виховувати у дітей чітке розуміння, що саме зараз відбувається в Україні, як Україна має розвиватися і якою становитися. Найпростіший метод - демонстрація відеоконтенту та його обговорення з дітьми. Це обговорення треба фіксувати і запускати нове обговорення думок дітей. В зазначеній школі укриття поділено на 2 зони, тому необхідно 2 комплекти техніки.
175.
ID: 5DORS51-33266
Назва проекту: "Вам нас ніколи не здолати"
Рейтинг: 154
Загальний бюджет проекту: 149400
Запитувана сума від УКФ: 149400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Макарів, Ірпінь, Черкасси та область, Луцький район село Забороль, Луцьк, Чернігів, Білопілля Сумська область,
Опис проекту: Це культурно-мистецький продукт з широкою культурно-просвітниєю та меморіалізації герцькою складовою на тему війни України з російською федерацією та меморіалізація героїчної боротьби українського народу. Це національний патріотичний сингл та відеоролик (кліп) до нього. Цей проект має на меті зміцнити непереможний дух українського народу під час війни та створення позитивного іміджу захисників та захисниць України. Результатом народження та популяризації цього продукту стане протидія інформаційній складовій російської військової агресії та ще більше єднання світової спільноти задля підтримки України.
176.
ID: 5DORS51-02302
Назва проекту: І стане раєм дім мій, на моїй землі
Рейтинг: 152
Загальний бюджет проекту: 114035.25
Запитувана сума від УКФ: 114035.25
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Кам'янець-Подільський,
Опис проекту: Мистецтво ніколи не залишалось осторонь подій ,які відбувались і відбуваються у нашій країні.Воно є важливим інструментом, що зміцнює дух,об'єднує,дає змогу передати інформацію,емоції.Завдяки проекту, разом із дружиною Анною Сушарник-Кравець хочемо втілити ідею створення каталогу з картинами, присвячений українцям - вимушеним переселенцям,які через страшну війну втратили усе, домівку, землю. Українці - це нація, яка має особливу любов то прив'язаність до рідного дому,землі своєї. Це сьогодні велика рана для кожного з нас. Тому з'явилась ідея створити та розповсюдити такий каталог як на території України так і закордоном, головною функцією якого буде вселити віру у мирне щасливе майбутнє майбутнє, яке настане для кожного з нас, після нашої перемоги. В каталозі планується надрукувати зображення картин на тему батьківського дому, рідної домівки, українського побуту, незламного духу нації. В збірку входитимуть картини які створені в період війни та 20 картин,які будуть ще створені під час проекту. Результат: Створення 20 полотен натему рідної землі,батьківського дому, незламності українського духу,цінностей нації. *Видача 500 каталогів з картинами та інформацією про митців та історії та ідеї створених картин. Планується розповсюджувати каталоги під час виставок, та різних культурних заходив, як в Україні так і закордоном.
177.
ID: 5DORS51-33471
Назва проекту: "Давайте світити"
Рейтинг: 152
Загальний бюджет проекту: 55000
Запитувана сума від УКФ: 55000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Серія живописних полотен. В ці складні часи, маємо пам'ятати, що світло переможе темряву. Я хочу створити серію де головним був колір.Колір що несе світло. Серія що стверджує віру у життя і перемогу. Але не мовою плаката, а через складні, можливо ліричні образи. Це будуть Образи що наштовхують на роздуми, та викликають асоціації чимось дорогим та близьким
178.
ID: 5DORS51-30605
Назва проекту: Право бути
Рейтинг: 149
Загальний бюджет проекту: 1246250
Запитувана сума від УКФ: 145800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Київ, Запоріжжя,
Опис проекту: Документальний фільм присвячений героям україни, як тим що отримали офіційні відзнаки від держави, так і всім іншим захисникам та захисницям України. Ми досліджуємо людей у зоні війни, коли більшість чоловіків і багато жінок, добровільно, беруть до рук зброю. Хоча існує універсальна потреба в захисті землі, в той же час як кожен знаходить і несе свою індивідуальну мотивацію діяти. Структура нашого документального фільму буде слідувати за «Героєм з тисячами облич» Джозефа Кемпбелла з чіткими етапами шляху персонажа. На кожному етапі персонаж стикається з питаннями, які вимагають відповіді. У нашому випадку це виклики щодо виживання себе, сім'ї, родичів і країни в цілому.
179.
ID: 5DORS51-33353
Назва проекту: Підготовка написаного рукопису: редагування та переклад із створенням Лендінг-сайту
Рейтинг: 147
Загальний бюджет проекту: 139694.44
Запитувана сума від УКФ: 139694.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Дрогобич,
Опис проекту: Маю написаний перший рукопис, який хочу поредагувати з допомогою професійного редактора, пізніше даний поредагований текст надати на переклад на англійську мову для продажу на сайті американської компанії Amazon kindle book publisher, а також підготувати сайт для поширення українського видання по Україні. За власний кошт, пізніше 15 листопада, буду організовувати друк першої поредагованої книги в українській формі
180.
ID: 5DORS51-33451
Назва проекту: Камінь
Рейтинг: 147
Загальний бюджет проекту: 220000
Запитувана сума від УКФ: 56003
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Камінь – це майбутня вистава на історичну тематику про родину, яка спокутує гріхи і вину перед єврейським народом.
181.
ID: 5DORS51-33452
Назва проекту: Де моя книжка, чувак?
Рейтинг: 146
Загальний бюджет проекту: 213800
Запитувана сума від УКФ: 53391
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Це літературна передача про найцікавіші книжки. Без спойлерів, щоб ти міг потім прочитати і насолодитись крутою літературою.
182.
ID: 5DORS51-07311
Назва проекту: Україні
Рейтинг: 133
Загальний бюджет проекту: 149040
Запитувана сума від УКФ: 149040
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Україні - це проект мисткині Соломії Чубай, котра через картини малює вірші поетів, котрі жили чи живуть в Україні та присвятили своє життя боротьбі за Незалежність України.
183.
ID: 5DORS51-26560
Назва проекту: Відновлення активності студії візуального мистецтва
Рейтинг: 118
Загальний бюджет проекту: 60000
Запитувана сума від УКФ: 60000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Чайки, Чайки,
Опис проекту: Діти мають право на мирне та творче дитинство. Візуальне мистецтво – як арт терапія для дітей. Підготовка до відновлення діяльності позашкільна освіта (гуртки та майстер-класи 1-5 класи навчальний 2022-2023рік) Закупівля інструментів, обладнання та розхідних матеріалів для відновлення активностей по напрямках: - відеографія, - анімація, - фотографія, - піскографія, - пластилінографія, - колаж, - живопис, - арт-терапія, - архів, - бібліотека.
184.
ID: 5DORS51-27494
Назва проекту: Чернівці - місто культури та миру!
Рейтинг: 116
Загальний бюджет проекту: 58500
Запитувана сума від УКФ: 58500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернівці,
Опис проекту: Ознайомлення та популяризація культурної спадщини серед переселенців, що знайшли прихисток в місті Чернівці
185.
ID: 5DORS51-33425
Назва проекту: Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності
Рейтинг: 110
Загальний бюджет проекту: 81100
Запитувана сума від УКФ: 81100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Ірпінь,
Опис проекту: Я малюю картини, полотно\олія.