Ви можете поставити питання фахівцям Українського культурного фонду і отримати на нього відповідь на той контакт, що вкажете у цій формі.
Для участі у конкурсах ви повинні зареєструватися у нашій системі. Якщо ви вже зареєстровані - увійдіть, якщо ні - зареєструйтесь.
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете скористатися формою для відновлення паролю
Для участі у конкурсах ви повинні зареєструватися у нашій системі. Якщо ви вже зареєстровані - увійдіть, якщо ні - зареєструйтесь.
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете скористатися формою для відновлення паролю
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете надіслати собі на пошту форму для його відновлення!
Рік: 2021
Локація: Берлін, Штутгард, Німеччина, Україна
Продукт: фестиваль
Бюджет: 714247 грн
Заявник: Громадська організація "Львівська академія прав людини"
Проєкт онлайн: https://dostupnekino.com/
Фестиваль Українського Кіно в Німеччині онлайн (в Берліні та Штутгарті офлайн) стане платформою, яка дасть змогу представити Україну через один з найвпливовіших медіа – кіно, та сприятиме покращенню іміджу України в більш широкому контексті та налагодженню культурного та політичного діалогу між Україною та Німеччиною. Метою та завданнями є працювати над іміджем України у Німеччини та над розвитком і зростанням аудиторії залученої до перегляду українського кіно. У рамках фестивалю буде проведено 8 показів українських фільмів за участі режисерів/ок та учасників/ць знімальних груп, в тому числі панельні дискусії та сесії запитань-відповідей. До 3 документальних робіт на тематику про права людини, екології та гендерної рівності будуть виготовлені звукоописи для незрячих людей. До проекту буде залучено 10 молодих людей з Німеччини та України (2 осіб з порушенням зору або слуху), що візьмуть участь у воркшопах фільмової критики “Майстерня молодих критиків” та опублікують матеріали виготовлені у рамках воркшопу у німецькій та українській пресі. Актуальність проекту відображається у формуванні суспільного запиту на українське кіно як і серед українців, так і серед іноземних громадян. Досвід застосування інклюзивних практик в сфері культури сприятиме приверненню уваги до нового українського кіно. Результатом проекту є проведення фестивалю українського кіно як потужного майданчика обміну ідеями та налагодження співпраці кіносередовищ, публікація мінімум 5 матеріалів про українське кіно учасниками воркшопів у рамках проекту у німецькій та українській пресі двома мовами (зокрема у партнерських ЗМІ - Gel[:b]lau та Ukraineverstehen.de), проведені дискусії та сесії запитань-відповідей за участю режисерів фільмів та учасників знімальних груп, виготовлені звукоописи та розгорнуті субтитри до 3 фільмів з програми фестивалю, що стануть доступними широкій аудиторії людей з порушенням зору або слуху навіть після проведення фестивалю.