Реєстр програми Мережі й аудиторії

#
ID
Назва проекту
Технічний відбір
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
1.
ID: 3NET11-0302
Назва проекту: Створення всеукраїнської мережі мобільності в складі ГО «Театральна країна»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Створення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 580000
Запитувана сума від УКФ: 580000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Консалтингова фірма "ВЕДАНТА-ЕКСПЕРТ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Одеса, Харків, Слав'янськ, Львів, Коломия, Новоград-Волинський, Славутич, Трускавець,
Опис проекту: Проект має на меті створення мережі мобільності з використанням сучасних інтернет-технологій. Організаційною основою мережі стане Громадська організація ТЕАТРАЛЬНА КРАЇНА, до якої увійдуть митці, театральні менеджери, всі інші громадяни України, зацікавлені в розвитку в Україні театрального мистецтва, підвищення театральної культури та суттєвого розширення глядацької аудиторії. Передбачається подальше розширення мережі на усі регіони України. Метою діяльності ГО має стати створення некомерційної гастрольної мережі, яка об`єднає всіх «гравців» театрального простору: власників і розпорядників театральних зал, приміщень, які можуть бути застосовані для показів театральних постановок, культурних менеджерів (театральних антрепренерів), тощо.
2.
ID: 3NET11-0573
Назва проекту: Культурний ребрендинг Одеси
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Створення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 522344.00
Запитувана сума від УКФ: 522344.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ТЕО"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Одеська область,
Опис проекту: Проект передбачає створення міжсекторальної мережі у вигляді благодійного фонду з метою підтримки соціально-культурних проектів, що працюють з темою культурного бренду Одеси. Створення та концептуалізація фонду відбуватиметься шляхом проведення культурного форуму з метою висвітлення та обговорення проблем та питань, що стосуються вже існуючого та бажаного образу міста.
3.
ID: 3NET11-1076
Назва проекту: Мережа документальних активістів "ProActive Films"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Створення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 995430
Запитувана сума від УКФ: 873430
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Студена
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту – сформувати неформальну крос-секторальну мережу документальних активістів, яка покликана стати середовищем для створення унікального продукту – документальних фільмів та адвокаційних кампаній, які сприятимуть розвитку громадянського суспільства та документалістики. Документалісти отримують сформований банк тем, які розкриватимуть унікальні історії, зможуть поєднати документальні роботи, які розкривають суспільні виклики, з конкретними адвокаційними кроками, а громадські активісти – потужний комунікаційний інструмент. За результатами роботи проекту, буде розроблено місію та візію мережі, брендування і позиціонування, мережа нараховуватиме 50+ учасників з усієї України, учасниками мережі буде сформовано 5+ мультидисциплінарних команд, які розроблять 5+ проектів майбутніх документальних фільмів та адвокаційних кампаній
4.
ID: 3NET11-3556
Назва проекту: Фестивальна асоціація України (ФАУ)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Створення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 943700
Запитувана сума від УКФ: 943700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Фестиваль “Файне місто”
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Тернопіль,
Опис проекту: Створення першої всеукраїнської асоціації музичних фестивалів “Фестивальна асоціація України” (ФАУ), як простору для захисту інтересів молодих музикантів, платформи для обміну ідеями та концепціями сучасного шоу бізнесу, досвідом проведення масових культурних заходів популяризації їх культурно-мистецького продукту як в Україні так і за її межами, позиціонуючи себе як посередника між митцями з одного боку та суспільством і державою з іншого, допомагаючи молодим артистам в створенні рівних стосунків із музичними лейблами та продюсерьскими агенціями. Асоціація має на меті сприяти міжкультурному діалогу, налагодженню та розвитку партнерства, підтримки культурного розмаїття та забезпечення дотримання культурних прав митців.
5.
ID: 3NET11-4628
Назва проекту: Лабораторія креативних індустрій
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Створення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 974486.80
Запитувана сума від УКФ: 974486.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Інститут транскордонних ініціатив"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Луцьк,
Опис проекту: Проект «Лабораторія креативних індустрій» - це мережа академічних інкубаторів креативного підприємництва. До складу мережі входитимуть громадські організації, заклади вищої освіти, представники сучасного мистецтва, арт-ринку, галерей, менеджерів. Метою проекту є консолідація зусиль існуючих та потенційних представників креативних індустрій для підвищення конкурентноспроможності та посилення інституційної спроможності національного ринку. Основними продуктами проекту є започаткування мережі в сфері культури та мистецтв, й розробка “Creative Semester” – циклу майстер-класів, круглих столів та пленерів навчально-прикладного характеру для отримання студентами мистецьких спеціальностей закладів освіти вмінь й навичок, що допоможуть орієнтуватись та активно просуватись на українському та міжнародному арт-ринку.
6.
ID: 3NET11-4689
Назва проекту: ШортЛіст
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Створення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Петриченко Євген Андрійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Створення інтернет сервісу, у вигляді єдиної акторської онлайн бази. Залучення до співпраці з сервісом всіх учасників галузі (кіно, реклама, телебачення, театр) зацікавлених у професійних виконавцях та фахівцях. Сервіс, надаватиме можливість кожному акторові просувати себе як на місцевому ринку так і за кордоном серед професіоналів галузі. Маючи повноцінне членство, актор може створити свій унікальний профіль і отримувати інформацію про кастинги від першоджерела. Дає доступ кастинг-директору (режисеру) до єдиної бази виконавців, також надає можливість користуватися особистим обліковим записом з безліччю зручних функцій.
7.
ID: 3NET11-5841
Назва проекту: Всеукраїнський форум діячів етнічного мистецтва «Етніка»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Створення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 678975
Запитувана сума від УКФ: 678975
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Творча спілка «Асоціація діячів етнічного мистецтва»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Всеукраїнський форум діячів етнічного мистецтва «Етніка» - це з’їзд керівників професійних і аматорських художніх колективів етнічних спільнот, представників творчих спілок, культурно-мистецьких центрів національних меншин України. В рамках заходу: проведення всеукраїнської конференції та установчого з’їзду Всеукраїнської асоціації діячів етнічного мистецтва «Етніка» і фестивалю національних культур за участі майстрів мистецтв і художніх колективів та солістів національних товариств. Мета заходу: створення Всеукраїнської асоціації діячів етнічного мистецтва як всеукраїнської мережі культурних операторів представників різних національностей, які працюють у сфері етнічного мистецтва. Результатом Форуму «Етніка» стане: 1. Створення формальної всеукраїнської мережі діячів етнічного мистецтва «Етніка» з сучасною базою даних діючих культурних центрів і художніх колективів, що покращить рівень співпраці учасників сектору між собю та з УКФ. 2. Організація громадської культурно-мистецької платформи «Етніка» (інтернет-сайту) етносів України з метою оптимізації їх культурно-мистецької діяльності, обміну інформацією та інноваційними ідеями для створення культурного продукту; залучення молоді до процесу збереження національних культурних традицій. 3. Започаткування Всеукраїнського фестивалю національних культур «Етніка» та щорічної премії у галузі етнічного мистецтва за високі професійні досягнення.
8.
ID: 3NET11-6911
Назва проекту: Творча мережа поетів, компзиторів електронної музики, виконавців хіп хоп – Громадська організація «Мистецтво, що пробуджує серце»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Створення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 894284.30
Запитувана сума від УКФ: 894284.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВЕДАЛАЙФ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Харків, Сєвєродонецьк, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Одеса, Київ,
Опис проекту: Проект складається з двох основних етапів: І. тур команди проекту по 10 містах (регіонах) України. В програмі туру: «Stand Up Show «Мистецтво, що пробуджує серце» від організаторів туру – основний меседж «Мистецтво слова – потужний інструмент для внутрішніх та суспільних змін», нетворкінг, презентація проекту творча спілка поетів, музикантів електронної музики, виконавців хіп хоп – Громадська організація «Мистецтво, що пробуджує серце». ІІ: проведення установчих зборів Громадська організація «Мистецтво, що пробуджує серце» та гала-концерт учасників проекту у м. Києві; затвердження установчих документів новостворюваної організації, формування органів управління та обрання їх членів, затвердження програми діяльності організації на 3 роки. За результатом концерту, обраним журі виконавцям буде запропонована співпраця з PR-агентством «Много воды» (м. Київ, керівник Олександр Варениця). Реалізація проекту посилить існуючі та створить нові творчі зв’язки в середовищі поетів, виконавців хіп хоп музики та виконавців електронної музики. Результатом проекту стане офіційне оформлення існуючої творчої спільноти шляхом реєстрації громадської організації, яка стане платформою для розвитку спільноти, індивідуального розвитку виконавців, створення культурного продукту та посилення культурного впливу, забезпечить сталість творчої спільноти.
9.
ID: 3NET11-7125
Назва проекту: Створення представництва СІОФФ Україна
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Створення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 999812.00
Запитувана сума від УКФ: 999812.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Етновир"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: В межах України,
Опис проекту: Основною метою проекту є збереження та популяризація української традиційної культури та фольклору шляхом інституційного оформлення та розширення діяльності представництва CIOFF в Україні. Результатом реалізації проекту буде не тільки сам факт юридичного створення згаданого вище представництва, а й закладення бази для його успішної діяльності. З цією метою заявник проведе дослідження/мапінг для кращого розуміння середовища, наявних ресурсів та розуміння стратегії розвитку сектору, потреб, створить базу і запросить потенційних партнерів/членів, проведе відповідні воркшопи та конференцію, а також промоційну кампанію. Заявник тісно співпрацює з головним офісом CIOFF і вибір заходів проекту є результатом ряду консультацій та обміну досвідом діяльності подібних представництв у світі.
10.
ID: 3NET12-6671
Назва проекту: Створення мережі культурно-мистецьких центрів "Via-Regia Ukraine"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Створення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 807821.18
Запитувана сума від УКФ: 639821.18
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Державний історико-культурний заповідник м. Дубно
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дубно, Рівненської області, Броди, Львівська область, Володимир-Волинський, Волинська область, Радомишль, Житомирська область, Острог, Рівненська область, Луцьк, Волинська область, Рівне, Рівненська область, Львів, Львівська область, Городок, Львівська область, Київ, Київська область,
Опис проекту: Основною метою проекту є створити асоціацію «Via-Regia Ukraine», як організаційно-правову форму об’єднання українських культурних установ та організацій із 5 областей України, для успішної промоції українського культурного продукту серед вітчизняних та іноземних користувачів.
11.
ID: 3NET21-0673
Назва проекту: Створення театрального онлайн архіву
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Посилення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 453440.00
Запитувана сума від УКФ: 453440.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національна спілка театральних діячів України
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів,
Опис проекту: Основна мета проекту – створення повноцінної національної театральної бази даних, що надасть користувачам (театральна спільнота та глядачі) об’єктивну інформацію про стан українського театру за останні п’ять років; фіксування та збереження інформації для подальших досліджень; створення можливостей для аналізу тенденцій (жанрові, мовні, репертуарні). Куратор проекту – Ганна Веселовська, керівник напряму експертно-аналітичної діяльності НСТДУ. Під час реалізації проекту планується зібрати, обробити та розмістити на спеціально створеному веб-ресурсі інформацію про постановки театрів України за період 2015-2019 рр. (5 років). За звітний період заплановано розмістити інформацію щонайменше про 500 постановок та провести інформаційно-презентаційну кампанію в регіонах. У подальшому робота над наповненням бази триватиме.
12.
ID: 3NET21-3952-2
Назва проекту: Діяльність консультаційного центру з питань культурного менеджменту для членів культурних мереж, що існують
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Посилення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 435000
Запитувана сума від УКФ: 435000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Креативна Україна»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Житомир, Миколаїв, Чернігів, Харків,
Опис проекту: Проект передбачає організацію і функціонування консультаційного центру з питань культурного менеджменту для: • Проведення консультацій з юридичних, фінансових питань, питань комунікацій • Навчання з питань написання грантових заявок • Навчання з питань захисту авторських прав у театральній галузі • Навчання з питань захисту трудових прав працівників у театральній галузі • Навчання з питань маркетингу та комунікації, піар-кампаній для розширення глядацької аудиторії. Проект передбачає надання консультацій з питань, що вказано вище, членам ГО Креативна Україна, ГО Гільдія незалежних театрів України (створено в 2019) та інших професійних мереж театральних діячів, зокрема НСТДУ та Асоціації Український незалежний театр.
13.
ID: 3NET21-4901
Назва проекту: Чотири простори бібліотеки: інноваційна модель діяльності
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Посилення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 499360
Запитувана сума від УКФ: 499360
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ВГО Українська бібліотечна асоціація
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Львів, Україна,
Опис проекту: Основна мета проекту - допомогти представникам органів місцевого самоврядування ОТГ, які відповідають за надання культурних послуг населенню, створити принципово нові публічні бібліотечні простори та наповнити їх інноваційними бібліотечними і культурними послугами. Результати: Інноваційна модель бібліотеки як поєднання чотирьох просторів: простір навчання, простір натхнення, місце зустрічі та перформативний простір. Модель буде описана в електронному виданні - спеціальному посібнику з рекомендаціями, як практично організувати роботу публічної бібліотеки в умовах трансформацій. У посібнику також будуть запропоновані рішення щодо дизайнерського оформлення просторів, описані послуги та сервіси, якими можна наповнити ці 4 простори. Форум для міні-команд із 50 ОТГ (бібліотекар+керівник ОТГ) - 100 осіб. У програмі Форуму: - презентація інноваційної моделі бібліотеки (посібника); - командний інтерактив для створення власних моделей функціонування бібліотек на основі моделі (посібника); консультації експертів щодо створення кожного з чотирьох бібліотечних просторів.
14.
ID: 3NET21-6006-2
Назва проекту: Онлайн-платформа “Українська Рада Моди”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Посилення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 495660
Запитувана сума від УКФ: 495660
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА РАДА МОДИ"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Метою створення онлайн-платформи є посилення фахової інформованності суб’єктів національної фешн-індустрії, керівництва та викладачів профільних навчальних закладів, творчої молоді, що спеціалізуеться у моді та суміжних сферах. Результатом створення онлайн-платформи стане можливість проведення веб-конференцій, вебінарів, віртуальних “круглих столів” з обговорення пріоритетних напрямків розвитку галузі, іновацій у сфері професійної освіти, шляхів подолання кризи кваліфікації та нестачі робочих, технічних та управлінських кадрів у галузі, ширша доступність актуальної інформації про події національної та світової моди, наявність та доступність інформації про склад, спеціалізацію та контакти суб’єктів галузі, про актуальні вакансії та пропозиції у цьому сегменті ринку, про умови участі та результати творчих кокурсів молодих дизайнерів (99)
15.
ID: 3NET21-6471
Назва проекту: “Музей відкрито на ремонт 2020”. Всеукраїнські музейні воркшопи
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Посилення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Марущак Леонід Михайлович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: По одному представнику від музею з 22 областей України та 31 музею з Донецької та Луганської областей.,
Опис проекту: Найбільшим якісним результатом проекту "Музей відкрито на ремонт", який активно співпрацює з 31 музеєм Донецької та Луганської областей з 2016 року, є створення сталої спільноти музейних співробітни(ць)ків. Це стало можливо завдяки систематичній організації воркшопів "Сучасні методи роботи музею", яких було 4 з 2017 по 2019 роки. Ціль проекту і воркшопів, в тому числі, є не лише музейна тематика у всіх активностях, а й взаємодія, менторство, кураторство та адвокація в музейній сфері. До прикладу - завдяки спільним зусиллям в рамках проекту створено «Асоціацію музейних працівників Луганської області «Культурна спадщина Луганщини». Планується продедення двох всеукраїнських воркшопів, в яких музейні працівни(ці)ки будуть виступати в ролі менторів для колег з інших регіонів України
16.
ID: 3NET21-6487
Назва проекту: Тримай хвилю!: ConnectForum бібліотечних нетворкерів України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Посилення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 579759
Запитувана сума від УКФ: 499967
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Миколаїв,
Опис проекту: За проектом «Тримай хвилю!: ConnectForum бібліотечних нетворкерів України» Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва в партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією організує 1-3 жовтня 2020 р. Форум, який об’єднає 100 представників бібліотек з різних регіонів України, що мають інноваційний досвід роботи, визнання в професійній та громадській сферах, перемоги міжнародного та всеукраїнського рівнів. Захід сприятиме підсиленню комунікативних зв’язків бібліотек-лідерів змін задля формування успішних спільнот в соціокультурному, громадському, професійному середовищах, каскадуванню їх кращих практик. Учасники матимуть змогу поділитись напрацюваннями, поспілкуватись з провідними лідерами думок, пройти навчання у досвідчених тренерів та розширити нетворкінгові зв’язки. За проектом буде видано збірник матеріалів.
17.
ID: 3NET21-6961
Назва проекту: Посилення спроможності професійної спільноти задля адвокації археологічної спадщини України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Посилення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 497230.00
Запитувана сума від УКФ: 497230.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Всеукраїнська громадська організація "Спілка археологів України"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Кам'янець-Подільський, Київ,
Опис проекту: Проактивна позиція фахової археологічної спільноти, узгодженість дій, розуміння своєї відповідальності, посилення впливу на процеси у сфері професійної компетенції може суттєво вплинути на вирішення проблемної ситуації зі станом пам’яток археології, незаконними приватними колекціями, грабіжницькими розкопками тощо. Особливо це актуально в ситуації трансформації Міністерства культури та створення нових центральних органів виконавчої влади у сфері. Метою даного проекту є формування активної суспільної позиції професійної археологічної спільноти України задля адвокації археологічної спадщини шляхом проведення інтеграційної зустрічі представників спільноти з різних регіонів України та напрацювання актуального порядку денного. Результати проекту: стратегія, план дій, методичні рекомендації для ОТГ щодо роботи з археологічними пам’ятками, промо-ролик, промо-буклет
18.
ID: 3NET21-6976
Назва проекту: Старт CIDOC в Україні
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Посилення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 999268.69
Запитувана сума від УКФ: 999268.69
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКИЙ КОМІТЕТ РАДИ МУЗЕЇВ «ІКОМ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Харків, Одеса, Львів,
Опис проекту: Проєкт спрямований на розвиток фахової музейної мережі в Україні, формування на базі Національного комітету Міжнародної ради музеїв осередку CIDOC ICOM, посилення компетенцій українських музейників та їх інтеграцію у відповідні робочі процеси на міжнародному рівні. Передбачається інформування дійсних і потенційних членів ICOM України з діяльністю CIDOC як одного з ключових комітетів ICOM, що визначає стандарти музейної документації. Планується здійснити публікацію найважливіших документів CIDOC українською, адаптувати та видати спеціалізовані методичні й навчальні матеріали, провести серію семінарів та тренінгів (із залученням зарубіжних фахівців), забезпечити участь української делегації в щорічній конференції CIDOC. Основна увага приділятиметься стандартам та інноваціям у цифровізації обліку музейних колекцій.
19.
ID: 3NET21-7085
Назва проекту: Воркшоп «Культурна спадщина. Збереження та популяризація в умовах об’єднаних територіальних громад (ОТГ)»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Посилення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 835901
Запитувана сума від УКФ: 835901
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: 8 областей України – Запорізька, Київська, Чернівецька, Полтавська, Одеська, Закарпатська, Донецька, Луганська.,
Опис проекту: Мета - сприяти посиленню інституційної спроможності мережі Обласних центрів народної творчості, мережі відділів культури ОТГ у сфері культурної спадщини, підвищення обізнаності про важливість культурної спадщини в суспільстві та навчання представників органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, людей, які працюють в області культури. Проєкт передбачає проведення 2 воркшопів з метою реалізації короткострокової навчальної програми для цільової аудиторії сектору культурної спадщини. Реалізація цілей проєкту буде здійснена через основні методи і прийоми - аналіз і розбір ситуацій на місцях, створення проєктів та презентацій, виконання індивідуальних і групових вправ. Після закінчення воркшопу у групи буде певний інструментарій, модель використання культурної спадщини з подальшим використанням для розвитку території в конкретній місцевості. Кожен учасник воркшопу отримує індивідуальне рішення конкретного завдання.
20.
ID: 3NET31-0695
Назва проекту: 4thBlock Kharkov – Graz (design bridge)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 1248729.00
Запитувана сума від УКФ: 1248729.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Асоціація дизайнерів-графіків «4-й Блок»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Харків, Грац, Австрія,
Опис проекту: 4thBlock Kharkov – Graz (design bridge) – це проект, направлений на побудову міжнародної професійної мережі між Асоціацією дизайнерів-графіків «4-й Блок» та Creative Industries Styria. Спільний проект сприятиме міжкультурному діалогу та налагодженню сталого партнерства між Україною і Австрією. В рамках проекту асоціація дизайнерів – графіків «4-й Блок» прийме участь у щорічному міжнародному заході «Місяц Дизайну» в місті Грац на початку травня та презентує найкращі роботи українських графічних дизайнерів в FH/JOANNEUM Institute of Design & communication Graz в жовнті.
21.
ID: 3NET31-0977
Назва проекту: Альянс східноєвропейських бієнале
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 489200
Запитувана сума від УКФ: 489200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центр візуальної культури
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Прага, Чеська Республіка, Варшава, Польща, Будапешт, Угорщина,
Опис проекту: Сьогодні бієнале сучасного мистецтва стали важливим інструментом представлення мистецтва в нових контекстах і залучення нових аудиторій. У 2019 році чотири інституції зі Східної Європи - Центр візуальної культури (Київ), Matter of Art (Прага), Biennale Warszawa (Варшава) та OFF-Biennale (Будапешт) - сформували нову мережу для обміну досвідом та спільної роботи над ключовими мистецькими заходами у чотирьох столицях. Ця мережа стала першим у своєму роді Альянсом східноєвропейських бієнале сучасного мистецтва. У 2020 році Альянс планує створити сталу кураторську платформу, в межах якої проводитиме міжнародні робочі зустрічі, симпозіуми і публічні події, а також працюватиме над розробкою спільної програми на найближчі чотири роки. Створення Альянсу має на меті підкреслити і підсилити роль окремих бієнале у формуванні нових форм міжнародної солідарності, розширенні соціополітичної уяви і виробленні альтернативних культурно-мистецьких рішень; зміцнити регіональну співпрацю у сферах культури і мистецтва, а також під
22.
ID: 3NET31-2069
Назва проекту: Участь театру «Золоті ворота» у міжнародних фестивальних подіях «Wschod Kultury» та «Retroperspektywy» (Польша) в рамках співпраці з міжнародною театральною асоціацією CHOREA
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 566583.5
Запитувана сума від УКФ: 566583.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: «Retroperspektywy»: Польша, м. Лодзь (‎Лодзьке воєводство), «Wschod Kultury»: Польша, м. Білосток (Підляське воєводство).,
Опис проекту: Мета: популяризація українського театру в світі та створення умов для подальшої співпраці з міжнародною театральною асоціацією CHOREA, обмін досвідом через освітні заходи і програми, налагодження нових зв’язків з іноземними діячами театрального мистецтва шляхом участі делегації театру «Золоті ворота» у двох театральних фестивалях Польщі: «Wschod Kultury» (м. Білосток) та «Retroperspektywy» (м. Лодзь). Театр «Золоті ворота» презентує на згаданих вище фестивалях виставу «Тату, ти мене любив?» (український режисер Стас Жирков, білоруський драматург Дмитро Богуславський), що є оригінальним культурним продуктом міжнародної співпраці і вже має визнання на міжнародній театральній арені. Результати: привернення уваги міжнародних театральних експертів до українського театру, домовленості про реалізацію подальших проектів.
23.
ID: 3NET31-2170
Назва проекту: Культурні мости
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 726390
Запитувана сума від УКФ: 726390
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Антверпен (Бельгія), місто Київ, м.Хельсінкі (Фінляндія),
Опис проекту: На запрошення Асоціації Опера Європи, представники ТВЗК «Київський національний академічний театр оперети» планують відвідати Форум з технічних питань та виготовлення декорацій, який відбудеться у м. Антверпен з 5 по 6 травня 2020 р. та велику весняну конференцію у м. Хельсінкі з 28 по 30 травня 2020 р. Окрім того, за підтримки Асоціації, театр планує провести у себе міжнародний семінар з театральної ко-продукції з 1 по 2 жовтня 2020р. Семінар з міжнародної театральної ко-продукції є продовження загальних ініціатив Асоціації Опера Європи та є надзвичайно важливим для налагодження стосунків між українськими та європейськими театрами. В 2020 році ТВЗК «Київський національний академічний театр оперети» планує провести семінар 1 та 2 жовтня в рамках святкування Міжнародного дня музики. Семінар відкриває нові горизонти, дозволяє вирішити проблеми затратного виробництва музичної продукції та дозволить українським музичним театрам успішно інтегруватися у світовий театральний процес.
24.
ID: 3NET31-3102
Назва проекту: Поїздка делегації "Добранічфільм" на Locarno Film Festival
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 650508
Запитувана сума від УКФ: 650508
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Добранічфільм"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Локарно, Швейцарія,
Опис проекту: Поїздка української делегації 4-16 серпня 2020 року на Міжнародний 73-й кінофестиваль у Локарно, який є фестивалем категорії «А» у світі. З метою налагодження міжнародних зв’язків у сфері сучасного кінематографу, вивчення перспектив участі українського кінопродукту та компаній на міжнародних фестивалях, а також представлення українських фільмів у конкурсній програмі. Під час поїздки планується участь у нетворкінг-сесіях із закордонними колегами та промоція української культури. Результатом поїздки стане створення інформаційного поля для просування та розширення аудиторії споживачів українських культурних продуктів, налагодження міжнародного співробітництва та обмін досвідом у сфері кіновиробництва, досягнення домовленостей щодо створення спільних проектів між українськими та міжнародними мережами.
25.
ID: 3NET31-3914
Назва проекту: «Замки Карпатського регіону – один із факторів розвитку фотомистецтва»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 544437.00
Запитувана сума від УКФ: 532787.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Спілка фотохудожників Закарпаття
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Кишинів (Молдова), Орадя (Румунія), Кросно (Польща), Шалготорян (Угорщина),
Опис проекту: Проект «Замки Карпатського регіону – один із факторів розвитку фотомистецтва» є унікальним та ефективним способом привернення уваги світової спільноти до України. Для цього ми плануємо здійснити фотографічні експедиції регіоном та організувати фото-пленер. Результатами цих фотографічних зустрічей із хранителями давнини, якими є замки, постануть фотовиставки у чотирьох країнах Європи. Мова фотографії стане інтегральним чинником на шляху створення нами, представниками п’ятьох європейських країн, привабливого бренду «Замки Карпатського регіону». Жодна із країн не може залишитися без уваги цих допитливих гостей, ознайомившись із «Замками Карпатського регіону» як цілісним продуктом, в свою чергу, й за результатами фотоконкурсу. Наше завдання як організаторів проекту – залучення гостей до України.
26.
ID: 3NET31-3968
Назва проекту: Opera UA 2020
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 1213300
Запитувана сума від УКФ: 1213300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Культура. Інновації. Майбутнє.»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Гельсінкі (Фінляндія), Одеса (Україна),
Опис проекту: Проект має на меті сприяти промоції українського театрального мистецтва за кордоном та залученню представників культурних секторів України до діяльності міжнародної мережі Opera Europa (професійна асоціація оперних театрів та фестивалів Європи). Результатами проекту стануть участь делегації представників українського перформативного сектора у міжнародному мережевому оперному форумі «Opera Europa’s spring conference» (Фінський національний театр опери та балету, м. Гельсінкі, Фінляндія) та проведення шоу-кейсу українських оперних постановок за участі провідних європейських спеціалістів галузі оперного мистецтва у рамках VІ фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» (Одеський національний академічний театр опери та балету, м. Одеса, Україна).
27.
ID: 3NET31-3969
Назва проекту: Організація стенду та скринінгу на ринку телевізійного контенту NATPE Budapest International у 2020 році з метою представлення профільній аудиторії аудіовізуального контенту українського виробництва та пошуку потенційних партнерів.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 1291375.12
Запитувана сума від УКФ: 1227575.12
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ (Україна), Будапешт (Угорщина),
Опис проекту: В рамках одного з найбільших ринків телевізійного контенту у Європі, що стрімко та потужно розвивається, NATPE Budapest International, у 2020 році ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН» організовує скринінг українського контенту та майданчик для просування українських проектів на іноземні території (переважно країни Європи), поширення серед профільної аудиторії інформації щодо можливостей України як потужної локації для проведення зйомок, що у перспективі має залучити іноземні інвестиції та збільшити кількість проектів, створених у копродукції, а також розширення мережі професійних контактів українських фахівців аудіовізуальної індустрії як через очну участь делегації, так і через поширення брошур з контактами незалежних представників української індустрії.
28.
ID: 3NET31-3969-2
Назва проекту: Організація стенду на ринку аудіовізуального контенту MIPCOM у 2020 році з метою представлення українських аудіовізуальних проектів на міжнародному ринку, популяризації України за кордоном та створення інформаційного майданчику для заохочення здійснення зйомок іноземними продакшен-компаніями в Україні.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 2118917.37
Запитувана сума від УКФ: 1499941.37
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ (Україна), м. Канни (Франція),
Опис проекту: У рамках найбільшого міжнародного ринку телевізійного контенту MIPCOM (м. Канни, Франція) у 2020 році ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН» організовує роботу стенду, де буде поширюватися інформація про аудіовізуальну індустрію України та будуть представлені кращі українські аудіовізуальні проекти, частина яких буде відібрана за результатами конкурсного відбору. Мета цього заходу популяризація української аудіовізуальної індустрії серед міжнародної профільної аудиторії, поширення інформації щодо умов проведення зйомок іноземними продакшенами в Україні та розширення мережі професійних контактів українських професіоналів. Основні результати вбачаємо у збільшенні частки українського контенту у ефірах на інших територіях, збільшення проектів створених у копродукції та міжнародних проектів знятих в Україні.
29.
ID: 3NET33-1759
Назва проекту: SESAM 2020: “Поліклініка” - Європейська архітектурна студентська асамблея
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 1751470.00
Запитувана сума від УКФ: 1216470.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАУКОВО-МИСТЕЦЬКА ПЛАТФОРМА "ОСТРІВ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Славутич,
Опис проекту: Європейська Архітектурна Студентська Асамблея це найбільша архітектурна студентська мережа в Європі з 1981 року. Щорічно вона організовує унікальну освітню подію SESAM, і вперше вона відбудеться в Україні. Через тему ”Поліклініка” учасники будуть досліджувати, як архітектура сприяє добробуту громадян, як діагностувати та запобігати її негативному впливу, та як забезпечити сталість міського життя. 250 молодих архітекторів з Європи та світу приїдуть до Славутича на 11 днів, щоб привезти сучасний архітектурний дискурс в місто, яке було побудовано як один з найбільших архітектурних експериментів свого часу. 20 відібраних через конкурс воркшопів розкриють головну тему через урбаністичні інтервенції, теоретичні дослідження та концептуальне мистецтво.
30.
ID: 3NET33-6552
Назва проекту: Участь Молодого театру у заходах міжнародних мереж
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 632660
Запитувана сума від УКФ: 302000
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Театрально видовищний заклад культури "Київський академічний Молодий театр"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Улан-Батор (Монголія), Салоніки (Греція), Афіни (Греція),
Опис проекту: Проект спрямований на сприяння залученню українскього перформативного сектору до діяльності міжнародних мереж у сфері культури заради представництва інтересів і промоції української культури, обміну інноваціями та досвідом. Як результат, очікується: поліпшення міжнародних стосунків між Україною та країнами Сходу та Заходу, впізнаваність Українського культурного продукту на світовій театральній арені.
31.
ID: 3NET33-6986
Назва проекту: RE-FORMING THE SPACE
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 2441951
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр сучасного мистецтва М17"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проведення міжнародного форуму та низки пов’язаних між собою прикладних міжнародних мистецьких проектів/заходів у сфері тривимірного мистецтва на базі професійної мережі українських інституцій, з метою утворення міжнародних зв’язків, створення позитивних умов для розвитку сектору тривимірного мистецтва. Оформлення продукту міжнародної співпраці у сталу платформу для міжкультурного діалогу
32.
ID: 3NET41-0417
Назва проекту: SUSTAINABLE FASHION
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1839652
Запитувана сума від УКФ: 1839652
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Рекламно-інформаційне агентство «ЯНКО»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя,
Опис проекту: SUSTAINABLE FASHION – проект, що має на меті привернути увагу потенційної аудиторії до проблеми відповідального споживання та моди як частини культури та креативних індустрій. Настав час усвідомити, що sustainable – це не тренд, а новий стиль життя. За результатами проекту безпосередня цільова аудиторія буде менше споживати низькоякісний одяг, що потенційно зменшить обсяг відходів. Результати збільшать інтерес до проблеми невмотивованого споживання та зорієнтують споживачів в бік дизайнерського одягу, який служить довше і є актуальним багато сезонів. В рамках проекту буде реалізовано освітню программу та промо-кампанію. В рамках освітньої програми будуть створені одноденні воркшопи\семінари із sustainable, які відбудуться в Одесі, Львові, Харкові, Києві та гайд-бук із відповідального споживання, що буде розміщуватиметься у вільному доступі. Програму розробляє Ukrainian Fashion Education Group. В рамках промо-кампанії розміщуватиметься зовнішня реклама в аеропортах: Борисполі, Одесі, Львові, Харкові, Запоріжжі, яка інформуватиме аудіторію про sustainable і досягнення українських дизайнерів в цьому процесі. Будуть створені інформаційні відеоролики, які будуть просуватись на платформах FaceBook, Instagram, YouTube. Планується створити і розмістити 9 роликів. До проекту будуть залучені такі дизайнери як: Бевза, Русинович, Климчук, Маслій, Червінська, Сауліді, Харитонцев, LAKE, Діль, Каменська, Фролов, Багинський.
33.
ID: 3NET41-0673
Назва проекту: Нове обличчя українського театру
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 706125
Запитувана сума від УКФ: 706125
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національна спілка театральних діячів України
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: 3 міста України (які будуть обрані за результатом відкритого конкурсу),
Опис проекту: Ідея проекту полягає в тому, щоб допомогти українським театрам ефективно працювати зі своєю аудиторію та залучити нові категорії відвідувачів шляхом проведення ребрендингової кампанії (в трьох обраних театрах) та низки заходів з маркетингу, ефективної комунікації та промоції театральних брендів. В результаті виконання проекту 3 українські театри в 3-х містах України, обрані за відкритим конкурсом, отримають можливість взяти участь у ребрендинговій кампанії та отримати професійно розроблений індивідуальний брендбук. Окрім того, більше 15 театрів візьмуть участь в практичних воркшопах з планування стратегічних комунікації, маркетингу, брендингу, SMM та просування в мережах, що дозволить підвищити кваліфікацію та рівень знань представників театрів з цих питань.
34.
ID: 3NET41-0896
Назва проекту: "Кримська світлиця": майбутнє з Україною
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 586350.00
Запитувана сума від УКФ: 586350.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: "Кримський центр ділового та культурного співробітництва "Український дім"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: У межах України,
Опис проекту: Реалізація проекту має на меті подолання бар`єру з отримання інформаційно-культурного продукту Автономної Республіки Крим та міста Севастополь серед потенційної аудиторії України. Проектом передбачається популяризація єдиного кримського україномовного видання, редакція якого вимушено переміщена з тимчасово окупованого Криму до міста Києва. Метою проекту є збільшення цільової аудиторії читачів літературно-художньої, публіцистичної газети "Кримська світлиця" шляхом проведення промоційної кампанії з передплати на материковій частині України з використанням новітніх електронних технологій.
35.
ID: 3NET41-0911
Назва проекту: Це не тільки про музику: розвиток аудиторії музики в Івано-Франківську, Києві та Одесі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 550148.00
Запитувана сума від УКФ: 550148.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Інша Освіта
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Київ, Одеса та вся Україна,
Опис проекту: Проект сформує взаємозв’язки між організаторами музичних подій та їх відвідувачами, які обирають не мейнстрімову українську музику та локальних виконавців. Створить інформаційне поле для просування якісного музичного не мейнстрімового продукту, розвитку та розширення аудиторії споживачів української локальної музики, які готові платити за цей продукт. В травні-жовтні 2020 року пройде інформаційна кампанія, три шоу-кейси локальної музики в Києві, Одесі та Івано-Франківську, три події для організаторів концертів. Всі ці події будуть об’єднані основним повідомлення проекту: “Це не тільки про музику.”
36.
ID: 3NET41-0948
Назва проекту: Культурний проект «Музика мого народу»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1554355
Запитувана сума від УКФ: 1554355
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київська область, Житомирська область, місто Київ,
Опис проекту: Проект «Музика мого народу» має на меті реалізацію просвітницької кампанії, яка базується на ідеї загальної музичної освіти учнів на основі української традиційної культури, ознайомлення з професійною музикою крізь призму її фольклорних джерел, збагачення музичного досвіду дітей, виховання в них навичок сприймання і виконання музики. Проект спрямований на розширення аудиторії, яка цікавиться культурою опосередковано, через залучення різних вікових та соціальних груп дітей до постійного споживання та власне творення культурного продукту . В рамках проекту буде охоплено 15 загальноосвітніх шкіл Київської, Житомирської областей та міста Києва, в яких відбудеться концертна програма, майстер-клас та вручення комплекту сопілок для подальшого навчання на уроках музики, а також в рамках проекту буде проведено методичний семінар для викладачів музики 15 загальноосвітніх шкіл щодо використання сопілки у навчальному процесі на уроках музики. Етапи проведення проекту - концертно-освітня програма Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро» - майстер-клас та вручення комплекту сопілок для навчання на уроках музики - методичний семінар для вчителів музики щодо використання сопілки у навчальному процесі на уроках музики
37.
ID: 3NET41-1302
Назва проекту: Media Buddies Network
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1540000
Запитувана сума від УКФ: 1540000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ҐВАРА МЕДІА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна: Харків,
Опис проекту: Media Buddies Network — медіа-коллаборація, концепт дружнього партнерства зарубіжних Європейських медіа з медіа Харкова та України з культури та креативних індустрій, задля формування позитивного іміджу Харкова та України серед зарубіжної професійної та цивільної аудиторій; сумісного створення контенту; обміну досвідом та культурою.
38.
ID: 3NET41-1317
Назва проекту: Всеукраїнський форум «Щаслива жінка»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 364141.40
Запитувана сума від УКФ: 364141.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «ПАРЕА»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Всеукраїнський форум «Щаслива жінка» має на меті Повернути та зробити ближчим кожній українській жінці обрах матері-берегині, культивування образу жіночності, психологічного спокою, культурно освіченості, фізичного здоров’я, забезпечення здорового майбутнього покоління. Привернути увагу до гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя, захист прав жінок різних професій, об’єднання зусиль для їх подолання.
39.
ID: 3NET41-1317-2
Назва проекту: Всекураїнський форум "Майбутнє нації"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 364141.40
Запитувана сума від УКФ: 364141.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «ПАРЕА»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Всеукраїнський форум «Майбутнє нації» має на меті розвиток творчих здібностей у дітей і підлітків з інвалідністю, сприяння процесу реабілітації і соціальної адаптації засобами мистецтва. Залучення осіб з інвалідністю до занять з різних видів художньої творчості, літературного, музичного та театрального мистецтв, удосконалення професійної майстерності; всебічне вивчення проблем творчої діяльності та виявлення нових талантів, розширення творчих зв’язків у різних регіонах та обмін досвідом реабілітації і адаптації у суспільстві; привернення уваги до проблем дітей та підлітків з інвалідністю, які виховуються в дитячих будинках; залучення провідних діячів культури і мистецтв, педагогів, психологів, інших спеціалістів для надання творчої та методичної допомоги
40.
ID: 3NET41-1810
Назва проекту: Український промо-тур дитячого читання – «Діти люблять читати комікси!»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1114490.00
Запитувана сума від УКФ: 1102290.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавництво «Ірбіс Комікси»
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: 1. Київ, проведення 3-х презентацій: у Національній бібліотеці України для дітей, Київській обласній бібліотеці для дітей, Центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка для дітей м. Києва., 2. Черкаси, проведення 2-х презентацій: у Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка, Черкаській обласній бібліотеці для дітей, 3. Дніпро, проведення 2-х презентацій: у Центральній бібліотеці для дітей м. Дніпро, Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей, 4. Харків, проведення презентації у Харківській обласній бібліотеці для дітей, 5. Запоріжжя, проведення 2-х презентацій: у Запорізькій обласній бібліотеці для дітей "Юний читач", Центральній бібліотеці ЦБС для дітей м. Запоріжжя., 6. Херсон, проведення презентації у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки., 7. Одеса, проведення 2-х презентацій: в Одеській обласній бібліотеці для дітей ім. Н.К.Крупської, Центральній міській дитячій бібліотеці ім. А. Гайдара Одеської ЦБС для дітей., 8. Вінниця, проведення 2-х презентацій: у Вінницькій обласній бібліотеці для юнацтва, Вінницькій обласній бібліотеці для дітей ім. І. Франка., 9. Івано-Франківськ, проведення презентації в Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей., 10. Тернопіль, проведення презентації у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей. 11. Рівне, проведення презентації у Рівненській обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного. 12. Львів, проведення 2-х презентацій: у Львівській центральній бібліотеці для дітей та юнацтва, Львівській обласній бібліотеці для дітей.,
Опис проекту: Проект являє собою читацький тур містами України, де у дитячих бібліотеках будуть проведені заходи для дітей віком 6-14 років. Мета - ознайомити з таким літературним жанром, як комікси; показати, що читання може бути цікаве та розвивальне і є важливою сходинкою до формування особистості та розширення світогляду. На заходах, працюючи з дітьми, прагнемо досягнути таких результатів: 1. Зацікавити читанням. 2. Збільшити обізнаність про жанр коміксів. 3. Ознайомити з україномовними коміксами Видавництва. 4. Заохотити до відвідування бібліотек. 5. Створити рекламний продукт: інтерактивне читання кількох історій коміксів Видавництва (історичних, пізнавальних, розвивальних) з анімаційними елементами, музикою та озвученням героїв коміксів. Презентація буде використана у промо-турі, а надалі безкоштовно розповсюджена серед бібліотек для демонстрації того, як за допомогою коміксів зацікавити дітей до читання
41.
ID: 3NET41-2580
Назва проекту: Пусто
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 0.00
Запитувана сума від УКФ: 485394.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: СПІЛКА ТВОРЧОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ "ЛІГА АРТІС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Пусто — це просвітницький неакадемічний проект про літературу, живопис і кінематограф, який дає можливість авдиторії дізнатися про складні речі простими словами. Ми робимо для громадськості вступ у мистецтво, знімаючи з нього стереотипи складності та елітарності. Наша цільова аудиторія – люди, які спершу необізнані, але зацікавлені – підвищує свою обізнаність в українській та зарубіжній культурі засобами неформальної освіти
42.
ID: 3NET41-3122
Назва проекту: Дистрибуція документальної стрічки “Брати по зброї” у регіонах України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 350820.00
Запитувана сума від УКФ: 350820.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «МИР І КО ПРОДАКШН»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Рівне, Тернопіль, Суми, Харків, Краматорськ,
Опис проекту: Посилити розвиток культури кіноперегляду документальних фільмів у регіонах України. До показів буде включено якісний і сучасний український документальний фільм “Брати по зброї” режисера Сергія Лисенка. Дистриб’юція українського фільму у регіонах країни дає можливість не тільки посилити культуру ліцензійних кінопереглядів українських фільмів, але також дати можливість різновіковій аудиторії відновити кінотеатральну культуру. А також зменшення ментальної прірви між мешканцями України з різних куточків
43.
ID: 3NET41-3335
Назва проекту: Формування аудиторії для проведення Днів українського кіно в Чунціні
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1592942.92
Запитувана сума від УКФ: 1592942.92
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Золоте Руно»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Чунцін, Китай,
Опис проекту: Проект покликаний сприяти залученню цільової аудиторії в місті Чунцін (Китай), яка цікавиться кінематографом опосередковано та потребує додаткових мотивації аби стати постійними глядачами українського кіно. Мета - формування попиту на українські фільми серед аудиторії міста Чунцін шляхом проведення просвітницьких та промокампаній. Очікувані короткострокові результати - проведення прес-конференції, круглого столу, творчих зустрічей, промокампанії за участю представників творчих груп українських фільмів з метою інформування китайської аудиторії про український кінематограф, та залучення споживачів українського культурного продукту. Очікувані довгострокові результати - збільшення аудиторії постійних глядачів українських фільмів; створення прецеденту впізнавання та зацікавленості у китайських глядачів в українських фільмах; сталий приріст постійної групи китайських глядачів.
44.
ID: 3NET41-3335-2
Назва проекту: Формування аудиторії для проведення Днів українського кіно в Пекіні
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1053793.54
Запитувана сума від УКФ: 1053793.54
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Золоте Руно»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Пекін, Китай,
Опис проекту: Проект покликаний сприяти залученню цільової аудиторії в столиці Китаю місті Пекін, яка цікавиться кінематографом опосередковано та потребує додаткових мотивації аби стати постійними глядачами українського кіно. Мета - формування попиту на українські фільми серед аудиторії міста Пекін шляхом проведення просвітницьких та промокампаній. Очікувані короткострокові результати - проведення прес-конференції, круглого столу, творчих зустрічей, промокампанії за участю представників творчих груп українських фільмів з метою інформування китайської аудиторії про український кінематограф, та залучення споживачів українського культурного продукту. Очікувані довгострокові результати - збільшення аудиторії постійних глядачів українських фільмів; створення прецеденту впізнавання та зацікавленості у китайських глядачів в українських фільмах; сталий приріст постійної групи китайських глядачів.
45.
ID: 3NET41-3335-3
Назва проекту: Формування аудиторії для проведення Днів українського кіно в Ланьчжоу
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1188556.22
Запитувана сума від УКФ: 1188556.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Золоте Руно»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Ланьчжоу, Китай,
Опис проекту: Проект покликаний сприяти залученню цільової аудиторії в місті Ланьчжоу (Китай), яка цікавиться кінематографом опосередковано та потребує додаткових мотивації аби стати постійними глядачами українського кіно. Мета - формування попиту на українські фільми серед аудиторії міста Ланьчжоу шляхом проведення просвітницьких та промокампаній. Очікувані короткострокові результати - проведення прес-конференції, круглого столу, творчих зустрічей, промокампанії за участю представників творчих груп українських фільмів з метою інформування китайської аудиторії про український кінематограф, та залучення споживачів українського культурного продукту. Очікувані довгострокові результати - збільшення аудиторії постійних глядачів українських фільмів; створення прецеденту впізнавання та зацікавленості у китайських глядачів в українських фільмах; сталий приріст постійної групи китайських глядачів.
46.
ID: 3NET41-3403
Назва проекту: Комунікаційна кампанія “Культурна спадщина для сталого розвитку”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1587795
Запитувана сума від УКФ: 1587795
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська обласна громадська організація Тустань
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с.Урич Сколівського району, Львівська область, Україна,
Опис проекту: Проєкт буде реалізовано у гірському селі Урич, на території якого розташована пам’ятка історії середньовічна фортеця Тустань. Метою проєкту є підвищити чутливість до культурної спадщини та показати її можливості для сталого розвитку територій широкій аудиторії, зокрема дітям, а також навчити місцеву громаду використовувати конкретні інструменти та світові практики шляхом проведення комплексної просвітницької кампанії. Результатом у довгостроковій перспективі має стати підвищення привабливості туристичної дестинації Спадщина Тустані, зростання кількісних та якісних показників туристичного продукту, покращення економічних показників місцевої громади, збільшення туристичного потоку.
47.
ID: 3NET41-3604
Назва проекту: Формування аудиторії культурно-громадського центру ШELTER+
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1339049.20
Запитувана сума від УКФ: 1339049.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ШЕЛТЕР ПЛЮС"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Кривий Ріг,
Опис проекту: Проект «Формування аудиторії культурно-громадського центру ШELTER+» покликаний сприяти залученню цільової аудиторії, яка цікавиться культурою опосередковано та потребує інформації про нас та додаткових мотивації, аби стати постійними споживачами нашого культурного продукту та активним учасником соціально-культурних процесів. Мета проекту полягає у кількісному та якісному розширенні аудиторії споживачів нашого культурного продукту серед мешканців Кривого Рогу. Ми хочемо сформувати попит на культурно-мистецькі послуги нашого центру та стимулювання інтересу нашої потенційної аудиторії до цих продуктів та послуг. В результаті чого ми очікуємо • розширення аудиторії постійних споживачів наших культурних продуктів; • підвищення впізнаваності та зацікавленість; • сталий приріст нашої постійної аудиторії споживачів культурних продуктів ШELTER+.
48.
ID: 3NET41-3954
Назва проекту: Конкурс кращих українських фестивалів "В ТОПку!"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1380200
Запитувана сума від УКФ: 1380200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Освітньо-аналітичний центр розвитку громад"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Тернопіль,
Опис проекту: З метою популяризації українських фестивалів, розширення фестивальної аудиторії, встановлення нових стандартів якості проведення культурно-мистецьких заходів - організувати та провести конкурс серед українських фестивалів (музичних, мистецьких, історичних, гастрономічних та ін.), створити онлайн-майданчик з описом та картою фестивалів і допомогти фіналістам конкурсу у розробці маркетингової стратегії розвитку фестивалю.
49.
ID: 3NET41-3973
Назва проекту: Арт-гід
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1999999.46
Запитувана сума від УКФ: 1999999.46
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Постмен-Україна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Арт-гід — сайт з культурно-мистецькими подіями по всій України. Мета — створити комфортне середовище для комунікації споживачів мистецтва і його творців. Результати — створення єдиної веб-платформи для пошуку та розміщення культурно-мистецьких подій, а також для комунікації споживачів мистецтва і його творців.
50.
ID: 3NET41-3973-2
Назва проекту: AI чат-бот "Мистецтво хоче знайомитись"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1999999.50
Запитувана сума від УКФ: 1999999.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: "Постмен-Україна"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: інформаційно-освітня платформа зі штучним інтелектом, яка на основі уподобань користувача буде видавати персоналізований культурно-мистецький контент. Мета — надавати користувачам персоналізований культурно-мистецький контент, який буде підлаштований під їхні вподобання. Як наслідок формування і розширення аудиторії, яка буде цікавитись українським мистецтвом завдяки врахуванню її уподобань. Результати — створення і запуск унікального АІ чат-боту, що у незвичному форматі буде інформувати людей про українське мистецтво.
51.
ID: 3NET41-4674
Назва проекту: Balletristic
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 999685.90
Запитувана сума від УКФ: 999685.90
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Злуніцина Олександра Вікторівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Онлайн-медіа про балет і сучасний танець, що налагоджує зв’язок між театром та глядачем. Балет і танець – молоді мистецтва для України, історично підпорядковані російським та радянським центрам. Звільнившись від диктатури, вони досі не змогли обрати виразний вектор розвитку, втративши зв’язок із аудиторією та молодими митцями, які шукають якісної самореалізації. Проект Balletristic прагне допомогти мистецтву танцю з позиціюванням, познайомити глядачів з його історією, засадами й світовими тенденціями та стимулювати попит на культурний продукт. Майбутнє Balletristic - освітньо-розважальна медіа-платформа, яка інтегрує Україну в міжнародний контекст, слугує майданчиком для міжнародного обміну професійним та глядацьким досвідом, залучає до танцю нові аудиторії, підвищує культурний рівень населення.
52.
ID: 3NET41-5189-2
Назва проекту: «Цивілізація.UA» SMM проект»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1997648.00
Запитувана сума від УКФ: 1997648.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СОБОРНІСТЬ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: всі країни через всесвітню мережу інтернет,
Опис проекту: Проблема. З початком ХХІ століття ми зіштовхнулися з проблемою трансляції ціннісної інформації від покоління до покоління. У 1995-2000 рр. народилося покоління «гаджетів», яке отримує основну інформацію не традиційними способами, а з інтернету, Facebook, Instagram, Youtube-, Telegram-каналів, електронних книг, аудіо- та відеоконтенту тощо. Завдання та зміст проекту: наповнення соціальних мереж освітньо-інтелектуальним, креативно-молодіжним національним контентом щодо вкладу світового українства у співдії з іншими народами в розвиток всепланетарної цивілізації.
53.
ID: 3NET41-5369
Назва проекту: Комунікаційна кампанія галереї ЛНАМ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1453802.94
Запитувана сума від УКФ: 1453802.94
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська національна академія мистецтв
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Галерея ЛНАМ – сучасний арт-простір, заснований як підрозділ Львівської національної академії мистецтв у 2015 р. для підтримки та популяризації творчих ініціатив молоді. Проект, приурочений до 5-тиріччя діяльності галереї має на меті посилити її просвітницьку функцію, суттєво розширити кола аудиторій та популяризувати молоде мистецтво львівської школи серед широких мас. Комунікаційна кампанія передбачає розробку брендингу галереї, видання каталогу результатів діяльності протягом 2015-2019 рр., комплексну репрезентацію творчих досягнень молодого покоління на новому рівні та ряд промозаходів освітнього характеру, орієнтованих насамперед на промоцію якісного культурного продукту, залучення нових соціальних груп та посилення ролі мистецтва в житті суспільства.
54.
ID: 3NET41-5563
Назва проекту: "Мистецькі розмови з послами"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1412340.00
Запитувана сума від УКФ: 1412340.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЕДІ “ІНТЕРНЕШНЛ КЛАБ"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Упорядкувння та видавництво книги в м.Київ. Розповсюдження її екземплярів в 184 країнах світу.,
Опис проекту: Проект «МИСТЕЦЬКІ РОЗМОВИ З ПОСЛАМИ» - це книга та її відео версія, на сторінках якої будуть розміщені розповіді з фото ілюстраціями про традиційне та сучасне українське мистецтво, а також розповіді дружин послів різних держав про їх національні види мистецтва. Основна мета проекту - підвищити впізнаваність українського мистецтва та привернути увагу іноземців до нашого культурно-мистецького продукту. Книга буде поширена серед 78 іноземних дипломатичних представництв, 26 генеральних консульств, 81 почесних консульств в Україні та українських послів в 184 державах світу.
55.
ID: 3NET41-6060
Назва проекту: Споживай мистецтво
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 2000000
Запитувана сума від УКФ: 2000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХАВАС ВОРЛДВАЙД УКРАЇНА»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Комунікаційний проект, покликаний викликати інтерес до мистецтва у сучасної молоді шляхом підкреслення практичних переваг, які дає людям мистецтво в реальному житті. В серії комунікаційних повідомлень ми чіпаємо найважливіші питання для пересічного споживача: здоров'я та тривалість життя, кар'єра, спілкування з оточуючими, самооцінка та показуємо, як культура кардинально їх змінює.
56.
ID: 3NET41-6072
Назва проекту: Промоція дитячого читання
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1929748
Запитувана сума від УКФ: 1929748
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Фонтан казок"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: В умовах інформаційної глобалізації, ослаблення інтересу до читання - загальносвітова тенденція. Відбувається не тільки відчуження молоді від книги, падіння загальної книжкової культури, але і втрата національних традицій книгарства. Але без читання немислима інтеграція особистості в багатонаціональну культуру, що включає весь комплекс духовних, матеріальних, інтелектуальних рис, систем світогляду, традицій, що характеризують суспільство. Від рівня культурної компетентності громадян великою мірою залежать економіка, політика, національна безпека і конкурентоспроможність країни. Основна мета проекту - поширенння серед громадськості позитивної думки про читання, залучення дітей та батьків в процес читання. Проект з популяризації книги та читання реалізуються із залученням всіх категорій населення, але особлива увага приділяється сприянню читання дітей, підлітків та молоді. Основна мета підтримки читання - поширенння серед громадськості позитивної думки про читання, виховання у молоді потреби, навиків і культури читання, підняття престижності читання української дитячої літератури.
57.
ID: 3NET41-6384
Назва проекту: #5книг
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1275000.00
Запитувана сума від УКФ: 1275000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Служба мобільних новин"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Яке майбутнє нації, що не читає? Українці про це не дізнаються, бо ми вчасно змінимо ситуацію! Шляхом реалізації комплексної загальнонаціональної кампанії проект #5книг комунікуватиме меседж: «На рік треба читати мінімум 5 книжок», щоб розвивати себе і країну. Використовуючи потужні інструменти (лідерів думок, онлайн-простір), ми створимо та промотуватимемо перелік 200 книг українських видавництв, рекомендованих до прочитання 50-ма впливовими українцями, розробимо інтерактивний сайт, реалізуємо промо-кампанію у соцмережах (відео з селебрітіс, креативний SMM, AR-маска) та офлайн-кампанію для популяризації читання. Креативний підхід до проблеми активізує наратив читання книжок у суспільстві, дасть українцям приклади для наслідування та відповідь на питання, що і навіщо читати.
58.
ID: 3NET41-6906
Назва проекту: Сайт "Фестивалі України"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1999732
Запитувана сума від УКФ: 1999732
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "ВШК"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна: столиця та регіони,
Опис проекту: Фестивальний рух в Україні виконує кілька соціально та культурно значущих функцій, він росте і розвивається. Проте регулярними відвідувачами є досить стала аудиторія. Тож необхідно залучати до руху тих, хто раніше не розглядав фестивалі як альтернативну форму дозвілля. Проєкт полягає в створенні інформаційного онлайн-ресурсу, присвяченого фестивальному руху в Україні, який би пропагував, розвінчував міфи та допомагав долати ментальні бар’єри в тих українців, які ще не відвідують фестивалі, а також розширював «асортимент» для тих, хто відвідує фестивалі не часто. Також проєкт передбачає проведення промо-кампанії, що анонсує запуск ресурсу, зокрема, створення та ротацію рекламного відеоролика.
59.
ID: 3NET41-6935
Назва проекту: Ребрендингова кампанія Хмельницького обласного художнього музею: Час оновлення.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 491388
Запитувана сума від УКФ: 491388
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад культури Хмельницький обласний художній музей
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Хмельницький,
Опис проекту: Проєкт «Ребрендингова кампанія Хмельницького обласного художнього музею: Час оновлення» має на меті активізувати інформаційне поле для дієвого просування та динамічного зростання попиту на музейні культурні продукти і послуги, якісний і кількісний розвиток аудиторії споживачів культурно-мистецького сектору регіону, підвищення професійної кваліфікації музейних співробітників, зміцнення соціального статусу музейної інституції. В процесі здійснення комплексної ребрендингової кампанії музейної інституції задіюються сучасні ефективні маркетингові інструменти та методи. Проєкт передбачає: проведення 3 стратегічних брейнстормінгів та 4 методичних тренінги для всіх співробітників музею (від технічного персоналу до топ-менеджменту); створення 1 брендбуку (логотип, корпоративний стиль, варіанти мерчандайзингу); редизайн 1 вебсайту музею; 2 публічні презентації результатів ребрендингової кампанії.
60.
ID: 3NET41-7078
Назва проекту: Премія "Наші Найкращі"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1986563.00
Запитувана сума від УКФ: 1986563.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Шатило Ольга Василівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Премія «Наші найкращі» - проект промоції культури та мистецтва, покликаний привернути увагу вітчизняних споживачів поп-культури до українських митців та проектів, популярних за кордоном. Як показує практика, це представники «високих» жанрів та сучасного мистецтва. Церемонія, з усіма звичними для споживача мас-культу атрибутами - червоною доріжкою, зірковими ведучими, широким медіа-розголосом, стане тригером, що приверне увагу аудиторії до творчості номінантів, зробить переможців «медійними» в Україні, відтак дасть поштовх розширенню аудиторії не лише конкретних митців, але й цілих жанрів всередині країни. Премія вручатиметься у 8 номінаціях (відповідно до секторів культури) митцям та колективам за піднесення іміджу України за кордоном у році, що передує церемонії.
61.
ID: 3NET41-7207
Назва проекту: The SHOW: New Fashion Zone
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1994148
Запитувана сума від УКФ: 1994148
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Маряшева Г.Р.
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета проекту: Створити мережу споживацької аудиторії клієнтів модного українського продукту та закласти фундамент розвитку попиту та конкурентоспроможності української моди. В результаті проекту буде створено 10 пілотних передач для youtube в унікальному креативному форматі.
62.
ID: 3NET41-7386
Назва проекту: Національний промотур "Читаю і дивлюсь українське"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1074353
Запитувана сума від УКФ: 1074353
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дзюба Сергій Васильович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: 12 населених пунктів із переліку (у залежності від ситуації на прифронтовій території та активності бойових дій) Славянськ, , Авдіївка, Бахмут, Водяне, Волноваха, Гранітне, Золоте, Краматорськ, Красногорівка, Кримське, Маріїнка, Маріуполь, Новотошківка, Оленівка, Первомайське, Піски, Попасна, Сєвєродонецьк, Троєцьк, Широкино, Щастя.,
Опис проекту: Національний промотур "Читаю і дивлюсь українське" це 12 просвітницьких презентацій-лекцій книжок і фільмів авторів Сергія Дзюба і Артемія Кірсанова «Позивний Бандерас», «Заборонений», а також нової книги про пригоди капітана Саєнка «Позивний Бандерас – Операція Томос» в зоні ООС у прифронтових населених пунктах України. В програмі передбачені показ фільмів «Позивний Бандерас» і «Заборонений», повністю або частково. Передбачено інтерактив - живе спілкування глядачів і читачів з авторами, можливість отримати відповіді на свої питання.
63.
ID: 3NET11-2098
Назва проекту: Еко форум «Перетворення»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Створення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 767444.00
Запитувана сума від УКФ: 767444.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відокремлений підрозділ «Ділові українські жінки в Харківській області» громадської організації «Ділові українські жінки»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Дніпро, м. Львів, м. Одеса,
Опис проекту: Еко-форум «Перетворення» пропонує створити мережу культурно-мистецьких платформ у містах, що мають потужні осередки мистецької освіти - Львові, Одесі та Дніпрі на базі простору виставки еко-арту «Перетворення» для показу шляхів екологічного співіснування людини і природи. У кожному із міст планується організувати виставки еко-арту с експозиціями, доповненими роботами майстрів та дизайнерів з цих міст, в рамках яких планується провести низку інформаційних заходів, через які відбудеться спілкування цільової аудиторії на теми шляхів вирішення екологічних проблем через мистецтво, відбудеться обмін досвідом та творчими наробками між митцями різних міст.
64.
ID: 3NET11-6862
Назва проекту: ГогольFest в міжнародних асоціаціях
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Створення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 706298.75
Запитувана сума від УКФ: 706298.75
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Фестиваль сучасного мистецтва «Гогольфест»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ (Україна),
Опис проекту: З метою просування та розвитку сучасного українського фестивального та театрального сектору Фестиваль сучасного мистецтва Гогольфест став членами European Festival Association (EFA) та European Theatre Convention (ETC). Отримавши можливість стати членами вищенаведених європейський асоціацій команда Гогольфесту запрошена прийняти участь в конференціях та стратегічних сесіях асоціацій для обговорення стратегічного розвитку української культури в європейському контексті та налагодженню горизонтального міжсектореального діалогу
65.
ID: 3NET21-3952
Назва проекту: Організація консультаційного центру з питань культурного менеджменту для членів культурних мереж, що існують.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Посилення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 435000
Запитувана сума від УКФ: 435000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Креативна Україна»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Житомир, Миколаїв, Чернігів, Харків,
Опис проекту: Проект передбачає організацію і функціонування консультаційного центру з питань культурного менеджменту для: • Проведення консультацій з юридичних, фінансових питань, питань комунікацій • Навчання з питань написання грантових заявок • Навчання з питань захисту авторських прав у театральній галузі • Навчання з питань захисту трудових прав працівників у театральній галузі • Навчання з питань маркетингу та комунікації, піар-кампаній для розширення глядацької аудиторії. Проект передбачає надання консультацій з питань, що вказано вище, членам ГО Креативна Україна, ГО Гільдія незалежних театрів України (створено в 2019) та інших професійних мереж театральних діячів, зокрема НСТДУ та Асоціації Український незалежний театр.
66.
ID: 3NET21-6006
Назва проекту: Онлайн-платформа “Українська Рада Моди”
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Посилення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 495660
Запитувана сума від УКФ: 495660
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА РАДА МОДИ"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Метою створення онлайн-платформи є посилення фахової інформованності суб’єктів національної фешн-індустрії, керівництва та викладачів профільних навчальних закладів, творчої молоді, що спеціалізуеться у моді та суміжних сферах. Результатом створення онлайн-платформи стане можливість проведення веб-конференцій, вебінарів, віртуальних “круглих столів” з обговорення пріоритетних напрямків розвитку галузі, іновацій у сфері професійної освіти, шляхів подолання кризи кваліфікації та нестачі робочих, технічних та управлінських кадрів у галузі, ширша доступність актуальної інформації про події національної та світової моди, наявність та доступність інформації про склад, спеціалізацію та контакти суб’єктів галузі, про актуальні вакансії та пропозиції у цьому сегменті ринку, про умови участі та результати творчих кокурсів молодих дизайнерів (99)
67.
ID: 3NET21-6707
Назва проекту: Всеукраїнський бібліотечний "Біографічний рейтинг - 2020"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Посилення мереж у сфері культури
Загальний бюджет проекту: 483580.00
Запитувана сума від УКФ: 483580.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Всеукраїнський бібліотечний "Біографічний рейтинг - 2020" - конкурс, що покликаний популяризувати і модернізувати один із найпопулярніших жанрів українського нон-фікшну - біографію, а також налагодити комунікацію між бібліотеками та дослідниками в контексті розвитку цього жанру. В ході 3-го року проведення Рейтингу має бути організовано низку дискусій на різноманітних майданчиках, а також видано посібник «Як українці пишуть про українців».
68.
ID: 3NET31-0556
Назва проекту: Museum for change: українські музейники долають кордони задля професійної співпраці.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 1112190.00
Запитувана сума від УКФ: 1112190.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Мюзеюм фор чейндж»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна, Лісабон, Київ,
Опис проекту: Група з 10 музейних співробітників, відібрана за процедурою конкурсного добору, відвідає 13-ту Міжнародну конференцію з питань інклюзивності музеїв, що відбудеться у Лісабоні 3-5 вересня 2020 року, задля отримання передового світового досвіду з інклюзивності та отримання досвіду нетворкінгу. Напередодні поїздки буде провелено семінар з нетворкінгу для учасників. Кожен учасник отриває роздаткові матеріали про музеї України. За результатами поїздки буде проведено одноденну конференцію у Києві де учасники поїздок поділяться отриманим досвідом та інсайтами з музейною спільнотою України. Всі доповіді буде записано на відео, викладено у загальний доступ на Youtube каналі та поширено професійною спільнотою.   
69.
ID: 3NET31-0557
Назва проекту: Культурно-освітній шоу-кейс «ПРОРИВ»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 1299829.00
Запитувана сума від УКФ: 1241669.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України « Fashion Globus Ukraine»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: м. Київ, м. Кривий Ріг,
Опис проекту: Культурно-освітній шоу-кейс «ПРОРИВ» це проект – розширення конкурсу, який проводиться в Україні вже 4 роки та орієнтований на підтримку та розвиток професійної освіти в фешн індустрії. Завдяки практичному досвіду, логічним продовженням початої справи є розбудова міжнародних зв’язків та популяризація фешн індустрії. Проект об’єднує в собі можливості для розбудови неформальної аудиторії фахівців дотичних до фешну та підняття престижу професійної освіти. Організація базису для співпраці освіти, громадськості та бізнесу - ідеологічний підхід для переосмислення питання браку кадрів мистецьким шляхом. Запрошено учбові заклади із всіх регіонів України та країн Європи. Реалізація: семінари для викладачів, міжнародний форум освітян та роботодавців, конкурс студентських робіт, найкращі впровадять в масове виробництво та можливість працевлаштування для найкращих, показ на міжнародній виставці Київ-Фешн.
70.
ID: 3NET31-2548
Назва проекту: Участь у 26-й міжнародній конференції Міжнародних перформативних студій (PSі) та проведення за матеріалами конференції 4х навчальних семінарів в Україні.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 3. Розбудова міжнародних зв'язків
Загальний бюджет проекту: 380000
Запитувана сума від УКФ: 380000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Славутич, Новоград-Волинський, Краматорськ, Рійека, Хорватія,
Опис проекту: Проект передбачає: участь 3х представників організації в щорічній міжнародній конференції Міжнародних перформативних студій (PSі) яка відбудеться в м. Рійєка/Rijeka (Хорватія) 7-11 липня 2020 р. в рамках заходів програми «Рійекка –європейська столиця культури». Проведення 4х практичних семінарів в Києві, Новоград-Волинському, Славутичі та Краматорську з використанням матеріалів конференції PSі, а також конференцій Креативної Європи в Любляні (2018 р) та Європейської фестивальної асоціації в Лісабоні з теорії і практики розробки культурно-мистецьких проектів.
71.
ID: 3NET41-0918
Назва проекту: Формування аудиторії доступного кіно в Україні
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1800000
Запитувана сума від УКФ: 1800000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Боротьба за права"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Основною метою проекту є збільшення аудиторії кіноглядачів за рахунок залучення більшої кількості незрячих та нечуючих людей до культури відвідування кіно в Україні.
72.
ID: 3NET41-1169
Назва проекту: Третя національна премія кінокритиків «Кіноколо»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 681278
Запитувана сума від УКФ: 482278
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Трафік Філмз"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Національна премія кінокритиків «Кіноколо» - щорічна премія, заснована у 2018 році, яка визначає досягнення українського кінематографа за останній рік від імені спільноти кінокритиків України. У 2020 році премія буде вручатися втретє і організатори планують зробити церемонію на вищому технічному і протокольному рівні, а також суттєво розширити її комунікаційну частину. Метою проекту є розширення аудиторії українського кіно за рахунок створення «інституту зірок», підтримка кінематографічних талантів в Україні, просування українських фільмів в середовищі міжнародних кінопрофессіоналів. Результатом є проведення голосування кінокритиків за нові українськи фільми і кінематографічні досягнення у восьми номінаціях, проведення інформаційної кампанії «Кінокола» та церемонії нагородження.
73.
ID: 3NET41-5189
Назва проекту: «Цивілізація.UA» SMM проект»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 1997648.00
Запитувана сума від УКФ: 1997648.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СОБОРНІСТЬ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: всі країни через всесвітню мережу інтернет,
Опис проекту: Проблема. З початком ХХІ століття ми зіштовхнулися з проблемою трансляції ціннісної інформації від покоління до покоління. У 1995-2000 рр. народилося покоління «гаджетів», яке отримує основну інформацію не традиційними способами, а з інтернету, Facebook, Instagram, Youtube-, Telegram-каналів, електронних книг, аудіо- та відеоконтенту тощо. Завдання та зміст проекту: наповнення соціальних мереж освітньо-інтелектуальним, креативно-молодіжним національним контентом щодо вкладу світового українства у співдії з іншими народами в розвиток всепланетарної цивілізації.
74.
ID: 3NET41-6344
Назва проекту: PR-кампанія "Трансформування технічного музею у центр технічного та інженерного мистецтва"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 698000
Запитувана сума від УКФ: 698000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державний музей авіації ім. О. К. Антонова
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення технічних пристроїв - це цілий культурний напрям, інженерне мистецтво. Результат роботи конструкторів відповідає певним канонам, передає дух епохи та відповідає загальним творчим тенденціям. Наша мета - поширення й зацікавлення серед киян і гостей міста культурної спадщини та сучасних надбань цього культурного напряму. Довгостроковим результатом реалізації проекту має стати розширення аудиторії зацікавлених в творчому аспекті інженерії, збільшення кількості заходів із залученням арт-об'єктів, створених за допомогою сучасних технологій у 2021 році на території Державного музею авіації ім. О. К. Антонова, збільшення згадувань у ЗМІ та блогосфері, об'єднання технічних музеїв України в єдину культурну мережу.
75.
ID: 3NET41-6509
Назва проекту: • За допомогою друкованого та онлайн-інтернет версії журналу «АКЦЕНТИ плюс» формування аудиторії шанувальників та споживачів культурних продуктів.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 4. Формування аудиторії
Загальний бюджет проекту: 489720
Запитувана сума від УКФ: 489720
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Запотічна Ірина Стефанівна
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Львів та Львівська область,
Опис проекту: • Журнал «АКЦЕНТИ плюс» розповсюджується у друкованому форматі та в онлайн-інтернет версії. Своїми цікавими публікаціями про культуру та мистецтво даний журнал сприяє всебічному розвитку молоді, формуванню попиту на культурно-мистецькі продукти серед потенційної аудиторії споживачів культурних продуктів та підвищенню культурного рівня населення. Журнал «АКЦЕНТИ плюс» з цікавим контентом та якісною поліграфією щомісяця знайомить читачів з новинами та подіями у галузі культури та різних мистецтв, кінематографу, книговидання, а також розповідає про українські та світові тенденції розвитку культури, про видатних культурних діячів. За 2 роки даний часопис завоював широку аудиторію читачів і має на меті її подальше збільшення та розширення мережі розповсюдження журналу.