Реєстр програми Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти

#
ID
Назва проекту
Технічний відбір
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
1.
ID: 3NORD11-0009
Назва проекту: Створення освітньої програми із відеомейкінгу для школярів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 399844
Запитувана сума від УКФ: 399844
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Яремчук Марія Валеріївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, Пуща-Водиця, МДЦ "Артек", Київська область, табір "Артек Лісовий",
Опис проекту: Розробка та реалізація в Україні освітньої програми "Відеомейкінг", спеціально розробленої для навчання підлітків основам створення відео контенту. Метою програми є створення та апробація освітньої програми та розробка навчальних матеріалів, котрі можуть застосовуватися в подальшому педагогами, культурними менеджерами, закладами культури та освіти, як формальними, так і неформальними для організації тренінгів, семінарів, лекцій із виробництва відео. Результати роботи будуть оформлені у методичні вказівки. За час апробації освітньої програми 30 учнів отримають можливість створити своє перше відео, 200 школярів долучаться до програми шляхом проходження кінолекторіїв, майстер-класів, тренінгів, які передбачені під час апробації.
2.
ID: 3NORD11-0406
Назва проекту: Школа історичного реконструктора
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 545260
Запитувана сума від УКФ: 545260
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Спілка велосипедистів Рівного»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Рівне, Рівненська обл.,
Опис проекту: Проект «Школа історичної реконструкції» - це інноваційний за своєю суттю та формою освітній проект, мета якого – сприяння розвитку історичної реконструкції доби Київської Русі шляхом формування потрібних компетенцій, вмінь та знань, обміну досвідом, налагодження взаємодії та планування подальшої співпраці. Лекторами та викладачами є досвідчені історичні реконструктори, фахівці історії костюму та професійні ремісники, які поділяться своїм досвідом, напрацюваннями, практичним інструментарієм з початківцями у цій сфері.
3.
ID: 3NORD11-0432-2
Назва проекту: Лабораторія кіномонтажу в Україні Final Cut Lab +
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 864693.5
Запитувана сума від УКФ: 864693.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Асоціація кіноіндустрії України
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Final Cut Lab+ - це міжнародна лабораторія кіно-монтажу, що проводиться авторитетною організацією - Лабораторією першого кіномонтажу First Cut Lab, під керівництвом Метью Дарраса. До участі у семінарі лекторами та консультантами залучаються впливові кінопрофесіонали серед яких арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистрибютори, сейлз агенти, досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу. Участь фільму у лабораторії такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистрибуційної та прокатної історії. Лабораторія кіно-монтажу в Україні "Final Cut Lab +" буде проходити у двох форматах: відкритий семінар для широкого кола глядачів (орієнтовно 100-150 осіб) та практична лабораторія для обраних на конкурсній основі фільмів (3-4 фільмів).
4.
ID: 3NORD11-0432-3
Назва проекту: ШКОЛА МОЛОДИХ ПРОДЮСЕРІВ «МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ – КИЇВ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1003328.5
Запитувана сума від УКФ: 1003328.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Асоціація кіноіндустрії України
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: «Школа молодих продюсерів «Місце зустрічі – Київ» - це нова подія в українській кіноіндустрії. У 2019 році Асоціація кіноіндустрії України у партнерстві з КМКФ “Молодість” в рамках індустріальної секції Boat Meeting презентували Школу. Основна мета навчальної програми - надати молодим продюсерам практичні знання для розробки проекту фільму у міжнародній ко-продукції, що є необхідним наразі вступу України до Європейського фонду підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів (EURIMAGES)», та забезпечити всебічну підтримку українських фільмів та їх продюсерів на міжнародному кіноринку, а отже, сприяти розвитку потенціалу українських фільмів і, водночас, збільшенню їх фестивального та глядацького потенціалу.
5.
ID: 3NORD11-0506
Назва проекту: Видавництво книги про практичні основи кіновиробництва незалежних короткометражних фільмів в Україні: «Короткий метр як початок кіно-кар’єри: від створення ідеї до фестивальної прем’єри» від кінорежисера та продюсера Сергія Пудіча.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1158060.00
Запитувана сума від УКФ: 1158060.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Пудіч Ольга Євгенівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Одеса, Харків, Львів, Рівне, Кам'янець-Подільський, Вся Україна,
Опис проекту: Видавництво україномовної книги-посібника з виробництва короткометражних фільмів від ідеї до постпродакшну та їх подальшого просування на міжнародних кінофестивалях. Книга створюватиметься Сергієм Пудічем – автором 7 художніх короткометражних фільмів, які брали участь у більш ніж 200 кінофестивалях по всьому світі та отримали чисельні нагороди. Ментором написання книги виступить відомий німецький автор, режисер, журналіст, тренер та політичний консультант Крістіан Шталь, засновник компанії Stahlmedien та European Leadership and Debate Academy. Проект допоможе молодим українським режисерам, продюсерам та іншим кіномитцям реалізувати свої творчі ідеї без залучення великих бюджетів, зрозуміти логіку процесу кіновиробництва, уникнути типових помилок, підняти свої роботи на більш професійний та структурований рівень, донести їх до більшого кола глядачів на міжнародній кіно арені, врешті решт сприяти створенню позитивного іміджу України у міжнародній кіноспільноті та серед глядачів інших країн.
6.
ID: 3NORD11-0579
Назва проекту: Художник в кіно
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 753050.00
Запитувана сума від УКФ: 753050.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНСАЙТМЕДІА"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації:
Опис проекту: Основа концепції книги – творчий шлях художника від ескізів до екрану. Метою проекту є створення підручника з виду мистецтва кіносценографія, який був би доступний для розуміння як студентам творчих професій так і пересічному глядачу, що цікавиться мистецтвом. Підручник є продовженням серії освітньої літератури в сфері кіновиробництва.
7.
ID: 3NORD11-0653
Назва проекту: Форте QR Піано. Український звуковий простір
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 293950
Запитувана сума від УКФ: 293950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Видавничий проект "Форте QR Піано. Український звуковий простір" (автор-упорядник Н. Гриднєва) – це перша за часів Незалежності Школа гри на фортепіано, створена виключно на українському матеріалі. Адресована підліткам – учням середніх і старших класів музичних шкіл, побудована на найкращих зразках національного музичного мистецтва із застосуванням передових педагогічних принципів. Видання двомовне (українська та англійська). Родзинкою видання стане те, що воно міститиме QR-коди та посилання на Ютуб-канал для прослуховування записів виконання представлених творів. Проект скерований на поповнення бібліотек дитячих мистецьких освітніх закладів по всій Україні.
8.
ID: 3NORD11-0787
Назва проекту: ЄДок
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 673459.00
Запитувана сума від УКФ: 673459.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ДІАЛОГ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Миколаїв, Кропивницький, Рівне,
Опис проекту: ЄДок - кіно-освітня програма для старшокласників, що сприяє розвитку критичного мислення. Нашою метою є формуванні серед молоді еко-грамотності та відповідального ставлення до природи.
 Цьогорічною темою є глобальне потепління, а саме – стан екосистеми та корали. Ми відшукаємо свою аудиторію серед молоді, проведемо 4денну програму на основі кіно-матеріалів у формі дебатів. Учні отримають інструменти критичного мислення, основи кіно-творення та самостійно відзняті короткі відео на тему “Глобального потепління: Що можу зробити я”. 
Проект носить міждисциплінарний характер. Міста проведення: Миколаїв, Кропивницький, Рівне.

9.
ID: 3NORD11-0794
Назва проекту: Інтеграція у вищу формальну освіту навчальної дисципліни «арт-маркетинг» для студентів бакалаврату на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА).
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 877726.42
Запитувана сума від УКФ: 877726.42
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Малиш Ольга Олександрівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект передбачає розробку та впровадження в формальну освіту освітнього курсу (три навчальних кредити) з Арт-маркетингу як вибіркової дисципліни для бакалаврів на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія». Курс триватиме 14 навчальних тижнів (дев’ять лекцій, п’ять семінарів, загалом 28 аудиторних годин) та направлений на опанування студентами основ просування культурних проектів. У рамках проекту будуть розроблені методичні матеріали та навчальний посібник. Посібник курсу буде викладений у вільний доступ для всіх зацікавлених у темі арт-маркетингу. Пілотна версія курсу стартуватиме у вересні 2020 року.
10.
ID: 3NORD11-0911
Назва проекту: Школа продюсування культурних подій
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1751128.00
Запитувана сума від УКФ: 1751128.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Інша Освіта
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, Київ, Вся Україна,
Опис проекту: Проєкт є освітньою платформою в онлайн та оффлайн-форматі для менеджерів культурних проєктів та креативних команд, що має на меті розвиток підприємницьких та управлінських компетенцій. Проєкт направлено на посилення культурного сектору, сталості креативних ініціатив та підвищення їх якості шляхом інтегрування сучасних та актуальних інструментів зі створення, управління та просування проєктів до системи підготовки менеджерів. Проект сприятиме розповсюдженню підходу змішаного навчання (blanded learning) задля більш ефективного навчального процесу освітніх програм для операторів культурних продуктів. В рамках Школи продюсерів культурних подій 500 організаторів-початківців з різних міст України до кінця 2020 року, підвищать рівень знань з основ проєктного менеджменту культурних подій, 40 з яких пройдуть навчання під час оффлайн-інтенсивів в Києві та Харкові.
11.
ID: 3NORD11-0952
Назва проекту: Рись: платформа про українську традиційну музику
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 767878.37
Запитувана сума від УКФ: 767878.37
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Культурно-мистецький проект «Рись»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Рись: платформа про українську традиційну музику – це перший в Україні освітній медіа-портал про традиційну музику і спів, що включає три розділи: курс лекцій про основні явища традиційної музики, пілотний відеокурс із гри на традиційних інструментах та серію подкастів про традиційномузичну спільноту та її стейкхолдерів. Проект стане першим майданчиком із фахово підготованою і доступно поданою навчальною інформацією про традиційну музику, буде доступний онлайн постійно і безкоштовно, сприятиме підсиленню спроможності спільноти музикантів та гуртів, викладачів, культурних менеджерів та дослідників, і допоможе зробити традиційну музичну спадщину цікавою і зрозумілою для широкого загалу.
12.
ID: 3NORD11-0953
Назва проекту: Навчальна програма «Бандура йде в он-лайн»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 499760
Запитувана сума від УКФ: 499760
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Мистецько-терапевтичний центр «Непротоптана стежина»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Оскільки проект орієнтований на створення он лайн навчальних матеріалів - то він буде доступний у всій Україні та поза її межами,
Опис проекту: Основна мета проекту є розробка матеріалів комплексного курсу "Bandura goes on line" який має за ціль покращити професійні навики бандуристів та людей, які хочуть ними стати через розширення їх репертуару та надання знань у нових форматах з галузі маркетингу, менеджменту та професійної англійської мови у галузі музики.
13.
ID: 3NORD11-0989
Назва проекту: Он-лайн курс для посилення спроможності українських митців та культурних операторів подаватися на гранти міжнародної мобільності
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 495220
Запитувана сума від УКФ: 495220
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна. Оскільки це он-лайн курс, розміщений на сайті та ютуб-каналі Фонду Ізоляція, доступ до он-лайн курсу буде в будь- якій точці України (матеріали будуть українською).,
Опис проекту: Фонд Ізоляція працює вже 10 років і є однією з найбільш інтегрованих у міжнародний художній процес інституцією. Протягом 2019 року Фонд Ізоляція був одним із членів міднародного консорціуму (Ґете-Інститут, Французький Інститут, ІЗОЛЯЦІЯ та Арт-колонія в Ніді від Вільнюської академії мистецтв) для розробки програми I-Portunus. I-Portunus - це проект, обраний і фінансований програмою Європейського Союзу Креативна Європа, для тестування схеми мобільності для художників та інших учасників культурного процесу. Дослідження підтверджує, що у контексті, коли публічне фінансування та можливості мобільності забезпечуються регулярно, локальна мистецька сцена краще знає як знайти інформацію про відкриті опен-коли (з мобільності), знає де відвідати або знайти інформацію та тренінги щоб добре підготуватися до заявки. Порівняльний огляд підходів, застосованих до мотивації заявників i-Portunus у семи країнах (що були вибрані для аналізу у Дослідженні різних успішних практик комунікації та роботи з митцями у рамках i-Portunus 2019) додатково демонструє, що (навчальні) події з розбудови потенціалу призводять до збільшення кількості якісних заявок. Під час проекту буде створено он-лайн курс для посилення спроможності українських митців та культурних операторів подаватися на гранти міжнародної мобільності. Курс біде складатися з 6 відео з коментарями від представників грантових програм з мобільності STEP, I-portunus, House of Europe, Український Інститут, On the Move, а також міжнародних мереж ResArtis, TransArtis, Trans Europe Halles, та ін.; а також з практичних рекомендацій українських та міжнародних експертів стосовно складання портфоліо, проекту та бюджету.
14.
ID: 3NORD11-1029
Назва проекту: КІНОКЛАС
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 710457.6
Запитувана сума від УКФ: 710457.6
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Сучасне Українське Кіно «СУК»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: КІНОКЛАС – це освітній проект від громадської організації «Сучасне Українське Кіно «СУК», метою якого є обмін практичними знаннями та теорією. Участь у проекті є безкоштовною за пореденім відбором. КІНОКЛАС складатиметься з двох класів: “Кінокритика” та “Кінорежисура”. Навчання у кінокласах матиме 2 частини: теорія та практика. Перший КІНОКЛАС був реалізований командою ГО «СУК» в рамках фестивалю ГогольFest у 2016 році в форматі 50 майстер-класів від діючих українських кінематографістів за підтримки Планети Кіно. У 2020 році ми плануємо оновити формат та провести повноцінну освітню програму по двох напрямках для 20 студентів за відбором ( 10 студентів в кожному класі). Класом “Кінокритики” керуватиме Дарія Бадьйор, кінокритикиня, журналістка, редакторка відділу "Культура" онлайн-видання LB.ua, голова селекційної комісії кінофестивалю "Київський тиждень критики", членкиня ФІПРЕССІ, співзасновниця ГО "Спілка кінокритиків України". Класом “Кінорежисура” керуватиме Валерія Сочивець, кінорежисерка, кінопродюсерка, членкиня правління Української кіноакадемії, програмна директорка фестивалю Кіноогляд. Результатами проекту по класу “Кінокритики” будуть 10 написаних рецензій на українські повнометражні фільми, 10 рецензій на українські короткометражні фільми конкурсної програми Кіноогляду та 10 інтерв’ю з провідними українськими авторами фільмів. Результатами проекту класу “Кінорежисури” будуть 10 розроблених проектів короткометражних фільмів та одна проведена публічна презентація цих проектів.
15.
ID: 3NORD11-1153
Назва проекту: Впровадження екологічної складової в діяльність бібліотек
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1635805.5
Запитувана сума від УКФ: 1635805.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "Бібліотечна країна"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Суми, Львів, Херсон, Київ, пілотні бібліотеки в інших містах відібрані за конкурсом,
Опис проекту: Мета проекту: Посилення потенціалу екологічної дієвості та лідерства бібліотек як провайдерів освіти для сталого розвитку. Результати: Проведене навчання по впровадженню елементів екологічного управління в бібліотеках для 100 учасників. Реалізовані пілотні проекти із впровадження елементів екологічного управління на основі стандарту «Зелений клас» до системи інтегрованого управління 6 пілотних бібліотек. Розроблені навчальні матеріали на основі практичного досвіду впровадження елементів екологічного управління згідно стандарту «Зелений клас» в рамках пілотів на базі 6 бібліотек. Запроваджений навчальний курс та оформлені постійні інформаційні простори на тему «Сталий спосіб життя» в 6 пілотних бібліотеках.
16.
ID: 3NORD11-1163
Назва проекту: Продюсерський освітній центр "ART & CINEMA PRODUCTION"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 347732.72
Запитувана сума від УКФ: 347732.72
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: СПІЛКА ОБ'ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН «АСОЦІАЦІЯ З УПРАВЛІННЯ АУДІОВІЗУАЛЬНИМИ ПРАВАМИ «АРМА-УКРАЇНА»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проект передбачає створення продюсерського освітнього центру , в межах роботи якого планується розробити та запровадити методичний курс «Основи практичного продюсування: створення і реалізація творів аудіовізуальної культури». Основна мета – надання початківцям-продюсерам, аматорам, випускникам профільних вузів знань щодо створенням продукту творчої діяльності в сфері культури, кіно і телебачення.
17.
ID: 3NORD11-1183
Назва проекту: Авторський навчальний проект Наталії Синєпупової з композиції "Fundamentals of composition: Сollage/ Digital-collage".
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 715405.00
Запитувана сума від УКФ: 715405.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Синєпупова Наталія Євгенівна, проводить власну господарську діяльність під знаком для товарів та послуг (брендом) «School of visual communication», , діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця від 20.09.2006 р., зареєстрованого у Шевченківській Районній Державній Адміністрації м. Києва
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект являє собою авторську експериментальну навчальну Майстерню Наталії Синепупової з композиції. Тема практичного дослідження Майстерні – «Вільна композиція: колажне мислення, Digital-колаж в дизайні, рекламі та візуальних комунікаціях. Від випадковості – до системи». Проект складається з: Методичної розробки навчальної програми з вільної композиції – колажу і Digital-колажу; 10-ти воркшопів; Виставки робіт колажу і Digital-колажу; Каталогу з описом методології функціонування синтетичного креативного мислення зі схемами, моделями і матеріалами, напрацьованими під час воркшопів; Звіт-сесії проекту з презентацією каталогу. Практична цінність, мета та результати проекту: актуальні знання, вміння, навички і професійні компетентції у представників професійної сфери, які формують сучасний український дизайн і візуальну культуру.
18.
ID: 3NORD11-1183-2
Назва проекту: Школа Менторів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 883205.00
Запитувана сума від УКФ: 883205.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Синєпупова Наталія Євгенівна, проводить власну господарську діяльність під знаком для товарів та послуг (брендом) «School of visual communication», , діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця від 20.09.2006 р., зареєстрованого у Шевченківській Районній Державній Адміністрації м. Києва
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Школа менторів – це перша в Україні школа навчання для практиків-дизайнерів та інших фахівців креативних професій, які хочуть якісно передавати свій досвід, знаходяться в пошуку нових можливостей для кар'єрного зростання, охочих розширити їх за рахунок: викладацької, науково-дослідної, експериментальної, проектної, кураторської та іншої активної діяльності. Мета та результати: Підготовка висококласного конкурентоспроможного фахівця, експерта, лідера, здатного якісно формувати та розвивати професійну середу креативних / культурних індустрій. Зміна стандартів роботи дизайн- та креативного середовища. Систематизація досвіду практиків. Протягом всього курсу кожен учасник працює над своїм навчальним продуктом, який як випускний проект презентує (майстер-клас тривалістю 45 хв. академічна година) на відкритому уроці під час сертифікації. На основі розробленого навчального продукту створюється відеоверсія майстер-класу (вебінар), який згодом розміщується на веб-ресурсі Школи менторів у вільному доступі. Після закінчення курсу Школи менторів, за умови відвідування всіх модулів і супервізії, учасник отримує сертифікат про успішне закінчення курсу Школи менторів.
19.
ID: 3NORD11-1302
Назва проекту: Культурна Журналістика в Пост-Цифрову Епоху
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1973468.00
Запитувана сума від УКФ: 1973468.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР СУБКУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ "УРБАН Х"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Суми,
Опис проекту: Розвиток аудіовізуальної освіти за допомогою проведення двох колоквіумів, тренінгу для тренерів, хакатону, літньої резиденції журналістів та культурологів, що в результаті дозволить переосмислити та науково обгрунтувати якість аудіовізуальної освіти та її доцільність для медіаринку, розробити два онлайн курси та запустити студентське онлайн ЗМІ.
20.
ID: 3NORD11-1355
Назва проекту: "Є-ТОМУС"- 2 ("Єврейська традиційна освіта в модерному українському суспільстві")
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1651890.00
Запитувана сума від УКФ: 1651890.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЦЕНТР ЄВРЕЙСЬКОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, пгт. Славське Львівської області, Грузія, Ізраїль, Польща,
Опис проекту: Проект спрямовано на створення навчально-методичного забезпечення для імплементації освітньої програми курсів підвищення кваліфікації з теорії та методики викладання дисциплін юдаїки для освітян, діячів науки та культури у галузі єврейської формальної, неформальної й інформальної освіти. В результаті буде розроблено навчальні матеріали, тестові завдання, відео-лекції та презентації до модулів освітньої програми та веб-портал курсів підвищення кваліфікації освітян, діячів науки та культури у галузі єврейської формальної, неформальної й інформальної освіти.
21.
ID: 3NORD11-1697
Назва проекту: Полігімнія
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 843258.68
Запитувана сума від УКФ: 843258.68
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНИЙ ПОЧАТКОВИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №5 ІМ. І.О.ДУНАЄВСЬКОГО"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Створення комунікаційної платформи довготривалого партнерства для розвитку початкової мистецької освіти в Україні, яка стане підгрунтям до узагальнення, систематизації та обміном педагогічного досвіду викладачів. Розширення знань викладачів з точки зору методик роботи з учнями на початковому рівні мистецької освіти. Підвищення кваліфікації.
22.
ID: 3NORD11-1907
Назва проекту: ABC. Артбук: від ідеї до друку
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 634796
Запитувана сума від УКФ: 634796
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Леонова Анастасія Романівна
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: ABC. Артбук: від ідеї до друку — це навчально-видавничий проект для молодих художників, фотографів та графічних дизайнерів, що прагнуть представити свої художні проекти у книжковому форматі. Він включає серію лекцій, воркшопів та портфоліо-ревю про багатоступеневий художній процес виготовлення фотокниг та артбуків з провідними міжнародними дизайнерами та редакторами, фотографами та видавництвами. Ця серія практикумів знайомить учасників з мовою книжкової форми, а також із технікою виготовлення артбуків, вчить читати зображення та приймати змістовні рішення з упорядкування мистецької книги. Результатами проекту стануть створені унікальні артбуки та фотокниги, а також невеликий тираж кращих макетів учасників курсу.
23.
ID: 3NORD11-1960
Назва проекту: Школа Гідів Запоріжжя
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 524175.00
Запитувана сума від УКФ: 524175.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Запоріжжя,
Опис проекту: Школа гіда має на меті формування якісного сервісу, поліпшення туристичної пропозиції та збільшення кількості туристів, адже Запоріжжя має значний туристичний потенціал, обумовлений зручним географічним розташуванням, наявністю туристичних об’єктів, перспективами розвитку різних видів туризму. Проте значною мірою туристичний розвиток залежить від роботи гідів, саме тому "Школа Гідів Запоріжжя" покликана поглибити знання та навички екскурсоводів, підвищити їх культурний рівень, спонукати до розробки унікальних туристичних пропозицій та до розвитку малого підприємництва в туристичній сфері.
24.
ID: 3NORD11-2091
Назва проекту: Інтенсивний курс “Сінема-Хаб”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 925470.00
Запитувана сума від УКФ: 925470.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Явтушенко Василь Олександрович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту:  Інтенсивний курс “Сінема-Хаб” - це інтенсивний творчо-навчальний курс для студентів ВНЗ профілю теле-кіномистецтво та тележурналістика та інших молодих людей, які мають досвід або знання в галузі кіно-телевиробництва, від молодих, але досвідчених професіоналів в галузі кіновиробництва. Метою курсу є обмін досвідом професіоналів зі студентами, ознайомлення студентів з реаліями та вимогами сучасної кіновиробничої галузі, а також набуття студентами практичних навичок та знань. Результатом курсу будуть практичні роботи студентів створені в рамках курсу.
25.
ID: 3NORD11-2114
Назва проекту: «Освітній курс «Кримські татари: Історія. Культура. Мистецтво.»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 973714.00
Запитувана сума від УКФ: 973714.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Кримська родина"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Запропонований проєкт спрямований на збереження культурно-історичної спадщини корінного народу України – кримських татар серед дітей, які через об’єктивні причини не можуть реалізувати своє природне право на вивчення власної культури, мистецтва і історії. Курс також може бути ретрансльований на інші аудиторії, які цікавляться історією та культурою кримських татар в Україні. Впровадження освітньої програми буде сприяти підвищенню можливостей для застосування критичного мислення, медіасвідомості, усунення негативного впливу російських імперських міфів відносно історії та культури Криму, що сприятиме включенню історії Криму в український культурних дискурс, сприятиме інклюзивним процесам інтеграції кримських татар, сприятиме становленню української історичної спадщини.
26.
ID: 3NORD11-2150
Назва проекту: Сектор+ : навчальні програми для міжсекторальної взаємодії
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1999300
Запитувана сума від УКФ: 1999300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Народна допомога Україна"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернівці, Чернівецька область, Мигове, Львівська область, Жовква,
Опис проекту: Проект передбачає розробку навчальних програм для двох секторів: «культурна спадщина» та «дизайн». Заходи проекту спрямовані на формування та розвиток компетенцій у дієвців обох секторів, а за результатами навчальних модулів, вивчення запиту на змістове наповнення навчальної програми та кращих практик неформальної освіти буде розроблено інноваційну кроссекторальну навчальну програму з «Виставкового дизайну для культурної спадщини». Для посилення взаємодії гравців передбачено: проведення навчальних модулів та воркшопу, а також заходи з мережування у форматі майстерні та конкурсу на менторську підтримку для розвитку ідеї проекту. Особливістю проекту є компонування навчальних програм для суміжних секторів з метою створення якісно нових проектів та культурних продуктів.
27.
ID: 3NORD11-2170
Назва проекту: Перший крок у велике мистецтво
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 925200
Запитувана сума від УКФ: 925200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: «Перший крок у велике мистецтво» - це проект, який передбачає створення в Національній опереті України чотирьох інтерактивних та інноваційних програм про музику для дітей віком від 5 до 9 років. Проект має на меті розвивати мистецько-освітній напрямок в Національній опереті України, апробувавши та запустивши нову послугу: освітні програми про мистецтво для дітей, доповнюючи новим Проектом вже існуючий в театрі пізнавально-розважальний проект для дітей «Вихідний з оперетою». «Перший крок у велике мистецтво» - важливий та актуальний проект, який надає можливість отримати практичні та теоретичні знання дітьми через емоційну складову, у вигляді інтерактивної програми.
28.
ID: 3NORD11-2237
Назва проекту: Школа тренерів організаційної спроможності для культурних інституцій малих міст
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1035420.00
Запитувана сума від УКФ: 1035420.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Харківське міське громадське об’єднання "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД"»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Підготувати пул тренерів організаційної спроможності для культурних інституцій малих міст і таким чином стратегічно підсилити локальних/місцевих арт-операторів, «відрядивши» до них агентів, які будуть не просто трансляторами, а мати фах навчати напрямам «Інформаційні технології та цифрова безпека в управлінні культурою», «Комунікаційна стратегія культурного оператора» і «Проєктний менеджмент для культурних інституцій».
29.
ID: 3NORD11-2237-2
Назва проекту: Культурний менеджмент: настільна гра
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 966840.00
Запитувана сума від УКФ: 966840.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Харківське міське громадське об’єднання "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД"»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харківська обл., Рівне, Донецька обл., Луганська обл., Київ, Миколаїв,
Опис проекту: Ми створимо першу покрокову аркадну настільну гру, де привернемо увагу до сучасних культурних продуктів і об’єктів культурної інфраструктури України через пригодницький шлях культурного менеджера від початківця до експерта, якому «траплятимуться» знакові й іноваційні події, закинуті та ревіталізовані фортеці, зради та перемоги сучасного агента змін у культурі.
30.
ID: 3NORD11-2301
Назва проекту: Покоління У
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1040750
Запитувана сума від УКФ: 1040750
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Тимченко Іван Володимирович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: «Покоління У» це серія пізнавально-навчальних анімацій про видатних українських художників і художниць для дітей та молоді. Сьогодні ми по крихтам відроджуємо нашу національну пам'ять і самосвідомість, але контенту для юнацької аудиторії на цю тему майже немає. Все частіше чути запитання «А що Україна дала світу, де дізнатися?». Метою нашого проекту є надати можливість українцям знати власну історію, пишатися культурною спадщиною, своїми видатними попередниками. Цей проект в сучасній сторітеллінговій формі розкриє своїй аудиторії творчість десятьох геніїв українського мистецтва, які відомі у всьому світі, їх біографію та новаторські ідеї на світових мистецьких аренах.
31.
ID: 3NORD11-2328-2
Назва проекту: Освітній хаб україно-польської інтеркультурності в літературі "KUST-WEST"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 838447
Запитувана сума від УКФ: 838447
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Рівненська організація Національної спілки письменників України
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Рівне, м. Острог Рівненська область, м. Дубно Рівненська область,
Опис проекту: Освітній хаб україно-польської інтеркультурності в літературі "KUST-WEST" – освітній центр, спрямований на розвиток ідеї україно-польської співдружності культур, популяризації мультинаціональної і багатомовної літератури, а також присвячений розвитку перекладацької літератури в письменницькому середовищі Рівненщині, популяризації перекладацької літератури в Україні. Проєкт передбачає створення навчальної платформи із залученням іноземних експертів для діалогу між сучасними українськими поетами та їх польськими колегами та імплементацію європейських і міжнародних навчальних програм. В рамках роботи хабу, окрім процесу здійснення неформальної літературної освіти що стосується україно-польської перекладацької літератури та сучасного культурного інтегрування, передбачено два додаткових напрямки письменницької діяльності – культурно-мистецькі зустрічі, конференції, дискусії, поетичні читання та презентування творчих доробків відомих польських та українських письменників, письменників, що займаються україно-польськими перекладами та видавничу діяльність в напрямку україно-польських перекладів, а саме – видання україно-польської антології «Діалоги/Dialogі», як художнього взірця роботи у напрямку професійної перекладацької діяльності.
32.
ID: 3NORD11-2336
Назва проекту: Створення WEB – порталу освітнього призначення в галузі «Естетична культура» та наповнення його мультимедійним навчальним контентом
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 528580.00
Запитувана сума від УКФ: 528580.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Контур плюс.»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Проект реалізується в мережі Інтернет, отож доступ до контенту проекту матимуть цільова і опосередкована групи як в межах, так і поза межами України.,
Опис проекту: Проект спрямований на створення освітнього ВЕБ-порталу з вільним доступом та наповнення його мультимедійним контентом з предметів художньо-естетичного циклу – «Образотворче Мистецтво», «Музичне Мистецтво» та «Історія світової культури» (загалом 4700 медіа-об'єктів). Проект сприятиме наступним моментам: Реалізації ініціатив Нової Української Школи із створення діджитального освітнього середовища, як сучасної бази для педагогіки партнерства та комунікацій між учителем, учнем і батьками Формуванню у дитини ключових культурних компетентностей та невимушеного знайомства з історичними пластами національної мистецької спадщини за рахунок відповідної часу “упаковки” матеріалу Забезпечення рівного доступу до якісної освіти для широкого кола користувачів із шкільного, позашкільного, інклюзивного, просвітницького і неформального секторів освіти.
33.
ID: 3NORD11-2336-2
Назва проекту: Створення інтегрованого мультимедійного посібника по предметах професійно-теоретичної підготовки у галузі мистецтва для професійно- технічних учбових закладів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 466540.0
Запитувана сума від УКФ: 466540.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Контур плюс.»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Проект реалізується в мережі Інтернет, отож доступ до контенту проекту матимуть цільова і опосередкована аудиторії як в межах, так і поза межами України.,
Опис проекту: Проект спрямований для створення інтегрованого мультимедійного посібника для використання в інноваційних технологіях навчання з метою покращення якості і мотивації освітнього процесу навчання із професій художнього напряму. Практична реалізація цієї мети буде полягати в створенні електронного програмного засобу навчального призначення, тиражуванню дистрибутива на DVD - диски і їх розсилці в ПТНЗ художнього напряму. Паралельно буде створений ВЕБ–сайт з вільним доступом, на якому будуть розміщені конвертовані мультимедійні об’єкти посібника. Таким чином буде реалізований принцип рівного доступу до якісної освіти і значно розширить коло користувачів ПТНЗ, коледжів, університетів галузі мистецтва і культури, Центрів освіти безробітних, художніх підприємств , інклюзивної, просвітницького і неформального напрямів освіти.
34.
ID: 3NORD11-2433
Назва проекту: Мистецтво як засіб профілактики та подолання емоційного вигорання педагогів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1138268.55
Запитувана сума від УКФ: 1138268.55
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Коломия, Дніпро, Південне, Житомир, Северодонецьк, Вінниця, Тернопіль, Рівне, Кропивницький,
Опис проекту: Проект передбачає розробку навчальної арт-терапевтичної програми для самостійного подолання вчителями України синдрому емоційного вигорання у процесі створення мистецьких творів. 300 вчителів з 8 регіонів України пройдуть інтенсивний освітній курс. Курс складається з 2 теоретичних занять у формі тренінгу та 4 практичних у формі творчої майстерні. Вчителі оволодіють методиками діагностики емоційного вигорання, познайомляться з мистецтвом як ефективним інструментом боротьби зі стресом, оволодіють мистецькими техніками емоційного живопису, монотипії, ліплення глиною, українською мандалою. Всі техніки адаптовані для зняття емоційного напруження, яке відчувають вчителі під час педагогічної діяльності. Наприкінці навчального курсу буде відкрито виставки творчих робіт педагогів у 10 містах-учасниках проекту.
35.
ID: 3NORD11-2438
Назва проекту: НА.МИ.СТ.О. (НАука. МИстецтво. СТудії. Освіта). Перлини графіки
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 588665.00
Запитувана сума від УКФ: 588665.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Бюро науково-технічної експертизи «АРТ-ЛАБ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «НА.МИ.СТ.О. Перлини графіки» є інноваційним освітнім проєктом по дослідженню творів графіки, що здійснюватиметься у співпраці між вищим освітнім закладом (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури), дослідницькою установою (БНТЕ «АРТ-ЛАБ») і музеєм (Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків). Метою проєкту є поширення знань про важливість технологічних досліджень творів графіки серед цільової аудиторії і впровадження новітніх методів у дослідницьку практику. Результатами проєкту будуть видання методичного посібника (на основі лекційних матеріалів і здійснених під час студій досліджень), проведення виставки, яка включатиме лекції для відвідувачів, і організація науково-практичного семінару для фахової аудиторії.
36.
ID: 3NORD11-2446
Назва проекту: Універсальна десяткова класифікація (УДК) у практиці роботи бібліотек України відповідно до вимог міжнародного еталону систематизації видань
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 545966.00
Запитувана сума від УКФ: 545966.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державна наукова установа "Книжкова палата України імені Івана Федорова"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Хмельницький, Харків, Полтава, Одеса, Львів,
Опис проекту: Впровадити в роботу вітчизняних бібліотек міжнародну класифікаційну систему документів УДК українською мовою. УДК – класика (понад 100 років), об'єднує всі галузі знань в єдиній універсальній структурі, що дає можливість здійснювати ефективний пошук документів в будь-якій точці світу. УДК застосовується в 130 країнах світу (ООН нараховує 194 країни), перекладена на 57 мов. В Україні функціонує 33307 бібліотек, із них лише 1106 використовують УДК, інші —заідеологізовану Бібліотечно-бібліографічну класифікацію (ББК) Росії. Це негативно позначається на міжкультурному діалозі та іміджі України. Проект передбачає масштабну підготовку тренерів з методики індексування УДК, що уможливить швидку імплементацію класифікаційної системи на загальнодержавному рівні.
37.
ID: 3NORD11-2450
Назва проекту: Прес-арт-семінар «Перлини рідного краю»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 338127
Запитувана сума від УКФ: 338127
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Київська організація Національної спілки журналістів України
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київська область, місто Переяслав, Київська область, місто Обухів, Полтавська область, село Березова Рудка, місто Київ,
Опис проекту: Прес-арт-семінар «Перлини рідного краю» буде відповіддю на запити від непопулярних музеїв Київщини задля просування культури та мистецтва на регіональному рівні, розширення медіапростору, популяризація локальних осередків культури, мобільність українських громадян шляхом залучення до мистецьких заходів задля розвитку внутрішнього та зовнішнього туризму. Протягом чотирьох місяців проводитимуться декілька масштабних подій із залученням медіакомунікацій та проекті заходи у музеї академіка живопису, члена Мюнхенського та Паризького товарист художників Миколи Пимоненка ( Малютинка), в Трипіллі в музеї «Прадавня Аратта-Україна», в музеї освіти (Германівка), в музеї Вікентія Хвойки (Халеп’я), в меморіальному музеї-садибі Катерини Білокур, фестиваль «Осіннє золото» Дмитра Луценка у Березовій Рудці, Полтавської області. Виступи Анатолія Паламаренка, гостей із Литви, відомих письменників, журналістів, арт-практикуми, презентації та промоушени власної творчості, обмін досвідом проектної діяльності у напрямку європейської інтеграції. Створення роликів про місцеві фольклорні колективи, залучення інформаційних медіа – платформ, інтерактивні навчальні видання, інформаційно-комунікативні портали.
38.
ID: 3NORD11-2488
Назва проекту: МЕДІА-ШКОЛА ПРЯМУЄ В ГРОМАДИ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 361255
Запитувана сума від УКФ: 361255
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ковтунець Олена Олександрівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Рівне, Привільненська ОТГ Рівненської області та селище Гоща Рівненської області.,
Опис проекту: Проект «МЕДІА-ШКОЛА ПРЯМУЄ В ГРОМАДИ» є продовженням проекту «Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків», який був реалізований за підтримки УКФ у 2019 році. Це літній творчий інтенсив зі створення відео-контенту на культурно-мистецьку тематику для дітей та підлітків в громадах Рівненщини - Привільненській, смт Гоща та у місті Рівному. Головна мета проекту - сприяти самореалізації дітей за допомогою виробництва конкретного відеопродукту. Результатом проекту стануть відеоролики, сюжети та відеоблоги, створені дітьми учасниками проекту. Тематика сюжетів спрямована на висвітлення та розвиток культури в ОТГ та їх туристичні родзинки.
39.
ID: 3NORD11-2488-2
Назва проекту: Мистецький хакатон для дітей
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 324733
Запитувана сума від УКФ: 324733
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ковтунець Олена Олександрівна
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м.Рівне та Рівненська область,
Опис проекту: «МИСТЕЦЬКИЙ ХАКАТОН ДЛЯ ДІТЕЙ» – це інтенсивна творчо-навчальна майстерня зі створення дитячої книжки у двох форматах - друкованої та аудіо. Головна мета – навчити дітей, які вже пишуть вірші та прозу основам написання літературних творів, а дітей, які мають художні здібності навчити основам ілюстрації книжок. Результати проекту: 1) Видавництво альманаху для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, авторами та ілюстраторами якої стануть діти учасники проекту; 2) Запис аудіокниги, яку озвучать автори творів та ілюстрацій і незрячі діти. Аудіокнига буде спеціально візуалізована для розміщення на YouTube -каналі.
40.
ID: 3NORD11-2514
Назва проекту: Інноваційна культурно-освітня програма для навчання та реалізації молодих джазових та етнічних музикантів “ART JAZZ SCHOOL 2020”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 996785.00
Запитувана сума від УКФ: 946785.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Рівненська обласна громадська організація «Джазовий клуб "ДжЕм»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Рівне, Рівненська область, Львів, Львівська область, Люблін, Польща, Йеленя Гура, Польща,
Опис проекту: Сучасна джазова школа «ART JAZZ SCHOOL 2020» в Рівному - проект, що стане додатковим джерелом професійних знань для студентів вищих навчальних музичних закладів Рівного та інших міст України. Інноваційна освітня програма, побудована на зразках музичних шкіл європейського гатунку за участі викладачів з України та Польщі, надасть змогу підвищити рівень знань учасників, аби почуватися вільно у спільному просторі з іншими музикантами під час виконання традиційного українсько-польського фольклору в обрамленні джазу та представити музичний продукт на українській та міжнародній сценах. Проект передбачає створення онлайн збірника «Українсько – польська фольклорна музика в джазі», що буде розповсюджений в академічно – музичному середовищі України та Польщі
41.
ID: 3NORD11-2544
Назва проекту: ПРОМУЗЕЇ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1974877.02
Запитувана сума від УКФ: 1974877.02
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛО НЕТ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: ПРОМУЗЕЇ - це проєкт, спрямований на практичну колаборацію між музеями та кураторами культурних індустрій. У ході успішного проведення вже підтримуваного Українським Культурним Фондом проєкту ПРОПРАВА, ми отримали фідбек від учасників про актуальні проблеми українських музеїв. Недостатність знань у передачі авторських прав, отриманні ліцензій, даруванні картин музеям, необхідності у паспортизації об’єктів мистецтва, їх страхуванні, популяризації і монетизації арт-об’єктів, тощо. Проєкт передбачає проведення освітнього заходу, розробку циклу лекцій, які будуть розміщені на створеній вебсторінці. Окрім цього, буде розроблений діджиталізований посібник-нотатник із найважливішою навчальною інформацією. Посібник і сайт будуть пов’язані QR-кодом, при скануванні якого можна буде переглянути інформативний матеріал за відповідною тематикою.
42.
ID: 3NORD11-2548
Назва проекту: Воркшоп з теорії та практики Комедії Дель Арте
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 231000
Запитувана сума від УКФ: 231000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект передбачає організацію та проведення воркшопу з отримання українськими акторами та режисерами знань та навичок школи традиційної італійської комедії Дель Арте. В тренінгу візьмуть участь до 25 акторів та режисерів, викладачів профільних ВНЗ з різних регіонів України, які мають передати отримані знання та навички іншим представникам фахової спільноти у себе в регіонах і ВНЗ. Тренінг проводить італійський викладач, актор, режиссер і драматург Крістіан Іццо, тобто безпосередньо носій культури Комедії Дель Арте. Як підсумок тренінгу буде показано виставу за участю Крістіана, в якій використано навички школи Комедї Дель Арте.
43.
ID: 3NORD11-2661-2
Назва проекту: Безкоштовний відеокурс "Створюємо успішний кінопродукт"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 685259.16
Запитувана сума від УКФ: 685259.16
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ліфер Тетяна Миколаївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Безкоштовний відеокурс «Створюємо успішний кінопродукт» являє собою комплекс навчальних відеороликів, що висвітлюють теми створення та реалізації успішного кінопродукту, спираючись на досвід іноземних та українських кіностудій та кіномитців. Метою проекту є навчання основам створення якісного конкурентоспроможного кінопродукту, обмін професійним досвідом, знаннями, ідеями, розвиток молодих кіномитців, налагодження та розвиток партнерств. Проект пропонує інноваційний підхід до навчання кіномистецтву, що заснований не на теорії, а на досвіді успішних кіномитців та проектів. Навчальний матеріал подається в форматі інтерв’ю зі спеціалістами кінобізнесу. Проект створюється з залученням іноземних експертів та має на мені підвищення знань та навиків кіномитців.
44.
ID: 3NORD11-2675
Назва проекту: Розробка‌ ‌інтерактивних‌ ‌освітньо-методичних‌ ‌матеріалів‌ ‌у‌ ‌вигляді‌ ‌воркшопів‌ ‌для‌ ‌ працівників‌ ‌музеїв‌ ‌,‌ ‌викладачів‌ ‌та‌ ‌вчителів‌ ‌історії‌ ‌Вінницької‌ ‌області‌ ‌на‌ ‌тему‌ ‌"Забуті‌ ‌ жертви‌ ‌ІІ‌ ‌світової‌ ‌війни:‌ ‌знищені‌ ‌психічнохворі‌ ‌Вінницької‌ ‌психіатричної‌ ‌лікарні‌ ‌та‌ ‌ військовополонені‌ ‌Шталагу‌ ‌329"‌ ‌,‌ ‌які‌ ‌будуть‌ ‌використовуватись‌ ‌під‌ ‌час‌ ‌екскурсій‌ ‌та‌ ‌ уроків‌ ‌місцевої‌ ‌історії‌
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 514160
Запитувана сума від УКФ: 514160
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Народний Майдан Вінниччини
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Вінницька область,
Опис проекту: Мета та результати Сприяти поверненню у колективну пам”ять мешканців Вінницької області 2 груп забутих жертв ІІ світової війни : знищених психічнохворих Вінницької психіатричної лікарні та військовополонених Шталагу 329 через створення інтерактивних освітньо-методологічних матеріалів для використання їх музейними працівниками, вчителями та викладачами під час уроків, лекцій місцевої історії. Результатами проекту буде створення інтерактивних методично-освітніх матеріалів ( воркшопів) з залученням німецьких та українських експертів ( музейних працівників та істориків) для працівників музеїв, викладачів та працюючих та майбутніх вчителів історії та отримання ними додаткових знань під час 2-денного семінару щодо сучасних інтерактивних методик проведення екскурсій та уроків на тему забутих жертв ІІ світової війни, що сприятиме поверненню у колективну пам’ять українців знищених психічнохворих ВІнницької психлікарні та військовополонених Шталагу 329.
45.
ID: 3NORD11-2744
Назва проекту: Позиції художника/-ці: розробка програми та два модулі у межах дворічної навчальної програми "Курсу мистецтва"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 100000
Запитувана сума від УКФ: 100000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Метод»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проєкт складається із етапу розробки тематичного навчального блоку «Позиції художника/-ці», який буде інтегрований у дворічну програму «Курс мистецтва» та випробуваний у межах інтенсивного навчального модуля (червень, вересень-жовтень). Модуль буде супроводжуватися низкою публічних лекцій викладачів та виставками за результатами модуля. Проєкт має запропонувати нову інноваційну освітню програму як відповідь на попит в царині мистецької освіти, що зріс в останні роки. На меті залучити до освітнього процесу дослідників і практиків, спровокувати їхню взаємодію; побудувати освітній процес як експериментальну лабораторію нових художніх форм та відношень, а також забезпечити для них критичний простір та сталість.
46.
ID: 3NORD11-2821
Назва проекту: ОНЛАЙН КУРСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 667500
Запитувана сума від УКФ: 667500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФУНДАЦІЯ ТАМАРИ КОЛОМІЄЦЬ «НОВОТВІР»»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Онлайн курси української для іноземців» покликаний навчити іноземців української мови, а також це чудова можливість ознайомитися та зануритись у сучасне й традиційне життя України. Проект передбачає розробку навчальної програми (відповідно до вимог Державного стандарту), лекційних матеріалів та практичних завдань, безпосереднє проведення курсів, а також заходи з популяризації України та української мови, що сприятиме ефективному засвоєнню української мови та її поширенню в світі.
47.
ID: 3NORD11-2876
Назва проекту: Акселератор життя
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1903922
Запитувана сума від УКФ: 1903922
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТЕРАСА-ФІЛЬМ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Інклюзивний навчальний проект з легкою подачею інформацією, враховуючи особливості аудиторії. Лекції відбуватимуться у форматі воркшопів з теоретичною та практичною частиною 60/40%. Метою проекту є надання сучасної професії у галузі інтернет-маркетингу для мистецьких проектів – людям з особливостями пересування та вадами слуху.
48.
ID: 3NORD11-2986
Назва проекту: Едукаторіум. Естамп — освітній інтенсив з друкованої графіки.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 967744.98
Запитувана сума від УКФ: 967744.98
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Дукат Арт
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Альтернативна освітня програма для молодих мистецтвознавців і художників, присвячена історії та художній практиці естампу. Програму поділено на 5 курсів. Тема кожного курсу — певна графічна техніка. Інтенсив складається з 3-х частин: лекторій, практикум, екскурсії. Учасники процесу прослухають унікальні лекції від провідних українських мистецтвознавців, пройдуть практикум у відомих київських графічних майстернях, зустрінуться зі знаними українськими графіками та відвідають екскурсії до фондів художніх музеїв Києва. У фіналі проекту відбудеться звітний захід, де буде представлено результати проекту: художники, що пройшли інтенсив, представлять свої роботи, мистецтвознавці — статті про друковану графіку. Також буде запущено веб-ресурс “Едукаторіум”, присвячений мистецькій освіті, де буде представлено відеоконтент (лекції, майстер-класи), твори слухачів, мистецтвознавчі статті учасників курсу тощо.
49.
ID: 3NORD11-3061
Назва проекту: ОНЛАЙН-КУРСИ ДЛЯ ГІДІВ «GUIDES MULTIMEDIA SCHOOL»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 608640
Запитувана сума від УКФ: 608640
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ АНГЕЛОВ АНГЕЛ АНГЕЛОВИЧ
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою проекту «GUIDES MULTIMEDIA SCHOOL» є розробити та впровадити безкоштовні онлайн-курси для гідів, які включали б навчання з медіаграмотності, використання мультимедійних технологій під час підготовки та проведення екскурсій, а також пояснювали основи брендингу і самопіару. Проект передбачає розробку навчальної програми, створення Інтернет-платформи для розміщення відео-уроків та тестових завдань, пошук експертів та запис 12 відео майстер-класів, апробація результатів на фокус-групі та запуск роботи онлайн-курсів.
50.
ID: 3NORD11-3147
Назва проекту: Освітня програма «Форум кастинг-директорів»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1515142.00
Запитувана сума від УКФ: 1515142.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Макарченко Павло Генадійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Освітня програма «Форум кастинг-директорів» - це професійна освітня платформа для кастинг-директорів та акторів. Платформа створена з метою: - професійного та інституційного розвитку учасників спільноти кастинг директорів та акторів; - відкриття нових імен в індустрії; - сприяння впровадженню успішного європейського досвіду; - інтеграції українських професіоналів у міжнародні профільні організації та мережі. Результатом проекту стане серія освітніх програм та заходів від українських фахівців, представників європейських мереж та інституцій (у форматі лекцій, майстер-класів, курсу та профільних дискусійних панелей). Проект реалізується за підтримки новоствореної «Української асоціації кастинг-директорів» (в тому числі і в рамках кінофестивалю «Молодість»).
51.
ID: 3NORD11-3183
Назва проекту: Оповідання як комікс: навчання мистецтву коміксу на основі оповідань сучасних письменників з Херсонщини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 515900
Запитувана сума від УКФ: 515900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Вірлич Євгенія Михайлівна
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Херсонська область,
Опис проекту: Проект передбачає створення коміксів за оповіданнями херсонських письменників. Конкурсна комісія оголошує конкурс на подачу оповідань авторів, що проживають, проживали на Херсонщині або пишуть про Херсонщину. Тематика та жанр оповідань - вільні. Обсяг оповідання: до 40 тис. знаків. Кількість відібраних творів: 15-20.
52.
ID: 3NORD11-3242
Назва проекту: Інноваційний освітній онлайн курс для музейних працівників
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1759820.00
Запитувана сума від УКФ: 1759820.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГС "Асоціація індустрії гостинності України"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Всі регіони України,
Опис проекту: Мета проекту - сприяти розвитку музейної справи шляхом підвищення кваліфікації музейних працівників та покращення сервісу в музеях від “гардеробу до виходу”. Для досягнення мети буде створено освітню онлайн програму для працівників музеїв, які у своїй роботі контактують з відвідувачами. Програма спрямована на підвищення рівня комунікативних навичок працівників музеїв та включатиме анімаційні уроки, практичні завдання та тестування. В межах реалізації проекту буде досліджено досвід інших країн в контексті впровадження комунікативних практик в роботі музеїв та проведено обговорення з українськими фахівцями музейної справи у форматі круглого столу. В результаті буде розроблено інноваційну освітню програму, що буде у доступі для всіх представників даного сектору.
53.
ID: 3NORD11-3266
Назва проекту: Cерія відкритих онлайн-курсів з кіномистецтва "кіностар" (сценарна майстерність, режисура кіно, операторське мистецтво та продюсування)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 825376.86
Запитувана сума від УКФ: 764776.86
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВАУ СТУДІО"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Львів, Україна (поширення продукту по Україні та світі, охоплення аудиторії, що володіє українською мовою),
Опис проекту: Даним проектом передбачається створення серії з чотирьох відкритих онлайн курсів кіномистецтва: сценарне мистецтво, операторська майстерність, режисура кіно та продюсування. Курс орієнтований на людей, які шукають додаткової творчої освіти використовуючи мережу інтернет, які є мотивованими та готові самостійно освоювати новий матеріал. Особливості серії курсів: - 86 академічних годин (30 частин, 4 курси); - 4 фахівці, які готують навчальну програму онлайн курсу, здійснюють моніторинг успішності слухачів. - Виконання практичних завдань та підсумкової контрольної роботи слухачами. Отримання сертифікату. - Унікальні програми навчання, які проходять методологічну та експертну оцінку. - Інтенсивний ритм навчання: нічого зайвого; основне та по-суті.
54.
ID: 3NORD11-3271
Назва проекту: Клейноди
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 940760.00
Запитувана сума від УКФ: 940760.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ткаченко Тарас Анатолійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проет “Клейноди” – це курс лекцій на тему «Українська символіка» що має складатися з трьох блоків, присвячених трьом блокам «Герб», «Гімн», «Прапор», загалом – 14 лекцій, що присвячені різним аспектам дослідження української символіки (Символіка кольору, Геральдичні традиції, Символіка у вишивці, Геральдика розписів і Графіті Софії Київської, тощо) котрі будуть здійсненні на базі Національного музею історії України та зняті на відео, в подальшому змонтовані і, як відеолекції опубліковані на відкритому youtube каналі. То ж зможуть бути використані як навчальні матеріали для педагогів, краєзнавців, музейних працівників і всіх, хто цікавиться минулим України.
55.
ID: 3NORD11-3351
Назва проекту: «Сценарний дебют»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 921190
Запитувана сума від УКФ: 921190
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "ЦЕНТР РОЗВИТКУ "МЕДІАФОРУМ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Курс лекцій та практичних занять (загальною тривалістю 52 год.) зі сценарної майстерності для творчої молоді. У співпраці з Українським інститутом підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси та провідними експертами сценарної майстерності й досвідченими сценаристами 30 амбіційних учасників освітньої програми створять поепізодні плани сценаріїв повнометражних ігрових фільмів за власною ідеєю та творчим задумом. На основі проведених робіт буде створено відео-альманах курсу сценарної майстерності, який буде розміщений в мережі Інтернет.
56.
ID: 3NORD11-3621-2
Назва проекту: FASHION INCLUSIA
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1801032
Запитувана сума від УКФ: 1801032
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: FASHION INCLUSIA - унікальна освітня програма сектору моди. Учасники проєкту з 4-х регіонів України отримають теоретичні знання і практичні навички в ключових професіях індустрії: візажист, стиліст, фотограф. Освітня програма складатиметься з двох частин: теоретичний курс – провідні фахівці в галузі проведуть лекції і семінари-практикуми з учасниками проєкту напередодні Українського тижня моди (UFW) 25-30 серпня, практичний курс – під час Ukrainian Fashion Week учасники працюватимуть за обраним напрямом: підготовка моделей для показу, робота в командах дизайнерів, зйомка подіумних фоторепортажів та стріт-стайл фотографії, для бренд-буків (31 серпня-4 вересня) В подальшому – серед найуспішніших учасників буде обрано менторів, які продовжать передавати знання і навички в регіонах. Унікальність проекту полягає в тому, що він розрахований на чітко визначену аудиторію, а саме -люди, що пересуваються за допомогою візків.
57.
ID: 3NORD11-3916
Назва проекту: Креативна молодь змінить Україну
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1999127.38
Запитувана сума від УКФ: 1999127.38
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, Київ, Львів,
Опис проекту: Проєкт реалізовується з метою підвищення рівня компетенцій та продуктивної кооперації серед представників культурних та креативних індустрій віком від 18 до 35 років шляхом офлайн та онлайн навчання проєктному менеджменту та дотичним темам. У результаті реалізацї проєкту 150 представників сектору культурних та креативних індустрій з усіх областей України пройдуть інтенсивні 4-денні тренінги, отримають досвід взаємодії та побудови проектів на основі спільних цінностей, які визначаться шляхом дизайн-мислення у процесі роботи у групах. Відбудеться мережування та нетворкінг. У результаті онлайн-навчання близько 10 000 представників культурних та креативних індустрій отримають цінні знання з проєктного менджменту. Вищезгадане позитивно вплине на якість розроблених ними культурних продуктів.
58.
ID: 3NORD11-3954
Назва проекту: “Менеджмент 24/7. 2.0.”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1990910.00
Запитувана сума від УКФ: 1990910.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ОСВІТНЬО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД" (ГО "ОСВІТНЬО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД")
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Тернопіль,
Опис проекту: Продовження проєкту «Менеджмент 24/7.» має на меті налагоджувати співпрацю серед представників громад та культурних інституцій для національного та міжнародного мережування. Проєкт передбачає проведення експрес-курсу з теоретичною та практичною частиною для підвищення відповідних якостей у представників сектору аудіального мистецтва. Курс складається з освітніх лекцій проєктного менеджменту в якому поєднуються всі ази та тонкощі змістового і фінансового менеджменту. Основними темами є пошук ідеї та оцінка потенціалу майбутнього проєкту, планування, дослідження ринку та аналіз культурного, економічного, соціального середовища у якому буде реалізовано проект, міжнародна дистрибуція і стратегія мережування, сталість проєкту та розвиток організації у секторі. У блоці фінансового планування, будуть розглянуті “успішні кейси” на прикладі яких можна засвоїти “ази” доцільності фінансового плану до поставлених задач, та дізнатись яких помилок краще уникати при складанні кошторису проєкту. У рамках проєкту буде проведено: 2 сесії по 4 дні кожна для двох груп по 40 учасників (зі всіх регіонів України), з виконанням завдань між першою та другою сесіями. Практичні навчання під час проведення фестивалю “Файне місто” – це безпосередньо “практика” на майданчику (локаціях), де учасника з середини будуть бачити всі робочі процеси під час реалізації Фестивалю у 2020 році. Підготовка та випуск “Путівник організатору фестивалю” – це ілюстрований посібник для представників культурних та креативних індустрій. Фінальним заходом буде Форум із індивідуальним доопрацюванням проектних заявок, презентацією проектів, презентацією донорських програм, та сертифікація учасників.
59.
ID: 3NORD11-3967
Назва проекту: «Культурний трамплін»: школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Інститут соціальної політики регіону»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, Запоріжжя, Кропивницький, Хмельницький, Київ, Львів,
Опис проекту: Проєкт передбачає проведення 6 очних чотириденних інтенсивів для культурних менеджерів об’єднаних територіальних громад, циклу з 8 відкритих інтерактивних дистанційних курсів та створення ресурсної методичної бази з управління проєктами та грантрайтингу для представників органів влади, комунальних закладів, підприємців, митців, активістів організацій громадянського суспільства, які займаються культурними та креативними індустріями в об’єднаних територіальних громадах. Буде видано навчально методичний посібник «Настільна книга культурного менеджера ОТГ», організовано обмін досвідом між учасниками навчання та реалізаторами успішних культурно-мистецьких проектів. Безпосередньо в громадах ментори допоможуть учасникам навчання доопрацювати їх проєкти та розробити інноваційні пропозиції щодо збільшення внеску культурних та креативних індустрій у розвиток конкретної ОТГ.
60.
ID: 3NORD11-3968
Назва проекту: Освітня програма «Технологія сучасного актора»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1255404
Запитувана сума від УКФ: 1255404
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Культура. Інновації. Майбутнє.»
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м.Одеса, Україна,
Опис проекту: Метою проекту є підвищення професійного рівня випускників театральних шкіл, розширення акторського інструментарію і, відповідно, зростання рівня украінського культурного продукту у драматичному та кіномистецтві через представлення та практичне впровадження ефективних альтернатив традиційним педагогічним методам театральної освіти. Проект передбачає розроблення нової авторської освітньої програми «Технологія сучасного актора» для студентів Першої української школи театру і кіно (м. Одеса) та переклад і видання необхідних для її опанування підручників. Першу українську школу театру і кіно було започатковано у 2018 р. у рамках проекту за підтримки УКФ.
61.
ID: 3NORD11-4202
Назва проекту: Майстерня Гри
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 74100.00
Запитувана сума від УКФ: 74100.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Театр Живаго"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: львів,
Опис проекту: «Майстерня гри» - проект від «Театру Живаго», що виник на стику студії акторської майстерності та психотерапії. Проект - це серія медитацій, тренінгів та ігор з метою: • Позбавлення від фізичних та психологічних затисків • Встановлення контакту із собою та своїми справжніми потребами • Розкриття власного творчого потенціалу • Пропозиції ігрового світосприйняття для виховання стресостійкості та адаптивності в умовах сучасного світу
62.
ID: 3NORD11-4616
Назва проекту: ТелеАкадемія "РИТМ"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 484774.00
Запитувана сума від УКФ: 484774.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Телерадіокомпанія "РИТМ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Рівненська область,
Опис проекту: Мета проєкту - дати можливість підліткам, котрі мріють про роботу на телебаченні, отримати знання та досвіт телевиробництва. Проєкт орієнтується на дітей, котрі отримали базові навички журналістики у медіа-школах Рівного, але їм бракує практики та вміння працювати в команді над реалізацією власних ідей в рамках телевізійного проєкту. Проєкт складається з кількох майстер-класів, де слухачі отримають практичні поради щодо процесу телевиробництва, та з допомогою досвідчених кураторів зможуть пройти весь шлях – від пошуку ідеї телепрограми до її виходу на широку аудиторію. Ми розраховуємо, що такий досвід стане вирішальним для слухачів ТелеАкадемії «РИТМ» в плані професійної орієнтації, освіти та майбутньої кар’єри.
63.
ID: 3NORD11-4658
Назва проекту: Адаптація сільських закладів культури в умовах глобальних змін
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 490780.00
Запитувана сума від УКФ: 490780.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Кіровоградське обласне об’єднання громадян «Інститут соціокультурного менеджменту»» (ІСКМ)
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Кіровоградська область,
Опис проекту: Заклади культури в Кіровоградській області не адаптовані до змін, про що свідчить найнижчий показник вироблення культурного продукту. Це відбувається з багатьох причин, де однією з головних є пасивність керівників сільських закладів культури, а саме нездатність їх адаптуватися до глобальних викликів та зміни. Як вихід з даної ситуації, ми пропонуємо дати їм інструмент, який дозволить їм краще адаптуватися і пристосуватися до потреб місцевої громади. Метою пропонованого проекту є покращення управління сільських закладів культури в Кіровоградській області через розробку навчально-методичного посібника з неформальної освіти щодо управління закладами культури в умовах змін локальної децентралізації та глобальної діджиталізації.
64.
ID: 3NORD11-4658-2
Назва проекту: «Три кроки для культури: діджиталізація, фандрейзинг, соціальні технології»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1356420
Запитувана сума від УКФ: 1356420
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Кіровоградське обласне об’єднання громадян «Інститут соціокультурного менеджменту»» (ІСКМ)
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Значна кількість закладів культури все ще не використовують сучасні інструменти створення якісних культурних продуктів. Як наслідок, суспільство не отримує інформацію про реалізацію важливих культурних ініціатив. Ініціатива без людей, в тому числі, культурна – втрачає підтримку у суспільстві і не знаходить подальшого розвитку. Єдиним шляхом вирішення цієї проблеми є впровадження у діяльність закладів культури сучасних методик роботи, що дозволить донести продукти своєї творчості до людей і вивчити їх думку щодо них. Пропонований проект має на меті сприяти покращенню управління процесом реалізації культурних ініціатив шляхом розробки та реалізації комплексної програми з неформальної освіти, що поєднує питання фандрейзингу, діджитал інструментарію та соціальних технологій.
65.
ID: 3NORD11-4665
Назва проекту: Культурно-мистецька медіа школа "ЧАС ЗМІН"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1544686.00
Запитувана сума від УКФ: 1304686.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКАДЕМІЯ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: медіа школа в м.Київ, трансляція телепрограм - вся Україна,
Опис проекту: Культурно-мистецька медіа школа "ЧАС ЗМІН" має на меті: Надати найбільш зацікавленим школярам, що мають таланти та бажання реалізувати себе в новітніх медіа доступ до найбільш актуальних знань у телевізійній сфері; сформувати у них реалістичне та адекватне бачення телеіндустрії та законів, за яким вона працює; забезпечити обмін досвідом між професіоналами та слухачами школи, полегшити і зробити можливим їх подальший вхід в професію; сприяти створенню слухачами школи конкурентного культурного медіа продукту – циклу дитячих телепрограм та трансляція їх на всеукраїнському телеканалі «Правда ТУТ».
66.
ID: 3NORD11-4825
Назва проекту: Студії культурних критиків. #ТРЕБА КРИТИКА
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1916575
Запитувана сума від УКФ: 1916575
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Центральне медіа”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Львів; смт.Славське, Львівська область,
Опис проекту: Проект спрямований на підтримку та якісний розвиток культурної критики в Україні. Запланована діяльність включає проведення майстер-класів, зустрічей та практичних занять з провідними фахівцями аудіовізуального мистецтва за спеціально розробленою програмою унікального освітнього курсу для потенційних культурних критиків та інших авторів, які планують писати про культуру, головним завданням якої є актуалізувати практику культурної критики мистецтва. Тематика занять охоплює проблематику медіаграмотності, а зокрема ознайомлення із сучасними формами подачі інформації, ефективного позиціонування власних публікацій в сфері культури, роботу з фото- та відео-матеріалами, тощо. Виконання комунікаційних завдань Проекту, а також досягнення головної інформаційної цілі щодо актуалізації практики культурної критики буде відбуватись завдяки створенню комунікаційного майданчика - платформи #ТРЕБА КРИТИКА.
67.
ID: 3NORD11-4858
Назва проекту: Острів глобальної освіти
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 993404.80
Запитувана сума від УКФ: 993404.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Юніт"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківська область (Івано- Франківськ); Закарпатська область (Ужгород), Донецька область (Краматорськ); Миколаївська область (Миколаїв), Харківська область (Харків); Київська область (Біла Церква), Вінницька область (Вінниця); Київ, Волинська область (Луцьк),
Опис проекту: Острів Глобальної освіти - це серія тренінгів, лекцій і практичних занять, спрямованих на освітній та професійний розвиток українців у різних областях України, що прямим чином вплине на розвиток регіонів. Назва проекту несе в собі гру слів, адже абревіатура проекту звучить як ОГО! Ідея ОГО - створити фізичний та віртуальний простір, в якому українці зможуть отримувати нові практичні навички, творчий розвиток та обмінюватися знаннями, яких не отримують під час формального навчання. Ці знання є життєво необхідними для гармонійного розвитку особистості і побудови демократичного суспільства.
68.
ID: 3NORD11-4992
Назва проекту: Школа Подкастингу
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 931480
Запитувана сума від УКФ: 931480
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Аристократи"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Школа Подкастингу - це серія безкоштовних лекцій, майстер-класів та практичних завдань за участі провідних фахівців у сфері онлайн-медіа. Буде цікаво в першу чергу: майбутнім дикторам, радіопродюсерам, подкастерам та всім, кому цікаво розвиватись в сфері медіа, або створювати їх. (Один набір 10-15 студентів). Участь безкоштовна за попереднім конкурсним відбором. Результати: знання, практичні навички, сертифікат про проходження курсу від Радіо Аристократи та можливість створити авторську серію подкастів за участі команди Радіо Аристократи. Найсильніші з учасників мають можливість пройти практику на радіо Аристократи протягом місяця безкоштовно.
69.
ID: 3NORD11-5060
Назва проекту: Проект сприяння розвитку початкової культурно-громадянської освіти «Занурення у культурну спадщину поліетнічної України»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 291317.11
Запитувана сума від УКФ: 291317.11
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Конгрес національних громад України
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Проект передбачає розробку навчальної програми з культурної і громадянської освіти, що ляже в основу шкільного факультативу та програму пришкільних таборів. Комплекс навчально методичних матеріалів, що буде створено на базі навчальної програми факультативу, міститиме 3-и частини, а саме: методичний посібник педагога, практикуму для учня та довідник з організації діяльності тематичного пришкільного табору. Навчальна програма розробляється на досвіді понад 15-річної діяльності проекту «Джерела толерантності». Мета проекту – створити ефективний комплексний освітній інноваційний інструмент для системного виховання молодого покоління українців у дусі суспільного порозуміння та на принципі поваги до спільної полікультурної української спадщини.
70.
ID: 3NORD11-5204
Назва проекту: Інноваційна театрально-освітня модель МЕТАТЕАТР - 2-й етап: імплементація освітньої магістерської програми «Метатеатр»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 997962.05
Запитувана сума від УКФ: 997962.05
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Дом Майстер Клас»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Острог, Рівненська область, м. Київ, м. Рівне, м. Львів, м. Дніпро, м. Харків,
Опис проекту: Проект - другий етап створення в Україні інноваційної освітньо-продюсерської театральної моделі МЕТАТЕАТР, яка поєднує функцію професійної театральної освіти з творчо-продюсерською діяльністю по створенню театральних вистав нового типу. На даному етапі передбачається імплементація маґістерської програми “Метатеатр” з культурологічних досліджень і новітніх постановочних технологій в галузі сучасного театрального мистецтва, розробленої на основі методології Ігрового театру українсько-американським режисером Олегом Ліпциним у співпраці з гуманітарним факультетом і кафедрою культурології НУ “Острозька академія. Результатом проекту має стати проведення набору студентів, установчої та першої навчально-екзаменаційної сесій за магістерською програмою «Метатеатр» зі спеціалізацією “Метатеатр".
71.
ID: 3NORD11-5257
Назва проекту: «Пам’ять про Голокост та інші трагедії ХХ ст. у сучасному образотворчому мистецтві»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 351894
Запитувана сума від УКФ: 311894
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ "ТКУМА" ("ВІДРОДЖЕННЯ"), БО "БФ УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ "ТКУМА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Дніпро,
Опис проекту: Курс лекцій «Пам’ять про Голокост та інші трагедії ХХ ст. у сучасному образотворчому мистецтві». Необхідність трансформації освітнього процесу продиктована наступними факторами: - образне (кліпове) мислення сучасної молоді; - необхідність лаконічної і водночас атрактивної подачі матеріалу. Мета: донесення проблем вивчення історії Голокосту та інших геноцидів ХХ ст. до широкого кола студентів, освітян, музейників сприятиме кращому розумінню того, в яких культурних формах може відобразитися пам’ять про трагічні сторінки минулого. Очікується переорієнтація слухачів у донесенні інформації про трагедії ХХ ст. з переважно текстового викладу на акцентування емоційного переживання мистецького твору.
72.
ID: 3NORD11-5257-2
Назва проекту: Літні наукові студії
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 221490
Запитувана сума від УКФ: 188710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ "ТКУМА" ("ВІДРОДЖЕННЯ"), БО "БФ УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ "ТКУМА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Харків,
Опис проекту: Літні наукові студії для вчителів історії. Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». Студії розроблені для освітян, які використовують набутий досвід та отримані матеріали (мультимедійні посібники) на уроках всесвітньої історії та історії України, факультативному курсі «Історія Голокосту», позакласних заходах (години спілкування, заходи з вшанувння пам`яті жертв Голокосту), створення методичних розробок з вивчення історії Голокосту.
73.
ID: 3NORD11-5257-3
Назва проекту: ХVІІ Конкурс «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 225246
Запитувана сума від УКФ: 173246
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ "ТКУМА" ("ВІДРОДЖЕННЯ"), БО "БФ УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ "ТКУМА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Дніпро,
Опис проекту: Конкурс «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» є постійним проектом Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». Метою проекту є залучення учнів, студентів, аспірантів, вчителів та інших працівників освіти до вивчення, дослідження, викладання новітньої історії, засвоєння важливості уроків історії війни та Голокосту й усвідомлення цих уроків для розуміння проблем сучасного розвитку суспільства, необхідності формування атмосфери гуманізму й толерантності. Результатом проекту є створені авторських продуктів (наукові, пошукові роботи, методичні розробки тощо).
74.
ID: 3NORD11-5302
Назва проекту: Інтерактивний практикум “30 кейсів для формування культури нетерпимості до корупції” з віртуальним кодом доступу до презентаційних матеріалів на онлайн платформі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 866566.22
Запитувана сума від УКФ: 866566.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Асоціація тренерів, психологів, коучів, консультантів”
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета: створити інтерактивний практикум “30 кейсів для формування культури нетерпимості до корупції” - навчальний матеріал з сучасною комунікативною технологією для учнів та вчителів базової та профільної школи (5-12 класи) та учасників заходів неформальної освіти, що сприятиме формуванню навичок розпізнавати маркери корупції та давати етичну оцінку проявам корупції, які стануть підґрунтям для нового світогляду нетерпимості до корупції у молодого покоління українців; імплементувано практикум у навчальний процес загальноосвітніх шкіл України. Результати: розроблено інтерактивний практикум . Розіслано друкований формат до регіональних та місцевих управлінь освіти (500 примірників); розіслано електронний формат до 14500 загальноосвітніх шкіл України. Розроблено онлайн платформу з інтерактивним контентом. Розроблено сценарій та проведено відкритий захід у Гімназії № 117 ім. Лесі Українки м. Київ з використанням кейсів практикума. Проведено 4 зустрічі з молоддю з метою презентації практикума на базі молодіжних об'єднань таких, як скаутський рух “Пласт”, ГО “Агенція Вільного Розвитку”. Досягнуто охоплення у понад 500 000 контактів завдяки супровідній комунікаційній кампанії, яка передбачає партнерство з телеканалом 1+1, залучено суспільно-політичні медіа.
75.
ID: 3NORD11-5370
Назва проекту: Школа культури сусідства в Одесі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 802113
Запитувана сума від УКФ: 802113
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Фонд розвитку міста Одеси"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Школа культури сусідства поширює ідеї добросусідства, неконфліктного спілкування у місті, та розвиток спільноти активних відкритих дворів Одеси. Вона проходить у форматі курсу з неформальної освіти, який включає інтенсиви для лідерів дворових спільнот. Протягом 2 місяців 30 сусідів-учасників школи отримують знання та навички з неконфліктного спілкування, культурного менеджменту, урбаністики, лідерства та архітектури міста. Групи з учасників організують у формі групових проєктів серію публічних лекцій та майстерок у своїх дворах, підготують концепцію власних подій для щорічного Фестивалю одеських дворів. Школа промотує добросусідство, ідею відкритих гостинних дворів, взаємодопомоги та культурного розмаїття в Одесі та охопить активностями близько 3000 сусідів з 15 дворів-учасників.
76.
ID: 3NORD11-5372
Назва проекту: На межі культури і бізнесу: майстерня менеджерів та діячів індустрії культури
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 858992
Запитувана сума від УКФ: 850292
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр громадської освіти"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Волинська область: Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель,
Опис проекту: Мета: Підвищити конкурентоздатність менеджерів культури та митців культурно-мистецького середовища Волині з переорієнтацією в площину культурних індустрій в контексті залучення грантової допомоги, відкриття та ведення власної справи та маркетингу в індустрії культури шляхом реалізації циклу навчальних заходів. Результати: - підвищення рівня компетенцій 30 менеджерів культури та 30 митців Волині в контексті залучення додаткових коштів, бізнес-грамотності та маркетингу в індустрії культури - згуртування та зміцнення партнерства 60 менеджерів та митців Волині - сформоване усвідомлення в 60 членів цільової групи проекту щодо посилення власних конкурентоспроможних позицій в секторі культурних та креативних індустрій.
77.
ID: 3NORD11-5462
Назва проекту: «Міжнародна літня театральна школа «Театрон- 2020»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 157205
Запитувана сума від УКФ: 113205
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Миколаївський академічний художній російський драматичний театр .
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Миколаїв.,
Опис проекту: Метою фестивалю є: активізація творчого життя театральних колективів Південного регіону України; спрямування розвитку театрального руху Миколаївщини у вектор Європейської інтеграції та підвищення кваліфікаційного рівня акторів, режисерів і керівників театрів. Очікувані результати проведення фестивалю- у проекті Літня театральна школа «Театрон 2020» візьмуть участь керівники, режисери та учасники приблизно 25 аматорських театрів України; запрошені лектори - провідні митці сцени з 5 країн Західної Європи (Чехія, Польща, Германія, Франція, Білорусія та Україна) проведуть 15 майстер-класів і творчих лабораторій та 7 лекцій з головних напрямків театрального мистецтва (акторське мистецтво, сценічна пластика, постановка голосу, режисура тощо); як підсумок засвоєного матеріалу учасниками Школи буде проведено 5 театралізованих заходів. Загалом користь від проведеної школи отримують всі учасники аматорських театральних колективів, режисери та керівники яких візьмуть участь в її роботі, а це приблизно 500 осіб, і звичайно – глядачі, що приходитимуть на вистави цих театрів (їх кількість вирахувати досить складно).
78.
ID: 3NORD11-5463
Назва проекту: Сайт-конспект з української та зарубіжної музичної літератури
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1568735
Запитувана сума від УКФ: 1568735
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Моргунов Олександр Адамович
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Вся Україна і, можливо, деякі закордонні навчальні заклади й окремі особи.,
Опис проекту: Відносно короткий сайт-довідник для шкільного та позашкільного навчання з основними демонстраційними матеріалами, заснований на сучасних технологіях. Призначений як навчальний посібник для учнів і викладачів дисципліни „Українська і зарубіжна музична література”. Корисний також всім, хто цікавиться даною темою.
79.
ID: 3NORD11-5467
Назва проекту: Пересувна лабораторія сучасного мистецтва
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 983321.80
Запитувана сума від УКФ: 696578.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Проект реалізовуватиметься в відібраних населених пунктах за результатами опен-колу, що охоплює всю територію України. Робочий план проекту передбачає 30 подій у 20-22 містах.,
Опис проекту: Проект покликаний підтримати децентралізацію неформальної мистецької освіти для дітей та підлітків та існуватиме на базі мобільної культурної платформи Гуртобус, що у 2019 році провела 24 події у 14 областях України. У Пересувній лабораторії сучасного мистецтва художники-інструктори з різних частин країни реалізовуватимуть куровані освітні міні-курси у невеликих містах та селищах країни. Лекції та майстер-класи матимуть за мету продемонструвати та навчити аудиторію актуальним художнім практикам, доступ до яких є обмеженим у регіонах країни. Засадничим принципом освітніх подій є партисипативність тимчасового творчого простору. Проект супроводжуватиметься розповсюдженням методологічних вказівок та кураторських текстів про художні практики в контексті освітніх подій із залученням аудиторій з різноманітних куточків країни.
80.
ID: 3NORD11-5550
Назва проекту: СТРУМ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 747940.00
Запитувана сума від УКФ: 747940.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "О ДВА"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Навчальна програма підготовки волонтерів для роботи в музеях України та участі їх в культурних заходах.
81.
ID: 3NORD11-5557
Назва проекту: ArtPromenade
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1276966
Запитувана сума від УКФ: 1276966
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Жовківська районна організація профспілки працівників освіти і науки
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Жовква Львівська область,
Опис проекту: Проєкт спрямований на подолання культурних стереотипів у середовищі освітян сіл, селищ та малих міст, на надання знань про сучасну культуру України, її особливості в контексті світової культури. Учасники освітнього процесу здобудуть вагомі точки опори в розумінні сучасних культурних процесів, безперервності їх варіативності та усвідомлення місця України на культурній мапі світу. Проєкт спрямований на забезпечення культурного росту освітян, запобігання професійному вигорянню педагогів та наповнення новим змістом взаємин між учасниками освітнього процесу та в педагогічній спільноті, створення умов для постійного культурного діалогу в освітянській спільноті та між усіма учасниками освітнього процесу. Передбачено ознайомлення із секторами сучасної української культури та пам’ятками спадщини ЮНЕСКО
82.
ID: 3NORD11-5719
Назва проекту: «Дизайнерський ремонт без дизайнера»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 830880.00
Запитувана сума від УКФ: 830800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Герман Лариса Вадимівна
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Проект реалізується по всій Україні, в тому його цінність,
Опис проекту: Проект Дизайнерський ремонт без дизайнера складений на базі практичних знань професійного дизайнера, таким чином, що дозволяють слухачам майстер класів познайомитись з дизайнерським підходом до ремонту, отримати довіру до професії дизайнера та або за допомогою знань зробити свій ремонт кращим, або звернутись до професіонала. Розроблена та протестована лінійка унікальних майстер класів для для кінцевих користувачів дизайну. В Україні подібних майстер класів з дизайну, які надають саме такі послуги онлайн, в такому обсязі та на системній основі ще немає. Тести (50 опитуваних покупців будматеріалів гіпермаркету Епіцентр) показали високий попит на цей проект – 45 осіб з 50 показали інтерес та згоду стати слухачами майстер класів.
83.
ID: 3NORD11-5760
Назва проекту: Школа документалістики та медіа
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 2000000
Запитувана сума від УКФ: 2000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “НОВИЙДОНБАС”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Донецька область, Луганська область, Запорізька область, Дніпропетровська область, Житомирська область, Одеська область, Київська область, Харківська область і місто Київ,
Опис проекту: Двотижневі спеціалізовані курси, зорієнтовані на підлітків 14-17 років зі сходу України, які постраждали від війни. Мета проекту - розвинути навички, які допоможуть зрозуміти основні принципи професійної журналістики та документалістики в умовах демократії: медіаграмотність, критичне мислення, основи документальної фотографії, документальної відеозйомки та монтажу, журналістських інтерв’ю, базові знання та інструменти для створення сайту. Результати: учасники усвідомлять місце та функцію незалежної журналістики в демократичному суспільстві, навчаться та створять серію інтерв’ю з обраними героями, їх фотопортрети, документальний сюжет, які викладуть на власних сайтах.
84.
ID: 3NORD11-5883
Назва проекту: Літня інтерактивна школа для видавців
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 657247.57
Запитувана сума від УКФ: 657247.57
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Київський університет Бориса Грінченка
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Літня інтерактивна школа для видавців — це захід, спрямований на розвиток професійних компетенцій серед фахової аудиторії видавничої сфери початкового та середнього рівня підготовки (орієнтовно 30 осіб). Протягом десяти днів навчання заплановано провести 25 лекцій, практичних занять і воркшопів. Кожен слухач школи працюватиме над власним реальним проєктом, ідею якого сформує він сам, а лектори і практики школи допоможуть розробити концепцію її втілення. Усі лекції буде записано на відео і на основі цього буде розроблено навчальні онлайн-курси. Отже, у підсумку школи кожен слухач зможе створити концепцію власного видавничого проєкту, навчаючись в інтерактивному середовищі цехової спільноти.
85.
ID: 3NORD11-5901
Назва проекту: «English for Fine Artists» (курси з вивчення іноземної мови для митців та культурних операторів)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 482970.96
Запитувана сума від УКФ: 482970.96
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа Підприємець ЛЕССЕР ЮЛІЯ ФЕДОРІВНА
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проект «English for Fine Artists» (курси з вивчення іноземної мови для митців та культурних операторів) – це перший та єдиний проект в Україні, результатом якого буде ефективний фаховий курс з вивчення іноземної мови для митців та культурних операторів. Програма курсу буде представлена наприкінці вересня в рамках міжнародної конференції в Харкові, головна тема якої – демонстрація методики Хелен Дорон, яка лягла в основу курсу.
86.
ID: 3NORD11-5958
Назва проекту: Освітній курс: «Дизайнер свідомої моди»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1013638.72
Запитувана сума від УКФ: 944494.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська Академія індустрії моди»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: «Українська Академія індустрії моди» розробила освітній курс, який на протязі 5 місяців розкриє усі тонкості професії «Дизайнер свідомої моди», на якому Слухачі пройдуть всі етапи створення успішного свідомого екологічного бренду: від ідеї до виробництва та продажу.
87.
ID: 3NORD11-5979
Назва проекту: "MoDeSta" - Школа культурного менеджера зі сталим фокусом для сектору моди та дизайну
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 794640
Запитувана сума від УКФ: 794640
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: м.Київ. Місце проведення заходів проекту та місце знаходження заявника - м.Київ., проте основний продукт проекту – Школа культурного менеджера зі сталим фокусом залучатиме на навчання представників з усіх регіонів України (див.додаток 2 План освітньої програми) для забезпечення колаборації, обміну досвідом та максимального охоплення всієї території України.,
Опис проекту: Проект націлений на популяризацію концепції сталого розвитку й сталих практик у секторі культури “Мода та дизайн ” шляхом організації та проведення Школи відповідального менеджера зі сталим фокусом, та інформаційної кампанії для підвищення обізнаності культурних операторів сектора з концепцією сталого розвитку й відповідального бізнесу. Цілі проекту: 1) Сформувати у представників сектору актуальні компетентності щодо застосування сталих практик у створенні та реалізації культурних продуктів, ведення відповідального бізнесу, формування політики КСВ, відповідального бренду та реалізації прав споживача. 2) мотивувати розпочати впровадження сталих ініціатив у професійну діяльність. 3) підвищити обізнаність культурних операторів сектору з концепцією сталого розвитку.
88.
ID: 3NORD11-6017
Назва проекту: «МедіаКейс: інтегровані практики» - літня медіаосвітня школа
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 369990.00
Запитувана сума від УКФ: 367590.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Скадовськ, Херсонська область, м. Херсон, Херсонська область,
Опис проекту: Мета проєкту – надати бібліотечним працівникам знання, методики та вправи для інтеграції кращих медіаосвітніх практик в бібліотечну роботу. Літня школа є вдалим форматом інтенсивного навчання, поєднаного з неформальним обміном професійними ідеями та широкими можливостями для застосування неординарних, інтерактивних та інноваційних форм навчання. Вишкіл у проєкті пройдуть 30 осіб із Херсонщини та із інших областей України. Співпраця з Херсонською академією неперервної освіти дозволить розширити безпосередню аудиторію проєкту, долучивши до спільних заходів також і 60 вчителів НУШ, із тим, щоб забезпечити міжсекторальний обмін інноваціями в сфері медійної освіти. Випускники стануть мультиплікаторами кращих медіаосвітніх практик у бібліотеках свого регіону.
89.
ID: 3NORD11-6041
Назва проекту: Навчаємось ремеслу бабусь
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 248594.60
Запитувана сума від УКФ: 248594.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Закарпатський музей народної архітектури та побуту"Закарпатської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Ужгород та Закарпатська область,
Опис проекту: В процесі реалізації проекту бажаючі (як дорослі, так і діти) мають можливість навчитися ткати рушники, серветки, килими, доріжки за допомогою лекційного матеріалу, майстер класів та онлайн уроків від майстринь. По результатах проекту це дасть можливість зацікавленим оволодіти ремеслом, що було невід*ємним елементом побуту наших предків, тим самим ми продовжимо його існувнання та вбережемо від зникнення в нашому краї.
90.
ID: 3NORD11-6076
Назва проекту: Інтерактивне оркестрове шоу для дітей «Симфонічний дивосвіт»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1644300.00
Запитувана сума від УКФ: 1594300.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛМ ГРУПА"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харківська обл., Львівська обл., Київська обл.,
Опис проекту: Наш ПРОЕКТ це привабливе, сучасне, інтерактивне шоу за участю симфонічного оркестру, яке має на меті зацікавити дітей віком від 6 до 13 років музичною освітою та музичною творчістю. Використання відео-контенту, ігрова форма подачі навчального матеріалу, спрощене, ритмічне аранжування класики, сучасні мелодії які молодь знає з повсякдення, створюють концентроване пізнавальне-освітнє шоу. Наша методологія базується на засадах музичної педагогіки видатного німецького вченого та композитора Карла Орфа. Наша локальна ініціатива провести 10 концертів майстер-класів, відпрацювати та створити відео та аудіо-контент, нотний доробок, передати його та розроблену методологію для використання всім державним оркестрам, філармоніям, музичним театрам як готовий репертуарний освітньо-розважальний продукт. За час реалізації ПРОЕКТУ планується провести 10 заході за участю близько 4 тис. дітей та підлітків Київської, Рівненської, Полтавського та Харківської областей.
91.
ID: 3NORD11-6198
Назва проекту: EDU Camp
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 466160.00
Запитувана сума від УКФ: 466160.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ЛІНК"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Метою пороекту є створення прецеденту співпраці представників формальної та неформальної освіти задля створення програми з використанням культурних методик в процесі викладання освітнього матеріалу. Результатом проектом буде апробація програми під час реалізації "EDU Camp". Розвиток навичок 21 століття у молоді. Позиціонування креативного мислення як головного фактору успішної професійної реалізації.
92.
ID: 3NORD11-6316
Назва проекту: Онлайн платформа підтримки самоспрямованого навчання DiloDity
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 517954.78
Запитувана сума від УКФ: 517954.78
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Кресан Тетяна Василівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення працездатної моделі самоcпрямованого навчання ДілоДіти Skills Меню. Метою проекту є створення освітнього середовища: в комбінації онлайн і оффлайн платформи-хаба, де будуть передбачені відповідні умови для самонаправленного навчання і розвитку дітей. Опанування палітрою різних навичок та технологій відкриває для дитини радість пізнання та можливість генерувати та втілювати Власні ідеї, проекти, тощо. Планувати і керувати своєю освітньою траєкторією згідно своїх власних потреб. Повертає дитині Довіру та впевненість у свої Власні сили. В результаті багато дітей отримають можливість обрати собі цікаве та корисне заняття та швидко знайти місце де фізично можно їм займатись.
93.
ID: 3NORD11-6327
Назва проекту: Академія сценарної майстерності
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 2441570.00
Запитувана сума від УКФ: 1891570.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СТАБІЛІЗЕЙШЕН СУППОРТ СЕРВІСЕЗ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків, Одеса,
Опис проекту: Aкадемія сценарної майстерності - це серія інтенсивних воркшопів із написання сценаріїв і професійної підтримки в Києві та відкритих майстер-класів в інших містах, які проводитимуть чотири всесвітньо відомі сценарні консультанти. Мета проєкту – підвищити якість неформальної сценарної освіти в Україні, та підвищити конкурентоспроможність професійних українських сценаристів на вітчизняному ринку та закордоном. Воркшопи складатимуться із серії чотирьох дводенних тренінгів для професійних сценаристів і проводитимуться щомісяця із липня до жовтня у Києві. У найбільших містах України - Києві, Харкові, Одесі та Львові - відбудуться 8 відкритих майстер-класів для сценаристів-початківців.
94.
ID: 3NORD11-6389
Назва проекту: "Не вірю на слово"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 692802.00
Запитувана сума від УКФ: 692802.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Інститут Розвитку Регіональної Преси (ІРРП)
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Сприяти розвитку критичного мислення громадян, усвідомленню права на незалежні ЗМІ, навчити громадян визначати високоякісні та достовірні новини (продукти) та відрізняти їх від пропаганди та підробки, сприяти збільшенню кількості медіа-користувачів в Україні, які задаватимуть тренди в засобах масової гігієни та поінформованому медіа-споживанні. Результат: ми навчимо громадян визначати якісні та надійні новини, відокремлювати їх від пропаганди та фейків, вимагаючи від «виробників» більш високої якості та більш збалансованої медіа продукції.
95.
ID: 3NORD11-6401
Назва проекту: Фінансово-підприємницький освітній курс "КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 363800.00
Запитувана сума від УКФ: 363800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ та Київська область, Івано-Франківськ та Івано-Франківська область,
Опис проекту: Створення навчального курсу фінансової грамотності та основ підприємництва із застосуванням ігрових практик на базі Фінансово-економічної настільної гри «КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР 1.0». Основна ідея: надати в ігровій формі повноцінний інструментарій для практики в таких галузях як: - інвестування і управління фінансами, - прийоми для формування пасивного грошового потоку, - заходи з оподаткування, - ведення фінансової звітності, - реєстрація та управління різними формами бізнесу (малий: ФОП / середній: ТОВ / великий: АТ), - монополізація галузей економіки, - кредитно-фінансові відносини тощо. Під керівництвом викладача/тренера/коуча здійснюється інтерактивна дискусія з гравцями на актуальні підприємницькі/фінансові питання, які виникли на кожному ЕТАПІ проходження гри (6 етапів)
96.
ID: 3NORD11-6442
Назва проекту: "Шкільне телебачення": літня дитяча школа мобільної журналістики
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 561346.00
Запитувана сума від УКФ: 561346.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "НЕВГАМОВНІ. МРІЇ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Чернівці, Чернівецька область,
Опис проекту: Літня школа дитячої мобільної журналістики – це школа, в якій досвідчені медіа тренери з багаторічним стажем роботи на радіо і телебаченні, в газетах та на сайтах вчитимуть школярів знімати новини на мобільні телефони та виготовляти якісний відеоконтент за журналістськими стандартами. Діти під керівництвом тренерів виготовлятимуть серію відеоматеріалів та запустять шкільне телебачення. Це може бути ютуб-канал, на якому будуть шкільні новини, лайфи про успішних учнів та вчителів, висвітлення різних подій.
97.
ID: 3NORD11-6488
Назва проекту: Сталий розвиток очима дітей
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 460319.00
Запитувана сума від УКФ: 460319.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Суспільний проект "Еколтава"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Полтавська область,
Опис проекту: Створення короткометражного мультику про стале споживання, природні ресурси та зміну клімату шляхом проведення триденного воркшопу для групи дітей у Полтаві. При чому сюжет, герої та озвучення створюється самими дітьми. Переклад на українську мануалу з екологічними іграми для дітей і дорослих різного віку, його друк. Проведення у 7 школах області пробних воркшопів з іграми про стале споживання та персональний вуглецевий слід, презентація мануалу для педагогів-організаторів. Поширення його друкованої і електронної версії на школи області.
98.
ID: 3NORD11-6490
Назва проекту: Літня школа «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1190033.15
Запитувана сума від УКФ: 1103633.15
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БО "Благодійний фонд "КЕНЕКШНС"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Маріуполь,
Опис проекту: Літня школа покликана підготувати представників нового покоління українських спеціалістів з транспортного планування та містобудування, які у своїй роботі будуть застосовувати сучасні принципи дизайну вулиць, які мають на меті зробити міські вулиці місцями вільного пересування, зустрічей людей та аренами міського життя. Результат: - розробка та проведення тижневої освітньої програми, методології - Об`єднання представників міждисциплінарних професій, дотичних до сфери міського розвитку - розробка учасниками (до 24 практикуючих фахівці з транспортного та міського планування) декількох альтернативних сцена
99.
ID: 3NORD11-6526
Назва проекту: УКРАЇНСЬКЕ КІНО-ПОЧАТОК, наукове дослідження, цикл лекцій
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 829124.00
Запитувана сума від УКФ: 829124.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛЮЧОВЕ СЛОВО"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро,
Опис проекту: Цикл лекцій з археології кіно «УКРАЇНСЬКЕ КІНО-ПОЧАТОК» розповість про те, як зароджувалось та розвивалось українське кіно до перевороту 1917 року, і який вплив українські майстри екрану такі, як В.Холодна, В.Гайдаров, М.Лисенко, Г.Хмара, надали світовому кінематографу. Проект передбачає розробку та підготовку лекцій та проведення 6-ти ( 3 лекції по 2 години) годинних лекцій-презентацій 6-ти місцях - Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Дніпро
100.
ID: 3NORD11-6595
Назва проекту: Модерний архів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 100606.00
Запитувана сума від УКФ: 100606.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державний архів Чернігівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Чернігів,
Опис проекту: Проект передбачає осучаснення Державного архіву Чернігівської області на предмет доступу до архівної інформації різних груп запитувачів: дослідників, заявників, викладачів та студентів навчальних закладів, працівників установ та архівів, груп осіб з обмеженими можливостями. Реалізація програми здійснюватиметься шляхом оцифрування документної інформації, модернізації читальних залів архіву. Оцифрування документів дозволить забезпечити збереження Національного архівного фонду.
101.
ID: 3NORD11-6628
Назва проекту: Освітній проект "Освіта без віку"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 521900
Запитувана сума від УКФ: 471900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ОБ'ЄДНАННЯ "АГЕНТСТВО "РІВНЕІНФОРМ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Рівненська область,
Опис проекту: Освітній проект «Освіта без віку» спрямований на поширення медіаграмотності серед населення старшого та похилого віку та розрахований на аудиторію віком від 50 років. Проект в доступній для даної цільової аудиторії формі знайомить громадян із найбільш розповсюдженими видами маніпуляцій і пропаганди, а також надає базові інструменти перевірки інформації. Запропонований проект «Освіта без віку» – це пошук нових інноваційних підходів для просвітницької роботи з людьми старшого віку, які будуть безпосередньо залучені до формування просвітницького контенту. Мета проекту: розвиток навичок критичного мислення для усунення можливості маніпулювання людьми похилого віку через навчання їх медійній грамотності. Залучення пенсіонерів до проекту зумовить зростання числа прихильників ідеї підвищення медіаграмотності серед населення третього віку і позначиться на рівні відповідальності громадян за інтерпретацію інформації, оскільки саме українці цього віку багато спілкуються з однолітками і є джерелом інформації один для одного. Проект передбачає інтерактивний формат освіти- участь учасників у створенні медіапродукту. Навчальною програмою, обсяг якої розрахований на 72 годин передбачено проведення 2 курсів по 12 лекцій. Після кожного заняття учасники «Освіта без віку» отримають брошури «пам’ятки» з основною навчальною інформацією відповідно до теми. Протягом навчання у проекті “Освіта без віку” її учасників буде залучено до зйомок освітнього ток-шоу «Медіадрайв» та соціальних роликів на тему медіаграмотності.
102.
ID: 3NORD11-6917
Назва проекту: Медіашкола "Крок у цифровий світ"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 493240
Запитувана сума від УКФ: 493240
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національна спілка журналістів України
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Київська область, Миргород, Полтавська область, Хмельницький, Хмельницька область,
Опис проекту: Медіашкола «Крок у цифровий світ» - це серія триденних тренінгів в різних містах України. Метою проекту є надання практичних інструментів діячам культури та виробникам культурного продукту по просуванню та висвітленню свого культурного продукту із використанням мультимедійних форматів та можливостей інтернет-платформ. До участі у школі будуть також залучені журналісти українських ЗМІ, що дозволить учасникам отримати досвід по роботі із популяризації культурно-мистецьких подій. Протягом навчання учасники школи мультимедійний контент для свого культурного продукту (події) та отримують можливість розмістити його медійних площах залучених ЗМІ.
103.
ID: 3NORD11-6932
Назва проекту: 100 причин для гордості за Україну
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 999030.00
Запитувана сума від УКФ: 999030.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародна громадська організація "Жінка третього тисячоліття"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Сьогодні все більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. Важливим чинником національно-патріотичного виховання є історичні події, які відбувалися в Україні, який шлях пройшла країна та чого досягла в результаті. Метою проєкту є відновлення історичної пам’яті про тривалі державницькі традиції України; протидія фактам, що фальсифікують історію України та її сьогодення; популяризація успіхів та перемог України та українців. Результатом є формування засобами змісту аудіовізуальних інструментів (коротких відеороликів, навчального посібника) громадської та патріотичної активності молодого покоління.
104.
ID: 3NORD11-6942
Назва проекту: Освітній онлайн курс "Медіаперсона"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1720270
Запитувана сума від УКФ: 1720270
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Кіновир"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Зараз медіа площадки не формуть інтерес глядача. Глядачі вже самі голосують кого вони хочуть бачити на екранах своїх гаджетів. З приходом іновацій в наше життя медіаперсоною може стати кожен, маючи в руках тільки телефон. Однак він теж, лише елемент креативу і точка трансляції або доступу до глядачів і фанатів. Лояльність глядачів забезпечує набагато більше пунктів і кроків і саме в курсі «Медіаперсона», аналогу якому не існує ми відкриємо ці секрети. Ми навчимо акторів, телеведучих, блогерів, експертів вміти подавати себе глядачам, усвідомлювати власну значимість, створювати цінносні потоки, нести відповідальність за контент, який вони транслюють і як використовувати свою цінність на усі доступні площадки 360 - від телевізійного каналу,Youtube до Tik Tik , Instagram та iнших соціальних мереж. Автором курсу та головним спікером є Ксенія Бугримова - режисер, продюсер та сценарист з досвідом роботи в цій сфері більше 15 років. Навчальний матеріал подається у вигляді лекції, що містить готові відеоматеріали та персональні аудіо автора курсу. Включає також індивідуальні практичні завдання, виконання яких є обов’язковим для подальшого доступу до навчальних модулів.
105.
ID: 3NORD11-6975
Назва проекту: Україномовний розмовний клуб
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 250600
Запитувана сума від УКФ: 250600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація “Благодійний фонд “Восток-СОС”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Сєвєродонецьк, Луганська область,
Опис проекту: Основна ідея проекту полягає у створенні україномовного середовища для дорослого населення, де кожен може покращити своє розмовне мовлення в процесі вивчення української культури та історії. Мета проекту - поширення та популяризація української мови та культури на Сході України. Очікувані результати: 55% осіб - знають і вільно володіють українською, 45% - вивчили правила і покращили рівень розмовгого мовлення; у всіх учасників проекту сформувалося стійке позитивне ставлення до української мови та культури; учасники є амбасадорами у питаннях поширення позитивного ставлення до української мови та культури; у місті та за його межами збільшується кількість ініціативних груп з поширення української культури.
106.
ID: 3NORD11-7052
Назва проекту: "МіріДанс"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 75200.00
Запитувана сума від УКФ: 75200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "ОКЦ ДВ НАРОДНІ СКАРБИ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Cприяння створенню культурного продукту інноваційними методами, для вдосконалення навчання дітей хореографічному мистецтву сучасного танцю (contemporary). ТОВ "ОКЦ ДВ Народні Скарби"- позашкільний заклад неформальної освіти, в якому викладається курс сучасного танцю для 150 чоловік. Для підвищення хореографічної майстерності з contemporary dance, основою якого є падіння та стрибок, пропонуємо застосувати jumping на індивідувльних батутах, як частину програми навчання. Для цього два хореографи мають пройти курс "SkyJumping" та отримати сертифікат відповідної кваліфікації, придбати батути. Jamping стане інноваційною методикою освоєння contemporary dance.
107.
ID: 3NORD11-7093
Назва проекту: Інтегрований онлайн курс з історії народних культурних традицій.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 480000
Запитувана сума від УКФ: 480000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "КОЛО"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Інтегрований онлайн-курс передбачає в собі популяризацію українських традицій та цінностей. Основною метою проекту - є показати сучасним дітям та молоді сакральність та самобутність українських традицій під час свят Різдва Христового, Великодня та Покрови. Розкрити основні значення та обрядовість під час цих свят, сформувати історичне бачення та самобутність обряду. Популяризувати фольклорну складову та зробити доступними широкому загалу унікальні знахідки етнографічних досліджень, залучити до царини народної культури та традицій. Занурюючись у давні традиції, діти розвивають свої вміння спілкуватись, творити, радіти й фантазувати, вчаться співати давні пісні та складати власні, колядувати та щедрувати, танцювати, грати в народні ігри. Матеріали курсу стануть в нагоді, вчителям закладів формальної освіти, викладачам закладів мистецької освіти, батькам та всім бажаючим дізнатися більше про народні традиції.
108.
ID: 3NORD11-7221
Назва проекту: Освітній курс для фотографів Миколаєва
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 505154.00
Запитувана сума від УКФ: 505154.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Сила побратимства"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Миколаїв,
Опис проекту: Освітній курс для фотографів Миколаєва ставить на меті розвинути компетенції молодих фотографів у сфері теорії й практики фотографії, а також арт менеджменту. Результатом проекту стане освітня програма, розрахована на три місяці, 20 випускників курсу, які навчилися робити власні фотопроекти та виставка проектів випускників у галереї колективу MYPH у Миколаєві.
109.
ID: 3NORD11-7277
Назва проекту: Програма навчально-просвітницьких заходів “Let’s Jazz!”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1397772.00
Запитувана сума від УКФ: 1214652.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури і туризму Хмельницької міської ради
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Хмельницький,
Опис проекту: Проєкт передбачає підвищення рівня обізнаності цільової аудиторії про джаз та вдосконалення музичної освіти у напрямку джазу шляхомреалізації програми навчально-просвітницьких заходів “Let’s Jazz!” із залученням національних та іноземних експертів, під час яких аудиторія опанує та засвоїть основи джазового музикування, методів джазової інтерпретації, створення соло-імпровізацій на джазовому освітньому курсі та джем сейшн, вивчить нові рухи і техніки на воркшопах з різних напрямків джазового танцю, створить ілюстрації на тему джазу на художніх майстер-класах, здобуде нові знання та розширить світогляд щодо джазу на лекціях-бесідах з відомими джазменами України, кінопоказах з імпровізаційним супроводом, виставках живописних творів, фото виставках та джаз-паті.
110.
ID: 3NORD12-1541
Назва проекту: Створення освітньої програми «Проектування культурних послуг в територіальних громадах» для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та інших зацікавлених сторін
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1739580.00
Запитувана сума від УКФ: 1378580.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проект спрямований на розробку освітньої програми «Проектування культурної послуги в територіальних громадах» (робоча назва), що містить комплекс навчально-методичних інструментів та є частиною навчальної програми для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації представників органів місцевого самоврядування у закладах вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації. Вирішує проблему посилення фахової спроможності представників місцевого самоврядування щодо культурних послуг, неефективного використання інфраструктури закладів культури. Мільтиплікує та поглиблює результати проекту підтриманого УКФ у 2019 році «Посилення інституційної спроможності місцевого самоврядування в частині забезпечення надання ефективних культурних послуг, застосовуванні інноваційних та креативних індустрій, створення принципово нових лідерів до культурного розвитку громад».
111.
ID: 3NORD12-1964
Назва проекту: Професійна освітня інноваційна програма «Народні традиції та мистецтво Карпатського реґіону України: іммерсивні технології навчання»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1193955.00
Запитувана сума від УКФ: 1193955.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ТОВ "Фастбінд Україна"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Івано-Франківськ, області Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська,
Опис проекту: Проєкт «Професійна освітня інноваційна програма «Народні традиції та мистецтво Карпатського реґіону України: імерсивні технології навчання» передбачає створення освітньої програми для педагогічних працівників, передусім учителів початкової школи, вихователів, асистентів учителів закладів освіти з інклюзивним (інтегрованим навчанням) в початковій школі, педагогів закладів позашкільної освіти, а також студентів закладів вищої педагогічної освіти, учнів початкової школи, тренерів та керівників науково-пізнавальних гуртків з метою модернізації та удосконалення освітнього процесу. Проєкт охоплює систему інтегрованих інтерактивних завдань з новітніми IT – технологіями для популяризації народних традицій і мистецтва Карпатського краю (за календарним циклом «Пори року») у Новій українській школі та спрямований на розвиток критичного мислення здобувачів освіти Результати: Створення 4-х навчально-методичних кейсів для інтегрованих курсів «Я досліджую світ» та «Мистецтво» з використанням можливостей створення дитячої мультиплікації як технології навчання, інноваційних технологій доповненої реальності та ігрових методів; організація виставок і презентацій дидактичних матеріалів; проведення тренінгів, лекцій (у тому числі в системі дистанційної освіти із здобувачами освіти з важкодоступних гірських районів з використанням відеоконференцзв’язку сервера Cisco WebEx ), майстер-класів, з учителями та студентами закладів педагогічної освіти, воркшопів.
112.
ID: 3NORD12-6282
Назва проекту: Впровадження інноваційних інструментів в культурних інституціях задля розвитку екосистеми культури в містах України».
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1484194.72
Запитувана сума від УКФ: 1171210.72
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Всеукраїнська громадська організація «Асоціація малих міст України»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета. Проект покликаний створити оновлену модель культурних інституцій в громадах за рахунок впровадження іноваційних інструментів, яка в подальшому буде сприяти динамічному розвитку економіки та підвищенню конкурентної спроможності міст України. В рамках проекту передбачається проведення 6-ти регіональних навчальних семінарів у містах України: Івано-Франківськ, Чернівці, Теребовля, Тульчин, Тростянець, Чугуїв з вивченням досвіду впровадження інноваційних інструментів у напрямку розвитку культури. Під час семінарів учасники набудуть досвіду і навичок щодо створення конкурентно-спроможного проекту для своєї громади на основі інновацій і сучасних технологій. Домашнім завданням для учасників буде напис концепції проекту. Експертне журі на конкурсній основі відбере по три найкращі проекти з учасників семінарів. Під час підсумкової конференції відбудеться нагородження переможців конкурсу проектів. Також відбудеться презентація методичних рекомендацій щодо написання проекту з впровадженням інноваційних інструментів та збірки кейсів кращих практик впровадження інноваційних інструментів в культурних інституціях.
113.
ID: 3NORD12-7259
Назва проекту: International Creative Law & Business Studios (Міжнародні правові та бізнес студії для креативних індустрій)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1754770.00
Запитувана сума від УКФ: 1401570.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інститут права, технологій та інновацій”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, Київ, Львів,
Опис проекту: International Creative Law & Business Studios - це національний проєкт міжнародної співпраці, спрямований на розповсюдження в Україні кращих освітніх практик з креативного права та бізнесу Великобританії і США - країн, які є лідерами креативної економіки, та імплементації їхнього досвіду в реалізації крос-секторальних освітніх програм “IT Law Studios”, “Media Law Studios”, “Art Law Studios” “Fashion Law Studios”, а також залучення експертів та менторів для проведення навчання, розробки навчальних матеріалів та пілотування освітніх програм в Україні. Результатом реалізації проєкту постануть стандарти формування навчальних програм, методичні рекомендації, хендбук, транснаціональна освітня платформа з записами лекцій і навчальними матеріалами українською та англійською мовами, а також хакатон креативних проектів.
114.
ID: 3NORD13-5111
Назва проекту: Посилення ролі українського дизайну: проект міжнародної співпраці
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 2545880
Запитувана сума від УКФ: 1388865
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "КІ ФАНД"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Даний проект - це частина транснаціонального проекту «Європейський дизайн: розвиток та посилення потенціалу через транснаціональну співпрацю», підтриманого програмою «Креативна Європа». Три культурні організації з України, Бельгії та Фінляндії спільно розроблять інноваційну навчальну програму та проведуть навчання для українських молодих дизайнерів. Мета проекту – підвищити кваліфікацію та конкурентоздатність українських дизайнерів, розширити їхній світогляд, ознайомити їх з останніми тенденціями та досягненнями європейського дизайну. В результаті проекту 35 учасників пройдуть теоретичне навчання (лекції, семінари, воркшопи), а 10 найкращих додатково пройдуть через «Лабораторію дизайну», де будуть працювати в крос-секторальних командах над вирішенням конкретних проблем суспільства, бізнесу, людей з особливими потребами, екології тощо.
115.
ID: 3NORD13-6443
Назва проекту: Навчальна програма “Керована магія креативності: Як створити диво в культурному секторі?”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Освітні програми
Загальний бюджет проекту: 1868350.70
Запитувана сума від УКФ: 1266350.70
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інноваційні технології розвитку”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Продуктом проекту є відкритий онлайн-курс для представників культурного сектору із розміщенням на веб-платформі “Prometheus” та 3 follow-up зустрічі випускників курсу та тренерів у 3 обласний містах України. Мета проекту полягає в тому, щоб посилити спроможність українських культурних операторів до творчого вирішення завдань та впровадження культурних інновацій. Проект створює умови для вивільнення творчого потенціалу культурних операторів в Україні, для спрямування творчого потенціалу культурних операторів та представників культурних індустрій і непрямих цільових аудиторій на розробку власних креативних проектів та культурних / освітніх інтервенцій, на формування “продуктового” мислення слухачів для створення культурних продуктів, конкурентоспроможних на міжнародній арені, за допомогою інноваційної методології розвитку креативності - ТРВЗ.
116.
ID: 3NORD21-0205
Назва проекту: Deep Deep Forest. Кураторське дослідження
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 61950.00
Запитувана сума від УКФ: 61950.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Асоціація випускників, викладачів та друзів ХНУ імені В. Н. Каразіна»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Шемпас, Словенія, Любляна, Словенія, Айдовщина, Словенія, Марібор, Словенія, Копер, Словенія, Піран, Словенія,
Опис проекту: В листопаді 2020 в Словенії відбудеться щорічний фестиваль мистецтва та нових технологій Pixxelpoint. Кураторкою фестивалю цьогоріч організатори обрали українську кураторку Олену Касперович, яка запропонувала тему та відповідальна за побудову концептуальної складової фестивалю та виставкової програми. До участі в фестивалі будуть залучені художники різних країн, зокрема українські автори, а також 50% мають складати словенські художники. Мета мобільності - візити до студій словенських художників та всіх виставкових локацій. Результатом мобільності стане затвердження остаточного списку митців-учасників Pixxelpoint.
117.
ID: 3NORD21-0284
Назва проекту: «Культурна RЕвізія»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1466327
Запитувана сума від УКФ: 1466327
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Бориспіль Київська обл., м. Прилуки Чернігівська обл., с. Засулля Лубенський р-н. Полтавська обл., м. Зіньків Полтавська обл., с. Мала Перещепина Полтавський р-н Полтавська обл., м. Миргород Полтавська обл., смт. Ямпіль Сумська обл., смт. Чорнухи Полтавська обл., м. Конотоп Сумська обл., м. Ромни Сумська обл.,
Опис проекту: Проект «Культурна Reвізія» - це дослідження реалістичного щоденно життя сфери «культура» Проект спрямований на реалізацію організаційної інновації: експерти сфери «культура» та науковці, готові публічно просувати прогресивні практики менеджменту культури в громадах Київської, Полтавської, Сумської, Чернігівської областей через проведення воркшопів та аналізу системи управління культурою в контексті реформи децентралізації. А також дослідити локальні культурні ресурси для їх мобілізації на місцевий розвиток в процесі децентралізації та зробити моніторинг майбутніх доступних та якісних культурних послуг в громадах. Проект «Культурна Reвізія» започаткує мережу ТОП менеджерів-практиків, тренерів, фасилітаторів культури та місцевого розвитку через обмін досвідом, отримання методичних рекомендацій та навчальний експрес-курс.
118.
ID: 3NORD21-0291
Назва проекту: Навчальний тур для незалежних продюсерів документальних кінопроектів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 306662
Запитувана сума від УКФ: 306662
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бассель Дар'я Валеріївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Хорватія (Ровінь), Іспанія (Сантьяго-де-Компостела),
Опис проекту: EURODOC – європейська програма, розроблена спеціально для незалежних продюсерів документальних кінопроектів. Одні з основних цілей цієї програми – це ознайомлення з технологічними змінами у сфері розробки, виробництва та дистрибуції документальних фільмів, посилення міжнародного розвитку малих і середніх незалежних кінокомпаній, розвиток міжнародної співпраці. В рамках проекту планується участь у програмі EURODOC незалежних продюсерок документальних фільмів Дар’ї Бассель та Аліна Горлової з метою набуття нового професійного досвіду, розширення мережі професійних контактів та партнерів для міжнародного копродакшену. В результаті проекту за підтримки УКФ буде реалізована індивідуальна мобільність та організована презентація можливостей міжнародного ринку для українських продюсерів документального кіно.
119.
ID: 3NORD21-0558
Назва проекту: Стажування у Фрайбурзькому музичному університеті О. О. Перепелиці
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 328959.00
Запитувана сума від УКФ: 328959.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародна громадська організація "Асоціація "Нова музика"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Фрайбург, Німеччина,
Опис проекту: О. О. Перепелиця (1983 р. народження) є відомим українським піаністом, диригентом, науковцем. Його досвід як доцента Одеської національної музичної академії ім. Нежданової, як диригента, виконавця, керівника ансамблю сучасної музики Senza Sforzando, науковця дає можливість глибше зрозуміти процеси які проходять в українській культурі, вивчити її сильні сторони, визначити шляхи розвитку. Учасник багатьох міжнародних фестивалів та проектів він знаходиться у постійному саморозвитку на шляху професійного самовдосконалення. З метою подальшого підвищення професійного рівня рекомендується Асоціацією «Нова музика», членом правління якою він являється, на місячне стажування у Фрайбурзькому університеті музики, який пов'язаний с Одеською національною музичною академією багатьма годами співпраці.
120.
ID: 3NORD21-0636
Назва проекту: Бєрєкєт
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 386000
Запитувана сума від УКФ: 386000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АЛЄМ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Місто Київ,
Опис проекту: Проєкт колективної мобільності з метою міжрегіональної співпраці між групою майстрів ужиткового мистецтва з Криму (носії елемента НКС Орьнек) і представниками кримськотатарської спільноти та фахівцями в галузі культури з континентальної України. Проєкт спрямований на популяризацію та охорону елементу нематеріальної культурної спадщини України «Орьнек - кримськотатарський орнамент та знання про нього». Результатом проекту стануть воркшопи для представників кримськотатарської спільноти які практикують Орьнек на материковій Україні і представників культурних інституцій в Києві (Експертної Ради з питань НКС, Київської державної академії декоративно - прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, Центру культурної дипломатії Інституту міжнародних відносин). Також заплановано перформанс для широкої аудиторії відвідувачів «Книжкового арсеналу 2020».
121.
ID: 3NORD21-0860
Назва проекту: ProfyPracticum "Бібліотека: розширюємо можливості для дітей" "
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 126426
Запитувана сума від УКФ: 126426
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.О.Лягіна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Миколаїв та Миколаївська область,
Опис проекту: ProfyPracticum "Бібліотека: розширюємо можливості для дітей " – це ініціатива у галузі неформальної освіти бібліотекарів у роботі з дітьми. Планується організація короткострокового навчання для фахівців спеціалізованих дитячих бібліотечних установ Миколаївського регіону на базі обласної бібліотеки для дітей. Протягом трьох днів (8-10 вересня 2020 р.) залучені спікери з різних міст України (хедлайнери дитячого читання і бібліотечного обслуговування) та запрошений спікер з розвитку особистості допоможуть учасникам розширити межі бачення нових моделей бібліотек для дітей. Проведення заходу стане потужним творчим мотиватором для його учасників та спонукає їх активно діяти, розвиватися, трансформувати коло культурно-освітніх послуг для дітей на місцях.
122.
ID: 3NORD21-1697
Назва проекту: Міжнародний педагогічний марафон "ARTS FOR HEARTS Одеса-Тернопіль-Харків 2020"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 779845.10
Запитувана сума від УКФ: 779845.10
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНИЙ ПОЧАТКОВИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №5 ІМ. І.О.ДУНАЄВСЬКОГО", КПСМНЗ "ДШМ №5 ІМ. І.О.ДУНАЄВСЬКОГО"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Тернопіль, Харків,
Опис проекту: Проект Міжнародний педагогічний марафон "ARTS FOR HEARTS Одеса-Тернопіль-Харків 2020" стане підґрунтям формування позитивного ставлення суспільства, викладацько-учнівської спільноти до інклюзивного мистецтва; подолання психологічних бар’єрів, що існують у споживачів послуг мистецької освіти, узагальнення та систематизація ефективного досвіду. Проект надасть можливість створення комунікаційної платформи для налагодження тривалого партнерства між стейкхолдерами інклюзивного мистецтва, розробки методичного забезпечення для запровадження інклюзії в мистецькій освіті. Під час марафону відбудуться концерти, виставки учнів та викладачів мистецьких шкіл, Педагогічні читання, майстер-класи, дискусійні сесії, творчі лабораторії, круглі столи.
123.
ID: 3NORD21-1983
Назва проекту: Літня школа-експедиція “Тульчин: культурний простір містечка”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 538260.40
Запитувана сума від УКФ: 538260.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Асоціація єврейських організацій та общин України (Ваад України)
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Тульчин, Вінницька область,
Опис проекту: Метою проекта є підвищення зацікавленості студентської молоді до краєзнавчих, регіональних та урбаністичних досліджень. Основним завданням проекту є проведення студентської експедиції з метою польового дослідження багатонаціонального культурно-історичного простору українського містечка - Тульчина. Експедиція розрахована на 7 днів. Учасниками експедиції будуть не більше 30 студентів університетів (бакалавріату і магістратури) історичних, культурологічних, філологічних, мистецтвознавчих та архітектурних спеціальностей, а також зацікавлені в дослідженні польської та єврейської історії в контексті історії України (зокрема, студенти-полоністи та гебраїсти).
124.
ID: 3NORD21-2183
Назва проекту: Чумацькі пісні: від Чорного моря до Чорного лісу: минуле, теперішнє, майбутнє
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 510080
Запитувана сума від УКФ: 499930
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Центр розвитку національних культур «Єдина родина»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Кропивницький, Кіровоградська область, с. Миколаївка, Кіровоградська область (хутір "Надія"), Кіровоградський районрайон, місто Гола Пристань, Херсонська область, с. Цибулеве, Кіровоградська обл., Знам'янський район, с. Приморське Херсонська обл, Голопристанський район, м. Перемишль Підкарпатське воєводство, Республіка Польща, м. Краків, Республіка Польща,
Опис проекту: Програма обміну, що включає навчання фольклористичних гуртів України й Польщі в рамках десятиденного семінару-практикуму у поєднанні з виступами на етно-заходах, фотопленером і точковим дослідженням елементів чумацьких традицій. Головною метою є налагодження міжрегіонального і міжнародного співробітництва, обмін досвідом. Результатами мобільності стануть концертна програма, видання компакт-диску, його презентація в Україні та Польщі, створення веб-сайту та Ютуб-каналу, серія відео-репортажів, виставка фотографій. Довгостроковий ефект проекту полягатиме в об’єднанні зусиль дослідників, виконавців фольклору та культурних операторів, налагодженні тривалих і взаємовигідних партнерств в Україні та між українськими і міжнародними культурними операторами у сфері збереження й популяризації культурної спадщини, організації фестивалів, розвитку туризму.
125.
ID: 3NORD21-2196
Назва проекту: міжнародний соціально-культурний проєкт для підлітків "THE FUTURE OF LOVE"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1999966
Запитувана сума від УКФ: 1999966
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: неприбуткова громадська організація "ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Париж, Франція, Львів, Рівне, Хмельницький, Херсон, Одеса, Краматорськ, Северодонецьк, Харків,
Опис проекту: THE FUTURE OF LOVE - міжнародний освітній соціально-культурний проєкт для підлітків, учасники якого разом з європейськими колегами досліджуватимуть тему кохання та власної ідентичності, створять виставу засобами фізичного театру, показ якої відбудеться в 20 містах України та на 2 міжнародних фестивалях.
126.
ID: 3NORD21-2336
Назва проекту: Участь у літньому таборі Тірольської музичної академії
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 187690.0
Запитувана сума від УКФ: 187690.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Контур плюс.»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Тіроль (Австрія), Київ, Рівне,
Опис проекту: 13 -18 липня 2020 року в австрійському місті Тіроль проходитиме літній табір Тірольської музичної академії. Взяти у ньому участь має намір Булига Стефан, студент КМАМ імені Глієра, лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Мета поїздки ознайомитися з новими техніками гри на кларнеті, як сольно, так і в складі ансамблю й оркестру, підвищити свій виконавський рівень, пропагувати українську музичну культуру за кордоном і найголовніше - після приїзду імплементувати набутий досвід, отриманий в ході літнього табору, у культурний процес України шляхом проведення зустрічей та майстер класів зі своїми колегами та усіма зацікавленими особами.
127.
ID: 3NORD21-2564
Назва проекту: «Ковчег-2020»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 156450
Запитувана сума від УКФ: 156450
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Кримськотатарський культурний центр "Кримський Дім у Львові"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львівська область, с. Унів, Святоуспенська Унівська Лавра, Республіка Польща,
Опис проекту: Сприяти міжнаціональному та міжкультурному діалогу та тіснішій культурній співпраці між молоддю кримськотатарської, української, польської та єврейської національними громадами України. Результатом проекту є поглиблення міжнаціонального діалогу між молодими кримськими татарами, поляками, євреями та українцями, які проживають в Україні та сприяння в ставленні в Україні єдиної політичної нації незалежно від національності, а також розширення міжкультурних зв’язків.
128.
ID: 3NORD21-2570-2
Назва проекту: Музичні перехрестя
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 402595.00
Запитувана сума від УКФ: 402595.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр культурних ініціатив "Фортеця Унг"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Ужгород, м.Львів, м. Київ, Полтавська обл.с.Крячківка,,
Опис проекту: Проект має на меті сприяти обміну та підтримати взаємодію між наявними культурно-мистецькими ініціативами з різних регіонів України у сфері музичного мистецтва і популяризації культурної спадщини задля взаємного розвитку та професійного росту, побудови партнерських відношень, поширення нових культурно-мистецьких ініціатив та розвитку аудиторії.
129.
ID: 3NORD21-3335
Назва проекту: Участь української команди в програмі обміну для розробки копродукційного українсько-китайського продукту
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1148987.00
Запитувана сума від УКФ: 1148987.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Золоте Руно»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Чунцін, Китай,
Опис проекту: Створення постійно діючої українсько-китайської робочої групи для обміну досвідом та розробки спільних українсько-китайських копродукційних аудіовізуальних продуктів. Заплановані короткострокові результати: Проведення професійних зустрічей у місті Чунцін для обміну досвідом, знаннями та ідеями між китайськими та українськими фахівцями з обов’язковою презентацією результатів мобільності. Заплановані довгострокові результати: Налагодження тривалих, взаємовигідних та відповідальних партнерств між українськими та китайськими культурними операторами.
130.
ID: 3NORD21-3409
Назва проекту: Україна в русі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1927575.00
Запитувана сума від УКФ: 1927575.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Асоціація ПромКом»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Туреччина, Швеція, Франция, Норвегія, Норвегія,
Опис проекту: Україна, більш за інші європейські країни потерпає від фальсифікації історії та від привласнення своїх національних героїв та знакових культурних постатей іншими країнами. Родина Ярослава Мудрого залишила в бібліотеках та архівах Європи багато цікавих артефактів та хронік, які лишилися не дослідженими, тоді як спогади про них з більш пізніх джерел свідчать по активну роль саме Київської Русі в становленні та генезі сучасної геополітики. Вивчення джерел та артефактів, їхня фіксація та каталогізація, встановлення міжнародних партнерських зав’язків із зберігачами, науковцями та митцями сприятиме обміну досвідом, знаннями та ідеями, що дозволить створити в подальшому потужній комунікаційний культурний продукт в форматі міжнародної ко-продукції.
131.
ID: 3NORD21-3663
Назва проекту: Голландський тиждень дизайну 2020
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 78295
Запитувана сума від УКФ: 78295
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Севен Ай Ді Ем Джі"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Нідерланди, місто Ейндговен,
Опис проекту: Відвідавши, 19-тий за рахунком, Голландський тиждень дизайну 2020, буде можливість на власні очі побачити, як втілюється завтрашній світ. Познайомитись з новаторськими ідеями та рішеннями; провести зустрічі з провідними фахівцями зі сфери креативних індустрій, урбаністики. Відвідати незліченну кількість виставок, лекцій, воркшопів, церемоній нагородження, нетворкінг-заходів, дебатів та фестивалей. Провести робочі зустрічі з партнером Cees Donkers, засновником урбан студії QASE, Ейндговен по започаткованим спільним проектам: 1.“ROPE” (ЗВ’ЯЗУВАТИ) – навчальна платформа між містами України та Нідерландів. 2.“60+/30- SHARE AND CARE” (60+/30- ДІЛИТИСЯ І ПІКЛУВАТИСЯ) – новий спосіб життя для двох поколінь в переобладнаних просторах. Познайомитися з функціонуванням проекту в Ейндговені задля імплементації досвіду в Україні. 3.White Design Promenade 2021 (Білий Дизайнерський Променад) – культурна платформа між Україну та Нідерландами. 4.Dutch Design Week 2021 – участь експонатів українських предметних дизайнерів в виставці наступного року.
132.
ID: 3NORD21-3940
Назва проекту: Школа міжнародної сертифікації агентів українських креативних індустрій
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1408000
Запитувана сума від УКФ: 1408000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Заклад культури "Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір'я""
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації:
Опис проекту: Міжнародний культурно-освітній проект спрямований на розвиток компетеностностей і здобуття знань про сучасні креативні індустрії і світовий мистецький контекст ХХІ ст., що дасть можливість відвідувачам отримати знання й обмінятися ідеями з колегами в рамках міждисциплінарного й інтермедіального полілогу, реалізованому під час стажування. Здобутий наприкінці сертифікат дасть можливість викладачам університетів, закладів мистецької освіти отримати диплом доцента або професора відповідно до чинного законодавства в Україні. Мета проекту: підвищення професійних навичок і здобуття нових знань про форми й стратегії розвитку сучасної культури, принципи формування новітніх культурних індустрій та взаємодії між національними та міжнародними мистецькими середовищами.
133.
ID: 3NORD21-4587
Назва проекту: Творчий обмін: Україна в світі та світ в Україні
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1112878
Запитувана сума від УКФ: 1112878
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Ranok Publishing House
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Харків, Львів, Київ, та по всій територїі України та Франкфурт, Німеччина,
Опис проекту: Мета даного проєкту: створити такий простір, у якому відомі світові та українські автори діляться своїми ідеями і досвідом в написанні літературних творів, що стали популярні не тільки на території власної країни, а й за кордоном; познайомити українського читача з новинками світової літератури, а зарубіжного читача – з українськими авторами і їхніми творами; створити сприятливі умови для розвитку творчості у початківців і молодих авторів в Україні; розширити читацьку аудиторію як в Україні, так і за кордоном; посприяти культурному обміну між країнами і розширити знання про Україну та українців.
134.
ID: 3NORD21-4625
Назва проекту: Мандрівні семінари Українського урбаністичного форуму
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 640020
Запитувана сума від УКФ: 640020
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Центр дослідження суспільства” (ГО “ЦЕДОС”)
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Мукачево, Черкаси, Миколаїв,
Опис проекту: Метою проекту є посилення українського урбаністичного руху в невеликих містах, залучення місцевих низових активістів і представників громадських організацій до діалогу про розвиток міст, а також поширення знання про критичний підхід до міського розвитку через проведення 3 триденних дослідницьких семінарів. Результатами проекту стануть міцні та сталі неформальні зв’язки між урбаністичними рухами в Україні, а також активізація дискусії про критичний підхід до міського розвитку.
135.
ID: 3NORD21-5008
Назва проекту: Освітня Італія. Народження моди
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1172708.61
Запитувана сума від УКФ: 1172708.61
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадське Об'єднання "Центр Дизайну"Альвіка"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Милан, Рим,
Опис проекту: Мета проекту-допомогти початківцям дизайнерам в їх професійному зростанні, шляхом відвідування провідних академій моди і стилю в Римі та Мілані (Італія), де, як результат, українські дизайнери-початківці зможуть отримати необхідний унікальний досвід спілкування, теорії і практики в сфері дизайну та стилістики, підвищити свій професійний рівень, надихнутися на роботу і придбати нові ідеї. Поїздка включає в себе відвідування 4 академій (2- в Римі і 2 - в Мілані). Тривалість перебування 5 днів. До поїздки та після неї проводиться соціологічне дослідження (анкетування) щодо проблематики розвитку галузі моди та дизайну в Україні та їх вирішень. А також наскільки цей проект був корисним для дизайнерів- початківців та щоб вони бажали змінити або додати, які можливості хотіли б мати у майбутньому задля повноцінного розвитку своєї діяльності.
136.
ID: 3NORD21-5008-2
Назва проекту: Італія. Практика моди.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1443234.59
Запитувана сума від УКФ: 1443234.59
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадське Об'єднання "Центр Дизайну"Альвіка"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Неаполь (Італія), Матера (Італія), Авільяно (Італія), Вілла д'Агрі (Італія), Барі (Італія),
Опис проекту: При найсучасніших засобах комунікації неможливо передати атмосфери прямого спілкування фахівців дизайну та стилістики з українськими дизайнерами. Тому мета проекту, це пряма допомога дизайнерам та бажаючим започаткувати такий бізнес познайомитися з діючим закордонним бізнесом і допомогти у професійному зростанні, шляхом відвідування діючих підприємств у Неаполі та містах півдня Італії. Мета цього проекту дати можливість бажаючим отримати необхідний унікальний досвід організації власного бізнесу. Друга мета проекту- це соціологічне дослідження в галузі розвитку моди та дизайну в Україні та можливостей становлення працюючих українських дизайнерів взагалі.
137.
ID: 3NORD21-5813
Назва проекту: Впровадження інклюзивного дизайну в українську культуру
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 651540
Запитувана сума від УКФ: 651540
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Спілка громадських організацій інвалідів Києва, СГОІК
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ , охоплення всієї України,
Опис проекту: Мета проекту – сприяння розвитку інновацій в сфері культури, шляхом адаптації ідеї інклюзивного дизайну продукту. Короткострокові результати проекту: Вивчений та адаптований досвід створення інклюзивного дизайну продукту. Видано та поширено інформаційні буклети щодо інклюзивного дизайну. Видано навчальний підручник «Інклюзивний дизайн продукту». Не менше 30 студентів дізналися щодо інклюзивного дизайну продукту. Не менше 40 фахівців дізналися про забезпечення інклюзивності дизайну продукту. Не менше 20 інформаційних повідомлень про інклюзивність дизайну продукту розміщено в соціальних мережах та ЗМІ. Інклюзивного дизайну продукту – це інноваційний інструмент для України та технологія попередження соціальної ізоляції та сприяє культурному різноманіттю.
138.
ID: 3NORD21-5856
Назва проекту: Повернення
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 122750.00
Запитувана сума від УКФ: 122750.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБЛИЧЧЯМ ДО КУЛЬТУРИ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Варшава, Польща,
Опис проекту: Школа Вайди, випускником сценарного курсу є Владислав Робський, запрошують і просять сприяння в отриманні Гранта для вищезгаданого режисера і сценариста, для проходження на базі Школи та Студії А. Вайди стажування. Під час якої Владислав отримає консультації під опікою наших викладачів щодо вдосконалення і фіналізації сценарію «Повернення», який він почав писати під опікою наших викладачів Мачея Собіесчанського і Філіпа Марчевського в рамках сценарної резиденції BYDGOSKA TOŻSAMOŚĆ FILMOWA: STYPENDIUM SCENARIUSZOWE, CENTRUM KULTURY W BYDGOSZCZY від наших кращих викладачів: Мачея Собіесчанского, Філіпа Марчевського, Войцеха Марчевського, Іоанни Краузе, і можливо від Павла Павліковського.
139.
ID: 3NORD21-5909
Назва проекту: ''Канада - Україна. Режисура та продюсування моновистав. Особливості жанру ''
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 715544.00
Запитувана сума від УКФ: 715544.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП ‘’Делієва Наталя Вікторівна’’
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Торонто, Канада, Одеса, Україна, Київ, Україна, Львів, Україна,
Опис проекту: Ні для кого не секрет, що Україна і Канада мають сильні політичні, економічні зв'язки та культурно-гуманітарні зв'язки. Культурне і театральне середовище Канади має ряд особливостей, які варто вивчити для імплементації в українську культурну реальність. Це менеджмент театральних постановок з ефективним використанням фінансових, людських і креативних ресурсів. Це вивчення досвіду та останнього тренду театральної Канади - режисирування і продюсування моновистав. Тому основна мета нашого проекту мобільності - це широке і детальне вивчення досвіду театральної Канади на прикладі театру Тhеаturtle (Торонто) в креативному менеджменті моновистав, їх створенні та промоції. Результатами проекту мобільності повинні стати: 1) індивідуальне короткострокове стажування продюсерки Наталії Делієвої в театрі Тhеаturtle (Торонто, Канада) 2) Організація короткострокового навчального туру (майстер-класів) від режисера театру Тhеаturtle (Торонто) Алона Нахмана в Україні в Одесі, Києві та Львові 3) Відбір українських акторів і музикантів на проекти майбутніх театральних копродукцій вистав спільних українсько - канадських проектів в жанрі моновиставі від режисера Алона Нахмана в Одесі, Києві та Львові
140.
ID: 3NORD21-6047
Назва проекту: літня школа для викладачів та учнів мистецьких шкіл України та Німеччини "Скіфське сонце"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 500000.00
Запитувана сума від УКФ: 500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: дитяча музична школа №1 міста Херсона
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Херсон,
Опис проекту: Мета - розвиток творчої платформи дружнього спілкування, музичного навчання, а також обміну національних культур різних народностей (України та Німеччини). Також в рамках літньої школи викладачі поділяться підходами до роботи з новітніми прогресивними методиками музичного розвитку дітей, набутим досвідом та знаннями, авторськими багаторічними напрацюваннями у сфері музичної педагогіки Ураїни та Німеччини. Ми сподіваємось, що літня школа зможе принести кожному учаснику максимум користі, натхнення, професійного та особистісного росту, а нашим країнам – дати потужних, творчих, професійних фахівців, які будуть сприяти вихованню культурної європейської нації!
141.
ID: 3NORD21-6249
Назва проекту: Sibiu International Theatre Festival
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 119652
Запитувана сума від УКФ: 119652
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: "МИСТЕЦЬКЕ КОЛО"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Сібіу (Румунія),
Опис проекту: Представницька та ознайомча поїздка українських митців на Міжнародний Театральний Фестиваль Сібіу. Міжнародний театральний фестиваль Сібіу - це найбільший щорічний фестиваль у Румунії, всесвітньо визнаний, як один із найважливіших фестивалів виконавських мистецтв у світі.
142.
ID: 3NORD21-6369
Назва проекту: BiblioBookTravel «А щастя літало по світі зорею…» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 170450.00
Запитувана сума від УКФ: 170450.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національна бібліотека України для дітей
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Новоград-Волинський, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, Житомирська область,
Опис проекту: Бібліотечно-книжкова подорож у місто дитинства Лесі Українки з відвідуванням пам’ятних місць та міської Центральної дитячої бібліотеки імені Олени Пчілки здійснюється з метою реабілітації моди на читання української класичної літератури, спонукання дітей з різних регіонів України до саморозвитку, формування стійкої мотивації до популяризації української класичної літератури, творчості й патріотизму, культури читання та відчуття особливої магічної атмосфери книг Лесі Українки під час нетрадиційних літературно-мистецьких заходів, заохочення підлітків до інтелектуального зростання, розвитку читацьких та комунікативних здібностей. Результати проєкту: створення та презентація артбуку із зображенням місць перебування та сторінок творчості поетеси спільними зусиллями дітей з Волинської, Івано-Франківської, Житомирської, Чернівецької, Львівської, Полтавської, Одеської областей та Києва; виїзний літературний салон за творчістю Лесі Українки (осучаснене читання улюбленої поезії, театралізовані мініатюри, летсплеї, підготовлені дітьми, тощо); у рамках проєкту від Національної бібліотеки України для дітей «Україна читає дітям» зустріч дітей з відомою особистістю, лесезнавцем, залюбленим у поезію геніальної письменниці.
143.
ID: 3NORD21-6510
Назва проекту: «Борисфен» - проект з відродження гідроархеології в Україні
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 952100
Запитувана сума від УКФ: 842100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний заповідник «Хортиця»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Запоріжжя, Херсон, Харків, Київ, Одеса, Національний природний парк «Нижньодніпровський» (плавнева зона р. Дніпро), малі населені пункти Херсонської, Дніпропетровської, Запорізької областей (с. Кизомис, Стара Збур’ївка,Забаріно, Рибальче, Виноградне тощо),
Опис проекту: Проект орієнтовано на створення школи гідроархеологів, дослідження національної підводної спадщини, популяризацію судноплавної історії України, запобігання розкраданню артефактів. Основою проекту є експедиція: 30-денний практикум з дослідження затонулих човнів 17 століття для 12 студентів з чотирьох університетів-учасників. Інструкторами виступлять провідні підводні фахівці України. Практикум передбачає: підводні розкопки, розвідки, лабораторну обробку, лекції, семінари та демонстрацію фільмів. За результатами досліджень учасники підготують спільну збірку наукових праць та науково-популярних статей, плануються зйомки документального фільму та онлайн-підтримка проекту. Восени для студентів 5 ВНЗ та школярів малих населених пунктів Херсонської, Запорізької та Дніпропетровської областей передбачений просвітницький тур: цикл з 40 семінарів-презентацій, що базуватимуться на результатах експедиції.
144.
ID: 3NORD21-6530
Назва проекту: Конса-М
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 522580.00
Запитувана сума від УКФ: 470080.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Маріуполь,
Опис проекту: Мета проекту - розвиток академічного хорового виконавства у Маріуполі та регі мотивація та мобілізація хорового осередку, створення середовича, що сприятиме обміну досвідом та відкритим спілкуванням видатних діячів хорового мистецтва, хорової молоді, викладачів та митців в галузі хорового виконавства, створення мистецкого продукту силами студентів ВНЗ та учнів мистецьких шкіл міста, сприяння професійному розвитку та підвищенню кваліфікації викладачів та діячів хорового мистецтва регіону, створення у маубутньому професійного академічного хорового колективу в місті
145.
ID: 3NORD21-6586
Назва проекту: Індивідуальний навчальний тур до міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 111739
Запитувана сума від УКФ: 104419.2
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Скалько Ганна Сергіївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Франція, Україна,
Опис проекту: В рамках 67-го міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions (22-26 червня 2020 р., Франція), старший викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Шиян здійснить індивідуальний навчальний тур. Метою проекту є розробка відкритого інноваційного освітнього курсу з врахуванням світових технологій в сфері креативних індустрій. Результатами проекту стане: впровадження отриманих знань у відкритий освітній курс для студентів українських ВНЗ та представників сфери креативних індустрій, зокрема реклами та дизайну; презентація проекту у трьох ВНЗ України в рамках відкритих лекцій; налагодження партнерських зв’язків задля міжнародної копродукції; співпраця із міжнародним молодіжним фестивалем реклами та дизайну в Україні.
146.
ID: 3NORD21-6622
Назва проекту: Об'єднуючи мистецтво. Україна - Китай
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 2207019
Запитувана сума від УКФ: 1632384
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНА МІЖНАРОДНА МЕДІА- КУЛЬТУРА"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, Україна, м. Вінниця та Вінницька область, Україна, м. Пекін, Китайська Народна Республіка,
Опис проекту: Проект передбачає відвідування українськими молодими художниками Китаю та навчання тамтешнім технікам живопису. На мистецькому пленері художники, використовуючи китайські техніки, малюють картини, присвячені Україні після чого в Україні проходить виставка цих робіт. Параллельно китайські художники приїжджають до України та беруть участь в українському мистецькому конкурсі та знайомляться з українською культурою та мистецтвом, подорожуючи містами України. Проект завершується спільною виставкою в Україні. Мета проекту: розширення міжкультурного діалогу: Україна-Китай. Презентація китайським митцям надбань української культури та мистецтва. Результати: налагодження контактів з провідними китайськими інституціями у сфері культури для подальшої співпраці. Ознайомлення китайських художників з українським мистецтвом, оволодіння українськими художниками китайських мистецьких технік.
147.
ID: 3NORD21-6638
Назва проекту: Metropolis. Дослідження
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 901560
Запитувана сума від УКФ: 901560
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурний код!
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Киев, Болонья, Италия,
Опис проекту: Проєкт “Мetropolis. Дослідження” - програма мобільності для культурних практиків різних напрямів (кураторство, мистецтвознавство, культурологія та арт-менеджмент), ініційований та підтриманий амбасадором ЮНЕСКО в Болоньї. Проєкт спрямований на вивчення та інтеграцію міжнародного досвіду у вітчизняні культурні практики з метою копродукції виставкового проєкту «Metropolis: минулі утопії майбутнього» у якості міжнародного у Болоньї у 2021 році. Мобільність передбачає роботу експертної групи із культурно-мистецькими центрами Італії з метою формування інтернаціональної експозиції, глибинного дослідження теми утопічних візій діячів культури й мистецтв минулого на майбутнє, формування ефективних комунікаційних стратегій майбутньої виставки з метою інтеграції української культури у світовий контекст, а також укладання міжнародних довгострокових партнерств.
148.
ID: 3NORD21-6774
Назва проекту: LISOVA...
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1498720
Запитувана сума від УКФ: 1498720
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Бурак Дмитро Михайлович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Одеса, Дніпро, Харків,,
Опис проекту: Проект - хорео-драма "LISOVA..." це сучасний український хореографічний перформативний культурний продукт, який є якісно оновленим до презентації серед регіональної аудиторії в таких містах як : Львів, Дніпро, Харків та Одеса. В основу сюжету покладена драма-феєрія "Лісова пісня" Л.Українки про містичну любов Мавки та Лукаша. Хореографічний перформативний матеріал вирізняється якісно серед інших робіт театру балету "OSDC" нестандартністю рішень класичного модерну. Велика кількість масових синхронних номерів стає живою декорацією, що мислить, сумнівається та діє. Кожен персонаж лісу яскраво індивідуальний, проте поєднаний одною стилісткою, що створює відчуття єдиного організму та функціонує за своїми правилами. LISOVA - це година етно-легенди, яка схожа на життя.
149.
ID: 3NORD21-7106-2
Назва проекту: Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 500430
Запитувана сума від УКФ: 500430
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Рівненське Регіональне відділення Асоціація міст України
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Рівне та Рівненська область,
Опис проекту: Метою проєкту є підвищити інституційну спроможність ОТГ Рівненщини в сфері культурного розвитку шляхом навчання менеджерів культури сучасним інструментам виявлення та популяризації культурно-мистецького потенціалу громад, що допоможе забезпечувати сталий та збалансований розвиток культури та мистецтва і співпраці з органами місцевого самоврядування. Для менеджерів культури з ОТГ буде проведене навчання в форматі творчої студії, три маршрути успіхів для ознайомлення з успішним досвідом місцевих громад в сфері культурної креативної індустрії, фінальний форум. Результатом проєкту стане креативний каталог громад культурних та мистецьких об`єктів Рівненщини та створена комунікативна платформа для обговорення актуальних питань в сфері культури, обміну інформацією про культурно-мистецькі події Рівненщини.
150.
ID: 3NORD21-7268
Назва проекту: ТЕУРА. Софія Яблонська
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 258980
Запитувана сума від УКФ: 258980
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Малащук Ярема Андрійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Париж, Франція, Львів, Україна, Київ, Україна, Сарсель, Франція, Кассіс, Франція,
Опис проекту: Мобільність з метою налагодження копродакшену та дослідження архівних матеріалів задля розробки проєкту міні-серіалу про Софію Яблонську у міжнародній співпраці
151.
ID: 3NORD22-6071
Назва проекту: Польова археологічна школа "Комплексне дослідження Меджибізького археологічного мікрорегіону"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 499620.00
Запитувана сума від УКФ: 399620.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Державний історико-культурний заповідник "Межибіж"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт. Меджибіж, Хмельницька обл.,
Опис проекту: Потенціал Меджибізького археологічного мікрорегіону на цей час нараховує більш 70 пам’яток. Він представлений серією найдавніших в Україні поселень починаючи з часів нижнього палеоліту. Археологічне дослідження цієї культурної спадщини надає широкі можливості для застосування багатопланових наукових методик, а також є полем для популяризації та демонстрації привабливості археології та історичних наук для молодих вчених. У той саме час, проект орієнтований на отримання реальних наукових результатів, як продукту колективної творчості, співпраці широкої ланки вчених, завданням для яких є сенекторологія досліджень Меджибізького археологічного мікрорегіону. Окремим напрямком буде промоушен популяризації археологічної спадщини України та напрямки охорони пам'яток матеріальної спадщини.
152.
ID: 3NORD22-6491
Назва проекту: Обмін досвідом впровадження цифрових технологій для збереження об'єктів культурної спадщини України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 1411777.20
Запитувана сума від УКФ: 1111777.20
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація "Громадський центр "Еталон"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Івано-Франківськ, м.Дніпро, м.Кропивницький, м. Кропивницький, м. Дніпро,
Опис проекту: Мета проекту – обмін кращими практиками впровадження інновацій, освітніх та цифрових технологій для збереження унікальності культурної спадщини в регіонах України. Результати проекту : - проведено 18 навчальних модулів, з них 2 практичні (ЗD моделювання об’єктів культурної спадщини; використання безпілотних літальних апаратів (БПА) для дослідження об’єктів культурної спадщини) в містах: Дніпро, Кропивницький, Івано-Франківськ; - проведено Всеукраїнську конференцію «Цифрові технології за збереження об’єктів культурної спадщини України» за участі 50 осіб (учасники навчально-стажувальних візитів, представників профільних міністерств, органів місцевого самоврядування); - проведено презентацію електронного Атласу «Стежками збереження культурної спадщини: Івано-Франківськ, Кропивницький, Дніпро» (розроблено з впровадженням цифрових технологій); - підвищення якісного рівня впровадження IT технологій задля збереження об’єктів культурної спадщини серед викладачів, науковців, архітекторів, представників туристичних асоціацій та ГО та інших.
153.
ID: 3NORD22-7237
Назва проекту: Літня арт-школа «Мистецтво – простір єднання»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 82970.20
Запитувана сума від УКФ: 66270.2
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Департамент культури Івано-Франківської міської ради
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ (основне), Крилос, с.Шевченкове, Попасна, Володимир-Волинський,
Опис проекту: Метою є усвідомлення учасниками необхідності збереження архітектурної спадщини, взаємодія дітей різних регіонів України, розуміння єдності України, незалежно від мови спілкування, місця проживання через мистецтво. Учасники досліджують, виконують замальовки архітектурних споруд свого краю, здійснюють історичні розвідки про зображувальні об’єкти, роблять замальовки в Івано-Франківську, Крилосі, Шевченкове, спільно створюють перформанс «Стежина» (з використанням робіт учасників школи), залучимо відомих франківських художників, які малюватимуть з дітьми та створять інсталяцію «Невблаганний час» (будівля з піску), знімемо відео, зробимо фото впродовж певного часу, фіксуючи як час руйнує та змінює будівлі). Результат виставка робіт, відео-ролик всього процесу роботи арт-школи, буклет з малюнками пам’яток архітектури, фото інсталяції та перформансу.
154.
ID: 3NORD23-2619
Назва проекту: Міжнародний філд-тріп для українських студентів-архітекторів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 522850
Запитувана сума від УКФ: 364750
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Приватний заклад "Інститут "Харківська школа архітектури"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Любляна, Словенія, Венеція, Італія,
Опис проекту: Міжнародна освітня подорож для українських студентів-архітекторів до Університету Любляни та на Венеціанське Архітектурне Бієнале 2020, метою якої є розширення розуміння майбутніх професіоналів сфери архітектури та ролі архітекторів у сучасному світі, ознайомлення з міжнародним досвідом архітектурної освіти в одному з найкращих факультетів архітектури у Європі, а також “peer to peer” навчання та розширення нетворкінгу.
155.
ID: 3NORD23-5111
Назва проекту: Посилення ролі українського дизайну: участь українських дизайнерів в Голландському тижні дизайну 2020
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 3120484
Запитувана сума від УКФ: 1246415
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "КІ ФАНД"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Нідерланди,
Опис проекту: Проект має на меті надати можливість талановитим українським спеціалістам, задіяним у креативних індустріях, взяти участь та представити свої проекти на найбільшій європейській події в сфері дизайну. Участь у заході стане завершальним етапом більш масштабного проекту «Європейський дизайн: розвиток та посилення потенціалу через транснаціональну співпрацю», який стартував у грудні 2019 року та реалізується за підтримки Європейської комісії в рамках програми «Креативна Європа». В рамках цього проекту, протягом 2020 року відібрані українські митці пройдуть інтенсивний курс з інноваційного дизайну, підприємництва, дизайн мислення тощо, набудуть необхідних практичних навичок та розроблять дизайнерські проекти, три найкращі з яких будуть представлені на Голландському тижні дизайну 2020.
156.
ID: 3NORD23-6009
Назва проекту: Children`s fest «Etnobook 2020» Литва-Україна
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну
Загальний бюджет проекту: 970903.98
Запитувана сума від УКФ: 563567.7
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Львівська обласна громадська організація "Спілка багатодітних сімей Львівщини "Щаслива родина"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Литва,
Опис проекту: Львівська обласна громадська організація “Спілка багатодітних сімей Львівщини “Щаслива родина“ ініціює проведення Children`s fest «Etnobook 2020» Литва-Україна, для дітей з багатодітних родин України та Литви з 2 по 7липня 2020 р, на території Литви. З метою сприяння міжкультурного діалогу, знайомства з народними сімейними традиціями , практики розмовної англійської , шляхом участі у заходах програми фестивалю.
157.
ID: 3NORD31-0123
Назва проекту: Мистецька резиденція ім. Володимира Гагенмейстера на Бакоті
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 453610.00
Запитувана сума від УКФ: 453610.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Хмельницька обл, Бакота, с. Гораївка,
Опис проекту: Метою проєкту є пілотування мистецької резиденції для творчого розвитку митців та локальної спільноти через надання ресурсу та можливостей для групових рефлексій та дослідницьких практик. Фокус цьогорічної пілотної резиденції на дослідженні травматичної пам’яті: внаслідок будівництва у 1981 році Новодністровської ГЕС під водою опинились більше двох десятків сіл, усвідомлення наслідків такого втручання для природної екосистеми та історико-культурної спадщини краю. Результатами проєкту стануть спільні рефлексії та фокусування на своїх власних та колективних практиках і творах, а також спільна виставка робіт, створених під час резиденції, в селищі Гораївка та в містах Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Київ.
158.
ID: 3NORD31-0266
Назва проекту: Серпанкова зоря
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 410066
Запитувана сума від УКФ: 410066
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Українське товариство охорони пам'яток історії та культури Рівненської області"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Місто Рівне; село Крупове Дубровицького району, Рівненської області; Рівненська область, місто Рівне,
Опис проекту: Метою проєкту є дослідження, збереження та стала промоція сакральної спадщини Рівненського Полісся – елементів автентичних орнаментів, які будуть нанесені на унікальному виді серпанкового полотна (через переймання досвіду у живих носіїв технік ткацтва), запуск автентичної резиденції в місті Рівне та її віртуальної платформи. Відповідно до зазначених цілей та завдань проєкту передбачені наступні короткострокові результати: розроблено 1 електронний сайт; розміщено на сайті не менше 6 статей (історія серпанкового полотна, інформація про навчання, зібрані автентичні символи та орнаменти, запуск резиденції, проведення майстер-класів, заходу “Символічне ЧаРівне” ) та 4 відеороликів (інтерв’ю майстринь, зйомки процесу прядіння, ролик про запуск резиденції, процес майстер-класів та лекцій) та фотогалереї; популяризація резиденції в соціальних мережах; проведено місячне якісне навчання з ткацтва з відвідуванням етнографічних музеїв трьох учасниць на чолі з Велінець Іриною (ініціатором проєкту).
159.
ID: 3NORD31-0283
Назва проекту: Арт-терапевтична резиденція “Крюків”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1217680.00
Запитувана сума від УКФ: 1217680.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ (АТО) «СТРУНИ СЕРЦЯ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Кременчук Полтавська область,
Опис проекту: Арт-та анімало-терапевтична резиденція “Крюків” створена для митців, що працюють для психологічної та соціальної реабілітації та адаптації дітей та військових, ветеранів АТО, осіб з інвалідністю та буде відкрита в 2020 році для поетів, бардів, музикантів та перкусіоністів -патріотів, які створять продукти, що підтримують боротьбу українського народу за незалежність під час триваючої війни з Росією. До резиденції запрошують для психологічної реабілітації арт та анімалотерапією, обміну досвідом, презентацій, праці над творами та задля виставок та концертів митців, в тому числі людей з інвалідіністю.
160.
ID: 3NORD31-0418
Назва проекту: Польська кіношкола в Україні
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 646180
Запитувана сума від УКФ: 646180
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, Одеса, Маріуполь,
Опис проекту: У 9 містах України відбудуться інтенсиви з режисури від кінорежисера Тараса Дроня та оператора Олександра Позднякова, що навчалися кіномистецтву у Польщі в кіношколі у місті Лодзь. Інтенсив базується на основі набутого досвіду при створенні дебютного повнометражного фільму “Із завязаними очима” у 2019 році. Попередні домовленості про проведення інтенсивів з режисури в містах: Львів, Київ, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Маріуполь, Дніпро.
161.
ID: 3NORD31-0510
Назва проекту: "Мертві вУші" (Гоголь сучасний)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1242954
Запитувана сума від УКФ: 1242954
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Донецька обласна громадська організація "Творче об`єднання АРЛЕКІНО"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Маріуполь, Києв,
Опис проекту: Мета - об'єднання артистів з різних регіонів України для створення сучасної версії поеми М.В. Гоголя українською мовою,на відзнаку 185 річниці з дня написання "Мертвих душ". Поема піднімає безліч соціальних проблем, що мають гостре значення в сучасному українському суспільстві. Проект передбачає: 1. Співпрацю акторів з різних регіонів на базі Першого недержавного театру Маріуполя. Результати: 1. Створення вистави на базі Першого недержавного театру Маріуполя "Терра Інкогніта" під керівництвом Анатолія Левченка за участю заслуженого артиста України Дмитра Суржикова (роль Чичикова), м.Київ, та заслуженого артиста України Анатолія Шевченка (всі інші ролі), м .Маріуполь. 2.Показ вистави створеної під час резиденції в 2-х містах України – Києві та Маріуполі.
162.
ID: 3NORD31-0673
Назва проекту: Лабораторія драматургії НСТДУ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 721277.00
Запитувана сума від УКФ: 721277.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національна спілка театральних діячів України
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Одеська область, Київ, Київська область,
Опис проекту: 2019 року засновано Лабораторію драматургії НСТДУ, творчим куратором якої є драматург Павло Ар’є. В результаті створено 10 п’єс для дітей і юнацтва. Метою другої Лабораторії драматургії є стимулювання драматургів на написання п’єс для різних вікових категорій та видів театру, відкриття нових імен, підвищення рівня професійної майстерності, збагачення репертуарів творами українських авторів, які відповідають на актуальні питання сьогодення. Планується провести 2 резиденції та фінальні читки за участі режисерів та завлітів театрів. В межах проекту планується розповсюдження створених п’єс серед театрів, створення веб-ресурсу з базою п’єс (на основі сайту НСТДУ), де матимуть змогу розміщувати твори (оригінальні п’єси, переклади) українські автори.
163.
ID: 3NORD31-0687
Назва проекту: Terrarium Резиденція
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1482589.62
Запитувана сума від УКФ: 1482589.62
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська оранізація «Кінозона»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, с. Поляниця або с. Виженка Чернівецька або Івано-Франківська обл.,
Опис проекту: Резиденція – одна з програм на платформі для сценаристів Terrarium, орієнтована на сценаристів, які працюють над повнометражним фільмом і потребують ізоляції. Мета проекту – допомогти сценаристам розвинути, вдосконалити та завершити власний сценарій. Найбільш продуктивною формою роботи зі сценаристом є індивідуальний підхід, тому Резиденція - дієвий спосіб розробити сценарій. Орієнтування проекту на професійне середовище сценаристів та драматургів в Україні. Завдання проекту - знайти сценарії з потенціалом для екранізації, допомогти сценаристам розвинути свої ідеї, створити умови для написання та розвитку проекту в Резиденції. Очікувані результати проекту - допомогти сценаристам створити сценарії, які в майбутньому стануть фільмами і матимуть широкий прокат та фестивальний успіх.
164.
ID: 3NORD31-0861
Назва проекту: Стала Арт-Резиденція Міжнародного конкурсу молодих митців «Відкриті читання» української сучасної драматургії
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 498821.78
Запитувана сума від УКФ: 498821.78
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КУ "Одеський театр юного глядача імені Юрія Олеши"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Одеса,
Опис проекту: Організатори: КУ «Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеши» за підтримки Управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації та Одеського міжрегіонального відділення Національної спілки театральних діячів України. Цілі та завдання: створення культурної резиденції на базі Одеського ТЮГу, яка наддасть митцям із різних країн та іншим професіоналам у сфері культурних та креативних індустрій час, місце та ресурси для роботи у сферах їх культурної або мистецької практики; залучення митців із різних країн до роботи в театрах України; розширення репертуару театрів України (в тому числі, працюючих для дітей та юнацтва) виставами сучасної української драматургії; сприяння зростанню суспільного інтересу до сфери культури; популяризація української культури за кордоном; інтеграція європейських стандартів організації та проведення культурних резиденції тощо. Учасниками можуть бути: режисери (громадяни України та інших країн) та сучасні українські драматурги. Для підготовки та проведення утворюється Організаційний комітет, який складається з провідних діячів театрального мистецтва (критиків, акторів, режисерів, драматургів, викладачів спеціальних навчальних закладів культури, відомих представників менеджменту у сфері культури і мистецтва) із різних країн. Організатори відбирають режисерів Резиденції (4-6 молодих режисерів із різних країн), які будуть запрошенні до Одеси, а також сучасних українських драматургів, чиї п'єси братимуть участь у Резиденції. В Одеському ТЮгу вони повинні поставити режисерсько-драматургічну читку (перформанс). Переможцю надається право постановки в Одеському театрі юного глядача ім. Юрія Олеші та в інших театрах України. Етапи проведення Арт-Резиденції: 1 етап - Визначення режисерів, яких буде запрошено до м. Одеса для участі в Арт-Резиденції «Відкриті читання». Знайомство режисерів з текстами п’єс та відбір режисерами п’єс сучасних українських драматургів (травень 2020 року); 2 етап – відбір найкращих заявок режисерів для участі в Арт-Резиденції «Відкриті читання» (червень 2020 року); 3 етап – Арт-Резиденція «Відкриті читання» для молодих митців та показ відібраних заявок в КУ «Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеши» (29 червня -5 липня 2020 року); 4 етап - за підсумками відбирається найкращий молодий митець, який має право на постанову (5 липня 2020 року); 5 етап – постановка обраної постанови в Одеському ТЮГу п'єси сучасного українського драматурга (липень-вересень 2020 року); В рамках Резиденції проводяться майстер-класи, воркшпопи, квести, читання відібраних п`єс та обговорення з провідними театральними фахівцями із різних країн актуальних проблем сучасного театру в Україні.
165.
ID: 3NORD31-0865
Назва проекту: Резиденція митців "Гоголь-фентезі"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1221994.00
Запитувана сума від УКФ: 1221994.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа-Підприємець Валерій Кругов
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Каховка, Херсонська область.,
Опис проекту: Створити творчий простір. Відкрити Галерею, організувати майстер-класи для мистецького розвитку регіону.
166.
ID: 3NORD31-0959
Назва проекту: Програма резиденцій галереї Артсвіт
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1506710
Запитувана сума від УКФ: 1506710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Дніпропетровська область.,
Опис проекту: Метою проекту є закріплення на культурній мапі України Програми резиденцій галереї Артсвіт як сталої, що створює можливості для розвитку митців і локальної спільноти. Обраний формат - групові резиденції із наставництвом кураторів з різних медіа: кураторство, візуальне мистецтво і перформанс та паралельна публічна програма, яка складається з artist talks, лекцій, дискусій, двох виставок та фестивалю перформансу. У фокусі програми дослідження міста Дніпро, аналіз та критика його соціокультурних явищ, культурно-історичної спадщини та сьогодення через художні практики (кураторські практики, візуальне мистецтво, перформанс, нові медіа тощо).
167.
ID: 3NORD31-1140
Назва проекту: Освітньо-дослідницька резиденція “Точка тяжіння”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 779220
Запитувана сума від УКФ: 779220
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "РУМ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Миколаїв, Миколаївська обл.,
Опис проекту: Резиденція “Точка тяжіння” – 21-денна резиденція для 10 молодих митців з усієї України під час якої учасники зможуть віднайти та представити широкому загалу у вигляді фінальної виставки погляд на звичні місця у Миколаєві, які є точками тяжіння для жителів міста, що не завжди помічають їх. Проект сфокусований на двох напрямках: по-перше надати майданчик для молодих українських митців та по-друге, відкрити потенціал Миколаєва для широкого мистецького загалу шляхом освітньої програми для учасників, зустрічей з видатними особистостями, польовими дослідженнями та самостійними пошуками сенсів міста.
168.
ID: 3NORD31-1232
Назва проекту: Арт -резиденції "Дифузії"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 872150
Запитувана сума від УКФ: 872150
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕГІУМ АННИ ЯРОСЛАВНИ СХІД"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Маріуполь, Донецька обл, Мангуш, Донецька обл, Сартана, Донецька обл, Бахмут, Донецька обл, Нікольське, Донецька обл, Краматорськ, Донецька обл,
Опис проекту: В концепті «Дифузій» участь в заходах арт-резиденцій досвідчених та молодих митців з Європи на чолі з художником з Німеччини Аланом Майєром, а також групи митців з різних міст України та Маріуполя. Протягом 10 днів команда мандрує цікавими маршрутами Приазов'я, пишуть на пленерах пейзажі узбережжя Азовського моря, заповідники Білосарайської коси, історичні маршрути Куїнджі, індустріальні та міські локації, бере участь в комунікаційних заходах, дають майстер-класи. До «Дифузій» приєднуються місцеві активісти, розповідають історію міст, обмінюються досвідом. Разом створюється цікава експозиція творів сучасного мистецтва та інсталяція, які виставляються в Маріуполі, селищах міського типу Мангуші, Сартані, Нікольському, великих історичних містах Донецького регіону Краматорськ та Бахмут.
169.
ID: 3NORD31-1532
Назва проекту: Мистецька резиденція «Чорний Командир»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 590870
Запитувана сума від УКФ: 590870
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Волочай Владислав Олегович
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ та область,
Опис проекту: Групова резиденція та платформа за участі кураторів з різних медіа, дослідницькі практики, візуальна та публічна програма, лекції та воркшопи з дослідниками та резидентами, виставка результатів резиденції. Питання збереження та дослідження об’єктів радянської спадщини сьогодні знаходиться в певній інформаційній ізоляції. Така ситуація унеможливлює появу критичного погляду на події та постаті, що буди міфологізовані радянською історією, а це у свою чергу стає передумовою виникнення конфліктів та суперечок у суспільстві. Метою проєктe є старт мистецької резиденції для митців та локальної спільноти. Створення орієнтованої на актуальні практики, формат резиденції є поширеним явищем у багатьох європейських країнах, де є потреба ревіталізації культурної спадщини. Теми резиденції: міфи радянської епохи, дослідження історії без упереджень за допомогою новітніх та традиційними медіа, пошук нових векторів розвитку. Результатом буде спільна виставка, спецпроєкти у провідних медіа, деякі роботи можуть бути залишені як мистецькі інтервенції у міський простір.
170.
ID: 3NORD31-1800
Назва проекту: Вільні майстерні NVAIR 2020 – міжнародна програма мистецьких резиденцій
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 634220.00
Запитувана сума від УКФ: 634220.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Конгрес Активістів Культури"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: с.Травневе, Збаразький р-н, Тернопільська область, м.Тернопіль, м.Львів, м.Київ, м.Збараж,
Опис проекту: Вільні майстерні NVAIR 2020 - міжнародна програма резиденцій. Метою програми є закріпити партнерські стосунки з Мистецькою програмою резиденцій Кошице (Словаччина) та Шефхоф - Центр сучасного мистецтва Верхньої Баварії (Німеччина), налагодити нові партнерства з Організаціями з Польщі (Інститут Адама Міцкевича, Fundacja Inna Przestrzeń). Пілотувати формат співпраці з українськими резидентами - випускники (алюмні) попередніх програм, та залучити до організації на волонтерських засадах. У процесі програм опрацювати актуальну соціальну проблему для України - “Транзитний діалог - перехід до демократичних цінностей” із залученням молодих митців з країн з комуністичним минулим. Перейти на новий рівень партнерств між організаціями через роботу над спільними викликами. Результат: 3 програми, 12 митців, 6 волонтерів,1 нове партнерство.
171.
ID: 3NORD31-1811
Назва проекту: Літня театральна школа «Theatre.Lab»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1049463.10
Запитувана сума від УКФ: 1049463.05
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Запоріжжя,
Опис проекту: Створення та проведення інтенсивної мультидисциплінарної творчої резиденції - Літньої театральної школи «Theatre.Lab» на базі Запорізького муніципального театру-лабораторії «Ві» - як освітній десятиденний курс з фінальним показом підсумкових різножанрових (драматичних, лялькового, хореографічного, вуличного перформансів) робіт школи. За результатами резиденції найкраща вистава за підсумками голосів глядачів буде втілена на сцені театру. Учасники школи зможуть пройти практику по 8 творчим і психологічним дисциплінам: акторська майстерність, драматургія (читки п'єс), сценічна мова і рух, академічний вокал, сучасний танець, біоенергетика, основи перформативного театру.
172.
ID: 3NORD31-1817
Назва проекту: Дослідницька АРТ-Резиденція «Аура міста»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 749230.00
Запитувана сума від УКФ: 699930.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Центр спільного розвитку «Дієва громада»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Старобільськ та Старобільський район Луганської області, м. Львів, м. Київ, м. Одеса,
Опис проекту: Негативні наслідки знищення промисловості у місті Старобільську обумовили депресивний стан території. Жителі, не отримуючи можливості для саморозвитку, знаходяться в стані внутрішньої дисгармонії, це призводить до відтоку інтелектуального потенціалу громади. Культурне життя міста «в застої». Проект - Дослідницька Арт-Резиденція «Аура міста» допоможе вирішити проблему культурної ізоляції міста. Мета: дослідити ідентичність міста Старобільська, його художнє бачення, яке через синтез нових форм мистецтва з традиційним сприйняттям старого міста дасть можливість переосмислити культурну спадщину, знайти свій образ та шляхи реалізації стратегії розвитку. В результаті у Старобільську з’явиться стала арт-резиденція, проект допоможе в подоланні культурної ізоляції міста, розвитку культури, туризму та соціально економічному розвитку.
173.
ID: 3NORD31-2127
Назва проекту: Харківська літературна резиденція
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 628446
Запитувана сума від УКФ: 628446
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Літературні резиденції є поширеним у світі інструментом культурного розвитку регіонів. Харківська літературна резиденція заснована українським осередком Міжнародного ПЕН-клубу для підтримки українських прозаїків і перекладачів з метою розвитку української літератури і книжкового середовища, популяризації читання, промоції культури Харкова. Резиденція передбачає перебування в Харкові 3 українських прозаїків і 1 українського перекладача протягом 1 місяця для роботи над новим твором, знайомства з культурою і творчим середовищем міста, презентації власної творчості. У 2018 - 2019 за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківського ЛітМузею відбулось 5 резиденцій: для авторів із різних регіонів України (Любові-Параскевії Стринадюк, Любка Дереша, Ярослави Стріхи, Катерини Калитко), німецького письменника Міхаеля Целлера.
174.
ID: 3NORD31-2170
Назва проекту: ІІ Міжнародний конкурс-лабораторія постановок молодими режисерами в жанрі малі театральні постановки "Small theater productions"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 528500
Запитувана сума від УКФ: 528500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Міжнародний конкурс-лабораторія «Small theater productions» створений у 2016 році. Головною метою є пошук молодих талановитих режисерів з України і з-за кордону. Головне завдання проекту підтримати та надати можливість заявити про себе на кращих професійних сценічних майданчиках не тільки Києва, а й України в цілому; створення середовища для професійного спілкування і обміну досвідом з провідними режисерами . Переможцями конкурсу стали молоді митці із України,Франції, Азербайджану , Туреччини. Один з переможців - Жуль Одрі працює головним режисером національного театру в місті Івано-Франківськ. У проекті були залучені топові режисери України: Трунова, Струтинський, Жирков та Іраклі Гогія (Грузія); відомі театральні критики Вергеліс, Веселовська, Васильєв.
175.
ID: 3NORD31-2180
Назва проекту: Українська Одіссея. Епізод 3. Сімплегади. Блукання чорного неону
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 875158
Запитувана сума від УКФ: 875158
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Молодіжна театральна компанія "Доллмен"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Харків, м. Київ, м. Львів.,
Опис проекту: Міждисциплінарна мистецька резиденція, що фокусується на колективних практиках і дослідженнях давньогрецького міфу про Одиссея. Вибір теми продиктований актуальною нині проблемою посттравматичного синдрому. Через поєднання різних видів діяльності, й за кураторством авторитетних професіоналів ми дамо змогу молодим митцям розширити кордони своїх можливостей в професії. Резиденція складатиметься з трьох етапів у Харкові, Києві та Львові, це додасть місцевих контекстів, адже проблема ПТСД є загальною, хоч і не акцентовано в суспільстві. Результатом є професійний зріст для більш ніж 20 людей та публічний показ з обговоренням проблеми. Мета-тема резиденції - дослідження мистецької відповідальності та можливості кроссекторальних колаборацій в цьому контексті.
176.
ID: 3NORD31-2196
Назва проекту: Резиденція "ТИЖДЕНЬ. YOUNG /zoompower/"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1632540.00
Запитувана сума від УКФ: 1632540.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: неприбуткова громадська організація "ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Резиденція "ТИЖДЕНЬ. YOUNG /zoompower/" - соціально-культурний проєкт, який має зібрати молодих митців нової генерації п'яти напрямків (музика, драматургія, перформативне мистецтво, технології та візуальне мистецтво) для створення новітніх мистецьких продуктів та надання можливості втілити нові ідеї. Резиденція має започаткувати новий всеукраїнський мистецько-активістський рух, який поширюватиме та захищатиме цінності молодого покоління. Фіналом проєкту, що планується сталим, є дводенний фестиваль, на якому будуть презентовані всі напрацювання.
177.
ID: 3NORD31-2457
Назва проекту: Молодіжний Музичний Хаб Схід ОПЕРА/ Перша Українська Музично-Театральна Резиденція
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1947066.8
Запитувана сума від УКФ: 1685676.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне Підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Харків, м. Одеса, м. Житомир,
Опис проекту: Перша в Україні музично-театральна Резиденція для співтворчості на базі Схід ОПЕРА молодих композиторів, режисерів, художників, лібретистів, хореографів, виконавців та арт-менеджерів; фокусується на повному циклі створення творчими командами камерних оперно-балетних вистав; поєднує творчі конкурси, концептуалізацію, написання музики та лібрето, навчальний, репетиційний та постановочний процес, прем’єрний показ та просування. Проект є наступним кроком у реалізації стратегії розвитку єдиного на Сході України національного театру опери та балету Схід ОПЕРА у якості європейського центру розвитку, продукції та просування сучасної української музично-театральної культури, поєднує можливості державної культурної інституції та творчий потенціал молодих митців, напрацьовує технології та спільний досвід співтворчості, створює умови для інтернаціоналізації української культури.
178.
ID: 3NORD31-2480
Назва проекту: Готель Гранд Будапешт
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 589300
Запитувана сума від УКФ: 589300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Агенція Вільного Розвитку"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: селище Ясіня, Закарпатська область, Україна,
Опис проекту: Дослідження готелю “Едельвейс”, гранд-готелю Будапешт від заснування, як культурного маркера селища Ясіня. Це селище протягом періоду 19-20 століть перебувало у вирі міжкультурного та міжнаціонального розвитку і отримало ряд нашарувань культурної спадщини. Виокремити, препарувати та спрезентувати даний період часу Ясенів через призму трансформацій готелю “Едельвейс” та на його базі-резиденції і є основним завданням проекту. В рамках історичного дослідження та мистецьких інтервенцій, по завершенні резиденції відбудеться активна частина осмислення данного відтинку часу. Квінтесенцією проекту буде презентація результатів у кількох форматах. Даний проект ставить на меті розвиток регіону Ясеній, Драгобрату через мистецькі формування та проекти, наносячи селище на національну та світову культурні карти.
179.
ID: 3NORD31-2513
Назва проекту: Дуже Цифрова Резиденція - Резиденції з цифрових технологій та медіа в Одесі та Харкові
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1406471
Запитувана сума від УКФ: 1406471
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Пікселейтід Реалітіз"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса, Харків, Харків,
Опис проекту: Провести дві міждисциплінарні резиденції для отримання нової якості колаборацій у сфері цифрової культурної спадщини. В Одесі: для 15 скульпторів, митців, архітекторів, з кураторами з цифрового виробництва, сканування, лиття новими матеріалами. У Харкові: між 10 представниками медіа, комунікацій, блогерами. Фокус резиденцій на переосмисленні культурної спадщини Одеси та Харкова через нові медіа. Результатом стануть міждисциплінарні виставки проєктів учасників, де будуть представлені зацифровані об’єкти, скульптура з нових матеріалів, інноваційні медійні та архітектурні інсталяції. Довгостроковим результатом має стати створення неформальної групи художників та професіоналів, які співпрацюють у сфері цифрового збереження культурної спадщини.
180.
ID: 3NORD31-2536
Назва проекту: XXIII Land art симпозіум «Простір покордоння», Могриця 2020
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 498948.00
Запитувана сума від УКФ: 498948.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Мистецька агенція “Простір покордоння”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Село Могриця, Сумська область, м. Суми,
Опис проекту: Land art симпозіум «Простір покордоння» проходить просто неба в селі Могриця Сумської області з 1997 року. Метою проекту є створення незалежного мистецького простору, котрий об’єднує художників та діячів культури із різних куточків України задля популяризації мистецтва довкілля і обміну художнім досвідом. Результати проекту: створення ленд-арт об’єктів, перформансів та створення творчих колаборацій.
181.
ID: 3NORD31-2545
Назва проекту: Резиденція ТИЖДЕНЬ.СТРІЛКА 2.0
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1683850.00
Запитувана сума від УКФ: 1683850.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: неприбуткова громадська організація "Центр "ТЕКСТ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Арабатська Стрілка, Херсон, Київ,
Опис проекту: Резиденція ТИЖДЕНЬ.СТРІЛКА 2.0 - соціально-культурний проєкт для представників перформативного мистецтва з усієї України, в тому числі АР КРИМ, який проводиться на Арабатській Стрілці на межі. Під час проєкту митці створюють перформативні мистецькі продукти: п’єсу, виставу-переосмислення нової історії України з 2014 року.
182.
ID: 3NORD31-2558
Назва проекту: ЄвразіяДок
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 917720
Запитувана сума від УКФ: 917720
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд "Творча лабораторія"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: ЄвразіяДок це авторська програма французької фундації Docmonde. Складається зі сценарної резиденції для авторів документального кіно та копродюсерських зустрічей. Започаткована у 2011року і проводиться більш ніж в 10 країнах світу. Поєднує функції художньої лабораторії, пропонує дискусійний майданчик, сприяє подальшому створенню, виробництву та розповсюдженню фільмів. Основною метою є зміцнення мережі документального сектору України та популяризація українського мистецтва на міжнародному рівні.
183.
ID: 3NORD31-2568
Назва проекту: Львівська органна резиденція
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 706040.00
Запитувана сума від УКФ: 706040.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Колеґіум Музікум"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проведення комплексного навчального курсу, спрямованого на підтримку молодого покоління органістів, створення умов та можливостей для їхнього професійного розвитку та популяризації серед молодих музикантів органного мистецтва. Активний вклад у культурний розвиток міста, пожвавлення музичного життя, створення майданчика для обміну досвідом українських та іноземних органістів, а також проведення безкоштовних майстеркласів для охочих підвищити свою майстерність гри на органі
184.
ID: 3NORD31-2626
Назва проекту: Українська Одіссея 2020. Епізод 2
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 442792.00
Запитувана сума від УКФ: 442792.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Українська Одіссея - це цикл резиденцій в 4 містах України, метою яких є створення театральних продукцій, базованих на розмірковуваннях та мистецько-перформативному осмисленні нас, як суспільства, сьогодні. В часі резиденцій будуть розглянуті та опрацьовані такі теми, як конструювання героя; посттравматичний синдром; відчуття дому та його відсутності; життя до, під час та після війни. Теми окремих вистав будуть акцентовані на кожному індивідуальному характері міста з його специфічними особливостями і ментальністю. Кожна вистава створюється зі своєю особистою драматичною історією і завершенням. Вони можуть існувати як незалежно, так і з можливістю продовження, утворюючи таким чином своєрідний театральний серіал-подорож. Завданням резиденції у Львові є створення 2-ї вистави-епізоду.
185.
ID: 3NORD31-2638
Назва проекту: Професійна паркова резиденція “Зелена спадщина Поморянcького замку”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1059546
Запитувана сума від УКФ: 1059546
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний Фонд "Софос"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Поморяни, Золочівського району, Львівської області,
Опис проекту: Поморянський замок-палац на Львівщині – пам’ятка архітектури національного значення XVI–XVII ст., що сьогодні перебуває у стані руїни. З метою промоції пам’ятки, її відновлення та інтеграції до туристичного простору Східної Європи, зміщуємо фокус з будівлі на територію шляхом музеєфікації призамкової парку - пам’ятки садово-паркового мистецтва «Парк ХІХ століття». Проектом передбачено влаштування професійної волонтерської резиденції за участю 35+ чоловік, дотичних до паркової спадщини, задля спільного впорядкування території парку, ознайомлення з новими тенденціями та практиками ревіталізації палацово-паркових комплексів, а також спільної музеєфікації парку зі створенням на його основі приваблого об’єкту туристичного показу
186.
ID: 3NORD31-2781
Назва проекту: Медіа-арт-резиденція «ВОЛИНЬ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 525241
Запитувана сума від УКФ: 525241
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КНЯГИНАТО"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Луцьк, Волинська обл., с. Сваловичі, Любешівський р-н., Волинська обл.,
Опис проекту: Проект націлений на започаткування діяльності локальної медіа-арт-резиденції, що сприятиме культурному взаєморозумінню, підвищенню креативних вмінь, обміну досвідом та мистецьким починанням, підтримку та розвитку творчого потенціалу та сприятиме культурному та сталому розвитку регіону шляхом проведення низки зустрічей з провідними майстрами кінематографії, організації роботи альтернативної медіашколи та можливості доступу до мистецьких робіт. В рамках проекту передбачена апробація двох методів неформальної освіти результатом яких стане створення щонайменше двох фільмів. Діяльність медіа школи (частково) направлено на ветеранів АТО і має на меті допомогти їм самовиразитись з допомогою фільму. 3 одного боку реалізація проекту сприятиме підвищенню професійної майстерності та конкурентних позицій на ринку праці для людей, що проходитимуть навчання та долучатимуться до обміну досвідом. 3 іншого боку створений продукт сприятиме поширенню суспільно важливих цінностей і є елементом виховання представників певних вікових груп.
187.
ID: 3NORD31-2985
Назва проекту: І Міжнародна резиденція "European Glass Education"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1998705.00
Запитувана сума від УКФ: 1998705.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська національна академія мистецтв
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: І Міжнародна резиденція "European Glass Education" – міждисциплінарна відкрита платформа обміну мистецьким досвідом, співтворення авторських композицій молодими й досвідченими митцями і вироблення механізмів удосконалення освітнього процесу на єдиній в Україні кафедрі художнього скла Львівської національної академії мистецтв. Учасники резиденції – керівники, професори та студенти кафедр художнього скла дев’яти академій мистецтв країн Східної Європи – упродовж дев’яти днів працюватимуть у майстернях у змішаних міжнародних групах над виконанням поставлених завдань. У рамках програми відбудеться Міжнародна науково-теоретична конференція, виставкові проекти та круглий стіл групи міжнародних експертів. Продуктами діяльності конференції стануть: колекція авторських творів з художнього скла, науково-методичні напрацювання, дорожня карта модернізації освітньої програми «Художнє скло».
188.
ID: 3NORD31-3002
Назва проекту: Семиденна live-резиденція 'NOI. Народження'
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1043510
Запитувана сума від УКФ: 1043510
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Тищенко Іван Анатолійович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: 'NOI. Народження' – семиденна музична резиденція-марафон, під час якої у форматі наживо народжуватиметься новий музичний проект NOI. Учасники – музиканти Луі Франк, Юрій Хусточка, Ілля Галушко, Андрій Надольський, Елен Абдені. До проекту також буде залучено сімох відомих українських художників: Іллю Ісупова, Іллю Чічкана, Марію Куликовську, Ксенію Гнилицьку, Марію Шубіну, Микиту Кравцова та Жанну Кадирову. Результатом резиденції стане народження колективу NOI та перших семи записаних композицій, а також семи творів мистецтва авторства відомих українських художників.
189.
ID: 3NORD31-3053
Назва проекту: ДіпФлет Резиденція
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1642570.00
Запитувана сума від УКФ: 1642570.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа-Підприємець Негрієнко Роман Валерійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: ДіпФлет Резиденція/DeepFlat Residence – це сучасний культурний простір електронної музики для українських музикантів та композиторів. Основна мета - надати українським музикантам та композиторам, які представляють сучасну електронну музику, можливість та надійну платформу для розвитку, самореалізації та популяризації української електронної музики та українських композиторів на світовій арені. Основні етапи роботи резиденції 1. Відбір учасників на конкурсній основі 2. Освітній етап 3. Випуск релізу Після завершення програми кожен учасник резиденції значно підвищить свій професійний рівень та зможе впевнено представляти себе на національних та світових майданчиках. Важливим є привертання уваги світових продюсерів та агенцій до українських музикантів.
190.
ID: 3NORD31-3107
Назва проекту: Остен-резиденція
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1978575
Запитувана сума від УКФ: 1978575
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ХРОНОТОП ЮЕЙ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Немішаєве,
Опис проекту: Мультидисцаплінарна резиденція, яка включає у себе співпрацю художників-скульпторів, -сценографів, -музикантів, -акторів, -режисерів. Вона спрямована на те, щоб налагодити співпрацю і розширити інструментальні можливості кожної з дисциплін.
191.
ID: 3NORD31-3271
Назва проекту: Геній місця
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1608984.00
Запитувана сума від УКФ: 1608984.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ткаченко Тарас Анатолійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Криворівня (Івано-Франківська область), Київ,
Опис проекту: Сьогодні таке поняття, як фахова практика у цих навчальних закладах має абсолютно умовне значення. А це дуже важлива складова у підготовці майбутнього кінематографіста. От і пропонуємо своєрідний “кінопленер”, що дасть змогу молодим кіномитцям почати відкривати для себе власну країну і народ із зовсім іншого, незнаного для них боку. Цей проект має надати можливість молодому кінематографісту використати камеру, як інструмент такого дослідження, врешті, відчути ті пульсуючі духовні джерела власного народу. У фахових вузах на конкурсній основі за участі педагогічного колективу відбираємо дев’ять студентів-режисерів. Поселяємо компактно, створюючи всі умови для спілкування, обміну думками і враженнями. Даємо нашим режисерам час на ознайомлення. На вільний побут відводимо тиждень. Після чого формуємо групи з трьох трійок. Кожен із трійки має по три дні на те, щою зняти свій нарис про Криворівню, - чи то буде цікава людина, чи цікава подія, чи обряд чи ремесло, - вибір роблять молоді режисери. На загал кожна трійка має по дев’ять днів на реалізацію своїх нарисів. Отже, маємо девять п’ятихвилинних сюжетів про мешканів Криворівні, цікаві події з життя села, звичаї, заняття людей у цьому краю.
192.
ID: 3NORD31-3403
Назва проекту: Резиденція Тустань
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1993335.00
Запитувана сума від УКФ: 1993335.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська обласна громадська організація Тустань
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с.Урич Сколівського району, Львівська область, Україна,
Опис проекту: Створення простору творчості, пізнання та інтерпретації культурної та природної спадщини засобами мистецтва для митців, а також залучення до творчого процесу відвідувачів Тустані, місцеву громаду та дітей, шляхом створення сталої платформи-резиденції на основі культурного та природного потенціалу дестинації Тустань. Результати Резиденції будуть представленні у різних формах, враховуючи різні напрямки діяльності: арт на території, виставка робіт усіх митців, каталог, відеоролик, фотозвіт, міжсекторальна співпраця. Їх перезентація відбуватиметься для широкої аудиторії на фестивалях “Ту Стань” (очікувана відвідувачів не менше 9000) та “БойЄ” (очікувана відвідувачів не менше 3000). Підсумкова презентація - для професійної спільноти та усіх зацікавлених.
193.
ID: 3NORD31-3492-2
Назва проекту: Дитяча кіностудія «Кімната 16» мандрує Европою
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 670000
Запитувана сума від УКФ: 670000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариства з обмеженою відповідальністю «А-ФОР »
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Хорватія, Вараждин, Сербія, Сремські Карловиці,
Опис проекту: Дитяча кіностудія «Кімната 16» при школі 256 м.Києва існує з 2012 року. Тут навчання студійцям безкоштовне, тому учні збираються талановиті, але частіш за все, не з забезпечених сімей. За цей час учні студії створили більше 40 мультфільмів, фільмів, телепередач. Всі роки фільми студії беруть участь у міжнародних фестивалях, привозять з Європи нагороди, але, нажаль, самі студійці не мають можливості поїхати та особисто представити роботи. В 2020 році студійці запрошені представити мультфільми у Хорватію, Сербію та Ізраїль. 13 учнів з викладачами поїдуть представити мультфільм про українські традиції на міжнародному проекті «Мульт-мост» та світовому фестивалі у Хорватії VAFI.
194.
ID: 3NORD31-4463
Назва проекту: Львівська поліфонія культур
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 609480.00
Запитувана сума від УКФ: 609480.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Регіональний благодійний фонд "Резонанс"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект передбачає проведення мистецької резиденції на тему міжкультурного діалогу на базі Палацу мистецтв у Львові для 10 художників з України. В рамках резиденції впродовж 10 днів художники будуть працювати на вулицях Львова, готуючи роботи на тему міжкультурного діалогу для тематичної виставки. Також заплановане проведення публічних заходів для широкого загалу: майстер-класів, фото-сесій, неформальних зустрічей. За результатами пленеру буде підготовано на відкрито виставку у Львівському палаці мистецтв, а також зняти промоційний ролик.
195.
ID: 3NORD31-4906
Назва проекту: Компендіум 1.0
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1996255.70
Запитувана сума від УКФ: 1996255.70
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Спецекспотрейд"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Україна (ми передбачаємо до 30% резидентів з регіонів),
Опис проекту: Резиденція – спейс для зустрічей фахівці, митців чи просто прогресуючої молоді в напрямку розвитку та реалізації аудіовізуального контенту. Часто митці «ховають» круті ідеї на противагу «заїждженому контенту» через брак ресурсів й можливості обміну досвідом з фаховими гравцями. Від так, в інтернет-просторах знижується якість та цінність аудіовізуального контенту. Майданчик спрямований на співпрацю між творчими діячами (режисерами, сценаристами, операторами та іншими) й молодим поколінням (студенти), які не маючи професійного досвіду, прагнуть розвивати свої аудіовізуальні ідеї. Тому основна мета проекту — створити місце для залучення до комунікації та співпраці всіх категорій, які сприяють розвитку та реалізації відеоконтенту, також проект відкриватиме нові імен в секторі культури й сприятиме участі креативникам в міжнародних фестивалях.
196.
ID: 3NORD31-5008
Назва проекту: Основи дизайну. Мистецтво та наука.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1780202.19
Запитувана сума від УКФ: 1780202.19
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадське Об'єднання "Центр Дизайну"Альвіка"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Кіровоградська обл., м.Кропивницький,
Опис проекту: Експериментальний проект має намір задовольнити потреби та сподівання дизайнерів- початківців та аматорів у освітньому плані. При безпосередньому спілкуванні з італійським професіоналом безпосередні учасники збагатяться першочергово необхідними знаннями. Мета проекту- це пряма допомога початківцям дизайнерам в їх професійному зростанні шляхом проходження безпосереднього навчання в Україні, без виїзду за кордон. На цьому місячному всеобучі 50 українськіх дизайнерів-початківців зі всієї України зможуть отримати необхідний унікальний досвід спілкування, теорії і практики в сфері дизайну та стилістики, підвищити свій професійний рівень, надихнутися на нові ідеї. Пірнути у світ професіоналізму, збагатитися не лише знаннями, а й енергією світової моди, стилістики, дизайну, відчути атмосферу у професійній сфері.
197.
ID: 3NORD31-5128
Назва проекту: Резиденція на Трахтемирівському півострові "Великий Яр"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1636499.26
Запитувана сума від УКФ: 1602827.26
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Культ про Світ»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: с. Григорівка Канівський район Черкаська область, Черкаси,
Опис проекту: Пілотний проєкт «Мистецька резиденція «Великий яр» для спільнотворення 10 знаних фотографів з України, Польщі, Англії, початківців з різних областей України (відібраних за результатами конкурсу), котрі досліджуватимуть та творчо осмислюватимуть засобами традиційними і сучасної цифрової фотографії систему Трахтемирівських найдовших та найглибших ярів у Європі, через арт-практики, перформанс «Вполюй Сміттєзавра», втручатимуться в приховане життя природного об’єкта, фіксуватимуть його красоти та наслідки людського варварства. До споживання мистецького продукту залучатимуть 6 000+ осіб через об’єднання зусиль митців з різних секторів (концерт електронної музики та світлове шоу, регулярні майстер-класи, воркшопи, лекції, виставки), розроблена рекламна та PR- кампанії, виготовляється друкована продукція, залучаються волонтери.
198.
ID: 3NORD31-5221
Назва проекту: Міжнародна резиденція Донбаських Студій у Сєвєродонецьку та Святогірську
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 1804182.74
Запитувана сума від УКФ: 1804182.74
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародний благодійний фонд «ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Сєвєродонецьк, Луганська область;, Святогірськ, Донецька область;, Лисичанськ, Луганська область;, Київ.,
Опис проекту: Міждисциплінарна міжнародна резиденція у Сєвєродонецьку та Святогірську, що створює простір для взаємодії кураторів, дослідників, митців та активістів. Структура резиденції передбачає чотири експериментальні лабораторії: кураторська, візуальна, аудіальна, садівнича. Частиною резиденці є семінар для професійного середовища з опрацюванням методологічних засад позаінституційних кураторських практик. Мета проєкту - сформувати умови для розвитку локальної, національної та міжнародної співпраці професіоналів культури. Результатами проєкту стане освітня програма, індивідуальні та групові проєкти резидентів, виставка, кураторський семінар та посібник для тимчасових мистецьких платформ. Роботи резидентів спочатку будуть представлені в Сєвєродонецьку у просторі Арт-резиденції Плюс Мінус, а потім у форматі виставкового проєкту “Мономісто” у Києві у просторі IZONE.
199.
ID: 3NORD31-5358
Назва проекту: Музична резиденція "Джазові сніданки"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 594680.00
Запитувана сума від УКФ: 594680.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Інститут культурної політики"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Вінниця, Вінницької області,
Опис проекту: «Джазові сніданки» - це мистецька резиденція неформальної освіти формату «Джаз», створеної з метою формування збалансованого джазового ринку України шляхом розвитку неформальної культурно - освітньої платформи інтерактивного характеру, де кожен учасник має можливість вільного творчого самовираження та самореалізації. Цілі: формування аудиторії шляхом залучення молоді до джазового мистецтва; обмін досвідом світових зірок джазу з молодим поколінням з метою створення вітчизняного джазового продукту задля презентації України на престижних джазових фестивалях світу. Результати: Надання поштовху для розвитку фестивального руху джазової музики в Україні, що створить передумови для впровадження нових джазових проектів; збільшення мистецьких ініціатив в обласних центрах та малих містах України, що пов’язані із джазовою музикою.
200.
ID: 3NORD31-5455
Назва проекту: Мистецтво Поміж
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 577253.00
Запитувана сума від УКФ: 577253.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська міська громадська організація "Мистецька рада "Діалог"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна (для подачі заявок), Львів (для реалізації проекту),
Опис проекту: “Мистецтво Поміж” - резиденція під менторством чеської мисткині Катаржіни Шедої для українських митців, які працюватимуть з партисипативними практиками над темою порозуміння у суспільстві. Катаржіна відома проектами, де аудиторія стає повноцінним співтворцем мистецької акції. Її метода дозволяє побачити неочевидні внутрішні стосунки між людьми, залучити їх до творення громади методами мистецтва. Мета проекту - поширити методи партисипативного мистецтва серед українських митців, як унікального інструменту побудови порозуміння, співпраці та довіри в українському суспільстві. Очікувані результати резиденції: реалізація 5 партисипативних арт-проектів, розроблених впродовж резиденції, та підтримка вибраних проектів в рамках партнерської події Бієнале довіри 2020; матеріал для культурологічного, соціально-філософського та соціологічного аналізу їх впливу на аудиторії.
201.
ID: 3NORD31-5692
Назва проекту: Карпатська літературна резиденція
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 457970.00
Запитувана сума від УКФ: 457970.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Карпатська літературна резиденція"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт. Ластівка, Турківський район Львівської обл.,
Опис проекту: Карпатська літературна резиденція – це стала резиденція, яка з 2017 року щорічно приймає письменників, перекладачів, дослідників літератури та культурних менеджерів. Її відвідали 24 митці з Австрії, Польщі, Чехії та України. Мета проекту у 2020 році: прийняти 6 письменників і перекладачів з України та Європи, і таким чином сприяти міжкультурному діалогу, створювати сприятливі умови для творчої діяльності та професійного розвитку митців, сприяючи створенню інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту. Результати майбутнього проекту: проведення літературної резиденції та підтримка її сталого розвитку шляхом створення веб-сайту, а також створення 3 відеоінтерв`ю у формі відповідей на запитання читачів з учасниками резиденції для безплатного онлайн-поширення з освітньою метою.
202.
ID: 3NORD31-5726
Назва проекту: Мистецтво моди
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Резиденції
Загальний бюджет проекту: 464237.82