Як успішно подати звітність

Матеріали, які вам можуть знадобитись:


Вітаємо!

Якщо вам знадобився цей матеріал, значить ви реалізували свій проект, і наразі вам залишається останній етап — успішно подати звітність до Українського культурного фонду.


1.

Зайдіть до свого особистого кабінету і клікніть на ту заявку, за якою ви плануєте звітуватись. В деяких заявників є більше ніж одна активна заявка, тому будьте уважні.


2.

Оберіть вкладку "Звітність". Якщо ви тільки почали звітування, ви потрапите на форму, яка називається "Моніторингова анкета". Зверніть увагу, що для основних програм Фонду, програми "Стипендії" та програми інституційної підтримки моніторингові анкети різні.

Ви можете заповнювати моніторингову анкету у зручному для вас темпі (внизу форми є кнопка збереження даних). До того часу, поки всі поля не будуть заповнені, система не пропустить вас на наступний етап. Як тільки всі поля будуть заповнені і ви натиснете "Зберегти дані", система автоматично відправить вас на наступний етап. Повернутись до моніторингової анкети після цього буде неможливо.Якщо ви хочете внести зміни до моніторингової анкети, поверніться до неї через посилання.


3.

Завантажте файли звіту у відповідні слоти. Звертніть увагу, що є два обов'язкові файли (Змістовий звіт та Фінансовий звіт) та додаткові. Ви можете прикріпити додаткові тільки разом з обов'язковими. Прикріпити лише додатковий файл неможливо.

Якщо ви не отримали файлів-шаблонів звіту емейлом (для програми інституційної підтримки), ви можете завантажити їх тут: шаблон змістового звіту; шаблон фінансового звіту. Прикріплюйте файли і натискайте "Відправити на опрацювання".


4.

Ось так виглядає екран, коли у вас вдалось надіслати нам файли (перша процедура).


5.

Якщо менеджери Фонду вирішать, що звіт необхідно доопрацьовувати, у вас в кабінеті з'явиться ось таке повідомлення.

Якщо процедура зістового звітування або фінансового звітування потребує доопрацювання, з'являється відповідний слот для завантаження доопрацьованого документу. Щодо додаткових файлів діє те саме правило, про яке ми говорили вище у п.3: додаткові файли можуть бути надіслані тільки разом з основним. Додавайте його і відправляйте нам.6.

Якщо попередній крок ви зробили правильно, у вас з'явиться нова процедура на якій написано "Триває опрацювання документу".


7.

Таким чином, ви будете надсилати нам файли, а ми вам зауваження, до того часу, коли всі зауваження не будуть усунені.

Тоді ви побачите надпис як на картинці нижче.


8.

Після цього менеджери Фонду завантажать акт виконаного проекту, який буде знаходитись у відповідній вкладці. Підпишіть його і натисніть "Наступний етап".


9.

Ось так виглядає успішно підписаний з вашого боку акт виконаного проекту:


10.

Вітаємо! Ви успішно завершили проект за підтримки УКФ.


Чекаємо на ваші наступні заявки!