Program registery Prominent Events

#
ID
Project name
Rating
General budget
The requested amount from the UCF
LOT 1. Prominent Events in Ukraine
1.
ID: 4EVE11-00113
Project name: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM 2021
Rating: 483
General budget: 4008950.16
The requested amount from the UCF: 3504277.16
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Анімаград»
Cities of implementation: м. Київ (Україна), м. Київ, вся Україна – онлайн освітня програма,
Project description: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM 2021 вперше триватиме в офлайн форматі 5 днів, безкоштовно транслюватиме онлайн та розмістить у вільному доступі у записі освітню програму, відмовиться від паралельних освітніх івентів, що дасть змогу кожному відвідати усі заходи передбачені програмою. LINOLEUM 2021 – це якісне наповнення програм, відновлення анімаційної спільноти після складного 2020 року (COVID-19), нові конкурсні роботи, сучасні шедеври української та світової анімації, безкоштовна дитяча та освітня програма (майстер-класи, лекції, воркшопи визнаних та висококваліфікованих фахівців анімаційної індустрії України та світу), нетворкінг івенти.
2.
ID: 4EVE11-04748
Project name: Виставковий проєкт “ФУТУРОМАРЕННЯ”
Rating: 482
General budget: 3848672.26
The requested amount from the UCF: 2950392.37
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Державне підприємство “Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”
Cities of implementation: Київ,
Project description: Футуромарення — мультидисциплінарний проєкт, присвячений дослідженню феномену футуризму в Україні 1910–1930-х років як потужного прояву модернізаційних процесів в українському суспільстві початку 20 століття. Проєкт покликаний актуалізувати спадщину футуризму через створення масштабної виставки та публічної програми для увиразнення цього феномена на культурній мапі України та в міжнародному середовищі. На базі комплексного опрацювання досліджень про український футуризм буде візуалізовано історію його становлення як самодостатнього явища в контексті європейських авангардних течій, окреслено його вплив на розвиток мистецьких процесів упродовж століття — й до сучасності. Публічні події для різних аудиторій дозволять адекватно представити явище футуризму для сучасного глядача.
3.
ID: 4EVE11-01553
Project name: Звенигород. АРХеоМІКС
Rating: 481
General budget: 3353644
The requested amount from the UCF: 2953644
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Приватне підприємство «Белзький мур»
Cities of implementation: с. Звенигород, Львівський район, Львівська область, м. Львів, Львівська область, м. Київ, Київська область,
Project description: Розширення можливостей доступу до кроссекторального культурного контенту через проведення масштабної події «Звенигород. АРХеоМІКС» на території пам’ятки археологічної спадщини національного значення «Городище літописного міста Звенигород», до якої будуть залучені представники мистецько-культурного та наукового середовища, громадськості, місцевої влади, IT-спільнот, що сприятиме збільшенню зацікавленості серед різних аудиторії продуктами креативних індустрій та темою охорони і збереження культурної спадщини. Проєкт передбачає кількатижневу міждисциплінарну та кроссекторальну програму включно з проведенням виставки з використанням мультимедійних проекцій, 3Д мапінгом, круглим столом, перфомансом, пленером, дитячими майстер-класами та ін. на базі історико-культурного заповідника «Древній Звенигород», що сприятиме промоції культурного продукту задля розуміння, переосмислення та відповідального ставлення до національної культурної спадщини.
4.
ID: 4EVE13-00870
Project name: XII. Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ
Rating: 479
General budget: 1594942
The requested amount from the UCF: 1559302
Competition type: International
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація "Літературний целанівський центр"
Cities of implementation: Чернівці, Львів,
Project description: Метою проєкту є реалізація інноваційного формату XII. Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz зі спеціальною дискусійною програмою “Україна очима світу” у Чернівцях як інструменту розбудови української культурної екосистеми, її інтеграції до загальноєвропейської культури та залучення широкої аудиторії відвідувачів, міжнародних партнерств. Результати: організовано 25 культурно-мистецьких подій в Україні в рамках фестивалю за участі 7 українських та 10 європейських літераторів: оффлайнові заходи та їх онлайн-трансляції у мережах Facebook та Youtube, на сайті організації та через 19 каналів провідних культурних інституцій Німеччини, Австрії та Швейцарії. Про проєкт вийшло мінімум 100 публікацій в українських та міжнародних ЗМІ. Охоплення аудиторії – 4 млн осіб.
5.
ID: 4EVE13-07125
Project name: 10 років Міжнародному фольклорному фестивалю «Етновир»
Rating: 476
General budget: 2999837.50
The requested amount from the UCF: 2999837.50
Competition type: International
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Етновир"
Cities of implementation: Львів, Львівська область, Україна,
Project description: Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир» - це фестиваль, який має на меті збереження та популяризацію культурної спадщини України, ознайомлення українців з культурою різних народів світу, формування толерантного ставлення до особливостей інших народів та національностей, посилення культурної мотивації для внутрішнього та зовнішнього туризму. Проект «10 років Міжнародному фольклорному фестивалю «Етновир» відбудеться у Львові 22-24 серпня 2021 року та стане головною подією святкування 30-ої річниці Незалежності України у Львові. У фестивалі візьмуть участь фольклорні танцювальні та музичні колективи з України та з інших країн світу. Міжнародний Фольклорний Фестиваль «Етновир» відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF®) при ЮНЕСКО, Міжнародної Організації Народної Творчості (IOV), за підтримки Львівської міської ради.
6.
ID: 4EVE11-05631
Project name: V Форум Креативних Індустрій
Rating: 475
General budget: 2995396.96
The requested amount from the UCF: 2863636.96
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Агентство маркетингових комунікацій "ДІАЛЛА"
Cities of implementation: м. Київ, Всі регіони України (phygital-формат),
Project description: Форум Креативних Індустрій – це подія, що із 2015 року об'єднує представників сегментів культури, бізнесу, державних установ, громадських та неприбуткових організацій та медіа для створення ефективних проєктів творчої та професійної взаємодії. Окрім цього – це головний захід в рамках Днів Креативності в Україні, платформи, що створена для промоції професійних заходів сегменту креативних індустрій. Мета Форуму – продемонструвати потенціал креативності як найціннішого економічного ресурсу сучасної України шляхом організації міжгалузевої події із залученням профільних структур для висвітлення актуальних викликів, досягнень та розробки варіантів розв'язання проблем індустрій, сприяння налагодження контактів міжсекторальної співпраці для створення нових, результативних проєктів у різних сегментах.
7.
ID: 4EVE11-01169
Project name: Організація та проведення 5-го ювілейного кінофестивалю «Київський тиждень критики»
Rating: 472
General budget: 2825875
The requested amount from the UCF: 1419325
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАФІК ФІЛМЗ»
Cities of implementation: Київ, Київська область,
Project description: 5-й міжнародний кінофестиваль «Київський тиждень критики» відбудеться 21 - 27 жовтня 2021 року. Фестиваль відкривається врученням премії «Кіноколо» від спільноти кінокритиків України найкращим українським фільмам і кінопрофесіоналам. Офіційна міжнародна програма-2021 складається з 7-ми мистецьких фільмів зі всього світу. На фестивалі заплановано ретроспективу фільмів «Незалежність», що досліджує цю тему у світовому кінематографі, та присвячену 30-ти річчю незалежності України. Програма «Фокус» формується з нових українських та канадських фільмів, обраних селективною комісією кінокритиків обох країн. Індустрійна секція «Перший погляд» представляє 5 українських студентських стрічок, відібраних студентами-кінознавцями, ключовим українським продюсерам. Під час фестивалю відбуваються панельні дискусії та круглі столи з актуальних проблем кінопроцесу.
8.
ID: 4EVE11-06965
Project name: KYIV MEDIA WEEK Global Marathon 2021
Rating: 472
General budget: 2999621.58
The requested amount from the UCF: 2999621.58
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство «Медіа Ресурси Менеджмент»
Cities of implementation: м. Київ, вся Україна та увесь світ – через онлайн-трансляцію,
Project description: KYIV MEDIA WEEK Global Marathon 2021 складається з одноденного навколосвітнього офлайн+онлайн форуму за участі міжнародних та українських експертів кіно, ТБ, медіа та діджитал, доповненого пулом аналітичних досліджень стану українського та глобального ринку (з акцентом на різні регіони світу та Україну) й аналітичного огляду постфактум (українською та англійською мовами). Участь у KMW Global Marathon 2021 безкоштовна, його інтелектуальні здобутки знаходитимуться у вільному доступі, дозволяючи розширити аудиторію та відповідаючи потребам індустрії. Мета проєкту – сприяти формуванню умов для посткризового відновлення й розвитку аудіовізуального ринку України та інтеграції його в міжнародний контекст задля зростання конкурентоспроможності нашої індустрії та формування позитивного іміджу України у світі.
9.
ID: 4EVE11-02879
Project name: 10-й фестиваль німого кіно та сучасної музики "Німі ночі"
Rating: 470
General budget: 4003232.45
The requested amount from the UCF: 2990870.60
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Державне підприємство «Національний центр Олександра Довженка»
Cities of implementation: Київ, Одеса,
Project description: «Німі ночі» - єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі фестиваль архівного кіно з потужною дослідницькою складовою у царині кінематографу та актуальної музики. Це рідкісна нагода побачити німі стрічки на великому екрані, із живим музичним супроводом. Фестиваль приймають Одеса, де фестиваль засновано 2010 року, та Київ, де у Довженко-Центрі зберігається найповніша в Україні збірка німого кіно. За 10 років існування фестивалю українська публіка побачила понад 63 фільми дозвукової епохи: як знані світові стрічки, так і віднайдені та відреставровані фільми українських кінематографістів. Ювілейний, десятий фестиваль 17-20 червня 2021 року представить у Києві та Одесі 8 фільмів-відкриттів українського та закордонного виробництва із сучасними саундтреками.
10.
ID: 4EVE11-05280
Project name: 28 Львівський міжнародний BookForum
Rating: 469
General budget: 299484.28
The requested amount from the UCF: 299484.28
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація “Форум видавців”
Cities of implementation: Львів, Київ,
Project description: Метою Проєкту є сприяти підвищенню культурного та освітнього рівня суспільства за допомогою організації та проведення Львівського міжнародного BookForum. Результатами проєкту є проведення головного культурного фестивалю країни - Львівського міжнародного BookForum; залучити 250 учасників, 50 програмних партнерів до організації та проведення 120 заходів; 500 акредитованих журналістів; охопити 5 000 000 користувачів у соціальних мережах; прийняти на фестивалі понад 200 000 відвідувачів.
11.
ID: 4EVE11-01085
Project name: V Літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM
Rating: 467
General budget: 1005395.00
The requested amount from the UCF: 1005395.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Комунальна установа Хмельницької міської ради “Агенція розвитку Хмельницького”
Cities of implementation: Хмельницький,
Project description: TRANSLATORIUM — на сьогодні єдиний літературно-перекладацький фестиваль в Україні, присвячений художньому перекладу, що відбувається в Хмельницькому. Місія проєкту — популяризація літератури і перекладу шляхом проведення культурної події задля розвитку професійної спільноти загалом та кожної людини зокрема. Дати фестивалю наближені до Міжнародного дня перекладу (30 вересня), таким чином організатори події підкреслюють роль перекладачів у міжнародному культурному процесі. Фестиваль спрямований на популяризацію перекладної літератури та читання як засобів інтернаціоналізації української культури, знайомство хмельничан із українськими діячами культури й консолідацію професійної спільноти перекладачів та інших фахівців сфери літератури й книговидання, які приїздять на фестиваль з усієї України. 2021 року фестиваль відбудеться 1–3 жовтня.
12.
ID: 4EVE11-05358
Project name: 4 міжнародний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN - 2021
Rating: 467
General budget: 4007550.00
The requested amount from the UCF: 2977050.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Інститут культурної політики"
Cities of implementation: місто Тульчин, Вінницька область,
Project description: Міжнародний фестиваль оперного мистецтва просто неба « OperaFest Tulchyn» проходить на території палацу Потоцьких, пам’ятки національного значення, який має назву «Подільський Версаль». Відомий стартап в сфері культури, який об’єднує багато мистецьких чинників та туристичний компонент, відвідали у 2019 році понад 68 тисяч осіб. Структура фестивалю дозволяє презентувати до 12 оперних вистав без жанрових обмежень протягом фестивальних днів із використанням сучасних технологій, за допомогою яких відтворюється атмосфера оперного театру. Опери лунають українською мовою або надається переклад українською на інтерактвній стрічці. Враховуючи багатогранну історію розвитку опери, програма побудована від класичної опери до сучасних мюзиклів та рок опер, що дозволяє залучити широку аудиторію Стратегічна мета фестивалю: популяризація культурної спадщини та історичних традицій міста Тульчин за допомогою якісного культурного фестивального продукту, що сприяє зміцненню міжнародних та регіональних культурних зв’язків, залучає туриста та впливає на інвестиційну привабливість регіону. Результатом реалізації проекту є: 1. інтеграція матеріальної культурної спадщини Національного значення – Палацу Потоцьких в життя громади, що дозволяє залучати кошти різних фондів на реставрацію Палацу та впорядкування території, яка має площу 9 га 2. Вплив на формування аудиторії - прихильників оперного мистецтва, зокрема залучення молоді до високого мистецтва завдяки нестандартній формі презентації оперного мистецтва просто неба 3. Розробка алгоритмів адаптації важких оперних вистав для показу просто неба завдяки використанню новітніх технологій та інноваційних підходів, що вплинуло на формування мистецького ринку країни (започаткування модної течі: презентація оперних перфоменсів просто неба)
13.
ID: 4EVE11-02752
Project name: 9-й Трускавецький міжнародний кінофестиваль "Корона Карпат"
Rating: 464
General budget: 1625670.00
The requested amount from the UCF: 845670.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Кінофестиваль "Корона Карпат"
Cities of implementation: Трускавець, Дрогобич, Східниця,
Project description: Метою запропонованого проекту є: 1. Розвиток української кіноіндустрії через зміцнення та збагачення взаємин між митцями кіно та українським глядачем. Результатом стане збільшення кількості споживачів культурного продукту, через покращення статистики України, щодо походу глядача на українське кіно, яка вплине не тільки на покращення інвестиційного клімату, а і на якість національного культурного продукту. 2. Промоція та розвиток туристичної привабливості курорту Трускавець та Львівщини в цілому, через культурні проекти, а саме популяризацію українського кінематографу. Результатом стане покращення курортної та історичної інфраструктури регіону, в умовах децентралізації, що дасть можливість підвищити інституційну та фінансову спроможність.
14.
ID: 4EVE11-05734
Project name: 14-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art 2021: ДО ДЖЕРЕЛ
Rating: 460
General budget: 2959200.00
The requested amount from the UCF: 2959200.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація “Віз-Арт”
Cities of implementation: Львів (фізичні події), Територія України (онлайн-кінопокази), Територія світу (індустріальна та дискусійна частини),
Project description: Кінофестиваль Wiz-Art - один з ключових гравців кіноіндустрії України з міжнародним визнанням, він пройде 18-27 червня 2021 14-й раз поспіль. Протягом 10 днів у гібридному форматі (офлайн у Львові та онлайн в України і світі), буде представлено близько 200 фільмів у 25 кінопрограмах, проведено навчальну частину Wiz-Art Lab та сценарну майстерню Keep It Short. Фільми, обговорення та лекції фестивалю будуть доступні онлайн. Метою проєкту є розвиток українського кіно через демонстрування, обговорення і створення фільмів, пошук спільних сенсів. Як результат проєкту доступ до ексклюзивного контенту отримають більше 8000 глядачів, очікується 35 000 переглядів фільмів, охоплення аудиторії – 600 000 осіб.
15.
ID: 4EVE11-27057
Project name: X Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів
Rating: 457
General budget: 1560424
The requested amount from the UCF: 1121170
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: КІСФФ ФІЛМС
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів це щорічна подія, що презентує понад 250 короткометражних фільмів з усього світу, проводить освітні події, дискусії та презентації. Ми сприяємо залученню України до міжнародної спільноти та індустрії короткометражних фільмів — щоб українські глядачі мали доступ до актуального короткометражного кіно, а українські режисери були представлені на міжнародних кінофорумах.
16.
ID: 4EVE11-02855
Project name: XXIII Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії »
Rating: 457
General budget: 3181231.00
The requested amount from the UCF: 1881231.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Фестивальний центр»
Cities of implementation: місто Херсон, Херсонська область,
Project description: Проект реалізується з метою популяризації українського та зарубіжного сучасного театрального мистецтва, інтернаціоналізації української культури, посилення позитивного іміджу України на міжнародні арені, збільшення ролі культури в житті українського суспільства. Проект сприяє міжкультурному діалогу та підтримці культурного розмаїття, розбудові партнерств у сфері культурних і креативних індустрій, створює (сприяє появі) нові творчі простори в місті, розширює можливості кроссекторального культурного контенту, позитивно впливає на розвиток внутрішнього та зовнішнього культурного туризму.
17.
ID: 4EVE11-29131
Project name: Фестиваль молодіжних проєктів "NonStopMedia X. Нестабільні стани".
Rating: 457
General budget: 2999988
The requested amount from the UCF: 2999988
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Молодіжна громадська організація “Мистецьке об’єднання “Людина, що грає” (Є громадською організацією при Харківській Муніципальній галереї).
Cities of implementation: Харків,
Project description: Тритижневий фестиваль молодіжних проектів, що відбудеться у співпраці з Харківським Фізико Технічним Інститутом, об’єднає художників/ць, та науковців/ць як з різних областей України так і за кордону, з метою виробити цілісне розуміння про зміни що відбуваються в сучасному українському суспільстві, мистецтві і науці. Цьогорічний фестиваль зосередиться на проблематиці нестабільних станів їх політичному, соціальному, і культурному вимірах. Фестиваль складатиметься з: - основної виставкової програми за результатами конкурсу - дослідницької платформи - освітньої програми, (підготовка медіаторів, партисипативні проекти, лекції, дискусії, воркшопи) - спецпроектів – міжнародних виставкових проектів (поза конкурсом), що доповнюють концепцію та художній задум кураторів. - паралельної програми: літературної, музичної, театральної, кiноблока
18.
ID: 4EVE11-03089
Project name: Візуальна та освітня програма фестивалю КиївКлезмерФест - 2021
Rating: 456
General budget: 1956062
The requested amount from the UCF: 1956062
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська оргнізація Соціальний Капітал
Cities of implementation: Київ,
Project description: Візуальна та освітня програма фестивалю КиївКлезмерФест покликана підтримати основну мету фестивалю: поширення та закріплення сприйняття музики клезмерів як частини української музичної культурної спадщини. В рамках програми ми досліджуватимемо спільну українсько-єврейську культурну спадщину, спільну історію та традиції. Оскільки клезмер, перш за все, весільна музика, головний акцент буде зроблений на порівнянні весільних традицій українців , євреїв та інших народів, що населяли Україну в часи її зародження. В рамках проєкту заплановано 6 тематичних виставок, майстер-класи з рейзеле/витинанок, кулінарні та танцювальні майстер-класи, круглий стіл, літературна програма та вулична музична вистава - відтворення традиційного весілля східноєвропейських євреїв на Контрактовій площі. Відеоверсія вистави стане головним продуктом програми.
19.
ID: 4EVE11-27699
Project name: Фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage 2021
Rating: 455
General budget: 2305059.89
The requested amount from the UCF: 1308259.89
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДОМ МАЙСТЕР КЛАС"
Cities of implementation: Місто Київ,
Project description: Bouquet Kyiv Stage (BKS) – щорічний міжнародний некомерційний фестиваль високого мистецтва, започаткований 2018 року в Києві. Програма поєднує мистецькі напрямки: музику, візуальне мистецтво, літературу, кіно, театр. Міжнародна складова передбачає створення спільного культурного продукту українськими та закордонними митцями, з подальшим його просуванням в Україні та світі. Мультидисциплінарна складова націлена на створення інноваційного продукту при поєднанні різних видів мистецтв та новітніх технологій. Соціальна складова (вхід на події вільний) дозволяє високому мистецтву стати доступним для людей з різними соціальними можливостями. Результатом проведення фестивалю є створення якісного культурного продукту, який би відповідав викликам сьогодення і став доступним широкій аудиторії завдяки офлайн та он-лайн форматам.
20.
ID: 4EVE11-29555
Project name: 12 Одеський міжнародний кінофестиваль (Церемонії відкриття та Закриття фестивалю)
Rating: 454
General budget: 6934160.71
The requested amount from the UCF: 299356.73
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Український кінофестиваль"
Cities of implementation: м. Одеса, Україна,
Project description: Одеський міжнародний кінофестиваль є головною кіноподією в Україні і існує з 2010 року. Місією фестивалю є популяризація інтелектуального, фестивального та артхаусного кіно серед широкої глядацької аудиторії через ексклюзивні конкурсні та позаконкурсні кінопокази мовою оригіналу за участі творчих груп.. Програмний фокус Одеського МКФ - фільми в напрямку «арт-мейнстрім», тобто ті, яким притаманна висока художня якість, та ті, що доступні широкій аудиторії. Щорічно на кінофестивалі проходять три конкурсні програми, прем’єри фільмів та спеціальні покази. Головними арбітрами Одеського кінофестивалю стають глядачі: за результатами глядацького голосування визначається володар Гран-Прі. Інших переможців визначає професійне журі. Нагородження переможців відбувається під час Церемонії Закриття в Одеському Оперному театрі. Крім того важливим напрямком є підтримка розвитку української кіноіндустрії програмою Film Industry Office - платформа для презентації кінопроектів та проектів серіалів, майданчик для професійних дискусій, обговорень, майстер класів та B2B можливостей.
21.
ID: 4EVE13-28296
Project name: Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival
Rating: 450
General budget: 2024500
The requested amount from the UCF: 2024500
Competition type: International
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація Тинк Теньк Юкрейн
Cities of implementation: Харків,
Project description: Проектом передбачається проведення п’ятого випуску багатокомпонентного міжнародного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival, який є єдиною кіноподією Сходу України. Триватиме 7 днів та складатиметься з Національних конкурсів ігрового та неігрового кіно, фестивалю короткометражного документального кіно «Бардак», конкурсу дитячих соціальних відеопроєктів, нетворкінгів, воркшопів, круглих столів, а також позаконкурсної програми під час якої будуть продемонстровані стрічки-переможці американських та європейських фестивалів. Очікується близько 3000 глядачів оффлайн заходів, не менш ніж 50 000 глядачів онлайн заходів, результатом інформаційної кампанії буде охоплення у 300 000 переглядів. Фестиваль відвідають провідні українські та європейські фахівці в галузі кіно – продюсери, режисери, актори.
22.
ID: 4EVE11-02960
Project name: Культура за ґратами
Rating: 450
General budget: 2999130
The requested amount from the UCF: 2999130
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНЕ МІСТО"
Cities of implementation: Львів, Київ, Козача Лопань (Харківська область), Харків, Ужгород,
Project description: Культура за ґратами - всеукраїнський проєкт, спрямований на збереження історичної пам’яті, вшанування та демонстрацію творчості жертв політичних репресій 1917-1991 рр. на території сучасної України. Проєкт відображає стан розвитку різних сфер культури в Україні за умов тоталітаризму, репресій, голодоморів, голокосту, цензури, утисків та політичного впливу, а також демонструє якість та рівень творчості, створеної за тих умов. Проєкт охоплює музику, літературу та візуальне мистецтво та продемонструє твори українських, єврейських та кримськотатарських митців. Заходи включають симфонічні концерти українських, татарських та єврейських композиторів; єврейське танго; світову класику в перекладах репресованих перекладачів, виставку творів репресованих художників, наукову конференцію та постановку опер.
23.
ID: 4EVE11-02069
Project name: Фестиваль-шоукейс «OPEN OPEN OPEN THEATRE FESTIVAL»
Rating: 448
General budget: 2667995.22
The requested amount from the UCF: 2654795.22
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Фестиваль-шоукейс «OPEN OPEN OPEN THEATRE FESTIVAL» є логічним і більш масштабним продовженням проведеного у 2019 році фестивалю «Open open open Golden Gate theatre festival». Це масштабна театральна міжнародна подія, що передбачає показ вистав режисерів з України, Польщі та Литви театральним експертам, критикам, діячам театру та широкій міжнародній аудиторії онлайн та офлайн. В рамках фестивалю-шоукейсу буде показано 7 вистав та проведено 3 майстер-класи для акторів та режисерів. В рамках шоукейсу відбудеться спец. проект за участі литовської режисерки Андри Каваліускайте та акторів театру «Золоті ворота», що полягатиме у дослідженні гостро-соціальної проблеми через театральны практики та презентації результату на фестивалі-шоукейсі. Метою події є затвердження іміджу українського театру на міжнародній арені як сучасної інституції, що відкрита до співпраці, обмін досвідом, демонстрація доробку українського театру на прикладі вистав відомих та молодих режисерів, налагодження та підтримка вже наявних міжнародних партнерств, залучення більшої кількості людей до «театрального туризму»
24.
ID: 4EVE11-07328
Project name: Скорик. Post Scriptum. Всеукраїнський музичний фестиваль
Rating: 448
General budget: 3347580
The requested amount from the UCF: 2909580
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Пірієв Валерій Фарманович
Cities of implementation: Київ, Львів, Харків, Одеса, Чернівці, Вінниця, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ,
Project description: Скорик. Post Scriptum – масштабний всеукраїнський музичний фестиваль, спрямований на реалізацію останньої творчої концепції маестро Мирослава Скорика – проекту «Скорик – Мусоргський». Подія актуалізує творчу спадщину видатного українського композитора Мирослава Скорика в сучасному культурному контексті, презентує спільноті малознані та невиконані твори, залучає широку аудиторію з усіх регіонів України, містить комунікативну та освітньо-просвітницьку складову. Фестиваль проходитиме у 10 містах України, залучить до концертної програми провідних солістів та диригентів, регіональні оркестрові колективи. Проектом передбачено запис останніх творів Мирослава Скорика до фондів Українського радіо, зйомку серії інтерв’ю за участі провідних діячів культури й мистецтва з метою створення документального фільму про творчість видатного композитора.
25.
ID: 4EVE11-00718
Project name: Ювілейний фестиваль "Тарас Бульба" - 30 років на варті української рок-музики.
Rating: 446
General budget: 38500000
The requested amount from the UCF: 3000000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "ДОМНА"
Cities of implementation: м. Дубно, Рівненська область,
Project description: "Тарас Бульб" один з найстарших українських фестивалів, який щорічно відбувається у древньому місті Дубно на Рівненщині. У 2021 році фестиваль відзначатиме свій ювілей – 30 років. Фестиваль "Тарас Бульба" – ровесник незалежності України!
26.
ID: 4EVE11-02653
Project name: Корисні копалини: виставка опер у павільйоні спогадів
Rating: 444
General budget: 2491595
The requested amount from the UCF: 2171595
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНЦІЯ"УХО"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжсекторальна виставка на основі відеозаписів та сценографічних рішень циклу з трьох сучасних опер, поставлених музичною агенцією «Ухо» на сцені Національній опері України у 2016-2018 роках. Проєкт включатиме серію концертів, на яких будуть виконані твори авторів опер. Змонтовані мультимедійні матеріали та використані у постановках сценографічні об‘єкти будуть доповнені аудіовізуальними інсталяціями. Міжсекторальний та мультимедійний формат проєкту покликаний популяризувати жанр сучасної опери серед ширшої аудиторії, поглибити мистецький досвід за допомогою цифрових технологій, та встановити нові зв’язки між музичними, візуальними та драматичними елементами оперної форми.
27.
ID: 4EVE11-03425
Project name: Ше.Fest мандрує країною
Rating: 442
General budget: 3198916.18
The requested amount from the UCF: 2931874.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Всеукраїнська громадська організація "Молодий Народний Рух"
Cities of implementation: с. Моринці (Черкаська обл.), Одеса, Первомайськ, Бровари (Київська обл.), Ірпінь (Київська обл.), м.Київ,
Project description: Проєкт спрямований на підтримку розвитку сучасного українського мистецтва та пробудження національної свідомості через новаторське розкриття постаті Тараса Шевченка. Фестиваль Ше.Fest залучає до сучасного прочитання Кобзаря популярних українських музикантів, художників, письменників, науковців, лекторів, блогерів, журналістів та громадських діячів. Під час фестивалю відбуваються просвітницькі лекції, конкурси, презентації мистецьких творів, музичні виступи, театральні вистави, майстер-класи. Планується залучити до фестивальних подій не менше 10 000 учасників з різних регіонів України та провести піар-кампанію із мільйонним охопленням аудиторії. Основною метою є інтерпретація ідей та мистецького спадку Шевченка, актуалізація його непересічної персони сучасними методами із залученням провідних фахівців та відомих культурних діячів країни.
28.
ID: 4EVE11-07335
Project name: XXV Міжнародний книжковий фестиваль "Зелена хвиля"
Rating: 440
General budget: 3314165
The requested amount from the UCF: 2994590
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Приватне підприємство «ЕКСПО-ЮГ-СЕРВІС»
Cities of implementation: Одеса, м. Одеса, Одеса, Одеса,
Project description: Метою проєкту є сприяння формуванню цивілізованого книжкового ринку в Україні, створення комунікаційного простору для популяризації літератури і читання, сприяння міжрегіональному та міжкультурному діалогу, розширення аудиторії культурних подій за допомогою організації та проведення міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля». Результатом проєкту стане проведення в Одесі XXV міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля», який складається з книжкового ярмарку, програми різноспрямованих заходів, спецпроектів, просвітницьких відеоподій. Фестиваль триває два місяці, поєднуючи офлайн і онлайн формати. 300 учасників програми та книжкового ярмарку; 40 некомерційних партнерів; 150 заходів; 15 000 відвідувачів офлайн-подій; 80 000 переглядів відеоподій; охоплення в інтернеті 1 500 000 користувачів.
29.
ID: 4EVE11-27077
Project name: Міжнародний фестиваль-конкурс мультижанрового сценічного мистецтва для молодої аудиторії СТРУС
Rating: 439
General budget: 2924769.28
The requested amount from the UCF: 2924769.28
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
Cities of implementation: Львів,
Project description: Міжнародний фестиваль-конкурс мультижанрового сценічного мистецтва для молодої аудиторії СТРУС – це унікальний проект, що немає аналогів в Україні, де будуть представлені кращі зразки сучасного сценічного мистецтва як України так і закордоння в усіх його жанрах, формах, видах та стилях (драматичні вистави, театр ляльок, балет, опера, мюзикл, вуличний театр, цирк, перформанс, пантоміма, тіньовий театр, театр одного актора, бейбі-театри та ін.). Об'єднавши на одному майданчику різні театральні школи, фестиваль ознайомить українського глядача з новими тенденціями театру, зокрема у ніші створення контенту для молоді, сприятиме розвитку театрів в Україні, і головне – актуалізує пошук нової театральної форми контакту з дітьми та підлітками.
30.
ID: 4EVE11-03317
Project name: Організація церемонії відкриття VIII Lviv Media Forum
Rating: 439
General budget: 2598389.68
The requested amount from the UCF: 2402469.68
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Львівський медіафорум"
Cities of implementation: Подія відбуватиметься у Львові, учасники - з усієї України та з-за кордону,
Project description: Lviv Media Forum (LMF) – наймасштабніша медійна подія Центрально-Східної Європи, котра з 2013 року щорічно відбувається у Львові та збирає близько 1000 медіафахівців та лідерів з усього світу – від США до Сингапуру. В різні роки гостями LMF були Бернар-Анрі Леві, Пітер Померанцев, Адам Міхнік, пулітцерівські лауреати Енн Еплбаум, Денніс Чемберлін та інші. Подія слугує дискусійним, нетворкінговим та освітнім майданчиком, в рамках якого члени медійної спільноти мають можливість обмінюватися думками стосовно ключових суспільних та фахових викликів, ділитися досвідом та професійними кейсами, а також налагоджувати зв’язки з закордонними колегами.
31.
ID: 4EVE11-04743
Project name: Національна прем'єра опери-міфу «Ukraine – Terra Incognita» у Львівській Опері
Rating: 439
General budget: 3529701
The requested amount from the UCF: 2999701
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХРИСТИЯНСЬКА АСОЦІАЦІЯ -УМСА"
Cities of implementation: м. Львів,
Project description: 2020 р. за підтримки УКФ створено оперу-міф «Ukraine – Terra Incognita», що поєднала унікальну українську поліфонію, сучасну симфонічну музику, фрі-джаз та відео-арт. Однак, через карантинні обмеження опера була презентована тільки у відео-форматі. Щоб опера отримала розвиток в Україні та вийшла на світові сцени, необхідна масштабна національна прем’єра у стінах оперного театру. Прем’єру опери-міфу, присвячену співакові і воїну Василеві Сліпаку та захисникам України, заплановано на 14 жовтня 2021 р. у Львівській Національній Опері. Опера-міф «Ukraine – Terra Incognita» відкриватиме глибинні коди української культури, виражені у модерних формах, залучаючи нові аудиторії до сучасного сценічного мистецтва. Сайт опери: https://ukraine-young-opera.com/
32.
ID: 4EVE11-01029
Project name: Фестиваль короткометражного кіно Кіноогляд
Rating: 437
General budget: 1428620
The requested amount from the UCF: 1428620
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Сучасне Українське Кіно «СУК»
Cities of implementation: Київ, Вся Україна (онлайн), вся Україна (де є вихід в інтернет),
Project description: «Кіноогляд» — це ІІ фестиваль короткометражного кіно від громадської організації «Сучасне Українське Кіно «СУК», фокус якого спрямований на відкриття та підтримку молодих кінематографістів. ІІ Фестиваль короткометражного кіно Кіноогляд відбудеться з 9 по 11 вересня 2021 року у змішаному форматі (офлайн та онлайн) з вільним входом за умови попередньої реєстрації. До участі у конкурсній програмі прийматимуться виключно українські фільми режисерів-початківців. Проєкт має на меті дати змогу реалізуватися молодим авторам та продемонструвати появу нового покоління українських митців, представити програму найновіших українських короткометражних фільмів студентів, випускників, дебютантів. Напрямками Кіноогляду є реалізація національної конкурсної програми короткометражних фільмів з глядацьким голосуванням; організація навчальної платформи, в рамках якої відбуватимуться майстер-класи, зустрічі, обговорення з професійними експертами кіноіндустрії та освітня лабораторія для молодих кінокритиків. Конкурс розглядається як механізм надання можливості заявити про себе молодим режисерам та авторам, а принцип глядацького голосування дасть змогу молодим кіновиробникам зрозуміти очікування українського глядача.
33.
ID: 4EVE11-02725
Project name: XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри»
Rating: 437
General budget: 6774929
The requested amount from the UCF: 3939469
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАВРІЙСЬКІ ІГРИ»
Cities of implementation: Херсонська обл., м.Скадовськ,
Project description: У Фестивалі беруть участь виконавці від 6-ти до 16-ти років з усієї України, в т.ч. з тимчасово окупованих територій. До складу журі входять відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа. Участь для конкурсантів є безкоштовною. Результати: Конкурсанти: понад 600 Глядачі open air: 48 тис. Телеаудиторія: 2млн.900 тис. Інтернет аудиторія: 600 тис. Висвітлення: 250 публікацій та 35 сюжетів в ЗМІ Мета: Знайти талановитих дітей, надавати їм можливість для творчої реалізації; Ознайомити широкий загал з талановитими дітьми України за допомогою усіх видів комунікацій; Обмін досвідом між досвідченими фахівцями музичної галузі, та тими, хто лише стає на цей шлях; Сприяння розвитку української музичної індустрії;
34.
ID: 4EVE11-06006
Project name: UKRAINIAN FASHION WEEK
Rating: 436
General budget: 5103177
The requested amount from the UCF: 3999687
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Рекламно-інформаційне агентство «ЯНКО»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Ukrainian Fashion Week – це перший тиждень моди у Центральній Європі, створений за світовими стандартами показів prêt-a-porter, проходить двічі на рік, збирає понад 50 учасників, акредитовує близько 200 українських та зарубіжних медіа, має середнє медійне охоплення 2 000 000. Головні цілі, що Ukrainian Fashion Week ставить перед собою щосезону: підтримка та розвиток української fashion-індустрії; промоція дизайнерів на національному та міжнародному рівнях; розвиток sustainable fashion та інновацій сектору; пошук, навчання та презентація молодих українських дизайнерів; міждисциплінарні колаборації. Результатом UFW SS22 стане інноваційний phygital-формат, що поєднує фізичні та діджитальні презентації колекцій та є максимально ефективним у реалізації поставлених цілей в кризу спричинену COVID-19.
35.
ID: 4EVE11-00977
Project name: Київська бієнале 2021
Rating: 436
General budget: 2898600
The requested amount from the UCF: 2898600
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Центр візуальної культури
Cities of implementation: Київ,
Project description: Київська бієнале є міжнародним форумом сучасного мистецтва і знання, що об’єднує виставкові проекти і дискусійні майданчики. Застосовуючи міждисциплінарну оптику на перетині теорії, науки і мистецтва, Київська бієнале має на меті осмислювати ключові проблеми сучасності. Формат Київської бієнале був успішно апробований командою Центру у 2015, 2017 та 2019 роках і зібрав численні схвальні відгуки за своєчасність і гостроту суспільної проблематики, розглянутої у просторі культури та мистецтва. Кураторами Київської бієнале 2021 виступить Альянс східноєвропейських бієнале (East European Biennial Alliance). Організатором Київської бієнале вже вчетверте стане Центр візуальної культури.
36.
ID: 4EVE11-26566
Project name: Міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев-2021"
Rating: 435
General budget: 2533950.00
The requested amount from the UCF: 1899050.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Львівський академічний духовний театр Воскресіння
Cities of implementation: Львів,
Project description: Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев» - це театральний фестиваль в Україні і в пострадянському просторі, витоки якого сягають ще з 1989 року. За ці роки, на фестивалі завжди були представлені вистави молодих креативних режисерів, знаних митців Європи та світу, які працюють в темі «класика очима експерименту». Саме «Золотий лев» відкрив глядачеві: Валерія Більченка, Володимира Кучинського, Андрія Жолдака, Дмитра Богомазова та багатьох інших українських режисерів, оскільки головним завданням нашого фестивалю завжди був пошук і відкриття нових імен, показ «незвичних», показових, елітарних вистав кожної країни, які мають високий рейтинг у себе вдома. На території фестивалю завжди відбувається діалог культур. Фестиваль щороку відбувається на початку жовтня. За попередні роки фестиваль зарекомендував себе як одна з найбільш масштабних театральних платформ країни, постійно розвиваючись, розширюючись та виходячи за межі звичних фестивальних традицій. Фестиваль відомий не тільки показом сценічних вистав, а й вуличних, проведенням майстер-класів, творчих зустрічей та обговорень, творчих інсталяцій. Вистави відбуваються у театрах Львова та на площах, що перетворює Львів на велику театральну сцену.
37.
ID: 4EVE11-06845
Project name: FASHION FILM FESTIVAL KYIV
Rating: 434
General budget: 2998771
The requested amount from the UCF: 2998771
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: товариство з обмеженою відповідальністю "ТИЖДЕНЬ МОДИ"
Cities of implementation: Київ, вся Україна,
Project description: Fashion Film Festival Kyiv - єдиний в Україні проект, який репрезентує оригінальний жанр візуального контенту, fashion-фільми, на міжнародному рівні. Fashion-фільми на сьогодні є особливим напрямком сучасного візуального мистецтва, який поєднує творчість багатьох секторів креативної економіки. Метою проекту є: підтримка співпраці представників 6 секторів креативних індустрій; популяризація жанру fashion-фільмів серед широкої аудиторії глядачів; промоція нових форм комунікації для просування національного інтелектуального продукту на світовому ринку. Результатом реалізації проекту стане: підвищення обізнаності національної та міжнародної аудиторії щодо творчого потенціалу та професійного рівня вітчизняних креативних індустрій; професійне вдосконалення і розбудова міжсекторальної співпраці представників декількох секторів креативної економіки.
38.
ID: 4EVE11-28774
Project name: Фестивальний онлайн проєкт «Український конструктивізм»
Rating: 434
General budget: 3000000
The requested amount from the UCF: 3000000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація “Центр “Урбаністичні форми”
Cities of implementation: Україна та світ,
Project description: «Український конструктивізм» – це експериментальне фестивальне онлайн дійство, створене на перетині сучасного мистецтва, електро-фольку, аудіо-візуального мистецтва, імерсивного перформансу, сучасного балету та історичної драми, що привертає увагу до феномену модерністичної архітектури 1920-1930-х років. Дуальна сутність українського конструктивізму поєднує у собі національні традиції та прогресивні модерні методи, відрізняється унікальністю і, при цьому, глибоко укорінена в міжнародний контекст. Завдяки яскравому фестивальному формату, видовищності театралізованого онлайн дійства, сучасній художній формі та цифровим технологіям, кроссекторальній колаборації артистів, митців, архітекторів та істориків, а також цілісній освітньо-просвітницькій складовій, проєкт сприяє усвідомленню цінності архітектурної спадщини конструктивізму широкою українською і міжнародною аудиторією.
39.
ID: 4EVE11-28769
Project name: Львівський університет: 360º між історією та інноваціями
Rating: 432
General budget: 2308470
The requested amount from the UCF: 2308470
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Львівський національний університет імені Івана Франка
Cities of implementation: Львів, Львів,
Project description: «Львівський університет: 360º між історію та інноваціями» - данина історії та колообіг ключових подій Львівського Університету впродовж 360 років, що продовжує своє новітнє коло освітньої, наукової та творчої спадщини через сучасні інноваційні форми. Проект передбачає висвітлення знакових подій історії Університету шляхом втілення: 3D мапінгу; оцифрування ключових символів Університету та будівель з використанням доповненої реальності; створення віртуальних турів історичними спорудами; створення анімованих постатей І. Франка та М. Грушевського, які проведуть виступи; зйомку коротких історичних відеороликів; проведення виставки та музично-театралізованих виступів. Заплановані активності приурочені до святкування 360-ліття Львівського університету, 250-ліття Астрономічної обсерваторії Університету, 165-ліття з народження І.Франка та 155-ліття з народження М.Грушевського.
40.
ID: 4EVE11-02079
Project name: Вулична виставка 500 ліття Богоявленського собору в Острозі
Rating: 432
General budget: 1028440.00
The requested amount from the UCF: 968640.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ОСТРОЗЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "БРАТСТВО ІМЕНІ КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ"
Cities of implementation: Острог,
Project description: Вулична виставка 500 ліття Богоявленського собору в Острозі - дослідницький, міжсекторальний проєкт, що в сучасній і популярній формі показує цінність пам'ятки. Проєкт покликаний продемонструвати багатогранність розвитку української культури та матеріальної та нематеріальної спадщини, яку уособлює Богоявленський собор в м. Острог через проведення вуличної виставки. Проєкт сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності, сприятиме зв'язку з історико-культурним надбанням. Проект передбачає підвищення рівня доступності події для людей з інвалідністю.
41.
ID: 4EVE11-00063
Project name: Фестиваль-Переберія міських культур "Межа"
Rating: 431
General budget: 4388770
The requested amount from the UCF: 2988825
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Культурно-мистецька агенція "Брама""
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: “Фестиваль-Переберія міських культур Межа” має на меті сформувати принципово новий культурний простір, підкріплений етнографічною та історичною базою та націлений на представлення актуальної культурної інформації. Створити платформу для міжкультурного діалогу, залучивши різні хронологічні та етнічні пласти української міської культури, сформувавши діалог між традицією і сучасністю. В межах платформи виокремлено шість ключових напрямків (література, музика, лекторій, культура, театр, ярмарок), які вичерпно залучають основні культурні виміри фестивалю. Кожен із обраних напрямків має функціонувати як автономне культурне середовище, пов’язане при цьому з рештою напрямків загальнофестивальним середовищем, презентованими історичними епохами і залученими учасниками.
42.
ID: 4EVE11-07309
Project name: Міжнародний форум Чорнобиля з інтерактивними виставками у 11 країнах на базі мобільного додатку
Rating: 430
General budget: 2995966.40
The requested amount from the UCF: 2995966.40
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Тінтул Марія Вячеславівна
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародний Форум за участю культурних інституцій України, США, Канади, Фінляндії, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів, Франції, Болгарії, Словенії та Чехії, з великою інформаційною кампанією та презентаціями інтерактивних виставок з VR та AR технологіям на базі мобільного додатку Чорнобиля у 11 країнах учасницях. На віртуальному форумі, присвяченому культутрно-соціальному впливу Чорнобиля, зустрінутся українські ліквідатори, науковці, представники громадських, державних та культурних інституцій України та світу, започаткувавши нову інтернаціональну комунікаційну платформу у 35 роковини аварії на Чорнобильській АЕС. Завдяки масштабній інформаційній кампанії та презентації інтерактивної виставки міжнародними культурними інституціями на своїх платформах до тематики форуму буде залучена широка українська та міжнародна аудиторія, що завдяки вичерпній інформації додатку актуалізує своє розуміння та знання Чорнобильської трагедії.
43.
ID: 4EVE11-03124
Project name: Львівський тиждень моди (26 сезон)
Rating: 429
General budget: 3202057
The requested amount from the UCF: 2999057
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Громадська організація «Львівський тиждень моди»
Cities of implementation: Львів, Учасники проєкту (дизайнери), запрошені спікери і фахівці - вся Україна,
Project description: Багатоденна масштабна модна подія у декількох локаціях Львова, яка вбачає у якості основної мети всебічний розвиток сектору моди, позиціонування моди в культурному контексті, промоцію здобутків української модної індустрії в Україні й за кордоном і включає в себе: - модні покази колекцій українських та закордонних дизайнерів; - освітній захід „Fashion Talks” за участі українських та закордонних фахівців; - спецпроєкт „Collaboration”, котрий передбачає покази колекцій, створених у колаборації молодих брендів з художниками й організацію мистецької виставки; - спецпроєкт „Lviv Fashion Cinema”, який передбачає організовані перегляди фешн-фільмів та фешн-відеороликів; - спецпроєкт „VR Fashion”; - спецпроєкт спілкування з авдиторіями – «Фешн-сніданки».
44.
ID: 4EVE11-28598
Project name: HUDPROM/KSADA100:FORUM (Форум, присвячений 100-річчю Вищої художньої школи Харкова)
Rating: 428
General budget: 2772892.00
The requested amount from the UCF: 1979802.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Харківська державна академія дизайну і мистецтв
Cities of implementation: Харків, із залученням авдиторії з усієї України, а також з Китаю, Грузії (Сакартвело), Туреччини,
Project description: HUDPROM/KSADA100:FORUM - це масштабний проєкт, спрямований на промоцію та підтримку Вищої художньої школи Харкова у зв’язку із 100-річним ювілеєм з дня заснування , що популяризує національну художньо-творчу діяльність та місто Харків як осередок вищої освіти у сфері культури та мистецтва України, а також визнання її на міжнародному рівні. Разом із тим форум окреслює проблематику, що є на часі для вдалого розвитку культурно-мистецького простору України. У рамках Форуму передбачено проведення низки заходів, зокрема виставка-ретроспектива архівних робіт видатних художників, що були причетними до формування Вищої художньої освіти Харкова; виставка випускників люструє роль випускників у формуванні культури інших регіонів України та сприяє інтернаціоналізації української культури; міжнародної науково-практичної конференції; Форум є кроссекторальним проєктом, що покликаний розвивати національну культурну екосистему, посилити роль мистецтва в житті суспільства, сприяти міжсекторальній співпраці.
45.
ID: 4EVE11-02251
Project name: Фестиваль кінооператорської майстерності «Кіноко»
Rating: 428
General budget: 2846847
The requested amount from the UCF: 2846847
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Творче обєднання "Вавилон13""
Cities of implementation: Київ, Житомир, Харків,
Project description: КІНОКО — єдиний в Україні фестиваль кінооператорського мистецтва, що проходитиме 1-5 жовтня у Будинку Кіно в місті Києві. Це майданчик культурно-мистецького обміну ідеями та досвідом між молодими кінематографістами та професіоналами. КІНОКО - кроссекторальна подія змішаного формату (онлайн та офлайн), що включає в себе показ конкурсних робіт, професійний технічний форум, виставку актуальної кінознімальної техніки, майстер-класи від провідних діячів галузі, а впродовж року - цикл освітньо-просвітницьких подій та промоційних заходів.
46.
ID: 4EVE11-02326
Project name: IV Міжнародний літературний фестиваль "Фронтера"
Rating: 426
General budget: 2866674
The requested amount from the UCF: 2761374
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "Стендаль"
Cities of implementation: Луцьк, Нововолинськ, Смідинська, Ковельська, Затурцівська, Любомильська громади Волинської області, Здолбунівська, Гощанська, Млинівська, Дубнівська громади Рівненської області, Лановецька, Кременецька громади Тернопільської області,
Project description: Підвищення читацької культури та знайомство з літпроцесом України, Польщі, Білорусі, Литви, Чехії, Сербії, Словенії та Хорватії через організацію IV Міжнародного літературного фестивалю “Фронтера” в Луцьку; літературного фестивалю для дітей та підлітків "Фронтера: Нові світи” у Нововолинську (фестиваль з елементами квесту та використання ігрово-пізнавальної методики). Проведення дослідження культурної спадщини 16 громад Волинської, Рівненської та Тернопільської областей (підготовка відео та краєзнавчих матеріалів, концепцій локальних мистецьких подій); навчання 60 волонтерів культури та проєктних менеджерів громад.
47.
ID: 4EVE11-01988
Project name: Виставка фіналістів Ukrainian Young Book Design Awards 2021
Rating: 425
General budget: 1650100
The requested amount from the UCF: 1650100
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Видавництво імені Соломії Павличко “Основи”
Cities of implementation: м. Київ (Взяти участь у конкурсі можуть дизайнери з усього світу. Заявка подається онлайн. Церемонія нагородження відбувається в Києві.),
Project description: Двотижнева виставка учасників шорт-листа третього щорічного конкурсу Ukrainian Young Book Design Awards, який має на меті презентувати нові обличчя, зруйнувати стереотипи у сприйнятті книжкового дизайну, створити майданчик для обговорення суспільно-важливих тем через призму візуального мистецтва. Проект, втілений на онлайн-платформі та в офлайн просторі галереї, презентуватиме роботи учасників конкурсу UYBDA 2021, що за рішенням суддів увійшли до шорт-листа (топ-20 усіх поданих заявок). Виставка складатиметься з презентації робіт учасників та відеороликів про них. Cуспільство дізнається про молодих українських книжкових дизайнерів, заглибиться у актуальні теми, розкриті у форматі візуального мистецтва, та долучиться до діалогу про зміни у суспільстві та важливість збереження культурних явищ.
48.
ID: 4EVE11-01942
Project name: Міжнародна виставка «ARTEFACT: CHORNOBYL 35» у 6 містах України
Rating: 424
General budget: 2987756.00
The requested amount from the UCF: 2987756.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БУЯНОВ ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ
Cities of implementation: Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Ужгород, Сєвєродонецьк,
Project description: До 35 роковин Чорнобиля виставка ARTEFACT: CHORNOBYL в унікальному змішаному форматі модульних куполів, шоломів віртуальної реальності та онлайн буде представлена у Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Ужгороді та Сєвєродонецьку. Вперше виставка з успіхом пройшла в Києві у 2019, а у 2020-му презентована в Іспанії у віртуальному форматі за участю Марії Примаченко, Савадова, Марчука та ще 40 митців. Цього року разом з торішніми експонатами, з використанням VR та AR технологій, лазерних та відео інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури, 25 митців з регіонів України у віртуальнії арт-резиденції проекту створять 20 нових експонатів, що будуть представлені 6 містами України. Виставка презентує сучасне українське медіа-мистецтво через переосмислення світової трагедії та єднає різні регіони України, створюючи платформу безпечного суспільного обговорення національної травми.
49.
ID: 4EVE11-00194
Project name: Український хоровий форум до 100-річчя Національної всеукраїнської музичної спілки
Rating: 424
General budget: 2982500.00
The requested amount from the UCF: 2982500.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Національна Всеукраїнська Музична Спілка
Cities of implementation: Київ, Харків, Одеса, Рівне, Ужгород,
Project description: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРОВИЙ ФОРУМ – серія ювілейних заходів, спрямованих на промоцію національного хорового мистецтва. Форум проводиться з нагоди 100-річчя Національної всеукраїнської музичної спілки та 100-літнього ювілею її найстарішої музично-громадської організації – Всеукраїнського хорового товариства імені Миколи Леонтовича. До програми форуму входить проведення Урочистої асамблеї Всеукраїнського хорового товариства імені Миколи Леонтовича за участі провідних українських диригентів-хормейстерів; наукових читань та круглого столу, присвячених проблематиці розвитку хорового мистецтва; проведення ІХ Всеукраїнського хорового конкурсу імені Миколи Леонтовича; концертів за участі провідних колективів країни, що репрезентують хорову творчість видатних композиторів минулого (Д. Бортнянський, М. Леонтович); здійснення музичної прем’єри ораторіального дійства Г. Гаврилець «Іду на Ви!».
50.
ID: 4EVE11-07096
Project name: 50-річчя кінофестивалю «Молодість»: Форум Кіноіндустрії Онлайн
Rating: 423
General budget: 2996556.32
The requested amount from the UCF: 2996556.32
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Підприємство громадської організації «Міжнародний кінофестиваль «Молодість»
Cities of implementation: вся Україна (онлайн), Київ (офлайн),
Project description: «Форум Кіноіндустрії Онлайн» – це перлина у святкуванні 50-річного ювілею кінофестивалю «Молодість», що покликана стати платформою онлайн і офлайн у взаємодії між професіоналами кіноіндустрії, креативниками та освітянами. Результат форуму – дорожня мапа змін у кіноіндустрії у вигляді аналітичного звіту: виклики пандемії, інструменти фінансування, питання інклюзивності та гендеру, нові можливості копродукції, категорії аналізу ринку, кіноосвіти, майбутнє фестивалів та актуальності фестивальної асоціації і актуальних наративів, що повинні лягти в основу нових українських фільмів. Осердям платформи стане спільний проєкт між освітянами та представниками індустрії – напрацювання спільних правил, культури та етики пітчингів на прикладі пілотного інтенсиву з пітчингу та конкурсу ідей, що покликані залучити нові таланти в індустрію.
51.
ID: 4EVE11-03211
Project name: Тріумф Острозької Біблії
Rating: 423
General budget: 1358888
The requested amount from the UCF: 1358888
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Міжнародний благодійний фонд відродження Острозької академії
Cities of implementation: місто Острог Рівненської області,
Project description: Проект спрямований на підтримку та промоцію 440-річного ювілею з часу видання Острозької Біблії як визначної пам’ятки книгодрукування національного та світового рівня. Проектом передбачено проведення форуму «Тріумф Острозької Біблії» за участі провідних науковців України та зарубіжжя, культурних діячів, митців та священнослужителів. Передує проведеному форуму низка креативних, заходів, спрямованих на масштабування означеної визначної події у сприйнятливій формі для широкої громадкості.
52.
ID: 4EVE12-03182
Project name: CenterGogolfest
Rating: 422
General budget: 4921827.00
The requested amount from the UCF: 2921827.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Фестиваль сучасного мистецтва «Гогольфест»
Cities of implementation: місто Полтава,
Project description: CenterGogolfest – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, що вперше відбудеться у м. Полтава з 18 по 20 червня 2021. Фестиваль складається з 6 напрямків мистецтва і поєднує унікальні колабораційні site-specific проекти, театральну та експериментальну музичну програми, також програми академічної музики, візуальну та освітню. Програма фестивалю передбачає велику мистецьку резиденцію митців з різних регіонів та напрямків мистецтва, результатом співпраці яких стане створення нового крос-культурного продукту. Фестиваль відбуватиметься на різноманітних локаціях міста: стара карамельна фабрика, закинутий кадетський корпус, співоче поле, театр ім.. М.В.Гоголя та простір міста. Фестиваль орієнтований на збудження інтересу містян до сучасного мистецького руху та сприяє діалогу між митцями.
53.
ID: 4EVE11-03225
Project name: Шоукейс-фестиваль Z Music
Rating: 421
General budget: 1682630.00
The requested amount from the UCF: 1682630.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Західфест"
Cities of implementation: Львів, Одеса, Харків, Київ, Дніпро,
Project description: Z Music - конкурсний шоукейс-фестиваль, який вперше відбувся в 2020 році за підтримки УКФ, основна мета- показати широкій масі починаючі молоді гурти та дати цим гуртам можливість виступити на великій сцені- переможці потрапляють на Zaxidfest. Також в шоукейсі приймуть участь спікери з музичної сфери з США, Італії, Німеччини, Польщі, Румунії, Литви, Білорусі, Молдови
54.
ID: 4EVE11-02292
Project name: Два метри снігу. Львівські майстри фотографії і кіно початку ХХ століття та їхні послідовники в Україні та Польщі у ХХ та ХХІ столітті
Rating: 419
General budget: 2998850.70
The requested amount from the UCF: 2998850.70
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна Організація “Благодійний фонд Національного художнього музею України”
Cities of implementation: Київ,
Project description: “Два метри снігу. Львівські майстри фотографії і кіно початку ХХ століття та їхні послідовники в Україні та Польщі у ХХ та ХХІ столітті” є багатокомпонентним дослідницьким проектом, що аналізує питання становлення та розвитку такого знакового явища в європейській культурі, як львівська школа фотографії, його вплив на мистецькі практики сучасних художників України і Польщі та створює поле для дискусії про роль та місце медіуму фотографії в сучасному музеї. Формат експозиції, спеціальна освітня програма та каталог зі статтями провідних дослідників комунікуватимуть проект широкій аудиторії, дадуть можливість для кращого осмислення складних культурних процесів в Україні ХХ ст.
55.
ID: 4EVE11-03196
Project name: V Міжнародний форум "КіноХвиля" "30 років незалежного кіно"
Rating: 419
General budget: 1885354.00
The requested amount from the UCF: 1885354.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Тернопільська кінокомісія"
Cities of implementation: місто Тернопіль,
Project description: V Міжнародний форум "КіноХвиля" - це комфортний комунікаційний майданчик для зустрічей та спілкування українських та іноземних представників кіноіндустрії, представників державних установ, місцевого самоврядування де відбувається обговорення, напрацювання комплексного підходу для вирішення актуальних питань галузі, налагодження контактів, започаткування співпраці.
56.
ID: 4EVE11-28257
Project name: Леся Українка. Україна. Європа. Світ.
Rating: 418
General budget: 52766.40
The requested amount from the UCF: 527666.40
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація «Асоціація іспаністів України»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт “Леся Українка. Україна. Європа. Світ” – низка формальних та неформальних заходів (міждисциплінарних і міжнародних) для переосмислення спадщини Лесі Українки в 150-тий ювілей від її народження. Проєкт передбачає: 1) проведення міжнародної наукової конференції “Жінка як ікона національної модернізації: феномен Лесі Українки у компаративістичній перспективі”, ключовими спікерами якої є Оксана Забужко, Віра Агеєва, Тамара Гундорова, Олександр Пронкевич, Роман Веретельник, Блаженніший Святослав (Шевчук), Марта Богачевська-Хом’як (США), Рут Файн (Ізраїль), Ассунта Поліцці (Італія); 2) видання збірки статей в електронному форматі присвячених реінтерпретації образу письменниці; 3) презентацію нового видання творів Лесі Українки (повне 14-ти томне зібрання); 4) постановку драми “Камінний господар”.
57.
ID: 4EVE11-06912
Project name: Міжнародний театральний фестиваль “Кіт Ґаватовича”: Нова гравітація
Rating: 417
General budget: 2056129.90
The requested amount from the UCF: 1502199.90
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Склад 2'0"
Cities of implementation: Львів, Львів,
Project description: Міжнародний театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича" робить театр та різні його форми ближчими до глядача. На нашому фестивалі глядач має змогу вільно спілкуватись із зірками театру, відкривати для себе нові типи театральних видовищ та перебувати у різних сценічних просторах, що дозволяє актуалізувати театральне мистецтво. Цьогорічний фестиваль актуалізує роль театру в суспільстві, дозволить зрозуміти чим є цінна українська театральна культура за 30 років незалежності та якою буде "Нова гравітація" як нова точка відліку для українського театру.
58.
ID: 4EVE11-00540
Project name: Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва "СвітОгляд"
Rating: 416
General budget: 1364880.00
The requested amount from the UCF: 1246080.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр
Cities of implementation: м. Сєвєродонецьк Луганської області, Україна,
Project description: Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва "СвітОгляд" - це потужний мистецький проект, який покликаний не тільки привернути увагу до розвитку театрального мистецтва на Луганщині, а й запропонувати глядачу області сучасний український театр у різних його жанрах. "СвітОгляд" - це майданчик для спілкування Театру зі своїм глядачем. У 2021 році фестиваль на базі переміщеного з окупованого м. Луганська театру відбудеться втретє
59.
ID: 4EVE13-01000
Project name: Українська бієнале цифрового та медіа мистецтва АРТЕФАКТ
Rating: 416
General budget: 2999357.00
The requested amount from the UCF: 2999357.00
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНАЗЕРЛЕНД»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Перша Українська Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва АРТЕФАКТ за участю митців з України, Іспанії, Польщі, Німеччини, Італії, Тайваню, Латвії, Японії пройде в Києві у вересні 2021. 50 експонатів сучасного цифрового мистецтва: медіа-арт, діджитал інсталяції, VR та AR експонати, штучний інтелект, представлені у роботах актуальних українських та світових митців, впродовж 2 тижнів, наживо та онлайн. Програму доповнять покази кіно, аудіовізуальні перформанси, професійний нетворкінг та онлайн Форум за участю 20 спікерів, присвячений сучасним технологіям в культурі та мистецтві. Бієнале пройде з фокусом на 100 років Станіслава Лема, письменника та футуролога українського походження, та 35-ті роковини аварії на Чорнобильській АЕС.
60.
ID: 4EVE11-26301
Project name: Фестиваль дитячої літератури та творчості «Книголісся»
Rating: 416
General budget: 1078056.42
The requested amount from the UCF: 1058634.42
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій»
Cities of implementation: Запоріжжя,
Project description: Фестиваль дитячої літератури та творчості «Книголісся» має на меті популяризувати дитячу літературу у часи глобальної діджиталізації шляхом проведення заходу з авторськими читаннями та креативними майстер-класами, книжковим ярмарком і показами українського кіно просто неба.
61.
ID: 4EVE11-05291
Project name: Left Bank Fest - 2021
Rating: 415
General budget: 2461112.00
The requested amount from the UCF: 2461112.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра»
Cities of implementation: Київ,
Project description: “Left Bank Fest” - це театральний фестиваль моно-формату. В концепції першої едиції фестивалю історія Театру на лівому березі Дніпра, постать його засновника та точка перетину старої та нової школи. Проект є важливим для контексту міста оскільки звертається до збереження історії та культурної спадщини Театру, а також своєю появою прагне “приєднати“ лівий берег до правого та окреслити загальний театральний контекст міста Києва.
62.
ID: 4EVE11-27658
Project name: Міжнародний етнографічний кінофестиваль "ОКО"
Rating: 415
General budget: 2999426
The requested amount from the UCF: 2999426
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Всесвітній день вишиванки»
Cities of implementation: село Криничне, Одеська область,
Project description: «ОКО» – це щорічний масштабний міжнародний етнографічний кінофестиваль, що проводиться в селі Криничне Одеської області, Україна. Кінофестиваль «ОКО» вперше було проведено в 2020 року, перша едиція кінофестивалю зібрала учасників з Данії, Бразилії, Гани, Франції, Болгарії, Чилі, Індії, Швейцарії, Туреччини, Великобританії, Сенегалу, Малі, Пакістану, Італії, Німеччини, Канади, Індонезії, Фінляндії, Бельгії, Ірландії, Аргентини, Ірану, Сербії, Перу, США, Молдови. Це свято етнографічного й антропологічного документального та ігрового кіно, де можна побачити та відчути повсякденне серцебиття малих та великих народів, спільнот, мешканців сіл та міст. Водночас – це платформа, завдяки якій кінематографісти та фольклористи, етнографи та антропологи можуть краще зрозуміти один одного, поділитися ідеями та домовитися про майбутню співпрацю. Фестиваль має конкурсну й позаконкурсну програми й приймає заявки на міжнародну та національну, документальну та ігрову, короткометражну та повнометражну секції.
63.
ID: 4EVE11-03257
Project name: Національний проект "Українська пісня/Ukrainian Song Project"
Rating: 414
General budget: 6500000.00
The requested amount from the UCF: 3943400.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Україна. Культура. Світ"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проект започаткований з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики в Україні та світі, підтримки молодих українських виконавців. "Українська пісня" - це мистецький проект, який має стати платформою для пошуку молодих, талановитих, креативних артистів та гуртів з усієї країни. Напрямком проекту є формування якісно нового покоління популярних українських виконавців. Вже 6 рік поспіль проект відбувається на стадіоні "Арена Львів" в рамках святкуванням Дня Незалежності України і транслюється на загальнонаціональних телеканалах. Протягом останніх трьох років проект став одним із найграндіозніших музичних подій в Україні. 2020 року проєкт був проведений в період карантинних обмежень у вигляді телезйомки та транслювався 24 серпня на Телеканалі "Україна".
64.
ID: 4EVE11-03325
Project name: Фестиваль «Звуки Чорнобиля» за участю популярних європейських та українських виконавців
Rating: 412
General budget: 2998264
The requested amount from the UCF: 2998264
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «ЛАВІНА КОНЦЕРТ»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародний фестиваль вшанування героїв Чорнобиля до 35 роковин аварії на ЧАЕС – «Звуки Чорнобиля» відбудеться за участю відомих українських музикантів та 5 відомих європейських артистів, які під час індивідуальних арт-резиденцій у Зоні Відчуження створять нові пісні, присвячені Чорнобилю, які потім презентують на фестивалі. Подія пройде в центрі Києва з безкоштовним входом за участю музикантів, учасників проекту 2019-2021 років, ліквідаторів Чорнобильської аварії, киян, гостей міста та всіх охочих.
65.
ID: 4EVE11-00760
Project name: П’ята національна кінопремія “Золота Дзиґа”
Rating: 409
General budget: 2997500.67
The requested amount from the UCF: 2997500.67
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація “Українська кіноакадемія”
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Українська національна кінопремія, що присуджується за професійні досягнення у розвитку українського кінематографу. Проводиться з 2017 року з метою популяризації українського кіно на національному та міжнародному рівні. Переможців кінопремії обирають 440 членів Української кіноакадемії - визнаних кінопрофесіоналів. Українська кіноакадемія входить до обєднання кіноакадемій Європи (Film Academies Network (FAN) of Europe. Лавреати Кінопремії мають позачергове право ставати членами Європейської Кіноакадемії та брати участь в заходах, організованих іншими кінопреміями Європи.
66.
ID: 4EVE11-00580
Project name: Онлайн-форум міжнародної копродукції фільмів та кіноконкурс "Позитивна сума" в рамках Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії"
Rating: 408
General budget: 1861695
The requested amount from the UCF: 1861695
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МАРКЕТИНГУ»
Cities of implementation: місто Рівне, онлайн середовище України і світу, село Омеляна Рівненського району Рівненської області, місце розташування готельного комплексу "Софія" (у випадку визначення цього комплексу переможцем тендеру) або інша локація - переможець тендеру,
Project description: Проєкт має на меті сприяння розвитку міжнародної співпраці українських і закордонних кіномитців та демонстрацію якісних фільмів, які є результатом копродукції (за участю України або без участі), та показ — через конкурсні кінофільми — привабливості України для іноземних партнерів у кіновиробництві, представлення сучасного кіно всім зацікавленим кіноглядачам, насамперед, мешканцям малих міст та сіл. Форум і конкурсний показ відбудуться в комбінованому форматі – наживо та онлайн. У підготовчий період передбачено проведення масштабної кампанії просування: через ЗМІ, рекламні кампанії на телебаченні та в інтернеті. Очікується, що учасниками заходу наживо й онлайн стане не менше 5,5 тисячі осіб.
67.
ID: 4EVE12-02861
Project name: Історичний фестиваль "#ХотинHistory" до 400 річниці Хотинскої битви
Rating: 405
General budget: 2806477.24
The requested amount from the UCF: 2373477.24
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація “Кам’янець-Подільське військово-історичне товариство”
Cities of implementation: Хотин, Кам'янець-Подільський, Київ,
Project description: Історичний фестиваль "#ХотинHistory" до 400 річниці Хотинскої битви - масшиабний,- мистецький, військово-історичний фестиваль присвячений Хотинській битві, одній з визначніших подій в історії України та всієї Європи першої половини 17 ст. Наслідки цієї битви, що тривала під стінами хотинської фортеці в вересні – жовтні 1621 року, можна простежити через десятки, а можливо і сотні років що минули після неї. Фестиваль планується провести в двох містах Чернівецької та Хмельницької областей – Хотині і Кам’янці-Подільському які і під час битви були тісно пов’язані. Метою заходу є проведення в цих містах мистецьких, військово-історичних заходів, під час яких за допомогою засобів історичної реконструкції, інтерактивного, театрально-костюмованого дійства, музики, кінопоказам, відео-арту, створити новий інноваційний та сучасний погляд на історичні події чотирьохсотлітньої давнини. Через анімацію історичного середовища досягти ефекту занурення в історичні події, дозволити глядачам стати очевидцями подій сторічної давнини. Паралельно планується трансляція всіх подій фестивалю онлайн.
68.
ID: 4EVE11-29022
Project name: Archmeeting: Interior Festival 2021
Rating: 404
General budget: 2829400
The requested amount from the UCF: 2829400
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа - підприємець КОТЮХ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
Cities of implementation: Київ, Київська,
Project description: Протягом червня - вересня 2021 року, за підтримки Українського культурного фонду, буде реалізовано проєкт “Archmeeting: Interior Festival 2021” - дводенний фестиваль, на якому будуть представлені національні досягнення українських компаній та міст в сфері інтер'єрного дизайну, архітектури і містобудування, відбуватимуться заходи для розбудови партнерств у сфері культурних та креативних індустрій, матиме місце насичена ділова програма. За результатами буде видано каталог всіх учасників, компаній інтер'єрного та будівельного ринку, із зазначенням контактів та описом продукції. Проєкт дозволить розширити вибір та можливості доступу до кроссекторального культурного контенту шляхом представлення національних досягнень українських компаній та міст в сфері інтер'єрного дизайну, архітектури і містобудування.
69.
ID: 4EVE11-07160
Project name: А тепер усе інакше. Концерт до Дня Незалежності України
Rating: 403
General budget: 2994670.00
The requested amount from the UCF: 2994670.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
Cities of implementation: Всеукраїнський, Проєкт всеукраїнський,
Project description: Концерт українських артистів, присвячений 30-річчю Незалежності України, демонструє різноманіття української музики та її зміни впродовж років незалежності. Концепція проєкту – створення кавер-версій та нових унікальних аранжувань популярних та улюблених пісень українців в обробці інструментальних та джазових інструментів; об'єднання на одній сцені музикантів різних поколінь. Окрім основної музичної складової події присутній елемент розмови учасників з ведучими. Вони обговорюватимуть з артистами історії створення хітів та розвиток української музики у контексті української культури за останні десятиліття. Номери будуть супроводжуватися музичними інструментами наживо, а також візуальними спецефектами (віджеінг, анімаційна графіка тощо).
70.
ID: 4EVE11-01874
Project name: Дунайська Січ
Rating: 403
General budget: 1829873.00
The requested amount from the UCF: 2351073.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавництво «Дзеркало світу»
Cities of implementation: м. Ізмаїл,
Project description: «Дунайська Січ» - це триденний міжнародний фестиваль мистецтв, що сьомий рік поспіль на безоплатній основі для відвідувачів проходитиме на берегах Дунаю у місті Ізмаїл. Фестиваль популяризує національну культуру України та країн Подунав’я, відроджує автентичний пісенний фольклор народів Подунав’я, будує культурні мости між державами Чорноморського басейну і підтримує мир у мультикультурному регіоні півдня Одещини. Фестиваль підвищує туристичну привабливість регіону. І саме це є другим основним завданням фестивалю, а відповідно - і подоланням проблеми занепаду та значного відставання регіонів, які знаходяться далеко не лише від столиці, а й від регіонального центру, мають погане сполучення та не мають історичного тривалого якісного туристичного менеджменту.
71.
ID: 4EVE12-03556
Project name: Файне місто без кордонів!
Rating: 403
General budget: 3877900.00
The requested amount from the UCF: 2999400.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація “Фестиваль “Файне місто”
Cities of implementation: Тернопіль,
Project description: Основною метою проекту є ліквідувати фізичні та психологічні бар’єри щодо доступу до культурного продукту та кооперації через масштабування фестивалю, використання нових інноваційних методів проведення проекту, підтримці соціальних ініціатив та допомоги молодим виконавцям у монетизації свого культурного продукту. Розширення цільової аудиторії географічно, за віком та за рахунок доступності події. Популяризація вітчизняного культурного продукту, через залучення іноземних блогерів, серед інших країн.
72.
ID: 4EVE11-06869
Project name: Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів 2021"
Rating: 402
General budget: 3145720.00
The requested amount from the UCF: 2407920.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація "Всеукраїнський демократичний форум"
Cities of implementation: Україна,
Project description: Метою книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів" є популяризація сучасних українських книжок,відзначення найкращих вітчизняних літературних новинок року, а також підтримка інтересу до читання в Україні. Видавці мають можливість знайти надійний шлях до широкого загалу через рекомендації, відгуки та оцінку книжок авторитетними експертами та самими читачами, а сучасні автори - показати своє творіння широкому колу читачів. Основними результатами проекту є популяризація читання серед українців, підвищення попиту на якісну українську книжку, збільшення активних читачів у бібліотеках та підтримка бібліотек, як суспільного простору для заохочення більшої кількості відвідувачів.
73.
ID: 4EVE11-00418
Project name: Міжнародний міні-кінофестиваль «Європейський Експрес»
Rating: 401
General budget: 999856
The requested amount from the UCF: 999856
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Сучасне Українське Кіно"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародний міні-кінофестиваль «Європейський Екпрес» - це триденний показ сучасного різножанрового кіно чотирьох європейських країн-сусідів, яких поєднує не тільки спільна Європа, але й постійні мистецькі пошуки. Акцент фестивалю зроблено на сучасному кіно України та Польщі, а також кінематографі ще двох країн. Країни-учасники змінюються щороку в залежності від актуальності тематики фільмів та кіноподій. «Європейський Експрес» - це кроссекторальний майданчик,де відбуваються майстер-класи, мультимедійні виставки, аудіовізуальні інсталяції, присвячені видатним постатям європейської культури, покази німого кіно; це платформа живого діалогу між творцями кіно та глядачем. Такий симбіоз заходів перетворює фестиваль на подію з масштабною комунікативністю та освітньо – просвітницькою складовою. Основною місією фестивалю є популяризація якісного сучасного кіно.
74.
ID: 4EVE11-07298
Project name: Вишиванковий фестиваль
Rating: 401
General budget: 2962854
The requested amount from the UCF: 2962854
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Вишиванковий фестиваль»
Cities of implementation: Одеса,
Project description: “Вишиванковий фестиваль” – це щорічна масштабна подія в Одесі, яка відбувається під час святкування Дня Незалежності та триває чотири дні. Програма проєкту складається з низки культурних та мистецьких подій (виставок, музичних концертів, кінопоказів, літературних читань), масових флешмобів та акцій пам'яті, а також просвітницьких заходів із підтримки української культури та мови. Метою фестивалю є сприяння культурній та національній самоідентифікації відвідувачів, завдяки сучасному та актуальному позиціонуванню української народної культури та мистецтв, а також використання інноваційних методів залучення аудиторії. У 2021 році заплановано 120 000 відвідувачів з Одеси та інших міст України
75.
ID: 4EVE11-06490
Project name: Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2021 ‘HOMES FOR TOMORROW | ЖИТЛО’
Rating: 400
General budget: 1255176
The requested amount from the UCF: 1083437
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійна організація “Благодійний фонд КЕНЕКШНС”
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions — одна з найбільших архітектурних подій Європи, що проходить щорічно, починаючи з 2008 року. Через нові «пандемічні реалії» Фестиваль 2021 року відбудеться у гібридній формі — передбачена тижнева серія онлайн-подій, що відбудеться у вересні 2021, частина програми пройде протягом 1 дня у звичному офлайн форматі open-air у Києві відновідно усіх норм дотримання епідеміологічної безпеки. Житло — одна з найголовніших проблем нашого часу — тема Фестивалю CANactions 2021. Фестиваль 'Homes for Tomorrow’ покликаний стати місцем спільного діалогу про архітектуру та інноваційних підходів до створення більш сприятливих місць для життя. Заплановані формати: лекції, дискусії, архітури, майстер-класи, презентації за участі провідних світових і вітчизняних фахівців/чинь, експертів/ок, практиків/кинь у сфері архітектури, містобудування, суспільних наук тощо. Традиційно фестиваль пройде двома мовами — українською та англійською, з синхронним перекладом. Всі події будуть транслюватись наживо в мережі Інтернет, завдяки чому буде розширена аудиторія глядачів/ок не лише з України, а й закордону. Це, водночас забезпечить доступність події для всіх, хто так чи інакше не зміг би долучитись до неї через перешкоди й обмеження різного характеру.
76.
ID: 4EVE12-07421
Project name: AirGogolfest
Rating: 399
General budget: 3978872.00
The requested amount from the UCF: 2978872.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛАБОРАТОРІЯ АКТУАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ"
Cities of implementation: місто Вінниця,
Project description: AirGogolfest – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, який втретє відбудеться у м. Вінниця. Фестиваль поєднує в собі site-specifice проекти, мистецькі резиденції, театральну, музичну, освітню, візуальну та перформативну програми, а також створює унікальні колабораційні проекти в поєднанні різних напрямків мистецтва. Фестиваль оновлює концепцію і включає в себе драматургічне поєднання різноманітних унікальних та значимих локацій в різних куточках міста, що будуть відкриті і переосмислені по-новому. Фестиваль відбуватиметься 15-17 жовтня 2021. AirGogolfest вперше відбуватиметься при організації місцевої команди активістів та митців. Самобутній фестиваль сучасного мистецтва орієнтує та провокує актив міста та муніципальної влади на мистецький рух, а також сприяє консолідації творчих ініціатив.
77.
ID: 4EVE11-29182
Project name: Міжнародний кримськотатарський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Tatlı ses»
Rating: 397
General budget: 2999674.57
The requested amount from the UCF: 2999674.57
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Дитячий Телевізійний Канал "ЛЯЛЄ"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародний кримськотатарський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Tatlı ses», організатором якого є перший та єдиний дитячий кримськотатарський телеканал Lale, проводиться для збереження та популяризації культури, мови та традицій народу шляхом об'єднання кримських татар Криму, материкової України та інших країн з великими діаспорами кримських татар. Результатами проекту стануть розвиток таких напрямів, як народна та сучасна хореографія, вокал, майстерність слова, також очікується створення теплої атмосфери дружби і взаємодопомоги між учасниками, підвищення рівня професіоналізму учасників.
78.
ID: 4EVE11-28777
Project name: 30 років Незалежності: найпопулярніші пісні українською
Rating: 396
General budget: 2337950.00
The requested amount from the UCF: 1949950.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФАЙНЛ КАТ МЕДІА"
Cities of implementation: Київ,
Project description: 30 років Незалежності: найпопулярніші пісні українською Українські хіти за 30 років За роки Незалежності в Україні з‘явилося безліч пісень, що полюбилися мільйонам. Від початку 90-их і досьогодні щороку в шоу-бізнесі з‘являються особливі хіти - рядки з них країна знає напам‘ять, їх співають діти в школах, підлітки в дворах, представники усіх поколінь на весіллях. В цих піснях відображається сучасна українська масова культура. І в кожної з них - своя історія, своя легенда. У масштабному концерті до 30-річчя Незалежності України продюсерський центр Final Cut Media збере на одній сцені найвідоміших співаків і музикантів країни з їхніми головними хітами з 90-их до сьогодення. Нової актуальності улюбленим пісням українців нададуть сучасні аранжування та видовищні креативні постановки. Шоу призване стати найбільш популярною масовою подією у День незалежності 2021 - трансляція концерту на каналі 1+1, а також міжнародна онлайн-трансляція об‘єднають українців в усьому світі. Ніщо не зближує краще, ніж улюблена пісня рідною мовою, якій вторять в унісон в різних куточках планети.
79.
ID: 4EVE11-26321
Project name: Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова-2021"
Rating: 391
General budget: 1007510.00
The requested amount from the UCF: 1007510.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІОНА"
Cities of implementation: Київ, Інтернет,
Project description: «Коронації слова»-соціально відповідальний унікальний міжнародний літературний проєкт який залучає аудиторію з усіх регіонів країни та зарубіжжя, створив новий пласт у сучасній українській літературі: представив понад 800 письменників, які видали більше 900 творів сукупним накладом 25 мільйонів примірників., 48 фільмів і 36 п’єс. Проєкт сприяє розбудові культурної екосистеми України, заохочує громадян до читання та творчості,налагоджуючи міжсекторальну співпрацю через літературу, кіно, театр, поезію та музику.
80.
ID: 4EVE11-26589
Project name: Культурно-мистецький проєкт "Київська циркова весна"
Rating: 389
General budget: 2220893
The requested amount from the UCF: 2220893
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Державне підприємство «Національний цирк України»
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Київська циркова весна» є щорічним культурно-мистецьким проєктом, який проводиться ДП «Національний цирк України» з 2018 року (крім 2020 у зв’язку з карантинними заходами) в останні вихідні травня в День міста Києва. В різні роки в рамках проєкту проводилися конкурс циркового мистецтва, випускні концерти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, засідання за круглим столом тощо. Цього року «Київська циркова весна» вміщатиме в собі циркову програму «Зірки українського цирку», присвячену 60-річчю від дня відкриття будівлі Київського цирку на площі Перемоги, 2; урочисті заходи вшанування ветеранів цирку та відомих діячів циркового мистецтва, прем'єрний показ документального фільму «Цирк. 60» (документальний проєкт про будівлю Національного цирку в Києві, яка є однією з найкращих і найбільших стаціанарних циркових споруд в Європі); Всеукраїнський форум діячів циркового аматорського мистецтва за участю запрошених керівників циркових аматорських студій, відомих педагогів, науковців, менеджерів. В рамках форуму відбудеться засідання за круглим столом, покази вихованців аматорського циркового руху, майстер-класи викладачів тощо.
81.
ID: 4EVE13-28814
Project name: Конгрес культури «Сцена майбутнього»
Rating: 388
General budget: 2906420
The requested amount from the UCF: 2406420
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Комунальна установа «Інститут стратегії культури»
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проект «Сцена майбутнього» передбачає організацію у Львові 14-16 жовтня серії дискусійних і практичних подій у форматі конгресу для 200 представників сфери культури України, а також організацію мистецької складової що включає сценографію, медіа, об’єкти. Конгрес є дискусійною платформою для рефлексії досвіду культури України та напрацювання рекомендацій до стратегій її розвитку. Концепція проекту полягає – через конструкт театру оцінити в циклі трьох Дій: де саме ми зараз опинилися у нашому минулому, яке щомиті стає нашим майбутнім? і куди нам рухатися далі? Проект реалізується у партнерстві зі «Strefa Kultury Wroclaw».
82.
ID: 4EVE11-01992
Project name: Символ
Rating: 387
General budget: 2612710.00
The requested amount from the UCF: 2567710.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Державне підприємство “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”
Cities of implementation: Київ,
Project description: Ідея знакового проєкту «Символ» - у висвітленні та актуалізації сучасними засобами символів, що виконують представницьку та об'єднавчу функції, як всередині України, так і за її межами. Проєкт стане знаковою подією, приуроченою до 30-ї річниці незалежності України. Мета міждисциплінарного проєкту “Символ” - представити сучасний погляд на усталені та нові символи України, використовуючи мову мистецтва та нові медіа. Результатом стане матеріалізація та висвітлення символів, їх нове прочитання, що дозволить відкрити їх глибші контексти. А також - підняття у суспільстві дискусії щодо трансформації національної ідеї як явища в сучасному світі, вибірковості пам’яті, еволюції наративу, міграції символів. Проект включатиме виставку, дослідження, широку публічну програму.
83.
ID: 4EVE11-01369
Project name: Вишиваний твір
Rating: 386
General budget: 2545954
The requested amount from the UCF: 2545954
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Нарбут Ольга Андріївна
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Проєкт "Вишиваний твір" - це виставка творів українських майстрів-вишивальниць, присвячена українській культурній спадщині, традиціям української вишивки. Виставки вже проходили 8 разів, починаючи з 2016 року, але у розширеному форматі виставка проходитиме вперше. Вперше будуть об'єднані сучасні та музейні вишивані роботи, вперше буде проведено виставку у форматі онлайн і офлайн, вперше буде створено друкований каталог вишиваних творів, що презентуватимуться на виставці.
84.
ID: 4EVE11-00144
Project name: Міжнародний перфоманс до святкування 100-річчя з моменту заснування Першого професійного театру ляльок в Україні
Rating: 384
General budget: 807627.86
The requested amount from the UCF: 807627.86
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Комунальне підприємство «Чернігівський обласний театрально-видовищний дитячий (ляльковий) театр ім. О.П.Довженка» Чернігівської обласної Ради
Cities of implementation: Україна, м.Чернігів, онлайн-формат для всіх користувачів інтернет ресурсів, запрошені колективи театрів ляльок з різних куточків України та з-за кордону,
Project description: Проектом передбачається проведення масштабного дводенного перфомансу (фестивалю), присвяченому 100-річчю заснування Першого професійного театру ляльок в Україні, який був заснований Віктором Швембергером саме в м.Чернігові в 1921 році. Планується запросити театри ляльок з України та іноземних учасників, які грають вистави за Швембергером.
85.
ID: 4EVE11-00101
Project name: День музики
Rating: 379
General budget: 2662350.00
The requested amount from the UCF: 2662350
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Культурна агенція А"
Cities of implementation: Харків,
Project description: День музики - культурно-соціальний проект, спрямований на формування нової ідентичності міста; підтримку молодих артистів, створення умов для розвитку культурного середовища, налагодження соціокультурних зв'язків між групами людей, зміцнення добросусідства, толерантності та демократичних цінностей, популяризації різних напрямків музики. Фестиваль організовується щорічно нашою командою у Харкові з 2014р і є частиною міжнародного фестивалю Fete de la musique, що відбувається в понад 120 країнах світу. День музики - це відкриті та закриті майданчики у різних міських локаціях: на вулицях, площах, у парках, торговельних центрах, клубах, музеях, та соборах. Участь в події беруть музиканти, актори, перформери, художники, громадські діячі - професіонали та аматори. Фестиваль не має вікових, стилістичних та інших обмежень і долучитися до його створення може кожен. За підтримки УКФ ми плануємо організувати 10 майданчиків у віддалених районах міста та піар-кампанію усієї події.
86.
ID: 4EVE11-05455
Project name: Привид Опери: Євген Лисик
Rating: 378
General budget: 1169953.30
The requested amount from the UCF: 1169953.30
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Львівська міська громадська організація "Мистецька рада "Діалог"
Cities of implementation: Львів, Луцьк,
Project description: Привид Опери: Євген Лисик – це масштабний виставково-перформативно- дослідницький проект, який має на меті актуалізувати творчість та спадщину видатного українського художника та сценографа Євгена Лисика (1930-1991), внести його ім'я до пантеону українських митців-візіонерів, та розпочати опрацювання його багатої творчої спадщини і осмислення його художньої філософії. Результатом проекту стане велика виставка робіт Євгена Лисика у Львові та Луцьку, оцифрування спадщини митця для сайту-архіву, який окрім творчості Лисика міститиме наукові дослідження та спогади про нього, каталогу проекту, у супроводі освітньо-промоційної програми, та зі спеціально створеним сценічним дійством у постановці Влодка Кауфмана, що фінішуватиме проект. Проект має на меті не лише меморіалізацію, а й перш за все, інтерпретацію універсальної та потужної спадщини Євгена Лисика у контексті української та світової сценографії і візуального мистецтва загалом.
87.
ID: 4EVE11-29710
Project name: Конкурс проектів реставрації та пристосування пам’ятки історії місцевого значення «Будинок, у якому мешкала українська поетеса Леся Українка», що знаходиться по вулиці Академіка Герасимчука, буд 178 у м. Полонне Хмельницької області.
Rating: 371
General budget: 571000
The requested amount from the UCF: 571000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Відділ культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади
Cities of implementation: м. Полонне, Хмельницька область,
Project description: У стародавньому місті Полонне в 90-х роках ХІХ століття мешкав рідний брат батька Лесі Українки Григорій Антонович Косач. В листах та архівних матеріалах Лесі Українки є чимало згадок про Полонне та про перебування там сім'ї Косачів, в тому числі і Лесі. Будинок, у якому періодично гостювала українська поетеса Леся Українка, що знаходиться по вулиці Академіка Герасимчука, буд. 178 у м. Полонне Хмельницької області, є пам’яткою історії місцевого значення (рішення виконавчого комітету Хмельницької обласної ради народних депутатів від 19.01.1983 року №31). До 2016 року у цій будівлі розташовувалась ЗОШ І-ІІ ступенів №5. Після проведення оптимізації закладів освіти громади будівля пустує. У 2017 році через навмисний підпал частина будівлі, що була прибудована до будинку Косачів у радянські часи, була пошкоджена. Полонська міська рада має на меті зберегти цю пам’ятку історії. Конкурс проектів реставрації та пристосування пам’ятки історії місцевого значення «Будинок, у якому мешкала українська поетеса Леся У
88.
ID: 4EVE11-27637
Project name: День Вуличної Музики 7-й та 8-й фестиваль
Rating: 367
General budget: 3054497.59
The requested amount from the UCF: 299354.44
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГО "ЛОГІСТИЧНИЙ ШТАБ"
Cities of implementation: Київ,
Project description: ДЕНЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ - всеукраїнський музичний фестиваль, який шість років поспіль день збирає сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів на вулицях свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику.
89.
ID: 4EVE11-27029
Project name: Всеукраїнський фестиваль театральної імпровізації "ІмпровФест"
Rating: 362
General budget: 2257360
The requested amount from the UCF: 2257360
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Ю.Кей»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Фестиваль театральної імпровізації «ІмпровФест» - це масштабна триденна подія, яка вперше збере в Києві численні творчі імпровізаційні колективи з усієї України, призведе до цінного обміну сучасними перформативними практиками, забезпечить мережування артистів імпровізаційного жанру, і, зрештою, виведе театральну імпровізації на якісно новий, масштабний рівень. Реалізація проекту призведе до популяризації сучасного і зрозумілого театру серед широких верств, що підвищить проникнення культурного продукту в суспільство. Водночас, проект матиме потужній навчальний характер завдяки проведенню численних майстер-класів провідних майстрів імпровізаційного жанру. Програма Фестивалю передбачає паралельні освітні заходи, виступи творчих колективів та вечірні вистави провідних імпровізаційних театрів
90.
ID: 4EVE12-26945
Project name: Фестиваль ідей
Rating: 360
General budget: 3531625.20
The requested amount from the UCF: 2515375.20
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІМПАКТ ХАБ ОДЕСА", БО "МБФ "ІМПАКТ ХАБ ОДЕСА"
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Фестиваль ідей – відкритий форум для лідерів та місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, де уможливлюється обмін ідеями щодо гідного та щасливого життя людини у світі, що стрімко розвивається. Фестиваль заснований 2017 року та вже п'ятий рік поспіль відбудеться в Одесі, об'єднуючи тисячі проактивних особистостей з усієї України.
91.
ID: 4EVE11-01834
Project name: «ДИРИГЕНТ ЯНГОЛІВ»
Rating: 359
General budget: 959676.22
The requested amount from the UCF: 959676.22
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Світ Знань"
Cities of implementation: м. Вінниця, м. Тульчин Вінницької обл.,
Project description: Проект “ДИРИГЕНТ ЯНГОЛІВ » передбачає створення вистави у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. М. Садовского за п’єсою драматурга Олега Миколайчука-Низовця. Це розповідь про становлення Миколи Леонтовича як композитора та останній трагічний період його життя (опосередковано в цій історії розповідається і про всесвітньо відомого вченого помолога Левка Симиренка, який так само загинув під час «червоного терору»), пов`язану з Поділлям. Прем’єру вистави планується показати на Вінниччині. Це продовження відродження культурної спадщини видатних співвітчизників за місцями їх проживання, залучення спільноти до нових театральних локацій, популяризація «театрального туризму» та місцевих громад. Також це данина пам’яті від 100 річчя з дня загибелі Миколи Леонтовича та Левка Симиренка – видатних українців яких знає увесь світ. Художня цінність запропонованого твору для сценічного втілення: Драма 2018 р. стала переможцем конкурсу Міністерства культури серед письменників України «Українська революція 1917 – 1921 років».
92.
ID: 4EVE11-06399
Project name: VII Міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone
Rating: 355
General budget: 3256439.25
The requested amount from the UCF: 2976439.25
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Громадська організація Нью Фешн Зон
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone є центром розвитку молодих (не за віком а за досвідом), талановитих дизайнерів і дає можливість всім учасникам обмінюватися досвідом, набувати нових знань і демонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди. Конкурс проходить уже 6 років поспіль та відкриває нові імена. Конкурс проводиться один раз в рік і складається з трьох етапів: Півфінал, Програма fashion менторства та Фінал. Для участі у Півфіналі VII Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone-2021 конкурсанти відправляють відео-презентації своїх колекцій. Українські та міжнародні члени журі онлайн оцінюють відео-роботи учасників у 5-ти номінаціях. Конкурсанти, які не пройдуть до наступного етапу, - пройдуть “Review програму” з українськими та міжнародними експертами, а фіналісти - Програму fashion менторства. На Фіналі учасники презентуватимуть навчальну колекцію з 6-ти образів у форматі дефіле. Масштабний Фінал Конкурсу - збирає у якості гостей представників усіх напрямків fashion галузі з різних куточків України та світу та велику кількість споживачів та поціновувачів фешн-продукту. В рамках участі у Конкурсі фіналісти отримають професійні індивідуальні консультації від своїх менторів (експертів сфери), створять fashion кампейни з провідними креативними фотографами та презентують фото кампейнів на Виставці-перформансі у Галереї в Києві.
93.
ID: 4EVE11-04528
Project name: Історико-культурний фестиваль «Меч Арея: в гості до Великої Скіфії»
Rating: 355
General budget: 3302071.84
The requested amount from the UCF: 2570361.20
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Доброславська селищна рада Лиманського району Одеської області
Cities of implementation: смт Доброслав, Лиманський район, Одеська область,
Project description: Скіфи – найвідоміший народ Античної доби в Північному Причорномор’ї , який у VII—III ст. до н. е. населяв землі Великого Євразійського Степу у тому числі і сучасної Одещини. На території Доброслава, інших населених пунктів Одещини дотепер збереглися скіфські кургани. Скіфська культура, мистецтво, вірування, ремесла знаходять своє відображення і в сучасній культурі та побуті українців, а їхні волелюбність, нескореність, демократизм – риси, які сьогодні треба виховувати у підростаючому поколінні. Позиціонування Доброслава як місця щорічного історико-культурного фестивалю сприятиме пробудженню інтересу до своєї історії, поверненню традиційних цінностей української культури, збереженню та популяризації історико-культурної спадщини, розвитку традиційних ремесел; дасть поштовх впровадженню механізмів територіально-економічної спроможності Доброславської територіальної громади та збільшення туристичного потенціалу селища.
94.
ID: 4EVE11-06607
Project name: «Підготовка та урочисте відкриття XXVІI Міжнародного фестивалю "Слов'янські театральні зустрічі" на базі КП "Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка" Чернігівської облради»
Rating: 355
General budget: 634590
The requested amount from the UCF: 634590
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Комунальне підприємство «Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка» Чернігівської обласної ради
Cities of implementation: Чернігів, Чернігівська область,
Project description: Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі» проводиться з 1990 року за участю кращих театральних колективів України, Білорусі, Польщі. Проведення традиційного фестивалю було заплановано на 2020 рік але через карантинні обмеження перенесено на жовтень 2021 року. Один з найстаріших театральних фестивалів України є знаковою подією, яка примножує позитивний імідж країни у міжнародній культурній сфері та сприяє покращенню туристичної привабливості регіону.
95.
ID: 4EVE11-28404
Project name: Дводенний фестиваль “Бальний сезон в Україні 2021: Благодійний віденський бал у Києві та Дитячий віденський бал - мультикреативні культурні проекти”. Скорочено: Дводенний фестиваль “Бальний сезон в Україні 2021: Благодійний віденський бал у Києві та Дитячий віденський бал - мультикреативні культурні проекти” - Бальний сезон в Україні 2021 Скорочено: Благодійний віденський бал у Києві - БВБ Скорочено: Дитячий віденський бал - ДВБ
Rating: 354
General budget: 3275043.48
The requested amount from the UCF: 2552835.40
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю Брендберг Віп Сервіс
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Мета проекту є розвиток громадської культури, через створення унікального формату сучасного балу, що стає символом відродження культурних традицій та збирає найпрекрасніші елементи класичної бальної культури і трансформує у заходи, наповнені новим сучасним змістом, де головною цінністю проголошує прагнення людини до творчості та мистецтва, розвитку культури здорового та щасливого образу життя. Результати: Відродження традиційних культурних подій в Україні та створення мульти-креативної платформи для розвитку креативних індустрій. Створення простору для розвитку культурної дипломатії та платформи для крос-культурного діалогу між країнами, а також, розвитку подієвого туризму в Україні. Поширення культури меценатства а також, створення події, що охоплює всі напрямки розвитку людини та суспільства.
96.
ID: 4EVE11-26878
Project name: День української музики на Atlas Weekend
Rating: 353
General budget: 10000000
The requested amount from the UCF: 2999806.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю Твій найкращий фестиваль
Cities of implementation: Київ,
Project description: День української музики на Atlas Weekend - це масштабна подія фестивалю Atlas Weekend, яка проводиться в перший день фестивалю та є абсолютно вільною до відвідування широкою аудиторією - прихильниками фестивалю та української сучасної музичної сцени. Протягом першого дня гості фестивалю мають можливість наживо послухати відомі українські гурти та виконавців, таких як OTORVALD, Viviennе Mort, Alina Pash, Один в каное, 5’nizza, та ін, а також познайомитися з “молодими” українськими виконавцями та гуртами, що розширюють музичні вподобання слухача, такі як: Fo Sho, mountain breeze, Tvorchi , FO SHO, Тонка, YUKO, WELL, Львівський Танцювальний клуб. Вперше у 2021 році під час проведення першого відкритого дня буде організована та проведена музична конференція Music Conference Ukraine, яка об’єднає “молодих” музикантів, українських музичних продюсерів, представників українських радіостанцій, представників музичних лейблів. Метою проекту є сприяння розвитку українського музичного культурного продукту та культурний розвиток українського суспільства шляхом проведення відкритого дня української музики на Atlas Weekend. В 2021 році ця подія відбудеться 6 липня.
97.
ID: 4EVE11-04529
Project name: «Сучасний музей української мови». Мультимедійна інтерактивна виставка
Rating: 352
General budget: 4090000
The requested amount from the UCF: 3500000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Полтавська міська організація творчої молоді «Коло тебе»
Cities of implementation: Полтава, Полтавської області,
Project description: «Сучасний музей української мови» Мультимедійна інтерактивна виставка – це унікальний інтерактивний виставковий проєкт з аудіовізуальними та мультимедійними ефектами, наочними експозиціями та наявністю експонатів, до яких можна торкатися. Це відкритий багатофункціональний та інклюзивний простір з особливим дружнім до дітей середовищем. Виставку буде розташовано у приміщенні площею 130 кв.м за адресою м. Полтава, Соборний майдан, 1. На час вимушених карантинних заходів буде можливість відвідати виставку он-лайн. Для цього буде створено формат відео екскурсії з детальним відео оглядом кожного експонату. Мета створення: популяризація української мови, підвищення мотивації до її вивчення та глибинного розуміння її історії, природи та функцій за допомогою сучасних, інклюзивних та мультимедійних інструментів та засобів; збільшення туристичної привабливості регіону. Результат: зростання самоусвідомлення та самоідентифікації громадян як українців, додаткове залучення туристів у регіон.
98.
ID: 4EVE11-26115
Project name: День хрещення Київської Русі-України
Rating: 349
General budget: 3542294
The requested amount from the UCF: 2999384
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРК КИЇВСЬКА РУСЬ"
Cities of implementation: село Застугна, Обухівський район, Київська область,
Project description: День хрещення Київської Русі-України - мультидисциплінарний проект, що об'єднує діячів культури у сферах аудіовізуального та сценічного мистецтва, культурної спадщини, майстрів традиційних ремесел, історичної реконструкції, спортсменів з середньовічного бою та верхової стрільби з лука, театралізованої верхової їзди, видавничої справи, дослідників історії України, представників релігійних громад. Основний напрям проекту – створення унікального культурного кроссекторального продукту у вигляді форуму з елементами фестивалю до Дня святкування хрещення Київської Русі-України. Цей проект надає можливість глядачу не тільки візуально, а і реально відчути частину культурного надбання нашого народу. Проект орієнтований на всі вікові категорії населення.
99.
ID: 4EVE13-29720
Project name: Підготовка до святкування 300-ліття від дня народження Григорія Сковороди
Rating: 346
General budget: 1409231.11
The requested amount from the UCF: 1390931.11
Competition type: International
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»
Cities of implementation: Переяслав, Київська обл., Ізмаїл, Одеська обл.,
Project description: Проєкт є підготовчим етапом до святкування 300- річчя з дня народження Григорія Сковороди у 2022 році і направлений на створення кроссекторальних партнерств, освітніх ініціатив і слушних умов для популяризації поглядів, ідей і творчості Григорія Сковороди у рік відзначення його ювілею на міжнародному рівні. Проект сприяє збереженню культурної спадщини і промоції цілісного та орієнтованого на майбутнє її розуміння, інтернаціоналізацію української культури, створенню міжкультурного діалогу, створення суспільно значущого літературного контенту виданням та представленням широкому колу книги «Вічно сучасний: життя, філософська, педагогічна і літературна творчість Григорія Сковороди», інформаційного бюлетеня ( «Український Любомудр»), та буклету щодо діяльності проєкту двома мовами (українська, англійська).
100.
ID: 4EVE11-01583
Project name: Всеукраїнський хоровий фестиваль-конкурс духовної та автентичної музики "Пентікостія"
Rating: 344
General budget: 2219979.60
The requested amount from the UCF: 2219979.60
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ФОП Ларін Дмитро Рудольфович
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета проекту – сформувати простір для збереження традицій українського духовного, автентичного співу та підняття хорового культурного рівня українців. Захід засновано у 2011р., відтоді він проходить на кращих майданчиках Києва. За ці роки у заході взяло участь близько 200 хорів з усієї країни. Гала-концерти збирають щонайменше 3000 глядачів. Фестиваль проходить на конкурсній основі, тож учасники зростають у професійній та культурній площині. Одним з ключових завдань проекту є популяризація автентичного та духовного хорового співу серед молоді. Проведення заходу допоможе творчим людям, навіть з найменших населених пунктів України, відчути єдність в традиціях та важливість збереження автентичної, вивчення нової та виконання духовної музики як таке.
101.
ID: 4EVE11-29513
Project name: Here Kyiv Short Film Festival (HKSF)
Rating: 342
General budget: 2270775.00
The requested amount from the UCF: 2270775.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Шевченко Катерина Вадимівна
Cities of implementation: Київ,
Project description: Here Kyiv Short Fest (HKSF) - це щорічний міжнародний незалежний фестиваль короткометражних фільмів, присвячений мистецтву отримання насолоди від життя. Другий рік поспіль фестиваль об’єднує поціновувачів та творців естетичного кіно. HKSF - платформа для професійного обміну та пожвавлення співпраці між представниками української та світової аудіовізуальної індустрії. Фестиваль спрямований на промоцію України на кінематографічній мапі світу, зміцнення кроссекторальної взаємодії та культурних зв’язків, а також виховання у суспільстві толерантності і сучасного світогляду.
102.
ID: 4EVE11-06030
Project name: Міжнародний музичний фестиваль Black Sea Music Fest
Rating: 340
General budget: 771508.32
The requested amount from the UCF: 771508.32
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Державне підприємство "Національний одеський філармонійний оркестр"
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Щорічний міжнародний музичний фестиваль, який проходить с 2014 року. Ідейним натхненником та художнім керівником фестивалю Black Sea Music Fest є народний артист України Хобарт Ерл. В різні роки існування фестивалю в ньому брали участь такі видатні музиканти як: Давід Герінгас, Стівен Іссерліс, Мідорі, Валерій Соколов, Тетяна Мельниченко, Олександр Пірієв, Райнер Хонек та багато інших, включаючи Національну заслужену академічну капелу “Думка” (художній керівник, народний артист України – Євген Савчук) та хор Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової. Саме в рамках фестивалю вперше пролунали збережені фрагменти опери «Ундіна» Чайковського та твори українських композиторів – Станковича, Сильвестрова, Скорика, Безбородько, Остаповича.
103.
ID: 4EVE11-29333
Project name: Ковчег Чорнобиль
Rating: 339
General budget: 1752030.00
The requested amount from the UCF: 1752030.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Копилов Денис Валерійович
Cities of implementation: Прип’ять, Київ,
Project description: У 2021 року виповнюється 35 років Чорнобильської катастрофи, яка змінила хід історії України та світу . Вже усталеним є сприйняття аварії на ЧАЕС як трагедії для людства , проте для Дениса Копилова Зона – це природа, яка знаходиться під захистом радіації .Після семи років подорожей по світу, десятків публікацій в українській та світовій пресі, включаючи Світ Туризму і National Geographic, фотографій диких тварин, і після безлічі візитів до Чорнобильської зони, де я спостерігав швидке відновлення флори і фауни, у мене народилася ідея поселити тварин зі всього світу в Чорнобилі, як в свого роду Ноєвому ковчезі, віртуально звичайно. Роздруковані на банері розміром 2х3 м тварини з усього світу встановлювалися в різних знакових точках Чорнобильської зони, і фотографувалися на шість видів плівки, включаючи 30 річну Свему, два види цифрових фотоапарата і дрон, показуючи різні кути зору на Чорнобильську катастрофу.Слони гуляють по центральній площі Прип'яті, білий ведмідь ходить по даху Фоня від радіації багатоповерхівки, кити плавають в річці Прип'ять, здається весь тваринний світ зібрався в Чорнобилі. Ідея проекту об'єднати світ і Україну в питаннях захисту навколишнього середовища, провести першу виставку на центральній площі Прип'яті, в центрі Києва, створити доповнену реальність, перенести образи тварин в Чорнобилі в віртуальну реальність, видати каталог, привернути увагу світової громадськості.
104.
ID: 4EVE11-07330
Project name: «Кіновернісаж просто неба» у Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі
Rating: 337
General budget: 2998920.00
The requested amount from the UCF: 2998920.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"
Cities of implementation: місто Харків, місто Одеса, місто Дніпро, місто Львів,
Project description: Проєкт націлений на промоцію українського кіно в середині країни, підвищення рівня обізнаності про українське кіно у глядача, підвищення рівня впізнавання українських акторів серед населення країни, створення інституту кінозірок в Україні, позитивної пропаганди українського кіно та покращення його іміджу. Кількість українських картин, які відбили виробництво в прокаті, зібрали касу – невелика. Іноді стоїть на заваді й погана промоція, але не рідко – і загальна упередженість відвідувачів кінотеатрів проти українського кіно, як чогось не якісного. Мета проєкту – спростувати цю сталу ідею, надавши можливість максимально великій кількості людей подивитись найкращі зразки українських фільмів на великому екрані просто неба, у гарній якості та безкоштовно.
105.
ID: 4EVE11-03335
Project name: Масштабний форум "Кіно як засіб національно-патріотичного виховання" з показом фільму "Мати Апостолів"
Rating: 337
General budget: 2992829.20
The requested amount from the UCF: 2992829.20
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Золоте Руно»
Cities of implementation: місто Богодухів, Харківська область, місто Ізюм, Харківська область, місто Красноград, Харківська область, місто Куп'янськ, Харківська область, місто Лозова, Харківська область, місто Чугуїв, Харківська область, місто Мукачево, Закарпатська область, місто Хуст, Закарпатська область, місто Берегове, Закарпатська область, місто Чоп, Закарпатська область,
Project description: Масштабний форум "Кіно як засіб національно-патріотичного виховання" з подальшим показом художнього фільму "Мати Апостолів" є масштабною культурно-мистецькою подією із залученням широкої аудиторії з кількох регіонів України з просвітницькою метою дослідити вплив образу сильної духом української жінки на патріотизм глядача та формування об’єднаної української ідентичності.
106.
ID: 4EVE12-00298
Project name: LITERALLY. Фестиваль Слів
Rating: 334
General budget: 2997400.00
The requested amount from the UCF: 2997400.00
Competition type: National
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: БО БФ "РАЗОМ ДЛЯ УКРАЇНИ"
Cities of implementation: Всеукраїнський,
Project description: LITERALLY - це комплексний мультикультурний гуманітарний проект, присвячений словам як формі дії, мови та комунікацій. Напрямки: 1. Навчання, передача інформації, обмін знаннями. 2. Творче самовираження через мову, усне та письмове слово. 3. Соціальний і культурний активізм; висловлювання від імені тих, кого "не чують". 4. Зв'язки, комунікації, нетворкінг. Цілі: популяризувати читання і самоосвіту через суміжні культурні сектори, створити трендовий образ успішної грамотної людини, заохотити молодь до любові та поваги до слова. Результати: 1) соціальна медіакампанія національного масштабу, що популяризує читання; 2) серія культурних подій; 3) 2-денний фестиваль формату "едьютейнмент"; 4) Онлайн трансляція.
107.
ID: 4EVE11-03978
Project name: Арт-потяг «ГогольTrain»
Rating: 334
General budget: 2853155.00
The requested amount from the UCF: 2853155.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Департамент культурних спільнот»
Cities of implementation: Київ (Україна),
Project description: Арт-потяг «ГогольTrain» - проект круїзного арт-поїзда, який має на меті потужний культурний діалог, міжрегіональний груповий обмін/мобільність та горизонтальну залученість до створення культурних колаборацій та соціальних трансформацій. Арт-потяг «ГогольTrain» - сім вагонів рухомої перформативної групи: 2 мистецькі вагони-ресторани та 5 вагонів житлових осередків. «ГогольTrain» збирає активну молодь та митців з різних регіонів України, які дорогою в різні міста на фестиваль сучасного мистецтва, спільно створюють крос-культурну мистецьку резиденцію і дорозі. У 2021 році проект об’єднує актив з Києва, Маріуполя, Полтави, Дрогобича, Херсону, Дніпра та Вінниці. Пілотні проекти вже були реалізовані у 2019 році маршрутом до Маріуполя та у 2020 році до Херсон.
108.
ID: 4EVE11-05085
Project name: Фестиваль кримськотатарської культури "Qırımğa hoş keldiñiz! Ласкаво просимо до Криму!"
Rating: 333
General budget: 2114893.00
The requested amount from the UCF: 2114893.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Cities of implementation: 08500, Україна, Київська область, місто Фастів,
Project description: Простір для знайомства з історією, культурою, традиціями кримських татар і розвитку міжкультурного діалогу - розкривається через діяльність локацій, присвячених історії, декоративно-прикладному мистецтву, традиціям кримських татар і дає можливість живого діалогу. В рамках Фестивалю відбудеться низка культурних заходів на кримську та кримськотатарську тематику. Проект фіналізується опен-ейр концертом за участю кримськотатарських аматорських колективів та професійних артистів.
109.
ID: 4EVE11-02939
Project name: Фестиваль дизайну та колоборації "Design Village"
Rating: 331
General budget: 1973421.00
The requested amount from the UCF: 1706662.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична Особа-Підприємець Максимів Назарій Юрійович
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: “Design Village” – це міжнародний 3-денний фестиваль, що проходить у Івано-Франківську. Цього року фестиваль пройде з 14 по 17 жовтня. Design Village допомагає представникам дизайн індустрії, а також дотичних креативних індустрій та підприємництва перезавантажуватись у своїй роботі, знайомитись з новими практиками, дизайн-підходами та надихнутись на нові ідеї. Щоразу, фестиваль видозмінюється та експериментує з форматами для того, аби еволюціонувати разом з контекстом змін, що відбуваються у дизайн-середовищі та світі загалом.
110.
ID: 4EVE12-02513
Project name: Дуже Цифрова Резиденція - Резиденції з цифрових технологій та медіа в Одесі, Львові та Харкові
Rating: 331
General budget: 3000000
The requested amount from the UCF: 3000000
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська Організація "Пікселейтід Реалітіз"
Cities of implementation: Одеса, Харків, Львів,
Project description: Три міждисциплінарні резиденції та одночасна виставка на тему цифрової культурної спадщини між Одесою, Харковом та Львовом. Фокус проєкту на переосмисленні місцевої спадщини через нові медіа та цифрові технології, привнесення її образів в повсякденне життя через креативну ідею. Резиденції зберуть міждисциплінарну команду з 36 учасників та 9 кураторів за спеціальностями: 3D та 2D художники, скульптори, митці, архітектори, спеціалісти з цифрового виробництва, сканування, лиття новими матеріалами, медіа художники, урбаністи, муралісти, спеціалісти у сфері графічного та промислового дизайну, розробники та інженери. Фінал проєкту пройде у форматі одночасної виставки упродовж місяця в трьох містах та конкурсу Ukrainian Digital Heritage Awards для проєктів учасників та кураторів, де будуть представлені зацифровані об’єкти, скульптури та артоб’єкти з нових матеріалів, інноваційні медійні та архітектурні інсталяції. Виставки експонуватимуться у міських просторах та у форматі онлайн. Довгостроковим результатом є активізація зв’язків креативних спільнот між містами, фокусування уваги творців на сферу цифрового збереження культурної спадщини, розвиток аудиторії фанатів креативних індустрій та мистецтва.
111.
ID: 4EVE11-06928
Project name: Героїчний Реквієм
Rating: 331
General budget: 2997720
The requested amount from the UCF: 2997720
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Снєгур Вікторія Георгіївна
Cities of implementation: Київ,
Project description: Музично-історичне дійство, присвячене Революції Гідності та її героям, створене Раду Поклітару та Євгеном Станковичем на вірші сучасних поетів, зокрема Сергія Жадана та Ліни Костенко. Монументальний проєкт за участі українських геніїв, що має стати новою візитною карткою України.
112.
ID: 4EVE11-29030
Project name: Англомовний‌ ‌театральний‌ ‌фестиваль‌ ‌PRO.ACT‌ ‌Fest‌
Rating: 328
General budget: 1956940.00
The requested amount from the UCF: 1956940.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Курси іноземних мов "Друзі"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Фестиваль буде проходити вже четвертий рік поспіль та прагне знайти та об'єднати англомовні театральні громади в Україні та за кордоном. Фестиваль має на меті підкреслити важливість знання англійської мови та активного способу його використання шляхом організації 3-денного фестивалю, де будуть представлені театральні та інші культурні заходи, що проводяться англійською мовою. Створюючи фестиваль міжнародного рівня та залучаючи іноземних колег, Фестиваль має на меті сприяти подальшій інтеграції України до Європи. Протягом трьох років наш англомовний фестиваль PRO.ACT Fest неодноразово збирав дуже різноманітних учасників. Серед яких були, як маленькі незалежні театри і театральні колективи (CREATIVE LAB OBRAZ (Київ), Merry Land (Чернігів), EIDOS (Київ), Чародії (Одеса)), так і державні театри (Сузір’я, Молодий, ДАХ), були і учасники з різних країн. Наприклад, цього року ми мали серед учасників Heather Massie (Нью Йорк, США).
113.
ID: 4EVE11-26488
Project name: Битва за Київ 969 року
Rating: 321
General budget: 2438000.00
The requested amount from the UCF: 2438000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ СУЧАСНОГО МЕЧЕВОГО БОЮ ТА СЕРЕДНЬОВІЧНОГО БОЮ УКРАЇНИ"
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Створення національно-патріотичного культурно-історичного універсального фестивалю, націленого на патріотичне виховання дітей та молоді через детальне відтворення подій минулого. Реконструкція Битви за Київ 969 року.
114.
ID: 4EVE11-00270
Project name: Міжнародний культурно-просвітницький проект "Парад Націй"
Rating: 316
General budget: 1386790.00
The requested amount from the UCF: 1386790.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕКЛАМНА ГРУПА ЦЕНТР"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародний культурно-просвітницький проект "Парад Націй" є скерованим на популяризацію культури України, популяризацію культур різних народів та країн, на ознайомлення з історією та традицією всіх держав світу і на пожвавлення міждержавного діалогу. Мета заходу – об'єднання націй заради миру і процвітання, шляхом пізнання культури, історії та традицій різних держав. Захід проводиться 4 рік поспіль. Впродовж заходу кожна країна презентує себе: національним прапором, національним вбранням, відео-роликом про країну-учасницю, творчим номером (пісня/танець) у виконанні народних артистів, гуртів та культурних центрів іноземних держав акредитованих в Україні. У заході прийняли участь: 2017р. - 21 країна. 2018р. - 35 країн. 2019р. - 40 країн світу.
115.
ID: 4EVE11-27599
Project name: Wake Up Stage фестивалю Khortytsia Freedom
Rating: 315
General budget: 700000
The requested amount from the UCF: 420000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради
Cities of implementation: Запоріжжя,
Project description: «Wake Up Stage» - платформа для молодих виконавців та гуртів з усієї України, які за попереднім конкурсним відбором отримають можливість виступити на одній сцені з професійними артистами та заявити про себе. Окрема сцена Wake Up Stage стане одним з напрямів фестивалю Khortytsia Freedom, який є унікальним музичним заходом, що поєднує музичні зони різних напрямів, а саме: «Ethno stage» - сцена, де виступають відомі виконавці, які грають фольк та етно; «Freedom stage» - сцена сучасної української музики з найвідомішими українськими виконавцями та «Wake Up Stage» для молодих колективів різної вікової категорії, які виконують професійну сучасну українську музику.
116.
ID: 4EVE11-28751
Project name: PROCHEESE AWARD. НАЙСИРНІШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ
Rating: 314
General budget: 3262563
The requested amount from the UCF: 2369923
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЧІЗ АКАДЕМІЯ"
Cities of implementation: Київ,
Project description: ProCheese Award - це подія, яка повинна змінити підхід до вибору сиру, дати старт українській культурі споживання сиру і визначити кращі українські сири, які представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі в Іспанії.
117.
ID: 4EVE11-27684
Project name: Зоряний форум України
Rating: 313
General budget: 1692350.0
The requested amount from the UCF: 1692350.0
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Асоціація лідерів туризму Миколаївській області"
Cities of implementation: Миколаївська область,
Project description: Проведення "Зоряного форуму України" з метою відзначення 200-річчя від дня заснування Миколаївської астрономічної обсерваторії - найстарішої обсерваторії на території України та однієї з найстарших обсерваторій Східної Європи. Метою проведення форуму є популяризація пам'ятки архітектури національного значення, проведення масштабних заходів на території об'єкту, який має багаторічну історію та досягнення світового рівня.
118.
ID: 4EVE11-29010
Project name: International Hospitality Conference/Awards
Rating: 311
General budget: 1721892
The requested amount from the UCF: 1341892
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Хотелієро"
Cities of implementation: Київ, Херсон,
Project description: Міжнародна Готельна Премія (International Hospitality Awards) - єдина міжнародна готельна премія, яка проводиться на території України. Заснована з метою визнати і нагородити найкращі готелі України та Європи. Премія присуджується в 24 номінаціях, котрі охоплюють майже всі напрямки сучасної готельної сфери. Готель-переможець отримує світове визнання в статусі кращого представника обраної номінації протягом наступного року. В рамках премії проходить Міжнародна Готельна Конференція (International Hospitality Conference), яка спрямована на іновації в сфері гостинності. З метою обміну досвідом, власники та топ-менеджмент готелів Європи приїжджають до України. Проект відбудеться 17-18 травня, 2021 року, в готелі InterContinental Kyiv. На заході очікується близько 800 учасників з України та інших країн. Захід пройде в оффлайн та онлайн форматі. 
119.
ID: 4EVE11-29653
Project name: «Транзитна сучасність» виставка Ростислава Котерліна
Rating: 309
General budget: 985050000
The requested amount from the UCF: 985050000
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: ГО "Ініціатива ЦСМ"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Виставка Ростислава Котерліна «Транзитна сучасність» ̶ з одного боку своєрідне підведення підсумків більш як тридцятирічної діяльності художника, з іншого ̶ мистецька рефлексія на часи, в які живемо. Живопис, відео, фото, скульптура, об’єкти, що будуть демонструватися в експозиції, а також освітній цикл з лекцій, екскурсій, дискусій-діалогів формуватимуть картину бачення сучасності художником. Один з учасників «станіславського феномену», засновник і редактор альманаху про сучасне мистецтво «Кінець кінцем» (1998-2008) Ростислав Котерлін важлива фігура на артистичній сцені України. В результаті постмодерністської гри з алюзіями і міфами «часу перемін», Ростислав Котерлін створює парадоксальні роботи, що розширюють досвід сучасних концептуальних візій.
120.
ID: 4EVE11-24845
Project name: Міжнародний Етно-фестиваль «Київ Інтернешнл Етнік Фест»
Rating: 308
General budget: 2843655.00
The requested amount from the UCF: 2843655.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Данилейко Данило Володимирович
Cities of implementation: місто Київ, Київська область,
Project description: Фестиваль надає простір представникам етнічних груп для різнобічного представлення культури свого народу. Отже, тижневий Kyiv International Ethnic Fest – яскрава, різнобарвна, культурно насичена подія, в рамках якої відбуватимуться безліч цікавих і захоплюючих заходів: виступи вокальних та інструментальних фольклорних гуртів, постановки казок світу, читання поезії мовою оригіналу, виставка картин національних художників, концерти творів національних композиторів, змагання з етнічних бойових мистецтв та народних ігор, майстер-класи з національної кулінарії, еко-семінари та виступи представників міжнародних етнічних організацій, показ етнографічних та соціальних фільмів, виставка-ярмарок виробів майстрів народних ремесел, незабутні концерти та шоу світових world-music гуртів та виконавців.
121.
ID: 4EVE11-06240
Project name: Драматургічний всесвіт Лесі Українки (до 150-ї річниці з дня народження)
Rating: 305
General budget: 796340.00
The requested amount from the UCF: 796340.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Волинський державний університет імені Лесі Українки
Cities of implementation: Луцьк, Луцьк,
Project description: Проєкт покликаний впливати на імідж Лесі Українки через заснування престижного конкурсу і премії її імені. Леся Українка відома як поетеса. Нема усвідомлення того, що вона насамперед драматургиня світового рівня. Тому досі нема театру Лесі Українки, за аналогією до інших подібних ("Шекспірівський театр", "Чеховський театр", тощо). Престижний конкурс і премія здатні мотивувати до участі талановитих драматургів і режисерів у новаторських постановках драм Лесі Українки. Заснувати конкурс і премію може установа, яка носить її ім'я, Волинський національний університет. Але це довготривалий проєкт на перспективу. Даний проєкт повинен стати першим етапом цього процесу (добра нагода – 150-літній ювілей драматургині).
122.
ID: 4EVE11-01801
Project name: Напрямок Клезмер
Rating: 303
General budget: 2973403.86
The requested amount from the UCF: 2973403.86
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: КОРНЯГА ЮЛІЯ ФЕДІРІВНА
Cities of implementation: Чернігів, Київ, Хуст, Ужгород, Львів, Кривий Ріг, Одеса, Харків, Херсон, Рівне,
Project description: Проєкт Destination Klezmer спрямований на масштабування досвіду фестивалю Київ Клезмер Фестиваль в межах України з метою поширення та закріплення сприйняття музики клезмерів як частини української музичної культурної спадщини, сприйняття культури української єврейської громади як невід’ємної частини сучасної української культури. Проектом передбачено розробку та проведення серії комбінованих заходів (обмежена кількість глядачів і онлайн трансляція) з діючих сінагог в 10-ти містах України (Хуст, Ужгород, Львів , Кривий Ріг, Одеса, Харків, Херсон, Рівне , Чернігів , Київ ) в яких візьмуть участь резиденти Фестивалю, закордонні гості, а також зйомка серіалу- роад муві. Клезмер фестивалі привертають увагу туристів, подія в кожному місті супроводжується виставкою з історії музики , лекціями та екскурсіями.
123.
ID: 4EVE11-26436
Project name: Дебатний фестиваль Dnipro Open 2021
Rating: 300
General budget: 1862932.00
The requested amount from the UCF: 1862932.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Нове бачення"
Cities of implementation: Дніпро, Україна,
Project description: Дебатний фестиваль DNIPRO OPEN 2021 сприяє розвитку компетентності молоді та сприяють розвитку інтелекту та формують громадянськість. В рамках проекту відбудуться майстерні для вчителів та учнів з дебатних технологій та технологій критичного мислення, аргументації та суддівства, а також дебатний турнір за Всесвітнім форматом шкільних дебатів. Дебатний турнір для школярів буде спрямований на розвиток інтелектуальних здібностей та виховання активних громадян. Загальна тема турніру: «Виклики демократії: уроки історії та громадянська активність». У заході візьмуть участь команди з Дніпра, Полтави, Бердянська, Запоріжжя, Тернополя, Одеси та інших міст України, а також вихованці УДЦ «Молода гвардія». Дебати розвивають критичне мислення, формують навички переконливої аргументації, публічних виступів, розвивають усне та письмове мовлення, сприяють ефективному спілкуванню.
124.
ID: 4EVE11-16142
Project name: Ukrainian Gastro Show
Rating: 299
General budget: 1791060.00
The requested amount from the UCF: 1461060.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАРОМЕТЕР"
Cities of implementation: Київ, Київська обл., Україна,
Project description: Ukrainian Gastro Show подія для шеф-кухарів, рестораторів із метою популяризації української кухні в Україні і Світі, приготування страв із різних регіонів України, збільшення пізнаваності локальних продукті, розвитку гастрономії як національного надбання. Також, це спосіб самоідентифікації і знайомства з власною культурою традиціями та історією.
125.
ID: 4EVE11-06381
Project name: Саміт і парад миру. Фестиваль "Ода родині"
Rating: 296
General budget: 938820
The requested amount from the UCF: 938820
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійний фонд "Фонд майбутнього"
Cities of implementation: Україна, Київ,
Project description: Захід, присвячений питанням миротворення та збереження сімейних цінностей, в рамках якого будуть проведені два заходи: фестиваль "Ода родині", фольклорно-етнографічне дійство (15.05.2021) та проведення саміту і параду миру (16.05.2021). Розробка освітньої програми
126.
ID: 4EVE11-05981
Project name: 3D шоу дронів до знакової події 30 річчя Незалежності України (українського виробництва, 40 дронів)
Rating: 293
General budget: 3000000
The requested amount from the UCF: 3000000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська Організація «Школа робототехніки «Вперед у майбутнє»
Cities of implementation: м. Запоріжжя, Вся Україна (відеотрансляція т арозповсюдження відеоматеріалів територією України і не тільки через медіаплатформу),
Project description: Місія громадської організації Школа Робототехніки «Вперед у майбутнє» (м. Запоріжжя, Україна) - навчання дітей віком 7-16+ років і тих хто зацікавлений сучасним інженерним технологіям, розвитку в них творчого потенціалу, популяризації робототехніки і засобів автоматизації. Ми вчимо дітей програмувати роботів, дронів (квадрокоптерів, БПЛА), різні електронні прилади, для їх роботи у автоматичному режимі, вчимо конструювати та друкувати на 3Д принтері, знайомимо з технологіями AR, VR. MR реальності. Ці знання дуже актуальні у сучасному світі роботизації та діджіталізації, як промислового, так і культурного секторів суспільного життя. У 2019 р. в м. Запоріжжя на свято було запрошено шоу квадрокоптерів (200 шт.). Ми дуже загорілися таким проектом, адже наші знайомі інженери та викладачі працюють з одинокими технологіями дронів, а тут треба керувати роєм. Наша мета відтворити технологію - створення квадрокоптеру українського виробництва для шоу програми, адаптувати програму дизайну шоу, та програму керуванння. Проект приурочено до Знакової Події в Україні - до дня з нагоди 30 річчя Незалежності України, що відбудеться 24 серпня 2021 р. Шоу з 40 дронів за українською технологією з анімацією у повітрі Мапи України, Флагу, Герба, Козаку, логотипу УКФ та інші малюнки, що нагадують україннську ідентичність.
127.
ID: 4EVE11-05245
Project name: фестиваль постмодерністського театру "Терра Інкогніта"
Rating: 293
General budget: 1635260.00
The requested amount from the UCF: 1635260.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "АРЛЕКІНО»
Cities of implementation: Маріуполь, м.Маріуполь,
Project description: ідея фестивалю - зібрати в промисловому місті Сходу України, в близькості від лінії розмежування, спектаклі і діячів мистецтв, які розуміють постмодернізм як постійне критичне початок по відношенню до усталених і архаїчним формам і змісту сучасного театрального мистецтва. "Розумний театр для розумної людини" - слоган фестивалю. Запланованна загальна кількість учасників -щонаменше 5.000
128.
ID: 4EVE11-28034
Project name: Міжнародний молодіжний фестиваль "Україна понад усе!"
Rating: 272
General budget: 2990656.00
The requested amount from the UCF: 2990656.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Молодіжний фестиваль мистецтв « Сергіївські зорі»
Cities of implementation: Одеська рбласть, місто Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка,
Project description: Міжнародний молодіжний фестиваль "Україна- понад усе!"- багатожанровий захід. З 2014 по 2020 роки – організовано та проведено 6 фестивалів «Україна понад усе». Які проходять в курорті Сергіівка, м. Білгород-Дністровський, Одеської області. Кожний рік в фестивалі приймало участь понад 1000 дітей та молоді. Це учасники з України, Молдови, Білорусі, Польщі, Угорщини, Естонії, Болгарії, Румунії, Чехії, Німеччини, США, Китаю та інших країн.
129.
ID: 4EVE11-05885
Project name: Артфорум на Хортиці 2021
Rating: 269
General budget: 3200000
The requested amount from the UCF: 2792800.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Запорізький медіа центр плюс"
Cities of implementation: Запорі, Запоріжжя,
Project description: «Арт-Форум» у Запоріжжі – крос-секторальний культурно-освітній та мистецький захід, започаткований в 2020 році ГО «Запорізький медіа-центр». Головна мета форуму – створення сталого доступу до якісного українського культурного продукту для жителів південного сходу країни, створення потужної платформи для спілкування, обміну та співпраці між митцями, культурними діячами, освітянами та бізнесом. Програма форуму містить інтерактивні мистецькі заходи, тематичні круглі столи, панельні дискусії, презентації, обговорення. Форум заплановано як регулярну щорічну подію. Очікувані результати: 3000 відвідувачів офлайн на різних локаціях, від 500 000 відвідувачів онлайн, 40 учасників, 250 публікацій в медіа, видання та поширення (онлайн) Білої книги за результатами форуму, створення відео-звіту за результатами форуму.
130.
ID: 4EVE11-07480
Project name: 30 років шляху Закарпаття у складі незалежної України
Rating: 232
General budget: 2885101.50
The requested amount from the UCF: 2885101.50
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Іршавщина»
Cities of implementation: Зарічанська територіальна громада, Закарпатська область,
Project description: Цього року Україні виповнюється 30! З цієї нагоди ми вирішили реалізувати проєкт, покликаний посилити відчуття національної єдності та продемонструвати, чим запам’яталися для Закарпаття ці 3 десятиліття. В рамках проєкту буде : Створено серію з 30 відеороликів «30 років – 30 історій успіху!», в яких розповімо про значимі події, об’єкти та персоналії області, які відзначилися в роки незалежності. Наша власна, 31 історія успіху – «Парк Незалежності», який буде закладено в с.Гребля, Зарічанської громади. Учні з усіх 64 громад Закарпаття напишуть послання, яким бачать розвиток України, в майбутнє - через 30 років. Листи будуть поміщені в капсулу часу у новоствореному парку.
131.
ID: 4EVE11-28484
Project name: Фестиваль вільних мистецтв "Сонячне серце"
Rating: 210
General budget: 2845250
The requested amount from the UCF: 2845250
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Любов Андрій Іванович
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Літній фестиваль на пляжах міста Одеси. Pалучення гостей і туристів, розвиток елітарного туризму в Одесі і Одеській області, створення нового іміджу для міста, надання сприяння в економічному розвитку міських майданчиків, курортного та туристичного бізнесу, розширення культурних зв'язків між містами.
132.
ID: 4EVE11-27996-2
Project name: "З любов'ю до життя"
Rating: 201
General budget: 2777130.88
The requested amount from the UCF: 2777130.88
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДНІПРОВСЬКИЙ"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «З любов`ю до життя» - проект, який вперше поєднає у собі покоління та три мистецькі події: «Мої роки-моє багатство» - фестиваль-конкурс мистецтв за участі людей віком 55+, який проводиться щорічно до «Дня людей похилого віку» та презентує мистецькі здобутки окремих виконавців та творчих колективів зі всієї України; ІІ Всеукраїнський Фестиваль – конкурс образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Осінній вернісаж», де учасники також поважного віку 55+; фестиваль-конкурс мистецтв «FIRST STEPS FEST», учасники - діти, молодь та родини. Положення всіх конкурсів розроблені. Фестивальна програма буде відбуватися три дні у жовтні 2021 року до "Дня людей похилого віку" (ми завжди кажемо "поважного віку").
133.
ID: 4EVE11-19513
Project name: Інноваційний центр відпочинку та навчання #камбек
Rating: 170
General budget: 4000000
The requested amount from the UCF: 3000000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВ "АРС МАГНА ПРОДАКШН"
Cities of implementation: Донецька область, с. Юр’ївка,
Project description: Ідея #камбек - центр, в якому відпочиватимуть, вивчатимуть історію та культуру України, навчатимуться фінансовій грамотності та тестуватимуть власні бізнес-ідеї. Адже лише люди, які знають свою історію та культуру, щиро пишаються своєю країною, можуть стати успішними та працювати на розвиток держави. Експериментальний варіант колаборації центру відпочинку + оздоровлення + технопарку+навчання.
134.
ID: 4EVE11-29458
Project name: «Мотиваційний арт-простір «Натхнення»
Rating: 148
General budget: 2997104
The requested amount from the UCF: 2997104
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Продюсерський центр "ІТЕРА"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Створити арт-простір, центром і надихаючим символом якого стане мала архітектурна форма, уособлюючи квінтесенцію жіночої енергії, незламності і цілеспрямованості. Вивести цей об’єкт у ряд культових, на рівні з мостом закоханих, тощо. Створити об’єкт, який зможе дарувати впевненість, і допомагати шукати шляхи самореалізації в житті. Особливо це важливо в часи кризи, коли важлива будь яка підтримка, і ми готові її надати через інноваційні технології комунікації з найвразливішою частиною жіночої громади України.
LOT 2. Participation of Ukraine in the International Prominent Events
1.
ID: 4EVE21-02680
Project name: NordArt Ukraine 2021
Rating: 356
General budget: 1481950
The requested amount from the UCF: 1481950
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРФЕКТНА АРТ ГРУПА
Cities of implementation: Київ, Бюдельсдорф, Німеччина,
Project description: Проект є підтримкою та промоцією світової перемоги українського мистецтва. NordArt - найбільша з щорічних виставок сучасного мистецтва в Європі оголосила переможницею Україну. NordArt Ukraine 2021 – знакова подія для мистецького світу України, адже Україна стала фокус-країною на NordArt. Це буде один з найбільших проектів українського мистецтва за кордонами України, що дозволить розкрити сучасне українське мистецтво у світовому контексті, продемонструвавши масштабні роботи та мистецький потенціал країни на 2000 кв.м. власного українського павільйону.
LOT 3. Prominent personalities in Ukrainian culture
1.
ID: 4EVE33-02001
Project name: Георгій Нарбут і творення українського бренду
Rating: 467
General budget: 2449508.80
The requested amount from the UCF: 2449508.80
Competition type: International
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Видавництво РОДОВІД”
Cities of implementation: Київ, Париж (Франція), Бордо (Франція), Санліс (Франція),
Project description: Георгій Нарбут уособлює вершину українського модерністського дизайну й творення українського стилю. Справу перевідкриття й ре-контекстуалізації творчої спадщини мистця в сучасний мистецький контекст було започатковано проєктом НАРБУТ ХХІ (2020). На відзначення 135-річчя Нарбута, проєкт має на меті подальше утвердження Нарбута як творця українського бренду й просування його в світі, зокрема у франкомовних країнах. Ми плануємо видати французькою та українською мовами англомовну монографію Мирослави Мудрак, професорки Огайо Університету (США) “Образний світ Георгія Нарбута і творення українського бренду”; випустити франкомовну версію фільму “Брендарі” (режисерка Надія Парфан); створити франкомовний сайт www.narbutxxi.rodovid.net; відкрити в трьох містах Франції виставку постерів сучасних дизайнерів, натхненних філософією творення Нарбута.
2.
ID: 4EVE31-00199
Project name: POETY. Діалог поколінь
Rating: 466
General budget: 2492730.00
The requested amount from the UCF: 2492730.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проєкт «POETY. Діалог поколінь» - це кроссерторальний проєкт, основна мета якого популяризація видатних постатей української літератури (Миколи Вінграновського, Павла Тичини, Юрія Клена, Лесі Українки, Івана Франка, Чайки Дніпрової, а також Грицька Чубая) та формування спільного полотна поетичної культури ХІХ-ХХІ століття шляхом створення нового музичного та візуального продукту, а також через ініціювання та відеозапис дискусій сучасних поетів різних генерацій навколо поетів-ювілярів минулого. Результати проекту: 1.симфо-джаз-рок альбом Соломії Чубай у супроводі симфонічного оркестру на 10 віршів поетів різних генерацій 2. Сім відео-дискусій між поетами різних поколінь навколо поета-ювіляра 3. Концерт-презентація альбому у супроводі симфонічного оркестру з використанням відео-арту та трансляцією онлайн
3.
ID: 4EVE31-06017
Project name: "Окрилені Дніпровою Чайкою"
Rating: 454
General budget: 1795569.56
The requested amount from the UCF: 1768306.22
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальний заклад "Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки" Херсонської обласної ради
Cities of implementation: Херсон, Херсонська область,
Project description: Проєкт присвячений творчості Дніпрової Чайки. Бібліотека-заявник носить ім’я видатної письменниці, третина відведених їй долею років життя пов’язана з нашим краєм. Тож вважаємо стратегічним завданням нашої бібліотеки актуалізацію її творчої спадщини та заохочення, з цією метою, сучасних українських письменників до написання творів для дітей та підлітків під враженням і за мотивами творчості Дніпрової Чайки. Досягти мети плануємо шляхом започаткування й організації Першого відкритого конкурсу творів для дітей та підлітків імені Дніпрової Чайки, видання збірника кращих творів конкурсантів і проведення урочистостей та святкової церемонії нагородження переможців конкурсу - до 160-річчя від дня народження Дніпрової Чайки.
4.
ID: 4EVE31-00892
Project name: Франко. Re:volution
Rating: 451
General budget: 2491936.00
The requested amount from the UCF: 2491936.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка"
Cities of implementation: Львів, Київ,
Project description: Франко. Re:volution – кроссекторальний культурно-просвітницький та мистецький проєкт, з нагоди його 165-літнього ювілею, спрямований на актуалізацію творчого феномена Івана Франка як знакової постаті української та світової культури в сучасному контексті. Реалізація проєкту включатиме комплексну програму заходів (зокрема, виставку сучасного мистецтва “Franko Laboratorium 3.0” на базі Музею Франка у Львові, масштабне музично-поетично-театральне дійство “Франко. Без меж” на сценах Львівської опери та Київського театру оперети за участі етногурту “Kurbasy”, супровідну науково-просвітницьку програму), об’єднаних центральною ідеєю революційного оновлення суспільної рецепції постаті письменника-класика, радикального перегляду профанних стереотипів щодо консервативно-провінційного характеру української культури загалом та випрацювання інноваційних форматів відзначення ювілейних дат, вільних від пострадянських кліше.
5.
ID: 4EVE32-29269
Project name: Ad astra: видатні українці крізь час
Rating: 450
General budget: 2286739
The requested amount from the UCF: 2286739
Competition type: National
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Яскраво»
Cities of implementation: Вся Україна (формат онлайн), Київ, Харків, Львів,
Project description: Проєкт “Ad astra: видатні українці крізь час” по-новому розкриває для українців та міжнародної спільноти історію українських інновацій, творчу та наукову спадщину Миколи Вороного і 24 неповторних українських вчених та митців у діджиталізованому форматі. Проєкт присвячений 150-річчю дня народження Миколи Вороного - унікального українського діяча, який поєднував творчу та наукову діяльність у сфері театру та літератури. Результати проєкту - віртуальний музей, який розповідатиме відвідувачам з будь-якого куточку світу про видатних українців через інтерактивні анімовані тривимірні експонати, книга з дослідженням історії ключових діячів та AR-елементами, серія освітніх відеоматеріалів, панельні дискусії із залученням провідних міжнародних науковців та дослідників - українською та англійською мовами.
6.
ID: 4EVE31-06246
Project name: "Шляхи рівняйте духові Його". Леся Українка: погляд зі Сходу
Rating: 449
General budget: 1923327
The requested amount from the UCF: 1923327
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТЕАТР "ПОСТСКРИПТУМ"
Cities of implementation: Харків,
Project description: Метою проекту є всебічне дослідження творчого спадку Лесі Українки крізь призму її впливу на український та світовий театр. Результати: 1. Вистава театру "P.S." за п’єсою Лесі Українки «Оргія». 2. Театральна програма та майстер-класи з акторського виконання віршів Л. Українки. 3. Науково-практичний форум за участі теоретиків та практиків театру з перформативним читанням усіх п'єс Лесі Українки та авторським читанням сучасної української жіночої драматургії. 4. Виставка тематичного театрального плакату. Важливим аспектом проекту є його харківська «прописка», адже це утворить своєрідний та унікальний погляд на творчість Л. Українки зі сходу України саме нині, під час військової агресії проти нашої держави.
7.
ID: 4EVE32-07556
Project name: «MAESTRO – FEST. БОГОДАР КОТОРОВИЧ»
Rating: 445
General budget: 2593140.00
The requested amount from the UCF: 2493140.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "КИЇВ- КЛАСІК"
Cities of implementation: м. Київ, м. Дніпро,
Project description: Проєкт «MAESTRO FEST. БОГОДАР КОТОРОВИЧ» має на меті підтримку державного відзначення пам’ятної дати - 80-річчя від Дня народження видатного українського скрипаля Богодара Которовича, актуалізація культурної спадщини знакової постаті українського та світового мистецтва для української культури на державному рівні, всебічне висвітлення творчості унікального Митця, увіковічення пам’яті славетного імені Богодара Которовича на національному та міжнародному рівнях, що стане можливим завдяки проведенню І Міжнародного фестивалю-конкурсу імені Богодара Которовича «MAESTRO – FEST», Фестивалю віртуозів «МAESTRO-FEST» пам’яті Богодара Которовича, презентації, поширенню якісного друкованого та відеоматеріалу про геніального представника української культури.
8.
ID: 4EVE31-00628
Project name: Знані (не)знані українці. Відзначення ювілейних дат Агатангела Кримського, Івана Миколайчука та Богдана Ступки
Rating: 439
General budget: 1084576.38
The requested amount from the UCF: 1032276.38
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера»»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Пропонуємо відзначити ювілейні дати знакових постатей української культури, Агатангела Кримського (150-річчя з дня народження), Івана Миколайчука (80-річчя з дня народження) та Богдана Ступки (80-річчя з дня народження). У межах проєкту передбачається видання трьох книг у серії «Постаті культури»: Оксани Василюк «Агатангел Кримський – добрий вісник України», Сергія Тримбача «Вавилон, брате, Вавилон! Іван Миколайчук: Тіні і світло» та «Богом даний Ступка. Вертикаль душі», а також організація виставок, присвячених кожному з запропонованих героїв. Крім того, передбачається зйомка трьох документальних відео по кожній з виставок. Усі відео будуть розміщені у вільному доступі на нашому сайті та Youtube-каналі.
9.
ID: 4EVE32-02150
Project name: Леся Українка: Оргія третього тисячоліття
Rating: 436
General budget: 2381888.80
The requested amount from the UCF: 2381888.80
Competition type: National
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Народна допомога Україна"
Cities of implementation: Дніпро, Чернівці, Харків, Запоріжжя, Полтава, Одеса, Київ, Житомир, Львів, Івано-Франківськ,
Project description: Мета: здійснити внесок у відновлення елітарного пласту української культури через актуалізацію постаті Лесі Українки; відкриття діалогу між її творчою спадщиною та сучасними реципієнтами, через створення театральної вистави, популяризацію в регіонах України, комунікацію із широкою аудиторією (проведення театралізованих форумів) та створення супровідних продуктів (відео-версії вистави, арт буку). Проект відновить драматургічну спадщину авторки в сучасному контексті, де теми збереження шляхетської української культури та культурного колоніалізму є важливими. Результати: 3000 глядачів побачать виставу «Оргія» Дніпровського театру «Віримо» 1500 реципієнтів візьмуть участь в театралізованих форумах «Я – Леся Українка» (озвучення голосу авторки сучасниками) 2000 користувачів Інтернет подивляться відео-версію вистави. 1500 осіб отримають арт бук проекту.
10.
ID: 4EVE31-28409
Project name: "Українка 1.5.0." Велична історія в піснях та струнах
Rating: 428
General budget: 1473182.00
The requested amount from the UCF: 1473182.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа підриємець Гладкий Сергій Ігорович
Cities of implementation: Київ, Полтава, Новоград-волинський, Гадяч,
Project description: Українка 1.5.0: художньо-біографічний відео-арт присвячений 150-річчю з дня нарождення Лесі Українки. Проєкт є міжсеркторальним ситезом мистецтв: сучасної академічної музики, сучасного українського балету, музикознавчо-фольклоного дослідництва, кіно мистецтва, 3D mapping; у вигляді цілісного документально-художнього відео-арту для широкого ознайомлення авдиторією на ітернет платформах (та в подальшому для телевізійого широкого сектору). Проєкт несе на меті популяризацію національного оперно-симфонічного мистецтва, нову школу українського балету, а також висвітлення творчого шляху видатної мисткині нашого народу, у контексті ролі Лесі Українки у академічному доробку національної школи композиторів та її неоціненний вклад у збереженні та систематизації українського фольклору. 
 Саундтеком до відео-арту стане вокальна поема «Сім струн» на поезію Л. Українки - комозитора Влада Солодовникова у виконанні оркестру "Eclectic Sound Orchestra" під орудою Сергія Лихоманенк та відомої українсько-китайської оперної діви Аріни Домскі, також аранжування романсів на поезію Л. Українки у виконанні Фрік кабаре «Dakh Daughters»
11.
ID: 4EVE31-28617
Project name: Міжнародний музично-театральний фестиваль «ПЕРЕХРЕСТЯ ЕПОХ» присвячений 150 річчю Лесі Українки
Rating: 412
General budget: 2021320
The requested amount from the UCF: 1915520
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУЛЬТУРИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ»
Cities of implementation: Дніпро,
Project description: Леся Українка, класик української літератури, творчість якої є не тільки українською спадщиною, а й повчальною філософією життя. Художнє керівництво Дніпропетровського академічного театру опери та балету прийняло рішення відзначити 150-річчя від дня народження Лесі Українки музично-театральним фестивалем за участю доньки внучатої племінниці Лесі Українки, яка привезе на батьківщину письменниці її оригінальні рукописи. На фестиваль будуть запрошені видатні майстри сцени та молоді композитори, які надададуть нового життя творам великої письменниці.
12.
ID: 4EVE31-29050
Project name: Міжнародний конкурс колоратурних голосів імені Євгенії Мірошниченко
Rating: 404
General budget: 2776000
The requested amount from the UCF: 2500000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Малахова Марія Вячеславівна
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародний конкурс колоратурних співаків імені Євгенії Мірошниченко – масштабна мистецька подія, спрямована на промоцію традицій вітчизняної школи співу і актуалізацію творчої спадщини видатної співачки на міжнародному рівні.
13.
ID: 4EVE31-28500
Project name: Міжнародний вокальний фестиваль до 90-річчя від дня народження Євгенії Мірошниченко
Rating: 400
General budget: 2624950
The requested amount from the UCF: 2400950
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Всеукраїнська громадська організація "Український Дельфійський Комітет"
Cities of implementation: Київ, Харків,
Project description: Міжнародний вокальний фестиваль до 90-річчя від дня народження Євгенії Мірошниченко презентує серію яскравих музичних подій, спрямованих на вшанування виконавської та педагогічної діяльності видатної української співачки. Проект створено з метою популяризації українського вокального мистецтва, промоції традицій національної вокальної школи. До програми фестивалю входить декілька концертів за участі видатних учнів Є.Мірошниченко - українських та зарубіжних виконавців, презентації нотних збірок, в яких розкриваються таємниці виконавської школи та репрезентуються надзвичайні вокальні здібності майстрині.
14.
ID: 4EVE32-26839
Project name: Всеукраїнський культурно-мистецький форум «Безмежний Вінграновський»
Rating: 400
General budget: 2447789.60
The requested amount from the UCF: 2447789.60
Competition type: National
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РК "РАДУГА"
Cities of implementation: Київ, Львів, Вінниця, Острог, Пряма трансляція у всіх містах України,
Project description: Проєкт передбачає організацію всеукраїнського культурно-мистецького форуму, що присвячений відзначенню 85-ї річниці з Дня народження українського поета, актора та режисера Миколи Вінграновського. Форум включатиме створення, представлення та промоцію унікальних культурних продуктів: презентацію артбука, прем’єру документального фільму та презентування віртуального музею, створеного на основі 3D візуалізації єдиного в Україні арт-хабу Миколи Вінграновського в Первомайську. Форум матиме масштаб всеукраїнського. Хоча локально він буде проведений у Києві, Львові, Острозі та Вінниці, але передбачає онлайн-трансляцію та взаємодію з учасниками з інших міст через платформу Zoom. Це забезпечить вільний доступ усім зацікавленим до культурно-мистецьких продуктів проекту як під час проведення форму, так і після у вільному доступі в інтернеті. Подія стане вишуканим, сучасним та затребуваним культурно-мистецьким майданчиком для знайомства із постаттю Миколи Вінграновського через призму живого спілкування учасників форуму. За рахунок широкого охоплення цільової аудиторії у онлайн та офлайн форматах, ми прагнемо залучити громадськість до змістовного обговорення, цікавої дискусії про унікальність постаті митця, показати його об’єднавчу роль, всеукраїнський масштаб та внесок у розвиток літератури та кіномистецтва. Проєкт передбачає змішаний формат (як наживо, так і онлайн). Останній день форуму буде проведено на платформі Zoom із синхронним висвітленням у медіа-просторі. У разі неможливості проведення форуму локально оффлайн через карантинні обмеження в запланований час, є можливість ефективної адаптації до онлайн-формату.
15.
ID: 4EVE31-07022
Project name: "150 балетних open-air "ПА" для ЛЕСІ Українки"
Rating: 393
General budget: 2185547.10
The requested amount from the UCF: 2185547.10
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Хмельницька обласна філармонія
Cities of implementation: м.Хмельницький, м. Білгород-Дністровський, м. Кам'янець -Подільський, м.Луцьк, м.Полонне, м.Чорноморськ, м.Славута,
Project description: Балет-присвята 150 балетних «ПА» для Лесі Українки ( «Лісова пісня»). Пластична присвята, як перформативне зображення світу людини й світу природи в їх гармонійних і суперечливих взаєминах, розкриття синтезу людського й природнього, безсмертя вічних людських цінностей, добра і зла, любові як основного джерела щастя людини, різниці між високим покликанням людської душі та дрібним буденним життям, яка й призводить героїв до трагедії.
16.
ID: 4EVE31-06359
Project name: ВІЛЬНИЙ ПТАХ З БОЖОЮ ВІДЗНАКОЮ
Rating: 391
General budget: 2499844.00
The requested amount from the UCF: 2461194.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Театрально-концертний заклад культури "Київський академічний театр українського фольклору "Берегиня"
Cities of implementation: м.Київ,
Project description: ВІЛЬНИЙ ПТАХ З БОЖОЮ ВІДЗНАКОЮ - всеукраїнський фестиваль вулиці Івана Миколайчука, ювілею якого присвячена ця подія. Театр "Берегиня" (організатор свята) розташований на вулиці Івана Миколайчука, де в сусідньому будинку мешкав з родиною актор. В 23 населених пунктах України ми можемо знайти вулиці, що носять його ім'я. Наша мета - об'єднати ці міста через онлайн та оффлайн події свята кількома програмами проєкту: "Алея", "Телеміст", "Мурал", "Музика" та "Театр". Ми створимо простір митця, який об'єднає нас від Полтави до Львова, від Борисполя до Чернівців шляхом висадження алеї Миколайчука та об'єднаємо це телемостом. В Києві досі немає пам'ятника Іванові Миколайчуку, тому ми проведемо конкурс на малювання ескізу Муралу на стіні дома, де мешкав митець. Ми розкриємо музичну натуру Івана Миколайчука, а співав він багато і в кіно, і в побуті - з цих пісень буде складено концертну програму у виконанні Чоловічої хорової капели. А найголовніше ми втілимо в життя мрію (хоча вона буде трансформована) - на сцені театру оживе в постановці кіносценарій незнятого фільму Івана Миколайчука - "Острів сліз".
17.
ID: 4EVE32-01786
Project name: VIVAT ФРАНКО! 165-річчя від дня народження
Rating: 387
General budget: 2499080.00
The requested amount from the UCF: 2499080.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійна організація «Міжнародний фонд Івана Франка»
Cities of implementation: Нагуєвичі, Дрогобич, Львів, Київ, Харків, Одеса, загалом 20 населених пунктів у 10 областях України,
Project description: Це комплекс заходів приурочених 165 річниці від дня народження Івана Франка. Центральною подією є кроссекторальний триденний фестиваль на батьківщині Каменяра, який включає найрізноманітніші атракції та онлайн трансляцію. Проект також передбачає: кількатижневий інноваційний промо-тур з квестами «Знайди Івана Франка» у місцях пов’язаних з ним у 10 областях України; промо-кампанію #Франко165; церемонію нагородження лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка та пост-продакшн. Мета проекту – Актуалізувати постать Івана Франка в сучасному культурному контексті та залучити широку аудиторію до вивчення його творчої спадщини. У результаті буде підтримано знакову подію національного масштабу, актуалізовано постать Івана Франка через культурну спадщину та креативні індустрії, залучено нові аудиторії.
18.
ID: 4EVE31-00528
Project name: ЛесяUA
Rating: 385
General budget: 2524996
The requested amount from the UCF: 2480596
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Департамент культури Луцької міської ради
Cities of implementation: м. Луцьк, Волинська обл., м. Луцьк,
Project description: Проєкт «ЛесяUA» приурочений до масштабної події 2021 року – 150-річчя з дня народження Лесі Українки. Метою проєкту є актуалізація та популяризація культурної спадщини видатної поетеси Лесі Українки на національному та міжнародному рівні шляхом поєднання сучасного мистецтва з її творчістю через створення нових якісних мистецьких та наукових продуктів. Проєкт включає мистецьку, просвітницьку та інформаційно-промоційну складові. Результати: аудіо-, відеозапис, створення та вільне поширення тематичного аудіоальбому популярних українських виконавців з піснями на вірші Лесі Українки та їх виконання на музичному фестивалі "ЛесяFest"; демонстрація тематичного 3D мапінгу; проведення наукового симпозіуму з публікацією збірника матеріалів; онлайн та офлайн виставка маловідомих світлин родини Драгоманових-Косачів; вистава "Музині химери".
19.
ID: 4EVE31-29327
Project name: ТичинаLive
Rating: 382
General budget: 1921933
The requested amount from the UCF: 1921933
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ МИСТЦІВ"
Cities of implementation: Львів, Київ,
Project description: ТичинаLIVE - всеукраїнський поетично-мистецький фестиваль, присвячений 130-літтю з дня народження письменника, поета та перекладача Павла Тичини. В рамках проєкту відбудеться унікальне театрально-музичне дійство, конкурс композиторів, конкурс художників та постановка опери в перекладі Павла Тичини. Вперше в Україні рання лірична та перекладна творчість Тичини буде представлена в театрально-музично-вокальному форматі, який складатиметься з постановки опери, постановки театралізованих та покладених на музику поезій Павла Тичини. Разом з візуальною інтерпретацією творів вони створять виняткову палітру звуків та барв художнього слова, живопису та музики. Завдяки такому поєднанню поезію Тичини буде оживлено у сучасній інтерпретації та показано нелегку драму життя поета.
20.
ID: 4EVE31-01241
Project name: «Культурний кіномарафон «ЕТНОФІЛЬМІКА»
Rating: 370
General budget: 1287530.00
The requested amount from the UCF: 1287530.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Буковинський мистецький центр відродження та сприяння розвитку румунської традиційної культури»"
Cities of implementation: Чернівці, Чернівецька область,
Project description: 15 червня – дуже важливий день для українського кінематографу, день народження Івана Миколайчука. Основною метою проекту є низка культурних заходів в 2021 році, присвячених святкуванню 80-ї річниці від дня його народження. В результаті чого будуть проведені урочисті заходи в день його народження, організація кінопоказів по Чернівецькій області в рамках проекту «Культурний кіномарафон «Етнофільміка», створено документальний фільм «Іван Миколайчук. Білий птах», проведено конкурс молодого короткометражного кіно (відео) «Етнофільміка».
21.
ID: 4EVE31-26520
Project name: Меморії до 130-річчя із дня народження Юрія Клена
Rating: 368
General budget: 1029375
The requested amount from the UCF: 1029375
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Вищий навчальний заклад Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі"
Cities of implementation: Полтава, Полтавська область,
Project description: «Меморії» до 130-річчя Юрія Клена – інтегральний проєкт, який містить низку заходів на вшанування пам'яті письменника Мета: Популяризація та актуалізація творчої спадщини видатного українського письменника, педагога, перекладача, вченого, критика Юрія Клена (Освальда-Еккарда Бургардта) шляхом проведення просвітницьких, наукових та інших заходів. Результати: 1. Проведено онлайн-форум до 130-річчя Юрія Клена 2. Створено сайт «Життя і творчість Юрія Клена» 3. видано друковану збірку праць “130 років від дня народження Юрія Клена” 4. випущено календаря з доповненою реальністю “130 років від дня народження Юрія Клена”, із посиланнями на онлайн-контент 5. створено і розміщено 3 відеоролики “Життя Юрія Клена”, “Творчість Юрія Клена”, “Юрій Клен і Полтавщина”
22.
ID: 4EVE31-29673
Project name: Культурно-просвітницький фестиваль «Микола Вінграновський і ми»
Rating: 354
General budget: 1818416.12
The requested amount from the UCF: 1818416.12
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Українське товариство «Просвіта» Миколаївщини»
Cities of implementation: Миколаїв,
Project description: Фестиваль «Микола Вінграновський і ми» присвячений відзначенню 85-річчя від дня народження Миколи Вінграновського й відбувається у Миколаєві та м. Первомайську в місцевих локаціях, на вулицях із залученням якнайширшої різновікової аудиторії задля ознайомлення із творчими відкриттями та інсайтами Миколи Вінграновського як митця, його багатогранною діяльністю як громадського активіста, виразника української ідеї. Фестиваль об’єднує культурно-просвітницьку громаду міста та області й буде реалізовуватися командою фахівців, які мають вагомий професійний досвід. Сплановані акції орієнтовані на інноваційні формати, враховують вікові особливості аудиторії (здобувачі середньої освіти, студенти, молодь, люди середнього та зрілого віку), спрямовані на популяризацію та введення в сучасний культурний контекст постаті Миколи Вінграновського як людини, світогляд якої та естетичний смак сформувалися на Миколаївщині, людини, яка була й має залишатися близькою для земляків та відомою для громадян всієї України. У межах фестивалю плануються: конкурси для шкільної та студентської молоді; майстер-класи; мистецькі акції та творчі інтерпретації, спрямовані та популяризацію творчості М. Вінграновського; презентація книг; круглий стіл; виставки; створення документального фільму про проєкт. Інформація про заходи відображається у вигляді прес-релізів, фото- та відеоматеріалів, статей у ЗМІ та на сторінці проєкту в соціальних мережах. Змішаний формат фестивалю робить можливим залучення до участі зацікавленої аудиторії в Україні й навіть за її межами.
23.
ID: 4EVE31-28095
Project name: " Драгоманов Гадяч фест: повернення"
Rating: 350
General budget: 1974967.38
The requested amount from the UCF: 1960967.38
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Комунальний заклад "Гадяцький Будинок культури" Гадяцької міської ради
Cities of implementation: село Великі Будища, Полтавська обл., Петрівка - Роменська, Полтавська обл, село Лютенька, Полтавська обл, М. Гадяч, Село Сергіївка, Полтавської обл., село Красна Лука , Полтавська обл,
Project description: « Драгоманов Гадяч фест: повернення» - перший драгоманівський фестиваль у м. Гадячі, місті народження М. Драгоманова. Метою фестивалю є презентація феномену Михайла Драгоманова, його доробку відповідно до соціокультурного та історичного контекстів широкому загалу української спільноти саме у ювілейний для Михайла Драгоманова рік – 180 - річчя з дня його народження. За допомогою різних секторів культури буде забезпечено культурний, навчальний, пізнавальний вплив Михайла Драгоманова на різні цільові аудиторії. Результатом проекту стануть публічні події, культурно – освітні продукти. Результатами проекту стануть: науковий круглий стіл, , освітні програми для учнівської, студентської аудиторій, цикл відео повідомлень « Драгоманов і Полтавщина», « Основні тези наукових праць Драгоманова», туристичний маршрут, художні виставки, знайомство з прикладним мистецтвом Гадяччини кінця ХІХ початку ХХ століття, художні виставки, перегляди документальних фільмів про Драгоманова; концертна різножанрова програма.
24.
ID: 4EVE32-02052
Project name: Каталог виставки до 150-річчя Лесі Українки
Rating: 347
General budget: 1154556.00
The requested amount from the UCF: 1121416.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник м. Острога»
Cities of implementation: Острог, Хмельницький, Колодяжне, Київ, Новоград-Волинський,
Project description: Проєкт покликаний продемонструвати багатогранність розвитку українського мистецтва та сформувати розуміння процесу розвитку української культури в контексті відзначення 150- ліття з дня народження Лесі Українки. Проєкт є масштабною подією, що залучає до концептуальної розробки фахових науковців (істориків, культурологів) та відповідні інституції - зберігачів колекцій. Проєкт передбачає оцифрування експонатів, створення 3D моделей, цикл відео розповідей про поетесу та колекції, представлення результатів у вигляді каталогу та виставки у мережі “Віртуальний музей спадщини Лесі Українки”.
25.
ID: 4EVE31-06870
Project name: Канал документальних ютьюб-серіалів. Сезон 01: Леся Українка
Rating: 345
General budget: 2499307.12
The requested amount from the UCF: 2499307.12
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізочна особа-підприємець Шевченко Сергій Вікторович
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: YouTube-канал, на якому виходитимуть документальні серіали про українську культуру. Вони складатимуться з епізодів, наративною структурою яких буде діалог між ведучим та провідними експертами в обраній темі.Перший сезоні буде присвячений Лесі Українці. Проєкт націлений на якісне виробництво відеоконтенту, на яке буде працювати команда проєкту та поліфонію найавторитетніших експертів, на втілення якої буде працювати багатосерійність проєкту. Канал покликаний дати українським користувачам YouTube критичне та аналітичне розуміння найбільш суперечливих діячів української історії та культури.
26.
ID: 4EVE31-28811
Project name: Фестиваль-конкурс "Музичні барви Лесі Українки та Івана Франка"
Rating: 326
General budget: 1743084.00
The requested amount from the UCF: 1743084.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУЗИЧНО-ВОКАЛЬНА ШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ "СОЛО СПІВОЧОГО СЕРЦЯ"
Cities of implementation: Київ, Київська область,
Project description: Ідея проєкту: популяризація творів Лесі Українки та Івана Франка несе в собі мистецько-просвітницьку місію, з втіленням якої розшириться пізнання їх творчості, що придасть їхнім історичним постатям ще більш важливу значимість в Україні та світі. Мета проєкту є відкриття нових імен та єднання митців навколо творчості цих постатей національної культури для гідного збереження їх мистецької спадщини з донесенням до широкої аудиторії. Постановка сцен з опер та створення нових музично-поетичних програм на слова Лесі Українки та Івана Франка дасть можливість розширити знання про їх творчу спадщину, пронизану національним колоритом та ідентичністю. Кінцева мета - відкриття музично-драматичного театру "Мала опера" для залучення відомих митців та переможців Фестивалю-конкурсу.
27.
ID: 4EVE31-26178
Project name: "Феномен Франка"
Rating: 324
General budget: 205601000
The requested amount from the UCF: 1901510.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЛЕРЕЯ-МУЗЕЙ «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета проєкту «Феномен Франка» - підняти рівень національної свідомості і гордості за свій народ через інтерес до історичних постатей, які залишили після себе вагомий культурний та історичний спадок, таких особистостей, як Іван Франко. Попит на цікавість до подібних знань формується через залучення великої кількості громадян до цікавого якісного контенту про великих українців та проведення інформативних заходів. "Феномен Франка" - це фестиваль, в межах якого для молодого покоління проводяться культурно-освітні заходи, пов’язані з багатогранною творчістю Франка. Метою фестивалю є актуалізація та розширення відомостей про Івана Франка в сучасному культурному контексті. В результаті проєкту ми отримаємо розширення горизонту мислення цільової аудиторії завдяки:  якісному освітньо-культурному продукту, що стане частиною повсякденності для цільової аудиторії;  потужному інструменту для просвіти прямої та непрямої цільової аудиторії.
28.
ID: 4EVE31-06063
Project name: Форум «Леся Українка і український театр»
Rating: 309
General budget: 1830560
The requested amount from the UCF: 1766160
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ДП "Національний Академічний Український Драматичний Театр ім. М. Заньковецької
Cities of implementation: Львів, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ,
Project description: Цей проект об’єднує виконавське мистецтво, візуальне мистецтво та мистецтво книги. Основна думка - показати людям, наскільки різними можуть бути слова "Лесі Українки"; показати людям різного віку, що вони можуть знайти щось особливе для них у мистецькому баченні Лесі Українки.
29.
ID: 4EVE31-29184
Project name: Плакатний проект "Миколайчук-80"
Rating: 169
General budget: 1189134
The requested amount from the UCF: 1011344
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Будник Андрій Вікторович
Cities of implementation: Київ,
Project description: Плакатний проект "Миколайчук-80". Створення і експонування плакатів, присвячених 80-літтю Івана Миколайчука. Проєкт представляє плакатну галерею у кількості 50 творів. Це спроба засобами сучасної плакатної мови розкрити аспекти діяльності геніальної людини, намагання відчути дух і пульс його простору, проаналізувати низку явищ, що вплинули на розвиток його, як особистості та осмислити вплив персоналії Івана Миколайчука на сьогодення. Плакат, як один з найкомукативніших жанрів мистецтва не стоїть на місці, а розвивається відповідно часу, згідно суспільних викликів і завдань, соціального попиту. Виходячи за суто рекламні та комерційні рамки свого існування плакатне мистецтво набуває нових змістів і форм, нової якості та намагається розмовляти із соціумом адекватною поставленій проблематиці мовою, підсиливши її оновленими візуальними і технічними прийомами, національними шрифтами, новими трактуваннями вже звичних образів, незвичними способами експонування. Плакати створюються на теми знакових епізодів із життя кіноактора, кульових стрічок, до яких він долучився, висвітлюють його зв’язок із народною культурою, рідним краєм, осмислюють його внесок в українську культуру, вплив на нього і його особистий вплив у культурницькому середовищі. Виставка буде супроводжуватися інфографікою, присвяченою біографією і цікавими фактами з життя актора. Ескпозиційний матеріал включає друковані плакати (50), які планується експонувати у приміщенні галереї, з них 10 різновидів постерів, які будуть виставлено у метрополітені в лайтбоксах на ескалаторах, що суттєво збільшує глядацьку аудиторію. До рекламної підтримки підтримку проєкту буде долучено сітілайти у міському середовищі і промо-ролік для соцмереж. Протягом перебігу проєкту передбачено перегляди стрічок, лекції.
LOT 4. Prominent events in Ukrainian history
1.
ID: 4EVE41-02051
Project name: Фестиваль українського духу “Бандерштат”
Rating: 471
General budget: 3710000.00
The requested amount from the UCF: 2500000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Бандерштат"
Cities of implementation: Село Рованці Луцького району Волинської області (Боратинська територіальна громада),
Project description: Мета проєкту - створення знакової культурної події у вигляді 15-го ювілейного фестивалю українського духу «Бандерштат», який стане наймасштабнішою доступною культурно-мистецькою платформою для демонстрації широкій аудиторії з усіх регіонів України та з-за кордону найкращих досягнень за 30 років Незалежності України у різних сферах: музиці, літературі, театрі, мистецтві, кінематографі, освіті, спорті, екології, фінансах, журналістиці, політиці, історії, туризмі. Результати: фестиваль із 15-річною історією продемонстрував аудиторії у понад 1 500 000 осіб тривалий процес формування активного громадянського суспільства на основі кращих культурно-мистецьких і бізнесових практик України; проєкт посилив серед відвідувачів відчуття української ідентичності; підвищив рівень знань у дітей і молоді про видатних особистостей українського державотворення, провідних діячів культури і мистецтва, визначних вітчизняних учених, педагогів, спортсменів, а також духовних провідників українського народу; висвітлив процес незалежності та розвитку українського суспільства; захід став майданчиком для обговорення історичного процесу державотворення та становлення української нації для широкої аудиторії з лідерами думок, які формують майбутнє нашої держави. реалізація проєкту стала довгостроковою інвестицією у сферу культури за рахунок залучення широкої аудиторії в якості споживачів інноваційного культурного продукту, що, своєю чергою, забезпечило подальший розвиток галузей у майбутньому. відбулося масштабування фестивалю за рахунок налагодження національних та міжнародних партнерств, створення телевізійної версії проєкту та залученню широкої аудиторії в якості споживачів українського культурного продукту.
2.
ID: 4EVE41-06231
Project name: Відродження оперного скарбу - «Золотий обруч» Б. Лятошинського у постановці від Молодіжного оркестру
Rating: 462
General budget: 2498766.80
The requested amount from the UCF: 2498766.80
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Культурна платформа"
Cities of implementation: Київ, Львів, Закарпаття,
Project description: Проект Б. Лятошинського «Золотий обруч» полягає у відродженні та створенні аудіо-відео-запису з мультимедійним наповненням першої редакції опери Лятошинського «Золотий обруч», вперше після майже 100 років забуття. Ця опера є шедевром національного оперного мистецтва, вражає аванґардністю та різноплановістю музичного наповнення, ще ніколи не була записана і наразі є фактично недоступною для слухачів.
3.
ID: 4EVE43-03466
Project name: Україна Х/Y/Z: звички, смаки, побут
Rating: 458
General budget: 2649678.50
The requested amount from the UCF: 2499678.50
Competition type: International
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВЕРТІГОЕФІКС"
Cities of implementation: Україна,
Project description: Мультидисциплінарний проект, що пов’язує у цілісний наратив феномен побутової культури часів незалежності. Роки 1991–2021 – молодість трьох поколінь: X, Y, Z. Ми покажемо становлення незалежності через їхній побут, як спосіб існування суспільства. Зберемо спогади, фото, відео з приватних архівів, долучивши велику кількість українців, щоб разом переосмислити 30 років незалежності через емоційне й особисте. Посилимо зібраний контент експертними поглядами. Формат форуму поєднає загальнонаціональний онлайн-конкурс “90-ті, 00-ві, 10-ті: вулична мода та побут” (професійні та “домашні” фото та відео), дискусію фахівців “Українці X/Y/Z: цінності та особливості світогляду трьох десятиліть” та підсумок: двомовні (українською та англійською) документальний фільм “Українці X/Y/Z” та друковане художнє видання “Українці X/Y/Z: звички, смаки, побут” (тут і вище подані робочі назви складових форуму).
4.
ID: 4EVE41-30739
Project name: Квітка надії
Rating: 453
General budget: 1445856.66
The requested amount from the UCF: 1445856.66
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Комунальне підприємство “Парк Жовтневий”
Cities of implementation: Чернівці,
Project description: Інноваційна AR-виставка під відкритим небом на території парку "Жовтневий", яка поширює знання про унікальне культурне явище України - перший фестиваль української молодіжної музики "Червона Рута 1989", як невід'ємної складової соціокультурної приналежності до української держави, з ядровою частиною на території парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва "Жовтневий" та окремими активностями територією міста Чернівці.
5.
ID: 4EVE41-26591
Project name: Ковчег Україна: Музика - Тур
Rating: 448
General budget: 2497692
The requested amount from the UCF: 2497692
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВ.МОЦ.АРТ.3"
Cities of implementation: Київ, Одеса, Львів,
Project description: Ковчег Україна: музика – унікальний концерт-колаж, що вміщує десять століть української музики, поєднує традиційну і класичну музику, архаїку і новітні технології (мультимедію, технологію голографічного зображення). Він стане головною музичною подією року, музичною візитівкою України, продемонструє світові непізнаний або відомий лише вузькому колу спеціалістів колосальний масштаб української музичної спадщини. Прем’єра концерту відбудеться на День Незалежності в Києві на Софіївській площі. Турне передбачає концерти у Львові і Одесі.
6.
ID: 4EVE41-30640
Project name: Рок-опера "Тарас Бульба" - концертне виконання на честь 30-ї річниці незалежності України
Rating: 446
General budget: 752283.00
The requested amount from the UCF: 707283.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Арсенюк Микола Мілентійович
Cities of implementation: Київ,
Project description: Концертне виконання рок-опери "Тарас Бульба" на честь 30-ї річниці незалежності України, яке відбудеться 14 жовтня, у День захисників України.
7.
ID: 4EVE41-03221
Project name: Крила незалежності
Rating: 438
General budget: 2498899.98
The requested amount from the UCF: 2498899.98
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Сироватський Тимур Миколайович
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Крила незалежності - тема культурно-мистецької події - Четвертого фестивалю світла та медіа-мистецтва, що художньо поєднує фольклорно-історичні образи з новітніми технологіями, як наглядною візуалізацією різноманіття та єдності України, яка на емоційному рівні сприятиме викристалізуванню об’єднаної української ідентичності. Програма передбачає повітряне шоу, в якому сяючим мереживом з’єднаються різні області України, світловий батл у поєднанні з фольклором (козацькі пісні) у сучасному аранжуванні, виставку медіа-арту та створення спільними зусиллями митців та глядачів найбільшої в Україні світлової інсталяції, що символізує крила як образ волі до здійснення мрії та незалежності. Вхід безкоштовний. Приурочено до Дня Козацтва.
8.
ID: 4EVE41-00161
Project name: "І мертвим, і живим, і ненародженим"
Rating: 431
General budget: 2593813.00
The requested amount from the UCF: 2499080.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ ІМЕНІ ДМИТРА ГНАТЮКА
Cities of implementation: Чернівці,
Project description: Цього року музичний фестиваль ім. Є. Мандичевського у Чернівцях пройде під знаком 30 – літнього ювілею незалежності України. Крім представленої музики австрійського періоду (Є.Мандичевський, К.Мікулі, А.Гржималі,С.Воробкевич) та музики українських класиків (Б.Лятошинський, Є.Станкович, М.Скорик) в рамках фестивалю звучатимуть твори композиторів української діаспори, музика яких повертається в Україну.Світова прем’єра постановки опери для дітей «Яринчин городчик» С. Туркевич (Англія), українська прем’єра ораторії «Посланіє» на слова Т.Шевченка, М.Кузана (Франція), українська прем’єра симфонії № 2 за поемою Т.Шевченка «Тополя» Р.Придаткевича (США). В рамках фестивалю будуть відбуватися культурні симпозіуми, лекції, художні виставки, перформанси. Наскрізною темою всіх подій фестивалю буде: «Україна і її місце в світовій культурі».
9.
ID: 4EVE41-26223
Project name: «Народження Незалежності»: концерт-дійство на площі перед Львівською національною оперою
Rating: 428
General budget: 2564297.18
The requested amount from the UCF: 2365817.18
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
Cities of implementation: Львів,
Project description: «Народження Незалежності» – це концерт-дійство, що відбудеться напередодні Дня Незалежності України на площі перед Львівською національною оперою, і пропонуватиме глядачам унікальний формат поєднання класичної музики, світлового та вогняного шоу, вуличного театру. Історія Незалежності України буде концептуально осмислена через два славетні твори – феєрію «Коли цвіте папороть» Є. Станковича – твір, що був заборонений Радянською владою, та десятиліттями виборював право на існування, та кантату «Carmina Burana» К. Орфа – як символ європейського контексту становлення української нації. Виконавцями стануть близько 300 осіб: артисти Львівської національної опери, Львівських хорів «Гомін» та Галицького камерного хору, актори театру «Воскресіння», світова зірка оперної сцени Ольга Кульчинська та ін.
10.
ID: 4EVE41-05154
Project name: «Мистецтво швидкого реагування. #30_UA. #35_ХОХМ». Масштабний міжрегіональний виставково-освітній проєкт з сучасної графіки та музейної справи.
Rating: 422
General budget: 2489389.37
The requested amount from the UCF: 2489389.37
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальний заклад культури Хмельницький обласний художній музей
Cities of implementation: м. Хмельницький, Хмельницька область,
Project description: «Мистецтво швидкого реагування. #30_UA. #35_ХОХМ». Масштабний міжрегіональний виставково-освітній проєкт з сучасної графіки та музейної справи має на меті всебічне сприяння формуванню об’єднаної української ідентичності через розуміння провідної ролі культури в історії формування української державності; ретроспективно проаналізувати ситуацію в обраних секторах; привернути увагу до проблем сучасного музейництва та сформулювати шляхи їх вирішення, сприяти руйнуванню негативних стереотипів сприйняття поняття «музей» та підвищенню розуміння його функцій в суспільній свідомості, залучивши фахівців та споживачів культурних продуктів; створити виставково-освітню платформу для міждисциплінарного діалогу щодо перспектив розвитку сучасного мистецтва на інституційному рівні. На перетині двох ювілеїв – 30 років з дня проголошення Акту незалежності України та 35 років із заснування Хмельницького обласного художнього музею (ХОХМ) – складається унікальна ситуація із можливості багаторівневого аналізу як тенденцій в мистецтві графіки та музейній справі України, так і змін у менталітеті поколінь митців та мисткинь другої половини ХХ-початку ХХІ століть, сприйняття мистецтва через історію країни, розуміння історії країни – через мистецтво. Для реалізації мети проєкту здійснюється 4 програми: виставкова програма: 8 концептуальних експозицій в Хмельницькому художньому музеї (близько 500 творів 90 митців з 35 міст/селищ впродовж 3 місяців на 700 кв.м експозиційних площ, 3D тур); 4 спецпроєкти (фасад музею, Музейний дворик, галерея «квАРТира», службові приміщення ХОХМ); освітня програма («Профі для непрофі»: 15 інтерактивних лекцій, монументальний пазл, 2 стратегічні гри, серія сесій із скетчингу; «Профі для профі»: 8 семінарів-практикумів та тренінгів для музейників регіону); видавнича програма: 4-томна двомовна збірка (українська та англійська мови, історія та аналіз колекції ХОХМ, каталог виставкового проєкту); комплексна комунікаційна програма.
11.
ID: 4EVE41-02160
Project name: Культурно-мистецька акція "Ти у мене єдина"
Rating: 421
General budget: 2284225
The requested amount from the UCF: 2284225
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Рудницька Анжеліка Миколаївна
Cities of implementation: Сєвєродонецьк, Луганська область,
Project description: Культурно-мистецька акція «Ти у мене єдина». День Незалежності України на Луганщині, у м.Сєвєродонецьк. Протягом дня у середмісті Сєвєродонецька відбудеться книжковий ярмарок та зустрічі з письменниками на локації "Територія Книги", вистава театру ляльок під відкритим небом "Територія Дитинства"; ярмарок народних майстрів та майстер-класи з народних ремесел "Територія Майстрів"; увечері - шоу за участі відомих українських артистів та флешмоб - масове виконання однієї із найвідоміших українських пісень "Червона Рута", рядок з якої став заглавною ідеєю загальноукраїнського святкування 30-тої річниці Дня Незалежності. Також у рамках фестивалю відбудеться концерт для українських військових у місці їхньої дислокації.
12.
ID: 4EVE41-30749
Project name: Концерт-церемонія Global Teacher Prize Ukraine 2021 до 30-ї річниці незалежності України
Rating: 417
General budget: 3840669.90
The requested amount from the UCF: 2449229.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська спілка "Освіторія"
Cities of implementation: Україна,
Project description: Концерт-церемонія премії Global Teacher Prize Ukraine 2021 – це щорічна культурна подія національного масштабу, під час якої відзначаються видатні українські вчителі. Церемонія приурочена до 30-ї річниці проголошення незалежності України та має наскрізну тематику української культурної ідентичності, самовизначеності та боротьби за свободу і незалежність. Результати церемонії 2021: (1) відзначення українських педагогів, які досягають високих показників успішності своїх учнів і виходять за межі суто викладання предмету, сприяють налагодженню та розвитку культурного та міжкультурного діалогів через реалізацію культурних та соціальних проєктів (у школі та за її межами); (2) популяризація української культури через тематику освіти, переосмислення ролі вчителів у становленні української незалежності.
13.
ID: 4EVE41-26720
Project name: Українська концертна увертюра
Rating: 415
General budget: 1763000
The requested amount from the UCF: 1763000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд "Відкрита музика міста""
Cities of implementation: м. Київ - проведення фінального концерту з нагоди 30 річниці Незалежності України, церемонії нагородження переможців конкурсу для композиторів "Українська концертна увертюра" та виконання творів - переможців, Україна. Композитори - конкурсанти з усієї України без вікових обмежень, Європа та світ. Композитори - учасники конкурсу українці за походженням, котрі проживають за межами України, Європа та світ - онлайн трансляція фіналу конкурсу, урочистої церемонії нагородження та святкового концерту,
Project description: "Українська концертна увертюра" - церемонія нагородження переможців конкурсу для композиторів на написання "Української концертної увертюри" та святковий концерт з творів - переможців, приурочений 30-тій річниці Незалежності України. Мета проекту – підвищити інтерес аудиторії до знакової музики, написаної українськими композиторами. Створити на честь 30 річниці Незалежності новий музичний символ України, котрий виконуватиметься симфонічними оркестрами України та світу. Результатом проекту стануть нові твори українських композиторів, запис та випуск святкового CD з 5-7 кращими творами за вибором журі, популяризація імен сучасних українських композиторів та професії в цілому. Та – святковий концерт до Дня Незалежності за участю Національного симфонічного оркестру України під орудою Володимира Сіренка, в котрому прозвучать як твори переможці, так і знакові твори українських композиторів, вже увійшовших в історію.
14.
ID: 4EVE41-29200
Project name: Капітал свободи: 30 років культурної незалежності
Rating: 411
General budget: 3898975
The requested amount from the UCF: 2410975
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Верховина - квітка Карпат"
Cities of implementation: село Криворівня, смт.Верховина Верховинської селищної ради,
Project description: Форум Via Carpatia “Капітал свободи: 30 років культурної незалежності” – мистецько-інтелектуальний форум, приурочений до 30-ліття відновлення незалежності України. Він пройде у селі Криворівня на Гуцульщині, відомому свого часу як “літня культурна столиця”. Саме тут ми бачимо простір для діалогу і осмислення здобутків, втрат та викликів у культурній та гуманітарній сферах України за роки незалежності. Заплановані 3-денна конференція для фахового огляду історичного процесу становлення незалежності із фокусом на культуру та гуманітарну політику, а також 3-денна мистецька програма (музика, театр, поезія та література, кіно), що продемонструє віхові проекти для культурного процесу цього періоду. Проект відбуватиметься наживо, конференція буде доступна онлайн та в телетрансляції, мистецька частина вийде також в етері партнера проєкту -- каналу Еспресо та наживо онлайн.
15.
ID: 4EVE41-30685
Project name: Фестиваль сучасного українського театру «КУТ - 30» присвячений 30-й річниці Незалежності України
Rating: 405
General budget: 2152545.00
The requested amount from the UCF: 2152545.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУЛЬТУРИ «ДНІПРОВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДРАМИ ТА КОМЕДІЇ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Cities of implementation: Дніпро, Одеса, Северодонецьк, Івано-Франківськ, Київ,
Project description: "КУТ" - щорічний всеукраїнський театральний фестиваль сучасної української драматургії "Культура. Україна. Театр", присвячений Дню Незалежності України. На фестиваль запрошуються вистави за творами сучасних українських драматургів, присвячені темі є незалежності та національної ідентифікації.
16.
ID: 4EVE41-01081
Project name: Головні хіти Незалежності. 30 років. 30 пісень. 30 артистів.
Rating: 404
General budget: 2492326.00
The requested amount from the UCF: 2467326.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕОДИН»
Cities of implementation: м. Київ, Київська область,
Project description: «Головні хіти Незалежності. 30 років. 30 пісень. 30 артистів» — масштабне музичне шоу до 30-річчя Незалежності України, під час якого наживо прозвучать знакові україномовні пісні трьох десятиліть. Це грандіозний концерт легендарних вітчизняних виконавців — від 1991-го до сьогодні. Концерт відбудеться на Співочому полі, завдяки безкоштовному входу та онлайн-трансляції його побачать усі охочі. Подія промотується топовими медіа: від телеканалів та радіостанцій до соцмереж та онлайн-видань.
17.
ID: 4EVE43-28563
Project name: Музичний форум до 30 років Незалежності України: "Україна музична. Фінські паралелі."
Rating: 401
General budget: 2390390
The requested amount from the UCF: 2180390
Competition type: International
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Незалежні культурні ініціативи"
Cities of implementation: Гельсінкі, Фінляндія,
Project description: Дводенний форум «Україна музична. Фінські паралелі» пройде у м.Гельсінкі (Фінляндія) до 30-річчя незалежності України. Метою проекту є поширення української культури серед фінського населення та безпосередньо промоція українських композиторів у музичному середовищі Фінляндії. У програмі Форуму плануються лекція і дискусія, концерт і майстер-клас українських музикантів для студентів Sibelius Academy, вищого навчального музичного закладу Фінляндії. Головною локацією Форуму стане Церква у скелі (Temppeliaukion kirkko) Темпеліаукіон кіркко - одна із найголовніших платформ для концертів академічної музики у м.Гельсінкі, а також популярна туристична пам'ятка. На локації у перший день Форуму планується проведення лекції про українських композиторів XX-го та XXI-го сторіччя та дискусія про подібності та відмінності між фінською та українською музичною традицією. Кульмінацією стане концерт творів українських та фінських композиторів: Сильвестрова, Станковича, Скорика, Раутаваара та Сібеліуса у виконанні Камерного оркестру Гельсінкі і за участі українських музикантів. День другий проекту - майстер-клас українських музикантів для студентів Sibelius Academy. Проект спрямований на створення унікального культурного діалогу і сприяє присутності національної культури у світовому контексті.
18.
ID: 4EVE43-30747
Project name: Українське Бієнале Цифрового Мистецтва: 30 років Свободи
Rating: 400
General budget: 2628799
The requested amount from the UCF: 2496242
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОРВАРД ІНК"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Українське Бієнале Цифрового Мистецтва: 30 років Свободи пройде в Києві за участі міжнародного партнера, володаря трьох нагород EFFE, й підтримки Посольства Іспанії в Україні та Іспанської Агенції з розвитку (AECID). На Бієнале буде представлено 30 експонатів сучасного цифрового мистецтва: медіа-арт, інсталяції, VR та AR експонати, штучний інтелект, які висвітлять становлення незалежності та розвиток українського суспільства в роботах актуальних митців з України, Іспанії, Польщі, Німеччини, Італії, Тайваню, Латвії, Японії. Впродовж 2 тижнів Бієнале запланована серія онлайн та офлайн подій, а саме проведення міжнародного онлайн Форуму за участі 12 спікерів, двох аудіовізуальних перформансів та нетворкінг заходи для культурних діячів.
19.
ID: 4EVE41-30089
Project name: Фестиваль субетносів України "На гостини до горюнів" в рамках святкування 30-тої річниці незалежності України
Rating: 399
General budget: 710595
The requested amount from the UCF: 690595
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Новослобідська сільська рада
Cities of implementation: село Нова Слобода, Сумська область,
Project description: Презентація горюнської культури внесена до переліку загальнодержавних заходів святкування 30-тої річниці незалежності України. Фестиваль субетносів України «На гостини до горюнів» об’єднає на одній сцені горюнів, подолян, поліщуків, слобожанців, бойків, лемків, долинянів, верховинців, литвинів – субетноси, які проживають в єдиній, соборній Україні. Вони будуть представлені носіями живої мови і фольклору, майстрами народного мистецтва, гастроспадщиною тощо. Захід сприятиме взаємодії різних культур нашої держави, сприятиме «зшиванню» України, знаходженню спільних точок дотику і росту. Запланована кількість відвідувачів фестивалю до 6000 осіб. Фестиваль транслюватиметься онлайн на сайті, підсумки – підведені в мас-медіа. Згоду на участь надали підприємці, активісти, діячі культури, в тому числі з інших регіонів України.
20.
ID: 4EVE43-06988
Project name: «Фестиваль Середньовічної Культури «Сині Води»
Rating: 399
General budget: 2795456.46
The requested amount from the UCF: 2498707.62
Competition type: International
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадьска Організація "Вітальєри"
Cities of implementation: м. Дніпро, Дніпропетровська область.,
Project description: 4-дений Міжнародний (Україна, Литва) фестиваль середньовічної культури "Сині Води" приурочений до 30-ї річниці незалежності України, присвячений подіям битви на Синіх Водах 1362 р., між Литовсько-Руськими і Монголо-Татарськими військами. Мета: Популяризація національної духовно-культурної спадщини і фахове висвітлення історичних процесів на території Великого Князівства Литовського Руського і Жемайтійського (ВКЛРіЖ) XIV- поч. XV ст., відтворення подій битви на "Синіх Водах" 1362 р., і їх вплив на становлення і розвиток незалежного українського суспільства, та єдиного культурного простору України і Литви. В результаті реалізації заходу планується залучення більш ніж 300 наукових, культурних і спортивних діячів з України і Литви. Провести щонайменше 6 подій, що включають: історичну реконструкцію битви, лицарський турнір, лекторій з історії українських земель в складі ВКЛРіЖ, виступи музичних фольк-гуртів, створення середньовічного табору, проведення алеї майстрів з середньовічних ремесел. Охопити щонайменше 10 тисяч безпосередньої глядацької аудиторії і 350 тисяч опосередкованої аудиторії проекту. Досягнути відчуття українцями і литовцями приналежності до єдиного культурного простору та усталення знаковості подій спільної історії України і Литви. Донести до глядачів вплив подій середньовічної історії українських земель на формування українського суспільства і сторення незалежної української держави.
21.
ID: 4EVE41-26315
Project name: 25 днів мистецької конституції/30 днів мистецької незалежності
Rating: 398
General budget: 824440
The requested amount from the UCF: 824440
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проект покликаний продемонструвати альтернативні форми відзначення Днів Незалежності та Конституції у візуальному секторі.
22.
ID: 4EVE41-06836
Project name: Фестиваль історичної реконструкції “Галицьке лицарство”
Rating: 397
General budget: 1005655
The requested amount from the UCF: 910655
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: громадська організація «Поступовий гурт франківців»
Cities of implementation: м. Галич, Івано-Франківська область,
Project description: Метою фестивалю історичної реконструкції «Галицьке лицарство» є популяризація неперервності українського державотворення від княжої Русі до сучасності через видовищний лицарський середньовічни турнір, а також засобами музичного, театрального, танцювального, візуального мистецтва на території Національного заповідника «Давній Галич». Фестиваль поєднує актуалізацію зацікавлення громадськості до історичної та культурної спадщини, ознайомлення з сучасним мистецтвом та популяризацію здорового способу життя. Проєкт приурочений 800 річчю перемоги Галицького князівства у битві під Галичем над угорськими і польськими окупантами і популяризує об’єкти історико-культурної спадщини для посилення інвестиційної та туристичної привабливості міста Галича та Івано-Франківської області
23.
ID: 4EVE41-30703
Project name: Re:ARTоталітаризація
Rating: 395
General budget: 700000.00
The requested amount from the UCF: 700000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Культура без кордонів"
Cities of implementation: Львів, Київ, Дрогобич, Чернівці, Дніпро,
Project description: Виставковий проєкт «Re:ARTоталіризація» спрямований на висвітлення та вшанування митців-жертв політичних репресій 1917-1991 рр. на території сучасної України та їхньої творчості. Тоталітаризм проявився у різних країнах, через його деструктивний характер було знищено чимало творів мистецтва світового значення, зламані долі митців, репресовані кращих представників української інтелігенції. Проект демонструє творчість репресованих художників, графіків та ін. задля відновлення національної пам’яті українського народу та недопущення повторення помилок минулого до 30 річниці Незалежної України.
24.
ID: 4EVE41-30725
Project name: Національний телепроект "Українська пісня / Ukrainian Song Project"
Rating: 392
General budget: 3467689
The requested amount from the UCF: 2480209
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "ПІДКОВАарт"
Cities of implementation: м. Львів.,
Project description: Грандіозний V Національний проект «Українська пісня/Ukrainian Song Project» - 2021 до Дня незалежності України! 30-та річниця Незалежності України - 30 років розвитку Української пісні. Кожного року зв‘являлися нові хіти, незважаючи на всі чинники - народжувалися нові імена артистів в українському музичному просторі. Зараз це вже популярні артисти, які і надалі творять вже нову українську музику. Проект «Українська пісня/Ukrainian Song Project» цьогоріч, у свій 5-річний ювілей і в честь 30 річчя Незалежності України має на меті зібрати тих, хто має причетність до створення українськї музики за цих 30 років, артистів, які не припиняють вірити в українську музику. Через їхні виступи хочемо показати історію становлення Української пісні від 1991 року до 2021 року. Це буде шоу, історія, легенда - шлях Української пісні від перших україномовних пісень Олександра Пономарьова, гурту «Скрябін», Наталі Могилевської, Ірини Білик, Тіни Кароль до сьогодення - MELOVIN, Таяна, Альоша, Антитіла і тд. Спільно з телеканалом 1+1, ми б хотіли відтворити історію української пісні - і це буде історія всіх, хто ріс з цими артистами та їхніми піснями протягом багатьох років свого життя. Через режисерське бачення та втілення, маємо на меті, зачепити струни душі кожного українця у День Незалежності.
25.
ID: 4EVE41-06050
Project name: Східний Бастіон
Rating: 391
General budget: 2494495
The requested amount from the UCF: 2375295
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГО "ДРІМ ТАУН"
Cities of implementation: Сєвєродонецьк,
Project description: Мета та результати проекту – проведення етнофестивалю 8-10 жовтня 2021р. в м. Сєвєродонецьк, присвяченого знаковим подіям та датам в Історії України: 24.08 – День незалежності (30 років), 14.10. – день захисника України (7 років), день Українського козацтва (22 роки); 06.12. - день збройних сил України (30 років у сучасній історії нашої держави), спрямованого на формування об’єднаної української ідентичності, висвітлення знакових історичних подій становлення та розвитку українського суспільства (від епохи середньовіччя до сучасних днів), підвищення рівня патріотизму населення (особливо серед молоді) та поваги до культурного та історичного минулого України.
26.
ID: 4EVE41-06897
Project name: Музика крізь часи
Rating: 386
General budget: 1742840.00
The requested amount from the UCF: 1742840.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Сидоренко Дмитро Петрович
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт "Музика крізь часи" має на меті поєднати унікальну українську літературну спадщину з творчістю сучасних співаків - найяскравіших артистів Незалежності України. Проєкт сприятиме культурному збагаченню населення та створюватиме можливість для молодого покоління більше дізнаватися та цікавитися літературним і музичним надбанням своєї держави. За рахунок проєкту пропонується розкрити духовність українського культурного коду через пісні сучасних українських співаків. Проєктом планується створити 8 пісень, які будуть написані на вірші відомих український поетів, що залишили непересічний слід в історії України та інтерпретовані сучасними виконавцями. Фінальним мистецьким продуктом стане мюзикл, що об’єднає виконані пісні в єдиний концерт та буде опублікований у відкритому доступі онлайн.
27.
ID: 4EVE41-06069
Project name: Фестиваль театру ляльок «Візок казок. Мандри Українським Поліссям»
Rating: 382
General budget: 730679
The requested amount from the UCF: 720350
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Комунальний заклад "Рівненський академічний обласний театр ляльок" Рівненської обласної ради
Cities of implementation: Села Вараського, Сарненського району Рівненської області, села Камінь-Каширського району Волинської області, Села Коростенського району Житомирської області,
Project description: До 30-річчя Незалежності в рамках проєкту передбачається проведення фестивалю мистецтва «Візок казок. Мандри Волинським Поліссям» в 30 найвіддаленіших селах Волинського Полісся (сучасна Волинська, Рівненська, Житомирська області). Фестиваль сприятиме формуванню об‘єднаної української ідентичності шляхом залучення дітей з віддалених регіонів нашої країни до креативного мислення та втілення ідей в тому числі шляхом мистецтва театру ляльок, художньої творчості, музики та кіномистецтва. Метою проекту є сприяти вихованню й творчому прояву 2000-3000 дітей шляхом прищеплення любові до театрального та інших видів мистецтв та розвитку відповідних навиків. Результати проєкту - розвинути мотивацію дітей до творчості шляхом доступної та ефективної агітації засобами театрального мистецтва, проведення якісного і цікавого дозвілля.
28.
ID: 4EVE41-06586
Project name: Фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Я - громадянин» до Дня незалежності України
Rating: 382
General budget: 2429765
The requested amount from the UCF: 2207650
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВ "ПОВІТРОПЛАВНЕ ТОВАРИСТВО "МОНГОЛЬФ’ЄР"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія» - це унікальний культурно-виставковий кроссекторальний захід, який проводиться із 2008 року. Місією фестивалю є популяризація культури туристичного повітроплавання в Україні та української ідентичності у світі. Мета проєкту – створення театралізованого фестивалю аеростатів до Дня незалежності України, як резиденції для прояву митецьких колективів. Основними завданнями проєкту є презентація української культури в унікальному форматі з використанням аеростатів; створення інноваційного українського VR-контенту; формування міжнародних партнерств для подальшого масштабування проєкту. Результатами проєкту стане проведення фестивалю у Києві на ВДНГ; залучення 15 повітроплавних команд, 30 митців, 5000 відвідувачів, 150 журналістів; охоплення 4 000 000 осіб у медіа просторі, встановлення двох національних рекордів.
29.
ID: 4EVE41-07082
Project name: Гіганти Незалежної України
Rating: 381
General budget: 933024.00
The requested amount from the UCF: 933024.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Національний музей-заповідник українського гончарства
Cities of implementation: смт Опішня, Полтавська обл.,
Project description: Метою проєкту є творче спілкування мистців різних художніх напрямків і шкіл, створення високомистецьких творів монументальної кераміки, приурочених до 30-ої річниці Незалежності України (термін виготовлення - 30 днів). Захід спрямований на пожвавлення процесів розвитку сучасного мистецтва кераміки. Виготовлені твори будуть безкоштовно передані Національному музею-заповіднику українського гончарства для постійного зберігання й експонування просто неба.
30.
ID: 4EVE41-29511
Project name: Міжнародний форум «Terra Ucrania»
Rating: 380
General budget: 2499906.64
The requested amount from the UCF: 2499906.64
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ УКРАЇНИ
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародний форум «Terra Ucrania» - масштабна мультидисциплінарна культурно-мистецька подія, приурочена до 30-річчя Незалежності, що підсумує здобутки, сучасний стан та перспективи розвитку культурної сфери незалежної України для подальшої активізації культурного обміну та налагодження співпраці з мистецькими інституціями світу.
31.
ID: 4EVE41-28438
Project name: Український ГОПАК - на ЗЕМЛІ та в НЕБІ. Показовий виступ та Повітряне Шоу до 30 річчя Незалежності України.
Rating: 380
General budget: 2540000
The requested amount from the UCF: 2500000
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Приватна установа "Новий театр"
Cities of implementation: м. Запоріжжя, с. Майське, Синельніковський район, Дніпропетровська область, с. Майське, Синелніковський район, Дніпропетровська область,
Project description: Унікальна для Запоріжжя та України, масштабна мультидисциплінарна культурно мистецька подія, на батьківщині Запорізького Козацтва - колиски Незалежності України, видовищний, екстремальний та захоплюючий показовий виступ - Український ГОПАК - на ЗЕМЛІ та в НЕБІ. Під час святкового концерту 24.08.2021 р. 1. одночасний танець наживо на сцені та демонстрація на екрані танцю групи парашутистів у вільному падінні (запис) 2. Після виступу наживо повітряне шоу - показовий стрибок групи з 14 парашутистів з побудовою у вільному падінні фігур «30» та «Серце» (символізує річницю Незалежності та Любов до України) 3. Динамічне приземлення парашутистів з буксируванням прапорів України та області 4. Шоу літаків з димами над р. Дніпро та о. Хортиця 5. Професійна повітряна зйомка з виготовленням відеороликів.
32.
ID: 4EVE41-30715
Project name: Фестиваль Два дні й дві ночі Нової музики в історичній ретроспективі
Rating: 379
General budget: 2499476.00
The requested amount from the UCF: 2499476.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Міжнародна громадська організація "Асоціація "Нова музика"
Cities of implementation: м. Одеса,
Project description: Головна програмна мета проекту – розвиток нової музики та нового мистецтва в Україні, підтримка та популяризація нових сучасних творів академічної музики, ознайомлення з ними широких верств населення. У рік 30-річчя заснування Української держави планується проведення 27-го фестивалю Два дні й дві ночі нової музики як великої культурної акції протяжної в часі. Проведення фестивалю складається з трьох етапів – Концертів Прелюдій (початок липня 2021 р.), що передують фестивалю, самого дійства фестивалю (середина липня 2021 р) і Концертів-Постлюдій фестивалю (24-26 вересня 2021 р.). Перші два етапи фінансуються з інших джерел, а за підтримки Українського культурного фонду планується провести 3-ий етап фестивалю (підсумковий). До нього входять: проведення концертів-постлюдій, на яких будуть виконані вибрані твори з фестивальних програм минулих років, проведення міжнародної конференції присвяченої розвитку сучасної музики та фестивального руху, майстер-класів, видання музичних нотних збірок, подвійних компакт дисків з творами які виконувались на попередніх випусках фестивалю, артбуків та книг які узагальнюють досягнення фестивалю в їх історичному значенні.
33.
ID: 4EVE42-03914
Project name: «Українська фотографічна платформа» – акумулятор українського фотомистецтва.
Rating: 378
General budget: 607271.50
The requested amount from the UCF: 577271.50
Competition type: National
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Спілка фотохудожників Закарпаття
Cities of implementation: ужгород, Рівне, львів, одеса, харків,
Project description: Створення «Української фотографічної платформи» – знакова подія, не тільки в Українській культурі, але й у розвитку світового фотомистецтва. Адже, ідея, коли б фотографічна платформа однієї країни репрезентувалася на всіх континентах є новаторською і такою, що потребує особливої підтримки. Фотографічне світове співтовариство підтримало Спілку фотохудожників Закарпаття, створюючи подію №1 у фотомистецькому житті Незалежної України – відкриття в Ужгороді Карпатського виставкового центру Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP)(https://www.fiap.net/en/exhibition-centres/europe/fiap-exhibition-center-the-carpathian-uzhhorod-ukraine). 15 травня 2021 року презентовано перший в Україні FIAP центр (21-й у світі), офіційне відкриття якого заплановане до святкування 30-ї річниці Незалежності України. Ця визначна подія відбудеться, водночас, із представленням «Української фотографічної платформи» – як форуму для спілкування фотомитців. Потенціал українського фотомистецтва, який акумулюється в «Українській фотографічній платформі», отримує можливісь репрезентації в 20-х FIAP центрах наших міжнародних партнерів (https://www.fiap.net/en/exhibition-centres) на всіх континентах, підтримавши естафету українських партнерів: Львів, Одеса, Харків, Рівне, Ужгород. Презентації проекту заплановані у виставкових залах партнерів. Питання підтримки залишається за Українською державою. На 30-у році існування Незалежної України незаперечним є факт вкрай повільного державотворення. Крім, інших чинників, однією з головних причин такого стану вчені вказують на відсутність інформації та канали її передачі. Для вирішення анонсованої проблематики слугує візуальне мистецтво, форпостом якого можна вважати фотомистецтво. Доступність і простота в користуванні засобів фотоекспонування стимулювало до появи в Україні фото-гуртків і спільнот, фото онлайн-маркетплейсів, фото-ресурсів, фото-банків і т.і. Але, вищеперелічені організації якщо й представлені онлайн-ресурсами, однак їх вузька спеціалізація не в змозі віддзеркалити стан української сучасної фотографії. На сьогоднішній день, в Україні та за її межами, не має онлайн-ресурсу репрезентації українського фотомистецтва (для такої держави як Україна необхідно десятки подібних ресурсів). У рамках проекту ми плануємо створити «Українську фотографічну платформу» – фотографічний онлайн-ресурс для відображення самоідентичності українського фотомистецтва. Пропонований онлайн-ресурс – це сайт, на якому розміщатимуться портфоліо українських професійних фотографів та фотографів-аматорів, які ідентифікують себе як творці українського культурно-інформаційного простору. Першими на онлайн-ресурсі будуть розміщені портфоліо переможців та кращих учасників, організованих нами в рамках проєкту фотоконкурсів. Наступні портфоліо – творчі доробки українських професійних фотографів та фотографів-аматорів; закордонних українських професійних фотографів та фотографів-аматорів. Динамічності «Українській фотографічній платформі» додадуть українські й закордонні фото-спільноти, фото-клуби, іноземні фотоклуби, членами яких є етнічні українці, які шляхом рейтингового голосування визначать кращих з-поміж себе на створеному онлайн-ресурсі. Ексклюзив онлайн-ресурсу – розділ «Фотографи народжені Україною» поверне із забуття імена світлинотворців і сприятиме дослідникам історії фотографії ідентифіковувати «Родинні фото-архіви українців», адже авторство значної кількості світлин не встановлене. Наш проект – своєрідна Українська фотографічна енциклопедія, яка постійно нарощуватиме свій потенціал. До створення кінцевого продукту проекту – онлайн-ресурсу, фотоконкурси і фотовиставки проходитимуть на діючому і популярому серед фото-спільнот сайті Спілки фотохудожників Закарпаття:https://fotokarpat.com.ua/.
34.
ID: 4EVE41-07121
Project name: Національний хоровий фестиваль до 30-річчя Незалежності України
Rating: 376
General budget: 2935640.00
The requested amount from the UCF: 2499640.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Туристична компанія «ВД-Тревел»
Cities of implementation: Київ, Львів, Харків,
Project description: Національний хоровий фестиваль до 30-річчя Незалежності України – масштабна музична подія, яка репрезентує важливі події історії України, відображені у хоровій творчості українських композиторів. Фестиваль передбачає проведення Хорового марафону за участі провідних колективів країни, а також створення і прем’єру масштабної музичної композиції Є. Станковича для хору та оркестру на тексти сучасних українських поетів – твору, який стане новою культурною візитівкою України
35.
ID: 4EVE41-30695
Project name: Національний Сорочинський ярмарок - 2021
Rating: 372
General budget: 3827429.30
The requested amount from the UCF: 2420675.30
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Сорочинський ярмарок"
Cities of implementation: село Великі Сорочинці, Миргородський район, Полтавська область,
Project description: Національний Сорочинський ярмарок – це найбільший і найвідоміший в Україні та за її межами культурно-мистецький захід, який бере свій початок з часів Гетьманщини, а після написання однойменної повісті Миколи Гоголя став національним символом народних традицій в Україні. В рамках Сорочинського ярмарку проходить Всеукраїнський Фестиваль народної творчості «ЯРМАРИНКА» та інші культурно-мистецькі заходи, мета яких – відродження, розвиток та популяризація традиційної національної культури, мистецтва та обрядовості. Сучасний Сорочинський ярмарок – це захід національного масштабу, який вдало поєднує в собі історію, культуру, традиції, фестивальний рух, народну дипломатію та підприємництво. У 2021 році Національний Сорочинський ярмарок внесений до переліку основних заходів держави, присвячених 30-ій річниці Незалежності України.
36.
ID: 4EVE41-30630
Project name: Фестиваль Назустріч Сонцю
Rating: 368
General budget: 2379720
The requested amount from the UCF: 2344720
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація “Назустріч Сонцю”
Cities of implementation: Київ + 30 міст, 30 міст по всій Україні,
Project description: Фестиваль Назустріч Сонцю – мультимедійний проєкт з поширення досвіду створення успішних проєктів: інноваційних, освітніх та інших соціально-корисних. Проводиться пошук по Україні, відбираються 100+ найкращіх проєктів. Вони розміщуються на сторінці проєкту «Назустріч Сонцю» (23000+ підписників). 30 проєктів, які здобули найбільшу цікавість, стають фіналістами: по кожному з них знімається навчальний відеофільм (до 20 хвилин), автори проєктів стають спікерами Фестивалю. Підсумкова подія – Фестиваль з онлайн-трансляцією – спікери з усієї України наживо та онлайн діляться досвідом створення та розвитку своїх проєктів та дискутують про майбутнє України.
37.
ID: 4EVE41-30639
Project name: Шторм UA - перший фестиваль української рок-опери та мюзиклу
Rating: 364
General budget: 2400362
The requested amount from the UCF: 2400362
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИСТЕЦЬКЕ КОЛО"
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Шторм UA - фестиваль української рок-опери та мюзиклу. Перший фестиваль присвячено до 30-ї річниці Незалежності України та рок-опері "Біла ворона"
38.
ID: 4EVE42-26360
Project name: Без міфів. Студентська революція на граніті
Rating: 362
General budget: 1381600
The requested amount from the UCF: 1332600
Competition type: National
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: "Центр досліджень політичних цінностей"
Cities of implementation: Київ, Львів, Кам'янське,
Project description: "Без міфів. Студентська революція на граніті " - це історія про визначну перемогу громадянського суспільства на шляху становлення Незалежності України. З часу перемоги студентів на площі Жовневої революції у Києві минуло вже більше 30 років. За цей час ця подія і забувалася, і знову вшановувалася. І встигла вже порости міфами, легендами та банальними вигадками. Наш фільм - це спроба проговорити найпоширеніші з них, тим самим викликати дискусію у наукових колах, та популяризувати у суспільстві Студентську революцію на граніті.
39.
ID: 4EVE42-30732
Project name: Шевченко єднає народи
Rating: 362
General budget: 894888.00
The requested amount from the UCF: 894888.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МАЙДАН ПРЕС ЦЕНТР"
Cities of implementation: м. Канів, м. Форт-Шевченко (Республіка Казахстан), м. Київ,
Project description: Метою нашого Проєту є: підняття індексу культурної ідентичності Українського народу, та показати шанобливе ставлення інших народів до історії України та до осіб, що зробили великий внесок до духовного та культурного розвитку нашої Країни. Зокрема ми маємо за ціль укріпити міжнародні культурні зв’язки між Україною та Республікою Казахстан. Саме ця країна у 1997 році підтримала ініціативу України та побудувала самий великий музей, що ми маємо закордоном, присвячений Т.Г. Шевченку. Цим проектом Україна має можливість віддячити Республіці Казахстан за довгу роботу з підтримки пам’яті та поваги до української культурної спадщини в Казахстані. Дуже символічно буде зробити цей Проєкт до 30-річчя Незалежності УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ КАЗАХСТАН. Наша команда має намір: 1. Разом із партнером Проекту Шевченківськім національним заповідником у м. Каневі на території Національного музею Т.Г. Шевченка оформити Виставку-форум, присвячену Музею-комплексу Т.Г. Шевченка в м. Форт-Шевченко (Республіка Казахстан). Будуть використані унікальні фотоматеріали та експонати. Назва Виставки-форуму «Шевченко єднає народи». 2. Відзняти 3D-віртуальні тури музеїв: Музей Т.Г. Шевченка в м. Канів та Музей-комплекс Т.Г. Шевченка в м. Форт-Шевченко (Казахстан). 3. В рамках офіційного відкриття Виставки-форуму «Шевченко єднає народи» ми маємо намір провести форум в змішаному форматі - ми вийдемо на зв’язок з казахськими партнерами з музею, та отримаємо вітання та подяку на честь відкриття виставки. 4. Також під час відкриття Виставки-форуму ми продемонструємо відзняті віртуальні 3D-тури музеїв. 5. Залучимо інформаційну підтримку ЗМІ.
40.
ID: 4EVE41-29338
Project name: “Жива історія та емоційна спадщина - створення брендового туристичного продукту на основі історії та збереження історичної та культурної спадщини України. Шляхами Незалежності. Збаразька облога 1649 року козацько-селянським військом Богдана Хмельницького - як одна із важливих Знакових подій історії України на етапі становлення незалежності України”
Rating: 362
General budget: 897670
The requested amount from the UCF: 897670
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Збаразька міська рада
Cities of implementation: м.Збаража, Тернопільська область (14 тис. осіб), Прилеглі села - Старий Збараж, Залужжя, Ліски, Базаринці, Тарасівка та Н.Лу’бянки (4,8 тис.осіб.)., Збаразька об’єднана територіальна громада (40,5 тис. осіб з 2021 року) .,
Project description: Мета: Сприяння розвитку національної культури та мистецтв, забезпечення ефективного розвитку внутрішнього туризму, промоція та просування культурної і історичної спадщини шляхом висвітлення одного із важливих етапів історії України - відтворення подій національно-визвольної війни під проводом Б.Хмельницького під Збаражем у 1649 році як однієї із важливих Знакових події історії України на етапі боротьби Українського народу за становлення незалежної держави. Результати: 1. Проведено організаційно-підготовчі заходи. 2. Забезпечено інформаційний супровід. 3. Відтворено битву під Збаражем 4. Проведено конференцію. 5. Підвищено імідж та туристична привабливість регіону. 6. Збільшено рівень обізнаності громадян про значення Збаразької битви. 7. Підвищено свідомість громадян про приналежність до єдиного українського простору.
41.
ID: 4EVE41-00166
Project name: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
Rating: 359
General budget: 2031950.00
The requested amount from the UCF: 1731950.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Державна організація "Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України"
Cities of implementation: Сєвєродонецьк-Харків-Суми-Чернігів, Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Чернівці-Івано-Франківськ-Ужгород-Львів-Луцьк-Рівне-Житомир, Черкаси-Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя-Дніпро-Полтава-Маріуполь-Херсон-Миколаїв-Одеса,