+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Program registery Culture. Tourism. Regions.

#
ID
Project name
LOT
General budget
The requested amount from the UCF
# 1.
ID: 4REG11-00349
Project name: культурний екотуристичний маршрут "Шляхами древлян"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 996468.58
The requested amount from the UCF: 996468.58
Competition type: Individual
Full name of the organization: відділ культури і туризму виконавчого комітету Коростенської місько ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Коростень, Овруч, Олевськ, Малин,
Project description: «Шляхами древлян» - це новий фактичний і віртуальний туристичний продукт спрямований на популяризацію, ознайомлення, відвідування пам’яток культурної спадщини, геологічно-природніх об’єктів, туристичних локацій громад Коростенського району - Коростеня, Овруча, Олевська, Малина, що являються осередками «древлянської культури», сформованої у давньоруський період VІІІ-X століть. Маршрут проходитиме мережею городищ "древлянського періоду" вказаних міст - складовою міжнародного давньоруського торгового шляху з Києва в Західну Європу (шлях Київ-Регенсбург). Маршрут «Шляхами древлян» може здійснюватись туристами або зацікавленими суб’єктами самостійно, без будь-якого супроводу та без часового обмеження.
# 2.
ID: 4REG11-00470
Project name: Стежками “Нового Світу” Галицької Каліфорнії
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 987178.40
The requested amount from the UCF: 987178.40
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальне некомерційне підприємство “Бориславський міський парк культури і відпочинку” Бориславської міської ради Львівської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: місто Борислав Львівської області, Україна,
Project description: Проект передбачає створення культурно-туристичного маршруту на території перших розробок нафтового та озокеритового промислів в історичній частині Борислава «Новий Світ» з елементами промислових, історико-культурних, етно-побутових і екопросвітницьких об’єктів, віртуальних та арт інсталяцій. Мандрівка маршрутом - це “занурення” туриста в захоплюючу і драматичну історію нафто- та озокеритовидобутку у м. Бориславі, які відбувалися впродовж останніх 200 років, починаючи з примітивних копанок-дучок. Туристичні локації відображають різні часові періоди та події промислово-культурного освоєння Борислава (Австро-Угорщина, Польська Республіка, Радянський Союз, Незалежна Україна), які відбувалися на перетині різних національностей, релігій та культур, в умовах різних особливостей промислової та економічної кон’юнктур, за участі та ролі відомих постатей української і європейської культури – Івана Франка, Стефана Коваліва, Йоганна Зега, Роберта Домса, Йозефа Рота, імператора Франца Йозефа. Проєкт включає ознакування 7 локацій: 1.Карпатська хата 1806 року зі шпихліром; 2.Солоне озеро, 3.Оглядовий майданчик, 4.нафтова дучка початку ХІХ століття, 5.копер та інфраструктура єдиної у Європі озокеритової шахти Австро-Угорського періоду, 6.Шахтарська MENZA “Шахтарочка” та 7.Бориславський парк. Встановлення 3 AR/VR-інсталяцій та створення арт-об’єктів по всій довжині маршруту органічно інтегрує історичні події, промислові, соціальні, політичні, національно-релігійні та екологічні аспекти. Проєкт розпочинається з циклу освітніх семінарів по локальній історії, продовжується створенням та популяризацією нового туристичного маршруту “Стежками “Нового Світу” Галицької Каліфорнії” та завершується його відкриттям та інтеграцією маршруту в міжнародний туристичний маршрут “Нафтовий шлях”
# 3.
ID: 4REG11-00495
Project name: Стежками сироварів Чорногори
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 370769.04
The requested amount from the UCF: 370769.04
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад "Закарпатський музей народної архітектури та побуту" Закарпатської обласної ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Ужгород, смт. Ясіня Рахівського району, с. Лазещина Рахівського району,
Project description: Проект спрямований на популяризацію закарпатського сироваріння та полонинського господарювання шляхом представлення широкому загалу традицій гуцульського вівчарства та знайомства з основними видами карпатських сирів та продуктів сироваріння. Результатом проекту стане створений культурно-туристичний маршрут «Стежками сироварів Чорногори», публікація довідкового видання «Стежками сироварів Чорногори: вікова традиція гуцульського сироваріння» та карти маршруту, створення проморолику «День вівчаря» та виставка в музеї, що знайомитиме відвідувачів з одними із найцікавіших занять українців Карпат. Учасник туристичного маршруту матиме можливість не лише відчути унікальний смак карпатських продуктів сироваріння, але й взяти безпосередню участь у всіх процесах створення сирів, зануритися в атмосферу полонинського побуту, на певний час відчути себе справжнім вівчарем.
# 4.
ID: 4REG11-00580
Project name: «Зелений трикутник Острозького князівства»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 994169.75
The requested amount from the UCF: 994169.75
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МАРКЕТИНГУ»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: місто Острог, Рівненська область, м. Дубно, Рівненська область, смт Гоща, Рівненська область, м. Рівне, м. Здолбунів, Рівненська область, населені пункти Рівненського, Дубенського, Острозького, Здолбунівського, Гощанського районів Рівненської області, що знаходяться в межах або за декілька кілометрів від умовного трикутника Дубно-Острог-Гоща,
Project description: Заплановано створення комбінованого, лінійно-радіального культурно-туристичного маршруту-дестинації, приблизно в межах умовного трикутника Дубно-Острог-Гоща на Рівненщині, розташованого на території історичного ядра Острозького князівства (XII – XVIII століття), наповненого історичними пам’ятками. В межах дестинації також знаходиться значна кількість природних, рекраційно-оздоровчих та рекреаційно-спортивних ресурсів, садиб сільского зеленого туризму. Дестинацію перетинає міжнародна траса Київ-Чоп, котра робить її доступною для українських та закордонних туристів. Проєктом передбачено формування маршруту та проведення промоційної кампанії – організацію онлайн-конференцій, прес-туру, створення якісних презенаційних відеороликів, проведення рекламної кампанії в традиціних та електронних ЗМІ. Планується формування партнерств з місцевими громадами та владою, представниками спільноти сільського туризму в Україні та міжнародними туристичними організаціями.
# 5.
ID: 4REG11-00796
Project name: Карпатський шлях дерев'яної архітектури
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1109870.00
The requested amount from the UCF: 974270.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Львівська область, Закарпатська область, Івано-Франківська область, Чернівецька область,
Project description: Метою проєкту є формування цілісного маршруту об’єктів дерев’яної архітектури української частини Карпат і створення умов для його сталого функціонування. Очікувані результати: 1. Проведено інвентаризацію об’єктів дерев’яної архітектури в Чернівецькій області. 2. Створено цілісний маршрут Карпатського шляху дерев’яної архітектури. 3. Встановлено маркування маршруту – 32 інформаційні таблиці. 4. Залучено досвід Польщі збереження пам’яток дерев’яної архітектури та їх промоції. 5. Апробовано маршрут на рівні всіх чотирьох областей за участю в сумарному 40 представників ЗМІ та 60 туристичної сфери. 6. Забезпечено інформаційну підтримку для потенційних туристів шляхом створення путівника маршруту та туристичних карт. 7. Проведено 2 промоційних заходи на маршруті за участю 80 осіб.
# 6.
ID: 4REG11-00900
Project name: Топологічний доторк, як розвиток потенціалу макро-простору Івано-Франківська
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 976055
The requested amount from the UCF: 976055
Competition type: Individual
Full name of the organization: громадська організація "Молодіжна Мистецька Формація "Форумс"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: Популяризація та введення в історичний та туристичний контекст вибраних «декоративних» елементів міського простору. Ліпнина, вітражі, оригінальні сходові прольоти, маскарони, різьблені двері, балкони внутрішніх двориків разом з пам’ятниками та пам’ятками архітектури творитимуть невидимий маршрут прогулянки містом. Зауваження деталей, а не тільки архітектури сприятиме виробленню нового, інакшого ставлення до атмосфери і способів прочитання історії. Маркери (арт об’єкти) цього маршруту привернуть увагу й до соціальних проблем міста – екології, логістики, місця сіл в новоутвореній ОТГ тощо. Робота над маркуванням обраних об’єктів залучить до співпраці художників, дизайнерів, архітекторів й надасть нових імпульсів для творчого розвитку середовища та креативних індустрій.
# 7.
ID: 4REG11-01246
Project name: Черкаський трикутник
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 337600.00
The requested amount from the UCF: 337600.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Центр української пісні "Народна філармонія"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с.Шевченкове Черкаської області, с. Івківці Черкаської області, с. Лип'янка Черкаської області,
Project description: ПРОЄКТ "ЧЕРКАСЬКИЙ ТРИКУТНИК" - ЦЕ КУЛЬТУРНО- ТУРИСТИЧНИЙ МАРШРУТ, ЯКИЙ ПРЕДСТАВИТЬ ТРИ ЛОКАЦІЇ ЧЕРКАЩИНИ - БАТЬКІВЩИНУ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, ХОЛОДНИЙ ЯР ТА ГЕОГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР УКРАЇНИ.
# 8.
ID: 4REG11-01250
Project name: "Коло зелених садиб" - інформаційний промотур інтернет блогерів по сільських садибах та маловідомих туристичних місцях Вінничини - Хмельниччини - Житомирщини – Черкащини»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 934810.50
The requested amount from the UCF: 934810.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Житомирська обл., Хмельницька обл., Вінницька обл., Черкаська обл.,
Project description: Метою проєкту є популяризація внутрішнього туризму в маловідомих місцях Вінничини-Хмельниччини- Житомирщини – Черкащини шляхом організації інформаційних турів тревел-блогерів. Не секрет, що сьогодні інформація в соціальних мережах набагато впливовіша і реалістичніша, ніж телевізійні та радіосюжети. Сільський туризм України потребує інформаційної підтримки. Цілеспрямованої державної програми для цього сьогодні немає, а не усі власники садиб можуть себе якісно рекламувати й "просувати". Наш тур пролягатиме "нетуристичними" регіонами України, громади яких мало вірять у їх туристичний потенціал ". Та навколо кожної садиби, кожного села, знайдуться цікаві місця - їх треба побачити, цікаво висвітлити й зробити "туристичним продуктом"
# 9.
ID: 4REG11-01301
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Сіверські місця сили"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 446760
The requested amount from the UCF: 446760
Competition type: Individual
Full name of the organization: Новгород-Сіверський історико-культурний музей-заповідник "Слово о полку Ігоревім"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: місто Новгород-Сіверський, село Путивськ,
Project description: Культурно-туристичний маршрут ˮСіверські місця силиˮ сприятиме популяризації історико-культурної спадщини Новгород-Сіверщини, підвищенню її туристичного іміджу та культурно-туристичної привабливості. Реалізація проєкту сприятиме збільшенню туристичних потоків до Новгород-Сіверщини на 20%.
# 10.
ID: 4REG11-01553
Project name: Звенигородські мандрівки
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 999818.00
The requested amount from the UCF: 999818.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство «Белзький мур»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: сс. Звенигород, Відники, Гринів, Коцурів, Шоломинь, Підгородище, Романів Львівський район, Львівська область, м. Львів, Львівська область,
Project description: Проєкт популяризує культурну, природню та сенсорну спадщину історично сформованої протягом століть Звенигородської долини, що неподалік Львова через створення тематичних маршрутів та посилення конкурентоздатності основної домінанти території - історико-культурного заповідника «Древній Звенигород». Проєкт передбачає напрацювання унікальних маршрутів, що поєднають у собі пам’ятки археології, архітектури, історії, нематеріальну культурну спадщину, пам’ятки природи, а також нову для України - «сенсорну спадщину», представлену звуками та вібраціями. Інноваційний спосіб подачі туристичного продукту через спеціально розроблені додатки, що дасть змогу мандрівнику в одній версії помандрувати через комп’ютер з веб-сайту заповідника, в іншій - мобільний додаток полегшить самостійні мандрівки територією, підвищить зацікавлення спадщиною як серед дорослих, так і серед дітей. Суттєве посилення індустрії подорожей та туризму, що стане наслідком реалізації проєкту, сприятиме сталому розвитку мікрорегіону та збереженню його культурної самобутності. Проєкт ляже в основу формування нового туристичного продукту Звенигорода та розширить туристичну пропозицію Львова.
# 11.
ID: 4REG11-01636
Project name: Культурна мапа Прикарпаття
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 727370
The requested amount from the UCF: 727370
Competition type: Individual
Full name of the organization: Івано-Франківське обласне об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т. Шевченка
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Івано-Франківська область,
Project description: Проект передбачає опис найцікавіших пам'яток культурної спадщини в усіх 62 територіальних громадах Івано-Франківської області, культурний брендинг громад, складання нових культурно-краєзнавчих маршрутів, створення онлайн карти та мобільного додатку з переліком таких об'єктів та маршрутів, створення медіаплощадки для анонсування вагомих культурних подій в регіоні.
# 12.
ID: 4REG11-01762
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Від Трипільської культури до Святої України: простір українського відродження"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 987700.00
The requested amount from the UCF: 987700.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Ржищів, Трипілля, Витачів, Гребені,
Project description: Культурно-туристичний маршрут «Від Трипільської культури до Святої України: простір українського відродження» об'єднує історико-культурну спадщину Трипілля, Витачева, Гребенів і Ржищева — музеї, церкви, місця археологічних розкопок, ансамбль паркової скульптури, спадок українських діячів (Олеся Бердника і Василя Литвина) та красу природного ландшафту. В межах проєкту будуть створені відео-тур, тематична екскурсія, буклети, інформаційні стенди і тематична експозиція, які даватимуть поглиблені знання про зміст маршруту різним цільовим аудиторіям. Проєкт сприятиме розбудові партнерств між представниками секторів культури і туризму та органами місцевого самоврядування з метою промоції культурного різноманіття регіону, розвитку культурно-пізнавального туризму і буде вільно доступним на постійній основі.
# 13.
ID: 4REG11-01892
Project name: Екокультурний туристичний маршрут "Поліська Січ"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 568204.60
The requested amount from the UCF: 568204.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Шпанівська сільська рада Рівненського району Рівненської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Шпанівська ТГ, Городоцька ТГ, Деражненська ТГ, Клеванська ТГ, Пісківська ТГ, Костопільська ТГ, Олександрійська ТГ, Дядьковицька ТГ, Цуманська ТГ, Олицька ТГ,
Project description: Метою проєкту є розвиток культурного та екологічного туризму в Рівненській та Волинській області шляхом ознакування комплексного туристичного екокультурного маршруту “Поліська Січ” та проведення широкої інформаційної кампанії серед цільової аудиторії. Результатами реалізації проєкту є створення інфраструктури туристичного маршруту “Поліська Січ”, а саме облаштування кемпінгової зони на Острові Фестів біля с. Хотин, ознакування інформаційними щитами та вказівниками. Також буде проведена широка промоційна кампанія, яка буде включати створення та поширення туристичних путівників, фото та відео матеріалів, ребрендинг сайту та широку інформаційну кампанію через соціальні мережі та ЗМІ.
# 14.
ID: 4REG11-02079
Project name: Інтерактивний маршрут замками князів Острозьких
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 891280
The requested amount from the UCF: 854280
Competition type: Individual
Full name of the organization: ОСТРОЗЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "БРАТСТВО ІМЕНІ КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Острог, Дубно, Старокостянтинів, Старе село, Львів,
Project description: Популяризації культурної спадщини княжого роду Острозьких шляхом створення інтерактивного культурно-туристичного маршруту замками князів Острозьких, який за допомомогою мобільного додатку з квестами
# 15.
ID: 4REG11-02576
Project name: Культурно-туристичний маршрут “Рікою”
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 999497
The requested amount from the UCF: 999497
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Канів-Партнершип»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Канів, Черкаська обл., Україна,
Project description: Культурно-туристичний маршрут “Рікою” - це новий погляд на культуру та природу Канівщини. Команда проєкту об’єднає найважливіші місця і пам’ятки Канівського регіону, розробивши якісну туристичну інфраструктуру для проходження маршруту на водному транспорті, автомобілі чи велосипеді. Над розробкою маршруту працюватиме група експертів - історики, дослідники краю, досвічені гіди й туристи, представники місцевої влади й бізнесу, - тож, все важливе про Канів, його історію та сучасність, стане знаним і побаченим. Доторкнутися до місць прадавньої сили, пропливти останнім шляхом Кобзаря, насолодитись ландшафтами Канівського заповідника, стати художником на пленері просто неба чи помедитувати серед Дніпрових хвиль. Кожен охочий зможе закохатись у Канівщину, пройшовши культурно-туристичний маршрут “Рікою.”
# 16.
ID: 4REG11-02708
Project name: Культурно-туристичний маршрут “Шлях білих хорватів”
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 504470
The requested amount from the UCF: 479470
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська спілка "Центр "Регіональний Розвиток"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Тростянецька територіальна громада Стрийського району Львівської області,
Project description: Проект передбачає створення та промоцію нового культурно-туристичного маршруту «Шлях білих хорватів» у Тростянецькій територіальній громаді Львівської області. Маршрут проходитиме територією Стільського городища (пам’ятка культурної спадщини національного значення) – ранньосередньовічного городища давніх слов’ян – білих хорватів, та прилеглими територіями. В рамках проекту буде розроблено план маршруту, здійснено ознакування об’єктів на території маршруту, підготовлено промоційні матеріали (туристичні карти, відео-ролик, описи та фото об’єктів) для популяризації інформації про маршрут, проведено навчання з екскурсійної діяльності для мешканців громади, які в подальшому зможуть проводити екскурсії по маршруту. Для ознайомлення туристів із новим маршрутом, заплановане проведення пілотних екскурсій.
# 17.
ID: 4REG11-02880
Project name: Культурно-туристичний маршрут «Ставки-TRIP»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 998540.00
The requested amount from the UCF: 998540.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Ставецьке об'єднане господарство"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Ставки, Радомишльський район,
Project description: Створення культурно-туристичного маршруту селом Ставки Радомишльського району Житомирської області "Ставки-TRIP" із включенням та ревіталізацією об'єкту історико-культурної спадщини – садиби та парку XVIII ст. графів Дуніних-Вонсовичів. Розроблений маршрут включатиме кінний, велосипедний, та піший маршрути з екскурсійною програмою. Маршрут складатиметься з 7 локацій, ключова з яких – панський маєток ХVIII століття та ландшафтний парк навколо нього. Проєкт також сприятиме формуванню активної, свідомої та відповідальної спільноти місцевих мешканців, та розвитку с. Ставки як центру культурного та агротуризму.
# 18.
ID: 4REG11-03434
Project name: Terra Podolica
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 987529.00
The requested amount from the UCF: 987529.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Ткач Євген Сергійович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Кам'янець-Подільський, Червоногородський каньйон на відтинку с.Нирків - с.Устечко., м.Заліщики, Каньйон р. Серет на відтинку с. Більче-Золоте – с. Касперівці., Долина Нічлави на відтинку с.Кривче – с.Бабинці., Долина р. Збруч на відтинку с.Чорнокозинці - с.Завалля, Пригирлова ділянка р. Жванчик., Смотрицький каньйон в межах м. Камянець-Подільський, Долина р. Тернава на відтинку с. Суржинці – с. Врублівці з Китайгородським відслоненням, Бакота,
Project description: Проект культурно-туристичного маршруту “Terra Podolica” сприятиме розвитку туристичних спроможностей країни. Він зорієнтований на демонстрацію контрасту етнокультурного колориту подільського регіону, зумовлених зміною унікального природного ландшафту. Мета проекту: покращити туристичну привабливість регіону, сформувати умови для розвитку нових та оптимізувати вже існуючі туристичні продукти зі задіянням місцевих суб’єктів господарювання, а також нових атрактивних локацій. Це дозволить збільшити обсяг туристичного відвідування регіону та залучити потужні туристичні ресурси, які раніше майже не використовували як туристичні об’єкти. Таке залучення виступатиме фактором активізації розвитку туристичної сфери в нових туристичних пунктах, що стане потужним двигуном місцевої економіки.
# 19.
ID: 4REG11-03573
Project name: Придунайський регіон: шляхами природного та культурного різноманіття
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 492829.41
The requested amount from the UCF: 492829.41
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Придунайський центр громадських ініціатив"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Кілійська територіальна громада: м. Кілія і 9 сіл (Василівка, Ліски, Миколаївка, Новоселівка, Помазани, Дмитрівка, Трудове, Фурманівка, Червоний Яр, Шевченкове), Вилківська територіальна громада: м. Вилкове, селище Біле і 4 села (Десантне, Мирне, Новомиколаївка, Приморське), Ренійська територіальна громада: м. Рені і 7 сіл (Долинське, Котловина, Лиманське, Нагірне, Новосільське, Орлівка, Плавні), Сафьянівська територіальна громада: 19 сіл (Багате, Броска, Дунайське, Каланчак, Кам'янка, Кислиця, Комишівка, Ларжанка, Лощинівка, Матроська, Муравлівка, Нова Некрасівка, Новокаланчак, Новокам'янка, Озерне, Першотравневе, Саф'яни, Стара Некрасівка, Утконосівка), Суворівська територіальна громада: смт Суворове, селище Дзинілор і 5 сіл (Кирнички, Нова Покровка, Острівне, Приозерне, Старі Трояни),
Project description: Проєкт спрямований на промоцію туристичного потенціалу Ізмаїльського району (52 населених пункти у складі 5 територіальних громад + місто Ізмаїл). Для цього команда проєкту здійснить виїзд до 51 населеного пункту (окрім закритого поселка Білий), створить промо-роліки про кожний з них та відеощоденники процесу роботи, брошюру про туристичний потенціал всього Придунайського регіону та 5 буклетів окремо про кожну громаду. Це доповнюється створенням мобільного автоквесту по туристичному маршруту по Придунайському регіону, проведенням дискусійно-просвітницього онлайн-вебінару, онлайн-презентації створеного туристичного маршруту по регіону, поширенням інформації про нього для українських тревел-блогерів, туроператорів та медіа.
# 20.
ID: 4REG11-04630
Project name: Унікальне Закарпаття. Історично-культурна спадщина Шенборнів-Бухгеймів.
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 302654
The requested amount from the UCF: 302654
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Адаменко Світлана Іванівна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Павшино, Шенборн, Нижній Коропець,
Project description: Створення нового культурно-туристичного маршруту селами: Павшино, Шенборн, Нижній Коропець, де за часів Шенборнів-Бухгеймів жили запрошені німецькі колоністи, з обов'язковим включенням наявних об'єктів історико-культурної спадщини, ремесел, традицій і обрядів.
# 21.
ID: 4REG11-04913
Project name: Культурно-туристичний маршрут «Калос ірхате! Грецькі шляхи Приазов’я»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 866880
The requested amount from the UCF: 866880
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: місто Маріуполь, селище Сартана, селище Старий Крим, селище Кременівка, селище Малоянісоль, селище Катеринівка,
Project description: Проєкт передбачає розробку культурно-туристичного маршруту, який включатиме сім пунктів Приазов’я: Маріуполь та прилеглі селища, що зберегли зразки аутентичної культури, звичаїв та обрядів приазовських грецьких народностей. Маршрут розкриватиме етнічну, культурну, гастрономічну ідентичність цієї місцевості, а також поєднає її з унікальними природними ресурсами Приазов’я. Проєкт включатиме декілька етапів: від дослідницької культурної експедиції у селища – пункти маршруту, до розробки повноцінного дводенного екскурсійного туру.
# 22.
ID: 4REG11-05028
Project name: Центр туризму і ремесел «Дзестра»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 559896.58
The requested amount from the UCF: 559896.58
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальне підприємство «Кодима-тур-фест» Кодимської міської ради Одеської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Кодима,
Project description: Центр туризму та ремесел "Дзестра", створений у межах заснованого у 2020 році культурного маршруту «Шпаків шлях», стане осередком збереження і ревіталізації унікальної традиційної культури Кодимщини та надання туристичних послуг.
# 23.
ID: 4REG11-05327
Project name: Міста Погориння
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 805360.00
The requested amount from the UCF: 805360.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Гощанська селищна рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Рівне, Рівненська обл., смт Гоща, Гощанський р-н, Рівненська обл., с. Шпанів, Рівненський р-н, Рівненська обл., с. Зоря, Рівненського р-ну, Рівненської обл., с. Здовбиця, Здолбунівського р-ну, Рівненської обл., с. Варковичі, Дубенського р-ну, Рівненської обл.,
Project description: Метою проєкту "Міста Погориння" є підвищення обізнаності про історико-культурну спадщину шляхом створення багатофункціональних туристичних маршрутів пам’ятками археології – древніми городищами у Рівненські області.  В результаті реалізації проєкту буде створено 5 ознакованих багатофункціональних маршрутів древніми городищами, зручний сайт та мобільний додаток, надруковано паперові путівники. Усі матеріали будуть доступні українською та англійською мовами. Буде розпочато роботу по створенню туристичного кластера  "Міста Погориння"  на Рівненщині, до якого увійдуть залучені до проєкту громади. 
# 24.
ID: 4REG11-05332
Project name: Музична мапа Чернівців
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 490450
The requested amount from the UCF: 490450
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська Організація "Міжнародний рух Еко-Культура"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Чернівці, Чернівецька область,
Project description: Проект націлений посилити культурно-туристичну привабливість регіону   шляхом створення інноваційного туристичного продукту «Музична мапа Чернівців» з застосуванням цифрових технологій для  більш повноцінного  використання  культурного потенціалу міста. Буде розроблено культурно туристичний маршрут «Чернівці - музична столиця»  в місцях 15  туристичних локацій установлено таблички з QR- кодом на посилання створеного WEB-ресурсу «Музична мапа Чернівців» , видано поліграфічне видання «Музична мапа Чернівців»,  Криза спричинена КоВі «заморозила» туристичний потік в регіон , тому наш інноваційний проект передбачає можливість  самостійного проходження туристичного маршруту за допомогою гаджетів , або подорож он-лайн. Реалізація проекту  призведе до збільшення туристичного потоку в місті, активізації місцевого бізнесу, об’єднанню різних інституцій, економічної спроможності та самозарадності громади та її членів.
# 25.
ID: 4REG11-05381
Project name: Культурний маршрут "Гуцульщина в центрі Європи"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 779000
The requested amount from the UCF: 779000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Шкуро Петро Іванович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Рахів, Закарпатська область,
Project description: Мета проєкту – посилити культурну й туристичну привабливість Рахівського району та сприяти зростанню економічного потенціалу краю шляхом створення культурно-туристичного маршруту «Гуцульщина в центрі Європи» . Результати проєкту: створено культурний маршрут Рахівщиною; за звітній період маршрутом помандрувало не менше 200 туристів; здійснено не менше 5 екомандрівок школярами та педагогами України; зацікавлені сторони об’єднані в створенні позитивного туристського іміджу Рахівщини; комунікаційна кампанія пройшла активно та успішно, завдяки їй охоплено аудиторію понад 3000 осіб. Громада сприймає розвиток туризму як чинник розвитку та предмет гордості. Маршрут має екоосвітнє значення, тому активно пропагується серед освітян. Органи місцевого самоврядування сприяють популяризації культурного маршруту.
# 26.
ID: 4REG11-05747
Project name: "Подорожуй доступно! Волинь"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 980700
The requested amount from the UCF: 980700
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Осіб з інвалідністю "Довіра"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Волинська область,
Project description: Метою проекту “Подорожуй доступно! Волинь” є популяризація маловідомих історико-культурних пам’яток та туристичних об’єктів Волині та просування інклюзивності як важливого компоненту розвитку туризму через створення нового культурно-туристичного маршруту та, забезпечення доступності п’яти його об’єктів: “Лютеранська кірха” Луцьк,”Літературно-меморіальний музей-садиба Лесі Українки” Колодяжне, “Урочище Вовчак” Турійськ, “Човен-довбанка” Маневицький район, “База практик табору "Гарт" СНУ імені Лесі Українки”. В результаті проекту розроблений та апробований маршрут буде розміщено на сайті управління туризму Волинської області розроблено інтерактивну мапу маршруту, забезпечено доступність мінімум до п’яти об’єктів культурної спадщини, а також створено аудіогіди українською і польською мовами та гід із забезпечення доступності туристичних об’єктів.
# 27.
ID: 4REG11-05856
Project name: Мистецька резиденція "Культурний маршрут"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 964880
The requested amount from the UCF: 964880
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Київ, с. Колочава, Закарпатська область, м. Жовква, м. Львів,
Project description: Мистецька резиденція «Культурний маршрут» - це програма, яка покликана безпосередньо, методом занурення, познайомити культурну молодь, молодих митців зі сходу України з культурою Закарпаття. Учасниками резиденції будуть студенти мистецьких університетів, інститутів та коледжів з Луганської, Донецької та Львівської областей . Метою нашого проекту є об'єднання таких різних регіонів нашої країни як Схід та Захід засобами культури, створення учасниками резиденції на основі отриманого досвіду культурного продукту, який сприятиме збереженню та популяризації культури Закарпаття, а також, додатково, підтримка економічного розвитку західного регіону. Очікувані результати даного проекту - це мистецькі твори з різних секторів культури, які відображатимуть творче осмислення молодих митців історії та культури Закарпаття.
# 28.
ID: 4REG11-05986
Project name: Культурно - туристичний маршрут "Пізнавальний екотуризм по регіональному ландшафтному парку "Кременчуцькі плавні"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 769000.00
The requested amount from the UCF: 769000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Народний молодіжний театр «АСКАЛ»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Кременчук, Полтавська область,
Project description: Культурно-туристичний маршрут "Пізнавальний екотуризм по регіональному ландшафтному парку "Кременчуцькі плавні". Метою проєкту є сприяння розвитку культурно-туристичних маршрутів в Полтавському регіоні, через створення та проходження культурно-туристичного маршруту в регіональному ландшафтному парку "Кременчуцькі плавні". Маршрут, що поєднуватиме культурно-пізнавальний туризм та екотуризм, створюється Громадською організацією «Народний молодіжний театр «АСКАЛ» у партнерстві з Комунальною установою природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні».
# 29.
ID: 4REG11-06032
Project name: Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1040594
The requested amount from the UCF: 920594
Competition type: Individual
Full name of the organization: Барська міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: місто Вінниця, Вінницька область, місто Гнівань, Вінницька область, місто Жмеринка, Вінницька область, село Северинівка, Вінницька область, місто Бар, Хмельницька область, селище Віньківці, Хмельницька область, село Зіньків, Хмельницька область, місто Дунаївці, Хмельницька область, село Маків, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський,
Project description: Проєкт спрямований на створення і промоцію культурно-пізнавального й екологічного маршруту з Вінниці до Кам’янця-Подільського через Бар за моделлю Шляхів святого Якова. Поєднуючи 14 точок Вінницької та Хмельницької областей, маршрут дозволяє спланувати пішу або велосипедну мандрівку з необхідною інфраструктурою для харчування і ночівель кожних 20-25 кілометрів. Для туристів маршрут розкриває особливості формування Поділля як історичного регіону зі своєрідним природним ландшафтом і демонструє вплив європейських подій на формування 10 територіальних громад через відвідування залишків фортифікаційних споруд, старовинних храмів і монастирів та палацо-паркових ансамблів.
# 30.
ID: 4REG11-06061
Project name: Нордичні прогулянки Україною. Скандинавською ходьбою по пам’ятках Чернігівщини
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 318196
The requested amount from the UCF: 318196
Competition type: Individual
Full name of the organization: Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Ніжин, Чернігівська обл., Качанівка, Чернігівська обл., Тростянець, Чернігівська обл.,
Project description: Проект має за мету розкрити киянам природну красу та багату культурну спадщину північних регіонів України, для початку – півдня Чернігівської області в межах 200 км від столиці. Пропонується нова для України, але популярна в Європі форма сімейного дозвілля – пішохідні тури у техніці «скандинавської (або нордичної) ходьби» маршрутами, які поєднують культурну та природню цінність. Проект створює альтернативу звичайному сімейному активному дозвіллю (піші чи вело-прогулянки у парку, лісі і т.д.), додавши культурно-пізнавальний компонент, який зацікавить усіх членів родини. Відтак, амбіцією проекту є привабити київські родини до подорожей вихідного дня на Чернігівщину за запропонованим культурно-туристичним маршрутом.
# 31.
ID: 4REG11-06262
Project name: Створення інтерактивної карти-конструктора "Мандруй зі Сковородою" для побудови й обслуговування культурно-туристичних маршрутів
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 981030
The requested amount from the UCF: 981030
Competition type: Individual
Full name of the organization: Обласний комунальний заклад "Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Сковородинівка, Харківська область, Харків, Харківська область, Бабаї, Харківська область, Чорнухи, Полтавська область, м. Суми, Сумська область, сел. Великий Бурлук, с. Моначинівка, с. Малижено, с. Писарівка та ін. Харківської області,
Project description: Проєкт передбачає створення та інтеграцію на сайт Національного музею Григорія Сковороди дворівневої інтерактивної карти, яка стане інструментом для створення нових і популяризації наявних туристичних маршрутів, присвячених Григорію Сковороді. Дослідницька й експедиційна робота музею та команди, яка працює над втіленням проєкту, допоможе об’єднати дані про місця, де бував Григорій Сковорода, надати ключову й достовірну інформацію щодо того, з чим було пов’язано його життя у ХVIII сторіччі (перший рівень карти), а також показати й надати текстову, а також візуальну інформацію щодо туристичних місць, наявної інфраструктури й додаткових ресурсів і точок, які сьогодні пов’язані з іменем Григорія Сковороди й будуть цікаві як туристичним гідам та агенціям, так і самостійним відвідувачам, стануть у пригоді бібліотекарям, вчителям і викладачам, а також сприятимуть розбудові туристичних маршрутів.
# 32.
ID: 4REG11-06287
Project name: Вебсайт для планування подорожей "ІВАНКІВСЬКЕ ПОЛІССЯ"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 745242.40
The requested amount from the UCF: 745242.40
Competition type: Individual
Full name of the organization: Іванківська селищна рада Вишгородського району Київської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Іванківська селищна територіальна громада, Київська обл., Оране, Київська обл., Болотня, Київська обл., Горностайпіль, Київська обл., Обуховичі, Київська обл., Страхолісся, Київська обл., Дитятки, Київська обл., Розважів, Київська обл.,
Project description: Це буде зручний вебсайт, скориставшись яким людина зможе створити для себе маршрут чи отримати готову пропозицію для знайомства з культурним, історичним та географічним спадком Іванківського Полісся. Маршрут можна пройти пішки, байдаркою, проїхати машиною або велосипедом. Проєкт стане базою для розвитку культурно-туристичного потенціалу громади
# 33.
ID: 4REG11-06587
Project name: Культурна спадщина греків Приазов'я
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 992378.99
The requested amount from the UCF: 992379.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГО "МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Мангушська ОТГ, Маріупольський район, Донецької області,
Project description: Створення нового конкурентоспроможного туристичного продукту - 5 нових туристичних маршрутів пов’язаних з греками- переселенцями, грецькою культурою, природними ресурсами Приазов’я та грецькими народними ремеслами, аналога яких не має на території області. Створення імерсивної подорожі у форматі VR технологій. Це стане унікальним та інноваційним туристичним продуктом, який зацікавить потенційних туристів та мешканців області. Це в свою чергу збільшить туристичну спроможність громади. Унікальність стимулює привернення туристичних потоків на дану територію. Буде розроблена програма про співпрацю та підписано меморандуми з туроператорами, агентами, ремісниками, екскурсоводами, що в кінцевому результаті фінансово підтримає умільців грецьких традиційних ремесел, зацікавлених жителів, відвідувачів НПП «Меотида», що призведе до сталого економічної розвитку, фінансового потоку у бюджет громади.
# 34.
ID: 4REG11-06671
Project name: Via Regia Ukraine - культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 984819.17
The requested amount from the UCF: 984819.17
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державний історико-культурний заповідник м. Дубно
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Дубно, Рівненської області, Броди, Львівська область, Володимир-Волинський, Волинська область, Радомишль, Житомирська область, Острог, Рівненська область, Луцьк, Волинська область, Рівне, Рівненська область, Львів, Львівська область, Житомир, Житомирська область, Київ, Київська область,
Project description: Метою проекту є створення культурно-туристичного маршруту Via Regia Ukraine, який популяризуватиме ідею культурного туризму територією України (11 міст у 5 областях) для вітчизняних та іноземних туристів. Даний проєкт передбачає продовжити розбудову та поширення єдиного діючого в Україні культурного і туристичного маршруту Ради Європи Via Regia, початок якого було покладено заявником проєкту минулого року та реалізовано за підтримки Українського культурного фонду. У рамках реалізації проєкту в 2021 році планується втілити практичну частину розбудови культурно-туристичного маршруту містами та об’єктами Великого культурного шляху Ради Європи Via Regia в Україні.
# 35.
ID: 4REG11-07209
Project name: Мілленіали та мільйонники
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 997662.00
The requested amount from the UCF: 997662.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація “Благодійний фонд “Громадяни”
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Киів, Донецька область, Луганська область, м. Одеса, м. Харків, м. Львів,
Project description: Чотири триденних курсів для підлітків сірої зони ООС віком 14-19 років з навчальним компонентом, що допоможе розвинути навички та компетенції в створенні туристичних маршрутів в місцевості, де проживають учасники. Проект передбачає навчання учасників через проходження новоствореного командою проекту туристичного маршруту. В підсумку проходження нового туристичного маршруту з компонентами навчання, учасники розроблять власний туристичний маршрут, що буде викладено у новостворений YouTube канал. Проект міститиме новий культурно-туристичний маршрут, розроблений командою проекту в поєднанні з навчальною програмою, націлений на культурний розвиток і реінтеграцію молоді Донбасу в Україну, що є важливим аспектом в роботі з підлітками, які піддалися агресивному впливу російської інформаційної атаки.
# 36.
ID: 4REG11-07480
Project name: Кластер туристичних маршрутів Закарпаття
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 920505.00
The requested amount from the UCF: 920505.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Іршавщина»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Закарпатська область,
Project description: Створення Кластер туристичних маршрутів Закарпаття включає в себе створення 9 туристичних маршрутів в різних ТГ. Вони презентують нові, цікаві для туристів об'єкти природи та суспільно культурного характеру. Буде створено інформаційну базу та туристичну інфраструктуру для підвищення відвідуваності цих територій. Маршрути різних територіальних громад дадуть можливість представити регіон єдиним туристичним продуктом. Цей кластер маршрутів Закарпатської області об'єднує зусилля різних територіальних громад в стратегії розвитку пріоритетної галузі - туризму.
# 37.
ID: 4REG11-07503
Project name: Культурно-туристичний маршрут Нижньоворітської громади - "Ворота епох"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 800000
The requested amount from the UCF: 800000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Верецький перевал"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Нижні Врота, Верб'яж, Завадка, Латірка, Біласовиця, Тишів, Абранка, Лази, Верхні Ворота,
Project description: Культурно-туристичний маршрут "Ворота епох" - проєкт зі створення комбінованого (авто-, вело, пішохідного ) маршруту на території Нижньоворітської територіальної громади Закарпатської області, який підвищить туристичну привабливість території, збільшить відвідуваність та популяризуватиме історико-культурну спадщину й локальних виробників. В рамках промокампанії будуть проведені три костюмовані історичні реконструкції-фестивалі епох, значимі події яких зачепили населені пункти громади. Також буде створено інтерактивний музей етнокультур в одному з закладів культури. Очікуваний результат реалізації : збільшення туристичних потоків, стимулювання розвитку "зеленого" туризму та розбудови туристичної інфраструктури, локального виробництва, привернення уваги до місцевої культури, історії та традицій, а також створення для сіл Нижньоворітської громади додаткової можливості для соціально-економічного зростання.
# 38.
ID: 4REG11-07560
Project name: Україна у фокусі
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 952987.00
The requested amount from the UCF: 952987.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізичної особа-підприємець МИХАЙЛЕНКО СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Ужгород, Київ, Одеса, Харків, Херсон, Мукачево, Полтава, Маріуполь, Геніческ, Львів,
Project description: Проект «Україна у фокусі» - це соціально-мистецький проект, що об’єднає сфери мистецтва, туризму, медіа, екології у прагненні якісних змін в Україні. Мета проекту: відкрити новий формат свідомого туризму в Україні, що в першу чергу дбатиме про екологію та налагодить взаємодію регіонів між собою та з іншими країнами. Результати проекту: виставка і тур фоторобіт містами-учасниками, презентація концепцій вирішення регіональних проблем у містах, український путівник. 2 візуальних контексти проекту: що туристи хочуть бачити у подорожах і що вони готові зробити заради кращих умов. Проект реалізується в 3 етапи: експедиція, аналіз регіональних проблем та робота над концепцією їх вирішення, виставка/тур.
# 39.
ID: 4REG11-07568
Project name: Створення нової туристичної дестинації "Великі озера України"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 986291.25
The requested amount from the UCF: 986291.25
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Агрікола»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: 1. с. Виноградівка, Болградський район, Одеська область, 2. с. Владичень, Болградський район, Одеська область, 3. с. Кислиця, Ізмаїльський район, Одеська область, 4. с .Котловина, Ренійський район, Одеська область, 5. с. Криничне, Болградський район, Одеська область, 6. с. Плавні, Ренійський район, Одеська область, 7. с. Новосільське, Ренійський район, Одеська область, 8. с. Орлівка, Ренійський район, Одеська область, 9. с. Оксамитне, Болградський район, Одеська область, 10. с. Броска, Ізмаїльський район, Одеська область,
Project description: Великі українські озера – найбільші прісні озера України (Ялпуг, Кагул, Кугурлуй, Катлабуг, Китай, Сафьян, Лунг, Картал), частина басейну річки Дунай. Історично територія була контактною зоною між цивілізаціями. Тут компактно проживають представники багатьох етносів. Культурно-історичне, екологічне, туристичне значення дестинації величезне, проте бракує образу єдиної туристичної дестинації, що об’єднає зусилля державних, приватних, громадських інституцій. Дестинація приваблива не лише для українського туриста, але й для іноземного. Поєднання рекреації на берегах водних об’єктів, інфраструктури (шляхи, культурні об’єкти, підприємства харчової промисловості, сільськогосподарські ферми), культурно-історичних об’єктів міжнародного значення в межах одного путівника та промоція цього маршруту сприятимуть стійкому економічному зростанню відповідно до Стратегії розвитку регіону.
# 40.
ID: 4REG11-07881
Project name: Туристичний маршрут невідомими подільськими палацами
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 646980.00
The requested amount from the UCF: 646980.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Берладіна Ольга Олександрівна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Кам’янець-Подільський, Дунаївці, Маліївці, Миньківці, Отроків, Песець, Лисець, Великий Жванчик, Грушка, Бакота, Китайгород,
Project description: Метою проєкту є створення нового культурно-туристичного маршруту подільськими палацами в новоствореному Кам’янець-Подільському районі. Маршрут кільцевого типу включатиме об’єкти історико-культурної спадщини та охопить 10 маловідомих історико-культурних об’єктів в 10 населених пунктах. Результатами проєкту стане новий промаркований конкурентоспроможний туристичний маршрут, завдяки якому ми створимо промоцію культурної та туристичної привабливості регіону на нову аудиторію, збільшимо час перебування туристів на території району, простимулюємо місцевий культурний розвиток громад та підсилимо конкурентоспроможність культурних продуктів в ОТГ, через які проходить наш маршрут.
# 41.
ID: 4REG11-26100
Project name: Стежками героїв
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1426034
The requested amount from the UCF: 968928
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Таор Карпати"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с.Коритище, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с.Ластівка, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с.Свидник,
Project description: Природний ландшафт нашого краю (с. Коритище, с. Ластівка, с. Свидник) має усі можливості для еко-туризму. Реалізація проект тяжіє до перспективи розвитку як піших маршрутів, так і сільського зеленого туризму з його культурно-історичною спадщиною. «Туристичним магнітом» краю є пасіка Василя Демківа, де можна продегустувати мед, оздоровитись під час «сну на вулику» та ін. Ще однією рушійною силою стала знайдена в лісі криївка ще за часів перебування воїнів УПА. Відновлення цієї унікальної споруди уможливить візуалізацію життєвого устрію бійців. На місці прийняття присяги вояками УПА, звели капличку, яка символізує український міцний дух. Дерев’яні скульптури прикрашать та сприятимуть промоції маршруту.
# 42.
ID: 4REG11-26102
Project name: Машина часу з Конрад Гампером
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 480880
The requested amount from the UCF: 470880
Competition type: Individual
Full name of the organization: Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Краматорськ,
Project description: Імерсійна вистава екскурсія «Машина часу з Конрадом Гампером» Театралізована розповідь з долучення реквізиту для кожного учасника екскурсії, також у екскурсії прийматимуть участь музиканти, актори покажуть сценку з фільму « В бій ідуть старики», експозиції старовинних приладів для праці на заводі, модулі для створення фото реконструкції ЦКД Бикова, дегустація страв.. У цікавій формі подані факти про початок творення міста, про розвиток міста-машинобудівельної індустрії , про видатного мешканця міста Л.Бикова, про старовину архітектуру міста, та про культурну нематеріальну спадщину міста.
# 43.
ID: 4REG11-26326
Project name: БЛАГОУСТРІЙ ТЕРІТОРІЇ ДЛЯ ТУРИЗМУ БЕРЕГАМИ СЕЙМУ
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 994145
The requested amount from the UCF: 994145
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Влізько Тетяна Миколаївна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Сумська та Чернігівська область,
Project description: створюються для сприяння розвитку туризму в невеликих населених пунктах Сумської та Черніговської області.
# 44.
ID: 4REG11-26359
Project name: Інтеграція об’єктів культурної та історичної спадщини в локальний туристичний маршрут «Медове коло»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 961390
The requested amount from the UCF: 961390
Competition type: Individual
Full name of the organization: Дядьковицька сільська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Пересопниця, с. Хотин,
Project description: Через Дядьковицьку і Шпанівську територіальні громади пролягає туристичний маршрут «Медове коло», де є велика кількість об’єктів культурної та історичної спадщини (Жуківське та Хотинське давньоруські городища, культурно-археологічний комплекс «Пересопниця»). Попри високу історичну і культурну цінність об’єктів, «Медове коло» не приваблює туристів, внаслідок відсутності цікавих туристичних локацій та інфраструктури, необхідної для якісного туристичного продукту. Метою проєкту є підвищення конкурентоспроможності туристичного маршруту «Медове коло» шляхом створення нових туристичних локацій на території Дядьковицької і Шпанівської територіальних громад. Результатами проєкту: 1) Створено 2 нові туристичні локації та сформована туристична інфраструктура на 3-х культурно-історичних об’єктах, що призведе до збільшення кількості туристів та започаткує нові види туризму.
# 45.
ID: 4REG11-26440
Project name: Створення історично-культурного туристичного маршруту “Муравський Шлях”
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1024320
The requested amount from the UCF: 924320
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГО "Добропільський центр молоді "ДОБРО"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Криворіжжя, Зелене, Покровськ, Гришине, Мирне, Гулєве, Шилове, Юрівка, Камя’нка, Лиман,
Project description: Створення історично-культурного туристичного маршруту “Муравский Шлях” на території Покровського району, який забезпечить популяризацію історичної та культурної спадщини регіонів Донецької області та підвищить економічний розвиток та сталість сільських територій Криворізької та Покровської громади, а саме відновлення та розвиток традиційних ремесел, підвищення рівня самозайнятості населення завдяки підвищенню туристичного потоку, забезпечення розвитку зеленого туризму, збереження історичних пам'яток, підтримка народних умільців.
# 46.
ID: 4REG11-26509
Project name: Створення мережі креативних локацій, що містять туристичні магніти Слобожанської територіальної громади Харківської області.
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 982690
The requested amount from the UCF: 982690
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Лисак Вікторія Миколаївна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: селище міського типу Слобожанське, Харківської області,
Project description: Проєкт має на меті єднання та інтеграцію різних спільнот навколо туристичних магнітів- об’єктів історії, культурного надбання, об’єктів тяжіння на території Слобожанської ТГ Харківської області ( Суворівське цілюще джерело с. Мохнач, городища та скіфські поселення с. Нижній Бішкін, р. Сіверський Дінець, лісовий заказник Середньодонецький , обряд слобожанського весілля та традиції плетіння віників с. Лиман). Створення цих локацій надасть можливості для розвитку культури, креативної економіки в регіоні. Результати: позитивний вплив на розвиток економіки регіону через зростання економічного та туристичного потенціалу шляхом залучення туристів у місцеву культуру та їх взаємодією з культурним життям мешканців регіону. Інструментом досягнення мети стане розробка вело маршруту, створення креативних локацій ( стенди з QR-кодами, елементи інсталяцій, фотозони, велопарковки), що об’єднані в мережу за допомогою розробленого веломаршруту, створення умов для розвитку велотуризму ( закупівля велосипедів, інструктаж туристів, оприлюднення правил безпеки) встановлення партнерств, привернення уваги до локацій та залучення місцевих мешканців та гостей
# 47.
ID: 4REG11-26855
Project name: Скарби Гілеї Дніпровської
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 987391.6
The requested amount from the UCF: 987391.6
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Імпульс Херсонщини»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Козацьке, Новокаховська територіальна громада, Херсонська область, с. Ольгівка, Тягинська сільська об’єднана територіальна громада, Херсонська область, с. Львово, Тягинська сільська об’єднана територіальна громада, Херсонська область, с. Тягинка, Тягинська сільська об’єднана територіальна громада, Херсонська область, с.Кринки, Олешківська територіальна громада, Херсонська область, с. Козачі лагери, Олешківська територіальна громада, Херсонська область, м. Херсон, Херсонська територіальна громада,
Project description: Прєкт «Скарби Гілеї Дніпровської» спрямований на вивчення і популяризацію історико-культурних пам’яток Нижнього Подніпров’я Херсонщини та посилення туристичного потенціалу громад регіону. У рамах проєкту буде розроблено новий на Херсонщині водний культурно-туристичний маршрут з елементами анімації та історичної реконструкції. Маршрут пролягатиме через територію 5-и територіальних громад Нижнього Подніпров’я Херсонщини. Партнерська співпраця територіальних громад за підтримки експертів з питань туризму, історії, культури, краєзнавства стане каталізатором до створення нових туристичних об’єктів та спільних туристичних продуктів та підвищить туристичну привабливість територій
# 48.
ID: 4REG11-26861
Project name: Літературно-історичний туризм Черкащини
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 627365
The requested amount from the UCF: 627365
Competition type: Individual
Full name of the organization: Смілянський міськрайонний благодійний фонд "Тодось Осьмачка"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Черкаська область,
Project description: Організація туристичних маршрутів до села Куцівка, де народився Тодось Осьмачка, з метою увіковічення творчої спадщини письменника.
# 49.
ID: 4REG11-27028
Project name: Внутрішній туризм довкола музеїв Луганської області.
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 987658
The requested amount from the UCF: 987658
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Асоціація музейних працівників Луганської області "Культурна спадщина Луганщини""
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: селища та міста Луганської області музеї яких беруть участь в проекті. 1. смт. Біловодськ. 2. м.Старобільськ. 3. смт. Новопсков. 4. смт. Новоайдар. 5. смт. Сватове. 6. м. Попасна. 7. м. Лисичанськ,
Project description: Розробка туристичних маршрутів між музеями та довкола музеїв. Наповнення музейних просторів сучасними технологіями. Стимулювання внутрішнього туризму в Луганській області.
# 50.
ID: 4REG11-27132
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Найдавніші дерев'яні церкви Дрогобиччини"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1067295.00
The requested amount from the UCF: 999645.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕСПЕКТ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Східниця, Трускавець, Попелі, Підбуж, Селець, Новошичі, Лішня, Вороблевичі, Меденичі, Летня, Дрогобич,
Project description: Проект передбачає створення нового культурно-туристичного маршруту, який включатиме 10 найдавніших дерев’яних церков Дрогобиччини (XVII-XVIII ст.). Проект включає: облаштування туристичних об’єктів вказівниками та інформаційними табличками з логотипом УКФ та QR кодом, упорядкування путівника з описом церков, створення інтерактивної карти, промоція нового культурно-туристичного продукту актуальними засобами діджитал формату та забезпечення вільного доступу до інформації про новий туристичний продукт. Метою проекту є збереження унікальної матеріальної культурної спадщини, покращення туристичної привабливості регіону, створення умов ефективного використання потенціалу місцевих громад для культурного відродження та економічного розвитку. Результатами проекту стануть: сталий культурно-пізнавальний туристичний маршруту, промо-виставка макетів церков, путівник трьома мовами та інтерактивна карта.
# 51.
ID: 4REG11-27149
Project name: Фольклорні подорожі «Етностежками закарпатських традицій»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 999320
The requested amount from the UCF: 999320
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ігнаці Михайло Михайлович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Закарпатська область, Мукачево, Ужгород, Берегово, Виноградово, Хуст, Воловець, Тячів, Рахів, Іршава,
Project description: Культурно-туристичний маршрут Фольклорні подорожі «Ентостежками закарпатських традицій» - конкурентоспроможній продукт зі складовими інтелектуального та культурного проведення часу, що містить елементи фольклору (народних пісень, переказів), традиційних ремесел та місцевого колориту. Культурний шлях буде сформований таким чином, що мандруючі через кожну локацію можна побувати на повноцінному кількаденному подорожі, а також існує можливість одноденних маршрутів по кожній локації окремо. Ми розкриємо територію через особливості регіону - поліетнічні звичаї, традиції, побут місцевого населення та інтерпретуємо через характерні, унікальні для кожного регіону народні пісні. Проект використовує кроссекторальний підхід - представляє різні культурні, історичні установи, в команді працюватимуть представники університету та діячі культури.
# 52.
ID: 4REG11-27382
Project name: Zhytomyr туристичне місто
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 100000.00
The requested amount from the UCF: 1000000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Управління культури Житомирської міської ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Житомир,
Project description: Створення культурно-туристичного маршруту через сучасну інформаційно-туристичну платформу м. Житомир, яка об'єднуватиме інформацію про головні пам'ятки міста, культурні та визначні місця та містимитиме інтерактивну карту з віртуальними маршрутами міста. Особливістю маршруту стане те, що для людей з обмеженими можливостями прогулянка віртуальними маршрутами стане реальністю. За допомогою мобільного додатку туристичний маршрут вражатиме панорамними та голограмними зображенням об'єктів історично-культурної спадщини Житомира. Додатково для зручності жителів та гостей міста буде встановлено сенсорний інформаційний кіоск для проходження по віртуальних туристичних маршрутах . Мата проєкту- створити культурно-туристичний маршрут з панорамним та голограмним зображенням.
# 53.
ID: 4REG11-27436
Project name: Духовні стежки до хати- музею Патріарха Володимира в с. Хімчин та до Духовного центру ‘Здвижин’ в с. Кобаки Рожнівської сільської ради Косівсського району Івано-Франківської області
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 607968.00
The requested amount from the UCF: 331844.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Рожнівська сільська рада Косівського району Івано-Франківської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Кобаки, Хімчин,
Project description: Основною метою поданого проекту є розроблення культурно-туристичного маршруту `` Духовні стежки до хати- музею Патріарха Володимира в с. Хімчин та до Духовного центру ‘Здвижин’ в с. Кобаки Рожнівської сільської ради Косівсського району Івано-Франківської області `` який пролягає територією Рожнівської громади, задля підтримки сфери туризму, її розширення і розвитку. Що сприятиме вже в найближчому майбутньому істотному збільшенню ВВП і даватиме значні прибутки. Дуже важливим є те, що подальший її розвиток дасть змогу створити додаткові робочі місця і сприятиме росту малого та середнього бізнесу на Франківщині й у Рожнівській громаді, зокрема. Також для задоволення попиту туристів у пізнанні навколишнього світу, сприяння змістовному проведенню вільного часу й для популяризації громади.
# 54.
ID: 4REG11-27455
Project name: Стежками Водяницької громади
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 245280.00
The requested amount from the UCF: 228480.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Виконавчий комітет Водяницької сільської ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: c.Ризине Водяницької громади, с.Мизинівка Водяницької громади Черкаської обл., с.Водяники Водяницької громади Черкаської обл., с.Кобиляки Водяницької громади Черкаської обл., с.Рижанівка Водяницької громади Черкаської обл., Село Попівка Водяницької громади,
Project description: Водяницька ОТГ, до складу якої входить 11 населених пунктів хоче створити туристичний маршрут, адже має багато визначних, історичних та стародавніх місць. Частина їх у гарному стані, які уже можна включати до культурно – туристичного маршруту, а декілька потрібно ще відновлювати, збирати інформацію, та брендувати. Проєкт являє собою створення такого маршруту по території Водяницької ОТГ. Розробка інформаційної мапи з QR кодом та встановлення трьох банерів (з усіх сторін при в’їзді у громаду(2м. х 1,5м)).
# 55.
ID: 4REG11-27566
Project name: Туристичними шляхами Хмельниччини
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 999639
The requested amount from the UCF: 999639
Competition type: Individual
Full name of the organization: ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОЛОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Хмельницька область,
Project description: В межах Хмельницької області знаходяться численні пам’ятки археології, історії та архітектури. А унікальний клімат, ландшафт та сформовані протягом багатьох століть кухня і звичаї доповнюють історичне та природне середовище і надають йому неповторності і унікальності. В сукупності всі ці фактори сприяють створенню і розвитку різноманітних туристичних шляхів, які можуть в повній мірі суміщати історію, природні умови та традиції. Проект передбачає розробку, тестування і популяризацію 6 різнопланових туристичних маршрути, які по-новому відкриють як відомі туристичні магніти Хмельниччини, так і маловідомі, але не менш цікаві і унікальні. Маршрути орієнтовані на різних за вподобаннями туристів.
# 56.
ID: 4REG11-27707
Project name: Go Gogol
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 618062.00
The requested amount from the UCF: 494449.6
Competition type: Individual
Full name of the organization: Виконавчий комітет Диканської селищної ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: смт. Диканька, Полтавської області,
Project description: Створення і встановлення нових інтерактивних туристичних локацій у селищі Диканька в період з червня до вересня 2021 року, які призначені для різних вікових категорій (від 18 до 65 років) і задовольняють різнобічні потреби туристів.
# 57.
ID: 4REG11-27757
Project name: Веломаршрут історичними шляхами
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 177172
The requested amount from the UCF: 177172
Competition type: Individual
Full name of the organization: Жванецька сільська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с.Жванець, с.Гаврилівці, с.Руда Жванецької територіальної громади Хмельницької області,
Project description: В рамках проекту буде розроблено туристичний маршрут, який охопить три населених пункти територіальної громади і шість локацій, три з яких пам'ятки архітектури національного значення. Завдяки подорожі маршрутом турист дізнається багато історичних фактів про ту чи іншу пам’ятку та відкриє для себе новий туристичний маршрут на території України.
# 58.
ID: 4REG11-27766-3
Project name: Кінні прогулянки "Шляхами гайдамаків Холодного Яру"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 400000.00
The requested amount from the UCF: 350000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Медведівська територіальна громада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Івківці, Матвіївка, Мельники, Буда, Головкіка, Медведівка,
Project description: Проект "Кінні прогулянки стежками гайдамаків Холодного яру" спрямований на розширення туристичних маршрутів та залучення туристів до відвідування памяток історії Холодного Яру, що розташовані осторонь автомагістралей. Туристи зможуть відвідувати такі важкодоступні туристичні обєкти, як: 1)джерело "Живун" із лісовим озером та розташованими навколо 400-600 літніми дубами; 2) Скіфські городища біля сіл Полуднівка і Чмирівка та відоме місце козаських застав "Вовчий шпиль"; 3) Землянки та місця боїв гайдамаків часів "Холодноярської республіки" та ін. Туристи матимуть змогу вибирати маршрути, їх складність та тривалість із різноманіттям від чотирьох годин до 5 днів. У рамках проекту буде розроблено та марковано кінні маршрути, обладнано їх санітарними зупинками, місцями відпочинку людей та коней. З вікон автобуса чи автівки важко відчути себе на місці гайдамаків чи шляхтичів 17-18 століть.
# 59.
ID: 4REG11-27795
Project name: "Веломаршрут об'єктами культурної спадщини Парафіївської ОТГ "Від парку до парку"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 918473.00
The requested amount from the UCF: 918473.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Парафіївська селищна рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: смт. Парафіївка, Чернігівської обл., с. Южне Парафіївської ОТГ Чернігівської обл., с. Качанівка Парафіївської ОТГ Чернігівської обл., с. Іваниця Парафіївської ОТГ Чернігівської обл., с. Тростянець Парафіївської ОТГ Чернігівської обл., с. Петрушівка Парафіївської ОТГ Чернігівської обл.,
Project description: «Веломаршрут об’єктами культурної спадщини Парафіївської ОТГ "Від парку до парку" спрямований на розвиток туристичної привабливості, залучення сталого потоку туристів, розвитку велотуризму й, додатково, пішохідного туризму в Парафіївській ОТГ, на території якої знаходяться об’єкти культурної спадщини національного значення: палацово-парковий ансамбль «Качанівка» та Тростянецький дендропарк родини Скоропадських. Проєкт сприятиме поширенню велотуризму у інклюзивної групи населення, таких як люди з порушенням слуху та мови, дорослі з маленькими дітьми. За допомогою геоінформаційних та цифрових технології ми наповнимо веломаршрут «змістом»: пейзажними зонами, фотолокаціями, об’єктами спадщини. Прокладений по території Парафіївської ОТГ цифровий веломаршрут з елементами мультимедіа за допомогою сервісу https://storymap.knightlab.com., що має 5 різних треків за рівнем складності, дозволить велотуристам вільно подорожувати парками, територією ОТГ, самостійно знайомлячись з усіма принадами (романтичними руїнами, галявинами, пагорбами, озерами, островами, містками, скульптурами, альтанками). Широка інформаційна компанія з залученням велосипедистів з усіх областей України для тестування веломаршруту відкриє для всієї країни атрактивність, доступність для самостійного ознайомлення Качанівської садиби та Тростянецького дендропарку.
# 60.
ID: 4REG11-27900
Project name: Стежками корифеїв
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 986566.20
The requested amount from the UCF: 940266.20
Competition type: Individual
Full name of the organization: Кіровоградський обласний краєзнавчий музей
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Кропивницький та Кіровоградська область,
Project description: Створення туристичного маршруту «Стежками корифеїв», який включає в себе ознайомлення з меморіальними місцями Кіровоградщини, які пов’язані із життям і діяльністю корифеїв українського театру з метою поглибленого вивчення історії, культури та природи краю, популяризації об’єктів культурної спадщини, що є відділами та філіями Кіровоградського обласного краєзнавчого музею для покращення їх туристичної привабливості та з метою формування позитивного іміджу регіону.
# 61.
ID: 4REG11-27953
Project name: Загадки Дністровської Рівєри - велосипедно-водний маршрут
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 498034.00
The requested amount from the UCF: 498034.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальне підприємство "Заліщики туристичні"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Заліщицька ОТГ,
Project description: Розробка комплексного велосипедно -водного маршруту «Загадки Дністровської Рів’єри» дасть можливість об’єднати історичні пам’ятки, природні об’єкти та культурні традиції регіону в єдиний насичений на активний туристичний маршрут. В результаті проєкту отримаємо дводенний туристичний маршрут з усією необхідною доступною онлайн інформацією, мінімально облаштованими зупинками, протестований та прорекламований. Мета проєкту - зробити можливим для широкої аудиторії українських та закордонних туристів повноцінне знайомство з культурою, історією та природою краю. Популяризація активного та екологічного туризму. Сприяння збереженню та популяризації місцевих традицій та пам’яток. Збільшення туристичного потоку, розвиток туризму та економіки регіону.
# 62.
ID: 4REG11-27989
Project name: Розробка 5-денного водного культурно-туристичного маршруту Жидачів-Журавно-Ст.Мартинів-Галич-Маріямпіль
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 631601
The requested amount from the UCF: 631601
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійний фонд «Дністер-88»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Водні туристичні маршрути важко проводити лише на території Львівської області через маловодність Дністра. Лише після впадіння припливів Стрий та Свіча Дністер стає більш повноводним. Тобто початок маршруту планується у Львівській області в Жидачеві та Журавно, а далі проходить територією Івано-Франківської області: Цвітова-Старий Мартинів-Галич-Маріямпіль.,
Project description: Мета: Посилити культурну та туристичну привабливість Дністра шляхом розробки 5-денного водного культурно-туристичного маршруту Жидачів-Журавно-Ст.Мартинів-Галич-Маріямпіль Проведення круглих столів в громадах: Визначення локацій культурно-туристичного маршруту; Сформовані в громадах групи сприяння проєкту. Проведення експедиції з опрацювання логістики маршруту: Напрацювання туристичної інфраструктури; Напрацювання екскурсійної інфраструктури; Студентська краєзнавча практика на Дністрі. Експертна оцінка маршруту з рекомендаціями для ОМС, туристичних провайдерів: Створення експертної оцінки маршруту; Проведення презентацій оцінки маршруту в громадах. Створення веб-ресурсу проекту та друкованої продукції: Створення веб-порталу «Культурні грона Дністра»; Створення буклету маршруту. Інформаційна кампанія проєкту: Розповсюдження інформаційних продуктів в медіа, соціальні мережі; Проведення презентації та відкриття туристичного маршруту.
# 63.
ID: 4REG11-28047
Project name: «Velo Regia: королівським шляхом на велосипеді»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 966529.51
The requested amount from the UCF: 835749.51
Competition type: Individual
Full name of the organization: Радомишльська міська рада Житомирської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Радомишль Житомирської області, с. Ставки Радомишльського району,
Project description: Проєкт передбачає розробку та популяризацію на внутрішньому та європейському ринках унікального місцевого туристичного маршруту «Velo Regia: королівським шляхом на велосипеді». Маршрут поєднує, підтримує та поширює дві європейські ініціативи, які охоплюють територію Радомишльської громади: «Via Regia» - культурний шлях Ради Європи та EuroVelo - європейська мережа велосипедних трас. Довжина маршруту становитиме 20 км та охоплюватиме 14 історико-культурних, природних та арт об’єктів з цікавими та неординарними зонами відпочинку. Особливістю маршруту є його можливість трансформуватися (маршрут-трансформер) під будь-які потреби завдяки електронній інтерактивній багатомовній туристичній карті, яка покриває всю територію громади, у деталях розповідає про туристичну інфраструктуру, дозволяє самостійно створювати маршрути та подорожувати.
# 64.
ID: 4REG11-28159
Project name: Літературна стежка Луцька
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 800000
The requested amount from the UCF: 800000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Луцьк,
Project description: Мета проекту - знайомити лучан і гостей обласного центру Волині з найцікавішими локаціями, пов'язаними з письменниками, які перебували і працювали в Луцьку у різні періоди. Знайомство проводитиметься за допомогою скачаного і встановленого на мобільні пристрої додатку з багатими аудіовізуальними аплікаціями. Після виконання і втілення в життя проекту додаток використовуватиме Центр туристичної інформації Луцька у своїх промоційних, туристичних цілях. Бажаючі можуть безкоштовно використовувати додаток для власних туристично-пізнавальних цілей.
# 65.
ID: 4REG11-28171
Project name: Невідомими стежками
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 132600
The requested amount from the UCF: 132600
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Наш Новомосковськ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Дніпропетровська область,
Project description: Проект являє собою створення інтерактивної онлайн мапи туристичного маршруту Дніпропетровською областю. На мапі буде позначено 10 локацій. Про кожну з них буде знято відео-презентація. Її можна буде подивитись натиснувши на зображення локації на мапі. Крім цього, під кожним відео буде розміщено інформацію про маршрути та шляхи, якими можна дістатись до локацій (транспорт, ціни на проїзд, зупинки та ін.).
# 66.
ID: 4REG11-28174
Project name: "Тростянеччина туристична"-інноваційний культурно-туристичний маршрут
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 922290.000
The requested amount from the UCF: 922290.000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: смт. Тростянець, Гайсинський район,Вінницька обл., с.Глибочок,Гайсинський район,Вінницька обл.., село Четвертинівка,Гайсинський район,Вінницька обл.., с.Демидівка,Гайсинсткий район,Вінницька обл.., с.Тростянчик, Гайсинського району,Вінницької області,
Project description: Проєкт "Тростянеччина туристична-інноваційний культурно-туристичний продукт"- це унікальний туристичний маршрут , покликаний розкрити незвідану красу частинки Поділля, з її історичними місцями козацької слави, мальовничими краєвидами і гостинними людьми!Даний проєт має на меті розкрити красу та історію нашої громади,нові туристично-рекреаційні маршрути під час яких люди зможуть відпчити на свіжому повітрі,ваідновити свої сили,а також ознайомитись з історичними місцями.Реалізація даного проєкту дасть можливість запропонувати широкий спектр туристичних послуг ,саме: відвідати наші музеї,відновити сили та порибалити на річці Південний Буг,помандрувати шляхами козацької слави , напитися води із Богданової криниці, тощо.
# 67.
ID: 4REG11-28201
Project name: Слідами панів Хоєцьких
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 51600
The requested amount from the UCF: 51600
Competition type: Individual
Full name of the organization: Томашівська сільська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Село Томашівка, Село Дорогинка, Село Великі Гуляки,
Project description: Багато пам’ятних місць Дідівщини, Томашівки, Великих Гуляків тісно пов’язані з родиною польських поміщиків Хоєцьких. Ян- Непомуцен Хоєцький залишив велику спадщину після себе, яка нажаль не реалізується на культурному рівні. Цей проект реалізується для того, щоб молоде покоління не забувало локальну історію тих місць, де вони проживають. Це допоможе молодому поколінню підвищити патріотизм на локальному рівні, а також підвищити туристичну конкурентоспроможність цих місць.
# 68.
ID: 4REG11-28227
Project name: Давній Збараж: три культури - одна історія
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 682149.0
The requested amount from the UCF: 603149.0
Competition type: Individual
Full name of the organization: Збаразька міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Збараж, с. Старий Збараж, с. Залужжя,
Project description: Розробка і впровадження інноваційної пішої та велосипедної тематичної екскурсії по основних районах (єврейська, польська та українська дільниці) Збаража, поліграфія та видання двомовного путівника по вулицях міста, маркування QR-кодами основних історико-культурних пам’яток по маршруту екскурсії. Організація, промоція та проведення костюмовано-театралізованої екскурсії по основних локаціях маршруту з відтворенням історичної реконструкції визначних подій (“Битва під Збаражем”, “Підземний Збараж”, “Ремісничий Збараж”, “Нічний Збараж”).
# 69.
ID: 4REG11-28244
Project name: Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 999980
The requested amount from the UCF: 999980
Competition type: Individual
Full name of the organization: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Черкаська область,
Project description: Проєкт спрямований на залучення молоді та людей з обмеженими можливостями до активної участі в організації культурного дозвілля та пізнання об’єктів історико-культурної спадщини регіону. Пропонований проєкт дасть можливість створити сайт з 3D-маршрутами по Черкаській області для молоді та людей з обмеженими можливостями, враховуючи їх нозології (людям з порушенням зору, слуху та опорно-рухового апарату). В рамках проєкту планується обстежити і відібрати 4 локації, які ввійдуть в кінцеву версію; відтестувати маршрути спільно зі студентами з обмеженими можливостями; перенести локації на 3D-карту; залити 3D-карту на сайт і створити версію, адаптовану для користування людей з обмеженими можливостями.
# 70.
ID: 4REG11-28265
Project name: Культурно – туристичні маршрути як спосіб усвідомлення локальної ідентичності новостворених територіальних громад
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 946050
The requested amount from the UCF: 94650
Competition type: Individual
Full name of the organization: Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування "Асоціація об'єднаних територіальних громад"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Україна, фывфыв,
Project description: Проект спрямований на створення нових культурно - туристичних маршрутів з метою допомогти новоствореним територіальним громадам та їх представникам в сфері культури та туризму популяризувати об'єкти культури та об'єкти культурної спадщини, та забезпечити їх сталий розвиток
# 71.
ID: 4REG11-28292
Project name: Віртуальні мандрівки пам'ятками архітектури та історії Київщини
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1092356.76
The requested amount from the UCF: 984535.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київська область,
Project description: Ідея проєкту полягає в створенні нового культурного продукту – онлайн-платформи з інтерактивною мапою пам’яток архітектури та інших пам’яток культурної спадщини Київщини. На інтерактивній мапі користувачі зможуть віртуально пересуватися та детально знайомитися з культурним надбанням регіону, користуватися сформованими туристичними маршрутами або створювати власні. Мета: збереження культурної спадщини Київщини як ресурсу теперішніх і майбутніх поколінь через поширення обізнаності та актуалізацію значимості історико-культурного спадку для суспільства. У результаті ця платформа створить перспективи для розвитку потенціалу місцевої культурної спадщини на місцевому і національному рівнях, можливості для активного подорожування регіоном та стане основою та підмогою для подальших дій зі збереження об’єктів культурної спадщини.
# 72.
ID: 4REG11-28329
Project name: Культурно-туристичний веломаршрут "Старий кордон"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 998000.00
The requested amount from the UCF: 998000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Надзбручанський край"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Гусятинська ОТГ Тернопільської області,
Project description: Культурно-туристичний веломаршрут «Кордон імперій» розроблений з метою популяризації багатокультурної спадщини, неповторних архітектурних перлин, неймовірних природніх ландшафтів, багатих рекреаційних ресурсів, автентичних звичаїв та ремесл. Маршрут пролягає на десятки кілометрів вздовж Збруча, річки, яка розмежовувала не просто держави, а цілі ідеології. Особливістю маршруту є також його комплексний характер – мандрівник може отримувати позитивні емоції від споглядання природних і антропогенних ландшафтів, архітектурних об’єктів, чи знайомлячись з історичною і культурною спадщиною громади, беручи участь в різнопланових квестах, спостереженні за птахами та іншими мешканцями заповідного лісу. Так само одним з елементів подорожі є гастрономія (місцевий мед і вино), а також лікувальні мінеральні води, що збільшує його привабливість серед потенційних туристів. Популяризація здорового способу життя, цікава подорож на велосипеді в гармонії з природою, знайомство із неповторним місцевим колоритом – це те, що дозволить значно збільшити потік туристів до нашої громади та обізнаність про цікаві місця Надзбручанського краю. Наш веломаршрут кільцевого типу. Основна його частина проходить вздовж р. Збруч, оминаючи автомобільні дороги, що дозволяє почуватись комфортно як дорослим, так і дітям. Розробка мобільного додатку паралельно дозволить безпечно подорожувати самостійно, без супроводу гіда. У ньому буде зручна навігація, усі локації та заклади обслуговування, сервісні центри. А знакування та маркування зробить маршрут доступним навіть для пересічного мандрівника.
# 73.
ID: 4REG11-28388
Project name: Культурно-туристичний маршрут «Вікенд з Потоцькими»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 997033
The requested amount from the UCF: 997033
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Демчук Вікторія Володимирівна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Умань Черкаської обл., м. Дашів Вінницької обл., м. Немирів Вінницької обл., м. Тальне Черкаської обл., м. Тульчин Вінницької обл., с. Сокілець Вінницької обл., с. Печера Вінницької обл.,
Project description: Проєкт спрямований на актуалізацію культурної спадщини Черкаської та Вінницької областей через розробку новаторського туристичного маршруту «Вікенд з Потоцькими» та залучення до роботи зі спадщиною місцевих громад. Маршрут пропонує нові теми та способи осмислення спадщини Потоцьких для розуміння актуальних викликів сьогодення та формування відкритого та інклюзивного суспільства, поєднує інтелектуальний та активний туризм (веломаршрути) та цифрові інструменти, які удоступнюють туристичний продукт для різних аудиторій. Важливою складовою проєкту є залучення місцевих громад до підтримки маршруту. Воркшопи з представниками місцевих влад, підприємців, культурних інституцій та мешканців поглиблять їхні знання в управлінні спадщиною, забезпечать сталість проєкту та активізують місцеві ініціативи в сфері локального туризму.
# 74.
ID: 4REG11-28466
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Лесин шлях на Волині"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 499920
The requested amount from the UCF: 499920
Competition type: Individual
Full name of the organization: Ковельська міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Ковель та ближні населені пункти (с. Колодяжне та урочище "Нечимне"),
Project description: Проект передбачає створення комплексного, сучасного туристичного продукту, об’єднаного темою культурно-історичної спадщини життя Лесі Українки в межах Волинської області з метою патріотичного виховання молоді, посилення важливості культурних цінностей регіону в соціальному житті населення, а також залучення зовнішніх туристів, стимулювання місцевого населення до започаткування власної справи та формування культурно-туристичного простору, як основної туристичної атракції Ковельщини.
# 75.
ID: 4REG11-28467
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Відкриття скарбів традиційної дерев'яної архітектури Чернівецької та Закарпатської областей"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 743995.60
The requested amount from the UCF: 723995.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація Буковинський центр реконструкції і розвитку
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Чернівці, Ужгород,
Project description: Метою проєкту є посилення культурної та підвищення туристичної привабливості української традиційної дерев'яної архітектури Чернівецької та Закарпатської областей шляхом створення та просування на український туристичний ринок сталого культурно – туристичного маршруту «Відкриття скарбів традиційної дерев'яної архітектури» до кінця реалізації проекту. В результаті реалізації проекту буде створено 1 культурно-туристичний маршрут за участі органів влади, експертів/менеджерів туристичної сфери, культурних організацій, що об’єднає кращі об’єкти традиційної дерев’яної архітектури двох регіонів. Передбачено заходи з просування маршруту на туристичний ринок країни. Інформаційна кампанія проєкту дозволить звернути увагу широкої аудиторії на культурну значимість та туристичний потенціал дерев’яної архітектури в Україні.
# 76.
ID: 4REG11-28528
Project name: Розмова з будинком
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 673150
The requested amount from the UCF: 673150
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Клейнос Ксенія Віталіївна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Бердянськ,
Project description: Популяризація культурно-історичної спадщини Бердянська шляхом створення та промоушену нових загальнодоступних екскурсійних маршрутів онлайн для покращення туристичної привабливості міста.
# 77.
ID: 4REG11-28565
Project name: Християнсько-патріотичний туристичний маршрут «Стежками патріотів» у Шумській громаді Тернопільської області
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 436882
The requested amount from the UCF: 391882
Competition type: Individual
Full name of the organization: Шумська міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Шумськ, Кременецький район, Тернопільська область, Стіжок, Кременецький район, Тернопільська область, Мала Іловиця, Кременецький район, Тернопільська область, Велика Іловиця, Кременецький район, Тернопільська область, Антонівці, Кременецький район, Тернопільська область, Кордишів, Кременецький район, Тернопільська область, Рохманів, Кременецький район, Тернопільська область,
Project description: Створення туристичного маршруту у Шумській громаді, який охоплюватиме релігійно-паломницький та культурно-просвітницький туризм. Проєкт сприятиме формуванню попиту на внутрішній туристичний продукт, просуванню туристичних маршрутів, формуванню позитивного іміджу регіону у сфері туризму, формуванню у жителів Західної України культури активного відпочинку, стимулювання ведення здорового способу життя.
# 78.
ID: 4REG11-28606
Project name: Культурно-туристичний маршрут "ВелоОСТРОГ"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 862370
The requested amount from the UCF: 862370
Competition type: Individual
Full name of the organization: Острозька міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Острог, Острозький район, Рівненська область,
Project description: Культурно-туристичний маршрут "ВелоОСТРОГ" має на меті з’єднати мережею велосипедних маршрутів усі існуючі пам’ятки культури: сакральні, архітектурні, природні, створивши комфортні умови для подолання маршрутів людям з помірним і середнім рівнями фізичної підготовки, вибудувати в логічній послідовності якнайбільшу кількість об’єктів для перегляду і ознайомлення з культурною спадщиною поліетнічного краю Острозької громади та Рівненської області загалом
# 79.
ID: 4REG11-28638
Project name: Дорогами тисячолітнього Юр'єва
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 4932920
The requested amount from the UCF: 997920
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Білоцерківська міська територіальна громада,
Project description: Створення культурного продукту «Культурно-туристичний маршрут «Дорогами тисячолітнього Юр’єва». Створення унікального для Київської області туристичного маршруту, який об’єднає 23 локації з пам'ятками архітектури, сучасної культури, історичними місцями, релігійними спорудами та мальовничі місцями Київщини. «Дорогами тисячолітнього Юр’єва» - це мандрівка у часі, яка дає можливість, лише за уік-енд, познайомитись з тисячолітнім формуванням історично важливого міста Київщини, як колиски України, перейнятися її духом та ототожнитися з нею.
# 80.
ID: 4REG11-28652
Project name: Історико-культурний екомаршрут “Волинський спадок: Затурці-Кисилин”
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 811840
The requested amount from the UCF: 811840
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Доманська Марія Григорівна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Затурці, Володимир-Волинський район, Волинська область, с. Кисилин, Володимир-Волинський район, Волинська область,
Project description: Історико-культурний екомаршрут “Волинський спадок: Затурці-Кисилин” — це туристичний маршрут, прокладений за міжнародними стандартами ознакування, основою якого будуть історико-культурні пам'ятки сіл Затурці та Кисилин, пов'язані з видатною історією розвитку освіти та культури регіону. До маршруту входитимуть також інші пам’ятки історії, культури та архітектури, а також об’єкти природно-заповідного фонду на території місцевих громад. Мета — сформувати та прокласти унікальний туристичний маршрут, що поєднає у собі культурно-просвітницькі та рекреаційні природно-захисні елементи. У результаті, отримаємо туристичний маршрут протяжністю близько 70 км, який підвищить туристичну привабливість регіону, розширить розуміння ролі історико-культурної спадщини та довкілля, сприятиме єднанню та інтеграції різних спільнот навколо історії, культурного надбання, об’єктів тяжіння.
# 81.
ID: 4REG11-28686
Project name: Мобільний додаток "OldZP"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 945584
The requested amount from the UCF: 945584
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальне підприємство "Туристичний інформаційний центр" Запорізької міської ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Запоріжжя,
Project description: В рамках проекту планується створити мобільний додаток «OldZP» мета якого познайомити жителів та гостей міста з історією будівництва історичного району Соцмісто. Протягом останніх років було проведено безліч досліджень Соцміста, на основі отриманих матеріалів, за допомогою архівів та робіт вчених, ми маємо змогу відтворити у цифровому форматі вигляд основних архітектурних пам’яток цієї важливої частини туристичних атракцій міста та відобразити забудову Соцміста та його ідею суспільного побуту. Саме цей комплексний об’єкт заплановано вносити до попереднього списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і цей проект буде сприяти збереженню та популяризації історичного туризму та археологічної спадщини.
# 82.
ID: 4REG11-28867
Project name: Культурний туристичний маршрут «Слідами галицької трансверсальної залізниці»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 386381
The requested amount from the UCF: 386381
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Асоціація сталого розвитку громад»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: Метою проекту є створення туристичного маршруту вздовж залишків зруйнованої під час війни гілки Галицької Трансверсальної залізниці, що з’єднувала Станиславів (теперішній Івано-Франківськ) з сусідньою областю. Залізниця була важливим чинником культурного життя регіону. Вздовж залізничного шляху були збудовані комунікації, станцій, залишки яких мають історичне і культурне значення. Вздовж маршруту є кілька цікавих туристичних об’єтів. Рельєф маршруту дозволяє проводити як піші, так і велосипедні екскурсії, проводити фотосесії для туристів на фоні мальовничих ландшафтів Наддністрянщини. Новий культурний туристичний маршрут з’єднає передмістя Івано-Франківська з перлиною Прикарпаття – Дністровським каньйоном та дасть новий поштовх культурному розвитку відносно депресивних районів області, які віддалені від популярних гірських туристичних регіонів.
# 83.
ID: 4REG11-28887
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Полтавські шляхи Симона Петлюри"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 474777
The requested amount from the UCF: 474777
Competition type: Individual
Full name of the organization: Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Полтава,
Project description: Культурно-туристичний маршрут "Полтавські шляхи Симона Петлюри" дає змогу туристу самостійно (фізично та онлайн) ознайомитися з місцями, пов'язаними з полтавським періодом життя видатного українського державно-політичного діяча Симона Васильовича Петлюри (1879-1926)
# 84.
ID: 4REG11-28891
Project name: Розробка та облаштування культурно-туристичних маршрутів Соколівської громади
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 892206.00
The requested amount from the UCF: 799809.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Соколівська сільська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: всі села Соколівської сільської ради: : Соколівське, Черняхівка, Липове, Новопетрівка, Нова Павлівка, Іванівка, Безводня, Карлівка, Ганнинське, Дар’ївка, Вишняківка, Назарівка, Оленівка, Димине, Вільне, Івано-Благодатне, Миколаївка, Українка, Шевченкове, Корлюгівка, Олено-Косогорівка та селище Шостаківка,
Project description: Проєкт "Розробка та облаштування культурно-туристичних маршрутів Соколівської громади" передбачає створення та облаштування водного, культурно-історичного та чотирьох пішохідно-велосипедних маршрутів на шляху яких розташовано пам’ятки історико-культурної спадщини та важливі географічні об’єкти, що знаходяться на території Соколівської сільської ради. Загалом до маршрутів включено 73 локації. Водний та пішохідно-велосипедний маршрути матимуть байдарки, каяки, велосипеди та інше необхідне спорядження для туристів. На шляху маршрутів будуть облаштовані місця для зупинки туристів, також розроблено і встановлено карти із зазначенням локацій, місць відпочинку, крамниць, колодязів та джерел питної води, місць надання медичної допомоги, тощо. Крім цього будуть надруковані путівники та карти, які матимуть переклад англійською мовою.
# 85.
ID: 4REG11-28895
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Волинські барбакани"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 921650
The requested amount from the UCF: 921650
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КНЯЖИЙ ОСТРОГ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м.Рівне, м.Острог Рівненська обл., с.Межиріч Рівненська обл., м.Староконстянтинів Хмельницька обл., м.Дубно Рівненська обл, м.Луцьк, м.Олика Волинська обл.,
Project description: Культурно-туристичний маршрут «Волинські барбакани» - це новий туристичний продукт, що базується на архітектурній спадщині Волині (барбакан – в’їздна надбрамна вежа у середньовічному місті) та містить вагому інноваційну складову (елементи віртуальної реальності, маршрут в форматі інтерактивної карти). Маршрут складається з семи міст Рівненської, Волинської та Хмельницької областей. Його впровадження має на меті зацікавити туристів локальною культурною спадщиною через застосування інтерактивних культурних продуктів.
# 86.
ID: 4REG11-28906
Project name: Культурний маршрут "Шляхами відомих династій Свалявщині"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 470000
The requested amount from the UCF: 470000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Сольва-прогрес"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Свалява, Поляна, Неліпино, Березники, Солочин, Оленево,
Project description: Дослідження всіх джерел та інформації, стосовно родин які були володарями земель Свалявщини. Створення туристичного маршруту таким чином, щоб була можливість оцінити всі родзинки місцевості, прив’язуючись до історичної спадщини, традицій та звичаїв місцевого населення. За основу - взяті маршрути подорожей родини Шенборнів та наближених осіб. В пріоритеті не лише прокладання маршруту та інформування про нього всіма можливими методами, але й створення нових атракцій які стимулюватимуть відновлення традицій та організації роботи з ними для туристичного обслуговування.
# 87.
ID: 4REG11-28919
Project name: Розробка та запуск культурно-туристичного маршруту Дестинація «Північна брама»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 972606.70
The requested amount from the UCF: 972606.70
Competition type: Individual
Full name of the organization: Тупичівська сільська рада, Чернігівська область
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: 1. Тупичівська територіальна громада Чернігівської області, територія впливу проєкту – територіальні громади Чернігівської області та України, 2. Седнівська територіальна громада Чернігівської області, територія впливу проєкту – територіальні громади Чернігівської області та України, 3. Городнянська територіальна громада Чернігівської області, територія впливу проєкту – територіальні громади Чернігівської області та України,
Project description: Туристична Дестинація «Північна брама» поєднала в своєму складі три громади півночі Чернігівського регіону, 62 населених пункти та є в прямому значенні північною брамою земель Чернігівських. У маленькому селі Сеньківка Городнянської територіальної громади розташовано пункт перетину кордону між Україною, Росією та Республікою Білорусь. Багато років та століть цими шляхами до місцевих мешканців надходили не лише товарні грузи, але і нові ідеї, культурні традиції. Все це сприяло збагаченню культурного, туристичного та повсякденного життя місцевих мешканців. Унікальні люди, мальовничі краєвиди місцевості, історичні пам'ятки архітектури, об'єкти садово-паркового мистецтва, водні об'єкти, легенди, стали основною родзинкою туристичного паломництва. Основним продуктом проєкту є розробка та запуск культурно-туристичного маршруту дестинації «Північна брама», якій розкриває, актуалізує та популяризує наявні та потенційні колоритні культурні та історичні родзинки північного регіону Чернігівщини, залучає молодь та науковців до вивчення історичної та культурної спадщини, впроваджує сучасні анімаційні та модернізаційні екскурсії, інформаційні технології. Впровадження даного продукту стане поштовхом до збільшення інтересу як туристів Чернігівщини, так і України, до вивчення та подорожей за маршрутом, що стане новою точкою економічного зростання для громад, що знаходяться на шляху маршруту, стане новим туристичним магнітом півночі Чернігівщини.
# 88.
ID: 4REG11-28935
Project name: Стежками невідомого Тилігулу
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 182450
The requested amount from the UCF: 154850
Competition type: Individual
Full name of the organization: Визирська сільська рада Одеського району Одеської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Кошари, с. Любопіль, с. Пшеняне, с. Марянівка, с. Кордон, с. Калинівка, с. Степанівка,
Project description: Проект "Стежками невідмого Тилігулу" направлений на всебічний розвиток внутрішнього зеленого та культурного туризму на території двох громад та розвиток туристичної галузі в цілому.
# 89.
ID: 4REG11-29025
Project name: Калуш із жупою
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 635.82
The requested amount from the UCF: 629.79
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "УФРА"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Калуш,
Project description: Метою проекту є посилити туристичну привабливість Калуша, створивши інноваційний культурно-туристичний маршрут. Результатом проекту буде зручний, швидкий, безкоштовний для завантаження мобільний додаток з інформацією про історико-культурні пам'ятки та пам'ятки монументального мистецтва Калуша.
# 90.
ID: 4REG11-29063
Project name: Моя мотокраїна: відомі українці рекомендують
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 999992.00
The requested amount from the UCF: 999992.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Фундація "Галичани"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київська область, Чернігівська область, Замки України (Львівська, Тернопільська, Рівненська області), Черкаська область, Полтавська область,
Project description: Проєкт «Моя мотокраїна: відомі українці рекомендують» представить 5 туристичних мотомаршрутів різними цікавими куточками України. Буде відзнято перший сезон проєкту - 5 відеороликів, мото-гідами і героями яких стануть зіркові байкери і байкерші: Олег Скрипка, Іван Леньо, Дарина Трегубова, Сергій Танчинець, Олег Михайлюта. Кожен з них разом із командою проєкту проїде улюблений мотомаршрут і розповість про найцікавіші культурні об'єкти вздовж нього. Проєкт сприятиме підвищенню туристичної привабливості українських культурно-природних пам’яток - особливо в умовах пандемії, коли можливість подорожувати за кордоном для українців є ускладненою; позитивно вплине на розвиток місцевих громад; сприятиме розвитку мотокультури в Україні і популяризації серед учасників моторуху активного туризму.
# 91.
ID: 4REG11-29145
Project name: Хлібний шлях Хмільниччини
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 275400
The requested amount from the UCF: 253400
Competition type: Individual
Full name of the organization: Хмільницька районна громадська організація "ПРАВО"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: місто Хмільник Вінницької області, село Думенки, Хмільницького району Вінницької області,
Project description: Проектом передбачено створення нового туристичного маршруту "Хлібні шляхи Хмільниччини". В селі Думенки, Хмільницького району, проживає пані Антоніна Корєшкова, яка володіє мистецтвом випікання різних хлібів всього річного циклу: обрядові хліби до календарних та родинних свят, а також з традиціями, віруваннями, обрядами, пов’язаними з культом хліба. Тобто хліби, що випікалися нашими пращурами восени (жайворонки на обертання, вербовий косач, крижі та інші), влітку (зільник, маковійські коржі тощо), взимку (корочуни, калита тощо), а також, пов’язані з віруваннями, наприклад, книші, провідні куличі тощо). В більшості випадків це досить унікальні практики, які були поширені виключно на території села Думенки Хмільницького району, наприклад, вербовий косач. Така історично-культурна спадщина дуже цікава туристам. Але ця спадщина є несистематизованою, а інформація про неї є малопоширеною серед потенційних туристів. В таких умовах, для того, щоб створити та налагодити новий туристичний маршрут, потрібно систематизувати всі обряди, пов’язані з випіканням обрядових хлібів, відзняти рекламні відеоролики основних обрядів, розробити сайт туристичного маршруту, налагодити партнерські відносини з туроператорами Вінниччини, а також розробити та популяризувати календар майстер-класів для потенційних туристів.
# 92.
ID: 4REG11-29200
Project name: “Прогулянки з класиками”. Маршрути-знайомства із меморіальними місцями видатних митців у Криворівні
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 998117.00
The requested amount from the UCF: 998117.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація “Верховина квітка Карпат”
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: село Криворівня, Верховинська ОТГ, Івано-Франківська область, смт. Верховина, Івано-Франківська область,
Project description: Проект «Прогулянки з класиками» передбачає розробку маршрутів місцями, пов’язаними з перебуванням у селі Криворівня на відпочинку та творчістю українських митців і письменників останньої третини ХІХ - поч. ХХ ст. (Івана Франка, Лесі Українки, Станіслава Вінценза та Івана Миколайчука) довкола згаданого селища, яке від початку ХХ ст. було осередком культурного життя, т.зв. “літньою культурною столицею”. Маршрут супроводжується контентом, що розкриває зв’язок творчості митців із місцевістю, поглиблює знання про життя, генезу і творчість обраних особистостей. Частину контенту становить збережена культурна спадщина, частину — додане осмислення творчості митця і її зв’язків із сучасністю істориками й лідерами громадської думки. Маршрутом першими прогуляються видатні сучасні митці та лідери думок (Оксана Забужко, Тарас Прохасько, Ірма Вітовська та ін.), які в діалозі вестимуть мову про спадщину класика. Ця розмова буде доступна для туристів у формі відео-сюжету та подкасту.
# 93.
ID: 4REG11-29248
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Єврейська культурна спадщина Рівненщини"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 586950
The requested amount from the UCF: 586950
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Студія розвитку туристичного іміджу малих міст"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м.Рівне, м.Острог Рівненська обл, м.Корець Рівненська обл., смт.Клевань Рівненська обл., м.Березне Рівненська обл, м.Дубно Рівненська обл.,
Project description: Проект спрямований на створення нового культурно-туристичного маршруту 6 містами Рівненської області (Рівне, Острог, Дубно, Корець, Клевань, Березне) на основі єврейської культурної спадщини. В рамках проекту буде розроблено та встановлено туристине ознакування українською, англійською мовами та шрифтом Брайля, розроблено туристичну карту в друкованому та електронному варіанті, а також створено ряд цифрових культурних продуктів: відео з використанням архівних фото, аудіогід, 3Dтури, 3Dмоделювання зруйнованих об’єктів, каталогізація кладовищ (мінімум 50 об’єктів), які будуть розміщені на єдиному сайті. Проект сприятиме підвищенню рівня доступності та розуміння поліетнічної культурної спадщини Рівненської області.
# 94.
ID: 4REG11-29256
Project name: Безкоштовні Маршрути
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 820500
The requested amount from the UCF: 580500
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Нерода Андрій Віталійович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Миколаївська область,
Project description: Мета проекту "Безкоштовні Маршрути" - це збільшення туристичного потоку до туристичних об'єктів Миколаєвщини. Результатами цього проекту стануть створення актуальних сучасних туристичних маршрутів за різними напрямками, які будуть як у друкованному вигляді так і на спеціально створеному сайті.
# 95.
ID: 4REG11-29289
Project name: Музичні подорожі між століттями.
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 451400
The requested amount from the UCF: 451400
Competition type: Individual
Full name of the organization: Мороз Володимир Іванович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Харків, Чугуїв, Харківська область., Валки,Харківська область,
Project description: Пропонуємо серію екскурсій на тему історії виникнення музики на Слобожанщині, перших старовинних інструментів. Історії доль музикантів, які народилися, або ж працювали на території сучасної Харківщини, відомих композиторів. Екскурсії мають дві частини, перша - пішохідна містом, друга - в приміщенні - формат концерту, демонстрація музичних інструментів.Почнемо з XVI століття й до XX ст.
# 96.
ID: 4REG11-29354
Project name: Туристичний маршрут «Мультикультурний Бердичів Плюс - презентує»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 664837.00
The requested amount from the UCF: 664837.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Бердичів-Верхівня,
Project description: Проект включає в себе проведення заходів, що будуть сприяти створенню наявного та віртуального Туристичного маршруту «Мультикультурний Бердичів Плюс - презентує» - проведення двох воркшопів щодо збору інформації, створення, просуванню та реклами Туристичний маршрут «Мультикультурний Бердичів Плюс - презентує»;- розробка та створення вкладки до сайту Публічної бібліотеки Бердичівської міської територіальної громади; - розробку інформаційної продукції (таблички із QR-кодами та шрифтом Брайля, наклейки із зображенням історичних пам’яток, карти маршруту, буклети, банер); - проведення підсумкової Презентації Туристичний маршрут «Мультикультурний Бердичів Плюс - презентує» перед Бердичівською громадою на базі Туристично-інформаційного центру, що розташований в приміщенні Центральної бібліотеки міста Бердичів, де буде презентуватись інформаційна продукція для просування даного маршруту. Мета проєкту: популяризація культурної та туристичної привабливості Бердичівської громади тасела Верхівня; популяризація об’єктів культурного надбання шляхом створення Туристичний маршрут «Мультикультурний Бердичів Плюс - презентує», стимулювання місцевого туристичного, культурно-історичного розвитку громад та генерування конкурентоспроможних культурних продуктів.
# 97.
ID: 4REG11-29371
Project name: Х-файли.Семенівщина
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 627460
The requested amount from the UCF: 627460
Competition type: Individual
Full name of the organization: Виконавчий комітет Семенівської селищної ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Семенівка, Полтавська область,
Project description: Метою даного проекту є створення інноваційного культурного продукту, збір і систематизування історичних та культурних відомостей щодо ексклюзивних локацій культурно-туристичного маршруту, екстраполяція досвіду на території України шляхом поширення відеоекскурсії локаціями маршруту мережею інтернет
# 98.
ID: 4REG11-29407
Project name: Славутич: щось нетипове
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 552127.49
The requested amount from the UCF: 552127.49
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальне підприємство "Агентство регіонального розвитку" Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м.Славутич Вишгородського району Київської області, м. Прип'ять Київської області, м. Чорнобиль Київської області, смт Любеч Чернігівської області, м.Чернігів,
Project description: Проєкт «Славутич: щось нетипове» має на меті посилити культурну та туристичну привабливість міста Славутича та регіону, популяризує різноманіття пізнавально-туристичного маршруту, де нетипова синергія наймолодшого та найстаршого українських міст стає туристичним магнітом на карті одразу двох регіонів. Проєкт демонструє потенціал туристичних амбіцій двох регіонів, неочікувано поєднує у собі екстрим та релакс, архітектуру та історію від часів Давньої Русі та радянського постмодерну, квест-атракцію та театр історичної інтерпретації подій, біль та відродження. Аудиторія проєкту дізнається про наявні культурні та туристичні ресурси міста Славутича, Чорнобильської Зони Відчуження та двох регіонів. Місто Славутич та славутицький регіон будуть по-новому нанесені на туристичну мапу країни, зокрема - Київщини, Чернігівщини.
# 99.
ID: 4REG11-29501
Project name: Проєкт AR-старовинні локації міста М
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1001880.00
The requested amount from the UCF: 928680.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Мрійдій"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Миколаїв,
Project description: Проєкт направлений на відродження об'єктів старого міста Миколаєва за допомогою анімації, для вивчення пересічними громадянами і гостями міста історії рідного краю. За допомогою проєкту в місті Миколаєві будуть створені 5 інформаційних локацій за допомогою яких кожен мешканець міста, який має гаджет зможе за його допомогою побачити стару архітектуру і техніку в русі та зробити селфі на фоні історичних об'єктів. 490 тис. жителів міста зможе за допомогою відеоролика освітнього курсу "Історія міста в твоїй кишені" дізнатися, як використовувати нові технології для вивчення історії рідного краю. За допомогою ЗМІ і інформаційних сайтів ОМС розповсюдити інформацію про проєкт, для популяризації інформаційно- просвітницьких історичних місць.
# 100.
ID: 4REG11-29532
Project name: Водний культурно-туристичний маршрут "Скарби Канівського моря"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 998010.00
The requested amount from the UCF: 998010.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Бюро проектного управління"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Вишгород, Українка, Трипілля, Витачів, Ржищів, Балико-Щучинка, Ходорів, Григорівка, Бобриця, Переяслав-Хмельницький,
Project description: На узбережжі Канівського водосховища розташовано майже два десятки населених пунктів з тисячолітньою історію. Водночас більшість туристів і навіть місцевих жителів не мають уявлення про культурно-історичну спадщину ділянки Дніпра від Вишгорода до Канева. Проєкт передбачає розробку культурно-туристичного маршруту: створення онлайн ресурсу з інформацією про кожен населений пункт маршруту, інтерактивної карти маршруту, проведення серії інтерв'ю та репортажів, експертної оцінки навігаційної та берегової інфраструктури та надання рекомендацій місцевим громадам щодо її вдосконалення. Також буде створено відеоролик про маршрут з розміщенням його в соціальних мережах, надруковано путівник із розробленим маршрутом накладом 3 тис примірників.
# 101.
ID: 4REG11-29551
Project name: Гуцульська магія
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 854740
The requested amount from the UCF: 854740
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Туристична асоціація "Гуцулія"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Пістинь, Івано-Франківська обл., м. Косів, Івано-Франківської обл., с. Бабин, Івано-Франківської обл., смт. Верховина, Івано-Франківська обл., с. Криворівня, Івано-Франківська обл., с. Буковець, Івано-Франківської обл.,
Project description: Проект покликаний розповісти про обрядовість та вірування карпатських гуцулів, розкрити потенціал бестіарію Карпат. Створення культурно-туристичних маршрутів дозволить пересічному туристу краще ознайомитись з традиційним виробництвом гірських народів завдяки поєднанню культурної, історичної, релігійної та природної спадщини. Системний підхід до створення туристичних маршрутів дозволить також напрацювати основу для подальших розробок із залученням новітніх технологій. Синергія культурних особливостей краю, природних ресурсів, людського потенціалу та туристично-рекреаційних можливостей створює ту неповторну гуцульську магію, в яку щоразу хочеться повертатися.
# 102.
ID: 4REG11-29616
Project name: Церкви та костели Мостищини. Сакральна гармонія українсько-польського прикордоння
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 888180
The requested amount from the UCF: 888180
Competition type: Individual
Full name of the organization: Мостиська міська рада Львівської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Мостиська міська територіальна громада,
Project description: Проект передбачає розробку та створення туристичного маршруту визначними пам’ятками архітектури – церквами та костелами, розташованими на території Мостиської територіальної громади. Маршрут об’єднуватиме три храми Східного християнського обряду та три костели Римо-католицької церкви, і, окрім пізнавальної мети, демонструватиме позитивний приклад добросусідства і релігійної толеранції українців і поляків, що живуть на цій території. Задля промоції маршруту планується створення тримовного веб-сайту, виготовлення інформаційних путівників та відеороликів, проведення рекламної кампанії для залучення туристів. В межах проекту буде встановлено інформаційні стенди поблизу пам’яток культурної спадщини. Заявник також очікує, що реалізація проекту дозволить залучити додаткові кошти для зберкження та реставрації архітектурних пам’яток краю.
# 103.
ID: 4REG11-29619
Project name: Велосипедний шлях «WELKам до STB!»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 833561
The requested amount from the UCF: 790761
Competition type: Individual
Full name of the organization: Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Старобільської міської ради Луганської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Старобільськ, Луганська область,
Project description: Старобільськ знаходиться біля лінії розмежування між окупованою та не окупованою частинами Луганщини, що загострює наявні проблеми і разом з цим накреслює перспективи. Він може бути «вітриною» повноцінного життя, але не використовує переваги, пов’язані із великим культурним спадком. Не мають розвитку сфера гостинності та туризму, при наявній для цього базі. Створення першого в громаді і області онлайн вело маршруту продемонструє безпечність території, пожвавить економіку, приверне увагу до неї потенційних донорів та інвесторів. Електронна версія маршруту та каталог об’єктів тяжіння відкриють вільний доступ до масиву культурної і історичної інформації, що допоможе самоідентифікації місцевих жителів, сталому інтересу українських та іноземних туристів.
# 104.
ID: 4REG11-29672
Project name: «Культурно-туристичний маршрут «З вікна міської маршрутки»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 468752
The requested amount from the UCF: 468752
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальне підприємство "Медіа-центр"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м.Сміла Черкаський район,
Project description: Культурно-туристичний маршрут «З вікна міської маршрутки» Культурно-туристичний маршрут «З вікна міської маршрутки» - найдоступніший і невимушений спосіб подорожі у місті Сміла Черкаської області на міських маршрутках з прив’язкою до кожної зупинки.
# 105.
ID: 4REG11-29689
Project name: ВандерВей
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 8000000
The requested amount from the UCF: 800000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Вандервей
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ,
Project description: WonderWay - це мобільний додаток з готовими та перевіреними маршрутами двох видів: побудовані блогерами, лідерами думок, місцевими жителями та гідами маршрути згенеровані персонально для кожного користувача на основі їх інтересів
# 106.
ID: 4REG11-29700
Project name: Інтерпретаційна культурно-пізнавальна мандрівка «Синевир. Горяни»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 789360.00
The requested amount from the UCF: 789360.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Синевирська сільська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с Синевир, с. Синевирська Поляна,
Project description: Мета. Популяризація культурного надбання горян через культурно-туристичні маршрути. Нові рішення: І. Втілено новий підхід до розробки та екскурсійного обслуговування туристично-пізнавальних маршрутів: 1. 4 тематичних маршрутів «Синевир.Промисли», «Синевир.Історія», «Синевир.Традиції», «Синевир.Духовність» ідейно об’єднані в одну мандрівку. 2. Інтерпретація культурної спадщини, замість типові екскурсії 3. Он-лайн сервіс планування подорожей. Туристи можуть самостійного спланувати як окремий маршрут так і мандрівку в цілому. ІІ. Проведено потужну рекламну кампанію. 1. Висвітлення всіх етапів роботи над проектом. 2. Промоція результатів проекту: реклама маршрутів та сервісу он-лайн планування. ІІІ. Алгоритм проекту масштабується і буде розширювати на інші громади і Україну вцілому.
# 107.
ID: 4REG11-29722
Project name: Незвіданий історією старий шлях Тараса Шевченка - таємничий Шевченківський Гай в селі Студениця Житомирської області. Від саду Шевченка у камені Уралу Казахстану до родючого чорнозему та каменю Житомирщини - "Українського Уралу в мініатюрі".
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1750300
The requested amount from the UCF: 990300
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Довіра-1" села Студениця Житомирської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Село Студениця Житомирської області, Село Кмитів Житомирської області,
Project description: Вітер з гаєм розмовляє (Тарас Шевченко). Маловідома історія про подорож Тараса Шевченка у вересні-жовтні 1846 року селами сучасного Полісся, адже вона була знищена перед його арештом і засланням в 1847 році. ГО "Довіра-1" детально проаналізувала, що в селі Студениця (в минулому – Студена Вода) Тарас Шевченко бував двічі, є криниця з якої пив воду, а на березі річки одна поряд з одною ростуть шість 150-літніх верб – улюблених дерев Тараса, мальовнича долина "Козак", де зупинялися козаки з Богданом Хмельницьким, унікальне місце, де ми відтворимо Шевченківський Гай – садок вишневий коло старовинної хати нашого Центру української культури та етнографії «Оберіг Студеної Води».
# 108.
ID: 4REG11-29768
Project name: Культурно-пізнавальний маршрут Оноківської громади «Карічка-тур: стежками предків»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 999367
The requested amount from the UCF: 999367
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Рокаш"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Оноківці, Ужгородський район, Закарпатська обл., с. Невицьке, Ужгородський район, Закарпатська обл., с. Кам'яниця, Ужгородський район, Закарпатська обл., с. Оріховиця, ужгородський район, Закарпатська обл., с. Гута, Ужгородський район, Закарпатська обл.,
Project description: Мета проєкту - сприяння розвитку туризму та посиленню туристичної привабливості Оноківської ТГ шляхом об’єднання зусиль представників різних галузей (влади, громадського сектору, культури, туризму, ЗМІ) і створення туристичного культурно-пізнавального маршруту з відео та аудіо гідом, який презентує надбання культурної та природної спадщини усіх 5 сіл новоствореної громади, залучає туристів до пізнання місцевої культури. А також забезпечити промоцію маршруту на локальному та національному рівнях. Передбачено створення: культурно-пізнавального маршруту для мандрівок Оноківською ТГ(самостійних і, за запитом, у супроводі колективів народної творчості – членів ГО «Рокаш») та його інтерактивна презентація (вело-тур); аудіо гіда українською та англійською мовами (доступного широкому загалу на платформі міжнародного туристичного мобільного додатку izi.travel); зйомки відео-сюжетів та оглядів про кожну локацію маршруту, які доповнять аудіогід (передбачено залучення до зйомок колективів народної творчості сіл громади та учасників клубу середньовічної реконструкції); встановлення стендів у 5 селах громади з картою маршруту та короткою інформацією і QR-кодом – посилання на аудіогіди та відео-тур. Посилить промоцію культурної спадщини Оноківської ТГ потужна інформаційна кампанія. Над проєктом працюватимуть: туризмознавці, екскурсоводи, історики, дизайнери, фотографи, журналісти.
# 109.
ID: 4REG11-29771
Project name: Культурно-туристичний маршрут «Землянська вольниця»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 591010.64
The requested amount from the UCF: 504610.64
Competition type: Individual
Full name of the organization: Відділ культури та туризму Березівської сільської ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: село Землянка Глухівського району Сумської області, село Гута Глухівського району Сумської області, колишні хутори Каплиця та Теребень,
Project description: Село Землянка – незвіданий куточок Сіверщини, багатий на культурну спадщину, традиційні надбання, має сприятливі природно-кліматичні умови, є батьківщиною української фольклористки, етнографа Пелагеї Литвинової-Бартош (народилася на хуторі Теребень поблизу Землянки), яка залишила унікальний спадок, вартий для вивчення. Проєкт має символічну назву, взяту з праці науковиці «Как землянци потеряли свою «вольницу». Мета - створення першого культурно-туристичного маршруту батьківщиною відомої землячки, відродження, збереження традиційної спадщини, привертання уваги до народної культури як місцевих жителів, так і туристів, а також розвиток зеленого туризму, що сприятиме зайнятості мешканців села. Результати: формування туристичної дестинації, соціально-економічний розвиток громади, відродження та збереження традиційних ремесел і промислів.
# 110.
ID: 4REG11-29775
Project name: Шляхами Лесі Українки
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 284086.00
The requested amount from the UCF: 284086.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Колодяжненська сільська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с.Колодяжне, с.Волошки Волинська обл., с.Колодяжне Волинська обл., с.Скулин Волинська обл.,
Project description: Мета проєкту - залучити та зацікавити різновікову та міжнародну категорію населення до пізнання історико-культурної спадщини. Через популяризацію творчості Лесі Українки зробити Колодяжненську громаду туристично-привабливим об'єктом, шляхом створення особливого туристичного маршруту "Шляхами Лесі Українки". Креативні дизайнери створили унікальні путівники, які є чіткі та лаконічні у використанні, як для дорослих, так і для дітей. Також розробка унікальної сувенірної продукції, яка буде видана українською та англійською мовами дасть змогу розширити географічну аудиторію проєкту.
# 111.
ID: 4REG11-29777
Project name: Турагент в кишені
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 638310
The requested amount from the UCF: 638310
Competition type: Individual
Full name of the organization: Надвірнянська міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м.Надвірна, Івано-Франківська обл., с.Молодків, Надвірнянський район, Івано-Франківська обл., с.Гвізд, Надвірнянський район, Івано-Франківська обл., с.Назавизів, Надвірнянський район, Івано-Франківська обл., с.Лісна Тарновиця, Надвірнянський район, Івано-Франківська обл., с.Лоєва, Надвірнянський район,Івано-Франківська обл., с.Стримба, Надвірнянський район, Івано-Франківська обл., с.Верхній Майдан, Надвірнянський район, Івано-Франківська обл., с.Красна, Надвірнянський район, Івано-Франківська обл.,
Project description: Вигідне географічне розташування міста Надвірна та населених пунктів, які входять до Надвірнянської міської територіальної громади, наявність значної кількості пам’яток історії та культури як місцевого, так і національного значення, природній ландшафт та безпечне довкілля щорічно притягують сюди тисячі туристів. Проектом передбачено створити культурно-туристичний маршрут в Надвірнянській МТГ з включенням 35 об’єктів історико-культурної спадщини, розробити навігаційну систему у вигляді мобільного додатку для обчислення оптимального маршруту переміщення користувача по місцевості і подальшого ведення за маршрутом за допомогою візуальних та голосових підказок про потрібні маневри, що дозволить ідентифікувати пам’ятки історичної та культурної спадщини краю; розробка інтерактивної карти, веб-сайту, проморолика тощо.
# 112.
ID: 4REG11-29788
Project name: Проєкт “Таємничий Камʼянець” - це відкриття 7 інноваційних екскурсійних маршрутів територією Старого міста (м.Камʼянець-Подільський)
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 480000
The requested amount from the UCF: 480000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Камʼянець-Подільський, камянець- подільський,
Project description: Проєкт “Таємничий Камʼянець” - це відкриття 7 інноваційних екскурсійних маршрутів територією Старого міста (м. Камʼянець-Подільський) , які направлені на популяризацію мало відвідуваних історичних пам’яток міста. За допомогою розробленого в межах проєкту комплексу культурних заходів: екскурсія+ квест+ скетч-театр+ майстер-клас та його інтерактивного супроводу в режимі онлайн відбудеться створення новітнього цілісного туристичного продукту. “Таємничий Камʼянець” - це партнерство державних органів влади, трьох молодіжних театрів, місцевих екскурсоводів, туристичного бізнесу, та ГО “Міжнародний рух Еко-Культура” (м.Чернівці). Також проєкт направлений на залучення молоді та юнацтва для участі у творчих онлайн конкурсах з історії міста Камʼянця-Подільського.
# 113.
ID: 4REG11-29789
Project name: "Tour De Fort" - веломаршрут по фортецях Слобожанщини
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 560880.00
The requested amount from the UCF: 560880.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "МОУШН+"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Харківська область, місто Первомайський - організатор, Харківська обл., м. Красноград, 63 села Красноградського, Кегичівського, Нововодолазького, Первомайського, Барвінківського, Ізюмськогог, Балаклійського району, Харківська обл., смт. Кегичівка, Харківська обл., м. Ізюм, Харківська обл., м Балаклія,
Project description: Перший велотур «Tour de fort» був проведений в 2017 році, з тих пір почалася робота з розвитку туризму в нашому місті. В 2018 році прийнятий план економічного розвитку міста Первомайський через подієвий туризм. В вересні створено туристично-інформаційний центр. Тематичний веломаршрут «Tour de fort» покликаний актуалізувати історичний шлях 18 століття та зробити його самостійним туристичним маршрутом понад 400 км. Основна ідея, це відкрити туристичний вело потенціал Харківщини, об’єднати поодинокі туристичні об’єкти в маршрут та створити туристичний кластер, що дасть нові можливості для розвитку громад, особливо з процесом децентралізації.
# 114.
ID: 4REG11-29792
Project name: Світловодщина туристична: "У пошуках Крилівської легенди"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 619400
The requested amount from the UCF: 619400
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Жмурін Кирило Сергійович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Світловодськ, Талова Балка, Семигір'я, Нагірне,
Project description: Основною метою проекту є створення нового культурно-туристичного маршруту, до якого включено об’єкти історико-культурної спадщини Світловодщини. Всі об’єкти демонструють культурне різноманіття регіону та інтегруються в логістичний ланцюг екологічного туризму. В результаті реалізації проекту очікується підвищення попиту з боку цільової аудиторії на відвідини маршруту в якості 1) туру вихідного дня та 2) транзитної культурно-туристичної принади на маршрутах національного значення Водночас, проект здатен реалізувати й інші соціально значущі задачі регіону. Зокрема, створення сталих зв’язків з локальними органами влади та соціально-відповідальним бізнесом, завдяки яким зросте інвестиційна привабливість регіону, а це в свою чергу, підтримає наявні об’єкти культурної спадщини та інші сектори культурно-туристичної інфраструктури.
# 115.
ID: 4REG11-29798
Project name: Подорож у просторі та часі
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 187100
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Виконавчий комітет Апостолівської міської ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Апостолове, Дніпропетровська обл.,
Project description: Дводенний туристичний маршрут "Подорож у просторі та часі". Пізнавання рідного краю. Ознайомлення з історичними, культурними, природними та іншими пам'ятками.
# 116.
ID: 4REG11-29801
Project name: Галич-онлайн 24/7
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 834656.00
The requested amount from the UCF: 834656.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Галицька міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Галич, Івано-Франківська область, Крилос, Івано-Франківська область, Шевченкове, Івано-Франківська область,
Project description: Культурно-пізнавальний туристичний маршрут Галич-онлайн 24/7 охоплює ареал столиці давнього Галицького князівства з центром у сучасному м. Галич та прилеглих населених пунктах. Історико-культурна спадщина та унікальні природні атракції, які слугують основою туристичного продукту, потребують інноваційно-інвестиційної модернізації як для проведення PR-кампанії так і формування свого конкурентного культурно-туристичного контенту. Мета полягає у створенні віртуального туристичного маршруту, що сприятиме інформаційній доступності вітчизняних та іноземних споживачів запропонованого продукту, а його облаштування на місцевості покращить туристичну інфраструктуру. Результатом проекту буде віртуальний культурно-туристичний продукт, який поєднає історичні та природні об’єкти, що сприятиме підвищенню туристичного іміджу території, через збільшення кількості відвідувачів.
# 117.
ID: 4REG11-29803
Project name: "Місце натхнення Кобзаря" (створення культурно-туристичного маршруту в с. Василівка-на-Дніпрі)
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 395700
The requested amount from the UCF: 200000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Раївська сільська рада Синельниківського району Дніпропетровської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Василівка-на-Дніпрі Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області,
Project description: Проектом передбачено підвищення туристичної привабливості території завдяки спорудженню пам’ятника Тарасу Шевченку в селі Василівка-на-Дніпрі. Поблизу Василівки-на-Дніпрі знаходиться найвідоміший Дніпровий поріг Ненаситець (Ревучий, Ревун, Дід-поріг), оспіваний поетом у пісні „Реве та стогне Дніпр Широкийˮ, і високий курган-могила поруч. Ймовірно, у 1843 р. Тарас Шевченко побував біля Ненаситця і у вірші „Заповітˮ заповідав поховати себе тут. Завдяки розвитку туристичної привабливості території вигоду отримають як жителі Василівського старостинського округу № 1 (874 чол.), так і всієї Раївської сільської ради в цілому (більше 11 тисяч чоловік) Реалізація вказаного проекту дасть можливість забезпечити розвиток туристичної привабливості території.
# 118.
ID: 4REG11-29816
Project name: "Дороги єднання" (налагодження культурно-туристичного партнерства між східним та західним регіонами України через популяризацію творчості Лесі Українки та культурної спадщини родини Косачів
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 644904
The requested amount from the UCF: 644904
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Климчук Богдан Ярославович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Волинська область, м. Луцьк, Волинська область, с. Колодяжне, Волинська область с. Нечимне,
Project description: Проект тривалістю 3 місяці передбачає: створення туристичного маршруту у Волинській області та залучення однакової кількості талановитих учнів старших класів ( 30 учнів - по 15 з кожного регіону та по двох супроводжуючих і представник місцевого самоврядування/ОДА) до участі у ньому. В основу маршруту покладені Волинські локації, пов'язані з життям та творчістю Лесі Українки ( у 2021 році відзначаємо 150 років з дня народження), а також родини Косачів, що під час вивчення життєвого шляху та діяльності цих постатей у школі, дозволить глибше розуміти глибину їх впливу на формування сучасної самоідентичності українців *організацію та проведення 4 турів ( у вересні місяці) за пропорційною участю представників зі Сходу та Заходу, що дозволить залучити громади до міжрегіонального діалогу та започаткувати спільні ініціативи в різних галузях
# 119.
ID: 4REG11-29821
Project name: “Намисто легенд Подністер’я”
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 997280
The requested amount from the UCF: 997280
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Бакота»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Гораївка, Хмельницька обл., с. Ломачинці, Чернівецька обл.,
Project description: В Україні, як і в більшості країн ЄС, у 2020 р. COVID-19 стимулював розвиток внутрішнього туризму. Тому, проект передбачає активну роботу над розвитком туризму, створенням іміджу України як цікавої, різноманітної, туристично привабливої країни, популяризувати національну культурну спадщину. Метою є розробка і популяризація двох зелених маршрутів як єдиного туристичного продукту, пов'язаного річкою Дністер. В рамках проекту буде удосконалено маршрут “Легенди Пониззя” та повністю розроблено сухопутний маршрут “Легенди Північної Бессарабії” і 42-кілометровий річковий маршрут “Легенди Дністра”), який з'єднуватиме обидва сухопутні. Це працюватиме як єдиний комплексний продукт для популяризації: • історико-культурних об’єктів, • природних пам’яток, • фольклорної та етнографічної спадщини, • народних промислів та ремесел, • гастрономічної культура Поділля і Бессарабії.
# 120.
ID: 4REG11-29825
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Гуцульські сирні плаї"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 889338.00
The requested amount from the UCF: 889338.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська спілка "Асоціація виробників традиційних Карпатських високогірних сирів"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Рахів, Закарпатська область, смт Верховина, Івано-Франківська область,
Project description: Мета проекту - збереження та популяризація традиційної культури високогірного вівчарства та скотарства на полонинах Українських Карпат, як елементу культурної спадщини України. Очікувані результати: Розроблено культурно-туристичний маршрут зі щонайменше 13 локацій; локації маршруту прийняли 1000 відвідувачів у 2021, керуючись вимогами протоколу якості; маршрут нанесено на карту, промарковано інформаційними стендами та вказівниками; налагоджено співпрацю щонайменше з 9-ма блогерами, що висвітлюють питання гастрономічної спадщини, культурного та етнотуризму; 35000 осіб поінформовані про предмет діяльності проекту; Для забезпечення сталого розвитку проекту створено громадську спілку-управителя маршруту, зареєстровано ТМ «Гуцульські сирні плаї»; розроблено економічну модель та дорожню карту на найближчі 5 років.
# 121.
ID: 4REG11-29832
Project name: Створення мережі туристичних шляхів кукльтурної спадщини Івана Франка
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 959600
The requested amount from the UCF: 959600
Competition type: Individual
Full name of the organization: Відділ культури, туризму і промоції Сколівської міської ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Самбір, Львівська область, с. Нагуєвичі, Львівська область, м. Дрогобич, Львівська область, м. Борислав, Львівська область, с. Урич, Львівсаька область, м. Сколе, львівська область, с. Бубнище, Івано-Франківська область, с. Лолин, Івано-Франківська область,
Project description: “Створення мережі туристичних шляхів…” - це унікальний міжсекторальний проект, покликаний поєднати у своїй ідеї творчих партнерів з метою покращення туристичної привабливості та суспільно-економічного розвитку Прикарпатського регіону – батьківщини Івана Франка шляхом створення мережі туристичних шляхів активного і екологічного туризму, проведення навчальної сесії для власників агроосель та видання навчально-промоційних матеріалів. Наша ідея полягає у створенні загальнодоступного культурно-туристичного продукту, завдяки якому відвідувачі мають можливість спланувати самостійну мандрівку мальовничими місцями Прикарпаття, пов’язаними з життям і творчістю Івана Яковича Франка. При цьому користувачі можуть скористатися розробками і порадами творчого колективу проекту у вигляді путівників, карт, методичних рекомендацій та участі у тренінгах.
# 122.
ID: 4REG11-29840
Project name: БОЙКІВСЬКА СІЛЬ: стежками історії солевидобування
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1030000
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Калуш туристичний"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Місто Калуш, Місто Долина, Село Новиця,
Project description: На меті реалізації проекту є створення культурно-туристичного маршруту "Бойківська сіль" з залученням громад Калуша, Долини та Новиці з ціллю відновлення та збереження історичних цінностей щодо видобування солей на даних територіях; відновлення та поширення відомостей серед мешканців про основні осередки солеваріння та солевидобування на територіях сучасних ТГ; розробка та видавництво карти маршруту та брошури з історичними відомостями про основні локації маршруту; відновлення туристичних локацій – криниць з метою популяризації історичної спадщини.
# 123.
ID: 4REG11-29842
Project name: Створення та смарт розбудова еко-культурного маршруту “Тарутинський степ”на засадах сталого розвитку
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1163960.00
The requested amount from the UCF: 988960.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська Спілка "Агро-еколого-рекреаційний кластер "Фрумушика-Нова" у Тарутинськаму районі"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Бородінська ОТГ Одеської області,, Петропавлівська ОТГ, Одеська область,
Project description: Метою проєкту є збереженню культурного та природного розмаїття території Петропавлівської та Бородінської ОТГ, формування її туристичної привабливості через створення еко-культурного маршруту “Тарутинський степ”. Валоризація місцевих етнічних груп – носіїв елементів нематеріальної культурної спадщини - та створення кроссекторального співробітництва за моделлю ДПП для забезпечення сталості розвитку маршруту. Смарт підхід до методів розбудови маршруту: цифровізація туристичних ресурсів, самого туристичного маршруту та об’єктів туристичного тяжіння, які складають його змістове наповнення; використання інструменту ГІС (геоінформаційної системи) для управління розвитком маршруту, моніторингу стану ресурсів та забезпечення навігації туристів шляхом цифрових туристичних карт, розширення інтернет покриття та знакування маршруту. Створення пілотних інструментів розвитку: екостежки та облікової картки елементу НКС.
# 124.
ID: 4REG11-29843
Project name: Мандруй Кремінщиною
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1026310
The requested amount from the UCF: 1
Competition type: Individual
Full name of the organization: Кремінська міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Кремінна, Луганська область,
Project description: Створити цифровий портал, для можливості подорожувати прекрасними туристичними місцями і заповідниками Кремінщини. Користувачі можуть знайти крім туристичних визначних пам'яток, відвідувачі сайту можуть знайти місце для проживання та харчування. Кожна локація на порталі має адресу, контактні дані, фото, посилання на сайт і соціальні мережі і позначку на карті. Про кожного гіда і екскурсії є докладна інформація
# 125.
ID: 4REG11-29849
Project name: Популяризація історично-культурної цінності острова Хортиця у Запорізькій області завдяки розвитку вело туризму та скандинавської ходьби.
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 498120.00
The requested amount from the UCF: 498120.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ ЗАПОРІЖЖЯ
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Запоріжжя,
Project description: Проєкт спрямований на створення велосипедного маршруту по території острова Хортиця, що знаходиться на території Запоріжжя. В рамках проекту буде нанесене маркування на маршрут, що пролягатиме в Західній частині острова Хортиці. Зазначена сторона острова не є відомою для широких верств населення. Для матеріально-технічної сторони проєкту будуть придбані велосипеди для дітей та дорослих та облаштовані вело доріжки. Крім велосипедів будуть придбані палиці для скандинавської ходьби. Все зазначене приладдя буде зберігатися на території «Хортицької національної академії» і всі бажаючі зможуть ним скористатися. Для популяризації вело маршруту в рамках проекту запланованого провести майстер-клас зі скандинавської ходьби та створено і розміщено спеціального відеоролику за проектом.
# 126.
ID: 4REG11-29852-3
Project name: Свято жіття
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1200000.00
The requested amount from the UCF: 800000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична Особа Підприємець Ричка А.І.
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Волоське, с.Волоське,
Project description: Проект спрямованній для залучення турістів, що дасть економічній розвіток в громаді( здача садіб,продаж фермерськіх продуктів, дітячі табори, вело-, піші, кінні маршруті ).Це реальний бізнес для людей в селі. Наша задача: відновлення історичнрго джерела, розчіщення набережній для відпочінку,зробіті вільній доступ на півострів Мисливський, споруда комплексу для відпочінку, відновлення кар'єра.
# 127.
ID: 4REG11-29859
Project name: Створення культурно-туристичного маршруту "Стежки торських вівчарів"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 928985
The requested amount from the UCF: 928985
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Центр підтримки громадської активності "Крила"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: село Торське,
Project description: Мета проекту – посилити культурну та туристичну привабливість Східної України шляхом створення конкурентоспроможного туристичного маршруту на базі діючого традиційного вівчарства Донеччини, історичної спадщини і сучасних можливостей. Створення культурно-туристичного маршруту «Стежки торських вівчарів» спрямовано на збереження та популяризацію матеріальної та нематеріальної спадщини, історії заселення сіл Придінців’я, популярних на селі народних ремесел. Результати проекту: -маршрут прокладений через 8 локацій, які розкривають історичну спадщину, та знайомить з місцевим вівчарством; -використані на локаціях новітні технології , а саме QR-коди, нанесення на Google-мапу, безкоштовний Wi-Fi, роблять маршрут більш привабливим; -локації маршруту обладнано місцями для перепочинку з інформаційними стендами; -досліджено та збережено історію, традиції, народні ремесла, які сформувались у селі Торське; -створено веб сайт, який включає в себе фото, відео та опис маршруту, об’єктів культурної спадщини, програму туристичних можливостей; -ключові зацікавлені сторони об’єднані в подальшому розвитку маршруту, створенні та змістовному наповненню інтерпретаційного Центру вівчарства Придінців'я
# 128.
ID: 4REG11-29861
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Міфопілля"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 597780.00
The requested amount from the UCF: 463700.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Відділ культури і туризму Миколаївської селищної ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: смт. Миколаївка, Сумський р-н, Сумська область, с.Веселе, Сумський р-н, Сумська область, с.Сушилине, Сумський р-н, Сумська область, с.Марківка, Сумський р-н, Сумська область, с.Луциківка, Сумський р-н, Сумська область, с.Улянівка, Сумський р-н, Сумська область, с.Товста, Сумський р-н, Сумська область, с.Тучне, Сумський р-н, Сумська область, с.Супрунівка, Сумський р-н, Сумська область, с.Верхосулка, Сумський р-н, Сумська область,
Project description: Створення нео-фольклорного культурно-туристичного маршруту в Миколаївській громаді з креативних об'єктів - опудал, пугал, ростових ляльок (на основі місцевих та українських етнографічних та аграрних традицій) з концептуальною прив’язкою до локацій. Кожен об'єкт буде презентувати окремий елемент культури (наприклад, обряд, рослину, фольклорну істоту, інше) та створюватися діячами культури громади та митцями на основі існуючих традицій та сучасного погляду та трендів. Проєкт реалізується для популяризації української культурної спадщини через сучасні креативні та мистецькі форми, формування туристичного потенціалу громади з подальшим сприяння розвитку супутнього малого підприємництва в сфері туризму. Результати: формування туристичного потоку з нульового рівня, подальше створення суб'єктів підприємництва в сфері туризму в громаді.
# 129.
ID: 4REG11-29871
Project name: Мандруємо Стрийщиною. Від скельного монастиря до шляхетської резиденції
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 925640
The requested amount from the UCF: 925640
Competition type: Individual
Full name of the organization: Стрийська міська рада Львівської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Стрийська міська територіальна громада,
Project description: Проект передбачає розробку та популяризацію туристичного маршруту визначними пам’ятками архітектури та природи Стрийщини: скельним комплексом у Розгірчому, палацом Бруницьких з найдавнішим в Галичині дендропарком, сакральними об’єктами – пам’ятками національного значення. Маршрут проектується у двох варіантах: як одноденний тур для ознайомлення з пам’ятками та ширший дводенний з окремою екскурсією Стриєм і відпочинком в агрооселях. З метою популяризації маршруту планується створення двомовного веб-сайту (українською та англійською мовами), випуск путівника, виробництво промоційних відеороликів та проведення кампанії для туристичних фірм. Планується також покращення інфраструктури поблизу локацій маршруту. Стрийська ОТГ сподівається, що реалізація проекту допоможе розвинути вже існуючі місцеві ініціативи для збереження культурної спадщини краю.
# 130.
ID: 4REG11-29876
Project name: «Місця сили Дніпропетровщини».
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 975974.00
The requested amount from the UCF: 957194.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Виконавчий комітет Миколаївської сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Миколаївка, Петропавлівський район, Дніпропетровська область, с. Дмитрівка, Петропавлівський район, Дніпропетровська область, с. Мар'їна Роща, Петропавлівський район, Дніпропетровська область, с. Маломиколаївка, Петропавлівський район, Дніпропетровська область, с. Петрівка, Петропавлівський район, Дніпропетровська область, с. Катеринівка, Петропавлівський район, Дніпропетровська область, с. Олефірівка, Петропавлівський район, Дніпропетровська область,
Project description: Під час реалізації проекту буде сформувати новий культурно-пізнавальний маршрут з екологічною складовою «Місця сили Дніпропетровщини» задля збереження української автентичної історико-культурної спадщини та збільшення потоку туристів у Миколаївській громаді та Дніпропетровщині. Відібрано не менше 10 локацій, до кожної з яких розроблено контент, атракції та екскурсії. Сформований перелік логістичних послуг та місця проживання для туристів навколо кожної локації. Розроблено схему маршруту з врахуванням транспортної та пішої доступності локацій. Локації нанесені на карти. Буде виготовлено та встановлено 2 скульптури «кам’яна баба», інсталяцію – «Найбільша козацька булава», виготовлено інсталяцію «Курінь», «Чайка», «Люлька» – 2 шт та встановлено на козачій річці Самара. Облаштовано 1 фото зону на початку туристичного маршруту. Створено та презентовано атракції автентичного одягу та культури. А також виготовлено комплекти файлів 3D доповненої реальності та завантажено в додаток Simo AR для 3 локацій. Виготовлено та встановлено 10 маркерів у вигляді інформаційних стендів. Виготовленно відео контент про місця сили (тізер - 1 хв, короткометражний фільм - 5 хв). Проведено відкриття маршруту у форматі прес туру.
# 131.
ID: 4REG11-29880
Project name: «Слобожанські маєтки пам’яті 17-20 сторіччя»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 940000.00
The requested amount from the UCF: 940000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Харківська область,
Project description: Створення інноваційних можливостей для розвитку внутрішніх туристичних маршрутів за допомогою інтерактивного культурно-туристичного маршруту з історичним путівником пам’ятками культурної спадщини «Слобожанські маєтки пам’яті 17-20 сторіччя» .Його метою є підкреслити особливість і унікальність культурних пам’яток Слобожанщина. Зробити Харківщину привабливішою для залучення туристів та збереженню українцями та гостями Слобожанщини того, що ми втратили і тим, що нам іще лишилося. Даний проект надасть можливість гостям та жителям України дослідити самостійно минуле екскурсійним туром в доступний спосіб для кожного завдяки новітнім технологіям.
# 132.
ID: 4REG11-29898
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Таємниці вітражів Київщини"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 589868.16
The requested amount from the UCF: 589868.16
Competition type: Individual
Full name of the organization: Відділ культури і туризму виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м.Ржищів, Київська область, м.Біла Церква, Київська область, с.Калита, Броварський район, Київська область, м.Київ.,
Project description: Культурно-туристичний маршрут “Таємниці вітражів Київщини” має на меті популяризувати та розкрити історико-культурну цінність монументальних робіт Івана Валентина Задорожного, шляхом створення культурно-туристичного маршруту в онлан та офлайн форматі. В ході роботи над проектом творчість унікального художника-монументаліста з потужним українським кодом буде вперше досліджена та оприлюднена. Ці дані являються суттєвим приводом для надання монументальним роботам Задорожного, по всій території України, охоронного статусу. До маршруту включені 8 унікальних локацій, що проходять через чотири населенні пункти Київської області з об’єктами вітражного мистецтва та місцями пленерів і сили художника. Під час проекту плануємо залучити до маршруту 15 тисяч відвідувачів.
# 133.
ID: 4REG11-29911
Project name: «Наріжні камені часу: незвіданий Південь»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 735244
The requested amount from the UCF: 735244
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОКАХОВСЬКЕ ТОВАРИСТВО ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: село Тягинка Бериславського району Херсонської області, село Львове Бериславського району Херсонської області, Село Одрадокам"янка Бериславського району Херсонської області, Село Веселе Бериславського району Херсонської області, місто Нова Каховка Херсонської області,
Project description: Проект передбачає створення нового мультикультурного туристичного маршруту «Наріжні камені часу: незвіданий Південь» у Херсонській області. Маршрут об’єднуватиме культурний і пізнавальний туризм з природним (еко-туризмом). Він включатиме два об’єкти культурної спадщини національного значення – Дозорну вежу (вежу Вітовта) і пам’ятку археології «Фортеця Тягин», природну пам’ятку – геологічний масив, пам’ятник «Козацька Слава», «Кам’яні вишиванки» у м.Нова Каховка. Маршрут розповідає про археологічні відкриття, які спростовують міф про цивілізаційну роль Російської імперії в Північному Причорномор'ї і доводять існування тут розвиненого центру цивілізації у 14-15 столітті. Маршрут створюється в контексті комплексного розвитку Тягинської ОТГ, будує крос-секторальні партнерства для його сталості та промоції на національному і міжнародному рівнях
# 134.
ID: 4REG11-29920
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Центр Прикарпаття"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1109730
The requested amount from the UCF: 994230
Competition type: Individual
Full name of the organization: Відділ культури і туризму Печеніжинської селищної ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Печеніжинська територіальна громада,
Project description: Розроблення туристичних маршрутів, які включатимуть об'єкти нематеріальної та матеріальної культурної спадщини, природньо-заповідні території, атракції. Створення візуального стилю орієнтаційних та інформаційних покажчиків на території громади для скерування відвідувачів до основних атракцій громади, а також вздовж пішохідних, та велосипедних маршрутів.
# 135.
ID: 4REG11-29923
Project name: Невідома Олександрія
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 670864
The requested amount from the UCF: 670864
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Біла Церква туристична"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Біла Церква,
Project description: Створення туристичного маршруту у дендропарку "Олександрія", який буде супроводжуватися зручною та сучасною навігацією. Дендропарк "Олександрія" найстаріший (1788р) та найбільший (403 га) дендропарк в Україні. Пам’ятка національного значення України. Головна туристична перлина не тільки Білої Церкви, а можливо і Київської області. Здійснення даного проєкту призведе до більшої зручності та привабливості об'єкту, популяризації туристичної дестинації, збільшення туристичного потоку у місто Біла Церква, підвищення знань місцевих жителів про цінність архітектурної, культурної та рослинної спадщини та розвитку громадянського суспільства. Також, завдяки навігації ми отримаємо статистичні дані відвідувачів парку, покращимо доступність та розширимо коло зацікавлених людей завдяки використанню шрифту Брайля та аудіо супроводження на різних мовах.
# 136.
ID: 4REG11-29934
Project name: Інноваційний культурний проект "Сковорода крок"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 588320.00
The requested amount from the UCF: 588320.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація “Суспільний сектор”
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Селище міського типу Бабаї, Харківська область,
Project description: У селищі Бабаї знаходяться історико-культурні пам’ятки, які стосуються постаті Г.С. Сковороди: «Будинок, у якому в 70-х роках XVIII ст. жив Г. С. Сковорода» та "Місце (біля джерела), де любив працювати Г.С. Сковорода" Мета: поєднати історико-культурні пам’ятки пов'язані з постаттю Г.С. Сковороди на території громади, створивши інтерактивний туристичний маршрут “Сковорода крок”. Результат: створено конкурентоспроможний туристичний продукт; організовано та облаштовано туристсько-інформаційний пункт; впроваджено диджиталізовану туристичну інфраструктуру; облаштовано маршрут засобами просторової навігації; заохочено потенційних туристів до подорожей та пізнання історико-культурної спадщини громади; підвищено рівень обізнаності широкої аудиторії щодо туристичного потенціалу громади; створено екосистему співпраці локальних контрагентів для надання якісних туристичних послуг.
# 137.
ID: 4REG11-29940
Project name: Культурно туристичний маршрут "Екологічна стежка Дністровія"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 644896
The requested amount from the UCF: 644896
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальне підприємство "Спутник"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: місто Біляївка Одеської області, місто Біляївка Одеської області,
Project description: Створення нового фактичного культурно-туристичного маршруту «Екологічна стежка Дністровія» - на території Біляївської ОТГ з метою популяризації культурної та туристичної привабливості унікальної місцевості на території Нижньодністровського природного національного парку. Організація соціокультурного простору громади шляхом збереження унікального парку пам’ятки садово-паркового мистецтва «Дністер». Стимулювання місцевого екотуристичного, культурно-історичного просвітництва громади та гостей міста, популяризація об’єктів культурного надбання. Сприяння проведенню заходів для підвищення відвідуваності туристами та гостями міста місцевих обєктів культурної спадщини, збереження унікальної природи Одеської області та розвиток внутрішнього екотуризму.
# 138.
ID: 4REG11-29942-3
Project name: Підвищення топ візуального пріоритету і панорамного показу язичницьких скульптур в Актовському каньйоні. Розвиток туризму Миколаївщини. Національний парк Бузький Гард. Реконструкція і відновлення, камяної баби (ідола) велетня та скультур культу Великої Матері і сарматської богині кохання (амазонки) . Історичний ландшафт Екзампей (священні шляхи).
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 572090.00
The requested amount from the UCF: 572090.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Грицевич Богдан Григорович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с.Актове Вознесенський р-н Миколаївської області. Вознесенськ., с. Актове Вознесенський р-н Миколаївської області,
Project description: Підвищення топ візуального пріоритету і панорамного показу язичницьких скульптур в Актовському каньйоні. Розвиток туризму Миколаївщини. Національний парк Бузький Гард. Реконструкція і відновлення, велетенської камяної баби (ідола) h=7 м та скультури культу Великої Матері h =5м і сарматської богині кохання (амазонки) h=3 м, підняти і поставити на постамент, там де вона вірогідно стояла чи на перемістити на оглядовий майданчик. Сенсаційний артефакт - голова кам’яної баби велетня h=3 m. Культ Великої Матері. Знакове місце, тур об’єкт для всієї області і України ! Арт Тур проект розвитку туризму. Візитка каньйону , краще, ніж світові аналоги тур обєкти напр. єгипетський сфінкс. Брендинг території, економіка вражень та трансформацій. Після реконструкції скельний комплекс буде сягати висоти 7 м з верхнім постаментом, а з нижнім 25м … Є фотомонтаж фіксація, як це повинно виглядати , приблизний кошторис і є команда, техніка, яка це може виконати. Куратор член НСХУ, скульптор Олексій Владіміров. Куратор галереї Гард Богдан Грицевич, оцінювач культурних цінностей ФДМУ. Досвід 25років, , 2 симпозіуми скульпторів, 1 створення скульптурних парків і 2 окремих наскельник скульптур. Лист про наміри і партнерство з будфірмою, що має досвід. Освітлення в медіа. Зв'язок з обладміністрацією та УКФ. Рада туризму. Розвиток туризму.
# 139.
ID: 4REG11-29946
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Перлинами Піщанської громади"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 433496.20
The requested amount from the UCF: 433496.20
Competition type: Individual
Full name of the organization: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "П'ЯТЬ ПЕРЛИН ДНІПРА" НЕДОГАРКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: село Піщане, Кременчуцький район, Полтавська область, село Кіндрівка, Кременчуцький район, Полтавська область, село Недогарки, Кременчуцький район, Полтавська область, село Максимівка, Кременчуцький район, Полтавська область, село Кривуші, Кременчуцький район, Полтавська область,
Project description: Головною ідеєю проєкту «Культурно-туристичний маршрут «Перлинами Піщанської громади» є створення якісного конкурентноспроможного сайту з інформативним та доступним контентом (інтерактивною мапою, 3-Д – турами), що дозволить спростити пошук необхідної туристичної інформації та дозволить зазделегідь розрахувати відстані і терміни за маршрутом, а також забезпечить безпеку туристів (відзначення на мапі закладів медичної допомоги, аптек і т.д.); маркування туристичного маршруту (встановлення вказівників, інформаційних стендів) з інтерактивним компонентом; виготовлення поліграфічної та сувенірної продукції для подальшої промоції культурно-туристичного маршруту та презентації існуючого кластеру сільського зеленого туризму, задля посилення туристичної привабливості регіону, популяризації та збереження народних традицій та ремесел.
# 140.
ID: 4REG11-29954
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Шлях на літописну Оличь "Олицький гостинець"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 468850
The requested amount from the UCF: 468850
Competition type: Individual
Full name of the organization: Олицька селищна рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: смт. Олика, с. Залісоче, с. Одеради, с. Покащів, с. Хорлупи, с. Романів, м. Луцьк,
Project description: Ідея: Створити новий культурно-туристичний продукт – маршрут «Шлях на літописну Оличь «Олицький гостинець»», на частині старовинного, трансконтинентального торгівельного шляху зі сходу на захід, з відповідним туристичним сервісом. Мета: Розробка маршруту, який має свою організаційну структуру та культурно-просвітницьке навантаження. Дослідження історичних пам’яток, подій, постатей, легенд. Популяризація історичної матеріальної спадщини. Формування національної та локальної ідентичності. Відродження автентичних страв. Результат: Створення затребуваного туристичного маршруту. Розробка та встановлення інформаційних стендів з QR-кодами. Створення двомовного подкасту. Розроблення технологічних карт для автентичних страв. Комплекс заходів у напрямку реалізації туристичного потенціалу громади. Семінар про інструменти та стандарти гостинності для представників туристичного бізнесу регіону.
# 141.
ID: 4REG11-29957
Project name: Тут дихає історія жива
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1113500.00
The requested amount from the UCF: 1000000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Зимнівська сільська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Зимне, Володимир-Волинський, Зимнівська територіальна громада, Володимир-Волинська територіальна громада,
Project description: Проєкт передбачає створення нового культурно-туристичного маршруту із включенням історичних об'єктів села Зимне та міста Володимир-Волинського, які внесені до історико-культурної спадщини України, проведення заходів із популяризації культурного різноманіття Володимирщини, розробка інтерактивної карти та виготовлення сувенірної поліграфії, листівок на вказівників з QR-кодами. Метою проєтку є розбудова партнерства між представниками туризму та Зимнівською та Володимир-Волинською територіальними громадами.
# 142.
ID: 4REG11-29964
Project name: Мандрівки рідним краєм. Великобірківська громада
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 290075
The requested amount from the UCF: 290075
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТУРИСТСЬКО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ВЕРШИНА" (ГО"ТУРИСТСЬКО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ВЕРШИНА")
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Великобірківська селищна об’єднана територіальна громада (смт. Великі Бірки, с. Смиківці, с. Малий Ходачків),
Project description: Метою даного проєкту є:Популяризація активного туризму серед населення ,Популяризація Великобірківської громади вивчення і вшанування історичного минулого і героїчного сьогодення; відпрацювання на практиці різних активних форм проведення дозвілля, масових заходів туристсько-краєзнавчої та національно-патріотичної тематики; прищеплення навиків проведення пошукової роботи, любові до рідного краю та шанобливого ставлення героїки рідного краю. Екологічне виховання населення
# 143.
ID: 4REG11-29968
Project name: Туристичний маршрут «Знайомство з Каневом»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 525151
The requested amount from the UCF: 525151
Competition type: Individual
Full name of the organization: Виконавчий комітет Канівської міської ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Канів, Черкаська область,
Project description: Проект передбачає інформування туристів про туристичний маршрут «Знайомство з Каневом», а саме - карта маршруту, опис маршруту, локацій, об’єктів культурної спадщини громади, історична довідка, цікаві факти з використанням QR-кодів для переходу на сайт з розширеною інформацією. Запропоновані заходи проєкту, а саме навігація, спрямовані на забезпечення пізнавально-культурних потреб туристів, обізнаності щодо історії та культурного надбання, стануть невід’ємною складовою популяризації унікальної культурної спадщини краю та сприятимуть туристичному розвитку громади. Опис маршруту за посиланням - https://kanivtur.info/tpost/76rxtgunvh-znaiomtes-kanv. Карта маршруту та карта встановлення інформаційних стендів, пілонів, вказівників за посиланням - https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1a8_ahtHbpRwELAImwheeRQG6kLrJ7G-d&ll=49.744358512653335%2C31.480199531615305&z=13
# 144.
ID: 4REG11-29976
Project name: Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 783446.00
The requested amount from the UCF: 783446.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Сокальська міська рада Львівської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: місто Сокаль Львівської області,
Project description: Мета проекту – розвиток культурно-пізнавального туризму в Сокальські громаді через створення нового культурно-пізнавального маршруту «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність», який включатиме основні об’єкти історико-культурної спадщини та демонструватиме культурне різноманіття Сокальщини. У результаті буде розроблено туристичний маршрут, який стане візитівкою Сокальщини; маркетинговий план просування туристичного потенціалу громади; проведена широка промоційна кампанія маршруту та навчання місцевих підприємців, бізнес яких розташований вздовж маршруту.
# 145.
ID: 4REG11-29977
Project name: Оповідки Дністра
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 572867
The requested amount from the UCF: 572867
Competition type: Individual
Full name of the organization: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Коропецької селищної ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Коропецька територіальна громада,
Project description: Культурно-туристичний маршрут «Оповідки Дністра» поєднує в собі складові з галузі культури та туризму, які важливими для гармонійного розвитку Коропецької територіальної громади. Метою проєкту є промоція культурної-історичної спадщини та підвищення туристичної привабливості Коропецької територіальної громади шляхом створення водного культурно-туристичного маршруту « Оповідки Дністра ». Результатами реалізації даного проєкту є розроблений культурно-туристичний маршрут з мобільним додатком (інтерактивною картою), створений туристичний клуб та виготовлено відео про історико-культурні об'єкти громади.
# 146.
ID: 4REG11-29984
Project name: Інноваційний культурно-туристичний маршрут “Пінзель. RETURN”
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 993808.0
The requested amount from the UCF: 993808.0
Competition type: Individual
Full name of the organization: Городенківська міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: місто Городенка, Коломийський район, Івано-Франківська область, село Семаківці, Коломийський район, Івано-Франківська область, село Михальче, Коломийський район, Івано-Франківська область, ',
Project description: Проєктом “Інноваційний культурно-туристичний маршрут “Пінзель.RETURN” передбачено впровадження нового туристичного маршруту на території Городенківщини, багатої природними, археологічними, історико-культурними пам'ятками національного та європейського значення. Визначними об'єктами є Костел Непорочного Зачаття Діви Марії та монастирський комплекс в Городенці з геніальними шедеврами унікальних творців архітектора Б.Меретина та скульптора Й.Пінзеля. Історико-культурні локації Городенківщини маловідомі туристам та широкій аудиторії. Проект спрямований на популяризацію культурного надбання, промоцію традицій культури та гостинності, сприянню культурної активності в громаді. Реалізація проєкту дасть поштовх до сталого розвитку громади шляхом брендування, якісної промоції туристичного потенціалу, збільшенню туристичного потоку. Проєкт є сходинкою до створення в майбутньому європейського культурно-туристичного маршруту “Шляхами дуету Пінзеля-Меретина”.
# 147.
ID: 4REG11-29988
Project name: Розробка і навігація культурно-туристичного маршруту для підвищення туристичної привабливості Магдалинівської селищної територіальної громади
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 447300
The requested amount from the UCF: 402300
Competition type: Individual
Full name of the organization: Магдалинівська селищна рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Дніпропетровська область, Магдалинівська селищна територіальна громада,
Project description: Основна мета проекту полягає в створенні якісного туристичного продукту, забезпечення можливостей змістовного дозвілля мешканців громади та її гостей. При цьому наявні природно-ресурсний та історико-культурний потенціал у поєднанні з вигідним географічним положенням створюють усі інші необхідні передумови для розвитку сфери туризму на території громади. Реалізація проекту забезпечить необхідні умови для розробки та промоції місцевого туристичного продукту, формування сприятливого економічного та інвестиційного клімату, активізації підприємницької діяльності, появи нових робочих місць для населення. Крім того, для мешканців громади будуть розширені можливості організації змістовного дитячого, молодіжного та сімейного дозвілля, так само як і можливості громадської участі, краєзнавчої діяльності, спортивно-оздоровчої рекреації.
# 148.
ID: 4REG11-29990
Project name: Самбір - місто емоцій.
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 0
The requested amount from the UCF: 0
Competition type: Individual
Full name of the organization: Відділ освіти виконавчого комітету Самбірської міської ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: місто Самбір, Львівська область,
Project description: Мета проєкту - промоція культурного різноманіття Самбірщини, розвиток культурно-пізнавального туризму шляхом генерування конкурентоспроможних культурних продуктів. Результати проєкту: - збільшено кількість туристичних дестинацій Самбірщини; - зросла популярність культурно-пізнавального туризму; - збільшилась частка внутрішніх та в'їзних туристів; - проведено святкування 780-річчя Дня міста Самбора; - проведено Фестиваль "Самбір - місто емоцій"; - підвищено рівень спроможності громади Самбора до генерування конкурентоспроможних культурних продуктів, які стимулюють туризм;
# 149.
ID: 4REG11-30001
Project name: Культурний теренкур "Жупан"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 900400.00
The requested amount from the UCF: 900400.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Львівська міська громадська організація Культурний центр «Дозвілля»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Винники (Львівська ОТГ),
Project description: Проект розроблений, щоб популяризувати локальну історію застосовуючи культурно-пізнавальний туризм та створити з цією метою Культурний теренкур «ДООКОЛА» - маршрут історико-культурними унікальними об’єктами містечка Винники, одного з найдавніших на Галичині. В рамках проекту ознакування маршруту та встановлення у місцях зупинок стендів інформаційно-пізнавальних матеріалів про об’єкти історичної спадщини, виготовлення карт та буклетів, організація відкриття та презентації маршруту у форматі народних забав (майстер-клас з художниками, хореографами, вечір автентичної пісні та мюзикл за легендою), інформаційна кампанія з популяризації стежки, локальної історії давнього містечка та культурно-пізнавального туризму загалом для громади та туристів, створення мобільного додатку, налагодження партнерств з метою розробки нових маршрутів Культурного теренкуру «ДООКОЛА».
# 150.
ID: 4REG11-30002
Project name: Cossack - Story. Муравський шлях. Жива історія Покровщини
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 644235
The requested amount from the UCF: 632235
Competition type: Individual
Full name of the organization: Соціально-гуманітарний відділ виконавчого комітету Покровської селищної ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: смт Покровське,
Project description: Проект «Cossack– Story. Муравський Шлях. Жива історія Покровщини» передбачає розробку історично-культурного туристичного маршруту, який охоплює населені пункти Покровської громади. Він продемонструє природні й рекреаційні ресурси, історико-архітектурні, культурно-історичні надбання, які визначають привабливість краю. В центрі селища буде розміщено банер з мапою-схемою локацій маршруту. Буде розроблено та інтегровано на сайт бібліотеки новий розділ з онлайн маршрутом та інтерактивною мапою, портфоліо та відеоролики 11 локацій. Видано збірку «Край що надихає. Легенд Покровського краю», з розміщенням схему маршруту з QR- кодом сторінки онлай-маршруту. Проведено шоу-презентацію історико-культурного туристичного маршруту «Cossack – Story. Жива історія Покровського краю». Облаштовано кемпінгову зону – майданчик та закладено Алею козацької слави.
# 151.
ID: 4REG11-30006
Project name: Мале древлянське коло
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 195461
The requested amount from the UCF: 195461
Competition type: Individual
Full name of the organization: Овруцька міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Житомирська область, Овруцька ТГ (м. Овруч, с. Шоломки, с. Збраньки,с. Папірня, с. Норинськ, В.Хайча, с.Стугівщина, с. Клинець), Словечанська ТГ (с. Чабан, с. Лучанки, с. Листвин, с. Городець), Олевська ТГ (м. Олевськ, с. Рудня Перганська),
Project description: Культурно - туристичний маршрут «Мале древлянське коло» - проходитиме по територіях трьох громад Житомирської області: Овруцької, Словечанської, Олевської на територіях яких проживали древляни, народ, що мав вплив на формування української нації. Дослідження та систематизація інформації про ці місця у сферах: історії, фольклору, народних ремесел, гастрономії та напоїв, образотворчого мистецтва, культурної матеріальної і нематеріальної спадщини тощо, з метою їх збереження і популяризації серед мешканців області, українських і іноземних туристів. Результатами проекту мають бути: покращення обізнаності про туристичні родзинки громад, збільшення відвідуваності громад туристами, розвиток зелених садиб для розміщення туристів, туристичні програми та екскурсії, розвиток і збереження інтерактивних ремесел і культурних традицій.
# 152.
ID: 4REG11-30011
Project name: Культурний туристичний маршрут «Скадовськ історичний»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 991942
Competition type: Individual
Full name of the organization: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТУРИСТИЧНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР СКАДОВСЬК СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Скадовськ,
Project description: Туристичний маршрут із застосуванням сучасних технологій, на 8 мовах та для туристів з інклюзією.
# 153.
ID: 4REG11-30022
Project name: Винними тропами України
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 968963
The requested amount from the UCF: 968963
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «ПРАЙМ – НЕТ»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Одеська область, Київська область, Кіровоградська область, Миколаївська область,
Project description: Проєкт створюється для привернення уваги в першу чергу українських глядачів до винної культури регіонів, традицій споживання вина та особливостей виготовлення напою у різних українських виноробнях. Карта проєкту покаже маршрути до цікавих українських виноробень та наголосить на основних культурних пам’ятках регіонів. Випуски проєкту – це відеоподорожі до вітчизняних винарень та відповіді на «соромні» питання про вино.
# 154.
ID: 4REG11-30027
Project name: Розбудова гастрономічного туристичного маршруту “Дорога смаку Прикарпаття” з фокусом на елементи нематеріальної культурної спадщини.
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 938862
The requested amount from the UCF: 938862
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Едіенс”
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Івано-Франківськ, Обертин, Коломия та коломийський район, Вигода, Старий Мізунь, Новий Мізунь, Верховина та Верховинський район, Косів та Косівський район,
Project description: Мета проєкту полягає у розбудові гастрономічного туристичного маршруту “Дорога смаку Прикарпаття” з фокусом на елементи нематеріальної культурної спадщини’, який є ініційований проєктом Європейського союзу “Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні” Результатом проєкту є підвищення туристичної привабливості регіону, розвиток сг територій, популяризація локальних та традиційних продуктів що формують нематеріальну культурну спадщину України. Фокусом проєкту є: - гастрономія як елемент нематеріальної культурної спадщини. Зокрема проєкт сприятиме популяризації продуктів з наявним географічним зазначенням- гуцульська бриндзя ( перший в Україні продукт, який пройшов реєстрацію географічного зазначення), та створювати умови для вияву та поширенню інших локальних продуктів що мають потенціал до реєстрації географічного та є гастрономічною нематеріальною спадщиною українського народу. - косівська кераміка- як елемент нематеріальної культурної спадщини, що має потенціал до розвитку туристичної складової регіону, як елементу культурного надбання ЮНЕСКО.
# 155.
ID: 4REG11-30028
Project name: Створення культурно-туристичного маршруту "Стрілецькі мандри"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 457300
The requested amount from the UCF: 457300
Competition type: Individual
Full name of the organization: Міловська селищна рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: смт. Мілове Луганської області, с.Новострільцівка Луганської області,
Project description: Метою проекту є відродження та збереження українських звичаїв та традицій, національно-патріотичне виховання громадян, розвиток туристичного потенціалу Міловської селищної територіальної громади шляхом створення культурно-туристичного маршруту "Стрілецькі мандри".
# 156.
ID: 4REG11-30038
Project name: Шляхами Бережанського Опілля: храми і митці
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 505054.02
The requested amount from the UCF: 498514.02
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізчна особа підприємець Минько Наталія Вікторівна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Жуків, Надрічне, Біще, Поручин, Урмань, Пліхів, Краснопуща, Розгадів, Поморяни,
Project description: Розробка в межах чітко оконтуреного історико-культурного простору, нових тематичних екскурсійних маршрутів цікавих для: дорослих груп, дитячих груп, індивідуалів. Основні акценти екскурсійного маршруту: духовний зміст та естетика місцевих храмів, «мала батьківщина» визнаних митців (художників, поетів), історичні події та народні перекази (пов’язані з краєм).
# 157.
ID: 4REG11-30040
Project name: Карпатський шлях громадами CHORNOGORA VR
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1009597
The requested amount from the UCF: 999597
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Данилів Тетяна Петрівна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Зелене, Рахів, Ясіня, Буркут, Шибене, Лазещина, Кваси, Вороненка,
Project description: Ідея покликана підвищити спроможність громад які стоять у горах на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей через створення їх нового позитивного іміджу. Дослідницько-виробничий контекст вибудований на зміні уявлення про українські карпатські села, селища та міста, що стояли навколо історико культурного кордону Польщі, Чехословаччини в межах Чорногірського хребта. Графічна візуалізація через гру можливостей віртуальної реальність дає змогу втілити туристично-інформаційну концепцію перетворень через відчуття та сприйняття віртуальної реальності в мандрівці над горами та ціннісним історико культурним налндшафтним парком в межах двохтисячних Карпаських гір масиву з водоймами рельєфами, скалами та каньонами карпатських етнографічних поселень Рахів, Ворохта, Зелена, Буркут, Ясіня. Технічно ChornoGora VR це комплекс віртуальний турів найвищим гірський масивом Українських Карпат та сіл, селищ, міст навколо. До нього належить г. Говерла, найвища точка України з висотою 2061 м. та г. Піп Іван з обсерваторією.
# 158.
ID: 4REG11-30045
Project name: Медвин - повстання свободи
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 942563.00
The requested amount from the UCF: 942563.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація Богуславська районна молодіжна організація "Буслав Січ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Медвин, Київська Область,
Project description: Однією з важливих подій Української революції 1917–1921 рр. було Медвинське повстання 1919–1922 рр. Сто років тому жителі села Медвин Київської області виступили проти російсько-більшовицької окупації та боролися за свої права і свободи. Місцеві активісти для збереження пам’яті про героїчні події та про пам’ятні місця, де відбулися знакові події повстання, розробили культурно-туристичний маршрут. Але брак ресурсу в повній мірі не забезпечує самостійного проходження. Тимчасові таблички більше слугують як маркування та не надають повноцінної інформації про події та значимість локацій. Відсутність вказівників унеможливлює пресування маршрутом. Тому було вирішено розробити Проєкт «Медвин – повстання свободи», що передбачає розвиток сталого культурно-туристичного маршруту селом та його околицями. Проєкт передбачає розвиток сталого лінійного одноденного культурно-туристичного маршруту «Медвин – повстання свободи», формат якого уможливлює його проходження пішки, на велосипедах та авто, його відкритість також дозволяє подолання шляху як одноосібно, так і групою.
# 159.
ID: 4REG11-30046
Project name: «Створення культурно-туристичного instagram-маршруту «Трипільське коло: 7 неймовірних instagram-локацій біля Києва»»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 504609
The requested amount from the UCF: 489609
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад Київської обласної ради «Ржищівський археолого-краєзнавчий музей»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: смт.Ржищів, Київська область, с.Трипілля, Київська область, с.Витачів, Київська область,
Project description: Проект передбачає створення нового культурно-туристичного екскурсійного маршруту, який знайомитиме з трипільською культурою школярів та молодь із використанням соціальних мереж — Instagram та Tik Tok. Маршрут в ігровій формі пропагуватиме українську культуру та розповідатиме про її відомих діячів, знайомитиме з народними ремеслами та маршрутами екологічного туризму. Результатами проекту стануть — з одного боку збільшення та розширення знань молодіжної аудиторії про історію культури та традиції України, з іншого — збільшення кількості туристів, які відвідають музеї та природні локації.
# 160.
ID: 4REG11-30047
Project name: Нордичні історіі
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 132500
The requested amount from the UCF: 129500
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГО "Українська асоціація скандинавської ходьби "
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: територія України,
Project description: Проект "Крокуємо Україною" направлений на розробку онлайн культурно-туристичних маршрутів для учасників скандинавської ходьби. Мета проекту в об'єднанні культурного та туристичного напряму, підтримка та мотивація спільноти. Створення інтересу та залучення міжнародної спортивної спільноти до культурного спадку України.
# 161.
ID: 4REG11-30055
Project name: Створення культурно-туристичного маршруту «Аркасів шлях»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 998220.00
The requested amount from the UCF: 998220.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Кінбурн"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Миколаївська область,
Project description: Проєктом передбачено створення та популяризація туристичного маршруту, пов’язаного родиною Аркасів, яка подарувала Україні цілу плеяду українських культурно-просвітніх та державних діячів, меценатів, письменників, композиторів. Туристичним маршрутом планується об’єднання 10 населених пунктів Миколаївського району, визначних культурних, природних, фортифікаційних, військових об’єктів, місць доленосних битв та історико-культурних подій, здобутків відомих європейських та вітчизняних діячів.
# 162.
ID: 4REG11-30057
Project name: Створення культурно-туристичного маршруту "Зустріч століть"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 442167
The requested amount from the UCF: 442167
Competition type: Individual
Full name of the organization: Ярмолинецька селищна рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: c.Cутківці Ярмолинецької селищної територіальної громади Хмельницької області,
Project description: Метою реалізації проєкту є посилення туристичної привабливості Ярмолинецької селищної територіальної громади внаслідок створення культурно-туристичного маршруту із включенням до нього видатних об'єктів історико-культурної спадщини, розташованих на території громади. Результатом проєкту стане зростання зацікавленості серед населення щодо відвідування маршруту, збільшення кількості туристів. Реалізація проекту позитивно вплине на розвиток внутрішнього туризму, що є актуальним у зв’язку із введенням обмежень задля запобігання поширенню хвороби COVID-19, оскільки розташування об’єктів маршруту дозволяє уникнути великого скупчення людей та дотримання соціальної дистанції. Важливим наслідком впровадження проекту є посилення ролі туристичної галузі у соціально-економічному розвитку громади через організацію дозвілля вихованців закладів освіти громади, у т.ч. з особливими потребами.
# 163.
ID: 4REG11-30059
Project name: Русичі, бойки і нафта: мережа культурних маршрутів Тустані
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 999960
The requested amount from the UCF: 999960
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Рожко Василь Михайлович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с.Урич, Сколівська територіальна громада, Стрийський район, Львівська область, Україна,
Project description: Створення сталої мережі маршрутів для залучення туристів до розмаїття культурної та природної спадщини дестинації Тустань і збагачення їх досвіду відвідування, а також інтеграції Тустані в регіональну мережу маршрутів. Основним продуктом проєкту будуть промарковані та облаштовані 4 маршрути на місцевості у межах дестинації Тустань. Серед додаткових результатів: запроєктована мережа різнотематичних та різнотривалих маршрутів на основі концепції інтерпретації спадщини та шляху користувача; методичні рекомендації щодо створення культурних маршрутів; розроблена система навігації для самостійного проходження маршрутів; підготовлена команда до догляду, користування та розвитку маршрутів.
# 164.
ID: 4REG11-30065
Project name: Довкола Варяжа
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 580177.5
The requested amount from the UCF: 580177.5
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Добробут Варяжа"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Варяж, Львівська обл, с. Угринів, с. Нісмичі, с. Ниновичі, Львівська обл., с. Хоробрів, Львівська обл, с. Опільсько, с. Бояничі, с. Гатківка, Львівська обл, с. Савчин, с. Гута, Львівська обл, с. Лешків, с. Себечів Львівська обл, с. Русин, Львівська обл, с. Лубнівка, Львівська обл,
Project description: Результатом проекту буде ситематизація і популяризація культурної спадщини довкола с. Варяж Львівської обл. В рамках проекту буде систематизовано інформацію про культурну спадщину; створено проційні відео для сіл, які є в маршруті; виготовлено та встановлено 2 типи стендів; створено веб-ресурс в якому буде відображено всю інформацію у вільному доступі. Як наслідок буде створено туристичну інфраструктуру в прикордонному регіоні, систематизовано та ознаковано пам'ятки, здійснено рекламну компанію для даної місцевості.
# 165.
ID: 4REG11-30066
Project name: Культурний шлях "Присілок Бистрий"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 324523.5
The requested amount from the UCF: 324523.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Свалявська міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Місто Свалява та прилеглі населені пункти, Закарпатська область,
Project description: Відтворення історії з часів пеших згадок села Золоа у документах ХІІ століття до періоду сучасності шляхом дослідження та систематизації інформації про місто Свалява та його околиць у сферах історії, фолькльору, народним традиціям і ремеслам, гастрономії, цілющих джерел, культурної матеріальної і нематеріальної спадщини тощо, зокрема трансформацію духовної і матеріальної структури за майже тисячу років. Відтворити вигляд міста на різних етапах функціонування. В основу культурного шляху покладено оригінальну пам"ятку архітектури ХУІІ ст., а саме дерев"яну церкву Архистратига Михайла — шедевр української дерев'яної архітектури. Результатами проекту мають бути: покращення обізнаності про туристичні родзинки міста та його околиць, збільшення відвідуваності туристами, розвиток зеленого туризму, туристичні програми та екскурсії до міста та прилеглих сіл, демонстрація необхідності відродження свята народних ремесел та фольклору ,,О, ружо барвистая, - рідна Свалявщино!”.
# 166.
ID: 4REG11-30074
Project name: Донецький край дорогою звитяг: від сарматів до сьогодення
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 547450.00
The requested amount from the UCF: 547450.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: "Бахмат"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м.Бахмут, Донецька область, м.Маріполь, Донецька область, с.Званівка, с.Отрадівка, с.Іванопілля, Донецька область, смт.Ялта, с.Юр'ївка, с.Урзуф, Донецька область, м.Слов'янськ, Донецька область, м.Костянтинівка, Донецька область, м.Волноваха, Донецька область, с.Сонцівка, с.Назарівка, Донецька область, м.Селідове, Донецька область, м.Покровськ, Донецька область,
Project description: Метою проєкту є залучення нової авдиторії до культурно-пізнавального туризму Донеччиною через створення нових маршрутів, покликаних знайомити з цікавою, глибокою, контрастною та, власне, українською історією регіону від стародавніх часів до наших днів. Результатом проекту стане створення нового культурно-туристичного маршруту по Донецькій області з об’єктами історико-культурної спадщини, артефактами російсько-української війни, природними та промисловими пам’ятками.
# 167.
ID: 4REG11-30083
Project name: ВелоГаличина
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 989955
The requested amount from the UCF: 989955
Competition type: Individual
Full name of the organization: Ямницька сільська рада Івано-Франківської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с.Ямниця, с.Павлівка, с.Сілець, с.Тязів, с.Рибне, с.Майдан), Івано-Франківська міська територіальна громада,
Project description: VeloHalychyna – це мережа рекреаційних та спортивних велосипедних маршрутів, облаштована навігацією та необхідною фізичною інфраструктурою, яка покликана покращити веломобільність у територіальних громадах та активізувати туристичний потенціал Галичини, підвищити впізнаваність історико-культурних та унікальних природніх надбань територіальних громад регіону у басейнах двох Бистриць та Дністра. За 25 км на північ від м. Івано-Франківськ знаходиться м. Галич, у минулому – столиця славнозвісного Галицько-Волинського Князівства. В міжміському просторі Івано-Франківська та Галича знаходяться нові адмінцентри – громади Прикарпаття, в яких знаходяться цінні для розвитку внутрішнього туризму об’єкти історико-культурної та природної спадщини. Велотуристичні маршрути будуть проходити біля 48 об’єктів історико-культурної спадщини Княжої доби та демонструвати природні ландшафти та атракції територіальних громад Галичини.
# 168.
ID: 4REG11-30088
Project name: Таємниці старого Львова
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 384395.50
The requested amount from the UCF: 384395.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОМА-ЦЕНТР»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Україна, Львів, Україна,
Project description: Проєкт "Таємниці старого Львова" ознайомлює з історією древнього міста, яку можна прочитати або прослухати (українська та англійська версії). Тут легко знайдете все, чим може зацікавити Львів: легенди, середньовічний побут, традиції. Безліч фотографій та легкий музичний супровід, що навією магічний дух казкового міста.
# 169.
ID: 4REG11-30089
Project name: Культурно-туристичний маршрут «На гостини до горюнів»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 969030.00
The requested amount from the UCF: 898555.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Новослобідська сільська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: село Нова Слобода, Сумська область, село Линове, Сумська область,
Project description: Культурно-туристичний маршрут «На гостини до горюнів» має на меті інформувати про унікальну горюнську субкультуру, збережену на території Новослобідської громади у вигляді історико-культурної спадщини, носіїв живої горюнської мови і фольклору. Ідеологія маршруту об’єднує в єдине ціле 9 різнопланових локацій. Втілення ідеї в життя збільшить число туристів до 6 000, сприятиме розвитку туристичного і економічного потенціалу громади. Згоду на участь в проєкті надали місцеві підприємці, активісти, діячі культури та освіти. Мешканці схвалили ідею проєкту. Крім вітчизняного та іноземного туристів, окремий акцент зроблено на екскурсіях для дітей та молоді Сумщини.
# 170.
ID: 4REG11-30098
Project name: Шлях закарпатського живопису: орнамент
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 977037.00
The requested amount from the UCF: 918477.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Ставненська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, село Ставне, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Верховина-Бистра, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Волосянка, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Загорб, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Лубня, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Стужиця, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Тихий, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Ужок, м. Ужгород,
Project description: Культурно-туристичний маршрут “ОРНАМЕНТ” є продовженням проєкту “Шлях закарпатського живопису”, реалізованого в рамках програми Культура.Туризм.Регіони. (3REG1-4468). На території Ставненської ОТГ досліджено 35 місць малювання 10 художників, які створили більше 50-ти пейзажних картин з представленням на них ландшафтів, ремесел, архітектури та обрядів. В рамках проєкту буде: промарковано 7 точок концентрацій інформаційними арт-інсталяціями та брендовими дорожніми знаками; створено 5 AR-фільтрів, що у форматі edutainment розкажуть про об’єкти найвищого пріоритету збереження і промоції. розроблено 10 окремих мап шляхами кожного з художників, що створили живописний феномен. Як результат, створені продукти стануть драйвером для культурно-туристичного життя регіону.
# 171.
ID: 4REG11-30099
Project name: Створення культурно-туристичного маршруту «Саксаганський край легендами овіяний»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 87386
The requested amount from the UCF: 87386
Competition type: Individual
Full name of the organization: Виконавчий комітет Саксаганської сільської ради П'ятихатського району Дніпропетровської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: населені пункти Саксаганської сільської ради Дніпропетровської області, Саксаганська об'єднана територіальна громада Дніпропетровської області,
Project description: За свою майже трьохсотрічну історію Саксаганський край надбав потужний культурно-історичний та природній потенціал. До сьогодні збереглися унікальні за своєю архітектурою та історією об'єкти, засновані Олександром Полем і Єрнестом Бродським. Край наший мальовничий та славиться майстринями -рукодільницями. Проєкт, який подається до Українського культурного фонду «Створення культурно-туристичного маршруту «Саксаганський край легендами овіяний» включає в себе: автобусний маршрут протяжністю 80 кілометрів з зупинками у семи селах громади на вісьмох локаціях, в т.ч. огляд 11 об’єктів (архітектури, культури, природи), п’ять майстер-класів з народних ремесел (вишивання, випалювання та малювання по дереву, ткання ряднинок на старовинному ткацькому верстаті, талаш), два коротеньких театральних дійства, історичний квест «Шляхами минулого», частування тетерею (козацькою кашею) приготованою на вогні з особливим інгредієнтом - «пупи з дичі» та потапці. Мета проєкту - збереження культурної та історичної пам’яті Саксаганського краю, посилення туристичної привабливості регіону, збереження українських традицій, забезпечення широкого доступу всіх бажаючих до культурно-історичного та природнього потенціалу громади, створення сприятливих умов для інтелектуального, духовного розвитку підростаючого покоління, економічного розвитку громади .
# 172.
ID: 4REG11-30101
Project name: Древніми шляхами Волині: історико-культурний водний маршрут річкою Луга
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 588010
The requested amount from the UCF: 588010
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Сиротюк Тарас Валерійович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с.Зимне Володимир-Волинського району Волинської області, м.Володимир-Волинський Волинської області, м.Устилуг Володимир-Волинського району Волинської області,
Project description: Древніми шляхами Волині: історико-культурний водний маршрут річкою Луга - це туристичний маршрут, прокладений за міжнародними стандартами ознакування водноплавною частиною річки. Маршрут пролягатиме через древні пам’ятки історії, культури та архітектури Волині поруч з якими протікає річка Луга, а також весь водний шлях буде проходити в межах об’єктів природо-заповідного фонду. Мета проєкту — сформувати та прокласти унікальний туристичний маршрут поблизу кордону України та Європейського союзу, що поєднає у собі культурні та природозахисні елементи. У результаті, отримаємо привабливий та доступний туристичний водний маршрут протяжністю близько 50 км, який підвищить туристичну привабливість регіону, розширить розуміння ролі збереження історико-культурної спадщини та довкілля в житті суспільства.
# 173.
ID: 4REG11-30103
Project name: Бесарабія- перехрестя культур та традицій
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 556445.00
The requested amount from the UCF: 222578.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Туристичне приватне підприємство "Вилково-тур"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Вилково, Ізмаїл, Болград, Сарата,
Project description: Метою нашого проекту є розвиток культурно-пізнавального (внутрішнього) туризму Бессарабії через, організацію культурно - туристичного маршруту "Бессарабія- перетин культур та традицій", розвиток партнерства з туристичними операторами регіонів України, залучення туристів у місцеву культуру та знайомство туристів з природніми об`єктами регіону. Створення рекламного відеоконтенту, з подальшим використанням цієї інформації для тур операторської діяльності до споживання культурного продукту нових аудиторій.
# 174.
ID: 4REG11-30104
Project name: Соляний шлях
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1050000
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНИЙ ФОНД "МІФ""
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Дрогобич, Трускавець, Борислав, Східниця, Стебник, Тустань, Нагуєвичі,
Project description: Мета проєкту: об’єднати активні міста та села Львівської області, які свого часу були центрами соляного шляху чумаків, в один туристичний продукт. Кожне місто може розказати свою окрему історію. Таким чином, маршрут об’єднає місцеву громаду заради відновлення та промоції історичної та культурної спадщини України та Європи, створить умови для розвитку внутрішнього та зовнішнього туризму у регіоні, а також сприятиме культурному та освітньому розвитку місцевих громад. Результати проєкту: створення та промоція культурно-історичного маршруту “Соляний шлях” для широкої авдиторії, регіонального туристичного сайту, регіональної айдентики, стратегії подальшого туристичного розвитку території, що охоплює маршрут, друкованої продукції (мапи, довідники) та інсталяцій, ознакування маршруту та культурно-історичних об'єктів.
# 175.
ID: 4REG11-30126
Project name: Шляхами незвіданих карпат
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 304643.00
The requested amount from the UCF: 273800.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Спаська сільська рада Калуського району Івано - Франківської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с.Спас, с.Підсухи, с. Луги, с. Липовиця, с. Суходіл,
Project description: Проект спрямований на розвиток туристичного потенціалу гірських населених пунктів Спаської сільської ради, ознайомлення туристів з громадою за допомогою 3D-туру, продемонструвати всі визначні місця,підвищети конкурентоспроможність громади. Розповісти і паказати всі історико-ахітектурні пам’ятки, релігійні святині та історичні події, а також мальовничі ландшафти карпатських гір. Сучасні технології надають багато можливостей, тому потрібно активно їх використовувати для промоції туристичного потенціалу громади. Тепер не потрібно витрачати свій час на поїздки туристичними маршрутами, а можна здійснити подорож по громаді в будь який час. За допомогою 3D-туру можна продемонструвати туристу всі наші визначні місця. Для туристів буде розроблено сучасний веб-сайт, через який рекламуватимемо туристичний потенціал, історичну спадщину та мальовничі ландшафти карпат.
# 176.
ID: 4REG11-30127
Project name: «Зіркові Вітрила. Вишгород Регата»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Громадський крейсерський яхт-клуб «Енергетик» ім.. Г.І.Строкова»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Вишгород,
Project description: До 30-річчя Незалежності України – «Зіркові Вітрила. Вишгород Регата». Тема і мета (основні ідеї, культурно-історичні події, що покладені в концепцію маршруту): проведення навчального тренінгу «Як за час стати капітаном ветрильної яхти», яхтова регата Київським водосховищем поблизу Вишгорода за участі зірок: музикантів, журналістів, блогерів та професійних спортсменів, вікторина та нагородження переможців, концерт зірок. Мета: залучення широкої аудиторії та пропаганда вітрильного спорту, Вишгород – як центр сучасного вітрильного спорту, розкриваємо нові можливості регіону для туризму.
# 177.
ID: 4REG11-30128
Project name: Велосипедом по південному Поділлю
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 626300
The requested amount from the UCF: 626300
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація співпраці Україна-Франція "Акорд"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Крижопіль, Ямпіль, Чечельник, Ольгопіль, Піщанка,
Project description: Створення культурно-туристичного велосипедного маршруту екологічним коридором від Дністра до Південного Бугу, що пролягає на межі Вінницької та Одеської областей
# 178.
ID: 4REG11-30130
Project name: Інноваційний культурно- туристичний маршрут “На перехресті епох”
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 964384
The requested amount from the UCF: 882662
Competition type: Individual
Full name of the organization: Хотинська міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Місто Хотин, село Анадоли, село Атаки, село Білівці, село Данківці,
Project description: Культурно-туристичний маршрут “На перехресті епох” має на меті розвиток існуючого культурно-туристичного маршруту шляхом включення нових історичних та культурних локацій. Сприяння розвитку внутрішнього туризму, популяризація історії громади. Маршрут діятиме на постійній основі. Результатом проекту стане розробка та введення в дію культурного маршруту, який включає дві складові: історичні та сучасні локації для фототуризму. В рамках проекту буде розроблено карту туристичного маршруту, 6 нових фотолокацій в населених пунктах Хотинської громади, виготовлено туристичні брошури, буклети, календарі, банери, поштові листівки та інша сувенірна продукція, яка популяризуватиме маршрут.
# 179.
ID: 4REG11-30131
Project name: Створення вторинних туристичних дестинацій в Чернігівській області: «Бабусин килимок як сплетіння поколінь»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 976595.00
The requested amount from the UCF: 976595.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Громадське регіональне об'єднання молоді" (ГО "ГРОМ")
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Бахмач (Чернігівська обл.), м. Мена (Чернігівська обл.), м. Семенівка (Чернігівська обл.), м. Чернігів, м. Київ, смт. Ріпки (Чернігівська обл.), смт. Добрянка (Чернігівська обл.),
Project description: Стихійні регіональні туристичні дестинації відходять у минуле. Тож, є потреба наукового обґрунтування та моделювання стратегії розвитку туристичного потенціалу. Проект передбачає формування туристичного продукту як відповіді на нові ринкові запити сьогодення. При цьому слід використовувати потенціал матеріальної та нематеріальної культурної спадщини, мати науково обґрунтовану стратегію сталого розвитку. Проектом передбачені експедиції для виявлення регіональних ремесел, їх популяризація в Україні через проведення виставок, розробка нових та вдосконалення існуючих туристичних маршрутів. Система проекту враховує освітню складову – ознайомлення школярів з культурно-мистецькими особливостями регіону. Завдяки цьому він отримає економічно-туристичні вигоди, вирішить низку соціальних проблем.
# 180.
ID: 4REG11-30133
Project name: “Культурно-туристичний велосипедний маршрут “Цісарський тракт” в межах регіонального ландшафтного парку “Верхньодністровські Бескиди””
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 94700
The requested amount from the UCF: 94700
Competition type: Individual
Full name of the organization: Регіональний ландшафтний парк "Верхньодністровські Бескиди"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Тершів, Львівська обл., с. Велика Лінина, Львівська обл., с. Лаврів, Львівська обл.,
Project description: Реалізація проекту створить умови для охорони і невиснажливого використання природних ресурсів та збереження історично-культурної спадщини, а формування інфраструктури на обраній території надасть можливість місцевій громаді приймати участь або й зайняти певну нішу в галузі організації культурно-пізнавального туризму як джерела основного або додаткового прибутку.
# 181.
ID: 4REG11-30134
Project name: Розвиток Солоницівської громади через туризм
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 705560.00
The requested amount from the UCF: 705560.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Солоницівська селищна рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: селище міського типу Солоницівка, Харківська область, селище міського типу Вільшани,Харківська область, селище міського типу Пересічне,Харківської області, село Подвірки,Харківської області, село Дворічний кут,Харківської області, село Протопопівка, Харківської області, село Польова,Харківської області, місто Харків,Харківська область,
Project description: Мета проєкту: Створення на території Солоницівської територіальної громади патріотичного екскурсійного маршруту із залученням найцікавіших архітектурних, природних, сакральних, культурних, історичних об’єктів та його оцифрування засобами діджиталізації. Перейти від туристичної привабливості і комфорту для короткочасного перебування гостей – до нових робочих місць і покращення умов для життя. Результати проєкту: - створено конкурентоспроможний туристичний продукт, який має попит; - організовано та облаштовано туристсько-інформаційний пункт; - підвищено атрактивність туристичних локацій інструментами ІТ-технологій; - створено інформаційний туристичний веб-портал для потенційних туристів до подорожей та пізнання історико-культурної спадщини громади; - створено умови для розвитку туристичного напрямку, як одного з основних напрямків місцевого розвитку новоствореної громади.
# 182.
ID: 4REG11-30135
Project name: «Plan B - мультинаціональний культурний гастро-маршрут Української Бессарабії»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 800000.00
The requested amount from the UCF: 700000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Ренійська територіальна громада,
Project description: Мета проєкту – організувати та спрямувати спільні дії громадськості, місцевої влади та бізнесу на підвищення рівня життя та зайнятості населення новоствореної громади шляхом створення нового затребованного культурного продукту, збереження матеріальної та нематеріальної культурної спадщини унікального полієтнічного регіону, формування позитивного внутрішнього та зовнішнього іміджу прикордонного регіону України. Проект «ПЛАН Б – мультинаціональний гастро-маршрут української Бессарабії» - комплекс заходів із складання, розробки та промоції культурних продуктів; складання маршруту, підбір карти, аутентичних страв і напоїв, вибір місця, локації їх дегустації; рекомендації відпочинку від досвідчених гастро-мандрівників, експертів; занурення у середу, знайомство з духом народу, його менталітетом і традиціями, які формувалися і шліфувалися століттями.
# 183.
ID: 4REG11-30136
Project name: Ефект доповненої реальності у Національному музеї космонавтики ім.С.Корольова.
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 752645
The requested amount from the UCF: 741045
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Майданович Ганна Петрівна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: житомир,
Project description: Мій проект спрямований на створення додаткової зацікавленості до експонатів Національного музею космонавтики ім.С.Корольова (м.Житомир) з урахування вимог часу. На сьогоднішній день очікування відвідувачів музею значно більші ніж виключно огляд експозицій, особливо у молодого покоління, яке вже звикло до різноманітних ефектів доповненої реальності, пов’язаних із цифровизацією, гаджетами тощо. Впровадження мого проекту дозволить підняти рейтинг музею на новий рівень та розширити коло потенційних відвідувачів. Суть проекту полягатиме у наступному. Після встановлення на свій смартфон мобільного додатку та наведенні об’єктиву камери на експонат музею для відвідувача буде доступна додаткова інформація про даний об’єкт.
# 184.
ID: 4REG11-30151
Project name: Міні Hop on
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 968926.30
The requested amount from the UCF: 968926.30
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Мустафаєв Ігор Джамалович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Створення в Одесі єкскурсійних автобусів по типу європейських Hop on hop off
# 185.
ID: 4REG11-30154
Project name: Унікальне Закарпаття. Шлях леквара.
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 277454
The requested amount from the UCF: 277454
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Пригара Інна Петрівна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Ботар, Кваси, Ужгород, Гребля, Чинадієво, Нижнє Селище, Перечин, Ізки, Геча.,
Project description: Створення культурно-туристичного маршруту «Шлях леквара» і його знакування, створення фільму про леквароваріння в Закарпатті, проведення зборів закарпатських виробників леквара, проведення школи леквара – уроків з варіння леквара, створення інтерактивного музею Закарпатського леквара, створення базиса для подання на реєстрацію географічного зазначення «Закарпатський леквар».
# 186.
ID: 4REG11-30157
Project name: Вперед в минуле
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 260000
The requested amount from the UCF: 260000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальна установа “Центр культури та дозвілля, сім'ї, молоді, спорту та туризму” Новоолександрівської сільської ради Запорізького району, Запорізької області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Григорівка, с. Веселянка,
Project description: Метою проєкту є створення маршруту, який поєднає історичні, культурні, природні пам'ятки якими пишається Новоолександрівська ОТГ (Запорізька область). Завдяки його реалізації, ми сподіваємость показати вагомість і цікавість нашої історичної спадщини. Популяризація допоможе зберегти пам'ятки, які відображують історію нашого краю в повному обсязі: кочеві племена, козацька доба, епоха заселення краю, тощо. Проєкт поєднає інтереси і задовольнить вимоги екскурсантів різного віку. Обов’язковим пунктом в створені нового екскурсійного маршруту є можливість його використання для людей з інклюзією
# 187.
ID: 4REG11-30158
Project name: «Хата під стріхою» - український феномен як вторинна дестинація туристичних маршрутів Поділля.
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 979849.08
The requested amount from the UCF: 979849.08
Competition type: Individual
Full name of the organization: Тульчинська районна громадська організація "Світ інформації"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Вінниця, м. Київ, м. Чернігів,
Project description: Проект полягає у створенні вторинних дестинацій та формуванні конкурентоспроможного національного туристичного продукту України через розвиток етнотуризму. Він відповідає надважливим завданням державної політики України в сфері розбудови економічної ефективності – розробці концепції та стратегії розвитку креативних індустрій як фундаменту Державної цільової програми. Запропонований проект та його короткострокові й довгострокові результати у теоретичному обґрунтуванні та практичній реалізації створюють нові парадигми розвитку вітчизняної туристичної індустрії. Це є можливим через використання потенціалу українського етнотуризму шляхом державно-приватного партнерства. Проект представляє концептуальні засади нової форми розвитку вітчизняної туристичної індустрії на основі використання історичного й культурно-мистецького надбання України.
# 188.
ID: 4REG11-30163
Project name: Поділля Incognita
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 750000
The requested amount from the UCF: 750000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Серебринчанка"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Серебринець,
Project description: ГО "Серебринчанка" заснована в 2015 році з метою культурного розвитку Могилів-Подільського району, розробила проєкт "Поділля Incognita". Проєкт передбачає створення культурно-пізнавального туристичного маршруту, який об'єднає культурну, природну спадщину району з локаціями індустрії гостинності. Проєкт створений з метою популяризації культурної та природної спадщини району, культурного та економічного розвитку району, а також стати імпульсом для створення нових еко-садиб та фермерських хазяйств.
# 189.
ID: 4REG11-30165
Project name: Створення та промоція культурно-туристичного маршруту «Міжвоєнний модернізм Закарпаття»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 859994.63
The requested amount from the UCF: 859994.63
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Тайпс Юлія Мирославівна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Ужгород, Мукачево, Хуст, Солотвино, Виноградів, Берегово, Свалява, Перечин, Великий Березний, Воловець,
Project description: Маршрут «Міжвоєнний модернізм Закарпаття» покликаний розповісти про унікальні архітектурні об’єкти, що з’явилися у 1919-1939 роках на території сучасного Закарпаття в результаті масштабної урбаністичної забудови населених пунктів та впровадження світових та локальних тенденцій в архітектурі. Ідея проєкту полягає в тому, щоб створити перший культурно-туристичний маршрут ключовими містами та об’єктами міжвоєнного модернізму Закарпаття. Результатом проєкту стане головний маршрут і додаткові тематичні маршрути, які охоплять 12 населених пунктів Закарпатської області, веб-ресурс з інтерактивною мапою, що міститиме інформацію про маршрути та об’єкти, а також друкований путівник-каталог із вперше систематизованою спадщиною міжвоєнного модернізму краю.
# 190.
ID: 4REG11-30167
Project name: Верхнячка (Вижлів) – прихована Перлина бойківщини
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 380375
The requested amount from the UCF: 380375
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство "Спецтехбуд-С"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Верхнячка,
Project description: Сприяти відвідуваності туристами локацій новоствореної Козівської сільської ради, розвитку її туристичної конкурентоспроможності. Розвиток зеленого туризму. Село Верхнячка з багатою історією, але факти ніде не висвітлюються, завжди увага приділена сусіднім селам Жупани та Климець, які знаходяться на частині Середньо-Верецького перевалу, в напрямку до села Верхнячка ще 11 кілометрів вище і має мальовничі гірські пагорби, просторі поляни із запашними травами.
# 191.
ID: 4REG11-30177
Project name: Гастромандрівка слідами українських літераторів
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 663840
The requested amount from the UCF: 663840
Competition type: Individual
Full name of the organization: Верховинська селищна рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: селище Верховина, Верховинський район, місто Івано-Франківськ,
Project description: Проєкт передбачає створення маркованого гастромаршруту визначними локаціями,які мають історію пов”язану з літераторами та з ними асоціюються, зокрема 5 селами Верховинського району та містом Івано-Франківськом,метою якого є промоція літературного надбання регіонів та створення туристичного продукту. У концепції проєкту висвітлення літературної спадщини Лесі Українки, Станіслава Вінценза, Параски Плитки-Горицвіт, Петра Шекерика- Доникового, Гната Хоткевича та Івана Франка. Маршрут будуємо історичними місцями та доповнюємо гастрономічною спадщиною.По дорозі на маршрутах турист зможе спробувати спеціальну гуцульську кухню у гуцульських садибах, ресторанах яку любили та куштувати літератори. Проєкт покликаний оновити образи літераторів, показати у новій інтерпретації та відкрити українських літераторів через зв’язок література-гастрономічна спадщина-туризм широким колам мандрівників.
# 192.
ID: 4REG11-30180
Project name: Незвідане Дніпровсько-Деснянське Межиріччя
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 763200
The requested amount from the UCF: 763200
Competition type: Individual
Full name of the organization: Пірнівська сільська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Пірнівська територіальна громада, Вишгородський район, Київська область,
Project description: Проект «Незвідане Дніпровсько-Деснянське Межиріччя» має на меті відкрити потенційним туристам інформацію про наявність потужного природного та історико-культурного потенціалу Пірнівської громади. Промоція такого вдалого за розташуванням регіону – в безпосередній близькості до м. Києва та між Київським водосховищем та р. Десна, підштовхне громаду розвитку зеленого, активного та культурно-пізнавального туризму. Проєкт розрахований на 6 місяців з поетапним дослідженням маршрутів основних туристичних напрямків, а також створенням туристичного сайту громади, розробкою цікавого контенту та встановленням 50-ти інформаційних табличок (з QR кодами) на основних точках маршрутів. Зацікавлення туристів природною, історичною та культурною спадщиною громади дасть потужний поштовх для посилення місцевого розвитку, підвищенню рівня спроможності громади до створення конкурентоспроможних культурно-туристичних продуктів.
# 193.
ID: 4REG11-30184
Project name: ДніСтер:береги та притоки
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 793415.00
The requested amount from the UCF: 793415.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: село Устя,Миколаївська територіальна громада,Стрийський район,Львівська область, село Колодруби Миколаївська територіальна громада,Стрийський район,Львівська область, село Мала Горожанна Миколаївська територіальна громада,Стрийський район,Львівська область,
Project description: Проєкт "Дністер:береги та притоки" передбачає створення та популяризацію культурно-пізнавального маршруту вздовж протікання річки Дністер в межах Миколаївської ОТГ Стрийського району Львівської області.В рамках проєкту буде розроблено концепцію і дорожню карту розвитку туристичних шляхів навколо села Устя та прилеглих сіл Миколаївської ОТГ на основі культурної та природної спадщини.Результатом проєкту буде створення конкурентноспроможного культурно-пізнавального маршруту вихідного дня для мешканців області та туристів з України
# 194.
ID: 4REG11-30185
Project name: “Зелена лінія” - Голосієво і область
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 950000
The requested amount from the UCF: 950000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ УКРАЇНИ" У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Ходосівка, Лісники, Хотів,
Project description: Проект Зелена лінія покликаний активувати культурно-туристичний потенціал громад на південь вздовж Дніпра від Києва через налагодження маршруту, який з’єднає в інтерактивній мандрівці елементи культури, історії, живої природи. Зелена лінія - це спосіб розказати про маловідомі об’єкти Київщини та дати їм імпульс через привернення уваги широкої аудиторії до таких локацій. Зелена лінія проходить через природні зони, що створює додаткову привабливість для відвідувачів. Команда проекту є оригінально із київського регіону і складається із експертів із орієнтування та туризму, урбаністів, дизайнерів. В такій комбінації команда бачить можливість створити інтерактивний досвід для користувачів маршруту та активувати культурних операторів об’єктів на маршруті.
# 195.
ID: 4REG11-30187
Project name: "ЧОРТКІВська ВЕЛОінтервенція Теплим Поділлям” - або як налагодити зв'язок з культурою, природою та суміжними громадами через педалі
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 1003490
The requested amount from the UCF: 945270
Competition type: Individual
Full name of the organization: Чортківська міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Чортківська територіальна громада, Скала-Подільська територіальна громада, Заводська територіальна громада, Нагірянська територіальна громада Тернопільскої області,
Project description: Формування нової традицій туристичної гостинності Чортківської громади через систему комфортної, інтерактивно-інформаційної та локально-ідентичних веломаршрутів у Чортківській територіальній громаді з мультиплікуванням останньої на усю територію Теплого Поділля. Створення нового якісного туристичного продукту регіону на основі місцевої активності та наявних туристичних об’єктів (пам’яток культурної та природної спадщини). Розвиток мережі тематичних велотуристичних маршрутів заохочуватиме як місцевих жителів, так і гостей краю досліджувати територію, дізнаватися більше про культурні та природні пам’ятки, заглиблюватися і безпосередньо контактувати з локальною культурою.
# 196.
ID: 4REG11-30192
Project name: Веломандри
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 916508.00
The requested amount from the UCF: 916508.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Шаповалова
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Дніпро, Петриківка, Жовті Води, Новомосковськ, Гуляйполе, Гречане, Токівське, Солоне, Іллінка, Шолохівське,
Project description: Наочна демонстрація туристичних особливостей та можливостей регіону/області для велотуристів/туристів, велотуризму/екотуризму. Заохочення українців до велотуризму/екотуризму центральною частиною України Дніпропетровською обл.
# 197.
ID: 4REG11-30197
Project name: Легенди Хорлів
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 571552
The requested amount from the UCF: 571552
Competition type: Individual
Full name of the organization: Каланчацька селищна рада Херсонської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Каланчацька селищна рада Херсонська область,
Project description:  Розкриття історії заснування та розбудови міста-порту Хорли на незамерзаючій бухті Чорного моря, яке і сьогодні має назву Хорли.  Розвіювання легенд про родину Фальц-Фейн.  Ознайомлення з особливостями розвитку населеного пункту та популяризація спільної україно-європейської історико-культурної спадщини.  Проведення тематичних мовно-дискусійних клубів з молоддю, флеш-мобів та круглих столів
# 198.
ID: 4REG11-30199
Project name: Туристичний маршрут - «Старі Залізці»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 684870.60
The requested amount from the UCF: 684870.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: смт Залізці Тернопільської області,
Project description: Метою проекту є розвиток туристичної галузі в смт Залізці і загалом Залозецької територіальної громади через промоцію об’єктів культурної спадщини. Розвиток туристичної галузі у містечку базуватиметься на співпраці органів місцевого самоврядування, приватних туристичних операторів, і місцевих закладів культури, зокрема краєзнавчого музею. Туристичними родзинками проектного маршруту є об’єкти культурної спадщини Залізців, які відіграли важливу роль не тільки в історії краю, але і України. Зокрема, Залозецький замок ХVІ ст. костел святого Антонія . ХVІ-ХVІІ ст. та інші пам’ятки містечка. Кожен локаційний пункт буде обладнаний інформаційним стендом (двомовним – українською та англійською мовами). Проектний маршрут буде кільцевого типу і розпочинатиметься із відвідин місцевого краєзнавчого музею.
# 199.
ID: 4REG11-30200
Project name: Культурно-туристичний маршрут "Бережани унікальні: історичні, сакральні, архітектурні, інноваційні та успішні !!!"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 581689.9
The requested amount from the UCF: 581689.9
Competition type: Individual
Full name of the organization: Бережанська міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Бережани, Куряни, Павлів, Гутисько, Куропатники, Лісники, Рогачин, Урмань, Потутори, Жуків,
Project description: Проект «Культурно-туристичний маршрут «Бережанщина унікальна: історична, сакральна, архітектурна, інноваційна та успішна!!!» створений для реалізації туристичного потенціалу території,формування галузі туристичної індустрії на основі: готельно-ресторанного комплексу, елементів території та ландшафту, архітектурних, історичних надбань, особливостей застосування технологічних інновацій та використання відновлювальних ресурсів. Проект дасть можливість перетворити якісно-привабливі локації Бережанщини в невід’ємний елемент індустрії туризму субрегіонального рівня, покращити обізнаність про туристичні родзинки краю, систематизувати інформацію на єдиному web-ресурсі, надасть можливість потенційним туристам диференційовано підходити до формування програми відпочинку та оздоровлення. Проектом передбачено створення елементів туристичної навігації місцевості, влаштування інформаційних зон, створення web-ресурсу, систематизація інформації, виготовлення друкованої продукції в єдиному стилі з елементами брендування території
# 200.
ID: 4REG11-30204
Project name: Створення туристичного маршруту «Втрачена історія Ніжина»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 744712.00
The requested amount from the UCF: 744712.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: НІЖИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ІМЕНІ ІВАНА СПАСЬКОГО НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Ніжин, Чернігівська обл.,
Project description: Створення нового туристичного маршруту у місті з віковою спадщиною - це спроба відчути дихання втраченої історії, усвідомити значущість втраченого для ще більшого цінування збереженого. Метою є ефективне використання туристичних можливостей для популяризації об’єктів культурного надбання міста. Туристичний маршрут буде представлений 10 інформативними табличками (розмір 1 м на 1, 5 м, з прозорого стійкого матеріалу), які міститимуть 3-D зображення втраченої пам’ятки, коротку довідку та QR-код з відповідним посиланням. Територія навколо таблички буде облаштована оглядовою територією. Результатом проекту стане візуальне відтворення 10 втрачених об’єктів історико-культурної спадщини міста, які визначали важливі періоди його культурного розквіту, та відтворення цілісного архітектурного ансамблю історичного центру міста.
# 201.
ID: 4REG11-30208
Project name: Всеукраїнський Відео-Тур "Різдвяна Мрія 2021"
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 859980.00
The requested amount from the UCF: 859980.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична Особа Підприємець Касьяненко Світлана Володимирівна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: 24 області України,
Project description: Три знімальні команди рушають у 24 області України до кращих поетів своєї області, подарувати дітям-поетам пісню створену на їх власний вірш. Діти за допомогою ведучих гідів розкажуть та покажуть краще про їх міста: краєвиди, історичні надбання, архітектура, кулінарія: все найкраще!
# 202.
ID: 4REG11-30213
Project name: Мережа культурно-туристичних маршрутів Сокальщиною #МАНДРИСОКАЛЬСЬКІ
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 968605.80
The requested amount from the UCF: 968605.80
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державний історико-культурний заповідник у м.Белзі
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Сокальська, Червоноградська, Великомостівська та Белзька ОТГ, до складу яких входять: м.Сокаль, м. Червоноград, м.Великі Мости, м.Белз, м.Угнів, с.Тартаків, с.Варяж, с. Княже, с. Фусів, с.Спасів, с. Перв’ятичі, с. Жужеляни, с.Цеблів, с. Перв’ятичі, с.Бутини, с.Сілець, с.Городище, смт. Жвирка, с.Конотопи, с.Скоморохи, с. Городовичі (неіснуюче), с. Старгород, с.Перемисловичі, с.Муроване, с. Велике, с. Комарів.,
Project description: Проєкт передбачає розробку, брендування та промоцію п’яти різнотематичних маршрутів і з залученням 80 об'єктів і сторичної, культурної, природної та і ндустріальної спадщини етнографічним регіоном Сокальщини на Львівщині з метою посилення туристичного потенціалу місцевих громад а стимулювання розвитку локальної і нфраструктури гостинності.
# 203.
ID: 4REG11-30214
Project name: 3D мапа туристичних маршрутів Ясінянської територіальної громади
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 644474.00
The requested amount from the UCF: 619724.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Ясінянська селищна рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation:
Project description: 1. Концепція майбутнього проекту Розробка 3D мапи туристичних маршрутів громади полягає в створенні зручного , безконтактного, туристичного провідника по об’єктах культури та спадщини територіальної громади для всіх відвідувачів краю, що слугуватиме інформаційним , пізнавальним та провідниковим носієм що буде легко зчитуватись за допомогою QR коду .
# 204.
ID: 4REG11-30221
Project name: Чорнобиль 2days
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 904673.46
The requested amount from the UCF: 904673.46
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державне підприємство «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Україна, Чорнобильська зона відчуження,
Project description: Зона відчуження (ЗВ) сьогодні є територією легенд, похмурих пейзажів та торжества природи. Майже 35 років вона існує покинутою й забрудненою радіацією, але зона трансформується у місце вдалого поєднання надскладних технологічних об'єктів та заповідної природи. Вже зараз створені всі умови для безпечного її відвідування попри радіоактивне забруднення ще на десятки тисяч років. Проект покликаний зруйнувати стереотипне сприйняття ЗВ як небезпечної пустелі та сформувати їй образ єдиного у світі музею техногенних помилок людства, території, де використовуються унікальні технології, щоб подолати та пом'якшити негативні наслідки, де природа існує без втручання людини вже понад трьох десятиліть, який є занадто цікавим, щоб його не відвідати.
# 205.
ID: 4REG11-30228
Project name: «На водах сивого Інгулу»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 450216.00
The requested amount from the UCF: 450216.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Центр соціально-культурного розвитку «Креативна громада»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Новгородка, Кіровоградська область,
Project description: Проектом передбачено сформувати новий туристичний маршрут «На водах сивого Інгулу» на основі прикладу державно-приватного та кроссекторального партнерства за менторської підтримки соціально-відповідального бізнесу. Буде створено конкурентоспроможний культурно-туристичний продукт, потенційно привабливий для залучення інвестицій у громаду Новгородківської селищної ради.
# 206.
ID: 4REG11-30233
Project name: Шлях отамана
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 838500
The requested amount from the UCF: 753000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Відділ культури Роменської міської ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Пустовійтівка, Роменський р-н, Сумська обл.,
Project description: Створення культурно-туристичного маршруту в с. Пустовійтівка Роменської громади Сумської області з об'єктів історико-культурної спадщини доби козацтва, пов’язаних з видатним останнім кошовим отаманом Війська Запорозького Петром Калнишевським - місце народження, музей П.Калнишевського, церква, млин, тренувальні козацькі знаряддя та полоса перешкод для джур та дорослих козаків, козацький зимовник, інтерактивна експозиція “темниця соловецького монастиря”, пам’ятник П.Калнишевському. Маршрут формується, як інтерактивний парк, що повинен стати базою для регулярних козацьких змагань, як дітячих, так і дорослих. Проект реалізується для популяризації маловідомих сторінок історії України, культурної спадщини країни та з нагоди 330 річчя з дня народження П. Калнишевського та спрямований на покращення національно-патріотичного виховання молоді, популяризації здорового способу життя, формування туристичного потенціалу громади та розвитку малого підприємництва туристичній сфері. Результати: формування туристичного потоку з подальшим створенням суб'єктів підприємництва в сфері туризму в громаді.
# 207.
ID: 4REG11-30236
Project name: Культурно-туристичний маршрут «Патріотичні екскурсії Смілою»
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 360111
The requested amount from the UCF: 360111
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство "Редакція Смілянської регіональної газети Сміла"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Черкаський район місто Сміла,
Project description: Новий маршрут патріотичної екскурсії, який розповідатиме про історію м. Сміла Черкаської області та його особливості в контексті української ідеї.
# 208.
ID: 4REG11-30241
Project name: Відкрий Володимир
LOT: LOT 1. Cultural-tourist route
General budget: 998048.00
The requested amount from the UCF: 998048.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Адміністрація Державного історико-культурного заповідника "Стародавній Володимир"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Володимир-Волинський, с. Зимне,
Project description: Проєкт спрямований на розвиток культурно-пізнавального туризму у місті Володимир-Волинському та прилеглих ОТГ шляхом створення нових культурно-туристичних маршрутів, удосконалення екскурсійних послуг, покращення туристичної інфраструктури, проведення інформаційної кампанії з метою популяризації результатів проєкту та залучення туристів. В межах проєкту буде підготовлено 4 культурно-туристичні маршрути та проведено 16 промо-екскурсій (по 4 на кожному із маршрутів). Маршрут «Місцями князя Володимира» (Володимир-Волинський – Зимне) розрахований на вело-екскурсії; театралізовані екскурсії по маршрутах «Володимир середньовічний», «Володимир міжвоєнний» та «Володимир для дітей» передбачають короткі тематичні сценки, майстер-клас від місцевого майстра народного ремесла, а на завершення – частування стравою, приготованою на вогні за автентичним українським рецептом. З метою покращення туристичної інфраструктури, буде розроблений туристично-інформаційний сайт міста, розроблено стратегію брендування та проведено туристичне ознакування міста. По завершенню проєкту, організацією екскурсій презентованих в межах проєкту, буде займатися КП «Туристично-інформаційний центр Володимир-Волинської міської територіальної громади», відкриття якого планується у 2022 році. До цього, організацією екскурсій буде займатись адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир».
# 209.
ID: 4REG21-00371
Project name: Віртуальний музей “Альпеншток”
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 995100
The requested amount from the UCF: 995100
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська Організація “Спільнота музею звичаєвої символіки Гуцульщини”
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Яремче, Онлайн; здобутки музею доступні будь-якому користувачу мережі Інтернет. Фізично музей знаходиться в Івано-Франківській області, місто Яремче.,
Project description: Віртуальний музей “Альпеншток” – це створення віртуальної онлайн-експозиції на окремій веб-платформі з можливістю ознайомитись із стрієм (побутом) Гуцульщини та унікальними експонатами, яким понад 300 років. Мета створення даного online-музею - зберегти культурну спадщину Гуцульщини для майбутніх поколінь, а також популяризувати історичне надбання української культури. Важливим аспектом проекту є забезпечення загального доступу до культурної спадщини за допомогою сучасних підходів та інноваційних технологій. Музей зберігає у своїй експозиції національні строї окремих населених пунктів Гуцульщини періоду 19-20 ст. Його колекційні збірки представляють всі види традиційного народного мистецтва гуцулів, починаючи з 18 ст. Серед експонатів значне місце займають унікальні документи та фотоматеріали, предмети щоденного та святкового вжитку населення, що проживало у високогір‘ї українських Карпат Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей.
# 210.
ID: 4REG21-00511
Project name: Битими шляхами. Створення концепції нової експозиції Музею-садиби Миколи і Корнила Устияновичів.
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 362550.00
The requested amount from the UCF: 362550.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Калиновий рай"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: село Вовків Пустомитівського району Львіської області, село Підтемне Пустомитівського району Львівської області, село Кугаїв Пустомитівського району Львівської області, село Товщів Пустомитівського району Львівської області, Раківець Пустомитівського району Львівської області, Львів,
Project description: Впровадження партисипативних практик в створенні концепції і сценарію нової експозиції «Битими Шляхами» Музею-садиби Миколи і Корнила Устияновичів у с.Вовків Пустомитівського району Львівської області. Експозиція буде присвячена історії та змінам в культурному, географічному та політико-соціальному ландшафтах місцевості, що увійшла до складу Солонківської ОТГ на основі збору усної історії мешканців, дослідженнь місцевих краєзнавців, використання архівних карт і зйомок дроном. Налагодження мережевних зв’язків з органами місцевого самоврядування, закладами культури в Солонківській ОТГ і розповсюдження зібраних матеріалів посилять туристичний потенціал району і привабливість для становлення креативного бізнесу. Результатом проекту буде створення тематико-експозиційного плану нової експозиції музею з розробкою візуальної презентації, створення документального фільму.
# 211.
ID: 4REG21-00642
Project name: «Розширення основної експозиційної площі через проведення художньо-дизайнерської модернізації сходової приміщення музею із оснащенням аудіогідом та сучасними засобами пожежної – охоронної сигналізації».
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 569448
The requested amount from the UCF: 569448
Competition type: Individual
Full name of the organization: Гусятинський краєзнавчий музей
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: смт.Гусятин, Тернопільська область, Україна, см.Гусятин, Тернопільська область, Україна,
Project description: Фонди музею нараховують: 14990 предметів основного фонду, що належать до державної частини Музейного фонду України, та 4700 предметів науково-допоміжного фонду. Cучасна оновлена інтерактивна експозиція Гусятинського краєзнавчого музею прекрасно презентована. Більше 6 000 одиниць збереження виставлені для огляду в постійно діючій музейній експозиції. До багатьох цікавих експонатів можна доторкнутися рукою. Майже все у відкритому доступі. Сьогогодні існує проблема обмеженого простору експозиційного показу, а не маючи надійної охорони, існує ризик втратити музейні предмети. Зважаючи на серйозність існуючих проблем та актуальність розвитку місцевого туризму на користь об’єднаної громади, сьогодні необхідно вживати термінових заходів до створення сучасних умов популяризації пам'яток при повному дотриманні збереження Музейного фонду культурної спадщини України.
# 212.
ID: 4REG21-00644
Project name: Інтеграція у сферу туризму автентичного німецького командного бункеру часів ІІ Світової війни
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 323350
The requested amount from the UCF: 311350
Competition type: Individual
Full name of the organization: Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Конотоп,
Project description: У Конотопі є унікальний Музей авіації, на території якого знаходиться аутентична фортифікаційна споруда. Дану споруду можливо перетворити на концептуально новий експозиційний об’єкт, що стане привабливим туристичним продуктом. Головна ціль проекту інтеграція у сферу туризму автентичного німецького командного бункеру часів ІІ Світової війни (створення туристичного продукту - автентичного інтер’єру німецького командного бункеру; популяризація туристичного продукту).
# 213.
ID: 4REG21-00663
Project name: Експозиційний простір під відкритим небом «Парк фізики»
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 995263.00
The requested amount from the UCF: 995263.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ОБОРОНА"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Харків,
Project description: В рамках проєкту планується перетворення паркової території відомчого музею «Музейно-культурний комплекс УФТІ. Харків» (далі – МКК УФТІ) на унікальний експозиційний простір «Парк фізики» за допомогою інноваційних мистецьких засобів, що розкривають яскраві сторінки в історії вітчизняної фізики. Унікальність проєкту базується на реальній історичній цінності колишнього УФТІ – свого часу інститут був однієї з ведучих лабораторій світу, тут зароджувалась теоритична, атомна, кріогенна фізика. Тому кожна з запроєктованих локацій прив’язана до однієї з блискучих сторінок в історії УФТІ. Наповнення існуючої паркової території площею 4 га арт-об’єктами, що популяризують фізику та наукову-історичну спадщину УФТІ - перетворить МКК УФТІ на яскравий об’єкт показу, що сприятиме розвитку туризму навколо УФТІ та стимулюватиме туристичний потенціал музейно-культурного комплексу. Реалізація проекту матиме й економічну ефективність, адже перетворивши історичний комплекс УФТІ на центр тяжіння, тим самим посилить інвестиційну привабливість території, на якій знаходяться 5 будівель з історико-культурною цінністю, що потребують ефективного використання в рамках проекту ревіталізації
# 214.
ID: 4REG21-00845
Project name: "Доба Незалежності - спрямування на модерн"
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 948504.36
The requested amount from the UCF: 948504.36
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад "Лисичанський міський краєзнавчий музей"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Лисичанськ,
Project description: На сьогоднішній день в музеї відсутня експозиція, яка об'єктивно висвітлювала б всі події, що відбувались в місті та з його мешканцями в добу Незалежності України (з 1991 року). Новостворена експозиція "Доба Незалежності" допоможе відвідувачу розуміти процеси формування ідентичності нашого регіону, осмислити проблеми сучасності та зміни, які відбулися в місті протягом останніх трьох десятиліть.
# 215.
ID: 4REG21-00883
Project name: Шифр рафайлівської вишивки – дослідити та зберегти етнічну спадщину Надбистрицької Гуцульщини
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 647350
The requested amount from the UCF: 617830
Competition type: Individual
Full name of the organization: Надвірнянський туристично-інформаційний центр
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м.Надвірна, с.Пасічна, Надвірнянського району, с.Бистриця, Надвірнянського району, с.Зелена, Надвірнянського району,
Project description: Наша мета збереження та популяризація рафайлівського (бистрицького) вишитого одягу шляхом поповнення та оновлення етнографічної експозиції Музею історії Надвірнянщини. Надбистрицька Гуцульщина – протягом десятиліть найменш досліджений регіон з усього Гуцульського краю. На фоні розрекламованих Яремча, Косова чи гуцульської Верховини ми можемо втратити пласт унікального гуцульського декоративно-прикладного мистецтва. Ми проведемо пошук старого автентичного вишитого одягу та їх фотографій, що використовували мешканці сіл розташованих вздовж гірської частини річки Бистриця Надвірнянська та поповнити ним фонди музею. Також в рамках проєкту створимо унікальну етнографічну експозицію на основі відеовізуальної інтерпретації спадщини рафайлівської вишивки. Це буде використання 3D та відеопроекції для занурення відвідувачів та передати незабутні емоції та досвід.
# 216.
ID: 4REG21-01188
Project name: Старожитній Радивилів: історія волинського містечка в постатях та артефактах
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 995380
The requested amount from the UCF: 995380
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Центр дослідження і відродження Волині"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: 1) місто Радивилів, Рівненської області,
Project description: Проектом передбачено створення історичного музею на території етнорезиденції дизайну та моди «Ладомирія». При цьому в основі розбудови експозиції ідея «історії повсякденності» одного із сучасних напрямів розвитку історичної науки, відповідно до якого в основі історії – умови життя, праці та відпочинку (побуту) переважної більшості населення («пересічних людей») певної місцевості в певний історичний період. Це дозволить нам будувати експозицію на основі побутових артефактів, які ми будемо доповнювати визначними постатями, що притягують до себе увагу та є уособленням певної історичної епохи. Таким чином змістом проекту є дослідження за допомогою методів «живого» музею та у постатях історичної спадщини та найважливіших моментів в історії Радивилова. Метою проекту є розвиток культурно-пізнавального туризму через залучення туристів у місцеву культуру, їх взаємодію в межах резиденції з місцевою культурою, виховання жителів Радивилова та Радивилівщини на Волині, а також гостей міста у дусі поваги до себе, свого міста та краю, популяризація місцевої та загальної української історії, об’єднання радивилівців та відвідувачів міста на історичному підґрунті, а також забезпечення дружніх міжкультурних взаємин між Литвою, Польщею, Білорусією та Україною. Головним короткостроковим результатом проекту є створення експозиції, яка присвячена заснуванню Радивилова. Головним довгостроковим результатом є створення інституції , яка не тільки впливає на розвиток культурно-пізнавального туризму в Радивилові, але й матиме стратегічне значення для культурного та економічного розвитку міста Радивилів та Волині.
# 217.
ID: 4REG21-01455
Project name: Реекспозиція залу "Охорона природи" Великоанадольського музею лісу з використанням Інтерактивної аудіовізуальної інсталяції "Великоанадольський ліс"
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 582906.12
The requested amount from the UCF: 578207.12
Competition type: Individual
Full name of the organization: ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: c. Графське,
Project description: Великоанадольського музею лісу отримав проект часткової реекспозийії (зал охорони природи) за результатами гранту інституційної підтримки Донецького обласного краєзнавчого музею, відділом якого він є.. Музей розташований у сільській місцевості і розповідає про історію створення одного з перших штучних лісів на території України. Мета даного проекту - реекспозиція та створення інсталяції для одного із залів музею. Інсталяція являє собою макет ландшафту лісу(інтерактивну карту),яка дозволить зробити експозицію більш привабливою і сприятиме збільшенню туристичного потоку до місцевості і музею зокрема.
# 218.
ID: 4REG21-01594
Project name: Медовий фестиваль Веселий трутень.
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 750000.00
The requested amount from the UCF: 650000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ЧОГО "Українська млинологічна асоціація"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Івківці, Черкаського району Черкаської області,
Project description: Медовий фестиваль Веселий трутень відбудеться 21-22 серпня 2021 року у с. Івківці на території просвітницько-розважального етнографічного комплекса "Зерноленд". У рамкх фестивалю відбудеться ярмарок медової продукції, науково-практична конференція "Новітні технології у бджільництві", концерт етнографічних колективів та Сашка Лірника, розіграш медової лотареї, конкурс краси "Матка року"
# 219.
ID: 4REG21-01681
Project name: Музей цукру в Шаргороді
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 998376.00
The requested amount from the UCF: 998376.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Шаргород – Рафінад»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Шаргород,
Project description: Створення єдиного в Україні Музею цукру на базі приміщень колишнього цукрозаводу, що належать ГО «Шаргород-Рафінад». Свого часу саме розвиток цукрового виробництва став каталізатором економічного та культурного розвитку України: від розвитку залізничного сполучення, до поява цілих родин меценатів – заможних цукрозаводчиків. Наша країна і сьогодні є одним із провідних виробників та експортерів цукру в Європі, але у нас досі немає жодного музею, присвяченого історії цукрової промисловості в Україні. Мета: зробити м. Шаргород центром вичення та збереження інформації про цукрову промисловість в Україні, підсилити туристичну привабливість м. Шаргород. Результати: створення експозиції першого в Україні Музею цукру в приміщеннях колишнього цукрозаводу в Шаргороді.
# 220.
ID: 4REG21-01797
Project name: Унтервальден 2.0: реекспозиція музейно-культурного центру “На Унтервалю”
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 999998
The requested amount from the UCF: 999998
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Простір вільних ініціатив"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Підгайчики, Львівська обл., Львів,
Project description: Проєкт “Унтервальден 2.0: реекспозиція музейно-культурного центру “На Унтервалю” - створить якісний локальний майданчик для пізнання та переосмислення мультикультурної галицької історії. Музей розповідатиме та залучатиме до взаємодії місцеве населення, туристів, дослідників, митців. “На Унтервалю” - це місце, де не лише презентується та інтерпретується без стереотипів історія та спадщина, але також твориться сучасна культура та виховується відповідальне ставлення до локальної культурної спадщини. Реекспозиція музейно-культурного центру дозволить кожному відвідувачу дослідити фрагменти живої та цікавої історії українців, німців, поляків та євреїв в Підгайчиках-Унтервальдені, надихнутись на збереження своїх сімейної спадщини, а також стати справжнім співтворцем музею.
# 221.
ID: 4REG21-01814
Project name: Історія на дотик. Архітектурні спогади Білого міста.
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Білгород-Дністровський, Одеська область,
Project description: Мета проєкту – перетворити Білгород-Дністровський краєзнавчий музей на сучасну відкриту культурну інституцію через популяризацію матеріальної спадщини шляхом створення інтерактивної експозиції у вигляді макету історичного центру міста XVIII-XIX ст. Результат проєкту – створення сучасної експозиції у вигляді макету історичного центру міста з полімерної бронзи за допомогою 3D сканування, цифрового виробництва та художнього оформлення експозиції з розробкою інтерактивних екскурсій, в тому числі для дітей, осіб з обмеженими можливостями та вадами зору. Реалізація проекту дозволить розкрити майже втрачену архітектурну спадщину міста для відвідувачів різних вікових категорій та фізичних можливостей. В Україні наразі існує лише один подібний проект в м.Тернополі.
# 222.
ID: 4REG21-02052
Project name: Експозиція Острозька іконописна майстерня
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 619570.00
The requested amount from the UCF: 602170.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник м. Острога»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Острог,
Project description: Проєкт покликаний продемонструвати багатогранність розвитку українського мистецтва для музейної аудиторії, сформувати в неї розуміння процесу розвитку іконописної справи у контексті української культури. Експозиція демонструватиме твори Острозької іконописної майстерні, що вирізняються емоційністю зображених: усміхнені, життєрадісні та доброзичливі обличчя святих, які в науково-популярній літературі описані як «святі, що посміхаються». Оновлена експозиція сприятиме збереженню культурної спадщини Острога, його промоції як привабливого та цікавого для туристів міста. Крім історичної ретроспективи та контексту існування іконописної майстерні, експозиція демонструватиме процес створення ікони від заготовки дошки, через матеріали, знаряддя і аж до фінального покриття лаком. Експозиція буде розміщена на третьому поверсі музею та займатиме три зали.
# 223.
ID: 4REG21-02220
Project name: "Музей Бориса Возницького в Дубенському замку"
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 497457.50
The requested amount from the UCF: 497457.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійний фонд "Відродження історико-культурної спадщини України імені Героя України Б.Г.Возницького"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Дубно,
Project description: В ході реалізації проекту заплановано створити кімнату- музей почесному громадянину м. Дубно, видатному музейнику Борису Григоровичу Возницькому в Дубенському замку. В концепцію проекту по створенню кімнати-музею закладено сім складових: - фото-інформаційна частина- про життя і професійну діяльність Бориса Возницького; - виставка фотохудожних та живописних картин Українських і Європейських митців; - мультимедійну виставка, яка внесе креативну складову в загальну картину музею ; - створення копій фотохудожних та живописних картин (тактильних) у зменшеному вигляді для людей з вадами зору та тексти, написані шрифтом Брайля; - наповнення готовим матеріалом кімнати-музею в Дубенському замку; - підготовка та урочисте відкриття музею; - просування в соціальних мережах, моніторинг, аудит.
# 224.
ID: 4REG21-02235
Project name: "Трипільська пектораль"
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 925756.60
The requested amount from the UCF: 925756.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: село Легедзине, Черкаська обл., Україна,
Project description: Археологічні фонди ДІКЗ "Трипільська культура" формувалися протягом останніх двадцяти років на основі переданих Заповіднику матеріалів від Трипільської археологічної експедиції, Дністровської та Канівської комплексних археологічних експедицій інших експедицій та загонів експедицій Інституту археології НАН України. Всі ці експедиції є спільними, у яких беруть участь наукові співробітники Заповідника. Більшість цих матеріалів походить з розкопок унікальних для світового енеоліту трипільських поселень-гігантів, велетенських за площами (найбільше з них "Тальянки" - 450 га.) і які існували на межі V-IV тис. до. н.е., тобто за 1000 -700 років до виникнення перших у історії людства міст Месопотамії. На цей час фонди ДІКЗ "Трипільська культура" нараховують біля 90 тисяч одиниць зберігання основного фонду, з яких біля 2 тисяч готові для експонування. В результаті проекту має бути розроблена та підготовлена до створення експозиції. А до моменту фізичного втілення проекту буде діяти віртуальна експозиція.
# 225.
ID: 4REG21-03050
Project name: "ВІДНАЙДЕННЯ МАЙБУТНЬОГО"
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 999997.64
The requested amount from the UCF: 999997.64
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державний історико-культурний заповідник «Трахтемирів»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с.Бучак, Черкаська область,
Project description: Державний історико-культурний заповідник «Трахтемирів» в межах належних йому територій та пам’яток у селі Бучак (Канівщина, Черкаська область) планує створити Бучацький краєзнавчий музей у вже наявному приміщенні, що належить партнерові заповідника. Новий музейний заклад представить багатство історико-культурної спадщини, природи та історично значущого ландшафту Бучака та околиць, які є південною частиною Трахтемирівського півострова і зберегли пам’ятки усіх основних епох, що складають українську історію, а також пов’язані з низкою важливих подій та особистостей ХХ століття.
# 226.
ID: 4REG21-03557
Project name: Креативний музей Етносело.
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 996465.72
The requested amount from the UCF: 996465.72
Competition type: Individual
Full name of the organization: Запорізька обласна громадська організація "Дивосвіт"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: селище Геленджик Вільнянського району Запорізької області, м. Запоріжжя,
Project description: Створення якісного культурно-пізнавального продукту - музейної експозиції просто неба (скансену) “Етносело Дивокрай” з метою стимулювання туристичного потенціалу сільської території та залучення туристів у багатонаціональну культуру Запоріжчини.
# 227.
ID: 4REG21-04424
Project name: Доповнення експозиції Рогатинського історико-краєзнавчого музею «Опілля» аудіовізуальними засобами.
LOT: LOT2. Local museum
General budget: 167918.00
The requested amount from the UCF: 167918.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Рогатинська міська рада
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Рогатин,
Project description: У 2018 році Рогатинська міська рада відкрила музей "Опілля", де окрім експозиційних залів, у фондах зберігається значна кількість цифрових матеріалів. Сучасні виклики суспільства вимагають покращення музейної інфраструктури та доступності, що може бути реалізовано шляхом вдосконалення існуючих експозицій з