ЛОТ 3. Культура і освіта
Інструкція для заявників ЛОТ 3
Пріоритети ЛОТ-у:
- впровадження мистецьких практик в освітній процес закладів середньої, професійно-технічної та вищої освіти не мистецького спрямування;
- розвиток едьютеймента як прогресивного напряму поєднання ігрових та освітніх практик у формальному та неформальному освітньому процесі;
- залучення учнівської та студентської молоді до мистецьких практик у позанавчальний час;
- посилення знань освітян про сучасний культурно-мистецький процес для популяризації в освітніх програмах.
Прямою цільовою аудиторією проектів мають бути учнівська та студентська молодь, педагоги освітніх закладів всіх рівнів акредитації та всіх форм власності. Вітається партисипативний метод залучення прямої аудиторії до реалізації проекту, а також пошук нестандартних рішень для посилення культурної складової освітнього процесу.
В рамках ЛОТ-у вітається співпраця культурно-мистецької організації та організації, що представляє формальну або неформальну освіту (за винятком освітніх закладів культурно-мистецького спрямування).
Бюджет ЛОТ-у: 10 млн грн
Мінімальна сума гранту (не може бути зменшена): 100 тис. грн
Максимальна сума гранту (не може бути збільшена): 700 тис. грн
Пріоритетні продукти ЛОТ-у (список не є вичерпним):
- освітня програма
- сучасні навчальні матеріали (комікси, навчальна анімація, відео або настільна гра тощо)
- вистава
- видання
- виставка/експозиція
- відеоконтент
- радіоконтент
- телепередача
- фестиваль
- креативний простір (хаб)
Зверніть увагу: всі проекти за підтримки Фонду мають бути україномовними або передбачати переклад українською мовою!
Партнер – Громадська спілка «Освіторія».
«Освіторія» є неприбутковою громадською спілкою, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні. Головними напрямами її роботи є створення інноваційних шкіл і програм, допомога вчителям навчатись та надання доступу до якісної освіти дітям з малозабезпечених сімей.
Заявником ЛОТ-у може бути юридична особа всіх форм власності або фізична особа-підприємець, що зареєстрована на території України відповідно до чинного законодавства не менше, ніж за рік на дату оголошення конкурсу (20.11.2020 р.) та має відповідний досвід діяльності у сфері освіти.
Важливо! На конкурс програми можуть подаватися виключно організації, які брали участь у конкурсі ідей та успішно пройшли освітню частину програми з отриманням відповідного сертифікату.
Подача проектної заявки на конкурс: 20.11.2020 - 15.01.2021, до 18:00 (конкурс ідей) та 15.03.2021 - 19.04.2021 до 18.00 (за київським часом) (подання аплікаційних пакетів)
Конкурсний відбір: 20.04.2021 – 21.06.2021
Реалізація проектів включно з поданням звітності: з дати підписання Договору про надання гранту Фондом, але не раніше 30.03.2022, до 30.09.2022