+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Часті Питання

Часті Питання

Чи можна подавати проект на вашу програму, якщо люди з інвалідністю не є безпосередніми виконавцями проекту, але залучені до його реалізації?

Якщо ви будете акцентувати у своєму проекті саме цю інклюзивну складову - звичайно. Власне, одне із завдань цієї програми акцентувати саме інклюзивність як інструмент та механізм реалізації проекту. При цьому людина (люди) з інвалідністю можуть також бути заявниками чи виконавцями будь-яких інших проектів в рамках всіх конкурсних програм Фонду.

Чи можна подаватися до програми “Інклюзивне мистецтво” з аудіовізуальним продуктом?

Так, але тільки у вигляді роликів для промо кампанії у ЛОТі №3 "Інклюзивне суспільство". У інших ЛОТах ви теж можете створювати соціальні ролики, робити зйомку фестивалю, створювати відео-блог, але це не має бути основним продуктом у проекті. Також у ЛОТі №2 "Інклюзивний культурний продукт" ви можете створити аудіодискріпцію до фільму, створити доступність експонатів музею за допомогою VR-технологій, абощо. Фільми, мультфільми, сценарії до фільмів у програмі "Інклюзивне мистецтво" не підтримуються.

Якщо я людина з інвалідністю, я повинен (нна) мати свою власну організацію, чи я можу бути головним членом команди проекту, який подається від іншої організації?

Ви можете подати заяву в обох випадках, проте обов’язково мають подаватися фізичні особи підприємці і юридичні особи. Головне акцентувати на інклюзивній складовій.