+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Реєстр програми Культура плюс

#
ID
Назва проекту
Технічний відбір
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
1.
ID: 3PLUS1-00037
Назва проекту: Створення та показ вистави «Пожежі» за мотивами сценарію Важді Муавада в креативному просторі Львова за участю різних суспільних груп
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 989100.00
Запитувана сума від УКФ: 791900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський академічний духовний театр Воскресіння
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Наш проект має на меті згуртувати кілька суспільних груп навколо культурної ідеї та допомогти людям, які опинились в тяжких життєвих ситуаціях подолати психологічні проблеми шляхом залучення їх до творення культурного процесу. З одного боку проект передбачає створення нової креативної вистави під назвою «Пожежі» за романом канадського письменника Важді Муавада, в постановці Алли Федоришиної , Заслуженої артистки України. У виставі візьмуть участь студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Показ вистави планується в колишньому цеху заводу Львівприлад за адресою м.Львів, вул.Сахарова, 35. Для реалізації проекту буде залучено психологів з Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» для надання консультативно-інформаційних послуг для акторів театру та буде залучено пацієнтів Центру до перегляду створення вистави в рамках культурно-соціальної програми, яку вони будуть розвивати зі своїм куратором. «Пожежі» - п’єса актуальна, бо ставить під сумнів наші спроби співіснувати з війною сьогодні. Ця війна узагальнена, виражена поетичною, образною мовою, яка зберігає таємницю і піддає сумніву самі слова. Перед обличчям жаху, що ми можемо сказати? Чи повинні ми мовчати? Чи здатні ми висловити невимовне. Другим аспектом проекту є проведення дискурсу на тему « Театр, як засіб реабілітації психологічних травм». Учасниками дискусії будуть актори, студенти ВНЗ, психологи, соціальні працівники, військові, учасники АТО, пацієнти реабілітаційного центру «Галичина».
2.
ID: 3PLUS1-00043
Назва проекту: Голос Кохання
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1603520.00
Запитувана сума від УКФ: 1603520.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТКАЧЕНКО ОЛЬГА ПЕТРІВНА
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Простір «Голос кохання» - це резиденція з поширенням новітніх мистецьких практик,територія діалогу з питань інтеграції у сучасний соціокультурний простір ветеранів АТО, їх дітей, дружин. Простір передбачає систему тренінгів, майстер-класів, лекцій, довільного спілкування учасників, виступів, концертів, спектаклю. Проект охоплює і поєднує унікальну техніку вібраціонного співу Free Voice, прийоми класичного вокалу, православному співу , тібетської мантри, народного причитання, класичної і неокласичної музики, рольові ігри. Резиденція підтримує нову візію в музиці де звучання чистого людського голосу вільного від тексту надає граничну можливість для взаєморозуміння, спільного переживання і творіння для людини не залежно від національності, мови, віку і віри.
3.
ID: 3PLUS1-00123
Назва проекту: Культура онлайн/офлайн, цифрові мости
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1379950.00
Запитувана сума від УКФ: 1379950.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Хмельницька область,
Опис проекту: В рамках проєкту ми плануємо мобільну мистецьку експедицію по віддаленним ОТГ Хмельницької області під час якої об'єднаємо досвідчених активістів, місцеву владу та бізнес для пошуку нових механізмів взаємодії. Ми створимо партнерства для обміну досвідом та промоції культури в ОТГ, враховуючи нові умови, які виникли внаслідок пандемії, навчимо локальних операторів практичному застосуванню нових інноваційних форм та форматів культурного вираження за допомогою цифрових інструментів та сучасних технологій. Результатами проєкту стануть промоція культури та туризму і віддалених регіонах, створення нових партнерств, опанування нових цифрових технологій місцевими активістами, які вони зможуть застосувати для подолання дистанції та обмежень, спричинених COVID-19.
4.
ID: 3PLUS1-00174
Назва проекту: VR-досвід «Відчуй силу роду»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1737985
Запитувана сума від УКФ: 1737985
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Українська гуманітарна платформа"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Житомир, Луцьк, Київ, Львів,
Опис проекту: VR-досвід(гра), у якій буде створена модель людського роду у сім поколінь. Кожен учасник увійшовши у VR-кімнату може побачити, як багато людей долучилось до його народження. Мета -- дати відчути людині підтримку, силу і велич роду. Цілі проекту: - згенерувати нові креативні рішення для вирішення психо-емоційних наслідків Covid-19 таких, як тривожність, невпевненість, страх, втрата мотивації пов’язані із соціальною ізоляцією та постійним стресом від загрози захворіти; - розширити розуміння ролі культури в житті суспільства; - показати молоді, яку силу і підтримку може дати рід, який завжди віртуально знаходиться всередині кожної людини, надихнути на діяльність в Україні. Спробувати гру зможуть студенти Житомира та Львова, а також VR-кімната буде розміщена у Луцьку та Києві
5.
ID: 3PLUS1-00190
Назва проекту: PR-компанія популяризації української книги
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1992500.00
Запитувана сума від УКФ: 1992500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ВОЛЯ-ГРОМАДА-КОЗАЦТВО"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення 10 анімаційних рекламних відеороликів для відеопрезентації в Україні та світі 20 набільш соціально значимих творів української літератури з метою популяризації і розповсюдженні. Креативні огляди привернуть увагу великої кількості людей.
6.
ID: 3PLUS1-00199
Назва проекту: Підзамче. Нарешті!
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1940630
Запитувана сума від УКФ: 1940630
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Мета проекту: створити інтегрований образ ідентичності району Підзамче міста Львова, який комунікуватиме назовні його історію очима мешканців в поєднанні із унікальною історичною спадщиною, та стане основою для створення нового бренду та нового культурно-туристичного продукту, через створення платформи дієвців, створення мобільного застосунку “Підзамче. Нарешті!” та просування нового бренду району Підзамче як привабливого для змістовного дозвілля та туристів. Основними продуктами проекту стануть: 1) мобільний AR застосунок із двома сценаріями туристичних маршрутів Підзамче; 2) створений та презентований новий візуальний бренд району
7.
ID: 3PLUS1-00212
Назва проекту: Дзвони Пам'яті. Сумщина
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1600352.00
Запитувана сума від УКФ: 1600352.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Чайка Ігор Владиславович
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Місто Суми і Сумська область,
Опис проекту: Мета проекту – відродження історичної пам’яті про знищені храми Сумщини, що були не тільки унікальними пам’ятками архітектурної і культурної спадщини, а й потужними осередками духовності. Храми організовували навколишній простір та надавали неповторної оригінальності місту чи селу і завжди були чимось більшим, ніж духовний центр громади - вони слугували осередком освіти та культури, скарбницею історії "малої" батьківщини та центром суспільного життя громади. Під час реалізації проекту буде виготовлено та встановлено у визначних місцях Сумщини 20 пам’ятних знаків з унікальними QR-кодами, що надаватимуть можливість отримати повну історико-культурологічну інформацію про пам'ятки минулого на спеціальних web-ресурсах, створених в рамках проекту, встановлено дзвони на відновленому храмі.
8.
ID: 3PLUS1-00253
Назва проекту: Перша Львівська Анти-COVID-екскурсія
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1895576.0
Запитувана сума від УКФ: 1865576.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Історико - краєзнавчий музей"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Глиняни Львівської області, Глиняни,
Опис проекту: Метою Проекту є створення нового формату експозиції на основі впровадження інноваційних музейних технологій для подолання дистанції, обмежень та соціокультурних проблем, спричинених викликами сьогодення. Реалізація проекту саме у експозиції Музею ткацтва та килимарства м. Глиняни дасть можливість підняти на новий рівень інтерактивну презентацію музейних предметів та експозиції в цілому, що сприятиме популяризації культурної спадщини регіону на всеукраїнському та світовому рівнях. Результом проекту стане корисний досвід співпраці закладу культури з партнером з галузі розробки технологічних музейних інновацій у створенні нової експозиції, а також практичні напрацювання і рекомендації, в умовах епідемічних загроз корисні музеям будь-якої тематики.
9.
ID: 3PLUS1-00470
Назва проекту: Театральний фестиваль “Вулиця Бергнер”
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 972436
Запитувана сума від УКФ: 972436
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Дрогобицький Народний дім ім. Івана Франка
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дрогобич, Дрогобич, Львівська область,
Опис проекту: Театральний фестиваль “Вулиця Бергнер” відкриває нові віяння театру у маленькому місті та зможе репрезентувати нові театральні форми, котрі після фестивалю стануть важливою театральною та соціальною практикою. Велику частину у проєкті займає соціальна складова, а саме інклюзивний театр та різноманітні театральні інклюзивні практики, тим самим демонструючи, що театр повинен бути доступний кожному, як і мистецтво загалом. Нашими партнерами в інклюзивній частині є БО МТЦ "Непротоптана стежина" з інклюзивною виставою “Погляд”. Окрім інклюзії театру, ми акцентуємо увагу на професійних театрах через освітній лекторій: вистави, майстер-класи, воркшопи, відеоролики та інші нові практики для театру маленького міста.
10.
ID: 3PLUS1-00477
Назва проекту: Постправда: театральна постановка театру Арабески з харківськими журналістами 
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1072528.49
Запитувана сума від УКФ: 1072528.49
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Театр-студія "Арабески"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Спільна постановка театру «Арабески» з харкіськими журналістами з різних ЗМІ на підставі майстер-класів, дискусій, обговорень книги Тімоти Снайдера «Про тиранію» та книги ізраїльського історика Ювала Ноя Харарі «21 урок для 21-го століття». Театр як комунікаційний майданчик з горизонтальними зв’язками дослідить способи функціонування «постправди» задля ефективної протидії інформаційним травмам та маніпуляціям. Окрім театральної постановки буде створена низка соціальних відеороликів на підставі документації репетиційного процесу, спектаклів, дискусій.
11.
ID: 3PLUS1-00495
Назва проекту: Своя сорочка ближча до тіла
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1139960.40
Запитувана сума від УКФ: 1139960.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КЗ "Закарпатський музей народної архітектури та побуту" ЗОР
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Ужгород, м. Перечин, Хуст, Берегово, Мукачево Закарпатська область, Київ, Львів,
Опис проекту: Проект спрямований на підготовку та реалізацію однойменної виставки, видання книги «Традиційне вбрання Закарпаття» та проведення низки заходів, що матимуть на меті популяризацію та збереження народного вбрання та вишивки Закарпаття. Унікальність книги полягає в тому, що це буде перше комплексне видання про важливу частину культурної спадщини – традиційне народне вбрання етнографічних груп Закарпаття (долинян, гуцулів, бойків, лемків) та національних меншин (угорців, румун, словаків). Результатом проекту також стануть каталог виставки та буклет для дітей з розмальовками та квестом по виставці, відеоролик про одяг та вишивку, 7 жіночих та 7 чоловічих традиційних костюмів, виготовлених за музейними взірцями, запровадження костюмованої екскурсії «Одягни вбрання предків» та її проведення в Ужгороді та містах краю, показ-дефіле у народному вбранні, видання книги тиражем 500 примірників та створення її відповідника у форматі pdf для вільного доступу, її презентація у трьох містах України – Ужгороді, Львові та Києві.
12.
ID: 3PLUS1-00523
Назва проекту: Небесний координатор
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1900690
Запитувана сума від УКФ: 1870690
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТЕП ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Небесний координатор» це проєкт, присвячений Володимиру Кочеткову-Сукач (позивний ЧУБАКА), засновнику «Аерозвідки», який загинув 15 березня 2015 року. Режисер - ветеран «Аерозвідки» Євген Ярило (Трегубов), який воював разом з героєм нашого фільму, зараз актор ветеранського театру Project«W» Veterans, Volunteers and William. Результатом проєкту стане документальний фільм-пам'ять про видатного українця, який будут власноруч створювати ветерани-побратими "Чубаки" за допомогою професійної команди
13.
ID: 3PLUS1-00533
Назва проекту: Мобільний додаток “Шептицький LIVE” з віртуальним квест-туром
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1646840.00
Запитувана сума від УКФ: 1546840.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Інтернаціональний новий симфонічний оркестр «ІНСО-Львів»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львівська область, Мережа Інтернет,
Опис проекту: Мета: розгерметизація сприйняття історичної фігури Андрея Шептицького як виключно церковного діяча. В 2020 році відзначається ювілей – 155 років від його народження. Ми маємо системно переосмислити його життєвий шлях та доробок, популяризувати його через створення мобільного додатку “Шептицький LIVE” з віртуальним квест-туром культурно-історичними пам'ятками за маршрутом м. Львів - с. Вишня - м. Добромиль, контент якого базуватиметься на фундаментальних принципах Митрополита: родина, територіальна громада, добровільні товариства, здорова нація, сильна держава. Результат: двомовний мобільний додаток “Шептицький LIVE” з віртуальним квест-туром на основі авторського маршруту, розробленого представниками туристичної галузі.
14.
ID: 3PLUS1-00534
Назва проекту: Мистецький проект «Поезія під столітнім дахом»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 383253.00
Запитувана сума від УКФ: 383253.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД РІВНЕНСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Рівне,
Опис проекту: Головна мета проєкту - створення платформи для “діалогу” між митцями і аудиторією з використанням нетрадиційних форм роботи. З одного боку митці отримають можливість презентувати свої творчі доробки в умовах, коли обмежена можливість традиційних поетичних вечорів, перфомансів, презентацій, тощо. З іншого, суспільство, змучене карантинними обмеженнями та постійним страхом за власне здоров'я, отримає емоції та почуття звичайного життя “до карантинного“ світу. Проєкт покликаний урізноманітнити вимушене перебування людей в обмеженому просторі (в умовах жорсткого карантину), компенсувати відсутність традиційних культурних подій, зумовлену карантинними обмеженнями, через соціальну рекламу в громадських місцях, громадському транспорті “переключити” людей на позитивні емоції, що покращить психоемоційний стан суспільства.
15.
ID: 3PLUS1-00539
Назва проекту: Культурно-екологічна ініціатива "Місто шумить інакше"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 918321.77
Запитувана сума від УКФ: 918321.77
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Агенція сталого розвитку міста"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Рівне,
Опис проекту: Проект спрямований на поєднання екологічної та культурної складової в рамках просвітницької кампанії щодо популяризації бережного ставлення до зелених насаджень серед жителів міста Рівне. Окрім виховної частини проект передбачає створення офіційної документації та оцифрування найстаріших дерев в місті для уможливлення їхнього збереження на державному рівні.
16.
ID: 3PLUS1-00557
Назва проекту: Культурно-освітній фестиваль «Fashion ПРОРИВ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 855106.00
Запитувана сума від УКФ: 844106.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Спілка «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Культурно-освітній фестиваль « Fashion ПРОРИВ»- це проект розширення конкурсу, який проводиться в Україні вже 4 роки та орієнтований на розвиток професійної освіти в фешн індустрії. Завдяки практичному досвіду, логічним продовженням початої справи є розбудова міжнародних зв’язків та виведення профтехосвіти на рівень участі у найбільшій виставки фешн індустрії країни. Організація базису для співпраці освіти, громадськості та бізнесу - ідеологічний підхід для переосмислення питання браку кадрів мистецьким шляхом. Запрошено учбові заклади із всіх регіонів України та країн Європи. Реалізація: -міжнародний форум освітян та роботодавців, -конкурс студентських робіт профтехосвіти на одній з найбільших в Європі міжнародній виставці Київ-Фешн -впровадження у масове виробництво найкращих студентські колекцій.
17.
ID: 3PLUS1-00582
Назва проекту: Історія російсько-української війни. Створення історичного простору в бібліотеці.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 195244.00
Запитувана сума від УКФ: 195244.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Запорізька обласна бібліотека для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Формування у комунальному закладі «Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач» Запорізької обласної ради цілісної системи патріотичного виховання шляхом створення в бібліотеці сучасної інноваційної території для організації та проведення роботи з національно-патріотичного виховання дітей та підлітків. У співпраці з громадською організацією ветеранів АТО «Честь і гідність» видання 3-х томів книги «Усна історія російсько-української війни 2014 – 2019 рр.» з метою організації та проведення історико-патріотичних заходів в бібліотеках області, що обслуговують дітей, збільшення кількості читачів бібліотек. Підвищення іміджу КЗ «Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач» ЗОР у соціокультурному просторі міста Запоріжжя та Запорізької області.
18.
ID: 3PLUS1-00622
Назва проекту: Театральна освіта +
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 2001851.88
Запитувана сума від УКФ: 1881851.88
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м.Одеса, Україна,
Опис проекту: Метою проекту є розширення акторського інструментарію і, відповідно, зростання рівня українського культурного продукту у драматичному та кіномистецтві через представлення та практичне впровадження ефективних альтернатив традиційним педагогічним методам театральної освіти та диверсифікацію джерел культурної освіти. Проєкт передбачає переклад і видання українською мовою підручників, необхідних для впровадження нової авторської освітньої програми «Технологія сучасного актора» для студентів Першої української школи театру і кіно (м. Одеса). Першу українську школу театру і кіно було започатковано у 2018 р. у рамках проєкту за підтримки УКФ.
19.
ID: 3PLUS1-00628
Назва проекту: Діагноз: війна
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 665303.44
Запитувана сума від УКФ: 627803.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Науково-видавниче об'єднання "Дух і Літера""
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, міста України,
Опис проекту: Проект «Діагноз: війна» має дві важливі частини і, відповідно, дві мети: (1) зібрати та зберегти особисті історії учасників російсько-української війни та (2) сприяти просвіті ветеранів щодо подій історії та сьогодення. В результаті проекту отримаємо: тексти-свідчення 100 ветеранів, впорядкований та описаний архів свідчень. Будуть проведені просвітницькі зустрічі з ветеранами війни на важливі історичні та соціальні теми. В подарунок учасники зустрічей отримають книги з відповідних тематик.
20.
ID: 3PLUS1-00661
Назва проекту: Циркове тревел-шоу "Світ навколо нас"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1999980
Запитувана сума від УКФ: 1999980
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державна агенція промоції культури України
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: У результаті реалізації проєкту буде створена шоу-програма з елементами віртуальної подорожі визначними місцями світу, яка поєднає майстерність кращих артистів цирку різних жанрів з голографічними та маппінговими зображеннями найвідоміших туристичних пам’яток планети. В час обмежень і закритих кордонів, а також, для багатьох співвітчизників, економічних обмежень, буде запропоновано інноваційний культурний продукт, що дозволить глядачам відвідати віртуально найпопулярніші місця в різних куточках планети та пережити захоплюючі історії, виконані артистами циркового мистецтва. Запропоновані технічні рішення реалізації шоу програми нададуть нові інструменти для розвитку як циркового мистецтва , так і туристичної галузі.
21.
ID: 3PLUS1-00695
Назва проекту: ХІ Міжнародна Трієнале еко-плакату "4-й Блок"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 2000000
Запитувана сума від УКФ: 2000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Асоціація дизайнерів-графіків «4-й Блок»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Україна,
Опис проекту: Проект Трієнале еко-плакату «4-й Блок» – це міжнародний фестиваль екологічного плакату та проектів соціального спрямування, що майже 35 років мовою дизайну змінює ставлення людей до навколишнього світу й до себе. В рамках Трієнале проводяться майстер-класи, творчі зустрічі, молодіжні екологічні акції в яких активну участь беруть студенти різних вузів України, активні представники бізнес сектору, соціальні угруповування та численні гості з-за кордону. Тематика ХІ Трієнале 2021 присвячена 35 річниці з дня катастрофи на ЧАЕС, 10 річниці катастрофи на Фукусімі, та змінам які відбуваються в світі після появи Covid 19.
22.
ID: 3PLUS1-00753
Назва проекту: Музичний кліп "Море нашого життя"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 923220.00
Запитувана сума від УКФ: 923220.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Літвін Ангеліна Олександрівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Одеса,
Опис проекту: Проект знімання музичного відеокліпу на пісню “Море нашого життя” гурту Тимпаче. Кліп має на меті привернути увагу до проблем людей із вадами слуху за допомогою сюжету та буде створена адаптована, під потреби глядачів, окрема версія із сурдоперекладом тексту пісні. Загалом, цим кліпом ми хочемо пропагувати толерантне та гідне ставлення людей одне до одного.
23.
ID: 3PLUS1-00791
Назва проекту: Популяризація історико-культурних ресурсів Луганщини
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 676090
Запитувана сума від УКФ: 676090
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Вибір"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Луганська область, територія підконтрольна Україні,
Опис проекту: Мета - Формування у населення регіону національних та патріотичних цінностей на противагу існуючим пострадянським ідеологічним цінностям: пробудження у населення регіону почуття патріотизму; мотивація населення регіону до культурно-історичної свідомості; розвиток у населення регіону інформаційних потреб. Результати: Проведені заходи-круглі столи, презентації книги в районах; Залучені учасники заходів; Поширені інформаційні продукти; Охоплені населені пункти меморіальними заходами; Пошириться інформаційний простір патріотичного громадянського суспільства; Активується інтерес до національної історії серед населення та місцевої влади; Підвищиться рівень використання інформаційних технологій для розширення національної свідомості; Поширення досвіду проекту серед патріотичної громадськості та краєзнавців Луганської та Донецької областей; Наукові кола України отримають стимул в дослідженні історично-культурних ресурсів Сходу.
24.
ID: 3PLUS1-00825
Назва проекту: Cittart
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1608040.00
Запитувана сума від УКФ: 1608040.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Момот Дарина Тарасівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Cittart - це інноваційний маркетплейс, розроблений як мобільний додаток. У Cittart будь-який митець зможе легко розмістити свій арт-об'єкт для продажу і популяризувати, а покупець зможе просто оформити замовлення. Поєднання технологій інтернет магазину і динамічного оновлення стрічки в онлайн режимі дозволяє розкрити бекграунд (історію) арт-об'єкту, створити глибокий емоційний контент, залучаючи значно вищий відсоток користувачів, підвищити рівень довіри до ціноутворення. Cittart – це перший додаток, що розкриває бекграунд арт-об’єкту. Користувачі напряму взаємодіятимуть з авторами, слідкуватимуть за їх творчістю, купуватимуть та перепродаватимуть арт-об’єкти за найвигіднішими умовами доступними на світовому арт-ринку.
25.
ID: 3PLUS1-00850
Назва проекту: Промоція історико-культурної та природної спадщини Ужанської долини через формування нових портнерств і створення спільних продуктів.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1486265.88
Запитувана сума від УКФ: 1486265.88
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Щасливі діти»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Місто Ужгород, Закарпатська область., Великоберезнянський район, Закарпатська область, Перечинський район, Закарпатської області, Ужгородський район, Закарпатська область,
Опис проекту: Мета проєкту - сприяти промоції та покращенню туристичної привабливості Ужанської долини, інтеграції культури в щоденні громадські та бізнесові практики шляхом об’єднання зусиль представників різних галузей і створення краєзнавчих культурно пізнавальних продуктів. Під час реалізації буде створено: відео-візитівку Ужанської долини; 10 унікальних маршрутів (авто, вело, пішохідних) для самостійних подорожей, художньо відтворених у сувенірному наборі листівок «Пізнай Ужанську долину»; 10 двомовних (українською і англійською) аудіогідів, доступних на платформі міжнародного мобільного додатку izi.travel (згенеровані QR-коди – посилання на аудіогіди будуть відтворені і у листівках), 10 фотоальбомів об’єктів історико-культурної та природної спадщини. Посилить промоцію регіону потужна інформаційна кампанія. Над проєктом працюватимуть: екскурсоводи, історики, художники, дизайнери, відеографи, режисери, фотографи, лісівники та журналісти. Проєкт стимулюватиме розвиток депресивних районів Закарпаття, сприятиме збільшенню туристичних атракцій та промоції Ужанської долини, популяризації історико-культурної та природної спадщини регіону.
26.
ID: 3PLUS1-00892
Назва проекту: Франкомандри +
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1999904.80
Запитувана сума від УКФ: 1999904.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів, Івано-Франківськ, Мшанець (Тернопільська обл.), Нагуєвичі (Львівська обл.), Криворівня (Івано-Франківська обл.), Самбір, Краків (Польща), Відень (Австрія), Ловран (Хорватія), Будапешт (Угорщина),
Опис проекту: “Франкомандри +” - це унікальний міжсекторальний проект, покликаний поєднати у своїй ідеї творчих партнерів, які через інтерактивні технології презентуватимуть історичний період життя Івана Франка у сучасних мандрівних маршрутах. Ми діємо на засадах партисипації та відкриті до співпраці із туристичним, гастрономічним та локальним бізнесом. Наша ідея полягає у створенні публічного культурно-туристичного продукту, який доступний у декількох форматах: аудіо, відео та друкованих продукціях. Використовуючи їх Ви маєте можливість спланувати самостійну мандрівку маловідомими місцями, а також скористатись послугами наших туристичних партнерів, які допоможуть Вам поринути у минулу епоху та заново відкрити для себе здавалось добре відомі місця та локації. У нашому проекті ми не розповідаємо про Івана Яковича Франка, у цьому проекті він виступає провідником, себто туристичним гідом, який розповідає власну історію, змінюючи Ваш погляд на минуле.
27.
ID: 3PLUS1-00923
Назва проекту: Проєкт «Інтерактивна книга». Новий інтерактивний формат у сфері Edutainment
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1609396.00
Запитувана сума від УКФ: 1609396.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації:
Опис проекту: Створення нового інтерактивного формату в сфері Edutainment (education + entertainment, навчання + розваги), що буде поєднувати ігрову онлайн-платформу, портативну офлайн-гру (з механічними та електронними компонентами) і кінематографічні матеріали (phygital + cinematic) — для максимального залучення гравців до тем української літератури та мови, розкриваючи їх у абсолютно новому аспекті. Поєднання ігрового, аудіовізуального та тактильного досвіду в форматі командної гри максимально покращує засвоєння матеріалу, стимулює подальший інтерес та змінює стереотипні уявлення про шкільний курс літератури в учнів старших класів та абітурієнтів.
28.
ID: 3PLUS1-00948
Назва проекту: Міні промо-тур музичного фентезі –шоу «Володарі Стихій»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 2525580.00
Запитувана сума від УКФ: 1998580.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків, Дніпро,
Опис проекту: Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій» - національний музичний продукт високого рівня, унікальний інструментальний мюзикл, який поєднує в собі високопрофесійну майстерність найкращих солістів-інструменталістів та Національного оркестру народних інструментів України. Музичну складову доповнюють високоякісні аранжування, глибоке змістовне наповнення, цікавий фентезійний сюжет, вражаючий візуальний ряд та інноваційна подача з використанням 3D віджеїнгу. Учасники проекту - музиканти-віртуози, лауреати багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів: киянин Георгій Матвіїв (Стихія Води, бандура), фіналісти шоу «Україна має талант» - Петро Сказків з смт. Ворохта (Стихія Землі, цимбали) та Олексадр Божик зі Львова (Стихія Вогню, скрипка), Олесь Журавчак (Стихія Повітря, етно-духові), м. Київ та НАОНІ під керівництвом Віктора Гуцала. Музична шоу-програма створена на основі авторських композицій солістів, світових хітів та сучасних обробок інструментальної української народної музики. Проект передбачає реалізацію промоційного туру по 4 містах України: Київ, Львів, Харків, Дніпро.
29.
ID: 3PLUS1-00989
Назва проекту: Програма короткострокових резиденцій “Заземлення”
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 2046984.00
Запитувана сума від УКФ: 1998534.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Соледарська ОТГ (Донецька область),
Опис проекту: Серія короткострокових резиденцій “Заземлення” для митців і дослідників, які працюють з темою Антропоцену. Мета проєкту - запровадження якісно нового підходу до співпраці між органами місцевої влади, екологічними організаціями і закладами культури на прикладі Соледарської ОТГ, забезпечення культурного розвитку місцевої громади і створення спільного простору взаємодії запрошених дієвців з локальними спільнотами і між собою задля привернення уваги засобами мистецтва до найбільш актуальних проблем, пов’язаних з довкіллям та екологічними проблемами, пошуку можливих шляхів їх вирішення. Структура резиденції передбачає серію тижневих візитів митців і дослідників, які відбуватимуться щомісяця від грудня 2020 до серпня 2021 року. Учасники резиденції будуть відібрані за допомогою опен-колу.
30.
ID: 3PLUS1-01029
Назва проекту: Кіносереда
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1989240.00
Запитувана сума від УКФ: 1989240.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО "СУК"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Кіносереда – це освітня програма, яка була заснована у 2017 році, що здійснюється за допомогою молодіжних заходів в галузі кіно та пропонує дещо більше ніж звичайний кіноперегляд. Мета організаторів - ознайомлення аудиторії з сучасним українським кіно та його творцями за допомогою онлайн та офлайн майстер-класів, кінопоказів, читок сценаріїв та інтерактивних вечорів. Більше того, проект спрямований на розвиток і підтримку молодих митців, які тільки-но пізнають кіноіндустрії та створення умов для сприяння творчій діяльності, створення нових партнерств і формування в Україні спільних цінностей громадянського суспільства
31.
ID: 3PLUS1-01034
Назва проекту: "PLAY - імерсивна вистава-променад для підлітків"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1928170.98
Запитувана сума від УКФ: 1928170.98
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕВЕНЬЮ ПРОМОУШЕН»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ, м.Дніпро,
Опис проекту: PLAY - імерсивна вистава-променад психологічного спрямування для підліткової аудиторії 12-17 років, присвячена темі самоідентифікації підлітків та їх стосункам з собою та оточуючими. Проєкт «говоритиме» з підлітками їх мовою та розширить їх уявлення про потенціал культури у житті. Протягом 4 місяців показів у Києві та Дніпрі у виставі візьмуть участь від 2520 до 4920 підлітків. Професійний супровід та аналіз результатів проєкту психологами допоможе визначити перспективи розвитку формату імерсивної вистави в освітньо-розвиваючих цілях, збільшить кількість проєктів міжсекторальної співпраці «культура-психолгія» та виведе тему уважного ставлення до психологічного стану та розвитку підлітків на рівень трендових тем культурно-мистецьких подій.
32.
ID: 3PLUS1-01049
Назва проекту: Перша онлайн платформа CHITOO для бібліотек, мистецьких та загальноосвітніх шкіл
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1452178.02
Запитувана сума від УКФ: 1452178.02
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Запоріжжя, в подальшому різні міста України,
Опис проекту: Проєкт є продовженням впровадження інформаційних технологій у міських бібліотеках на базі системи автоматизації бібліотечних послуг "Е-книга". Цілями розробки додаткових модулів програми «Е-Книга» та створення мобільного додатку для власників мобільних пристроїв на базі основних операційних систем IOS і Android є розширення функціоналу існуючої системи, підключення зручних та корисних сервісів для читачів, відкриття широких можливостей для дистанційного навчання та навчання під час пандемії.
33.
ID: 3PLUS1-01078
Назва проекту: Хор “Щедрик” - Місту та Світу
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 2204711.20
Запитувана сума від УКФ: 1999911.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Міжнародний інститут культурної дипломатії”
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна, Базель, Швейцарія,
Опис проекту: На здобуття гранту УКФ подається міжнародна частина проєкту ХОР “ЩЕДРИК” - МІСТУ ТА СВІТУ, яка побудована на участі хору (художній керівник Маріанна Сабліна) у ХІІ Європейському фестивалі молодіжних хорів у Базелі (11-16 травня 2021). В рамках Проєкту хор представить Україну як «фокусну» країну фестивалю. Для цього буде створено нову концертну програму, підготовлено світову прем'єру твору Д.Росселя (Швейцарія), низку заходів в рамках освітньої програми Базельського фестивалю. У партнерстві з ТОВ «Інфопульс-Україна» й спільнотою випускників хору «ShchedrykAlumniClub» буде створено лекцію-презентацію. Головний меседж Проєкту базується на понятті емоційного інтелекту як одній із пріоритетних й найбільш затребуваних суспільством компетентностей майбутнього.
34.
ID: 3PLUS1-01085
Назва проекту: Програма міських ініціатив з відновлення архітектурних пам’яток «Оголені»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1460000.00
Запитувана сума від УКФ: 1430000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа Хмельницької міської ради “Агенція розвитку Хмельницького”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Хмельницький,
Опис проекту: Проєкт передбачає згенерування нових креативних рішень та продуктів для вирішення проблеми відновлення об’єктів історико-культурної спадщини міста Хмельницького за видом “Архітектура” шляхом заснування міжгалузевого партнерства та розвитку відповідних громадських практик. Результатом стане створення 3D моделей архітектурних пам’яток, взаємодія з якими буде здійснюватися за допомогою мобільного додатку, організація виставок інтерактивних картин в медичних, освітніх та соціальних закладах міста, проведення панельних дискусій з фахівцями в галузі охорони культурної спадщини, створення дизайнкоду історичних будівель міста Хмельницького, здійснення інвентаризації об'єктів культурної спадщини, виготовлення облікових документацій на об'єкти культурної спадщини, створення театральної вистави, налагодження діалогу з представниками бізнесу — власниками історичних будівель з метою їх подальшого відновлення.
35.
ID: 3PLUS1-01134
Назва проекту: «Art-громада»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1685237.0
Запитувана сума від УКФ: 1685237.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство “Телерадіокомпанія Сфера-ТВ”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Рівненська область,
Опис проекту: Мета проєкту – продемонструвати широкій аудиторії культурні надбання та туристичні принади територіальних громад Рівненщини, підвищити їх інституційну спроможність у сфері культури шляхом спільного навчання працівників органів місцевого самоврядування та менеджерів культури особливостям функціонування та розвитку новоутворених громад. Результати проєкту – цикл художніх телепередач з аналітичною складовою «Art-громада» про розвиток культури та мистецтва у територіальних громадах Рівненщини; серія фахових майстерень для представників органів місцевого самоврядування та культурних інституцій територіальних громад, що включають аналіз стану галузі культури у громаді, реорганізацію закладів культури у ноовоутворених громадах, які утворилися навколо малих міст та селищ, пошук шляхів розвитку сфери, висвітлення нових повноважень і можливостей, що виникли в процесі децентралізації, розробку експертних рекомендацій та кейсів, обмін досвідом.
36.
ID: 3PLUS1-01224
Назва проекту: «Славу і шану складаєм щодня героям АТО від Ужка до Ясіня» - заходи патріотичного спрямування УжІКіМ та ГО «Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 903759.00
Запитувана сума від УКФ: 903759.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад вищої освіти "Ужгородський інститут культури і мистецтв" Закарпатської обласної ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Рахів, м. Хуст, м.Перечин, м. Мукачеве, с. Чікош Берегівського району, м. Ужгород. Закарпатської області,
Опис проекту: Представляємо інноваційний, актуальний на сьогодні за своєю значимістю проект «Славу і шану складаєм щодня героям АТО від Ужка до Ясіня» - заходи патріотичного спрямування УжІКіМ та ГО «Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області». Нам випало жити у складні часи, коли зникають традиційні вияви самоідентифікації народу: мова, культура, почуття національної гідності та національної свідомості, патріотизму. Вважаємо, що все не так безнадійно! В Україні знайдуться люди, які ще не розчинилися у віртуальному світі, яких не поглинув вакуум байдужості . Історія свідчить, що українці в усі часи були патріотами. Та, на жаль, сьогодні патріотизм населення пішов на спад порівняно з сплеском патріотичних почуттів перших років бойових дій на сході. Мета проекту - укріплення віри в мирне майбутнє держави через тематику проекту: патріотичне виховання , вшанування ветеранів АТО, організація відпочинку з отриманням максимально позитивних емоцій через спілкування з мистецтвом. Проект покликаний здійснити виховну, інформаційну, навчальну діяльність підростаючого покоління та всіх верств населення по патріотичному вихованню ,використовуючи можливості громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області» та працівників закладів культури області. Проект використовує партисипативні методи. Проектом передбачено проведення виїзних тематичних заходів у районних центрах Закарпаття де відбувалися визначні історичні події. Результатом проекту стане підсумкова подія проекту - проведення Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною».
37.
ID: 3PLUS1-01225
Назва проекту: Купуй, вивчай, колекціонуй
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1998410
Запитувана сума від УКФ: 1998410
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація ПЕРФЕКТНА АРТ ГРУПА
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Проєкт спрямовано на розвиток українського арт-ринку в умовах динамічних змін, популяризацію сучасного мистецтва та спрощення доступу до нього. Також на меті є оптимізація підприємницької діяльності вітчизняних арт-галерей та митців, задля подолання кризи, що пов'язана з епідемією та карантинними обмеженнями. Проєкт являтиме собою унікальну для українського ринку онлайн-платформу у вигляді мобільного додатку, що збере десятки галерей та митців в одному місці. Відтак майданчик дозволить ознайомитися з об’єктами мистецтва та придбати їх. Додаток надасть користувачу можливість комунікувати з митцями, знайомитися з їх творчістю, відкривати для себе нові мистецькі простори та отримати доступ до бази молодого українського мистецтва.
38.
ID: 3PLUS1-01302
Назва проекту: ZelenoMolodo - програма промоції свідомої екологічної культури та інформаційна кампанія серед українців за допомогою мистецтва та співпраці з розсадниками в Україні та корпоративно-відповідальними компаніями
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 2968240.00
Запитувана сума від УКФ: 1998240.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР СУБКУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ "УРБАН Х"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, Маріуполь, Краматорськ, Дніпро,
Опис проекту: Розвиток екологічної культури українців через кроссекторальну співпрацю бізнесу з вирощування саджанців, медіа та мистецького середовища. Це буде реалізовано за допомогою створення інформаційної кампанії ЗеленоМолодо, цифрового продукту-інтерактивної мапи краудсорсингу дерев та мапи насаджень у школах та соціальних організаціях, та мистецької резиденції із залученням університетів, що готують спеціалістів з ландшафтного дизайну у Харкові.
39.
ID: 3PLUS1-01336
Назва проекту: Імерсивна мобільна платформа "Museums3d"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1956675.6
Запитувана сума від УКФ: 1956675.6
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "СКАЙРОН"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: ме
40.
ID: 3PLUS1-01426
Назва проекту: Соціальна ковдра
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1994790.00
Запитувана сума від УКФ: 1994790.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Порт культури»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ (з потенційним масштабуванням на інші регіони),
Опис проекту: Соціальна ковдра – це проєкт взаємодії культури та мистецтва з соціальною сферою, який покликаний на сприяння публічного висвітлення проблеми безпритульних в Україні та боротьби з наявною стигматизацією цієї групи у суспільстві. Шляхом взаємодії соціальних робітників та українських митців проєкт намагатиметься допомогти безпритульним у їх щоденному житті, розробивши функціональні речі (теплоутримуючі ковдри, водонепроникні плащі, портативні шелтери тощо), які можуть бути корисними для безпритульних у несприятливих умовах та створить систему їх постійної підтримки онлайн. Більше того, комунікаційна частина проєкту буде спрямована на інформування українського суспільства та боротьбу з упередженнями, які існують в Україні щодо групи безпритульних.
41.
ID: 3PLUS1-01520
Назва проекту: Що таке аутизм. Продовження
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 2432600
Запитувана сума від УКФ: 1998700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “РРП ГРУП”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Проєкт для та про дітей/підлітків з аутизмом, який має два компоненти, та є спрямований на особистий розвиток та соціалізацію дітей/підлітків з РАС, а також на розвиток інклюзії, руйнування існуючих стереотипів щодо людей з РАС та змінення ставлення у суспільстві (особливо у молоді) до людей з аутизмом. Компонент №1 - навчання дітей/підлітків з РАС творчим професіям; Компонент №2 - створення аудіовізуального продукту переважно для молодої аудиторії - серіаліті, де головними героями будуть підлітки з РАС.
42.
ID: 3PLUS1-01553
Назва проекту: Культурна спадщина Львівщини. Перезавантаження.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1999996.30
Запитувана сума від УКФ: 1790096.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Львів, Львівська область, м. Броди, Львівська область, м. Комарно, Львівська область, м. Сколе, Львівська область, м. Дрогобич, Львівська область, м. Добромиль, Львівська область, смт. Щирець, Львівська область, смт. Поморяни, Львівська область, смт. Підкамінь, Львівська область, сс. Звенигород, Свірж, Старе Село, Годовиця, Білий Камінь, Матків, Ісаї, Тартаків Львівська область,
Опис проекту: Проєкт «Культурна спадщина Львівщини. Перезавантаження» передбачає створення комплексних програм ревіталізації відібраних знакових об’єктів культурної спадщини Львівської області, що увійдуть до національної програми «Велике Будівництво». Програми ревалоризації, що будуть створені на основі вивчення та глибинного аналізу культурних потреб регіону, дозволять включити ці об’єкти у культурне та економічне життя локальних громад, громади Львівської області та України в цілому, а також створить умови в перспективі для забезпечення їхньої конкурентоспроможності як туристичних об’єктів на регіональному, українському та міжнародному рівнях.
43.
ID: 3PLUS1-01612
Назва проекту: «Розвиток системи освіти з домедичної допомоги в Україні»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1586168
Запитувана сума від УКФ: 1586168
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа Підприємець Кірсанов Артемій Павлович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Метою проекта є створення відео уроків, що могли б використовуватись на предметах «Основи здоров’я” і «Захист України», і відповідати міжнародним протоколам( ERC, NATO) і бути впровадженими як додатковий навчальний матеріал в ЗОШ. Поширення їх серед всіх зацікавлених організацій. Результати: 1. Проведення навчання з домедичної допомоги за курсом BLS (базова підтримка життя) знімальної групи. 2. Створення відео уроків в кількості 12. 3. Проведення презентацій відео робіт з відкритими майстер-класами по навчанню з домедичної допомоги серед зацікавлених в закладах загальної середньої освіти в Рівному і найбільших містах України ( Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро). 4. Розробка навчально-методичного посібника для вчителів «Захисту України» і «Основи здоров’я” 5. Проведення перемовин з зацікавленими в впровадженні і поширенні знань з домедичної допомоги організаціями на розміщення на їх території інформації( в вигляді плакатів, QR – кодів тощо) для доступу до відео або самого відео.
44.
ID: 3PLUS1-01623
Назва проекту: «Зцілюємо мистецтвом»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 2247050.00
Запитувана сума від УКФ: 1997050.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний дитячий фонд "Подаруй дитині світ"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Черкаська область, місто Черкаси,
Опис проекту: Мета: стабілізація психоемоційного стану онкопацієнтів (дорослих та дітей), полегшення страждань невиліковно хворих, надання емоційного ресурсу для боротьби з хворобою; запобігання професійному вигоранню та зняття стану тривожності медперсоналу закладів онкологічного та паліативного профілів шляхом створення та розповсюдження друкованих посібників з порадами психологів та арт-практиками для пацієнтів і медпрацівників, дитячої книги для маленьких онкопацієнтів та застосування музикотерапії. Результати: три окремо розроблених, надрукованих та розповсюджених арт-альбомів з порадами психологів та арт-практиками для психоемоційного розвантаження онкопаціентів (дітей та дорослих), медперсоналу; дитяча книга для онкопацієнтів, героями якої та авторами малюнків є пацієнти Черкаського дитячого онкоцентру; проведення 20 «тихих концертів» в Черкаському онкодиспансері та паліативному центрі.
45.
ID: 3PLUS1-01811
Назва проекту: Творчий проект «Листи здалеку» - створення вистави «Легенда срібної флейти»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 860412.16
Запитувана сума від УКФ: 860412.16
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Запоріжжя, Донецька область, м.Маріїнка, смт. Тошківка, Луганська обл., Красного́рівка — місто районного значення у Мар'їнському районі Донецької області., Бахму́т — місто обласного значення в Донецькій обл., Крамато́рськ — місто обласного підпорядкування у Донецькій обл., Кура́хове — місто в Мар'їнському районі Донецької обл., Попа́сна — місто, районний центр Попаснянського району Луганської обл., Сє́вєродоне́цьк — місто, адміністративний центр Луганської обл., Слов'я́нськ — місто обласного значення Донецької обл.,
Опис проекту: Творчий проєкт «Листи з далеку» націлений на три головні аспекти, пов’язані з війною на Сході нашої країни. Погляд «очима дітей» - погляд автора матеріалу офіцера, ветерана АТО - погляд театральної спільноти. Проект застосовує партисипативні методи роботи, засоби «прямого контакту» з елементами art-терапії - задля зниження рівня психологічної травмованості дітей у «сірій зони» за допомогою безпосереднього контакту з мистецтвом театру та літератури Результатом проєкту - є створення вистави професійними акторами театру, по книгам автора ветерана АТО Бориса Кутового та творчими ескізами дітей. Показ вистави відбудеться у населених пунктах наближених до зони проведення бойових дій Донецьких та Луганських областей.
46.
ID: 3PLUS1-01941
Назва проекту: Барабан для ветеран
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1664894.20
Запитувана сума від УКФ: 1584894.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр розвитку бізнес-технологій та культури"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м.Запоріжжя, Запорізька область,
Опис проекту: Проект спрямований на полегшення реінтеграції ветеранів у цивільне життя шляхом творчого навчання грі та виготовлення барабанів під керівництвом доброзичливих та досвідчених тренерів. Понад 60 ветеранів навчаться грати на барабанах, імпровізувати та бути частиною "оркестру", а також робити 6 типів барабанів: тулумбас, кахон, дарбука, гонг, дунун та уду. Крім того, для дітей ветеранів буде проведено кілька майстер-класів з виготовлення музичних іграшок. Кожен учасник отримає матеріальні / інструментальні ресурси, знання, досвід та натхнення для нового життєвого хобі чи навіть власного бізнесу в галузі ККІ.
47.
ID: 3PLUS1-02114
Назва проекту: Історико-культурна спадщина кримськотатарського народу в освітньому просторі сучасної України: вивчаємо, розуміємо, цінуємо.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1257888.00
Запитувана сума від УКФ: 1257888.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Кримська родина"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Деконструкція стереотипів та історичних міфологем про кримськотатарський народ і його історію, сформованих і розповсюджених радянською (а тепер – російською) пропагандою; формування уявлень, що кримськотатарський народ є невід’ємною частиною української політичної нації, а його культура – органічним складовим елементом культурного простору сучасної України. Результати: підготовка і поширення циклу лекцій та їх обговорення, що забезпечить ознайомлення учнів шкіл (також учителів історії та літератури) із історичними обставинами, в яких розвивалася культура кримськотатарського народу впродовж XVIII – XXI століть; проведення конкурсу і оцінювання результатів для школярів творчих робіт, пов’язаних із лекціями, що спонукатиме їх краще розуміти і цінувати його історико-культурну спадщину; підготовка і публікація і поширення збірки творів усіх учасників конкурсу.
48.
ID: 3PLUS1-02129
Назва проекту: Українські митці 1920-х у фокусі радянських спецслужб
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1980732.00
Запитувана сума від УКФ: 1980732.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська міська громадська наукова організація Центр досліджень визвольного руху
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: Проект передбачає поширення інформації про представників українського мистецтва 1920-х років через підготовку та публікацію 15 цифрових колекцій документів про них з архівів радянських спецслужб. Колекції будуть зосереджені на персональних справах на митців та охоплюватимуть літературу, кіно, театр та художнє мистецтво. Результати будуть опубліковані на сайті Електронного архіву (avr.org.ua) — проекту Центру досліджень визвольного руху. Всі документ будуть описані для зручного й швидкого пошуку. Опубліковані цифрові копії будуть доступні для вільного завантаження для всіх зацікавлених. Планується підготовка україномовного та англомовного резюме до кожної з колекцій документів, а також публікація колекцій на Europeana Collections та статей у ЗМІ на базі оцифрованих документів. Буде проведено також практичний воркшоп для студентів.
49.
ID: 3PLUS1-02170
Назва проекту: Проєкт Закону України «Про меценатство у сфері культури та мистецтва."
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 560234.50
Запитувана сума від УКФ: 560234.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Створення проекту Закону «Про меценатство у сфері культури та мистецтва», який започаткує сприятливі правові умови для меценатської діяльності – важливого чинника розвитку культури та мистецтва. До проекту закону увійдуть найкращі світові практики в галузі меценатства. До створення закону будуть залучені представники галузі культури, фінансів, бізнесу та юриспруденції.
50.
ID: 3PLUS1-02196
Назва проекту: ТИЖДЕНЬ. НОВА ХВИЛЯ
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1998533.4
Запитувана сума від УКФ: 1998533.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: неприбуткова громадська організація "Центр "ТЕКСТ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: ТИЖДЕНЬ. НОВА ХВИЛЯ - міжнародний освітній соціально-культурний проєкт, який охоплює такі напрямки діяльності: проведення конкурсу з освітньою програмою, 4 театральні лабораторії, зйомки документального фільму, резиденція "ВІДЛЮДНИК" і проведення мережевої мистецької події.
51.
ID: 3PLUS1-02212
Назва проекту: Культурно-освітній проєкт БайкиХАБ
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1960680.40
Запитувана сума від УКФ: 1960680.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Платформа Театральних Ініціатив"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Харків,
Опис проекту: Популяризація байок українських авторів, та світових байок в українському перекладі за рахунок створення: 30 анімованих коміксів, 30 відеороликів з повним текстом твору для розповсюдження в мережі інтернет та постановки вистави з вибірки байок. Ефективність програми посилюється створенням методичних рекомендацій з проведення розмовних клубів для дорослих, які хочуть підтримати дітей у спілкуванні українською поза межами навчальних закладів. Регулярні заняття розмовного клубу в рамках проєкту відвідають творча команда та харківські батьки. Проєкт особливо важливий для Харківського середовища, де впровадження української відбувається з певними проблемами.
52.
ID: 3PLUS1-02227
Назва проекту: Шевченко. Перший Тріумф.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1970074.11
Запитувана сума від УКФ: 1970074.11
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальнистю «Маркус Фільм»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, с. Качанівка, Чернігівська обл.,, с. Шевченкове, Черкаська обл., м. Яготин, Київська обл.,
Опис проекту: Документальний фільм про першу подорож Тараса Шевченка Україною після закінчення Академії мистецтв та першого видання «Кобзаря». Шевченка визнають на Батьківщині як національного поета. Тріумфальне повернення в Україну, його знайомство з передовими людьми свого часу - Тарновським, Забілою, Рєпніним. Фільм розкриває Шевченка як тріумфатора, що силою свого таланту заслужив повагу сучасників. Фільм створюється на основі спогадів сучасників (Тарновського, Афанасьєва-Чужбинського, Костомарова). Плануються поїздки в Качанівку, Яготин, Кирилівку зйомки артефактів, графіка, реконструкції. Мета – залучення нових аудиторій, які до цього не розглядалися, як потенційні глядачі фільмів такого типу. Результат – підвищення інтересу до біографії і творчості Шевченка у аудиторій, які раніше цим не цікавились.
53.
ID: 3PLUS1-02266
Назва проекту: Народний гід або Путівники міст Дніпропетровської області «очами городян»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1930388.00
Запитувана сума від УКФ: 1930388.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Перспектива 2020»
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Днiпро, Верхньоднiпровськ Днiпропетровська область, Вiльногiрськ Днiпропетровська область, Жовтi Води Днiпропетровська область, Кам'янське Днiпропетровська область, Кривий Рiг Днiпропетровська область, Нiкополь Днiпропетровська область, Новомосковьск Днiпропетровська область, Павлоград Днiпропетровська область, Синельникове Днiпропетровська область,
Опис проекту: Мета: Підвищити розуміння ролі культури в житті суспільства шляхом створення онлайн і оффлайн путівників по містам Дніпропетровської області на умовах партісіпації мешканців міст. Проектом передбачене проведення конкурсу серед городян 10 міст Дніпропетровської області та створення «народних» путівників «очами городян». Проект залучить не менш 10000 учасників проекту, отримає не менш 500 публікацій про культурні надбання. Інформація буде розміщена на сайті проекту і сторінках ФБ. За результатами проекту буде здійснено друк «народних» путівників: для м.Дніпро – 700 екз., для м.Кривий Ріг – 300 екз., для міст Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Жовті Води і Синельникове – по 100 екз., для міст Кам’янське, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград – по 200 екз.
54.
ID: 3PLUS1-02326
Назва проекту: Культура для бізнесу та бізнес для культури - працюємо на розвиток громади
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1638170
Запитувана сума від УКФ: 1638170
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "Стендаль"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Луцьк, Волинська область,
Опис проекту: Підвищення соціально-економічної спроможності, інвестиційної привабливості та культурної самобутності Луцька та громад Волинської області через а) впровадження бізнес-послуг в діяльність культурних інституцій Луцька та громад; б) проведення спільних заходів за участі культурних організацій та бізнесу; в) впровадження незалежної фахової оцінки громадських проєктів в культурній сфері та створення рекомендацій щодо розробки культурної стратегії Луцька.
55.
ID: 3PLUS1-02336
Назва проекту: Освітній ВЕБ-портал з відкритим доступом, на якому розміщений мультимедійний освітній контент, інформаційні сервіси і технології на єдиній програмній платформі, призначений для підвищення ефективності інноваційних форм навчання фахівців художніх промислів і ремесел для потреб сектора креативної індустрії «Народні художні промисли».
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 594320.00
Запитувана сума від УКФ: 594320.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Контур плюс.»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Проект реалізується в мережі Інтернет, отож доступ до контенту проекту матимуть цільова і опосередкована аудиторії як в межах, так і поза межами України,
Опис проекту: В Концепції державної цільової програми підтримки і розвитку народних художніх промислів на 2020-2024 роки, розробленій Міністерством культури України, одним із шляхів подолання проблем в цій галузі є модернізація освіти та підвищення рівня підготовки фахівців художніх промислів. Метою проекту є створення мультимедійного контенту з навчальних дисциплін художнього напрямку, використання якого в інноваційних та інтерактивних технологіях навчання є значним підґрунтям для підвищення якості , творчого потенціалу, креативності майбутніх фахівців. Розміщення освітніх ресурсів на ВЕБ-порталі надає в результаті можливість їх використання в дистанційній, змішаній, інклюзивній формах навчання, розширити коло користувачів, реалізувати принцип рівного доступу до якісної освіти, також сприяти подоланню проблем в навчальному процесі, спричинених Covid-19 .
56.
ID: 3PLUS1-02363
Назва проекту: Вебсеріал «Категорія "С"»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1610000
Запитувана сума від УКФ: 1610000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Балабай Катерина Костянтинівна (MEDIAGROUP 8 ™)
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків та харківська область,
Опис проекту: «Категорія "С"» - це вебсеріал у жанрі мок’юментарі для аудиторії водіїв-далекобійників та тих, хто працює або прагне працювати у транспортно-логістичній галузі – однієї з найважливіших галузей економіки України. Мета: Створити сучасний культурний продукт, який матиме вплив на транспортно-логістичну галузь. «Категорія "С"» створюється задля того, щоб шляхом цікавої, жартівливої псевдо-документальної розповіді підняти важливі та актуальні для галузі питання та знайти відповіді на них. Результати: Широка потенційна аудиторія дозволяє прогнозувати високу глядацьку зацікавленість - очікується щонайменше 100 000 переглядів кожного вебепізоду. Створені нові сенси у галузі, які допоможуть вирішувати проблеми та/або мінімізувати негативний вплив від них.
57.
ID: 3PLUS1-02401
Назва проекту: КіноТабор
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 3811315.16
Запитувана сума від УКФ: 1980157.16
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "ФАН ФІЛМЗ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Одеса, Вся Україна (Май-Сентябрь 2020),
Опис проекту: Проєкт “КіноТабор" об'єднує компанію з виробництва надувних кінотеатрів "Гігантоманія", компанію по прокату аудіо-відео обладнання “Август” і українську кінокомпанію "Фан Філмз" для створення постійно діючої мережі пересувних кінотеатрів для сільської місцевості з легальним українським контентом. Партнери надають свої послуги та обладнання, а кінокомпанія створює малобюджетний альманах кіноісторій для демонстрації на екранах мережі в літній сезон 2021 року. Альманах під назвою "За Вікном: Українські історії" базується на інноваційному форматі онлайн-проекту "За Вікном: Карантин-серіал", який був знятий в умовах карантину дроном через вікно навесні 2020 року, залучив більше 60-ти кінематографістів і акторів з усієї країни і привернув широкий інтерес преси.
58.
ID: 3PLUS1-02424
Назва проекту: Бути!
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1719920
Запитувана сума від УКФ: 1619920
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Базелінський Антон Сергійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Онлайн проект "Бути!" у форматі документально-просвітницького веб-серіалу про проблему адаптації воїнів після війни. Актор та режисер одного з театрів України пішов добровольцем захищати Батьківщину від ворога. Отримав поранення, повернувся до театру. Але біль втрат, відчуття провини за товаришів, яких не врятував, були жахливим. Актора «накрила» важка депресія, він планував зробити непоправиме. Але, на щастя, йому вдалося врятуватися. Зараз він успішно ставить вистави у рідному театрі. На реальній історії Ігоря Кирильчатенка ми покажемо воїнам, ветеранам, як побороти спокусу добровільно поринути у вічність.
59.
ID: 3PLUS1-02482
Назва проекту: «Леся Українка. Піснею стати»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1436950
Запитувана сума від УКФ: 1436950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Український альманах»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Культурно-мистецький проєкт «Леся Українка. Піснею стати» спрямований на переосмислення і надання нового звучання поезії Лесі Українки. До 150-річчя від дня народження поетеси композитори, аранжувальники, виконавці, які працюють у жанрах рок-, поп-, або ж полістилістичної музики створять на слова Лесі Українки та за участі симфонічного оркестру 15-ть музичних композицій, що в подальшому стануть частиною репертуару як сольних виконавців, так і великих колективів. Проєктом також передбачено створення, промоція та поширення аудіовізуального твору «Леся Українка. Піснею стати» хронометражем 72 хвилини, створення малих аудіо та аудіовізуальних форматів для поширення на інтернет-платформах, радіоефірах та в якості подкасту, забезпечення вільного доступу іншим художнім колективам до написаних партитур.
60.
ID: 3PLUS1-02568
Назва проекту: Опера Порфирія Бажанського. Від рукопису до аудіосеріалу
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1822480.00
Запитувана сума від УКФ: 1822480.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕҐІУМ МУЗІКУМ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Віднайдені в архівах рукописи опер-мелодрам Порфирія Бажанського “Довбуш” і “Біла циганка” будуть вперше представлені світу в інноваційній формі аудіосеріалу. В сучасних умовах цифрової реальності і швидких темпів традиційний та високий жанр опери може стати частиною щоденного життя. Аудіосеріал розкриє весь потенціал опери як синкретичного мистецтва виключно аудіальними засобами - замість традиційних декорацій, використання динамічних звукових картин. Унікальна спадщина культури, що була забута впродовж століття - творчість українського композитора-просвітника Бажанського буде вперше представлена у проекті без кордонів завдяки новаторській колаборації фахівців з медіа, IT та музичного світу. Світові прем’єри його творів та промоція віднайдених партитур повернуть митця в національну культуру після столітнього забуття.
61.
ID: 3PLUS1-02593
Назва проекту: «Культурні терени» / мультимедійна представницька та комунікаційна інтернет-платформа в галузі ККІ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1998309
Запитувана сума від УКФ: 1998309
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Центр Сучасного Мистецтва «Новая Сцена»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Проєкт реалізується в національному масштабі, з особливим фокусом на громади Харківської, Донецької, Луганської та Сумської областей,
Опис проекту: Проєкт реалізується в рамках соціально-культурної ініціативи «Культура: крок назустріч» з метою створення інтегрального інструменту для розвитку горизонтальних мережевих зв'язків між культурними інституціями, митцями, культуроутворюючими та культуроспоживаючими спільнотами, ОТГ, компаніями та організаціями, які використовують партисипативні методи залучення нових аудиторій до соціально-культурних процесів у країні на базі автоматизованої представницької і комунікаційної інтернет-платформи в галузі ККІ «Культурні терени». Результати: - стандартизація та автоматизація створення відкритої поповнюваної бази електронних представництв учасників проекту, культурних продуктів, програм лояльності, проєктів розвитку; - інтерактивна мапа локального, регіонального та національного культурного туризму; - мобільний додаток. - підвищення рівня сприйняття культури як чинника соціально-економічного розвитку, репрезентативних можливостей територій та громад;
62.
ID: 3PLUS1-02610
Назва проекту: Опішня - розробка просторової туристично-культурної моделі сервісів
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1397803.15
Запитувана сума від УКФ: 1397803.15
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: фізична особа-підприємець Шевченко Олександр Едуардович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Опішня, Полтавська область,
Опис проекту: Проект передбачає виявлення конкурентного та оригінального потенціалу/контенту, що буде основою до подальшої розробки просторової моделі сегменту культури і креативних просторів Опішні. Мета проекту зібрати у єдину просторову модель більшість культурного і туристичного наповнення Опішні. Наразі ці об’єкти роззосереджені по селищу без відповідного маркування та вказівок. Протягом проекту буде виконано аудит та розроблено проектні механізми кластеризації для поєднання об’єктів культурного та туристичного інтересу в зв’язну просторову модель на рівні населеного пункту. Як результат відвідувачі Опішні матимуть змогу реально оцінити перелік актуальних дестинацій і запланувати відповідний маршрут. Проект передбачає також актуалізацію переліку ключових проектів Опішні із впровадженням покращень.
63.
ID: 3PLUS1-02613
Назва проекту: "Енергія" | Науково-пізнавальний проект
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1999977.00
Запитувана сума від УКФ: 1999977.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТЕЛЕПРОСТІР СТУДІО
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Концепція проєкту передбачає створення циклу популярно-розважальних просвітницьких програм, що розкриватимуть велику тематику енергоефективності, провідного соціально-економічного тренду десятиріччя. Цикл складатиметься з 10 відеопрограм, кожна з яких присвячена окремій побутовій проблематиці. Сценарій ролика побудований на допомозі у вирішенні прикладних завдань, що стоять перед населенням (заощадження енергоресурсів, оптимізація роботи технічних систем, скорочення витрат тощо) за допомогою сучасних методик, таких як енергоаудит, диспетчеризація, модернізація, створення нових форм власності, користання програмами фінансової допомоги. У підсумку будуть прораховані глобальні зиски для конкретної групи (родини, колективу мешканців будинку, бізнес-компанії, теріторіяльної громади) для України та в цілому для світу. Зокрема, зменшення шкідливих наслідків урбанізації, покращення екології, збереження та відновлення природних ресурсів, боротьба з парниковим ефектом, перехід на низьковуглецеву модель розвитку.
64.
ID: 3PLUS1-02626
Назва проекту: Обережно крихке: розробка та запуск театральної школи
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1284108.84
Запитувана сума від УКФ: 1284108.84
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: “Обережно крихке! Розробка і запуск театральної школи” - це проєкт, яким театр Лесі Українки робить ще один крок для укріплення та збільшення спільноти шляхом поширення спільних цінностей через мистецькі практики. Разом з нашими партнерами з Освітнього центру з прав людини у Львові та Арт Центру Фабрика Повидла ми хочемо розробити програму школи театрального мистецтва, котра дасть можливість мешканцям міста через інструментарій театру набувати софт-скілів таких як емпатія чи прийняття іншостей; відновлювати власне відчуття впевненості та безпеки; а також формувати відчуття довіри до людей та прийняття одне одного в пост-карантинний час.
65.
ID: 3PLUS1-02661
Назва проекту: "ВОЛОХАТЯ"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1362900.39
Запитувана сума від УКФ: 1362900.39
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ліфер Тетяна Миколаївна
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Одеса, Львів, Харків,
Опис проекту: ОХАТЯ - це проект, що створюється з метою видання та популяризації серії українських казок про інопланетну істоту, яка разом з маленькою дівчинкою рятують землю та інші планети від зла, пандемії та екологічних катастроф завдяки міцній дружбі, кмітливості та чарам доброти. Результатом проекту стане: 1) видання друкованої дитячої книжки з робочою назвою «Пригоди Волохаті», що включатиме три віршовані казки українською мовою: «Пригоди Волохаті», «Волохатя і коронавірус»,«Спасіння Волохать» (назви можуть змінитися); 2) створення аудіо-книги, що міститиме 3 казки, озвучені професійними акторами, з накладенням спецефектів та музичного оформлення; 3) створення відео-книги з використанням пісочної анімації; 4) проведення презентації та популяризації проекту. Культурні продукти, створені в рамках проекту. будуть доступні для дітей з особливими потребами.
66.
ID: 3PLUS1-02737
Назва проекту: Жінки і цифри
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1590560.00
Запитувана сума від УКФ: 1590560.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Харківська громадська неприбуткова організація «Сучасна жінка»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Східна Україна,
Опис проекту: Проект «Жінки і цифри» спрямований на створення міні-серіалу та тематичного перформансу, які відображають реалії роботи бухгалтерок, фінансисток та аудиторок і базуються на особистих історіях. Результати проєкту: (1) міні-серіал, який допоможе подолати стереотипи про жінок у сфері управління фінансами і надихнути професіоналок на реалізацію творчого потенціалу, (2) перформанс про жінок у сфері управління фінансами, (3) сайт проєкту, на якому розміщено міні-серіал, відео перформансу, розроблені інформаційні матеріали. Для цього будуть проведені бізнес- та мистецькі воркшопи, які допоможуть жінкам почуватись більш впевнено, управляти командами і реалізувати свій творчий потенціал. Заплановані заходи спрямовані на підвищення престижу професій у сфері управління фінансами.
67.
ID: 3PLUS1-02773
Назва проекту: Рушники і символи українців
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 939968.12
Запитувана сума від УКФ: 939968.12
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Мартиненко Віталій Петрович
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Чернівці,
Опис проекту: Проект передбачає залучення різних соціальних груп, професійних спільнот та їх об’єднання довкола народного мистецтва. Інтеграції медиків, педагогів, студентів та інших громадян в український культурний простір сприятимуть безкоштовні пересувні виставки колекції тканих і вишитих рушників з найдавнішими орнаментами, які представляють всі етнорегіони України. Віртуальна виставка рушників, як один із продуктів проекту, дасть змогу познайомитися з найкращими зразками матеріальної культурної спадщини не виходячи з дому. Передбачено також видання 600 примірників художнього двомовного (українською та англійською мовами) альбому «Рушники і символи українців», де буде зібрано понад 250 експонатів, які демонструватимуть різні техніки вишивки, багатство орнаментів, узорів, та створення електронної версії видання, для розміщення та вільного скачування у мережі Інтернет.
68.
ID: 3PLUS1-02839
Назва проекту: Леонід Рубцов — видатний ландшафтний архітектор
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 617893.96
Запитувана сума від УКФ: 587279.96
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство "Державне спеціалізоване видавництво "Мистецтво"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Київ, м. Біла Церква Київської обл.,
Опис проекту: Інноваційний проект спрямований на створення культурного продукту, зокрема, друкованої візії «Леонід Рубцов – видатний ландшафтний архітектор» з включенням в контекст книги QR-кодів із посиланнями на сайт Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка НАН України та промоцією в структурі друкованого видання на основі діджиталізації короткометражного документального фільму про науковця. Іноваційний продукт присвячений творчості Л. Рубцова — доктора біологічних наук, професора, видатного ландшафтного архітектора, автора багатьох унікальних проектів садів і парків, зокрема широко відомого «Саду бузків» у Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка НАН України в Києві. Будуть випущені в світ інтерактивні листівки та візитівки з посиланням на друковану візію та продукти інтерактивних напрацювань.
69.
ID: 3PLUS1-02847
Назва проекту: Кроссекторальний соціальний проект "На рівних"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1336042.00
Запитувана сума від УКФ: 1336042.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Єфіменко Злата Романівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Кроссекторальний соціальний проект «На рівних» має за мету створення серії соціальних відеороликів - 6 коротких вірусних СМ роликів до 1 хвилини, що висвітлюють 6 груп людей з інвалідністю та одне загальне відео з висвітленням проблеми працевлаштування, що будуть транслюватися на відеоплатформах, у соціальних мережах, телебаченні та у виокремлених спеціальних місцях) , а також онлайн-платформи (з базою потенційних компаній-роботодавців, які готові надати робочі місця людям з інвалідністю). Цей проект має сприяти розвитку партнерства між некомерційними організаціями, кінопродукції та людьми, що належать до вразливої групи.
70.
ID: 3PLUS1-02880
Назва проекту: «MEDICINA NOBILISSIMA: мистецтво милосердя»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1990400
Запитувана сума від УКФ: 1990400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавничий дім "Антиквар"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Усі обласні центри та найбільші міста України,
Опис проекту: Видавничо-виставковий проєкт «MEDICINA NOBILISSIMA: мистецтво милосердя» охоплюватиме найвизначніші дати, постаті, досягнення, твори мистецтва, культурно-історичні артефакти, архітектурні об’єкти, які представлять медичну галузь України в найшляхетнішому її вимірі — у нерозривному зв’язку з історією, культурою та мистецтвом. Проєкт передбачає підготовку та друк розширеного тематичного номера журналу «Антиквар» і створення тиражної мобільної фото-інформаційної виставки на основі матеріалів видання з подальшим розповсюдженням їх по медичних закладах країни. Тож цільовою аудиторією проєкту є співробітники, пацієнти, студенти та відвідувачі центральних і регіональних медичних і спеціалізованих академічних закладів України: обласних і міських лікарень, військових шпиталів, лікарень першої хвилі, що приймають пацієнтів з коронавірусом, профільних навчальних і культурних установ.
71.
ID: 3PLUS1-03089
Назва проекту: Розпаковка книжок
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1774800
Запитувана сума від УКФ: 1774800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Соціальний Капітал"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: 30% українського YouTube припадає на дитячий контент який посідає топ -9 позиції з 10 в категорії ‘найпопулярніше’ https://thepage.ua/ua/news/ukrayinski-dolarovi-miljoneri-top-10-najpributkovishih-youtube-blogeriv. Топ-1 дитячий YouTube канал має 42 млн. підписників. Як правило, діти в в кадрі в основному розпаковують іграшки, тестують дитячу косметику, розважаються. Проєкт «Розпаковка книжок» створить нову генерацію дітей – книжкових блогерів. Задля швидкого здобуття популярності учасники проєкту спочатку «розпаковуватимуть» (розповідатимуть основну інформацію про сюжет та автора) книжки із шкільної програми, поступово включаючи до оглядів інші тексти. Проєкт змінить ставлення дітей до читання – вони побачать, що популярним можна стати завдяки книжкам. Очікувані результати: 6 - 8 успішних каналів дітей-блогерів із 10 000+ фоловерами.
72.
ID: 3PLUS1-03093
Назва проекту: Generation Next: Класика
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1999389.39
Запитувана сума від УКФ: 1999389.39
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство "Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Проведення серії концертів та лекцій українською та англійською мовами на базі Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру. План концертів побудований на навчальному плані з вивчення музичної літератури. Мета – зацікавити та захопити не лише тих, хто вивчає музику, але й звичайних школярів, що зростають в час домінування інтернет-сервісів. Кінцевий продукт у вигляді відзнятих та змонтованих подій може бути інтегрований в освітній процес музичних та загальноосвітніх шкіл. Це є особливо важливим для шкіл, віддалених від великих міст. Такий підхід допоможе підвищити якість освіти для учнів і одночасно стане підвищенням кваліфікації для вчителів.
73.
ID: 3PLUS1-03095
Назва проекту: Навчальна онлайн - платформа на основі" Навчально -просвітницької практико-зорієнтованої програми розвитку та виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Сонячне коло».
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1526940.00
Запитувана сума від УКФ: 1526940.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Світ Успіху"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м.Івано-Франківськ, Україна, Україна,
Опис проекту: Навчальна онлайн-платформа на основі "Навчально-просвітницької практико-зорієнтованої програми розвитку та виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Сонячне коло» Л.В.Калуської» є актуальною та інноваційною, доступною широкому загалу батьків, педагогів, дітей . Мета - об’єднати зусилля батьків, педагогів, громадськості для формування розуму, душі, тіла дитини дошкільного віку та молодших школярів. У 4 –х посібниках («Здоровійко», «Розумна читалочка для Іванка і Наталочки», «Сонячні промінці душі» ,«Калиновий край») надані практичні матеріали для роботи з дітьми . Посібники затверджені науково-методичною радою Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, матеріали апробовані департаментом освіти Івано -Франківської міської ради у навчальних дошкільних закладах.
74.
ID: 3PLUS1-03102
Назва проекту: «Зірки на Землі»: інклюзивний кіно-мистецький воркшоп для дітей із особливими освітніми потребами та створення документального фільму
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1990515
Запитувана сума від УКФ: 1990515
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОБРАНІЧФІЛЬМ»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Львів, Україна, м. Львів, Україна,
Опис проекту: «Зірки на Землі» - кроссекторальний соціально-культурний проєкт, що включає в себе розробку та проведення інклюзивного кіно-мистецького воркшопу для дітей із особливими освітніми потребами та нормотипових дітей, а також створення документального фільму в рамках проведення воркшопу з метою підвищення рівня соціальної адаптації та культурної інклюзії дітей з особливими освітніми потребами (ООП) на базі навчально-реабілітаційного центру «Джерело». У результаті здійснення проєкту діти віднайдуть нові для себе мистецькі інструменти взаємодії та самореалізації. Крім того розроблені кіно-мистецькі практики зможуть бути залучені в практичну роботу багатьох соціальних установ та реабілітаційних центрів країни.
75.
ID: 3PLUS1-03120
Назва проекту: Гімн українських прикордонників
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1608172.00
Запитувана сума від УКФ: 1608172.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дріз Олександр Якович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: В результаті реалізації цього проекту буде створено Гімн українських прикордонників та музичний відеокліп на нього. Текст буде створюватись колективно користувачами сайту проекту, а остаточний варіант зкомпілює професійний поет. Гімн, кліп та сайт проекту сприятимуть підвищенню іміджу ДПСУ. Унікальність проекту полягає в використанні гімну в профорієнтаційній роботі, адже кліп покаже діяльність ДПСУ в трьох стихіях — на морі, на суші, у повітрі, та продемонструє все розмаїття спеціальностей Держприкордонслужби. Особливу увагу буде приділено жінкам, які служать на кордоні. Гімн стане новим елементом корпоративної культури ДПСУ, яка в 2021 році відзначає свою 30-у річницю.
76.
ID: 3PLUS1-03122
Назва проекту: Жива традиція
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1590960.00
Запитувана сума від УКФ: 1590960.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «МИР І КО ПРОДАКШН»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Луцьк, Волинська обл., Черкаська область (у пошуку конкретного місця), Полтава, м. Галичі Івано-Франківської області, м. Кути Івано-Франківської області, м. Лебедин Івано-Франківської області, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Харківська область (у пошуку конкретного місця),
Опис проекту: У ювілейний рік (110-та річниця народження) плануємо зняти короткометражний фільм про Івана Гончара і розглянути фотографії з його етнографічного альбому “Україна та українці”. Матеріальна та нематеріальна культурна спадщина 9 регіонів (Волинь, Середнє Подніпров’я, Полтавщина, Слобожанщина, Галичина, Покуття, Гуцульщина, Буковина, Поділля) також буде представлена у 9 сторіз у соціальних мережах НЦНК “Музей Івана Гончара”(Instagram, Facebook). Кожна світлина представляє певний етнографічний регіон. Вона буде реконструйована за допомогою акторів, які не тільки знімуться у точній реконструкції історичного вбрання, але також на специфічному діалекті регіону поділяться своїми думками. Це будуть написані сценаристом та фахівцем-філологом сучасні побутові діалоги. Також в деяких історіях будуть розповідати про експонати музею.
77.
ID: 3PLUS1-03131
Назва проекту: Відкрий напрямок ЮА 2.5
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1988757.96
Запитувана сума від УКФ: 1988757.96
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Відкрий напрямок ЮА"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета проекту – розкрити потенціал регіонів України, як культурних, туристичних та бізнес локацій для відвідування. Формування «місць сили» для творення, кристалізація локацій-туристичних магнітів, в яких можливо буде відійти від «туризму споглядання» до «відвідування з залученням» завдяки створенню нових змістів або відновлення забутих. У фокусі – культурні пам’ятки та рекреаційні локації, сучасні розваги, локально відомі та визнані творці та крафтери, спільноти з унікальними культурними традиціями, технічні та технологічні стартапи. Ми не лише розповімо про про Україну як про цікаву та безпечну країну, де є все необхідне для різних інтересів – культурних, подієвих, рекреаційних, ділових та інших, а й спільно з місцевими органами державної влади обласного рівня, а також старійшинами об’єднаних територіальних громад, створимо культурний продукт, який користуватиметься попитом далеко за межами регіону
78.
ID: 3PLUS1-03145
Назва проекту: ALTstage - онлайн платформа доповненої реальності для перформативних мистецтв та освітніх програм
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 2747615
Запитувана сума від УКФ: 2000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Всеукраїнська Асоціація "Платформа сучасного танцю""
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Берлін, Німеччина, Катовіце, Польща,
Опис проекту: Мета проекту - розробка та втілення на практиці механізму застосування технології Доповненої Реальності (AR) для перформативного мистецтва та освіти. Проект спрямований на розробку онлайн платформи яка включатиме в себе: розробку технології AltStage, що додає доповнену реальність до звичайного 2D відео на екрані монітору комп’ютера або ноутбука, синхронізуючись з зображенням створення та публікацію мобільного застосунку для перегляду контенту, створеного за технологією AltStage створення освітнього курсу з використання технології AltStage та промоція технології дослідження можливостей використання доступних технічних засобів для створення 3D відео, що інтегрується в доповнену реальність в застосунку ALTstage
79.
ID: 3PLUS1-03159
Назва проекту: “Хлорофілові зерна”. Мультимедійний концерт творів Ярослава Верещагіна
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1198890
Запитувана сума від УКФ: 1198890
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Кнорозок Любов Володимирівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ та область, Херсон та область, Чернігів та область,
Опис проекту: Мультимедійний концерт “Хлорофілові зерна” це звернення до новітньої спадщини української академічної музики авторства київського композитора Ярослава Верещагіна. Автори прагнуть максимально розкрити потенціал цієї музики, показати її актуальність. Твори Я.Верещагіна отримують, нажаль, недостатньо уваги як у музичних колах, так і серед широкої громадськості. Ми прагнемо створити відео-виставу з використанням робіт, розроблених спеціально для супроводу кожної композиції, у виконанні найактуальніших відео митців країни (команда Blck box) спільно з молодими талановитими режисерами та операторами, а також долучити до цього сучасну хореографію, що допоможе осучаснити виконання і привабити до унікального здобутку ширшу аудиторію. У створенні програми прийматимуть участь як досвідчені музиканти, так і молоді виконавці. Зокрема, Стефанія Довгань (сопрано), Роман Страхов (баритон), Володимир Кнорозок (фортепіано) та Катерина Козачишин (скрипка), Анастасія Поліщук (меццо-сопрано) та інші.
80.
ID: 3PLUS1-03248
Назва проекту: Стежками предків: Сяноцький повіт
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 853290.00
Запитувана сума від УКФ: 853290.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Молодіжна громадська організація «Вирій»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Сяноцький повіт, Республіка Польща, Перемишль, Республіка Польща, Львів, Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає популяризацію української культурної спадщини, що після масових виселень українців у 40-50-х рр. XX cт. залишилась на теренах Польщі. В рамках проєкту передбачено виконання «польових» досліджень, виявлення, аналіз, фото- та відеофіксацію, створення віртуального 3D туру, опис об’єктів культурної спадщини українців історичної землі Сяніччини — межових земель української Східної Лемківщини і Надсяння. У підсумку досліджень передбачається створення та презентація для громадськості України та Польщі (Львів, Київ, Перемишль, Сянок) україномовного друкованого та цифрового путівника українськими місцями Сяніччини, доступного для масового користування, а також розробка та проведення першої грунтовної екскурсії Сяніччиною для представників малого бізнесу з України у сфері туризму, гідів-екскурсоводів.Проєкт передбачає популяризацію української культурної спадщини, що після масових виселень українців у 40-50-х рр. XX cт. залишилась на теренах Польщі. В рамках проєкту передбачено виконання «польових» досліджень, виявлення, аналіз, фото- та відеофіксацію, створення віртуального 3D туру, опис об’єктів культурної спадщини українців історичної землі Сяніччини — межових земель української Східної Лемківщини і Надсяння. У підсумку досліджень передбачається створення та презентація для громадськості України та Польщі (Львів, Київ, Перемишль, Сянок) україномовного друкованого та цифрового путівника українськими місцями Сяніччини, доступного для масового користування, а також розробка та проведення першої грунтовної екскурсії Сяніччиною для представників малого бізнесу з України у сфері туризму, гідів-екскурсоводів.
81.
ID: 3PLUS1-03317
Назва проекту: Зміцнення медіа заради розвитку громад
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1999236.80
Запитувана сума від УКФ: 1999236.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Львівський медіафорум"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: Мета проєкту - стимулювати широку суспільну дискусію про значення та вагу креативних індустрій, зокрема медіа, для соціального та економічного розвитку українського суспільства. В рамках проєкту під час VIII LMF будуть організовані два тематичні кластери, пов'язані з підвищенням впливовостій медіа. Окрім того, Центр економічної журналістики КШЕ проведе дослідження “Медіа та економічний розвиток українських регіонів”
82.
ID: 3PLUS1-03331
Назва проекту: Екологія культури
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1680240.00
Запитувана сума від УКФ: 1680240.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Регіональний центр розвитку “Тріада”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Нобель Зарічненського району Рівненської області, смт Зарічне Рівненської області,
Опис проекту: ГО “Регіональний центр розвитку “Тріада” у співпраці з Національним природним парком «Нобельський» розробили проект зі створення інтегрованого еко-культурного продукту. Проект передбачає включення культурної складової до комплексу послуг національного природного парку «Нобельський», а саме: 1 експертне обстеження території, розроблення 3 тематичних еко-культурних програм, 2 тренінгів для працівників парку та представників місцевих громад, 1 навчального туру, створення 1 візит центру та 1 пункту прокату туристичного інвентарю, зйомку 5 відеороликів, розробку 1 сайту, проведення 1 промотуру.
83.
ID: 3PLUS1-03557
Назва проекту: Ярмарок креативних проєктів
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1985570
Запитувана сума від УКФ: 1985570
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Агенція регіонального розвитку Запорізької області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя, селище Геленджик Вільнянського району Запорізької області,
Опис проекту: Створення сталої моделі вирішення економічних суспільних проблем депресивної сільської території, спричинених викликами сьогодення (зокрема COVID) 19), шляхом генерування креативних продуктів та формування партнерств культурних операторів, влади і бізнесу на базі полікультурного стартап майданчика шляхом проведення серії освітніх заходів з розвитку креативного мислення, генерації ідей, полікультурної історії Запорізького краю, проектного менеджменту. Реалізація на практиці згенеровані під час освітніх заходів креативні ідеї та проєктів на базі стартап майданчика.
84.
ID: 3PLUS1-03626
Назва проекту: Включай Культуру
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 656237.62
Запитувана сума від УКФ: 656237.62
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Харківська обласна фундація "Громадська Альтернатива"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, Харківська область,
Опис проекту: Мета проєкту — сприяти міжсекторальній взаємодії культури і бізнесів в Харківській області, звернути увагу бізнесів, що працюють в сфері громадського просвітництва, на культуру як простір можливостей, розвитку та отримання прибутку. Проєкт передбачає створення та презентацію мобільних застосунків для 3 музеїв (Харківський художній музей, Історичний музей, Дім-музей І. Є. Репіна) та оглядової екскурсії Харковом: онлайн-гра, чат-бот, квест в партнерстві із медіашколою «Новий кадр», IT-univer та квест-провайдером Encounter. Ми показуємо разом з нашими партнерами, що, можна створювати продукти, що будуть популяризувати культуру та базуватися на принципах інклюзії, а також - користуватися попитомом серед цільових груп залучених бізнесів (підлітки, молодь, сімейна аудиторія), приносити прибуток.
85.
ID: 3PLUS1-03663
Назва проекту: Білий Дизайнерський Променад
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1964540.00
Запитувана сума від УКФ: 1964540.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Севен Ай Ді Ем Джі"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою проекту є збереження, відновлення та поліпшення культурної спадщини України, її переосмислення та надання нових сеансів; забезпечення стійкого користування ресурсами культурної спадщини для розвитку міст та селищ. Щороку проект опікується над обраним об’єктом культурної спадщини України. Проводяться, як реставраційні , так і поліпшувальні робіти. Через популяризацію пам’ятки привертається увага влади та суспільства до більш свідомого ставлення, до охорони та збереження культурної спадщини України.
86.
ID: 3PLUS1-03940
Назва проекту: Мистецтво долає Covid
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 499717.6
Запитувана сума від УКФ: 499717.6
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Заклад культури "Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір'я""
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створити й пілотувати модель міжгалузевої соціально дистанційованої взаємодії, поєднуючи перформативне мистецтво та літературу, міжнародний досвід (зокрема представників дипломатичних місій), а також знання й практики медиків та психологів. У процесі реалізації проекту буде використано кілька форматів: обговорення та нетворкінг, театральна постановка та геппеніг, а також вулична акція. Створена в процесі реалізації проекту модель, матиме довгострокові результати для: А) інтеграції культури в щоденні громадські практики, зокрема залучення «не традиційних» спільнот (тобто тих, хто раніше рідко ходили до театру) до споживання культурного продукту (перформативного мистецтва та літератури) і усвідомлення його значення в повсякденному житті (театр показує не щось абстрактне, а саме ті проблеми, з якими стикаюся умовний я зараз); Б) формування соціальної згуртованості навколо культурної ідеї, себто ідеї, що в умовах потреби соціального дистанціювання, варто не уникати культурні заходи, де буває багато людей, а брати в них активну участь, дотримуючись культури соціальної дистанції.
87.
ID: 3PLUS1-04220
Назва проекту: Етно Кіно Фест
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1519424.00
Запитувана сума від УКФ: 1519424.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа Підприємець Онищенко Юрій Борисович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Одеса, Одеська область,
Опис проекту: В Україні проживають більше сотні різних національностей, що включає в себе представників корінних народів, національних меншин та нових меншин. Кожний має унікальну культуру, традиції та мову, які в своїй сукупності складають загальнонаціональний скарб нашої країни. Запропонований проєкт сприятиме формуванню більш різноманітного, інклюзивного та толерантного суспільства в Україні через культуру. Ми плануємо залучити представників меншин в просування своєї власної культури зі застосування різних форм мистецтва (відео-арту, танцю, співу, кулінарії, тощо). Результати їх роботи будуть представленні на Одеському Етно Кіно Фесті, де кожний бажаючий зможе долучитися до культури та мистецтва народів України.
88.
ID: 3PLUS1-04447
Назва проекту: Ток-шоу “Контраргумент” як вільний дискусійний майданчик для обговорення нагальних проблем Миколаївщини та України
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 996140
Запитувана сума від УКФ: 996140
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Громада каже"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Миколаїв,
Опис проекту: Ток-шоу «Контраргумент» є телепродуктом, який виходитиме щочетверга в прямому інтернет-етері, у запису на сторінці Фейсбук, та у телевізійному ефірі. Мета проекту – інтегрування культури через медіаплощадку в щоденні громадські та бізнесові практики, винесення проблем Миколаївщини з голосу громадськості, бізнесу та влади у публічну площину, висвітлення різних точок зору на проблему і методів її вирішення. Культтрегерство як поглиблення розуміння ролі культури в житті суспільства, забезпечення знайомства та зв’язків між різними верствами суспільства, і, як наслідок, оздоровлення суспільних відносин. Проект залучає в себе організації, що представляють найрізноманітніші галузі суспільства. Завдяки партисипативним методам та синергічному ефекту народжуватимуться спільні цінності громадян Миколаївщини як частини України.
89.
ID: 3PLUS1-04468
Назва проекту: Шлях Закарпатського живопису
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1836990.77
Запитувана сума від УКФ: 1836990.77
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Культурна платформа Закарпаття”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Закарпатська область,
Опис проекту: «Шлях Закарпатського живопису» має на меті розробити першу експертизу партнерства ГО з ОТГ Закарпатської області у сфері створення комбінованого рішення по забезпеченю умов сприяння творчій діяльності громад сільських та високогірних територій краю. В результаті прокту буде створено AR-додаток, фізичну мапу про концентрацію точок малювання художників Закарпатської школи живопису, міні-серіал про Шлях Закарпатського живопису та освітній модуль для загальноосвітніх закладів. В результаті, проект стане комплексним конкурентноспроможним продуктом, який уособлює значимі теми розвитку Закарпаття: мистецтво, культурну спадщину, сталий розвиток.
90.
ID: 3PLUS1-04590-3
Назва проекту: Креативний хаб «Зачарована Десна»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1609470.60
Запитувана сума від УКФ: 1609470.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Усович Ганна Миколаївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Чернігів, село Ковчин, Чернігівського району, Чернігівської області,
Опис проекту: Культурно-креативний хаб створюється з залученням митців чернігівського регіону різних культурних секторів : музика, театр, живопис, літературна справа та інше. Хаб включає в себе:- серію майстеркласів для людей з інвалідністю; підготовку та проведення фестивалю інклюзивного мистецтва «Зачарована Десна». Завдяки застосуванню інноваційних технологій створюємо унікальний інклюзивний продукт, який розкриває творчий та креативний потенціал митців з інвалідністю, спираючись на культурну спадщину Олександра Довженко і надаючи їй нової візії
91.
ID: 3PLUS1-04704
Назва проекту: ПОРТАЛ «МЕДИЧНА СПАДЩИНА: ІСТОРІЯ. КУЛЬТУРА. МИСТЕЦТВО»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 414432.35
Запитувана сума від УКФ: 414432.35
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний музей медицини України
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: ПОРТАЛ «МЕДИЧНА СПАДЩИНА: ІСТОРІЯ. КУЛЬТУРА. МИСТЕЦТВО» – унікальна спроба систематизувати, оцифрувати та популяризувати багату та маловідому історію медицини України, зокрема втілену й передану засобами мистецтва (живопис, скульптура, декоративно-ужиткове мистецтво, графіка). Ідея не тільки у представленні Музею, але й у можливості популяризації невеликих музеїв, а також пропагування за допомогою сучасних творчих засобів здорового способу життя, знань з анатомії, основ медицини, гігієни, екологічного мислення. Портал дає можливість розширити географію контактів, види активностей та напрямки діяльності закладів. В результаті реалізації проекту очікуємо: створення сайту порталу; формування онлайн-реєстру інституцій із подальшим доповненням, оцифрування та відображення на порталі не менше 1200 експонатів з описами.
92.
ID: 3PLUS1-04825
Назва проекту: "Живи і твори"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 895240
Запитувана сума від УКФ: 895240
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центральне медіа"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, село Давидів, Львівської області,
Опис проекту: Проєктом “Живи і твори” передбачено перетворення та адаптація лікарняного простору у дружнє до пацієнтів та працівників медичних закладів середовище. Шляхом наповнення мистецьким оздобленням приміщень лікарень та прилеглої території у семи медичних закладах м. Львова та області, надання їм естетичного вигляду. Проєкт “Живи і твори” передбачає залучення професійних митців для створення безпосередньо на території лікарень двадцяти одного художнього твору в техніці живопису та монументального живопису. Весь створений в рамках проєкту культурний продукт буде передано на постійне експонування медичним закладам. Окрім цього, проєктом передбачено проведення художніх майстеркласів для поліпшення психоемоціного стану пацієнтів та медичних працівників.
93.
ID: 3PLUS1-04906
Назва проекту: Експати в Україні
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1997530.91
Запитувана сума від УКФ: 1997530.91
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Світ,
Опис проекту: Проект має на меті сприяти створенню позитивного інвестиційного іміджу, налагодженню міжрегіонального, міжнаціонального та крос-секторального діалогів, а також стимулювання підприємницького духу в українців. Результатами реалізації проекту стане цикл із 8 програм, хронометражем 45-60 хвилин кожна у форматі документалістики з унікальними історіями успіху та цікавими підприємствами, створеними іноземцями в Україні: від французьких виноробень до ізраїльських IT-компаній. Ми розкажемо про Україну як привабливу країну для втілення бізнес-ідей і щасливого життя, про багату історичну, культурну та нематеріальну спадщину України. Ми свідомо закладаємо в проект певну провокативність, що полягатиме в тому, що ми зіштовхнемо культурні простори України та іноземців, а наслідком цього буде формування єдиного локального культурного дискурсу та наближення України до спільного із Європою культурного простору. Проект відкриє нові горизонти для творення нових культурних продуктів, партнерств та підняття підприємницького духу в українців.
94.
ID: 3PLUS1-04987
Назва проекту: CASTRUM VIA SALIS/ЗАМКИ СОЛЯНОГО ШЛЯХУ
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 218114
Запитувана сума від УКФ: 1999714
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація Благодійний фонд "Відродження. Замок Хуст"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Закарпатська облпсть,
Опис проекту: Туристично-розважальний 3D AR кластер «CASTRUM VIA SALIS» - на основі новітньої 3D технології доповненої реальності (Augmented Reality technology) стане одним з перших відомих на сьогодні проектом для популяризації культурної спадщини пам’яток фортифікаційної архітектури не тільки в Україні але і у країнах Європи. Допо́внена реа́льність (англ. augmented reality, AR), — термін, що позначає всі проекти, спрямовані на доповнення реальності будь-якими віртуальними елементами. Доповнена реальність — складова частина змішаної реальності (англ. mixed reality), в яку також входить «доповнена віртуальність» (коли реальні об'єкти інтегруються у віртуальне середовище). Головним інноваційним фактором проекту стане поєднання результатів наукових досліджень у сфері історії, археології та реставрації памятки архітектури у загальну цифрову медіа модель, яка дасть змогу будь якій особі взаємодіяти з нею.
95.
ID: 3PLUS1-04990
Назва проекту: Освітня програма з розвитку моди та підприємництва на основі сталості, діджиталізації та інновації
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1238538
Запитувана сума від УКФ: 1238538
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тoвариство з обмеженною відповідальністью "ТРИФІЛМС"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київська область, Харківська область, Одеська область, Львівська область, Дніпровська область, Запорізька область, Миколаївська область, Чернігівська область, Вінницька область, Рівненська область,
Опис проекту: Освітня програма про створення модного бренду від концепції до продукту на засадах сталого розвитку визначених ООН, яка складається з лекцій та майстер класів від українських та міжнародних експертів індустрії, що розміщуються та транслюються онлайн. Учасники програми після засвоєння матеріалу матимуть змогу презентуватися у діджитал шоурумі The Sustainables, до якого мають доступ міжнародні топові онлайн та оффлайн рітейлери. 
96.
ID: 3PLUS1-05062
Назва проекту: «DovgeCastrumArt»-новий туристичний культурний бренд Закарпаття
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1980121
Запитувана сума від УКФ: 1980121
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Простір молоді"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Довге, Іршавський район, Закарпатська область,
Опис проекту: Мета проекту - створення унікального, цілісного, конкурентно-спроможного культурного туристичного продукту-бренду «DovgeCastrumArt», шляхом промоції пам’ятки архітектури національного значення палацу-фортеці графів Телекі та традиційних народних ремесел. Основний продукт проєкту -фестиваль середньовічної культури "DovgeCastrumFest"; Побічні продукти: -інтерактивна світлова інсталяція; -культурно-мистецький простір-«Містечко майстрів»; -контент для наповнення інтернет-ресурсу Креативного хабу-"DovgeCastrumArt"-11 відеоробіт (зокрема-віртуальна екскурсія та 8 промо-відео роботи майстрів); -етнографічня експозиції «Побут та народні ремесла жителів Боржавської долини»" та експозиції-«Історія палацу в полотнах»; -збережено 10 багатовічних лип-памяток природи місцевого значення; -1 велика кованої робота-скульптури, яка розкриватиме основну ідею проєкту; -40 робіт автентичного народного мистецтва; -20 творів художнього мистецтва.
97.
ID: 3PLUS1-05109
Назва проекту: Історико-культурний екомаршрут "Волинський спадок"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 861085
Запитувана сума від УКФ: 861085
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОЛИНСЬКА ФУНДАЦІЯ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: cел. Олика, Волинська область, сел. Цумань, Волинська область, сел. Клевань, Рівненська область, с. Деражне, Рівненська область,
Опис проекту: Історико-культурний екомаршрут “Волинський спадок” — це туристичний маршрут, прокладений за міжнародними стандартами ознакування, який пролягатиме територіями чотирьох суміжних громад Волинської та Рівненської областей. До маршруту входитимуть різноманітні пам’ятки історії, культури та архітектури, а також об’єкти природо-заповідного фонду на території цих громад. Мета проєкту — сформувати та прокласти унікальний туристичний маршрут, що поєднає у собі культурні та природозахисні елементи. У результаті, отримаємо туристичний маршрут протяжністю 150 км, який підвищить туристичну привабливість регіону, розширить розуміння ролі збереження історико-культурної спадщини та довкілля в житті суспільства та сприятиме єднанню та інтеграції різних спільнот навколо історії, культурного надбання, об’єктів тяжіння.
98.
ID: 3PLUS1-05188
Назва проекту: «Самчиківський розпис», Арт-бук Вікторії Радочиної
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1515400.22
Запитувана сума від УКФ: 1515400.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Радочина Вікторія Валеріївна
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Видання Арт-бук “Самчиківський розпис” - це дебютний проект талановитої української художниці та дизайнерки Вікторії Радочиної. Головною метою проекту є сприяння популяризації українського автентичного декоративного розпису та просування якісного контенту через створення видання Арт-бук “Самчиківський розпис” та серії авторських відео-уроків. Народний декоративний розпис – джерело самобутності української культури, національні коди формотворення, кольоробачення, що складають світоглядні та естетичні засади традиційного мистецтва. Книга покликана формувати яскраві образні уявлення про культуру українського народу, залучити до власних художніх пошуків, сприяти естетичному розвитку. Арт-бук “Самчиківський розпис” може стати подією в фаховому середовищі та закласти основи для більш детального вивчення історії виникнення цього декоративного розпису. В рамках проекту запланована промоція видання та проведення виставок та майстер-класів з техніки Самчиківського розпису. Авторка проекту має особисту зацікавленість в якісному розвитку української культури та в формуванні позитивного, оптимістичного іміджу країни на міжнародному рівні.
99.
ID: 3PLUS1-05282
Назва проекту: Лінгвістична резиденція міжкультурного діалогу "Language & Culture"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1701902.00
Запитувана сума від УКФ: 1701902.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Цікава справа"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, Харків,
Опис проекту: Популяризація української культури та культурно-історичної спадщини шляхом запроваження інноваційного формату вивчення іноземних мов на основі кроскультурного діалогу та розвитку комунікаційних навичок. Подолання негативних наслідків пандемії COVID-19 та карантинних обмежень через застосування новітніх технологій та дистанційних форм навчання та спілкування. Покращення іміджу українських університетів на міжнародному рівні та ріст вхідної мобільності іноземних студентів завдяки участі у проекті, що дозволяє прискорити процеси адаптації та полегшення спілкування, обізнаності про культуру та суспільний уклад України. Підвищення якісного рівня професійної підготовки фахівців, що задовольнить зростаючі потреби не лише в галузі освіти, культури, науки, але також у торгівлі, промисловості та інших сферах людської діяльності.
100.
ID: 3PLUS1-05500
Назва проекту: "Хмельниччина - зелене серце України"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1599934.95
Запитувана сума від УКФ: 1599934.95
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Агенція сталого розвитку "АСТАР"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Хмельницька область,
Опис проекту: Проект «Хмельниччина – зелене серце України» спрямований на зменшення негативного впливу на довкілля аграрних, швейних та поліграфічних компаній, а також на формування еко-світогляду в дітей. Мета досягається:  розвитком економічного потенціалу компаній (онлайн форум по безвідходному виробництву у форматі В2В, продукція (сувенірна та органічна) з відходів компаній, сторінки в соцмережах по циркулярній економіці;  формуванням корпоративної соціальної відповідальності (онлайн форум по КСВ, екологічні рольові «Світ громад», облаштування еко-двориків в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському);  розвитком екологічної свідомості дітей (онлайн навчання, екскурсії на виробництва, друк книги про поводження з відходами);  стимулюванням творчої діяльності (екологічні рольові ігри, майстер-класи, створення моделі кооперативу в школі-інтернаті).
101.
ID: 3PLUS1-05519
Назва проекту: Проведення міжнародного конкурсу зі сталого модного дизайну
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 835183.42
Запитувана сума від УКФ: 835183.42
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Маслій Марія Андріївна
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ, онлайн,
Опис проекту: Проведення міжнародного конкурсу сталого модного дизайну. Мета конкурсу - спонукати дизайнерів створювати колекції на засадах стратегічних цілей сталого розвитку ООН, інтернаціоналізувати українську культуру, отримати фідбек та контакт з міжнародною панеллю журі, з подальшою можливістю для переможців розвивати свій експортний потенціал за рахунок презентації колекцій у шоурумі в Парижі. До складу журі входять топові міжнародні впливові модні експерти. Переможець отримає можливість бути представленим у міжнародному офлайн шоурумі під час Паризького тижня моди міжнародним онлайн та офлайн рітейлерам, а також буде представлений на віртуальній оптовій платформі THE SUSTAINABLES.
102.
ID: 3PLUS1-05597
Назва проекту: «Культура України для кожної дитини»: настільна гра, інтерактивний додаток, цикл вебінарів (адаптовано для дітей з особливими освітніми потребами)
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 798795
Запитувана сума від УКФ: 798795
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Соколова Ірина Василівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Відкриття й презентація проекту - м. Харків. Пряма трансляція події, інтерактивний додаток, посилання та версію гри для роздруку та відеоматеріали - вся Україна., Друковані матеріали будуть надіслані у ІРЦ у містах: м.Вінниця, м.Луцьк, м.Дніпро, м.Житомир, м.Ужгород, м.Запоріжжя, м.Івано-Франківськ м.Київ, м.Кропивницький, м.Львів, м.Миколаїв, м.Одеса, м.Полтава, м.Рівне, м.Суми, м.Тернопіль, , м.Херсон, м.Хмельницький, м.Черкаси, м.Чернівці, м.Чернігів,
Опис проекту: Проект розроблено з метою популяризації української культури серед наймолодшої аудиторії, сприяння інтеграції дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, зокрема дітей з особливими освітніми потребами навколо історичної та культурної спадщини України, вивчення українських традицій, побуту, мистецтва тощо, формування спільних цінностей української культури у ігровій формі. Проект передбачає створення настільної гри (що знайомить дітей з культурною спадщиною країни) з інтерактивним додатком, її друк накладом 2500 примірників, що будуть розповсюджені у ІРЦ 22-х обласних центрах України (і далі по районам), презентації гри та запису серії з 10 відео-зустрічей з відомими спікерами у підтримку проекту. Макет гри (картки, інструкція) у готовому для друку вигляді буде розміщено у вільному доступі на медіаресурсах – щоб кожен міг роздрукувати його, як дидактичні матеріали й застосовувати для гри та навчання дітей.
103.
ID: 3PLUS1-05657
Назва проекту: Майстерня з переробки вживаного одягу – можливості для молодих дизайнерів та популяризація Sustainable фешн
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1678458
Запитувана сума від УКФ: 1601458
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Клочко Олена Павлівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Культурно-бізнесовий проєкт - відкриття майстерні апсайклінгу (переробки) вживаного одягу. Проект передбачає залучення дизайнерів та безкоштовний доступ для них до обладнання майстерні та скилів майстрів для створення дизайнерських моделей з одежі з секонд-хендів , що допомагає вирішувати проблему забруднення довкілля. Досвідчена команда майстерні застосовуватиме як сучасні цифрові технології (цифровий друк, зD друк, лазерна перфорація), так і ручні техніки (вишивка, плетіння, аєрографія). Проєкт формує екологічні цінності у громадян України, популяризує усвідомлене споживання одягу, апсайкл одяг. Задля цього заплановано створення власних медіа, зйомки освітнього та інформаційного контенту, організація заходу-відкриття майстерні з майстер-класами та переробкою одягу гостей та зірок, а також онлайн-шоу показ колекції виробів.
104.
ID: 3PLUS1-05760
Назва проекту: Школа документалістики та медіа
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1999548.00
Запитувана сума від УКФ: 1999548.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “НОВИЙДОНБАС”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Донецька область, Луганська область, Запорізька область, Дніпропетровська область, Житомирська область, Одеська область, Київська область, Харківська область і місто Київ, Донецька область, Донецька область, Луганська область,
Опис проекту: Двотижневі курси, зорієнтований на підлітків 14-17 років зі сходу України, які постраждали від війни. Мета проекту - розвинути навички, які допоможуть зрозуміти основні принципи професійної журналістики та документалістики в умовах демократії: медіаграмотність, критичне мислення, основи документальної фотографії, документальної відеозйомки та монтажу, журналістських інтерв’ю, базові знання та інструменти для створення сайту. Результати: учасники усвідомлять місце та функцію незалежної журналістики в демократичному суспільстві, навчаться та створять серію інтерв’ю з обраними героями, їх фотопортрети, документальний сюжет, які викладуть на власних сайтах.
105.
ID: 3PLUS1-05804
Назва проекту: 18ий Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 3924315.00
Запитувана сума від УКФ: 1975815.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Докудейз»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Вся Україна (вся онлайн версія фестивалю), Увесь світ (стріми під час фестивалю),
Опис проекту: Проєкт забезпечить підготовку та організацію 18го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбудеться з 26 березня по 4 квітня 2021 року у м. Київ фізично (якщо дозволять карантинні умови) та/або у онлайн форматі. Фестиваль буде співорганізовано з Українською Гельсінською Спілкою з Прав Людини, котра допомагатиме організовувати правозахисну програму Rights Now! в межах фестивалю. Тема фестивалю «право людини на здоров’я», в тому числі подолання викликів пандемії. Проєкт сприятиме розвитку критичного мислення, культурного рівня мешканців України, а також посиленню міжгалузевих партнерстві між гравцями різних галузей та секторів через спільну участь у фестивалі Docudays UA.
106.
ID: 3PLUS1-05828
Назва проекту: Точка відліку "Нуль"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1882785.89
Запитувана сума від УКФ: 1882785.89
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Арт Спатіум Фаундейшн»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Взаємозв‘язок пересічної людини і сучасних технологій в проєкті “Breaking point Zero” формує зміни у глядацькому сприйнятті і нові інструменти творчих замислів. В основі проєкту філософія “передачі дару”, якій понад дві тисячі років. “Breaking point Zero” це проєкт-дослідження, в межах якого, відбуватимуться такі події: - офлайн артвиставка, як результат індивідуальних і соціальних досліджень митців, учасників проєкту; онлайн платформа з VR кімнатою (соціальне дослідження)- лекції, artist/curator talk; - конференція за участі наукових співробітників ІПСМ і НАОМА; - панельна дискусія з лідерами думок. – всеукраїнський артчелендж #500днівпісля (дослідження наслідків соціальної дистанції після covid-19). Унікальність проєкту полягає у створенні постійно генерованої онлайн платформи і VR кімнати “Я- Людина”, ціль якої- залучити пересічну людину до вирішення найважливіших питань сучасного суспільства.
107.
ID: 3PLUS1-05868
Назва проекту: Аудіовізуальний проєкт "Голодомор. Занурення в історію"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1986695.00
Запитувана сума від УКФ: 1986695.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд розвитку Меморіалу жертв Голодомору"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Проєкт «Голодомор. Занурення в історію» - це виставковий, мультимедійний проєкт, що звертається до свідомості й сумління людини. Розповідь про великий злочин, що мав місце в Україні на початку 1930-х років і забрав життя понад 7 000 000 українців, буде представлена за допомогою сучасних технологій, які можуть створити ефект занурення в процеси тих часів. Щоб людина самостійно могла знайти відповіді на питання: чому Сталін вчинив геноцид? які були зовнішні і внутрішні обставини, що уможливили вчинення злочину? що відчували люди, які пережили Голодомор? які події передували масовому вбивству?
108.
ID: 3PLUS1-05886
Назва проекту: "Самобутні". Візитівки малих громад
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 905600
Запитувана сума від УКФ: 905600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Пономарьова Наталія Леонідівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: 10 населених пунктів - центрів об'єднаних громад будуть визначені підготовчому етапі проєкту,
Опис проекту: Проєкт “Самобутні. Візитівки малих громад” - це створення серії з десяти промоційних відеороликів для десяти об’єднаних територіальних громад України, що потребують розвиткового поштовху. Це міста і села, які стали центрами ОТГ, але ніколи раніше не були адміністративними центрами, не мають великих потужностей для розвитку і не завжди вміють помічати і використовувати свій потенціал. Мета проєкту – показати, що кожне українське село і місто – самобутнє. Навіть, якщо воно саме про це не здогадується. Посилити віру мешканців у себе і пробудити у них самих відчуття гордості за свій край. Відеоролики, виготовлені в результаті проєкту стануть промоційним матеріалом для громад, сприятимуть творенню позитивного іміджу, покращенню інвестиційної та туристичної привабливості.
109.
ID: 3PLUS1-05894
Назва проекту: Посилення ролі культури у розвитку суспільства, шляхом об'єднань організацій культури та бізнесу, для створення нового ефективного "рішення"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 971210
Запитувана сума від УКФ: 971210
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Закарпатська обласна філармонія» Закарпатської обласної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ужгород, Закарпатська область,
Опис проекту: Мета: Посилення ролі культури у розвитку суспільства, шляхом об'єднань організацій культури та бізнесу, для створення нового ефективного рішення. Завдання: 1) Проведення комунікаційної діяльності, для інформування та залучення населення до занять у музикальному гуртку Закарпатської обласної філармоні; 2) Проведення високоякісного навчання із використанням новітньої техніки, музичного обладнання та інфраструктури; 3) Встановлення відносин з підприємцями краю для вирішення проектних цілей;
110.
ID: 3PLUS1-05982
Назва проекту: МІТЄЦ. РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПРОСТІР
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1999839.00
Запитувана сума від УКФ: 1999839.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецька ініціатива тимчасового єднання цінностей"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Село Недільна, Львівської області,
Опис проекту: Зважаючи на воєнні дії на сході України, їхній вплив на суспільство, проєкт піднімає актуальне питання реабілітації ветеранів АТО та колишніх в’язнів. У часи глобальних викликів мистецтво не може не реагувати на кризу, породжену російською агресією, але може стати каналом виходу із кризи, подолання труднощів соціалізації травмованих людей. Проєкт відбуватиметься у форматі реабілітаційної мистецько-психотерапевтичної (міжгалузевої) програми для учасників проєкту, націлений на інтеграцію мистецьких практик в поле психоаналітичного дискурсу. Протягом мистецько-психотерапевтичної програми, яка втілюватиметься як міжгалузеве практичне дослідження, провідні митці та визнані українські психоаналітики працюватимуть з ветеранами АТО та колишніми в’язнями для вивчення терапевтичного впливу художніх практик на дану вразливу групу населення.
111.
ID: 3PLUS1-06102
Назва проекту: Лунай
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1935148.00
Запитувана сума від УКФ: 1935148.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "БЕД РЕЙВЕН"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Це унікальний музичний проєкт, який демонструє виняткові таланти українських музичних колективів. Даний проєкт в першу чергу орієнтований на створення якісного аудіовізуального контенту, а головною метою є просування найвидатніших молодих вітчизняних виконавців не тільки на території України, а й на світову музичну арену.
112.
ID: 3PLUS1-06112
Назва проекту: Перший в Україні мистецький аудіофільм "Біблія - Книга Життя"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1998030
Запитувана сума від УКФ: 1998030
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГАЛИЦЬКЕ МУЗИЧНЕ ТОВАРИСТВО"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Київ,
Опис проекту: Промоція українського аудіального мистецтва через створення першого в Україні аудіофільму “Біблія - Книга Життя” з технологією 3D Sound Design. Популяризація української мови через використання в аудіофільмі сучасного літературного перекладу Біблії, що вийшов у 2020 року. Збереження українського звукового ландшафту, його відтворення в аудіофільмі через здійснені звукозаписи з різних куточків України. Створено унікальний культурний продукт - аудфлфільм “Біблія - Книга Життя”, який буде представлено у мобільному додатку. Завдяки цьому, ми охоплюємо широку цільову аудиторію, як в Україні, так і за кордоном. Ми поєднуємо в проекті мистецький та освітній сектори, до створення аудіофільму залучено митців, акторів, науковців, ветеранів АТО, людей різних конфесій, та релігій для формування в Україні спільних цінностей громадянського суспільства.
113.
ID: 3PLUS1-06134
Назва проекту: Короткометражний анімаційний освітній 3D фільм "ЛАВРИКИ" (пілотна серія)
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1998040
Запитувана сума від УКФ: 1998040
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛАЙЗ ФІЛМС»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Усі міста та села, де є загальноосвітні і приватні школи, гуртки анімації, гуртки з еко-виховання.,
Опис проекту: Створити короткометражний анімаційний освітній 3D фільм, що буде демонструватися в освітніх цілях для дітей 6-12 років, з подальшим створенням навчально-пізнавального серіалу.
114.
ID: 3PLUS1-06154
Назва проекту: TRSHCHN platform. Переосмислення феномену спального району
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1703021
Запитувана сума від УКФ: 1703021
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Арт Метерс Україна"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: TRSHCHN PLATFORM - це мультидисциплінарний проект, який переосмислює феномен спального району як вакуумного соціального середовища; аналізує причини та наслідки змін, що відбулися з часу створення району; сприяє міжгалузевим проектам, які трансформують та розвивають місце розташування громадського простору та сприяють формуванню громади в районі. Проект є безпрецедентним та інноваційним, та розкриє потенціал району, долаючи розуміння “спального району” як географічної та культурної периферії, й має амбіції стати прикладом для інших міст. Перша частина проекту - створення онлайн-путіника Троєщиною із використанням нових технологій VR/AR, саунд-арту та 3D. Такий інноваційний підхід надасть можливість по-новому поглянути на “спальний” район та віднайти нові змісти й можливості в ньому. Друга частина проекту - робота з публічним простором, що має на меті трансформувати публічний простір методом тактичної ревіталізації, а також майбутня реконструкція занедбаного фонтану “Водограй”, створення публічного місця, що спонукає до громадотворення, проведення дослідження, що включає мігрантський дискурс, залучити митців для створення нових практик щоденного життя, відкриття майстерень на Троєщині.
115.
ID: 3PLUS1-06249
Назва проекту: "Divka - пілот"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1
Запитувана сума від УКФ: 1
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МИСТЕЦЬКЕ КОЛО
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Київ, Львів,
Опис проекту: Створення кіномюзиклу «DIVKA» - проекту, що покликаний на запровадження крос-секторального підходу до модерного українського твору мистецтва, створеного на базі однойменного українського сучасного популярного театрального мюзиклу.
116.
ID: 3PLUS1-06328
Назва проекту: "100/10" Сто років у 10 стравах минулого України
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 427880.00
Запитувана сума від УКФ: 427880.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Брайченко Олена Юріївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: 100/10 - це науково-мистецький проект, який показує гастрономічне минуле України через 10 текстів і артсвітлин цікавих і небанальних страв минулого. Популяризує наукові гастрономічні дослідження та пропонує інноваційний підхід у сфері поширення знань та залучення громадян до осмисленого розуміння минулого.
117.
ID: 3PLUS1-06351
Назва проекту: МудруМ
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1917840
Запитувана сума від УКФ: 1917840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТФАЙ СІСТЕМС"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Киев, Киев,
Опис проекту: Мета проекту популяризувати український дизай і національного виробника, прищепити смак до естетичної стороні житла, спонукати людей купувати продукти національного виробника
118.
ID: 3PLUS1-06401
Назва проекту: Креативно-підприємницька Освітня Програма "КУЛЬТУРНИЙ БІЗНЕСМЕН"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 792933.73
Запитувана сума від УКФ: 792933.73
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ та Київська область, Івано-Франківськ та Івано-Франківська область,
Опис проекту: Як творчій особистості достойно заробляти і навіть вести свій креативний бізнес? Відповість та навчить Креативно-підприємницька Освітня Програма із застосуванням ігрових практик настільної (та онлайн) мистецько-фінансової гри «КУЛЬТУРНИЙ БІЗНЕСМЕН». МЕТА: в ігровій формі сформувати навички та вміння підприємницької діяльності в креативних галузях, зокрема щодо: інвестування і управління фінансами, формування пасивного грошового потоку, оподаткування, ведення фінансової звітності, реєстраціі та управління різними формами бізнесу (малий: ФОП / середній: ТОВ / великий: АТ), монополізація галузей економіки, кредитно-фінансові відносини тощо. РЕЗУЛЬТАТ: Освітня Програма під керівництвом викладача (ведучого Програми) у формі гри та інтерактивної дискусії з гравцями на актуальні підприємницькі/фінансові питання, які виникли на кожному ЕТАПІ проходження гри (6 етапів/сесій).
119.
ID: 3PLUS1-06429
Назва проекту: Освітній профіль стратегії культури Львова.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1220966
Запитувана сума від УКФ: 1220966
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Українська асоціація культурологів - Львів"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт має на меті розробити та зреалізувати соціальний експеримент та провести соціологічне дослідження, які дозволять напрацювати індикатори та виміряти співвідношення компетенцій випускників спеціальності культурологія у львівських ВУЗах із актуальними потребами культурного ринку міста. Проєкт включатиме аналіз освітніх навчальних програм культурологічного спрямування (4 освітніх програми) та наявних документів місцевого самоврядування, що регулюють політики в галузі культури. Участь у проєкті братимуть випускові кафедри ВУЗів, студенти спеціальності “культурологія”, інституції культури м. Львова. Результатом дослідження стане напрацювання методології та моделі вимірювання якості наданої профільної освіти та запитів відповідного сегменту ринку, яка стане адаптивною для галузей, які використовують роботу незалежних менеджерів.
120.
ID: 3PLUS1-06437
Назва проекту: УСПІШНА КРАЇНА UA
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1595089.00
Запитувана сума від УКФ: 1595089.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа –підприємець Мієнко Максим Костянтинович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Ужгород, Львів, Чернівці, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Хмельницький, Вінниця, Дніпро, Харків,
Опис проекту: Метою цього проекту є пошук та демонстрація позитивних прикладів співвітчизників, які живуть в Україні та успішно втілюють свої задуми по поліпшенню рівня життя в різних регіонах країни, незважаючи на усі проблеми і перешкоди, що існують в наш час. Показати потенціал країни, територію та людей, що змінюють ситуацію у суспільно значущих галузях. Результат проекту - зробити сучасний та якісний україномовний відеоконтент з великим охопленням аудиторії, який приверне увагу суспільства, місцевих органів влади та уряду задля подальшої реалізації цікавих та вагомих проектів, які сприятимуть зміцненню суспільних відносин та інвестиційної привабливості регіонів.
121.
ID: 3PLUS1-06447
Назва проекту: «Словник-довідник для майбутніх митців: Подорож у країну музики з використанням AR-технології»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 2192180.00
Запитувана сума від УКФ: 1799680.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП “Величко Олександр Антонович”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета проекту полягає в посиленні спроможності українських культурних операторів щодо передачі музичної та культурної спадщини школярам, в тому числі і при співпраці з представниками бізнесу та громадськості. Через забезпечення спеціалізованих закладів мистецької освіти та закладів інклюзивної освіти якісними інноваційними україномовними навчально-методичними матеріалами. Продуктом проекту є видання словника - довідника (шляхом розробки комплексу з навчальних предметів «Сольфеджіо» і «Українська та зарубіжна музичні літератури» з використанням інструментів доповненої реальності (AR-технології) у форматі книги та аудіокниги).
122.
ID: 3PLUS1-06550
Назва проекту: Добрі сни маленьким пацієнтам, або художнє оформлення передопераційного холу (кімнати пробудження) у Львівському Охматдиті
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 513163.5
Запитувана сума від УКФ: 513163.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Фундація підтримки мистецьких ініціатив «Візія»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект художнього оформлення адаптивного типу передопераційного холу (приміщення для введення в наркоз і післяопераційного пробудження) у Львівському Охматдиті із залученням українських художників у партнерстві з Львівською національною академією мистецтв та Львівським Охматдитом. Результатами вбачаємо створення якісного робочого (ескізного) проєкту візуального оформлення передопераційного холу із залученням українських митців, який буде враховувати вікові характеристики пацієнтів та психологічні характеристики їхнього стану у цьому приміщенні; якісну реалізацію робочого (ескізного) проєкту; додатково друк мистецької розмальовки для дітей, а також подальше впровадження практик міжгалузевої співпраці (візуальне мистецтво-медицина-психологія).
123.
ID: 3PLUS1-06608
Назва проекту: Культурно-мистецька програма «Музейні посиденьки»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 753165.40
Запитувана сума від УКФ: 753165.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МЛТ МУЗЕУМ ПЛЮС»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Мелітополь,
Опис проекту: Культурно-мистецька програма «Музейні посиденьки» реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд «МЛТ МУЗЕУМ ПЛЮС» в партнерстві з Територіальним центром соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області з метою забезпечення культурного дозвілля людям похилого віку для подолання дистанції та соціокультурних обмежень, спричинених COVID 19, шляхом створення мобільного простору в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї для проведення 32 тематичних зустрічей і творчих майстер-класів. Матеріали програми стануть основою тематичного видання з перебігом проєкту для відвідувачів центру, які не змогли долучитись до програми (зокрема, за станом здоров’я). Фінальною частиною стане проведення свята для 100 учасників проєкту в культурно-мистецькому просторі «Музейний дворик» за участю творчих колективів міста.
124.
ID: 3PLUS1-06746
Назва проекту: Метод право пів кульного моделювання, як інструмент культурно- соціальної адаптації людей з інвалідністю в суспільстві
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1844753
Запитувана сума від УКФ: 1844753
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: "КИЇВСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ "СІМ'Я УСПІХУ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: На прикладі 6 людей з інвалідністю різних нозологій, залучаючи до участі від 6 студентів психологів- асистентів, поєднуємо в групу з людьми з інвалідністю. Формуємо соціальну згуртованість. Створюємо єдину модель адаптації людини з інвалідністю в суспільстві окремо по кожній нозології. Проводимо паралелі: Людина на візку потребує пандус. А хто ще? Мати з немовлям в колясці, бабуля з кравчучкою, турист з великим чемоданом. Методом правопівкульного моделювання відеороликів, готуємо 6 короткометражних відео по 15хв., з перекладом жестовою мовою та тифлокоментарями про пояснення процесів культурно - соціальної адаптації людей та людей з інвалідністю в суспільстві. Шляху, від само ізольованості до соціальної згуртованості для вирішення проблем.
125.
ID: 3PLUS1-06806
Назва проекту: Діалоги: Душа і Тіло
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1609996.82
Запитувана сума від УКФ: 1609996.82
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВАВІЛІН ГЕННАДІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Ковід-19 оголив непідготовленість суспільства до соціальних обмежень, що вже сьогодні негативно впливає на комунікацію, освіту та культуру людей. Наша команда з досвідом у сфері сучасних мультимедійних технологій пропонує зосередитись на важливих аспектах: вічних питаннях тіла та душі. Наш результат – створення інтерактивної інтернет-телевізійної програми з двох частин. В першій частині онлайн-діалог глядачів та лікарів із обговоренням суспільно значущих тем з медицини. Друга частина – це досконале живе виконання академічної класичної музики. Кількість програм за цей період: не менше 48 (хронометраж 2 години) із студії та 12 програм (хронометраж 4 години) з великою кількістю учасників за допомогою ZOOM. Загалом не меньш 60 програм.
126.
ID: 3PLUS1-06833
Назва проекту: «МИ В ЕФІРІ плюс»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1988554.00
Запитувана сума від УКФ: 1988554.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо "Веселка ТВ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, м. Ужгород, Закарпатська область, м. Умань, Черкаська область, м. Ірпінь, Київська область, м. Полтава, м. Вінниця, м. Житомир,
Опис проекту: «МИ В ЕФІРІ плюс» – унікальний проект, який органічно поєднає сферу культури із соціальною та освітньою сферами. Завдяки спільній співпраці партнерських організацій і використанню партисипативних методів роботи 70 дітей-переселенців, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт і напівсиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей віком від 6 до 17 років із різних куточків України стануть телеведучими 7 нових випусків циклу дитячих пізнавальних культурно-мистецьких телепрограм із перекладом на жестову мову, що поширюватимуться засобами медійного простору. Проект одночасно спрямований на посилення інтеграції культури в щоденні громадські практики, розвиток інклюзії (включення виключених груп), розширення розуміння ролі культури в житті суспільства та розвиток міжгалузевої співпраці.
127.
ID: 3PLUS1-06871
Назва проекту: Інтерактивний гостросюжетний сайт у форматі сторітелінгу "Наступного літа": культурно-туристичний путівник шляхами героїв фільму
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1999819.00
Запитувана сума від УКФ: 1999819.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ПРОМОЦІЇ ЗМІН "ВЗАЄМОДІЯ" (ГО "ЦЕНТР "ВЗАЄМОДІЯ")
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київська область, Житомирська область, Вінницька область, Львівська область Закарпатська область Івано-Франківська область Тернопільська область Чернівецька область Хмельницька область Черкаська область Одеська область, Закарпатська область, Івано-Франківська область, Тернопільська область, Чернівецька область, Хмельницька область, Одеська область,
Опис проекту: Інтерактивний сайт-путівник у форматі сторітелінгу представлятиме культурно-туристичну мапу та маршрути сюжетних подорожей шляхами кінематографічних героїв майбутнього однойменного фільму, створені спільно з туристичною кампанією як результат експедиції глибинкою України. Географія проєкту охоплюватиме 11 областей, якими мандруватимуть персонажі, приділяючи особливу увагу локальному колориту, потенційним туристичним маркерам, гастрономічним особливостям регіону. Експедиція складатиметься з 2-х частин: антрополого-етнографічної експедиції для локейшн-скаутингу і мистецької інтервенції з тренінгами-вербатіумами для місцевої молоді та широкого загалу. Проєкт зорієнтовано на популяризацію співпраці культури і туризму з метою створення спільного культурного продукту, розвиток екотуризму, збереження культурної спадщини, на професійний розвиток молоді на периферії та підвищення обізнаності щодо переваг здорового способу життя.
128.
ID: 3PLUS1-06898
Назва проекту: «Створюємо інноваційні туристичні маршрути за допомогою веб ресурсу - бази даних “Історія Східного Поділля в 1000 картах і планах кінця 18 - початку 20 століття”
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1229533
Запитувана сума від УКФ: 1229533
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державний архів Вінницької області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Вінницька та Хмельницька області,
Опис проекту: Мета Сприяти розвитку внутрішньому туризму, розробці нових інноваційних туристичних напрямків через картографічну історію населених пунктів Східного Поділля за допомогою створення сайту-бази даних з оцифрованими картографічними матеріалами кінця 18 - початку 20 століття Результати: Оцифровано 1000 карт та планів населених пунктів Східного Поділля кінця 18 - початку 20 століття, створено відкритий вебресурс - базу даних , на якому розміщено оцифровані карти та плани з анотаціями, розроблено методологію для створення інноваційних туристичних маршрутів населених пунктів Східного Поділля на основі картографічних матеріалів та розроблено 1 новий маршрут за картографічними матеріалами.
129.
ID: 3PLUS1-06902
Назва проекту: Юні композитори України. Аудіальне мистецтво в умовах пандемії.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1946000
Запитувана сума від УКФ: 1946000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Український центр розвитку культур "ЄДНАННЯ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, Одеська область, м. Вилкове, Дунайський біосферний заповідник,
Опис проекту: Проєкт спрямований на творчу реалізацію та професійне зростання юних композиторів, які навчаються в Київській дитячій академії мистецтв і є лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів композиторів. Передбачається: створення онлайн платформи для реалізації основних завдань музичної освіти в умовах пандемії; видання власних творів юних дебютантів у вигляді ілюстрованої нотної збірки (книга з компакт-диском). Особливістю видання є те, що всі твори написані юними митцями в пісенній формі на поезії українських класиків. Для ознайомлення фахової спільноти (музикантів) та ширшої аудиторії тираж видання буде безкоштовно розповсюджено по всіх вищих і спеціалізованих навчальних закладах, де є спеціальність «Музичне мистецтво», музичним школам України, а також передано мистецьким колективам української діаспори.
130.
ID: 3PLUS1-06969
Назва проекту: DIFFERENT DISTANCES
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 999552.84
Запитувана сума від УКФ: 999552.84
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: НГО Камера Обскура
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: DIFFERENT DISTANCES – це аудіовізуальний колабораційний проєкт, який має на меті об’єднати креативні інтенції художників та дизайнерів. Художник та дизайнер створюють монументальну графічну композицію, яка буде опрацьована на арт-хакатоні. Основною задачею арт-хакатона є трансформація графічного зображення у цифровий одяг за допомогою алгоритму із залученням технологій AR, 3D-моделювання та ін. Результатом кооперації реального та диджиталізованого форм мистецтва – є цифрова шоу-презентація новоствореної цифрової колекції одягу бренду VOZIANOV, яку є можливість приміряти та зробити фото/відео документацію за допомогою технології AR.
131.
ID: 3PLUS1-06977
Назва проекту: «Матриця ідентичності. Українська колекція печаток ВКЛ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1998604.00
Запитувана сума від УКФ: 1998604.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Музей Шереметьєвих»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Посольство Литовської Республіки в Україні,
Опис проекту: 2020-го Литва відзначає 30-ліття відновлення незалежності, а 2021-го такий ювілей святкуватимуть Україна й Білорусь. У будівлі Посольства Литви до 24.08.2021 діятиме виставка-апробація, що надасть Проєктові виміру «матриці солідарності». Проєкт (два видання, веб-сайт, конференція) є першим етапом до масштабної міжнародної виставки у Вільнюсі. Проєкт представить 250 унікальних матриць печаток (мистецьких творів водночас) часів Великого князівства Литовського. Принаймні 75% артефактів уперше буде введено в науковий обіг і вписано в культурний контекст. Буде висвітлено соціокультурний вплив спільної спадщини на сьогодення народів і держав, які в XIV–XVIII ст. становили один історико-культурний простір, де формувалися їхні ідентичності, – Литви, Білорусі й України. Погоня (давній герб ВКЛ) – символ активізації громадянського суспільства в Білорусі – фігурує не на одному з артефактів Проєкту.
132.
ID: 3PLUS1-07018
Назва проекту: Аутогенний оркестровий тренінг «Симфомедитація»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1325400
Запитувана сума від УКФ: 1325400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець ЛИХОМАНЕНКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Аутогенний оркестровий тренінг «Симфомедитація» - музично-терапевтичний симбіоз музики та спеціально-розроблених семантичних формул (дикторського голосу). Вихідним результатом проєкту є медійний, аудіо-відео контент для індивідуального використання (аудіальний продукт та відео-ряд (включаючи використання VR-технологій), а також «жива» офлайн-концертна програма за участю оркестру для групової терапії (похідний продукт). Результатом реалізації проєкту стане доступний для вільного користувакння контент на створеному web-ресурсі для використання широким загалом для індивідуальної медитативної терапії. Залучений ПАРТНЕР ПРОЄКТУ допоможе інтегрувати продукт серед наступних аудиторій: військовослужбовці (резервісти, військовозобов'язані) Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, військовослужбовці військових прокуратур, особи рядового та начальницького складу підрозділів оперативного забезпечення зон проведення антитерористичної операції центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, поліцейські, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної пенітенціарної служби України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів; члени сімей загиблих та поранених військовслуюбовців під час виконання службових повноважень. До участі у створенні аудіального контенту запрошено відомого італійського композитора Габріеле Денаро, оркестр Eclectic Sound Orchestra, голос проєкту – заслужений артист України Дмитро Хоркін.
133.
ID: 3PLUS1-07030
Назва проекту: "Леся Українка у дзеркалах часу"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1561605
Запитувана сума від УКФ: 1561605
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІНОСТУДІЯ "КІНЕМАТОГРАФІСТ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: "Леся Українка у дзеркалах часу" - це міні цикил телевізійних програм, який буде створено до 150 річчя поетеси. Проект представить глядачеві малознайомий таємничий образ «єдиного мужчини у нашому суспільстві», як писав Іван Франко.
134.
ID: 3PLUS1-07108
Назва проекту: "Поміж нас"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1011408.5
Запитувана сума від УКФ: 1011408.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Пінаєва Ольга Анатоліївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: «Поміж нас» - це інклюзивний мистецький проект, що полягає у створенні збірки з 7 відеоновел на вірші українських поетів 19-20 століття. Їх виконають нечуючі актори жестовою мовою у оформленні театру анімації. Проект спрямований на об’єднання митців різних сфер у умовах пандемії та створення відео контенту нового формату для культурного дозвілля. Що транслюватиме ідеї людяності поезій «поміж нас», таких важливих сьогодні і завжди. Реалізовувати проект буде команда «ТАМ» (Театр анімаційного мистецтва) у партнерстві з ГО «Відчуй». Відеозбірка буде викладена у інтернет та залишиться вільному доступі.
135.
ID: 3PLUS1-07110
Назва проекту: Мандруймо разом
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1442834.30
Запитувана сума від УКФ: 1442834.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Боротьба за права"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернівецька область, Хмельницька область, Київ,
Опис проекту: Мета проекту — надати людям з інвалідністю можливість реалізувати свої культурні права в галузі туризму. Задля цього ми розробляємо та публікуємо онлайн туристичний маршрут Хмельницькою та Чернівецькою областями, локації в межах якого (культурні об'єкти, готельні установи, заклади харчування тощо) стануть архітектурно та інформаційно доступними для людей з інвалідністю. Охочі випробувати маршрут першими зможуть долучитися до пілотного туру, який ми (ГО "Боротьба за права") та наші партнери (туристичне бюро "Деінде") проведемо в рамках проекту. Це стане частиною масштабної інфокампанії, мета якої — створити запит на інклюзивну туристичну послугу з боку людей з інвалідністю та агентів туріндустрії.
136.
ID: 3PLUS1-07161
Назва проекту: Культурна програма до 35 роковин Чорнобильської аварії
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1993473.00
Запитувана сума від УКФ: 1993473.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародна громадська організація “Центр ПРИП'ЯТЬ.ком”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Прип'ять, Чорнобиль, Київ, Біла Церква,
Опис проекту: Реалізація культурної програми до 35-роковин Чорнобильської аварії, що складається з девьяти культурних подій, з фокусом на реінтеграцію у культурне середовище ліквідаторів, переселенців, прип'ятчан та залучення молоді до тематики Чорнобиля.
137.
ID: 3PLUS1-07239
Назва проекту: Художній фільм "Постріли долі"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1993345.00
Запитувана сума від УКФ: 1993345.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Харизма Груп"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Київська область, м. Ірпінь, Україна, м.Київ,
Опис проекту: «ПОСТРІЛИ ДОЛІ» – двосерійний художній фільм про зламані війною на Донбасі долі трьох жінок. Фільм про те, наскільки важливо залишатися людьми у тяжкі часи, не зупинятися у пошуках підтримки і що навіть із безнадійної ситуації є вихід, який полягає в прагненні до миру і збереженні гідності української нації. логлайн: Медсестра Ольга їде волонтером допомогти військовим, раптово потрапляє до полону, в якому витримує три роки безнадії та страждань за своєю сім’єю разом з іншими жінками. Але основна битва чекає на неї після повернення додому, де прихищена нею переселенка з Донбасу вже стала дружиною для чоловіка Ольги і матір'ю - для її сина.
138.
ID: 3PLUS1-07250
Назва проекту: Переломний момент
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1367330.00
Запитувана сума від УКФ: 1367330.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТВОРЧА ДУША»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: У проєкт залучені герої з усієї України.,
Опис проекту: Це серія щирих, відвертих інтерв’ю, де герої діляться досвідом, як свого часу подолали складні життєві ситуації та кризи; розповідають про моменти, що стали поштовхом до позитивних змін в їх житті та дають поради до дій іншим, хто опинився у схожій життєвій ситуації.
139.
ID: 3PLUS1-07263
Назва проекту: «МІСІЯ Арх2 — поєднання заради співпраці»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1549006
Запитувана сума від УКФ: 1549006
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична-особа підприємець Акмен Інна Робертівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Харків, Меджибіж,
Опис проекту: Провідною ідеєю проекту є створення міжгалузевого продукту на основі співпраці видавців в галузі культури з науковцями, які вже багато років працюють в архітектурно-археологічних експедиціях на базі Державного історико-культурного заповіднику «Межибіж». Наукові дослідження будуть опрацьовані та представлені як аналітичний звіт-каталог у вигляді культурно-мистецького видання, де буде відтворено історію виникнення найдавніших поселень на території Поділля, найцікавіші легенди про кам’яну фортецю, про русинів, поляків та євреїв, що мирно мешкали поруч один з одним, а також буде задокументовано більш ніж 500 об’єктів української історії. В рамках проєкту буде створено, відповідно до видання, інтерактивний інформаційний 3D-ресурс, який розміститься в геоінформаційній системі Google Earth.
140.
ID: 3PLUS1-07319
Назва проекту: Київський Кит
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1609920.00
Запитувана сума від УКФ: 1609920.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Коршунов Валерій Юрійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Екологічний проєкт зі створення медіа-скульптури Київського Кита з переробленого пластику й проведення інформаційної кампанії по сортуванню сміття та очищенню Києва та Дніпра, з освітньо-екологічною програмою, серією подій по збору та сортуванню сміття, встановленням та презентацією медіа-скульптури в центрі Києва.
141.
ID: 3PLUS1-07388
Назва проекту: Резиденція - гра «Повернення в майбутнє». Програмування генетичного культурного коду.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1700500.00
Запитувана сума від УКФ: 1700500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Український центр культурних досліджень
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Київ, Вінницька область Тульчин, Харківська область , с. Шарівка, Івано - Франківська область, смт. Печеніги, смт. Верховина, м. Чернігів,
Опис проекту: Резиденція - як активний діджітальний простір для вивчення та втілення методик просування Нематеріальної культурної спадщини України через гру, що сприятиме програмуванню генетичного коду шляхом пізнання минулого – НКС (традиції, звичаї, обряди, ритуали, ремесла) – через адаптацію європейських ігрових методик, зокрема дизайнтрансферінгу. Резиденція складається з двох частин: резиденція для тренерів, резиденція для молоді та дітей. Резиденція для тренерів має два модулі, під час яких відбувається вивчення ігрових технологій та підготовка до проведення резиденцій Резиденція для молоді та дітей складається з двох просторів: он лайн простору для навчання та діджитальної ігрової платформи . Он- лайн резиденція об'єднує представників всіх областей України та складається з 3 модулів та міжмодульних завдань: 1. Культурна інтервенція в традиційний простір. Створення нарративів, пов’язаних з НКС 2.Гейміфікація традиційних просторів 3.Медіа-конструювання історії. Дизайнтрансферінг Діджитальний простір – створена ігрова он лайн платформа, як супровід до модулів резиденцій, користуватись якою можуть всі бажаючи.
142.
ID: 3PLUS1-07560
Назва проекту: Україна у фокусі
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1234383.00
Запитувана сума від УКФ: 1234383.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізичної особа-підприємець МИХАЙЛЕНКО СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Хмельницький, Харків, Полтава, Херсон, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Ужгород, Маріуполь,
Опис проекту: Проект «Україна у фокусі» - це соціально-мистецький проект, що об’єднає сфери мистецтва, туризму, медіа, екології у прагненні якісних змін в Україні. Мета проекту: відкрити новий формат свідомого туризму в Україні, що в першу чергу дбатиме про екологію та налагодить взаємодію регіонів між собою та з іншими країнами. Результати проекту: виставка і тур фоторобіт містами-учасниками, презентація концепцій вирішення регіональних проблем у містах, український путівник. 2 візуальних контексти проекту: що туристи хочуть бачити у подорожах і що вони готові зробити заради кращих умов. Проект реалізується в 3 етапи: експедиція, аналіз регіональних проблем та робота над концепцією їх вирішення, виставка/тур.
143.
ID: 3PLUS1-07616
Назва проекту: Шануймося
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 403190
Запитувана сума від УКФ: 403190
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнське Громадське Об'єднання "Рушійна сила""
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, Київська область,
Опис проекту: За рахунок співпраці культури, науки та освіти сприяти поглибленню знань учнівської молоді (та дорослих) про видатні події історії України. Створити цикл із 10 навчальних відеоматеріалів з історії України, хронометражем до 7 хв. Залучити для створення відео 10 відомих українців, в тому числі ветеранів АТО/ООС, та дітей із соціально вразливих груп населення. Розмістити ці матеріали на спеціально створеному веб-сайті, доповнити текстовою версією у форматі лонгріду і таким чином оформити весь контент у повноцінний дистанційний урок з історії. Сприяти поширенню впровадження даних уроків у освітній процес навчальних закладів м. Києва та Київської області із подальшим розвитком проекту до всеукраїнського масштабу.
144.
ID: 3PLUS1-13034
Назва проекту: "Музика на кінчиках пальців"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1823490.00
Запитувана сума від УКФ: 1823490.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Гібелінда Ольга Валентинівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Музика на кінчиках пальців»\"Music at your fingertips" унікальний для Українського культурного середовища проект: для двадцяти знакових українських пісень буде знято двадцять унікальних високохудожніх відеокліпів мовою жестів. Проект присвячений проблематиці та подоланню стигматизації та виключення з культурного простору людей із порушеннями слуху як у якості об’єктів та і у якості суб’єктів сучасної Української культури.
145.
ID: 3PLUS1-17405
Назва проекту: Земний рай Поліни Райко
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1565699
Запитувана сума від УКФ: 1565699
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Джулай Маріана Олександрівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Олешки, Херсонської обл.,
Опис проекту: Проєкт покликаний відкрити Україні та світу незнану зірку наївного мистецтва Поліну Райко. Це бабуся з села Олешки, що після трагічної загибелі усіх рідних залишилася на самоті та відкрила в собі потужний талант художника, розписавши всі стіни та стелі свого будинку. Поліни Райко не стало у 2004 році, зараз її будинок з унікальними розписами руйнується. Проєкт складається з декількох напрямків. Перший – експедиція-дослідження, в якій ми проведемо збір та всебічний аналіз даних про унікальну художницю-самоуку та її доробку. Другий – у партнерстві з it-компанією, створимо відкриту он-лайн платформу (веб-сайт) з інформацією про художницю та творчість, що дасть можливість забезпечити вільний доступ до матеріалів дослідження. Крім цього, ми створимо інноваційний продукт - віртуальний музей наївного мистецтва Поліни Райко, що буде являти собою чітку копію будинку мисткині з розписами. Одним з важливих напрямів реалізації проєкту вважаємо видання книги – альбому про творчість Поліни Райко у партнерстві з видавництвом “Дух і літера”. Це буде унікальна художня книга з анімованими ілюстраціями AR (доповнена реальність), гідна представляти Україну на міжнародному рівні. Книга буде безкоштовно розповсюджена серед бібліотек художніх та культурологічних ВНЗ, арт-експертів, журналістів та інш.
146.
ID: 3PLUS1-20650
Назва проекту: Організаційний розвиток для культурних і креативних індустрій
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1339000.00
Запитувана сума від УКФ: 1339000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Коновалов Артем Володимирович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Запровадити оцінку та підсилення організаційної спроможності осередків культурних і креативних індустрій засобами сталого партнерування з ресурсними хабами організацій громадянського суспільства - місія проєкту. Організаційна здатність культурницьких інституцій - візія проєкту. Стратегічне підсилення професіоналів культури - узагальнений результат проєкту, який поєднає сектори мистецтв, неурядові організації й бізнес-асоціації.
147.
ID: 3PLUS1-21033
Назва проекту: Digital Art therapy Studio (Студія терапії цифровим мистецтвом)
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1377500.00
Запитувана сума від УКФ: 1377500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «В-Арт»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків (Україна), Харківська область,
Опис проекту: Крос-секторальний проєкт «Digital Art therapy Studio» вперше поєднує цифрове мистецтво з класичною українською музикою задля досягнення арт-терапевтичного ефекту, діджиталізації арт-терапії та створення інноваційного напряму на стику візуального та аудіального мистецтва. Результатом проєкту постане продукт світового рівня у вигляді унікальної серії цифрових робіт, створених у рамках онлайн резиденції за участі провідних українських фахівців, митців та музикантів, а також його безпосередня імплементація у лікарні Харківської області, презентація, віртуальна виставка робіт та практичне керівництво для запровадження іншими регіонами.
148.
ID: 3PLUS1-21497
Назва проекту: Етноосвіта: інноваційна програма для курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1294129.61
Запитувана сума від УКФ: 1294129.61
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Рівне, с. Волошки Рівненського району, Рівненська область,
Опис проекту: Проєкт «Етноосвіта» - це створення та апробація програми підвищення кваліфікації вчителів позашкільної освіти та керівників гуртків у напрямку дослідження, збереження та популяризації дітьми та молоддю культурної спадщини Рівненщини на основі пластової методики роботи. Результатом стане навчання за програмою 60 слухачів курсів підвищення кваліфікації з категорії “керівники гуртків” та практичне застосування ними здобутого досвіду з супроводом менторів у формі таборування з мотивованою молоддю віком 14-18 років у групах на базі Рівненського обласного молодіжного пластового вишкільного центру, проведення підсумкової аналітичної зустрічі та видання альманаху проєкту і методичних рекомендацій. Програма «Етноосвіта» після апробації в рамках проєкту передбачена для подальшого використання в освітньому процесі для підвищення кваліфікації педагогів позашкільної освіти, керівників гуртків.
149.
ID: 3PLUS1-22253
Назва проекту: Гуманітарна реінтеграція – важлива умова встановлення миру на Сході України.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 988368.16
Запитувана сума від УКФ: 988368.16
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Українське товариство охорони памяток історії та культури"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Краматорськ, Київ,
Опис проекту: Проєктом передбачено вивчення історико-культурного потенціалу Донеччини шляхом проведення інвентаризації збережених пам’яток та об’єктів культурної спадщини, що не перебувають на державному обліку. Це дозволить створити наукову базу відомостей про різні види пам’яток, сприятиме розвитку туристичної діяльності, створенню культурно-креативних просторів, інтегруванню культури в щоденні громадські практики Донеччини. Результативним аспектом формування національної свідомості та патріотизму у дітей та молоді буде їх залучення до конкурсу «Збережемо спадщину – збережемо Україну». Діяльність Українського товариства охорони пам’яток історії та культури в напрямку аналізу гуманітарних реінтеграційних процесів підтримали Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Донецька облдержадміністрація. Роботу над проєктом буде відображено на веб-сайті.Проєктом передбачено вивчення історико-культурного потенціалу Донеччини шляхом проведення інвентаризації збережених пам’яток та об’єктів культурної спадщини, що не перебувають на державному обліку. Це дозволить створити наукову базу відомостей про різні види пам’яток, сприятиме розвитку туристичної діяльності, створенню культурно-креативних просторів, інтегруванню культури в щоденні громадські практики Донеччини. Результативним аспектом формування національної свідомості та патріотизму у дітей та молоді буде їх залучення до конкурсу «Збережемо спадщину – збережемо Україну». Діяльність Українського товариства охорони пам’яток історії та культури в напрямку аналізу гуманітарних реінтеграційних процесів підтримали Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Донецька облдержадміністрація. Роботу над проєктом буде відображено на веб-сайті.
150.
ID: 3PLUS1-23233
Назва проекту: Пересувний мистецько-освітній хаб «Територія довіри»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 987521.76
Запитувана сума від УКФ: 987521.76
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КЗК «Муніципальний центр культурних ініціатив»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Місто Харків, Селище міського типу Великий Бурлук Великобурлуцького району Харківської області Великобурлуцька ОТГ, Село Черкаська Лозова Дергачівського району Харківської області Малоданилівська ОТГ,
Опис проекту: Проєкт полягає у створенні пересувного мистецько-освітнього хабу «Територія довіри» з метою соціалізації різних категорій населення, в тому числі - вразливих, - шляхом створення спільного культурного простору. Передбачається, що хаб буде багатофункціональним і працюватиме у двох напрямах: мистецькому – «Театр на колесах» і освітньому – «Мобільна лабораторія мистецьких ідей», що базується на принципах та ідеях Педагогіки театру. У рамках проєкту командою буде створено та представлено глядачам Харкова та ОТГ Харківської області інтерактивну виставу та мистецько-освітню програму, пов’язані спільною тематикою. Мистецька продукція хабу у своїй концепції спиратиметься на результати анкетувань, які виявлятимуть проблеми та болючі точки цільової аудиторії.
151.
ID: 3PLUS1-23619
Назва проекту: Драмотерапевтичний проект «Драма - Діти - Терапія: трилогія зцілення»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1766914.00
Запитувана сума від УКФ: 1766914.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд “Вогник доброти”»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Драмотерапевтична трилогія на гострі соціальні теми у виконанні дітей віком 10-15 років стане спільним культурно-терапевтичним продуктом, створеним у співпраці театральної школи «Живбувпес», Центру психологічної допомоги дітям «Серденько» та Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Проблематика вистав буде зосереджена на вирішенні родинних проблем та складнощах соціалізації, які безпосередньо впливають на якість дитинства. У рамках проєкту також буде створено: книгу-посібник з методичними рекомендаціями з драмотерапії як міжгалузевого методу психологічної реабілітації, сайт з відкритим доступом до усіх теоретичних і практичних напрацювань, відеоверсії трилогії та медіаконтент, включно з вправами для драмотерапії та проведено драмотерапевтичні заняття. Результати проєкту будуть імплементовані у театральній та медично-терапевтичній практиках.
152.
ID: 3PLUS1-23656
Назва проекту: АРТІЛЬ
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1590610.00
Запитувана сума від УКФ: 1590610.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Хазова Олена Олегівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: АРТІЛЬ - це колаборація традиційних ремесел та сучасного мистецтва. Мета проєкту - перевідкрити для сучасних українців продукти народного промислу та створити екосистему для міжгалузевої взаємодії кустарних виробництв та креативних індустрій. Діджитал-каталог - це відкрите джерело знань про історію та сучасний стан ткацьких осередків в Україні. Результати роботи буде представлено у вигляді виставкового проєкту у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва та серії практично-орієнтованих воркшопів.
153.
ID: 3PLUS1-23714
Назва проекту: Едукаторіум. Естамп — освітній інтенсив з друкованої графіки
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1411625
Запитувана сума від УКФ: 1411625
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Дукат Арт
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Альтернативна освітня програма для молодих мистецтвознавців і художників, присвячена історії та художній практиці естампу. Програму поділено на 5 курсів. Тема кожного курсу — певна графічна техніка. Інтенсив складається з 3-х частин: лекторій, практикум, екскурсії. Учасники процесу прослухають унікальні лекції від провідних українських мистецтвознавців, пройдуть практикум у відомих київських графічних майстернях, зустрінуться зі знаними українськими графіками та відвідають екскурсії до фондів художніх музеїв Києва. Після кожного курсу передбачається виставка творів учасників. У фіналі проекту відбудеться звітний захід, де буде представлено результати проекту: художники, що пройшли інтенсив, представлять найкращі роботи, мистецтвознавці — статті про друковану графіку, що будуть опубліковані в веб-версії журналу "Антиквар". Весь відеоконтент ( лекцї, майстер-класи) буде поширено на платформі YouTube.
154.
ID: 3PLUS1-25187
Назва проекту: VIVA!КУЛЬТУРА для Трансформації
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1599531.20
Запитувана сума від УКФ: 1599531.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація Асоціація ДИЗАЙН ДЛЯ УКРАЇНИ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Проект має унікальну складову за рахунок об'єднання ініціатив декількох партнерів на етапі його ініціації. Партнерів, які є представниками різних сфер і зацікавлені в глобальній системній трансформації суспільства - медіа, бізнес спільнота, організації, які розвивають культурні індустрії. Та у такій архітектурі своїм прикладом, команда Проєкту, демонструє можливість ефективної взаємодії культури та бізнесу. Мета Проєкту - утворити поле ефективної синергії для спільного діяння культури і бізнесу та ініціювати прогресивні ментальні зміни в суспільстві.
155.
ID: 3PLUS1-26005
Назва проекту: Театр відновлення особистих та соціальних ресурсів
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 2000000
Запитувана сума від УКФ: 1996701.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Чернігівська міська асоціація"Конкордія"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Чернігівська область: м.Чернігів, Ніжин, Корюківка, Прилуки, Мена, Житомирська область: м. Житомир, Коростень, Бердичів, Немиренці,
Опис проекту: Соціально-економічні події, що відбуваються в Україні останнім часом, спричинені бойовими діями на Сході України та неочікуваним поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19) є серйозними негативними стрес-факторами, що безпосередньо впливають на психологічний стан та активну життєдіяльність населення країни. В цьому сенсі і ветерани АТО/ООС і цивільні опинилися в одній системі координат тотальної психологічної травми та впливу її наслідків. Жодна з цих категорій не звикла звертатись за допомогою до психолога чи психотерапевта і як наслідок, з часом це призводить до особистісної, а згодом до суспільної психокультурної деформації населення, втрати ресурсів на відновлення свого психічного здоров’я і відповідно перспектив розвитку суспільства. Метою проєкту є ефективний психологічний вплив на морально-психологічний та психоемоційний стан людей за допомогою імпровізованого театру «Театр відновлення особистих та соціальних ресурсів» направленого на стабілізацію психоемоційного стану, відновлення психологічних ресурсів людини та бачення перспективи подальшого життя в умовах обмежень, спричинених пандемією.
156.
ID: 3PLUS1-26125
Назва проекту: Книжковий Клуб «Сила читання»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1597360
Запитувана сума від УКФ: 1597360
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Березняк Катерина Юріївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проєкт Інноваційний Книжковий Клуб «Сила читання» (www.powerofreading.club) має на меті сприяти міжкультурному діалогу та укріпленню горизонтальних зв’язків між учасниками Клубу, що є представниками різних бізнес-спільнот, через читання та обговорення різноманітних творів художньої літератури, у тому числі українських авторів. Завдяки digital формату Клуб стійкий до локдаунів. Новітні моделі модерації обговорення книг у Клубі стимулюють та заохочують читачів до розвитку критичного мислення та відкритого діалогу. Модель стійкого розвитку Клубу у горизонті двох років надасть можливість Проєкту вийти на самостійне фінансування та розвиток. А створеня IT -платформи клубу надасть можливість побудови впливової мережі аудиторії читачів та її кількісного та якісного розвитку. Проєкт безпосередньо сприяє покращенню економічного стану таких українських бізнес-стейкхолдерів як електронні бібліотеки, автори книг, книжковий ритейл.
157.
ID: 3PLUS1-26186
Назва проекту: "Людині – медицина і музика" - мистецький медико-соціальний проект для допомоги хворим на рак та діабет в час пандемії COVID-19
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1202495.28
Запитувана сума від УКФ: 1202495.28
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета проєкту – покращення якості життя хворих на рак та діабет завдяки синергії музики та медицини із використанням інтерактивних підходів. В умовах соціальної самоізоляції вказаних пацієнтів, що посилюється під час пандемії COVID-19, поєднання спеціальної серії онлайн-концертів класичної, джазової музики та медичних компонентів дозволить спілкуватися хворим між собою, музикантами і лікарями. Цей проект допоможе привернути увагу громадськості до ролі мистецтва як інструменту вдосконалення багатьох медичних та соціальних питань, стимулюючи дискусії щодо вивчення можливості поєднання медичних методів лікування з музичним мистецтвом.
158.
ID: 3PLUS1-26196
Назва проекту: Знищені шедеври української дерев'яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1325740
Запитувана сума від УКФ: 1325740
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Савчук Олександр Олегович
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Видання книги Стефана Таранушенка "Знищені шедеври української дерев'яної сакральної архітектури" великим форматом (218*240мм) з доповненою реальністю (точні кольорові 3d-моделі церков, з якими можна буде взаємодіяти: обертати, збільшувати, наближатися, розглядати з усіх боків, змінювати освітлення пори дня). Додатковою частиною проєкту стане проведення 4 онлайн-дискусій із провідними фахіівцями за тематикою проєкту.
159.
ID: 3PLUS1-26197
Назва проекту: Онлайн гала-концерт зірок українського балету
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1609998.00
Запитувана сума від УКФ: 1609998.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Стоянов Олександр Афанасійович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Географія реалізації проєкту: Україна,
Опис проекту: Онлайн гала-концерт зірок українського балету — виступ народних артистів України Олександра Стоянова та Катерини Кухар, а також артистів театру Тетяни Льозової, Ярослава Ткачука, Станіслава Хольшанського, Анни Богатир, Андрія Гавришківа, Анастасії Гурської, Віталія Нетроненка, Юлії Москаленко. Видатні танцівники виконуватимуть уривки з відомих балетів класичної та сучасної хореографії таких як «Лебедине озеро», «Дон Кіхот», «Діти ночі», «Жізель» та ін. Мета проєкту — популяризувати та розвивати український балет в Україні та світі та забезпечити доступ до нього якомога більшої кількості людей (онлайн). Це перший захід такого формату в Україні, він транслюватиметься на великий екран у центрі Києва, також онлайн — на всю Україну.
160.
ID: 3PLUS1-26202
Назва проекту: Театр участі “ПРО Нас”
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1998992.00
Запитувана сума від УКФ: 1998992.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ ПСИХОДРАМИ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Чернігів та Чернігівська область, м.Житомир та Житомирська область,
Опис проекту: Театр участі «ПРО нас» – це творча форма соціального діалогу та залучення ветеранської і волонтерської спільноти до суспільного життя; сприяння формуванню соціальної ідентичності, спільних цінностей ветеранської спільноти, усвідомленню ветеранами їх істотної ролі не лише у минулому, а і в майбутньому громадянського суспільства України; адаптація до динамічних змін в житті та обмежень, викликаних пандемією COVID-19. Театр участі унікальний тим, що у ньому немає глядачів, а всі учасники є режисерами і акторами. Театр участі сприяє розвитку навичок здорової взаємодії, подоланню психологічної травми, побудові та підтриманню міжособистісного емоційного контакту, підвищенню рівня культури діалогу в цілому. У проекті, окрім ветеранів, задіяні співробітники соціальних служб, що дозволить розширити рефлексивну та навчальну складову цих фахівців.
161.
ID: 3PLUS1-26206
Назва проекту: Видання дитячої книги "Дитинство Сергія Прокоф'єва"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 813080
Запитувана сума від УКФ: 764080
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД РОЗВИТКУ ГРОМАДИ"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: У 2021 році відзначається 130-річчя від дня народження композитора Сергія Прокоф'єва, який народився і виріс у селі Сонцівка Донецької області. Проект пропонує створення та видання дитячої ілюстрованої книги про дитинство композитора з метою популяризації його спадщини, стимулювання інтересу до рідного краю та налагодженню міжрегіональнихзв'язків. Книга буде розповсюджуватися по бібліотеках та освітніх закладах області та закладах мистецької освіти в Україні. Проект також включає промоцію книги на "Книжковому арсеналі" зі створенням локації з дитячими активностями.
162.
ID: 3PLUS1-26218
Назва проекту: Сатиричне Лейт-Найт Шоу
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1980000
Запитувана сума від УКФ: 1980000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОКС УКРАЇНА"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Сатиричне Лейт-Найт Шоу — це медіапроєкт Громадської організації "ВОКС УКРАЇНА» у партнерстві з ФОП Яніцьким А.К. Це 12 щотижневих динамічних і легких іронічно-аналітичних вечірніх шоу тривалістю до 30 хв. Це шоу, де можна все і трохи більше. Без купюр, стиду та страху – про всіх й все. Кращі сатирики та сатирикині країни – в одному проекті! Вдаримо іронією, фактчекінгом та сарказмом по невігластву та популізму. Побачимо, скільки цікавих людей є в Україні і з яких незвичних ракурсів на них можна подивитися. Класичний американський формат з українським духом, який покликаний через доведення до повного абсурду оточуючої дійсності, через посмішку, хай навіть іноді гірку – викликати у глядача розуміння правди. Та й просто допоможе відпочити після важкого тижня за переглядом якісного контенту, за який не соромно. Мета проєкту — у легкодоступному для широкого кола глядачів форматі протидіяти дезінформації, фейкам та інформаційній агресії, розвивати критичне мислення глядачів та навички медіаграмотності.
163.
ID: 3PLUS1-26237
Назва проекту: Сила світогляду
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЕКСПЕРТНИЙ КОРПУС"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Наша мета - на основі критичного аналізу історичного матеріалу створити новий підручник з історії України для 10 класу. За нашим задумом це дасть початок справжнім змінам в державній українській освіті. В результаті реалізації, проект вплине на формування національної ідентичності українців, їх активної громадянської позиції на засадах демократії, поваги до прав і свобод людини. Результати: друк 8 000 примірників підручника для розповсюдження у навчальних закладах та бібліотеках; максимальне розповсюдження і поширення як підручника так і похідних від нього матеріалів (контурних карт, методичних та навчальних посібників, візуальних матеріалів, навчальних фільмів та інших інформаційних ресурсів).
164.
ID: 3PLUS1-26240
Назва проекту: Горна державності. Громадянська освіта для молоді через історію ремесел.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 942444.42
Запитувана сума від УКФ: 942444.42
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Не святі горшки ліплять"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Червоноград, Львівська область, Гусятин, Тернопільська область, Вижниця, Чернівецька область, Опішня, Полтавська область, Балаклія, Харківська область,
Опис проекту: Проект спрямований на популяризацію народних ремесел через інтеграцію тематики дослідження культурної спадщини у курси громадянської освіти. Проєктом передбачено реалізацію пілотного кроссекторального навчально-практичного онлайн-курсу з історії державотворення для школярів віком 14-17 років з п’яти "депресивних" регіонів України на прикладі розвитку традиційних ремесел. Практична частина курсу включає проведення молодіжними командами досліджень за темою проекту, презентації результатів у своїх громадах із залученням місцевих гончарів та підготовку просвітницької брошури. Центральною подією проекту є фестиваль громадянської освіти та ремесел. Досвід проекту буде представлений у методичному посібнику для педагогів, тренерів та працівників центрів БПД, які працюють у сфері громадянської освіти.
165.
ID: 3PLUS1-26249
Назва проекту: Конкурсний сайт та конкурс перекладачів "Мателот"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 668576.11
Запитувана сума від УКФ: 668576.11
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Санченко Антон Віталійович
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: місто Київ, місто Харків, місто Франкфурт,
Опис проекту: На нашу думку, кожен яскраво виражений жанровий сегмент книжкового ринку – фантастика, детектив, науково-популярна, жіночий роман тощо – визначається наявністю: - перекладачів з європейських мов; - авторів оригінальних українських текстів; - ілюстраторів, які розбираються саме в цій темі; - рецензентів, що спеціалізуються саме на цьому жанрі. А також має бути: - PR, реклама, промоція жанру; - спеціалізовані книгарні; - спонсорство, краудфандінг, акумуляція коштів від фанатів жанру на його розвиток. Ми плануємо задовольнити своїм сайтом всі ці потреби для гарно відомого нам жанру Мариністика, процесі колективно перекласти цікаву книжку Генрі Дана, видати її і розповсюдити через сайт.
166.
ID: 3PLUS1-26258
Назва проекту: Соціальна промокампанія “КУЛЬТ+фермерство”
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1991592.43
Запитувана сума від УКФ: 1991592.43
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» (ДП «ХНАТОБ»)
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків та Харківська область з можливістю масштабування на інші регіони України,
Опис проекту: Промокампанія «Куль+фермерство» - це створення довгострокової програми, спрямованої на комплексний кросгалузевий вплив академічної культури та аграрного виробництва. Колаборація двох несуміжних індустрій взаємно збагатить обидві галузі, і створить алгоритм партнерства для мистецьких колективів та представників реального сектору економіки. Результат: перфомансы СХІД OPERA в 5 різних локаціях фермерств; кульмінаційний мультимедійний гепеннінг “Культ + фермерство”, що включатиме виставу (оперу «Любовний напій»), відео-арт за участі артистів театру та фермерів з реального сектору та фотовиставку перфомансів. Все це стане інфоприводами та мультимедійним контентом промокампанії.
167.
ID: 3PLUS1-26268
Назва проекту: Серія воркшопів «Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1089456
Запитувана сума від УКФ: 1089456
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Лотиш Марта Ростиславівна
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Освітня онлайн-програма, яка має на меті популяризацію принципу бережливого споживання предметів одягу, взуття, аксесуарів (sustainable fashion) і включає серію воркшопів (8 навчальних відеороликів онлайн за участю фахівців і лідерів думок) для осіб, котрі хочуть впровадити принцип „sustainability” у щоденне побутове життя. Проект планується до реалізації у партнерстві з ГО «Львівський тиждень моди» (організатор заходів „Lviv Fashion Week”) та Громадська організація «Нуль відходів Львів».
168.
ID: 3PLUS1-26280
Назва проекту: Онлайн-курси з української мови
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1385970.00
Запитувана сума від УКФ: 1385970.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Розлуцька Анастасія Богданівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Ми маємо на меті створити комплексний онлайновий інструмент з вивчення української мови задля сприяння міжкультурному діалогу, підтримки культурного розмаїття, уможливлення єднання та інтеграції різних спільнот навколо культурного надбання. Завдання: 1. Надати інструмент для вивчення мови як для українців, так і для іноземних громадян 2. Формувати діалог та долати стереотипи 3. Сприяти популяризації та розвитку української мови Результати: Ми створимо онлайн-курси української у вільному доступі з відеоуроками, тестами, завданнями та додатковими матеріалами. Кожен охочий отримає інструмент для вивчення української та пізнання культури через мову. Слухачі отримають нові знання з української і використовуватимуть її у роботі, навчанні, дома, соціальних мережах. Курс пройдуть не менше 10 тис. слухачів.
169.
ID: 3PLUS1-26283
Назва проекту: 25 сходинок до суспільного щастя
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1998917
Запитувана сума від УКФ: 1998917
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: "Мистецьке об'єднання Остання Барикада""
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Краматорськ, Слов'янськ, Северодонецьк, Лисичанськ, Маріуполь, Костянтинівка, Станиця Луганська, Бахмут, Новопсков, Старобільськ,
Опис проекту: Проект включає в себе видання книги, а також її представлення у вигляді дисусійних панелей в підконтрольних Україні містах Донецької та Луганської областей за участі співавторів. Запропонований проект, це роздуми відомих українських інтелектуалів на тему майбутньої щасливої України. Це відповіді на питання: а що потрібно зробити, щоб конкурувати з успішними країнами? В цьому проекті беруть участь 25 відомих українських діячів науки, літератори, журналісти, історики, філософи, мистецтвознавці. Авторам запропоновано написати статтю на тему, що стосується одного з 25 пунктів рецепту суспільного щастя, що були описані в концепції ідеолога творення новітньої української нац
170.
ID: 3PLUS1-26284
Назва проекту: Слухати серцем
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 499380.00
Запитувана сума від УКФ: 499380.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Гончарова-Горянська Мар'яна В'ячеславівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проект «Слухати серцем» передбачає створення 11 аудіокнижок, що сприятимуть соціалізації дитини, за творами сучасних українських письменників. Всі твори будуть звучати сучасною українською літературною мовою. Паперові версії цих книжок вийдуть друком у видавництві «Ранок», партнерові проекту, який в рамках співпраці дозволяє використовувати літературні твори для озвучування. Зазначені книжки призначатимуться дітям дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. До озвучування аудіокнижок будуть залучені кваліфіковані фахівці: відомі актори, радіоведучі та телеведучі, музиканти. Аудіокнижки буде розміщено у вільному доступі: на сайті видавництва «Ранок» та в онлайн бібліотеці для людей із вадами зору «Лихтар». Для вихованців 12 шкіл-інтернатів для сліпих та слабозорих дітей з різних міст України будуть сформовані аудіобібліотеки «Голоса книжок», що міститимуть створені в рамках проекту аудіокнижки. Аудіобібліотеки, записані на електронні носії (CDrom), разом із зчитувальними пристроями, придбаними за кошти бюджету проекту, будуть відправлені за адресами шкіл-інтернатів, задіяних в проекті. Крім того кожна дитина, яка виховується в зазначених закладах, отримає власний диск з аудіокнижками, відповідно до своєї вікової групи разом з вітальними листівками від проекту. Загалом подарунки отримають 2000 дітей.
171.
ID: 3PLUS1-26296
Назва проекту: Intercity live boost
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1695902.91
Запитувана сума від УКФ: 1695902.91
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "ПЛАЙ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Вінниця, Київ, Хмельницький, Львів, Дніпро, Тернопіль, Харків, міста ЄС, Маріуполь, Ужгород,
Опис проекту: Проект об’єднає 10 відомих українських культурних операторів, 4 з інших країн і українську IT-компанію. Спільно вони проведуть два фестивалі і запустять цифрову платформу здатну поєднати в одному віртуальному просторі виробників і споживачів культурного продукту, що готові його купити. Перший – онлайн, поєднує міста у прямій трансляції в мережі Інтернет. Кожне місто/країна матиме слот у 12-годинній програмі різних секторів мистецтва та культури. Інший - оффлайн, відбудеться в одному місті - Вінниця, із залученням організаторів міст-учасників, що надасть можливість представникам різних секторів продемонструвати свій культурний продукт, а також здійснити обмін між містами-учасниками. За умови погіршення ситуації з Covid-19, другий фестиваль також проводиться онлайн.
172.
ID: 3PLUS1-26299
Назва проекту: Міста Погориння
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 957724
Запитувана сума від УКФ: 957724
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Клуб історичної реконструкції "Оствиця"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Рівне, смт Гоща, Гощанський р-н, Рівненська обл., с. Хотин, Рівненський р-н, Рівненська обл., с. Білів, Рівненський р-н, Рівненська обл., с. Кунин, Здолбунівського р-ну, Рівненської обл., с. Варковичі, Дубенського р-ну, Рівненської обл.,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення унікального туристичного продукту на основі ефективного використання культурної спадщини Рівненщини, а саме древніх поселень доби Русі – городищ. Буде прокладено та промарковано близько 200 км туристичних маршрутів, описано не менше 50 цікавих місць, які варто відвідати. Основну увагу буде акцентовано на давні городища, як місця які мають пізнавальну, історичну, культурну та туристичну цінність.
173.
ID: 3PLUS1-26306
Назва проекту: Міжкультурний діалог через мистецькі практики
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1940339.00
Запитувана сума від УКФ: 1940339.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка "Аналітичний центр Українського католицького університету"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Метою проєкту є концептуалізація розуміння і сприяння налагодженню міжкультурного діалогу через мистецькі практики. Три основні складові проєкту комплексно забезпечують реалізацію мети. 1. Дискурсивно-аналітична (проєкт передбачає проведення дискусій/обговорень з залученням експертів, митців, культурологів, дослідників-практиків) 2. Мистецька (проведення мистецьких акцій, що включатимуть різні форми вираження основних сенсів та змістів культури) 3. Освітня (розробка і створення на основі результатів проведених дискусій та мистецьких акцій онлайн-курсу та супроводжуючих навчально-методичних матеріалів та розміщення його у вільному доступі) Результатом проеєкту є проведення 4 дискусій, 4 мистецьких акцій та розробка онлайн курсу.
174.
ID: 3PLUS1-26308
Назва проекту: "Дача. Запорука."
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1477095.00
Запитувана сума від УКФ: 1477095.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "Маланка Студіоз"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Дача» - це єдиний в Україні центр, де діти, які хворіють на рак, безкоштовно живуть зі своїми родинами. За час існування центр вже прийняв та підтримав більше 1100 діток. «Дачники» це не лише діти, але їх мами та тата, не лише медичний персонал, а і волонтери та просто чуйні та активні люди. Цього разу головним персонажем фільму виступає не лише історія, а і кожна людна що подивиться стрічку, адже ми ставим за високу мету залучити кожного глядача до співтворчості та допомоги. Тема дитячої онкології сповнена драми, тому ми хочемо трохи відійти від методів її штучного посилення, та експлуатації, і показати інший бік цієї історії, інший погляд, надати глядачеві інші можливості. Проект «Дача. Запорука» об’єднує у собі такі інституції як Культура, Медіа і Благочинність, і трансформує документальну стрічку та заходи пов’язані з його зйомкою, прем’єрою і показами у інструменти (медіапідтримка, активне просування, залучення інфлюенсерів) для фінансової допомоги центру «Дача», збору коштів на будівництво центру. Наш проект – це культурний інструмент, що рятує реальні життя.
175.
ID: 3PLUS1-26309
Назва проекту: Переклад і перевидання українською «Scott's Last Expedition. Volume I. Being the Journals of Captain R. F. Scott (1913)» як внесок у скарбницю історичної пам’яті про експедицію та на згадку про участь українця Антона Омельченка у цій події світового значення
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 440000
Запитувана сума від УКФ: 440000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Гурович Володимир Григорович
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Планується вперше перекласти і перевидати українською один із двох щоденників капітана Р. Ф. Скотта та його товаришів: «Scott's Last Expedition. Volume I. Being the Journals of Captain R. F. Scott (1913)». У цій антарктичній експедиції брав участь українець, полтавчанин А.Омельченко, якого в радянській літературі 70-х «звичайно» називали росіянином, і яким пишалися. Після здобуття Україною незалежності та з подачі псевдоісториків із Росії, про А.Омельченка почали згадувати у зневажливій манері. Перевидання щоденників Скотта українською є культурно значущим, захисним, виховним, просвітницьким, "антарктичним" і справедливим кроком. Планується видати книжку тиражем 50 примірників і озвучити її на YouTube чи на іншій платформі.
176.
ID: 3PLUS1-26320
Назва проекту: 3D візуалізація колекцій KartNate, просування. Навчання та популяризація digital-дизайнерів.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 409225.14
Запитувана сума від УКФ: 335400.14
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа-підприємець Картуненко Наталія Павлівна. Бренд KartNate
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Львів, Львівська область, та по Україні.,
Опис проекту: Проектом передбачено купівля ліцензованого програмного забезпечення CLO 3D для візуалізації нових колекцій KartNate, просування бренду. Проведення лекцій та популяризація digital-дизайнерів у школі CREATIVE design school. Мета: - популяризувати свідоме споживання в моді. - зменшити відходи у виробництві. - збільшити асортимент бренду у 3D візуалізації KartNate, оптимізувати витрати. - створити об'єднання digital-дизайнерів.
177.
ID: 3PLUS1-26323
Назва проекту: Реактор пам'яті
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1604619.00
Запитувана сума від УКФ: 1604619.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП БІЛЕЙ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Київ, місто Славутич,
Опис проекту: Онлайн-проєкт музеєфікації спогадів про Чорнобильську катастрофу, агрегатор інформації, цілком присвячений Чорнобильській катастрофі як події та всім явищам, змінам, людям, процесам, пов’язаних з нею.
178.
ID: 3PLUS1-26335
Назва проекту: Конкурс коміксів "Легенди Карпат"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 291530
Запитувана сума від УКФ: 291530
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «КОМУНІКАТИВНА ПЛАТФОРМА «МІСТ.ОК»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Івано-Франківська область,
Опис проекту: Мета проекту – залучити творчу молодь до активного вивчення та популяризації культури, історії , фольклору та традицій Прикарпаття за допомогою коміксів та сприяти позитивному ставленню до культурної спадщини Прикарпаття, як в інших областях України так і в світі в цілому. В рамках конкурсної програми діти та молодь (непрофесійні художники) представлять роботи в 5 номінаціях, пов’язаних з Прикарпаттям: - історія Прикарпаття (події та видатні постаті); - Фольклор Прикарпаття (казки, легенди, пісні та т.і.); - Географічні об'єкти Карпат; - Туристичні маршрути Карпат; - Екологія Карпат. Завдання проекту: підготувати матеріали авторів-переможців для видання збірки коміксів ; розповсюдити збірку коміксів по бібліотеках України.
179.
ID: 3PLUS1-26336
Назва проекту: ПРОЕКТ АРТ ЕКОЛОГІЯ
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 482354.29
Запитувана сума від УКФ: 482354.29
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ІНІЦІАТИВА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Ужгород, Закарпатська область, м.Ужгород, Закарпатська область,
Опис проекту: ознайомлення з творчістю локальних митців та популяризація екопродукції з перероблених матеріалів. Як результат відбувається оформлення громадських та приватних просторів елементами арту і донесення інформації про важливість і необхідність використання екопродукції
180.
ID: 3PLUS1-26355
Назва проекту: Русалка XXI
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1140606.8
Запитувана сума від УКФ: 1140606.8
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТР "СОЦІАЛЬНІ ІНДИКАТОРИ" (ЦЕНТР СОЦІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ І РОЗРОБОК ДЛЯ СПРИЯННЯ ВІДКРИТОСТІ, ДЕМОКРАТИЧНОСТІ І ГУМАННОСТІ СУСПІЛЬСТВА)
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Перформанс-апокаліпсис за мотивами однойменного твору. Дія відбуватиметься на станції сортування сміття “Київміськвторресурси” в справжніх декораціях з відходів нашої життєдіяльності. І хоч це рефлексія на відомий твір, сьогодні образ та світ трансформувалися. Після техногенної катастрофи світ, як один індустріальний завод, де більше нічого не росте, людина є втіленням культури споживання, а Русалка – образом понівеченої природи. Для підкреслення необхідності такого перформансу буде проведено кількісне онлайн-дослідження. Головна мета - переосмислення ставлення людини до природи, як до нескінченного джерела, що слугує для задоволення потреб. А також привернення уваги до самої станції, яка веде бої з забудовником за свою територію. Результати - створення запиту про заборону поліетиленових пакетів, відкриття пунктів сортування. Звернення до великих мереж магазинів із запитом «Про відкриття пунктів прийому продукції, яку вони випускають». Сприяння зменшенню використання поліетилену.
181.
ID: 3PLUS1-26361
Назва проекту: Навколо Нас UA: культура заради розвитку
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1818889.4
Запитувана сума від УКФ: 1818889.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Центр розвитку "Демократія через культуру"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Богуслав, Київська обл.,
Опис проекту: Метою проєкту є робота з потенціалом культурної спадщини для економічного розвитку Богуславської ОТГ (в подальшому цей досвід може бути використаний ОТГ різних областей України); промоція історико-культурного надбання громади; презентація шляхів забезпечення сталого розвитку малого та середнього бізнесу задіяного у збереженні та популяризації місцевої матеріальної і нематеріальної культурної спадщини; налагодження комунікації між органами влади, неурядовими організаціями, місцевими жителями. В результаті проєктної діяльності будуть створені наступні продукти: мультифункціональна інформаційна платформа (сайт); навчальний онлайн-курс «Культура на варті змін: як зберегти і примножити»; чотири унікальні історико-культурні туристичні маршрути; дводенний інформаційно-практичний семінар.
182.
ID: 3PLUS1-26363
Назва проекту: Загальнодоступний багатожанровий театр
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 3439866.00
Запитувана сума від УКФ: 1999866.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: У Харкові існує унікальний творчий колектив Театр-студія Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Серед його учасників 3 народних, 7 заслужених артистів України. На жаль, колектив може припинити свою діяльність через карантинні обмеження. Театр фінансувався університетом для реалізації власних творчих потреб. Статус навчального закладу не дозволяє займатися показом вистав для широкої аудиторії. Цей проект передбачає створення умов для роботи багатожанрового Театру у приміщенні Палацу студентів. Зал на 1200 місць навіть при карантинних обмеженнях забезпечить 600 глядацьких місць. Допомога УКФ надасть можливість Театру на початку самостійної діяльності поєднати інтереси університету і бізнесу, закласти основи регулярних показів репертуарних вистав, задовольнити соціально-культурний попит громадян.
183.
ID: 3PLUS1-26371
Назва проекту: beGenius Lab | Українська кроссекторальна бізнес-лабораторія для культурних та креативних індустрій.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1470958.91
Запитувана сума від УКФ: 1470958.92
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «КУЛЬТУРНИЙ БІЗНЕС ОСВІТНІЙ ХАБ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Фізично і технологічно штаб-квартира проекту зосереджено у місті Дніпро (Дніпропетровська обл). Команда проекту: Київ, Дніпро, Полтава, Львів. Аудиторія учасників і слухачів подкастів: завдяки можливостям онлайн комунікації він охоплює всю територію України та низку регіонів світу (там, де є доступ до інтернету і є креативні підприємці, митці та учасники і реципієнти культурних практик. Ментори і Наглядова Рада проекту (на даний момент): Україна, Естонія, Нідерланди, Великобританія, Франція, Швейцарія.,
Опис проекту: Проект кроссекторальної співпраці зосереджений на подоланні економічних і культурних наслідків пандемії для “крафтових” секторів креативних індустрій. Гайд антикризових рішень з відповідними інструментами допоможе митцям і підприємцям адаптуватися до “нової нормальності” і розширити географію діяльності при збереженні суті ремесла, майстерності, творчого напрямку. Подкасти з менторами допоможуть зорієнтуватися у дискурсі культури та креативності, збалансувати сенс і прагматику. На етапі відкритого інтенсиву з продуктового дизайну близько 1 тис. учасників отримають інструменти для кроссекторальной роботи “в умовах невизначеності. На етапі прототипування (кроссекторальноЇ Лабораторії) відібрати як мінімум 10 команд по 2-4 людини та отримати 5-7 продуктів/сервісів, готових до масштабування.
184.
ID: 3PLUS1-26390
Назва проекту: Відкритий світ музею
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1888456.95
Запитувана сума від УКФ: 1888456.95
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд Національного художнього музею України"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації:
Опис проекту: Проект "Відкритий світ музею" має на меті інтегрувати українське мистецтво у світовий контекст через відкриті інформаційні ресурси. Результатом проекту буде створено інтерактивний сайт музею українською та англійською мовами з посиланнями на ютуб канал музею з лекціями з підкастами українською та англійськими мовами, онлайн аудіогідами мовами національностей, які проживають в Україні та іноземними мовами. Буде прописаний додаток до смартфону, з аудіогідами та путівниками, якими можна скористатися в музеї. Планується надати доступ до дитячої художньої майстерні, можливістю ознайомитись з віртуальною експозицією та окремо фондами музею (онлайн архів – музей налічує більше 11 тис. одиниць архівного) та онлайн магазин музейних видань.
185.
ID: 3PLUS1-26396
Назва проекту: Курс з екологічної освіти для соціально незахищених підлітків
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 922800
Запитувана сума від УКФ: 922800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГЛОБАЛ ЕДЬЮКЕШНАЛ ДІСКАВЕРІ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Харків,
Опис проекту: Курс з екологічної освіти для соціально незахищених підлітків спрямований на поширення ідеї екологічної свідомості, надання основних знань та практичних навичок як стати активним членом команди по розбудові екологічної держави, а також як інтегрувати культ екології у сегменти бізнесу та мистецтва. Під час курсу для вихованців КЗ «Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей» відбудеться цикл з 4 лекцій та 6 майстер-класів за участі експертів найбільшої в Україні екологічної громадської організації «Міжнародний молодіжний рух «Скул Рісайклінг Ворлд». Матеріали курсу будуть оприлюднені на сайті та у соцмережах організаторів проекту, аби розповсюдити їх серед працівників закладів освіти та культури.
186.
ID: 3PLUS1-26399
Назва проекту: Сходи
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1593350.34
Запитувана сума від УКФ: 1593350.34
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Скальський Вадим Сергійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проект «Сходи» покликаний створити майданчик для гуртів і виконавців-початківців, який би зменшив поріг їх входу на медіаринок України. Шляхом створення записів їх виступів і популяризації їх в мережі Інтернет. В зв'язку з карантинними обмеженнями, забороною концертів і фестивалів можливості виконавців звузились, а умови здійснення проекту і записів нададуть їм можливість якісно вийти в он-лайн. Проєкт містить освітню складову. До процесу створення контенту залучатимуться студенти креативних професій для проходження практики і отримання першого професійного досвіду, що сприятиме зміцненню зв'язку освіти і ринку праці.
187.
ID: 3PLUS1-26411
Назва проекту: Мистецька лабораторія доброчесності
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1950420
Запитувана сума від УКФ: 1950420
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська міська громадська організація "Центр культурного менеджменту"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Метою проекту є створення мистецького продукту, який популяризуватиме культуру доброчесності та сприятиме переходу українського суспільства до справжньої демократії, де глибоко цінують людську гідність, права людини та верховенство права. Проект пропонує інноваційну методологію запобігання корупції, в результаті чого підвищиться обізнаність громадян України у цій сфері, підвищиться рівень знань та співпраці у цій галузі. Критичне мислення, позитивний підхід та активна громадянська позиція є основою запланованої діяльності.
188.
ID: 3PLUS1-26412
Назва проекту: WELOXIA
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1610000.00
Запитувана сума від УКФ: 2000000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Шевченко Ірина Перівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Сполучені Штати Америки, Европа, Азія,
Опис проекту: WELOXIA – це сервіс, який дає можливість користувачам в усьому світі пройти або проїхати вздовж бульварів найкрасивіших міст, вулиць затишних провінцій, зелених парків, набережних мальовничої України за допомогою VR-хедсету та вело- або іншого кардіотренажеру. Основною метою проєкту є інтегрування культури через яскраву візуально-етнографічну спадщину України в щоденні громадські практики, сприяючи посиленню мотивації людини, що перебуває в соціальному ті географічному вакуумі через пандемію, до подорожей Україною та комфортних тренувань. Об’єднуючи різні спільноти навколо історії й культурного надбання нашої країни, проєкт дарує широкому загалу яскраві враження та емоції, які вони можуть отримати, не виходячи з власної домівки, новим технологічним способом! Спільні ті індивідуальні велозаїзди, квести, рейтинги та ігрові місії разом з відстеженням ефективності тренувань роблять WELOXIA платформою для соціо-культурного збагачення, емоційного фітнесу і неймовірних пригод.
189.
ID: 3PLUS1-26419
Назва проекту: ОдесаOpenArts
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1770600.00
Запитувана сума від УКФ: 1770600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “КУЛЬТУРНА РЕНОВАЦІЯ”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: На перетині усіх доріг, Одеса стає місцем мистецької зустрічі для обміну досвідом, дружби та налагодження контактів в культурному середовищі. Команда OdesaOpenArts– це відомі виконавці та культурні менеджери з Києва, Львова, Одеси та Берліна, які прагнуть побудувати міст між артистами зі всіх куточків України та налагодити тісний зв’язок з мистецьким світом. Камерна музика та кіно об’єднаються в основну тематику фестивалю OdesaOpenArts. Відкриті зустрічі, майстер-класи та концерти з провідними українськими та світовими музикантами та режисерами, в основі програми фестивалю. Окрім об’єднання українських виконавців, важливу увагу команда фестивалю приділяє виконанню української академічної та сучасної музики.
190.
ID: 3PLUS1-26443
Назва проекту: Мистецтво бізнесу
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1515236.78
Запитувана сума від УКФ: 1515236.78
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Кропивницький,
Опис проекту: Навчальна бізнес програма (офлайн формат + створення безкоштовного онлайн тренінгу на основі курсу) для митців та майстрів міста Кропивницького, що сприятиме розвитку їх незалежної комерційної діяльності та надасть можливість не лише розширити свої знання з маркетингу та просування власної продукції, а й в ході одного з модулів програми підвищити творчі навички та професійний потенціал. Програма включатиме 2 фестивалі: майстер - класи на базі Музею мистецтв та фестиваль виробів на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.
191.
ID: 3PLUS1-26451
Назва проекту: Україномовний розмовний клуб
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 643135
Запитувана сума від УКФ: 643135
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація “Благодійний фонд “Восток-СОС”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Сєвєродонецьк, Луганська область,
Опис проекту: Основна ідея проекту полягає у створенні україномовного середовища для дорослого населення, де кожен може покращити своє розмовне мовлення в процесі вивчення української культури та історії. Мета проекту - поширення та популяризація української мови та культури на Сході України. Очікувані результати: 15% осіб - знають і вільно володіють українською, 50% - покращили рівень розмовгого мовлення; у 60 % учасників проєкту сформувалося позитивне ставлення до української мови та культури; 10% - є амбасадорами у питаннях поширення позитивного ставлення до української мови та культури; у місті та за його межами збільшується зацікавленість та лояльне ставлення до української культури. У регіоні зростає інтерес до української мови та культури
192.
ID: 3PLUS1-26452
Назва проекту: Будуємо Україну Разом
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 11200000.00
Запитувана сума від УКФ: 1994385.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПЛЕЙ ПРОДАКШН»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ (Україна) – робота команди проекту., різні регіони України – регіони буде відомо після проведення кастингу родин-учасників проекту.,
Опис проекту: Цикл телевізійних передач у жанрі ремонт-реаліті шоу, створений за участі всеукраїнського волонтерського руху “Будуємо Україну Разом”. У кадрі бригада волонтерів під керівництвом прораба робить ремонт в оселях сімей, які цього потребують, за ескізами професійних дизайнерів. Сім’ї під час ремонту навчаються чомусь корисному або отримують допомогу у вирішенні своїх проблем.
193.
ID: 3PLUS1-26463
Назва проекту: Модернізація експозиційного простору Національного музею Тараса Шевченка
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 547.500
Запитувана сума від УКФ: 547.500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний музей Тараса Шевченка
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Мета проекту модернізації експозиції - побудова сучасної наративної експозиції у вигляді зв'язної розповіді зі своєю сценографією, використовуючи сучасні методи експонування і нові мультимедійні засоби. Використання сучасного експозиційного обладнання дозволить створити нову експозиційну модель, застосовуючи нові методи демонстрації та представлення музейних експонатів, здійснюючи впливи на просторові та емоційні відчуття відвідувачів. Головним результатом проекту стане побудова наративної експозиції, вписаної у простір пам’ятки національного рівня зі збереженням її історичної спадщини, а також пристосування експозиції нового типу до потреб сучасного музейного відвідувача – наповнення простору інтерактивними елементами, мультимедійними форматами та, в результаті, формування інклюзивного музейного середовища.
194.
ID: 3PLUS1-26485
Назва проекту: Бібліотека сержанта
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1443100
Запитувана сума від УКФ: 1188760
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Реформація”
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, м.Одеса, м. Харків, м. Глухів, Сумська обл., м. Кременчук, Полтавська обл., м. Кам'янець-Подільськис, Хмельницька обл.,, м. Надвірна, Івано-Франківська обл.,
Опис проекту: Стан бібліотек навчальних закладів, які готують військових, аж ніяк не відповідає задачам формування особистості майбутнього офіцера. ГО “Реформація” в межах проекту “Бібліотека Сержанта” планує наповнити бібліотеки військових навчальних закладів актуальною літературою і дати мотиваційний поштовх курсантам за рахунок проведення мотиваційно-освітніх заходів у вигляді зустрічей з письменниками, ветеранами АТО, культурними діячами, з метою сприяти створенню нової еліти української армії.
195.
ID: 3PLUS1-26488
Назва проекту: Застава Муромця
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1995000.00
Запитувана сума від УКФ: 1995000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ СУЧАСНОГО МЕЧЕВОГО БОЮ ТА СЕРЕДНЬОВІЧНОГО БОЮ УКРАЇНИ "
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Новий громадський простір в парку міста з набагато нижчими бар'єрами для проведення заходів у порівнянні з приміщеннями подібного типу. Можливість безперешкодного доступу всіх бажаючих (від 1000 осіб на тиждень) на територію проекту для ознайомлення з культурою та історією давніх часів, а також можливість брати участь в історичних інтерактивах. Залучення молоді (від 1000 осіб) до культурно-освітніх заходів, передбачених проектом.
196.
ID: 3PLUS1-26490
Назва проекту: Я люблю твої тихі затоки
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 622720.55
Запитувана сума від УКФ: 622720.55
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Кириченко Олексій Миколайович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення відеокліпу на пісню «Я люблю твої тихі затоки» (1976р., у виконанні Тараса Петриненка та гурту «Візерунки Шляхів») в сучасному аранжуванні та обробці від музичного проєкту Alexjazz. Мета: переосмислення культурної музичної спадщини України 1970-х р.р. і донесення до широкої аудиторії сьогодення через сучасні жанри та обробку; популяризація української музики; підвищення інтересу широкої аудиторії до української музики всіх часів. Результат: музичний відеокліп, який сприяє міжпоколіннєвій колоборації українських митців та артистів, допомагає поширенню та популяризації української музики через цифрові медіа.
197.
ID: 3PLUS1-26493
Назва проекту: Сreative&Business&Community
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1948544
Запитувана сума від УКФ: 1948544
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОДЕСА ВАУ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Одеса, м. Ананьїв, Одеської області, смт. Любашівка, Одеської області, м. Вилкове, Одеської області, м. Кілія, Одеської області, м. Рені, Одеської області,
Опис проекту: Проект спрямовано на створення мережі підприємців сфери культурних та креативних індустрій, залучення широкого кола стейкхолдерів, у тому числі жінок-підприємниць, до розробки рекомендацій та практичних заходів, які сприятимуть розвитку сфери ККІ 5 новостворених громад Одещини. В рамках проекту буде здійснено мапування, оцінку наявних ресурсів ККІ, надання рекомендацій з їх розвитку а також розроблено концепцію створення креативних просторів у громадах в рамках Плану реалізації Стратегії розвитку Одещини 2021-2027 рр. Залучення креативного бізнесу до виявлення ресурсів культури (в тому числі елементів НКС) сприятиме формуванню проактивної поведінки щодо їх збереження та інтеграції в життя громади. Партнери проєкту нададуть послуги з модерації досліджень, медіації прийняття суспільно значимих консолідованих рішень та бізнес консалтингу міжнародного рівня, що сприятиме подоланню гендерної нерівності та розбудові сучасних бізнес моделей.
198.
ID: 3PLUS1-26494
Назва проекту: Тематична шкільна програма «Урок пам'яті Чорнобиля »для 1-11 класів
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 824836.00
Запитувана сума від УКФ: 824836.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець ТАРАНЮК-РУСАНІВСЬКИЙ КИРИЛО ГЕННАДІЙОВИЧ
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, вся Україна,
Опис проекту: «Тематична шкільна програма «Урок пам'яті Чорнобиля» для 1-11 класів» - культурно-освітній проект з розробки та створення серії відеоуроків за підтримки Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнської школи онлайн, з метою надання педагогам України достовірної інформації та якісних матеріалів для роботи з дітьми.
199.
ID: 3PLUS1-26497
Назва проекту: Cultural Incubator “Creator”
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1872740.00
Запитувана сума від УКФ: 1872740.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Платформа впливу"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: Cultural Incubator “Creator” - 4-місячна програма підтримки та навчання представників культурних інституцій та креативних підприємств від українського бізнесу. Програма допоможе учасникам розвинути свої ідеї, проекти і продукти та підготує їх до успішного виходу на ринок задля подальшої комерціалізації. У рамках лекційної та менторської програм представники українського бізнесу дадуть відібраним учасникам необхідні знання та навички для впровадження сучасних та ефективних бізнес-моделей у культурні проекти, що дозволить вивести такі проекти на комерційну основу з високим потенціалом зростання прибутку. Учасниками проекту стануть 16 представників різноманітних секторів культури та креативних індустрій, які бажають навчитися необхідним компетенціям та бізнес-технологіям з метою комерціалізації власних проектів чи інституцій та побудови сталої бізнес-моделі, яка може як функціонувати в умовах розвитку економіки, так і адаптована до можливого кризового періоду (наприклад,COVID-19). Пройшовши інкубатор-креатор, культурні проекти зможуть стати інвестиційно привабливими для потенційних інвесторів і підвищити частку вкладу культурних та креативних індустрій у ВВП держави. Програма поєднує офлайн та онлайн навчання від дев’яти представників українського бізнесу, а також передбачає роботу з творцями-візіонерами, засновниками та генеральними директорами знакових брендів та місячну підтримку професійних менторів. Наприкінці інкубатору-креатору кожен учасник має представити розроблену бізнес-модель на прикладі власного проекту.
200.
ID: 3PLUS1-26499
Назва проекту: Майбуття особистості
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1609538
Запитувана сума від УКФ: 1609538
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Галенко Ігор Леонідович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Мюзикл «Ти особливий» народився в Харкові та об’їхав майже всі великі міста України. COVID-19 став перешкодою наступного етапу – приїзду до дітей невеликих містечок Харківщини. Тому виникла ідея показати їм виставу в найкращому залі України. Комфортабельними автобусами їх буде привезено до Харкова, організовано екскурсію містом та представлено чудовий мюзикл. І все це з дотриманням усіх карантинних вимог. Після цього дітей буде поділено на команди, взаємодія в яких дасть змогу пізнати справжню радість від сумісної творчості. Отже, 6000 маленьких глядачів отримають натхнення і нагоду перебороти депресивні тенденції сьогодення, інакше поглянути на світ довкола себе і побачити широкі перспективи для подальшого особистісного розвитку.
201.
ID: 3PLUS1-26500
Назва проекту: Театр еко-тіней
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1691748.00
Запитувана сума від УКФ: 1691748.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТЕАТР ТІНЕЙ ДЕЛАЙТ
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Чернігів, Чернігівська обл., с.м.т..Березна, Чернігвська обл., с. Черешеньки, Чернігівська обл., с.м.т. Замглай, Чернігівська обл., м. Прилуки, Чернігівська обл., м. Ніжин, Чернігівська обл., с.м.т. Сосниця, Чернігівська обл.,
Опис проекту: Проєктом передбачено створення інноваційного продукту у формі оригінального жанру театр тіней для підвищення рівня знань дітей зі збереження довкілля для розвитку культури збереження природи та навколишнього середовища шляхом створення навчальних відео робіт та інтерактивної театральної вистави в жанрі театру тіней. Проєкт буде продемонстровано в онлайн форматі та з подальшим його показом, включаючи майстер-класи, для дітей сиріт, інвалідів та позбавлених батьківських прав. У співпраці з ГО “Еко місто Чернігів” розробимо серію навчальних відео робіт у форматі жанру театру тіней, за допомогою яких буде показано проблеми та методи вирішення екологічних тем, серед яких: “Боротьба зі змінами клімату”, “Роздільний збір сміття”...
202.
ID: 3PLUS1-26503
Назва проекту: Український мобільний театр
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1162589.00
Запитувана сума від УКФ: 1162589.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець ФЕДОРЧУК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект має на меті створення першого українського мобільного театру, в репертуарі якого міститимуться вистави соціального, прихологічного та культурно-просвітницького спрямування, який дасть можливість театралам нашої країни відвідувати вистави не зважаючи на форс-мажорні обставини. Результатом проекту буде створення та популярізація нового театрального формату, збільшення культурно активної аудиторії у нашій країні, підтримка діячів театру у період кризи.
203.
ID: 3PLUS1-26505
Назва проекту: Пригоди Сортуна
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1599060.00
Запитувана сума від УКФ: 1599060.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Гутаревич Лариса Віталіївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Проєкт складатиметься із чотирьох анімаційних роликів у технології 3D про сортування сміття. Кожен ролик пояснює, як правильно сортувати/утилізувати конкретний матеріал – пластик, скло, метал, папір. Мета проєкту – підвищити екологічну самосвідомість співгромадян(ок) та підказати практики щодо утилізації відходів, які завдають значно менше шкоди довкіллю на противагу сталому "викидаймо все докупи".
204.
ID: 3PLUS1-26506
Назва проекту: Розвиток спроможності відділу культури Бучанської міської ради реалізовувати культурні проекти із залученням спонсорської підтримки
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 972030
Запитувана сума від УКФ: 897030
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "12 ВАРТОВИХ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт.Ворзель Київської області, місто Буча Київської області,
Опис проекту: Розвинути спроможність працівників дому-музею Уварових та відділу культури Бучанської міської ради щодо створення та представлення сучасних культурних продуктів , які генеруватимуть потік туристів в громаду, за рахунок отримання навичок розробки та управління культурними проектами та опанування підходів щодо роботи з партнерами та спонсорами. Довгостроковим результатом проекту буде підвищення професійності культурного сектору Бучанської ОТГ, розвиток подієвого туризму в Бучанській ОТГ, перетворення місцевих парків та культурних пам’яток на туристичні атракції. Проект сприятиме можливостям Бучанської міської ради залучати кошти на відновлення та ревіталізацію наявних культурних пам’яток (дача Патона, будинок Штамма, старовинний дім-аптека та інші). В перспективі Бучанською міською радою розглядається можливість створення Агенції культурного та туристичного розвитку як комунальної установи, що займатиметься розвитком подієвого туризму та збереженням культурної спадщини.
205.
ID: 3PLUS1-26508
Назва проекту: «Наші. Інженерна історія України»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1540731.00
Запитувана сума від УКФ: 1540731.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Про.Про.Лаб»
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета проєкту − пробудити у школярів по всій Україні інтерес до творчості та інновацій через історії про українських інноваторів та винахідників. Проєкт передбачає проведення Всеукраїнського конкурсу, в рамках якого школярі збиратимуть біографії та історії про дослідників свого регіону. Матеріали конкурсу ляжуть в основу кольорового видання та онлайн-платформи про українців, чиї винаходи змінили світ. Аби підсилити проєкт освітньою та інклюзивною складовою, історії буде доповнено тематичними інженерними завданнями, більшість з яких будуть адаптовані для дітей з особливими освітніми потребами. Видання буде розіслано у 1000 бібліотек та презентовано у п’яти містах України та за кордоном.
206.
ID: 3PLUS1-26509
Назва проекту: Створення мережі креативних локацій, що містять об’єкти культурного надбання, історії, об’єктів тяжіння Слобожанської ОТГ Харківської області.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1546550
Запитувана сума від УКФ: 1546550
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Лисак Вікторія Миколаївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Слобожанська ОТГ, Харківська область,
Опис проекту: Проєкт має на меті єднання та інтеграцію різних спільнот навколо локацій , що містять об’єкти історії, культурного надбання, об’єктів тяжіння на території Слобожанської ОТГ Харківської області ( Суворівське цілюще джерело с. Мохнач, городища та скіфські поселення с. Нижній Бішкін, р. Сіверський Дінець, лісовий заказник Середньодонеобряд слобожанського весілля та традиції плетіння віників с. Лиман). Створення цих локацій надасть можливостей для розвитку культури, креативної економіки. Результати: створення креативних локацій ( стенди з QR-кодами, елементи інсталяцій, фотозони, велопарковки), що об’єднані в мережу за допомогою розробленого веломаршруту, створення умов для розвитку велотуризму ( закупівля велосипедів, інструктаж туристів, оприлюднення правил безпеки) встановлення партнерств, привернення уваги до локацій та залучення місцевих мешканців та гостей.
207.
ID: 3PLUS1-26512
Назва проекту: Мобільна освітньо-мистецька платформа “Убогий жайворонок”
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1838555.60
Запитувана сума від УКФ: 1838555.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація ПАВА
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, с. Криворівня (Івано-Франківська обл.), Тернопіль, Острог (Рівненська обл.), Київ, Одеса, Миколаїв, с. Крячківка (Полтавська обл.), Краматорськ, Харків,
Опис проекту: Мобільна освітньо-мистецька платформа “Убогий жайворонок” є унікальною відповіддю на виклики пандемії через проведення заходів на відкритому просторі. Метою проєкту є актуалізація цінностей гідного громадянського суспільства (культурних, освітніх та екологічних) у локальних осередках, налагодження зв’язків між культурними центрами та сприяння співпраці між ними для формування спільних цінностей вільного громадянського життя у ширшому вимірі України. Через проведені лекції культурологічного, філософського, театрознавчого спрямування про епоху бароко, спільні екологічні акції та покази перформативного дійства «Убогий жайворонок» (за текстами барокового філософа Г.Сковороди та українськими бароковими піснеспівами), зіграного на мобільній переїзній сцені-конструкції — учасники будуть ділитися надбаннями унікального українського багатоголосся і драматичним розкриттям текстів Сковороди.
208.
ID: 3PLUS1-26515
Назва проекту: "Камерний мюзикл "Соломон та Суламіф: Пісня Пісень""
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 730700
Запитувана сума від УКФ: 730700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ ДУША/ЮЕЙ", ГО "ДУША/ЮЕЙ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ/Україна,
Опис проекту: Метою проекту є створення і оригінальне сценічне втілення древньобіблійної історії кохання засобами камерного мюзиклу за мотивами одного з найбільш знакових, класичних творів – «Пісня пісень». Це перше в Україні подібне прочитання (трактування) старозавітної поеми, що здійснила і продовжує здійснювати глибокий вплив на розвиток людської думки, літературний пам'ятник, який однаково важливий для кожної культурної людини, яку б віру вона не сповідувала. Проектом передбачається створення та цільове розповсюдження аудіополіграфічного альбому мюзиклу серед регіональних мистецьких закладів.
209.
ID: 3PLUS1-26516
Назва проекту: Акселератор для креативних індустрій в малих містах України
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1629554.10
Запитувана сума від УКФ: 1629554.10
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ СПРИЯННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Вся Україна, міста до 200 000 населення,
Опис проекту: Проєкт має на меті розробити пілотну акселераційну програму для креативних підприємців з малих міст, котрі мають ідеї бізнесу у сфері креативних індустрій і хотіли б запустити комерційно успішні культурні проєкти у своїх регіонах. В рамках проєкту, 20 перших учасників пройдуть навчання та отримаюють менторську підтримку для розробки стратегії розвитку та просування своїх концепцій.
210.
ID: 3PLUS1-26518
Назва проекту: Туристична Україна в просторі й часі
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1604783.00
Запитувана сума від УКФ: 1604783.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа – підприємець Голубенко Поліна Аркадіївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Кіїв, Одеса, Львів, Ужгород, Чернівці, Дніпро, Харків, Суми, Чернігів, Запоріжжя,
Опис проекту: Наша мета – відзняти видовий фільм про Україну, її життя протягом чотирьох сезонів, — зими, весни, літа й осені. Показати її річний цикл як самостійного організму, а так само більш короткі, — сезонні та добові цикли, — від пробудження навесні, через буяння літа, естетику осені й до завмирання взимку. Показати через знакові туристичні об'єкти України її метаморфози протягом дня і від сезону до сезону. Фільм об'єднаний ідеєю краси та гармонії в ландшафті, — природному, міському і водному. Результати – поширення туристичної й іншої інформації про Україну у світі; зробити її привабливим місцем для міжнародного туризму і для міжнародної співпраці у сфері кіно.
211.
ID: 3PLUS1-26519
Назва проекту: Творимо мистецтво у шкільному саду
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 163170
Запитувана сума від УКФ: 1632170
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "МІСТО-САД"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації:
Опис проекту: Проєктом передбачається проведення п’яти виставок у шкільних садах різних регіонів України та створення освітнього онлайн-курсу з реалізації мистецьких проєктів у публічних просторах. Школи, в яких будуть проводитися виставки, будуть визначені після проведення всеукраїнського конкурсу. Кураторами стануть школярі, які розроблятимуть наповнення виставки, проведуть аудит культури свого міста, залучатимуть до своєї команди місцевих митців, пропонуватимуть формат подачі. Для додаткових знань з реалізації мистецьких проєктів у публічних просторах команда ГО “Місто-сад” разом з партнерами з ГО “Смарт Освіта” розробить і запустить унікальний онлайн-курс «Виставки в садах», доступний для слухачів зі всіх регіонів України.
212.
ID: 3PLUS1-26522
Назва проекту: Знай і допоможи
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 963230.00
Запитувана сума від УКФ: 963230.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Вербецький Дмитро Григорович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою проекту є формування культури використання медичних практик в повсякденному житті суспільства. Проект стане інструментом для активної громадськості, благодійних фондів та медичних закладів в подоланні недуг та їх наслідків. Як результат будуть створені соціальні відео ролики які розказують що таке проблема інсульту, розсіяного склерозу, та мігрені ознаки та як треба діяти. Буде використаний формат як промо-роликів так і загально освітній.
213.
ID: 3PLUS1-26526
Назва проекту: "Професії щасливих людей. Від мрії до покликання"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1997812.360
Запитувана сума від УКФ: 1997812.36
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "Торговий Дім "Фешн Глобус Юкрейн"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків,