Реєстр програми Знакові події

#
ID
Назва проекту
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
# 1.
ID: 3EVE11-0037
Назва проекту: Міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев на вулиці-2020"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5588200.00
Запитувана сума від УКФ: 4438200.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський академічний духовний театр Воскресіння
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Наш проект має на меті провести міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев-2020 на вулиці» на який будуть запрошені професійні вуличні театри Польщі, Франції, Німеччини, Білорусії, України, Італії. Фестиваль відбудеться з 2 по 6 жовтня 2020р. На фестиваль буде залучена аудиторія з кількох регіонів України та з-за кордону. Крім показу вистав на фестивалі буде проведено акторський майстер-клас та інсталяцію (Інтерактивний арт-об'єкт «Жінка. Історія. Сучасність»), які зможуть сформувати нові сенси в сфері культури. Фестиваль має на меті ознайомити українського глядача з новими тенденціями вуличного театру в Європі і сприяти розвитку вуличного мистецтва в Україні, якого на разі Україна не має.
# 2.
ID: 3EVE11-0064
Назва проекту: Next Sound 2020
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3983679.00
Запитувана сума від УКФ: 3983679.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організція "Розвиток Приазов'я"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Харків,
Опис проекту: Проект "Next Sound 2020" - це поєднання видатного фестивалю сучасного мистецтва та електроної музики та низових культурних ініціатив на Сході України. В проекті знакова культурна подія для Україні поєднається з регіональними ініціативами з метою розширення географії та децентралізації культури та надання більших можливостей творчій молоді. Шоукейси доробок минулорічних програм фестивалю подорожуватимуть сходом України, а в вересні в Києві вперше відбудеться 4-денний "Next Sound 2020" з вільним відвідуванням та участю водночас як молодих та і досвідчених артистів, зібравши в одному лайнапі міжнародних зірок і східноукраїнських початківців.
# 3.
ID: 3EVE11-0113
Назва проекту: LINOLEUM ON TOUR
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4825383.52
Запитувана сума від УКФ: 4359183.52
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Анімаград»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Миколаїв (Миколаївська область);, м. Київ;, м. Одеса (Одеська область);, м. Запоріжжя (Запорізька область);, м. Івано-Франківськ (Івано-Франківська область); м. Полтава (Полтавська область),
Опис проекту: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM 2020 надає конкурсантам, учасникам та гостям з різних міст України та світу унікальну можливість взяти участь у конкурсній програмі, переглянути сучасні шедеври української та світової анімації, безкоштовно долучитися до дитячої програми та широкої лінійки профільних освітніх програм (майстер-класи, лекції, воркшопи визнаних та висококваліфікованих фахівців анімаційної індустрії України та світу), розширити мережу професійних контактів та перейняти досвід іноземних гостей Фестивалю. У 2020 році Фестиваль виходить за межі м. Київ та відвідає зі спеціальними програмами (покази та освітня частина) 5 регіонів України, а також представить унікальну AR виставку та запропонує відвідувачам створити власну VR анімацію.
# 4.
ID: 3EVE11-0123
Назва проекту: Фестиваль «Respublica» - мистецькі інтервенції в суспільному просторі міста.
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3975170.00
Запитувана сума від УКФ: 3375170.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Хмельницький 29-29-30 серпня, Нова Каховка 30 травня, Херсон 27 червня, Київ 7-12 липня (в рамках фестиваля "Atlas Weekend"), Камянець-Подільський 24 серпня,
Опис проекту: Проєкт передбачає масштабування 10-го ювілейного міжнародного фестивалю музики та стріт-арту "Respublica" завдяки підвищенню рівня доступності події для різних цільових аудиторій: регіональних, вікових, соціальних, інклюзивних, через залучення нових інноваційних ідей та технологій, суміжних видів мистецтва та виконавців з п’яти країн світу. Фокус цьогорічного фестивалю — мистецькі інтервенції в суспільний міський простір. Для популяризації мистецтва та нових молодих імен серед локальних спільнот та цільової аудиторії, ми перетворимо на майданчики фестивалю — райони міста Хмельницький, а також Кам’янець-Подільський, Херсон, Нову Каховку, Київ. Результатом проєкту стане не тільки масштабування фестивалю та залучення нової цільової аудиторії, а й популяризація різних видів мистецтва серед локальної спільноти міст залучених до проєкту.
# 5.
ID: 3EVE11-0137
Назва проекту: Етнофестиваль «Гелон-фест»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5333499.04
Запитувана сума від УКФ: 4633499.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа "Історико-культурний заповідник "Більськ" Полтавської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Більськ Котелевського району Полтавської області,
Опис проекту: «Гелон-фест» – масштабний етнофестиваль, який відтворює історичну реконструкцію доби раннього залізного віку і має на меті організацію активного та культурно-пізнавального дозвілля, популяризацію історичної та культурної спадщини України серед широких верств населення. Стратегічна ціль фестивалю – привернути увагу громадськості, державних структур, міжнародних інституцій, інвесторів до Більського городища як унікальної пам’ятки археології міжнародного значення задля її збереження і подальшої популяризації в Україні та закордоном та перетворення на престижний туристичний бренд, «Гелон-фест» може стати одним із найбільш відвідуваних заходів на Полтавщині. Очікується, що розвиток фестивалю надасть поштовх процвітанню зеленого туризму в мікрорегіоні, підприємницькій діяльності, туристичній інфраструктурі Котелевщини, формуванню стабільного потоку туристів на Більське городище.
# 6.
ID: 3EVE11-0257
Назва проекту: Фестиваль традиційної музики «EthnoTyras» - платформа етно-культурної ідентичності
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3342209.83
Запитувана сума від УКФ: 3342209.83
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний учбово-методичний центр культури Буковини
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: У 7 областях (Чернівецька, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Вінницька, Одеська) басейну р. Дністер. Фестиваль пройде в м. Хотин (районний центр), Чернівецької області,
Опис проекту: Інформаційний етно-культурний простір традиційної музики «EthnoTyras» - це низка заходів спрямована на розвиток та популяризацію автентичної музики регіону басейну річки Дністер, який свого часу був центром давньої культури різних етносів. На сьогодні це територія, яка охоплює 7 областей (Чернівецька, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Вінницька, Одеська). Проект покликаний сприяти залученню нової аудиторії (слухачів традиційної музики) через міжсекторальну співпрацю , міжкультурний діалог та підтримку етно-культурного розмаїття. Концептуально та логічно побудовані основні заходи проекту максимально сприяють досягненню основної мети: 1.Презентація та відкриття проекту . 2.Пошук виконавців автентичної музики в 7 областях . 3.Мистецький перформанс виконавців автентичної музики. 4.Культурно – промоційний тур з пересувною фото-аудіо виставкою. 5.Регіональний 2-денний фестиваль автентичної музики «EthnoTyras». 6.Виставка та презентація результатів проекту.
# 7.
ID: 3EVE11-0270
Назва проекту: Міжнародний культурно-просвітницький проект "Парад Націй"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3059170.00
Запитувана сума від УКФ: 3059170.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "НАРОДНА ДИПЛОМАТІЯ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний культурно-просвітницький проект "Парад Націй" є скерованим на популяризацію культури України, популяризацію культур різних народів та країн, на ознайомлення з історією та традицією всіх держав світу і на пожвавлення міждержавного діалогу. Мета заходу – об'єднання націй заради миру і процвітання, шляхом пізнання культури, історії та традицій різних держав. Захід проводиться 4 рік поспіль. Впродовж заходу кожна країна презентує себе: національним прапором, національним вбранням, відео-роликом про країну-учасницю, творчим номером (пісня/танець) у виконанні народних артистів, гуртів та культурних центрів іноземних держав акредитованих в Україні. У заході прийняли участь: 2017р. - 21 країна. 2018р. - 35 країн. 2019р. - 40 країн світу.
# 8.
ID: 3EVE11-0482
Назва проекту: Міжнародний фестиваль-форум театрів ляльок “Обличчям до ляльки”
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3343388.00
Запитувана сума від УКФ: 3343388.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський академічний обласний театр ляльок
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Львівський театр ляльок започатковує у Львові Міжнародний фестиваль-форум театру ляльок, який повинен популяризувати мистецтво театру ляльок в Україні, а також надати можливість українським діячам театру ляльок та студентам підвищити свій професійний рівень та зміцнити середовище. В рамках фестивалю упродовж 4-х днів планується запросити до Львова цікаві та актуальні театральні лялькові проекти розраховані на дорослого глядача з різних міст України та інших країн. Паралельно з вечірніми показами повинна відбуватися спеціальна денна освітня програма з круглими столами, лекціями, майстернями та семінарами, присвячений актуальним питанням подальшого розвитку театру ляльок.
# 9.
ID: 3EVE11-0528
Назва проекту: "Луцький Саміт 1429"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5159837
Запитувана сума від УКФ: 5159837
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури Луцької міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Луцьк, Волинська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає реалізацію тематичних заходів з метою покращення обізнаності мешканців міста Луцька та гостей про знакову культурно-історичну подію, популяризації її важливості на теренах України та світу в цілому, а саме – З'їзд європейських монархів у Луцьку 1429 року. Зокрема, у рамках проєкту будуть проведені наступні заходи: міжнародний фотопленер, Міжнародна конференція, мистецький проєкт «Саміт у Луцьку», 3D-мепінг на В’їзну вежу, буде розроблено тематичні відеоролики (включно з 3D VR) та концепцію відзначення в 2029 році 600-ї річниці З'їзду європейських монархів у Луцьку. Заходи проєкту будуть проводитись щорічно та слугуватимуть підготовкою до відзначення 600-ї річниці згаданої вище події.
# 10.
ID: 3EVE11-0558
Назва проекту: Два дні й дві ночі Нової музики- 26-й фестиваль сучасного мистецтва
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3202380.00
Запитувана сума від УКФ: 3202380.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародна громадська організація "Асоціація "Нова музика"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Белгород-Дністровський, Коблево,
Опис проекту: Проведення 26-го фестивалю складається з трьох етапів – Концертів Прелюдій (початок квітня 2020 р.), що передують фестивалю, самого дійства фестивалю (25-27 квітня 2020 р) і Концертів-Постлюдій фестивалю (липень-серпень 2020 р.). Для розширення географії фестивалю концерти-постлюдії проводяться в м. Одеса (31 липня), м. Белгород- Дністровський (1 серпня) та на популярному курорті Коблево (2 серпня). За підтримки культурного фонду планується провести 3-ий етап фестивалю, в який входить: проведення концертів-постлюдій, проведення підсумкової міжнародної конференції присвяченої розвитку сучасної музики та фестивального руху, видання музичних нотних збірок сучасних українських композиторів, учасників фестивалю, видання подвійного компакт-диску з творами українських сучасних композиторів учасників фестивалю. Учасники конференції – це відомі у світі діячі фестивального руху – проведуть перед концертами лекції та майстер—класи з Нової музики. За допомогою концертів-постлюдій планується поширити географію фестивалю і донести Нове мистецтво у міста Одеської області –Белгород-Дністровський та популярний курорт українського значення Коблево. Вперше планується друк нотних збірок з творами українських композиторів які звучали на фестивалях, також планується продовжити видання альбому книги присвяченої фестивалю. Крім того, планується видання подвійного компакт-диску з кращими фестивальними творами попередніх років.
# 11.
ID: 3EVE11-0603
Назва проекту: БАРВІНСЬКИЙ. ПОВЕРНЕННЯ В УКРАЇНУ
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4989940
Запитувана сума від УКФ: 4989940
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський академічний муніципальний театральний, художньо-дослідницький та освітній центр «Слово і голос»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Одеса, Ужгород, Вінниця,
Опис проекту: Проект «БАРВІНСЬКИЙ. ПОВЕРНЕННЯ В УКРАЇНУ» має амбітну мету зробити в Україні широко відомим ім’я та творчість українського композитора Василя Барвінського (1888-1963), повернути митцю його заслужене місце на світовому композиторському Олімпі. Цей тривалий, багатоетапний проект співпраці співачки Наталії Половинки, Театрального центру «Слово і голос» з Симфонічним оркестром Львівської Національної Філармонії, диригентом Володимиром Сіренком, включає в себе створення концерту-вистави з 12 солоспівів композитора, перекладених для симфонічного оркестру композиторкою Богданою Фроляк, з театральною режисурою Сергія Ковалевича, візуалізацією художника Сергія Савченка; запис для НСТУ та трансляція, випуск подарункового диску; світову та українську прем’єру проекту в Києві та інших містах України, видання буклету про Барвінського.
# 12.
ID: 3EVE11-0718
Назва проекту: Фестиваль "Тарас Бульба" в рамках святкування 920-ї річниці міста Дубно
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5400000
Запитувана сума від УКФ: 4450000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Арсенюк Микола Мілентійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Дубно, Рівненської області,
Опис проекту: 17, 18, 19 липня пройде масштабний Всеукраїнський фестиваль "Тарас Бульба" в рамках святкування 920-ї річниці міста Дубна, де відбудеться постановка легендарної опери "Тарас Бульба" в Дубенському замку. На фестивалі виступлять понад 50 українських рок-гурти різного жанру від блек-металу до фольк-року, виступлять понад 50 сучасних українських поети та писменники, співатимуть кобзарі та лірники, історичні реконструктори продемонструють зброю та побут козаків, для дітей пройдуть лялькові вистави. Фестиваль відвідають понад 7000 глядачівів.
# 13.
ID: 3EVE11-0778
Назва проекту: XVIІІ Міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3035050.0
Запитувана сума від УКФ: 3035050.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівський національний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької започатковано у 1988 році. Впродовж своєї тридцятилітньої історії фестиваль, який є одним з найдавніших оперних фестивалів в Україні, незмінно проходив на сцені Театру, презентуючи глядачеві світову та українську оперну класику за участю відомих зарубіжних та українських зарошених диригентів та виконавців. У 2018-му році Фестиваль, що відбувся за підтримки УКФ, успішно започаткував тенденцію розширення репертуарної палітри фестивалю та презентації театрами-учасниками повноцінних оперних постановок (зокрема, це оперні театри Вроцлава (Польща), національні театри Києва та Одеси), а також постановок на камерній сцені. Розвичаючи цю традицію, метою XVIІІ Міжнародного фестивалю оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької є презентація опери від епохи бароко до творів сучасників, приділяючи увагу як оперній класиці, так і творам українських авторів, включаючи показ камерних опер молодих українських композиторів у постановці молодих режисерів. Так, учасниками фестивалю будуть Варшавська камерна опера (С. Монюшко “Галька”), Сілезька опера, Польща (Д. Верді “Набукко”), Дніпропетровський академіний театр опери та балету (К. Данькевич “Богдан Хмельницький”), Київський академіний театр для дітей та юнацтва (Г. Доніцетті “Viva la mamma”, І. Небесний “Сагайдачний. Штурм Москви”), Львівська національна опера (Д.Пуччіні-М. Скорик “Повернення Баттерфляй”), а також оперні постановки проектного типу, реалізовані україно-швейцарською асоціацією ”Haliciana Schola Cantorum” (Ю. Ельснер “Амазонки”), “Open Opera Ukraine” (А. Скарлатті “Мітрідат Євпатій”), швейцарською компанією “Premiere Music Sagl” (Г. Доніцетті “Бетлі”). Родзинкою фестивалю стануть мистецькі проекти, що відбудуться у вишуканій Дзеркальній залі театру (камерна сцена). Серед них – презентації барокових оперних проектів, постановок камерних опер сучасних українських авторів, майстер класи, культурологічні платформи, присвячені актуальним питанням оперного мистецтва та низка інтерактивних заходів.
# 14.
ID: 3EVE11-0784
Назва проекту: Фестиваль наївного мистецтва
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4493463.00
Запитувана сума від УКФ: 4493463.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Гудімов Павло Володимирович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Фестиваль наївного мистецтва – знакова подія для української культури та один із наймасштабніших мистецьких заходів року. Кураторська група із 7 провідних фахівців у галузі та дослідників наївного мистецтва: Олександр Ляпін, Павло Гудімов, Петро Гончар, Лідія Лихач, Олена Кириченко, Ірина Савченко, Борис Філоненко - створили кроссекторальний проєкт, об’єднавши понад 40 українських митців наївної творчості XIX-XXI ст. – художників, скульпторів, акторів, музикантів. Виставкова, театральна та паралельна програми, науково-практична конференція (за результатами якої буде укладена збірка наукових статей), документальний фільм, каталог фестивалю та онлайн-платформа наївного мистецтва – продукти проєкту, що відкриють для відвідувачів Фестивалю та українського культурного процесу загалом історію й традицію, форму і сучасність наївної творчості.
# 15.
ID: 3EVE11-0870
Назва проекту: Пауль Целан 100. Меридіан великого майстра німецької мови: Чернівці - Париж - Вічність. Частина 3.
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3429992
Запитувана сума від УКФ: 3166592
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Літературний целанівський центр"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернівці, Київ, Львів (Україна), Відень, Зальцбург, Інсбрук (Австрія), Базель, Берн, Цюрих (Швейцарія), Париж (Франція), Берлін, Франкфурт на Майні, Мюнхен, Регенсбург, Брауншвейг (Німеччина),
Опис проекту: Кроссекторальний проект, що розвиває партнерства України з Австрією, Німеччиною, Швейцарією, Францією через залучення аудиторії з цих країн, активізує внутрішній та зовнішній туризм, заохочує волонтерство на масштабних культурних подіях, забезпечує розвиток національних та міжнародних партнерів та експертів. 10 українських письменників на резиденції в Чернівцях; видана німецько-українська книжка есе «Пауль Целан 100» авторства письменників-резидентів; книжка відправлена у 200 літдомів та бібліотек України, Австрії, Німеччини, Швейцарії; книжка презентована в 12 містах Австрії, Німеччини, Швейцарії та Франції; на Міжнародному поетичному фестивалі Meridian Czernowitz "Місцями Целана" виступили 40 митців з промовами про Целана; проект висвітлили 5 іноземних, 100 українських ЗМІ; події відвідали 10000 людей.
# 16.
ID: 3EVE11-1081
Назва проекту: Конкурс молодих професійних україномовних гуртів та виконавців «Хіт Конвеєр»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4067661
Запитувана сума від УКФ: 3013473
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕОДИН»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: «Хіт Конвеєр» - це мотивуючий, розвиваючий, безкоштовний конкурс для молодих професійних музикантів та виконавців. Конкурс «Хіт Конвеєр» від телеканалу М2 це проект, який популяризує сучасну українську музику, виводить в медіасферу нові гурти та виконавців, сприяє реалізації музичних дебютів на великій сцені та осучаснює українську музику. Головна мета конкурсу – відкривати нові імена та стимулювати розвиток якісної сучасної україномовної пісні. Результатами конкурсу Хіт Конвеєр за чотири попередні роки стало відкриття близько 50 нових імен, які вже стали частиною музичної індустрії України. Трансляція півфіналу та фіналу конкурсу в прямому ефірі дозволить познайомити широку глядацьку аудиторію з новими музикантами, виконавцями та гуртами.
# 17.
ID: 3EVE11-1120
Назва проекту: Фестиваль актуального мистецтва "Мистецтво: вдень та вночі"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3066037
Запитувана сума від УКФ: 3066037
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Ресурсний центр громадських ініціатив”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Миколаїв, Миколаївська область,
Опис проекту: "Мистецтво: вдень та вночі" – фестиваль актуального мистецтва, задля популяризації сучасної української культури, насичення міста якісними актуальнмии подіями у сфері мистецтва, з акцентом на молодь, шляхом підвищення їх обізнаності щодо актуальних тенденцій вітчизняного культурного продукту. Фестиваль складається з 3 блоків: мистецького (концерт, виступ театру, кіноперегляд, музика), освітнього (лекції та майстер-класи митців та експертів) та інтерактивного (виставка, дискусії, арт-інтервенція та соціологічне дослідження), що триватиме протягом місяця на 12 різних локаціях під відкритим небом та у культурних центрах.
# 18.
ID: 3EVE11-1126
Назва проекту: OPEN ART WEEK ODESA 2020
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3949080.00
Запитувана сума від УКФ: 3136940.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОДЕСЬКА МІСЦЕВА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Одеса (Україна), місто Перуджа (Італія), місто Туніс (Туніська Республіка),
Опис проекту: OPEN ART WEEK – міжнародний міждисциплінарний тиждень мистецтва, який відбудеться у 2020 році у трьох містах – Одесі (Україна), Перуджі (Італія) та Тунісі (Туніська Республіка). Мета проекту – розвиток незалежної сцени та креативних індустрій трьох країн; створення мережі незалежних локальних просторів; удоступнення фінансових, адміністративних та медіа-ресурсів, мобільності митців; розвиток локальних і міжнародних аудиторій. В Одесі планується залучити щонайменше 9000 глядачів, 25 подій, 10 мистецьких локацій (галереї, музеї, концерт-холи, театри, коворкінги), здійснити інтервенції у міський простір; провести програму тренінгу 30 менеджерів культури та кураторів, організувати мобільність 15 міжнародних митців та участь в фестивалі 37 українських авторов; підготувати програму участі української команди в Перуджі.
# 19.
ID: 3EVE11-1196
Назва проекту: Мандрівний четвертий Черкаський книжковий фестиваль «Культурний код».
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3260709.58
Запитувана сума від УКФ: 3260709.58
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КНИЖКОВИЙ МАЕСТРО"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Черкаси, Полтава, м. Кропивницький, м. Вінниця, м. Київ, м. Львів, м. Дніпро, м. Одеса, м. Херсон, м. Житомир, м. Тернопіль, м. Івано-Франківська, м. Ужгород, м. Рівне, м. Умань (Черкаська область), м. Золотоноша (Черкаська область), м. Канів (Черкаська область), м. Корсунь (Черкаська область), м. Городище (Черкаська область), м. Шпола (Черкаська область), м. Лубни (Полтавська область), м. Олександрія (Кіровоградська область).,
Опис проекту: Проект створено задля пропагування читання для 17000 відвідувачів протягом 5,5 місяців. Реалізація комплексу заходів урізноманітнить та збільшить кількість культурних подій не тільки на Черкащині, а і в 13 обласних центрах України. Команда проекту започаткує культурні обміни між регіонами, проведе національний рекорд України з найдовшого читання навчання для майбутніх культурних менеджерів, які долучаться до підготовки і проведення 4-го ЧКФ. До заходів залучатимуться провідні фахівці.
# 20.
ID: 3EVE11-1349
Назва проекту: Ювілейний альбом-каталог ЦДАМЛМ України 2021
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3000250.00
Запитувана сума від УКФ: 3000250.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Київ - Париж - Дакар", видавництво
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Видання ювілейного альбому-каталогу Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (в подальшому: ЦДАМЛМУ) до 55-річчя із дня заснування Архіву – є складовою частиною державної політики популяризація та підтримка розвитку унікальної української культури та мистецтва. З огляду на те, що останній раз подібного роду каталог видавався аж у 1972 році, потреба в такому довіднику для митців, працівників музейних, архівних, бібліотечних, освітніх, державних та муніципальних установ є нагальною. Одна з таких потреб – компенсувати брак знань про стан архівної справи у галузі літератури і мистецтва, оскільки за минулі роки фонди ЦДАМЛМУ зросли до 300 тис. одиниць збереження, серед яких 17 архівних фондів колекцій.
# 21.
ID: 3EVE11-1661
Назва проекту: Духовність – шлях до майбутнього
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: «Всеукраїнське об’єднання – Україна славетна»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: київ,
Опис проекту: «Духовність – шлях до майбутнього» - культурно-просвітницький п’ятиденний фестиваль, спрямований на збереження і розвиток національних традицій української культури, підвищення рівня освіти серед всіх верств населення, знайомство з митцями сучасності та популяризацію українських цінностей, створення сучасного освітнього простору для активної творчої реалізації та влаштування справжнього свята за участю національного оркестру та зірок української естради . Проведення фестивалю сприятиме активному та здоровому способу життя молоді, широкій пропаганді і подальшому розвитку науки та кращих зразків українського мистецтва в усіх його жанрах. «Духовність – шлях до майбутнього» - це свято для людей, що цінують та поважають науку, мистецтво та історію свого народу.
# 22.
ID: 3EVE11-1792
Назва проекту: Міжнародний Фотографічний форум KYIVPHOTOWEEK 2020
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3846580
Запитувана сума від УКФ: 3747780
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП "Тумасова Катерина Сергіївна"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Місією проекту є просвітницька та освітня діяльність у сферах мистецтва пов'язаних з фотографією, формування галузі виставкової фотографії в Україні, просування фотографії як виду мистецтва. У рамках проекту: програми ознайомлення поціновувачів з сучасними тенденціями фотографічного мистецтва, історією фотографії, розкриття соціального значення фотографії, формування світогляду та смаків аудиторії, пошук та розвиток молодих талантів. Тема Форуму 2020 року - МЕТАМОРФОЗИ, присвячена 150-річчю становлення української фотографії та творчій діяльності піонерів української фотографії: Ф. Мезера, Д.Біркіна, М.Петрова та інш. Історична частина експозиції буде складена з відтворених робіт цих митців. Відвідувачі Форуму зможуть порівняти історичні світлини з роботами сучасних фотографів та відчути зміни, що сталися у фотографічному мистецтві.
# 23.
ID: 3EVE11-1942
Назва проекту: ARTEFACT: Chernobyl 34 – іммерсивна медіа-арт виставка у Києві, Одесі та Харкові
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5767050.50
Запитувана сума від УКФ: 5767050.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БУЯНОВ ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Харків, Одеса. Чорнобиль,
Опис проекту: Це медіа-арт виставка з різними видами мистецтва та сучасних технологій про інформаційну складову Чорнобильської трагедії, критичне мислення та проблему маніпулювання інформацією, фейкових новин. Це наступний етап проекту «АРТЕФАКТ: Чорнобиль 33», що успішно пройшов у 2019 році за підтримки УКФ, зібрав більше 12000 відвідувачів, презентував 24 експонати. До Києва додається 2 великих міста - Харків та Одеса, що будуть долучати художників та аудиторію Східного та Південного регіонів України відповідно, а також територію тимчасово окупованих територій, АР Крим, Донецької та Луганської області. Буде проведена унікальна освітня програма. У 2020 році планується залучити ще 30 українських та 10 міжнародних митців. Презентувати виставку більше ніж 25 тисячам відвідувачів. Проект відбувається за підтримки міжнародних кураторів та Міністерства Енергетики України, МЗС, ДАЗВ
# 24.
ID: 3EVE11-2251
Назва проекту: Фестиваль кінооператорської майстерності «Кіноко»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3984753
Запитувана сума від УКФ: 3984753
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Творче об'єднання "Вавилон'13"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Житомир, Львів, Одеса,
Опис проекту: КІНОКО - перший в Україні фестиваль присвячений безпосередньо кінооператорському мистецтву. Заснований у квітні 2018-го року - покликаний відкривати нові імена у галузі кінематографії, як огляд найцікавіших здобутків перш за все студентського кіно.
# 25.
ID: 3EVE11-2292
Назва проекту: Два метри снігу. Львівські майстри фотографії і кіно початку ХХ століття та їхні послідовники в Україні та Польщі у ХХ та ХХІ столітті
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3619135.01
Запитувана сума від УКФ: 3619135.01
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна Організація “Благодійний фонд Національного художнього музею України”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, м. Львів, Львівська область,
Опис проекту: “Два метри снігу. Львівські майстри фотографії і кіно початку ХХ століття та їхні послідовники в Україні та Польщі у ХХ та ХХІ столітті” є багатокомпонентним дослідницьким проектом, що аналізує питання становлення та розвитку такого знакового явища в європейській культурі, як львівська школа фотографії, його вплив на мистецькі практики сучасних художників України і Польщі та створює поле для дискусії про роль та місце медіуму фотографії в сучасному музеї. Формат експозиції, спеціальна освітня програма та каталог зі статтями провідних дослідників комунікуватимуть проект широкій аудиторії в Києві та Львові, дадуть можливість для кращого осмислення складних культурних процесів в Україні ХХ ст.
# 26.
ID: 3EVE11-2333
Назва проекту: Фестиваль "Ідентифікація" проєкту "Відкривай Україну"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4928200.00
Запитувана сума від УКФ: 4928200.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна Організація “Благодійний Фонд “Фундація Соціальних Інновацій “З країни в Україну”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Фестиваль "Відкривай Україну: Ідентифікація" - подія, що відбудеться у Палаці Спорту 8 жовтня 2020. Зірки сучасної української музики (Піанобой, Джамала, Неспроста, БезОбмежень, Один в Каное, Христина Соловій та ін) виконуватимуть пісні на тексти зірок української літератури з шкільної програми - найкрутіший урок української літератури за часів Незалежності. В рамках події також буде діяти масштабна виставка сучасних стартапів, інноваційних бізнесів у сферах культури, мистецтва та освіти, яка сформована з найяскравіших представників учнівської молоді, регіональних підприємців та інноваторів. Винахідники, народні майстри, власники освітніх та бізнес-шкіл, люди, які змінюють регіони - ми привеземо найцікавіших героїв з усіх куточків країни.
# 27.
ID: 3EVE11-2352
Назва проекту: Фестиваль вуличних культур «Стріт лайф стайл» 2020
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 6000000
Запитувана сума від УКФ: 6000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Матюхін Георгій Вікторович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Всеукраїнський фестиваль вуличних культур, що має на меті проведення культурно-просвітницької діяльності спрямованої на ознайомлення усіх верств населення з унікальним особливостями молодіжних культур, що сформувалися в умовах вулиць. Ознайомлення учасників з історією заснування та розвитку окремих вуличних культур, особливостями спілкування, моди та музики, досягненнями українських діячів і відомих особистостей вуличних культур. У програмі фестивалю: - танцювальні конкурс з напрямів хіп-хоп та брейкданс; - міжнародні змагання зі стріт болу (вуличний баскет бол); - змагання зі стріт воркауту (вулична гімнастика); - змагання з бмх (трюки на велосипедах); - конкурс-виставка фоторобіт «Вуличні миті» («Street moments») для фотохудожників; - конкурс вуличного перформативного мистецтва; - просвітницька фото виставка «Відкрий для себе street cultures»; - публічні бесіди, зустрічі з відомими представниками та загальнонаціональними лідерами напрямків street cultures.
# 28.
ID: 3EVE11-2359
Назва проекту: Культурний форум ТрансКарпатіяКульт в Одесі
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5990717.00
Запитувана сума від УКФ: 5990717.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Мистецькі надра»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Одеса, Одеса,
Опис проекту: Культурний форум про Закарпаття в Одесі є п’ятим міжрегіональним форумом, який проводить Dofa fund. Концепція серії форумів полягає у побудові культурних містків між регіонами, налагодженні сталої мережевої співпраці між інституціями культури по всій Україні. Проект має за мету познайомити одеситів з культурою, історією та актуальними питаннями Закарпаття. В рамках проекту відбудеться быльше 100 мистецьких і просвітницьких подій, більшість з яких передбачає обговорення з аудиторією. Задачею проекту є підвищення обізнаності одеситів про Закарпаття, руйнування стереотипів, обговорення спільних і відмінних питань регіонів, актуалізація цінності різноманіття України, стимулювання колаборації і копродукції між культурними і освітніми інституціями, сприяння розвитку міжрегіонального туризму.
# 29.
ID: 3EVE11-2539
Назва проекту: Премія Global Teacher Prize Ukraine 2020
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 7127909.85
Запитувана сума від УКФ: 3313685.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка "Освіторія"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія для українських вчителів. Головний результат премії – це відзначення українських педагогів, які в рамках своєї діяльності досягають високих показників успішності своїх учнів і, при цьому, виходять за межі суто викладання предмету; сприяють налагодженню та розвитку культурного та міжкультурного діалогів через реалізацію культурних та соціальних проєктів (у школі та за її межами). Мета події: • посилити роль освіти та культури в українському суспільстві; • підняти престиж та популяризувати професію вчителя; • cформувати позитивний імідж України, долучивши українських вчителів до світової спільноти освітян «Global Teacher Prize» та представивши їхні здобутки на міжнародному рівні.
# 30.
ID: 3EVE11-2545
Назва проекту: ТИЖДЕНЬ АКТУАЛЬНОЇ П'ЄСИ
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4608720.00
Запитувана сума від УКФ: 4608720.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: неприбуткова громадська організація "Центр "ТЕКСТ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Северодонецьк, Краматорськ, Луцьк, Рівне,
Опис проекту: Міжнародний освітній фестиваль "ТИЖДЕНЬ АКТУАЛЬНОЇ П'ЄСИ" в 2020 році має на меті представити як українських авторів в сталому для фестивалю форматі, так і презентувати вистави за текстами нової української драматургії та світової нової драми. Мета фестивалю: презентація та перехід на новий професійний рівень руху нової драми в Українському театральному середовищі.
# 31.
ID: 3EVE11-2548
Назва проекту: Міжнародний мистецький фестиваль «Джойфест»-2020
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4600000
Запитувана сума від УКФ: 4600000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Міжнародний соціально-культурний проект "ДЖОЙФЕСТ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Новоград-Волинський, Житомирська область, Славутич, Київська область, Краматорськ, Донецька область,
Опис проекту: Проект передбачає проведення низки культурних заходів, а саме: Всеукраїнського фестивалю дитячих театрів «JoyFest-Діти» у червні 2020, Міжнародного театрального фестивалю «JoyFest» в жовтні 2020, а протягом червня-жовтня – показ найкращих вистав обох фестивалів, які були в програмі 2019, у великих, та малих містах України (Новоград-Волинський, Славутич, Краматорськ), також проведення фестивалю в Києві та фестивальних показів в регіонах – концертів, майстер-класів, виставок образо-творчого мистецтва із залученням місцевих митців. Таким чином, передбачається мультиплікація заходів, що відбуваються в Києві, в різні регіони України із залученням місцевого творчого потенціалу.
# 32.
ID: 3EVE11-2645
Назва проекту: Фестиваль Джаз Коктебель Відкрита Сцена
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3089292.88
Запитувана сума від УКФ: 3089292.88
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Промо-Юей»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Скадовськ, Херсонська обл.,
Опис проекту: Найвідоміший та найдосвідченіший український оупен-ейр Фестиваль Джаз Коктебель завдяки УКФ відкриватиме Україні та світу нові музиккальні імена. Через розроблену у відповідності до потреб кожного учасника програму тренінгів значно підсилить спроможність молодих гуртів до сталого розвитку. Фестиваль вкаже десяткам тисяч національних та іноземних гостей фестивалю з «кримською» назвою про сталість культурної політики Української Держави. Акцент в цьому році зроблений на українській новій музиці як символі однієї з найкреативніших націй світу.
# 33.
ID: 3EVE11-2646
Назва проекту: театрально-урбаністичний фестиваль Parade-fest
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 9000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АРТ ДОТ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, Маріуполь, Бахмут, Сєвєродонецьк,
Опис проекту: Parade-fest — фестиваль про право на місто. Мета: за допомогою освіти, мистецтва та соціальних ініціатив стимулювати гармонійні демократичні зміни в громадянському суспільстві та підвищити рівень компетентності культурних лідерів. Фестиваль складається з трьох частин: освітньої, урбаністичної та театральної. В яких ми піднімаємо складні та стигматизовані теми в суспільстві: Революція гідності, війна на сході, толерантність, соціальна відповідальність, медіа маніпуляції, тощо. Результатом є зростання кількості та якості соціальних та мистецьких проектів в україні, міжнародних колаборацій. Освітлення театральних процесів в Україні для ринку Європейських театральних інституцій. Теми фестивалей: 2018р. “Толерантність”, 2019 “Насилля та утопії”, 2020 “Культура переходу” — проаналізуємо зміни у суспільстві за роки незалежності.
# 34.
ID: 3EVE11-2725
Назва проекту: XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль "Чорноморські Ігри"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 6862431.34
Запитувана сума від УКФ: 4146815.70
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАВРІЙСЬКІ ІГРИ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Херсонська обл., м.Скадовськ,, м.Київ,
Опис проекту: У Фестивалі беруть участь виконавці віком від 6-ти до 16-ти років з усіх куточків України, в т.ч. з тимчасово окупованих територій. До складу журі входять відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа. Участь для конкурсантів у фестивалі є безкоштовною. Результати: Конкурсанти: понад 600 Глядачі open air: 48 тис. Телеаудиторія: 2млн.900 тис. Інтернет аудиторія: 600 тис. Висвітлення: 250 публікацій та 35 сюжетів в ЗМІ Мета: Знайти талановитих дітей, надавати їм можливість для творчої реалізації; Ознайомити широкий загал з талановитими дітьми України за допомогою усіх видів комунікацій; Обмін досвідом між досвідченими фахівцями музичної галузі, та тими, хто лише стає на цей шлях;
# 35.
ID: 3EVE11-2855
Назва проекту: Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії - 2020»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5039500.08
Запитувана сума від УКФ: 3639500.08
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Фестивальний центр»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Херсон, місто Миколаїв, місто Одеса, місто Олешки, Херсонська область, місто Нова Каховка, Херсонська область,
Опис проекту: Проект реалізується з метою популяризації українського та зарубіжного сучасного театрального мистецтва, інтернаціоналізації української культури, посилення позитивного іміджу України на міжнародні арені, збільшення ролі культури в житті українського суспільства. Проект сприяє міжкультурному діалогу та підтримці культурного розмаїття, розбудові партнерств у сфері культурних і креативних індустрій, створює (сприяє появі) нові творчі простори в місті, розширює можливості кроссекторального культурного контенту, позитивно впливає на розвиток внутрішнього та зовнішнього культурного туризму.
# 36.
ID: 3EVE11-2879
Назва проекту: 10-й фестиваль німого кіно та сучасної музики "Німі ночі"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3658295
Запитувана сума від УКФ: 3079002
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство «Національний центр Олександра Довженка»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Одеса,
Опис проекту: «Німі ночі» - єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі фестиваль архівного кіно з потужною дослідницькою складовою у царині кінематографу та актуальної музики. Це рідкісна нагода побачити німі стрічки на великому екрані, із живим музичним супроводом. Фестиваль приймають Одеса, де фестиваль засновано 2010 року, та Київ, де у Довженко-Центрі зберігається найповніша в Україні збірка німого кіно. За 10 років існування фестивалю українська публіка побачила понад 63 фільми дозвукової епохи: як знані світові стрічки, так і віднайдені та відреставровані фільми українських кінематографістів. Ювілейний, десятий фестиваль 18-21 червня представить у Києві та Одесі 8 фільмів-відкриттів українського та закордонного виробництва із сучасними саундтреками.
# 37.
ID: 3EVE11-2880
Назва проекту: «Матриця ідентичності. Українська колекція печаток Великого князівства Литовського»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5525201.00
Запитувана сума від УКФ: 5525201.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавничий дім "Антиквар"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Вільнюс, Литва,
Опис проекту: 2020 року Литовська Республіка відзначає 30-ліття відновлення незалежності. З цієї нагоди видавничий дім «Антиквар» розробив виставковий проєкт «Матриця ідентичності. Українська колекція печаток ВКЛ», що проходитиме влітку у Вільнюсі за підтримки Музею «Палац Великих Князів Литовських». Понад 200 експонатів з колекції Музею Шереметьєвих – найбільшого в Європі приватного історичного музею – презентують сфрагістичні пам’ятки (матриці печаток) Великого князівства Литовського, що мають унікальну історичну та художню цінність. Зважаючи на їхню специфіку, оригінальним є спосіб презентації за допомогою новітніх мультимедійних засобів. Період ВКЛ є ключовим – матриця! – для становлення національної ідентичності українського та литовського народів. Його вивчення дозволяє краще зрозуміти процеси, що відбуваються у наших суспільствах сьогодні.
# 38.
ID: 3EVE11-2902
Назва проекту: Промо кампанія Одеського міжнародного кінофестивалю та організація ділової програми Film Industry Office
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5422363.08
Запитувана сума від УКФ: 5050363.08
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Український кінофестиваль"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Україна,
Опис проекту: Одеський міжнародний кінофестиваль є головною кіноподією в Україні і існує з 2010 року. Місією фестивалю є популяризація інтелектуального, фестивального та артхаусного кіно серед широкої глядацької аудиторії через ексклюзивні конкурсні та позаконкурсні кінопокази мовою оригіналу за участі творчих груп. У 2019 році кількість глядацьких відвідувань сягнула 165 000. Програмний фокус Одеського МКФ - фільми в напрямку «арт-мейнстрім», тобто ті, яким притаманна висока художня якість, та ті, що доступні широкій аудиторії. Щорічно на кінофестивалі проходять три конкурсні програми: Міжнародна та Національна, а також Конкурс європейських документальних фільмів. Головними арбітрами Одеського кінофестивалю стають глядачі: за результатами глядацького голосування визначається володар Гран-Прі Міжнародної та Національної конкурсної програм. Інших переможців визначає професійне журі. Нагородження переможців відбувається під час Церемонії Закриття в Одеському Оперному театрі. Крім того важливим напрямком є підтримка розвитку української кіноіндустрії програмою Film Industry Office - платформа для презентації кінопроектів та проектів серіалів, майданчик для професійних дискусій, обговорень, майстер класів та B2B можливостей.
# 39.
ID: 3EVE11-2960
Назва проекту: W LIVE - ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ МАРАТОН ПАМ'ЯТІ ВАСИЛЯ СЛІПАКА
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3245360.00
Запитувана сума від УКФ: 3245360.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНЕ МІСТО"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Маріуполь, Хмельницький, Париж (Франція),
Опис проекту: Міжнародний музичний марафон W LIVE — 4 музичний марафон пам’яті оперного співака, Героя України Василя Сліпака. Це можливість зібрати на одній сцені з різних країн Європи найкращих музикантів, які знали співака і працювали з ним; вшанувати пам’ять новітнього Героя України, який загинув під час війни на сході України, показати слухачам, якою потужною може бути сила класичної музики і скільки сучасних інтерпретацій вона може мати; осмислити музику як великий інструмент впливу, а постать Василя Сліпака як надзвичайний живий потік, який продовжує жити в творчих проєктах, ідеях та новому поколінні музикантів. Тема 4 маратону - “Збережім світ”.
# 40.
ID: 3EVE11-2960-2
Назва проекту: Beethoven marathon (до 250-річчя від дня народження композитора)
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3202700.00
Запитувана сума від УКФ: 3202700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНЕ МІСТО"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, Київ, Батурин (Чернігівська), Глухів (Сумська область), Кременець (Тернопільська область), Уберлінген (Німеччина), Вроцлав (Польща),
Опис проекту: Beethoven marathon - серія крос-секторальних заходів з метою відзначення 250-річчя від дня народження Людвіга Ван Бетховена. Події відбудуться у 3 країнах (Україна, Польща, Німеччина) та 5 областях України (Львівська, Тернопільська, Київська, Сумська, Чернігівська) впродовж трьох місяців за участі більше 30 українських та іноземних учасників. Фестиваль включає мистецьку резиденцію, оперу, майстер-класи, лекції, великі симфонічні концерти, концерти камерної музики та інклюзивні концерти для людей з порушеним слухом. Заходи відбуватимуться у найрізноманітніших мистецьких та креативних просторах – від музеїв, заповідників до руїн і гетьманських резиденцій.
# 41.
ID: 3EVE11-3084
Назва проекту: Форум "Апарель"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3295803.60
Запитувана сума від УКФ: 3011303.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАЛЬМЕДІА"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна, Львів, Україна, Мюнхен, Німеччина, Берлін, Німеччина, Бремен, Німеччина, Харків, Миколаїв, Дніпро,
Опис проекту: Це форум із перформативними та мультимедійними елементами. Основа проекту - демонстрація спеціально створеного документального фільму «Моя прабабуся та Зігфрід» про примирення та кохання старих українки та німця, що в молодості були по різні сторони війни. Загалом, проект включає в себе демонстрацію фільму у переглядових залах, символічну пластичну виставу-перфоманс із мізикою, піснями та сучасним танцем, влаштовану разом фотовиставку побутових та приватних фотографій військового часу, запрошення на перегляд ветеранів та «дітей війни» в Україні та Німеччині та обговорення, створення телепродукту із їх інтерв’ю, а також, створення веб-ресурсу, на якому молодь та люди у похилому віці із України та Германії зможуть викладати схожі історії примирення та спільні українсько –німецькі заходи, що направлені на євроінтеграцію України та дружбу європейських народів.
# 42.
ID: 3EVE11-3089
Назва проекту: KlezmerLab
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3397413.00
Запитувана сума від УКФ: 3397413.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Соціальний Капітал"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Харків, Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Вінниця,
Опис проекту: KlezmerLab - проект міжкультурного та міжсекторального обміну та співтворчості, де музиканти, виконавці, DJ-ї, продюсери та арт-менеджери з різних країн створюють сучасні музичні твори та проекти в різних жанрах на основі записів клезмерської музики, зроблених в Україні на початку ХХ століття Мойсеєм Береговським. Мета: Популяризація клезмера в світі як частини української музичної культурної спадщини, створення умов для розвитку та поширення традиції в цифрову еру через творче переосмислення архівів Мойсея Береговського в рамках міжнародної кроскультурної та кроссекторальної співпраці. Результати: створення електронного альбому KyivKlezmerBeat, 200+ матеріалів про проект в медіа, 10 – 15 автентичних мелодій оброблено українськими та зарубіжними виконавцями та включено в репертуар.
# 43.
ID: 3EVE11-3095
Назва проекту: 1. Відзначення 20-річчя прориву в українській літературі-унікального Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5770478.00
Запитувана сума від УКФ: 5770478.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Світ Успіху"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: Відзначення 20-річчя «Коронації слова» є висвітленням і поширенням досвіду соціально відповідального унікального міжнародного літературного проекту, який залучає аудиторію з усіх регіонів країни та зарубіжжя, створив новий пласт у сучасній українській літературі: представив понад 800 письменників, які видали більше 900 творів сукупним накладом 25 мільйонів примірників., 48 фільмів і 36 п’єс. Масштабне відзначення ювілею конкурсу, за участю найвідоміших письменників України і світу, послів держав, видавців, продюсерів з широким висвітленням на телебаченні, в мас медіа сприяє піднесенню міжнародного іміджу України. Проект сприяє розбудові культурної екосистеми України, заохочує громадян до читання та творчості,налагоджуючи міжсекторальну співпрацю через літературу, кіно, театр, поезію та музику.
# 44.
ID: 3EVE11-3201
Назва проекту: UA Нова Хвиля
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 7810264.00
Запитувана сума від УКФ: 5833064.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВА ХВИЛЯ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, залучення учасників заходів та партерів з Європи, США, Канади,
Опис проекту: Проект «UA Нова Хвиля» – міжнародний фестиваль-конкурс креативної економіки, культури та інновацій, призначений для розвитку проектів та експорту продуктів креативної індустрії країни, який поєднує 12 напрямків, буде знаковою подією, що формує майбутнє креативної економіки і культури України. Проект UA Нова Хвиля - це творча та креативна сила в світовому контексті, місія якої показати Україну, як країну творців та ідейних інноваційних експерементаторів в світовому культурному просторі. Бренд Нова Хвиля відображає філософію української нової хвилі лідерів, трендів, проектів на межі креативної економіки та культури. Ми обєднуємо та формуємо цілісність суспільства через створення платформи, де буде розвиток людей та регіонів шляхом створення культурного продукту.
# 45.
ID: 3EVE11-3212
Назва проекту: Каннський вечір 2020
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3117600
Запитувана сума від УКФ: 3045600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Кіновир"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків, Одеса, Кропивницький, Івано-Франківськ, Черкаси, Луцьк, Вінниця, Дніпропетровськ, Канни (Франція),
Опис проекту: Проект «Каннський вечір 2020» включає в себе: організацію прем’єрних показів альманаху українських коротких фільмів, куди увійдуть 6 фільмів українських режисерів, що є учасниками Short Film Corner Каннського кінофестивалю, в містах України протягом травня-вересня 2020 року; представлення своїх фільмів режисерами в рамках Short Film Corner Каннського кінофестивалю з 18 по 23 травня в Каннах.
# 46.
ID: 3EVE11-3221
Назва проекту: Одеський Фестиваль Світла. 5 років від дня заснування
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3809000.00
Запитувана сума від УКФ: 3209000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЕТЕЛЬГЕЙЗЕ УКРАЇНА»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса, Кам'янське,
Опис проекту: Odessa Light Fest є першим в Україні незалежним фестивалем світлового та мультимедійного мистецтва, що проводиться з 2015 року. Перлиною фестивалю є унікальне мультимедійне повітряно-циркове вуличне шоу. Світлові інсталяції, відеопроекції, перформанси на відомих пам'ятках архітектури та будівлях перетворюють місто на величезний сценічний арт-простір, змінюючи до невпізнанності. Національні та міжнародні медіа-артисти розповідають історії, представляючи свої культури. Щорічна задана тема - інструмент досягнення мети – дослідження та популяризація української культурної спадщини через розвиток сектору світлових інсталяцій та візуальних проекцій. Фестиваль включає: відкриття, міжнародні конкурс 3d відеомаппінгу та світлових інсталяцій, VJ-батл, лазерне шоу, тематичні лекції тощо. Унікальність контенту - запорука сталої туристичної привабливості. Вхід вільний.
# 47.
ID: 3EVE11-3225
Назва проекту: Західфест - через інновації та масштабування фестивалю до створення нових зірок
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5580540.00
Запитувана сума від УКФ: 4844540.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Західфест"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Родатичі, Львівська область,
Опис проекту: Метою проекту є масштабування фестивалю Західфест, завдяки залученню до події нових секторів культури та створення музичного відбору фестивалю-майстерні для молодих виконавців.Результатами проекту стане збільшення цільової аудиторії фестивалю та створення нових імен в музичній індустрії.
# 48.
ID: 3EVE11-3242
Назва проекту: Всеукраїнська виставка "Всі музеї в один день"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4253570.00
Запитувана сума від УКФ: 4253570.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка "Асоціація індустрії гостинності Укрраїни"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Всі регіони України,
Опис проекту: Проект має на меті підтримати розвиток музейної справи в Україні та промотувати музеї і виставкові майданчики. У результаті буде проведено 2-денну масштабну виставка музейних експонатів, інсталяцій і презентаційних стендів. У перший день відбуватиметься спілкування та нетворкінг між представниками музеїв і бізнесу, які зацікавлені у формуванні туристичних продуктів, включаючи музейні екскурсії. У другий день виставку буде відкрито для всіх бажаючих з метою ознайомлення з музейними колекціями та презентаціями. У результаті відбуватиметься промоція ідеї проведення дозвілля у музеях.
# 49.
ID: 3EVE11-3257
Назва проекту: Національний проект "Українська пісня/Ukrainian Song Project"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4805810.00
Запитувана сума від УКФ: 3845560.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Україна. Культура. Світ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Львів,
Опис проекту: Проект започаткований з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики в Україні та світі, підтримки молодих українських виконавців. "Українська пісня" - це мистецький проект, який має стати платформою для пошуку молодих, талановитих, креативних артистів та гуртів з усієї країни. Напрямком проекту є формування якісно нового покоління популярних українських виконавців. Вже 5 рік поспіль проект відбувається на стадіоні "Арена Львів" в рамках святкуванням Дня незалежності України і транслюється на загальнонаціональних телеканалах. Протягом останніх трьох років проект став одним із найграндіозніших музичних подій в Україні. 15 серпня 2020р. спільно з відомими виконавцями на сцену вийдуть десять переможців всеукраїнського відбіркового туру, який розпочнеться 01 березня 2020 року.
# 50.
ID: 3EVE11-3360
Назва проекту: Фестиваль "Українська фортеція - Fest"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3324814
Запитувана сума від УКФ: 3324814
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Освітньо-культурний центр "Дивосвіт"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Фестиваль "Українська фортеця - Fest" - покликаний підтримати та популяризувати свята День українського козацтва, Покрова Божої матері та День захисника України. Наша команда розробила чудову культурну та шоу-програму до свят, які відбуваються 14 жовтня. Ми запросили до участі відомих виконавців, кінне козацьке шоу, лазерне шоу на повітряних кулях. Також, на фестиваль запрошені військові зі своєю технікою. Однією з особливостей фестивалю буде реконструкція часів козацької доби, написання листа "Східному Султану" (Лист нащадків українських козаків Східному султану, попередження загарбникам та всім, хто думає нападати на Українську державу. Авторами листів будуть: Воїни ООС, Козаки, Представники влади та молоді). Ці листи пройдуть символічний шлях Дніпром та будуть відправлені по руслу Дніпра у пляшках з 4 міст: Києва, Дніпра, Запоріжжя та Херсону. Все це буде відбуватися за підтримки Клубу мерів, участі козацьких організацій різних регіонів України та супроводжуватися відеотрансляцією через соцмережі та ЗМІ.
# 51.
ID: 3EVE11-3556
Назва проекту: Файна місія - неси культуру!
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5941170
Запитувана сума від УКФ: 5941170
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Фестиваль “Файне місто”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Тернопіль,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль “Файне місто”, одна із знакових музичних подій України, що відбудеться у період з 30.07.2020 по 2.08.2020. У цьому році він вийде за свої звичні фестивальні рамки та понесе мистецьку «файну місію» на вулиці міста Тернополя. В рамках фестивалю планується безкоштовний день, під час якого сцени фестивалю нададуться молодим гуртам, телеміст з партнерським фестивалем у Польщі, а також освітні та перформативні проекти для консолідації творчих ініціатив молодих митців. Завдяки проекту ми плануємо збільшити кількість споживачів мистецького продукту в регіоні , надати ресурси та промоцію молодим митцям та збільшити цільову аудиторію відвідувачів фестивалю.
# 52.
ID: 3EVE11-3919
Назва проекту: Міжнародні Хорові Змагання 2020
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 11700500
Запитувана сума від УКФ: 6000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Асоціація "Київ Туристичний"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Промоція та організація перших в Україні Міжнародних хорових ігор 2020, що відбудуться у місті Київ 27-31 серпня 2020 року. Метою проекту є залучення аудиторії з регіонів України та з закордону, розвиток національної та міжнародної співпраці партнерів та експертів в галузі, посилення ролі культури у житті суспільства шляхом проведення відкритих концертів міжнародних та українських хорових об’єднань, активізація внутрішнього туризму, а саме залучення українців з різних регіонів та заохочення волонтерства протягом заходу. Результатом проекту є: Збільшення туристичного потоку до Київа, популяризація культурної спадщини України та міжнародна співпраця.
# 53.
ID: 3EVE11-4528
Назва проекту: Історико-культурний фестиваль "Меч Арея: в гості до Великої Скіфії"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4983331
Запитувана сума від УКФ: 4346623
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Доброславська селищна рада Лиманського району Одеської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Доброслав, Лиманський район, Одеська область,
Опис проекту: Скіфи – найвідоміший народ Античної доби в Північному Причорномор’ї , який у VII—III ст. до н. е. населяв землі Великого Євразійського Степу у тому числі і сучасної Одещини. На території Доброслава, інших населених пунктів Лиманщини дотепер збереглися скіфські кургани. Скіфська культура, мистецтво, вірування, ремесла знаходять своє відображення і в сучасній культурі та побуті українців, а їхні волелюбність, нескореність, демократизм – риси, які сьогодні треба виховувати у підростаючому поколінні. Позиціонування Доброслава як місця щорічного історико-культурного фестивалю сприятиме пробудженню інтересу до своєї історії, поверненню традиційних цінностей української культури, збереженню та популяризації історико-культурної спадщини, розвитку традиційних ремесел; дасть поштовх впровадженню механізмів територіально-економічної спроможності Доброславської територіальної громади та збільшення туристичного потенціалу селища.
# 54.
ID: 3EVE11-4529
Назва проекту: «Сучасний музей української мови». Мультимедійна інтерактивна виставка
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 6787757
Запитувана сума від УКФ: 4993757
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Полтавська міська організація творчої молоді «Коло тебе»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Полтава, Полтавської області,
Опис проекту: Мультимедійна інтерактивна виставка «Сучасний музей української мови» – це унікальний проект інтерактивного музею з аудіовізуальними та мультимедійними ефектами, наочними експозиціями та наявністю експонатів, до яких можна торкатися. Це відкритий багатофункціональний та інклюзивний простір з можливістю відокремити зони (або об’єднати їх в одне ціле) та особливим дружнім до дітей середовищем. Мета створення: популяризація української мови, підвищення мотивації до її вивчення та глибинного розуміння її історії, природи та функцій за допомогою сучасних, інклюзивних та мультимедійних інструментів та засобів. Результат: сприяння самоусвідомленню та самоідентифікації громадян як українців, збільшення туристичної привабливості регіону.
# 55.
ID: 3EVE11-4748
Назва проекту: Виставковий проєкт “ФУТУРОМАРЕННЯ”
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3946628.82
Запитувана сума від УКФ: 3169694.89
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство “Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, ДП НКММК “Мистецький арсенал”,
Опис проекту: Футуромарення — це мультидисциплінарний проєкт, присвячений темі футуризму в Україні 1910–1930-х років: як потужного чинника модернізації і мистецького експерименту та як системи ідеологічних поглядів новітньої доби. Мета проєкту: актуалізувати мистецьку спадщину футуризму в Україні для широких аудиторій, сприяючи при цьому появі нових досліджень та проєктів від професійної спільноти та увиразненню цього феномена на культурній мапі України. Проєкт передбачає комплексне опрацювання досліджень про український футуризм, їх інтерпретацію та презентацію у вигляді синтетичної музейної експозиції, яка в такий спосіб унаочнює основні засади футуризму та зшиває регіональні історії. Публічні події для різних аудиторій та відео-лекції дозволять представити явище футуризму для сучасного глядача.
# 56.
ID: 3EVE11-5059
Назва проекту: ХІІ Фестиваль звичаєвої культури “Живий Вогонь”
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5697856.00
Запитувана сума від УКФ: 5570743.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Крайове Товариство “Вінницький козацький полк імені Івана Богуна”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Якушинці, Якушинецька ОТГ, Вінницька обл.,
Опис проекту: Розвиток та промоція XIІ Міжнародного фестивалю звичаєвої культури “Живий Вогонь” шляхом проведення рекламної кампанії, запрошення танцювальних та вокальних колективів українських етнічних груп, представників національних меншин, європейських народів, козацьких організацій бойових мистецтв, етно рок-гуртів, купальського Мега-шоу “Живий Вогонь єднає Україну!”, виступів на сцені та проведення воркшопу для представників ОТГ “Залучення громад до фестивального руху” . Особливості фестивалю: реконструкція автентичних купальських обрядів; тематичні локації; майстри народної творчості; виступи з козацьких бойових мистецтв; виставка старовинної зброї; запалення "живого вогню" способом тертя.
# 57.
ID: 3EVE11-5124
Назва проекту: «Купало Фест» Ой, да на Івана-Купала з неба зірка впала
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 300
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство "Міський палац культури"Чернігівської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернігів,
Опис проекту: Популяризація культурної спадщини Чернігівського регіону, яка спонукатиме до осмислення та засвоєння певних духовних взірців нашого краю. Активізація розвитку започаткованих традицій святкування Івана Купала; Виховання у молодого покоління поваги до духовно- культурного спадку рідного краю; Викликати зацікавленість до фольклорної спадщини краю, показати можливість синтезу фольклорного матеріалу з сучасними тенденціями в музиці.
# 58.
ID: 3EVE11-5178
Назва проекту: Міжнародний Форум "PROколекції"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5564810.49
Запитувана сума від УКФ: 4644561.19
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Арткульт Фундація"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний Форум “PROколекції” має на меті створити міжнародну кроссекторальну дискусійну платформу для обміну досвідом та пошуку ефективних рішень щодо розвитку ринку мистецтва та колекціонування в Україні. Розвиток підприємництва у мистецькій галузі важливий для підтримки та реалізації креативних ідей, становлення інфраструктури, залучення широкої аудиторії та створення нових робочих місць. Цілі Форуму: ➢ Популяризація колекціонування та мистецької філантропії як важливих передумов розвитку та міжнародного визнання українського мистецтва; ➢ Залучити відомих міжнародних експертів для обговорення та розробки пропозицій щодо вирішення проблем українського арт-ринку, ознайомити з історією українського мистецтва та сучасним мистецтвом в Україні; ➢ Розглянути міжнародний досвід взаємовідносин держави, культурних інституцій та приватного капіталу у створенні дієвих систем культурного підприємництва; ➢ Віднайдення дієвих мотиваційних важелів для мистецького колекціонування культурного меценатства. Результати Форуму: - проведення виставки з музейних колекцій (1 головна експозиція); - проведення виставок з приватних колекцій (4 змінні експозиціїі) ; - звіт Форуму (на он-лайн платформі artcult.org.ua та www.m17.kiev.ua); -опис нових законопроектів після презентації та обговорення на Форумі (ввіз і вивіз культурних цінностей, закон про меценатство і т.п.) -публічно-доступні відео-звіти з презентацій, доповідей, освітнього матеріалу з Форуму; -напрацювання для подальшого розвитку он-лайн інформаційної та консультаційної платформи з різних питань мистецького колекціонування (статті, поради, події від кола міжнародних та українських експертів на сайті www.artcult.org.ua);
# 59.
ID: 3EVE11-5253
Назва проекту: Молодість Студентський Хаб
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4925725.00
Запитувана сума від УКФ: 4925725.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обеженою відповідальністю "ГУДМЕДІА"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: У 2020 році «Молодості» виповнюється 50 років, це один з найстаріших європейських кінофестивалів, який зародився, як перегляд студентських фільмів. Тож, фестиваль вирішив відзначити ювілей унікальним проєктом, аналогів якому не існує у світі. В рамках кінофестивалю працюватиме освітня програма за участі провідних фахівців з Європи та України для студентів кіношкіл Європи та України, профільних навчальних закладів, аматорських театральних студій та колективів, відеоблогерів, кінокритиків, молоді, яка цікавиться кіно тощо. В рамках Molodist Student Hub відбудеться низка майстер-класів, пітчинг студентських кінопроєктів, зйомка та презентація 4 студентських короткометражних фільмів, знятих під час навчальних сесій у студентському кінохабі.
# 60.
ID: 3EVE11-5280
Назва проекту: Львівський міжнародний BookForum
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5936551.96
Запитувана сума від УКФ: 5936551.96
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Форум видавців»
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Метою Проєкту є сприяти підвищенню культурного та освітнього рівня суспільства за допомогою організації та проведення Львівського міжнародного BookForum. Результатами проєкту є проведення головного культурного фестивалю країни - Львівського міжнародного BookForum; залучити 1 000 учасників, 80 програмних партнерів до організації та проведення 600 заходів; 750 акредитованих журналістів; охопити 3 000 000 користувачів у соціальних мережах; прийняти на фестивалі 27 000 тисяч відвідувачів.
# 61.
ID: 3EVE11-5358
Назва проекту: 4 міжнародний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN - 2020
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5667810.00
Запитувана сума від УКФ: 3421660.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Інститут культурної політики"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Тульчин, Вінницька область,
Опис проекту: Міжнародний open air фестиваль «OperaFest Tulchyn» проходить на території палацу Потоцьких, пам’ятки національного значення, який має назву «Подільський Версаль». Відомий стартап в сфері культури, який об’єднує багато мистецьких чинників та туристичний компонент, відвідали у 2019 році понад 68 тисяч осіб. Структура фестивалю дозволяє презентувати до 12 оперних вистав без жанрових обмежень протягом фестивальних днів із використанням сучасних технологій, за допомогою яких відтворюється атмосфера оперного театру. Опери лунають українською мовою або надається переклад українською на інтерактвній стрічці. Програма побудована від класичної опери до сучасних мюзиклів та рок опер, що дозволяє залучити широку аудиторію В рамках фестивалю відбувається проект KIDS OPERAFEST, що додає потужний освітній компонент у знакову мистецьку подію України. Стратегічна мета фестивалю: популяризація культурної спадщини та історичних традицій міста Тульчин за допомогою якісного культурного фестивального продукту, що сприяє зміцненню міжнародних та регіональних культурних зв’язків, залучає туриста та впливає на інвестиційну привабливість регіону. Результатом реалізації проекту є: 1. інтеграція матеріальної культурної спадщини Національного значення – Палацу Потоцьких в життя громади, що дозволяє залучати кошти різних фондів на реставрацію Палацу та впорядкування території 2. Вплив на формування аудиторії - прихильників оперного мистецтва, зокрема залучення молоді до високого мистецтва завдяки нестандартній формі презентації вистав 3. Створення алгоритмів адаптації важких оперних вистав для показу просто неба завдяки використанню новітніх технологій та інноваційних підходів, що вплинуло на формування мистецького ринку країни (започаткування модної течі: презентація оперних перфоменсів просто неба)
# 62.
ID: 3EVE11-5631
Назва проекту: V Форум Креативних Індустрій
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5000000
Запитувана сума від УКФ: 5000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Агентство маркетингових комунікацій "ДІАЛЛА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Форум Креативних Індустрій – це подія, що із 2015 року об’єднує представників з різноманітних сегментів інтелектуальної сфери діяльності: бізнес, маркетинг та комунікації, дизайн, кіно і шоу-бізнес, медіа, технології та стартапи, соціальні ініціативи тощо. Мета Форуму – продемонструвати потенціал креативності як найціннішого економічного ресурсу сучасної України, висвітлити актуальні виклики та розробити варіанти вирішення можливих проблем, ознайомити відвідувачів із останніми досягненнями та можливостями в культурних та креативних індустріях (далі - ККІ), допомогти відвідувачам налагодити контакти для міжсекторальної співпраці. І заохотити до створення нових, результативних проектів у різних галузях.
# 63.
ID: 3EVE11-5734
Назва проекту: 13-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art та запуск дистрибуційної бази фільмів “Ukrainian Short Films”
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4051805.00
Запитувана сума від УКФ: 3482305.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Віз-Арт"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Київ, Харків, Івано-Франківськ, Ужгород, Тернопіль, Маріуполь, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Німеччина (Берлін) - 10 міст, крім Львова, основної локації проекту,
Опис проекту: Кінофестиваль Wiz-Art є одним з ключових гравців ринку кіноіндустрії в Україні та має міжнародне визнання. 15 – 21 червня 2020-го фестиваль відбудеться уже в 13-те. Цьогоріч, окрім показів кінопрограм та індустріальної програми Wiz-Art Lab з Пітчингом сценаріїв, ми запустимо базу Ukrainian Short Films. Вона сприятиме покращенню умов розвитку українського кіно та пожвавленню діалогу про нього у світі. Опісля фестивалю ми організуємо 10 партнерських презентацій та показів короткометражних фільмів у містах України та Європи (Берлін, Київ, Івано-Франківськ, Харків та інші). Під час фестивалю доступ до ексклюзивного контенту отримають більше 6000 глядачів та ще тисячі опісля, загальне охоплення аудиторії – 600 000 осіб.
# 64.
ID: 3EVE11-5760
Назва проекту: документальний проект AFTERILOVAISK
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4834246.00
Запитувана сума від УКФ: 4834246.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “НОВИЙДОНБАС”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Донецька область (Маріуполь, Краматорськ), Сєвєродонецьк, Харків, Дніпро, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Південь (Одеса, Херсон, Миколаїв), Центр (Кропивницький, Вінниця, Чернігів),
Опис проекту: AFTERILOVAISK — це документальний мультимедійний проєкт, присвячений військовим діям російсько-української війни серпня 2014 року пов’язаних з битвою за місто Іловайськ. З “Іловайського котла” українські бійці виходили “зеленим коридором” і потрапили під розстріл російської регулярної армії. Україна зазнала військових втрат і удару по бойовому духу після чого були підписані “мінські угоди”. Мета: створити проєкт, який допоможе задокументувати та переосмислити значення подій серпня 2014 року для військових, їх родин та України в цілому. Від сприйняття як трагедії до засвоєння важливого уроку. Результатом проєкту стане опублічення зібраних свідчень через сайт проєкту, фотовиставки, документальний фільм, публікації в ЗМІ та публічні дискусії.
# 65.
ID: 3EVE11-5856
Назва проекту: Відкриті Двері
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБЛИЧЧЯМ ДО КУЛЬТУРИ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою проекту є створення кінофестивалю сучасного життєстверджуючого кіно у тісній співпраці з іноземними міжнародними кінофестивалями. Планується залучення до співпраці спеціалістів психологічних служб та працівників соціального захисту населення. А також заохочення до участі представників незахищених верств населення, таких як мешканці дитячих інтернатів, ветерани АТО з метою психологічної реабілітації та соціальної інтеграції засобами кіномистецтва.
# 66.
ID: 3EVE11-5958
Назва проекту: Odessa Fashion Week
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5285233.72
Запитувана сума від УКФ: 4369089.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Одеський Тиждень Моди»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Odessa Fashion Week - це професійний тиждень моди в Одесі, який з 2015 року тричі на рік презентує колекції pret-a-porter та de-luxe майбутнього сезону відомих українських та зарубіжних дизайнерів, а також відкриває нові імена в fashion-індустрії. Захід побудовано на професійних принципах організації тижнів мод, прийнятих у світовій fashion-індустрії та покликаний сприяти розвитку індустрії моди в Південному регіону та Україні в цілому. Головними завданнями Odessa Fashion Week є проведення освітніх програм та популяризація професій модної індустрії, підтримка молодих дизайнерів та просування українських дизайнерів (торгових марок) одягу, взуття та аксесуарів на всеукраїнський та міжнародні ринки.
# 67.
ID: 3EVE11-6030
Назва проекту: Міжнародний музичний фестиваль Black Sea Music Fest
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3043452
Запитувана сума від УКФ: 3043452
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство "Національний одеський філармонійний оркестр"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Головна мета фестивалю – сприяти культурному розвитку України та поширювати інтерес до класичної музики. Очікувані результати: - сприятиме покращенню туристичного іміджу країни та зростанню туристичних потоків, - познайомити Україну з великими виконавцями сучасності, - побудувати міцні культурні відносини Польщі й України, - відкрити маловідомого львівського композитора Задерацького Всеволода Всеволодовича та виконати світову прем’єру його концерту.
# 68.
ID: 3EVE11-6049
Назва проекту: Міжнародний фестиваль літньої сеньйоріади
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3208509.60
Запитувана сума від УКФ: 3000009.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Центр освіти "Університет третього віку"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Луцьк, луцьк,
Опис проекту: Мета Фестивалю – започаткувати і популяризувати рух здорового способу життя у людей поважного віку, створити такий Фестиваль, в якому б люди активно брали участь, готувались до нього, регулярно займались спортивним оздоровленням. Цей Фестиваль, аналогу якого немає в Україні, зробить місто цікавим, з точки зору туризму, для гостей з України і з-за кордону. Завданнями є: - навчити людей поважного віку дбати про своє здоров'я, про свій хороший фізичний і психологічний стан; - задовольнити потреби людей поважного віку в активному відпочинку, відновлені, розвагах та розвитку особистості у вільний і спеціально відведений час. - пропагувати серед людей поважного віку активний та здоровий спосіб життя, що формує активне довголіття.
# 69.
ID: 3EVE11-6050
Назва проекту: Фестиваль "Східний Бастіон 2020"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3436255
Запитувана сума від УКФ: 3236255
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "ДРІМ ТАУН"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Сєвєродонецьк,
Опис проекту: «Східний Бастіон» - є наймолодшим історико-реконструкторським фестивалем в Україні та єдиним фестивалем історико-реконструкторського формату в Луганській області. Проект передбачає розробку сталої моделі функціонування фестивалю «Східний Бастіон», розширення цільової аудиторії на нові географічні та вікові групи через впровадження нових підходів до інтерпретації культурної спадщини Луганщини та України. Створення конкурентоспроможного культурного продукту та розвиток молодих митців у рамках фестивалю до рівня знакової події в межах України. Залучення та розвиток волонтерського руху в рамках масштабної культурної події, що підвищує рівень соціальної згуртованості та всебічний розвиток місцевої громади. Підсилення конкурентної спроможності фестивалю та сталий розвиток. Створення платформи для дебютантів та творців творців культурного продукту.
# 70.
ID: 3EVE11-6228
Назва проекту: Міжнародний фестиваль "Київський Тиждень Мистецтва" (KyivArtWeek)
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5137974.00
Запитувана сума від УКФ: 5137974.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародний благодійний фонд "Дія"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Kyiv Art Week це регулярна культурна подія, яка відбувається щорічно протягом тижня наприкінці весни в Києві. Тиждень мистецтва ̶ фестиваль, який мають всі великі європейські міста. Подія залучає до міста тисячі туристів. Структура Kyiv Art Week побудована за європейським зразком, і разом з тим, адаптована до українського контексту. Ведучі художні музеї в дати проведення фестивалю Kyiv Art Week відкривають спеціальні виставкові проекти. Міські галереї проводять культурні події ̶ лекції, виставки, круглі столи, кінопокази, перформанси. Таким чином формується культурний маршрут містом, і гості фестивалю мають можливість в досить короткий період ознайомитись з усіма важливими мистецькими подіями. Однією з основних подій є міжнародна конференція. Спеціально запрошені експерти з європейських країн обговорюють найгостріші культурні проблеми, та діляться досвідом їх вирішення, формуюючи базу для розвитку культурної стратегії Києва як європейської столиці. Позиціонувати Київ як одну зі столиць європейського мистецтва, використовуючи інструментарій події західноєвропейського формату. Об'єднати в одному заході найяскравіші явища українського та світового мистецтва. Сприяти налагодженню міжнародних зв'язків у сфері мистецтва. Створити умови для співробітництва музейних, галерейних, комерційних та соціальних проектів у сфері візуального мистецтва. Каталізувати культурні процеси в Україні завдяки демонстрації іноземного культурного продукту. Створити масштабну подію, яка демонструватиме актуальні на поточний рік процеси у сучасному мистецтві. Залучити до мистецьких подій якомога ширшу аудиторію.
# 71.
ID: 3EVE11-6252
Назва проекту: фестиваль "Княжий Любеч"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3914305.39
Запитувана сума від УКФ: 3914305.39
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: сектор культури та туризму Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт. Любеч Ріпкинського Чернігівської області,
Опис проекту: Осердя Київської Русі – містечко Любеч (882 року перша згадка) останнім часом став непомітним в публічному просторі. Об'єкти історико-культурної спадщини, що залишилась нащадкам втрачають свою привабливість, а мають стати місцем туристичного показу. Метою проекту є формування розуміння спільної відповідальності за спільну культурно-історичну спадщину між всіма зацікавленими сторонами, бізнесом, владою та громадою через проведення фестивалю, якій популяризує традиційну культуру, відновить туристичні маршрути до знакових об'єктів громади, а головне відновить втрачений статус місця в якому народилась Київська Русь. В результаті реалізації проекту буде проведена велика промоційна компанія з інформування про культурні, історичні та туристичні об'єкти Любеча через певні заходи, що спонукають до розвитку регіону.
# 72.
ID: 3EVE11-6314
Назва проекту: Кобзар єднає Україну
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3005580.00
Запитувана сума від УКФ: 3005580.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Ільдана"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Черкаська область,
Опис проекту: Журналістський фестиваль «Кобзар єднає Україну» буде проведено вчетверте (2015, 2016, 2017 роки). Учасниками фестивалю стануть понад 100 журналістів друкованих та електронних ЗМІ з усих областей України, включаючи Донецьку і Луганську, а також журналісти з провідних ЗМІ міст-побратимів м. Черкаси (10 міст) та партнерських Спілок журналістів 7 держав (Білорусь, Китай, Куба, Бразилія, Японія, Аргентина, Німеччина). Мета проведення – обговорення та дискусія навколо системних змін в соціальних комунікаціях, трансформація функцій масмедіа, визначення медіастилю, як нового варіанту комунікації. Започаткування механізму співпраці задля обміну інформацією та налагодження сталих зв’язків між журналістською спільнотою. Ознайомлення з успішнодіючим проектом Всекитайської асоціації журналістів «Хороші міські новини» та започаткування його в українських ЗМІ. Конкурс журналістських робіт за підсумками фестивалю передбачає створення більш ніж 50 телевізійних та радіопрограм та понад 100 публікацій у друкованих та електронних ЗМІ 15 країн світу. Всі програми і публікації будуть представлені у вільному доступі для загального використання ЗМІ.
# 73.
ID: 3EVE11-6318
Назва проекту: KIYV INTERNATIONAL CHILDREN’S CARNIVAL
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3828460.00
Запитувана сума від УКФ: 3828460.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: товариство з обмеженою відповідальністю "Легендарі Хаб"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проект спрямований на розвиток громадянської активності, підтримку та заохочення талановитих і обдарованих дітей, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку їх творчих здібностей, духовно-етичного потенціалу особистості дитини на основі пізнання мистецтва, пропагування української вокальної культури; залученню зацікавлених державних, суспільних структур, в тому числі міжнародних, приватних осіб, інститутів виховання до підтримки дитячої творчості та позитивної соціалізації. Проект складається із масштабної інформаційно-комунікаційної кампанії, якою заплановано охопити понад 2 млн. родин, та відкритого комплексного культурно-просвітницького карнавалу на вул. Хрещатик, до участі у якому заплановано залучити понад 50 тис. глядачів та 10 тис. безпосередніх учасників.
# 74.
ID: 3EVE11-6508
Назва проекту: Шекспірівський фестиваль у Франківську
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5970965
Запитувана сума від УКФ: 5970965
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль триватиме 6 днів і включатиме 5 програм: театр, кіно, візуальне мистецтво, музичне мистецтво, мистецька освіта. Фестиваль стане першим в країні шекспірівським фестивалем, що долучить Україну до Міжнародної мережі шекспірівських фестивалів. Основна мета - залучити Україну до світових мистецьких процесів, сприяти об’єднанню професійної спільноти митців та мистецтвознавців, а також формуванню позитивного іміджу України на європейській та світовій культурній арені. Учасниками фестивалю стануть представники 12 країн. Результатами проєкту стануть 46 проведених заходів в рамках 5 програм та налагоджені контакти між митцями та мистецтвознавцями України і світу.
# 75.
ID: 3EVE11-6550
Назва проекту: Львів Арт Вік
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 6828912.8
Запитувана сума від УКФ: 5836912.77
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Фундація підтримки мистецьких ініціатив «Візія»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Lviv Art Week – динамічна і масштабна подія, в рамках якої на основній, а також у додаткових локаціях у Львові буде представлено арт-продукти українських і закордонних індивідуальних митців та спеціалізованих галерей у сфері сучасного візуального, аудіовізуального та інших видів мистецтва як для широких авдиторій, так і для шанувальників концептуального мистецтва; запрезентовано унікальні регіональні арт-продукти; організовано міжнародний освітній форум; залучено додаткові авдиторії через міжсекторальні проєкти та співпрацю з освітніми організаціями. Мета проєкту – розвиток українських мистецьких кластерів, формування внутрішнього арт-ринку, залучення міжнародного досвіду, інновацій та ноу-хау через освітні проекти та спілкування з провідними фахівцями, створення передумов для виходу українського мистецтва на світовий арт-ринок.
# 76.
ID: 3EVE11-6567
Назва проекту: Міжнародний благодійний фестиваль мультфільмів «МУЛЯ»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3005540
Запитувана сума від УКФ: 3005540
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Кіновир"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Мар'їнка, + 5 населених пунктів в Донецькій та інших областях України,
Опис проекту: Міжнародний благодійний фестиваль мультфільмів «Муля» - це унікальний дитячий фестиваль. Новий шлях для спілкування дітей з різних країн мовою серця і мультиків. Фестиваль надає можливість обдарованим творцям анімації (до 18 років) поділитися своєю творчістю, донести сонячні, життєрадісні ідеї до хворих українських діток і тих, хто потребує підтримки. Завдяки необмеженій уяві, талантам і світлу душі діти, підтримані дорослими, можуть творити дива для інших. Протягом 5-ти років у фестивалі взяли участь юні аніматори із України, Хорватії, Сербії, Литви, Ізраїлю, Італії. Роботи учасників побачили діти-інваліди, діти учасників АТО, чорнобильців, діти з притулку та інші. Слоган фестивалю: «Якщо хочеш робити дива, почни зі створення мультфільмів!».
# 77.
ID: 3EVE11-6621
Назва проекту: АРТ-ярмарка «Подільський Манчестер»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3203460
Запитувана сума від УКФ: 3203460
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа Дунаєвецької міської ради "Міський культурно-мистецький, просвітницький центр"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Дунаївці Хмельницька область,
Опис проекту: Проект АРТ-ярмарка «Подільський Манчестер» має на меті: проведення фестивалю побутового фольклору, ярмарки народних умільців, які входили до міст Подільської губернії, відтворення життя та побуту народностей (поляки, німці, євреї.) які населяли місто та працювали на його розвиток. Творчі колективи будуть демонструвати давні подільські обряди, використовуючи старовинні костюми та елементи побуту. До ярмарки народних умільців планується залучити кращих майстрів ексклюзивного декоративно-прикладного мистецтва зі всіх регіонів, які входили до Подільської губернії. Паралельно проведення майстер класів. На трьох локаціях планується відтворити життя і побут населення старого міста Дунаївці залучивши національні меншини громади та популяризація громади на всеукраїнському рівні.
# 78.
ID: 3EVE11-6701
Назва проекту: EASTFEST
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4270268
Запитувана сума від УКФ: 4270268
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа-Підприємець Петровський Олег Анатолійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Читання є ідеальним та доведеним засобом розвитку особистості та підвищення якості освіти. Збільшення кількості людей, зацікавлених читанням, та стимулювання розвитку книжкової галузі, це мета яка у 2020 році реалізується в місті Харкові в щорічний масштабний книжковий фестиваль EASTFEST. Це знакова подія для українців інтегрованих у світ культури. Участь провідних літераторів, художників і видавців, а також великий майданчик дитячої книги наповнить місто прогресивними ідеями та культурними зв'язками. Завдяки залученню іноземних письменників та фахівців посилиться голос України на міжнародній культурній мапі. Розвиток креативної економіки, інвестиції у галузь, позитивний імідж і туристична привабливість — це все неповний перелік можливих досягнень проєкту.
# 79.
ID: 3EVE11-6718
Назва проекту: Холодний яр 2020
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3726100
Запитувана сума від УКФ: 3026100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХОЛОДНИЙ ЯР-ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Черкаська область, Чигиринський район, село Суботів,
Опис проекту: Фестиваль є культурно-просвітницьким проектом зі сфери національно-патріотичного виховання, що має за мету популяризацію національної ідеї через призму української національної ідентичності, яка є запорукою успішного соціально-гуманітарного та економічного розвитку країни. Популяризація традиційних українських цінностей, власної тисячолітньої історичної спадщини, шанування героїки минулого і сучасності через залучення (запрошення) відомих, популярних українських гуртів, виконавців, письменників і літераторів, публічних діячів. Стратегічною метою, через безпосереднє спілкування представників практично усіх регіонів України, є вироблення спільного публічного контенту єдності нації за геополітичними, мовно-культурними ознаками, відчуттям власної історичної місії у Європейському товаристві, формування спільних орієнтирів українського майбутнього. Як результат маємо динамічне зростання кількості відвідувачів з різних куточків України, закордонних українців, (2015 – 2,5тис.осіб, 2016 – 4 тис. осіб, 2017 – 6 тис осіб, 2018 – 8 тис. осіб, 2019 – 6 тис.осіб(тимчасове зменьшення кількості у зв’язку зі зміною локації)); поширення ідей фестивалю через інтернет-медіа простір, соціальні мережі (кількість відвідувачів сторінки в фб понад 100 тис.осіб).
# 80.
ID: 3EVE11-6731
Назва проекту: U-Culture ФЕСТИВАЛЬ-ФОРУМ Харків-2020
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4021977.6
Запитувана сума від УКФ: 3080847.6
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Агентство міжнародного співробітництва"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Основні проектні заходи проходитимуть у Харкові, Київ - U-Culture презентаційний тур/ road-show tour – тур за участі менеджерів проекту та волонтерів для місцевих цільових аудиторій, а також під час проведення місцевих та національних культурних та суспільних заходів ( бук-форуми, громадські заходи, бізнес-конференції, спеціально організовані зустрічі тощо) з презентацією проектних ідей, досвіду та можливостей масштабування і мережування ініціативи U-Culture; наразі в рамках проекту заплановано ще 12 міст України, м. Житомир - U-Culture презентаційний тур/ road-show tour – тур за участі менеджерів проекту та волонтерів для місцевих цільових аудиторій, а також під час проведення місцевих та національних культурних та суспільних заходів ( бук-форуми, громадські заходи, бізнес-конференції, спеціально організовані зустрічі тощо) з презентацією проектних ідей, досвіду та можливостей масштабування і мережування ініціативи U-Culture; наразі в рамках проекту заплановано ще 12 міст України, Івано-Франківськ - U-Culture презентаційний тур/ road-show tour – тур за участі менеджерів проекту та волонтерів для місцевих цільових аудиторій, а також під час проведення місцевих та національних культурних та суспільних заходів ( бук-форуми, громадські заходи, бізнес-конференції, спеціально організовані зустрічі тощо) з презентацією проектних ідей, досвіду та можливостей масштабування і мережування ініціативи U-Culture; наразі в рамках проекту заплановано ще 12 міст України, Львів - U-Culture презентаційний тур/ road-show tour – тур за участі менеджерів проекту та волонтерів для місцевих цільових аудиторій, а також під час проведення місцевих та національних культурних та суспільних заходів ( бук-форуми, громадські заходи, бізнес-конференції, спеціально організовані зустрічі тощо) з презентацією проектних ідей, досвіду та можливостей масштабування і мережування ініціативи U-Culture; наразі в рамках проекту заплановано ще 12 міст України, Ужгород - U-Culture презентаційний тур/ road-show tour – тур за участі менеджерів проекту та волонтерів для місцевих цільових аудиторій, а також під час проведення місцевих та національних культурних та суспільних заходів ( бук-форуми, громадські заходи, бізнес-конференції, спеціально організовані зустрічі тощо) з презентацією проектних ідей, досвіду та можливостей масштабування і мережування ініціативи U-Culture; наразі в рамках проекту заплановано ще 12 міст України, Одеса - U-Culture презентаційний тур/ road-show tour – тур за участі менеджерів проекту та волонтерів для місцевих цільових аудиторій, а також під час проведення місцевих та національних культурних та суспільних заходів ( бук-форуми, громадські заходи, бізнес-конференції, спеціально організовані зустрічі тощо) з презентацією проектних ідей, досвіду та можливостей масштабування і мережування ініціативи U-Culture; наразі в рамках проекту заплановано ще 12 міст України, Дніпро - U-Culture презентаційний тур/ road-show tour – тур за участі менеджерів проекту та волонтерів для місцевих цільових аудиторій, а також під час проведення місцевих та національних культурних та суспільних заходів ( бук-форуми, громадські заходи, бізнес-конференції, спеціально організовані зустрічі тощо) з презентацією проектних ідей, досвіду та можливостей масштабування і мережування ініціативи U-Culture; наразі в рамках проекту заплановано ще 12 міст України, Запоріжжя - U-Culture презентаційний тур/ road-show tour – тур за участі менеджерів проекту та волонтерів для місцевих цільових аудиторій, а також під час проведення місцевих та національних культурних та суспільних заходів ( бук-форуми, громадські заходи, бізнес-конференції, спеціально організовані зустрічі тощо) з презентацією проектних ідей, досвіду та можливостей масштабування і мережування ініціативи U-Culture; наразі в рамках проекту заплановано ще 12 міст України, Суми, Полтава, Маріуполь, Сіверо-Донецьк - U-Culture презентаційний тур/ road-show tour – тур за участі менеджерів проекту та волонтерів для місцевих цільових аудиторій, а також під час проведення місцевих та національних культурних та суспільних заходів ( бук-форуми, громадські заходи, бізнес-конференції, спеціально організовані зустрічі тощо) з презентацією проектних ідей, досвіду та можливостей масштабування і мережування ініціативи U-Culture; наразі в рамках проекту заплановано ще 12 міст України,
Опис проекту: Фестиваль-форум включає конференцію та низку синергітично пов’язаних заходів, що утворюють знакову для України подію ; створює нові формати та культурні продукти, що мають перспективу мережування і розвитку на регіональному, національному, міжнародному рівнях з фокусом на актуальних напрямках та проблематиці: (культурні) політика, аудиторії, освіта, інфраструктура, комунікації, фінанси, індустрії. Проектні заходи спрямовані на формування відкритої неформальної саморегульованої платформи для напрацювання ідей і фахових пропозицій щодо розвитку та регулювання культури, міжсекторальної взаємодії, створення спільних проектів, інструментів та механізмів мережевого поширення результатів і досвіду, ефективних інформаційних каналів для залучення аудиторій до мистецтва, культури та креативних індустрій. Мотто проекту : національна культура & культурна нація
# 81.
ID: 3EVE11-6755
Назва проекту: Фестиваль "Know-сенс"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4610800
Запитувана сума від УКФ: 4610800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Губська Юлія Володимирівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, вся Україна,
Опис проекту: Ми хочемо створити місце, де молодь зможе дізнатися про цікаві, креативні і культурні напрями, вчитися самостійно щось робити і головне - отримувати першу порцію позитивної оцінки, яка переважить неминучу критику. Створити безпечні від буллінгу місця
# 82.
ID: 3EVE11-6845
Назва проекту: FASHION FILM FESTIVAL KYIV
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3417887
Запитувана сума від УКФ: 3142887
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО ЗОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИЖДЕНЬ МОДИ"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Fashion Film Festival Kyiv – новий вимір української індустрії моди та дизайну. Завдяки Фестивалю колекції українських дизайнерів та брендів стають доступними широкій аудиторії, країна знайомиться з новими обличчями у fashion-індустрії через їх документальне засвідчення чи художнє представлення у спеціально створених тізерах, трейлерах та короткометражних fashion-фільмах. Фестиваль знаходиться на перетині таких секторів культури як мода, дизайн та кіновиробництво, але основна роль відводиться саме моді – філософії, ідеям та концепціям дизайнерських брендів, новим обличчям та нестандартних рішенням у fashion-індустрії, які відповідають викликам сучасності. Фестивальна частина передбачає – і) безкоштовну участь у лекційній програмі, воркшопах, перегляді добірки фільмів-фіналістів міжнародних фестивалів fashion-фільмів, зустрічах з переможцями попередніх конкурсів
# 83.
ID: 3EVE11-6860
Назва проекту: У серці України - з Україною в серці
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4036005.69
Запитувана сума від УКФ: 3816005.69
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнська громадська організація "Молодий Народний Рух"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: с. Моринці Звенигородського р-ну Черкаської обл, м. Черкаси, м. Київ, м. Ватутіне, м. Звенигородка, м. Корсунь, м. Сміла, м. Умань, м. Суботів, м. Боярка,
Опис проекту: Популяризація та інтерпретація ідей, творчого спадку Шевченка, актуалізація його непересічної персони сучасними методами через міжсекторальне співробітництво із залученням провідних фахівців, розкриття естетики Шевченківської доби традиційними та модерними засобами впродовж 6-ти місячного багатокомпонентного проєкту для 10 000 відвідувачів та учасників не менш ніж з 20 областей України та 50 000 онлайн глядачів. Проєктом передбачено широку промо-кампанію фестивалю, збільшення кількості культурних подій в 5 містах Черкаської області, підвищення професійного рівня команди на 3-х тренінгах та 2-х воркшопах, котра підготує і проведе 7-й Ше.Fest, залучить не менш ніж 100 волонтерів, презентує фестиваль на 3-х дружніх фестивалях, підсумує досягнення проекту на пресконференції.
# 84.
ID: 3EVE11-6862
Назва проекту: Center Gogolfest
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3442031.43
Запитувана сума від УКФ: 3442031.43
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Фестиваль сучасного мистецтва «ГогольФест»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Полтава,
Опис проекту: Перший мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва Center Gogolfest у м. Полтава, що відбудеться у період 03-05 липня 2020 року. Програма фестивалю складається з п’яти напрямків мистецтва (театр, музика, освітня, візуальна та дитяча програми). Також планується проведення мистецьких резиденцій у художньому та театральному напрямках із залученням українських та іноземних артистів та художників. Основною локацією фестивалю є Карамельний завод. Також, на фестивалі буде створено унікальний спец-івент в Кадетському корпусі, як рефлексія на болючу тему міста. Center Gogolfest – це неповторний та унікальний фестиваль сучасного мистецтва, який орієнтує та розпалює інтерес міста на мистецький рух, а також сприяє зміцнює зв’язок творчих ініціатив.
# 85.
ID: 3EVE11-6862-2
Назва проекту: Odyssey Gogolfest
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3259356.81
Запитувана сума від УКФ: 3259356.81
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Фестиваль сучасного мистецтва «ГогольФест»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Фестиваль сучасного мистецтва Odyssey Gogolfest, що вперше відбудеться у період 22-24 травня 2020 року у м. Одеса. Основною локацією фестивалю є кіностудія ім.. Довженко із спеціальною подією-відкриттям на Ланжеронівському спуску про спільну мрію Одеси. В програмі фестивалю будуть представлені п’ять напрямків сучасного мистецтва - театр, музика, освіта, візуальна та дитяча програми. Планується проведення мистецьких резиденцій у художньому та театральному напрямках із залученням українських та іноземних митців та артистів. Odyssey Gogolfest – це новітній та унікальний фестиваль сучасного мистецтва, який розпалює інтерес міста на розвиток культурного сектору та мистецького руху, а також об’єднує митців та сприяє зміцненню зв’язків між творчими ініціативами.
# 86.
ID: 3EVE11-6869
Назва проекту: «Гори єднають»: культурно-мистецький фестиваль Via Carpatia як простір для діалогу та взаємної презентації культур країн Карпатського регіону
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5756359.99
Запитувана сума від УКФ: 5756359.99
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Всеукраїнський демократичний форум” 
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт. Верховина, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Фестиваль Via Carpatia у м.Верховина Івано-Франківської області проводиться для взаємної презентації культур країн Карпатського регіону. Масштабна подія складається з концертів, вистав, виставок, майстер-класів та заходів за участі українських та закордонних учасників, особливо — проєктів співпраці. Ми розглядаємо Карпати як простір єднання центральноєвропейських культур та спільнот. «Гори єднають» — місія Via Carpatia. Гості поринуть у традиції української гуцульської культури, побачать новітні проекти зі збереження та творчого осмислення автентичних культур Карпат. Ми прагнемо посилювати міжкультурний діалог, зберігати унікальну природу та культуру Карпат, які нас надихають і водночас є спільним домом для народів дев’яти країн Європи.
# 87.
ID: 3EVE11-6871
Назва проекту: Гра в Класику
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4072925.68
Запитувана сума від УКФ: 4072925.68
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОРВАРД ФІЛЬМ", ТОВ "ФОРВАРД ФІЛЬМ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Kиїв, одеса, харків, львів, ведемо переговори з організаторами культурних подій у регіонах, Частину проєкту можна буде подивитися в 15 країнах СНД на платформі Megogo (щомісячна аудиторія - 40 млн. унікальних користувачів в країнах СНД, 9 млн.– України),
Опис проекту: «Гра в класику» – це крос-секторальна інноваційна концерт-лекція. Півтори години емоційного шоу занурять глядача в історію української академічної музики та «пронесуть» від 18 століття до сьогодення. Лекційна частина програми - колажна анімація, яка компактно та цікаво розкриває складну тему. (тест розробки візуального стилю: https://drive.google.com/open?id=1rRYglC31OXErqM5ckPqfMLyihIfbT83q) Музична частина - це переосмислення класичного матеріалу, створена шляхом синтезу традицій класичної музики та популярних трендів.У поєднанні новаторського підходу музичного продюсера та симфонічного оркестру Академії музики ім. Глієра студенти отримують новітню базу практики та можливість проявити себе перед великою аудиторією. Мета – підвищення рівня зацікавленості широкої громадськості до академічної музики та створення засад для подальшого творчого розвитку молодих виконавців. Очікуваний результат: розроблена унікальна концертна програма; прем’єрний концерт у театрі Івана Франка, онлайн-трансляція на MegogoLive, відеотрансляція прем’єри у регіонах на організованих офлайн майданчиках; змонтований відеоконцерт для подальшої дистрибуції; серія анімаційних роликів у загальному доступі на Megogo.
# 88.
ID: 3EVE11-6897
Назва проекту: День Української музики на Atlas Weekend
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 6000000
Запитувана сума від УКФ: 6000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сидоренко Дмитро Петрович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, ВДНГ,
Опис проекту: Перший день фестивалю Atlas Weekend оголошено Днем Української музики, з безкоштовним входом. В цей день на території ВДНГ гості Atlas Weekend матимуть чудову можливість послухати наживо виступи кращих українських виконавців різноманітних музичних жанрів, тим самим побачити як найяскравіших та трендових артистів, так і відкрити для себе нові цікаві імена української музичної сцени.
# 89.
ID: 3EVE11-6905
Назва проекту: Kyiv Lights Festival
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5865144.54
Запитувана сума від УКФ: 5865144.54
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТАРНОПОЛЬСЬКИЙ ІГОР ІГОРЕВИЧ
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Kyiv Lights Festival - це міжнародний фестиваль світла і медіа мистецтва. Мета фестивалю: • Створення та популяризація в Україні унікальних масштабних мультимедійних шоу як культурно-інформаційних заходів міжнародного формату • Презентація унікальних технологій в сфері світла та медіа • Презентація та просування на міжнародному майданчику українських 2D, 3D художників і митців які працюють зі світлом • Розвиток українського ринку нових технологій • Розвиток подієвого туризму і залучення туристів з інших країн • 28 учасників із 16 країн світу • Більше 50 000 гостей фестивалю
# 90.
ID: 3EVE11-6937
Назва проекту: Всеукраїнський гумористичний фестиваль «StandUp Fest 2020»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3788210.00
Запитувана сума від УКФ: 3788210.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "НАРОДНА ДИПЛОМАТІЯ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Гумор невід’ємна частина нашого життя. В основному, для всіх людей, гумор це – ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ. Завдяки проведенню всеукраїнського фестивалю «StandUp Fest 2020» ми популяризуємо мистецтво Стендапу та долучаємо до нього максимальну кількість людей, таким чином отримуємо можливість навчити їх сприймати світ крізь призму позитиву та радощі. Проведення фестивалю заплановане у столиці гумору, в м. Одеса, в період туристичного сезону, протягом 3-х днів, що в свою чергу дасть можливість максимальному залученню людей до фестивалю, як в якості учасників, так і в якості відвідувачів/глядачів. Основна мета «StandUp Fest 2020» - навчити людей, позитивно сприймати різні життєві ситуації крізь призму гумору.
# 91.
ID: 3EVE11-6945
Назва проекту: Jazz Kolo. Міжнародний джазовий фестиваль
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3179859
Запитувана сума від УКФ: 3179859
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КИЇВСЬКЕ МІСЦЕВЕ ТВОРЧЕ ВІДДІЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ТЕАТРАЛЬНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНИ, КМТВ НСТД УКРАЇНИ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міжнародний джазовий фестиваль Jazz Kolo є підсумком 4х міжнародних музичних проектів, що проходять з вересня по квітень кожного року в таких містах як: Київ, Львів, Одеса. Це проведення дводенного справжнього Українського елітарного фестивалю Jazz Kolo з конкурсом молодих виконавців та мастеркласами, зі своїм особливим (українським) лицем та концепцією. На ньому представлений широкій аудиторії високо-якісний, індивідуальний і різноманітний музичний контент за участі кращих українських та європейських музикантів. Тут є спільне музикування, формування обличчя українського джазу та представлення його в міжнародному музичному просторі, створення джазової співдружності з європейською спільнотою (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Болгарія, Молдова, Грузія, Вірменія, Латвія, Литва та ін,- де б Україна виступала ініціатором
# 92.
ID: 3EVE11-6965
Назва проекту: KYIV MEDIA WEEK
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 9380455.88
Запитувана сума від УКФ: 5996381.29
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство «Медіа Ресурси Менеджмент»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ (Україна), м. Одеса, Одеська область, Україна, м. Будапешт (Угорщина), м. Канни (Франція),
Опис проекту: KYIV MEDIA WEEK – комплекс заходів, спрямованих на розвиток української аудіовізуальної індустрії. Кульмінація проекту – чотириденний міжнародний форум, що проводиться щорічно в Києві з 2011 року і є платформою для обміну досвідом та співробітництва фахівців медіабізнесу України, творчої спільноти, представників профільних організацій з колегами з усього світу. Мета KMW – комплексне сприяння формуванню умов, необхідних для розвитку й успішного сталого функціонування аудіовізуального ринку України та інтеграції його в міжнародний контекст, в результаті чого з’являтимуться нові можливості для вдалого ведення бізнесу всередині країни, зростатиме рівень конкурентоспроможності української аудіовізуальної індустрії, кількість і якість українського аудіовізуального культурного продукту та позитивний імідж України у світі.
# 93.
ID: 3EVE11-7004
Назва проекту: КОВЧЕГ УКРАЇНА: МУЗИКА
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5724170
Запитувана сума від УКФ: 5724170
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Львів.Моц.Арт.3»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Одеса, Львів, Київ,
Опис проекту: КОВЧЕГ УКРАЇНА: МУЗИКА — мультидисциплінарний проект, що поєднує класичну і традиційну музику, аудіовізуальне і сценічне мистецтво, культурну спадщину і сучасну мультимедію/VJ, видавничу справу і ІТ-розробки, інтерактивну виставку, інсталяції в просторі міста, а також науковий круглий стіл, інформаційні стенди, рекламно-сувенірну продукцію. Основний фокус проекту — унікальний концерт-колаж із кращих зразків української музичної спадщини, десять століть української музики – архаїчні колядки і давні ірмоси, музика козацького бароко, класичні композитори і сучасні експерименти – в концерті під керівництвом зірки класичної сцени, головної диригентки Опера Ґрац Оксани Линів за участі найкращих українських етно-гуртів – Хорея Козацька, Курбаси, Молодіжного симфонічного оркестру України, хору “Дударик” і 90-річної співачки з Полісся Домініки Чекун. Цей концерт стане сучасною музичною візитівкою України. Прем’єри відбудуться у Києві, Одесі та Львові, рекламна кампанія охопить всю країну.
# 94.
ID: 3EVE11-7072
Назва проекту: Фестиваль "З Україною в серці"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3002032
Запитувана сума від УКФ: 3002032
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Клуб мерів»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ та обл., Житомир та обл., Рівне та обл., Луцьк та обл., Львів та обл, Івано-франківськ та обл, Чернівці та обл., Тернопіль та обл, Вінниця та обл, Хмельницький та обл,
Опис проекту: Фестиваль “З Україною в серці” - буде складатися з 2-х частин: 1. Це всеукраїнський перепис сучасної Конституції України мерами міст та головами ОТГ, а також Військово Цивільними Адміністраціями Донецької та Луганської обл., а також представниками АР Крим. Кожен з учасників перепише від руки 1 статтю з Конституції України. 2. Фестиваль-концерт в центрі Києва за участю відомих артистів (музикантів, співаків, регіональних команд (представлення кожного регіону України на сцені фестивалю), театралізованої реконструкції написання першої в Світі Конституції Пилипом Орликом. Ми поєднаємо всю країну двічі: написанням Конституції України мерами, головами ОТГ та ВЦА, представників АР Крим, а також провевши фестиваль на якому кожна область представлять свої культурні особливості на сцені, та окремо на своїй локації.
# 95.
ID: 3EVE11-7096
Назва проекту: Молодість. Кінотеатр просто неба
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5694791
Запитувана сума від УКФ: 5694791
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Підприємство громадської організації «Міжнародний кінофестиваль «Молодість»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: У 2020 році Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» святкуватиме своє 50-ліття. Будучи найстарішим міжнародним фестивалем в Україні, «Молодість» завжди залишається молодою та прогресивною, відкритою до інновацій та повною ідей. У 2020 році фестиваль розширюватиме свої горизонти. Зіткнувшись із масовим закриттям кінотеатрів у центрі Києва, команда «Молодості» до свого ювілею сама створить сучасний кінотеатр в центрі міста – відкритий кінозал під накриттям на 600 посадкових місць, де на професійному високоякісному LED-екрані мешканці міста та гості столиці зможуть безкоштовно насолодитись детально розробленою програмою, що включатиме дитячі кінострічки в рамках конкурсної програми Teen Screen, сучасні українські та зарубіжні фільми, а також класику світового кіно.
# 96.
ID: 3EVE11-7172
Назва проекту: Україна - це світ
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3092262
Запитувана сума від УКФ: 3092262
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка "Міжнародне Бізнес Об'єднання"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, Харківська область, м. Київ,
Опис проекту: Проект "Україна-це світ" має на меті показати все те культурне розмаїття, що присутнє в Україні. результатом проекту стане великий фестиваль, що буде проведено на початку червня в місті Харкові.
# 97.
ID: 3EVE11-7284
Назва проекту: СУПЕРХАБ Креативної економіки
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 7660770.00
Запитувана сума від УКФ: 4870530.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Сакскай"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Київ, Pochayna Event Hall (ТЦ ГородОК, проспект Степана Бандери, 23, Київ, 04655), м. Вінниця, м. Луцьк, м. Дніпро, м. Житомир, м. Ужгород, м. Запоріжжя, м. Івано-Франківськ, м. Львів, Усі обласні центри,
Опис проекту: Форум та креативний простір СУПЕРХАБ Креативної Економіки, що буде проводитися 13-15 вересня 2020 року в Pochayna Event Hall . Він об`єднує молодь, студентів, підприємців, науковців, представників державних підприємств та великих компаній. Головна ціль даного проекту є презентування й запровадження креативних, наукових підходів та інновацій для розвитку нової економіки України. Ми - СУПЕРХАБ Креативної економіки, створили координаційну раду, що кожен місяць проводить збори для обговорення проектів та навчання креативної молоді (школярів та студентів), методом відбору проектів учасників з подальшими рекомендаціями стосовно їх доопрацювання та покращення. Головна ціль даного проекту: - відбір та навчання на національному рівні талановитої молоді; - формування нового рівня економічної еліти - підприємців, творців і лідерів нової економіки. Це, перш за все, поштовх до розвитку інфраструктури знань та людського капіталу.
# 98.
ID: 3EVE11-7327
Назва проекту: Патріотчний фестиваль "Голосіївська криївка"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3095400
Запитувана сума від УКФ: 3095400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Голосіївська Криївка»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Метою патріотичного фестивалю «Голосіївська Криївка» є проведення ряду заході, які спрямовані на збільшення відвідувань дітьми та молоддю заходів, що популяризують культурні та мистецькі традиції українського народу та відіграють важливу роль в аспекті суспільно- патріотичного та культурного виховання молоді. Проведення заходу надасть можливість вшанувати героїв боротьби українського народу за Незалежність України, а також популяризувати творчість сучасних патріотичних мистецьких та музичних молодих виконавців. Загалом планується, що фестиваль відвідає більше 15000 учасників з 15 областей України та гості з іноземних держав.
# 99.
ID: 3EVE11-7397
Назва проекту: «Культурний вернісаж: «Озброєні мистецтвом» - з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3349054.00
Запитувана сума від УКФ: 3349054.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дремлюженко Юрій Анатолійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Заявлений проект - «Вернісаж культури: «Озброєні мистецтвом» - з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України» проводиться з метою згуртування суспільства навколо ідеї єдності нашого народу та захисту територіальної цілісності України, залучення широких верств населення, першочергово юнаків та дівчат, до участі у заходах, що сприятиме їх національно-патріотичному вихованню, зацікавленості у долученні до Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а також формуванню ідей національної єдності та захисту національних інтересів, спільного створення культурно-мистецьких надбань.
# 100.
ID: 3EVE11-7399
Назва проекту: Kyiv Contemporary Music Days
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5709846.00
Запитувана сума від УКФ: 5709846.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КИЇВ КОНТЕМПОРАРІ М'ЮЗІК ДЕЙЗ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль нової музики за участі ансамблю Klangforum Wien, провідних композиторів та виконавців з України, Німеччини, Австрії, Японії та інших країн. Програма фестивалю складається з 15 заходів: концерт оркестрової музики, 6 концертів камерної музики, 6 лекцій та воркшопів. Мета — розробка, впровадження і поширення моделі музичного фестивалю, що сприяє задоволенню запиту аудиторії на якісний музичний продукт, популяризації і демократизації сучасної академічної музики, розвитку гіперлокального ком’юніті нової музики, розширенню кругозору професійної музичної спільноти в Україні, становленню сталих зв’язків між задіяними акторами проекту, прояву суб’єктності України у міжнародній екосистемі сучасної академічної музики, виробленню, тестуванню і поширенню політик, форматів моделі фестивалю.
# 101.
ID: 3EVE11-7421
Назва проекту: LvivMozArt
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3590648.39
Запитувана сума від УКФ: 3590648.39
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Львів.Моц.Арт.3»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль класичної та сучасної академічної музики LvivMozArt - мистецький проект, який об'єднує найкращих музикантів України та світу. Вперше фестиваль відбувся у Львові в 2017 році і за два роки перетворив Львів на українську столицю академічної музики. Цього року фестиваль відбудеться з 18 по 26 вересня 2020 року. Фестиваль вивів Україну на світову арену мистецької спільноти й став платформою для презентації найкращих творів сучасності та створення унікальних колабораційних та новітніх проектів.
# 102.
ID: 3EVE12-0948
Назва проекту: Промо-тур музичного фентезі –шоу «Володарі Стихій»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 8086720
Запитувана сума від УКФ: 5978720
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Чернівці, Львів, Трускавець, Тернопіль, Хмельницьк, Луцьк, Рівне, Житомир, Вінниця, Чернігів, Харків, Черкаси, Кропивницький, Дніпро, Київ.,
Опис проекту: Музичне фентезі –шоу «Володарі Стихій» - це національний музичний продукт високого рівня, унікальний інструментальний мюзикл, проект, який поєднує в собі високопрофесійну майстерність виконання від найкращих солістів-інструменталістів України у супроводі мегапотужного Національного оркестру народних інструментів України, високоякісні аранжування, глибоке змістовне наповнення, цікавий фентезійний сюжет, вражаючий візуальний ряд та інноваційну подачу з використанням 3D віджеїнгу, а також виставка реконструкцій трипільської кераміки Людмили Смолякової та виставка репродукцій картин Віктора Крижанівського. Учасники проекту - музиканти-віртуози, лауреати багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів, Георгій Матвіїв (бандура), м. Одеса - Вода Петро Сказків (цимбали), смт. Ворохта, фіналіст шоу «Україна має талант» - Земля Олексадр Божик (скрипка), м. Львів, фіналіст шоу «Україна має талант» - Вогонь Олесь Журавчак (етно-духові), м. Київ – Повітря та Національний академічний оркестр народних інструментів (НАОНІ), м. Київ, під керівництвом Віктора Гуцала Музична шоу-програма створена на основі авторських композицій солістів, світових хітів та сучасних обробок інструментальної української народної музики. Проект передбачає реалізацію промоційного туру по 15 містах України: Чернівці, Львів, Трускавець, Тернопіль, Хмельницьк, Луцьк, Рівне, Житомир, Вінниця, Чернігів, Харків, Черкаси, Кропивницький, Дніпро, Київ.
# 103.
ID: 3EVE12-1661
Назва проекту: Фестиваль до Дня молоді України
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4551700
Запитувана сума від УКФ: 3426700
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: «Всеукраїнське об’єднання – Україна славетна»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Це п’ятиденний фестиваль, спрямований на збереження і розвиток національних традицій української культури, підвищення рівня освіти серед всіх верств населення, знайомство з митцями сучасності та популяризацію українських цінностей, створення сучасного освітнього простору для активної творчої реалізації та влаштування справжнього свята зірок української естради . Проведення фестивалю сприятиме активному та здоровому способу життя молоді, широкій пропаганді і подальшому розвитку науки та кращих зразків українського мистецтва в усіх його жанрах.
# 104.
ID: 3EVE12-1801
Назва проекту: Країна Мрій
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 5604296
Запитувана сума від УКФ: 5000000
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ООО Країна-Мрій
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Луцьк, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Харьків, Чернівці, Дрогобич,
Опис проекту: Проект направлено на покращення рівня етно культури в містах України шляхом розповсюдження досвіду одного з провідних етно фестивалів – Країна Мрій. Для цього Країна Мрій, засновником якої є Олег Скрипка 15 років потому, перетворюється на фестиваль-мандрівник КРАЇНА МРІЙ ВИДНОКОЛО - об'єднане коло людської енергії, в якому утверджується наша самобутність та відкритість до всесвіту. Проектом передбачено розробку та проведення серії масштабних етно заходів в 9-ти містах України, в яких візьмуть участь резиденти Фестивалю та локальні гурти, попередньо обрані за допомогою симпатій містян на основі відкритого конкурсу. Етно фестивалі привертають увагу туристів, тому подія в кожному місті супроводжується тренінгом-конференцією, що спрямована на те, як зробити етно фестиваль привабливим для туристів. Олег Скрипка з колегами поділиться думками з представниками міських культурних установ та культурних операторів щодо організації локальних етно фестивалів.
# 105.
ID: 3EVE12-2139
Назва проекту: фестиваль Назустріч Сонцю
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3730000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ТОВ "КА Комунікаційні і консалтингові групи"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, понад 100 міст та селищ України,
Опис проекту: Проект “Назустріч сонцю” за 2 роки подорожів країною знайшов понад 200 визначних людей та зняв про них документальні фільми. Ці люди – ті, хто успішно втілив проекти у бізнесі, культурі, освіті, спорті, розвитку громад, соціальній роботі тощо… Їх проекти змінили життя громад та, без сумніву, є прикладом для наслідування. Отже, досвід реалізації таких проектів є цінним для всіх активних українців. Ми прагнемо якнайширше розповсюдити досвід, мотивацію, практичні знання та поради героїв проекту, їх натхнення змінювати країну на краще. Тому й виникла ідея зібрати найбільш яскравих героїв на фестиваль, влаштувати своєрідну “живу” соціальну мережу для спілкування та обміну досвідом, відзняти їх майстер-класи та виступи як окремі навчальні фільми освітнього циклу “Сучасний українець”.
# 106.
ID: 3EVE12-2861
Назва проекту: "Остання столиця: Вінниця -Кам'янець"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3750000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація “Кам’янець-Подільське військово-історичне товариство”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Кам'янець-Подільський, Вінниця,
Опис проекту: “Остання столиця: Вінниця- Кам'янець.” - мистецький, військово-історичний фестиваль присвячений добі перших визвольних змагань 1919 - 1920 років, відзначення 100-річчя подій що відбувались в Україні в 1920 році. В 1920 році, під час останіх спроб УНР виборити державну незалежність найдовше державними центрами української республіки були Кам’янець-Подільский і Вінниця Метою заходу є проведення в цих містах мистецьких,військово історичних фестивалів під час яких за допомогою засобів історичної реконструкції, інтерактивного, театрально-костюмованого дійства, музики, кінопоказам, відео-арту, створити новий інноваційний та сучасний погляд на історичні події періоду Директорії. Через анімацію історичного середовища досягти ефекту занурення в історичні події, дозволити глядачам стати очевидцями подій сторічної давнини.
# 107.
ID: 3EVE12-3145
Назва проекту: Національна Платформа Zelyonka ПРОСТІР
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 6204997.7
Запитувана сума від УКФ: 4279127.7
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ГО "Всеукраїнська асоціація "Платформа сучасного танцю""
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Херсон, Харків, Одеса, Рівне,
Опис проекту: Проект створюється з метою започаткування національного фестивального руху в сфері сучасного танцю та танцтеатру і розширення та стимуляції міжрегіональної співпраці. Протягом 6 місяців проекту відбудеться акселерація локальних команд організаторів та проведення 5 міжнародних фестивалів послідовно у Херсоні, Харкові, Одесі, Рівне, Києві. Паралельно відбуватиметься національна промоційна кампанія та поширення інформації про сучасний танець та танцтеатр як сучасне перформативне мистецтво. Результатом проекту стане становлення сталих зв’язків між митцями різних регіонів, обмін досвідом та творчими напрацюваннями та розширення аудиторії сучасного танцю в містах-партнерах та в цілому по Україні.
# 108.
ID: 3EVE12-5810
Назва проекту: Виставковий проєкт "Енциклопедія архітектури України"
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4095846.61
Запитувана сума від УКФ: 3171841.59
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація “Центр “Урбаністичні форми”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Енциклопедія архітектури України» – це дослідницький, міжрегіональний і міжсекторальний виставковий проєкт, що в сучасній і популярній формі виявляє, як суспільства формують архітектуру та як архітектура формує людину. Команда проєкту систематизує знання й артефакти з архітектурної царини, розпорошені по різних інституціях; простежить, як змінювалися стилістичні парадигми, роль архітектора та уявлення, що таке архітектура; візуалізує елементи, стилi та часові зміни архітектури України, яка має в своєму спадку сліди багатьох імперій, держав, катаклізмів і будівельних бумів. Експозиція та освітня програма представлять панораму архітектури України, актуалізують місце архітектури в культурній екосистемі та промотуватимуть важливість усвідомлення цінності архітектурної спадщини й відповідального життя в сучасному місті.
# 109.
ID: 3EVE12-5837
Назва проекту: Фестиваль культури паркового відпочинку та ландшафтного дизайну у містах Ужгород та Івано-Франківськ
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3750000.00
Запитувана сума від УКФ: 3000000.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Комунальне Підприємство "Парк культури та відпочинку "Під Замком"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Ужгород, м. Івано-Франківськ,
Опис проекту: Головною метою проєкту є модернізація локацій та промоція паркових територій у містах Ужгород та Івано-Франківськ шляхом проведення відкритого конкурсу з ландшафтного дизайну для усіх бажаючих представників даної індустрії. Композиції повинні бути прив’язані до історичних постатей, відомих культурних діячів або інших концепцій розроблених експертами. Результатом проєкту буде створення унікальних композицій, які стануть основою для проведення квестів про історію парків, що у свою чергу збільшить кількість відвідувачів даних локацій та популяризує декоративно паркове мистецтво
# 110.
ID: 3EVE12-6103
Назва проекту: Історія України очима сучасних митців
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3868135.00
Запитувана сума від УКФ: 3045284.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФУНДАЦІЯ КУЛЬТАУРА"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одеса, У географію проекту входять усі країни з якими Україна має двосторонні дипломатичні відносини. Отримано попередню згоду з Міністерством закордонних справ України.,
Опис проекту: Створення візуального сприйняття історії та культури України в видатних подіях і постатях через рефлексії сучасних українських митців шляхом колоборації представників різних сфер. Результатом проекту є випуск книги англійською та українською мовами у друкованому та онлайн форматі. У рамках проекту пройде понад 20 подій у Києві, Лвьові та містах мільйонниках, а також виставка-презентація з перформенсом у столиці з перспективою потужної міжнародної кампанії. Новостворений-сайт розширює доступ до культурного надбання для інклюзивних людей, учнів старших класів і викладачів, мешканців регіонів і міжнародної спільноти . Проект продовжує реліз ‘Ukraine. The best’, який працює з 2016 року дотепер.
# 111.
ID: 3EVE12-6708
Назва проекту: Космос очима художників
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 3750000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКАЙ АРТС ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Дніпро,
Опис проекту: Проект, що поєднує сучасний живопис, новітні технології віртуальної реальності та арт-перформанс. Ми прагнемо інформувати широкий загал про процес підкорення людиною Місяця у незвичайному форматі. Проект передбачає створення виставки з виразною освітньою складовою; її концепція була представлена і схвалена NASA. Експозиція також включає мистецькі інтерпретації дослідження Місяця (живопис, фото- та VR-інсталяції). Окремо планується проведення дитячої програми.
# 112.
ID: 3EVE13-0417
Назва проекту: UKRAINIAN FASHION WEEK
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 8907272
Запитувана сума від УКФ: 5918856
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Рекламно-інформаційне агентство "ЯНКО"
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: UKRAINIAN FASHION WEEK (47 сезон) – головна модна подія України, завдяки який створилась модна індустрія в країні. Основна мета цього сезону- закріпити значиму роль в світовому контексті як Тижня моди із яскравим вектором розвитку в бік SUSTAINABLE FASHION. Включає в себе: - Покази актуальних колекцій SS20 понад 45 українських дизайнерів; - Презентації понад 12 колаборацій дизайнерів одягу і представників інших креативних індустрій; - Освітня програма WE SUSTAINABLE; - Розробка і презентація стратегії розвитку UKRAINIAN FASHION 2025; - Програма підготовки і показу дебютних колекцій молодих дизайнерів на платформі NEW GENERATION DAY; - Реалізація чергових кроків платформи FASHION INCLUSIA (робота людей з інвалідністю в складі професійних команд різних фешн-професій); - Залучення до висвітлення проекту понад 50 закордонних журналістів, інфлюенсерів, інсайдерів; - Залучення до висвітлення понад 160 ЗМІ УКРАЇНИ.
# 113.
ID: 3EVE13-2951
Назва проекту: Міжнародний Фестиваль Українського Танцю та Культури
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4373164.00
Запитувана сума від УКФ: 3061164.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Львівське обласне відділення Українського фонду культури
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: 5-ий Міжнародний Фестиваль Українського Танцю та Культури дає можливість налагодити культурний діалог між українцями в Україні та за кордоном. Мета Фестивалю – збереження, поширення, актуалізація та популяризація української культури в Україні та світі, презентація усього розмаїття Українського танцю, музики й пісні з усіх куточків світу. Українська культура та мистецтво є тими універсальними засобами єднання різних поколінь наших земляків в усіх куточках земної кулі. Це допомагає українцям зберігати свою ідентифікацію за кордоном. Результати: Налагодження зв’язків між колективами з України та діаспори; Творча співпраця між діячами культури; Популяризація української культури; Створення позитивного іміджу українського народного танцю та культури в Україні та світі.
# 114.
ID: 3EVE13-3124
Назва проекту: Львівський тиждень моди (26 сезон)
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4889308.5
Запитувана сума від УКФ: 3417808.5
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація «Львівський тиждень моди»
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Багатоденна масштабна модна подія у декількох локаціях Львова, яка вбачає у якості основної мети всебічний розвиток сектору моди, промоцію сектору моди в культурному контексті та включає в себе: - модні покази актуальних колекцій українських та закордонних дизайнерів; - освітній захід „Fashion Forum” за участі українських та закордонних фахівців; - конкурс для молодих дизайнерів „Future fashion generation”; - показ-перфоманс, присвячений локальній чи соціальній проблематиці; - проект „Diversity YOU”; - проект „Lviv Fashion Photography” (освіта-конкурс-показ): - проект „Sustainable Workshops&Consulting”; - проект „Lviv Orchestra Fashion”; - проект „VR Fashion”; - проєкт спілкування з авдиторіями – «Фешн-сніданки».
# 115.
ID: 3EVE13-6564
Назва проекту: ІХ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца у Дрогобичі
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4421000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Благодійний Фонд "Музей та Фестиваль Бруно Шульца"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Дрогобич, Львівська область,
Опис проекту: Найважливіша циклічна подія у світі, присвячена митцеві світової слави Бруно Шульцові. Відбувається у Дрогобичі від 2004 року. Тижневий цикл заходів: театральні вистави та перформативні реалізації, концерти, колективні й індивідуальні художні виставки, офф-програма молодих митців, літературні зустрічі з письменниками й перекладачами, міжнародна шульцознавча конференція, за результатами якої видаються колективні монографії українською, польською та англійською мовами. У результаті Фестивалю Дрогобич став світовим центром досліджень творчості Шульца та основним місцем зустрічі його знавців і поціновувачів. Фестиваль є місцем важливих заходів, що пропагують постать Шульца в усьому світі. Упродовж 16 років існування Фестивалю Дрогобич вітав учасників з понад 20 країн світу.
# 116.
ID: 3EVE13-6791
Назва проекту: Опера ″Вишиваний. Король України‶
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 7106563.79
Запитувана сума від УКФ: 4847222.66
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНА ХХІ»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Україна, м. Харків,
Опис проекту: Результатом проекту стане створення інноваційної конкурентоспроможної на світовому ринку української опери «Вишиваний. Король України», присвяченої ерц-герцогу Вільгельму фон Габсбургу. Вистава відобразить події 100-річної давнини — до 1919 року, спогади головного героя про першу українську революцію, коли він був кандидатом на трон України, а українці боролися за власну ідентичність та незалежність, як спогади під час перебування в радянській в’язниці у 1948р. Опера створена за підтримки Почесного консула Республіки Австрія в Харкові Всеволода Кожемяка за участі провідних українських митців: Алли Загайкевич (композиторка), Сергія Жадана (автор лібрето), Ростислава Держипільського (режисер), Оксани Линів (диригентка). Постановка відбудеться на базі Харківського національного академічного театру опери та балету.
# 117.
ID: 3EVE13-7027
Назва проекту: «Інтеграція України до світового культурного простору через відродження забутої історичної спадщини»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4640672.50
Запитувана сума від УКФ: 3227808.20
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна, Сумська область, Тростянецька ОТГ, селище Зарічне.,
Опис проекту: Історично склалося так, що земля Сумщини багата на культурні пам’ятки та історичні події, багато з яких залишились невідомими. Мета проекту: інтеграція України до світового культурного простору та поглиблення партнерства з країнами-побратимами через відновлення спільної історичної пам’ять та акцентування на знакових історичних подіях. Повноцінне дослідження, всебічне вивчення, відтворення та висвітлення на широкий загал замовчуваних десятиліттями пострадянськими істориками історично значимих на світовій арені фактів, подій епохи ХII року, з метою популяризації історичної спадщини, її виваженого використання і комплексного збереження. Розкриття значимості території, що виступає форпостом Європейської цивілізації. Результати проекту: інтеграція України до світового історично-культурного простору; розвиток партнерських стосунків; поглиблення обізнаності щодо історичної спадщини; розвиток туристичного кластеру; культурне співробітництво.
# 118.
ID: 3EVE13-7125
Назва проекту: 10 років Міжнародному фольклорному фестивалю «Етновир»
Лот: ЛОТ 1. Знакові події в Україні
Загальний бюджет проекту: 4616213.00
Запитувана сума від УКФ: 3231349.10
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Етновир"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Львів, Львівська обл., Україна,
Опис проекту: Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир» - це фестиваль, який має на меті збереження та популяризацію культурної спадщини України, ознайомлення українців з культурою різних народів світу, формування толерантного ставлення до особливостей інших народів та національностей, посилення культурної мотивації для внутрішнього та зовнішнього туризму. Проект «10 років Міжнародному фольклорному фестивалю «Етновир» відбудеться у Львові 20-24 серпня 2020 року та стане головною подією святкування Дня Незалежності України у Львові. У фестивалі візьмуть участь фольклорні танцювальні та музичні колективи з України та з інших країн світу. Міжнародний Фольклорний Фестиваль «Етновир» відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF®) при ЮНЕСКО, Міжнародної Організації Народної Творчості (IOV), за підтримки Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації.
# 119.
ID: 3EVE21-0295
Назва проекту: Підготовка до міждисциплінарного проекту 'Київ-Берлін. На захист миру'
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1254890
Запитувана сума від УКФ: 1254890
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Цивіна Максим Володимирович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Берлін,
Опис проекту: Підготовка до масштабного міждисциплінарного проекту – концерту 'Київ-Берлін. На захист миру' в легендарній великій залі Берлінської філармонії. Захід відбудеться у листопаді 2020-го року за ініціативи Посольства України в Німеччині. Будуть виконані твори Людвіга ван Бетховена, Роберта Шумана та української композиторки Вікторії Польової; також відбудеться прем’єра твору, написаного Польовою спеціально до події. Виконавці – Національний симфонічний оркестр України та хор Ave, за участю піаніста Романа Лопатинського та відомого україно-данського художника Сергія Святченка. Мета – культурна дипломатія в дії: показати культурній європейській спільноті миролюбну позицію України через мистецьку подію, створену кращими українськими митцями, результатом якої стане необхідна сьогодні інвазія української культури в сучасний світовий простір.
# 120.
ID: 3EVE21-0346-3
Назва проекту: Участь Міжнародного українсько-шведського поетичного фестивалю Meridian Poltava у Гетеборзькому книжковому ярмарку 24-27 вересня 2020 (Швеція)
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 727649.00
Запитувана сума від УКФ: 727649.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурний капітал"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Гетеборг (Швеція), Стокгольм (Швеція), Полтава (Україна), Київ (Україна), Чернівці (Україна),
Опис проекту: Мета: презентувати творчість українських письменників, їх творів, книжок та Міжнародний українсько-шведський поетичний фестиваль Meridian Poltava у Швеції під час Гетеборзького книжкового ярмарку, посилити інтерес до української літератури та українських письменників з боку шведської інтелектуальної спільноти заголом та членів Нобелівського комітету з літератури зокрема. Результати: організовано стенд Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Poltava/ Україна на Гетебурзькому книжковому ярмарку, організовані три виступи трьох українських та двох шведських письменників у Гетеборзі та один виступ у Стокгольмі (24-27 вересня 2020), проект висвітлено у 5 міжнародних та 50 українських медіа, результати проекту презентовано у м. Полтава, м. Чернівці, м. Київ.
# 121.
ID: 3EVE21-0558
Назва проекту: Одеса-Ванадзор Музичний Олімп – Другий Міжнародний музичний фестиваль-конкурс
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1083878.00
Запитувана сума від УКФ: 1083878.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародна громадська організація "Асоціація "Нова музика"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ванадзор, Вірменія,
Опис проекту: Фестиваль-конкурс Одеса- Музичний Олімп засновано в Одесі у 2016 році, через кілька років існування він переродився в міжнародний фестиваль Одеса-Ванадзор Музичний Олімп. Даний проект спрямовано на створення механізмів культурно-мистецького співробітництва між Одесою та іншими культурними містами різних країн. Перший фестиваль цього напрямку було проведено в Ванадзорі у 2019 році. Другий фестиваль планується провести за підтримки УКФ. У конкурсній програмі приймають участь діти і підлітки у трьох вікових категоріях від 7 до 18 років та у 11 номінаціях: фортепіано, академічний вокал, народний вокал, хор, композиція, струнні інструменти, духові інструменти, народні інструменти, ансамблі, перкусія, теоретичні дисципліни. За результатами конкурсу планується видання подвійного компакт-диску з записами переможців конкурсі у різних номінаціях. У фестивальній програмі беруть участь відомі колективи та виконавці із України та Вірменії. Також планується проведення міжнародної конференції «Музичний конкурс як соціокультурний феномен творчого розвитку» присвяченої розвиткові дитячо-юнацької творчості.
# 122.
ID: 3EVE21-0948
Назва проекту: Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій», участь у фестивалі BLOOR WEST VILLAGE, Торонто, Канада
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 2300000
Запитувана сума від УКФ: 2300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Торонто (Канада),
Опис проекту: Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій» – це національний музичний продукт високого рівня, унікальний інструментальний мюзикл, проект, який поєднує в собі високопрофесійну майстерність виконання від найкращих солістів-інструменталістів України у супроводі Національного оркестру народних інструментів України, високоякісні аранжування, глибоке змістовне наповнення, цікавий фентезійний сюжет, вражаючий візуальний ряд та інноваційну подачу з використанням 3D віджеїнгу. Найбільший Український фестиваль у північній Америці Bloor West Village Toronto, який відзначає 24 роки від часу створення, і відбудеться 11-13 вересня 2020 року у місті Торонто (Канада), від імені Ради директорів та комітету організаторів запросив творців Музичного фентезі-шоу «Володарі Стихій», взяти участь у фестивалі у складі солістів проекту Георгія Матвіїва (бандура), Петра Сказківа (цимбали), Олександра Божика (скрипка) та Олеся Журавчака (етно-духові), автора ідеї шоу, оркестру (НАОНІ), а, також технічного та адміністративного персоналу проекту в загальній кількості 60 чоловік. Візія фестивалю: запропонувати найбільше свято українського духу у світі - демонструючи найкраще українське мистецтво та культуру і тим самим зміцнюючи багатокультурну тканину Канади. Участь проекту «Володарі Стихій» у фестивалі Bloor West Village Toronto гідно презентує Україну на міжнародному рівні та сприятиме збереженню, розвитку і популяризації національного культурного надбання і формуванню позитивного іміджу країни у світі.
# 123.
ID: 3EVE21-1000
Назва проекту: Участь українських митців у визначній події MADATAС (Іспанія)
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 4999102.00
Запитувана сума від УКФ: 4999102.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНАЗЕРЛЕНД»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Мадрид (Іспанія), Київ, Одеса, Харьків,
Опис проекту: Після створення успішної міжнародної медіа-виставки ARTEFACT: Chernobyl 33 в Києві, українських митців запросили презентувати свої експонати в Мадриді, в Іспанії, в рамках спеціальної події відомого медіа-арт фестивалю MADATAС, присвяченій Чорнобилю. Українці представлять експонати сучасного мистецтва, що були створені під час минулорічного проекту та нові, що будуть спеціально створені для цієї експозиції, з використанням VR та AR технологій, лазерних та відео інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури. Виставка презентує сучасне українське медіа-мистецтво та нові сенси сучасної України в світі, через переосмислення Чорнобиля. В рамках проекту запланована подорож митців у Іспанію, прес-подія у Мадриді, комунікаційна кампанія у Європі, презентація результатів проекту в містах України.
# 124.
ID: 3EVE21-2680
Назва проекту: NordArt Ukraine 2020
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 3835137.2
Запитувана сума від УКФ: 3835137.2
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРФЕКТНА АРТ ГРУПА
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Німеччина, Харків, Одесса,
Опис проекту: NordArt Ukraine 2020 – знаковий проект для мистецького світу, адже Україна вперше за всю історію стала фокус-країною NordArt 2020 - однієї з найбільших щорічних виставок сучасного мистецтва в Європі. Це буде один з найбільших проектів українського мистецтва за кордонами України, що дозволить розкрити сучасне українське мистецтво у світовому контексті, продемонструвавши масштабні роботи та мистецький потенціал країни на 2000 м2 українського павільйону
# 125.
ID: 3EVE21-3004
Назва проекту: Міжнародний фестиваль «Batumi Black Sea Music and Art Festival»
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1200000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «ЯСКРАВА КРАЇНА»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Грузія,
Опис проекту: 8й Міжнародний фестиваль Batumi Black Sea Music and Art Festival ініційовано грузинською стороною з метою налагодження співпраці між професійними творчими колективами пост-радянських країн задля формування спільного європейського культурного простору, актуалізації власної національної ідентичності кожного з народів, активізації та посилення процесів культурної саморефлексії, поглиблення до витоків народної самобутності, пошук культурних сенсів, вшанування пам’яті відомих діячів мистецтва та культурно-історичної спадщини держав-учасників, а також практичного обміну досвідом та інформування про новини і здобутки у галузі культури кожної з країн. Україна отримала почесне запрошення увійти до складу численної міжнародної делегації фестивалю та представити власний культурний потенціал, що надзвичайно важливо для формування позитивного іміджу нашої держави на міжнародній арені.
# 126.
ID: 3EVE21-3362
Назва проекту: Презентація українських художників на Art Zurich 2020
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1459348
Запитувана сума від УКФ: 1459348
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Арт Ін"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Цюріх,
Опис проекту: Презентація українських митців 22 мистецькому арт-форумі ART INTERNATIONAL ZURICH у Швейцарії. Основна мета арт-ярмарку - зробити сучасне мистецтво доступним для широкої публіки. Місце для не лише для експозиції, але й для налагодження нових контактів та створенню міжкультурних діалогів. Презентація доповнена супровідною програмою, що складається з лекцій по арт-бізнесу, воркшопів, виставок на нетворкінгу для професійної спільноти.
# 127.
ID: 3EVE21-3948
Назва проекту: Бароковий аматорський хор Б.А.Х. на Світових хорових змаганнях 2020
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 600000
Запитувана сума від УКФ: 600000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Оупен Опера Юкрейн»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Гент і Антверпен, Бельгія,
Опис проекту: Мета проекту полягає у представленні України на ХI Світових хорових змаганнях 2020, що пройдуть цього року у Фландрії (Гент та Антверпен). Бароковий аматорський хор Б.А.Х. буде єдиним учасником з України і візьме участь у відкритих змаганнях разом з більш, ніж 500 хорів з 70 країн світу. Концертна програма хору, складена художньою керівницею колективу, професійною хормейстеркою Наталею Даньшиною, має на меті якнайширше представити українську сакральну музику у а-капельному виконанні – від нотного розспіву барокової доби до сучасного твору, написаного спеціально на замовлення колективу.
# 128.
ID: 3EVE21-5455
Назва проекту: Місяць авторських читань у Львові 2020
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 974517.00
Запитувана сума від УКФ: 974517.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Львівська міська громадська організація "Мистецька рада "Діалог"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Львів, Брно, Чехія, Острава, Чехія, Кошице, Словаччина, Вроцлав, Польща, Будапешт, Угорщина,
Опис проекту: Місяць авторських читань – найбільший транскордонний літературний фестиваль Центральної Європи. Щодня протягом липня паралельно у шести містах Європи – Брно (Чехія), Остраві (Чехія), Кошице (Словаччина), Вроцлаві (Польща), Будапешті (Угорщина) і Львові відбуваються виступи відомих письменників з п’яти країн-учасниць проекту – спеціальним гостем фестивалю у 2020 році стане Угорщина. Місяць авторських читань було започатковано у 1999 році чеським видавництвом «Větrné mlýny». Щороку цей фестиваль запрошує представників однієї країни у статусі «почесного гостя». Протягом 20 років у проекті взяли участь письменники з Франції, Канади, Білорусі, Словенії, Польщі, Німеччини, Іспанії, Грузії, Туреччини. Україна отримала статус «країни-почесного гостя» фестивалю у 2015 році, і відтоді є постійною учасницею МАЧ.
# 129.
ID: 3EVE21-5789
Назва проекту: Участь України в Берлінському Тижні Моди Berlin Fashion Week 2020, PREMIUM Segment
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 4957933.00
Запитувана сума від УКФ: 4957933.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Івано-Франківська Торгово-промислова палата
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Берлін, Німеччина,
Опис проекту: В рамках щорічного Тижня Високої Моди в Берліні Mercedes Benz Berlin Fashion Week 2020, який вважається одним з головних європейських фешн-заходів, а також приділяє найбільше увагу саме молодим дизайнерам зі всього світу, 3 29го червня по 1ше липня відбудеться фешн-ярмарок Premium. Цей ярмарок представляє собою ексклюзивну платформу, яка об’єднує більше тисячі брендів, майже 2 тисячі колекцій та 60 тисяч відвідувачів, серед яких відомі дизайнери, закупівники, представники преси та знаменитості. Участь українських дизайнерів на даному ярмарку є важливим для просування української моди в Європі та світі. Якісна участь в Premium вимагає завчасної підготовки, професійного рекламного супроводження, зосередженого безпосередньо на міжнародного закупівника.
# 130.
ID: 3EVE21-5852
Назва проекту: Сучасне українське мистецтво. Участь у міжнародній виставці VOLTA Basel
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1132300.00
Запитувана сума від УКФ: 1132300.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Галерея мистецтва
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Швейцарія, м. Базель,
Опис проекту: Презентація сучасного українського мистецтва на міжнародних арт-ярмарках, що сприяє посиленню позитивного іміджу України на міжнародній культурній арені. Проект включає в себе відбір професійних художників та скульпторів з подальшою їх презентацією та популяризацією на арт майданчиках світу. В результаті досягнемо міжкультурний діалог, який активно посилить співпрацю з міжнародними інституціями, митцями, галереями. Також це посилить інтерес до придбання українського мистецтва за кордоном, що буде сприяти вирішенню актуальної проблеми - фінансової підтримки митців, шляхом продажу їх творів.
# 131.
ID: 3EVE21-6387
Назва проекту: "Зе Шоукейс Проджект: ЮА"
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 5000000
Запитувана сума від УКФ: 5000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Гринченко Альона Миколаївна
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Київ, Париж,
Опис проекту: Під час Паризького тижня моди 2020 лідуючі українські дизайнери збираються на одній масштабній локації, аби представити свої нові колекції світовій спільноті. Задля втілення своєї концепції кожен з дизайнерів отримає певний простір на локації та можливість відтворити ідею відповідно до стилістики бренду. Один дизайнер - одна кімната. 
Все відбувається відповідно до завчасно сформованого розкладу протягом одного дня, аби гості могли циркулювати між кімнатами та бути присутніми на кожній з подій.
# 132.
ID: 3EVE21-6609
Назва проекту: Дунайська Україна - культурні ворота в Європу
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1658547.65
Запитувана сума від УКФ: 1658547.65
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Місцева асоціація органів місцевого самоврядування "Стратегія ЄС для Дунайського регіону"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Одеська, Чернівецька, Івано-Франківська, Закарпатська області (Україна), Загреб (Хорватія),
Опис проекту: Проект спрямований на участь України у найважливішому щорічному культурному заході в рамках Дунайського регіону (згідно Стратегії Європейського для Дунайського регіону, що об’єднує 14 Європейських держав Дунайського басейну0). Крім того у 2020 році 10-річчя Стратегії тому передбачається проведення ряду культурних заходів за участю народних, заслужених українських колективів в Україні та за кордоном у місті Загреб (Хорватія) – на 9 Форумі Дунайської Стратегії з метою посилення позитивного іміджу України на міжнародній культурній арені, та підтримки розвитку української культури і традицій, збільшення її ролі у суспільстві як в Україна так і за її межами.
# 133.
ID: 3EVE21-6614
Назва проекту: Ukrainian’s icebreakers: українська делегація на німецькому фестивалі Reeperbahn Festival and Conference
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1613434
Запитувана сума від УКФ: 1613434
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Гассанова Дар’я Олександрівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Гамбург, Німеччина,
Опис проекту: Колективна участь українських музикантів та музичних менеджерів 16-19 вересня 2020 року у найбільшому та найвпливовішому шоукейс-фестивалі Німеччини Reeperbahn Festival and Conference. Поїздка націлена на представлення молодої української музики серед впливової професійної музичної спільноти, налагодження міжнародних контактів та співробітництва, розвиток професійних навичок музикантів та менеджерів. Все це буде втілено в життя через організацію щонайменш 2 виступів українських артистів в рамках вечірнього шоукейс-фестивалю, українського ресепшену та участі українських представників у нетворкінгах у денній конференційній частині заходу.
# 134.
ID: 3EVE21-7192
Назва проекту: Юні співочі серця- голос українського народу!
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 1035080.00
Запитувана сума від УКФ: 681080.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДIЙНА ОРГАНIЗАЦIЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МОЛОДЬ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО''
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Ллорет-дель-Мар, Іспанія, м.Барселона, Іспанія; м.Рим, Італія.,
Опис проекту: Проект складається з двох центральніх міжнародніх подій: 1)Участі Камерноготдівочого хору КССМШ ім. М. В. Лисенка у фестивалі-конкурсі "Canco Mediterrania" у м. Ллорет-дель-Мар з урочистим концертом у м. Барселона (Іспанія) (22-27.09.2020); 2) Участі Камерноготдівочого хору КССМШ ім. М. В. Лисенка у відзначенні святкування ювілею Собору св. Софії у м. Римі, Італія (28-29.09.2020). У 2020 Собор, що є дійсно оплотом українства закордоном та одним з найвагоміших культурно-духовних осередків української діаспори Європи, відзначає свій 50-ти річний ювілей. Камерний дівочий хор КССМШ ім. М. В. Лисенка має честь бути запрошеним музично оформити ювілей великим концертом спеціально підготованою святковою програмою з творів сучасних українських композиторів; Камерний дівочий хор КССМШ ім. М. В. Лисенка є гідним амбасадором української культури у світі, відомим колективом на міжнародній музичній арені.
# 135.
ID: 3EVE23-0524
Назва проекту: Ukrainian designers at Paris Fashion Week
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 6006249.00
Запитувана сума від УКФ: 4107807.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Тиждень Моди”
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Париж, Франція,
Опис проекту: Спільна презентація провідних українських дизайнерських брендів в рамках головної події у світі моди — Paris Fashion Week. Презентація стане першим кроком до створення національної платформи, що представить дизайнерський талант України, посилений суміжними креативними індустріями, як схожі національні платформи інших країн — Великої Британії, США, Данії та Китаю в рамках Paris Fashion Week. Презентація зміцнить імідж України серед найавторитетнішої професійної спільноти та цільових аудиторій дизайнерів.
# 136.
ID: 3EVE23-2288
Назва проекту: Що у нас спільного? Український павільйон та резиденти на Тбіліському Архітектурному Бієнале 2020
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 3100600
Запитувана сума від УКФ: 2165520
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Тепле місто»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Тбілісі (Грузія),
Опис проекту: Головна мета - це виступити спів-куратором в міжнародному організаційному комітеті Тбіліського Архітектурного Бієнале (ТАВ) 2020 та привезти український павільйон (з трьох команд), провести резиденцію “Що у нас спільного?” (для 9 резидентів/ 9 представлених проектів на ТАВ 2020) і тим самим утвердити імідж України та її культурних амбасадорів як професіоналів та новаторів у міжкультурному та міжсекторальному урбаністичному дискурсі, відкрити та підтримати нові імена, ініціювати нові колаборації та на основі набутого досвіду та експертизи розробити концепцію майбутнього бієнале “Сеанс міського сканування ‘21” та запустити промокампанію майбутнього фестивалю.
# 137.
ID: 3EVE23-2510
Назва проекту: Встановлення мистецько-скульптурної композиції українському священнику Омеляну Ковчу, мученику нацистського концтабору Майданек та організація міжнародної Церемонії урочистого відкриття у м. Любліні, Республіка Польща.
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 6261240.35
Запитувана сума від УКФ: 4084656.35
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Благодійний фонд "Гуманітарні ініціативи"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, Україна, м. Львів, Україна, м. Люблін, Республіка Польща,
Опис проекту: 28 травня 2020 року відбудеться знакова подія - Церемонія відкриття пам’ятника українському священику Омеляну Ковчу в Любліні, Республіка Польща. Блаженний священомученик Омелян Ковч під час Голокосту рятував євреїв, за що був ув’язнений у нацистському концтаборі. У 2019 році в Україні на державному рівні урочисто відзначили 75-ті роковини мученицької смерті отця Омеляна у таборі смерті Майданек. Вшанування постаті о. Ковча, його самопожертви заради спасіння віри та допомоги людям різних національностей, у формі пам’ятника, стане знаковим місцем поєднання народів, спільної пам’яті та роздумів. Це буде велична міжнародна подія, маніфест віри і протидії нацизму, акт комеморації, що поверне світові ім'я Омеляна Ковча.
# 138.
ID: 3EVE23-3004
Назва проекту: «IІ Міжнародний фестиваль музики, пісні та танцю україно - литовської співдружності « МОСТИ МИСТЕЦТВА» в рамках традиційного фестивалю «KLAIPEDA SEA FESTIVAL» ( м.Клайпеда Литва)
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 2668786
Запитувана сума від УКФ: 1679886
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація «ЯСКРАВА КРАЇНА»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Литва,
Опис проекту: Позитивний досвід і широкий резонанс проведення І Міжнародного фестивалю «Мости Мистецтва» , який був започаткований в 2019 році в рамках проведення традиційного свята моря в Клайпеді " KlAIPEDASEAFESTIVAL" обумовлює необхідність розширення формату Фестивалю в інші міста Литви, а саме : Вільнюсі- столиці країни і Тракаї, який отримав у 2020році статус культурної столиці Литви. Загальна концепція цьогорічного фестивалю базується на презентації Петриківського Розпису і Козацьких пісень , які визнані ЮНЕСКО нематеріальною спадщиною людства. Метою проекту е: розвиток міжнародного співробітництва між Україною та Литвою, зміцнення зв'язків між українською та литовською культурами Результат проекту : Створення позитивного іміджу України на міжнародній культурній арені
# 139.
ID: 3EVE23-5828
Назва проекту: Тиждень української фотографії. Трансформація
Лот: ЛОТ 2. Участь України в знакових міжнародних подіях
Загальний бюджет проекту: 2673816.43
Запитувана сума від УКФ: 1871671.5
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Арт Спатіум Фаундейшн»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Ізраїль,
Опис проекту: Український соціокультурний проект Ukrainian photo week. Transformation присвячений фотографії, в рамках Х міжнародного фестивалю української культури в Ізраїлі. Найбільша виставка української фотографії в Ізраїлі, найочікуваніша подія у галузі фотографії, що висвітлює сучасну українську культуру, проходитиме з 2 по 9 жовтня у місті Тель-Авів. Фестиваль Української культури в Ізраїлі покликаний підтримати духовний зв‘язок з країною своєї історичної належності і зберегти культурні традиції України в рамках громади.
# 140.
ID: 3EVE31-0256
Назва проекту: Кінофестиваль “Суми 2к20”
Лот: ЛОТ 3. Пам’ятні дати визначних подій в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 531482
Запитувана сума від УКФ: 503682
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Сумська область, місто Суми,
Опис проекту: Йдучи вулицями міста Суми здається, що все вже знайоме. Але до тих пір, доки в твоєму серці не заграють барви світлих почуттів - і тоді вже все здається іншим: і будівлі, і стежки, і люди. У такий момент хочеться зафільмувати образи, щоб назавжди зберегти пам’ять. Ми любимо знімати красу міста на свої телефони та висвітлювати в соціальних мережах. Але ці відео бачать тільки наші друзі, а потім вони так і залишаються в пам'яті наших телефонів. Завдяки проекту ми можемо віднайти ідею та справжніх майстрів своєї справи, котрі покажуть місто таким, яким ми ніколи не бачили. Це допоможе не тільки створити новий фестиваль у місті, а й стане можливістю для створення нового промоційного продукту. Окрім того, фестиваль стане великою подією в місті, яка ще раз нагадає про красу та особливість міста Суми.
# 141.
ID: 3EVE31-0533
Назва проекту: Мультимедійна платформа "Пісня буде поміж нас"
Лот: ЛОТ 3. Пам’ятні дати визначних подій в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 2952620.00
Запитувана сума від УКФ: 1421710.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "PRO production Ukraine"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Чернівці, Кіцмань, Львів,
Опис проекту: Створення та презентація інноваційної мультимедійної онлайн-платформи (в тому числі зйомки та купівля авторських прав контенту), присвяченої актуалізації творчості Володимира Івасюка: віртуальний музей, віртуальна екскурсія місцями Івасюка, аудіо, фото та відео-архів, акумуляція нових форм музичної творчості, заснованих на доробку Івасюка - створення з зірками сучасної української сцени кавер-версій пісень і розміщення їхніх відео та аудіо записів. Платформа стане одним із засобів масштабної довготривалої інформаційної кампанії, яка стартує з відзначення ювілею пісні “Червона рута”, що свого часу стала історичною кульмінацією успіху української пісні. В 2020-му році “Червоній руті” - 50.
# 142.
ID: 3EVE31-0833
Назва проекту: Целан. Київ. 2020
Лот: ЛОТ 3. Пам’ятні дати визначних подій в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 970000.00
Запитувана сума від УКФ: 970000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Всеукраїнське молодіжне об’єднання «Республіканський культурно-освітній центр «Молодь України»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Мультижанрова інсталяція на основі поезії Пауля Целана – абстрактні скульптури Геннадія Гутгарца, поезія Целана в оригіналах і перекладах Василя Стуса, Сергія Жадана, Петра Рихла, Марка Бєлорусця
# 143.
ID: 3EVE31-2328
Назва проекту: Молодіжний літературний фестиваль-ярмарок «СУП-КУЛЬТУРА - 35»
Лот: ЛОТ 3. Пам’ятні дати визначних подій в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 595681.18
Запитувана сума від УКФ: 595681.18
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Рівненська організація Національної спілки письменників України
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Рівне,
Опис проекту: 2. Молодіжний літературний фестиваль-ярмарок «СУП-КУЛЬТУРА - 35» (Сучасна Українська Поезія, Проза, П*єса, Переклад тощо) – трьохденний майданчик для популяризації української книги, тенденції читання серед молоді, а також – для творчих експериментів: літперфоманси, поезія з інсталяціями, літературно-музичні сцени, гутірки, обговорення, майсер-класи відомих представників сучукрліту, презентація дебютних поетично-прозових видань. У рамках проєкту в Рівному проходитиме книжковий ярмарок «Соціальна Урбаністична Проза-Поезія», темою якої стане питання «Булінг, мобінг, сексуальне насилля, підлітковий суїцид», а також заплановано видання альманаху соціальної прози та урбаністичної поезії «Кольорові лінзи». Проєкт спрямований на розвиток світоглядної позиції щодо модерних тенденцій української та світової літературної панорами в контексті євроінтеграційних тенденцій України, а також на самореалізацію та конкурентоспроможність творчої молоді в сучасному літературному середовищі європейської України, нівелювання серед провінційної творчої молоді комплекс меншовартості та заохочення її до читання. Фестиваль проходитиме до 35-річчя Рівненської організації Національної спілки письменників України.
# 144.
ID: 3EVE31-2430
Назва проекту: Фестиваль «Ромського фольклору Закарпаття»
Лот: ЛОТ 3. Пам’ятні дати визначних подій в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 981490.00
Запитувана сума від УКФ: 981490.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Культурне товариство циган Закарпаття «Ром Сом»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Ужгород, Закарпатська область, м. Берегово, Закарпатська область, м. Мукачево, Закарпатська область, м. Виноградів, Закарпатська область,
Опис проекту: Проект спрямований на збереження і популяризацію ромської культури та мистецтва Закарпаття. Жителі та гості Закарпаття зможуть ознайомитися та насолодитись виступами фольклорних колективів. Попробувати та насолодитись кулінарними здібностями ромів та їх національними стравами. Цим самим хочемо зберегти культурні надбання наших предків. Проведення фестивалю зробить ще один крок до толерантності та запобіганню ксенофобії в Україні. Проект реалізовано в Закарпатській області в чотирьох містах: Ужгород, Мукачево, Виноградів, Берегово. Передбачається: залучення 100 запрошених учасників для участі в концертній програми; охоплення 5000 аудиторії відвідувачів у всіх містах; проведення круглого стола; заключний гала концерт; виставка ромських художників; майстер класи з ромського танцю.
# 145.
ID: 3EVE31-2888
Назва проекту: Видубицький монастир очима юних художників
Лот: ЛОТ 3. Пам’ятні дати визначних подій в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 615098.09
Запитувана сума від УКФ: 615098.09
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ «КИЇВСЬКА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Місто Київ,
Опис проекту: Проект спрямований на підтримку та промоцію пам’ятної дати – 900-річчя з часу першої писемної згадки про Видубицький монастир (1120). Приурочений до Дня художника України. Проектом передбачено проведення заходів за участю учнів КДАМ імені М.І.Чембержі (структурного підрозділу МЗВО «КАМ»), студентів закладу мистецької освіти МЗВО «КАМ», мистецьких інституцій із зарубіжжя (зокрема, Словаччини): - творчі зустрічі з фахівцями-культурологами (тематичні екскурси в історію); - арт-пленери на території Видубицького монастиря із залученням видатних митців з образотворчого мистецтва; - діджиталізація пленерних робіт; - виставка пленерних робіт; - створення каталогу виставки (друкованого арт-видання з електронним відповідником); - створення мультимедійного продукту з висвітлення ходу пленерів, їх результатів (мультимедійна презентація).
# 146.
ID: 3EVE31-5013
Назва проекту: 80-річчя з дня заснування обласних центрів народної творчості та культурно-освітньої роботи та проведення звітних фестивалів областей .
Лот: ЛОТ 3. Пам’ятні дати визначних подій в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1484280.00
Запитувана сума від УКФ: 1484280.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підпиємець Негода Тамара Михайлівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Київ та Київська область,
Опис проекту: Обласні центри народної творчості та культурно-освітньої роботи є важливою складовою в структурі базових закладів культури України . Обласні центри активно беруть участь в заходах і щодо практичної інплементації Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини , і щодо розвитку культурного розмаїття , ї щодо збереження надбання української нації . Мета цього проекту висвітлити і максимально зафіксувати найцінніші здобутки народної аматорської творчості та народних ремесел на зламі та перебудові териториального устрою країни ( створення громад ) . Реалізацією цього проекту я хочу вплинути на підвищення самоіндефікації нашого народу задля мотивації всіх учасників аматорського мистецтва зберегти і передати неоціненні , набуті віками , матеріальні та нематеріальні цінності . В реалізації проекту будуть брати участь і дитячі колективи , і середнього віку і носії нематеріальної культурної спадщини . Задіяні в проекті будуть практично всі села , селища та містечки області .
# 147.
ID: 3EVE31-5299
Назва проекту: 100 років модернізму у Львові
Лот: ЛОТ 3. Пам’ятні дати визначних подій в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1459805.00
Запитувана сума від УКФ: 1355585.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ІСТОРИЧНОГО СЕРЕДОВИЩА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ІСТОРИЧНОГО СЕРЕДОВИЩА
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Мета проекту полягає у приверненні уваги міжнародного архітектурного товариства, до львівської архітектури модернізму, включення її в європейський контекст, а також загострення уваги мешканців міста, власників та орендарів нерухомості, ОСББ на важливості збереження архітектури модернізму, як такої, що має цінність. Виховання в молодого покоління розуміння якісної архітектури та її збереження. Основне завдання проекту – ідентифікація та належна оцінка будівель львівського модернізму, вивчення, дослідження та напрацювання стратегії збереження та розвитку архітектури львівського модернізму, як важливого європейського феномену.
# 148.
ID: 3EVE31-6545
Назва проекту: Ювілей славетної балерини Антипової Світлани
Лот: ЛОТ 3. Пам’ятні дати визначних подій в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1137981.40
Запитувана сума від УКФ: 1137981.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Балетна студія Антипової Світлани
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: вистава-спектакль на сцені Одеського оперного театру до дня 75 річчя гордісті Українського балету Світлани Антипової
# 149.
ID: 3EVE31-6545-2
Назва проекту: Балетний спектакль студії Антипової
Лот: ЛОТ 3. Пам’ятні дати визначних подій в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1137981.4
Запитувана сума від УКФ: 1137981.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Балетна студія Антипової Світлани
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: спектакль унікального балетного дитячого театру
# 150.
ID: 3EVE31-6824
Назва проекту: "ArtekFest" (до 95-річниці Міжнародного дитячого центру "Артек")
Лот: ЛОТ 3. Пам’ятні дати визначних подій в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1487870.00
Запитувана сума від УКФ: 1487870.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародна громадська організація "Жінка третього тисячоліття"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Пуща Водиця,
Опис проекту: Проєкт «ArtekFest» спрямований на підтримку проведення 95-річного ювілею Міжнародного дитячого цетру «Артек», популяризація діяльності центру на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Він передбачає реалізацію ряду креативних заходів міжсекторального спрямування та пропаганді Артеку як відомого соціокультурного бренду нашої держави. Реалізація проєкту передбачає проведення Форуму «Артек: історія та сучасність»; підготовка та друк науково-практичних матеріалів заходу; започаткування діяльності АРТ-кластеру «Мистецький простір Артеку»; створення унікального сценічного проекту за участю за участю зірок української естради, культурних діячів, лідерів громадської думки і дітей-артеківців.
# 151.
ID: 3EVE31-7071
Назва проекту: Фестиваль Середньовічної Культури і Лицарства України
Лот: ЛОТ 3. Пам’ятні дати визначних подій в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 539500
Запитувана сума від УКФ: 590000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Семехіна Оксана Олександрівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дніпропетровська область, м. Дніпро, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с-ще Шевченко,
Опис проекту: Мета: популяризація національної духовно-культурної спадщини на прикладі насиченої на події середньовічної історії українських земель і лицарської культури XIV- поч. XVст. Завдання: Проведення в м. Дніпро дводенного фестивалю живої історії приуроченого до подій, що відбувались на теренах українських земель XIV- поч. XVст. ( битва під Синіми водами, битва на Ворсклі) з: лекторієм на тему «Культура українських земель XIV- поч. XVст.», табором середньовічної реконструкції, реконструкцією середньовічної битви; демонстрацією побуту, ремесел, виступами фольк-гуртів; змаганнями з середньовічного історичного бою, стрільбою з традиційного лука. Результат: об’єднання на одному заході більш ніж 140 наукових, культурних і спортивних діячів з усіх регіонів країни, що вивчають і популяризують середньовічну культуру України; збільшення ознайомленості українців з історією українського лицарства XIV- поч. XVст., покращення усвідомленості ідентичності і вагомості власної історії, культури і традицій. Започаткування проведення щорічного фестивалю середньовічної культури в м. Дніпро.
# 152.
ID: 3EVE41-0281
Назва проекту: Мистецьке видання "Вокальна школа і творчі принципи Бориса Гмирі"
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 630000.00
Запитувана сума від УКФ: 630000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фонд Бориса Гмирі
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Втілити в життя прижиттєвий задум Гмирі здійснити науково-мистецьке дослідження «Чому я так трактую музичні твори?», всебічно проаналізувати його творчий процес над підготовкою та виконанням музичних творів, опер, концертів тощо. Раптова смерть співака († 01.08.1969) обірвала цей задум. Та впродовж півстоліття з дня смерті митця не слабне зацікавленість до таємниць його співу, як у вітчизняних так і зарубіжних вокалістів. Особливо студентів музичних ВУЗів, училищ та творчої молоді. Дослідження ґрунтується на багатому архівному матеріалі й подається як історичне, біомемуарне, та виконавське. Кінцевим його результатом буде монографічне мистецьке видання, в якому буде обгрунтовано існування української вокальної школи.
# 153.
ID: 3EVE41-0304
Назва проекту: Харківський Фото Форум
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1668740.60
Запитувана сума від УКФ: 1487340.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Технологічний Бізнес-Інкубатор "харківські технології"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Харків,
Опис проекту: Харківський Фото Форум це 4ох денний міжнародний професійний форум присвячений вивченню культового явища українського візуального мистецтва «Харківської школи фотографії». Відбудеться в м. Харків у серпні 2020 року. Мета форуму: об’єднати ведучі світові наукові та культурологічні установи у вивченні, міжнародному просуванні та закріпленні у академічній сфері мистецтв поняття та явище фотографічного стилю відомого як «Харківська школа фотографії». Подія буде розподілена на декілька секторів активності: Фото форум – професійна наукова конференція присвячена вивченню явища «Харківської школи фотографії». Активність орієнтована на міжнародних професійних учасників та міжнародних ЛОМів у сфері мистецтвознавства. Виставка представників Харківської школи фотографії Активність орієнтована на широке коло відвідувачі. Дискусійні столи під час проведення виставки – орієнтовані на широке коло учасників не лише академічної сфери, але 1 студентів, колекціонерів, прихильників стилю тощо. Вірусний конкурс – флешмоб: Харків у стилі Харківської школи фотографії. Конкурс відбудеться через приватні аккаунти учасників заходу у соціальних мереж із загальним хєштегом #Kharkivschool та націлений на аудиторію цих акаунтів. Результатом події буде: Створення та розповсюдження збірки докладів Харківського Фото Форуму, видання альбому виставки «Харківської школи фотографії», створення міжнародної платформи комунікації прихильників Харківської школи фотографії та проведення вірусного фотоконкурсу #Kharkivschool
# 154.
ID: 3EVE41-0528
Назва проекту: Леся UA
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1547125.80
Запитувана сума від УКФ: 1499645.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури Луцької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Луцьк, Волинська обл.,
Опис проекту: «Леся UA» - довготривалий культурний проєкт, реалізація якого є початковим етапом масштабного відзначення 2021 року 150-річччя від Дня народження видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки, яка тривалий час жила і творила у Луцьку. Метою проєкту є привернення уваги світової спільноти до постаті Лесі Українки як феноменального явища в українській та світовій культурі, формування її образу як бренд-амбасадора України. Результатом проєкту має бути впровадження нових підходів до переосмислення національного та світового культурного надбання, створення новітньої концепції відзначення 150-річчя Лесі Українки, розробка айдентики знакової події. Проект передбачає низку масштабних інформаційно-промоційних, просвітницьких та мистецьких заходів місцевого-міжнародного статусів.
# 155.
ID: 3EVE41-0539
Назва проекту: Відзначення 65-річчя з дня народження українського композитора та диригента Гощука Федора Васильовича
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 811360
Запитувана сума від УКФ: 761410
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Агенція сталого розвитку міста"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Березне Рівненська обл., Вараш Рівненська обл., с.Ділове Рахівського району, Рівненської обл.,
Опис проекту: Проект присвячений вшануванню пам’яті відомого в Західній Україні композитора та хорового диригента заслуженого працівника України Федора Васильовича Гощука. Творчість даного митця є вагомою частиною культурної музичної спадщини, однак, зважаючи на низький рівень популярності народного хорового мистецтва в Україні, досі вона не була гідно представлена та популяризована серед українського суспільства. Проект покликаний об’єднати та активізувати громади міст та сіл Рівненскої та Закарпатської областей, які дотичні до творчого шляху митця, для спільного творення концептуальної серії подій (концерти, видання збірки нот), що продемонструють багатогранність творчості Федора Гощука та сприятимуть зростанню популярності народного хорового мистецтва серед молодого покоління.
# 156.
ID: 3EVE41-0699
Назва проекту: Пам’яті Великого Майстра. Целанівські читання в Україні
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 868009.8
Запитувана сума від УКФ: 781173.8
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства»
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одеса, Рівне, Кременець,
Опис проекту: З нагоди століття з дня народження Пауля Целана пропонуємо провести Целанівський фестиваль в Україні. Він включатиме низку акцій. Плануємо провести Целанівські читання в різних містах України (Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Рівне, Кременчук), під час яких відбудуться лекції та дискусії, присвячені творчості Пауля Целана та німецькомовній поезії Буковини, презентації книг перекладів Целана, читання його творів, а також перегляди документального українського фільму «Повернення. Пауль Целан». Плануємо організувати та провести в Києві виставку берлінської художниці Гельґи фон Льовеніх, присвячену творчості Целана з виданням альбому-каталогу– українською та німецькою мовами (білінгви). А також підготувати та видати книгу професора Петра Рихла про творчість поета.
# 157.
ID: 3EVE41-0728
Назва проекту: Лятошинський Фест
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1187900
Запитувана сума від УКФ: 1187900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Київська організація Національної спілки композиторів України
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Львів,
Опис проекту: Фестиваль присвячено 125-річчю з дня народження найвеличнішого з українських композиторів ХХ століття – Б. М. Лятошинського. Заплановано провести концерти за участі найкращих українських колективів та солістів у Києві, Харкові та Львові. Передбачено видання та розповсюдження однієї з перлин української симфонічної музики Симфонії № 2 Б. Лятошинського.
# 158.
ID: 3EVE41-0892
Назва проекту: Франко, син Франка. Формула долі (До 130 - річного ювілею Петра Франка)
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1500000.00
Запитувана сума від УКФ: 1500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів, Київ, Харків, Одеса, Дрогобич, Нагуєвичі (Львівська область), Коломия, Криворівня (Івано-Франківська область),
Опис проекту: Проєкт «Франко, син Франка. Формула долі» - це програма заходів, спрямованих на відзначення ювілейної дати – 130-річчя від дня народження Петра Франка (1890-1941) та презентацію знакової постаті сина Івана Франка для української культури, що сприятиме підвищенню індексу культурної ідентичності українського народу. Програма передбачає низку міждисциплінарних заходів на основі кроссекторальної співпраці: просвітницькі заходи, друковані видання, масові забави, мобільні презентації стендової виставки в 4-х обласних центрах України (Львів, Київ, Харків, Одеса), а також у Львівській (Дрогобич, Нагуєвичі) та Івано-Франківській областях (Коломия, Криворівня), відеоарт презентацію (VJ) та анімований відеоролик про історію Петра Франка.
# 159.
ID: 3EVE41-1798
Назва проекту: Екбаль-ганем
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1274034.4
Запитувана сума від УКФ: 1274034.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центр вільної освіти і культури (ЦВОК)
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Луцьк, Волинська область,
Опис проекту: Проект “Екбаль-ганем” - це амбітна спроба ребрендингу постаті Лесі Українки у фокусі сучасних освітніх, культурних, мистецьких, туристичних контекстів. Мета - створити доступні, цікаві молодим людям формати вивчення, розуміння, ретрансляції персоналії Лесі Українки, її творчості та біографічних епізодів, пов’язаних з територією сучасної Волині. Проект сприятиме не лише популяризації Лесі Українки та її творчості серед волинян, а й підготує належне концептуальне підгрунтя для локальних, національних програм відзначення 150-річного ювілею письменниці 2021 року. Як результат планується отримання нематеріальної культурної бази (шрифт, брендбук, мурал, вистава, екскурсійний маршрут, промопродукція) для залучення аудиторії до мистецького та культурного життя області, зокрема молоді віком 14-35 років
# 160.
ID: 3EVE41-1962
Назва проекту: Українська культурна дипломатія: популяризація здобутків Олександра Кошиця та його капели
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 668320
Запитувана сума від УКФ: 613320
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Творче об'єднання письменників та художників "Кам'яний острів"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Камянець-Подільський,
Опис проекту: Проект передбачає відзначення 145-ї річниці з дня народження Олександра Кошиця (1875—1944 рр.) — легендарного українського хорового диригента, композитора та етнографа, керівника та засновника Української республіканської капели, через популяризацію його здобутків та досягнень капели, створення онлайн-бібліотеки творів митця та організацію Всеукраїнського хорового фестивалю імені Олександра Кошиця.
# 161.
ID: 3EVE41-2223
Назва проекту: Культурно-освітній фестиваль “Бієнале Шептицький”
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1447897.00
Запитувана сума від УКФ: 1447897.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Вищий навчальний заклад «Український Католицький Університет»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів, Львівська область,
Опис проекту: Метою проєкту є перекласти модернізовану та переосмислену постать митрополита Андрея Шептицького на мову сучасності та привернути увагу креативних середовищ до його ідей. Формою реалізації мети стане фестиваль подій “Бієнале Шептицький”. Інтегральна цілісність результатів забезпечить максимальний пізнавальний, навчальний, культурний вплив ідей Шептицького на різні авдиторії. Результатами проєкту стануть публічні події та культурно-освітні продукти: лекторій, відеоблог М.Мариновича, виставка молодих художників, документальний фільм, навчальний бізнес-кейс, сайт, семінар для вчителів, туристичний маршрут, відеоінтерв’ю з підприємцями, літературні зустрічі. Новизна полягає у використанні ідей Шептицького у сучасних інструментах навчання та комунікації. Культурні продукти будуть продубльовані англійською мовою, що дозволить привнести Шептицького у західний цивілізаційний простір.
# 162.
ID: 3EVE41-2497
Назва проекту: Мобільна інтерактивна digital-виставка для шкіл "Козацький батько Дмитро Яворницький" (до 165-ої річниці з дня народження вченого)
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1149146.64
Запитувана сума від УКФ: 1149146.64
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ Фонд сприяння розвитку ДНІМ ім. Д.І. Яворницького
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Дніпро, Україна,
Опис проекту: До 165-ої річниці з Дня народження вченого зі світовим ім`ям, «Козацького батька» Дмитра Яворницького створення тиражованої постерної діджитал-виставки для загальноосвітніх закладів на основі оцифрованих аудіовізуальних матеріалів та 3d-сканування музейної колекції. Її мета – інформпокриття всіх навчальних закладів м. Дніпра, а у віртуальному варіанті – України, через поширення виставки, яка в цікавій ігровій формі із залученням сучасних технологій розповість про вченого. Виставка на 10 постерах (тираж - 150 примірників) доповнена створеним в рамках проекту смарт-додатком для перегляду тривимірних моделей експонатів музею, аудіорозповідями з легендами про Яворницького у виконанні Братів Капранових, малюнками художників-аніматорів, віртуальним туром музеями, настільними магнітними іграми.
# 163.
ID: 3EVE41-2568
Назва проекту: Українське Наживо. ПОРФИРІЙ БАЖАНСЬКИЙ
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1451000.00
Запитувана сума від УКФ: 1451000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕҐІУМ МУЗІКУМ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Промоція творчості малознаного українського композитора і культурного діяча Порфирія Бажанського (1834-1920) сто років опісля. Проект побудований довкола 3 фокусних акцентів - 1. ЗВУК: Перше виконання двох опер-мелодрам "Довбуш" та "Біла циганка" та їх записи. 2. ДУМКА: Організація ряду мистецьких акцій і дослідницьких заходів (наукова конференція, присвячена творчості Порфирія Бажанського) задля популяризації його творчості. 3. ТЕКСТ: Перше друковане видання унікальних музично-теоретичних праць Бажанського, віднайдених в архівах. Таким чином сприяти відкриттю та популяризації малознаних імен української культури. Завдяки публікації наукових досліджень творчості Порфирія Бажанського, концертним заходам та оцифруванню спадщини популяризувати українську культуру в Україні та за кордоном, вписуючи національні здобутки у західноєвропейський простір, у глобальний контекст.
# 164.
ID: 3EVE41-2776
Назва проекту: Міжнародний форум бандурного мистецтва на відзначення 100 річчя Зіновія Штокалка
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1350000.00
Запитувана сума від УКФ: 1350000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд «Соломія»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Бережани, Тернопільська область, м.Тернопіль, Тернопільська область, м.Кременець, Тернопільська область, м.Чортків, Тернопільська область, м.Теребовля, Тернопільська область,
Опис проекту: Міжнародний форум бандурного мистецтва на відзначення 100 річчя Зіновія Штокалка, який відбудеться у жовтня 2020 року у м.Тернополі, – широкомасштабний мистецький захід, який об’єднує низку тематичних подій, приурочених відзначенню 100-літнього ювілею видатного українського культурно-мистецького діяча, бандуриста-виконавця, музичного теоретика, реставратора кобзарського епосу, поета-модерніста, художника, доктора медицини Зіновія Штокалка (Бережана). Форум відбуватиметься у рамках проголошеного 2020 року у Тернопільській області Роком бандури з метою вшанування видатного земляка, повернення маловідомих широкій аудиторії імен видатних особистостей для української культури, популяризації виконавського мистецтва гри на бандурі та підняття індексу культурної ідентичності українського народу. В рамках Міжнародного форуму відбудуться: 1. Урочиста академія (конференція) з нагоди відзначенню 100-літнього ювілею Зіновія Штокалка (Бережана) у співпраці Благодійного фонду «Соломія», Тернопільського музичного коледжу ім. Соломії Крушельницької, факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Національної спілки кобзарів України, Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради. 2. Фестиваль бандурного мистецтва на вшанування 100-літнього ювілею Зіновія Штокалка за участі Національної заслуженої капели бандуристів ім. Г. Майбороди, молодіжного гурту «Шпилясті кобзарі», відомих українських і зарубіжних виконавців на бандурі. В ході підготовки до проекту буде підготовлено та презентовано під час проведення форуму Монографічне видання «Зіновій Штокалко: від кобзарських традицій до бандурного модерну»
# 165.
ID: 3EVE41-3940
Назва проекту: Тарас Шевченко єднає народи
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 692600
Запитувана сума від УКФ: 692600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Заклад культури "Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір'я""
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, країни світу (кількість країн-учасниць необмежена),
Опис проекту: Мета: створити фестиваль, який залучав би українських і світових діячів культури до популяризації Шевченкової творчості; заохотити перекладачів із різних країн світу до перекладу творів Т. Шевченкових і видати ці переклади у вигляді окремих томів; популяризувати творчість Т. Шевченка в світі, надаючи можливість прочитання одного з його творів українською мовою та в перекладах; зацікавити учасників конкурсу театралізованими інсценізаціями за творами Т. Шевченка.
# 166.
ID: 3EVE41-4586
Назва проекту: 120 років з дня народження тенора тенорів ХХ століття Івана Козловського
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1500000.00
Запитувана сума від УКФ: 1491894.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Київської обласної ради "Меморіальний музей-сдиба І.С.Козловського"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: 08650, село Мар'янівка, вул.Шкільна, 3, Васильківський р-н, Київська обл.,
Опис проекту: Вшанування пам'яті видатного оперного співака ХХ століття, великого півчого церковно-православної музики, народного артиста, лауреата Шевченківської премії - Івана Семеновича Козловського. Патріотичне, духовне виховання, формування національної свідомості, творчий розвиток та інтелектуальне самовдосконалення; привернути увагу до творчості геніального співака світового значення, виразника духовності, ідеалів і прагнень українського народу – І.С.Козловського; виявити і підтримати талановиту молодь, дати їй можливість показати свою майстерність, творчість і досягнення в музичному, художньому і декоративно-прикладному видах мистецтва; підняття духовного і культурного рівня; популяризація національної культури. Зацікавити відвідувачів формами, методами та заходами, які будуть представлені під час проекту.
# 167.
ID: 3EVE41-4693
Назва проекту: "Ювілей Осипа Сорохтея" - вшанування пам'яті з нагоди 130-річниці народження художника.
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 577927.86
Запитувана сума від УКФ: 577927.86
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд підтримки та розвитку культурно-мистецьких ініціатив «РУСТ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Львів, м. Краків (Польща),
Опис проекту: У лютому 2020 року українська громадськість відзначатиме 130-ту річницю народження українського художника-експресіоніста Осипа –Романа Сорохтея. Проект пропонує присвятити 2020 рік вшануванню пам'яті митця та популяризації його творів, провести впродовж року наступні заходи: 1) проведення виставок творів художника у Львові та в Івано-Франківську 2) здійснення дослідницько-пошукової роботи в архівах Краківської академії мистецтв, де впродовж 5-ти років навчався художник 3) створення веб сторінки «Осип Сорохтей» 4) проведення підсумкової конференції за результатами пошукової роботи з одночасним анонсуванням веб сторінки. Не усі заходи проекту потребують фінансування від УКФ. Виставки творів художника у Львові та в Івано-Франківську, видрук буклету та каталогу творів О.Сорохтея, урочисте погашення ювілейної марки здійснюватимуться за сприяння ЛДГМ ім. Б.Возницького, Івано-Франківського краєзнавчого музею та проекту «Тепле місто» (Додаток 5, Додаток 6, Додаток 7)
# 168.
ID: 3EVE41-5279
Назва проекту: Сучасна вулична видовищно-театралізована вистава «Пам’ятники Богдану оживають»
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1440149.22
Запитувана сума від УКФ: 1440149.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Щербанюк Євген Михайлович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Хмельницький, Хмельницька обл.,
Опис проекту: У 2020 році Україна святкуватиме ювілеї Богдана Хмельницького та Михайла Старицького. Ці дві видатні постаті зустрінуться на вулицях міста Хмельницького. П’єса М. Старицького «Богдан Хмельницький» «оживить» усі 5 пам’ятників Богдану, які є у місті доволі незвичними та нестандартними для містян та гостей міста театралізованими та музичними засобами, постать Богдана Хмельницького розкриється, театральним майданчиком стане вулиця, яка презентує нові та унікальні можливості усіх учасників заходу, між пам’ятниками Богдану проляже екскурсійний маршрут, який будуть супроводжувати оркестрові дефіле, хореографічні витинанки, хорові постановки тощо і все це назавжди викреслить із свідомості мешканців хибну назву «Хмельницьк», а також популяризує творчість українського письменника М. Старицького.
# 169.
ID: 3EVE41-5786
Назва проекту: Фестиваль "Гостини "Майстра корабля"
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 675955.50
Запитувана сума від УКФ: 675955.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Компаніївська районна рада
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: село Нечаївка Компаніївського району Кіровоградської області Україна,
Опис проекту: Проект Гостини «Майстра Корабля» спрямований на збереження історико-культурної спадщини, популяризацію творчості та літературної спадщини Юрія Яновського, ознайомлення з творчістю провідних діячів сучасної української літератури. Завдяки проведенню фестивалю, аудиторія присутні ознайомляться з провідними літераторами та культурними діячами України, відвідають творчі зустрічі з Лауреатами Премії, В рамках проекту буде діяти «Багатонаціональне містечко» з різними видами мистецтва за участю представників національних культур, де буде місце для обговорення спільного існування на одній території різних культур, які разом складають унікальний образ сучасної української культури, це сприятиме розвитку міжкультурного діалогу, підтримку культурного розмаїття. Створена нова експозиція та веб-сат Музею, куди поступово переноситимуться оцифровані екпонати, доповнюватиметься статтями провідних митців, мистецтвознавців та кураторів, архівними документами, відео й іншими матеріалами.
# 170.
ID: 3EVE41-5858
Назва проекту: Вікентій Хвойка. Перезавантаження.
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1499968.84
Запитувана сума від УКФ: 1499968.84
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «СИНАРТ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київська обл., Обухівський р-н. с. Халеп’я,
Опис проекту: Проект передбачає створення сучасного музейного комплексу видатної постаті українського археолога В. Хвойка, в с. Халеп’я, Київської області, як відправного майданчику для вивчення та збереження здобутків давніх культур та цивілізацій на території сучасної України. Креативний простір музею включає в себе ландшафтний парку, що стане місцем для втілення нових культурно-креативних форм творчості у сфері культури, відпочинку, розвитку молодіжних організацій як даного регіону так і поза межами його, дотримуючись принципу доступності та спільної відповідальності.
# 171.
ID: 3EVE41-6120
Назва проекту: Всеукраїнська відкрита виставка образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО з нагоди 150-річчя з дня народження видатного українського живописця Осипа Куриласа
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 500000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Монтессорі центр конкурси"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Всеукраїнська відкрита виставка образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО з нагоди 150-річчя з дня народження видатного українського живописця Осипа Куриласа відбудеться в м. Києві під патронатом народного художника України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Андрія Чебикіна. Виставка відбудеться у приміщеннях Національної Академії мистецтв України та Київському Університеті імені Бориса Грінченка. До участі у виставці запрошуються діти та молоді митці, а також викладачі без вікових обмежень з усієї України. Географія учасників, які надсилатимуть свої конкурсні роботи, поширюється на всю країну без винятку.
# 172.
ID: 3EVE41-6240
Назва проекту: Драматургічний всесвіт Лесі Українки
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1122702.00
Запитувана сума від УКФ: 1122702.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Луцьк,
Опис проекту: Проєкт покликаний змінити іміджевий образ Лесі Українки, в українській масовій свідомості закріпити статус Лесі Українки як геніальної драматургині. Силами дослідників творчості Лесі Українки, філологів, письменників буде створено сучасний продукт, який можна запропонувати митцям різних сфер культури для подальшого творчого опрацювання. Драматургічний всесвіт Лесі Українки – це п’ять тематичних блоків («Містична Волинь», «Лицарський світ», «Таврида», «Стародавній світ», «Катакомби»), вписаних у сучасну світову культуру як запитані, популярні. Конкурс на кращий твір за сюжетами й образами драматургії Лесі Українки в жанрах лібрето, кіносценарію, радіоп’єси, моновистави, аналітичного есею, створення збірника текстів за результатами конкурсу, веб-сайту, проведення симпозіуму дозволить поширити новий, привабливий образ Іншої Лесі Українки.
# 173.
ID: 3EVE41-6240-2
Назва проекту: Драматургічний всесвіт Лесі Українки
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1122702.00
Запитувана сума від УКФ: 1122702.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Луцьк, Волинська область,
Опис проекту: Проєкт покликаний змінити іміджевий образ Лесі Українки, в українській масовій свідомості закріпити статус Лесі Українки як геніальної драматургині. Силами дослідників творчості Лесі Українки, філологів, письменників буде створено сучасний продукт, який можна запропонувати митцям різних сфер культури для подальшого творчого опрацювання. Драматургічний всесвіт Лесі Українки – це п’ять тематичних блоків («Містична Волинь», «Лицарський світ», «Таврида», «Стародавній світ», «Катакомби»), вписаних у сучасну світову культуру як запитані, популярні. Конкурс на кращий твір за сюжетами й образами драматургії Лесі Українки в жанрах лібрето, кіносценарію, радіоп’єси, моновистави, аналітичного есею, створення збірника текстів за результатами конкурсу, веб-сайту, проведення симпозіуму дозволить поширити новий, привабливий образ Іншої Лесі Українки.
# 174.
ID: 3EVE41-6366
Назва проекту: Лео Мол
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1414082.00
Запитувана сума від УКФ: 1414082.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Міжнародна громадська організація Волинське братство"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Хмельницький, Луцьк,
Опис проекту: Лео Мол - проєкт, який розповість про українського скульптора, якого знає весь світ. У 2020 році Леоніду Молодижанину виповнилося би 105 років з дня народження. Леонід Молодижанин, за національністю українець, народився в містечку Полонне (Волинська губернія). Проте став знаменитий завдяки його роботі за кордоном. Він автор багатьох пам’ятників, скульптурних портретів, які знаходяться по всьому світу. Величні пам'ятники Кобзареві височіють у Вашингтоні, Санкт-Петербурзі, Буенос-Айресі, Ялті, містах Бразилії, Канади і України. Роботи Лео Мола знаходяться в галереях США, Ватікану, Німеччини, Нідерландів. Тому у рамках цього проєкту буде досліджено творчість та культурну спадщину великого скульптора та залучено максимальну кількість аудиторії для ознайомлення з великим українцем.
# 175.
ID: 3EVE41-6366-2
Назва проекту: Лео Мол
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1414082.00
Запитувана сума від УКФ: 1414082.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Міжнародне громадське об'єднання "Волинське братство"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Луцьк, Хмельницький,
Опис проекту: Лео Мол - проєкт, який розповість про українського скульптора, якого знає весь світ. У 2020 році Леоніду Молодижанину виповнилося би 105 років з дня народження. Леонід Молодижанин, за національністю українець, народився в містечку Полонне (Волинська губернія). Проте став знаменитий завдяки його роботі за кордоном. Він автор багатьох пам’ятників, скульптурних портретів, які знаходяться по всьому світу. Величні пам'ятники Кобзареві височіють у Вашингтоні, Санкт-Петербурзі, Буенос-Айресі, Ялті, містах Бразилії, Канади і України. Роботи Лео Мола знаходяться в галереях США, Ватікану, Німеччини, Нідерландів. Тому у рамках цього проєкту буде досліджено творчість та культурну спадщину великого скульптора та залучено максимальну кількість аудиторії для ознайомлення з великим українцем.
# 176.
ID: 3EVE41-6371
Назва проекту: Літературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 515000.00
Запитувана сума від УКФ: 500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Коршівська сільська рада об'єднаної територіальної громади
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Ліски, Коломийського району, Івано-Франківської області,
Опис проекту: Літературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик проводиться на Циганському горбі у селі Ліски Коломийського району з 2007 року. В цьому селі жили дідусь і бабуся легендарної співачки та восьмеро їхніх дітей, зокрема і її батько — відомий віртуоз-скрипаль Володимир Цісик. У 2019 році проводився дванадцятий фестиваль . Засновником фестивалю є член Спілки письменників України, поет Ярослав Ясінський, котрий власним коштом встановив на Циганському горбі пам'ятник просвітителям села Ліски, серед яких дядько Квітки Цісик Микола, що загинув від рук енкаведистів у Дем'яновому Лазі. В 2020 році планується проведення ХІІІ літературно-мистецького фестивалю. Коршівська об’єднана територіальна громада спрямовує свої зусилля на присвоєння фестивалю офіційного статусу обласного рівня. Щорічно до маленького прикарпатського села Ліски приїжджають сотні небайдужих українців, яким цікава творчість Квітки Цісик. Учасниками фестивалю є художні колективи з громад Івано-Франківської області, молоді виконавці зі Львова, Києва та інших міст України. Неодноразово на фестивалі були присутніми родичі Квітки Цісик з Польщі та Канади. Метою даного фестивалю є присвоєння статусу обласного значення, що посприяє ще більшому розголосу та можливості розвивати громаду, зацікавлювати різні верстви населення та збагачувати ектнокультуру. Як результат реалізації даного проекту збільшення популяризації творчості співачки та налагодження культурних зв’язків не лише на національному, а й міжнародному рівнях.
# 177.
ID: 3EVE41-6526
Назва проекту: ВІРА ХОЛОДНА- ЛЕГЕНДА ВІТЧИЗНЯНОГО КІНО
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 650000.00
Запитувана сума від УКФ: 650000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛЮЧОВЕ СЛОВО"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро,
Опис проекту: Відкрита лекція "Віра Холодна - легенда вітчизняного кіно". Лекція присвячена дню народженню «королеві екрану» Вірі Холодній. В контексті лекції слухачі візьмуть участь в фотоекскурсії по місцях народження, життя і творчості великої актриси. Вони познайомляться з пам'ятними місцями Полтави, Одеси, де жила і працювала Віра Василівна Холодна. Слухачам буде розказана історія сім'ї актриси передана лектору з вуст внучки актриси - Віри Холодної-Гілберт, що живе нині в Туреччині. У другій частині захоплюючого оповідання будуть продемонстровані фрагменти збережених фільмів за участю Віри Холодної під живий акомпанемент музиканта - тапера. Після закінчення лекції всі слухачі отримають пам'ятні подарунки - один з фільмів за участю Віри Холодної під живу музику тапера в оригінальному виконанні і аранжуванні. Час лекції: 2.5 години.
# 178.
ID: 3EVE41-6600
Назва проекту: Жолкевський - людина-епоха
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1500000.00
Запитувана сума від УКФ: 1500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державний історико-архітектурний заповідник у м. Жовкві
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Жовква, Львівська обл., Туринка, Львівська обл.,
Опис проекту: Станіслав Жолкевський – видатна постать в історії української та світової культури, яка, однак, мало досліджена. Мета проєкту – висвітлення, через призму розвитку особистості С. Жолкевського, розвиток української та світової культури, становлення міжкультурного діалогу задля промування Жовкви як міста історичного, єдиного збереженого в Україні “міста ідеального”, налагодження порозуміння, розбудови контактів, створення партнерств та мереж, створення нових робочих місць в культурній і туристичній сфері. В рамках проєкту передбачається: формування та відкриття виставки у Жовківському замку; організація та проведення Арт-резиденції «Жолкевський – людина-епоха»; організація та проведення конференції “Жолкевський – будівничий, воїн, культурний діяч”; проведення циклу заходів у селі Туринка - місці народження С.Жолкевського (встановлення пам’ятної дошки, формування “планшетної виставки”, семінару, видання брошури про С.Жолкевського тощо); виготовлення анімаційного фільму “Жолкевський - людини-епоха”.
# 179.
ID: 3EVE41-6605
Назва проекту: Фестиваль кінно-трюкового мистецтва памяті П.К.Сагайдачного
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 587.050
Запитувана сума від УКФ: 587050.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: громадська організація "Подільска січ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Хмельницька обл. Камянець подільский р-н. с. Ісаківкці,
Опис проекту: Фестиваль кінно-трюкового мистецтва імені П.К.Сагайдачного . ініційований громадською організацією Дністровсько-Подільська Січ та безпосередньо за ініціативи керіваника Буньки І.І. покликаний продемонструвати готовність подолян формувати національну гідність і гордість за свою малу Батьківщину, звертатись до історичних витоків украінського народу.
# 180.
ID: 3EVE41-6648
Назва проекту: НАЩАДКИ ВЕЛИКИХ УКРАЇНЦІВ: ЄВРОПИ СИНЯ ДАЛЕЧІНЬ
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 689472
Запитувана сума від УКФ: 689472
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Фонд Максима Рильського "Троянди й виноград"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: київ, Канів, Вчорайше, Сквира, Романівка,
Опис проекту: Навчально-освітній культурно-духовний проект «Нащадки Максима Рильського в гостях у Кобзаря». Навесні 2020 року в школах кількох районів України (6-9 класи), пов»язаних із життям та діяльністю Максима Рильського, оголошується конкурс декламаторів « Читаємо Тараса Шевченка і Максима Рильського» м. Київ, базова школа № 7 імені Максима Рильського, Попільнянський р-н Житломирської обл. базова школа імені Максима Рильського село Романівка, Ружинський р-н Житомир. обл. базова школа села Вчорайше, Сквирський р-н. Київська обл.,базовий ліцей м.Сквира).Переможці районних конкурсів,( до 20-30 осіб від кожного р-ну), до яких долучаються діти Канівської школи імені Тараса Шевченка збираються на фінал у Каневі. Проводять спільний урок на Тарасовій горі, в музеї Шевченківського заповідника, під час якого знайомляться із Шевченконіаною родини Рильських, історією заповідника. Згодом в Канівському будинку культури відбувається фінал , за підсумками якого визначаються переможці конкурсСьогодні саме час віддати належне пам’яті подвижників національної духовності. Сподіваємося на Вашу підтримку.
# 181.
ID: 3EVE41-6849
Назва проекту: Дмитро Яворницький – "Український Явір" відродження культурної ідентичності народу
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 614830.00
Запитувана сума від УКФ: 614830.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національна спілка краєзнавців України
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ, Дніпро та Дніпропетровська область, Харків, Запоріжжя, Київська область,
Опис проекту: Проект передбачає реалізацію комплексу креативних публічних, наукових і науково-популярних заходів, метою яких є вшанування унікальної постаті української культури Дмитра Івановича Яворницького, належне відзначення пам’ятних дат (165 років від дня народження та 80 років від дня смерті), інноваційне представлення його маловідомого творчого доробку в сучасному соціокультурному просторі, привернення уваги української спільноти до проблем охорони та промоції історико-культурної спадщини. Заплановано проведення науково-краєзнавчої експедиції, підготовка спецвипуску журналу «Краєзнавство», проведення циклу науково-популярних лекцій та публічних виступів для учнівської та студентської молоді, проведення науково-культурного Форуму (вручення Премії імені Дмитра Яворницького, наукова конференція, презентація друкованої продукції). Результати проекту (публічні заходи, видавнича література) доповнять загальний культурний контент в Україні, поглиблять суспільне бачення проблем про роль особистості в історії держави, збереження історико-культурної спадщини в країні, популяризують нові туристичні об’єкти.
# 182.
ID: 3EVE41-6951
Назва проекту: ШухевичФест 2020
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 908360.00
Запитувана сума від УКФ: 844930.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міський Народний дім Білогорща
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: ШухевичФест щорічний фестиваль, що проходить у мікрорайоні м. Львова - Білогорщі , де провадив свою діяльність та загинув головнокомандувач УПА генерал Роман Шухевич. Метою проекту є залучення якнайбільшої уваги аудиторії до розвінчання історичних міфів та пошуків порозуміння в непростих історичних темах, а також переосмислення неординарної постаті Романа Шухевича, що будучи найбільш знаним, як політичний діяч, попри це був талановитим музикантом, спортсменом, бізнесменом та докладав численних зусиль задля збереження української культури. Саме тому фестиваль, що присвячений йому - ШухевичФест має культурно-просвітницький, а не політичний характер. Також проект передбачає втілення децентралізаційних тенденцій у львівській культурі, оскільки мікрорайон Білогорща, де проводиться фестиваль, є віддаленим від центру міста.
# 183.
ID: 3EVE41-7030
Назва проекту: Сяйво генія Івана Миколайчука: Чортория – Париж (назва робоча)
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1200840
Запитувана сума від УКФ: 1200840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КІНОСТУДІЯ «КІНЕМАТОГРАФІСТ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Київ, місто Чернівці, місто Луцьк, с. Чортория Чернівецької області,
Опис проекту: Проект направлений на те, щоб ім’я Івана Миколайчука – зірки українського кіно – стало широко відомим не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Ми плануємо запросити пані Еліан Сабате, співавтора останнього сценарію Миколайчука «Острів сліз» в Україну. Відвідати з нею Чернівці, с. Чорторию. Після цих зустрічей плануємо провести ювілейний вечір в Будинку кіно, запросити дружину Мрічку Миколайчук, Л. Кадочникову, Р. Балаяна, Ю. Гармаша, С. Тримбача. З метою привернення уваги закордонної спільноти до постаті непересічного генія українського кіномистецтва планується запросити працівників посольств Франції, США, Великобританії, Німеччини (є попередня домовленість), а також представників фондів УКФ, «Креативна Європа», «Єдина Європа», «Східна Європа», співробітників Французького культурного центру, Гете Інституту, Першого Кембриджського освітнього центру, програми «House of Europe» . Під час цієї зустрічі йтиме репортажна фото та телезйомка.
# 184.
ID: 3EVE41-7222
Назва проекту: Олекса Стефанович. До 50-річчя від дня відходу співця таємничої Волині"
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 529175.000
Запитувана сума від УКФ: 529175.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Підприємство об'єднання громадян "Письменницька робітня "Оповідач""
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: місто Рівне,
Опис проекту: В 2020 році виповнюється 50 років з дня смерті видатного українського поета-емігранта Олекси Стефановича. Його можна вважати загадковим співцем таємничої Волині. Він – поет непростої долі. Стефановича в Україні та за її межами мало знають, точніше – майже не знають. На це були різні причини. Проєкт не лише популяризує самого поета і його творчий доробок, а й відкриває двері у літературно-театральний кіносвіт. Документально-художній фільм, що подає цікаві факти та оживляє поета є не лише навчальним матеріалом, а й мистецькою життєвою сторінкою автора, підбірка відео робіт та літературно-музичний перформанс підсилюють «звук поетичної мови нашого народу», також конференція про емігратську літературу на Рівненщині
# 185.
ID: 3EVE42-5797
Назва проекту: Український модернізм: невідомий Лятошинський
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 879910.49
Запитувана сума від УКФ: 699910.49
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Одеса, Львів,
Опис проекту: У 2020 році виповнюється 125 років від дня народження Бориса Лятошинського, класика української музики. Його роль в історії української музики ХХ століття є основоположною, проте сторінки модерної творчості сьогодні залишаються невідомими. Завдяки дослідницькій роботі упродовж останніх 5 років було знайдено 28 невідомих творів 1910-х років. Їх оприлюднення змінить уявлення про хід музичної історії України. Ці полотна загалом регламентують процеси культурного відродження України 1960-х в умовах жорсткої ідеологічної системи Країни Рад. Невідомий пласт творчості складається з вокальних та інструментальних композицій. Їх залучення у культурно-освітній простір України сприятиме активізації публічної уваги до постаті видатного українця, а його модерний період творчості сприятиме розширенню кроскультурних уявлень про українське мистецтво доби модернізму.
# 186.
ID: 3EVE42-5797-2
Назва проекту: Український модернізм: невідомий Лятошинський
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 879910.49
Запитувана сума від УКФ: 699910.49
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Одеса, Львів,
Опис проекту: У 2020 році виповнюється 125 років від дня народження Бориса Лятошинського, класика української музики. Його роль в історії української музики ХХ століття є основоположною, проте сторінки модерної творчості сьогодні залишаються невідомими. Завдяки дослідницькій роботі упродовж останніх 5 років було знайдено 28 невідомих творів 1910-х років. Їх оприлюднення змінить уявлення про хід музичної історії України. Ці полотна загалом регламентують процеси культурного відродження України 1960-х в умовах жорсткої ідеологічної системи Країни Рад. Невідомий пласт творчості складається з вокальних та інструментальних композицій. Їх залучення у культурно-освітній простір України сприятиме активізації публічної уваги до постаті видатного українця, а його модерний період творчості сприятиме розширенню кроскультурних уявлень про українське мистецтво доби модернізму.
# 187.
ID: 3EVE42-6551
Назва проекту: День народження Івана Франка
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1746959.6
Запитувана сума від УКФ: 1397000
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Комунальний заклад Львівської обласної ради “Адміністрація Державного історико-культурний заповідник «Нагуєвичі»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дрогобич, Нагуєвичі,
Опис проекту: 27 серпня - знакова подія для українства - День народження Івана Франка. На його Батьківщині з 27 по 30 серпня 2020 року буде організовано культурно-тематичний простір, який включатиме: концертну програму, перформанси, квести, народні ремесла, виставкові експозиції та проведення V церемонії нагородження лауреатів премії ім. І. Франка. Мета проекту – привернути увагу аудиторії з різних регіонів України та з-за кордону до української культурного надбання через визначну постать Івана Франка, стимулювати вивчення творчої та культурної спадщини. Результатом стане перетворення постаті Івана Франка в бренд України, буде підтримано пам’ятну дату пов’язану з І.Франком та піднято індекс культурної ідентичності Українського народу.
# 188.
ID: 3EVE42-7111
Назва проекту: VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського до 115-річчя від дня народження видатного українського хореографа
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 1875000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Національна хореографічна спілка України
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: У 2020 році українська мистецька громадськість відзначає знакову подію - 115-річчя від дня народження видатного українського хореографа Павла Павловича Вірського. Творчий доробок всесвітньо відомого майстра збагатив скарбницю української та світової нематеріальної культурної спадщини. Фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського започатковано у 2001 році і проводиться один раз у три роки і три тури. VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс проводиться у 2019 - 2020 р.р.. Перший обласний тур фестивалю-конкурсу відбувся у вересні - грудні 2019 року у 23 областях і місті Києві. В ньому взяли участь 586 хореографічних колективів, близько 2000 учасників. Другий - регіональний тур, проводитиметься з березня по червень 2020р. у шести обласних містах України. У третьому, заключному турі у жовтні 2020 року візьмуть участь колективи-переможці регіональних переглядів. Заключні заходи VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу, присвячені 115 річниці від дня народження видатного українського хореографа Павла Вірського, передбачають проведення третього туру та гала-концертів колективів-переможців в Національній опері України.
# 189.
ID: 3EVE43-2001
Назва проекту: НАРБУТ ХХІ
Лот: ЛОТ 4. Пам’ятні дати видатних особистостей в українській культурі
Загальний бюджет проекту: 2605755.00
Запитувана сума від УКФ: 1498175.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Видавництво РОДОВІД”
Культурний сектор: Дизайн та мода
Міста реалізації: Чикаґо, США, Нью-Йорк, США, Київ,
Опис проекту: Георгій Нарбут – надзвичайний період розквіту українського графічного дизайну. В 2020, відзначаючи 100 річчя його передчасної смерті, проект має на меті перевідкрити творчість Нарбута й ре-контекстуалізувати спадщину та творчий метод митця в ХХІ століття. Складовими проекту стануть: проведення міжнародної виставки “Георгій Нарбут: творення бренду Україна” в Чикаґо і Нью-Йорку (в партнерстві з Українським Інститутом Модерного Мистецтва в Чикаґо); англомовний каталог виставки; дослідження творчості Нарбута й видання сучасних досліджень разом з відтвореним “Нарбутівським Збірником” – знищеною книжкою в 1933-му; проведення опен-колу та виставки постерів сучасних дизайнерів, натхненних філософією творення Георгія Нарбута.