Реєстр програми Відновлення культурно-мистецької діяльності

#
ID
Назва проекту
Рейтинг
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
ЛОТ 2. Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності
1.
ID: 5RCA21-33882
Назва проекту: Хустина
Рейтинг: 268
Загальний бюджет проекту: 51161.50
Запитувана сума від УКФ: 51161.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Луцьк Волинська область,
Опис проекту: Мета проекту виконати дванадцять творів і представити їх у виставці. Усі праці об‘єднають хустини, які служитимуть тлом для експозиції і означатимуть покров, оберіг.
2.
ID: 5RCA21-32384
Назва проекту: Відновлення культурно-мистецької діяльності шляхом продовження колекції "Зерно Життя". Коваль Талісман
Рейтинг: 268
Загальний бюджет проекту: 198592
Запитувана сума від УКФ: 198592
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Відновлення індивідуальної культурно-мистецької діяльності та доповнення колекції бронзових скульптур "Зерно Життя" трьома новими скульптурами та одній великого розміру, завдяки отриманню нових навичок з 3д скульптингу та поглибленому вивченню процесів та технологій художнього литва металів, наших предків. Колекція "Зерно Життя" є культурно-мистецьким продуктом з широкою культурно-просвітницькою складовою з сучасної тематики війни з російською федерацією. Колекція сприятиме зміцненню морального духу українців, посилення ментальної стійкості, єдності української нації та скульптури будуть транслювати ідеї повоєнної відбудови держави. "Зерно Життя" - формуватиме нові культурні сенси та практики, спрямовані на взаєморозуміння українського соціуму та єднанню світової спільноти проти російського агресора.
3.
ID: 5RCA21-33830
Назва проекту: Народні іграшки зраненої землі
Рейтинг: 264
Загальний бюджет проекту: 82677
Запитувана сума від УКФ: 82677
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Княгининок,
Опис проекту: Відтворення колекції народних іграшок та предметів дитячого побуту з регіонів, які наближені до країни-агресора та найбільше постраждали під час повномасштабного вторгнення російської федерації в 2022 році. В рамках стипендіальної діяльності будуть виготовлені іграшки, знаряддя народних ігор, речі які були в побуті маленьких українців у XIX - початку XX ст. Робота буде вестися на основі етнографічних джерел, зібраних видатними дослідниками, репресованих радянським режимом Ніною Загладою та Марком Грушевським. Також будуть використовуватися зразки з музейних та приватних колекцій, старовинні фотографії. Значна частина матеріалів раніше не публікувалася і зібрана від носіїв традиції - жителів даних регіонів, які пережили окупацію.
4.
ID: 5RCA21-03163-2
Назва проекту: Квадробалет "Незламні"
Рейтинг: 263
Загальний бюджет проекту: 56673
Запитувана сума від УКФ: 56673
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Бровари, Київська область,
Опис проекту: Квадробалет "Незламні" - це новий культурний продукт у галузі національного балету. Мета проекту змінити ситуацію із висвітленням подій війни в українському та світовому балеті. Результатом стане репертуарна мобільна балетна вистава на 4 виконавці. Дана вистава може бути гастрольним проектом і доносити події війни в Україні до міжнародної аудиторії мовою танцю, яка є універсальною.
5.
ID: 5RCA21-06220
Назва проекту: “Сувій життя”
Рейтинг: 263
Загальний бюджет проекту: 194544.76
Запитувана сума від УКФ: 194544.76
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: село Займище, Київська область, м. Київ,
Опис проекту: “Сувій життя” – дослідницький культурно-мистецький проєкт створення масштабного арт-об’єкта у вигляді керамічного панно як творчої інтерпретації та мотивуючої візуалізація життя українців. Загорнуті кінці сувою символізують минуле та майбутнє, а основна частина призначена сьогоденню, в якому виділені позитивні та сильні сторони сучасної людини, важливі та актуальні цінності. Панно стане результатом проведення унікального авторського дослідження з залученням до його етапів представників різних аудиторій задля транслювання їм тематики проєкту та розширення кордонів її авторського осмислення та інтерпретації.
6.
ID: 5RCA21-33337
Назва проекту: Піднімаючись до прекрасного
Рейтинг: 262
Загальний бюджет проекту: 57140.00
Запитувана сума від УКФ: 57140.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Опішня, Полтавська область, смт Опішня,
Опис проекту: Проєкт має на меті апробацію власних творчих сил у створенні великих ажурних дерев’яних панно на основі орнаментики Василя Григоровича Кричевського, які будуть використані для оздоблення міжповерхової зони Музею мистецької родини Кричевських. Це прекрасна нагода зміцнити свою мистецьку спроможність і водночас зробити важливий внесок у розвиток музею. В результаті реалізації проєкту між двома виставковими поверхами утвориться новий естетичний простір,який об’єднає музей у цілісну структуру .
7.
ID: 5RCA21-33828
Назва проекту: Некрополь
Рейтинг: 260
Загальний бюджет проекту: 199845.73
Запитувана сума від УКФ: 199845.73
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: Проект присвячений трагічним подіям, які сталися з містом Маріуполь та особистим, моральним та будь-яким іншим втратам, яких зазнали його мешканці під час активних бойових дій, з метою привернення уваги суспільства до актуальних проблем внутрішньо переміщених осіб та їх причини.
8.
ID: 5RCA21-26834
Назва проекту: Полісся. Міфологія сучасності
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 199842
Запитувана сума від УКФ: 199842
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міждисциплінарні дослідження феномену язичницьких обрядів та маскарадної культури українського Полісся торкаються його етнології, міфології, психології, мистецтва та історичних процесів сьогодення. Як змінилися язичницькі обряди після початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ, коли досвід пам’яті на військові події майже зник? Відродження обрядів розмов з духами лісу, господарями рік. Нові практики посилення зв’язків з рідною землею, природою. Рефлексії на військові дії, на тимчасову окупацію, на ворожу армію. Реакція на колони розбитої ворожої техніки, на масові трофеї, розбиті будинки, спілкування з ворогом. Нові враження від бомбардувань сіл 500 кг бомбами та РСЗО. Все це відбилося у обрядах та сказалося на поведінці жителів лісу.
9.
ID: 5RCA21-28339
Назва проекту: Подкаст «Будинок Слово»
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 122200
Запитувана сума від УКФ: 122200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна, Луцьк, Волинська область,
Опис проекту: Подкаст про мешканців будинку «Слово» у Харкові, спеціально зведеного для українських письменників у 30-х роках. Митців поселили під одним дахом, щоб прослуховувати та відстежувати. Хвиля репресій зачепила 40 квартир із 66. Серед мешканців – Микола Хвильовий, Лесь Курбас, Микола Куліш, Іван Багряний, Остап Вишня. Будинок «Слово» відображає трагедію цілого літературного покоління «розстріляного відродження». В аудіоподкасті буде 15 серій хронометражем до 15 хвилин кожна.
10.
ID: 5RCA21-33193
Назва проекту: Відносна безпека
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 63410
Запитувана сума від УКФ: 63410
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект “Відносна безпека” присвячений реаліям війни, що розгорнула Росія на території України. У візуальних образах беру спробу опрацювання травми, яку переживаємо сьогодні. Своєчасне осмислення травматичної події веде до зцілення та конструктивних перетворень у перспективі - процесів, яких ми були позбавлені у минулому. Роботи являються і документацією змін у розумінні поняття безпеки сьогодні. Спільне опрацювання нового уявлення базової потреби безпеки допоможе формувати міцний спільний знаменник для моделювання майбутнього в так зміненій реальності. Така самоактуалізація є кроком до формування нових наративів в історичній пам’яті українців.
11.
ID: 5RCA21-01851
Назва проекту: Чарівний світ української міфології - відеоблог. Другий сезон
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 196600
Запитувана сума від УКФ: 196600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Другий сезон YouTube-шоу про українську міфологію та її місце в сучасній світовій культурі. Українська міфологія — дуже давня і надзвичайно багата. Вона проявляється в різних сферах життя та формує світогляд суспільства, вона зберігає культурні коди, та підкреслює національну ідентичність. Наша міфологія — це унікальний культурний пласт, який сьогодні допомагає нам підтримувати патріотичний дух, а в майбутньому стане вагомим елементом популяризації української культури в світі. Мета другого сезону шоу «Чарівний світ української міфології» — сприяти зміцненню морального духу українців, продовживши у цікавій та сучасній формі розкривати нові сторінки української міфології від давнини до сучасності. Проєкт створюється українською та англійською мовами, що допоможе привернути до нашої міфології увагу іноземної аудиторії, та сприятиме просуванню українського культурного продукту за кордоном.
12.
ID: 5RCA21-30595
Назва проекту: Сценарій повнометражного фільму "Двір нашого будинку"
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 91931.10
Запитувана сума від УКФ: 91931.10
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Сценарій повнометражного фільму "Двір нашого будинку", що буде розказувати про емоційну сторону українців, а точніше киян в період березень-липень 2022 року. Проєкт передбачає створення презентаційного пакету майбутнього фільму "Двір нашого будинку" - постер, презентація у форматі pdf українською і англійською мовами. З метою подальшого пошуку і залучення фінансування на створення повнометражного ігрового фільму-дебюту.
13.
ID: 5RCA21-33291
Назва проекту: Архітектура у війні: майбутні архітектори про власний досвід осмислення втрат і руйнувань
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 163985.7
Запитувана сума від УКФ: 163985.7
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт передбачає відновлення кураторської практики Ірини Мацевко шляхом створення та реалізації кураторського виставкового проєкту "Архітектура у війні: майбутні архітектори про власний досвід осмислення втрат і руйнувань" та публічної програми до нього
14.
ID: 5RCA21-02551
Назва проекту: HOLUB ART HUB
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 63180.50
Запитувана сума від УКФ: 63180.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Концепція HOLUB ART HUB – це авторський проєкт безбар’єрності інклюзивного мистецтва. Розрахований на створення художнього осередку у КЗ ЛОР "Львівська спеціальна школа Марії Покрови І-ІІІ ступенів" та підтримки індивідуальної культурно-мистецької діяльності учнівської молоді з порушенням слуху. Метою проєкту є проведення комплексу майстер класів за сучасними видами живопису, пластики і декорування, адаптованими під особливі потреби учасників проєкту. Результатом мистецьких заходів буде серія унікальних культурно-мистецьких виробів для відтворення сталої позиції і донесення культурно-просвітницької складової сучасної тематики війни, розв’язаною країною терористом - рф. За підсумками творчості пройде арт виставка у Палаці мистецтв, електронний каталог, а також благодійний марафон на підтримку фонду «Повернись живим».
15.
ID: 5RCA21-33891
Назва проекту: Межа
Рейтинг: 250
Загальний бюджет проекту: 104729.76
Запитувана сума від УКФ: 104729.76
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Опішня, Полтавська обл.,
Опис проекту: Проєкт має на меті показати боротьбу українського народу проти російської збройної агресії, згуртованість, єдність, непохитність та силу духу, якою славляться українці з древніх часів. Проєкт передбачає створення композиції із 10 глиняних скульптур, постатей, які стоятимуть пліч-о-пліч та утворять стіну, межу між тим, проти кого борються, і тим, що захищають. Всі постаті знаходяться в русі, адже вони готові прийняти бій з гідністю та честю навіть тоді, коли у них немає зброї в руках. Проєкт є інтерактивним. Оскільки він буде експонуватись просто неба на території Національного музею-заповідника українського гончарства, кожен, хто забажає, зможе приєднатись до гурту незламних та відчути єдність з ними.
16.
ID: 5RCA21-33827
Назва проекту: Горянська вієлла: Реконструкція середньовічного струнно-смичкового музичного інструменту віелла (vielle )з фрески 14 ст. пам'ятки національного значення Горянська ротонда ( м. Ужгород Закарпатської області)
Рейтинг: 249
Загальний бюджет проекту: 114755.00
Запитувана сума від УКФ: 114755.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Ужгород,
Опис проекту: Метою унікального авторського проєкту є привернення уваги до історії музично-інструментальної культури України, культурним зв’язкам Закарпаття з Західною Європою та сприяння популяризації виготовлення музичних інструментів як одного з виду креативних індустрій через реалізацію проєкту по реконструкції музичного інструменту , зображеного на фресці 14 ст. Горянської ротонди( м. Ужгород,Закарпатська область) за традиційною історичною технологією виготовлення струнних музичних інструменті та з використанням натуральних екологічних матеріалів.Результат проєкту - культурно-мистецький продукт - якісний струнний музичний інструмент вієлла зі смичком буде використовуватися у концертній практиці в Україні . Буде проводитися фото-,відео фіксація усіх етапів та процесів виготовлення музичного інструменту для подальшого поширення в інформаційному просторі серед зацікавленої аудиторі
17.
ID: 5RCA21-30031
Назва проекту: Спрага
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 195000
Запитувана сума від УКФ: 195000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Херсон, Івано-Франківськ, Ужгород, Харків,
Опис проекту: Ідея проєкту виникла зовсім нещодавно як рефлексія митців на тему війни та її впливу на різні аспекти нашого життя: від психо-емоційного прожиття до адаптаційних патернів побутового виживання. Поняття “спраги” у цьому контексті набуває різних конотацій - від спраги фізичної (нестачі води, світла, тепла,знеморення) до спраги духовної, що у свою чергу володіє різними відтінками (спрага загарблення, помсти, насильства, сексуального задоволення, реваншу, мистецького виявлення, жалю, розуміння). Мета проєкту - за допомогою мистецької події, результатами якої стають різноманітні артоб’єкти, висвітлити різнорівневе сприйняття поняття “спраги”, порефлексувати над сприйняттям поняття різними людьми в існуючих реаліях та створити простір самостійного переосмислення теми та формування висновків. Проєкт стане майданчиком для розвитку українського сучасного монументального мистецтва, покликаного налагоджувати комунікацію між представниками різних середовищ та сприйяти діалогу та взаємодії між різних акторами культурного середовища країни. У результаті реалізації проєкту буде підготовлено та відкрито повноцінну виставку мистецьких робіт, інспірованих артефактами старовинних церков із заходу України, з місцевості, де велись бойові дії на Сході України, із землі Кримського каналу на Півночі та інших частин країни. Таким чином виставка зможе передати національне розуміння поняття “спраги” та його варіативність, відповідно до обставин, які впливали на формування його розуміння кожним із предсталених учасників. До фізичних результатів ініціативи також увійдуть мультмедійні короткі відеоролики про етапи створення проєкту, буде проведено публчну презентацію із залученням сучасних відеотехнологій та засобів відеовізуального мистецтва.
18.
ID: 5RCA21-32765-2
Назва проекту: Кривий Ріг мистецький
Рейтинг: 247
Загальний бюджет проекту: 88968.7
Запитувана сума від УКФ: 88968.7
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Кривий Ріг,
Опис проекту: Проект присвячений відновленню індивідуальної культурно-мистецької діяльності кураторки сучасного мистецтва Левченко Катерини шляхом підготовки виставкового проєкту в Кривому Розі
19.
ID: 5RCA21-33945
Назва проекту: Роман-хроніка "Окупація" та поетичний відеоблог "Моя особиста хроніка війни"
Рейтинг: 245
Загальний бюджет проекту: 173830.00
Запитувана сума від УКФ: 173830.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Херсон, Одеса, Миколаїв, Кропивницький, Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль,
Опис проекту: Проєкт створений задля документування досвіду життя в окупації та виїзду на підконтрольну територію, основаного на реальних подіях; опису злочинів росії проти українського народу, викликів, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи та люди, які постраждали внаслідок тимчасової окупації території України на прикладі Херсона та Херсонської області; порушення проблематики тимчасово окупованих територій України. Проєкт спрямований на протидію інформаційній та культурній пропаганді країни-агресора, меморіалізацію героїчної боротьби українського народу, обмін досвідом всередині України та поза її межами, об’єднання світової спільноти проти росії, поширення та популяризації українського творчого продукту, українського письменства, популяризація української мови. Проєкт є яскравим прикладом досвіду артреабіліції і рефлексії на виклики та процеси, які відбуваються в суспільстві.
20.
ID: 5RCA21-33652
Назва проекту: Українські барокові партеси: забуті композитори.
Рейтинг: 243
Загальний бюджет проекту: 92470
Запитувана сума від УКФ: 92470
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Луцьк (Волинська область),
Опис проекту: Відкриття давніх українських композиторів та відтворення партесів - унікального явища європейського музичного бароко. Тлумачення для широкого загалу значення слова – партес. Відновлення мистецької спроможності стипендіата, підвищення виконавського рівня хорового колективу. Пропонований культурно-мистецький продукт слугуватиме в повоєнному становленні потужним джерелом знань про національні корені та зміцнення національної свідомості; виявлятиме особливе місце українського хорового мистецтва в парадигмі європейської духовної спадщини. Результати: Створення 3х відео-подкастів про життя і творчість забутих українських композиторів, зйомка відеороликів до 2 музичних зразків партесів, а також презентація виконання партесів.
21.
ID: 5RCA21-33511
Назва проекту: Кіноклубний фестиваль українського кіно у всеукраїнській мережі кіноклубів kinoklub.org.ua
Рейтинг: 243
Загальний бюджет проекту: 94295.58
Запитувана сума від УКФ: 94295.58
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна, окрім територій, які окуповані,
Опис проекту: Кіноклубний фестиваль українського кіно – це проєкт з відновлення діяльності всеукраїнської мережі кіноклубів kinoklub.org.ua, започаткованої у 2018 році. У межах фестивалю відбудуться некомерційні покази 17 визначних арт-фільмів України – у військових частинах, в бібліотеках, будинках культури,бомбосховищах, культурних просторах. Фестиваль спрямований на промоцію найкращих зразків українського кіно, популяризацію української культури та створення осередків громадянського суспільства через відновлення кіноклубного руху. У військовий час культура має особливу роль: підняття морального духу українців, відіграє важливу у роль у національній ідентифікації та боротьбі з пропагандою.
22.
ID: 5RCA21-31090
Назва проекту: Моя 19-річна Ба
Рейтинг: 242
Загальний бюджет проекту: 198220
Запитувана сума від УКФ: 198220
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: Написання поепізодного плану до чотирьох серій, сценарію до першої та другої серії, хронометражем по 45 хвилин кожна, зняття відеоролика-інтервʼю до 2-х годин до чотирисерійного мінісеріалу “Моя 19-річна Ба”, репортажне фотознімання до 150 фотографій, та створення трейлеру з відзнятого матеріалу (3 хвилини) для подачі на воркшопи, гранти, пітчинги. Мінісеріал, заснований на реальних подіях, перенесе глядача в осередок львівських хіпі 70-х, що боролися проти московської диктатури та відстоювали право бути собою. Він сприятиме розвитку сучасної української культури, адже впливає на самоідентифікацію і формування позитивного іміджу українців, як нації, яка прагне демократії, гуманізму та свободи.
23.
ID: 5RCA21-07915
Назва проекту: Відновлення культурно-мистецької діяльності
Рейтинг: 241
Загальний бюджет проекту: 67049.00
Запитувана сума від УКФ: 67049.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Проект "Я не боюсь" - це короткометражний сценарій про події сьогодення в Україні. Це історія дівчини з Київської області, яка живе з постійним страхом. Ракетні атаки України не припиняються і її страх переростає в панічні атаки. Та одного дня вона каже сама собі: я більше не боюсь. Це проєкт про те, як варто цінити кожен день і жити повноцінним життям, навіть у воєнний час. Це можливо, українці кожного дня доводять це світові. А зробити з цього маленьке соціальне кіно, де не просто розказати історію героя, а дати напрямки боротьбі з панічними атаками - це для мене є також соціальним проєктом. Я планую за допомогою книг і курсів підтягти свої знання з драматургії і вдосконалити свої професійні навички, і в якості результату цих навичок написати сценарій "Я не боюсь", базуючись на власному досвіді переживання цієї війни.
24.
ID: 5RCA21-27882-2
Назва проекту: Коло єдності ВулБа
Рейтинг: 239
Загальний бюджет проекту: 181683
Запитувана сума від УКФ: 181683
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Житомир,
Опис проекту: "Коло єдності ВулБа" - це групові заняття з гри на перкусіїта електронних перкусійних і ударних інструментах для дітей та підлітків, що відбуваютьсяу форматі барабанного кола. Фіналом програми буде проведення п’ятнадцятогощорічного фестивалю ритму "ВулБа", що проходить в Житомирі та його околицях, іоб’єднує професійних музикантів та аматорів у єдине барабанне коло, що триває декількаднів поспіль.
25.
ID: 5RCA21-34106
Назва проекту: Відновлення культурно-мистецької діяльності Скибін Р.В.
Рейтинг: 238
Загальний бюджет проекту: 178393.38
Запитувана сума від УКФ: 178393.38
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Львів, Ужгород,
Опис проекту: В проекті будуть створені декоративні керамічні панно у формі «Щитів», декоровані рослинним орнаментом, як символом відродження, спротиву несправедливості, збереження та продовження життя. Для образу обрано один з видів мистецтва – «Військовий щит», який слугує для захисту Воїна та Держави у широкому розумінні. Документування часу «1-н Щит – 1-н Місяць Оборони України, починаючи з 24 лютого 2022». Стипендія УКФ стане початком колекції з 12 «Щитів» (діаметр 40 см), з подальшим продовженням тематичної колекції до завершення війни, за кількістю місяців.
26.
ID: 5RCA21-03436
Назва проекту: Сила підтримки
Рейтинг: 237
Загальний бюджет проекту: 180807
Запитувана сума від УКФ: 180807
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Вінyиця, Херсон та область,
Опис проекту: Серія з 5 відеороликів, які розповідають про феномен українського волонтерського руху. На тлі робочого процесу – від визначення потреб до фактичної доставки допомоги на фронт – розгортається розповідь про те, що мотивує волонтерів і чому український волонтерський рух є унікальним у світі. Разом з героями проєкту ми пройдемо увесь шлях формування та доставки допомоги на фронт. Ми дізнаємось від них, що таке бути волонтером і що мотивує їх безкорисно працювати та ризикувати своїм життям. Проєкт цікавий українським глядачам своїми практичними порадами. Та закордонним – психологічно-емоційною атмосферою волонтерського руху. Проєкт розміщується у соціальних мережах та національному телеефірі.
27.
ID: 5RCA21-33674
Назва проекту: Стипендія на запис музичного альбому
Рейтинг: 237
Загальний бюджет проекту: 192000
Запитувана сума від УКФ: 192000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Луцьк, Україна,
Опис проекту: Запис та видання авторського музичного альбому урізноманітнить плейлисти українців на стрімінгових платформах та в ефірах радіостанцій, поповнить цю скарбничку 11 якісними та змістовними україномовними треками. За змістом треки – рефлексії на тему сучасної війни з державою-агресором та зміцнення морального духу українців. Підтримка проєкту дозволить стимулювати розвиток аудіального мистецтва загалом та митців, що творять вітчизняний музичний продукт.
28.
ID: 5RCA21-33226
Назва проекту: Наукове мистецтво для миру
Рейтинг: 237
Загальний бюджет проекту: 150000.00
Запитувана сума від УКФ: 150000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Проєкт «Наукове мисстецтво для миру» спрямовано на виготовлення картин в жанрі наукового мистецтва. Сюжети картин будуть спрямовані на боротьбу України за свою незалежність та припинення війни. Створюваний креативний продукт Наноарт планується транслювати в онлайн-форматі. Виготовлені постери будуть розповсюджуватися по бібліотеках та музеях з метою збереження української мистецької спадщини та розвитку напрямку наукового мистецтва. У проєкті я хочу показати незламність українського народу, жагу до свободи та національної автентичності. Також символізмом Наноарт я закликаю про необхідність підтримки України, особливо діячів мистецтва та науки – ці інституції найбільш вразливі під час війни.
29.
ID: 5RCA21-34177
Назва проекту: Дзен по-українськи
Рейтинг: 235
Загальний бюджет проекту: 61406
Запитувана сума від УКФ: 61406
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: «Дзен по-українськи» — збірка художніх репортажів про українців та Україну після подій 24 лютого, створена з метою фіксації визначних та буденних подій воєнного часу, відтворення сили духу українського народу. Про нашу націю, її незламність, єдність, рішучість, в та жагу до перемоги. Про дітей і дорослих, про воїнів і волонтерів, про кожного — як ми навчилися жити, а не виживати в умовах російського вторгнення. І як ми щодня наближаємо перемогу. Кожен на своєму фронті заради спільної мети! В рамках проєкту передбачається доопрацювання авторського рукопису, створення ілюстрацій до нього, верстка та друк 20 примірників видання. Презентація книги на локаціях пунктів незламності у Харківському метро.
30.
ID: 5RCA21-00511
Назва проекту: Музейна освіта в Україні: дослідження, мережування, партнерства.
Рейтинг: 235
Загальний бюджет проекту: 78474.00
Запитувана сума від УКФ: 78474.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, Одеса, Київ, Харків, Вінниця, Ужгород, Херсон,
Опис проекту: Мета проекту налагодити комунікацію між музейними освітянами з різних регіонів. Дослідити актуальні проблеми, які постали перед музейною сферою в цілому і визначити потенціал взаємодії з аудиторіями в період війни. Проект спрямований на проведення прикладного дослідження музейної освіти для формування доказової політики в разі реформування галузі. Кінцевий продукт – створення мережі працівників музейної освіти в Україні, а саме запуск відкритої групи у соціальній мережі фейсбук, проведення двох онлайн-зустрічей, де учасники поділяться досвідом з організації освітніх програм, проектами на майбутнє, а також матимуть можливість створити нові партнерства. Підсумком роботи стане підготовка статті в Journal of Museum Education з метою висвітлення кращих практик музейної освіти серед міжнародного професійного кола.
31.
ID: 5RCA21-34243
Назва проекту: Створення просвітнього музичного фільму "Звуки Чорнобиля - Звуки України"
Рейтинг: 235
Загальний бюджет проекту: 197950
Запитувана сума від УКФ: 197950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Чорнобиль, Припʼять, Славутич, Київ, Гостомель, Горенка, Берлін,
Опис проекту: Створення просвітньої музичної документальної стрічки Звуки Чорнобиля, що буде презентована у інтернеті на одному з відомих ютуб каналів країни. Ми розкажемо про перебіг цього соціального проєкту о 2021-му році і його нових учасників, а також, як на проєкт вплинула війна. Деякі музиканти пішли на фронт, хтось мешкав у Гостомелі та його будинок було знищено, також знищено будинок батьків деяких музикантів, а хтось має гостролі у прифронтових містах. Життя перевернулось, але соціальна позиція музикантів залишилась. Колись вони працювали над соціальним проєктом про Чорнобиль, а зараз працюють заради України та перемоги! Також ми розкажемо про захоплення ЧАЕС окупантами у лютому 2022 та про те, як працівники станції будули у заручниках пока російськи загарбники рили окопи у Рудому Лісі!
32.
ID: 5RCA21-02051
Назва проекту: Бандерштатівські гутірки
Рейтинг: 234
Загальний бюджет проекту: 200000
Запитувана сума від УКФ: 200000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту - зміцнити моральний дух українців, які незалежно від соціального статусу та місця основного чи тимчасового проживання, шляхом власних можливостей і ресурсів протидіють російському агресору. Результатом проекту стане якісний та змістовний україномовний відеоконтент з широкою культурно-просвітницькою складовою на тематику сучасної боротьби українського народу з російським агресором.
33.
ID: 5RCA21-33442
Назва проекту: Створення ілюстрацій до казки "Як рятували країну Мережи́ну"
Рейтинг: 234
Загальний бюджет проекту: 99588
Запитувана сума від УКФ: 99588
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення ілюстрацій до казки "Як рятували країну Мережи́ну" в авторській змішаній техніці. За допомогою онлайн-уроків, створити разом дітьми їх ілюстрації. Поєднати це в єдиний навчально-творчий процес та спільну виставку робіт.
34.
ID: 5RCA21-34136
Назва проекту: Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності Аблаєв Б.А.
Рейтинг: 234
Загальний бюджет проекту: 55000
Запитувана сума від УКФ: 52384
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків,
Опис проекту: Відновлення повноцінного курсу з історико-культуної спадшини кримськотатарського народу для дітей з родин вимушених переселенців з Криму та інших тимчасово окупованих територій України шляхом проведення спеціальних занять, історичних олімпіад і вікторин.
35.
ID: 5RCA21-01246
Назва проекту: "Писульки від мамульки"
Рейтинг: 234
Загальний бюджет проекту: 97000
Запитувана сума від УКФ: 97000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект "Писульки від мамульки" спрямований на національно-патріотичне виховання дітей в родині. В межах проекту планується видання авторських оповідань та казок для дітей і їх батьків. Автор є багатодітною мамою, співачкою, педагогом, волонтером і водночас громадською діячкою, тому проект передбачає також запис альбому аудіоказок у виконанні автора та її дітей, а також концертну презентацію проекту.
36.
ID: 5RCA21-06486
Назва проекту: Виставковий проєкт "Гальшка. Українська Єлена"
Рейтинг: 233
Загальний бюджет проекту: 104930.00
Запитувана сума від УКФ: 104930.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєктом створюються умови для кураторської діяльності, що має на меті творче переосмислення історичної постаті Гальшки Острозької та створення мистецької виставки задля популяризації української історії, культури всередині країни і в світі. Проєкт пропонує глядачу вступити в діалог щодо змін в уявленні суспільства про роль жінки як протягом останніх століть, так і зараз, в українських реаліях війни росії проти України.
37.
ID: 5RCA21-08066
Назва проекту: Пісня - Стіна
Рейтинг: 233
Загальний бюджет проекту: 77600.00
Запитувана сума від УКФ: 77600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Запис пісні Стіна, що написана на вірш відомого українського музиканта, радіо ведучого, поета Романа Коляди. Стилістика пісні наближена до кіно музики з притаманною їй виразністю в аранжуванні та динаміці. Мелодика пісні пов’язана з загальноєвропейськими традиціями, що має ввести її у контекст подібних героїко-епічних пісень народів Європи. Планується фото та відео фіксація процесу створення запису пісні для подальшої її популяризації за допомогою соцмереж.
38.
ID: 5RCA21-03180
Назва проекту: Як ти?
Рейтинг: 230
Загальний бюджет проекту: 91133
Запитувана сума від УКФ: 91133
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків,
Опис проекту: Завершення повнометражного документального фільму про будні звичайних громадян, дітей, які зустріли війну у своїх домівках
39.
ID: 5RCA21-33268
Назва проекту: "Літай високо"
Рейтинг: 226
Загальний бюджет проекту: 151428
Запитувана сума від УКФ: 151428
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Луцьк,
Опис проекту: Я працюю над розробкою кінопроєкту повнометражного документального фільму про родину українського військового пілота, який загинув у повітряному бою захищаючи Україну. Документальний кінопроєкт розповість особисту історію з життя молодої сім'ї, які були щасливими та будували плани на майбутнє, але війна забрала у них щасливе спільне життя. Проєкт покликаний створити надихаючу історію про важливість продовження життя після втрати на війні близької людини.
40.
ID: 5RCA21-02178
Назва проекту: За Світлом
Рейтинг: 226
Загальний бюджет проекту: 198550
Запитувана сума від УКФ: 198550
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Сила духу українського народу наче світло. І це світло настільки яскраве, що здатне провести нас крізь темряву блек-аутів, знесилень та смерті, до світла, до життя, до відродження, як паросток, який здатен пробивати асфальт та каміння, що тягнеться до сонця. З початком повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ - 24.02.2022, тільки сліпий міг не побачити грандіозної консолідації духу українського народу всіх соціальних прошарків, без виключень. Проект «За Світлом» має за мету мистецьке дослідження цього Українського феномену світла-духу засобами живопису з контентом відео- та аудіо- рядів.
41.
ID: 5RCA21-05981
Назва проекту: Культурно-інноваційний туристичний центр м. Запоріжжя з найбільшим у Європі годинником Єднання та музеєм боротьби за незалежність - архітектурний 3д макет площі та будівлі центру
Рейтинг: 225
Загальний бюджет проекту: 199450
Запитувана сума від УКФ: 199450
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Запоріжжя,
Опис проекту: Головна проблема Людства – розрізненість: культурна, расова, економічна. Центр з годинником Єднання (Соборності) – місто зустрічі, дозвілля, навчання людей, яких поєднує інтерес – любов, пісня, танець, мистецтво, спорт. За проектом, все сконцентровано у будівлі, що повинен розташуватися на місці пам’ятника радянських часів відповідно до декомунізації площі Запорізької м. Запоріжжя. Ще рік потому Проект ввібрав у себе слова, які після сумних дат 2014 р. та 2022 р. стали актуальні в Україні, як ніколи: Єднання, Соборність, Час, Єдність берегів, людей, регіонів, відродження. Проект Центру доповнюється музеєм символів Боротьби за Незалежність та меморіалом захисників всієї України, бо немає чужої родини, села, міста, навіть країни та планети.
42.
ID: 5RCA21-34165
Назва проекту: Створення умов для продовження авторської культурної діяльності
Рейтинг: 222
Загальний бюджет проекту: 145617
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харківська область, місто Лозова,
Опис проекту: Відновлення діяльності по створенню та популяризації Української поп-рок музики.
43.
ID: 5RCA21-33421
Назва проекту: Мурал "Діти війни"
Рейтинг: 222
Загальний бюджет проекту: 148400.00
Запитувана сума від УКФ: 148400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Дніпро,
Опис проекту: Об’єктом проекту є функціонуюча котельня (стіна 10*12 метрів). Адміністрація міста дала дозвіл на створення муралу. Котельня знаходиться поряд з центральним військкоматом (200 м) , дитячим садком (100м) та военним госпіталем (950 м). Концепція муралу полягає в тому, що ЗСУ захищає Україну, як дитину - наше майбутнє. На основному плані - Захисник, що обіймає маленьку україночку. Він дає впевненість у безпеку, посилює віру в перемогу, в майбутнє. На задньому фоні прапор України, символіка та дитячі іграшки. Метою та результатом проекту стане популяризація українського арт мистецтва, зміцнення морального духу українців, особисто дітей, які формують свій внутрішній світ яскравими картинками.
44.
ID: 5RCA21-26701
Назва проекту: Створення та популяризація альбому авторських пісень співачки Таня Доля "Доля моїх пісень"
Рейтинг: 220
Загальний бюджет проекту: 172500
Запитувана сума від УКФ: 172500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення та запис альбому авторських пісень співачки Таня Доля. Всього 5 пісень.
45.
ID: 5RCA21-31833
Назва проекту: Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності для фінансування окремих видатків, пов’язаних зі створенням документального фільму.
Рейтинг: 219
Загальний бюджет проекту: 130751
Запитувана сума від УКФ: 130751
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Рівне, Чернівці,
Опис проекту: Стипендія для відновлення культурно-мистецької діяльності і створення культурно-мистецького продукту. Фільму про людину, яка незважаючи на випробування, які випали на її долю не зламалася і не опустила руки, а впевнено йде до мети. Її сила духу і характеру проявилися ще з більшою силою з початком війни росії проти України.
46.
ID: 5RCA21-06133
Назва проекту: Дитяча Майстерня «САД»
Рейтинг: 217
Загальний бюджет проекту: 199895
Запитувана сума від УКФ: 199895
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Дитяча Майстерня «САД» як ідея визріла за останні роки, та особливо гостро зазвучала з початком повномасштабної війни Росії в Україні. В Театральному Центрі «Слово і голос», який я очолюю, була створена Театральна школа співу для дітей переселенців, яка була для них безкоштовною. Під час першого етапу проекту «САД Божественних Пісень. Сковорода», що здійснювався за підтримки Стипендії УКФ, ідея дитячої школи переросла в ідею Майстерні, що буде об’єднувати три напрямки навчання дітей: спів, слово і танець. Заняття за цими напрямками відбуватимуться за моєю авторською театральною методологією, яка базується на законах Традиції, традиційному і класичному матеріалі, ідеях і принципах Єжи Гротовського, на понятті «гри», як вона розроблена і передана нам в народних ритуальних іграх, забавлянках, танцях і співаних дійствах.
47.
ID: 5RCA21-33997
Назва проекту: Створення вистави "Урок" Є.Йонеско
Рейтинг: 215
Загальний бюджет проекту: 198500.00
Запитувана сума від УКФ: 198500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Основною метою проекту є створення вистави "Урок" за п'єсою Є.Йонеско на базі Львівського академічного духовного театру "Воскресіння" в сучасному європейському стилі не сюжетного театру, де глядачеві дається можливість зрозуміти щось більше ніж написано в тексті. П'єса написана після II Світової війни, де в образі вчителя ми бачимо фашистський режим Гітлера. І ось тепер ми проходимо наступний урок, де знову йде боротьба добра зі злом. В контексті війни, яку розпочала Росія проти України, ця п'єса набуває нового значення. Проект має на меті через мистецтво сприяти зміцненню морального духу українців та підняти важливі питання у зв'язку із повномаштабним вторгненням російської федерації на територію України та разом знайти на них відповіді.
48.
ID: 5RCA21-33071
Назва проекту: Візуальний щоденник війни
Рейтинг: 215
Загальний бюджет проекту: 66020
Запитувана сума від УКФ: 66020
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мій проєкт - це інтерактивний артбук з ілюстраціями про кожен день війни та згадками українців про цей день. Інтерактивна сторона артбуку - елемент доповненої реальності на кожній сторінці. До ілюстрації та тексту додано відео, інтерв‘ю автора згадок чи фото, які характеризують той день, які можна побачити через додаток AR на смартфоні, навівши камеру на ілюстрацію на сторінці. Цей артбук про щодення війни. Про окупацію, депортацію та біженство. Про цивільних, військових та волонтерів. Про тих, хто пережив найстрашніше, та тих, хто не пережив. Мета цього проєкту - розповісти світові про щодення війни та мемореалізувати боротьбу українського народу з російськими загарбниками.
49.
ID: 5RCA21-27310
Назва проекту: Вишиванка
Рейтинг: 214
Загальний бюджет проекту: 51970
Запитувана сума від УКФ: 51970
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: «Вишиванка» - повнометражний художній фільм для широкої глядацької аудиторії. За сюжетом, який відбувається під час опору збройній агресії, нерішучий хлопець Тарас знаходить старовинну вишиванку, вдягнувши яку він набуває козацького духу та над можливість отримувати будь яку річ, яку зможе собі уявити. Парубок відправляється на окуповану територію, щоб врятувати із полону своє кохання. Мета проєкту- створення (виготовлення) презентаційного пакету повнометражного фільму "Вишиванка" хронометражем не меньше 90 хвилин для подальшого пошуку джерел фінансування проєкту та висування на конкурсні програми від Держкино. Результатом проєкту стане створення презентаційного пакету, а саме: логлайн, синопсис, біблія персонажів.
50.
ID: 5RCA21-33078
Назва проекту: «Читка п'єси "Зерносховище», групова дискусія на тему: "Голодомор 1932–1933 років в Україні" та лекція по Міжнародному праву.»
Рейтинг: 212
Загальний бюджет проекту: 56845
Запитувана сума від УКФ: 56845
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Україна, місто Дніпро,
Опис проекту: Мета: організувати чітку п'єси "Зерносховище" української сучасної авторки Наталки Ворожбит для глядачів з громади ВПО з Донецької області, а також глядачів з найбільш уразливих груп населення (ВПО, молодь, безробітні, люди з інвалідністю). Після читки організувати обговорення п'єси разом з глядачами, групову дискусію на якій глядачі зможуть задавати питання, висловлювати свою думку. Результат: підвищення обізнаності громадян про Голодомор, про Закон «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні», Конвенцію ООН 1948 року про запобігання злочину геноциду та покарання за нього, Міжнародний пакт 1966-го про громадянські та політичні права, Конвенцію 1968-го про незастосування терміну давності до військових злочинів та злочинів проти людяності.
51.
ID: 5RCA21-08239
Назва проекту: Матеріальна спадщина кримських татар XIV-XVII ст.: Поділля і Волинь
Рейтинг: 210
Загальний бюджет проекту: 193225
Запитувана сума від УКФ: 193225
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Кам'янець-Подільський, Меджибіж, Острог, Берестечно, Дубно,
Опис проекту: Проєкт стосується матеріальної спадщини кримськотатарського народу на теренах Волині та Поділля у період XIV–XVIIст. Його метою є дослідження історії кримців та виявлення предметів матеріальної культури, віднайдених під час археологічних розкопок. Відповідно до цього завданнями дослідження є: 1) опрацювання предметів матеріальної культури (за результатами археологічних розкопок), які є доступними у музейних колекціях та фондосховищах; 2) написання історичного нарису по темі проєкту; 3) підготовка та друк аналітичного каталогу за результатами проєкту (500 екз., які будуть розіслані по основним бібліотекам України); 4) презентація результатів проєкту у ЗМІ, інтернет ресурсах наукових та музейних установ, міжнародних наукових конференціях, відкритих уроках.
52.
ID: 5RCA21-34140
Назва проекту: Відновлення індивідуальної культурно-мистецької діяльності
Рейтинг: 209
Загальний бюджет проекту: 172610.00
Запитувана сума від УКФ: 172610.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Черкаси,
Опис проекту: Проєкт спрямований на відновлення культурно-мистецької діяльності в умовах широкомасштабної воєнної агресії рф проти України. Отримана в межах цієї грантової програми стипендія дасть мені можливість продуктивно працювати протягом 5 місяців у межах реалізації своїх творчих задумів. Зокрема я маю бажання розробити концепцію і почати працювати над практичним втіленням живописного творчого проєкту з робочою назвою "Генезис", що стосується війни в Україні і її впливу на зміни геополітичної, культурної і гуманітарної ситуації в світі.
53.
ID: 5RCA21-00934
Назва проекту: Продовження реалізації авторських проєктів "Люблю тебе, моя країно...", ""Артвізитівка Києва", тощо
Рейтинг: 206
Загальний бюджет проекту: 110000
Запитувана сума від УКФ: 110000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Мукачево Закарпатська область, місто Київ,
Опис проекту: Вже багато років я займаюсь реалізацією своїх авторських іміджевих культурно-мистецьких проєктів, кожен з етапів їх реалізації супроводжується створенням культурно-мистецьких продуктів: організацією серій виставок, випуском поліграфічної продукції, створенням аудіовізуального продукту тощо. так з червня по жовтень 2023 року заплановані випуски поліграфічної продукції у формі каталогів робіт учасників проєкту "Люблю тебе, моя країно...", створення однойменного аудіовізуального культурного продукту та подальше просування його результатів через інтернет-можливості - онлайн-виставки в різних форматах тощо, при подальшій реалізації проєкту "Артвізитівка Києва" передбачається друк каталогу робіт за 2022 рік,створення онлайн-виставки за попередніми етапами його реалізації за 2017-2020 роки (180 картин) та за 2022 рік - 80 картин ,подальше просування проєкту в Україні та за її межами, тощо
54.
ID: 5RCA21-33449
Назва проекту: Відеозапис концерту піаніста та композитора Романа Шутка
Рейтинг: 203
Загальний бюджет проекту: 100000
Запитувана сума від УКФ: 100000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Відео запис концерту піаніста та композитора Романа Шутка, на якому він виконуватиме як свої твори з попередній альбомів, так і нові твори.
55.
ID: 5RCA21-31758
Назва проекту: Дослідження польових умов створення та діяльності операторів культури в формі неурядових організацій
Рейтинг: 200
Загальний бюджет проекту: 156134.00
Запитувана сума від УКФ: 156134.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Дослідити та представити польові умови, практики та досвід створення та діяльності операторів культури в формі неурядових організацій із різноманітних куточків України, зокрема, в умовах воєнного стану
56.
ID: 5RCA21-34222
Назва проекту: Відновлення культурно-мистецької діяльності Комурджи Д.
Рейтинг: 196
Загальний бюджет проекту: 58583.00
Запитувана сума від УКФ: 58583.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відновлення повноцінного курсу музичних занять для дітей з родин вимушених переселенців з Криму та інших тимчасово окупованих територій України, підготовка музичних композицій та аранжування кримськотатарської музики.
57.
ID: 5RCA21-33320
Назва проекту: Витоки
Рейтинг: 196
Загальний бюджет проекту: 169.5
Запитувана сума від УКФ: 169.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Охтирка, Сумська область,
Опис проекту: Відновлення роботи Співочої майстерні "Калина-Етно" з метою продовження справи по самоідентифікаціїї громади як нації, через збереження та поширення національної спадщини - витоків народного мистецтва: пісенних та танцювальних традицій, обрядів, традицій національного вбрання, задля зміцнення морального духу українців, утвердження відчуття себе частиною великої української нації, та як протиотруту від російської агресії.
58.
ID: 5RCA21-34228
Назва проекту: Земля
Рейтинг: 195
Загальний бюджет проекту: 196695.00
Запитувана сума від УКФ: 196695.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: В проекті «Земля» я повертаюся до теми піксельного камуфляжу ЗСУ (мій мистецький проект 2014-2019), який для мене, як для вимушеного мігранта-митця, набуває іншого, більш глибинного сенсу. Піксель - це вже не дизайнерське узагальнення і стилізація ландшафту місцевості. Новими очима я дивлюсь на рідну землю - це погляд ніби зсередини. Краєвиди перестають бути планіметричними, начебто набувають додаткового об’єму і глибини. Тепер я люблю її по справжньому! Після усвідомлення її можливої втрати! Знаю - більшість з нас повернеться! Повернеться кращими та вдосконаленими! Бо ми маємо бути тут і зараз – в місці, де пишеться новітня історія. Наша та цілого світу!
59.
ID: 5RCA21-33486
Назва проекту: Міні-альбом "Ой, не світи, місяченьку"
Рейтинг: 195
Загальний бюджет проекту: 67762.00
Запитувана сума від УКФ: 67762.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мініальбом "Ой, не світи, місяченьку" складатиметься з авторських електронних аранжувань дуже відомих та незнайомих широкому загалу українських народних пісень. Цей мініальбом має на меті популяризацію українського фольклору на сучасній локальній та зарубіжній електронних сценах та його просування у рейв-спільнотах як у наймасивніших пластах молодіжних субкультур. Міні-альбом включатиме 5 треки.
60.
ID: 5RCA21-34240
Назва проекту: Найсмачніші страви з подорожей!
Рейтинг: 194
Загальний бюджет проекту: 199500
Запитувана сума від УКФ: 199500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Завдяки підтримці УКФ, маючи більше 20-ти років операторського досвіду, розпочну індивідуальну мистецьку діяльність. Планується відзняти низку відеоматеріалів, з яких можна сформувати принаймні одну кулінарну програму (про регіональну кухню України), що буде запропонована для трансляції українським та міжнародних телеканалам. Решта відеоматеріалів у подальшому буде виставлена як футажі, які зможуть увійти до інших аудіовізуальних творів.
61.
ID: 5RCA21-24904
Назва проекту: "Як розкопали "Великий льох"?" Вистава-містерія за пророчими творами Тараса Шевченка та сучасних поетів.
Рейтинг: 194
Загальний бюджет проекту: 200000
Запитувана сума від УКФ: 200000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Місто Запоріжжя, місто Київ, місто Одеса, місто Харків, місто Дніпро, місто Львів, місто Полтава, місто Івано-Франківськ, місто Тернопіль, місто Вінниця,
Опис проекту: Буде створена вистава-містерія "Як розкопали "Великий льох"?", яка буде показана в 10 обласних центрах України.
62.
ID: 5RCA21-33919
Назва проекту: Ідентичність в українських національних символах
Рейтинг: 186
Загальний бюджет проекту: 58620.15
Запитувана сума від УКФ: 58620.15
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Моє завдання зробити проект «Ідентифікація в українських національних символах». Це серія картин із використанням українських символів, орнаментів та літер алфавіту. Починаючи з Берегіні та коловороту, проходячи через орнаменти національної вишивки і закінчуючи рутенією (алфавітом, розробленим В.Чебаником). Я хочу показати, що українці – це не лише «садок вишневий коло хати», а й потужна давня культура, що йде корінням від Трипілля та стародавньої Київської Русі. Результат проекту - відновлення спроможності вести живописну діяльність та виставка картин з описами розшивки символів та інформаційний сайт, який докладно, з використанням історичних джерел, описує значення орнаментів та символів нашої спадщини. Культурно-мистецький продукт - виставка/експозиція «Ідентифікація в українських національних символах» . Це важливо як для самоідентифікації самих українців, так і для представлення України у світовій спільноті. Зрозумійте МИНУЛЕ, щоб винайти МАЙБУТНЄ. Стипендію я планую використовувати для закупівлі матеріалів (полотна, фарби),проведенню виставки, розробки сайту проекту та реклами його в соцмережах.
63.
ID: 5RCA21-33187
Назва проекту: Шутко Шоу
Рейтинг: 181
Загальний бюджет проекту: 100000
Запитувана сума від УКФ: 100000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, Київ, Харків, Полтава, Дніпро, Нікополь, Ужгород, Суми, Херсон,
Опис проекту: Створення програм Шутко Шоу в тому числі із залученням запрошених гостей, переклад програм на англійську, викладення в Ютуб і як результат вихід на ширшу аудиторію
64.
ID: 5RCA21-34195
Назва проекту: Соборність: країна волонтерів
Рейтинг: 181
Загальний бюджет проекту: 124717.04
Запитувана сума від УКФ: 124717.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Запоріжжя, Мізочі (Рівненська область), Харків, Кам'янець-Подільський, Черкаси, Львів,
Опис проекту: Документальний фільм про волонтерів з різних куточків України. Кожеш з них робить займається різною діяльністю і робить свій великий вклад у нашу перемогу у російсько-українській війні.
65.
ID: 5RCA21-34217
Назва проекту: 100 тижнів до рок зірки
Рейтинг: 180
Загальний бюджет проекту: 181850
Запитувана сума від УКФ: 181850
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Житомир,
Опис проекту: 100 тижнів до рок зірки - проект у якому я хочу досягти своєї підліткової мрії - зібрати гурт, створити музику та виступати на великій сцені. Для цього в мене є 100 тижнів. Кожного тижня я буду показувати, що я зробив для втілення своєї мрії на ютюб каналі "100 тижнів до рок зірки" .
66.
ID: 5RCA21-34242
Назва проекту: Фанфіки баби Палажки
Рейтинг: 175
Загальний бюджет проекту: 70000
Запитувана сума від УКФ: 60000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Калуш, Львів, Дніпро,
Опис проекту: Подкаст присвячений просвітницькій діяльності у сфері сучасного українського фанфікшену як одного з провідних репрезентантів суспільних та культурних настроїв серед творців-аматорів та професійних авторів.
67.
ID: 5RCA21-28906
Назва проекту: Мистецька АРТ-Лаболаторія "Квітка полонини"
Рейтинг: 174
Загальний бюджет проекту: 192000
Запитувана сума від УКФ: 192000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Солочин,
Опис проекту: Проект спрямовано на відновлення культурно-мистецької діяльності творчої молоді, що постраждала внаслідок російської агресії в Україну та втратила можливість творити. Моя місія - надати унікальне місце для творіння - творчу лаболаторію, де буде забезпечена робота молодих митців у одному з найбільш безпечних регіонів країни, та в місці, де забезпечене комфортне перебування - санаторій "Квітка полонини". В результаті роботи митців, які перебуватимуть на локації - буде проведено виставку робіт та створено унікальний аудіовізуальний продук, який нестиме мотиваційний контент для захисників України та населення вцілому. Через який транслюватиметься потяг до перемоги, збереження та відновлення нашої країни. Результатом роботи стане унікальна експозиція нових робіт студентів творчного навчального закладу та досвідчених художників, та за допомогою цифровізації даних робіт буде створено унікальний мотиваціний ролик.
68.
ID: 5RCA21-05840
Назва проекту: Життя по максимуму з картма́ксимумами
Рейтинг: 173
Загальний бюджет проекту: 76732
Запитувана сума від УКФ: 76732
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса, Київ, Львів,
Опис проекту: Йдучи назустріч побажанням колекціонерів, створити максимум елементів, які можна об'єднати разом: культурним та креативним інституціями України відправити 140 листів з поштовою продукцією з персональним дизайном та зображеннями штучного інтелекту, календарним штемпелем АТ "Укрпошта", й вмістом з каліграфічно підписаними картмаксимумами й листами-поясненнями, виконати онлайн адаптацію в соціальних мережах, блозі та влогу.
69.
ID: 5RCA21-34058
Назва проекту: Моно-вистава "OTVETKA@UA"
Рейтинг: 172
Загальний бюджет проекту: 171934.00
Запитувана сума від УКФ: 171934.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Славута, Хмельницька обл.,
Опис проекту: Моно-вистава "OTVETKA@UA" за мотивами п'єси сучасної української драматургині Неди Нежданої. Присвячена талановитому українському співакові, який загинув на Доннечині загинув 29 червня 2016 року, захищаючи Україну в російсько-українській війні.
70.
ID: 5RCA21-34010
Назва проекту: Метаморфози з хохлами
Рейтинг: 170
Загальний бюджет проекту: 92652.00
Запитувана сума від УКФ: 92652.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Чернівці, Київ,
Опис проекту: Метою даного проекту є створення модерного мистецького продукту з яскраво вираженою українською ґенезою за формою виразу та на актуальну тематику, яка виникла в умовах російсько-української війни в Україні. Результатом проекту має стати створення в матеріалі арт об’єкта у формі інсталяції, яка символізуватиме перетворення українського суспільства від рабів-хохлів до національно свідомих воїнів, які боряться за українську ідентичність. Суспільна цінність нашого проекту в тому, що в сучасному мистецтві ще ніхто з такою прямотою не говорив мовою мистецтва про найбільшу українську проблему – це проблема ментального рабства українського соціуму. Як твір мистецтва він може стати експонатом музею сучасного мистецтва.
71.
ID: 5RCA21-34082
Назва проекту: Evacuation Train (робоча назва)
Рейтинг: 162
Загальний бюджет проекту: 72399.00
Запитувана сума від УКФ: 72399.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Музичний альбом у стилі сучасного джазу, що створені під враженням подій російсько-української війни. 5 авторських тем, просякнутих відповідними настроями й станами.
72.
ID: 5RCA21-30703
Назва проекту: Калина пам’яті
Рейтинг: 158
Загальний бюджет проекту: 191500.00
Запитувана сума від УКФ: 191500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Дрогобич, Стрий,
Опис проекту: Калина пам'яті - серія концертів духової музики у двох відділах. Перший відділ - українська маршева музика. Другий - легка "паркова" музика. Концерти відбудуться за участі музикантів Львівської філармоній у Львові, Дрогобичі та Стрию для аудиторії українських переселенців.
73.
ID: 5RCA21-34084
Назва проекту: Концерти-леції Ольги Шутко в школах України
Рейтинг: 157
Загальний бюджет проекту: 100000
Запитувана сума від УКФ: 100000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів-Луцьк-Рівне-Хмельницький-Вінниця-Київ-Дніпро-Запоріжжя-Полтава-Кременчук-Кропивницький-Одеса-Кривий Ріг-Тернопіль-Івано-Франківськ-Чернівці-Ужгород,
Опис проекту: Концерти-лекції віолончелістки Ольги Шутко які будуть відбуватися у школах України для популяризації віолончелі та класичної музики
74.
ID: 5RCA21-33810
Назва проекту: Жіночність
Рейтинг: 148
Загальний бюджет проекту: 129700
Запитувана сума від УКФ: 129700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Івано-Франківськ,
Опис проекту: Цей проєкт — продовження серії «Жіночність» започаткованої в 2018 р. Кожна картина відображала певний стан або емоцію жінки в широкому спектрі. В суспільстві прийнятий стереотип подання жінки через радість, сексуальність, ніжність. Та попри це я не хочу обмежуватись тільки цими проявами. Кожна жінка може проявляти інші стани, а також бути незалежною від суспільних очікувань. Зображення жінок носять символічний характер, фантазійні елементи, символічне ню як прояв відкритості своїх емоцій і проживання життя через тіло. Результатом першого етапу проєкту стала персональна виставка. Частина картин знаходиться вже в приватних колекціях. 
75.
ID: 5RCA21-29327
Назва проекту: Ведель - відомий та невідомий (Світова прем’єра літургії С-dur Артемія Веделя)
Рейтинг: 144
Загальний бюджет проекту: 193400.00
Запитувана сума від УКФ: 193400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Попри недовге життя, переслідування та ув’язнення, він творив загадкову музику і став одним з найславетніших українських композиторів. Артемій Ведель писав духовну музику, хоча вона й була заборонена. Творчість А. Веделя активно досліджують та виконують. Проте літургія св.Іоанна Златоуста С-dur Артемія Веделя в повному обсязі буде виконана вперше.
76.
ID: 5RCA21-34131
Назва проекту: "Вільні" ютюб канал KOSTYLOVE
Рейтинг: 143
Загальний бюджет проекту: 197.000
Запитувана сума від УКФ: 197.000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ, вся Україна,
Опис проекту: Що таке воля? Це дія та сила, потрібна кожному українцю в час війни. Програма «Вільні» — це серія інтерв’ю з людьми, що знайшли в собі силу волі продовжити свою справу, своїм життям наближаючи перемогу.
77.
ID: 5RCA21-33340
Назва проекту: Вистава театру ляльок «Дідо-Всевідо»
Рейтинг: 137
Загальний бюджет проекту: 168882
Запитувана сума від УКФ: 168882
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Житомир, Житомирська область, смт. Черняхів, Житомирська область,
Опис проекту: Метою отримання гранту є створення у 2023 року колективом театру ляльок, який діє на базі Черняхівського будинку культури вистави театру ляльок «Дідо-Всевідо» та показ її в гастрольному варіанті не менш 30 разів перед цивільними глядачами, перед внутрішньо-переміщеними особами в населених пунктах Житомирської області та перед військовими, які дислоковані також на території Житомирщини. Завданням, яке ставить перед собою грантоотримувач є через популяризацію української культурної спадщини зміцнення морального духу українців та єднання світової спільноти проти російського агресора, підвищення морального стану. Все зазначене є метою та завданням даного проєкту.
78.
ID: 5RCA21-34159-2
Назва проекту: Військово-польовий АРТ
Рейтинг: 137
Загальний бюджет проекту: 190048
Запитувана сума від УКФ: 179048
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Ізмаїл, Болград, Умань, Вінниця, Нетішин, Острог, Славута, Шепетівка, Ніжин,
Опис проекту: З 2015 року в Україні активно діяв проект «Військово-польовий АРТ». У ньому взяли участь більше 200 майстрів декоративно-прикладного мистецтва, з усіх регіонів України, які з елементів військової амуніції, залишків від снарядів, частин боєприпасів, завдяки нанесенню традиційного українського символу, що закладений у розписі, різьбленні, ткацтві, гончарстві, соломкарстві та інших видах зображувального мистецтва, створили унікальні мистецькі твори. В експозиції домінувало п’ять напрямів: «Дитяча іграшка», «Текстиль», «Сакральне мистецтво», «Музичні інструменти», «Народне малярство». Виставка побувала у 30–ти містах України, організовано понад 200 майстер-класів для дітей та молоді. Головний посил виставки – життя перемагає смерть.
79.
ID: 5RCA21-34154
Назва проекту: інсталяція для заданого простору "Колона"
Рейтинг: 137
Загальний бюджет проекту: 221000
Запитувана сума від УКФ: 199151
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Предметно-орієнтована інсталяція для заданого простіру "Колона" присвячена досвідам адаптації до умов фронту, тилу і вимушеного біженства під час військової агресії Росії проти України
80.
ID: 5RCA21-33472
Назва проекту: Підтримай Бучу, Вільна Україна
Рейтинг: 131
Загальний бюджет проекту: 145262.00
Запитувана сума від УКФ: 145262.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Буча, Київська область, Буча,
Опис проекту: Куратор Валерія Велика планує організувати безкоштовні майстер-класи для дітей з Бучі, Київської області та пленери для художників України, реалізувати художній проект «Підтримай Бучу, Вільна Україна». Проект планується проводитись в місті Буча, Київської області. До проекту долучаються 25-30 українських митців з усієї України. Написані роботи будуть присвячені довоєнній та воєнній Бучі, її архітектурі, пам’яткам та спадщині. Мета виставки – познайомити людей з містом Бучею, яке дуже сильно постраждало під час війни. На картинах ми поєднуємо мирний час та війну. На уламках старого світу ми побудуємо новий світ, де Україна стане незалежною та ще сильнішою державою, яку будуть поважати в усьому світі. Мета: арт-терапія і безкоштовні майстер класи для дітей міста Буча. Просування творчості українських митців, виставка-продаж картин на фонд гуманітарної допомоги, підтримка психологічного стану митців.
81.
ID: 5RCA21-34083
Назва проекту: Відкрити Україну в собі
Рейтинг: 128
Загальний бюджет проекту: 192500
Запитувана сума від УКФ: 142500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Київська область м. Богуслав, Київська область м. Богуслав,
Опис проекту: Створення серії картин про Україну, ідея якої виникла на підставі власного досвіту та переживань під час обстрілів в Харкові, евакуації та проживання в маленькому містечку на Київщині. Проведення виставок та видання каталогу картин та думок на цю тему
82.
ID: 5RCA21-34173
Назва проекту: Українське наївне малярство
Рейтинг: 126
Загальний бюджет проекту: 67882.00
Запитувана сума від УКФ: 67882.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту: продовження створення художніх робіт в стилі українського наїву. Частина робіт має бути створена фарбою на полотні, частина робіт буде створена за допомогою компютерного графічного редактора. Пізніше роботи будуть виставлені на Всесвітній виставці наївного малярства в Польщі (м. Катовіце).
ЛОТ 1. Відновлення культурно-мистецької діяльності (культурно-мистецькі проєкти)
1.
ID: 5RCA11-07319
Назва проекту: Створення відео 360 про Гостомель під час війни (VR Gostomel)
Рейтинг: 296
Загальний бюджет проекту: 1166058
Запитувана сума від УКФ: 996058
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Коршунов Валерій Юрійович
Міста реалізації: Гостомель, Київ, Горенка,
Опис проекту: Гостомель VR - унікальний іммерсивній досвід, який розповідає історію мешканців маленького міста Гостомель у Київської області, що став відомий на весь світ у перші дні повномаштабного вторгнення російських окупантів у лютому 2022. Тут відбулась важлива битва за аеропорт, тут було знищено найвеликий літак у світі МРІЯ (АН-225), тут мешкали звичайни люди, а діти ходили у школу і під час уроків дивились у вікно на самольоти. Ми покажемо історію Гостомеля через історії людей, як він виглядав до війни, як він виглядав під час бою за аеропорт, як віглядав відразу після деокупації. Через віртуальну реальність ми зробимо портал у той момент війни, де можна буде побачити бій за аеропорт, розбомблені житлові дома Військового містечка, спалену МРІЮ, покинуту школу. тощо. Ми знімемо інтервʼю з мешканцями Гостомеля, пілотами МРІЇ, родичами тих, хто загинув там захищаючи нашу країну. Під час проєкту буде відскановано 10 локацій Гостомеля та артефактів війни, створено 5 віртуальних оточень, створено унікальне відео про Гостомель під час війни у форматі 360 для показу у ВР шоломах по всьому світу.
2.
ID: 5RCA11-03405-2
Назва проекту: Відновлення діяльності команди фестивалю “Київський тиждень критики”, проведення 7-го кінофестивалю та 6-ї Національної премії кінокритиків «Кіноколо»
Рейтинг: 284
Загальний бюджет проекту: 1920434
Запитувана сума від УКФ: 709168
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АТ ФІЛМЗ”
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Головною метою проекту є відновлення роботи команди кінофестивалю «Київський тиждень критики», збереження фестивалю та Премії «Кіноколо» і проведення події у 2023 році. Серед результатів підтримка українських талантів та кіноіндустрії через нагородження Премією «Кіноколо», трансляція нагородження відбудеться в прямому ефірі телеканалу “Суспільне Культура”. А також, проведення традиційних програм фестивалю, що складається із 5 програм кінопоказів («Міжнародна програма», «Фокус:Україна-Польща», «Українські Гала-Прем’єри», українська ретроспектива, міжнародна ретроспектива) та панельних дискусій. Три із кінопрограм присвячені українським стрічкам, в межах «Українські Гала-Прем’єри» та «Фокус» відбудуться прем’єри українських фільмів. Проведення проєкту сприятиме підтримці та розвитку аудиторій українського кіно, української кінокритики, вітчизняних талантів і культурній дипломатії.
3.
ID: 5RCA11-34341
Назва проекту: Герой
Рейтинг: 284
Загальний бюджет проекту: 1019999.94
Запитувана сума від УКФ: 999999.94
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Справжні канали»
Міста реалізації: Україна, згідно поточного місця перебування персонажів,
Опис проекту: Телепередача «Герой» - 8 документальних історій по 12 хв про військовослужбовців, які отримали звання «Герой України» і уособлюють героїчну боротьбу українського народу з російськими загарбниками. Це неймовірно захоплюючі сюжети рівня Голівуду, які мали місце під час російсько-української війни. Це історії, які надихають продовжувати боротьбу. Це історії Героїв, що вижили. Сюжет включає інтерв’ю з Героями, з їхніми побратимами, з свідками подій та з елементами реконструкції подій.
4.
ID: 5RCA12-29555
Назва проекту: 14й Одеський міжнародного кінофестиваль
Рейтинг: 283
Загальний бюджет проекту: 1394135.01
Запитувана сума від УКФ: 990615.01
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Український кінофестиваль"
Міста реалізації: Чернівці, Одеса, Київ,
Опис проекту: Одеський міжнародний кінофестиваль — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, який щорічно проходить у кінематографічній столиці України – місті Одеса. ОМКФ був створений у 2010 році задля популяризації якісного інтелектуального кіно серед українських глядачів, а також з метою підтримки та розвитку українського кінематографа у країні та за кордоном. За роки існування фестивалю вдалося стати найяскравішою кіноподією літа в Україні, а також міцно закріпитися на світовій кіномапі. Кожний день Одеського міжнародного кінофестивалю — це ексклюзивні прем’єри фільмів, майстер-класи від провідних українських та світових кінопрофесіоналів, яскраві навколофестивальні події і, звичайно, унікальна фестивальна атмосфера. У зв'язку з війною у 2023 році відбудеться 14й ОМКФ у м. Чернівці з показами глядацьких показів кращих європейських фільмів у м. Одеса.
5.
ID: 5RCA11-29203
Назва проекту: Окуповані
Рейтинг: 282
Загальний бюджет проекту: 997503
Запитувана сума від УКФ: 997503
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Мистецтво про права
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою проекту є створити фільм-подорож життям трьох жінок, які долають травму згвалтування на війні і в пошуку справедливості повертають собі силу та гідність. Фільм складається з історій-новел, які відбуваються в різний час та в різних країнах: в Україні під час повномасштабного російського вторгнення, в Боснії під час Югославської війни, в Німеччині під час окупації радянською армією в ІІ Світову війну. Фільм дозволяє глянути на сучасні події в Україні через глобальний історичних контекст, передати досвід окупації через історії жінок , а такоє показати як ці жінки проходять шлях від травми до зцілення, щоб повернути собі гідність.
6.
ID: 5RCA11-05508
Назва проекту: Гатило
Рейтинг: 281
Загальний бюджет проекту: 1085118
Запитувана сума від УКФ: 976318
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГО "Фонд сприяння молоді та спорту "Олімп"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: "Гатило" - вебсеріал у форматі мальопису (комікс) з чотирьох епізодів, присвячений висвітленню героїчних подій на фронті. Хронометраж кожної серії до десяти хвилин. Оповідання буде у формі коміксу, мальоване,що розширить можливості по візуалізації. Задача проемпатувати кожну з 4х історій бійців ЗСУ та вкласти емоцію в 30-60 секунд лірики. Далі протягом 5-7 хвилин розповісти історію бійця ЗСУ, яку ми одночасно будемо анімувати. Драйвово, на мажорній ноті. З пасхалками (відсилками) до українських казок та характерників - Мамай, Перебийніс, Крутивус, Котигорошко... У цьому проєкті маємо за мету об'єднати учасників з реп культури (голос проєкту), електронної сцени (муз супровід), стріт арт (скетчі коміксів), українські казки (пасхалки) і найголовніше - зробити марвел на мінімалках з наших козаків
7.
ID: 5RCA11-03948
Назва проекту: Дилецький: Must hear
Рейтинг: 281
Загальний бюджет проекту: 768344.91
Запитувана сума від УКФ: 745844.91
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Оупен Опера Юкрейн»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт Дилецький: Must hear є наступним етапом партесної лабораторії – ініціативи з дослідження, виконання та презентації українського музичного барокового багатоголосся, започаткованої нами 2019 року. Мета проєкту полягає в удоступненні українському та світовому слухачеві шедеврів найважливішого композитора українського бароко Миколи Дилецького у виконанні, що відповідає сучасним тенденціям репрезентації музики минулих епох. Проєкт передбачає запис аудіоальбому із композиціями Дилецького, центральною з яких є беззаперечний шедевр композитора – Воскресенський канон. Твори композитора виконуватимуться учасниками професійного ансамблю “Partes”, що спеціалізується на виконанні бароко. Запис відбуватиметься в автентичному для стилю просторі Кирилівської церкви Національного заповідника “Софія Київська”. Реліз буде доступний на онлайн-ресурсах, презентований наживо та у стрім-трансляції.
8.
ID: 5RCA11-00123
Назва проекту: Мистецтво - наша броня
Рейтинг: 278
Загальний бюджет проекту: 887880.00
Запитувана сума від УКФ: 862880.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Міста реалізації: м. Кам'янець-Подільський, м. Харків, м. Київ, м. Львів,
Опис проекту: "Мистецтво - наша броня" - кроссекторальний проєкт від фестивалю “Respublica”, метою якого є детонація творчої активності та відновлення культурно-мистецької діяльності митців аудіального та аудіовізуального секторів, що постраждали внаслідок війни, яку росія розв'язала проти України. Результатами проєкту стануть 5 музичних відеокліпів - міні-історій про 5 музичних колективів, учасники яких побували на війні та відчули її або були вимушені покинути свої домівки внаслідок окупації та зупинити свою діяльність. Проєкт направлений на протидію депрофесіоналізації та декваліфікації митців під час війни, на меморіалізацію героїчної боротьби учасників проєкту та всього українського народу, на протидію пропаганді рф та на відновлення мистецької діяльності всіх учасників проєкту.
9.
ID: 5RCA11-02669
Назва проекту: Створення повного презентаційного пакету ігрового повнометражного фільму "Nodokasa"
Рейтинг: 278
Загальний бюджет проекту: 478617
Запитувана сума від УКФ: 478617
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Рєка Ольга Василівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: В рамках проекту передбачається створити повний презентаційний пакет (прес-кіт) повнометражного фільму «Nodokasa» (сценарій, логлайн, синопсис, режисерське бачення, біблію персонажів, мудборд та стратегію просування українською та англійською мовами) для подальшого пошуку фінансування на виробництво від інших міжнародних та українських донорів, зокрема Держкіно України. Результатом проекту стануть матеріали для представлення проекту (пітчингу) в індустріальних секціях українських та міжнародних фестивалів, а також для участі у міжнародних кіноринках та пошуку ко-продюсерів фільму в Східній, Центральній Європі, в Канаді та США
10.
ID: 5RCA11-30741
Назва проекту: (Не)знищенні
Рейтинг: 278
Загальний бюджет проекту: 1027720
Запитувана сума від УКФ: 997720
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Музей видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Михайла Старицького, Панаса Саксаганського
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Проєкт презентує масштаб репресій радянської влади у першій половині 20 сторіччя проти представників української інтелігенції та їх спадку, а також проводить паралелі між подіями 100 річної давності та сучасними реаліями спроб знищення представників української творчої еліти в контексті російсько-української війни 21 століття. В рамках проєкту мультимедійної виставки розповідаються маловідомі історії репресій проти представників родин Косачів, Старицьких, Франків, інших культурних та громадських діячів, знаних як представники «Розстріляного відродження», презентуються матеріали та факти злочинів радянської влади на прикладі місця масових розстрілів та поховань у Биківні, а також проводяться паралелі з сучасними місцями та фактами військових та злочинів проти людяності, репресованих та знищених українців в період перебігу російсько-української війни.
11.
ID: 5RCA11-34278
Назва проекту: Балет "ДискриміНАЦІЯ"
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 1682000.00
Запитувана сума від УКФ: 1000000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Академічний театр "Київ Модерн-балет"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєктом «ДискриміНАЦІЯ» передбачено створення балету на одну дію на музику Г.Ф. Генделя та В.В. Сильвестрова у постановці Раду Поклітару та виконанні артистів Академічного театру «Київ Модерн-балет». В основі балету інтернаціональна хореографічна фантазія, що буде складатися з новел-притч зв’язаних між собою ідеями, що пропагуватимуть цінності демократичного цивілізованого світу та зосереджуватимуть увагу навколо проблематики явищ дискримінації та толерантності, зневаги та взаєморозуміння. Будуть об’єднані неперервними рухами хореографії й внутрішнього життя, емоціями та розбіжностями невеликого людського суспільства, в якому як крапля води, схований весь Всесвіт та все Людство. Мета проєкту досягнута, якщо глядач, який відвідає балет, зможе задуматися над важливістю імплементації питань піднятих у новелах, які занадто часто загрузають в догмах і плутанині.
12.
ID: 5RCA11-05804
Назва проекту: 20 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 1982452
Запитувана сума від УКФ: 963403
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація «Докудейз»
Міста реалізації: Київ, онлайн,
Опис проекту: Запропонований проєкт забезпечує підготовку та реалізацію 20го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA з 2 по 8 червня 2023 року у Києві. Проєкт передбачає офлайн покази щонайменше 40 документальних фільмів та їх модероване обговорення за участі творців/-чинь, кінокритиків/-инь, культурологів/-инь та правозахисників/-иць, проведення щонайменше 10 подій, включаючи 6 правозахисних подій програми RIGHTS NOW! та Міждисциплінарну програму ДОКУ/СИНТЕЗ. Метою проєкту є підтримка сектору культури під час війни, зокрема документального кінематографу та фестивалів, створення майданчику для дискусій та обміну думками між режисер(к)ами, представниками/-цями кіноіндустрії, правозахисниками/-цями та відвідувач(к)ами фестивальних подій заради зміцнення морального духу українців, сприяння єдності в умовах війни.
13.
ID: 5RCA11-29323
Назва проекту: Мистецька кроссекторальна резиденція «АРТ КУЗЕМИН: гра в майбутнє»
Рейтинг: 276
Загальний бюджет проекту: 964420.00
Запитувана сума від УКФ: 944420.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "ЄРМІЛОВЦЕНТР.АРТЛАБОРАТОРІЯ"
Міста реалізації: с. Куземин Охтирського району Сумської області, м. Харків,
Опис проекту: Арт резиденція як форма мистецької мобільності та комунікації, що базується на міждисциплінарності і націлена на формування міжсекторального творчого середовища. Перетин візуального мистецтва і театру, колаборація митців, акторів і режисерів, обмін досвідом і практиками, створення сучасного культурного продукту. Митці і актори працюють поза звичним середовищем, досліджують, рефлексують, експерементують з матеріалами. Результат спільної роботи - лялькова вистава, прем’єра якої відбувається в селищній громаді. Резиденція сприяє децентралізації культури через реалізацію низки активностей: вправи з художніх практик для дітей і підлітків від митців та акторів, екскурсії, прем'єра вистави. Дивимося у майбутнє через дослідження історичної і культурної спадщини, аналіз травматичного досвіду повномасшабної війни і героїчної боротьби українців за свою незалежність.
14.
ID: 5RCA11-00623
Назва проекту: ФОРТ ХАРКІВ
Рейтинг: 276
Загальний бюджет проекту: 1236720.00
Запитувана сума від УКФ: 996750.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Яковлева Наталія Вікторівна
Міста реалізації: м. Харків і область, м. Київ і область,
Опис проекту: Фільм досліджує унікальне соціальне явище - народний опір міста Харкова під час російського повномасштабного військового вторгнення. Реальні учасники подій пояснять, чому найбільш російськомовне, найбільш толерантне до росії українське місто найдовше страждає від бомбардувань, та водночас проявляє небачений патріотизм і є фортецею, що затримала ворожу навалу зі сходу. Цей фільм про силу людського духу та Перемогу.
15.
ID: 5RCA11-03553
Назва проекту: «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях».
Рейтинг: 274
Загальний бюджет проекту: 951420.00
Запитувана сума від УКФ: 826020.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Львівський обласний осередок всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів - УСІ».
Міста реалізації: Львів (готовий інклюзивний культурний продукт передаватиметься в усі регіони України).,
Опис проекту: Проект має на меті адаптувати для людей, які втратили зір, літературні та аудіовізуальні твори шляхом публікації шрифтом Брайля 3 енциклопедичних і науково-популярних видань (всього 640 книг), виготовлення їх аудіоверсій DAISY, створення аудіодискрипції 3 фільмів. Цільова аудиторія – незрячі діти та дорослі, зокрема ті, хто втратив зір внаслідок російсько-української війни. Створений контент має інклюзивний характер, тобто є доступним і для осіб з іншими категоріями інвалідності, і для умовно здорових людей. Над адаптацією усіх творів працюватиме команда незрячих фахівців разом з акторами, дизайнерами, редакторами. Готовий інклюзивний культурний продукт буде переданий в усі регіони України. Обрані для адаптації книги і фільми здатні навчити, надихнути, мотивувати!
16.
ID: 5RCA11-02160
Назва проекту: 100ліття незламності: історія української боротьби у піснях
Рейтинг: 273
Загальний бюджет проекту: 999980.00
Запитувана сума від УКФ: 999980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Рудницька анжеліка Миколаївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект має на меті зафіксувати історію української незламності у піснях. Століття героїчної боротьби українського народу за свободу і незалежність відображена в українському пісенному літописі. Від пісень Січових стрільців, героїв УПА і Другої світової війни до пісень російсько-української війни, які нині піднімають дух українцям.
17.
ID: 5RCA11-34178
Назва проекту: Переміщена Анімація
Рейтинг: 272
Загальний бюджет проекту: 1019999.5
Запитувана сума від УКФ: 999999.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Верлінська Анастасія Олегівна
Міста реалізації: Житомир, Миколаїв, Дніпро, Одеса,
Опис проекту: Знайомство дітей ВПО віком 8-16 років зі стоп-моушн анімацією як видом мистецтва, професією та інструментом опрацювання та подолання глибинних травм війни шляхом творення культурно-мистецького продукту під час участі у анімаційних майстернях та класах з арт-терапії. Заходи триватимуть по 2 дні у містах Житомир, Одеса, Миколаїв та Дніпро, і охоплять 120 учасників. Діти ВПО від керівництвом досвідчених менторів (Леоніда Тивонюка, Олени Вознесенської та Олександри Клюшанової) створять 60 анімованих аватарів та 4 анімаційні відео.
18.
ID: 5RCA11-00673
Назва проекту: Лабораторія драматургії: як писати про війну
Рейтинг: 272
Загальний бюджет проекту: 620705.00
Запитувана сума від УКФ: 640705.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Національна спілка театральних діячів України
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Київ,
Опис проекту: 6 українських драматургів у співпраці із 6 режисерами створять драматургічні тексти-рефлексії на сучасні події в Україні. Проєкт дасть можливість учасникам опрацювати травматичний досвід війни, зробити спробу перших можливих на даному етапі узагальнень, отримати досвід співпраці з режисером/драматургом під час опрацювання документального матеріалу та створення драматургічного тексту. П’єси будуть презентовані у вигляді перформативних читань в театрах України, які отримають сучасний та актуальний матеріал, з яким вони зможуть оперативно реагувати на запити сучасного суспільства. Тексти будуть у подальшому запропоновані для перекладу європейськими мовами. Мета Лабораторії – створення якісних драматургічних текстів-рефлексій на події російсько-української війни, збільшення актуальної драматургії в театрах, підтримка сучасних українських драматургів.
19.
ID: 5RCA13-01000
Назва проекту: Презентація Української програми Бієнале цифрового та медіа мистецтва в Іспанії
Рейтинг: 272
Загальний бюджет проекту: 1156404
Запитувана сума від УКФ: 997904
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНАЗЕРЛЕНД»
Міста реалізації: Київ (Україна), Мадрид (Іспанія), Валенсія (Іспанія),
Опис проекту: Представити Україну головною темою біеєнале медіа арту Мадатак в Іспанії, презентувавши масштабну Українську програму цифрового та медіа мистецтва з 20 експонатів та участі 7 українських митців та кураторів в програмі подій в Мадриді, і додатково презентувавши її в місті Науки та Мистецтв у Валенсії у 2023 році, з метою єднання світової спільноти проти російської військової та культурної експансії, підвищення всебічної підтримки та розуміння України в світі та інтеграції українського сучасного мистецтва у культурний простір Європи
20.
ID: 5RCA11-26887
Назва проекту: Видання журналу SALIUT MAGAZINE Where are we now
Рейтинг: 271
Загальний бюджет проекту: 937000
Запитувана сума від УКФ: 913000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Повна назва організації: Всеукраїнський Громадський Благодійний Фонд “Основи”
Міста реалізації: Україна м. Київ,
Опис проекту: Saliut Magazine - це проєкт унікального незалежного друкованого періодичного видання, присвяченого сучасній українській фотографії. Цілі видання 3го номеру журналу — через якісні професійні тексти та сучасний зручний дизайн, розповісти Україні та світу про актуальну українську фотографію, поновити діяльність видавництва Основи за допомоги сильного та значимого культурного продукту,який є повноцінним дослідженням про українську фотографію та її розвиток впродовж усіх років незалежності України. 2ге видання журналу розповідало про фотографію 90-х та перші роки незалежності України. Зараз в країні повномасштабна війна, і ми знову виборюємо своє право бути вільними та незалежними. Наша свобода та прагнення до самостійності тягнеться червоною ниткою в нашій історії і ми хочемо зобразити це у нашому третьому випуску SALIUT Where are we now Issue. Зараз мистецтво фотографії суттєво змінилось: на перший план стала документальна фотографія, що фіксує реальне життя. Ми хочемо зобразити це у журналі, відслідкувати тенденції та створити справжній мистецький альманах, який згодом стане цінним джерелом для дослідження мистецтва. Результатом проєкту стане можливість дати площадку митцям для їхньої творчості та поширити українське мистецтво та культуру шляхом розповсюдження журналу на західних майданчиках.
21.
ID: 5RCA11-07881
Назва проекту: Мистецтво під прицілом
Рейтинг: 271
Загальний бюджет проекту: 851395.00
Запитувана сума від УКФ: 826395.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація "Культурний Клуб"
Міста реалізації: с.Гораївка (Бакота, Хмельницька обл.), смт Стара Ушиця (Хмельницька обл.), м. Кам'янець-Подільський (Хмельницька обл.), м.Хмельницький (Хмельницька обл.), м.Вінниця (Вінницька обл.), м. Київ (Київська обл.), м.Одеса (Одеська обл.),
Опис проекту: Наш проєкт - це відновлення культурно-мистецької діяльності 20 митців аудіального та візуального сектору та відновлення діяльності резиденції "Бакота Хаб" шляхом проведення кроссекторальної мистецької резиденції на Бакоті із залученням 2-х професійних кураторів. Результатом проєкту стане створення щонайменше 35 культурно-мистецьких продуктів на тему війни, яку розв'язала росія проти України (муралів, арт-об'єктів, аудіозаписів, відеокліпів), що стануть основою для комплексу всеукраїнських та європейських міждисциплінарних заходів направлених на їх репрезентацію - 5 виставок в Україні, мультимедійні виставки на 4-х європейських фестивалях, 3-х європейських резиденціях та в онлайн-форматі для формування уявлення про українську культуру у світі, протидії російській пропаганді та промоції українського культурного продукту на широку аудиторію.
22.
ID: 5RCA11-01291
Назва проекту: "Кіно разом"
Рейтинг: 271
Загальний бюджет проекту: 954628
Запитувана сума від УКФ: 877128
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ КІДСМУВІФЕСТ"
Міста реалізації: м. Миргород (Полтавська обл.), м. Охтирка (Сумська обл.), м. Запоріжжя (Запорізька обл.),
Опис проекту: Три тижневих кінотабори, в різних областях нашої країни, для молоді (14 -18 р.) місцевих громад, в тому числі - підлітків з порушеннями слуху, частина з яких - внутрішні переселенці. В кожному з 3 регіонів, за допомогою конкурсу (анкетувань та співбесід), буде відібрано 45 учасників. Під керівництвом досвідчених викладачів, діти опанують сучасну професію – фільмейкер, створять та розвинуть особисті Ютуб канали, збільшивши загальний відсоток україномовного контенту, засвоять на практиці всі етапи продакшена (від ідеї до монтажу). Документальний фільм на тему «Мої мрії», стане спільним творчим продуктом для 135 підлітків – учасників Проєкту.
23.
ID: 5RCA11-34304
Назва проекту: Дрім Театр (робоча назва)
Рейтинг: 271
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Сидоренко Олександр Аркадійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відчуття приналежності до України та важливість внеску кожного у її відбудову — це те, що єднає багатьох українців, незалежно від сфери діяльності і місця проживання. Ми всі здатні зробити щось для відновлення рідних міст і сіл. У згуртованості наша сила. Ці ідеї закладені в основу продуктів проекту: пісні у виконанні гурту Танок на майдані Конґо (ТНМК) та музичного анімаційного кліпу на неї у партнерстві з режисером Сашком Даниленком.
24.
ID: 5RCA11-02497
Назва проекту: "Успіх усупереч": Всеукраїнський літературно-мистецький проєкт для дітей та підлітків
Рейтинг: 271
Загальний бюджет проекту: 890450.00
Запитувана сума від УКФ: 890450.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КРАЄЗНАВЧО-КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО Д.І.Я.
Міста реалізації: Україна, всі регіони, Європа,
Опис проекту: Всеукраїнська культурна подія – концептуальний літературно-мистецький конкурс залучає українських дітей та підлітків до творчості й осмислення важливості подолання труднощів на шляху до успіху (на основі позитивних життєвих прикладів відомих українців з історії та сучасності). Проєкт передбачає одночасно пошук і промоцію талановитих юних особистостей та використання процесу творчості як психологічної допомоги українським дітям та підліткам, які перебувають під час війни у складному психічному стані. Результатом проєкту стане створення інноваційного соціально-важливого культурного продукту – платформи-блогу та мотиваційної книги-каталогу дитячої творчості від дітей для дітей. Книга-каталог створюється у друкованому форматі та як e-Book з текстовими, а також діджиталізованими аудіо й відео матеріалами та як аудіокнига.
25.
ID: 5RCA11-02069
Назва проекту: VI Міжнародний конгрес "Театр крокує Європою": “Театр. Війна”
Рейтинг: 270
Загальний бюджет проекту: 695261.63
Запитувана сума від УКФ: 675261.63
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Театр “Золоті ворота” у 2017 році започаткував щорічне проведення Міжнародного конгресу "Театр крокує Європою", який створив умови для спілкування представників державних та незалежних європейських та українських театрів протягом п’яти років та став платформою довіри та комунікації. В 2022 році конгрес не відбувся через повномасштабне вторгнення російської федерації. Запланований у 2023 році конгрес допоможе відновити діяльність театру “Золоті ворота” в напрямку міжнародного мережування та залучить нові партнерські культурні інституції. Конгрес буде проведено в два етапи та розділено на 3 дискусійні панелі, які підніматимуть теми присутності та ролі українського театру в міжнародному культурному просторі в умовах російської агресії проти України (буде корисним і для організацій партнерів).
26.
ID: 5RCA11-00743
Назва проекту: "За Україну помолюсь" Цикл концертів з нагоди 70-річчя композитора Володимира Зубицького
Рейтинг: 270
Загальний бюджет проекту: 1029970.00
Запитувана сума від УКФ: 999970.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров'я Пристоличної сільської ради
Міста реалізації: м.Львів, м.Івано-Франківськ, м.Одеса,
Опис проекту: Проєкт має на меті відзначення 70-річного ювілею класика сучасної національної музичної культури, відомого композитора, баяніста і диригента, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Зубицького, актуалізацію творчого доробку знакової постаті українського та світового мистецтва на державному рівні, підтримку та популяризацію українського академічного виконавства. Результатом проєкту буде виконання трьох концертних програм в м.Одеса, м.Львів та м.Івано-Франківськ, які планує здійснити Народна академічна хорова капела ім.П.Чубинського у співпраці з Національним одеським філармонійним оркестром та Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії ім.М.Скорика. Програми концертів складатимуться з двох відділень музики Володимира Зубицького: 1.Духовні хорові твори а капела; 2.Хорова симфонія "Пливе кача" ("Молитва за Україну") на вірші Т.Шевченка, О.Кониського, народні та канонічні тексти для мішаного хору і симфонічного оркестру.
27.
ID: 5RCA11-21809
Назва проекту: CONCERTO GROSSO З ПОЗИТИВОМ
Рейтинг: 270
Загальний бюджет проекту: 1028660.00
Запитувана сума від УКФ: 998660.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Петриченко Євген Володимирович
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: «Concerto grosso з позитивом» – це нові культурні продукти (партитура, аудіозапис, концертна програма) в секторі сучасної класичної музики, поява яких спровокована дефіцитом позитивних емоцій в сучасному світі та появою єдиного в Україні музичного інструменту, а саме органу Positivе. Команда проєкту переконана, що саме на основі позитиву варто відновлювати культурно-мистецьку діяльність та впевнена, що саме з позитивом буде вибудовуватись нова філософія повоєнного відродження країни. Зміст проєкту ґрунтується на унікальному історико-естетичному співпадінні сучасності з епохою Бароко. Тому окрім музичної складової, в проєкті задіяні позамузичні елементи, які здатні приємно дивувати сучасного глядача: перформативні елементи та можливість доповнити реальність через мобільний додаток (AR-ефекти).
28.
ID: 5RCA11-01049
Назва проекту: Видання книги "ПЛАКАТИ ВОЄННОГО ЧАСУ"
Рейтинг: 270
Загальний бюджет проекту: 969960
Запитувана сума від УКФ: 939960
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Повна назва організації: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Створення й видання накладу з 1000 примірників книги «ПЛАКАТИ ВОЄННОГО ЧАСУ» з фіксацією робіт художників, що експонувалися в публічному просторі Туристичного Інформаційного Центру та в центральних локаціях міста Запоріжжя у 15 виставках сучасних українських художників-графіків за ініціативи Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради та Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва BIRUCHIY під час активних бойових дій на території України у 2022-2023 роках. Всі роботи художників було створено в Україні під час війни задля боротьби із російською пропагандою, підтримки бойового духу українців та фіксації воєнних подій та злочинів росії проти України.
29.
ID: 5RCA11-29248
Назва проекту: Анімаційна історія князів Острозьких
Рейтинг: 270
Загальний бюджет проекту: 908265
Запитувана сума від УКФ: 817065
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Студія розвитку туристичного іміджу малих міст"
Міста реалізації: Острог Рівненська область,
Опис проекту: Проект присвячено популяризації спадщини князівського роду Острозьких та їхнього культурного надбання. Буде створено 7 анімаційних відео історій, кожна з яких в інтерактивній та атрактивній формі висвітлюватиме вагомі здобутки князів Острозьких – заснування Острозької академії, видання Острозької Біблії та інше. Відео будуть розміщені на віртуальному музеї спадщини князів Острозьких, та матимуть 5 мовних версій. Культурний продукт буде, в першу чергу, орієнтований на школярів різних країн, які дотичні до спільної спадщини князів Острозьких. Однак проект буде цікавий і для широкого загалу.
30.
ID: 5RCA11-27126
Назва проекту: Психологічне відновлення дітей, військових, мешканців деокупованих територій засобами арт терапії.
Рейтинг: 269
Загальний бюджет проекту: 998600
Запитувана сума від УКФ: 998600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КИЇВ-КЛАСИК
Міста реалізації: Київ, Ірпінь, Буча, Макарів, обласні центри і територіальні громади всієї України,
Опис проекту: Проєкт спрямований на створення ексклюзивних програм для психологічного відновлення українців постраждалих внаслідок війни з подальшим проведенням на їх базі індивідуальних, групових, масових сеансів для дітей, військових, мешканців деокупованих територій передмістя Києва (Ірпінь, Буча, Макарів), а також поширення набутих практичних та теоретичних результатів в медичних установах та реабілітаційних центрах України і інших країн.
31.
ID: 5RCA11-00653
Назва проекту: Симфонічна спадщина Бориса Лятошинського
Рейтинг: 269
Загальний бюджет проекту: 974000
Запитувана сума від УКФ: 974000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна»
Міста реалізації: Київ, розповсюдження видання по всій Україні після закінчення проекту,
Опис проекту: Проєкт розпочинає видання зібрання творів для симфонічного оркестру найвеличнішого з українських композиторів ХХ століття – Б. М. Лятошинського: Симфонії № 2, Симфонії № 4, симфонічної балади "Гражина" Видання двомовне – українська та англійська. Вичитку партій та презентацію творів заплановано провести з Національним заслуженим симфонічним оркестром України в Національній філармонії України. Партитури будуть безстроково викладені в усіх доступних джерелах, а наявність оркесстрових голосів зробить можливим виконувати цю музику по всьому світу.
32.
ID: 5RCA12-01126
Назва проекту: Михайло Жук –Вісник Відродження
Рейтинг: 268
Загальний бюджет проекту: 998046.00
Запитувана сума від УКФ: 895826.00
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЗАКЛАД "МУЗЕЙ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА В М.ОДЕСІ"
Міста реалізації: Одеса, Одеська обл., Київ, Київська обл.,
Опис проекту: Проєкт “Михайло Жук - Вісник відродження”, присвячений ювілею видатного діяча української культури Михайла Жука. Мета проєкту - актуалізація творчості одного з фундаторів у 1917 році Української академії мистецтв, активного громадського діяча, талановитого європейського живописця, автора модерних композицій та галереї портретів діячів “Розстріляного відродження”, поета та художника по кераміці. Планується створення онлайн каталогу творів Михайла Жука з музейних та приватних колекцій. Буде проведена ювілейна виставка. Крім експонатів з фондів МСМО та НХМУ на виставці будуть представлені порцеляновий посуд з росписами за ескізами М. Жука та репринтні видання його книг, які будуть вироблені за проєктом.
33.
ID: 5RCA11-27108
Назва проекту: Креативна деконструкція
Рейтинг: 268
Загальний бюджет проекту: 999982
Запитувана сума від УКФ: 999982
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Музей театрального, музичного та кіномистецтва України
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт “Креативна деконструкція” передбачає імперичне переосмислення постійної експозиції Театрального музею. Мета проєкту - ревілітавізувати репрезентації музею таким чином, щоб виставковий простір транслював сучасні смисли, базовані на глибокому дослідженні історичних контекстів. В ході реалізації проєкту буде проаналізовано тексти та наративи постійної експозиції про історію українського театру, проведено фахові обговорення. За результатами креативної деконструкції, шляхом інтервенцій буде трансформовано існуючий експозиційний простір, підготовлено й розміщено мультимедійні пояснення, створено архівно-аналітичну виставку про кураторський досвід пострадянської трансформації експозиції. Завершальним етапом деконструкції стане розробка концепції нової експозиції та її візуалізація у форматі 3D.
34.
ID: 5RCA11-29382
Назва проекту: Ґранд тур. Соломія. Україна - Італія
Рейтинг: 267
Загальний бюджет проекту: 1078399.48
Запитувана сума від УКФ: 998674.48
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові
Міста реалізації: Торре дель Лаго (Torre del Lago (LU)), Італія,
Опис проекту: Проєкт «Ґранд тур. Соломія. Україна - Італія» спрямований на просування української культури за кордоном, розширення міжнародної аудиторії та зміцнення культурної співпраці між Італією і Україною. Проєкт передбачає створення модульної інтерактивної виставки, яка представляє історію світового тріумфу української оперної співачки Соломії Крушельницької та демонструє творчу синергію двох видатних постатей світового масштабу в царині оперного мистецтва Джакомо Пуччіні і Соломії Крушельницької. В рамках проєкту виставка буде представлена протягом місяця на 69 Оперному фестивалі Пуччіні у місті Торре дель Лаго в Італії, із супровідними каталогами англійською та італійською мовами, публічними презентаційними заходами.
35.
ID: 5RCA11-04881
Назва проекту: ПАЗЛ
Рейтинг: 267
Загальний бюджет проекту: 997360
Запитувана сума від УКФ: 997360
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Директорія Кіно"
Міста реалізації: Київ, Варшава, Берлін, Париж, Стокгольм, Торонто, Брістоль, Лісабон, Прага,
Опис проекту: Метою проєкту є створення документального фільму «Пазл», який продемонструє роботу російської пропаганди в Європі і Америках. Документалістка Світлана Шаповал розбирає відео, які знімала з перших днів вторгнення і знаходить багато дивних збігів обставин. Серед притулків для українських біженців, волонтерських і гуманітарних організацій трапляються росіяни, які записують приватні дані біженців, розподіляють українських дітей у російські школи, виступають спікерами від імені України, спотворюючи реальність. Світлана відкриває зовсім новий бік роботи російської пропаганди. Разом з колегами Степаном Бандерою (канадський журналіст українського походження) і Ніком Холдсворсом (британський журналіст зі списку іноземних агентів в росії) Світлана проводить розслідування, що доходить до світових політичних і бізнес еліт.
36.
ID: 5RCA11-01786
Назва проекту: «Дитячі музи, як сучасні аркебузи»
Рейтинг: 267
Загальний бюджет проекту: 1024079.00
Запитувана сума від УКФ: 994079.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Повна назва організації: Благодійна організація «Міжнародний фонд Івана Франка»
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Це розвиток Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра», який проводиться Організацією-заявником з 2017 року і в якому взяли участь уже більше 10 600 учнів з усіх регіонів України. Серед учасників конкурсу є учні шкіл з окупованих та уже звільнених територій України та шкільна молодь з числа тимчасово переміщених осіб. Мета: Посилення відчуття приналежності до єдиного українського культурного простору та підтримка креативних і творчих здібностей учнів шкіл, в тому числі тимчасово переміщених осіб та шкільної молоді на окупованих та уже звільнених територіях України. Результати: Буде створено цикл з 34 відео декламацій творів переможців конкурсу «Стежками Каменяра» за участі українських сучасних зірок. Буде видано Альманах з QR кодом, куди увійдуть творчі роботи призерів конкурсу. Творча шкільна молодь відчує свою значимість і потрібність Україні, що сприятиме розвитку національної самоідентичності та відчуття приналежності до України та її культурної спадщини серед творчої молоді та їхніх близьких.
37.
ID: 5RCA11-00923
Назва проекту: Українська література в коміксах (друга частина)
Рейтинг: 267
Загальний бюджет проекту: 986840.7
Запитувана сума від УКФ: 986840.7
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета - розвивати читацькі інтереси не тільки здобувачів освіти 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, а й тих, хто удосконалює мовну компетентність, міцність і гнучкість знань з української літератури та мови через творчу взаємоДію з культурно-мистецьким продуктом - онлайн-каталогом “Українська література в коміксах” (друга частина), який буде створено до вересня 2023 року, де за допомогою графічної візуалізації сюжету висвітлюється історична епоха, звичаї і традиції народу України. Це сприяє інтелектуально-культурному розвитку читача - особистості нової доби. Для вчителів-філологів онлайн-каталог слугуватиме дидактичним матеріалом в умовах неформальної освіти, а також сприятиме розвитку читацької культури, пам’яті (візуалізація), популяризації української літератури у нашій державі і за кордоном (навчання дітей-переселенців), оскільки його буде створено українською та англійською мовами.
38.
ID: 5RCA11-03545
Назва проекту: Вистава форум-театру «Мій Дім».
Рейтинг: 267
Загальний бюджет проекту: 621660
Запитувана сума від УКФ: 612460
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Благодійне товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень „Джерела”
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Створення, покази та обговорення вистави форум-театру «Мій Дім», інклюзивною командою учасників_ць, із залученням представниць_ків спільноти людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, що є акторами та акторками соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела», з метою дослідження проблеми сегрегації та дискримінації людей з інвалідністю через тему дому в контексті війни, яку розв’язала росія проти України. Форум-театр - це одна з технік методики Театру пригноблених, що дає можливість висвітлити проблеми дискримінації, дослідити різні проблемні ситуації з життя людини та спробувати знайти вирішення разом з глядачами, які цю виставу дивляться, залучаючи їх до активної дії. Виставу буде створено під час десятиденної виїзної майстерні форум-театру та засновано на власних історіях учасників_ць. Будуть розроблені методичні рекомендації щодо підготовки форум-вистави за участі людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, розміщені на сайті організації, розповсюджені серед організацій-партнерів. Планується також зйомка, монтаж, покази та розповсюдження документального відео ролику «Мій Дім», де представники_ці спільноти людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, а також представники_ці інших спільнот поділяться своїм досвідом в представленій темі в контексті війни. Проект сприятиме відновленню діяльності соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела», що існує і діє з 2014 року, а з початком війни призупинив театральну діяльність.
39.
ID: 5RCA11-06324
Назва проекту: Створення експозиції «Холодний Яр – земля вільних: 2.0»
Рейтинг: 266
Загальний бюджет проекту: 1011275
Запитувана сума від УКФ: 999275
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Благодійний фонд соціального розвитку Національного історико-культурного заповідника "Чигирин"
Міста реалізації: с.Медведівка Черкаського р-ну Черкаської обл.,
Опис проекту: Проєкт «Створення експозиції "Холодний Яр – земля вільних: 2.0»" передбачає створення нової інтерактивної музейної експозиції у Медведівському краєзнавчому музеї НІКЗ «Чигирин» (с. Медведівка Черкаської обл.) для відновлення історичної пам’яті про національно-героїчну історію України. Експозиція буде присвячена новітній історії Холодного Яру – місця боротьби за загальнолюдські цінності волі та свободи, його ролі у відновленні української незалежності. Крізь призму загальноукраїнської історії, через показ подій від 30-х рр. ХХ ст. і до сьогодення – рухів спротиву в роки ІІ Світової війни, Майданів 2004 р., 2013-2014 рр., боротьби супроти агресії РФ з 2014 до сьогодення, буде комплексно висвітлено історію регіону
40.
ID: 5RCA11-29200
Назва проекту: “Майбутнє традиції: українське у глобальному світі” Мистецько-інтелектуальний форум Via Carpatia у Криворівні та Верховині як простір для діалогу і осмислення української традиції, її трансформації в майбутньому та презентації у світі.
Рейтинг: 266
Загальний бюджет проекту: 991940
Запитувана сума від УКФ: 991940
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація "Верховина - квітка Карпат"
Міста реалізації: Верховина, Івано-Франківська область, Криворівня, Івано-Франківська область, Вся Україна (онлайн),
Опис проекту: Форум Via Carpatia “Майбутнє традиції: українське у глобальному світі” – мистецько-інтелектуальний форум з дискусійною і театральною складовими. У Криворівні та Верховині на Гуцульщині, відомій як “літня культурна столиця”, ми бачимо простір для діалогу, осмислення та фахового обговорення традиції та культурних інновацій, що нею надихаються, викликів репрезентації України у світі. Запланована 2-денна конференція для фахового огляду історичного процесу формування української ідентичності та футурологічних прогнозів її сталості та трансформації; мистецька програма продемонструє один із кращих зразків осмислення українського минулого та його впливу на сьогодення і майбутнє. Проєкт відбуватиметься наживо, конференція буде доступна онлайн та в телетрансляції, мистецька частина передбачає open air театральну постановку.
41.
ID: 5RCA11-03122
Назва проекту: Нескорені. Поранені
Рейтинг: 266
Загальний бюджет проекту: 1023985
Запитувана сума від УКФ: 998985
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Гай Мирослав Олександрович
Міста реалізації: Київ, Львів, Івано-Франківськ,
Опис проекту: "Нескорені. Поранені" - це друга частина циклу документальних вебфільмів «Нескорені» про військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну.
42.
ID: 5RCA12-06935
Назва проекту: Міжрегіональний проєкт "Ціна свободи. Артрезиденція з сучасного живопису"
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 861338.22
Запитувана сума від УКФ: 841338.22
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Комунальний заклад культури "Хмельницький обласний художній музей"
Міста реалізації: Хмельницький, Маліївці, Хмельницька область, Київ, Краматорськ, Донецька область,
Опис проекту: Міжрегіональний проєкт "Ціна свободи. Артрезиденція з сучасного живопису" має на меті сприяти підтримці й відновленню мистецької діяльності митців і музейних інституцій, які під час війни були змушені обмежити, переформатувати або припинити свою діяльність. Впродовж 14 днів в просторі подільської садиби 18 століття (Малієвецький обласний історико-культурний музей) 12 мисткиням/митцям з різних регіонів України (в тому числі ВПО), відібраним до участі через відкритий конкурс, будуть створені умови для творчості, комунікації та колаборацій. Організацію та проведення артрезиденції, її супутніх заходів, 4 звітних виставок (Маліївці, Хмельницький, Київ, Краматорськ) та каталогу беруть на себе в партнерстві Хмельницький обласний художній музей та Донецький обласний художній музей.
43.
ID: 5RCA13-28428
Назва проекту: Віртуальний тур імересивною виставкою «Україна - земля хоробрих»
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 998300.00
Запитувана сума від УКФ: 850300.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація “Перший благодійний театральний фонд”
Міста реалізації: Канада, Торонто, Одеса, Україна,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення віртуального туру діючої імерсивної виставки «Україна-земля хоробрих», яка була створена на прохання і за сприяння Міністерства культури України, презентована і успішно демонструється в Канаді. Імерсивна виставка висвітлює достовірну і правдиву інформацію про війну в Україні на основі реальних подій, фото та відеоматеріалу. Проєкт спрямований на привернення уваги світової спільноти до війни в Україні, консолідації зусиль у боротьбі за свободу українського народу та сприятиме боротьбі з російською пропагандою. Проєкт передбачає впровадження інноваційних підходів у виставкову діяльність та орієнтований на просування іміджу України в світовому мистецтві як інноваційної країни, яка успішно опановує інноваційні цифрові формати їх презентації. Проєкт розрахований на населення Канади, Північної Америки та англомовне населення світу. Віртуальний тур буде презентовано в Канаді і викладений у вільному доступі на спеціально створених в рамках проєкту вебресурсах(сайт, You tube-канал). Завдяки інформаційній компанії очікувані результати – перегляд віртуального туру близько 100 000 людей в Канаді , Північній Америці та по всьому світу.
44.
ID: 5RCA11-02593
Назва проекту: "СИНІЙ ПТАХ. ПОВЕРНЕННЯ". Музика та лібрето. /Перше комплексне видання професійного комплекту нотних та літературних текстів новітньої української опери.
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 835490.00
Запитувана сума від УКФ: 835490.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Повна назва організації: Громадська організація «Центр Сучасного Мистецтва «Новая Сцена»
Міста реалізації: місто Харків,
Опис проекту: Проєкт передбачає перше за часів Незалежності комплексне видання повного комплекту нотного та драматургічного матеріалу сучасної української опери. Опера «Синій птах. Повернення», написана в 2019-2022 роках, поповнює репертуар новітньої української опери, і в рамках проєкту створюється унікальний для України видавничий продукт, що включає музичну та літературно-драматичну частини – перше повне видання нот (партитура, клавір, оркестрові голоси) та двомовне лібрето (українська-англійська). Всі ці матеріали передаються оперним та музично-драматичним театрам, філармоніям, консерваторіям, музичним бібліотекам та іншим фаховим інституціям, що забезпечить промоцію сучасної української опери, підвищення інтересу до неї в професійній спільноті, і умови для її подальшого сценічного втілення в Україні та Європі з використанням якісно виданих за світовими стандартами матеріалів.
45.
ID: 5RCA11-00009
Назва проекту: Барс
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 997218
Запитувана сума від УКФ: 997218
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Яремчук Марія Валеріївна
Міста реалізації: Київ, м. Тернопіль, м. Чернівці,
Опис проекту: Сприяти задоволенню культурних потреб українського суспільства, збереженню пам’яті українців про сучасних героїв, які стали на захист Батьківщини, формуванню нових культурних наративів та сенсів українського суспільства на прикладі цінностей та життєвих ідеалів, які сповідували люди, котрі із 2014 року давали відсіч російській агресії на фронті, і які віддали за нас життя, шляхом створення вебфільму «Барс» - історії Валерія Красняна – “кіборга” Народного героя України, який став на шлях воїна-добровольця у 2014 році і загинув на фронті восени 2022. Хронометраж фільму – 30 хв., вебфільм буде розміщено на онлайн стримінгових платформах MEGOGO та Kyivstar TV.
46.
ID: 5RCA11-29063
Назва проекту: Моя мотокраїна: незламні українці рекомендують
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Фундація "Галичани"
Міста реалізації: Слобожанщина, Тернопільщина, Поділля, Полтавщина, Київщина,
Опис проекту: Проєкт представить 5 туристичних мотомаршрутів різними куточками України, які зачепила війна. Буде відзнято другий сезон проєкту - 5 відеороликів, мотогідами у яких стануть відомі українці (музиканти, захисники України, волонтери): Олег Фагот Михайлюта, Віктор Павлік, Женя Галич, Олександр Пономарьов, Валерій Кришень. Кожен з них разом із командою проєкту проїде мотомаршрут рідними місцинами і розповість про найцікавіші культурні об'єкти вздовж нього, зокрема про пам’ятки, які постраждали внаслідок російської агресії. Учасники також поділяться своїми особистими історіями боротьби і допомоги Україні у час війни. Проєкт сприятиме зміцненню морального духу українців, збереженню пам’яті про пошкоджені агресором культурні об’єкти, приверненню уваги світової спільноти до українських культурних надбань.
47.
ID: 5RCA11-01120
Назва проекту: Фестиваль актуального мистецтва "Mykolaiv Art Week: MEMORY"
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 764958.00
Запитувана сума від УКФ: 764958.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація “РУМ”
Міста реалізації: Миколаїв,
Опис проекту: Фестиваль актуального мистецтва "Mykolaiv Art Week: Memory" – соціально-мистецький фестиваль, задля популяризації сучасної української культури, насичення життя прифронтового міста актуальнмии подіями у сфері мистецтва, підвищення обізнаності щодо актуальних тенденцій вітчизняного культурного продукту та підтримки мистецької ком’юніті локільного та регіонального рівнів. Фестиваль складається з різноманітних заходів змішаного формату (оффлайн та онлайн): віруальна виставка українських митців, лекції, театральна вистава, дискусійний майданчик, нетворкінг-зустрічі з представникаим культури міста у різних локаціях Миколаєва.
48.
ID: 5RCA11-01025
Назва проекту: "Ми не хотіли виїжджати..."
Рейтинг: 264
Загальний бюджет проекту: 0
Запитувана сума від УКФ: 998539.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша
Міста реалізації: Одеса, Кропивницький, Київ, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Миколаїв, Херсон,
Опис проекту: Проєкт "Ми не хотіли виїжджати..." – це гастрольний тур ХОАМДТ ім. М. Куліша десятьма містами України з виставою "Лишатися (не) можна…", яку було задумано та реалізовано під час повномасштабного вторгнення росії до України. 10 прес конференцій в кожному місті показу вистави. 10 творчих зустрічей з учасниками вистави. Зйомка бекстейджу гастрольного туру. В основі вистави – реальні історії співробітників театру Куліша, які пережили жахи окупації і мають кожен свій досвід небезпечного виїзду на підконтрольну територію. Це вистава-документ. Вистава-свідчення злочинів російських загарбників. Вистава, яку повинен подивитися кожен, щоб знати і пам'ятати злочини росії проти України. Вистава, створена задля меморіалізації героїчної боротьби українського народу, є рефлексією на події, які відбуваються у країні та яскравим прикладом терапії завдяки мистецькому продукту.
49.
ID: 5RCA11-01169
Назва проекту: Відновлення проведення щорічного кінофестивалю для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест»
Рейтинг: 264
Загальний бюджет проекту: 1144096
Запитувана сума від УКФ: 579920.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ «Трафік Філмз»
Міста реалізації: Київська обл., Чернігівська обл., Дніпропетровська обл., Волинська обл., Житомирська обл., Одеська обл., Івано-Франківська обл., Харківська обл., Львівська обл.,
Опис проекту: Проєкт спрямований на відновлення проведення міжнародного кінофестивалю для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофесту» та роботи команди-організаторів. Основною метою є повернути фестиваль до кінотеатрального формату та провести 10-й ювілейний Чілдрен Кінофест з 7 до 16 липня у кінотеатрах щонайменше 10 міст України; паралельно з показами наживо здійснити спеціальні онлайн-покази фільмів переможців усіх років фестивалю та фільмів Дитячого кіноконкурсу; відновити співпрацю з міжнародними партнерами та правовласниками фільмів, координаторами в містах, кінотеатрами; залучити дітей до проведення Конкурсу дитячих фільмів.
50.
ID: 5RCA11-02276
Назва проекту: Маніпулятори під контролем
Рейтинг: 264
Загальний бюджет проекту: 999535
Запитувана сума від УКФ: 999535
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «ГЕРОЇ.ЮЕЙ"
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: "Маніпулятори під контролем" - це онлайн проєкт в форматі відеоблогу для YouTube, який розкриває тему впливу маніпуляцій на дітей та підлітків і дає практичні рекомендації по протидії їм. Проєкт охоплює 300 підлітків з усієї України.
51.
ID: 5RCA11-01135
Назва проекту: МУЗЕЙ ХАНЕНКІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ (робоча назва)
Рейтинг: 262
Загальний бюджет проекту: 1023246
Запитувана сума від УКФ: 998246
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "МИР І КО ПРОДАКШН"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Короткометражний документальний фільм для YouTube каналу Музея Ханенків та 5 промо відеороликів для соціальних мереж про діяльність музею під час збройної агресії російської федерації починаючи з 24 лютого 2022 року.
52.
ID: 5RCA11-31329
Назва проекту: Хроніки Війни, Любові та Ненависті
Рейтинг: 262
Загальний бюджет проекту: 998151.00
Запитувана сума від УКФ: 998151.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація: "МИ:МЕДІА-ТЕАТР"
Міста реалізації: вся Україна, м. Київ, Німеччина, Словаччина, Польща,
Опис проекту: У тісній співпраці із ЗМІ реалізовуємо міждисциплінарний проєкт на перетині відеодокументалістики та перформативного мистецтва. Команда “МИ: медіа-театру” описує власний досвід документування та проживання повномасштабного вторгнення у драматургічному тексті. Він, у взаємозвʼязку з відеоісторіями очевидців та ландшафтами війни, є основою для мультимедійного перформансу «Хроніки війни, любові та ненависті» – театрального конструктора, що втілюватиметься різними мовами на європейських майданчиках. Заради сталості та промоції проєкту розробляємо онлайн-платформу із усіма напрацюваннями проєкту та реалізуємо продюсування за кордоном. Премʼєрний показ відбудеться у Театрі Драматургів у Києві.
53.
ID: 5RCA11-31970
Назва проекту: Оживаючі екологічні казки
Рейтинг: 261
Загальний бюджет проекту: 970043
Запитувана сума від УКФ: 970043
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Центр візуальних проектів»
Міста реалізації: Вінницька обл.; м. Вінниця,
Опис проекту: Проєкт вирішує такі проблеми: недостатня кількість сучасної високоякісної української дитячої книги та низька цікавість до неї сучасних дітей; висока вартість сучасних діджиталізованих дитячих книг; низький рівень володіння українською мовою дітей зі східних та південних регіонів України; відсутність змістовного дозвілля дітей та підлітків ВПО у Вінниці; низький рівень екологічної свідомості українців. Мета проєкту – створити застосунок AR для соціально важливих українських дитячих книг на екологічну тематику із високохудожнім візуальним і літературним змістом та залучити до створення додатку підлітків ВПО. Мети проєкту буде досягнуто за рахунок створення доповненої реальності до трьох книг вінницької мисткині Дар’ї Паламарчук та проведення серії заходів з дітьми ВПО.
54.
ID: 5RCA11-34422
Назва проекту: Інтерактивна виставка CHORNOBYL at WAR про захоплення Чорнобильської АЕС та Запорізької АЕС
Рейтинг: 261
Загальний бюджет проекту: 1165026
Запитувана сума від УКФ: 995979.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська Організація "Європейський Інститут Чорнобиля"
Міста реалізації: Київ,, Славутич, Німеччина, Чехія, Польша, Франція, Іспанія,
Опис проекту: Розробити та презентувати задокументовані злочини захоплення ЧАЕС та ЗАЕС у форматі інтерактивної виставки CHORNOBYL at WAR в 5 містах України за підтримки Національного Музею Чорнобиля, Славутицької Агенції Розвитку та в 5 країнах партнерів в Німеччині, Іспанії, Франції, Угорщині та Польші.
55.
ID: 5RCA11-00432-2
Назва проекту: Фортеця Маріуполь
Рейтинг: 261
Загальний бюджет проекту: 995754
Запитувана сума від УКФ: 995754
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГОНТАРУК ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Фортеця Маріуполь” — серія короткометражних документальних фільмів, що об’єднує в собі тему оборони Маріуполя з початку вторгнення, руйнування міста, захисників Азовсталі та їх родичів. З початку облоги Маріуполя режисерка записувала відеодзвінки з бійцями полку «Азов», що були в оточенні в місті та на металургійному комбінаті. Найбільш відомим фільмом циклу вже став епізод “Фортеця Маріуполь. Останній день на Азовсталі” режисерів Юлії Гонтарук та Дмитра Козацького. В рамках гранту буде створено ще 5 фільмів про оборонців Маріуполя.
56.
ID: 5RCA11-07082
Назва проекту: Квартет Могутніх (Могутня четвірка). Ковальська резиденція.
Рейтинг: 260
Загальний бюджет проекту: 842561.34
Запитувана сума від УКФ: 842561.34
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Національний музей-заповідник українського гончарства
Міста реалізації: смт Опішня, Полтавська область,
Опис проекту: Проєкт має на меті активізацію культурно-мистецької діяльності Національного музею-заповідника українського гончарства, яка значно сповільнилась з початком війни з росією. Це планується зробити через відновлення роботи ковальської Резиденції, використовуючи дев’ятирічний досвід проведення ковальських фестивалів "ВакулаФЕСТ-ХХІ". У результаті буде створена масштабна модульна кована композиція на основі орнаментики Василя Кричевського у формі перил, яка об'єднає весь простір Музею Кричевських (підрозділу Музею-заповідника) в єдине ціле. Символічно, що цього року відзначається 150-річчя від дня народження великого Маестро, який здійснив прорив майже у всіх сферах українського мистецтва. Музей гончарства ж відновить та значно вдосконалить базу для подальшого проведення ковальських резиденцій та інших культурно-мистецьких заходів.
57.
ID: 5RCA11-34009
Назва проекту: Історичний документальний фільм-дослідження з 3D-реконструкціями "Київ тисячолітній. Місто, де починалась історія Русі" (в 3 серіях)
Рейтинг: 260
Загальний бюджет проекту: 999870.00
Запитувана сума від УКФ: 999870.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Горбатюк Дмитро Віталійович
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Мета проекту — створення документального фільму, в якому історію Києва часі Русі досліджує фахова команда істориків, археологів і архітекторів. Мета — показати, що держава Русь утворилась на території сучасної України; дізнатись коли і як насправді був заснований Київ і побачити, де на його сучасних вулицях відбувались найвизначніші історичні події минулого. А велика кількість 3D-реконструкцій, створених разом із науковими консультантами, зможе перенести глядачів в часи описаних подій і допоможе дізнатись більше невідомих фактів про історію столиці України.
58.
ID: 5RCA12-00557
Назва проекту: Аудіовізуальний контент "Велич і героїзм професійної освіти України"
Рейтинг: 260
Загальний бюджет проекту: 698275.00
Запитувана сума від УКФ: 628244.00
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Фешн Глобус Юкрейн"
Міста реалізації: Київ, Рівне та область, Дніпро та область, Хмельницький та область,
Опис проекту: Майже півмільйонна спільнота освітян та студентів професійної освіти України, яка щорічно готує для промисловості країни тисячі фахівців з різноманітних професій, потребує та заслуговує на створення сучасного аудіовізуального контенту для популяризації та висвітлення перспективи професійної освіти та робочих професій в Україні. Запропонований аудіовізуальний контент - це серія матеріалів про історію, досягнення, героїзм та перспективність професійної освіти, який буде змонтовано у різних форматах для різних цільових аудиторій та розміщено на різних платформах.. Зустрічи з героїчними освітянами та студентами, корисними порадами для молоді у виборі професії, зйомки на локаціях не тільки учбових закладів, а й на сучасні виробництва, покажуть рівень комфорту умов праці, актуальню заробітню плату, відкриють можливості кар’єрного росту, значущість професій легкої промисловості з точки зору економіки, суспільних відносин. Наш унікальний продукт демонструватиме, що українське суспільство здатне не лише максимально застосувати культуротворчий потенціал під час війни, але й стати основою повоєнної відбудови держави. Мріємо, що наш культурно-мистецький проект приверне увагу суспільства, уряду, меценатів, спонсорів для відбудови училищ, які були часткового знищені під час війни. Завдяки підтримки Фонду може бути створено прецедент ефективного профорієнтаційного контенту, який дозволить скоротити кількість незорієнтованих учнів, змінити структуру навичок та відношення до навчання.
59.
ID: 5RCA11-14561
Назва проекту: Вистава "Гарбузик"
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 983991.00
Запитувана сума від УКФ: 983991.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Тітаров Юрій Васильович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: "Гарбузик" - це постановка вистави команди українських лялькарів за ініціативи приватного театру ляльок "Равлик", суть котрого розкрити тему дитинства, ностальгії та краси життя в українській культурі за мотивами кіноповісті письменника та режисера Олександра Довженка "Зачарована Десна".
60.
ID: 5RCA11-28531
Назва проекту: Медовий місяць
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 857090.00
Запитувана сума від УКФ: 857090.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОУ»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення тизеру воєнного психологічного трилеру Жанни Озірної «Медовий місяць» з метою міжнародної презентації та єднання світової спільноти проти російської військової та культурної експансії. А також з метою поширення, як ознаки розвитку української культури, навіть у час війни, що має сприйняти зміцненню морального духу українців, та перспективам поствоєнного осмислення проблемних питань постраждалих від війни українців. Проєкт розповідає про молоду пару, яка опинилась у пастці російських окупантів у своїй квартирі в передмісті Києва. Упродовж наступних днів під постійною загрозою смерті вони перевідкриють для себе поняття справжньої близькості і довіри. Тепер їхня мета - зберегти у секреті свою присутність, та повірити, що майбутнє можливе.
61.
ID: 5RCA11-06550
Назва проекту: Diversity YOU 2023
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 1039915
Запитувана сума від УКФ: 999965
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація «Фундація підтримки мистецьких ініціатив «Візія»
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт, покликаний привернути увагу к українців, так і міжнародної спільноти до проблематики осіб з інвалідністю в Україні в умовах війни шляхом онлайн- та офлайн-презентації: фотосесії (з використанням одягу українських дизайнерів), відеоінтерв’ю, звітного відео за участю сімох, обраних репрезентативно, героїв проєкту. Ці герої презентуватимуть різні професійні, соціальні, вікові, гендерні, етнічні кластери, формуючи, таким чином, збірний образ – портрет людей з інвалідністю в Україні, які, з одного боку, постраждали від агресії росії щодо України (кожен з них набув інвалідності саме під час війни) і, разом з тим, мають силу і стійкість аби бути корисними в актуальних умовах сьогодення.
62.
ID: 5RCA11-34212
Назва проекту: НАЦІОНАЛЬНИЙ ФРОНТ
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 1184100.00
Запитувана сума від УКФ: 993100.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Банк Ідей"
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Повнометражний документальний фільм, присвячений легендарним захисникам України, яких ми побачимо в неочікуваному ракурсі: ми дізнаємося про національну приналежність тих, кого колективний путін, за масованої підтримки російської пропаганди, назвав нацистами, сіючи по світу міфи про нетолерантність українців. Тепер прийшов час почути їх самих і дізнатися про те, що їх об’єднує, що мотивує на боротьбу за Україну. Ми покажемо чоловіків і жінку різних національностей, які обрали своєю філософією правду, волю і незалежність. Вони - це кримський татарин, білорус, швед, єврей, норвежка і навіть росіянин!!, які виборюють справедливість і захищають право на гідне життя на всій території вільної України
63.
ID: 5RCA11-03381
Назва проекту: Презентаційний пакет документального серіалу "K.Y.I.V."
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 926500
Запитувана сума від УКФ: 908500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кармаліта Катерина Євгеніївна
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: "K.Y.I.V." - документальний серіал про місто Київ, його величну та нелегку історію в боротьбі за незалежність української держави. Проект створення презентаційного пакету серіалу передбачає проведення документального дослідження історії міста з використанням іноземних джерел інформації, розробку та написання тритменту та сценарію для 4 епізодів по 45 хвилин, художню розробку, виготовлення тизеру та сайту. Мета проекту – розробити презентаційний пакет серіалу для подальшого пошуку фінансування зйомок першого історичного документального серіалу про Київ. Про місто, історію якого палили, ховали та переписували. Яке є серцем народу незалежної України.
64.
ID: 5RCA11-06124
Назва проекту: Інклюзивний хаб у Луцьку
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 987620.00
Запитувана сума від УКФ: 962620.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Лабораторія змін"
Міста реалізації: Луцьк,
Опис проекту: Проєкт направлений на досягнення порозуміння та побудову діалогу між лучанами та ВПО, іншими вразливими соціальними групами через мистецькі партисипативні практики, підготовку спеціалістів та волонтерів для роботи з такими категоріями осіб в мистецьких проєктах, а також залучення дітей/молодих людей з інвалідністю та без в Мистецькому інклюзивному таборі та створення і показ театральних перформансів.
65.
ID: 5RCA11-28446
Назва проекту: Літературно-художній подкаст "Дефіляда: Таврія"
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 650844
Запитувана сума від УКФ: 650844
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Конопляна Юлія Олександрівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Літературно-художній подкаст «Дефіляда: Таврія» передбачає створення та промоцію літературно-художнього подкасту із серії псевдодокументальних історій про життя українських письменників і письменниць у найпівденнішому регіоні України - Таврії, задля популяризації українських літераторок і літераторів серед молоді й актуалізації ролі Таврії як важливого для розвитку української культури й літератури регіону.
66.
ID: 5RCA11-26274
Назва проекту: ТРІУМФ СЛОВА
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 999830.50
Запитувана сума від УКФ: 999830.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична Особа Підприємець Ярмола Олександр Юрійович
Міста реалізації: Київ, інші міста України та світу, міжнародні фестивалі,
Опис проекту: Український музичний проект «Тріумф Слова» направлений на популяризацію творчості Українського Розстріляного Відродження для нових поколінь в Україні та цілому світі, шляхом створення пісень у сучасних стилях з застосуванням інноваційних комп’ютерних технологій; ознайомлення широкої аудиторії з самим історичним явищем розквіту українського мистецтва ХХ ст, та його знищення, - спланованого злочину тоталітарного окупаційного режиму; сучасне прочитання творів; поєднання поетичної та музичної творчості. В рамках проекту буде створено: 1 - альбом, який являє собою видання у вигляді музичного альбому – книжки з детальним описом історії Українського Розстріляного Відродження, текстами пісень альбому та біографією авторів текстів та кожного з артистів що беруть участь, з фотографіями та артистичним дизайном; 2 – проект концерту-вистави з піснями альбому, комп’ютерною продукцією, світловим шоу та відео проекцією.
67.
ID: 5RCA11-26566
Назва проекту: Міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев-2023"
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1139300.00
Запитувана сума від УКФ: 998800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Львівський академічний духовний театр "Воскресіння"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев» - це театральний фестиваль в Україні витоки якого сягають ще з 1989 року. За ці роки, на фестивалі завжди були представлені вистави молодих креативних режисерів, знаних митців Європи та світу, які працюють в темі «класика очима експерименту». Головним завданням нашого фестивалю є пошук і відкриття нових імен, показ «незвичних», показових, елітарних вистав кожної країни, які мають високий рейтинг у себе вдома. На території фестивалю завжди відбувається діалог культур. Фестиваль щороку відбувається на початку жовтня. І саме зараз у такий складний для України час, ми вважаємо, що фестиваль повинен відновити і продовжувати свою діяльність. Цього року, як ніколи глядач потребує задоволення культурних потреб і наш театральний майданчик чудова нагода для цього. Цьогорічний фестиваль буде спрямований на вистави-рефлексії воєнного часу, адже з початку повномаштабного вторгнення театри України не мовчали, а навпаки рефлексували на події в Україні, творили змісти та надихали на Перемогу. Тому цьогорічний фестиваль буде спрямований на протидію інформаційній і культурній складовій російської військової агресії.
68.
ID: 5RCA11-07022
Назва проекту: Музично-хореографічна вистава "У пошуках маленького принца"
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 965438.18
Запитувана сума від УКФ: 908924.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Хмельницька обласна філармонія
Міста реалізації: м. Хмельницький,
Опис проекту: Музично-хореографічна вистава "У пошуках маленького принца" - це сучасна оригінальна, захоплива та світла історія, розказана майже без слів універсальною мовою танцю, хорового співу та пронизливої музики Станіслава Ярецького у виконанні симфонічного оркестру. Музикантами, артистами балету та хору Хмельницької обласної філармонії створюється дійство, що захоплює як дорослих глядачів, так і дітей. Режисерка-постановниця Юлія Алєксєєва, балетмейстер-постановник Юрій Саввон і диригент-постановник Тарас Мартиник прагнуть відповісти на потребу хмельничан у зустрічах із живим хвилюючим мистецтвом і сповнити їх беззаперечною вірою, що будь-яким темним часам неодмінно настає кінець і що в душі кожного може жити маленький герой.
69.
ID: 5RCA13-03145
Назва проекту: Говори тілом
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1106500.00
Запитувана сума від УКФ: 1000000.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська Організація "Всеукраїнська асоціація "Платформа сучасного танцю""
Міста реалізації: Світ,
Опис проекту: Проєкт "Говори тілом" започаткований у травні 2022 року і має на меті підтримати потенціал розвитку Українського сучасного танцю, представники якого продемонстрували у 2022-му році здатність вижити, адаптуватися до роботи в умовах війни та продовжити мистецьку діяльність. Результатом проєкту стане збереження, розвиток та професіоналізація танцювальної спільноти, поширення інформації про українське мистецтво та культуру за кордоном, встановлення нових зв'язків з закордонними організаціями та інтеграція в Європейську танцювальну спільноту.
70.
ID: 5RCA11-29201
Назва проекту: "Врятувати коника"
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1794946.00
Запитувана сума від УКФ: 990066.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ХАБ»
Міста реалізації: Київ, Запоріжжя, Дніпро, Львів, Краматорськ, Токмак,
Опис проекту: Документальний фільм-розслідування (до 60 хвилин), присвячений долям дітей, які постраждали внаслідок повномасштабної війни росії проти України. За основу ми беремо долю дитини, її іграшкового коника було знайдено на вокзалі міста Краматорськ після влучення двох російських ракет у квітні 2022 року. Тоді на вокзалі загинуло семеро дітей. Чи був серед них власник коника? Яким було його життя до цього дня? Чи воно обірвалося на вокзалі чи продовжується вже десь далеко від місць бойових дій? Чи втратив власник іграшки батьків? Хто ним опікується зараз, якщо він таки вижив? Наш фільм буде розслідувати цю справу до кінця. Ми знайдемо найбільш резонансні факти про дітей, які постраждали від війни, дізнаємося подальші долі тих, кому вдалося вижити, дослідимо та розповімо, чим вони жили до війни. Від окремих персональних історій ми перейдемо до загальної статистики, від розповідей про зламані дитячі долі - до допомоги постраждалим від війни дітям.
71.
ID: 5RCA13-30747
Назва проекту: Українська програма Бієнале цифрового та медіа мистецтва 2023 в Києві
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1116784
Запитувана сума від УКФ: 997284
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОРВАРД ІНК"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Провести українську програму Бієнале діджитал та медіа мистецтва восени 2023 у Києві, що презентує 25 нових робіт сучасного українського діджитал та нью медіа мистецтва, що призведе до поширення нових сенсів серед аудиторії та покаже реакцію українських митців на війну, познайомить з новими роботами, презентує українські роботи міжнародним кураторам та сприятиме формування нових культурних сенсів суспільства
72.
ID: 5RCA11-02439
Назва проекту: Поразки імперії
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1074710
Запитувана сума від УКФ: 999710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Тімшин Іван Анатолійович
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Документальна телепередача "Поразки імперії" на прикладах історичних фактів, розвінчає російські міфи про російську військову міць та тактику і покаже, що росія практично завжди була безжальним, брехливим агресором з поведінкою, що заперечує будь-які моральні та гуманітарні норми. І цього агресора можна і треба перемагати. Ми створимо 8 епізодів про боротьбу восьми країн: України, Фінляндії, Великобританції, Польщі, Японії, Франції, країн Балтії та Туреччини.
73.
ID: 5RCA11-33568
Назва проекту: Пісні боротьби
Рейтинг: 256
Загальний бюджет проекту: 1122500.00
Запитувана сума від УКФ: 1000000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ФОП Мартинюк Сергій Володимирович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Пісні боротьби» – проєкт українського гурту «Фіолет». Музиканти виконають 10 повстанських та стрілецьких пісень, а також 6 власних треків у супроводі струнного квартету і бандури. Результатом стане сольний офлайн-концерт та презентація live-записів на популярних цифрових платформах та в медіа. Повернення цих знакових пісень в інформаційний простір, їх осучаснення та актуалізація зроблять внесок в меморіалізацію героїчної боротьби українського народу за незалежність впродовж двох останніх століть.
74.
ID: 5RCA11-29327
Назва проекту: Братерство
Рейтинг: 256
Загальний бюджет проекту: 761818.00
Запитувана сума від УКФ: 761818.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ФІЛАРМОНІЯ ІМЕНІ МИРОСЛАВА СКОРИКА
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Для підтримки і братерства із артистами-музикантами України Львівська філармонія ініціює проект 10 концертів українських артистів, що в тій чи іншій мірі були прив’язані до філармоній, що знаходяться неподалік зони бойових дій. Даний проект має на меті підтримку самих артистів - їх професійного рівня та затребуваності; популяризацію української музики, котра має складати не менше 50% репертуару кожного концерту; а також підтримка публіки, як львівської, котрі будуть знайомитися із артистами з цілої України, так і внутрішньо переміщених осіб, котрі матимуть змогу відвідати концерти артистів-земляків, що позитивно вплине на їх емоційний стан та відчуття національної єдності. Для кращого пізнання будуть проводитися супутні лекції, що передуватимуть кожному концерту.
75.
ID: 5RCA11-02202
Назва проекту: Реабілітація ветеранів засобами театрального мистецтва
Рейтинг: 256
Загальний бюджет проекту: 1025000.00
Запитувана сума від УКФ: 1000000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Барський міський художній аматорський театр"
Міста реалізації: Бар (Вінницька обл.), Вінниця (Вінницька обл.), Миколаїв (Миколаївська обл.), Харків (Харківська обл.), Чернігів (Чернігівська обл.), Бердичів (Житомирська обл.),
Опис проекту: Проєкт базується на основі концепту «мистецької терапії» та засадах партисипації (включення вразливої групи ветеранів до культурно-мистецького середовища). В ході реалізації буде створено авторську інтерпретацію вистави «Мина Мазайло» (за М.Кулішем), де ролі виконають ветерани та члени їхніх родин. Реабілітація учасників бойових дій засобами мистецтва буде здійснюватися у супроводі фахового психотерапевта. Покази вистави пройдуть у новітніх Містах-Героях Миколаїв, Харків, Чернігів та «тилових» Барі, Вінниці та Бердичеві. В результаті реалізації проєкту буде підтримано позитивний образ ветерана у суспільстві та акцентовано увагу на темі української ідентичності. Ідея є продовженням однойменного проєкту, започаткованого та успішно реалізованого театром у 2019 р. за підтримки УКФ.
76.
ID: 5RCA11-03266
Назва проекту: Створення веб-фільму МОМЕНТО (послання дітей сьогодення собі дорослим у майбутнє)
Рейтинг: 256
Загальний бюджет проекту: 1111449
Запитувана сума від УКФ: 999949
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "ВАУ СТУДІО"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: МОМЕНТО (ПАМ’ЯТАТИ) – це відображення переживань, висновків, думок українських дітей на події, що відбуваються в Україні з 24.02.2022. Кожна українська дитина має свій «досвід війни»: хтось пережив втрату власної домівки, хтось втратив когось рідних, хтось був/була змушений покинути Україну, хтось щодня спускається в укриття, а хтось не може добре зробити домашні завдання через постійні аварійні виключення світла…, – цей досвід є однозначно хвилюючим, емоційним, загрожуючим та надзвичайно важливим. Чому так сталося, чому Україна вистояла, чому ми перемагаємо, хто наші герої, хто нам допомагає, хто наші друзі….. – на ці та інші питання ми хочемо відповісти в нашому проєкті, але, що найважливіше, відповідь сформувати через призму дитячого сприйняття. МОМЕНТО – послання сучасної малечі собі у майбутнє, щоб добре пам’ятати потрясіння війни 2022 року, щоб добре пам’ятати «чому» так сталося і більше ніколи не допустити цього!
77.
ID: 5RCA11-06919
Назва проекту: Розвиток та препродакшен документального серіалу Divide et impera
Рейтинг: 256
Загальний бюджет проекту: 750018
Запитувана сума від УКФ: 750018
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Кінокомпанія "МАГІКА-ФІЛЬМ"
Міста реалізації: Київ, Харків,
Опис проекту: Розробка, концептуалізація, створення презентації та сценаріїв перших чотирьох серій проекту документального телевізійного серіалу, який розслідує операції радянських та російських спецслужб проти України. За допомогою унікальних архівних документів, кінохроніки та за участі провідних міжнародних експертів серіал досліджує як під прикриттям хибних стереотипів про нашу країну насаджували образ ворога, дискредитували національно-визвольний рух, провокували ворожнечу та привели на українську землю війну.
78.
ID: 5RCA11-05982
Назва проекту: Війна. Життя мистецтва
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 999875
Запитувана сума від УКФ: 999875
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецька ініціатива тимчасового єднання цінностей"
Міста реалізації: Харків, Херсон, Львів, Одеса, Суми, Дніпро, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Проєкт «Війна. Життя мистецтва» піднімає актуальні питання фіксації та архівування мистецьких процесів та явищ, які відбуваються в умовах війни росії проти України, використовуючи для цього сучасні цифрові технології для фіксації інформації, її обробки і поширення (портал «МІТЄЦ» і соціальні мережі). Феномен мистецького осмислення війни в діяльності арт-спільноти, вимушених переселенців з числа митців, їх впливу на субкультуру різних міст України, громадянська позиція та участь митців у волонтерському русі, перспективи поствоєнного переформатування культурних наративів України - є важливою сферою для подальших досліджень. Матеріали будуть збиратися у 7 містах України – Львів, Івано-Франківськ, Харків, Дніпро, Суми, Одеса, Херсон, за результатами чого буде створено культурний продукт – 82 відеосюжети. Проєкт стане прецедентом збереження унікального досвіду незламності української культури і мистецтва під час війни, збереження та представлення у відкритому доступі і мережі інтернет.
79.
ID: 5RCA11-05262
Назва проекту: Українська писанка як символ національної ідентичності, миру та життя
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 996117.61
Запитувана сума від УКФ: 996117.61
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Повна назва організації: Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського
Міста реалізації: Коломия,
Опис проекту: Проєкт передбачає видання двомовного (українською та англійською мовами) мистецького альбому, що репрезентує писанки й декоративні яйця з колекції єдиного в світі Музею писанкового розпису, визнаного візитівкою Коломиї й Прикарпаття та туристичним «магнітом». Заплановано також створення промоційного відеоролика, який висвітлюватиме колекцію та діяльність музею, анімаційного фільму для дітей, що розповідатиме про традиції писанкарства, розмальовки з писанками всіх регіонів України. Реалізація проєкту сприятиме поширенню знань в Україні та закордоном про найдавніший і найвпізнаваніший символ української ідентичності, миру та життя, формуватиме позитивний імідж України, інтегруватиме мистецьку спадщину в європейський культурний простір, а також вплине на збільшення кількості туристів у музеї та регіоні.
80.
ID: 5RCA11-00912
Назва проекту: Право на пам’ять
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 514230
Запитувана сума від УКФ: 514230
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Ханас Володимир Васильович
Міста реалізації: Тернопіль, Чортків,
Опис проекту: Метою проєкту є збереження пам’яті про життя, долю і боротьбу українських політв’язнів 20 століття, формування нових культурних наративів та сенсів українського суспільства та збільшення кількості якісного україномовного, конкурентоспроможного неігрового аудіовізуального контенту шляхом створення циклу із 5 відеороликів тривалістю до 15 хвилин кожен, у яких політв’язні, учасники Росохацької групи, Володимир Мармус та Микола Мармус діляться спогадами про перебування у радянських таборах та у засланні таких знакових для української боротьби особистостей як Мирослав Симчич, Євген Сверстюк, Василь Стус, Стефанія Шабатура, Іван Світличний, Василь Підгородецький, Олекса Савчин. Створені в результаті проєкту аудіовізуальні твори будуть розміщені онлайн у вільному доступі для широкої глядацької аудиторії.
81.
ID: 5RCA11-02404
Назва проекту: Документальний фільм "Рух Птахів"
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 1011676
Запитувана сума від УКФ: 993676
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Васильєва Ксенія Федорівна
Міста реалізації: Київ, Одеська область, Івано-Франківська Область,
Опис проекту: Документальний фільм що досліджує зміну поведінки і міграції птахів на території України, а також міграцію людей на території України
82.
ID: 5RCA11-26564
Назва проекту: Червоний Альбом
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бешкенадзе Ганна Сергіївна
Міста реалізації: Лондон, Київ, Харьків,
Опис проекту: Створення документального фільму-дослідження Червоний Альбом до 90-річчя Голодомору-геноциду - про історичні паралелі між подіями 1932-1933 років та війною, яку розв'язала Росія проти України у XXI столітті. Австрієць Александр Вінербергер стає свідком Голодомору і робить близько сотні фотографій - альбом моторошних історичних доказів голодуючого Харкова. Через 90 років, у 2023 році, правнука Александра – фотографиня Самара Пірс – у супроводі української знімальної групи вирушає з Лондона на Харківщину, де перебував її прадід, аби зробити власний фотоальбом та інтерв’ю зі свідками сучасної війни – історичну фіксацію доказів геноциду українців, - та розповісти про це всьому світу. Результатом проєкту стане прем’єра фільму у Великобританії та на однієї з глобальних онлайн-платформ в дні вшанування Голодомору в Україні в реаліях нової боротьби за виживання української нації.
83.
ID: 5RCA11-29089
Назва проекту: Народ волі. Історія боротьби за незалежність України.
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 778620
Запитувана сума від УКФ: 778620
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Центр досліджень визвольного руху”
Міста реалізації: Уся Україна,
Опис проекту: “Народ волі” — лекційний курс наживо та запис для youtube задля поширення знань про історію боротьби українського народу за незалежність - від появи ідеї до сьогодні. В основі циклу розповідь про здобуття і захист свободи та становлення української громадянської нації. Буде проаналізовано, як українцям вдавалося відновитися після нищівних втрат, зробити висновки, будувати інституції та мислити стратегічно. Лектор — к.і.н. Володимир В’ятрович, відомий відкриттям архівів та зусиллями з переосмислення складних сторінок минулого. Відео зорієнтовані на молодь 14-25 та осіб 45-65. Очікується аудиторія до 100 тисяч осіб через інтернет платформи, а також подальше тривале використання контенту, зокрема в освітніх закладах та в музеях.
84.
ID: 5RCA13-32916
Назва проекту: З Харкова в Стокгольм. І назад.
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 955410.00
Запитувана сума від УКФ: 855410.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство “ПЛАТФОРМА КІНО”
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Підтримка культурно-мистецької діяльності підприємства, що передбачає девелопмент міжнародного проєкту, метою якого є поширення в світі знання про умови, в яких опинилися сотні тисяч українських дітей та підлітків. Надати розуміння про те, що в побутовому сенсі означає військова агресія для мирних жителів. Реалізація проєкту сприятиме сталості та безперервності роботи підприємства як частини сектору кіноіндустрії. можливості залучення інвестицій з інших країн та просуванню українського культурного продукту за кордоном.
85.
ID: 5RCA11-34185
Назва проекту: Розробка та написання повнометражного сценарію “Вшиті субтитри”
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 999300
Запитувана сума від УКФ: 999300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Сотниченко Філіп Олександрович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Написання кіносценарію, тритменту до повнометражного ігрового фільму "Вшиті субтитри”. Зйомка тизеру для подачі проєкту на міжнародні пітчинги. Переклад усіх матеріалів на англійську мову задля подальшого пошуку фінансування виробництва фільму
86.
ID: 5RCA11-28904
Назва проекту: Гра[н]д-опера "Мистецтво війни"
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 1039683
Запитувана сума від УКФ: 997183
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВА ОПЕРА"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Гран[д]-опера «Мистецтво війни» — проєкт формації Nova Opera у співпраці з композитором Сергієм Вілкою та поетом Мирославом Лаюком. Це історія про нелегкий шлях до неминучої перемоги. Народ, який століттями готувався до ключової битви за право бути, — буде! Опера створена за мотивами класичного воєнного трактату і безпосередніх рефлексій над тим, що відбувається вже — в цей момент, в цій країні. Інструментальний склад: струнні, перкусія, флейта, кларнет, live-електроніка та фортепіано. Традиційним для формації Nova Opera є використання вокальної імпровізації та розширених технік співу — від академічного, народного та джазового вокалу до горлового співу, які дозволяють досягти максимального ефекту на межі можливостей людського голосу.
87.
ID: 5RCA11-02970
Назва проекту: Карпатський Гірський Міжнародний Кінофестиваль (CMIFF)
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 955791
Запитувана сума від УКФ: 955791
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Фізична особа – підприємець Грешко Д. Д.
Міста реалізації: Ужгород, Закарпатська область,
Опис проекту: Кінофестиваль ігрових, документальних та анімаційних фільмів на гірську тематику та лекції і майстер-класи про кіно, екології та туризм
88.
ID: 5RCA11-33848
Назва проекту: Вільний український аудіальний фонд
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 1039580.00
Запитувана сума від УКФ: 999580.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Державна організація "Національний будинок органної та камерної музики України"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Запит на класичну музику українських композиторів є сучасним світовим трендом. UAudio:FreeMusicFund – це нова SoundCloud-платформа Національного будинку музики для популяризації та презентації українського музичного мистецтва в національному та міжнародному культурному просторі. В рамках проєкту планується записати та оприлюднити перші 50 творів (13 годин музики) українських композиторів у виконанні артистів і творчих колективів організації-заявника (від сольних творів для органу до оркестрових та хорових творів, від музики українського бароко до музики, яка створювалась у 2022 році). Деякі твори будуть сформовані в 4 аудіо альбоми («2022», «FolkUkraine», «Ukrainian Baroque», «Liatoshynskyi»), тиражовані на вінілових платівках у форматі сувенірного комплекту та передані офіційним дипломатичним представництвам України в світі для виконання культурно-дипломатичної місії.
89.
ID: 5RCA11-31416
Назва проекту: Вулицями Дніпра. Відновлення сенсів
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 1025359.29
Запитувана сума від УКФ: 993359.29
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Комунальне підприємство «Музей історії Дніпра» Дніпровської міської ради
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Метою проєкту є українізація міської громади, зниження соціальної напруги та єднання громади шляхом інформування та роз’яснення процесу перейменувань міських топонімів, позбавлення тяглості до радянського минулого. Проєкт покликаний зменшити соціальну напругу та негативні відгук на перейменовані топоніми у місті Дніпро, сприяти зростанню довіри громади до міської влади, залученості громади до процесу декомунізації, розуміння процедури перейменування, підвищити обізнаність мешканців міста та ВПО щодо історичного, культурного та соціального підґрунтя нових назв вулиць у місті, підвищити видимість Музею історії Дніпра.
90.
ID: 5RCA11-06334
Назва проекту: Киснева Станція
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 987000
Запитувана сума від УКФ: 987000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство “ЦИФРОВА ПЛАТФОРМА”
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Підтримка культурно-мистецької діяльності приватного підприємства “Цифрова платформа” в сфері кіновиробництва, що передбачає забезпечення завершення виробництва повнометражного художнього фільму підприємства та створення можливостей для подальшої промоції фільму, що сприятиме сталості та безперервності роботи підприємства як частини сектору кіноіндустрії.
91.
ID: 5RCA11-26762
Назва проекту: Другий фронт
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 1044250
Запитувана сума від УКФ: 999250
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Продакшн № 1"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Девелопмент, створення презентаційного пакету та тізеру до документального фільму «Другий фронт», який досліджує російсько-українську війну на енергетичному фронті, присвяченому героїзму людей, які в страшних умовах не дозволили країні впасти в енергетичний хаос. Про ядерний тероризм і ракетні атаки на енергетичну структуру України і про те, як в умовах війни та якою ціною вдалося зберегти енергетичну систему країни.
92.
ID: 5RCA11-34372
Назва проекту: "Героїка боротьби за незалежність"
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 652295.00
Запитувана сума від УКФ: 562060.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Національний заповідник "Замки Тернопілля"
Міста реалізації: Збараж,
Опис проекту: Реекспозиція "Зали козацької слави", розміщеної в Збаразькому замку ХVІІ ст., одному із об’єктів Національного заповідника "Замки Тернопілля" буде реалізована шляхом створення композиції "Героїка", котра відображатиме події часів Визвольної війни українського народу середини ХVІІ ст. та доповнена прапорами козацьких полків Богдана Хмельницького, що брали участь в облозі Збаража 1649 року. Композиція, виконана Заслуженим художником України Володимиром Бахтовим в унікальній авторській техніці «геліографіті», яка поєднує в собі сучасний театралізований перформанс з сучасними фототехнологіями, розкриватиме тему героїчного минулого нашої історії. Вагомим доповненням проекту стане проведення Урочистої академії з нагоди відкриття оновленої експозиції та інформаційна кампанія у ЗМІ та соціальних мережах.
93.
ID: 5RCA11-31836
Назва проекту: Війна з довкіллям
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 998300.00
Запитувана сума від УКФ: 998300.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Тариство з обмеженою відповідальністю "Комунікаційна група "Простір"
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Чотири серійний інформаційно-документальний фільм “Війна з довкіллям”, що присвячений темі впливу військової агресії росії на стан навколишнього середовища в Україні: оцінюванню розміру завданої шкоди, шляхів, термінів та можливостей відновлення. Мета проекту - відзняти якісний контент з унікальними коментарями та пропозиціями від фахівців-екологів щодо післявоєнного оновлення довкілля. Результатом стане: створення якісного інформаційно-документального продукту, консолідація українського суспільства, більша поінформованість світової аудиторії у питаннях щодо нанесеної шкоди і консолідації зусиль як громадян України, так і міжнародного суспільства у пошуку шляхів відновлення.
94.
ID: 5RCA11-26874-3
Назва проекту: Місто призначення
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 999687.70
Запитувана сума від УКФ: 999687.70
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Вусик Артем Олександрович
Міста реалізації: Харків, Харків,
Опис проекту: Проєкт має на меті відновелння діяльності харківського незадежного театру "Нафта" шляхом створення автобіографічних музичних вистав - "Веселка на Салтівці" в жанрі перформативного абсурд-стендапу на тему психоемоційного стану митця в часи війни. Та "Дім" - автобіографічна вистава-концерт, хіп-хопера, у який авторські реп-треки інтегровані із театральною формою, живою музикою та відеоартом, а всі треки та акторські вставки між ними присвячені темі проживання війни, травматизації, патріотизму та осмисленню нашого спільного досвіду. В рамках проєкту у місті Харків буде здійснено по 2 прем’єрні покази вистави.
95.
ID: 5RCA11-00085
Назва проекту: ВАДА СЕРЦЯ - створення сценарію та зйомки тизеру повнометражного художнього фільму українського режисера та сценариста Олексія Тараненка про перші дні повномасштабного вторгнення в Україну військ рф
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 1346000
Запитувана сума від УКФ: 990000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУД МОНІНГ ДІСТРІБЬЮШН"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення сценарію і тизеру повнометражного художнього фільму, за жанром роад муві, ВАДА СЕРЦЯ. Це захоплююча і драматична історія української сім'ї, яка опиняється у зоні окупації в перші дні повномасштабного російського вторгнення. В результаті проєкту буде створено сценарій стрічки та презентаційний пакет майбутнього фільму для подальшого пошуку партнерів та залучення фінансування для виробництва фільму. Презентаційний пакет складатиметься з графічної презентації проєкту, оріентіровного кошторису і фінансового плана виробництва майбутнього фільму, кастингу на головні ролі та 2-хвилинного тизеру. Mood video: https://vimeo.com/goodmorningfilm/vadasertsia
96.
ID: 5RCA11-04848
Назва проекту: Традиції - сила нескорених
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 646592.40
Запитувана сума від УКФ: 632592.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Тернопільський обласний Осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України
Міста реалізації: Тернопіль, Чортків, Кременець, Бережани,
Опис проекту: Для відновлення творчих процесів та зниження ризиків емоційного вигорання членів Тернопільського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України організовуємо декілька мотиваційних дводенних арт-терапевтичних зустрічей, під час яких відбудуться тренінги психолога, провідних спеціалістів зі збереження нематеріальної культурної спадщини, бізнес-тренера у чергуванні з майстер-класами народних ремесел. Проведення таких зустрічей для митців та організація майстер-класів з презентацією проєкту у громадах Тернопільщини, видання каталогу про митців, оцифрування унікальних творів народного мистецтва, створених в умовах війни, поширення культурних продуктів у інтернет-мережі сприятимуть підтримці мистецької діяльності та популяризації традиційної культурної спадщини, зміцненню міжрегіональних контактів і культурних зв’язків, обміну знаннями, культурними та народними традиціями.
97.
ID: 5RCA11-27196
Назва проекту: КлікУА
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 996830
Запитувана сума від УКФ: 996830
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Євдокімова Тетяна Володимирівна
Міста реалізації: Київ, Франція: Страсбург, Париж,
Опис проекту: Комп'ютерна арт-гра СlickUA - це віртуальна галерея інтерактивних картин українських художників, відомих світові, як російські митці. К. Малевича, І. Рєпіна та інших митців, вихованих на українській культурі, Російська Імперія привласнила собі. Час нагадати самим українцям та світові про наш потужний, творчий потенціал та продемонструвати його.
98.
ID: 5RCA11-28341
Назва проекту: Діти Бомбосховищ
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 999848.25
Запитувана сума від УКФ: 999848.25
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП УЛИБІН ЮЛІАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Міста реалізації: Херсон, Запоріжжя, Харків,
Опис проекту: Проект Діти бомбосховищ – це реальні ситуації з якими стикнулися, та щодня стикаються мільйони українців. Це проект про об’єднання та підтримку. Про мрію, надію, віру у завтрашній день, про те, що коли закінчиться війна, ми знову зможемо повернутися до нормального життя, та більше ніколи наші діти не будуть чути тривожних сирен. В Україні на момент початку війни було понад 20,000 бомбосховищ, що стали прихистом для мільйонів людей. Історії наших героїв нікого не залишать байдужими та донесуть українські цінності світовій аудиторії. Взаємна допомога, повага, підтримка, об’єднали українців в найскладніші часи, та дозволили вистояти. Ми хочемо, щоб якомога більше люде зрозуміли, що таке тривожна сирена, та як не просто вижити українцям під час бомбардування. Ми повинні всі об’єднуватися, тому що немає чужих дітей. Кожна дитина, що зіткнулася з жахіттям війни у майбутньому потребує захисту та допомоги. Тільки разом, і тільки об’єднавши зусилля ми зможемо вистояти, та після перемоги повернутися до нормального життя. Зараз багатьом українцям потрібна психологічна підтримка. Ми поговоримо з нашими героями про їхні переживання, та про те як незнайомі люди ставали близькими, про дитячі ігри, про пісні у темряві, про казки на ніч, про життя під землею, про мрії та про спільне бажання повернутися до мирного життя.
99.
ID: 5RCA11-02889-2
Назва проекту: Омелькова хата, або Гості з Харкова
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 999848.00
Запитувана сума від УКФ: 999848.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ “Елерон Пікчерс”
Міста реалізації: Козубівка, Київ,
Опис проекту: Зйомки документального повнометражного фільму “Омелькова хата, або Гості з Харкова” режисерки Галини Лаврінець, створення трейлеру та монтаж 10 хв сцени. В 80-ти хвилинній стрічці, що буде змонтована згодом йдеться про Нелю, 40-ка річну юристку, яка має будинок-музей, в якому живе і зберігає цінні старовинні експонати, що рятує зі смітників. Через війну робота музею зупиняється. Неля займається допомогою біженцям та вирішує взяти на виховання дитину. Але щоб це стало можливим, потрібно звільнити місце в будинку та перенести експонати в сарай, де вони псуються. Неля мусить придумати, як їх зберегти та продовжити свою улюблену справу.
100.
ID: 5RCA11-02222
Назва проекту: Зброя героя
Рейтинг: 252
Загальний бюджет проекту: 971900
Запитувана сума від УКФ: 971900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Пазич Микола миколайович
Міста реалізації: Харківська область,
Опис проекту: Це про відкриття нових лідерів серед митців, етнографів, громадських діячів, підприємців, які завжди транслювали українство через мистецтво, науку, бізнес, події. За допомогою створення контенту -відеоролику від музичного гурту «ЯРИ», на свою пісню «Зброя героя», колектив націлює увагу до «героїв» Харківщини, які мали та мають активну громадянську позицію щодо захисту та розбудови України в боротьбі проти засилля елементів російської культури ще задовго до широкомасштабного вторгнення росії. Для підсилення результатів, проєктом передбачено створення додаткових відеовипусків для ознайомлення з новими обличчями та акцентом на теми: ментальна родинна пам'ять, актуалізація місцевої культурної спадщини, історії та міфів рідної вулиці чи міста, самобутності та автентичності свого краю.
101.
ID: 5RCA11-00432
Назва проекту: Корисно для кожного. Третій сезон
Рейтинг: 252
Загальний бюджет проекту: 905908
Запитувана сума від УКФ: 905908
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська спілка “Асоціація кіноіндустрії України”
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Від ранку 24 лютого 2022 року життя кожного українця змінилось. Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну багато українців опинились у надскладній ситуації та потребують психологічної підтримки чи поради. «Корисно для кожного» - кросс-секторальний медіа-інструмент, що надає інформацію та спрямовує постраждалих у служби підтримки. В рамках третього сезону Проєкту буде створено 8 анімаційних роликів та текстовий контент, який націлено на зменшення прояву ПТСР у постраждалих від воєнних дій та наслідків війни груп.
102.
ID: 5RCA11-31659
Назва проекту: Створення та промоція музичного альбому гурту “VIDMA”
Рейтинг: 252
Загальний бюджет проекту: 935340
Запитувана сума від УКФ: 832300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ковшик Валерій Геннадійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проєкту - популяризація україномовної музики, об’єднання українського суспільства навколо власного інноваційного культурного продукту та промоція нових напрямків в сучасному українському музичному просторі. Проєкт передбачає створення музичного продукту, який спрямований на задоволення інтересів значної аудиторії шанувальників сучасної електронної музики. В рамках проєкту планується створити музичний альбом гурту “VIDMA” (записати сім композицій та розробити візуалізацію нового альбому), створити вебсайт гурту для забезпечення вільного доступу слухачів до якісного українського музичного контенту та забезпечити просування нового альбому широкій аудиторії через розміщення альбому на основних стрімінгових платформах та запуск реклами в соціальних мережах.
103.
ID: 5RCA11-02558
Назва проекту: Кінорезиденція “15 хвилин”
Рейтинг: 252
Загальний бюджет проекту: 1019685
Запитувана сума від УКФ: 999685
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійний Фонд "Творча лабораторія”
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Кінорезиденція “15 хвилин” – форма мистецької мобільності для документалістів. Аби продемонструвати відзняті матеріали, обговорити кращі варіанти монтажу своїх фільмів та вдосконалити їх під час резиденції, будуть відібрані команди 6 проєктів з усієї України. До складу кожної команди входитимуть – режисер, продюсер та режисер монтажу.
Основною метою кінорезиденції є допомога творцям авторської документалістики у пошуці найкращого монтажного рішення фільму, підвищення професійного рівня володіння кіномонтажем, а також розробка маркетингової стратегії проєктів. Учасникам допоможуть запрошені провідні міжнародні фахівці у сфері кіновиробництва, зокрема – видатна монтажерка кіно з Франції – Агнес Бракерт, котра стане менторкою кінорезиденції “15 хвилин”.
104.
ID: 5RCA11-03981
Назва проекту: Битва за демократію
Рейтинг: 252
Загальний бюджет проекту: 1148000
Запитувана сума від УКФ: 998000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Відкрий напрямок ЮА"
Міста реалізації: Світ, Україна,
Опис проекту: "Битва за демократію" – документальний фільм-дослідження для іноземної та української аудиторій, покликаний розповісти істинні мотиви російської федерації у розвʼязаній війні проти України, її першопричини та відповісти на головне запитання "Чому Захід повинен допомогти Україні перемогти росію?". За сюжетом, європейський журналіст задається питанням "Чому Захід допомагає Україні і чи потрібно продовжувати цю допомогу". Головний герой вирішує самостійно розібратись у всьому. Для цього він збирає ранець і вирушає на пошуки істини до України.
105.
ID: 5RCA11-34326
Назва проекту: Імерсійний перформанс «І оживають експонати…»
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 1048548
Запитувана сума від УКФ: 995548
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Сігарьов Віталій Костянтинович
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Мета Проєкту полягає у відновленні культурно-мистецької діяльності Міського комунального закладу культури „Дніпровський театр ляльок „Театр актора і ляльки” шляхом синтезу театрального мистецтва та музейної справи для створення імерсійного перформансу. Основними результатами Проєкту мають стати: збереження та поновлення діяльності театру, поглиблення взаємодії з музеєм, поява досвіду міжсекторального співробітництва в музейних та театральних співробітників, а також готовності й можливості реалізовувати нові міжсекторальні проєкти. Результати впливу Проєкту на громадськість будуть полягати у: поглибленні знань дітей про історію міста Дніпро, посиленні їх емоційного зв’язку із містом та країною, подолання негативних емоцій спричинених війною у дітей завдяки урізноманітненню їхнього культурного життя.
106.
ID: 5RCA11-20650
Назва проекту: Хаби, дружні до культурних і креативних індустрій
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 1027080.00
Запитувана сума від УКФ: 992080.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ФОП Коновалов Артем Володимирович
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проєкт надасть ширший доступ закладам культури, митцям/мисткиням до можливостей організаційного розвитку через послуги безпечних неурядових, бізнесових і креативних хабів, вивчивши потреби перших і виклавши на карту послуги останніх, які можуть то задовольнити
107.
ID: 5RCA11-02570
Назва проекту: Від ремесла до мистецтва. Закарпатські майстри музичних інструментів.
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 689755.00
Запитувана сума від УКФ: 669755.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація «Центр культурних ініціатив «Фортеця Унг»
Міста реалізації: м. Ужгород,
Опис проекту: Проєкт присвячений такому актуальному та перспективному виду креативних індустрій,як виготовлення музичних інструментів та привертає увагу до діяльності закарпатських майстрів музичних інструментів . У межах проєкту буде створений та поширений новий інформаційний, медіаконтент, відбудуться публічні презентації музичних інструментів закарпатських майстрів,концерти,практичні майстеркласи та інші заходи для фахової та широкої аудиторії.
108.
ID: 5RCA11-03045-2
Назва проекту: Платформа “Новітні спрямування”. Мультидисциплінарний проєкт в Інституті проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 999270.00
Запитувана сума від УКФ: 999270.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Ляховець Світлана Анатоліївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Платформа “Новітні спрямування” в Інституті проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України (ІПСМ НАМ України) — унікальна культурна ініціатива, яка поєднує виставку візуального сучасного мистецтва та написання наукових, академічних праць. А також наукову конференцію, присвячену теорії сучасного українського мистецтва, та архівування художніх і мистецтвознавчих робіт, створених в умовах повномасштабної війни. Проєкт орієнтований на молодих авторів, тематика — аналіз індивідуального досвіду переживання війни українськими митцями та аналітиками мистецтва і культури.
109.
ID: 5RCA13-00773
Назва проекту: Орнамент
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 2968110.00
Запитувана сума від УКФ: 991110.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРКІНО"
Міста реалізації: м. Київ, Україна, м. Сопот, Польща,
Опис проекту: Створення веб-фільму про єднання та ідентифікацію “своїх” людей через єдиний ДНК-код - орнамент за допомогою інноваційної та кросс-секторальної технології анімації олійного живопису в спільному виробництві Польща-Україна
110.
ID: 5RCA11-03470
Назва проекту: Концертно-освітній тур "Музика мого народу" Київського академічного ансамблю української музики "Дніпро" по музичних коледжах та коледжах культури
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 1024980
Запитувана сума від УКФ: 999980
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація Центр розвитку творчості "Лілея"
Міста реалізації: Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Дрогобич, Івоно-Франківськ, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Кропивницький,
Опис проекту: Проект "Концертно-освітній тур Київського академічного ансамблю української музики "Дніпро" по музичних коледжах (коледжах культури)" має на меті реалізацію ідеї вільного доступу до слухання живого концертного виконання професійних колективів, поглиблення музичної освіти студентів музичних коледжів (коледжів культури) на основі української традиційної культури, вивчення професійної музики крізь призму її фольклорних джерел, збагачення музичного досвіду підлітків та молоді, заохочення до виконання народних творів, розширення аудиторії через залучення різних вікових та соціальних груп. В рамках проекту буде охоплено 12 музичних коледжів(коледжів культури), в яких відбудеться концертна програма, майстер-клас та вручення комплекту сопілок та нотного матеріалу (партитур та по голосників) для подальшого вивчення народних та авторських редакцій творів з репертуару Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро». Етапи проведення проекту - концертно-освітня програма Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро»; -майстер-клас та вручення комплекту сопілок та нотного матеріалу для подальшого вивчення з репертуару Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро».
111.
ID: 5RCA11-03271
Назва проекту: Сім'я Примаченко
Рейтинг: 250
Загальний бюджет проекту: 1010000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ткаченко Тарас Анатолійович
Міста реалізації: Київ, Київська область,
Опис проекту: Документальний фільм про сім'ю художниці Марії Примаченко. Хронометраж 60 хв. В кінці проекту презентуємо тизер. Потрібно розуміти, що Росія планомірно знищує все, що пов’язане з українською культурою, як ворожою для неї. І це цивілізаційне протистояння, котре лише набирає обертів. Війна на культурному фронті, війна за знищення українців як нації зі своєю мовою і культурою – це не ілюзія і реальність. І знищення цілої низки українських музеїв, спалення українських книг, знищення українських пам’ятників – аспекти цієї війни. А знищення музею Приймаченко – яскравий прояв, на прикладі якого можна добре прослідкувати хід цієї культурної війни. Тим краще, що ми можем через одну творчу династію українських художників вийти на таке культурологічне і цивілізаційне узагальнення.
112.
ID: 5RCA11-32917
Назва проекту: Миколка
Рейтинг: 250
Загальний бюджет проекту: 417000
Запитувана сума від УКФ: 417000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Швиденко Володимир Валентинович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Написання сценарію повнометражного дитячого фільму, переклад сценарію англійською мовою, створення презентаційного пакету та маркетингового плану .
113.
ID: 5RCA11-34008
Назва проекту: ВИ-ТРИВАЛІСТЬ. Війна. Моя історія.
Рейтинг: 250
Загальний бюджет проекту: 950573.00
Запитувана сума від УКФ: 950573.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Фундація АртРеспект"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект спрямований на створення простору, в якому митці зможуть відобразити прожиту мистецьку історію війни через твори та безпосередню комунікацію з аудиторією. Мета проекту – засобами візуального мистецтва розповісти про події в Україні, зберегти пам’ять про війну через відновлення культурно-мистецької діяльності та персональні історії 15 українських митців. В рамках проєкту кожен автор створить щонайменше два твори в різних видах та жанрах мистецтва. Експозиція відбудеться у Львівському палаці мистецтв. Творчі платформи-презентації будуть проведені для широкого загалу з метою інтеграції середовищ, спільного проговорення та співпережиття досвіду війни, що допоможе зрозуміти проблеми творчих людей та покращити їх психологічний стан. Додатково, продуктами проєкту є каталог та два відеоролики.
114.
ID: 5RCA11-26431
Назва проекту: Альбом “П’ятий” гурту Флайза
Рейтинг: 250
Загальний бюджет проекту: 955042.00
Запитувана сума від УКФ: 955042.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Ющук Олег Вікторович
Міста реалізації: Луцьк,
Опис проекту: Метою проекту є створення та популяризація сучасної української музики, як інноваційного культурного продукту у вигляді альбому «П'ятий». Аудіоплатівка міститиме 13 україномовних пісень, які за характером будуть на військову тематику, соціальну, про почуття, місцями з певною іронією, із надихаючим змістом. Це п’ятий альбом за 22-річну історію гурту Флайза, пісні до якого були написані останніми роками. Результатом проєкту стане інноваційний різноплановий і різностильовий аудіо-продукт, який частково вже перевірений і гарно сприймається аудиторією на українських фестивалях, концертах, у теле- та радіоефірах, у соцмережах, тощо. Збільшення квот на радіостанціях потребує наповнення. І цей матеріал ідеально пасуватиме для ефірів і популяризації сучасної української музики як всередині країни, так і за кордоном.
115.
ID: 5RCA12-07433
Назва проекту: Форум театр для соціального благополуччя
Рейтинг: 250
Загальний бюджет проекту: 463963.56
Запитувана сума від УКФ: 429363.56
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація "Платформа саморозвитку та неформальної освіти"
Міста реалізації: Полтавська громада, Полтавська область, Тростянецька громада Сумська область,
Опис проекту: Проєкт має на меті сприяти відновленню культурно-мистецької діяльності митців, зокрема, митців, які постраждали внаслідок війни, через апробацію нового формату культурних подій - вистави методом форум театру, спрямованої на проблематику внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок бойових дій та тимчасової окупації територій України, задля соціального благополуччя.
116.
ID: 5RCA11-32621
Назва проекту: Мобільний мистецький імерсивний проєкт "Story Craft"
Рейтинг: 250
Загальний бюджет проекту: 590000
Запитувана сума від УКФ: 560000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ФОП ДОБРОЛЮБОВ МАКСИМ СЕРГІЙОВИЧ
Міста реалізації: Чернігівська область, Сумська область, Київ, Чернігів,
Опис проекту: «Story Craft»- мобільний мистецький імерсивний проект націлений на збереження та популяризацію національної духовної спадщини, що включає в себе 12 імерсивних вистав арт-терапевтичного напрямку для дітей України, які сьогодні потерпають внаслідок військової агресії росії. Актори лялькового театру разом з дітьми будуть створювати героїв українських народних казок та відтворювати сюжети казок, що дозволить мінімізувати наслідки пережитого під час війни, сприяти розвитку їх духовності та національної самоідентифікації. В рамках проєкту буде показано 12 інтерактивних вистав у деокупованих громадах Чернігівської та Сумської області. Також разом з дітьми ВПО у м.Київ буде відзнято онлайн версію вистави та опубліковано у вільному доступі на платформі YouTube.
117.
ID: 5RCA11-05886
Назва проекту: "Патріарх із Саут-Баунд-Брук". Документальний фільм про Мстислава Скрипника
Рейтинг: 250
Загальний бюджет проекту: 1135000
Запитувана сума від УКФ: 995000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Пономарьова Наталія Леонідівна
Міста реалізації: Київ, Саут-Баунд-Брук, США,
Опис проекту: Створення документального фільму про життя Мстислава Скрипника, - людини з голівудською біографією та визначним внеском в розбудову української духовності та ідентичності. Він пройшов шлях від петлюрівського ад’ютанта в армії УНР через Польський Сейм та тюрми Гестапо, - до будівничого української діаспори в Канаді та США і першого Патріарха та Предстоятеля церкви вже в незалежній Україні. Проєкт орієнтований на широку аудиторію в Україні та за кордоном (діаспору), сприятиме консолідації суспільства, додасть розуміння тяглості одвічних зазіхань росії на Україну, сприятиме налагодженню зв’язків між українцями в різних куточках світу. Створення фільму є пріоритетним у 2023 році, коли відзначається 125-річчя з дня народження Скрипника.
118.
ID: 5RCA11-04220
Назва проекту: Документальний вебфільм "Буджак, до зброї!" для відеоблогу "І-мапа TV"
Рейтинг: 249
Загальний бюджет проекту: 815056
Запитувана сума від УКФ: 815056
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична Особа Підприємець Онищенко Юрій Борисович
Міста реалізації: м.Одеса, Одеський район, Одеська область, м.Болград, Одеська область, м.Ізмаїл, Одеська область, с.Котловина, Одеська область , с.Кубей, Одеська область, с.Табаки, Одеська область, с.Виноградівка, Одеська область, с.Криничне, Одеська область, с.Озерне, Одеська область, с.Броска, Одеська область,
Опис проекту: Мета - створити документальний вебфільм для відеоблогу "І-мапа TV". Результати проєкту: документальний вебфільм про протидію мультинаціонального населення Буджаку (Південної Бессарабії) російської військової агресії. Цифрове рішення – документальний вебфільм. Фільм охоплює воєнну тематику, висвітлює боротьбу мультинаціонального українського населення з російською військовою агресією та волонтерський рух Буджаку, допомогу ВПО та іншим особам, які постраждали внаслідок бойових дій. Аудіовізуальний твір для розміщення у вільному доступі у відеоблозі "І-мапа TV" та YouTube каналі "І-мапа". Проєкт передбачає дослідження та впровадження розв'язання наступних проблем: протидія інформаційній та культурній складовій російської військової агресії; збільшення рівня меморіалізації героїчної боротьби українського народу; потреби та допомога ВПО.
119.
ID: 5RCA11-02847
Назва проекту: Документальний фільм "Заручники війни"
Рейтинг: 249
Загальний бюджет проекту: 666200
Запитувана сума від УКФ: 592200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Єфіменко Злата Романівна
Міста реалізації: Київ, Київська обл., Харків, Харківська обл.,
Опис проекту: Зйомки Харківської та Херсонської області (деокуповані території) та монтаж повнометражного документального фільму про тварин, що опинились заручниками війни, та людей, що допомагали їм вижити. Результатом проекту буде змонтований фільм, з англійськими субтитрами, готовий до представлення на міжнародних кінофестивалях.
120.
ID: 5RCA11-00254
Назва проекту: “Беру з собою”
Рейтинг: 249
Загальний бюджет проекту: 998525.00
Запитувана сума від УКФ: 998525.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "ІМАГО"
Міста реалізації: Луцьк, Львів, Київ,
Опис проекту: Проєкт “Беру з собою” має на меті відновити діяльність ГО ІМАГО і створити три серії коротких документальних анімацій. Ці анімації розповідатимуть історії пересічних українців, які змушені були покинути свої домівки через війну росії проти України. Унікальність проєкту полягає у поєднанні мистецького погляду з документальними свідченнями цивільного досвіду війни. Проєкт залучатиме аніматорів, які працюють в техніці стоп-моушн. Формат серій поєднує відео інтерв'ю про пережиті під час евакуації ситуації та образне вирішення, яке надає історіям емоційного забарвлення. Таким чином короткі анімаційні ролики допоможуть привернути увагу до проблем постраждалих від війни українців.
121.
ID: 5RCA11-34399
Назва проекту: Триб’ют-альбом Re:Яремчук
Рейтинг: 249
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Міжнародний благодійний фонд «Оберіг надії»
Міста реалізації: Київ, Львів, вся Україна,
Опис проекту: Виготовлення музичного триб'ют-альбому на пісні з репертуару Назарія Яремчука. Композиції переспівають відомі українські виконавці: Джамала, Макс Барських, Друга Ріка, KAZKA, Pianoбой, Аліна Паш, Ivan Navi, Jerry Heil, KADNAY та Анна Трінчер. Продюсерка та спікерка проєкту – Марія Яремчук, донька Назарія Яремчука. Проєкт покликаний посилити українську ідентичність через переосмислення музичного доробку легендарного українського музиканта. Яремчук свого часу був культурним політиком та амбасадором України і вважав найщасливішим днем свого життя «день, коли Україна здобула Незалежність»
122.
ID: 5RCA11-30130
Назва проекту: Створення серії мультфільмів “Історія одного малюнку”
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 743955
Запитувана сума від УКФ: 668955
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Хотинська міська рада
Міста реалізації: Місто Хотин,
Опис проекту: В межах реалізації проєкту “Створення серії мультфільмів “Історія одного малюнку” планується створення серії анімованих короткометражних мультфільмів, які висвітлюватимуть історії дітей, які постраждали від війни, покинули свої домівки і наразі знайшли прихисток у Хотинській громаді. Історії будуть висвітлюватисята за допомогою фігурок, які діти створять власними руками. Для створення мультфільмів використовуватиметься стоп-моушн анімація - предметна фотозйомка. Актуальність проекту полягає у поширені дитячих історій про війну серед широкого загалу і промоції Хотинської громади. Мета проєкту: висвітлення та поширення історій дітей внутрішніх переселенців, які постраждали від війни та разом з родиною знайшли прихисток у Хотинській громаді шляхом створення серії короткометражних мультфільмів за допомогою техніки stop-motion.
123.
ID: 5RCA11-05059
Назва проекту: Дерусифікація подільського свята Купайла як елемент протидії російській культурній експансії
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 945905.00
Запитувана сума від УКФ: 945905.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГО «Крайове Товариство «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна»
Міста реалізації: Вінниця, • село Ріжок Вінницького району Вінницької області, • село Білопілля Хмільницького району Вінницької області, • село Якушинці Вінницького району Вінницької області,
Опис проекту: Мета проєкту – протидія російській культурній експансії та дерусифікація подільського свята Купайла, шляхом очищення купальського обряду від спотворень й нашарувань імперського та радянського минулого. Продуктом проєкту є, створений за участі творчих колективів, мешканців Вінниччини та вимушених переселенців, відеофільм. У відеофільмі показано відтворення автентичного подільського обряду Купайла та розвінчування привнесених російських наративів. Буде виготовлено відеорепортаж за участі вимушених переселенців на тему культурного розмаїття та ідентичності купальських обрядів регіонів Сходу та Півдня. Відбудеться презентація та демонстрація відеофільму «під відкритим небом» у м. Вінниці. Посилання на відеофільм буде поширено серед культурних осередків та органів самоврядування Вінниччини та України. Онлайн-глядачами фільму стануть 750 тис. осіб.
124.
ID: 5RCA11-01215
Назва проекту: ОБ’ЄДНАНА НАЦІЯ УКРАЇНИ
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 999986.17
Запитувана сума від УКФ: 1020986.17
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Десятерик Максим Валентинович
Міста реалізації: Україна, м. Київ, Україна, м. Ірпінь, Україна, м. Буча, Україна, смт. Ворзель, Україна, м. Малин,
Опис проекту: Запропонований проєкт має за мету створення документального відео-циклу, що складається із 12-ти серій, присвячених тим, хто не залишив країну після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Це – «другий фронт», який з того часу діє в тилу. Хто вони? Чому залишились, незважаючи на небезпеку? Чим конкретно займаються? Кожна серія-оповідь присвячена неординарній особистості та її персональній історії вибору. Тут кожна людина – це втілення найкращих рис, притаманних саме українській нації. Тому кожна оповідь додає штрихи до узагальненого образу Нації. Саме ці, зазвичай непримітні люди, стануть тими, хто буде відбудовувати нову і незалежну країну, бо вони уже стали справжньою Об’єднаною нацією України.
125.
ID: 5RCA11-33893-2
Назва проекту: Документальний веб-серіал "Культурний фронт"
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 997700.00
Запитувана сума від УКФ: 897700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Гумба Наталя Олександрівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проєкту - розповісти української та зарубіжної аудиторії про культурні та мистецькі проєкти, реалізовані в Україні під час повномасштабного російського вторгнення: про зйомки та прем’єри художніх та документальних фільмів, нові театральні постановки, виставки, концерти, для того, щоб інформаційно підтримати діяльність культурних установ та митців України, популяризувати здобутки культурної галузі України у військовий час, створити позитивні новини про Україну. Результат - авторський документальний веб-серіал (робоча назва «Культурний фронт») для YouTube з перекладом (субтитри) на англійську мову. 10 серій, хронометраж кожної 12 хв. Кожна серія буде присвячена окремому проєкту, який вдалося реалізувати (завершити) культурно-мистецьким закладам, організаціям та митцям України після 24.02.2022 р.
126.
ID: 5RCA13-04970
Назва проекту: Фестиваль Конструкція VIII
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 1016200.00
Запитувана сума від УКФ: 986200.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГО Культура Медіальна
Міста реалізації: Дніпро, Глазго, Дрезден,
Опис проекту: «Конструкція» – фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі. Фестиваль проходить у Дніпрі з 2014 року та за цей час встиг задіяти понад 50 міських локацій, серед яких акваріум, планетарій, Наукова бібліотека ДНУ, Органна зала та інші. У Дніпрі виступали артисти з України, Німеччини, Австрії, Польщі, Швейцарії, США, Великої Британії та інших країн. У 2023 році проведення фестивалю планується у Дніпрі, Дрездені та Глазго, підтримуючи таким чином спільноти у Дніпрі та в той же час поширюючи українську культуру за кордоном і надаючи можливість українським митцям та саундартистам презентувати свої роботи на широку аудиторію.
127.
ID: 5RCA11-05280
Назва проекту: BOOKMINTs – терапія
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 999948.00
Запитувана сума від УКФ: 999948.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація «Форум видавців»
Міста реалізації: Львів, Львівська область, Україна,
Опис проекту: Передбачається створення та поширення серії тематичних відеороликів корекційно-розважального спрямування для дітей та дорослих, зокрема, осіб, які опинились в умовах вимушеного переселення та біженців, для емоційної та психологічної реабілітації. Рекомендації для читання (книжки, окремі тексти), відео читань підібраних та/чи спеціально написаних текстів, наукові та арт-вправи, які дорослі зможуть використовувати під час комунікації з дітьми при обговоренні складних питань, спричинених війною, для зменшення рівня тривожності та покращення психоемоційного стану.
128.
ID: 5RCA11-34330
Назва проекту: "Війна Стаффа"
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 920324
Запитувана сума від УКФ: 895324
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Беденко Юрій Володимирович
Міста реалізації: Київ, Ірпінь, Буча, Макарів,
Опис проекту: Документальний фільм “Війна Стаффа” це історія демобілізованого за інвалідністю ветерана АТО, снайпера Євгена Сітенко, який на початку війни став навідником та надавав ЗСУ важливу інформацію про розташування ворожої техніки.  Фільм створюється з метою меморіалізувати героїчні подвиги українського народу.  Зі своєю снайперською гвинтівкою Євген Сітенко був в Гостомелі, Бучі  та Ірпені, організував ефективну розвідувальну мережу. Він створив бойову диверсійну групу, яка нищила ворога в районі Макарова і Копилова. Його історія про перші місяці війни Росії проти України, і це лише один з фрагментів, з яких колись складеться повна мозаїка оборони Києва. Хронометраж 60 хвилин. Режисер Юрій Беденко.  Продюсер Михайло Крупієвський.
129.
ID: 5RCA11-00480
Назва проекту: Відновлення проєкту "Скажи "Україна"
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 999600
Запитувана сума від УКФ: 999600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Лисенко Сергій Олегович
Міста реалізації: м. Київ, Київська область,
Опис проекту: Проєкт Відновлення проєкту "Скажи "Україна"- це відновлення роботи та актуалізація повнометражного ігрового фільму «Скажи Україна». Актуалізація шляхом перезнімання останньої сцени та перемонтажу фільму з урахуванням сучасних подій, повномасштабної війни рф проти України.
130.
ID: 5RCA11-02989
Назва проекту: Твої вірші, мої ноти
Рейтинг: 247
Загальний бюджет проекту: 991980.00
Запитувана сума від УКФ: 991980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Степанчук Вероніка Ярославівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення відеоконцерту Артема Пивоварова"Твої вірші, мої ноти", метою якого є популяризація української культури й письменників через призму музики. У проєкті використані твори Тараса Шевченка, Івана Франка, Михайла Старицького, Павла Тичини та інших українських поетів. Відеоконцерт буде включати запис живого виконання 3 композицій із залученням хору та живих музикантів, а також документального матеріалу, що торкається теми пошуку національної ідентичності та переосмислення нашої культурної спадщини.
131.
ID: 5RCA11-34342
Назва проекту: Спадщина
Рейтинг: 247
Загальний бюджет проекту: 1019999.93
Запитувана сума від УКФ: 999999.93
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Здорове ТБ»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення 24 епізодів історико-кулінарної телепередачі «Спадщина» (орієнтовний хронометраж 10 хв/епізод), які висвітлюватимуть стародавню культурно-гастрономічну традицію України, як код нації та унікальний інструмент національної ідентифікації.
132.
ID: 5RCA11-02363
Назва проекту: Створення трейлера ігрового фільму "Подорож у Слобожанську Швайцарію"
Рейтинг: 247
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Балабай Катерина Костянтинівна
Міста реалізації: Харків, Тернопільська область,
Опис проекту: Створення трейлера ігрового фільму в жанрі української фантасмагорії "Подорож у Слобожанську Швайцарію", сценарій якого написаний за мотивами твору харківського письменника, представника "розстріляного відродження" Майка Йогансена.
133.
ID: 5RCA11-06869
Назва проекту: Викрадена спадщина
Рейтинг: 247
Загальний бюджет проекту: 1029745
Запитувана сума від УКФ: 999745
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнський демократичний форум"
Міста реалізації: Київ, Чернігів, АР Крим, Вишгород, Вся Україна,
Опис проекту: Проєкт спрямований на створення нового культурно-мистецького продукту - циклу науково-пізнавальних телевізійних програм, який складається з семи різних історій на тему постраждалої від дій росії культурної спадщини України. У проєкті через історичну ретроспективу розповідатиметься про спроби знищення української ідентичності, переписування історії України, привласнення, викрадення Росією в різні часи культурно-мистецьких артефактів, в тому числі на тимчасово окупованих Росією територіях України. Мета проєкту - привернути суспільну увагу до питання системного розкрадання, привласнення, продажу, знищення Росією українських культурних цінностей (від часів російської імперії, протягом радянської квазі-імперії й сьогоднішньою нео-імперією) через створення, поширення та промоцію 7 телевізійних програм.
134.
ID: 5RCA11-00540
Назва проекту: Код Нації
Рейтинг: 247
Загальний бюджет проекту: 1491970
Запитувана сума від УКФ: 979740
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Сумський національний академічний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна
Міста реалізації: м. Суми,
Опис проекту: Що таке код нації? Це мова, це здатність, це енергія? Що нація являє собою, що вона несе у світ, як звучить нація? Відповіді на ці питання, демонстрація можливостей дають змогу зрозуміти чим ті чи інші народи відрізняються один від одного. Ми стверджуємо, що не буває двох однакових народів. Ми розкриваємо всю силу та міць українського народу, який багато століть вимушений доводити свою ідентичність у боротьбі з ворогом, розшифровуючи основний код українця – створювати.
135.
<