+38 (050) 629-18-08
+38 (044) 504-22-66
info@ucf.in.ua

Sharing Contacts - Sharing Knowledge

“Sharing Contacts - Sharing Knowledge” - проект, що виступає майданчиком для побудови співпраці та створення спільних проектів між культурними організаціями України та Польщі. Проект реалізується в рамках Програми OPEN POLAND Інституту Адама Міцкевича спільно із Українським Культурним Фондом та Національним Бюро програми ЄС "Креативна Європа" в Україні.

Цільова аудиторія - культурні організації, що хочуть покращити свою діяльність на міжнародній арені або планують співпрацю із представниками культурних індустрій Польщі.

Проект спрямований на встановлення співпраці чи зміцнення уже існуючих зв'язків між інституціями та організаціями з Польщі та України, що працюють у сфері культури, шляхом організації навчального візиту представників польських організацій у Київ восени 2018 року. Проект також має на меті обговорення ініціатив у сфері збереження спільної культурної спадщини, обмін ноу-хау, спільне створення довгострокових стратегій у сфері культури тощо.

В кінцевому результаті "Sharing Contacts - Sharing Knowledge" дозволить розширити аудиторію поціновувачів української культури в Польщі та польської в Україні, а також сприяти створенню спільних українсько-польських мистецьких проектів.