Ви можете поставити питання фахівцям Українського культурного фонду і отримати на нього відповідь на той контакт, що вкажете у цій формі.
Для участі у конкурсах ви повинні зареєструватися у нашій системі. Якщо ви вже зареєстровані - увійдіть, якщо ні - зареєструйтесь.
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете скористатися формою для відновлення паролю
Для участі у конкурсах ви повинні зареєструватися у нашій системі. Якщо ви вже зареєстровані - увійдіть, якщо ні - зареєструйтесь.
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете скористатися формою для відновлення паролю
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете надіслати собі на пошту форму для його відновлення!
18 червня о 12:30 у пресцентрі інформаційного агентства «УКРІНФОРМ» (зала 1) відбудеться брифінг із нагоди оголошення конкурсного добору на посаду Виконавчого директора УКФ за участю:
Під час брифінгу буде оголошено про старт конкурсного добору на посаду Виконавчого директора УКФ, роз'яснені вимоги до потенційних кандидатів та кандидаток й критерії добору, а також терміни проведення конкурсу.
Захід транслюватиметься на ютуб-каналі «УКРІНФОРМ» за посиланням. Якщо ви бажаєте відвідати подію наживо й поставити запитання спікерам, прохання акредитуватися через пошту [email protected]
Наглядова рада УКФ – це один з органів управління, який здійснює низку функцій, передбачених ЗУ «Про Український культурний фонд» та Положенням про Український культурний фонд. До складу Наглядової ради входять дев’ятеро осіб: двох визначає президент, двох – Міністерство культури та інформаційної політики. По два представники від закладів культури та громадських об’єднань обирають шляхом відкритого рейтингового інтернет-голосування. Голову Наглядової ради (голову Фонду) висувають на посаду окремо інші вісім членів і затверджують наказом МКІП. Строк повноважень членів Наглядової ради становить три роки.
Український культурний фонд – державний оператор розвитку культури та креативних індустрій України. Інституція заснована у 2017 році на підставі відповідного Закону України «Про Український культурний фонд». Підтримка індивідуальних, національних та міжнародних культурно-мистецьких проєктів здійснюється на конкурсних засадах в межах семи секторів: аудіальне мистецтво, візуальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, культурна спадщина, літературна справа, перформативне та сценічне мистецтво, культурна та креативні індустрії. Упродовж семи років своєї діяльності УКФ профінансував 2717 культурно-мистецьких проєктів. Сума інвестованих коштів у них становить понад 1,6 млрд грн, а кількість охопленої Фондом аудиторії – 53 млн осіб.
Категорія: Статті