+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Реєстр програми Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти

#
ID
Назва проекту
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
# 1.
ID: 4NORD11-00009
Назва проекту: Відеомейкінг для школярів
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 350521.30
Запитувана сума від УКФ: 350521.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Яремчук Марія Валеріївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Метою освітньої програми є розробка навчальних матеріалів із відеомейкінгу, котрі можуть застосовуватися в подальшому для підвищення доступності даного виду мистецької освіти в Україні. Освітня програма має сприяти розвитку навичок із відеомейкінгу серед школярів України, віком від 11 до 17 років, а також підвищенню їх рівня культури під час створення та споживання відеоконтенту. Для чого планується зняти чотири онлайн-уроки відеокурсу «Відеомейкінг для школярів», хронометражем 20-25 хв. кожен та забезпечити їх поширення у вільному доступі в мережі Інтернет.
# 2.
ID: 4NORD11-00017
Назва проекту: Ігровий навчальний додаток з музики «Ритмічний потяг»
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 993400
Запитувана сума від УКФ: 993400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дуб Галина Володимирівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення навчального ігрового додатку для учнів музичних шкіл на основі правил з теорії музики, що спрямовано на засвоєння гравцем особливостей ритмічної системи. Заплановано створення 2-D гри з пазловою механікою. Ігровий рушій – Unity. Стартові платформи IOS і Android. Оскільки, гра орієнтована на дитячу аудиторію молодшого та середнього віку, то для створення візуального контенту залучено художницю, ілюстраторку дитячих книг – Мар’яну Петрів, а музичне оформлення напише композитор Ігор Стецюк, що є автором музики в тому числі до анімаційних робіт для дитячої аудиторії. Авторка ідеї та методичних розробок, на основі яких створюватиметься додаток, - викладачка музично-теоретичних дисциплін, музикознавиця Галина Дуб.
# 3.
ID: 4NORD11-00101
Назва проекту: НАВЗАЄМ
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 977250
Запитувана сума від УКФ: 977250
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурна агенція А"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: НАВЗАЄМ — онлайн-екосистема для вільного обміну знаннями між представниками культурних та креативних індустрій за методологією мережевого навчання. Наш проєкт — людиноцентричний освітній ресурс й ком'юніті для професіоналів. Платформа просуває ідею особистісного розвитку та обміну знаннями у форматі peer-2-peer (від людини до людини) шляхом створення відкритої “живої” бази користувацьких знань й інтеграції моделі колаборативного навчання. Платформа фокусується на темі менеджменту культурних й креативних ініціатив та побудована за принципом поєднання профайлів користувачів згідно освітніх запитів. НАВЗАЄМ створює циркуляцію знань та навичок в спільноті, які потрібні менеджерам вже сьогодні. Метою проєкту є створення екосистеми для обміну знаннями від людини до людини, інтеграція її у культурний та креативний сектор й сприяння міждисциплінарним колабораціям. Результатами є створення онлайн-спільноти для обміну знаннями. Інструментами є: онлайн-платформа з системою метчингу, телеграм-канал для ком'юніті-навчання, текстовий та відео-гайд щодо самонавчання й застосування peer-2-peer в щоденній роботі.
# 4.
ID: 4NORD11-00295
Назва проекту: Едукаторіум Богдани Півненко "Антологія скарбів української музики"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999350
Запитувана сума від УКФ: 999350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Цивіна Максим Володимирович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Освітній курс народної артистки України Богдани Півненко є унікальною авторською методикою у форматі циклу відеолекцій, присвячених українській академічній музиці ХХ століття. Викладачкою теоретичної та практичної складових є сама авторка за участі кращих музикантів країни. Метою проекту є вдосконалення формальної та неформальної мистецької освіти в Україні та розширення аудиторії дистанційного навчання учнів, викладачів та споживачів культурного продукту. Курс буде запропоновано для вивчення в рамках навчальних програм закладам середньої та вищої музичної освіти України, а також викладено у вільний доступ на онлайн-платформі YouTube. Результатом проекту стане інноваційна для України освітня програма, а також видання нот рідкісних творів українських композиторів.
# 5.
ID: 4NORD11-00418
Назва проекту: Польська кіношкола в Україні
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 986245
Запитувана сума від УКФ: 986245
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Дубашидзе Нателла Михайлівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, Одеса, Маріуполь,
Опис проекту: У 9 містах України відбудуться кіноінтенсиви від кінорежисера Тараса Дроня та оператора Олександра Позднякова. Вони навчалися кіномистецтву у Лодзькій кінокадаемії в Польщі. Інтенсив базується на основі набутого досвіду при створенні дебютного повнометражного фільму “Із завязаними очима”, який переміг на Варшавському кінофестивалі класу А в міжнародному конкурсі у 2020 році. Попередні домовленості про проведення інтенсивів в містах: Львів, Київ, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Маріуполь, Дніпро.
# 6.
ID: 4NORD11-00595
Назва проекту: Навчально-практична програма «Монтажна лабораторія» в Україні
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 797968.00
Запитувана сума від УКФ: 797968.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Лібет Наталія Олександрівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Навчально-практична програма «Монтажна лабораторія» в Україні - це міжнародна навчальна програма із лабораторією кіно-монтажу, що проводиться First Cut Lab (Лабораторією першого кіномонтажу), що заснована Метью Даррасом та Бенджаміном Мірґу. До участі у навчально-практичній програмі наставниками та експертами залучаються впливові кіно-професіонали, серед яких режисери монтажу та режисери-постановники, арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистриб'ютори, міжнародні агенти з продажу та досвідчені продюсери. Участь команди фільму у навчально-практичній програмі такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистрибуційної та прокатної історії як для самого фільму-учаснику, так і для нових проєктів учасників програми. В Україні Монтажна лабораторія буде проходити наживо та онлайн з базою її координації та управління в Києві для обраних на конкурсній основі трьох команд українських ігрових та документальних фільмів.
# 7.
ID: 4NORD11-00653
Назва проекту: Казкова країна Віолончель
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 420900
Запитувана сума від УКФ: 420900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне спеціалізоване видавництво "Музична Україна"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Розповсюдження видання по всій Україні,
Опис проекту: "Казкова країна Віолончель" (автори-упорядники Н. Фещак, З. Алмаші, художник К. Лавро) – перша за часів Незалежності школа гри на віолончелі, основана на українському фольклорі, найкращих зразках української та європейської класики. Видання охоплює початковий період занять. Партія учня міститиме QR-коди та посилання на Ютуб-канал з акомпанементом вчителя-віолончеліста та фортепіанною партією концертмейстера. Проєкт скерований на поповнення бібліотек дитячих мистецьких освітніх закладів по всій Україні.
# 8.
ID: 4NORD11-00663
Назва проекту: Культурна спадщина як капітал ОТГ: сучасні практики віталізації.
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 857168.80
Запитувана сума від УКФ: 857168.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ОБОРОНА"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: штаб реалізації проєкту - місто Харків, розраховано покрити всю Україну: маленькі міста та селища,
Опис проекту: Проєкт «Культурна спадщина як капітал ОТГ: сучасні практики віталізації» направлений на підвищення спроможності широкого кола цільової аудиторії у застосуванні інструментарію в роботі з культурною спадщиною шляхом реалізації дистанційного освітнього курсу обсягом 90 год, заснованого на здобутках науки пам’яткознавства та побудованого за вимогами НАЗЯВО до інноваційності та якості ОП та вимогами МОН до розробки освітніх програм. Проєкт передбачає реалізацію не лише курсу для 120 слухачів з 24 областей України, а й інформаційної кампанії, що забезпечує такі критерії якості як прозорість та публічність ОП, налагодження комунікацій зі стейкхолдерами. В рамках проекту учасниками будуть напрацьовані пакети проектних пропозицій до використання спадщини в ОТГ.
# 9.
ID: 4NORD11-00794
Назва проекту: Інтеграція у вищу формальну освіту навчальної дисципліни «арт-маркетинг»: розробка посібника та онлайн-курсу для викладачів.
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 981805.80
Запитувана сума від УКФ: 981805.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Малиш Ольга Олександрівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Дніпро,
Опис проекту: Проєкт передбачає розробку методичних матеріалів навчальної дисципліни «арт-маркетинг» для їх подальшого впровадження у програмах вищих навчальних закладів України. Зокрема, буде розроблений посібник дисципліни та підготований онлайн-курс для викладачів. В основу матеріалів проєкту ляжуть: (1) матеріали пілотного курсу з арт-маркетингу, який був реалізований командою спільно з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» у 2020 році, (2) відгуки студентів пілотного курсу, а також (3) результати напрацювань двох науково-практичних конференцій, запланованих у рамках проєкту. Матеріали будуть розміщені на лендингу проєкту у загальному доступі.
# 10.
ID: 4NORD11-00923
Назва проекту: Лабораторія українського доку
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 973171.60
Запитувана сума від УКФ: 973171.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Лабораторія українського доку” під керівництвом Мікаеля Опструпа, міжнародного експерта з проведення підготовчих сесій на початковій стадії виробництва документальних фільмів, орієнтована на кінематографістів, зокрема документалістів. Мета - розвинути, удосконалити та завершити роботу над підготовкою промоційного пакету майбутнього фільму для подальшого пошуку партнерів та інвесторів під час участі в міжнародних пітчингах, семінарах, фондах. Завдання лабораторії – знайти проєкти з потенціалом для розвитку, допомогти авторам розвинути свої ідеї та отримати унікальні професійні знання та навички. Проєкт включає наступні етапи – лекторій для широкої аудиторії (3 лекції) та індивідуальні сесії для попередньо відібраних професійним журі проєктів. Очікувані результати – 5 потенційних фільмів з готовим промоційним пакетом.
# 11.
ID: 4NORD11-01063
Назва проекту: «Пастель:contemporary»
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 417742.23
Запитувана сума від УКФ: 417742.23
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» Чернігівської обласної ради
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Чернігів, Чернігівська область, Україна,
Опис проекту: Сучасне мистецтво є плюралістичним у підході до вибору автором конкретного медіуму. Водночас, важливим лишається і принцип збереження мистецької традиції: від митця до учня. Євген Кріп, видатний український митець, учень Романа Сельського, створив унікальну сучасну манеру письма пастеллю, яку передав своєму учню Євгену Шаповалову. Проект «Пастель:contemporary» має на меті викликати суспільний інтерес та передати основи цієї техніки майбутньому поколінню українських митців через: проведення 2-х тижневого курсу інтенсиву з групою учнів у м. Чернігів, спільної виставки учасників та Євгена Шаповалова, популяризації творів учасників через зовнішню рекламу, соціальних мережах, та на спеціально створеному онлайн-порталі “ART&LIBRARY”.
# 12.
ID: 4NORD11-01153
Назва проекту: Охорона здоров'я та профілактика захворювань через бібліотеки та літературу
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 538894
Запитувана сума від УКФ: 526394
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "Бібліотечна країна"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, 5 пілотних громад в різних регіонах,
Опис проекту: Створення комплексної програми інформування громадян про охорону здоров’я та профілактику захворювань через бібліотеки та літературу.
# 13.
ID: 4NORD11-01183
Назва проекту: Експериментальна майстерня з композиції
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 920575.00
Запитувана сума від УКФ: 920575.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Синєпупова Наталія Євгенівна, проводить власну господарську діяльність під знаком для товарів та послуг (брендом) «School of visual communication», діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця від 20.09.2006 р., зареєстрованого у Шевченківській Районній Державній Адміністрації м. Києва
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ/Україна,
Опис проекту: Експериментальна навчальна майстерня з композиції. Теми практичного дослідження: «Колаж, digital-колаж, VR: багатовимірна обіцянка глядачеві», «Вільна композиція: колажне мислення в дизайні, рекламі, візуальних комунікаціях. Від випадковості – до системи». Склад: Методична розробка навчальної програми; 20 воркшопів; Звіт-сесія/Доклад/Сертифікація; Медіа виставка/Artist talk; Навчальний анімаційний ролик з описом методології і матеріалами воркшопів; Практична цінність проекту, мета та результати: актуальні знання, вміння, навички і професійні компетентції у представників креативної сфери, які формують сучасний український дизайн і візуальну культуру. Системна підготовка спеціалістів, які за рахунок інноваційних знань та навичок, розуміння їх доцільного застосування, зможуть стати лідерами культурних перетворень, задавати вектори змін, робити якісний продукт інформаційно-комунікаційного характеру.
# 14.
ID: 4NORD11-01317
Назва проекту: Програма Бізнес Ази для Митців - БАМ
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 998784
Запитувана сума від УКФ: 998784
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "ПАРЕА"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Сучасний світ розвивається супер швидкими темпами. Мистецька галузь також значно змінилась у 21 столітті, а також прийоми ведення бізнесу, тенденції у комерційному секторі арту, маркетингу та самопрезентації, онлайн банкінгу. Усі галузі економіки та в тому числі і мистецька – переходять в онлайн формат завдяки пандемії та сучасних економічних викликів. Щоб митці почувалися себе впевнено в бізнес-процесах та співпраці з маркет-плейсами та могли пристосуватися до нових онлайн реалій, ми пропонуємо їм освоїти освітню програму та тренінг з базових основ бізнесу, маркетингу та основ онлайн-банкінгу у розрізі користувачів. Прикладні тренування в рамках освітньої програми допоможуть митцям зрозуміти нові прогресивні методи впровадження методики сучасного онлайн-маркетинга, що допоможуть само просуванню та самопрезентації а також активації їх арт-бізнесів в інтернеті. Такі знання значно активують український арт-ринок онлайн.
# 15.
ID: 4NORD11-01355
Назва проекту: "Є-ТОМУС"- 2 ("Єврейська традиційна освіта в модерному українському суспільстві")
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 993025.00
Запитувана сума від УКФ: 993025.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЦЕНТР ЄВРЕЙСЬКОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, онлайн,
Опис проекту: Проєкт спрямовано на створення навчально-методичного забезпечення для імплементації освітньої програми курсів підвищення кваліфікації з теорії та методики викладання дисциплін юдаїки для освітян, діячів науки та культури у галузі єврейської формальної, неформальної й інформальної освіти. В результаті буде розроблено навчальні матеріали, тестові завдання, відео-лекції та презентації до модулів освітньої програми та веб-платформа курсів підвищення кваліфікації освітян, діячів науки та культури у галузі єврейської формальної, неформальної й інформальної освіти.
# 16.
ID: 4NORD11-01998
Назва проекту: Меценат. Грантовий менеджент для культурної сфери та креативних індустрій
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 207000
Запитувана сума від УКФ: 183000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кравцов Григорій Юрійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: "Меценат" - це проект створення та наповнення тематичного Ютуб-каналу, завдання якого дати представникам української сфери культури та креативних індустрій доступ до грантових інструментів не тільки в УКраїні, але і з боку численних міжнародних фондів та організацій. Серія відео, що виходитиме кожні 2 тижні протягом 6 місяців - загалом 12 відео, присвячених правилам т а прнципам підготовки грантових проектів в культурній сфері, розбору ключових фондів Европейського союзу, США, можливостей міжнародних організацій простою і зрозумілою мовою, з прикладами на реальних кейсах. В результаті представники сектору культури та креативних індустрій матимуть дієвий інструмент для розширення власних ініціатив як в матеріальному, так і в географічному відношенні, додаткові можливості до експорту культурного продукту, будуть створені нові робочі місця.
# 17.
ID: 4NORD11-02150
Назва проекту: Сектор+ : навчальні програми для міжсекторальної взаємодії
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 995580
Запитувана сума від УКФ: 995580
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Народна допомога Україна"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Чернівці, Чернівецька область, Мигове,
Опис проекту: Проект передбачає розробку навчальних програм для двох секторів: «культурна спадщина» та «дизайн». Заходи проекту спрямовані на формування та розвиток компетенцій у дієвців обох секторів, а за результатами навчальних модулів, вивченням запиту на змістове наповнення навчальних програми та кращих практик неформальної освіти, учасниками навчання будуть розроблені інновативні крос секторальні проекти. Для посилення взаємодії гравців передбачено: проведення фінального нетворкінгового онлайн заходу з мережування у форматі майстерні та конкурсу на менторську підтримку для розвитку ідеї проекту. Особливістю проекту є компонування навчальних програм для суміжних секторів з метою створення якісно нових проектів та культурних продуктів.
# 18.
ID: 4NORD11-02170
Назва проекту: Школа-студія театру оперети "Перезавантаження"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999890.00
Запитувана сума від УКФ: 999890.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Школа-студія театру оперети «Перезавантаження» - це культурно-освітній проєкт, який впроваджується в Національному театрі оперети задля розвитку мистецтва в цілому, музичного та театрального жанру в Україні, зокрема. Головною метою проєкту є створити базу, для надання здобувачам (студійцям, вікова категорія 14-17 років) початкових та базових знань, а також практичних навичок та умінь для формування мистецької компетенції. Втілення проєкту сприятиме розвитку молодіжної творчості та професійному становленню митців. Курс школи, в рамках Гранту, розрахований на два навчальних місяці, а на базі школи, буде створено кілька освітніх роликів, які будуть представлені на загал на сайті школи та у соціальних мережах.
# 19.
ID: 4NORD11-02237
Назва проекту: Відкритий онлайн-курс менеджменту культурних проєктів для малих міст
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 746730.00
Запитувана сума від УКФ: 746730.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Харківське міське громадське об’єднання "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД"»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Готувати для культурних інституцій малих міст засобами дистанційного онлайн-навчання тренерів із тем «Інформаційні технології та цифрова безпека в управлінні культурою», «Комунікаційна стратегія культурного оператора» і «Проєктний менеджмент для культурних інституцій» і таким чином стратегічно підсилити локальних/місцевих операторів культурних змін
# 20.
ID: 4NORD11-02276
Назва проекту: Освітня платформа “Платформа Жовтого автобуса” (робоча назва)
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999996.78
Запитувана сума від УКФ: 999996.78
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «ГЕРОЇ.ЮЕЙ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Освітня платформа “Платформа Жовтого автобуса” - всеукраїнська он-лайн платформи для навчання творчим дисциплінам, що дасть можливість навчатися підліткам зі Сходу України, а в майбутньому буде об’єднувати дітей з різних куточків України. У 2021 році буде розроблено першу частину платформи, на якій будуть розміщені 9 уроків у 3-х напрямках - сценарна майстерність, операторська та монтаж та проходження уроків учнями-учасниками. Надалі платформа передбачає розміщення освітніх матеріалів для навчання, підготовки та виконання завдань, а також пряму взаємодію з майстрами-експертами галузей кінематографії, журналістики та медіа. Створення освітньої платформи онлайн, що надаватиме актуальні знання у галузях кінематографу та підтримувати творчий розвиток підлітків з прифронтових зон ООС.
# 21.
ID: 4NORD11-02339
Назва проекту: Театральні майстерні "Безкордоння"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 986203
Запитувана сума від УКФ: 0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Незалежні культурні ініціативи»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Освітня програма з театрального мистецтва для підлітків з вадами зору має на меті сприяти включенню в суспільство підлітків з вадами зору та розповсюджувати нові методи інклюзивної мистецької освіти серед фахівців неформальної освіти. Освітня програма втілюється партисипативним методом - учасники працюють над театральною постановкою, основним виразним засобом якої є аудіальний компонент, вони є спів-авторами методів роботи та драматургічного матеріалу. За результатами освітньої програми командою розробляються методичні рекомендації по роботі з молоддю з вадами зору методами театру. Фахівці з регіонів України опановують нові методи інклюзивної мистецької освіти - беруть участь у відкритих онлайн заняттях і знайомляться з напрацьованими інструментами.
# 22.
ID: 4NORD11-02438
Назва проекту: НА.МИ.СТ.О. (НАука. МИстецтво. СТудії. Освіта). Скарби Ірану
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 709407.50
Запитувана сума від УКФ: 709407.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Бюро науково-технічної експертизи «АРТ-ЛАБ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт пропонує альтернативну освітню програму в галузі сучасних мультидисциплінарних методологій дослідження культурної спадщини. У рамках проєкту буде вперше здійснено комплексне (історичне, типологічно-стилістичне та фізико-хімічне) дослідження 27 преметів іранського художнього металу 10–початку 18 століть з колекції Музею Ханенків. Це зібрання є унікальним за своїм історичним та художнім значенням для України. Дослідницький процес та його результати будуть представлені студентам та професіоналам у рамках лекцій, майстер-класів, практичних занять і семінару. Результати проєкту будуть доступні у вигляді навчального матеріалу, методичного посібника і у форматі тематичної освітньо-інформаційної виставки у Музеї Ханенків, яка відбудеться в офлайн і онлайн форматах.
# 23.
ID: 4NORD11-02448
Назва проекту: Школа ораторського мистецтва для бібліотекарів
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 335513.21
Запитувана сума від УКФ: 335513.21
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Чернігів, Чернігівська область,
Опис проекту: Чернігівська обласна унверсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка – методичний центр для бібліотек області, проводить заходи спрямовані на підвищення професійної кваліфікації бібліотекарів. Зважаючи на професійну необхідність володіння навичками ораторського мистецтва, виникла ідея проєкту "Школа ораторського мистецтва для бібліотекарів". Метою проєкту є сприяння підвищенню кваліфікації бібліотекарів Чернігівської області задля професійного та особистісного розвитку, підвищення престижності професії, популяризації навчання протягом життя, сприяння удосконаленню української мови, підвищення якості обслуговування користувачів бібліотек. Досягнути мети команда проєкту планує шляхом розробки освітньої програми, проведення онлайн-навчання для 20 бібліотекарів та запису 12 відеолекцій з ораторського мистецтва, а також популяризації відеолекцій через сайт бібліотеки та канал на ютубі задля розширення аудиторії проєку та охоплення, як бібліотекарів, так і громади загалом.
# 24.
ID: 4NORD11-02463
Назва проекту: DesignKIDS: креативне лідерство в навчанні
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 672400
Запитувана сума від УКФ: 672400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Інститут креативного міста
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Рівне, Рівненська область,
Опис проекту: Розробка навчальних курсів для дітей та молоді з предметного дизайну, архітектурного та дизайн мислення, кругової економіки
# 25.
ID: 4NORD11-02544
Назва проекту: ПроМайновіПрава, або абсолютна величина мистецтва
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999713.00
Запитувана сума від УКФ: 999713.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛО НЕТ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Освітня програма ”ПроМайновіПрава, або абсолютна величина мистецтва” з використанням інноваційних та альтернативних перформативних методів в форматі театру юридичного дослідження, практикумів та арт-ігор. Програма створена для митців з залученням лідерів думок серед мистецької екосистеми. Метою проєкту є розвиток правової культури та обізнаності митців задля збільшення впливу мистецтва і креативності у суспільстві. Освітня програма ”ПроМайновіПрава, або абсолютна величина мистецтва” допоможе митцям зрозуміти природу права, аби митці навчилися структурувати свою діяльність, що вплине на їх сталий розвиток - тяглість через правові документи підсилює ліквідність активів митця, а держава отримує впливовий сегмент творчих людей без тіньової економіки в сфері культури.
# 26.
ID: 4NORD11-02571
Назва проекту: Музеї та політика пам’яті: кого і як пам’ятати?
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 998760
Запитувана сума від УКФ: 998760
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Школа політичної аналітики”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Київ, Донецька та Луганська обл.,
Опис проекту: Політика пам’яті посідає чільне місце у культурному просторі кожної сучасної держави. Кожні фільм, вистава, картина, літературний текст, музейна експозиція, які торкаються подій, що відбувалися в України чи на її історичних землях, докладаються до формування історичних образів, а отже - є елементами політики пам’яті. Зосередившись на ролі саме музейних установ, цей проєкт має на меті розширити знання музейних співробітників та інших зацікавлених громадян щодо політики пам’яті, її теоретичних основ та ознайомити з успішними практиками переосмислення локальної історії за допомогою оновлення експозицій краєзнавчих музеїв областей. Результатом проєкту стане онлайн курс на платформі Prometheus.
# 27.
ID: 4NORD11-02607
Назва проекту: Літні курси школи міських проєктів «Урбанина»
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 575434.30
Запитувана сума від УКФ: 515434.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Головко Максим Сергійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Навчальна літня програма школи міських проєктів «Урбанина» — можливість для студентів вищих навчальних закладів безкоштовно отримати сучасні знання та навички у проєктуванні площ та публічних просторів, та у створенні стратегій розвитку районів. Проєкт передбачає покриття витрат на навчання для 20 студентів — 10 студентів курсу «Урбан дизайн» та 10 студентів курсу «Урбан планування». За перший рік існування школи студенти створили 3 проєкти — проєкт нових Золотоворітської та Лук’янівської площ, та стратегію розвитку Липок. Школа була створена співзасновниками ГО «Агенти змін», яка займається дизайном міського простору. 2019 року за підтримки УКФ відбувся фестиваль міських проєктів «Урбанина», довгостроковою метою якого було створення школи міських проєктів.
# 28.
ID: 4NORD11-02619
Назва проекту: Публічна освітня програма Харківської школи архітектури
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 411400
Запитувана сума від УКФ: 371800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватний заклад "Інститут "Харківська школа архітектури"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Публічна освітня програма Харківської школи архітектури — це серія відкритих лекцій, презентацій, дискусій, подкастів та відео, метою якої є поширити актуальні знання та практики у сфері архітектури, урбанізму та міждисциплінарних мистецьких проєктів щодо сучасної екологічної адженди, змін клімату та нових викликів міського способу життя серед студентів творчих професій, професіоналів та зацікавленої спільноти у Харкові та Україні; спровокувати діалог щодо ролі архітектури та мистецтва у майбутньому українських міст в контексті глобальних екологічних викликів.
# 29.
ID: 4NORD11-03609
Назва проекту: Освітня платформа «MindCraft»
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 610125.48
Запитувана сума від УКФ: 610125.48
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа «Чернігівський обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Чернігів, Чернігівська область,
Опис проекту: Проєкт «Освітня платформа «MindCraft» передбачає розробку та реалізацію освітньої програми бенефіціарами якої стануть культурні оператори (представники секторів культури та креативних індустрій). Мета освітньої програми проєкту полягає у розвитку фахових компетентностей за напрямками: 1) грантрайтинг та менеджмент культурних проєктів; 2) розробка стартапів в культурних та креативних індустріях; 3) форми управління культурними інституціями. Заплановані в освітній програмі серія тренінгів, навчальні візити та майстер-класи будуть відбуватися наживо. Не основним продуктом проєкту стане посібник, що включатиме методичні рекомендації та дидактичні матеріалами освітньої програми.
# 30.
ID: 4NORD11-03916
Назва проекту: Креативна молодь змінить Україну
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999805
Запитувана сума від УКФ: 999805
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Онлайн (уся Україна),
Опис проекту: Проєкт реалізовується з метою підвищення рівня компетенцій та продуктивної кооперації серед представників культурних та креативних індустрій від 18 до 35 років шляхом онлайн-навчання проєктному менеджменту та дотичним темам. У результаті реалізацї на першому етапі 150 представників сектору культурних та креативних індустрій з усіх областей України пройдуть інтенсивне 8-тижневе навчання, отримають досвід взаємодії та побудови проектів на основі спільних цінностей, які визначаться шляхом дизайн-мислення у процесі роботи у групах. Відбудеться мережування та нетворкінг. У результаті онлайн-навчання за другим етапом близько 20000 представників культурних та креативних індустрій отримають цінні знання з проєктного менджменту. Вищезгадане позитивно вплине на якість розроблених ними культурних продуктів.
# 31.
ID: 4NORD11-03950
Назва проекту: Підготовка менеджерів у галузі культури "Культмен"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 945800
Запитувана сума від УКФ: 945800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Освітньо-аналітичний центр розвитку громад"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Тернопіль,
Опис проекту: Метою проекту є підвищення якості організації культурних заходів України, незалежно від суб’єкта, які їх організовують, надавши культурним менеджерам актуальні знання з кризового менеджменту, стратегічного планування, фандрейзингу, комунікації, використання сучасних IT-технологій, мережуванню, юридичних і дозвільних аспектів, оцінки ефективності проведення культурних заходів, просуванню та монетизація культурних заходів. У результаті проведення 2-х сесій та виконанню практичних завдань буде підготовлено 90 культурних менеджерів з усієї України, 90 проектів Стратегій розвитку культурного середовища громад та “Довідник з організації культурних заходів в Україні” підготовлений експертами та учасниками проекту.
# 32.
ID: 4NORD11-03952
Назва проекту: Створення навчально-консультаційного центру культурних менеджерів
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 362000
Запитувана сума від УКФ: 362000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Креативна Україна"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Черкаси, Хмельницький,
Опис проекту: Проект передбачає організацію і функціонування навчально-консультаційного центру з питань культурного менеджменту для: • Проведення навчання та консультацій з юридичних, фінансових питань (зокрема з питань файдрайзингу), питань комунікацій • Навчання з питань написання грантових заявок (описова частина) • Навчання та консультації з питань захисту авторських прав у галузі культурних і креативних індустрій• Навчання та консультації з питань захисту трудових прав працівників культурної та креативних індустрій • Навчання та консультації з питань маркетингу та комунікації, піар-кампаній.
# 33.
ID: 4NORD11-03967
Назва проекту: «Культурний трамплін 2.0»: школа управління проєктами для культурних менеджерів територіальних громад
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 386315.00
Запитувана сума від УКФ: 386315.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Інститут соціальної політики регіону»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: 5 територіальних громад, визначених за результатами конкурсного відбору,
Опис проекту: Онлайн навчання грантрайтингу та основам проєктного менеджменту 96 митців, працівників мистецьких шкіл, будинків культури, організаторів культурно-мистецьких заходів та культурних креативних просторів з територіальних громад, що раніше не проходили навчання з соціального проєктування. Також буде організовано поглиблений дистанційний курс з управління культурними проєктами для 48 культурних операторів та менеджерів, які вже мають базові навички написання проєктних заявок. Відбудуться 5 візитів команд менторів у територіальні громади, де буде проведено воркшопи з грантрайтингу та стратегічні сесії з розвитку культурно-креативних індустрій. Буде видано і розповсюджено друковану та електронну версії навчально-методичного посібника «Управління проєктами для культурних операторів».
# 34.
ID: 4NORD11-04628
Назва проекту: Лабораторія керативних індустрій. Сектор освіти
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 923912
Запитувана сума від УКФ: 905412
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Інститут транскордонних ініціатив"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Луцьк,
Опис проекту: Створення циклу онлайн навчальних курсів для представників сектору креативних індустрій з метою підвищення якості людського капіталу та розбудови потенціалу окремих секторів. Навчальна складова складається з двох блоків: перший блок профільний, зокрема, для фахівців сектору візуального мистецтва, що охоплює теми та складові історії та практики сучасного мистецтва; другий блок осереджено на отриманні додаткових компетенцій, що не викладаються в рамках формальної освіти, а доступ в середовищі неформальної освіти є обмеженим або відсутнім (креативне підприємництво, стартапи в креативній сфері, управління проєктами інше).
# 35.
ID: 4NORD11-04629
Назва проекту: Розробка та апробація освітньої програми з підготовки коментаторів кібрспортивних заходів
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 900997.87
Запитувана сума від УКФ: 900997.87
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне акціонерне товариство "Наше Радіо"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проект спрямований на забезпечення функціонування української мови в сфері кіберспортивних подій
# 36.
ID: 4NORD11-04658
Назва проекту: Локальний менеджмент культури
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 450660
Запитувана сума від УКФ: 450660
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Кіровоградське обласне об’єднання громадян «Інститут соціокультурного менеджменту»» (ІСКМ)
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Кіровоградська область,
Опис проекту: Зміни і реструктуризація закладів культури в умовах децентралізації призвели до значного скорочення штату та перерозподілу функціональних обов’язків. Першочергове завдання у 2021 - налагодження роботи закладів у нових умовах. Значний відсоток роботи тепер здійснюється онлайн, де працівники закладів культури відчувають значні труднощі. Збільшилася необхідна кількість проведених заходів на тиждень, при цьому показники залучення громадян до участі досить низькі. Наша організація пропонує дати менеджерам культури інструмент, який дозволить їм краще адаптуватися і пристосуватися до потреб місцевої громади. Реалізація пропонованого проєкту сприятиме підвищенню компетентності менеджерів культури Кіровоградської області у виробленні культурних продуктів з врахуванням потреб і безпосереднім залученням населення до соціокультурного життя громади
# 37.
ID: 4NORD11-04692
Назва проекту: Школа менеджерів креативного бізнесу «Be Profy»
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 938138
Запитувана сума від УКФ: 938138
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ОЛЛСТАРС"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Очне навчання відбувається в м. Харків, Харківська обл.,
Опис проекту: Проект направлений на підвищення спроможності підприємницьких організацій, керівників і адміністраторів малого та середнього бізнесів культурно-мистецького спрямування до власного розвитку, масштабування, розробки і реалізації нових креативних продуктів шляхом проведення очно-дистанційної навчальної програми, побудованої на основі методик edutainment (поєднання ігрових та освітніх практик) у неформальному освітньому процесі. Знання та практичні поради, отримані від успішних практиків в культурно-креативних індустріях, дозволять учасникам розвинути свій малий бізнес чи навіть започатковувати новий бізнес на основі власних креативних продуктів. Розробка Плану-конспекту розвитку креативного бізнесу, організація нетворкінгу – залучення учасників Школи до діяльності і розвитку кластеру креативних індустрій ВАКІ (Всеукраїнська асоціація креативних індустрій) стане поштовхом до розвитку ССІ в Харківському регіоні.
# 38.
ID: 4NORD11-04791
Назва проекту: Навчальна програма "Культурна анімація в 6Д: Діагностика. Довіра, Дії, Дизайн, Додаткова підтримка, Документи"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 110620
Запитувана сума від УКФ: 105120
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Жіноча благодійна організація " Наші візії"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львівська область,
Опис проекту: Проект "Навчальна програма "Культурна анімація в 6Д: Діагностика.Довіра,Дії.Дизайн.Додаткова підтримка.Документи " спрямовано на формування в учасників знань і вмінь з менеджменту культурних проектів як інструментарію включення у суспільне життя своєї громади та промоції важливості культурних цінностей Чому власне анімація(animation)- похідне від латинського «anima»,що означає «душа»? Тому наша програма має ще й таку амбітну ціль, як «пожвавити» культурне життя для громад сіл та малих міст Львівської області через навчання надавачів культурних послуг .
# 39.
ID: 4NORD11-04828
Назва проекту: “Театр і реальність” в рамках освітньої програми зі сучасного театру “the black box”
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 455020.00
Запитувана сума від УКФ: 412040.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ЦЕНТР ФАБРИКА ПОВИДЛА"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: “Театр і реальність” - це проєкт в рамках освітньої програми зі сучасного театру “the black box”, метою якого є розкрити спектр тих театральних форм, що напряму взаємодіють з суспільством та означити ці напрямки як професійний театр, що вплаває на формування суспільної думки та піднімає складні і часто замовчувані питання. Короткотривалим результатом стануть 6 проведених освітніх подій, їх відеозапис та форматування подій у формат статей. По завершенню проєкту всі бажаючі з театрального сектору Львова та інших міст отримають інструментарій до аналізу, та розуміння політичного, інклюзивного та соціального театру.
# 40.
ID: 4NORD11-05111
Назва проекту: Розвиток європейського дизайну: навчальний курс
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 961450.52
Запитувана сума від УКФ: 961450.52
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "КІ ФАНД"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ, Харків,
Опис проекту: Даний проєкт – це розробка та впровадження освітнього курсу «Розвиток європейського дизайну» для програм рівня «бакалавр» та «магістр» в закладах середньої та вищої мистецької освіти. В результаті проєкту буде створено освітню програму у вигляді онлайн курсу. Мета проєкту – за допомогою розробленої освітньої програми та проведенного навчання і стажування підвищити обізнаність та конкурентоздатність студентів-дизайнерів, розширити їх світогляд, ознайомити з останніми тенденціями та досягненнями європейського дизайну, надати можливість ознайомитись з напрацюваннями та методами, які були використані при реалізації проєкту з Модернізації європейського дизайну та підготовці до участі українських дизайнерів у Dutch Design Week 2020.
# 41.
ID: 4NORD11-05204
Назва проекту: Інноваційна театрально-освітня модель МЕТАТЕАТР - завершальна частина: організація і проведення 2-ої та 3-ої завершальних сесій та презентацій дипломної вистави освітньої магістерської програми «Метатеатр».
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999982.40
Запитувана сума від УКФ: 999982.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Дом Майстер Клас»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Острог Рівненська обл-ть, м.Острог, м.Київ, м.Львів, м. Харків, м.Київ, м.Львів, м.Харків,
Опис проекту: Мета проекту - успішне завершення інноваційного освітнього курсу “МЕТАТЕАТР” в Національному університеті “Острозька академія”, випуск та відповідна сертифікація закінчивших навчання студентів. Передбачається організувати і провести дві навчальні сесії вже розпочатої на попередньому етапі магістерської програми “Метатеатр” в Національному університеті “Острозька академія”, випустити дипломну студентську виставу та організувати її публічні покази і обговорення в різних містах України (Острог, Київ, Львів, Харків), провести захист магістерських дипломних робіт. Результатом проекту має стати успішне завершення програми навчання, випуск та покази дипломної вистави, забезпечення відповідної сертифікації студентів та широке розповсюдження інформації і накопиченого методичного досвіду серед театральних фахівців і навчальних закладів України.
# 42.
ID: 4NORD11-05305
Назва проекту: Школа фінансового менеджменту “Фінанси креативу”
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Воробей Володимир Георгійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета проекту – підвищити компетентності фінансового управління бізнесом/організацією представників креативних індустрій. Проект є логічним продовження дослідження “Фінансування креативних індустрій” за підтримки УКФ. Навчальна програма націлена на представників бізнесів креатвиних індустрій, громадських органiзацiй, що генерують дохід, та установ культури, що прагнуть диверсифікувати свою бізнес-модель (30 організацій). Унікалькість програми полягає у її фокусі та дизайні - глибинному пропрацюванню компетентностей фінансового менеджменту, розробці спеціальних навчальних об’єктів та додатковому консультуванні від тренерів програми. Напрацювання проекту будуть у вільному доступі (навчальні об’єкти, методичні рекомендації, воркшоп для зацікавлених викладачів/тренерів) для використання у ЗВО, ОПБ, організаціях неформальної освіти з метою покращення мистецької освіти в Україні.
# 43.
ID: 4NORD11-05332
Назва проекту: Школа Культурних і Креативних Індустрії для культурних операторів та менеджерів ОТГ
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999879.56
Запитувана сума від УКФ: 999879.56
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Міжнародний рух Еко-Культура"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Путильська ОТГ, Чернівецька обл., Вашківська ОТГ, Чернівецька обл., Нікольська ОТГ, Донецька обл., Мангушська ОТГ, Донецька обл,
Опис проекту: Наш інноваційний освітній проект спрямований на розвиток фахових компетенцій культурних операторів та менеджерів шляхом проведення 3 Шкіл в 4 громадах Буковинських Карпат та Донецького Приазов’я, які приймуть участь у 48 тренінгах з фінансової грамотності, розвитку культурної економіки, проектного менеджменту, брендування , логістики, цифрових технологій, 24 майстер-класах, менторської підтримки, обміну досвідом та встановленню контактів по налагодженню системи Колабораційного маркетингу для створення спільних культурних продуктів та реклами, що сприятиме сталості й самозарадності культурного менеджменту та креативних індустрій в громадах.
# 44.
ID: 4NORD11-05370
Назва проекту: Школа медіа-амбасадорів культури сусідства
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 996926
Запитувана сума від УКФ: 996926
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Фонд розвитку міста Одеси"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса+,
Опис проекту: Проведення курсу неформальної освіти для розвитку навичок роботи з медіа для 20 амбасадорів культури сусідства серед випускників (щонайменше 50%) Школи культури сусідства (2019 та 2020 років) та лідерів мікрогромад з регіонів України, залучених через проведення відбору - Школа медіа-амбасадорів культури сусідства - від збору та обробки інформації до розповсюдження у вигляді контенту різних медіа засобів (візуального - статичного та відео; текстового - сторітеллінг техніки, тощо); по завершенню медіа-амбасадори зможуть регулярно вести блог (включаючи влог) своєї мікрогромади, готувати з подій інформацію та репортажі на різного рівня медіа-платформи.
# 45.
ID: 4NORD11-05558
Назва проекту: Освітній кіно курс VERTICAL
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 90664.44
Запитувана сума від УКФ: 90664.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Кіноконцертний зал ім. О.Довженка"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Освітній кінокурс «VERTICAL» - це унікальна творча майстерня, яка стане путівником у світ кінематографа. З майстер-класами, семінарами , лекціями та творчими зустрічами з професіоналами кінематографа. Курс дасть основи та базу знань, які необхідні, щоб робити упевнені кроки у кіномистецтві (режисура, сценарна майстерність, операторська діяльність, монтаж, акторська майстерність та ін), ознайомить з повним процесом кіновиробництва, включаючи основні етапи препродакшину, продакшину і постпродакшину.
# 46.
ID: 4NORD11-05726
Назва проекту: Медійний конструктор, як засіб просування креативної індустрії
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 198340
Запитувана сума від УКФ: 198340
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Хмельницький національний університет
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Україна,
Опис проекту: Проєкт спрямований на підвищення ролі учнівської та студентської молоді в популяризації ряду освітніх програм навчального закладу. Проєкт передбачає інноваційний підхід у зміцненні лідерських навичок у реалізації соціальних та креативних ініціатив шляхом створення інтерактивної проблемно-дискусійної медійної платформи для надання нових можливостей креативній молодіжній аудиторії. В межах проєкту передбачено ряд інформаційних рубрик, стрімів, серед яких цикл відео лекцій про створення і розвиток модного бізнесу на етапах від виникнення ідеї бренду до виробництва та продажу.
# 47.
ID: 4NORD11-05914
Назва проекту: Чендей Фест 2021. Школа Чендея. Шлях від прокрастинації до Шевченківської премії
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 0.01
Запитувана сума від УКФ: 0.01
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Закарпатський Фонд Підтримки Підприємництва "ТЕС Фонд"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Ужгород, Закарпатська область, смт. Дубове, Тячівський район, Закарпатська область,
Опис проекту: Студії літературної майстерності, що відбуваються водночас наживо та он-лайн покликані залучити до мультидисциплінарної творчості авторів української літератури. Основні компетенції, які здобуваються під час реалізації освітньої програми, мають своєю метою – забезпечити послідовне інтегрування базових компонентів навчального матеріалу та новітніх форм і засобів навчально-виховної діяльності для формування готовності та можливості у слухачів «Школи Чендея» використовувати набуті знання, уміння й навички для особистісного творчого розвитку.Мотивування до творчості, високий рівень самореалізації та набуття практичних навичок самопромоції серед письменників України та популяризація культурної спадщини Івана Чендея через проведення заходу Чендей Фест у поєднанні з освітнім проєктом Школа Чендея - є основною метою проєкту.
# 48.
ID: 4NORD11-05958
Назва проекту: Менеджмент й продюсування культурних та fashion-проєктів
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 270970.00
Запитувана сума від УКФ: 270970.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська акадумія індустрії моди"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Українська Академія індустрії моди розробила освітній курс, який на протязі 3 місяців розкриє усі тонкості менеджменту культурних та fashion-проектів, на якому Слухачі отримають затребувані знання: від SMM і PR до продюсування культурних та fashion-проєктів.
# 49.
ID: 4NORD11-06107
Назва проекту: Менторська програма в Chekachkov Photo Academy
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999020.00
Запитувана сума від УКФ: 999020.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Леонова Анастасія Романівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Київ, Львів, Одеса, Ужгород, Хмельницький, Херсон, Миколаїв, Суми, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Менторська програма в Chekachkov Photo Academy - освітній проект, метою якого є створення освітньо-менторської онлайн платформи, спрямованої на пошук індивідуальної візуальної мови, що буде сприяти збільшенню кількості фотомитців в Україні. Проєкт дозволить створити навчальну програму нового рівня, долучивши провідних фотографів та дослідників фотографії з різних міст і країн в ролі менторів і створивши умови для становлення починаючих фотографів, як професійних митців. Проект сприятиме створенню конкурентоспроможних культурних продуктів, що будуть представлені на онлайн виставці.
# 50.
ID: 4NORD11-06242
Назва проекту: Орф-підхід для людей з інвалідністю. Теорія і практика
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 897550
Запитувана сума від УКФ: 897550
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд "Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом""
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Луцьк,
Опис проекту: Проект передбачає створення дистанційного освітнього курсу «Використання Орф-підходу в роботі з людьми з інвалідністю» для підвищення освітньо-мистецьких компетенцій професійного середовища для роботи з інклюзивними аудиторіями.
# 51.
ID: 4NORD11-06401
Назва проекту: Освітня Програма "Культурний Бізнесмен"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 838680.00
Запитувана сума від УКФ: 838680.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Як творчій особистості достойно заробляти і навіть вести свій креативний бізнес? Відповість та навчить Освітня програма фінансової грамотності та основ підприємництва із застосуванням інтерактивних практик настільної (та онлайн) гри «КУЛЬТУРНИЙ БІЗНЕСМЕН». МЕТА (МІСІЯ) Проекту: започаткувати РУХ прикладної фінансово-економічної та підприємницької освіти митців і популяризації мистецтва серед різних верств населення як ОКРЕМОГО ПРИБУТКОВОГО ВИДУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Впровадження Програми заплановано в 500 бібліотечних установах України. На сьогодні отримано офіційні листи про готовність впровадження від більш ніж 150 бібліотек. Детально про Програму, особливості та переваги див. План Освітньої програми (Дод.2)
# 52.
ID: 4NORD11-06471
Назва проекту: VІ Воркшоп "Сучасні методи роботи музею". Музей відкрито на ремонт
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 726250.00
Запитувана сума від УКФ: 726250.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Марущак Леонід Михайлович
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Вінниця,
Опис проекту: Найбільшим якісним результатом проекту "Музей відкрито на ремонт" є створення сталої спільноти музейних співробітни(ць)ків. Це стало можливим завдяки систематичній організації воркшопів "Сучасні методи роботи музею", яких було 4 з 2017 по 2019 роки в форматі офлайн і одного онлайн-воркшопу в 2020 році. З 2020 року, завдяки підтримці УКФ, аудиторія проекту розширилася на всі області України і зросла з 31 (музеї Донецької та Луганської області) до 60 музеїв, які вже є сталими учасниками проекту, та ще понад 70 музеїв опосередкованої аудиторії. На жаль, у 2020 році не вдалося провести офлайн воркшоп для сталих та нових учасників проекту для консолідації спільноти та початку нових партнерських контактів між музеями. Ціль проекту і традиційних воркшопів “Сучасні методи роботи музею” є не лише музейна тематика у всіх активностях, а й взаємодія, менторство, кураторство та адвокація в музейній сфері. До прикладу - завдяки спільним зусиллям в рамках проекту створено «Асоціацію музейних працівників Луганської області «Культурна спадщина Луганщини». Планується проведення всеукраїнського воркшопу для учасників проекту “Музей відкрито на ремонт”, у якому музейні працівни(ці)ки з числа сталих учасників будуть виступати в ролі менторів для колег з інших регіонів України, які доєдналися до проекту в 2020 році. Основними теми воркшопу мають бути: культурний менеджмент, залучення експертів з інших галузей і вироблення нового культурного продукту та послуг за умов децентралізації.
# 53.
ID: 4NORD11-06574
Назва проекту: Performanzzz: онлайн навчання з мистецтва перформансу
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 408840.00
Запитувана сума від УКФ: 408840.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Зайцев Олексій Вікторович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Performanzzz – це серія онлайн майстер-класів з мистецтва перформансу. Освітня програма складається з лекцій, дискусій, відеопоказів, презентацій перфомансів. Проект має на меті покращити стан освіти сучасного мистецтва та мистецтва перформансу в Україні та сприяти міжкультурному діалогу, обміну знаннями та досвідом. Ідея проекту полягає у налагодженні співпраці з міжнародними мистецькими організаціями та фестивалями мистецтва перформансу та систематизації навчального процесу. Студенти отримають такі знання та навички, які важко знайти в Україні – це можливість дізнатися нові тенденції сучасного мистецтва. З іншої сторони, організатори намагаються відкрити Україну та її мистецтво для міжнародних студентів та викладачів. Освітня програма стане частиною онлайн фестивалю мистецтва перформансу Carbonarium. Це перший міжнародний фестиваль мистецтва перформансу у Києві, який створений у 2018 році.
# 54.
ID: 4NORD11-06831
Назва проекту: Освітній курс для викладачів образотворчого мистецтва «Комп'ютерна графіка в мистецькій школі»
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 363748.00
Запитувана сума від УКФ: 363748.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Запоріжжя, м. Запоріжжя,
Опис проекту: Мета проєкту — надати дітям та підліткам м. Запоріжжя можливість вивчати сучасні комп’ютерні технології у сфері візуального мистецтва. Завдяки підвищенню кваліфікації викладачів образотворчого мистецтва у сфері комп’ютерних технологій впровадити в освітні програми з образотворчого мистецтва мистецьких шкіл м. Запоріжжя додатковий предмет «Комп’ютерна графіка» з метою задовольнити потреби дітей та підлітків різних верств населення в отриманні знань, пов’язаних з сучасними цифровими технологіями в образотворчому мистецтві, підвищити прагматичну складову підготовки учня до життя та майбутньої професійної зайнятості, забезпечити дітей доступними освітніми послугами.
# 55.
ID: 4NORD11-06897
Назва проекту: MUSIC HUB - освітня програма для музикантів
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 997500
Запитувана сума від УКФ: 997500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сидоренко Дмитро Петрович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Освітня програма від Music Hub покликана дати набір теоретичних та практичних навичок для представників музичної індустрії, в першу чергу музикантів, задля подолання актуальних проблем та розвитку музичного сектору в Україні. В рамках освітньої програми будуть реалізовані такі теми для навчання, які не доступні в жодному іншому закладі формальної та неформальної освіти музичного сектору, будуть розглянуті актуальні теми, зроблено онлайн трансляцію кожної з подій та викладено у вільний доступ для абсолютно всіх бажаючих представників музичної індустрії.
# 56.
ID: 4NORD11-07003
Назва проекту: "STEM освіта - Робототехніка. Впровадження інноваційної шкільної дисципліни - створення методики викладання"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999902.00
Запитувана сума від УКФ: 949906.90
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Навчальний СТЕМ - Центр "Сократ""
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Київ, м. Запоріжжя, Вся Україна (передача учбових матеріалів у всі області України),
Опис проекту: "STEM освіта - Робототехніка. Впровадження інноваційної шкільної дисципліни - створення методики викладання. Написання методики, адаптація, переклад інструкцій, впровадження на прикладі збірки та программуванні п'ятьох моделей учбових роботів та мікроконтролерів. Друк та розповсюдження матеріалів у навчальні заклади України (300 копій), проведення учбових занять. Сумісна робота двох шкіл робототехніки України (Київ та Запоріжжя)."
# 57.
ID: 4NORD11-07032
Назва проекту: АРХІГІДИ
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 534080.00
Запитувана сума від УКФ: 534080.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЖИВЕ МІСТО. КИЇВ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту «АРХІГІДИ» - розробити та впровадити безкоштовні онлайн-курси для гідів, які включатимуть навчання з урбаністики, архітектури, а також особистого піару, розробки туристичних маршрутів та використання мультимедійних технологій під час підготовки та проведення екскурсій. Проект передбачає розробку навчальної програми, створення Інтернет-платформи для розміщення відео-уроків та тестових завдань, пошук експертів та запис 30 відео майстер-класів, апробація результатів на фокус-групі та проведення онлайн-курсів.
# 58.
ID: 4NORD11-07096
Назва проекту: Онлайн-курс: «Продюсування в Україні»
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 998862.60
Запитувана сума від УКФ: 998862.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Підприємство громадської організації «Міжнародний кінофестиваль «Молодість»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проєкт «Онлайн-курс: «Продюсування в Україні»» – це освітня програма, націлена на вдосконалення бізнес-процесів у виробництві, поширенні та монетизації українських фільмів на ринку. У ядрі освітнього компоненту відеокурсу – виробництво та промоція фільму з точки зору ключових стейкхолдерів процесу: власне продюсера, маркетолога та кінотеатру. Проєкт надасть знання та навички з аналізу аудиторії та визначення тенденцій ринку, розробки маркетингової стратегії та виробництва з метою оптимізації ресурсів та успішної комерціалізації фінального продукту. У результаті реалізації проєкту буде створено відеокурс з 16 випусків (30-40 хв) та методичний збірник. До розробки курсу будуть долучені Дмитро Суханов (Асоціація кіноіндустрії України), Дмитро Деркач («Планета кіно»), Андрій Федорів («Fedoriv Agency») та їх безпосередні колеги та працівники.
# 59.
ID: 4NORD11-07433
Назва проекту: Курс "Соціальне підприємництво у сфері культури"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 157000
Запитувана сума від УКФ: 157000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Полтавський кооперативний коледж Полтавської облспоживспілки
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Полтава,
Опис проекту: Розвиток фахових компетентностей культурних операторів (молодих митців) -здобувачів освіти, випускників закладів мистецької освіти Полтави - у напрямі бізнес-процесів та бізнес-моделей в культурних та креативних індустріях шляхом розробки і реалізації освітньої програми: Курс «Соціальне підприємництво в сфері культури».
# 60.
ID: 4NORD11-20650
Назва проекту: Курс тренерів організаційної спроможності для культурних і креативних індустрій
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 842620.00
Запитувана сума від УКФ: 842620.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Коновалов Артем Володимирович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Не просто оцінити організаційну спроможність і скласти інституційні стратегії культурницьким командам, а створити мережу тренерів, які забезпечать сталість оцінювання та стратегування для осередків культурних і креативних індустрій - суть проєкту
# 61.
ID: 4NORD11-21497
Назва проекту: "Кі’нуЦа у менеджмЄнт": освітній курс проєктного менеджменту для промоції нематеріальної культурної спадщини
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 983525.60
Запитувана сума від УКФ: 983525.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Рівненський обласний центр народної творчості" Рівненської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт Зарічне Рівненської області, смт Рокитне Рівненської області, м. Дубровиця Рівненської області, смт Володиимрець Рівненської області,
Опис проекту: "Кі’нуЦа у менеджмЄнт": освітній курс з проєктного менеджменту для промоції нематеріальної культурної спадщини Рівненського Полісся. В ході реалізації проєкту планується створення освітнього курсу з записом та викладенням у вільний доступ 15 відео лекцій з проєктного менеджменту у сфері культури з акцентом на збереження та розвиток локальної нематеріальної культурної спадщини з метою створення та подальшої діяльності 4 груп проєктного менеджменту на місцях для грантової роботи з промоції нематеріальної культурної спадщини Рівненського Полісся. Також після закінчення навчання груп освітнього курсу заплановано проведення 2-денної Майстерні у форматі оффлайн та видання арт-буку з тематичними статтями лідерів думок та спікерів проєкту, відгуками учасників проєкту, описом культурних ініціатив, пропрацьованих у ході навчання, коментарями місцевих активістів, фотозвітами по проєкту і вказанням сайту проєкту з навчальними матеріалами і контактною інформацією та QR кодами для переходу на онлайн сторінки проєкту та корисні матеріали.
# 62.
ID: 4NORD11-24742
Назва проекту: FASHION-ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 998040
Запитувана сума від УКФ: 998040
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Лабай Денис Сергійович
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект FASHION-ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО вирішує актуальні проблеми молодих дизайнерів, надаючи можливість отримати практичний досвід у реалізації production design project повною мірою, отримати навички виробництва комерційних культурних продуктів, а також з тайм-менеджменту, комунікацій та налагодження партнерств.
# 63.
ID: 4NORD11-26315
Назва проекту: Школа анімації "3D/овженко/"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 527340
Запитувана сума від УКФ: 527340
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Львів,
Опис проекту: Метою проєкту є підготовка майбутніх авторів комп'ютерної графіки з кола здобувачів базової художньої освіти шляхом проведення Школи, а саме лекційного та практичного курсу (воркшопів) із тривимірної анімації. У результаті 100 учнів і студентів художніх навчальних закладів пройдуть базовий курс створення тривимірної графіки, створять власні зразки 3D-анімації , а 20 авторів найкращих з них візьмуть участь у воркшопі – спільному творенні тривимірного культурного продукту. На фінальній презентації проєкту творчі результати будуть продемонстровані стейкхолдерам, мистецькій спільноті Львова та потенційним інвесторам. Також для кожного охочого на веб-сторінці Центру Довженка буде доступний онлайн-курс лекцій з тривимірної анімації.
# 64.
ID: 4NORD11-26497
Назва проекту: Культурний інкубатор "Креатор"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 994265.54
Запитувана сума від УКФ: 994265.54
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Платформа впливу"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Культурний інкубатор “Креатор” - 2-місячна програма підтримки та навчання представників культурних інституцій та креативних підприємств від українського бізнесу. У рамках лекційної та менторської програм найуспішніші представники українського бізнесу дадуть учасникам проекту необхідні знання та навички для розробки та впровадження сучасних та ефективних бізнес-моделей у культурні проекти, що дозволить вивести такі проекти на комерційну основу з високим потенціалом зростання прибутку. Учасниками проекту стануть представники різноманітних секторів культури та креативних індустрій (як представники незалежного сектору, так і державних культурних інституцій), які бажають навчитися необхідним компетенціям та бізнес-технологіям з метою комерціалізації власних проектів чи інституцій та побудови сталої бізнес-моделі, яка може як функціонувати в умовах розвитку економіки, так і бути адаптована до можливого кризового періоду (наприклад, COVID-19). Програма поєднує офлайн та онлайн навчання від представників українського бізнесу. Наприкінці інкубатору-креатору учасники мають представити розроблену бізнес-модель на основі власного проекту.
# 65.
ID: 4NORD11-26566
Назва проекту: Перепідготовка і створення професійної платформи менеджерів культури в світлі нових досягнень.
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 548130.00
Запитувана сума від УКФ: 548130.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський академічний духовний театр Воскресіння
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект передбачає розробку та впровадження неформальної освітньої програми для менеджерів культури, на базі театру Воскресіння та міжнародного театрального фестивалю "Золотий лев" із залученням міжнародних експертів з Грузії, шляхом проведення спеціальних тренінгових програм, які розтягнуті в часі. Проект є освітнім; включає як перепідготовку кадрів з питань креативних та інноваційних методів управління в сфері культури, так і створення нової професійної платформи для культурних менеджерів, яка буде забезпечувати майбутнє планування, обмін досвідом та обговорення професійних ініціатив, і створення нових спільних проектів. Проект здійснюється на основі гібридного методу, що означає використання онлайн технологій і прямої комунікації (що обумовлено пандемією). Проект складається: 1. Тренінги: • креативний та інноваційний менеджмент культурних проектів • маркетингові дослідження в культурі як основа ідей проектів • сучасне міжнародне співробітництво і нетворкінг 2. Заключна конференція, присвячена цим питанням і створення професійної платформи.
# 66.
ID: 4NORD11-27095
Назва проекту: Українська культура в новому форматі на освітньому порталі skillsedo.com
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: contests.
Повна назва організації: ФОП Хома Л В
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Львів, ЛЬвів,
Опис проекту: створення e-books та розміщення на платформі skillsedo.com
# 67.
ID: 4NORD11-27107
Назва проекту: Освітній бізнес-курс «Основи практичного продюсування: створення і реалізація творів аудіовізуальної культури»
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 474520.00
Запитувана сума від УКФ: 474520.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ПРОДЮСЕРІВ УКРАЇНИ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Проект передбачає створення освітньої програми - бізнес-курсу «Основи практичного продюсування: створення і реалізація творів аудіовізуальної культури». Основна мета – надання початківцям-продюсерам, аматорам, випускникам профільних вузів знань щодо створенням продукту творчої діяльності в сфері культури, кіно і телебачення. Програма курсу включає теоретичну частину ( видання методичних рекомендацій) та практичну частину (проведення 8 тренінгів, які складаються із 3-х блоків: 1 блок – створення аудіовізуального контенту, продакшн та постпродакшн; 2 блок – правові відносини та укладення договорів на створення фільму та його дистрибюція; 3) отримання державної грантової підтримки на створення та виробництво фільмів
# 68.
ID: 4NORD11-27112
Назва проекту: Модульний інтенсив-курс (освітня програма) «Заклади клубного типу як осередки надання якісних культурних послуг (альтернативна функціональність центрів культурних послуг, поліфункціональних центрів)» ; цільова аудиторія працівники закладів культури клубного типу територіальних громад (сільські клубні установи).
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 190000.00
Запитувана сума від УКФ: 160000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Житомирська область,
Опис проекту: Проєкт має на меті актуалізувати сучасну роль сільських клубних установ, через представлення інструментів культурної політики з використанням тематичних кейсів, що розширюють бачення функціонального значення клубів для стимулювання розвитку локального сільського соціуму та забезпечення процесів змін, що залучають спільноту до учасницьких форматів. Очікувані результати: розвиток альтернативних менеджерських практик щодо оновлення змісту та форм роботи клубних закладів , перетворення клубів на простори та середовище для розвитку творчих особистестей; подолання стереотипів сприйняття особистої професійної діяльності працівниками сільських клубів, розширення компетенцій.
# 69.
ID: 4NORD11-27290
Назва проекту: медіа школа NovaModa
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1216780.00
Запитувана сума від УКФ: 999900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: фізична особа підприємець Свобода Анастасія Павлівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Харківська область, Львівська область, Чернігівська область, Одеська область, Київська область,
Опис проекту: Медіашкола NovaModa - освітній проєкт, який сприяє формуванню медіакультури та інтернет етикету у дітей 10-16 років з метою підвищення обізнаності, медіаграмотності, забеспечення безпеки у мережі шляхом інтеграції медіаосвіти у загальноосвітній процес із залученням батьків та вчителів загальноосвітньої школи, 50% яких - заклади мистецької освіти. В результаті програми тьютори успішно впровадять в педагогічну практику елементи медіаконтенту, адаптують стиль викладання під сучасний світ медіа з метою доступного подання загальноосвітнього матеріалу сучасним учням та просування ідеї медіаграмотності. Діти-учасники отримають базові знання, сформують поняття медіаобізнаності та кібербезпеки. На практичних заняттях відпрацюють навички споживання та генерації якісного контенту. Інтеграція медіашколи у загальноосвітній процес сприяє формуванню культурного та емоційного медіаінтелекту у майбутніх повноправних членів суспільства та учасників комунікаційних процесів.
# 70.
ID: 4NORD11-27862
Назва проекту: Курс "Creative Level-Up"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 490390
Запитувана сума від УКФ: 490390
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Харківська обласна громадська організація правовий центр сприяння та розвиток
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Харків, Вся територія України,
Опис проекту: Створення освітнього курсу, друкованого посібника з менеджменту креативних та соціально спрямованих проєктів у розрізі співпраці із донорськими організаціями
# 71.
ID: 4NORD11-27981
Назва проекту: Юридичний супровід національних та міжнародних культурних проектів
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999600.00
Запитувана сума від УКФ: 999600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІГАЛ ХАЙ СКУЛ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Освітній проект для менеджерів, продюсерів та юристів культурних індустрій в галузі юридичного супроводу культурних проектів. Проект створюється у формі освітньої програми, яка охоплює повний спектр юридичних питаннь, які виникають при реалізації культурних проектів. Програма включає питання авторського права, інтелектуальної власності, розбір судових прецедентів, договорних та фінансових взаємовідносин, огляд національного та міжнародного законодавства, міжнародний досвід, захист прав працівників культурних індустрій співпраця з профспілками з залученням топових українських, європейських та амеріканських фахівців з відповідних напрямків права, державних інституцій ( Business ombudsman, Міністерство юстиції). Проект буде реалізовано у вигляді офлайн та онлайн курсу з лекціями, семінарами та практичними заняттями.
# 72.
ID: 4NORD11-28124
Назва проекту: Підручний інструментарій культури: міждисциплінарна освітня програма про місто і мистецтво
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 884548
Запитувана сума від УКФ: 699840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Центр міської історії Центрально-Східної Європи”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Львів,
Опис проекту: Проєкт доповнює та розширює освітню пропозицію у сфері культури і мистецтва та будує зв'язки: між академічними форматами та позауніверситетськими програмами; між різними дисциплінами; та між різними досвідами викладання в Україні та міжнародно. Програма включає три курси з візуальних студій, культурної історії та соціології міста, які будуть доступні онлайн українською та англійською мовами. Освітня пропозиція надає інструментарій для аналізу культурного життя міст, мереж взаємозв'язків між культурою, соціальними процесами і владою. Програма показує множинні перспективи, фактори та дієвців культури і формує навики для участі й роботи у конкретних культурних та урбаністичних проєктах, інституціях чи ініціативах.
# 73.
ID: 4NORD11-28173
Назва проекту: «In Culture. «Менеджмент. Маркетинг. Монетизація»
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1031850.00
Запитувана сума від УКФ: 977850.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ГРАНТОВИЙ ОФІС «ОДЕСА 5Т»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Загальна мета проєкту – покращити навички та компетенції представників культурних інституцій та сфер шляхом створення фахового навчального курсу, згідно виявлених потреб за напрямками: «менеджмент», «маркетинг», «монетизація» та виявити ефективні інструменти для розробки стратегій розвитку. Це призведе збільшення кількості відвідувачів за рахунок створення власного бренду, їх впізнаваності та унікальності, підвищення статусу у креативній індустрії та монетизації діяльності. Головний результат проєкту - освітня програма у форматі 3 навчальних курсів за напрямками: менеджмент, маркетинг, монетизація, які складатимуться з лекцій, практичних занять у режимі офлайн та онлайн для представників культурних інституцій, дві стратегії, 1 веб-платформа за результатами отриманих навичок., 10 відео-уроків.
# 74.
ID: 4NORD11-28204
Назва проекту: Національний онлайн проєкт з тестування та вивчення української мови
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1350385.00
Запитувана сума від УКФ: 953500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Асоціація інноваційної та цифрової освіти
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Створення цифрової технології адаптивного тестування української мови, а також онлайн навчального курсу із сучасного українського правопису та розміщення на Національній платформі з вивчення Української мови Міністерства культури та інформаційної політики України, проведення широкої інформаційної кампанії у співпраці із профільними державними органами (Мінкульт, Міносвіти, Нацдержслужба, Міграційна служба тощо) серед різних цільових аудиторій, в тому числі іншомовних громадян.
# 75.
ID: 4NORD11-28252
Назва проекту: Впевнений погляд у майбутнє
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 248024
Запитувана сума від УКФ: 248024
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП "Тимченко Олена Михайлівна"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Біла Церква, Київська обл.,
Опис проекту: Проект спрямований на освітню та соціальну адаптацію учасників АТО, ООС та членів їх родин. Пропонуємо освітні програми вивчення іноземних мов (англійської, іспанської, італійської). Курси навчання комп’ютерних дисциплін: Користувач персонального комп’ютера; Збирання, ремонт та модернізація ПК; Адміністратор комп’ютерних мереж та систем; Програмування; Дизайн та графіка; Дизайн інтер’єрів; Креслення; WEB-дизайн.
# 76.
ID: 4NORD11-28320
Назва проекту: Цифрові інструменти популяризації культурних продуктів та послуг: базові навички
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 362748
Запитувана сума від УКФ: 362748
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЧА ГРУПА "ОСНОВА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації:
Опис проекту: Передбачається проведення трьох дистанційних курсів для фахівців наступних секторів культурних та креативних індустрій - бібліотек, архівів, музеїв тощо, викладачів закладів мистецької та культурної освіти. Результатом навчання стане створення цифрових проєктів, що популяризують культурні продукти та послуги культурних та мистецьких установ об'єднаних територіальних громад, регіону, країни.
# 77.
ID: 4NORD11-28355
Назва проекту: Комплексний інструментарій для монетизації діяльності незалежних митців за допомогою інформаційних технологій
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 511312
Запитувана сума від УКФ: 511312
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Повхан Андрій Тарасович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Закарпатська область,
Опис проекту: Проект передбачає створення та просування мистецької онлайн-платформи / інтернет-магазину для Закарпатських діячів мистецтва, на якій будуть представлені вироби Закарпатських майстрів та можливості для їх придбання. Митці отримають власні профілі на платформі та доступ до самостійного адміністрування, щоб мати можливість самостійно поповнювати галереї своїх виробів. Крім того, передбачена серія тренінгів для учасників проекту, присвячена технічним можливостям платформи та інструментам монетизації в інтернеті. Результатом стане діюча та розпіарена мистецька платформа, знання учасниками проекту засобів роботи в інтернеті та монетизації культурно-мистецької діяльності.
# 78.
ID: 4NORD11-28382
Назва проекту: Active House Academy Online
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1082060
Запитувана сума від УКФ: 998060
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАУ ОСВІТА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: В усьому світі з боку бізнесу, держав і громадянського суспільства зростає попит на еко-девелопмент та “зелені” архітектурні рішення. Найпросунітішою сходинкою в еволюції енергоефективного і “розумного” будівництва та сталої архітектури на сьогоднішній день є технологія активного будинку. Для того, щоб активні будинки стали новою реальністю і для України, необхідно підвищити рівень поінформованості як споживачів, так і виконавців (архітекторів, дизайнерів та будівельників). На сьогоднішній день в Україні немає жодної навчальної програми для архітекторів, дизайнерів та спеціалістів з будівництва, яка б акцентувала увагу на екостійкому девелопменті, тобто розвитку громадських і житлових просторів з точки зору підвищення їх якості, екологічності, загальнодоступності, безпеки і контрольованості. Тому метою цього проєкту є сприяти поширенню сталих підходів в українській архітектурі шляхом створення та промоції навчального онлайн-курсу з методології Active House.
# 79.
ID: 4NORD11-28567
Назва проекту: Skill Up 1st AD з Олексієм Смоляром
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська кіношкола»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, Україна - заявки приймаються з усіх регіонів України,
Опис проекту: «Skill up 1AD з Олексієм Смоляром» — це безкоштовний навчальний курс для підготовки професійних других режисерів. Його головна мета — заповнити прогалину освіти для других режисерів в Україні і підготувати 15 спеціалістів, що оволодіють навичками, необхідними для організації виробництва фільмів на міжнародному рівні. Програма передбачає 11 офлайн-воркшопів з одним з кращих других режисерів України, Олексієм Смоляром (ментор проєкту), 2 практичні заняття на знімальному майданчику та 4 онлайн лекції з кращими іноземними експертами. Воркшопи будуть проводитися на базі сценарію реального кінопроєкту «Elvis». В результаті проєкту буде напрацьована теоретична база, яку можна буде використовувати для подальшого навчання других режисерів в Україні.
# 80.
ID: 4NORD11-28604
Назва проекту: Розробка та апробація дистанційної освітної програми підвищення кваліфікації фахівців освітньо-культурних закладів всіх рівнів по використанню мобільного додатку на алгоритмі «РеДоЛя-НаДіЗ» в навчальних цілях , в тому числі і для осіб з особливими освітніми потребами (ООП)
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 922852.00
Запитувана сума від УКФ: 892852.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання "Українські рубежі"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: • Мета проекту: Створення унікальної інноваційної освітньої програми у сфері мистецької освіти (на межі різних жанрів музичного та образотворчого мистецтва використовуючи мобільний додаток на алгоритмі «РеДоЛя-НаДіЗ») з акцентованим запровадженням елементів інклюзивної освіти та інклюзивного мистецтва, її презентація в Україні та за її межами. Результати проекту : - розроблений дистанційний курс підвищення кваліфікації фахівців освітньо-культурних закладів до вересня 2021р ; - створена інтернет-платформа для проходження дистанційних курсів підвищення кваліфікації до вересня 2021р; - проведена презентація освітньої програми (дистанційного курсу) на он-лайн конференції, що відбудеться в вересні 2021р та інтернет ресурсах проекту (рекламно-інформаційна компанія); - щонайменше 100 фахівців освітньо-культурних закладів підвищать кваліфікацію та отримають сертифікат (12 годин) до кінця жовтня 2021р.
# 81.
ID: 4NORD11-28966
Назва проекту: Програма-акселератор для україномовних каналів YouTube
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 853838.7
Запитувана сума від УКФ: 853838.7
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Центр громадської дії”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення акселераційної програми для YouTube-блогерів, які створюють якісний україномовний контент на актуальну соціально-культурну тематику.
# 82.
ID: 4NORD11-29018
Назва проекту: Цифрові технології в мистецькій освіті
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 328860
Запитувана сума від УКФ: 328860
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Толмач Марина Сергіївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Основна мета проєкту: розробка та апробація програми підвищення кваліфікації за напрямом цифрова компетентність та використання цифрових технологій в освітньому процесі закладів мистецької освіти в умовах дистанційного та змішаного навчання. Очікувані результати: розроблено програму підвищення кваліфікації, створено веб-ресурс з підтримкою інтерактивного та мультимедійного контенту для загального доступу; проведено курси підвищення кваліфікації для 200 осіб; підвищено мотивацію учасників щодо використання цифрових технологій в освітньому процесі. Набуті знання із використання цифрових технологій допоможуть викладачам зробити навчальний процес інноваційним, доступним, якісним та забезпечити відповідний рівень організації дистанційного та/або змішаного навчання, що сприятиме подоланню негативних наслідків пандемії Covid 19.
# 83.
ID: 4NORD11-29092
Назва проекту: Яскравий хендмейд: шлях побудови власного бізнесу
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 8475584
Запитувана сума від УКФ: 769284
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Клуб сталого розвитку "Південна ініціатива"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Миколаїв,
Опис проекту: Проєкт направлений на надання можливостей 45жителям Миколаєва перетворити хобі у прибуток та власну справу в контекстівикликів, пов’язаних із пандемією, шляхом проходження навчання в поблоковійпрограмі "Яскравий хендмейд: шлях побудови власного бізнесу". У результатипроходження 3 освітніх блоків: І – Мистецький. Результатом блоку є створення 45учасниками власної продукції за вищезазначеними мистецькими напрямками наналежному рівні. ІІ – Психологічний. У результаті 45 учасників поборють внутрішністрахи та блоки, віднайдуть зовнішні та внутрішні ресурси для досягнення новихжиттєвих цілей щодо реалізації бізнес ідей. ІІІ – Бізнесовий. У результаті учасникинавчяться робити професійні фото для презентації та продажу виробів всоціальних мережах та інших спеціалізованих платформах в інтернеті, відкривативласні ФОПи та познайомити з основами SMM. Результатами проєкту станутьочікувані освітні методичні і культурні продукти, які будуть відображені вдрукованій збірці: «Яскравий хендмейд: шлях побудови власного бізнесу».
# 84.
ID: 4NORD11-29275
Назва проекту: Яскравий хендмейд: шлях побудови власного бізнесу
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 8475584
Запитувана сума від УКФ: 769284
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Клуб сталого розвитку "Південна ініціатива""
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Миколаїв,
Опис проекту: Проєкт направлений на надання можливостей 45 жителям Миколаєва перетворити хобі у прибуток та власну справу в контексті викликів, пов’язаних із пандемією, шляхом проходження навчання в поблоковій програмі "Яскравий хендмейд: шлях побудови власного бізнесу". У результати проходження 3 освітніх блоків: І – Мистецький. Результатом блоку є створення 45 учасниками власної продукції за вищезазначеними мистецькими напрямками на належному рівні. ІІ – Психологічний. У результаті 45 учасників поборють внутрішні страхи та блоки, віднайдуть зовнішні та внутрішні ресурси для досягнення нових життєвих цілей щодо реалізації бізнес ідей. ІІІ – Бізнесовий. У результаті учасники навчяться робити професійні фото для презентації та продажу виробів в соціальних мережах та інших спеціалізованих платформах в інтернеті, відкривати власні ФОПи та познайомити з основами SMM. Результатами проєкту стануть очікувані освітні методичні і культурні продукти, які будуть відображені в друкованій збірці: «Яскравий хендмейд: шлях побудови власного бізнесу».
# 85.
ID: 4NORD11-29298
Назва проекту: Film crew Academy
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999818.54
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТЕХНОРЕНТАЛ
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Програма має на меті сприяти обміну знаннями, досвідом та ідеями в галузі аудіовізуального мистецтва, а також відкриттю нових обличь у цій сфері.
# 86.
ID: 4NORD11-29337
Назва проекту: Чендей Фест 2021. Школа Чендея. Шлях від прокрастинації до Шевченківської премії
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 884240
Запитувана сума від УКФ: 855740
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Закарпатський Фонд Підтримки Підприємництва "ТЕС Фонд"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Ужгород, Закарпатська область, смт. Дубове, Тячівський район, Закарпатська область,
Опис проекту: Студії літературної майстерності, що відбуваються водночас наживо та он-лайн покликані залучити до мультидисциплінарної творчості авторів української літератури. Основні компетенції, які здобуваються під час реалізації освітньої програми, мають своєю метою – забезпечити послідовне інтегрування базових компонентів навчального матеріалу та новітніх форм і засобів навчально-виховної діяльності для формування готовності та можливості у слухачів «Школи Чендея» використовувати набуті знання, уміння й навички для особистісного творчого розвитку.Мотивування до творчості, високий рівень самореалізації та набуття практичних навичок самопромоції серед письменників України та популяризація культурної спадщини Івана Чендея через проведення заходу Чендей Фест у поєднанні з освітнім проєктом Школа Чендея - є основною метою проєкту.
# 87.
ID: 4NORD11-29381
Назва проекту: StratForCulture. Курс з цифрової стратегії для культурних та креативних індустрій
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 991700
Запитувана сума від УКФ: 991700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Огоцький Ярослав Петрович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ (наживо та онлайн), вся Україна (онлайн),
Опис проекту: Проект з реалізації освітньої програми для інституцій культурних та креативних індустрій має на меті розвиток компетентностей щодо стратегічного менеджменту у представників культурних та креативних індустрій для розробки та імплементації у свою діяльність цифрової стратегії як ефективного інструменту просування культурних та креативних продуктів.
# 88.
ID: 4NORD11-29476
Назва проекту: Онлайн програма підвищення кваліфікації КРОС КУЛЬТУРНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 994533.50
Запитувана сума від УКФ: 994533.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Київська область, Одеса, Одеська область, Миколаїв, Миколаївська область, Мелітополь, Мелітопільска область,
Опис проекту: Загальною метою проекту є підвищення теоретичного, методичного та практичного рівнів професійної, зокрема, крос культурної та управлінської компетентності викладачів дисциплін циклу «Культура та мистецтво» в закладах вищої мистецької освіти шляхом створення онлайн програми підвищення кваліфікації “Крос культурний менеджмент” відповідно до основних положень нормативно-правової бази у галузі освіти загалом і культурно-мистецької освіти зокрема, а також згідно до основних напрямів державної освітньої політики, потреб і запитів громадянського суспільства України. Цілі проекту: 1) Підвищення кваліфікації викладачів системи вищої мистецької освіти, розвиток їх крос культурної та управлінської компетентності; 2) Розповсюдження підходів і технологій крос-культурного менеджменту для розвитку креативних індустрій Очікувані результати: 1) розроблена програма підвищення кваліфікації викладачів в сфері вищої мистецької освіти за темою "крос-культурний менеджмент" (180 годин); 2) проведено воркшоп з представниками місцевої влади, громад та креативних індустрій по темі "Крос-культурний менеджмент”. Загальна кількість учасників: не менше 100 осіб, підвищився рівень обізнаності учасників щодо креативних індустрій та крос культурного менеджменту, в учасників сформувались вміння щодо розробки проектів, постановки наукових та творчих завдань у сфері креативних індустрій; скореговано програму підвищення кваліфікації та навчального посібника з крос культурного менеджменту; 3) розроблено та опубліковано у відкритому доступі навчальний посібник по темі “Крос культурний менеджмент”. Надруковано посібник, орієнтована кількість сторінок в посібнику: 200 стр., наклад посібника: 300 примірників; 4) проведено презентацію програми підвищення кваліфікації та навчальний посібник на науково-практичній конференції проведено 2 стратегічні сесії з представниками місцевої влади, громад та креативних індустрій по темі "Крос-культурний менеджмент". Загальна кількість учасників: не менше 100 осіб; 5) розроблено методичні рекомендації для керівників державних закладів культури та органів місцевого самоврядування щодо підходів та технологій крос-культурного менеджменту для використання у фаховій діяльності. Кількість сторінок: не менше 30 стр.; 6) на прикладі Київської, Одеської, Миколаївської та Запорізької областей України напрацьовано досвід щодо роботи з викладачами галузі “Культура та мистецтво” в сфері технологій крос-культурного менеджменту та креативних індустрій для розповсюдження досвіду на інші області України. 7) записи онлайн заходів проекту забезпечено у відкритому доступі (розміщено на youtube) на сайті проекту, сайті Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова, Мелітопольського державного педагогічного університету ім.Б.Хмельницького, інших партнерів проекту. Кількість переглядів на youtube: не менше 100 переглядів кожного відео. 8) Інститут підвищення кваліфікації НПУ ім. М.П. Драгоманова та Центр розвитку компетенцій викладачів ЗВО сформував групу слухачів курсу з 30 осіб для апробації програми підвищення кваліфікації “Крос культурний менеджмент”
# 89.
ID: 4NORD11-29478
Назва проекту: Освітня програма «Виробництво фішн-тізеру: від задуму до реалізації»
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 756620
Запитувана сума від УКФ: 756620
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Модна ініціатива»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Кроскультурній освітній проект для молодих українських дизайнерів, режисерів та операторів. Спрямований на колаборацію дизайнерів та фахівців аудіовізуального мистецтва задля створення спільного медіапродукту – фешн-тізера. Програма передбачає проведення лекцій та майстер-класів від експертів аудіовізуального мистецтва та фешн-аналітиків; передбачені практичні та тімбілдінгові заняття (у закритих групах) під керівництвом менторів. Важливою складовою програми є фінансова та організаційна підтримка виробництва трьох фешн-тізерів, обраних під час міні-пітчингу з числа проектів, розроблених групами під час навчання на проекті.
# 90.
ID: 4NORD11-29516
Назва проекту: Оцифрування та видання зібрання унікальних творів композитора Юлії Гомельської
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 474210
Запитувана сума від УКФ: 474210
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Одеська національна музична академія імені А.В.Нежданової
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Проект оцифрування та видання зібрання унікальних творів композитора Юлії Гомельської - це створення та видання нотного архіву музичного здобутку видатного українського композитора, з метою поширення у навчальних закладах, бібліотеках, архівах та подальшого виконання творів. Юлія Гомельська належить до одеської композиторської школи, її твори часто виконувалися на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях, видавалися в Великобританії. У 2016 р. вона передчасно пішла з життя, залишивши великий спадок творів, багато з яких існують лише у рукописах. Проект дасть можливість популяризувати сучасну академічну українську музику, а також розширити навчальну програму закладів музичної освіти.
# 91.
ID: 4NORD11-29528
Назва проекту: Освітні студії промоції мистецтва "Амбасадори"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 791570.00
Запитувана сума від УКФ: 791570.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Лабораторія креативних ідей"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Харків та Харківська область,
Опис проекту: Освітній проєкт, який має на меті підвищити цінність місцевих культурних продуктів шляхом навчання інтеренет-маркетингу митців та людей творчих професій, що проживають на Харківщині, та посилити культурні зв'язки між ними та їх потенційними шанувальниками.
# 92.
ID: 4NORD11-29573
Назва проекту: Онлайн уроки з відеомейкінгу для школярів
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 350521.30
Запитувана сума від УКФ: 350521.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Яремчук Марія Валеріївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Метою освітньої програми є розробка навчальних матеріалів із відеомейкінгу, котрі можуть застосовуватися в подальшому для підвищення доступності даного виду мистецької освіти в Україні. Освітня програма має сприяти розвитку навичок із відеомейкінгу серед школярів України, віком від 11 до 17 років, а також підвищенню їх рівня культури під час створення та споживання відеоконтенту. Для чого планується зняти чотири онлайн-уроки відеокурсу «Відеомейкінг для школярів», хронометражем 20-25 хв. кожен та забезпечити їх поширення у вільному доступі в мережі Інтернет.
# 93.
ID: 4NORD11-29649
Назва проекту: Розробка комплексної освітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів мистецької освіти
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999964
Запитувана сума від УКФ: 999964
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Інститут місцевого розвитку територіальних громад»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Закарпатська область, Ужгород, Тячів, Закарпатська область,
Опис проекту: Розробка та презентація інноваційної комплексної освітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів мистецької освіти. Створення робочих груп з фахівців по розробці окремих модулів програми. Розробка навчального плану та методичних матеріалів до програми. Презентація освітньої програми.
# 94.
ID: 4NORD11-29692
Назва проекту: Цифрова ера в культурно-мистецькій освіті & Перспективи розвитку
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 838084
Запитувана сума від УКФ: 823084
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Лабораторія ідей"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, онлайн проєкт для усієї України,
Опис проекту: Мета проєкту - вдосконалення викладацької майстерності, збільшення використання сучасних технологій у навчальному процесі галузі культури і мистецтв, що буде реалізовано шляхом впровадження методів активного навчання, розвитку навичок змішаного навчання і використання інформаційних технологій в освітній діяльності. Проєкт включає три основні етапи: 1. Проведення циклу онлайн-тренінгів на зазначені в освітній програмі теми, для 30 відібраних учасників, з виконанням домашніх завдань та їх перевіркою і фітбеком від лекторів. Курс завершується презентацією фінального проєкту учасників, що має продемонструвати оновлення діючого чи створення нового курсу/освітньої програми, використовуючи здобуті під час навчання знання та навички). На презентації проєкту будуть присутні лектори курсу та запрошені експерти. 2. Аналіз проведеного онлайн-курсу та фідбеків учасників, адаптація під вимоги та формат відео-курсу, що подається на платформу ЕдЕра; 3. Запис курсу та його розміщення у вільному доступі на платформі ЕдЕра. Ключові слова проєкту та грантової заявки, задля подальшого простішого орієнтування по заявці: - цикл онлайн-тренінгів/онлайн-курс (мається на увазі основний етап проєкту, проведення курсу в онлайн форматі на платформі Zoom з 30 відібраними учасниками); - програма курсу; - відео-курс (мається на увазі записані лекції, адаптовані самостійні домашні завдання під новий формат, та доступні на платформі ЕдЕра).
# 95.
ID: 4NORD12-00557
Назва проекту: Електронні посібники та сайт « ПРОФЕСІЯ - ТВОРИТИ МОДУ» ( продовження проекту)
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 842010.00
Запитувана сума від УКФ: 8420100.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська Спілка «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ, Суми, Рівно, Чернівці, Запоріжжя, Одеса, Чернігів,
Опис проекту: Цей проект є продовженням програми, підтриманної УКФ в 2020 р із створення е- посібників "Професія творити моду" із розширенням асортименту одягу. Технології галузі стрімко розвиваються і професійна освіта України в fashion галузі високо оцінила першу частину проекту як сучасний матеріал для викладачів та здобувачів освіти. Враховуючи постійний брак коштів в МОН України на створення та друк підручників та всесвітню пандемію, наш он-лайн проект особливо актуален. Він основан на синергії досвіду освіти та бізнесу - теорії та практики. На зручному сайті "Професія творити моду " всі матеріали розташовані у вільному доступі із використанням відео контенту світових та українських fashion досягнень.
# 96.
ID: 4NORD12-27303
Назва проекту: Освітня програма " Управління інтернет-інфраструктурою та діджитал-маркетинг для закладів культурної спадщини"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1038584.22
Запитувана сума від УКФ: 918584.22
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Інститут моделювання розвитку територій"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Новгород-Сіверський (Чернігівська область), м. Чернівці (Чернівецька область), м. Херсон (Херсонська область), с. Буша (Вінницька область), м. Гуляйполе (Запорізька область),
Опис проекту: Перша комплексна освітня програма для закладів культурної спадщини, направлена на підвищення фахових компетенцій в напрямах цифрової комунікації, розбудови аудиторії та збільшення відвідуваності. Головний результат проекту - друкований навчальний посібник «Управління інтернет-інфраструктурою та сучасний цифровий маркетинг у закладах культурної спадщини», який буде видано під ліцензією Creative Common та розповсюджено серед музеїв України. Він доповнюється програмним рішенням, що дозволяє музеям створити та розвивати власний сучасний сайт. Програмне рішення буде впроваджено в п’яти музеях-партнерах у східному, західному, північному та південному регіонах України. Для закріплення отриманих знань будуть проведені навчально-практичні заходи. Довгострокову доступність результатів проекту забезпечує онлайн-портал - інтеграційний елемент проєкту.
# 97.
ID: 4NORD12-27660
Назва проекту: Організація державно-приватного партнерства культурних проектів в ОТГ «Культурні місцеві інвестиції в Артцентри ДПП»
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 699402.00
Запитувана сума від УКФ: 699402
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХЕКОНОМОПТИМ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Широківська сільська громада Запорізького району Запорізької області, Чорномо́рська міська громада Одеського району Одеської області, Бурштинська міська громада Івано-Франківського району Івано-Франківської області,
Опис проекту: Проект передбачає проведення практичних тренінгів для ОТГ з приводу організації державно-приватного партнерства культурних проектів «Культурні місцеві інвестиції в Артцентри ДПП» консорціумом консультантів. Метою проекту є «дорожня карта» створення культурних підприємств, шляхом об’єднання місцевих ініціатив та приватних інвестицій в межах державно-приватного партнерства. Результатами проекту є: збільшення прибуткових культурних підприємств, підвищення кваліфікації менеджерів культурних проектів, залучення приватного капіталу у відновлення інфраструктури громад з метою їх культурного розвитку. 12 червня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв 24 розпорядження щодо визначення адміністративних центрів та затвердження територій громад областей. В результаті в країні створено 1469 територіальних громад (в т.ч. 31 тергромада на непідконтрольній території в межах Донецької та Луганської областей). Ми плануємо через анкетування провести конкурс серед 300 ОТГ (20%) та відібрати 3 ОТГ, підготувати з ними документи на створення ДПП, а решта ОТГ отримають безкоштовний онлайн доступ до тренінгів. В ході стратегічних сесій в 3 ОТГ буде проведено всі етапи організації культурних ДПП та продемонстровано 15 онлайн майстер-класів (кейсів) з управління, відбору культурних проектів, пошуку інвесторів та організації ДПП, які онлайн відвідають щонайменше 100 громад (30%). Після завершення Проекту буде запропоновано «коробкові» рішення 3-х типових проектів Артцентрів ДПП на базі: клубу, бібліотеки, музею.
# 98.
ID: 4NORD12-27826
Назва проекту: Культура відповідальності та безпекова стратегія подієвого менеджменту
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1583813.3
Запитувана сума від УКФ: 999589.41
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ПАБЛІК МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Полтава, Черкаси, Одеса, Київ, Чернігів, Миколаїв, Вінниця, Чернівці, Краматорськ, Дніпро, Херсон, Сєверодонецьк, Житомир, Хмельницький, Запоріжжя, Харків, Івано-Франківськ, Ужгород, Кропивницький, Тернопіль, Луцьк, Суми, Львів, Рівне,
Опис проекту: Основною концепцією освітньої програми є створення новітнього, гармонізованого з європейською спільнотою, процесу неформальної освіти у галузі безпеки подій з урахуванням сучасних вимог індустрії. Поєднання у процесі навчання та розробки програми кваліфікованих спеціалістів-практиків, артистів, лідерів думок та освітян з України та Європи закладе основу культури відповідальності та безпекових стратегій подієвого менеджменту та синхронізує вимоги щодо безпеки праці та глядачів на всіх рівнях і в усіх культурних галузях
# 99.
ID: 4NORD12-28000
Назва проекту: «ВІД ГОРИЩА – ДО ПЕНТХАУСА. Школа креативного підприємництва».
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 834000.00
Запитувана сума від УКФ: 834000.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація «Партнерство.»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Територія всієї України, за винятком АР Крим та непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.,
Опис проекту: Проєкт покликаний підвищити підприємницьку активність молоді, віком 18-35 років, яка має намір започаткувати власний бізнес у сфері креативних індустрій, чи масштабувати вже існуючий, що дасть поштовх до розвитку українських креативних індустрій загалом. У рамках проєкту передбачається навчання основам підприємництва, вмінню використовувати бізнес-інструменти для втілення креативних ідей та успішного розвитку підприємницької діяльності. Проєкт передбачає проведення двох навчальних модулів для 100 учасників, які включають курс лекцій для чотирьох груп учасників з консультативною Q&A сесією в онлайн форматі та тренінг для 25 найбільш успішних учасників в офлайн форматі. Буде створено консультативну раду з креативного підприємництва, е-банк креативних ідей, е-посібник, е-каталог додаткових джерел інформації.
# 100.
ID: 4NORD13-02558
Назва проекту: Голоси регіонів України 2021
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1243620.50
Запитувана сума від УКФ: 989185.50
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Благодійний фонд "Творча лабораторія"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Львів, Миколаїв, Дніпро, Суми, Київ,
Опис проекту: Voices of regions of Ukraine 2021— це кіно-освітня програма, покликана дослідити соціальні проблеми 5 регіонів України та інтегрувати їх в контекст світової документалістики. Проєкт поєднує функції художньої лабораторії та дискусійного майданчику. Пропонує застосування смартфонів у якості інструменту дослідження теми та зйомок своїх короткометражних робіт учасникам програми. Під час перебігу навачння досвідчені ментори з України та Франції допомагатимуть молодим кінематографістам з виробництвом та розповсюдженням своїх фільмів. Основною метою заходу є розширення мережі документалістів в Україні та популяризація українського мистецтва на міжнародному рівні. Продуктами діяльності програми стануть: 8 досьє проектів, 8 тизерів, знятих на гаджети.
# 101.
ID: 4NORD13-06282
Назва проекту: SMART індустрія – сучасний інструмент розвитку цифровізації культурних інституцій в громадах України!
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 939060
Запитувана сума від УКФ: 923220
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Всеукраїнська громадська організація "Асоціація малих міст України"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Всі регіони України, заключна конференція у м. Київ,
Опис проекту: Мета. Проект покликаний розпочати цифрову трансформацію культурних інституцій в громадах за рахунок впровадження інноваційних інструментів, яка в подальшому буде сприяти динамічному розвитку економіки та підвищенню конкурентної спроможності громад України. В рамках проекту передбачається проведення 6-ти регіональних навчальних вебінарів з отриманням навичок впровадження інноваційних інструментів та smart рішень у напрямку розвитку культурних інституцій в громадах, ознайомлення і вивчення успішного досвіду цифровізації культурних інституцій та створення платформи кейсів кращих практик. Під час вебінарів учасники ознайомляться з інноваційними програмами та smart рішеннями, а також здобудуть навички, як за допомогою розумних рішень, новітніх інструментів створювати інноваційний культурний проект та розвивати цифровізацію в культурних інституціях. Під час освітньої програми учасники проекту матимуть можливість ознайомитись і вивчити досвід кращих вітчизняних та міжнародних практик впровадження SMART індустрії в громадах. Проект передбачає створення цифрової платформи, на якій будуть розміщені: каталог SMART інструментів для цифровізації культурних інституцій та збірка кейсів кращих практик «SMART CULTURE IN COMMUNITIES». Формування бази кейсів кращих практик «Smart culture in communities» відбуватиметься на конкурсній основі. Під час підсумкової конференції проекту відбудеться презентація цифрової платформи та нагородження переможців конкурсу з врученням цінних нагород і дипломів.
# 102.
ID: 4NORD13-06443
Назва проекту: Керована креативність: фахівцям сфери культури та освіти для привнесення нових рішень
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1122633.80
Запитувана сума від УКФ: 935633.80
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інноваційні технології розвитку”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проект «Керована креативність: фахівцям сфери культури та освіти для привнесення нових рішень» - це неформальна освітня онлайн та офлайн програма для діячів мистецтва: архітектори, урбаністи, дизайнери, модельєри, маркетологи та рекламщики, фотографи, діячі у сфері анімації, 3-д друку, технологій віртуальної та доповненої реальності, комп’ютерної графіки. Мета проекту полягає в посиленні спроможності українських культурних операторів до творчого впровадження культурних інновацій, в тому числі і підвищення конкурентоспроможності від співпраці з представниками різних індустрій. Програма курсу базується на інноваційній методології розвитку креативності – ТРВЗ. Оволодіння цією методологією представниками культурного сектору сприятиме створенню мистецьких форматів та рішень з інновативним підходом, впровадженню сміливих проектів на перетині мистецтва та промисловості. Це підвищить попит на послуги культурних індустрій, що сприятиме всебічному розвитку українців. В рамках проекту буде створений онлайн курс та розміщений на веб-платформі «DrivЕd», проведено 3 освітні зустрічі у трьох обласних містах – Харків, Львів, Одеса.
# 103.
ID: 4NORD13-28132
Назва проекту: Міжнародний театрально-освітній фестиваль-форум «ALTER*STUD*FEST*FORUM*21»
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 997387.6
Запитувана сума від УКФ: 997387.6
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Київський національний університет культури і мистецтв
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Білорусь,
Опис проекту: Створення постійно-діючої міжнародної освітньої платформи з метою розробки та впровадження в навчальний процес альтернативних освітніх курсів, шкіл, практик та методик виховання режисерів та акторів рівня «бакалавр» та «магістр» в закладах вищої мистецької освіти. Короткостроковий результат: • оновлення педагогічного інструментарію вітчизняної театральної освіти; • розширення кола педагогічної та студентської театральної спільноти, здатної до пошуково-експериментальної діяльності. • Збагачення вітчизняних театрально-освітніх програм світовим педагогічним досвідом. Довгостроковий результат: • подолання рутинних методів вітчизняної театральної освіти; • стимулювання науково-методичних досліджень у сфері виховання акторів та режисерів; • встановлення сталої міжнародної системи навчально-методичних комунікацій між закладами вищої освіти для взаємообміну педагогічними ідеями у сфері театрального виховання.
# 104.
ID: 4NORD13-28189
Назва проекту: Комплексна навчальна програма для кіномитців "Intensive Pro Production Course"
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 944775
Запитувана сума від УКФ: 944775
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Тинк Тенк Юкрейн"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Проєкт "Intensive Pro Production Course" має на меті посилити спроможність української кіноіндустрії до інтеграції у глобальні процеси виробництва аудіовізуальної продукції шляхом впровадження комплексної навчальної програми розвитку професійних компетенцій українських кінофахівців за участі викладачів з 14 країн, яка охопить усі етапи створення та поширення контенту. В результаті реалізації проєкту щонайменше 200 кіноменеджерів та кіномитців пройдуть навчання за розробленою програмою, а 2000 людей переглянуть створений на базі навчальної програми відеоконтент. Це дозволить покращити професійні компетенції і конкурентоспроможність учасників за напрямками підготовки, створення та дистрибуції кінопродукції, сприятиме інтернаціоналізації, участі українських кінофахівців у міжнародних проєктах, збільшенню інвестицій у створення якісного кіноконтенту в Україні.
# 105.
ID: 4NORD13-28210
Назва проекту: Підприємництво для культурних і креативних індустрій
Лот: ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 997175.00
Запитувана сума від УКФ: 997175.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Вищий навчальний заклад Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Полтавська область,
Опис проекту: Мета проекту полягає у розробленні та пілотуванні програми підвищення кваліфікації “Підприємництво для культурних та креативних індустрій”, що спрямована на здобуття бізнес-компетенцій для працівників сфери культурних та креативних індустрій Полтавської області. В результаті пілотування програми працівники сфери культурних і креативних індустрій сформують бізнес-компетентності, здобудуть практичні навички розробки бізнес-моделей, бізнес-планів, опанують ефективні техніки продажів, основи брендингу та питання інтелектуальної власності, залучення інвестицій для власних проєктів, підготують концепції бізнес-проектів.
# 106.
ID: 4NORD21-00279
Назва проекту: Науково-практична конференція "Бібліотека - інтердисциплінарна платформа сучасності"
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 184092.55
Запитувана сума від УКФ: 184092.55
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Луганська обласна універсальна наукова бібліотека
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Старобільськ, Луганської області, м. Київ,
Опис проекту: Бібліотеки постають перед проблемою, коли їхнє існування залежить від того, чи спроможні вони розвивати свою діяльність за межами класичних напрямів, взаємодіяти з культурними та науковими індустріями. Бібліотеки мають довести власну потрібність громадянам та відстояти право на існування, мають стати центрами культурних процесів на потреби суспільства. Мета проєкту - сприяти взаємодії діячів науки та мистецтва в бібліотеці шляхом популяризації та практичного втілення механізму інтердисциплінарності як синтезу багатоаспектного досвіду в науці та творчості. Прагнемо створити механізми та методи розвитку для бібліотек, долучити їх до сфери комунікації, в якій вони знайдуть однодумців, партнерів, які допоможуть у реалізації спільних творчих планів на користь громади.
# 107.
ID: 4NORD21-00558
Назва проекту: Стажування О. О. Перепелиці у Фрайбурзькому музичному університеті
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 395070.00
Запитувана сума від УКФ: 395070.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародна громадська організація "Асоціація "Нова музика"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Одеса, Україна, м. Фрайбург, Німеччина,
Опис проекту: О. О. Перепелиця (1983 р. народження) є відомим українським піаністом, диригентом, науковцем. Його досвід як доцента Одеської національної музичної академії ім. Нежданової, як диригента, виконавця, керівника ансамблю сучасної музики Senza Sforzando, науковця дає можливість глибше зрозуміти процеси які проходять в українській культурі, вивчити її сильні сторони, визначити шляхи розвитку. Учасник багатьох міжнародних фестивалів та проектів він знаходиться у постійному саморозвитку на шляху професійного самовдосконалення. З метою подальшого підвищення професійного рівня рекомендується Асоціацією «Нова музика», членом правління якою він являється, на місячне стажування у Фрайбурзькому університеті музики, який пов'язаний с Одеською національною музичною академією багатьма годами співпраці. Фрайбузький університет з 1994 року був пов'язаний з Одеською національною музичною академією партнерськими відносинами, тому саме він був обраний для стажування у класі диригування професора Бернхарда Вульфа, професора Франка Марковича та професора Скотта Сандмейєра.
# 108.
ID: 4NORD21-02069
Назва проекту: Міжнародна мобільність “Золоті ворота відкриті для світу”
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 999585.82
Запитувана сума від УКФ: 999585.82
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект міжнародної мобільності «Золоті ворота відкриті для світу» передбачає мобільність режисерки з Литви Андри Каваліускайте (режисерка та художня керівниця міського театру м. Алітус) та режисера з Угорщини Мартіна Бороша (художнього керівника та режисера театру “StereoAkt”) в Україну. Метою проекту є обмін професійним досвідом в контексті використання соціальних досліджень задля створення сучасного театрального продукту, затвердження іміджу українського театру на міжнародній арені як сучасної інституції, що відкрита до співпраці, налагодження та підтримки вже наявних міжнародних партнерств. Результатами проекту стануть: 1) Проведена угорським режисером Мартіном Борошем лабораторія за участі акторів театру “Золоті ворота” та командою театру Stereo Akt Угорщина, попередньо відібраних шляхом опен-колу українських сценографа та драматурга. Тема лабораторії: “Що настає після кризи демократії” 2) Лабораторія, проведена литовською режисеркою Андрою Каваліускайте, що досліджуватиме тему сексуальної освіти в Україні та Європі методами театру
# 109.
ID: 4NORD21-03470
Назва проекту: Концертно-освітній тур Київського академічного ансамблю народної музики "Дніпро" по музичних коледжах (коледжах культури)
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Центр розвитку творчості "Лілея"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Дрогобич, Івано-Франківськ, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Кропивницький,
Опис проекту: Проект "Концертно-освітній тур Київського академічного ансамблю народної музики "Дніпро" по музичних коледжах (коледжах культури)" має на меті реалізацію ідеї вільного доступу до слухання живого концертного виконання професійних колективів, поглиблення музичної освіти студентів музичних коледжів (коледжів культури) на основі української традиційної культури, вивчення професійної музики крізь призму її фольклорних джерел, збагачення музичного досвіду підлітків та молоді, заохочення до виконання народних творів, розширення аудиторії через залучення різних вікових та соціальних груп. В рамках проекту буде охоплено 12 музичних коледжів(коледжів культури), в яких відбудеться концертна програма, майстер-клас та вручення комплекту сопілок та нотного матеріалу (партитур та по голосників) для подальшого вивчення народних та авторських редакцій творів з репертуару Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро». Етапи проведення проекту - концертно-освітня програма Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро»; -майстер-клас та вручення комплекту сопілок та нотного матеріалу для подальшого вивчення з репертуару Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро».
# 110.
ID: 4NORD21-03948
Назва проекту: Open Partes. Комунікація без меж
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 738512.50
Запитувана сума від УКФ: 738512.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Оупен Опера Юкрейн»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Кривий Ріг, Чернігів, Сєвєродонецьк, Острог,
Опис проекту: Партесний спів - це унікальний пласт української музичної спадщини доби бароко, який є недостатньо інтегрованим у культурне життя країни. На основі попередніх напрацювань Open Opera Ukraine прагне поширити знання про партесний спадок та активізувати інтерес до нього широкої аудиторії через програму обміну досвідом, що складається з лекції, хорового майстер-класу та концертного виконання. Для її реалізації обрано чотири локації за критеріями наявності фахової спільноти, освітньої установи та зацікавленої аудиторії: міста Сєвєродонецьк, Кривий Ріг, Чернігів та Острог. Результатом проєкту стане інтеграція партесного спадку в освітній процес та культурне життя країни. Планується залучення не менше 10 тис фахової аудиторії та 50 тис аудиторії соц.мереж
# 111.
ID: 4NORD21-03968
Назва проекту: Opera UA 2021
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 844010
Запитувана сума від УКФ: 844010
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Культура. Інновації. Майбутнє.»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Одеса, Україна,
Опис проекту: Проєкт має на меті сприяти промоції оперного театрального мистецтва в Україні та залученню представників даного культурного сектора до професійного діалогу, співпраці та обміну досвідом. Результатом проєкту стане проведення Всеукраїнського оперного форуму “Opera UA 2021” у м. Одеса за участі представників керівництва усіх оперних театрів України, молодих митців, експертного середовища, галузевих медіа та інших залучених до сектора оперного мистецтва професіоналів та операторів. Проведення Форуму «Opera UA 2021» сприятиме обміну професійним досвідом, розбудові міжрегіональних партнерств та промоції оперного мистецтва в Україні. Тривалість Форуму – 3 дні. Захід буде проведено із дотриманням всіх карантинних вимог.
# 112.
ID: 4NORD21-05369
Назва проекту: Літні студії в рамках V Живописного пленеру ім. Володимира Патика
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тислюк Надія Олегівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: с. Мельники (Шацький район, Волинська обл.), Львів,
Опис проекту: Літні студії в рамках V Живописного пленеру ім. Володимира Патика - ювілейний проєкт, що передбачає мобільність митців-педагогів - представників мистецьких інституцій для спільного створення живописних робіт на території Шацького національного природного парку. Основною цінністю проєкту є взаємообмін досвідом, презентація творчості та освітньо-наукова складова (конференція, круглий стіл, видання підсумкового каталогу та збірника статей, присвячених пленерному руху в Україні), а також підсумкова виставка у Львові. Це той формат мистецької комунікації, колективної творчості та взаємодії художників, теоретиків та кураторів, який сприяє розвитку пленерного живопису, як окремого явища українського мистецтва, підвищує рівень мобільності митців та актуалізує культуротворчі процеси на локальному, регіональному та державному рівні.
# 113.
ID: 4NORD21-05614
Назва проекту: Афові Барви
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 232645
Запитувана сума від УКФ: 232645
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд Вероніки Лемішенко"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: "Арфові барви" - це міжнародний арфовий проект, що об'єднує конкурс, фестиваль, майстер-класи, концерти та інші музичні заходи. Проект започатковано з метою проведення арфових заходів саме в Україні, це унікальна можливість для українських арфістів щодо професійного розвитку та розширення репертуару, обміну досвідом. В рамках проекту заплановано провести Другий всесвітній арфовий онлайн марафон. Це чудова нагода для всіх арфістів знайти для себе багато нового та цікавого, а для наших гостей – відкрити для себе Україну.
# 114.
ID: 4NORD21-06399
Назва проекту: Кемп фешн менторів
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 999955.00
Запитувана сума від УКФ: 999955.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Нью Фешн Зон"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Fashion Mentor’s Camp - це сталий майданчик для розбудови горизонтальних зв'язків, розвитку міжнародних партнерств у fashion сфері, поширення новітніх практик і знань, задля передачі досвіду молодим дизайнерам. Учасниками кемпу стануть провідні експерти індустрії моди України, які системно працюють з дизайнерами-початківцями, роблячи значний внесок у fashion сферу.
# 115.
ID: 4NORD21-06816
Назва проекту: Навчальна подорож "Міжсекторний підхід: молодь і культура"
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 546979.40
Запитувана сума від УКФ: 540869.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Простір рівних можливостей"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Суми, Сумська область, с.Корюківка, Чернігівська область, м. Ніжин, Чернігівська область, м. Вінниця, Вінницька область, м. Тульчин, Вінницька область, с. Ланівці, Тернопільська область, м. Теребовля, Тернопільська область, м. Кам'янець-Подільській, Хмельницька область, с. Копачів, Київська область, с. Бузів, Київська область,
Опис проекту: Навчальна подорож по 9 різних за спрямуванням, організаційною формою та методиками роботи креативних просторах України для 12 працівників закладів культури Сумської області . Під час візитів учасники ознайомлюються з досвідом міжсекторного підходу в організації роботи просторів, а саме можливостей трансформації закладів культури з урахуванням потреб молодіжної аудиторії. Частина запланованих локацій – молодіжні центри, що проводять заходи і проекти в сфері культури і туризму; частина – заклади культури, які активно залучають молодь і фактично діють як молодіжні креативні майданчики.
# 116.
ID: 4NORD21-07081
Назва проекту: Інтенсив "Я - актор кіно. Нові обличчя"
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 999972.00
Запитувана сума від УКФ: 999972.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "СТАР МЕДІА СКУЛ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів,
Опис проекту: Інтенсивні практикуми для професійних акторів та студентів акторських факультетів ВНЗ України спрямовані на інтеграцію, а саме на налагодження та розширення творчих зв’язків між провідними представниками кіносеріального виробництва та досвідченими акторами, акторами-початківцями. Проведення практикуму допоможе його учасникам усвідомити та визначити шляхи розкриття власного акторського потенціалу, самоідентифікуватися у професії, виявити власні сильні сторони та уміло використовувати їх під час побудови кар’єри, самопрезентайції на пробах, створення портфоліо та записі самопроб. Результатом практикуму стане опанування акторами-учасниками спеціальної методології, направленої на осягнення стану правдивого та органічного існування актора в процесі роботи перед камерою
# 117.
ID: 4NORD21-07505
Назва проекту: Збереження та розвиток народно-сценічного танцю регіонів України
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 492380.20
Запитувана сума від УКФ: 492380.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Арт центр "Антре"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів, Кропивницький,
Опис проекту: Мета проекту збереження та розвиток народно-сценічних танців Західного та Центрального регіонів України шляхом міжрегіональної мобільності. Започаткування співпраці між творчими танцювальними колективами, ознайомлення з народною хореографією обох регіонів. Результатом реалізації даного проекту стане створення культурного продукту танцювальними колективами з м.Львова та м.Кропивницький та посилення ролі мистецтва у розвитку дітей та молоді віком від 12 до 19 років через усвідомлення, що усі ми частина однієї загальнолюдської культури.
# 118.
ID: 4NORD21-26178
Назва проекту: "Museum Education" (Museum-Ed)
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 791214.60
Запитувана сума від УКФ: 791214.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЛЕРЕЯ-МУЗЕЙ «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Мета проєкту - створити якісний освітній курс для музейних працівників від провідних фахових спеціалістів. Курс спрямовано на сучасні напрямки роботи в музейній сфері (туризм, піар, SMM, маркетинг тощо). Крім теоретичних та практичних умінь, учасники мають удосконалити й комунікативну майстерність, що полягає в налагодженні зв’язків та співпраці з іншими учасниками ринку. Результатом курсу має стати доступність знань для музейних працівників, а також організація ефективної роботи музеїв в Україні за сучасними вимогами та пріоритетами цільової аудиторії самих музеїв.
# 119.
ID: 4NORD21-27713
Назва проекту: Всеукраїнський форум-конкурс учнівських та студентських струнно-смичкових колективів
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 787736
Запитувана сума від УКФ: 787736
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Романюта Ксенія Олександрівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Проект започатковано у 2006 році.Тематичний Форум-конкурс відбувається щорічно щорічно. Ідея проекту - створення майданчику для спілкування та обміну досвідом між представниками учнівських та студентських струнно-смичкових колективів, створення умов для внутрішньої мобільності представників креативної молоді. Головна мета - сприяння обміну мистецькими практиками та стимулювання створення нових творів та аранжувань для струнно-смичкових колективів. Результати проекту - проведення тематичної конкурсної частини проекту із загальним круглим столом та видання методичного посібника з напрацюваннями учасників Форуму. На грантову програму подається 15й ювілейний Форум-конкурс, який пройде 10 жовтня 2021 року.
# 120.
ID: 4NORD21-29022
Назва проекту: Вивчення іноземного досвіду дизайн-проєктування марин для розвитку яхтового туризму в Україні
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 2837360
Запитувана сума від УКФ: 999640
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Котюх Віктор Вікторович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Київська, Туреччина,
Опис проекту: Протягом червня - листопада 2021 року за підтримки Українського культурного фонду вперше будуть проведена серія заходів з метою вивчення іноземного досвіду дизайн-проєктування марин для розвитку яхтового туризму в Україні: навчальна та практично-ознайомча програма в межах конференції архітекторів в Києві (яхт-тур Дніпром) та яхт-тур для вивчення досвіду побудови марин та прокладення яхтових маршрутів в Туреччині. Проєкт сприятиме розвитку яхтового туризму в Україні як єдиної системи, коли кожна марина розглядається як частина єдиного ланцюжка / мережі (оскільки практика свідчить, що жодна окрема гавань для яхтового туризму сама по собі не буде ані привабливою, ані прибутковою).
# 121.
ID: 4NORD21-29105
Назва проекту: Поза кордонами: окреслюючи мапу сучасного українського мистецтва
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1284781.87
Запитувана сума від УКФ: 999821.87
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародний благодійний фонд "Ізоляція. Платформа культурних ініціатив"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Чернівці - Коломия - Івано-Франківськ - Надвірна - Трускавець - Дрогобич - Тернопіль, Житомир - Могриця, Кропивницький - Дніпро - Запоріжжя - Херсон - Олешки, Костянтинівка - Бахмут - Краматорськ - Слов’янськ - Сєвєродонецьк - Маріуполь,
Опис проекту: Мобільність передбачає 4 експедиції з метою дослідження мистецької сцени в різних куточках України, фокусуючись на митцях, які залишаються поза увагою мейнстримного мистецького процесу. Презентація результатів мобільності на двомовному веб-сайті у доступному форматі надасть можливість обмінюватись досвідом та кооперуватись різним учасникам культурної та креативної індустрії, сприятиме мережуванню та налагодженню тривких зв’язків усередині країни, а також підвищить інтерес широкої аудиторії до сучасного мистецтва. Результати проєкту: 50 інтерв’ю та 50 текстів-профайлів, серія відеороликів з митцями, які працюють в різноманітних мистецьких техніках; веб-сайт, де буде впорядковано напрацювання проєкту: інформацію про митців, галереї та інших об’єктів, які можуть бути залучені для подальших спільних міжрегіональних мистецьких проєктів.
# 122.
ID: 4NORD21-29705
Назва проекту: Архів: мистецтво перформансу України
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 999291.8
Запитувана сума від УКФ: 999291.8
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Харламова Ірина Германівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Дніпро, Дніпропетровська обл., м. Київ, Київська обл., м. Львів, Львівська обл., м. Харків, Харківська обл.,
Опис проекту: “Архів” - це перший і єдиний проект в Україні, який займається збором та структуруванням інформації, що стосується мистецтва перформанс. Запропонована до реалізації онлайн платформа поєднає в одному джерелі інформацію про творчість сучасних українських митців-перформерів і відкриє їх для співпраці з мистецькими організаціями не лише в межах України, але й для іноземних колаборацій, а нетворкінг-зустріч та експедиції створять нові контакти та підсилять вже існуючі в професійній спільноті: артистів, журналістів, дослідників, організацій і проєктів.
# 123.
ID: 4NORD22-06530
Назва проекту: Конса-М
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 415880
Запитувана сума від УКФ: 394880
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Маріуполь,
Опис проекту: Мета проекту - розвиток академічного хорового виконавства у Маріуполі та регіоні, мотивація та мобілізація хорового осередку, створення середовища, що сприятиме обміну досвідом та відкритим спілкуванням видатних діячів хорового мистецтва, хорової молоді, викладачів та митців в галузі хорового виконавства, створення мистецького продукту силами учнів мистецьких шкіл міста, сприяння професійному розвитку та підвищенню кваліфікації викладачів та діячів хорового мистецтва регіону, створення у майбутньому професійного академічного хорового колективу в місті
# 124.
ID: 4NORD22-27807
Назва проекту: Університетська мобільніть: Mobile Art EDU CAMP
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1046584.20
Запитувана сума від УКФ: 995996.20
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація "Придунайський центр громадських ініціатив"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ізмаїл, Переяслав,
Опис проекту: Проект спрямовано на розвиток мобільності задля розширення можливостей для теоретичної і практичної підготовки студентської молоді у галузі мистецтв та впровадження в освітній процес нового культурного та професійного досвіду для викладацької спільноти через створення нового культурного продукту спільно з представниками партнерських закладів вищої освіти, ознайомлення з мультинаціональною культурною спадщиною Центральних та Південних регіонів України.
# 125.
ID: 4NORD23-00244
Назва проекту: Літня Театральна Академія
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1362569.60
Запитувана сума від УКФ: 1007909.60
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ДОТ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Стщелево, Польща, Голеньов, Польща,
Опис проекту: Літня Театральна Академія-це 6 тижнів тренінгів, лекцій та спілкування оффлайн та онлайн для української та польської молоді. Академія об'єднає 36 студентів мистецьких ВНЗ Харкова та 30 молодих акторів польського театру Брама з міста Голеньов. Проект відбудеться у Польщі у резиденції у селі Стщелево та у місті Голеньов. Планується екскурсія до Берліну. Перший тиждень у Стщелево присвячений тренінгам - акторським, пластичним, співочим, на базі яких буде створено перформанс. Другий тиждень у Голеньові відведений під нетворкінг, лекції про соціальну місію митця, екскурсії та показ перформансу для мешканців міста. Після подорожі заплановані онлайн зустрічі та творчі рефлексії, що будуть представлені у мережі інтернет.
# 126.
ID: 4NORD23-00254
Назва проекту: Stop motion: прокачай скіли з Тімом Алленом
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 846280.00
Запитувана сума від УКФ: 846280.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "ІМАГО"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Луцьк,
Опис проекту: Поглиблений анімаційний воршпок з відомим британським аніматором Тімом Алленом для кращих аніматорів України. Результатом проєкту стане покращена професійна майстреність та конкурентноздатність їх на національному та міжнародному ринках.
# 127.
ID: 4NORD23-01126
Назва проекту: Точки Перетину
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1004970
Запитувана сума від УКФ: 966370
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: -ОСВІТНІЙ ЗАКЛАД «МУЗЕЙ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА В М. ОДЕСІ»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса (Україна), Вільнюс (Литва),
Опис проекту: Метою проєкту міжнародної онлайн-мобільності “Точки перетину” є удоступнення для широкої аудиторії творів авангардного та неофіційного мистецтва періоду СРСР з колекцій Національного художнього музею Литви та Музею сучасного мистецтва Одеси, а також обмін знаннями та навичками з інноваційних рішень у сфері цифрового та онлайн архівування. Результатом мобільності стануть публікації 50 раніше невідомих творів митців з України, з коментарями та описами творів українською, литовською та англійською мовами, чотири публічні онлайн-лекції про творчість досліджуваних митців та професійний розвиток восьми мистецтвознавців-учасників мобільності. Це стане запорукою сталого міжнародного партнерства, в рамках якого інституції втілять спільні виставкові проєкти в Україні та Литві після закінчення проєкту.
# 128.
ID: 4NORD23-03167
Назва проекту: 60 років партнерства Лейпцига та Києва. Творча колаборація хорової капели "Дзвіночок" та синагогального хору міста Лейпциг
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 994729.00
Запитувана сума від УКФ: 743737.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Народна хорова капела "Дзвіночок"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Лейпціг, Халле,
Опис проекту: Проєкт присвячений 60-річчю партнерства між Лейпцигом та Києвом. Головною метою є музична співпраця та обмін між німецькими та українськими хорами, що ствердить давні культурні стосунки між м. Лейпцигом та Києвом, а також сприятиме інтеграції української хорової культури у європейський простір,розвитку толерантності через музику . Ця співпраця музикантів з Лейпцигу , нападу на синагогу в Галле у 2019 році. Це також можливість для всіх учасників, незалежно від того, є вони учнями, студентами чи професіоналами різних областей, працювати над частиною єврейсько-німецько-української культури, брати участь в дискусіях і згодом перенести цей досвід у своє повсякденне життя та передавати його .
# 129.
ID: 4NORD23-26240
Назва проекту: Криза як старт
Лот: ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 984870.00
Запитувана сума від УКФ: 984870.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Не святі горшки ліплять"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Тернопіль, Київ, Тбілісі, Грузія, Шроша, Грузія,
Опис проекту: Двосторонній обмін практичним досвідом кризового менеджменту між майстрами народних ремесел України та Грузії. Проект включає по одному ознайомчому візиту до Грузії та України, а також створення та презентацію 30-хвилинного фільму про досвід подолання кризових періодів кінця 20 – початку 21 століття грузинськими та українськими майстрами народних ремесел.
# 130.
ID: 4NORD31-00113
Назва проекту: LINOLEUM: Анімаційна Резиденція
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Анімаград»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, вся Україна – залучення учасників резиденцій з усієї території України,
Опис проекту: LINOLEUM: Анімаційна Резиденція – перша в Україні анімаційна резиденція для різних вікових груп. Професійні режисери-аніматори 18+ років матимуть змогу доопрацювати та знайти нові вектори розвитку власних проєктів, підготувати пітчі для міжнародних майданчиків та опанувати основи продюсування. Підлітки 14-17 років, які мають мрію професійного зростання в анімації, дізнаються про усі етапи та процеси створення анімаційного контенту у техніці стоп моушн, і колективно створять анімаційний ролик хронометражем 1,5-2 хв. Менторами та лекторами запрошено визнаних професіоналів анімаційної індустрії України та світу. Протягом двох тижнів учасники будуть аналізувати та вивчати власні та проєкти один одного, працювати індивідуально та у групах, відвідувати додаткові лекції та анімаційні студії.
# 131.
ID: 4NORD31-00123
Назва проекту: Мистецька резиденція ім. Володимира Гагенмейстера на Бакоті
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 652280.00
Запитувана сума від УКФ: 652280.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Хмельницька обл, Староушицька ОТГ, Бакота, с.Гораївка,
Опис проекту: В рамках проєкту планується створення пілотної кроссекторальної резиденції на Бакоті в с.Гораївка спільно зі Староушицькою ОТГ. Метою мистецької резиденції є вирішення проблеми культурної ізоляції регіону та створення умов та надання ресурсу для творчого розвитку митців, локальної спільноти, а також для підвищення туристичного потенціалу регіону Бакотської затоки. Результатами проєкту стане створення першої в регіоні кроссекторальної резиденції з фокусуванням уваги на екопроблематиці, а також 40 робіт митців візуального та аудіального секторів мистецтва, які стануть основою колекції музею на базі резиденції.
# 132.
ID: 4NORD31-00192
Назва проекту: Перкусійно-танцювальний простір "Z-TAPforLIFE"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1045318.24
Запитувана сума від УКФ: 1045318.24
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Палац культури «Орбіта»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Перкусійно-танцювальний простір "Z-TAPforLIFE" – це чотирьохденна резиденція, метою якої є розвиток, популяризація та підтримка перкусійного мистецтва в Україні та забезпечення вільного обміну знаннями, вміннями, навичками та ідеями митців перкусійного жанру.
# 133.
ID: 4NORD31-00205
Назва проекту: Мистецька дослідницька резиденція “Резиденти Всесвіту”
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 797600.00
Запитувана сума від УКФ: 797600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ, ВИКЛАДАЧІВ І ДРУЗІВ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ.В.Н.КАРАЗІНА"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проект дослідницької мистецької резиденції побудований на принципі міждисциплінарності і спрямований на ефективну колаборацію інституцій освітнього, наукового і мистецького напрямків. У його реалізації задіяні структурні підрозділи ХНУ ім.В.Н.Каразіна: Музеї археології, природи, історії Університету, бібліотека, ботанічний сад, обсерваторія, будівлі та двір університету. Ми пропонуємо митцям обрати найбільш цікавий для них підрозділ Університету та протягом місяця працювати з їхніми контентом та простором. Під час резиденції “ЄрміловЦентр” та Асоціація підтримують митців в їхньому дослідженні колекцій. Завдяки цьому ми формуємо сучасний імідж наукових та освітніх інституцій як відкритих майданчиків для комунікації та інновацій та як просторів для роботи сучасних митців.
# 134.
ID: 4NORD31-00432
Назва проекту: Резиденція ідей для серіалу
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 960436
Запитувана сума від УКФ: 960436
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Спілка "Асоціація кіноіндустрії України"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: с. Бобриця, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Київ,
Опис проекту: Резиденція ідей для серіалу - це міжнародна лабораторія для авторів аудіовізуального продукту, яка генерує, через проведення зустрічей та вправ, думки та ідеї, які створюють основу для майбутнього серіалу для телеканалу або стрімінгової платформи. Резиденція проводиться Татіно Філмс під керівництвом Метью Дарраса та Асоціацією кіноіндустрії України. До участі у програмі лекторами та консультантами залучаються впливові професіонали, серед яких арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистриб'ютори, міжнародні агенти з продажу, досвідчені продюсери. Зокрема, Наомі Леварі, яка, вигравши численні нагороди та провівши амбіційні ко-продукції, отримала визнання французького CNC та Ізраїльського кіно-фонду як продюсер інноваційних фільмів та телесеріалів. Резиденція буде проходити в Україні у двох форматах: відкрита секція в Києві для широкого кола професіоналів (до 40 осіб) із онлайн відеотрансляцією (до 300 осіб) та закрита секція для обраних на конкурсній основі учасників (8 осіб).
# 135.
ID: 4NORD31-00482
Назва проекту: Театральна резиденція "Ляльки долають кордони"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 569252
Запитувана сума від УКФ: 569252
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський академічний обласний театр ляльок
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Львівський театр ляльок запрошує до себе на резиденцію відомого польського лялькаря Мартіна Марця. Марець є універсальним діячем театру ляльок широкого профілю - він заснував свій власний маріонетковий театр Barnaby, який зараз діє у Гданську. У цьому театрі Мартін Марець виконує роль і директора, і режисера, і актора, і майстра-лялькаря. Таким чином, він володіє дуже різностороннім лялькарським досвідом, яким зможе поділитися із творчим складом Львівського театру ляльок. Проект передбачає кілька сесій-тренінгів для акторів, майстрів-лялькарів та режисерів. А також загальну лялькарську майстерню, результатом якої має стати постановка вистави за п’єсою знаної польської драматургині Марти Гусньовської “Про лицаря Прищака та королівну Гарнютку”.
# 136.
ID: 4NORD31-00524
Назва проекту: Резиденція IYDC
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1482800
Запитувана сума від УКФ: 1461800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА РАДА МОДИ"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародна креативна Резиденція для молодих дизайнерів Східної та Центральної Європи, що є учасниками International Young Designers Contest. Метою резиденції стане надбання практичних навичок дизайнерами у брендингу та створенні фото та відео контенту для просування дизайнерського продукту онлайн під кураторством міжнародних професіоналів індустрії моди
# 137.
ID: 4NORD31-00555
Назва проекту: Резиденція СЛОБОДА_СКОВОРОДА
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1499950
Запитувана сума від УКФ: 1499950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «МАЙДАН СВОБОДИ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Харків - сел. Бабаї,
Опис проекту: Резиденція Слобода_Сковорода об’єднає 50 митців Сходу України, які в форматі колаборацій та резиденцій переосмислять та осучаснять творчість Григорія Сковороди та створять не менше 30 культурних продукті різних секторів культури, які будуть передані для оновлення експозицій музейних установ (музика, театр, література, візуальне мистецтво). Результати резиденції будуть представлені на заході біля «Будинку Сковороди» (селище Бабаї, де писав свої байки митець), а також виставлені в галереї в серці міста Харкова. Запланована кількість глядачів оффлайн заходів не менше 2000, медійне охоплення близько 400 000 переглядів. Проєкт сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності на національному та локальному рівнях, а також популяризації української сучасної культури.
# 138.
ID: 4NORD31-00626
Назва проекту: Харківська резиденція «Слово» для дитячих письменників
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 674419.1
Запитувана сума від УКФ: 674419.1
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ'ЄДНАННЯ "ЛІТЕРА"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Харків, Харківська область,
Опис проекту: Харківська резиденція “Слово” як продовження діяльності Харківської літературної резиденції (2018 - 2020) у 2021 році запрошує дитячих письменників /-ць Сашка Дерманського, Дару Корній, Івана Андрусяка, забезпечує проживання в письменницькому будинку “Слово” для роботи над власними творами, популяризації читання серед дітей, формування читацької аудиторії, культурного обміну, промоції Харкова та його культури, особливо культури дитинства. Впродовж перебування на резиденції плануються творчі зустрічі з дитячою аудиторією, батьками, 6 виступів у малих містах Харківської області, створення загальноосвітнього відеоциклу на основі цих виступів, написання та публікація 3 есеїв, 3 матеріалів про культуру дитинства.
# 139.
ID: 4NORD31-00673
Назва проекту: ІІІ Лабораторія драматургії НСТДУ
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1222993.00
Запитувана сума від УКФ: 1222993.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національна спілка театральних діячів України
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Одеська область, Київ, Київська область,
Опис проекту: ІІІ Лабораторія драматургії НСТДУ буде присвячена створенню лібрето до оперних творів. Запит на таку спрямованість виник під час презентації творів ІІ Лабораторії, яка проводилася за підтримки УКФ. Метою ІІІ Лабораторії драматургії є стимулювання драматургів на написання лібрето до сучасних оперних творів згідно з обраними темами, надання для цього необхідної бази знань та навичок, співпраця з фахівцями (лібретисти, музикознавці, композитори), сприяння збагаченню репертуарів музичних театрів творами українських авторів, які відповідають на актуальні питання сьогодення. Планується провести 2 резиденції та фінальний пітчинг (презентація результатів резиденцій за участі оркестру, вокалістів, лекторів та зі створенням фрагментів музичних творів) з оцінкою та аналізом робіт експертною групою (представники театрів, композитори, режисери, музикознавці).
# 140.
ID: 4NORD31-00720-2
Назва проекту: Арт-резиденція «Civitas Motus – пластика, хореографія, театр»
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 848752.48
Запитувана сума від УКФ: 848752.48
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Запорізький муніципальний театр танцю
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Двадцять чотири відібраних учасників під час Арт-резиденції «Civitas Motus – пластика, хореографія, театр» пройдуть активний хореографічний курс для професіоналів у стилі Jazz-funk, contemporary dance, modern-jazz та контактної імпровізації, у поєднанні з дисциплінами – акторська майстерність та психологія акторської майстерності. Ці практичні заняття будуть підкріпленні теоретичними уроками з історії театру, балету і сучасного танцю, танцювальної імпровізації. Гасло даного хабу – «Техніка – це форма, яка повинна бути наповнена лексичною та психологічною змістовністю».
# 141.
ID: 4NORD31-00911
Назва проекту: Тіло на землі: Перформативна резиденція на Хаті-Майстерні
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 576507
Запитувана сума від УКФ: 576507
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська органіазція "Інша Освіта"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: c. Бабин Косівського райнону Івано-Франківської обл., м. Івано-Франківськ,
Опис проекту: “Тіло на землі: Перформативна резиденція на Хаті-Майстерні” відбудеться влітку 2021 року в селі Бабин біля підніжжя Сокільського хребта в Карпатах. В партнерстві з незалежним львівським простором “Soma.майстерня” резиденція має на меті дослідити тему укорінення та практики тілесності, залучивши до спільної роботи та навчання десятьох міждисциплінарних митців/-инь і кураторів/-ок, а також сприяти започаткуванню актуальних перформативних практик у Івано-Франківську. Результатами проекту, окрім відео-документацій та практичних воркшопів, стануть мистецькі жести та колективні висловлювання, яких ми сподіваємося досягти в ході резиденції, свідомо зосередженої на процесуальності та мінімізації матеріального виробництва.
# 142.
ID: 4NORD31-00951
Назва проекту: Єврейське мистецтво у контексті української культури
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 305650.00
Запитувана сума від УКФ: 305650.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Асоціація єврейських організацій та общин України (Ваад України)
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: он-лайн проєкт,
Опис проекту: Вивчення та дослідження різноманітних та інколи непростих культурних взаємин між народами необхідне для їх гідного співіснування у майбутньому. Мистецтво є сферою, в якій ця взаємодія відбувалася найбільш активно. Вивчення та дослідження різноманітних та інколи непростих культурних взаємин між народами необхідне для їх гідного співіснування у майбутньому. Проект являє собою цикл зустрічей з дослідниками, мистецтвознавцями та художниками – фахівцями з українського та єврейського мистецтва. Мета проекту – представити широкому загалу найкращі зразки єврейського мистецтва України, продемонструвати взаємовпливи єврейського та українського мистецтв в різних сферах: академічне мистецтво, декоративно-прикладне тощо, які були створені на території України, на конкретних зразках простежити зв’язок української та єврейської ідентичностей шляхом взаємодії в архітектурі та мистецтві. Проєкт складається з низки лекційних зустрічей. Подібний курс сьогодні не представлений в жодному ВУЗі та інших освітніх заходах України.
# 143.
ID: 4NORD31-00959
Назва проекту: Програма резиденцій галереї Артсвіт
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1499920.85
Запитувана сума від УКФ: 1499920.85
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Дніпро, Дніпропетровська обл.,
Опис проекту: Програма резиденцій галереї Артсвіт створює можливості для розвитку митців, що працюють з різними медіа, та молодих кураторів, а також локальної спільноти міста Дніпра. Обраний формат - індивідуальні резиденції Альони Соломадіної, Сергія Петлюка, перформанс-проєкту “Забіг” та групова резиденція для кураторів із освітньою складовою і наставництвом кураторки Тетяни Кочубінської; паралельна публічна програма, яка складається 3-ьох виставок і 2-ох днів перформансів, artist talks, лекцій, кураторської екскурсії в офлайн і онлайн форматах. У фокусі програми - дослідження міста Дніпро, аналіз та критика його соціокультурних явищ, культурно-історичної спадщини та сьогодення через художні практики.
# 144.
ID: 4NORD31-00970
Назва проекту: Резиденція «Contemporary Art Rivne»
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1084714.98
Запитувана сума від УКФ: 1084714.98
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: “ПЛАТФОРМА ВЗАЄМОДІЙ “ПРОСТІР”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Рівне, Рівненська область,
Опис проекту: Резиденція «Contemporary Art Rivne» об’єднає митців і місцевих науковців й активістів Рівненського регіону, щоб привернути увагу до проблем екології, збереження історичної спадщини й осмислення ресурсного виснаження краю, через створення наукових й мистецьких колаборацій. Резиденція 2021 року «Voda. F.A.Q.?» («Вода. Часті питання») протягом 21 дня фокусуватиметься на темі збереження водних ресурсів. Протягом резиденції науковці провідного університету регіону — Національного Університету водного господарства та природокористування, дослідники, художники, активісти і мешканці Рівного утворять спільноту обміну досвідом та спільного творення за напрямками, вираженими у трьох лабораторіях: візуальній, екологічній і науковій. Результати резиденції буде розміщена у публічному просторі Рівного, вони будуть доступні для усіх охочих.
# 145.
ID: 4NORD31-00977
Назва проекту: Mixed Media Art Residence
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 627110
Запитувана сума від УКФ: 627110
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центр візуальної культури
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Mixed Media Art Residence – резиденція для митців та музикантів, що працюють на перетині дисциплін, створюючи гібридні цифрові проекти. ММА покликана розвивати синтез цифрових мистецтв і поширювати цей напрямок в Україні. До резиденції зможуть долучитись як молоді так і професійні артисти, що зацікавлені у творчій співпраці і нових технологіях. Проект надасть майданчик і технічну базу для реалізації дигітальних ініціатив, вивчення модулярного звуку, експериментальної роботи із зображенням та творчого експерименту.
# 146.
ID: 4NORD31-00988
Назва проекту: Земля Легенд
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 765000.00
Запитувана сума від УКФ: 765000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Клімов Олександр Сергійович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ, Полтава, Харків, Львів, Маріуполь, Луцьк,
Опис проекту: 5 відомих та успішних українських драматургів гостро-соціального жанру відшукають по одній українській страховинній легенді в регіоні їх походження, а саме: Н. Ворожбит (Полтавщина), В. Ченський (Маріуполь), П. Ар’є (Львів), Т.Киценко (Харків), Л. Лягушонкова (Луганськ). Під художнім керівництвом Н. Ворожбит - за мотивами фольклорного матеріалу, кожен творить сучасне переосмислення історії та, власне, п’єсу малого формату. За цими творами 5 режисерів, серед яких художній керівник проекту Максим Голенко, здійснять постановку українського хоррору з етнічної стилістикою та філософським обрамленням. Результатом проекту є художня вистава, яка відверто говорить про глибинні соціальні проблеми українського менталітету, спираючись на тисячолітні знання предків; а також популяризація української усної народної творчості; підняття питання ідентичності.
# 147.
ID: 4NORD31-01034
Назва проекту: ТАК Резиденція: Burning Bridges
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Ревенью Промоушен"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Питання актуальності пам’яті, її викривлення, втрати та необхідності збереження, як ніколи стає затребуваним в рік 30-річчя Незалежності України. ТАК Residency має на меті побудову відкритого діалогу між представниками мистецької спільноти європейських країн, дотичних до радянського контексту, та представників української сцени. Художники з Німеччини, Словаччини та Грузії, разом з українськими митцями, спробують дослідити та переосмислити набутки та залишки радянського минулого, яке ще, деінде, чітко проступає крізь шар сьогодення. Резиденція має на меті створити умови для культурного діалогу між представниками різних культур, об’єднаних спільним фльором радянщини, торкнутися питання збереження (чи знищення) пам’яті та сформулювати власне бачення ідентичності людини, що більшу частину життя прожили поза радянським контекстом.
# 148.
ID: 4NORD31-01188
Назва проекту: Ладомирія: відкритий простір
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1367200
Запитувана сума від УКФ: 1367200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр дослідження і відродження Волині"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: 1) місто Радивилів, Рівненської області (місце розташування резиденції «Ладомирія»), 2) вся Україна (онлайн-резиденція),
Опис проекту: «Ладомирія», як етнорезиденція дизайну та моди, має на меті масштабування діяльності та реалізацію одночасно у двох вимірах: не тільки як території, а й як digital-середовища, ставши місцем навчання, спілкування, обміну досвідом та спільної роботи не тільки для модельєрів та дизайнерів, а й для широкого кола людей в Україні та світі, зацікавлених використовувати етнічні мотиви та автентичний крій у створенні одягу. Засобами реалізації мети та результатами проєкту стануть: -розширення діяльності резиденції; -онлайн-платформа (онлайн-резиденція); -оцифровані автентичні вироби, їх лекала; - двомовний навчальний курс з правил, особливостей, технології створення українського традиційного одягу; -нові вироби автентичного, сучасного етнічного одягу.
# 149.
ID: 4NORD31-01232
Назва проекту: Арт-резиденція DiscoveryEAST
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 914982.80
Запитувана сума від УКФ: 914982.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕГІУМ АННИ ЯРОСЛАВНИ СХІД"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Чермалик, Сартана, Павлопіль, Маріуполь, Київ, Київ,
Опис проекту: Проєкт має на меті привернення уваги спільноти до територій Донеччини, які знаходяться на лінії зіткнення військового конфлікту, як особливо цінних для держави України через відображення в мистецьких продуктах природного, промислового та людського потенціалу. В рамках проєкту планується залучення талановитих художників з Європи та України для участі в резиденції, створення художніх робіт, колаборації з місцевими творчіми осередками, проведення воркшопів та майстер-класів. Також в ході проекту планується створити в кожному з невеликих міст виставковий простір, обладнаний відповідним устаткуванням для експонування художніх робіт та надати в постійне користування художнє обладнання. Таким чином буде створено арт-простори в маленьких віддаленних містах, які цього дуже потребують.
# 150.
ID: 4NORD31-01291
Назва проекту: Театральна резиденція "Справжні Театральні Патріоти"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1032463.00
Запитувана сума від УКФ: 1032463.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ КІДСМУВІФЕСТ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: село Подвірне, Чернівецької області,
Опис проекту: Театральна резиденція "Справжні Театральні Патріоти" покликана створити локальний креативний процес, кінцевим результатом якого буде дослідження місцевого соціального ландшафту, написання драматургії за мотивами зібраних матеріалів та створення документальної вистави. Програма резиденції включатиме проведення лекцій, майстер-класів та воркшопів задля консолідації дослідницьких, перформативних та освітніх практик. Метою проекту є посилення ролі культури у регіональній місцевості та розвиток крос-культурної співпраці в українській театральній сфері.
# 151.
ID: 4NORD31-01520
Назва проекту: Знайди себе з Айворі Фільмс
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1499950.00
Запитувана сума від УКФ: 1499950.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «РРП Груп» (бренд – Ivory films)
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: вся Україна, Київ,
Опис проекту: Ivory Films пропонує проєкт, що стимулює зростання кількості якісного україномовного контенту у соціальних мережах, зокрема у TikTok, та популяризує україномовний блогінг та якісний український контент (екожиття, культуру, побут, моду, розваги та інше) серед молоді. Ми організуємо ТikТок хаус для 20-ти молодих людей з усіх регіонів України, які 45 днів будуть постійно знаходитися у одній локації – Резиденції. Важливо, що вони в цей час ще й навчаються: - в першу чергу, жити екологічно, цікаво та як єднатися з природою; - отримають професійні знання та навички з режисури, драматургії, роботи оператора та монтажу; - дізнаються про стандарти та етику – для розуміння власної відповідальності за поширену інформацію, її наслідки та про вплив на свідомість аудиторії. Успіху проєкту сприятиме те, що у 2020році TikTok став найпопулярнішою соціальною мережею у світі за приростом аудиторії. Одночас, раніше контенту було менше, і щоб стрічка ніколи не закінчувалася — користувачам показували відео цілого регіону. Тепер, коли контенту надто багато, «територію» звузили — і якщо ви з України, то вам переважно показуватимуть відео з України, а не Росії, Казахстану та інших країн, де розмовляють російською.
# 152.
ID: 4NORD31-01745
Назва проекту: Полтавщина сучасна. Театр як інструмент розвитку
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1233499
Запитувана сума від УКФ: 1200000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Полтавська філія Суспільної служби України
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, Полтава,
Опис проекту: Під час резиденції на Полтавщини 10 драматургів напишуть п’єси на актуальні соціальні теми. В процесі написання, вони проведуть тренінги з сучасної драматургії для 10 аматорських театральних колективів Миргородщини та Полтави. Також для проведення освітньої програми на резиденцію будуть запрошені сучасні режисери та театрознавці. Вони допоможуть учасникам театрів опанувати інструменти сучасного театру. Наприкінці громади побачать виступи театрів з перформативними читками написаних драматургами п’єс. Виступи будуть записані на відео і розміщені в Інтернет. Збірка вийде друком, та пошириться серед державних і недержавних театрів.
# 153.
ID: 4NORD31-01800
Назва проекту: NVAIR 2021 – Міжнародна програма мистецьких резиденцій для молодих митців Україна-Німеччина
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1169490.00
Запитувана сума від УКФ: 1169490.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Конгрес Активістів Культури"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: с.Травневе, Збаразький р-н, Тернопільська область, м.Тернопіль, м.Львів, м. Берлін (Німеччина),
Опис проекту: Проєкт це продовження становлення NVAIR, як міжнародної програми резиденцій та інституалізацію через встановлення міжнародних партнерств. Програма NVAIR 2021 - Програма для митців, що практикують аналогову та цифрову графіку, зацікавлених у дослідженні локальних контекстів.
# 154.
ID: 4NORD31-01811
Назва проекту: Літня театральна школа «Theatre.Lab»
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1090740.00
Запитувана сума від УКФ: 1090740.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Запоріжжя та Запорізька обл.,
Опис проекту: Створення та проведення інтенсивної мультидисциплінарної творчої резиденції - Літньої театральної школи «Theatre.Lab» на базі Запорізького муніципального театру-лабораторії «Ві» - як освітній десятиденний курс з фінальним показом підсумкових різножанрових (драматичних, лялькового, хореографічного, вуличного перформансів) робіт школи. За результатами резиденції найкраща вистава за підсумками голосів глядачів буде втілена на сцені театру. Учасники школи зможуть пройти практику по 8 творчим і психологічним дисциплінам: акторська майстерність, драматургія (читки п’єс), сценічна мова і рух, академічний вокал, сучасний танець, біоенергетика, основи перформативного театру.
# 155.
ID: 4NORD31-01817
Назва проекту: Дослідницька АРТ-Резиденція «Аура міста»
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1096880
Запитувана сума від УКФ: 1022380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Центр спільного розвитку «Дієва громада»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Старобільськ та Старобільський район Луганської області, м. Кам'янець Подільський, м. Одеса, м. Запоріжжя,
Опис проекту: На жаль, сьогодні Луганщина досі перебуває в ізоляції від культурних процесів країни і не входить у число розвинутих туристично - рекреаційних регіонів. Тому існує ряд причин, які заважають розвивати туризм як належно. Це і частина окупованої території, і низький рівень економіки, і низький рівень послуг. Дослідницької АРТ резиденції «Аура міста», сприяє розвитку туризму оскільки відіграє важливу роль в осмисленні власної ідентичності міста та регіону, у відродженні локальних традицій, реінтеграції Луганщини у загально національний культурний простір, сприяє децентралізації культурного життя в країні. Резиденція «Аура міста» 2021 року складається з трьох частин: Культурно-мистецька інтервенція. Для роботи в резиденції запрошуються 20 митців, які працюють в будь яких жанрах мистецтва. Митець працює над власним проєктом в рамках теми резиденції. Під час резиденції митці спільно проводять 20 творчих заходів. Робота трьох змін. Запрошуються 3 експерти (тьютори), які працюють разом з резидентами та місцевою спільнотою над темою проєкту. Історично-просторова трансформація За результатами резиденції готується мобільна виставка, яка буде експонуватися у трьох містах України. Паралельно готується віртуальна галерея та артбук які зберуть роботи резиденції за три роки. У фокусі резиденції «Аура міста» особлива увага приділяється синергії митців, представників громади, влади та бізнесу до збереження культурної спадщини та напрацювання стратегічних рішень розвитку громад, підтримки культурної різноманітності, налагодженню міжкультурного діалогу та партнерства.
# 156.
ID: 4NORD31-01851
Назва проекту: Міфологічна арт-лабораторія в місті Славутич "Чарівний світ"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1420650.00
Запитувана сума від УКФ: 1420650.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «КОНТЕНТ-МАРКЕТИНГ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Славутич, Географія презентації результатів проекту - весь світ,
Опис проекту: У міфологічній арт-лабораторії "Чарівний світ" ми поєднаємо минуле і сучасність, аутентичні традиції і сучасні технології, маленьке місто і великі мегаполіси, Україну і весь світ... На 1 тиждень наймолодше місто України, Славутич, перетвориться на арт-резиденцію, до якої завітають митці з різних куточків країни, щоб віднайти нові сенси у древніх образах і транслювати їх в модерних арт-об'єктах. Свідками появи цих об'єктів стануть глядачі з усього світу, які через онлайн-трансляцію зможуть познайомитися з сучасним українським мистецтвом, української культурною спадщиною та чудовим маленьким містом на півночі України, колишнім "радянським Диснейлендом", який сьогодні шукає свій шлях у майбутнє. Мета проєкту - вплинути на формування української ідентичності та позитивний імідж України, а також розкрити потенціал міста Славутич, шляхом створення арт-резиденції, в якій українська міфологія буде актуалізована сучасними художніми практиками.
# 157.
ID: 4NORD31-02052
Назва проекту: Резиденція книжкових ілюстраторів і реконструкторів книги
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 477300.00
Запитувана сума від УКФ: 399800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник м. Острога»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог,
Опис проекту: Проект вирішує проблему відсутності горизонтальних зв’язків між реконтутрукторами та ілюстраторами книг, а також проблему низького рівня їх зв’язку з традиціями українського книжкового мистецтва. Резиденція буде проведена для 10 учасників, триватиме 10 діб, з обов’язковим перебуванням учасника 7 діб. Проект буде реалізовуватися на базі книжково спадщини стародруків XVI–XVIII cтоліть Музею книги та друкарства м. Острог. Резиденція є пілотною, у майбутньому буде повторена. Результатом роботи митців буде виставка в музеї та видання путівника книжковою спадщиною (буклет 48 ст.) з ілюстраціями митців
# 158.
ID: 4NORD31-02196
Назва проекту: ТИЖДЕНЬ DRAMLAB
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1350560
Запитувана сума від УКФ: 1350560
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: неприбуткова громадська організація "Центр "ТЕКСТ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: село Олександрівка Херсонської області,
Опис проекту: ТИЖДЕНЬ DRAMLAB - резиденція в селі Олександрівка на Херсонщині для українських драматургів\драматургинь, яка складається з трьох освітніх лабораторій по напрямках роботи з учасниками\учасницями: неофіти, початківці, професіонали, і спрямована на створення новаторських авторських текстів, які будуть представлені для широкого загалу каскадно (локально, регіонально, загальнодержавно) наживо та в онлайн форматі.
# 159.
ID: 4NORD31-02328
Назва проекту: "KUST-WEST": мобільна україно-польська літературна резиденція
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1079311.00
Запитувана сума від УКФ: 1079311.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Рівненська організація Національної спілки письменників України
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Рівне Рівненська область, м. Дубно Рівненська область, м. Острог Рівненська область, с. Пересопниця Рівненський район Рівненська область,
Опис проекту: "KUST-WEST" – мобільна літературна резиденція, спрямована на створення умов для розвитку перекладацької літератури на Рівненщині, популяризації україно-польської перекладацької літератури в Україні та Польщі, активізації діалогу між українськими і польськими митцями, а також для підсилення мотивації залученості літераторів-початківців до літературної перекладацької діяльності. В ході реалізації проєкту передбачається проведення 5-денної резиденції у форматі оффлайн для посилення уваги вітчизняних літературних дебютантів та відомих українських письменників крізь призму дискусій, культурно-мистецьких зустрічей, екскурсійно-дослідницьких подорожей, поетичних читань, майстер класів та лекцій до перекладацької літератури, зокрема україно-польського напрямку, а також подальші онлайн активності та консультації учасників резиденції з досвідченими менторами - як вітчизняними так і іноземними. Результатом резиденції стане створення платформи із залученням іноземних експертів для діалогу між сучасними українськими поетами та їх польськими колегами, а також імплементація європейського і міжнародного досвіду для розвитку перекладацької літератури. Як синергія здобутого учасниками резиденції досвіду стане видання україно-польської антології «Діалоги/Dialogі», у якій відбудеться презентація творчих доробків відомих польських, українських письменників, а також літераторів-початківців, що займаються україно-польськими літературними перекладами.
# 160.
ID: 4NORD31-02453
Назва проекту: Інтенсив-практикум для молодих дніпровських художників
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 365626.00
Запитувана сума від УКФ: 365626.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Коваль Надія Василівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Проект передбачає проведення серії воркшопів для 5 молодих дніпровських художників, які обиратимуться за методом open call. На воркшопах художники/-ці опанують 4 нові техніки для творчої роботи: робота з деревом, металом, 3д друк та моделювання і електроніка (Arduino). Воркшопи проходитимуть у майстерні Ksi Prostir. Фіналом стане виставка художників-учасників, які втілюватимуть власні арт-проекти з використанням набутих знань та навичок. Це може бути групова виставка у Центрі Сучасної Культури Дніпра або індивідуальні проекти у публічному просторі міста (на вибір художників).
# 161.
ID: 4NORD31-02514
Назва проекту: Освітня резиденція для джазових музикантів та фольклорних виконавців “ART JAZZ School 2021”
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1404004.28
Запитувана сума від УКФ: 1404004.28
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Рівненська обласна громадська організація «Джазовий клуб "ДжЕм»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Рівне,
Опис проекту: Освітня резиденція для джазових музикантів та фольклорних виконавців “ART JAZZ School 2021” в Рівному - проект, що має на меті створення мультидисциплінарного музичного середовища колаборації, здобуття знань та обміну досвідом в сфері джазової музики, джазового вокалу та автентичного традиційного співу Полісся. Професійні викладачі з України, Польщі та Німеччини, провідні представники джазового та фольклорного жанру, об’єднаються з студентами вищих освітніх музичних закладів України, джазовими музикантами, джазовими вокалістами і фольклорними виконавцями в єдиному експерименті пошуку нових джазових форм звучання традиційного автентичного фольклору Полісся.-
# 162.
ID: 4NORD31-02536
Назва проекту: Land art симпозіум «Простір покордоння», Могриця 2021
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 807800
Запитувана сума від УКФ: 807800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Мистецька агенція «Простір покордоння»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Село Могриця, Сумська область, м. Суми,
Опис проекту: Land art симпозіум «Простір покордоння» проходить просто неба в селі Могриця Сумської області з 1997 року. Метою проєкту є створення незалежного мистецького простору, котрий об’єднує художників та діячів культури із різних куточків України задля популяризації мистецтва довкілля та свідомого ставлення до екології; обміну художнім досвідом; популяризації внутрішнього туризму. Результати проєкту: створення ленд-арт об’єктів, перформансів, створення творчих колаборацій, інспірація митців на пошук нових методів художнього висловлювання та привернення уваги громадськості до культурного туризму.
# 163.
ID: 4NORD31-02548
Назва проекту: Арт-резиденція композиторів і виконавців в маєтку фон Мекк в с. Копилів Київської області
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 692500.00
Запитувана сума від УКФ: 692500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Копилів Макарівського району Київської області,
Опис проекту: Проект передбачає організацію літньої арт-резиденції композиторів та виконавців нової академічної музики в с. Копилів Київської області на териториї маєтку баронеси фон Мекк, в якій бував композитор Петро Чайковський
# 164.
ID: 4NORD31-02593
Назва проекту: Харківська Театральна Резиденція / 12 НІЧ: алеаторичний театр від Народження до Явлення
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1603250.00
Запитувана сума від УКФ: 1491250.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Центр Сучасного Мистецтва «Новая Сцена»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Харків,
Опис проекту: Перформери - актори та музиканти – і досвідчені тренери у відкритому процесі створюють новий напрямок синтетичного театрального перформансу під назвою «алеаторичний театр», заснований на рівноправному існування на сцені, єдиній смисловій/семантичній/ системі, використанні імпровізаційних прийомів усіма учасниками та складеній «алеаторичній партитурі», що містить змінну алеаторичну інтегровану структуру перформансу для текстових, музичних, акторських,художніх, сценографичних рішень; відкриті освітні та репетиційні оффлайн і онлайн-сесії, створення алеаторичної театральної партитури, серія відкритих тематичних та інтегральних перформансів та артист-ток з відеозаписом та трансляціями, дискусійний майданчик, документальний фільм та мистецький нон-фікшн з проектним досвідом, обмін методичними розробками з професійною аудиторією та популяризація театру як методу дослідження людини та світу.
# 165.
ID: 4NORD31-02960
Назва проекту: Мистецтво вічне
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1499590
Запитувана сума від УКФ: 1499590
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНЕ МІСТО"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Харків,
Опис проекту: Мистецтво вічне - міжнародна оперно-балетна резиденція для молодих солістів опери та балету, артистів оркестру, хору та балету. Для реалізації проєкту залучаються постановні групи віком 21-30 років у кожному з міст-учасників, а також запрошені досвідчені українські та зарубіжні артисти-коучі, котрі працюватимуть поряд з молодими артистами, передаючи свій практичний досвід у відповідній сфері. Вперше в Україні проєкт відбудеться на конкурсній основі одночасно у кращих мистецьких майданчиках країни у Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та Києві.З усіх виконавців компетентне зіркове журі відбере кращих виконавців. Усі вони виступлять на гала-концерті, де й відбудеться їхнє нагородження. Здача матеріалу відбудеться відкрито з вільним доступом і наживо.
# 166.
ID: 4NORD31-02985
Назва проекту: ІІ Міжнародна резиденція "European Glass Education"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1499936
Запитувана сума від УКФ: 1499936
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська національна академія мистецтв
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: "European Glass Education" – міждисциплінарна відкрита платформа обміну мистецьким досвідом, співтворення авторських композицій молодими й досвідченими митцями і вироблення механізмів удосконалення освітнього процесу на єдиній в Україні кафедрі художнього скла Львівської національної академії мистецтв. Учасники резиденції – молоді й досвідчені художники різних спеціалізацій – упродовж дев’яти днів працюватимуть у майстернях різних технік обробки скла. У рамках програми відбудеться Міжнародна науково-теоретична конференція (заочно), виставкові проекти та онлайн-лекції міжнародних експертів. Продуктами діяльності конференції стануть: колекція авторських творів з художнього скла, науково-методичні напрацювання, дорожня карта модернізації освітньої програми «Художнє скло». Резиденція є продовженням проєкту, організованого 2020 р. за підтримки УКФ.
# 167.
ID: 4NORD31-03028
Назва проекту: YO!DA Конкурс молодих режисерів
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1499788
Запитувана сума від УКФ: 1499788
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТОУ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Навчальна резиденція для молодих режисерів, метою якої є надати можливість талановитим авторам потрапити у поле професійного виробництва відеоконтенту, пройти освітній курс з режисури рекламного відео, який проведуть провідні фахівці індустрії. Ми плануємо залучити/отримати не менш ніж: 10 лекторів для проведення освітнього курсу, 357 заявок від учасників на участь у конкурсі, 20 з них для проходження курсу, найкращим фіналістам надати можливість створення своєї першої роботи для портфоліо. Результат - поява у просторі аудіовізуального ринку України нових талантів. Таким чином ми надаємо їм поштовх розвиватися і у сфері відеореклами та у кіновиробництві, адже кола спеціалістів у цих індустріях в Україні тісно переплетені.
# 168.
ID: 4NORD31-03212
Назва проекту: Кінорезиденція "У Фокусі"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1494800
Запитувана сума від УКФ: 1494800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Кіновир"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна (Карпати), Україна (сільська місцевість, Миргородський район, Полтавської області),
Опис проекту: Кінорезиденція "У Фокусі" - це 4 воркшопи для девелопменту проекту повнометражного художнього фільму з фінальною презентацією проектів (пітчингу) у Києві.
# 169.
ID: 4NORD31-03403
Назва проекту: Резиденція Тустань
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1492950
Запитувана сума від УКФ: 1492950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська обласна громадська організація Тустань
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с.Урич, Сколівська територіальна громада, Стрийський район, Львівська область, Україна,
Опис проекту: Створення простору творчості, пізнання та інтерпретації культурної та природної спадщини для митців, а також залучення до творчого процесу відвідувачів Тустані, місцеву громаду та дітей, шляхом створення сталої платформи-резиденції на основі культурного та природного потенціалу дестинації Тустань. Результати Резиденції будуть представленні у різних формах, враховуючи різні напрямки діяльності: артоб’єкти на території, міжсекторальна співпраця, кураторська співпраця, виставка робіт митців-учасників, каталог, відеоролик, фотозвіт, презентація результатів проекту. Презентація відбуватиметься для професійної спільноти та усіх зацікавлених у онлайн та офлайн форматі.
# 170.
ID: 4NORD31-03696
Назва проекту: Лабораторія звуку на заводі "Електровимірювач" в Житомирі
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 994440
Запитувана сума від УКФ: 994440
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО Науково-мистецька платформа «ОСТРІВ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Житомир,
Опис проекту: Проект передбачає запуск постійно діючої резиденції для саунд-артистів, інженерів, художників та дослідників в межах створення Лабораторії звуку на базі заводу "Електровимірювач" в Житомирі. Завод має легендарну історію виробництва електронних музичних інструментів. Аби зрозуміти потенціал ідеї створити Лабораторію звуку для процесу ревіталізації заводу та збереження індустріального спадку, у минулому році було організовано саунд-резиденцію "V:UNCASE / Вимірювач: розпаковка". В цьому році, окрім V:UNCASE 2.0, ми хочемо відкрити простір заводу для індивідуальних резидентів, що мають ідеї проектів, та для яких простір і можливості Електровимірювача допоможуть їх втілити в життя.
# 171.
ID: 4NORD31-04864
Назва проекту: Стипендія Шептицького (для молодих митців)
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1499860
Запитувана сума від УКФ: 1499860
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Заклад вищої освіти "Український католицький університет"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Львів, Львівська область,
Опис проекту: Проєкт інспірований благодійницькою діяльністю митрополита Андрея Шептицького та прагне підкреслити важливість підтримки культурно-мистецьких ініціатив. Ми ставимо за мету актуалізувати важливість меценатської підтримки та продовжити традиції підтримки талановитих українців через стипендії. Для цього ми організуємо 4 резиденції для 4 молодих митців та надамо їм “Стипендії Шептицького” на створення культурних продуктів у сферах літератури, перекладу, музики та живопису. Цілісність та комплексність проєкту буде забезпечена просвітницькою складовою. Буде створено: 8 онлайн-інтерв’ю про мотивацію підтримки меценатами культурних проектів, 10 коротких відео про українську культуру та чому потрібно підтримувати її фінансово, відеопроєкт про об’єкти архітектури, які постали за підтримки Шептицького, 4 лекції про знакові події за 30 років Незалежності України.
# 172.
ID: 4NORD31-05322
Назва проекту: Всеукраїнський мистецький табір для молоді "Метаморфози-2021"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 245412.16
Запитувана сума від УКФ: 241862.16
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ СТАНИЦЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ПЛАСТУ-НАЦІОНАЛЬНОЇ СКАУТСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: 78651, Івано-Франківська область, Косівський район, с. Бабин, с. Осмолода, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська область, 77672,
Опис проекту: Всеукраїнський пластовий мистецький табір "Метаморфози-2020" – це мистецький літній табір, цільовою аудиторією якого є молодь із різних куточків України. Організатор: МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ СТАНИЦЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ПЛАСТУ-НАЦІОНАЛЬНОЇ СКАУТСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ Мета: створення мистецького простору для молоді у форматі двотижневого табору для знайомства із українською культурною спадщиною, отримання першого мистецького досвіду, взаємообміну та творення нових зв’язків у культурній спільноті. Результати: здійснені перші мистецькі починання серед української молоді під час серій мистецьких активітетів, організація виставки та презентація власних мистецьких робіт.
# 173.
ID: 4NORD31-05358
Назва проекту: Музична резиденція "Джазова НЕ школа" в рамках проведення 25 - го міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST - 2021
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 842690.00
Запитувана сума від УКФ: 842690.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Інститут культурної політики"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Вінниця, Вінницька область,
Опис проекту: «Джазові сніданки» - це мистецька резиденція неформальної освіти формату «Джаз», створеної з метою формування збалансованого джазового ринку України шляхом розвитку неформальної культурно - освітньої платформи інтерактивного характеру, де кожен учасник має можливість вільного творчого самовираження та самореалізації. Цілі: формування аудиторії шляхом залучення молоді до джазового мистецтва; обмін досвідом світових зірок джазу з молодим поколінням з метою створення вітчизняного джазового продукту задля презентації України на престижних джазових фестивалях світу. Результати: Надання поштовху для розвитку фестивального руху джазової музики в Україні, що створить передумови для впровадження нових джазових проектів; збільшення мистецьких ініціатив в обласних центрах та малих містах України, що пов’язані із джазовою музикою.
# 174.
ID: 4NORD31-05692
Назва проекту: Карпатська літературна резиденція - 2021
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1027913
Запитувана сума від УКФ: 1027913
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Карпатська літературна резиденція"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: смт Славське, Львівська обл.,
Опис проекту: Карпатська літературна резиденція – це стала резиденція, яка з 2017 року щорічно приймає письменників, перекладачів, дослідників літератури та культурних менеджерів. Її відвідали 24 митці з Австрії, Польщі, Чехії та України. Мета проекту у 2021 році: створити платформу для взаємодії сучасних українських письменників з різних жанрів з метою обміну досвідом, продуктивної праці над своїми творами, у форматі резиденції та веб-ресурсу, залучити до резиденції авторів-початківців, вводячи їх до світу літератури, провести масштабну компанію з популяризації авторів та їхніх творів сучасними засобами та інструментами комунікації та промоції, та створити передумови для майбутньої успішної співпраці з закордонними резиденціями задля обміну досвідом та спільних проєктів. Основним результатом проекту стане сама резиденція, а також конкурс для авторів-початківців. Окрім цього очікувані продукти проекту: відео-матеріали та статі для популяризації авторів і їхньої творчості, освітня складова для навчання та розвитку молодих авторів, сайт проекту з онлайн-антологією есе, відкрита дискусія та онлайн-подія з закордонною резиденцією.
# 175.
ID: 4NORD31-05896
Назва проекту: Театральна лабораторія «СТРУМ» для акторів Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького.
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 200588.76
Запитувана сума від УКФ: 200588.76
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М. Старицького
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Хмельницький; Україна,
Опис проекту: Театральна лабораторія «СТРУМ» для акторів Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького має на меті підвищення професійної кваліфікації акторів Хмельницького театру, також надання можливості творчого розвитку для акторів інших театрів, ознайомлення молоді міста Хмельницького з практичною та теоретичною базою акторської професії. В результаті ми плануємо отримати – проведені для акторів Хмельницького театру імені М. Старицького, 3 практичних заняття та 3 теоретичні лекції, з яких будуть створені відео матеріали та розміщені у відкритому доступі на сторінках театру в мережі Інтернет, для усіх охочих акторів інших театрів. Окрім того, ці відео матеріали будуть розповсюджені в молодіжному середовищі міста Хмельницького.
# 176.
ID: 4NORD31-06079
Назва проекту: Онлайн-резиденція Sound Space
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 648146.00
Запитувана сума від УКФ: 648146.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Бондарець Надія Леонідівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Крюківщина,
Опис проекту: Резиденція Sound Space - це локація для системної підтримки і розвитку фахівців в галузі саундіндустрії, обміну досвідом, знайомства та популяризації знакових в Україні саундмейкерів та створення сучасного культурного аудіального продукту.
# 177.
ID: 4NORD31-06211
Назва проекту: Кучеренко Арт Галері
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1520284.00
Запитувана сума від УКФ: 1290284.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Кучеренко Євген Григорійович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Kucherenko Art Gallery - простір для митці, який надає можливість виставкової та творчої діяльності для митців початківців.
# 178.
ID: 4NORD31-06356
Назва проекту: НАТАЛІЇВКА - столітня резиденція
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1488195
Запитувана сума від УКФ: 1488195
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Добра воля"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: c. Володимирівка, Харківська обл., смт. Краснокутськ, Харківська обл., с. Пархомівка, Харківська обл.,
Опис проекту: Це локалізований проект для розвитку позаміського мистецького осередку в с. Володимирівка (стара назва Наталівка), в основі якого експериментальні поєднання художнього мистецтва з медійними технологіями та перфомативним мистецтвом, з залученням митців з усієї України. Це продовження ініціативи, яку більше ста років тому в своїй садибі розпочав Павло Харитоненко, син відомого цукрового мецената та цукрозаводчика Івана Харитоненка, який створив перспективні та сприятливі умови для розвитку діячів художнього, театрального та музичного мистецтва.
# 179.
ID: 4NORD31-06357
Назва проекту: Культурне літо 2021 Болградської ОТГ: Чотири резиденції для потужного старту
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1358600
Запитувана сума від УКФ: 1358600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОДЕСА ВАУ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Болградська ОТГ, Одеська область: Болградська, Залізничненська, Табаківська, Виноградівська, Оксамитненська, Владиченська громади.,
Опис проекту: Мета проєкту: створення спільноти активних людей в Болградському ОТГ, Одеської області, які проживають в сільській місцевості, хочуть розвивати свої громади через культуру та креативні індустрії. Об’єднати їх для реалізації спільних проєктів та подальшого розвитку, шляхом проведення серії резиденцій за чотирма напрямками: етнокультура та історія, фестивальна діяльність, будинки культури, арт-проєкти. В резиденціях візьмуть участь представники зі Львова, Дніпра, Хмельницького та Одеси. Результати напрацювань резиденцій стануть основою бренд-буку ОТГ, програми розвитку культури та туризму Болградської ОТГ та допоможуть у формуванні центру розвитку культури та креативних індустрій Болградської ОТГ.
# 180.
ID: 4NORD31-06391
Назва проекту: "НЕпровінційні творці НЕзалежності": резиденція документального театру в “Гармидер ангар-stage”
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 434795.00
Запитувана сума від УКФ: 434795.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Творче об’єднання «Гармидер»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Луцьк, Волинська область,
Опис проекту: Резиденція документального театру в “Гармидер ангар-stage” (м. Луцьк) - це навчальна та творча лабораторія повного циклу. По-перше, у рамках “Сценарної майстерні” дослідники-сценаристи з різних населених пунктів Волинської області створять сценарій художньо-документальної вистави, присвяченої 30-річчю Незалежності, на основі реальних історій людей із різних куточків Волинської області, з якими вони є/були знайомі й які у той чи інший спосіб долучилися до творення Незалежності України. Це можуть бути люди, які в малих містах і селах Волинської області, не маючи доступу до ресурсів та культурного контексту: зберігали автентичну культуру, впроваджували інновації, гуртували громаду, займалися волонтерством, творили культурний продукт тощо. По-друге, разом із групою відібраних акторів із різних населених пунктів Волинської області та з різних куточків України на основі цього сценарію під час 10-денної театральної лабораторії буде створено та показано 22 серпня документальну виставу “НЕпровінційні творці НЕзалежності”. По-третє, буде здійснена відеозйомка вистави та 24 серпня відбудеться онлайн-прем'єра із англійськими субтитрами.
# 181.
ID: 4NORD31-06486
Назва проекту: В об’єктиві - культурна спадщина
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 749376.56
Запитувана сума від УКФ: 749376.56
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Екологія. Культура. Мистецтво»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с Стільське, Стрийського р-ну Львівської обл., с. Дуброва Стрийського району Львівської обл., с. Ілів Стрийського р-ну, Львівської обл., смт Тростянець, Стрийського району Львівської обл., м. Миколаїв, Стрийського району Львівської обл., м. Львів,
Опис проекту: Проектом створюється ситуативна арт-резиденція для фотохудожників в місцевості на території ІКЗ «Стільське городище», Літня школа мобільного фото та відео для місцевих дітей, видання фотоальбому з роботами фотохудожників, календаря з роботами дітей, розміщення в мережі віртуальної галереї, мандрівна фотовиставка, чим ініціюється новий підхід до популяризації історичної спадщини та природного різноманіття Історико-культурного заповідника «Стільське городище».
# 182.
ID: 4NORD31-06508
Назва проекту: Лабораторія для сценічних митців ім. Івана Франка
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1183110
Запитувана сума від УКФ: 1183110
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Місто Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проект передбачає співпрацю українських культурних організацій та митців з метою створення новітніх культурних продуктів. Всеукраїнська лабораторія сценічних митців це короткочасна резиденція для українських митців. П'ятнадцять митців будуть запрошені Національним драматичним театром Івано-Франківська, щоб разом працювати протягом тижня. Театр забезпечить місця для проведення репетицій та сценографічних робіт, костюми, музикантів та студії для запису музики. Наприкінці тижня кожна група проведе презентацію своєї роботи. Театр запропонує лекції та майстер-клас для учасників лабораторії. Переможці будуть обрані незалежним журі для створення вистави в репертуарі.
# 183.
ID: 4NORD31-06519
Назва проекту: Мистецька Лабораторія Set
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1474070.92
Запитувана сума від УКФ: 1474070.92
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна организація "Фонд Василя Єрмілова"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Set Art Laboratory це резиденція для 6 українських художників з Києва та регіонів, тривалістю 3 місяці, що має на меті їх системну підтримку та промоцію на батьківщині та за кордоном, а також сприяння налагодженню професійних зв’язків всередині української та міжнародної мистецької спільноти. В рамках резиденції учасникам буде надано щомісячну стипендію в розмірі 10 000 грн, обладнану спільну майстерню, всі необхідні матеріали. Результати: -підвищення професійного рівня учасників -кар’єрне зростання випускників -налагодження професійних зв’язків учасників з українською та міжнародною мистецькою спільнотою -збільшення публічної представленості учасників - запровадження принципів толерантності, співпраці та взаєморозуміння в українському мистецькому середовищі та суспільстві.
# 184.
ID: 4NORD31-06636
Назва проекту: Прибузька Мистецька Декада
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 450000
Запитувана сума від УКФ: 450000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Доспехов Анатолій Миколайович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: село Печера, Вінницька область, Тульчинський р-н, село Сокілець, Вінницька область, Немирівський р-н,
Опис проекту: Мета – створення нового мистецького продукту, обмін досвідом митців з різних регіонів, залучення громади до актуальних мистецьких практик , формування нових горизонтальних культрних зв`язків, поєднань різних напрямків мистецтва. Діалог міста та села, як носія україньких традицій. Збільшення туристичного і економічного потенціалу стародавнього подільського села Печера, яке вже 15 років є відомим фестивальним центром Поділля зі всеукраїнським мультидисциплінарним фестивалем «Млиноманія». Виконання і висвітлення проекту у соц.мережах та ЗМІ стане непрямою промоцією ОТГ і місцевого туризму, залучить громаду до сучасних культурних процесів, приверне увагу до унікальних ландшафтних та історичних пам`яток. Результатом стане поява актуальних пов`язаних з місцевістю мистецьких продуктів і культурних зв`язків.
# 185.
ID: 4NORD31-06902
Назва проекту: Пілотна арт-резиденція «АтмоСфера»
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1436700
Запитувана сума від УКФ: 1436700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ КУЛЬТУР "ЄДНАННЯ"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Україна, м. Біла Церква Київської області,
Опис проекту: Проєкт реалізується з метою: підтримки створення в Україні арт-резиденцій для поширення новітніх мистецьких практик в сфері ландшафтного дизайну, інтернаціоналізації українських культурних проектів та залучення міжнародних менторів і митців до створення культурних продуктів в Україні. Сприяти усуненню стереотипів і зближенню підходів в інтерпретації минулого, а також ініціювати низку спільних проектів і програм, спрямованих на збереження культурної спадщини. Проект запланований у рамках молодіжного обміну за участю студентів, що вивчають ландшафтний дизайн. У ході проведення спільного проекту має бути реалізовано ряд заходів та зустрічей, результатами яких стане спільне створення зелених оаз на території українсько-польської культурної спадщини – парку Олександрія (м.Біла Церква).
# 186.
ID: 4NORD31-06969
Назва проекту: Технологія блокчейн та ії місце у новому медіа-мистецтві
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 962217.3
Запитувана сума від УКФ: 962217.3
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Петренко Ганна Валеріївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: "Технологія блокчейн та її місце у мистецтві" - це технологічна резиденція на тему викликів технології блокчейн у світі цифрового мистецтва, який включає круглий стіл та два хакатони. Проєкт базується на матеріалах досліджень та практичних надбань з цієї теми мистецтвознавиці та куратора Аіди Джангірової. Така резиденція створюється вперше та є найактуальнішим вкладом у вивчені медіа в світовому мистецтві. Актуальність проєкту полягає в тому, що міжнародні фестивалі сучасного мистецтва почали включати роботи, створені на технології блокчейн.
# 187.
ID: 4NORD31-07194
Назва проекту: Архітектурна резиденція на Обирку
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1224590.00
Запитувана сума від УКФ: 1224590.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець - Карпенко Діана Леонідівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Мистецький хутір Обирок,
Опис проекту: Ми плануємо створити постійнодіючу мультидисциплінарну арт резиденцію Villa InDiana в мистецькому хуторі Обирок. Архітектурна резиденція - перший етап, який стане фундаментом для проведення подальших мистецьких резиденцій. Існуюча матеріальна база мистецього хутору Обирок - це традиційні сільські хати, які обиряни відремонтували та переробили в хостели для розміщення гостей. Для подальшого розвитку мистецьких резиденцій та проведення їх протягом всього року (особливо, у зимовий час), для залучення митців та кураторів потрібна більш розвинена інфарструктура: спільні простори, додаткові будинки для розміщення митців, майстерні тощо. Результатом архітектурної мистецької резиденції буде матеріалізований образ простору Villa InDiana для мистецьких резиденцій на Обирку та сформована команда реалізації майбутнього перетворення.
# 188.
ID: 4NORD31-07222
Назва проекту: ФанЛітРівне
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 890.900
Запитувана сума від УКФ: 890.900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ЛІТЕКО"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: місто Рівне Рівненська обл, учасники можуть бути з різних областей Украсїни,
Опис проекту: “ФанЛітРівне” - культурно-дослідницька, літературно-навчальна, соціальна резиденція для дітей та молоді Рівненської області та інших регіонів України, що активно пишуть або хочуть навчитися креативному письму чи віршуванню. В ході практичних занять з лекторами та менторами молоді учасники познайомляться з видами творчого письма, попрацюють над створенням власного героя, сюжетними лініями, вигадають власні історії, оповідки, спробують себе у поетичних рядках. Результатом стане створення 30 творчих письменницьких творів, які можуть бути подані на Всеукраїнський літературний конкурс «Фантастичне Рівне», 10 навчальних відео роликів від менторів курсу, що будуть розміщенні на сайті Всеукраїнського конкурсу і будуть у вільному доступі для тих хто бажає навчитися і спробувати себе у літературному письмі.
# 189.
ID: 4NORD31-07263
Назва проекту: Мистецько-просвітня резиденція «ГРАД МЕЖИБОЖА»
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1499988
Запитувана сума від УКФ: 1499988
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Акмен Інна Робертівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Меджибіж, Хмельницький, Львів, Київ, Харків,
Опис проекту: Мистецько-просвітня резиденція «ГРАД МЕЖИБОЖА» — це інноваційно організований простір творчої й дослідницької співпраці представників креативної, наукової, освітньої та туристичної сфер і молоді. У рамках реалізації проекту інституції та партнерські організації України, а також керівники, професори, науковці, студенти і волонтери п’яти університетів разом будуть проводити експедиції з фіксації пам’яток архітектури і матеріальної культури, організовувати просвітницькі заходи, брати участь у дослідженні ремісництва й української народної творчості. Упродовж літньої студентської практики п’ять проблемних груп активно працюватимуть над систематизацією зібраного матеріалу й створенням наукової моделі фіксації етапів розвитку Меджибожа впродовж століть і формуванням методологічної основи задля подальшої роботи з вивчення, збереження мистецького потенціалу регіону та для перспектив його розширення. Продуктами резиденції стануть: 3 воркшопи з фіксованими результатами у формі звітів у ЗМІ; 150 3D об’єктів візуалізації архітектурної та мистецької спадщини Меджибожа, геоінформаційна модель міста, розміщена в системі Google Earth; друкований мистецький альбом і його електронна версія, туристично-інформаційні буклети; програма організації освітньої платформи та мистецького осередку «МАЙСТЕРНЯ МЕЖИБОЖА».
# 190.
ID: 4NORD31-07388
Назва проекту: Резиденція - гра «Повернення в майбутнє». Програмування генетичного культурного коду.
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1303300
Запитувана сума від УКФ: 1303300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ДУ "Український центр культурних досліджень"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Київ, Харківська область , с. Шарівка, Івано - Франківська область, Вінницька область, Чернігівська область,
Опис проекту: Резиденція - як активний діджітальний простір для вивчення та втілення методик просування Нематеріальної культурної спадщини України через гру, що сприятиме програмуванню генетичного коду шляхом пізнання минулого – НКС (традиції, звичаї, обряди, ритуали, ремесла) – через адаптацію європейських ігрових методик, зокрема дизайнтрансферінгу. Резиденція складається з двох частин: резиденція для тренерів, резиденція для молоді та дітей. Резиденція для тренерів має два модулі, під час яких відбувається вивчення ігрових технологій та підготовка до проведення резиденцій Резиденція для молоді та дітей складається з двох просторів: он лайн простору для навчання та діджитальної ігрової платформи . Он- лайн резиденція об'єднує представників всіх областей України та складається з 3 модулів та міжмодульних завдань: 1. Культурна інтервенція в традиційний простір. Створення нарративів, пов’язаних з НКС 2.Гейміфікація традиційних просторів 3.Медіа-конструювання історії. Дизайнтрансферінг Діджитальний простір – створена ігрова он лайн платформа, як супровід до модулів резиденцій, користуватись якою можуть всі бажаючи.
# 191.
ID: 4NORD31-07805
Назва проекту: Арт – резиденція авторської «Школи виконавської майстерності і технологій перформативного мистецтва»
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 607052.00
Запитувана сума від УКФ: 607052.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Гава Олександр Васильович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: смт. Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., смт. Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл.,
Опис проекту: Арт – резиденція авторської «Школи виконавської майстерності і технологій перформативного мистецтва». Універсальна технологія створення креативного художнього продукту у перформативному мистецтві. Мета: - створення сталої резиденції для поширення теорії створення креативного художнього продукту. Як результат- створення і поширення відео лекцій, як навчальних посібників, для педагогів і студентів катедри народного і естрадового співу.
# 192.
ID: 4NORD31-23656
Назва проекту: Резиденція ARTTECH
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1496620
Запитувана сума від УКФ: 1496620
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТУАШО"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Місто Славутич,
Опис проекту: Резиденція ARTTECH спрямована на поєднання класичних видів мистецтва з новими медіа та інтеграцію цих робіт у простір міста Славутич. В рамках проєкту 13-ть митців створять тематичні роботи для 13-ти районів, а професіонали з віджеїнгу та мапінгу розроблять відео анімацію, яка демонструватиметься на будівлях міста та центральній площі Славутича.
# 193.
ID: 4NORD31-24391
Назва проекту: Збереження національних традицій
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 760040
Запитувана сума від УКФ: 754040
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд "Партнер Решетилівщини"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Решетилівка Полтавської обл., м.Киів, м.Полтава, м.Львів, м.Харків, м.Краматорськ Донецької обл.,
Опис проекту: Маючи на меті зробити внесок у справу збереження традиційних стародавніх національних ремесел, елементи яких включено до національного переліку об'єктів нематеріальної культурної спадщини України (згідно Наказу Мінкульту №105 від 12.02.2018р.) , очікуємо: 1. Залучення більш широкого загалу до справи збереження традиційних народних ремесел як частини самоідентифікації української нації. 2.Безкоштовного розповсюдження примірників народних ремесел в національних та приватних музеях України для загального вільного до них доступу. 3. Забезпечення об’єму робіт на 5,5 місяців для 7 майстрів-виробників, що є носіями нематеріальної культурної спадщини України .
# 194.
ID: 4NORD31-25933
Назва проекту: Стала резиденція перформативного мистецтва "Школа-студія Ольги Ткаченко "TOPMUZA"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1326662.24
Запитувана сума від УКФ: 1326662.24
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ткаченко Ольга Петрівна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Театр-студія «Ольги Ткаченко «TOPMUZA» - це інтердисциплінарна та крос-секторальна резиденція з поширенням новітніх мистецьких практик, територія діалогу з питань інтеграції у сучасний соціокультурний простір вібраційного співу. Простір будується у формі сталої арт-резиденції і передбачає систему тренінгів, майстер-класів, лекцій, довільного спілкування учасників, виступів, концерту, спектаклю. Проект охоплює і поєднує унікальну техніку Free Voice, прийоми класичного вокалу, українського співу , тібетської мантри, народного причитання, класичної і неокласичної музики. Резиденція підтримує нову візію в музиці де звучання чистого людського голосу (вібраційний спів), вільного від тексту, надає граничну можливість для взаєморозуміння, спільного переживання і творіння для людини не залежно від національності, мови, віку і віри.
# 195.
ID: 4NORD31-26258
Назва проекту: Молодіжний Музичний Хаб Схід ОПЕРА/Перша українська музично- театральна резиденція «Light & Space»
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1496423.00
Запитувана сума від УКФ: 1496423.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» (ДП «ХНАТОБ»)
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Харків, Україна,
Опис проекту: Музично-театральна резиденція «Light & Space» на базі Молодіжного Музичного Хабу Схід ОПЕРА/для художників з освітлення, режисерів, сценографів/ Резиденція направлена на опанування нових знань у сфері цифрових технологій сценічного світла, розвинення навичок при розробці світлової партитури оперно-балетної вистави; поєднує творчі конкурси, концептуалізацію, лекції, воркшопи, пітчинги, практичну роботу над особистим проєктом, прем’єрний показ робіт у вигляді світового шоу під супроводом симфонічного оркестру. Проект є наступним кроком в реалізації стратегії розвитку Схід/ОПЕРА у якості європейського центру розвитку української музично-театральної культури, вдосконалення української мистецької неформальної освіти, поєднує можливості державної культурної інституції, творчий потенціал молодих та знаних в Україні митців, напрацьовує технології та досвід співтворчості.
# 196.
ID: 4NORD31-26284
Назва проекту: Ретрит під дубом Кобзаря
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1403600.00
Запитувана сума від УКФ: 1403600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИДАВНИЦТВО "РАНОК", ТОВ ВИДАВНИЦТВО "РАНОК"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Харків, Полтава, Велика Багачка,
Опис проекту: Проект "Ретрит під дубом Кобзаря" має на меті створення письменницькой резиденції, де українські письменники, поети, перекладачі, сценарісти, ілюстратори – всі ті, хто працює в книжній сфері та над втіленням сумісних проектів, зможуть творити в атмосфері спокою та креативності в містечку, де певний час мешкав великий Кобзар, під дубом, де він творив. Традиція створення письменницьких резиденцій має багаторічний досвід та успішний досвід, тому завжди є актуальною. Резиденція «Ретрит під дубом Кобзаря» передбачає не тільки турботу про побут учасників – проживання та харчування, традиційне спілкування письменників з колегами, а й насичену культурну програму – заглиблення літературну діяльність великих українських митців, в тому числі І. Котляревського та Панаса Мирного, чия творчість пов’язана із цим краєм, знайомство з традиційними українськими ремеслами, культурним надбанням Полтавщини. Також у рамках проекту заплановано 11 творчих зустрічей із метрами української культури, які працюють в різних жанрах та напрямах. Заходи резиденції сприятимуть натхненню митців, міжкультурному діалогу та порозумінню, створенню талановитих рукописів, які зацікавлять видавців, зокрема видавництво «Ранок» (це буде безпосередніми результатами роботи резиденції). За результатами конкурса для участі в резиденції будуть відібрані 24 учасники.
# 197.
ID: 4NORD31-26290
Назва проекту: Перша Акордеонна Резиденція
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1499923.00
Запитувана сума від УКФ: 1499923.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЛЬВІВСЬКИЙ БУДИНОК ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Перша Акордеонна Резиденція - це відкрита платформа для обміну виконавським і методичним досвідом гри на акордеоні. Резиденція має на меті задати якісно новий тон в професійному акордеонному мистецтві України, даючи потужний поштовх для розвитку молодих музикантів та створення нової оригінальної музики. Резиденція об'єднає відомих світових акордеоністів та молодих українських музикантів.
# 198.
ID: 4NORD31-26874
Назва проекту: Театральна резиденція міжгенераційного діалогу
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 814064.46
Запитувана сума від УКФ: 814064.46
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Вусик Артем Олександрович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Харків, Харківська область,
Опис проекту: Проєкт має на меті створення творчої резиденції для акторів та акторок різного віку, в рамках якої відбудеться цикл тренінгів, лекцій, дискусій та дослідницька робота, результатом якої стане створення перформативно-пластичної вистави на тему діалогу поколінь а також низки відеороликів-інтерв’ю з учасниками та учасницями проекту. До участі у резиденції запрошуються 3 актриси та 3 актори в різних вікових категоріях: студенти 17-21р., дорослі 30-40 р., старші 50-+ років. Відбір учасників та учасниць відбуватиметься за допомогою заповнення анкет та написання мотиваційних листів. До участі відбиратимуться представники та представниці різних театрів аби отримати більш об’єктивну картину дійсності.
# 199.
ID: 4NORD31-27109
Назва проекту: Індустріальна арт-резиденція
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1496580
Запитувана сума від УКФ: 1496580
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ ІННОВАЦІЙНОГО ВРЯДУВАННЯ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Проєкт Індустріальної арт-резиденції стане мистецькою лабораторією дослідження одного з найбільших промислових міст України зі своєю унікальною історією та соціокультурним контекстом. Проєкт покликаний покращити культурний імідж Кривого Рогу на теренах України і представити його на культурній мапі України як місто, що створює умови для розвитку та популяризації мистецтва. Резиденція стане стимулом для розвитку внутрішньої мобільності в регіоні, познайомить місцевих мешканців з новим форматом мистецької практики та створить можливості для подальшого розвитку культурного взаєморозуміння. Проєкт має на меті підтримати та розвивати молодих талановитих художників і дати їм простір для рефлексування та творчої роботи. Проєкт надасть можливість переосмислити культурну ідентичність і проблеми Дніпропетровського регіону та започаткувати мережу тематичних індустріальних резиденцій в Україні.
# 200.
ID: 4NORD31-27365
Назва проекту: Мистецтво крізь кордони
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 417490.50
Запитувана сума від УКФ: 417490.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Музей образотворчих мистецтв ім. О.Білого м. Чорноморська Одеського району Одеської області
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Чорноморськ, Одеська область,
Опис проекту: міжнародний пленер-резиденція, що передбачає залучення фахівців найвищого міжнародного рівня до співпраці з нашим музеєм, та художньою спільнотою України, та як результат буде проведена підсумкова виставка.
# 201.
ID: 4NORD31-27431
Назва проекту: Український вуличний театр
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 50.000
Запитувана сума від УКФ: 40000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Відкриті медіа України"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Мотижин, Київська обл,
Опис проекту: Режисер разом з аматорами акторами відтворює народний вуличний театр, а саме зимові обрядові дійства
# 202.
ID: 4NORD31-27546
Назва проекту: Roots: Майстерня Івана Приходько
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 868075
Запитувана сума від УКФ: 768075
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Агенція Вільного Розвитку"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Дударків Бориспільського р-ну Київської області, село Дударків, Київська область, с. Требухів Броварського р-ну Київської області, місто Київ,
Опис проекту: ROOTS: “Майстерня Івана Приходька” - це мистецький проєкт, метою якого є дослідження і популяризація творчості самобутнього художника, представника напрямку наїв - Івана Приходько - заслуженого майстра народної творчості України, Лауреата державних премій ім. Павла Чубинського, Катерини Білокур, Петра Верни, Члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Проєкт охоплює дослідницький, мистецький та освітній компоненти; полягає в передачі спадщини (знань і ремесла зі створення дерев’яної скульптури і дерев’яної народної іграшки) від народного майстра наступному поколінню митців, а також знайомить локальну спільноту Київщини з унікальними мистецькими доробками майстра-самоука та його учнів. Основна мета проєкту - популяризувати українське наївне мистецтво і показати, що традиційне може бути актуальним.
# 203.
ID: 4NORD31-27563
Назва проекту: Арт резиденція "KVITKA" (мережа)
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1004448
Запитувана сума від УКФ: 1004448
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка “Культурна Ліга Сходу”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Бердянськ, смт. Рогань, смт. Петропалівка,
Опис проекту: Народні ремесла є невід’ємною частиною культури та побуту українського суспільства, вони пов’язані із господарством та освоєнням природних ресурсів, а також – є частиною духовної культури народу, оскільки відображають творчість та знання народу. Географічне розташування України, її природні багатства сприяли розвитку ремесел, багато з яких сьогодні вже втрачені, а з ними і певна культурна частка нашої історії. Проект дозволить відродити старовинні українські ремесла, притаманні для Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей. Ознайомить з елементами української культури, звичаями та обрядами, шляхом створення ремісничих просторів у яких пройдуть ознайомчі майстер-класи з використання старовинних етнічних технік та поглиблений курс оволодіння ремеслом, характерним для цього регіону.
# 204.
ID: 4NORD31-27669
Назва проекту: всі свої
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 50000
Запитувана сума від УКФ: 50000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад позашкільної освіти Іларіонівський «Центр дитячої творчості»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт Іларіонове,
Опис проекту: Даний проект, в основу якого покладена популізація національних прикладних ремесел, спрямований на імплементування навичок декоративного розпису, серед дітей та молоді в сільській місцевості.
# 205.
ID: 4NORD31-27882
Назва проекту: Резиденція "Вежа"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 727220
Запитувана сума від УКФ: 727220
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Житомирська обласна молодіжна громадська організація "Цілком природно"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Житомир, Житомирська обл.,
Опис проекту: Метою проєкту є сприяння професійному становленню митців та створення конкурентоспроможного культурного продукту, що підсилює національну та локальну культурну ідентичність. Проєкт планується реалізувати у форматі 10-денної мистецької резиденції для митців, перформерів, саунд-дизайнерів на базі пам’ятки архітектури місцевого значення «Водонапірна башта» (вул. Пушкінська, 24, в м. Житомир) та мистецької виставки творів, створених під час роботи арт-резиденції. В результаті проєкту планується: • створити арт-резиденцію в місті Житомирі; • створити 10 мистецьких експозицій, що популяризують національну та регіональну історію, цінності, стратегічні цілі розвитку Житомирської міської територіальної громади до 2030 року; • надати технічну підтримку молодим митцям та дебютантам.
# 206.
ID: 4NORD31-28165
Назва проекту: ”Хата-читальня” - культурно-дослідницька, соціальна резиденція для сільської молоді в селі Іванівка
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 931458
Запитувана сума від УКФ: 931458
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ПИСЬМЕННИЦЬКА РОБІТНЯ "ОПОВІДАЧ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Іванівка Соснівської ОТГ Рівненської області, м. Рівне,
Опис проекту: “Хата-читальня” в с. Іванівка - культурно-дослідницька соціальна резиденція для молоді Соснівської ОТГ Рівненської області для культурного розвитку молодих талантів, формування вмінь та навичок промоційної діяльності щодо культурного продукту громади, активізації діалогу між відомими культурними постатями Рівненщини та провінційною талановитою молоддю, підсилення мотивації залученості сільської громади до культурного процесу в Рівненській області, що сприятиме подоланню комплексу меншовартості серед сільської молоді. В ході практичних занять з лекторами та менторами молоді учасники познайомляться з актуальними тенденціями розвитку культури на Рівненщині, долучаться до сучасного культурного наративу та розвинуть свої творчі здібності. Результатом стане створення театралізовано-виставкового івенту “Моя хата скраю”, відеоролику на краєзнавчу тематику та набору листівок з описом культурних та історичних атракцій Соснівської ОТГ з QR-кодами для переходу на сторінку сайту проєкту у мережі Інтернет.
# 207.
ID: 4NORD31-28438
Назва проекту: «Лікування інтернет-психозу засобами театру»
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватна установа "Новий театр"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Запоріжжя, м. Павлоград, м. Запоріжжя, м. Мелітополь, Запорізької обл., м.Тернівка, Дніпропетровської обл., м.Токмак, Запорізької обл., м. Василівка, Запорізької обл., м. Енергодар, Запорізької обл.,
Опис проекту: «Лікування інтернет-психозу засобами театру» - це проект, який передбачає створення на базі "Нового театру" (м. Запоріжжя) осередку резиденції театрального виховання дітей та підлітків з розробленою інтерактивною програмою, що направлена на реабілітацію дітей та дорослих, заражених сучасною хворобою – Інтернет -залежністю. Проект має на меті залучити якомога більше дітей та підлітків та створити умови для участі у театральній постановці. Структура резиденції передбачає 7 майданчиків – у м. Павлоград, м. Тернівка, м. Токмак, м. Енергодар, м. Василівка, м. Мелітополь із центром у Запоріжжі. Заняття будуть проходити безкоштовно 6 місяців – з травня по жовтень. У кінці проекту студійці матимуть змогу брати участь у виставі "Нового театру" за п'єсою М. Метерлінка "Заручини".
# 208.
ID: 4NORD31-28572
Назва проекту: #тимісто резиденція
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 15000000
Запитувана сума від УКФ: 15000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРІВА УРБАН", ТОВ "АРІВА УРБАН"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Мета - привернення уваги креативних середовищ до ідей розбудови інклюзивного міста через переосмислення традиційних культурних та архітектурних парадигм. Результати проєкту: розбудова культурного взаєморозуміння та обмін мистецьким досвідом (організація мистецької резиденції, створення культпопулярного контенту).
# 209.
ID: 4NORD31-28711
Назва проекту: Резиденція "ДЕМОДЕРНІЗМ"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1331300.00
Запитувана сума від УКФ: 1331300.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "Ю7 УРБАН СТУДІЯ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Вінниця,
Опис проекту: Влітку 2020 року на базі кінотеатру “Росія” планується проведення резиденції , що матимуть перед собою завдання осягнути проблематику пов'язану з даним модерністичним кінотеатром в контексті подібних об'єктів по всій Україні, та створити в рамках резиденції свій варіант нової архітектурної концепції для кінотеатру, в якому і буде відбуватися резиденція. За результатом проведення резиденції планується отримати ряд сучасних концепцій ревіталізації кінотеатру “Росія”, які в подальшому будуть надані на розгляд громаді міста. Крім того, такий підхід може стати прецедентним у питанні вирішення долі низки подібних модерністичних об'єктів по всій Україні.
# 210.
ID: 4NORD31-28846
Назва проекту: Дім мистецтва
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1458450
Запитувана сума від УКФ: 1458450
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Цікава справа»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: «Dome Of Arts» це проєкт-майстерня у форматі Резиденції для молодих культурних діячів Сходу України. Передбачено відбір 30 культурних продуктів та їх повноцінне супроводження – від вдосконалення ідеї та компонентів до втілення та проведення публічної презентації. Проєктом передбачається проведення Форуму підтримки мистецтва, який покращить комунікацію «культура-влада-бізнес» та запровадить практику підтримки культурних продуктів на локальному рівні.
# 211.
ID: 4NORD31-28950
Назва проекту: КУБ КУРБАСА
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1490760.00
Запитувана сума від УКФ: 1490760.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Юр’єва Ольга Ярославівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект являє собою онлайн арт-резиденцію, в ході якої команди учасників прослухають онлайн цикли лекцій, присвячених філософії, естетиці, творчим методам видатного українського режисера Леся Курбаса, напрацюють разом із ментором-інноватором та наживо презентують проєкти з власною рецепцією вагомих курбасівських інновацій
# 212.
ID: 4NORD31-29211
Назва проекту: Міжнародна програма резиденцій для митців та менеджерів культури від "Культура і Креативність", 2021
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1499965.00
Запитувана сума від УКФ: 1499965.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "АСОЦІАЦІЯ "КУЛЬТУРА І КРЕАТИВНІСТЬ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Сільська, селищна або міська територіальна громада України, що буде відібрана для проведення резиденції в межах проекту через відкритий конкурс на підставі мотивації. Митці залучатимуться з країн Східного партнерства (Азербайджан, Грузія, Молдова, Білорусь, Вірменія та Україна).,
Опис проекту: Проєкт залучає митців з країн Східного партнерства, а також експертів з питань менеджменту культури до взаємодії з працівниками культури територіальних громад України (далі ТГ) у форматі культурної резиденції з освітньою програмою з менеджменту культури. Працівники культури ТГ підсилять компетентність у культурному менеджменті, отримають знання та практичні навички щодо організації культурних і мистецьких резиденцій; співпраці з кураторами та митцями; роботи з цифровими інструментами; створення проєктів національного, міжнародного масштабу. Залучені митці отримають простір для роботи та впровадження нових експериментальних мистецьких форматів. За результатами резиденції буде розроблена суспільно-практична реферативна брошура (PDF) про формат резиденцій, як провідника змін в культурній галузі для українських громад.
# 213.
ID: 4NORD31-29214
Назва проекту: Арт-резиденція “Shyshaky”
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1100850.00
Запитувана сума від УКФ: 1100850.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Рубан О.Ю.
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: смт. Шишаки, Шишацького району Полтавської області,
Опис проекту: Арт-резиденція “Shyshaky” є проєктом про розкриття унікальної ідентичності смт. Шишаки Полтавської області через призму мистецької практики художників-резидентів. Резиденція стане можливістю для художників і кураторів заглибитися в контекст та дослідити місце, в якому мали нагоду жити та творити одні з найвизначніших людей України. Це проєкт про значущість формату резиденцій, який має на своєму прикладі показати потенціальні можливості цієї творчої практики. Резиденція створить умови для обміну професійного та культурного досвіду, що згодом може стати культурним ореолом та точкою розвитку різних видів мистецтва та зустрічі професіоналів мистецького світу України.
# 214.
ID: 4NORD31-29284
Назва проекту: Акварельна палацова резиденція
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 581530.50
Запитувана сума від УКФ: 581530.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Освітній ресурсний центр»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: село Підгірці Стрийський район Львівська область,
Опис проекту: Метою проекту є популяризація акварельного мистецтва через створення сталої резиденції Watercolor palace residence» у селі Підгірці Стрийського району Львівської області. Проект стартує у з проведення пленеру Резиденції. Відбуватимуться лекції, демонстрації створення акварельних робіт відомими майстрами акварелі, презентації, дискусії між учасниками пленеру на території паркової зони палацу Яблоновських-Бруницьких в селі Підгірці. Всі учасники події матимуть можливість виконати декілька авторських творів і спільну тематичну акварельну роботу, яка буде представлена на онлайн аукціон. Програма події також буде транслюватись з використанням сторінки сайту https://orc.org.ua/ для вільного доступу перегляду та створення акварельних робіт (онлайн трянсляція через youtube). Завершальним етапом є організація виставки акварельних пленерних робіт, яка буде розміщена в галереї сторінки сайту. Кожному учаснику презентують каталог та сертифікат. Буде проведено онлайн аукціон виставкових робіт, кошти від якого будуть направлені на реконструкцію дендропарку с. Підгірці.
# 215.
ID: 4NORD31-29289
Назва проекту: VR Art Life - ми створюємо мистецтво майбутнього
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 000
Запитувана сума від УКФ: 000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Мороз Володимир Іванович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків + онлайн, Харків,
Опис проекту: Провести міжнародну арт-резиденцію для створення інноваційного AR/VR продукту c залученням українських та іноземних митців, з метою популяризації новітніх цифрових технологій для створення культурної спадщини 21 століття, та популяризації України у світі. Планується проведення освітніх онлайн лабораторій за участю іноземних та українських менторів та митців, а також офлайн лабораторій у Харкові, щоб ознайомити українських митців, що працюють у 2D з можливостями створення контенту у VR. Результатом реалізації резиденції та освітніх лабораторій стануть віртуальні проекти для парку AR скульптур у Харкові. Популяризація цього парку планується на міжнародному рівні на Dubai Expo 2020 (Жовтень 2021), та поміж міст-побратимів Харкова по всьому світу.
# 216.
ID: 4NORD31-29323-2
Назва проекту: Мистецька резиденція «АРТ КУЗЕМИН» «Модус взаємодії з минулим і сучасним»
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 974171
Запитувана сума від УКФ: 956212
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ЄРМІЛОВЦЕНТР.АРТЛАБОРАТОРІЯ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: с. Куземин Охтирського району Сумської області, 1,
Опис проекту: Мистецька резиденція, що базується на принципі мультидисциплінарності, де культурна та мистецька складові переплітаються з вирішенням важливих соціальних питань та питань збереження культурної та історичної спадщини. Митці працюють поза звичним середовищем, досліджують певні культурні та історичні контексти, рефлексують, експерементують з матеріалами. Створюємо комфортне місце для творчості і надаємо художникам можливість взаємодіяти з локацією та громадою. Резиденція має оживити сільську місцевість, а художникам надати наснаги у творчості. Ініціатива має сприяти децентралізації, а місцевість набути нового культурного значення. Проект передбачає низку активностей: екскурсії, майстер класи для дітей та підлітків від митців, виставка в сільському будинку культури або в публічному просторі селища.
# 217.
ID: 4NORD31-29483
Назва проекту: Фріда знайомить з Лесею
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1225490.00
Запитувана сума від УКФ: 1225490.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ МИСТЕЦТВА ТА КУЛЬТУРИ ДРІМ ПРОДЖЕКТС
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Мехіко (Мексика),
Опис проекту: популяризація творчості Лесі Українки в країнах Латинської Америки Промоція іспанських перекладів творів Лесі Українки в Латинській Америці та іспаномовному світі через дослідження феномену ототожнення образу Лесі Українки з образом Фріди Кало, що має місце в Україні. Міжсекторальний проєкт, що реалізується в форматі онлайн-резиденції: художники, літературознавці, актори, перекладачі з України та Мексики діляться власним сприйняттям та розумінням образів обох героїнь та шукають відповідь на запитання чому українці ототожнюють Лесю з Фрідою і наскільки релевантним є таке ототожнення. Результати: презентація іспанських перекладів творів Лесі Українки Esperanza в Мехіко виставка в Києві на честь 150-річчя Лесі Українки, (офлайн та онлайн).
# 218.
ID: 4NORD31-29494
Назва проекту: “Мистецтво реставрації”
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1484591.10
Запитувана сума від УКФ: 1342455.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Львів,
Опис проекту: “Мистецтво реставрації” це реставраційна літня школа - платформа, покликана сприяти обміну міжнародним досвідом з реставрації архітектурних елементів високої мистецької вартості. В рамках школи буде проведено майстер-клас експертами-реставраторами з Німеччини і Польщі по металу, дереву та ліпнині. Майстер-класи триватимуть протягом 10 днів, для навчання буде залучено реставраторів з різних міст України. В рамках резиденції буде проведено презентації, лекції щодо застосування сучасних матеріалів та технологій для проведення реставраційних робіт. Продуктами резиденції стануть відреставровані елементи та серія відео курсів, знятими на основі проведених майстер-класів із реставрації та догляду за елементами пам’яток.
# 219.
ID: 4NORD31-29578
Назва проекту: Young Ukrainian Art Bootcamp
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 978566
Запитувана сума від УКФ: 978566
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Ірина Зарецька-Котруце
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Мигове,
Опис проекту: Унікальний проєкт для молодих митців, який має три цілі: 1. Створити простір колаборацій, нетворкінгу, натхнення, обміну досвідом та знаннями. 2. Програма особистого розвитку молодих художників через запрошених спікерів, семінари, майстер-класи на тему будування особистого бренду, цілісність моєї творчості та інші актуальні теми. 3. Сталий розвиток і залучення місцевої молоді для спільного створення арт-простору, натхнення на участь і розуміння мистецтва. 4. Фінал резиденції – Виставка робіт в місцевому Домі культури та в Києві, а також друк каталогів. Місце проведення проєкту - база Мігово, на якій вже проводились три Арт-резиденції, та яка має необхідну інфраструктуру: керамічна майстерня, зали для загальних івентів, семінарів та тренінгів, студії. Крім того, в нас вже є зв'язки з місцевою владою, яка раніше підтримувала проєкт (мерія, школа, Вижницький коледж прикладного мистецтва, Вижницький національний природний парк).
# 220.
ID: 4NORD31-29685
Назва проекту: Дослідницька АРТ-Резиденція «Аура міста»
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1096880
Запитувана сума від УКФ: 1022380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Центр спільного розвитку «Дієва громада»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Старобільськ та Старобільський район Луганської області, м. Кам'янець Подільський, м. Одеса, м. Запоріжжя,
Опис проекту: На жаль, сьогодні Луганщина досі перебуває в ізоляції від культурних процесів країни і не входить у число розвинутих туристично - рекреаційних регіонів. Тому існує ряд причин, які заважають розвивати туризм як належно. Це і частина окупованої території, і низький рівень економіки, і низький рівень послуг. Дослідницької АРТ резиденції «Аура міста», сприяє розвитку туризму оскільки відіграє важливу роль в осмисленні власної ідентичності міста та регіону, у відродженні локальних традицій, реінтеграції Луганщини у загально національний культурний простір, сприяє децентралізації культурного життя в країні. Резиденція «Аура міста» 2021 року складається з трьох частин: Культурно-мистецька інтервенція. Для роботи в резиденції запрошуються 20 митців, які працюють в будь яких жанрах мистецтва. Митець працює над власним проєктом в рамках теми резиденції. Під час резиденції митці спільно проводять 20 творчих заходів. Робота трьох змін. Запрошуються 3 експерти (тьютори), які працюють разом з резидентами та місцевою спіл
# 221.
ID: 4NORD32-00346
Назва проекту: Літературна резиденція "Меридіан Одеса"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1466230
Запитувана сума від УКФ: 1437230
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурний капітал"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Чернівці, Одеса, Херсон,
Опис проекту: Метою є сприяння культурному взаєморозумінню, обміну мистецьким досвідом, формуванню об’єднаної української ідентичності в Херсонській та Одеській областях шляхом створення у м.Одеса літературної резиденції «Меридіан Одеса» до кінця реалізації проєкту. Протягом літа 2021-го у м.Одеса буде організовано резиденцію для 9 відомих україномовних письменників та письменниць (7 днів для кожного), під час якої відбудуться: 9 виступів з охопленням 5000 відвідувачів, 9 зустрічей із 20 локальними культурними операторами, 9 зустрічей резидентів із 10 музейниками, 45 інтерв’ю для медіа, 45 неформальних зустрічей з активістами. У м.Херсон буде організовано 3 виступи з охопленням 600 відвідувачів, 6 інтерв’ю для медіа. Інформаційне охоплення аудиторії 3 млн осіб.
# 222.
ID: 4NORD32-00367
Назва проекту: Театральна резиденція "Провінція"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1498260.4
Запитувана сума від УКФ: 1498260.4
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ЛММГО "Мистецька майстерня "Драбина"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Луцьк/Трохимбрід,
Опис проекту: Театральна резиденція “Провінція” покликана розпочати великий міжрегіональний проєкт, мета якого — консолідувати представників та представниць державного та незалежного сектору українського театру через опроявлення та укріплення театральних середовищ в регіонах України, відкриття нових імен, створення можливостей для розвитку і мережування задля підвищення якості театральної продукції в Україні та децентралізації культурних і мистецьких процесів. Програма передбачає 20 відібраних учасників та учасниць, котрі у двох сесіях резиденції спільно з ментор(к)ами та куратор(к)ами осмислюватимуть теми пам’яті та забуття, апробовуючи інноваційні методи досілдження та інструменти роботи з проблемою і темою в театрі. Сесії відбуватимуться у Львові та Луцьку (Трохимбрід).
# 223.
ID: 4NORD32-00622
Назва проекту: Відкриття та запуск першої в Україні професійної Оперної студії при Оперному театрі
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1088880
Запитувана сума від УКФ: 948880
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація «Центр підтримки та розвитку культурних ініціатив»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Одеса, Україна,
Опис проекту: Мета проекту – створити умови для професійного розвитку, навчання та творчої реалізації на території України молодих українських оперних співаків. Результатом проекту стане відкриття та запуск першої в Україні професійної Оперної студії при Оперному театрі. Функціонування оперних студій та академій при великих театрах, де молоді виконавці навчаються, практикують і виступають пліч-о-пліч із досвідченими колегами на оперній сцені є сталою європейською практикою. Проект буде реалізовано у м. Одеса при Одеському національному академічному театрі опери та балету.
# 224.
ID: 4NORD32-03531
Назва проекту: Історико-мистецька резиденція «Минуле. Пам'ять. Міф.»
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 125178141.99
Запитувана сума від УКФ: 125178141.99
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Комунальний заклад культури «Музей пропаганди» Хмельницької обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Шепетівка, Хмельницька область,
Опис проекту: Метою проекту є створення історико-мистецької резиденції за участю істориків, митців, музейників як крок до побудови змістовного діалогу в суспільстві для критичного переосмислення нашого минулого, спільного дослідження феномену пропаганди та розробки наукової концепції музею. Учасниками резиденції стануть українські та зарубіжні спікери з числа фахової спільноти (історики, митці, музейники), які працюють з історією та мистецтвом ХХ ст., мають вагомий досвід роботи та ґрунтовні дослідження. Партнером проекту є Український інститут національної пам’яті, який спрямовує свою діяльність на популяризацію ролі українського народу в боротьбі проти тоталітаризму, тоталітарної пропаганди, подолання історичних міфів, наслідків їх дій, відновлення національної пам’яті українського народу. Історико-мистецька резиденція стане І-м етапом і вагомим кроком у вирішенні проблеми критичного переосмислення тоталітарного минулого. Резиденція триватиме 3 місяці та буде складатися з 4 панельних дискусій, 1 круглого столу для обговорення та узагальнення результатів, 1 підсумкового диспуту (презентація наукової концепції) з експертним середовищем та громадою. Наукові напрацювання під час роботи резиденції увійдуть до наукової концепції Музею пропаганди та будуть видані окремим виданням і безкоштовно поширені серед музеїв України, які працюють з історією ХХ ст.
# 225.
ID: 4NORD32-05856
Назва проекту: Мистецька резиденція "Культурний маршрут"
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 969680
Запитувана сума від УКФ: 969680
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація "Обличчям до культури"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, с. Колочава, Закарпатська область, Львів,
Опис проекту: Мистецька резиденція «Культурний маршрут» - це програма, яка покликана безпосередньо, методом занурення, познайомити культурну молодь, молодих митців зі сходу України з культурою Закарпаття. Учасниками резиденції будуть студенти мистецьких університетів, інститутів та коледжів з Луганської, Донецької та Львівської областей . Метою нашого проекту є об'єднання таких різних регіонів нашої країни як Схід та Захід засобами культури, створення учасниками резиденції на основі отриманого досвіду культурного продукту, який сприятиме збереженню та популяризації культури Закарпаття, а також, додатково, підтримка економічного розвитку західного регіону. Очікувані результати даного проекту - це мистецькі твори з різних секторів культури, які відображатимуть творче осмислення молодих митців історії та культури Закарпаття.
# 226.
ID: 4NORD33-02564
Назва проекту: І Міжнародна музична резиденція “Crossroads”
Лот: ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1118406
Запитувана сума від УКФ: 1118406
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація «Кримськотатарський культурний центр «Кримський Дім у Львові»