+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Міжнародної співпраці

Інструкція для заявників Культура для змін

Обов'язковий перелік документів для подачі на конкурс програми «Культура для змін»

  •  проектна заявка (електронна форма, що заповнюється на сайті УКФ); 
  • Додаток 1 до проектної заявки «Робочий план та строки реалізації проекту» (документ у форматі PDF); 
  • Додаток 2 до проектної заявки «Резюме координаторів проекту« (координатора з української сторони та координатора з німецької сторони) (документ у форматі PDF) 
  • кошторис проекту (таблиця EXCEL, оформлена за зразком на сторінці відповідної конкурсної програми); 
  • повний (розширений) витяг з ЄДР з інформацією, актуальною на момент подання аплікаційного пакету (документ у форматі PDF). 
  • документи, що підтверджують реєстрацію організації-партнера (скан-копія у PDF); 
  • лист(и) про наміри співпраці від партнера (-ів) (скан-копія оригіналу у PDF) зразок листа – XІХ.Додаток 5;
  • гарантійний лист про співфінансування проекту, який надає заявник, вказуючи джерела співфінансування (скан-копія оригіналу у PDF) зразок листа – XХ.Додаток 6 (якщо ваш проект передбачає співфінансування).

УВАГА! Документи, які надаються мовою оригіналу, мають бути перекладені українською мовою та завірені належним чином (нотаріально або бюро перекладів). У разі наявності співфінансування, додайте гарантійний лист разом з листом про наміри співпраці (одним файлом).

У рамках конкурсної програми “Культура для змін” підтримуються лише проекти міжнародної співпраці. 

Проект міжнародної співпраці — це культурно-мистецький проект, який реалізується у партнерстві між українською та німецькою організаціями на території України та/або Німеччини. Заявником і партнером цього типу проектів мають бути юридичні особи та не може бути фізична особа-підприємець. 

Додаткові міжнародні партнери не є обов’язковими, проте їх залучення є можливим.

Документи конкурсу

Гарантійний лист Кошторис конкурсних програм 2020 Лист про наміри співпраці (Зразок) Культура для змін. Додаток 1. Культура для змін. Додаток 2. Сulture for changes.Anhang 1 Сulture for changes.Anhang 2. Absichtsprotokoll für Zusammenarbeit und Partnerschaft.Anhang 5. GARANTIEERKLÄRUNG.Anhang 6. Kosten- und Finanzierungsplan_Informationen für Ihre Referenz Antragsformular_Informationen für Ihre Referenz Förderprogramm Culture for changes_ geförderte Projekte
Подача заявок: 02 Грудень 2019 18:00 — 31 Січень 2020 18:00
Подання заявки на конкурс завершено