Program registery Innovative Cultural Product

#
ID
Project name
LOT
General budget
The requested amount from the UCF
# 1.
ID: 5ICP11-00004
Project name: АНТОЛОГІЯ МУЗИКИ ДЛЯ СОПІЛКИ: 1980-2020. У ТРЬОХ CD ТОМАХ
LOT: LOT 1. Music
General budget: 490108.00
The requested amount from the UCF: 490108.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Академія давньої музики Леополіс"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Всі області України,
Project description: Ідея проєкту‒створення першої (в історії жанру) аудіоколекції ориґінальної музики вітчизняних композиторів для української хроматичної поздовжньої флейти (сопілка). Антологія діятиме як знаковий артефакт неповторного історичного процесу‒становлення і професіоналізації новітнього інструмента в культурі України - хроматичної сопілки, запатентованої 1980 р. Д. Демінчуком. Метою є аудіофіксація виконань значної частини української сопілкової спадщини на артистичному рівні і передання інноваційних виконавських технологій, розвинених останніми 30-ма роками в межах львівської школи, від локально-академічного середовища у широкий публічний і дидактичний доступ. Антологія - своєрідний канон для відмежування спрощеного ярмарково-аматорського погляду на цей інструмент і мистецького підходу до хроматичної сопілки як одного із нечисельних іманентних нашій культурі музичних інструментів. Результатом проєкту стане новостворена аудіоколекція оригінальної музики для сопілки українських композиторів XX-XXI ст. у трьох томах та її промоція у культурних середовищах, а особливо - залучення широких музично-педагогічних кіл.
# 2.
ID: 5ICP11-00085
Project name: Продакшн саундтреку до художнього фільму-мюзиклу "Мрія Кіри"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 860672.00
The requested amount from the UCF: 860672.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУД МОНІНГ ДІСТРІБЬЮШН"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: В рамках роботи над проєктом буде створено професійний аудіозапис саундтреку до повнометражного фільму-мюзиклу "Мрія Кіри". А саме: буде зроблено аранжування та написано партитуру для симфонічного оркестру 5 музичних номерів, записано вокальні партії головних акторів фільму та артистів Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю "Калина" в супроводі симфонічного оркестру та музикантів Національного академічного оркестру народних інструментів (НАОНІ), здійснено зведення та мастеринг музичних треків у форматі Stereo та Dolby Digital 5.1.
# 3.
ID: 5ICP11-00295
Project name: Повне видання творів Вікторії Польової для фортепіано
LOT: LOT 1. Music
General budget: 774280.00
The requested amount from the UCF: 774280.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Яковенко Лариса Миколаївна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Прем’єрне міждисциплінарне нотне видання творів Вікторії Польової для фортепіано у форматі арт-буку зі вкладеними компакт-дисками, що містять аудіозаписи творів композиторки у виконанні відомих українських піаністів Антонія Баришевського та Ірини Стародуб. Видання готується до 60-річчя видатної української композиторки, лауреатки Національної премії імені Тараса Шевченка Вікторії Польової. Метою проекту є збагачення музичного та, ширше, культурного контексту України та світу через видання творів композиторки, результатом якого стане теоретична освіта та практичне використання цінного музичного доробку, спрямованого як на музикантів, так і поціновувачів сучасної української музики у всьому світі. Видання буде також доступне в цифровому варіанті.
# 4.
ID: 5ICP11-00302
Project name: Концерт української класичної музики "Смальта"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 861630
The requested amount from the UCF: 831630
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Консалтингова фірма "Веданта-експерт"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт передбачає організацію та проведення V-го Фестивалю-концерту виконавців української класичної музики «Смальта» в червні 2022 року. Проект є логічним продовженням щорічного Фестивалю української класичної музики «Смальта», який проводиться в різних музейних комплексах Києва. Так перший фестиваль відбувся в 2015 році в Національному заповіднику «Софія Київська», три наступних фестивалі – в НІАМ «Київська фортецяКонцерт-фестиваль спрямовано на популяризацію класичної української та сучасної академічної музики, просвітницьку та освітню діяльність в галузі музичного мистецтва, загалом розвитку вокального та музичного мистецтва, зміцнення зв`язків та співпраці між державним і недержавними закладами культури, а також між різними секторами галузі: музейним, креативної індустрії та музичним мистецтвом
# 5.
ID: 5ICP11-00336
Project name: Циферблат: Пам'ять. Альбом-спогад
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1342843.60
The requested amount from the UCF: 1317843.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Савицька Катерина Віталіївна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Перший концептуальний музичний альбом-спогад “Пам’ять” гурту Циферблат, що буде складатись з 11 композицій, за допомогою музики та текстів об’єднає історію однієї української родини за 100 років. Головну роль у створенні альбому відіграє інструмент його концептуальної форми – деменція, хвороба на яку хвора бабуся авторів-учасників гурту. Тексти будуть побудовані на її згадках про події сім’ї в декількох поколіннях. На фоні сімейних спогадів відобразиться історія всього українського народу за XIX та XX століття, їх трагедії та переживання. Історія сім’ї як узагальнюючий образ історії народу та інтерпретація основних подій країни у великі проміжки часу.
# 6.
ID: 5ICP11-00354
Project name: Аудіозапис музично-літературної композиції «Меланхолійна кантата на честь львівського Моцарта»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 982250.00
The requested amount from the UCF: 982250.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Сегін Богдан Дарійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: місто Львів,
Project description: «Меланхолійна кантата на честь львівського Моцарта» була створена у 2021 році двома львівськими митцями: композитором Богданом Сегіним та поетом Остапом Сливинським. Цю музично-літературну композицію було створена спеціально до відкриття встановленої у Львові скульптурної композиції для відзначення 230-річчя від дня народження Франца Ксавера Вольфґанґа Моцарта. Мета проекту - створення якісного аудіозапису цієї композиції та розміщення його на спеціально створеному двомовному вебсайті з вільним доступом. Результатом проекту стане максимально широка популяризація творчості сучасних львівських митців, а також популяризація постаті Ф.К.Моцарта, який прожив у Львові більшу частину свого життя, де заснував важливі музичні осередки, тим самим дав початок розвитку професійної музики у Львові.
# 7.
ID: 5ICP11-00371
Project name: Запис альбому "Мрія" Анни Бірзул
LOT: LOT 1. Music
General budget: 842340
The requested amount from the UCF: 842340
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Галадюк Іван Дмитрович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Запис альбому "Мрія" Анни Бірзул - це унікальне поєднання української музичної культури та етнографії через призму світового музичного надбання.
# 8.
ID: 5ICP11-00503
Project name: Музичний альбом гурту «Пірата Бенд» «Країна Крутизни»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1747830
The requested amount from the UCF: 1747830
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Границя Андрій Володимирович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект гурту «Пірата Бенд» «Країна Крутизни» - альбом з 10 пісень, створюється, як поєднання музичних творів на унікальні вірші українських поетів (Павло Тичина, Михайль Семенко, Микола Бажан та ін.) і поетів Європи та Америки (Уільям Батлєр Йєтс, Альфонсіна Сторні. Редьярд Кіплінг, Роберт Бернс та ін.) в українських перекладах. Проект спрямований на задоволення інтересів та потреб різних аудиторій і сприятиме формуванню української ідентичності та створенню позитивного іміджу України та українців у світі. Мета - створення пісенного альбому, його промоція, концертна програма. Результат – альбом «Країна Крутизни» від «Пірата Бенд» та його успішна промоція у сітці та соціальних мережах, концертна програма.
# 9.
ID: 5ICP11-00558
Project name: Концерти-постлюдії 28-го міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2281380.00
The requested amount from the UCF: 2281380.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Міжнародна громадська організація "Асоціація "Нова музика"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса, Одеса,
Project description: Концерти-постлюдії є важливою складовою частиною Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики», як акції що завершує річний фестивальний цикл і фіналізує його досягнення. Щорічний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Два дні й дві ночі нової музики в Одесі вже кілька десятиліть представляє сучасне українське мистецтво на рівні найкращих світових зразків. Головна програмна мета проекту – розвиток нової музики та нового мистецтва в Україні, підтримка та популяризація нових сучасних творів академічної музики, ознайомлення з ними широких верств населення. У 2022 році планується проведення 28-го фестивалю Два дні й дві ночі нової музики як великої культурної акції протяжної в часі. Проведення 28-го фестивалю складається з трьох етапів – Концертів Прелюдій (початок 23-24 квітня 2022 р.), що передують фестивалю, самого дійства фестивалю (06-08 серпня 2022 р.) і Концертів-Постлюдій фестивалю (09-12 вересня 2022 р.). Перші два етапи фінансуються з інших джерел, а за підтримки Українського культурного фонду планується провести 3-ий етап фестивалю (підсумковий). До нього входять: проведення концертів-постлюдій, на яких будуть виконані вибрані твори з фестивальних програм минулих років, проведення міжнародної конференції присвяченої розвитку сучасної музики та фестивального руху, майстер-класів, видання музичних нотних партитур, подвійних компакт дисків з творами які виконувались на попередніх випусках фестивалю, артбуків які узагальнюють досягнення фестивалю в їх культурному значенні.
# 10.
ID: 5ICP11-00650
Project name: V Європейські музичні зустрічі у Львові
LOT: LOT 1. Music
General budget: 791765
The requested amount from the UCF: 791765
Competition type: Individual
Full name of the organization: Львівський державний музичний ліцей імені Соломії Крушельницької
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Рівне, Чернівці,
Project description: Концерт-презентація - результат створення в рамках проєкту Міжнародного молодіжного камерного оркестру за участі учнів державних музичних ліцеїв України та учнів спеціалізованих музичних шкіл Польщі та Німеччини. Метою проєкту є посилення зв’язків з міжнародним культурним середовищем шляхом об'єднання в одному музичному колективі юних виконавців з трьох країн на етапі їх професійного становлення, ознайомлення їх з особливостями національних виконавських шкіл гри та формування спільного репертуару для подальшої популяризації позитивного іміджу української культури загалом та української мистецької освіти зокрема в країнах Європи. У вересні-жовтні 2022 року відбудеться серія концертних виступів у Львівській національній філармонії ім.М.Скорика, Рівненській та Чернівецькій обласних філармоніях, а також заплановано виступи в концертних залах м. Познань (Польща) та м. Берлін (Німеччина).
# 11.
ID: 5ICP11-00748
Project name: Симфонія Усміху
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2538840
The requested amount from the UCF: 2498840
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Галерея сценографії"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Львів, Львівська область, м. Одеса, Одеська область,
Project description: Проєкт «Симфонія Усміху» - це аудіовізуальний проєкт на перетині музичного та театрального мистецтв, основною метою якого є популяризація творчості видатного музиканта, композитора, першого українського джазмена Богдана Весоловського шляхом створення інноваційного мистецького продукту - альбому та музично-театрального дійства “Симфонія Усміху” у виконанні Марії Онещак та Оркестри почувань у супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії на твори Богдана Весоловського.
# 12.
ID: 5ICP11-00782
Project name: Створення лібрето та музики для опери «Відьма» за твором Михайла Коцюбинського
LOT: LOT 1. Music
General budget: 713118
The requested amount from the UCF: 693118
Competition type: Individual
Full name of the organization: ХОГО "Театр на Жуках"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Україна,
Project description: Наша мета – створити сучасну українську оперу за оповіданням українського класика Михайла Коцюбинського, твори якого досі не отримали музично-сценічної інтерпретації, і привернути увагу театрів до цього матеріалу напередодні ювілейних та пам’ятних дат в 2023 та 2024 роках, пов’язаних з ім’ям письменника. Написання опери за твором Коцюбинського дозволить актуалізувати його спадщину, створить умови для її сценічного переосмислення з позиції сьогодення і для гідного вшанування пам’яті нашого літературного класика.
# 13.
ID: 5ICP11-00948
Project name: Промо-тур Музичного фентезі-шоу «Володарі Стихій»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 3043360
The requested amount from the UCF: 2486940
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Харків, Дніпро, Кропивницький, Київ,
Project description: Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій» - національний музичний продукт високого професійного рівня, унікальний інструментальний мюзикл, який поєднує в собі витончену майстерність найкращих солістів-інструменталістів та Національного оркестру народних інструментів України. Музичну складову доповнюють високоякісні аранжування, глибоке змістовне наповнення, цікавий фентезійний сюжет, вражаючий візуальний ряд та інноваційна подача з використанням 3D віджеїнгу. Учасники проекту - музиканти-віртуози, лауреати багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів: киянин Георгій Матвіїв (Стихія Води, бандура), учасники телепроекту «Україна має талант» - Андрій Стовп’юк з Коломиї (Стихія Землі, цимбали) та Олексадр Божик зі Львова (Стихія Вогню, скрипка), Олесь Журавчак (Стихія Повітря, етно-духові) м. Київ та Національний академічний оркестр народних інструментів (НАОНІ) під керівництвом Віктора Гуцала. Музична шоу-програма створена на основі авторських композицій солістів, світових хітів та сучасних обробок інструментальної української народної музики. Проект передбачає реалізацію промоційного туру по 5 містах України: Львів, Харків, Дніпро, Кропивницький, Київ.
# 14.
ID: 5ICP11-01061
Project name: Музика українського Різдва
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2403040
The requested amount from the UCF: 2378040
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Матейко Любомир Михайлович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект «Музика українського Різдва» - це створення 24 партитур/аранжувань, студійний запис, монтаж зведення та мастеринг, випуск аудіо CD дисків 2 альбомів: "Різдв'яний передзвін" - у виконані Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро», 14 композицій українських колядок та щедрівок з різних регіонів України у вокально-інструментальному прочитанні/аранжуванні сучасними композиторами, та альбом "Зоря ясна засіяла" - колаборація ансамблю "Дніпро" з українськими фолк, рок та етноджазовими гуртами та солістами: "ILLARIA", "The Doox", "Іванка червінська і гурт "Gypsy Lyre", "Тарута", "Мнішек", "Kozak System", "Folky Fanky" та інші, 10 композицій авторських та народних пісень/композицій в унікальному тембровому оформленні звучанням ансамблю українських народних інструментів. Створення промоційного матеріалу проекту - 10 промо відеороликів/кліпів до 10 музичних композицій, та його просування.
# 15.
ID: 5ICP11-01246
Project name: Пісні з давнини
LOT: LOT 1. Music
General budget: 796440.00
The requested amount from the UCF: 796440.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Центр української пісні "Народна філармонія"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект «Пісні з давнини» має на меті створення партитури, аудіозапис та презентацію концертної програми на основі старовинних пісень українського народу в авторському опрацюванні композитора Богдана Кривопуста для Національного ансамблю солістів «Київська камерата» та солістки (народний спів» - заслуженої артистки України Руслани Лоцман. Провідною ідеєю проекту є створення сучасного музичного продукту в поєднанні з древніми автентичними наспівами. Мета проекту – записати подвійний аудіоальбом з 12 композицій та презентувати його під час концерту та в інтернет-просторі.
# 16.
ID: 5ICP11-02051
Project name: Альбом “DOMINO”
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2333000.00
The requested amount from the UCF: 2283000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Бандерштат"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета проєкту - розвиток популярної музики в Україні шляхом створення інноваційного культурного продукту у вигляді аудіо-альбому “DOMINO”, до якого увійдуть 15 україномовних треків. Результати проєкту: - створено популярний інноваційний аудіо продукт на тексти українського авторства для радіостанцій, телеканалів, фестивалів, концертів, міжнародних стрінгових платформ, соціальних мереж; - забезпечено потребу населення, в тому числі підростаючого покоління, в україномовному контенті шляхом збільшення кількості якісного конкурентоспроможного музичного контенту на міжнародних цифрових платформах, у соціальних мережах, телебаченні та радіостанцій; - розширено цільову аудиторію проєкту, що забезпечило збільшення кількості покупців та споживачів українського культурного продукту в Україні та за кордоном; - посилено позитивний імідж України у cвіті шляхом створення музичного та відеоконтенту українською мовою, який відповідає критеріям модної, актуальної музики; - проєкт дав поштовх для розвитку концертної діяльності гурту “Фіолет”; - створено тренд на масове споживання україномовного контенту.
# 17.
ID: 5ICP11-02160
Project name: Музичний марафон "Територія А: із 90-х - назавжди"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2499900
The requested amount from the UCF: 2499900
Competition type: Individual
Full name of the organization: фізична особа-підприємець Рудницька Анжеліка Миколаївна
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Музичний марафон "Територія А: із 90-х - назавжди" - ювілейний концерт легендарного хіт-параду "Територія А", що об'єднує різні покоління українських музикантів: тих, хто творили на початку незалежності України і молодих, які представляють інші покоління, зокрема, народжених вже після проголошення Незалежності. Мета проекту створити оригінальний  україномовний концерт, що продемонструє тяглість поколінь, сталість проекту, вміння артистів об'єднуватися і об'єднувати  довкола себе українське суспільство; популяризувати державну мову, нагадати про музичну спадщину 90-тих, сприяти розвитку вітчизняного музичного контенту. Результатом стане концерт із 25 пісень, що зазвучать по-новому та будуть відзняті для телебачення.
# 18.
ID: 5ICP11-02170
Project name: "Тигролови. Партитура свободи."
LOT: LOT 1. Music
General budget: 3391768.60
The requested amount from the UCF: 2471113.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Проєкт «Тигролови. Партитура свободи» передбачає роботу над створенням мюзиклу на основі одного з найрезонансніших творів в історії української літератури – пригодницького роману з автобіографічними елементами – «Тигролови» Івана Багряного. В рамках проєкту буде доопрацьовано партитуру та представлено глядачам у вигляді вистави (онлайн та офлайн). Команда планує, на основі створеного лібрето та музичних номерів, створити партитуру до мюзиклу та представити глядачам у вигляді першої в Україні, постановки мюзиклу за торами Івана Багряного. По завершенні проєкту мюзикл «Тигролови» увійде в репертуар Національної оперети України, що, в довгостроковій перспективі, стане основою для розбудови жанру українського мюзиклу.
# 19.
ID: 5ICP11-02208
Project name: Інноваційний культурно-соціальний проєкт «Код Ідентичності»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1284510.00
The requested amount from the UCF: 1284510.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ-ЦЕНТР "ЕКОНЯКА" (ГО "АРТ-ЦЕНТР "ЕКОНЯКА")
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Львів (Львівська область), м. Вугледар (Донецька область),
Project description: Інноваційний культурно-соціальний проєкт, результатом якого стане запис музичного альбому з елементами українського фольклору за участі талановитої молоді (сиріт, вимушених переселенців з зони ООС та мешканців дитячих будинків) з Донецької області та Західної України.В рамках проєкту планується створення аудіовізуальних продуктів, проведення концерту. Основою стане спільне прослуховування , народних і обрядових пісень західних та східних регіонів України, використовуючи інноваційні підходи в творчому процесі ( репетиції та запис музики з різних локацій через спеціальні онлайн додатки, новітні підходи до аранжування, комп'ютерна обробка записаних живих інструментів). Також прагнемо привернути увагу суспільства до ряду проблем сучасної української музики шляхом яскравого висвітлення ідей проєкту в інтернеті.
# 20.
ID: 5ICP11-02535
Project name: Цикл «Дві дитячі музичні АудіоПригоди»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 486000
The requested amount from the UCF: 457200
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Шамшетдінова Т.В.
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Цикл «Дві дитячі музичні АудіоПригоди» - це дві дитячі музичні аудіоказки для сімейного прослуховування, в основу яких покладені літературні оповідання сучасної письменниці, поетки, радіожурналістки Олени Гусейнової «Кіт У Кедах» та «Пригоди синього чоловічка». Цикл має на меті розширити обсяг якісної сучасної української дитячої літератури у аудіоформаті. Забезпечити емоційно та естетично повноцінного сімейного дозвілля. Збільшити попит на україномовний літературно-музичний аудіопродукт.
# 21.
ID: 5ICP11-02568
Project name: Ukrainian Live: Нова Музика
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1851286
The requested amount from the UCF: 1851286
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕҐІУМ МУЗІКУМ"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Вся Україна,
Project description: Проєкт "Ukrainian Live: Нова Музика" націлений на збагачення музичної культури нашої країни через створення нової української музики для органа в інноваційний спосіб: на конкурсних основах серед молодих композиторів, а також замовлення нових творів у знаних авторів. Основною метою проекту є створення нових партитур, що інспірують та пожвавлять середовища органістів, композиторів, концертних залів, порушать проблематику виконавства та розширення репертуару. Проект покаже, що органна музика є важливою складовою актуальної культури України та глибинного культурного коду через демонстрацію світові потужної національної органної школи.
# 22.
ID: 5ICP11-02876
Project name: Колискова Колекція. Збірка 1
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2338365
The requested amount from the UCF: 2338365
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТЕРАСА-ФІЛЬМ
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів,
Project description: “Колискова Колекція” - музичний альбом, створений на базі автентичних колискових пісень різних регіонів України, що виконані в форматі «триб’ют-альбому». Сучасні українські музиканти та автори надають нове звучання старовинним пісням. За допомогою проєкту ми підіймаємо на поверхню культурний пласт україської ідентифікації, як окремої нації з характерною спадщиною. Мета створити 6 нових пісень на додачу до існуючих треків, які були записані в рамках проєкту «Колискова Країна» за підтримки фонду 2019 році. Це дає можливість отримати великий альбом. Нові колискові будуть обов’язково долучені як саундтреки до нових фільмів проекту «Колискова країна» (другий сезон), був поданий до грантової програми фонду «Аудіовізуальне мистецтво». Посилання: https://www.youtube.com/channel/UCOsf50DtAErlGYf9uIdeH2w
# 23.
ID: 5ICP11-02960
Project name: соловей співає
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1954790.00
The requested amount from the UCF: 1954790.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Культура без кордонів"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: 24 області України, 24 населені пункти (Івано-Франкове (Львівська область), Локачі (Волинська область), Радивилів (Рівненська область), Кути (Івано-Франківська область), Вижниця (Чернівецька область) Рахів (Закарпаття), Теребовля, Тернопільська область Меджибіж (Хмельницька область), Чуднів - Житомирська область Новофастів (Вінницька область), Христинівка (Черкаська область), Петрове (Кіровоградська область), Славутич (Київська область) Ічня (Чернігівська область), Недригайлів (Сумська область), Опішня (Полтавська область) Золочів (Харківська область) Дніпропетровська область Слов’янськ - Донецька область Сватове - Луганська область Станіслав (Херсонська область), Баштанка - Миколаївська область Новоукраїнка - Одеська область Приазовське - Запорізька область),
Project description: Соловей співає - проект, що має на меті розвиток культурного простору України та промоцію української класичної музики через ряд концертів у малих містах України, де немає філармоній та сталих колективів класичної музики. В рамках проекту відбудуться безкоштовні концерти у 24 малих населених пунктах з 24 областей України з програмою найкращих зразків української класичної та оперної музики.
# 24.
ID: 5ICP11-03042
Project name: НЕБУВАЛИЙ ПОХІД. Передчуття
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2397355.40
The requested amount from the UCF: 2397355.40
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГОНТАРУК ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Фільм-концерт (76 хвилин), що представляє собою зйомку процесу озвучення німого документального фільму Михаїла Кауфмана “Небувалий похід” (1931 р.) - студійного запису живого виконання саундтреку від сучасного кінокомпозитора Антона Байбакова (2017 р.), написаного для двох роялів, вокалу, віолончелі, перкусії та басу. Байбаков не тільки зробив фільм звуковим, а й повністю перепрочитав його зміст крізь історичну призму передчуття катастрофи 1932-1933 рр. Для розвінчання ідеологічного міфу ми надамо перед картиною Кауфмана стислу інформацію про Голодомор, за допомогою титрів та історичних фото. У результаті фільм-концерт буде розміщено на одній з українських стрімінгових платформ.
# 25.
ID: 5ICP11-03097
Project name: Птахи
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2375992.00
The requested amount from the UCF: 2327992.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Круценко Сергій Ігорович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Опера “Птахи” поєднує в собі кілька інновацій. Це іммерсивно-акустична опера, тобто опера просторового звучання. Опера “Птахи” має інновацію в оркестровій мові, бо не тільки використовує вагнерівську формулу “оркестру в оркестрі”, а й розширює її до фактичних двох повноцінних оркестрових та хорових складів, солістів. Сюжетна лінія опери базується на вченні Г.Сковороди про серце, яке приймаючи рішення, творить життя кожної людини. Таким чином проєкт ґрунтує на рівні сталого підсвідомого внутрішній код етичної самоідентифікації, притаманний свідомості української нації багато століть. Проєкт створює міст між світами високого оперного мистецтва та масовим глядачем за рахунок поєднання/використання багатьох історично існуючих жанрів та стилів музичного матеріалу: від барокового звучання через романтизм до нової віденської школи, від народної пісні до сучасної електронної музики. Опера звучатиме української та англійською мовами з однойменною назвою. Основний продукт проєкту - записаний музичний твір (фонограма) в іммерсивному форматі Surround, хронометражем до 90 хвилин, нотний матеріал та послідуюча презентація опери у концертному виконанні.
# 26.
ID: 5ICP11-03158
Project name: Український соборний передзвін. Карильон і бандура
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1900000
The requested amount from the UCF: 1900000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Телерадіокомпанія «РАІ»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київська область, Харків, Харківська область, Одеса, Одеська область, Львів, Львівська область, Вінниця, Вінницька область, Гошів, Івано-Франківська область, Крилос (Галич), Івано-Франківська область, Коломия, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Project description: Мета проєкту – об'єднання в концертній програмі української музики різних напрямів (фольклорного та авторського), регіонів (географічних та етнографічних), творчості митців материкової України та діаспори, як уособлення ідеї соборності, засобами унікального ансамблевого поєднання карильйону та бандур. Ансамбль карильйону (Ірина Рябчун, Київ), квартет бандуристок "Ґердан" (керівник Віолетта Дутчак, Івано-Франківськ) репрезентуватимуть здобутки української музики ХХ – початку ХХІ ст. в основних регіонах України. Результати проєкту – концертні програми в населених пунктах України (і, зокрема, в українських військових частинах), також зафіксовані на аудіо та відео, поширені через медіа і соціальні мережі.
# 27.
ID: 5ICP11-03356
Project name: Амазонки українського авангарду
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1862420.00
The requested amount from the UCF: 1837420.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Черевик Володимир Володимирович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: місто Вінниця, Вінницька область, місто Київ, місто Хмельницький,
Project description: Проєкт є культовим інноваційним професійним музичним продуктом, дія якого спрямовується на популяризацію концептуальної, авангардної опери України у світовому контексті. Проект інтенсифікує інтеграційні процеси аудіального, перформативного секторів із використанням новітніх технологій у сценічному втіленні та використання он – лайн технологій для інтеграції глядача в процесі животворення опери безпосередньо під час виконання. Два автори двох опер: чоловік та жінка торкаються жіночої тематики та презентують психологічні образи жінок з використанням методів сучасної виразності, що допоможе досягти ефекту вибуху та поставити дискусійне питання щодо рівних можливостей співавторства жінок та чоловіків у сучасному мистецтві. Стратегічна мета проекту є презентація ексклюзивного концептуального українського музичного продукту в контексті світового позиціювання із метою подальшого створення міжрегіональних та міжнародних проектів в яких об’єднуються сучасні технічні інновації, академічний контент та участь глядачів в процесі животворення оперних постановок. Результатом проекту стане створення двох конкурентоспроможних інтеративних українських опер, який вплине на формування сучасного музичного ринку України та формуванню активної аудиторії, яка буде зацікавлена концептуальним мистецтвом.
# 28.
ID: 5ICP11-03425
Project name: Промоція фіналістів конкурсу «Ше.Пісня»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 838700.00
The requested amount from the UCF: 803700.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Всеукраїнська громадська організація "Молодий Народний Рух"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт «Промоція фіналістів конкурсу «Ше.Пісня» сприяє оновленню сприйняття поезії Тараса Шевченка та розвиткові сучасної різножанрової музики. Його основною метою є запис двох альбомів по 10 оригінальних музичних творів (разом 20 пісень) на вірші Кобзаря, створених молодими музикантами-переможцями конкурсу «Ше.Пісня». Робочі назви альбомів — «Переможці Ше.Пісні 2022» та «Найкраще Ше.Пісня 2016-2022». Подальша промоція творів буде відбуватися за допомогою розсилки аудіозаписів радіостанціям, культурним навчальним закладам, закордонним університетам з факультетами славістики, діаспорним громадським організаціям. Передбачене представлення творів широкому загалу, залучення авторів-виконавців до участі в концертах і фестивалях. Проєкт має потужну інформаційно-рекламну складову, триває протягом 5 місяців.
# 29.
ID: 5ICP11-03470
Project name: Сольний проект Олеся Журавчака - Легенда-моновистава "Мольфар звуку"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2522185
The requested amount from the UCF: 2497185
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Центр розвитку творчості "Лілея"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Легенда-моновистава "Мольфар звуку" – це сольний проект одного з провідних виконавців на українських етно-духових інструментах, музиканта мультиінструменталіста та віртуоза Олеся Журавчака (дримба, тилинка, фрілка, сопілка, пан-флейта, ріжок, окарини, флояра, кавал) у співпраці з Київським академічним ансамблем народної музики "Дніпро" та професійними українськими композиторами, який розкриває та популяризує тембральну унікальність нашої культури, через особливе звучання традиційних інструментів та сучасну форму подачі музичного матеріалу. Це інноваційний національний культурний продукт, який покликаний заповнити нішу професійної інструментальної музики на основі народного тембрового звучання інструментів, які ототожнюються з українською музичною культурою. Програма поєднує у собі сучасну ритміку, якісні професійні аранжування, електронні звуки (плейбеки) з "живими" українськими народними інструментами та народну мелодику з авторськими мотивами та транскрипціями. Унікальною родзинкою проекту буде створення копії древньої сопілки, якій понад 20 тис. років, оригінал якої знаходиться у Львівському історичному музеї та відтворення звучання інструменту в композиціях проекту. Планується створення 14 композицій, студійний запис аудіо альбому та випуск аудіо CD диску, зйомки відеоматеріалу в різних історичних локаціях України та підготовка сюжетного відеоряду/віджеїнгу до всіх композицій проекту, концертна презентація та відеозйомка, створення відеоверсії концерту для розміщення на медіасервісах.
# 30.
ID: 5ICP11-03527
Project name: ЗАХАР БЕРКУТ
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1244000
The requested amount from the UCF: 1219000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ ДУША/ЮЕЙ", ГО "ДУША/ЮЕЙ"
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Метою проєкту є створення партитури та аудіозапису мюзикла за мотивами знакової історичної повісті Івана Франка «Захар Беркут» з перспективою подальшої сценічної постановки у 2023 до 140-річчя першої публікації твору. У новому сучасному прочитанні повість продовжить свій вплив на становлення демократичних ідеалів в українському суспільстві втілюючи концепцію Франка, який зазначав: «повість історична має вартість, коли її основна ідея зможе зайняти сучасних живих людей». Виняткова гострота історичної паралелі подій твору з українськими реаліями протистояння інформаційній та військовій агресії сприятиме національній самоідентифікації слухачів та піднесенню патріотичних почуттів шляхом високохудожнього представлення ідеї сили єдності суспільства у боротьбі за рідну землю. Високодуховні образи національних героїв повісті, втілені з опорою на унікальний український мелос сприятимуть формуванню позитивного іміджу українців у світі. Мюзикл буде створено колаборацією кримськотатарських та українських митців. Авторами мюзиклу стануть відомий кримськотатарський музикант, Заслужений артист України Усеїн Бекіров, український актор та режисер, Заслужений артист АР Крим Ахтем Сеітаблаєв та молодий режисер, лібретист Олександр Співаковський. Проект передбачає активну комунікаційну кампанію з метою популяризації мюзиклу та його подальшого життя на провідних сценах світу.
# 31.
ID: 5ICP11-03574
Project name: Проєкт «Рок-реп-фентезі-комікс-мюзикл «Неймовірні мандри та пригоди козака Василя Сліпака»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2395000.00
The requested amount from the UCF: 2395000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Мистецька Ліга»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект «Рок-реп-фентезі-комікс-мюзикл «Неймовірні мандри та пригоди козака Василя Сліпака» направлений на створення мультистильового ілюстрованого комікс-віджеінгом мюзиклу - казкового та гостросюжетного за формою і - підкреслено національно-патріотичного за змістом,орієнтованого на широку аудиторію. В ході реалізації проекту буде здійснено: прем’єрне концертне виконання мюзиклу з комікс-віджеінгом, видання звукозапису готового мюзиклу на майстер-диску та видання комікс-книги з текстом і ілюстраціями мюзиклу та кюар-кодом його аудіофайлу. Реалізація проекту передбачає затвердження лібрето, розробку візуального стилю коміксу (віджеїнг та поліграфія), створення музичної партитури вокальних та інструментальних партій, професійний звукозапис, зведення та мастеринг мюзиклу. Проект матиме безпосереднє продовження у вигляді гастролей мюзиклу по Україні та за кордоном. Створення мюзиклу та майбутній гастрольний тур – широко висвітлюватимуться в ЗМІ та соціальних мережах.
# 32.
ID: 5ICP11-04468
Project name: Аудіобіом
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1640702.36
The requested amount from the UCF: 1640702.36
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація “Культурна платформа Закарпаття”
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Закарпатська область, м. Київ,
Project description: “Аудіобіом” — це альбом біоритмів Свидовецького заповідного масиву, створений в співпраці з провідним електронним музикантом Дмитром Авксентьєвим (Koloah, Voin Oruwu). Проєкт є продовження розвитку першого культурного маршруту України — “Шлях закарпатського живопису”, який у 2022 поширить знання про можливості унікальних природних ландшафтів які є надбанням українського народу, його природною спадщиною і мають служити нинішньому та майбутнім поколінням. Результатом проєкту стане музичний альбом Дмитра Авксентьєва, створений на основі біоритмів рослин, що будуть записані під час експедиції до Свидовця, перший репозиторій біоритмів рослин та їх цифрових копій (у вигляді 3D-моделей) та аудіовізуальний перформенс в Павільйоні культури до Міжнародного дня ландшафтів (20 жовтня). Музичний альбом буде присвячений аспектам естетичного виховання українців: локальної культурної ідентичності (“феномену закарпатського живопису”) довкілля (Свидовецький масив з червонокнижною флорою) - сучасним технологічним інноваціям і новітнім інтелектуальним розвідкам (спеціально розроблений модульний сетап для запису біоритмів флори) Таким чином, проєкт публічно представить кейс України про “Три екології” і принцип позитивної суми, об'єднаний актуальною музичною мовою глобального світу.
# 33.
ID: 5ICP11-05080
Project name: "Проста музика" композитора-шістдесятника В. Загорцева
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1267342.72
The requested amount from the UCF: 1267342.72
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Дуб Галина Володимирівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ, онлайн,
Project description: Мета проєкту – популяризувати творчість українського композитора Володимира Загорцева, “шістдесятника”, учасника композиторського групування “Київський авангард”. Проєкт знаходиться на перетині науково-дослідницької діяльності, музичного виконавства, просвітницько-освітньої практики. Передбачено аудіозапис та цифровий реліз Камерних концертів композитора (диригент – Михеїл Менабде). Попередньо буде здійснена редакція партитур Загорцева (передбачає архівно-дослідницьку роботу, яку виконує програмний консультант – Олексій Войтенко). Запис здійснюватиметься колективом «Київські солісти», куди входять провідні виконавці й кращі солісти столиці (також залучені піаністи Є. Громов та А. Баришевський). Заплановано цифровий реліз з інформаційним буклетом (музикознавчою довідкою) та створення фільму-концерту для поширення онлайн. (Продюсерка проєкту – Галина Дуб).
# 34.
ID: 5ICP11-05899
Project name: Доторкнись до душі
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1323401.00
The requested amount from the UCF: 1323401.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Рутенія-Україна"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: "Доторкнись до душі" — це проєкт аудіоальбому ліричної жіночої співаної поезії з 15 пісень на вірші відомих і маловідомих представниць сучасної та класичної жіночої лірики. Проєкт має на меті підтримку, розвиток і популяризацію музичного жанру співана поезія, сприятиме підвищенню якості української музики й розвитку культурних інтересів слухацької аудиторії, а також формуванню української ідентичності та збереженню літературної спадщини. У процесі реалізації проєкту передбачається запис і оприлюднення альбому пісень талановитої авторки та виконавиці Нелі Франчук, концерт- презентацію для широкого загалу слухачів. В подальшому додатково буде створено аудіозапис для радіо та проведені концерти у форматі творчих зустрічей.
# 35.
ID: 5ICP11-06074
Project name: Альбом УТО
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2197621.68
The requested amount from the UCF: 2197621.68
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Бабенко Олександр Сергійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: Запис альбому під назвою "Умовна Точка Олімп" виконавця Keysee. Суттю проекту являється підігрів аудиторії до виходу альбому завдяки чіткому контент плану на 5-ть місяців що передбачає випуск 7-ми відео.
# 36.
ID: 5ICP11-06076
Project name: BernSTATION - перший Всеукраїнський незалежний онлайн конкурс диригентського мистецтва
LOT: LOT 1. Music
General budget: 905919.00
The requested amount from the UCF: 811019.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛМ ГРУПА",
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: На теперішній момент вища музична професійна освіта має розгалужену систему, що дає можливість отримувати якісну освіту в різних містах країни. В даному проєкті ми звертаємо увагу на один із провідних напрямів навчання в більшості з музичних ВНЗ, інститутів та факультетів мистецтв, а саме на кафедри симфонічного та оперно-симфонічного диригування, які, на жаль, не входять в напрями конкурсної діяльності, що стало відомим після проведення аналітичного дослідження (https://docs.google.com/document/d/1xMSNZee-9LjH4hiqL5V0d0tm3mve9Twu/edit?usp=sharing&ouid=101331928668138460681&rtpof=true&sd=true) . Тому в рамках даного проєкту ми маємо на меті створити діючий Всеукраїнський онлайн конкурс для симфонічних диригентів, який не буде мати ані вікових, ані фінансових обмежень. Формат проведення конкурсу – онлайн, дозволить учасникам на власній сторінці учасника на спеціально створеному веб-ресурсі (http://bernstation.in.ua/) ознайомитись з положенням щодо проведення конкурсу, зареєструватись та стати учасником відбіркових турів, бачити оцінки судів та їх рекомендації, щодо професійної роботи учасника. Зауважимо, що ця технологія комунікації буде використана вперше, що показує унікальність проєкту. В свою чергу проєкт сприятиме формуванню духовно-моральних ідеалів і цінностей молодого покоління на основі кращих прикладів вітчизняних діячів музичного мистецтва, відомих оркестрових диригентів і творів оркестрово-ансамблевого репертуару. Розвиватиме творчу активність студентів, які навчаються, любителів і професіоналів, розширить культурний простір співтворчості молоді та колективного музикування. Висококваліфікована судейська рада, до складу якої входять провідні концертуючи диригенти (народний артист України, лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, головний диригент і художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України – Володимир Сіренко; народний артист України, лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, художній керівник та головний диригент Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо – Володимир Шейко; народний артист України, головний диригент Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, головний диригент Київського камерного оркестру - Микола Дядюра; народна артистка України, диригент-постановник Київського національного академічного театру оперети – Оксана Мадараш; заслужений дія мистецтв, директор Харківської обласної філармонії – Юрій Янко; народний артист України, диригент – Іван Карабиць; заслужена артистка України, лауреат міжнародних диригентських конкурсів – Вікторія Жадько; народний артист України, американський диригент, головний диригент одеського Національного філармонічного оркестру – Хобарт Ерл), дадуть якісну оцінку роботи конкурсанта з подальшою рекомендацією щодо вдосконалення диригентської мануальної техніки та навички по роботі з оркестровим колективом. Важливим є те, що конкурс налаштований на подальший розвиток, а саме на його реорганізацію в статус міжнародного з подальшою самоокупністю. Ми хочемо, щоб молоді симфонічні диригенти вливалися у відродження культури і перед тисячами глядачів керували знаними колективами. Це творчість, майстерність і престиж диригента.
# 37.
ID: 5ICP11-06360
Project name: IX-й Міжнародний вокально-хоровий конкурс “Victoria”
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2188500.00
The requested amount from the UCF: 1766100.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ "ВІКТОРІЯФЕСТ"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародний вокально-хоровий конкурс “Victoria” (далі – культурний музичний проєкт, проєкт) спрямований на популяризацію української культури у царині хорової майстерності, оперного мистецтва і сучасної поп-музики українських композиторів. Проєкт об’єднує професійні й аматорські хорові колективи, а також сольних виконавців різного віку і виконавських шкіл. З 2013 року підтримується Міністерством культури України і Київською міською державною адміністрацією. Культурний музичний проєкт існує з метою розвитку, підтримки і популяризації хорового, академічного і джазового мистецтва як в Україні так і в співпраці з іноземними партнерами, підтримки молодих українських виконавців, обміну культурним досвідом, презентації й популяризації музичної культурної спадщини у світі. Є майданчиком підтримки різноманітних музичних стилів, жанрів, напрямів й інновацій у них, а також сприяння молодим українським виконавцям, гуртам і композиторам на етапі їхнього професійного становлення. Враховуючи міжнародний характер діяльності проєкту, у співпраці з нашими закордонними партнерами, забезпечуємо виконавцям, гуртам і композиторам підтримку і сприяння у розвитку також і за межами України.
# 38.
ID: 5ICP11-06677
Project name: Запис альбому "Рідвяна Мрія" з українськими та міжнародними співаками і музикантами
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1753426.00
The requested amount from the UCF: 1753426.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна Організація “Благодійний Фонд “Мрійники України”
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ та всі регіони, Канада, Торонто, США, Сіетл, Італія, Рим і Пескара, Португалія, Порто, Німеччина, Меммінген, Латвія, Рига, Єгипет, Хургада, Румунія, Бухарест, Туреччина, Стамбул,
Project description: Соціальний музичний проект, в результаті якого буде створено альбом сучасної української музики з 20 музичних треків. Автори слів - діти від 6 до 16 років. 10 треків буде створено на вірши українських дітей-поетів у виконані українських зірок та 10 на слова міжнародних дітей-поетів у виконані міжнародних виконавців англійською мовою та мовами країн учасників. На 10 новостворених пісень молоді та відомі режисери та Продакшни України створять відеокліпи, що будуть промотувати отриманий культурний продукт серед широкої української аудиторії, об’єднуючи сучасних українців навколо спільних культурних цінностей та нових сенсів на теми осмислення спільних цінностей української нації та популяризувати український культурний продукт за кордоном.
# 39.
ID: 5ICP11-06735
Project name: АЛЄКСІР: людина-оркестр
LOT: LOT 1. Music
General budget: 695480
The requested amount from the UCF: 695480
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Черська Надія Валеріївна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: В українській музичній індустрії на сьогодні немає жоднго популярного артиста (чи хоча б среднього або відомого), який виступає в жанрі "Людина-оркестр", граючи на декількох інструментах за допомогою луп-станції. Проект покликаний вдосконалити українську поп-музику, привнести в неї сучасні світові тенденції за способом виконання та підкреслити корінні українські традиції - відображати в піснях справжні життєві переживання та почуття. Проект допоможе збагатити українську сучасну популярну музику та пісенну культуру текстами із глибоким змістом, що сповнені щирими емоціями та роздумами про любов, життя та пошук себе. Людина-оркестр – шоу одного артиста на сцені, але завдяки сучасному музичному обладнанню створюється атмосфера повномасштабного концерту і звучання цілої групи (використовую лупер, вокальний/гітарний процесори, плюс бітбокс, гітара, клавіші, перкусія). Це пустуюча ніша на нашому ринку і метою проекту є запис альбому. На світовому ринку Ед Ширан вже вивів цей жанр на наймасштабніший світовий стадіонний тур.
# 40.
ID: 5ICP11-06785
Project name: "Дінь Дон"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 953722
The requested amount from the UCF: 918722
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Павлов Євген Олегович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Кривий Ріг,
Project description: Проєкт «Дінь Дон» - це запис музичного альбому криворізького гурту «Роялькіт» у жанрі етно-ф’южн-рок, який буде складатися із двох частин. Метою запису нового альбому є створення українськомовного суспільно значущого музичного контенту, що сприятиме відчуттю громадянами своєї приналежності до України і популяризації українськомовного музичного контенту на противагу російськомовному. Формування у громадян української ідентичності - як результат популяризації конкурентоспроможного українськомовного музичного контенту в переважно російськомовному регіоні.
# 41.
ID: 5ICP11-06945
Project name: Серія музичних альбомів - проект "Українські джазові стандарти"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2524450
The requested amount from the UCF: 2499450
Competition type: Individual
Full name of the organization: Київське місцеве творче відділення Національної спілки театральних діячів України
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Серія музичних альбомів - проект "Українські джазові стандарти" – це створення партитур/аранжувань, студійний запис, видання CD альбомів аудіо записів, розміщення на цифрових сервісах розповсюдження музики та зйомка відеоверсії 4 альбомів проекту: «Українські музичні барви» - 7 композицій,"Джазове прочитання української класики" - 7 композицій, "Нові українські джазові стандарти" - 7 композицій, “Щаслива мить” для камерного оркестру та солістів - 8 композицій. Всього до проекту буде залучено 24 музиканти та камерний оркестр. Музичний матеріал альбомів дуже різноманітний, від джазових обробок українських народних пісень різних регіонів України, до джазового прочитання музики українських класичних композиторів, від імпровізаційної авторської джазової музики молодих українських композиторів та виконавців, до авторських творів керівника проекту, кращого джазового бас гітариста України Ігора Закуса з камерним оркестром.
# 42.
ID: 5ICP11-07018
Project name: Перший український оркестр органів. Онлайн-концерт «Повстання органів» до 50-річчя органної школи України.
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1506576.00
The requested amount from the UCF: 1311576.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа – підприємець Лихоманенко Сергій Вікторович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Унікальний онлайн-концерт оркестру з 8 органів (а також професійний відео- та аудіозапис) з приводу 50-річчя органної школи України. Офіційна фіксація рекорду України. Вперше в Україні (а може й в світі) буде зібрано оркестр органів в Оперній студії Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського. Окрім одного з духових органів України фірми Sauer, будуть представлені ще 7 семплованих (цифрових) органів різних виробників. Поєднавши їх у безпрецедентний оркестр за участю найвідоміших виконавців-органістів з України, пролунають спеціально переінструментовані твори видатних українських класиків: Ведель, Бортнянський, Лисенко, Лятошинський, Скорик; а також органні твори сучасних композиторів: Дичко, Губа, Назаров, Лєнко, Луньов, Гончаренко. Також прозвучать в унікальному ансамблі «Боже великий Єдиний» та «Щедрик». Подія значуща не тільки для України, але є глобальною навіть для світового масштабу органної музики. Основна мета проекту: збереження органної школи України, привернення уваги до технічного стану унікальних органів в Україні, національне та міжнародне співробітництво у сфері органного мистецтва. Аудіо та відеофіксація проєкту, онлайн трансляція, масштабна медійна кампанія та фіксація рекорду України, щодо спільної гри одночасно 8 оргАнів. На тлі останніх трагічних подій, а саме пожежі в Національному будинку органної та камерної музики України (Костел святого Миколая), що призвело до повного знищення духового органу фірми Rieger-Kloss та втрата історичного концертного майданчику, ми вважаємо за необхідне зберегти органну спадщину України, яка, як ніколи раніше, знаходиться у критичному стані.
# 43.
ID: 5ICP11-07319
Project name: Chornobyl Echo (Чорнобильське Відлуння)
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2754351.00
The requested amount from the UCF: 2481551.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Коршунов Валерій Юрійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Київ,
Project description: Cтворення унікального культурного продукту на перетині музики та медіа-арту, а саме альбому сучасної електронної музики Chornobyl Echo продюсера Валерія Коршунова та інноваційного концертного шоу зі спеціально розробленої світло-лазерною інсталяцією та відеоряду з 3д графікою, з презентацією альбому з концертною програмою в Києві для міжнародної преси та промоутерів.
# 44.
ID: 5ICP11-07323
Project name: Вулиця Сіда
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2415474
The requested amount from the UCF: 2415474
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Молодіжне об'єднання "Львівська школа джазу та сучасної музики"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Львів, Львівська обл.,
Project description: Вулиця Сіда - це проєкт аудіовізуального мистецтва, що реалізується з метою створення нового культурно-мистецького продукту (концерту) з елементами імпровізаційної музики та унікальним аранжуванням десяти композицій для симфонічного оркестру, а також з включенням візуального та літературного супроводу. Він спрямований на поглиблення професійних творчих зв’язків та обміну досвідом між митцями імпровізаційної музики з України та Польщі, а також на підтримку мережі незалежних митців, дієвців та організацій, які виникли та розвивалися з менторською підтримкою видатного львівського культурного та громадського діяча Маркіяна Іващишина. Проєкт, націлений на створення простору для співтворчості, мережування, обміну досвідом та поширення культури імпровізаційної музики і мистецтва серед широкої аудиторії.
# 45.
ID: 5ICP11-07399
Project name: Фестиваль сучасної академічної музики "Дослідження білого"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 859735.20
The requested amount from the UCF: 859735.20
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська Організація Kyiv Contemporary Music Days
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародний фестиваль сучасної академічної музики за участі шести провідних музикантів із України, Литви, Німеччини, США, реалізований у новому випробовуваному форматі — подкаст+концерт+неформальне обговорення та спілкування із артистами. Мета — закріплення нового формату концертної події задля демократизації та пропагування новітньої академічної музики, ознайомлення професійної та ширшої аудиторії із світовими новітніми практиками в академічній музиці, стимулювання професійного росту, культурного та професійного обміну між акторами сфери академічної музики Ураїни та інших країн; генерування культурної спадщини; задоволення запиту аудиторії на високоякісний продукт; розвиток музичної ком'юніті; прояв суб'єктності України у міжнародній екосистемі, ознайомлення та формування в культурній екосистемі України та світу інноваційних креативних практик
# 46.
ID: 5ICP11-21898
Project name: "The Grand Escape"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1259015.00
The requested amount from the UCF: 1259015.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "ОК ПРОДЖЕКТС"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: В рамках проєкту відбудеться реліз колекційного видання альбому Олексія Шаталова (Leftie) "The Grand Escape” на лейблі «Каштан». З метою підтримки релізу і впровадження нового слухацького досвіду у Києві, Харкові та Одесі відбудуться імерсивні концерти. Мультидисциплінарний проєкт, що поєднує електронну музику, науково-фантастичну новелу, а також сучасне медіамистецтво та технології послугує розвитку і популяризації української експериментальної музики та посилює її міжнародне представництво як різноманітну та інноваційну сцену.
# 47.
ID: 5ICP11-26274
Project name: Тріумф Слова
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2365584.50
The requested amount from the UCF: 2365584.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична Особа Підприємець Ярмола Олександр Юрійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, інші міста України та світу, міжнародні фестивалі,
Project description: Український музичний проект «Тріумф Слова» направлений на популяризацію творчості Українського Розстріляного Відродження для нових поколінь в Україні та цілому світі, шляхом створення пісень у сучасних стилях з застосуванням інноваційних комп’ютерних технологій; ознайомлення широкої аудиторії з самим історичним явищем розквіту українського мистецтва ХХ ст, та його знищення, - спланованого злочину тоталітарного режиму; сучасне прочитання творів; поєднання поетичної та музичної творчості. В рамках проекту буде створено: 1 - альбом, який являє собою видання у вигляді музичного альбому – книжки з детальним описом історії Українського Розстріляного Відродження, пісень альбому та кожного з артистів, з фотографіями та артистичним дизайном; 2 – проект концерту-вистави з піснями альбому, комп’ютерною продукцією, світловим шоу та відео проекцією.
# 48.
ID: 5ICP11-26336
Project name: Музика України -Як Ніколи Раніше
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2496606
The requested amount from the UCF: 2441606
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ІНІЦІАТИВА"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: місто Ужгород, Закарпатська область, вся Україна, весь світ,
Project description: Інноваційний імерсивний музичний Проєкт просторового звуку “Музика України -Як Ніколи Раніше” в результаті реалізації якого буде створено висококонкурентний високоякісний музичний альбом з 10 і більше треків від молодих українських музикантів, композиторів, продюсерів за допомогою новітньої, але апробованої в світі імерсивної технології просторового звуку DOLBY ATMOS. Дані треки буде розміщено на всіх провідних стримінгових платформах світу та буде проводитися їх промоція. В рамках світової онлайн промоції, музиканти розкажуть про свої міста, про Україну, про проблеми, через які проходить країна в ці складні часи, про збройну агресію Російської Федерації. Це дасть можливість слухачам у всьому світі почути музику українських музикантів в самому передовому форматі звукозапису, здобути нові враження від імерсивного просторового звуку музики, отримати найпозитивніший досвід від нової музики в Україні, здобути натхнення від музики і досвіду українських музикантів, отримати інформацію про ситуацію в Україні в складні часи збройної агресії Російської Федерації, знати про країну, яка не здається. Це дасть можливість українським музикантам, продюсерам, композиторам опрацювати найновітні технології запису для вираження найкреативніших задумів і отримати безцінний досвід в довгостроковому періоді.
# 49.
ID: 5ICP11-26398
Project name: "TRE" valkhar
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1751000
The requested amount from the UCF: 1751000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП. Харчишин Валерій Володимирович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Запис сольного альбому лідера гурту «Друга Ріка» Валерія Харчишина: руйнування стандартів та стереотипів, усунення меж між стилями та жанрами; створення нової музики з тяжінням до академічного звучання; у доступний спосіб донесення до аудиторії смаку до якісного звучання
# 50.
ID: 5ICP11-26490
Project name: Фанкі
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1619049.22
The requested amount from the UCF: 1619049.22
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Кириченко Олексій Миколайович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Створення інноваційного культурного продукту у вигляді EP-альбому із 6 аудіокомпозицій, на основі української фанк-музики 1970-80х. р.р., а також створення відеокліпу, як промо матеріалу, на одну із композицій. Головним виконавцем альбому є хіп-хоп проєкт Alexjazz та його команда.
# 51.
ID: 5ICP11-26573
Project name: Тур MONATIK Західною Україною "Made with love and Rhythm show"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 5062170.00
The requested amount from the UCF: 2500000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІРУС М'ЮЗІК"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Тернопіль, місто Івано-Франківськ,
Project description: Основною метою проекту є розширення бачення культурного споживача західноукраїнського регіону шляхом подачі грандіозного Світового шоу. Демонстрація творчості Заслуженого артиста України в нових містах, трансляція цінностей та бачень на слухача.
# 52.
ID: 5ICP11-26591
Project name: Етно-симфонічний проект "Україна містична"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2497200
The requested amount from the UCF: 2497200
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВ.МОЦ.АРТ.3"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Київ,
Project description: Проект має за мету створення та популяризацію унікального українського культурного продукту, зацікавлення населення національною етно-спадщиною та залучення нової аудиторії для симфонічної музики; передбачає розробку сучасної етно-симфонічної музичної програми з візуальними та перформативними елементами за участі Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU та популярного гурту ДахаБраха, проведення концерту-презентації програми з трансляцією наживо в рамках фестивалю LvivMozArt та реалізацію розгорнутої популяризаторсько-просвітницької кампанії в якості промоції проєкту за європейськими стандартами.
# 53.
ID: 5ICP11-26707
Project name: ЖИВУ ТОБОЮ
LOT: LOT 1. Music
General budget: 671370.00
The requested amount from the UCF: 671370.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "ПІДКОВАарт".
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Львів,
Project description: Аудіо запис сольного альбому пісень Петра Радейка, про романтичні почуття чоловіка до жінки,в яких співак розкриває палітру емоцій та переживань.Альбом складається з 12 треків, 5 інтро монологів і поділений на 4 частини.
# 54.
ID: 5ICP11-26713
Project name: Із янголом на плечі
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1409110
The requested amount from the UCF: 1389110
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Обод Андрій Іванович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Створення музики на вірші Івана Малковича, аранжування і запис альбому з піснями і декламуванням віршів від автора під музику, а також концерту, в якому Малкович з’явиться перед публікою у іншому амплуа.
# 55.
ID: 5ICP11-26869
Project name: Почуй мої слова
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1834420
The requested amount from the UCF: 1739420.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Лайв М'юзік"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Авторський альбом молодого виконавця, ветерана АТО, Олександра Барлебена (Barleben) "Почуй мої слова". Альбом спрямований на психологічну підтримку ЦА з травматичним досвідом (військових, ветеранів, волонтерів та людей у складних життєвих обставинах) через музичне відображення власного досвіду, внутрішніх переживань та почуттів. Крім того, випуск даного альбому сприятиме урізноманітненню конкурентоспроможної україномовної музики, популяризації нових авторів та виконавців, поширенню українського контенту закордоном та створення внутрішніх та зовнішніх умов для залучення інвестицій в музичну індустрію.
# 56.
ID: 5ICP11-27126
Project name: Невідомі сторінки музичної культури кримськотатарського народу
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2499891.00
The requested amount from the UCF: 2499891.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КИЇВ-КЛАСИК
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт спрямований на відкриття невідомих сторінок музичної культури кримськотатарського народу доби XVI-XVII століття, – зокрема, перше виконання творів кримського хана Гази ІІ Герая, нотний матеріал якого було знайдено в приватній колекції в Туреччині. Проєкт передбачає інструментування нотного матеріалу; проведення мультимедійного концерту-презентації за участі міжнаціональної команди виконавців - Артистів ЮНЕСКО в ім’я миру та молодих сучасних кримськотатарських виконавців-інструменталістів з одночасним виведенням на екран відеоряду зображень кримськотатарського національного орнаменту орнек, який внесено в перелік нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. На основі концерту буде підготовлено аудіовідеоконтент для розповсюдження в медійному просторі України та світу.
# 57.
ID: 5ICP11-27235
Project name: МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ СПІВАЧКИ МАРІЇ ПАНТАЛІЙ
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2498173
The requested amount from the UCF: 2498173
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бедненко Євген Едуардович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Проект "МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ СПІВАЧКИ МАРІЇ ПАНТАЛІЙ" має на меті створення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту, що сприятиме професійному становленню митців та розвитку молодіжної творчості в цілому. Проект є продуктом спільної праці сучасного українського композитора Євгена Бедненка та молодої українській співачки, студентки Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв Марії Панталій. Інноваційність музичної складової буде виражена у поєднанні мелодізму та гармонійної різноманітності, притаманних музичним напрямкам нью-вейв, диско, сінті-поп, пост-панк та ін., із сучасними світовими трендами створення музичних треків (стилі електропоп, електронік-рок, інді та ін.) . До альбому планується записати 10 аудіо треків українською та англійською мовами. Соціально орієнтовані тексти підкреслюватимуть актуальність проекту.
# 58.
ID: 5ICP11-27248
Project name: «Улюблені класики для наших захисників»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2499704
The requested amount from the UCF: 2499704
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бурмака Марія Вікторівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, вся Україна,
Project description: «Улюблені класики» для наших захисників» - це проєкт народної артистки України Марії Бурмаки, що має на меті сприяти формуванню почуття патріотизму та популяризації духовно-культурної спадщини українського народу. Усі заходи проєкту будуть реалізовані задля популяризації українських класиків та їх захисників і будуть націлені на представників сфери безпеки та оборони, а особливо молодих військових, курсантів військових навчальних закладів та кадетів. В рамках проєкту буде проведений великий презентаційний тур альбому «Улюблені класики» 13 містами України, надасть можливість не тільки познайомити їх ближче з нашою літературною спадщиною, яку захищає альбом, а також приверути увагу української та світової спільноти до тих, хто захищає і береже безпеку нашої країни, а отже культури і культурної спадщини. Важливою частиною проєкту буде створення 2-х пісень спільно з естрадно-симфонічним оркестром Національної гвардії України до Дня захисника України, та їх презентація 14 жовтня 2022р. у Києві.
# 59.
ID: 5ICP11-27257
Project name: kontrabass fest
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1549120
The requested amount from the UCF: 1411120
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Базака Юрій Анатолійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: kontrabass fest - мультижанровий фестиваль незалежної української музики, що має на меті її популяризацію для широкої аудиторії. Проєкт організовується командою культурної агенції kontrabass.promo, яка вже 3.5 роки займається організацією виступів, просуванням виключно незалежних артистів та шукає нові імена в українській молодій сцені. У фестивалі беруть участь виключно маловідомі артисти, що видали знакові для української музики релізи з початку пандемії COVID-19.
# 60.
ID: 5ICP11-27741
Project name: Гастрольний тур "Відображення. Лінії долі"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2540713.00
The requested amount from the UCF: 2458093.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Агентство міжнародного співробітництва"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Дніпро, Львів, Житомир,
Project description: Після успішної реалізації Мультимедійного концерту «Відображення. Лінії Долі», команда проєкту, що активно популяризує академічну музику українських композиторів розробила тур містами України для подальшої демонстрації інноваційного формату камерних концертів. Під динамічний мультимедійний відеоряд, що розкриває таємні сторінки біографії українських композиторів, і занурює глядача в історичні хроніки минулого, камерний колектив Лятошинський Тріо виконає віртуозну програму з 13 творів Р. Глієра, Б. Лятошинського та чотирьох його учнів. Проект включає в себе тематичні мистецькі лекції перед початком концерту, надаючи платформу освітній ініціативі мистецтвознавців, популяризує постаті української композиторської школи на Заході та Сході, та класичну музику в країні в цілому.
# 61.
ID: 5ICP11-27988
Project name: U-Samples. Аудіотека українських етнічних інструментів.
LOT: LOT 1. Music
General budget: 542900.00
The requested amount from the UCF: 452900.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Левченко Тихон Дмитрович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт «U-samples» покликаний створити першу безкоштовну цифрову аудіотеку семлів українських етнічних музичних інструментів, та інтегрувати її в актуальне середовище сучасної музики задля розширення музичної палітри та просування автентичної культури в українській та світовій музичній спільноті. Семпл – це звуковий фрагмент, котрий містить музичну інформацію. Семплом може бути одна нота, зіграна на стародавньому бубні чи трембіті, або музичний уривок з мелодією, зіграний на кобзі чи флоярі. Проєкт спрямований на створення високоякісних семплів задля посилення інтересу до використання етнічної музики серед професіоналів та початківців. Шляхом проведення конкурсу на кращий трек с використанням аудіотеки проект залучить музикантів, та розширить жанрове наповнення сучасної української музики.
# 62.
ID: 5ICP11-28091
Project name: Запис антології фортепіанних сонат Святослава Луньова
LOT: LOT 1. Music
General budget: 624660
The requested amount from the UCF: 624660
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Мордерер Олександр Наумович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт передбачає  запис Антології (семи) фортепіанних сонат українського композитора Святослава Луньова у виконанні Антонія Баришевського . Фортепіанні сонати Святослава Луньова представляють певну епоху української фортепіанної музики, адже охоплюють період з 1995 по 2022 роки. Результат: створення та видання редакцій партитур, запис 7 фортепіанних сонат та їх випуск (цифровий реліз) на стрімінгових платформах.
# 63.
ID: 5ICP11-28205
Project name: Висока музика в малі міста
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1322250.00
The requested amount from the UCF: 1322250.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Некрасова Олена В'ячеславівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, м.Шостка (Сумська обл), м.Павлоград (Дніпропетровська обл), м.Стрий (Львівська обл), м.Умань (Черкаська обл), м.Білгород-Дністровський (Одеська обл), м.Суми, м.Одеса, м.Львів, м.Дніпро,
Project description: Суть проєкту полягає у створенні та виконанні інноваційної, конкурентоспроможної програми хорової музики «Антифони» та її презентація широкій аудиторії різних регіонів України за участі команди досвічених музикантів. В рамках проєкту заплановано проведення 5 концертів та 4 майстер-класів, а також просвітницької програми щодо стилістичного та жанрового діалогу визначних творів різних епох, з метою підвищення обізнаності аудиторії концертів, а також пропагування хорового мистецтва вцілому.
# 64.
ID: 5ICP11-28406
Project name: Світова онлайн-прем‘єра, та студійний запис «Українського концерту» для фортепіано з симфонічним оркестром Габріеле Денаро (Італія)
LOT: LOT 1. Music
General budget: 972298.00
The requested amount from the UCF: 862298.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець ІВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Світова онлайн-прем‘єра, та студійний запис «Українського концерту» для фортепіано з симфонічним оркестром Габріеле Денаро (Італія) Фортепіанний концерт “Український” (Сoncerto Ucraino) з симфонічним оркестром видатного італійського композитора, послідовника та учня Енніо Морріконе - Габріеле Денаро http://www.gabrieledenaro.it Концерт є першою присвятою Україні великого симфонічного твору (велика форма) закордонним композитором за останніх 150 років. Проєкт покликаний реалізувати студійний аудіо та відео-запис та світову онлайн-прем’єру цього твору широкому загалу в Україні та за її межами, широко розкрити національний музичний потенціал як джерело натхнення для закордонних митців. В рамках реалізації проєкту відбудеться міжнародна співпраця італійського композитора, як соліста-піаніста та симфонічного оркестру з України. Буде створений професійний фондовий запис “Українського” концерту за участю пана Денаро. Додатковий продукт проекту: відеозапис концерту (близько 45 хв) та опублікований нотний матеріал, для вільного користування симфонічними оркестрами, слід відмітити, що оркеструвку твору (3 частини) було зроблено за грантові кошти Європейського дому (грановий проєкт 2021-2022 року). Проєкт має потужний потенціал для подальшої творчої співпраці між Україною та Італією, приверне увагу як національні так і міжнародних ЗМІ.
# 65.
ID: 5ICP11-28408
Project name: Інтерактивне музично-пізнавальне шоу для дітей «Оркестроленд»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1176282.00
The requested amount from the UCF: 1136282.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Харківське обласне комунальне підприємство «Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Балаклія, Харківська область, Богодухів, Харківська область, Тростянець, Сумська область, Чутове, Полтавська область, Карлівка, Полтавська область,
Project description: Інтерактивне музично-пізнавальне шоу для дітей «Оркестроленд» реалізується для дітей з дитячих будинків, шкіл-інтернатів, багатодітних та малозабезпечених сімей в регіонах, де немає можливості побачити та почути виступ академічного симфонічного оркестру. «Оркестроленд» - це привабливе, сучасне, інтерактивне шоу за участю симфонічного оркестру, яке має на меті зацікавити дітей віком від 6 до 16 років музичним мистецтвом та різними видами творчості. Використання відео-контенту, подача навчального матеріалу за стандартами нової української школи, програмою «Інтелект України» дозволяє адаптувати матеріал для учнів молодшого шкільного віку та підлітків, використання цікавих та сучасних аранжування класичних творів, популярні мелодії, які молодь знає з соціальних мереж та щоденного життя - створюють концентроване освітньо-розважальне шоу. Наша методологія базується на засадах музичної педагогіки видатного німецького вченого та композитора Карла Орфа, швейцарського музикознавця та педагога Еміля Жана-Делькроза, сенсетивній методиці Марії Монтессорі, методиці виховання навчання музичного мистецтва Дмитра Кабалевського. Наша локальна ініціатива провести 5 концертів майстер-класів, відпрацювати та створити відео та аудіо-контент, нотний доробок, передати його та розроблену методологію для використання всім державним оркестрам, філармоніям, музичним театрам як готовий репертуарний освітньо-розважальний продукт. За час реалізації ПРОЄКТУ планується провести 5 заходів за участю близько 2 тис. дітей в Харківській, Полтавській та Сумській областях.
# 66.
ID: 5ICP11-28409
Project name: Вітраж-опера "ГАЛАС" Концерт-дослідження творчості репресованих Українських митців

LOT: LOT 1. Music
General budget: 1386485
The requested amount from the UCF: 1346485
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Гладкий Сергій Ігорович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Луцьк, Глухів, Полтава, Харків, Монастирок,
Project description: Проєкт «ГАЛАС» спрямований на всебічне дослідження та висвітлення життєвого і творчого шляху митців України, що постраждали від «руки російського закону», беручи до уваги не тільки період найстрашніших «сталінських» репресій, а і період правління Павла I та 2ї половини 20ст. Створення партитури та постановка Вітраж-опери «ГАЛАС» з використанням симбіотичних музично-виразних технологій, оригінального авторського відео супроводу у форматі FULLDOME на мотиви творчості репресованих композиторів Веделя, Березовського, Ахшарумова, Леонтовича, Верховинця, Гната Хоткевича. В ключових сценах постановки будуть використані балетні есе на основі хореографічних досліджень репресованого балетмейстерів Ярослава Чуперчука та Василя Верховинця. В підтримку промоції вітраж-опери команда проєкту проведе експедицію та професійне фільмування етнографічного інструментарію та традицій регіону народження кожного із «процитованих» у «ГАЛАСі» митців.
# 67.
ID: 5ICP11-28630
Project name: Музично-поетичні альбоми "Місто поетів"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1137680.00
The requested amount from the UCF: 1137680.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Матюша Вікторія Іванівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Запис 8 музично-поетичних альбомів, об'єднаних у загалний цикл "Місто поетів". За участі 9 провідних молодих поетів та поеток Тетяни Власової, Світлани Дідух-Романенко, Миколаи Кулініча, Дмитра Лазуткіна, Павла Матюші, Марисі Нікітюк, Олени Павлової та Юрія Строканя у супроводі музики Юрія Смаліуса з метою популяризації української сучасної поезії серед молоді через новітні форми її предсталення.
# 68.
ID: 5ICP11-28784
Project name: Євшан-зілля. Колесо року
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1168276.00
The requested amount from the UCF: 1093276.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Мовчан Олександр Юрійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Харків, м. Львів, м. Рівне, м. Дніпро,
Project description: Проєкт "Євшан-зілля. Колесо року" полягає у створенні та презентації якісного мистецького контенту — циклу з 4-х аудіо-альбомів на основі народних мелодій в авторському аранжуванні з використанням старовинних музичних інструментів народів світу у поєднанні з сучасними технологіями. Мета проєкту - популяризація рідкісного в Україні музичного жанру, такого як етно-джаз-рок, а також сприяння заміщенню російського культурного контенту українським. Результатами проєкту стануть чотири аудіо-альбоми по 12 композицій, відеоконтент на підтримку альбомів, видання 4 збірок-партитур записаних композицій з унікальним додатком в партитурі інструменту органу, а також ребрендінг фірмового стилю гурту і публічна презентація результатів проєкту. Проєкт приурочено до п'ятирічного ювілею гурту.
# 69.
ID: 5ICP11-28983
Project name: 100 років української хорової музики
LOT: LOT 1. Music
General budget: 790390.00
The requested amount from the UCF: 790390.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Альтер Раціо Арт Груп"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, м. Київ,
Project description: Запис та промоція музичного альбому, який стане антологією української хорової музики, що є знаковою для розвитку української історії і культури в часи її найактивнішого і драматичного історичного періоду – ХХ-ХХІ століть. Пошук забутих та нових хорових творів збагатить українську культуру новими національними надбаннями, а високоякісний запис знайдених творів стане конкурентоспроможним культурним продуктом. Цей проєкт стане одним із інструментів культурної дипломатії України в світі та сприятиме створенню позитивного іміджу країни з багатою та самобутньою культурою та історією. Проєкт сприятиме популяризації класичної музики, зокрема хорової, серед широкої аудиторії.
# 70.
ID: 5ICP11-29253
Project name: Діти Самураїв
LOT: LOT 1. Music
General budget: 726795.60
The requested amount from the UCF: 726795.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Ковальов Гліб Сергійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: "Проєкт «Діти самураїв» - це аудіо альбом, що складається з поетично-музичних композицій різного жанру і напрямку, об’єднаних єдиною соціальною проблематикою «безбатьківства». Автори текстів – сучасні українські поети/еси з різних регіонів України і різного віку, для яких тема "безбатьківства" є особисто пережитою. спрямованість проєкту "Діти самураїв" - винести головну тему в площину арт-терапії, щоб на рівні масової аудиторії спровокувати рефлексії та обговорення і вивести проблему із підсвідомості у свідому площину. проект задумано як велику колаборацію поетів, композиторів та художників, що надає можливість широкого адресування - як до людей аудіального типу сприйняття інформації так і візуалів.
# 71.
ID: 5ICP11-29331
Project name: Гастрольний тур проєкту “Стус:Перехожий” у 9 містах України
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1478879.00
The requested amount from the UCF: 1458879.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП "ПАЛАТНИЙ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Житомир, Чернігів, Харків, Слов'янськ, Маріуполь, Мелітополь, Вінниця, Львів,
Project description: Проєкт «Стус:Перехожий» - камерна мінімалістична опера за віршами Василя Стуса. Метою проєкту є максимально розкрити поезію і постать поета та надати їй нове дихання у музично-драматичній формі, яка дозволяє сучасному українцю чуттєво та інтелектуально сприйняти непрості філософські теми, закладені Стусом. Опера постає із сольного жіночого голосу у супроводі чоловічих голосів та таких музичних інструментів як: препароване фортепіано та контрабас. В 2021 році, за підтримки УКФ було здійснено запис альбому та онлайн-презентація проєкту (http://stus-opera.com/). Наступним кроком є промоція проєкту в регіонах та організація гастролей, спрямованих на поширення якісного українського продукту в Україні, актуалізацію закладених поетом тем, ідентифікацію українського аудіального мистецтва. Результатом буде гастрольний тур 9 містами України у форматі пересувної аудіовізуальної інсталяції, перформативного концерту та діалогу-дискусії з глядачами.
# 72.
ID: 5ICP11-29525
Project name: Прохасько/Доляк: "Але не так". Музично-літературний аудио альбом.
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1057239.97
The requested amount from the UCF: 1057240
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець ОП Гриценко Юрій Олександрович (MUZVAR sound production)
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: створення музично-літературного аудіо альбому Миколи Доляка "Але не так"
# 73.
ID: 5ICP11-29690
Project name: Гайя - Зцілення. Шлях до себе
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2500000
The requested amount from the UCF: 2500000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЗРОСТАЙ, УКРАЇНО!"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: с. Шпитьки, Дмитрівська ОТГ, Бучанський район Київської області, м.Тернопіль, Тернопільска область, вся Україна,
Project description: Мета проекту - це створення музичного альбому, шляхом проведення терапевтичної роботи з людьми, що відчувають стан відчуження від суспільства (переселенці, ветерани АТО та члени їх сімей, люди з обмеженими можливостями, діти-сироти, жінки тощо)
# 74.
ID: 5ICP11-30640
Project name: Студійний запис аудіоверсії рок-опери "Тарас Бульба"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1667550
The requested amount from the UCF: 1622550
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Арсенюк Микола Мілентійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Запис студійної аудіоверсії та презентація на широкий загал української рок-опери "Тарас Бульба" про сильного та незламного, сучасного українського воїна, використовуючи напрацювання попередніх етапів й раніше написані музичну партитуру та лібрето.
# 75.
ID: 5ICP11-30915
Project name: Молодіжна Капела Бандуристів України
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1548118.00
The requested amount from the UCF: 1467025.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа - підприємець Фастівець Костянтин Григорович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ, м. Харків, м. Дніпро, м. Одеса, м. Львів, смт. Брюховичі, Львівська обл., с. Мощун, Київська обл.,
Project description: Створення Молодіжної Капели Бандуристів України як постійно діючої концертної одиниці і професійний майданчик для творчої і професійної самореалізації бандуристів і бандуристок. Проєкт сприятиме вихованню нового покоління українських музикантів, професіоналів міжнародного рівня, творчих особистостей з лідерськими якостями, які, як носії національних цінностей, сприятимуть позитивним трансформаціям в середині українського суспільства, впливаючи на своє оточення та створюючи власні унікальні культурні продукти. Результатами проєкту стануть: заснування Молодіжної Капели Бандуристів України, створення партитур унікальної концертної програми, 5 концертів у найбільших містах України, відеоверсія концерту, медійний і суспільний резонанс навколо проєкту і значне розширення аудиторії бандурного мистецтва.
# 76.
ID: 5ICP11-31172
Project name: Поети і пісні. Творення якісного контенту сучасних українських гуртів.
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2095337.00
The requested amount from the UCF: 2095337.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИСТЕЦЬКЕ АГЕНТСТВО "АРТ ВЕЛЕС"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Місто Київ,
Project description: 5 сучасних гуртів і 5 сучасних поетів братимуть участь у програмі проєкту «Поети і Пісні» – живому концерті для студентської аудиторії. Гурти жанру альтернативної музики: «Юрій Йосифович», «Жадан і Собаки», «Тарас Чубай та Плач Єремії», «Тельнюк/Сестри», «Кому Вниз» - виконуватимуть свої найкращі пісні на вірші українських поетів як класиків так і сучасних. Поети - читатимуть наживо кращі тексти зі своїх останніх збірок. Мета проєкту - популяризація якісної сучасної української музики та поезії. Головні завдання проєкту: • Організувати та провести живий концерт. • Здійснити багатоканальний цифровий аудіозапис та створити аудіо альбом. • Здійснити зйомку живого концерту та створити фільм-концерт. • Розмістити на радіо, ТБ і на різних інтернет ресурсах аудіо альбом і фільм-концерт.
# 77.
ID: 5ICP11-31203
Project name: Нове життя забутим перлинам народної творчості
LOT: LOT 1. Music
General budget: 3065870
The requested amount from the UCF: 2499870
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична Особа-Підприємець Кірющенко Андрій Адольфович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: місто Дніпро,
Project description: Проект припускає створення сучасних та модних аранжувань 20 українських народних пісень, які вийшли із поля зору народу, запис їх у студії із залученням молодих артистів-вокалістів та музикантів, поширення матеріалу через засоби мас-медіа. Мета - дати нове життя забутим народним пісням. Дати можливість молодим виконавцям проявити свої таланти , а українській пісні - засяяти новими сучасними барвами та заявити про себе на весь світ. Проект повністю відповідає цілям підтримки молодих українських виконавців, українських гуртів та композиторів на етапі професійного становлення та створення якісного контенту для сучасних українських виконавців, сприятиме формуванню української ідентичності та створенню позитивного іміджу України та українців у світі
# 78.
ID: 5ICP11-31323
Project name: Гранд-шоу (фінальний концерт) конкурсу "Міс Львів"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2313100
The requested amount from the UCF: 2213100
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Фонд культурного розвитку "АРТ-МІКС"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, міст Львів, Львівська область, Львів,
Project description: Проект, який подається на фінансування, є фінальною частиною конкурсу «Міс Львів», і представляє собою грандіозне шоу, яке реалізується щороку, починаючи з 2009 року, на найпрестижнішій сцені Львова – у Львівській Національній Опері. Під час підготовчого періоду, який триває до року часу, організатори ретельно моніторять соціальні мережі, дописи в ЗМІ, рецензії фахівців та відгуки пересічних слухачів з метою відбору цікавих перспективних виконавців, які ще не набули широкої популярності, та запрошують їх до участі у фінальному концерті (гранд-шоу). Таким чином проект сприяє підтримці молодих українських виконавців та гуртів, підтримці якісного контенту сучасних українських виконавців та формуванню української ідентичності та створенню позитивного культурного іміджу у світі, не тільки шляхом надання престижного майданчику, але і можливістю безпосереднього знайомства з вітчизняними та іноземними журналістами, продюсерами, менеджерами, які запрошуються на фінальну частину конкурсу, меценатами та спонсорами. Крім того, проект має дуже широку аудиторію завдяки висвітленню на телеканалах («Світське життя», ТСН), соціальних мережах, ЗМІ (Marie Claire, Jet Setter, Focus), що також сприяє популяризації молодих виконавців та української культури в цілому. Рекомендаційні листи додаються.
# 79.
ID: 5ICP11-31561
Project name: «ПОЕТИЧНА»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2145470
The requested amount from the UCF: 2045470
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Лихачов Валерій Іванович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект «ПОЕТИЧНА» - це комплексний проект поєднання українських віршів видатних поетів ( класиків і сучасників) з оригінальною авторською сучасною музикою, продуктами якого стануть якісний сучасний музичний альбом, а також документальне кіно про його створення. Проект буде презентовано в Україні та світі як альтернативну подачу та можливість сприйняття української літератури задля збереження, актуалізації та популяризації творів видатних українських поетів серед якомога ширшої аудиторії (особливо молоді).
# 80.
ID: 5ICP11-31587
Project name: Збірка сучасних обробок українських народних пісень "Жива вода"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 480000
The requested amount from the UCF: 400000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Май Наталія Михайлівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Авторська збірка сучасних обробок українських народних пісень "Жива вода" буде створена Заслуженою артисткою України Наталією Май. Збірка популяризуватиме українську народну творчість серед дітей та молоді. У рамках проекту планується створення сучасних обробок 50 українських народних пісень з якісними аранжуваннями і нотами до них в електронному вигляді та розповсюдження цієї збірки по відділах культури територіальних громад України з подальшим поширенням серед закладів культури.
# 81.
ID: 5ICP11-31589
Project name: Проект «Світові зірки instrumental World Music & НАОНІ»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2684190
The requested amount from the UCF: 2499190
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Навчально-тренінгова платформа "ОК-Центр"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект «Світові зірки instrumental World Music & НАОНІ» - це створення нового міжнародного проекту НАОНІ оркестра з світовими та українськими зірками інструментальної музики: Андреас Валенвайдер - арфа (Швейцарія), Ян Андерсон - флейта (Англія), Девід Гаррет - скрипка (Німеччина), Маріус Преда - цимбали(Нідерланди), Роман Гриньків - бандура, Олександр Божик - скрипка, Олесь Журавчак - етно-духові, Андрій Войчук - цимбали. Проект передбачає концертну презентацію у Києві, її відео зйомку і створення відео версії концерту, створення 21 партитури, студійний запис 21 композиції та випуск аудіо CD диску, проведення промоційної кампанії проекту.
# 82.
ID: 5ICP11-31600
Project name: "Нескорений ПроRock"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1031621.48
The requested amount from the UCF: 974171.48
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська спілка "Творче патріотичне об'єднання "МУЗИЧНИЙ БАТАЛЬЙОН"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Уся територія України,
Project description: Мета проекту – актуалізувати імена видатних українських поетів, чиї імена стали символом високого служіння народові, вплести їх творчість у канву сучасного аудіо простору. Проєкт "Нескорений ПроRock" - серія альбомів пісень на вірші видатних українських поетів: Василя Стуса, Тараса Шевченка та Олени Теліги. Проект «Нескорений ПроRock. Василь Симоненко» передбачає створення музичного альбому (аудіозапис) в універсальному дизайні: упорядкування віршів, адаптація нотного тексту та акордів для співаника, у тому числі за нотною системою Брайля, створення музичного альбому (аудіозапис) на 12 віршів Василя Симоненка, друк співаника плоскодрукованим та рельєфно-крапковим шрифтом (шрифт Брайля).
# 83.
ID: 5ICP11-31604
Project name: Продюсерський проект Івана Горпинюка " АНГЛОМОВНИЙ МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ композитора Євгена Бедненка
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2495238.00
The requested amount from the UCF: 2495238.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Горпинюк Іван Валентинович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Продюсерський проект Івана Горпинюка ( псевдонім Іван Ковальський ) " АНГЛОМОВНИЙ МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ композитора Євгена Бедненка (творчій псевдонім UGENE", в якому зашито зміст Ukrainian Gene – тобто гра слів — ім'я автора та абривеатура "український ген") ставить за мету створення музичного альбому з 10-ти пісень англійською мовою, написаних та виконаних українським композитором Євгеном Бедненком у співавторстві з українськими автором-виконавцем Олегом Дрофою та одним з найдосвідченіших українських перекладачів Олександром Стеценком. Завдяки кабінетним дослідженням, проведеним протягом 2019-2021 років, музикальна складова альбому буде відповідати самим актуальним світовим трендам сучасних напрямів масової музичної культури. Тематика текстів пісень буде пов'язана з актуальними викликами, що постали перед народом України та взагалі перед усім людством двадцять першого століття. До двох основних композицій альбому буде створено україномовні версії, які увійдуть додатково до альбому у вигляді бонус-треку.
# 84.
ID: 5ICP11-31659
Project name: Створення та промоція музичного альбому гурту “VIDMA”
LOT: LOT 1. Music
General budget: 841220
The requested amount from the UCF: 750200
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ковшик Валерій Геннадійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета проєкту - популяризація україномовної музики та промоція інноваційних напрямків в сучасному українському музичному просторі. Проєкт передбачає створення нового інноваційного музичного продукту, який спрямований на задоволення інтересів значної аудиторії шанувальників сучасної електронної музики. В рамках проєкту планується створити музичний альбом гурту “VIDMA” (записати сім композицій та розробити візуалізацію нового альбому), створити вебсайт гурту для забезпечення вільного доступу слухачів до якісного українського музичного контенту та забезпечити просування нового альбому широкій аудиторії шляхом розміщення альбому на основних стрімінгових платформах та запуску реклами в соціальних мережах.
# 85.
ID: 5ICP11-31757
Project name: Музичний альбом «Жіноча харизма» Тетяни Вікторі в жанрі classical crossover
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1048600
The requested amount from the UCF: 1048600
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Борисенко В.В.
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт «Жіноча харизма» Тетяни Вікторі передбачає створення, запис та презентацію альбому української музики в стилі classical crossover. В основі восьми композицій два інтонаційних джерела: фольклорне - народні пісні на сл.. Марусі Чурай (5) та класичне - фортепіанні мініатюри Пауліни Шаліт (3). Авторські фортепіанні транскрипції будуть аранжовані та виконані в актуальних електронних стилях ambient, doun tempo, chillout, trap, hip-hop, house, trans music. Це забезпечить стилістичний сплав в загальному напрямку classical crossover.
# 86.
ID: 5ICP11-31762
Project name: Стас Корольов — O_x-тур [Донеччина. Луганщина]
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2539974
The requested amount from the UCF: 2499974
Competition type: Individual
Full name of the organization: ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Маріуполь (Донецька область), м. Авдіївка (Донецька область), м. Костянтинівка (Донецька область), м. Попасна (Луганська область), м. Сєвєродонецьк (Луганська область), м. Рубіжне (Донецька область), м. Старобільськ (Луганська область), м. Слов'янськ (Донецька область), м. Краматорськ (Донецька область), м. Дружківка (Донецька область),
Project description: Стас Корольов — O_x-тур [Донеччина. Луганщина] - соціально-культурний проєкт для молоді в 10 містах Донецької та Луганської областей, який складається з аудіовізуального перформансу Стаса Корольова “О_х.live” та панельних дискусій. Основна мета проєкту - за допомогою артистичного акту транслювати провідні ідеї проєкту до аудиторії цих міст. Зміщувати масив думок активного молодого населення, що фактично є основою майбутнього регіону у більш конструктивну сторону в питаннях аб’юзивної поведінки, стигматизації залежностей, громадянської індиферентності, ставлення до популізму, психологічної допомоги. Надихати на внутрішні зміни та відмову від суспільної індиферентності. Сприяти культурному розвитку та показувати приклад, як в мистецтві можна не обходити складні питання, — такі як наркозалежність або війна з Росією. Познайомити людей з «нерозважальною» культурою, з концепцією аудіовізуального виступу, що несе терапевтичний ефект.
# 87.
ID: 5ICP11-31769
Project name: Косенко & Карабиць. Сонати для віолончелі
LOT: LOT 1. Music
General budget: 768660
The requested amount from the UCF: 768660
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа - підприємець Передерій Олена Євгеніївна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна (Київ, Житомир, Ужгород, Чернівці, Харків), Німеччина (Берлін),
Project description: Олексій Шадрін представляє проект «Косенко & Карабиць. Сонати для віолончелі» – видання альбому та промоція української академічної музики для віолончелі. В проекті представлені твори класиків української музики - В. Косенка та І. Карабиця , у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Олексія Шадріна і Юрія Кота. Музика буде записана на CD в упаковці Digipack. В завершальному етапі проекту відбудеться 5 концертів-промотурів по регіонах України (Київ, Житомир, Ужгород, Харків, Дніпро) та концерт в Німеччині (Берлін) за участю музикантів проєкту.
# 88.
ID: 5ICP11-31839
Project name: Гастрольний тур Романа Шутка "Фенікс"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2559850.00
The requested amount from the UCF: 2489850.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство «Концертно-продюсерський центр «Індивідуаліс»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Маріуполь, Дніпро, Полтава, Луцьк, Рівне, Львів, Мукачево,
Project description: Проєкт передбачає проведення 3-х тижневого гастрольного туру молодого піаніста-віртуоза Романа Шутка у супроводі симфонічного оркестру, рок-музикантів, дитячого хору, що охопить 7 міст України та близько 1 800 км. Альбом «Фенікс» стане третім у кар’єрі композитора та має об’єднати мистецьку спільноту від сходу до заходу України, сформувати загальну культурну атмосферу сучасної академічної музики, що стане потужним поштовхом для створення нових мистецьких сенсів та спільних культурних цінностей. Мета: популяризація сучасної академічної музики шляхом долучення до створення та трансляції конкурентоспроможного українського культурного продукту молодих виконавців з різних міст країни, що зробить його доступним для різних регіонів країни та привабливим для всіх верст населення.
# 89.
ID: 5ICP11-31973
Project name: Промотур "Бовсунівські бабусі"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 767782.00
The requested amount from the UCF: 757782.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Лугинська селищна рада
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Бовсуни, Житомирська обл., Україна, Київ, Україна, Житомир, Україна, Коростень, Україна, Овруч, Україна, Лугини, Житомирська обл., Україна, Новоград-Волинський, Україна, Малин, Україна, Діброва, Житомирська обл., Україна, Малин, Україна,
Project description: Концепція проекту промотуру «Бовсунівські бабусі» полягає в популяризації унікальної, притаманної для Житомирського Полісся, пісенної культури й манери справжнього автентичного співу народного фольклорного аматорського колективу «Бовсунівські бабусі». Бабусі зберегли українську пісню, в якій оспівується історія, мудрість та висока мораль нашого народу. Під час співу бабусі демонструють традиційний старовинний одяг та майстерність ткацького ремесла: прядуть на коловоротці та веретені. Збережену культурну спадщину бабусі передають молодому поколінню. У концерті бере участь дует бабусі та онуки «Бабусина Надія». Результат проекту – концертна програма в м. Київ та населених пунктах Житомирської області, зафіксована на аудіо та відео, поширена через медіа та соціальні мережі.
# 90.
ID: 5ICP11-31982
Project name: "Музичні війни"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1197755.00
The requested amount from the UCF: 1197755.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Дух нашої давнини"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м.Тернопіль,
Project description: Створюючи проект ми орієнтувалися на вирішення проблеми україномовного культурного продукту в молодіжному середовищі. Виходячи з позицій україномовного музичного культурного продукту на загальному музичному ринку ми маємо суттєву проблему з негативним впливом російськомовного на молодіжне українське середовище. Тому наша команда вирішила створити проект, який не залежить від олігархічного медійного впливу і ставить в пріоритет розвиток молодої української музичної культури за співучасті відомих українських музикантів, які діляться знаннями та досвідом з молодими учасниками. Кінцевим продуктом проекту є серія телепередач, які транслюватимуться на телебаченні, а також запис альбому гурту, який стане переможцем, або ж відео-музична колаборація з одним з відомих українських виконавців.
# 91.
ID: 5ICP11-32124
Project name: СКОВОРОДА: РЕІНКАРНАЦІЯ (аудіо-постановка за мотивами філософії Григорія Сковороди)
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1737030.00
The requested amount from the UCF: 1727030.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "КРАСНОКУТСЬК ТРЕВЕЛ"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Київ, Запоріжжя, Нововолинськ,
Project description: Проєкт передбачає створення аудіо-постановки за мотивами філософії Григорія Сковороди у жанрі рок-опери з елементами інших жанрів (реп, речитатив). Метою Проєкту є створення сучасного якісного музичного продукту філософсько-просвітницього напрямку, адаптованого від широку аудиторію в Україні та за кордоном. Проєкт концентруватиметься на прямій активній промоції серед підлітково-молодіжної аудиторії (через окремий напрямок взаємодії зі школами та закладами культури). Святкування 300-річчя з дня народження Сковороди у 2022 р. створює додатковий попит на продукт, що буде створений у Проєкті, та додаткові можливості для його успішної промоції.
# 92.
ID: 5ICP11-32173
Project name: Василиха
LOT: LOT 1. Music
General budget: 636977
The requested amount from the UCF: 636977
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Зубченко Юлія Володимирівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, поширення всією Україною,
Project description: Проектом передбачено створення нової партитури авторського циклу творів “Василиха” для народного оркестру та народного хору, витриманих у номерній структурі та побудованих на основі народно-пісенного матеріалу. Створення запису усього циклу “Василих” для поширення через стрімінгову платформу SounCloud та розповсюдження партитури у музичні навчальні заклади.
# 93.
ID: 5ICP11-32176
Project name: "Музична перспектива"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2400000
The requested amount from the UCF: 2500000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Діез-2007 Благодійний фонд
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Запоріжжя,
Project description: "Музична перспектива" - проект націлений на розвиток талановитих дітей та допомогу їм у подальшому професійному розвитку в музиці
# 94.
ID: 5ICP11-32243
Project name: Дух Свободи. Пісні Хореї Козацької на вірші Сковороди та Шістдесятників
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1961760.00
The requested amount from the UCF: 1961760.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Компаніченко Тарас Вікторович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт включає запис двох нових студійних музичних альбомів гурту "Хорея Козацька" на вірші Сковороди і Шістдесятників, музику Григорія Сковороди і Тараса Компаніченка та проведення двох концертів-презентацій. Головна ідея: зафіксувати у якісному студійному записі і донести до широкого загалу українського громадянства високу поезію двох знакових для України епох — Сковороди (60-ті роки ХУІІІ ст.) та Шістдесятників (60-ті роки ХХ ст.), яка втілює ідеї, що “Немає індивідуальної свободи без національної свободи” та “Немає національної свободи без індивідуальної свободи”. Відбудуться два офлайн-концерти, два студійних альбоми по 10-12 пісень кожен (всього 20-24 пісні) та 2 відеозаписи живих концертів будуть доступні на You Tube-каналі гурту.
# 95.
ID: 5ICP11-32244
Project name: Всеукраїнські музичні змагання з Діджеінгу «М’ясорубка2022»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2059908
The requested amount from the UCF: 1310508
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець ЧЕРКАЩЕНКО ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: с. Залізний Порт , Голопристанський р-н., Херсонська обл.,
Project description: 2-3-4-5  ЧЕРВНЯ 2022р., в с. Залізний порт, на березі моря вже вдруге пройдуть Всеукраїнські музичні змагання з Діджеїнгу (англ. DJ) «М’ясорубка 2022». Участь у змаганні відкрита для будь-кого, хто відчуває в собі сили створювати унікальну українську танцювальну музику. Головний приз 50000 грн. Загальний призовий фонд 300000 грн Головна мета: залучення від 5000 до 10000 додаткових туристів в с. Залізний порт, на час концерту\змагання (4 днів). Популяризація танцювальних та спортивних  фестивалів для молоді в Україні, як альтернатива, західноєвропейським фестивалям. Збільшення податкових надходжень на всіх рівнях. Заохочення молоді відпочивати і подорожувати по Україні.
# 96.
ID: 5ICP11-32261
Project name: Hurtom в Народ
LOT: LOT 1. Music
General budget: 900000
The requested amount from the UCF: 900000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Левченко Ганна Михайлівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Проект "Hurtom в народ" покликаний привернути більше уваги до української національної спадщини у вигляді пісень та віршів, засобами сучасного музичного виконання та комунікації. В результаті буде створений якісний аудіовізуальний контент - музичний альбом українських народних пісень у сучасному авторському аранжуванні, а також кліпу на одну з пісень альбому та запису живого виступу гурту Hurtom". Всі культурні продукти будуть доступні слухачам на вільних медіа ресурсах.
# 97.
ID: 5ICP11-32281
Project name: “Коломийська мала філармонія”
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2513392.00
The requested amount from the UCF: 2498392.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: місто Коломия, Івано- Франківська область,
Project description: Проєкт “Коломийська мала філармонія ” - це проєкт, в ході реалізації якого буде засновано осередок академічного музичного мистецтва у Коломийському регіоні та представлення цільовим аудиторіям проєкту створеного культурного продукту - концертно - гастрольних заходів академічної музики
# 98.
ID: 5ICP11-32310
Project name: САМУМ: Запис та підтримка дебютного альбому
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2114464
The requested amount from the UCF: 2114464
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Самусенко Ірина Миколаївна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Гурт Samuum є одним з найбільш яскравих відкриттів сучасної української музичної сцени. У своїх роботах колектив поєднує елементи українського та вірменського етно, торкається теми підвищення ролі жінки у сучасному суспільстві, проблем гендерної нерівності. Створивши значний резонанс в українських та світових ЗМІ (Clash Magazine, Fred Perry Subculture, Kaltblut, Headliner US), гурт має на меті створення концептуального дебютного альбому. Ця подія допоможе Samuum: 1) закріпитися у статусі передового етно-амбасадору української музики в світі, 2) виграти декілька важливих світових музичних премій (першою великою перемогою Samuum для України стала 3я премія на Berlin Music Video Awards 2021), 3) підняти атвторитет українського музичного ринку
# 99.
ID: 5ICP11-32345
Project name: Музичний пішохідний іміджевий проєкт “Як звучить Харків”
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2498333
The requested amount from the UCF: 2498333
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Лабораторія креативних подій 3.0»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Харків,
Project description: Проєкт сприяє розвитку сектору креативних індустрій, популяризації сучасних українських музикантів та гуртів, що працюють в таких музичних стилях, як джаз та рок з метою продемонструвати “Як звучить місто Харків” та закріпити статус Харкова, як музичного міста в мережі креативних міст ЮНЕСКО. Під час заходу історичний центр Харкова звільняється від руху машин, демонструючи, як може виглядати пішохідна частина центральної вулиці нашого міста, а харківські вулиці можуть звучати, танцювати та переливатися фарбами світлового шоу. В такому форматі захід відбудеться вперше в країні. На локації біля будівлі історичного музею буде встановлено сценічну багатоярусну конструкцію "на просвіт", а внутрішня зона скління музею буде обладнана спеціально розробленою світловою схемою та приладами, на якій відбувається основна концертна шоу-програма проєкту. Буде розроблений VR проект музичної вулиці Харкова що буде презентовано під час заходу. Проєкт включає архітектуру виділеної ділянки вулиці від "градусника" до ХАУДТ ім. Т.Г.Шевченка, а у повному варіанті до перехрестя з вулицею Скрипника. Згодом, локація має стати частиною шоу "Віртуальний гід. Історії харківських вулиць". Посилання на візуалізацію проєкту: https://goo.su/awLq
# 100.
ID: 5ICP11-32347
Project name: KOZAK.BAND
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1997345
The requested amount from the UCF: 1997345
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Культурно - мистецький комплекс «АРТ ЕРІЯ»
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Київ, Дніпро, Київ, Дніпро,
Project description: KOZAK BAND – це проект реалізації ідеї створення віртуального музичного гурту, який виконуватиме автентичні козацькі пісні Подніпров’я у власному авторському аранжуванні зі збереженням їх впізнаваності та загальних правил виконання.
# 101.
ID: 5ICP11-32370
Project name: Загальнонаціональна культурно – мистецька акція «Зірка України»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2441100
The requested amount from the UCF: 2441100
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИСТЕЦЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Rb,
Project description: З метою консолідації українського суспільства, піднесення духовності нації, популяризації культури і мистецтва, в рамках загальнонаціональної культурно-мистецької акції «Зірка України» в місті Києві відкриваються іменні зірки видатним українцям, які народилися в нашій Державі та протягом всього життя несуть свою високу майстерність і прославляють нашу рідну Україну у світовому співтоваристві. На «Алеї Зірок» увічнені імена найвидатніших митців, серед яких Герої України – Євгенія Мірошниченко, Богдан Ступка, Дмитро Гнатюк, Софія Ротару, Василь Зінкевич, Мирослав Вантух, Юрій Рибчінський. Серед лауреатів є ще багато відомих українців. 2021 року переможцями стали: Лауреат Шевченківської премії, народний артист України, композитор – Ігор Поклад, Народна артистка України – Оксана Білозір, Народний артист України – Іво Бобул та Народна артистка України, співачка академічного жанру – Наталія Шелепницька.
# 102.
ID: 5ICP11-32371
Project name: Аудіозапис Опери-космос «Nebo-1»
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2579610
The requested amount from the UCF: 2499610
Competition type: Individual
Full name of the organization: Сорокопуд Олександра Євгеніївна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна (м. Львів),
Project description: Опера-космос «Nebo-1» присвячена першій пісні людства, яка пролунала у космосі 60 років тому. 12 серпня 1962 р. перший космонавт - українець Павло Попович заспівав «Дивлюсь я на небо…» на прохання конструктора Сергія Корольова. Ця опера про зародження звуку, атрикуляцію себе у просторі, прагнення до польоту, передачу мрії та можливість неможливого. Музика опери - поєднання українського співочого мелосу із сучасною композиторською музикою. Пісні співатимуться без слів. П’ятеро композиторів творитимуть частини опери на текстові фрагменти пісні «Дивлюсь…». Авторка ідеї - дослідниця пісні Уляна Горбачевська. Створення музики, аудіозапис та промокампанія стануть початком опери, що розповідатиме про український космос для світу і для нас самих.
# 103.
ID: 5ICP11-32409
Project name: Сад квітів
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1529180
The requested amount from the UCF: 1529180
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Малишева Юлія Вікторівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Сад квітів – це мюзикл, дитяча рок-опера, музичний аудіоспектакль, який складається з лібрето, відіграного акторами, в поєднанні з піснями, стиль виконання яких відповідає емоції моменту в сюжеті. Пісні і лібрето можуть виступати самостійними творами, де пісні є драматичною і емоційною складовою, що складається в окремий музичний альбом, а лібрето може бути звичайною п’єсою і розглядатися, як сюжетні відступи між піснями альбому. Але в поєднанні пісні і лібрето утворюють своєрідний музично-драматичний твір, що дає повне занурення слухача в атмосферу і дію.
# 104.
ID: 5ICP12-27828
Project name: Людкевич. Спадщина
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1359775.76
The requested amount from the UCF: 1164775.76
Competition type: National
Full name of the organization: Меморіальний музей Станіслава Людкевича, відділ Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Львів,
Project description: Підготовка, випуск та розповсюдження першого тому (Симфонічні партитури та оркестрові поголосники) із запланованого видання Повного зібрання творів Станіслава Людкевича з анотаціями (ред.колегія Володимир Пасічник, Богдана Фроляк, Володимир Сивохіп, Марта Кузій, Яким Горак). Презентація-концерт відбудеться в Концертному залі ім.С.Людкевича Львівської національної філармонії за участю Академічного симфонічного оркестру філармонії. Розповсюдження видання передбачається по всіх спеціалізованих учбових закладах, симфонічних оркестрах України та діаспори. Викладення усіх матеріалів видання в мережі Інтернет у вільному доступі для світової музичної спільноти. Заплановано також супровідну програму промоції видання - лекторій та запис радіо-подкасту про видані твори.
# 105.
ID: 5ICP12-30338
Project name: "Симфонія війни"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1208180.00
The requested amount from the UCF: 1123860.00
Competition type: National
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд "Союз ветеранів АТО"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Сєвєродонецьк Луганська обл., Дніпро, Дніпропетровська обл, Маріуполь Донецька обл, Краматорськ Донецька обл,
Project description: Актуальність формування української ідентичності, національно патріотичної свідомості громадянського суспільства, поваги до рідного краю насамперед полягає у задоволенні мовних потреб і популяризації рідної мови та поважного ставлення до культури нашої держави, що і є метою. Реалізація проекту «Симфонія війни» передбачає проведення 4 концертів у 3 областях України з залученням українських виконавців, гуртів та композиторів які у своїх виступах розповідатимуть про події на сході України, про героїчні вчинки наших захисників та українського народу; про випробування та гартування у формуванні нашої ідентичності,національності, патріотизму і мовних потреб.
# 106.
ID: 5ICP12-31928
Project name: "Дитяче хорове мистецтво - простір єднання"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 937926
The requested amount from the UCF: 892926
Competition type: National
Full name of the organization: Івано-Франківська дитяча музична школа №1 ім. М. Лисенка
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Івано-Франківськ,
Project description: Популяризація та промоція українського дитячого хорового мистецтво в Україні. Проведення фестивалю дитячого хорового мистецтва за участю кращих хорових колективів України, приуроченого до 180-річчя з дня народення Миколи Лисенка та 120-річчя дитячої музичної школи ім. М. Лисенка
# 107.
ID: 5ICP12-32015
Project name: Всеукраїнський загальнонаціональний мистецький проєкт "Юна філармонія"
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1744750.00
The requested amount from the UCF: 1744750.00
Competition type: National
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ШКОЛА МИСТЕЦТВ СОЛОМРІЯ"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Миколаїв, Суми, Херсон,
Project description: Всеукраїнський загальнонаціональний мистецький проект "Юна філармонія" має на меті надати можливість юним музикантам солістам та дириґентам (до 18 років) співпрацювати між собою та професійними оркестрами обласних філармоній, провести декілька практичних репетицій з кураторами та отримати незамінний досвід, і виступити на професійно організованому концерті музики світових та українських авторів перед широкою аудиторією. Для України це шанс познайомитись з молодим талановитим поколінням, а для учасників неймовірна нагода реалізувати себе, та в перспективі, сформувати нову музичну еліту нашої держави.
# 108.
ID: 5ICP13-00405
Project name: Віктор_Робот
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2446860.00
The requested amount from the UCF: 2446860.00
Competition type: International
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Червоний собака»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Київ, Австрія, Еггенбург,
Project description: Аудіозапис альбому саундтреків українських виконавців німецькою мовою. Саундтреки звучали в українському фільмі “Віктор_Робот”. Повнометражний анімаційний фільм "Віктор_Робот" розповідає про далеке майбутнє, де штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захоплюючі пригоди двох друзів. У фільмі звучать композиція «Обсерваторія» (музика Антона Байбакова, слова Марисі Нікітюк) у виконанні Антона Слєпакова («Вагоновожаті») в супроводі дитячого хору під керівництвом Альони Галай. До виконання інших саундтреків стрічки долучилися Мар’яна Головко та Марко Галаневич («ДахаБраха»), фрік-кабаре Dakh Daughters. Композитор стрічки – Антон Байбаков.
# 109.
ID: 5ICP13-03167
Project name: Сучасна музична коллаборація споріднених міст. До 60 річчя партнерства Лейпцига та Києва
LOT: LOT 1. Music
General budget: 1131184.00
The requested amount from the UCF: 880192.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Народна хорова капела "Дзвіночок"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Лейпціг, Халле, Київ,
Project description: Загальна мета нашого проекту - промоція української хорової музики у європейському культурному просторі та професійне становлення молодих виконавців за рахунок опанування найкращих взірців вітчизняної та світової музики разом з інтернаціональною командою досвідчених музикантів. Також на меті наближення європейських та вітчизняних світоглядних позицій за рахунок взаємної інтеграції у царині музичної культури.
# 110.
ID: 5ICP13-05614
Project name: Арфові Барви
LOT: LOT 1. Music
General budget: 292700
The requested amount from the UCF: 132700
Competition type: International
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд Вероніки Лемішенко"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: “Арфові Барви” — це міжнародний арфовий проект, що вміщує в себе конкурс, фестиваль, майстер-класи, концерти та інші музичні заходи. Наш проект - це сфера академічної музики, яку ми представляємо крізь арфовий репертуар. Заснований у 2014 році, у 2017 проект вийшов на міжнародний рівень. У 2022 році за підтримки B.R.A.N.D. NEW project в Харкові відбудеться міжнародний арфовий фестиваль “Арфові барви”. Тема фестивалю - "Синтез мистецтв", поєднання музики та візуалізації. Наша мета - популяризація класичної музики у сучасному світі шляхом використання нових концертних форматів та креативних програм; ми прагнемо надати можливість молодим українським арфістам навчатися та спілкуватися з ведучими європейськими арфістами та виступати на великій сцені.
# 111.
ID: 5ICP13-26904
Project name: UAreProject
LOT: LOT 1. Music
General budget: 2457728.40
The requested amount from the UCF: 2457728.40
Competition type: International
Full name of the organization: Товариство з обмеженої відповідальністю "Бед Рейвен"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ, Київська область, місто Львів, Львівська область, м.Модіка, м. Флоренція, м. Каннара, м. Мадзаріно (Італія), м. Кельн, м. Берлін (Німеччина), місто Париж, Франція, місто Бірмінгем, США, місто Лондон, Англія, місто Тбілісі, Грузія, м. Сан-Паулу, Бразилія,
Project description: UAreProject — це міжнародний музичний проєкт, який популяризує українську народну музику та українську мову за кордоном. Проєкт залучає близько 25 іноземних музикантів, які не є музичною групою і змінюються в кожній окремій пісні, для запису музичних творів, що базуються на українських народних піснях різних жанрів. Твори виконуються українською та іноземною мовами. Ще неопублікована перша пісня проєкту https://youtu.be/V9wc1eq_fdk Для запису наступних 5 пісень проєкту потрібна фінансова підтримка. Проєкт ставить на меті покращити імідж України за кордоном, акцентувати увагу на унікальності української культури та привернути увагу закордонної аудиторії до ситуації , що склалася в Україні у зв’язку з російською агресією, та протидіяти їй.
# 112.
ID: 5ICP21-00144
Project name: Завжди шукай ідеї для досягнення мети
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 814456.8
The requested amount from the UCF: 814456.8
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальне підприємство "Чернігівський обласний театрально-видовищний дитячий (ляльковий) театр ім.О.Довженка" Чернігівської обласної ради
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м.Чернігів, Чернігівська область, інші області України за умови зняття карантинних обмежень, онлайн - вся Україна,
Project description: Проект «Завжди шукай ідеї для досягнення мети» передбачає створення вистави для дітей молодшого та середнього шкільного віку, а також для дорослого глядача, за мотивами відомого твору Жуля Верна «Навколо світу за 80 днів» і має на меті за допомогою сучасних засобів перформативного мистецтва театрів ляльок, розкрити соціально-важливу на сьогоднішній день тему розвитку критичного та креативного мислення у дітей, включаючи засоби ТРВЗ (ТРИЗ).
# 113.
ID: 5ICP21-00734
Project name: Мультимедійний проєкт-містерія "Varsava"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2499832.00
The requested amount from the UCF: 2499832.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Казанцев Павло Валерійович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мультимедійний проєкт-містерія «Varsava» (син Сави, людина світу, пророк) – історія приборкання Григорієм Сковородою свого неслухняного спудея Михайла Ковалинського (тексти діалогів побудовані на переписці Сковороди і Ковалинського), з якого вчитель хоче зробити «ідеальну людину» – такого собі зразкового гомункулуса, прагнучі перетворити хаотичний «бєс-порядок» (за світоглядом філософа) на всесвітній порядок замислений Творцем. Вистава «Varsava», в першу чергу, націлена на святкування 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди, видатного українського поета і філософа – емблематичної постаті всієї української культури. Метою вистави є популяризація постаті великого діяча культури.Результатом створеної вистави буде показ глядачу, як органічне поєднання засобів традиційного театру із засобами інноваційних технологій.
# 114.
ID: 5ICP21-00790
Project name: Вистава "Мамо, а що таке Україна?"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1934263.50
The requested amount from the UCF: 1934263.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Центр сприяння дітям з синдромом Дауна "Бебіко""
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Тернопіль,
Project description: Постановка та організація показу вистави "Мамо, а що таке Україна?" за участі акторів, а саме людей поважного віку та молоді з інвалідністю. З метою відтворення та привернення уваги до автентики українського народу. Шляхом перегляду календарно-обрядових дійств протягом вистави з метою популяризації української культурної спадщини. Під час перегляду вистави глядачі ознайомляться з історичним минулим та ймовірним майбутнім, яке чекає на Україну. Вистава гостро змусить глядача переглянути власний світогляд та свою патріотичну позицію, що пробудить бажання шанувати своє коріння та цінувати українську культуру, вірування та традиції.
# 115.
ID: 5ICP21-00848
Project name: Театрально-історичний перформанс "Потоцькі: кохання, злочин, покаяння"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1474923.00
The requested amount from the UCF: 1424923.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Червоноградський Народний дім
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м.Червоноград, Львівська область,
Project description: Проект передбачає створення ексклюзивного творчого продукту - театрального перфомансу у вигляді достовірного історичного екскурсу в часи величчя Кристинопільського Палацу та роду Потоцьких, які були засновниками Кристинополя (сучасний Червоноград). В результаті реалізації проекту отримаємо сучасну театралізовану версію історії життя Станіслава Потоцького (Щенсного), побудовану на історичних фактах. Унікальність проекту, інноваційний підхід - поєднання сторітелінгу, драматичного театру, музики та хореографії середньовіччя, відтворення середньовічних балів з активною інтеграцією глядачів у процес мають стати відомою туристичною атракцією в Україні, а в перспективі і за її межами. Перфоманс буде включено до атракційної пропозиції туристичного маршруту Червонограда для підвищення туристичної привабливості міста.
# 116.
ID: 5ICP21-00988
Project name: Мій юний принц
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 790000.00
The requested amount from the UCF: 790000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Клімов Олександр Сергійович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Мій юний принц» - вистава на тему дорослішання, стосунків з батьками і ЛГБТ. Проект стане частиною мистецької трилогії “Театр-Кіно-Література”. Над проектом працюватиме театральна команда «Дикого театру». Продюсерами вистави виступлять Ярослава Кравченко і Олексій Гладушевський, режисер Дмитро Костюминський. Це історія про 17-річного Поля із заможної родини, який страждає на агорафобію (страх відкритого приміщення). Поль веде розгульне, екстравагантне й повне guilty plesures життя у своєму шикарному домі – аж поки не зустрічає молодого хлопця Антуана і його батька Марка. Саме вони змінять геть усе в цій налагодженій системі і стануть ключовими фігурами у справі про подвійне вбивство.
# 117.
ID: 5ICP21-01710
Project name: Великий карнавал маленької людини
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 827341.44
The requested amount from the UCF: 827341.44
Competition type: Individual
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури "Український малий драматичний театр"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Пластично-драматичне дійство “Великий карнавал маленької людини” за поезією Жака Превера. Вистава за спільним сценарієм української режисерки Оксани Цимбал та франузької експертки з творчості Жака Превера Кароль Оруе. Гострі непричесані ритми поезії Превера в поєднанні з драматичними джазовими композиціями французького гурту Pulcinella оспівають природну чарівність та красу життя; акторські імпровізації та карнавальна природа дійства спонукатимуть до самовираження та внутрішньої свободи. У дійства кілька пластів: Карнавально-буфонне фрік-кабаре з використанням масок, що є алюзіями на колажі Жака Превера. Поезія в контексті гострих драматичних ситуацій побутового життя “маленької людини”. Пластично-драматичні етюди, як спосіб психофізичного занурення в ліричний простір Жака Превера.
# 118.
ID: 5ICP21-01728
Project name: ТОЙ, ЩО БІЖИТЬ
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1241475.00
The requested amount from the UCF: 1241475.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Гринишин Галина Антонівна
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів, Харків,
Project description: Екзистенційний театральний проєкт за мотивами козацької псальми "Дума про Хведора Безродного", античного міфу про Ахіллеса, давньоіндійського епосу про Бога Вітру Ваю та твору "Людина цифрова" Кріса Скіннера
# 119.
ID: 5ICP21-01829
Project name: Театральний арт-проект “Кристали Всесвіту”.
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2145827.30
The requested amount from the UCF: 2074523.30
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад “Запорізький академічний обласний театр юного глядача” Запорізької обласної ради
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Запоріжжя, Запорізька область.,
Project description: Мультимедійна вистава «Кристали Всесвіту», головними героями якої є підлітки, вирішена в жанрі фентезі. Головною метою є залучення юнацької та молодіжної аудиторії цікавим наративом, мультимедійним засобом створення художнього простору. Захопити молодь сучасною театральною мовою, карколомними подіями і переконливо показати, що героєм-захисником може стати кожен, хто сильний духом, відважний та самовідданий. Класична тема боротьби Добра зі Злом розгортається на тлі сучасних реалій. Доля Всесвіту вирішується у протистоянні підлітків мстивому та амбітному тирану, який ладен кинути світ у хаос заради володарювання Всесвітом. Доля Всесвіту залежить від розуму, кмітливості та мужності підлітків. Фантазійна історія розгортається у двох просторах – в реальному світі та космосі.
# 120.
ID: 5ICP21-01971
Project name: Тіньові пригоди Аліси
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1744075.00
The requested amount from the UCF: 1669075.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Уманська Ольга Сергіївна
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Чернігів, Чернігівська область,
Project description: Проєкт “Тіньові пригоди Аліси” - інноваційна та конкурентна у контексті світових тенденцій театрально-культурно продукту у формі вистава оригінального жанру театр тіней, з використанням інноваційних технологій, а саме поєднанні голографічної проекції та тіньового жанру, та його презентація широкому колу глядачів України і за кордоном.
# 121.
ID: 5ICP21-02069
Project name: "Я не хочу про це говорити"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 599804.34
The requested amount from the UCF: 582334.34
Competition type: Individual
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект «Я не хочу про це говорити» передбачає партисипативну роботу над створенням драматургічного тексту (драматургами Мариною Смілянець та Павлом Ар’є у співпраці з професійними психологами) та перформативного читання у постановці режисера Станіслава Жиркова і має на меті засобами перформативного мистецтва дослідити соціально важливу і замовчувану в Україні тему депресивних розладів. Охоплення аудиторії буде досягнуто завдяки трансляції перформативного читання онлайн. Результатами проекту стануть: - новий драматургічний текст створений українськими драматургами у співпраці з психологами; - перформативне читання та його трансляція на широку аудиторію; - отримання всіма учасниками проекту нового досвіду у роботі з темою, яку до цього не піднімали в театрі.
# 122.
ID: 5ICP21-02150
Project name: Дім край світу: реконструкція життя на одну дію
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 973778
The requested amount from the UCF: 915028
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Народна допомога Україна"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро, Київ, Чернівці,
Project description: Метою проєкту є художнє озвучення тем самотності та відчуженості людини в сучасному світі, добровільної «самоізоляції» та шляхів виходу із неї, пошуку власного концепту «дому», через створення професійними українськими митцями драматичної вистави за романом М. Каннінгема «Дім край світу» (жанр – «театральний психоаналіз») та її популяризацію в трьох регіонах України, а також інтерактивну взаємодію із цільовими аудиторіями проєкту (завдяки поєднанню перформативного мистецтва та фотомистецтва). Результати: 1 000 осіб побачать виставу «Дім край світу» в м. Дніпро, Київ, Чернівці; Мін. 300 осіб візьмуть участь в 10 спонтанних фотовиставках та фінальній виставці в Дніпрі, Києві та Чернівцях; Мін. 150 осіб візьмуть участь у фінальному презентаційному заході (показі вистави, фотовиставці, зустрічі із творчою командою проєкту). 300 екземплярів створеного артбуку буде поширено під час реалізації проєкту та протягом двох місяців після його завершення.
# 123.
ID: 5ICP21-02474
Project name: "Народний Малахій".Вистава присвячена 130-ій річниці з Дня Народження Миколи Куліша,драматурга,громадського діяча,публіциста,представника "Розстріляного Відродження".
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 860507.95
The requested amount from the UCF: 739135.95
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальне підприємство Київської обласної ради «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К.Саксаганського»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Біла Церква,
Project description: «Народний Малахій».Вистава присвячена 130-ій річниці від Дня Народження М.Куліша,драматурга,громадського діяча,публіциста,представника «Розстріляного Відродження». «Народний Малахій»-одна з найсильніших,найглибших п’єс Миколи Куліша і безсумнівно стане однією із значущих прем’єр останніх років театру ім.П.К.Саксагаснського. Прем’єра вистави "Народний Малахій" запланована на 2022 рік -дасть можливість озирнутися назад та до певної міри оцінити творчі здобутки письменника.Видається доречним ствердити,що Микола Куліш в українській літературі посідає виняткове місце.Адже це не просто видатний письменник чи голос свого покоління- Куліш кардинальним чином змінив українську літературу,а відтак і саму Україну.Саме тому театр ім.П.К.Саксаганського бере до постановки п’єсу «Народний Малахій», яка безсумнівно увійде до діючого репертуару театру та буде показана глядачам більш,ніж 15 міст та містечок України.
# 124.
ID: 5ICP21-02491
Project name: Ще не вечір
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 710830
The requested amount from the UCF: 710830
Competition type: Individual
Full name of the organization: фізична особа-підприємець Данченко Мар'яна Анатоліївна
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Чернігів, Кам'янське,
Project description: Діяльність театру людей зрілого віку “Ще не вечір” є іновацієй у театральному житті України. Тоді як у всьому світі напрямок театрів зрілого віку називають однією із найбільш швидкозростаючих форм сценічного мистецтва, в нашій країні він створює прецедент і сприяє розвитку цього напрямку. Проєкт передбачає постановку вистави, гастролі у трьох містах України, комунікаційну кампанію. Він продовжує низку творчих доробків театру протягом останніх років — спектаклі, літературно-музичні композиції, ліричний перформанс. Новаторська постановка надасть людям похилого віку можливість розповісти свої особисті історії, додати новий спектр поглядів на історію свого життя та культурну ідентичність та торкаючись суспільно значущих тем промовляти до широкої глядацької аудиторії.
# 125.
ID: 5ICP21-02508
Project name: Постановка вистави «Провідник» Ежена Іонеско, покази вистави в Україні та Румунії
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 413000
The requested amount from the UCF: 393000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа- підприємець ХАРКЕВИЧ-ГОНЧАРОВА ІННА МИХАЙЛІВНА
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна, Альба Юлія, Румунія,
Project description: Проект включає: Постановку в Україні вперше вистави «Провідник» (La Maitre) Ежена Iонеску румунським режисером Віорелом Чофліка з українськими акторами. Отримання українськими режисерами та акторами знань та навичок з теорії і практики театру абсурду - завдяки їх активній участі в роботі над виставою. Показ вистави в Києві і в Румунії. Регулярні покази вистави для широкої української аудиторії.
# 126.
ID: 5ICP21-02626
Project name: Сто перших слів
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1474690.30
The requested amount from the UCF: 1474690.30
Competition type: Individual
Full name of the organization: Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів та інші регіони України,
Project description: Проєкт спрямований на оновлення колективної ідентифікації нас, як українців та українок, через позитивні особисті історії тих, хто свідомо обрав Україну для тимчасового чи постійного проживання та опанував українську мову чи перебуває в процесі її вивчення. Завдяки цьому вони можуть розповісти українською мовою власні історії, а відтак стають певного роду медіумами, що дозволяють нам самим подолати частину постколоніальних травм та по-новому подивитись на власну країну. Окрім того проєкт сприяє поширенню ідей толерантності та різноманіття як основи здорового суспільства. Відтак він дає можливість розширити розуміння “українськості” як колективної ідентифікації усіх, хто свідомо обрав стати частиною нашої культур. В рамках проєкту заплановано 3 основні етапи: 1. Дослідження: збір інтерв’ю у респондентів, котрі обрали вивчати українську мову (іммігранти, діаспора та ВПО). 2. Театральне осмислення: робота з особистими історіями респондентів та соціологічними даними для створення драматургічного тексту. 3. Презентація: створення вистави на цій основі та публікація інтерв’ю респондентів як окремих, самодостатніх історій. Зокрема, промоція — поширення інформації про проєкт та його засадничі ідеї.
# 127.
ID: 5ICP21-02680
Project name: Боже, вільні!
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1768860
The requested amount from the UCF: 1768860
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Культурна Асамблея»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Боже, вільні!» – це культурно-освітній проект, присвячений двом з найбільш актуальних суспільних проблем нашого часу: війні та самоідентифікації громадянина воюючої країни – розділеної цілою низкою політичних, соціальних, культурних та інших розбіжностей. Цю тему планується втілити в авторській поетичній виставі та презентувати її «наживо»в Києві - для ветеранів війни на Донбасі, та в зоні проведення Операції об’єднаних сил - для учасників ООС, для яких ця тематика є найближчою. Також буде створена відеоверсія вистави, що буде розміщена в інтеренеті та на телебаченні і видана збірка віршів, основу якої складуть тексти – використані для вистави. Варіативність форм та каналів залученння аудиторій до ідей проекту сприятиме поширенню та популяризації сучасного театрального мистецтва і поезії, зокрема, й серед тієї категорії людей, яким це наразі мало доступно.
# 128.
ID: 5ICP21-02884
Project name: Подвійне самогубство в Вероні
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1978150
The requested amount from the UCF: 1978150
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОДЕКС ФІЛМ»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: “Подвійне самогубство в Вероні” є продовженням п’єси Шекспіра “Ромео і Джульєтта”. Проект має на меті надцікавий творчий експеримент. Творча група (драматург, актори, режисер) має створити остаточну редакції п’єси “Подвійне самогубство в Вероні” за рахунок постановки вистави, під час репетицій якої відбудеться доопрацювання першої редакції п’єси: діалогів, характерів персонажів, теми. Літературний результат буде на пряму залежати від результату сценічного – цікавості глядача до вистави. Тож тільки після прем’єрного показу п’єса набуде остаточної редакції. Одразу після завершення цього етапу роботи текст буде направлено до літературних частин провідних українських театрів та оголошено про наступне – автор відмовиться від гонорару та/або авторських процентів повністю на користь театру, що першим візьме п’єсу до постановки. До реалізації проекту запрошено режисера Ігоря “Тихіна” Тихомирова, який багаторазово доводив цікавість своїх вистав для глядацького загалу (“Ромео і Джульєтта”, “Як витратити мільйон”, “Дівич-вечір”). Результат – створення високохудожнього театрального шоу та п’єси, що викликає резонанс в професійних та глядацьких колах.
# 129.
ID: 5ICP21-03073
Project name: Верхня купейна
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2708442
The requested amount from the UCF: 2554442
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Держава і я»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Харків-Київ-Івано-Франківськ-Львів-Маріуполь-Сєвєродонецьк-Краматорськ,
Project description: Проєкт «Верхня купейна» це мистецький проєкт, до якого долучився автор Сергій Жадан, режисер Степан Пасічник та актори з 4 різних регіонів України, щоб поговорити про події 2014 року – війну, окупацію та сенси. Метою проєкту є розвиток сучасного недержавного українського театру, створення нових мистецьких партнерств та привернення уваги широкої аудиторії до проблематики війни на Сході України через створення вистави «Верхня купейна» (автор Сергій Жадан) на соціально значиму тематику, проведення масштабної медійної кампанії з загальним охопленням близько 500 000 контактів та показ вистави у 7 містах України (Харків, Київ, Львів, Івано-Франківськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Краматорськ).
# 130.
ID: 5ICP21-03479
Project name: Мандрівний театр Григорія Сковороди
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2500000
The requested amount from the UCF: 2500000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖАВНА ДИРЕКЦІЯ МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСІВ ТА МИСТЕЦЬКИХ ПРОГРАМ "АРТ-УКРАЇНА"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Харків, Полтава, Черкаси, Суми, с. Чорнухи, с. Сковородинівка,
Project description: У рік святкування 300-річчя від Дня народження предтечі екзистенціалізму пропонується організувати тур вуличного театру за маршрутом мандрів Г.Сковороди: Київ, Харків, Полтава, Суми, Черкаси, Чорнухи, Сковородинівка. 12 студентів київських мистецьких вищів з валізами, ціпками, полотняними торбами та гнучкою лозою розігруватимуть на площах міст інтерактивне дійство за п’єсою В. Шевчука «Сад божественних пісень», яка складається з байок Г.Сковороди. Танці, спів, лялькарство та інші театральні жанри у виникаючих на очах глядачів декораціях. Перетворення побутових речей на предмети-символи «матерії вічної» акцентуватимуть масштабність філософії та особистості українського генія світового масштабу Г.Сковороди.
# 131.
ID: 5ICP21-03948
Project name: Demofoonte. Відкриття-повернення: Березовський + інші.
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2648158.00
The requested amount from the UCF: 2498158.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГО "Оупен Опера Юкрейн"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Максим Березовський - знакова постать української історії, перший відомий вітчизняний автор опери. Його “Демофонт” (1773) базується на італійському тексті визначного драматурга П’єтро Метастазіо. Нині наявні лише 3 арії з “Демофонта” Березовського, що не дозволяло опері отримати сценічну реалізацію. Проєкт передбачає відкриття та повернення “Демофонта” як значимого тексту культурної історії України. Виходячи з оригінального лібрето, команда проєкту створила унікальну реконструкцію партитури опери, яка включає арії Березовського та фрагменти творів сучасників композитора, що зверталися до даного сюжету. Постановка “Демофонта” за участі міжнародної команди стане прецедентом у культурному житті країни, адже вперше робиться спроба цілісно представити та осмислити цей текст як частину європейської української історії.
# 132.
ID: 5ICP21-03952
Project name: Українська біржа культури
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1047000
The requested amount from the UCF: 1017000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Креативна Україна»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «УКРАЇНСЬКА БІРЖА КУЛЬТУРИ» являє собою інформаційну інтернет-платформу, що містить базу даних про регіональні культурні центри, що надають приміщення та створюють умови для прокату видовищного культурного продукту (контенту), базу даних про контент що пропонується виробниками до прокату в Україні (вистави, циркові програми, концерти, виставки, тощо), та інструментарій для пошуку, відбору та створення інформаційних контактів між виробниками контенту та культурними центрами. Проєкт направлений на виконання Закону України «Про культуру» в аспекті стандартів забезпечення населення культурними послугами та є інформаційним компонентом культурної інфраструктури.
# 133.
ID: 5ICP21-04706
Project name: Небачене піднесення
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2492620
The requested amount from the UCF: 2492620
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "МАНІФЕСТО18"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Проект "Небачене піднесення" - це створення авторської вистави, яка синтезуватиме пантоміму та циркове мистецтво з інноваційними технлогіями.
# 134.
ID: 5ICP21-04828
Project name: Історія Менделя Бейліса
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1103640.00
The requested amount from the UCF: 637320.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Арт Центр Фабрика Повидла
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Чехія, Прага,
Project description: Проєкт “Історія Менделя Бейліса” - проєкт про маніпуляції у медійному просторі у передвиборчий час, що інспарований справою Менделя Бейліса, який став жертвою політичної боротьби за більшість у Думі від Київської Губернії у 1911-му році, коли антисемітські настрої були розпалені тогочасними ЗМІ, що стало одним із перших підтверджень тези про медіа як четверту владу уже на теренах України у складі Російської імперії. Через театральну виставу проєкт окреслює сфери, механізми та характер впливу медіа на суспільну думку, та підважує їх авторитетність як джерела інформації, що формує картину на основі реальних фактів.
# 135.
ID: 5ICP21-05253
Project name: Інтерактивна вистава з використанням сучасних технологій "Цугцванг"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2107485
The requested amount from the UCF: 1957485
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська кіношкола»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Інтерактивна вистава з використанням сучасних технологій “Цугцванг” - це унікальний перформанс, який можна назвати “театральним серіалом”, тому що вистава має більше 15 сюжетних ліній, а розвитком подій керують глядачі в спеціальному додатку. Головна мета вистави - це популяризація в Україні та світі українського театру та залучення молоді до культурного розвитку через нові художні та інноваційно-технічні форми. Під час промо-кампанії вистави буде проведено інтерактивне залучення українського споживача до відвідування культурних заходів шляхом вдалої комунікаційної кампанії в соціальних мережах та залучення глядачів до відкритих репетицій. В результаті проєкту передбачено збільшення інтересу українців до театральної галузі України та привернення уваги іноземної аудиторії до української культури.
# 136.
ID: 5ICP21-05291
Project name: ШАЛЕНИЙ ДЕНЬ АБО ВЕСІЛЛЯ ФІГАРО / О. ДМІТРІЄВА
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1626419.50
The requested amount from the UCF: 1475069.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури “Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра”
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Вистава "Весілля Фігаро" на сцені Театру на лівому березі Дніпра, створена однією з найталановитіших режисерок лялькового театру Оксаною Дмітрієвою стане унікальним поєднанням драматичного та лялькового театру, де живий та предметний світ взаємодіють у художньому симбіозі. Постановка також має на меті руйнування стереотипів та репутації лялькового театру як дитячого, неактуального для дорослих, завдяки використанню актуальних тем, світлого гумору, складної винахідливої сценографії та оригінальних режисерських рішень. Вистава зможе стати яскравою подією на театральній мапі України та створити наглядний приклад використання інструментів інших жанрів для розширення мистецького досвіду глядача.
# 137.
ID: 5ICP21-05437
Project name: Театральна вистава "Тепла казка" для дітей та дорослих.
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1340534.00
The requested amount from the UCF: 1340534.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Бортник Арсеній Миколайович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Вистава "Тепла казка" для дітей та дорослих заснована на українській міфології . Загальне рішення має насичену музично-пластичну основу, що буде реалізована за рахунок використання осучасненого звучання класичних народних інструментів, еклектичних костюмів з використанням елементів традиційних українських ремесел-сіноплетіння та лозоплетіння. Важливою складовою естетичного враження буде світлове оформлення вистави. Темою вистави є розуміння того, що Любов - головна необхідність для щастя!
# 138.
ID: 5ICP21-05455
Project name: Сад Божественних Пісень: Шлях
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1545530.00
The requested amount from the UCF: 1520530.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Львівська міська громадська організація "Мистецька рада "Діалог"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Луцьк, Київ, Харків, Маріуполь, Дніпро,
Project description: Музично-пластична поетична вистава на основі вибраних віршів Григорія Сковороди. Класична музика сучасного польського композитора Мацєя Рихла, практики фізичного театру у постановці фінської режисерки Ану Альмагро, живе музикування мультиінструменталіста Всеволода Садового, оригінальні тексти з “Саду Божественних Пісень” у виконанні вокаліста та актора Володимира Андрущака поєднаються разом у камерній виставі про духовний шлях сучасної Людини, її кризи, темряву та осяяння. Виставу планується показати у 6 містах України з нагоди 300-ліття Сковороди. Покази супроводжуватимуть короткі лекції відомих інтелектуалів та дослідників про актуальність філософської системи Сковороди у сучасній глобальній культурі.
# 139.
ID: 5ICP21-05862
Project name: Хутір Америка
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 775350
The requested amount from the UCF: 775350
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр "Актор"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Спільний проект Київського академічного театру «Актор» та ГО «Істцентр.Культурна крапка» (м.Чернівці). Основою для роботи над виставою буде роман молодої української письменниці Христі Венгринюк «Хутір Америка», який в 2013 році увійшов до лонг-ліста премії «Книга року ВВС». Події в романі відбуваються в селі Стара Жадова Чернівецької області. Для глибокого занурення в реалії буковинського села та задля дослідження автентики буковинської говірки, побуту та традицій, творча группа з 15 осіб у складі режиссера, акторської групи, композитора, художника, куратора проекту на 5 днів поселяються в буковинському селі Стара Жадова. В результаті тісного спілкування з мешканцями села, буде переосмислено літературний твір і створено інсценізацію. Прем'єра вистави відбудеться в місті Чернівці на фестивалі «МЕРІДІАН ЧЕРНОВІЦ», а потім буде реалізована в репертуарі київського академічного театру «АКТОР». Організація 5 денної резиденції в селі Стара Жадова відбуватиметься в співпраці та за підтримки ГО «Істцентр. Культурна крапка» м. Чернівці.
# 140.
ID: 5ICP21-06069
Project name: Подорож в українське Середньовіччя. Забави та вулична вистава «Про Кота в чоботях, Змія та любов»
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1432307.66
The requested amount from the UCF: 1393307.66
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад "Рівненський академічний обласний театр ляльок" Рівненської обласної ради
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Відкриті майданчики, руїни замків, замки Рівненської, Волинської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей,
Project description: Проєкт «Подорож в українське Середньовіччя. Забави та вулична вистава «Про Кота в чоботях, Змія та любов» - яскраве шоу, поєднання принципів сучасного театру ляльок та середньовічного мандрівного театру, де імпровізаційна складова, відсутність сцени, дає можливість організувати сценічний простір будь-де. Спів, хореографія, ростові ляльки, проекція, акробатичні трюки, ходулісти, інтерактив з глядачем, обєднані оригінальним сюжетом, на основі відомої казки - складові постановки. Наш проєкт є розвитком імерсивного театру, який створює ефект занурення у задані обставини. Сценічний простір буде організований на вулиці, площі, подвір’ї замку, руїнах замку, буде доступний під час проведення етно- та інших фестивалів. Метою проекту є сприяти вихованню й творчому прояву 3000-4000 дітей і дорослих шляхом прищеплення любові до театрального та інших видів мистецтв, пізнання минувшини, історії. Результати проєкту - розвинути мотивацію дітей і дорослих до творчості шляхом доступної та ефективної агітації засобами театрального мистецтва, проведення якісного і цікавого дозвілля, сприяти зацікавленню вивчення історії нашої країни.
# 141.
ID: 5ICP21-06237
Project name: Синергія науки та мистецтва на сцені
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 848060
The requested amount from the UCF: 848060
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Тернопільський освітній навчально-демонстраційний «Центр науки»»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Тернопіль,
Project description: 1
# 142.
ID: 5ICP21-06285
Project name: Вертеп. РеінкарНація.
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1835115.34
The requested amount from the UCF: 1835115.34
Competition type: Individual
Full name of the organization: Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім.Марійки Підгірянки
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Івано-Франківськ,
Project description: Вертеп – це унікальне театральне явище, яке транслює культурний національний код українського народу. У виставі будуть використовуватися народні колядки, щедрівки та різдвяні пісні. Кожна традиційна сцена буде адаптована під проблеми сьогодення. Також будуть наживо відтворюватися народні автентичні пісні. Реалізація проекту, дасть можливість підвищити інтерес суспільства до культурних цінностей та національної пам’яті українського народу, скласти уявлення про розвиток культури, сформувати інтерес до культурних надбань українського народу, виховувати шанобливе ставлення до пам'яток минулого.
# 143.
ID: 5ICP21-06359
Project name: Микола Куліш. Театральний диптих
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 633590
The requested amount from the UCF: 633590
Competition type: Individual
Full name of the organization: Театрально-концертний заклад культури "Київський академічний театр українського фольклору "Берегиня"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Реалізація проєкту направлена на постановку двох вистав за творами Миколи Куліша, ювілей якого відзначатиметься у 2022 році. Дві вистави проєкту (різні за жанром та специфікою) будуть поєднані українським фольклором : міським в "Мині Мазайло" та фольклором південної України в "Хулії Хурині". Дві вистави , як два погляди на сучасну Україну - гумористично-ліричний та гостро-сатиричний. Дві історії про сучасну Україну, в якій ми шукаємо та часом не можемо полюбити головного героя
# 144.
ID: 5ICP21-06391
Project name: Вистава-подорож «ПІЛІГРИМИ»
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1252588.79
The requested amount from the UCF: 1222588.79
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Творче об’єднання «Гармидер»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Луцьк, Волинська область, Київ, Київська область, Покровськ, Донецька область, Бахмут, Донецька область, Сєвєродонецьк, Луганська область, Старобільськ, Луганська область, Запоріжжя, Запорізька область,
Project description: Проект постановки луцьким театром “Гармидер” вистави “ПІЛІГРИМИ” у жанрі роуд-муві (вистава-подорож) з використанням доповненої реальності в технології LED mapping, за п'єсою сучасної української авторки Анастасії Косодій “Timetraveller’s guide to Donbas”. Вистава про мандрівку в часі дозволяє героям повернутися у східні міста України до початку російсько-української війни. Крім постановки, проект передбачає показ у Луцьку, Києві та гастрольний тур містами, які фігурують у п'єсі: Сєвєродонецьк, Старобільськ, Бахмут, Покровськ, Запоріжжя.
# 145.
ID: 5ICP21-06407
Project name: Театр проти насильства: ПОПЕЛЮХА
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1469310
The requested amount from the UCF: 1429310
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Жінка майбутнього"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: місто Бердянськ Запорізької області, Територія всієї країни,
Project description: В рамках проекту планується звернення уваги громадськості до гендерно-обумовленого насильства, а саме проблеми дівчат-підлітків, які з різних обставин знаходяться у конфлікті з законом, через театралізовану п'єсу Гловацького Януша "Попелюха", з дещо зміненим сценарієм адаптованим під сьогодення в форматі онлайн на каналі ютуб, на телеканалі "Телевсесвіт" та прем'єру офлайн з безкоштовним входом у м.Бердянску Зпорізької обл.. Вистава поєднує гру акторів різного віку, як дорослих так і дітей. Після прем'єри вистави планується онлайн обговорення піднятих гостросоціальних питань з залученням 100 осіб. Загалом за проєктом планується охопити не менше 3500-4000 осіб через онлайн показ та офлайн 700 осіб.
# 146.
ID: 5ICP21-06651
Project name: Інклюзивна інтеграційна вистава на основі української міфологеми "Одвічне прагнення щастя"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 643510.00
The requested amount from the UCF: 643510.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Червоноградська міська громадська організація неповносправної молоді "Ніка"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Червоноград Львівської області,
Project description: Метою проєкту - є виявлення та розкриття творчого потенціалу людей з інвалідністю, підсилиння їх комунікації з творчою молоддю, вивчання української мифології завдяки підготовці та презентації вистави для популярізації самобутнього мистецтва та інтеграції їх в суспільство. Результат. - В процесі створення культурного продукту митці зберегуть і розвинуть творчу самобутність людини з інвалідністю - 18 людей з інвалідністю реалізують себе як митці під час підготовкі вистави на основі української мифології, отримають гідну оцінку глядацької аудиторії; - 40 волонтерів отримають досвід роботи з цільвою групою; - предстаники різних творчих колективів долучаться до інклюзивної вистави та використають набутий досвід в подальшої творчої діяльності.
# 147.
ID: 5ICP21-06966
Project name: Кібермен
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 10439899
The requested amount from the UCF: 2000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ “СТЕЙДЖ ШОУ КОМПАНІ”
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ, м. Харків, м. Одеса, м. Дніпро,
Project description: Імерсивне шоу із зануренням глядача у сюжет. Новий для України формат. Мета - створення шоу нового формату, що торкається актуальних тем через хореографію, акробатику та мультимедійні технології. Результатом стане готове шоу, що буде показано глядачам у 4 містах-мільйонниках України
# 148.
ID: 5ICP21-07066
Project name: Розважальна вистава за сучасною українською драматургією "Червона Бейсболочка та не злий не страшний сірий Вовк"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 657089.50
The requested amount from the UCF: 657089.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад "Палац молоді і студентів" Херсонської обласної ради
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Херсон,
Project description: Вистава за п'єсою сучасної української драматургині Олени Шевченко "Червона Бейсболочка та не злий не страшний сірий Вовк ". Вистава спрямована на викриття таких проблем як : булінг; відсутність толерантності; соціальне розмежування за будь-яким принципом, спрямована на виховання демократичних поглядів та безбар'єрності у суспільстві, розуміння того, що кожна особистість, не зважаючи на свій соціальний статус, національність, освіту, стан здоров`я, територіальну приналежність має рівні з усіма права.
# 149.
ID: 5ICP21-07094
Project name: Постановка опери Юлія Мейтуса “Ярослав Мудрий”
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2495855.52
The requested amount from the UCF: 2495855.52
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад «Театрально-видовищний заклад культури «Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Постановка опери Юлія Мейтуса “Ярослав Мудрий” - унікальна оперна подія в Україні в 2022 році з нагоди 50-річного ювілею написання опери (1972). Це - перша постановка опери за незалежної України, адже сценічне втілення цієї вистави, на превеликий жаль, відбулося лише один єдиний раз - на сцені Донецької опери у 1973 році.
# 150.
ID: 5ICP21-07121
Project name: "Дон Жуан" В.А.Моцарта в постановці Kyiv Opera Group
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2520040.00
The requested amount from the UCF: 2416840.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Туристична компанія "ВД-Тревел"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Постановка відомої опери «Дон Жуан» В.А.Моцарта у режисерській трактовці формації Kyiv Opera Group та її лідера, україно-німецького оперного режисера Андрія Маслакова – спрямована на впровадження традицій сучасного режисерського оперного театру на українську сцену та на промоцію оперного мистецтва серед широких глядацьких кіл
# 151.
ID: 5ICP21-07365
Project name: Кімната з морем за вікном
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1945600
The requested amount from the UCF: 1945600
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Т.Т.М.»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект має на меті створення вистави, що на паритетних умовах об’єднає драматичний театр та сучасний балет. Вистава “Кімната з морем за вікном” є спільною постановкою балетмейстера Олексія Бусько та режисера театру Ігора “Тихіна” Тихомирова. Драматургічною основою проекту стане п’єса, створена режисерською групою спеціально для проекту. Теми, які вона підіймає, мають на меті здобути соціальний резонанс, вони вічні: жага до життя, пристрасть, нескінченність душі. Ціль – створити високохудожній продукт та цікаве для пересічного глядача шоу одночасно. Головним стилістичним ключем має стати наступне – під час репетицій актори балету повинні оволодіти навичками акторів драматичного театру, а під час вистави танцювати та грати ролі з текстом.
# 152.
ID: 5ICP21-14561
Project name: Кожен має право на казку
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 963100.00
The requested amount from the UCF: 963100.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Тітаров Юрій Васильович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Донецька область, Луганська область, Харківська область,
Project description: «Кожен має право на казку» - це гастролі-експедиція пересувного театру ляльок селами східної України. Новий формат гастролей театру ляльок, що буде не лише показувати вистави для дітей, а започатковувати театральні дитячі студії у віддалених селах. Під час експедиції буде знятий документальний короткометражний фільм, що висвітлить важливість доступу до казки, театру, мистецтва. Піднімає питання цінності культури взагалі.
# 153.
ID: 5ICP21-24137
Project name: Гастрольний тур з виставою "Звідки беруться діти?"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 518991.97
The requested amount from the UCF: 471991.97
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад «Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м. Кам’янського» КМР
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Вільногірськ, Дніпропетровська область, м. Нікополь, Дніпропетровська обл., м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, Дніпропетровська область, м. Царичанка, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Дніпропетровська область,
Project description: Показ ліричної комедії «Звідки беруться діти?» у населених пунктах Дніпропетровської області має на меті привернути увагу громадськості до проблем у сфері материнства і дитинства та популяризувати сучасну українську драматургію, сучасне театральне мистецтво, що порушують суспільно значущі теми. Для забезпечення загальнодоступності театрального мистецтва, розширення аудиторії та з просвітницькою метою при формуванні глядацької аудиторії пріоритет буде надаватися молоді та соціально незахищеним верствам населення. Покази вистави будуть безкоштовними для глядачів.
# 154.
ID: 5ICP21-24845
Project name: "Володимир Івасюк. Випереджаючи час."
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1482312.48
The requested amount from the UCF: 1482312.48
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Данилейко Данило Володимирович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Проєкт «Володимир Івасюк. Випереджаючи час» має на меті створення п’єси та вистави у авторському жанрі – музична моновистава, де виконавець головної ролі працює на перетині двох професій: вокаліст та драматичний актор. Це перше відтворення на театральних чи музичних сценах театрів України творчого життя Володимира Івасюка, тому команда планує провести дослідницьку роботу по знакових місцях та зробити запис відеоконтенту, на основі якого буде сторено п’ять відеокліпів на пісні композитора, а для поширення інформації серед молодого покоління заплановано провести музичний конкурс, де результатом буде участь у записі кліпу у якості вокаліста. Основним результатом виконання проєкту є популяризація музичної спадщини Володимира Івасюка.
# 155.
ID: 5ICP21-25908
Project name: Лабораторія цифрових рішень [Сковорода. Пошук]
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1093420.00
The requested amount from the UCF: 1073420.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне Підприємство " Центр Сучасного Мистецтва " Дах"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Лабораторія цифрових рішень [Сковорода.Пошук] - це проєкт, який продовжує пошуки нової цифрової мови мистецтва на перетині театру, музики, кіно, анімації і водночас починає досліджувати та актуалізовувати теми та образи у творчості та філософії Григорія Сковороди. Це дослідження організації процесу та технології створення цифрових образів, популяризація цифрового театру як нового виду мистецтва шляхом промоційної кампанії та обговорень після прем’єр.
# 156.
ID: 5ICP21-26115
Project name: Фестиваль-форум "Кентаври"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1997620
The requested amount from the UCF: 1603840
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРК КИЇВСЬКА РУСЬ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Застугна Обухівського району Київської області,
Project description: Фестиваль-форум «Кентаври» - це всеукраїнський форум кінного театрального мистецтва України, покликаний відобразити історію становлення української нації через демонстрацію надбань кінних театральних колективів, показ майстерності акторів-вершників. Проєкт стане потужним заходом щодо підтримки розвитку кінних театрів України, збереження та популяризації кінної справи як вагомої складової нематеріальної культурної спадщини України через потужну промоцію в нашій країні та за її межами.
# 157.
ID: 5ICP21-26566
Project name: "Сковорода: вчора, сьогодні, завтра"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1345060.00
The requested amount from the UCF: 1315060.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Львівський академічний духовний театр "Воскресіння"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: В основі проекту «Сковорода: вчора, сьогодні і завтра» лежить створення видовищної вистави-перформансу під назвою «Хто дасть мені крила» засобами вуличного театру до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди. Це видовищний перформанс, в якому будуть використані різні форми та засоби вираження театральної форми. В основу вистави ляже філософія видатного українського генія Григорія Сковороди – філософія минулого молодому поколінню. Вуличний жанр вистави дасть можливість у найбільшій мірі зобразити всю велич даної постаті. Пластичний ряд, актори на ходулях, спец. ефекти, красивий візуальний ряд, масивні декорації - все це створює зрозумілий без зайвих слів міжнародний контекст, тому вистава буде зрозуміла не тільки українцям, а й іноземцям. Показ вистави планується в Fest Pepublic – це відносно нова локація у Львові, що являє собою великий креативний простір, який дасть змогу в повній мірі показати всю велич українського генія.
# 158.
ID: 5ICP21-26633
Project name: "ГОРПИНА ПІСНЯ"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 742200
The requested amount from the UCF: 742200
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Калиновський Сергій Валентинович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Написання п’єси-екшну «Горпина Пісня» з використанням при постановці сучасних інноваційних технологій (3D декорації), яка має історичну основу і покликана ввести в український, а згодом і світовий культурний контекст, постать жінки-воїна – супер-героя Горпини Пісні, співставної із Жанною Д’Арк. Логлайн: Горпина Пісня стає воїном у загоні отамана Батька. Загін Батька у битві при Берестечку, прикриває відступ українських військ. У нерівному бою останньою гине Горпина Пісня.
# 159.
ID: 5ICP21-26752
Project name: Створення вистави "Захар Беркут" на основі драми Петра Франка за мотивами повісті І. Франка
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2065800
The requested amount from the UCF: 2000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Коломия, Бурштинська територіальна громада, Верховинська територіальна громада, Ворохтянська територіальна громада, Гвіздецька територіальна громада, Делятинська територіальна громада, Дзвиняцька територіальна громада, Заболотівська територіальна громада, Кутська територіальна громада Назва громади,
Project description: Мета - здійснити постановку соціально-історичної драми "Захар Беркут", створеної сином Івана Франка Петром Франком на основі одноіменної повісті, яка на десятиліття стане візитною карткою Коломийського театру і буде презентувати українську культуру в світі. Завдання - втілити сміливий режисерський задум в поєднанні з якісною сучасною сценографією для створення вражаючого, унікального в своєму роді театрального продукту.
# 160.
ID: 5ICP21-26874
Project name: АНІТА І КОШЕНЯ
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1447335
The requested amount from the UCF: 1399335
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Вусик Артем Олександрович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Харків,
Project description: В центрі проєкту "Аніта і Кошеня" - створення вистави-казки в жанрі казкового мета-експресіонізму, яка піднімає тему дитинства як в розумінні певного періоду в житті людини, так і в сенсі поняття "внутрішня дитина" у вже дорослих людей. Ми хочемо створити продукт, який допоможе людям в подоланні тривожності, стресу та страхів. В проєкті також привертається увага до казок як інструментів, які можуть слугувати своєрідною терапією для дітей та дорослих, а також частково ми торкаємося питання популяризації української казки в цілому як жанру сучасного мистецтва
# 161.
ID: 5ICP21-27122
Project name: Чорна пантера та білий ведмідь
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1935688
The requested amount from the UCF: 1935688
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Театральна Біржа”
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: розкриття довічного внутрішнього конфлікту митця між життєвою силою творчості та руйнуванням особистості без мистецтва
# 162.
ID: 5ICP21-27494
Project name: Буковинський театр 360. Дні Івана Миколайчука в Україні + зона ООС
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2497740
The requested amount from the UCF: 2497740
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ЧОРНІ ВІВЦІ"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Чернівці,
Project description: Популяризація Буковинського українського театрального мистецтва онлайн в форматі 360 та південно-східній частині України. Підтримка воїнів АТО та ООС що захищають нас на Сході України в зоні Операції Об'єднаних.
# 163.
ID: 5ICP21-28080
Project name: МИ: аудіовізуальна поема
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2499446.00
The requested amount from the UCF: 2499446.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНТЕРАКТИВНИЙ ЕКОТЕАТР "ВІТЕР ЗМІН"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Берлін (Німеччина), Кельн (Німеччина),
Project description: Багаторівневе художнє осмислення пандемічної реальності засобами сучасного театру. Створюємо постдраматичний мультимедійний перформанс на перетині електронної музики, лялькової анімації, відеоарту та перформативних практик. В основі проєкту дворічне документальне дослідження досвіду проживання пандемії різними соціальними групами. Проєкт реалізується у співпраці з Post Theater (Берлін). Перформанс стане частиною репертуару Львівського драматичного театру імені Лесі Українки та буде представлений на міжнародних театральних фестивалях.
# 164.
ID: 5ICP21-28543
Project name: Моноопера "Пристрасть"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1252000
The requested amount from the UCF: 1207000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НОВА ПЕРСПЕКТИВА
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Моноопера “Пристрасть” для сопрано на вірші Л.Костенко молодого українського композитора - сучасний інноваційний мистецький продукт, що має на меті підтримку психічного та ментального здоровья громадян в умовах інформаційної та військової агресії, пандемії, нестабільності та стресотворного темпоритму життя. Максимально узагальнена але емоційно глибоко та психологічно достовірно розкрита історія Героїні, знаходить перетини з долею слухача та надихає долати життєві негаразди, трагічні обставини, не втрачати внутрішніх ціннісних орієнтирів та власної ідентичності. Форма, музична мова та оркестрове рішення моноопери робить її доступною широкому колу слухачів і можливою для виконання як професійними так і аматорськими мистецькими колективами (в тому числі студентськими). Яскраве сценічне рішення моноопери з використанням сучасних 3D технологій зробить виставу візуально привабливою та задасть вектор для творчого використання технологій в інших українських музично-сценічних проєктах. Мистецький воркшоп, що передуватиме виставі сприятиме розвитку креативсності глядачів, глибшому сприйняттю та засвоєнню ключового меседжа опери - кожна людина має незламний внутнішній стрижень та світло, що допоможе пережити будь які негаразди і знайти власний шлях до щастя.
# 165.
ID: 5ICP21-28666
Project name: "Тіні забутих предків 111"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1125416.49
The requested amount from the UCF: 1125416.49
Competition type: Individual
Full name of the organization: Обласне комунальне концертно-видовищне підприємство «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Чернігів,
Project description: Сучасна сценічна адаптація видатного твору Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків". Театральна постанова, де основною темою є дослідження можливості інсталяції накопиченого духовного спадку української нації в сучасні реалії, через зіткнення соціального з містичним. А метою - занурення сьогоденних обставин в вічну проблематику через загострення соціальних тем.
# 166.
ID: 5ICP21-28899
Project name: Написання та постановка оперного ревю на підтримку вектора культурної децентралізації
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 974620
The requested amount from the UCF: 968620
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП КИСИЛЕВСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Херсон, Кривий Ріг, Черкаси, Харків,
Project description: Створення та постановка оперного ревю - інноваційного музично-театрального твору, в якому будуть переплетені та синтезовані елементи жанрів опери, сіткому, комедії положень, комедії характерів, кабаре, водевілю, вар’єте, мюзиклу, ревю. Синтетизм оперного ревю сприятиме наближенню «елітарного» оперного жанру до пересічних глядачів, і особливо молоді, яка залишається в переважній своїй більшості далекою від оперного мистецтва. Вистава буде розрахована на мобільний камерний склад і гратиметься без антракту, що сприятиме легкому сприйняттю її аудиторію зі стрімким кліповим мисленням. Проектом передачається показ вистави в кількох містах України з метою промоції оперного мистецтва у віддалених від столиці регіонах задля сприяння культурному місцевому розвитку в умовах децентралізації.
# 167.
ID: 5ICP21-28904
Project name: Trip-опера "...НЕ ШУКАЙ ЩАСТЯ ЗА МОРЕМ..." за Григорієм Сковородою
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1773283
The requested amount from the UCF: 1704783
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТРОПОЛІС ПРОДАКШН"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Trip-опера «...НЕ ШУКАЙ ЩАСТЯ ЗА МОРЕМ...» за Григорієм Сковородою є співтворчістю музикантів формації НОВА ОПЕРА із композиторами Євгеном Брагою, Яною Шлябанською та режисером Владом Троїцьким. Лібрето опери базується на творах українського філософа Григорія Сковороди та порушує питання самопізнання людини та швидких темпів еміграційних процесів в Україні. Музика базується на імпровізації музикантів, використанні серійної техніки та алгоритмічної композиції. Унікальністю проєкту є задіяння штучного інтелекту для написання фрагментів опери. Використання акустичних та "синтетичних" інструментіів, а також live-електроніка у майбутній опері поєднується із відео-артом, досконало пропрацьованою світловою партитурою, пластикою перформерів, а також традиційними для формації НОВА ОПЕРА розширеними вокальними техніками.
# 168.
ID: 5ICP21-29315
Project name: Два голоси
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2537570.00
The requested amount from the UCF: 2434970.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Кіпніс Семен Борисович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Чернівці,
Project description: Проєкт «Два Голоси» є сценічною музично-драматичною адаптацією п’єси драматургині Марини Смілянець про дві важливі культурно-історичні постаті ХХ століття – Квітку Цісик та Володимира Івасюка – у постановці режисера Івана Уривського за участю провідних українських акторів Євгена Нищука та Вікторії Васалатій. Проєкт має на меті розвинути жанр українського «театрального байопіку» (біографічної драми) на вітчизняній сцені задля розширення жанрової різноманітності та збільшення кількості і якості сучасної драматургії. Проєкт передбачає здійснення декількох прем’єрних показів у Києві та Чернівцях та створення відеоверсії вистави з титруванням англійською мовою. Переклад п’єси, онлайн-прем’єра з англійськими субтитрами мають дати поштовх до адаптування сучасної української драматургії на західних сценах, тим самим стимулюючи інтерес до сучасного українського театрального мистецтва.
# 169.
ID: 5ICP21-30130
Project name: Постановка авторської вистави “Сонцеворот”
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2381920.00
The requested amount from the UCF: 2144320.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Хотинська міська рада
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Хотин,
Project description: Проєкт “Постановка авторської вистави “Сонцеворот” має на меті створення якісного творчого продукту, а саме, авторської вистави “Сонцеворот”, який приверне увагу глядача до нематеріальної культурної спадщини Буковинського регіону. Сприяння культурного розвитку міста,становлення м.Хотин як одного із мистецьких центрів Буковини. Проєкт направлений на збереження та відтворення культурно-історичного середовища міста Хотин та Буковинського регіону, привернені уваги глядача до його культурної складової шляхом проведення авторської театральної вистави “Сонцеворот”, яка відтворить життя краю крізь призму життя однієї/кількох родин у різні часові моменти. Це життєйське коло, яке пройдуть герої п’єси від прадідів до сьогодення. Точкою відліку історії головних герой стане Хотинська битва 1621 р., яка стала своєрідною кульмінацією історії краю, змінила життя цих персонажів, історичні і народні традиції, розширила мультикультурне проживання людей цього краю. Проєкт дасть можливість осягнути весь культурно-історичний аспект та ідентичність не лише минулого Хотина, але й звичаї, традиції, світоглядні уявлення всього Буковинського регіону із залученням театрального колективу Чернівецького академічного обласного театру ім. О. Кобилянської та театральних колективів з-за кордону, зокрема з Польщі. Тому, проведення театрального дійства приверне увагу не тільки місцевого глядача, а й буде якісною промоцією театрального мистецтва у широкому спектрі.
# 170.
ID: 5ICP21-30219
Project name: «ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТЕАТР «СИТУАЦІЯ»
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1133753.02
The requested amount from the UCF: 960986.02
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Сахань Дмитро Георгійович
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро,
Project description: Цей унікальний концепт, що наразі немає аналогів, розроблений фахівцями сфери психологічної підтримки людини. Проєкт складатиметься з трьох частин: два театральні акти та відповіді, коментарі спеціалістів. Перша частина вистави буде складатися з відтворення конкретної складної ситуації, яка завершилась конфліктом або розлученням подружжя. Друга частина називатиметься «Все може бути інакше». Сюжетна лінія другого акту буде побудована згідно з рекомендаціями психолога, психотерапевта, психіатра, сексолога, невролога, коуча тощо. Завершиться другий акт позитивним результатом у вирішенні складного питання. Головна мета «Психологічного театру «Ситуація» – це надання терапевтичної допомоги людям через театралізовану форму, які опинилися в складній ситуації. Психологічний театр – це особлива форма впливу на людину через творчість. Театральне мистецтво здатне досконало проявляти внутрішній світ людини, змінювати стереотипи його поведінки, життєві сценарії… Саме так ми можемо дати людині можливість зробити важливі кроки на шляху до змін: оздоровлення відносин, налагодження комунікації та досягнення взаєморозуміння, розкриття внутрішнього потенціалу, гармонізація тілесних й емоційних аспектів особистості. Завершувати кожну виставу ми пропонуємо відвертою розмовою глядачів з психологом (суміжних фахівців). Цей інтерактив дозволить аудиторії закріпити здобуті знання та отримати відповіді на питання, що залишилися незрозумілими у процесі вистави. Так кожен охочий зможе віднайти в собі сили змінити власне життя на краще, записавшись на індивідуальний прийом до психолога, щоб продовжити розмову.
# 171.
ID: 5ICP21-30735
Project name: Скляна стеля
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1900000
The requested amount from the UCF: 1844000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГС "Спілка жінок України"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: київ,
Project description: Метафора скляної стелі використовується, щоб описати невидимі бар'єри («скло»), через які жінки можуть побачити елітні позиції, але не можуть досягти їх («стеля»). Головна тема проєкту – дослідження проблем гендерної рівності засобами перформативного мистецтва, задля вирішення шляхів подолання сексизму в суспільстві. Основою для постановки стане роман П. Мирного «Повія» (1883) – це маніфест того часу, що стверджує вільну жінку, яка має рівні з чоловіком права, яка гідна того, щоб здобувати освіту. Провідна тема – це емансипація жінки. У романі порушується проблема жінки у родині, у суспільстві, проблему проституції, проблема домашнього насильства та вказує на їх причини. Сексизм в сучасному суспільстві, на жаль, став однією з частин соціалізації - для того, щоб вписатися в суспільство, не можна суперечити основним його законам. Секрет в тому, що це можна зупинити. Будь-яке знання дає можливість контролювати подібну поведінку. Мета: Досягнення рівних статевих відносин, подолання сексизму та інших видів дискримінації. Гендерна рівність, як засіб подолання соціальних бар’єрів, що заважають людині проявитися, як особистості. Результати Рівні права між чоловіками та жінками в трудових, сімейних та інших правових відносинах, а також урівнювання ролі в суспільстві загалом, подолання сексизму та інших видів
# 172.
ID: 5ICP21-30994
Project name: Мюзикл "Чикаго у вогні"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1583208
The requested amount from the UCF: 1583208
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Кулачек Володимир В'ячеславович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мюзикл "Чикаго у вогні" - це сучасний авторський мюзикл, з авторськими піснями. Це комедійний мюзикл про гангстерів Чикаго 30-х років, які своїми шахрайськими справами закохували у себе жінок і перемагали зло. Мета мюзиклу - створити авторський проект, який за своїм гатунком не відрізнявся би від Бродвейських постанов. Залучити українського глядача, зацікавити у культурі того часу і продемонструвати, що театральний продукт міжнародного рівня може показуватись і створюватись на українській сцені.
# 173.
ID: 5ICP21-31158
Project name: «Код UA»
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2471028.91
The requested amount from the UCF: 2471028.91
Competition type: Individual
Full name of the organization: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАПОРІЗЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ В.Г. МАГАРА» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м.Запоріжжя, Запорізька область,
Project description: Створення та показ інноваційного та якісного музично - перформативного продукту, спрямованого на популяризацію української історії, мови, традицій, обрядів. Фольк-видовище «Код UA» для дитячої аудиторії молодшого та середнього шкільного віку, підліткового віку, студентської молоді та дорослого глядача, проведення благодійних показів для дітей учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, дітей інвалідів, малозабезпечених родин та інших соціально незахищених верств населення в Запоріжжі та Запорізькій області. Проєкт матиме вплив засобами театрального мистецтва на збереження та примноження сил нації, спонукатиме до усвідомлення матеріальної i духовної культури народу.
# 174.
ID: 5ICP21-31184
Project name: Постановка вистави "Гамлет. Шоу" за сучасною українською драматургією
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2002571.48
The requested amount from the UCF: 1814509.06
Competition type: Individual
Full name of the organization: Миколаївський академічний художній російський драматичний театр
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation:
Project description: Створення вистави за п'єсою "Гамлет. Шоу, або Розенкранц та Гільденстерн живі" українського драматурга Дмитра Тернового, яка побудована на сюжеті класичного шекспірівського твору, але переносить події у сучасний медійний світ і робить їх надзвичайно актуальними для українського сьогодення. Гострий політичний детектив, який ніби розслідується на очах мільйонів телеглядачів у ефірі ток-шоу «Детектор брехні», поступово перетворюється на трагічну історію-попередження. Постановка сучасною мовою говоритиме про такі надважливі для нашого суспільства теми, як війна, безлад у владі, розповсюдження фейків, небезпека медійних технологій, тощо. Сучасної драми надто мало в українському театрі, а ми впевнені, що театр має говорити з глядачем саме про сьогодення
# 175.
ID: 5ICP21-31195
Project name: “Міфи та Легенди давньої України- Пробудження темряви”
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 483355.66
The requested amount from the UCF: 473355.66
Competition type: Individual
Full name of the organization: Київський Національний Університет Технологій та Дизайну
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Проєкт «Міфи та Легенди Давньої України Пробудження темряви» за мотивами С. Плачинди, це сучасний фентезі орієнтований на різновікову категорію, у створені якого беруть участь студенти університету та професійні актори, режисери, хореографи. Унікальність цього продукту закладено не тільки в його національній ідентичності, а й у методиці створення та просування культурного продукту на ринку України. Студенти навчаться роботі в команді, формувати разом із професіоналами цілі й завдання проєкту, відповідно до його творчого задуму, тему, ідею та втілювати цей задум на сцені, використовуючи свої навички в пошитті костюма, формувати контент-плану, роботи з цільовими аудиторіями, роботи в команді.
# 176.
ID: 5ICP21-31239-2
Project name: Мюзикл «ТУК-ТУК ХАОС: ПОЛЮВАННЯ ЗА КОНТЕНТОМ»
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1448663.00
The requested amount from the UCF: 595663.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Комар Катерина Едуардівна
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Сучасний соціально-розважальний МЮЗИКЛ про життя підлітків у сучасному віртуальному світі. В нашому сучасному середовищі велику роль займає діджиталізація суспільства. Але з ростом цифрової трансформації ми маємо і негативний вплив на розвиток підростаючого покоління. Гаджети займають все більшу частину життєвого простору дітей/підлітків, витісняючи загальні життєві потреби в живому спілкуванні, заняття спортом, прогулянки тощо. Крім того зявляється конфлікт інтересів двох поколінь. Батьки забороняють користуватися гаджетами, а діти навпаки хочуть користуватися ними все більше. Ми хочемо показати вплив цифрових технологій на розвиток дітей і різнобічність можливостей сучасних технологій. Завдяки інтерактивному проникненню в тему мюзиклу діти та їх батьки можуть усвідомити важливість правильного користування гаджетами та знайти спільне.
# 177.
ID: 5ICP21-31465
Project name: Інтерактивна вистава “Відверто про булінг”
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1068060
The requested amount from the UCF: 1068060.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Інклюзивне театральне об’єднання «АРТ-ПЛЕЙБЕК»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київський та Одеський регіони,
Project description: Інтерактивна вистава “Відверто про булінг” - це унікальний культурний продукт, який поєднує три партисипативні театральні методики (постдокументальний театр, плейбек-театр та форум-театр) та висвітлює проблему булінгу серед підлітків. Під час реалізації проекту на етапі підготовки буде проведено майстерню постдокументального театру, розроблено постдокументальну виставу на тему булінгу, проведено зйомку вистави. Далі команда акторів відвідає підготовчий тренінг з використанням елементів плейбек-театру та форум-театру з метою розробки сценарію заходу за участі підлітків. Після чого буде проведено серію показів для підлітків у школах у форматі: перегляд відео постдокументальної вистави, рефлексія теми булінгу через елементи плейбек-театру та форум-театру та обговорення стратегії протидії булінгу. Також буде розроблено методичні рекомендації “Я знаю, як зупинити булінг!” щодо використання інтерактивного театру як інструменту протидії булінгу серед підлітків.
# 178.
ID: 5ICP21-31581
Project name: «Постановка музичної моновистави з елементами театру ляльок «А риби сплять?» за Єнсом Рашке на сцені Київського академічного театру юного глядача на Липках»
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 550000
The requested amount from the UCF: 550000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр юного глядача на Липках"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Київська область, місто Київ,
Project description: Сучасна п’єса німецього драматурга Єнса Рашке «А риби сплять?» реалізується командою у формі музичної вистави з елементами театру ляльок. Вистава підіймає одну із найнепростіших тем для розмови з дітьми — тему смерті. Для багатьох дорослих вона досі залишається табуйованою, батьки і педагоги не готові відверто говорити з дітьми про смерть, що згодом призводить до зведення психологічних бар'єрів між близькими людьми. «А риби сплять?» — це погляд на світ і смерть очима дитини; на стосунки з найближчими людьми — батьками. Це роздуми про те, як важко буває знайти в собі сили, аби зважитися на відвертий діалог.
# 179.
ID: 5ICP21-31712-3
Project name: Постановка опери «Діалоги кармеліток» Франсіса Пуленка
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 3023489
The requested amount from the UCF: 2451969
Competition type: Individual
Full name of the organization: Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Львівська національна опера вперше готує постановку однієї із найзнаковіших опер ХХ століття – «Діалоги кармеліток» французького композитора Ф. Пуленка, яка ще жодного разу не виконувалася в Україні. Постановка є важливою для професійного росту колективу театру, з огляду на розширення репертуару оперою ХХ століття та із французькою мовою виконання. Також унікальною буде режисерська концепція вистави, яка вперше в Україні на оперній сцені порушуватиме проблему харасменту, а також втілюватиме ідею духовного та релігійного пошуків та самоізоляції від зовнішнього світу, як наслідку пережитого психологічного насилля.
# 180.
ID: 5ICP21-31874
Project name: Енеїда
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1786033.50
The requested amount from the UCF: 1786033.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ АП ЮЕЙ СТУДІО
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт "Енеїда” - це два покази вуличної вистави вуличного театру на ходулях, приурочених до Дня захисників і захисниць України та Дня козацтва . В основу сюжету покладено поему Івана Котляревського "Енеїда", яка започаткувала становлення новочасної української літератури. Вистава демонструє незламність українського духу, волелюбність і працьовитість українського народу, розповідає про український побут того часу, а використання відкритого простору, вогню, ходуль та інших засобів дає нові можливості у порівнянні з традиційною театральною сценою. Виконання цієї вистави на одній з центральних площ міста дозволить залучити багато шанувальників театру, а велика сцена дасть можливість реалізувати видовищне масштабне шоу.
# 181.
ID: 5ICP21-32055
Project name: "Danse macabre. Війна. Любов. Смерть" Музично-документальна вистава
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2745460.00
The requested amount from the UCF: 2481460.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Горбань Ірина Олександрівна
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Danse macabre. Війна. Любов. Смерть.» - це нова музично-документальна вистава фрік-кабаре “Dakh Daughters” та режисера Влада Троїцького. Проєкт утворює диптих з попереднім спектаклем формації - “Make Up”, де досліджувався феномен артиста і його життєтворчості. «Danse macabre» - це вистава-дзеркало, через яку акторки вдивляються у самих себе, бо присвячена їхнім реальним історіям та роздумам на тему смерті, подіям у країні крізь життя людей та життєпису людини на тлі великих історичних подій. Унікальним і незвичним є поєднання документального театру з музичним. Основним продуктом стане вистава, прем’єра якої відбудеться в жовтні 2022 в Центрі Культури і Мистецтв КПІ, а також аудіоальбом музичних композицій з вистави, записаний в серпні-вересні 2022.
# 182.
ID: 5ICP21-32163
Project name: Цикл вистав "Нотний портрет": вистави "Життя в ритмі танго. П`яццолла" і "Рудий коханець. Вівальді"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 934800
The requested amount from the UCF: 904800
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Театр Маскам Рад"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект передбачає відновлення на новому рівні постановок 2-х "синтетичних" вистав з циклу "Нотниій портрет": "Рудий коханець"(Вівальді) і "Життя в ритмі танго" (П`яццолла) з використанням живої музики (камерний ансамбль) та артистів балету
# 183.
ID: 5ICP21-32233
Project name: Експериментальна інтерактивна трагікомедія абсурду “МАРШРУТКА”
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2302925
The requested amount from the UCF: 2264450
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Руда Кристина Анатоліївна
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро,
Project description: Це експериментальна інтерактивна трагікомедія абсурду на одну дію з міні-моновиставами всередині, з елементами пантоміми, буфонади, гротеску, з піснями, танцями та залученням публіки. Глядачі теж знаходяться нібито «в маршрутці». Перед виставою, «контролер» перевіряє талончики на проїзд, які роздаються при вході, а також аркушики з репліками, які можна викрикувати глядачам з місця «проїзду» (за бажанням). Деякі актори другого плану знаходяться в залі та подають репліки з місць. Українська письменниця Ірен Роздобудько та ГО “Театральна студія Вечірній театр” разом створять виставу із залученням ветеранів АТО/ООС. Проєкт покликаний сприяти залученню до культурного життя та соціалізації учасників та учасниць АТО/ООС Дніпра і Дніпропетровської області.
# 184.
ID: 5ICP21-32241
Project name: Провінційний театр в сучасних вимірах
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 399026
The requested amount from the UCF: 362526
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Калуська міська філія Союзу Українок"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Калуш, Івано-Франківська область, м. Коломия, Івано-Франківська область, Калуська ОТГ,
Project description: Використання сучасної драматургії, постановка вистави та відеозапис для популяризації серед різних груп населення у сучасних форматах (інтернет).
# 185.
ID: 5ICP21-32278
Project name: "Екстрим Магія"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2500000
The requested amount from the UCF: 2500000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Новосьолов Євгеній Олександрович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Популяризація та розвиток сучасного Українського циркового мистецтва, у жанрі ілюзія.
# 186.
ID: 5ICP21-32355
Project name: Перша українська дитяча вистава в імерсійному просторі "Шепіт янгола"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1178916.00
The requested amount from the UCF: 1138916.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа – підприємець ЛЯСОТА СТАНІСЛАВА АНДРІЇВНА
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Усі ми родом із дитинства, світу чудес та дива, проте дорослішаючи, ми часто про це забуваємо. Та час від часу в моменти тривоги та відчаю ми повертаємось туди, де було затишно та спокійно, туди, де ти чуєш голос маминої колискової та віриш в добро разом з героями улюбленого оповідання або казки. В зазначеній грантовій заявці ми презентуємо цікавий інноваційний та пізнавальний продукт для дітей, а саме постановку першої української дитячої вистави з елементами віджеїнгу та 3D - мапінгу. Сучасні діти - покоління Z, народились в еру новітніх технологій і тому їх життя неможливе без інтернету та гаджетів. Ми хочемо зберегти для них чарівний світ дитинства та дива і маємо змогу зробити це сучасними методами та способами. Проєкт передбачає постановку дитячої вистави в імерсивному просторі (формат 360 градусів), коли діти є не просто спостерігачами, а безпосередніми учасниками сценічного дійства, яке розгортається навколо них. Особливістю вистави є те, що вона написана українською письменницею та відноситься до виключно українського контенту, адже проаналізувавши репертуари дитячих театрів та театральних вистав, ми побачили, що всі вони працюють із казками не українських авторів. Наведемо декілька прикладів "Снігова королева" - автор данський письменник Ганс Крістіан Андерсон, "Чарівник країни Оз" - американський письменник Лімін-Френк Баум, "Червоний капелюшок" - французький письменник Шарль Перро, "12 місяців" - радянський письменник Самуіл Маршак тощо. Автори проєкту вважають постановку вистави не просто цікаво-розважальною, а й суспільно-важливою, оскільки сюжет вистави приховує істинні моральні цінності формування яких у молодого покоління має бути невід'ємною у системі цілісного становлення майбутньої особистості. "Шепіт янгола" - вистава, яка змінює уявлення про театральну постановку, її неможливо віднести до жанру повноцінного мюзиклу, вона не є виключно театральним продуктом, вона гармонійно поєднує музичну та літературну частини, що доповнюється сучасними інноваціями і адаптує її під реалії сьогодення. Гра акторів, музичний супровід, дикторський голос та живі проєкції навколо - полі функційний проєкт, який не дозволить дітям залишитись байдужим. В рамках реалізації грантової заявки відбудеться написання сценарію, музичного супроводу, створення диджитальних проєкцій, відбудеться перша презентація готового продукту та буде створено відеозапис із відкритим доступом до нього (розміщення на соціальних сторінках проєкту). Ми маємо на меті укладати договір (умову) принаймні із однією, а надалі більше, артпросторами на постійну ротацію вистави.
# 187.
ID: 5ICP21-32359
Project name: "Шлях до Бродвею" - проєкт міжнародної співпраці із постановки першого українського мюзиклу "On the Dotted Line" Ернеста Дерябіна за твором українського письменника Миколи Хвильового "Я - РОМАНТИКА"  в одному із Бродвейських театрів
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1306728.00
The requested amount from the UCF: 1266728.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛА-КОНЦЕРТ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Чи часто ми чуємо ім'я України та українців в міжнародному мистецькому співтоваристі? Так, адже Україна - це країна, яка народжує музичних геніїв. "Вагнерівська примадонна" XX ст. Соломія Крушельниця,  український хор Олександра Кошиця та код нації "Щедрик" Миколи Леонтовича, "Березіль" Леся Курбаса - це те, що робило і робить нас відомими. В цьому проєкті ми маємо на меті зробити новий ривок, цього разу туди, де мріє опинись кожен, туди, де театр, танець і музика об'єднані в нестримному пориві до свободи. Наш шлях до Бродвею. Саме в Україні народився талановитий музикант, яким ми можемо пишатись, він вже підкорив викладачів та мистецтвознавців коледжу "Берклі" (Бостон), отримавши в цьому найпрестижнішому навчальному закладі три вищих освіти за трьома різними спеціальностями. Хлопець зміг вибороти стипендію на навчання і половину грошей за нього сплачує уряд США, проте Ернест ніколи не забуває звідки він родом і де черпає своє натхнення. "On the Dotted Line" в перекладі "Пунктирна лінія" - мюзикл за мотивами твору українського письменника Миколи Хвильового "Я - романтика". Перший мюзикл, який написаний за мотивами українських письменників класиків. перший англомовний мюзикл про життя просто го українця та шлях до свободи та незалежності. Силами коледжу вже було поставлено декілька фрагментів із мюзиклу, який із перших нот припав до душі слухачам та артистам. Проте щоб пройти далі та поставити мюзикл в одному із театрів Бродвею необхідно його поставити спочатку на так званому Бродвей Офф (будь-якому американському театрі, але який знаходиться не на Бродвеї). Якщо вистава сподобається глядачеві та спонсорам, тоді "Пунктирна лінія" може з'явитись на центральнеій лінії Нью-Йорку. Наш проєкт націлений допомогти втілити американську мрію та зробити все аби на Бродвеї з'явився перший український мюзикл. Реалізація проєкту передбачає створення відеоролику та запису мюзиклу із камерним оркестром та солістами; презентаційного ролику у вигляді інтро (промо) мюзиклу для подальшого використання як презентаційного матеріалу в театрах Нью-Йорку, що стане підгрунтям до повноцінної постановки мюзиклу на одному театрів Бродвей Офф, а в майбутньому в одному з 40 театрів головної алеї Бродвею.
# 188.
ID: 5ICP21-32372
Project name: Вистава-генезис «Тіні забутих предків»
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1853444.60
The requested amount from the UCF: 1699944.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Молодій Роман Володимирович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Вистава-дослідження метафізики буття, що базується на романі Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків». Новий ракурс сприйняття твору українського модерніста, як інноваційного засобу занурення людини в стан єднання з всесвітом.
# 189.
ID: 5ICP21-32408
Project name: Цирковий мюзикл з елементами мультимедійних технологій «ВЕЛИКЕ ВІДКРИТТЯ»
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 3564733.00
The requested amount from the UCF: 2902113.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Дитячий шаховий клуб "Е2-Е4"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Вперше в Україні проєкт реалізує постановку українського мюзиклу у безпрецедентно новому жанрі, а саме – поєднанні циркового та музично-театрального мистецтв з використанням елементів мультимедійних технологій. «Велике відкриття» – це масштабне та захопливе шоу, в якому тісно переплітаються професійний вокал, сучасна хореографія, захопливі акробатичні номери, і все це в супроводі видовищних спецефектів, які підсилюють емоційне сприйняття глядача та «оживляють» все музично-театральне дійство. Цирк-мюзикл «Велике відкриття» створено під авторством Олександара Злотника (музика) та Олексанра Вратарьова (лібрето), він є свого роду відновленням та осучасненням їх першої української вистави у жанрі мюзикл «Екватор», постановка якої відбулась 2003 р. (режисер-постановник Віктор Шулаков, генеральний продюсер мюзиклу Алан Холлі). Однак в сучасному варіанті твору взято за основу лише центральну ідею п’єси, новостворений мюзикл написано виключно українською мовою, змінено музичне аранжування та внесено корективи до тексту, що дозволяє розкрити сюжет в принципово новому форматі. Дійство насичене пригодницькою атмосферою, реалістичністю застосування мультимедійних технологій, карколомними трюками, масовістю вокальних та циркових сцен. Для комфортної та професійної роботи буде застосовано передові звукові технології, а для видовищності – жанри на межі людських можливостей. Учасники та весь артистичний склад циркового мюзиклу будуть підібрані на основі кастингу, що дозволить в повній мірі сформувати зірковий склад з маловідомих талановитих виконавців та артистів циркового жанру.
# 190.
ID: 5ICP22-00367
Project name: IX Конкурс п'єс "Драма.UA"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1251512
The requested amount from the UCF: 1251512
Competition type: National
Full name of the organization: ЛММГО "Мистецька майстерня "Драбина"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Харків,
Project description: Проєкт “ІХ Конкурс п’єс “Драма.UA” має за мету утвердити сучасну українську драматургію як в театральному полі, так і в літературному шляхом підтримки і заохочення сучасних драматургів та драматургинь до створення нових п’єс, їхньої презентації та промоції. Тому проєкт складається з 3-ох взаємопов’язаних етапів. Перший етап - проведення IX Конкурсу п’єс “Драма.UA”, який продовжить свою місію підтримувати українську професійну спільноту драматургів та драматургинь, стимулюючи грошовою винагородою. Другий етап - проведення міні-фестивалю читань за підсумками Конкурсу в двох містах - Харкові та Львові - завдяки партнерству 3-ох організацій: ГО Мистецька майстерня “Драбина”, Театру Лесі Українки (Львів) та Парад Фесту (Харків). Третій етап - публікація найкращих 4-ох п’єс у формі друкованої антології за підсумками ІХ Конкурсу “Драма.UA” для укріплення української драматургії як літератури та розповсюдження її щонайменше серед театральної спільноти.
# 191.
ID: 5ICP22-27185
Project name: "De Libertate козацькі апокрифи" Необароковий перформанс
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2300000
The requested amount from the UCF: 2300000
Competition type: National
Full name of the organization: Товариство з Обмеженою Відповідальністю "ТАЛАНТ-Н"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Сєвєродонецьк,
Project description: Кроссекторальний та багатошаровий мистецький проєкт “De libertate. Козацькі апокрифи" передбачає співпрацю творчої команди, яка працює над створенням музично-театрального перформансу із музейною інституцією, а саме Музеєм книги і друкарства України. А також - співпрацю з експертами: науковцями, істориками та музикознавцями. Планується створення основного продукту проєкту - перформансу, його презентація в Києві та Сєвєродонецьку, проведення в офлайн і онлайн форматі серії просвітницьких лекцій, а також буде реалізоване видання для дітей і підлітків, присвячене популяризації української історії та культури, яке також міститиме лібрето перформансу, створене в ході проєкту.
# 192.
ID: 5ICP22-31346
Project name: Online вразливість - 2022
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1720350
The requested amount from the UCF: 1720350
Competition type: National
Full name of the organization: Міжнародна громадська організація "Міжнародний центр розвитку і лідерства"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Одеса, Дніпро.,
Project description: Зміцнити цінність цифрової культури та поваги до цифрових прав людини в суспільстві, розкривши ситуації, які відбуваються в інтернеті щоденно, але замовчуються, шляхом створення інноваційної театральної вистави. Результат 1: залучено більшу кількість споживачів українського перформативного мистецтва. Результат 2: підвищено культуру цифрової поведінки в Україні.
# 193.
ID: 5ICP22-31534
Project name: «Взаємодія митців»
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 784900
The requested amount from the UCF: 784900
Competition type: National
Full name of the organization: Одескький академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Івано-Франківськ, м. Рівне,
Project description: Гастрольний тур "Взаємодія митців" Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька за маршрутом: м. Івано-Франківськ - м. Рівне
# 194.
ID: 5ICP22-31628
Project name: Цирк це...
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2215827
The requested amount from the UCF: 2215827
Competition type: National
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОН-ЦЕ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, Одеса, Львів,
Project description: Через повнометражний документальний фільм показати, що цирк це повноцінний, загадковий і найбільш синтезний вид мистецтва, який поєднує в собі практично всі сценічні жанри. Мета проекту – донести глядачу глибину та унікальність циркового мистецтва, збільшити його популярність і головне – почати змінювати стереотипи навколо цього мистецтва. Завдання: - розкрити глядачеві циркове мистецтво як багатокомпонентну творчу одиницю серед мистецьких напрямів - привернути увагу держави до проблем, які потребують спільного вирішення - підвищити пізнаваність артистів цирку - донести, що за це мистецтво потрібно платити не менше ніж за концерти представників ШОУ-бізнесу. Щоб забезпечити гідні умови та оплату праці.
# 195.
ID: 5ICP22-31916
Project name: Вистава «‎Просто хочеться жити»‎
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 442596.00
The requested amount from the UCF: 442596.00
Competition type: National
Full name of the organization: Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр "Актор"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро, Харків, Біла Церква, Вінниця,
Project description: «Просто хочеться жити» — театральна вистава, у якій розповідаються історії біженців та вимушено переміщених осіб, що проживають в Україні. Вона була створена у співпраці Київського академічного театру юного глядача на Липках з представниками ініціативної молоді, а також студентами та випускниками профільних театральних вузів. Безпосередню участь у розвитку проєкту беруть біженці та внутрішньо переміщені особи. Вистава створена на основі історій реальних людей — саме ці історії ми хочемо розповісти глядачам. Нашою ціллю є гастролі Україною, щоб залучити до перегляду якомога більшу кількість глядачів. Ми прагнемо підвищити обізнаність людей, досягти зниження рівня нетерпимості, покращити інтеграцію біженців та внутрішньо переміщених осіб в українське суспільство.
# 196.
ID: 5ICP23-00856
Project name: Європейські гастролі театру «Публіцист»
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 522318
The requested amount from the UCF: 368318
Competition type: International
Full name of the organization: ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧИЙ ЦЕНТР "ПУБЛІЦИСТ"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Нюрнберг,
Project description: Показ вистави-ораторії "Наркомати" на фестивалі "Trigger" в місті Нюрнберг (Німеччина). Проєкт складається з перевезення трупи та декорацій з Харкова в Нюрнберг та у зворотньому напрямку, власне з показу вистави, обговорення вистави з глядачами та воршкшопу з тілесного документального висловлювання для театральних діячів Нюрнберга.
# 197.
ID: 5ICP23-01025
Project name: Педро та Інеш
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2100755.00
The requested amount from the UCF: 1348765.00
Competition type: International
Full name of the organization: Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Херсон, Україна, м. Брага, Португалія, Барселош, Португалія, Коїмбра, Португалія, Браганса, Португалія, Сантьяго-де-компостела, Іспанія,
Project description: Створення ко-продукції в 2022 році, вистава PEDRO E INÊS, постановка португальського режисера Руї Мадейра, дизайн костюмів Мануели Бронзе, музика Пауло Браганча, двомовний акторський склад, що складається з акторів театру ім. М. Куліша, м. Херсон та театральної компанії м. Брага, Португалія, з подальши показом вистави як в Україні, включаючи репертуар Херсонського театру ім. М. Куліша, так і заплановано в театрах Португалії як для португальського глядача так і української діаспори. Відтворення португальськог міфу, але з ідеєю відкриття Європи, заснованої на памяті та бажанні краще пізнати себе і навчитичся жити в різноманітті та відмінностях, в пошуках інших способів, які художники відшукують самі, щоб вимальовувати нові горизонти культурної дипломатії.
# 198.
ID: 5ICP23-02548
Project name: Організація гастролей українських та іноземних виконавців монодрам в рамках "ІІІ Міжнародного фестивалю монодрам "Solo Plays Fest"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1094500.00
The requested amount from the UCF: 1064500.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Міжнародний соціально-культурний проєкт "Джойфест"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт передбачає здійснення організації гастролей українських та іноземних виконавців монодрам в рамках "ІІІ Міжнародного фестивалю монодрам "Solo Plays Fest"
# 199.
ID: 5ICP23-27859
Project name: «Химерні казки пана Шенберга. Гра в хованки з паном Лятошинським»
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2494020.00
The requested amount from the UCF: 2494020.00
Competition type: International
Full name of the organization: ГО "ІГНЕА КОРДА"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Відень, Лінц,
Project description: Проєкт міжнародної співпраці (Україна- Австрія) "Химерні казки пана Шенберга. Гра в хованки з паном Лятошинським" окрім основного мистецького продукту - імерсивного музично-театрального перфомансу, вміщує в собі також кілька важливих складових: практичні пошуки нового методу творчої співпраці на лабораторному етапі - методу змінного імпульсу, співпраця із музейними інституціями та експертами, випуск невід'ємного від проєкту просвітницього подкасту та гастрольний тур з прем'єрними показами до Відня та Лінца, створення онлайн версії перформансу для широкої аудиторії.
# 200.
ID: 5ICP23-27882
Project name: Корольов. Незламний.
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 1734790.00
The requested amount from the UCF: 1694790.00
Competition type: International
Full name of the organization: Житомирська обласна молодіжна громадська організація "Цілком природно"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Житомир, Житомирська область, Куліоніс, Литва,
Project description: Створення сучасної перформативної художньо-документальної вистави про Сергія Павловича Корольова - «Корольов.Незламний.» Режисер Петро Авраменко. Наразі ніхто з авторів кінострічок, театральних режисерів не зосереджували увагу на постаті Корольова як на людини творця, мислителя та мрійника. Унікальною ідеєю вистави є необхідність донести до глядача історичну правду про долю Корольова. Розкрити роль та значення українського періоду життя (Житомир, Ніжин, Одеса, Київ, Харків), коли формувалася особистість майбутнього першопроходця космосу. Важливо, щоб створення цієї вистави відбулося на його батьківщині – Житомирщині. Для створення вистави буде залучено театральних фахівців, експертів із різних сфер мистецької та наукової діяльності, інженерів, істориків.
# 201.
ID: 5ICP23-30930
Project name: 5D Казка мюзикл-шоу "Mystery Карпатської Мольфарки"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2486000.00
The requested amount from the UCF: 2360000.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація «‎Творче об'єднання «‎Продіс»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Бориспіль, Лодзь (Польща), Київ,
Project description: Проєкт - це авторська 5D казка мюзикл-шоу(трупа 66 осіб) єдиної в Україні загальноосвітньої школи з театральними класами та професійних акторів, що створена на основі культурної спадщини регіонів України, з використанням сучасних інноваційних та технічних можливостей, графічних декорацій на основі мультимедійної платформи, з написанням авторського аудіоряду та використанням етнічних мотивів. Для проєкту розроблено: авторську ексклюзивну колекцію костюмів; сценографію у вигляді сучасних декорацій, реквізитів та бутафорії. Проєкт масштабує різновиди сучасного театрального мистецтва, спонукає до промоції української мови, вивчення народних традицій та популяризацію української патріотичної приналежності. А також надає можливість кроссекторальній, міжнародній інтеграції, обміну досвідом та просуванню українського культурного продукту у європейський простір.
# 202.
ID: 5ICP23-32207
Project name: Вистава-дослідження "Медея"
LOT: LOT 2. Theatre and Circus
General budget: 2493153
The requested amount from the UCF: 2393153
Competition type: International
Full name of the organization: Львівське обласне відділення Всеукраїнської творчої спілки "Конгрес літераторів України"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Берлін,
Project description: Вистава-дослідження “Медея” - це проєкт, який ми створюємо базуючись на власному досвіді. Завдяки йому ми хочемо репрезентувати мігрантський досвід загалом, який притаманний не лише українцям, але й загалом усім, хто став мігрантом сьогодні. Таким чином, ми хочемо внести український мігрантський досвід у загальний контекст всіх тих, хто зараз мешкає не у своєму рідному місті чи країні. Засобами класичної трагедії “Медея” команда розкриє сучасний стан речей в мігрантській політиці країн-членів Європейського Союзу. Саме ця трагедія є першим текстом в історії людства, який розкриває мігрантську тему. Окрім того, він піднімає питання прав людини, що зараз є актуальним як ніколи. У цьому контексті команда зможе розказати про свій досвід із так званої безпечної емоційної відстані, адже мігрантська тема є завжди травматичним досвідом. У виставі буде використана не тільки українська мова, але й унікальна неправильна німецька мова, а також англійська мова з акцентами, аби легітимізувати різноманітність мов зараз та надати голоси мігрантам, адже вони були їх довгий час позбавлені.
# 203.
ID: 5ICP31-00303
Project name: Випуск і презентація альбому видатного українського скульптора Анатолія Куща «Сакральний світ України. Коло Свароже»
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 670456.00
The requested amount from the UCF: 630456.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бихун Віктор Юрійович
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Проект являє собою видання мистецького альбому видатного українського скульптора світового рівня, академіка Національної академії мистецтв України, Народного художника України Анатолія Куща – це перша найбільш повна презентація творчого доробку митця.
# 204.
ID: 5ICP31-00304
Project name: Книга "Олег Мальований. Вік краси"
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 1051150.00
The requested amount from the UCF: 1051150.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТЕХНОЛОГІЧНИЙ БІЗНЕС-ІНКУБАТОР "ХАРКІВСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ"
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Харків,
Project description: Книга “Олег Мальований. Вік краси” - візуально-текстове біографічне видання, присвячене одному із засновників Харківської школи фотографії Олегу Мальованому, новатору у технічних експеремантах з фотографію, класику українського мистецтва. Книга буде складатись з інтерв’ю з Олегом Івановичем, його ключових серій, а також архівних матеріалів. Текст та зображення будуть створювати своєрідний цілісний діалог, в якому спогади та історії супроводжуються фоторгафічними серіями та роботами. У назві книги присутня одна із найвідоміших робіт Олега Мальованого, що була початком його експериментів з трансформацією зображення. Вік краси - це робота 1972 року, зроблена у техніці кольорових еквіденситів, що є візитівкою автора.
# 205.
ID: 5ICP31-00380
Project name: Народна культура Херсонщини
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 903998.26
The requested amount from the UCF: 903998.26
Competition type: Individual
Full name of the organization: Херсонський обласний Центр народної творчості
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Херсонська область,
Project description: Мета. Вивчення та популяризація народної культури Херсонщини. Відкриття нових імен. Створення фундаментальної праці сприятиме популяризації традиційної культури в регіоні та Херсонщини в Україні, залученню ресурсів у розвиток і збереження нематеріальної культурної спадщини краю, надасть можливість просуванню інвестиційних проєктів.
# 206.
ID: 5ICP31-00440
Project name: Петрівка
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 974205.00
The requested amount from the UCF: 974205.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ліміна Поліна Андріївна
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ,
Project description: Книжка “Петрівка” — це культурологічно-мистецьке видання про однойменний букіністичний ринок у Києві, який незабаром має зникнути з мапи міста.Основні завдання книжкового проєкту — зберегти пам’ять і важливі матеріали про культове місце, критично поглянути на його проблематику та започаткувати мистецькі рефлексії довкола цього феномену.
# 207.
ID: 5ICP31-00447
Project name: Червоний голод. Графічна адаптація
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 1055690
The requested amount from the UCF: 1055690
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФО-П Омельяненко Лілія Сергіївна
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Україна, м.Київ, Україна, м. Львів,
Project description: Видання першого в Україні коміксу про Голодомор, який є адаптацією світового бестселлера «Червоний голод» американської історикині, письменниці та журналістки єврейсько-польського походження, редакторки «The Economist» і членкині видавничої ради «The Washington Post» Енн Епплбом.
# 208.
ID: 5ICP31-00495
Project name: Видання книги "Традиційний народний одяг Закарпаття"
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 773900.00
The requested amount from the UCF: 756900.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад "Закарпатський музей народної архітектури та побуту" Закарпатської обласної ради
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: м. Ужгород, Закарпатська область, м. Київ, м. Львів,
Project description: Проект спрямований на створення ілюстрованого науково-популярного видання Василя Коцана «Традиційний народний одяг Закарпаття». Метою проекту є популяризація та збереження народного вбрання Закарпаття, поширення знань про культуру та традиції краю, що є складовою загальноукраїнської культури. Унікальність книги полягає в тому, що це буде перше комплексне видання про важливу частину культурної спадщини – традиційне народне вбрання етнографічних груп Закарпаття (долинян, гуцулів, бойків, лемків) та національних меншин (угорців, румун, словаків). Результатом проекту стане видання книги тиражем 500 примірників та створення її відповідника у форматі pdf для вільного доступу, його презентація у трьох містах України – Ужгороді, Львові та Києві.
# 209.
ID: 5ICP31-00628
Project name: 100 поезій Василя Стуса французькою мовою
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 417130
The requested amount from the UCF: 417130
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Майстер книг»
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт має на меті започаткувати видання серії книг-білінгв, до якої увійдуть переклади поезії українських авторів мовами світу. У 2022 році плануємо підготувати та видати першу книгу: 100 поезій Василя Стуса в перекладах французькою мовою Жоржа Ніва. Плануємо широкий піар проєкту, презентації видань як в Україні, так і за кордоном, у Франції.
# 210.
ID: 5ICP31-00653
Project name: Диво дивнеє. Українська хорова мініатюра
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 426000
The requested amount from the UCF: 426000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Розповсюдження видання по всій Україні,
Project description: Мультидисциплінарний проєкт, який включає підготовку, випуск та розповсюдження видання найвідоміших українських хорових мініатюр, основаних на фольклорі. QR-коди будуть містити посилання на еталонне виконання творів камерним хором "Київ". Текст усіх творів буде поданий з транслітерацією латиницею. Розповсюдження видання по всіх спеціалізованих учбових закладах, хорових колективах України та діаспори. Викладення усіх матеріалів видання в мережі Інтернет у вільному доступі для світової музичної спільноти.
# 211.
ID: 5ICP31-00711
Project name: "Василь Барвінський. Ноти з попелу"
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 832343.64
The requested amount from the UCF: 832343.64
Competition type: Individual
Full name of the organization: Мале приватне підприємство "БУКРЕК"
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Чернівці (макетування, дизайн, верстка, створення електронної версії книги; друк та видання книги; запис відео; проведення презентаційних заходів), Львів (оцифрування нот, підготовка та упорядкування матеріалів; запис відео; презентаційні заходи),
Project description: Проєкт інтегрує в український і світовий культурний контекст неоприлюднені твори композитора Василя Барвінського, який пережив десятирічне заслання в мордовських концтаборах і спалення совєтами своїх нот. Частину з них автор відновив після заслання. Дещо знайшлося нещодавно за кордоном. Відродження та популяризація творчості Барвінського покликані не лише відновити історичну справедливість, але й зазвучати у вокально-хоровому континуумі світового музичного виконавства та музикознавства. Мультижанрове нотне видання у кількості 500 примірників буде безкоштовно передане бібліотекам, філармоніям, навчальним музичним закладам та МЗС, доступне в електронній версії. Під QR-кодами у книзі подано записи відео концертів за творами композитора.
# 212.
ID: 5ICP31-00758-4
Project name: ГРА В ЛЯЛЬКИ. Алла Підлужна
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 536462.00
The requested amount from the UCF: 501462.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство "АВІАЗ"
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ та всі області (через презентацію в обласних бібліотеках для дітей),
Project description: Проект має на меті підтримку і популяризацію національного мистецтва театру ляльок як жанру, який охоплює широке коло глядацької аудиторії, у ґрунтовному театрознавчому дослідженні – ознайомлення з творчим шляхом людини, фундатора українського театру ляльок, видатного режисера, народного артиста України, заслуженого діяча мистецтв Польщі, театрального педагога Юрія СІКАЛА (1938-2017).
# 213.
ID: 5ICP31-00791
Project name: Популяризація книг краєзнавців Луганщини
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 573442.00
The requested amount from the UCF: 548836.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Вибір"
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Луганська область,
Project description: Створення друкованих та відцифрованих об’єктів (книжка, сайт – цифровий архів) нематеріальної культурної спадщини Луганського краю, проведення комплексу заходів з їх популяризації, націлених на сприяння формуванню та розвитку української ідентичності різних аудиторій населення регіону Луганщини. Підготовка та друк книги «Українське коріння Луганщини». Наповнення веб-порталу «Історико-культурні ресурси Луганщини». Створення електронної та аудіо книг. Проведення масових меморіальних заходів в населених пунктах заснованих запорожцями та чумаками. Розповсюдження інформаційних продуктів в медіа. Презентації книги та веб-порталу в 26 новостворених громадах. Передача книг в бібліотеки і школи. Прес-конференція.
# 214.
ID: 5ICP31-00843
Project name: Видання та розповсюдження річного комплекту альманаху «Книжний гостинець»
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 320000
The requested amount from the UCF: 320000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Публічна бібліотека ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: м. Кременець,
Project description: Комплекс заходів спрямованих на до друкарську підготовку, друк та розповсюдження шести випусків альманаху книжників і книголюбів "Книжний гостинець" силами працівників Публічної бібліотеки імені Юліуша Словацького (м. Кременець), письменників, які проживають у Кременецькому районі Тернопільської області, залучених фахівців бібліотечної справи та літературної творчості з провідних установ та організацій України.
# 215.
ID: 5ICP31-00943
Project name: Створення серії книг "Подорож по Сонячній системі"
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 1509982.00
The requested amount from the UCF: 1499982.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа - підприємець Насінський Микола Геннадійович
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Проєкт “Подорож по сонячній системі”, що має на меті реалізувати Організація - заявник - це серія пізнавально - художніх книг із доповненою реальністю (AR), що висвітлює тему Сонячної системи та космосу в цілому. Команда проєкту планує видання серії книг двома мовами: українською та англійською, для того аби серія стала популярною не лише на українському ринку, але й на ринку США - куди команда проєкту планує також вийти з для промоції української книги та мови
# 216.
ID: 5ICP31-00959
Project name: Книжка «Я під’їжджала до міста, якого ще не знала»
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 1499802.95
The requested amount from the UCF: 1499802.95
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт"
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: м. Дніпро, Дніпропетровська обл., м. Київ, Київська обл., м. Львів, Львівська обл., м. Харків, Харківська обл., м. Одеса, Одеська обл.,
Project description: Основна мета проєкту — створення, публікація та промоція книжки «Я під’їжджала до міста, якого ще не знала» (2021) за підсумками однойменної виставки, реалізованої за підтримки УКФ під час Програми резиденцій галереї Артсвіт напрямку «Кураторські практики». Видання створює можливості для аналізу унікальної кураторської методології, яка склалася під час дослідження урбаністичного простору Дніпра, його больових точок, взаємин між містом і його жителями. Видання фіксує та осмислює виняткові кураторські стратегії і порушені виставкою проблеми у широкому культурологічному контексті. Книжку буде презентовано у п’яти містах України, що сприятиме професіоналізації кураторства, утвердженню його як самодостатньої дисципліни в Україні й розумінню виставки як соціально значущого художнього медіуму.
# 217.
ID: 5ICP31-01079
Project name: "Читаємо українське, продукуємо українською"
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 365000
The requested amount from the UCF: 365000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад "Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара" Херсонської обласної ради
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Херсон,
Project description: Створення літературного хабу сприятиме популяризації сучасної української літератури, серед мешканців досить російськомовного міста Херсона; підтримці книговидавничої справи в Україні в цілому. Результатом реалізації проекту стане створення осередку шанувальників сучасної української літератури, збільшення їх кількості.
# 218.
ID: 5ICP31-01157
Project name: Книга-мандрівка. Культура
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 936482
The requested amount from the UCF: 936482
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРІН ПІНГВІН МЕДІА»
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Україна,
Project description: «Книга-мандрівка. Культура» — видання у форматі едьютейнмент, що присвячене культурним надбанням українського народу від пам'яток пізнього палеоліту й до сучасного періоду. Книга буде продовженням проєкту «Книга-мандрівка. Україна» і стане третьою у циклі. Видання матиме 25 ілюстрованих розворотів, кожен з яких розповідатиме про певну галузь культури (наприклад, історію рідної мови). Проєкт прагне стати платформою для пізнання культурної спадщини України та стимулювати читачів до подальших розвідок. А через акцент на здобутках світового значення (наприклад, Петриківський розпис) книга сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності та створенню позитивного іміджу України на світовому рівні. «Книга-мандрівка. Культура» стане візитівкою країни і допоможе швидко ознайомитися із самобутньою культурою українців.
# 219.
ID: 5ICP31-01237
Project name: Вʼячеслав Висковський — режисер, письменник, актор епохи декадансу
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 364513.00
The requested amount from the UCF: 364513.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА АКАДЕМІЯ»
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект – візуальну книгу присвячено кінематографічній та літературній спадщині В’ячеслава Висковського (1881 – 1933) — видатного та недооціненого уродженця України, режисера кіно й театру, прозаїка, сценариста, актора, що був одним із засновників жанру декадентського кіно на території Російської імперії, одним з піонерів кіно на терені України — на одеській кінофабриці Д. Харитонова, автором першого кінотвору українського національного декадансу “Брехня” за В. Винниченком (1918). Метою є популяризація творчості В. Висковського через видання першої присвяченої йому книги. Проект поєднує формати візуальної книги та фахового видання з кіномистецтва. У книзі вперше публікуються авторські кіносценарії В. Висковського, а також оповідання, мемуари, листи, кадри з фільмів. Автор тексту творчої біографії та культурологічного дослідження праць В. Висковського – український кінознавець О. Кирилова.
# 220.
ID: 5ICP31-01426
Project name: Соня Делоне: в пошуках ідентичності
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 1521794.00
The requested amount from the UCF: 1491794.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Тейлор Дж Катерина Володимирівна
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ / Одеса,
Project description: Соня Делоне: в пошуках ідентичності – це проєкт видання двомовного, українська та французька мови, візуально-дослідницького альбому (500 примірників) про Соню Делоне, всесвітньо відому художницю єврейського походження, яка народилася в Україні. Проєкт спрямований на популяризацію знання про художницю та ролі її українського походження у розвитку творчості не тільки в Україні, а й за кордоном. Крім підготовки та друку книги, у рамках проєкту також буде запущено наративний подкаст про життя художниці. Фінальний результат передбачає презентацію видання у рідному місті художниці – Одесі.
# 221.
ID: 5ICP31-01669
Project name: Літературне мистецтво не має кордонів
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 1185129
The requested amount from the UCF: 1182699
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація “Вінницький регіональний центр з інвестицій та розвитку”
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Проєкт створений для удосконалити функціонування літературного ринку та допомогти у пошуку нових шляхів співпраці для всіх учасників індустрії літератури шляхом створення літературного простору (онлайн-платформи) для взаємодії між учасниками видавничого ринку України та інших країн. Створений веб-сайт надасть можливість зареєструватися, розмістити портфоліо та пропозиції до співпраці для авторів, ілюстраторів, перекладачів, редакторів, юристів з авторських прав, дизайнерів книг, видавців України та світу. Платформа також створить різні можливості для спілкування всіх учасників. Автори та видавці з України та інших країн світу матимуть можливість обрати найкращих виконавців для створення книг за принципом кластеру в режимі повного виробничого циклу чи окремих творів.
# 222.
ID: 5ICP31-01761
Project name: Видання збірки "П'єси сучасних українських драматургів"
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 864940.00
The requested amount from the UCF: 864940.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Гарець Ірина Анатоліївна
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Полтава, Одеса, Лисичанськ,
Project description: Видання збірки п’єс сучасних драматургів, з числа засновників «Театру драматургів» та переможців конкурсу «Липневий мед». Проект включає презентацію друкованого видання на книжкових форумах України, а також публікацію електронного варіанту на платформі УкрДрамаХаб, розсилку книги у державні та недержавні театри України, промоційні читки кількох п’єс у п’яти містах країни та постановку однієї п’єси із збірника у «Театрі драматургів».
# 223.
ID: 5ICP31-01788
Project name: Просування літературного часопису «Дебют-газета»: не тільки на папері, а й в електронному форматі
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 778559.0
The requested amount from the UCF: 778559.0
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство «Губернія»
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Україна, Чернігів, Чернігівська, Харків, Харківська, Суми, Сумська, Маріуполь, Донецька, Северодонецька, Луганська, Запоріжжя, Запорізька, Херсон, Херсонська, Запоріжжя, Запорізька,
Project description: Розвивати та популяризувати українське літературне видання «Дебют-газета», підтримувати сучасних українських авторів, безкоштовно друкуючи їхні твори, розповсюджувати видання для масового читача в мережі продажу преси та за передплатою - як поштовою (паперова версія) так і електронну версію (PDF-формат)
# 224.
ID: 5ICP31-01804
Project name: Платформа 3D: думай, дізнавайся, дій
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 1267793.40
The requested amount from the UCF: 1200793.40
Competition type: Individual
Full name of the organization: Централізована бібліотечна система для дорослих міста Львова
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Львів,
Project description: Платформа 3D: думай, дізнавайся, дій – новітня платформа від мережі публічних бібліотек Львова, створена для оптимізації процесу користування бібліотеками та бібліотечними фондами, що надасть доступ до інформації про новини, події та книжкові фонди і новинки бібліотек у швидкий та зручний спосіб. Додаткової цінності платформі надає розроблена система співпраці із інституціями міста, що надають заохочення у вигляді квитків, акцій, тощо за те, що користувач платформи користується послугами бібліотек. Платформа має на меті продемонструвати інновації у діяльності бібліотек, полегшити доступ до наявного книжкового фонду, надати можливість інституціям міста та України, що працюють із читанням промоції і, як результат, покращити стан читання у Львові.
# 225.
ID: 5ICP31-01810
Project name: Видавництво інноваційного коміксу про захист від вірусів та мікробів, догляд за зубами та ротовою порожниною дітей "Зубси проти вірусів та мікробів"
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 772724.20
The requested amount from the UCF: 686654.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавництво "Ірбіс Комікси"
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Львів (виробництво проекту), Україна (реалізація результатів проекту),
Project description: Проект передбачає видавництво сучасного та інноваційного коміксу "Зубси проти Мікробів та Вірусів" з метою залучення дітей віком від 4-5 до 12-13 років до читання, демонструючи це як цікаве заняття. Комікс розкриває важливу тему для дітей - захист від вірусів та мікробів через призму догляду за зубами та ротовою порожниною. Комікс, повністю відповідатиме вимогам гендерного балансу та різноманітності та буде цікавий як хлопчикам, так і дівчаткам. Книга в довготерміновому періоді сприятиме підтриманню здорових звичок населення, культурі догляду за здоров’ям, пропаганді здорового способу життя. В рамках проекту передбачена соціальна інклюзію - 88% накладу буде надіслано до 300 дитячих бібліотек країни з метою надати доступ до книг якомога більшому числу дітей та зокрема дітям чиї батьки не мають можливості придбати такі книги самостійно. В рамках проекту буде підготовлено інтерактивну презентацію з читання однієї з історій коміксу, що буде озвучена професійними акторами, з додаванням звукових та анімаційних ефектів. Така презентація буде надіслана в усі бібліотеки, що отримають книги, щоб бібліотекари змогли проводити із дітьми заходи із читання коміксу (як у онлайн так і у офлайні). Також презентація буде розміщення на Ютуб каналі для безоплатного перегляду усіх бажаючих.
# 226.
ID: 5ICP31-01874
Project name: Пісні Української Кубані
LOT: LOT 3. Literature and Publishing
General budget: 822708.00
The requested amount from the UCF: 792708.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавництво «Дзеркало світу»
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Херсон, Ізмаїл,
Project description: "Пісні Української Кубані", цей проект є продовження серії співаників в яких популяризується українська пісня. Книга містить пісні українською мовою, які зібрані з Кубані та біля ріки Дон. Пісні характеризують ідентичність нашої нації.
</