+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Реєстр програми Знакові події

#
ID
Назва проекту
Технічний відбір
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
1.
ID: 4EVE11-00063
Назва проекту: Фестиваль-Переберія міських культур "Межа"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4388770
Запитувана сума від УКФ: 2988825
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурно-мистецька агенція "Брама""
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: “Фестиваль-Переберія міських культур Межа” має на меті сформувати принципово новий культурний простір, підкріплений етнографічною та історичною базою та націлений на представлення актуальної культурної інформації. Створити платформу для міжкультурного діалогу, залучивши різні хронологічні та етнічні пласти української міської культури, сформувавши діалог між традицією і сучасністю. В межах платформи виокремлено шість ключових напрямків (література, музика, лекторій, культура, театр, ярмарок), які вичерпно залучають основні культурні виміри фестивалю. Кожен із обраних напрямків має функціонувати як автономне культурне середовище, пов’язане при цьому з рештою напрямків загальнофестивальним середовищем, презентованими історичними епохами і залученими учасниками.
2.
ID: 4EVE11-00101
Назва проекту: День музики
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2662350.00
Запитувана сума від УКФ: 2662350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурна агенція А"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: День музики - культурно-соціальний проект, спрямований на формування нової ідентичності міста; підтримку молодих артистів, створення умов для розвитку культурного середовища, налагодження соціокультурних зв'язків між групами людей, зміцнення добросусідства, толерантності та демократичних цінностей, популяризації різних напрямків музики. Фестиваль організовується щорічно нашою командою у Харкові з 2014р і є частиною міжнародного фестивалю Fete de la musique, що відбувається в понад 120 країнах світу. День музики - це відкриті та закриті майданчики у різних міських локаціях: на вулицях, площах, у парках, торговельних центрах, клубах, музеях, та соборах. Участь в події беруть музиканти, актори, перформери, художники, громадські діячі - професіонали та аматори. Фестиваль не має вікових, стилістичних та інших обмежень і долучитися до його створення може кожен. За підтримки УКФ ми плануємо організувати 10 майданчиків у віддалених районах міста та піар-кампанію усієї події.
3.
ID: 4EVE11-00113
Назва проекту: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4008950.16
Запитувана сума від УКФ: 3504277.16
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Анімаград»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ (Україна), м. Київ, вся Україна – онлайн освітня програма,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM 2021 вперше триватиме в офлайн форматі 5 днів, безкоштовно транслюватиме онлайн та розмістить у вільному доступі у записі освітню програму, відмовиться від паралельних освітніх івентів, що дасть змогу кожному відвідати усі заходи передбачені програмою. LINOLEUM 2021 – це якісне наповнення програм, відновлення анімаційної спільноти після складного 2020 року (COVID-19), нові конкурсні роботи, сучасні шедеври української та світової анімації, безкоштовна дитяча та освітня програма (майстер-класи, лекції, воркшопи визнаних та висококваліфікованих фахівців анімаційної індустрії України та світу), нетворкінг івенти.
4.
ID: 4EVE11-00144
Назва проекту: Міжнародний перфоманс до святкування 100-річчя з моменту заснування Першого професійного театру ляльок в Україні
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 807627.86
Запитувана сума від УКФ: 807627.86
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство «Чернігівський обласний театрально-видовищний дитячий (ляльковий) театр ім. О.П.Довженка» Чернігівської обласної Ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Україна, м.Чернігів, онлайн-формат для всіх користувачів інтернет ресурсів, запрошені колективи театрів ляльок з різних куточків України та з-за кордону,
Опис проекту: Проектом передбачається проведення масштабного дводенного перфомансу (фестивалю), присвяченому 100-річчю заснування Першого професійного театру ляльок в Україні, який був заснований Віктором Швембергером саме в м.Чернігові в 1921 році. Планується запросити театри ляльок з України та іноземних учасників, які грають вистави за Швембергером.
5.
ID: 4EVE11-00194
Назва проекту: Український хоровий форум до 100-річчя Національної всеукраїнської музичної спілки
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2982500.00
Запитувана сума від УКФ: 2982500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національна Всеукраїнська Музична Спілка
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Одеса, Рівне, Ужгород,
Опис проекту: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРОВИЙ ФОРУМ – серія ювілейних заходів, спрямованих на промоцію національного хорового мистецтва. Форум проводиться з нагоди 100-річчя Національної всеукраїнської музичної спілки та 100-літнього ювілею її найстарішої музично-громадської організації – Всеукраїнського хорового товариства імені Миколи Леонтовича. До програми форуму входить проведення Урочистої асамблеї Всеукраїнського хорового товариства імені Миколи Леонтовича за участі провідних українських диригентів-хормейстерів; наукових читань та круглого столу, присвячених проблематиці розвитку хорового мистецтва; проведення ІХ Всеукраїнського хорового конкурсу імені Миколи Леонтовича; концертів за участі провідних колективів країни, що репрезентують хорову творчість видатних композиторів минулого (Д. Бортнянський, М. Леонтович); здійснення музичної прем’єри ораторіального дійства Г. Гаврилець «Іду на Ви!».
6.
ID: 4EVE11-00270
Назва проекту: Міжнародний культурно-просвітницький проект "Парад Націй"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1386790.00
Запитувана сума від УКФ: 1386790.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕКЛАМНА ГРУПА ЦЕНТР"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний культурно-просвітницький проект "Парад Націй" є скерованим на популяризацію культури України, популяризацію культур різних народів та країн, на ознайомлення з історією та традицією всіх держав світу і на пожвавлення міждержавного діалогу. Мета заходу – об'єднання націй заради миру і процвітання, шляхом пізнання культури, історії та традицій різних держав. Захід проводиться 4 рік поспіль. Впродовж заходу кожна країна презентує себе: національним прапором, національним вбранням, відео-роликом про країну-учасницю, творчим номером (пісня/танець) у виконанні народних артистів, гуртів та культурних центрів іноземних держав акредитованих в Україні. У заході прийняли участь: 2017р. - 21 країна. 2018р. - 35 країн. 2019р. - 40 країн світу.
7.
ID: 4EVE11-00418
Назва проекту: Міжнародний міні-кінофестиваль «Європейський Експрес»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 999856
Запитувана сума від УКФ: 999856
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Сучасне Українське Кіно"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний міні-кінофестиваль «Європейський Екпрес» - це триденний показ сучасного різножанрового кіно чотирьох європейських країн-сусідів, яких поєднує не тільки спільна Європа, але й постійні мистецькі пошуки. Акцент фестивалю зроблено на сучасному кіно України та Польщі, а також кінематографі ще двох країн. Країни-учасники змінюються щороку в залежності від актуальності тематики фільмів та кіноподій. «Європейський Експрес» - це кроссекторальний майданчик,де відбуваються майстер-класи, мультимедійні виставки, аудіовізуальні інсталяції, присвячені видатним постатям європейської культури, покази німого кіно; це платформа живого діалогу між творцями кіно та глядачем. Такий симбіоз заходів перетворює фестиваль на подію з масштабною комунікативністю та освітньо – просвітницькою складовою. Основною місією фестивалю є популяризація якісного сучасного кіно.
8.
ID: 4EVE11-00540
Назва проекту: Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва "СвітОгляд"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1364880.00
Запитувана сума від УКФ: 1246080.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Сєвєродонецьк Луганської області, Україна,
Опис проекту: Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва "СвітОгляд" - це потужний мистецький проект, який покликаний не тільки привернути увагу до розвитку театрального мистецтва на Луганщині, а й запропонувати глядачу області сучасний український театр у різних його жанрах. "СвітОгляд" - це майданчик для спілкування Театру зі своїм глядачем. У 2021 році фестиваль на базі переміщеного з окупованого м. Луганська театру відбудеться втретє
9.
ID: 4EVE11-00580
Назва проекту: Онлайн-форум міжнародної копродукції фільмів та кіноконкурс "Позитивна сума" в рамках Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1861695
Запитувана сума від УКФ: 1861695
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МАРКЕТИНГУ»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Рівне, онлайн середовище України і світу, село Омеляна Рівненського району Рівненської області, місце розташування готельного комплексу "Софія" (у випадку визначення цього комплексу переможцем тендеру) або інша локація - переможець тендеру,
Опис проекту: Проєкт має на меті сприяння розвитку міжнародної співпраці українських і закордонних кіномитців та демонстрацію якісних фільмів, які є результатом копродукції (за участю України або без участі), та показ — через конкурсні кінофільми — привабливості України для іноземних партнерів у кіновиробництві, представлення сучасного кіно всім зацікавленим кіноглядачам, насамперед, мешканцям малих міст та сіл. Форум і конкурсний показ відбудуться в комбінованому форматі – наживо та онлайн. У підготовчий період передбачено проведення масштабної кампанії просування: через ЗМІ, рекламні кампанії на телебаченні та в інтернеті. Очікується, що учасниками заходу наживо й онлайн стане не менше 5,5 тисячі осіб.
10.
ID: 4EVE11-00718
Назва проекту: Ювілейний фестиваль "Тарас Бульба" - 30 років на варті української рок-музики.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 38500000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ДОМНА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Дубно, Рівненська область,
Опис проекту: "Тарас Бульб" один з найстарших українських фестивалів, який щорічно відбувається у древньому місті Дубно на Рівненщині. У 2021 році фестиваль відзначатиме свій ювілей – 30 років. Фестиваль "Тарас Бульба" – ровесник незалежності України!
11.
ID: 4EVE11-00760
Назва проекту: П’ята національна кінопремія “Золота Дзиґа”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2997500.67
Запитувана сума від УКФ: 2997500.67
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Українська кіноакадемія”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Українська національна кінопремія, що присуджується за професійні досягнення у розвитку українського кінематографу. Проводиться з 2017 року з метою популяризації українського кіно на національному та міжнародному рівні. Переможців кінопремії обирають 440 членів Української кіноакадемії - визнаних кінопрофесіоналів. Українська кіноакадемія входить до обєднання кіноакадемій Європи (Film Academies Network (FAN) of Europe. Лавреати Кінопремії мають позачергове право ставати членами Європейської Кіноакадемії та брати участь в заходах, організованих іншими кінопреміями Європи.
12.
ID: 4EVE11-00977
Назва проекту: Київська бієнале 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2898600
Запитувана сума від УКФ: 2898600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центр візуальної культури
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Київська бієнале є міжнародним форумом сучасного мистецтва і знання, що об’єднує виставкові проекти і дискусійні майданчики. Застосовуючи міждисциплінарну оптику на перетині теорії, науки і мистецтва, Київська бієнале має на меті осмислювати ключові проблеми сучасності. Формат Київської бієнале був успішно апробований командою Центру у 2015, 2017 та 2019 роках і зібрав численні схвальні відгуки за своєчасність і гостроту суспільної проблематики, розглянутої у просторі культури та мистецтва. Кураторами Київської бієнале 2021 виступить Альянс східноєвропейських бієнале (East European Biennial Alliance). Організатором Київської бієнале вже вчетверте стане Центр візуальної культури.
13.
ID: 4EVE11-01029
Назва проекту: Фестиваль короткометражного кіно Кіноогляд
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1428620
Запитувана сума від УКФ: 1428620
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Сучасне Українське Кіно «СУК»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Вся Україна (онлайн), вся Україна (де є вихід в інтернет),
Опис проекту: «Кіноогляд» — це ІІ фестиваль короткометражного кіно від громадської організації «Сучасне Українське Кіно «СУК», фокус якого спрямований на відкриття та підтримку молодих кінематографістів. ІІ Фестиваль короткометражного кіно Кіноогляд відбудеться з 9 по 11 вересня 2021 року у змішаному форматі (офлайн та онлайн) з вільним входом за умови попередньої реєстрації. До участі у конкурсній програмі прийматимуться виключно українські фільми режисерів-початківців. Проєкт має на меті дати змогу реалізуватися молодим авторам та продемонструвати появу нового покоління українських митців, представити програму найновіших українських короткометражних фільмів студентів, випускників, дебютантів. Напрямками Кіноогляду є реалізація національної конкурсної програми короткометражних фільмів з глядацьким голосуванням; організація навчальної платформи, в рамках якої відбуватимуться майстер-класи, зустрічі, обговорення з професійними експертами кіноіндустрії та освітня лабораторія для молодих кінокритиків. Конкурс розглядається як механізм надання можливості заявити про себе молодим режисерам та авторам, а принцип глядацького голосування дасть змогу молодим кіновиробникам зрозуміти очікування українського глядача.
14.
ID: 4EVE11-01085
Назва проекту: V Літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1005395.00
Запитувана сума від УКФ: 1005395.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа Хмельницької міської ради “Агенція розвитку Хмельницького”
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Хмельницький,
Опис проекту: TRANSLATORIUM — на сьогодні єдиний літературно-перекладацький фестиваль в Україні, присвячений художньому перекладу, що відбувається в Хмельницькому. Місія проєкту — популяризація літератури і перекладу шляхом проведення культурної події задля розвитку професійної спільноти загалом та кожної людини зокрема. Дати фестивалю наближені до Міжнародного дня перекладу (30 вересня), таким чином організатори події підкреслюють роль перекладачів у міжнародному культурному процесі. Фестиваль спрямований на популяризацію перекладної літератури та читання як засобів інтернаціоналізації української культури, знайомство хмельничан із українськими діячами культури й консолідацію професійної спільноти перекладачів та інших фахівців сфери літератури й книговидання, які приїздять на фестиваль з усієї України. 2021 року фестиваль відбудеться 1–3 жовтня.
15.
ID: 4EVE11-01169
Назва проекту: Організація та проведення 5-го ювілейного кінофестивалю «Київський тиждень критики»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2825875
Запитувана сума від УКФ: 1419325
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАФІК ФІЛМЗ»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська область,
Опис проекту: 5-й міжнародний кінофестиваль «Київський тиждень критики» відбудеться 21 - 27 жовтня 2021 року. Фестиваль відкривається врученням премії «Кіноколо» від спільноти кінокритиків України найкращим українським фільмам і кінопрофесіоналам. Офіційна міжнародна програма-2021 складається з 7-ми мистецьких фільмів зі всього світу. На фестивалі заплановано ретроспективу фільмів «Незалежність», що досліджує цю тему у світовому кінематографі, та присвячену 30-ти річчю незалежності України. Програма «Фокус» формується з нових українських та канадських фільмів, обраних селективною комісією кінокритиків обох країн. Індустрійна секція «Перший погляд» представляє 5 українських студентських стрічок, відібраних студентами-кінознавцями, ключовим українським продюсерам. Під час фестивалю відбуваються панельні дискусії та круглі столи з актуальних проблем кінопроцесу.
16.
ID: 4EVE11-01369
Назва проекту: Вишиваний твір
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2545954
Запитувана сума від УКФ: 2545954
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Нарбут Ольга Андріївна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Проєкт "Вишиваний твір" - це виставка творів українських майстрів-вишивальниць, присвячена українській культурній спадщині, традиціям української вишивки. Виставки вже проходили 8 разів, починаючи з 2016 року, але у розширеному форматі виставка проходитиме вперше. Вперше будуть об'єднані сучасні та музейні вишивані роботи, вперше буде проведено виставку у форматі онлайн і офлайн, вперше буде створено друкований каталог вишиваних творів, що презентуватимуться на виставці.
17.
ID: 4EVE11-01553
Назва проекту: Звенигород. АРХеоМІКС
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3353644
Запитувана сума від УКФ: 2953644
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство «Белзький мур»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Звенигород, Львівський район, Львівська область, м. Львів, Львівська область, м. Київ, Київська область,
Опис проекту: Розширення можливостей доступу до кроссекторального культурного контенту через проведення масштабної події «Звенигород. АРХеоМІКС» на території пам’ятки археологічної спадщини національного значення «Городище літописного міста Звенигород», до якої будуть залучені представники мистецько-культурного та наукового середовища, громадськості, місцевої влади, IT-спільнот, що сприятиме збільшенню зацікавленості серед різних аудиторії продуктами креативних індустрій та темою охорони і збереження культурної спадщини. Проєкт передбачає кількатижневу міждисциплінарну та кроссекторальну програму включно з проведенням виставки з використанням мультимедійних проекцій, 3Д мапінгом, круглим столом, перфомансом, пленером, дитячими майстер-класами та ін. на базі історико-культурного заповідника «Древній Звенигород», що сприятиме промоції культурного продукту задля розуміння, переосмислення та відповідального ставлення до національної культурної спадщини.
18.
ID: 4EVE11-01583
Назва проекту: Всеукраїнський хоровий фестиваль-конкурс духовної та автентичної музики "Пентікостія"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2219979.60
Запитувана сума від УКФ: 2219979.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Ларін Дмитро Рудольфович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту – сформувати простір для збереження традицій українського духовного, автентичного співу та підняття хорового культурного рівня українців. Захід засновано у 2011р., відтоді він проходить на кращих майданчиках Києва. За ці роки у заході взяло участь близько 200 хорів з усієї країни. Гала-концерти збирають щонайменше 3000 глядачів. Фестиваль проходить на конкурсній основі, тож учасники зростають у професійній та культурній площині. Одним з ключових завдань проекту є популяризація автентичного та духовного хорового співу серед молоді. Проведення заходу допоможе творчим людям, навіть з найменших населених пунктів України, відчути єдність в традиціях та важливість збереження автентичної, вивчення нової та виконання духовної музики як таке.
19.
ID: 4EVE11-01801
Назва проекту: Напрямок Клезмер
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2973403.86
Запитувана сума від УКФ: 2973403.86
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОРНЯГА ЮЛІЯ ФЕДІРІВНА
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Чернігів, Київ, Хуст, Ужгород, Львів, Кривий Ріг, Одеса, Харків, Херсон, Рівне,
Опис проекту: Проєкт Destination Klezmer спрямований на масштабування досвіду фестивалю Київ Клезмер Фестиваль в межах України з метою поширення та закріплення сприйняття музики клезмерів як частини української музичної культурної спадщини, сприйняття культури української єврейської громади як невід’ємної частини сучасної української культури. Проектом передбачено розробку та проведення серії комбінованих заходів (обмежена кількість глядачів і онлайн трансляція) з діючих сінагог в 10-ти містах України (Хуст, Ужгород, Львів , Кривий Ріг, Одеса, Харків, Херсон, Рівне , Чернігів , Київ ) в яких візьмуть участь резиденти Фестивалю, закордонні гості, а також зйомка серіалу- роад муві. Клезмер фестивалі привертають увагу туристів, подія в кожному місті супроводжується виставкою з історії музики , лекціями та екскурсіями.
20.
ID: 4EVE11-01834
Назва проекту: «ДИРИГЕНТ ЯНГОЛІВ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 959676.22
Запитувана сума від УКФ: 959676.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Світ Знань"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Вінниця, м. Тульчин Вінницької обл.,
Опис проекту: Проект “ДИРИГЕНТ ЯНГОЛІВ » передбачає створення вистави у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. М. Садовского за п’єсою драматурга Олега Миколайчука-Низовця. Це розповідь про становлення Миколи Леонтовича як композитора та останній трагічний період його життя (опосередковано в цій історії розповідається і про всесвітньо відомого вченого помолога Левка Симиренка, який так само загинув під час «червоного терору»), пов`язану з Поділлям. Прем’єру вистави планується показати на Вінниччині. Це продовження відродження культурної спадщини видатних співвітчизників за місцями їх проживання, залучення спільноти до нових театральних локацій, популяризація «театрального туризму» та місцевих громад. Також це данина пам’яті від 100 річчя з дня загибелі Миколи Леонтовича та Левка Симиренка – видатних українців яких знає увесь світ. Художня цінність запропонованого твору для сценічного втілення: Драма 2018 р. стала переможцем конкурсу Міністерства культури серед письменників України «Українська революція 1917 – 1921 років».
21.
ID: 4EVE11-01874
Назва проекту: Дунайська Січ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1829873.00
Запитувана сума від УКФ: 2351073.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавництво «Дзеркало світу»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Ізмаїл,
Опис проекту: «Дунайська Січ» - це триденний міжнародний фестиваль мистецтв, що сьомий рік поспіль на безоплатній основі для відвідувачів проходитиме на берегах Дунаю у місті Ізмаїл. Фестиваль популяризує національну культуру України та країн Подунав’я, відроджує автентичний пісенний фольклор народів Подунав’я, будує культурні мости між державами Чорноморського басейну і підтримує мир у мультикультурному регіоні півдня Одещини. Фестиваль підвищує туристичну привабливість регіону. І саме це є другим основним завданням фестивалю, а відповідно - і подоланням проблеми занепаду та значного відставання регіонів, які знаходяться далеко не лише від столиці, а й від регіонального центру, мають погане сполучення та не мають історичного тривалого якісного туристичного менеджменту.
22.
ID: 4EVE11-01942
Назва проекту: Міжнародна виставка «ARTEFACT: CHORNOBYL 35» у 6 містах України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2987756.00
Запитувана сума від УКФ: 2987756.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БУЯНОВ ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Ужгород, Сєвєродонецьк,
Опис проекту: До 35 роковин Чорнобиля виставка ARTEFACT: CHORNOBYL в унікальному змішаному форматі модульних куполів, шоломів віртуальної реальності та онлайн буде представлена у Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Ужгороді та Сєвєродонецьку. Вперше виставка з успіхом пройшла в Києві у 2019, а у 2020-му презентована в Іспанії у віртуальному форматі за участю Марії Примаченко, Савадова, Марчука та ще 40 митців. Цього року разом з торішніми експонатами, з використанням VR та AR технологій, лазерних та відео інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури, 25 митців з регіонів України у віртуальнії арт-резиденції проекту створять 20 нових експонатів, що будуть представлені 6 містами України. Виставка презентує сучасне українське медіа-мистецтво через переосмислення світової трагедії та єднає різні регіони України, створюючи платформу безпечного суспільного обговорення національної травми.
23.
ID: 4EVE11-01988
Назва проекту: Виставка фіналістів Ukrainian Young Book Design Awards 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1650100
Запитувана сума від УКФ: 1650100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Видавництво імені Соломії Павличко “Основи”
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: м. Київ (Взяти участь у конкурсі можуть дизайнери з усього світу. Заявка подається онлайн. Церемонія нагородження відбувається в Києві.),
Опис проекту: Двотижнева виставка учасників шорт-листа третього щорічного конкурсу Ukrainian Young Book Design Awards, який має на меті презентувати нові обличчя, зруйнувати стереотипи у сприйнятті книжкового дизайну, створити майданчик для обговорення суспільно-важливих тем через призму візуального мистецтва. Проект, втілений на онлайн-платформі та в офлайн просторі галереї, презентуватиме роботи учасників конкурсу UYBDA 2021, що за рішенням суддів увійшли до шорт-листа (топ-20 усіх поданих заявок). Виставка складатиметься з презентації робіт учасників та відеороликів про них. Cуспільство дізнається про молодих українських книжкових дизайнерів, заглибиться у актуальні теми, розкриті у форматі візуального мистецтва, та долучиться до діалогу про зміни у суспільстві та важливість збереження культурних явищ.
24.
ID: 4EVE11-01992
Назва проекту: Символ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2612710.00
Запитувана сума від УКФ: 2567710.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Ідея знакового проєкту «Символ» - у висвітленні та актуалізації сучасними засобами символів, що виконують представницьку та об'єднавчу функції, як всередині України, так і за її межами. Проєкт стане знаковою подією, приуроченою до 30-ї річниці незалежності України. Мета міждисциплінарного проєкту “Символ” - представити сучасний погляд на усталені та нові символи України, використовуючи мову мистецтва та нові медіа. Результатом стане матеріалізація та висвітлення символів, їх нове прочитання, що дозволить відкрити їх глибші контексти. А також - підняття у суспільстві дискусії щодо трансформації національної ідеї як явища в сучасному світі, вибірковості пам’яті, еволюції наративу, міграції символів. Проект включатиме виставку, дослідження, широку публічну програму.
25.
ID: 4EVE11-02069
Назва проекту: Фестиваль-шоукейс «OPEN OPEN OPEN THEATRE FESTIVAL»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2667995.22
Запитувана сума від УКФ: 2654795.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Фестиваль-шоукейс «OPEN OPEN OPEN THEATRE FESTIVAL» є логічним і більш масштабним продовженням проведеного у 2019 році фестивалю «Open open open Golden Gate theatre festival». Це масштабна театральна міжнародна подія, що передбачає показ вистав режисерів з України, Польщі та Литви театральним експертам, критикам, діячам театру та широкій міжнародній аудиторії онлайн та офлайн. В рамках фестивалю-шоукейсу буде показано 7 вистав та проведено 3 майстер-класи для акторів та режисерів. В рамках шоукейсу відбудеться спец. проект за участі литовської режисерки Андри Каваліускайте та акторів театру «Золоті ворота», що полягатиме у дослідженні гостро-соціальної проблеми через театральны практики та презентації результату на фестивалі-шоукейсі. Метою події є затвердження іміджу українського театру на міжнародній арені як сучасної інституції, що відкрита до співпраці, обмін досвідом, демонстрація доробку українського театру на прикладі вистав відомих та молодих режисерів, налагодження та підтримка вже наявних міжнародних партнерств, залучення більшої кількості людей до «театрального туризму»
26.
ID: 4EVE11-02079
Назва проекту: Вулична виставка 500 ліття Богоявленського собору в Острозі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1028440.00
Запитувана сума від УКФ: 968640.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ОСТРОЗЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "БРАТСТВО ІМЕНІ КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог,
Опис проекту: Вулична виставка 500 ліття Богоявленського собору в Острозі - дослідницький, міжсекторальний проєкт, що в сучасній і популярній формі показує цінність пам'ятки. Проєкт покликаний продемонструвати багатогранність розвитку української культури та матеріальної та нематеріальної спадщини, яку уособлює Богоявленський собор в м. Острог через проведення вуличної виставки. Проєкт сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності, сприятиме зв'язку з історико-культурним надбанням. Проект передбачає підвищення рівня доступності події для людей з інвалідністю.
27.
ID: 4EVE11-02251
Назва проекту: Фестиваль кінооператорської майстерності «Кіноко»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2846847
Запитувана сума від УКФ: 2846847
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Творче обєднання "Вавилон13""
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Житомир, Харків,
Опис проекту: КІНОКО — єдиний в Україні фестиваль кінооператорського мистецтва, що проходитиме 1-5 жовтня у Будинку Кіно в місті Києві. Це майданчик культурно-мистецького обміну ідеями та досвідом між молодими кінематографістами та професіоналами. КІНОКО - кроссекторальна подія змішаного формату (онлайн та офлайн), що включає в себе показ конкурсних робіт, професійний технічний форум, виставку актуальної кінознімальної техніки, майстер-класи від провідних діячів галузі, а впродовж року - цикл освітньо-просвітницьких подій та промоційних заходів.
28.
ID: 4EVE11-02292
Назва проекту: Два метри снігу. Львівські майстри фотографії і кіно початку ХХ століття та їхні послідовники в Україні та Польщі у ХХ та ХХІ столітті
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2998850.70
Запитувана сума від УКФ: 2998850.70
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна Організація “Благодійний фонд Національного художнього музею України”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Два метри снігу. Львівські майстри фотографії і кіно початку ХХ століття та їхні послідовники в Україні та Польщі у ХХ та ХХІ столітті” є багатокомпонентним дослідницьким проектом, що аналізує питання становлення та розвитку такого знакового явища в європейській культурі, як львівська школа фотографії, його вплив на мистецькі практики сучасних художників України і Польщі та створює поле для дискусії про роль та місце медіуму фотографії в сучасному музеї. Формат експозиції, спеціальна освітня програма та каталог зі статтями провідних дослідників комунікуватимуть проект широкій аудиторії, дадуть можливість для кращого осмислення складних культурних процесів в Україні ХХ ст.
29.
ID: 4EVE11-02326
Назва проекту: IV Міжнародний літературний фестиваль "Фронтера"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2866674
Запитувана сума від УКФ: 2761374
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "Стендаль"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Луцьк, Нововолинськ, Смідинська, Ковельська, Затурцівська, Любомильська громади Волинської області, Здолбунівська, Гощанська, Млинівська, Дубнівська громади Рівненської області, Лановецька, Кременецька громади Тернопільської області,
Опис проекту: Підвищення читацької культури та знайомство з літпроцесом України, Польщі, Білорусі, Литви, Чехії, Сербії, Словенії та Хорватії через організацію IV Міжнародного літературного фестивалю “Фронтера” в Луцьку; літературного фестивалю для дітей та підлітків "Фронтера: Нові світи” у Нововолинську (фестиваль з елементами квесту та використання ігрово-пізнавальної методики). Проведення дослідження культурної спадщини 16 громад Волинської, Рівненської та Тернопільської областей (підготовка відео та краєзнавчих матеріалів, концепцій локальних мистецьких подій); навчання 60 волонтерів культури та проєктних менеджерів громад.
30.
ID: 4EVE11-02653
Назва проекту: Корисні копалини: виставка опер у павільйоні спогадів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2491595
Запитувана сума від УКФ: 2171595
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНЦІЯ"УХО"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжсекторальна виставка на основі відеозаписів та сценографічних рішень циклу з трьох сучасних опер, поставлених музичною агенцією «Ухо» на сцені Національній опері України у 2016-2018 роках. Проєкт включатиме серію концертів, на яких будуть виконані твори авторів опер. Змонтовані мультимедійні матеріали та використані у постановках сценографічні об‘єкти будуть доповнені аудіовізуальними інсталяціями. Міжсекторальний та мультимедійний формат проєкту покликаний популяризувати жанр сучасної опери серед ширшої аудиторії, поглибити мистецький досвід за допомогою цифрових технологій, та встановити нові зв’язки між музичними, візуальними та драматичними елементами оперної форми.
31.
ID: 4EVE11-02725
Назва проекту: XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 6774929
Запитувана сума від УКФ: 3939469
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАВРІЙСЬКІ ІГРИ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Херсонська обл., м.Скадовськ,
Опис проекту: У Фестивалі беруть участь виконавці від 6-ти до 16-ти років з усієї України, в т.ч. з тимчасово окупованих територій. До складу журі входять відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа. Участь для конкурсантів є безкоштовною. Результати: Конкурсанти: понад 600 Глядачі open air: 48 тис. Телеаудиторія: 2млн.900 тис. Інтернет аудиторія: 600 тис. Висвітлення: 250 публікацій та 35 сюжетів в ЗМІ Мета: Знайти талановитих дітей, надавати їм можливість для творчої реалізації; Ознайомити широкий загал з талановитими дітьми України за допомогою усіх видів комунікацій; Обмін досвідом між досвідченими фахівцями музичної галузі, та тими, хто лише стає на цей шлях; Сприяння розвитку української музичної індустрії;
32.
ID: 4EVE11-02752
Назва проекту: 9-й Трускавецький міжнародний кінофестиваль "Корона Карпат"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1625670.00
Запитувана сума від УКФ: 845670.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Кінофестиваль "Корона Карпат"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Трускавець, Дрогобич, Східниця,
Опис проекту: Метою запропонованого проекту є: 1. Розвиток української кіноіндустрії через зміцнення та збагачення взаємин між митцями кіно та українським глядачем. Результатом стане збільшення кількості споживачів культурного продукту, через покращення статистики України, щодо походу глядача на українське кіно, яка вплине не тільки на покращення інвестиційного клімату, а і на якість національного культурного продукту. 2. Промоція та розвиток туристичної привабливості курорту Трускавець та Львівщини в цілому, через культурні проекти, а саме популяризацію українського кінематографу. Результатом стане покращення курортної та історичної інфраструктури регіону, в умовах децентралізації, що дасть можливість підвищити інституційну та фінансову спроможність.
33.
ID: 4EVE11-02855
Назва проекту: XXIII Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії »
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3181231.00
Запитувана сума від УКФ: 1881231.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Фестивальний центр»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Херсон, Херсонська область,
Опис проекту: Проект реалізується з метою популяризації українського та зарубіжного сучасного театрального мистецтва, інтернаціоналізації української культури, посилення позитивного іміджу України на міжнародні арені, збільшення ролі культури в житті українського суспільства. Проект сприяє міжкультурному діалогу та підтримці культурного розмаїття, розбудові партнерств у сфері культурних і креативних індустрій, створює (сприяє появі) нові творчі простори в місті, розширює можливості кроссекторального культурного контенту, позитивно впливає на розвиток внутрішнього та зовнішнього культурного туризму.
34.
ID: 4EVE11-02879
Назва проекту: 10-й фестиваль німого кіно та сучасної музики "Німі ночі"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4003232.45
Запитувана сума від УКФ: 2990870.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство «Національний центр Олександра Довженка»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Одеса,
Опис проекту: «Німі ночі» - єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі фестиваль архівного кіно з потужною дослідницькою складовою у царині кінематографу та актуальної музики. Це рідкісна нагода побачити німі стрічки на великому екрані, із живим музичним супроводом. Фестиваль приймають Одеса, де фестиваль засновано 2010 року, та Київ, де у Довженко-Центрі зберігається найповніша в Україні збірка німого кіно. За 10 років існування фестивалю українська публіка побачила понад 63 фільми дозвукової епохи: як знані світові стрічки, так і віднайдені та відреставровані фільми українських кінематографістів. Ювілейний, десятий фестиваль 17-20 червня 2021 року представить у Києві та Одесі 8 фільмів-відкриттів українського та закордонного виробництва із сучасними саундтреками.
35.
ID: 4EVE11-02939
Назва проекту: Фестиваль дизайну та колоборації "Design Village"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1973421.00
Запитувана сума від УКФ: 1706662.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа-Підприємець Максимів Назарій Юрійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: “Design Village” – це міжнародний 3-денний фестиваль, що проходить у Івано-Франківську. Цього року фестиваль пройде з 14 по 17 жовтня. Design Village допомагає представникам дизайн індустрії, а також дотичних креативних індустрій та підприємництва перезавантажуватись у своїй роботі, знайомитись з новими практиками, дизайн-підходами та надихнутись на нові ідеї. Щоразу, фестиваль видозмінюється та експериментує з форматами для того, аби еволюціонувати разом з контекстом змін, що відбуваються у дизайн-середовищі та світі загалом.
36.
ID: 4EVE11-02960
Назва проекту: Культура за ґратами
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999130
Запитувана сума від УКФ: 2999130
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНЕ МІСТО"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, Київ, Козача Лопань (Харківська область), Харків, Ужгород,
Опис проекту: Культура за ґратами - всеукраїнський проєкт, спрямований на збереження історичної пам’яті, вшанування та демонстрацію творчості жертв політичних репресій 1917-1991 рр. на території сучасної України. Проєкт відображає стан розвитку різних сфер культури в Україні за умов тоталітаризму, репресій, голодоморів, голокосту, цензури, утисків та політичного впливу, а також демонструє якість та рівень творчості, створеної за тих умов. Проєкт охоплює музику, літературу та візуальне мистецтво та продемонструє твори українських, єврейських та кримськотатарських митців. Заходи включають симфонічні концерти українських, татарських та єврейських композиторів; єврейське танго; світову класику в перекладах репресованих перекладачів, виставку творів репресованих художників, наукову конференцію та постановку опер.
37.
ID: 4EVE11-03089
Назва проекту: Візуальна та освітня програма фестивалю КиївКлезмерФест - 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1956062
Запитувана сума від УКФ: 1956062
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська оргнізація Соціальний Капітал
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Візуальна та освітня програма фестивалю КиївКлезмерФест покликана підтримати основну мету фестивалю: поширення та закріплення сприйняття музики клезмерів як частини української музичної культурної спадщини. В рамках програми ми досліджуватимемо спільну українсько-єврейську культурну спадщину, спільну історію та традиції. Оскільки клезмер, перш за все, весільна музика, головний акцент буде зроблений на порівнянні весільних традицій українців , євреїв та інших народів, що населяли Україну в часи її зародження. В рамках проєкту заплановано 6 тематичних виставок, майстер-класи з рейзеле/витинанок, кулінарні та танцювальні майстер-класи, круглий стіл, літературна програма та вулична музична вистава - відтворення традиційного весілля східноєвропейських євреїв на Контрактовій площі. Відеоверсія вистави стане головним продуктом програми.
38.
ID: 4EVE11-03124
Назва проекту: Львівський тиждень моди (26 сезон)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3202057
Запитувана сума від УКФ: 2999057
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Львівський тиждень моди»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Львів, Учасники проєкту (дизайнери), запрошені спікери і фахівці - вся Україна,
Опис проекту: Багатоденна масштабна модна подія у декількох локаціях Львова, яка вбачає у якості основної мети всебічний розвиток сектору моди, позиціонування моди в культурному контексті, промоцію здобутків української модної індустрії в Україні й за кордоном і включає в себе: - модні покази колекцій українських та закордонних дизайнерів; - освітній захід „Fashion Talks” за участі українських та закордонних фахівців; - спецпроєкт „Collaboration”, котрий передбачає покази колекцій, створених у колаборації молодих брендів з художниками й організацію мистецької виставки; - спецпроєкт „Lviv Fashion Cinema”, який передбачає організовані перегляди фешн-фільмів та фешн-відеороликів; - спецпроєкт „VR Fashion”; - спецпроєкт спілкування з авдиторіями – «Фешн-сніданки».
39.
ID: 4EVE11-03196
Назва проекту: V Міжнародний форум "КіноХвиля" "30 років незалежного кіно"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1885354.00
Запитувана сума від УКФ: 1885354.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Тернопільська кінокомісія"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Тернопіль,
Опис проекту: V Міжнародний форум "КіноХвиля" - це комфортний комунікаційний майданчик для зустрічей та спілкування українських та іноземних представників кіноіндустрії, представників державних установ, місцевого самоврядування де відбувається обговорення, напрацювання комплексного підходу для вирішення актуальних питань галузі, налагодження контактів, започаткування співпраці.
40.
ID: 4EVE11-03211
Назва проекту: Тріумф Острозької Біблії
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1358888
Запитувана сума від УКФ: 1358888
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародний благодійний фонд відродження Острозької академії
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Острог Рівненської області,
Опис проекту: Проект спрямований на підтримку та промоцію 440-річного ювілею з часу видання Острозької Біблії як визначної пам’ятки книгодрукування національного та світового рівня. Проектом передбачено проведення форуму «Тріумф Острозької Біблії» за участі провідних науковців України та зарубіжжя, культурних діячів, митців та священнослужителів. Передує проведеному форуму низка креативних, заходів, спрямованих на масштабування означеної визначної події у сприйнятливій формі для широкої громадкості.
41.
ID: 4EVE11-03225
Назва проекту: Шоукейс-фестиваль Z Music
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1682630.00
Запитувана сума від УКФ: 1682630.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Західфест"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Одеса, Харків, Київ, Дніпро,
Опис проекту: Z Music - конкурсний шоукейс-фестиваль, який вперше відбувся в 2020 році за підтримки УКФ, основна мета- показати широкій масі починаючі молоді гурти та дати цим гуртам можливість виступити на великій сцені- переможці потрапляють на Zaxidfest. Також в шоукейсі приймуть участь спікери з музичної сфери з США, Італії, Німеччини, Польщі, Румунії, Литви, Білорусі, Молдови
42.
ID: 4EVE11-03257
Назва проекту: Національний проект "Українська пісня/Ukrainian Song Project"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 6500000.00
Запитувана сума від УКФ: 3943400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Україна. Культура. Світ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект започаткований з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики в Україні та світі, підтримки молодих українських виконавців. "Українська пісня" - це мистецький проект, який має стати платформою для пошуку молодих, талановитих, креативних артистів та гуртів з усієї країни. Напрямком проекту є формування якісно нового покоління популярних українських виконавців. Вже 6 рік поспіль проект відбувається на стадіоні "Арена Львів" в рамках святкуванням Дня Незалежності України і транслюється на загальнонаціональних телеканалах. Протягом останніх трьох років проект став одним із найграндіозніших музичних подій в Україні. 2020 року проєкт був проведений в період карантинних обмежень у вигляді телезйомки та транслювався 24 серпня на Телеканалі "Україна".
43.
ID: 4EVE11-03317
Назва проекту: Організація церемонії відкриття VIII Lviv Media Forum
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2598389.68
Запитувана сума від УКФ: 2402469.68
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Львівський медіафорум"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Подія відбуватиметься у Львові, учасники - з усієї України та з-за кордону,
Опис проекту: Lviv Media Forum (LMF) – наймасштабніша медійна подія Центрально-Східної Європи, котра з 2013 року щорічно відбувається у Львові та збирає близько 1000 медіафахівців та лідерів з усього світу – від США до Сингапуру. В різні роки гостями LMF були Бернар-Анрі Леві, Пітер Померанцев, Адам Міхнік, пулітцерівські лауреати Енн Еплбаум, Денніс Чемберлін та інші. Подія слугує дискусійним, нетворкінговим та освітнім майданчиком, в рамках якого члени медійної спільноти мають можливість обмінюватися думками стосовно ключових суспільних та фахових викликів, ділитися досвідом та професійними кейсами, а також налагоджувати зв’язки з закордонними колегами.
44.
ID: 4EVE11-03325
Назва проекту: Фестиваль «Звуки Чорнобиля» за участю популярних європейських та українських виконавців
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2998264
Запитувана сума від УКФ: 2998264
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «ЛАВІНА КОНЦЕРТ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль вшанування героїв Чорнобиля до 35 роковин аварії на ЧАЕС – «Звуки Чорнобиля» відбудеться за участю відомих українських музикантів та 5 відомих європейських артистів, які під час індивідуальних арт-резиденцій у Зоні Відчуження створять нові пісні, присвячені Чорнобилю, які потім презентують на фестивалі. Подія пройде в центрі Києва з безкоштовним входом за участю музикантів, учасників проекту 2019-2021 років, ліквідаторів Чорнобильської аварії, киян, гостей міста та всіх охочих.
45.
ID: 4EVE11-03335
Назва проекту: Масштабний форум "Кіно як засіб національно-патріотичного виховання" з показом фільму "Мати Апостолів"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2992829.20
Запитувана сума від УКФ: 2992829.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Золоте Руно»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Богодухів, Харківська область, місто Ізюм, Харківська область, місто Красноград, Харківська область, місто Куп'янськ, Харківська область, місто Лозова, Харківська область, місто Чугуїв, Харківська область, місто Мукачево, Закарпатська область, місто Хуст, Закарпатська область, місто Берегове, Закарпатська область, місто Чоп, Закарпатська область,
Опис проекту: Масштабний форум "Кіно як засіб національно-патріотичного виховання" з подальшим показом художнього фільму "Мати Апостолів" є масштабною культурно-мистецькою подією із залученням широкої аудиторії з кількох регіонів України з просвітницькою метою дослідити вплив образу сильної духом української жінки на патріотизм глядача та формування об’єднаної української ідентичності.
46.
ID: 4EVE11-03425
Назва проекту: Ше.Fest мандрує країною
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3198916.18
Запитувана сума від УКФ: 2931874.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнська громадська організація "Молодий Народний Рух"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: с. Моринці (Черкаська обл.), Одеса, Первомайськ, Бровари (Київська обл.), Ірпінь (Київська обл.), м.Київ,
Опис проекту: Проєкт спрямований на підтримку розвитку сучасного українського мистецтва та пробудження національної свідомості через новаторське розкриття постаті Тараса Шевченка. Фестиваль Ше.Fest залучає до сучасного прочитання Кобзаря популярних українських музикантів, художників, письменників, науковців, лекторів, блогерів, журналістів та громадських діячів. Під час фестивалю відбуваються просвітницькі лекції, конкурси, презентації мистецьких творів, музичні виступи, театральні вистави, майстер-класи. Планується залучити до фестивальних подій не менше 10 000 учасників з різних регіонів України та провести піар-кампанію із мільйонним охопленням аудиторії. Основною метою є інтерпретація ідей та мистецького спадку Шевченка, актуалізація його непересічної персони сучасними методами із залученням провідних фахівців та відомих культурних діячів країни.
47.
ID: 4EVE11-03978
Назва проекту: Арт-потяг «ГогольTrain»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2853155.00
Запитувана сума від УКФ: 2853155.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Департамент культурних спільнот»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ (Україна),
Опис проекту: Арт-потяг «ГогольTrain» - проект круїзного арт-поїзда, який має на меті потужний культурний діалог, міжрегіональний груповий обмін/мобільність та горизонтальну залученість до створення культурних колаборацій та соціальних трансформацій. Арт-потяг «ГогольTrain» - сім вагонів рухомої перформативної групи: 2 мистецькі вагони-ресторани та 5 вагонів житлових осередків. «ГогольTrain» збирає активну молодь та митців з різних регіонів України, які дорогою в різні міста на фестиваль сучасного мистецтва, спільно створюють крос-культурну мистецьку резиденцію і дорозі. У 2021 році проект об’єднує актив з Києва, Маріуполя, Полтави, Дрогобича, Херсону, Дніпра та Вінниці. Пілотні проекти вже були реалізовані у 2019 році маршрутом до Маріуполя та у 2020 році до Херсон.
48.
ID: 4EVE11-04528
Назва проекту: Історико-культурний фестиваль «Меч Арея: в гості до Великої Скіфії»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3302071.84
Запитувана сума від УКФ: 2570361.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Доброславська селищна рада Лиманського району Одеської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Доброслав, Лиманський район, Одеська область,
Опис проекту: Скіфи – найвідоміший народ Античної доби в Північному Причорномор’ї , який у VII—III ст. до н. е. населяв землі Великого Євразійського Степу у тому числі і сучасної Одещини. На території Доброслава, інших населених пунктів Одещини дотепер збереглися скіфські кургани. Скіфська культура, мистецтво, вірування, ремесла знаходять своє відображення і в сучасній культурі та побуті українців, а їхні волелюбність, нескореність, демократизм – риси, які сьогодні треба виховувати у підростаючому поколінні. Позиціонування Доброслава як місця щорічного історико-культурного фестивалю сприятиме пробудженню інтересу до своєї історії, поверненню традиційних цінностей української культури, збереженню та популяризації історико-культурної спадщини, розвитку традиційних ремесел; дасть поштовх впровадженню механізмів територіально-економічної спроможності Доброславської територіальної громади та збільшення туристичного потенціалу селища.
49.
ID: 4EVE11-04529
Назва проекту: «Сучасний музей української мови». Мультимедійна інтерактивна виставка
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4090000
Запитувана сума від УКФ: 3500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Полтавська міська організація творчої молоді «Коло тебе»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Полтава, Полтавської області,
Опис проекту: «Сучасний музей української мови» Мультимедійна інтерактивна виставка – це унікальний інтерактивний виставковий проєкт з аудіовізуальними та мультимедійними ефектами, наочними експозиціями та наявністю експонатів, до яких можна торкатися. Це відкритий багатофункціональний та інклюзивний простір з особливим дружнім до дітей середовищем. Виставку буде розташовано у приміщенні площею 130 кв.м за адресою м. Полтава, Соборний майдан, 1. На час вимушених карантинних заходів буде можливість відвідати виставку он-лайн. Для цього буде створено формат відео екскурсії з детальним відео оглядом кожного експонату. Мета створення: популяризація української мови, підвищення мотивації до її вивчення та глибинного розуміння її історії, природи та функцій за допомогою сучасних, інклюзивних та мультимедійних інструментів та засобів; збільшення туристичної привабливості регіону. Результат: зростання самоусвідомлення та самоідентифікації громадян як українців, додаткове залучення туристів у регіон.
50.
ID: 4EVE11-04743
Назва проекту: Національна прем'єра опери-міфу «Ukraine – Terra Incognita» у Львівській Опері
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3529701
Запитувана сума від УКФ: 2999701
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХРИСТИЯНСЬКА АСОЦІАЦІЯ -УМСА"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Львів,
Опис проекту: 2020 р. за підтримки УКФ створено оперу-міф «Ukraine – Terra Incognita», що поєднала унікальну українську поліфонію, сучасну симфонічну музику, фрі-джаз та відео-арт. Однак, через карантинні обмеження опера була презентована тільки у відео-форматі. Щоб опера отримала розвиток в Україні та вийшла на світові сцени, необхідна масштабна національна прем’єра у стінах оперного театру. Прем’єру опери-міфу, присвячену співакові і воїну Василеві Сліпаку та захисникам України, заплановано на 14 жовтня 2021 р. у Львівській Національній Опері. Опера-міф «Ukraine – Terra Incognita» відкриватиме глибинні коди української культури, виражені у модерних формах, залучаючи нові аудиторії до сучасного сценічного мистецтва. Сайт опери: https://ukraine-young-opera.com/
51.
ID: 4EVE11-04748
Назва проекту: Виставковий проєкт “ФУТУРОМАРЕННЯ”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3848672.26
Запитувана сума від УКФ: 2950392.37
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство “Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Футуромарення — мультидисциплінарний проєкт, присвячений дослідженню феномену футуризму в Україні 1910–1930-х років як потужного прояву модернізаційних процесів в українському суспільстві початку 20 століття. Проєкт покликаний актуалізувати спадщину футуризму через створення масштабної виставки та публічної програми для увиразнення цього феномена на культурній мапі України та в міжнародному середовищі. На базі комплексного опрацювання досліджень про український футуризм буде візуалізовано історію його становлення як самодостатнього явища в контексті європейських авангардних течій, окреслено його вплив на розвиток мистецьких процесів упродовж століття — й до сучасності. Публічні події для різних аудиторій дозволять адекватно представити явище футуризму для сучасного глядача.
52.
ID: 4EVE11-05085
Назва проекту: Фестиваль кримськотатарської культури "Qırımğa hoş keldiñiz! Ласкаво просимо до Криму!"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2114893.00
Запитувана сума від УКФ: 2114893.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: 08500, Україна, Київська область, місто Фастів,
Опис проекту: Простір для знайомства з історією, культурою, традиціями кримських татар і розвитку міжкультурного діалогу - розкривається через діяльність локацій, присвячених історії, декоративно-прикладному мистецтву, традиціям кримських татар і дає можливість живого діалогу. В рамках Фестивалю відбудеться низка культурних заходів на кримську та кримськотатарську тематику. Проект фіналізується опен-ейр концертом за участю кримськотатарських аматорських колективів та професійних артистів.
53.
ID: 4EVE11-05245
Назва проекту: фестиваль постмодерністського театру "Терра Інкогніта"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1635260.00
Запитувана сума від УКФ: 1635260.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "АРЛЕКІНО»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Маріуполь, м.Маріуполь,
Опис проекту: ідея фестивалю - зібрати в промисловому місті Сходу України, в близькості від лінії розмежування, спектаклі і діячів мистецтв, які розуміють постмодернізм як постійне критичне початок по відношенню до усталених і архаїчним формам і змісту сучасного театрального мистецтва. "Розумний театр для розумної людини" - слоган фестивалю. Запланованна загальна кількість учасників -щонаменше 5.000
54.
ID: 4EVE11-05280
Назва проекту: 28 Львівський міжнародний BookForum
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 299484.28
Запитувана сума від УКФ: 299484.28
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Форум видавців”
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Львів, Київ,
Опис проекту: Метою Проєкту є сприяти підвищенню культурного та освітнього рівня суспільства за допомогою організації та проведення Львівського міжнародного BookForum. Результатами проєкту є проведення головного культурного фестивалю країни - Львівського міжнародного BookForum; залучити 250 учасників, 50 програмних партнерів до організації та проведення 120 заходів; 500 акредитованих журналістів; охопити 5 000 000 користувачів у соціальних мережах; прийняти на фестивалі понад 200 000 відвідувачів.
55.
ID: 4EVE11-05291
Назва проекту: Left Bank Fest - 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2461112.00
Запитувана сума від УКФ: 2461112.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Left Bank Fest” - це театральний фестиваль моно-формату. В концепції першої едиції фестивалю історія Театру на лівому березі Дніпра, постать його засновника та точка перетину старої та нової школи. Проект є важливим для контексту міста оскільки звертається до збереження історії та культурної спадщини Театру, а також своєю появою прагне “приєднати“ лівий берег до правого та окреслити загальний театральний контекст міста Києва.
56.
ID: 4EVE11-05358
Назва проекту: 4 міжнародний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN - 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4007550.00
Запитувана сума від УКФ: 2977050.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Інститут культурної політики"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Тульчин, Вінницька область,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль оперного мистецтва просто неба « OperaFest Tulchyn» проходить на території палацу Потоцьких, пам’ятки національного значення, який має назву «Подільський Версаль». Відомий стартап в сфері культури, який об’єднує багато мистецьких чинників та туристичний компонент, відвідали у 2019 році понад 68 тисяч осіб. Структура фестивалю дозволяє презентувати до 12 оперних вистав без жанрових обмежень протягом фестивальних днів із використанням сучасних технологій, за допомогою яких відтворюється атмосфера оперного театру. Опери лунають українською мовою або надається переклад українською на інтерактвній стрічці. Враховуючи багатогранну історію розвитку опери, програма побудована від класичної опери до сучасних мюзиклів та рок опер, що дозволяє залучити широку аудиторію Стратегічна мета фестивалю: популяризація культурної спадщини та історичних традицій міста Тульчин за допомогою якісного культурного фестивального продукту, що сприяє зміцненню міжнародних та регіональних культурних зв’язків, залучає туриста та впливає на інвестиційну привабливість регіону. Результатом реалізації проекту є: 1. інтеграція матеріальної культурної спадщини Національного значення – Палацу Потоцьких в життя громади, що дозволяє залучати кошти різних фондів на реставрацію Палацу та впорядкування території, яка має площу 9 га 2. Вплив на формування аудиторії - прихильників оперного мистецтва, зокрема залучення молоді до високого мистецтва завдяки нестандартній формі презентації оперного мистецтва просто неба 3. Розробка алгоритмів адаптації важких оперних вистав для показу просто неба завдяки використанню новітніх технологій та інноваційних підходів, що вплинуло на формування мистецького ринку країни (започаткування модної течі: презентація оперних перфоменсів просто неба)
57.
ID: 4EVE11-05455
Назва проекту: Привид Опери: Євген Лисик
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1169953.30
Запитувана сума від УКФ: 1169953.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська міська громадська організація "Мистецька рада "Діалог"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Луцьк,
Опис проекту: Привид Опери: Євген Лисик – це масштабний виставково-перформативно- дослідницький проект, який має на меті актуалізувати творчість та спадщину видатного українського художника та сценографа Євгена Лисика (1930-1991), внести його ім'я до пантеону українських митців-візіонерів, та розпочати опрацювання його багатої творчої спадщини і осмислення його художньої філософії. Результатом проекту стане велика виставка робіт Євгена Лисика у Львові та Луцьку, оцифрування спадщини митця для сайту-архіву, який окрім творчості Лисика міститиме наукові дослідження та спогади про нього, каталогу проекту, у супроводі освітньо-промоційної програми, та зі спеціально створеним сценічним дійством у постановці Влодка Кауфмана, що фінішуватиме проект. Проект має на меті не лише меморіалізацію, а й перш за все, інтерпретацію універсальної та потужної спадщини Євгена Лисика у контексті української та світової сценографії і візуального мистецтва загалом.
58.
ID: 4EVE11-05631
Назва проекту: V Форум Креативних Індустрій
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2995396.96
Запитувана сума від УКФ: 2863636.96
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Агентство маркетингових комунікацій "ДІАЛЛА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Київ, Всі регіони України (phygital-формат),
Опис проекту: Форум Креативних Індустрій – це подія, що із 2015 року об'єднує представників сегментів культури, бізнесу, державних установ, громадських та неприбуткових організацій та медіа для створення ефективних проєктів творчої та професійної взаємодії. Окрім цього – це головний захід в рамках Днів Креативності в Україні, платформи, що створена для промоції професійних заходів сегменту креативних індустрій. Мета Форуму – продемонструвати потенціал креативності як найціннішого економічного ресурсу сучасної України шляхом організації міжгалузевої події із залученням профільних структур для висвітлення актуальних викликів, досягнень та розробки варіантів розв'язання проблем індустрій, сприяння налагодження контактів міжсекторальної співпраці для створення нових, результативних проєктів у різних сегментах.
59.
ID: 4EVE11-05734
Назва проекту: 14-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art 2021: ДО ДЖЕРЕЛ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2959200.00
Запитувана сума від УКФ: 2959200.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Віз-Арт”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів (фізичні події), Територія України (онлайн-кінопокази), Територія світу (індустріальна та дискусійна частини),
Опис проекту: Кінофестиваль Wiz-Art - один з ключових гравців кіноіндустрії України з міжнародним визнанням, він пройде 18-27 червня 2021 14-й раз поспіль. Протягом 10 днів у гібридному форматі (офлайн у Львові та онлайн в України і світі), буде представлено близько 200 фільмів у 25 кінопрограмах, проведено навчальну частину Wiz-Art Lab та сценарну майстерню Keep It Short. Фільми, обговорення та лекції фестивалю будуть доступні онлайн. Метою проєкту є розвиток українського кіно через демонстрування, обговорення і створення фільмів, пошук спільних сенсів. Як результат проєкту доступ до ексклюзивного контенту отримають більше 8000 глядачів, очікується 35 000 переглядів фільмів, охоплення аудиторії – 600 000 осіб.
60.
ID: 4EVE11-05885
Назва проекту: Артфорум на Хортиці 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3200000
Запитувана сума від УКФ: 2792800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Запорізький медіа центр плюс"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запорі, Запоріжжя,
Опис проекту: «Арт-Форум» у Запоріжжі – крос-секторальний культурно-освітній та мистецький захід, започаткований в 2020 році ГО «Запорізький медіа-центр». Головна мета форуму – створення сталого доступу до якісного українського культурного продукту для жителів південного сходу країни, створення потужної платформи для спілкування, обміну та співпраці між митцями, культурними діячами, освітянами та бізнесом. Програма форуму містить інтерактивні мистецькі заходи, тематичні круглі столи, панельні дискусії, презентації, обговорення. Форум заплановано як регулярну щорічну подію. Очікувані результати: 3000 відвідувачів офлайн на різних локаціях, від 500 000 відвідувачів онлайн, 40 учасників, 250 публікацій в медіа, видання та поширення (онлайн) Білої книги за результатами форуму, створення відео-звіту за результатами форуму.
61.
ID: 4EVE11-05981
Назва проекту: 3D шоу дронів до знакової події 30 річчя Незалежності України (українського виробництва, 40 дронів)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація «Школа робототехніки «Вперед у майбутнє»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Запоріжжя, Вся Україна (відеотрансляція т арозповсюдження відеоматеріалів територією України і не тільки через медіаплатформу),
Опис проекту: Місія громадської організації Школа Робототехніки «Вперед у майбутнє» (м. Запоріжжя, Україна) - навчання дітей віком 7-16+ років і тих хто зацікавлений сучасним інженерним технологіям, розвитку в них творчого потенціалу, популяризації робототехніки і засобів автоматизації. Ми вчимо дітей програмувати роботів, дронів (квадрокоптерів, БПЛА), різні електронні прилади, для їх роботи у автоматичному режимі, вчимо конструювати та друкувати на 3Д принтері, знайомимо з технологіями AR, VR. MR реальності. Ці знання дуже актуальні у сучасному світі роботизації та діджіталізації, як промислового, так і культурного секторів суспільного життя. У 2019 р. в м. Запоріжжя на свято було запрошено шоу квадрокоптерів (200 шт.). Ми дуже загорілися таким проектом, адже наші знайомі інженери та викладачі працюють з одинокими технологіями дронів, а тут треба керувати роєм. Наша мета відтворити технологію - створення квадрокоптеру українського виробництва для шоу програми, адаптувати програму дизайну шоу, та програму керуванння. Проект приурочено до Знакової Події в Україні - до дня з нагоди 30 річчя Незалежності України, що відбудеться 24 серпня 2021 р. Шоу з 40 дронів за українською технологією з анімацією у повітрі Мапи України, Флагу, Герба, Козаку, логотипу УКФ та інші малюнки, що нагадують україннську ідентичність.
62.
ID: 4EVE11-06006
Назва проекту: UKRAINIAN FASHION WEEK
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5103177
Запитувана сума від УКФ: 3999687
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Рекламно-інформаційне агентство «ЯНКО»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Ukrainian Fashion Week – це перший тиждень моди у Центральній Європі, створений за світовими стандартами показів prêt-a-porter, проходить двічі на рік, збирає понад 50 учасників, акредитовує близько 200 українських та зарубіжних медіа, має середнє медійне охоплення 2 000 000. Головні цілі, що Ukrainian Fashion Week ставить перед собою щосезону: підтримка та розвиток української fashion-індустрії; промоція дизайнерів на національному та міжнародному рівнях; розвиток sustainable fashion та інновацій сектору; пошук, навчання та презентація молодих українських дизайнерів; міждисциплінарні колаборації. Результатом UFW SS22 стане інноваційний phygital-формат, що поєднує фізичні та діджитальні презентації колекцій та є максимально ефективним у реалізації поставлених цілей в кризу спричинену COVID-19.
63.
ID: 4EVE11-06030
Назва проекту: Міжнародний музичний фестиваль Black Sea Music Fest
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 771508.32
Запитувана сума від УКФ: 771508.32
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство "Національний одеський філармонійний оркестр"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Щорічний міжнародний музичний фестиваль, який проходить с 2014 року. Ідейним натхненником та художнім керівником фестивалю Black Sea Music Fest є народний артист України Хобарт Ерл. В різні роки існування фестивалю в ньому брали участь такі видатні музиканти як: Давід Герінгас, Стівен Іссерліс, Мідорі, Валерій Соколов, Тетяна Мельниченко, Олександр Пірієв, Райнер Хонек та багато інших, включаючи Національну заслужену академічну капелу “Думка” (художній керівник, народний артист України – Євген Савчук) та хор Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової. Саме в рамках фестивалю вперше пролунали збережені фрагменти опери «Ундіна» Чайковського та твори українських композиторів – Станковича, Сильвестрова, Скорика, Безбородько, Остаповича.
64.
ID: 4EVE11-06240
Назва проекту: Драматургічний всесвіт Лесі Українки (до 150-ї річниці з дня народження)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 796340.00
Запитувана сума від УКФ: 796340.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Волинський державний університет імені Лесі Українки
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Луцьк, Луцьк,
Опис проекту: Проєкт покликаний впливати на імідж Лесі Українки через заснування престижного конкурсу і премії її імені. Леся Українка відома як поетеса. Нема усвідомлення того, що вона насамперед драматургиня світового рівня. Тому досі нема театру Лесі Українки, за аналогією до інших подібних ("Шекспірівський театр", "Чеховський театр", тощо). Престижний конкурс і премія здатні мотивувати до участі талановитих драматургів і режисерів у новаторських постановках драм Лесі Українки. Заснувати конкурс і премію може установа, яка носить її ім'я, Волинський національний університет. Але це довготривалий проєкт на перспективу. Даний проєкт повинен стати першим етапом цього процесу (добра нагода – 150-літній ювілей драматургині).
65.
ID: 4EVE11-06381
Назва проекту: Саміт і парад миру. Фестиваль "Ода родині"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 938820
Запитувана сума від УКФ: 938820
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд "Фонд майбутнього"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: Захід, присвячений питанням миротворення та збереження сімейних цінностей, в рамках якого будуть проведені два заходи: фестиваль "Ода родині", фольклорно-етнографічне дійство (15.05.2021) та проведення саміту і параду миру (16.05.2021). Розробка освітньої програми
66.
ID: 4EVE11-06399
Назва проекту: VII Міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3256439.25
Запитувана сума від УКФ: 2976439.25
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Нью Фешн Зон
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone є центром розвитку молодих (не за віком а за досвідом), талановитих дизайнерів і дає можливість всім учасникам обмінюватися досвідом, набувати нових знань і демонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди. Конкурс проходить уже 6 років поспіль та відкриває нові імена. Конкурс проводиться один раз в рік і складається з трьох етапів: Півфінал, Програма fashion менторства та Фінал. Для участі у Півфіналі VII Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone-2021 конкурсанти відправляють відео-презентації своїх колекцій. Українські та міжнародні члени журі онлайн оцінюють відео-роботи учасників у 5-ти номінаціях. Конкурсанти, які не пройдуть до наступного етапу, - пройдуть “Review програму” з українськими та міжнародними експертами, а фіналісти - Програму fashion менторства. На Фіналі учасники презентуватимуть навчальну колекцію з 6-ти образів у форматі дефіле. Масштабний Фінал Конкурсу - збирає у якості гостей представників усіх напрямків fashion галузі з різних куточків України та світу та велику кількість споживачів та поціновувачів фешн-продукту. В рамках участі у Конкурсі фіналісти отримають професійні індивідуальні консультації від своїх менторів (експертів сфери), створять fashion кампейни з провідними креативними фотографами та презентують фото кампейнів на Виставці-перформансі у Галереї в Києві.
67.
ID: 4EVE11-06490
Назва проекту: Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2021 ‘HOMES FOR TOMORROW | ЖИТЛО’
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1255176
Запитувана сума від УКФ: 1083437
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація “Благодійний фонд КЕНЕКШНС”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions — одна з найбільших архітектурних подій Європи, що проходить щорічно, починаючи з 2008 року. Через нові «пандемічні реалії» Фестиваль 2021 року відбудеться у гібридній формі — передбачена тижнева серія онлайн-подій, що відбудеться у вересні 2021, частина програми пройде протягом 1 дня у звичному офлайн форматі open-air у Києві відновідно усіх норм дотримання епідеміологічної безпеки. Житло — одна з найголовніших проблем нашого часу — тема Фестивалю CANactions 2021. Фестиваль 'Homes for Tomorrow’ покликаний стати місцем спільного діалогу про архітектуру та інноваційних підходів до створення більш сприятливих місць для життя. Заплановані формати: лекції, дискусії, архітури, майстер-класи, презентації за участі провідних світових і вітчизняних фахівців/чинь, експертів/ок, практиків/кинь у сфері архітектури, містобудування, суспільних наук тощо. Традиційно фестиваль пройде двома мовами — українською та англійською, з синхронним перекладом. Всі події будуть транслюватись наживо в мережі Інтернет, завдяки чому буде розширена аудиторія глядачів/ок не лише з України, а й закордону. Це, водночас забезпечить доступність події для всіх, хто так чи інакше не зміг би долучитись до неї через перешкоди й обмеження різного характеру.
68.
ID: 4EVE11-06607
Назва проекту: «Підготовка та урочисте відкриття XXVІI Міжнародного фестивалю "Слов'янські театральні зустрічі" на базі КП "Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка" Чернігівської облради»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 634590
Запитувана сума від УКФ: 634590
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство «Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка» Чернігівської обласної ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Чернігів, Чернігівська область,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі» проводиться з 1990 року за участю кращих театральних колективів України, Білорусі, Польщі. Проведення традиційного фестивалю було заплановано на 2020 рік але через карантинні обмеження перенесено на жовтень 2021 року. Один з найстаріших театральних фестивалів України є знаковою подією, яка примножує позитивний імідж країни у міжнародній культурній сфері та сприяє покращенню туристичної привабливості регіону.
69.
ID: 4EVE11-06845
Назва проекту: FASHION FILM FESTIVAL KYIV
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2998771
Запитувана сума від УКФ: 2998771
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: товариство з обмеженою відповідальністю "ТИЖДЕНЬ МОДИ"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ, вся Україна,
Опис проекту: Fashion Film Festival Kyiv - єдиний в Україні проект, який репрезентує оригінальний жанр візуального контенту, fashion-фільми, на міжнародному рівні. Fashion-фільми на сьогодні є особливим напрямком сучасного візуального мистецтва, який поєднує творчість багатьох секторів креативної економіки. Метою проекту є: підтримка співпраці представників 6 секторів креативних індустрій; популяризація жанру fashion-фільмів серед широкої аудиторії глядачів; промоція нових форм комунікації для просування національного інтелектуального продукту на світовому ринку. Результатом реалізації проекту стане: підвищення обізнаності національної та міжнародної аудиторії щодо творчого потенціалу та професійного рівня вітчизняних креативних індустрій; професійне вдосконалення і розбудова міжсекторальної співпраці представників декількох секторів креативної економіки.
70.
ID: 4EVE11-06869
Назва проекту: Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів 2021"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3145720.00
Запитувана сума від УКФ: 2407920.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнський демократичний форум"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Метою книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів" є популяризація сучасних українських книжок,відзначення найкращих вітчизняних літературних новинок року, а також підтримка інтересу до читання в Україні. Видавці мають можливість знайти надійний шлях до широкого загалу через рекомендації, відгуки та оцінку книжок авторитетними експертами та самими читачами, а сучасні автори - показати своє творіння широкому колу читачів. Основними результатами проекту є популяризація читання серед українців, підвищення попиту на якісну українську книжку, збільшення активних читачів у бібліотеках та підтримка бібліотек, як суспільного простору для заохочення більшої кількості відвідувачів.
71.
ID: 4EVE11-06912
Назва проекту: Міжнародний театральний фестиваль “Кіт Ґаватовича”: Нова гравітація
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2056129.90
Запитувана сума від УКФ: 1502199.90
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Склад 2'0"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Львів,
Опис проекту: Міжнародний театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича" робить театр та різні його форми ближчими до глядача. На нашому фестивалі глядач має змогу вільно спілкуватись із зірками театру, відкривати для себе нові типи театральних видовищ та перебувати у різних сценічних просторах, що дозволяє актуалізувати театральне мистецтво. Цьогорічний фестиваль актуалізує роль театру в суспільстві, дозволить зрозуміти чим є цінна українська театральна культура за 30 років незалежності та якою буде "Нова гравітація" як нова точка відліку для українського театру.
72.
ID: 4EVE11-06928
Назва проекту: Героїчний Реквієм
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2997720
Запитувана сума від УКФ: 2997720
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Снєгур Вікторія Георгіївна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Музично-історичне дійство, присвячене Революції Гідності та її героям, створене Раду Поклітару та Євгеном Станковичем на вірші сучасних поетів, зокрема Сергія Жадана та Ліни Костенко. Монументальний проєкт за участі українських геніїв, що має стати новою візитною карткою України.
73.
ID: 4EVE11-06965
Назва проекту: KYIV MEDIA WEEK Global Marathon 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999621.58
Запитувана сума від УКФ: 2999621.58
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство «Медіа Ресурси Менеджмент»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, вся Україна та увесь світ – через онлайн-трансляцію,
Опис проекту: KYIV MEDIA WEEK Global Marathon 2021 складається з одноденного навколосвітнього офлайн+онлайн форуму за участі міжнародних та українських експертів кіно, ТБ, медіа та діджитал, доповненого пулом аналітичних досліджень стану українського та глобального ринку (з акцентом на різні регіони світу та Україну) й аналітичного огляду постфактум (українською та англійською мовами). Участь у KMW Global Marathon 2021 безкоштовна, його інтелектуальні здобутки знаходитимуться у вільному доступі, дозволяючи розширити аудиторію та відповідаючи потребам індустрії. Мета проєкту – сприяти формуванню умов для посткризового відновлення й розвитку аудіовізуального ринку України та інтеграції його в міжнародний контекст задля зростання конкурентоспроможності нашої індустрії та формування позитивного іміджу України у світі.
74.
ID: 4EVE11-07096
Назва проекту: 50-річчя кінофестивалю «Молодість»: Форум Кіноіндустрії Онлайн
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2996556.32
Запитувана сума від УКФ: 2996556.32
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Підприємство громадської організації «Міжнародний кінофестиваль «Молодість»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: вся Україна (онлайн), Київ (офлайн),
Опис проекту: «Форум Кіноіндустрії Онлайн» – це перлина у святкуванні 50-річного ювілею кінофестивалю «Молодість», що покликана стати платформою онлайн і офлайн у взаємодії між професіоналами кіноіндустрії, креативниками та освітянами. Результат форуму – дорожня мапа змін у кіноіндустрії у вигляді аналітичного звіту: виклики пандемії, інструменти фінансування, питання інклюзивності та гендеру, нові можливості копродукції, категорії аналізу ринку, кіноосвіти, майбутнє фестивалів та актуальності фестивальної асоціації і актуальних наративів, що повинні лягти в основу нових українських фільмів. Осердям платформи стане спільний проєкт між освітянами та представниками індустрії – напрацювання спільних правил, культури та етики пітчингів на прикладі пілотного інтенсиву з пітчингу та конкурсу ідей, що покликані залучити нові таланти в індустрію.
75.
ID: 4EVE11-07160
Назва проекту: А тепер усе інакше. Концерт до Дня Незалежності України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2994670.00
Запитувана сума від УКФ: 2994670.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Всеукраїнський, Проєкт всеукраїнський,
Опис проекту: Концерт українських артистів, присвячений 30-річчю Незалежності України, демонструє різноманіття української музики та її зміни впродовж років незалежності. Концепція проєкту – створення кавер-версій та нових унікальних аранжувань популярних та улюблених пісень українців в обробці інструментальних та джазових інструментів; об'єднання на одній сцені музикантів різних поколінь. Окрім основної музичної складової події присутній елемент розмови учасників з ведучими. Вони обговорюватимуть з артистами історії створення хітів та розвиток української музики у контексті української культури за останні десятиліття. Номери будуть супроводжуватися музичними інструментами наживо, а також візуальними спецефектами (віджеінг, анімаційна графіка тощо).
76.
ID: 4EVE11-07298
Назва проекту: Вишиванковий фестиваль
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2962854
Запитувана сума від УКФ: 2962854
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Вишиванковий фестиваль»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: “Вишиванковий фестиваль” – це щорічна масштабна подія в Одесі, яка відбувається під час святкування Дня Незалежності та триває чотири дні. Програма проєкту складається з низки культурних та мистецьких подій (виставок, музичних концертів, кінопоказів, літературних читань), масових флешмобів та акцій пам'яті, а також просвітницьких заходів із підтримки української культури та мови. Метою фестивалю є сприяння культурній та національній самоідентифікації відвідувачів, завдяки сучасному та актуальному позиціонуванню української народної культури та мистецтв, а також використання інноваційних методів залучення аудиторії. У 2021 році заплановано 120 000 відвідувачів з Одеси та інших міст України
77.
ID: 4EVE11-07309
Назва проекту: Міжнародний форум Чорнобиля з інтерактивними виставками у 11 країнах на базі мобільного додатку
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2995966.40
Запитувана сума від УКФ: 2995966.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Тінтул Марія Вячеславівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний Форум за участю культурних інституцій України, США, Канади, Фінляндії, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів, Франції, Болгарії, Словенії та Чехії, з великою інформаційною кампанією та презентаціями інтерактивних виставок з VR та AR технологіям на базі мобільного додатку Чорнобиля у 11 країнах учасницях. На віртуальному форумі, присвяченому культутрно-соціальному впливу Чорнобиля, зустрінутся українські ліквідатори, науковці, представники громадських, державних та культурних інституцій України та світу, започаткувавши нову інтернаціональну комунікаційну платформу у 35 роковини аварії на Чорнобильській АЕС. Завдяки масштабній інформаційній кампанії та презентації інтерактивної виставки міжнародними культурними інституціями на своїх платформах до тематики форуму буде залучена широка українська та міжнародна аудиторія, що завдяки вичерпній інформації додатку актуалізує своє розуміння та знання Чорнобильської трагедії.
78.
ID: 4EVE11-07328
Назва проекту: Скорик. Post Scriptum. Всеукраїнський музичний фестиваль
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3347580
Запитувана сума від УКФ: 2909580
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Пірієв Валерій Фарманович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків, Одеса, Чернівці, Вінниця, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Скорик. Post Scriptum – масштабний всеукраїнський музичний фестиваль, спрямований на реалізацію останньої творчої концепції маестро Мирослава Скорика – проекту «Скорик – Мусоргський». Подія актуалізує творчу спадщину видатного українського композитора Мирослава Скорика в сучасному культурному контексті, презентує спільноті малознані та невиконані твори, залучає широку аудиторію з усіх регіонів України, містить комунікативну та освітньо-просвітницьку складову. Фестиваль проходитиме у 10 містах України, залучить до концертної програми провідних солістів та диригентів, регіональні оркестрові колективи. Проектом передбачено запис останніх творів Мирослава Скорика до фондів Українського радіо, зйомку серії інтерв’ю за участі провідних діячів культури й мистецтва з метою створення документального фільму про творчість видатного композитора.
79.
ID: 4EVE11-07330
Назва проекту: «Кіновернісаж просто неба» у Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2998920.00
Запитувана сума від УКФ: 2998920.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Харків, місто Одеса, місто Дніпро, місто Львів,
Опис проекту: Проєкт націлений на промоцію українського кіно в середині країни, підвищення рівня обізнаності про українське кіно у глядача, підвищення рівня впізнавання українських акторів серед населення країни, створення інституту кінозірок в Україні, позитивної пропаганди українського кіно та покращення його іміджу. Кількість українських картин, які відбили виробництво в прокаті, зібрали касу – невелика. Іноді стоїть на заваді й погана промоція, але не рідко – і загальна упередженість відвідувачів кінотеатрів проти українського кіно, як чогось не якісного. Мета проєкту – спростувати цю сталу ідею, надавши можливість максимально великій кількості людей подивитись найкращі зразки українських фільмів на великому екрані просто неба, у гарній якості та безкоштовно.
80.
ID: 4EVE11-07335
Назва проекту: XXV Міжнародний книжковий фестиваль "Зелена хвиля"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3314165
Запитувана сума від УКФ: 2994590
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство «ЕКСПО-ЮГ-СЕРВІС»
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Одеса, м. Одеса, Одеса, Одеса,
Опис проекту: Метою проєкту є сприяння формуванню цивілізованого книжкового ринку в Україні, створення комунікаційного простору для популяризації літератури і читання, сприяння міжрегіональному та міжкультурному діалогу, розширення аудиторії культурних подій за допомогою організації та проведення міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля». Результатом проєкту стане проведення в Одесі XXV міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля», який складається з книжкового ярмарку, програми різноспрямованих заходів, спецпроектів, просвітницьких відеоподій. Фестиваль триває два місяці, поєднуючи офлайн і онлайн формати. 300 учасників програми та книжкового ярмарку; 40 некомерційних партнерів; 150 заходів; 15 000 відвідувачів офлайн-подій; 80 000 переглядів відеоподій; охоплення в інтернеті 1 500 000 користувачів.
81.
ID: 4EVE11-07480
Назва проекту: 30 років шляху Закарпаття у складі незалежної України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2885101.50
Запитувана сума від УКФ: 2885101.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Іршавщина»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Зарічанська територіальна громада, Закарпатська область,
Опис проекту: Цього року Україні виповнюється 30! З цієї нагоди ми вирішили реалізувати проєкт, покликаний посилити відчуття національної єдності та продемонструвати, чим запам’яталися для Закарпаття ці 3 десятиліття. В рамках проєкту буде : Створено серію з 30 відеороликів «30 років – 30 історій успіху!», в яких розповімо про значимі події, об’єкти та персоналії області, які відзначилися в роки незалежності. Наша власна, 31 історія успіху – «Парк Незалежності», який буде закладено в с.Гребля, Зарічанської громади. Учні з усіх 64 громад Закарпаття напишуть послання, яким бачать розвиток України, в майбутнє - через 30 років. Листи будуть поміщені в капсулу часу у новоствореному парку.
82.
ID: 4EVE11-16142
Назва проекту: Ukrainian Gastro Show
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1791060.00
Запитувана сума від УКФ: 1461060.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАРОМЕТЕР"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Київська обл., Україна,
Опис проекту: Ukrainian Gastro Show подія для шеф-кухарів, рестораторів із метою популяризації української кухні в Україні і Світі, приготування страв із різних регіонів України, збільшення пізнаваності локальних продукті, розвитку гастрономії як національного надбання. Також, це спосіб самоідентифікації і знайомства з власною культурою традиціями та історією.
83.
ID: 4EVE11-19513
Назва проекту: Інноваційний центр відпочинку та навчання #камбек
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "АРС МАГНА ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Донецька область, с. Юр’ївка,
Опис проекту: Ідея #камбек - центр, в якому відпочиватимуть, вивчатимуть історію та культуру України, навчатимуться фінансовій грамотності та тестуватимуть власні бізнес-ідеї. Адже лише люди, які знають свою історію та культуру, щиро пишаються своєю країною, можуть стати успішними та працювати на розвиток держави. Експериментальний варіант колаборації центру відпочинку + оздоровлення + технопарку+навчання.
84.
ID: 4EVE11-24845
Назва проекту: Міжнародний Етно-фестиваль «Київ Інтернешнл Етнік Фест»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2843655.00
Запитувана сума від УКФ: 2843655.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Данилейко Данило Володимирович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ, Київська область,
Опис проекту: Фестиваль надає простір представникам етнічних груп для різнобічного представлення культури свого народу. Отже, тижневий Kyiv International Ethnic Fest – яскрава, різнобарвна, культурно насичена подія, в рамках якої відбуватимуться безліч цікавих і захоплюючих заходів: виступи вокальних та інструментальних фольклорних гуртів, постановки казок світу, читання поезії мовою оригіналу, виставка картин національних художників, концерти творів національних композиторів, змагання з етнічних бойових мистецтв та народних ігор, майстер-класи з національної кулінарії, еко-семінари та виступи представників міжнародних етнічних організацій, показ етнографічних та соціальних фільмів, виставка-ярмарок виробів майстрів народних ремесел, незабутні концерти та шоу світових world-music гуртів та виконавців.
85.
ID: 4EVE11-26115
Назва проекту: День хрещення Київської Русі-України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3542294
Запитувана сума від УКФ: 2999384
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРК КИЇВСЬКА РУСЬ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Застугна, Обухівський район, Київська область,
Опис проекту: День хрещення Київської Русі-України - мультидисциплінарний проект, що об'єднує діячів культури у сферах аудіовізуального та сценічного мистецтва, культурної спадщини, майстрів традиційних ремесел, історичної реконструкції, спортсменів з середньовічного бою та верхової стрільби з лука, театралізованої верхової їзди, видавничої справи, дослідників історії України, представників релігійних громад. Основний напрям проекту – створення унікального культурного кроссекторального продукту у вигляді форуму з елементами фестивалю до Дня святкування хрещення Київської Русі-України. Цей проект надає можливість глядачу не тільки візуально, а і реально відчути частину культурного надбання нашого народу. Проект орієнтований на всі вікові категорії населення.
86.
ID: 4EVE11-26301
Назва проекту: Фестиваль дитячої літератури та творчості «Книголісся»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1078056.42
Запитувана сума від УКФ: 1058634.42
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Фестиваль дитячої літератури та творчості «Книголісся» має на меті популяризувати дитячу літературу у часи глобальної діджиталізації шляхом проведення заходу з авторськими читаннями та креативними майстер-класами, книжковим ярмарком і показами українського кіно просто неба.
87.
ID: 4EVE11-26321
Назва проекту: Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова-2021"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1007510.00
Запитувана сума від УКФ: 1007510.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІОНА"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Інтернет,
Опис проекту: «Коронації слова»-соціально відповідальний унікальний міжнародний літературний проєкт який залучає аудиторію з усіх регіонів країни та зарубіжжя, створив новий пласт у сучасній українській літературі: представив понад 800 письменників, які видали більше 900 творів сукупним накладом 25 мільйонів примірників., 48 фільмів і 36 п’єс. Проєкт сприяє розбудові культурної екосистеми України, заохочує громадян до читання та творчості,налагоджуючи міжсекторальну співпрацю через літературу, кіно, театр, поезію та музику.
88.
ID: 4EVE11-26436
Назва проекту: Дебатний фестиваль Dnipro Open 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1862932.00
Запитувана сума від УКФ: 1862932.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Нове бачення"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Дніпро, Україна,
Опис проекту: Дебатний фестиваль DNIPRO OPEN 2021 сприяє розвитку компетентності молоді та сприяють розвитку інтелекту та формують громадянськість. В рамках проекту відбудуться майстерні для вчителів та учнів з дебатних технологій та технологій критичного мислення, аргументації та суддівства, а також дебатний турнір за Всесвітнім форматом шкільних дебатів. Дебатний турнір для школярів буде спрямований на розвиток інтелектуальних здібностей та виховання активних громадян. Загальна тема турніру: «Виклики демократії: уроки історії та громадянська активність». У заході візьмуть участь команди з Дніпра, Полтави, Бердянська, Запоріжжя, Тернополя, Одеси та інших міст України, а також вихованці УДЦ «Молода гвардія». Дебати розвивають критичне мислення, формують навички переконливої аргументації, публічних виступів, розвивають усне та письмове мовлення, сприяють ефективному спілкуванню.
89.
ID: 4EVE11-26488
Назва проекту: Битва за Київ 969 року
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2438000.00
Запитувана сума від УКФ: 2438000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ СУЧАСНОГО МЕЧЕВОГО БОЮ ТА СЕРЕДНЬОВІЧНОГО БОЮ УКРАЇНИ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Створення національно-патріотичного культурно-історичного універсального фестивалю, націленого на патріотичне виховання дітей та молоді через детальне відтворення подій минулого. Реконструкція Битви за Київ 969 року.
90.
ID: 4EVE11-26566
Назва проекту: Міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев-2021"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2533950.00
Запитувана сума від УКФ: 1899050.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський академічний духовний театр Воскресіння
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев» - це театральний фестиваль в Україні і в пострадянському просторі, витоки якого сягають ще з 1989 року. За ці роки, на фестивалі завжди були представлені вистави молодих креативних режисерів, знаних митців Європи та світу, які працюють в темі «класика очима експерименту». Саме «Золотий лев» відкрив глядачеві: Валерія Більченка, Володимира Кучинського, Андрія Жолдака, Дмитра Богомазова та багатьох інших українських режисерів, оскільки головним завданням нашого фестивалю завжди був пошук і відкриття нових імен, показ «незвичних», показових, елітарних вистав кожної країни, які мають високий рейтинг у себе вдома. На території фестивалю завжди відбувається діалог культур. Фестиваль щороку відбувається на початку жовтня. За попередні роки фестиваль зарекомендував себе як одна з найбільш масштабних театральних платформ країни, постійно розвиваючись, розширюючись та виходячи за межі звичних фестивальних традицій. Фестиваль відомий не тільки показом сценічних вистав, а й вуличних, проведенням майстер-класів, творчих зустрічей та обговорень, творчих інсталяцій. Вистави відбуваються у театрах Львова та на площах, що перетворює Львів на велику театральну сцену.
91.
ID: 4EVE11-26589
Назва проекту: Культурно-мистецький проєкт "Київська циркова весна"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2220893
Запитувана сума від УКФ: 2220893
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство «Національний цирк України»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Київська циркова весна» є щорічним культурно-мистецьким проєктом, який проводиться ДП «Національний цирк України» з 2018 року (крім 2020 у зв’язку з карантинними заходами) в останні вихідні травня в День міста Києва. В різні роки в рамках проєкту проводилися конкурс циркового мистецтва, випускні концерти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, засідання за круглим столом тощо. Цього року «Київська циркова весна» вміщатиме в собі циркову програму «Зірки українського цирку», присвячену 60-річчю від дня відкриття будівлі Київського цирку на площі Перемоги, 2; урочисті заходи вшанування ветеранів цирку та відомих діячів циркового мистецтва, прем'єрний показ документального фільму «Цирк. 60» (документальний проєкт про будівлю Національного цирку в Києві, яка є однією з найкращих і найбільших стаціанарних циркових споруд в Європі); Всеукраїнський форум діячів циркового аматорського мистецтва за участю запрошених керівників циркових аматорських студій, відомих педагогів, науковців, менеджерів. В рамках форуму відбудеться засідання за круглим столом, покази вихованців аматорського циркового руху, майстер-класи викладачів тощо.
92.
ID: 4EVE11-26878
Назва проекту: День української музики на Atlas Weekend
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 10000000
Запитувана сума від УКФ: 2999806.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю Твій найкращий фестиваль
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: День української музики на Atlas Weekend - це масштабна подія фестивалю Atlas Weekend, яка проводиться в перший день фестивалю та є абсолютно вільною до відвідування широкою аудиторією - прихильниками фестивалю та української сучасної музичної сцени. Протягом першого дня гості фестивалю мають можливість наживо послухати відомі українські гурти та виконавців, таких як OTORVALD, Viviennе Mort, Alina Pash, Один в каное, 5’nizza, та ін, а також познайомитися з “молодими” українськими виконавцями та гуртами, що розширюють музичні вподобання слухача, такі як: Fo Sho, mountain breeze, Tvorchi , FO SHO, Тонка, YUKO, WELL, Львівський Танцювальний клуб. Вперше у 2021 році під час проведення першого відкритого дня буде організована та проведена музична конференція Music Conference Ukraine, яка об’єднає “молодих” музикантів, українських музичних продюсерів, представників українських радіостанцій, представників музичних лейблів. Метою проекту є сприяння розвитку українського музичного культурного продукту та культурний розвиток українського суспільства шляхом проведення відкритого дня української музики на Atlas Weekend. В 2021 році ця подія відбудеться 6 липня.
93.
ID: 4EVE11-27029
Назва проекту: Всеукраїнський фестиваль театральної імпровізації "ІмпровФест"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2257360
Запитувана сума від УКФ: 2257360
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Ю.Кей»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Фестиваль театральної імпровізації «ІмпровФест» - це масштабна триденна подія, яка вперше збере в Києві численні творчі імпровізаційні колективи з усієї України, призведе до цінного обміну сучасними перформативними практиками, забезпечить мережування артистів імпровізаційного жанру, і, зрештою, виведе театральну імпровізації на якісно новий, масштабний рівень. Реалізація проекту призведе до популяризації сучасного і зрозумілого театру серед широких верств, що підвищить проникнення культурного продукту в суспільство. Водночас, проект матиме потужній навчальний характер завдяки проведенню численних майстер-класів провідних майстрів імпровізаційного жанру. Програма Фестивалю передбачає паралельні освітні заходи, виступи творчих колективів та вечірні вистави провідних імпровізаційних театрів
94.
ID: 4EVE11-27057
Назва проекту: X Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1560424
Запитувана сума від УКФ: 1121170
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КІСФФ ФІЛМС
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів це щорічна подія, що презентує понад 250 короткометражних фільмів з усього світу, проводить освітні події, дискусії та презентації. Ми сприяємо залученню України до міжнародної спільноти та індустрії короткометражних фільмів — щоб українські глядачі мали доступ до актуального короткометражного кіно, а українські режисери були представлені на міжнародних кінофорумах.
95.
ID: 4EVE11-27077
Назва проекту: Міжнародний фестиваль-конкурс мультижанрового сценічного мистецтва для молодої аудиторії СТРУС
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2924769.28
Запитувана сума від УКФ: 2924769.28
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль-конкурс мультижанрового сценічного мистецтва для молодої аудиторії СТРУС – це унікальний проект, що немає аналогів в Україні, де будуть представлені кращі зразки сучасного сценічного мистецтва як України так і закордоння в усіх його жанрах, формах, видах та стилях (драматичні вистави, театр ляльок, балет, опера, мюзикл, вуличний театр, цирк, перформанс, пантоміма, тіньовий театр, театр одного актора, бейбі-театри та ін.). Об'єднавши на одному майданчику різні театральні школи, фестиваль ознайомить українського глядача з новими тенденціями театру, зокрема у ніші створення контенту для молоді, сприятиме розвитку театрів в Україні, і головне – актуалізує пошук нової театральної форми контакту з дітьми та підлітками.
96.
ID: 4EVE11-27599
Назва проекту: Wake Up Stage фестивалю Khortytsia Freedom
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 700000
Запитувана сума від УКФ: 420000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: «Wake Up Stage» - платформа для молодих виконавців та гуртів з усієї України, які за попереднім конкурсним відбором отримають можливість виступити на одній сцені з професійними артистами та заявити про себе. Окрема сцена Wake Up Stage стане одним з напрямів фестивалю Khortytsia Freedom, який є унікальним музичним заходом, що поєднує музичні зони різних напрямів, а саме: «Ethno stage» - сцена, де виступають відомі виконавці, які грають фольк та етно; «Freedom stage» - сцена сучасної української музики з найвідомішими українськими виконавцями та «Wake Up Stage» для молодих колективів різної вікової категорії, які виконують професійну сучасну українську музику.
97.
ID: 4EVE11-27637
Назва проекту: День Вуличної Музики 7-й та 8-й фестиваль
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3054497.59
Запитувана сума від УКФ: 299354.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "ЛОГІСТИЧНИЙ ШТАБ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: ДЕНЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ - всеукраїнський музичний фестиваль, який шість років поспіль день збирає сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів на вулицях свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику.
98.
ID: 4EVE11-27658
Назва проекту: Міжнародний етнографічний кінофестиваль "ОКО"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999426
Запитувана сума від УКФ: 2999426
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Всесвітній день вишиванки»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: село Криничне, Одеська область,
Опис проекту: «ОКО» – це щорічний масштабний міжнародний етнографічний кінофестиваль, що проводиться в селі Криничне Одеської області, Україна. Кінофестиваль «ОКО» вперше було проведено в 2020 року, перша едиція кінофестивалю зібрала учасників з Данії, Бразилії, Гани, Франції, Болгарії, Чилі, Індії, Швейцарії, Туреччини, Великобританії, Сенегалу, Малі, Пакістану, Італії, Німеччини, Канади, Індонезії, Фінляндії, Бельгії, Ірландії, Аргентини, Ірану, Сербії, Перу, США, Молдови. Це свято етнографічного й антропологічного документального та ігрового кіно, де можна побачити та відчути повсякденне серцебиття малих та великих народів, спільнот, мешканців сіл та міст. Водночас – це платформа, завдяки якій кінематографісти та фольклористи, етнографи та антропологи можуть краще зрозуміти один одного, поділитися ідеями та домовитися про майбутню співпрацю. Фестиваль має конкурсну й позаконкурсну програми й приймає заявки на міжнародну та національну, документальну та ігрову, короткометражну та повнометражну секції.
99.
ID: 4EVE11-27684
Назва проекту: Зоряний форум України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1692350.0
Запитувана сума від УКФ: 1692350.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Асоціація лідерів туризму Миколаївській області"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Миколаївська область,
Опис проекту: Проведення "Зоряного форуму України" з метою відзначення 200-річчя від дня заснування Миколаївської астрономічної обсерваторії - найстарішої обсерваторії на території України та однієї з найстарших обсерваторій Східної Європи. Метою проведення форуму є популяризація пам'ятки архітектури національного значення, проведення масштабних заходів на території об'єкту, який має багаторічну історію та досягнення світового рівня.
100.
ID: 4EVE11-27699
Назва проекту: Фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2305059.89
Запитувана сума від УКФ: 1308259.89
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДОМ МАЙСТЕР КЛАС"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Місто Київ,
Опис проекту: Bouquet Kyiv Stage (BKS) – щорічний міжнародний некомерційний фестиваль високого мистецтва, започаткований 2018 року в Києві. Програма поєднує мистецькі напрямки: музику, візуальне мистецтво, літературу, кіно, театр. Міжнародна складова передбачає створення спільного культурного продукту українськими та закордонними митцями, з подальшим його просуванням в Україні та світі. Мультидисциплінарна складова націлена на створення інноваційного продукту при поєднанні різних видів мистецтв та новітніх технологій. Соціальна складова (вхід на події вільний) дозволяє високому мистецтву стати доступним для людей з різними соціальними можливостями. Результатом проведення фестивалю є створення якісного культурного продукту, який би відповідав викликам сьогодення і став доступним широкій аудиторії завдяки офлайн та он-лайн форматам.
101.
ID: 4EVE11-27996-2
Назва проекту: "З любов'ю до життя"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2777130.88
Запитувана сума від УКФ: 2777130.88
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДНІПРОВСЬКИЙ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «З любов`ю до життя» - проект, який вперше поєднає у собі покоління та три мистецькі події: «Мої роки-моє багатство» - фестиваль-конкурс мистецтв за участі людей віком 55+, який проводиться щорічно до «Дня людей похилого віку» та презентує мистецькі здобутки окремих виконавців та творчих колективів зі всієї України; ІІ Всеукраїнський Фестиваль – конкурс образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Осінній вернісаж», де учасники також поважного віку 55+; фестиваль-конкурс мистецтв «FIRST STEPS FEST», учасники - діти, молодь та родини. Положення всіх конкурсів розроблені. Фестивальна програма буде відбуватися три дні у жовтні 2021 року до "Дня людей похилого віку" (ми завжди кажемо "поважного віку").
102.
ID: 4EVE11-28034
Назва проекту: Міжнародний молодіжний фестиваль "Україна понад усе!"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2990656.00
Запитувана сума від УКФ: 2990656.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Молодіжний фестиваль мистецтв « Сергіївські зорі»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Одеська рбласть, місто Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка,
Опис проекту: Міжнародний молодіжний фестиваль "Україна- понад усе!"- багатожанровий захід. З 2014 по 2020 роки – організовано та проведено 6 фестивалів «Україна понад усе». Які проходять в курорті Сергіівка, м. Білгород-Дністровський, Одеської області. Кожний рік в фестивалі приймало участь понад 1000 дітей та молоді. Це учасники з України, Молдови, Білорусі, Польщі, Угорщини, Естонії, Болгарії, Румунії, Чехії, Німеччини, США, Китаю та інших країн.
103.
ID: 4EVE11-28257
Назва проекту: Леся Українка. Україна. Європа. Світ.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 52766.40
Запитувана сума від УКФ: 527666.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Асоціація іспаністів України»
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт “Леся Українка. Україна. Європа. Світ” – низка формальних та неформальних заходів (міждисциплінарних і міжнародних) для переосмислення спадщини Лесі Українки в 150-тий ювілей від її народження. Проєкт передбачає: 1) проведення міжнародної наукової конференції “Жінка як ікона національної модернізації: феномен Лесі Українки у компаративістичній перспективі”, ключовими спікерами якої є Оксана Забужко, Віра Агеєва, Тамара Гундорова, Олександр Пронкевич, Роман Веретельник, Блаженніший Святослав (Шевчук), Марта Богачевська-Хом’як (США), Рут Файн (Ізраїль), Ассунта Поліцці (Італія); 2) видання збірки статей в електронному форматі присвячених реінтерпретації образу письменниці; 3) презентацію нового видання творів Лесі Українки (повне 14-ти томне зібрання); 4) постановку драми “Камінний господар”.
104.
ID: 4EVE11-28404
Назва проекту: Дводенний фестиваль “Бальний сезон в Україні 2021: Благодійний віденський бал у Києві та Дитячий віденський бал - мультикреативні культурні проекти”. Скорочено: Дводенний фестиваль “Бальний сезон в Україні 2021: Благодійний віденський бал у Києві та Дитячий віденський бал - мультикреативні культурні проекти” - Бальний сезон в Україні 2021 Скорочено: Благодійний віденський бал у Києві - БВБ Скорочено: Дитячий віденський бал - ДВБ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3275043.48
Запитувана сума від УКФ: 2552835.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю Брендберг Віп Сервіс
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Мета проекту є розвиток громадської культури, через створення унікального формату сучасного балу, що стає символом відродження культурних традицій та збирає найпрекрасніші елементи класичної бальної культури і трансформує у заходи, наповнені новим сучасним змістом, де головною цінністю проголошує прагнення людини до творчості та мистецтва, розвитку культури здорового та щасливого образу життя. Результати: Відродження традиційних культурних подій в Україні та створення мульти-креативної платформи для розвитку креативних індустрій. Створення простору для розвитку культурної дипломатії та платформи для крос-культурного діалогу між країнами, а також, розвитку подієвого туризму в Україні. Поширення культури меценатства а також, створення події, що охоплює всі напрямки розвитку людини та суспільства.
105.
ID: 4EVE11-28484
Назва проекту: Фестиваль вільних мистецтв "Сонячне серце"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2845250
Запитувана сума від УКФ: 2845250
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Любов Андрій Іванович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Літній фестиваль на пляжах міста Одеси. Pалучення гостей і туристів, розвиток елітарного туризму в Одесі і Одеській області, створення нового іміджу для міста, надання сприяння в економічному розвитку міських майданчиків, курортного та туристичного бізнесу, розширення культурних зв'язків між містами.
106.
ID: 4EVE11-28598
Назва проекту: HUDPROM/KSADA100:FORUM (Форум, присвячений 100-річчю Вищої художньої школи Харкова)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2772892.00
Запитувана сума від УКФ: 1979802.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Харківська державна академія дизайну і мистецтв
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, із залученням авдиторії з усієї України, а також з Китаю, Грузії (Сакартвело), Туреччини,
Опис проекту: HUDPROM/KSADA100:FORUM - це масштабний проєкт, спрямований на промоцію та підтримку Вищої художньої школи Харкова у зв’язку із 100-річним ювілеєм з дня заснування , що популяризує національну художньо-творчу діяльність та місто Харків як осередок вищої освіти у сфері культури та мистецтва України, а також визнання її на міжнародному рівні. Разом із тим форум окреслює проблематику, що є на часі для вдалого розвитку культурно-мистецького простору України. У рамках Форуму передбачено проведення низки заходів, зокрема виставка-ретроспектива архівних робіт видатних художників, що були причетними до формування Вищої художньої освіти Харкова; виставка випускників люструє роль випускників у формуванні культури інших регіонів України та сприяє інтернаціоналізації української культури; міжнародної науково-практичної конференції; Форум є кроссекторальним проєктом, що покликаний розвивати національну культурну екосистему, посилити роль мистецтва в житті суспільства, сприяти міжсекторальній співпраці.
107.
ID: 4EVE11-28751
Назва проекту: PROCHEESE AWARD. НАЙСИРНІШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3262563
Запитувана сума від УКФ: 2369923
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЧІЗ АКАДЕМІЯ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: ProCheese Award - це подія, яка повинна змінити підхід до вибору сиру, дати старт українській культурі споживання сиру і визначити кращі українські сири, які представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі в Іспанії.
108.
ID: 4EVE11-28769
Назва проекту: Львівський університет: 360º між історією та інноваціями
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2308470
Запитувана сума від УКФ: 2308470
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський національний університет імені Івана Франка
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, Львів,
Опис проекту: «Львівський університет: 360º між історію та інноваціями» - данина історії та колообіг ключових подій Львівського Університету впродовж 360 років, що продовжує своє новітнє коло освітньої, наукової та творчої спадщини через сучасні інноваційні форми. Проект передбачає висвітлення знакових подій історії Університету шляхом втілення: 3D мапінгу; оцифрування ключових символів Університету та будівель з використанням доповненої реальності; створення віртуальних турів історичними спорудами; створення анімованих постатей І. Франка та М. Грушевського, які проведуть виступи; зйомку коротких історичних відеороликів; проведення виставки та музично-театралізованих виступів. Заплановані активності приурочені до святкування 360-ліття Львівського університету, 250-ліття Астрономічної обсерваторії Університету, 165-ліття з народження І.Франка та 155-ліття з народження М.Грушевського.
109.
ID: 4EVE11-28774
Назва проекту: Фестивальний онлайн проєкт «Український конструктивізм»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Центр “Урбаністичні форми”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна та світ,
Опис проекту: «Український конструктивізм» – це експериментальне фестивальне онлайн дійство, створене на перетині сучасного мистецтва, електро-фольку, аудіо-візуального мистецтва, імерсивного перформансу, сучасного балету та історичної драми, що привертає увагу до феномену модерністичної архітектури 1920-1930-х років. Дуальна сутність українського конструктивізму поєднує у собі національні традиції та прогресивні модерні методи, відрізняється унікальністю і, при цьому, глибоко укорінена в міжнародний контекст. Завдяки яскравому фестивальному формату, видовищності театралізованого онлайн дійства, сучасній художній формі та цифровим технологіям, кроссекторальній колаборації артистів, митців, архітекторів та істориків, а також цілісній освітньо-просвітницькій складовій, проєкт сприяє усвідомленню цінності архітектурної спадщини конструктивізму широкою українською і міжнародною аудиторією.
110.
ID: 4EVE11-28777
Назва проекту: 30 років Незалежності: найпопулярніші пісні українською
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2337950.00
Запитувана сума від УКФ: 1949950.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФАЙНЛ КАТ МЕДІА"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: 30 років Незалежності: найпопулярніші пісні українською Українські хіти за 30 років За роки Незалежності в Україні з‘явилося безліч пісень, що полюбилися мільйонам. Від початку 90-их і досьогодні щороку в шоу-бізнесі з‘являються особливі хіти - рядки з них країна знає напам‘ять, їх співають діти в школах, підлітки в дворах, представники усіх поколінь на весіллях. В цих піснях відображається сучасна українська масова культура. І в кожної з них - своя історія, своя легенда. У масштабному концерті до 30-річчя Незалежності України продюсерський центр Final Cut Media збере на одній сцені найвідоміших співаків і музикантів країни з їхніми головними хітами з 90-их до сьогодення. Нової актуальності улюбленим пісням українців нададуть сучасні аранжування та видовищні креативні постановки. Шоу призване стати найбільш популярною масовою подією у День незалежності 2021 - трансляція концерту на каналі 1+1, а також міжнародна онлайн-трансляція об‘єднають українців в усьому світі. Ніщо не зближує краще, ніж улюблена пісня рідною мовою, якій вторять в унісон в різних куточках планети.
111.
ID: 4EVE11-29010
Назва проекту: International Hospitality Conference/Awards
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1721892
Запитувана сума від УКФ: 1341892
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Хотелієро"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Херсон,
Опис проекту: Міжнародна Готельна Премія (International Hospitality Awards) - єдина міжнародна готельна премія, яка проводиться на території України. Заснована з метою визнати і нагородити найкращі готелі України та Європи. Премія присуджується в 24 номінаціях, котрі охоплюють майже всі напрямки сучасної готельної сфери. Готель-переможець отримує світове визнання в статусі кращого представника обраної номінації протягом наступного року. В рамках премії проходить Міжнародна Готельна Конференція (International Hospitality Conference), яка спрямована на іновації в сфері гостинності. З метою обміну досвідом, власники та топ-менеджмент готелів Європи приїжджають до України. Проект відбудеться 17-18 травня, 2021 року, в готелі InterContinental Kyiv. На заході очікується близько 800 учасників з України та інших країн. Захід пройде в оффлайн та онлайн форматі. 
112.
ID: 4EVE11-29022
Назва проекту: Archmeeting: Interior Festival 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2829400
Запитувана сума від УКФ: 2829400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець КОТЮХ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Київська,
Опис проекту: Протягом червня - вересня 2021 року, за підтримки Українського культурного фонду, буде реалізовано проєкт “Archmeeting: Interior Festival 2021” - дводенний фестиваль, на якому будуть представлені національні досягнення українських компаній та міст в сфері інтер'єрного дизайну, архітектури і містобудування, відбуватимуться заходи для розбудови партнерств у сфері культурних та креативних індустрій, матиме місце насичена ділова програма. За результатами буде видано каталог всіх учасників, компаній інтер'єрного та будівельного ринку, із зазначенням контактів та описом продукції. Проєкт дозволить розширити вибір та можливості доступу до кроссекторального культурного контенту шляхом представлення національних досягнень українських компаній та міст в сфері інтер'єрного дизайну, архітектури і містобудування.
113.
ID: 4EVE11-29030
Назва проекту: Англомовний‌ ‌театральний‌ ‌фестиваль‌ ‌PRO.ACT‌ ‌Fest‌
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1956940.00
Запитувана сума від УКФ: 1956940.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Курси іноземних мов "Друзі"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Фестиваль буде проходити вже четвертий рік поспіль та прагне знайти та об'єднати англомовні театральні громади в Україні та за кордоном. Фестиваль має на меті підкреслити важливість знання англійської мови та активного способу його використання шляхом організації 3-денного фестивалю, де будуть представлені театральні та інші культурні заходи, що проводяться англійською мовою. Створюючи фестиваль міжнародного рівня та залучаючи іноземних колег, Фестиваль має на меті сприяти подальшій інтеграції України до Європи. Протягом трьох років наш англомовний фестиваль PRO.ACT Fest неодноразово збирав дуже різноманітних учасників. Серед яких були, як маленькі незалежні театри і театральні колективи (CREATIVE LAB OBRAZ (Київ), Merry Land (Чернігів), EIDOS (Київ), Чародії (Одеса)), так і державні театри (Сузір’я, Молодий, ДАХ), були і учасники з різних країн. Наприклад, цього року ми мали серед учасників Heather Massie (Нью Йорк, США).
114.
ID: 4EVE11-29131
Назва проекту: Фестиваль молодіжних проєктів "NonStopMedia X. Нестабільні стани".
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999988
Запитувана сума від УКФ: 2999988
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Молодіжна громадська організація “Мистецьке об’єднання “Людина, що грає” (Є громадською організацією при Харківській Муніципальній галереї).
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Тритижневий фестиваль молодіжних проектів, що відбудеться у співпраці з Харківським Фізико Технічним Інститутом, об’єднає художників/ць, та науковців/ць як з різних областей України так і за кордону, з метою виробити цілісне розуміння про зміни що відбуваються в сучасному українському суспільстві, мистецтві і науці. Цьогорічний фестиваль зосередиться на проблематиці нестабільних станів їх політичному, соціальному, і культурному вимірах. Фестиваль складатиметься з: - основної виставкової програми за результатами конкурсу - дослідницької платформи - освітньої програми, (підготовка медіаторів, партисипативні проекти, лекції, дискусії, воркшопи) - спецпроектів – міжнародних виставкових проектів (поза конкурсом), що доповнюють концепцію та художній задум кураторів. - паралельної програми: літературної, музичної, театральної, кiноблока
115.
ID: 4EVE11-29182
Назва проекту: Міжнародний кримськотатарський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Tatlı ses»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999674.57
Запитувана сума від УКФ: 2999674.57
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Дитячий Телевізійний Канал "ЛЯЛЄ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний кримськотатарський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Tatlı ses», організатором якого є перший та єдиний дитячий кримськотатарський телеканал Lale, проводиться для збереження та популяризації культури, мови та традицій народу шляхом об'єднання кримських татар Криму, материкової України та інших країн з великими діаспорами кримських татар. Результатами проекту стануть розвиток таких напрямів, як народна та сучасна хореографія, вокал, майстерність слова, також очікується створення теплої атмосфери дружби і взаємодопомоги між учасниками, підвищення рівня професіоналізму учасників.
116.
ID: 4EVE11-29333
Назва проекту: Ковчег Чорнобиль
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1752030.00
Запитувана сума від УКФ: 1752030.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Копилов Денис Валерійович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Прип’ять, Київ,
Опис проекту: У 2021 року виповнюється 35 років Чорнобильської катастрофи, яка змінила хід історії України та світу . Вже усталеним є сприйняття аварії на ЧАЕС як трагедії для людства , проте для Дениса Копилова Зона – це природа, яка знаходиться під захистом радіації .Після семи років подорожей по світу, десятків публікацій в українській та світовій пресі, включаючи Світ Туризму і National Geographic, фотографій диких тварин, і після безлічі візитів до Чорнобильської зони, де я спостерігав швидке відновлення флори і фауни, у мене народилася ідея поселити тварин зі всього світу в Чорнобилі, як в свого роду Ноєвому ковчезі, віртуально звичайно. Роздруковані на банері розміром 2х3 м тварини з усього світу встановлювалися в різних знакових точках Чорнобильської зони, і фотографувалися на шість видів плівки, включаючи 30 річну Свему, два види цифрових фотоапарата і дрон, показуючи різні кути зору на Чорнобильську катастрофу.Слони гуляють по центральній площі Прип'яті, білий ведмідь ходить по даху Фоня від радіації багатоповерхівки, кити плавають в річці Прип'ять, здається весь тваринний світ зібрався в Чорнобилі. Ідея проекту об'єднати світ і Україну в питаннях захисту навколишнього середовища, провести першу виставку на центральній площі Прип'яті, в центрі Києва, створити доповнену реальність, перенести образи тварин в Чорнобилі в віртуальну реальність, видати каталог, привернути увагу світової громадськості.
117.
ID: 4EVE11-29458
Назва проекту: «Мотиваційний арт-простір «Натхнення»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2997104
Запитувана сума від УКФ: 2997104
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Продюсерський центр "ІТЕРА"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створити арт-простір, центром і надихаючим символом якого стане мала архітектурна форма, уособлюючи квінтесенцію жіночої енергії, незламності і цілеспрямованості. Вивести цей об’єкт у ряд культових, на рівні з мостом закоханих, тощо. Створити об’єкт, який зможе дарувати впевненість, і допомагати шукати шляхи самореалізації в житті. Особливо це важливо в часи кризи, коли важлива будь яка підтримка, і ми готові її надати через інноваційні технології комунікації з найвразливішою частиною жіночої громади України.
118.
ID: 4EVE11-29513
Назва проекту: Here Kyiv Short Film Festival (HKSF)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2270775.00
Запитувана сума від УКФ: 2270775.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Шевченко Катерина Вадимівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Here Kyiv Short Fest (HKSF) - це щорічний міжнародний незалежний фестиваль короткометражних фільмів, присвячений мистецтву отримання насолоди від життя. Другий рік поспіль фестиваль об’єднує поціновувачів та творців естетичного кіно. HKSF - платформа для професійного обміну та пожвавлення співпраці між представниками української та світової аудіовізуальної індустрії. Фестиваль спрямований на промоцію України на кінематографічній мапі світу, зміцнення кроссекторальної взаємодії та культурних зв’язків, а також виховання у суспільстві толерантності і сучасного світогляду.
119.
ID: 4EVE11-29555
Назва проекту: 12 Одеський міжнародний кінофестиваль (Церемонії відкриття та Закриття фестивалю)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 6934160.71
Запитувана сума від УКФ: 299356.73
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Український кінофестиваль"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Одеса, Україна,
Опис проекту: Одеський міжнародний кінофестиваль є головною кіноподією в Україні і існує з 2010 року. Місією фестивалю є популяризація інтелектуального, фестивального та артхаусного кіно серед широкої глядацької аудиторії через ексклюзивні конкурсні та позаконкурсні кінопокази мовою оригіналу за участі творчих груп.. Програмний фокус Одеського МКФ - фільми в напрямку «арт-мейнстрім», тобто ті, яким притаманна висока художня якість, та ті, що доступні широкій аудиторії. Щорічно на кінофестивалі проходять три конкурсні програми, прем’єри фільмів та спеціальні покази. Головними арбітрами Одеського кінофестивалю стають глядачі: за результатами глядацького голосування визначається володар Гран-Прі. Інших переможців визначає професійне журі. Нагородження переможців відбувається під час Церемонії Закриття в Одеському Оперному театрі. Крім того важливим напрямком є підтримка розвитку української кіноіндустрії програмою Film Industry Office - платформа для презентації кінопроектів та проектів серіалів, майданчик для професійних дискусій, обговорень, майстер класів та B2B можливостей.
120.
ID: 4EVE11-29653
Назва проекту: «Транзитна сучасність» виставка Ростислава Котерліна
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 985050000
Запитувана сума від УКФ: 985050000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Ініціатива ЦСМ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Виставка Ростислава Котерліна «Транзитна сучасність» ̶ з одного боку своєрідне підведення підсумків більш як тридцятирічної діяльності художника, з іншого ̶ мистецька рефлексія на часи, в які живемо. Живопис, відео, фото, скульптура, об’єкти, що будуть демонструватися в експозиції, а також освітній цикл з лекцій, екскурсій, дискусій-діалогів формуватимуть картину бачення сучасності художником. Один з учасників «станіславського феномену», засновник і редактор альманаху про сучасне мистецтво «Кінець кінцем» (1998-2008) Ростислав Котерлін важлива фігура на артистичній сцені України. В результаті постмодерністської гри з алюзіями і міфами «часу перемін», Ростислав Котерлін створює парадоксальні роботи, що розширюють досвід сучасних концептуальних візій.
121.
ID: 4EVE11-29710
Назва проекту: Конкурс проектів реставрації та пристосування пам’ятки історії місцевого значення «Будинок, у якому мешкала українська поетеса Леся Українка», що знаходиться по вулиці Академіка Герасимчука, буд 178 у м. Полонне Хмельницької області.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 571000
Запитувана сума від УКФ: 571000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Полонне, Хмельницька область,
Опис проекту: У стародавньому місті Полонне в 90-х роках ХІХ століття мешкав рідний брат батька Лесі Українки Григорій Антонович Косач. В листах та архівних матеріалах Лесі Українки є чимало згадок про Полонне та про перебування там сім'ї Косачів, в тому числі і Лесі. Будинок, у якому періодично гостювала українська поетеса Леся Українка, що знаходиться по вулиці Академіка Герасимчука, буд. 178 у м. Полонне Хмельницької області, є пам’яткою історії місцевого значення (рішення виконавчого комітету Хмельницької обласної ради народних депутатів від 19.01.1983 року №31). До 2016 року у цій будівлі розташовувалась ЗОШ І-ІІ ступенів №5. Після проведення оптимізації закладів освіти громади будівля пустує. У 2017 році через навмисний підпал частина будівлі, що була прибудована до будинку Косачів у радянські часи, була пошкоджена. Полонська міська рада має на меті зберегти цю пам’ятку історії. Конкурс проектів реставрації та пристосування пам’ятки історії місцевого значення «Будинок, у якому мешкала українська поетеса Леся У
122.
ID: 4EVE12-00298
Назва проекту: LITERALLY. Фестиваль Слів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2997400.00
Запитувана сума від УКФ: 2997400.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: БО БФ "РАЗОМ ДЛЯ УКРАЇНИ"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Всеукраїнський,
Опис проекту: LITERALLY - це комплексний мультикультурний гуманітарний проект, присвячений словам як формі дії, мови та комунікацій. Напрямки: 1. Навчання, передача інформації, обмін знаннями. 2. Творче самовираження через мову, усне та письмове слово. 3. Соціальний і культурний активізм; висловлювання від імені тих, кого "не чують". 4. Зв'язки, комунікації, нетворкінг. Цілі: популяризувати читання і самоосвіту через суміжні культурні сектори, створити трендовий образ успішної грамотної людини, заохотити молодь до любові та поваги до слова. Результати: 1) соціальна медіакампанія національного масштабу, що популяризує читання; 2) серія культурних подій; 3) 2-денний фестиваль формату "едьютейнмент"; 4) Онлайн трансляція.
123.
ID: 4EVE12-02513
Назва проекту: Дуже Цифрова Резиденція - Резиденції з цифрових технологій та медіа в Одесі, Львові та Харкові
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська Організація "Пікселейтід Реалітіз"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса, Харків, Львів,
Опис проекту: Три міждисциплінарні резиденції та одночасна виставка на тему цифрової культурної спадщини між Одесою, Харковом та Львовом. Фокус проєкту на переосмисленні місцевої спадщини через нові медіа та цифрові технології, привнесення її образів в повсякденне життя через креативну ідею. Резиденції зберуть міждисциплінарну команду з 36 учасників та 9 кураторів за спеціальностями: 3D та 2D художники, скульптори, митці, архітектори, спеціалісти з цифрового виробництва, сканування, лиття новими матеріалами, медіа художники, урбаністи, муралісти, спеціалісти у сфері графічного та промислового дизайну, розробники та інженери. Фінал проєкту пройде у форматі одночасної виставки упродовж місяця в трьох містах та конкурсу Ukrainian Digital Heritage Awards для проєктів учасників та кураторів, де будуть представлені зацифровані об’єкти, скульптури та артоб’єкти з нових матеріалів, інноваційні медійні та архітектурні інсталяції. Виставки експонуватимуться у міських просторах та у форматі онлайн. Довгостроковим результатом є активізація зв’язків креативних спільнот між містами, фокусування уваги творців на сферу цифрового збереження культурної спадщини, розвиток аудиторії фанатів креативних індустрій та мистецтва.
124.
ID: 4EVE12-02861
Назва проекту: Історичний фестиваль "#ХотинHistory" до 400 річниці Хотинскої битви
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2806477.24
Запитувана сума від УКФ: 2373477.24
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація “Кам’янець-Подільське військово-історичне товариство”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Хотин, Кам'янець-Подільський, Київ,
Опис проекту: Історичний фестиваль "#ХотинHistory" до 400 річниці Хотинскої битви - масшиабний,- мистецький, військово-історичний фестиваль присвячений Хотинській битві, одній з визначніших подій в історії України та всієї Європи першої половини 17 ст. Наслідки цієї битви, що тривала під стінами хотинської фортеці в вересні – жовтні 1621 року, можна простежити через десятки, а можливо і сотні років що минули після неї. Фестиваль планується провести в двох містах Чернівецької та Хмельницької областей – Хотині і Кам’янці-Подільському які і під час битви були тісно пов’язані. Метою заходу є проведення в цих містах мистецьких, військово-історичних заходів, під час яких за допомогою засобів історичної реконструкції, інтерактивного, театрально-костюмованого дійства, музики, кінопоказам, відео-арту, створити новий інноваційний та сучасний погляд на історичні події чотирьохсотлітньої давнини. Через анімацію історичного середовища досягти ефекту занурення в історичні події, дозволити глядачам стати очевидцями подій сторічної давнини. Паралельно планується трансляція всіх подій фестивалю онлайн.
125.
ID: 4EVE12-03182
Назва проекту: CenterGogolfest
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4921827.00
Запитувана сума від УКФ: 2921827.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація «Фестиваль сучасного мистецтва «Гогольфест»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Полтава,
Опис проекту: CenterGogolfest – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, що вперше відбудеться у м. Полтава з 18 по 20 червня 2021. Фестиваль складається з 6 напрямків мистецтва і поєднує унікальні колабораційні site-specific проекти, театральну та експериментальну музичну програми, також програми академічної музики, візуальну та освітню. Програма фестивалю передбачає велику мистецьку резиденцію митців з різних регіонів та напрямків мистецтва, результатом співпраці яких стане створення нового крос-культурного продукту. Фестиваль відбуватиметься на різноманітних локаціях міста: стара карамельна фабрика, закинутий кадетський корпус, співоче поле, театр ім.. М.В.Гоголя та простір міста. Фестиваль орієнтований на збудження інтересу містян до сучасного мистецького руху та сприяє діалогу між митцями.
126.
ID: 4EVE12-03556
Назва проекту: Файне місто без кордонів!
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3877900.00
Запитувана сума від УКФ: 2999400.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація “Фестиваль “Файне місто”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Тернопіль,
Опис проекту: Основною метою проекту є ліквідувати фізичні та психологічні бар’єри щодо доступу до культурного продукту та кооперації через масштабування фестивалю, використання нових інноваційних методів проведення проекту, підтримці соціальних ініціатив та допомоги молодим виконавцям у монетизації свого культурного продукту. Розширення цільової аудиторії географічно, за віком та за рахунок доступності події. Популяризація вітчизняного культурного продукту, через залучення іноземних блогерів, серед інших країн.
127.
ID: 4EVE12-07421
Назва проекту: AirGogolfest
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3978872.00
Запитувана сума від УКФ: 2978872.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛАБОРАТОРІЯ АКТУАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Вінниця,
Опис проекту: AirGogolfest – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, який втретє відбудеться у м. Вінниця. Фестиваль поєднує в собі site-specifice проекти, мистецькі резиденції, театральну, музичну, освітню, візуальну та перформативну програми, а також створює унікальні колабораційні проекти в поєднанні різних напрямків мистецтва. Фестиваль оновлює концепцію і включає в себе драматургічне поєднання різноманітних унікальних та значимих локацій в різних куточках міста, що будуть відкриті і переосмислені по-новому. Фестиваль відбуватиметься 15-17 жовтня 2021. AirGogolfest вперше відбуватиметься при організації місцевої команди активістів та митців. Самобутній фестиваль сучасного мистецтва орієнтує та провокує актив міста та муніципальної влади на мистецький рух, а також сприяє консолідації творчих ініціатив.
128.
ID: 4EVE12-26945
Назва проекту: Фестиваль ідей
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3531625.20
Запитувана сума від УКФ: 2515375.20
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІМПАКТ ХАБ ОДЕСА", БО "МБФ "ІМПАКТ ХАБ ОДЕСА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Фестиваль ідей – відкритий форум для лідерів та місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, де уможливлюється обмін ідеями щодо гідного та щасливого життя людини у світі, що стрімко розвивається. Фестиваль заснований 2017 року та вже п'ятий рік поспіль відбудеться в Одесі, об'єднуючи тисячі проактивних особистостей з усієї України.
129.
ID: 4EVE13-00870
Назва проекту: XII. Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1594942
Запитувана сума від УКФ: 1559302
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Літературний целанівський центр"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Чернівці, Львів,
Опис проекту: Метою проєкту є реалізація інноваційного формату XII. Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz зі спеціальною дискусійною програмою “Україна очима світу” у Чернівцях як інструменту розбудови української культурної екосистеми, її інтеграції до загальноєвропейської культури та залучення широкої аудиторії відвідувачів, міжнародних партнерств. Результати: організовано 25 культурно-мистецьких подій в Україні в рамках фестивалю за участі 7 українських та 10 європейських літераторів: оффлайнові заходи та їх онлайн-трансляції у мережах Facebook та Youtube, на сайті організації та через 19 каналів провідних культурних інституцій Німеччини, Австрії та Швейцарії. Про проєкт вийшло мінімум 100 публікацій в українських та міжнародних ЗМІ. Охоплення аудиторії – 4 млн осіб.
130.
ID: 4EVE13-01000
Назва проекту: Українська бієнале цифрового та медіа мистецтва АРТЕФАКТ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999357.00
Запитувана сума від УКФ: 2999357.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНАЗЕРЛЕНД»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Перша Українська Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва АРТЕФАКТ за участю митців з України, Іспанії, Польщі, Німеччини, Італії, Тайваню, Латвії, Японії пройде в Києві у вересні 2021. 50 експонатів сучасного цифрового мистецтва: медіа-арт, діджитал інсталяції, VR та AR експонати, штучний інтелект, представлені у роботах актуальних українських та світових митців, впродовж 2 тижнів, наживо та онлайн. Програму доповнять покази кіно, аудіовізуальні перформанси, професійний нетворкінг та онлайн Форум за участю 20 спікерів, присвячений сучасним технологіям в культурі та мистецтві. Бієнале пройде з фокусом на 100 років Станіслава Лема, письменника та футуролога українського походження, та 35-ті роковини аварії на Чорнобильській АЕС.
131.
ID: 4EVE13-07125
Назва проекту: 10 років Міжнародному фольклорному фестивалю «Етновир»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999837.50
Запитувана сума від УКФ: 2999837.50
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Етновир"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів, Львівська область, Україна,
Опис проекту: Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир» - це фестиваль, який має на меті збереження та популяризацію культурної спадщини України, ознайомлення українців з культурою різних народів світу, формування толерантного ставлення до особливостей інших народів та національностей, посилення культурної мотивації для внутрішнього та зовнішнього туризму. Проект «10 років Міжнародному фольклорному фестивалю «Етновир» відбудеться у Львові 22-24 серпня 2021 року та стане головною подією святкування 30-ої річниці Незалежності України у Львові. У фестивалі візьмуть участь фольклорні танцювальні та музичні колективи з України та з інших країн світу. Міжнародний Фольклорний Фестиваль «Етновир» відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF®) при ЮНЕСКО, Міжнародної Організації Народної Творчості (IOV), за підтримки Львівської міської ради.
132.
ID: 4EVE13-28296
Назва проекту: Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2024500
Запитувана сума від УКФ: 2024500
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація Тинк Теньк Юкрейн
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проектом передбачається проведення п’ятого випуску багатокомпонентного міжнародного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival, який є єдиною кіноподією Сходу України. Триватиме 7 днів та складатиметься з Національних конкурсів ігрового та неігрового кіно, фестивалю короткометражного документального кіно «Бардак», конкурсу дитячих соціальних відеопроєктів, нетворкінгів, воркшопів, круглих столів, а також позаконкурсної програми під час якої будуть продемонстровані стрічки-переможці американських та європейських фестивалів. Очікується близько 3000 глядачів оффлайн заходів, не менш ніж 50 000 глядачів онлайн заходів, результатом інформаційної кампанії буде охоплення у 300 000 переглядів. Фестиваль відвідають провідні українські та європейські фахівці в галузі кіно – продюсери, режисери, актори.
133.
ID: 4EVE13-28814
Назва проекту: Конгрес культури «Сцена майбутнього»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2906420
Запитувана сума від УКФ: 2406420
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Комунальна установа «Інститут стратегії культури»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект «Сцена майбутнього» передбачає організацію у Львові 14-16 жовтня серії дискусійних і практичних подій у форматі конгресу для 200 представників сфери культури України, а також організацію мистецької складової що включає сценографію, медіа, об’єкти. Конгрес є дискусійною платформою для рефлексії досвіду культури України та напрацювання рекомендацій до стратегій її розвитку. Концепція проекту полягає – через конструкт театру оцінити в циклі трьох Дій: де саме ми зараз опинилися у нашому минулому, яке щомиті стає нашим майбутнім? і куди нам рухатися далі? Проект реалізується у партнерстві зі «Strefa Kultury Wroclaw».
134.
ID: 4EVE13-29720
Назва проекту: Підготовка до святкування 300-ліття від дня народження Григорія Сковороди
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1409231.11
Запитувана сума від УКФ: 1390931.11
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Переяслав, Київська обл., Ізмаїл, Одеська обл.,
Опис проекту: Проєкт є підготовчим етапом до святкування 300- річчя з дня народження Григорія Сковороди у 2022 році і направлений на створення кроссекторальних партнерств, освітніх ініціатив і слушних умов для популяризації поглядів, ідей і творчості Григорія Сковороди у рік відзначення його ювілею на міжнародному рівні. Проект сприяє збереженню культурної спадщини і промоції цілісного та орієнтованого на майбутнє її розуміння, інтернаціоналізацію української культури, створенню міжкультурного діалогу, створення суспільно значущого літературного контенту виданням та представленням широкому колу книги «Вічно сучасний: життя, філософська, педагогічна і літературна творчість Григорія Сковороди», інформаційного бюлетеня ( «Український Любомудр»), та буклету щодо діяльності проєкту двома мовами (українська, англійська).
135.
ID: 4EVE21-02680
Назва проекту: NordArt Ukraine 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1481950
Запитувана сума від УКФ: 1481950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРФЕКТНА АРТ ГРУПА
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Бюдельсдорф, Німеччина,
Опис проекту: Проект є підтримкою та промоцією світової перемоги українського мистецтва. NordArt - найбільша з щорічних виставок сучасного мистецтва в Європі оголосила переможницею Україну. NordArt Ukraine 2021 – знакова подія для мистецького світу України, адже Україна стала фокус-країною на NordArt. Це буде один з найбільших проектів українського мистецтва за кордонами України, що дозволить розкрити сучасне українське мистецтво у світовому контексті, продемонструвавши масштабні роботи та мистецький потенціал країни на 2000 кв.м. власного українського павільйону.
136.
ID: 4EVE31-00199
Назва проекту: POETY. Діалог поколінь
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2492730.00
Запитувана сума від УКФ: 2492730.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт «POETY. Діалог поколінь» - це кроссерторальний проєкт, основна мета якого популяризація видатних постатей української літератури (Миколи Вінграновського, Павла Тичини, Юрія Клена, Лесі Українки, Івана Франка, Чайки Дніпрової, а також Грицька Чубая) та формування спільного полотна поетичної культури ХІХ-ХХІ століття шляхом створення нового музичного та візуального продукту, а також через ініціювання та відеозапис дискусій сучасних поетів різних генерацій навколо поетів-ювілярів минулого. Результати проекту: 1.симфо-джаз-рок альбом Соломії Чубай у супроводі симфонічного оркестру на 10 віршів поетів різних генерацій 2. Сім відео-дискусій між поетами різних поколінь навколо поета-ювіляра 3. Концерт-презентація альбому у супроводі симфонічного оркестру з використанням відео-арту та трансляцією онлайн
137.
ID: 4EVE31-00528
Назва проекту: ЛесяUA
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2524996
Запитувана сума від УКФ: 2480596
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури Луцької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Луцьк, Волинська обл., м. Луцьк,
Опис проекту: Проєкт «ЛесяUA» приурочений до масштабної події 2021 року – 150-річчя з дня народження Лесі Українки. Метою проєкту є актуалізація та популяризація культурної спадщини видатної поетеси Лесі Українки на національному та міжнародному рівні шляхом поєднання сучасного мистецтва з її творчістю через створення нових якісних мистецьких та наукових продуктів. Проєкт включає мистецьку, просвітницьку та інформаційно-промоційну складові. Результати: аудіо-, відеозапис, створення та вільне поширення тематичного аудіоальбому популярних українських виконавців з піснями на вірші Лесі Українки та їх виконання на музичному фестивалі "ЛесяFest"; демонстрація тематичного 3D мапінгу; проведення наукового симпозіуму з публікацією збірника матеріалів; онлайн та офлайн виставка маловідомих світлин родини Драгоманових-Косачів; вистава "Музині химери".
138.
ID: 4EVE31-00628
Назва проекту: Знані (не)знані українці. Відзначення ювілейних дат Агатангела Кримського, Івана Миколайчука та Богдана Ступки
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1084576.38
Запитувана сума від УКФ: 1032276.38
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера»»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Пропонуємо відзначити ювілейні дати знакових постатей української культури, Агатангела Кримського (150-річчя з дня народження), Івана Миколайчука (80-річчя з дня народження) та Богдана Ступки (80-річчя з дня народження). У межах проєкту передбачається видання трьох книг у серії «Постаті культури»: Оксани Василюк «Агатангел Кримський – добрий вісник України», Сергія Тримбача «Вавилон, брате, Вавилон! Іван Миколайчук: Тіні і світло» та «Богом даний Ступка. Вертикаль душі», а також організація виставок, присвячених кожному з запропонованих героїв. Крім того, передбачається зйомка трьох документальних відео по кожній з виставок. Усі відео будуть розміщені у вільному доступі на нашому сайті та Youtube-каналі.
139.
ID: 4EVE31-00892
Назва проекту: Франко. Re:volution
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2491936.00
Запитувана сума від УКФ: 2491936.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Київ,
Опис проекту: Франко. Re:volution – кроссекторальний культурно-просвітницький та мистецький проєкт, з нагоди його 165-літнього ювілею, спрямований на актуалізацію творчого феномена Івана Франка як знакової постаті української та світової культури в сучасному контексті. Реалізація проєкту включатиме комплексну програму заходів (зокрема, виставку сучасного мистецтва “Franko Laboratorium 3.0” на базі Музею Франка у Львові, масштабне музично-поетично-театральне дійство “Франко. Без меж” на сценах Львівської опери та Київського театру оперети за участі етногурту “Kurbasy”, супровідну науково-просвітницьку програму), об’єднаних центральною ідеєю революційного оновлення суспільної рецепції постаті письменника-класика, радикального перегляду профанних стереотипів щодо консервативно-провінційного характеру української культури загалом та випрацювання інноваційних форматів відзначення ювілейних дат, вільних від пострадянських кліше.
140.
ID: 4EVE31-01241
Назва проекту: «Культурний кіномарафон «ЕТНОФІЛЬМІКА»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1287530.00
Запитувана сума від УКФ: 1287530.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Буковинський мистецький центр відродження та сприяння розвитку румунської традиційної культури»"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернівці, Чернівецька область,
Опис проекту: 15 червня – дуже важливий день для українського кінематографу, день народження Івана Миколайчука. Основною метою проекту є низка культурних заходів в 2021 році, присвячених святкуванню 80-ї річниці від дня його народження. В результаті чого будуть проведені урочисті заходи в день його народження, організація кінопоказів по Чернівецькій області в рамках проекту «Культурний кіномарафон «Етнофільміка», створено документальний фільм «Іван Миколайчук. Білий птах», проведено конкурс молодого короткометражного кіно (відео) «Етнофільміка».
141.
ID: 4EVE31-06017
Назва проекту: "Окрилені Дніпровою Чайкою"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1795569.56
Запитувана сума від УКФ: 1768306.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки" Херсонської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Херсон, Херсонська область,
Опис проекту: Проєкт присвячений творчості Дніпрової Чайки. Бібліотека-заявник носить ім’я видатної письменниці, третина відведених їй долею років життя пов’язана з нашим краєм. Тож вважаємо стратегічним завданням нашої бібліотеки актуалізацію її творчої спадщини та заохочення, з цією метою, сучасних українських письменників до написання творів для дітей та підлітків під враженням і за мотивами творчості Дніпрової Чайки. Досягти мети плануємо шляхом започаткування й організації Першого відкритого конкурсу творів для дітей та підлітків імені Дніпрової Чайки, видання збірника кращих творів конкурсантів і проведення урочистостей та святкової церемонії нагородження переможців конкурсу - до 160-річчя від дня народження Дніпрової Чайки.
142.
ID: 4EVE31-06063
Назва проекту: Форум «Леся Українка і український театр»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1830560
Запитувана сума від УКФ: 1766160
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ДП "Національний Академічний Український Драматичний Театр ім. М. Заньковецької
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Цей проект об’єднує виконавське мистецтво, візуальне мистецтво та мистецтво книги. Основна думка - показати людям, наскільки різними можуть бути слова "Лесі Українки"; показати людям різного віку, що вони можуть знайти щось особливе для них у мистецькому баченні Лесі Українки.
143.
ID: 4EVE31-06246
Назва проекту: "Шляхи рівняйте духові Його". Леся Українка: погляд зі Сходу
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1923327
Запитувана сума від УКФ: 1923327
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТЕАТР "ПОСТСКРИПТУМ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Метою проекту є всебічне дослідження творчого спадку Лесі Українки крізь призму її впливу на український та світовий театр. Результати: 1. Вистава театру "P.S." за п’єсою Лесі Українки «Оргія». 2. Театральна програма та майстер-класи з акторського виконання віршів Л. Українки. 3. Науково-практичний форум за участі теоретиків та практиків театру з перформативним читанням усіх п'єс Лесі Українки та авторським читанням сучасної української жіночої драматургії. 4. Виставка тематичного театрального плакату. Важливим аспектом проекту є його харківська «прописка», адже це утворить своєрідний та унікальний погляд на творчість Л. Українки зі сходу України саме нині, під час військової агресії проти нашої держави.
144.
ID: 4EVE31-06359
Назва проекту: ВІЛЬНИЙ ПТАХ З БОЖОЮ ВІДЗНАКОЮ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2499844.00
Запитувана сума від УКФ: 2461194.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-концертний заклад культури "Київський академічний театр українського фольклору "Берегиня"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: ВІЛЬНИЙ ПТАХ З БОЖОЮ ВІДЗНАКОЮ - всеукраїнський фестиваль вулиці Івана Миколайчука, ювілею якого присвячена ця подія. Театр "Берегиня" (організатор свята) розташований на вулиці Івана Миколайчука, де в сусідньому будинку мешкав з родиною актор. В 23 населених пунктах України ми можемо знайти вулиці, що носять його ім'я. Наша мета - об'єднати ці міста через онлайн та оффлайн події свята кількома програмами проєкту: "Алея", "Телеміст", "Мурал", "Музика" та "Театр". Ми створимо простір митця, який об'єднає нас від Полтави до Львова, від Борисполя до Чернівців шляхом висадження алеї Миколайчука та об'єднаємо це телемостом. В Києві досі немає пам'ятника Іванові Миколайчуку, тому ми проведемо конкурс на малювання ескізу Муралу на стіні дома, де мешкав митець. Ми розкриємо музичну натуру Івана Миколайчука, а співав він багато і в кіно, і в побуті - з цих пісень буде складено концертну програму у виконанні Чоловічої хорової капели. А найголовніше ми втілимо в життя мрію (хоча вона буде трансформована) - на сцені театру оживе в постановці кіносценарій незнятого фільму Івана Миколайчука - "Острів сліз".
145.
ID: 4EVE31-06870
Назва проекту: Канал документальних ютьюб-серіалів. Сезон 01: Леся Українка
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2499307.12
Запитувана сума від УКФ: 2499307.12
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізочна особа-підприємець Шевченко Сергій Вікторович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: YouTube-канал, на якому виходитимуть документальні серіали про українську культуру. Вони складатимуться з епізодів, наративною структурою яких буде діалог між ведучим та провідними експертами в обраній темі.Перший сезоні буде присвячений Лесі Українці. Проєкт націлений на якісне виробництво відеоконтенту, на яке буде працювати команда проєкту та поліфонію найавторитетніших експертів, на втілення якої буде працювати багатосерійність проєкту. Канал покликаний дати українським користувачам YouTube критичне та аналітичне розуміння найбільш суперечливих діячів української історії та культури.
146.
ID: 4EVE31-07022
Назва проекту: "150 балетних open-air "ПА" для ЛЕСІ Українки"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2185547.10
Запитувана сума від УКФ: 2185547.10
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Хмельницька обласна філармонія
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Хмельницький, м. Білгород-Дністровський, м. Кам'янець -Подільський, м.Луцьк, м.Полонне, м.Чорноморськ, м.Славута,
Опис проекту: Балет-присвята 150 балетних «ПА» для Лесі Українки ( «Лісова пісня»). Пластична присвята, як перформативне зображення світу людини й світу природи в їх гармонійних і суперечливих взаєминах, розкриття синтезу людського й природнього, безсмертя вічних людських цінностей, добра і зла, любові як основного джерела щастя людини, різниці між високим покликанням людської душі та дрібним буденним життям, яка й призводить героїв до трагедії.
147.
ID: 4EVE31-26178
Назва проекту: "Феномен Франка"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 205601000
Запитувана сума від УКФ: 1901510.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЛЕРЕЯ-МУЗЕЙ «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проєкту «Феномен Франка» - підняти рівень національної свідомості і гордості за свій народ через інтерес до історичних постатей, які залишили після себе вагомий культурний та історичний спадок, таких особистостей, як Іван Франко. Попит на цікавість до подібних знань формується через залучення великої кількості громадян до цікавого якісного контенту про великих українців та проведення інформативних заходів. "Феномен Франка" - це фестиваль, в межах якого для молодого покоління проводяться культурно-освітні заходи, пов’язані з багатогранною творчістю Франка. Метою фестивалю є актуалізація та розширення відомостей про Івана Франка в сучасному культурному контексті. В результаті проєкту ми отримаємо розширення горизонту мислення цільової аудиторії завдяки:  якісному освітньо-культурному продукту, що стане частиною повсякденності для цільової аудиторії;  потужному інструменту для просвіти прямої та непрямої цільової аудиторії.
148.
ID: 4EVE31-26520
Назва проекту: Меморії до 130-річчя із дня народження Юрія Клена
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1029375
Запитувана сума від УКФ: 1029375
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Вищий навчальний заклад Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Полтава, Полтавська область,
Опис проекту: «Меморії» до 130-річчя Юрія Клена – інтегральний проєкт, який містить низку заходів на вшанування пам'яті письменника Мета: Популяризація та актуалізація творчої спадщини видатного українського письменника, педагога, перекладача, вченого, критика Юрія Клена (Освальда-Еккарда Бургардта) шляхом проведення просвітницьких, наукових та інших заходів. Результати: 1. Проведено онлайн-форум до 130-річчя Юрія Клена 2. Створено сайт «Життя і творчість Юрія Клена» 3. видано друковану збірку праць “130 років від дня народження Юрія Клена” 4. випущено календаря з доповненою реальністю “130 років від дня народження Юрія Клена”, із посиланнями на онлайн-контент 5. створено і розміщено 3 відеоролики “Життя Юрія Клена”, “Творчість Юрія Клена”, “Юрій Клен і Полтавщина”
149.
ID: 4EVE31-28095
Назва проекту: " Драгоманов Гадяч фест: повернення"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1974967.38
Запитувана сума від УКФ: 1960967.38
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Гадяцький Будинок культури" Гадяцької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Великі Будища, Полтавська обл., Петрівка - Роменська, Полтавська обл, село Лютенька, Полтавська обл, М. Гадяч, Село Сергіївка, Полтавської обл., село Красна Лука , Полтавська обл,
Опис проекту: « Драгоманов Гадяч фест: повернення» - перший драгоманівський фестиваль у м. Гадячі, місті народження М. Драгоманова. Метою фестивалю є презентація феномену Михайла Драгоманова, його доробку відповідно до соціокультурного та історичного контекстів широкому загалу української спільноти саме у ювілейний для Михайла Драгоманова рік – 180 - річчя з дня його народження. За допомогою різних секторів культури буде забезпечено культурний, навчальний, пізнавальний вплив Михайла Драгоманова на різні цільові аудиторії. Результатом проекту стануть публічні події, культурно – освітні продукти. Результатами проекту стануть: науковий круглий стіл, , освітні програми для учнівської, студентської аудиторій, цикл відео повідомлень « Драгоманов і Полтавщина», « Основні тези наукових праць Драгоманова», туристичний маршрут, художні виставки, знайомство з прикладним мистецтвом Гадяччини кінця ХІХ початку ХХ століття, художні виставки, перегляди документальних фільмів про Драгоманова; концертна різножанрова програма.
150.
ID: 4EVE31-28409
Назва проекту: "Українка 1.5.0." Велична історія в піснях та струнах
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1473182.00
Запитувана сума від УКФ: 1473182.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підриємець Гладкий Сергій Ігорович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Полтава, Новоград-волинський, Гадяч,
Опис проекту: Українка 1.5.0: художньо-біографічний відео-арт присвячений 150-річчю з дня нарождення Лесі Українки. Проєкт є міжсеркторальним ситезом мистецтв: сучасної академічної музики, сучасного українського балету, музикознавчо-фольклоного дослідництва, кіно мистецтва, 3D mapping; у вигляді цілісного документально-художнього відео-арту для широкого ознайомлення авдиторією на ітернет платформах (та в подальшому для телевізійого широкого сектору). Проєкт несе на меті популяризацію національного оперно-симфонічного мистецтва, нову школу українського балету, а також висвітлення творчого шляху видатної мисткині нашого народу, у контексті ролі Лесі Українки у академічному доробку національної школи композиторів та її неоціненний вклад у збереженні та систематизації українського фольклору. 
 Саундтеком до відео-арту стане вокальна поема «Сім струн» на поезію Л. Українки - комозитора Влада Солодовникова у виконанні оркестру "Eclectic Sound Orchestra" під орудою Сергія Лихоманенк та відомої українсько-китайської оперної діви Аріни Домскі, також аранжування романсів на поезію Л. Українки у виконанні Фрік кабаре «Dakh Daughters»
151.
ID: 4EVE31-28500
Назва проекту: Міжнародний вокальний фестиваль до 90-річчя від дня народження Євгенії Мірошниченко
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2624950
Запитувана сума від УКФ: 2400950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Всеукраїнська громадська організація "Український Дельфійський Комітет"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків,
Опис проекту: Міжнародний вокальний фестиваль до 90-річчя від дня народження Євгенії Мірошниченко презентує серію яскравих музичних подій, спрямованих на вшанування виконавської та педагогічної діяльності видатної української співачки. Проект створено з метою популяризації українського вокального мистецтва, промоції традицій національної вокальної школи. До програми фестивалю входить декілька концертів за участі видатних учнів Є.Мірошниченко - українських та зарубіжних виконавців, презентації нотних збірок, в яких розкриваються таємниці виконавської школи та репрезентуються надзвичайні вокальні здібності майстрині.
152.
ID: 4EVE31-28617
Назва проекту: Міжнародний музично-театральний фестиваль «ПЕРЕХРЕСТЯ ЕПОХ» присвячений 150 річчю Лесі Українки
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2021320
Запитувана сума від УКФ: 1915520
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУЛЬТУРИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Леся Українка, класик української літератури, творчість якої є не тільки українською спадщиною, а й повчальною філософією життя. Художнє керівництво Дніпропетровського академічного театру опери та балету прийняло рішення відзначити 150-річчя від дня народження Лесі Українки музично-театральним фестивалем за участю доньки внучатої племінниці Лесі Українки, яка привезе на батьківщину письменниці її оригінальні рукописи. На фестиваль будуть запрошені видатні майстри сцени та молоді композитори, які надададуть нового життя творам великої письменниці.
153.
ID: 4EVE31-28811
Назва проекту: Фестиваль-конкурс "Музичні барви Лесі Українки та Івана Франка"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1743084.00
Запитувана сума від УКФ: 1743084.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУЗИЧНО-ВОКАЛЬНА ШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ "СОЛО СПІВОЧОГО СЕРЦЯ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська область,
Опис проекту: Ідея проєкту: популяризація творів Лесі Українки та Івана Франка несе в собі мистецько-просвітницьку місію, з втіленням якої розшириться пізнання їх творчості, що придасть їхнім історичним постатям ще більш важливу значимість в Україні та світі. Мета проєкту є відкриття нових імен та єднання митців навколо творчості цих постатей національної культури для гідного збереження їх мистецької спадщини з донесенням до широкої аудиторії. Постановка сцен з опер та створення нових музично-поетичних програм на слова Лесі Українки та Івана Франка дасть можливість розширити знання про їх творчу спадщину, пронизану національним колоритом та ідентичністю. Кінцева мета - відкриття музично-драматичного театру "Мала опера" для залучення відомих митців та переможців Фестивалю-конкурсу.
154.
ID: 4EVE31-29050
Назва проекту: Міжнародний конкурс колоратурних голосів імені Євгенії Мірошниченко
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2776000
Запитувана сума від УКФ: 2500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Малахова Марія Вячеславівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний конкурс колоратурних співаків імені Євгенії Мірошниченко – масштабна мистецька подія, спрямована на промоцію традицій вітчизняної школи співу і актуалізацію творчої спадщини видатної співачки на міжнародному рівні.
155.
ID: 4EVE31-29184
Назва проекту: Плакатний проект "Миколайчук-80"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1189134
Запитувана сума від УКФ: 1011344
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Будник Андрій Вікторович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Плакатний проект "Миколайчук-80". Створення і експонування плакатів, присвячених 80-літтю Івана Миколайчука. Проєкт представляє плакатну галерею у кількості 50 творів. Це спроба засобами сучасної плакатної мови розкрити аспекти діяльності геніальної людини, намагання відчути дух і пульс його простору, проаналізувати низку явищ, що вплинули на розвиток його, як особистості та осмислити вплив персоналії Івана Миколайчука на сьогодення. Плакат, як один з найкомукативніших жанрів мистецтва не стоїть на місці, а розвивається відповідно часу, згідно суспільних викликів і завдань, соціального попиту. Виходячи за суто рекламні та комерційні рамки свого існування плакатне мистецтво набуває нових змістів і форм, нової якості та намагається розмовляти із соціумом адекватною поставленій проблематиці мовою, підсиливши її оновленими візуальними і технічними прийомами, національними шрифтами, новими трактуваннями вже звичних образів, незвичними способами експонування. Плакати створюються на теми знакових епізодів із життя кіноактора, кульових стрічок, до яких він долучився, висвітлюють його зв’язок із народною культурою, рідним краєм, осмислюють його внесок в українську культуру, вплив на нього і його особистий вплив у культурницькому середовищі. Виставка буде супроводжуватися інфографікою, присвяченою біографією і цікавими фактами з життя актора. Ескпозиційний матеріал включає друковані плакати (50), які планується експонувати у приміщенні галереї, з них 10 різновидів постерів, які будуть виставлено у метрополітені в лайтбоксах на ескалаторах, що суттєво збільшує глядацьку аудиторію. До рекламної підтримки підтримку проєкту буде долучено сітілайти у міському середовищі і промо-ролік для соцмереж. Протягом перебігу проєкту передбачено перегляди стрічок, лекції.
156.
ID: 4EVE31-29327
Назва проекту: ТичинаLive
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1921933
Запитувана сума від УКФ: 1921933
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ МИСТЦІВ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, Київ,
Опис проекту: ТичинаLIVE - всеукраїнський поетично-мистецький фестиваль, присвячений 130-літтю з дня народження письменника, поета та перекладача Павла Тичини. В рамках проєкту відбудеться унікальне театрально-музичне дійство, конкурс композиторів, конкурс художників та постановка опери в перекладі Павла Тичини. Вперше в Україні рання лірична та перекладна творчість Тичини буде представлена в театрально-музично-вокальному форматі, який складатиметься з постановки опери, постановки театралізованих та покладених на музику поезій Павла Тичини. Разом з візуальною інтерпретацією творів вони створять виняткову палітру звуків та барв художнього слова, живопису та музики. Завдяки такому поєднанню поезію Тичини буде оживлено у сучасній інтерпретації та показано нелегку драму життя поета.
157.
ID: 4EVE31-29673
Назва проекту: Культурно-просвітницький фестиваль «Микола Вінграновський і ми»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1818416.12
Запитувана сума від УКФ: 1818416.12
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Українське товариство «Просвіта» Миколаївщини»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Миколаїв,
Опис проекту: Фестиваль «Микола Вінграновський і ми» присвячений відзначенню 85-річчя від дня народження Миколи Вінграновського й відбувається у Миколаєві та м. Первомайську в місцевих локаціях, на вулицях із залученням якнайширшої різновікової аудиторії задля ознайомлення із творчими відкриттями та інсайтами Миколи Вінграновського як митця, його багатогранною діяльністю як громадського активіста, виразника української ідеї. Фестиваль об’єднує культурно-просвітницьку громаду міста та області й буде реалізовуватися командою фахівців, які мають вагомий професійний досвід. Сплановані акції орієнтовані на інноваційні формати, враховують вікові особливості аудиторії (здобувачі середньої освіти, студенти, молодь, люди середнього та зрілого віку), спрямовані на популяризацію та введення в сучасний культурний контекст постаті Миколи Вінграновського як людини, світогляд якої та естетичний смак сформувалися на Миколаївщині, людини, яка була й має залишатися близькою для земляків та відомою для громадян всієї України. У межах фестивалю плануються: конкурси для шкільної та студентської молоді; майстер-класи; мистецькі акції та творчі інтерпретації, спрямовані та популяризацію творчості М. Вінграновського; презентація книг; круглий стіл; виставки; створення документального фільму про проєкт. Інформація про заходи відображається у вигляді прес-релізів, фото- та відеоматеріалів, статей у ЗМІ та на сторінці проєкту в соціальних мережах. Змішаний формат фестивалю робить можливим залучення до участі зацікавленої аудиторії в Україні й навіть за її межами.
158.
ID: 4EVE32-01786
Назва проекту: VIVAT ФРАНКО! 165-річчя від дня народження
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2499080.00
Запитувана сума від УКФ: 2499080.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Благодійна організація «Міжнародний фонд Івана Франка»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Нагуєвичі, Дрогобич, Львів, Київ, Харків, Одеса, загалом 20 населених пунктів у 10 областях України,
Опис проекту: Це комплекс заходів приурочених 165 річниці від дня народження Івана Франка. Центральною подією є кроссекторальний триденний фестиваль на батьківщині Каменяра, який включає найрізноманітніші атракції та онлайн трансляцію. Проект також передбачає: кількатижневий інноваційний промо-тур з квестами «Знайди Івана Франка» у місцях пов’язаних з ним у 10 областях України; промо-кампанію #Франко165; церемонію нагородження лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка та пост-продакшн. Мета проекту – Актуалізувати постать Івана Франка в сучасному культурному контексті та залучити широку аудиторію до вивчення його творчої спадщини. У результаті буде підтримано знакову подію національного масштабу, актуалізовано постать Івана Франка через культурну спадщину та креативні індустрії, залучено нові аудиторії.
159.
ID: 4EVE32-02052
Назва проекту: Каталог виставки до 150-річчя Лесі Українки
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1154556.00
Запитувана сума від УКФ: 1121416.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник м. Острога»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог, Хмельницький, Колодяжне, Київ, Новоград-Волинський,
Опис проекту: Проєкт покликаний продемонструвати багатогранність розвитку українського мистецтва та сформувати розуміння процесу розвитку української культури в контексті відзначення 150- ліття з дня народження Лесі Українки. Проєкт є масштабною подією, що залучає до концептуальної розробки фахових науковців (істориків, культурологів) та відповідні інституції - зберігачів колекцій. Проєкт передбачає оцифрування експонатів, створення 3D моделей, цикл відео розповідей про поетесу та колекції, представлення результатів у вигляді каталогу та виставки у мережі “Віртуальний музей спадщини Лесі Українки”.
160.
ID: 4EVE32-02150
Назва проекту: Леся Українка: Оргія третього тисячоліття
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2381888.80
Запитувана сума від УКФ: 2381888.80
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація "Народна допомога Україна"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Чернівці, Харків, Запоріжжя, Полтава, Одеса, Київ, Житомир, Львів, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Мета: здійснити внесок у відновлення елітарного пласту української культури через актуалізацію постаті Лесі Українки; відкриття діалогу між її творчою спадщиною та сучасними реципієнтами, через створення театральної вистави, популяризацію в регіонах України, комунікацію із широкою аудиторією (проведення театралізованих форумів) та створення супровідних продуктів (відео-версії вистави, арт буку). Проект відновить драматургічну спадщину авторки в сучасному контексті, де теми збереження шляхетської української культури та культурного колоніалізму є важливими. Результати: 3000 глядачів побачать виставу «Оргія» Дніпровського театру «Віримо» 1500 реципієнтів візьмуть участь в театралізованих форумах «Я – Леся Українка» (озвучення голосу авторки сучасниками) 2000 користувачів Інтернет подивляться відео-версію вистави. 1500 осіб отримають арт бук проекту.
161.
ID: 4EVE32-07556
Назва проекту: «MAESTRO – FEST. БОГОДАР КОТОРОВИЧ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2593140.00
Запитувана сума від УКФ: 2493140.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "КИЇВ- КЛАСІК"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Київ, м. Дніпро,
Опис проекту: Проєкт «MAESTRO FEST. БОГОДАР КОТОРОВИЧ» має на меті підтримку державного відзначення пам’ятної дати - 80-річчя від Дня народження видатного українського скрипаля Богодара Которовича, актуалізація культурної спадщини знакової постаті українського та світового мистецтва для української культури на державному рівні, всебічне висвітлення творчості унікального Митця, увіковічення пам’яті славетного імені Богодара Которовича на національному та міжнародному рівнях, що стане можливим завдяки проведенню І Міжнародного фестивалю-конкурсу імені Богодара Которовича «MAESTRO – FEST», Фестивалю віртуозів «МAESTRO-FEST» пам’яті Богодара Которовича, презентації, поширенню якісного друкованого та відеоматеріалу про геніального представника української культури.
162.
ID: 4EVE32-26839
Назва проекту: Всеукраїнський культурно-мистецький форум «Безмежний Вінграновський»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2447789.60
Запитувана сума від УКФ: 2447789.60
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РК "РАДУГА"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Львів, Вінниця, Острог, Пряма трансляція у всіх містах України,
Опис проекту: Проєкт передбачає організацію всеукраїнського культурно-мистецького форуму, що присвячений відзначенню 85-ї річниці з Дня народження українського поета, актора та режисера Миколи Вінграновського. Форум включатиме створення, представлення та промоцію унікальних культурних продуктів: презентацію артбука, прем’єру документального фільму та презентування віртуального музею, створеного на основі 3D візуалізації єдиного в Україні арт-хабу Миколи Вінграновського в Первомайську. Форум матиме масштаб всеукраїнського. Хоча локально він буде проведений у Києві, Львові, Острозі та Вінниці, але передбачає онлайн-трансляцію та взаємодію з учасниками з інших міст через платформу Zoom. Це забезпечить вільний доступ усім зацікавленим до культурно-мистецьких продуктів проекту як під час проведення форму, так і після у вільному доступі в інтернеті. Подія стане вишуканим, сучасним та затребуваним культурно-мистецьким майданчиком для знайомства із постаттю Миколи Вінграновського через призму живого спілкування учасників форуму. За рахунок широкого охоплення цільової аудиторії у онлайн та офлайн форматах, ми прагнемо залучити громадськість до змістовного обговорення, цікавої дискусії про унікальність постаті митця, показати його об’єднавчу роль, всеукраїнський масштаб та внесок у розвиток літератури та кіномистецтва. Проєкт передбачає змішаний формат (як наживо, так і онлайн). Останній день форуму буде проведено на платформі Zoom із синхронним висвітленням у медіа-просторі. У разі неможливості проведення форуму локально оффлайн через карантинні обмеження в запланований час, є можливість ефективної адаптації до онлайн-формату.
163.
ID: 4EVE32-29269
Назва проекту: Ad astra: видатні українці крізь час
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2286739
Запитувана сума від УКФ: 2286739
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Яскраво»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Вся Україна (формат онлайн), Київ, Харків, Львів,
Опис проекту: Проєкт “Ad astra: видатні українці крізь час” по-новому розкриває для українців та міжнародної спільноти історію українських інновацій, творчу та наукову спадщину Миколи Вороного і 24 неповторних українських вчених та митців у діджиталізованому форматі. Проєкт присвячений 150-річчю дня народження Миколи Вороного - унікального українського діяча, який поєднував творчу та наукову діяльність у сфері театру та літератури. Результати проєкту - віртуальний музей, який розповідатиме відвідувачам з будь-якого куточку світу про видатних українців через інтерактивні анімовані тривимірні експонати, книга з дослідженням історії ключових діячів та AR-елементами, серія освітніх відеоматеріалів, панельні дискусії із залученням провідних міжнародних науковців та дослідників - українською та англійською мовами.
164.
ID: 4EVE33-02001
Назва проекту: Георгій Нарбут і творення українського бренду
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2449508.80
Запитувана сума від УКФ: 2449508.80
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Видавництво РОДОВІД”
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Париж (Франція), Бордо (Франція), Санліс (Франція),
Опис проекту: Георгій Нарбут уособлює вершину українського модерністського дизайну й творення українського стилю. Справу перевідкриття й ре-контекстуалізації творчої спадщини мистця в сучасний мистецький контекст було започатковано проєктом НАРБУТ ХХІ (2020). На відзначення 135-річчя Нарбута, проєкт має на меті подальше утвердження Нарбута як творця українського бренду й просування його в світі, зокрема у франкомовних країнах. Ми плануємо видати французькою та українською мовами англомовну монографію Мирослави Мудрак, професорки Огайо Університету (США) “Образний світ Георгія Нарбута і творення українського бренду”; випустити франкомовну версію фільму “Брендарі” (режисерка Надія Парфан); створити франкомовний сайт www.narbutxxi.rodovid.net; відкрити в трьох містах Франції виставку постерів сучасних дизайнерів, натхненних філософією творення Нарбута.
165.
ID: 4EVE41-00161
Назва проекту: "І мертвим, і живим, і ненародженим"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2593813.00
Запитувана сума від УКФ: 2499080.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ ІМЕНІ ДМИТРА ГНАТЮКА
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Чернівці,
Опис проекту: Цього року музичний фестиваль ім. Є. Мандичевського у Чернівцях пройде під знаком 30 – літнього ювілею незалежності України. Крім представленої музики австрійського періоду (Є.Мандичевський, К.Мікулі, А.Гржималі,С.Воробкевич) та музики українських класиків (Б.Лятошинський, Є.Станкович, М.Скорик) в рамках фестивалю звучатимуть твори композиторів української діаспори, музика яких повертається в Україну.Світова прем’єра постановки опери для дітей «Яринчин городчик» С. Туркевич (Англія), українська прем’єра ораторії «Посланіє» на слова Т.Шевченка, М.Кузана (Франція), українська прем’єра симфонії № 2 за поемою Т.Шевченка «Тополя» Р.Придаткевича (США). В рамках фестивалю будуть відбуватися культурні симпозіуми, лекції, художні виставки, перформанси. Наскрізною темою всіх подій фестивалю буде: «Україна і її місце в світовій культурі».
166.
ID: 4EVE41-00166
Назва проекту: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2031950.00
Запитувана сума від УКФ: 1731950.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державна організація "Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Сєвєродонецьк-Харків-Суми-Чернігів, Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Чернівці-Івано-Франківськ-Ужгород-Львів-Луцьк-Рівне-Житомир, Черкаси-Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя-Дніпро-Полтава-Маріуполь-Херсон-Миколаїв-Одеса,
Опис проекту: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
167.
ID: 4EVE41-00174
Назва проекту: 30 років Незалежності. Мова об'єднує
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Федечко Наталія Дмитрівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Одеса, Дніпро, Львів,
Опис проекту: Проєкт “Мова можливостей” - це 30-денний мовомаратон та фестиваль до 30-ї річниці Незалежності України з метою зробити українську мову популярною серед дітей, батьків та викладачів гуртків, щоб українську мову сприймали як модну, сучасну, мову можливостей та фактор, який об’єднує всю країну і робить нас унікальними в цьому світі. Під час проєкту тисячі людей з різних міст України протягом 30 днів будуть проходити мовний онлайн маратон, під час якого отримають мотивацію, знання, навички, познайомляться з сучасною українською культурою, щоб подолати мовний бар’єр та перейти на українську мову до річниці Незалежності України. Кульмінацією стане Фестиваль для батьків, дітей та викладачів позашкілля із “ярмарком” гуртків, майстер-класами для дітей, дискусійними студіями із зірковими промовцями. Завдяки цьому гуртки з українською мовою навчання отримають промоцію та нових клієнтів, учасники заходу відчують себе частиною спільноти однодумців, містяни, що долучаться до фестивалю чи побачать у ЗМІ отримають надих спілкуватись українською. Захід вплине на становлення української ідентичності, популяризацію української мови та залучення широкої авдиторії з кількох регіонів України.
168.
ID: 4EVE41-00272
Назва проекту: Мультиподієва культурно-медійна платформа "Сила землі батьків"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 899999.79
Запитувана сума від УКФ: 874999.79
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Сумської обласної ради - Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Суми, адміністративні центри 51 територіальної громади Сумської області,
Опис проекту: Мультиподієва культурно-медійна платформа "Сила землі батьків" - основа для професійного зростання працівників культури у громадах Сумської області, з подальшим використання як кейсу для розвитку культурних креативних індустрій регіону. Унікальність його полягає у зміні сталої парадигми – зі сприйняття заходу до Державного свята у форматі «радянського зразка» на сучасний івент. Платформа - концептуальний базис проведення заходів до 30-ї річниці незалежності України у всіх громадах області з застосуванням єдиного відеоконтенту як сценарної канви заходу з унікальним творчим наповненням, притаманним кожній території. Проєкт передбачає впровадження інноваційного підходу до організації заходів, їх концептуального осмислення, з врахування локальних особливостей кожної громади області задля їх сталого розвитку.
169.
ID: 4EVE41-01081
Назва проекту: Головні хіти Незалежності. 30 років. 30 пісень. 30 артистів.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2492326.00
Запитувана сума від УКФ: 2467326.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕОДИН»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, Київська область,
Опис проекту: «Головні хіти Незалежності. 30 років. 30 пісень. 30 артистів» — масштабне музичне шоу до 30-річчя Незалежності України, під час якого наживо прозвучать знакові україномовні пісні трьох десятиліть. Це грандіозний концерт легендарних вітчизняних виконавців — від 1991-го до сьогодні. Концерт відбудеться на Співочому полі, завдяки безкоштовному входу та онлайн-трансляції його побачать усі охочі. Подія промотується топовими медіа: від телеканалів та радіостанцій до соцмереж та онлайн-видань.
170.
ID: 4EVE41-01814
Назва проекту: "Ukraine restArt (rest&Art)" в Білому місті. Історія крізь культуру.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 1133428.4
Запитувана сума від УКФ: 1133428.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський район, Одеська область,
Опис проекту: Проєкт спрямований на розкриття історії незалежності країни крізь процес розвитку української культури. Проєктом передбачено проведення заходів, які сприятимуть популяризації сучасної української культури та розвитку міжкультурного діалогу.
171.
ID: 4EVE41-02051
Назва проекту: Фестиваль українського духу “Бандерштат”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 3710000.00
Запитувана сума від УКФ: 2500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Бандерштат"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Село Рованці Луцького району Волинської області (Боратинська територіальна громада),
Опис проекту: Мета проєкту - створення знакової культурної події у вигляді 15-го ювілейного фестивалю українського духу «Бандерштат», який стане наймасштабнішою доступною культурно-мистецькою платформою для демонстрації широкій аудиторії з усіх регіонів України та з-за кордону найкращих досягнень за 30 років Незалежності України у різних сферах: музиці, літературі, театрі, мистецтві, кінематографі, освіті, спорті, екології, фінансах, журналістиці, політиці, історії, туризмі. Результати: фестиваль із 15-річною історією продемонстрував аудиторії у понад 1 500 000 осіб тривалий процес формування активного громадянського суспільства на основі кращих культурно-мистецьких і бізнесових практик України; проєкт посилив серед відвідувачів відчуття української ідентичності; підвищив рівень знань у дітей і молоді про видатних особистостей українського державотворення, провідних діячів культури і мистецтва, визначних вітчизняних учених, педагогів, спортсменів, а також духовних провідників українського народу; висвітлив процес незалежності та розвитку українського суспільства; захід став майданчиком для обговорення історичного процесу державотворення та становлення української нації для широкої аудиторії з лідерами думок, які формують майбутнє нашої держави. реалізація проєкту стала довгостроковою інвестицією у сферу культури за рахунок залучення широкої аудиторії в якості споживачів інноваційного культурного продукту, що, своєю чергою, забезпечило подальший розвиток галузей у майбутньому. відбулося масштабування фестивалю за рахунок налагодження національних та міжнародних партнерств, створення телевізійної версії проєкту та залученню широкої аудиторії в якості споживачів українського культурного продукту.
172.
ID: 4EVE41-02160
Назва проекту: Культурно-мистецька акція "Ти у мене єдина"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2284225
Запитувана сума від УКФ: 2284225
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Рудницька Анжеліка Миколаївна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Сєвєродонецьк, Луганська область,
Опис проекту: Культурно-мистецька акція «Ти у мене єдина». День Незалежності України на Луганщині, у м.Сєвєродонецьк. Протягом дня у середмісті Сєвєродонецька відбудеться книжковий ярмарок та зустрічі з письменниками на локації "Територія Книги", вистава театру ляльок під відкритим небом "Територія Дитинства"; ярмарок народних майстрів та майстер-класи з народних ремесел "Територія Майстрів"; увечері - шоу за участі відомих українських артистів та флешмоб - масове виконання однієї із найвідоміших українських пісень "Червона Рута", рядок з якої став заглавною ідеєю загальноукраїнського святкування 30-тої річниці Дня Незалежності. Також у рамках фестивалю відбудеться концерт для українських військових у місці їхньої дислокації.
173.
ID: 4EVE41-03221
Назва проекту: Крила незалежності
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2498899.98
Запитувана сума від УКФ: 2498899.98
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Сироватський Тимур Миколайович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Крила незалежності - тема культурно-мистецької події - Четвертого фестивалю світла та медіа-мистецтва, що художньо поєднує фольклорно-історичні образи з новітніми технологіями, як наглядною візуалізацією різноманіття та єдності України, яка на емоційному рівні сприятиме викристалізуванню об’єднаної української ідентичності. Програма передбачає повітряне шоу, в якому сяючим мереживом з’єднаються різні області України, світловий батл у поєднанні з фольклором (козацькі пісні) у сучасному аранжуванні, виставку медіа-арту та створення спільними зусиллями митців та глядачів найбільшої в Україні світлової інсталяції, що символізує крила як образ волі до здійснення мрії та незалежності. Вхід безкоштовний. Приурочено до Дня Козацтва.
174.
ID: 4EVE41-05154
Назва проекту: «Мистецтво швидкого реагування. #30_UA. #35_ХОХМ». Масштабний міжрегіональний виставково-освітній проєкт з сучасної графіки та музейної справи.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2489389.37
Запитувана сума від УКФ: 2489389.37
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад культури Хмельницький обласний художній музей
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Хмельницький, Хмельницька область,
Опис проекту: «Мистецтво швидкого реагування. #30_UA. #35_ХОХМ». Масштабний міжрегіональний виставково-освітній проєкт з сучасної графіки та музейної справи має на меті всебічне сприяння формуванню об’єднаної української ідентичності через розуміння провідної ролі культури в історії формування української державності; ретроспективно проаналізувати ситуацію в обраних секторах; привернути увагу до проблем сучасного музейництва та сформулювати шляхи їх вирішення, сприяти руйнуванню негативних стереотипів сприйняття поняття «музей» та підвищенню розуміння його функцій в суспільній свідомості, залучивши фахівців та споживачів культурних продуктів; створити виставково-освітню платформу для міждисциплінарного діалогу щодо перспектив розвитку сучасного мистецтва на інституційному рівні. На перетині двох ювілеїв – 30 років з дня проголошення Акту незалежності України та 35 років із заснування Хмельницького обласного художнього музею (ХОХМ) – складається унікальна ситуація із можливості багаторівневого аналізу як тенденцій в мистецтві графіки та музейній справі України, так і змін у менталітеті поколінь митців та мисткинь другої половини ХХ-початку ХХІ століть, сприйняття мистецтва через історію країни, розуміння історії країни – через мистецтво. Для реалізації мети проєкту здійснюється 4 програми: виставкова програма: 8 концептуальних експозицій в Хмельницькому художньому музеї (близько 500 творів 90 митців з 35 міст/селищ впродовж 3 місяців на 700 кв.м експозиційних площ, 3D тур); 4 спецпроєкти (фасад музею, Музейний дворик, галерея «квАРТира», службові приміщення ХОХМ); освітня програма («Профі для непрофі»: 15 інтерактивних лекцій, монументальний пазл, 2 стратегічні гри, серія сесій із скетчингу; «Профі для профі»: 8 семінарів-практикумів та тренінгів для музейників регіону); видавнича програма: 4-томна двомовна збірка (українська та англійська мови, історія та аналіз колекції ХОХМ, каталог виставкового проєкту); комплексна комунікаційна програма.
175.
ID: 4EVE41-05722
Назва проекту: Василь Сліпак. Арія звитяги.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2278300.00
Запитувана сума від УКФ: 1635750.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка "Творче патріотичне об'єднання "МУЗИЧНИЙ БАТАЛЬЙОН"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Василь Сліпак, видатний оперний співак, волонтер, учасник російсько-української війни, загинув 29.06.2016 року від кулі російського снайпера. Герой України та кавалер Ордену “Золота Зірка” (посмертно). Для вшанування пам’яті Героя – Воїна і Митця – Громадською спілкою “Музичний батальйон” започатковано проєкт, мета якого – створення і встановлення скульптурної композиції, присвяченої Василеві Сліпаку. Місце встановлення – м. Київ, Андріївський Узвіз, сквер імені Героя України Василя Сліпака. Проєкт сприятиме облаштуванню громадського культурного простору (скверу), в межах якого встановлюватиметься скульптурна композиція. Проєктом також передбачена популяризація біографії та творчої спадщини Василя Сліпака.
176.
ID: 4EVE41-06050
Назва проекту: Східний Бастіон
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2494495
Запитувана сума від УКФ: 2375295
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "ДРІМ ТАУН"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Сєвєродонецьк,
Опис проекту: Мета та результати проекту – проведення етнофестивалю 8-10 жовтня 2021р. в м. Сєвєродонецьк, присвяченого знаковим подіям та датам в Історії України: 24.08 – День незалежності (30 років), 14.10. – день захисника України (7 років), день Українського козацтва (22 роки); 06.12. - день збройних сил України (30 років у сучасній історії нашої держави), спрямованого на формування об’єднаної української ідентичності, висвітлення знакових історичних подій становлення та розвитку українського суспільства (від епохи середньовіччя до сучасних днів), підвищення рівня патріотизму населення (особливо серед молоді) та поваги до культурного та історичного минулого України.
177.
ID: 4EVE41-06069
Назва проекту: Фестиваль театру ляльок «Візок казок. Мандри Українським Поліссям»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 730679
Запитувана сума від УКФ: 720350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Рівненський академічний обласний театр ляльок" Рівненської обласної ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Села Вараського, Сарненського району Рівненської області, села Камінь-Каширського району Волинської області, Села Коростенського району Житомирської області,
Опис проекту: До 30-річчя Незалежності в рамках проєкту передбачається проведення фестивалю мистецтва «Візок казок. Мандри Волинським Поліссям» в 30 найвіддаленіших селах Волинського Полісся (сучасна Волинська, Рівненська, Житомирська області). Фестиваль сприятиме формуванню об‘єднаної української ідентичності шляхом залучення дітей з віддалених регіонів нашої країни до креативного мислення та втілення ідей в тому числі шляхом мистецтва театру ляльок, художньої творчості, музики та кіномистецтва. Метою проекту є сприяти вихованню й творчому прояву 2000-3000 дітей шляхом прищеплення любові до театрального та інших видів мистецтв та розвитку відповідних навиків. Результати проєкту - розвинути мотивацію дітей до творчості шляхом доступної та ефективної агітації засобами театрального мистецтва, проведення якісного і цікавого дозвілля.
178.
ID: 4EVE41-06076
Назва проекту: На честь 30 річниці незалежності України світова онлайн-прем‘єра, та студійний запис «Українського концерту» для фортепіано з симфонічним оркестром Габріеле Денаро (Італія)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 1067938.00
Запитувана сума від УКФ: 927938.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ПП "КЛМ Груп"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ, Україна,
Опис проекту: Даний концерт є унікальною подією на честь 30-річчя з Дня незалежності України. Проєкт - подарунок-присвята "Сoncerto Ucraino"- від відомого італійського композитора Габріеле Денаро. Аудіо та відеозапис цього твору буде відбуватися в будинку українського радіо з безпосередньою участю композитора в якості соліста-піаніста, а після трансляції буде переданий в архіви та користування національного радіо України. В наші часи класична та академічна музика почала повертатися знову до вподобань більш широкого загалу, а музична мова Габріеле є дуже мелодійною, зрозумілою і приємною. На концертах його музики завжди багато слухачів, як поціновувачі класичної музики, так і меломанів та людей, які прагнуть доторкнутись до сучасного академізму. Популяризацію сучасної класичної музики, яка змальовує і прославляє Україну ми вважаємо вкрай важливою, особливо зараз, коли країні це так необхідно. Коли ми почали свій шлях до національної самоідентичності підтримка від закордонних митців – це наш шанс бути почутими, шанс показати, що ми нація, народ, душевний запал якого ніколи не згасне.
179.
ID: 4EVE41-06231
Назва проекту: Відродження оперного скарбу - «Золотий обруч» Б. Лятошинського у постановці від Молодіжного оркестру
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2498766.80
Запитувана сума від УКФ: 2498766.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурна платформа"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Закарпаття,
Опис проекту: Проект Б. Лятошинського «Золотий обруч» полягає у відродженні та створенні аудіо-відео-запису з мультимедійним наповненням першої редакції опери Лятошинського «Золотий обруч», вперше після майже 100 років забуття. Ця опера є шедевром національного оперного мистецтва, вражає аванґардністю та різноплановістю музичного наповнення, ще ніколи не була записана і наразі є фактично недоступною для слухачів.
180.
ID: 4EVE41-06340
Назва проекту: Перший фестиваль української мови V-одно
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2486263.00
Запитувана сума від УКФ: 2486263.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнська організація "Розвиток освіти спорту та талантів"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Фестиваль української мови «V-одно» як історична подія, до святкування 30 Незалежності України, має на меті створення офлайн та онлайн інформаційного простору, задля забезпечення всебічного розвитку та імплементації української мови в усі сфери суспільного життя на території України, для всіх громадян та спільнот, незалежно від культурних, мовних, етнічних, регіональних, соціальних, гендерних та інших особливостей чи розбіжностей. Результатом Першого Фестивалю української мови «V-одно» буде підвищення рейтингу української мови через сучасні, інформаційні, цікаві та популярні засоби, початок офлайн та онлайн поширення української мови серед працівників сфери громадського харчування, а також налагодження спілкування, підвищення якості розмовної мови, якості обслуговування населення в даній сфері, розвитку української державності та єдності.
181.
ID: 4EVE41-06586
Назва проекту: Фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Я - громадянин» до Дня незалежності України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2429765
Запитувана сума від УКФ: 2207650
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "ПОВІТРОПЛАВНЕ ТОВАРИСТВО "МОНГОЛЬФ’ЄР"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія» - це унікальний культурно-виставковий кроссекторальний захід, який проводиться із 2008 року. Місією фестивалю є популяризація культури туристичного повітроплавання в Україні та української ідентичності у світі. Мета проєкту – створення театралізованого фестивалю аеростатів до Дня незалежності України, як резиденції для прояву митецьких колективів. Основними завданнями проєкту є презентація української культури в унікальному форматі з використанням аеростатів; створення інноваційного українського VR-контенту; формування міжнародних партнерств для подальшого масштабування проєкту. Результатами проєкту стане проведення фестивалю у Києві на ВДНГ; залучення 15 повітроплавних команд, 30 митців, 5000 відвідувачів, 150 журналістів; охоплення 4 000 000 осіб у медіа просторі, встановлення двох національних рекордів.
182.
ID: 4EVE41-06770
Назва проекту: VI Міжнародний етнографічний фестиваль «Жнива»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2366879.00
Запитувана сума від УКФ: 2366879.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Творча Майстерня "ЕтноТолока"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: с. Пирогів (м. Київ),
Опис проекту: На честь 30-річчя Акту проголошення незалежності України проведення VI Міжнародного етнографічного фестивалю «Жнива».Мета: -Збереження, популяризація та актуалізація народних традицій та мистецької спадщини. -Сприяння розвитку еко-свідомості громадян України. -Надання творчого простору для автентичних фольклорних гуртів та гуртів вторинного виконання. -Забезпечення повноцінного сімейного відпочинку на природі. -Заохочення місцевих органів самоврядування до якісного підвищення культурного рівня сіл. -Сприяння розвитку зеленого туризму на територіях України вільних від гір та морів. Результати: Українці відчуватимуть свою приналежність до єдиного українського культурного простору, що сприятиме на формування об’єднаної української ідентичності.
183.
ID: 4EVE41-06836
Назва проекту: Фестиваль історичної реконструкції “Галицьке лицарство”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 1005655
Запитувана сума від УКФ: 910655
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: громадська організація «Поступовий гурт франківців»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Галич, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Метою фестивалю історичної реконструкції «Галицьке лицарство» є популяризація неперервності українського державотворення від княжої Русі до сучасності через видовищний лицарський середньовічни турнір, а також засобами музичного, театрального, танцювального, візуального мистецтва на території Національного заповідника «Давній Галич». Фестиваль поєднує актуалізацію зацікавлення громадськості до історичної та культурної спадщини, ознайомлення з сучасним мистецтвом та популяризацію здорового способу життя. Проєкт приурочений 800 річчю перемоги Галицького князівства у битві під Галичем над угорськими і польськими окупантами і популяризує об’єкти історико-культурної спадщини для посилення інвестиційної та туристичної привабливості міста Галича та Івано-Франківської області
184.
ID: 4EVE41-06879
Назва проекту: І пісня з Волині за Дніпро полине
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 1194264
Запитувана сума від УКФ: 1169264
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Волинська обласна філармонія
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Чернігів, Суми, Сватове, Маріуполь,
Опис проекту: Концертний тур за участі Волинського академічного українського народного хору та народного артиста України Василя Зінкевича покликаний презентувати українську пісню на східному кордоні України.
185.
ID: 4EVE41-06897
Назва проекту: Музика крізь часи
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 1742840.00
Запитувана сума від УКФ: 1742840.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сидоренко Дмитро Петрович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт "Музика крізь часи" має на меті поєднати унікальну українську літературну спадщину з творчістю сучасних співаків - найяскравіших артистів Незалежності України. Проєкт сприятиме культурному збагаченню населення та створюватиме можливість для молодого покоління більше дізнаватися та цікавитися літературним і музичним надбанням своєї держави. За рахунок проєкту пропонується розкрити духовність українського культурного коду через пісні сучасних українських співаків. Проєктом планується створити 8 пісень, які будуть написані на вірші відомих український поетів, що залишили непересічний слід в історії України та інтерпретовані сучасними виконавцями. Фінальним мистецьким продуктом стане мюзикл, що об’єднає виконані пісні в єдиний концерт та буде опублікований у відкритому доступі онлайн.
186.
ID: 4EVE41-07018
Назва проекту: Перший оркестр органів. Онлайн-концерт «Повстання органів» до 50-річчя органної школи України та на честь 30 річниці з Дня незалежності України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 1933448.00
Запитувана сума від УКФ: 1389448.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа – підприємець Лихоманенко Сергій Вікторович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м.Львів, Україна,
Опис проекту: Історія музичного мистецтва показала, що фундаментом, монолітом є легендарний інструмент – орган, який в країнах Європи не втрачає своєї популярності протягом шести століть. Не зміни музичних стилів, неперерозподіл земель, не соціальні розгалуження серед населення не стали перешкодою щодо його першості на музичному олімпі. Наш проєкт покликаний створити умови до формування об’єднаної української ідентичності, створення надійного фундаменту для розвитку та популяризації українського органного мистецтва, формування позитивного іміджу країни на основі нового бачення художньої інтерпретації українських творів епохи класицизму, бароко, неоромантизму та неомодернізму. Окремим продуктом грантового проєкту стане два професійні відео-кліпи гімну України та твору «Боже, Великий Єдиний», приурочені річниці незалежності у виконанні першого оркестру органів. Програму майбутнього концерту доповнять Гімн України, (муз. М.Вербицкого) історія написання вірша якого є не менш цікавою, а ніж партитура; «Щедрик» (муз. М.Леонтовича) – наскрізна червона стрічка українського фольклору та мелосу. Ми вважаємо проект актуальним для України та її міжнародного іміджу особливо в котексті програми «Знакові події історії України».
187.
ID: 4EVE41-07066
Назва проекту: Культурно-мистецький проект до 30-] річниці Незалежності України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 742120
Запитувана сума від УКФ: 742120
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Палац молоді і студентів" Херсонської обласної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Херсонська область, смт. Залізний Порт,
Опис проекту: Культурно-мистецький проект до 30-ї річниці Незалежності України спрямований на створення культурного та креативного простору, який об'єднає різноманітні культурні та мистецькі заходи: фестиваль за участю сучасних українських рок-гуртів, які представляють свої творчі програми з обов'язковим виконанням одного і більш музичних творів на вірші Т.Г.Шевченка; історичний квест "Шляхами Незалежності"; вітрильна регата "Вітрила вільної країни"; фестиваль творчості "Молодь України"; пленер за участю молодих художників; виставка Херсонського краєзнавчого музею "Значущі постаті незалежної Херсонщини"; ярмарок майстрів народно-прикладного мистецтва. Мета проекту: популяризація національної культури та мистецтва в часи незалежності України; піднесення української національної ідеї та патріотизму; популяризація української мови, поезії, музики, тощо; рсприяння розвитку сучасної молодіжної культури та творчості талановитої молоді; пропаганда активного відпочинку та підвищення туристичного іміджу Херсонщини.
188.
ID: 4EVE41-07082
Назва проекту: Гіганти Незалежної України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 933024.00
Запитувана сума від УКФ: 933024.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний музей-заповідник українського гончарства
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт Опішня, Полтавська обл.,
Опис проекту: Метою проєкту є творче спілкування мистців різних художніх напрямків і шкіл, створення високомистецьких творів монументальної кераміки, приурочених до 30-ої річниці Незалежності України (термін виготовлення - 30 днів). Захід спрямований на пожвавлення процесів розвитку сучасного мистецтва кераміки. Виготовлені твори будуть безкоштовно передані Національному музею-заповіднику українського гончарства для постійного зберігання й експонування просто неба.
189.
ID: 4EVE41-07121
Назва проекту: Національний хоровий фестиваль до 30-річчя Незалежності України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2935640.00
Запитувана сума від УКФ: 2499640.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Туристична компанія «ВД-Тревел»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків,
Опис проекту: Національний хоровий фестиваль до 30-річчя Незалежності України – масштабна музична подія, яка репрезентує важливі події історії України, відображені у хоровій творчості українських композиторів. Фестиваль передбачає проведення Хорового марафону за участі провідних колективів країни, а також створення і прем’єру масштабної музичної композиції Є. Станковича для хору та оркестру на тексти сучасних українських поетів – твору, який стане новою культурною візитівкою України
190.
ID: 4EVE41-07319
Назва проекту: 100 інтерактивних AR виставок "Україна 30"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2477064
Запитувана сума від УКФ: 2477064
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Коршунов Валерій Юрійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Ужгород, Вся Україна,
Опис проекту: Проведення через мобільний додаток "Україна 30" унікальної AR виставки до 30 річчя Незалежності країни у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові, Ужгороді і у всіх обласних адміністративних центрах та всього більш ніж у 100 місцях України. Виставка розповість історію Незалежної України через 30 друкованих постерів, які будуть оживати у мобільному додатку, активувати 3д моделі, показувати історичні моменти та презентувати 30 відомих витворів мистецтва українських митців серед яких Марія Примаченко, Арсен Савадов, Алевтіна Кахідзе, Іван Марчук та інші. Інклюзивна механіка виставки дозволить долучитися до неї кожної культурної та освітньої інституції Україні і світу від музею та галереї до ВНЗ чи школи.
191.
ID: 4EVE41-26223
Назва проекту: «Народження Незалежності»: концерт-дійство на площі перед Львівською національною оперою
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2564297.18
Запитувана сума від УКФ: 2365817.18
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: «Народження Незалежності» – це концерт-дійство, що відбудеться напередодні Дня Незалежності України на площі перед Львівською національною оперою, і пропонуватиме глядачам унікальний формат поєднання класичної музики, світлового та вогняного шоу, вуличного театру. Історія Незалежності України буде концептуально осмислена через два славетні твори – феєрію «Коли цвіте папороть» Є. Станковича – твір, що був заборонений Радянською владою, та десятиліттями виборював право на існування, та кантату «Carmina Burana» К. Орфа – як символ європейського контексту становлення української нації. Виконавцями стануть близько 300 осіб: артисти Львівської національної опери, Львівських хорів «Гомін» та Галицького камерного хору, актори театру «Воскресіння», світова зірка оперної сцени Ольга Кульчинська та ін.
192.
ID: 4EVE41-26253
Назва проекту: Взнаки
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2534919
Запитувана сума від УКФ: 2499919
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство "Українська студія хронікально-документальних фільмів"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Черкаси, Полтава, Чернігів, Краматорськ, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Мукачево, Запоріжжя, Херсон,
Опис проекту: VZNAKY – це мультимедійний форум й онлайн-платформа, присвячені 30-річчю незалежності України. Форум проходить одночасно в 11 містах України (Київ + 10 міст). У кожному з 10 міст через соціологічне опитування визначаються по 3 знаки – знакові об’єкти, які з’явилися за 30 років Незалежності: пам’ятник, будівля, подія або постать. Про кожний такий знак знімається документально-репортажний фільм (до 20 хвилин) і відео-тізер (до 180 секунд). На завершення – відбувається онлайн-форум, під час якого 10 міст у режимі телемарафону презентують свої знаки, що спільно створюють знаковий простір України, який народився та розвивався 30 років після набуття Незалежності. Усі відеопродукти розміщуються на сайті проєкту vznaky.com (українською та англійською мовами), на сторінках проєкту в соціальних мережах, демонструються в ефірі 5 каналу та планується розміщення на UA: Першому, а також на декількох регіональних телекомпаніях. Сайт є відкритим для завантаження своїх знаків іншими містами, містечками та селами України. Незалежність дається VZNAKY!
193.
ID: 4EVE41-26315
Назва проекту: 25 днів мистецької конституції/30 днів мистецької незалежності
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 824440
Запитувана сума від УКФ: 824440
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект покликаний продемонструвати альтернативні форми відзначення Днів Незалежності та Конституції у візуальному секторі.
194.
ID: 4EVE41-26549
Назва проекту: Україна в кольорі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2428876.00
Запитувана сума від УКФ: 2428876.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКА КОНСАЛТИНГОВА ТА МЕДІА ГРУПА"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Львів, Одеса, Франкфурт,
Опис проекту: Наш проєкт – інноваційна, мультидисциплінарна, культурно-мистецька подія до 30-річчя незалежності України, яка об’єднує в собі сучасну виставку з відеоінсталяціями та музикальним супроводом, доповнюється випуском унікальної книги. В основі проєкту - фотографії від всесвітньо визнаного українського фотографа Євгена Самученка. Євген - переможець численних найавторитетніших конкурсів, учасник міжнародних виставок та музейних експозицій, його роботи були опубліковані у найвідоміших друкованих та онлайн виданнях світу. Але найголовніше у творчості Євгена - він автор найгарніших світлин України та її природньої краси, виконаних з використанням сучасних технологій. Під час реалізації проєкту планується організація інноваційної виставки фоторобіт Євгена Самученка; відеоінсталяцій, створених на основі його тайм-лапс зйомок та зйомок з дрону, які будуть демонструватися на великих екранах. Приклад відео: https://youtu.be/QKBVIx4km2I Для створення цього 1-хвилинного тайм-лапс відео знадобилося майже 24 години знімального часу, проведеного на локаціях з 12 різних місць України. Для виставки буде створено також музикальний супровід - атмосферні треки з етно-мотивами від Illaria та Alex Nademski. Референс їх роботи: https://www.youtube.com/watch?v=cIkiv9VcwKk Виставку буде організовано на топових локаціях 3 українських міст, а також у Франкфурті. Виставку у Франкфурті буде приурочено до міжнародної книжкової виставки Frankfurter Buchmesse (20-24 жовтня 2021). Важливою частиною проєкту стане також перша сучасна книжка у твердій обкладинці з неймовірними світлинами України англійською та українською мовами.
195.
ID: 4EVE41-26591
Назва проекту: Ковчег Україна: Музика - Тур
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2497692
Запитувана сума від УКФ: 2497692
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВ.МОЦ.АРТ.3"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Одеса, Львів,
Опис проекту: Ковчег Україна: музика – унікальний концерт-колаж, що вміщує десять століть української музики, поєднує традиційну і класичну музику, архаїку і новітні технології (мультимедію, технологію голографічного зображення). Він стане головною музичною подією року, музичною візитівкою України, продемонструє світові непізнаний або відомий лише вузькому колу спеціалістів колосальний масштаб української музичної спадщини. Прем’єра концерту відбудеться на День Незалежності в Києві на Софіївській площі. Турне передбачає концерти у Львові і Одесі.
196.
ID: 4EVE41-26720
Назва проекту: Українська концертна увертюра
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 1763000
Запитувана сума від УКФ: 1763000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "Відкрита музика міста""
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ - проведення фінального концерту з нагоди 30 річниці Незалежності України, церемонії нагородження переможців конкурсу для композиторів "Українська концертна увертюра" та виконання творів - переможців, Україна. Композитори - конкурсанти з усієї України без вікових обмежень, Європа та світ. Композитори - учасники конкурсу українці за походженням, котрі проживають за межами України, Європа та світ - онлайн трансляція фіналу конкурсу, урочистої церемонії нагородження та святкового концерту,
Опис проекту: "Українська концертна увертюра" - церемонія нагородження переможців конкурсу для композиторів на написання "Української концертної увертюри" та святковий концерт з творів - переможців, приурочений 30-тій річниці Незалежності України. Мета проекту – підвищити інтерес аудиторії до знакової музики, написаної українськими композиторами. Створити на честь 30 річниці Незалежності новий музичний символ України, котрий виконуватиметься симфонічними оркестрами України та світу. Результатом проекту стануть нові твори українських композиторів, запис та випуск святкового CD з 5-7 кращими творами за вибором журі, популяризація імен сучасних українських композиторів та професії в цілому. Та – святковий концерт до Дня Незалежності за участю Національного симфонічного оркестру України під орудою Володимира Сіренка, в котрому прозвучать як твори переможці, так і знакові твори українських композиторів, вже увійшовших в історію.
197.
ID: 4EVE41-26890
Назва проекту: VILNA.UA, на честь 30 річниці Незалежності України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 1790845.00
Запитувана сума від УКФ: 1790845.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд Миколи Бабака"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Черкаси, Україна,
Опис проекту: На честь 30-ліття Незалежності України Фонд Миколи Бабака ініціював створення першої в Центральній Україні постійнодіючої виставки українського сучасного мистецтва VILNA.UA, що буде представлена художніми творами, створеними після 1991 р. Фонд взяв на себе зобов’язання сформувати та презентувати твори мистецтва провідних сучасних художників України та передати їх Черкаському художньому музею для постійного експонування. На сьогодні Генеральний директор Фонду, Народний художник України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Микола Бабак провів переговори більше ніж з 60 художниками з усіх регіонів України і підписав договори з 16 митцями щодо участі в проєкті, а також отримав їхні художні твори (картини, скульптури, об’єкти, інсталяції) для експонування. Робота із залучення до проєкту інших художників триває.
198.
ID: 4EVE41-28438
Назва проекту: Український ГОПАК - на ЗЕМЛІ та в НЕБІ. Показовий виступ та Повітряне Шоу до 30 річчя Незалежності України.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2540000
Запитувана сума від УКФ: 2500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватна установа "Новий театр"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Запоріжжя, с. Майське, Синельніковський район, Дніпропетровська область, с. Майське, Синелніковський район, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Унікальна для Запоріжжя та України, масштабна мультидисциплінарна культурно мистецька подія, на батьківщині Запорізького Козацтва - колиски Незалежності України, видовищний, екстремальний та захоплюючий показовий виступ - Український ГОПАК - на ЗЕМЛІ та в НЕБІ. Під час святкового концерту 24.08.2021 р. 1. одночасний танець наживо на сцені та демонстрація на екрані танцю групи парашутистів у вільному падінні (запис) 2. Після виступу наживо повітряне шоу - показовий стрибок групи з 14 парашутистів з побудовою у вільному падінні фігур «30» та «Серце» (символізує річницю Незалежності та Любов до України) 3. Динамічне приземлення парашутистів з буксируванням прапорів України та області 4. Шоу літаків з димами над р. Дніпро та о. Хортиця 5. Професійна повітряна зйомка з виготовленням відеороликів.
199.
ID: 4EVE41-28594
Назва проекту: Дивомандри. Україна — легенд та міфів країна
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 1340000
Запитувана сума від УКФ: 1340000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "ХАВАС ПР КИЇВ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Омніканальний проект, що покликаний достукатись до найглибиннішої міфосвідомості українців шляхом звернення до культурно-історичних витоків. В основі проекту фольклорні форми міфу та легенди, які розраховані не тільки на раціональне сприйняття, а й на емоційне, які можуть зачепити найглибинніші струни людської душі. Проект сприяє переосмисленню українських міфів та легенд у сучасному контексті через: створену онлайн-платформу з інтерактивною мапою міфів та легенд України, проведений національний конкурс для дітей віком 6-12 років на відтворення міфу чи легенди малої Батьківщини, авторську серію мульфільмів “Дивомандри”, що присвячені міфам та легендам України та створюються телеканалом ПЛЮСПЛЮС до 30-ї річниці незалежності нашої держави
200.
ID: 4EVE41-29200
Назва проекту: Капітал свободи: 30 років культурної незалежності
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 3898975
Запитувана сума від УКФ: 2410975
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Верховина - квітка Карпат"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Криворівня, смт.Верховина Верховинської селищної ради,
Опис проекту: Форум Via Carpatia “Капітал свободи: 30 років культурної незалежності” – мистецько-інтелектуальний форум, приурочений до 30-ліття відновлення незалежності України. Він пройде у селі Криворівня на Гуцульщині, відомому свого часу як “літня культурна столиця”. Саме тут ми бачимо простір для діалогу і осмислення здобутків, втрат та викликів у культурній та гуманітарній сферах України за роки незалежності. Заплановані 3-денна конференція для фахового огляду історичного процесу становлення незалежності із фокусом на культуру та гуманітарну політику, а також 3-денна мистецька програма (музика, театр, поезія та література, кіно), що продемонструє віхові проекти для культурного процесу цього періоду. Проект відбуватиметься наживо, конференція буде доступна онлайн та в телетрансляції, мистецька частина вийде також в етері партнера проєкту -- каналу Еспресо та наживо онлайн.
201.
ID: 4EVE41-29338
Назва проекту: “Жива історія та емоційна спадщина - створення брендового туристичного продукту на основі історії та збереження історичної та культурної спадщини України. Шляхами Незалежності. Збаразька облога 1649 року козацько-селянським військом Богдана Хмельницького - як одна із важливих Знакових подій історії України на етапі становлення незалежності України”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 897670
Запитувана сума від УКФ: 897670
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Збаразька міська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Збаража, Тернопільська область (14 тис. осіб), Прилеглі села - Старий Збараж, Залужжя, Ліски, Базаринці, Тарасівка та Н.Лу’бянки (4,8 тис.осіб.)., Збаразька об’єднана територіальна громада (40,5 тис. осіб з 2021 року) .,
Опис проекту: Мета: Сприяння розвитку національної культури та мистецтв, забезпечення ефективного розвитку внутрішнього туризму, промоція та просування культурної і історичної спадщини шляхом висвітлення одного із важливих етапів історії України - відтворення подій національно-визвольної війни під проводом Б.Хмельницького під Збаражем у 1649 році як однієї із важливих Знакових події історії України на етапі боротьби Українського народу за становлення незалежної держави. Результати: 1. Проведено організаційно-підготовчі заходи. 2. Забезпечено інформаційний супровід. 3. Відтворено битву під Збаражем 4. Проведено конференцію. 5. Підвищено імідж та туристична привабливість регіону. 6. Збільшено рівень обізнаності громадян про значення Збаразької битви. 7. Підвищено свідомість громадян про приналежність до єдиного українського простору.
202.
ID: 4EVE41-29440
Назва проекту: Мрійники
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2067200.00
Запитувана сума від УКФ: 2067200.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "Прем'єр-Медіа"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Львів, Чернівці,Франківськ,Луцк,Тернопіль,Одеса,Кропивницький,Харків,Дніпро,Маріуполь,
Опис проекту: Проект буде досліджувати, «вимірювати» та формувати Українську Мрію через призму поколінь Незалежної України засобами культури та мистецтва. Через портрети людей і культурних подій, використовуючи унікальний мистецький метод, буде відтворено автопортрет епохи. Головні завдання команди проекту – задокументувати час, творчо відрефлексувати та розшифрувати сенси поколінь.
203.
ID: 4EVE41-29511
Назва проекту: Міжнародний форум «Terra Ucrania»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2499906.64
Запитувана сума від УКФ: 2499906.64
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ УКРАЇНИ
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний форум «Terra Ucrania» - масштабна мультидисциплінарна культурно-мистецька подія, приурочена до 30-річчя Незалежності, що підсумує здобутки, сучасний стан та перспективи розвитку культурної сфери незалежної України для подальшої активізації культурного обміну та налагодження співпраці з мистецькими інституціями світу.
204.
ID: 4EVE41-30089
Назва проекту: Фестиваль субетносів України "На гостини до горюнів" в рамках святкування 30-тої річниці незалежності України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 710595
Запитувана сума від УКФ: 690595
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Новослобідська сільська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Нова Слобода, Сумська область,
Опис проекту: Презентація горюнської культури внесена до переліку загальнодержавних заходів святкування 30-тої річниці незалежності України. Фестиваль субетносів України «На гостини до горюнів» об’єднає на одній сцені горюнів, подолян, поліщуків, слобожанців, бойків, лемків, долинянів, верховинців, литвинів – субетноси, які проживають в єдиній, соборній Україні. Вони будуть представлені носіями живої мови і фольклору, майстрами народного мистецтва, гастроспадщиною тощо. Захід сприятиме взаємодії різних культур нашої держави, сприятиме «зшиванню» України, знаходженню спільних точок дотику і росту. Запланована кількість відвідувачів фестивалю до 6000 осіб. Фестиваль транслюватиметься онлайн на сайті, підсумки – підведені в мас-медіа. Згоду на участь надали підприємці, активісти, діячі культури, в тому числі з інших регіонів України.
205.
ID: 4EVE41-30630
Назва проекту: Фестиваль Назустріч Сонцю
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2379720
Запитувана сума від УКФ: 2344720
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Назустріч Сонцю”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ + 30 міст, 30 міст по всій Україні,
Опис проекту: Фестиваль Назустріч Сонцю – мультимедійний проєкт з поширення досвіду створення успішних проєктів: інноваційних, освітніх та інших соціально-корисних. Проводиться пошук по Україні, відбираються 100+ найкращіх проєктів. Вони розміщуються на сторінці проєкту «Назустріч Сонцю» (23000+ підписників). 30 проєктів, які здобули найбільшу цікавість, стають фіналістами: по кожному з них знімається навчальний відеофільм (до 20 хвилин), автори проєктів стають спікерами Фестивалю. Підсумкова подія – Фестиваль з онлайн-трансляцією – спікери з усієї України наживо та онлайн діляться досвідом створення та розвитку своїх проєктів та дискутують про майбутнє України.
206.
ID: 4EVE41-30639
Назва проекту: Шторм UA - перший фестиваль української рок-опери та мюзиклу
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2400362
Запитувана сума від УКФ: 2400362
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИСТЕЦЬКЕ КОЛО"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Шторм UA - фестиваль української рок-опери та мюзиклу. Перший фестиваль присвячено до 30-ї річниці Незалежності України та рок-опері "Біла ворона"
207.
ID: 4EVE41-30640
Назва проекту: Рок-опера "Тарас Бульба" - концертне виконання на честь 30-ї річниці незалежності України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 752283.00
Запитувана сума від УКФ: 707283.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Арсенюк Микола Мілентійович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Концертне виконання рок-опери "Тарас Бульба" на честь 30-ї річниці незалежності України, яке відбудеться 14 жовтня, у День захисників України.
208.
ID: 4EVE41-30685
Назва проекту: Фестиваль сучасного українського театру «КУТ - 30» присвячений 30-й річниці Незалежності України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2152545.00
Запитувана сума від УКФ: 2152545.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУЛЬТУРИ «ДНІПРОВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДРАМИ ТА КОМЕДІЇ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Одеса, Северодонецьк, Івано-Франківськ, Київ,
Опис проекту: "КУТ" - щорічний всеукраїнський театральний фестиваль сучасної української драматургії "Культура. Україна. Театр", присвячений Дню Незалежності України. На фестиваль запрошуються вистави за творами сучасних українських драматургів, присвячені темі є незалежності та національної ідентифікації.
209.
ID: 4EVE41-30687
Назва проекту: БУДЬ! Мандрівка крізь час і простір (до 30-ліття відновлення Української Держави)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 1705080.00
Запитувана сума від УКФ: 1705080.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Асоціація Музеїв Івана Франка»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Дрогобич, Нагуєвичі, Криворівня, Київ, Одеса, Відень (Австрія), Ловран (Хорватія),
Опис проекту: Проєкт “БУДЬ! Мандрівка крізь час і простір” – це масштабна культурно-мистецька подія, покликана формувати об’єднану українську ідентичність на прикладі синтезу фольклорних традицій та сучасних мистецьких практик (академічної і популярної музики, хореографії, аудіовізуального й сценічного мистецтва, моди, дизайну, літератури) і творчого переосмислення сенсів Української Незалежності з нагоди 30-ліття її відновлення у форматі концерту-мандрівки за участі «зірок» всеукраїнської та світової слави, серії музичних відеокліпів за фольклорними творами в записах Івана Франка у сучасному аранжуванні (у різних локаціях України та за кордоном, знакових для української ідентичності), публічної інтелектуальної дискусії-«філософського сніданку» про витоки, виклики та перспективи ідеї незалежності та програми супровідних просвітницьких і промоційних заходів.
210.
ID: 4EVE41-30695
Назва проекту: Національний Сорочинський ярмарок - 2021
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 3827429.30
Запитувана сума від УКФ: 2420675.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Сорочинський ярмарок"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Великі Сорочинці, Миргородський район, Полтавська область,