+38 (050) 629-18-08 +38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Часті Питання

Часті Питання

Чи потрібно детально розписати програму освітнього проекту перед подачею аплікаційного пакету?

Так, програма освітнього проекту є частиною аплікаційного пакету документів

(див. Додаток 2 Проектної заявки)

Чи можна за кошти гранту УКФ закінчити не в межах проекту навчальні курси за проф. напрямком?

Ні, не можна. Кошти гранту УКФ мають бути використані в рамках реалізації проекту та спрямовані на на досягнення цілей проекту.

Чи може бути складовою проекту проведення наукової конференції?

Кінцевим результатом та відповідно складовою проекту може бути будь-який продукт / формат, однак важливо розуміти його значимість та впливовість в контексті досягнення цілей проекту. Також варто взяти до уваги, що навіть при умові, що цільовою аудиторією проекту є науковці, результати реалізації проекту за грантові кошти УКФ повинні бути поширені - якісно та ефективно - й серед ширшої цільової аудиторії.

На ЛОТ-и програми “Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти” (НОРД) можуть подаватися лише митці?

На усі ЛОТ-и програми НОРД можуть подаватися як митці, так й інші професіонали у сфері культури та креативних індустрій вкл. культурну та управлінську сфери (куратори, арт-менеджери, спеціалісти з комунікацій у сфері культури та креативних індустрій, продюсери, керівники театрів і т.д.). В УКФ заявниками можуть бути культурні оператори в широкому значенні цього поняття. Але обов’язково з дотриманням вимог щодо юридичної форми заявника. Заявником програми НОРД - може бути юридична особа усіх форм власності або ФОП (платник єдиного податку ІІІ групи)(не менше ніж за 1 рік до дати оголошення конкурс для заявників на програми “Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти”

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, ви можете нашим співробітникам