+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Реєстр програми Знакові події

#
ID
Назва проекту
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
# 1.
ID: 4EVE11-00063
Назва проекту: Фестиваль-Переберія міських культур "Межа"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4388770
Запитувана сума від УКФ: 2988825
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурно-мистецька агенція "Брама""
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: “Фестиваль-Переберія міських культур Межа” має на меті сформувати принципово новий культурний простір, підкріплений етнографічною та історичною базою та націлений на представлення актуальної культурної інформації. Створити платформу для міжкультурного діалогу, залучивши різні хронологічні та етнічні пласти української міської культури, сформувавши діалог між традицією і сучасністю. В межах платформи виокремлено шість ключових напрямків (література, музика, лекторій, культура, театр, ярмарок), які вичерпно залучають основні культурні виміри фестивалю. Кожен із обраних напрямків має функціонувати як автономне культурне середовище, пов’язане при цьому з рештою напрямків загальнофестивальним середовищем, презентованими історичними епохами і залученими учасниками.
# 2.
ID: 4EVE11-00101
Назва проекту: День музики
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2662350.00
Запитувана сума від УКФ: 2662350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурна агенція А"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: День музики - культурно-соціальний проект, спрямований на формування нової ідентичності міста; підтримку молодих артистів, створення умов для розвитку культурного середовища, налагодження соціокультурних зв'язків між групами людей, зміцнення добросусідства, толерантності та демократичних цінностей, популяризації різних напрямків музики. Фестиваль організовується щорічно нашою командою у Харкові з 2014р і є частиною міжнародного фестивалю Fete de la musique, що відбувається в понад 120 країнах світу. День музики - це відкриті та закриті майданчики у різних міських локаціях: на вулицях, площах, у парках, торговельних центрах, клубах, музеях, та соборах. Участь в події беруть музиканти, актори, перформери, художники, громадські діячі - професіонали та аматори. Фестиваль не має вікових, стилістичних та інших обмежень і долучитися до його створення може кожен. За підтримки УКФ ми плануємо організувати 10 майданчиків у віддалених районах міста та піар-кампанію усієї події.
# 3.
ID: 4EVE11-00113
Назва проекту: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4008950.16
Запитувана сума від УКФ: 3504277.16
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Анімаград»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ (Україна), м. Київ, вся Україна – онлайн освітня програма,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM 2021 вперше триватиме в офлайн форматі 5 днів, безкоштовно транслюватиме онлайн та розмістить у вільному доступі у записі освітню програму, відмовиться від паралельних освітніх івентів, що дасть змогу кожному відвідати усі заходи передбачені програмою. LINOLEUM 2021 – це якісне наповнення програм, відновлення анімаційної спільноти після складного 2020 року (COVID-19), нові конкурсні роботи, сучасні шедеври української та світової анімації, безкоштовна дитяча та освітня програма (майстер-класи, лекції, воркшопи визнаних та висококваліфікованих фахівців анімаційної індустрії України та світу), нетворкінг івенти.
# 4.
ID: 4EVE11-00144
Назва проекту: Міжнародний перфоманс до святкування 100-річчя з моменту заснування Першого професійного театру ляльок в Україні
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 807627.86
Запитувана сума від УКФ: 807627.86
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство «Чернігівський обласний театрально-видовищний дитячий (ляльковий) театр ім. О.П.Довженка» Чернігівської обласної Ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Україна, м.Чернігів, онлайн-формат для всіх користувачів інтернет ресурсів, запрошені колективи театрів ляльок з різних куточків України та з-за кордону,
Опис проекту: Проектом передбачається проведення масштабного дводенного перфомансу (фестивалю), присвяченому 100-річчю заснування Першого професійного театру ляльок в Україні, який був заснований Віктором Швембергером саме в м.Чернігові в 1921 році. Планується запросити театри ляльок з України та іноземних учасників, які грають вистави за Швембергером.
# 5.
ID: 4EVE11-00194
Назва проекту: Український хоровий форум до 100-річчя Національної всеукраїнської музичної спілки
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2982500.00
Запитувана сума від УКФ: 2982500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національна Всеукраїнська Музична Спілка
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Одеса, Рівне, Ужгород,
Опис проекту: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРОВИЙ ФОРУМ – серія ювілейних заходів, спрямованих на промоцію національного хорового мистецтва. Форум проводиться з нагоди 100-річчя Національної всеукраїнської музичної спілки та 100-літнього ювілею її найстарішої музично-громадської організації – Всеукраїнського хорового товариства імені Миколи Леонтовича. До програми форуму входить проведення Урочистої асамблеї Всеукраїнського хорового товариства імені Миколи Леонтовича за участі провідних українських диригентів-хормейстерів; наукових читань та круглого столу, присвячених проблематиці розвитку хорового мистецтва; проведення ІХ Всеукраїнського хорового конкурсу імені Миколи Леонтовича; концертів за участі провідних колективів країни, що репрезентують хорову творчість видатних композиторів минулого (Д. Бортнянський, М. Леонтович); здійснення музичної прем’єри ораторіального дійства Г. Гаврилець «Іду на Ви!».
# 6.
ID: 4EVE11-00270
Назва проекту: Міжнародний культурно-просвітницький проект "Парад Націй"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1386790.00
Запитувана сума від УКФ: 1386790.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕКЛАМНА ГРУПА ЦЕНТР"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний культурно-просвітницький проект "Парад Націй" є скерованим на популяризацію культури України, популяризацію культур різних народів та країн, на ознайомлення з історією та традицією всіх держав світу і на пожвавлення міждержавного діалогу. Мета заходу – об'єднання націй заради миру і процвітання, шляхом пізнання культури, історії та традицій різних держав. Захід проводиться 4 рік поспіль. Впродовж заходу кожна країна презентує себе: національним прапором, національним вбранням, відео-роликом про країну-учасницю, творчим номером (пісня/танець) у виконанні народних артистів, гуртів та культурних центрів іноземних держав акредитованих в Україні. У заході прийняли участь: 2017р. - 21 країна. 2018р. - 35 країн. 2019р. - 40 країн світу.
# 7.
ID: 4EVE11-00367
Назва проекту: Дійові особи: VIII Конкурсу п'єс Драма.UA
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1325286.80
Запитувана сума від УКФ: 1325286.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЛММГО "Мистецька майстерня "Драбина"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів та інші регіони України,
Опис проекту: Дійові особи - це розширена версія всеукраїнського “Конкурсу п’єс Драма.UA”, місія котрого відкривати та просувати молоду, сучасну українську драматургію. В рамках цього проєкту ми у партнерстві з Театром Лесі Українки (Львів) хочемо урізноманітнити формат вже відомого в Україні Конкурсу п’єс “Драма.UA”. Зокрема, 1) ввести спеціальну номінацію “П’єси за мотивами життя та творчості Лесі Українки”, з нагоди 150-річчя з дня народження найвідомішої української драматургині; 2) надрукувати антологію п’єс за підсумками VIII Конкурсу; 3) створити мультимедійний перформанс просто неба з 3д-мапінгом в честь Лесі Українки, як однієї з перших і наразі найвідоміших жінок в українській драматургії, який включатиме публічне представлення п’єси-переможниці Конкурсу в спеціальній номінації 4) провести міні-фестиваль перформативних читань “Дійові особи”, щоб публічно представити п’єси з шорт-листа основної номінації VIII Конкурсу “Драма.UA”; 5) Провести лекційно-дискусійну програму, котра включатиме лекцію “Леся Українка - (не) перша українська драматургиня” та публічні обговорення 4 п’єс з шорт-листа основної номінації Конкурсу, після їх представлення на міні-фестивалі “Дійові особи”.
# 8.
ID: 4EVE11-00417
Назва проекту: UKRAINIAN FASHION WEEK
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5103177
Запитувана сума від УКФ: 3999687
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Рекламно-інформаційне агентство «ЯНКО»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Ukrainian Fashion Week – це перший тиждень моди у Центральній Європі, створений за світовими стандартами показів prêt-a-porter, проходить двічі на рік, збирає понад 50 учасників, акредитовує близько 200 українських та зарубіжних медіа, має середнє медійне охоплення 2 000 000. Головні цілі, що Ukrainian Fashion Week ставить перед собою щосезону: підтримка та розвиток української fashion-індустрії; промоція дизайнерів на національному та міжнародному рівнях; розвиток sustainable fashion та інновацій сектору; пошук, навчання та презентація молодих українських дизайнерів; міждисциплінарні колаборації. Результатом UFW SS22 стане інноваційний phygital-формат, що поєднує фізичні та діджитальні презентації колекцій та є максимально ефективним у реалізації поставлених цілей в кризу спричинену COVID-19.
# 9.
ID: 4EVE11-00418
Назва проекту: Міжнародний міні-кінофестиваль «Європейський Експрес»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 999856
Запитувана сума від УКФ: 999856
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Сучасне Українське Кіно"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний міні-кінофестиваль «Європейський Екпрес» - це триденний показ сучасного різножанрового кіно чотирьох європейських країн-сусідів, яких поєднує не тільки спільна Європа, але й постійні мистецькі пошуки. Акцент фестивалю зроблено на сучасному кіно України та Польщі, а також кінематографі ще двох країн. Країни-учасники змінюються щороку в залежності від актуальності тематики фільмів та кіноподій. «Європейський Експрес» - це кроссекторальний майданчик,де відбуваються майстер-класи, мультимедійні виставки, аудіовізуальні інсталяції, присвячені видатним постатям європейської культури, покази німого кіно; це платформа живого діалогу між творцями кіно та глядачем. Такий симбіоз заходів перетворює фестиваль на подію з масштабною комунікативністю та освітньо – просвітницькою складовою. Основною місією фестивалю є популяризація якісного сучасного кіно.
# 10.
ID: 4EVE11-00540
Назва проекту: Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва "СвітОгляд"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1364880.00
Запитувана сума від УКФ: 1246080.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Сєвєродонецьк Луганської області, Україна,
Опис проекту: Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва "СвітОгляд" - це потужний мистецький проект, який покликаний не тільки привернути увагу до розвитку театрального мистецтва на Луганщині, а й запропонувати глядачу області сучасний український театр у різних його жанрах. "СвітОгляд" - це майданчик для спілкування Театру зі своїм глядачем. У 2021 році фестиваль на базі переміщеного з окупованого м. Луганська театру відбудеться втретє
# 11.
ID: 4EVE11-00558
Назва проекту: Два дні й дві ночі Нової музики- 27-й фестиваль сучасного мистецтва
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2997940.00
Запитувана сума від УКФ: 2997940.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародна громадська організація "Асоціація "Нова музика"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, м. Одеса,
Опис проекту: Щорічний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Два дні й дві ночі нової музики в Одесі вже кілька десятиліть представляє сучасне українське мистецтво на рівні найкращих світових зразків. Даний проект концептуалізації, підготування та проведення XXVII випуску фестивалю, запланованого на 2021 рік, має забезпечити його програматизацію та проведення, а також популяризацію та подальший розвиток фестивалю. Через пандемію COVID-19 проведення фестивалю з традиційного квітня переноситься на вересень. Проведення 27-го фестивалю складається з трьох етапів – Концертів Прелюдій (початок 01-02 вересня 2021 р.), що передують фестивалю, самого дійства фестивалю (03-07 вересня 2021 р.) і Концертів-Постлюдій фестивалю (08-11 вересня 2021 р.). Також у ці терміни будуть проходити майстер-класи видатних іноземних та українських композиторів та виконавців, а також буде проходити велика міжнародна конференція за участю видатних іноземних та українських діячів культури на якій будуть обговорюватись шляхи подальшого розвитку української та світової культури в умовах пандемії. Учасники конференції – це відомі у світі діячі фестивального руху – проведуть перед фестивальними концертами лекції та майстер—класи з Нової музики. Також у межах проекту для пропаганди української культури планується видання музичних нотних збірок сучасних українських композиторів, учасників фестивалю, видання подвійного компакт-диску з творами українських сучасних композиторів - учасників фестивалю. Також планується продовжити видання альбому книги присвяченої фестивалю.
# 12.
ID: 4EVE11-00580
Назва проекту: Онлайн-форум міжнародної копродукції фільмів та кіноконкурс "Позитивна сума" в рамках Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1861695
Запитувана сума від УКФ: 1861695
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МАРКЕТИНГУ»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Рівне, онлайн середовище України і світу, село Омеляна Рівненського району Рівненської області, місце розташування готельного комплексу "Софія" (у випадку визначення цього комплексу переможцем тендеру) або інша локація - переможець тендеру,
Опис проекту: Проєкт має на меті сприяння розвитку міжнародної співпраці українських і закордонних кіномитців та демонстрацію якісних фільмів, які є результатом копродукції (за участю України або без участі), та показ — через конкурсні кінофільми — привабливості України для іноземних партнерів у кіновиробництві, представлення сучасного кіно всім зацікавленим кіноглядачам, насамперед, мешканцям малих міст та сіл. Форум і конкурсний показ відбудуться в комбінованому форматі – наживо та онлайн. У підготовчий період передбачено проведення масштабної кампанії просування: через ЗМІ, рекламні кампанії на телебаченні та в інтернеті. Очікується, що учасниками заходу наживо й онлайн стане не менше 5,5 тисячі осіб.
# 13.
ID: 4EVE11-00718
Назва проекту: Ювілейний фестиваль "Тарас Бульба" - 30 років на варті української рок-музики.
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 38500000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ДОМНА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Дубно, Рівненська область,
Опис проекту: "Тарас Бульб" один з найстарших українських фестивалів, який щорічно відбувається у древньому місті Дубно на Рівненщині. У 2021 році фестиваль відзначатиме свій ювілей – 30 років. Фестиваль "Тарас Бульба" – ровесник незалежності України!
# 14.
ID: 4EVE11-00760
Назва проекту: П’ята національна кінопремія “Золота Дзиґа”
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2997500.67
Запитувана сума від УКФ: 2997500.67
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Українська кіноакадемія”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Українська національна кінопремія, що присуджується за професійні досягнення у розвитку українського кінематографу. Проводиться з 2017 року з метою популяризації українського кіно на національному та міжнародному рівні. Переможців кінопремії обирають 440 членів Української кіноакадемії - визнаних кінопрофесіоналів. Українська кіноакадемія входить до обєднання кіноакадемій Європи (Film Academies Network (FAN) of Europe. Лавреати Кінопремії мають позачергове право ставати членами Європейської Кіноакадемії та брати участь в заходах, організованих іншими кінопреміями Європи.
# 15.
ID: 4EVE11-00977
Назва проекту: Київська бієнале 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2898600
Запитувана сума від УКФ: 2898600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центр візуальної культури
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Київська бієнале є міжнародним форумом сучасного мистецтва і знання, що об’єднує виставкові проекти і дискусійні майданчики. Застосовуючи міждисциплінарну оптику на перетині теорії, науки і мистецтва, Київська бієнале має на меті осмислювати ключові проблеми сучасності. Формат Київської бієнале був успішно апробований командою Центру у 2015, 2017 та 2019 роках і зібрав численні схвальні відгуки за своєчасність і гостроту суспільної проблематики, розглянутої у просторі культури та мистецтва. Кураторами Київської бієнале 2021 виступить Альянс східноєвропейських бієнале (East European Biennial Alliance). Організатором Київської бієнале вже вчетверте стане Центр візуальної культури.
# 16.
ID: 4EVE11-01029
Назва проекту: Фестиваль короткометражного кіно Кіноогляд
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1428620
Запитувана сума від УКФ: 1428620
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Сучасне Українське Кіно «СУК»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Вся Україна (онлайн), вся Україна (де є вихід в інтернет),
Опис проекту: «Кіноогляд» — це ІІ фестиваль короткометражного кіно від громадської організації «Сучасне Українське Кіно «СУК», фокус якого спрямований на відкриття та підтримку молодих кінематографістів. ІІ Фестиваль короткометражного кіно Кіноогляд відбудеться з 9 по 11 вересня 2021 року у змішаному форматі (офлайн та онлайн) з вільним входом за умови попередньої реєстрації. До участі у конкурсній програмі прийматимуться виключно українські фільми режисерів-початківців. Проєкт має на меті дати змогу реалізуватися молодим авторам та продемонструвати появу нового покоління українських митців, представити програму найновіших українських короткометражних фільмів студентів, випускників, дебютантів. Напрямками Кіноогляду є реалізація національної конкурсної програми короткометражних фільмів з глядацьким голосуванням; організація навчальної платформи, в рамках якої відбуватимуться майстер-класи, зустрічі, обговорення з професійними експертами кіноіндустрії та освітня лабораторія для молодих кінокритиків. Конкурс розглядається як механізм надання можливості заявити про себе молодим режисерам та авторам, а принцип глядацького голосування дасть змогу молодим кіновиробникам зрозуміти очікування українського глядача.
# 17.
ID: 4EVE11-01085
Назва проекту: V Літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1005395.00
Запитувана сума від УКФ: 1005395.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа Хмельницької міської ради “Агенція розвитку Хмельницького”
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Хмельницький,
Опис проекту: TRANSLATORIUM — на сьогодні єдиний літературно-перекладацький фестиваль в Україні, присвячений художньому перекладу, що відбувається в Хмельницькому. Місія проєкту — популяризація літератури і перекладу шляхом проведення культурної події задля розвитку професійної спільноти загалом та кожної людини зокрема. Дати фестивалю наближені до Міжнародного дня перекладу (30 вересня), таким чином організатори події підкреслюють роль перекладачів у міжнародному культурному процесі. Фестиваль спрямований на популяризацію перекладної літератури та читання як засобів інтернаціоналізації української культури, знайомство хмельничан із українськими діячами культури й консолідацію професійної спільноти перекладачів та інших фахівців сфери літератури й книговидання, які приїздять на фестиваль з усієї України. 2021 року фестиваль відбудеться 1–3 жовтня.
# 18.
ID: 4EVE11-01169
Назва проекту: Організація та проведення 5-го ювілейного кінофестивалю «Київський тиждень критики»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2825875
Запитувана сума від УКФ: 1419325
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАФІК ФІЛМЗ»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська область,
Опис проекту: 5-й міжнародний кінофестиваль «Київський тиждень критики» відбудеться 21 - 27 жовтня 2021 року. Фестиваль відкривається врученням премії «Кіноколо» від спільноти кінокритиків України найкращим українським фільмам і кінопрофесіоналам. Офіційна міжнародна програма-2021 складається з 7-ми мистецьких фільмів зі всього світу. На фестивалі заплановано ретроспективу фільмів «Незалежність», що досліджує цю тему у світовому кінематографі, та присвячену 30-ти річчю незалежності України. Програма «Фокус» формується з нових українських та канадських фільмів, обраних селективною комісією кінокритиків обох країн. Індустрійна секція «Перший погляд» представляє 5 українських студентських стрічок, відібраних студентами-кінознавцями, ключовим українським продюсерам. Під час фестивалю відбуваються панельні дискусії та круглі столи з актуальних проблем кінопроцесу.
# 19.
ID: 4EVE11-01369
Назва проекту: Вишиваний твір
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2545954
Запитувана сума від УКФ: 2545954
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Нарбут Ольга Андріївна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Проєкт "Вишиваний твір" - це виставка творів українських майстрів-вишивальниць, присвячена українській культурній спадщині, традиціям української вишивки. Виставки вже проходили 8 разів, починаючи з 2016 року, але у розширеному форматі виставка проходитиме вперше. Вперше будуть об'єднані сучасні та музейні вишивані роботи, вперше буде проведено виставку у форматі онлайн і офлайн, вперше буде створено друкований каталог вишиваних творів, що презентуватимуться на виставці.
# 20.
ID: 4EVE11-01553
Назва проекту: Звенигород. АРХеоМІКС
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3353644
Запитувана сума від УКФ: 2953644
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство «Белзький мур»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Звенигород, Львівський район, Львівська область, м. Львів, Львівська область, м. Київ, Київська область,
Опис проекту: Розширення можливостей доступу до кроссекторального культурного контенту через проведення масштабної події «Звенигород. АРХеоМІКС» на території пам’ятки археологічної спадщини національного значення «Городище літописного міста Звенигород», до якої будуть залучені представники мистецько-культурного та наукового середовища, громадськості, місцевої влади, IT-спільнот, що сприятиме збільшенню зацікавленості серед різних аудиторії продуктами креативних індустрій та темою охорони і збереження культурної спадщини. Проєкт передбачає кількатижневу міждисциплінарну та кроссекторальну програму включно з проведенням виставки з використанням мультимедійних проекцій, 3Д мапінгом, круглим столом, перфомансом, пленером, дитячими майстер-класами та ін. на базі історико-культурного заповідника «Древній Звенигород», що сприятиме промоції культурного продукту задля розуміння, переосмислення та відповідального ставлення до національної культурної спадщини.
# 21.
ID: 4EVE11-01583
Назва проекту: Всеукраїнський хоровий фестиваль-конкурс духовної та автентичної музики "Пентікостія"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2219979.60
Запитувана сума від УКФ: 2219979.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Ларін Дмитро Рудольфович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту – сформувати простір для збереження традицій українського духовного, автентичного співу та підняття хорового культурного рівня українців. Захід засновано у 2011р., відтоді він проходить на кращих майданчиках Києва. За ці роки у заході взяло участь близько 200 хорів з усієї країни. Гала-концерти збирають щонайменше 3000 глядачів. Фестиваль проходить на конкурсній основі, тож учасники зростають у професійній та культурній площині. Одним з ключових завдань проекту є популяризація автентичного та духовного хорового співу серед молоді. Проведення заходу допоможе творчим людям, навіть з найменших населених пунктів України, відчути єдність в традиціях та важливість збереження автентичної, вивчення нової та виконання духовної музики як таке.
# 22.
ID: 4EVE11-01801
Назва проекту: Напрямок Клезмер
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2973403.86
Запитувана сума від УКФ: 2973403.86
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОРНЯГА ЮЛІЯ ФЕДІРІВНА
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Чернігів, Київ, Хуст, Ужгород, Львів, Кривий Ріг, Одеса, Харків, Херсон, Рівне,
Опис проекту: Проєкт Destination Klezmer спрямований на масштабування досвіду фестивалю Київ Клезмер Фестиваль в межах України з метою поширення та закріплення сприйняття музики клезмерів як частини української музичної культурної спадщини, сприйняття культури української єврейської громади як невід’ємної частини сучасної української культури. Проектом передбачено розробку та проведення серії комбінованих заходів (обмежена кількість глядачів і онлайн трансляція) з діючих сінагог в 10-ти містах України (Хуст, Ужгород, Львів , Кривий Ріг, Одеса, Харків, Херсон, Рівне , Чернігів , Київ ) в яких візьмуть участь резиденти Фестивалю, закордонні гості, а також зйомка серіалу- роад муві. Клезмер фестивалі привертають увагу туристів, подія в кожному місті супроводжується виставкою з історії музики , лекціями та екскурсіями.
# 23.
ID: 4EVE11-01834
Назва проекту: «ДИРИГЕНТ ЯНГОЛІВ»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 959676.22
Запитувана сума від УКФ: 959676.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Світ Знань"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Вінниця, м. Тульчин Вінницької обл.,
Опис проекту: Проект “ДИРИГЕНТ ЯНГОЛІВ » передбачає створення вистави у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. М. Садовского за п’єсою драматурга Олега Миколайчука-Низовця. Це розповідь про становлення Миколи Леонтовича як композитора та останній трагічний період його життя (опосередковано в цій історії розповідається і про всесвітньо відомого вченого помолога Левка Симиренка, який так само загинув під час «червоного терору»), пов`язану з Поділлям. Прем’єру вистави планується показати на Вінниччині. Це продовження відродження культурної спадщини видатних співвітчизників за місцями їх проживання, залучення спільноти до нових театральних локацій, популяризація «театрального туризму» та місцевих громад. Також це данина пам’яті від 100 річчя з дня загибелі Миколи Леонтовича та Левка Симиренка – видатних українців яких знає увесь світ. Художня цінність запропонованого твору для сценічного втілення: Драма 2018 р. стала переможцем конкурсу Міністерства культури серед письменників України «Українська революція 1917 – 1921 років».
# 24.
ID: 4EVE11-01874
Назва проекту: Дунайська Січ
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1829873.00
Запитувана сума від УКФ: 2351073.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавництво «Дзеркало світу»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Ізмаїл,
Опис проекту: «Дунайська Січ» - це триденний міжнародний фестиваль мистецтв, що сьомий рік поспіль на безоплатній основі для відвідувачів проходитиме на берегах Дунаю у місті Ізмаїл. Фестиваль популяризує національну культуру України та країн Подунав’я, відроджує автентичний пісенний фольклор народів Подунав’я, будує культурні мости між державами Чорноморського басейну і підтримує мир у мультикультурному регіоні півдня Одещини. Фестиваль підвищує туристичну привабливість регіону. І саме це є другим основним завданням фестивалю, а відповідно - і подоланням проблеми занепаду та значного відставання регіонів, які знаходяться далеко не лише від столиці, а й від регіонального центру, мають погане сполучення та не мають історичного тривалого якісного туристичного менеджменту.
# 25.
ID: 4EVE11-01942
Назва проекту: Міжнародна виставка «ARTEFACT: CHORNOBYL 35» у 6 містах України
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2987756.00
Запитувана сума від УКФ: 2987756.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БУЯНОВ ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Ужгород, Сєвєродонецьк,
Опис проекту: До 35 роковин Чорнобиля виставка ARTEFACT: CHORNOBYL в унікальному змішаному форматі модульних куполів, шоломів віртуальної реальності та онлайн буде представлена у Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Ужгороді та Сєвєродонецьку. Вперше виставка з успіхом пройшла в Києві у 2019, а у 2020-му презентована в Іспанії у віртуальному форматі за участю Марії Примаченко, Савадова, Марчука та ще 40 митців. Цього року разом з торішніми експонатами, з використанням VR та AR технологій, лазерних та відео інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури, 25 митців з регіонів України у віртуальнії арт-резиденції проекту створять 20 нових експонатів, що будуть представлені 6 містами України. Виставка презентує сучасне українське медіа-мистецтво через переосмислення світової трагедії та єднає різні регіони України, створюючи платформу безпечного суспільного обговорення національної травми.
# 26.
ID: 4EVE11-01988
Назва проекту: Виставка фіналістів Ukrainian Young Book Design Awards 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1650100
Запитувана сума від УКФ: 1650100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Видавництво імені Соломії Павличко “Основи”
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: м. Київ (Взяти участь у конкурсі можуть дизайнери з усього світу. Заявка подається онлайн. Церемонія нагородження відбувається в Києві.),
Опис проекту: Двотижнева виставка учасників шорт-листа третього щорічного конкурсу Ukrainian Young Book Design Awards, який має на меті презентувати нові обличчя, зруйнувати стереотипи у сприйнятті книжкового дизайну, створити майданчик для обговорення суспільно-важливих тем через призму візуального мистецтва. Проект, втілений на онлайн-платформі та в офлайн просторі галереї, презентуватиме роботи учасників конкурсу UYBDA 2021, що за рішенням суддів увійшли до шорт-листа (топ-20 усіх поданих заявок). Виставка складатиметься з презентації робіт учасників та відеороликів про них. Cуспільство дізнається про молодих українських книжкових дизайнерів, заглибиться у актуальні теми, розкриті у форматі візуального мистецтва, та долучиться до діалогу про зміни у суспільстві та важливість збереження культурних явищ.
# 27.
ID: 4EVE11-01992
Назва проекту: Символ
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2612710.00
Запитувана сума від УКФ: 2567710.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Ідея знакового проєкту «Символ» - у висвітленні та актуалізації сучасними засобами символів, що виконують представницьку та об'єднавчу функції, як всередині України, так і за її межами. Проєкт стане знаковою подією, приуроченою до 30-ї річниці незалежності України. Мета міждисциплінарного проєкту “Символ” - представити сучасний погляд на усталені та нові символи України, використовуючи мову мистецтва та нові медіа. Результатом стане матеріалізація та висвітлення символів, їх нове прочитання, що дозволить відкрити їх глибші контексти. А також - підняття у суспільстві дискусії щодо трансформації національної ідеї як явища в сучасному світі, вибірковості пам’яті, еволюції наративу, міграції символів. Проект включатиме виставку, дослідження, широку публічну програму.
# 28.
ID: 4EVE11-02069
Назва проекту: Фестиваль-шоукейс «OPEN OPEN OPEN THEATRE FESTIVAL»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2667995.22
Запитувана сума від УКФ: 2654795.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Фестиваль-шоукейс «OPEN OPEN OPEN THEATRE FESTIVAL» є логічним і більш масштабним продовженням проведеного у 2019 році фестивалю «Open open open Golden Gate theatre festival». Це масштабна театральна міжнародна подія, що передбачає показ вистав режисерів з України, Польщі та Литви театральним експертам, критикам, діячам театру та широкій міжнародній аудиторії онлайн та офлайн. В рамках фестивалю-шоукейсу буде показано 7 вистав та проведено 3 майстер-класи для акторів та режисерів. В рамках шоукейсу відбудеться спец. проект за участі литовської режисерки Андри Каваліускайте та акторів театру «Золоті ворота», що полягатиме у дослідженні гостро-соціальної проблеми через театральны практики та презентації результату на фестивалі-шоукейсі. Метою події є затвердження іміджу українського театру на міжнародній арені як сучасної інституції, що відкрита до співпраці, обмін досвідом, демонстрація доробку українського театру на прикладі вистав відомих та молодих режисерів, налагодження та підтримка вже наявних міжнародних партнерств, залучення більшої кількості людей до «театрального туризму»
# 29.
ID: 4EVE11-02079
Назва проекту: Вулична виставка 500 ліття Богоявленського собору в Острозі
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1028440.00
Запитувана сума від УКФ: 968640.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ОСТРОЗЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "БРАТСТВО ІМЕНІ КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог,
Опис проекту: Вулична виставка 500 ліття Богоявленського собору в Острозі - дослідницький, міжсекторальний проєкт, що в сучасній і популярній формі показує цінність пам'ятки. Проєкт покликаний продемонструвати багатогранність розвитку української культури та матеріальної та нематеріальної спадщини, яку уособлює Богоявленський собор в м. Острог через проведення вуличної виставки. Проєкт сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності, сприятиме зв'язку з історико-культурним надбанням. Проект передбачає підвищення рівня доступності події для людей з інвалідністю.
# 30.
ID: 4EVE11-02251
Назва проекту: Фестиваль кінооператорської майстерності «Кіноко»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2846847
Запитувана сума від УКФ: 2846847
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Творче обєднання "Вавилон13""
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Житомир, Харків,
Опис проекту: КІНОКО — єдиний в Україні фестиваль кінооператорського мистецтва, що проходитиме 1-5 жовтня у Будинку Кіно в місті Києві. Це майданчик культурно-мистецького обміну ідеями та досвідом між молодими кінематографістами та професіоналами. КІНОКО - кроссекторальна подія змішаного формату (онлайн та офлайн), що включає в себе показ конкурсних робіт, професійний технічний форум, виставку актуальної кінознімальної техніки, майстер-класи від провідних діячів галузі, а впродовж року - цикл освітньо-просвітницьких подій та промоційних заходів.
# 31.
ID: 4EVE11-02292
Назва проекту: Два метри снігу. Львівські майстри фотографії і кіно початку ХХ століття та їхні послідовники в Україні та Польщі у ХХ та ХХІ столітті
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2998850.70
Запитувана сума від УКФ: 2998850.70
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна Організація “Благодійний фонд Національного художнього музею України”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Два метри снігу. Львівські майстри фотографії і кіно початку ХХ століття та їхні послідовники в Україні та Польщі у ХХ та ХХІ столітті” є багатокомпонентним дослідницьким проектом, що аналізує питання становлення та розвитку такого знакового явища в європейській культурі, як львівська школа фотографії, його вплив на мистецькі практики сучасних художників України і Польщі та створює поле для дискусії про роль та місце медіуму фотографії в сучасному музеї. Формат експозиції, спеціальна освітня програма та каталог зі статтями провідних дослідників комунікуватимуть проект широкій аудиторії, дадуть можливість для кращого осмислення складних культурних процесів в Україні ХХ ст.
# 32.
ID: 4EVE11-02326
Назва проекту: IV Міжнародний літературний фестиваль "Фронтера"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2866674
Запитувана сума від УКФ: 2761374
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "Стендаль"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Луцьк, Нововолинськ, Смідинська, Ковельська, Затурцівська, Любомильська громади Волинської області, Здолбунівська, Гощанська, Млинівська, Дубнівська громади Рівненської області, Лановецька, Кременецька громади Тернопільської області,
Опис проекту: Підвищення читацької культури та знайомство з літпроцесом України, Польщі, Білорусі, Литви, Чехії, Сербії, Словенії та Хорватії через організацію IV Міжнародного літературного фестивалю “Фронтера” в Луцьку; літературного фестивалю для дітей та підлітків "Фронтера: Нові світи” у Нововолинську (фестиваль з елементами квесту та використання ігрово-пізнавальної методики). Проведення дослідження культурної спадщини 16 громад Волинської, Рівненської та Тернопільської областей (підготовка відео та краєзнавчих матеріалів, концепцій локальних мистецьких подій); навчання 60 волонтерів культури та проєктних менеджерів громад.
# 33.
ID: 4EVE11-02508
Назва проекту: VIIІ Міжнародний фестиваль історичного кіно «Поза часом»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 500776.76
Запитувана сума від УКФ: 500776.76
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Харкевич-Гончарова Інна Михайлівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Славутич, Новоград-Волинський,
Опис проекту: Проект передбачає організацію та проведення VIІI-го Міжнародного фестивалю історичного кіно «Поза часом» – в травні 2020 року. Реалізація проекту є логічним продовженням щорічного Міжнародного фестивалю історичного кіно «Поза часом», який проводиться в Національному історико - архітектурному Музеї «Київська фортеця» з 2014 року. Фестиваль має фахову, просвітницьку та освітні складові. До програми фестивалю входить до 20 документальних та ігрових фільмів українського та зарубіжного виробництва, повно-та короткометражні. Фестиваль є конкурсним. Кожного року присуджується гран-прі фестивалю та кілька спеціальних призів. В рамках фестивалю відбуваються покази фестивальних фільмів в інших містах України, круглі столи, презентації книжок, інші події.
# 34.
ID: 4EVE11-02523
Назва проекту: Лісовий сон
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999600
Запитувана сума від УКФ: 2999600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація " Взаємодія та Успіх"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Киїі,
Опис проекту: Автор проекту - Русіна Оксана Леонідівна вважає доцільним запропонувати музично-драматичний мистецький проект «Лісовий сон», за мотивами поеми-феєрії «Лісова Пісня» Лесі Українки, в рамках проведення мистецьких заходів присвячених 150 річчу з Дня Народження Лесі Українки. Такий проект презентує «Україну мистецьку» на світовій арені, в її духовному та культуро творчому потенціалі. Де висвітлюються такі питання, як: екзистенційна любов і свобода людини у феноменології «реальної та містичної свідомості», з відображенням природи як частини буття людини, та її екологічної цінності. Рух від трансцендентальної екології до «реального Я». Наша мета об’єднати у широкому матеріалі потужний склад митців та створити світовий український арт-бренд в жанрі етно-рок-мюзикл.
# 35.
ID: 4EVE11-02548
Назва проекту: Міжнародний мистецький фестиваль "Джойфест"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1499000
Запитувана сума від УКФ: 1499000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Міжнародний мистецький фестиваль "Джойфест" - є найбільшим за кількістю глядачів і відвідувачів театрально-мистецьким фестивалем в Києві. Програма фестивалю не обмежує участь у фестивалі за тематикою, кількістю вистав, формою власності та ін. Фест спрямовано на поліпшення крос-секторального співробітництва митців різних жанрів
# 36.
ID: 4EVE11-02653
Назва проекту: Корисні копалини: виставка опер у павільйоні спогадів
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2491595
Запитувана сума від УКФ: 2171595
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНЦІЯ"УХО"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжсекторальна виставка на основі відеозаписів та сценографічних рішень циклу з трьох сучасних опер, поставлених музичною агенцією «Ухо» на сцені Національній опері України у 2016-2018 роках. Проєкт включатиме серію концертів, на яких будуть виконані твори авторів опер. Змонтовані мультимедійні матеріали та використані у постановках сценографічні об‘єкти будуть доповнені аудіовізуальними інсталяціями. Міжсекторальний та мультимедійний формат проєкту покликаний популяризувати жанр сучасної опери серед ширшої аудиторії, поглибити мистецький досвід за допомогою цифрових технологій, та встановити нові зв’язки між музичними, візуальними та драматичними елементами оперної форми.
# 37.
ID: 4EVE11-02725
Назва проекту: XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 6774929
Запитувана сума від УКФ: 3939469
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАВРІЙСЬКІ ІГРИ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Херсонська обл., м.Скадовськ,
Опис проекту: У Фестивалі беруть участь виконавці від 6-ти до 16-ти років з усієї України, в т.ч. з тимчасово окупованих територій. До складу журі входять відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа. Участь для конкурсантів є безкоштовною. Результати: Конкурсанти: понад 600 Глядачі open air: 48 тис. Телеаудиторія: 2млн.900 тис. Інтернет аудиторія: 600 тис. Висвітлення: 250 публікацій та 35 сюжетів в ЗМІ Мета: Знайти талановитих дітей, надавати їм можливість для творчої реалізації; Ознайомити широкий загал з талановитими дітьми України за допомогою усіх видів комунікацій; Обмін досвідом між досвідченими фахівцями музичної галузі, та тими, хто лише стає на цей шлях; Сприяння розвитку української музичної індустрії;
# 38.
ID: 4EVE11-02752
Назва проекту: 9-й Трускавецький міжнародний кінофестиваль "Корона Карпат"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1625670.00
Запитувана сума від УКФ: 845670.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Кінофестиваль "Корона Карпат"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Трускавець, Дрогобич, Східниця,
Опис проекту: Метою запропонованого проекту є: 1. Розвиток української кіноіндустрії через зміцнення та збагачення взаємин між митцями кіно та українським глядачем. Результатом стане збільшення кількості споживачів культурного продукту, через покращення статистики України, щодо походу глядача на українське кіно, яка вплине не тільки на покращення інвестиційного клімату, а і на якість національного культурного продукту. 2. Промоція та розвиток туристичної привабливості курорту Трускавець та Львівщини в цілому, через культурні проекти, а саме популяризацію українського кінематографу. Результатом стане покращення курортної та історичної інфраструктури регіону, в умовах децентралізації, що дасть можливість підвищити інституційну та фінансову спроможність.
# 39.
ID: 4EVE11-02855
Назва проекту: XXIII Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії »
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3181231.00
Запитувана сума від УКФ: 1881231.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Фестивальний центр»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Херсон, Херсонська область,
Опис проекту: Проект реалізується з метою популяризації українського та зарубіжного сучасного театрального мистецтва, інтернаціоналізації української культури, посилення позитивного іміджу України на міжнародні арені, збільшення ролі культури в житті українського суспільства. Проект сприяє міжкультурному діалогу та підтримці культурного розмаїття, розбудові партнерств у сфері культурних і креативних індустрій, створює (сприяє появі) нові творчі простори в місті, розширює можливості кроссекторального культурного контенту, позитивно впливає на розвиток внутрішнього та зовнішнього культурного туризму.
# 40.
ID: 4EVE11-02879
Назва проекту: 10-й фестиваль німого кіно та сучасної музики "Німі ночі"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4003232.45
Запитувана сума від УКФ: 2990870.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство «Національний центр Олександра Довженка»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Одеса,
Опис проекту: «Німі ночі» - єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі фестиваль архівного кіно з потужною дослідницькою складовою у царині кінематографу та актуальної музики. Це рідкісна нагода побачити німі стрічки на великому екрані, із живим музичним супроводом. Фестиваль приймають Одеса, де фестиваль засновано 2010 року, та Київ, де у Довженко-Центрі зберігається найповніша в Україні збірка німого кіно. За 10 років існування фестивалю українська публіка побачила понад 63 фільми дозвукової епохи: як знані світові стрічки, так і віднайдені та відреставровані фільми українських кінематографістів. Ювілейний, десятий фестиваль 17-20 червня 2021 року представить у Києві та Одесі 8 фільмів-відкриттів українського та закордонного виробництва із сучасними саундтреками.
# 41.
ID: 4EVE11-02939
Назва проекту: Фестиваль дизайну та колоборації "Design Village"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1973421.00
Запитувана сума від УКФ: 1706662.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа-Підприємець Максимів Назарій Юрійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: “Design Village” – це міжнародний 3-денний фестиваль, що проходить у Івано-Франківську. Цього року фестиваль пройде з 14 по 17 жовтня. Design Village допомагає представникам дизайн індустрії, а також дотичних креативних індустрій та підприємництва перезавантажуватись у своїй роботі, знайомитись з новими практиками, дизайн-підходами та надихнутись на нові ідеї. Щоразу, фестиваль видозмінюється та експериментує з форматами для того, аби еволюціонувати разом з контекстом змін, що відбуваються у дизайн-середовищі та світі загалом.
# 42.
ID: 4EVE11-02960
Назва проекту: Культура за ґратами
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999130
Запитувана сума від УКФ: 2999130
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНЕ МІСТО"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, Київ, Козача Лопань (Харківська область), Харків, Ужгород,
Опис проекту: Культура за ґратами - всеукраїнський проєкт, спрямований на збереження історичної пам’яті, вшанування та демонстрацію творчості жертв політичних репресій 1917-1991 рр. на території сучасної України. Проєкт відображає стан розвитку різних сфер культури в Україні за умов тоталітаризму, репресій, голодоморів, голокосту, цензури, утисків та політичного впливу, а також демонструє якість та рівень творчості, створеної за тих умов. Проєкт охоплює музику, літературу та візуальне мистецтво та продемонструє твори українських, єврейських та кримськотатарських митців. Заходи включають симфонічні концерти українських, татарських та єврейських композиторів; єврейське танго; світову класику в перекладах репресованих перекладачів, виставку творів репресованих художників, наукову конференцію та постановку опер.
# 43.
ID: 4EVE11-03089
Назва проекту: Візуальна та освітня програма фестивалю КиївКлезмерФест - 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1956062
Запитувана сума від УКФ: 1956062
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська оргнізація Соціальний Капітал
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Візуальна та освітня програма фестивалю КиївКлезмерФест покликана підтримати основну мету фестивалю: поширення та закріплення сприйняття музики клезмерів як частини української музичної культурної спадщини. В рамках програми ми досліджуватимемо спільну українсько-єврейську культурну спадщину, спільну історію та традиції. Оскільки клезмер, перш за все, весільна музика, головний акцент буде зроблений на порівнянні весільних традицій українців , євреїв та інших народів, що населяли Україну в часи її зародження. В рамках проєкту заплановано 6 тематичних виставок, майстер-класи з рейзеле/витинанок, кулінарні та танцювальні майстер-класи, круглий стіл, літературна програма та вулична музична вистава - відтворення традиційного весілля східноєвропейських євреїв на Контрактовій площі. Відеоверсія вистави стане головним продуктом програми.
# 44.
ID: 4EVE11-03124
Назва проекту: Львівський тиждень моди (26 сезон)
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3202057
Запитувана сума від УКФ: 2999057
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Львівський тиждень моди»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Львів, Учасники проєкту (дизайнери), запрошені спікери і фахівці - вся Україна,
Опис проекту: Багатоденна масштабна модна подія у декількох локаціях Львова, яка вбачає у якості основної мети всебічний розвиток сектору моди, позиціонування моди в культурному контексті, промоцію здобутків української модної індустрії в Україні й за кордоном і включає в себе: - модні покази колекцій українських та закордонних дизайнерів; - освітній захід „Fashion Talks” за участі українських та закордонних фахівців; - спецпроєкт „Collaboration”, котрий передбачає покази колекцій, створених у колаборації молодих брендів з художниками й організацію мистецької виставки; - спецпроєкт „Lviv Fashion Cinema”, який передбачає організовані перегляди фешн-фільмів та фешн-відеороликів; - спецпроєкт „VR Fashion”; - спецпроєкт спілкування з авдиторіями – «Фешн-сніданки».
# 45.
ID: 4EVE11-03147
Назва проекту: Форум кастинг-директорів
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2726180
Запитувана сума від УКФ: 2726180
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Макарченко Павло Генадійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Форум кастинг-директорів» - це масштабна галузева професійна платформа для кастинг-директорів та акторів. Форум створено 2020 року (проходив онлайн-форматі через пандемію) і він вже став головною професійною подією для кастинг-директорів та акторів України та Східної Європи (загальна кількість переглядів склала 68 249 з 10 країн і з цільового середовища у 12 000 практикуючих акторів та кастинг-директорів в Україні). Форум створено з метою: -професійного та інституційного розвитку учасників спільноти кастинг-директорів та акторів; -відкриття нових імен в індустрії; - сприяння впровадженню успішного європейського досвіду; -інтеграції українських професіоналів у міжнародні профільні організації та мережі. - розвитку неформальних освітніх професійних практик та продуктів. Під час форуму проходить серія заходів від українських кастинг-директорів, європейських мереж, інституцій, професійних об’єднань кастинг-директорів та акторів (у форматі нетворкінгів, презентацій, профільних дискусійних панелей, лекцій, майстер-класів). Проект реалізується за підтримки «Української асоціації кастинг директорів», акторського порталу DreamCast, Terrarium, кінофестивалю «Молодість», простору Kooperativ, Loft 31, порталу DzygaMDB, польської акторської платформи Acting Tools.
# 46.
ID: 4EVE11-03196
Назва проекту: V Міжнародний форум "КіноХвиля" "30 років незалежного кіно"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1885354.00
Запитувана сума від УКФ: 1885354.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Тернопільська кінокомісія"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Тернопіль,
Опис проекту: V Міжнародний форум "КіноХвиля" - це комфортний комунікаційний майданчик для зустрічей та спілкування українських та іноземних представників кіноіндустрії, представників державних установ, місцевого самоврядування де відбувається обговорення, напрацювання комплексного підходу для вирішення актуальних питань галузі, налагодження контактів, започаткування співпраці.
# 47.
ID: 4EVE11-03211
Назва проекту: Тріумф Острозької Біблії
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1358888
Запитувана сума від УКФ: 1358888
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародний благодійний фонд відродження Острозької академії
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Острог Рівненської області,
Опис проекту: Проект спрямований на підтримку та промоцію 440-річного ювілею з часу видання Острозької Біблії як визначної пам’ятки книгодрукування національного та світового рівня. Проектом передбачено проведення форуму «Тріумф Острозької Біблії» за участі провідних науковців України та зарубіжжя, культурних діячів, митців та священнослужителів. Передує проведеному форуму низка креативних, заходів, спрямованих на масштабування означеної визначної події у сприйнятливій формі для широкої громадкості.
# 48.
ID: 4EVE11-03225
Назва проекту: Шоукейс-фестиваль Z Music
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1682630.00
Запитувана сума від УКФ: 1682630.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Західфест"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Одеса, Харків, Київ, Дніпро,
Опис проекту: Z Music - конкурсний шоукейс-фестиваль, який вперше відбувся в 2020 році за підтримки УКФ, основна мета- показати широкій масі починаючі молоді гурти та дати цим гуртам можливість виступити на великій сцені- переможці потрапляють на Zaxidfest. Також в шоукейсі приймуть участь спікери з музичної сфери з США, Італії, Німеччини, Польщі, Румунії, Литви, Білорусі, Молдови
# 49.
ID: 4EVE11-03257
Назва проекту: Національний проект "Українська пісня/Ukrainian Song Project"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 6500000.00
Запитувана сума від УКФ: 3943400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Україна. Культура. Світ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект започаткований з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики в Україні та світі, підтримки молодих українських виконавців. "Українська пісня" - це мистецький проект, який має стати платформою для пошуку молодих, талановитих, креативних артистів та гуртів з усієї країни. Напрямком проекту є формування якісно нового покоління популярних українських виконавців. Вже 6 рік поспіль проект відбувається на стадіоні "Арена Львів" в рамках святкуванням Дня Незалежності України і транслюється на загальнонаціональних телеканалах. Протягом останніх трьох років проект став одним із найграндіозніших музичних подій в Україні. 2020 року проєкт був проведений в період карантинних обмежень у вигляді телезйомки та транслювався 24 серпня на Телеканалі "Україна".
# 50.
ID: 4EVE11-03317
Назва проекту: Організація церемонії відкриття VIII Lviv Media Forum
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2598389.68
Запитувана сума від УКФ: 2402469.68
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Львівський медіафорум"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Подія відбуватиметься у Львові, учасники - з усієї України та з-за кордону,
Опис проекту: Lviv Media Forum (LMF) – наймасштабніша медійна подія Центрально-Східної Європи, котра з 2013 року щорічно відбувається у Львові та збирає близько 1000 медіафахівців та лідерів з усього світу – від США до Сингапуру. В різні роки гостями LMF були Бернар-Анрі Леві, Пітер Померанцев, Адам Міхнік, пулітцерівські лауреати Енн Еплбаум, Денніс Чемберлін та інші. Подія слугує дискусійним, нетворкінговим та освітнім майданчиком, в рамках якого члени медійної спільноти мають можливість обмінюватися думками стосовно ключових суспільних та фахових викликів, ділитися досвідом та професійними кейсами, а також налагоджувати зв’язки з закордонними колегами.
# 51.
ID: 4EVE11-03325
Назва проекту: Фестиваль «Звуки Чорнобиля» за участю популярних європейських та українських виконавців
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2998264
Запитувана сума від УКФ: 2998264
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «ЛАВІНА КОНЦЕРТ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль вшанування героїв Чорнобиля до 35 роковин аварії на ЧАЕС – «Звуки Чорнобиля» відбудеться за участю відомих українських музикантів та 5 відомих європейських артистів, які під час індивідуальних арт-резиденцій у Зоні Відчуження створять нові пісні, присвячені Чорнобилю, які потім презентують на фестивалі. Подія пройде в центрі Києва з безкоштовним входом за участю музикантів, учасників проекту 2019-2021 років, ліквідаторів Чорнобильської аварії, киян, гостей міста та всіх охочих.
# 52.
ID: 4EVE11-03335
Назва проекту: Масштабний форум "Кіно як засіб національно-патріотичного виховання" з показом фільму "Мати Апостолів"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2992829.20
Запитувана сума від УКФ: 2992829.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Золоте Руно»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Богодухів, Харківська область, місто Ізюм, Харківська область, місто Красноград, Харківська область, місто Куп'янськ, Харківська область, місто Лозова, Харківська область, місто Чугуїв, Харківська область, місто Мукачево, Закарпатська область, місто Хуст, Закарпатська область, місто Берегове, Закарпатська область, місто Чоп, Закарпатська область,
Опис проекту: Масштабний форум "Кіно як засіб національно-патріотичного виховання" з подальшим показом художнього фільму "Мати Апостолів" є масштабною культурно-мистецькою подією із залученням широкої аудиторії з кількох регіонів України з просвітницькою метою дослідити вплив образу сильної духом української жінки на патріотизм глядача та формування об’єднаної української ідентичності.
# 53.
ID: 4EVE11-03356
Назва проекту: 19-ий Форум «Дні сучасної музики у Вінниці» за темою «Музика, яку можна бачити»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 900242.00
Запитувана сума від УКФ: 900242.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Черевик Володимир Володимирович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Вінниця, Вінницька область,
Опис проекту: CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA є культовим професійним музичним проектом, дія якого спрямовується на популяризацію концептуальної академічної музики, зокрема української, у світовому контексті. В рамках Форуму відбудуться концертні програми, в яких пов’язуються сучасні технічні інновації із музичним контентом. Тематика Форуму «Музика, яку можна бачити», в рамках якого кожен зможе відчути культурний продукт в двох вимірах сприйняття: зір в поєднанні зі слухом, що значно підсилює розуміння та відчуття емоційної складової творів у форматі 2Д. Задля досягнення мети проекту: презентація ексклюзивного концептуального українського музичного продукту в контексті світового позиціювання із метою подальшого створення міжрегіональних та міжнародних проектів в яких об’єднуються сучасні технічні інновації та академічний контент, будуть досягнути наступні результати: 1.Популяризація та пропагування сучасного музичного українського мистецтва, залучення молоді до професійної діяльності в царині академічної музики. 2. Створення спільного міжрегіонального академічного мистецького продукту та нових форм мистецької взаємодії; 3. Створення платформи для професійного спілкування та формування умов щодо творчої взаємодії між композиторами та виконавцям різних регіонів України. .
# 54.
ID: 4EVE11-03425
Назва проекту: Ше.Fest мандрує країною
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3198916.18
Запитувана сума від УКФ: 2931874.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнська громадська організація "Молодий Народний Рух"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: с. Моринці (Черкаська обл.), Одеса, Первомайськ, Бровари (Київська обл.), Ірпінь (Київська обл.), м.Київ,
Опис проекту: Проєкт спрямований на підтримку розвитку сучасного українського мистецтва та пробудження національної свідомості через новаторське розкриття постаті Тараса Шевченка. Фестиваль Ше.Fest залучає до сучасного прочитання Кобзаря популярних українських музикантів, художників, письменників, науковців, лекторів, блогерів, журналістів та громадських діячів. Під час фестивалю відбуваються просвітницькі лекції, конкурси, презентації мистецьких творів, музичні виступи, театральні вистави, майстер-класи. Планується залучити до фестивальних подій не менше 10 000 учасників з різних регіонів України та провести піар-кампанію із мільйонним охопленням аудиторії. Основною метою є інтерпретація ідей та мистецького спадку Шевченка, актуалізація його непересічної персони сучасними методами із залученням провідних фахівців та відомих культурних діячів країни.
# 55.
ID: 4EVE11-03919
Назва проекту: Всеукраїнський Туристичний Форум 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1746860.00
Запитувана сума від УКФ: 1596860.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка "Візіт Юкрейн"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект передбачає організацію Київського Форуму Культури та Туризму у cерпні 2021 року з метою обговорення та вирішення питань, які є важливими для культурного та туристичного сектору України з залученням аудиторії регіонів України та з закордону. Проект сприятеме розвитку національної та міжнародної співпраці партнерів та експертів в галузі культури та туризму, посиленню ролі культури та туризму у житті суспільства, активізаціяї внутрішнього туризму з метою відвідування культурних пам’яток, збільшенню туристичного потоку до Київа. Головна мета заходу - обговорення проблем, досвіду, рішень, що використовуються в історичних містах, виключно в аспекті розвитку туризму з урахуванням демографічних, просторових, історичних, культурних, економічних та соціальних умов та з метою пошуку загальних інструментів сталого розвитку з точки зору еволюції туризму.
# 56.
ID: 4EVE11-03948
Назва проекту: Demofoonte-Фестиваль. Березовський + інші.
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2620873.00
Запитувана сума від УКФ: 2495873.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Оупен Опера Юкрейн"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Максим Березовський - знакова постать історії, автор першої української опери. Його “Демофонт” (1773) написаний на італійський текст П.Метастазіо. Відомі 4 арії, що не дозволяє “Демофонту” потрапити у сценічний простір. Проєкт передбачає повернення М.Березовського та його опери як значимого для України тексту. Команда має намір реконструювати “Демофонта”, виходячи з тексту автентичного лібрето. Молоді українські драматург, режисер, диригент та авторитетний науковець створять версію, що включатиме арії Березовського та фрагменти опер сучасників композитора, що зверталися до даного сюжету. Потужна наукова складова стане основою для міжнародної онлайн-конференції “Березовський-фестиваль”. Робота спрямована на діалог із сучасним глядачем, запроваджуватиме роздуми на тему ідентичності, розширюючи уявлення про Україну як частину європейської історії.
# 57.
ID: 4EVE11-03952
Назва проекту: ІІІ Міжнародний фестиваль монодрам Соло Плейс Фест
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 726000
Запитувана сума від УКФ: 726000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Креативна Україна"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект передбачає організацію і проведення ІІІ-го Міжнародного театрального фестивалю монодрам Solo Plays Fest у Києві, Україна, орієнтовно 16-20 травня 2019 року. Програма включає в себе покази фестивальних вистав, навчальні семінари, майстер-класи та тренінги, театральну конференцію. На фестивалі буде представлено 12-15 моновистав, зокрема до 5 вистав іноземних театрів та виконавців. Також програма включає 2-3 тренінги та майстер-класи, 1 театральну конференцію. Передбачено спільне обговорення вистав учасниками фестивалю та глядачами. Фестиваль є незмагальним та призначений для ознайомлення з досягненнями сучасного театру широкого кола театральних фахівців і глядачів, мережування та обміну досвідом
# 58.
ID: 4EVE11-03978
Назва проекту: Арт-потяг «ГогольTrain»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2853155.00
Запитувана сума від УКФ: 2853155.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Департамент культурних спільнот»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ (Україна),
Опис проекту: Арт-потяг «ГогольTrain» - проект круїзного арт-поїзда, який має на меті потужний культурний діалог, міжрегіональний груповий обмін/мобільність та горизонтальну залученість до створення культурних колаборацій та соціальних трансформацій. Арт-потяг «ГогольTrain» - сім вагонів рухомої перформативної групи: 2 мистецькі вагони-ресторани та 5 вагонів житлових осередків. «ГогольTrain» збирає активну молодь та митців з різних регіонів України, які дорогою в різні міста на фестиваль сучасного мистецтва, спільно створюють крос-культурну мистецьку резиденцію і дорозі. У 2021 році проект об’єднує актив з Києва, Маріуполя, Полтави, Дрогобича, Херсону, Дніпра та Вінниці. Пілотні проекти вже були реалізовані у 2019 році маршрутом до Маріуполя та у 2020 році до Херсон.
# 59.
ID: 4EVE11-04489
Назва проекту: Конкурс проектів реставрації та пристосування пам’ятки історії місцевого значення «Будинок, у якому мешкала українська поетеса Леся Українка», що знаходиться по вулиці Академіка Герасимчука, буд 178 у м. Полонне Хмельницької області.
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 571000
Запитувана сума від УКФ: 571000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Полонне, Хмельницька область,
Опис проекту: У стародавньому місті Полонне в 90-х роках ХІХ століття мешкав рідний брат батька Лесі Українки Григорій Антонович Косач. В листах та архівних матеріалах Лесі Українки є чимало згадок про Полонне та про перебування там сім'ї Косачів, в тому числі і Лесі. Будинок, у якому періодично гостювала українська поетеса Леся Українка, що знаходиться по вулиці Академіка Герасимчука, буд. 178 у м. Полонне Хмельницької області, є пам’яткою історії місцевого значення (рішення виконавчого комітету Хмельницької обласної ради народних депутатів від 19.01.1983 року №31). До 2016 року у цій будівлі розташовувалась ЗОШ І-ІІ ступенів №5. Після проведення оптимізації закладів освіти громади будівля пустує. У 2017 році через навмисний підпал частина будівлі, що була прибудована до будинку Косачів у радянські часи, була пошкоджена. Полонська міська рада має на меті зберегти цю пам’ятку історії. Конкурс проектів реставрації та пристосування пам’ятки історії місцевого значення «Будинок, у якому мешкала українська поетеса Леся Українка, що знаходиться по вулиці Академіка Герасимчука, буд 178 у м. Полонне Хмельницької області» стане першим етапом у відновленні будівлі. Проект реставрації та пристосування, який стане переможцем конкурсу, буде реалізований у наступні роки за рахунок бюджету громади, коштів організацій-партнерів, приватних донорських коштів, коштів спонсорів та меценатів.
# 60.
ID: 4EVE11-04528
Назва проекту: Історико-культурний фестиваль «Меч Арея: в гості до Великої Скіфії»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3302071.84
Запитувана сума від УКФ: 2570361.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Доброславська селищна рада Лиманського району Одеської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Доброслав, Лиманський район, Одеська область,
Опис проекту: Скіфи – найвідоміший народ Античної доби в Північному Причорномор’ї , який у VII—III ст. до н. е. населяв землі Великого Євразійського Степу у тому числі і сучасної Одещини. На території Доброслава, інших населених пунктів Одещини дотепер збереглися скіфські кургани. Скіфська культура, мистецтво, вірування, ремесла знаходять своє відображення і в сучасній культурі та побуті українців, а їхні волелюбність, нескореність, демократизм – риси, які сьогодні треба виховувати у підростаючому поколінні. Позиціонування Доброслава як місця щорічного історико-культурного фестивалю сприятиме пробудженню інтересу до своєї історії, поверненню традиційних цінностей української культури, збереженню та популяризації історико-культурної спадщини, розвитку традиційних ремесел; дасть поштовх впровадженню механізмів територіально-економічної спроможності Доброславської територіальної громади та збільшення туристичного потенціалу селища.
# 61.
ID: 4EVE11-04529
Назва проекту: «Сучасний музей української мови». Мультимедійна інтерактивна виставка
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4090000
Запитувана сума від УКФ: 3500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Полтавська міська організація творчої молоді «Коло тебе»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Полтава, Полтавської області,
Опис проекту: «Сучасний музей української мови» Мультимедійна інтерактивна виставка – це унікальний інтерактивний виставковий проєкт з аудіовізуальними та мультимедійними ефектами, наочними експозиціями та наявністю експонатів, до яких можна торкатися. Це відкритий багатофункціональний та інклюзивний простір з особливим дружнім до дітей середовищем. Виставку буде розташовано у приміщенні площею 130 кв.м за адресою м. Полтава, Соборний майдан, 1. На час вимушених карантинних заходів буде можливість відвідати виставку он-лайн. Для цього буде створено формат відео екскурсії з детальним відео оглядом кожного експонату. Мета створення: популяризація української мови, підвищення мотивації до її вивчення та глибинного розуміння її історії, природи та функцій за допомогою сучасних, інклюзивних та мультимедійних інструментів та засобів; збільшення туристичної привабливості регіону. Результат: зростання самоусвідомлення та самоідентифікації громадян як українців, додаткове залучення туристів у регіон.
# 62.
ID: 4EVE11-04743
Назва проекту: Національна прем'єра опери-міфу «Ukraine – Terra Incognita» у Львівській Опері
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3529701
Запитувана сума від УКФ: 2999701
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХРИСТИЯНСЬКА АСОЦІАЦІЯ -УМСА"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Львів,
Опис проекту: 2020 р. за підтримки УКФ створено оперу-міф «Ukraine – Terra Incognita», що поєднала унікальну українську поліфонію, сучасну симфонічну музику, фрі-джаз та відео-арт. Однак, через карантинні обмеження опера була презентована тільки у відео-форматі. Щоб опера отримала розвиток в Україні та вийшла на світові сцени, необхідна масштабна національна прем’єра у стінах оперного театру. Прем’єру опери-міфу, присвячену співакові і воїну Василеві Сліпаку та захисникам України, заплановано на 14 жовтня 2021 р. у Львівській Національній Опері. Опера-міф «Ukraine – Terra Incognita» відкриватиме глибинні коди української культури, виражені у модерних формах, залучаючи нові аудиторії до сучасного сценічного мистецтва. Сайт опери: https://ukraine-young-opera.com/
# 63.
ID: 4EVE11-04748
Назва проекту: Виставковий проєкт “ФУТУРОМАРЕННЯ”
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3848672.26
Запитувана сума від УКФ: 2950392.37
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство “Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Футуромарення — мультидисциплінарний проєкт, присвячений дослідженню феномену футуризму в Україні 1910–1930-х років як потужного прояву модернізаційних процесів в українському суспільстві початку 20 століття. Проєкт покликаний актуалізувати спадщину футуризму через створення масштабної виставки та публічної програми для увиразнення цього феномена на культурній мапі України та в міжнародному середовищі. На базі комплексного опрацювання досліджень про український футуризм буде візуалізовано історію його становлення як самодостатнього явища в контексті європейських авангардних течій, окреслено його вплив на розвиток мистецьких процесів упродовж століття — й до сучасності. Публічні події для різних аудиторій дозволять адекватно представити явище футуризму для сучасного глядача.
# 64.
ID: 4EVE11-05069
Назва проекту: Жива історія древлянського краю
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 562740
Запитувана сума від УКФ: 562740
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ з гуманітарних питань Овруцької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Овруч, Коростеньського району, Житомирської області,
Опис проекту: Проект передбачає організацію та проведення фестивалю, під час якого буде відтворено та проведено реконструкцію бою древлянського князя Олега та київського князя Ярополка, та проведено ряд таких заходів: конкурс автентичної кухні та марафон старовинних танців які є на території нашої громади, виставки та майстер класи народних умільців «Древлянські промисли не зникають у віках» За рахунок чого відбудеться посилення культурної та туристичної привабливості Овруцької ОТГ шляхом створення спільного культурного продукту; Залучення нових аудиторій; Популяризація культурних та історичних особливостей даної території; Посилити роль культури в житті громади та популяризація регіональної культурної традиції та культурної спадщини; Налагодження та розширення зв’язків з іншими громадами; Розкрити потенціал культури старовинного роду древлян як зачинателю культури і традиції від часів Київської Русі до сьогодення та підсилення історичного значення існування древлянського роду. Планується, що фестиваль буде проходити кожного року. Місце проведення місто Овруч, очікувана кількість осіб до 1000 осіб.
# 65.
ID: 4EVE11-05085
Назва проекту: Фестиваль кримськотатарської культури "Qırımğa hoş keldiñiz! Ласкаво просимо до Криму!"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2114893.00
Запитувана сума від УКФ: 2114893.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: 08500, Україна, Київська область, місто Фастів,
Опис проекту: Простір для знайомства з історією, культурою, традиціями кримських татар і розвитку міжкультурного діалогу - розкривається через діяльність локацій, присвячених історії, декоративно-прикладному мистецтву, традиціям кримських татар і дає можливість живого діалогу. В рамках Фестивалю відбудеться низка культурних заходів на кримську та кримськотатарську тематику. Проект фіналізується опен-ейр концертом за участю кримськотатарських аматорських колективів та професійних артистів.
# 66.
ID: 4EVE11-05245
Назва проекту: фестиваль постмодерністського театру "Терра Інкогніта"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1635260.00
Запитувана сума від УКФ: 1635260.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "АРЛЕКІНО»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Маріуполь, м.Маріуполь,
Опис проекту: ідея фестивалю - зібрати в промисловому місті Сходу України, в близькості від лінії розмежування, спектаклі і діячів мистецтв, які розуміють постмодернізм як постійне критичне початок по відношенню до усталених і архаїчним формам і змісту сучасного театрального мистецтва. "Розумний театр для розумної людини" - слоган фестивалю. Запланованна загальна кількість учасників -щонаменше 5.000
# 67.
ID: 4EVE11-05280
Назва проекту: 28 Львівський міжнародний BookForum
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 299484.28
Запитувана сума від УКФ: 299484.28
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Форум видавців”
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Львів, Київ,
Опис проекту: Метою Проєкту є сприяти підвищенню культурного та освітнього рівня суспільства за допомогою організації та проведення Львівського міжнародного BookForum. Результатами проєкту є проведення головного культурного фестивалю країни - Львівського міжнародного BookForum; залучити 250 учасників, 50 програмних партнерів до організації та проведення 120 заходів; 500 акредитованих журналістів; охопити 5 000 000 користувачів у соціальних мережах; прийняти на фестивалі понад 200 000 відвідувачів.
# 68.
ID: 4EVE11-05291
Назва проекту: Left Bank Fest - 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2461112.00
Запитувана сума від УКФ: 2461112.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Left Bank Fest” - це театральний фестиваль моно-формату. В концепції першої едиції фестивалю історія Театру на лівому березі Дніпра, постать його засновника та точка перетину старої та нової школи. Проект є важливим для контексту міста оскільки звертається до збереження історії та культурної спадщини Театру, а також своєю появою прагне “приєднати“ лівий берег до правого та окреслити загальний театральний контекст міста Києва.
# 69.
ID: 4EVE11-05358
Назва проекту: 4 міжнародний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN - 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4007550.00
Запитувана сума від УКФ: 2977050.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Інститут культурної політики"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Тульчин, Вінницька область,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль оперного мистецтва просто неба « OperaFest Tulchyn» проходить на території палацу Потоцьких, пам’ятки національного значення, який має назву «Подільський Версаль». Відомий стартап в сфері культури, який об’єднує багато мистецьких чинників та туристичний компонент, відвідали у 2019 році понад 68 тисяч осіб. Структура фестивалю дозволяє презентувати до 12 оперних вистав без жанрових обмежень протягом фестивальних днів із використанням сучасних технологій, за допомогою яких відтворюється атмосфера оперного театру. Опери лунають українською мовою або надається переклад українською на інтерактвній стрічці. Враховуючи багатогранну історію розвитку опери, програма побудована від класичної опери до сучасних мюзиклів та рок опер, що дозволяє залучити широку аудиторію Стратегічна мета фестивалю: популяризація культурної спадщини та історичних традицій міста Тульчин за допомогою якісного культурного фестивального продукту, що сприяє зміцненню міжнародних та регіональних культурних зв’язків, залучає туриста та впливає на інвестиційну привабливість регіону. Результатом реалізації проекту є: 1. інтеграція матеріальної культурної спадщини Національного значення – Палацу Потоцьких в життя громади, що дозволяє залучати кошти різних фондів на реставрацію Палацу та впорядкування території, яка має площу 9 га 2. Вплив на формування аудиторії - прихильників оперного мистецтва, зокрема залучення молоді до високого мистецтва завдяки нестандартній формі презентації оперного мистецтва просто неба 3. Розробка алгоритмів адаптації важких оперних вистав для показу просто неба завдяки використанню новітніх технологій та інноваційних підходів, що вплинуло на формування мистецького ринку країни (започаткування модної течі: презентація оперних перфоменсів просто неба)
# 70.
ID: 4EVE11-05455
Назва проекту: Привид Опери: Євген Лисик
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1169953.30
Запитувана сума від УКФ: 1169953.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська міська громадська організація "Мистецька рада "Діалог"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Луцьк,
Опис проекту: Привид Опери: Євген Лисик – це масштабний виставково-перформативно- дослідницький проект, який має на меті актуалізувати творчість та спадщину видатного українського художника та сценографа Євгена Лисика (1930-1991), внести його ім'я до пантеону українських митців-візіонерів, та розпочати опрацювання його багатої творчої спадщини і осмислення його художньої філософії. Результатом проекту стане велика виставка робіт Євгена Лисика у Львові та Луцьку, оцифрування спадщини митця для сайту-архіву, який окрім творчості Лисика міститиме наукові дослідження та спогади про нього, каталогу проекту, у супроводі освітньо-промоційної програми, та зі спеціально створеним сценічним дійством у постановці Влодка Кауфмана, що фінішуватиме проект. Проект має на меті не лише меморіалізацію, а й перш за все, інтерпретацію універсальної та потужної спадщини Євгена Лисика у контексті української та світової сценографії і візуального мистецтва загалом.
# 71.
ID: 4EVE11-05631
Назва проекту: V Форум Креативних Індустрій
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2995396.96
Запитувана сума від УКФ: 2863636.96
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Агентство маркетингових комунікацій "ДІАЛЛА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Київ, Всі регіони України (phygital-формат),
Опис проекту: Форум Креативних Індустрій – це подія, що із 2015 року об'єднує представників сегментів культури, бізнесу, державних установ, громадських та неприбуткових організацій та медіа для створення ефективних проєктів творчої та професійної взаємодії. Окрім цього – це головний захід в рамках Днів Креативності в Україні, платформи, що створена для промоції професійних заходів сегменту креативних індустрій. Мета Форуму – продемонструвати потенціал креативності як найціннішого економічного ресурсу сучасної України шляхом організації міжгалузевої події із залученням профільних структур для висвітлення актуальних викликів, досягнень та розробки варіантів розв'язання проблем індустрій, сприяння налагодження контактів міжсекторальної співпраці для створення нових, результативних проєктів у різних сегментах.
# 72.
ID: 4EVE11-05734
Назва проекту: 14-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art 2021: ДО ДЖЕРЕЛ
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2959200.00
Запитувана сума від УКФ: 2959200.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Віз-Арт”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів (фізичні події), Територія України (онлайн-кінопокази), Територія світу (індустріальна та дискусійна частини),
Опис проекту: Кінофестиваль Wiz-Art - один з ключових гравців кіноіндустрії України з міжнародним визнанням, він пройде 18-27 червня 2021 14-й раз поспіль. Протягом 10 днів у гібридному форматі (офлайн у Львові та онлайн в України і світі), буде представлено близько 200 фільмів у 25 кінопрограмах, проведено навчальну частину Wiz-Art Lab та сценарну майстерню Keep It Short. Фільми, обговорення та лекції фестивалю будуть доступні онлайн. Метою проєкту є розвиток українського кіно через демонстрування, обговорення і створення фільмів, пошук спільних сенсів. Як результат проєкту доступ до ексклюзивного контенту отримають більше 8000 глядачів, очікується 35 000 переглядів фільмів, охоплення аудиторії – 600 000 осіб.
# 73.
ID: 4EVE11-05885
Назва проекту: Артфорум на Хортиці 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3200000
Запитувана сума від УКФ: 2792800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Запорізький медіа центр плюс"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запорі, Запоріжжя,
Опис проекту: «Арт-Форум» у Запоріжжі – крос-секторальний культурно-освітній та мистецький захід, започаткований в 2020 році ГО «Запорізький медіа-центр». Головна мета форуму – створення сталого доступу до якісного українського культурного продукту для жителів південного сходу країни, створення потужної платформи для спілкування, обміну та співпраці між митцями, культурними діячами, освітянами та бізнесом. Програма форуму містить інтерактивні мистецькі заходи, тематичні круглі столи, панельні дискусії, презентації, обговорення. Форум заплановано як регулярну щорічну подію. Очікувані результати: 3000 відвідувачів офлайн на різних локаціях, від 500 000 відвідувачів онлайн, 40 учасників, 250 публікацій в медіа, видання та поширення (онлайн) Білої книги за результатами форуму, створення відео-звіту за результатами форуму.
# 74.
ID: 4EVE11-05958
Назва проекту: Odessa Fashion Week
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1678526.00
Запитувана сума від УКФ: 1302526.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Одеський тиждень моди"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Odessa Fashion Week – це професійний тиждень моди в Одесі, головною метою якого є сприяння розвитку індустрії моди в Південному регіоні та Україні в цілому за рахунок промоції українських дизайнерів (торгових марок) одягу, взуття та аксесуарів на всеукраїнський та міжнародні ринки.
# 75.
ID: 4EVE11-05981
Назва проекту: 3D шоу дронів до знакової події 30 річчя Незалежності України (українського виробництва, 40 дронів)
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація «Школа робототехніки «Вперед у майбутнє»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Запоріжжя, Вся Україна (відеотрансляція т арозповсюдження відеоматеріалів територією України і не тільки через медіаплатформу),
Опис проекту: Місія громадської організації Школа Робототехніки «Вперед у майбутнє» (м. Запоріжжя, Україна) - навчання дітей віком 7-16+ років і тих хто зацікавлений сучасним інженерним технологіям, розвитку в них творчого потенціалу, популяризації робототехніки і засобів автоматизації. Ми вчимо дітей програмувати роботів, дронів (квадрокоптерів, БПЛА), різні електронні прилади, для їх роботи у автоматичному режимі, вчимо конструювати та друкувати на 3Д принтері, знайомимо з технологіями AR, VR. MR реальності. Ці знання дуже актуальні у сучасному світі роботизації та діджіталізації, як промислового, так і культурного секторів суспільного життя. У 2019 р. в м. Запоріжжя на свято було запрошено шоу квадрокоптерів (200 шт.). Ми дуже загорілися таким проектом, адже наші знайомі інженери та викладачі працюють з одинокими технологіями дронів, а тут треба керувати роєм. Наша мета відтворити технологію - створення квадрокоптеру українського виробництва для шоу програми, адаптувати програму дизайну шоу, та програму керуванння. Проект приурочено до Знакової Події в Україні - до дня з нагоди 30 річчя Незалежності України, що відбудеться 24 серпня 2021 р. Шоу з 40 дронів за українською технологією з анімацією у повітрі Мапи України, Флагу, Герба, Козаку, логотипу УКФ та інші малюнки, що нагадують україннську ідентичність.
# 76.
ID: 4EVE11-06006
Назва проекту: UKRAINIAN FASHION WEEK
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5103177
Запитувана сума від УКФ: 3999687
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Рекламно-інформаційне агентство «ЯНКО»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Ukrainian Fashion Week – це перший тиждень моди у Центральній Європі, створений за світовими стандартами показів prêt-a-porter, проходить двічі на рік, збирає понад 50 учасників, акредитовує близько 200 українських та зарубіжних медіа, має середнє медійне охоплення 2 000 000. Головні цілі, що Ukrainian Fashion Week ставить перед собою щосезону: підтримка та розвиток української fashion-індустрії; промоція дизайнерів на національному та міжнародному рівнях; розвиток sustainable fashion та інновацій сектору; пошук, навчання та презентація молодих українських дизайнерів; міждисциплінарні колаборації. Результатом UFW SS22 стане інноваційний phygital-формат, що поєднує фізичні та діджитальні презентації колекцій та є максимально ефективним у реалізації поставлених цілей в кризу спричинену COVID-19.
# 77.
ID: 4EVE11-06030
Назва проекту: Міжнародний музичний фестиваль Black Sea Music Fest
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 771508.32
Запитувана сума від УКФ: 771508.32
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство "Національний одеський філармонійний оркестр"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Щорічний міжнародний музичний фестиваль, який проходить с 2014 року. Ідейним натхненником та художнім керівником фестивалю Black Sea Music Fest є народний артист України Хобарт Ерл. В різні роки існування фестивалю в ньому брали участь такі видатні музиканти як: Давід Герінгас, Стівен Іссерліс, Мідорі, Валерій Соколов, Тетяна Мельниченко, Олександр Пірієв, Райнер Хонек та багато інших, включаючи Національну заслужену академічну капелу “Думка” (художній керівник, народний артист України – Євген Савчук) та хор Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової. Саме в рамках фестивалю вперше пролунали збережені фрагменти опери «Ундіна» Чайковського та твори українських композиторів – Станковича, Сильвестрова, Скорика, Безбородько, Остаповича.
# 78.
ID: 4EVE11-06228
Назва проекту: Kyiv Art Week 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3998296.00
Запитувана сума від УКФ: 2839296.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародний благодійний фонд "Дія"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Kyiv Art Week — міжнародний масштабний арт-фестиваль, що презентує практики митців та кураторів з усього світу у Києві. Метою фестивалю є демонстрація потенціалу Києва як європейської столиці мистецтв; розвиток внутрішнього і зовнішнього культурно-пізнавального туризму; розвиток культурної екосистеми та посилення обмінів між креативними спільнотами різних регіонів та країн; інтернаціоналізація української культури; сприяння монетизації мистецьких проектів та професійному становленню митців. Kyiv Art Week сприяє формуванню позитивного іміджу культурного середовища України. З 2016 по 2019 роки фестиваль відвідали понад 100 000 іноземних та українських гостей. В 2020 році освітня, виставкова та перформативна програми KAW відбулись онлайн. Події онлайн зібрали 600 000 відвідувань. З 2016 року у рамках Kyiv Art Week було представлено практики більше 1600 художників та художниць, реалізовано 11 міжнародних кураторських проектів; обмінювались досвідом 82 культурні інституції України, Німеччини, Італії, Грузії, Франції, Швейцарії, Бразилії, Литви та інших країн; проведено 160 публічних лекцій та 5 міжнародних конференцій. З 2016 по 2020 вийшло більше 2000 публікацій у міжнародних (включно з українськими) ЗМІ на тему сучасного українського мистецтва, ініційованих Kyiv Art Week.
# 79.
ID: 4EVE11-06240
Назва проекту: Драматургічний всесвіт Лесі Українки (до 150-ї річниці з дня народження)
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 796340.00
Запитувана сума від УКФ: 796340.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Волинський державний університет імені Лесі Українки
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Луцьк, Луцьк,
Опис проекту: Проєкт покликаний впливати на імідж Лесі Українки через заснування престижного конкурсу і премії її імені. Леся Українка відома як поетеса. Нема усвідомлення того, що вона насамперед драматургиня світового рівня. Тому досі нема театру Лесі Українки, за аналогією до інших подібних ("Шекспірівський театр", "Чеховський театр", тощо). Престижний конкурс і премія здатні мотивувати до участі талановитих драматургів і режисерів у новаторських постановках драм Лесі Українки. Заснувати конкурс і премію може установа, яка носить її ім'я, Волинський національний університет. Але це довготривалий проєкт на перспективу. Даний проєкт повинен стати першим етапом цього процесу (добра нагода – 150-літній ювілей драматургині).
# 80.
ID: 4EVE11-06381
Назва проекту: Саміт і парад миру. Фестиваль "Ода родині"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 938820
Запитувана сума від УКФ: 938820
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд "Фонд майбутнього"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: Захід, присвячений питанням миротворення та збереження сімейних цінностей, в рамках якого будуть проведені два заходи: фестиваль "Ода родині", фольклорно-етнографічне дійство (15.05.2021) та проведення саміту і параду миру (16.05.2021). Розробка освітньої програми
# 81.
ID: 4EVE11-06399
Назва проекту: VII Міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3256439.25
Запитувана сума від УКФ: 2976439.25
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Нью Фешн Зон
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone є центром розвитку молодих (не за віком а за досвідом), талановитих дизайнерів і дає можливість всім учасникам обмінюватися досвідом, набувати нових знань і демонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди. Конкурс проходить уже 6 років поспіль та відкриває нові імена. Конкурс проводиться один раз в рік і складається з трьох етапів: Півфінал, Програма fashion менторства та Фінал. Для участі у Півфіналі VII Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone-2021 конкурсанти відправляють відео-презентації своїх колекцій. Українські та міжнародні члени журі онлайн оцінюють відео-роботи учасників у 5-ти номінаціях. Конкурсанти, які не пройдуть до наступного етапу, - пройдуть “Review програму” з українськими та міжнародними експертами, а фіналісти - Програму fashion менторства. На Фіналі учасники презентуватимуть навчальну колекцію з 6-ти образів у форматі дефіле. Масштабний Фінал Конкурсу - збирає у якості гостей представників усіх напрямків fashion галузі з різних куточків України та світу та велику кількість споживачів та поціновувачів фешн-продукту. В рамках участі у Конкурсі фіналісти отримають професійні індивідуальні консультації від своїх менторів (експертів сфери), створять fashion кампейни з провідними креативними фотографами та презентують фото кампейнів на Виставці-перформансі у Галереї в Києві.
# 82.
ID: 4EVE11-06490
Назва проекту: Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2021 ‘HOMES FOR TOMORROW | ЖИТЛО’
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1255176
Запитувана сума від УКФ: 1083437
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація “Благодійний фонд КЕНЕКШНС”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions — одна з найбільших архітектурних подій Європи, що проходить щорічно, починаючи з 2008 року. Через нові «пандемічні реалії» Фестиваль 2021 року відбудеться у гібридній формі — передбачена тижнева серія онлайн-подій, що відбудеться у вересні 2021, частина програми пройде протягом 1 дня у звичному офлайн форматі open-air у Києві відновідно усіх норм дотримання епідеміологічної безпеки. Житло — одна з найголовніших проблем нашого часу — тема Фестивалю CANactions 2021. Фестиваль 'Homes for Tomorrow’ покликаний стати місцем спільного діалогу про архітектуру та інноваційних підходів до створення більш сприятливих місць для життя. Заплановані формати: лекції, дискусії, архітури, майстер-класи, презентації за участі провідних світових і вітчизняних фахівців/чинь, експертів/ок, практиків/кинь у сфері архітектури, містобудування, суспільних наук тощо. Традиційно фестиваль пройде двома мовами — українською та англійською, з синхронним перекладом. Всі події будуть транслюватись наживо в мережі Інтернет, завдяки чому буде розширена аудиторія глядачів/ок не лише з України, а й закордону. Це, водночас забезпечить доступність події для всіх, хто так чи інакше не зміг би долучитись до неї через перешкоди й обмеження різного характеру.
# 83.
ID: 4EVE11-06607
Назва проекту: «Підготовка та урочисте відкриття XXVІI Міжнародного фестивалю "Слов'янські театральні зустрічі" на базі КП "Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка" Чернігівської облради»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 634590
Запитувана сума від УКФ: 634590
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство «Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка» Чернігівської обласної ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Чернігів, Чернігівська область,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі» проводиться з 1990 року за участю кращих театральних колективів України, Білорусі, Польщі. Проведення традиційного фестивалю було заплановано на 2020 рік але через карантинні обмеження перенесено на жовтень 2021 року. Один з найстаріших театральних фестивалів України є знаковою подією, яка примножує позитивний імідж країни у міжнародній культурній сфері та сприяє покращенню туристичної привабливості регіону.
# 84.
ID: 4EVE11-06845
Назва проекту: FASHION FILM FESTIVAL KYIV
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2998771
Запитувана сума від УКФ: 2998771
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: товариство з обмеженою відповідальністю "ТИЖДЕНЬ МОДИ"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ, вся Україна,
Опис проекту: Fashion Film Festival Kyiv - єдиний в Україні проект, який репрезентує оригінальний жанр візуального контенту, fashion-фільми, на міжнародному рівні. Fashion-фільми на сьогодні є особливим напрямком сучасного візуального мистецтва, який поєднує творчість багатьох секторів креативної економіки. Метою проекту є: підтримка співпраці представників 6 секторів креативних індустрій; популяризація жанру fashion-фільмів серед широкої аудиторії глядачів; промоція нових форм комунікації для просування національного інтелектуального продукту на світовому ринку. Результатом реалізації проекту стане: підвищення обізнаності національної та міжнародної аудиторії щодо творчого потенціалу та професійного рівня вітчизняних креативних індустрій; професійне вдосконалення і розбудова міжсекторальної співпраці представників декількох секторів креативної економіки.
# 85.
ID: 4EVE11-06860
Назва проекту: Ше.Fest мандрує країною
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3198916.18
Запитувана сума від УКФ: 2931874.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнська громадська організація "Молодий Народний Рух"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: с. Моринці (Черкаська обл.), Одеса, Первомайськ, Бровари (Київська обл.), Ірпінь (Київська обл.), м.Київ,
Опис проекту: Проєкт спрямований на підтримку розвитку сучасного українського мистецтва та пробудження національної свідомості через новаторське розкриття постаті Тараса Шевченка. Фестиваль Ше.Fest залучає до сучасного прочитання Кобзаря популярних українських музикантів, художників, письменників, науковців, лекторів, блогерів, журналістів та громадських діячів. Під час фестивалю відбуваються просвітницькі лекції, конкурси, презентації мистецьких творів, музичні виступи, театральні вистави, майстер-класи. Планується залучити до фестивальних подій не менше 10 000 учасників з різних регіонів України та провести піар-кампанію із мільйонним охопленням аудиторії. Основною метою є інтерпретація ідей та мистецького спадку Шевченка, актуалізація його непересічної персони сучасними методами із залученням провідних фахівців та відомих культурних діячів країни.
# 86.
ID: 4EVE11-06869
Назва проекту: Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів 2021"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3145720.00
Запитувана сума від УКФ: 2407920.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнський демократичний форум"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Метою книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів" є популяризація сучасних українських книжок,відзначення найкращих вітчизняних літературних новинок року, а також підтримка інтересу до читання в Україні. Видавці мають можливість знайти надійний шлях до широкого загалу через рекомендації, відгуки та оцінку книжок авторитетними експертами та самими читачами, а сучасні автори - показати своє творіння широкому колу читачів. Основними результатами проекту є популяризація читання серед українців, підвищення попиту на якісну українську книжку, збільшення активних читачів у бібліотеках та підтримка бібліотек, як суспільного простору для заохочення більшої кількості відвідувачів.
# 87.
ID: 4EVE11-06912
Назва проекту: Міжнародний театральний фестиваль “Кіт Ґаватовича”: Нова гравітація
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2056129.90
Запитувана сума від УКФ: 1502199.90
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Склад 2'0"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Львів,
Опис проекту: Міжнародний театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича" робить театр та різні його форми ближчими до глядача. На нашому фестивалі глядач має змогу вільно спілкуватись із зірками театру, відкривати для себе нові типи театральних видовищ та перебувати у різних сценічних просторах, що дозволяє актуалізувати театральне мистецтво. Цьогорічний фестиваль актуалізує роль театру в суспільстві, дозволить зрозуміти чим є цінна українська театральна культура за 30 років незалежності та якою буде "Нова гравітація" як нова точка відліку для українського театру.
# 88.
ID: 4EVE11-06928
Назва проекту: Героїчний Реквієм
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2997720
Запитувана сума від УКФ: 2997720
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Снєгур Вікторія Георгіївна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Музично-історичне дійство, присвячене Революції Гідності та її героям, створене Раду Поклітару та Євгеном Станковичем на вірші сучасних поетів, зокрема Сергія Жадана та Ліни Костенко. Монументальний проєкт за участі українських геніїв, що має стати новою візитною карткою України.
# 89.
ID: 4EVE11-06965
Назва проекту: KYIV MEDIA WEEK Global Marathon 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999621.58
Запитувана сума від УКФ: 2999621.58
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство «Медіа Ресурси Менеджмент»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, вся Україна та увесь світ – через онлайн-трансляцію,
Опис проекту: KYIV MEDIA WEEK Global Marathon 2021 складається з одноденного навколосвітнього офлайн+онлайн форуму за участі міжнародних та українських експертів кіно, ТБ, медіа та діджитал, доповненого пулом аналітичних досліджень стану українського та глобального ринку (з акцентом на різні регіони світу та Україну) й аналітичного огляду постфактум (українською та англійською мовами). Участь у KMW Global Marathon 2021 безкоштовна, його інтелектуальні здобутки знаходитимуться у вільному доступі, дозволяючи розширити аудиторію та відповідаючи потребам індустрії. Мета проєкту – сприяти формуванню умов для посткризового відновлення й розвитку аудіовізуального ринку України та інтеграції його в міжнародний контекст задля зростання конкурентоспроможності нашої індустрії та формування позитивного іміджу України у світі.
# 90.
ID: 4EVE11-07096
Назва проекту: 50-річчя кінофестивалю «Молодість»: Форум Кіноіндустрії Онлайн
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2996556.32
Запитувана сума від УКФ: 2996556.32
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Підприємство громадської організації «Міжнародний кінофестиваль «Молодість»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: вся Україна (онлайн), Київ (офлайн),
Опис проекту: «Форум Кіноіндустрії Онлайн» – це перлина у святкуванні 50-річного ювілею кінофестивалю «Молодість», що покликана стати платформою онлайн і офлайн у взаємодії між професіоналами кіноіндустрії, креативниками та освітянами. Результат форуму – дорожня мапа змін у кіноіндустрії у вигляді аналітичного звіту: виклики пандемії, інструменти фінансування, питання інклюзивності та гендеру, нові можливості копродукції, категорії аналізу ринку, кіноосвіти, майбутнє фестивалів та актуальності фестивальної асоціації і актуальних наративів, що повинні лягти в основу нових українських фільмів. Осердям платформи стане спільний проєкт між освітянами та представниками індустрії – напрацювання спільних правил, культури та етики пітчингів на прикладі пілотного інтенсиву з пітчингу та конкурсу ідей, що покликані залучити нові таланти в індустрію.
# 91.
ID: 4EVE11-07160
Назва проекту: А тепер усе інакше. Концерт до Дня Незалежності України
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2994670.00
Запитувана сума від УКФ: 2994670.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Всеукраїнський, Проєкт всеукраїнський,
Опис проекту: Концерт українських артистів, присвячений 30-річчю Незалежності України, демонструє різноманіття української музики та її зміни впродовж років незалежності. Концепція проєкту – створення кавер-версій та нових унікальних аранжувань популярних та улюблених пісень українців в обробці інструментальних та джазових інструментів; об'єднання на одній сцені музикантів різних поколінь. Окрім основної музичної складової події присутній елемент розмови учасників з ведучими. Вони обговорюватимуть з артистами історії створення хітів та розвиток української музики у контексті української культури за останні десятиліття. Номери будуть супроводжуватися музичними інструментами наживо, а також візуальними спецефектами (віджеінг, анімаційна графіка тощо).
# 92.
ID: 4EVE11-07298
Назва проекту: Вишиванковий фестиваль
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2962854
Запитувана сума від УКФ: 2962854
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Вишиванковий фестиваль»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: “Вишиванковий фестиваль” – це щорічна масштабна подія в Одесі, яка відбувається під час святкування Дня Незалежності та триває чотири дні. Програма проєкту складається з низки культурних та мистецьких подій (виставок, музичних концертів, кінопоказів, літературних читань), масових флешмобів та акцій пам'яті, а також просвітницьких заходів із підтримки української культури та мови. Метою фестивалю є сприяння культурній та національній самоідентифікації відвідувачів, завдяки сучасному та актуальному позиціонуванню української народної культури та мистецтв, а також використання інноваційних методів залучення аудиторії. У 2021 році заплановано 120 000 відвідувачів з Одеси та інших міст України
# 93.
ID: 4EVE11-07309
Назва проекту: Міжнародний форум Чорнобиля з інтерактивними виставками у 11 країнах на базі мобільного додатку
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2995966.40
Запитувана сума від УКФ: 2995966.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Тінтул Марія Вячеславівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний Форум за участю культурних інституцій України, США, Канади, Фінляндії, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів, Франції, Болгарії, Словенії та Чехії, з великою інформаційною кампанією та презентаціями інтерактивних виставок з VR та AR технологіям на базі мобільного додатку Чорнобиля у 11 країнах учасницях. На віртуальному форумі, присвяченому культутрно-соціальному впливу Чорнобиля, зустрінутся українські ліквідатори, науковці, представники громадських, державних та культурних інституцій України та світу, започаткувавши нову інтернаціональну комунікаційну платформу у 35 роковини аварії на Чорнобильській АЕС. Завдяки масштабній інформаційній кампанії та презентації інтерактивної виставки міжнародними культурними інституціями на своїх платформах до тематики форуму буде залучена широка українська та міжнародна аудиторія, що завдяки вичерпній інформації додатку актуалізує своє розуміння та знання Чорнобильської трагедії.
# 94.
ID: 4EVE11-07328
Назва проекту: Скорик. Post Scriptum. Всеукраїнський музичний фестиваль
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3347580
Запитувана сума від УКФ: 2909580
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Пірієв Валерій Фарманович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків, Одеса, Чернівці, Вінниця, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Скорик. Post Scriptum – масштабний всеукраїнський музичний фестиваль, спрямований на реалізацію останньої творчої концепції маестро Мирослава Скорика – проекту «Скорик – Мусоргський». Подія актуалізує творчу спадщину видатного українського композитора Мирослава Скорика в сучасному культурному контексті, презентує спільноті малознані та невиконані твори, залучає широку аудиторію з усіх регіонів України, містить комунікативну та освітньо-просвітницьку складову. Фестиваль проходитиме у 10 містах України, залучить до концертної програми провідних солістів та диригентів, регіональні оркестрові колективи. Проектом передбачено запис останніх творів Мирослава Скорика до фондів Українського радіо, зйомку серії інтерв’ю за участі провідних діячів культури й мистецтва з метою створення документального фільму про творчість видатного композитора.
# 95.
ID: 4EVE11-07330
Назва проекту: «Кіновернісаж просто неба» у Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2998920.00
Запитувана сума від УКФ: 2998920.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Харків, місто Одеса, місто Дніпро, місто Львів,
Опис проекту: Проєкт націлений на промоцію українського кіно в середині країни, підвищення рівня обізнаності про українське кіно у глядача, підвищення рівня впізнавання українських акторів серед населення країни, створення інституту кінозірок в Україні, позитивної пропаганди українського кіно та покращення його іміджу. Кількість українських картин, які відбили виробництво в прокаті, зібрали касу – невелика. Іноді стоїть на заваді й погана промоція, але не рідко – і загальна упередженість відвідувачів кінотеатрів проти українського кіно, як чогось не якісного. Мета проєкту – спростувати цю сталу ідею, надавши можливість максимально великій кількості людей подивитись найкращі зразки українських фільмів на великому екрані просто неба, у гарній якості та безкоштовно.
# 96.
ID: 4EVE11-07335
Назва проекту: XXV Міжнародний книжковий фестиваль "Зелена хвиля"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3314165
Запитувана сума від УКФ: 2994590
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство «ЕКСПО-ЮГ-СЕРВІС»
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Одеса, м. Одеса, Одеса, Одеса,
Опис проекту: Метою проєкту є сприяння формуванню цивілізованого книжкового ринку в Україні, створення комунікаційного простору для популяризації літератури і читання, сприяння міжрегіональному та міжкультурному діалогу, розширення аудиторії культурних подій за допомогою організації та проведення міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля». Результатом проєкту стане проведення в Одесі XXV міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля», який складається з книжкового ярмарку, програми різноспрямованих заходів, спецпроектів, просвітницьких відеоподій. Фестиваль триває два місяці, поєднуючи офлайн і онлайн формати. 300 учасників програми та книжкового ярмарку; 40 некомерційних партнерів; 150 заходів; 15 000 відвідувачів офлайн-подій; 80 000 переглядів відеоподій; охоплення в інтернеті 1 500 000 користувачів.
# 97.
ID: 4EVE11-07480
Назва проекту: 30 років шляху Закарпаття у складі незалежної України
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2885101.50
Запитувана сума від УКФ: 2885101.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Іршавщина»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Зарічанська територіальна громада, Закарпатська область,
Опис проекту: Цього року Україні виповнюється 30! З цієї нагоди ми вирішили реалізувати проєкт, покликаний посилити відчуття національної єдності та продемонструвати, чим запам’яталися для Закарпаття ці 3 десятиліття. В рамках проєкту буде : Створено серію з 30 відеороликів «30 років – 30 історій успіху!», в яких розповімо про значимі події, об’єкти та персоналії області, які відзначилися в роки незалежності. Наша власна, 31 історія успіху – «Парк Незалежності», який буде закладено в с.Гребля, Зарічанської громади. Учні з усіх 64 громад Закарпаття напишуть послання, яким бачать розвиток України, в майбутнє - через 30 років. Листи будуть поміщені в капсулу часу у новоствореному парку.
# 98.
ID: 4EVE11-16142
Назва проекту: Ukrainian Gastro Show
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1791060.00
Запитувана сума від УКФ: 1461060.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАРОМЕТЕР"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Київська обл., Україна,
Опис проекту: Ukrainian Gastro Show подія для шеф-кухарів, рестораторів із метою популяризації української кухні в Україні і Світі, приготування страв із різних регіонів України, збільшення пізнаваності локальних продукті, розвитку гастрономії як національного надбання. Також, це спосіб самоідентифікації і знайомства з власною культурою традиціями та історією.
# 99.
ID: 4EVE11-19513
Назва проекту: Інноваційний центр відпочинку та навчання #камбек
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "АРС МАГНА ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Донецька область, с. Юр’ївка,
Опис проекту: Ідея #камбек - центр, в якому відпочиватимуть, вивчатимуть історію та культуру України, навчатимуться фінансовій грамотності та тестуватимуть власні бізнес-ідеї. Адже лише люди, які знають свою історію та культуру, щиро пишаються своєю країною, можуть стати успішними та працювати на розвиток держави. Експериментальний варіант колаборації центру відпочинку + оздоровлення + технопарку+навчання.
# 100.
ID: 4EVE11-24845
Назва проекту: Міжнародний Етно-фестиваль «Київ Інтернешнл Етнік Фест»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2843655.00
Запитувана сума від УКФ: 2843655.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Данилейко Данило Володимирович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ, Київська область,
Опис проекту: Фестиваль надає простір представникам етнічних груп для різнобічного представлення культури свого народу. Отже, тижневий Kyiv International Ethnic Fest – яскрава, різнобарвна, культурно насичена подія, в рамках якої відбуватимуться безліч цікавих і захоплюючих заходів: виступи вокальних та інструментальних фольклорних гуртів, постановки казок світу, читання поезії мовою оригіналу, виставка картин національних художників, концерти творів національних композиторів, змагання з етнічних бойових мистецтв та народних ігор, майстер-класи з національної кулінарії, еко-семінари та виступи представників міжнародних етнічних організацій, показ етнографічних та соціальних фільмів, виставка-ярмарок виробів майстрів народних ремесел, незабутні концерти та шоу світових world-music гуртів та виконавців.
# 101.
ID: 4EVE11-25956
Назва проекту: Музей ХХІ століття
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 201639.40
Запитувана сума від УКФ: 207639.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Охтирський міський краєзнавчий музей"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Охтирка,
Опис проекту: Закупівля виставкового обладнання для музею з метою створення сучасних виставкових просторів у виставковій залі музею з різних напрямків: виставки живопису, скульптури, прикладного та декоративно-ужиткового мистецтва, інсталяцій, перформансів тощо.
# 102.
ID: 4EVE11-26115
Назва проекту: День хрещення Київської Русі-України
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3542294
Запитувана сума від УКФ: 2999384
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРК КИЇВСЬКА РУСЬ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Застугна, Обухівський район, Київська область,
Опис проекту: День хрещення Київської Русі-України - мультидисциплінарний проект, що об'єднує діячів культури у сферах аудіовізуального та сценічного мистецтва, культурної спадщини, майстрів традиційних ремесел, історичної реконструкції, спортсменів з середньовічного бою та верхової стрільби з лука, театралізованої верхової їзди, видавничої справи, дослідників історії України, представників релігійних громад. Основний напрям проекту – створення унікального культурного кроссекторального продукту у вигляді форуму з елементами фестивалю до Дня святкування хрещення Київської Русі-України. Цей проект надає можливість глядачу не тільки візуально, а і реально відчути частину культурного надбання нашого народу. Проект орієнтований на всі вікові категорії населення.
# 103.
ID: 4EVE11-26241
Назва проекту: Міжнародний фестиваль «Ballet Open Space»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5799650.92
Запитувана сума від УКФ: 2999650.92
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Стоянов Олександр Афанасійович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль «Ballet Open Space» – один з перших та набільший в Україні фестиваль, присвячений балетному мистецтву, що вдруге проходитиме у 2021 за участі світових зірок балету, найкращих національних танцівників та танцівниць, а також — за участі української інді-рок зірки Pianoboy та піаніста-віртуоза Євгена Хмари, що акомпонуватимуть артистам балету під час виконання номерів. Ведучим фестивалю стане заслужений артист України, український актор, телеведучий та продюсер Юрій Горбунов. Впродовж 4-денної програми фестивалю зірки балету з усього світу виконуватимуть відомі балетні постановки, а також — прем’єрний балет, що готується спеціально до фестивалю та гала-концерт світових зірок балету, що стануть родзинкою фестивалю.
# 104.
ID: 4EVE11-26301
Назва проекту: Фестиваль дитячої літератури та творчості «Книголісся»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1078056.42
Запитувана сума від УКФ: 1058634.42
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Фестиваль дитячої літератури та творчості «Книголісся» має на меті популяризувати дитячу літературу у часи глобальної діджиталізації шляхом проведення заходу з авторськими читаннями та креативними майстер-класами, книжковим ярмарком і показами українського кіно просто неба.
# 105.
ID: 4EVE11-26321
Назва проекту: Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова-2021"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1007510.00
Запитувана сума від УКФ: 1007510.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІОНА"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Інтернет,
Опис проекту: «Коронації слова»-соціально відповідальний унікальний міжнародний літературний проєкт який залучає аудиторію з усіх регіонів країни та зарубіжжя, створив новий пласт у сучасній українській літературі: представив понад 800 письменників, які видали більше 900 творів сукупним накладом 25 мільйонів примірників., 48 фільмів і 36 п’єс. Проєкт сприяє розбудові культурної екосистеми України, заохочує громадян до читання та творчості,налагоджуючи міжсекторальну співпрацю через літературу, кіно, театр, поезію та музику.
# 106.
ID: 4EVE11-26436
Назва проекту: Дебатний фестиваль Dnipro Open 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1862932.00
Запитувана сума від УКФ: 1862932.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Нове бачення"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Дніпро, Україна,
Опис проекту: Дебатний фестиваль DNIPRO OPEN 2021 сприяє розвитку компетентності молоді та сприяють розвитку інтелекту та формують громадянськість. В рамках проекту відбудуться майстерні для вчителів та учнів з дебатних технологій та технологій критичного мислення, аргументації та суддівства, а також дебатний турнір за Всесвітнім форматом шкільних дебатів. Дебатний турнір для школярів буде спрямований на розвиток інтелектуальних здібностей та виховання активних громадян. Загальна тема турніру: «Виклики демократії: уроки історії та громадянська активність». У заході візьмуть участь команди з Дніпра, Полтави, Бердянська, Запоріжжя, Тернополя, Одеси та інших міст України, а також вихованці УДЦ «Молода гвардія». Дебати розвивають критичне мислення, формують навички переконливої аргументації, публічних виступів, розвивають усне та письмове мовлення, сприяють ефективному спілкуванню.
# 107.
ID: 4EVE11-26450
Назва проекту: Премія Global Teacher Prize Ukraine
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4116274.36
Запитувана сума від УКФ: 2667522.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка "Освіторія"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія для українських вчителів. Головний результат премії – це відзначення українських педагогів, які в рамках своєї діяльності досягають високих показників успішності своїх учнів і виходять за межі суто викладання предмету. Зокрема, сприяють налагодженню та розвитку культурного та міжкультурного діалогів через реалізацію культурних та соціальних проєктів (у школі та за її межами). Мета події: • посилити роль освіти та культури в українському суспільстві; • підняти престиж та популяризувати професію вчителя; • сформувати позитивний імідж України, долучивши українських вчителів до світової спільноти освітян «Global Teacher Prize» та представити їхні здобутки на міжнародному рівні.
# 108.
ID: 4EVE11-26488
Назва проекту: Битва за Київ 969 року
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2438000.00
Запитувана сума від УКФ: 2438000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ СУЧАСНОГО МЕЧЕВОГО БОЮ ТА СЕРЕДНЬОВІЧНОГО БОЮ УКРАЇНИ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Створення національно-патріотичного культурно-історичного універсального фестивалю, націленого на патріотичне виховання дітей та молоді через детальне відтворення подій минулого. Реконструкція Битви за Київ 969 року.
# 109.
ID: 4EVE11-26566
Назва проекту: Міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев-2021"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2533950.00
Запитувана сума від УКФ: 1899050.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський академічний духовний театр Воскресіння
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев» - це театральний фестиваль в Україні і в пострадянському просторі, витоки якого сягають ще з 1989 року. За ці роки, на фестивалі завжди були представлені вистави молодих креативних режисерів, знаних митців Європи та світу, які працюють в темі «класика очима експерименту». Саме «Золотий лев» відкрив глядачеві: Валерія Більченка, Володимира Кучинського, Андрія Жолдака, Дмитра Богомазова та багатьох інших українських режисерів, оскільки головним завданням нашого фестивалю завжди був пошук і відкриття нових імен, показ «незвичних», показових, елітарних вистав кожної країни, які мають високий рейтинг у себе вдома. На території фестивалю завжди відбувається діалог культур. Фестиваль щороку відбувається на початку жовтня. За попередні роки фестиваль зарекомендував себе як одна з найбільш масштабних театральних платформ країни, постійно розвиваючись, розширюючись та виходячи за межі звичних фестивальних традицій. Фестиваль відомий не тільки показом сценічних вистав, а й вуличних, проведенням майстер-класів, творчих зустрічей та обговорень, творчих інсталяцій. Вистави відбуваються у театрах Львова та на площах, що перетворює Львів на велику театральну сцену.
# 110.
ID: 4EVE11-26589
Назва проекту: Культурно-мистецький проєкт "Київська циркова весна"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2220893
Запитувана сума від УКФ: 2220893
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство «Національний цирк України»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Київська циркова весна» є щорічним культурно-мистецьким проєктом, який проводиться ДП «Національний цирк України» з 2018 року (крім 2020 у зв’язку з карантинними заходами) в останні вихідні травня в День міста Києва. В різні роки в рамках проєкту проводилися конкурс циркового мистецтва, випускні концерти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, засідання за круглим столом тощо. Цього року «Київська циркова весна» вміщатиме в собі циркову програму «Зірки українського цирку», присвячену 60-річчю від дня відкриття будівлі Київського цирку на площі Перемоги, 2; урочисті заходи вшанування ветеранів цирку та відомих діячів циркового мистецтва, прем'єрний показ документального фільму «Цирк. 60» (документальний проєкт про будівлю Національного цирку в Києві, яка є однією з найкращих і найбільших стаціанарних циркових споруд в Європі); Всеукраїнський форум діячів циркового аматорського мистецтва за участю запрошених керівників циркових аматорських студій, відомих педагогів, науковців, менеджерів. В рамках форуму відбудеться засідання за круглим столом, покази вихованців аматорського циркового руху, майстер-класи викладачів тощо.
# 111.
ID: 4EVE11-26782
Назва проекту: Національний Сорочинський ярмарок
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5058382.30
Запитувана сума від УКФ: 4085083.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Сорочинський ярмарок"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Великі Сорочинці, Моргородського району Полтавської області,
Опис проекту: Національний Сорочинський ярмарок – це найбільший і найвідоміший в Україні та за її межами ярмарковий та культурно-мистецький захід, який бере свій початок з часів Гетьманщини, а після написання однойменної повісті Миколи Гоголя став національним символом народних традицій в Україні. В рамках Національного Сорочинського ярмарку проходить Всеукраїнський Фестиваль народної творчості «ЯРМАРИНКА» та ряд мистецьких і просвітницьких заходів мета яких – відродження, розвиток та популяризація традиційної національної культури, мистецтва та обрядовості. Сучасний Сорочинський ярмарок – це захід національного масштабу, який вдало поєднує в собі історію, культуру, фестивальний рух, дипломатію та потужну економічну складову, що презентує українського товаровиробника, підприємства малого і середнього бізнесу.
# 112.
ID: 4EVE11-26869
Назва проекту: Концерт "Найкрайші пісні Миколи Мозгового"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 7014720.00
Запитувана сума від УКФ: 3000000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАЙВ М’ЮЗІК"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна та світ (трансляція на телеканалі),
Опис проекту: Концертна програма присвячена вшануванню видатного українського культурного діяча, музиканта, композитора та співака Миколи Петровича Мозгового.
# 113.
ID: 4EVE11-26878
Назва проекту: День української музики на Atlas Weekend
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 10000000
Запитувана сума від УКФ: 2999806.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю Твій найкращий фестиваль
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: День української музики на Atlas Weekend - це масштабна подія фестивалю Atlas Weekend, яка проводиться в перший день фестивалю та є абсолютно вільною до відвідування широкою аудиторією - прихильниками фестивалю та української сучасної музичної сцени. Протягом першого дня гості фестивалю мають можливість наживо послухати відомі українські гурти та виконавців, таких як OTORVALD, Viviennе Mort, Alina Pash, Один в каное, 5’nizza, та ін, а також познайомитися з “молодими” українськими виконавцями та гуртами, що розширюють музичні вподобання слухача, такі як: Fo Sho, mountain breeze, Tvorchi , FO SHO, Тонка, YUKO, WELL, Львівський Танцювальний клуб. Вперше у 2021 році під час проведення першого відкритого дня буде організована та проведена музична конференція Music Conference Ukraine, яка об’єднає “молодих” музикантів, українських музичних продюсерів, представників українських радіостанцій, представників музичних лейблів. Метою проекту є сприяння розвитку українського музичного культурного продукту та культурний розвиток українського суспільства шляхом проведення відкритого дня української музики на Atlas Weekend. В 2021 році ця подія відбудеться 6 липня.
# 114.
ID: 4EVE11-27029
Назва проекту: Всеукраїнський фестиваль театральної імпровізації "ІмпровФест"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2257360
Запитувана сума від УКФ: 2257360
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Ю.Кей»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Фестиваль театральної імпровізації «ІмпровФест» - це масштабна триденна подія, яка вперше збере в Києві численні творчі імпровізаційні колективи з усієї України, призведе до цінного обміну сучасними перформативними практиками, забезпечить мережування артистів імпровізаційного жанру, і, зрештою, виведе театральну імпровізації на якісно новий, масштабний рівень. Реалізація проекту призведе до популяризації сучасного і зрозумілого театру серед широких верств, що підвищить проникнення культурного продукту в суспільство. Водночас, проект матиме потужній навчальний характер завдяки проведенню численних майстер-класів провідних майстрів імпровізаційного жанру. Програма Фестивалю передбачає паралельні освітні заходи, виступи творчих колективів та вечірні вистави провідних імпровізаційних театрів
# 115.
ID: 4EVE11-27057
Назва проекту: X Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1560424
Запитувана сума від УКФ: 1121170
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КІСФФ ФІЛМС
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів це щорічна подія, що презентує понад 250 короткометражних фільмів з усього світу, проводить освітні події, дискусії та презентації. Ми сприяємо залученню України до міжнародної спільноти та індустрії короткометражних фільмів — щоб українські глядачі мали доступ до актуального короткометражного кіно, а українські режисери були представлені на міжнародних кінофорумах.
# 116.
ID: 4EVE11-27077
Назва проекту: Міжнародний фестиваль-конкурс мультижанрового сценічного мистецтва для молодої аудиторії СТРУС
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2924769.28
Запитувана сума від УКФ: 2924769.28
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль-конкурс мультижанрового сценічного мистецтва для молодої аудиторії СТРУС – це унікальний проект, що немає аналогів в Україні, де будуть представлені кращі зразки сучасного сценічного мистецтва як України так і закордоння в усіх його жанрах, формах, видах та стилях (драматичні вистави, театр ляльок, балет, опера, мюзикл, вуличний театр, цирк, перформанс, пантоміма, тіньовий театр, театр одного актора, бейбі-театри та ін.). Об'єднавши на одному майданчику різні театральні школи, фестиваль ознайомить українського глядача з новими тенденціями театру, зокрема у ніші створення контенту для молоді, сприятиме розвитку театрів в Україні, і головне – актуалізує пошук нової театральної форми контакту з дітьми та підлітками.
# 117.
ID: 4EVE11-27599
Назва проекту: Wake Up Stage фестивалю Khortytsia Freedom
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 700000
Запитувана сума від УКФ: 420000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: «Wake Up Stage» - платформа для молодих виконавців та гуртів з усієї України, які за попереднім конкурсним відбором отримають можливість виступити на одній сцені з професійними артистами та заявити про себе. Окрема сцена Wake Up Stage стане одним з напрямів фестивалю Khortytsia Freedom, який є унікальним музичним заходом, що поєднує музичні зони різних напрямів, а саме: «Ethno stage» - сцена, де виступають відомі виконавці, які грають фольк та етно; «Freedom stage» - сцена сучасної української музики з найвідомішими українськими виконавцями та «Wake Up Stage» для молодих колективів різної вікової категорії, які виконують професійну сучасну українську музику.
# 118.
ID: 4EVE11-27637
Назва проекту: День Вуличної Музики 7-й та 8-й фестиваль
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3054497.59
Запитувана сума від УКФ: 299354.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "ЛОГІСТИЧНИЙ ШТАБ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: ДЕНЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ - всеукраїнський музичний фестиваль, який шість років поспіль день збирає сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів на вулицях свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику.
# 119.
ID: 4EVE11-27658
Назва проекту: Міжнародний етнографічний кінофестиваль "ОКО"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999426
Запитувана сума від УКФ: 2999426
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Всесвітній день вишиванки»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: село Криничне, Одеська область,
Опис проекту: «ОКО» – це щорічний масштабний міжнародний етнографічний кінофестиваль, що проводиться в селі Криничне Одеської області, Україна. Кінофестиваль «ОКО» вперше було проведено в 2020 року, перша едиція кінофестивалю зібрала учасників з Данії, Бразилії, Гани, Франції, Болгарії, Чилі, Індії, Швейцарії, Туреччини, Великобританії, Сенегалу, Малі, Пакістану, Італії, Німеччини, Канади, Індонезії, Фінляндії, Бельгії, Ірландії, Аргентини, Ірану, Сербії, Перу, США, Молдови. Це свято етнографічного й антропологічного документального та ігрового кіно, де можна побачити та відчути повсякденне серцебиття малих та великих народів, спільнот, мешканців сіл та міст. Водночас – це платформа, завдяки якій кінематографісти та фольклористи, етнографи та антропологи можуть краще зрозуміти один одного, поділитися ідеями та домовитися про майбутню співпрацю. Фестиваль має конкурсну й позаконкурсну програми й приймає заявки на міжнародну та національну, документальну та ігрову, короткометражну та повнометражну секції.
# 120.
ID: 4EVE11-27684
Назва проекту: Зоряний форум України
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1692350.0
Запитувана сума від УКФ: 1692350.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Асоціація лідерів туризму Миколаївській області"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Миколаївська область,
Опис проекту: Проведення "Зоряного форуму України" з метою відзначення 200-річчя від дня заснування Миколаївської астрономічної обсерваторії - найстарішої обсерваторії на території України та однієї з найстарших обсерваторій Східної Європи. Метою проведення форуму є популяризація пам'ятки архітектури національного значення, проведення масштабних заходів на території об'єкту, який має багаторічну історію та досягнення світового рівня.
# 121.
ID: 4EVE11-27699
Назва проекту: Фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2305059.89
Запитувана сума від УКФ: 1308259.89
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДОМ МАЙСТЕР КЛАС"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Місто Київ,
Опис проекту: Bouquet Kyiv Stage (BKS) – щорічний міжнародний некомерційний фестиваль високого мистецтва, започаткований 2018 року в Києві. Програма поєднує мистецькі напрямки: музику, візуальне мистецтво, літературу, кіно, театр. Міжнародна складова передбачає створення спільного культурного продукту українськими та закордонними митцями, з подальшим його просуванням в Україні та світі. Мультидисциплінарна складова націлена на створення інноваційного продукту при поєднанні різних видів мистецтв та новітніх технологій. Соціальна складова (вхід на події вільний) дозволяє високому мистецтву стати доступним для людей з різними соціальними можливостями. Результатом проведення фестивалю є створення якісного культурного продукту, який би відповідав викликам сьогодення і став доступним широкій аудиторії завдяки офлайн та он-лайн форматам.
# 122.
ID: 4EVE11-27996-2
Назва проекту: "З любов'ю до життя"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2777130.88
Запитувана сума від УКФ: 2777130.88
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДНІПРОВСЬКИЙ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «З любов`ю до життя» - проект, який вперше поєднає у собі покоління та три мистецькі події: «Мої роки-моє багатство» - фестиваль-конкурс мистецтв за участі людей віком 55+, який проводиться щорічно до «Дня людей похилого віку» та презентує мистецькі здобутки окремих виконавців та творчих колективів зі всієї України; ІІ Всеукраїнський Фестиваль – конкурс образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Осінній вернісаж», де учасники також поважного віку 55+; фестиваль-конкурс мистецтв «FIRST STEPS FEST», учасники - діти, молодь та родини. Положення всіх конкурсів розроблені. Фестивальна програма буде відбуватися три дні у жовтні 2021 року до "Дня людей похилого віку" (ми завжди кажемо "поважного віку").
# 123.
ID: 4EVE11-28034
Назва проекту: Міжнародний молодіжний фестиваль "Україна понад усе!"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2990656.00
Запитувана сума від УКФ: 2990656.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Молодіжний фестиваль мистецтв « Сергіївські зорі»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Одеська рбласть, місто Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка,
Опис проекту: Міжнародний молодіжний фестиваль "Україна- понад усе!"- багатожанровий захід. З 2014 по 2020 роки – організовано та проведено 6 фестивалів «Україна понад усе». Які проходять в курорті Сергіівка, м. Білгород-Дністровський, Одеської області. Кожний рік в фестивалі приймало участь понад 1000 дітей та молоді. Це учасники з України, Молдови, Білорусі, Польщі, Угорщини, Естонії, Болгарії, Румунії, Чехії, Німеччини, США, Китаю та інших країн.
# 124.
ID: 4EVE11-28257
Назва проекту: Леся Українка. Україна. Європа. Світ.
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 52766.40
Запитувана сума від УКФ: 527666.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Асоціація іспаністів України»
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт “Леся Українка. Україна. Європа. Світ” – низка формальних та неформальних заходів (міждисциплінарних і міжнародних) для переосмислення спадщини Лесі Українки в 150-тий ювілей від її народження. Проєкт передбачає: 1) проведення міжнародної наукової конференції “Жінка як ікона національної модернізації: феномен Лесі Українки у компаративістичній перспективі”, ключовими спікерами якої є Оксана Забужко, Віра Агеєва, Тамара Гундорова, Олександр Пронкевич, Роман Веретельник, Блаженніший Святослав (Шевчук), Марта Богачевська-Хом’як (США), Рут Файн (Ізраїль), Ассунта Поліцці (Італія); 2) видання збірки статей в електронному форматі присвячених реінтерпретації образу письменниці; 3) презентацію нового видання творів Лесі Українки (повне 14-ти томне зібрання); 4) постановку драми “Камінний господар”.
# 125.
ID: 4EVE11-28404
Назва проекту: Дводенний фестиваль “Бальний сезон в Україні 2021: Благодійний віденський бал у Києві та Дитячий віденський бал - мультикреативні культурні проекти”. Скорочено: Дводенний фестиваль “Бальний сезон в Україні 2021: Благодійний віденський бал у Києві та Дитячий віденський бал - мультикреативні культурні проекти” - Бальний сезон в Україні 2021 Скорочено: Благодійний віденський бал у Києві - БВБ Скорочено: Дитячий віденський бал - ДВБ
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3275043.48
Запитувана сума від УКФ: 2552835.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю Брендберг Віп Сервіс
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Мета проекту є розвиток громадської культури, через створення унікального формату сучасного балу, що стає символом відродження культурних традицій та збирає найпрекрасніші елементи класичної бальної культури і трансформує у заходи, наповнені новим сучасним змістом, де головною цінністю проголошує прагнення людини до творчості та мистецтва, розвитку культури здорового та щасливого образу життя. Результати: Відродження традиційних культурних подій в Україні та створення мульти-креативної платформи для розвитку креативних індустрій. Створення простору для розвитку культурної дипломатії та платформи для крос-культурного діалогу між країнами, а також, розвитку подієвого туризму в Україні. Поширення культури меценатства а також, створення події, що охоплює всі напрямки розвитку людини та суспільства.
# 126.
ID: 4EVE11-28464
Назва проекту: Gnill*60... Більш, ніж один ювілей
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1878510.00
Запитувана сума від УКФ: 1878510.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Інституція нестабільних думок"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Форум присвячений ювілею О.Гнилицького і включає в себе виставку з широкою програмою, круглий стіл з між/народними гостями та запуск першої офіційної сторінки художника для розміщення достовірної інформації. Формат цього проєкту надасть відвідувачу й фаховій спільноті основу для дослідження спадщини і творчого доробку художника, забезпечить незвичний інтерактив між мистецтвом і реципієнтом, та прагне висвітлити Гнилицького під новим кутом. Проєкт зробить його більш доступним як на локальному рівні, так і для ширшої світової аудиторії, та створить нагоду для експериментів і висновків як вписати митця в ширший европейський контекст, у якому він жив.
# 127.
ID: 4EVE11-28484
Назва проекту: Фестиваль вільних мистецтв "Сонячне серце"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2845250
Запитувана сума від УКФ: 2845250
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Любов Андрій Іванович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Літній фестиваль на пляжах міста Одеси. Pалучення гостей і туристів, розвиток елітарного туризму в Одесі і Одеській області, створення нового іміджу для міста, надання сприяння в економічному розвитку міських майданчиків, курортного та туристичного бізнесу, розширення культурних зв'язків між містами.
# 128.
ID: 4EVE11-28514
Назва проекту: «Транзитна сучасність» виставка Ростислава Котерліна
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 871500
Запитувана сума від УКФ: 871500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Ініціатива ЦСМ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Львів,
Опис проекту: Виставка Ростислава Котерліна «Транзитна сучасність» ̶ з одного боку своєрідне підведення підсумків більш як тридцятирічної діяльності художника, з іншого ̶ мистецька рефлексія на часи, в які живемо. Живопис, відео, фото, скульптура, об’єкти, що будуть демонструватися в експозиції, а також освітній цикл з лекцій, екскурсій, дискусій-діалогів формуватимуть картину бачення сучасності художником. Один з учасників «станіславського феномену», засновник і редактор альманаху про сучасне мистецтво «Кінець кінцем» (1998-2008) Ростислав Котерлін важлива фігура на артистичній сцені України. В результаті постмодерністської гри з алюзіями і міфами «часу перемін», Ростислав Котерлін створює парадоксальні роботи, що розширюють досвід сучасних концептуальних візій.
# 129.
ID: 4EVE11-28539
Назва проекту: Меморіал "Гайдамаки" до 300-ї річниці з дня Народження Івана Гонти
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3004871
Запитувана сума від УКФ: 2832371
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АРТСЛІД"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Гонтівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл.,
Опис проекту: Меморіал до 300-ї річниці з дня народження Івана Гонти, одного із керівників національно визвольного повстання гайдамаків /КОЛІЇВЩИНА/ під проводом національного героя України козацького полковника ІВАНА ГОНТИ . Проектом передбачається створення масштабної, (100х50 м.), візуальної локації засобами монументального мистецтва, котра базується на споконвічних народних сакральних традиціях спорудження пам’ятника-кургану своїм визначним героям.
# 130.
ID: 4EVE11-28598
Назва проекту: HUDPROM/KSADA100:FORUM (Форум, присвячений 100-річчю Вищої художньої школи Харкова)
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2772892.00
Запитувана сума від УКФ: 1979802.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Харківська державна академія дизайну і мистецтв
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, із залученням авдиторії з усієї України, а також з Китаю, Грузії (Сакартвело), Туреччини,
Опис проекту: HUDPROM/KSADA100:FORUM - це масштабний проєкт, спрямований на промоцію та підтримку Вищої художньої школи Харкова у зв’язку із 100-річним ювілеєм з дня заснування , що популяризує національну художньо-творчу діяльність та місто Харків як осередок вищої освіти у сфері культури та мистецтва України, а також визнання її на міжнародному рівні. Разом із тим форум окреслює проблематику, що є на часі для вдалого розвитку культурно-мистецького простору України. У рамках Форуму передбачено проведення низки заходів, зокрема виставка-ретроспектива архівних робіт видатних художників, що були причетними до формування Вищої художньої освіти Харкова; виставка випускників люструє роль випускників у формуванні культури інших регіонів України та сприяє інтернаціоналізації української культури; міжнародної науково-практичної конференції; Форум є кроссекторальним проєктом, що покликаний розвивати національну культурну екосистему, посилити роль мистецтва в житті суспільства, сприяти міжсекторальній співпраці.
# 131.
ID: 4EVE11-28751
Назва проекту: PROCHEESE AWARD. НАЙСИРНІШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3262563
Запитувана сума від УКФ: 2369923
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЧІЗ АКАДЕМІЯ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: ProCheese Award - це подія, яка повинна змінити підхід до вибору сиру, дати старт українській культурі споживання сиру і визначити кращі українські сири, які представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі в Іспанії.
# 132.
ID: 4EVE11-28769
Назва проекту: Львівський університет: 360º між історією та інноваціями
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2308470
Запитувана сума від УКФ: 2308470
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський національний університет імені Івана Франка
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, Львів,
Опис проекту: «Львівський університет: 360º між історію та інноваціями» - данина історії та колообіг ключових подій Львівського Університету впродовж 360 років, що продовжує своє новітнє коло освітньої, наукової та творчої спадщини через сучасні інноваційні форми. Проект передбачає висвітлення знакових подій історії Університету шляхом втілення: 3D мапінгу; оцифрування ключових символів Університету та будівель з використанням доповненої реальності; створення віртуальних турів історичними спорудами; створення анімованих постатей І. Франка та М. Грушевського, які проведуть виступи; зйомку коротких історичних відеороликів; проведення виставки та музично-театралізованих виступів. Заплановані активності приурочені до святкування 360-ліття Львівського університету, 250-ліття Астрономічної обсерваторії Університету, 165-ліття з народження І.Франка та 155-ліття з народження М.Грушевського.
# 133.
ID: 4EVE11-28774
Назва проекту: Фестивальний онлайн проєкт «Український конструктивізм»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Центр “Урбаністичні форми”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна та світ,
Опис проекту: «Український конструктивізм» – це експериментальне фестивальне онлайн дійство, створене на перетині сучасного мистецтва, електро-фольку, аудіо-візуального мистецтва, імерсивного перформансу, сучасного балету та історичної драми, що привертає увагу до феномену модерністичної архітектури 1920-1930-х років. Дуальна сутність українського конструктивізму поєднує у собі національні традиції та прогресивні модерні методи, відрізняється унікальністю і, при цьому, глибоко укорінена в міжнародний контекст. Завдяки яскравому фестивальному формату, видовищності театралізованого онлайн дійства, сучасній художній формі та цифровим технологіям, кроссекторальній колаборації артистів, митців, архітекторів та істориків, а також цілісній освітньо-просвітницькій складовій, проєкт сприяє усвідомленню цінності архітектурної спадщини конструктивізму широкою українською і міжнародною аудиторією.
# 134.
ID: 4EVE11-28777
Назва проекту: 30 років Незалежності: найпопулярніші пісні українською
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2337950.00
Запитувана сума від УКФ: 1949950.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФАЙНЛ КАТ МЕДІА"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: 30 років Незалежності: найпопулярніші пісні українською Українські хіти за 30 років За роки Незалежності в Україні з‘явилося безліч пісень, що полюбилися мільйонам. Від початку 90-их і досьогодні щороку в шоу-бізнесі з‘являються особливі хіти - рядки з них країна знає напам‘ять, їх співають діти в школах, підлітки в дворах, представники усіх поколінь на весіллях. В цих піснях відображається сучасна українська масова культура. І в кожної з них - своя історія, своя легенда. У масштабному концерті до 30-річчя Незалежності України продюсерський центр Final Cut Media збере на одній сцені найвідоміших співаків і музикантів країни з їхніми головними хітами з 90-их до сьогодення. Нової актуальності улюбленим пісням українців нададуть сучасні аранжування та видовищні креативні постановки. Шоу призване стати найбільш популярною масовою подією у День незалежності 2021 - трансляція концерту на каналі 1+1, а також міжнародна онлайн-трансляція об‘єднають українців в усьому світі. Ніщо не зближує краще, ніж улюблена пісня рідною мовою, якій вторять в унісон в різних куточках планети.
# 135.
ID: 4EVE11-28919
Назва проекту: Сільський Lady Fest
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 786069.00
Запитувана сума від УКФ: 786069.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тупичівська сільська рада, Чернігівська область
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Тупичів, Чернігівська область. Тупичівська територіальна громада Чернігівської області, територія впливу проєкту – територіальні громади Чернігівської області, громади сусідньої Київської області,
Опис проекту: Єдиний в Україні фестиваль, що виносить на широкий загал теми життя та розвитку жінок в сільській місцевості, проблем та самоідентифікації сільської жінки в сучасному суспільстві, жінки яка не боїться розвиватися у всіх сферах, не боїться професійних викликів та може дозволити собі бути різноманітною. Сільська жінка є основною силою в трансформації змін в суспільстві. В рамках фестивалю ми поєднуємо жінок не тільки Чернігівського регіону, але і жінок з сусідніх країн. Відбудуться відкриті програми з обміну в культурній, креативній та підприємницькій сфері. Головною особливістю фестивалю є виключно відкриті локації, які розкривають унікальний культурний та історичний ландшафт Тупичівської територіальної громади Чернігівщини та створюють відчуття синергії культурного життя й простору.
# 136.
ID: 4EVE11-29010
Назва проекту: International Hospitality Conference/Awards
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1721892
Запитувана сума від УКФ: 1341892
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Хотелієро"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Херсон,
Опис проекту: Міжнародна Готельна Премія (International Hospitality Awards) - єдина міжнародна готельна премія, яка проводиться на території України. Заснована з метою визнати і нагородити найкращі готелі України та Європи. Премія присуджується в 24 номінаціях, котрі охоплюють майже всі напрямки сучасної готельної сфери. Готель-переможець отримує світове визнання в статусі кращого представника обраної номінації протягом наступного року. В рамках премії проходить Міжнародна Готельна Конференція (International Hospitality Conference), яка спрямована на іновації в сфері гостинності. З метою обміну досвідом, власники та топ-менеджмент готелів Європи приїжджають до України. Проект відбудеться 17-18 травня, 2021 року, в готелі InterContinental Kyiv. На заході очікується близько 800 учасників з України та інших країн. Захід пройде в оффлайн та онлайн форматі. 
# 137.
ID: 4EVE11-29022
Назва проекту: Archmeeting: Interior Festival 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2829400
Запитувана сума від УКФ: 2829400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець КОТЮХ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Київська,
Опис проекту: Протягом червня - вересня 2021 року, за підтримки Українського культурного фонду, буде реалізовано проєкт “Archmeeting: Interior Festival 2021” - дводенний фестиваль, на якому будуть представлені національні досягнення українських компаній та міст в сфері інтер'єрного дизайну, архітектури і містобудування, відбуватимуться заходи для розбудови партнерств у сфері культурних та креативних індустрій, матиме місце насичена ділова програма. За результатами буде видано каталог всіх учасників, компаній інтер'єрного та будівельного ринку, із зазначенням контактів та описом продукції. Проєкт дозволить розширити вибір та можливості доступу до кроссекторального культурного контенту шляхом представлення національних досягнень українських компаній та міст в сфері інтер'єрного дизайну, архітектури і містобудування.
# 138.
ID: 4EVE11-29030
Назва проекту: Англомовний‌ ‌театральний‌ ‌фестиваль‌ ‌PRO.ACT‌ ‌Fest‌
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1956940.00
Запитувана сума від УКФ: 1956940.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Курси іноземних мов "Друзі"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Фестиваль буде проходити вже четвертий рік поспіль та прагне знайти та об'єднати англомовні театральні громади в Україні та за кордоном. Фестиваль має на меті підкреслити важливість знання англійської мови та активного способу його використання шляхом організації 3-денного фестивалю, де будуть представлені театральні та інші культурні заходи, що проводяться англійською мовою. Створюючи фестиваль міжнародного рівня та залучаючи іноземних колег, Фестиваль має на меті сприяти подальшій інтеграції України до Європи. Протягом трьох років наш англомовний фестиваль PRO.ACT Fest неодноразово збирав дуже різноманітних учасників. Серед яких були, як маленькі незалежні театри і театральні колективи (CREATIVE LAB OBRAZ (Київ), Merry Land (Чернігів), EIDOS (Київ), Чародії (Одеса)), так і державні театри (Сузір’я, Молодий, ДАХ), були і учасники з різних країн. Наприклад, цього року ми мали серед учасників Heather Massie (Нью Йорк, США).
# 139.
ID: 4EVE11-29059
Назва проекту: Волинь крізь віки
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 811000.00
Запитувана сума від УКФ: 811000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛУЦЬКІ ЛИЦАРІ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Луцьк, Волинська область,
Опис проекту: На базі замку Любарта буде проведений національно-патріотичний культурно-історичний фестиваль освітньо-туристичного напряму. У планах заходу провести масштабну реконструкцію облоги Луцьку 1149-го року з залученням клубів історичної реконструкції. Також протягом двох днів фестивалю на теренах замку Любарта будуть розміщені місцеві майстри, які зможуть продемонструвати свої вміння, як і у власних шатрах так і на прямих майстер класах, виступаючи на головному ресталлі замку.
# 140.
ID: 4EVE11-29131
Назва проекту: Фестиваль молодіжних проєктів "NonStopMedia X. Нестабільні стани".
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999988
Запитувана сума від УКФ: 2999988
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Молодіжна громадська організація “Мистецьке об’єднання “Людина, що грає” (Є громадською організацією при Харківській Муніципальній галереї).
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Тритижневий фестиваль молодіжних проектів, що відбудеться у співпраці з Харківським Фізико Технічним Інститутом, об’єднає художників/ць, та науковців/ць як з різних областей України так і за кордону, з метою виробити цілісне розуміння про зміни що відбуваються в сучасному українському суспільстві, мистецтві і науці. Цьогорічний фестиваль зосередиться на проблематиці нестабільних станів їх політичному, соціальному, і культурному вимірах. Фестиваль складатиметься з: - основної виставкової програми за результатами конкурсу - дослідницької платформи - освітньої програми, (підготовка медіаторів, партисипативні проекти, лекції, дискусії, воркшопи) - спецпроектів – міжнародних виставкових проектів (поза конкурсом), що доповнюють концепцію та художній задум кураторів. - паралельної програми: літературної, музичної, театральної, кiноблока
# 141.
ID: 4EVE11-29182
Назва проекту: Міжнародний кримськотатарський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Tatlı ses»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999674.57
Запитувана сума від УКФ: 2999674.57
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Дитячий Телевізійний Канал "ЛЯЛЄ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний кримськотатарський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Tatlı ses», організатором якого є перший та єдиний дитячий кримськотатарський телеканал Lale, проводиться для збереження та популяризації культури, мови та традицій народу шляхом об'єднання кримських татар Криму, материкової України та інших країн з великими діаспорами кримських татар. Результатами проекту стануть розвиток таких напрямів, як народна та сучасна хореографія, вокал, майстерність слова, також очікується створення теплої атмосфери дружби і взаємодопомоги між учасниками, підвищення рівня професіоналізму учасників.
# 142.
ID: 4EVE11-29239
Назва проекту: Малевич Арт Форум
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2288000.00
Запитувана сума від УКФ: 2288000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Краснокутськ Тревел"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Пархомівка, Краснокутська громада, Харківська область,
Опис проекту: Малевич Арт Форум - це унікальна подія міжнародного рівня, що має на меті показати велич культурно-мистецької спадщини та креативність української арт-спільноти. Проєкт створить умови для розвитку екосистеми креативного культурного кластеру довкола малої батьківщині всесвітновідомого Каземіра Малевича - Пархомівка на Харківщині. Дозволить об’єднати креативну арт-спільноту України та Європи для формування позитивного іміджу України в світі, через професійні дискусії, виставки та інсталяції, що будуть проходити на території занедбаного цукрового заводу часів Івана Харитоненка та стануть запорукою створення дієвого майданчика подальшої співпраці та ревіталізації цих приміщень для сучасного креативного кластеру, як однієї зі складових національного магніту “Пархомівка Арт Кластер”.
# 143.
ID: 4EVE11-29287
Назва проекту: Ukraine Tourism Awards 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 906600
Запитувана сума від УКФ: 826600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Асоціація "Київ Туристичний"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Ukraine Tourism Awards 2021
# 144.
ID: 4EVE11-29333
Назва проекту: Ковчег Чорнобиль
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1752030.00
Запитувана сума від УКФ: 1752030.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Копилов Денис Валерійович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Прип’ять, Київ,
Опис проекту: У 2021 року виповнюється 35 років Чорнобильської катастрофи, яка змінила хід історії України та світу . Вже усталеним є сприйняття аварії на ЧАЕС як трагедії для людства , проте для Дениса Копилова Зона – це природа, яка знаходиться під захистом радіації .Після семи років подорожей по світу, десятків публікацій в українській та світовій пресі, включаючи Світ Туризму і National Geographic, фотографій диких тварин, і після безлічі візитів до Чорнобильської зони, де я спостерігав швидке відновлення флори і фауни, у мене народилася ідея поселити тварин зі всього світу в Чорнобилі, як в свого роду Ноєвому ковчезі, віртуально звичайно. Роздруковані на банері розміром 2х3 м тварини з усього світу встановлювалися в різних знакових точках Чорнобильської зони, і фотографувалися на шість видів плівки, включаючи 30 річну Свему, два види цифрових фотоапарата і дрон, показуючи різні кути зору на Чорнобильську катастрофу.Слони гуляють по центральній площі Прип'яті, білий ведмідь ходить по даху Фоня від радіації багатоповерхівки, кити плавають в річці Прип'ять, здається весь тваринний світ зібрався в Чорнобилі. Ідея проекту об'єднати світ і Україну в питаннях захисту навколишнього середовища, провести першу виставку на центральній площі Прип'яті, в центрі Києва, створити доповнену реальність, перенести образи тварин в Чорнобилі в віртуальну реальність, видати каталог, привернути увагу світової громадськості.
# 145.
ID: 4EVE11-29350
Назва проекту: Щоквартальний фестиваль ART SEASONS х Verbalization
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1036900.00
Запитувана сума від УКФ: 1036900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Art Seasons стане першим науково-практичним фестивалем в галузі сучасної образотворчості, що поєднує мистецьку, наукову та технічну складові. Зокрема в рамках проекту заплановано презентації новітніх розробок та їх використання у культурі та мистецтві для науковців та художників.
# 146.
ID: 4EVE11-29400
Назва проекту: Перша міжнародна бієнале фотографії: КИЇВСЬКА ФОТО-БІЄНАЛЕ
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1440000
Запитувана сума від УКФ: 1200000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Київська міська галерея мистецтв "Лавра"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Масштабний форум художньої фотографії від кращих фотографів світової арт-спільноти. Проект буде проходити в столиці України раз на два роки під керівництвом міжнародного незалежного куратора або кураторської групи. Тема бієналє "Ноги догори". У 2021 році на бієнале буде представлено декілька масштабних фотопроектів від світових зірок фотомистецтва. Кураторами фото-бієнале 2021 стануть Одрі Хореу (міжнародний куратор з Франції, арт-директор Photo Basel та Юлія Нужина. Структура Фото-бієнале 2021 буде включати: – основний проект – масштабну виставку від світових та українських мистців на території КМГМ «Лавра». – паралельна програма – проект, присвячений історії та великим іменам світової фотографії; виставка-конкурс молодих фотографів. – освітня програма – лекторій та зустрічі з мистцями, кінопокази. – інтерактивна програма – створення віртуального простору бієнале та розміщення його на спеціалізованій платформі (web- та мобільний додаток «V-Art») для демонстрації арт-проекту широкій аудиторії.
# 147.
ID: 4EVE11-29454
Назва проекту: III Міжнародний фестиваль письменників-перекладачів "КОЧУР-ФЕСТ"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 529792.00
Запитувана сума від УКФ: 529792.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИДАВНИЦТВО «САМІТ-КНИГА»
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Ірпінь,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль письменників-перекладачів в Україні «КОЧУР-ФЕСТ» має на меті налагодити творчі зв’язки з відомими зарубіжними письменниками-перекладачами, що забезпечить гідне представлення української літератури в різних країнах світу та передати досвід зарубіжних письменників-перекладачів українським молодим перекладачам. Ознайомлення з доробком іноземних авторів дозволить підвищити рівень знань українського суспільства щодо панорами новітньої зарубіжної літератури, як західноєвропейського, так і східного й далекосхідного культурного ареалів. Поряд із тим, наявність значного перекладацького досвіду в запрошених авторів дасть змогу сприяти поширенню творчості українських письменників (і ширше – української культури) за кордоном, зокрема завдяки переклaдним проектам і залученню авторів до міжнародних культурних подій, уведення в коло елітних зарубіжних літературних угруповань. Фестиваль є щорічним заходом і проводився двічі в 2020 р. та 2019 р., на фейсбук-сторінці (https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%BE%D1%87%D1%83%D1%80-%D0%A4%D0%B5%D1%81%D1%82-109068520499009) представлено повну інформацію про динаміку реалізації заходу та його масштабування.
# 148.
ID: 4EVE11-29458
Назва проекту: «Мотиваційний арт-простір «Натхнення»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2997104
Запитувана сума від УКФ: 2997104
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Продюсерський центр "ІТЕРА"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створити арт-простір, центром і надихаючим символом якого стане мала архітектурна форма, уособлюючи квінтесенцію жіночої енергії, незламності і цілеспрямованості. Вивести цей об’єкт у ряд культових, на рівні з мостом закоханих, тощо. Створити об’єкт, який зможе дарувати впевненість, і допомагати шукати шляхи самореалізації в житті. Особливо це важливо в часи кризи, коли важлива будь яка підтримка, і ми готові її надати через інноваційні технології комунікації з найвразливішою частиною жіночої громади України.
# 149.
ID: 4EVE11-29513
Назва проекту: Here Kyiv Short Film Festival (HKSF)
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2270775.00
Запитувана сума від УКФ: 2270775.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Шевченко Катерина Вадимівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Here Kyiv Short Fest (HKSF) - це щорічний міжнародний незалежний фестиваль короткометражних фільмів, присвячений мистецтву отримання насолоди від життя. Другий рік поспіль фестиваль об’єднує поціновувачів та творців естетичного кіно. HKSF - платформа для професійного обміну та пожвавлення співпраці між представниками української та світової аудіовізуальної індустрії. Фестиваль спрямований на промоцію України на кінематографічній мапі світу, зміцнення кроссекторальної взаємодії та культурних зв’язків, а також виховання у суспільстві толерантності і сучасного світогляду.
# 150.
ID: 4EVE11-29555
Назва проекту: 12 Одеський міжнародний кінофестиваль (Церемонії відкриття та Закриття фестивалю)
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 6934160.71
Запитувана сума від УКФ: 299356.73
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Український кінофестиваль"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Одеса, Україна,
Опис проекту: Одеський міжнародний кінофестиваль є головною кіноподією в Україні і існує з 2010 року. Місією фестивалю є популяризація інтелектуального, фестивального та артхаусного кіно серед широкої глядацької аудиторії через ексклюзивні конкурсні та позаконкурсні кінопокази мовою оригіналу за участі творчих груп.. Програмний фокус Одеського МКФ - фільми в напрямку «арт-мейнстрім», тобто ті, яким притаманна висока художня якість, та ті, що доступні широкій аудиторії. Щорічно на кінофестивалі проходять три конкурсні програми, прем’єри фільмів та спеціальні покази. Головними арбітрами Одеського кінофестивалю стають глядачі: за результатами глядацького голосування визначається володар Гран-Прі. Інших переможців визначає професійне журі. Нагородження переможців відбувається під час Церемонії Закриття в Одеському Оперному театрі. Крім того важливим напрямком є підтримка розвитку української кіноіндустрії програмою Film Industry Office - платформа для презентації кінопроектів та проектів серіалів, майданчик для професійних дискусій, обговорень, майстер класів та B2B можливостей.
# 151.
ID: 4EVE11-29653
Назва проекту: «Транзитна сучасність» виставка Ростислава Котерліна
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 985050000
Запитувана сума від УКФ: 985050000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Ініціатива ЦСМ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Виставка Ростислава Котерліна «Транзитна сучасність» ̶ з одного боку своєрідне підведення підсумків більш як тридцятирічної діяльності художника, з іншого ̶ мистецька рефлексія на часи, в які живемо. Живопис, відео, фото, скульптура, об’єкти, що будуть демонструватися в експозиції, а також освітній цикл з лекцій, екскурсій, дискусій-діалогів формуватимуть картину бачення сучасності художником. Один з учасників «станіславського феномену», засновник і редактор альманаху про сучасне мистецтво «Кінець кінцем» (1998-2008) Ростислав Котерлін важлива фігура на артистичній сцені України. В результаті постмодерністської гри з алюзіями і міфами «часу перемін», Ростислав Котерлін створює парадоксальні роботи, що розширюють досвід сучасних концептуальних візій.
# 152.
ID: 4EVE11-29710
Назва проекту: Конкурс проектів реставрації та пристосування пам’ятки історії місцевого значення «Будинок, у якому мешкала українська поетеса Леся Українка», що знаходиться по вулиці Академіка Герасимчука, буд 178 у м. Полонне Хмельницької області.
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 571000
Запитувана сума від УКФ: 571000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Полонне, Хмельницька область,
Опис проекту: У стародавньому місті Полонне в 90-х роках ХІХ століття мешкав рідний брат батька Лесі Українки Григорій Антонович Косач. В листах та архівних матеріалах Лесі Українки є чимало згадок про Полонне та про перебування там сім'ї Косачів, в тому числі і Лесі. Будинок, у якому періодично гостювала українська поетеса Леся Українка, що знаходиться по вулиці Академіка Герасимчука, буд. 178 у м. Полонне Хмельницької області, є пам’яткою історії місцевого значення (рішення виконавчого комітету Хмельницької обласної ради народних депутатів від 19.01.1983 року №31). До 2016 року у цій будівлі розташовувалась ЗОШ І-ІІ ступенів №5. Після проведення оптимізації закладів освіти громади будівля пустує. У 2017 році через навмисний підпал частина будівлі, що була прибудована до будинку Косачів у радянські часи, була пошкоджена. Полонська міська рада має на меті зберегти цю пам’ятку історії. Конкурс проектів реставрації та пристосування пам’ятки історії місцевого значення «Будинок, у якому мешкала українська поетеса Леся У
# 153.
ID: 4EVE12-00298
Назва проекту: LITERALLY. Фестиваль Слів
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2997400.00
Запитувана сума від УКФ: 2997400.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: БО БФ "РАЗОМ ДЛЯ УКРАЇНИ"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Всеукраїнський,
Опис проекту: LITERALLY - це комплексний мультикультурний гуманітарний проект, присвячений словам як формі дії, мови та комунікацій. Напрямки: 1. Навчання, передача інформації, обмін знаннями. 2. Творче самовираження через мову, усне та письмове слово. 3. Соціальний і культурний активізм; висловлювання від імені тих, кого "не чують". 4. Зв'язки, комунікації, нетворкінг. Цілі: популяризувати читання і самоосвіту через суміжні культурні сектори, створити трендовий образ успішної грамотної людини, заохотити молодь до любові та поваги до слова. Результати: 1) соціальна медіакампанія національного масштабу, що популяризує читання; 2) серія культурних подій; 3) 2-денний фестиваль формату "едьютейнмент"; 4) Онлайн трансляція.
# 154.
ID: 4EVE12-02513
Назва проекту: Дуже Цифрова Резиденція - Резиденції з цифрових технологій та медіа в Одесі, Львові та Харкові
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська Організація "Пікселейтід Реалітіз"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса, Харків, Львів,
Опис проекту: Три міждисциплінарні резиденції та одночасна виставка на тему цифрової культурної спадщини між Одесою, Харковом та Львовом. Фокус проєкту на переосмисленні місцевої спадщини через нові медіа та цифрові технології, привнесення її образів в повсякденне життя через креативну ідею. Резиденції зберуть міждисциплінарну команду з 36 учасників та 9 кураторів за спеціальностями: 3D та 2D художники, скульптори, митці, архітектори, спеціалісти з цифрового виробництва, сканування, лиття новими матеріалами, медіа художники, урбаністи, муралісти, спеціалісти у сфері графічного та промислового дизайну, розробники та інженери. Фінал проєкту пройде у форматі одночасної виставки упродовж місяця в трьох містах та конкурсу Ukrainian Digital Heritage Awards для проєктів учасників та кураторів, де будуть представлені зацифровані об’єкти, скульптури та артоб’єкти з нових матеріалів, інноваційні медійні та архітектурні інсталяції. Виставки експонуватимуться у міських просторах та у форматі онлайн. Довгостроковим результатом є активізація зв’язків креативних спільнот між містами, фокусування уваги творців на сферу цифрового збереження культурної спадщини, розвиток аудиторії фанатів креативних індустрій та мистецтва.
# 155.
ID: 4EVE12-02861
Назва проекту: Історичний фестиваль "#ХотинHistory" до 400 річниці Хотинскої битви
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2806477.24
Запитувана сума від УКФ: 2373477.24
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація “Кам’янець-Подільське військово-історичне товариство”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Хотин, Кам'янець-Подільський, Київ,
Опис проекту: Історичний фестиваль "#ХотинHistory" до 400 річниці Хотинскої битви - масшиабний,- мистецький, військово-історичний фестиваль присвячений Хотинській битві, одній з визначніших подій в історії України та всієї Європи першої половини 17 ст. Наслідки цієї битви, що тривала під стінами хотинської фортеці в вересні – жовтні 1621 року, можна простежити через десятки, а можливо і сотні років що минули після неї. Фестиваль планується провести в двох містах Чернівецької та Хмельницької областей – Хотині і Кам’янці-Подільському які і під час битви були тісно пов’язані. Метою заходу є проведення в цих містах мистецьких, військово-історичних заходів, під час яких за допомогою засобів історичної реконструкції, інтерактивного, театрально-костюмованого дійства, музики, кінопоказам, відео-арту, створити новий інноваційний та сучасний погляд на історичні події чотирьохсотлітньої давнини. Через анімацію історичного середовища досягти ефекту занурення в історичні події, дозволити глядачам стати очевидцями подій сторічної давнини. Паралельно планується трансляція всіх подій фестивалю онлайн.
# 156.
ID: 4EVE12-03145
Назва проекту: Міжнародний фестиваль Zelyonka ПРОСТІР 2021 - гібридна версія.
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3000297.00
Запитувана сума від УКФ: 2787797.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська Організація "Всеукраїнська Асоціація "Платформа сучасного танцю""
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Маріуполь,
Опис проекту: Міжнародний гібридний фестиваль сучасного танцю Zelyonka SpaceUP 2021 це спільний проект національного масштабу двох потужних мистецьких інституцій, що покликаний розширити аудиторію глядачів сучасного танцю шляхом циклу онлайн та оффлайн показів вистав та фільмів про націкавіших особистостей сучасного танц. 20-21 століття. Фестивальні покази відбудуться у всіх містах-мільонниках України.
# 157.
ID: 4EVE12-03182
Назва проекту: CenterGogolfest
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4921827.00
Запитувана сума від УКФ: 2921827.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація «Фестиваль сучасного мистецтва «Гогольфест»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Полтава,
Опис проекту: CenterGogolfest – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, що вперше відбудеться у м. Полтава з 18 по 20 червня 2021. Фестиваль складається з 6 напрямків мистецтва і поєднує унікальні колабораційні site-specific проекти, театральну та експериментальну музичну програми, також програми академічної музики, візуальну та освітню. Програма фестивалю передбачає велику мистецьку резиденцію митців з різних регіонів та напрямків мистецтва, результатом співпраці яких стане створення нового крос-культурного продукту. Фестиваль відбуватиметься на різноманітних локаціях міста: стара карамельна фабрика, закинутий кадетський корпус, співоче поле, театр ім.. М.В.Гоголя та простір міста. Фестиваль орієнтований на збудження інтересу містян до сучасного мистецького руху та сприяє діалогу між митцями.
# 158.
ID: 4EVE12-03556
Назва проекту: Файне місто без кордонів!
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3877900.00
Запитувана сума від УКФ: 2999400.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація “Фестиваль “Файне місто”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Тернопіль,
Опис проекту: Основною метою проекту є ліквідувати фізичні та психологічні бар’єри щодо доступу до культурного продукту та кооперації через масштабування фестивалю, використання нових інноваційних методів проведення проекту, підтримці соціальних ініціатив та допомоги молодим виконавцям у монетизації свого культурного продукту. Розширення цільової аудиторії географічно, за віком та за рахунок доступності події. Популяризація вітчизняного культурного продукту, через залучення іноземних блогерів, серед інших країн.
# 159.
ID: 4EVE12-07421
Назва проекту: AirGogolfest
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3978872.00
Запитувана сума від УКФ: 2978872.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛАБОРАТОРІЯ АКТУАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Вінниця,
Опис проекту: AirGogolfest – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, який втретє відбудеться у м. Вінниця. Фестиваль поєднує в собі site-specifice проекти, мистецькі резиденції, театральну, музичну, освітню, візуальну та перформативну програми, а також створює унікальні колабораційні проекти в поєднанні різних напрямків мистецтва. Фестиваль оновлює концепцію і включає в себе драматургічне поєднання різноманітних унікальних та значимих локацій в різних куточках міста, що будуть відкриті і переосмислені по-новому. Фестиваль відбуватиметься 15-17 жовтня 2021. AirGogolfest вперше відбуватиметься при організації місцевої команди активістів та митців. Самобутній фестиваль сучасного мистецтва орієнтує та провокує актив міста та муніципальної влади на мистецький рух, а також сприяє консолідації творчих ініціатив.
# 160.
ID: 4EVE12-26945
Назва проекту: Фестиваль ідей
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3531625.20
Запитувана сума від УКФ: 2515375.20
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІМПАКТ ХАБ ОДЕСА", БО "МБФ "ІМПАКТ ХАБ ОДЕСА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Фестиваль ідей – відкритий форум для лідерів та місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, де уможливлюється обмін ідеями щодо гідного та щасливого життя людини у світі, що стрімко розвивається. Фестиваль заснований 2017 року та вже п'ятий рік поспіль відбудеться в Одесі, об'єднуючи тисячі проактивних особистостей з усієї України.
# 161.
ID: 4EVE12-27698
Назва проекту: 100 років професійному театру ляльок в Україні
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2395044.90
Запитувана сума від УКФ: 2395044.90
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР МІЖНАРОДНОЇ СПІЛКИ ДІЯЧІВ ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК "УНІМА-УКРАЇНА", ГО "УНІМА-УКРАЇНА"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Чернігів, Житомир, Черкаси, Харків, Полтава, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Одеса, Миколаїв,Херсон, Львів,Чернівці, Івано-Франківськ, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Луцьк, Рівне, Вінниця, Кропивницький, Черкаси,
Опис проекту: У 2021 році лялькарі відзначають важливу дату - 100 років професійному театру ляльок в Україні. На честь цієї події лялькарі України організовують масштабний проект, який вміщує в себе: онлайн-фестиваль "UkrPuppet100", в якому продемонструються вистави з 24 професійних держаних театрів ляльок України, видання альбому "Сценографія. Театр ляльок", видання книги "Лялькарі України: 100 видатних імен", науково-практичну конференцію з міжнародною участю "Формування професіонального театру ляльок в Україні: організаційні та художні засади", "За ширмою" - запис 10 інтерв'ю з професійними майстрами лялькової справи, видання альманаху "Лялькарі України. Фестивальний рух". Кожна з подій направлена на популязацію театру ляльок як унікального різновиду театрального мистецтва.
# 162.
ID: 4EVE13-00870
Назва проекту: XII. Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1594942
Запитувана сума від УКФ: 1559302
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Літературний целанівський центр"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Чернівці, Львів,
Опис проекту: Метою проєкту є реалізація інноваційного формату XII. Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz зі спеціальною дискусійною програмою “Україна очима світу” у Чернівцях як інструменту розбудови української культурної екосистеми, її інтеграції до загальноєвропейської культури та залучення широкої аудиторії відвідувачів, міжнародних партнерств. Результати: організовано 25 культурно-мистецьких подій в Україні в рамках фестивалю за участі 7 українських та 10 європейських літераторів: оффлайнові заходи та їх онлайн-трансляції у мережах Facebook та Youtube, на сайті організації та через 19 каналів провідних культурних інституцій Німеччини, Австрії та Швейцарії. Про проєкт вийшло мінімум 100 публікацій в українських та міжнародних ЗМІ. Охоплення аудиторії – 4 млн осіб.
# 163.
ID: 4EVE13-00988
Назва проекту: Інтерактивна вистава «Шляхом Колумба або Троє в океані»: пригодницька non-fiction драма
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2995580
Запитувана сума від УКФ: 2995580
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Інститут дослідження театру "Шостий поверх"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Кельн (Німеччина), Мюнхен (Німеччина),
Опис проекту: Мета проєкту – написання п’єси та постановки інтерактивної вистави «Шляхом Колумба». Авторами п’єси стануть драматург Павло Ар’є (Кельн) та Костянтин Іскра-Могильник (Мюнхен). Театральним продюсером проєкту виступить Ярослава Кравченко, очільниця Institute for theatre research Sixth level та Дикого театру (який і здійснюватиме постановку у вересні 2021, яка включатиме як живе відвідування, так і online-трансляцію вистави в Україні та online-показ у Німеччині). В основі п’єси – бортовий журнал морської експедиції (2008-2009, за участю продюсера Костянтина Іскри-Могильника) через Атлантичний океан, підчас якої учасники випробовували можливості свого тіла: вони не їли 40 діб, з яких перші сім діб не пили навіть води. Проєкт досліджує актуальну тему ізоляції та зустрічі з самим собою в умовах жорстких обмежень: увесь твій світ та простір – це лише палуба невеликої яхти (як метафора до сьогоднішніх умов). Учасники пустилися в путь, аби дослідити свої межі, але кожен отримав значно більший, і часом цілком несподіваний, досвід дослідження своєї душі.
# 164.
ID: 4EVE13-01000
Назва проекту: Українська бієнале цифрового та медіа мистецтва АРТЕФАКТ
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999357.00
Запитувана сума від УКФ: 2999357.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНАЗЕРЛЕНД»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Перша Українська Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва АРТЕФАКТ за участю митців з України, Іспанії, Польщі, Німеччини, Італії, Тайваню, Латвії, Японії пройде в Києві у вересні 2021. 50 експонатів сучасного цифрового мистецтва: медіа-арт, діджитал інсталяції, VR та AR експонати, штучний інтелект, представлені у роботах актуальних українських та світових митців, впродовж 2 тижнів, наживо та онлайн. Програму доповнять покази кіно, аудіовізуальні перформанси, професійний нетворкінг та онлайн Форум за участю 20 спікерів, присвячений сучасним технологіям в культурі та мистецтві. Бієнале пройде з фокусом на 100 років Станіслава Лема, письменника та футуролога українського походження, та 35-ті роковини аварії на Чорнобильській АЕС.
# 165.
ID: 4EVE13-07125
Назва проекту: 10 років Міжнародному фольклорному фестивалю «Етновир»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2999837.50
Запитувана сума від УКФ: 2999837.50
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Етновир"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів, Львівська область, Україна,
Опис проекту: Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир» - це фестиваль, який має на меті збереження та популяризацію культурної спадщини України, ознайомлення українців з культурою різних народів світу, формування толерантного ставлення до особливостей інших народів та національностей, посилення культурної мотивації для внутрішнього та зовнішнього туризму. Проект «10 років Міжнародному фольклорному фестивалю «Етновир» відбудеться у Львові 22-24 серпня 2021 року та стане головною подією святкування 30-ої річниці Незалежності України у Львові. У фестивалі візьмуть участь фольклорні танцювальні та музичні колективи з України та з інших країн світу. Міжнародний Фольклорний Фестиваль «Етновир» відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF®) при ЮНЕСКО, Міжнародної Організації Народної Творчості (IOV), за підтримки Львівської міської ради.
# 166.
ID: 4EVE13-27498
Назва проекту: Підготовка до святкування 300-ліття від дня народження Григорія Сковороди
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1359831.11
Запитувана сума від УКФ: 1341531.11
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Переяслав, Київська обл.,
Опис проекту: Проєкт є підготовчим етапом до святкування 300- річчя з дня народження Григорія Сковороди у 2022 році і направлений на створення кроссекторальних партнерств, освітніх ініціатив і слушних умов для популяризації поглядів, ідей і творчості Григорія Сковороди у рік відзначення його ювілею на міжнародному рівні. Проект сприяє збереженню культурної спадщини і промоції цілісного та орієнтованого на майбутнє її розуміння, інтернаціоналізацію української культури, створенню міжкультурного діалогу, створення суспільно значущого літературного контенту виданням та представленням широкому колу книги «Вічно сучасний: життя, філософська, педагогічна і літературна творчість Григорія Сковороди», інформаційного бюлетеня ( «Український Любомудр»), та буклету щодо діяльності проєкту двома мовами (українська, англійська).
# 167.
ID: 4EVE13-28296
Назва проекту: Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2024500
Запитувана сума від УКФ: 2024500
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація Тинк Теньк Юкрейн
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проектом передбачається проведення п’ятого випуску багатокомпонентного міжнародного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival, який є єдиною кіноподією Сходу України. Триватиме 7 днів та складатиметься з Національних конкурсів ігрового та неігрового кіно, фестивалю короткометражного документального кіно «Бардак», конкурсу дитячих соціальних відеопроєктів, нетворкінгів, воркшопів, круглих столів, а також позаконкурсної програми під час якої будуть продемонстровані стрічки-переможці американських та європейських фестивалів. Очікується близько 3000 глядачів оффлайн заходів, не менш ніж 50 000 глядачів онлайн заходів, результатом інформаційної кампанії буде охоплення у 300 000 переглядів. Фестиваль відвідають провідні українські та європейські фахівці в галузі кіно – продюсери, режисери, актори.
# 168.
ID: 4EVE13-28488
Назва проекту: Міжнародний проєкт-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1698602.00
Запитувана сума від УКФ: 1698602.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНА ЛІГА "МАТЕРІ І СЕСТРИ-МОЛОДІ УКРАЇНИ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Міжнародний проєкт-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи» започатковано у 2016 році Послом Миру, президентом Міжнародної ліги «Матері і сестри - молоді України», народною артисткою України Галиною Яблонською. Конкурс станом на травень 2019 року об’єднав близько 1,5 тис. осіб з 62 країни світу. Міжнародний проєкт-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи» має на меті входження України до світового інформаційного простору завдяки творчості величної постаті Тараса Шевченка, привернення уваги світової спільноти до сучасних проблем України.
# 169.
ID: 4EVE13-28814
Назва проекту: Конгрес культури «Сцена майбутнього»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 2906420
Запитувана сума від УКФ: 2406420
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Комунальна установа «Інститут стратегії культури»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект «Сцена майбутнього» передбачає організацію у Львові 14-16 жовтня серії дискусійних і практичних подій у форматі конгресу для 200 представників сфери культури України, а також організацію мистецької складової що включає сценографію, медіа, об’єкти. Конгрес є дискусійною платформою для рефлексії досвіду культури України та напрацювання рекомендацій до стратегій її розвитку. Концепція проекту полягає – через конструкт театру оцінити в циклі трьох Дій: де саме ми зараз опинилися у нашому минулому, яке щомиті стає нашим майбутнім? і куди нам рухатися далі? Проект реалізується у партнерстві зі «Strefa Kultury Wroclaw».
# 170.
ID: 4EVE13-29720
Назва проекту: Підготовка до святкування 300-ліття від дня народження Григорія Сковороди
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 1409231.11
Запитувана сума від УКФ: 1390931.11
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Переяслав, Київська обл., Ізмаїл, Одеська обл.,
Опис проекту: Проєкт є підготовчим етапом до святкування 300- річчя з дня народження Григорія Сковороди у 2022 році і направлений на створення кроссекторальних партнерств, освітніх ініціатив і слушних умов для популяризації поглядів, ідей і творчості Григорія Сковороди у рік відзначення його ювілею на міжнародному рівні. Проект сприяє збереженню культурної спадщини і промоції цілісного та орієнтованого на майбутнє її розуміння, інтернаціоналізацію української культури, створенню міжкультурного діалогу, створення суспільно значущого літературного контенту виданням та представленням широкому колу книги «Вічно сучасний: життя, філософська, педагогічна і літературна творчість Григорія Сковороди», інформаційного бюлетеня ( «Український Любомудр»), та буклету щодо діяльності проєкту двома мовами (українська, англійська).
# 171.
ID: 4EVE21-02680
Назва проекту: NordArt Ukraine 2021
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1481950
Запитувана сума від УКФ: 1481950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРФЕКТНА АРТ ГРУПА
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Бюдельсдорф, Німеччина,
Опис проекту: Проект є підтримкою та промоцією світової перемоги українського мистецтва. NordArt - найбільша з щорічних виставок сучасного мистецтва в Європі оголосила переможницею Україну. NordArt Ukraine 2021 – знакова подія для мистецького світу України, адже Україна стала фокус-країною на NordArt. Це буде один з найбільших проектів українського мистецтва за кордонами України, що дозволить розкрити сучасне українське мистецтво у світовому контексті, продемонструвавши масштабні роботи та мистецький потенціал країни на 2000 кв.м. власного українського павільйону.
# 172.
ID: 4EVE21-03969
Назва проекту: Організація стенду на ринку аудіовізуального контенту MIPCOM у 2021 році з метою представлення українських аудіовізуальних проєктів на міжнародному ринку, популяризації України за кордоном та створення інформаційного майданчику для заохочення здійснення зйомок іноземними продакшн-компаніями в Україні.
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 2259331.97
Запитувана сума від УКФ: 1498268.38
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, м. Канни (Франція),
Опис проекту: У рамках найбільшого міжнародного ринку телевізійного контенту MIPCOM офлайн, або онлайн/гібридний формат (м. Канни, Франція) у 2021 році ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН» організовує роботу стенду, де буде поширюватися інформація про аудіовізуальну індустрію України та будуть представлені кращі українські аудіовізуальні проєкти, частина яких буде відібрана за результатами конкурсного відбору. Мета заходу — популяризація української аудіовізуальної індустрії серед міжнародної профільної аудиторії, поширення інформації щодо умов проведення зйомок іноземними продакшенами в Україні та розширення мережі професійних контактів українських професіоналів. Основні результати вбачаємо у збільшенні частки українського контенту у ефірах на інших територіях, збільшення копродукційних проєктів та міжнародних проєктів знятих в Україні.
# 173.
ID: 4EVE21-04693
Назва проекту: Відзначення ювілею Осипа Сорохтея шляхом організації та проведення онлайн презентації вебсторінки художника у м. Кракові, де він здобував мистецьку освіту
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 567550
Запитувана сума від УКФ: 567550
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд підтримки та розвитку культурно-мистецьких ініціатив РУСТ
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів, Краків,
Опис проекту: Відзначення ювілею Осипа Сорохтея шляхом організації та проведення онлайн презентації польськомовної вебсторінки художника у м. Кракові, де він здобував мистецьку освіту
# 174.
ID: 4EVE21-28326
Назва проекту: Організація стенду на ринку аудіовізуального контенту MIPCOM у 2021 році з метою представлення українських аудіовізуальних проєктів на міжнародному ринку, популяризації України за кордоном та створення інформаційного майданчику для заохочення здійснення зйомок іноземними продакшн-компаніями в Україні.
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 2259331.97
Запитувана сума від УКФ: 1498268.38
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, м. Канни (Франція),
Опис проекту: У рамках найбільшого міжнародного ринку телевізійного контенту MIPCOM офлайн, або онлайн/гібридний формат (м. Канни, Франція) у 2021 році ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН» організовує роботу стенду, де буде поширюватися інформація про аудіовізуальну індустрію України та будуть представлені кращі українські аудіовізуальні проєкти, частина яких буде відібрана за результатами конкурсного відбору. Мета заходу — популяризація української аудіовізуальної індустрії серед міжнародної профільної аудиторії, поширення інформації щодо умов проведення зйомок іноземними продакшенами в Україні та розширення мережі професійних контактів українських професіоналів. Основні результати вбачаємо у збільшенні частки українського контенту у ефірах на інших територіях, збільшення копродукційних проєктів та міжнародних проєктів знятих в Україні.
# 175.
ID: 4EVE21-28993
Назва проекту: 50 років побратимських зв’язків між Києвом та Кіото
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1470872.00
Запитувана сума від УКФ: 1470872.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Міщенко Валентина Вікторівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: У 2021 році Київ та Кіото відзначають 50-річний ювілей встановлення побратимських зв’язків. Очікується приїзд до Києва мера Кіото Дайсаку Кадокава 3-8 вересня 2021р. і один з етапів урочистого прийому на рівні адміністрацій за підтримки Посольства Японії та Українсько - Японського Центру в КМК Артерія. У даному контексті знову актуалізується питання знайомства з культурними традиціями Японії. Згадки про мистецтво японської гравюри у інформаційному полі традиційних заходів, що проводяться на тлі означених святкових подій, з’являються нечасто. Тому основною метою проекту є створення та презентація інноваційного та художньо якісного українського культурного продукту — сучасної мультимедійної виставки на основі експонованих графічних аркушів XVIII – ХХ ст.
# 176.
ID: 4EVE21-29104
Назва проекту: Музично-освітній проєкт «Мистецтво крокувати»
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 652980.00
Запитувана сума від УКФ: 652980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ЕДВАРДА ГРІГА"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Місто Житомир, місто Олевськ, місто Новоград-Волинський, місто Бердичів, місто Коростень,
Опис проекту: «Мистецтво крокувати» – це довгостроковий міждисциплінарний форум в сфері музичної освіти, що націлений на пошук дебютів в сфері виконавської та композиторської майстерності. Географічно «Мистецтво крокувати» базується в Житомирі, адже саме це місто страждає від культурної домінації столиці України, що контролює розподілення людських (креативних) ресурсів та приваблює місцевих талантів до трудової міграції з Житомира в Київ. «Мистецтво крокувати» є продовженням творчих проектів організації-заявника та підтримує одночасно декілька сфер музичного професійного становлення музикантів-початківців: міжнародну співпрацю, конкурсні та фестивальні програми, лекції та концерти, тощо.
# 177.
ID: 4EVE23-28033
Назва проекту: "Koval Fest "Turkey"
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1949310
Запитувана сума від УКФ: 1499310
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Національна спілка митців з художнього металу"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: İzmir, Turkey,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль ковальського мистецтва "Koval Fest "Turkey" що відбудется в серпні у Туреччині на честь 30 річчя Незалежності України. Мета проекту: створення інноваційного культурного продукту, шляхом інтернаціоналізації ковальської майстреності українських митців за для підвищення інституційного та професіного рівня творчих об'єднань українських митців. Результати проекту: 1) створення металевої скульптрури на честь 30 річчя Незалежності України, 2) створення позитивного міжнародного іміджу українського мистецтва, 3) налагодження міжнародних зв'язків за для розвитку ковальської міжнародної співпраці та обміном досвіду, 4) проведення фестивалю ковальської майстерності Koval Fest у Туреччині, 5) підвищення рівня майстерності та професійності українських митців.
# 178.
ID: 4EVE23-28571
Назва проекту: Виставковий проект "Не тільки. Роботи на папері"
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1498960
Запитувана сума від УКФ: 1498960
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Скульптурний цех"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Гданськ, Польща, Гданськ, Польша,
Опис проекту: Реалізація масштабного виставкового проекту молодих митців України та Польші, які працюють у царині графіки (всіх видів) та нових медіа, що сприятиме обміну досвідом митців та організаторів двох країн, посиленню позитивного іміджу України як інноваційної, креативної та сучасної країни
# 179.
ID: 4EVE23-29644
Назва проекту: Виставковий проект "Не тільки. Роботи на папері"
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1583260
Запитувана сума від УКФ: 1499960
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Скульптурний цех"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Гданськ, Польща,
Опис проекту: Реалізація масштабного виставкового проекту молодих митців України та Польщі, які працюють у царині графіки (всіх видів) та нових медіа, що сприятиме обміну досвідом митців та організаторів двох країн, посиленню позитивного іміджу України як інноваційної, креативної та сучасної країни
# 180.
ID: 4EVE31-00199
Назва проекту: POETY. Діалог поколінь
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2492730.00
Запитувана сума від УКФ: 2492730.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт «POETY. Діалог поколінь» - це кроссерторальний проєкт, основна мета якого популяризація видатних постатей української літератури (Миколи Вінграновського, Павла Тичини, Юрія Клена, Лесі Українки, Івана Франка, Чайки Дніпрової, а також Грицька Чубая) та формування спільного полотна поетичної культури ХІХ-ХХІ століття шляхом створення нового музичного та візуального продукту, а також через ініціювання та відеозапис дискусій сучасних поетів різних генерацій навколо поетів-ювілярів минулого. Результати проекту: 1.симфо-джаз-рок альбом Соломії Чубай у супроводі симфонічного оркестру на 10 віршів поетів різних генерацій 2. Сім відео-дискусій між поетами різних поколінь навколо поета-ювіляра 3. Концерт-презентація альбому у супроводі симфонічного оркестру з використанням відео-арту та трансляцією онлайн
# 181.
ID: 4EVE31-00304
Назва проекту: Стас Волязловський. У світі прекрасного
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2331036.00
Запитувана сума від УКФ: 2331036.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Технологічний Бізнес-Інкубатор "Харківські технології"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: “Стас Волязловський. У світі прекрасного” - дослідницький проєкт, що об’єднає ретроспективну виставку художника, в якій будуть відображені основні етапи його творчості, знакові твори, архівні матеріали та сайт-резоне, на якому будуть зібрані всі роботи автора та супровідні матеріали, пов’язані з його творчістю. Сучасна експозиція, що представить всю множинність медіумів з якими працював художник та онлайн-ресурс, що стане постійним та вичерпним джерелом інформації про автора, стануть першим проєктом, що репрезентує всі періоди творчості художника. Проєкт має на меті актуалізувати постать Стаса Волязловського та створити можливість комунікації його творчості з широким колом глядачів та дослідників мистецтва, а також систематизувати та класифікувати мистецький доробок художника.
# 182.
ID: 4EVE31-00528
Назва проекту: ЛесяUA
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2524996
Запитувана сума від УКФ: 2480596
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури Луцької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Луцьк, Волинська обл., м. Луцьк,
Опис проекту: Проєкт «ЛесяUA» приурочений до масштабної події 2021 року – 150-річчя з дня народження Лесі Українки. Метою проєкту є актуалізація та популяризація культурної спадщини видатної поетеси Лесі Українки на національному та міжнародному рівні шляхом поєднання сучасного мистецтва з її творчістю через створення нових якісних мистецьких та наукових продуктів. Проєкт включає мистецьку, просвітницьку та інформаційно-промоційну складові. Результати: аудіо-, відеозапис, створення та вільне поширення тематичного аудіоальбому популярних українських виконавців з піснями на вірші Лесі Українки та їх виконання на музичному фестивалі "ЛесяFest"; демонстрація тематичного 3D мапінгу; проведення наукового симпозіуму з публікацією збірника матеріалів; онлайн та офлайн виставка маловідомих світлин родини Драгоманових-Косачів; вистава "Музині химери".
# 183.
ID: 4EVE31-00628
Назва проекту: Знані (не)знані українці. Відзначення ювілейних дат Агатангела Кримського, Івана Миколайчука та Богдана Ступки
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1084576.38
Запитувана сума від УКФ: 1032276.38
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера»»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Пропонуємо відзначити ювілейні дати знакових постатей української культури, Агатангела Кримського (150-річчя з дня народження), Івана Миколайчука (80-річчя з дня народження) та Богдана Ступки (80-річчя з дня народження). У межах проєкту передбачається видання трьох книг у серії «Постаті культури»: Оксани Василюк «Агатангел Кримський – добрий вісник України», Сергія Тримбача «Вавилон, брате, Вавилон! Іван Миколайчук: Тіні і світло» та «Богом даний Ступка. Вертикаль душі», а також організація виставок, присвячених кожному з запропонованих героїв. Крім того, передбачається зйомка трьох документальних відео по кожній з виставок. Усі відео будуть розміщені у вільному доступі на нашому сайті та Youtube-каналі.
# 184.
ID: 4EVE31-00892
Назва проекту: Франко. Re:volution
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2491936.00
Запитувана сума від УКФ: 2491936.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Київ,
Опис проекту: Франко. Re:volution – кроссекторальний культурно-просвітницький та мистецький проєкт, з нагоди його 165-літнього ювілею, спрямований на актуалізацію творчого феномена Івана Франка як знакової постаті української та світової культури в сучасному контексті. Реалізація проєкту включатиме комплексну програму заходів (зокрема, виставку сучасного мистецтва “Franko Laboratorium 3.0” на базі Музею Франка у Львові, масштабне музично-поетично-театральне дійство “Франко. Без меж” на сценах Львівської опери та Київського театру оперети за участі етногурту “Kurbasy”, супровідну науково-просвітницьку програму), об’єднаних центральною ідеєю революційного оновлення суспільної рецепції постаті письменника-класика, радикального перегляду профанних стереотипів щодо консервативно-провінційного характеру української культури загалом та випрацювання інноваційних форматів відзначення ювілейних дат, вільних від пострадянських кліше.
# 185.
ID: 4EVE31-01237
Назва проекту: «Вʼячеслав Висковський – режисер, письменник, актор, декадент, одесит»
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1011424.94
Запитувана сума від УКФ: 1011424.94
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА АКАДЕМІЯ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Одеса, Європа, Канада, США,
Опис проекту: Проект присвячено кінематографічній та літературній спадщині В’ячеслава Висковського (1881–1933) – видатного та недооціненого уродженця України, режисера кіно й театру, прозаїка, актора, що був одним із засновників жанру декадентського кіно в Російській імперії, одним з піонерів кіно на терені України – на одеській кінофабриці Д. Харитонова, автором першого кінотвору українського національного декадансу «Брехня» за В. Винниченком (1918). Метою проекту є популяризація творчості В. Висковського через видання першої присвяченої йому книги. Цей культурний продукт як результат проекту включає в себе його біографію, дослідження його творчості та публікацію найважливішої частини його архівної текстової спадщини, яка оприлюднюється вперше, – мемуарів, листів, вибраних кіносценаріїв та оповідань.
# 186.
ID: 4EVE31-01241
Назва проекту: «Культурний кіномарафон «ЕТНОФІЛЬМІКА»
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1287530.00
Запитувана сума від УКФ: 1287530.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Буковинський мистецький центр відродження та сприяння розвитку румунської традиційної культури»"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернівці, Чернівецька область,
Опис проекту: 15 червня – дуже важливий день для українського кінематографу, день народження Івана Миколайчука. Основною метою проекту є низка культурних заходів в 2021 році, присвячених святкуванню 80-ї річниці від дня його народження. В результаті чого будуть проведені урочисті заходи в день його народження, організація кінопоказів по Чернівецькій області в рамках проекту «Культурний кіномарафон «Етнофільміка», створено документальний фільм «Іван Миколайчук. Білий птах», проведено конкурс молодого короткометражного кіно (відео) «Етнофільміка».
# 187.
ID: 4EVE31-03582
Назва проекту: Тарас Шевченко. Містерія. Великий льох.
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1222367.36
Запитувана сума від УКФ: 1222367.36
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Полтавський академічний обласний театр ляльок
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Полтава,
Опис проекту: Актуалізувати малознану широкою аудиторію містерію Тараса Шевченка «Великий льох» та унікальні здобутки українського Бароко шляхом поєднання літературно-художнього джерела з глобальним духовним досвідом 17—18 століть, значна частина якого є продуктом мистецької діяльності козацтва як соціальної верстви. Йдеться про думи, історичні пісні, козацькі літописи та діаріуші, ікони, твори народного малярства. Це фактично перша спроба розширити та узагальнити спостереження фахівців різних наукових сфер, які зверталися до "Великого льоху" лише в контексті своєї спеціалізації. Окрім основного, кінцевого продукту, а саме вистави, передбачена освітня частина проекту: будуть задіяні фахові науковці: історики, літературознавці, театрознавці, релігієзнавці, археологи, виконавці українського автентичного співу, історики з костюму, музейні працівники.
# 188.
ID: 4EVE31-06017
Назва проекту: "Окрилені Дніпровою Чайкою"
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1795569.56
Запитувана сума від УКФ: 1768306.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки" Херсонської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Херсон, Херсонська область,
Опис проекту: Проєкт присвячений творчості Дніпрової Чайки. Бібліотека-заявник носить ім’я видатної письменниці, третина відведених їй долею років життя пов’язана з нашим краєм. Тож вважаємо стратегічним завданням нашої бібліотеки актуалізацію її творчої спадщини та заохочення, з цією метою, сучасних українських письменників до написання творів для дітей та підлітків під враженням і за мотивами творчості Дніпрової Чайки. Досягти мети плануємо шляхом започаткування й організації Першого відкритого конкурсу творів для дітей та підлітків імені Дніпрової Чайки, видання збірника кращих творів конкурсантів і проведення урочистостей та святкової церемонії нагородження переможців конкурсу - до 160-річчя від дня народження Дніпрової Чайки.
# 189.
ID: 4EVE31-06063
Назва проекту: Форум «Леся Українка і український театр»
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1830560
Запитувана сума від УКФ: 1766160
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ДП "Національний Академічний Український Драматичний Театр ім. М. Заньковецької
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Цей проект об’єднує виконавське мистецтво, візуальне мистецтво та мистецтво книги. Основна думка - показати людям, наскільки різними можуть бути слова "Лесі Українки"; показати людям різного віку, що вони можуть знайти щось особливе для них у мистецькому баченні Лесі Українки.
# 190.
ID: 4EVE31-06246
Назва проекту: "Шляхи рівняйте духові Його". Леся Українка: погляд зі Сходу
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1923327
Запитувана сума від УКФ: 1923327
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТЕАТР "ПОСТСКРИПТУМ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Метою проекту є всебічне дослідження творчого спадку Лесі Українки крізь призму її впливу на український та світовий театр. Результати: 1. Вистава театру "P.S." за п’єсою Лесі Українки «Оргія». 2. Театральна програма та майстер-класи з акторського виконання віршів Л. Українки. 3. Науково-практичний форум за участі теоретиків та практиків театру з перформативним читанням усіх п'єс Лесі Українки та авторським читанням сучасної української жіночої драматургії. 4. Виставка тематичного театрального плакату. Важливим аспектом проекту є його харківська «прописка», адже це утворить своєрідний та унікальний погляд на творчість Л. Українки зі сходу України саме нині, під час військової агресії проти нашої держави.
# 191.
ID: 4EVE31-06249
Назва проекту: Музична драма "Марія Стюарт"
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2410060
Запитувана сума від УКФ: 2410060
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИСТЕЦЬКЕ КОЛО"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Постановка музичної драми Олексія Коломійцева "Марія Стюарт" представлятиме глядачу альтернативну версію трагічної історії шотландської королеви. Слоган вистави: "Ніколи не потупляй очі - залишайся королевою!" Музичну драму "Марія Стюарт" за жанром можна визначити як оперу, що написана мовою мюзиклу. Проект об'єднує творчі зусилля відомих в Україні та світі митців - Ігоря Поклада (оркестрування), оперних співаків - Ольги Журавель-Мізеллі (головна жіноча партія), Дмитра Попова (головна чоловіча партія), скрипальки Богдани Півненко (провідне інструментальне соло - Mary's alter ego ), мисткині Тетяни Зіненко (сценографія та костюми) та актора театру та кіно Олексія Горбунова у партії лорда Рутвена.
# 192.
ID: 4EVE31-06359
Назва проекту: ВІЛЬНИЙ ПТАХ З БОЖОЮ ВІДЗНАКОЮ
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2499844.00
Запитувана сума від УКФ: 2461194.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-концертний заклад культури "Київський академічний театр українського фольклору "Берегиня"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: ВІЛЬНИЙ ПТАХ З БОЖОЮ ВІДЗНАКОЮ - всеукраїнський фестиваль вулиці Івана Миколайчука, ювілею якого присвячена ця подія. Театр "Берегиня" (організатор свята) розташований на вулиці Івана Миколайчука, де в сусідньому будинку мешкав з родиною актор. В 23 населених пунктах України ми можемо знайти вулиці, що носять його ім'я. Наша мета - об'єднати ці міста через онлайн та оффлайн події свята кількома програмами проєкту: "Алея", "Телеміст", "Мурал", "Музика" та "Театр". Ми створимо простір митця, який об'єднає нас від Полтави до Львова, від Борисполя до Чернівців шляхом висадження алеї Миколайчука та об'єднаємо це телемостом. В Києві досі немає пам'ятника Іванові Миколайчуку, тому ми проведемо конкурс на малювання ескізу Муралу на стіні дома, де мешкав митець. Ми розкриємо музичну натуру Івана Миколайчука, а співав він багато і в кіно, і в побуті - з цих пісень буде складено концертну програму у виконанні Чоловічої хорової капели. А найголовніше ми втілимо в життя мрію (хоча вона буде трансформована) - на сцені театру оживе в постановці кіносценарій незнятого фільму Івана Миколайчука - "Острів сліз".
# 193.
ID: 4EVE31-06870
Назва проекту: Канал документальних ютьюб-серіалів. Сезон 01: Леся Українка
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2499307.12
Запитувана сума від УКФ: 2499307.12
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізочна особа-підприємець Шевченко Сергій Вікторович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: YouTube-канал, на якому виходитимуть документальні серіали про українську культуру. Вони складатимуться з епізодів, наративною структурою яких буде діалог між ведучим та провідними експертами в обраній темі.Перший сезоні буде присвячений Лесі Українці. Проєкт націлений на якісне виробництво відеоконтенту, на яке буде працювати команда проєкту та поліфонію найавторитетніших експертів, на втілення якої буде працювати багатосерійність проєкту. Канал покликаний дати українським користувачам YouTube критичне та аналітичне розуміння найбільш суперечливих діячів української історії та культури.
# 194.
ID: 4EVE31-07022
Назва проекту: "150 балетних open-air "ПА" для ЛЕСІ Українки"
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2185547.10
Запитувана сума від УКФ: 2185547.10
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Хмельницька обласна філармонія
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Хмельницький, м. Білгород-Дністровський, м. Кам'янець -Подільський, м.Луцьк, м.Полонне, м.Чорноморськ, м.Славута,
Опис проекту: Балет-присвята 150 балетних «ПА» для Лесі Українки ( «Лісова пісня»). Пластична присвята, як перформативне зображення світу людини й світу природи в їх гармонійних і суперечливих взаєминах, розкриття синтезу людського й природнього, безсмертя вічних людських цінностей, добра і зла, любові як основного джерела щастя людини, різниці між високим покликанням людської душі та дрібним буденним життям, яка й призводить героїв до трагедії.
# 195.
ID: 4EVE31-26178
Назва проекту: "Феномен Франка"
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 205601000
Запитувана сума від УКФ: 1901510.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЛЕРЕЯ-МУЗЕЙ «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проєкту «Феномен Франка» - підняти рівень національної свідомості і гордості за свій народ через інтерес до історичних постатей, які залишили після себе вагомий культурний та історичний спадок, таких особистостей, як Іван Франко. Попит на цікавість до подібних знань формується через залучення великої кількості громадян до цікавого якісного контенту про великих українців та проведення інформативних заходів. "Феномен Франка" - це фестиваль, в межах якого для молодого покоління проводяться культурно-освітні заходи, пов’язані з багатогранною творчістю Франка. Метою фестивалю є актуалізація та розширення відомостей про Івана Франка в сучасному культурному контексті. В результаті проєкту ми отримаємо розширення горизонту мислення цільової аудиторії завдяки:  якісному освітньо-культурному продукту, що стане частиною повсякденності для цільової аудиторії;  потужному інструменту для просвіти прямої та непрямої цільової аудиторії.
# 196.
ID: 4EVE31-26520
Назва проекту: Меморії до 130-річчя із дня народження Юрія Клена
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1029375
Запитувана сума від УКФ: 1029375
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Вищий навчальний заклад Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Полтава, Полтавська область,
Опис проекту: «Меморії» до 130-річчя Юрія Клена – інтегральний проєкт, який містить низку заходів на вшанування пам'яті письменника Мета: Популяризація та актуалізація творчої спадщини видатного українського письменника, педагога, перекладача, вченого, критика Юрія Клена (Освальда-Еккарда Бургардта) шляхом проведення просвітницьких, наукових та інших заходів. Результати: 1. Проведено онлайн-форум до 130-річчя Юрія Клена 2. Створено сайт «Життя і творчість Юрія Клена» 3. видано друковану збірку праць “130 років від дня народження Юрія Клена” 4. випущено календаря з доповненою реальністю “130 років від дня народження Юрія Клена”, із посиланнями на онлайн-контент 5. створено і розміщено 3 відеоролики “Життя Юрія Клена”, “Творчість Юрія Клена”, “Юрій Клен і Полтавщина”
# 197.
ID: 4EVE31-26887
Назва проекту: Дні Соломії Павличко
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1332540
Запитувана сума від УКФ: 1332540
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Всеукраїнський Громадський Благодійний Фонд “Основи”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Дні Соломії Павличко — це дводенний фестиваль гендерної рівності, присвячений пам'яті Соломії, метою якого є підвищення обізнаності про історичне і сучасне значення постаті Павличко у літературному та феміністичному дискурсах. Захід прагне вшанувати пам’ять та організувати широку культурну програму, ставши майданчиком для обговорення тем гендерної рівності на перетині акедемічного середовища, літератури, поп-культури та гендерних студій, через організацію культурних заходів в галереї сучасного мистецтва М17: літературних читань, семінарів, лекцій та модерованих дискусій, а також прем’єру відео-роликів в кінотеатрі Кіно42. У результаті аудиторія дізнається про творчий доробок Соломії Павличко, її роль у розвитку літератури, книговидання, феміністичних студій, а також зможе заглибитися у теми гендерної рівності та жіночого лідерства.
# 198.
ID: 4EVE31-27231
Назва проекту: «30 впливових митців сучасної України»
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1616190
Запитувана сума від УКФ: 1616190
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - піприємець Смірнов Олексій Іванович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «30 впливових митців сучасної України» проект котрий направлений на популяризацію сучасного мистецтва та промоцію визначних митців сучасної України. Серед діячів культури влив особистості – це напевно головний двигун. Саме тому при підведення підсумків 30 річчя Незалежності України важливо зрозуміти хто ж вони –сучасники, які вплинули на розвиток країни, на її самобутність, національну ідентичність. Хто з сучасних митців має максимальну довіру серез українців? Хто весь час своєї діяльності проводив лагідну українізацію та допомагав популяризувати патриотичні погляди? Хто робив Україну цікавою та впізнаваною в Світі саме через призму власної творчої діяльністі!
# 199.
ID: 4EVE31-27586
Назва проекту: "Літописці свого часу"
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 705653.64
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Апостолівської міської ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: М. Апостолове,
Опис проекту: Фестиваль- конкурс в якому громади представляють українських поетів і письменників в їхніх образах та з монологами їхньої творчості
# 200.
ID: 4EVE31-28095
Назва проекту: " Драгоманов Гадяч фест: повернення"
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1974967.38
Запитувана сума від УКФ: 1960967.38
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Гадяцький Будинок культури" Гадяцької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Великі Будища, Полтавська обл., Петрівка - Роменська, Полтавська обл, село Лютенька, Полтавська обл, М. Гадяч, Село Сергіївка, Полтавської обл., село Красна Лука , Полтавська обл,
Опис проекту: « Драгоманов Гадяч фест: повернення» - перший драгоманівський фестиваль у м. Гадячі, місті народження М. Драгоманова. Метою фестивалю є презентація феномену Михайла Драгоманова, його доробку відповідно до соціокультурного та історичного контекстів широкому загалу української спільноти саме у ювілейний для Михайла Драгоманова рік – 180 - річчя з дня його народження. За допомогою різних секторів культури буде забезпечено культурний, навчальний, пізнавальний вплив Михайла Драгоманова на різні цільові аудиторії. Результатом проекту стануть публічні події, культурно – освітні продукти. Результатами проекту стануть: науковий круглий стіл, , освітні програми для учнівської, студентської аудиторій, цикл відео повідомлень « Драгоманов і Полтавщина», « Основні тези наукових праць Драгоманова», туристичний маршрут, художні виставки, знайомство з прикладним мистецтвом Гадяччини кінця ХІХ початку ХХ століття, художні виставки, перегляди документальних фільмів про Драгоманова; концертна різножанрова програма.
# 201.
ID: 4EVE31-28409
Назва проекту: "Українка 1.5.0." Велична історія в піснях та струнах
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1473182.00
Запитувана сума від УКФ: 1473182.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підриємець Гладкий Сергій Ігорович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Полтава, Новоград-волинський, Гадяч,
Опис проекту: Українка 1.5.0: художньо-біографічний відео-арт присвячений 150-річчю з дня нарождення Лесі Українки. Проєкт є міжсеркторальним ситезом мистецтв: сучасної академічної музики, сучасного українського балету, музикознавчо-фольклоного дослідництва, кіно мистецтва, 3D mapping; у вигляді цілісного документально-художнього відео-арту для широкого ознайомлення авдиторією на ітернет платформах (та в подальшому для телевізійого широкого сектору). Проєкт несе на меті популяризацію національного оперно-симфонічного мистецтва, нову школу українського балету, а також висвітлення творчого шляху видатної мисткині нашого народу, у контексті ролі Лесі Українки у академічному доробку національної школи композиторів та її неоціненний вклад у збереженні та систематизації українського фольклору. 
 Саундтеком до відео-арту стане вокальна поема «Сім струн» на поезію Л. Українки - комозитора Влада Солодовникова у виконанні оркестру "Eclectic Sound Orchestra" під орудою Сергія Лихоманенк та відомої українсько-китайської оперної діви Аріни Домскі, також аранжування романсів на поезію Л. Українки у виконанні Фрік кабаре «Dakh Daughters»
# 202.
ID: 4EVE31-28500
Назва проекту: Міжнародний вокальний фестиваль до 90-річчя від дня народження Євгенії Мірошниченко
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2624950
Запитувана сума від УКФ: 2400950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Всеукраїнська громадська організація "Український Дельфійський Комітет"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків,
Опис проекту: Міжнародний вокальний фестиваль до 90-річчя від дня народження Євгенії Мірошниченко презентує серію яскравих музичних подій, спрямованих на вшанування виконавської та педагогічної діяльності видатної української співачки. Проект створено з метою популяризації українського вокального мистецтва, промоції традицій національної вокальної школи. До програми фестивалю входить декілька концертів за участі видатних учнів Є.Мірошниченко - українських та зарубіжних виконавців, презентації нотних збірок, в яких розкриваються таємниці виконавської школи та репрезентуються надзвичайні вокальні здібності майстрині.
# 203.
ID: 4EVE31-28617
Назва проекту: Міжнародний музично-театральний фестиваль «ПЕРЕХРЕСТЯ ЕПОХ» присвячений 150 річчю Лесі Українки
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2021320
Запитувана сума від УКФ: 1915520
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУЛЬТУРИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Леся Українка, класик української літератури, творчість якої є не тільки українською спадщиною, а й повчальною філософією життя. Художнє керівництво Дніпропетровського академічного театру опери та балету прийняло рішення відзначити 150-річчя від дня народження Лесі Українки музично-театральним фестивалем за участю доньки внучатої племінниці Лесі Українки, яка привезе на батьківщину письменниці її оригінальні рукописи. На фестиваль будуть запрошені видатні майстри сцени та молоді композитори, які надададуть нового життя творам великої письменниці.
# 204.
ID: 4EVE31-28811
Назва проекту: Фестиваль-конкурс "Музичні барви Лесі Українки та Івана Франка"
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1743084.00
Запитувана сума від УКФ: 1743084.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУЗИЧНО-ВОКАЛЬНА ШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ "СОЛО СПІВОЧОГО СЕРЦЯ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська область,
Опис проекту: Ідея проєкту: популяризація творів Лесі Українки та Івана Франка несе в собі мистецько-просвітницьку місію, з втіленням якої розшириться пізнання їх творчості, що придасть їхнім історичним постатям ще більш важливу значимість в Україні та світі. Мета проєкту є відкриття нових імен та єднання митців навколо творчості цих постатей національної культури для гідного збереження їх мистецької спадщини з донесенням до широкої аудиторії. Постановка сцен з опер та створення нових музично-поетичних програм на слова Лесі Українки та Івана Франка дасть можливість розширити знання про їх творчу спадщину, пронизану національним колоритом та ідентичністю. Кінцева мета - відкриття музично-драматичного театру "Мала опера" для залучення відомих митців та переможців Фестивалю-конкурсу.
# 205.
ID: 4EVE31-28980
Назва проекту: Культурно-просвітницький фестиваль «Микола Вінграновський і ми»
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1818416.12
Запитувана сума від УКФ: 1818416.12
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Українське товариство «Просвіта» Миколаївщини»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Миколаїв,
Опис проекту: Фестиваль «Микола Вінграновський і ми» присвячений відзначенню 85-річчя від дня народження Миколи Вінграновського й відбувається у Миколаєві та м. Первомайську в місцевих локаціях, на вулицях із залученням якнайширшої різновікової аудиторії задля ознайомлення із творчими відкриттями та інсайтами Миколи Вінграновського як митця, його багатогранною діяльністю як громадського активіста, виразника української ідеї. Фестиваль об’єднує культурно-просвітницьку громаду міста та області й буде реалізовуватися командою фахівців, які мають вагомий професійний досвід. Сплановані акції орієнтовані на інноваційні формати, враховують вікові особливості аудиторії (здобувачі середньої освіти, студенти, молодь, люди середнього та зрілого віку), спрямовані на популяризацію та введення в сучасний культурний контекст постаті Миколи Вінграновського як людини, світогляд якої та естетичний смак сформувалися на Миколаївщині, людини, яка була й має залишатися близькою для земляків та відомою для громадян всієї України. У межах фестивалю плануються: конкурси для шкільної та студентської молоді; майстер-класи; мистецькі акції та творчі інтерпретації, спрямовані та популяризацію творчості М. Вінграновського; презентація книг; круглий стіл; виставки; створення документального фільму про проєкт. Інформація про заходи відображається у вигляді прес-релізів, фото- та відеоматеріалів, статей у ЗМІ та на сторінці проєкту в соціальних мережах. Змішаний формат фестивалю робить можливим залучення до участі зацікавленої аудиторії в Україні й навіть за її межами.
# 206.
ID: 4EVE31-29050
Назва проекту: Міжнародний конкурс колоратурних голосів імені Євгенії Мірошниченко
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2776000
Запитувана сума від УКФ: 2500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Малахова Марія Вячеславівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний конкурс колоратурних співаків імені Євгенії Мірошниченко – масштабна мистецька подія, спрямована на промоцію традицій вітчизняної школи співу і актуалізацію творчої спадщини видатної співачки на міжнародному рівні.
# 207.
ID: 4EVE31-29184
Назва проекту: Плакатний проект "Миколайчук-80"
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1189134
Запитувана сума від УКФ: 1011344
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Будник Андрій Вікторович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Плакатний проект "Миколайчук-80". Створення і експонування плакатів, присвячених 80-літтю Івана Миколайчука. Проєкт представляє плакатну галерею у кількості 50 творів. Це спроба засобами сучасної плакатної мови розкрити аспекти діяльності геніальної людини, намагання відчути дух і пульс його простору, проаналізувати низку явищ, що вплинули на розвиток його, як особистості та осмислити вплив персоналії Івана Миколайчука на сьогодення. Плакат, як один з найкомукативніших жанрів мистецтва не стоїть на місці, а розвивається відповідно часу, згідно суспільних викликів і завдань, соціального попиту. Виходячи за суто рекламні та комерційні рамки свого існування плакатне мистецтво набуває нових змістів і форм, нової якості та намагається розмовляти із соціумом адекватною поставленій проблематиці мовою, підсиливши її оновленими візуальними і технічними прийомами, національними шрифтами, новими трактуваннями вже звичних образів, незвичними способами експонування. Плакати створюються на теми знакових епізодів із життя кіноактора, кульових стрічок, до яких він долучився, висвітлюють його зв’язок із народною культурою, рідним краєм, осмислюють його внесок в українську культуру, вплив на нього і його особистий вплив у культурницькому середовищі. Виставка буде супроводжуватися інфографікою, присвяченою біографією і цікавими фактами з життя актора. Ескпозиційний матеріал включає друковані плакати (50), які планується експонувати у приміщенні галереї, з них 10 різновидів постерів, які будуть виставлено у метрополітені в лайтбоксах на ескалаторах, що суттєво збільшує глядацьку аудиторію. До рекламної підтримки підтримку проєкту буде долучено сітілайти у міському середовищі і промо-ролік для соцмереж. Протягом перебігу проєкту передбачено перегляди стрічок, лекції.
# 208.
ID: 4EVE31-29231
Назва проекту: Науково-практична конференція "Майбутнє етнографічниї музеїв та колекцій", присвячена 110-річчю Івана Гончара
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 587576
Запитувана сума від УКФ: 587576
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний центр народної культури "Музей Івана Гончара"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Конференція проходитиме на базі Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» Мета конференції: вивчити і представити найновіший світовий досвід в галузі музеології та колекціонування і на його основі переосмислити функції і методики представлення етнографічних колекцій в умовах цифрового суспільства. Теми панельних дискусії: 1. Іван Гончар та його концепція етнографічної колекції та музею народного мистецтва. 2. Етнографічний музей майбутнього 3. Музейне поле 4. Антропологія міста на службі етнографічного музею 5. Приватні етнографічні колекції. Результати: Конференція триватиме 5 днів, передбачається охопити нею понад 500 слухачів, як професіоналів, так і широке коло зацікавлених. Матеріали будуть видані в паперовому та електронному виданнях.
# 209.
ID: 4EVE31-29327
Назва проекту: ТичинаLive
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1921933
Запитувана сума від УКФ: 1921933
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ МИСТЦІВ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, Київ,
Опис проекту: ТичинаLIVE - всеукраїнський поетично-мистецький фестиваль, присвячений 130-літтю з дня народження письменника, поета та перекладача Павла Тичини. В рамках проєкту відбудеться унікальне театрально-музичне дійство, конкурс композиторів, конкурс художників та постановка опери в перекладі Павла Тичини. Вперше в Україні рання лірична та перекладна творчість Тичини буде представлена в театрально-музично-вокальному форматі, який складатиметься з постановки опери, постановки театралізованих та покладених на музику поезій Павла Тичини. Разом з візуальною інтерпретацією творів вони створять виняткову палітру звуків та барв художнього слова, живопису та музики. Завдяки такому поєднанню поезію Тичини буде оживлено у сучасній інтерпретації та показано нелегку драму життя поета.
# 210.
ID: 4EVE31-29673
Назва проекту: Культурно-просвітницький фестиваль «Микола Вінграновський і ми»
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1818416.12
Запитувана сума від УКФ: 1818416.12
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Українське товариство «Просвіта» Миколаївщини»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Миколаїв,
Опис проекту: Фестиваль «Микола Вінграновський і ми» присвячений відзначенню 85-річчя від дня народження Миколи Вінграновського й відбувається у Миколаєві та м. Первомайську в місцевих локаціях, на вулицях із залученням якнайширшої різновікової аудиторії задля ознайомлення із творчими відкриттями та інсайтами Миколи Вінграновського як митця, його багатогранною діяльністю як громадського активіста, виразника української ідеї. Фестиваль об’єднує культурно-просвітницьку громаду міста та області й буде реалізовуватися командою фахівців, які мають вагомий професійний досвід. Сплановані акції орієнтовані на інноваційні формати, враховують вікові особливості аудиторії (здобувачі середньої освіти, студенти, молодь, люди середнього та зрілого віку), спрямовані на популяризацію та введення в сучасний культурний контекст постаті Миколи Вінграновського як людини, світогляд якої та естетичний смак сформувалися на Миколаївщині, людини, яка була й має залишатися близькою для земляків та відомою для громадян всієї України. У межах фестивалю плануються: конкурси для шкільної та студентської молоді; майстер-класи; мистецькі акції та творчі інтерпретації, спрямовані та популяризацію творчості М. Вінграновського; презентація книг; круглий стіл; виставки; створення документального фільму про проєкт. Інформація про заходи відображається у вигляді прес-релізів, фото- та відеоматеріалів, статей у ЗМІ та на сторінці проєкту в соціальних мережах. Змішаний формат фестивалю робить можливим залучення до участі зацікавленої аудиторії в Україні й навіть за її межами.
# 211.
ID: 4EVE32-00123
Назва проекту: Актуалізація знакових постатей України в рамках фестивалю "Respublica"
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2145020.00
Запитувана сума від УКФ: 1995020.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль музики та стріт-арту "Respublica" в 2021 році буде присвячений темі актуалізації знакових постатей української культури представниками 4-х секторів мистецтва на широку цільову аудиторію із залученням інноваційних цифрових технологій. В рамках проєкту в м.Кам’янець-Подільський буде створено 10 муралів присвячених 10 знаковим постатям 2021 року, одночасно проєкт відбудеться на віртуальному майданчику в онлайн-грі Minecraft, в проєкті будуть задіяні VR та AR-технології, а також популяризація проєкту через мережу Dead Drops в 10 містах України. Результатами проєкту стане популяризація знакових постатей української культури на різні цільові аудиторії (регіональні, вікові, соціальні тощо), масштабування фестивалю шляхом залучення онлайн-аудиторії та створення нового туристичного маршруту.
# 212.
ID: 4EVE32-01786
Назва проекту: VIVAT ФРАНКО! 165-річчя від дня народження
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2499080.00
Запитувана сума від УКФ: 2499080.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Благодійна організація «Міжнародний фонд Івана Франка»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Нагуєвичі, Дрогобич, Львів, Київ, Харків, Одеса, загалом 20 населених пунктів у 10 областях України,
Опис проекту: Це комплекс заходів приурочених 165 річниці від дня народження Івана Франка. Центральною подією є кроссекторальний триденний фестиваль на батьківщині Каменяра, який включає найрізноманітніші атракції та онлайн трансляцію. Проект також передбачає: кількатижневий інноваційний промо-тур з квестами «Знайди Івана Франка» у місцях пов’язаних з ним у 10 областях України; промо-кампанію #Франко165; церемонію нагородження лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка та пост-продакшн. Мета проекту – Актуалізувати постать Івана Франка в сучасному культурному контексті та залучити широку аудиторію до вивчення його творчої спадщини. У результаті буде підтримано знакову подію національного масштабу, актуалізовано постать Івана Франка через культурну спадщину та креативні індустрії, залучено нові аудиторії.
# 213.
ID: 4EVE32-02052
Назва проекту: Каталог виставки до 150-річчя Лесі Українки
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1154556.00
Запитувана сума від УКФ: 1121416.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник м. Острога»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог, Хмельницький, Колодяжне, Київ, Новоград-Волинський,
Опис проекту: Проєкт покликаний продемонструвати багатогранність розвитку українського мистецтва та сформувати розуміння процесу розвитку української культури в контексті відзначення 150- ліття з дня народження Лесі Українки. Проєкт є масштабною подією, що залучає до концептуальної розробки фахових науковців (істориків, культурологів) та відповідні інституції - зберігачів колекцій. Проєкт передбачає оцифрування експонатів, створення 3D моделей, цикл відео розповідей про поетесу та колекції, представлення результатів у вигляді каталогу та виставки у мережі “Віртуальний музей спадщини Лесі Українки”.
# 214.
ID: 4EVE32-02150
Назва проекту: Леся Українка: Оргія третього тисячоліття
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2381888.80
Запитувана сума від УКФ: 2381888.80
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація "Народна допомога Україна"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Чернівці, Харків, Запоріжжя, Полтава, Одеса, Київ, Житомир, Львів, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Мета: здійснити внесок у відновлення елітарного пласту української культури через актуалізацію постаті Лесі Українки; відкриття діалогу між її творчою спадщиною та сучасними реципієнтами, через створення театральної вистави, популяризацію в регіонах України, комунікацію із широкою аудиторією (проведення театралізованих форумів) та створення супровідних продуктів (відео-версії вистави, арт буку). Проект відновить драматургічну спадщину авторки в сучасному контексті, де теми збереження шляхетської української культури та культурного колоніалізму є важливими. Результати: 3000 глядачів побачать виставу «Оргія» Дніпровського театру «Віримо» 1500 реципієнтів візьмуть участь в театралізованих форумах «Я – Леся Українка» (озвучення голосу авторки сучасниками) 2000 користувачів Інтернет подивляться відео-версію вистави. 1500 осіб отримають арт бук проекту.
# 215.
ID: 4EVE32-07556
Назва проекту: «MAESTRO – FEST. БОГОДАР КОТОРОВИЧ»
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2593140.00
Запитувана сума від УКФ: 2493140.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "КИЇВ- КЛАСІК"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Київ, м. Дніпро,
Опис проекту: Проєкт «MAESTRO FEST. БОГОДАР КОТОРОВИЧ» має на меті підтримку державного відзначення пам’ятної дати - 80-річчя від Дня народження видатного українського скрипаля Богодара Которовича, актуалізація культурної спадщини знакової постаті українського та світового мистецтва для української культури на державному рівні, всебічне висвітлення творчості унікального Митця, увіковічення пам’яті славетного імені Богодара Которовича на національному та міжнародному рівнях, що стане можливим завдяки проведенню І Міжнародного фестивалю-конкурсу імені Богодара Которовича «MAESTRO – FEST», Фестивалю віртуозів «МAESTRO-FEST» пам’яті Богодара Которовича, презентації, поширенню якісного друкованого та відеоматеріалу про геніального представника української культури.
# 216.
ID: 4EVE32-26839
Назва проекту: Всеукраїнський культурно-мистецький форум «Безмежний Вінграновський»
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2447789.60
Запитувана сума від УКФ: 2447789.60
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РК "РАДУГА"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Львів, Вінниця, Острог, Пряма трансляція у всіх містах України,
Опис проекту: Проєкт передбачає організацію всеукраїнського культурно-мистецького форуму, що присвячений відзначенню 85-ї річниці з Дня народження українського поета, актора та режисера Миколи Вінграновського. Форум включатиме створення, представлення та промоцію унікальних культурних продуктів: презентацію артбука, прем’єру документального фільму та презентування віртуального музею, створеного на основі 3D візуалізації єдиного в Україні арт-хабу Миколи Вінграновського в Первомайську. Форум матиме масштаб всеукраїнського. Хоча локально він буде проведений у Києві, Львові, Острозі та Вінниці, але передбачає онлайн-трансляцію та взаємодію з учасниками з інших міст через платформу Zoom. Це забезпечить вільний доступ усім зацікавленим до культурно-мистецьких продуктів проекту як під час проведення форму, так і після у вільному доступі в інтернеті. Подія стане вишуканим, сучасним та затребуваним культурно-мистецьким майданчиком для знайомства із постаттю Миколи Вінграновського через призму живого спілкування учасників форуму. За рахунок широкого охоплення цільової аудиторії у онлайн та офлайн форматах, ми прагнемо залучити громадськість до змістовного обговорення, цікавої дискусії про унікальність постаті митця, показати його об’єднавчу роль, всеукраїнський масштаб та внесок у розвиток літератури та кіномистецтва. Проєкт передбачає змішаний формат (як наживо, так і онлайн). Останній день форуму буде проведено на платформі Zoom із синхронним висвітленням у медіа-просторі. У разі неможливості проведення форуму локально оффлайн через карантинні обмеження в запланований час, є можливість ефективної адаптації до онлайн-формату.
# 217.
ID: 4EVE32-29141
Назва проекту: Епохальна постать Богдана Ступки
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 1795820.00
Запитувана сума від УКФ: 1795820.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Київська обласна організація Всеукраїнської асоціації жінок-підприємців "Жіночий альянс"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Всеукраїнська асоціація жінок-підприємців «Жіночий альянс», благодійна організація «Благодійний фонд «Україна - Цінності» та благодійна організація "Благодійний фонд "Україна - час відродження" на загальних зборах вийшли з ініціативою провести урочистості та встановити пам‘ятник видатному українцю , великому Митцю України Богдану Ступці з нагоди 80-річчя від дня його народження.
# 218.
ID: 4EVE32-29269
Назва проекту: Ad astra: видатні українці крізь час
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2286739
Запитувана сума від УКФ: 2286739
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Яскраво»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Вся Україна (формат онлайн), Київ, Харків, Львів,
Опис проекту: Проєкт “Ad astra: видатні українці крізь час” по-новому розкриває для українців та міжнародної спільноти історію українських інновацій, творчу та наукову спадщину Миколи Вороного і 24 неповторних українських вчених та митців у діджиталізованому форматі. Проєкт присвячений 150-річчю дня народження Миколи Вороного - унікального українського діяча, який поєднував творчу та наукову діяльність у сфері театру та літератури. Результати проєкту - віртуальний музей, який розповідатиме відвідувачам з будь-якого куточку світу про видатних українців через інтерактивні анімовані тривимірні експонати, книга з дослідженням історії ключових діячів та AR-елементами, серія освітніх відеоматеріалів, панельні дискусії із залученням провідних міжнародних науковців та дослідників - українською та англійською мовами.
# 219.
ID: 4EVE33-02001
Назва проекту: Георгій Нарбут і творення українського бренду
Лот: ЛОТ 3. Знакові постаті української культури
Загальний бюджет проекту: 2449508.80
Запитувана сума від УКФ: 2449508.80
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Видавництво РОДОВІД”
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Париж (Франція), Бордо (Франція), Санліс (Франція),
Опис проекту: Георгій Нарбут уособлює вершину українського модерністського дизайну й творення українського стилю. Справу перевідкриття й ре-контекстуалізації творчої спадщини мистця в сучасний мистецький контекст було започатковано проєктом НАРБУТ ХХІ (2020). На відзначення 135-річчя Нарбута, проєкт має на меті подальше утвердження Нарбута як творця українського бренду й просування його в світі, зокрема у франкомовних країнах. Ми плануємо видати французькою та українською мовами англомовну монографію Мирослави Мудрак, професорки Огайо Університету (США) “Образний світ Георгія Нарбута і творення українського бренду”; випустити франкомовну версію фільму “Брендарі” (режисерка Надія Парфан); створити франкомовний сайт www.narbutxxi.rodovid.net; відкрити в трьох містах Франції виставку постерів сучасних дизайнерів, натхненних філософією творення Нарбута.
# 220.
ID: 4EVE41-00161
Назва проекту: "І мертвим, і живим, і ненародженим"
Лот: ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2593813.00
Запитувана сума від УКФ: 2499080.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ ІМЕНІ ДМИТРА ГНАТЮКА
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Чернівці,
Опис проекту: Цього року музичний фестиваль ім. Є. Мандичевського у Чернівцях пройде під знаком 30 – літнього ювілею незалежності України. Крім представленої музики австрійського періоду (Є.Мандичевський, К.Мікулі, А.Гржималі,С.Воробкевич) та музики українських класиків (Б.Лятошинський, Є.Станкович, М.Скорик) в рамках фестивалю звучатимуть твори композиторів української діаспори, музика яких повертається в Україну.Світова прем’єра постановки опери для дітей «Яринчин городчик» С. Туркевич (Англія), українська прем’єра ораторії «Посланіє» на слова Т.Шевченка, М.Кузана (Франція), українська прем’єра симфонії № 2 за поемою Т.Шевченка «Тополя» Р.Придаткевича (США). В рамках фестивалю будуть відбуватися культурні симпозіуми, лекції, художні виставки, перформанси. Наскрізною темою всіх подій фестивалю буде: «Україна і її місце в світовій культурі».
# 221.
ID: 4EVE41-00166
Назва проекту: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
Лот: ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 2031950.00
Запитувана сума від УКФ: 1731950.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державна організація "Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Сєвєродонецьк-Харків-Суми-Чернігів, Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Чернівці-Івано-Франківськ-Ужгород-Львів-Луцьк-Рівне-Житомир, Черкаси-Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя-Дніпро-Полтава-Маріуполь-Херсон-Миколаїв-Одеса,
Опис проекту: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
# 222.
ID: 4EVE41-00174
Назва проекту: 30 років Незалежності. Мова об'єднує
Лот: ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Федечко Наталія Дмитрівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Одеса, Дніпро, Львів,
Опис проекту: Проєкт “Мова можливостей” - це 30-денний мовомаратон та фестиваль до 30-ї річниці Незалежності України з метою зробити українську мову популярною серед дітей, батьків та викладачів гуртків, щоб українську мову сприймали як модну, сучасну, мову можливостей та фактор, який об’єднує всю країну і робить нас унікальними в цьому світі. Під час проєкту тисячі людей з різних міст України протягом 30 днів будуть проходити мовний онлайн маратон, під час якого отримають мотивацію, знання, навички, познайомляться з сучасною українською культурою, щоб подолати мовний бар’єр та перейти на українську мову до річниці Незалежності України. Кульмінацією стане Фестиваль для батьків, дітей та викладачів позашкілля із “ярмарком” гуртків, майстер-класами для дітей, дискусійними студіями із зірковими промовцями. Завдяки цьому гуртки з українською мовою навчання отримають промоцію та нових клієнтів, учасники заходу відчують себе частиною спільноти однодумців, містяни, що долучаться до фестивалю чи побачать у ЗМІ отримають надих спілкуватись українською. Захід вплине на становлення української ідентичності, популяризацію української мови та залучення широкої авдиторії з кількох регіонів України.
# 223.
ID: 4EVE41-00272
Назва проекту: Мультиподієва культурно-медійна платформа "Сила землі батьків"
Лот: ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 899999.79
Запитувана сума від УКФ: 874999.79
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Сумської обласної ради - Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Суми, адміністративні центри 51 територіальної громади Сумської області,
Опис проекту: Мультиподієва культурно-медійна платформа "Сила землі батьків" - основа для професійного зростання працівників культури у громадах Сумської області, з подальшим використання як кейсу для розвитку культурних креативних індустрій регіону. Унікальність його полягає у зміні сталої парадигми – зі сприйняття заходу до Державного свята у форматі «радянського зразка» на сучасний івент. Платформа - концептуальний базис проведення заходів до 30-ї річниці незалежності України у всіх громадах області з застосуванням єдиного відеоконтенту як сценарної канви заходу з унікальним творчим наповненням, притаманним кожній території. Проєкт передбачає впровадження інноваційного підходу до організації заходів, їх концептуального осмислення, з врахування локальних особливостей кожної громади області задля їх сталого розвитку.
# 224.
ID: 4EVE41-01044
Назва проекту: Пленер «Барви Незалежної Хмельнничини»
Лот: ЛОТ 4. Знакові події історії України
Загальний бюджет проекту: 930554
Запитувана сума від УКФ: 840554