+38 (099) 638-52-73 info@ucf.in.ua

ЛОТ 5. Культура Криму

Інструкція для заявників ЛОТу

ЛОТ-у «Культура Криму» реалізується спільно з державним підприємством «Кримський Дім» та державною установою «Український інститут» і покликаний забезпечити збереження та промоцію культури корінних народів Криму (кримських татар, кримчаків та караїмів) завдяки реалізації масштабного культурно-мистецького проекту, що має стати знаковою подією для суспільства.


ЛОТ 5 «Культура Криму» покликаний підтримувати: 

  • комплексне ретроспективне осмислення культури Криму засобами мистецтва і формування візії майбутнього культурного ландшафту Криму з наголосом на нерозривність культурних зв’язків; 
  • збереження, розвиток та репрезентація культурного розмаїття Криму, зокрема кримськотатарської культури.
  • залучення широкої аудиторії, в т.ч. аудиторії Криму.
  • широке коло залучених партнерств, в т.ч. організацій, які опікуються збереженням та промоцією культури Криму, займаються правозахисною діяльністю, зокрема обстоюють права людини. 

Загальний бюджет ЛОТ-у 10 млн грн

Мінімальна сума гранту (не може бути зменшена): 5 млн грн 

Максимальна сума гранту (не може бути збільшена): 10 млн грн 


Кількість переможців: один.


УКФ залишає за собою право не витрачати всі кошти, передбачені цим ЛОТ-ом.Заявникам ЛОТ-у може бути юридична особа всіх форм власності, окрім фізичної особи-підприємця, що зареєстрована на території України відповідно до чинного законодавства не менше, ніж за два роки на дату оголошення конкурсу та має відповідний досвід у реалізації культурно-мистецьких масштабних проектів.

Подача проектної заявки на конкурс: 09.02.2021 – 30.03.2021 (до 18.00 за київським часом)

Конкурсний відбір: 30.03.2021 – 30.06.2021

Реалізація проектів включно з поданням звітності: з дати підписання Договору про надання гранту Фондом, але не раніше 30 червня, до 30.11.2021

Lot open calls

Program dates: 01 November 2020 — 30 October 2021