+38 (050) 629-18-08 +38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Часті Питання

Часті Питання

Що є культурним продуктом?

Культурним продуктом в рамках програми є творчий та інтелектуальний результат людської праці в процесі культурної діяльності, творення якого спрямовано на сприяння розвитку культурної галузі. Обов'язковими ознаками культурного продукту є інноваційність та конкурентоспроможність.

Які критерії інноваційності та конкурентоспроможності?

Інноваційність в рамках програми – це використання новітнього досвіду відповідного сектору з метою покращити кількісні та якісні показники культурного продукту, першочергова націленість на ефективність отриманих результатів та потенційну конкурентоспроможність.

Конкурентоспроможність в рамках програми може бути визначена за кількома показниками: вплив на культурний сектор, високі кількісні та якісні показники в порівнянні з іншим  аналогічним культурним продуктом, інноваційна складова, сприяння розвитку потенціалу особистості та країни в цілому.

Якщо проектом передбачається створення культурного продукту та освітній семінар, на яку програму подаватися, «Створюємо інноваційний культурний продукт» чи «Н.О.Р.Д.»?

Якщо основною метою проекту є створення культурного продукту, тоді необхідно подаватися на програму «Створюємо інноваційний культурний продукт», у випадку, коли проект більше направлений на навчання та освіту, тоді необхідно обирати програму «Н.О.Р.Д.».

Але заявник вирішує самостійно, на яку програму подаватися, враховуючи зміст та мету проекту.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, ви можете нашим співробітникам