Індивідуальний

УВАГА! Обов’язковий перелік документів для подачі на конкурс:

  • проектна заявка (електронна форма, що заповнюється в особистому онлайн-кабінеті на сайті УКФ);
  • Додаток № 1 до проектної заявки «Робочий план та термін реалізації проекту» (документ у форматі PDF);
  • Додаток № 2 до проектної заявки «Комунікаційна стратегія проекту; резюме куратора; технічне завдання» (об’єднаний документ у форматі PDF);
  • кошторис проекту (спеціальна таблиця EXCEL, яку можна знайти на сторінці відповідної конкурсної програми);
  • повний (розширений) витяг з ЄДР, сформований у період з 09.02. до 30.03. 2021 року (документ у форматі PDF). Замовити витяг можна на сайті Міністерства юстиції України (витяг платний, для замовлення витягу потрібен електронний цифровий підпис особи, яка створює запит; для замовлення повного витягу потрібно на етапі вибору відомостей позначити «вибрати все»).
  • документи, що підтверджують реєстрацію організації-партнера. 

- Для української організації-партнера: повний (розширений) витяг з ЄДР, сформований у період з 09.02. до 30.03. 2021 року (документ у форматі PDF). Замовити витяг можна на сайті Міністерства юстиції України (витяг платний, для замовлення витягу потрібен електронний цифровий підпис особи, яка створює запит; для замовлення повного витягу потрібно на етапі вибору відомостей позначити «вибрати все»).

- Для організації-партнера нерезидента України: скан-копія оригіналу установчого документа/документів відповідно до встановлених норм чинного законодавства країни реєстрації та його переклад українською мовою завірений належним чином;

  • лист(и) про наміри співпраці від партнера (-ів): скан-копія оригіналу у PDF. Зразок листа про наміри співпраці – Додаток № 3 до Інструкції.


За бажанням Заявник може надати в Додатку №2 до проектної заявки інформацію, що сприяє повноті висвітлення концепції проєкту.

Documents

Кошторис 2021 Додаток № 1. Робочий план та термін реалізації проекту (Культура Криму) Додаток № 2. Комунікаційна стратегія, резюме куратора, технічне завдання (Культура Криму) Додаток № 3. Лист про наміри співпраці (Культура Криму)
Submission period: 09 February 2021 14:00 — 30 March 2021 18:00
Submission of the application is completed