+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Часті Питання

Часті Питання

Скільки проектів від одного заявника можна подати на програму “Культура. Туризм. Регіони”?

1 заявник – може подати до 3 заявок на програму. За умови перемоги кількох проектів від одного заявника в межах програми «Культура. Туризм. Регіони.», Фонд може підтримати тільки один проект в межах цієї програми.

Хто може бути учасниками конкурсної програми “Культура. Туризм. Регіони”?

Представники органів місцевого самоврядування, в тому числі об'єднаних територіальних громад, юридичних осіб всіх форм власності, фізичних осіб-підприємців (платників єдиного податку ІІІ групи), які належним чином зареєстровані та здійснюють свою діяльність на територіях Закарпатської та Одеської областей з досвідом роботи у сферах туризму, культурних та креативних індустрій. 


Чи можу я подати грантову заявку на програму “Культура. Туризм. Регіони”, якщо я не брав участь в освітній частині?

Ні. Ті організації, представники яких, не стали учасниками освітньої частини - не можуть подавати заявку на конкурс УКФ до програми “Культура. Туризм. Регіони”. Обов’язковим додатком до аплікаційного пакету є сертифікат проходження тренінгу.

Чи можу я брати участь в програмі як фізична особа чи від іншого ФОПа?

Так, якщо ви є штатним працівником ФОПа.

Що означає менторський супровід під час реалізації проекту?

Менторський супровід (наставництво) під час реалізації проектів — це надання допомоги досвідченішими чи більш обізнаними особами менш досвідченим або менш обізнаним особам чи установам у засвоєнні певних компетенцій, передача досвіду і знань у сфері культурного туризму під час реалізації проектів.

Чи відомі вже імена менторів на етап “Менторський супровід під час реалізації проектів”? Якщо ні, то як вони відбиратимуться?

Менторів (наставників) вибиратиме партнер УКФ по програмі “Культура. Туризм. Регіони” Програма USAID «КЕУ» залежно від змісту проектів і досвіду їхніх виконавців.

Які типи проектів підтримуються в рамках програми “Культура. Туризм. Регіони”?

В рамках конкурсної програми «Культура.Туризм.Регіони» підтримуються лише індивідуальні типи проектів.

Індивідуальний проект — це культурно-мистецький проект, який реалізується за ініціативи та участі одного заявника. Відповідно до правил Фонду, співфінансування для індивідуальних проектів не є обов’язковим, а отже сума гранту може бути 100% бюджету проекту. Цей тип проекту відкритий для подання заявок фізичними особами-підприємцями.

Співфінансування не вимагається, але вітається.

Чи може загальний бюджет проекту бути більшим 500 тис грн?

Так, але максимальна сума співфінансування від Українського культурного фонду - 500 тис грн.

Чому програма поширюється тільки на Одеську та Закарпатську області?

Ці області обрані партнерами УКФ по програмі “Культура. Туризм. Регіони” Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» як пілотні. Передбачається, що пілотний проект пройде успішно і в подальшому масштабується на інші регіони країни.