Реєстр програми Культура. Туризм. Регіони

#
ID
Назва проекту
Технічний відбір
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
1.
ID: 3REG1-0777
Назва проекту: #OdesaFilmFun
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 505905
Запитувана сума від УКФ: 499680
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Сприяння Міжкультурному Співробітництву (СМС)"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Культурний маршрут "#OdesaFilmFun" покаже туристу як провести час Одесі весело та дізнатися цікавинки про кіно сучасного та минулого
2.
ID: 3REG1-0850
Назва проекту: Унікальні туристичні маршрути «Пізнай Ужгород» в інтерактивних листівках з аудіо-гідами.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 499911.50
Запитувана сума від УКФ: 499911.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Щасливі діти»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Місто Ужгород, Закарпатська область.,
Опис проекту: Мета проєкту – заохотити дорослих та дітей до пізнання історико-культурної спадщини старовинного Ужгорода, сприяти покращенню туристичної привабливості міста та збільшенню кількості туристів шляхом створення конкурентоспроможного культурного продукту: сувенірного набору листівок з тематичними маршрутами для прогулянок містом «Пізнай Ужгород» та аудіогідів до них. Кожна листівка - історичний путівник пам’ятками культурної та архітектурної спадщини старовинного Ужгорода з цікавими запитаннями і завданнями. Над проєктом працюватимуть відомі екскурсоводи, художники, дизайнери, журналісти та культурні діячі. Різні тематичні маршрути сприятимуть збільшенню туристичних атракцій міста, а також часу перебування гостей у місті, популяризації історико-культурної спадщини. Завдяки креативному дизайну і легкій подачі інформації, а ще – додатку з аудіогідом, листівки зацікавлять дорослих і дітей. Сувенірні набори будуть видані українською та англійською мовами, що сприятиме географічному розширенню аудиторії проєкту.
3.
ID: 3REG1-0914
Назва проекту: «Гуцульська ватра» фольк-фешн фест 2020
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 405040
Запитувана сума від УКФ: 405040
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Феєр Ганна Іванівна, фізична особа-підприємець
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Село Тур‘я Пасіка,
Опис проекту: «Гуцульська ватра» фольк-фешн фест 2020 - це фестиваль, присвячений збереженню гуцульських традицій Закарпаття, який проходить в рамках святкування Івана Купала на одному з кращих курортів Закарпатської області. Нова інтерпритація традиційного гуцульського вбранння закарпатців в колекції «Спадщина» покликана продемонструвати розвиток гуцульської моди. Яскравим доповненням показу-перформансу буде виступ фольклорних колективів разом з піснями, танцями і хороводами. Виставка-продаж прикрас ручної роботи закарпатських майстринь та майстер-клас по гуцульським буденним, святковим і весільним зачіскам не просто знайомить з гуцульськими традиціями як із важливою складовою національної ідентичності, а й допомає інтегрувати гуцульським трендам зі столітньою історією в сучасне життя. Мета проекту допомогти регіонам Закарпаття розвиватися, вражати себе і цілий світ унікальною культурою через переосмислення, імпровізацію та трансформацію традицій. Результати: гуцульська мода Закарпаття стає більш відкритою та інтернаціональною, гуцульські тренди в найближчий час впевнено крокують подіумами, збільшено потік внутрішніх туристів, привернута до Закарпаття увага іноземних гостей, колекція створена в рамках проекту продовжує приносити свої дивіденди місцевій громаді.
4.
ID: 3REG1-1117
Назва проекту: Невицький замок - історії забутих предків
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 548140.00
Запитувана сума від УКФ: 498140.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКЕ РАЙОННЕ АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Кам'яниця, Ужгородський район, Закарпатс, он,
Опис проекту: Метою проекту є проведення фестивалю-промоції туристичного продукту, пов'язаного з історією та середньовічною культурою Невицького замку. У результаті буде розроблено та популяризовано комплекс туристичних послуг, які будуть надаватися громадами та підприємцями сіл Кам'яниця, Невицьке та інших населених пунктів поблизу пам'ятки архітектури - Невицький замок
5.
ID: 3REG1-3573
Назва проекту: Промоція туристичного потенціалу старовинного міста Ізмаїл
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 498194.06
Запитувана сума від УКФ: 497354.06
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Придунайський центр громадських ініціатив"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Ізмаїл,
Опис проекту: Проект спрямовано на підвищення інтересу українських та іноземних туристів до міста Ізмаїл, яке зосередило у собі історію різних культур, традицій, історичних періодів, починаючи з 16 сторіччя. Результатом проекту має стати забезпечення легкого доступу до інформації про туристичні маршрути міста та найцікавіші пам'ятки, та покращення туристичної навігації.
6.
ID: 3REG1-4220
Назва проекту: Інтерактивна туристична мапа Західної Одещини (І-мапа)
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 483468
Запитувана сума від УКФ: 483468
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа Підприємець Онищенко Юрій Борисович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Рені, Одеська область, с. Виноградівка, Болградський район, Одеська область, с. Владичень, Болградський район, Одеська область, с. Кислиця, Ізмаїльський район, Одеська область, с.Котловина, Ренійський район, Одеська область, с. Криничне, Болградський район, Одеська область, смт. Лиманське, Роздільнянський район, Одеська область, с. Новосільське, Ренійський район, Одеська область, с. Орлівка, Ренійський район, Одеська область, с. Табаки, Болградський район, Одеська область,
Опис проекту: Мета - створити туристичний продукт, графічний інформаційний ресурс: «Інтерактивна туристична мапа Західної Одещини» (І-мапа). Результати проекту: інформаційний веб-ресурс, єдина промокампанія Західної Одещини, що збільшить інтерес до визначеного регіону. Цифрове рішення - мапа, яка включає серію відео-сюжетів, що продемонструють привабливість регіону для розвитку місцевого підприємництва. Це перший інформаційний ресурс, де місцеві провайдери послуг можуть запропонувати свої послуги і надати необхідну інформацію щодо локацій. Проект передбачає дослідження та впровадження рішень наступних проблем регіону: відсутність надійних інформаційних ресурсів для самостійного туризму до Західної Одещини; незадіяний потенціал територіальних та людських ресурсів задля розвитку місцевого підприємництва; низька спроможність генерації культурних продуктів, пошуку методів просування.
7.
ID: 3REG1-4468
Назва проекту: Інноваційний культурний маршрут “Шлях Закарпатського живопису”
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 498572
Запитувана сума від УКФ: 498572
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Культурна платформа Закарпаття”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Закарпатьска область,
Опис проекту: Культурний маршрут “Шлях Закарпатського живопису” має на меті розповісти про Закарпатську школу живопису — живописну традицію, що сформувалася на Закарпатті у 1920-50-х рр. на засадах західноєвропейського малярства початку ХХ ст. та естетики народного мистецтва регіону. Ідея проекту полягає у тому, щоб створити перший культурний маршрут місцями пейзажного малювання засновниками Школи Закарпатського живопису на території Закарпаття. Результатом проекту стане перша монографія Школи Закарпатського живопису, курс лекції, сітка піших туристичних маршрутів, VR 360/180 фото про середовища малювання засновниками школи на території Карпат та веб-ресурс про проект, що міститиме інформацію про маршрути, художників та майстер-класи з малювання пейзажів.
8.
ID: 3REG1-4528
Назва проекту: Мистецький фестиваль "Веселкове рандеву: європейський стиль"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 644430
Запитувана сума від УКФ: 497610
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Доброславська селищна рада Лиманського району Одеської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Доброслав, Лиманський район, Одеська область,
Опис проекту: Мистецький фестиваль «Веселкове рандеву: європейський стиль» в Доброславі проходить четвертий рік поспіль в рамках святкування Днів Європи в Україні і вже зарекомендував себе як яскравий мультикультурний захід із широкою географією та охопленням аудиторії. Щороку фестиваль відвідують гості з різних куточків України, а з 2019 року – і країн Європи: Болгарії, Грузії, Латвії. Проект ставить на меті збереження, поширення, актуалізацію та популяризацію української культури в світі; сприяння взаємному розвитку, пізнанню та збагаченню культур України та Європи через мистецтво, традиції, ремесла; стимуляції міжнародного діалогу, обміну мистецьким досвідом; пошуку, розвитку та підтримці нових талантів; становленню позитивного іміджу Доброслава як туристичної принади півдня України.
9.
ID: 3REG1-4630
Назва проекту: Культурний маршрут «Село Дерцен»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 495145.00
Запитувана сума від УКФ: 495145.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Адаменко Світлана Іванівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дерцен, Закарпатська,
Опис проекту: Дослідження та систематизація інформації про село Дерцен у сферах: історії, фольклору, народним танцям та пісням, народним ремеслам, гастрономії та напоям, образотворчому мистецтву, культурної матеріальної і нематеріальної спадщини тощо, з метою їх збереження і популяризації серед мешканців області, українських і іноземних туристів. Результатами проекту мають бути: покращення обізнананості про туристичні родзинки села, збільшення відвідуваності села туристами, розвиток зелених садиб для розміщення туристів, туристичні програми та екскурсії до села, демонстрація необхідності відродження культурного фольклорного фестивалю «Дерцен фест», інтерактивних ремесел і культурних традицій.
10.
ID: 3REG1-4647
Назва проекту: Квест-день в Ізмаїлі
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 392050.00
Запитувана сума від УКФ: 392050.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ДЛЯ ДОРОСЛИХ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ізмаїл, Одеська область,
Опис проекту: Формування інтерактивного туристичного продукту «Квест-день в Ізмаїлі» шляхом підготовки і проведення блог-турів. В результаті проекту буде сформована команда молодіжного клубу «Фанів Ізмаїлу» розробка разом із учнями 9-11 класів та студентів ІДГУ, технікумів програми квесту, який буде запропоновано гостям міста, як туристичний продукт. Для популяризації продукту будуть створені сторінки в соцсітях, розроблені та розповсюджені поліграфічні матеріали, до рекламування квесту залучимо блогерів та журналістів українських ЗМІ, які відвідають Ізмаїл та ознайомляться з продуктом під час масштабних святкових заходів на День міста. В якості призів за проходження квесту буде розроблена та вироблена сувенірна продукція – сумки, чашки, ручки.
11.
ID: 3REG1-4819
Назва проекту: Фестиваль “ЗЕРНО”
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 1342754
Запитувана сума від УКФ: 499975
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Куяльницька сільська рада Подільського району Одеської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Фестиваль проходитиме в селі Коси, Одеської області. Планується, що кожного року фестиваль проводитиметься в одному із сіл Куяльницької об’єднаної територіальної громади.,
Опис проекту: Фестиваль “ЗЕРНО” – це проект націлений на розвиток туристичного та креативного потенціалу Куяльницької ОТГ Одеської області, завдяки підтримці локального бізнесу, спільноти народних майстрів та промоції нематеріальної культурної спадщини. Під час фестивалю планується низка заходів: проведення масових традиційних обрядів, пов’язаних зі збором та виготовленням хліба, фудкорт від локальних виробників, виставка-ярмарка народних майстрів та ремісників, музична програма, виставка-презентація туристичного потенціалу сел Куяльницької ОТГ “СпадОК!” та семінар для проектних менеджерів ОТГ зі всієї України. Планується, що фестиваль буде щорічним та проходитиме кожного разу у новій локації. Місце проведення заходу 2020 – село Коси, очікувана кількість відвідувачів – 10000 осіб.
12.
ID: 3REG1-4903
Назва проекту: Віртуальний музей та 3-D модель Пам’ятки археології національного значення городище «Антічна Тіра"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 500000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство « Акермантурінвест»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Одеська область, місто Білгород-Дністровський,
Опис проекту: Проект передбачає здійснення комп’ютерної реконструкції та створення 3-D моделі пам’ятки археології національного значення городище «Антічна Тіра» — одного з найстаріших городищ Європи. Багаторічні археологічні дослідження дозволили відокремити періоди функціонування,- з V в. до н.ст. по теперішній час що дає можливість відобразити динаміку планувальної структури та трансформацію духовної і матеріальної культури за 2,5 тисячі років. Реконструкція та комп’ютерне моделювання дадуть змогу продемонструвати, як виглядало місто на різних етапах функціонування (екстер’єр, інтер’єр жителів та виробничих будівель). На основі 3-D моделей окремих артефактів можна буде показати асортимент та технології давніх промислів та ремесл. За допомогою 3-D принтера будуть створені фізичні аналоги макету міста та знахідок.
13.
ID: 3REG1-5028
Назва проекту: Міжкультурний поліетнічний ярмарок "Шпаків шлях"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 700287.34
Запитувана сума від УКФ: 499795.34
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури і туризму Кодимської районної державної адміністрації Одеської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Кодима, Одеська область, с. Пиріжна, Кодимський район, Одеська область, с. Івашків, Кодимський район, Одеська область, с. Шершенці, Кодимський район, Одеська область, с. Загнітків, Кодимський район, Одеська область, с. Будеї, Кодимський район, Одеська область, с. Круті, Кодимський район, Одеська область, с. Попова Гребля, Чечельницький район, Вінницька область,
Опис проекту: Влаштування поліетнчного ярмарку "Шпаків шлях" на честь відкриття нового туристичного маршруту на старовинному торговому шляху.
14.
ID: 3REG1-5053
Назва проекту: "Чумацький шлях" частина друга "Земля"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 2241929.00
Запитувана сума від УКФ: 474000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого органу Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Корсунці Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області,
Опис проекту: Основною метою проекту є створення нової всеукраїнської локації для обє'днання людей.Привернення уваги до історичної , культурної , ландшафтної спадщини Куяльницького лиману, з перспективою розвитку інфраструктури і туристичних напрямків регіону. "Чумацький шлях" частина друга має назву "Земля", земля - як територія, як спадок, як дім, як місце де живе коріння, як те, що годує тіло і серце. результатом проекту стане об'єднання громади завдяки спільним діям, у проведенні та підготовці фестивалю. Створення позитивного іміджу громади. Просування Красносільської ОТГ у туристичному напрямку, завдяки проведенню фестивалю на курортному , мальовничому березі Куяльницького лиману.
15.
ID: 3REG1-5222
Назва проекту: Цифрові культурні маршрути. Інструмент з розвитку туристичного сектору.
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 540040.00
Запитувана сума від УКФ: 489780.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ГРАНТОВИЙ ОФІС «ОДЕСА 5Т»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Одеса,
Опис проекту: Мета проекту: вирішити проблему щодо відсутності єдиного концептуального інструменту з промоції культурного та туристичного секторів м.Одеси. Як наслідок, відсутність кооперації між органами місцевої влади, підприємцями, представниками культурної індустрії та мешканцями міста. Це призводить до підходу «кожен сам за себе», відсутності єдиної маркетингової стратегії міста, зниження привабливості міста поза сезоном, низький рівень ініціатив підприємців запропонувати цікаві продукти місцевої культури. Проект пропонує рішення: створити конкурентоспроможний місцевий «продукт», а саме культурні маршрути у вигляді мобільного додатку, як інструмент маркетингу міста. Очікувані результати проекту: цифрові культурні маршрути, мобільний додаток – інструмент маркетингових досліджень, що передаються органам місцевої влади для розробки маркетингової стратегії, кооперація між стейкхолдерами.
16.
ID: 3REG1-5336
Назва проекту: Розробка туристичного бренду Тур'янської Долини
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 470810.0
Запитувана сума від УКФ: 470810.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Закарпатська область, с. Тур'ї Ремети,
Опис проекту: Проєкт спрямований на збереження нематеріальної спадщини сіл Тур'янської Долини, підтримку історії та культури українського народу та побуту етнічної групи - лемків, підтримка малих локальних виробників та місцевої кухні, створення і промоція бренду "Тур'янська Долина"
17.
ID: 3REG1-5381
Назва проекту: Створення музею гуцульської бриндзі в Рахові
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 447770.00
Запитувана сума від УКФ: 447770.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Шкуро Петро Іванович
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Рахів, Закарпатська область,
Опис проекту: Мета – сприяти збереженню елементу нематеріальної культурної спадщини – традицій сироваріння – шляхом створення музею гуцульської бриндзі в місті Рахів та залучення до його діяльності ключових зацікавлених сторін. Результатами проекту є: Не менше 200 туристів відвідали музей за звітній період. Змістове наповнення музею створене та отримує позитивні відгуки. Зацікавлені сторони об’єднані в просуванні гуцульської бриндзі як елементу нематеріальної культурної спадщини. Комунікаційна кампанія в соціальних та інтернет-мережах є активною, успішною. За її допомогою залучено аудиторію з понад 5 000 осіб. Громада ідентифікує овечу бриндзю як місцевий колорит та предмет гордості. Музей є самоокупним за рахунок продажу вхідних квитків, продуктів сироваріння, дегустацій.
18.
ID: 3REG1-5914
Назва проекту: Чендей Фест
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 293940
Запитувана сума від УКФ: 231440
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Закарпатський обласний благодійний фонд "Едельвейс"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Ужгород, Закарпатська область, смт. Дубове, Тячівський район, Закарпатська область,
Опис проекту: У 2017 відбулося 95-річчя відомого українського прозаїка, лауреата Шевченківської премії, автора сценарію культового фільму українського кінематографу "Тіні забутих предків" Івана Чендея. З цієї нагоди родина письменника заснувала і щорічно проводить Всеукраїнський літературний конкурс малої прози з метою заохочення розвитку української літератури у цьому жанрі та вивчення творчої спадщини Івана Чендея. Щороку конкурс набуває все більшого масштабу і це народило ідею розширити конкурс спершу до фестивалю в 2019 році, а вже потім до комплексного заходу, що включатиме в себе кількаденний тренінг під назвою "Школа Чендея" та заснування нового туристичного маршруту на Тячівщині, малій батьківщині письменника, "Стежками Івана Чендея". Мотивування, підтримка та фахова освіченість письменників України - основні пріоритети проекту
19.
ID: 3REG1-7447
Назва проекту: Реміснича мануфактура "Паланок"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 613025.00
Запитувана сума від УКФ: 499855.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Мукачівський історичний музей
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Мукачево, Закарпатська область,
Опис проекту: Метою проєкту є створення конкурентоздатного культурного продукту на території пам'ятки культури національного значення Мукачівського замку Паланок на засадах співпраці культурно-мистецьких інституцій, органів місцевого самоврядування та місцевої креативної ремісничої спільноти. Результатом проекту стане діючий на засадах самоокупності креативний ремісничий простір - Реміснича мануфактура замку Паланок, діяльність якої у проекті представить туристам та місцевим мешканцям культуру і творчість регіону в доступній для пізнання і цікавій для вивчення формі шляхом активного залучення цільових груп до запланованих заходів. Проект посилить спроможність місцевих установ, організацій і творчих спільнот генерувати, розвивати і підтримувати спроможний культурний продукт, орієнтований на потреби туристів та мешканців громади.
20.
ID: 3REG1-7448
Назва проекту: Етнофестиваль народної музики та мистецтва "Тячів-Фест 2020"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 561440.00
Запитувана сума від УКФ: 499780.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тячівська міська рада Закарпатської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: 90500, Закарпатська обл., м.Тячів,
Опис проекту: «Тячів-Фест 2020» єдиний етнофестиваль у Тячівській ОТГ. Цього року відбудеться вдруге. По своїй суті, це мистецький захід, який проводиться з метою збереження, популяризації української культури: народного фольклору, професійного та аматорського мистецтва, обрядів, народних ремесел, культури національних меншин, збагачення духовності народу. Спрямованість фестивалю визначається в обміні досвідом та пошуком інноваційних форм народного мистецтва,пошуком здібних, обдарованих, талановитих особистостей, налагодження та підтримка тісних творчих і міжкультурних зв’язків між творчими колективами, виконавцями різних регіонів України та ближнього зарубіжжя. У минулорічному фестивалі брало участь 37 професійних, народних,аматорських фольклорних колективів: "Блиставчанка"(с.Блиставиця,Київської обл.), "Співуче полісся"(м.Буча), "Jackove"(Чеська Республіка),"Szalonna és Bandája"(Угорщина),"Черховчан"(Словаччина) та інші.
21.
ID: 3REG1-7480
Назва проекту: музею мініатюр туристичних об’єктів Закарпаття
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 496952.00
Запитувана сума від УКФ: 496952.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Іршавщина»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Довге, Закарпатська Область,
Опис проекту: Створення нового конкурентоспроможного туристичного об’єкту у нашому випадку це музею, аналога якого не має на території області і це буде унікальним та інноваційним туристичним продуктом, який приверне увагу не тільки туристів, а й місцевих жителів області. Це в свою чергу збільшить туристичну спроможність громади. Унікальність дозволить привернення руху туристичних потоків на дану територію, розробиться програма на найближчу перспективу про співпрацю та підписання меморандуму з туристичними операторами, агентами, музеями, екскурсоводами, що в кінцевому результаті підтримань та сприятиме розвитку умільців традиційного промислу та ремесл, місцевих зацікавлених жителів, яке призведе до сталого економічної розвитку, фінансового потоку в громаду та добробуту людей.
22.
ID: 3REG1-7491
Назва проекту: Культурно-мистецький обрядовий медово-фруктовий фестиваль «Спас іде-гостей веде!»
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 500.00
Запитувана сума від УКФ: 480.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Село Шабо, Одеська область,
Опис проекту: Фестиваль одноденний, проводиться щорічно, з метою популяризації культурно-мистецьких особливостей села Шабо, шляхом активізації туристичної привабливості. Місце проведення - паркова зона і майданчик будинку культури села Шабо. У програмі: концертно- розважальна програма, виступи творчих колективів, виставка-розпродаж виробів народних майстрів та їх майстер-класи, дегустація та продаж продуктів бджільництва, фруктів, овочів, кавунів та динь, випічки, сирів та сиропродуктів, вина, обрядове дійство «Медокачання» та «Виноробство», куштування юшки та куліша, акція-пригощання домашнім хлібом з медом. Це сприятиме естетичному, культурному, пізнавальному проведенню дозвілля, ознайомленню з культурно-мистецькими «родзинками» нашого краю, стане важливим, іміджевим інструментом залучення туристів. Завдяки фестивалю місцеві підприємці галузі виноградарства, городництва, бджільництва, садівництва та мешканці близьких сіл і громад мають можливість заявити про себе та реалізувати свою продукцію, а наші гості придбати якісну продукцію.
23.
ID: 3REG1-7515
Назва проекту: Створення культурного маршруту "Шлях гуні"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 496625
Запитувана сума від УКФ: 496625
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Установа "Агенція регіонального розвитку Закарпатської області"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Село Річка, Міжгірський район, Закарпатська область, Річка,
Опис проекту: Створення культурного маршруту в селі Річка Міжгірського району Закарпатської області, який забезпечить популяризацію та сталий розвиток традиційного господарювання та народного ремесла - виробництва речей з натуральної вовни (гуні, джерги). За результатами проекту: - збільшиться туристичний потік до с.Річка; -підвищиться можливість економічного зростання села; -забезпечення розвитку зеленого туризму; -збереження традиційного полонинського госпадарювання та ремесел; -підтримка народних умільців.
24.
ID: 3REG1-7531
Назва проекту: Нова Одеса, нові Українці, новий туризм
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 441265.00
Запитувана сума від УКФ: 441265.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Ямроз Сергій Леонідович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Створення контенту: місто Одеса Рекламна кампанія: Київ, Харків, Маріуполь, Вінниця, Івано-Франківськ,
Опис проекту: У майбутнього одеського туризму дві проблеми: - Місто не цікаве для молоді, репутація Одеси виставляє місто у неприємному для молоді світлі - Туристичний сезон триває всього три місяці При цьому, місту є, що показати в будь-який час року. Наше рішення: рекламний ролик та Instagram аккаунт про нову молоду Одесу та орієнтований на молодь і рекламна кампанія в соціальних мережах в декількох містах України. Цілі кампанії: залучити нових молодих туристів, зробити їх відпочинок безпечним і продовжити туристичний сезон на кілька місяців.
25.
ID: 3REG1-7547
Назва проекту: Міжнародний мистецький пленер "Весняний Берегсас"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 386453.06
Запитувана сума від УКФ: 339653.06
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління освіти та культури Берегівської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Берегове Закарпатської області,
Опис проекту: Проект спрямований на створення культурного простору, посилення привабливості міста для мешканців та гостей міста через мистецькі полотна, проведення виставок картин, створення відео-, інформаційного простору
26.
ID: 3REG1-7559
Назва проекту: Відкриті двері
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 499630
Запитувана сума від УКФ: 499630
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Туристична агенція «Тудой-Сюдой»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Культурно-просвітницький проект, покликаний відкрити одеситам і гостям міста двері особняків, палаців, садиб, знакових споруд промислової архітектури, які в звичайному житті недоступні для вільного відвідування. Протягом трьох днів фестивалю пройдуть унікальні екскурсії закритими об’єктами, лекції з історії, архітектури, історії Одеси, авторські пішохідні та автобусні екскурсії, майстер-класи. Одне із завдань проекту — не тільки познайомити учасників проекту з архітектурою, історією і культурою Одеси, але і нагадати про необхідність активно брати участь в збереженні матеріальної та нематеріальної спадщини.
27.
ID: 3REG1-7562
Назва проекту: Ужгород в обличчях
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 588675.00
Запитувана сума від УКФ: 495925.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кучер Тетяна Тимофіївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ужгород,
Опис проекту: Основна мета проекту - це підвищення культурного рівня жителів Ужгороду через створення культурно-мистецької платформи на базі винного простору «СироВина». Проектом передбачено проведення циклу зустрічей з сучасними, талановитими, цікавими особистостями, які досягли успіху та прославили Ужгород в галузі культури та мистецтва, журналістики та музики, дизайну чи архітектури. Для молодих митців - це шанс проявити себе та свій талант. Для ключових осіб – зустрітися із своїм шанувальниками та отримати нових поціновувачів. Результатами проекту має стати впізнаваємість культурно-мистецької платформи «СироВина», місця, де із сталою періодичністю ужгородці зможуть підвищити свій культурний та духовний рівень, продемонструвати європейські цінності та долучитися до спільноти інтелігенції міста.
28.
ID: 3REG1-7563
Назва проекту: Брендинг приморської культурно-туристичної зони "Жебріяни"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 485656.68
Запитувана сума від УКФ: 485656.68
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відокремлений підрозділ громадської організації “Міжнародна фундація розвитку” у Одеській області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Приморське Кілійського району Одеської області,
Опис проекту: Метою проекту є створення та популяризація бренду приморської культурно-туристичної зони «Жебріяни». Туристична дестинація включає морський та екологічний відпочинок, аматорську та спортивну риболовлю, полювання та екскурсії по заповідних місцях та туристичних памʼятках. Очікуваними короткостроковими результатами проекту є сприяння розвитку туризму через сворення бренду культурно-туристичної зони та інтернет-порталу, що вирішуватиме проблему вибору місця відпочинку для туристів та надасть доступ до послуг місцевих підприємців; залучення до реалізації проекту місцевих підприємців, органів місцевого самоврядування, управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА; збільшення кількості туристів культурно-туристичної зони. Очікуваними довгостроковими результатами проекту є зростання туризму, налагодження партнерства між підприємцями та владою, розвиток туристичної дестинації культурно-туристичної зони.
29.
ID: 3REG1-7568
Назва проекту: Буджак-Фест: Створення періодичного гастрономічного етно-фестивалю
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 496498.64
Запитувана сума від УКФ: 496498.64
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Агрікола»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: 1. с. Виноградівка, Болградський район, Одеська область 2. с. Владичень, Болградський район, Одеська область 3. с. Кислиця, Ізмаїльський район, Одеська область 4. с .Котловина, Ренійський район, Одеська область 5. с. Криничне, Болградський район, Одеська область 6. с. Плавні, Ренійський район, Одеська область 7. с. Новосільське, Ренійський район, Одеська область 8. с. Орлівка, Ренійський район, Одеська область 9. с. Тополине, Болградський район, Одеська область 10. с. Броска, Ізмаїльський район, Одеська область, 2. с. Владичень, Болградський район, Одеська область, 3. с. Кислиця, Ізмаїльський район, Одеська область, 4. с .Котловина, Ренійський район, Одеська область, 5. с. Криничне, Болградський район, Одеська область, 6. с. Плавні, Ренійський район, Одеська область, 7. с. Новосільське, Ренійський район, Одеська область, 8. с. Орлівка, Ренійський район, Одеська область, 9. с. Тополине, Болградський район, Одеська область, 10. с. Броска, Ізмаїльський район, Одеська область,
Опис проекту: Мета проекту «Буджак-Фест» - створити модель взаємодопомоги між десятьма багатонаціональними селами західної частини Одеської області в галузі організації періодичного гастрономічного етно-фестивалю для заохочення відвідування внутрішніми та міжнарожними туристами Ренійського, Болградського та Ізмаїльського районів Одеської області. Проект передбачає дослідження на науковій базі гастрономічної спадщини; отримання представниками 10-ти сіл – а саме вчителями та учнями Загально-освітніх шкіл – вмінь та навичок з організації етно-фестивалю; проведення першого фестивалю в с.Котловина Ренійського району. В результаті будуть розроблені методичні рекомендації з проведення фестивалів, знятий та поширений відеофільм, опубліковані результати досліджень та щонайменше 400 гостей відвідають фестиваль. Бренд «Буджак-Фест» стане візитівкою придунайських районів Одещини.
30.
ID: 3REG1-7599
Назва проекту: Створення туристичного кластеру «Дестинація Котловина – атракційне гагаузьке село”
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 480000
Запитувана сума від УКФ: 480000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець «Наталя Сергіївна Горіап»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Одеська область, Ренійський район, село Котловина,
Опис проекту: Мета проекту – створити туристичний кластер села Котловина Ренійського району, для досягнення сінергії у наданні туристичних послуг, що збільшить достаток/зайнятість населення. Село має все, щоб стати привабливою туристичною дестінацією - фізичні (через село, яке стоїть на березі найбільшого українського озера Ялпуг, протікає найменша річка в Україні - Дере, на території є декілька скіфських курганів і Священий ліс; село має кемпінг, парк, музей), інтелетуальні і культурні ресурси (цікава історія і культура – гагаузькі кухня, пісні і танці), і головне - люди, які хочуть і можуть працювати у туристичному секторі. До кластеру увійдуть: школа, кемпінг, клуб, музей, сільрада, виробники продуктів і сувенірів, B&B садиби.
31.
ID: 3REG1-7604
Назва проекту: Регіональний гастрономічний фестиваль "Карагметська печеня"
Технічний відбір: Схвалено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 600000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та туризму Кілійської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Одеська область, Кілійський район, село Шевченкове,
Опис проекту: Збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини, гастрономічних традицій Придунайського регіону, розкриття туристичного потенціалу Кілійської міської об'єднаної територіальної громади. Налагодження партнерських стосунків в галузі культури та туризму. Створення упізнаваного бренду місцевості.
32.
ID: 3REG1-7465
Назва проекту: Туристичний історико-краєзнавчий табір "Східна ватра"
Технічний відбір: Відхилено
Лот :
Загальний бюджет проекту: 600000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЛАСТОВИЙ - СКАУТСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ДОНЕЧЧИНИ "СХІДНА БРАМА"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Пришиб, Словёянського району Донецької області.,
Опис проекту: Табір “Східна ватра” – це унікальна та особлива можливість для дітей Донецької областей, що проживають у населених пунктах, наближених до непідконтрольних українському уряду територій. Табір проводиться з метою максимального психологічного та морального розвантаження дітей шляхом їх участі у щоденних активних заняттях та завдяки спілкуванню та саморозвитку у комфортному середовищі. На таборі “Східна ватра” діти зможуть максимально корисно провести час, навчаючись новому та здобуваючи корисні навички у формі ненав’язливої гри. Під час табору планується 3-х денний сплав по Сіверському Дінцю. Буде проведено 3 одноденних екскурсії історичними місцями придінців’я. Табір проходитиме на території сільської зеленої садиби у с. Пришиб Слов’янського району, Донецької області, поблизу р. Сіверський Дінець, Святогірської Лаври, старовинних археологічних розкопок (Сидорівське та Маяцьке городища), Націонаального природного парку «Святі Гори».