Як подати заявку до Українського культурного фонду

Матеріали, які вам можуть знадобитись:


Шановний грантоотримувачу!

Якщо Ви читаєте цей текст, значить Ви зацікавились можливістю отримати грант від УКФ. Зараз ми розкажемо, як правильно подати заявку.


0.

Найперше — знайдіть комп'ютер, з якого Ви будете подавати заявку. На комп'ютері має бути встановлене сучасне програмне забезпечення: операційна система Windows 7/8/10 або Mac останніх трьох версій, браузери Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera (оновлені). Успішно подати заявку з операційної системи Windows ХР (та старші версії) або зі старих версій Internet Explorer не вдасться.


1.

Визначтесь із програмою та ЛОТом, які найбільше відповідають вашому проекту. Для цього уважно прочитайте всі описи на сайті.

Наприклад, ви хочете розробити методики обчислення економічних показників секторів креативних індустрій. В цьому вам допоможе програма “Д.О.Р.С.” та ЛОТ 1 “Дослідження в сфері культури”, тип “Індивідуальний”.


2. 

Зайдіть у цю програму та ЛОТ. Уважно ознайомтесь з інструкцією для заявників.


3.

Підготуйте необхідні документи. Зверніть увагу, що для кожного ЛОТу кожної програми є різні документи та додатки, які Вам буде необхідно підготувати. Все це є в інструкції. Зразки додатків Ви можете завантажити з нашого сайту.

4.

Після того, як Ви підготували документи, натисніть “Подати заявку”.


5.

Для подачі заявки необхідно увійти у свій особистий кабінет. Якщо Ви вперше подаєте заявку до УКФ - необхідно зареєструватись. Якщо Ви забули пароль - працює функція “Відновити пароль”.


6.

Заповніть форму проєктної заявки. Зауважте — проєктна заявка велика, і до її заповнення теж необхідно готуватись заздалегідь. В цьому Вам допоможе орієнтовний перелік запитань проектної заявки. Зверніть увагу, що перелік орієнтовний і залежить від кожної програми.


7.

Заповнюйте форму уважно, користуйтесь нашими підказками. Натисніть літеру "і" у правому верхньому куті поля — часто відповіді на найбільш поширені запитання ми передбачили і розмістили у підказках.8.

Заповнивши сторінку, натискайте “Наступний етап” та переходьте далі.


9.

Ви можете повернутись до попередніх етапів заявки, натиснувши необхідний розділ в “Резюме заявки” (праворуч).

Не забувайте зберігати зміни!


10.

Коли Ви закінчите заповнювати форму, переходьте до етапу завантаження документів. На цьому етапі Ви можете роздрукувати заявку (кнопка праворуч).


11.

Система генерує Ваші відповіді на окремій сторінці. За бажанням Ви можете її роздрукувати на принтері, ще раз переглянути, показати друзям чи колегам тощо.

Важливо! Надсилати нам роздруковану заявку не потрібно.


12.

На даному етапі Ви можете повернутись до заявки і відредагувати її. Якщо Ви впевнені, що більше не хочете нічого змінювати, прикріпіть документи. Система дозволить прикріпити документи тільки формату XLS або PDF.


Щоб Ваші PDF-документи не були завеликими (чим вони менші — тим Ви менше залежите від обмежень нашого серверу та Вашого інтернету), оптимізуйте їх за допомогою будь-якого якісного онлайн-оптимізатора13.

Коли документи завантажаться, підпишіть їх Вашим електронним підписом. Потурбуйтесь про наявність електронного підпису заздалегідь. Його можна отримати в податковій, в Приват24 та багатьма іншими способами, не виходячи з дому.


14.

Після того, як всі документи будуть підписані, натисніть “Закінчити подачу заявки”. На цьому етапі внести корективи в заявку буде неможливо.


15.

Якщо все зробили правильно, Ви отримаєте унікальний код Вашої заявки. Щоб не хвилюватись, запишіть його.


Обов'язково зайдіть в особистий кабінет і переконайтесь, що Ваша заявка успішно подана! Якщо Ви все зробили правильно, в кабінеті побачите заявку з номером — так, як на картинці нижче. Вітаємо, Ви успішно подали заявку!

Важливо! Заявки, які не були успішно подані в електронній системі, не розглядатимуться.


Що означає мій код?

Після подачі заявки код генерується системою автоматично. Наприклад:

5DORS11-31860

5 - п'ятий грантовий сезон УКФ

DORS - унікальний ідентифікатор програми

1 - ЛОТ

1 - тип (індивідуальний)

31860 — ваш номер в системі


Інші ідентифікатори грантових програм:

DORS — Дослідження.Освіта.Резиденції.Стипендії.

ICP — Інноваційний культурний продукт

AVS — Аудіовізуальне мистецтво

INC — Культура без бар'єрів

CUH — Культурна спадщина

REG — Культура.Регіони

GRAND — Ґранд-подія

CAP — Культурні столиці

PLUS — Культура Плюс


Що мені далі робити?

Очікувати? Після того, як подачу заявок буде завершено, почнеться технічний відбір, експертне оцінювання, побудова рейтингу та переговорні процедури. Про стан заявки Ви зможете дізнаватись в особистому кабінеті. 

Але про це трохи згодом. Наразі сконцентруйтесь на підготовці Вашої проектної заявки. Бажаємо успіху!