+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

ЛОТ 1. Українсько-німецька співпраця

Інструкція для заявників

Партнером ЛОТ-у є Фонд «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) (Берлін, Німеччина). У пам’ять про жертв нацистського режиму Фонд «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) виступає за дотримання прав людини та розвиток порозуміння між народами. Фонд і надалі надає підтримку тим, хто вижив у Другій світовій війні. Таким чином, він виявляє тривалу політичну та моральну відповідальність німецької держави, економіки та суспільства за націонал-соціалістське свавілля. 

Пріоритети підтримки ЛОТ-у:

  • підтримка культурних проектів, що можуть сприяти досягненню однієї або кількох Цілей сталого розвитку у довгостроковій перспективі через активізацію суспільного діалогу навколо актуальних викликів людства, таких як: погіршення екології, порушення прав людини, гендерна нерівність тощо – в Україні та Німеччині;
  • підтримка проектів, що можуть сприяти новим партнерствам між організаціями з України та Німеччини; 
  • підтримка проектів, що сприяють створенню інноваційного міжнародного культурного та креативного продукту;
  • підтримка проектів, що залучають 3-тю сторону – міжгалузеве та/або кроссекторальне партнерство для посилення та залучення нової аудиторії до результатів проекту.

Загальний бюджет ЛОТ-у складається з вкладу:

  • Українського культурного фонду – 7 млн грн
  • Фонду "Пам'ять, відповідальність та майбутнє" – 75 тис. євро

Мінімальна сума гранту (не може бути зменшена): 50 тис. грн 

Максимальна сума гранту (не може бути збільшена): 700 тис. грн 

В рамках ЛОТ-у підтримується тільки сектор: культурних та креативних індустрій.

Заявником ЛОТ-у може бути юридична особа – неприбуткова організація, що зареєстрована на території України, відповідно до чинного законодавства та внесена до реєстру неприбуткових установ та організацій, має відповідний досвід діяльності у сфері культури та освіти, міжнародного обміну або молодіжної роботи.

Подача проектної заявки на конкурс: 01.12.2020 – 01.02.2021 (до 18.00 за київським часом)

Конкурсний відбір: 16.02.2021 – 30.04.2021

Реалізація проектів включно з поданням звітності: з дати підписання Договору про надання гранту Фондом, але не раніше 30 квітня, до 30.10.2021

Конкурси лоту

Програма відбувається: 01 Грудня 2020 — 30 Жовтня 2021