Національної співпраці

УВАГА! Обов'язковий перелік документів для подачі на конкурс:

  • проектна заявка (електронна форма, що заповнюється в особистому онлайн-кабінеті на сайті УКФ);
  • Зразок № 1 до проектної заявки «Робочий план проекту» (документ у форматі PDF);
  • Зразок № 2 до проектної заявки «Концепція проекту та портфоліо виконавця проекту» (документ у форматі PDF);
  • кошторис проекту (спеціальна таблиця EXCEL, яку можна знайти на сторінці відповідної конкурсної програми);
  • повний (розширений) витяг з ЄДР з інформацією, сформований на момент подання аплікаційного пакета (документ у форматі PDF). Замовити витяг можна на сайті Міністерства юстиції України (витяг платний, для замовлення витягу потрібен електронний цифровий підпис особи, яка створює запит).
  • документи, що підтверджують реєстрацію організації-партнера:

- Для української організації-партнера копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, сформований в період з дати отримання електронного листа-запрошення і до дати переговорних процедур, сформований у повному обсязі із зазначенням повного переліку відомостей з ЄДР на момент подання аплікаційного пакета (документ у форматі PDF). Замовити витяг можна на сайті Міністерства юстиції України (витяг платний, для замовлення витягу потрібен електронний цифровий підпис особи, яка створює запит).

- Для організації-партнера нерезидента України: скан-копія оригіналу установчого документа/документів відповідно до встановлених норм чинного законодавства країни реєстрації та його переклад українською мовою завірений належним чином;

  • лист(и) про наміри співпраці від партнера (-ів): скан-копія оригіналу у PDF. Зразок листа про наміри співпраці – Зразок № 2 до Інструкції;

Проект національної співпраці — це культурно-мистецький проект, який передбачає партнерську реалізацію проекту у двох або більше регіонах України мінімальне партнерство має включати заявника та одного партнера з різних регіонів України. Заявником і партнером цього типу проекту не може бути фізична особа-підприємець. Зверніть увагу, що у разі зміни партнера після підписання договору про надання гранту, Фонд залишає за собою право розірвати договір в односторонньому порядку із умовою повернення виплачених сум.

Documents

2022 Кошторис Інструкція для заявників ЛОТ6.Креативні індустрії
Submission period: 08 November 2021 18:00 — 20 January 2022 18:00
Submission of the application is completed