+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Program registery Culture for changes

#
ID
Project name
LOT
General budget
The requested amount from the UCF
# 1.
ID: 3CFC3-0212
Project name: MEET UP! Льодові фантазії
LOT:
General budget: 995705.00
The requested amount from the UCF: 995705.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація «Федерація фігурного катання на ковзанах міста Києва»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Метою проекту є сприяння розширенню міжкультурного діалогу між представниками молоді України і Німеччини шляхом створення спільного культурного продукту, поєднуючи мистецтво танців на льоду з сучасною хореографією і зразками української і німецької музичної та культурної спадщини. Результати проекту – створення україно-німецької танцювальної льодової шоу-програми. Проект матиме і важливу соціальну функцію, пропагуючи фігурне катання не тільки як альтернативний засіб дозвілля для молоді, а й засіб розвитку творчого потенціалу. А також сприятиме відродженню українського професійного танцювального шоу на льоду, як різновиду креативної культурної індустрії, маючи яскравий прецедент з нещодавнього минулого - славетний Київський балет на льоду, надзвичайно популярний свого часу в усьому світі.
# 2.
ID: 3CFC3-0284
Project name: СИЛА ТЕАТРУ
LOT:
General budget: 990682
The requested amount from the UCF: 980000
Competition type: International
Full name of the organization: Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Створити можливості для розбудови нових зв’язків та партнерств між організаціями з України та Німеччини започаткувавши проект «СИЛА ТЕАТРУ». В рамках проекту на конкурсній основі обрати вистави, які піднімають проблематику що відповідає глобальним цілям сталого розвитку. Організувати обмін досвідом діяльності керівників та режисерів аматорських театрів (20-25 осіб, по три дні в Україні та Німеччині) використовуючи форму воркшопів та он-лайн перегляду вистав, теми яких, будуть співвідноситись з темою засідання ГАООН – «Майбутнє, якого ми прагнемо» та формування спільного європейського майбутнього через інтенсифікацію німецько-української співпраці шляхом реалізації проекту «СИЛА ТЕАТРУ».
# 3.
ID: 3CFC3-0539
Project name: Українсько-німецька резиденція пермакультурного ленд-арту "Мистецтво дотику"
LOT:
General budget: 780770
The requested amount from the UCF: 780770
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Агенція сталого розвитку міста"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Проект об’єднає 30 молодих митців з України та Німеччини для створення мистецьких об’єктів пармакультурного лендарту на території парку колишнього помістя німецького графа Берга в селі Студянка Смизької ОТГ Рівненської області. Програма буде відбуватися в форматі резиденції із залученням професійних митців з України на Німеччини як експертів та менторів проекту. Проект сприятиме міжкультурній комунікації та обміні досвідом, популяризації теми екології та значення мистецтва в процесі збереження навколишнього середовища. Як результат проекту, буде створено перший в Рівненській області парк з лендарт об’єктами та новий туристичний продукт в Смизькій ОТГ – еко-стежку «Стежка Берга». Також проект спрямований на вивчення спільної українсько-німецької історії та культури.
# 4.
ID: 3CFC3-0636
Project name: Етнонім
LOT:
General budget: 669500
The requested amount from the UCF: 669500
Competition type: International
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АЛЄМ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Мета проєкту - впровадження інноваційних форм реалізації етнополітичної стратегії, як ключового чинника формування проєвропейські орієнтованої нації України через інтенсифікацію німецько-української співпраці, формування культурного діалогу та створення єдиного культурно-мистецького продукту. Результатом проєкту стане спільна концертна програма групи виконавців українського етноджазу з Німеччини та кримськотатарських фольклорних виконавців з України, які через творчість відтворять культурну пам'ять, народну мудрість і позитивні складові життя українського і кримськотатарського народу. У такому прояві цінність культурної ідентифікації найбільш близька серцю сучасної молоді і може стати добрим прикладом на шляху до досягнення цілей 16 і 17 «Сталого розвитку» - вміння говорити з навколишнім світом, який щодня піддається глобалізації мовою творчості і творення.
# 5.
ID: 3CFC3-0777
Project name: Патерн: Моя Історія = Історія Суспільства
LOT:
General budget: 999929
The requested amount from the UCF: 999929
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська Організація "Сприяння міжкультурному співробітництву"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Проект "Патерн: Моя Історія = Історія Суспільства - піднімає проблему наслідків психологічного насильства у вихованні хлопчиків, надмірного контролю, турботи, страху втрат їхніх матерів, що особливо проявляється в поствоєнний період і діє в суспільстві не одне покоління.Особливий формат проекту, поєднання короткометражного художнього фільму з елементами документального кіно (Інтерв'ю особистого досвіду учасників творчої групи на обрану тему) та перформативних,інноваційних психологічних інструментів ”Психодрами”. Проект має на меті за допомогою мови художнього твору звернути увагу суспільства на існуючу проблему і спільними міжнародними зусиллями знайти шляхи її вирішення.
# 6.
ID: 3CFC3-0911
Project name: Art´n Hybridentity: Міжнародний мистецький погляд на гібридні ідентичності
LOT:
General budget: 774995.00
The requested amount from the UCF: 774995.00
Competition type: International
Full name of the organization: Представництво ГО "Інша Освіта" в Івано-Франківську
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Здавалося б, більш відкрите розуміння ідентичності в часи метамодернізму та запрошення до безкінечної де/реконструкції від постмодернізму мало б нарешті принести свободу та рівність. Але натомість лише більше заплутало та принесло хаос. І якщо питання навколо ідентичності рідко не викликало дебатів, то в часи криз, війн та радикалізації вони стають особливо гарячими. Тож, хто я, а хто ми? І чи є різниця, якою буде відповідь на це питання? 14 готових до експериментів молодих митців та мисткинь та 4 кураторів у віці до 35 років, які проживають в Україні та Німеччині, працюватимуть над цими питаннями протягом 16-денної творчої майстерні в Івано-Франківську. Вони синтезують свої відповіді в мистецькі форми на перетині музики, медіа-арту, аудіовізуального мистецтва та перформанса. Результати будуть презентовані на івано-франківському фестивалі електронної музики (з відвідуваністю в 1500 глядачів), а створені музичні треки будуть записані (вживу на виступі та в студії) та розповсюджені через німецький лейбл Nima Compositions Archive.
# 7.
ID: 3CFC3-0948
Project name: SALOME_Tec
LOT:
General budget: 995206.00
The requested amount from the UCF: 995206.00
Competition type: International
Full name of the organization: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Проект "SALOME_Tec" – АУДІО-ВІЗУАЛЬНИЙ результат міжнародної колаборації медіа-художників з електронними музикантами і оперними вокалістами, реалізацією якої стане постановка опери "Саломея" Ріхарда Штрауса за п'єсою Оскара Уайльда, де оперний вокал супроводжується електронною версією музики у виконанні німецьких і українських DJ-їв на відкритому майданчику в центрі Одеси. Декораціями перформансу стане 3dmapping-проекція. Спектакль задуманий як транс-медіальне дійство, побудоване за принципами традицій німецького і українського авангарду. Творча мета - еволюція естетичних ідей німецького експресіонізму і електронної музики, концепцій Бау-Хаус-театру в поєднанні з українською вокальною школою. Інтенції німецького романтизму Р. Штрауса в транскрипції сучасної техногенної мови та її наративів - культурний продукт, затребуваний свідомістю молодого покоління.
# 8.
ID: 3CFC3-0959
Project name: Перехід/Crossing
LOT:
General budget: 999850
The requested amount from the UCF: 999850
Competition type: International
Full name of the organization: Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Цей проект має на меті стати основою для зустрічей, яка дає впевненість для участі у спільному процесі, не відмовляючись від власного суверенітету. Зустріч із собою в іншому та іншим у собі. Відкритість до різноманітності, яка дає можливість існуванню альтруїстичної співпраці, в якій кожен по-своєму, з власними якостями, поводиться самовідповідально. Ми прагнемо залучити місцеву спільноту до діалогу. Що можна уявити за допомогою перформативних колективних дій? За допомогою двох семиденні резиденції в Кельні та Дніпрі ми створимо простір для дослідження та обміну, отриманий досвід буде представлений у сольних та групових перформансах у виставковому та публічному просторі.
# 9.
ID: 3CFC3-0988
Project name: Поки що люди
LOT:
General budget: 743590.00
The requested amount from the UCF: 743590.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація «Інститут дослідження театру «Шостий поверх»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: «Поки що люди» україно-німецька гостросоціальна вистава про людей, чиї професії знищує автоматизація. Вистава створена на основі реальних історій -вербатіумів. Тема дослідження галузі “гідна праця” та “якісна освіта”, вимираючі професії, через заміну автоматизованими системами, роботизація людських посад. Головний ракурс проекту: як Україна та Німеччина вирішують проблеми з працевлаштуванням, перекваліфікацією таких людей, розширенням можливостей освіти та профорієнтацією для молоді. Окремий ракурс: внутрішній світ людей, яких завтра замінять на груду металу, мікросхем та пластику. 2 німецьких та 3 українських актори опитають працівників (касири, контролери, бібліотекарі, листоноші, екскурсоводи), а відомий драматург Павло Ар’є напише п’єсу. Показ вистави відбудеться в Києві та Гамбурзі
# 10.
ID: 3CFC3-1000
Project name: Українсько-німецький культурно-мистецький проект "Випромінювання інформації"
LOT:
General budget: 973480.00
The requested amount from the UCF: 973480.00
Competition type: International
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНАЗЕРЛЕНД»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: "Випромінювання інформації" - українсько-німецький культурно-мистецький проект, присвячений проблемам екології, поновлюваних джерел енергії, поширенню фейковий інформації в сучасному світі, на прикладі катастрофи Чорнобиля та переосмислення наслідків спільного радянського минулого. Шість німецьких і шість українських артистів візьме участь в двох арт-резиденціях - в Україні (Київ і Чорнобиль) та Німеччини (Берлін), в результаті яких в колабораціях будуть створені 6 сучасних музичних творів в стилі техно і 6 візуальних творів їх супроводу, які будуть представлені як 6 цілісних аудіо-візуальних перформансів для широкої аудиторії на 2 спеціальних івентах в Києві та Берліні.
# 11.
ID: 3CFC3-1444
Project name: Цифрова культура мистецтва та спілкування - Bootcamp #DACC
LOT:
General budget: 934015
The requested amount from the UCF: 934015
Competition type: International
Full name of the organization: ГО "Платформа Нової Дипломатії"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Проект #DACC заснований на ідеї працювати над новими формами мистецтва та культури в Інтернеті. Молодь у Німеччині та Україні присвячує значну частину свого життя розповсюдженню та поглинанню цифрового контенту . Художньо-культурно напрямку контент користується набагато меншим попитом (6%)). На цьому тлі проект #DACC запрошує 26 зацікавлених культурологів або працівників сфери культури та зацікавлених у цій темі засновників культурного бізнесу (вік 18-35 років) працювати під час семінару в Україні над розвитком компетенцій у цій новій культурній сфері та стати мультиплікаторами для розумного та творчого підходу до культури в Інтернеті.
# 12.
ID: 3CFC3-1800
Project name: МІСТ 2.0.3.0 - Програма мистецьких резиденцій для молодих митців Україна -Німеччина
LOT:
General budget: 993530.00
The requested amount from the UCF: 993530.00
Competition type: International
Full name of the organization: Молодіжний Центр Розвитку "Міст"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Програма мистецьких резиденцій для молодих митців з Німеччини та України, що покликана розкрити тему швидких змін у світі, та допомогти знаходити спільні рішення разом, долати розгубленість та об'єднуватись через мистецтво заради сталого розвитку. Проект передбачає презентацію в Берліні, актуалізувавши тему виставкою українського митця, на платформі Lite-haus gallery&Projectarium, для залучення у проект молоді та студентів старших курсів Художніх Академій, об'єднання з дослідниками та активістами. Результатом проекту мають стати місячна програми резиденцій для 3 українських митців 3 німецьких митців у Берліні з залученням молоді до обговорення важливих тем та формування спільноти, зокрема створення спільного простору у соціальних мережах для подальшої комунікації. Після перзентації у Берліні презентація проекту і виставка за участі усіх резидентів у Києві, з дискусією та комунікаційними зустрічами у майстернях митців.
# 13.
ID: 3CFC3-2127
Project name: Резиденція для німецьких перекладачів у Каневі
LOT:
General budget: 999486.80
The requested amount from the UCF: 999486.80
Competition type: International
Full name of the organization: Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Ми пропонуємо проект резиденції для німецькомовних перекладачів з української мови. Метою проекту є налагодження зв'язків між літературними і перекладацькими колами в Україні та Німеччині. На початку проекту десять досвідчених українських есеїстів пишуть по одному есею на тему «Майбутнє, якого ми прагнемо». П’ять перекладачів з Німеччини, відібраних за підтримки нашого партнера, спілки “translit e.V.”, перекладатимуть ці тексти німецькою та будуть запрошені на тижневу резиденцію до України (Канів). Під час резиденції перекладачі матимуть змогу працювати над перекладом з авторами есеїв, а також відвідувати воркшопи та семінари, присвячені обговоренню сучасної української літератури, українського книжкового ринку й технік перекладу. Результатом проекту стане збірка есеїв, оригінальну версію якої українською опублікують в Україні, а перекладену німецькою – у Німеччині.
# 14.
ID: 3CFC3-2139
Project name: Під одним Сонцем
LOT:
General budget: 960120
The requested amount from the UCF: 960120
Competition type: International
Full name of the organization: ТОВ "КА Комунікаційні і консалтингові групи"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Проект висвітлює життя та діяльність українців у Німеччині, зокрема дає корисну інформацію про соціалізацію та побудову міжкультурних зав’язків з особистого досвіду героїв. Проект має глядацьку аудиторію в Україні, Німеччині, інших країнах. Таким чином він покращує сприйняття українців за кордоном та дає більш глибоке розуміння українцями законів та «неписаних правил» життя та спілкування у Німеччині. У рамках проекту заплановано створення 15 документальних фільмів – історій українців у Німеччині – українською та німецькою мовами. Ці історії будуть розміщені на вже існуючій мультімедіа платформі «Назустріч Сонцю» (сайт: https://sunwalkers.net/, фейсбук-сторінка https://www.facebook.com/followthesunua). Фільми буде запропоновано для безкоштовного розміщення на національних та регіональних ТБ-каналах.
# 15.
ID: 3CFC3-2196
Project name: THE FUTURE OF EUROPE /майбутнє, якого ми прагнемо/
LOT:
General budget: 998080.00
The requested amount from the UCF: 998080.00
Competition type: International
Full name of the organization: ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: THE FUTURE OF EUROPE /майбутнє, якого ми прагнемо/ - міжнародний освітній соціально-культурний проєкт для підлітків з регіону проведення ОРДЛО (Україна) та Північної Рейн-Вестфалії (Німеччина). Учасники проєкту спільно створюють документальну свідоцьку виставу, досліджуючи перспективу спільного європейського майбутнього. Вистава буде презентована на міжнародних фестивалях в Німеччині та Україні.
# 16.
ID: 3CFC3-2666
Project name: Radius
LOT:
General budget: 787504
The requested amount from the UCF: 787504
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація Конгрес активістів культури
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Проект передбачає культурний та мистецький обмін між художніми резиденціями Києва (Радіус) та Берліну (Тамаго) задля налагодження сталих професійних зв’язків в секторі культури Німеччини та України. Проект пропрацьовує тему екології, культурної рівності та гармонійного співіснування та формування позитивного майбутнього людей через культурні коди.Також проект передбачає розкрити тему формування сучасного міста. Проект спрямовано на підтримку молодих митців України та Німеччини, які візьмуть участь у проекті та стануть його головними учасниками. Проект передбачає створення двох проектів в Києві та Берліні з обміном досвіду митців.
# 17.
ID: 3CFC3-2815
Project name: Херсон & Магдебург: виклики урбанізації
LOT:
General budget: 999628
The requested amount from the UCF: 999628
Competition type: International
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ "АЛЬТЕРНАТИВА"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Чому в одних містах жити комфортно, а в інших - ні? Чому, маючи унікальну культуру та історію, міста часто схожі? Чому ми відвідуючи європейські столиці маємо відчуття, що потрапляємо у інший вимір? Це залежить від розвитку чи занепаду промисловості, радянського містобудування, вдалого чи невдалого управління? А може, наявності чи відсутності культурних індустрій і комфортних громадських просторів? Цикл телевізійних програм «Херсон & Магдебург: виклики урбанізації» - це спроба розглянути культуру розвитку міст на прикладі двох таких різних, а водночас таких схожих регіональних центрів – Херсона та Магдебурга. Ми покажемо, що підштовхує молодих та креативних жителів провінції впроваджувати у життя сучасні погляди на ревіталізацію, дизайн-код міст, осучаснювати паркові зони та створювати арт-простори, робити місто комфортним та доступним для всіх.
# 18.
ID: 3CFC3-3089
Project name: ShugArt:розробка концепції експозиції музею цукру в Шаргороді
LOT:
General budget: 997171.80
The requested amount from the UCF: 997171.80
Competition type: International
Full name of the organization: Social Capital NGO
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: ShugArt: Розробка концепції експозиції музею цукру в Шаргороді - серія воркшопів з метою створення сучасної експозиції першого в Україні Музею цукру в приміщеннях колишнього цукрозаводу в Шаргороді. Мета: підсилити туристичну привабливість м. Шаргород через створення першого в Україні Музею цукру в приміщеннях колишнього цукрозаводу. Результати: створення проектів/макетів/ескізів експонатів та плану/ дизайн-проєкту експозиції першого в Україні Музею цукру в приміщеннях колишнього цукрозаводу в Шаргороді. Виставка дизайн-проєкту експозиції та проектів/макетів/ескізів експонатів в Шаргороді та Києві
# 19.
ID: 3CFC3-3089-2
Project name: Целан. Лист з Києва.2020
LOT:
General budget: 998543
The requested amount from the UCF: 989789
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Соціальний Капітал"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Інсталяція на основі творчості Целана в оригіналах та перекладах українською та російською та скульптурах. Симпозіум для Українських та німецьких літераторів, що складається з участі у відкритті інсталяції, екскурсійної програми по місцях трагічних подій Холокосту на Київщині та створення поетичних текстів від імені Целана. Створення за матеріалом симпозіуму книги та відеофільму.
# 20.
ID: 3CFC3-3145
Project name: Зефір та інші дива
LOT:
General budget: 1031500.00
The requested amount from the UCF: 1000000.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Всеукраїнська Асоціація "Платформа сучасного танцю"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: "Зефір та інші дива" - це проект, який передбачає створення та показ двох одноактних вистав, за мотивами фантастичної новели "Золотий горщик" Е.Т.А. Гофмана та використанням матеріалу особистих історій з життя учасників. Вистави об'єднані метасюжетом: перша вистава (до 25 хвилин) є контекстом створення другої (до 60 хвилин) за змістом та формою. Для вистави буде створена оригінальна інструментальна і електронна музика. , а також авторська сценографія та костюми з використанням живого та відеопланів. У рамках проекту також заплановано проведення трьох безкоштовних майстер-класів для всіх охочих з електронної музики, танцю і руху та театрального костюму.
# 21.
ID: 3CFC3-3626
Project name: Вмикай майбутнє
LOT:
General budget: 684603.85
The requested amount from the UCF: 684603.85
Competition type: International
Full name of the organization: Харківська обласна фундація "Громадська Альтернатива"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Дослідити досвід Німеччини щодо переосмислення минулого задля майбутнього на прикладі відображення міграційних процесів у різні історичні періоди в музеях країни. Перенесення цього досвіду на музеї Харкова та області. Спільне створення аудіогіду українською та німецькою мовами для історичного музею.
# 22.
ID: 3CFC3-3948
Project name: БАХ єднає!
LOT:
General budget: 1077557
The requested amount from the UCF: 952557
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація «Оупен Опера Юкрейн»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Однією із головних загроз сьогодення, за словами генерального секретаря ООН А.Гуттереш, є зростаюча глобальна недовіра – людей один до одного, до політичних інститутів, до наслідків глобалізації. Основна мета проекту полягає у подоланні цього виклику через інструмент спільної мистецької практики студентів-музикантів Києва та Штуттгарта: - для формування горизонтальних особистих зв’язків між молодими людьми, - для становлення партнерства між освітніми інституціями заради стійкого розвитку, - для забезпечення якості освіти через обмін практиками, - для популяризації класичної музики як інструменту взаємопорозуміння. Результатом тижневої Бахівської академії стане спільний концерт українсько-німецького студентського оркестру напередодні Дня Європи на сцені НМАУ ім.П.І.Чайковського.
# 23.
ID: 3CFC3-4877
Project name: Живі cтруни зі сходу на захід
LOT:
General budget: 993938.44
The requested amount from the UCF: 993938.44
Competition type: International
Full name of the organization: Студія по підготовці акторських кадрів при Національній заслуженій капелі бандуристів України імені Г.І.Майбороди
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Проект розроблено у контексті 4 Цілі «Якісна освіта» Стратегії Цілей Сталого розвитку тисячоліття з метою забезпечення здобуття рівноправної освіти на всіх рівнях, незалежно від раси, статі, етносу, віку, упродовж всього свого життя. Проект суголосний із метою 4 цілі по створенню рівних можливостей одержання освіти задля всебічного розкриття людського особистості, базуючись на принципах загальної поваги до прав людини, людської гідності, етнічного та культурного різноманіття, а також збереження культурної спадщини народів світу. Метою проекту є створення культурного середовища, комфортного для спілкування представників творчої молоді України-Німеччини. Результатами проекту вбачаємо у зміцненні дружніх зв’язків між молодими людьми України-Німеччини шляхом засвоєння історичної культурної спадщини, обміну досвідом ретрансляції та передачі музичної традиції двох народів та креативності у підходах до розвитку сучасних форм і жанрів музичного мистецтва України-Німеччини.
# 24.
ID: 3CFC3-4970
Project name: POCHEN X Construction Я досі відчуваю Схід
LOT:
General budget: 827240
The requested amount from the UCF: 827240
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація Культура Медіальна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Міжнародна художньо-дослідницька резиденція яка реалізовуватиметься бієнале сучасного мистецтва POCHEN (Хемніц, Німеччина) та фестивалем аудіовізуального мистецтва в просторі міста Конструкція (Дніпро, Україна)
# 25.
ID: 3CFC3-5204
Project name: Мультикультурний багатожанровий українсько-німецький перформанс САД за п’єсою “Марат/Сад” Петера Вайса
LOT:
General budget: 999448.67
The requested amount from the UCF: 999448.67
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація «Дом Майстер Клас»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: - створення та онлайн-публікацію першого українського перекладу видатної п’єси німецького драматурга Петера Вайса “Марат/Сад”; - створення на основі оригінального та перекладеного текстів п’єси метатеатрального двомовного перформансу в спеціальному інсталяційному просторі (простір історичної архітектурної споруди Золоті Ворота буде змінений за допомогою відео проекцій) за участі українських і німецьких молодих митців різних жанрів сучасного мистецтва (музикантів, співаків, акторів, поетів, відео-дизайнерів, художників, танцівників); - демонстрація створеного перформансу в рамках фестивалю високого мистецтва “Bouquet Kyiv Stage” в серпні 2020 року в Києві і Львові; - демонстрація перформансу САД в Німеччині.
# 26.
ID: 3CFC3-5238
Project name: Сучасна театральна урбаністична лаболаторія і пластична вистава Лісова пісня Л. Українки
LOT:
General budget: 721675.40
The requested amount from the UCF: 721675.40
Competition type: International
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Культурний та фізичний розвиток молоді, створення пластичного театру за прикладом Philippine Bausch та впровадження ціє' программи в Краматорську. Результат Пластична вистава Лісова Пісня
# 27.
ID: 3CFC3-5856
Project name: Короткометражний ігровий фільм «Лялька»
LOT:
General budget: 990368
The requested amount from the UCF: 990368
Competition type: International
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБЛИЧЧЯМ ДО КУЛЬТУРИ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Проект короткометражного ігрового фільму "Лялька" передбачає: Налагодити відносини для німецько-українського партнерства, провести планування, виробництво та постпродакшн короткометражного фільму "Лялька" (за мотивами історії із життя Ф. Кафки) із залученням акторів, митців та організаторів з німецької сторони. Познайомитися ближче з культурними діячами для співпраці у майбутньому. Обмінятися досвідом.
# 28.
ID: 3CFC3-6082
Project name: Німецько-український літературний квартирник
LOT:
General budget: 289500
The requested amount from the UCF: 289500
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Мистецький фестиваль "Ї"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Мета: Формування сталих партнерських стосунків у сфері культури між Німеччиною та Україною 7 травня відбудеться “Німецько-український літературний квартирник», де 10 молодих українських та німецьких поетів презентуватимуть свої твори у комфортній та невимушеній атмосфері (в стилі традиційних квартирників) на окремій події в рамках Мистецького фестивалю “Ї” . Також буде організована панельна дискусія про діяльность митців в двох країнах та внесок культури у досягнення цілей сталого розвитку. Буде розроблена антологія з творами митців та з інформацією про цілі сталого розвитку.
# 29.
ID: 3CFC3-6191
Project name: Антропологічно-етнографічна Експедиція “Ukraїner - Українці в Німеччині”
LOT:
General budget: 989585.00
The requested amount from the UCF: 989585.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Українер"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation:
Project description: Останні кілька десятків років українці активно емігрували в різні країни світу, в тому числі і до Німеччини. Українська діаспора в НІмеччині налічує близько 250 000 осіб зі своїми цікавими й унікальними історіями, які обов’язково слід почути й побачити. Цей проект має за мету розповісти про українців в Німеччині, які створюють нові сенси й продукти, проживаючи за кордоном; які виїхали, але не втрачають зв’язок з Батьківщиною; які розповідають про свої історії еміграції та співпрацю з українцями в інших країнах та в Україні. Ми переконані, що це допоможе українцям сформулювати цінність власної країни для самих себе, а для німців - відкрити невідому досі Україну з її автентичною багатогранною культурою.
Project description: Останні кілька десятків років українці активно емігрували в різні країни світу, в тому числі і до Німеччини. Українська діаспора в НІмеччині налічує близько 250 000 осіб зі своїми цікавими й унікальними історіями, які обов’язково слід почути й побачити. Цей проект має за мету розповісти про українців в Німеччині, які створюють нові сенси й продукти, проживаючи за кордоном; які виїхали, але не втрачають зв’язок з Батьківщиною; які розповідають про свої історії еміграції та співпрацю з українцями в інших країнах та в Україні. Ми переконані, що це допоможе українцям сформулювати цінність власної країни для самих себе, а для німців - відкрити невідому досі Україну з її автентичною багатогранною культурою.
# 30.
ID: 3CFC3-6228
Project name: Конференція Київ-Берлін. Спільний виставковий проект "Ніколи знову".
LOT:
General budget: 1275030
The requested amount from the UCF: 999930
Competition type: International
Full name of the organization: Благодійна организація "Березницьки Арт Фундейшн"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Проект спрямований зміцнити культурний обмін між європейськими регіонами та його розвиток завдяки спільному виставковому проекту за участю митців з адміністративних районів Києва та Берліну. Увага буде зосереджена на освітніх та художніх аспектах співробітництва, у тому числі її подальшої інституалізації; суспільні та політичні події не є визначальними але тема “Культура, Цензура та Знищення в епоху націонал-соціалізму” рефлексує до катастрофи минулого. Метою проекту є художній та культурний обмін, посередництво в організаціях виставкових залів у Києві та Берліну, розробка спільних проектів у сфері культури. Результати проекту будуть осяжні у вигляді освітнього вокршопу, розробці виставкової концепції та налагодженню контактів у середені арт-ринку Берліну та Києва.
# 31.
ID: 3CFC3-6234
Project name: Кубок Діаспори 2020
LOT:
General budget: 913634.00
The requested amount from the UCF: 913634.00
Competition type: International
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Укртурконцерт”
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Кубок Діаспори - це перший футбольний турнір серед української діаспори в Німеччині, який було започатковано в 2017-му році з метою популяризації здорового образу життя та спорту, а також об’єднання різних українських громад та створення нової мережі. Кубок Діаспори традиційно має дві складові частини: спортивну та культурну. Спортивна частина представляє собою футбольні змагання в режимі ліги. Культурна частина передбачає проведення святкового концерту за участю зірок української естради Футбольного Клубу “Маестро” з метою взаємодії українських артистів та української діаспори у Німеччині.
# 32.
ID: 3CFC3-6234-2
Project name: Україно-німецький журнал Gel[:b]lau: практична та теоретична програма для українських студентів
LOT:
General budget: 769660.00
The requested amount from the UCF: 769660.00
Competition type: International
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю Агенція Новин "Фіртка"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Проведення трьохденного семінару, присвяченого сучасній журналістиці та графічного дизайну для українських студентів міста Івано-Франківськ з метою розвитку та покращення якості української сучасної журналістиці, а також створення разом із українськими студентами двох повноцінних номерів журналу Gel[:b]lau та представлення результатів сумісної праці на книжкових ярмарках у Львові та Франкфурті-на-Майні з метою сприяння культурному діалогу між українцями і мешканцями Німеччини, підвищення їх обізнаності про Україну, її культуру і досягнення, а також формування позитивного іміджу України, як європейської та туристично привабливої країни, а також сприяння розвитку якісної періодичної україномовної медіа платформи в Німеччині.
# 33.
ID: 3CFC3-6249
Project name: Крим 2014 - бекап
LOT:
General budget: 945636.79
The requested amount from the UCF: 945636.79
Competition type: International
Full name of the organization: "МИСТЕЦЬКЕ КОЛО"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: "Крим бекап" - це міждисциплінарний проект, спрямований на актуалізацію теми окупації Криму Росією в 2014 році та пов'язаних із цим (окупацією) наслідками для України, країн ЄС та всього світу в цілому. Проект здійснюється через поєднання культурної, перформативної, освітньої та соціальної складової. Результатом буде спільна робота молодих українських та німецьких акторів із подальшими показами вистави "Футуристична опера - 2014" в Одесі та Берліні; а також низка супутніх заходів задля привернення уваги світової громадськості до проблеми окупації Криму.
# 34.
ID: 3CFC3-6457
Project name: Булінг стосується всіх
LOT:
General budget: 465902.56
The requested amount from the UCF: 465902.56
Competition type: International
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІУС
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Основною метою культурно-мистецького проекту є висвітлення проблеми булінгу та соціальної значущості цієї проблеми, вирішення якої співвідноситься із такими Цілями Сталого Розвитку, як мир та справедливість, якісна освіта та міцне здоров’я. Під час проекту планується створення мистецької інсталяції командою творчих студентів з України та Німеччини на тему “Булінг стосується кожного” та презентація арт-проекту у м. Львові та м. Герлиц. Під час підготовки арт-проекту планується обговорення теми у рамках дискусій в команді та спілкування з глядачами під час презентації арт-проекту. У подальшому планується постійна експозиція у форматі пересувної виставки у школах, молодіжних центрах, інших установах для розповсюдження інформації про про булінг В проекті мистецької інсталяції учасники створюють невербальний, емоційно-забарвлений спосіб привернення уваги до важливої проблеми спілкування та негативних наслідків, які стосуються кожного.
# 35.
ID: 3CFC3-6647
Project name: Толерантність до природи, як надбання роду. Дбай!
LOT:
General budget: 992480.00
The requested amount from the UCF: 992480.00
Competition type: International
Full name of the organization: Верховина квітка Карпат
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: У рамках даного проєкту буде створений культурно-мистецький продукт - музичний відео-меседж, музика і слова до якого будуть написані учасниками. Відео-меседж буде складатися з вставками репу, закликом, емоцією та картинкою. Метою даного проекту є у креативному вигляді мотивувати мотивувати людей до збереження природи і закликати до зменшення сміття, споживацтва,... формувати сталіі громади... Дане суспільство більш зосереджене на матеріальних цінностях, і у час урбанізації людина забуває природу та належне ставлення до неї. У рамках проекту планується провести дві міжнародні практичні зустрічі, тривалістю 10 днів, під час яких ми будемо писати музику, слова і саме знімати відео. Перша зустріч відбудеться у смт.Верховина, Україна, наступна - у м. Остраудерфейн, Німеччина. Третя зустріч буде у смт.Верховина для презентації проекту, за участю німецьких учасників.
# 36.
ID: 3CFC3-6840
Project name: Луцьк-Ліппе: дотик культур
LOT:
General budget: 989700
The requested amount from the UCF: 989700
Competition type: International
Full name of the organization: Виконавчий комітет Луцької міської ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Метою проекту "Луцьк-Ліппе: дотик культур" є посилення культурною складовою партнерства між містом Луцьк (Україна) та Краєм Ліппе (ФРН) та залучення інструментів мистецтва задля осмислення національних контекстів загальноєвропейських цінностей. Представники мистецьких осередків Луцька та Ліппе під час двох творчих лабораторій отримають змогу пізнати особливості українського та німецького менталітетів, перейняти позитивний творчий та соціальний досвід колег задля формування толерантного ставлення громадськості до фізичних, культурних, мовних, етнічних, регіональних, соціальних, гендерних та інших особливостей людей. Результати діяльності лабораторій у виглядів перфоменсів будуть представленні широкому загалу на крос-секторальному міжнародному фестивалі “Дотик”.
# 37.
ID: 3CFC3-6912
Project name: Театральна резиденція "Упіймати кота", Artist in Residence program "Catch a Cat"
LOT:
General budget: 243000.00
The requested amount from the UCF: 120000.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Склад 2'0"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Театральна резиденція для українських митців у театрі створена 2018 року є унікальною можливістю стати платформою для співпраці між Східною та Західною Європою, вона передбачає обмін досвідів не лише у театрі, але й у традиціях, що дозволяють будувати діалог та розуміння один одного в умовах не спікійного часу.
# 38.
ID: 3CFC3-6920
Project name: Звуки міста: Слов'янськ-Берлін
LOT:
General budget: 1077800
The requested amount from the UCF: 999800
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Конгрес Активістів Культури"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: У проєкті "Звуки міста: Слов'янськ-Берлін" група виконавців із SelbtsgebautenMusik та Kollegen2,3 разом із німецькими та українськими художниками, музикантами та партнерами створять звукову інсталяцію в учасницький демократичний спосіб, влітку 2020 року у Слов'янську, і продемострована на концерті. Інсталяція буде побудована разом з мешканцями та художниками міста Слов'янськ за принципом партисипативності та інклюзивності, з включенням ідей міського контексту та простору, та учасників з сусіднього міста Краматорськ і Берліну. Інсталяція буде відтворена в Берліні на фестивалі Selbstgebaute Musik. В обох місцях інсталяцію будуть створювати та грати на ній спільно як німецькі, так і українські гурти. Для цього планується використовуватись місцеві матеріали та побутове сміття, увага буде приділятись звукам міста та зміні міського простору.
# 39.
ID: 3CFC3-7330
Project name: Короткометражний ігровий фільм «Мама мого колишнього»
LOT:
General budget: 620565.80
The requested amount from the UCF: 414386
Competition type: International
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТИНК ТЕНК ЮКРЕЙН"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Короткометражний фільм про завжди актуальну роль чоловіка та жінки в сім’ї, як маленькому аналогу суспільства. Мета фільму привернути увагу до жіночої ролі та зруйнувати гендерні стереотипи, а також розповісти про те, що буде, якщо українці не зламають ці традиційні для них стереотипи і не почнуть жити за європейськими цінностями. Жанр фільму - трагікомедія, бо хоча наші привичні нам гендерні стереотипи часто викликають сміх, вони доводять до трагедії у родині і у житті багатьох дівчат і хлопців Наш фільм спрямовано на подолання проблем гендерної рівності в українському суспільстві. Результат: донести до глядача пагубність токсичних стосунків та переосмислення власних дій.
# 40.
ID: 3CFC3-7383
Project name: Deutsches dorf
LOT:
General budget: 922100
The requested amount from the UCF: 922100
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація «Фонд розвитку козацького краю»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Створення спільного україно-німецької мультидисциплінарного культурного проекту, для забезпечення сталих крос культурних зв’язків між українськими та німецькими митцями за для вироблення спільного культурного продукту в таких сферах як: сучасна література, музика, театр, із загальною тематикою випрацювання візії спільного майбутнього та переосмислення проблемних сторінок минулого для сталого розвитку і соціальної-мистецької взаємодії українського та німецького суспільства, примноження культурного капіталу та підвищення якості людських стосунків та взаємовпливів у контексті слогану проекту “Майбутнє, якого ми прагнемо”.
# 41.
ID: 3CFC3-7454
Project name: "Агенти змін"
LOT:
General budget: 575601
The requested amount from the UCF: 575601
Competition type: International
Full name of the organization: Львівська міська громадська організація "Екотерра"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Метою проекту «Агенти змін» є популяризація села шляхом ознайомлення суспільства з успішними прикладами мистецьких та підприємницьких стартапів в Україні та Німеччині (зокрема федеральної землі Бранденбург). Проект демонструє успішні приклади повернення життя до українського та німецького села за рахунок “агентів змін” - молодих людей, що виїжджають у сільську місцевість займатися власною справою. В проекті будуть зібрані 12 історій з України і Німеччини про молодь, що мала досвід свого професійного й особистісного становлення на селі. Ці історії потраплять в мотивуючий календар, а також будуть представленні в рамках фестивалю сільських змін у Музеї Народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького у форматі “живої бібліотеки”. Фестиваль - місце зустрічі й обміну німецьких і українських героїв і героїнь історій й нагода поговорити з відвідувачами і надихнутися їхньою діяльністю. Проект демонструє різні прояви “культури змін” в українському і німецькому контексті, надає можливість учасникам навчитися і підтримати один одного, а також поділитися своїм досвідом з суспільством.
# 42.
ID: 3CFC3-7467
Project name: Будинок «Від покоління Z до покоління Alfa»
LOT:
General budget: 620429.00
The requested amount from the UCF: 610429.00
Competition type: International
Full name of the organization: Бердянська гімназія №3 "Сузір'я" Бердянської міської ради Запорізької області
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Мета проекту: Розробити модель кабінетів майбутнього, в яких: оволодіння знаннями буде тісно пов'язане з вихованням , направленим на розвиток гармонійної особистості, адаптованої до активної життєдіяльності у сучасному просторі, визначальним чинником ефективного навчання і креативного розвитку особистості буде зовнішнє оточення дітей; оздобити кабінет ароматерапії та відпочинку для розвантаження негативної емоційної накопиченості з метою профілактики емоційного вигорання вчителів.Поповнити бібліотеку сучасною німецькою літературою Результати проекту: підлітки навчаються новим цифровим технологіям , кожна особистість, не дивлячись на рівень стандартного навчання має можливість реалізувати себе у сучасному просторі. Вчитель після виснажливої праці не йде с тягарем додому, а розвантажує емоційну напруженість в кабінеті відпочинку та ароматерапії. Бібліотека на першому поверсі поповнена сучасною німецькою літературою. З’являються нові вакансії для вчителів, а саме вчитель робототехніки та завідувачі кабінетами. Корпус гімназії став креативним та має змогу працювати не тільки для свого осередку, а й співпрацювати з громадою.
# 43.
ID: 3CFC3-7469-4
Project name: Міжнародний молодіжний проєкт "Історія починається в родині: діалог поколінь" (українська частина)
LOT:
General budget: 644095.10
The requested amount from the UCF: 644095.10
Competition type: International
Full name of the organization: Міжнародна громадська організація “Основи свободи”
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Це міжнародний проєкт для молоді з Німеччини, Польщі та України для побудови діалогу навколо спогадів поколінь про Другу світову війну та для соціальної згуртованості навколо розуміння природи тоталітарних режимів і наслідків їхнього панування. Учасники проєкту проведуть у своїх родинах/громадах прикладні дослідження історичної пам'яті про тоталітарні режими, які діяли на теренах трьох країн в часи Другої світової війни. Свої напрацювання вони презентують у вигляді онлайнової виставки історій-спогадів на модернізованій у рамках проєкту веб-сторінці www.dialogue-of-generations.org. За результатами досліджень ми побудуємо діалог про взаємодоповнення пам'ятей, про людяність у жорстокий час, про впливи минулого на сьогодення.
# 44.
ID: 3CFC3-7505
Project name: “Танцювальна майстерня “АртішОК”
LOT:
General budget: 234976
The requested amount from the UCF: 134316
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська Організація “Арт центр”Антре”
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Мета. Покращення рівня майстерності та освіченості молоді віком від 16 до 35 років у сфері хореографічної культури та інтеграції молоді до європейської спільноти шляхом проведення хореографічних майстер-класів викладачами-хореографами з Німеччини й України і постановки та представлення учасниками Фінальної хореографічної постановки. Завдання. Сформувати етапи реалізації проекту у творчій, організаційній частинах. У рамках фестивалю-конкурсу “Самоцвіти” здійснити відбір 60 осіб з 500 учасників з України для здобуття учасниками нових навичок та вмінь. Провести для них хореографічні майстер-класи з конкурсним відбором на змаганнях-батлах. З німецькими партнерами обрати 30 найкращих танцівників та спільно виконати Фінальну хореографічну постановку українськими і німецькими учасниками проекту. Підвести підсумки проекту.
# 45.
ID: 3CFC3-7518
Project name: Короткометражний анімаційний міні-серіал про культуру на дорозі «Коник»
LOT:
General budget: 738000.00
The requested amount from the UCF: 738000.00
Competition type: International
Full name of the organization: Darvideo Animation Studio (ФОП Поляшко Юрій Анатолійович)
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Ризикована поведінка - один з головних чинників загибелі та травматизму серед молоді. В Україні щороку на дорогах гинуть більше 3,5 тис людей та травмуються більше 30 тисяч – більшість з них діти та молодь. Мета анімаційного міні-серіалу «Коник» - інтеграція в український інфопростір європейських культурних традицій та ефективних практик протидії молодіжній смертності та травматизму, зміна культурно-поведінкових моделей на більш безпечні. Створення інформаційного продукту, який висміює ризикову поведінку та демонструє причинно-наслідкові зв’язки між такою поведінкою та ризиком втрати життя, здоров’я, свободи, соціальних зв’язків та інших важливих речей дозволить привернути увагу до цієї проблеми мільйонів людей в Україні та закордоном.
# 46.
ID: 3CFC3-7533
Project name: Чарівна книга казок (німецьких та українських)
LOT:
General budget: 999342
The requested amount from the UCF: 999342
Competition type: International
Full name of the organization: «НІМЕЦЬКА МОЛОДЬ В ОДЕСЬКОМУ РЕГІОНІ»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Головна відмінність проекту "Чарівна книга казок" від інших видань - це створення додатка, завдяки якому, деякі ілюстрації до книг стають живою 3Д картинкою. Персонаж, при наведенні на нього телефону з таким додатком, розмовляє з читачем. Також для ілюстрацій в книзі будуть використовуватися не малюнки, а художня фотографія. Для персонажів будуть створені костюми і декорації, які будуть окремими арт-об'єктами - вони будуть задіяні в презентації Книги.
# 47.
ID: 3CFC3-7544
Project name: "Біль нащадків"
LOT:
General budget: 667819.76
The requested amount from the UCF: 666819.76
Competition type: International
Full name of the organization: Благодійна організація "Центр німецької культури "Відерштраль"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Видання художньо-документальної повісті та створення мобільної фотовиставки молодих авторів-родичів - українки Лєни Ніколаєнко та німкені Соні Хоманн - про свою пра-пра-бабусю Магду Хоманн, на долю якоі випали випробування Першою та Другою світовими війнами, романтичний і водночас трагічний переїзд 100 років тому з Німеччини в Україну, сталінські процеси розкуркулення, колективізації, голодомори та безслідне знищення у ГУЛАГівських таборах… Молодь досліджує минуле заради мирного і світлого майбутнього!
# 48.
ID: 3CFC3-7552
Project name: Творча майстерня: 30 років німецького Возз’єднаня і української “Революції на граніті”
LOT:
General budget: 268150
The requested amount from the UCF: 248150
Competition type: International
Full name of the organization: Житомирський державний університет імені Івана Франка
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: До 30-літнього ювілею німецького Возз’єднаня і української “Революції на граніті” ми плануємо творчу майстерню в Житомирі для шести юних учасників з кожного боку. Під керівництвом двох досвічених менторів будуть опрацьовані тексти на тему Возз’єднання Німеччини і “Революції на граніті” та написані власні. Цілі майстерні: через творчу активність познайомити учасників з цією темою, важливою для громадянського суспільства обох країн. Результат буде представлено у вигляді брошури і перформансу під час відкриття виставки в Житомирі. На підтримку цієї виставки подається заявка до Німецького Фонду “Bundesstiftung Aufarbeitung”.
# 49.
ID: 3CFC3-7560
Project name: Культура. Свідомість. Майбутнє.
LOT:
General budget: 975624
The requested amount from the UCF: 975624
Competition type: International
Full name of the organization: ГО "Міжнародний центр культури та освіти Інбрідж"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Цілі проекту «Культура. Свідомість. Майбутнє.» Дослідження історії країн-учасниць Інтелектуальний розвиток молоді Обмін досвідом та розширення світогляду Дослідження культурної спадщини своїх країн Формування національної ідентифікації та свідомісті Отримання досвіду об’єднання великої кількості людей навколо створення культурного продукту Очікувані результати проекту Участь у днях молоді напередодні Passionsspielen 2020 Перформанси «Культура мого народу очима інших» Постановка спільної мультикультурної вистави Показ вистави у Карпатах, Києві Старт дії платформи культурного обміну Розповсюдження відео вистави у медіа Дискусії з глядачами після вистав Довгострокові результати Створення вистави із залученням жителів Карпат, що буде демонструватися щоліта і приверне увагу туристів та познайомить з історією та культурою України.
# 50.
ID: 3CFC3-7561
Project name: Молодь проти тоталітаризму
LOT:
General budget: 749760.00
The requested amount from the UCF: 749760.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Асоціація Вальдорфських ініціатив в Україні"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Зустріч 16-ти річних школярів 10-х класів Вальдорфських шкіл Києва та Касселю, обговорення проявів тоталітарних систем у світі. Чорнобильська катастрофа як символ тоталітарного режиму СРСР. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської аварії. Створення школярами відеофільму та фотопроекту зустрічі.
# 51.
ID: 3CFC3-7569
Project name: ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ . ХЕППЕНИНГ & ЕНТЕРТЕЙНМЕНТ
LOT:
General budget: 900670
The requested amount from the UCF: 630470
Competition type: International
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИЇВСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ВОДНО-МОТОРНОГО СПОРТУ", ГО "КФВМС"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Проект являє собою яскравий перфоманс з елементами хеппенінгу. Проект створено з метою популяризації гендерної рівності, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української молоді в європейське суспільство, у світовий культурний простір. Проект є актуальним і медійно привабливим, з широким колом активностей на різних локаціях та гарним візуалом. Мета проекту Закласти фундамент для системного формування позитивного іміджу гендерної рівності через творчу культурну взаємодію для справедливого майбутнього, якого ми прагнемо . В результаті ми очікуємо реального утвердження, створення яскравого позитивного іміджу гендерної рівності, довготерміновий вплив на суспільну думку, захопливий контент, широку медійну зацікавленість, інтерес спеціалістів до нашого підходу.
# 52.
ID: 3CFC3-7575
Project name: "Віртуальний музей німців Волині"
LOT:
General budget: 371940.00
The requested amount from the UCF: 362940.00
Competition type: International
Full name of the organization: ГО "Товариство німців Волині"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: "Віртуальний музей німців Волині" – це проект з зацифрування пам’яток матеріальної культурної спадщини німців Волині, що розповідають на загал про етнічну спіє на території Волині. Цей проект – це спроба стисло показати історію, культурну спадщину та внесок німецької етнічної меншини у розвиток України.
# 53.
ID: 3CFC3-7587
Project name: Історія для майбутнього: мультфільми та Вікіпедія-марафон
LOT:
General budget: 977360.00
The requested amount from the UCF: 722860.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання німецька молодь в Україні"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: "Історія для майбутнього" - це проект з популяризації історії через сучасні медіа та продакшену анімаційних роликів, що розповідають на загал про внесок німців у розбудову України і українців у розвиток Німеччини з середньовіччя по сьогодення. Цей проект – це спроба стисло показати кращі практики з історії для мирного та сталого розвитку.
# 54.
ID: 3CFC3-7597
Project name: Соціально-театральний проект «Спазми»
LOT:
General budget: 999990.00
The requested amount from the UCF: 999990.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація «Асоціація Український Незалежний Театр»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation:
Project description: Проект «Спазми» - це документальний проект, що складається з 8 історій жителів різних куточків України, які в дитинстві стали жертвами сексуального насильства в сім’ї. Над виставою працює 3 режисери (Україна, Німеччина), 6 акторів (Україна) Мета проекту: Публічно підняти тему сексуального насильства у сім’ї, що надасть можливість жертвам отримати інформацію про способи допомоги і психологічної підтримки та актуалізувати суспільний діалог по даній темі, що дозволить на рівні громад організовувати власні соціальні ініціативи. 4 вистави (Київ, Харків, Херсон), 1300 глядачів, 30 публікацій в ЗМІ України, 5 публікацій в ЗМІ Німеччини, розповсюдження інформації про допомогу, охоплення від 50000 людей
Project description: Проект «Спазми» - це документальний проект, що складається з 8 історій жителів різних куточків України, які в дитинстві стали жертвами сексуального насильства в сім’ї. Над виставою працює 3 режисери (Україна, Німеччина), 6 акторів (Україна). Мета проекту: Публічно підняти тему сексуального насильства у сім’ї, що надасть можливість жертвам отримати інформацію про способи допомоги і психологічної підтримки та актуалізувати суспільний діалог по даній темі, що дозволить на рівні громад організовувати власні соціальні ініціативи. 4 вистави (Київ, Харків, Херсон) 1300 глядачів 30 публікацій в ЗМІ Україн 5 публікацій в ЗМІ Німеччини. Челенджи у соціальних мережах, охоплення від 50000 людей; 3 радіоефіри, 3 телеефіри
# 55.
ID: 3CFC3-7600
Project name: «Будинок поколінь - реновація історико-культурної спадщини менонітів Запорізького краю»
LOT:
General budget: 500000
The requested amount from the UCF: 303500
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Запорізьке міське об`єднання німців "Відродження"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Зробити складну історію німецької меншини України помітною і відчутною, активізувати і залучити мешканців до процесів повторного використання порожніх будівель історико-культурної цінності та відродити німецько-українську історію Запорізького краю. Cприяти розбудові нових зв’язків, створенню міцного партнерства між Україною та Німеччиною, посиленню громадської участі у процесах культурної реновації на місцевому рівні.
# 56.
ID: 3CFC3-7603
Project name: Падіння стіни
LOT:
General budget: 500000
The requested amount from the UCF: 500000
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська Організація "Всеукраїнська Громадська Організація "Солідарна молодь"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Project description: Довгі роки брудні політичні технології намагалися роз‘єднати суспвльство на своїх та чужих. Задля отримання політичної підтримки суспільсво розділили на два табори, що ворогують. Внаслідок у суспільстві відбулися зміни, що призвели до руйнування самоідентифікація суспільства як єдиного та цілого і відбувся поділ на своїх та чужих. Завдання молоді об’єднати суспільство під єдиною ідеологією у сильну патріотичну державу. Аби в незалежності від регіону кожен відчував себе українцем (єдиним) Подолати бар‘єр між Сходом та заходом України. Подолати кризу комунікації та непорозуміння. Тому молоді важливо зрозуміти напрямок роботи та застосовувати досвід Німеччини у об‘єднанні суспільства під час падіння Берлінської стіни.
# 57.
ID: 3CFC3-7616
Project name: НепрOSTі Листи
LOT:
General budget: 869729
The requested amount from the UCF: 869729
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Всеукраїнське Громадське Об'єднання "Рушійна сила""
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation:
Project description: Сприяти вирішенню проблеми недостатньої поінформованості українського суспільства, особливо молоді, про життя українських примусових робітників у Німеччині та проінформувати німецьке суспільство про вклад та втрати українців у Другій світовій війні шляхом реалізації міжнародного культурного проекту. Спільними зусиллями команди проекту (української та німецької) та групи відібраних учасників проекту написати сценарій, провести зйомки в Україні та Німеччині, змонтувати і оприлюднити короткометражний документальний фільм «НепрОSTі Листи» тривалістю 30 хвилин, присвячений українським остарбайтерам, на основі творчого осмислення фактів та історій, викладених у листах остарбайтерів до України.